hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2023.05.06

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 6 maja 2023 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Tajemnica ognia (Katarzyna Berenika Miszczuk ), na drugim Niebo. Niespodziewana podróż (Jim Woodford). Kolejny produkt to Karta rowerowa (praca zbiorowa) oraz Herito nr 49. Charków (praca zbiorowa).
1
Tajemnica ognia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Tajemnica ognia
Dostępny
404 szt.

Lato upływa Lipowskim na czekaniu: na szkołę, na festyn z okazji zakończenia wakacji i na powrót Garda do Bielin. Tosia czeka na coś jeszcze – na wyklucie się mitycznego stworka z noszonego pod pachą jajka. Po powrocie Garda dzieciaki postarają się rozwiązać zagadkę jego tajemniczych zdolności. Milczący dorośli, którzy każą im nie wtykać nosa tam, gdzie nie trzeba, tylko podsycają ich ciekawość. Leszek będzie musiał się zmierzyć ze swoim brakiem odwagi, a Gard po raz pierwszy nie ulegnie i nie odpuści. Niestety, przy okazji, oczywiście zupełnym przypadkiem, wszyscy wpadną w niezłe tarapaty. I pomyśleć, że to miała być taka spokojna końcówka wakacji!

46,99 zł
27,72 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 19,27 zł

114 osób kupiło
2
Niebo. Niespodziewana podróż - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niebo. Niespodziewana podróż
Dostępny
286 szt.

Moje spotkanie z Bogiem, aniołami i życiem po życiu – Jim Woodford, doskonały pilot i odnoszący sukcesy biznesmen, miał wszystko – kochającą rodzinę, znaczne bogactwo i powodzenie. Ale to nie wystarczało, aby zaspokoić pustkę, którą odczuwał w sercu. Zawsze odczuwał głód czegoś więcej. A potem umarł. Nigdy nie był człowiekiem religijnym. Jeśli chodzi o sprawy Boga i wiary, był mocno ambiwalentny. Ale kiedy przez ponad 11 godzin leżał w łóżku szpitalnym w stanie śmierci klinicznej, jego świadomość została przeniesiona do cudów Nieba i odczuła mrożącą krew w żyłach grozę piekła, wciągającego duszę w wieczną ciemność. A kiedy wrócił, zmienił się na zawsze.

34,90 zł
32,81 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 2,09 zł

47 osób kupiło
3
Karta rowerowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karta rowerowa
Dostępny
195 szt.

Karta rowerowa to pozycja niezbędna dla wszystkich tych, którzy ulegają czarowi roweru, już „śmigają” po drogach i ulicach miast, ale i dla tych którzy dopiero na rowery wsiadają. Znajdziecie tu omówienie przepisów ruchu drogowego, ale i podpowiedzi jak z nich korzystać, by czuć się pewnie wśród innych uczestników ruchu.

30,00 zł
21,30 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 8,70 zł

28 osób kupiło
4
Herito nr 49. Charków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Herito nr 49. Charków
Dostępny
12 szt.

W charkowskim numerze sięgamy do historii miasta, pytamy o jego ukraińskie DNA, które tak wyraźnie ujawniło się po rosyjskiej inwazji rok temu, sprawdzamy, co czyni je wyjątkowym. Pokazujemy materialne i niematerialne dziedzictwo miasta, na które często wcześniej patrzyliśmy przez pryzmat stereotypów, nakręcanych obcą propagandą. Po mieście oprowadza nas między innymi dobrze znany w Polsce pisarz Serhij Żadan, który stał się symbolem ukraińskiego oporu; podążamy też śladami charkowskiej architektury i najważniejszych artystów związanych z miastem, między innymi Wasyla Jermiłowa czy Pawła Makowa. Oddajemy głoś lokalnym autorom i autorkom, opowiadającym o ich własnym Charkowie. Tym numerem pragniemy nie tylko przybliżyć czytelnikom i czytelniczkom portret drugiego największego miasta Ukrainy, słabiej znanego niż Kijów, Lwów czy Odessa, ale też w skromny sposób przyczynić się do popularyzacji wiedzy o historii i dziedzictwie kulturowym Ukrainy.

29,00 zł
22,33 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 6,67 zł

21 osób kupiło
5
Mroczny Rycerz Gotham. Szkice z kultury popularnej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mroczny Rycerz Gotham. Szkice z kultury popularnej
Dostępny
72 szt.

Mroczny Rycerz Gotham to zbiór esejów, z których dowiecie się o genezie powstania ikony amerykańskiej popkultury - Batmana, a także o najważniejszych tekstach związanych z obszarem mitologii DC Comics. W książce zarówno komiksy, jak i filmy poddane zostały dogłębnej analizie, prowadzonej zwłaszcza przez pryzmat aparatu poznawczego socjologii dewiacji. To również spojrzenie na postać Batmana w dobie politycznej poprawności, pozwalające na odkrycie, w jaki sposób progresywizm zmienia wymowę jednego z najbardziej znanych bohaterów literackich i transmedialnych. [Książka] wzbogaciła niepomiernie moją wiedzę na temat postaci symbolicznej nie tylko dla świata komiksu, popkultury, czy kultury w ogóle. (...) studium poświęcone nie tyle Batmanowi, a - w swej istocie - współczesnemu człowiekowi, który, niczym zakapturzony mściciel, ukrywa swą wielowymiarową tożsamość pod maską tajemnicy czekającej na odkrycie. – dr hab. Piotr Kletowski, prof. UJ, Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu Pan Michał Chudoliński jest znakomitym znawcą kultury popularnej, w tym komiksu. Ujął mnie swoją pracowitością i wiedzą na ten temat. Media związane z kulturą i uczelnie powinny to wykorzystać. – prof. Jacek Dąbała, medioznawca, Instytut Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim Michał Chudoliński (ur. 1988) - krytyk komiksowy i filmowy. Prowadzi w Collegium Civitas zajęcia z zakresu amerykańskiej kultury masowej, ze szczególnym uwzględnieniem komiksów. Pomysłodawca i redaktor prowadzący bloga Gotham w deszczu. Polski korespondent ogólnoświatowego magazynu The Comics Journal. Współzałożyciel i członek rady nadzorczej Polskiej Fundacji Fantastyki Naukowej. Pisał dla pism naukowych takich jak Kultura popularna, Literatura i Kultura Popularna oraz International Journal of Comic Art.

49,00 zł
29,40 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 19,60 zł

15 osób kupiło
6
Poduszka nadmuchiwana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poduszka nadmuchiwana
Intex
Dostępny
16 szt.

Ta poduszka to idealny dodatek do materaca. Wierzch jest wodoodporny. Wygodna w noszeniu i łatwa do czyszczenia. Solidny i lekki, bardzo szybki do rozłożenia. Zapewnia maksymalną wygodę i funkcjonalność. Wymiary: 43.0 x 28.0 x 9.0 cm

7,99 zł
10 osób kupiło
7
Rilke. Poezje zebrane - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rilke. Poezje zebrane
Dostępny
65 szt.

Wydanie zawiera ogłoszone przez Rilkego w książkach i rozproszone utwory poetyckie oraz obszerny wybór wierszy ze spuścizny. Przełożył Andrzej Lam. Wydanie trzecie.

89,00 zł
73,87 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 15,13 zł

6 osób kupiło
8
Współczesny dramat grecki. Antologia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Współczesny dramat grecki. Antologia
Dostępny
12 szt.

Pierwsza polska antologia dramatu nowogreckiego w wyborze i przekładach Ewy T. Szyler – tłumaczki i promotorki kultury współczesnej Grecji w Polsce, wzbogacona komentarzami autorstwa cenionych greckich krytyków i badaczy teatru. W zbiorze znalazły się sztuki: • Lii Witali Kolacja • Akisa Dimu Serdeczność • Janisa Mawritsakisa Martwy punkt • Chrisy Spilioti Ogień i woda • Charalambosa Janu Pies, który pali • Andreasa Staikosa Alkestis i słodkie sny • Niny Rapi Drzazgi

55,00 zł
39,05 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 15,95 zł

5 osób kupiło
9
Markery Basic Line 80szt + Kolorowanka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Markery Basic Line 80szt + Kolorowanka
Rawmark
Dostępny
97 szt.

Zestaw: markery + kolorowanka, interaktywna kolorowanka z rozszerzoną rzeczywistością, dociera do młodego pokolenia dzięki aplikacji na telefon, markery dla młodych osób i początkujacych artystów, dwustronne: końcówka szeroka i wąska ciągłe powiększanie grupy odbiorców poprzez udostępnianie pokolorowanych prac w mediach społecznościowych aplikacja AR-BOX sugeruje dobór kolorów na obrazku żywe i wyraziste kolory, marker na bazie alkoholu tworzy trwałą powłokę.

99,99 zł
89,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,00 zł

5 osób kupiło
10
Torba prezentowa 32x42 kraft, psy, kot mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba prezentowa 32x42 kraft, psy, kot mix
incood.
Dostępny
35 szt.

Miks wzorów, towar wysyłany losowo. Cena za sztukę. Torba prezentowa 32 x 42 cm kraft - psy, kot.

8,99 zł
5 osób kupiło
11
Taśma klejąca 15mmx30m (10szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Taśma klejąca 15mmx30m (10szt)
NET
Dostępny
97 szt.

Super przezroczysta, bezwonna taśma klejąca z polipropylenu, z klejem akrylowym. Szerokość 15mm, długość 30m. Jeden słupek zawiera 10 sztuk.

7,70 zł
6,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,71 zł

5 osób kupiło
12
Apele Orędzia Fatimskiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Apele Orędzia Fatimskiego
Dostępny
4 szt.

Niniejsza pozycja jest poniekąd długim listem i zarazem odpowiedzią Siostry Łucji, skierowaną do wszystkich, którzy przedstawili jej swoje wątpliwości, pytania, niepokoje, a także dążenia do większej wierności wobec tego, czego domagało się niebo w Cova da Iria. Autorka zatrzymuje się na dwudziestu pięciu wezwaniach, zaleceniach lub zachętach - które nazywa ogólnie apelami - wyjętych dosłownie z orędzia już znanego, prezentując je w tonacji katechetycznej i wyjaśniając je głównie w kluczu moralnym i parenetycznym. "Apele Orędzia Fatimskiego" mogą znaleźć głębokie i w pełni uzasadnione echo w sercach wszystkich ludzi dobrej woli, skłaniając ich do przebiegnięcia drogi, jaka wiedzie do Boga, Początku i ostatecznego Celu wszelkiej przygody ludzkiej.

