hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2023.04.25

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 25 kwietnia 2023 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Wygasanie. Zmierzch mojego Kościoła (Tomasz P. Terlikowski), na drugim Wojny napoleońskie. Historia globalna. Tom 2 (Alexander Mikaberidze). Kolejny produkt to Dolina gniewu (Krzysztof Bochus) oraz Przegrana (Marek Stelar).
1
Wygasanie. Zmierzch mojego Kościoła - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Wygasanie. Zmierzch mojego Kościoła
Dostępny
672 szt.

Czy Polska już niedługo będzie POSTkatolicka? Tomasz Terlikowski o zmierzchu Kościoła katolickiego w Polsce Tomasz Terlikowski, jeden z najbardziej znanych publicystów zajmujących się życiem Kościoła, pisze o jego przemijaniu – o tym, jak najtrwalsza w całej historii Polski instytucja popada w niemoc i marazm, traci znaczenie. Wskazuje przyczyny błyskawicznej sekularyzacji, w tym sojusz tronu i ołtarza, upadek autorytetu, niezdolność do radzenia sobie ze skandalami seksualnymi, przymykanie oka na zachowania przemocowe i sekciarskie; słowem: Terlikowski mówi otwarcie o złu w Kościele. Konsekwentnie prowadzi czytelnika przez kolejne etapy najnowszej historii polskiego Kościoła i – co bardzo ważne – opowiada historię własnej w nim obecności. Ta osobista perspektywa, analiza ewolucji światopoglądu pisarza, jest bardzo cennym elementem tekstu. Terlikowski zastanawia się również, co nam zostanie z katolickości, jakie będą jej nowe formy i jak będzie wyglądała postkatolicka Polska.

49,90 zł
32,44 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 17,46 zł

179 osób kupiło
2
Wojny napoleońskie. Historia globalna. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Wojny napoleońskie. Historia globalna. Tom 2
Dostępny
458 szt.

PRESTIŻOWE NAGRODY DLA NAJLEPSZEJ KSIŻKI ROKU: GILDER LEHRMAN PRIZE FOR MILITARY HISTORY (2020) ORAZ DISTINGUISHED BOOK AWARD (2021) SOCIETY FOR MILITARY HISTORY Mistrzowsko wykorzystując materiał źródłowy w kilku językach, profesor Mikaberidze stworzył imponujące rozmachem dzieło opisujące wojny, które zaczęły się w czasie rewolucji francuskiej i trwały do klęski Napoleona w 1815 roku. Początkowo toczone we własnej obronie, pod wpływem Bonapartego stały się narzędziem budowy globalnego imperium. Równolegle z walkami w Europie mocarstwa rywalizowały o hegemonię w obu Amerykach, Afryce, Azji i na Bliskim Wschodzie. W okresie między reformacją a wybuchem pierwszej wojny światowej to właśnie wojny napoleońskie były wydarzeniem, które w największym stopniu odmieniło świat, ich skutki zaś są widoczne do dzisiaj. Ogromna skala wojen napoleońskich sprawiła, że odcisnęły one piętno na wydarzeniach politycznych, kulturalnych, dyplomatycznych i militarnych w każdym niemal zakątku świata. W Egipcie dzięki nim do władzy doszedł Muhammad Ali i stworzył silne państwo. W Ameryce Północnej były przyczyną sprzedaży Luizjany Stanom Zjednoczonym, a następnie wojny amerykańsko-brytyjskiej z lat 1812–1815, które otworzyły drogę do szybkiej ekspansji terytorialnej USA. W Ameryce Łacińskiej stanowiły inspirację dla ruchów narodowowyzwoleńczych, które położyły kres kolonialnej władzy Hiszpanii. Nie jest to jednak wyłącznie historia militarna tego przełomowego okresu. Oprócz ukazania globalnego zasięgu wojen napoleońskich autor przedstawia szeroki społeczny i ekonomiczny kontekst wydarzeń, wpływ innowacji technologicznych, analizę wewnętrznej polityki poszczególnych uczestników tej rozgrywki oraz splot ich interesów handlowych, działań dyplomatycznych, sojuszy i imperialnych ambicji. Wojny napoleońskie. Historia globalna, których drugi tom właśnie trzymasz, Drogi Czytelniku, to oparta na wieloletnich badaniach, błyskotliwie napisana praca naukowa będąca monumentalnym wkładem w nasze rozumienie tego kluczowego okresu dziejów świata.

99,00 zł
62,37 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 36,63 zł

117 osób kupiło
3
Dolina gniewu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Dolina gniewu
Dostępny
495 szt.

