hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2023.04.28

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 28 kwietnia 2023 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Wyspa zaginionych dziewcząt (Alex Marwood), na drugim Aktoreczka. Z autografem (Barbara Wysoczańska). Kolejny produkt to Summer Love (Ula Buchacz) oraz Astrostrada z girlandami. Wiersze zebrane (Julia Fiedorczuk).
1
Wyspa zaginionych dziewcząt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Wyspa zaginionych dziewcząt
Dostępny
877 szt.

Nowy, niepokojący thriller Alex Marwood. Historia wyjęta wprost z nagłówków gazet. Bogaci, wpływowi i pozbawieni zahamowań mężczyźni z wyższych sfer oraz młode, piękne dziewczęta nieświadome straszliwego losu, jaki je czeka… Powieść łączy dramatyzm telewizyjnej „Sukcesji” ze zjadliwym dowcipem serialu „Biały lotos”. Błyszczące wody opływające wyspę La Kastellana nie mogą równać się z głębią mrocznych sekretów, które kryje to miejsce… Rok 1985 Dla dwunastoletniej Mercedes i jej siostry Donatelli La Kastellana jest po prostu domem. Wyspa, która wieki temu była starożytnym księstwem, pozostała nietknięta przez współczesny świat, a głęboko zakorzenione tradycje są tu wciąż żywe. Jednak wraz z przybyciem multimilionera Matthew Meade’a i jego rozpieszczonej małoletniej córki, Tatiany, wszystko się zmienia. I choć Meade’owie otoczeni są niewyobrażalnym bogactwem, to cena, jaką wkrótce wszyscy zapłacą, będzie znacznie wyższa i bardziej przerażająca, niż Mercedes i pozostali wyspiarze mogliby sobie kiedykolwiek wyobrazić. Rok 2016 Robin rozpaczliwie poszukuje swojej siedemnastoletniej córki Gemmy, która zaginęła rok wcześniej. Ostatni trop prowadzi na wyspę La Kastellana, luksusowy placu zabaw międzynarodowej śmietanki towarzyskiej. Jednak nikt nie chce jej tam pomóc w ustaleniu, co stało się z Gemmą, a Robin obawia się, że czasu na odnalezienie ukochanego dziecka jest coraz mniej. Tymczasem ktoś na La Kastellanie uważnie obserwował wydarzenia, w milczeniu czekając na właściwy moment, by ujawnić mroczną prawdę i pokazać światu, co naprawdę dzieje się na wyspie zaginionych dziewcząt. Szokujący i hipnotyzujący thriller o niewyobrażalnym bogactwie, zaginionych dziewczynach i mrocznych tajemnicach rajskiej wyspy. Alex Marwood to pseudonim brytyjskiej dziennikarki i pisarki Sereny Mackesy, autorki doskonałej powieści Dziewczyny, które zabiły Chloe, uhonorowanej prestiżową Edgar Award, Zabójcy z sąsiedztwa, wyróżnionej Macavity Award, Najmroczniejszego sekretu i Zatrutego ogrodu.

47,90 zł
34,01 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 13,89 zł

64 osoby kupiły
2
Aktoreczka. Z autografem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Aktoreczka. Z autografem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.19

Rok 1950, Nowy Jork. Miasto, które nigdy nie zasypia, sława, pieniądze i samotność. Polski fotograf Konrad Rogowski przebywający na emigracji w Nowym Jorku, usilnie stara się o opublikowanie zdjęć dokumentujących zbrodnie wojenne w Warszawie. Jednak jego najważniejszym celem jest znalezienie nazistowskiego zbrodniarza Rudolfa Schultego. Jedynym tropem dającym szansę na namierzenie byłego nazisty jest piękna i niezwykle sławna hollywoodzka gwiazda Lauren Evans. Splendor, skandale i światła jupiterów to jej świat. Otoczona luksusem i podziwiana, z pozoru żyje jak w bajce. Tymczasem w czterech ścianach wymarzonego apartamentu przy 5th Avenue boryka się z samotnością i strachem, że ktoś odkryje jej przeszłość i prawdziwą tożsamość. Czy cena sławy nie jest zbyt wysoka? „Nie pasował do tej nowojorskiej socjety, do tego przejaskrawionego blichtru, którym otaczali się śmierdzący dolarami naśladowcy Rockefellera. Kiedy jednak poczuł mocniejszy uścisk palców Lauren na swoim ramieniu, zrozumiał, że ona – nie wiadomo dlaczego – naprawdę chce, żeby był tu z nią”.

47,90 zł
34,97 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,93 zł

59 osób kupiło
3
Summer Love - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Summer Love
Dostępny
705 szt.

Osiemnastoletnia Summer Pratt zostaje zmuszona spędzić wakacje w małej miejscowości w stanie Missouri. Chociaż rodzina, którą widzi pierwszy raz w życiu, wita ją z otwartymi ramionami, dwa kolejne miesiące zapowiadają się koszmarnie. Obawy potwierdza pojawienie się nieznośnego tajemniczego chłopaka ciągle kręcącego się w towarzystwie jej kuzynów i wyjątkowo działającego jej na nerwy. Poczynając od pierwszego spotkania, Colton O’Donell odwzajemnia tę niechęć i większość wspólnego czasu spędzają na kłótniach. Doprowadzają się do szału, ale jednocześnie z jakiegoś powodu nie potrafią trzymać się z daleka od siebie. Niewątpliwie trudno jest zaprzeczyć sile ciągnącej ich do siebie mimo wszystkich logicznych powodów. W ciągu zaledwie pierwszego tygodnia w Hazelwood Summer zmierzy się z wieloma wyzwaniami, a to dopiero początek. W dodatku większość z nich stawia jej Colton.

44,90 zł
27,84 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 17,06 zł

52 osoby kupiły
4
Astrostrada z girlandami. Wiersze zebrane - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Astrostrada z girlandami. Wiersze zebrane
Dostępny
23 szt.

Astrostrada z girlandami to wyprawa przez twórczość jednej z najważniejszych współczesnych polskich poetek, scalająca ponad dwadzieścia lat jej poetyckiej pracy. Wiersze zebrane Julii Fiedorczuk rozpoczynają się od debiutanckiego „Listopada nad Narwią” (2000), prowadzą przez kolejne pięć tomów, w tym wyróżnione Nagrodą im. Wisławy Szymborskiej „Psalmy” (2017), a kończą wierszami rozproszonymi, publikowanymi w latach 2012–2022. Książkę można czytać jako zapis pewnej drogi, tej rozumianej dosłownie, drogi przez bezkresny amerykański krajobraz, i tej metaforycznej – przez życie, odchodzącą młodość i coraz wyraźniej rysującą się na horyzoncie starość. Autorka przygląda się wydarzeniom, które dopiero z pewnej perspektywy nabierają znaczenia, albo odwrotnie, wraz z upływem czasu tracą swój pozorny ciężar. Bada swoje „bycie w świecie”, porusza się pomiędzy jawą a snem, sytuuje się pośród gadów, ryb (które są też jej znakiem zodiaku). Napawa się słońcem świecącym tak samo dla wszystkich istot żywych i bytów nieożywionych. Astrostrada z girlandami to portret kobiety, matki, człowieka i wreszcie – żyjącego i doświadczającego organizmu. Podmiotka jest ciepłym, bezbronnym ciałem pod gwiazdami. „Pracą poetki jest pisać” – twierdzi autorka, ale z wierszy wynika, że nie tylko pisać, ale też czytać, oglądać, doświadczać. Wreszcie w tomie znajdziemy nawiązania do osób i dzieł szalenie istotnych w pisarskim dorobku Fiedorczuk: poczynając od filmu „Arizona Dream” Emira Kusturicy, przez twórczości Charles’a Baudelaire’a i Kurta Cobaina, kończąc na amerykańskich eseistkach i pisarkach, jak Laura Riding, Elizabeth Bishop czy Anne Carson. Wiersze Julii Fiedorczuk skupiają się na ludzkich detalach, jak i na całych ekosystemach. Na wnętrzu i kosmosie.

54,00 zł
38,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 15,12 zł

32 osoby kupiły
5
Ogarnąć czas. 25 sposobów na produktywność dla wiecznie zajętych i dorosłych z ADHD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ogarnąć czas. 25 sposobów na produktywność dla wiecznie zajętych i dor...
Dostępny
479 szt.

Czy masz wrażenie, że czas wiecznie przecieka ci przez palce? Czy twoja lista rzeczy do zrobienia nigdy się nie kończy? Dobre wykorzystanie czasu, jakim dysponujemy, bywa trudnym zadaniem. Ta książka ma to jednak ułatwić. Poradnik skupia się na 25 praktycznych metodach i strategiach, które pomogą ci znaleźć motywację, osiągać cele i zmniejszyć stres związany z organizowaniem swojego czasu. Opisane przez autorkę narzędzia powstały na bazie terapii poznawczo-behawioralnej, treningu uważności i terapii narracyjnej. Dzięki ich różnorodności z pewnością znajdziesz takie, które najlepiej sprawdzą się w twoim życiu, ułatwią wykonywanie codziennych obowiązków i przyniosą inne pozytywne zmiany. Risa Williams jest licencjonowaną terapeutką kliniczną, która praktykuje w Los Angeles i specjalizuje się w zagadnieniach zarządzania czasem oraz zwalczania stanów lękowych.

39,90 zł
26,33 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 13,57 zł

32 osoby kupiły
6
Arcydzieło - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Arcydzieło
Dostępny
1815 szt.

Pierwsza powieść Toma Hanksa. Arcydzieło Błyskotliwa, przewrotna, wzruszająca i pełna ironii historia o powstawaniu filmu o superbohaterach. Tylko ktoś, kto pracował przy dziesiątkach filmów, mógłby napisać taką powieść. I tylko ktoś obdarzony z jednej strony talentem pisarskim, z drugiej – szalonym poczuciem humoru, mógł zrobić to tak doskonale. W zwariowanej, wielowątkowej historii powstania pewnego filmu, z góry obliczonego na kasowy hit, autor zdradza tajemnice, jakich nikt z osób pracujących na planie nigdy by nie zdradził, bo zwyczajnie… nikt by w to nie uwierzył. Co tu jest fikcją, a co prawdziwym wspomnieniem legendarnego aktora i reżysera? Przez pryzmat obiektywu kamery autor nie tylko pokazuje szaleństwo i magię panujące na planie, ale doskonale zarysowuje zmiany w amerykańskiej kulturze od czasów II wojny światowej. Nie kryje swojej miłości do filmu, oddając jej blaski i cienie na każdej stronie tej napisanej z epickim rozmachem powieści o ludziach, dla których plan filmowy jest osobnym, nieco szalonym wszechświatem.

54,99 zł
34,09 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 20,90 zł

23 osoby kupiły
7
Kryminał pod psem. Tom 11. Cieszyn prowadzi śledztwo. Z autografem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kryminał pod psem. Tom 11. Cieszyn prowadzi śledztwo. Z autografem
Dostępny
3 szt.

Na moście Przyjaźni łączącym Cieszyn z Czeskim Cieszynem zostaje znalezione ciało mężczyzny. Ponieważ trup, Gustaw Habsburg – za życia potomek arystokratycznej rodziny – leży dokładnie pośrodku granicy państwowej, śledztwo muszą poprowadzić wspólnie funkcjonariusze z obu krajów. Sprawę od początku komplikuje fakt, że komisarz Liduška Žrankova i starszy aspirant Lucjan Kordel nie darzą się (już) sympatią. Nie pomaga też obecność małżeństwa Solańskich żywotnie zainteresowanych dochodzeniem… Od niedawna Róża pracuje w gazecie polonijnej, a Szymon wraz z kundelkiem Guciem przyjeżdżają do niej w odwiedziny. Prywatny detektyw zostaje wynajęty do odnalezienia zabójcy przez zaniepokojone o wizerunek miast burmistrzynie. Podejrzanych jest coraz więcej i doprawdy trudno się na któregoś zdecydować. A i samo miasto ma coś do powiedzenia…

36,90 zł
24,35 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 12,55 zł

15 osób kupiło
8
Tobie się uda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tobie się uda
Dostępny
590 szt.