19,01 zł
16,99 zł

Rabat 10,6%
oszczędzasz 2,02 zł

4 osoby kupiły
13
Wielka przygoda trwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka przygoda trwa
Dostępny
30 szt.

Dalsze losy bohaterów książki Rok wielkiej przygody – Kasi i Tomka Orlińskich, którym towarzyszymy w tak trudnym dla każdego dziecka czasie podejmowania pierwszych samodzielnych decyzji, budowania relacji z rówieśnikami i akceptowania ich takimi, jacy są. Rodzeństwo odkrywa też, jak cennym darem jest prawdziwa przyjaźń, umiejętność dostrzegania potrzeb innych i wychodzenia im naprzeciw. Wspólnie z Kasią przeżywamy również radość Pierwszej Komunii świętej i uroczystości Białego Tygodnia. Obserwujemy wewnętrzne zmagania, dylematy, porażki, ale i zwycięstwa Tomka, który z każdym dniem staje się coraz mądrzejszym, dojrzalszym i bardziej odpowiedzialnym chłopcem. Jesteśmy świadkami wędrówki dwójki rodzeństwa niełatwą ścieżką wiary, którą zdecydowanie łatwiej kroczyć w towarzystwie najbliższych: rodziny, przyjaciół i opiekunów.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

4 osoby kupiły
14
Przesłanie z Fatimy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przesłanie z Fatimy
Dostępny
8 szt.

Jak postrzegam Przesłanie przez pryzmat czasów i wydarzeń - Siostra Maria Łucja od Niepokalanego Serca Jezusa. Choć wiele dokumentów związanych z Objawieniami w Fatimie już ogłoszono, byłoby przedwczesnym sądzić, że przesłanie fatimskie już się zakończyło. A może nawet nabiera dziś nowego wymiaru...? Bóg nieustannie mówi do człowieka, szuka go, woła, zaprasza... Jakże wymowne jest każde zaproszenie, kierowane za pośrednictwem Matki Bożej. Zapraszamy i my do wspólnego pochylenia się nad słowami z Fatimy. Pomoże nam w tym ta książeczka, nigdy dotąd nie publikowana, w której Siostra Łucja dzieli się, jak osobiście postrzega Przesłanie przez pryzmat czasów i wydarzeń.

11,62 zł
10,99 zł

Rabat 5,4%
oszczędzasz 0,63 zł

4 osoby kupiły
15
Podpórki do książek czarne, 2 sztuki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podpórki do książek czarne, 2 sztuki
NET
Dostępny
35 szt.

Sprężyste, mocne i wyjątkowo eleganckie, z gumkami antypoślizgowymi. Wymiary: 15.5 x 13.5 x 16.5 cm

25,78 zł
23,20 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,58 zł

4 osoby kupiły
16
Faust. Tragedii część pierwsza i druga - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Faust. Tragedii część pierwsza i druga
Dostępny
97 szt.

Pełne wydanie Fausta, obu części tragedii w nowym przekładzie Andrzeja Lama, umożliwia poznanie tego arcydzieła w całym jego obrazowym i myślowym bogactwie. Przełożył, posłowiem opatrzył i ryciny dobrał Andrzej Lam. Wydanie piąte.

59,00 zł
48,97 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 10,03 zł

4 osoby kupiły
17
Podpórki do książek srebrne, 2 sztuki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podpórki do książek srebrne, 2 sztuki
NET
Dostępny
29 szt.

Sprężyste, mocne i wyjątkowo eleganckie, z gumkami antypoślizgowymi. Wymiary: 15.5 x 13.5 x 16.5 cm

25,78 zł
23,20 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,58 zł

4 osoby kupiły
18
Scooby-Doo! Księga detektywów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Scooby-Doo! Księga detektywów
Dostępny
95 szt.

Ta fascynująca książka została napisana z myślą o dzieciach, którym się jeszcze czyta lub o tych, które zaczynają już czytać samodzielnie. Zebrano tu pięć łatwych do zrozumienia opowieści detektywistycznych, których bohaterami są Scooby-Doo i jego przyjaciele z Tajemniczej Spółki. Pierwsze wielkie dochodzenie zaskakuje młodych detektywów w zimowe ferie, kiedy przychodzi im się zmierzyć z Upiornym Bałwanem, drugie wiedzie ich nie gdzie indziej, jak w podróż do świata wirtualnego, trzecie stawia na ich drodze niebezpiecznych kosmitów, czwarte rozgrywa się w fabryce upiornych marionetek, a piąte w Egipcie, gdzie udaje im się odwrócić klątwę Kleopatry. Duża czcionka i sugestywne ilustracje zwiększą przyjemność czytania i ułatwią rozumienie tekstów.

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

4 osoby kupiły
19
Apokalipsa rozpoczęta. Lilla Weneda Juliusza Słowackiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Apokalipsa rozpoczęta. Lilla Weneda Juliusza Słowackiego
Dostępny
7 szt.

Apokalipsa rozpoczęta jest poświęcona analizie sytuacji socjologicznej, aksjologicznej i politycznej narodu w przededniu upadku, ale i w obliczu szansy na wielką metamorfozę. Chociaż studium dotyczy legendarnego plemienia Wenedów, konkluzje wieszcza są ponadczasowe i sprawdzają się w każdym czasie, w którym ogół staje w obliczu nieprzewidzianych zagrożeń. Słowacki podkreśla, że postęp możliwy jest tylko w połączeniu ze stratą i bólem. Każda ewolucja zawiera w sobie elementy rewolucji. Niemożliwe jest stworzenie lepszego społeczeństwa, ustroju, państwa, jakiejkolwiek formy bez skruszenia poprzedniej. Nie można tworzyć nowej wartości, jedynie modyfikując istniejącą. Taka postawa zaprzecza rozwojowi, nie tylko go powstrzymuje, ale zwyczajnie niszczy. Słowacki w Lilli Wenedzie zobrazował historię plemienia u kresu jego trwania. Podkreślił zastój, słabość, przeżycie się wzorców do naśladowania, niewydolność sfery wierzeń, brak motywacji do działania zarówno w przestrzeni realnej, jak i religijnej. Naród, który się nie rozwija, nie dąży do wyższych wzorców, idei, prowokuje los. Prowokuje historię. Stworzona przez Wenedów społeczność nie sprosta nadchodzącym zmianom. A te są nieuniknione. Jean-Marc Bot w książce Koniec świata. Duch czasów ostatecznych, komentując przesłania apokaliptyczne i ich uniwersalność oraz aktualność w XX i XXI wieku, zauważa: „Moralna presja będzie tak wielka, że nieuchronnie skłoni ludzi do miłości lub nienawiści... W czasach przełomowych, w obliczu wydarzeń ostatecznych każdy musi się opowiedzieć po stronie określonego systemu wartości, musi się zdecydować, czy godzi się na upadek swój, bliskich narodu, ludzkości i tryumf zła, czy chce walczyć o życie w świecie respektującym prawa i kierującym się miłością bliźniego”. Ewa Nawrocka nazywa Słowackiego akuszerem wewnętrznego światła i anielskości ludzi, z którymi utrzymywał kontakty. To trafne określenie jego postawy w ogóle – jego twórczość dąży do wyzwolenia w czytelnikach postawy aktywnej, znalezienia swojego sposobu najpierw na doskonalenie siebie, a potem – w efekcie – zbiorowości, w której żyje.

56,00 zł
53,76 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,24 zł

2 osoby kupiły
20
Torba prezentowa 32x42 kraft, ptaki na gałązkach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba prezentowa 32x42 kraft, ptaki na gałązkach
incood.
Dostępny
38 szt.

Miks wzorów, towar wysyłany losowo. Cena za sztukę. Torba prezentowa 32 x 42 cm kraft - ptaki na gałązkach.

8,99 zł
3 osoby kupiły
21
Markery Basic Line (16 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Markery Basic Line (16 sztuk)
Rawmark
Dostępny
228 szt.

Przedstawiamy markery dla młodych osób i początkujacych artystów. Są dwustronne – mają końcówkę szeroką i wąską. Marker na bazie alkoholu tworzy trwałą powłokę. W opakowaniu jest 16 sztuk.

31,00 zł
27,90 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,10 zł

2 osoby kupiły
22
Wizytownik srebrny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wizytownik srebrny
NET
Dostępny
10 szt.

Bardzo elegancki pojemniczek na wizytówki z delikatnej siateczki metalowej. Wymiary: 98x40x40mm.

10,41 zł
9,99 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 0,42 zł

2 osoby kupiły
23
Pogoda. Młody obserwator przyrody - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pogoda. Młody obserwator przyrody
Dostępny
56 szt.

Seria kolorowych zeszytów Młody obserwator przyrody powstała, by ułatwić dzieciom poznanie i pokochanie polskiej przyrody. Podpowiada, jak zainteresować dziecko otaczającym nas środowiskiem. Zeszyt ten przedstawia zjawiska związane z pogodą. Wyjaśnia przyczyny powstawania chmur, opadów, mgły. Uczy, skąd się biorą burze, sztormy, zawieje. Przybliża pracę meteorologów i zachęca do prowadzenia własnych obserwacji pogodowych. Pomaga zrozumieć, dlaczego pogoda ma tak duży wpływ na życie na Ziemi.

14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

2 osoby kupiły
24
Superkultura. Geneza fenomenu superbohaterów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Superkultura. Geneza fenomenu superbohaterów
Dostępny
42 szt.

