hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2023.05.05

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 5 maja 2023 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Szalik. O Wisławie Szymborskiej dla dzieci (Michał Rusinek), na drugim Nasze winy (Louise Kennedy). Kolejny produkt to Żuchwa Kaina (Edward Powys Mathers aka Torquemada) oraz Ta dziewczyna (Ruth Ware).
1
Szalik. O Wisławie Szymborskiej dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Szalik. O Wisławie Szymborskiej dla dzieci
Dostępny
378 szt.

Poznaj inspirującą historię Wisławy Szymborskiej, jednej z najpopularniejszych polskich poetek na świecie! O dwóch magicznych słowach „nie wiem”, przepowiadaniu przyszłości w kronice klasowej, całowaniu żab i marzeniach małej dziewczynki. W tej wyjątkowej książce Michał Rusinek z humorem opowiada o małej Ichnie i dorosłej Wisławie, poetce, która otrzymała najważniejszą Literacką Nagrodę Nobla, choć o niej nie marzyła. Bywa też poważnie. Oczywiście, nie za bardzo. W końcu każdy dorosły powinien zachować w sobie coś z dziecka!

64,90 zł
39,59 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 25,31 zł

127 osób kupiło
2
Nasze winy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Nasze winy
Dostępny
539 szt.

Olśniewająca powieść o miłości w czasach niepokoju. Bolesna, szczera i nieodkładalna Irlandia Północna, 1975 rok W kraju codziennie wybuchają bomby, trwają krwawe rozrachunki IRA. Młoda nauczycielka Cushla stara się wieść wraz z matką spokojne życie w miasteczku w pobliżu Belfastu. Uczy w szkole parafialnej, a wieczorami pracuje w rodzinnym pubie. Tam poznaje Michaela, adwokata, który zdobył rozgłos, broniąc członków IRA. On jest protestantem i kocha Irlandię, ale nie uważa, że warto dla niej zabijać. Ona jest katoliczką i wie, że zawsze będzie oceniania przez pryzmat wyznania i pochodzenia. Wbrew rozsądkowi – Michael jest znacznie starszy oraz żonaty – Cushla daje się wciągnąć w jego wyrafinowany świat, zawiązuje się między nimi romans. Brutalne pobicie ojca jednego z uczniów uruchamia jednak lawinę wydarzeń zagrażających wszystkim, których Cushla najbardziej chce chronić. „Poruszająca opowieść o Romeo i Julii na tle jednego z najbardziej krwawych i zaciętych społecznych konfliktów Europy. Tutaj bycie sobą to luksus. Trauma staje się codziennością, a wyjście poza utarte podziały równa się zdradzie. Kennedy z przejmującą czułością pokazuje, jak walec wielkiej historii okrutnie rozjeżdża nasze najbardziej osobiste wolności”. – Karolina Sulej, pisarka i reporterka „Zakazany romans, zamachy, polityka. Louise Kennedy odtwarza gest po geście niespokojne czasy swojej młodości, które zaskakująco współbrzmią z teraźniejszością”. – Inga Iwasiów „Drugą połowę XX wieku w Irlandii Północnej nie bez przyczyny nazywa się „Kłopotami”. Protestanci bali się katolików, katolicy nie ufali protestantom. Nic nie było czarno-białe. A jednak w tym brutalnym świecie rodziła się fascynacja innymi. Odważna, uparta, ale i pełna humoru - jak uczucie łączące bohaterów Naszych win. Louise Kennedy jest mistrzynią północnoirlandzkiego surowego dowcipu, którym potrafi nasycić nawet chwile grozy. Znakomita powieść!” – Aleksandra Łojek „Wróg mieszkający za rogiem, zakazana miłość i dorastanie w lęku. Kennedy wspaniale i przejmująco pokazuje codzienność rozdartej wojną domową Irlandii Północnej oraz udowadnia, że człowiek zawsze znajdzie sposób, aby żyć w zgodzie z własnymi przekonaniami”. – Michał Nogaś „Brak mi słów, by wyrazić, jak bardzo dotknęła mnie ta książka, jak bardzo mnie poruszyła. Idealnie przywołuje czas i miejsce, jest niewzruszenie odważna w wyrażaniu tęsknoty. Nasze winy to nadzwyczajna książka. Złamie Ci serce”. – Lucy Caldwell „Proza Kennedy jest piękna. Przeczytam wszystko, co opublikuje”. – Sarah Moss „Olśniewająca! Debiutancka powieść Kennedy jest jednocześnie piękna i emocjonalnie miażdżąca”. – „Washington Post” „Nasze winy to powieść skrząca się energią i inteligencją. Kennedy jest pisarką o wyjątkowej empatii, z niezwykłym stylem i umiejętnościami”. – „Irish Times” „Powieść, którą wyróżnia coś niezwykle rzadkiego w literaturze: poczucie niewzruszonej racji… Pobrzmiewają w niej pasja i opanowanie właściwe mistrzyni”. – „Guardian”

59,90 zł
35,94 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 23,96 zł

97 osób kupiło
3
Żuchwa Kaina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Żuchwa Kaina
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

Książka, która ponownie odkryta po latach, stała się sensacją i zachwyciła czytelników na całym świecie! Oto łamigłówka prawie niemożliwa do rozwiązania! W 1934 roku miłośnik zagadek Edward Powys Mathers (znany jako Torquemada) wydał zbiór The Torquemada Puzzle Book. Trafiła do niego Żuchwa Kaina, powieść-łamigłówka złożona ze stu stron wydrukowanych w całkowicie przypadkowym porządku. Tylko dzięki logice i uważnemu, inteligentnemu czytaniu będziesz w stanie posortować strony w poprawnej kolejności, ujawniając tożsamość zabójców. Sześć morderstw. Sto stron. Miliony możliwych kombinacji... ale tylko jedna jest prawidłowa. Czy potrafisz rozwiązać morderczą zagadkę Torquemady? Do tej pory udało się to nielicznym. Czy dołączysz do tego elitarnego grona? Uwaga: ta zagadka jest niezwykle trudna i nie jest przeznaczona dla osób o słabych nerwach.

46,90 zł
28,14 zł
Powiadomienie

Rabat 40,0%
oszczędzasz 18,76 zł

91 osób kupiło
4
Ta dziewczyna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Ta dziewczyna
Dostępny
910 szt.

Bestsellerowa powieść autorki, która sprzedała ponad 6,5 miliona egzemplarzy książek na całym świecie April Clarke-Cliveden to ta dziewczyna. Żywiołowa, błyskotliwa, czasami złośliwa, ale przede wszystkim podziwiana przez każdego, szybko wciągnęła Hannah do swego studenckiego kręgu na Oksfordzie. Od początku pierwszego semestru wraz z grupą przyjaciół – Willem, Hugh, Ryanem i Emily – tworzyli zgraną paczkę. Pod koniec drugiego April już nie żyła. Dekadę później Hannah i Will spodziewają się dziecka, a były portier z Oksfordu skazany za zabicie April, John Neville, zmarł w więzieniu. Życie Hannah biegnie spokojnym rytmem do czasu, aż do drzwi jej domu puka dziennikarz i przedstawia nowe dowody na to, że Neville mógł być niewinny. Hannah zagłębia się w tajemnicę śmierci April. Gdy odnawia kontakt ze starymi przyjaciółmi uświadamia sobie, że mają coś do ukrycia… Między innymi morderstwo. „Oksfordzka sceneria, motyw dark academia i nowoczesna, wciągająca fabuła. Nie bez powodu Ta dziewczyna podbiła tysiące czytelniczych serc. Moje również!” – Marcel Moss „Ware przeszła samą siebie w tym trzymającym w napięciu, wciągającym kryminale na miarę Tajemnej historii. Świetny! Niech żyje królowa!” – Sarah Pinborugh „Idealnie mroczna i totalnie pochłaniająca – obecnie moja ulubiona książka Ruth Ware!” – Lucy Foley „Mocna, pełna narastającego napięcia książka idealna, wielowarstwowa i przesiąknięta wyjątkową atmosferą i niebezpieczeństwem. Uwielbiam”. – Lisa Jewell

54,90 zł
32,94 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 21,96 zł

83 osoby kupiły
5
Słuchacz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Słuchacz
Dostępny
374 szt.

Luizjana, rok 1934. Bieda i głód, skutki Wielkiego Kryzysu, zaglądają w oczy wielu Amerykanom. Są też jednak tacy - ludzie chciwi i pozbawieni skrupułów – którzy doskonale odnajdują się w tych trudnych czasach i szukają łatwego zarobku. John „Bielutki”, Partlow i Ginger LaFrance myślą o czymś większym niż zwykłe oszustwo – w ich głowach rodzi się plan porwania dla okupu. Niespodziewanie w drogę wchodzi im pracujący na dworcu kolejowym w Nowym Orleanie czarnoskóry Curtis Mayhew. Mężczyzna ma niezwykły dar: słyszy rzeczy, których inni nie słyszą, słowa, które nawet nie zostały wypowiedziane. I traf chce, że pewnego dnia dociera do niego wołanie o pomoc... Słuchacz Roberta McCammona (Zew nocnego ptaka, Magiczne lata) to doprawiony szczyptą grozy thriller, którego mocną stroną – oprócz intrygi – są barwne opisy życia codziennego w erze Wielkiego Kryzysu, trudnych relacji społecznych łączących (i dzielących) bogatych i biednych oraz białych i czarnych mieszkańców południa USA.

64,90 zł
38,94 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 25,96 zł

56 osób kupiło
6
Nic piękniejszego od miłości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Nic piękniejszego od miłości
Dostępny
460 szt.

Agata Przybyłek w pełnej refleksji historii o wyboistych drogach, którymi podążamy. I o tym, jak bardzo drugi człowiek jest nam potrzebny do szczęścia. Orest wiedzie proste życie. Mieszka w przyczepie kempingowej i bierze zlecenia jako kierowca w miejscowej żwirowni. Ale to człowiek, który próbuje zostawić za sobą pewną mroczną historię z przeszłości. Nastoletnia Lena marzy o tym, by wyrwać się z rodziny, w której doświadcza wiele złego. Wyczekuje chwili, gdy zabierze młodszego brata i będzie mogła stworzyć mu normalny dom. Emilia z pozoru ma wszystko: męża z dobrze prosperującą firmą, syna, stałą pracę i piękny dom. Jest jednak bardzo samotna. Losy tej trójki łączą się niespodziewanie, a bohaterowie szybko stają się dla siebie ważni. Wypełniają nawzajem pustkę, którą każdy z nich nosi w sercu. Oferują sobie troskę, wsparcie, przyjaźń, a także …miłość. Czy uda im się przegonić demony przeszłości, by znaleźć upragnione szczęście?

49,90 zł
29,94 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 19,96 zł

54 osoby kupiły
7
Jedziemy z matką na północ. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jedziemy z matką na północ. Tom 2
Dostępny
551 szt.

Zniewalająca opowieść o szwedzkiej prowincji i jej mrocznych sekretach, która trzyma w napięciu do ostatniej strony Nie zamierzałam po niej płakać. Ale nie chciałam też żeby umarła. Matka zmarła. Jana wraz z bratem brorem wyruszają do jej rodzinnej wsi na północy Szwecji, gdzie chciała być pochowana. Na miejscu odkrywają, że wszystko wygląda zupełnie inaczej, niż się spodziewali. Odziedziczony dom jest zajęty przez lokatorów, którzy nie chcą się wyprowadzić, a mieszkańcy wsi żyją według surowych zasad religijnych. Każdy, kto się nie podporządkuje, zostaje wykluczony. Jana od początku jest nieufna, ale bror daje się wciągnąć w świat męskiej dominacji i władzy. Odtąd rozpoczyna się dla kobiety walka o przetrwanie, w której najmniejszy błąd może prowadzić do tragedii, a stawką jest odzyskanie już nie tylko domu, ale także brata. W drugim tomie swojej trylogii Karin Smirnoff portretuje świat bez nakładania filtrów, pozwalając nam przejrzeć się w historiach bohaterów jak w lustrze.

