hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2023.05.01

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 1 maja 2023 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Ćwiczę rękę i oko. 30 wesołych zadań (praca zbiorowa), na drugim Wok. Szybko i smacznie (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Muffiny. Szybko i smacznie (praca zbiorowa) oraz Makaron. W kuchni (Franca Feslikenian).
1
Ćwiczę rękę i oko. 30 wesołych zadań - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczę rękę i oko. 30 wesołych zadań
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.26

Zabawy grafomotoryczne to zbiór 30 ćwiczeń dla dzieci w wieku przedszkolnym, które w zachęcający sposób przygotowują do nauki pisania. Wesołe zwierzątka i przerywane kolorowe linie łączą naukę z zabawą. Każde z rozwiązanych zadań można pomalować farbami, kredkami, flamastrami lub wykleić bibułą lub kolorowym papierem. "Ćwiczę rękę i oko" to kreatywne narzędzie pomocne w rozwijaniu małej motoryki.

7,99 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,5%
oszczędzasz 1,00 zł

6 osób kupiło
2
Wok. Szybko i smacznie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wok. Szybko i smacznie
Dostępny
2 szt.

Kuchnia azjatycka zyskała popularność dzięki pysznym potrawom oraz szybkiej i prostej metodzie ich przyrządzania - podsmażaniu. Podsmażanie pozwoli ci w ciągu kilku minut przygotować bardzo różnorodne i smaczne dania, co stanowi główną przyczynę jego powodzenia. Szybkie i proste przepisy na potrawy z woka. Wskazówki krok po kroku, informacja o rzeczywistym czasie przyrządzania. Informacje o wartości kalorycznej każdej potrawy. Dania łatwe w przygotowaniu, niewymagające użycia specjalistycznego sprzętu kuchennego. Wszystkie przepisy sprawdzone i wypróbowane.

3,99 zł
5 osób kupiło
3
Muffiny. Szybko i smacznie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Muffiny. Szybko i smacznie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.17

Nic nie jest w stanie dorównać smakiem domowym ciastom i ciasteczkom. Dla wielu osób domowe wypieki to tylko cudowne wspomnienie lat dziecięcych. Jednak nie musi tak być. Poniższa książka udowadnia, że pieczenie to nie tylko prosty i tani sposób na wypełnienie pojemników lunchowym, ale również wiele przyjemności. Szybkie i proste przepisy na potrawy na muffiny. Wskazówki krok po kroku, informacja o rzeczywistym czasie przyrządzania. Informacje o wartości kalorycznej każdej potrawy. Dania łatwe w przygotowaniu, niewymagające użycia specjalistycznego sprzętu kuchennego. Wszystkie przepisy sprawdzone i wypróbowane.

3,99 zł
Powiadomienie
5 osób kupiło
4
Makaron. W kuchni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Makaron. W kuchni
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.22

Jeśli chcesz ugotować danie najbardziej kochane przez Włochów, czyli makaron, przeczytaj tę książkę, pełną wspaniałych porad, sekretów i przepisów. Seria książek kulinarnych `W kuchni` to imponujący zbiór ponad 20 tytułów. Każdy tomik to 64 strony z przepisami i zdjęciami potraw. Kolejne książki stanowią rodzaj monografii i podają przepisy z najbardziej popularnych kuchni regionalnych, jak kuchnia włoska, indyjska czy meksykańska oraz przepisy wykorzystujące określony rodzaj produktów, jak jajka, wołowina, drób, ryby itp. W serii są również tytuły pogrupowane według rodzajów potraw, a więc na dania z piekarnika, ciasta domowe lub potrawy jednogarnkowe. Słowem - wszyscy poszukujący ciekawych, nietuzinkowych ale prostych przepisów będą usatysfakcjonowani.

3,99 zł
Powiadomienie
4 osoby kupiły
5
Sosy i pasty. W kuchni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sosy i pasty. W kuchni
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.23

Sosy i pasty ubarwią codzienne dania, wzbogacą nowymi smakami twoją kuchnię. Seria książek kulinarnych `W kuchni` to imponujący zbiór ponad 20 tytułów. Każdy tomik to 64 strony z przepisami i zdjęciami potraw. Kolejne książki stanowią rodzaj monografii i podają przepisy z najbardziej popularnych kuchni regionalnych, jak kuchnia włoska, indyjska czy meksykańska oraz przepisy wykorzystujące określony rodzaj produktów, jak jajka, wołowina, drób, ryby itp. W serii są również tytuły pogrupowane według rodzajów potraw, a więc na dania z piekarnika, ciasta domowe lub potrawy jednogarnkowe. Słowem - wszyscy poszukujący ciekawych, nietuzinkowych ale prostych przepisów będą usatysfakcjonowani.

3,99 zł
Powiadomienie
5 osób kupiło
6
Przekąski. Szybko i smacznie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przekąski. Szybko i smacznie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.15

Łatwe przepisy na przekąski. Precyzyjne wskazówki, dokładny czas przygotowania. Wystarczy najbardziej podstawowe wyposażenie kuchni. Każdy przepis został starannie wypróbowany. Dokładne dane o zawartości tłuszczu i wartości odżywczej każdej porcji.

3,99 zł
Powiadomienie
4 osoby kupiły
7
Potrawy z jaj. W kuchni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Potrawy z jaj. W kuchni
Dostępny
3 szt.

Jajka są jednym z produktów najczęściej używanych do przyrządzania potraw. Oto, co można z nich wyczarować... Seria książek kulinarnych `W kuchni` to imponujący zbiór ponad 20 tytułów. Każdy tomik to 64 strony z przepisami i zdjęciami potraw. Kolejne książki stanowią rodzaj monografii i podają przepisy z najbardziej popularnych kuchni regionalnych, jak kuchnia włoska, indyjska czy meksykańska oraz przepisy wykorzystujące określony rodzaj produktów, jak jajka, wołowina, drób, ryby itp. W serii są również tytuły pogrupowane według rodzajów potraw, a więc na dania z piekarnika, ciasta domowe lub potrawy jednogarnkowe. Słowem - wszyscy poszukujący ciekawych, nietuzinkowych ale prostych przepisów będą usatysfakcjonowani.

3,99 zł
4 osoby kupiły
8
Pizza. W kuchni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pizza. W kuchni
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.23

Najbardziej znane włoskie danie w wielu wariantach: z serami, wędlinami, warzywami i z rybami. Skarbnica wyśmienitych przepisów na doskonałą pizzę! Seria książek kulinarnych `W kuchni` to imponujący zbiór ponad 20 tytułów. Każdy tomik to 64 strony z przepisami i zdjęciami potraw. Kolejne książki stanowią rodzaj monografii i podają przepisy z najbardziej popularnych kuchni regionalnych, jak kuchnia włoska, indyjska czy meksykańska oraz przepisy wykorzystujące określony rodzaj produktów, jak jajka, wołowina, drób, ryby itp. W serii są również tytuły pogrupowane według rodzajów potraw, a więc na dania z piekarnika, ciasta domowe lub potrawy jednogarnkowe. Słowem - wszyscy poszukujący ciekawych, nietuzinkowych ale prostych przepisów będą usatysfakcjonowani.