Ostatnie wspólne śledztwo radcy Abella i wachmistrza Kukulki. Koniec marca 1945, Abell i Kukulka wracają do Gdańska na moment przed zagładą miasta. Sowieci stoją już u bram. Radca podejmuje się jeszcze jednej misji – chce wyciągnąć z okrążonej metropolii swego teścia, Piotra Morela. Niestety, sprawy się komplikują. Abell sam wpada w ręce NKWD. Otrzymuje propozycję nie do odrzucenia: odzyska wolność i uratuje życie Morela, jeśli pomoże Rosjanom odnaleźć jedną z największych tajemnic III Rzeszy. Chodzi o tajne archiwum „Lebensbornu” – skrywające dane tysięcy polskich dzieci, ukradzionych pod koniec wojny przez nazistów. Radca i wachmistrz wkraczają na prawdziwe pole minowe. Gdzie szukać dobrze ukrytego archiwum? Jak odnaleźć klucz do rozwiązania zagadki? Naziści za wszelką cenę chcą uniemożliwić im dojście do prawdy. Nie cofną się przed niczym: mnożą się zamachy, fałszywi świadkowie, tropy wiodące do nikąd. Abell sam staje się celem polowania. Wrogów nie brakuje: członkowie SS, szpiedzy, astrologowie układający horoskopy dla hitlerowskiej elity, niedobitki Volksturmu i fanatyczni Strażnicy strzegący nazistowskiego św. Graala… Radca nikomu nie może zaufać. Ani własnym rodakom, ani Rosjanom, których uważa za zło konieczne. Czy nie prowadzą oni z nim własnej, podwójnej gry? Może powinien podyktować własne warunki w tej rozgrywce na śmierć i życie? W tle realistyczny fresk epoki i przejmujący obraz agonii Gdańska wiosną 1945. Rasowy kryminał z najwyższej półki. Wybuchowy finał bestsellerowej serii z radcą Abellem.

46,90 zł
26,73 zł

Rabat 43,0%
oszczędzasz 20,17 zł

105 osób kupiło
4
Przegrana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Przegrana
Dostępny
1568 szt.

ZOSTAŁA WYBRANA I OKŁAMANA. Komisarz Iwona Banach wraca w szeregi policji, żeby ścigać człowieka, który w imię swoiście pojętego dobra złamał jej życie i karierę. Mateusz „Matt” Grzeliński, oficer CBŚP ściga zwyrodnialców korzystających z usług tajemniczego Klubu 526 i na własną rękę wymierza sprawiedliwość. Klub już nie istnieje dzięki Iwonie, ale skutki jego działalności wciąż mają wpływ na jej życie. Wie, że kluczem do znalezienia „Matta” jest Krzysztof, jej zaginiony kilkanaście tygodni wcześniej partner. Jego i Grzelińskiego łączy tajemnica z przeszłości, a Iwona podążając ich śladem po całej Polsce, znów zanurza się w odmęty zła, które ludzie wyrządzają innym ludziom. I wie też, że cokolwiek się zdarzy, jej życie już nigdy nie będzie takie samo… JAK DALEKO MOŻNA SIĘ POSUNĆ I CO ZROBIĆ W IMIĘ PRZYJAŹNI? GDZIE JEST GRANICA: TAM, GDZIE KREŚLI J PRAWO CZY TAM, GDZIE ONO NAWET NIE SIĘGA?

46,90 zł
29,55 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 17,35 zł

65 osób kupiło
5
Sny pachnące poziomkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Sny pachnące poziomkami
Dostępny
418 szt.

Pełna wzruszeń opowieść o walce o szczęście i realizację marzeń. Dziewiętnastoletnia Lena, po śmierci ojca, dowiaduje się, że ma zaledwie trzy miesiące na opuszczenie leśniczówki, w której spędziła szczęśliwe dzieciństwo i młodość. Młody podleśniczy Kamil, któremu ojciec Leny pomógł dostać się do służby leśnej, roztacza opiekę nad córką leśniczego, dopóki ta nie stanie na nogi. Stanowczo sprzeciwia się temu narzeczona mężczyzny, podejrzewając, że nie tylko wdzięczność jest powodem tej troski. Wkrótce Lena wyprowadza się do Trójmiasta, tam rozpoczyna życie na własnych zasadach. Wie jednak, że w leśniczówce zostawiła pachnące lasem wspomnienia, błogie chwile związane z rodzicami. Ale czy tylko to? Czy da się wymazać z pamięci najwspanialsze chwile swojego życia i tak po prostu, kolejny raz zacząć od nowa? Czy jednak warto śnić o spełnieniu swoich zdawałoby się nierealnych marzeń? Wioletta Piasecka zabiera nas w pełną emocji i uniesień podróż, w której wszystko może się wydarzyć…

44,90 zł
25,59 zł

Rabat 43,0%
oszczędzasz 19,31 zł

51 osób kupiło
6
Święci na każdy dzień. Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święci na każdy dzień. Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.29