Superbohaterowie są wśród nas! Postacie w kolorowych trykotach zdominowały ekrany kin, telewizorów i komputerów, poszerzając swoje – oryginalnie komiksowe – terytorium o współczesne media, świeże interpretacje i co ważniejsze, nowe grupy odbiorców, z niecierpliwością wyczekujące kolejnych odsłon przygód ukochanych bohaterów i bohaterek. Kim jednak są te cudaczne postacie, skąd przybyły i co najważniejsze – po co w ogóle się tu znalazły? Na te oraz inne pytania, dotyczące pochodzenia i powodów istnienia fikcyjnych superherosów w realnym świecie, odpowiada niniejsza książka. Jej lektura pozwala sięgnąć do najwcześniejszych źródeł ludzkich fantazji o nadludzkich herosach, przyjrzeć się początkom superbohaterskiego przemysłu komiksowego oraz prześledzić konkurujące ze sobą na przestrzeni dekad interpretacje dwóch fundamentalnych ikon współczesnego superheroizmu – Supermana oraz Batmana. Finalnym aktem przedstawionej tu analitycznej podróży jest natomiast wykazanie uniwersalności idei superbohatera, przekraczającej nie tylko granice historyczne czy medialne, ale i geograficzne czy też wreszcie kulturowe i sprawiającej jednocześnie, iż wszyscy – świadomie bądź nie – współtworzymy obecnie prawdziwie globalną superkulturę.

49,00 zł
35,77 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,23 zł

2 osoby kupiły
25
Janko Muzykant oraz Sachem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Janko Muzykant oraz Sachem
Dostępny
141 szt.

Nowele Janko Muzykant i Sachem, napisane przez Henryka Sienkiewicza, pierwsza w 1879, a druga w 1889 roku, należą do kanonu polskiej literatury dziecięcej. Janko Muzykant opowiada o tragicznych losach Janka, wiejskiego chłopca obdarzonego muzycznymi zdolnościami, ale obarczonego słabym zdrowiem. W niezwykle trudnych warunkach, w jakich dorastają dzieci na polskiej wsi w czasach zaboru rosyjskiego, gdzie liczy się wyłącznie siła, talent Janka nie ma wartości, wręcz przeciwnie, staje się dodatkową słabością i przyczyną jego tragicznego końca. Sachem przenosi nas do zupełnie innej rzeczywistości, do Ameryki w czasach pionierów. Opisuje losy Indianina, który jako dziecko przeżył zagładę swojego plemienia przez niemieckich kolonizatorów. W obu tekstach Sienkiewicz podejmuje temat brutalności praw natury, które wydają się kierować i naznaczać ludzkie życie. Autor przeciwstawia się dominującej w XIX wieku ideologii społecznej opartej na teorii Darwina, która uznaje te prawa za nadrzędne i legitymizuje niesprawiedliwość. To lektura w klasie V.

6,12 zł
4,99 zł

Rabat 18,5%
oszczędzasz 1,13 zł

2 osoby kupiły
26
Niewidzialna gra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niewidzialna gra
Dostępny
33 szt.

O czym ogólnie jest cała saga Niewidzialnej Gry: W sieci pojawia się nowa, niezwykle atrakcyjna gra Babilon, która w błyskawicznym tempie rozprzestrzenia się na całym świecie. Niestety - jest również bardzo niebezpieczna, gdyż nie wymyślił jej człowiek, a gracze, którzy dochodzą do światowego finału tej gry zostają porwani do Internetu i przeniesieni do starożytnego Babilonu. Panuje tam groźny król Nabuchodonozor, zaś jego sługą jest dobry prorok Daniel. Za uprowadzonymi zostaje wysłana ekipa poszukiwawcza złożona z anioła i człowieka. Pozwalają się oni porwać przez Internet i przenoszą do starożytności. Nie wypełnią jednak swojej misji, dopóki nie wejdą w kontakt z prorokiem Danielem i nie przeżyją u jego boku niezwykłych przygód - Robert Kościuszko

99,00 zł
69,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 29,70 zł

1 osoba kupiła
27
Wizytownik srebrny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wizytownik srebrny
NET
Dostępny
9 szt.

Praktyczny wizytownik z delikatnej siateczki metalowej. Wymiary: 100x87x56mm.

9,73 zł
8,99 zł

Rabat 7,6%
oszczędzasz 0,74 zł

1 osoba kupiła
28
Bańki mydlane miecz Marvel - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bańki mydlane miecz Marvel
Pro Kids
Dostępny
5 szt.

Bańki mydlane miecz z motywem księżniczek Disney. Miecze do puszczania baniek są dostarczane ze skoncentrowanym roztworem do puszczania baniek, dzięki czemu możesz zachwycać większymi i mocniejszymi bańkami przez całe lato!

11,70 zł
10,99 zł

Rabat 6,1%
oszczędzasz 0,71 zł

1 osoba kupiła
29
Karnet A5 ślub polne kwiaty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet A5 ślub polne kwiaty
Henry
Dostępny
36 szt.

Karnet z kieszonką na pieniędze w formacie A5, składany z trzech. Złocony i tłoczony, teksy życzeń w środku. Wydrukowany na wysokiej jakości papierze. W zestawie koperta.

10,99 zł
1 osoba kupiła
30
Przybornik lemon - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przybornik lemon
NET
Dostępny
18 szt.

Pojemnik biurkowy wykonany z metalu ma antypoślizgowe nóżki. Pozwala zachować porządek w artykułach piśmienniczych i niezbędnych, drobnych akcesoriach biurowych. Przyda się nie tylko w biurze, ale również na biurku ucznia czy gospodyni domowej. Wymiary: 20.0 x 10.0 x 10.0 cm Ilość przegródek: 3

24,67 zł
22,20 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,47 zł

1 osoba kupiła
31
Atlas Grzybów Polski. Poradnik Grzybiarza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas Grzybów Polski. Poradnik Grzybiarza
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.23

Atlas grzybów przedstawia aż 108 gatunków grzybów, które występują w naszym kraju. Atlas grzybów ułatwi każdemu rozpoznanie gatunków grzybów a także ułatwi identyfikację i rozróżnienie czy grzyb jest jadalny czy jest trujący. • Mały, kieszonkowy format atlasu grzybów. • Zdjęcia i rysunki każdego z gatunków wraz ze szczegółowym opisem szczególnych cech potrzebnych do prawidłowego rozpoznania grzybów. • Dokładnie opisane wszystkie grzyby trujące i niejadalne. • Szczegółowe informacje o miejscach gdzie jest najwięcej grzybów i o jakiej porze można je znaleźć. • Około 200 zdjęć uzupełniających prezentujących owocniki grzybów w różnym wieku w ich naturalnym otoczeniu. • Wstępniak z tekstem o tym czym są grzyby a także radami jak je rozpoznawać i we właściwy sposób zbierać. Atlas grzybów Polski to książka, bez której żaden grzybiarz nie powinien wybierać się do lasu!

24,99 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

1 osoba kupiła
32
Półka na listy srebrna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Półka na listy srebrna
NET
Dostępny
10 szt.

Niezbędna na biurku, podręczna półeczka na mniejsze dokumenty, na listy, wyciągi, przelewy. Wymiary: 17.5 x 7.5 x 14 0 cm

17,97 zł
16,99 zł

Rabat 5,5%
oszczędzasz 0,98 zł

1 osoba kupiła
33
Kubek przybornik kwadratowy srebrny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubek przybornik kwadratowy srebrny
NET
Dostępny
35 szt.

Elegancki pojemnik na długopisy. Wymiary: 8.0 x 8.0 x 10.0 cm. Kubki wykonane z siateczki metalowej.

8,81 zł
7,99 zł

Rabat 9,3%
oszczędzasz 0,82 zł

1 osoba kupiła
34
Puzzle w puszce 150 Dinozaury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle w puszce 150 Dinozaury
Crocodile Creek
Dostępny
3 szt.

Duży zestaw puzzli od Crocodile Creek przedstawia fascynujące obrazki dinozaurów w stonowanych kolorach. 150 puzzli to doskonała propozycja na prezent dla dzieci w wieku powyżej 6 roku życia. Puzzle mieszczą się w metalowej puszcze, trwalszej od kartonowych pudełek. Piękna grafika zabawki spodoba się chłopcom i dziewczynkom, a także ich rodzicom.

49,99 zł
1 osoba kupiła
35
Idee i ludzie. Próba autobiografii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Idee i ludzie. Próba autobiografii
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.22