Nic tak nie komplikuje małżeństwa jak niespodziewany trup… Iwona Borkowska miała prestiżową pracę, atrakcyjnego męża, interesujące hobby i urodę z kategorii tych oszałamiających. Jednak wbrew temu, co myśleli sąsiedzi, ciotka jej męża, a także policja – nie miała kochanka. Ani jednego. Posądzenie o romans i nagła śmierć sąsiada Iwony – bardzo atrakcyjnego, ale aktualnie bardzo martwego – wywracają do góry nogami jej uporządkowane życie i zmieniają je w karuzelę absurdalnych zdarzeń. Na szczęście Borkowska może liczyć na wsparcie swoich przyjaciółek. Jedną z nich jest Celina Nowacka, która znowu wplątuje się w sytuację bez wyjścia. Razem na pewno uda im się pokonać plotki, tajemniczego mordercę i wścibstwo ciotki Anatolii. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że policja szybko rozwikła zagadkę i całe to szaleństwo skończy się, zanim słuchy o romansie dotrą do męża Iwony… Tobie się uda to lekka opowieść żartobliwie kryminalna. Ta książka jest jedną z tych, które czyta się ekspresowo, ale z nieschodzącym z ust uśmiechem. Celina wywróciła oczami, ale nic nie powiedziała. Za rozsądna była, żeby dyskutować z rzeczywistością, a rzeczywistość przedstawiała się następująco: była narzeczona Jana Zbendy zginęła w podejrzanych okolicznościach, a Jan i nieznająca go wówczas w ogóle Celka znaleźli się na czele listy podejrzanych. Fakty w tym przypadku wypowiadały się raczej skąpo. Na pewno Monika Malinowska, eks (jak twierdził Jan) narzeczona Zbendy, nie żyła. Na pewno Jan i Celina idealnie do siebie pasowali. Na pewno śmierć Malinowskiej została, bez przekonania, uznana przez policję za wypadek. Na pewno prowadzący śledztwo podkomisarz Zacharczyk w ten wypadek nie wierzył (ale przynamniej przestał podejrzewać Celinę i zadowolił się samym Janem). I na pewno cholerny Jan ani razu jednoznacznie nie odpowiedział na pytanie, czy zabił Monikę. fragment książki BIOGRAM MILENA WÓJTOWICZ (ur. 1983) Kadrowa, behapówka, pisarka, niegdyś także tłumaczka literatury. Lubi rozśmieszać ludzi. Autorka ośmiu powieści (Z tobą będzie inaczej, Tobie się uda, Podatek, Wrota, Wrota 2, Post Scriptum, Vice Versa, Zaplanuj sobie śmierć) i kilkudziesięciu opowiadań (m.in. zbiór Załatwiaczka). Najczęściej uprawiane gatunki literackie: komedie kryminalne i urban fantasy. Członkini grupy literackiej Harda Horda.

44,99 zł
30,59 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 14,40 zł

16 osób kupiło
9
Tysiąc uderzeń serca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Tysiąc uderzeń serca
Dostępny
1298 szt.

Zakazana miłość, ekskluzywne otoczenie królewskiego dworu, zapadająca w pamięć silna bohaterka i romantyczne uczucie na przekór powinnościom. Wszystkie uwielbiane przez czytelniczki wątki w jednej książce! Miłość ma swój dźwięk. Brzmi jak tysiąc uderzeń serca jednocześnie. Księżniczka Annika jest otoczona wszelkimi wygodami, ale żadne luksusy nie mogą zmienić tego, że nie ma władzy nad własnym życiem. Król, dawniej będący dla niej kochającym ojcem, stał się zimny i odległy, zaś Annika niebawem ma zostać zmuszona do zawarcia politycznego małżeństwa bez miłości. Wiele kilometrów dalej Lennox prowadzi spartański tryb życia. Wstąpił do armii Dahrainu z nadzieją, że pewnego dnia odzyska władzę, która została mu odebrana. Dla Lennoksa sam koncept miłości to coś, co może mu tylko przeszkadzać w walce o wolność swojego ludu. Na przekór wszystkiemu tych dwoje połączy miłość, która nie da im żadnego wyboru. Nieposkromiony rytm tysiąca uderzeń ich serc nie pozwoli im rozstać się na długo, mimo że szanse na to, by mogli być razem są tak niewielkie…

54,90 zł
34,59 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 20,31 zł

15 osób kupiło
10
Przeciw-ciało - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przeciw-ciało
Dostępny
69 szt.

Intrygujący tytuł tej książki wprowadza czytelnika w specyficzną przestrzeń relacji kobiet z własną cielesnością. Relacje te uwikłane są w sieć zależności, które autorka pokazuje na przykładzie losów młodej dziewczyny i jej matki. Pierwsza z nich boleśnie przeżywa swoje dojrzewanie, druga - czas menopauzy, który ją zaskakuje i skłania do zrobienia życiowego bilansu. Rozbita na te dwa głosy opowieść to próba odpowiedzi na ważne pytania: Kiedy ciało zmienia się w "przeciwciało"? Dlaczego staje się wrogiem nastolatki? Dlaczego jest źródłem frustracji dojrzałej kobiety? Jak przełamać lęk i przepracować traumę, żeby zaprzyjaźnić się ze swoim ciałem?

45,00 zł
31,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,50 zł

14 osób kupiło
11
Nie boli - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie boli
Dostępny
51 szt.

Kateryna Babkina pisze o tym, że dobro zawsze zwycięża, choć czasem trudno w to uwierzyć. Zwłaszcza jeśli się umiera, a srebrne drzewa i słodkie rzeki są, ale gdzieś indziej, daleko. Babkina to autorka dobrze już znana polskim krytykom i czytelnikom. W 2021 za książkę Nikt tak nie tańczył, jak mój dziadek w przekładzie Bohdana Zadury otrzymała Literacką Nagrodę Europy Środkowej Angelus oraz towarzyszącą jej Nagrodę im. Natalii Gorbaniewskiej przyznawaną przez czytelników. Jest jedną z ważniejszych ukraińskich poetek i prozaiczek młodego pokolenia. Nie boli to pierwsza poetycka książka Babkiny wydana po polsku. Czytelnicy znajdą w niej między innymi wiersze, które powstały po tym, gdy autorka opuściła bombardowany Kijów w lutym 2022 roku. Tom ma więc nie tylko wartość poetycką, ale jest też unikatowym, bolesnym zapisem doświadczenia wojny i emigracji. Wiersze Babkiny dotykają fundamentalnych tematów, ale pozorną atmosferą lekkości i charakterystycznym dla poetki rytmem zwodzą czytelnika. Autorka, kreśląc w nich obraz wojny, opisuje smak owoców i zmieniające się pory roku, psy, które kiedyś były dobre, i samoloty, których nie trzeba było się bać. To pożegnanie z minionym światem i najlepszym z domów. Książka wyciszająca i uderzająca znienacka. W tej poezji „wszystkie potrzebne słowa zostały znalezione”.

59,00 zł
37,76 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 21,24 zł

15 osób kupiło
12
Sąsiadki. 10 poetek niemieckich - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sąsiadki. 10 poetek niemieckich
Dostępny
50 szt.

Sąsiadki. 10 poetek niemieckich pod redakcją Tomasza Ososińskiego to trzecia odsłona serii poetyckiej Wydawnictwa Warstwy, której celem jest przybliżenie sceny poetyckiej krajów sąsiadujących z Polską (wcześniej ukazały się Sąsiadki czeskie i słowackie przełożone przez Zofię Bałdygę). Tym razem otrzymujemy wiersze spolszczone przez grupę tłumaczek i tłumaczy: Karolinę Bikont, Emilię Leszczuk, Marię Migodzińską, Artura Pełkę, Dorotę Stroińską i wspomnianego już Tomasza Ososińskiego. W antologii znajdziemy dziesięć bardzo zróżnicowanych języków poetyckich, wiersze całkiem nowe (niepublikowane nawet wcześniej w języku niemieckim) bądź specjalnie na potrzeby tej publikacji przetłumaczone. Taki wybór pozwoli polskim czytelniczkom i czytelnikom poznać najbardziej docenione, najchętniej czytane i, zdaniem przynajmniej twórców książki, najciekawsze autorki zza naszej zachodniej granicy. Prezentowane tu wierze zainteresować powinny jako samodzielne teksty, ale złożone w antologię dają nam też pewne wyobrażenie na temat współczesnej niemieckiej sceny poetyckiej, tego jakimi tematami żyje tamtejsza liryka, jakie dykcje wiodą tam prym. Nora Bossong, Daniela Danz, Urlike Draesner, Nora Gomringer, Orsolya Kalasz, Anja Kampmann, Brigit Kreipe, Nadja Küchenmeister, Monika Rinck i Uljana Wolf to reprezentantki różnych zjawisk we współczesnej poezji niemieckiej. W antologii znajdziemy nawiązania do tradycji antycznej, bolesne tematy, zabawy brzmieniem i etymologią słów, eksperymenty formalne, typograficzne, także ważne pytania. Co oznacza fraza: „Niemcy kochają swoje dzieci”? Kogo pewien mężczyzna trzymał w piwnicznym lochu? I czy dożyjemy szczęśliwego zakończenia naszej historii? Książka Sąsiadki. 10 poetek niemieckich swoją premierę będzie miała podczas 8. edycji Międzynarodowego Festiwalu Poezji Silesius.

33,00 zł
21,12 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 11,88 zł

15 osób kupiło
13
Bransoletki DIY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bransoletki DIY
Dostępny
533 szt.

Rozwijaj swoją kreatywność. Zrób bransoletkę dla siebie, przyjaciela/przyjaciółki lub partnera/partnerki. Znajdziesz tutaj wzory, które pasują do każdego. Z książki dowiesz się, jak wiązać mulinę, nylonowy sznurek do makramy czy paracord, jak wplatać koraliki, a nawet w jaki sposób zrobić bransoletkę z koralików do prasowania. Dzięki jasnym instrukcjom wykonasz proste oraz bardziej skomplikowane projekty. Pracę ułatwią praktyczne porady dotyczące materiałów i technik oraz inspirujące przykłady zestawień kolorystycznych. Jeśli bransoletka ma być prezentem, na końcu książki znajdziesz porady, jak elegancko ją zapakować. Karin Schaefer z wykształcenia jest graficzką. Wraz z córką Freją prowadzi blog o rękodziele dla dzieci i dorosłych.

39,90 zł
26,73 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 13,17 zł

15 osób kupiło
14
Literatura na Świecie 3-4/2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Literatura na Świecie 3-4/2023
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.29

Czasopismo literackie wydawane przez Instytut Książki. Prezentuje najcelniejsze teksty z literatury światowej – od klasyki po awangardę. Obok przekładów zamieszcza krytyczne rozprawy, dyskusje, autokomentarze i omówienia twórczości translatorskiej. Proponuje też przekładowe ponowienia kanonu (Proust, Kafka, Flaubert).

21,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,3%
oszczędzasz 3,01 zł

11 osób kupiło
15
Disney Mala Syrenka Lalka Fimowa Hlx08 Wb4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Mala Syrenka Lalka Fimowa Hlx08 Wb4
Mattel, Disney
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.02

Zainspirowana postacią Arielki z filmu Disneya quot Mała Syrenka quot , lalka Mermaid Ariel odzwierciedla jej charakterystyczny wygląd z filmu Lalka modowa Mermaid Ariel jest ruchoma i nosi ogon syreny w ombre kolorze z brokatową płetwą Ma swoje charakterystyczne, długie rude włosy, co pozwala na kreatywne stylizowanie Fani mogą kolekcjonować wszystkie lalki z Disneya quot Mała Syrenka quot , aby wyobrazić sobie przygody na powierzchni i pod wodą Każda sprzedawana osobno, zależnie od dostępności. Stanowi doskonały prezent dla dzieci, aby odgrywały swoje ulubione sceny z Disneya quot Mała Syrenka quot lub wymyślały własne ekscytujące przygody

115,90 zł
104,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,59 zł

10 osób kupiło
16
Smart Games. IQ Mini - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smart Games. IQ Mini
IUVI Games
Dostępny
3001 szt.

Rozmiar mini, ale zadania na maksa! Nowość w serii IQ: IQ Mini. Kieszonkowa układanka logiczna dostępna w 6 kolorach. Można zabrać ją wszędzie. Twórz swoje własne zadania, przesuwając blokady i zapełnij całą planszę elementami układanki. Wybierz swój ulubiony kolor i stwórz wyzwania dla siebie, rodziny i przyjaciół! Dodatkowe zadania, wskazówki i wszystkie rozwiązania znajdziesz online. Możesz grać wszędzie. Jakie miejsce wybierzesz? Uwaga. Dostępne różne wersje kolorystyczne gry – wysyłka losowa. Podana cena dotyczy 1 sztuki.