Prawdziwe historie o wierze i odwadze POZNAJ HISTORIE ŚWIĘTYCH, KTÓRZY ZMIENILI ŚWIAT! JÓZEF Z KUPERTYNU nazywany jest latającym świętym. Święty Dominik podróżował pieszo po Europie i zakładał domy zakonne, a święty Jan Bosko był akrobatą i iluzjonistą! Wyrusz w drogę i poznaj niesamowite historie z życia świętych! Święci na każdy dzień to fascynujące opowieści o ponad trzystu świętych, które wraz ze swoim dzieckiem możesz czytać przez cały rok! To inspirująca podróż śladami niezwykłych ludzi, którzy całym swoim życiem służyli Bogu i bliźnim. Z książką Meredith Hinds opatrzoną ilustracjami Isabel Muñoz możecie wspólnie odkrywać bogactwo wiary i Kościoła. W książce znajdziesz: - fragmenty Pisma Świętego oraz modlitwy, - pięknie zilustrowane historie świętych na każdy dzień roku, - inspirujące fakty z życia świętych Kościoła. Tytuł oryginalny: A Saint a Day Tłumacz: Aleksandra Brożek-Sala, Magdalena Partyka

79,90 zł
71,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,99 zł

41 osób kupiło
7
Dzieła wybrane. Tom 3. Paniczny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieła wybrane. Tom 3. Paniczny
Dostępny
180 szt.

W trzecim, Panicznym tomie Dzieł wybranych Topora nie ma ani grama waty. Każde zdanie uczestniczy w twórczej grze wyobraźni i jest przesiąknięte piekielną inteligencją. Jest tu przenikliwość obnażająca konwencję literacką czy społeczną, ośmieszająca jakieś motywacje czy ambicje, jest komizm, niesprowadzający się do śmiesznych dialogów i obrazków, ale będący metodycznym sposobem przetwarzania rzeczywistości. Obejmuje on cały świat przedstawiony tych tekstów: to pan-komizm, wszech-komizm. W kontekście Topora (i podobnych mu twórców i twórczyń) nadużywa się sformułowania „literatura absurdu”. Jest raczej na odwrót: nie mamy tutaj do czynienia z czymś pozbawionym sensu, tylko z sensem pogłębionym. Absurdalność to pozór, bo opisywane zdarzenia rządzą się ukrytym sensem wyobraźni, a być może prawem, wedle którego naprawdę działa umysł – pozostawiony sam sobie, odłączony od świata narzucającego mu swoje oczekiwania. Gdyby absurd był prawdziwy, nie moglibyśmy go zrozumieć Wspomnienia starego buca to największy sukces wydawniczy Topora we Francji. Pozornie jest egocentryczną fantazją, satyrą na środowiska twórcze. Ale to tylko powierzchowny poziom interpretacji – w książce tej ponownie pojawia się pierwszoosobowa paranoja. Tyle że bohaterami historyjek są słynne postaci sztuki, literatury czy filozofii, stające się elementami cudownego, swobodnego rojenia. Tomasz Wiśniewski (posłowie)

99,90 zł
64,94 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 34,96 zł

32 osoby kupiły
8
Szczęście utkane z babiego lata. Saga gościeradowska. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szczęście utkane z babiego lata. Saga gościeradowska. Tom 2
Dostępny
277 szt.

Trzy przyjaciółki z Gościeradowa niestrudzenie poszukują szczęścia i miłości. Renata wreszcie zdobyła wymarzoną pracę, ale wciąż obawia się swojego słynnego pecha. Ela znalazła się na życiowym rozdrożu i musi zdecydować, czy otworzy się na miłość, czy ucieknie przed nią. Kamila jest gotowa za wszelką cenę bronić lokalnego dziedzictwa historycznego przed chciwymi spadkobiercami, a jednocześnie walczy z własnymi demonami przeszłości. Może nie zawsze postępują rozsądnie, ale robią to, co podpowiada im serce. Czy niepoprawna romantyczka znajdzie swojego księcia? Czy jeden pocałunek może zmienić cały świat? I jakie sekrety kryje historia Gościeradowa? Ciepłe i pełne uśmiechu Szczęście utkane z babiego lata to drugi tom sagi gościeradowskiej.

46,90 zł
27,20 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 19,70 zł

26 osób kupiło
9
One temu winne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
One temu winne
Dostępny
1663 szt.

Czy w dobie aplikacji randkowych tradycyjna sztuka swatania ma sens? Meg Krajewska to marząca o miłości racjonalna singielka, która przejmuje rodzinne biuro matrymonialne, dotychczas prowadzone przez ekscentryczną cioteczną babkę Reginę. Nie wie jeszcze, że – jak wszystkie kobiety z jej rodu – otrzymała dar swatania… a także została obciążona pewną kłopotliwą klątwą. Czy uda jej się przechytrzyć przeznaczenie? Pełna ciepła i humoru romantyczna opowieść o dwóch skrajnie różnych kobietach. O podszeptach intuicji, ziołowych wywarach, rozpalających zmysły zaklęciach, odkrywaniu kobiecości i akceptacji mocy, jaka drzemie w każdej z nas.

39,90 zł
27,13 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 12,77 zł

24 osoby kupiły
10
Nie czekaj na pozwolenie. Jak uwolnić się emocjonalnie od rodziców - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie czekaj na pozwolenie. Jak uwolnić się emocjonalnie od rodziców
Dostępny
318 szt.

