hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2023.05.26

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 26 maja 2023 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Sekrety Saskiej Kępy (Jakub Jastrzębski ), na drugim Thanks to You (Izabella Nowaczyk). Kolejny produkt to Bezkrólewie (Karol Bunsch) oraz Zranieni w dzieciństwie. Jak rozpoznać i uleczyć matczyną lub ojcowską ranę (Sylwia Kocoń).
1
Sekrety Saskiej Kępy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Sekrety Saskiej Kępy
Dostępny
137 szt.

To był maj, pachniała Saska Kępa i życie wróciło na brzeg Wisły. Bracia Kozłowscy zapraszają na swoją plażę – panie mogą opalać się na wygodnych leżaczkach, a panowie snuć opowieści przy grillu. Na relaks skuszą się też z pewnością Francuzi z ambasady przy ulicy Zakopiańskiej razem z mieszkańcami Domu Matysiaków. Fanów adrenaliny zapraszamy do kina Sawa albo na Stadion Dziesięciolecia, gdzie Jaser Arafat zatańczy z Australijczykami, a polska młodzież przeżyje prawdziwy szok kulturowy. Po tych wydarzeniach nikogo już nie zdziwi Gruba Kaśka pośrodku Wisły ani Gomułka taszczący dobytek do mieszkania przy ulicy Saskiej 109. Gdy odchodzi lato, mgliste noce stają się bardzo niebezpieczne. W mieszkaniu na Kolonii Łaskiego dochodzi do brutalnego morderstwa znanej malarki, a przy Wale Miedzeszyńskim padają strzały. Apelujemy o bezpieczny przejazd przez rondo Waszyngtona do domu! Tej nocy najwytrwalsi mogą przez dziurkę od klucza podglądać Witkacego, który z drwiącym uśmiechem zapisuje: Przyjechała samica Glassa – potworna. Nie zwlekaj, zaczytaj się w sekretach, żeby znowu noc się stawała dniem.

54,90 zł
36,23 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 18,67 zł

22 osoby kupiły
2
Thanks to You - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Thanks to You
Dostępny
947 szt.

Drugi tom bestsellerowej dylogii „You”! Leila Harris od zawsze lubiła pomagać innym, w ten sposób radziła sobie z negatywnymi emocjami. Jemu również chciała pomóc, ale jeden błąd i niedopowiedzenia sprawiają, że jej relacja z Oliverem Lane'em się rozpada. Ich życie ogromnie się komplikuje. Chłopak martwi się o swojego młodszego brata, Victora, i próbuje się dowiedzieć, co musi zrobić, aby go odzyskać. Jednak Oliver sam jest jeszcze nastolatkiem i to wszystko bardzo go przytłacza. Leila równie mocno przeżywa sytuację dotyczącą małego Victora i jak tylko może, stara się wspierać Olivera. Sama nie ma łatwo w domu, szczególnie z matką, z którą coraz trudniej jej się porozumieć. Są też sprawy związane z Amber i Patrickiem. Para przeżywa problemy, które odbijają się na całej grupie. Młodzi ludzie coraz gorzej radzą sobie z rzeczywistością. Oliver znowu ląduje w barze… W książce znajdują się treści nieodpowiednie dla osób poniżej szesnastego roku życia.

49,90 zł
33,93 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 15,97 zł

13 osób kupiło
3
Bezkrólewie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Bezkrólewie
Dostępny
48 szt.

Powieść historyczna rozgrywa się w jednym z najbardziej tajemniczych okresów historii Polski, pomiędzy śmiercią Mieszka II, a powrotem do Polski Kazimierza Odnowiciela. Co spowodowało reakcję pogańską? Jak wyglądał pierwszy upadek do niedawna potężnego państwa Piastów? Czy Mieszko miał drugiego syna, który został wymazany z historycznych kronik? Autor w swoim unikalnym stylu prowadzi czytelnika przez tajemniczy i mroczny okres bezkrólewia. Chaos i anarchia, kapłani na poły już zapomnianych starych bogów, walka o władzę i wpływy, wierność i zdrada, walka i namiętności – to wszystko znajduje się w piątym tomie powieści piastowskich.

34,90 zł
23,38 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 11,52 zł

11 osób kupiło
4
Zranieni w dzieciństwie. Jak rozpoznać i uleczyć matczyną lub ojcowską ranę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Zranieni w dzieciństwie. Jak rozpoznać i uleczyć matczyną lub ojcowską...
Dostępny
342 szt.

Zostań swoim własnym, najlepszym na świecie rodzicem O trudnej relacji, jaka łączy nas dorosłych z nami dziećmi i z naszymi matkami, napisano mnóstwo książek. Wiele z nich jednak ignoruje rolę, jaką w naszym życiu odegrał ojciec. Sylwia Kocoń podchodzi do tematu kompleksowo. Przyglądając się relacjom w rodzinach naszego dzieciństwa, trójkątowi ja - matka - ojciec, zwraca uwagę na to, jakie rany wówczas w nas powstały. Nie tylko rany matczyne, ale także ojcowskie. Autorka wyjaśnia, jak powstają w nas te rany, skąd się biorą i jak - niezagojone - wpływają na nasze dorosłe życie. Następnie podpowiada, jak możemy samodzielnie wypełnić pustą przestrzeń, jaką w nas pozostawiły. Poradnik, który trzymasz w ręku, oczywiście nie zastąpi terapii, może jednak pomóc Ci świadomie i w bezpieczny sposób powrócić do trudnych chwil z przeszłości, odczytać je na nowo i wyjść z pułapki życia sterowanego zadaną w dzieciństwie raną.

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

11 osób kupiło
5
Vahanara! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Vahanara!
Dostępny
263 szt.

Wielki powrót komiksowej legendy! Loty statkami kosmicznymi, przenoszenie się w czasie, komputery opanowujące ludzkie mózgi czy dziwne istoty zdobywające kontrolę nad światem – wszystko to fascynowało artystów w drugiej połowie XX wieku i znalazło swoje odzwierciedlenie także w komiksie. W stworzonych przez Grzegorza Rosińskiego kadrach „Najdłuższej podróży” bohaterowie nurkują w oceanach, obserwują walki dinozaurów i latają w niezwykłych bolidach. Jerzy Wróblewski w tytułowej „Vahanarze!” rozrysowuje kilkuczęściową opowieść o międzyplanetarnych pilotach, którzy stracili kontrolę nad swoją świadomością. Z kolei Bogusław Polch konstruuje światy w światach, postacie w postaciach i tak w „Spotkaniu” w wybitny sposób wprowadza czytelniczą percepcję w zachwianie i zachwyt nad dynamiką i barwą swoich kadrów. Przypominając te trzy historie, w większości publikowane pierwotnie w pierwszych numerach słynnego magazynu „Relax”, przyglądamy się, jak kiedyś myślano o komiksowym medium, budowano plansze i prowadzono historie. I choć scenariusze tych opowieści zapewne napisalibyśmy dziś zupełnie inaczej, warto pamiętać, jak kształtował się polski komiks i jakimi tematami żyli jego twórcy niemal pół wieku temu.

79,91 zł
51,14 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 28,77 zł

9 osób kupiło
6
Samotny Wilk i Szczenię. Tom 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Samotny Wilk i Szczenię. Tom 3
Dostępny
345 szt.

Kolejne elementy układanki zostają ujawnione. Dlaczego Ogami Ittō, kaishakunin, wdał się w konflikt z potężnym rodem Yagyū? Czemu nie mógł pojawiać się w granicach Edo? Najbardziej znana seria samurajska powraca do Polski w nowym, powiększonym wydaniu. Samotny Wilk i Szczenię to komiks, który wywarł niesamowity wpływ na popkulturę. Na jego podstawie powstały liczne adaptacje filmowe oraz seriale telewizyjne. Do inspiracji tym cyklem przyznają się tacy giganci jak Frank Miller (Sin City) czy Max Allan Collins (Droga do zatracenia). Autorzy serii zwani byli „Złotym Duetem” i są twórcami licznych hitów, w tym cyklu Poranek ściętych głów.

69,99 zł
55,29 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 14,70 zł

9 osób kupiło
7
Cyd. Wydanie zbiorcze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Cyd. Wydanie zbiorcze
Dostępny
67 szt.

Rodrigo Díaz de Vivar, zwany Cydem, przemierza kastylijskie wrzosowiska w towarzystwie infanta Sancha, późniejszego króla Sancha II Mocnego. Dzięki imponującemu pięknu stron tej opowieści czytelnik może zajrzeć w burzliwe czasy średniowiecza, w których żyli i walczyli ówcześni ludzie. Cyd Antonia Hernándeza Palaciosa, jednego z wielkich twórców gatunku komiksu europejskiego, jest uznawany za dzieło kluczowe dla komiksu historycznego. Oto kompletna edycja tego niezwykłego utworu, składająca się z czterech tomów i uzupełniona o szczegółowe notatki autora na temat dziejów tytułowego bohatera.

169,00 zł
138,58 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 30,42 zł

6 osób kupiło
8
Kameleon Zdziś - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Kameleon Zdziś
Dostępny
100 szt.

Polecamy serię wesołych wierszyków do czytania najmłodszym dzieciom. Niezwykłe przygody bohaterów pobudzają wyobraźnię i rozśmieszają, uczą myśleć kreatywnie. Barwne i zabawne ilustracje przyciągają uwagę dzieci i zachęcają do aktywnego słuchania.

10,70 zł
7,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

5 osób kupiło
9
Piórnik saszetka owalna z klapką Pusheen Core - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Piórnik saszetka owalna z klapką Pusheen Core
St. Majewski
Dostępny
101 szt.

Funkcjonalność: • 1 pojemna komora główna • dodatkowa klapka z miejscem na przybory piśmiennicze oraz kieszonką zapinaną na suwak • 2 ergonomiczne, solidne uchwyty do suwaka • zadrukowana podszewka Wymiary: • wysokość: 5.5 cm • szerokość: 21.0 cm • głębokość: 10.5 cm

45,90 zł
43,61 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,29 zł

5 osób kupiło
10
Arka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Arka
Dostępny
14 szt.

Eryk Rives budzi się po długiej podróży statkiem kosmicznym, który miał zabrać jego i innych pasażerów na Lwi Pazur – ziemię obiecaną, gdzie czekały ich lepsze warunki do życia niż na zdegradowanej orbicie Ziemi. Załoga szybko się jednak orientuje, że nie dotarła do miejsca docelowego, a podróż trwała znacznie dłużej niż pierwotnie zakładane dwieście lat. Eryk i Jia, inna członkini załogi, wyruszają na eksplorację otoczenia statku. Odkrywają wówczas, że tkwią uwięzieni w gigantycznym labiryncie, który przeczy wszelkim prawom fizyki.