29,99 zł
9 osób kupiło
17
I inne historie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
30,00 zł
21,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,00 zł

7 osób kupiło
18
Słucham swojego ciała. Ćwiczenia dla dzieci. Kompetencje emocjonalno-społeczne pomocne w rozwoju samoświadomości i wyrażaniu uczuć - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słucham swojego ciała. Ćwiczenia dla dzieci. Kompetencje emocjonalno-s...
Dostępny
29 szt.

Zbiór 30 mądrych zabaw, które pomogą dziecku rozwinąć samoświadomość i umiejętność regulowania emocji. Każdy maluch doświadcza wielkich uczuć, a nauka, jak je rozpoznawać i regulować, stanowi kluczowy warunek jego rozwoju. Ciekawe i zabawne ćwiczenia zawarte w tej książce pomogą dzieciom w wieku od 3 do 5 lat rozpoznawać emocje oraz łączyć je z odczuciami w ciele. Dzięki temu przedszkolaki zbudują kompetencje emocjonalno-społeczne przydatne przez całe życie. Wskazówki dla opiekunów. Dowiesz się, co to koregulacja, jaki jest związek między uczuciami a odczuciami fizycznymi, a także zapoznasz się z możliwościami dziecka na danym etapie rozwoju. 30 różnorodnych zajęć. Możecie udawać smoki albo wybrać się na poszukiwanie skarbów – dzięki wspólnej zabawie dziecko łatwo przyswoi ważne umiejętności. Przydatne podpowiedzi. Każde ćwiczenie zostało opatrzone informacją o czasie, który jest potrzebny do przygotowania i wykonania zadania, a także o bałaganie, który może powstać w trakcie zabawy. Tytuł oryginalny: Listening to My Body Activities for Kids Tłumacz: Olga Połowianiuk

49,50 zł
34,65 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,85 zł

8 osób kupiło
19
Zakodowana wieża. Gra na kodowanie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakodowana wieża. Gra na kodowanie
Edgard
Dostępny
359 szt.

Pomóżcie czarodziejowi odnaleźć drogę do skarbów, używając sekwencji i algorytmów Zakodowana wieża (5+) to gra kooperacyjna, która wprowadza dzieci w podstawy programowania bez komputera. Gracze współpracują ze sobą i kodują ruchy czarodzieja, by zaplanować trasę do skarbów ukrytych w zamkowej wieży. Z pomocą sekwencji i algorytmów, magicznych drzwi oraz możliwości zmiany układu komnat próbują przechytrzyć duchy i zostać mistrzami kodowania. Rozwijają w ten sposób myślenie logiczne, kreatywność oraz koncentrację na zadaniu. Doskonalą również myślenie strategiczne, omijając pola z duchami oraz wykonując akcje, które przybliżają ich do zwycięstwa. Trening myślenia logicznego i kreatywności Gra Zakodowana wieża wykorzystuje STEM (ang. Science, Technology, Engineering, Maths), czyli nowe podejście do uczenia się, integrujące nauki ścisłe, nowoczesne technologie, inżynierię oraz matematykę, rozwija zainteresowanie robotyką i programowaniem, a także umiejętności myślenia logicznego, kreatywności, rozwiązywania problemów i skutecznego komunikowania się. Gracze zdobywają nowe umiejętności dzięki wykorzystaniu naturalnych zdolności, takich jak pomysłowość, chęć eksperymentowania oraz ciekawość świata. Doskonalą przy tym zdolności niezbędne zawodowym programistom, m.in. koncentrację, wytrwałość oraz cierpliwość w poszukiwania rozwiązań. Okiem Eksperta To już trzecia gra Kapitana Nauki wprowadzająca w zasady kodowania i programowania offline. Fani Zakodowanego zamku znajdą tu znane sobie elementy. Cel i mechanika gry to jednak zupełnie nowa jakość. Ćwiczenie współpracy, nauka planowania i ćwiczenie poczucia sprawstwa to tylko niektóre z walorów gry, która powinna trafić do każdego nauczyciela i rodzica wspierającego dzieci w zdobywaniu kompetencji przyszłości. dr Aleksandra Szyller, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wykładowca akademicki na Wydziale Pedagogicznym UW, prowadząca szkolenia dla nauczycieli, właścicielka firmy szkoleniowej www.mamtemoc.edu.pl Plansze oraz żetony zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje wytrzymałość nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek.

44,90 zł
31,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

8 osób kupiło
20
Ołówki w etui 12szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówki w etui 12szt
Swede
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.02

12 sztuk ołówków o różnej twardości. Pozwolą stworzyć niejedną niezwykłą pracę. Produkt zapakowany w metalowe opakowanie. Twardość od 8B do 2H.

15,84 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,4%
oszczędzasz 0,85 zł

7 osób kupiło
21
Barbie. HJT42 Zestaw modowy premium - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie. HJT42 Zestaw modowy premium
Barbie, Mattel
Dostępny
33 szt.

Czy jest coś lepszego niż nowe ubranka i akcesoria? Tak! Torba do ich przechowywania. Te zestawy modowe Barbie zawierają piękną torebkę, ubranko i aż pięć akcesoriów! Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

43,90 zł
39,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,39 zł

8 osób kupiło
22
Soraya. Krwawy obowiązek. Tom 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Soraya. Krwawy obowiązek. Tom 4
Dostępny
642 szt.

Soraya Callaro po śmierci męża i odkryciu druzgocącej prawdy na jego temat zaszywa się w domu rodziców. Tam z każdym dniem staje się coraz bardziej zgorzkniała, topiąc smutki w morzu alkoholu. Podczas przyjęcia rodzinnego kobieta wdaje się w kolejną absurdalną sprzeczkę z Michelem Zino – prawą ręką Franca Callaro, obecnego capo famiglii. Ognisty temperament i cięty język Sorayi z każdym kolejnym spotkaniem wyraźnie doprowadzają Zino do coraz większej furii. Sytuacja zaognia się jeszcze bardziej, kiedy Soraya odkrywa sekret Michelego i postanawia go szantażować. Wydawać by się mogło, że Zino nie puści tego kobiecie płazem, lecz ich relacja idzie w zupełnie niespodziewanym kierunku. Para zaczyna ze sobą sypiać. Jednak wkrótce Soraya zostaje obiecana nieznajomemu mężczyźnie, a Zino od dawna darzy uczuciem inną kobietę. Czy z łatwością zrezygnują ze swojego sekretnego układu?

41,90 zł
26,82 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 15,08 zł

7 osób kupiło
23
Naklejki samochody - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki samochody
Dostępny
1 szt.

świat samochodów jest fascynujący. Warkot silnika, błyszcząca karoseria, komfortowe wnętrze... Poznaj różne modele aut, ich historię i przeznaczenie - baw się kolorowymi naklejkami!

7,99 zł
6,99 zł

Rabat 12,5%
oszczędzasz 1,00 zł

6 osób kupiło
24
Bestie zza Muru - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Bestie zza Muru
Dostępny
497 szt.

Sześciu gladiatorów w straceńczej misji, której stawką jest los Cesarstwa Rzymskiego Ważą się losy Cesarstwa Rzymskiego… Cesarstwo Rzymskie drży w posadach, dwór Septymiusza Sewera pogrążony jest w krwawych rozgrywkach, a tymczasem grupa śmiałków udaje się na kraniec świata… Dwaj byli gladiatorzy, Drust i Kag, będący na usługach swego byłego właściciela, wpływowego Serwiliusza Structusa, zostają wysłani do Brytanii, za Mur Hadriana. W Krainie Ciemności zamieszkanej przez dzikie plemiona Kaledończyków mają odnaleźć Psa, byłego kompana, który uprowadził tajemniczą kobietę i jej syna i schronił się wśród swoich pobratymców. Razem ze swymi równie zbuntowanymi towarzyszami Drust i Kag zaryzykują wszystko w trakcie szaleńczych poszukiwań i brawurowej ucieczki, aż w końcu zdrada zmusi ich do powrotu na arenę. W atmosferze zepsucia i korupcji niepowodzenie ich wyprawy może mieć o wiele większe konsekwencje, niż sobie wyobrażają. W grę wchodzi bowiem bezpieczeństwo Cesarstwa Rzymskiego. Los imperium leży w rękach barwnej kompanii byłych gladiatorów pochodzących z wszystkich krańców cesarstwa. Pozbawionych iluzji, bezwzględnych, zahartowanych wojowników, czujących się dobrze tylko we własnym gronie. Porywająca, realistyczna i krwawa powieść dla fanów literatury historycznej, miłośników Conna Igguldena, Davida Gilmana oraz Gerainta Jonesa – znakomitych przedstawicieli tego gatunku. Robert Low (1949–2021) – szkocki dziennikarz, korespondent wojenny i autor powieści historycznych, m.in. cyklu „Zaprzysiężeni”.

49,90 zł
32,44 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 17,46 zł

7 osób kupiło
25
Gwizdek plastikowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,17 zł
3,99 zł

Rabat 4,3%
oszczędzasz 0,18 zł

7 osób kupiło
26
Zestaw do koszykówki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do koszykówki
Leantoys
Dostępny
43 szt.

Koszykówka od wielu lat jest jednym z najpopularniejszych sportów zespołowych zarówno w Polsce, jak i na świecie. Młody adept tego rewelacyjnego sportu z prezentowanym zestawem w prosty sposób będzie mógł się wcielić w największe gwiazdy NBA, ćwicząc rzuty wolne, wsady lub po prostu bawiąc się z kolegami wedle swoich zasad. Dzięki kompletnemu zestawowi do gry w koszykówkę zapewnisz swojemu dziecku nie tylko super zabawę — aktywność ta znacznie polepszy jego kondycję fizyczną, przyczyni się do rozwoju koordynacji ruchowej i bardzo istotnej umiejętności współpracy w grach zespołowych. Zestaw ten z pewnością zapewni wiele godzin rewelacyjnej zabawy w gronie kolegów lub rodziny. Tarczę kosza możesz zamontować gdzie tylko zechcesz. Zestaw do gry w koszykówkę zawiera: • tablicę wraz ze składanym koszem, • sznurkowy kosz, • zaczep do mocowania, • mini piłkę, • pompkę. Wymiary tablicy do koszykówki: 34.0 x 26.0 cm Wymiary opakowania: 30.0 x 40.0 x 2.0 cm

16,99 zł
13,99 zł

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,00 zł

7 osób kupiło
27
Nauka na co dzień. Maszyny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nauka na co dzień. Maszyny
Dostępny
610 szt.

Gdziekolwiek spojrzysz, zobaczysz maszyny. Jedne ułatwiają nam codzienne życie, jak rower, którym pojedziesz na niezapomniane wycieczki. Inne, na przykład sztuczne satelity, przekazują sygnały radiowe i telewizyjne oraz śledzą zjawiska pogodowe. Ciekawi cię, którą maszynę było najtrudniej wynaleźć? Domyślasz się, jak będą wyglądały maszyny przyszłości? Chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób i ty możesz zostać superwynalazcą albo superwynalazczynią? W tej książce znajdziesz odpowiedzi na te i inne pytania! Poznaj niezwykłych ludzi, których wynalazki zmieniły świat. Wykonaj samodzielnie kilka prostych maszyn i też zostań wynalazcą albo wynalazczynią! Książka realizuje założenia popularnego nurtu STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics: nauka, technologia, inżynieria, matematyka), który ma na celu rozwój tych zainteresowań i talentów. Nie zamierzamy wkładać dzieciom do głów, że powinny się interesować nauką, bo jest kluczem do ich sukcesu. Ta seria sprawi, że dzieci same odkryją, jak pasjonująca jest nauka - i to jest właśnie klucz do sukcesu! Nauka na co dzień w niezwykle angażujący sposób pokazuje zastosowania technologii, inżynierii, matematyki i fizyki w codziennym życiu. Skłania do myślenia, obserwowania i doświadczania. Książka realizuje założenia popularnego nurtu STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics: nauka, technologia, inżynieria, matematyka), który ma na celu rozwój tych zainteresowań i talentów.

44,90 zł
30,08 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 14,82 zł

7 osób kupiło
28
Pamiętnik zamykany Minisy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętnik zamykany Minisy
Starpak
Dostępny
74 szt.

Pamiętnik z kolekcji STARPAK zamykany na kłódkę aby lepiej chronić małe sekrety. Okładka przedstawia grafikę z uroczą grafiką Minisów. Pamiętnik rozwija wyobraźnię oraz wpływa na rozwój umiejętności dziecka w zakresie formułowania myśli i zmiany ich w formę pisemną.

