Księgarnia internetowa Bonito.pl - Radość z czytania
Mamy dla Ciebie apkę! Pobierz z:
Zimowa wyprzedaż Zielonej Sowy!
Szukaj w tej kategorii
Posortowano według
Race
15,80
wydawnictwo: Vintage, rok wydania: 2017, oprawa: miękka
Is who we are really only skin deep? In this searing, remonstrative book, Toni Morrison unravels race through the stories of those debased and dehumanised because of it. A young black girl longing for the blue eyes of white baby dolls spirals into inferiority and confusion. A friendship falls apart over a disputed memory. ...
Dostępność: pozycja dostępna (2 egz.)Do koszyka
The Picture of Dorian Gray. Portret Doriana Graya z podręcznym słownikiem angielsko-polskim
34,79
wydawnictwo: Wydawnictwo Ze słownikiem, rok wydania: 2017, oprawa: miękka
Dorian Gray, urzeczony cynicznymi poglądami przyjaciela, zachwycając się swym portretem, wypowiada życzenie, aby na zawsze zachować młodość i urodę. Od tej pory ani czas, ani żaden zły uczynek nie znajdują odzwierciedlenia w jego twarzy. Jednak pewnego dnia okazuje się, że swą doskonałość traci portret, a niewielkie skazy ...
Dostępność: pozycja dostępna (309 egz.)Do koszyka
East of Eden
38,13
wydawnictwo: Penguin Books, rok wydania: 2017, oprawa: miękka
California's fertile Salinas Valley is home to two families whose destinies are fruitfully, and fatally, intertwined. Over the generations, between the beginning of the twentieth century and the end of the First World War, the Trasks and the Hamiltons will helplessly replay the fall of Adam and Eve and the murderous rivalr...
Dostępność: pozycja dostępna (1 egz.)Do koszyka
On Heroes and Tombs
41,85
wydawnictwo: Penguin Books, rok wydania: 2017, oprawa: miękka
„A novelist of immense power... uncompromising and original”. − Colm Toibin. „I can feel the passage of time, as though it were coursing through my veins, along with my blood... One June day in 1955 Alejandra, last of a noble yet decaying Argentinian dynasty, shoots her father, locks herself up with...
Dostępność: pozycja dostępna (5 egz.)Do koszyka
The Honeymoon
33,20
wydawnictwo: Penguin Books, rok wydania: 2017, oprawa: miękka
Perfect for fans of Behind Closed Doors and Before I Go to Sleep, the author of One Step Too Far brings us another addictive psychological thriller – with a shock twist you won'tsee coming. There's trouble in paradise... For as long as she can remember, Jemma has been planning the perfect honeymoon. A fortnight retre...
Dostępność: pozycja dostępna (3 egz.)Do koszyka
White Teeth
27,34
wydawnictwo: Penguin Books, rok wydania: 2017, oprawa: miękka
„Zadie Smith's White Teeth is a classic international bestseller and an unforgettable portrait of London, available as a Penguin Essential for the first timeOne of the most talked about fictional debuts ever, White Teeth is a funny, generous, big-hearted novel, adored by critics and readers alike. Dealing - among man...
Dostępność: pozycja dostępna (4 egz.)Do koszyka
The Secret Life of Walter Mitty
33,48
wydawnictwo: Penguin Books, rok wydania: 2016, oprawa: miękka
Walter Mitty is an ordinary man living an ordinary life. But he has dreams - vivid, extraordinary day dreams - in which the life he leads is one of excitement and even adventure, in which he - a weary, put upon middle-aged man - is the hero of his own story. A man can dream, can't he The Secret Life of Walter Mitty is just...
Dostępność: pozycja dostępna (5 egz.)Do koszyka
Two by Two
35,20
wydawnictwo: Little Brown, rok wydania: 2017, oprawa: miękka
Sometimes the end is just the beginning ...Russell Green has it all: a loving family, a successful career and a beautiful house. But underneath his seemingly perfect world, cracks are beginning to appear ...and no one is more surprised than Russ when the life he took for granted is turned upside down. Finding himself singl...
Dostępność: pozycja dostępna (5 egz.)Do koszyka
Camp Nel. Wakacje z Nel z podręcznym słownikiem angielsko-polskim
34,79
wydawnictwo: Wydawnictwo Ze słownikiem, rok wydania: 2017, oprawa: miękka
Każdy, kto choć raz był na koloniach letnich, wie, że trudno o lepsze wakacje. Gorzej, jeśli przybywa się na nich w roli wychowawcy... Właśnie takie zadanie stoi przed osiemnastoletnią Nel. Jej podopiecznymi są wychowankowie domów dziecka. Grupa zbuntowanych nastolatków od początku nie ułatwia dziewczynie zadania, a gdy do...