90,00 zł
81,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,00 zł

4 osoby kupiły
11
Poznaję. Las pełen dźwięków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Poznaję. Las pełen dźwięków
Dostępny
648 szt.

W tej kartonowej książeczce z dźwiękowymi przyciskami na kolejnych barwnych scenkach czekają na odkrycie mieszkańcy lasu. Maluch pozna zwierzęta w ich naturalnym środowisku, a także posłucha odgłosów, jakie wydają. Wspaniała zabawa gwarantowana!

39,99 zł
31,59 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,40 zł

4 osoby kupiły
12
Gdy oślica ujrzała anioła - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Gdy oślica ujrzała anioła
Dostępny
315 szt.

Debiutancka powieść Nicka Cave'a o dążeniu do zrozumienia siebie i świata, o walce z samotnością i przeciwnościami losu. Euchrid, kaleki chłopiec z religijnej społeczności, zostaje odrzucony przez najbliższych. Jego inność nie mieści się w wąskich ramach prowincjonalnego świata, przez co musi samotnie mierzyć się z wyzwaniami, które stawia przed nim życie. Nick Cave kreuje wizjonerski, pełen symboli i oryginalnych metafor kosmos. Jego poetycka opowieść wciąga od pierwszej strony. Gdy oślica ujrzała anioła to niezwykle oryginalne dzieło nie tylko dla fanów muzyki Australijczyka. Po raz pierwszy opublikowana w 1989 roku, ukazuje się teraz w odświeżonym przekładzie Jerzego Łozińskiego.

59,00 zł
43,66 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,34 zł

4 osoby kupiły
13
Nautilus - 3 - Dziedzictwo kapitana Nemo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Nautilus - 3 - Dziedzictwo kapitana Nemo
Dostępny
22 szt.

Niesłusznie skazany za krwawy zamach Kimball O'Hara wciąż chce dowieść swojej niewinności. Lecz dokumenty, które mogły mu w tym pomóc, na zawsze przepadły w otchłani oceanu. Tymczasem wojna pomiędzy Koroną Brytyjską i carem Rosji zdaje się nieunikniona. Na pokładzie Nautilusa jest jednak ktoś, kto cieszy się z takiego obrotu spraw - kierowany pragnieniem zemsty kapitan Nemo. Stojąc za sterami swojego niezatapialnego okrętu, atakuje angielską flotę. Jaya, która pracuje dla Korony, musi za wszelką cenę znaleźć sposób, by go powstrzymać. Z kolei Kim chce zapobiec krwawemu konfliktowi, który najpewniej pochłonie tysiące ofiar. Zmuszona do sojuszu przeciwko zagrożeniu, jakie stanowi Nemo, dwójka bohaterów przygotowuje śmiały plan: przejęcie rosyjskiego okrętu podwodnego generała Ostrowa, żeby zwabić Nautilusa. Toczony na planszach komiksu wyścig ma znaczenie na skalę światową... Czy Kimowi uda się uniknąć ofiar cywilnych i ponownie zobaczyć syna? Czy już zawsze będzie uważany za zdrajcę? "Dziedzictwo kapitana Nemo" to ostatni tom przygodowej trylogii z wątkami szpiegowskimi.

59,99 zł
53,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,00 zł

4 osoby kupiły
14
Piórnik saszetka owalna z klapką Pusheen Pastel - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Piórnik saszetka owalna z klapką Pusheen Pastel
St. Majewski
Dostępny
98 szt.

Funkcjonalność: • 1 pojemna komora główna • dodatkowa klapka z miejscem na przybory piśmiennicze oraz kieszonką zapinaną na suwak • 2 ergonomiczne, solidne uchwyty do suwaka • zadrukowana podszewka Wymiary: • wysokość: 5.5 cm • szerokość: 21.0 cm • głębokość: 10.5 cm

45,90 zł
43,61 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,29 zł

3 osoby kupiły
15
Tajfun - wyrzutnia baniek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Tajfun - wyrzutnia baniek
Dumel Discovery
Dostępny
33 szt.

Nadciąga bańkowy tajfun! Wyrzutnia ma w zestawie butelkę z płynem, którą należy wkręcić pod lufę, umieszczając wężyk we wnętrzu butelki. Po dłuższym przyciśnięciu spustu, z wyrzutni wystrzeli strumień baniek. Zabawka przeznaczona jest do stosowania na świeżym powietrzu. Płyn można dokupić oddzielnie w dwóch pojemnościach do wyboru. Szczegóły: • wkręć butelkę z płynem do zabawki, a następnie naciśnij spust wyrzutni, a wystrzeli z niej strumień baniek, • w zestawie płyn do baniek, • do zabawy na świeżym powietrzu.

39,62 zł
34,87 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,75 zł

3 osoby kupiły
16
Lewcio Stefcio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Lewcio Stefcio
Dostępny
104 szt.

Polecamy serię wesołych wierszyków do czytania najmłodszym dzieciom. Niezwykłe przygody bohaterów pobudzają wyobraźnię i rozśmieszają, uczą myśleć kreatywnie. Barwne i zabawne ilustracje przyciągają uwagę dzieci i zachęcają do aktywnego słuchania.

10,70 zł
7,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

3 osoby kupiły
17
Repetytorium - język niemiecki. Formuła od 2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Repetytorium - język niemiecki. Formuła od 2023
Dostępny
3 szt.

Repetytorium zawiera materiał na poziomie podstawowym. Repetytorium przeznaczone jest dla: • osób zdających maturę w zakresie podstawowym według nowej formuły od 2023 roku, • ostatnich klas szkół ponadpodstawowych jako materiał edukacyjny, • kursów i lektoratów, • osób chcących samodzielnie lub pod kierunkiem nauczyciela odświeżyć oraz uzupełnić swoje wiadomości z języka niemieckiego.

86,00 zł
79,12 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,88 zł

2 osoby kupiły
18
Karnet Urodziny, but piłkarski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Karnet Urodziny, but piłkarski
Armin Style
Dostępny
5 szt.

Karnet okolicznościowy.

9,99 zł
2 osoby kupiły
19
Pusheen Pastel. Worek na obuwie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Pusheen Pastel. Worek na obuwie
St. Majewski
Dostępny
98 szt.

Worek na obuwie lub strój gimnastyczny spodoba się dzieciom, dzięki grafice znanego kota Pusheena. Worek ma podwójne boczne sznurki, które umożliwiają noszenie worka w rękach, na ramieniu oraz na plecach.

21,90 zł
20,81 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,09 zł

2 osoby kupiły
20
Twisted Kingdom - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Twisted Kingdom
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.29

Niezwykle wyczekiwana kontynuacja historii Aidena i Elsy. Aiden nie może w to uwierzyć, ojciec Elsy wrócił po dziesięciu latach i chce mu ją odebrać. Mężczyzna podobno nie żyje, a jednak stoi przed nimi cały i zdrowy, pragnąc bawić się w dobrego tatusia. Aiden nie zamierza na to pozwolić. Jednak czy ma cokolwiek do powiedzenia Szczególnie teraz, kiedy związał się z inną dziewczyną. Taki jest plan, a Aiden nie ma nic do powiedzenia. Wydaje się, że chłopak nie posiada w ręku już żadnych mocnych kart, żeby przekonać Elsę, że ona należy do niego. Ale dziewczyna powinna wiedzieć, że od kogoś takiego jak on nie można po prostu odejść. Będzie ją miał i to na swoich warunkach. Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia.

44,90 zł
35,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,98 zł

2 osoby kupiły
21
Płyn do giga baniek 1000 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Płyn do giga baniek 1000 ml
Dumel Discovery
Dostępny
37 szt.

Twórz bańki, łącząc płyn z innymi zestawami GIGA z Dumel Bubbles! Płyn w dużej pojemności umożliwi stworzenie wielu GIGA baniek! Produkt przeznaczony jest do stosowania na świeżym powietrzu. Płyn można łączyć z innymi zestawami Dumel Bubbles, polecany jest zwłaszcza do zestawów GIGA. Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 3 roku życia. Szczegóły: • płyn do giga baniek, • pojemność 1000 ml, • do zabawy na świeżym powietrzu.

16,40 zł
14,99 zł

Rabat 8,6%
oszczędzasz 1,41 zł

2 osoby kupiły
22
Materie i formy Pojetyki szczegółowe sztuk głównych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
85,00 zł
59,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 25,50 zł

2 osoby kupiły
23
Poznaję. Ogród pełen dźwięków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Poznaję. Ogród pełen dźwięków
Dostępny
641 szt.

W tej kartonowej książeczce z dźwiękowymi przyciskami na kolejnych barwnych scenkach czekają na odkrycie mieszkańcy ogrodu. Maluch pozna zwierzęta w ich naturalnym środowisku, a także posłucha odgłosów, jakie wydają! Wspaniała zabawa gwarantowana!

39,99 zł
31,59 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,40 zł

2 osoby kupiły
24
Amulet. Supernowa. Tom 8 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Amulet. Supernowa. Tom 8
Dostępny
54 szt.

Choć Emily i Trellis są jak ogień i woda, współpracują, by rozwikłać sekret mrocznej przemiany króla elfów. Chcąc poznać prawdę, będą musieli zanurzyć się w bolesnych wspomnieniach, a także zawrzeć ryzykowny sojusz z dawnym wrogiem. Navin, Aly i Generał Pil robią, co mogą, by wrócić do przyjaciół z ruchu oporu. Dążąc do celu, będą musieli sprostać wielu wyzwaniom. Także w… kuchni! Napotkany ślad obcej cywilizacji stawia jednak wysiłki ich wszystkich pod znakiem zapytania. Zwycięży płomienna nadzieja, czy ogień zemsty? Do tej pory w serii ukazało się sześć ksiąg: Strażniczka, Klątwa Strażniczki, Zaginione Miasto, Ostatnia Rada, Książę Elfów i Ucieczka z Lucien.

59,90 zł
46,12 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 13,78 zł

3 osoby kupiły
25
Świat wokół nas. W lesie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Świat wokół nas. W lesie
Dostępny
375 szt.

Jakie odgłosy możesz usłyszeć w lesie? W tej kartonowej książeczce z dźwiękowymi przyciskami czekają na ciebie kolorowe scenki. Poznasz ciekawostki o różnych zwierzętach, które można spotkać wśród drzew, i posłuchasz odgłosów, jakie wydają. Wspaniała zabawa gwarantowana!

39,99 zł
31,59 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,40 zł

2 osoby kupiły
26
Worek na obuwie Pusheen - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Worek na obuwie Pusheen
St. Majewski
Dostępny
98 szt.

Funkcjonalność: • worek na obuwie lub strój gimnastyczny • posiada podwójne boczne sznurki, które umożliwiają noszenie worka w rękach, na ramieniu oraz na plecach

21,90 zł
20,81 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,09 zł

2 osoby kupiły
27
Karnet Urodziny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Karnet Urodziny
Kukartka
Dostępny
3 szt.

