hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2023.05.22

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 22 maja 2023 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Niewidzialne miasta (Italo Calvino), na drugim Żołnierze kosmosu (Robert A. Heinlein). Kolejny produkt to Perła z lamusem (Tomasz Raczek) oraz Lekcje aktorstwa (Nick Drnaso).
1
Niewidzialne miasta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Nowość
Niewidzialne miasta
Dostępny
54 szt.

Na dwór Kubłaj-chana, wnuka Czyngis-chana i pierwszego mongolskiego cesarza Chin, przybywa sławny podróżnik i kupiec z Wenecji, Marco Polo. Chcąc opisać świat, którym włada imperator, pokonuje barierę komunikacyjną przy pomocy gestów, szarad i przedmiotów przywiezionych z najdalszych zakątków cesarstwa. Posiadłszy wspólny język, opowiada cesarzowi o 55 miastach, z których każde nosi kobiece imię. Każde pod tym, co realne, kryje to, co niewidzialne. Każde jest kluczem do istoty życia i śmierci. Z niezrównaną precyzją opisu i liryką chwytającą za gardło Calvino toczy z czytelnikiem subtelną grę. Poezja i matematyka - oto piony na jego szachownicy. Miasta podzielone są na jedenaście grup tematycznych po pięć w każdej. W rygorystycznej strukturze matematycznej – z ducha ouilipijskiej – poruszamy się tam i z powrotem między grupami miast. Matryca jedenastu kolumn tematycznych i pięćdziesięciu pięciu podrozdziałów (dziesięć rzędów w rozdziałach I i IX, pięć we wszystkich pozostałych) wykazuje konkretne właściwości: każda kolumna ma pięć wpisów, każdy rząd tylko jeden. Macierz miast ma element centralny (miasto Baucis). Wzorzec miast jest symetryczny, kiedy go obrócić o 180 stopni wokół Baucis... To jedna z najważniejszych prób badania granic literatury w obfitym dorobku Itala Calvina, niebywale pojemna, choć niezwykle skondensowane. Niewidzialne miasta stały się inspiracją nie tylko dla czytelników i pisarzy, ale też dla malarzy i muzyków.

42,00 zł
26,46 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 15,54 zł

79 osób kupiło
2
Żołnierze kosmosu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Żołnierze kosmosu
Dostępny
1413 szt.

Trwa galaktyczna wojna pomiędzy Ziemianami i Pluskwo-Pajęczakami, agresywną rasą antropoidów, których społeczna organizacja przypomina rój, poddany bezwzględnej władzy dyktatorskiej. Ogrom przewagi liczebnej nieprzyjaciela wyklucza globalną konfrontację i wymusza taktykę nagłych, niespodziewanych ataków ze strony sił Ziemskiej Federacji. Do takich zadań najlepiej przygotowani są komandosi z Piechoty Zmechanizowanej, a wśród nich kadet Johny Rico.

45,00 zł
31,95 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 13,05 zł

42 osoby kupiły
3
Perła z lamusem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Perła z lamusem
Dostępny
1781 szt.

Legenda duetu krytyków filmowych Zygmunta Kałużyńskiego i Tomasza Raczka, którzy w telewizyjnym cyklu Perły z lamusa przez ponad dziesięć lat prezentowali historię kina jako fantastyczną przygodę i zarazem rozwibrowane lustro współczesnego świata, trwa do dzisiaj i nic nie wskazuje, by siła tej pamięci miała słabnąć. Ta książka nie powstałaby, gdyby nie prośby widzów, by opowiedzieć o fenomenie duetu i o tajemnicy jego sukcesu. Stała się ona też okazją do przypomnienia oryginalności dialogów które prowadzili Kałużyński i Raczek, a także przybliżenia historii ich rozwijającej się na przestrzeni ostatniego ćwierćwiecza XX wieku współpracy. Czytelnik znajdzie tu barwne opowieści o najbardziej kochanych filmach z przeszłości. Nie zawsze tych najbardziej utytułowanych, nie tych najwyżej ocenianych przez filmoznawców, ale właśnie tych najbardziej kochanych przez widzów. Kalejdoskop anegdot filmowych łączy się tu z nie mniej sensacyjnymi, czasem zabawnymi perypetiami autorów „Pereł z lamusa”, które przeżywali podczas tworzenia ich telewizyjnego cyklu. Dzięki tej historii wielu miłośników filmów, którzy lubią o nich dyskutować, ma szansę przekonać się, że spór nie musi być kłótnią, a inne zdanie powodem wykluczenia. Że nawet w dzisiejszym zerojedynkowym świecie jest miejsce dla ludzi, którzy potrafią się różnić w sposób, który ich zbliża, a nie oddala. Ta książka jest o przyjaźni. „Pierwsze Perły z lamusa zostały wyemitowane w 1989 roku. Dla mnie oraz dla moich licealnych koleżanek i kolegów stały się wydarzeniem. Tomasz Raczek i Zygmunt Kałużyński udowodnili nam, że dawne filmy to nie zakurzone ramoty. Skąd! Te filmy żyją! Nadal wywołują emocje i potrafią zachwycać. Wciąż uświadamiają nam, czym jest otaczający nas świat, i pomagają go nam zrozumieć. Dzięki Perłom z lamusa dotarło do mnie, że film nie ma daty przydatności do oglądania. Za to już zawsze będę wdzięczny Tomkowi i Zygmuntowi”. – Marcin Szczygielski

54,90 zł
39,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 15,37 zł

18 osób kupiło
4
Lekcje aktorstwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Lekcje aktorstwa
Dostępny
281 szt.

Najnowszy komiks autora Sabriny i Beverly! Kilka przypadkowych osób postanawia sprawdzić, czy darmowe lekcje aktorstwa to dobry sposób na spędzenie wolnych wieczorów. Może uda się im doświadczyć czegoś ciekawego, znaleźć nowe hobby? Może liczą nawet na więcej – ucieczkę od samotności, uratowanie relacji, wypełnienie pustki? Czując się nie do końca dopasowani do świata, postanawiają dać sobie jeszcze jedną szansę. Co kryje się za nieśmiałością Angel, o czym marzy mrukliwy Lee, jak daleko posunie się sfrustrowany Neil, czego o sobie nie wie Rosie, a co zaskoczy Thomasa? By sprostać wyzwaniu wyznaczonemu przez tajemniczego prowadzącego i być „prawdziwie obecnymi”, będą musieli uwolnić swoją wyobraźnię, ale też zmierzyć się z tym, co w sobie odkryją. Nick Drnaso, autor głośnych powieści graficznych Sabrina i Beverly, rozplątuje powoli historie swoich bohaterów, a zaglądając pod maski, które na co dzień przywdziewają, pozwala nam przyjrzeć się, kim pragną lub boją się naprawdę być.

119,90 zł
77,94 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 41,96 zł

13 osób kupiło
5
Atlantis Rising. Tom 3. Świt Atlantydy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Atlantis Rising. Tom 3. Świt Atlantydy
Dostępny
160 szt.

O wyniku wojny decydują nie bitwy, ale determinacja i niezłomność walczących. Gdy ludzkość wyruszyła na wojnę z demonami, najwaleczniejsi wojownicy odnosili zwycięstwa w każdej bitwie tylko po to, by ostatecznie przegrać wojnę. Teraz mieszkańcy Atlantydy pod przewodnictwem Elanthielle mają szansę sprawić, by role się odwróciły. Demony wygrały niezliczone bitwy, czy jednak wyjdą zwycięsko z tej, która naprawdę się liczy? Zbliża się decydujące starcie.

44,90 zł
28,29 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 16,61 zł

13 osób kupiło
6
Festiwal - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Festiwal
Dostępny
261 szt.

Niewiele było w historii Polski Ludowej tak wielkich ekscesów jak Festiwal Młodzieży w 1955 roku. Na fali tego święta na moment uchyliła się szczelina na świat, który z impetem wdarł się na ulice Warszawy i wymknął spod kontroli rządzących, języki się ze sobą zmieszały, a każdy chciał zobaczyć inny kolor skóry czy powąchać zagraniczne perfumy. Wezwania do festiwalowego współzawodnictwa pracy, fasady udekorowane antywojennymi hasłami, nieustające propagandowe nawoływanie skontrastowane z jazzem, tętnem afrykańskich bębnów, różnorodnością strojów i swobodą obyczajów napędzały szał tego czasu. Na jego peryferiach nadal jednak stały ruiny, snuły się szeptem rozmowy, płynęły donosy, a artyści szukali nowego języka do wyrażenia tego, co czuli.

79,91 zł
51,94 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 27,97 zł

13 osób kupiło
7
Objawicielka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Objawicielka
Dostępny
688 szt.

„Bogowie i bimber w czasach Wielkiego Kryzysu. Powieść napisana z wrażliwością i brutalnością … trudno o lepszą literaturę”. –Stephen Graham Jones, autor książki Jedyni dobrzy Indianie W 1933 roki dziewięcioletnia Stella zostaje oddana pod opiekę swojej babci, Motty, na głębokiej prowincji w Tennessee. Tamtejsze góry skrywają groźne tajemnice, a dziewczynka wkrótce po przybyciu trafia do ciemnej jaskini, w której mieszka osobisty bóg jej rodziny, istota zwana Duchojcem. Wiele lat później, po tragicznym wypadku, który zmusił ją do ucieczki, Stella – teraz już zawodowa gorzelniczka – powraca, by wziąć udział w pogrzebie babci i zobaczyć się z tajemniczą dziesięcioletnią Sunny, którą Motty adoptowała. Sunny robi niewinne wrażenie, ale w istocie jest potężniejsza niż Stella może sobie wyobrażać, i stanowi bezpośredni łącznik z zapomnianą przeszłością Stelli oraz niszczycielską wiarą jej rodziny.

45,00 zł
32,85 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,15 zł

10 osób kupiło
8
Poradnik dla niedawno zmarłych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
32,00 zł
19,99 zł

Rabat 37,5%
oszczędzasz 12,01 zł

8 osób kupiło
9
Najlepsze kryminały PRL Tom 35 Sprawy milicyjne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Najlepsze kryminały PRL Tom 35 Sprawy milicyjne
Dostępny
42 szt.

Zbiór 32 spraw milicyjnych zebranych przez Annę Kłodzińską, poczytną w PRL autorkę kryminałów. Publikowane były one na łamach "Życia Warszawy" w latach 1976-78. Pokazują świat PRL od ciemnej strony: morderstwa rabunkowe, kradzież koni, fałszerstwa, włamania metodą "na urzędnika". Często milicja musiała przesłuchać setki osób i sporządzić tony dokumentacji, żeby znaleźć właściwego sprawcę.

32,70 zł
23,54 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,16 zł

7 osób kupiło
10
Sprawa porwania i morderstwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Sprawa porwania i morderstwa
Dostępny
45 szt.

W momencie gdy słynny detektyw Philo Vance zamierza wybrać się na wystawę psów rasowych przyjeżdża do niego prokurator Markham w sprawie porwania. Zaginionym jest Kaspar Keating, nałogowy hazardzista i utracjusz, przepijający majątek swojego ojca. Vance, Van Dine, Markham oraz niezawodny sierżant Heath udają się do rezydencji Keatingów, do Purpurowego Domu. Większość policjantów stawia tezę, że Kaspar uprowadził się sam, żeby nie odpowiadać za swoje długi. Jedynie Vance uważa, że to brudna sprawa i wcale nie dotyczy ona porwania, tylko morderstwa. Jak jest naprawdę. Sprawa porwania i morderstwa to kryminał zamkniętego kręgu napisany według rygorystycznych reguł czasów złotej ery kryminału, spisanych przez Van Dine'a, a stosowanych m.in. w kryminałach Agathy Christie z Herkulesem Poirotem. Przedstawiamy pierwsze tłumaczenie tego tytułu na język polski.

35,58 zł
22,77 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 12,81 zł

6 osób kupiło
11
Detektyw Miś Zbyś na tropie. Wielka draka w szkockim zamczysku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Detektyw Miś Zbyś na tropie. Wielka draka w szkockim zamczysku
Dostępny
313 szt.