Czy wszyscy dorośli boją się różnych rzeczy, czy może tylko my stale się czegoś obawiamy? Czy to normalne, że wciąż odczuwamy strach przed ciemnością, prowadzeniem samochodu, dzwonieniem do kogoś, nudą czy sprawdzeniem stanu konta w banku? Że zupełnie zwyczajne sytuacje wywołują w nas stres i niepokój, a lęki codziennego życia dają się nam we znaki i mocno utrudniają funkcjonowanie? Na podstawie obserwacji prowadzonych przez wiele lat pracy doświadczony psychoterapeuta Eudes Séméria wyróżnił cztery fundamentalne kategorie lęków, z którymi borykamy się na co dzień. Są to: lęk przed dorośnięciem, lęk przed uznaniem siebie, lęk przed działaniem i lęk separacyjny. Zdaniem autora ich źródłem jest konflikt tlący się w każdym z nas: między dzieckiem, którym już nie jesteśmy, a dorosłym, którym chcemy się stać. Dzięki tej książce, zawierającej propozycje praktycznych i konkretnych rozwiązań, przestaniesz odpychać od siebie swoje lęki, wyzwolisz się z bierności i zależności, zostawisz dzieciństwo tam, gdzie jego miejsce, i zaczniesz śmiało podążać ku upragnionej dorosłości.

52,90 zł
33,86 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 19,04 zł

22 osoby kupiły
11
Historia warszawskich hoteli - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia warszawskich hoteli
Dostępny
525 szt.

Fascynująca podróż w czasie, podczas której razem z Piotrem Wierzbickim czytelnik zatrzymuje się w niemal każdym zajeździe lub hotelu, który kiedykolwiek pojawił się na planie Warszawy czy w przewodnikach dla podróżnych. Autor – varsavianista od lat publikujący w „Skarpie Warszawskiej” i oprowadzający wycieczki po stolicy – drobiazgowo analizuje każdą wzmiankę o obiektach bazy noclegowej, a przy tym barwnie opowiada o atmosferze dawnych czasów. Część I to solidne kompendium na temat warszawskiego hotelarstwa w zamierzchłych czasach.

59,90 zł
34,74 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 25,16 zł

23 osoby kupiły
12
Punkt zwrotny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Punkt zwrotny
Dostępny
579 szt.

Poruszająca opowieść o rodzinie, uczuciach i o tym, że nigdy nie jest za późno by zmienić coś w swoim życiu… Krystyna i Piotr są emerytowanymi nauczycielami, którzy już dawno temu wychowali dwie dorosłe córki. Szukając dla siebie dodatkowego zajęcia wynajmują zabytkowy dworzec w nadbałtyckim Trzęsaczu, w którym oferują turystom pokoje. Po sezonie miasteczko pustoszeje, a rodzinne problemy zaczynają narastać. Córki Biernackich zmagają się też ze swoimi kłopotami. Wkrótce do Trzęsacza trafiają kolejni goście, którzy z różnych powodów szukają w życiu zmian, nowych możliwości i lepszego jutra. Miasteczko okazuje się być zwrotnicą w ich życiu, przekierowując ich na nowe tory… Dorota Schrammek zabiera nas w sentymentalną podróż, w której udowadnia, że zmiany są dobre, a czasami nawet konieczne by być szczęśliwym!

44,90 zł
26,04 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 18,86 zł

21 osób kupiło
13
Szusta rano - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szusta rano
Dostępny
63 szt.

Książka o. Adama Szustaka. Powstała na podstawie codziennego vloga o nazwie "Szusta rano". Książka jest zapisem najważniejszych myśli Ojca Adama prowadzonych w tym cyklu video przez 365 dni. "Szusta rano" zawiera teksty do czytania każdego dnia jako codzienna dawka motywacji do działania i realizacji dobrych celów w życiu.

59,90 zł
36,54 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 23,36 zł

19 osób kupiło
14
Duch Święty mówi do ciebie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Duch Święty mówi do ciebie
Dostępny
102 szt.

Uzdrawiam twoje serce z wewnętrznego paraliżu. Sprawiam, że odnajdujesz na nowo radość bycia domownikiem Boga. Chodzisz w światłości Chrystusa podtrzymywany Jego łaską. Duch Święty mówi nieustannie do Kościoła oraz do każdego człowieka. Krocząc z Nim w codzienności, przetrwasz każdą próbę. Siostra Bożena Maria Hanusiak, autorka bestsellerów Maryja mówi do ciebie oraz Bóg Ojciec mówi do ciebie, dzieli się z nami rozważaniami zebranymi w niezwykłym dzienniku. Znajdziesz tu medytacje i fragmenty Pisma Świętego na każdy dzień roku. W tym wyjątkowym tomie Duch Święty uczy nas: - jak zaufać Bogu i odkryć bogactwo słowa Bożego, - jak zobaczyć prawdę o naszym życiu z jego słabością i grzechem, ale też poznać i zachwycić się nieskończoną Bożą miłością. Zawierz Bogu swoją codzienność i pozwól, aby On działał i przemieniał twoje życie każdego dnia. S. BOŻENA MARIA HANUSIAK – pustelnica Archidiecezji Krakowskiej, autorka książek, m.in.: Bóg Ojciec mówi do ciebie, Maryja mówi do ciebie, Modlitewnik do św. Józefa, Różaniec z orędziami Maryi oraz Ja Jestem.