Pomysł napisania niniejszej autobiografii zawdzięczam inspiracji z zewnątrz. Początkowo miała to być bowiem autobiografia ściśle naukowa, napisana dla rocznika „Nauka Polska. Jej Potrzeby, Organizacja i Rozwój”. Akceptowałem tę zaszczytną propozycję, ale gdy wgłębiłem się w dokumenty do takiej pracy – przede wszystkim w dzienniki, które pisałem przez wiele lat, oraz w moją korespondencję z różnymi osobami - stało się dla mnie jasne, że powinienem albo nic nie dodawać do tego, co już zdołałem o sobie napisać, albo opracować całościowe ujęcie mojego długiego już życia. Różne fragmenty mojej biografii prezentowałem już trzykrotnie: w książce Spotkania z Miłoszem (Aneks, Londyn 1985), skupionej wokół problemów, które łączyły mnie z wielkim poetą i stały się przedmiotem korespondencji między nami; w obszernym posłowiu do zbioru moich artykułów politycznych pt. Polskie zmagania z wolnością. Widziane z boku (Universitas, Kraków 2006); i wreszcie w rozprawie Isaiah Berlin as I Knew Him, opublikowanej jako wstęp do 52 listów napisanych do mnie przez mego wielkiego przyjaciela z Oksfordu (patrz "Dialogue and Universalism" (numer specjalny) 2005, nr 9-10: Russia, Poland and Marxism: Isaiah Berlin to Andrzej Walicki 1962-1996). Po wgłębieniu się w nagromadzone materiały wydało mi się jednak, że celowe byłoby ogarnięcie w jednej książce całokształtu mojego życia i że jeśli nie uczynię tego teraz, to zmarnuję niepowtarzalny przypływ ochoty do napisania takiej pracy. Bogata biografistyka polska nie poniosłaby z tego powodu uszczerbku, ale byłoby to jednak, jak sądzę, z pewną szkodą dla wszechstronnego zrozumienia złożoności losów polskich w minionym stuleciu. Myślę tak nie dlatego, abym przywiązywał nadmierne znaczenie do wydarzeń, które miały miejsce w moim życiu, ale dlatego głównie, że przez wszystkie moje dorosłe lata starałem się nadawać swemu życiu wyraźny sens, umiałem definiować ten sens, budowałem go z doświadczeń wspólnych znacznej części mojego pokolenia, a jednak w sposób często odrębny, rozmijający się z wzorcami uznawanymi za typowe i najłatwiej akceptowalne społecznie. Historia każdego społeczeństwa składa się wszakże z sumy indywidualnie przeżywanych losów ludzkich, a więc również moja autobiografia, choćby ze względu na swą konsekwencję, może przyczynić się, przy dobrej woli czytelników, do nieco lepszego pojmowania wielości perspektyw, z których można oglądać co najmniej trzy okresy powojennych dziejów Polski: okresu Polski Ludowej, czasów dramatycznego jej kryzysu oraz, wreszcie, trudnego i dalekiego jeszcze od zakończenia okresu kształtowania się nowej, europejskiej Polski, mającej uwolnić się (choć to jeszcze nie nastąpiło!) od narodowych kompleksów i demonów z nie najlepszej przeszłości. Dla mnie samego miała to być przede wszystkim próba uchwycenia i odtworzenia wewnętrznej logiki moich wyborów życiowych. Nie ukrywam, że doszedłem do wniosku, iż nie mogłem dokonać innych wyborów w sferze wartości, aczkolwiek płaciłem za to dużą cenę osobistą, której czasami mogłem uniknąć. Najważniejsze jest jednak to, że autobiografie (jak zauważył Wilhelm Dilthey w przytoczonych wyżej słowach) bywają dobrą i pouczającą formą empatycznego rozumienia ludzkich losów. Nie napisałbym tej książki, gdybym nie wierzył, że może ona wyjaśnić to i owo z niedawnej przeszłości młodemu pokoleniu Polaków. We współpracy z Instytutem Historii Nauki Polskiej Akademii Nauk.

64,00 zł
53,12 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 10,88 zł

2 osoby kupiły
36
Kubek przybornik okrągły duży czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubek przybornik okrągły duży czarny
NET
Dostępny
32 szt.

Kubki wykonane są z wysokiej jakości siateczki metalowej. Kubek duży okrągły na długopisy i inne przybory do pisania. Średnica 90mm, wysokość 100mm.

8,61 zł
7,99 zł

Rabat 7,2%
oszczędzasz 0,62 zł

1 osoba kupiła
37
Punisher: Franken-castle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Punisher: Franken-castle
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.26

Hundreds have tried, but only Daken succeeds in killing Frank Castle...but even in the face of death, the Punisher won't stay down! With his remains stitched back together into a heap of scarred flesh and machinery, the Punisher is reborn as the terrifying monster Franken-castle!

199,00 zł
169,15 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 29,85 zł

1 osoba kupiła
38
Z pamiętnika poznańskiego nauczyciela oraz Bartek Zwycięzca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z pamiętnika poznańskiego nauczyciela oraz Bartek Zwycięzca
Dostępny
94 szt.

Nowela pozytywistyczna Henryka Sienkiewicza Z pamiętnika poznańskiego nauczyciela należy do kanonu literatury polskiej. Utwór został napisany w 1880 roku i opowiada historię polskich dzieci w szkołach zaboru pruskiego. Główny bohater, pracowity i zaangażowany w naukę Michaś, jest ofiarą starych metod dydaktycznych i prześladowań płynących ze strony niemieckich profesorów. Konserwatywność i obłuda pruskiej szkoły są dla Sienkiewicza pretekstem do podjęcia dwóch ważnych tematów nurtujących współczesnych mu Polaków. Z jednej strony pisarz zadaje pytanie o nowe pozytywistyczne metody nauczania, a z drugiej wszczyna refleksję nad przyczynami narastającego konfliktu polsko-niemieckiego. Autor powróci jeszcze i zgłębi ten drugi temat w Krzyżakach. Lektura dla klasy VII i szkół średnich.

5,21 zł
3,99 zł

Rabat 23,4%
oszczędzasz 1,22 zł

1 osoba kupiła
39
Bohema. Virtute et potencia miast polskich - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bohema. Virtute et potencia miast polskich
Dostępny
58 szt.

Droga jest często ważniejsza od samego celu. W 2021 roku ukazała się monografia Początki Polski. Tajna historia Polan, Wiślan oraz Lędzian, a w 2022 roku pamflet Księga enigmatów: Polska. Najnowszą książkę Piotra Andrzejewicza łączy z jej poprzedniczkami wiele, niemniej pragniemy zwrócić uwagę na jeden istotny szczegół. Zdecydowana większość z kilkuset przypisów w Behema. Virtute et potencia miast polskich zawiera cytaty, które wspierają samą treść i pozostają z nią w związku. Kapitalne cytaty sprawiają, że podążanie za tokiem wywodu autorskiego staje się łatwiejsze. Dają także możliwość dokonywania własnych analiz, badań oraz ocen. Nic nie pozostaje ukryte przed Czytelnikiem.

39,00 zł
32,37 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,63 zł

1 osoba kupiła
40
Dar anomalii T.1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dar anomalii T.1
Dostępny
175 szt.

Uważaj na to, co czynisz. Biel twoich piór nie jest wieczna, a w każdym sercu czai się mrok gotowy zabarwić je czernią. Leba jest wciąż za młody, by popłynąć na wyspę z wieżą, ale świat nie chce czekać. Igrzyska na śmierć i życie, podczas których skrzydlaty chłopak odkryje, jakim siłom zacznie służyć po przejściu przez anomalię, to dopiero początek. Pełen poświęcenia i chęci czynienia dobra nie spodziewa się, że bogowie splotą jego los z kłamcą i złodziejaszkiem. Uważaj na to, co kradniesz. Może się bowiem okazać, że sięgasz po tożsamość piewcy, a jedyna pieśń, jaką usłyszysz, będzie śpiewana przez depczącą ci po piętach śmierć. Bren właśnie otworzył przed sobą drogę do lepszego życia. Nie spodziewa się, że ten szczęśliwy traf, który udało mu się wykantować bezczelnym kłamstwem, w jednej chwili może uczynić go najbardziej poszukiwanym zbiegiem w Estepii. Jego los byłby przesądzony, gdyby nie pewna anomalia i życzliwy głos rozsądku Czy odważysz się wejść do świata, w którym za magiczny talent zapłacisz kalectwem? Czy masz w sobie siłę, by jako wyrzutek przetrwać głęboko pod ziemią, wśród tajemniczych ścieżek miasta pradawnej rasy? Czy skonfrontujesz się z mrocznymi tropicielkami piewców? A może postawisz na ucieczkę? Dar Anomalii to zupełnie odmienna od dotychczasowych, wartka i nieoczywista opowieść o walce dobra ze złem oraz podszeptach skrzydlatych istot, które kierują ludzkimi losami a może całkiem na odwrót? Magdalena Świerczek-Gryboś, pisarka, prezes zarządu Polskiej Fundacji Fantastyki Naukowej Księga I Daru Anomalii to zapowiedź znakomitego cyklu, który ma szansę podbić serca fanów oryginalnego, epickiego fantasy. Jest w tej powieści wszystko, co kochacie: fascynujący bohaterowie, z detalami budowany świat, wielka wojna o wszystko, oraz magia. Po lekturze nie będziecie mogli doczekać się kolejnych tomów. Jakub Winiarski, pisarz, red. nacz. Nowej Fantastyki w latach 20102013

47,99 zł
43,19 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,80 zł

1 osoba kupiła
41
Tajemnica fatmiska a pontyfikat Jana Pawła II - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnica fatmiska a pontyfikat Jana Pawła II
Dostępny
9 szt.

Mija już 36 lat od zamachu na Ojca Świętego. Jest to także 100. rocznica objawień w Fatimie. Tajemnica fatimska a pontyfikat Jana Pawła II to książka, której autorką jest znana dziennikarka portugalska Aura Miguel. Fascynująca opowieść o związkach łączących pontyfikat Jana Pawła II z Fatimą jest w Portugalii od kilku lat niekwestionowanym bestsellerem. Ukazała się w 85 rocznicę objawień w Fatimie. Autorka stara się na szerokim tle historycznym pokazać co wydarzyło się w Fatimie w 1917 roku, jak również odpowiedzieć na pytanie co stało się na Palcu św. Piotra w Rzymie 13 maja 1981 i o konsekwencjach tego wydarzenia. Książkę uzupełniają interesujące dodatki: między innymi Tekst Tajemnicy Fatimskiej i świadectwo o 13 maja 1981 roku abpa Stanisława Dziwisza, a także bogaty serwis fotograficzny. Zachęcamy do sięgnięcia po tę pozycję! "Kto usiłuje uwolnić się od miłości, bedzie gotowy uwolnić się od człowieka jako człowieka" napisał Benedykt XVI w swej pierwszej encyklice (nr 28). Te słowa wprost demaskują skrywaną często dzisiaj pod płaszczykiem różnych ideologii - tajemnicę nieprawości -"mysterium inquitatis". Jasną odpowiedzią na atak zła staje się wciąż aktualne Orędzie Matki Bożej z Fatimy! W przedziwny sposób przesłanie fatimskie wzywa nas do gorącej modlitwy wynagradzającej za grzechy świata, a w sposób szczególny za Rosję, niosąc zaproszenie do pojednania i pełnej wspólnoty ducha z narodem i kościołami w Rosji.

17,00 zł
14,99 zł

Rabat 11,8%
oszczędzasz 2,01 zł

1 osoba kupiła
42
Trzej muszkieterowie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzej muszkieterowie
Dostępny
185 szt.