9,99 zł
7 osób kupiło
29
Super Zings Things Złota Puszka 9 Figurek Seria 5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Zings Things Złota Puszka 9 Figurek Seria 5
Orbico
Dostępny
236 szt.

Niezwykła gratka dla małych fanów SuperThings! W tej wyjątkowej, metalizowanej puszce znajdują się wszystkie najcenniejsze figurki z serii 5! Jest tu ultrarzadki, trudny do znalezienia Kid Fury, liderzy Złoczyńców i Bohaterów w kolorze złotym, czyli Alien Bandit i Rocketzing oraz 6 kapitanów drużyn w kolorze srebrnym. A do tego aż 2 aerowagony w kolorze złotym (jeden Bohaterów a drugi Złoczyńców)! To niepowtarzalna okazja, by uzupełnić swoją kolekcję SuperThings. Wiek: +3

99,99 zł
94,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,00 zł

6 osób kupiło
30
Opowieści z innej bajki, czyli niepamiętnik... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieści z innej bajki, czyli niepamiętnik...
Dostępny
98 szt.

Marta Nowak Kulpa opowiada historie z pogranicza życia i śmierci. Szczodrze dzieli się w nich swoim klinicznym doświadczeniem. W poruszających opowieściach zawarta jest wirtuozeria i zawodowe mistrzostwo. Jak wszystkie głębokie przekazy, te również mają wiele warstw i znaczeń. Warto do nich wracać, wsłuchiwać się w nie i ponownie czytać, by odkrywać kolejne źródła nadziei. Opowieści przeznaczone są dla pacjentów szukających ścieżek do zmyślnie przed nimi ukrytych pokładów własnej siły i dla tych, którzy im w tych poszukiwaniach towarzyszą: rodzin, pielęgniarek, lekarzy i psychoterapeutów. Krzysztof Klajs (dyrektor Polskiego Instytutu Ericksonowskiego) Opowieści z innej bajki przybliżają czytelnikom, czym jest terapia ericksonowska w czystej postaci. Napisane są lekko i ta lekkość ma moc zgodnie z duchem ericksonii opisane historie zasiewają wiarę, że zmiana zawsze jest możliwa a nowe doświadczenia tylko czekają, byśmy się na nie otworzyli. Dlatego gorąco polecam! Ula Sołtys-Para (Podcast Psychologiczny Wspólne Słowa) Autorka pokazuje, jaką rolę w leczeniu pacjentów onkologicznych odgrywa afirmująca życie i optymistyczna postawa terapeuty. Książka niezmiernie ciekawa, emocjonalnie wzruszająca, kreatywna i inspirująca dla wszystkich interesujących się rozwojem i psychiką człowieka. Zachęcam, aby Czytelnik otwierając karty tej książki podążył za słowami autorki: Był piękny słoneczny dzień, idealny, by zapomnieć o tym, co trudne i zaciekawić się tym, co ma nadejść Katarzyna Szymańska (Polski Instytut Ericksonowski)

47,00 zł
39,95 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,05 zł

6 osób kupiło
31
Puzzle 60 elementów. CzuCzu. Ach Jednorożce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 60 elementów. CzuCzu. Ach Jednorożce
Bright Junior Media, 60
Dostępny
216 szt.

Ta bajecznie kolorowa układanka to doskonały pomysł na mądrą i rozwijającą zabawkę dla przedszkolaków, szczególnie tych, które lubią bajki, baśnie i magiczne opowieści. Układając puzzle, dzieci mogą doskonalić małą motorykę, spostrzegawczość, cierpliwość i koncentrację oraz pomysłowość. Spróbujcie: ułożyć puzzle, zwrócić uwagę na różne detale, policzyć jednorożce i pegazy, sprawdzić czym się od siebie różnią, a w czym są podobne, wymyślić własne baśniowe historie i snuć opowieści o zaczarowanej krainie, przerysować jednorożce albo narysować własne magiczne konie i ich przyjaciół. Produkt jest umieszczony w wygodnym opakowaniu z uchwytem. Cechy produktu: • pięknie zilustrowane puzzle zachęcają do różnorodnych zabaw, • ilustracje, forma i treści zostały dostosowane do wieku dziecka, • ćwiczy sprawność rączek oraz rozwija spostrzegawczość i wyobraźnię, • doskonały pomysł na prezent dla przedszkolaka, • puzzle zostały wymyślone i wyprodukowane w Polsce. Wymiar układanki: 66.0 x 32.0 cm Wymiary opakowania: 16.5 x 19.5 x 5.0 cm

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

6 osób kupiło
32
Disney Mala Syrenka Vanessa Hmx21 Wb4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Mala Syrenka Vanessa Hmx21 Wb4
Mattel, Disney
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.02

Poznaj potężnego złoczyńcę z ekscytującej teatralnej premiery Disneya - quot Małej Syrenki quot Lalka Vanessa przedstawia postać ludzką złoczyńcy morskiego świata i nosi jej charakterystyczne fioletowe sukienki z wymiennymi butami i naszyjnikiem. Fani mogą kolekcjonować wszystkie lalki z quot Małej Syrenki quot i tworzyć własne przygody nad lub pod wodą. Każda lalka jest sprzedawana osobno i zależy od dostępności. Lalka nie może stać samodzielnie. Kolory i ozdoby mogą się r oacute żnić. /p p Zainspirowana postacią na ekranie z filmu Disneya quot Mała Syrenka quot , lalka modowa Vanessa jest gotowa podbić ląd ponad wodą Lalka Vanessa nosi jej charakterystyczną fioletową sukienkę z wymiennym naszyjnikiem i butami Ta ruchoma lalka modowa ma długie brązowe włosy, kt oacute re zapewniają wiele możliwości stylizacji Stanowi doskonały prezent dla dzieci, kt oacute re chcą odtwarzać swoje ulubione sceny z quot Małej Syrenki quot Disneya lub tworzyć własne, ekscytujące przygody Fani mogą kolekcjonować wszystkie lalki modowe z quot Małej Syrenki quot Disneya, aby wyobrażać sobie przygody nad i pod wodą Każda jest sprzedawana osobno i zależy od dostępności

109,90 zł
98,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,99 zł

4 osoby kupiły
33
Geek Friend - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Geek Friend
Dostępny
604 szt.

Poppy Pole ceniła sobie ciszę, spokój i dobrą książkę, a jej naturalne środowisko stanowiła biblioteka. Na liście priorytetów dziewczyny najwyższe miejsce zajmowały oceny. Była po prostu kujonką i nawet nie zamierzała udawać, że jest inaczej. Z kolei Dylan Spencer nie przejmował się wynikami w szkole. Zbyt mocno zajmowało go bieganie po boisku z piłką. Jako kapitan drużyny futbolowej brylował nie tylko na stadionie, ale również na szkolnych korytarzach i każdej imprezie w okolicy. Jednym słowy Poppy i Dylana różniło wszystko, a jednak od lat byli najlepszymi przyjaciółmi. I tylko czasami, zupełnie przypadkiem, posyłali w swoim kierunku spojrzenia, a ich dłonie, zupełnie przypadkiem, spotykały się znacznie częściej, niż wymagała tego sytuacja. Przecież to normalne, że od czasu do czasu Poppy zastanawiała się, czy usta jej przyjaciela są tak miękkie, na jakie wyglądają. Przecież to jest normalne, prawda?

41,90 zł
33,52 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,38 zł

5 osób kupiło
34
Comfort! map. Wrocław; kieszonkowy laminowany plan miasta 1:18 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Comfort! map. Wrocław; kieszonkowy laminowany plan miasta 1:18 000
Dostępny
54 szt.

Koncert w Browarze Mieszczańskim, festiwal Nowe Horyzonty, a może poszukiwanie wszędobylskich krasnali? Dwustronnie laminowany kieszonkowy plan centralnych dzielnic Wrocławia pomoże szybko odnaleźć się w stolicy Dolnego Śląska. Na planie m.in.: • szczegółowy rysunek zabudowy wraz z numeracją budynków wzdłuż ulic i na osiedlach, • linie autobusowe i tramwajowe wraz z przystankami, • sygnalizacja świetlna, ulice jednokierunkowe, parkingi, • bogata treść turystyczna, m.in.: zabytki, muzea, hotele i inne istotne obiekty, • budynki użyteczności publicznej, centra handlowe, • szczegółowy plan centrum w skali 1:10 000, • mapa okolic Wrocławia w skali 1:100 000, • skorowidz ulic.

19,90 zł
13,99 zł

Rabat 29,7%
oszczędzasz 5,91 zł

4 osoby kupiły
35
Tippi i ja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tippi i ja
Dostępny
414 szt.

Co znaczą siostrzeństwo, przyjaźń i miłość, gdy żyje się z siostrą w jednym ciele? Poruszająca wierszowana opowieść o tożsamości i odmienności. Tippi to ta z lewej. Siostra, bliźniaczka. Po prawej jest Grace. Mają szesnaście lat. To cud. Cud, że wciąż żyją. Gdziekolwiek się pojawią, ludzie gapią się na nie z rozdziawionymi ustami. „Czułabym się jak w pułapce” – mówią. „Jak robicie siku?” – pytają. „Strasznie im współczuję. Bycie bliźniakiem syjamskim to musi być najgorsza rzecz na świecie” – szepczą za ich plecami. Choć Grace potrafiłaby sobie wyobrazić milion gorszych rzeczy. A potem jedna z tych gorszych rzeczy się zdarza. „Tippi i ja” zdobyła najważniejsze brytyjskie nagrody dla książek młodzieżowych: YA Book Prize, Carnegie Medal, CBI Book of the Year Award i Clippa Poetry Award. Złamała mi serce i jednocześnie je uleczyła. Piękna, poruszająca opowieść o nierozerwalnej więzi i głębokiej miłości. Cecelia Ahern, autorka „PS Kocham cię” Wstrząsająco odważna i czuła książka o tak potężnym ładunku emocjonalnym, że nie da się na koniec nie popłakać. „Daily Mail” Polecamy też inne książki Sary Crossan: Kasieńka; My dwie, my trzy, my cztery Tytuł oryginalny: One Tłumacz: Małgorzata Glasenapp

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

5 osób kupiło
36
Silmarillion - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Silmarillion
Tolkien J.R.R., StoryBox
Dostępny
34 szt.

JEDNA Z NAJSŁYNNIEJSZYCH KSIŻEK FANTASTYCZNYCH W HISTORII, OPISUJCA MITY I LEGENDY TOLKIENOWSKIEGO ŚRÓDZIEMIA Niezbędna pozycja w biblioteczce każdego fana Tolkiena ? zbiór opowieści o Pierwszej Erze Świata, czyli Dawnych Dniach, poprzedzających epokę, w której rozgrywa się akcja ?Władcy Pierścieni?. Opowiedziane w książce historie sięgają zamierzchłych czasów, gdy pierwszy Władca Ciemności przebywał w Śródziemiu, a Elfy Wysokiego Rodu toczyły z nim wojnę, by odzyskać Silmarile, trzy ?świetliste klejnoty?, w których przetrwało światło Dwóch Drzew Valinoru. Książkę wypełniają legendy o Ainurach, Valarach, upadku Númenoru i Pierścieniach Władzy. Razem składają się one na niepowtarzalny obraz dziejów Śródziemia ? od Muzyki Ainurów, z której zrodził się świat, aż do końca Trzeciej Ery, gdy powiernicy Pierścieni odpłynęli z Szarej Przystani... Audiobook zawiera plik PDF z tablicami genealogicznymi i innymi materiałami nieprzeczytanymi w nagraniu. *** ?Epokowe dzieło! Miłośnicy ?Hobbita? i ?Władcy Pierścieni? odnajdą w tej książce kosmologię, którą mogą nazwać własną...? ? ?THE TIME?.

59,90 zł
47,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 11,98 zł

4 osoby kupiły
37
Comfort! map&guide. Londyn (2w1: przewodnik i mapa) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Comfort! map&guide. Londyn (2w1: przewodnik i mapa)
Dostępny
59 szt.