54,90 zł
32,94 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 21,96 zł

45 osób kupiło
8
Ulecz mnie. Tom 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ulecz mnie. Tom 4
Dostępny
1107 szt.

Kontynuacja historii Juliette w elektryzującej czwartej części bestsellerowej serii „Dotknij Mnie”! Juliette była pewna, że wygrała. Przejęła Sektor 45, została mianowana nową dowódczynią i ma u swego boku Warnera. Ale nadal jest dziewczyną, która potrafi zabić jednym dotknięciem, a teraz ma cały świat w dłoni. Kiedy wydarzy się tragedia? Kim się stanie Juliette? Czy uda jej się zapanować nad mocą, którą dzierży i wykorzystać ją w dobrym celu?

59,90 zł
36,54 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 23,36 zł

39 osób kupiło
9
Woda. Historia pewnego porwania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Woda. Historia pewnego porwania
Dostępny
578 szt.

Doszło do porwania – w styczniu 2020 roku w meksykańskim stanie Michoacán zaginął Homero González, strażnik sanktuarium motyli. Szymon Opryszek rusza tropem ostatnich śladów zostawionych przez ofiarę. Jego dochodzenie odkrywa pajęczynę lokalnych i globalnych powiązań: kartele narkotykowe, skorumpowani politycy, międzynarodowe koncerny, a także… my, zajadający się awokado zadowoleni konsumenci. I choć szuka zaginionego społecznika, wszędzie, gdzie przyłoży ucho, słyszy tylko szum wody. Co łączy motyle monarchiczne z plantacjami awokado? Jaki jest związek między krzykiem jodeł a technologicznymi gigantami, takimi jak Google czy Meta? I dlaczego wydarzenia w Iraku wpływają na to, co dzieje się na granicy polsko-białoruskiej? Nowa książka laureata konkursu reporterskiego Wydawnictwa Poznańskiego oraz nagrody „Pióro Nadziei” Amnesty International to reportaż na jeden z najbardziej palących tematów współczesności – światowego kryzysu wodnego. To książka niezbędna nam wszystkim jak… woda.

56,90 zł
34,71 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 22,19 zł

33 osoby kupiły
10
Zielarnia pod starym dębem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przedsprzedaż
Zielarnia pod starym dębem
Przedsprzedaż
Data premiery: 2023.06.01

Nad urokliwą Małą Przytulną, gdzie do tej pory każdy chciałby zamieszkać, porywisty wiatr przywiał czarne chmury. Żona piekarza zupełnie niespodziewanie odeszła z tego świata, Jan, uliczny grajek, zachrypł na kilka dni i nawet Roman, największy koci podrywacz w okolicy, najprawdopodobniej zaniemógł, gdyż od pewnego czasu nie pojawił się w pobliżu żaden nowy rudy kociak. Halina, z pozoru sympatyczna, choć niezwykle zasadnicza staruszka, wiąże te przykre zdarzenia z faktem, że w domu pod starym dębem, w którym od lat prowadzono zielarnię, zagościła nowa lokatorka. Renata stopniowo odkrywa uroki życia na wsi i sekrety przeszłości kompletnie nieznanej sobie kobiety – własnej babci. Pełen wspomnień i mnóstwa życiowych mądrości list pomoże jej zrozumieć to, z czym sobie do tej pory nie potrafiła poradzić. Że korzenie są ważne – zarówno te w przyrodzie, jak i te, z których wywodzi się człowiek – i że bliscy czasem idą inną ścieżką niż ta, którą dla nich wybierzemy. Czy Renacie uda się przekonać do siebie sceptyczną Halinę? Co oznaczają wieczorne krzyki dochodzące znad strumyka? Jaki związek z tą całą historią mają Tomek, syn właścicielki baru, i niezwykle żarłoczna koza? Ciepła opowieść o tym, że czasem warto się wsłuchać w siebie i uwierzyć w mądrość natury. Zwolnić i zagłębić się w przeszłości, by zacząć zauważać to, co najważniejsze – że życie jest czasem gorzkie jak piołun lub pikantne jak estragon, ale bywa też słodkie jak lukrecja.

44,90 zł
40,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,49 zł

32 osoby kupiły
11
Błękitny koliber - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Błękitny koliber
Dostępny
143 szt.

Kiedy Bogna Zasławska wyjeżdża z grupą przyjaciół do Delftu, nie ma pojęcia, że ta wyprawa już na zawsze odmieni jej życie. W ostatnim dniu pobytu trafia do małego sklepu z błękitną porcelaną, zagubionego w plątaninie brukowanych uliczek. Poznaje tam sędziwego Jacoba Muldera, który składa dziewczynie zaskakującą propozycję – Bogna ma pomóc w inwentaryzacji porcelanowych bibelotów, które skrzętnie chronią skrywany przez lata rodzinny sekret. Cornelia Smid mieszka w małej wiosce niedaleko Delftu. Kiedy zakochuje się w synu bogatego rzeźnika, rodzice wysyłają ją na służbę do Alkmaar. W 1882 roku w dramatycznych okolicznościach powraca do domu, ale zmuszona jest sobie radzić sama. Zrozpaczona dziewczyna dowiaduje się, że Mulderowie, właściciele fabryki porcelany, pilnie poszukują posługaczki do swojej rezydencji. Cornelia postanawia spróbować szczęścia. Nie domyśla się jednak, ile tajemnic kryje się za fasadą pozornie szczęśliwej i bogatej rodziny, nad którą ciąży przekleństwo błękitnego kolibra. Malownicze holenderskie miasteczko, wielka miłość, dramat i… piękna porcelana. Zakochacie się w opowieści o losach bohaterów, którzy potrafią walczyć o swoje pasje, choć ich szczęście bywa delikatne jak filiżanka, którą może stłuc lekki podmuch wiatru.

44,90 zł
36,37 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 8,53 zł

20 osób kupiło
12
Jak wspierać dzieci wysoko wrażliwe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak wspierać dzieci wysoko wrażliwe
Dostępny
2 szt.

Doktor Agata Majewska jest terapeutką, która poznała zjawisko wysokiej wrażliwości poprzez sesje terapeutyczne z dziećmi i młodzieżą. Wyjaśnia czym jest wysoka wrażliwość i jak tę cechę temperamentu zidentyfikować oraz lepiej zrozumieć dzieci i ich emocje. Dzięki tej książce dowiesz się, jak sobie radzić w sytuacjach kryzysowych, przestaniesz traktować wysoką wrażliwość jako wadę i dostrzeżesz, jak wiele można osiągnąć, żyjąc w zgodzie ze swoją wysoko wrażliwą naturą.

18,99 zł
11,99 zł

Rabat 36,9%
oszczędzasz 7,00 zł

21 osób kupiło
13
Skomplikowana miłość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skomplikowana miłość
Dostępny
663 szt.

Historia T.L. Swan, jakiej jeszcze nie było! Nathan Mercer i Eliza Bennet poznali się pierwszego dnia w nowej pracy. Oboje byli nowi nie tylko w biurze, ale i w mieście. To wszystko spowodowało, że szybko zrodziła się między nimi przyjaźń. Nathan jest dla Elizy bratnią duszą. Spędzają ze sobą każdą wolną chwilę, święta, a mężczyzna sypia w jej domu częściej niż we własnym. Jednak Nathan nigdy nie będzie dla Elizy kimś więcej niż najlepszym przyjacielem, ponieważ jest homoseksualistą. A przynajmniej tak myśli. I on, i Eliza. Kobieta dawno pogodziła się, że bycie z miłością jej życia nie jest jej przeznaczone. Lecz ostatnio coś się zmieniło. Nathan patrzy na nią inaczej niż wcześniej i stał się zazdrosny… A może to wszystko tylko się Elizie wydaje?

54,90 zł
35,14 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 19,76 zł

16 osób kupiło
14
Wespertyna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wespertyna
Dostępny
515 szt.

Młoda Artemizja szkoli się, by zostać Szarą Siostrą, mniszką, której zadaniem jest przygotowanie ciał zmarłych, tak aby ich dusze mogły bezpiecznie odejść w zaświaty. Tylko dzięki tym rytuałom bowiem nie zamieniają się w złośliwe duchy polujące na żywych. Kiedy pewnego dnia klasztor zostaje zaatakowany przez opętanych żołnierzy, Artemizja uwalnia potężnego demona najwyższego, Piątego Rzędu, uwięzionego w świętej relikwii, by wspomógł obrońców klasztoru. W opanowaniu tak złowrogiego demona, żądnego zemsty po wiekach w zamknięciu, pomóc może jedynie najwyższa kapłanka. Wielebna niestety ginie podczas walk… Zdesperowana Artemizja zwraca się więc o pomoc w pokonaniu odradzającej się Starej Magii do jedynej istoty, która dysponuje wiedzą, jak to zrobić: do samego upiora. Jednak stawienie czoła nowemu wrogowi może wymagać od niej zdrady wszystkiego, w co nauczono ją wierzyć – o ile towarzyszący jej demon nie zdradzi jej pierwszy…

54,90 zł
33,49 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 21,41 zł

16 osób kupiło
15
Nowa koleżanka Peppy. Świnka Peppa. Książeczki z półeczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowa koleżanka Peppy. Świnka Peppa. Książeczki z półeczki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.23

Opowiadania dla najmłodszych miłośników. W każdej książeczce czytelnicy poznają nową, wspaniałą historię. 24 strony czytania, wielkie kolorowe ilustracje. Sprawdź, jakie przygody przytrafiły się ulubionym bohaterom!

9,49 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,3%
oszczędzasz 2,50 zł

16 osób kupiło
16
Moja gwiazda. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja gwiazda. Tom 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.27

Goro jest młodym lekarzem z małego miasteczka. Pewnego dnia do szpitala, w którym pracuje, zgłasza się nastoletnia dziewczyna w ciąży. Mężczyzna szybko rozpoznaje Ai Hoshino, wschodzącą gwiazdę sceny muzycznej, a zarazem swoją ulubioną idolkę. Zdając sobie sprawę, że w show-biznesie nie ma miejsca na sentymenty, obiecuje zachować jej sekret w tajemnicy. Niestety wkrótce dochodzi do straszliwego zdarzenia, które zapoczątkuje łańcuch zaskakujących zdarzeń... Oto historia nastoletnich idoli próbujących przetrwać w świecie zbudowanym na oszustwach, kłamstwach i elastycznie kształtowanych półprawdach. Jak daleko posuną się, aby osiągnąć sukces?

25,99 zł
23,39 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,60 zł

15 osób kupiło
17
Kodeks pracy 2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kodeks pracy 2023
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.19

Kodeks pracy 2023 to publikacja, która przedstawia najnowsze zmiany w zakresie prawa pracy i wynagrodzeń. Zawiera aktualną treść przepisów Kodeksu pracy oraz komentarz ekspertów, którzy przystępnie wyjaśniają konsekwencje zmian w regulacjach prawnych. Z opracowania „Kodeks pracy 2023” dowiesz się m.in.: • jakie korzyści dla pracowników wprowadziło wdrożenie dyrektywy work-life balance, • czy nowe zasady kontroli trzeźwości dotyczą wszystkich pracowników, • jakich działań wymaga wdrożenie pracy zdalnej po zmianie przepisów, • na jakich zasadach można korzystać z nowego urlopu opiekuńczego, • jakie dodatkowe wymagania musi spełniać wypowiedzenie umowy na czas określony, • jak ustalić okres, na jaki można zawrzeć umowę na okres próbny, • kiedy dodatkowe zatrudnienie u innego pracodawcy jest legalne, • jakie nowe uprawnienia przyznano pracującym rodzicom, • jakie są skutki podwyższenia wynagrodzenia minimalnego, • czy można odmówić podwyżki płac z powodu inflacji, • na czym polega ochrona sygnalistów, • w jakich sytuacjach warto wydłużyć okres rozliczeniowy lub wprowadzić równoważny czas pracy. Autorami książki Kodeks pracy 2023 są praktycy – prawnicy specjalizujący się w sprawach z zakresu prawa pracy. Z zawartych w niej wskazówek skorzysta każdy pracodawca, ponieważ opracowanie jest napisane przystępnym i zrozumiałym językiem. Publikacja pomoże w pracy zwłaszcza specjalistom z działów personalnych i kadrowych.