Kartki z serii Passion Premium to świetny pomysł na piękną pamiątkę w super cenie. Każda kartka PR jest zdobiona przynajmniej dwoma rodzajami uszlachetnień - metaliczne lub perłowe folie, brokat, tłoczenie itp. - tyle piękna w takim drobiazgu! Każda kartka Passion Premium ma kolorowe wnętrze z tekstem wyjątkowych życzeń i grafiką, w komplecie jest także dopasowana kolorystycznie koperta. Cechy szczególne: wielkość: B6, 16.6 x 11.7 cm po złożeniu, koperta: dopasowana w zestawie, zdobienia: przynajmniej dwa rodzaje, często więcej - złota, srebrna lub perłowa folia, brokat, tłoczenia, wnętrze kartki: kolorowe, z życzeniami.

7,99 zł
2 osoby kupiły
28
Piórnik tuba Pusheen Pastel - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Piórnik tuba Pusheen Pastel
St. Majewski
Dostępny
100 szt.

Funkcjonalność: • 1 pojemna komora główna • ergonomicznie wyprofilowany, solidny uchwyt do suwaka Wymiary: • wysokość: 8.0 cm • szerokość: 22.5 cm • głębokość: 8.0 cm

24,90 zł
23,66 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,24 zł

2 osoby kupiły
29
Poznaję. Dżungla pełna dźwięków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Poznaję. Dżungla pełna dźwięków
Dostępny
653 szt.

W tej kartonowej książeczce z dźwiękowymi przyciskami na kolejnych barwnych scenkach czekają na odkrycie mieszkańcy dżungli. Maluch pozna zwierzęta w ich naturalnym środowisku, a także posłucha odgłosów, jakie wydają. Wspaniała zabawa gwarantowana!

39,99 zł
31,59 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,40 zł

2 osoby kupiły
30
Plecak szkolny Pusheen Pastel - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Plecak szkolny Pusheen Pastel
St. Majewski
Dostępny
99 szt.

Ten plecak świetnie sprawdzi się w szkole. Ma modną grafikę z kotem Pusheen. Funkcjonalność: • 4 komory, • 2 boczne, elastyczne kieszenie zewnętrzne, • uchwyt do wieszania plecaka, • organizer z zawieszką na klucze. Komfort i bezpieczeństwo: • profilowane, ergonomiczne i oddychające plecy z dodatkowym usztywnieniem, • miękkie szelki z regulacją długości, • wzmocniony gąbką spód plecaka, • ochronne stopki na spodzie plecaka, • pas mostkowy, • wzmocniona rączka, • elementy odblaskowe, • materiał wodoodporny. Wymiary: • wysokość 40.0 cm, • szerokość 28.0 cm, • głębokość 18.0 cm. Pojemność: 22 l

169,90 zł
161,41 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 8,49 zł

2 osoby kupiły
31
5 składników. Gotuj szybko i łatwo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
5 składników. Gotuj szybko i łatwo
Dostępny
1581 szt.

Jamie Oliver – autor największych kulinarnych bestsellerów – powraca we wspaniałym stylu. Łącząc na niesamowite sposoby zaledwie pięć składników Jamie wyczarował ponad 130 zupełnie nowych przepisów, które możesz wykorzystać na co dzień i od święta. Znajdziesz tu wszystko – od sałatek i pasty, przez ciekawe pomysły na kurczaka, ryby warzywa, ryż, makarony, wołowinę i wieprzowinę, aż po słodkości. Ta książka to maksimum smaku przy minimum wysiłku, szeroki wachlarz posiłków o różnej wartości odżywczej i mnóstwo fantastycznych inspiracji.

99,99 zł
79,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 20,00 zł

2 osoby kupiły
32
Czarna Dalia. Prawdziwa historia Elizabeth Short. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Czarna Dalia. Prawdziwa historia Elizabeth Short.
Dostępny
33 szt.

Los Angeles, styczeń 1947 roku. Na niezabudowanej działce zostają znalezione okrutnie okaleczone zwłoki młodej kobiety. Zbrodnia, do dziś niewyjaśniona, poruszyła całą Amerykę, rozpalając zbiorową wyobraźnię. Tak narodziła się legenda sprawy ”Czarnej Dalii”. Siedemdziesiąt pięć lat później wszyscy nadal się zastanawiają, kto mógł ją zabić – jednak w ciągu całego tego okresu samą ofiarą interesowano się bardzo rzadko. Jak wyglądało życie Elizabeth Short, zanim zyskała sławę dzięki swojej śmierci? Aby odpowiedzieć na to trudne pytanie, RUN i Florent Maudoux przeprowadzili skrupulatne śledztwo, oparte na dokumentach, łącząc informacje z ujawnionych akt FBI, doniesień gazet z epoki oraz relacji osób, które lepiej lub gorzej znały Elizabeth. Opowieść ta ukazuje krętą ścieżkę życia Elizabeth Short – od stanu Massachusetts, w którym przyszła na świat, po nieużytek przy South Norton Avenue, na którym znaleziono jej zwłoki – na tle sugestywnej rekonstrukcji realiów Los Angeles lat czterdziestych XX wieku. 2023 – Laureat Prix Quais du Polar 2022 – Nominacja Prix Landerneau BD

100,00 zł
90,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,00 zł

2 osoby kupiły
33
Świat wokół nas. W dżungli - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Świat wokół nas. W dżungli
Dostępny
399 szt.

Jakie odgłosy możesz usłyszeć w dżungli? W tej kartonowej książeczce z dźwiękowymi przyciskami czekają na ciebie kolorowe scenki. Poznasz ciekawostki o różnych zwierzętach żyjących w najbardziej tętniących życiem (i hałaśliwych) lasach świata i posłuchasz odgłosów, jakie wydają. Wspaniała zabawa gwarantowana!

39,99 zł
31,59 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,40 zł

2 osoby kupiły
34
Devilish Game - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Devilish Game
Dostępny
822 szt.

Osiemnastoletnia Madison Evans ma za sobą bardzo trudny okres. Nie potrafi zapomnieć o wydarzeniach z przeszłości, a do tego musi zmierzyć się ze śmiercią ukochanego dziadka. Dziewczyna jest na skraju załamania. To wszystko sprawia, że marzenia o studiowaniu na Harvardzie odchodzą na dalszy plan. Madison kompletnie nie ma teraz głowy do nauki. Z poczucia beznadziei wyciąga ją James Moore, jej najlepszy przyjaciel, który proponuje dziewczynie wzięcie udziału w wyścigach samochodowych. I to właśnie na tej imprezie Madison poznaje bezczelnego Noaha Woodsa, który wywróci jej świat do góry nogami.

44,90 zł
35,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,98 zł

2 osoby kupiły
35
Karnet Urodziny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Karnet Urodziny
Kukartka
Dostępny
10 szt.

Kartki z serii Passion Premium to świetny pomysł na piękną pamiątkę w super cenie. Każda kartka PR jest zdobiona przynajmniej dwoma rodzajami uszlachetnień - metaliczne lub perłowe folie, brokat, tłoczenie itp. - tyle piękna w takim drobiazgu! Każda kartka Passion Premium ma kolorowe wnętrze z tekstem wyjątkowych życzeń i grafiką, w komplecie jest także dopasowana kolorystycznie koperta. Cechy szczególne: wielkość: B6, 16.6 x 11.7 cm po złożeniu, koperta: dopasowana w zestawie, zdobienia: przynajmniej dwa rodzaje, często więcej - złota, srebrna lub perłowa folia, brokat, tłoczenia, wnętrze kartki: kolorowe, z życzeniami.

7,99 zł
1 osoba kupiła
36
Cyklon - wyrzutnia baniek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Cyklon - wyrzutnia baniek
Dumel Discovery
Dostępny
29 szt.

Nadciąga bańkowy cyklon! Ta kosmiczna wyrzutnia wyposażona jest w butelkę z płynem, którą należy wkręcić pod lufę. Po przyciśnięciu przez dłuższą chwilę spustu, z wyrzutni wystrzeli strumień baniek. Zabawka przeznaczona jest do zabawy na świeżym powietrzu. Płyn do baniek można dokupić oddzielnie, w dwóch pojemnościach do wyboru. Szczegóły: • wkręć butelkę z płynem do zabawki, a następnie naciśnij spust wyrzutni, a wystrzeli z niej strumień baniek, • w zestawie płyn do baniek, • do zabawy na świeżym powietrzu.

39,62 zł
34,87 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,75 zł

1 osoba kupiła
37
Piłka nożna 572522 mix cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
32,90 zł
29,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,29 zł

1 osoba kupiła
38
Podwójna wyrzutnia baniek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Podwójna wyrzutnia baniek
Dumel Discovery
Dostępny
36 szt.

Podwójnie dobra zabawa z dwa razy większą ilością baniek! Wyrzutnia ma aż dwie lufy, a do tego wyposażona jest w światełko, które tworzy lekko niebieską poświatę. Aby rozpocząć zabawę wkręć buteleczkę z płynem do nakrętki z wężykami, znajdującej się w górnej części wyrzutni. Następnie przytrzymaj dłużej spust i ciesz się podwójnym strumieniem baniek. Zabawka przeznaczona jest do używania na świeżym powietrzu. Płyn można dokupić oddzielnie w dwóch pojemnościach do wyboru. Szczegóły: • wkręć butelkę z płynem do nakrętki z wężykami (znajdującej się w zabawce) i naciśnij spust wyrzutni, a wystrzeli z niej strumień baniek, • w zestawie płyn do baniek, • do zabawy na świeżym powietrzu.

86,78 zł
76,37 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,41 zł

1 osoba kupiła
39
Kalendarz 2023-2024-2025 Hip hop A5 18 miesięcy, turkusowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Kalendarz 2023-2024-2025 Hip hop A5 18 miesięcy, turkusowy
Dostępny
127 szt.

Przedstawiamy kalendarz Hip hop na 18 miesięcy. Szczegóły: • papier: delikatne chamois 80 g/m², • zaokrąglone narożniki opraw i stron, • gumka spinająca kalendarz, • elastyczny uchwyt na długopis, • tasiemka w kolorze okładki, • koperta na odwrocie okładki, • kalendarz ma daty od 18.09.2023 r. do 30.03.2025 r.

37,78 zł
28,34 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,44 zł

1 osoba kupiła
40
Karnet Urodziny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Karnet Urodziny
Armin Style
Dostępny
5 szt.

Karnet okolicznościowy.

9,99 zł
1 osoba kupiła
41
Segregator OFFICE PRODUCTS Officer, PP, A4/75mm, czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
11,99 zł
1 osoba kupiła
42
Świat wokół nas. Na wsi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Świat wokół nas. Na wsi
Dostępny
335 szt.