Kolejna trudna sprawa dla detektywa Misia Zbysia i jego asystenta Borsuka Mruka! Tym razem nasi bohaterowie zajmą się sprawą kradzieży słynnego obrazu „Dama z pluszowym misiem” pędzla wybitnego malarza Leoparda da Vinci. Trop prowadzi do pełnego tajemnic zamku w Szkocji. Oczywiście śledztwo okaże się skomplikowane, na szczęście detektywi będą mogli liczyć na wsparcie tajnych służb Jej Królewskiej Mości, a także pomoc czytelników! Wielka draka w szkockim zamczysku Piotra Nowackiego, Macieja Jasińskiego oraz Tomka Kaczkowskiego to zupełnie nowa wersja tomu piątego, który ukazał się kilka lat temu pod tytułem Dama z pluszowym misiem. Poprzednie wydanie łączyło komiks z kolorowanką i książeczką z zadaniami, teraz historia ta wraca w bardziej tradycyjnej, komiksowej formie. Nie zmienia się jedno – ilość radości, jaką seria daje młodym czytelnikom!

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

6 osób kupiło
12
Lato w Przytulnej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przedsprzedaż
Lato w Przytulnej
Przedsprzedaż
Data premiery: 2023.06.14

Każda rodzina ma tajemnice, ale żeby aż tyle?! NAD RODZIN GAWROSZÓW ZAWISŁY CZARNE CHMURY. Młodziutka Amelia spodziewa się dziecka, co dla nieuleczalnie chorej dziewczyny jest śmiertelnym zagrożeniem. Jej bracia, Azja i Ariel, skaczą sobie do oczu. Serce ich matki, Alicji, ściskają żal i troska. Czy uda jej się znaleźć sposób, by pomóc dzieciom? SZCZĘŚLIWA RODZINA TO PRAWDZIWY SKARB. Pieniądze, które tak niespodziewanie zaczynają płynąć na konto Alicji, nie przynoszą ani upragnionego szczęścia, ani wyczekiwanego spokoju. Zaufanie, dotąd tak silnie łączące Gawroszów, rozsypuje się jak domek z kart. ŁATWIEJ UWIERZYĆ W SIEBIE, GDY KTOŚ INNY W NAS WIERZY. Alicja pragnie z całego serca, aby Gawroszowie z powrotem stali się rodziną. Taką prawdziwą, która pójdzie za sobą w ogień, a nie tylko z nazwy. Żeby tak było, ktoś musi uwierzyć w siebie, a ktoś inny – zawierzyć bliskim. Druga część „Sagi Przytulnej” to niezwykła opowieść o niezwykłych ludziach. Emocje, nieoczekiwane zwroty akcji, sekrety, a przede wszystkim miłość, przyjaźń i słowo DOM, w wielu jego znaczeniach, a to wszystko opowiedziane przez Katarzynę Michalak tak, że tylko zapaść się w wygodny fotel, otulić kocykiem i czytać, czytać, czytać…

49,99 zł
38,49 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

4 osoby kupiły
13
Wektor zagrożenia (wydanie pocketowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Wektor zagrożenia (wydanie pocketowe)
Dostępny
10 szt.

Chiny postawiły sobie za cel całkowite opanowanie Morza Południowochińskiego. Żeby tego dokonać, muszą usunąć przeszkodę, jaką jest USA - wygrać cyberwojnę z Amerykanami i w ten sposób ich osłabić. Powstaje więc armia hakerska, na czele której staje genialny matematyk i informatyk, całkowicie oddany Komunistycznej Partii Chin. Tajna organizacja Campus, której analitykiem i agentem jest Jack Ryan junior, zostaje namierzona i znajduje się pod stała obserwacją. Nie tylko ona. Chińscy hakerzy opanowują amerykańskie sieci informatyczne - bankowe, firmowe, rządowe, wojskowe i wywiadowcze. Ale ich mocodawcom to nie wystarcza. Sięgają po bardziej bezpośrednie środki - wysyłają do Stanów oddział komandosów, który dokonuje skrytobójczych mordów. Tymczasem prezydent Jack Ryan utknął za biurkiem w Gabinecie Owalnym. A kraj, bardziej niż kiedykolwiek, potrzebuje jego mądrości i odwagi!

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

4 osoby kupiły
14
Jestem DDA Notatki z terapii. Notatki z terapii. Jak wyjść z toksycznego domu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Jestem DDA Notatki z terapii. Notatki z terapii. Jak wyjść z toksyczne...
Dostępny
488 szt.

Wyjdź z domu i zacznij żyć! Jestem dorosła, chcę zacząć żyć i dlatego rozpoczęłam terapię. Marzę, by żyć normalnie. Mam problem z relacjami i chociaż chciałabym być kochana, robię wszystko, żeby tak nie było. Trudno mnie pokochać. Teraz to wiem. Mój dom był domem złym. Czy DDA jest chorobą, upośledzeniem, wyrokiem? Kim są Dorosłe Dzieci Alkoholików? Czy można wyjść ze złego domu i być szczęśliwym? Na czym polega terapia DDA? Jak przemienić bagaż trudnych doświadczeń w życiową siłę? Joanna Szczerbaty, od lat pomaga osobom wychodzącym z domów alkoholowych. Słuchając osób w terapii stworzyła poruszającą historię o domu złym i powolnym, ale skutecznym wychodzeniu z niego, o traumach, bólu dorastania i wysiłku powrotu do normalnego życia. W psychologicznym komentarzu do opowieści wyjaśnia, czym jest syndrom DDA, jak wygląda proces terapii i jakie dary potrafi dzięki niej odkryć osoba skrzywdzona. Nawet najgorsza przeszłość ma to do siebie, że już minęła, a żałoba po tym, co było, nie może trwać wiecznie. Ja jestem odpowiedzialna za siebie i za to, jak będę żyć. Musiałam wyzbyć się córki pijaka, a zostać Katarzyną, kobietą i matką, żoną i przyjaciółką z zupełnie inną matrycą niż ta, z której wyszłam. Wybrałam życie. Szukam siły w sobie, czerpię energię ze świata dookoła. Joanna Szczerbaty, psycholog, terapeuta uzależnień, diagnosta i specjalista FAS. Kocha ludzi i pracę z nimi.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

5 osób kupiło
15
Z mgły zrodzony (wydanie jubileuszowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Z mgły zrodzony (wydanie jubileuszowe)
Dostępny
3339 szt.

Wydanie jubileuszowe ze zmienionym tekstem i dodatkowymi materiałami. Przez tysiąc lat popiół zasypywał kraj, nie kwitły kwiaty. Przez tysiąc lat skaa wiedli niewolnicze życie w nędzy i strachu. Przez tysiąc lat Ostatni Imperator, `Skrawek Nieskończoności", posiadając władzę absolutną, rządził i stosował terror, niezwyciężony jak bóg. A kiedy nadzieja została porzucona już tak dawno, że nie pozostały z niej nawet wspomnienia, pokryty bliznami pół-skaa ze złamanym sercem odkrywa ją na nowo w piekielnym więzieniu Ostatniego Imperatora. Tam poznaje moce Zrodzonego z Mgły. Znakomity złodziejaszek i urodzony przywódca, wykorzystuje swoje talenty w intrydze, która ma pozbawić tronu i władzy samego Ostatniego Imperatora.

65,00 zł
52,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 13,00 zł

3 osoby kupiły
16
Miejski tramwaj przegubowy Siemens 40cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Miejski tramwaj przegubowy Siemens 40cm
Dickie Toys
Dostępny
46 szt.

Miejski tramwaj przegubowy Siemens 40 cm. Dickie City jest serią pojazdów związanych z pracami w mieście i jego okolicach.

95,89 zł
87,26 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 8,63 zł

3 osoby kupiły
17
Kasia i jej kot. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Kasia i jej kot. Tom 1
Dostępny
84 szt.

Rewelacyjna humorystyczna seria dla wszystkich miłośników kotów – zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Kasia jest dziewczynką, która mieszka z ojcem. Ich spokojne życie wywraca się do góry nogami, kiedy adoptują kota. Sushi okazuje się lekko szalony – uwielbia dokazywać i psocić, na dodatek jest mądrzejszy od niejednego człowieka. Dowiadujemy się też, że to nie jest jego pierwsze kocie życie... Następuje mnóstwo wesołych przygód Kasi i jej pupila, a czytelnik zaczyna powoli rozumieć starą prawdę, że nie kot dostosowuje się do właściciela, lecz właściciel musi dostosować się do kota! Cykl cieszy się dużym powodzeniem w krajach frankofońskich. Zyskuje wysokie oceny czytelników, którym podoba się połączenie lekkiej formy przekazu z wysokiej jakości humorem i mądrymi przesłaniami poszczególnych krótkich historyjek. Odbiorcom podoba się także nowoczesny i nieco uproszczony styl rysunków, który idealnie pasuje do tematyki komiksu. Scenariusz cyklu tworzą wspólnie dwaj znani francuscy twórcy urodzeni pod koniec lat 60. XX wieku: Hervé Richez, autor tekstów do prawie trzydziestu serii, głównie humorystycznych i młodzieżowych, jak Buzzi czy Dirty Henry – oraz Christophe Cazenove, współautor niemal pięćdziesięciu cykli humorystycznych, w tym takich hitów jak Les Gendarmes (Żandarmi) czy Les Pompiers (Strażacy), jednak największą sławę, także w Polsce, zyskał dzięki tworzonej wraz z Williamem serii o dwóch zwariowanych siostrach pt. Sisters. Rysunki są dziełem Yrgane Ramon, młodej francuskiej graficzki prasowej i książkowej oraz tatuażystki, która w świecie komiksowym zaczęła karierę właśnie opowieścią o Kasi i jej kocie.

49,99 zł
38,49 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

2 osoby kupiły
18
Barbie. HGR04 Syrenka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Barbie. HGR04 Syrenka
Barbie, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.24

Piękna zabawka przedstawia syrenkę ze zdobionym ogonem i stanikiem.

36,90 zł
33,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,69 zł

2 osoby kupiły
19
All Heads Are Gonna Roll CD LIMITED, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
All Heads Are Gonna Roll CD LIMITED, CD
Vomitory, Mystic Production
Dostępny
19 szt.

1. All Heads Are Gonna Roll 2. Decrowned 3. Ode to the Meat Saw 4. The Deepest Tomb 5. Piece by Stinking Piece 6. Raped, Strangled, Sodomized, Dead 7. Dead Man Stalking 8. Disciples of the Damned 9. Dead World 10. Beg For Death

79,90 zł
73,51 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,39 zł

2 osoby kupiły
20
Cuda Matki Bożej Nieustającej Pomocy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Cuda Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Dostępny
190 szt.

„O Matko Nieustającej Pomocy, z największą ufnością przychodzę dzisiaj przed Twój święty obraz, aby błagać o pomoc Twoją…” To pierwsze słowa modlitwy rzymskiej, którą odmawiają ludzie na całym świecie, zwracając się do Maryi gotowej zawsze wspierać swoje dzieci. Do tej Matki można przyjść z wielkimi i małymi życiowymi sprawami. Świadectwa osób, które doświadczyły Jej pomocy potwierdzają, że dla Maryi żadna prośba nie jest nieistotna. Otacza wszystkich nieustanną opieką. Jedna z moich córek rozeszła się z mężem. Zwróciłam się z prośbą do Matki Najświętszej, aby uratowała ich małżeństwo. Przez dziesięć lat codziennie odmawiałam cząstkę różańca i ufałam... Wreszcie niespodziewanie się zeszli. Tak wielka jest moc Matki Najświętszej Nieustającej Pomocy… MODLITWA Panie Jezu Chryste, Ty dałeś nam swoją Rodzicielkę Maryję, której sławny obraz czcimy jako Matkę gotową nieustannie pomagać, spraw, abyśmy gorliwie wypraszając Jej macierzyńską pomoc, nieustannie doznawali owoców Twego odkupienia. Który żyjesz i królujesz na wieki wieków. Amen. W książce znajdziesz m.in. świadectwa cudów i łask wyproszonych za przyczyną Matki Bożej Nieustającej Pomocy, tekst o duchowym znaczeniu tej ikony, a także Nowennę Nieustanną i inne modlitwy za wstawiennictwem Maryi.