49,90 zł
40,42 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 9,48 zł

19 osób kupiło
15
Kobiety, które nie chcą się bać - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kobiety, które nie chcą się bać
Dostępny
778 szt.

Daj sobie prawo do życia bez lęku i strachu Skąd bierze się lęk? Czego boją się kobiety? Jak pokonać strach i żyć odważnie? Lęk to uczucie destrukcyjne. Podcina skrzydła, odbiera radość życia, wiarę w siebie oraz niszczy zaufanie do innych. Sprawia, że wątpimy we własne umiejętności i nie korzystamy z szans, które przynosi los. Wywołuje podejrzliwość i skłonność do nadmiernej kontroli. Pcha nas w objęcia wstydu. Skąd bierze się lęk? Jaka jest różnica między lękiem a strachem? Kiedy powstają zaburzenia lękowe? Czym są ataki paniki i jak sobie z nimi radzić? Czego boją się kobiety w różnych obszarach życia? Czy lęk ma dobre strony? Jak stworzyć nową perspektywę, oswoić lęk i przekuć go w odwagę? To część pytań, na które psycholożka i psychoterapeutka Marzena Mawricz odpowiada w swojej książce. I pokazuje, że życie, w którym strach i lęk nie mają destrukcyjnej mocy, jest możliwe. Jeśli nie chcesz się bać – jest to książka dla ciebie. Marzena Mawricz – psycholożka, psychoterapeutka, trenerka. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych, a także terapię par. Ukończyła psychologię ze specjalizacją psychologa klinicznego, a dyplom psychoterapeuty integracyjnego uzyskała w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii pod kierunkiem prof. dr. hab. Jerzego Mellibrudy. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej. Wiedzą psychologiczną dzieli się w programach telewizyjnych, radiowych, w prasie, a także podczas szkoleń.

49,90 zł
31,94 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 17,96 zł

18 osób kupiło
16
Osiedlowy monitoring - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Osiedlowy monitoring
Dostępny
33 szt.

Życie z sąsiadami nie jest wcale takie łatwe, jak mogłoby się wydawać. Przekonują się o tym mieszańcy małego osiedla, na którym mieszka kobieta wścibska, pyskata, wtrącająca się dosłownie we wszystko. Halina Marchwicka z domu Konfitura to główna bohaterka książki, która każdego dnia wytyka sąsiadom ich błędy. Zarówno wyglądając przez okno, jak i spacerując po okolicy, przygląda się zachowaniu innych i skrupulatnie zapisuje w swym notesiku rzeczy, które są robione inaczej, niż ona sobie tego życzy. Miejscowa policja ma dość telefonów od Haliny i wysłuchiwania o niesprzątaniu po swoich pupilach czy o niesegregowaniu śmieci. Halina jest na tyle wścibska, że potrafi wejść do czyjegoś mieszkania, by zobaczyć, jakie ma meble, albo zapytać sąsiadkę o zawartość paczki, którą kurier dostarczył chwilę temu. Czytelnik poznaje wiele różnych historii z Haliną w roli głównej. Niektóre będą śmieszne, inne nieco mniej. Jedno jest pewne! Halina swymi działaniami nieraz uczyni wiele dobrego i ochroni osiedle, na przykład przed złodziejami. Halina ma przyjaciółkę Jadwigę. Kobiety świetnie się dogadują i wyśmienicie czują w swoim towarzystwie. Często sobie pomagają i wyciągają się z opresji ? jak wtedy, gdy Jadwiga przypaliła sobie brwi, odpalając papierosa od kuchenki gazowej, czy wybiła górną jedynkę i musiała przez kilka dni siedzieć w domu, zanim dostała się do stomatologa. Z pamięcią u głównej bohaterki jest krucho, w związku z tym myli jedną cyfrę numeru telefonu i zamiast do męża dodzwania się do księdza, który jak na złość również ma na imię Stanisław. To książka pełna humoru, poniekąd także pouczająca. Dzięki sytuacjom, które przydarzają się zarówno Halinie, jak i jej sąsiadom, czytelnik może starać się zrozumieć czyjeś zachowanie oraz docenić innych ludzi. ?Osiedlowy monitoring? to doskonała komedia o? życiu. Rozbawi Was do łez, oderwie od codziennej szarości, a czasem skłoni do refleksji. Ta historia skradnie Wasze serca! Serdecznie polecam! ? A.P. Mist, autorka Zabawna, choć niekiedy trzymająca w napięciu powieść o życiu kobiety, którą każdy z Was może spotkać na swojej drodze. ? Polecam, Anita Scharmach, pisarka Znacie tę jedną starszą panią z Waszego osiedla, która wszystko o wszystkich wie, a Wy, idąc do pracy, widzicie ją w oknie i już wiecie, że każdego ma na oku? ?Osiedlowy monitoring? to komedia, dzięki której poznacie właśnie taką sąsiadkę! Przy tej pozycji genialnie się bawiłam, jest to świetna książka pozwalająca totalnie się wyluzować i poznać tę drugą stronę osiedlowego monitoringu. Historia pani Haliny rozbawiła mnie do łez ? koniecznie musicie ją poznać! ? Natalia, Pigula.czyta