19,99 zł
Powiadomienie
13 osób kupiło
18
Pieski ratują zawody. Psi Patrol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pieski ratują zawody. Psi Patrol
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.25

Opowiadania dla najmłodszych miłośników. W każdej książeczce czytelnicy poznają nową, wspaniałą historię. 24 strony czytania, wielkie kolorowe ilustracje. Sprawdź, jakie przygody przytrafiły się ulubionym bohaterom!

9,49 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,3%
oszczędzasz 2,50 zł

12 osób kupiło
19
Hanako, duch ze szkolnej toalety. Tom 13 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hanako, duch ze szkolnej toalety. Tom 13
Dostępny
100 szt.

Zgodnie ze starą tradycją Akademii pierwsze klasy liceum nocują w szkole, wyplatając koszyki. Wtedy też Nene i Akane stają oko w oko z nowym niebezpieczeństwem. Nieoczekiwane zniknięcie Aoi prowadzi Hanako i spółkę na granicę Numeru Szóstego. Jednak co tam zastaną? Oto tom trzynasty, w którym przeplata się logika dwóch światów!

25,99 zł
23,39 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,60 zł

11 osób kupiło
20
MAPY. Edycja fioletowa. Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MAPY. Edycja fioletowa. Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturac...
Dostępny
533 szt.

Nowe rozszerzone wydanie bestsellerowego atlasu, który podbił świat. Zawiera mapy 66 krajów – o 24 więcej niż edycja niebieska i o 8 więcej niż edycja pomarańczowa. Ta książka zabierze was w niezwykłą podróż dookoła świata. Zobaczycie skalne świątynie w Etiopii, fiordy w Norwegii i goryle w kongijskiej dżungli. Na Kubie zatańczycie rumbę, w Iranie odwiedzicie perskie ogrody, a w Chinach skosztujecie stuletnich jaj. W Australii zadziwi was dziobak, w Finlandii – noc polarna, a na Madagaskarze – ogromny baobab. Odkryjecie najciekawsze zakątki świata i zachwycicie się jego różnorodnością. 75 ogromnych map poprowadzi was przez 66 krajów i 6 kontynentów. Na każdej z nich znajdziecie niezliczone ilustracje, szczegóły i ciekawostki, które przeniosą was w wyjątkowe miejsca i sprawią, że zapragniecie dowiedzieć się jeszcze więcej. Udanej podróży! „Mapy” to międzynarodowy bestseller nagradzany w kraju i za granicą. Wydane w 35 krajach w łącznym nakładzie ponad 3 milionów egzemplarzy, zdobyły m.in. Prix Sorcières i Premio Andersen – najbardziej prestiżowe nagrody w dziedzinie literatury dziecięcej przyznawane we Francji i Włoszech. Edycja fioletowa została wzbogacona o mapy Demokratycznej Republiki Konga, Etiopii, Indonezji, Iranu, Kuby, Nigerii, Słowenii i Wenezueli. Zawiera także dodane do książki w poprzedniej edycji rozszerzonej (pomarańczowej) mapy Argentyny, Danii, Estonii, Gruzji, Irlandii, Korei Południowej, Litwy, Łotwy, Norwegii, Portugalii, Słowacji, Tajwanu, Turcji, Ukrainy, Węgier oraz Wietnamu.

119,90 zł
75,54 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 44,36 zł

9 osób kupiło
21
Jak myśleć o sobie lepiej, wydanie kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak myśleć o sobie lepiej, wydanie kieszonkowe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.26

Dowiedz się, jak myśleć. Dzięki temu nauczysz się, jak kochać, dzielić się, współistnieć, tolerować, dawać i tworzyć. Nie akceptuj życia, które nie daje ci szczęścia. Gdy pozbywamy się tego, co dla nas niedobre, tworzymy nową przestrzeń do odkrywania, co nam służy. Wielu ludzi jest zdania, że aby pokochać innych, najpierw trzeba pokochać samego siebie, ale prawda jest taka, że jeśli nauczysz się kochać innych, pokochasz też siebie. To wymaga niesamowitej odwagi: trzeba odłożyć dumę na bok i zobaczyć świat takim, jaki jest. Akceptowanie swoich uczuć – brzmi jak coś wielkiego, ale oznacza jedno: pozwolenie sobie na to, aby je odczuwać. To książka o uważności i czułości dla siebie, odkrywaniu swoich prawdziwych potrzeb, rozpoznawaniu emocji i radzeniu sobie z nimi.

18,99 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,3%
oszczędzasz 5,00 zł

9 osób kupiło
22
Liczby i figury... Psi Patrol. Na start - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Liczby i figury... Psi Patrol. Na start
Dostępny
5 szt.

Przyłącz się do zabawy i poznaj świat liczb oraz liter. Ćwiczenia z ulubionymi bohaterami to prawdziwa przyjemność, a nauka poprzez zabawę jest najbardziej efektywna i sprawia dużo radości. Do dzieła!

8,99 zł
5,99 zł

Rabat 33,4%
oszczędzasz 3,00 zł

9 osób kupiło
23
O mały wąs. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O mały wąs. Tom 1
Dostępny
27 szt.

Miyo Sasaki zakochuje się bez wzajemności w koledze z klasy, Kento Hinode. Nikt jednak nie wie, że dziewczyna skrywa pewną tajemnicę. Dzięki masce zdobytej podczas festynu Miyo potrafi zmienić się w kota! Wykorzystuje tę moc, aby lepiej poznać Hinode, który jak się okazuje, ma słabość do zwierząt.

29,99 zł
29,09 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 0,90 zł

9 osób kupiło
24
Odcienie. Tom 2. Odcienie czerni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odcienie. Tom 2. Odcienie czerni
Dostępny
568 szt.

Drugi tom serii mafijnej autorki Wbrew regułom! Robert Bystrzycki zgodził się na ślub z Anne-Lise z dwóch powodów. Po pierwsze, dzięki temu wraz z bratem zacieśniliby więzy z Aarrem Hansenem, królem skandynawskiej mafii. Po drugie, ta decyzja pozwoliłaby mu dorwać kolejną ofiarę. Robert wydaje się nie przejmować tym, że jego żona ginie na ich przyjęciu ślubnym. Jako jedyny zna bowiem prawdę. Nikt nie wie, że ukrywa wielką tajemnicę dotyczącą kobiety, którą nazywa Jaskółką. Tylko ona odważyła się igrać z niebezpiecznymi mężczyznami. Tylko jej udało się przechytrzyć prawie wszystkich. Wszystkich oprócz Roberta. Kobieta, ścigana przez Bystrzyckiego, podjęła w życiu kilka złych decyzji, które zamiast dać jej upragnioną wolność spowodowały, że ponownie wpadła w sidła. Jej wybawcą okaże się człowiek, o którym w półświatku przestępczym Norwegii mówiono jedynie szeptem. Bestia. Brzytwa. Rewolwerowiec. Jednak ona nie czuje strachu przed Robertem... choć być może powinna.

44,90 zł
28,74 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 16,16 zł

9 osób kupiło
25
Moja gwiazda. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja gwiazda. Tom 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.25

Goro i Sarina odradzają się jako dzieci swojej ukochanej idolki, ale nadal mają wspomnienia z poprzednich wcieleń. Pod postacią bliźniaków – Aquy i Ruby – wiodą beztroskie życie bobasów. Jednak idylla w jednej chwili dobiega końca, gdy Ai zostaje zamordowana przez stalkera. Mijają lata... Wraz z rozpoczęciem nauki w liceum bliźniaki wkraczają do świata show-biznesu. Każde z nich ma w tym swój cel: Ruby pragnie błyszczeć na scenie jak mama, a Aqua – dokonać zemsty.

25,99 zł
23,39 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,60 zł

8 osób kupiło
26
Naklejki na zeszyty Harry Potter - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki na zeszyty Harry Potter
Beniamin
Dostępny
47 szt.

Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Naklejki na zeszyty. Na arkuszu znajduje się 10 sztuk kolorowych etykiet z serii Harry Potter. Gwarantują idealny sposób na oznaczenie zeszytów oraz podręczników dla dzieci i nastolatków. 2 wzory.

5,99 zł
8 osób kupiło
27
Kubek z obciążoną słomką, od 6 m, 150 ml, zielony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Kubek z obciążoną słomką, od 6 m, 150 ml, zielony
Lovi
Dostępny
12 szt.

Uczę się pić ze słomki Pierwszy kubek ze słomką Lovi to kubek dla najmłodszych dzieci, które podejmują pierwsze próby picia ze słomki. Delikatna, giętka słomka o odpowiedniej średnicy i długości nie podrażnia podniebienia oraz jest łatwa do chwycenia przez dziecko. Odważnik o bezpiecznej wielkości obciąża słomkę oraz podąża za napojempozwalając na swobodne picie pod każdym kątem, a zdejmowana pokrywka ułatwia picie z każdej strony. Niewielki rozmiar kubka i uchwyty dopasowane do małych rączek powodują, że jest to idealny kubek dla najmłodszych dzieci. Pojemność: 150 ml

45,60 zł
27,36 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 18,24 zł

8 osób kupiło
28
Szybciej, wyżej, dalej! Psi Patrol. Wzory i Kolory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szybciej, wyżej, dalej! Psi Patrol. Wzory i Kolory
Dostępny
1 szt.

Psi Patrol. Wzory i kolory to książka z pięknymi kolorowankami i naklejkami. Dziecko przykleja naklejkę – wzór, a następnie nadaje obrazkom barw. Świetna zabawa z bohaterami Psiego Patrolu gwarantowana!

7,99 zł
4,99 zł

Rabat 37,5%
oszczędzasz 3,00 zł

8 osób kupiło
29
Przyjaciele w potrzebie. Wodne kolorowanie. Psi Patrol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przyjaciele w potrzebie. Wodne kolorowanie. Psi Patrol
Dostępny
636 szt.

Wspaniala kolorowanka z magicznymi obrazkami. Wystarczy pomalować pisakiem wodnym, a obrazki nabiorą barw. Do każdego obrazka dołączone są zadania. Po wyschnięciu gotowe do ponownego użycia. ZABAWA I NAUKA!!!

21,99 zł
14,99 zł

Rabat 31,8%
oszczędzasz 7,00 zł

9 osób kupiło
30
Misja rozpoczęta. Psi Patrol. Dodaj kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Misja rozpoczęta. Psi Patrol. Dodaj kolorów
Dostępny
1740 szt.

Dodaj kolorów – seria kolorowanek – w środku aż 24 strony ze zróżnicowanymi obrazkami do pomalowania. Publikacje wspierają rozwój motoryczny przedszkolaka. Wystarczą kredki, by wypełnić strony radosnymi kolorami! Atrakcyjne zadania zaproponowane w formie zabawy z ulubionymi bohaterami sprawiają, że zdobywanie nowych umiejętności staje się dla dziecka nie lada gratką!

9,33 zł
5,99 zł

Rabat 35,8%
oszczędzasz 3,34 zł

8 osób kupiło
31
Kalendarz nauczyciela 2023/24 A5 tygodniowy, kwiaty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz nauczyciela 2023/24 A5 tygodniowy, kwiaty
Dostępny
371 szt.