36,90 zł
26,57 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,33 zł

2 osoby kupiły
21
TY Teeny Tys Flippables DOTTY cekinowy kolorowy lampart 42401 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
TY Teeny Tys Flippables DOTTY cekinowy kolorowy lampart 42401
Ty Inc.
Dostępny
8 szt.

Maskotka o dużych, pięknych, brokatowych oczkach. Wykonana z miękkiego pluszu o pięknych kolorach oraz ozdobiona ślicznymi, błyszczącymi cekinami, które przyciągają uwagę każdego dziecka, Maskotka idealna do zabawy i przytulania.

14,90 zł
13,99 zł

Rabat 6,1%
oszczędzasz 0,91 zł

2 osoby kupiły
22
Literki. Zapisuj i zmazuj - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
19,99 zł
13,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,00 zł

1 osoba kupiła
23
Miłość z ADHD. Jak dbać o relacje z osobami neuroróżnorodnymi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Miłość z ADHD. Jak dbać o relacje z osobami neuroróżnorodnymi
Dostępny
623 szt.

Czy Twój związek to ciągła walka? Czujesz niezrozumienie i frustrację? Ta książka jest dla Ciebie! Związek, w którym jedno z partnerów ma ADHD, a drugie nie, może przypominać taki, gdzie jedno mówi po włosku, a drugie po francusku. Czy w takim razie jest szansa, by partnerzy znaleźli wspólny język, nić porozumienia i mogli cieszyć się relacją? Jest! I ta książka tego dowodzi. Większość konfliktów w związkach z osobami z ADHD wynika z nieświadomości, że każdy mózg działa nieco inaczej. Psychoterapeutka Anita Robertson, pracująca od lat z parami neuroróżnorodnymi, pomaga zrozumieć te różnice. Autorka proponuje pięć filarów sukcesu, ćwiczenia i skuteczne metody komunikacji, które pozwolą unikać konfliktów i wspólnie szukać rozwiązań raz planować działania w domu, pracy czy z przyjaciółmi. Dostrzegaj potrzeby, doceniaj różnice, pielęgnuj kochający związek i ciesz się bliskimi ludźmi!Tytuł oryginalny: ADHD Us. Couples Guide to Loving and Living With Adult ADHD Tłumacz: Karolina Socha-Duśko

44,90 zł
33,23 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

1 osoba kupiła
24
Gumka uniwersalna DONAU, biała - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Gumka uniwersalna DONAU, biała
PBS Connect
Dostępny
100 szt.

Syntetyczna, polimerowa gumka przeznaczona do ścierania pisma ołówka. Wymiary: 31.0 x 23.0 x 9.0 mm

2,99 zł
2 osoby kupiły
25
Ania z Avonlea wyd. 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Ania z Avonlea wyd. 3
Dostępny
152 szt.

Dalsze dzieje bohaterki najsłynniejszego cyklu powieściowego dla dziewcząt. Ania, dziewczyna wrażliwa, inteligentna, o dużej wyobraźni, ale z poczuciem humoru i nieco zwariowanymi pomysłami, wychodzi zawsze zwycięsko ze wszystkich opresji. Po ukończeniu szkoły rozpoczyna pracę jako nauczycielka w Avonlea. Przeżywa pierwsze, nieświadome w pełni uczucie miłości.

33,60 zł
23,52 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,08 zł

1 osoba kupiła
26
Avengers. Wojna wampirów. Tom 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Avengers. Wojna wampirów. Tom 3
Dostępny
74 szt.

Trzeci tom przygód Avengers z serii wydawniczej Marvel Fresh! Transylwania stanęła w ogniu! Tajemniczy Cienisty Pułkownik i jego nieumarli poplecznicy rozpętali wojnę domową w królestwie wampirów, a ich niegdyś potężny władca – hrabia Dracula – zniknął. Czy sprzymierzy się z Avengers, czy też okaże się ich kolejnym bezwzględnym wrogiem? Na szczęście w każdej sprawie związanej z wampirami najpotężniejsi ziemscy bohaterowie mogą liczyć na pomoc sławnego łowcy Blade’a! Problem w tym, że inny równie cenny sojusznik wkrótce zwróci się przeciwko nim… Autorem tej opowieści jest Jason Aaron, zdobywca Nagrody Eisnera i innych najważniejszych komiksowych wyróżnień, znany z takich serii jak: „Skalp”, „Thor Gromowładny” i „Potężna Thor”, „Punisher Max” czy „Conan Barbarzyńca”. Rysunki stworzyli David Marquez („II wojna domowa”, „Niezwyciężony Iron Man”) oraz Andrea Sorrentino („Green Arrow”, „Joker: Zabójczy uśmiech”, „Staruszek Logan”). Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach #13–17 serii „Avengers”. Tytuł oryginalny: Avengers by Jason Aaron vol. 3: War of the Vampires Scenarzysta: Jason Aaron Ilustrator: David Marquez, Andrea Sorrentino Tłumacz: Marek Starosta

49,99 zł
36,99 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 13,00 zł

1 osoba kupiła
27
Star Wars Łowcy Nagród. Cel: Valance. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Star Wars Łowcy Nagród. Cel: Valance. Tom 2
Dostępny
76 szt.

Nowa seria ze świata Gwiezdnych Wojen oryginalnie wydawana przez Marvela od 2020 roku. Mając cenny ładunek i wyznaczoną nagrodę za swoją głowę, Valance musi się zwrócić do jedynej osoby, której ufa. Ale Klan Niepokonanych wysłał za nim wyjątkową i śmiertelnie groźną parę łowców. 4-LOM i Zuckuss to połączona przebiegłość, przed którą nie ucieknie nikt w galaktyce! Ranny i ścigany Valance spotyka się z byłą ukochaną w tajnej rebelianckiej bazie – ale 4-LOM i Zuckuss są coraz bliżej i mają do dyspozycji armię droidów bojowych z czasów wojen klonów! Wykonując rozpaczliwy manewr, by przeżyć, Valance naraża się na gniew piratów z Zewnętrznych Rubieży... i znajduje się na kursie kolizyjnym ze swoim dawnym rywalem Dengarem! Z kolei na lesistej planecie Malastare Bossk z łowcy zmienia się w zwierzynę! Autorami serii są amerykański scenarzysta Ethan Sacks („Star Wars: Galaxy’s Edge”, „Star Wars: Allegiance”, „Old Man Hawkeye”) i włoski rysownik Paolo Villanelli („Star Wars: Lando – Double or Nothing”, „Star Wars: Jedi Fallen Order – Dark Temple”). Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach: STAR WARS: BOUNTY HUNTERS #6–11. Tytuł oryginalny: Star Wars: Bounty Hunters Vol. 2: Target Valance Scenarzysta: Ethan Sacks Ilustrator: Paolo Villanelli Tłumacz: Katarzyna Nowakowska

49,99 zł
36,99 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 13,00 zł

2 osoby kupiły
28
Kasia i jej kot. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Kasia i jej kot. Tom 2
Dostępny
87 szt.

Drugi album zbiorczy serii humorystycznej o dziewczynce i jej kocie. Opowieść nie tylko dla miłośników kotów! Kasia, jej tata i ich niesforny kot przeprowadzają się do nowego domu. Sushiemu najbardziej podoba się duży ogród, gdzie może szaleć, choć niezbyt przypada mu do gustu basen z bardzo mokrą wodą. Niedługo potem życie spokojnej rodziny wywraca się do góry nogami, gdy tata zakochuje się w pewnej pani. Najpierw coraz częściej wychodzi wieczorami, później zabiera całą gromadkę na romantyczną wycieczkę do pięknej Wenecji, a w końcu oznajmia, że on i jego wybranka zamierzają razem zamieszkać. Szykuje się druga przeprowadzka... Czy Sushi dobrze ją zniesie? Na pewno, o ile spodoba mu się ogród w kolejnym domu! Scenariusz cyklu tworzą doświadczeni autorzy: znany w Polsce z serii Sisters Christophe Cazenove oraz Hervé Richez, a rysunki są dziełem debiutantki Yrgane Ramon, która zdobyła we Francji uznanie właśnie opowieścią o Kasi i jej kocie. Album zbiorczy zawiera trzy tomy oryginalne: 4–6. Seria Kasia i jej kot należy do linii wydawniczej KOMIKSY S SUPER!, w której ukazują się również takie tytuły, jak: Studio Tańca, Lou!, Ernest i Rebeka oraz Ptyś i Bill. Przedstawiamy w niej humorystyczne, świetnie narysowane i mądre komiksy dla dzieci, bestsellery na europejskim rynku wydawniczym.

49,99 zł
38,49 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

1 osoba kupiła
29
Kamila i Konie. Mistrzowie. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Kamila i Konie. Mistrzowie. Tom 2
Dostępny
89 szt.

Wesoła i ciekawa opowieść dla dzieci oraz dorosłych o tym, jak wspaniały jest świat, kiedy ma się zwierzęcych przyjaciół! Kamila i jej młodsza siostra Anais uwielbiają jazdę konną. Spędzają mnóstwo czasu w klubie jeździeckim „Cztery Podkowy”, gdzie przeżywają jedną zabawną przygodę po drugiej. Uczą się też opiekować zwierzętami, a ich ulubieńcy – inteligentny koń Ocean i humorzasty kucyk Pompon – stają się przyjaciółmi dziewczynek. W klubie mieszkają jednak nie tylko wierzchowce: są też rozrabiające młode muły, szalony osioł, lubiąca spacery owca, waleczna mysz czy ospały bernardyn. Cała menażeria, dzięki której nie sposób się nudzić! Kiedy zbliżają się konkursy hipiczne, zawodnicy i ich rumaki mocno trenują, natomiast w wolnych chwilach specjalistka od koni wyjaśnia dzieciom tajemnice historii i hodowli zwierząt z czterema kopytami. Każda część serii wzbogacona jest stronami opisującymi ciekawostki o zawodach jeździeckich oraz porady dla dzieci chcących rysować komiksy. Scenarzystą cyklu jest ukrywający się pod kobiecym pseudonimem Lili Mésange francuski autor tekstów do wielu serii, przede wszystkim humorystycznych i przygodowych (m.in. „Robin Hood”, „Alienor”, „Lola Bogota”), a za rysunki odpowiada włoski twórca Stefano Turconi, wcześniej znany z licznych komiksów dla dzieci – od „Myszki Miki” przez „Małą Syrenkę” po „W.I.T.C.H.”.

49,99 zł
38,49 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

1 osoba kupiła
30
Słownik wyrazów ratujących życie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Słownik wyrazów ratujących życie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.29

Książka jest niebywale wprost interesująca. Doskonale się ją czyta, pobudza do refleksji, zadumy, ale też do działania. Może zagrzewać do pracy nad sobą i do działania na rzecz pokoju, do pokonywania w sobie nienawiści, żalu, frustracji i dążenia do wendety. Skłania do podejmowania rzeczy wielkich, przekraczania granic siebie i swojego poznania. Jest manifestem na rzecz pokoju, dialogu i pojednania, jak i narzędziem obnażania tego, co złe, tragiczne, trudne do zrozumienia i wybaczenia. […] dr hab. Anna Odrowąż-Coates, prof. ucz.

160,00 zł
112,00 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 48,00 zł

1 osoba kupiła
31
Tylko dla kobiet. Przewodnik po tym, co kryje się w duszy mężczyzny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Tylko dla kobiet. Przewodnik po tym, co kryje się w duszy mężczyzny
Dostępny
97 szt.

