hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2023.05.20

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 20 maja 2023 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Listy 1943-1948 (Jerzy Giedroyc, Józef Czapski), na drugim Gorzka czekolada i inne opowiadania o ważnych.. (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Wielkie bitwy morskie. Akcjum (Jean-Yves Delitte, Filippo Cenni) oraz Módlmy się z Chrystusem, Maryją i świętymi przez cały rok (Zbigniew Sobolewski).
1
Listy 1943-1948 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Listy 1943-1948
Dostępny
156 szt.

Przedstawiamy pierwszy z trzech tomów korespondencji Jerzego Giedroycia i Józefa Czapskiego obejmujący listy z lat 1943-1948 – świadectwo przyjaźni, współpracy i przywiązania, ilustrujące wojenne i emigracyjne losy Autorów, okoliczności powstawania Instytutu Literackiego i „Kultury” oraz książki Czapskiego Na nieludzkiej ziemi, bezprecedensowego aktu oskarżenia sowieckiego totalitaryzmu.

99,00 zł
63,36 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 35,64 zł

18 osób kupiło
2
Gorzka czekolada i inne opowiadania o ważnych.. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Gorzka czekolada i inne opowiadania o ważnych..
Dostępny
266 szt.

15 znakomitych opowiadań o tym, co w życiu najważniejsze. Zbiór opowiadań dla młodzieży w wieku 11-15 lat - o tym, co w życiu najważniejsze: o przyjaźni, szacunku, sprawiedliwości, odwadze, wolności, ale też optymizmie, życzliwości, pokojowym nastawieniu do świata Autorami czternastu opowiadań (o każdej z wartości) są laureaci Konkursu Literackiego im. Astrid Lindgren, organizowanego przez Fundację ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom. Opowiadanie o mądrości napisał zaś związany od lat z Fundacją Andrzej Maleszka, niezwykle popularny i lubiany autor bestsellerów dla dzieci i znakomity reżyser. Niewiele jest książek tak poważnie traktujących młodego czytelnika. Znakomicie napisana, świetnie zilustrowana śmieszy i wzrusza, rozczula i skłania do refleksji, prowokuje do sporów i dyskusji. Na pewno niejeden nastolatek będzie identyfikował się z bohaterami Gorzkiej czekolady... - Kacprem, któremu tak trudno zdobyć się na odwagę, nastoletnią właścicielką wielorasowego psa Kufla, której życie będzie o wiele prostsze, gdy przestanie notorycznie kłamać, Jackiem i Marcinem, którzy zupełnie inaczej oceniają, co to szczęście, a co pech. W tych opowiadaniach znajdą też swoje portrety sami dorośli - czasem (jak w Rajskim ptaku) ostro zarysowane. I świat, który w tym wieku ocenia się może najsurowiej, ale jakże szczerze. Piętnaście opowiadań piętnaście wartości na piętnastolecie Fundacji ABCXXI, która od lat mówi o emocjach młodych czytelników, czyli o tym, co najważniejsze. Ważna książka o ważnych sprawach na ważny wiek. Dorota Koman Spis opowiadań Katarzyna Ryrych - "Złomek", "Szczęśliwego Nowego Roku", "Rajski ptak", "Niebieska kredka" Barbara Kosmowska - "Fan-Fatalne zauroczenie", "Szacun i gorzka czekolada", "Koszulka z numerem 6" Katarzyna Terechowicz - "Kacper" Wojciech Cesarz - "Dolina jeleni", "Sztuka programowania" Katarzyna Terechowicz i Wojciech Cesarz - "Burza" Paweł Beręsewicz - "Pech", "Nędzny tchórz", "S

44,00 zł
33,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,00 zł

11 osób kupiło
3
Wielkie bitwy morskie. Akcjum - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Wielkie bitwy morskie. Akcjum
Dostępny
111 szt.

W 44 roku p.n.e. zabójstwo Juliusza Cezara doprowadziło Republikę Rzymską do wojny domowej, która miała trwać czterdzieści lat. W jednej z ostatnich konfrontacji naprzeciw siebie stanęły siły morskie Oktawiana Augusta i Marka Antoniusza sprzymierzonego z królową Egiptu Kleopatrą. Na pozór siły zebrane przez Marka Antoniusza i Kleopatrę były przeważające wobec sił aroganckiego Oktawiana. Lecz jak wiemy... pozory mogą mylić. Zmęczona wojną i zdemoralizowana długą bezczynnością, w chwili konfrontacji armia Marka Antoniusza była targana wewnętrznymi sporami. Tymczasem bitwa, do której doszło, miała określić przyszłość Rzymu, a stawka była znacznie większa niż los bohaterów w niej uczestniczących. Kolejny album serii „Wielkich bitew morskich”, stworzonych pod redakcją najwybitniejszego malarza marynisty wśród twórców komiksowych – Jean-Yves Delitte'a.

65,00 zł
52,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 13,00 zł

11 osób kupiło
4
Módlmy się z Chrystusem, Maryją i świętymi przez cały rok - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Módlmy się z Chrystusem, Maryją i świętymi przez cały rok
Dostępny
39 szt.

Przypominający układem brewiarz, imponujący zbiór modlitw został podzielony na trzy główne części: Uroczystości i święta odnoszące się do Chrystusa Pana (1); Uroczystości i święta poświęcone Matce Najświętszej (2); wspomnienia świętych i błogosławionych (3); dodatkowo zamieszczono w nim najcenniejsze modlitwy Tradycji chrześcijańskiej. Modlitewnik jest wspaniałym zaproszeniem do codziennej, wytrwałej modlitwy. To nieoceniona pomoc dla wszystkich, którzy chcą świadomie i z radością modlić się we wspólnocie Ludu Bożego i każdego dnia szczerym sercem wielbić Boga! Ks. dr Zbigniew Sobolewski, kapłan diecezji siedleckiej, teolog moralista, ceniony duszpasterz i przewodniczący Zarządu Dzieła Pomocy Ad Gentes, autor wielu poczytnych książek z zakresu duchowości i twórca cieszących się dużą popularnością wśród wiernych modlitewników. Dlaczego warto sięgnąć po ten modlitewnik? • jest opracowany przez cenionego duszpasterza, • zaprasza do modlitwy każdego dnia roku liturgicznego, • zawiera modlitwy, litanie i nowenny przypisane do wspomnień konkretnych świętych, świąt i uroczystości.

75,00 zł
55,50 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 19,50 zł

6 osób kupiło
5
Lokomotywy i pociągi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Lokomotywy i pociągi
Dostępny
11 szt.

Duże kolorowe grafiki z zaznaczonymi polami na naklejki. Z ponad 100 naklejek trzeba znaleźć właściwe i przykleić w odpowiednie miejsca. Trening na spostrzegawczość prawie jak przy puzzlach!

13,44 zł
9,99 zł

Rabat 25,7%
oszczędzasz 3,45 zł

4 osoby kupiły
6
Między nami graczami. Gry dydaktyczne na motywach lektur szkolnych. Balladyna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Między nami graczami. Gry dydaktyczne na motywach lektur szkolnych. Ba...
Dostępny
13 szt.

Przedstawiamy najnowszą pozycję z serii „Między nami graczami”. To zestaw gier dydaktycznych i konkursów klasowych „Od Gopła do Gniezna”, opartych na motywach Balladyny Juliusza Słowackiego. Całość uzupełniają interaktywne zadania online na platformie Wordwall. I tak uczniowie np. układają łamigłówkę dotyczącą wiedzy na temat bohaterów dramatu, rywalizują podczas gry planszowej, bawią się w „Koło Fortuny” czy układają puzzle z cytatami z Balladyny. Dodatkowo w książce znajdują się kody QR do interaktywnych gier i innych aktywności przygotowanych na platformie Wordwall.

29,20 zł
25,70 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,50 zł

4 osoby kupiły
7
Sekret Marty Robin. Niepublikowane słowa, nieznane fakty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Sekret Marty Robin. Niepublikowane słowa, nieznane fakty
Dostępny
11 szt.

Osobiste świadectwo ojca Jacques'a Ravanela o życiu i misji Marty Robin, przeplatane jej osobistymi zapiskami. Poruszające wspomnienie mistyczki, prostej kobiety przez lata skazanej na cierpienie, wyłączonej z realnego życia, a jednocześnie tak aktywnej, tak pełnej miłości, tak troszczącej się o dobro innych. Utkany z rozmów, lektury niepublikowanych nigdy notatek portret założycielki Ognisk Miłości, wiernej służebnicy Chrystusa, żyjącej Eucharystią, modlitwą i wiarą, o której duchowe wsparcie i radę zabiegali zarówno prości ludzie, jak i dostojnicy kościelni.

28,90 zł
20,81 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,09 zł

3 osoby kupiły
8
Motocykle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Motocykle
Dostępny
620 szt.