Jakie odgłosy możesz usłyszeć w wiejskim gospodarstwie? W tej kartonowej książeczce z dźwiękowymi przyciskami czekają na ciebie kolorowe scenki. Poznasz ciekawostki o różnych zwierzętach żyjących na wsi i posłuchasz odgłosów, jakie wydają. Wspaniała zabawa gwarantowana!

39,99 zł
31,59 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,40 zł

1 osoba kupiła
43
Moje życie z Maryją. Jakov z Medziugorie w rozmowi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Moje życie z Maryją. Jakov z Medziugorie w rozmowi
Dostępny
45 szt.

Mogę powiedzieć, że dorastałem wraz z Matką Bożą. Widziałem Ją od dziesiątego roku życia i wszystko, czego w moim życiu nauczyłem się na temat wiary, Boga, i w ogóle na temat wszystkiego - nauczyłem się właśnie od Matki Bożej. Jakov, widzący z Medziugorie Kiedy 25 czerwca 1981 roku Jakov zobaczył Maryję na górze Podbrdo w Medziugorie, został najmłodszym z szóstki widzących. Maryja wzięła go pod szczególną opiekę, a to wzrastanie i dojrzewanie w szkole Maryi było dla niego tym ważniejsze, że wkrótce potem został sierotą. W tej rozmowie, przepytywany wnikliwie przez ojca Livia Fanzagę, dzieli się swoimi doświadczeniami z czasu pierwszych objawień, swoimi odczuciami podczas spotkań z Maryją, opisuje Jej postać, Jej nauki, niezwykłe doświadczenie Piekła, Czyśćca i Nieba, gdzie Maryja zaprowadziła Jakova wraz z Vicką. To świadectwo życia człowieka uformowanego w wierze, modlitwie i pobożności bezpośrednio przez Matkę Bożą, które nam wszystkim dostarcza wskazań i umocnienia w naszych trudnych czasach. O widzących z Medziugorie często mówi się w niesprawiedliwy i tendencyjny sposób. Są na przykład atakowani za świecki styl życia czy to, że mają rodziny. W tle tych ataków widać często niechęć wobec tego, co dzieje się w Medziugorie. Jednak każdy, kto miał kontakt z którymś z widzących, może potwierdzić, że są to osoby, które Jezus głęboko ukształtował przez Maryję. Ta książka jest tego dowodem. Goran Andrijanić, tygodnik "Sieci" Jakov jest najmłodszym spośród widzących z Medziugorie. Miał szczęście, że od dzieciństwa był kształtowany w szkole Królowej Pokoju. 1 tego wywiadu wylania się świadectwo wielkiej dojrzałości duchowej. Bardziej uważny na wewnętrzne doświadczenie niż na zewnętrzne szczegóły, Jakov wnosi swój cenny i oryginalny wkład w zrozumienie przesłania Matki Bożej. Jego opis matczynej miłości Maryi i szczęścia doznanego w Raju, gdzie został uniesiony w ciele, stanowi świadectwo wielkiej wagi dla ludzi naszych czasów. ojciec Livio Fanzaga,

34,90 zł
29,67 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,23 zł

1 osoba kupiła
44
Piłka siatkowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Piłka siatkowa
ADAR
Dostępny
18 szt.

Piłka siatkowa LASER Uwaga. Dostępne różne wersje kolorystyczne produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

32,90 zł
29,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,29 zł

1 osoba kupiła
45
Karnet Urodziny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Karnet Urodziny
Kukartka
Dostępny
12 szt.

Kartki z serii Passion Premium to świetny pomysł na piękną pamiątkę w super cenie. Każda kartka PR jest zdobiona przynajmniej dwoma rodzajami uszlachetnień - metaliczne lub perłowe folie, brokat, tłoczenie itp. - tyle piękna w takim drobiazgu! Każda kartka Passion Premium ma kolorowe wnętrze z tekstem wyjątkowych życzeń i grafiką, w komplecie jest także dopasowana kolorystycznie koperta. Cechy szczególne: wielkość: B6, 16.6 x 11.7 cm po złożeniu, koperta: dopasowana w zestawie, zdobienia: przynajmniej dwa rodzaje, często więcej - złota, srebrna lub perłowa folia, brokat, tłoczenia, wnętrze kartki: kolorowe, z życzeniami.

7,99 zł
1 osoba kupiła
46
Karnet Urodziny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Karnet Urodziny
Armin Style
Dostępny
17 szt.

Karnet okolicznościowy.

9,99 zł
1 osoba kupiła
47
Piórnik tuba Pusheen Core - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Piórnik tuba Pusheen Core
St. Majewski
Dostępny
98 szt.

24,90 zł
23,66 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,24 zł

1 osoba kupiła
48
Hawkmoon. Tom 1: Czarny klejnot / Bitwa pod Kamargiem. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Hawkmoon. Tom 1: Czarny klejnot / Bitwa pod Kamargiem.
Dostępny
30 szt.

Los Angeles, styczeń 1947 roku. Na niezabudowanej działce zostają znalezione okrutnie okaleczone zwłoki młodej kobiety. Zbrodnia, do dziś niewyjaśniona, poruszyła całą Amerykę, rozpalając zbiorową wyobraźnię. Tak narodziła się legenda sprawy ”Czarnej Dalii”. Siedemdziesiąt pięć lat później wszyscy nadal się zastanawiają, kto mógł ją zabić – jednak w ciągu całego tego okresu samą ofiarą interesowano się bardzo rzadko. Jak wyglądało życie Elizabeth Short, zanim zyskała sławę dzięki swojej śmierci? Aby odpowiedzieć na to trudne pytanie, RUN i Florent Maudoux przeprowadzili skrupulatne śledztwo, oparte na dokumentach, łącząc informacje z ujawnionych akt FBI, doniesień gazet z epoki oraz relacji osób, które lepiej lub gorzej znały Elizabeth. Opowieść ta ukazuje krętą ścieżkę życia Elizabeth Short – od stanu Massachusetts, w którym przyszła na świat, po nieużytek przy South Norton Avenue, na którym znaleziono jej zwłoki – na tle sugestywnej rekonstrukcji realiów Los Angeles lat czterdziestych XX wieku. 2023 – Laureat Prix Quais du Polar 2022 – Nominacja Prix Landerneau BD

100,00 zł
90,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,00 zł

1 osoba kupiła
49
Karnet Urodziny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Karnet Urodziny
Armin Style
Dostępny
12 szt.

Karnet okolicznościowy.

9,99 zł
1 osoba kupiła
50
Uprawnienia rodziców. Poradnik pracodawcy 2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Uprawnienia rodziców. Poradnik pracodawcy 2023
Dostępny
64 szt.

Poradnik przystępnie przedstawia uprawnienia, z jakich mogą korzystać zarówno rodzice, jak i inni członkowie najbliższej rodziny w czasie sprawowania opieki nad dzieckiem. Kompleksowo omówiono w nim zasady korzystania z urlopów związanych z rodzicielstwem lub adopcją, a także zasady ich rozliczania oraz ustalania wysokości zasiłku macierzyńskiego za okres tych urlopów. Od 1 lutego 2023 r. zmieniły się zasady przyznawania urlopów związanych z rodzicielstwem dla rodziców adopcyjnych. Natomiast ostatnia nowelizacja Kodeksu pracy wprowadziła korzystne zmiany m.in. w urlopach rodzicielskich, ojcowskich oraz zasiłkach macierzyńskich. Wprowadzony został także nowy rodzaj urlopu - urlop opiekuńczy. Nowelizacja objęła także przepisy dotyczące ochrony rodziców przed rozwiązaniem umowy o pracę. W publikacja uwzględniono wszystkie zmiany w tym zakresie. Ponadto opisano, w jakich okolicznościach rodzice dziecka bądź inni członkowie rodziny mogą korzystać z zasiłku opiekuńczego. Omówiono również inne uprawnienia związane z rodzicielstwem (np. zwolnienie od pracy na mocy art. 188 Kodeksu pracy). Publikacja nie tylko przedstawia zasady korzystania przez pracowników z uprawnień rodzicielskich, lecz także wskazuje na obowiązki, jakie w tym zakresie mają pracodawcy. Można się z niej m.in. dowiedzieć: kiedy ojciec dziecka ma prawo do urlopu macierzyńskiego, jak udzielać pracownikom urlopu rodzicielskiego, w jakim terminie można skorzystać z urlopu ojcowskiego, jakie uprawnienia rodzicielskie przysługują innym niż rodzice dziecka członkom rodziny, jak udzielać pracownikom zwolnienia od pracy na opiekę nad dzieckiem do 14 lat, kiedy rodzice dziecka mogą korzystać z zasiłku opiekuńczego, jaka ochrona przed zwolnieniem z pracy przysługuje rodzicom w trakcie urlopów związanych z rodzicielstwem. Książka zawiera liczne przykłady, zestawienia tabelaryczne i wzory dokumentów. To przystępne i wyczerpujące opracowanie pomoże w pracy specjalistom z zakresu kadr i płac, kadrowym i księgowym. Zainteresuje też pracodawców oraz biura rachunkowe, które prowadzą obsługę w tym zakresie. Ułatwi również rodzicom podjąć właściwą decyzję i wybrać najkorzystniejszy dla siebie wariant uprawnień, z jakich chcą skorzystać.

69,00 zł
66,24 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,76 zł

1 osoba kupiła
51
Historia i charakter - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
28,00 zł
23,80 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,20 zł

1 osoba kupiła
52
Fakt smak. Pierogi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Fakt smak. Pierogi
Dostępny
38 szt.

Pierogi, ach, pierogi! To pyszna kwintesencja kuchni polskiej. Jedni uważają, że ich sekret tkwi w delikatnym, sprężystym cieście, inni twierdzą, że o ostatecznym charakterze decyduje ukryte wewnątrz nadzienie. Niezależnie od tego, do której grupy należymy – pierogi kochamy wszyscy. Niezmiennie zachwycają smakiem oraz różnorodnością. Uznaniem cieszą się te tradycyjne – z nadzieniem z mięsa, z kapusty i grzybów czy palonej kaszy.

10,70 zł
7,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

1 osoba kupiła
53
Dzikie dziecko. Jak wspierać rozwój psychoruchowy dziecka w zgodzie z naturą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Dzikie dziecko. Jak wspierać rozwój psychoruchowy dziecka w zgodzie z ...
Dostępny
251 szt.