Nowe, poprawione wydanie jednego z najpopularniejszych poradników. Prawda o wewnętrznym życiu mężczyzny, którą musisz poznać, by go lepiej rozumieć i kochać. Czy zdarzyło się, że czułaś się zupełnie zaskoczona zachowaniem lub wypowiedzią swojego męża? Czy chciałabyś zrozumieć jego pragnienia i lęki? Czy chciałabyś poznać jego codzienne zmagania, o których nie masz pojęcia? Shaunti Feldhahn na podstawie wyników szeroko zakrojonych badań ankietowych, tysięcy rozmów z mężczyznami i własnych obserwacji, zadaje kłam obiegowym opiniom o życiu wewnętrznym mężczyzn. Tylko dla kobiet to książka pełna odkryć i faktów, o których wcześniej nie wiedziałaś; wiadomości, które pomogą ci nie tylko zrozumieć mężczyznę twojego życia, ale również wspierać go i kochać w sposób, w jaki pragnie być kochany. Dowiesz się, jak kochać go takiego, jakim rzeczywiście jest, a nie tylko takiego, za jakiego go teraz uważasz. Shaunti Feldhahn to bestsellerowa autorka, wykładowczyni i felietonistka, ukończyła Uniwersytet Harvarda, pracowała na Wall Street i na Kapitolu. Do jej najpopularniejszych książek należą: Tylko dla mężczyzn, Tylko dla kobiet i Tajemnice bardzo szczęśliwych małżeństw. Tytuł oryginalny: For Women Only. Revised and Updated Edition by Shaunti Feldhahn Tłumacz: Kazimierz Bocian, Joanna Gorzkowska

44,90 zł
40,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,49 zł

1 osoba kupiła
32
Tajne imperium - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Tajne imperium
Dostępny
68 szt.

Steve Rogers poświęcił życie walce o wolność. Dziś jednak jest jej największym wrogiem i jako agent faszystowskiej organizacji Hydra nie cofnie się przed niczym, żeby zdobyć władzę nad światem. Jego autorytarnym rządom sprzeciwią się Czarna Wdowa, Kapitan Marvel, Doktor Strange i inni superbohaterowie, ale ich ruch oporu ma niewielkie szanse w starciu ze zbrodniczym reżimem, który opanował nie tylko media i państwowe instytucje, lecz także serca wielu ludzi. Czy mimo to znajdą sposób na ocalenie uniwersum Marvela? Oto wielki finał sagi o upadłym Kapitanie Ameryce, na którą składają się także album „Avengers: Impas – Atak na Pleasant Hill” i dwa tomy serii „Kapitan Ameryka: Steve Rogers”. Scenariusz tego niepokojąco aktualnego thrillera politycznego napisał Nick Spencer – autor historii zebranych w albumie „Ant-Man: Druga szansa” oraz serii „Iron Man 2.0” i „The Amazing Spider-Man”. Twórcami rysunków są: Daniel Acuña („Uncanny Avengers”), Steve McNiven („Wojna domowa”), Rod Reis, Jesús Saiz, Andrea Sorrentino („Staruszek Logan”) i Leinil Francis Yu („Inhumans kontra X-Men”). Opowieść o Stanach Zjednoczonych, które stają się niespodziewanie faszystowskim reżimem dowodzonym przez bezwzględnego… Kapitana Amerykę. Jak to możliwe? Tę intrygę, którą rozwijano w Marvelu przez długie miesiące, możemy prześledzić w wydanych w Polsce tytułach. Wszystko zaczyna się kilka lat temu, gdy Kapitan Ameryka zostaje pozbawiony swych mocy i starzeje się do swojego prawdziwego wieku (jak wiemy, walczył podczas II wojny światowej). O tym, jak przywrócono mu młodość, siły i moce, opowiada album „Avengers: Impas – Atak na Pleasant Hill”. Okazuje się jednak dość szybko, że równocześnie zaszczepiono mu fałszywe wspomnienia, zgodnie z którymi od dziecka był wychowywany przez faszystowską organizację Hydra. W dwóch wydanych przez Egmont tomach serii „Kapitan Ameryka: Steve Rogers” (zbierających wszystkie zeszyty oryginalnej serii) śledzimy następnie, jak nowy, inny Kapitan przygotowuje Hydrę do przejęcia władzy w Stanach i jak osiąga sukces. Doprowadza do tego, że legalnie wybrane władze przekazują mu odpowiedzialność za kraj, odgradza Ziemię osłoną planetarną, za którą znalazła się większość najsilniejszych superbohaterów, a pozostałych unieruchamia w Nowym Jorku. Co dalej? O tym właśnie opowiada „Tajne imperium”. Aby poznać wszystkie wydarzenia powiązane z tym eventem, warto również przeczytać tomy serii „Avengers” i „Deadpool” z podtytułami „Tajne imperium”, a także trzeci tom serii „Doktor Strange” i siódmy „Amazing Spider-Man” (zatytułowany „Upadek imperium”). Oś fabularna „Tajnego imperium” – czyli tom główny oraz oba tomy „Kapitana Ameryki” – to dzieło scenarzysty Nicka Spencera („Ant-Man: Druga szansa”), dla którego było to największe jak dotąd wyzwanie w karierze. Jako rysownicy towarzyszyli mu m.in. Steve McNiven („Wojna domowa”, „Śmierć Wolverine’a”), Daniel Acuña („Uncanny Avengers”), Leinil Francis Yu („Tajna inwazja”, „Nieskończoność”) i Andrea Sorrentino („Staruszek Logan”).

129,99 zł
100,09 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 29,90 zł

1 osoba kupiła
33
Fisher-Price. GXC65 Aktywizujący lew - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Fisher-Price. GXC65 Aktywizujący lew
Fisher Price, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

Aktywizujące zwierzątka Fisher-Price to uroczy towarzysze do wyjątkowej zabawy w grzechotanie, obracanie lub naciskanie, którą dziecko może się cieszyć w domu oraz w podróży. Każda zabawka aktywizująca ma żywe kolory, różne faktury i wesołe elementy, które angażują rozwijające się zmysły malucha. Zbierz je wszystkie, aby jeszcze bardziej urozmaicić zabawę sensoryczną. (Zabawki są sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności). Wyjątkowe zajęcie dla małych rączek: chwytanie, trącanie rączką, potrząsanie, gryzienie, obracanie lub ściskanie. W opakowaniu znajduje się lew.

14,90 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,1%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
34
Polly Pocket. GYV90 Polly i przyjaciele - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Polly Pocket. GYV90 Polly i przyjaciele
Polly Pocket, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.22

Przygotuj się na urocze przygody z zestawami do zabawy Polly i przyjaciele. Każdy zestaw ma kształt serduszka z malowniczym tłem na zewnątrz oraz zaczepy na akcesoria, które można przyczepić w różnych obszarach zabawy. Zaczepy umożliwiają dowolne wymienianie między zestawami 4 mikrolalek i 10 akcesoriów dostępnych w każdym zestawie, co daje nieograniczone możliwości zabawy i wymyślania nieskończonych przygód. Wszystkie elementy mieszczą się w środku zestawu, aby łatwo było go zabrać ze sobą, gdziekolwiek chcesz.

48,90 zł
44,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,89 zł

1 osoba kupiła
35
Lalka BARBIE Extra Minis Sukienka płomienie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Lalka BARBIE Extra Minis Sukienka płomienie
Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

58,90 zł
53,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,89 zł

1 osoba kupiła
36
Pirackie zagadki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Pirackie zagadki
Dostępny
359 szt.

Chcesz przeżyć niesamowite przygody na morzu? Lubisz rozwiązywać zagadki i szukać skarbów? Jeśli tak, to ta książka jest właśnie dla ciebie! Znajdziesz w niej mnóstwo ciekawych łamigłówek o piratach, m.in. labirynty i wyszukiwanie różnic. Sprawdź swoją kreatywność i poćwicz logiczne myślenie. Dołącz do załogi piratów i baw się dobrze!

19,99 zł
15,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

1 osoba kupiła
37
Lou! Sielanka. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Lou! Sielanka. Tom 2
Dostępny
98 szt.

Pełna humoru i ciepła bestsellerowa seria o dorastającej dziewczynce! W drugim tomie Lou wyjeżdża z koleżankami na wakacje, gdzie poznaje świetnych ludzi i przeżywa wspaniałe przygody. Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy. Lou wraca do szkoły i szarej rzeczywistości. Okazuje się, że jej mama jest w ciąży i parę miesięcy później rodzi dziecko. Lou stara się oswoić z małym braciszkiem i faktem, że już nie jest jedynym oczkiem w głowie swojej mamy. Jakby tego było mało, niedługo potem w ich bloku wybucha pożar. Bohaterki tracą swoje mieszkanie i na jakiś czas muszą się przeprowadzić do Sopoćkowa, rodzinnej miejscowości mamy Lou. Tam zaczynają wracać wszystkie wspomnienia… Autorem serii jest francuski rysownik i scenarzysta Julien Neel, który za pierwszy tom Lou! otrzymał w 2005 roku nagrodę na Festiwalu Komiksowym w Angoulême. Album zbiorczy zawiera trzy tomy oryginalne: Sielanka, Laserowy ninja i Szałas. Seria Lou! należy do linii wydawniczej KOMIKSY S SUPER!, w której ukazują się również takie tytuły, jak: Ernest i Rebeka, Ptyś i Bill oraz Studio Tańca. Przedstawiamy w niej humorystyczne, świetnie narysowane i mądre komiksy dla dzieci, bestsellery na europejskim rynku wydawniczym.

49,99 zł
38,49 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

1 osoba kupiła
38
Korektor w piórze DONAU metalowa końcówka, 10 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Korektor w piórze DONAU metalowa końcówka, 10 ml
PBS Connect
Dostępny
99 szt.

Cechy produktu: • metalowa końcówka minimalizująca ryzyko przedwczesnego zużycia oraz pozwalająca na precyzyjne naniesienie warstwy korygującej • posiada transparentną skuwkę z klipsem • korektor na bazie alkoholu • płynny – doskonałe pokrycie korygowanej powierzchni • płyn korekcyjny łatwy do nanoszenia, szybko zasychający • wewnątrz kulka ułatwiająca mieszanie • nie pozostawia śladów i cieni na kserokopiach i faksach • pojemność: 10ml

6,99 zł
1 osoba kupiła
39
Kamila i Konie. Na łonie przyrody. Tom 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Kamila i Konie. Na łonie przyrody. Tom 3
Dostępny
84 szt.

Kamila od dawna jest członkinią klubu jeździeckiego „Cztery Podkowy” i bierze udział w konkursach hippicznych na ukochanym koniu Oceanie. Jej siostra Anais jest jeszcze na to za mała, dlatego jako wierzchowca używa Pompona – złośliwego, ale bardzo zabawnego kucyka. Dziewczynki wraz z koleżankami tworzą wesołą gromadkę, opiekują się zwierzętami z całej okolicy, nigdy się nie nudzą, zawsze mają zwariowane pomysły. Nie możemy też zapomnieć o ich koledze Arturze, jeźdźcu wprawdzie nieporadnym, za to świetnie prezentującym się w zbroi podczas turniejów rycerskich! Bohaterowie komiksu starają się zachować dobry humor nawet wtedy, gdy wierzchowiec zrzuci ich do rzeki albo przyjdzie im przeczekać burzę w ciemnej jaskini. W tej opowieści przygoda goni przygodę, a żarty się nie kończą! Albumy są uzupełnione ciekawostkami o koniach oraz poradami dla dzieci chcących rysować komiksy. Scenarzystą cyklu jest ukrywający się pod kobiecym pseudonimem Lili Mésange francuski autor tekstów do wielu serii, przede wszystkim humorystycznych i przygodowych (m.in. „Robin Hood”, „Alienor”, „Lola Bogota”), a za rysunki odpowiada włoski twórca Stefano Turconi, wcześniej znany z licznych komiksów dla dzieci – od „Myszki Miki”, przez „Małą Syrenkę” po „WITCH”.

49,99 zł
38,49 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

1 osoba kupiła
40
Klej w sztyfcie 35g p12 DONAU, cena za 1szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Klej w sztyfcie 35g p12 DONAU, cena za 1szt
PBS Connect
Dostępny
99 szt.

popularny klej w sztyfcie do klejenia m.in. papieru, kartonu, zdjęć, tekstyliów, itp. nie zawiera rozpuszczalników i zapachu- na bazie PVP posiada atest PZH HŻ/D01255/12 nietoksyczny, bezpieczny dla środowiska nie niszczy ani nie deformuje klejonej warstwy usuwalny za pomocą wody szybkoschnący przeznaczony do biura, szkoły oraz domu prosty w użyciu 6 lat przydatności do użycia gramatura: 35g kolor biały, po naniesieniu bezbarwny

7,99 zł
1 osoba kupiła
41
Barbie. HGR04 Syrenka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Barbie. HGR04 Syrenka
Barbie, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.28

Piękna zabawka przedstawia syrenkę ze zdobionym ogonem i stanikiem.