Trzej muszkieterowie francuskiego pisarza Aleksandra Dumasa są jedną z najsłynniejszych powieści płaszcza i szpady i należą do kanonu światowej literatury dziecięcej i młodzieżowej. Akcja powieści osadzona jest w czasach świetności Francji, w pierwszej połowie XVII wieku, za panowania Ludwika XIII i kardynała Richelieu. Dumas opisuje pasjonujące przygody czterech przyjaciół z elitarnej formacji muszkieterów królewskich – Aramisa, Atosa, Portosa i głównego bohatera, nowicjusza d'Artagnana. Muszkieterowie, zmagając się ze spiskami politycznymi i intrygami dworskimi, uczestniczą w pojedynkach, romansują z pięknymi damami z najwyższych sfer, pośród wojen i podstępów walczą o dochowanie honoru i wierności królowej. To lektura dla klasy VI.

17,50 zł
12,99 zł

Rabat 25,8%
oszczędzasz 4,51 zł

1 osoba kupiła
43
Zakładki indeksujące - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładki indeksujące
NET
Dostępny
69 szt.

Bardzo praktyczne papierowe zakładki w pastelowych kolorach. 300 neonowych pasków samoprzylepnych. Wymiary 2.5 x 7.6 cm.

4,99 zł
1 osoba kupiła
44
Przybornik jumbo czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przybornik jumbo czarny
NET
Dostępny
7 szt.

Nowy przybornik na biurko, łączący w sobie prostotę, elegancję i funkcjonalność.

57,85 zł
52,07 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,78 zł

1 osoba kupiła
45
Mikrofon bezprzewodowy USB czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mikrofon bezprzewodowy USB czarny
Leantoys
Dostępny
2 szt.

Mikrofon Bezprzewodowy USB Głośnik Nagrywanie Karaoke Model WS-858 Czarny Czas na super zabawę w karaoke ! Śpiew, taniec i zabawa! Obecność muzyki ma wysoce pozytywny wpływ na prawidłowy rozwój każdego dziecka. Zmysł słuchu i poczucie rytmu, dzięki zabawie polepszą się. Taka zabawka jest doskonałym prezentem dla każdego małego artysty, która uwielbia śpiewać i występować na domowej scenie. Mikrofon karaoke, jest bardzo prosty w użyciu - wystarczy połączyć go za pomocą Bluetooth z urządzeniem zewnętrznym- telefonem komórkowym bądź laptopem i odtworzyć podkład muzyczny. Wbudowane dwa głośniki pozwolą na super nagłośnienie. Po podłączeniu z innym urządzeniem odtwarza muzykę i jednocześnie nakłada na nią nasz głos! Teraz mikrofon możesz mieć cały czas przy sobie i nie ograniczać zabawy! Idealne urządzenie na imprezy dla ludzi w każdym wieku! Funkcje mikrofonu: - bezprzewodowy - możliwość podłączenia z urządzeniami typu ipad, iphone, tablet czy choćby odtwarzacz CD - kompatybilny z większością urządzeń bluetooth - dwa głośniki - migające kolorowe diody - zasilacz 5 V - gniazdo AUX Za co odpowiadają przyciski na panelu? - REC- nagrywanie dźwięku i modulacja głosu - PREV- przewijanie utworu do przodu - NEXT- przewijanie utworu do tyłu - MIC VOL- głośność śpiewu - SCAN- pauza oraz migawka selfie - VOL+ i VOL- regulacja głośności -REMIX- miksowanie dźwięków Specyfikacja: - materiał: aluminium, plastik - zakres częstotliwości: 100Hz - 10kHz - akumulator: 800 mAh - czas ładowania: 3-4 godziny - czas pracy: ok. 5 godzin -moc wyjściowa- 5W Wymiary mikrofonu: 23 cm x 8 cm x 8 cm Wymiary pudełka: 25 cm x 9 cm x 8 cm Idealny prezent dla małej gwiazdy muzycznej. Zabawka posiada wbudowaną baterie18650, ładowana przez kabel USB. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

82,90 zł
1 osoba kupiła
46
Przybornik skośny srebrny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przybornik skośny srebrny
NET
Dostępny
27 szt.

Oryginalny przybornik na biurko, Wyjątkowo pojemny i stabilny, na długopisy, ołówki, kredki. Wymiary: 120x60x80mm.

21,17 zł
19,99 zł

Rabat 5,6%
oszczędzasz 1,18 zł

1 osoba kupiła
47
Karnet KW ślub lawendowe serce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet KW ślub lawendowe serce
Henry
Dostępny
44 szt.

Składany z trzech stron kwadratowy karnet o wymiarach 15 x 15 cm z wyciętym elementem na froncie. Złocony i tłoczony, teksy życzeń w środku. Wydrukowany na wysokiej jakości papierze. W zestawie bilecik do prezentu oraz koperta.

9,99 zł
1 osoba kupiła
48
Kubek przybornik srebrny z drewnem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubek przybornik srebrny z drewnem
NET
Dostępny
11 szt.

Ekskluzywny przybornik na eleganckie biurko, na długopisy i inne przybory do pisania. Wykonany z siatki metalowej na drewnianej podstawie z gumkami antypoślizgowymi pod spodem. Średnica podstawy 9.3 cm, wysokość 10.0 cm

17,65 zł
15,99 zł

Rabat 9,4%
oszczędzasz 1,66 zł

1 osoba kupiła
49
Torba prezentowa 18x23 piwonie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba prezentowa 18x23 piwonie
incood.
Dostępny
46 szt.

Miks wzorów, towar wysyłany losowo. Cena za sztukę. Oryginalne torebki prezentowe wysokiej jakości. Wykonane z wysokiej jakości papieru o gramaturze 210. Piękny kwiatowy nadruk. Tekstylna satynowa rączka. Torebka idealna na każdą okazję. Bardzo eleganckie. .

7,21 zł
6,99 zł

Rabat 3,1%
oszczędzasz 0,22 zł

1 osoba kupiła
50
Basso Virtuosos Solo, czyli Muzyka Poważna dla zaawansowanych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basso Virtuosos Solo, czyli Muzyka Poważna dla zaawansowanych
Dostępny
3 szt.

Spis utworów: 1. Schumann R. - Marzenie z cyklu „Sceny dziecięce”; 2. Beethoven L.v. - Dla Elizy; 3. Bizet G. - Habanera ze suity z opery „Carmen”; 4. Musorgski M. - Stary zamek ze suity „Obrazki z wystawy”; 5. Bach J.S. - Preludium ze Suity II BWV 1008; 6. Chopin F. - Życzenie; 7. Pachelbel J. - Clbre canon; 8. Albinoni T. - Adagio; 9. Grieg E. - W grocie Króla Gór z I suity „Peer Gynt”; 10. Joplin S. - Maple Leaf Rag; 11. Barrios A. „Magor” - La Catedral I. Preludio - Saudade; II. Andante Raligioso; III. Allegro Solemne; 12. Czajkowski P. - Temat łabędzi z baletu „Jezioro łabędzie” scena nr 9.

44,75 zł
40,28 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,47 zł

1 osoba kupiła
51
Rytmy otchłani - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rytmy otchłani
Dostępny
60 szt.

Z ogromną radością informujemy o ukazaniu się książki Lecha Kality Rytmy otchłani. Rozważania o wczesnych stanach umysłu. Jest to pierwsza w naszym wydawnictwie publikacja polskiego autora. W swojej debiutanckiej książce Lech Kalita zaprasza nas w podróż do świata muzyki, sztuki i literatury byśmy podążając razem z nim tymi ścieżkami spróbowali odnaleźć nowe drogi dotarcia do naszych pacjentek i pacjentów. Autor koncentruje się na sposobach porozumienia z osobami, które nie komunikują się z nami za pomocą słów. Książka Lecha Kality wpisuje się w nurt psychoanalitycznych rozważań nad niewerbalną komunikacją oraz niewypartym nieświadomym. Jak możemy badać ten obszar u naszych pacjentek i pacjentów? Autor proponuje min.sięgnięcie po narzędzia z warsztatu zawodowych muzyków i ćwiczenie tzw. głębokiego słuchania poprzez medytacje dźwiękowe (Rozdz. 3), skupianie się nie tyle na treści co na brzmieniu tego, co jest nam przekazywane. Kalita przenosi nas w swojej książce do świata pracy z ciałem, koncentracji na somatycznym przeniesieniu oraz do świata osób, które nie znajdują języka do opisywania swoich stanów psychicznych, do świata komunikacji psychotycznej.

65,00 zł
46,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 18,20 zł

1 osoba kupiła
52
Wańka wstańka niebieska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wańka wstańka niebieska
Leantoys
Dostępny
2 szt.

Niebieska wańka-wstańka Wańka-wstańka to zabawka, która powinna znaleźć się w pokoju każdego maluszka. Odznacza się nie tylko nowoczesnym designem, rewelacyjnie łączącym się z wystrojem pokojów dziecięcych, ale i prostotą, gwarantującą długą i rozwijającą zabawę. Prezentowana wańka-wstańka swym wzornictwem nawiązuje do pierwowzoru, jakim jest rosyjska laleczka-matrioszka, co z pewnością spodoba się wszystkim opiekunom i rodzicom, przywołując w nich wspomnienia z młodości. Błękitna Mańka-wstańka została wykonana z atestowanego materiału najwyższej jakości, co odpowiada za komfort i bezpieczeństwo zabawy. Zabawka jest bardzo lekka, natomiast jej konstrukcja posiada opływowy kształt, co tylko ułatwia zabawę. Dziecięca wańka-wstańka zachęca do siebie małymi detalami - okrągłą twarzą ozdobioną dużymi oczkami, uśmiechem i różowymi rumieńcami, czy wielokolorowymi kwiatuszkami i motylkami, umieszczonymi na niebieskim tle tułowia. Czym wyróżnia się wańka-wstańka? Kolebie się na boki, jednak nigdy się nie przewraca. Gdy tylko delikatnie popchniesz lalkę, wychyli się do przodu, a następnie w mgnieniu oka złapie równowagę, wracając do swej pozycji. Zastanawiasz się, na czym polega jej magia? Matrioszka posiada nierównomierny rozkład masy - lekką główkę i obciążoną specjalnym ciężarkiem podstawę, które tworzą doskonały duet. Wesoła zabawka pomimo swej prostoty potrafi zająć na długi czas - uważamy, że delikatne popychanie i obserwowanie, jak nieustannie wraca do pozycji pionowej, jest czymś fantastycznym. Towarzyszące zabawie radosne kiwanie główki matrioszki, a także dźwięki przypominające dzwoneczek tylko zachęcają do dalszej zabawy. Niebieska laleczka, której nikt nie zdoła wyprowadzić z równowagi, wpłynie na rozwój dziecka - zauważysz to, przyglądając się między innymi koordynacji ruchowo-wzrokowej czy zdolnościom manualnym swej pociechy. Dziecięca zabawka przeznaczona jest dla wszystkich maluchów powyżej 3. miesiąca życia. Wańka-wstańka posiada certyfikat CE, który w połączeniu z oznakowaniem symbolem EN 71 gwarantuje bezpieczną zabawę. Zabawka zapakowana jest w estetyczny, kolorowy kartonik z przeźroczystą witrynką - idealnie nadaje się na prezent. Wymiary zabawki: - 12 cm x 9 cm. Wymiary opakowania: - 19 cm x 15 cm.