Dzikie dziecko rozwija się w zgodzie ze swoją naturą Ta książka powstała przede wszystkim z myślą o rodzicach, którym właśnie urodziło się dziecko. Przedstawione w niej pomysły i idee mogą być stosowane w domu i poza nim, w żłobku, przedszkolu i pierwszych klasach szkoły podstawowej. Przydadzą się również terapeutom, którzy na co dzień pracują z niemowlętami i maluchami, dbając o ich aparat ruchu. Żyjemy w warunkach diametralnie innych od tych, w których na świecie pojawił się nasz gatunek. Cywilizacja zmieniła bardzo dużo – także sposób, w jaki opiekujemy się dziećmi. Umieszczamy je w różnego rodzaju nosidłach, fotelikach i bujakach, uczymy chodzić w butach, korygujemy postawę i sposób, w jaki chodzą czy siedzą. To wszystko wyrazy troski o najmłodszych, które jednak... nie zawsze są dla nich dobre. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak w zgodzie z naturą wspomóc rozwój sensomotoryczny swojego dziecka – ten poradnik jest dla Ciebie!

44,90 zł
33,23 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

2 osoby kupiły
54
Karnet Urodziny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Karnet Urodziny
Armin Style
Dostępny
15 szt.

Karnet okolicznościowy.

9,99 zł
1 osoba kupiła
55
Taki piękny most - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Taki piękny most
Dostępny
33 szt.

„Nie brookliński most/Lecz na drugą stronę/Głową przebić się/Przez obłędu los/To jest dopiero coś” – tak pisał Stachura. W powieści Agnieszki Bednarskiej jest mowa o innym moście – Golden Gate w San Francisco. Pięknym, lecz przyciągającym samobójców; pięknym tak, że barierki ochronne są śmiesznie niskie, by nie psuły widoku. Jest też rozpacz i nadzieja, potężna, niezwykła, tajemnicza więź łącząca obce sobie na pozór kobiety oraz wymierzona w niecodzienny sposób sprawiedliwość – a całość tworzy bardzo spójną, realistyczną i przejmującą opowieść. Doskonałe domknięcie trylogii na którą składają się także Piętno Katriny i Zabierz dzieci, wyjedź z miasta.

45,00 zł
31,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,50 zł

1 osoba kupiła
56
Java. Rusz głową!, wydanie 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Java. Rusz głową!, wydanie 3
Dostępny
121 szt.

Od momentu pojawienia się pierwszej wersji Java pociągała programistów ze względu na przyjazną składnię, cechy obiektowe, zarządzanie pamięcią, a przede wszystkim obietnicę przenośności. Mijają lata, a Java wciąż cieszy się ogromną popularnością, jest sukcesywnie rozwijana i używana do coraz to nowszych zastosowań. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze długo programiści biegle posługujący się tym językiem będą mieli pełne ręce roboty. Ta książka, podobnie jak inne pozycje z serii „Rusz głową!”, została przygotowana zgodnie z jedyną w swoim rodzaju metodyką nauczania, wykorzystującą zasady funkcjonowania ludzkiego mózgu. Dzięki zagadkom, tajemnicom do rozwiązania, zabawnym ćwiczeniom i przystępnie podanej wiedzy bez trudu przyswoisz nawet dość złożone koncepcje, takie jak wyrażenia lambda, typy ogólne czy programowanie sieciowe i funkcyjne. Znajdziesz tu zabawne i niekonwencjonalne ilustracje, świetne analogie, pogawędki prowadzone przy kominku przez programistę i kompilator. To wszystko sprawia, że ta pozycja jest absolutnie wyjątkowym i niezwykle skutecznym podręcznikiem!

149,00 zł
104,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 44,70 zł

1 osoba kupiła
57
Zestaw do piłki nożnej WT6653 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Zestaw do piłki nożnej WT6653
MAKSIK
Dostępny
43 szt.

95,90 zł
86,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,59 zł

1 osoba kupiła
58
Bidon 750 ml Green-blue Starpak 514067 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Bidon 750 ml Green-blue Starpak 514067
Starpak
Dostępny
30 szt.

Zalety produktu niezbędny element zestawu śniadaniowego do szkoły, posiada blokadę otwierania pokrywy bidonu, zawieszkę dzięki której można go zawiesić na ręce, posiada dodatkową nakładkę dzięki której nie przelatują podczas picia np. cytryna dodana do wody. Bidon na napoje o pojemności 750 ml, łatwy do otworzenia i zamknięcia, dzióbek który ułatwia picie napoju. Bidon STARPAK jest pokryty młodzieżową grafiką ombre. Bidon wykonany z tritanu który nie zmienia smaku potraw, posiada materiał BPA free, nie zawiera bisfenolu, płyny o temperaturze 0-80 stopni Celsjusza. Wymiary/waga wymiary produktu wys.x szer. cm 25x7, waga produktu kg 0,16 kg. Bidon wykonany z plastiku. Przeznaczony dla dzieci w wieku 3 . Pakowany w folijkę.

58,68 zł
55,75 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,93 zł

1 osoba kupiła
59
Jedzenie mnie uzdrowiło. Moja droga ku zdrowiu.. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Jedzenie mnie uzdrowiło. Moja droga ku zdrowiu..
Dostępny
45 szt.

Kiedy lekarze powiedzieli Danielle Walker, że to nie jedzenie powoduje jej ciężką, wyniszczającą i zagrażającą życiu chorobę, oraz że jedzenie nie może pomóc jej wyzdrowieć, postanowiła udowodnić, że się mylili. Przepisane jej lekarstwo stało się niemal tak wyniszczające jak sama choroba, więc Danielle wzięła sprawy w swoje ręce, zamieniła kuchnię w laboratorium i zabrała się do pracy, tworząc zdrowe wersje swoich ulubionych dań. Jej książki kulinarne trafiły na listę bestsellerów New York Timesa, a Danielle stała się latarnią nadziei dla milionów ludzi na całym świecie, cierpiących na choroby autoimmunologiczne, alergie pokarmowe i przewlekle dolegliwości. W tej książce, z oszałamiającą szczerością i przejrzystością na temat osobistych cierpień i szkód, jakie przyniosła jej choroba w sferze cielesnej, emocjonalnej i duchowej, Danielle opisuje wszystko, czego nauczyła się podczas swojej dziesięcioletniej podróży ku uzdrowieniu. Dzięki swojej wytrwałości i determinacji Danielle może opowiedzieć historię, która daje nadzieję - nadzieję, że pomimo dolegliwości i trudności można żyć całą pełnią, szczęśliwie i zdrowo, nie czując się wykluczonym ani pozbawionym czegokolwiek. Jedzenie uratowało Danielle Walker. Ciebie też może uratować.

39,90 zł
33,92 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,98 zł

1 osoba kupiła
60
Fragmenty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
48,00 zł
34,56 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,44 zł

1 osoba kupiła
61
Sztuka dwudziestolecia. Formy i konteksty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Sztuka dwudziestolecia. Formy i konteksty
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.03

Pierwsze dwadzieścia lat od odzyskania przez Polskę niepodległości było okresem niezwykle dynamicznym, o fundamentalnym znaczeniu dla kształtowania państwowości, a także konstytuowania wspólnoty narodowej. Ważną rolę w tym procesie odegrała kultura i sztuka. W tym krótkim okresie wielu polskim twórcom udało się zaznaczyć swoje miejsce wśród różnorodnych, często przeciwstawnych nurtów i koncepcji sztuki, a polska kultura ponownie zaistniała w świadomości europejskiej i światowej. Publikacja prezentuje wybrane dzieła, kontekst ich powstania, szczegóły dotyczące techniki wykonania, tematyki i formy, zapraszając do odnajdywania i odczytywania różnorodnych kontekstów, zgłębiania szczegółów, stylów i wątków zawartych w obiektach z tego czasu.

34,00 zł
24,14 zł
Powiadomienie

Rabat 29,0%
oszczędzasz 9,86 zł

1 osoba kupiła
62
Karnet Urodziny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Karnet Urodziny
Armin Style
Dostępny
8 szt.

Karnet okolicznościowy.

9,99 zł
1 osoba kupiła
63
Długie bańki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Długie bańki
Dumel Discovery
Dostępny
46 szt.

Nadeszła pora na super dłuuuugie bańki! Z dostępnych elementów zmontuj przyrząd do tworzenia baniek, zanurz sznurek w butelce z płynem do baniek, a następnie, korzystając z uchwytów, machnij nim i wyczaruj bańkowy tunel! Zabawka przeznaczona jest do stosowania na świeżym powietrzu. Płyn do giga baniek można dokupić oddzielnie. Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 3 roku życia. Szczegóły: • zmontuj przyrząd do tworzenia baniek z elementów dołączonych do zestawu i umieść sznurek w płynie do baniek, a następnie machaj przyrządem, aby tworzyć długie bańki, • w zestawie płyn do GIGA baniek, • do zabawy na świeżym powietrzu.

30,18 zł
26,56 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,62 zł

1 osoba kupiła
64
Kalendarz 2023-2024-2025 Hip hop A5 18 miesięcy, czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Kalendarz 2023-2024-2025 Hip hop A5 18 miesięcy, czarny
Dostępny
117 szt.

Przedstawiamy kalendarz Hip hop na 18 miesięcy. Szczegóły: • papier: delikatne chamois 80 g/m², • zaokrąglone narożniki opraw i stron, • gumka spinająca kalendarz, • elastyczny uchwyt na długopis, • tasiemka w kolorze okładki, • koperta na odwrocie okładki, • kalendarz ma daty od 18.09.2023 r. do 30.03.2025 r.

37,78 zł
28,34 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,44 zł

1 osoba kupiła
65
Karnet Urodziny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Karnet Urodziny
Armin Style
Dostępny
12 szt.

Karnet okolicznościowy.

9,99 zł
1 osoba kupiła
66
Objawienia Anny Kathariny Emmerich. Od Zmartwychwstania do Zesłania Ducha Świętego. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Objawienia Anny Kathariny Emmerich. Od Zmartwychwstania do Zesłania Du...
Dostępny
73 szt.

II poszerzone wydanie objawień Anny Kathariny Emmerich obejmuje okres od śmierci Jezusa, aż po Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny. Wizje mistyczki zostały opatrzone obszernymi komentarzami i przypisami, przybliżającymi czytelnikowi kontekst biblijny oraz historyczno-kulturowy przedstawionych w książce wydarzeń. Dzięki temu odbiorca może dowiedzieć się nie tylko nowych, interesujących szczegółów, ale również zrozumieć, czym tak naprawdę są objawienia prywatne. Najbardziej zaskakujące w przekazanych przez stygmatyczkę wizjach jest to, że skromna, niewykształcona wieśniaczka wykazywała zadziwiającą znajomość topografii i szczegółów archeologicznych oraz historycznych. Dzięki jej informacjom odnaleziono np. domek Maryi w Efezie, gdzie Matka Boża mieszkała ze św. Janem Apostołem. Błogosławiona Anna Katharina Emmerich posiadała nie tylko łaskę stygmatów, ale także dar widzenia spraw nadprzyrodzonych i dar rozpoznawania ludzkiego wnętrza. Swoje cierpienie traktowała jako służbę dla zbawienia, dlatego wszystkim tym, którzy ją odwiedzali dawała duchową pomoc i pocieszenie.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

2 osoby kupiły
67
świat wokół nas. W ogrodzie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
świat wokół nas. W ogrodzie
Dostępny
400 szt.