• Opactwo Westminsterskie i pałac Buckingham • Big Ben, Tower Bridge, London Eye • British Museum Big Ben, Tower Bridge czy London Eye to symbole rozpoznawalne na całym świecie. Turyści przybywają do Londynu, żeby zobaczyć także siedzibę parlamentu i pałac Buckingham. Comfort! map&guide „Londyn” pomoże dotrzeć do wszystkich ciekawych zakątków brytyjskiej stolicy. To wyjątkowe połączenie mapy i przewodnika zawiera wszystkie informacje niezbędne na krótki wyjazd. Praktycznie i treściwie – coś dla zabieganych oraz ceniących wygodę i prostotę: • zajmujące opisy 43 najciekawszych miejsc wartych odwiedzenia, • mapa w skali użytecznej dla turystów (1:20 000), • łatwa nawigacja: atrakcje z przewodnika ponumerowane i zaznaczone na mapie, • poręczny format, wygoda składania i trwałość, • przydatne informacje praktyczne: dni i godziny otwarcia obiektów, ceny biletów, transport publiczny, • podpowiedzi, co zjeść i wypić oraz dokąd wybrać się na zakupy, • kalendarium imprez cyklicznych, • schemat metra.

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

4 osoby kupiły
38
Przeznaczona diabłu. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
34,99 zł
25,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

4 osoby kupiły
39
PUSZKA METALOWA SKARBONKA OZDOBNA RÓŻNE KOLORY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,40 zł
6,99 zł

Rabat 5,5%
oszczędzasz 0,41 zł

4 osoby kupiły
40
House of Earth and Blood - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
House of Earth and Blood
Dostępny
16 szt.

BOUND BY BLOOD.TEMPTED BY DESIRE.UNLEASHED BY DESTINY.Bryce Quinlan loves her life. Every night is a party, and Bryce is going to savour all the pleasures Lunathion - also known as Crescent City - has to offer. But when a brutal murder shakes the very foundations of the city, Bryce's world comes crashing down.Two years later, Bryce still haunts the city's most notorious nightclubs - but seeking only oblivion now. Then the murderer attacks again. And when an infamous Fallen angel, Hunt Athalar, is assigned to watch her every footstep, Bryce knows she can't forget any longer.As Bryce and Hunt fight to unravel the mystery and their own dark pasts, the threads they tug ripple through the underbelly of the city, across warring continents and down to the deepest levels of Hel, where things that have been sleeping for millennia are beginning to stir ...Perfect for fans of Jessica Jones and True Blood, this is a blockbuster modern fantasy set in a divided world where one woman must uncover the truth to seek her revenge.With unforgettable characters and page-turning suspense, this richly inventive new fantasy series by #1 New York Times bestselling author Sarah J. Maas delves into the heartache of loss, the price of freedom - and the power of love.

55,00 zł
52,80 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,20 zł

4 osoby kupiły
41
Comfort! map. Beskid Niski; laminowana mapa turystyczna 1:70 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Comfort! map. Beskid Niski; laminowana mapa turystyczna 1:70 000
Dostępny
49 szt.

Doliny nieistniejących już wsi, wpisana na listę UNESCO cerkiew św. Paraskewy w Kwiatoniu, renesansowy dwór obronny w Szymbarku, cmentarze z okresu I wojny światowej czy skansen łemkowski w Zyndranowej to tylko niektóre interesujące miejsca w Beskidzie Niskim. Dwustronnie laminowana, wygodna w składaniu mapa turystyczna Beskidu Niskiego pomoże odnaleźć ich znacznie więcej. Publikacja została opracowana we współpracy z doświadczonymi krajoznawcami z regionu. Cechy mapy: • dogodna zarówno dla pieszego, jak i rowerzysty skala 1:70 000 (1 cm – 700 m), • bogata treść turystyczna, • zgodność z GPS – współrzędne geograficzne w układzie WGS-84. Na mapie m.in.: • szlaki piesze i czasy przejść, szlaki rowerowe, ścieżki dydaktyczne, muzea, zabytki i inne interesujące obiekty, • obiekty noclegowe: schroniska młodzieżowe, kempingi, pola namiotowe, hotele i pensjonaty, • parki narodowe i krajobrazowe, rezerwaty przyrody, atrakcje przyrodnicze, • cieniowanie plastycznie pokazujące ukształtowanie terenu, • informator krajoznawczy.

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

4 osoby kupiły
42
Puzzle 60 elementów. CzuCzu. Grr Dinozaury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 60 elementów. CzuCzu. Grr Dinozaury
Bright Junior Media, 60
Dostępny
252 szt.

Jest to doskonała układanka dla przedszkolaków, szczególnie jeśli interesują się prehistorycznymi gadami. To świetny start, aby odkryć tę fascynującą dziedzinę i łączyć dobrą zabawę ze zdobywaniem nowej wiedzy. Wszak to właśnie zabawa jest dla dzieci naturalnym polem do eksperymentowania i odkrywania świata. Sympatyczne dinozaury inspirują do wielu rozwijających aktywności i odkrywania pasji. Bawcie się z puzzlami na wiele sposobów. Możecie na przykład: zacząć od ułożenia puzzli i zaprosić do tego rodzeństwo czy przyjaciół, policzyć dinozaury, sprawdzić, czy znacie je wszystkie i potraficie je nazwać, przetestować rodziców czy znajomych z wiedzy o dinozaurach, wymyślać historyjki o prehistorycznych gadach, poczytać więcej na temat prehistorycznych zwierząt, bawić się w wyszukiwanie detali na ilustracji, nazywanie kolorów, zadawanie zagadek, bawić się w paleontologów, chowając puzzle w równych miejscach pokoju czy ogrodu, ułożyć puzzle do góry nogami, wczuwając się w role DINOodkrywców, przerysowywać dinozaury i narysować ich jeszcze więcej czy udawać dinozaury. Produkt jest umieszczony w wygodnym opakowaniu z uchwytem. Cechy produktu: • pięknie zilustrowane puzzle zachęcają do różnorodnych zabaw, • ilustracje, forma i treści zostały dostosowane do wieku dziecka, • ćwiczy sprawność rączek oraz rozwija spostrzegawczość i wyobraźnię, • doskonały pomysł na prezent dla przedszkolaka, • puzzle zostały wymyślone i wyprodukowane w Polsce. Wymiar układanki: 66.0 x 32.0 cm Wymiary opakowania: 16.5 x 19.5 x 5.0 cm

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

5 osób kupiło
43
Słowiańska opowieść - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słowiańska opowieść
Dostępny
42 szt.

Jaga żyje w chatce pośrodku lasu wraz z Babką ? starą kobietą, która ją wychowała. Gdy pewnego dnia Babka znika bez wieści, dziewczyna, za namową opiekuńczego ducha lasu ? Leszego ? rozpoczyna Duchoborową Inicjację. Kiedy na jednym z jej etapów kontaktuje się ze swoimi przodkami, okazuje się, że spoczywa na niej ogromny obowiązek uzdrowienia rodu, a może nawet i zmiana historii Polski?

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

2 osoby kupiły
44
Stranger Things. Kamczatka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stranger Things. Kamczatka
Dostępny
571 szt.

Doktor Orłow, wybitny radziecki naukowiec, zostaje porwany i zmuszony do pracy przy tajnym sowieckim projekcie. W więzieniu staje twarzą w twarz z nową bronią na wyposażeniu Kremla – Demogorgonem! Naukowiec próbuje przeciwstawić się zmodyfikowaniu sprowadzonego zbAmeryki potwora. W tym samym czasie dzieci Orłowa, Anna i Leonid, wyruszają na karkołomną wyprawę, by odnaleźć swojego tatę. Pomoc otrzymują z niespodziewanej strony – od dawnego, lecz wciąż szalenie niebezpiecznego agenta KGB. Sytuacja staje się coraz bardziej napięta. Porywacze nie docenili uporu i wytrwałości dzieci Orłowa. Aby przeżyć, bohaterowie będą musieli pokonać niewyobrażalne przeszkody. Autorem tekstu jest Michael Moreci (Posiadłość, Barbaric), a rysunki to dzieło Todora Hristova (Stranger Things. Halloween Special). Komiks idealnie wpisuje się w uniwersum „Stranger Things”, gdyż łączy motyw potworów z Drugiej Strony z emocjonującymi wątkami szpiegowskimi z czasów zimnej wojny.

59,90 zł
43,73 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,17 zł

3 osoby kupiły
45
OWOCE METALOWA SKARBONKA NA KŁÓDKĘ RÓŻNE WZORY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
16,90 zł
15,99 zł

Rabat 5,4%
oszczędzasz 0,91 zł

3 osoby kupiły
46
Icebreaker - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Icebreaker
Dostępny
12 szt.

A TikTok sensation! Sparks fly when a competitive figure skater and hockey team captain are forced to share a rink.Anastasia Allen has worked her entire life for a shot at Team USA. It looks like everything is going according to plan when she gets a full scholarship to the University of California, Maple Hills and lands a place on their competitive figure skating team.Nothing will stand in her way, not even the captain of the hockey team, Nate Hawkins.Nate's focus as team captain is on keeping his team on the ice. Which is tricky when a facilities mishap means they are forced to share a rink with the figure skating team-including Anastasia, who clearly can't stand him.But when Anastasia's skating partner faces an uncertain future, she may have to look to Nate to take her shot.Sparks fly, but Anastasia isn't worried... because she could never like a hockey player, right?

49,00 zł
3 osoby kupiły
47
Comfort! map Roztocze Środkowe, Puszcza Solska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Comfort! map Roztocze Środkowe, Puszcza Solska
Dostępny
65 szt.

Rowerem, pieszo czy może kajakiem Roztocze można zwiedzać na wiele sposobów. Nasza laminowana mapa turystyczna, opracowana we współpracy z doświadczonymi krajoznawcami z regionu, pomoże zaplanować aktywny wypoczynek na łonie roztoczańskiej natury.

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

3 osoby kupiły
48
Morze spokoju - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Morze spokoju
Dostępny
189 szt.

W ich świecie nie ma jednorożców, superbohaterów, ani postaci z fantastycznych powieści. Była pianistka, Nastya Kashnikov, próbuje przetrwać w nowej szkole, do której zaczęła właśnie uczęszczać. Nie szuka przyjaciół ani ludzi, którzy mogliby ją uratować od jej przytłaczającej rzeczywistości. Jej jedynym celem jest zemsta na chłopaku, który odebrał jej wszystko, kim kiedyś była. Historia Josha Bennetta jest w szkole dobrze znana – wszyscy, których kochał, odeszli. W wieku zaledwie siedemnastu lat został zupełnie sam. Ludzie go unikają. I dobrze, bo on nie szuka bliższych znajomości. Ale coś się zmienia, gdy w szkole pojawia się nowa tajemnicza dziewczyna. Nastya próbuje przeniknąć do świata Josha, a im bardziej chłopak ją poznaje, tym dziewczyna wnosi w jego życie coraz więcej tajemnic. Czy kiedykolwiek uda mu się poznać o niej całą prawdę? Czy rzeczywiście będzie tego chciał? Powieść o kruchej dziewczynie i samotnym chłopaku, którzy doświadczają cudu, jakim jest nadzieja na rozpoczęcie nowego życia. Tytuł oryginalny: The Sea of Tranquility Tłumacz: Marcin Kowalczyk

44,90 zł
38,17 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,73 zł

3 osoby kupiły
49
SKARBONKA METALOWA na kłódkę TRAKTOR różne kolory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,99 zł
3 osoby kupiły
50
Disney Mala Syrenka Arielka Hlx09 Wb4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Mala Syrenka Arielka Hlx09 Wb4
Mattel, Disney
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.02

W oparciu o postać Ariela z filmu Disneya quot Mała syrenka quot , lalka Arielka na lądzie oddaje jej charakterystyczny wygląd z filmu Lalka ludzkiej postaci Arielki nbsp ma 5 zgięć staw oacute w i nosi zdejmowaną niebieską sukienkę z falbankami oraz zdejmowane buty Ma charakterystyczne długie rude włosy, kt oacute re celebrowane są za piękno naturalnych włos oacute w dla zabawy ze stylizacją Fani mogą kolekcjonować wszystkie lalki z Disney The Little Mermaid, aby wyobrażać sobie przygody nad i pod fale Każda sprzedawana osobno, zależnie od dostępności.

109,90 zł
98,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,99 zł

2 osoby kupiły
51
Pozwól mi być - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pozwól mi być
Dostępny
41 szt.