Dostępność: pozycja dostępna (223 egz.)Do koszyka
Two by Two
35,20
wydawnictwo: Little Brown, rok wydania: 2017, oprawa: miękka
From the author of The Notebook and See Me comes a beautiful story of heartbreak, strength and unconditional love that will capture your heart. Praise for Nicholas Sparks. Pulls at the heartstrings – „Sunday Times” When it comes to tales about love, Nicholas Sparks is one of the undisputed kings – ...
Dostępność: pozycja dostępna (5 egz.)Do koszyka
The Underground Railroad
32,38
wydawnictwo: Little Brown, rok wydania: 2017, oprawa: miękka
#1 NEW YORK TIMES BESTSELLER and a NEW YORK TIMES BOOK OF THE YEAR NATIONAL BOOK AWARD WINNER FOR FICTION 2016 Whitehead is on a roll: the reviews have been sublime. "Guardian": Luminous, furious, wildly inventive. "Observer": Hands down one of the best, if not the best, book I've read this year Stylist Dazzling. Cora ...
Dostępność: pozycja dostępna (4 egz.)Do koszyka
The War of the Worlds. Wojna Światów z podręcznym słownikiem angielsko-polskim
27,69
wydawnictwo: Wydawnictwo Ze słownikiem, rok wydania: 2017, oprawa: miękka
Wojna światów to powieść Herberta George Wellsa opublikowana w 1898 roku. Książka, jako jedna z pierwszych, została zaliczona do nowo powstałego gatunku – science fiction. Powieść przedstawia atak Marsjan na Ziemię. Najeźdźcy pragną opanować planetę, a ludzie są dla nich jedynie pożywieniem. Książka ukazuje różne za...
Dostępność: pozycja dostępna (191 egz.)Do koszyka
Legends of Wieliczka
11,90
wydawnictwo: Petrus, rok wydania: 2017, oprawa: miękka
Saint Kinga – the founder of the mine, Skarbnik – the ruler of the underground kingdom, Bieliczka, also known as the White Lady – his daughter as well as the helpful and caring dwarfs are the heroes of the story from the mysterious past of the mythical world of the Salt Mine in Wieliczka. The unique beaut...
Dostępność: pozycja dostępna (7 egz.)Do koszyka
Journey to the Centre of the Earth. Podróż do wnętrza Ziemi z podręcznym słownikiem angielsko-polskim
41,89
wydawnictwo: Wydawnictwo Ze słownikiem, rok wydania: 2017, oprawa: miękka
Jak daleko można dotrzeć? W XIX wieku, choć jeszcze niemożliwe były ekspedycje kosmiczne, pisarze kreowali światy wykraczające poza naukowe normy Juliusz Verne zabierał czytelników w wyprawy podmorskie oraz najdalsze rejony świata, a w 1864 roku stworzył jedną ze swych najbardziej fantastycznych wizji. Swojego bohatera, ni...
Dostępność: pozycja dostępna (65 egz.)Do koszyka
The Jungle Book. Księga dżungli z podręcznym słownikiem angielsko-polskim
27,69
wydawnictwo: Wydawnictwo Ze słownikiem, rok wydania: 2017, oprawa: miękka
Księga dżungli to zbiór opowiadań angielskiego pisarza Rudyarda Kiplinga wydany w latach 1893-1894 Akcja opowiadań umiejscowiona jest na terenie Indii, zawiera wiele informacji nt. kraju i jego folkloru. Trzy pierwsze rozdziały książki opowiadają o losach Mowgliego – chłopca, który został wychowany przez wilki.
Dostępność: pozycja dostępna (519 egz.)Do koszyka
poprzednia strona
1...111213141516171819202122232425...66
następna strona
Wyszukiwarka
Wpisz tytuł, autora lub wydawcę
tylko w dostępnych
tylko z wyprzedaży
Skorzystaj z 35% rabatu na całą ofertę wydawnictwa Marginesy!
Ostatnio oglądane
KPięć Stawów. Dom bez adresu
KCzuły narrator
KOsiecka. Nikomu nie żal pięk...
KKicia Kocia u dentysty
KZaczarowana zagroda
KFirefly Lane
KJesteś ważny, Pinku! Książka...
Pokaż ofertę tytułów z wyprzedaży
Pokaż ofertę tytułów z wyprzedaży
Gry - 54
© 2006-2021 Bonito.pl – Radość z czytania Polityka prywatności i plików cookies Obowiązek informacyjny o przetwarzaniu danych osobowych
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!