20,90 zł
1 osoba kupiła
53
Przybornik jumbo srebrny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przybornik jumbo srebrny
NET
Dostępny
9 szt.

Nowy przybornik na biurko, łączący w sobie prostotę, elegancję i funkcjonalność.

57,85 zł
52,07 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,78 zł

1 osoba kupiła
54
Wspomnienia S. Łucji z Fatimy T.2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wspomnienia S. Łucji z Fatimy T.2
Dostępny
5 szt.

Zebrał Ludwik Kondor SVD, wprowadzenie i przypisy: Ks. Dr Luciano Cristino. Na drugi tom "Wspomnień S. Łucji z Fatimy" składa się wspomnienie piąte (o ojcu) i wspomnienie szóste (o matce). Powodowana duchem wsparcia dla rodziny, Siostra Łucja, pozostająca w klasztorze i posłuszna swoim przełożonym, pomimo pewnych ograniczeń, spisała te "Wspomnienia". Wspomnienie "rodziców, którzy byli wspaniałym przykładem chrześcijańskiej rodziny, zjednoczonej w wierze, nadziei i miłości", są Listem Siostry Łucji skierowanym do każdego człowieka zainteresowanego pomyślnością małżeństwa i Rodziny. Zebrane i opracowane teksty wraz z fotografiami pokazują wszystkim wierzącym, drogę do świętości.

10,71 zł
9,99 zł

Rabat 6,7%
oszczędzasz 0,72 zł

1 osoba kupiła
55
Karnet KW ślub ogórek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet KW ślub ogórek
Henry
Dostępny
40 szt.

Składany z trzech stron kwadratowy karnet o wymiarach 15 x 15 cm. Złocony i tłoczony, teksy życzeń w środku. Wydrukowany na wysokiej jakości papierze. W zestawie koperta.

9,99 zł
1 osoba kupiła
56
Kubek przybornik okrągły duży lemon - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubek przybornik okrągły duży lemon
NET
Dostępny
22 szt.

Kubki wykonane są z wysokiej jakości siateczki metalowej, lakierowanej na kolor lemon. Średnica 9.0 cm, wysokość 10.0 cm.

9,53 zł
8,99 zł

Rabat 5,7%
oszczędzasz 0,54 zł

1 osoba kupiła
57
Scooby-Doo! Księga skarbów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Scooby-Doo! Księga skarbów
Dostępny
143 szt.

Ta fascynująca książka została napisana z myślą o dzieciach, którym się jeszcze czyta lub o tych, które zaczynają już czytać samodzielnie. Zebrano tu pięć łatwych do zrozumienia opowieści detektywistycznych, których bohaterami są Scooby-Doo i jego przyjaciele z Tajemniczej Spółki. Pierwsze wielkie dochodzenie wiedzie młodych detektywów do Szkocji, gdzie przyjdzie im się zmierzyć z potworem z Loch Ness, drugie prowadzi na trop lodowego potwora, trzecie rozgrywa się w szalonym aquaparku, czwarte pozwala rozwiązać zagadkę Koszmarnego Indyka, a piąte dzikich kocurów z dżungli. Duża czcionka i sugestywne ilustracje zwiększą przyjemność czytania i ułatwią rozumienie tekstów.

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

1 osoba kupiła
58
Smerfy. Miłość jest wszędzie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smerfy. Miłość jest wszędzie
Dostępny
9 szt.

Smerfy są radosnymi i przyjaznymi postaciami, które żyją w fantazyjnej wiosce w domkach w kształcie grzybów. Mają różne imiona, które określają ich charaktery. Bez względu na wiek czy płeć każdy z nas może utożsamiać się ze swoją ulubioną osobowością Smerfa: pracuś, maruda, laluś, osiłek, łasuch? to tylko niektóre z nich. Największym i najokropniejszym wrogiem tych przezabawnych stworków jest Gargamel ? zły czarodziej mieszkający na obrzeżach lasu. Jego nadrzędnym zadaniem jest złapanie wszystkich Smerfów jeden po drugim, ale zawsze kończy się to niepowodzeniem i wszelkie próby obracają się przeciwko niemu. Ma rudego kota o imieniu Klakier, a jego ulubionym powiedzeniem jest: ?Jak ja nie cierpię Smerfów!?

24,90 zł
19,99 zł

Rabat 19,7%
oszczędzasz 4,91 zł

1 osoba kupiła
59
Psychologia rozwoju narodów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psychologia rozwoju narodów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.10

Gustave Le Bon należy do klasyków psychologii społecznej. Jego Psychologia tłumu to dzieło do dziś niezwykle często przypominane w analizach społecznych. Nieco mniej znaną, choc równie ważną pracą francuskiego myśliciela jest właśnie Psychologia rozwoju narodów. Omawia w tej pracy tak doniosłe tematy jak podstawy idei równości oraz jej psychologiczne następstwa oraz wpływ na życie różnych społeczności. bada także jak poszczególne instytucje społeczne wpływają na zakorzenienie się, bądź nie, w danej społeczności. często porusza – już dziś może nieco nowocześniej formułowany – problem ras ludzkich. Omawia problem terroryzmu – i tu jego rozważania mimo upływu lat ciągle przystają do rzeczywistości. Zajmuje się także przeobrażeniami rzeczywistości społecznej, przeobrażeniami w dziedzinie nauki, sztuki. Stawia wreszcie kontrowersyjną tezę o wpływie historii na charakter narodowy. Cóż, nie jest to dzieło które w obecnej rzeczywistości można uznać za „poprawne” politycznie, ale może właśnie ta kontrowersyjność jest tej książki atutem.

13,08 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,6%
oszczędzasz 3,09 zł

1 osoba kupiła
60
1901 - The First Mother. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
70,90 zł
65,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,67 zł

61
The Love Invention. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Love Invention. Winyl
Goldfrapp Alison, BMG Entertainment
Dostępny
101 szt.

133,90 zł
62
The Penguin Book of Korean Short Stories - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Penguin Book of Korean Short Stories
Dostępny
8 szt.

This eclectic, moving and wonderfully enjoyable collection is the essential introduction to Korean literature. Journeying through Korea's dramatic twentieth century, from the Japanese occupation and colonial era to the devastating war between North and South and the rapid, disorienting urbanization of later decades, The Penguin Book of Korean Short Stories captures a hundred years of Korea's vibrant short-story tradition. Here are peddlars and donkeys travelling across moonlit fields; artists drinking and debating in the tea-houses of 1920s Seoul; soldiers fighting for survival; exiles from the war who can never go home again; and lonely men and women searching for connection in the dizzying modern city. The collection features stories by some of Korea's greatest writers, including Yi Sang, Yi Munyol and Pak Wanso, as well many brilliant contemporary voices, such as Han Yuju and Kim Yongha. Curated by Bruce Fulton, this is a volume that will surprise, unsettle and delight.

159,00 zł
147,87 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 11,13 zł

63
Disney Frozen II Dangerous Secrets - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Frozen II Dangerous Secrets
Dostępny
5 szt.

A popular fiction format that is sure to appeal to Disney fans everywhere as it expands the Frozen universe and reveals the true story of Anna and Elsa's parents.

49,00 zł
44,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,90 zł

64
Little Book of Versace - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Little Book of Versace
Dostępny
6 szt.

'Don't be into trends. Don't make fashion own you, but you decide what you are, what you want to express by the way you dress...' - Gianni Versace From Elizabeth Hurley's safety pin dress to Jennifer Lopez's plunging green gown, Versace has always been a brand at the cutting edge of fashion. With a foot firmly placed in pop culture, Versace is beloved by fashionistas and celebrities alike, providing iconic moments like Lil Nas X's gold armour at the 2021 Met Gala, many of Elton John's eclectic tour outfits and the gown worn by Lady Diana in her posthumous tribute in Harper's Bazaar. Exquisitely illustrated and expertly written, this book explores the story of the brand, from its creation in 1978 by Gianni Versace to its iconic status today. Featuring images of red-carpet moments, key pieces and stunning catwalk shows, this is a fabulous collection of all things Versace.

76,00 zł
65
Malowanie Po Numerach Norimpex - Papuga 30X40 Cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie Po Numerach Norimpex - Papuga 30X40 Cm
M&Z, Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.15

35,90 zł
31,59 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,31 zł

66
Harry Potter Colouring Book Celebratory Edition - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Harry Potter Colouring Book Celebratory Edition
Dostępny
5 szt.

The perfect introduction to the Harry Potter Colouring Book series. This special Celebratory Edition features a selection of artwork from the Harry Potter Colouring Book, Harry Potter Magical Creatures Colouring Book, and Harry Potter Magical Places & Characters Colouring Book, along with several exclusive never-before-seen images. For best results, we recommend the use of colouring pencils to colour and create your stunning pictures.

59,00 zł
53,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,90 zł

67
Wolverine: Japan's Most Wanted - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wolverine: Japan's Most Wanted
Dostępny
5 szt.

Wolverine stars in a brand-new adventure from the mind of super-star writer Jason Aaron (WOLVERINE AND THE X-MEN, THOR ) that pits Wolverine against classic villains and a threat unlike any he has ever faced!