3,99 zł
Powiadomienie
3 osoby kupiły
9
Dania z piekarnika. W kuchni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dania z piekarnika. W kuchni
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.23

Grzanki i tarty, cannelloni, zapiekanki i naleśniki, mięsa i ryby pieczone w folii, strudle na słono i słodko. Ileż doskonałych potraw można wykonać w piekarniku! Przygotuj bez wysiłku domowe przyjęcie - od przekąski po deser - wybierając spośród licznych smakowitych przepisów. Seria książek kulinarnych `W kuchni` to imponujący zbiór ponad 20 tytułów. Każdy tomik to 64 strony z przepisami i zdjęciami potraw. Kolejne książki stanowią rodzaj monografii i podają przepisy z najbardziej popularnych kuchni regionalnych, jak kuchnia włoska, indyjska czy meksykańska oraz przepisy wykorzystujące określony rodzaj produktów, jak jajka, wołowina, drób, ryby itp. W serii są również tytuły pogrupowane według rodzajów potraw, a więc na dania z piekarnika, ciasta domowe lub potrawy jednogarnkowe. Słowem - wszyscy poszukujący ciekawych, nietuzinkowych ale prostych przepisów będą usatysfakcjonowani.

3,99 zł
Powiadomienie
3 osoby kupiły
10
Desery. Szybko i smacznie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Desery. Szybko i smacznie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.08

Proste i szybkie przepisy na przepyszne desery. Precyzyjne wskazówki krok po kroku. Realny czas przyrządzania. Wartości odżywcze każdego dania. Wystarczy najbardziej podstawowe kuchenne wyposażenie. Dania łatwe w przygotowaniu. Każdy przepis wypróbowany i dokładnie przetestowany. W serii Szybko i smacznie przygotowaliśmy 12 tytułów z prostymi przepisami i znakomitymi fotografiami.

3,99 zł
Powiadomienie
3 osoby kupiły
11
Błędy wojenne polskich dowódców - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Błędy wojenne polskich dowódców
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.09

Dlaczego, stojąca u szczytu potęgi Rzeczpospolita szlachecka doznała upokarzających porażek w walce z buntującymi się Kozakami Bohdana Chmielnickiego, jakie okoliczności doprowadziły do klęski wojsk polskich w trzydniowej bitwie pod Warszawą ze Szwedami w 1656 r., czy można było wygrać bitwę pod Maciejowicami? Książka Romualda Romańskiego ukazuje znaczenie błędów polskich dowódców, które doprowadziły do militarnych klęsk i zaważyły na losach państwa.

24,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,7%
oszczędzasz 4,91 zł

3 osoby kupiły
12
Z małą ilością tłuszczu. Szybko i smacznie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z małą ilością tłuszczu. Szybko i smacznie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.29

Łatwe przepisy na potrawy niskotłuszczowe. Precyzyjne wskazówki, dokładny czas przygotowania. Wystarczy najbardziej podstawowe wyposażenie kuchni. Każdy przepis został starannie wypróbowany. Dokładne dane o zawartości tłuszczu i wartości odżywczej każdej porcji.

3,99 zł
Powiadomienie
3 osoby kupiły
13
Pieczywo domowego wypieku. W kuchni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pieczywo domowego wypieku. W kuchni
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.26

Pomocne wskazówki i praktyczne rady dotyczące zagniatania, wyrabiania i pieczenia ciasta chlebowego. Dzięki nim wypieki domowe - chleb, focaccia i tigella - okażą się łatwym zadaniem... Seria książek kulinarnych W kuchni to imponujący zbiór ponad 20 tytułów. Każdy tomik to 64 strony z przepisami i zdjęciami potraw. Kolejne książki stanowią rodzaj monografii i podają przepisy z najbardziej popularnych kuchni regionalnych, jak kuchnia włoska, indyjska czy meksykańska oraz przepisy wykorzystujące określony rodzaj produktów, jak jajka, wołowina, drób, ryby itp. W serii są również tytuły pogrupowane według rodzajów potraw, a więc na dania z piekarnika, ciasta domowe lub potrawy jednogarnkowe. Słowem - wszyscy poszukujący ciekawych, nietuzinkowych, ale prostych przepisów będą usatysfakcjonowani.

3,99 zł
Powiadomienie
3 osoby kupiły
14
Antystresowa kolorowanka. Kwiaty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antystresowa kolorowanka. Kwiaty
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.21

Weź kredki lub flamastry i wygospodaruj kilka minut tylko dla siebie. Intuicyjnie wybierz rysunek i pokoloruj go. To niezwykłe doświadczenie dostarczy ci wiele radości. Zauważysz, że uspokoi się twój oddech, myśli skupią się na czymś przyjemnym, a stresy znikną. Kolorowanie zapewni ci relaks i uwolni umysł od natrętnych myśli. Może ta miła przygoda sprawi, że staniesz się człowiekiem żyjącym w zgodzie ze światem.

6,99 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

3 osoby kupiły
15
Ubierz misie Piknik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ubierz misie Piknik
Dostępny
4 szt.

Spędź dzień pełen wrażeń z pluszowymi misiami. Baw się, przyklejając im wygodne ubranka, w których będą mogły przygotować różne smakołyki na zaplanowany w ogrodzie piknik. Te książki z naklejkami zachęcają dzieci do twórczej zabawy. W każdej z nich sympatyczne misie przeżywają dzień pełen wrażeń, a mali czytelnicy nie tylko poznają przygody bohaterów, ale także w nich uczestniczą.

12,99 zł
10,99 zł

Rabat 15,4%
oszczędzasz 2,00 zł

2 osoby kupiły
16
Ćwiczę rękę i oko. 30 wesołych zadań - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczę rękę i oko. 30 wesołych zadań
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.15

Zabawy grafomotoryczne to zbiór 30 ćwiczeń dla dzieci w wieku przedszkolnym, które w zachęcający sposób przygotowują do nauki pisania. Wesołe zwierzątka i przerywane kolorowe linie łączą naukę z zabawą. Każde z rozwiązanych zadań można pomalować farbami, kredkami, flamastrami lub wykleić bibułą lub kolorowym papierem. Ćwiczę rękę i oko to kreatywne narzędzie pomocne w rozwijaniu małej motoryki.