Podręczny terminarz w dobrej, sprawdzonej formie z praktycznym i przejrzystym układem kalendarium. Dużo miejsca na notatki. Przydatne adresy i linki, rozbudowana część informacyjna wzbogacona o tabele przydatne w pracy pedagoga . Drukowany na białym papierze; bloki terminarza szyte nićmi; kapitałka i tasiemka białe. Kalendarium od 19.06.2023 do 01.09.2024 r. Miesiące VII i VIII w formie skróconej: dwa tygodnie na jednej stronie. Miesiące od IX do VI w układzie tydzień na dwóch stronach. Kalendarze zawierają między innymi następujące informacje: • wschody i zachody Słońca • kalendarium od 19.06.2023 do 01.09.2024 • skrócone kalendarium 2023/2024 • plan roku szkolnego 2023/2024 • skrócone kalendarium kolumnowe od lipca 2023 do października 2024 • planer na rok szkolny 2023/2024 • ważne rocznice, urodziny, imieniny • organizację roku szkolnego 2023/2024 • terminy posiedzeń Rady Pedagogicznej • zebrania z rodzicami • plan lekcji nauczyciela • plan dyżurów nauczyciela • informacje o uczniach • tabele ocen • finanse klasowe • instrukcja pierwszej pomocy • mapa autostrad w Polsce • wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym • przeliczniki miar długości, prędkości i temperatury • dni wolne od pracy w wybranych krajach • tabela świąt ruchomych • daty imienin, znaki zodiaku • alfabetyczny skorowidz teleadresowy

22,00 zł
17,99 zł

Rabat 18,2%
oszczędzasz 4,01 zł

7 osób kupiło
32
Zawsze razem! Psi Patrol. Wzory i Kolory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zawsze razem! Psi Patrol. Wzory i Kolory
Dostępny
5 szt.

Psi Patrol. Wzory i kolory to książka z pięknymi kolorowankami i naklejkami. Dziecko przykleja naklejkę – wzór, a następnie nadaje obrazkom barw. Świetna zabawa z bohaterami Psiego Patrolu gwarantowana!

7,99 zł
4,99 zł

Rabat 37,5%
oszczędzasz 3,00 zł

7 osób kupiło
33
Ryder wzywa. Psi Patrol. Misja zabawa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ryder wzywa. Psi Patrol. Misja zabawa
Dostępny
579 szt.

Wyjątkowy zbiór zadań dedykowany dla przedszkolaków. Wewnątrz publikacji maluchy odkryją mnóstwo arkuszy z zadaniami, pozwalające rozwinąć zdolności kreatywnego myślenia oraz koordynacji ruchowej.

17,99 zł
13,99 zł

Rabat 22,2%
oszczędzasz 4,00 zł

6 osób kupiło
34
Olimpijscy herosi. Pakiet Olimpijscy herosi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Olimpijscy herosi. Pakiet Olimpijscy herosi
Dostępny
134 szt.

Pakiet zawiera wszystkie tomy bestsellerowej serii Ricka Riordana "Olimpijscy herosi" "Zagubiony heros" "Syn Neptuna" "Znak Ateny" "Dom Hadesa" "Krew Olimpu" Tytuł oryginalny: Heroes of Olympus Tłumacz: Andrzej Polkowski, Agnieszka Fulińska

229,90 zł
170,13 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 59,77 zł

5 osób kupiło
35
Elf skaczący - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elf skaczący
Trifox
Dostępny
41 szt.

Uwaga. Dostępne różne wersje zabawki – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

4,17 zł
3,99 zł

Rabat 4,3%
oszczędzasz 0,18 zł

5 osób kupiło
36
Mortificatio. Tom 2. Agony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mortificatio. Tom 2. Agony
Dostępny
579 szt.

Płatna zabójczyni oraz szef kartelu powracają! Alison i Sergio Carlos Navarro po połączeniu sił stali się szefami największej organizacji w przestępczym świecie. Obecnie prężnie rozwijają kartel narkotykowy, a wtyki w policji zapewniają im bezkarność. Z kolei w oczach mieszkańców Costa Calmy uchodzą za parę miliarderów, która dorobiła się majątku dzięki sieciom restauracji, hoteli i klubów. Rzeczywistość stworzona przez Alison i Sergio wydaje się idealna do realizacji ich przestępczych planów. Alison powołuje do życia grupę egzekutorów i powraca do przyjmowania płatnych zleceń z nową twarzą, siejąc postrach wśród konkurentów. Natomiast Sergio sprawuje kontrolę nad kartelem. Jednocześnie oboje poświęcają się wychowaniu córki, przygotowując ją do roli następcy. Jednak nic nie może trwać wiecznie. Po latach ich najwięksi wrogowie odkrywają, kto stoi za płatnymi morderstwami. Szykują obławę na rodzinę, wykorzystując do tego naiwne serce córki państwa Navarro. Sergio jest zmuszony do podjęcia najgorszej z możliwych decyzji kogo ocalić: żonę czy córkę?

49,90 zł
39,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,98 zł

5 osób kupiło
37
Pewnie włoskie lato - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pewnie włoskie lato
Dostępny
720 szt.

Pewnego włoskiego lata zdarzyć się może wszystko... Carol to wspaniała kobieta – matka z prawdziwego zdarzenia, najlepsza przyjaciółka i osoba znająca rozwiązanie na wszystkie problemy. Gdy umiera, w życiu jej córki Katy powstaje pustka, której nic nie jest w stanie wypełnić. Radzenie sobie z żałobą nigdy nie jest łatwe, a już na pewno nie wtedy, gdy życie rozpada się na kawałki. Dodatkowo nieubłaganie zbliża się termin podróży, którą od dawna wspólnie planowały. Miały odwiedzić włoskie miasteczko Positano, gdzie Carol spędziła wspaniałe lato przed ślubem z ojcem Katy. Mimo wielu wątpliwości dziewczyna postanawia samotnie spełnić ich marzenie i wyrusza w podróż. Gorące słońce, wyśmienite jedzenie, nadmorska atmosfera wybrzeża Amalfi… i Carol, która zmaterializowała się w swoim trzydziestoletnim wcieleniu. Mimo że jej pojawienie się jest dla Katy niezrozumiałe, nie zamierza tego kwestionować. Cieszy się, że odzyskała swoją matkę, choć nie jest ona tą kobietą, którą zapamiętała… „Niczym dobrze schłodzone limoncello w gorący dzień, ta fantastyczna historia pokazuje, co to znaczy kochać i być kochanym. Czarująca opowieść nie tylko na ostatnie zimowe dni, ale też na dobry początek lata”. – „Library Journal” „Nietuzinkowa historia miłości, uwzględniająca egoizm i słabości charakteru jako nieodzowne elementy ludzkiej natury”. – „Kirkus” „W pełnych cynizmu i kpienia ze wszystkiego czasach miło jest zanurzyć się w odrobinie magii. Szczególnie takiej, która pobudza żądzę podróżowania… To historia o miłości, utracie bliskich i punkcie w dorosłym życiu, kiedy zdajemy sobie sprawę, że nasi rodzice też są tylko ludźmi, i to nie zawsze idealnymi”. – „Associated Press” „Poruszająca historia… Smutek i tęsknota Katy ukazują wyjątkową więź, jaka łączy córkę z matką”. – „Publishers Weekly”

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

5 osób kupiło
38
Po przygodę z Peppą. Świnka Peppa. Naklejki na numerki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Po przygodę z Peppą. Świnka Peppa. Naklejki na numerki
Dostępny
56 szt.

Książka Naklejki na numerki to doskonała zabawa, a jednocześnie świetne ćwiczenie precyzji, spostrzegawczości, wyobraźni i pamięci. Różnokształtne naklejki zostały ponumerowane, a obrazki mają cyfry z brakującym fragmentem. Znajdź i połącz numery brakujących fragmentów ilustracji z odpowiednimi naklejkami aż powstanie kompletny i kolorowy obraz lub wizerunek ulubionego bohatera!

9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

5 osób kupiło
39
Mamo, tato, chcę zostać policjantem! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mamo, tato, chcę zostać policjantem!
Dostępny
55 szt.

Mamo, tato, chcę zostać policjantem! – to pod względem merytorycznym oraz wizualnym wysokiej jakości książka promująca zawód policjanta. Skierowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym, które już teraz marzą o założeniu granatowego munduru. Książka zawiera w sobie elementy interaktywne oraz daje dziecku poczucie decyzyjności, dzięki czemu urealnia przeżywaną przygodę. Treści merytoryczne są przemycane w delikatny sposób, poprzez wplątanie ich w zabawne, ale jednocześnie skupiające uwagę czytelnika zadania. Młody czytelnik zaczyna swoją przygodę jako rekrut. Chcąc zostać policjantem będzie musiał przejść pomyślnie rozmowę kwalifikacyjną oraz zdać test sprawności fizycznej. Cały ten proces, a także każdy kolejny etap, będzie nadzorował sam Komisarz Lew, maskotka dolnośląskiej policji. Młody czytelnik otrzyma swój pierwszy mundur, będzie brał udział w zaprzysiężeniu, a następnie zapozna się ze swoim miejscem pracy i weźmie udział w odprawie. Najlepsze dopiero przed nim, bo w końcu nadejdzie czas na wybór specjalizacji. Młody funkcjonariusz będzie miał cztery możliwości – Wydział Ruchu Drogowego, Pododdziały Kontrterrorystyczne, Przewodnik Psa Służbowego lub Wydział Kryminalny. W każdej z nich zapozna się z umundurowaniem, specjalistycznym sprzętem i wykona zadania charakterystyczne dla danej służby. W Kinderkulkowie znajdzie mieszkańców nie stosujących się do przepisów ruchu drogowego, nauczy się kierować ruchem i rozładuje korek. Następnie będzie tropił członków Gangu Śmierdzącej Skarpety i zadba o tężyznę fizyczną (wykonując zestaw ćwiczeń przy pomocy książki). Odwiedzi magazyn dowodów rzeczowych i z pomocą siły swej spostrzegawczości będzie szukał właścicieli skradzionych przedmiotów. Pozna też Kalibra, owczarka niemieckiego pracującego w Komendzie Wojewódzkiej Policji, z którym przejdzie szkolenie i nauczy się podstawowych komend. Na koniec będzie musiał się wykazać zdolnością logicznego myślenia oraz analizowania i łączenia faktów, żeby rozwiązać kilka kryminalnych zagadek. Pozna również tajniki stosowane podczas przesłuchań świadków, które od razu będzie mógł zastosować w praktyce. W podsumowaniu każdej służby zapozna się też z zasadami bezpieczeństwa, o których warto pamiętać w codziennym życiu – nauczy się, jak prawidłowo reagować podczas spotkania z agresywnym zwierzęciem, jak zachować czujność w codziennych sytuacjach i zadbać o bezpieczną zabawę bez podejmowania niepotrzebnego ryzyka. Autorem książki jest Magdalena Walkowiak, wrocławska policjantka, młoda mama, które debiutowała w 2021 r. książką „Sklep z marzeniami domowej roboty” (poruszającą aktualny temat materializmu i konsumpcjonizmu).

42,00 zł
30,24 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,76 zł

5 osób kupiło
40
Parasolka przeźroczysta z grafiką MIX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
31,43 zł
28,29 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,14 zł

5 osób kupiło
41
Topiąc stal - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Topiąc stal
Dostępny
1280 szt.

Chociaż od tragedii minęły już trzy lata, Tatum wciąż nie może zaznać spokoju. Właśnie wtedy straciła dwie z trzech najbliższych jej osób: chłopaka i siostrę. Connor i Julie byli współwłaścicielami firmy ochroniarskiej. Trzecim partnerem był Greyson, brat Tatum. Greyson żyje. Ale między nim i Tatum wyrósł niewidzialny mur. Dziewczyna nie rozumie, dlaczego jej brat zachowuje się tak, jakby nic się nie stało, jakby dwójka jego wspólników nie zginęła w zagadkowych okolicznościach. Nie rozumie też, dlaczego nie zależy mu na wykryciu i ukaraniu sprawców. Postanawia dokonać tego na własną rękę. Szybko okazuje się, że to nie była roztropna decyzja…

42,90 zł
30,89 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,01 zł

4 osoby kupiły
42
Kalendarz 2024 biurkowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2024 biurkowy
Dostępny
64 szt.