36,90 zł
33,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,69 zł

1 osoba kupiła
42
Lou! Struktura kryształu. Tom 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Lou! Struktura kryształu. Tom 3
Dostępny
102 szt.

Trzeci album zbiorczy zabawnej opowieści o dorastającej dziewczynie! Lou wciąż ma kłopoty sercowe, szczególnie że nie wie, co tak naprawdę czuje do Tristana. Poznaje też młodzieńca, który ciągle czyta książki filozoficzne, a co więcej, wchodzi w jej wyimaginowany świat. Ale to tylko mała część problemów Lou. Pewnego dnia zaczyna myśleć, że do jej rzeczywistości wkroczyły elementy rzeczywistości równoległej... A poza tym? Normalka: braciszek uważający się za dinozaura, projekt z tajemniczymi kryształami i szalona mama pisarka, która pracuje też nad supertajnym projektem rządowym. Czyli – jak dla Lou – codzienna nuda, dlatego dziewczyna postanawia zmienić swoje życie i wyruszyć na poszukiwanie nowych przygód! Album zbiorczy zawiera komiks fotograficzny, który stworzono na podstawie filmu długometrażowego o Lou! Autorem serii jest francuski scenarzysta i rysownik Julien Neel, który od kilkunastu lat koncentruje się na przygodach Lou. Za albumy pierwszy i piąty z tego cyklu został dwukrotnie wyróżniony nagrodami Międzynarodowego Festiwalu Komiksu w Angoulême. Na podstawie opowieści o Lou powstał serial telewizyjny (2009) i film długometrażowy (2014), do których scenariusze napisał właśnie Julien Neel. Trzeci tom serii przeznaczony jest dla młodzieży.

49,99 zł
38,49 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

1 osoba kupiła
43
„Szczęśliwi, którzy zdobywają świętość”. Przewodnik metodyczny do religii dla kl. 8 SP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
„Szczęśliwi, którzy zdobywają świętość”. Przewodnik metodyczny do reli...
Zapowiedź
Data premiery: 2023.08.14

• Cechą charakterystyczną scenariuszy jest ukazanie wartości świadomego przeżywania chrześcijaństwa we współpracy z Duchem Świętym oraz pomoc uczniom w odkrywaniu drogi do świętości. • Przewodnik stanowi zbiór gotowych scenariuszy otwartych na twórczą inicjatywę katechety. • Zachęca do stosowania różnorodnych form aktywizacji, pracy z obrazem, tekstami biblijnymi, doktrynalnymi i literackimi, środków audiowizualnych i multimedialnych. • Różne formy i metody przekazu tej samej treści dają możliwość dostosowania sposobu prowadzenia lekcji do konkretnej grupy uczniów.

32,00 zł
23,68 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 8,32 zł

44
„Odkrywam życie z Jezusem”. Przewodnik metodyczny do religii dla kl. 4 SP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
„Odkrywam życie z Jezusem”. Przewodnik metodyczny do religii dla kl. 4...
Zapowiedź
Data premiery: 2023.08.14

Celem katechez w kl. IV jest pomoc uczniom w kontynuowaniu bliskiej relacji z Jezusem w Eucharystii. • Przewodnik proponuje wiele metod aktywizujących, m.in. plastyczne, muzyczne, dramowe, teatralne, gry i zabawy dydaktyczne, a także proste elementy interpretacji biblijnej. • Podpowiada, jak połączyć pracę z podręcznikiem ucznia oraz zeszytem ćwiczeń w toku lekcji. • Stawia przed uczniem możliwość poznawania wiedzy i pogłębiania wiary. • Uczniom towarzyszą bohaterowie klasy IV – Basia i Krzyś oraz ich koledzy i koleżanki, zarówno w opowiadaniach, jak i w podręczniku. • Jednostka lekcyjna ma cztery etapy: I. Powitanie, II. Zaproszenie do…, III. Odpowiedź na…, IV. Pożegnanie. W przygotowaniu nagrania piosenek i opowiadań, które ułatwiają pracę katechety oraz aktywizują i urozmaicają przebieg katechezy. Zostaną one umieszczone na portalu „Katecheza w Jedności”.

29,00 zł
21,46 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,54 zł

45
Wszystko gra! Poznajemy instrumenty muzyczne. Książka interaktywna KAKADU - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Wszystko gra! Poznajemy instrumenty muzyczne. Książka interaktywna KAK...
Zapowiedź
Data premiery: 2023.08.14

Wszystko gra! Poznajemy instrumenty muzyczne to książka interaktywna z piórem Kakadu, które uruchamia zakodowane na stronach teksty i dźwięki. Publikacja jest częścią innowacyjnego systemu nauki i zabawy w jednym. Rodzina Marty prowadzi sklep muzyczny, który odwiedzają jej przyjaciele, ponieważ chcą założyć orkiestrę. Kto zagra na jakim instrumencie? Jak brzmi flet, a jak klarnet? Czym się różnią skrzypce od wiolonczeli? Jaki instrument odnaleziono w grobowcu faraona? Młodzi czytelnicy znajdą w tej książce odpowiedzi na te i inne pytania. Posłuchają także wielu melodii w wykonaniu poszczególnych instrumentów klasycznych, a nawet całej orkiestry! Wędrując po zakamarkach pełnego niespodzianek i tajemnic sklepu, będą odkrywać piękno i bogactwo dźwięków, a odpowiadając na pytania, sprawdzą swoją wiedzę o instrumentach. Pozostałe tytuły książek Kakadu: Widzę, słyszę, poznaję. Zwierzęta domowe Widzę, słyszę, poznaję. Zwierzęta świata Widzę, słyszę, poznaję. Dźwięki wokół mnie Widzę, słyszę, poznaję. Dźwięki na spacerze Angielski słowniczek obrazkowy Pory roku Pierwsze litery Kim zostanę, gdy dorosnę? Boże Narodzenie z kolędami Tytuł oryginalny: La orquesta de mis amigos Ilustrator: Kasandra - Tłumacz: Anna Kozaczewska

49,90 zł
34,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

46
„Odkrywam życie z Jezusem”. Podręcznik do religii dla kl. 4 SP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
„Odkrywam życie z Jezusem”. Podręcznik do religii dla kl. 4 SP
Zapowiedź
Data premiery: 2023.08.14

Zawiera 60 tematów. • Zachęca uczniów do pogłębiania relacji z Jezusem przez udział w Eucharystii. • Uczniom towarzyszą bohaterowie klasy IV – Basia i Krzyś. • Ukazuje wiele postaci świętych jako wzór umiłowania Chrystusa. • Atrakcyjny przekaz treści: ilustracje, fotografie, tekst biblijny oraz krótkie jego wyjaśnienie, tekst odnoszący treści religijne do życia uczniów. • Zawiera stałe elementy: Zastanów się, Zapamiętaj, Zaśpiewaj oraz ciekawą informację „Czy wiesz, że…”.

20,50 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 4,51 zł

47
„Szczęśliwi, którzy zdobywają świętość”. Zeszyt ćwiczeń do religii dla kl. 8 SP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
„Szczęśliwi, którzy zdobywają świętość”. Zeszyt ćwiczeń do religii dla...
Zapowiedź
Data premiery: 2023.08.14

• Odzwierciedla tok katechezy zawarty w przewodniku metodycznym. • Zawiera różnorodne zadania skorelowane z podręcznikiem ucznia. • Każdy temat zawiera wolne miejsce do pracy według pomysłu katechety. • Jest pomocą dla ucznia w utrwaleniu materiału. • Daje uczniowi możliwość samodzielnego sprawdzenia swojej wiedzy w krótkim quizie. • Może być pomocą w nauczaniu indywidualnym.

16,50 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,3%
oszczędzasz 3,51 zł

48
Z poradnika smyka. Jesteś nieśmiały? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Z poradnika smyka. Jesteś nieśmiały?
Zapowiedź
Data premiery: 2023.08.14

Julek, główny bohater książeczki podsuwa pięć zabawnych i kreatywnych sposobów, jak poradzić sobie z nieśmiałością. Bez trudu może je wykorzystać każde dziecko. Publikację wyróżniają świetne ilustracje, naśladujące dziecięce rysunki, które ułatwiają małemu czytelnikowi utożsamienie się z bohaterem. Skupiają one uwagę dzieci i pomagają odnaleźć się w onieśmielających sytuacjach. Książka jest skierowana również do rodziców – na ostatnich stronach znajdą fachowe porady dr Chiary Piroddi, psycholożki specjalizującej się w terapii poznawczo-ewolucyjnej. Jasne i praktyczne wskazówki ekspertki są pełne cennych podpowiedzi, jak wspierać nieśmiałe dziecko. Pozostałe tytuły w serii Z poradnika smyka: Jak poradzić sobie ze złością? Boisz się lekarza? Jak pokochać bobasa? Jak nie bać się ciemności? Pierwszy dzień w przedszkolu Tytuł oryginalny: Tim’s tips. Are you the shy one? Ilustrator: Federica Nuccio, Roberta Vottero Tłumacz: Joanna Olejarczyk

33,90 zł
23,73 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,17 zł

49
„Szczęśliwi, którzy zdobywają świętość”. Podręcznik do religii dla kl. 8 SP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
„Szczęśliwi, którzy zdobywają świętość”. Podręcznik do religii dla kl....
Zapowiedź
Data premiery: 2023.08.14

• Obejmuje 60 jednostek tematycznych. • Zawiera stałe elementy: fragment Pisma Świętego, tekst narracyjny, Módl się, Zaśpiewaj, Zastanów się, Zapamiętaj, Zadanie. • Hasła #WARTO oraz #WIEM, ŻE pomagają uczniowi odkryć proponowaną wartość we własnym życiu. Hasła zebrane na końcu każdego rozdziału służą uwypukleniu proponowanych wartości i postaw. Nowoczesna grafika zachęca do zapoznania się z tematem. • Zawiera elementy przygotowania do sakramentu bierzmowania, do którego przyjęcia uczniowie przygotowują się w parafii.

22,50 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,5%
oszczędzasz 5,51 zł

50
Z poradnika smyka. Boisz się lekarza? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Z poradnika smyka. Boisz się lekarza?
Zapowiedź
Data premiery: 2023.08.14

Julek, główny bohater książeczki, podsuwa pięć zabawnych i kreatywnych sposobów, jak poradzić sobie z emocjami, które towarzyszą wizycie u lekarza. Bez trudu może je wypróbować każde dziecko. Publikację wyróżniają świetne ilustracje, naśladujące dziecięce rysunki, które ułatwiają małemu czytelnikowi utożsamienie się z bohaterem. Skupiają one uwagę małych czytelników i pomagają przełamać strach przed badaniem lekarskim. Książka jest skierowana również do rodziców – na ostatnich stronach znajdą fachowe porady dr Chiary Piroddi, psycholożki specjalizującej się w terapii poznawczo-ewolucyjnej. Jasne i praktyczne wskazówki ekspertki pomagają przygotować dziecko do wizyty u lekarza. Pozostałe tytuły w serii Z poradnika smyka: Jak poradzić sobie ze złością? Jak pokochać bobasa? Jak nie bać się ciemności Pierwszy dzień w przedszkolu Jesteś nieśmiały? Tytuł oryginalny: Tim’s tips. Are you scared of the doctor? Ilustrator: Federica Nuccio, Roberta Vottero Tłumacz: Joanna Olejarczyk

33,90 zł
23,73 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,17 zł

51
„Odkrywam życie z Jezusem”. Zeszyt ćwiczeń do religii dla kl. 4 SP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
„Odkrywam życie z Jezusem”. Zeszyt ćwiczeń do religii dla kl. 4 SP
Zapowiedź
Data premiery: 2023.08.14

Odzwierciedla tok katechezy zawarty w przewodniku metodycznym. Proponuje zadania z wykorzystaniem podręcznika ucznia. W przygotowaniu multimedialna wersja zeszytu ćwiczeń z elementami interaktywnymi motywującymi ucznia do twórczej pracy, która zostanie zamieszczona w Strefie katechety na stronie wydawnictwa.