Jakie odgłosy możesz usłyszeć w ogrodzie? W tej kartonowej książeczce z dźwiękowymi przyciskami czekają na ciebie kolorowe scenki. Poznasz ciekawostki o różnych zwierzętach, które można spotkać tuż przy domu, i posłuchasz odgłosów, jakie wydają. Wspaniała zabawa gwarantowana!

39,99 zł
31,59 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,40 zł

1 osoba kupiła
68
W cieniu Treblinki Zagłada Sokołowa Podlaskiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
60,00 zł
43,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,80 zł

1 osoba kupiła
69
Pies robot zdalnie sterowany - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Pies robot zdalnie sterowany
Leantoys
Dostępny
2 szt.

Idealny, interaktywny przyjaciel dla Twojego dziecka. Spełnij marzenie malucha, posiadanie zabawkowego zwierzaka nauczy go odpowiedzialności za drugą istotę oraz zaradności. Będzie również bardzo dobrym towarzyszem zabaw! Pilot dołączony do zestawu posiada szereg funkcji, który umożliwia sterowanie naszym pieskiem. Robot wydaje dźwięki jak prawdziwy mały piesek, dzięki czemu jest bardziej realistyczny. Jakie ma funkcje? • 3 rodzaje muzyki, podczas których tańczy • wykonuje komendy: siad, stanie na przednich łapach, rozciągnie ciała, daj głos • zasypia i słychać chrapanie • możesz zaprogramować działania, jakie ma wykonać pies własnym głosem • porusza się do przodu • posiada regulacje głośności Wszystko to można kontrolować za pomocą pilota. Ta zabawka sprawi radość każdemu dziecku! Nie będzie mógł oderwać się od zabawy na wiele godzin. Elementy zestawu: • pies robot, • pilot, • bateria 3.7 V/ 500 mAh, • kabel USB. Wymiary pieska: 18.0 x 10.0 x 20.0 cm Wymiary opakowania: 22.0 x 14.5 x 21.0 cm Zasilanie: ładowanie przez kabel USB, bateria 3,7 V/ 500 mAh (bateria jest w zestawie)

125,90 zł
2 osoby kupiły
70
Osaczony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
45,00 zł
38,25 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,75 zł

1 osoba kupiła
71
Geiger Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
99,00 zł
89,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,90 zł

1 osoba kupiła
72
Zapiski najemnego żeglarza w.3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Zapiski najemnego żeglarza w.3
Dostępny
1 szt.

Tym razem Krzysztof Baranowski wciela się w rolę kapitana niemieckiego żaglowca pasażerskiego Atlantis pływającego po Morzu Śródziemnym. Swoją misję traktuje z ironią i humorem, choć ma kłopoty z niezdyscyplinowaną, międzynarodową załogą, wymagającym armatorem i jeszcze bardziej wymagającymi pasażerami. Autor pokazuje, jak wygląda od kulis praca najemnego żeglarza rodem z Polski, przed którym stają nieoczekiwane wyzwania, które z nawigacją nie mają nic wspólnego.

46,00 zł
32,66 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 13,34 zł

1 osoba kupiła
73
Bidon 750 ml Blue Ombre - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Bidon 750 ml Blue Ombre
Starpak
Dostępny
6 szt.

Zalety produktu: • niezbędny element zestawu śniadaniowego do szkoły, • posiada blokadę otwierania pokrywy bidonu i zawieszkę, dzięki której można go zawiesić na ręce, • posiada dodatkową nakładkę, dzięki której nie przelatują podczas picia, np. cytryna dodana do wody, • bidon na napoje o pojemności 750 ml, • łatwy do otworzenia i zamknięcia dzióbek, który ułatwia picie napoju. Bidon STARPAK jest pokryty młodzieżową grafiką ombre. Bidon wykonany z tritanu, który nie zmienia smaku potraw, posiada materiał BPA free, nie zawiera bisfenolu, płyny o temperaturze 0-80 stopni Celsjusza. Bidon wykonany z plastiku.

58,68 zł
55,75 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,93 zł

1 osoba kupiła
74
Cr Auta Zmieniajace Kolor Zestaw Astra Hgv72 Wb - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Cr Auta Zmieniajace Kolor Zestaw Astra Hgv72 Wb
Mattel, Boys
Dostępny
3 szt.

Cars Auta Pojazd zmieniający kolor Zestaw Asortyment /p p HGV72 /p p nbsp /p p nbsp /p p OPIS /p p nbsp /p p Baterie nbsp Nie wymaga baterii /p p Wiek nbsp 3Y /p p Opakowanie szerokość nbsp 21.6 cm /p p Opakowanie wysokość nbsp 16.5 cm /p p Opakowanie głębokość nbsp 5.1 cm /p p Opakowanie waga nbsp 250 g /p p PCB nbsp 6 /p p EAN nbsp 0194735 05834 1

77,90 zł
70,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,79 zł

1 osoba kupiła
75
Nie bój się życia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Nie bój się życia
Zapowiedź
Data premiery: 2023.07.10

Uwolnij się od lęku i żyj pełnią życia. W książce Nie bój się życia Katarzyna Miller pokazuje, że najważniejszy w życiu jest... brak lęku przed nim i tym wszystkim, co ono niesie. Opierając się na doświadczeniach swoich pacjentów, przyjaciół, a także swoich własnych autorka pomaga stawiać czoło najrozmaitszym lekom, które nas ogarniają. I zachęca, by żyć pełną piersią. Z książki dowiesz się m.in. dlaczego ludzie tak naprawdę boją się szczęścia i jak ten lęk uniemożliwia jego osiągnięcie, jak nie bać się błędów, egoizmu, stawiania granic, a także tego „co ludzie pomyślą”. Wielu rzeczy, których życie nam dostarcza, w ogóle nie chcemy, udajemy, że ich nie ma, uciekamy przed nimi, a przede wszystkim, boimy się. Starości i starzenia się, śmierci i umierania, choroby, ubóstwa, zdrady, osamotnienia, porażki… Będę w tej książce dzielić się z Wami swoją wiedzą o lękach. Ogromnie mi zależy na tym, żebyśmy je szanowali, ale nie ulegali im, liczyli się z nimi, umieli je nazwać i przeżyć, ale nie byli ich ofiarami. Można mieć miłość, pieniądze, zdrowie, rodzinę i zewnętrzne bezpieczeństwo, ale jeśli czujemy lęk - zje on radość i zadowolenie ze wszystkiego. Katarzyna Miller Katarzyna Miller Psycholożka i psychoterapeutka. Charyzmatyczna, odważna, dowcipna i pogodna, ale też szczera do bólu. Ukończyła psychologię i filozofię na UW. Treningu psychologicznego i prowadzenia psychoterapii uczyła się w Ośrodku Synapsis od prof. dr. hab. Kazimierza Jankowskiego, a następnie od rzeszy nauczycieli polskich i zagranicznych (w tym Carla Rogersa). Wykładowczyni na warsztatach rozwojowych dla kobiet. Felietonistka miesięcznika „Zwierciadło”. Autorka i współautorka wielu bestsellerowych poradników, m.in. Chcę być kochana tak, jak chcę, Kup kochance męża kwiaty, Instrukcja obsługi faceta (Wydawnictwo Zwierciadło).

44,90 zł
32,78 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

76
Bądź jak woda, przyjacielu. Nauki Bruce’a Lee - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Bądź jak woda, przyjacielu. Nauki Bruce’a Lee
Zapowiedź
Data premiery: 2023.06.20

Córka Bruce'a Lee tchnęła życie w nieprzemijającą filozofię swojego ojca. Jak powiedziałby on sam: «Oczyść swój umysł» i pozwól, by jego słowa całkowicie cię przeniknęły. - „Newsweek” Bruce Lee to postać ikoniczna, zasłynął na całym świecie z mistrzowskiego opanowania kung-fu i innych sztuk walki i pozostawił po sobie niezapomniane filmowe dziedzictwo. Ale był również filozofem, wielkim myślicielem, który już w bardzo młodym wieku zrozumiał, że sztuka walki to coś więcej niż tylko ćwiczenie technik i dyscyplina – to głęboka metafora spełnionego życia. Stworzył własną, kultową filozofię „bądź jak woda”. Uważał, że naśladując naturę wody, jej delikatność i siłę, możemy osiągnąć własny naturalny stan przepływu. A dzięki temu zyskamy w życiu spokój, pewność siebie i wolność. W książce tej córka Bruce'a Lee przybliża myśli i nauki swojego ojca. Ukazuje, że sztuki walki są doskonałą metaforą rozwoju osobistego, i wyjaśnia, jak można je praktykować w codziennym życiu. Każdy rozdział to lekcja nauk Bruce'a Lee oparta na jego wyjątkowej filozofii „bądź jak woda”. W Bądź jak woda, przyjacielu Shannon Lee ukazuje geniusz swojego ojca, który kryje się za wszystkimi jego wyczynami na ekranie. Przywołując fragmenty jego prywatnych pism i intymnych historii z osobistego życia, odkrywa jego filozofię uważności. Autorka pisze w sposób, w jaki poruszał się jej ojciec – bezpośredni, poetycki i charyzmatyczny. Wspaniały przewodnik po ponadczasowej filozofii Bruce'a Lee”. - Jeff Chang, autor Can't Stop Won't Stop: A History of the Hip-Hop Generation. Tematycznie uporządkowane życiowe lekcje, wypełnione mądrymi instrukcjami dotyczącymi różnych spraw… To inspirująca pamiątka dla wielbicieli Bruce’a Lee oraz tych, którzy pragną pogłębić wraz z nim osobisty rozwój.- „Kirkus Reviews” Ta porywająca książka przypomni każdemu czytelnikowi, że choć nie można kontrolować zewnętrznych okoliczności, każdy z nas ma wybór, jak na nie reagować. - „Publishers Weekly” Tytuł oryginalny: BE WATER, MY FRIEND: The Extraordinary Teachings of Bruce Lee Tłumacz: Joanna Grabiak, Anna Zdziemborska