Terminarz stojący na biurko z kalendarium w układzie tygodniowym poziomym. Zaprojektowany specjalnie do biura. W dolnej części kartonowej podstawy istnieje możliwość wykonania barwnego nadruku reklamowego o wymiarze 296 x 15 mm oraz założenia indywidualnej okładki. Zawiera przejrzyste kalendarium w układzie tygodniowym poziomym oraz część informacyjną. Grzbiet spiralowany. Część informacyjna kalendarza zawiera: • kalendarium 2023, 2024, 2025 • plan roku 2024 • numery kierunkowe połączeń telefonicznych w Polsce • numery międzynarodowych połączeń telefonicznych • fazy Księżyca • wschody i zachody Słońca • daty imienin • dni wolne od pracy w wybranych krajach • strefy czasowe • alfabetyczny skorowidz teleadresowy

12,42 zł
9,99 zł

Rabat 19,6%
oszczędzasz 2,43 zł

4 osoby kupiły
43
Serwetki papierowe Minecraft 33x33cm 20szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serwetki papierowe Minecraft 33x33cm 20szt
Godan
Dostępny
1 szt.

SERWETKI PAPIEROWE MINECRAFT Wymiary: 33 x 33 cm Ilość sztuk w opakowaniu: 20 szt Producent: Procos

10,99 zł
4 osoby kupiły
44
Zawsze z uśmiechem. Psi Patrol. Ale zdrapka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zawsze z uśmiechem. Psi Patrol. Ale zdrapka
Dostępny
844 szt.

Daj się zaskoczyć zabawie w zdrapywanie. Książka zawiera kolorowanki, labirynty, kolorowe strony do zdrapywania oraz rysik. Odkrywaj obrazki z ulubionymi bohaterami, wystarczy zdrapać farbę, a pojawią się błyszczące strony lub pełne kolorów ilustracje. Produkt zawiera zawieszkę na euro haczyk.

23,00 zł
16,99 zł

Rabat 26,1%
oszczędzasz 6,01 zł

6 osób kupiło
45
Dotknij mnie. Tom 1, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Dotknij mnie. Tom 1, wydanie 2
Dostępny
520 szt.

Światowy bestseller! Pierwszy tom jednej z najpopularniejszych serii Young Adult ostatnich dwóch dekad! Juliette nie dotknęła nikogo od 264 dni. Nikt nie wie, dlaczego jej dotyk jest zabójczy, ale Przywrócenie ma dla niej plan. Pragną ją wykorzystać jako niebezpieczną broń. Dziewczyna nie zamierza jednak oddać się w ich ręce. Po długim czasie w zamknięciu, spragniona wolności, nareszcie odkrywa swoją siłę i po raz pierwszy zaczyna walczyć o nową przyszłość. Znajduje ukojenie w ramionach chłopaka, którego miała stracić na zawsze. W tym dystopijnym świecie Tahereh Mafi snuje opowieść o walecznej bohaterce, trudach dorastania i sile miłości. To historia nie do zapomnienia! „Mafi w swoim debiucie łączy powieść psychologiczną z przygodowym twistem. To porywająca książka autorki, która nie boi się podejmować żadnego ryzyka”. – „Publishers Weekly” „Niezwykłe sceny akcji bardzo szybko zanurzają nas w poczuciu nadchodzącego wielkiego niebezpieczeństwa. To częściowo opowieść ku przestrodze, ale też historia miłosna, która spodoba się fanom akcji i przygód!” – „Kirkus Reviews”

59,90 zł
43,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

4 osoby kupiły
46
Zarządzanie kapitałem ludzkim w warunkach niepewności. Wyzwania i implikacje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zarządzanie kapitałem ludzkim w warunkach niepewności. Wyzwania i impl...
Dostępny
67 szt.

Treść monografii zawarta jest w ośmiu częściach tematycznych, dotyczących kluczowych zagadnień dla zarządzania kapitałem ludzkim w warunkach niepewności. W części pierwszej przedstawiono rozważania wprowadzające. Kolejne części ogniskują się wokół: uwarunkowań zrównoważonego rozwoju, kapitału kariery, odporności kapitału ludzkiego, modeli pracy, elastycznych form zatrudnienia, specyfiki sił zbrojnych i aspektów transnarodowych.

79,90 zł
59,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 19,97 zł

4 osoby kupiły
47
Moriarty. Tom 14 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moriarty. Tom 14
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.23

„Żyj!” – krzyk duszy, który może zmienić przeznaczenie. Sherlock otrzymuje rozkaz aresztowania Mistrza Zbrodni od samej królowej. Detektyw usiłuje ocalić przyjaciela, jednak William postanawia dokończyć oczyszczanie imperium brytyjskiego przez własną śmierć. Historia Moriarty’ego zbliża się ku końcowi… Londyn czeka na finałowy akt, w którym spotkają się uczucia ukryte w sercach Mistrza Zbrodni i wielkiego detektywa!

23,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,01 zł

4 osoby kupiły
48
Post mortem. Tom 1. Słoneczny Gon - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Post mortem. Tom 1. Słoneczny Gon
Dostępny
505 szt.

Pełna niesamowitych zwrotów akcji historia fantasy opowiadająca o dziewczynie, która po śmierci otrzymuje drugą szansę, by zemścić się na swoich oprawcach. Val Tsumashi, księżniczka królestwa Ita, zmarła podczas swojego balu zaręczynowego. Planowane małżeństwo miało być kontraktem między dwoma królestwami. Zanim jednak jej dusza odeszła bezpowrotnie, Lumor – Bogini Słońca i Śmierci – zabrała ją do siebie. Bogini przekazuje Val bolesną prawdę, że została zamordowana i proponuje jej układ. Lumor przywróci dziewczynę do życia, jeśli Val przyjmie jej błogosławieństwo. Dzięki niemu księżniczka stanie jest Nybrisem – nieśmiertelną wojowniczką z potężną magiczną mocą, którą od setek lat zsyłają na ziemię bogowie. W zamian Val zobowiązuje się do zabicia swoich oprawców, których imiona pozna dopiero wtedy, gdy zgodzi się na układ. Wraz z umową Bogini rzuca na Val klątwę. Jeśli serce wojowniczki przeszyje magiczne ostrze, podczas kiedy ona będzie zakochana, to dziewczyna umrze. Val wyrusza w pogoń za własnymi mordercami, nie wiedząc, że sama jest celem jeszcze mroczniejszych od siebie istot.

54,90 zł
49,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,49 zł

4 osoby kupiły
49
Polski czetnik. Krwawa bałkańska droga. 1943-1945 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Polski czetnik. Krwawa bałkańska droga. 1943-1945
Dostępny
422 szt.

Niezwykłe wspomnienia wywiezionego przez Niemców na roboty przymusowe Polaka, który zbiegł i został czetnikiem. Burzliwy czas II wojny światowej obfitował na Bałkanach w szczególnie brutalne i krwawe epizody. W grę wchodziły nie tylko potyczki z okupantem, ale także walki narodowe i ideologiczne. W wydarzeniach przedstawionych z perspektywy królewskiego czetnika brało udział wielu naszych rodaków, a fakt ten wciąż jest mało znany. Te barwne, niekiedy wstrząsające, unikatowe zapiski stanowią niezwykle ciekawy dokument swoich czasów. Ze wspomnień prof. Błażejczyka wynika, że pomimo upływu lat pozostał mocno związany z czetnikami, o czym mówi z dumą. Jednak swój szlak bojowy zakończył w Berlinie, walcząc w szeregach Wojska Polskiego podległego sowietom… Tę kontrowersyjną autobiografię – zdumiewający epizod powikłanych polskich losów – uzupełniono o przypisy ułatwiające lepsze zrozumienie historii „bałkańskiego kotła”. Nie jest ona łatwa, gdyż pozostaje obciążona zadawnionymi konfliktami, o czym co pewien czas przypomina w sposób morderczy i bezlitosny. „Jego wojennym i powojennym życiorysem dałoby się obdzielić kilka osób, zaś sama jugosłowiańska epopeja mogłaby posłużyć za fabułę wbijającego w fotel filmu fabularnego”. – Tomasz Plaskota Spis treści: Od Wydawcy 11 Wstęp. Za Boga i Króla! 13 1. Indje 22 2. Chorwaccy ustasze 26 3. Polska wieś – Topolnica 33 4. Pod niemiecką ochroną 38 5. Wyboista droga znad Wisły 43 6. Wywózki do Berlina 48 7. Ku Jugoslawii 53 8. Z Borskiego Rudnika do Heidenau 57 9. Życie i praca w Heidenau 60 10. Frankenau 66 11. Žagubica 72 12. Pravac Homolje 75 13. Homoljska Brygada 78 14. Polski cichociemny z Londynu 85 15. Polski skandal wojenny i jego skutki 88 16. Złudny miraż nieoczekiwanej polskości 92 17. Ravanička Brygada 94 18. Rozkład dnia w brygadzie 100 19. Čika Vlado 104 20. Kolaboracja z okupantami 108 21. Geneza kolaboracji hitlerowsko-komunistycznej 112 22. Dramat wojny domowej 116 23. Katolički Božić 121 24. Nowojorskie relacje radiowe 124 25. Skłócenie komunistów z Niemcami 126 26. Zgrana drużyna 133 27. Troskliwa służba sanitarna 136 28. Śmierć kapitana Maciąga 140 29. Baliści 145 30. Organizacyjna destabilizacja i rozwiązanie polskiej brygady 149 31. Pierwsza wyprawa do Kosowa 153 32. Amerykańscy lotnicy 157 33. Klęska pod Gaglovem 163 34. Śmierć Janka 171 35. Ponowna wyprawa do Kosowa 175 36. Wywiadowcze sianokosy 180 37. Verenica czyli narzeczona 186 38. Sznurowa wyprawa 189 39. Wyzwoleńcze powstanie 194 40. Podstępne wyzwolenie Ravnej Reki 199 41. Oblężenie i zdobycie Senjskiego Rudnika 206 42. Nawiązanie współdziałania z sojuszniczą Armią Czerwoną 221 43. Rozbrojenie Ravaničkiej Brygady 228 44. Dwuletnie dokonania i doznania oraz refleksje 237 45. Belgrad – Bukareszt – Budapeszt – Śniatyn – Kołomyja – Lwów – Lublin 245 46. Ku Berlinowi 250 47. Niełatwe pożegnanie z mundurem 258 48. Z perspektywy minionego czasu 265 49. Październikowa triada 270 50. Supplementum ad futuram rei memoriam 272 Dodatki 278 Przypisy 282

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

4 osoby kupiły
50
Summer time rendering. Tom 8 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Summer time rendering. Tom 8
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.24

Dzięki swojej zdolności do podróży w czasie Shinpei zyskuje pełny obraz tego, co dzieje się na Hitogashimie. Jednak deadline na używanie tej mocy zbliża się wielkimi krokami. W dodatku Haine i Shide również to zauważają… Co teraz?

23,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,01 zł

4 osoby kupiły
51
Kalendarz nauczyciela 2023/24 A5 tyg. PVC motyle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz nauczyciela 2023/24 A5 tyg. PVC motyle
Dostępny
298 szt.

nr katalogowy: A5TN 078 B układ: tydzień na dwóch stronach kalendarium: PL, od 19.06.2023 do 01.09.2024 oprawa: PCV bezbarwna format: A5 format bloku: 143 x 204 mm ilość stron: 176 Podręczny terminarz w dobrej, sprawdzonej formie z praktycznym i przejrzystym układem kalendarium. Dużo miejsca na notatki. Przydatne adresy i linki, rozbudowana część informacyjna wzbogacona o tabele przydatne w pracy pedagoga . Drukowany na białym papierze; bloki terminarza szyte nićmi; kapitałka i tasiemka białe. Kalendarium od 19.06.2023 do 01.09.2024 r. Miesiące VII i VIII w formie skróconej: dwa tygodnie na jednej stronie. Miesiące od IX do VI w układzie tydzień na dwóch stronach. Kalendarze zawierają między innymi następujące informacje: wschody i zachody Słońca kalendarium od 19.06.2023 do 01.09.2024 skrócone kalendarium 2023/2024 plan roku szkolnego 2023/2024 skrócone kalendarium kolumnowe od lipca 2023 do października 2024 planer na rok szkolny 2023/2024 ważne rocznice, urodziny, imieniny organizację roku szkolnego 2023/2024 terminy posiedzeń Rady Pedagogicznej zebrania z rodzicami plan lekcji nauczyciela plan dyżurów nauczyciela informacje o uczniach tabele ocen finanse klasowe instrukcja pierwszej pomocy mapa autostrad w Polsce wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym przeliczniki miar długości, prędkości i temperatury dni wolne od pracy w wybranych krajach tabela świąt ruchomych daty imienin, znaki zodiaku alfabetyczny skorowidz teleadresowy

22,00 zł
17,99 zł

Rabat 18,2%
oszczędzasz 4,01 zł

4 osoby kupiły
52
Kocham Polskę. Polskie zwyczaje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kocham Polskę. Polskie zwyczaje
Dostępny
150 szt.