199,00 zł
169,15 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 29,85 zł

68
House of M: Warzones! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
House of M: Warzones!
Dostępny
5 szt.

The House of Magnus controls all, having crushed all resistance to their reign. Magneto rules with an iron fi st, while his children and grandchildren live their lives as royals - with all the privileges and pitfalls that come with that title. But is Magneto's control as all-encompassing as it seems? And what happens to a conqueror when there is no one left to conquer?

89,00 zł
75,65 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 13,35 zł

69
Shadowland: Daredevil - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Shadowland: Daredevil
Dostępny
5 szt.

It's the battle for the soul of Matt Murdock! Daredevil has taken over The Hand, hoping to transform the clan of coldblooded killers into a force for justice. But after returning from Japan, it's Daredevil who's changed. He's locked down Hell's Kitchen - placing it under martial law and his friends have no choice but to confront him. Foggy Nelson, Dakota North, Power Man and Iron Fist brave the dangers of Shadowland to save Matt Murdock. Meanwhile, Master Izo and Elektra travel to Japan to learn the ninjas' true plan for Daredevil!

79,00 zł
67,15 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 11,85 zł

70
All-new Captain America Vol. 1: Hydra Ascendant - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
All-new Captain America Vol. 1: Hydra Ascendant
Dostępny
5 szt.

The all-new, spy-fi, high-flying adventures of Sam Wilson, Captain America and Nomad begin here! Hydra is growing. The terrorist band has infiltrated society completely, but what is their ultimate goal? Cap and Nomad's new partnership is put to the ultimate test as they race to uncover the Sect of the Unknown - but Steve Rogers' old rogues' gallery, united by Hydra, gathers to take down the new heroes! And as Nomad stands tall against one of Cap's oldest foes, the new generations meet: the all-new Captain America battles Sin, daughter of the Red Skull! Cap uncovers the new Hydra's ultimate goal, but is it too late to stop them? Millions of innocent souls hang in the balance - but, broken and nearly dead from Hydra's gauntlet, can Cap stop the Great Leveling?

139,00 zł
118,15 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 20,85 zł

71
Deadpool Max: Involuntary Armageddon - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Deadpool Max: Involuntary Armageddon
Dostępny
5 szt.

Deadpool never thought it would happen to him. He never thought his new life as a non-killing dad would start out so blissfully and end up like this - with his wife having all the espionage-themed fun and him at home taking care of a screaming baby, wondering when its batteries will run out. Can Deadpool pull his life back together, save his marriage and stop the spread of the deadly Liquid X? Probably not, but one out of three ain't bad. Then, when Deadpool goes AWOL, Hydra Bob knows that if anyone fi nds out, he'll spend the rest of his miserable days in a very deep and dark hole. With the world on the brink of Armageddon, Bob must don Deadpool's abandoned duds and go it alone. But will years of experience and red tights be enough to stop the terrorist plans of the deadly Moon Knights and their stockpile of Liquid X? Hell no.

89,00 zł
75,65 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 13,35 zł

72
Marvel Super Hero Adventures: Super Hero Pop-ups - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marvel Super Hero Adventures: Super Hero Pop-ups
Dostępny
4 szt.

Find out all about your Super Hero friends and their Super Villain enemies. Watch as they spring into action with a fun pop-up on every page!

59,00 zł
53,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,90 zł

73
Size - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Size
Dostępny
4 szt.

A mind-expanding exploration size, the measure of all things, from the New York Times bestselling author The New York Times bestselling author returns with a mind-opening exploration of how size defines life on Earth. Explaining the key processes shaping size in nature, society and technology, Smil busts myths around proportions - from bodies to paintings and the so-called golden ratio - tells us what Jonathan Swift got wrong in Gulliver's Travels - the giant Brobdingnagian's legs would buckle under their enormous weight - and dives headfirst into the most contentious issue in ergonomics: the size of aeroplane seats. It is no exaggeration to say this fascinating and wide-ranging tour de force will change the way you look at absolutely everything.

92,00 zł
82,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,20 zł

74
The House of Dudley - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The House of Dudley
Dostępny
3 szt.

Told for the very first time, this is the shocking and extraordinary story of the most-conniving and manipulative Tudor family you've never heard of . . . 'A tour-de-force of Tudor history. Remarkable' DAN JONES 'Exciting and immersive. An immensely entertaining history' SUNDAY TIMES 'This is riveting stuff: death, desire, power and scandal' SPECTATOR 'A twist on the Tudors . . . Enormously entertaining - a sheer joy to read' THE TIMES Was the House of Dudley out to steal the throne? This was the question on the mind of Elizabeth I's courtiers when a forbidden book accused generations of the Dudley family of poisonings, plottings, murders, treason, incitement and other 'evil stratagems.' For decades, the Dudleys had been close to the throne, rising from nobodies to the land's highest offices. Under Henrys VII and VIII, Edward VI, Mary I and, finally, Elizabeth, they risked execution and imprisonment as they audaciously stole, murdered and swindled in the name of the monarch. But were they loyally protecting the crown, or did they secretly covet it for themselves?

70,00 zł
65,10 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 4,90 zł

75
Marvel Zombies Supreme - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marvel Zombies Supreme
Dostępny
2 szt.

They were the Squadron Supreme, heroes exiled from another dimension to our own--but the twisted science of the Project: PEGASUS facility cloned these defenders, infecting them with a virulent zombie strain. Now, it's up to Jill Harper's desperate special-ops team to keep the plague contained within the facility--whatever the cost. But Harper discovers that the Squadron wasn't the only unconscionable experiment being kept off the PEGASUS records, and her shocking find may be the key to saving the human race. Join Frank Marraffino (Haunted Tank) and Fernando Blanco (MARVEL ZOMBIES 5, THUNDERBOLTS) as the bodies and unpredictable resurrections climax in the most gore-soaked chapter of the Marvel Zombies saga yet!

89,00 zł
75,65 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 13,35 zł

76
Zombies Christmas Carol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zombies Christmas Carol
Dostępny
5 szt.

There will be no singing this Christmas - only screaming! Marvel presents Charles Dickens' classic A Christmas Carol - with a ghoulish twist! As London is overrun by a plague known as the "Hungry Death" - a disease spreading rapidly among the surplus population - the poor turn into the undead and hunger unendingly. When the disease spreads from the workhouses to the public, only one person can turn the zombie tide and save Christmas for all: that humbug, Ebenezer Scrooge. God help us, everyone...

99,00 zł
84,15 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 14,85 zł

77
Spider-island: Warzones! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spider-island: Warzones!
Dostępny
5 szt.

The Spider-Queen has turned Manhattan into an island of Spider-Madness and Peter Parker has lost, thanks to Spider-Scribe Christos Gage (AMAZING SPIDER-MAN, SUPERIOR SPIDER-MAN) & rising star artist Paco Diaz (WOLVERINE, SCARLET SPIDERS). With Spider-Man defeated and captive, does Flash Thompson, A.K.A. VENOM stand a chance? All this, plus visit the MC2 patch of BATTLEWORLD!

99,00 zł
84,15 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 14,85 zł

78
Red Hulk: Haunted - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Red Hulk: Haunted
Dostępny
5 szt.

RED SHE-HULK shows up to confront big daddy and it's the return of the villainous villainess, ZERO/ONE!

89,00 zł
75,65 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 13,35 zł

79
Deadpool: World's Greatest Vol. 1 - Millionaire with a Mouth - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Deadpool: World's Greatest Vol. 1 - Millionaire with a Mouth
Dostępny
5 szt.

He's annoying. He's dangerous. He smells terrible. But the public loves him. That's right-the Merc with the Mouth may make money for missions of murky morality...but he's become the most popular hero in the world for it. Eat that, Spidey! The world belongs to...DEADPOOL. The fan-favorite team of Gerry Duggan and Mike Hawthorne return to bring Deadpool into his most successful adventures yet!

89,00 zł
75,65 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 13,35 zł

80
Punisher Max: Girls In White Dresses - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Punisher Max: Girls In White Dresses
Dostępny
5 szt.

In black vans and under cover of night, they descend on the little Mexican town of Tierra Rota, abducting its women and returning them days later like broken dolls. And no one can stop them! That is, until one brave soul approaches Frank Castle with his heart in one hand and a bag full of money in the other.

89,00 zł
75,65 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 13,35 zł

81
Dark Avengers: Masters of Evil - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dark Avengers: Masters of Evil
Dostępny
5 szt.

What force on this planet - nay, this universe - can turn Earth's deadliest villains into heroes? Find out as Skaar, Moonstone and Ragnarok go to war with...the deadly Doctor Strange! Then: Dr. June Covington is turned loose in Tony Stark's Frankensteinian laboratory. Her first subject for "improvement"? Ragnarok! Plus: trapped in a dangerous world, the Dark Avengers may have found the secret to returning home! But can they fight their way out of King Thing's torture pit? All this, and the return of U.S.Agent!

79,00 zł
67,15 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 11,85 zł

82
Ant-man/giant-man: Growing Pains - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ant-man/giant-man: Growing Pains
Dostępny
5 szt.

When the job's too big for Ant-Man to handle, it's time for Hank Pym to become...Giant-Man! But being a larger-than-life-size super hero comes with equally large problems - like when Hank rejoins the Avengers to free the Wasp from the Collector's clutches, but gets stuck as a 10-foot tall Goliath! Or when his latest alter ego, Yellowjacket, must go large to stop arch-foe the Whirlwind! Then, Hank and his fellow Goliath, the size-changing Bill Foster, have big plans - that's Project B.I.G. plans - to solve world hunger using Pym Particles! And finally, to save his Avengers Academy students from an overgrown Absorbing Man, Giant-Man must come out of super-hero retirement! You'll love Hank High-Pockets Pym - he's a hero to look up to!

99,00 zł
89,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,90 zł

83
Teen Titans Vol. 1: Damian Knows Best - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teen Titans Vol. 1: Damian Knows Best
Dostępny
5 szt.