Iza jest twardo stąpającą po ziemi, piękną kobietą, jednak skrywa w sobie kompleksy, które są w niej gdzieś głęboko zakorzenione. Jest zajęta głównie pracą i według przyjaciółki zamknęła się na uczucie i schowała w "skorupie", do której nikt nie ma dostępu. Spotkanie z Mateuszem jest jak impuls, który wszystko zmienia. Ten mężczyzna fascynuje ją od pierwszej chwili i te uczucia bardzo ją zaskakują. Choć jest przekonana, że już na siebie nie wpadną, i spotkanie było jednorazowe, dzieje się inaczej. Mężczyzna ma za sobą burzliwą przeszłość, która wpłynie zarówno na ich wspólną przyszłość, jak i kruchą pewność siebie Izy. Czy uda im się pokonać wszystkie przeciwności?

44,90 zł
35,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,98 zł

3 osoby kupiły
52
Comfort! map Łódź 1:22 000 mapa w.2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Comfort! map Łódź 1:22 000 mapa w.2023
Dostępny
49 szt.

Spacer ulicą Piotrkowską? Zakupy w Manufakturze? Kieszonkowy plan centralnych dzielnic Łodzi pomoże dotrzeć do celu. Plan jest wygodny w składaniu, obustronnie laminowany i trwały, dzięki czemu sprawdzi się także w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Na planie m.in.: szczegółowy rysunek zabudowy wraz z numeracją budynków wzdłuż ulic i na osiedlach, linie autobusowe i tramwajowe wraz z przystankami, sygnalizacja świetlna, ulice jednokierunkowe, parkingi, bogata treść turystyczna, m.in.: zabytki, muzea, hotele, stacje rowerów miejskich budynki użyteczności publicznej, centra handlowe, skorowidz ulic.

19,90 zł
13,99 zł

Rabat 29,7%
oszczędzasz 5,91 zł

3 osoby kupiły
53
Pożółkły list - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
36,00 zł
25,92 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,08 zł

3 osoby kupiły
54
Królowe i potwory. Tom 3. Bezwzględne serca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Królowe i potwory. Tom 3. Bezwzględne serca
Dostępny
525 szt.

Trzeci tom niezwykle mrocznej serii autorki Kontraktu Jacksona! Malek Antonov to mit, żywa legenda, duch. Ten zabójca na usługach Bratwy budzi taki strach, że wielu boi się nawet wymawiać jego imię. Kiedy mężczyzna obierze sobie kogoś za cel, jego dni są już policzone. Tym razem jednak dla Maleka sprawa jest natury osobistej. Szuka człowieka odpowiedzialnego za śmierć brata. Zaczyna od kobiety, jego zdaniem, związanej z człowiekiem, którego chce zniszczyć. Jednak to nieprawda. Riley Rose nie jest osobą, za którą miał ją Malek. Ale to nie szkodzi, on i tak postanawia ją zatrzymać. Kobieta ma być zadośćuczynieniem za to, co Malek stracił. Jedyną szansą, jaką Riley widzi dla siebie, jest zaprzyjaźnienie się z potworem. Jednak przyjaźń to nie jest to, czego potwór od niej pragnie.

49,90 zł
44,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,99 zł

3 osoby kupiły
55
Nie miałem dokąd iść - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie miałem dokąd iść
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.09

Nie miałem dokąd iść, dziennik z lat Jonas Mekas, zapytany kiedyś skąd u niego ciągłe pragnienie rejestrowania wszystkiego, odpowiedział: „Jednym z powodów jest oczywiście moje wygnanie, los przesiedleńca, który stracił ojczyznę, rodzinę... Jeśli przeszedłbyś przez to, co ja: wojny, okupacje, ludobójstwo, obozy pracy, obozy przesiedleńców, leżenie w kwitnącym kartoflisku – nigdy nie zapomnę tych kwiatów – twarzą do ziemi... – nigdy już nie będziesz rozumiał ludzkich zachowań. Tak jak ja od tamtej chwili nigdy już ich nie rozumiałem. Pozostaje film, nagrywanie wszystkiego co widzisz...” Pozostaje także poezja i pisanie dziennika. Bo Mekas, żywa legenda nowojorskiej awangardy filmowej, przez całe swoje twórcze życie nie rozstaje się ze słowem pisanym. Nie miałem dokąd iść, dziennik z lat 1944-1955, którym fascynowali się Allan Ginsberg i Elie Wiesel, jest równie ważnym dokumentem epoki jak filmy Walden, Reminiscencje z podróży do Litwy czy Sceny z życia Andy Warhola. Z jego kart poznajemy koleje losu wygnańca z litewskiego matecznika, docierającego przez Niemcy do Nowego Jorku. Przede wszystkim jednak poznajemy odpowiedź na pytanie jak to się stało, że chłopak z wioski Semeniszki objawia się jako spiritus movens sztuki nowoczesnej w samym jej sercu, czyli w ubogich dzielnicach nowej stolicy świata. Krzysztof Czyżewski

40,00 zł
28,00 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,00 zł

1 osoba kupiła
56
Kolorowanka Przygody Koziołka Matołka w.2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,59 zł
4,99 zł

Rabat 24,3%
oszczędzasz 1,60 zł

2 osoby kupiły
57
Flawless - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flawless
Dostępny
21 szt.

Grumpy cowboys and steamy romance . . . Welcome to Chestnut Springs: the big-hitting, small-town series from TikTok sensation Elsie Silver. Perfect for fans of Devney Perry, Lucy Score and B.K. Borison.The rules were simple . . . Keep my hands off his daughter and stay out of trouble.But now I'm stuck with her. There's only one bed. And, well, rules are made to be broken.I'm the golden boy of professional bull riding. Or at least I was until it all blew up in my face. Now, my agent says I have to clean up my image, so I'm stuck with his ball-busting daughter for the rest of the season as my "full-time supervision."But I don't need a goddamn babysitter, especially one with skin-tight jeans, a sexy smirk, and a mouth she can't stop running . . . A mouth I can't stop thinking about.She says this means nothing.I say this means everything.She says there are boundaries we shouldn't cross. That my reputation can't take any more hits-and neither can her damaged heart.I say I'm going to steal it anyway.

55,00 zł
51,70 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,30 zł

2 osoby kupiły
58
Emigranci 1-3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Emigranci 1-3
Dostępny
42 szt.

Przejmująca saga o poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi. Trzy polskie rodziny, które decydują się bądź zostają skazane na tułaczkę po świecie. Egzotyczna Brazylia początku XX wieku, węglowe zagłębia Francji lat 20., okrutne stepy Kazachstanu po wybuchu II wojny światowej ? to tam bohaterowie powieści Sabiny Waszut muszą walczyć o spokój i bezpieczeństwo swoich bliskich. Na obcej ziemi, daleko od ojczyzny, ale z wiarą, że razem pokonają każdą przeciwność losu. T.1 Podróż za horyzont T.2 Listy z czarnych miast T.3 Pod stepowym niebem

79,00 zł
58,46 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 20,54 zł

2 osoby kupiły
59
Seven, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Seven, CD
Winger, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.17

1. Proud Desperado 2. Heaven's Falling 3. Tears Of Blood 4. Resurrect Me 5. Voodoo Fire 6. Broken Glass 7. It's Okay 8. Stick The Knife In And Twist 9. One Light To Burn 10. Do Or Die 11. Time Bomb 12. It All Comes Back Around

65,90 zł
60,63 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

2 osoby kupiły
60
Boże dary dla każdego. Pierwsza Komunia Święta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Boże dary dla każdego. Pierwsza Komunia Święta
Dostępny
7 szt.

Dzień uroczystości pierwszokomunijnej mija szybko. Zostają fotografie, wspomnienia, upominki...Proponowany album to niebanalna pamiątka. Jego Autorka - posiłkując się wersetami biblijnymi - pragnie uświadomić dzieciom, że choć dzień uroczystości mija, Boża obecność trwa. Wracają zwykłe obowiązki, szkoła, nauka... Emocje zmieniają się jak w kalejdoskopie: radości i smutki, sukcesy i porażki, wysiłek i zabawa. A Bóg jest obecny stale i bez względu na to, gdzie jesteśmy, co czujemy i co robimy.

25,00 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

2 osoby kupiły
61
Niki Lauda. Naznaczony (Wydanie II) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niki Lauda. Naznaczony (Wydanie II)
Dostępny
47 szt.

Kierowcą wyścigowym został wbrew woli ojca. Upór popłacał, bo wdarł się do światowej czołówki lotem błyskawicy, zapisując się w historii jako jeden z najlepszych zawodników, jakich widziała królowa motorsportu. Trzykrotny mistrz świata, który po tytuły sięgał w barwach legendarnych zespołów: Ferrari i McLarena. Triumfator 25 Grand Prix, którego gigantyczne doświadczenie stajnie wykorzystywały jeszcze długo po zakończeniu przez niego wyścigowej kariery. Niki Lauda stał się inspiracją dla kolejnych pokoleń kierowców, między innymi Nico Rosberga, który nazywa go swoją inspiracją. Sukcesy odnosił nie tylko na torze, ale i w biznesie, choć historię jednego z jego najsłynniejszych interesów znaczy wypadek samolotu należących do niego linii lotniczych, w którym życie straciły 223 osoby. Oto kierowca naznaczony. Namaszczony przez opatrzność do tworzenia wielkich rzeczy, oszpecony przez szatana, który w 1976 roku próbował odebrać mu życie. Poznacie jego losy. Tytuł oryginalny: Niki Lauda. The Biography Tłumacz: Bartosz Sałbut

54,99 zł
42,34 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 12,65 zł

2 osoby kupiły
62
Żydowski Kraków. Przewodnik po zabytkach i miejscach pamięci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żydowski Kraków. Przewodnik po zabytkach i miejscach pamięci
Dostępny
197 szt.

Piąte, poprawione i uzupełnione wydanie przewodnika po Żydowskim Krakowie. Nowe wydanie zawiera jeszcze więcej zdjęć (w tym wiele zupełnie nowych) i znacznie więcej informacji niż wydania poprzednie. Znacznie rozszerzona została część dotycząca Podgórza zwłaszcza Fabryki Emalierni Oscara Schindlera. Trzy trasy zwiedzania, blisko 100 kolorowych zdjęć + wiele zdjęć archiwalnych z Krakowskiego Kazimierza i z krakowskiego Ghetta. Autorem książki jest Eugeniusz Duda – wieloletni dyrektor Oddziału Muzeum Historycznego Miasta Krakowa Oddział Stara Synagoga.

27,00 zł
19,99 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,01 zł

2 osoby kupiły
63
Zasłużyłeś - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
34,99 zł
25,54 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,45 zł

2 osoby kupiły
64
Bidon Lama PP23LA-3021 PASO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bidon Lama PP23LA-3021 PASO
Paso
Dostępny
16 szt.

Bidon Paso o pojemności 550 ml. W bidonie Paso można przechowywać różnego rodzaju napoje o maksymalnej temperaturze 100 stopni albo zdrowe smoothie. Produkt posiada certyfikat jakości, jest nietoksyczny i bezpieczny dla dzieci, BPA FREE. Idealnie nadaje się dla dzieci do szkoły, na wycieczkę, zajęcia dodatkowe czy plac zabaw.

40,00 zł
2 osoby kupiły
65
Kadry i płace w praktyce wyd. 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kadry i płace w praktyce wyd. 2
Dostępny
46 szt.

Przeczytałeś książkę o teorii kadr i płac w firmie, ukończyłeś kurs, świetnie wiesz, z czym się wiąże zatrudnianie pracowników i jak obliczyć ich płace... ale w sumie jak zacząć pracę w programie kadrowo-płacowym? Niniejsza pozycja uzupełnia lukę na rynku wydawniczym i ograniczając teorię do minimum pokazuje, jak w praktyce prowadzić kadry i płace, korzystając z nowoczesnego programu Systim. W książce zachowano jedynie tyle teorii, ile potrzebne jest do rozpoczęcia pracy.W książce opisano wszelkie niezbędne w codziennej pracy zagadnienia kadrowo-płacowe, poczynając od zatrudnienia pracownika, przez utworzenie umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej, ewidencję czasu pracy, naliczenie wynagrodzenia, rozliczenie składek ZUS, rozliczenie delegacji krajowych i zagranicznych, aż po zakończenie zatrudnienia.

39,00 zł
28,47 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,53 zł

1 osoba kupiła
66
Comfort! map&guide Wiolno i Troki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Comfort! map&guide Wiolno i Troki
Dostępny
51 szt.