Seria „Kocham Polskę” to propozycja dla rodziców i dziadków, którzy swoim pociechom chcą przekazać wiedzę o Polsce, jej historii, tradycji, bohaterach i wielkich postaciach… Tym razem zebraliśmy wiedzę o polskich zwyczajach, tradycjach i obrzędach, które podobnie jak historia oraz ojczysty język stanowią nasze przymioty narodowe, określając też tożsamość każdego Polaka. Książka ta w przystępny sposób opowiada o szczegółach wielu obrzędów, o miejscach, w których są one wyjątkowo mocno obecne, oraz o tym, skąd wzięły się na polskiej ziemi. Wiele zwyczajów, w których wyrastamy, jak choćby strojenie palm wielkanocnych czy malowanie pisanek, znamy dobrze z naszych domów, bo stanowią wciąż żywą tradycję. Ale są obrzędy powoli zanikające, a wraz z ich utratą każde następne pokolenie będzie uboższe. Wspólne czytanie i oglądanie barwnych, żywych ilustracji może być doskonałym sposobem rodzinnego spędzania wolnego czasu. Może też być inspiracją do odtworzenia w gronie najbliższych zamierających tradycji, co oprócz walorów edukacyjnych będzie stanowiło koloryt i tło radosnego dzieciństwa naszych pociech.

14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

4 osoby kupiły
53
Koyoharu Goutouge. Zbiór opowiadań - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koyoharu Goutouge. Zbiór opowiadań
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.22

W tym zbiorze zebraliśmy cztery opowiadania. Zabójca łapczywych drapieżców to pierwowzór Miecza zabójcy demonów, pierwszej serii autorstwa Koyoharu Gotouge. Bracia Monjushirou to opowieść reprezentująca nieco inny gatunek. To z niego pochodzi ilustracja widniejąca na okładce. Zamieściliśmy tu również Pana Żebro i Zygzaka z Muszego Ogrodu, czyli mangi jednorozdziałowe, o których głośno było już w momencie ich debiutu. Znajdziecie tu esencję geniuszu Koyoharu Gotouge!

23,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,01 zł

4 osoby kupiły
54
Zakreślacz Mini 5kol z Figur Kidea Wb - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
11,99 zł
4 osoby kupiły
55
Idealny tata (wydanie kieszonkowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Idealny tata (wydanie kieszonkowe)
Dostępny
60 szt.

Wstrząsający reportaż opisujący tragedię rodziny Wattsów i okrutne, rozdzierające serce morderstwa. Rankiem 13 sierpnia 2018 roku, po powrocie z podróży służbowej, koleżanka podwiozła Shanann Watts do domu. Był to ostatni raz, kiedy ktokolwiek widział ją żywą. Następnego dnia zgłoszono zniknięcie kobiety i jej dwóch małych córeczek, Belli i Celeste. Mąż zaginionej Chris Watts, regularnie gościł w lokalnych wiadomościach, błagając o pomoc w odnalezieniu swojej rodziny. Mężczyzna wiedział jednak, że już nigdy więcej ich nie zobaczy. Niecałe dwadzieścia cztery godziny po rozpaczliwych apelach Watts złożył na policji szokujące wyznanie. Załamani przyjaciele i sąsiedzi patrzyli jak przystojny, oddany rodzinie mężczyzna zostaje aresztowany i oskarżony o morderstwo pierwszego stopnia. Maska, którą Chris pokazywał światu w mediach i na Facebooku, opadła, a spod niej wyłoniła się przerażająca twarz niestabilnego, pełnego gniewu potwora. Idealny tata to pierwsza poważna relacja ze sprawy rodziny Wattsów. John Glatt ujawnia prawdę stojącą za tragedią i ukazuje mrożący krew w żyłach portret jednego z najbardziej okrutnych zabójców rodzin w XXI wieku.

18,99 zł
13,99 zł

Rabat 26,3%
oszczędzasz 5,00 zł

3 osoby kupiły
56
Literatura na świecie 3-4/2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Literatura na świecie 3-4/2023
Niedostępny
Brak

Czasopismo literackie wydawane przez Instytut Książki. Prezentuje najcelniejsze teksty z literatury światowej od klasyki po awangardę. Obok przekładów zamieszcza krytyczne rozprawy, dyskusje, autokomentarze i omówienia twórczości translatorskiej. Proponuje też przekładowe ponowienia kanonu (Proust, Kafka, Flaubert).

21,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,6%
oszczędzasz 2,01 zł

3 osoby kupiły
57
Miecz świetlny Squad Star Wars Nipper - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
67,90 zł
61,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,79 zł

3 osoby kupiły
58
Warcaby drewniane - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Warcaby drewniane
W&K
Dostępny
22 szt.

Warcaby drewniane podklejone bierki

53,45 zł
50,78 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,67 zł

3 osoby kupiły
59
Miecz świetlny Squad Star Wars Mando - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
67,90 zł
61,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,79 zł

3 osoby kupiły
60
Hit sezonu. L.O.L Surprise! OMG. Numerkowe kolorowanki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hit sezonu. L.O.L Surprise! OMG. Numerkowe kolorowanki
Dostępny
80 szt.

Książeczka z dołączonymi flamastrami w 4 kolorach. Numerkowe Kolorowanki to mnóstwo zabawy, a zarazem świetny trening kreatywności i precyzyjności! Wystarczy sprawdzić, jakiemu kolorowi odpowiada dany numer flamastra, a następnie pokolorować nim kształt. Do pokolorowania 24 niesamowite obrazki! Świat jest kolorowy! Nazwy kolorów w dwóch językach: po polsku i po angielsku.

12,99 zł
9,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,00 zł

4 osoby kupiły
61
Gra zręcznościowa Kot i Mysz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Gra zręcznościowa Kot i Mysz
Leantoys
Dostępny
5 szt.

Gra Zręcznościowa Kot i Mysz Zabawna gra polegająca na zdobyciu kawałków sera. Ale bądź ostrożny! Potężny kot Max, wielki kot czai się w rogu. Jeżeli nie będziesz uważny i kot cię zauważy, stracisz twój serowy skarb. Wygrywa gracz, który pierwszy zdobędzie 5 kawałków sera. Zestaw zawiera: 1 ogromny kawałek sera 17 małych kawałków sera 3 drabinki 4 myszki w różnych kolorach 1 kotek 1 kostka Gra przeznaczona dla 2-4 osób. Jest łatwa do nauczenia i zabawna. Wymiary zestawu podstawa: 25 cm x 10 cm Wesoła zabawa zapewniona, zorganizuj zawody małych myszek. Jednym z najbardziej skutecznych sposobów na rozwijanie zdolności interpersonalnych u dzieci jest granie w różne gry z najbliższymi. Gry planszowe, karciane i inne rozbudowują inteligencję, zdolność skutecznego wysławiania się i przekazywania innym osobom swoich zamiarów i chęci. Gry są doskonałym sposobem na wspólną zabawę w gronie najbliższych. Dzięki takim zabawom dzieci, mogą spędzić więcej czasu z rodzicami.

34,90 zł
31,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,49 zł

3 osoby kupiły
62
Notes A5 wydrapywanka pastelowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes A5 wydrapywanka pastelowa
incood.
Dostępny
14 szt.

Kreatywny szkicownik - wydrapywanka A5. Zawiera 10 arkuszy do wydrapywania oraz drewniany rysik.

10,99 zł
4 osoby kupiły
63
Terminarz Nauczyciela 2023/2024 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29,99 zł
21,59 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

3 osoby kupiły
64
Kubek z obciążoną słomką, od 6 m, 150 ml, brązowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Kubek z obciążoną słomką, od 6 m, 150 ml, brązowy
Lovi
Dostępny
17 szt.

Uczę się pić ze słomki Pierwszy kubek ze słomką Lovi to kubek dla najmłodszych dzieci, które podejmują pierwsze próby picia ze słomki. Delikatna, giętka słomka o odpowiedniej średnicy i długości nie podrażnia podniebienia oraz jest łatwa do chwycenia przez dziecko. Odważnik o bezpiecznej wielkości obciąża słomkę oraz podąża za napojempozwalając na swobodne picie pod każdym kątem, a zdejmowana pokrywka ułatwia picie z każdej strony. Niewielki rozmiar kubka i uchwyty dopasowane do małych rączek powodują, że jest to idealny kubek dla najmłodszych dzieci. Pojemność: 150 ml

45,60 zł
27,36 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 18,24 zł

3 osoby kupiły
65
Torba prezentowa 26x32 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba prezentowa 26x32
incood.
Dostępny
1 szt.

Uwaga. Dostępne różne wersje produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

8,99 zł
3 osoby kupiły
66
Kalendarz nauczyciela 2023/2024, B5 tygodniowy, zielony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz nauczyciela 2023/2024, B5 tygodniowy, zielony
Dostępny
14 szt.

Przedstawiamy podręczny terminarz w dobrej, sprawdzonej formie z praktycznym i przejrzystym układem kalendarium. W środku jest dużo miejsca na notatki. Przydatne adresy i linki, rozbudowana część informacyjna wzbogacona o tabele przydatne w pracy pedagoga. Kalendarz został wydrukowany na białym papierze; bloki terminarza sa szyte nićmi; kapitałka i tasiemka białe. Kalendarium od 26.06.2023 do 18.08.2024 r. Miesiące VII i VIII są w formie skróconej: dwa tygodnie na jednej stronie. Miesiące od IX do VI są w układzie tydzień na dwóch stronach. Kalendarze zawierają między innymi następujące informacje: • wschody i zachody Słońca, • kalendarium PL, od 26.06.2023 do 18.08.2024, • plan roku szkolnego 2023/ 2024, • skrócone kalendarium kolumnowe od lipca 2023 do września 2024, • skrócone kalendarium 2023/2024/2025, • organizację roku szkolnego 2023/2024, • terminy posiedzeń Rady Pedagogicznej, • zebrania z rodzicami, • wycieczki, wyjazdy, • plan lekcji nauczyciela, • plan dyżurów nauczyciela, • informacje o uczniach, • tabele ocen, • finanse klasowe, • odległości pomiędzy ważniejszymi miejscowościami, • mapa administracyjno drogowa Polski, • instrukcja pierwszej pomocy, • wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym, • wybrane długie weekendy 2023 i 2024, • strefy czasowe, • tabela rozmiarów odzieży i obuwia, • poprawne nakrycie stołu, • naczynia do alkoholi, • dni wolne od pracy w wybranych krajach, • tabela świąt ruchomych, • temperatury na świecie, • daty imienin, znaki zodiaku, • alfabetyczny skorowidz teleadresowy.

36,30 zł
29,04 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,26 zł

3 osoby kupiły
67
Nieszczęście w szczęściu wyd. kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
18,99 zł
14,99 zł

Rabat 21,1%
oszczędzasz 4,00 zł

3 osoby kupiły
68
Ostatnie światła gasną. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostatnie światła gasną. Tom 1
Dostępny
762 szt.