Poczytaj o sympatycznym czerwonym samochodziku Franku i jego przyjaciołach. Dowiedz się, jakie motocykle spotkał Franek w czasie podróży do dużego miasta. W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

3 osoby kupiły
9
Wozy strażackie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Wozy strażackie
Dostępny
28 szt.

Duże kolorowe grafiki z zaznaczonymi polami na naklejki. Z ponad 100 naklejek trzeba znaleźć właściwe i przykleić w odpowiednie miejsca. Trening na spostrzegawczość prawie jak przy puzzlach!

13,44 zł
9,99 zł

Rabat 25,7%
oszczędzasz 3,45 zł

2 osoby kupiły
10
Kalendarz akademicki 2023/24 A5 tyg. PCV Modern - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Kalendarz akademicki 2023/24 A5 tyg. PCV Modern
Dostępny
106 szt.

nr katalogowy: A5TA072Bukład: tydzień na stronie + strona na notatkikalendarium: PL, od 04.09.2023 do 22.09.2024oprawa PCVformat: A5format bloku: 143 x 204 mmilość stron: 160 Podręczny terminarz w dobrej, sprawdzonej formie z praktycznym i przejrzystym układem kalendarium. Dużo miejsca na notatki. Przydatne adresy i linki, rozbudowana część informacyjna. Kalendarium od 04.09.2023 do 22.09.2024 r. Drukowany na białym papierze; bloki terminarza szyte nićmi. Kalendarze zawierają między innymi następujące informacje: kalendarium PL, od 04.09.2023 do 22.09.2024 wschody i zachody Słońca ważne rocznice, urodziny, imieniny kalendarium 2023/ 2024 plan roku akademickiego 2023/ 2024 skrócone kalendarium kolumnowe od lipca 2023 do października 2024 planer na rok akademicki 2023/2024 organizację roku akademickiego 2023/2024 plan zajęć semestr zimowy i letni 2023/2024 ważne terminy tematyka zajęć mapa autostrad w Polsce instrukcja pierwszej pomocy odległości pomiędzy stolicami europejskimi wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym przydatne informacje dla kierowców w wybranych krajach dni wolne od pracy w wybranych krajach tabela świąt ruchomych przeliczniki miar długości, prędkości i temperatury daty imienin i znaki zodiaku alfabetyczny skorowidz teleadresowy

23,65 zł
18,99 zł

Rabat 19,7%
oszczędzasz 4,66 zł

2 osoby kupiły
11
Nad morzem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Nad morzem
Dostępny
597 szt.

Poczytaj o sympatycznym czerwonym samochodziku Franku i dowiedz się, jakie przygody spotkały go nad morzem. W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

2 osoby kupiły
12
Maszyny budowlane - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Maszyny budowlane
Dostępny
23 szt.

Duże kolorowe grafiki z zaznaczonymi polami na naklejki. Z ponad 100 naklejek  trzeba znaleźć właściwe i przykleić w odpowiednie miejsca. Trening na spostrzegawczość prawie jak przy puzzlach!

13,44 zł
9,99 zł

Rabat 25,7%
oszczędzasz 3,45 zł

2 osoby kupiły
13
Skrzydlate książki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Skrzydlate książki
Dostępny
448 szt.

Porywająca historia czwórki dzieci, które odkrywają alternatywny magiczny świat, pełen dziwnych istot, przerażających niebezpieczeństw i latających książek. Idealna propozycja dla fanów Opowieści z Narnii C.S.Lewisa. Klara, Judyta, Dawid i Jasiek mieszkają w tej samej gdańskiej kamienicy. Lubią razem biegać po zaułkach miasta i spędzać czas nad Motławą. Pewnego dnia pod koniec lata w 1939 roku zauważają, że przez okno budynku przy ulicy Mariackiej wlatują i wylatują dziwne ptaki. Jeden z nich ma uszkodzone skrzydło. A może to nie ptak, tylko książka ze skrzydłami? Dzieci szukają pomocy u introligatora Samuela. Poznają jego siedmioletnią wnuczkę Judytę, która niespodziewanie znika za tajemniczymi drzwiami w pracowni dziadka. Kiedy zaczarowany pokój wciąga także Jaśka, Klara z Dawidem próbują ich ratować i… cała czwórka trafia do krainy, o której słyszeli tylko pisarze i pisarki oraz obdarzeni specjalną mocą introligatorzy. W Krainie Nienapisanych Książek przyjaciele poznają wiele niezwykłych istot, stoczą walkę z ziejącą ogniem bestią i przeżyją spotkanie ze stworami wprost z powieści grozy, ale przede wszystkim uratują kogoś bardzo ważnego dla losów tego magicznego miejsca. Tymczasem w Gdańsku trwa wojna. Czy ukryte w książkowym świecie dzieci będą w nim bezpieczne? Czy uda im się wrócić do domu?

49,99 zł
36,49 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,50 zł

2 osoby kupiły
14
L.O.L. Surprise. Bubble Surprise Lil Sisters - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
L.O.L. Surprise. Bubble Surprise Lil Sisters
MGA
Dostępny
99 szt.

Przedstawiamy nową serię L.O.L. Surprise Bubble Lil Sister! Do zebrania 12 wspaniałych Lil Sis z nowymi niespodziankami! Każda lalka posiada niepowtarzalny, zupełnie nowy i pełen piany sposób odkrycia. Cechy produktu: • Odkryj 5 niespodzianek! • 12 słodkich laleczek do zebrania • Każda kula zawiera musującą niespodziankę oraz lalkę do odkrycia • Odkryj musującą niespodziankę z Lil Sis: • Dodaj wodę • Zobacz jak zacznają się tworzyć bąbelki piany I zmieniają kolor! • Odkryj swoją lalkę lil sis! • Zbierz całą rodzinę, gdy znajdziesz starszą siostrę i rodzinnego zwierzaka w kolekcjach Bubble (sprzedawane oddzielnie).

33,90 zł
31,87 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 2,03 zł

2 osoby kupiły
15
Wiewiórka Pospolita Eugy. Eko Układanka 3D - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Wiewiórka Pospolita Eugy. Eko Układanka 3D
Eugy
Dostępny
2 szt.

Wiewiórka Pospolita Eugy Eko Układanka 3D. Eugy zaprojektowane w Nowej Zelandii są wykonane z przyjaznego dla środowiska kartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie ryżu. Zestaw zawiera ponumerowane elementy układanki, nietoksyczny klej, oczka oraz instrukcję do zbudowania wiewiórki. Zbierz całą serię zwierząt, ptaków, dinozaurów i wiele innych. Dla dzieci w wieku 6 lat+. Wiewiórka Eugy ma charakterystyczne detale wiewiórki pospolitej to jest czubate uszy i puszysty ogon. Urocze małe łapki wiewiórki, oraz duże błyszczące oczy to także ich wyjątkowa cecha. Wiewiórka pospolita, ma bzika na punkcie orzechów. Ale czy wiesz, że jest ona jednymi z najważniejszych zwierząt pomagających w sadzeniu dębów? Wiewiórki zakopują swoje żołędzie z zamiarem zachowania ich na później, jednak często zapominają, gdzie zakopały około jednej czwartej z nich. W rezultacie z żołędzi tych wyrastają dęby. Wiewiórka Pospolita Eugy Eko Układanka 3D: Układanka 3D do samodzielnego złożenia rudej wiewiórki. Wykonana z kartonu. Charakterystyczne cechy wyglądu wiewiórki - puszysty ogon, czubate uszy, duże błyszczące oczy. Zawiera 36 ponumerowanych elementów, oczka oraz nietoksyczny klej. Rozwija wyobraźnię, planowanie, motorykę. Zestaw zawiera instrukcję do złożenia wiewiórki Dla dzieci w wieku 6 lat +.

44,00 zł
39,60 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,40 zł

2 osoby kupiły
16
Hulajnoga Zuzia. Przyjaciółka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Hulajnoga Zuzia. Przyjaciółka
Dostępny
354 szt.

Ta hulajnoga ma na imię Zuzia. Ma dwie różowe rączki i kółka, którymi uwielbia jeździć w nieznane. Bardzo ciekawi ją świat i kocha nowe przygody. Ciekawe, co zaplanowała na dziś. Dowiedz się, z kim Zuzia się zaprzyjaźniła. W książce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

2 osoby kupiły
17
Folwark. Ulice komendanta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Folwark. Ulice komendanta
Dostępny
51 szt.