20,50 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 4,51 zł

52
Dlaczego ludzie chorują? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Dlaczego ludzie chorują?
Zapowiedź
Data premiery: 2023.08.07

Prosty, bliski dzieciom tekst i pełne humoru ilustracje wyjaśniają, skąd się biorą choroby i jak można im zapobiegać. Książka informuje najmłodszych, kiedy powinni powiedzieć dorosłym o swoim samopoczuciu, a także uczy, jak dbać o zdrowie. Książka z pewnością pomoże dorosłym odpowiedzieć na zawarte w tytule pytanie w sposób prosty, zabawny i jednocześnie satysfakcjonujący dociekliwego malucha. Jest niewielkich rozmiarów, dlatego można ją zabrać ze sobą wszędzie, a okienka dodatkowo uatrakcyjnią odkrywanie odpowiedzi na nurtujące pytania. Pozostałe tytuły książek w serii Trudne pytania, proste odpowiedzi: Dlaczego muszę spać? Dlaczego trzeba jeść warzywa? Dlaczego muszę myć zęby? Dlaczego trzeba słuchać rodziców? Dlaczego trzeba dzielić się z innymi? Tytuł oryginalny: Big questions from little learners. Why do people get ill? Tłumacz: Karolina Tudruj-Wrożyna

29,90 zł
20,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

53
Dlaczego trzeba dzielić się z innymi? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Dlaczego trzeba dzielić się z innymi?
Zapowiedź
Data premiery: 2023.08.07

Prosty, bliski dzieciom tekst i pełne humoru ilustracje wskazują zalety dzielenia się z innymi swoimi rzeczami i wyjaśniają, że można się dzielić także wartościami niematerialnymi. Książka podpowiada, co zrobić, kiedy ktoś inny nie zechce podzielić się zabawką albo nieznajoma osoba będzie chciała nas czymś obdarować. Książka z pewnością pomoże dorosłym odpowiedzieć na trudne pytanie w sposób prosty, zabawny i jednocześnie satysfakcjonujący dociekliwego malucha. Jest niewielkich rozmiarów, dlatego można ją zabrać ze sobą wszędzie. Okienka dodatkowo uatrakcyjnią odkrywanie odpowiedzi na nurtujące pytania. Pozostałe tytuły książek w serii Trudne pytania, proste odpowiedzi: Dlaczego muszę spać? Dlaczego trzeba jeść warzywa? Dlaczego muszę myć zęby? Dlaczego trzeba słuchać rodziców? Dlaczego ludzie chorują? Tytuł oryginalny: Big questions from little learners. Why should I share my things? Tłumacz: Karolina Tudruj-Wrożyna

29,90 zł
20,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

54
Dlaczego muszę spać? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Dlaczego muszę spać?
Zapowiedź
Data premiery: 2023.08.07

Prosty, bliski dzieciom tekst i pełne humoru ilustracje wyjaśniają, dlaczego nasze ciało i umysł potrzebują odpoczynku. Książka informuje najmłodszych, co się dzieje, kiedy śpimy za mało, a także skąd się biorą i ile trwają sny. Książka z pewnością pomoże dorosłym odpowiedzieć na zawarte w tytule pytanie w sposób prosty, zabawny i jednocześnie satysfakcjonujący dociekliwego malucha. Jest niewielkich rozmiarów, dlatego można ją zabrać ze sobą wszędzie, a okienka dodatkowo uatrakcyjnią odkrywanie odpowiedzi na nurtujące pytania. Pozostałe tytuły książek w serii Trudne pytania, proste odpowiedzi: Dlaczego ludzie chorują? Dlaczego trzeba jeść warzywa? Dlaczego muszę myć zęby? Dlaczego trzeba słuchać rodziców? Dlaczego trzeba dzielić się z innymi? Tytuł oryginalny: Big questions from little learners. Why should I go to bed? Tłumacz: Karolina Tudruj-Wrożyna

29,90 zł
20,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

55
Dzieci poznają modlitwę „Ojcze nasz” - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Dzieci poznają modlitwę „Ojcze nasz”
Zapowiedź
Data premiery: 2023.08.07

Ta książeczka ukazuje małym chrześcijanom piękno i wartość modlitwy „Ojcze nasz”. Zaznajamia dzieci z podstawowymi pojęciami i zaprasza je do uwielbiania Boga. Na jej 32 stronach znajdziemy wiele cennych informacji dotyczących Modlitwy Pańskiej i krok po kroku rozważymy jej wersety. Te przemyślenia pomogą nam poznać lepiej Pana Boga i Jego królestwo. Tytuł oryginalny: Il Padre Nostro. Spiegata ai bambini (seria: Grani di sale) Ilustrator: Silvia Fabris Tłumacz: Krystyna Kozak

11,00 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,3%
oszczędzasz 2,01 zł

56
Bóg i ja. Droga Pięknej Miłości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Bóg i ja. Droga Pięknej Miłości
Zapowiedź
Data premiery: 2023.07.24

Do rąk Czytelników oddajemy książkę, która pomaga odkrywać prawdę o Bogu objawiającym się nam w Biblii jako Ten, który każdego z nas rozumie, kocha i uczy kochać. Ta publikacja w sposób poruszający umysł i serce opisuje to, jak Bóg nas kocha, jaką drogę postępowania nam wskazuje i w jak miłosierny sposób nam przebacza wtedy, gdy się nawracamy. Książka mówi też o tym, co oznacza żywa wiara i na czym polega dojrzała odpowiedź człowieka na miłość Boga. To publikacja dla wszystkich pragnących wypływać na głębię chrześcijaństwa i fascynować Bogiem tych, którzy nie odkryli jeszcze prawdziwego oblicza Chrystusa. AUTORZY: Autorzy książki to spowiednicy i rekolekcjoniści, kapłani skupieni na duszpasterstwie młodzieży, małżeństw i rodzin, związani z „Oazą Życzliwości” w Przytkowicach. To certyfikowany ośrodek wczasów zdrowotnych według diety dr Ewy Dąbrowskiej, który zajmuje się troską o całego człowieka, o jego dobro duchowe i cielesne.

29,00 zł
21,46 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,54 zł

57
Pozytywka Poli. W blasku słońca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Pozytywka Poli. W blasku słońca
Zapowiedź
Data premiery: 2023.06.28

Wyrusz z Polą w niezapomnianą podróż do gorącej Grecji! Pola wraz z Kheri spędzają wakacje w Grecji – w gospodarstwie przyjaciół, którzy mają gaj oliwny. Dziewczynki zwiedzają okolicę i położone na wzgórzu miasteczko, gdzie poznają pewnego malarza. Mężczyzna, podobnie jak Pola i Kheri, lubi zwierzęta, a zwłaszcza dwie kozy, które zaglądają mu do ogrodu. Przekonaj się, co łączy znikające ilustracje… i bezpańskiego kota! “Pozytywka Poli” to popularna seria Anieli Cholewińskiej-Szkolik, autorki lubianej “Misi i jej małych pacjentów”. Główną bohaterką jest Pola - ciepła i sympatyczna dziewczynka, która pasjonuje się tańcem i podróżami. Uwielbia poznawać nowe osoby i bardzo kocha zwierzęta. Uczestniczymy zarówno w codziennym życiu Poli, które w znacznej mierze wypełniają lekcje baletu, jak również w dalekich wyprawach. W każdym tomie dziewczynka przenosi się za pomocą magicznej pozytywki w różne miejsca na świecie, gdzie poznaje nowych przyjaciół i ich kulturę. Ilustrator: Beata Żurawska

39,99 zł
28,79 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

58
Akademia wampirów. Tom 2. W szponach mrozu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Akademia wampirów. Tom 2. W szponach mrozu
Zapowiedź
Data premiery: 2023.06.28

Rose kocha Dymitra Dymitr może kochć inną Mason dałby się zabić, by rose pokochała jego… W Akademii Świętego Władimira nadszedł czas ferii zimowych, ale Rose wcale nie czuje magii świąt. Mason, jej najlepszy przyjaciel, jest w niej beznadziejnie zakochany, a wspaniały instruktor Dymitr najwyraźniej interesuje się inną kobietą. Na horyzoncie pojawia się jeszcze jeden mężczyzna, arogancki i szalenie niepokojący… Zuchwały atak strzyg na jedną z rodzin królewskich postawił szkołę w stan pogotowia i doprowadził do powiększenia obsady strażników. Znalazła się wśród nich nawet legendarna Janine Hathaway, czyli matka Rose! Wobec realnego zagrożenia władze Akademii podejmują decyzję o obowiązkowym wyjeździe do narciarskiego kurortu. Opuszczenie murów szkoły wydaje się dobrym rozwiązaniem, ale śnieżny zimowy krajobraz jest tylko z pozoru bezpieczny. Zło czai się w pobliżu i Rose, której zadaniem jest ochrona jedynej dziedziczki rodu Dragomirów, znów będzie musiała przyłączyć się do walki ze strzygami. Będzie to walka na śmierć i życie.

44,99 zł
32,84 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,15 zł

59
Szkoła szpiegów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Szkoła szpiegów
Zapowiedź
Data premiery: 2023.06.14

Nazywa się Ripley, Benjamin Ripley. Ma 12 lat, i sprawi, że całe dowództwo CIA będzie wstrząśnięte i zmieszane. Pewnego dnia spokojne życie Benjamina Ripleya nabiera szalonego rozpędu. Wszystko zaczyna się od wizyty tajemniczego mężczyzny. Benjamin – bądźmy szczerzy: nerd i kujon – niespodziewanie otrzymuje powołanie do Szkoły Szpiegów. Tę tajną i elitarną placówkę prowadzi CIA, a uczą się w niej najzdolniejsi uczniowie – przyszli tajni agenci, gotowi do rozwiązywania najtrudniejszych zagadek oraz do udziału w niebezpiecznych misjach wywiadowczych. Początkowo Ben nie może uwierzyć w swoje szczęście, wkrótce jednak okazuje się, że wplątał się w aferę szpiegowską i że może to przypłacić życiem. „Szkoła Szpiegów” to pierwsza z serii książek o zwariowanych przygodach młodego szpiega z przypadku oraz jego koleżanek i kolegów z Akademii Szpiegostwa. Pełna zwrotów akcji i humoru powieść przywodzi na myśl wybuchową mieszankę Jamesa Bonda, Harry’ego Pottera, Różowej Pantery i Jasia Fasoli. Nie tylko wciąga od pierwszego zdania, ale też przyprawia o ból brzucha ze śmiechu. Wydawnictwo Agora dla Dzieci ostrzega! Szkoła Szpiegów to realne zagrożenie, że dzieciaki porzucą swoje telefony i zajmą się czytaniem! Kolejny tom przygód Bena pt. „Szkoła Szpiegów na wakacjach” ukaże się już w lipcu. Benowi nie będzie dane wypocząć po trudach nauki, bo przyjdzie mu się zmierzyć z wrogą organizacją szpiegowską Pająk. Tytuł oryginalny: Spy school Tłumacz: Jarek Westermark Ilustrator: Mariusz Andryszczyk

42,99 zł
32,24 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,75 zł

60
Kroniki Podziemia. Tom 2. Gregor i przepowiednia zagłady - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Kroniki Podziemia. Tom 2. Gregor i przepowiednia zagłady
Zapowiedź
Data premiery: 2023.06.14

Wróć z gregorem do podziemia! Czekają tam wyzwania i przygody, o których nieziemnym nawet się nie śniło! Gregor obiecał sobie, że nigdy nie wróci do mrocznej krainy pod Nowym Jorkiem, gdzie na każdym kroku walczył o życie swoje i swoich bliskich. Teraz jego rodzina jest wreszcie w komplecie i mimo że nie brakuje powodów do zmartwień, wydaje się, że najgorsze wszyscy mają już za sobą. Nic bardziej mylnego… Pewnego dnia dzieję się rzecz straszna – znika mała Botka... Siostrzyczka została porwana, a Gregor musi ją ratować! Trop wiedzie do Podziemia. Okazuje się, że dawni znajomi mają tam dla Gregora nową misję. Wszystko przez Przepowiednię Zagłady i śmiertelnie groźnego białego szczura Mortifera. Gregor nie może stracić ukochanej siostry, dlatego będzie musiał zmierzyć się z kolejną przepowiednią i odważyć na niebezpieczną wyprawę Wodnym Szlakiem do serca Labiryntu, gdzie Mortifer ma kryjówkę. W rękach chłopca jest nie tylko życie Botki, ale los całego Podziemia. Suzanne Collins jest jedną z najpoczytniejszych autorek literatury dla dzieci i młodzieży. Sławę zawdzięcza przygodowemu cyklowi fantasy „Kroniki Podziemia”, który zaczyna się od tomu Gregor i Niedokończona Przepowiednia, oraz serii powieści dla młodzieży: Igrzyska śmierci, W pierścieniu ognia i Kosogłos. Trafiły one na listę bestsellerów „New York Timesa”, zyskały powszechne uznanie i stały się podstawą scenariuszy popularnych filmów. Autorka powróciła do wykreowanego przez siebie świata w Balladzie ptaków i węży. Do tej pory książki Suzanne Collins zostały wydane w 53 językach na całym świecie i sprzedane w ponad 100 milionach egzemplarzy.