Jaką siłę mają słowa? I co się stanie, gdy odkryjesz, że posiadają magiczną moc? Lustro pęka, a w jego kawałkach ujrzysz mroczną historię. Opowieść dziewczynie i chłopaku, których życie naznaczone jest stratą. Czy los poskłada wszystkie odłamki i sklei złamane serca? Po śmierci ojca Ida spotyka Helenę, która okazuje się członkinią Zakonu Ostatnich Świateł. Kobieta zabiera dziewczynę do Lublina, gdzie znajduje się siedziba tajemniczej organizacji. Tam Ida poznaje Kornela – chłopaka pogrążonego w żałobie, który jako jedyny wydaje się ją rozumieć. Życie dziewczyny zmienia się w koszmar, gdy dowiaduje się, że jest auktorką, istotą potrafiącą wpływać na rzeczywistość za pomocą wypowiadanych słów. Ida musi zapanować nad swoją mocą i pokonać strach przed własnym talentem oraz trudną przeszłością. Sprawy nie ułatwia fakt, że ktoś za wszelką cenę pragnie jej śmierci. Synowie Słowa zrobią wszystko, żeby unicestwić auktorów i zdobyć tajemniczy artefakt, którego esencja jest warta więcej, niż jesteś sobie w stanie wyobrazić… Hania Czaban, odkrycie literatury Young Adult, rozpoczyna trylogię „Zakon Ostatnich Świateł” i zaprasza w podróż, która obfituje w przygody oraz niespodziewane zwroty akcji!

59,90 zł
43,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

2 osoby kupiły
69
Portrety kobiety - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Portrety kobiety
Dostępny
52 szt.

Każda kobieta tworzy swoją własną opowieść o życiu. Kto jest dla ciebie wzorem lub kobiecym autorytetem? Czy uważasz się za silną kobietę? Jakimi wartościami kierujesz się w życiu? Czym według ciebie jest feminizm i równouprawnienie? Jakie ścieżki na przyszłość próbuje nam wyznaczać społeczeństwo, Kościół i władza? To tylko kilka z wielu pytań, jakie autorka zadała swoim rozmówczyniom, poszukując prawdy o kobiecych doświadczeniach siły, słabości i solidarności międzypokoleniowej. Z zebranych odpowiedzi powstały bardzo osobiste historie, pełne mądrości i odwagi, różnorodne i wielowymiarowe. Łączy je jednak pewien wspólny mianownik: pragnienie i dążenie kobiet do wolności. Wolności, która w Polsce i we współczesnym świecie wcale nie jest tak oczywista, jak byśmy tego chciały. Te krótkie opowieści, w których możemy zobaczyć siebie, to dowód na to, że wciąż więcej nas łączy, niż dzieli. To prawdziwe i poruszające historie o nas, o naszych babciach, matkach, siostrach, córkach i przyjaciółkach. Historie, które składają się na ponadczasową opowieść o życiu, o tym, kim jesteśmy, skąd przychodzimy i dokąd idziemy.

34,99 zł
25,54 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,45 zł

2 osoby kupiły
70
Puzzle Metalowe 3D - Katedra Notre Dame - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle Metalowe 3D - Katedra Notre Dame
piececool
Dostępny
6 szt.

Miniatury z tej serii zostały znakomicie zaprojektowane i wykonane z dużym naciskiem na detale. Wszystkie elementy zostały laserowo wycięte, wystarczy odciąć je od metalowych wyprasek za pomocą cążek lub obcinaczek. Znajduje się na le de la Cit. Rzymskokatolicka Katedra Notre Dame znajduje się w sercu Paryża we Francji. Podobnie jak Wieża Eiffla, jest kultowym punktem orientacyjnym w Paryżu. Kościół słynie z gotyckiego stylu architektonicznego, rzeźb, obrazów, ołtarzy, krużganków i wielu skarbów sztuki. Notre Dame została poważnie uszkodzona w pożarze w 2019 r. i jest obecnie odbudowywana. Ten szczegółowy model Piececool pozwala zbudować wierną replikę jego dawnej świetności w miniaturze. Do metalowych modeli polecamy zakup zestawu narzędzi, który znacznie ułatwi składanie modelu.

79,99 zł
71,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,00 zł

2 osoby kupiły
71
Na fali z Peppą. Zadania do ścierania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na fali z Peppą. Zadania do ścierania
Dostępny
50 szt.

Książka ze zmywalnym flamastrem i laminowanymi stronami. Rysuj, pisz, rozwiązuj zadania i baw się ze swoimi ulubionymi bohaterami - wyrusz w świat pełen przygód. Zadania można rozwiązywać wielokrotnie za pomocą dołączonego zmywalnego flamastra. Wystarczy użyć gąbki na końcu skuwki. Jeśli coś pójdzie nie po twojej myśli, możesz spróbować jeszcze raz! Ta przygoda nigdy się nie kończy!

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

2 osoby kupiły
72
Gra zręcznościowa Catch Ball Sportox Kids - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra zręcznościowa Catch Ball Sportox Kids
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

Gra zręcznościowa Catch Ball Sportox Kids. W zestawie: 2 rakietki,2 piłeczki.

32,31 zł
28,11 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,20 zł

2 osoby kupiły
73
Kalendarz nauczyciela 2023/24 B5 tyg. niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz nauczyciela 2023/24 B5 tyg. niebieski
Dostępny
37 szt.

nr katalogowy: B5TN 067 B układ: tydzień na dwóch stronach kalendarium: PL, od 26.06.2023 do 18.08.2024 oprawa: KRAFT z gumką format: B5 układ: tydzień na dwóch stronach format bloku: 163 x 235 mm ilość stron: 160 UWAGA. Długopis za dodatkową opłatą. Podręczny terminarz w dobrej, sprawdzonej formie z praktycznym i przejrzystym układem kalendarium. Dużo miejsca na notatki. Przydatne adresy i linki, rozbudowana część informacyjna wzbogacona o tabele przydatne w pracy pedagoga. Drukowany na białym papierze; bloki terminarza szyte nićmi; kapitałka i tasiemka białe. Kalendarium od 26.06.2023 do 18.08.2024 r. Miesiące VII i VIII w formie skróconej: dwa tygodnie na jednej stronie. Miesiące od IX do VI w układzie tydzień na dwóch stronach. Kalendarze zawierają między innymi następujące informacje: wschody i zachody Słońca kalendarium PL, od 26.06.2023 do 18.08.2024 plan roku szkolnego 2023/ 2024 skrócone kalendarium kolumnowe od lipca 2023 do września 2024 skrócone kalendarium 2023/2024/2025 organizację roku szkolnego 2023/2024 terminy posiedzeń Rady Pedagogicznej zebrania z rodzicami wycieczki, wyjazdy plan lekcji nauczyciela plan dyżurów nauczyciela informacje o uczniach tabele ocen finanse klasowe odległości pomiędzy ważniejszymi miejscowościami mapa administracyjno drogowa Polski instrukcja pierwszej pomocy wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym wybrane długie weekendy 2023 i 2024 strefy czasowe tabela rozmiarów odzieży i obuwia poprawne nakrycie stołu naczynia do alkoholi dni wolne od pracy w wybranych krajach tabela świąt ruchomych temperatury na świecie daty imienin, znaki zodiaku alfabetyczny skorowidz teleadresowy

47,90 zł
38,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,58 zł

2 osoby kupiły
74
Dziewczyna do wynajęcia. Tom 15 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziewczyna do wynajęcia. Tom 15
Dostępny
1 szt.

Czas na wdrożenie planu zwanego „strategią 203”, który pomoże osiągnąć sukces w zbiórce crowdfundingowej! Oprócz rozdawania ulotek i szykowania nagród dla darczyńców Mizuhara zwraca się o pomoc w nagłośnieniu akcji do Umiego. Chłopak proponuje, by w zamian wybrała się z nim do teatru ostatniego dnia kampanii. Kazuya bardzo obawia się wyniku tej „randki” z przystojnym młodzieńcem. Jakie są zamiary Umiego? Z jakim rezultatem zakończy się zbiórka? Czy marzenia obojga bohaterów się spełnią?

23,00 zł
18,99 zł

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,01 zł

3 osoby kupiły
75
Sposoby na świętość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sposoby na świętość
Dostępny
8 szt.

Życie to przeplatanie się blasków dobra i cieni ludzkiej ułomności. Zarówno jedne, jak i drugie mają do odegrania właściwą sobie rolę. Ich kompozycja jest odęrbną i chcarakterystyczna dla poszczególnych ludzi, stąd sposobów świętości jest wiele. O nich właśnie mówi seria krótkich dziewiętnastowiecznych sentencji zatytułowanych Podróż do nieba, będących inspiracją dla tej książki. Mimo upływu lat nie straciły na aktualności, bo nie zmieniają się ani wymogi ponadczasowej Ewangelii, ani rdzeń ludzkiej natury.

14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

2 osoby kupiły
76
Kazimierz Dolny - Kazimierski Park Krajobrazowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kazimierz Dolny - Kazimierski Park Krajobrazowy
Dostępny
8 szt.

Wznowienie popularnej mapy Kazimierski Park Krajobrazowy wraz ze szczegółowym planem miasta Kazimierz Dolny. Na rewersie mapy bogaty opis krajoznawczy najważniejszych atrakcji Kazimierza i okolic. Dodatkowo na arkuszu znajduje się plan centrum Kazimierza Dolnego w skali 1: 3 000.

11,64 zł
8,99 zł

Rabat 22,8%
oszczędzasz 2,65 zł

2 osoby kupiły
77
Freyja. Fałszywy książę. Tom 9 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Freyja. Fałszywy książę. Tom 9
Dostępny
1 szt.

Król Aschy nagle ginie z rąk Grape’a – sigurdzkiego inspektora. Na drodze Freyji pomagającej królowej-matce Maryam wraz z rodziną w ucieczce pojawia się znienawidzony Sable. Kogo spotka Freyja po swojej ucieczce na wschód? Na kogo trafi w nowym miejscu? Mimo wszystko przemy naprzód.

23,00 zł
18,99 zł

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,01 zł

3 osoby kupiły
78
O mały wąs. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O mały wąs. Tom 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.22

Podczas tajemniczego „kociego święta" Muge otrzymuje maskę umożliwiającą jej przemianę w kota. W tej postaci spędza czas z obojętnym na jej uczucia Hinode, który dopiero w obecności zwierzęcia okazuje serdeczność. Uśmiech na twarzy chłopca sprawia, że Muge zakochuje się w nim coraz bardziej. Pewnego dnia Muge dowiaduje się o kłopotach w domu Hinode i przygnębia ją myśl, że nie jest w stanie mu pomóc. Wtedy handlarz masek proponuje jej pozbawione trosk życie kota.

29,99 zł
26,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,00 zł

2 osoby kupiły
79
Torebka upominkowa L - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka upominkowa L
W&K
Dostępny
76 szt.

Wymiary: 40.0 x 30.0 x 12.0 cm Uwaga. Dostępne różne wersje produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

10,99 zł
2 osoby kupiły
80
Wkłady do długopisów, niebieskie (3 sztuki) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wkłady do długopisów, niebieskie (3 sztuki)
Waterman, 3
Dostępny
14 szt.

Dzięki tym wkładom Twój długopis Waterman będzie gotowy do pisania zawsze, gdy go potrzebujesz. Aby wymienić wkład, odkręć korpus długopisu, wyjmij pusty wkład i ponownie skręć długopis. Niezawodny tusz nie zasycha i umożliwia pisanie na różnych rodzajach papieru. To doskonały długopis na wiele okazji z szybkoschnącym tuszem, dzięki któremu nie musisz obawiać się smug i rozmazywania.

34,72 zł
29,51 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,21 zł

2 osoby kupiły
81
Kocham Polskę. Elementarz małego Polaka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kocham Polskę. Elementarz małego Polaka
Dostępny
112 szt.