"Były funkcjonariusz w nowej książce "Folwark - ulice komendanta" bardzo szczerze i bezpardonowo opowiada o patologiach w polskiej policji "Ulice komendanta" to fabularyzowana literatura faktu, w swej książce Norbert Kościesza, były policjant , służący między innymi na Lubelszczyźnie i Podlasiu, po raz kolejny odkrywa przed czytelnikiem szokującą prawdę o instytucji państwowej, której misją jest dbanie o praworządność i bezpieczeństwo. Postacie, które przedstawia, są fikcyjne, choć mają swe odpowiedniki w rzeczywistości, a opisane historie wydarzyły się naprawdę w wielu komendach w całej Polsce. Kościesza w brutalny i bardzo mocny sposób opisuje policyjną codzienność zasnutą oparami alkoholu, której granice wyznaczają nazwiska, znajomości i układy. Opowiada o trudnych interwencjach oraz sytuacjach ukrywanych przed obywatelami. Szokuje obrazem przełożonych, dla których priorytetami są wpływy i utrzymanie stanowisk. Uświadamiając obywatelom, co tak naprawdę dzieje się za drzwiami komendy, autor walczy o godne warunki pracy swoich kolegów. Książka skłania także do refleksji. Dlaczego jest tak źle i co zrobić, aby było lepiej?"

49,90 zł
44,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,99 zł

1 osoba kupiła
18
Sztuka oceniania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Sztuka oceniania
Dostępny
44 szt.

Niniejsza książka oczywiście nie wyczerpuje całości tematyki oceniania, ufamy jednak, że przyczyni się do innego spojrzenia na tematykę od lat budzącą kontrowersje czy nawet konflikty na linii nauczyciel-uczeń, nauczyciel-rodzic. Część z nich wynika przede wszystkim na niezrozumieniu przepisów. Na zatrzymaniu się w pewnym momencie przy jednoczesnym zachodzeniu zmian w prawie i w szkolnictwie. Tam bowiem, gdzie są ludzie, są zmiany, ważne abyśmy znali prawo oświatowe, bowiem ono chroni także nas ? nauczycieli, nas ? rodziców oraz nas - uczniów. Liczymy, że książka okaże się dla Państwa pomocna nie tylko w codziennej pracy, ale także się kluczem do rozwiązywania problemów, które w edukacji istnieją i zawsze będą istnieć. Książka składa się z dwóch rozdziałów i niejako z dwóch różnych podejść. Wszak, gdzie różni nauczyciele tam i podejścia inne, ale prosimy abyście Państwo pamiętali, że prawo mamy jedno.

28,00 zł
21,28 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,72 zł

1 osoba kupiła
19
Podkład oklejany Cleo i Frank 38 pies - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Podkład oklejany Cleo i Frank 38 pies
Derform
Dostępny
17 szt.

Sztywny podkład oklejany, dwustronny z motywem piesków idealny na biurko. Wykonany z bardzo mocnej tektury. Sprawdzi się podczas przygotowania prac plastycznych i tym samym ochroni meble przed uszkodzeniem. Wymiary produktu: 50x35cm

11,99 zł
1 osoba kupiła
20
Pojazdy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Pojazdy
Dostępny
26 szt.

Duże kolorowe grafiki z zaznaczonymi polami na naklejki. Z ponad 100 naklejek trzeba znaleźć właściwe i przykleić w odpowiednie miejsca. Trening na spostrzegawczość prawie jak przy puzzlach!

13,44 zł
9,99 zł

Rabat 25,7%
oszczędzasz 3,45 zł

1 osoba kupiła
21
Druciki kreatywne 30 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Druciki kreatywne 30 cm
Arpex
Dostępny
53 szt.

Różnokolorowe druciki o długości 30 cm, idealne do prac plastycznych.

7,99 zł
1 osoba kupiła
22
Betoniarka żółta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Betoniarka żółta
Leantoys
Dostępny
2 szt.

Duża betoniarka z ruchomymi elementami Prezentowany pojazd odznacza się wysoką jakością wykonania, produkcją z najwyższej jakości atestowanych materiałów, a przede wszystkim dokładnym odwzorowaniem wszelkich detali wchodzących w skład wyposażenia. Podczas projektowania zabawki na pierwszym miejscu postawiono bezpieczeństwo maluchów, dlatego konstrukcja betoniarki pozbawiona jest ostrych elementów, natomiast posiada ruchome części, które pobudzają wyobraźnię dziecka, równocześnie zachęcając do zabawy. Zabawkowa betoniarka składa się z szeregu zalet. Osadzona jest na ruchomych, bieżnikowanych kołach, dzięki czemu dziecko może używać jej na różnego rodzaju powierzchniach. Kabina kierowcy posiada otwartą przednią szybę oraz boczne okna, dzięki czemu maluch w łatwy sposób może umieścić kierowcę i pasażera na fotelach. Kierownica znajdująca się w kabinie, a także lusterka osadzone po jej obu stronach, są ruchomymi elementami. W tylnej części pojazdu znajduje się ruchoma, obrotowa gruszka, wyposażona w przekręcaną rynnę. W bocznej części umieszczona jest drabina oraz sieć przewodów, łączących się z wlewem. Zabawka wykonana jest w bardzo realistycznym stylu, posiada charakterystyczne dla tego typu pojazdów naklejki, a także szereg imitacji istotnych detali. Zabawka posiada napęd typu friction, umożliwiający samodzielną jazdę betoniarki. Betoniarka wykonana jest z tworzywa najwyższej jakości, posiada certyfikat CE. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci, które osiągnęły 3. rok życia. Zapakowana jest w estetyczne, kolorowe pudełko z witrynką, dzięki czemu rewelacyjnie posłuży za prezent.

76,89 zł
1 osoba kupiła
23
Długopis kulkowy Satin 2 szt ASTRA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Długopis kulkowy Satin 2 szt ASTRA
Astra
Dostępny
2 szt.

Długopis żelowy Astrapen Satin zapewnia wyjątkową lekkość pisania. Długopis nie musi być nudny. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu i eleganckiej wielobarwnej kolorystyce sprawdzi się idealnie zarówno w szkole, na uczelni, jaki i w biurze.

6,99 zł
1 osoba kupiła
24
Poznaj minerały z całego świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Poznaj minerały z całego świata
Lisciani
Dostępny
162 szt.

Wyjątkowy zestaw naukowy do odkrywania minerałów naszej planety. W opakowaniu znajduje się gipsowy blok, specjalne narzędzia do wykucia oraz plakat dydaktyczny z wieloma ciekawostkami o drogocennych kruszcach. Dla dzieci w wieku 7-12 lat

40,47 zł
36,02 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,45 zł

1 osoba kupiła
25
Tor wyścigowy 11 metrów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Tor wyścigowy 11 metrów
Leantoys
Dostępny
4 szt.

Tor Wyścigowy 11 Metrów + 2 Autka Zasilacz Tor samochodowy o długości 1157 cm z pętlami, zasilaczem sieciowym 230 V, licznikiem okrążeń, bandami, które zabezpieczają przed wypadnięciem samochodzików, mostem, trybunami oraz tunelem, "górami", "wodospadem" wśród których odbywa się pasjonujący wyścig. Tor wykonany jest z bardzo dobrego plastiku. Bardzo łatwy w montażu jak i demontażu toru. Posiada w zestawie zasilacz 220-230 V więc nie wydajesz pieniędzy na baterie. Zabawa polega na tym samym co wyścigi samochodowe - musisz pierwszy przejechać jak największą ilość okrążeń i dojechać do mety. Tor posiada liczniki okrążeń, które liczą ilość okrążeń, a Ty możesz jeździć na czas jak w formule. Na torach ostre zakręty zaznaczono żółtym kolorem, na torach są namalowane pasy - białym kolorem. Wymiary: Całkowita długość toru: 11570 cm (12 metrów) Szerokość opakowania: 56 cm Wysokość opakowania: 48 cm W skład zestawu wchodzi: 1. Zestaw torów 2. Zasilacz 230 V 3.Dwa samochody - formuły 1 4.Dwa liczniki okrążeń 5. Dwa Joystiki za pomocą, których sterujesz samochodzikami 6. Bandy, dzięki którym samochodziki nie wypadają z torów 7. Rozjazdy 8. Dwie pętle 9. Elementy takie jak oznaczenie "mety", imitacja "gór" i "skał", most i 8 chorągiewek Tor zapakowany w kolorowe pudełko idealnie się na prezent. Wymiary opakowania: 62.5 cm x 41 cm x 12 cm

259,90 zł
1 osoba kupiła
26
Krajowe standardy rachunkowości 2023 Praktyczne zastosowanie Przykłady księgowań - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Krajowe standardy rachunkowości 2023 Praktyczne zastosowanie Przykłady...
Dostępny
20 szt.

Ustawa o rachunkowości to uniwersalny ?kręgosłup? dla rachunkowości, ale jej regulacje są dość ogólne, jednostki zaś stają przed problemem, jak w konkretnej sytuacji zinterpretować i zastosować określony przepis. Krajowe Standardy Rachunkowości objaśniają ogólne przepisy ustawy o rachunkowości. W książce opisane są wszystkie wydane w Polsce Standardy oraz podane jest dużo przykładów ich zastosowania na konkretnych przykładach. Warto przy tym pamiętać, że Komitet Standardów Rachunkowości zawsze działa w granicach przepisu UoR, nie kreuje rozwiązań, które nie są z nią zgodne.