44,99 zł
32,84 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,15 zł

61
Sekretna historia ludz... skarpetek. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Sekretna historia ludz... skarpetek. Tom 2
Zapowiedź
Data premiery: 2023.06.14

Skarpetki mieszają w historii świata. I to jak! Czy wiecie, dlaczego Mona Lisa z obrazu Leonarda da Vinci tak dziwnie się uśmiecha? Słyszeliście może, co wyprawiały skarpetki na Morzu Południowochińskim albo na Dzikim Zachodzie? Jak doszło do powstania w Londynie Opowieści wigilijnej? I co się stało z Łajką, czyli psem, który został wystrzelony w kosmos? A może historia filmu zaczęła się zupełnie inaczej niż piszą o tym w książkach? Takie fascynujące tajemnice można odkryć tylko w napisanych i zobrazowanych na nowo dziejach świata autorstwa dwojga wybitnych autorów: Justyny Bednarek i Daniela de Latoura. Tym razem są to sekretne wydarzenia, które zdarzyły się ludz… skarpetkom od renesansu do współczesności. Historia, sztuka, nauka, literatura, muzyka, film… Wszędzie tam niejedna wybitna skarpetka zostawiła odcisk swojej pięty. Nie wierzycie? To przeczytajcie! Być może uda się Wam również zajrzeć w przyszłość… Wydawnictwo Poradnia K przedstawia drugi tom Sekretnej historii ludz… skarpetek – najlepiej sprzedającej się książki dla dzieci w roku 2022! Pierwsza część dziejów tekstylnych bohaterek zawojowała listy najchętniej czytanych i wypożyczanych książek w całym kraju. Zdobyła znakomite recenzje i – co najważniejsze – miłość małych czytelników. Kolejny tom zatem również skazany jest na sukces! Justyna Bednarek pracowała jako dziennikarka, tłumaczka i redaktorka w pismach kobiecych. Po swoim debiucie książkowym została pisarką na pełen etat i ma dziś na koncie kilkadziesiąt książek dla dzieci. Jej debiutanckie Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek z ilustracjami Daniela de Latoura zdobyły liczne nagrody literackie oraz tytuł Najlepszej Książki Dziecięcej w konkursie Empiku „Przecinek i Kropka”. Trafiły na listę lektur szkolnych w klasach I-III i od roku 2015 nie schodzą z list książkowych bestsellerów. Niesłabnącym powodzeniem cieszą się jej kolejne części cyklu o przygodach skarpetek, a także inne książki autorki, m.in. Pięć sprytnych kun i Babcocha, również z mistrzowskimi ilustracjami Daniela de Latoura. Niedawno Sekretna historia ludz… skarpetek otrzymała tytuł Bestsellera Empiku 2022.

49,99 zł
36,49 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,50 zł

62
LEGO Harry Potter™ Skrzat domowy Zgredek™ 76421 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
LEGO Harry Potter™ Skrzat domowy Zgredek™ 76421
LEGO
Zapowiedź
Data premiery: 2023.06.01

Zachwyć fanów Harry'ego Pottera™ pierwszym w historii modelem LEGO® skrzata domowego Zgredka™. Natychmiast rozpoznawalna postać zbudowana z klocków ma ruchomą głowę, dzięki której może robić różne miny, oraz ruchome ręce i palce, dzięki którym Zgredek może trzymać dołączone kultowe akcesoria. W zestawie jest szczegółowy model skarpety Harry'ego Pottera do zbudowania z pamiętnikiem Toma Riddle'a, którego Harry użył do uwolnienia Zgredka, oraz „lewitujące” ciasto budyniowe ciotki Petunii, które przywoła wspomnienia z kultowych scen. Wspaniały model kolekcjonerski Magiczny pomysł na prezent dla dzieci w wieku od ośmiu lat i każdego kolekcjonera pamiątek z Harry’ego Pottera — ten kolekcjonerski model skrzata domowego Zgredka ma 19 cm wysokości. Umieść figurkę Zgredka na podstawce do zbudowania z tabliczką, aby stworzyć ozdobę, która z pewnością przyciągnie wzrok każdego, kto ją zobaczy. Nowy sposób budowania Dzieci mogą cieszyć się łatwym i intuicyjnym budowaniem dzięki aplikacji LEGO Builder. Mogą w niej przybliżać i obracać model w 3D, zapisywać zestawy i śledzić postępy. • Pierwszy model LEGO® Harry Potter™ skrzata domowego Zgredka™ (76421) – młodzi fani Harry'ego Pottera mogą zbudować i ustawić na półce figurkę jednej z najbardziej uwielbianych postaci w świecie czarodziejów • Ruchoma głowa, uszy, ramiona i palce – ustawiaj różne pozy i dopasowuj dłonie Zgredka, aby mógł trzymać akcesoria zbudowane z klocków • Kultowe akcesoria – dzieci mogą ponownie przeżyć sceny z klasycznych filmów, budując „lewitujące” ciasto budyniowe cioci Petunii i szczegółowy model pamiętnika Toma Riddle'a ze skarpetą Harry'ego Pottera • Stworzony do ustawienia na półce – ustaw figurkę Zgredka™ na podstawce zbudowanej z klocków i dodaj tabliczkę • Świetny pomysł na prezent dla dzieci w wieku od ośmiu lat – podaruj ten składający się z 403 elementów zestaw jako prezent urodzinowy lub świąteczny dla dzieci i każdego fana Harry'ego Pottera™ • Modele LEGO® Harry Potter™ zaprojektowane tak, by robić wrażenie – ta figurka do zbudowania ma 19 cm wysokości, 12 cm szerokości i 10cm głębokości • Pomoc w budowaniu – aplikacja LEGO® Builder przeprowadzi dzieci przez intuicyjne budowanie. Mogą w niej zapisywać zestawy, śledzić postępy oraz przybliżać i obracać modele w 3D w trakcie budowania • Więcej zaczarowanej zabawy – szeroka gama zestawów kolekcjonerskich LEGO® Harry Potter™ oddaje w ręce młodych czarodziejów, czarownic i mugoli™ uwielbiane postacie, znane miejsca i magiczne przygody • Gwarancja jakości – klocki i elementy LEGO® spełniają wysokie branżowe standardy, dzięki czemu łatwo się łączą i mocno trzymają • Gwarancja bezpieczeństwa – elementy LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i dokładnie badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają wymagające światowe standardy bezpieczeństwa

139,99 zł
120,39 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 19,60 zł

63
Bitwa o życie i dusze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Bitwa o życie i dusze
Zapowiedź
Data premiery: 2023.05.31

Dlaczego świat współcześnie akceptuje zło? Dlaczego to, co wyniszcza człowieka fizycznie i duchowo, przedstawiane jest w atrakcyjny sposób i nazywane przyjemnością? Współczesny mistyk Carver Alan Ames poszukuje odpowiedzi na pytanie o to, dokąd dziś zmierza człowiek. Czy efektem jego czynów musi być utrata moralności, kryzys rodziny i odejście od Boga? Ames nie ma wątpliwości, że zło obecne w świecie może zostać przezwyciężone. A naszą największą nadzieją na ten triumf pozostaje Pan Jezus. Tytuł oryginalny: The Battle for Lives and Souls by Carver Alan Ames Tłumacz: Edyta Tombarkiewicz

44,90 zł
40,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,49 zł

64
Przywrócony do życia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Przywrócony do życia
Zapowiedź
Data premiery: 2023.05.31

Przywrócony do życia to bardzo osobista książka jednego z najciekawszych mistyków i charyzmatyków naszych czasów. CARVER ALAN AMES, autor bestsellera Oczami Jezusa, to człowiek, który po wielu latach trwania w grzechu spotkał Boga. Doświadczenie niezwykłej głębi Bożego miłosierdzia pozwoliło mu całkowicie zmienić swoje życie. Jego historia to opowieść o bolesnym starciu dobra ze złem, o potężnej miłości Boga oraz bliskiej relacji Jezusa z człowiekiem, który został uratowany niemal z przedsionka piekła. Ta książka jest nie tylko poradnikiem duchowym, napisanym przez nawróconego Szawła, ale także świadectwem wiary i niepowtarzalna lekcja miłości. Jej przesłanie pochodzi od samego Jezusa. Niesie nadzieję, radość i ma głęboki sens. Jest ożywczym powiewem, poruszającym dusze. MARCIN KWAŚNY, AKTOR Jego historia wbija w fotel. „GOŚĆ NIEDZIELNY” Życiorys Carvera Alana Amesa to praktycznie gotowy materiał na film. „PRZEWODNIK KATOLICKI” Tytuł oryginalny: Brought to Life Tłumacz: Aleksandra Brożek-Sala

49,90 zł
44,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,99 zł

65
Tylko dla mężczyzn. Prosty i jasny przewodnik po duszy kobiety - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Tylko dla mężczyzn. Prosty i jasny przewodnik po duszy kobiety
Dostępny
99 szt.

Nowe, poprawione wydanie jednego z najpopularniejszych poradników. Wreszcie będziesz mógł zrozumieć kobietę, którą kochasz. Kochasz swoją żonę i chcesz, żeby była szczęśliwa, lecz nie możesz jej ,,rozgryźć” ? Czy chciałbyś zrozumieć jej pragnienia i lęki? Czy chcesz zrozumieć kod, za pomocą którego się z Tobą komunikuje? Czy chcesz się dowiedzieć, co tak naprawdę chce ci przekazać, gdy jest obrażona, lub wydaje się, że cię odrzuca? Shaunti Feldhahn, bestsellerowa autorka poradników, i jej mąż Jeff, na podstawie ankiet, badań, rozmów i własnych doświadczeń przygotowali przystępną, lecz zaskakującą ,,mapę duszy kobiety”. Tylko dla mężczyzn to książka pełna odkryć i faktów, o których wcześniej nie wiedziałeś. To poradnik, który nie tylko da ci informacje niezbędne do zrozumienia ukochanej, ale także konkretne podpowiedzi, sposoby i środki, które mogą radykalnie zmienić wasz związek na lepsze. Shaunti Feldhahn to bestsellerowa autorka, wykładowczyni i felietonistka. Wraz z mężem Jeffem prowadzi też grupy wsparcia, pomagające parom pogłębiać i naprawiać relacje małżeństwa. Polecamy również: Tylko dla mężczyzn, Tylko dla kobiet i Tajemnice bardzo szczęśliwych małżeństw. Tytuł oryginalny: For Men Only. Revised and Updated Edition by Shaunti & Jeff Feldhahn Tłumacz: Kazimierz Bocian, Joanna Gorzkowska

44,90 zł
40,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,49 zł

66
Stworzeni do szczęścia. Klucz do dobrego życia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Stworzeni do szczęścia. Klucz do dobrego życia
Zapowiedź
Data premiery: 2023.05.31