Dlaczego Polska flaga jest biało-czerwona? Skąd się wzięło nasze godło? Jaki jest nasz hymn narodowy i dlaczego jest nim Mazurek Dąbrowskiego? Kim jesteśmy, jakie są nasze wartości i symbole... Książeczka, która pozwoli naszym dzieciom zaszczepić nie tylko wiedzę o swojej ojczyźnie, ale także zalążki patriotyzmu... Książki z serii „Kocham Polskę” Ceniona przez rodziców i uwielbiana przez dzieci Książeczki z serii „Kocham Polskę” to propozycja dla rodziców i dziadków, którzy swoim pociechom chcą przekazać wiedzę o Polsce, jej historii, tradycji, bohaterach, ważnych wydarzeniach i miejscach, oraz chcą zaszczepić w nich zalążki patriotyzmu i miłości do swojego kraju...

14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

2 osoby kupiły
82
Zestaw wojskowy żołnierzyki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw wojskowy żołnierzyki
Trifox
Dostępny
11 szt.

Zestaw wojskowy żołnierzyki. Kolor wysyłany losowo.

27,93 zł
25,14 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,79 zł

2 osoby kupiły
83
Piłka PVC 23cm Liście - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka PVC 23cm Liście
Artyk
Dostępny
19 szt.

Miks kolorów, towar wysyłany losowo. Cena za sztukę. Piłka 23 cm z motywem Liście.

8,98 zł
7,99 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 0,99 zł

2 osoby kupiły
84
Noris Deluxe Ruletka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Noris Deluxe Ruletka
Simba Toys, od 8 lat
Dostępny
72 szt.
69,90 zł
62,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,99 zł

2 osoby kupiły
85
Mengele. Anioł Śmierci z Auschwitz (wydanie kieszonkowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mengele. Anioł Śmierci z Auschwitz (wydanie kieszonkowe)
Dostępny
51 szt.

Przerażająca historia opętanego szaleństwem pseudonaukowca. Historia Josefa Mengelego, osławionego anioła śmierci z Auschwitz. Wydarzenia w tej książce są oparte na faktach. Prawda bywa bardziej przerażająca od najwymyślniejszej fikcji. Josef Mengele był nie tylko zbrodniarzem, ale również opętanym szaleństwem pseudonaukowcem, który więźniów obozów koncentracyjnych wykorzystywał jako żywy materiał do swych chorych badań. Umyślne zarażanie wirusami, zszywanie tułowi kilku osób, operacje bez znieczulenia i wyrywanie płodów. To nie upiorne science-fiction, a prawdziwa historia. Do tego jedynie jej niewielka część. Ta książka opisuje znacznie więcej. Będziecie przerażeni tym, do czego zdolny jest człowiek.

18,99 zł
13,99 zł

Rabat 26,3%
oszczędzasz 5,00 zł

2 osoby kupiły
86
Smart Puzzle. Sorter do puzzli - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smart Puzzle. Sorter do puzzli
Eurographics
Dostępny
18 szt.

Przedstawiamy łatwy sposób na sortowanie i przechowywanie puzzli. Dzięki sorterowi przygotujesz się do układania następnej układanki. Sorter jest łatwy w użyciu i wytrzymały. Ma praktyczne przegródki.

65,00 zł
61,75 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,25 zł

2 osoby kupiły
87
Bardzo cichy rozwód wyd. kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
18,99 zł
13,99 zł

Rabat 26,3%
oszczędzasz 5,00 zł

2 osoby kupiły
88
Kolekcjoner kości (wydanie kieszonkowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolekcjoner kości (wydanie kieszonkowe)
Dostępny
67 szt.

W Nowym Jorku giną ludzie. Dopóki są to bezdomni, policja działa dosyć opieszale, gdy jednak ofiarą szaleńca padają tak zwani praworządni obywatele, wybucha panika. Morderca pozostaje nieuchwytny. W tej sytuacji może pomóc tylko jeden człowiek, Lincoln Rhyme – błyskotliwy kryminalistyk, znany czytelnikom z powieści Tańczący Trumniarz. Sparaliżowany Rhyme wraz z detektyw Amelią Sachs podejmują śledztwo. Zabójca prowadzi z nimi swoistą grę, podrzucając informacje, które mają wskazać miejsce ukrycia następnej ofiary. Rozpoczyna się wyścig z czasem, a jego stawką jest ludzkie życie. Kolekcjoner Kości to pełna napięcia i grozy bestsellerowa powieść Jeffery'ego Deavera, na której oparto scenariusz znakomitego thrillera pod tym samym tytułem.

18,99 zł
14,99 zł

Rabat 21,1%
oszczędzasz 4,00 zł

2 osoby kupiły
89
Łowienie rybek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łowienie rybek
Leantoys
Dostępny
19 szt.

Gra Łowienie Rybek Zestaw Rybki + Wędka Fishing Game Zestaw do Łowienia Rybek Dwie Wędki Łowienie Rybek jest świetną grą dla całej rodziny. Zabawa poprawi refleks i koncentrację. Mały rybak może łowić rybki nawet we własnej wannie, a nawet podczas kąpieli. Twoje dziecko może także urządzić także zawody z rówieśnikami np. łowić na czas lub na punkty, ćwicząc przy tym koordynację i cierpliwość. Wykonanie charakteryzuje się wysoką starannością i wykonaniem, wykonane z nietoksycznego materiału. W zestawie znajdują się dwie wędki i 11 rybek oraz innych morskich stworzeń. Wędki mają zamontowany kołowrotek, którym opuszcza się lub podnosi linkę, na końcu zamontowany jest magnes, na który łapie się rybki. Wymaga to nie lada precyzji od małego wędkarza. W zestawie znajdziemy również siatkę na ryby, do której możemy włożyć złowione okazy. Wymiary opakowania: 62 cm x 63 cm x 6 cm Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.

25,90 zł
2 osoby kupiły
90
Cars. GKF65 No.93 Spare Mint - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cars. GKF65 No.93 Spare Mint
Cars, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.08

Te małe samochodziki znane z filmów Disney Pixar Auta są idealne do zabawy i zabierania ze sobą! Każde MINI AUTO METALOWE jest wyjątkowe. Ich kompaktowy rozmiar pozwala na odgrywanie filmowych scenek zarówno w domu, jak i w podróży!

13,90 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,5%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
91
Torba prezentowa 18x23 pandy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba prezentowa 18x23 pandy
incood.
Dostępny
38 szt.

Miks wzorów, towar wysyłany losowo. Cena za sztukę. Oryginalne torebki prezentowe wysokiej jakości. Wykonane z wysokiej jakości papieru o gramaturze 210. Satynowa rączka. Piękny graficzny nadruk. Bardzo eleganckie. Odpowiednie na różne okazje. .

7,99 zł
1 osoba kupiła
92
Fairy Tail. Tom 29 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fairy Tail. Tom 29
Dostępny
9 szt.

Gdy nawet Zeref dołącza do walki, bitwa na Wyspie Niebiańskiego Wilka przybiera zupełnie niespodziewany obrót! Natsu i jego kamraci, spadkobiercy Makarova, od których zależy przyszłość gildii, nareszcie docierają do statku Grimoire Heart. Rozpoczyna się ostateczne starcie o losy Fairy Tail!!! Więź między kamratami i miłość do gildii pomagają naszym bohaterom rzucić wyzwanie zaprzedanemu mocom ciemności Hadesowi!!!

25,99 zł
23,39 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,60 zł

1 osoba kupiła
93
Milioner "Y" - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Milioner "Y"
Dostępny
126 szt.

Od nigeryjskiej dżungli, przez bezkresny Ocean Atlantycki, aż do nowojorskich drapaczy chmur, podróż młodego Y obfituje w niesamowite przygody! Najpierw wiejski sierota, później wódz, rru, mający pod swą opieką dzieci ze swojej wioski, czarnoskóry chłopiec wbrew wszelkim przeszkodom dostaje się do Ameryki, a tam spełnia swoje marzenie i zostaje milionerem. Razem z nim i jego najlepszym przyjacielem, Llo, poznajemy tajemnice równikowych puszcz i pustyni oraz przeżywamy straszliwe kryzysy i wzruszające momenty triumfu w atmosferze prawdziwej przyjaźni, odwagi, miłości bliźniego i bezwarunkowej wiary we Wspaniałego Boga, którego nieoświecony Y wyczuwa, ale musi Go jeszcze znaleźć!

27,00 zł
19,99 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,01 zł

2 osoby kupiły
94
Dziewczyny chcą więcej. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,99 zł
44,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,00 zł

1 osoba kupiła
95
Faust. Tragedii część pierwsza i druga - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Faust. Tragedii część pierwsza i druga
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.06

Pełne wydanie Fausta, obu części tragedii w nowym przekładzie Andrzeja Lama, umożliwia poznanie tego arcydzieła w całym jego obrazowym i myślowym bogactwie.

49,00 zł
40,67 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 8,33 zł

1 osoba kupiła
96
Miecz świetlny Squad Star Wars Ahsoka Tano - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
67,90 zł
61,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,79 zł

1 osoba kupiła
97
Puzzle drewniane 3D Tramwaj - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle drewniane 3D Tramwaj
Robotime
Dostępny
7 szt.

Drewniane puzzle 3D. Zestaw został wykonany z wysokiej jakości sklejki i jest w postaci arkuszy z wstępnie wyciętymi i ponumerowanymi elementami, które przed montażem należy oddzielić od wykroju, a następnie połączyć bez użycia klej, zgodnie ze szczegółową instrukcją dołączoną do opakowania. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii obróbki drewna, model charakteryzuje duża ilość detali, a jego budowa jest ciekawym doświadczeniem (montaż wybranych elementów może wymagać użycia kleju do drewna- zestaw nie zawiera kleju).

75,83 zł
68,25 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,58 zł

1 osoba kupiła
98
Naklejki Iskierki. Zoo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki Iskierki. Zoo
Dostępny
99 szt.

W ogrodzie zoologicznym. Jest takie miejsce, w którym można zobaczyć duże koty - jedne z wielką grzywą, inne w paski albo cętki, Są tam też inne zwierzęta, których nie spotkasz ani na podwórku, ani na łące ani też w lesie, To goród zoologiczny. Dopasuj naklejki do ramek, a zwierzęta opowiedzą ci o sowim ZOO.

9,79 zł
7,99 zł

Rabat 18,4%
oszczędzasz 1,80 zł

2 osoby kupiły
99
Dotknij serca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Dotknij serca
Dostępny
457 szt.

Przyjechałam go zniszczyć, a nie kochać Borys jest trenerem i najbardziej kocha piłkę nożną, ale w końcu jest gotowy otworzyć serce na miłość. Pewnego dnia w jego życiu pojawiają się dwie piękne kobiety, Lena i Maja. Obie mają mnóstwo tajemnic i powodów by rozkochać go w sobie. Na początku ich intencje nie są szczerze, ale wszystko się zmienia, kiedy uczucia wymykają się spod kontroli, a do serca zaczyna pukać miłość. Jest końcówka sezonu piłkarskiego, a w życiu Borysa dzieje się prawdziwa rewolucja. Mężczyzna gubi się pomiędzy obowiązkami, a uczuciami, które zmieniają się jak w kalejdoskopie. Pragnie Mai, troszczy się o Lenę, czuje nienawiść, zazdrość i ogromne przytłoczenie. A tajemnice powoli zaczynają wychodzić z mroku…

47,90 zł
35,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,97 zł

1 osoba kupiła
100
Fairy Tail. Tom 28 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fairy Tail. Tom 28
Dostępny
9 szt.

Trwa nierówna walka na Wyspie Niebiańskiego Wilka! Natsu i jego kamraci muszą zmierzyć się nie tylko z Siedmioma Krewnymi, ale też z przerażającym Bluenote'em, prawą ręką mistrza Grimoire Heart. Szala zwycięstwa przechyla się niebezpiecznie na stronę mrocznej gildii! Gdy Freed, Bickslow i Gildarts przybywają z odsieczą, w naszych bohaterów wstępuje nowa nadzieja... Lecz nagle potężny wybuch wstrząsa całą wyspą! Jaki los czeka ziemię, nad którą czuwa duch pierwszego mistrza Fairy Tail?!

25,99 zł
23,39 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,60 zł

1 osoba kupiła
Wróć do góry