42,90 zł
31,75 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,15 zł

17 osób kupiło
17
Szara dama - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szara dama
Dostępny
245 szt.

Opowieść rozpoczyna się w latach 40. XIX w. na brzegu rzeki Neckary w Badenii-Wirtembergii, ale za sprawą starego pamiętnika przenosi się do poprzedniego stulecia. Do gospody przy młynie wodnym przybywa grupa przyjaciół, aby napić się kawy i schronić przed deszczem. Jeden z podróżnych zauważa portret pięknej młodej kobiety, wiszący na ścianie w domu młynarza. Gospodarz próbuje zaspokoić ciekawość gościa, wręczając mu stary pamiętnik. Opisana jest w nim historia Anny Scherer. Śliczna dziewczyna zostaje wysłana w podróż, podczas której poznaje szlachcica wysokiego rodu, pana de Tourelle. Mężczyzna szybko podejmuje starania o jej rękę. Anna pod naciskami rodziny godzi się na małżeństwo, mimo wewnętrznych wątpliwości i złych przeczuć. W efekcie zamążpójścia wyjeżdża do Francji, gdzie zostaje zamknięta w zamczysku Les Rochers...

34,90 zł
22,34 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 12,56 zł

16 osób kupiło
18
Puste naczynia. Studia z filozofii współczesnej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puste naczynia. Studia z filozofii współczesnej
Dostępny
35 szt.

Przez ostatnich sto pięćdziesiąt lat w filozofii zaszły olbrzymie zmiany, dotyczące nie tylko poruszanych przez nią tematów, ale również sposobu jej uprawiania. Ta przeważnie prywatna i swobodna refleksja ludzi kierowanych naturalną ciekawością i potrzebą badania fundamentalnych zagadnień stopniowo przekształciła się w zwyczajną profesję, uprawianą pod patronatem i nadzorem instytucji, najczęściej państwowych, ocenianą i wynagradzaną niczym praca etatowych urzędników. Choć liczba publikacji filozoficznych stale rośnie, chociaż mnożą się rankingi i listy specjalistycznych czasopism oraz wydawnictw, jakość tej produkcji jest coraz słabsza i z pewnością nie ponadczasowa. Zwykły człowiek, który oczekiwałby przynajmniej prób odpowiedzi na tradycyjne filozoficzne pytania, może poczuć się zawiedziony, a ktoś, kto zna klasyków – znudzony i poirytowany. Jeśli od razu nie spotka się z deklaracją, że tradycyjne pytania są przestarzałe, będzie miał do czynienia albo z ubranymi w uczony żargon banałami, albo mętnymi zaklęciami, albo scjentystyczną paplaniną, małpującą metody i język nauk przyrodniczych lub społecznych. Jeśli dodamy do tego wszechobecne myślenie proceduralne, znajdujące wyraz w tym, że ludzie rozumują i wyrażają się tak, jak sztuczna inteligencja, okaże się, że w tej intrygującej epoce, w której żyjemy, myśl filozoficzna przeżywa głęboki regres. Zebrane w tym tomie teksty są próbą odpowiedzi na pytania o źródła i naturę kryzysu filozofii. Odpowiadając na nie, autor rozważa założenia i wartości leżące u podstaw powszechnie dziś przyjmowanego obrazu świata, technokratyczne i demokratyczne przesądy, których nie tylko nie kwestionuje się, ale zwykle nie dostrzega, a także automatycznie uznawane autorytety, kontrolujące przekaz informacji. Refleksja nad tymi zjawiskami pozwala zrozumieć, dlaczego tak rzadką postawą są dziś w filozofii sokratejska krnąbrność i sceptyczny dystans. Damian Leszczyński – profesor filozofii, publicysta, tłumacz, autor licznych publikacji naukowych z zakresu teorii poznania, filozofii nauki i filozofii polityki, a także esejów i prac popularnonaukowych. Ważniejsze książki: Ciągłość i zerwanie w historii wiedzy (2008), Struktura poznawcza i obraz świata (2010), Realizm i sceptycyzm (2012), Demon zwodziciel (2015), Polityczna eschatologia (2018).