299,00 zł
251,16 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 47,84 zł

1 osoba kupiła
27
Zabawka do sortowania 48el - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Zabawka do sortowania 48el
Leantoys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.26

Zabawka Do Sortowania Kolorów Koala 48 Elementów Prawidłowy rozwój dziecka to bardzo istotna rzecz w trakcie dojrzewania. Wiedza i umiejętności, jakie dziecko nabędzie w pierwszych latach życia, w znacznym stopniu wpłynie na jego dalsze życie. Dzięki klockom dziecko będzie mogło poznawać kształty oraz kolory, które stymulują rozwój mózgu. Kreatywne zabawy sprawiają, że maluch nie tylko poznaje otaczający go świat oraz zapewni długie godziny rozrywki. Zestaw składa się z 6 kubeczków w różnych kolorach oraz figurek koala, każdy w innym kolorze. Za pomocą szczypiec Twój maluch przenosi zwierzęta do odpowiedniego kubeczka w tym samym kolorze. Co więcej, zabawa będzie wspaniałą przygodą, podczas której dziecko będzie ćwiczyło koncentrację i cierpliwość. Maluch ćwiczy przez to wyobrażenie przestrzenne, precyzję oraz zdolności manualne. Elementy zestawu: - 6 kubeczków - 2 szczypce -8 pomarańczowych -8 fioletowych -8 jasnozielonych -8 czerwonych -8 żółtych -8 niebieskich Wymiary kubeczka: średnica 8 cm wysokość 4 cm Wymiary jednego klocka: 3,5 cm x 3 cm x 2 cm Wymiary opakowania: 10 cm x 10 cm x 17 cm Drewniany sorter przeznaczona jest dla wszystkich dzieci powyżej 3. roku życia. Zabawka posiada certyfikat CE, a jej produkcja jest zgodna z obowiązującą normą EN 71.

26,90 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
28
Multifunkcyjny stoliczek edukacyjny 2w1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Multifunkcyjny stoliczek edukacyjny 2w1
Leantoys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

Stolik edukacyjny dla dziecka 2 w 1 Interaktywny stolik z wieloma aktywnościami to nie tylko pomysł na niecodziennie ciekawą zabawę, ale również niebanalny sposób na usprawnianie prawidłowego rozwoju maluszka. Dzieci poznają otaczający je Świat poprzez wszystkie zmysły, dlatego tak istotne jest, by ciągle je stymulować. Co jest na to najlepszym sposobem? Oczywiście nauka poprzez zabawę. Biały blat stoliczka wyposażony jest w przyciągające wzrok dziecka elementy o różnych kolorach i kształtach. Przedmiot ten w przyjemny sposób stymuluje słuch i wzrok malucha, a także pobudza jego zdolności manualne i zmysły. Panel posiada rączkę ułatwiająca przenoszenie zabawki, a także możliwość odpięcia go od nóżek. Różnorodna struktura, żywa kolorystyka oraz ciekawe dźwięki sprawiają, że jest to doskonały przedmiot dla każdego malucha. Każda część stolika zawiera inną, kolorową zabawkę, co zachęci dziecko do prób samodzielnego poruszania się wokół zabawki. Co znajduje się na blacie stolika edukacyjnego? - grająca książeczka z przekładanymi kartkami, aktywująca odgłosy zwierzątek - ptaszka, krówki, pieska, - trąbka z guziczkiem, pod którym ukryty jest odgłos klaksonu, - pianinko DE-RE-MI, - przesuwana rolka z obrazkami i dźwiękami charakterystycznymi dla dnia i nocy, - kolorowa żyrafka ze świecącymi elementami, - korbki wzajemnie wprawiające się w ruch. Rewelacyjne połączenie funkcji edukacyjnych wraz z przyjemną, ciepłą kolorystyką i kształtem sprawią, że dziecko w łatwy sposób rozwinie sprawności swych dłoni i stópek, a także nauczy się rozpoznawać kolory oraz zrozumie zależności pomiędzy tym, co wykonuje rączka, a co widzą oczka. Prezentowana zabawka dla maluchów posiada dwustopniową regulację głośności - by ją zmienić, wystarczy przesunąć przełącznik, a zabawka będzie grała głośniej lub cichutko. Warto zwrócić uwagę na to, że każdemu efektowi dźwiękowymi towarzyszą kolorowe światełka, przyciągające wzrok dziecka. By dziecko mogło korzystać ze wszystkich aktywności stolika, zabawkę należy zasilić trzema sztukami baterii 1,5 V AA, które nie są dołączone do zestawu. Stolik posiada regulowane, gumowe paski pozwalające zamontować zabawkę do łóżeczka. Przedmiot jest bardzo prosty zarówno w montażu, jak i demontażu. Kolorowe nóżki można odłączyć, jeśli zabawa na kocyku lub łóżeczku będzie wygodniejsza. Stolik jest stabilny i wytrzymały, wykonano go z odpornych na zniszczenia, nieszkodliwych i nietoksycznych materiałów, zgodnie ze standardami dotyczącymi zabawek. Blat stolika ma zaokrąglone kanty, dzięki czemu jest bardzo bezpieczny dla dziecka. Wymiary stolika: 27 x 25 x 6 cm Wymiar opakowania: 27 x 38 x 8 cm

76,90 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
29
Koala Eugy. Eko Układanka 3D - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Koala Eugy. Eko Układanka 3D
Eugy
Dostępny
5 szt.

Eugy zaprojektowane w Nowej Zelandii są wykonane z przyjaznego dla środowiska kartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie ryżu. Zestaw zawiera ponumerowane elementy układanki, nietoksyczny klej oraz instrukcję do zbudowania koali. Zbierz całą serię zwierząt, ptaków, dinozaurów i wiele innych. Nazwa koala pochodzi od aborygeńskiego terminu „Nie pije”, ponieważ liście eukaliptusa, które koale jedzą zapewniają im nawodnienie. Koale mogą zjeść do 1 kg tych trujących liści eukaliptusa dziennie. Mówimy miś koala, jednak koale to nie misie, to torbacze, ale wyglądają tak słodko jak pluszowe misie. Eko układanka 3D do samodzielnego złożenia koali. Wykonana z kartonu. Zawiera ponumerowane elementy oraz nietoksyczny klej. Rozwija wyobraźnię, planowanie, motorykę. Zestaw zawiera instrukcję do złożenia koali.

44,00 zł
39,60 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,40 zł

1 osoba kupiła
30
Zestaw do herbaty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Zestaw do herbaty
Leantoys
Dostępny
3 szt.

Patera Ze Słodkościami Zestaw Do Parzenia Kawy CAFE BAKERY Zestaw do Herbaty Zastawa Cukiernia Zestaw dla każdego dziecka, które uwielbia wcielać się w rolę dorosłych. Pozwól dziecku zaprosić koleżanki na popołudniowe spotkanie przy herbatce. Zabawki edukacyjne wpływają na rozwój wyobraźni, samodzielnego myślenia ,zmysłu dotyku. Do tego zapewniają przy tym wspaniałą zabawę. Zestaw wykonany w pięknej pastelowej kolorystyce a wszystkie elementy wyglądają bardzo realistycznie. W skład zestawu wchodzą: - młynek do mielenia kawy - kawiarka - opakowanie kawy mielonej - opakowanie kawy rozpuszczalnej - stand z ofertą kawiarni - kubeczki na wynos - 2 filiżanki, - 3 talerzyki deserowe, - czajniczek z pokrywką, - patera na ciasta - najróżniejsze słodkości : babeczki, ciasta, donuty, rogale, makaroniki, że aż od samego patrzenia aż ślinka cieknie ! - łyżeczki, - łyżka do nakładania ciast - widelczyki Wymiary opakowania: 22 cm x 19 cm x 15 cm Cukiernia przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3. roku życia. Zabawka posiada certyfikat CE i jest zgodna z normą EN 71, całkowicie bezpieczna dla dziecka. Zapakowana jest w kartonik, dzięki czemu nadaje się idealnie na prezent dla dziecka.

53,90 zł
1 osoba kupiła
31
Torebka Horse PP23KO-301 PASO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Torebka Horse PP23KO-301 PASO
Paso
Dostępny
6 szt.

Mała torebka na ramię z jedną komorą zapinaną na zamek.Pas na ramię z regulacją długości.

52,23 zł
1 osoba kupiła
32
Sekret Tamary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Sekret Tamary
Dostępny
241 szt.

Tamarze daleko do emerytury, ale coraz częściej czuje się staro. Rozpadające się małżeństwo, choroba męża i problemy finansowe wykańczają ją psychicznie i fizycznie. Kiedy myśli, że już nic pozytywnego jej w życiu nie spotka, poznaje przystojnego Krystiana. Krótka, namiętna przygoda wydaje się jedynie odskocznią od szarej rzeczywistości, więc kobieta postanawia szybko o niej zapomnieć. Nie jest to jednak łatwe, bo los ponownie łączy tę dwójkę na planie pewnego programu telewizyjnego. Oboje znaleźli się w nim przypadkiem, a może to przeznaczenie? Tamara walczy z rodzącym się uczuciem z obawy, że skomplikuje swoje życie jeszcze bardziej. Sytuacji nie ułatwia fakt, że Krystian jest od niej... młodszy. Opowieść o trudnych wyborach, ludzkich słabościach, sile kobiet i skomplikowanych rodzinnych więzach. Historia wielkiej namiętności i walki o miłość, którą nie zawsze się wygrywa.