Ostra Brama i cmentarz na RossieWspaniałe widoki z wieży GiedyminaZamek w Trokach

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

2 osoby kupiły
67
Co robią pszczoły przez cały dzień w pasiece? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co robią pszczoły przez cały dzień w pasiece?
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.15

Książeczka jak torebeczka! Gdy się wybieram na wycieczkę, na spacer, do dziadków albo do Pana doktora, moja ulubiona książeczka koniecznie chce iść ze mną! Wtedy po prostu rozkładam jej okładkę, a ona - hokus pokus! - od razu zamienia się w wygodną do niesienia torebkę. W serii: 18 książek edukacyjnych ze świata kosmosu, zwierząt, roślin, liczb i rekordów.

6,99 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

2 osoby kupiły
68
Księgowość małej firmy w praktyce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księgowość małej firmy w praktyce
Dostępny
60 szt.

Mała firma, uproszczona księgowość. Księga przychodów i rozchodów w praktyce. Przeczytałeś książkę o teorii rachunkowości, ukończyłeś kurs, świetnie wiesz, jak wygląda Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów... ale w sumie jak zacząć księgować w programie komputerowym? Niniejsza pozycja uzupełnia lukę na rynku wydawniczym i ograniczając teorię do minimum pokazuje, jak w praktyce księgować, korzystając z nowoczesnego programu Systim. W książce zachowano jedynie tyle teorii, ile potrzebne jest do rozpoczęcia pracy księgowej. W książce opisano wszelkie niezbędne w codziennej pracy zagadnienia księgowe, poczynając od założenia firmy, przez księgowanie faktur sprzedażowych, dokumentów kosztowych, amortyzacji, delegacji, list płac i rachunków, aż po złożenie deklaracji, opłacenie podatków i naliczenia i rozliczenia składek ZUS.

39,00 zł
28,47 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,53 zł

1 osoba kupiła
69
Twórczość 4/2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Twórczość 4/2023
Niedostępny
Brak

Najnowszy numer czasopisma "Twórczość".

13,50 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 3,8%
oszczędzasz 0,51 zł

2 osoby kupiły
70
Lost Behind The Mask, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lost Behind The Mask, CD
Circus Of Rock, Mystic Production
Dostępny
13 szt.

1. Alive And Kickin ft. Girish Pradhan 2. Keep On Shining ft. Jeff Scott Soto 3. Holdin' The Gun ft. Santiago Ramonda 4. The War Is Over ft. Mark Boals 5. Nine Lives ft. Mr. Lordi 6. All I Need ft. Pinja 7. Truth Or Consequences ft. Jay Lewis 8. Death Makes No Sound ft. Antony Parviainen 9. Is It Any Wonder ft. David Readman 10. The Beast ft. Sevi 11. FIX ft. Peter James Goodman 12. HEAVY FIRE ft. Rafael Castillo 13. SUNRISE ft. Bernie Shaw

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

1 osoba kupiła
71
Moskwa nad Wisłą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moskwa nad Wisłą
Dostępny
43 szt.

Prezentowana publikacja jest niejako załącznikiem do encyklopedycznego znaczenia słowa Moskwa. "Moskwa ? staropolskie, archaiczne określenie Wielkiego Księstwa Moskiewskiego, a następnie Rosji. Używane także jako nazwa jego obywateli (zamiennie z Moskal), jego wojsk lub władzy i jej symboli." Jest skrótem dziejów kontaktów polsko-rosyjskich na terenie Polski, gdzie ?Moskwa? to nieproszony gość lub agresor. Jest to historia takich kontaktów od średniowiecza do czasów III RP. Autor wykorzystał własne obserwacje, bardzo bogatą literaturę (głównie z ostatnich lat) oraz ogrom ilustracji, które wzbogacają ogląd omawianej problematyki.

49,00 zł
40,67 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 8,33 zł

1 osoba kupiła
72
SKARBONKA NA KŁÓDKĘ JEDNOROŻEC RÓŻNE KOLORY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
18,90 zł
17,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
73
Bridgertonowie. Tom 8. Ślubny skandal. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bridgertonowie. Tom 8. Ślubny skandal. Audiobook
Julia Quinn , StoryBox
Dostępny
19 szt.

Czasem żeby stanąć przed ołtarzem, trzeba postawić wszystko na jedną kartę W przeciwieństwie do wielu mężczyzn Gregory Bridgerton wierzy w prawdziwą miłość. Jest też przekonany, że kiedy spotka kobietę marzeń, natychmiast ją rozpozna. I tak się właśnie stało. Tylko że... Że to nie ta jedyna. Urocza panna Hermiona Watson jest zakochana w kimś innym. Jednak jej najbliższa przyjaciółka, zawsze rozsądna lady Lucinda Abernathy, chce uratować Hermionę przed katastrofalnym związkiem, więc proponuje Gregory'emu pomoc w zdobyciu jej serca. Tymczasem jednak Lucy się zakochuje. W Gregorym! Tylko że... Lucy jest zaręczona, a jej wuj nie ma zamiaru pozwolić na zerwanie zaręczyn, nawet kiedy Gregory w końcu odzyskuje rozum i uświadamia sobie, że jego serce bije dla Lucy, jej błyskotliwości i promiennego uśmiechu. Teraz zaś, w drodze na jej ślub, Gregory musi sprawić, że kiedy przyjdzie do pocałowania panny młodej, będzie jedynym mężczyzną stojącym przy ołtarzu... Serial na podstawie cyklu Bridgertonowie Dostępny w serwisie netflix! *** Jeśli dotąd nie czytaliście romansów, zacznijcie od tego! – Washington Post. *** Po prostu zachwycająca powieść, pełna uroku i skrząca się humorem na każdej stronie. – Kirkus Reviews.

42,90 zł
34,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,58 zł

2 osoby kupiły
74
Miasto w lustrze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
45,00 zł
31,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,50 zł

1 osoba kupiła
75
Lila - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lila
Dostępny
20 szt.

Kiedy Elena autorka książek dla dzieci rozstaje się z przemocowym chłopakiem, Luk dostrzega ostatnią szansę, by zawalczyć o jej serce. Największą z przeszkód okazuje się ich wieloletnia przyjaźń, nie pomagają też specyficzne preferencje seksualne Luka. Czy byłby on w stanie poświecić cząstkę siebie dla relacji, która zdaje się wielką niewiadomą? Elena panicznie boi się ryzyka, jakie niesie za sobą przekroczenie cienkiej granicy. Nie wyobraża sobie przyszłości bez przyjaciela, jednak czy da radę zawalczyć z niespodziewanie rosnącym do niego pożądaniem? Czy oboje pozwolą sobie na coś więcej niż platoniczną miłość?

39,99 zł
27,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,00 zł

2 osoby kupiły
76
Hex you. Kara za klątwę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Hex you. Kara za klątwę
Dostępny
1463 szt.

Moc, gorące serca i demony. Zło kontra wiedźmi czar. Finalny tom trylogii SIOSTRY Z SALEM, fascynującej historii o sile sióstr, magii i przeznaczeniu, z dwiema nastoletnimi czarownicami bliźniaczkami, które stawiają czoło złu. Bliźniaczki Mercy i Hunter są wiedźmami, bezpośrednimi spadkobierczyniami Sary Goode, która założyła ich miasto. Po zamordowaniu matki dziewcząt przez plugawego demona, zostały opiekunkami bram do czterech światów podziemnych – starożytnych portali łączących ich świat z innymi, w których rządzi mitologia i egzystują najmroczniejsze stwory. Mercy i Khenti zostali uwięzieni w Zaświatach Starożytnego Egiptu i potrzebują pomocy Hunter, by stamtąd uciec. Ale podczas gdy Hunter szuka sposobu, by ich uratować, inne zło zagraża Goodeville. Amfitryta znowu pojawia się na horyzoncie - i pragnie zemścić się na Hunter. Korzystając z nagłego osłabienia bram, Amfitryta wywabia śmiertelnie niebezpiecznego potwora i wypuszcza go na mieszkańców Goodeville. Powstrzymanie bogini i zapieczętowanie bram raz na zawsze będzie wymagało całej mocy bliźniaczek Goode.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

1 osoba kupiła
77
Charakter Chin - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Charakter Chin
Dostępny
9 szt.

Istotą chińskiej kultury jest uwypuklenie centralnej pozycji człowieka, jaką zajmuje pośród wszechrzeczy oraz podkreślanie ducha humanizmu, który jest kształtowany poprzez edukację humanistyczną. Pomimo że chińska kultura mocno podkreśla centralną pozycję człowieka, to jednocześnie okazuje wielki szacunek wobec przyrody, w której żyją ludzie oraz wobec wszelkich innych rzeczy we wszechświecie. Właśnie dlatego chińska kultura przywiązuje wagę nie tylko do drogi Niebios oraz prawa natury, lecz także opowiada się za ?humanizmem? oraz kładzie nacisk na edukację w zakresie obrzędowości i muzyki. To właśnie składa się na cechy charakterystyczne oraz charakter chińskiej kultury. Fragment Wstępu

52,25 zł
50,16 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,09 zł

1 osoba kupiła
78
Disney Mala Syrenka Ariel 3pak Lalek Hnd29 Wb4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Mala Syrenka Ariel 3pak Lalek Hnd29 Wb4
Mattel, Disney
Dostępny
4 szt.

Odtw oacute rz sceny z ekscytującego filmu Disneya, Mała Syrenka, z tym zestawem trzech lalek Ariel Sisters, zawierającym lalki modowe Kariny, Mali i Ariel razem Każda posiadająca możliwość ustawienia w r oacute żnych pozycjach lalka syrenka ma unikalny nadruk na odłączanej g oacute rze i pięknie ozdobionym ogonie z brokatowym płetwą. Fryzury sygnowane są postaciami, jak długie, czerwone włosy Arielki.To mini kolekcja, kt oacute rą fani mogą użyć do zabawy i wyświetlania swoich własnych przyg oacute d nad lub pod falami Lalki nie mogą stać samodzielnie. Kolory i dekoracje mogą się r oacute żnić.

335,90 zł
302,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 33,59 zł

1 osoba kupiła
79
Wesołe lekcje malucha - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wesołe lekcje malucha
Dostępny
11 szt.

Książeczka jak torebeczka! Gdy się wybieram na wycieczkę, na spacer, do dziadków albo do Pana doktora, moja ulubiona książeczka koniecznie chce iść ze mną! Wtedy po prostu rozkładam jej okładkę, a ona - hokus pokus! - od razu zamienia się w wygodną do niesienia torebkę. W serii: 18 książek edukacyjnych ze świata kosmosu, zwierząt, roślin, liczb i rekordów.

6,99 zł
5,99 zł

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

1 osoba kupiła
80
Różaniec zawierzenia z księdzem Dolindo wyd. 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29,90 zł
26,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,99 zł

1 osoba kupiła
81
See you! in... Wrocław 1:22 500 w.2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
See you! in... Wrocław 1:22 500 w.2023
Dostępny
39 szt.

Późnogotycki Ratusz, oszałamiająca bogactwem zdobień Aula Leopoldina, modernistyczna Hala Stulecia, nowoczesna fontanna multimedialna... Długo można by wymieniać atrakcje stolicy Dolnego Śląska. Papierowy plan Wrocławia pomoże zaplanować udaną wizytę w tym mieście. Publikacja zawiera m.in.: szczegółowy rysunek zabudowy wraz z numeracją budynków wzdłuż ulic i na osiedlach, linie autobusowe i tramwajowe wraz z przystankami, sygnalizację świetlną, ulice jednokierunkowe, parkingi, bogatą treść turystyczną, m.in.: zabytki, muzea, hotele i inne istotne obiekty, budynki użyteczności publicznej, centra handlowe, szczegółowy plan centrum w skali 1:10 000 (1 cm 100 m), mapę samochodową okolic Wrocławia w skali 1:250 000 (1 cm 2,5 km), schemat nocnych linii autobusowych, skorowidz ulic.

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

1 osoba kupiła
82
Pełna księgowość w praktyce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pełna księgowość w praktyce
Dostępny
59 szt.

Ta publikacja pomoże Ci skutecznie prowadzić księgowość w formie ksiąg handlowych w Systim. Przeczytałeś książkę o teorii rachunkowości, ukończyłeś kurs, wiesz, jak działa plan kont, na jakich kontach księgujemy określone operacje gospodarcze... ale w sumie jak zacząć księgować w programie komputerowym? Niniejsza pozycja uzupełnia lukę na rynku wydawniczym i ograniczając teorię do minimum pokazuje, jak w praktyce księgować, korzystając z nowoczesnego programu Systim. W książce zachowano jedynie tyle teorii, ile potrzebne jest do rozpoczęcia pracy księgowej. W książce opisano wszelkie niezbędne w codziennej pracy zagadnienia księgowe, poczynając od założenia firmy, przez wprowadzenie bilansu otwarcia, utworzenie planu kont, księgowanie faktur sprzedażowych, dokumentów kosztowych, amortyzacji, delegacji, list płac i rachunków, aż po złożenie deklaracji, opłacenie podatków, zamknięcie roku i wysłanie sprawozdania finansowego.