As a part of DC Universe Rebirth, son of Batman Damian Wayne joins the Teen Titans! The Teen Titans are further apart than ever before...until Damian Wayne recruits Starfire, Raven, Beast Boy and the new KidFlash to join him in a fight against his own grandfather, Ra's al Ghul! But true leadership is more than just calling the shots--is Robin really up to the task?Or will the Teen Titans dismiss this diminutive dictator? The team will have to figure this out fast, as a great evil from Damian's past is lurking around the corner, ready to strike at the team's newest leader and destroy the new Teen Titans before they even begin! The newest era of one of DC's greatest super-teams begins here in TEEN TITANS VOL. 1! Written by Benjamin Percy (GREENARROW) with spectacular art by newcomer Jonboy Meyers.

89,00 zł
84
Hawkeye Volume 5: All-new Hawkeye - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hawkeye Volume 5: All-new Hawkeye
Dostępny
5 szt.

Hawkeye returns in an all-new book featuring superstar writer Jeff Lemire in his Marvel debut and Eisner Award-winning artist Ramon Perez, as they bring you a fresh new look into the life of everyone's favorite Avenger. With Kate Bishop, his trusted ward and protégé (not titles she would use) back at his side, Team Hawkeye is thrown into an all new adventure spanning two generations of avenging archers. Past and present lives collide as Kate and Clint face a threat that will challenge everything they know about what it means to be Hawkeye.

89,00 zł
75,65 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 13,35 zł

85
Hawkeye Volume 4: Rio Bravo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hawkeye Volume 4: Rio Bravo
Dostępny
5 szt.

Reeling from recent events, even Hawkeye wants to know what his new status quo is. Who's with him? Who's against him? Who's trying to kill him and why? So many dang questions! And just when Clint's rock bottom couldn't arrive fast enough...his brother shows up. After a lifetime of decisions both good and bad, Clint and Barney Barton have to realize that they are brothers and ultimately, they're the only ones who can save one another. I mean, if they don't kill each other first. Now, the brothers Barton double down against the bad guys as the Clown lays siege to their building. Can Hawkguy keep everyone safe against a killer nobody's even seen yet?

89,00 zł
75,65 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 13,35 zł

86
Batman & Robin Vol. 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Batman & Robin Vol. 3
Dostępny
2 szt.

A direct tie-in to Scott Snyder and Greg Capullo's "Death in the Family"Batman story comes the disturbingly creepy and psychological thriller of Batmanand Robin by the all-star team of Peter Tomasi and Patrick Gleason. The Jokerreturns to test Batman and the extended Bat-family but when he squares offagainst Batman's son Damian, aka Robin! With Batman's life hanging in thebalance, The Clown Prince of Crime pushes Robin to his limits - andbeyond! And with the 300th anniversary of the founding of Gotham approaches,tragedy strikes the Bat-family.

129,00 zł
87
A-force Vol. 1: Hypertime - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A-force Vol. 1: Hypertime
Dostępny
5 szt.

What do you do when a sentient cosmic event rampages through Japan? ASSEMBLE A-FORCE! Marvel's newest hero, SINGULARITY, has escaped Battleworld and found her way to the Marvel Universe! But she didn't make the journey alone. To combat the villainous ANTIMATTER, Singularity will call upon Earth's mightiest team of Avengers. And one thing's for sure: They are A FORCE to be reckoned with!

99,00 zł
84,15 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 14,85 zł

88
Supergirl Vol. 1 The Killers of Krypton - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Supergirl Vol. 1 The Killers of Krypton
Dostępny
5 szt.

Superman and Supergirl, the last two Kryptonians on Earth, have had their beliefs shattered. With new revelations about their home planet--and the man who destroyed it--Supergirl builds a star cruiser using whatever tech she can scrounge, and after intel from Green Lantern, she blasts off into the cosmos with Rogol Zaar's deadly axe to solve the mystery--along with a traveling companion you won't believe! With Supergirl's status quo completely turned upside down, Supergirl Vol. 1 is an all-new jumping-on point for any reader interested in the titular character behind one of The CW's highest-rated shows! Master comics author and screenwriter Marc Andreyko and legendary illustrator Kevin Maguire comes on board to pen a story featuring one of the strongest of DC's characters, Supergirl!

99,00 zł
89
Raven: Daughter of Darkness Vol. 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Raven: Daughter of Darkness Vol. 2
Dostępny
5 szt.

The mystical manhunters known only as the Shadow Riders want the young arcanes surrounding Raven for their next prey. And they are all too successful: one of them dies! Introducing...the beginning of a brand-new Night Force. Marv Wolfman, the comic book writer who along with George P?rez introduced us to the half-demon hero in the pages of New Teen Titans, is once again returning to her world with Raven: Daughter Of Darkness.

99,00 zł
90
Robin Son Of Batman Vol. 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Robin Son Of Batman Vol. 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.02

Back from the dead, Damian Wayne is reassessing his life, and that includes being raised and trained by Talia and Ra?s al Ghul. To complete that training he spent a year completing seemingly impossible tasks in the service of the Demon?s Head?the Year of Blood. Time has come for Damian to atone for his sins and make right from wrong?the Year of Atonement.

79,00 zł
Powiadomienie
91
Starfire Vol. 2: A Matter of Time - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Starfire Vol. 2: A Matter of Time
Dostępny
5 szt.

From the minds behind HARLEY QUINN comes STARFIRE in her first ever solo series! It's the final showdown between Starfire and the wicked Soren Hook! As the battle reaches its end, a familiar face arrives in Key West! It's her ex-boyfriend, Dick Grayson! Is the former Nightwing-turned-super-spy here to stay? Starfire has tackled some big threats during her stay in Key West--from hurricanes to intergalactic bounty hunters, from insane murderers to gargantuan monsters from the deep and everything in between. But our hero's biggest challenge may be choosing between an ex and a new love interest.

99,00 zł
92
Injustice Ground Zero Vol. 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Injustice Ground Zero Vol. 1
Dostępny
5 szt.

Don't miss the start of this new series bridging the gap between the recently concluded INJUSTICE digital first series and the upcoming Injustice 2 game! The story of the first INJUSTICE: GODS AMONG US video game is told in comic book format for the first time, but from the skewed perspective of Harley Quinn. As heroes from the parallel Earth arrive to tip the balance against Superman's regime, Harley's determined to cause her own brand of mayhem with her newly formed Joker Clan!

129,00 zł
93
Cable and X-force Vol. 4: Vendetta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cable and X-force Vol. 4: Vendetta
Dostępny
5 szt.

Father and daughter are reunited as Cable's and Hope's separate missions converge! Cable has finally solved one of his most vexing problems - but a dozen more are still on the horizon! There's no rest for the weary as Hope, Cable, and the rest of X-Force converge to tackle an ominous new threat!

199,00 zł
169,15 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 29,85 zł

94
Hide - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hide
Dostępny
3 szt.

A high-stakes hide-and-seek competition turns deadly in this dark supernatural thriller from New York Times bestselling author Kiersten White, perfect for fans of Stephen King and SQUID GAME. The challenge: spend a week hiding in an abandoned amusement park and don't get caught. The prize: enough money to change everything. Even though everyone is desperate to win - to seize their dream futures or escape their haunting pasts - Mack feels sure that she can beat her competitors. All she has to do is hide, and she's an expert at that. It's the reason she's alive, and her family isn't. But as the people around her begin disappearing one by one, Mack realizes this competition is more sinister than even she imagined, and that together might be the only way to survive. Fourteen competitors. Seven days. Everywhere to hide, but nowhere to run. Come out, come out, wherever you are.

54,00 zł
50,22 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,78 zł

95
Disney Peter Pan Straight on Till Morning - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Peter Pan Straight on Till Morning
Dostępny
5 szt.

Liz Braswell spent her childhood reading fairy tales, dreaming, and going on adven­tures in the woods with her cat. After majoring in Egyptology at Brown University (and yes, she can write your name in hieroglyphs) she promptly spent the next ten years producing video games. Finally Liz caved in to fate and wrote Snow and Rx under the name Tracy Lynn, followed by the Nine Lives of Chloe King series under her real name, because by then the assassins hunting her were all dead. She is also the author of Stuffed and several other Twisted Tale books, including A Whole New World, Once Upon a Dream, As Old as Time, and Part of Your World. She lives in Brooklyn with a husband, two children, a cat, a part­-time dog, three fish, and five coffee trees-one of which has already produced a rather tolerable espresso.

49,00 zł
44,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,90 zł

96
Disney The Little Mermaid Part of Your World - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney The Little Mermaid Part of Your World
Dostępny
3 szt.

Discover a world where Ariel never defeated Ursula in this twist on a classic tale, perfect for fans of The Little Mermaid

49,00 zł
44,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,90 zł

97
Disney Snow White Fairest of All - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Snow White Fairest of All
Dostępny
5 szt.

The evil Queen is one of the most iconic Disney Villains - but she wasn't always evil. Discover the origins of her obsession and enjoy exclusive content in this special edition of the popular Villains Tale

49,00 zł
44,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,90 zł

98
Disney Princess Sleeping Beauty Once Upon a Dream A Twisted Tale - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Princess Sleeping Beauty Once Upon a Dream A Twisted Tale
Dostępny
5 szt.

What if the sleeping beauty never woke up? Enjoy this twist on the famous Sleeping Beauty tale

79,00 zł
71,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,90 zł

99
Disney Sleeping Beauty Mistress of All Evil - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Sleeping Beauty Mistress of All Evil
Dostępny
5 szt.

What of the Dark Fairy, Maleficent? Why does she curse the princess to fall into an eternal sleep? Many tales have tried to explain her motives. Here is one account, pulled from those passed down through the ages. It is a story of love and betrayal, magic and fantasy. It is a tale of the mistress of all evil.

49,00 zł
44,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,90 zł

100
Disney Princess Beauty and the Beast As Old As Time A Twisted Tale - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Princess Beauty and the Beast As Old As Time A Twisted Tale
Dostępny
5 szt.

What if Belle's mother cursed the Beast? Enjoy this twist on the famous Beauty and the Beast tale

79,00 zł
71,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,90 zł

Wróć do góry