7,99 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,00 zł

2 osoby kupiły
17
Desery i przekąski. W kuchni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Desery i przekąski. W kuchni
Dostępny
2 szt.

Każda chwila dnia może być słodka - wystarczy dobry pomysł i odrobina fantazji w kuchni. Seria książek kulinarnych `W kuchni` to imponujący zbiór ponad 20 tytułów. Każdy tomik to 64 strony z przepisami i zdjęciami potraw. Kolejne książki stanowią rodzaj monografii i podają przepisy z najbardziej popularnych kuchni regionalnych, jak kuchnia włoska, indyjska czy meksykańska oraz przepisy wykorzystujące określony rodzaj produktów, jak jajka, wołowina, drób, ryby itp. W serii są również tytuły pogrupowane według rodzajów potraw, a więc na dania z piekarnika, ciasta domowe lub potrawy jednogarnkowe. Słowem - wszyscy poszukujący ciekawych, nietuzinkowych ale prostych przepisów będą usatysfakcjonowani.

3,99 zł
1 osoba kupiła
18
Antystresowa kolorowanka. Secesja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antystresowa kolorowanka. Secesja
Dostępny
2 szt.

Weź kredki lub flamastry i wygospodaruj kilka minut tylko dla siebie. Intuicyjnie wybierz rysunek i pokoloruj go. To niezwykłe doświadczenie dostarczy ci wiele radości. Zauważysz, że uspokoi się twój oddech, myśli skupią się na czymś przyjemnym, a stresy znikną. Kolorowanie zapewni ci relaks i uwolni umysł od natrętnych myśli. Może ta miła przygoda sprawi, że staniesz się człowiekiem żyjącym w zgodzie ze światem.

6,99 zł
5,99 zł

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

1 osoba kupiła
19
Warzywa. W kuchni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Warzywa. W kuchni
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.12

Dania świeże, pożywne i pełne smaku. Przyrządzanie warzyw to uczta w wielu wspaniałych smakach i kolorach. Seria książek kulinarnych `W kuchni` to imponujący zbiór ponad 20 tytułów. Każdy tomik to 64 strony z przepisami i zdjęciami potraw. Kolejne książki stanowią rodzaj monografii i podają przepisy z najbardziej popularnych kuchni regionalnych, jak kuchnia włoska, indyjska czy meksykańska oraz przepisy wykorzystujące określony rodzaj produktów, jak jajka, wołowina, drób, ryby itp. W serii są również tytuły pogrupowane według rodzajów potraw, a więc na dania z piekarnika, ciasta domowe lub potrawy jednogarnkowe. Słowem - wszyscy poszukujący ciekawych, nietuzinkowych ale prostych przepisów będą usatysfakcjonowani.

3,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
20
Spacerem po Berlinie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spacerem po Berlinie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.16

Nie ma lepszego sposobu, by poznać miasto, niż przechadzka po jego tętniących życiem i kipiących różnorodnością rejonach. Przewodnik National Geographic Spacerem po Berlinie zawiera piętnaście opisanych krok po kroku i zaopatrzonych w plany tras spacerowych, które sprawią, że zwiedzimy miasto jak wprawny podróżnik i będziemy się po nim poruszać niczym rdzenni berlińczycy. LOTEM BŁYSKAWICY to syntetyczne trasy, dzięki którym można zwiedzić całe miasto w jeden dzień, w weekend (samotnie lub z dziećmi) albo koncentrując się na rozrywkach. OPISY TRAS - od Charlottenburga i sąsiedztwa Museumsinsel po dawne dzielnice Berlina wschodniego - zawierają podstawowe informacje o obiektach w kolejności zgodnej z ich lokalizacją na szlaku zwiedzania. WIZYTÓWKI dostarczają ciekawych szczegółów i dogłębnych informacji o muzeach i innych obiektach, między innymi Reichstagu, Jü,disches Museum i pałacu w Charlottenburgu. TYLKO W BERLINIE to opisy najważniejszych charakterystycznych dla tego miasta zjawisk, na przykład związanych z latami 20. XX w., obecnością Żydów i powojennym podziałem metropolii na strefy okupacyjne. REKOMENDACJE stanowią podsumowanie najciekawszych, spójnych tematycznie miejsc i zagadnień, takich jak ogródki piwne, lokale serwujące brunch czy bożonarodzeniowe jarmarki. RADY BYWALCA, POLECANE LOKALE I WARTO WIEDZIEĆ to umieszczone w ramkach przydatne wskazówki, jak najlepiej wykorzystać pobyt. INFORMACJE PRAKTYCZNE pomogą w przygotowaniach i planowaniu podróży. SZCZEGÓŁOWE PLANY, KOLOROWE ZDJĘCIA I SPRAWDZONE RADY doświadczonych autorów ułatwią poznawanie miasta.

31,90 zł
23,29 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,61 zł

1 osoba kupiła
21
Kiss Of Death. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kiss Of Death. CD
Motorhead, BMG Entertainment
Dostępny
101 szt.

57,90 zł
22
Oriental Beat (40th Anniversary Real Mix), LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oriental Beat (40th Anniversary Real Mix), LP
Hanoi Rocks, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: A1Oriental Beat A2Motorvatin' A3No Law Or Order A4Teenangels Outsiders A5Sweet Home Suburbia B1M.C. Baby B2Visitor B3Don't Follow Me B4Lightnin' Bar Blues B5Devil Woman B6Fallen Star

139,90 zł
128,71 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,19 zł

23
Zombicide: 2 ed. - Dark Nights Metal Pack 2 PORTAL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zombicide: 2 ed. - Dark Nights Metal Pack 2 PORTAL
Portal Games
Dostępny
12 szt.

Z najmroczniejszych zakątków multiwersum nadciąga Batman Który Się Śmieje z misją zniszczenia każdej możliwej wersji Ziemi. Do Ligi Sprawiedliwości należy powstrzymanie tej plugawej wersji Mrocznego Rycerza i wszystkich jego przerażających sług.W całym multiwersum znajduje się wiele wersji Ziemi i jej wiernych strażników: Ligi Sprawiedliwości. Chociaż istnieje wiele wersji bohaterów, takich jak Wonder Woman, Aquaman, Flash i Cyborg, istnieje również wiele rozmaitych horrorów. Teraz, gdy wymiary się otwierają, nasza własna Liga musi zmierzyć się z horrorami spoza wymiarów, które chcą zniszczyć Ziemię, jaką znamy!Seria Zombicide: Batman Dark Nights Metal Packs zawiera wszystko co potrzebne, by wprowadzić bohaterów serii Batman Który Się Śmieje do rozgrywek w Zombicide 2 ed.Uwaga: Dodatki Dark Nights Metal Pack nie posiadają instrukcji.Zawartość pudełka: 2 figurki, 2 karty Ocalałych, 2 karty Abominacji, 2 karty Pomocy.