39,00 zł
28,47 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,53 zł

83
Draftozaur - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Draftozaur
Dostępny
268 szt.

NAJLEPSZA GRA ROKU 2021 w kategorii gier dla dzieci! Dinozaury wędrują w poszukiwaniu najlepszych terenów. Postaraj się, aby na twojej planszy znalazły się dinozaury, za które zdobędziesz najwięcej punktów. Nie będzie to takie łatwe, bo na każdym polu planszy dostajesz punkty za inne gatunki! - 5 dwustronnych plansz: lato i zima. Każda osoba gra na swojej planszy przedstawiającej świat dinozaurów. - 60 drewnianych pionków dinozaurów! Pionki w kształcie 6 rodzajów dinozaurów. Doskonała gra dla całej rodziny: proste zasady, strategia i planowanie, wielkie emocje. Zdobyte nagrody: - Najlepsza Gra Dla Dzieci (Polska, 2021) - Najlepsza Gra Rodzinna (Kanada, 2019) - Najlepsza Gra Roku, rekomendacja (Niemcy, 2020) - Najlepsza Gra Planszowa, nominacja (Włochy, 2020) - Najlepsza Gra Planszowa, nominacja (Hiszpania, 2020) - Najlepsza Gra Planszowa, nominacja (Francja, 2020) - Najlepsza Gra Rodzinna, nominacja (USA, 2020) Kategoria: Strategiczne

84,99 zł
63,74 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 21,25 zł

1 osoba kupiła
84
Torba lunchowa Picnik Origins różowa MAPED - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba lunchowa Picnik Origins różowa MAPED
Maped
Dostępny
5 szt.

Termiczna torba lunchowa. Niewielki, poręczny rozmiar. Izolowane wnętrze utrzymuje świeżość i temperaturę posiłków przez długi czas. Całkowicie odpinana górna klapa ułatwia dostęp i utrzymanie wnętrza torby w czystości. Łatwy w czyszczeniu materiał wierzchni. Wzmocniony uchwyt. Kolor różowy.

54,88 zł
2 osoby kupiły
85
Dialog 4/2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dialog 4/2023
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.05

Najnowszy numer czasopisma "Twórczość".Miesięcznik Dialog poświęcony jest dramaturgii współczesnej teatralnej, filmowej, radiowej i telewizyjnej. Został założony w 1956 roku przez Adama Tarna, dramatopisarza i tłumacza, który kierował pismem do 1968 roku. Ogromny wpływ na kształt miesięcznika miał Konstanty Puzyna, krytyk, który współzakładał pismo a potem był jego redaktorem naczelnym od 1972 roku aż do śmierci w 1989 roku. Naczelnymi byli także Stanisław Stampfl (1968-1971), Jerzy Koenig (1989-1990). Od 1991 roku Dialogiem kieruje Jacek Sieradzki.

14,41 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,9%
oszczędzasz 1,42 zł

1 osoba kupiła
86
The Big Legal English Quiz Book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Big Legal English Quiz Book
Dostępny
8 szt.

The Big Legal English Quiz Book is a great way for any international lawyer to test their English for law. The book is a series of quick tests designed to fit in around a busy day at the office or at the law faculty. The book can be used for self-study or in the classroom and contains a comprehensive answer key.

209,00 zł
1 osoba kupiła
87
Teczka A4 z gumką, biała - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka A4 z gumką, biała
Wektor, 1
Dostępny
7 szt.

Teczka przyda się na różne dokumenty i prace szkolne. Wymiary: 21.0 x 29.7 cm

2,99 zł
1 osoba kupiła
88
Skarbonka metalowa z kulkami ośmiokąt MIX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarbonka metalowa z kulkami ośmiokąt MIX
Trifox
Dostępny
16 szt.

Skarbonka metalowa z kulkami ośmiokąt MIX - wysyłka losowa.

27,93 zł
25,14 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,79 zł

1 osoba kupiła
89
Freddie and toffee mystery - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Freddie and toffee mystery
Pietrzykowska Aga, Narodowy Instytut Fryderyka Chopina
Dostępny
60 szt.

What happened one dreadful stormy evening? Who visited Freddie and what did they give him? Unravel a sweet mystery with the little Chopin? ?Little Chopin? is a series of short stories inspired by the colourful biography of the most outstanding Polish composer, Fryderyk Chopin.

17,00 zł
14,99 zł

Rabat 11,8%
oszczędzasz 2,01 zł

1 osoba kupiła
90
Disney Mala Syrenka Ariel Mag Przemiana Hlx13 W4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Mala Syrenka Ariel Mag Przemiana Hlx13 W4
Mattel, Disney
Dostępny
11 szt.

Disney nbsp Ariel zmienia się z człowieka na syrenę. Lalka zmienia się po naciśnięciu przycisku

184,90 zł
166,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 18,49 zł

2 osoby kupiły
91
Eksperymenty z elektrycznością - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eksperymenty z elektrycznością
Lisciani
Dostępny
163 szt.

Wyjątkowy zestaw naukowy, który pomoże dziecku postawić pierwsze kroki w niezwykłym świecie elektryczności. Eksperymenty pozwalają na stworzenie repliki wentylatora i odkrycie tajników elektryczności statycznej. Dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat

57,44 zł
51,12 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,32 zł

1 osoba kupiła
92
Zezwolenia i pozwolenia w gospodarce odpadowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zezwolenia i pozwolenia w gospodarce odpadowej
Dostępny
32 szt.

Podmiot, który chce przetwarzać lub zbierać odpady powinien uzyskać stosowną decyzję właściwego miejscowo organu ochrony środowiska. Podobnie w przypadku podmiotów wytwarzających odpady w ilości powyżej 5.000 Mg/rok w przypadku odpadów innych niż niebezpieczne oraz 1 Mg/rok odpadów niebezpiecznych. Książka zawiera szereg porad, odpowiedzi na pytania czytelników oraz podpowiedzi, jak prawidłowo sporządzić wniosek o wydanie zezwolenia na zbieranie czy przetwarzanie odpadów oraz pozwolenia na ich wytwarzanie. Wszystko omówione zostało na konkretnych przykładach.

129,00 zł
108,36 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 20,64 zł

2 osoby kupiły
93
Sprawa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sprawa
Dostępny
80 szt.

Prokurator Jerzy Jankowiak niespodziewanie trafia do aresztu. Nie znając powodu zatrzymania, próbuje się dowiedzieć, co mogło być jego przyczyną, będąc zdany tylko na najbliższych i przyjaciół. Kiedy po kilku miesiącach wychodzi na wolność, usiłuje rozwikłać zagadkę, ale okazuje się, że jego aresztowanie było tylko wierzchołkiem góry lodowej? Niesamowita i trzymająca w napięciu historia z wątkami politycznymi i ekonomicznymi w tle. Misterne rozpracowywanie mechanizmów, o których niejednokrotnie nie mamy pojęcia, nie pozwala się oderwać od książki od jej pierwszej do ostatniej strony. Smaku całej powieści dodaje Kraków z jego urokliwymi zakątkami. W codziennym trudzie, ze swoimi radościami i smutkami, karmieni medialną papką, często nie zauważamy tego, co dzieje się gdzieś obok nas. Dopiero gdy za sprawą ślepego przypadku zetkniemy się z wirem niosącym najgorsze zagrożenia lub zostaniemy wplątani w najbardziej niebezpieczne rozgrywki, odkrywamy wszechobecne zakłamanie. Wtedy, niezależnie od naszych zamiarów i działań, stajemy się śmiertelnymi wrogami dla mafijnych powiązań świata władzy i finansjery.

52,00 zł
37,44 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,56 zł

1 osoba kupiła
94
See you! in... Rumunia i Mołdawia 1:700 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
See you! in... Rumunia i Mołdawia 1:700 000
Dostępny
70 szt.

Zamek legendarnego Drakuli, malowane klasztory, skalne monastery i dzika przyroda. To wszystko czeka na turystów w Rumunii i Mołdawii. Papierowa mapa samochodowa tych krajów pomoże zaplanować podróż. Obejmuje swoim zasięgiem także wschodnią część Węgier. Mapa zawiera m.in.: aktualny stan dróg, odcinki w budowie, odcinki o zniszczonej nawierzchni, szczegółową kategoryzację i numerację dróg, odległości drogowe w kilometrach, ponad 11 000 miejscowości na mapie, plastyczną rzeźbę terenu, opisy regionów oraz pasm górskich, skorowidz miejscowości rumuńskich i mołdawskich.

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

1 osoba kupiła
95
Dieta na insulinooporność. 50 przepisów na pyszne dania, dzięki którym uregulujesz poziom glukozy i insuliny we krwi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Dieta na insulinooporność. 50 przepisów na pyszne dania, dzięki którym...
Dostępny
118 szt.

Niezależnie od tego, czy zmagasz się z insulinoopornością, cukrzycą lub zespołem policystycznych jajników, czy szukasz sposobu na to, jak przyspieszyć metabolizm, dieta na insulinooporność może być kluczem do satysfakcjonującego, zdrowego stylu życia. Dzięki informacjom zawartym w tym przewodniku będziesz w stanie pomóc swojemu organizmowi naturalnie regulować poziom glukozy i insuliny we krwi. Jak tego dokonasz? Dzięki prostym, ale pysznym i różnorodnym posiłkom, które już wkrótce zagoszczą na twoim stole! Zawarte w książce listy zakupów i plany posiłków ułatwiają rozpoczęcie nowego stylu życia! Dzięki diecie możesz pokonać objawy zaburzeń hormonalnych, a także chorób autoimmunologicznych czy kobiecych. Wygraj z insulinoopornością!

69,60 zł
50,81 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 18,79 zł

1 osoba kupiła
96
Frycek i karmelkowa tajemnica - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Frycek i karmelkowa tajemnica
Pietrzykowska Aga, Narodowy Instytut Fryderyka Chopina
Dostępny
187 szt.

Co stało się pewnego strasznego, burzowego wieczoru? Kto odwiedził Frycka i co mu podarował? Rozwiąż karmelkową tajemnicę razem z małym Chopinem? ?Mały Chopin? to seria krótkich historyjek powstałych z inspiracji barwną biografią najwybitniejszego polskiego kompozytora, Fryderyka Chopina. Opowieści te ? chociaż umiejscowione w przeszłości ? są wciąż aktualne, a Frycek z pewnością sprawdzi się w roli kolegi każdego dziecka!

17,00 zł
14,99 zł

Rabat 11,8%
oszczędzasz 2,01 zł

1 osoba kupiła
97
Kalkulator biurowy SDC805NRGNEE zielony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalkulator biurowy SDC805NRGNEE zielony
Eleven
Dostępny
6 szt.

Kalkulator biurowy: 8-pozycyjny wyświetlacz, 3 przyciski pamięci: MRC, M+, M-, Zmiana znaku [+/-], Kasowanie ostatniej pozycji, Procenty [%], Podwójne zasilanie: bateria i bateria słoneczna

31,68 zł
28,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,17 zł

1 osoba kupiła
98
Oswajamy emocje z Limbisiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oswajamy emocje z Limbisiem
Janik Karolina Anna, Warszawska Firma Wydawnicza
Dostępny
80 szt.

Ludziom jest niezwykle ciężko mówić o emocjach. A tym bardziej zagadnienie to jest trudne dla dzieci. Karolina Janik w poetyckiej formie przygotowała ?podręcznik obowiązkowy? w bardzo przystępny sposób obrazujący czym są podstawowe emocje oraz jak się one objawiają. Poprzez wykreowanie chłopca o imieniu Limbisio, autorka wprowadza Czytelnika w świat radości, smutku, zaskoczenia czy złości, wyjaśniając ważne aspekty życia małego dziecka.

36,00 zł
25,92 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,08 zł

1 osoba kupiła
99
Puzzle 500 elementów. Papugi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 500 elementów. Papugi
Roter Kafer, 500
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.16

Wymiary obrazka po ułożeniu: 32.0 x 47.0 cm

36,90 zł
33,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,69 zł

2 osoby kupiły
100
Tajemnica płonącego samolotu (Syn Beliry) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
36,00 zł
25,92 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,08 zł

1 osoba kupiła
Wróć do góry