49,00 zł
29,40 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 19,60 zł

15 osób kupiło
19
Zawierucha. Garść popiołu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Zawierucha. Garść popiołu
Dostępny
868 szt.

Porywająca opowieść o sile kobiet w czasach nieustannej niepewności… Rok 1916. Druga wiosna Wielkiej Wojny. W Warszawie rządzą Niemcy. Łagodzą nieco przepisy i pozwalają na narodowe demonstracje, ale traktują miasto jak magazyn surowców i towarów. Bez litości łupią mieszkańców, którzy z każdym dniem cierpią coraz większą biedę. A nawet głód, gdyż mimo reglamentacji, nieustannie brakuje żywności. Dla rodziny Kellerów nastają ciężkie czasy. Osamotniona Pola czeka na powrót sióstr. Zofia przebywa w Piotrogrodzie i mimo ciągłego zagrożenia ze strony Ochrany, dobrze sobie tam radzi. Duża w tym zasługa Witolda Tarłowskiego, na którego Kellerówna spogląda coraz łaskawszym okiem. Niestety, Julia przepadła gdzieś na wschodzie i nie daje znaku życia. Nieszczęścia nie omijają ciotki Klary, która musi zmierzyć się z demonami przeszłości. Na świat przychodzi dziecko Niny. Wszystko wskazuje, że tajemnica bankructwa i śmierci Maksymiliana zostanie wkrótce wyjaśniona. Czy jednak prawda przyniesie komuś ulgę, czy sprowokuje dalsze kłopoty? I czy rodzina Kellerów zdoła przetrwać w komplecie wojenną zawieruchę? Co stało się ze Stanisławem i gdzie przepadł doktor Warliński? Czy można bezkarnie odrzucić miłość? I czy to prawda, że stare grzechy rzucają długie cienie? Ida Żmiejewska jak mało kto potrafi osadzić swoich bohaterów w historycznych ramach, malując pełen emocji obraz społeczeństwa i realiów epoki.

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

16 osób kupiło
20
Ulubione historie. W lesie. Disney - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Ulubione historie. W lesie. Disney
Dostępny
914 szt.

Przekonaj się, że las kryje w sobie wiele niespodzianek. W tej tematycznej kolekcji bajek w towarzystwie najsłynniejszych bohaterów Disneya przeczytasz o przygodach, które wydarzyły się wśród drzew. Dlaczego sowy nie śpią w nocy? Jak opiekować się ptasim jajem? Jak wygląda las nocą w czasie burzy, a jak za dnia, ciepłą wiosną? Kiedy zbieramy maliny, jagody i poziomki? Ilustrowane opowieści z tego zbioru opowieści nie tylko zaciekawiają przygodami bohaterów, ale także wprowadzają dzieci w niezwykłą podróż po lesie. Przekonaj się sam, czytając te opowieści, w których roi się od świerszczy, pszczół i świetlików, kolorowych ptaków i innych leśnych zwierząt. Spis treści: "Kubuś i Przyjaciele. Kubuś i urodzinowa wyprawa", "Bambi. świetlista noc", "Kraina Lodu. Skrzydlaty przyjaciel Olafa", "Aurora i jednorożec", "Disney. Królewski wyścig", "Pocahontas. Owocowa przyjaźń".

34,99 zł
24,49 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,50 zł

14 osób kupiło
21
Lochy Watykanu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lochy Watykanu
Dostępny
316 szt.

Leon XIII zostaje uwięziony przez masonerię w lochach Zamku Świętego Anioła. Pobożne rodziny zbierają datki na jego uwolnienie i planują akcje odbicia Jego Świątobliwości. Amadeusz jedzie do Rzymu poznać prawdę na własne oczy… Lochy Watykanu to powieść z wątkiem kryminalnym, ale przede wszystkim wspaniale ukazany satyryczny obraz europejskiego mieszczaństwa u schyłku XIX wieku. Z jednej strony religijność niepodlegająca żadnym wahaniom i pytaniom, z drugiej bunt, niezależność sądu, wolność myśli. Ukazując szaleństwo pewnych intelektualnych sądów, czy wręcz fanatyzmu, autor jednocześnie zmusza nas do zastanowienia się nad konsekwencjami całkowitej wolności, zaburzonym boskim porządkiem świata, wywołanym czynem bezinteresownym, sprzecznym z jakąkolwiek logiką. Lochy Watykanu to niewątpliwie najbardziej znana powieść André Gide’a, głównie za sprawą kontrowersji, jakie wywołała: oskarżano ją o herezję i niemoralność, a jej autora odsądzano od czci i wiary. A jednak 30 lat później autor otrzymał Nagrodę Nobla. Przeczytać trzeba koniecznie – książka należy do kanonu literatury, a na dodatek czyta się ją świetnie.