129,95 zł
110,46 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 19,49 zł

24
Schowek
352,90 zł
Powiadomienie
25
Tygrysek i małpka. Przeciwieństwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tygrysek i małpka. Przeciwieństwa
Niedostępny
Brak

Seria edukacyjna dla małych dzieci z Tygryskiem i Małpką jako głównymi bohaterami uczącymi o przeciwieństwach.

11,90 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,1%
oszczędzasz 1,91 zł

26
Żyjąca Afryka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żyjąca Afryka
Niedostępny
Brak

Ta wspaniała książka jednego z najbardziej błyskotliwych fotografików naszych czasów to reporterski zapis podróży po współczesnej Afryce. Panorama krajobrazów i dzikiej przyrody od pustyni po dżunglę i ludzkiego życia od malutkich plemiennych wiosek po kipiące energią metropolie. 236 przepięknych zdjęć ukazuje zadziwiającą bliskość Steve`a Blooma z tym niezwykłym kontynentem, jego zachwyty nad afrykańską przyrodą w całej jej dzikiej, nieposkromionej różnorodności.

70,00 zł
56,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 14,00 zł

27
Notatnik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik
Dostępny
58 szt.

Wyjątkowa książka zawierająca osobiste notatki Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Notatnik poety powstał w drugiej połowie 1941 roku, gdy K.I.G., jeniec w hitlerowskim stalagu Altengrabow pod Magdeburgiem, stał się numerem 5700. To jedyna tego rodzaju dokumentalna, faktograficzna proza w dorobku poety - przejmująca, miejscami tragiczna, poruszająco szczera. Obcujemy z Gałczyńskim - robotnikiem fizycznym wożącym gnój i kopiącym kartofle, Gałczyńskim, którego we wszelki możliwy sposób obozowa władza chce skompromitować i tym samym złamać. Bo niespodziewanie, pewnie i dla samego siebie, K.I.G. staje się wyrazicielem jeszcze bardziej bezbronnych, jeszcze bardziej pokrzywdzonych. Mówi ich głosem. Dobitnie, wyraźnie, odważnie. Spotyka go za to pierwsza w życiu poety kompania karna. Pomimo ekstremalnie trudnych warunków nie przestaje być poetą, wielkim lirykiem. Ratuje go pamięć i wciąż żywe marzenie o powrocie do utraconego świata - pięknego świata muzyki, literatury, z ukochaną kobietą, dzieckiem, matką, do domowego ciepła i dalekiego kraju codziennej szczęśliwości.

45,00 zł
36,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,00 zł

28
Włochy - festyny, turnieje palia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Włochy - festyny, turnieje palia
Niedostępny
Brak

Przewodnik po wszystkich regionalnych włoskich imprezach, świętach, festynach, paliach, orszakach, z których słyną Włochy. W książce: kalendarium na każdy miesiąc, dokładna lokalizacja miejscowości na mapie i w regionie, data dzienna święta i jego opis. Dzięki temu przewodnikowi kiedykolwiek znajdziesz się w Italii będziesz wiedział jak i gdzie spędzić ciekawie czas. Książka zawiera 32 kolorowe ilustracje z festynów.

6,99 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

29
Kosmos. Część 1. Tematyczne zgadywanki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kosmos. Część 1. Tematyczne zgadywanki
Niedostępny
Brak

`Kosmos. Tematyczne zgadywanki` to wspaniała książeczka dla najmłodszych czytelników. Kolorowe ilustracje, ciekawe zabawy i zadania sprawią, że dziecko poprzez zabawę będzie stopniowo poznawało tajemnice wszechświata.

4,50 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 11,3%
oszczędzasz 0,51 zł

30
Dzieciaki w naturze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieciaki w naturze
Niedostępny
Brak

Piękna, kolorowo ilustrowana książka, będąca idealną lekcją przyrody dla dziecka na wszystkie cztery pory roku. Zawiera ciekawie podaną wiedzę o zjawiskach, roślinach, zwierzętach, wskazuje jak dbać o środowisko, wyznacza zadania, dzięki którym mały czytelnik poczuje się częścią przyrodniczego świata. Jak powstaje śnieg? Dlaczego bociany nie latają nad morzem? Co sprawia, że jesienią liście przebarwiają się? Jak założyć i pielęgnować letni ogródek, zrobić zielnik, dokarmiać ptaki? Nauka i zabawa w teorii i w praktyce.

19,99 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

31
Hongkong. Wakacje w wielkim mieście - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hongkong. Wakacje w wielkim mieście
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.19

Hongkong to kosmopolityczna metropolia. Niepowtarzalny uroku zawdzięcza udanemu związkowi Wschodu i Zachodu oraz pozostałościom kolonialnej przeszłości. Niewielki obszar, znakomity system komunikacji miejskiej, tanie taksówki, bezpieczne ulice oraz możliwość dojścia do wielu miejsc piechotą czynią z Hongkongu miasto przyjazne turystom. Panorama ze Wzgórza Wiktorii, z zalesionymi stokami, drapaczami chmur na Central i Wan Chai, cieśniną Victoria Harbour i półwyspem Koulun oraz wzgórzami Nowych Terytoriów, jest znana na całym świecie. Nowoczesne wieżowce, drogie hotele i markowe sklepy wytwornej dzielnicy Central kontrastują ze zgiełkiem bocznych alejek, gdzie pełno jest ludzi, stoisk z przekąskami, krzykliwych neonów i sklepików z egzotycznymi towarami. Amatorów pieszych wycieczek i spokoju zachwycą parki narodowe, przez które prowadzą liczne szlaki turystyczne. Warto też zwiedzić okoliczne wyspy - w skład terytorium Hongkongu wchodzi ich aż 234, a rejsy promem pozwalają podziwiać zachwycające widoki. Jeśli lubisz wielkomiejski gwar, spędź wakacje w Hongkongu. Przekonaj się, co oznacza azjatycka koncepcja "twarzy" i kiedy można zyskać miano "głupiego gueilo". Skosztuj kurzych łapek, kulek z rybiego mięsa i smażonych mątw na patyku. Odwiedź tętniącą życiem turystyczną dzielnicę Tsim Sha Tsui i sklepiki zielarskie oferujące sproszkowane perły, skóry jaszczurek i wężowe piżmo. Odkryj tajniki gry w madżonga i rozsmakuj się najróżniejszych gatunkach chińskiej herbaty.