54,90 zł
41,18 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 13,72 zł

77
Dzieci Diuny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Dzieci Diuny
Zapowiedź
Data premiery: 2023.06.20

Kolejny tom bestsellerowego cyklu w opracowaniu graficznym Wojciecha Siudmaka. — Widzisz — zadudnił basowy głos — to tylko ja, twój dziadek ze strony matki. Znasz mnie. Byłem baronem Vladimirem Harkonnenem. — Ty... ty nie żyjesz! — wydyszała. — Ależ oczywiście, kochanie! Większość z nas, obecnych w tobie, nie żyje. Ale tak naprawdę żadne z nich nie pragnie ci pomóc. One cię nie rozumieją. — Odejdź — poprosiła. — Och, błagam cię, odejdź. — Przecież ty potrzebujesz pomocy, wnuczko. „Wygląda niezwykle” — pomyślała Alia, oglądając projekcję barona na ekranie zamkniętych powiek. — Chętnie ci pomogę — kusił. — Tutaj reszta walczyłaby tylko, żeby przejąć twoją świadomość. Każde z nich próbowałoby cię wyrugować. Ja natomiast... ja pragnę jedynie maciupkiego kącika dla siebie. Upłynęło dziewięć lat, odkąd oślepiony Paul Muad’Dib wyruszył samotnie na pustynię na spotkanie z Szej-huludem. W tym czasie rządy w Imperium sprawowała jego siostra Alia. Na drodze opętanej regentce wciąż jednak stoją prawowici następcy Paula - Leto i Ganima. Kilkuletnie dzieci są też zagrożeniem dla rodu Corrinów, odwiecznego wroga Atrydów, chcącego ponownie zasiąść na Tronie Złotego Lwa. Bliźnięta, którym także grozi opętanie, podejmują beznadziejną, zdawałoby się, walkę na kilku frontach jednocześnie. Tymczasem na Arrakis pojawia się charyzmatyczny niewidomy Kaznodzieja, który bardzo przypomina ich zmarłego ojca... Frank Herbert (1920-1986) to jeden z najwybitniejszych twórców literatury SF, zdobywca prestiżowych nagród Hugo, Nebula i Prix Apollo, autor kilkunastu doskonałych powieści i zbiorów opowiadań, prekursor nurtu ekologicznego w fantastyce. Polski czytelnik zna m.in. jego Oczy Heisenberga, Gwiazdę chłosty, Władcę niebios i Twórców bogów. Sławę przyniosły mu jednak przede wszystkim epokowe Kroniki Diuny – barwna epopeja przedstawiająca dzieje pustynnej planety Arrakis, źródła najcenniejszej substancji we wszechświecie: melanżu. Na cykl składają się powieści: Diuna, Mesjasz Diuny, Dzieci Diuny, Bóg Imperator Diuny, Heretycy Diuny i Kapituła Diuną.

89,00 zł
66,75 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 22,25 zł

78
Ostre małe cięcia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Ostre małe cięcia
Zapowiedź
Data premiery: 2023.06.14

Koszmar budzi Debs. Zostawia dzieci w swoich łóżkach i schodzi na dół. W jej kuchni jest mężczyzna trzymający nóż. Ale to nie intruz. To jej mąż, Marc, ojciec jej dzieci. Mężczyzna, którego już nie rozpoznaje. Kiedyś ich różnice były tym, co ich łączyło. On, były oficer z dobrej rodziny. Ona, instruktorka fitness, która wychowała się w mieszkaniu nad pubem. Ale teraz te różnice są przyczyną rozlewu krwi. Marc krzyczy przez sen. A Debs prawie nie wie, kim się stała, ani dlaczego pozwala mu się krzywdzić. Żadne z nich nie jest całkowicie niewinne. Marc jest wyższy, silniejszy i bardziej okrutny, nawiedzany przez wojnę, której nie może zapomnieć, jednak nie ma pojęcia, do czego zdolna jest Debs, gdy stawką jest życie jej dzieci... Tytuł oryginalny: Nasty Little Cuts Tłumacz: Elżbieta Pawlik

49,90 zł
36,43 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

79
Crush. Zniszczenie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Crush. Zniszczenie
Zapowiedź
Data premiery: 2023.06.14

Wszystko jest inne, dziwne, wliczając w to mnie samą. Powróciłam do Akademii Katmere, ale nic nie pamiętam z okresu mojej nieobecności, a teraz usilnie staram się zrozumieć kim lub czym naprawdę jestem. Kiedy ponownie zaczynam czuć się bezpiecznie w szkolnych murach, powraca Hudson. Zdradza tajemnice, grozi, że na zawsze odsunie mnie od Jaxona. Jednak o wiele większe zagrożenie stanowi zbliżający się wróg. Członkowie Kręgu walczą o władzę, wampirzy dwór stara się wciągnąć mnie do swojego świata. Bracia Vega zgadzają się tylko w jednej kwestii – opuszczenie Akademii Katmere może oznaczać dla mnie pewną śmierć. Kiedy walczę o życie, los wszystkich innych zależy od tego, czy uda nam się pokonać nieznane zło. Wiem jedynie, że ocalenie bliskich będzie wymagało ode mnie poświęcenia, na które być może nie będę gotowa Tytuł oryginalny: Crush Tłumacz: Katarzyna Agnieszka Dyrek

59,90 zł
43,73 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,17 zł

80
Prośba o przebaczenie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Prośba o przebaczenie
Zapowiedź
Data premiery: 2023.06.14

Wiktor Leszczyński, autor poczytnych kryminałów, rozczarowany swym dotychczasowym życiem rzuca wszystko i wyjeżdża z Krakowa w nieznane. Osiedla się w Borach Tucholskich, w starej leśniczówce, w której wreszcie zaczyna odzyskiwać spokój. Tam poznaje młodą policjantkę Emilię Radecką, która coraz bardziej go intryguje, adoptuje Dropsa – psa ze schroniska – i powoli jego życie zaczyna wracać na właściwe tory. Niestety w jego otoczeniu dochodzi do kilku morderstw. Co więcej, ofiary giną w taki sam sposób jak bohaterowie jego książki...

44,90 zł
32,78 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

81
Gwiazdy i cienie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Gwiazdy i cienie
Zapowiedź
Data premiery: 2023.06.14

Supergwiazda. Tajny agent. I jedyna w swoim rodzaju misja! James Bond dla młodzieży. Jedna z najbardziej wyczekiwanych książek 2023 roku wg magazynu „Seventeen”! Poznajcie Wintera Younga – to początkujący tancerz, który robi błyskawiczną światową karierę. Za sprawą scenicznej charyzmy bije rekordy popularności i gwarantuje wyprzedane koncerty od Londynu po Los Angeles. Teraz jednak musi wykorzystać swoje olśniewające atuty w zupełnie innej dziedzinie… Niesławny gangster Eli Morrison ma tylko jedną słabość – swoją córkę, Penelope. A Penelope ma tylko jedno życzenie na swoje dziewiętnaste urodziny – prywatny koncert z udziałem Wintera Younga. Panacea Group, agencja zajmująca się operacjami specjalnymi, dostrzega w tym wydarzeniu szansę na zinfiltrowanie kręgu najbliższych współpracowników Morrisona. Winter musi posłużyć się sławą, sprytem i urokiem osobistym – ale nie będzie sam. W roli jego ochroniarki wystąpi bowiem temperamentna Sydney Cossette, najmłodsza szpiegini z agencji Panacea. Prawdopodobnie jako jedyna osoba na świecie jest odporna na wdzięki Wintera, lecz w miarę jak zbliżają się do siebie za sprawą wspólnej misji, musi przyznać, że ten celebryta ma do zaoferowania coś więcej niż tylko zgrabne wygibasy i ładną buźkę. Winter i Sydney, choć tak niedobrani, mają szasnę stać się największymi bohaterami agencji Panacea – i może nawet czymś więcej – o ile wytrzymają w swoim towarzystwie. Uwielbiany przez czytelników motyw enemies-to-lovers w nowej, elektryzującej serii, idealnej dla fanów Ali Hazelwood (The Love Hypothesis), Nicoli Yoon (Ponad wszystko, Słońce też jest gwiazdą) i Jennifer Lynn Barnes (The Inheritance Games).

49,90 zł
35,93 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

82
Wojownicy. tom 3. Las tajemnic, Wojownicy, Tom III - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Wojownicy. tom 3. Las tajemnic, Wojownicy, Tom III
Zapowiedź
Data premiery: 2023.06.12

W klanie jest zdrajca. Komu zaufa Ogniste Serce? Napięcie wśród kotów zamieszkujących las osiągnęło niespotykany dotychczas poziom. Wierność klanowi traci na znaczeniu. Dotychczasowy przyjaciel w okamgnieniu stać się może wrogiem, a niektóre koty skłonne są nawet zabić, by osiągnąć to, czego pragną. Ogniste Serce jest zdecydowany poznać prawdę tajemniczej śmierci Rudego Ogona. Nie wie jednak, że lepiej, by pewne tajemnice nie ujrzały światła dziennego... Tytuł oryginalny: Forest of Secrets Tłumacz: Katarzyna Krawczyk

49,90 zł
36,93 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

83
Wojownicy. Tom 22. Znak księżyca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Wojownicy. Tom 22. Znak księżyca
Zapowiedź
Data premiery: 2023.06.12

Rosnące siły Mrocznej Puszczy zaciągają do swoich szeregów coraz więcej wojowników. Bluszczowa Sadzawka, której powierzone zostało szpiegowanie członków Bezgwiezdnej Ziemi, ryzykuje własne życie i bierze udział w brutalnych treningach, w nadziei na ocalenie bliskich. Lwi Płomień i Sójcze Pióro dokonują zaskakującego odkrycia na terytorium Klanu Pioruna i za namową Ostańca, tajemniczego starożytnego kocura, Sójcze Pióro i Gołębie Skrzydło wyruszają w góry. Przeszłość Plemienia Płynącej Wody pomoże im zrozumieć przeznaczenie potęgi gwiazd i zostawi ostatnią wskazówkę dotyczącą tej wielkiej przepowiedni. Tytuł oryginalny: Sign of the Moon Tłumacz: Dorota Lachowicz

49,90 zł
36,93 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

84
Wojownicy. tom 2. Ogień i lód, Wojownicy, Tom II - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Wojownicy. tom 2. Ogień i lód, Wojownicy, Tom II
Zapowiedź
Data premiery: 2023.06.12

Głęboko w mrokach lasu cztery klany wojowniczych kotów współżyją w niełatwej harmonii. Na horyzoncie pojawiają się jednak nowe niebezpieczeństwa... Ogniste Serce jest już pełnoprawnym wojownikiem Klanu Pioruna, jednak to nie koniec jego kłopotów. Nadchodzi zima, koty z Klanu Rzeki spoglądają groźnie na ziemie bogatszych w pożywienie klanów, a słaby Klan Wiatru ze wszelkich sił stara się uniknąć zagłady. Rosnące napięcie między klanami przekształca się w otwarty konflikt. Tymczasem Ogniste Serce obawia się zdrady wśród swoich... „Niesamowita kontynuacja powieści, która bez wątpienia na długo pozostanie w Waszej pamięci. Zaczynając lekturę, możecie być pewni, że weźmiecie udział w spektakularnych kocich bitwach, spotkacie wyjątkowo odważ­nych bohaterów, a także przeżyjecie masę emocji, na które nie pozwala nam rutynowa codzienność! Saga Wojownicy to idealna propozycja dla czytelników w każdym wieku”. Dominika Trawczyńska, Modna Książka Tytuł oryginalny: Fire and Ice Tłumacz: Katarzyna Krawczyk

49,90 zł
36,93 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

85
Nate plus One - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Nate plus One
Dostępny
90 szt.

Książki Kevina van Whye’a to obowiązkowa lektura dla wszystkich miłośników Heartstoppera. Te obyczajowe, romantyczne bez trudu trafią do serca każdej nastoletniej osoby. Dwóch chłopców. Dwa zespoły. Zderzenie dwóch światów. Wspaniała komedia romantyczna LGBTQ+ autora Date Me, Bryson Keller. Nate Hargraves – nieśmiały piosenkarz i autor tekstów – czeka właśnie na podróż swojego życia: wybiera się na ślub swojego kuzyna w RPA. Nagle dowiaduje się, że jego były chłopak również jest na liście gości. Jai Patel – licealny bóg rocka – też ma kłopoty. Wokalista jego zespołu odszedł na kilka tygodni przed koncertem, który miał być wielkim przełomem w ich karierze. Kiedy Nate ratuje sytuację, zgadzając się zaśpiewać z zespołem Jaia, on – w ramach rewanżu – zgłasza się na ochotnika, by być jego drugą połówką na weselu kuzyna. Wygląda na to, że przed chłopakami lato pełne muzyki, odkrywania siebie i romantycznego napięcia. Co może pójść nie tak?