46,90 zł
42,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,69 zł

2 osoby kupiły
33
Na budowie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Na budowie
Dostępny
636 szt.

Poczytaj o sympatycznym czerwonym samochodziku i jego przyjaciołach. Dowiedz się, kto pomógł Frankowi w budowie garażu. W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

1 osoba kupiła
34
Poduszka Spider-Man - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Poduszka Spider-Man
Sellmar
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.25
36,90 zł
33,58 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 3,32 zł

1 osoba kupiła
35
Podkład oklejany Piłka 18 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Podkład oklejany Piłka 18
Derform
Dostępny
17 szt.

Sztywny podkład oklejany, dwustronny z motywem piłki idealny na biurko. Wykonany z bardzo mocnej tektury. Sprawdzi się podczas przygotowania prac plastycznych i tym samym ochroni meble przed uszkodzeniem. Wymiary produktu: 50x35cm

11,99 zł
1 osoba kupiła
36
Szlaki Polski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Szlaki Polski
Dostępny
38 szt.

Książka Szlaki Polski omawia najważniejsze, najciekawsze i najpopularniejsze polskie szlaki tematyczne, zarówno kulturowo-historyczne, jaki i turystyczno-rekreacyjne, dzięki którym można w atrakcyjny sposób poznać historię i kulturę różnych regionów naszego kraju, a także aktywnie wypocząć w jego najpiękniejszych zakątkach. W albumie zaprezentowane są szlaki piesze, rowerowe, samochodowe, kolejowe, kajakowe i żeglarskie Każda taka trasa zawiera schematyczną mapkę ułatwiającą planowanie podróży oraz podstawowe informacje praktyczne.

69,95 zł
50,36 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,59 zł

1 osoba kupiła
37
Fundacja rodzinna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Fundacja rodzinna
Dostępny
47 szt.

Przepisy umożliwiające skorzystanie z fundacji rodzinnej obowiązują od 22 maja 2023 r. Jest do długo wyczekiwane przez pionierów polskiej przedsiębiorczości rozwiązanie umożliwiające zabezpieczenie ich przedsiębiorstw rodzinnych w perspektywie wielopokoleniowej. W poradniku przedstawiono szczegółowe zasady działania fundacji rodzinnej. Opisano, jakie możliwości daje ta instytucja polskim przedsiębiorcom, jak będą działały jej organy oraz jakie będą ich prawa i obowiązki. Autorzy zwrócili również uwagę na aspekty podatkowe, a także dotyczące kontroli nowego podmiotu. Na praktycznych przykładach zostały opisane m.in.: ?procedury związane z założeniem fundacji rodzinnej, ?rola fundatora i beneficjentów, ?obowiązki związane z koniecznymi audytami, ?możliwe korzyści podatkowe, ?mechanizmy zakończenia działalności fundacji rodzinnej. Publikacja dostarczy potrzebnych, aktualnych i uporządkowanych informacji zarówno przedsiębiorcom, jak i osobom odpowiedzialnym za rozliczenia podatkowe w firmach ? specjalistom z biur rachunkowych, księgowym i głównym księgowym

69,00 zł
66,24 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,76 zł

1 osoba kupiła
38
Kalendarz akademicki 2023/24 A5 tygodniowy - Palmy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Kalendarz akademicki 2023/24 A5 tygodniowy - Palmy
Dostępny
106 szt.

Podręczny terminarz w dobrej, sprawdzonej formie z praktycznym i przejrzystym układem kalendarium. Dużo miejsca na notatki. Przydatne adresy i linki, rozbudowana część informacyjna. Kalendarium od 04.09.2023 do 22.09.2024 r. Drukowany na białym papierze; bloki terminarza szyte nićmi. Kalendarze zawierają między innymi następujące informacje: • kalendarium PL, od 04.09.2023 do 22.09.2024 • wschody i zachody Słońca • ważne rocznice, urodziny, imieniny • kalendarium 2023/ 2024 • plan roku akademickiego 2023/ 2024 • skrócone kalendarium kolumnowe od lipca 2023 do października 2024 • planer na rok akademicki 2023/2024 • organizację roku akademickiego 2023/2024 • plan zajęć semestr zimowy i letni 2023/2024 • ważne terminy • tematyka zajęć • mapa autostrad w Polsce • instrukcja pierwszej pomocy • odległości pomiędzy stolicami europejskimi • wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym • przydatne informacje dla kierowców w wybranych krajach • dni wolne od pracy w wybranych krajach • tabela świąt ruchomych • przeliczniki miar długości, prędkości i temperatury • daty imienin i znaki zodiaku • alfabetyczny skorowidz teleadresowy

23,65 zł
18,99 zł

Rabat 19,7%
oszczędzasz 4,66 zł

2 osoby kupiły
39
Wilk Eugy. Eko Układanka 3D - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Wilk Eugy. Eko Układanka 3D
Eugy
Dostępny
5 szt.

Wilk Eugy Eko Układanka 3D. Eugy zaprojektowane w Nowej Zelandii są wykonane z przyjaznego dla środowiska kartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie ryżu. Zestaw zawiera ponumerowane elementy układanki, nietoksyczny klej oraz instrukcję do zbudowania wilczka. Zbierz całą serię zwierząt, ptaków, dinozaurów i wiele innych. Dla dzieci w wieku 6 lat +. Wilki jako członek rodziny psów są jednym z najbardziej lojalnych gatunków zwierząt. Pielęgnują niezwykle silne więzi, a kiedy już znajdą partnera, są z nim na całe życie! Stada wilków mają wysoce zorganizowane struktury, są ofiarne aby ochronić innych w swojej watasze i ściśle współpracują, aby znaleźć zdobycz i bronić swoich terytoriów. Wilki wyją kiedy potrzebują pomocy lub po prostu chcą kogoś przywitać, co słychać nawet z 10 km! Wilk Eugy Eko Układanka 3D: Eko układanka 3D do samodzielnego złożenia wilka. Wykonana z kartonu. Wyjący do księżyca wilk. Zawiera ponumerowane elementy oraz nietoksyczny klej. Rozwija wyobraźnię, planowanie, motorykę. Zestaw zawiera instrukcję do złożenia wilka. Dla dzieci w wieku 6 lat +.

44,00 zł
39,60 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,40 zł

1 osoba kupiła
40
Sprawdziany dla klasy 7-8. Biologia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Sprawdziany dla klasy 7-8. Biologia
Dostępny
18 szt.

Sprawdziany zostały opracowane zgodnie z podstawą programową i stanowią niezastąpioną pomoc przed testami weryfikującymi wiedzę z danego zakresu. W książce uczeń znajdzie 14 sprawdzianów wraz z odpowiedziami.

24,95 zł
17,99 zł

Rabat 27,9%
oszczędzasz 6,96 zł

1 osoba kupiła
41
Analiza finansowa w przedsiębiorstwie - przykłady, zadania i rozwiązania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Analiza finansowa w przedsiębiorstwie - przykłady, zadania i rozwiązan...
Dostępny
27 szt.

W oparciu o uzyskane i odpowiednio przetworzone informacje analityczne, wynikające głównie ze sprawozdań finansowych, można dokonać komplek­sowej analizy jednostki gospodarczej. Wyniki tej oceny są podstawą do podejmowania różnorodnych decyzji. Książka koncentruje się właśnie na ocenie zjawisk i procesów finansowych zachodzących w przedsiębiorstwie. Każdy rozdział składa się z części wprowadzającej, teoretycznej, gdzie przedstawiono najważniejsze informacje umożliwiające przeprowadzanie badań; są tu także szczegółowo rozwią­zane i zinterpretowane przykłady. Następnie podano zadania do rozwiązania, których wyniki przedstawiono w ostatniej części podręcznika. W niniejszym opracowaniu autorki wskazują jak przeprowadzić: • analizę wstępną sprawozdań finansowych, • analizę przyczynową, • analizę wskaźnikową, • analizę piramidalną, • analizę dyskryminacyjną, • analizę wyniku finansowego. „Praca stanowi oryginalne podejście Autorek do problematyki związanej z analizą finansową, ukazuje ich bogaty warsztat metodyczny. Podręcznik jest wartościową pozycją, która powinna być szeroko wykorzystywana przez studentów studiów ekonomicznych i słuchaczy studiów podyplomowych z rachunkowości i zarządzania finansami przedsiębiorstw, czy też studiów menedżerskich. Stanowi wartościowe opracowanie, które będzie można po­lecić jako literaturę do zajęć m.in. z analizy finansowej, finansów małych i średnich przedsiębiorstw, finansów przedsiębiorstwa turystycznego. Może stanowić interesującą pozycję literaturową, wykorzystywaną przez praktyków chcących w sposób profesjonalny dokonywać oceny sytuacji finanso­wej własnego przedsiębiorstwa". dr hab. Bożena Kołosowska, prof. UMK i WSB w Toruniu

72,00 zł
58,32 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 13,68 zł

1 osoba kupiła
42
Safari - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Safari
Dostępny
560 szt.