31,90 zł
23,29 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,61 zł

32
Wakacje na walizkach: Grecja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wakacje na walizkach: Grecja
Niedostępny
Brak

Grecja to górujący nad Atenami Partenon, to wabiący turystów błękit nieba, turkus morza i biel domów piętrzących się ponad portami wysp. To kraj o wyjątkowej kulturze i języku, kraj najmniej znanych w Europie zakątków i niezwykle gościnnych ludzi. Nawet podczas krótkiej wizyty można zobaczyć takie greckie osobliwości jak skarby Narodowego Muzeum Archeologicznego w Atenach czy Delfy, jedno z najbardziej magicznych miejsc na Ziemi. Morska wyprawa na wyspy może prowadzić na Stare Miasto stolicy Rodos i do jej portu albo do podniesionego z ruin pałacu królewskiego w Knossos na Krecie, ośrodka potężnej cywilizacji minojskiej. Można tu leniuchować na którejś z maleńkich wysepek lub krążyć po Grecji kontynentalnej. Można iść w góry lub pojechać nad jeziora. Trzeba też znaleźć czas na wyborny posiłek pod gołym niebem nad brzegiem morza. Jeśli lubisz życie na walizkach, spędź wakacje, podróżując po Grecji.Poznaj oba znaczenia słowa ksenos, dźwięk buzuki i różnicę między kawą metrio, gliko i skieto. Posłuchaj ożywionych męskich dyskusji prowadzonych w kafenijo, skosztuj greckich przysmaków, takich jak suwlaki czy musaka i rozsmakuj się w raki.

31,90 zł
23,29 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,61 zł

33
Kuchnia włoska. Szybko i smacznie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuchnia włoska. Szybko i smacznie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.02

Łatwe przepisy na potrawy kuchni włoskiej. Precyzyjne wskazówki, dokładny czas przygotowania. Wystarczy najbardziej podstawowe wyposażenie kuchni. Każdy przepis został starannie wypróbowany. Dokładne dane o zawartości tłuszczu i wartości odżywczej każdej porcji.

3,99 zł
Powiadomienie
34
Spaghetti. W kuchni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spaghetti. W kuchni
Dostępny
6 szt.

Spaghetti śródziemnomorskie, z gulaszem, z warzywami, z ośmiornicą... Tradycyjne przepisy na potrawy niewymagające długiego czasu przygotowania, a także na te bardziej wyszukane. Seria książek kulinarnych `W kuchni` to imponujący zbiór ponad 20 tytułów. Każdy tomik to 64 strony z przepisami i zdjęciami potraw. Kolejne książki stanowią rodzaj monografii i podają przepisy z najbardziej popularnych kuchni regionalnych, jak kuchnia włoska, indyjska czy meksykańska oraz przepisy wykorzystujące określony rodzaj produktów, jak jajka, wołowina, drób, ryby itp. W serii są również tytuły pogrupowane według rodzajów potraw, a więc na dania z piekarnika, ciasta domowe lub potrawy jednogarnkowe. Słowem - wszyscy poszukujący ciekawych, nietuzinkowych ale prostych przepisów będą usatysfakcjonowani.

3,99 zł
35
Kuchnia tajska. Szybko i smacznie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuchnia tajska. Szybko i smacznie
Niedostępny
Brak

Kuchnia tajska jest niesamowicie różnorodna, pełna interesujących konsystencji i smaków. Łączy w sobie to co najlepsze w innych kuchniach orientalnych: egzotyczne smaki Malezji, ostrość syczuańskiej kuchni chińskiej, kokosowe sosy z południowych Indii i aromatyczne przyprawy Arabii. Szybkie i proste przepisy na potrawy kuchni tajskiej. Wskazówki krok po kroku, informacja o rzeczywistym czasie przyrządzania. Informacje o wartości kalorycznej każdej potrawy. Dania łatwe w przygotowaniu, niewymagające użycia specjalistycznego sprzętu kuchennego. Wszystkie przepisy sprawdzone i wypróbowane.

3,99 zł
Powiadomienie
36
Przetwory. Szybko i smacznie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przetwory. Szybko i smacznie
Niedostępny
Brak

Dobry dżem powinien być błyszczący, klarowny i smakować jak owoc z którego został przygotowany. Przygotowanie marmolady jest zdecydowanie łatwiejsze niż przygotowanie dżemu, gdyż owoce cytrusowe zawierają dużo kwasów i pektyn niezbędnych do ścięcia się przetworu. Szybkie i proste przepisy na przetwory. Wskazówki krok po kroku, informacja o rzeczywistym czasie przyrządzania. Informacje o wartości kalorycznej każdej potrawy. Dania łatwe w przygotowaniu, niewymagające użycia specjalistycznego sprzętu kuchennego. Wszystkie przepisy sprawdzone i wypróbowane.

3,99 zł
Powiadomienie
37
Stambuł i zachodnia Turcja. Wakacje na walizkach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stambuł i zachodnia Turcja. Wakacje na walizkach
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.01

Turcja jest pomostem między Azją i Europą, szczyci się pejzażami charakterystycznymi dla obu kontynentów: od alpejskich dolin po kamieniste pustynie, od usianych palmami wysp po bezkresne, żyzne równiny. W sąsiedztwie skąpanego w słońcu śródziemnomorskiego wybrzeża z cudownymi plażami rozproszone są starożytne ruiny. W głębi lądu kuszą `bajkowe kominy` Kapadocji. Stambuł to tętniąca życiem metropolia, łącząca bazy muzealną i gastronomiczną z dziedzictwem historycznym Bizancjum i imperium Turków osmańskich. Do głównych atrakcji należy Stare Miasto, a w nim onieśmielający bogactwem pałac Topkapi i Muzeum Archeologiczne, dostojna Hagia Sophia z zachwycającymi mozaikami oraz okazały Błękitny Meczet. Turecka kuchnia jest niezwykle urozmaicona. Amatorzy kebabu znajdą go tu w setkach odmian, a chętni na osmańskie specjały powinni odwiedzić restaurację Tugra , w której gotuje się według receptur znalezionych w bibliotece pałacu Topkapi. Jeśli lubisz życie na walizkach, spędź wakacje, podróżując po Stambule i zachodniej Turcji. Sprawdź, jak zachować się w meczecie i dobić targu na tureckim bazarze. Skosztuj miodowego lokum w cukierni Hayat i wybierz się w rejs w głąb Złotego Rogu. Poznaj świat powieści Orhana Pamuka i dowiedz się, co łączy ogniki Chimery z ogniem olimpijskim.

34,90 zł
25,48 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

38
Maroko. Wakacje na walizkach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maroko. Wakacje na walizkach
Dostępny
11 szt.