Kiedy Bóg tworzył nasze serce, uznał je za tak dobre i tak godne miłości, że jego kawalątek zatrzymał w niebie. Resztę posłał na ziemię, by cieszyła się Jego darami i na ich podstawie wskazywała nam drogę do Niego, ale też zawsze nam przypominała, że niczego na tym świecie nie możemy kochać całym sercem, bo całego serca nie mamy. Jeśli zaś chcemy kochać kogoś całym sercem, jeśli chcemy znaleźć prawdziwy pokój i prawdziwą pełnię, musimy powrócić do Boga i odzyskać ową brakującą cząstkę, którą On przechowuje dla nas od wieków! FRAGMENT Wybitny amerykański kaznodzieja, Sługa Boży arcybiskup Fulton J. Sheen, stawia nam trudne pytanie: co tak naprawdę znaczy być szczęśliwym? I czy możemy tu, na ziemi, osiągnąć prawdziwie szczęście? Pokazuje różne drogi do pełnego życia, pułapki, w które wpadamy, złudzenia, którym ulegamy, aż w końcu daje nam prostą i jednocześnie niezawodną odpowiedź: „jeśli miłość do Boga i bliźniego stanie się nawykiem naszej duszy, kształtujemy w sobie niebo”. To jedyny klucz do prawdziwego szczęścia. Abp Fulton J. Sheen – amerykański duchowny katolicki, filozof i wybitny apologeta, zasłynął programami telewizyjnymi, w których w fascynujący sposób przedstawiał milionom widzów zasady wiary katolickiej. Cieszył się wielką sympatią Jana Pawła II, który nazwał go „wiernym synem Kościoła”. Obecnie trwa jego proces beatyfikacyjny. W 2012 roku papież Benedykt XVI zatwierdził dekret o heroiczności cnót arcybiskupa. Dzięki swemu niezrównanemu talentowi oratorskiemu i pisarskiemu, abp Sheen jest znakomitym przewodnikiem dla tych, którzy wciągani w topiel grzechu, do ostatniego tchnienia nie są pozbawieni szansy doznania „szczęśliwej przemiany” i uleczenia przez Boskiego Farmaceutę. Hierarcha wyjaśnia podstawowe i najbardziej kontestowane przez współczesny świat prawdy chrześcijaństwa, operując przykładami i prostymi porównaniami. Dlaczego żadna przyjemność doczesna nie może przynieść człowiekowi nieprzemijającego szczęścia? Dlaczego grzech Adama jest dziedziczony przez rodzaj ludzki? Dlaczego religia nie jest sprawą tylko indywidualną? Dlaczego łaska Boża nie może zadziałać jak żeton wrzucony do automatu i wymaga współdziałania naszej woli? Dlaczego sakramentów jest i musi być siedem? Dlaczego istnienie czyśćca jest konieczne? Dlaczego piekło musi być wieczne, a ludzie współcześni negują jego istnienie? Czym naprawdę są trzy cnoty nadprzyrodzone: Wiara, Nadzieja i Miłość? Dlaczego jesteśmy stworzeni przez Miłość i dla Miłości, która nigdy nie przeminie, nawet wówczas, gdy czas i wszystko inne wraz z nim przeminie? Prof. Jacek Bartyzel, historyk idei, teatrolog i publicysta Największą wartością apostolatu Fultona Sheena jest prostota przekazu. Arcybiskup nie usiłuje bujać na skrzydłach wysublimowanej teologii, lecz uparcie kieruje wzrok ku wszystkim naszym dziennym sprawom na tym łez padole. Jak jego Mistrz, który Królestwo Niebieskie pokazywał swym uczniom w sianiu, winobraniu, owiec pasaniu i ziarnku gorczycy. Jerzy Wolak, z-ca redaktora naczelnego „Polonia Christiana” Tytuł oryginalny: Remade for Happiness. Achieving Life’s Purpose Through Spiritual Transformation Tłumacz: Anna Skucińska

49,90 zł
44,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,99 zł

67
All Heads Are Gonna Roll LP BLACK, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
All Heads Are Gonna Roll LP BLACK, Winyl
Vomitory, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

Side A 01 All Heads Are Gonna Roll 02 Decrowned 03 Ode to the Meat Saw 04 The Deepest Tomb 05 Piece by Stinking Piece Side B 06 Raped, Strangled, Sodomized, Dead 07 Dead Man Stalking 08 Disciples of the Damned 09 Dead World 10 Beg for Death

116,90 zł
107,55 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,35 zł

68
All Heads Are Gonna Roll LP RED, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
All Heads Are Gonna Roll LP RED, Winyl
Vomitory, Mystic Production
Niedostępny
Brak

1. All Heads Are Gonna Roll 2. Decrowned 3. Ode to the Meat Saw 4. The Deepest Tomb 5. Piece by Stinking Piece 6. Raped, Strangled, Sodomized, Dead 7. Dead Man Stalking 8. Disciples of the Damned 9. Dead World 10. Beg for Death

128,90 zł
118,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,31 zł

69
Podatki w grupie kapitałowej. Obowiazki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
199,00 zł
179,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 19,90 zł

70
Schowek
2,99 zł
71
Schowek
34,92 zł
33,17 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,75 zł

72
Schowek
26,19 zł
24,88 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,31 zł

73
Schowek
17,99 zł
74
Schowek
21,76 zł
20,67 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,09 zł

75
Schowek
Nowość
Pióro K Parker 2159774
Parker
Niedostępny
Brak

93,90 zł
92,02 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,88 zł

76
Schowek
4,20 zł
3,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,21 zł

77
Plecak 30x42x20 2zam 4kiesz Backup 5 A 19 Derf - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
167,90 zł
78
Focus on Grammar 5ed 4 SB/EOR pk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Focus on Grammar 5ed 4 SB/EOR pk
Dostępny
28 szt.

Building on the success of previous editions, Focus on Grammar, Fifth Edition continues to leverage its successful four-step approach that lets learners move from comprehension to communication within a clear and consistent structure. Centered on thematic instruction, Focus on Grammar combines comprehensive grammar coverage with abundant practice, critical thinking skills, and ongoing assessment, helping students communicate confidently, accurately, and fluently in everyday situations. The Fifth Edition continues to incorporate the findings of corpus linguistics in grammar notes, charts, and practice activities, while never losing sight of what is pedagogically sound and useful.

134,00 zł
119,26 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 14,74 zł

79
Labirtnty 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Labirtnty 3
Dostępny
334 szt.

19,99 zł
80
Schowek
Nowość
Construction - Mix małych pojazdów 5 rodz.
Dickie Toys, Dickie Construction
Dostępny
12 szt.

38,90 zł
35,40 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 3,50 zł

81
Schowek
Nowość
Maskotka Lew 100cm 160287
Sun-day
Niedostępny
Brak

169,90 zł
152,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 16,99 zł

82
Schowek
9,90 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,91 zł

83
Schowek
Nowość
Pies 35cm 2 kolory pastel 080639
Sun-day
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

30,90 zł
27,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,09 zł

84
Schowek
21,90 zł
20,59 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 1,31 zł

85
Schowek
9,90 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,91 zł

86
Podkładka na biurko. Polska podział administracyjny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
35,03 zł
24,52 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,51 zł

87
Fizyka. Repetytorium. Szkoła podstawowa. Demart - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Fizyka. Repetytorium. Szkoła podstawowa. Demart
Dostępny
5 szt.

Repetytorium do fizyki jest przeznaczone dla uczniów klas VII-VIII szkoły podstawowej i może zastąpić obydwa podręczniki (do siódmej i ósmej klasy). Uwzględnia wszystkie ważne tematy z podstawy programowej. Wiedza teoretyczna, czyli prawa, procesy i definicje są punktem wyjścia do wyjaśnienia "krok po kroku", jak należy je stosować w zadaniach na konkretnych przykładach. Przy każdym zagadnieniu znajdują się zadania do samodzielnego wykonania przez ucznia, a odpowiedzi do nich celowo zapisano "do góry nogami" po to, żeby uczeń najpierw sam spróbował je wykonać i dopiero potem weryfikował poprawność. Jeden temat jest przedstawiony na dwóch sąsiadujących ze sobą i jednocześnie widocznych stronach. Takie rozplanowanie treści jest nieprzypadkowe - chodzi o to, by uczeń tę swoistą "ściągawkę" wyjaśniającą i podsumowującą prezentowane zagadnienie i mógł wszystko od razu ogarnąć wzrokiem. Łatwo też odszukać najważniejsze, wyróżnione graficznie, hasła. Wiele zagadnień wyjaśniają Na końcu repetytorium jest sprawdzian (wraz z omówieniem i rozwiązaniami) wykonany na podstawie wzorcowych testów Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Podpowie kandydatowi do szkoły średniej czy dobrze opanował materiał z przedmiotu na poziomie szkoły podstawowej. To znakomita pomoc, którą uczniowie mogą wykorzystywać samodzielnie, a także z udziałem dorosłych.

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

88
Podkładka na biurko. Mapa Polski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Podkładka na biurko. Mapa Polski
Dostępny
28 szt.

Głównym elementem podkładki jest mapa fizyczna Polski w skali 1 : 1 750 000. Na jej podstawie można poznać główne krainy geograficzne, rzeki, jeziora, szczyty oraz prześledzić przebieg granic lądowych i morskich naszego kraju. Elementy uzupełniające stanowią mapa podziału administracyjnego oraz informacje o polskich rekordach takich jak: najwyższe szczyty w poszczególnych pasmach, najdłuższe rzeki, największe i najgłębsze jeziora itp. To znakomita pomoc w nauce geografii naszego kraju!

35,03 zł
24,52 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,51 zł

89
Podkładka na biurko. Mapa Świata. Wydawnictwo Demart - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
35,03 zł
24,52 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,51 zł

90
Wzory matematyczne. Geometria. Podkładka na biurko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Wzory matematyczne. Geometria. Podkładka na biurko
Dostępny
10 szt.

ODKŁADKA NA BIURKO 37x55 cmpodkładka na biurkoposiada pełne kompendium wzorów, schematów oraz figur geometrycznych zilustrowanych przykładami, które w sposób bardzo przystępny i przejrzysty tłumaczą zasady ich stosowaniaidealna pomoc dla wszystkich uczniów, a szczególnie dla gimnazjalistów

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

91
Strzałki piankowe JLX7113 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Strzałki piankowe JLX7113
MAKSIK
Dostępny
100 szt.

8,99 zł
92
Dinozaur z dźwiękiem HY616 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Dinozaur z dźwiękiem HY616
MAKSIK
Dostępny
49 szt.

21,90 zł
19,99 zł

Rabat 8,7%
oszczędzasz 1,91 zł

93
Dinozaur z dźwiękiem HY590 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Dinozaur z dźwiękiem HY590
MAKSIK
Dostępny
36 szt.

15,90 zł
14,99 zł

Rabat 5,7%
oszczędzasz 0,91 zł

94
Dinozaur z dźwiękiem HY614 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Dinozaur z dźwiękiem HY614
MAKSIK
Dostępny
49 szt.

21,90 zł
19,99 zł

Rabat 8,7%
oszczędzasz 1,91 zł

95
Samochód policyjny RJ3370B - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Samochód policyjny RJ3370B
MAKSIK
Dostępny
24 szt.

39,90 zł
35,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

96
Dinozaur z dźwiękiem HY612 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Dinozaur z dźwiękiem HY612
MAKSIK
Dostępny
47 szt.

21,90 zł
19,99 zł

Rabat 8,7%
oszczędzasz 1,91 zł

97
Zestaw do piłki nożnej 6608 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Zestaw do piłki nożnej 6608
MAKSIK
Dostępny
100 szt.

25,90 zł
23,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,59 zł

98
Naklejki Kwadrat Hot Wheels Starpak Pbh 1/1500 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
2,99 zł
99
Naklejki Kwadrat Monster High Starpak Pbh 1/1500 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
2,99 zł
100
Naklejki Kwadrat Pp Girl Starpak Pbh 1/1500 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Naklejki Kwadrat Pp Girl Starpak Pbh 1/1500
Sticker Boo
Dostępny
1650 szt.

2,99 zł
Wróć do góry