Poczytaj o sympatycznym czerwonym samochodziku i jego przyjaciołach. Dowiedz się, co ciekawego zobaczył Franek podczas wyprawy do Afryki. W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

1 osoba kupiła
43
Portfel Next Level PP23NX-002 PASO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Portfel Next Level PP23NX-002 PASO
Paso
Dostępny
3 szt.

Portfel ze sznurkiem do zawieszania. Jedna przegródka na zamek na monety, jedna przeźroczysta kieszonka np. na zdjęcie, dwie dodatkowe kieszonki, jedna kieszeń przez całą długość rozłożonego na płasko portfela.

46,10 zł
1 osoba kupiła
44
Szkoła rysowania z projektorem Księżniczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Szkoła rysowania z projektorem Księżniczki
Lisciani
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

Baw się świetnie z magicznym Projektorem Księżniczek, dzięki któremu możesz nauczyć się rysować bohaterki Twoich ulubionych bajek Disneya! Wystarczy włączyć projektor LED i wyświetlić na białej kartce dowolny obrazek: w ren sposób możesz odrysować jego kontury i stworzyć rysunki do pokolorowania i kolekcjonowania. Zawartość: - projektor - 4 krążki z obrazkami do odrysowania - kolorowe pisaki - diamenciki - naklejki - 16 kartek - instrukcja Dla dzieci w wieku od 5 lat

156,90 zł
139,64 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 17,26 zł

1 osoba kupiła
45
Ilustrowany słownik uczuć, emocji i stanów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Ilustrowany słownik uczuć, emocji i stanów
Dostępny
16 szt.

Ilustrowany słownik uczuć, emocji i stanów zawiera 51 haseł opracowanych tak, aby pokazać uczucia i stany emocjonalne w ciekawy sposób i w różnych kontekstach. Hasła zawierają: definicję, propozycję synonimów, sugestywną ilustrację, przykładowe zdania nakreślające kontekst użycia wyrazu. Słownik powstał, by: wzbogacić słownictwo dzieci z zakresu emocji i uczuć, rozwijać umiejętności komunikacyjne, ułatwić rozumienie uczuć własnych oraz innych osób. Słownik dedykowany jest dzieciom powyżej 10. roku życia. Spis treści: Akceptacja Amok Apatia Bezradność Błogość Ból Cierpienie Czułość Desperacja Duma Dyskomfort Euforia Frustracja Furia Gorycz Groza Histeria Irytacja Kompromitacja Lęk Litość Melancholia Miłość Mściwość Nadzieja Obawa Odrzucenie Panika Podekscytowanie Pogarda Radość Roztargnienie Satysfakcja Smutek Strach Tęsknota Troska Ulga Upokorzenie Wdzięczność Współczucie Wstręt Wstyd Wyluzowanie Wyrzuty sumienia Zagubienie Zazdrość Zgorszenie Złość Zranienie Żal

40,01 zł
38,01 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,00 zł

1 osoba kupiła
46
Dbamy o planetę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Dbamy o planetę
Dostępny
608 szt.

Poczytaj o sympatycznym czerwonym samochodziku Franku i dowiedz się, w jaki sposób postanowił wraz z przyjaciółmi zadbać o planetę Ziemię. W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

1 osoba kupiła
47
Pracownia malarska Idea Art pomysły - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Pracownia malarska Idea Art pomysły
Clementoni
Dostępny
100 szt.

Sztuka uliczna, pop-art, malowanie z przewodnikiem… pełna wrażeń podróż, która pomoże dzieciom odkryć ich talenty za pomocą wielofunkcyjnej sztalugi i eksperymentować z najbardziej fascynującymi trendami artystycznymi. Wymiary: 45.0 x 31.0 x 7.0 cm

114,90 zł
101,11 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 13,79 zł

1 osoba kupiła
48
Worek na buty Vert Gradient Blue Lagoon CoolPack F070690 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Worek na buty Vert Gradient Blue Lagoon CoolPack F070690
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.29

26,90 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
49
Długopisy żelowe do tatuaży 6szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Nowość
Długopisy żelowe do tatuaży 6szt
Leantoys
Dostępny
9 szt.

Długopisy Żelowe Do Robienia Tatuaży 6 sztuk brokatowych Długopisów + szablony Tattoo Pen Pisaki żelowe do rysowania tatuaży. Idealna zabawa dla twojego dziecka - zestaw do tworzenia kolorowych tatuaży! Produkt jest w pełni bezpieczny dla skóry a tatuaże są łatwo zmywalne wodą z mydłem ! Kolory piękne i żywe. Doskonale sprawdzą się na imprezach dzieci, festynach czy do codziennej zabawy. Dzięki kilku kolorom w zestawie, dzieci mają do wyboru wiele wariantów oraz mogą łączyć je ze sobą tworząc niesamowicie magiczne tatuaże. Pisaki są w pełni bezpieczna dla skóry dziecka i dość łatwo się zmywają. Pisaki do tatuaży świetnie sprawdzą się na imprezach, festynach, ale także do codziennej zabawy. W zestawie znajdują się kolory: fioletowy, zielony, pomarańczowy, niebieski, czarny ,czerwony oraz szablony z efektownymi obrazkami.

23,89 zł
21,02 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,87 zł

1 osoba kupiła
50
Zestaw pojazdów straży pożarnej 1:64 6szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Zestaw pojazdów straży pożarnej 1:64 6szt
Leantoys
Dostępny
5 szt.

Zestaw Pojazdów Straży Pożarnej Resoraki 1:64 6 Sztuk Zestaw został stworzony dla miłośników straży pożarnej. Każdy kilkuletni chłopiec marzy o tym by zostać strażakiem, te pojazdy umożliwią mu dojazd na każdą akcję. Autka zostały wykonane w skali 1: 64. Wszystkie są idealnie odwzorowane w intensywnym czerwonym kolorze z naklejkami straży pożarnej. Rodzaje autek pokazują, że ich realne odpowiedniki mogą jeździć po każdym terenie czy to błoto, czy woda. W zestawie znajduje się 6 pojazdów w tym motorówka, wóz strażacki, jeep. Wiele rodzajów pojazdów i wiele możliwości. Mnogość wariantów zabaw z wykorzystaniem zestawu małych samochodzików z pewnością sprawi, że wyobraźnia Twoje dziecka się rozbudzi. Karoseria i spód zabawki wykonana jest z plastiku. Wymiary autek: około 7 cm x 4 cm x 4 cm Wymiary opakowania: 36,5 cm x 11,5 cm x 5 cm Zestaw pojazdów przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3. roku życia. Zestaw posiada certyfikat CE i jest zgodny z normą EN 71. Samochody zapakowane są w kartonik z przezroczystą witrynką, dzięki czemu idealnie nadają się na prezent.

27,90 zł
1 osoba kupiła
51
Plecak dziecięcy Toby Toucans CoolPack F049662 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Plecak dziecięcy Toby Toucans CoolPack F049662
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.29

73,90 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
52
Analiza kosztów w ocenie działalności... w.3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Analiza kosztów w ocenie działalności... w.3
Dostępny
14 szt.

Książka ma charakter monografii poświęconej analizie kosztów przedsiębiorstwa i jej wykorzystaniu w ocenie efektywności prowadzonej działalności. Po jej przestudiowaniu czytelnik zdobędzie wiedzę o tym: - jaka jest istota i rola analizy kosztów w ocenie działalności przedsiębiorstwa, - jakie źródła informacji wykorzystuje się w analizie kosztów, - jakie znaczenie mają koszty w osiąganiu przez przedsiębiorstwo sukcesu w biznesie, - w jaki sposób przeprowadzać analizę dynamiki i struktury kosztów, - jak badać wpływ różnych czynników na poziom kosztów. Książka jest adresowana do: - kadry kierowniczej różnych szczebli zarządzania, - menedżerów i specjalistów ds. controllingu, - doradców i analityków biznesowych, - pracowników służb finansowo-księgowych, - prowadzących własną działalność gospodarczą, - słuchaczy studiów podyplomowych, - studentów kierunków ekonomicznych.

51,00 zł
41,31 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 9,69 zł

1 osoba kupiła
53
Torebka Unicorn 2 PP23UI-401 PASO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Torebka Unicorn 2 PP23UI-401 PASO
Paso
Dostępny
7 szt.

Mała torebka na ramię z jedną komorą zapinaną na zamek.Pas na ramię z regulacją długości.