Maroko urzeka kosmopolityzmem Tangeru, Casablanki, Marrakeszu czy Rabatu, nowoczesnością Agadiru, a także zabytkowymi pałacami, starymi medynami i meczetami, kazbami południa i berberyjskimi wioskami. Są tu wysokogórskie pejzaże, rozległe pustynie, głębokie doliny rzeczne, bujne gaje palmowe i wąwozy. Wybrzeże omywają z jednej strony wody Morza śródziemnego, a z drugiej otwartego Atlantyku. Wszystko to w połączeniu z wielokulturową społecznością tworzy urozmaicony kraj - muzułmański, a zarazem otwarty na świat nieislamski. Można tu wejść na szczyt Jebel Toubkal, zmierzyć się z falami atlantyckiego przyboju, wędrować kanionami lub przesiadywać w kawiarniach na nadmorskiej promenadzie. Wyśmienita kuchnia nawiązuje do tradycji Berberów, Maurów i Arabów, oferując mieszaninę aromatów, konsystencji i kolorów. Królują tu szafran, kurkuma, imbir, kuskus, rozmaite odmiany chleba i herbata a la menthe. Jeśli lubisz życie na walizkach, spędź wakacje, podróżując po Maroku. Weź udział w aukcji dywanów, odwiedź hammam i zabaw się w garncarza. Dobij targu na marrakeszeńskim suku i pożegluj na desce w As-Sawirze. Zwiedź zabytkową feską medynę i place Casablanki. Wędruj tropem dzikich zwierząt w górach Atlas, spróbuj, jak smakuje kesra i atai.

16,99 zł
12,99 zł

Rabat 23,5%
oszczędzasz 4,00 zł

39
Szwajcaria. Wakacje na walizkach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szwajcaria. Wakacje na walizkach
Niedostępny
Brak

Szwajcaria to położony w sercu Europy kraj, słynący z oszałamiających górskich pejzaży, baśniowych zamczysk, doskonałych muzeów i galerii, wspaniałej architektury oraz zamiłowania do folkloru. To raj dla amatorów sportów zimowych i letnich, turystyczna idylla pełna ośnieżonych szczytów i skrzących się jezior. Góry zajmują ponad połowę terytorium kraju i wytyczono w nich ok. 63 000 oznakowanych szlaków pieszych. Duże, tętniące życiem miasta kuszą muzeami z najwyższej światowej ligi, najnowocześniejszą architekturą oraz sprawnym i przyjaznym transportem publicznym. Smakosze mogą wybierać spośród 450 marek miejscowych serów oraz degustować lokalne wina i piwa, a miłośnicy ludowych zabaw wybrać się na historyczny festyn. Jedno jest pewne: pobyt w Szwajcarii zaostrza apetyt, by wrócić i odkrywać jej kolejne sekrety. Jeśli lubisz życie na walizkach, spędź wakacje, podróżując po Szwajcarii. Kibicuj w wyborach krowiej miss i spróbuj amaretti. Weź udział w święcie czekolady w Versoix i w szale parad podczas Basler Fasnacht. Dowiedz się, co zwiastuje spalenie Bööga oraz jakie utwory napisał Mickiewicz mieszkając w Szwajcarii. Poznaj tajniki jodlowania oraz gry na trombicie i posłuchaj jazzu w Montreux.

34,90 zł
25,48 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

40
Spacerem po Amsterdamie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spacerem po Amsterdamie
Niedostępny
Brak

Nie ma lepszego sposobu, by poznać miasto, niż przechadzka po jego tętniących życiem i kipiących różnorodnością rejonach. Przewodnik National Geographic `Spacerem po Amsterdamie` zawiera sześć opisanych krok po kroku i zaopatrzonych w plany tras spacerowych, które sprawią, że zwiedzimy miasto jak wprawny podróżnik i będziemy się po nim poruszać niczym rdzenni mieszkańcy Amsterdamu. Lotem błyskawicy to syntetyczne trasy, dzięki którym można zwiedzić całe miasto w jeden dzień, w weekend (samotnie lub z dziećmi) albo koncentrując się na zakupach lub historii miasta. Opisy tras - z uwzględnieniem północnej i południowej części amsterdamskiego pierścienia kanałów oraz Dzielnicy Muzealnej i de Pijp - zawierają podstawowe informacje o obiektach w kolejności zgodnej z ich lokalizacją na szlaku zwiedzania. WizytówkI dostarczają ciekawych szczegółów i dogłębnych informacji o muzeach i innych obiektach, między innymi Domu Anny Frank, Rijksmuseum i Muzeum van Gogha. Tylko w AMSTERDAMIE to opisy najważniejszych charakterystycznych dla tego miasta miejsc i zjawisk, takich jak na przykład jenever, piwo, tulipany i holenderskie wzornictwo. Rekomendacje stanowią podsumowanie najciekawszych, spójnych tematycznie miejsc, takich jak uliczne targowiska, kuchnia holenderska i kanały. Rady bywalca, Polecane Lokale i Warto wiedzieć to umieszczone w ramkach przydatne wskazówki, jak najlepiej wykorzystać pobyt. Informacje praktyczne pomogą w przygotowaniach i planowaniu podróży. Szczegółowe plany, kolorowe zdjęcia i sprawdzone rady doświadczonych autorów ułatwią poznawanie miasta.

31,90 zł
23,29 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,61 zł

41
Abecadło o chlebie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Abecadło o chlebie
Niedostępny
Brak

ABC Chleba chcę, Lecz i wiedzieć mi się godzi, Z czego też to chleb się rodzi? Seria kolorowych, bogato ilustrowanych, kartonowych bajeczek prezentuje najbardziej znane i lubiane utwory dla dzieci. Książeczki te są trwałe i "bezpieczne` - posiadają zaokrąglone rogi. Ciągle rozszerzana o nowe tytuły seria `Biblioteczka Niedźwiadka`przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci, które dopiero zaczynają poznawać świat.

3,99 zł
Powiadomienie
42
Perfekcyjny ogród - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Perfekcyjny ogród
Niedostępny
Brak

Już dziś stwórz własny perfekcyjny ogród! Dom to nie jedyne miejsce, w którym możesz gościć swoich bliskich i przyjaciół. Ogród, balkon i taras to dodatkowa przestrzeń, o którą warto zadbać. Wystarczy kilka sprawdzonych sposobów, by cieszyć się swoim kawałkiem raju. Nieważne, czy masz do dyspozycji działkę, taras czy balkon, wszędzie możesz stworzyć własne zielone miejsce na ziemi. Miejsce, w którym spędzisz niezapomniane chwile z bliskimi lub po prostu schowasz się na moment przed światem. Poznaj kilka wypróbowanych metod i trików, dzięki którym twój ogród stanie się królestwem natury, niezwykłych form, kolorów i zapachów. Małgorzata Rozenek podpowie ci, w jakim stylu zaaranżować ogród, jak go z łatwością pielęgnować, jak łączyć kolory i zapachy oraz zorganizować udane garden party.