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

86
Pakiet Elfquest. Tomy 1, 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Pakiet Elfquest. Tomy 1, 2
Zapowiedź
Data premiery: 2023.06.07

Dwa tomy legendarnej serii komiksów teraz w pakiecie! „Jeden z najpiękniejszych, najlepiej przemyślanych epickich komiksów fantasy wszech czasów”. – „Comic Book Resources” Odkryj legendarny świat ElfQuest! Gdy leśny dom Siekacza i jego Wilczych Jeźdźców czeka nagła zagłada, dzielne elfy wyruszają w niesamowitą podróż, w której poznają tajemnicze ziemie zamieszkane przez ludzi, trolle i inne elfie plemiona, władające tajemnymi mocami, których sekrety zdały się zaginąć w pomroce dziejów. Zaskakujące przymierza zostaną zawarte, wrogowie ujawnią się w najmniej oczekiwanej chwili, a zaciekłe bitwy przyprawią cię o gęsią skórkę! Czy masz dość odwagi, by stawić czoła wielkiej przygodzie? „W branży, która zakłada wymianę czytelników co pięć, sześć lat, niektóre albumy są tak dobre, że na zawsze pozostają w sercach kolejnych generacji fanów komiksu”. – Major Spoilers

69,90 zł
48,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,97 zł

87
Co hrabia porabia? Listy spod Góry Kościuszki. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Co hrabia porabia? Listy spod Góry Kościuszki.
Zapowiedź
Data premiery: 2023.06.06

Paweł Edmund Strzelecki, wielki podróżnik. To postać znana, aczkolwiek nieco tajemnicza. Gdzie hrabia tańczył ze starą babcią? Z kim walczył o kangurzy ogon? I właściwie dlaczego tak bardzo kochał kamienie? Jak nazwał najwyższą górę? Jakie tajemnice skrywał w plecaku? Jakie tajemnice skrywał w sercu?! Wszystkiego dowiecie się z książki przygodowej (a miejscami nawet nieco awanturniczej) zatytułowanej CO HRABIA PORABIA? (listy spod Góry Kościuszki).

39,90 zł
29,53 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

88
Płacz niemymi łzami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Płacz niemymi łzami
Niedostępny
Brak

Rozdzierająca serce, przerażająca prawdziwa historia, która wstrząsnęła Wielką Brytanią. Chłopiec jest torturowany przezmatkę, braci iotoczenie. A świat pozostaje niemy... Ten chłopiec stracił mowę poddany niewyobrażalnej przemocy domowej. Kiedy Joe był mały, tata chronił go przed okrucieństwem matki, która biła go, wyzywała, raz przytknęła mu gorące żelazko do ręki, raz chciała wyrzucić go przezokno… Kiedy Joe miał pięć lat, ukochany ojciec zginął wpłomieniach na jego oczach. I Joe stracił mowę. Odtąd matka mogła już być bezkarna… Kazała mu spać na podłodze wpokoju sadystycznych braci, jeść pod stołem resztki zpodłogi. Niebawem wtrąciła go do ciemnej, zimnej, cuchnącej piwnicy. Głodny, niemyty icodziennie bity przezmatkę spędził tam trzy lata… Kiedy Joe miał siedem lat, pojawił się przyjaciel matki. Mężczyzna gwałcił chłopca na jej oczach. Chłopiec krwawił, cierpiał, ale niemógł ani mówić, ani nawet krzyczeć. Najgorsze miało jednak dopiero nastąpić… Wstrząsająca historia dzieciństwa Joego Petersa niesie pomimo wszystko nadzieję: katowany, molestowany chłopiec znalazł siłę, by przezwyciężyć niemożliwą wręcz podłość iobojętność ludzi, iodzyskał mowę. Teraz mówi wimieniu dzieci wykorzystywanych seksualnie, prowadząc własną fundację. Autobiografia Płacz niemymi łzami pozostawała przezwiele tygodni wAnglii bestsellerem numer 1.

42,90 zł
30,03 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,87 zł

89
Black Thorns - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
41,90 zł
33,52 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,38 zł

90
Antropomotoryka. Zeszyt ćwiczeń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Antropomotoryka. Zeszyt ćwiczeń
Dostępny
5 szt.

Antropomotoryka. Zeszyt ćwiczeń jest uzupełnieniem podręcznika Motoryczność człowieka. Podstawowe zagadnienia z antropomotoryki. Skierowany jest do studentów, ale również do wszystkich osób, które chciałyby zgłębić i utrwalić wiedzę o motoryczności człowieka. Zawiera pomoce dydaktyczne, które pozwolą przyswoić wiedzę z zakresu: -struktury motoryczności, -sprawności fizycznej i motorycznej, -rozwoju motorycznego w ontogenezie, -morfologicznych, genetycznych, środowiskowych i dietetycznych uwarunkowań motoryczności, -metod pomiaru i oceny sprawności fizycznej, -metod pomiaru i oceny aktywności fizycznej oraz zaleceń dla osób w różnym wieku. Spis treści: 1) Struktura motoryczności 2) Zdolności motoryczne 3) Testowanie motoryczności 4) Morfologiczne uwarunkowania motoryczności 5) Środowiskowe uwarunkowania motoryczności 6) Genetyczne uwarunkowania motoryczności 7) Dietetyczne uwarunkowania motoryczności 8) Rozwój motoryczny w ontogenezie 9) Aktywność fizyczna

28,00 zł
91
Klątwa cierni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
41,90 zł
33,52 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,38 zł

92
Budowa Systemu Wynagrodzen. Teoria i pra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
99,00 zł
89,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,90 zł

93
Cień góra. Wąż i włócznia. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Cień góra. Wąż i włócznia. Tom 1
Dostępny
68 szt.

Gdy Imperium Azteków pogrąża się w głodzie i mnożą się błagalne ofiary z ludzi, w Tenochitlan rodzi się trzech chłopców. Mimo różnego pochodzenia społecznego ich los będzie się splatał. Wiele lat później młoda dziewczyna znika bez śladu podczas prac polowych a w tym samym czasie zostaje znaleziona bladolica mumia przyczepiona do kaktusa... Przedstawiamy pierwszy z 5 albumowego cyklu autora bestsellerowej serii OKKO.

140,00 zł
110,60 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 29,40 zł

94
Piórnik 1zam 2klap Wyp Cleo I Frank 38 Derform Fol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
47,69 zł
95
Schowek
65,90 zł
62,61 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,29 zł

96
Schowek
147,90 zł
140,51 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 7,39 zł

97
Schowek
80,90 zł
76,86 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,04 zł

98
Schowek
132,90 zł
126,26 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,64 zł

99
Lecę dalej. Tanie podniebne podróże - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Lecę dalej. Tanie podniebne podróże
Niedostępny
Brak

`Lecę dalej. Tanie podniebne podróże` to książka składającą się z dwóch części. W pierwszej autorka opisuje dwanaście podróży, które odbyła w ciągu nieco ponad roku (jedna w 2010, i jedenaście w 2011 r.): korzystając z promocji w tanich i regularnych liniach lotniczych jadła zimą truskawki w Maroku, bawiła się na karnawale w Weronie, wiosną spacerowała po gajach oliwnych Ibizy, a chwilę potem - przedzierała się przez niezwykłe lasy Madery. Latem wędrowała przez bezdroża Kaukazu i przejechała rumuńską szosę otwartą tylko w wakacje, a gdy się skończyło - poleciała do Laponii obejrzeć piątą porę roku. Jesienią szukała słońca na wulkanicznej wyspie Lanzarote, a zimą - podarków na tradycyjnymi jarmarku bożonarodzeniowym. Marzena znajduje niezwykłe miejsca, opisuje lokalne klimaty - zwyczaje, knajpki, hoteliki, z zupełnie innej strony pokazując nawet powszechnie znane miejsca. Przenikliwa obserwacja, ciekawość świata, poczucie humoru i szacunek sprawiają, że opisy podróży czyta się jednym tchem. Cześć druga to nieocenione kompendium wiedzy na temat tanich lotów, z którego można się dowiedzieć m.in. gdzie i kiedy szukać promocji, jak kupić bilet za 3 euro do Fezu i dlaczego na Ibizę najlepiej lecieć przez Sztokholm, jak płacić, żeby nie przepłacić, co zrobić, żeby nie musieć urywać kółek od walizki, jak się wyspać na terminalu, dlaczego warto czytać regulaminy oraz do czego może służyć płachta budowlana i ołówki. A potem kupujesz bilet i lecisz.

39,90 zł
29,13 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

100
Baw się i ucz! Litery. Marvel Spidey i Super-kumple - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Baw się i ucz! Litery. Marvel Spidey i Super-kumple
Niedostępny
Brak

Seria książek `Baw się i ucz... z Marvelem` przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Dzięki różnorodnym, konsultowanym z pedagogami zadaniom o zwiększającym się stopniu trudności maluchy rozwijają umiejętności ważne na dalszych etapach nauki. Doskonalą koncentrację, spostrzegawczość i logiczne myślenie, szukając różnic i podobieństw, przygotowują się do nauki pisania, rysując po śladzie, ćwiczą małą motorykę, dopasowując i przyklejając elementy, rozwijają kreatywność i wyobraźnię, rysując i kolorując. Uczą się liter i cyfr. W serii: `Kształty`, `Szlaczki`, `Cyferki`, `Litery`.

14,99 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

Wróć do góry