61,14 zł
1 osoba kupiła
54
Analiza i zarządzanie ryzykiem w finansach korporacyjnych z zastosowaniem arkusza kalkulacyjnego Excel - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Analiza i zarządzanie ryzykiem w finansach korporacyjnych z zastosowan...
Dostępny
13 szt.

Książka obejmuje praktyczne przykłady z zakresu analizy i zarządzania ryzykiem w finansach korporacyjnych z zastosowaniem arkusza kalkulacyjnego Excel. Autor omawia: • zagadnienia związane z analizą i zarządzaniem ryzykiem finansowym krajowych oraz zagranicznych korporacji na przykładach sprawozdań finansowych, a także danych giełdowych takich korporacji, jak: Microsoft, Novartis, Boeing, Asseco i inne; • wybrane metody analizy wskaźnikowej sprawozdań finansowych, źródła finansowania korporacji poprzez reinwestowanie zysków i określone instrumenty finansowe, takie jak: akcje, obligacje, papiery komercyjne, kredyt bankowy; • zastosowania praktyczne metody prognozowania z zastosowaniem modeli ekonometrycznych liniowych i nieliniowych w odniesieniu do sprawozdań finansowych; • formuły oceny inwestycyjnej wraz z możliwościami symulacji opartej na metodzie Monte Carlo, np. NPV. W kolejnych rozdziałach książki zostały przedstawione praktyczne metody analizy i zarządzania ryzykiem z zastosowaniem wartości zagrożonej, finansowych instrumentów pochodnych, ekonometrycznych modeli szeregów czasowych, teorii gier, drzew decyzyjnych, opcji realnych oraz kredytowych pochodnych. Książka jest pierwszą w Polsce publikacją, w której analiza i zarządzanie ryzykiem skoncentrowane jest na finansach korporacyjnych. Atutem książki jest prezentacja metod analizy ryzyka wraz z zastosowaniem arkusza kalkulacyjnego Excel z elementami programowania w VBA (Visual Basic Aplication).

110,00 zł
89,10 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 20,90 zł

1 osoba kupiła
55
Ortografia sposobem Zasady pisowni i mnemotechniki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Ortografia sposobem Zasady pisowni i mnemotechniki
Dostępny
97 szt.

Ortografia jest nie tylko dla uczniów. Kiedyś nasze błędy w pisowni widział tylko nauczyciel w szkole, teraz rozpowszechniamy je mimowolnie wmediach społecznościowych. Nie wszystkie wyłapie słownik w edytorze tekstów czy komunikatorze, a część nawet po podkreśleniu na czerwono po prostu zignorujemy zróżnych powodów. W książce zebrano najważniejsze zasady ortograficzne oraz wyrazy, w których najczęściej popełniamy błędy. Podano również kilka sposobówułatwiających zapamiętanie pisowni. Jedną zmnemotechnik jest właśnie rysowanie obrazki też są nie tylko dla uczniów.

18,90 zł
13,99 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 4,91 zł

1 osoba kupiła
56
Święty Paweł Biografia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Święty Paweł Biografia
Chrostowski Waldemar, Fronda
Dostępny
70 szt.

Znakomita biografia św. Pawła, autorstwa jednego z najwybitniejszych polskich biblistów. To nie tylko szczegółowy opis życia Apostoła na tle realiów epoki, lecz także duchowy fresk ukazujący osobowość Pawła z Tarsu, jego misję i dzieło, które po sobie pozostawił. Od dzieciństwa, poprzez gorącą młodość, aż do nawrócenia pod Damaszkiem. Autor pomaga zrozumieć Czytelnikowi wybory pawłowe, od momentu, kiedy ten stał się apostołem Jezusa i zaczął głosić Dobrą Nowinę. Ukazuje narastające napięcia, konflikty, odwagę i otwartość Apostoła. Opisuje jego wrogów; fałszywe oskarżenia i donosy, niebezpieczne podróże, uwięzienie w Jerozolimie i męczeńską śmierć z ręki kata. W 2 Liście do Tymoteusza, przeczuwając swoją śmierć, Św. Paweł napisał skromnie: ?W dobrych zawodach wystąpiłem, bieg ukończyłem, wiary ustrzegłem?. Dzięki książce ks. prof. Chrostowskiego, możemy dostrzec, że św. Paweł jeszcze ?nie ukończył biegu?. Jego dzieło cały czas promieniuje z wielką mocą. ks. prof. Waldemar Chrostowski ? ur. 01.02.1951 r. w Chrostowie k/Ostrołęki. Studiował na Papieskim Instytucie Biblijnym w Rzymie oraz Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie. Po uzyskaniu doktoratu został wykładowcą Akademii Teologii Katolickiej. W 1996 r. zdobył habilitację z zakresu nauk teologicznych o specjalności biblistyka. W 1998 r. został profesorem nadzwyczajnym i kierownikiem Katedry Egzegezy Starego Testamentu na ATK, a w 1999-2002 r prorektorem Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, gdzie do teraz jest kierownikiem Katedry Egzegezy Starego Testamentu oraz Zakładu Dialogu Katolicko-Judaistycznego. Rozpoczął również wykłady na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie również jest kierownikiem Zakładu Egzegezy i Teologii Biblijnej Wydziału Teologicznego. W 2003 r. otrzymał tytuł profesora zwyczajnego. W 2008 r. został powołany przez Ojca św. Benedykta XVI na Kapelana Honorowego Jego Świątobliwości oraz do grona 12 ekspertów Zgromadzenia Zwyczajnego Synodu Biskupów w Watykanie. Wydał w wydawnictwie Fronda trzy obszerne wywiady: ?Bóg, Biblia, Mesjasz?, ?Kościół, Żydzi, Polska?, ?Prawda, Chrystus, Judaizm?. Jest autorem ponad 2000 publikacji naukowych i popularno-naukowych, opracowań i dzieł dotyczących głównie Starego Testamentu. Odznaczony Medalem Opiekuna Miejsc Pamięci Narodowej, Złotym Krzyżem Zasługi, Medalem Komisji Edukacji Narodowej, Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

89,90 zł
65,63 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 24,27 zł

57
CIT 2023 Komentarz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
CIT 2023 Komentarz
Dostępny
29 szt.

CIT 2023. Komentarz? to publikacja zawierająca treść ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych (CIT) w brzmieniu obowiązującym od 1 stycznia 2023 r. Każdy przepis ustawy jest opatrzony praktycznym komentarzem przygotowanym przez ekspertów w dziedzinie prawa podatkowego. Komentarz uwzględnia wszystkie zmiany, które weszły w życie 1 stycznia 2023 r. Publikacja zawiera nie tylko klasyczny, prawniczy komentarz do konkretnych przepisów, lecz także przykłady i wzory pokazujące, jak przedsiębiorcy powinni rozliczać się podatkowo. Autorzy przedstawiają również aktualne stanowisko organów podatkowych, omawiają orzecznictwo sądów. To jedyny na rynku komentarz do ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, który omawia przepisy, koncentrując się na praktycznym aspekcie ich stosowania. W komentarzu zostały uwzględnione oraz szczegółowo omówione nowelizacje ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, które obowiązują od 1 stycznia 2023 r. Zmiany dotyczą m.in.: ?podatku od przerzuconych dochodów, ?terminu zaliczania do kosztów składek ZUS, ?amortyzacji nieruchomości mieszkalnych, ?estońskiego CIT, ?opodatkowania dochodów przedsiębiorstw społecznych, ?kosztów badania technicznego pojazdu, ?podatku u źródła, ?ulgi na robotyzację. W publikacji znajdziemy odpowiedzi na nurtujące wszystkich podatników CIT pytania dotyczące m.in.: ?rozliczania kosztów podatkowych, ?ustalania terminów powstania obowiązków podatkowych, ?rozliczania nieodpłatnych świadczeń, ?zasad amortyzacji, ?sporządzania dokumentacji cen transferowych, ?rozliczania podatkowego leasingu, ?opodatkowania przychodów z budynków, ?podatkowych grup kapitałowych, ?opodatkowania dochodów z działalności zagranicznych jednostek kontrolowanych, ?opodatkowania podatkiem u źródła, ?zasad poboru zaliczek i dokonywania rocznego rozliczenia CIT.

289,00 zł
277,44 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 11,56 zł

58
Praktyczny Leksykon VAT 2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Praktyczny Leksykon VAT 2023
Dostępny
49 szt.