49,90 zł
36,93 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

43
Dlaczego? Człowiek i jego świat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dlaczego? Człowiek i jego świat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.10

Książeczka jak torebeczka! Gdy się wybieram na wycieczkę, na spacer, do dziadków albo do Pana doktora, moja ulubiona książeczka koniecznie chce iść ze mną! Wtedy po prostu rozkładam jej okładkę, a ona - hokus pokus! - od razu zamienia się w wygodną do niesienia torebkę. W serii: 18 książek edukacyjnych ze świata kosmosu, zwierząt, roślin, liczb i rekordów.

6,99 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

44
Sydney. Przewodnik National Geographic - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sydney. Przewodnik National Geographic
Dostępny
6 szt.

Ruszaj w świat z National Geographic! Każdego dnia eksperci National Geographic przemierzają świat, zgłębiając kulturę i dzieje odwiedzanych krajów oraz przypatrując się ich mieszkańcom. Zdobytą wiedzę przekazują na łamach przewodników National Geographic, obejmujących: MARSZRUTY, oparte na bogactwie doświadczeń znawców Sydney, które pomogą zaplanować pobyt adekwatnie do posiadanego czasu i zainteresowań. NIEZWYKŁE DOśWIADCZENIA, od wspinaczki na słynny most po kupno opali, koczowanie w łodziach na rzece Hawkesbury oraz ujeżdżanie fal. RADY BYWALCÓW, od fotografików, podróżników i dziennikarzy National Geographic po rodzimych znawców rozmaitych zagadnień, dotyczące ulubionych miejsc, zasad postępowania i wielu innych kwestii. TRASY WYCIECZEK PIESZYCH I SAMOCHODOWYCH, opatrzone klarownymi mapami i planami, m.in. po zabytkowych kwartałach The Rocks, cyplu South Head, z Darling Harbour na targ rybny i szlakiem winnym w Hunter Valley. PROPOZYCJE MNIEJ RUTYNOWYCH SZLAKÓW, m.in. w Chińskim Ogrodzie Przyjaźni, dawnym robotniczym Balmain i fantastycznym Parku Narodowym Ku-ring-gai Chase. LISTĘ TEGO, CZEGO POMINĽĆ NIE WOLNO, w każdym omówionym w przewodniku rejonie, a także przy trasie każdej wycieczki.

41,90 zł
30,59 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,31 zł

45
Królewna śnieżka. Domowy teatrzyk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Królewna śnieżka. Domowy teatrzyk
Niedostępny
Brak

Przed wami wyjątkowy zestaw kryjący w sobie kartonowa scenę z wymienianymi dekoracjami, arkusz z wypychankowymi postaciami oraz książeczkę z tekstem bajki, mogącą wam pomóc w przygotowaniu przedstawienia. Rozłóżcie teatrzyk. Oto dekoracja, która odpowiada pierwszej scenie bajki. Wraz z rozwojem akcji możecie zmieniać scenerię, używając jednej z trzech dodatkowych plansz. Z arkusza z wypychankami wyjmijcie postaci bohaterów przedstawienia. Figurki mogą stać bez waszej pomocy lub służyć, jako kukiełki na tekturowych patyczkach. Wszystko gotowe. Kurtyna w górę! Dobrej zabawy!

16,99 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,00 zł

46
śpiąca królewna. Domowy teatrzyk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
śpiąca królewna. Domowy teatrzyk
Niedostępny
Brak

Przed wami wyjątkowy zestaw kryjący w sobie kartonowa scenę z wymienianymi dekoracjami, arkusz z wypychankowymi postaciami oraz książeczkę z tekstem bajki, mogącą wam pomóc w przygotowaniu przedstawienia. Rozłóżcie teatrzyk. Oto dekoracja, która odpowiada pierwszej scenie bajki. Wraz z rozwojem akcji możecie zmieniać scenerię, używając jednej z trzech dodatkowych plansz. Z arkusza z wypychankami wyjmijcie postaci bohaterów przedstawienia. Figurki mogą stać bez waszej pomocy lub służyć, jako kukiełki na tekturowych patyczkach. Wszystko gotowe. Kurtyna w górę! Dobrej zabawy!

16,99 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,00 zł

47
Spacerem po Mediolanie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spacerem po Mediolanie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.15

Nie ma lepszego sposobu, by poznać miasto, niż przechadzka po jego tętniących życiem i kipiących różnorodnością rejonach. Przewodnik National Geographic Spacerem po Mediolanie proponuje dziewięć opisanych krok po kroku i zaopatrzonych w plany tras spacerowych, które sprawią, że zwiedzimy miasto jak wprawny podróżnik i będziemy się po nim poruszać niczym rdzenni mediolańczycy. LOTEM BŁYSKAWICY to syntetyczne trasy, dzięki którym można zwiedzić całe miasto w jeden dzień, w weekend (samotnie lub z dziećmi) albo koncentrując się na rozrywkach. OPISY TRAS - od San Babila do Galerii Wiktora Emanuela II, od opery La Scala po Brerę, od Castello Sforzesco do Navigli - zawierają podstawowe informacje o obiektach w kolejności zgodnej z ich lokalizacją na szlaku zwiedzania. WIZYTÓWKI dostarczają ciekawych szczegółów i dogłębnych informacji o muzeach i innych obiektach, między innymi namalowanym przez Leonarda da Vinci fresku Ostatnia wieczerza, Castello Sforzesco i Brerze. TYLKO W MEDIOLANIE to opisy najważniejszych charakterystycznych dla tego miasta miejsc i zjawisk, na przykład restauracji, kwartałów mody i wzornictwa. REKOMENDACJE stanowią podsumowanie najciekawszych, spójnych tematycznie miejsc i zagadnień, takich jak targowiska, potrawy czy muzea. RADY BYWALCA, POLECANE LOKALE I WARTO WIEDZIEĆ to umieszczone w ramkach przydatne wskazówki, jak najlepiej wykorzystać pobyt. INFORMACJE PRAKTYCZNE pomogą w przygotowaniach i planowaniu podróży. SZCZEGÓŁOWE PLANY, KOLOROWE ZDJĘCIA I SPRAWDZONE RADY doświadczonych autorów ułatwią poznawanie miasta.

31,90 zł
23,29 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,61 zł

48
Antystresowa kolorowanka. Żywioły świata - Woda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antystresowa kolorowanka. Żywioły świata - Woda
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.12

Weź kredki lub flamastry i wygospodaruj kilka minut tylko dla siebie. Intuicyjnie wybierz rysunek i pokoloruj go. To niezwykłe doświadczenie dostarczy ci wiele radości. Zauważysz, że uspokoi się twój oddech, myśli skupią się na czymś przyjemnym, a stresy znikną. Kolorowanie zapewni ci relaks i uwolni umysł od natrętnych myśli. Może ta przygoda sprawi, że staniesz się człowiekiem żyjącym w zgodzie ze światem.

6,99 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

49
Bajeczka. Biblioteczka niedźwiadka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajeczka. Biblioteczka niedźwiadka
Niedostępny
Brak

Dorota Gellner jest autorką wielu wierszy dla dzieci. Jej twórczość weszła już do kanonu współczesnej polskiej poezji dziecięcej. Wszystkie jej utwory charakteryzuje wdzięk, dowcip, inteligencja. Działają na wyobraźnię dziecka, opowiadają o codziennym życiu pełnym przygód w wyobraźni, pozytywnych relacji ze światem. Nie są nudne nie tylko dzięki humorowi, ale też dlatego, że przedstawione w wierszach dzieci nie zawsze są grzeczne… Ciągle rozszerzana o nowe tytuły seria `Biblioteczka Niedźwiadka` przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci, które dopiero zaczynają poznawać świat.

3,99 zł
Powiadomienie
50
Antystresowa kolorowanka. Żywioły świata - Powietrze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antystresowa kolorowanka. Żywioły świata - Powietrze
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.11

Weź kredki lub flamastry i wygospodaruj kilka minut tylko dla siebie. Intuicyjnie wybierz rysunek i pokoloruj go. To niezwykłe doświadczenie dostarczy ci wiele radości. Zauważysz, że uspokoi się twój oddech, myśli skupią się na czymś przyjemnym, a stresy znikną. Kolorowanie zapewni ci relaks i uwolni umysł od natrętnych myśli. Może ta przygoda sprawi, że staniesz się człowiekiem żyjącym w zgodzie ze światem.

6,99 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

51
Antystresowa kolorowanka. Ornamenty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antystresowa kolorowanka. Ornamenty
Niedostępny
Brak

Weź kredki lub flamastry i wygospodaruj kilka minut tylko dla siebie. Intuicyjnie wybierz rysunek i pokoloruj go. To niezwykłe doświadczenie dostarczy ci wiele radości. Zauważysz, że uspokoi się twój oddech, myśli skupią się na czymś przyjemnym, a stresy znikną. Kolorowanie zapewni ci relaks i uwolni umysł od natrętnych myśli. Może ta przygoda sprawi, że staniesz się człowiekiem żyjącym w zgodzie ze światem.

6,99 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

52
Antystresowa kolorowanka. Mandale inspirowane sentencjami ZEN - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antystresowa kolorowanka. Mandale inspirowane sentencjami ZEN
Niedostępny
Brak

Weź kredki lub flamastry i wygospodaruj kilka minut tylko dla siebie. Intuicyjnie wybierz rysunek i pokoloruj go. To niezwykłe doświadczenie dostarczy ci wiele radości. Zauważysz, że uspokoi się twój oddech, myśli skupią się na czymś przyjemnym, a stresy znikną. Ta czynność przypomina medytację znaną z jogi, która relaksuje i uwalnia umysł od uporczywych myśli. Może ta przygoda zaprowadzi cię dalej w świat twojego wnętrza i powoli staniesz się człowiekiem poszukującym ZEN.

6,99 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

53
Antystresowa kolorowanka. Żywioły świata - Ziemia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antystresowa kolorowanka. Żywioły świata - Ziemia
Niedostępny
Brak

Weź kredki lub flamastry i wygospodaruj kilka minut tylko dla siebie. Intuicyjnie wybierz rysunek i pokoloruj go. To niezwykłe doświadczenie dostarczy ci wiele radości. Zauważysz, że uspokoi się twój oddech, myśli skupią się na czymś przyjemnym, a stresy znikną. Kolorowanie zapewni ci relaks i uwolni umysł od natrętnych myśli. Może ta przygoda sprawi, że staniesz się człowiekiem żyjącym w zgodzie ze światem.

6,99 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

54
Antystresowa kolorowanka. Zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antystresowa kolorowanka. Zwierzęta
Niedostępny
Brak

Weź kredki lub flamastry i wygospodaruj kilka minut tylko dla siebie. Intuicyjnie wybierz rysunek i pokoloruj go. To niezwykłe doświadczenie dostarczy ci wiele radości. Zauważysz, że uspokoi się twój oddech, myśli skupią się na czymś przyjemnym, a stresy znikną. Kolorowanie zapewni ci relaks i uwolni umysł od natrętnych myśli. Może ta miła przygoda sprawi, że staniesz się człowiekiem żyjącym w zgodzie ze światem.

6,99 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

55
Antystresowa kolorowanka. Ogród - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antystresowa kolorowanka. Ogród
Niedostępny
Brak

Weź kredki lub flamastry i wygospodaruj kilka minut tylko dla siebie. Intuicyjnie wybierz rysunek i pokoloruj go. To niezwykłe doświadczenie dostarczy ci wiele radości. Zauważysz, że uspokoi się twój oddech, myśli skupią się na czymś przyjemnym, a stresy znikną. Kolorowanie zapewni ci relaks i uwolni umysł od natrętnych myśli. Może ta miła przygoda sprawi, że staniesz się człowiekiem żyjącym w zgodzie ze światem.

6,99 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

56
Antystresowa kolorowanka. Konie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antystresowa kolorowanka. Konie
Niedostępny
Brak

Weź kredki lub flamastry i wygospodaruj kilka minut tylko dla siebie. Intuicyjnie wybierz rysunek i pokoloruj go. To niezwykłe doświadczenie dostarczy ci wiele radości. Zauważysz, że uspokoi się twój oddech, myśli skupią się na czymś przyjemnym, a stresy znikną. Kolorowanie zapewni ci relaks i uwolni umysł od natrętnych myśli. Może ta miła przygoda sprawi, że staniesz się człowiekiem żyjącym w zgodzie ze światem.

6,99 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

57
Notatnik kulinarny: Muffiny, brownie i ciasteczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik kulinarny: Muffiny, brownie i ciasteczka
Niedostępny
Brak

Pyszne muffiny, babeczki i brownie na każdą okazję. Ponad 100 przepisów na wypieki, które staną się ozdobą każdego przyjęcia.

19,99 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

58
Bajeczki na dobranoc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajeczki na dobranoc
Niedostępny
Brak

Bogato ilustrowany zbiór bajek na dobranoc dla najmłodszych. W tomiku znalazły się takie bajki jak: Kot w butach, Czerwony Kapturek, śnieżka, Jaś Fasola, O rybaku i złotej rybce, Złotowłosa i trzy misie. Znakomity pomysł na prezent!

19,99 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

Wróć do góry