?Praktyczny leksykon VAT 2023? jest unikatową publikacją kompleksowo omawiającą zagadnienia dotyczące rozliczeń VAT. Przystępnie i na przykładach wyjaśniono w niej, jak prawidłowo: ?odliczać VAT, ?wystawiać faktury, ?ustalać datę powstania obowiązku podatkowego, ?określać wysokość podstawy opodatkowania, ?stosować ulgę na złe długi, ?rozliczyć VAT od samochodu, ?stosować split payment. ?Praktyczny leksykon VAT 2023? prezentuje wszystkie istotne zagadnienia występujące w obrocie gospodarczym, które mogą wywoływać wątpliwości ze względu na sporadyczność, np. aport, barter, odszkodowania. Pomaga rozliczać transakcje zagraniczne ? takie jak: WDT, WNT, import, eksport ? a także ustalać miejsce świadczenia czy dostawy. Wyjaśnia bieżące problemy z rozliczeniem VAT. Komentarze i wskazówki poparte są aktualnymi interpretacjami organów podatkowych i orzecznictwem sądów, w tym TSUE, oraz licznymi przykładami i wzorami dokumentów. Publikacja uwzględnia zmiany wprowadzone od 1 stycznia 2023 r. oraz wchodzące w życie 1 lipca 2023 r. w ramach pakietu SLIM VAT 3. Zmiany te dotyczą m.in: ?statusu małego podatnika, ?stosowania kursów walut do faktur korygujących, ?korekty WDT, ?odliczania VAT od WNT, ?zwrotu VAT w terminie 15 dni, ?ustalania proporcji i preproporcji, ?korekty rocznej, ?kas rejestrujących. ATUTY PUBLIKACJI: Jest to kompleksowe omówienie zagadnień VAT, z którymi podatnicy stykają się w praktyce. Zawiera 111 praktycznych przykładów.

139,00 zł
133,44 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 5,56 zł

59
Postępy w reumatologii Monografia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Postępy w reumatologii Monografia
Dostępny
4 szt.

1. Wstęp ? prof. dr hab. n. med. Brygida Kwiatkowska 2. Choroba IgG4?zależna ? postęp w diagnostyce i leczeniu ? dr n. med. Maria Maślińska 3. Dna moczanowa - nowe koncepcje leczenia - prof. dr hab. n. med. Maria Majdan 4. JAK inhibitory ? nowa opcja leczenia reumatoidalnego zapalenia stawów - prof. dr hab. n. med. Brygida Kwiatkowska 5. Nowe kierunki w leczeniu tocznia rumieniowatego układowego - dr n. med. Anna Felis-Giemza 6. Nowe perspektywy leczenia młodzieńczego idiopatycznego zapalenia stawów - prof. dr hab. n. med. Violetta Opoka-Winiarska 7. Postępy w leczeniu łuszczycowego zapalenia stawów - dr hab. n. med. Dorota Sikorska, prof. dr hab. n. med. Włodzimierz Samborski 8. Postępy w leczeniu twardziny układowej - prof. dr hab. n. med. i n. o zdr. Przemysław J. Kotyla 9. Zapalenia naczyń - nowe możliwości diagnostyczne i terapeutyczne - dr hab. n. med. Joanna Makowska, prof. dr hab. n. med. Anna Lewandowska-Polak

69,00 zł
60
Minecraft Super Boss Figurka z funkcją GYR77 MATTEL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Minecraft Super Boss Figurka z funkcją GYR77 MATTEL
Mattel, Minecraft
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.24

196,90 zł
177,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 19,69 zł

61
Minecraft Figurka Nadzorca HHK89 MATTEL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Minecraft Figurka Nadzorca HHK89 MATTEL
Mattel, Minecraft
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.27

Figurka Minecraft Nadzorca ze światełkami i dźwiękami wygląda jak prosto z gry! Naciśnij przycisk na klatce piersiowej tej autentycznie odtworzonej figurki Minecraft, aby aktywować bojowe światła i dźwięki. Naciśnij i przytrzymaj przycisk, aby aktywować tryb ataku! Ta figurka wrogiego moba będzie doskonałym prezentem dla fanów gry, którzy uwielbiają odtwarzać przygody w stylu Minecraft. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić. Figurka Minecraft Nadzorca ma 2 tryby świateł i dźwięków, dzięki którym bohater jest jak żywy. Naciśnij przycisk, aby aktywować ostrzegawcze światełka i dźwięki. Naciśnij i przytrzymaj przycisk, aby aktywować tryb ataku! Wygląd figurki wiernie odtwarza wyjątkowy, pikselowy styl aktualizacji do Minecrafta Jaskinie i klify. Odkrywaj świat Minecrafta wraz z zabawkami z serii (sprzedawane oddzielnie). Doskonały prezent dla graczy i wielbicieli przygód od 6 roku życia! Baterie: 3 szt. - AG13 (LR44) Button Cell Zestaw zawiera wymagane baterie. Wiek: 6Y+ Opakowanie (szerokość): 4.4 cm Opakowanie (wysokość): 20.3 cm Opakowanie (głębokość): 17.8 cm

134,90 zł
121,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,49 zł

62
Gumka do wymazywania (36szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Gumka do wymazywania (36szt)
Titanum
Dostępny
11 szt.

- trwałe - elastyczne - owalne - do wymazywania ołówka

37,21 zł
63
Piórnik podwójny z wyposażeniem Jumper XL Happy Donuts CoolPack F077665 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
71,90 zł
64
Piórnik podwójny z wyposażeniem Jumper XL Catch Me CoolPack F077666 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
71,90 zł
65
Piórnik podwójny z wyposażeniem Jumper XL Let's Gol CoolPack F077674 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
71,90 zł
66
Piórnik podwójny z wyposażeniem Jumper XL Game Over CoolPack F077679 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
71,90 zł
67
Piórnik podwójny z wyposażeniem Jumper XL Big City CoolPack F077673 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
71,90 zł
68
Piórnik podwójny z wyposażeniem Jumper XL Adventure Park CoolPack F077672 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
71,90 zł
Powiadomienie
69
Piórnik podwójny z wyposażeniem Jumper XL Oh My Deer CoolPack F077664 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
71,90 zł
70
Piórnik podwójny z wyposażeniem Jumper XL Toucanos CoolPack F077662 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
71,90 zł
71
Worek na buty Vert Air Force CoolPack F070712 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
25,90 zł
72
Saszetka nerka Albany Gradient Costa CoolPack F075758 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
37,90 zł
73
Worek na buty Vert Catnip CoolPack F070695 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
25,90 zł
74
Worek na buty Vert Grey Ball CoolPack F070710 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
25,90 zł
75
Worek na buty Vert Bear CoolPack F070709 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
25,90 zł
76
Saszetka nerka Albany Gradient Grass CoolPack F075757 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
37,90 zł
77
Saszetka nerka Albany Gradient Blue Lagoon CoolPack F075690 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
37,90 zł
78
Saszetka nerka Albany Gradient Cranberry CoolPack F075756 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
37,90 zł
79
Worek sportowy Vert Gradient Cranberry CoolPack F070756 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
26,90 zł
80
Worek na buty Vert Gradient Mojito CoolPack F070755 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
26,90 zł
81
Worek na buty Vert Gradient Costa CoolPack F070758 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
26,90 zł
82
Worek na buty Vert Darker Night CoolPack F070680 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Worek na buty Vert Darker Night CoolPack F070680
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.26

25,90 zł
Powiadomienie
83
Worek na buty Vert Game Night CoolPack F070711 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
25,90 zł
84
Plecak młodzieżowy Scout Down The Whole CoolPack F096748 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
109,90 zł
85
Plecak młodzieżowy Pick Bunnyland CoolPack F099704 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
135,90 zł
86
Piórnik potrójny z wyposażeniem Jumper 3 Scary Stickers CoolPack F067696 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
71,90 zł
87
Plecak młodzieżowy Scout Alaska CoolPack F096726 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
109,90 zł
88
Plecak młodzieżowy Scout Combat CoolPack F096728 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
109,90 zł
89
Plecak młodzieżowy Scout Buffalo CoolPack F096724 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
109,90 zł
90
Plecak młodzieżowy Scout Skulls CoolPack F096721 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
109,90 zł
91
Plecak młodzieżowy Pick Dogs Planet CoolPack F099708 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Plecak młodzieżowy Pick Dogs Planet CoolPack F099708
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.24

135,90 zł
Powiadomienie
92
Piórnik potrójny z wyposażeniem Jumper 3 Gradient Blue CoolPack F067690 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
71,90 zł
93
Piórnik potrójny z wyposażeniem Jumper 3 Happy Donuts CoolPack F067665 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
71,90 zł
94
Piórnik potrójny z wyposażeniem Jumper 3 Gradient Cranb CoolPack F067756 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
71,90 zł
95
Piórnik potrójny z wyposażeniem Jumper 3 Gradient Costa CoolPack F067758 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
71,90 zł
96
Plecak młodzieżowy Scout Checkers CoolPack F096730 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
109,90 zł
97
Piórnik potrójny z wyposażeniem Jumper 3 Air Force CoolPack F067712 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
71,90 zł
98
Worek na buty Vert Adventure Park CoolPack F070672 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
25,90 zł
99
Worek na buty Vert Let's Gol CoolPack F070674 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
25,90 zł
100
Bańki mydlane (12szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
25,99 zł
23,39 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,60 zł

Wróć do góry