44,90 zł
29,19 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 15,71 zł

13 osób kupiło
22
Śledztwo w kosmosie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przedsprzedaż
Śledztwo w kosmosie
Przedsprzedaż
Data premiery: 2023.05.31

Chcielibyście zamieszkać w bazie pozaziemskiej? Tak wam się tylko wydaje… Co za porażka! Życie na Księżycu nijak się ma do scen z filmów. Jest tu niewygodnie i nudno, a jedzenie smakuje paskudnie. Dwunastoletni Dashiell przyleciał tu z rodziną na kontrakt i ma już dość NASA, kosmosu oraz mieszkańców bazy. W dodatku wplątuje się w sprawę tajemniczej śmierci doktora Holtza. Jakie przełomowe odkrycie miał ogłosić światu słynny naukowiec? Co się stało, gdy wyszedł na powierzchnię Księżyca? I wreszcie – kto z załogi Bazy Księżycowej Alfa jest mordercą? Nowy cykl Stuarta Gibbsa, autora bestsellerowych powieści z serii „Szkoła szpiegów”, to połączenie rasowego kryminału, dowcipnej przygodówki i fantastyki naukowej. Dynamiczne ilustracje do polskiego wydania stworzyła Marta Krzywicka.

44,99 zł
30,14 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 14,85 zł

14 osób kupiło
23
Pamięć na zawołanie wyd. 2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
46,90 zł
30,02 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 16,88 zł

13 osób kupiło
24
Potwór - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Potwór
Dostępny
2244 szt.

Aspirant Igor Fijałkowski otrzymuje informację, że agresywny mężczyzna, którego właśnie przesłuchał, tuż po wizycie na komendzie ciężko pobił partnerkę. W przypływie emocji policjant postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. Nie wie, że człowiek, z którym zadarł, ma silne powiązania z lokalnym gangiem. Gdy do polowania na przestępców włącza się podkomisarz Filip Krauze, sam również staje się ich celem. Tymczasem w Kłodzku zaczynają znikać młode kobiety…

44,90 zł
30,53 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 14,37 zł

12 osób kupiło
25
Serce zdrajcy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serce zdrajcy
Dostępny
439 szt.

Niektóre tajemnice nie zostaną pogrzebane Zima 1952 roku. Niewidzialny zabójca skrada się ulicami Leningradu. Kościej Nieśmiertelny powrócił. Ten złowieszczy bohater z rosyjskich podań ludowych pozostawia przy swoich ofiarach charakterystyczny makabryczny podpis. Trzy tysiące kilometrów dalej w gułagu były porucznik milicji Rewol Rossel jest bliski śmierci. Ale pojawia się okrutny wybawiciel: śledczy radzieckiego aparatu bezpieczeństwa major Nikitin, który wiele lat temu zniszczył mu życie. Rossel łączy siły ze swoim dawnym oprawcą i razem ruszają tropem mordercy. Muszą go pojmać za wszelką cenę, ale po drodze natrafiają na inne zagadki. Tajemniczy szyfr ukryty w wyjątkowym egzemplarzu Księcia Machiavellego. Ślady wiodące do konającej Trzeciej Rzeszy. Wskazówkę prowadzącą do broni o niewyobrażalnej mocy, za którą spiskowcy ze stalinowskiego Kremla są gotowi zabić.

49,90 zł
31,94 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 17,96 zł

12 osób kupiło
26
Kiedy Karol poznał Emmę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kiedy Karol poznał Emmę
Dostępny
1632 szt.

KAŻDY JEST INNY I TO JEST WSPANIAŁE! Na placu zabaw Karol spotyka Emmę, dziewczynkę, która różni się wyglądem od innych dzieci i porusza się wózkiem. Chłopiec jest zaskoczony i nie wie, jak się zachować. Gdy jednak zaczynają rozmawiać, Karol dostrzega, że różnice nie są wcale złe ani dziwne – każdy z nas jest inny, i to bardzo dobrze! Piękna książka, która wspiera myślenie o niepełnosprawności, uczy życzliwości i tłumaczy, jak reagować, gdy spotykamy kogoś, kto jest całkiem inny niż my.

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

13 osób kupiło
27
I tylko czarna ścieżka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
I tylko czarna ścieżka
Dostępny
171 szt.

Jedna z najlepszych szwedzkich serii kryminalnych. Rebeka pod wpływem silnych przeżyć popada w stan psychotyczny i zostaje poddana leczeniu psychiatrycznemu. Po długiej rekonwalescencji przeprowadza się ze Sztokholmu do rodzinnej Kurravaary na północy Szwecji, gdzie zaczyna pracować jako asesor prokuratury w Kirunie. Półtora roku później na zamarzniętym jeziorze w okolicy Kiruny wędkarz odkrywa zwłoki kobiety. Zamordowana to jedna z ważniejszych osób w zarządzie firmy Kallas Mining. Rebeka Martinsson zaczyna badać działalność spółki. Wkrótce na jaw wychodzą mroczne tajemnice firmy. Morderca znów uderza.

54,90 zł
36,23 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 18,67 zł

12 osób kupiło
28
On tu rządzi. Mystic#1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
On tu rządzi. Mystic#1
Dostępny
445 szt.

On tu rządzi. Mystic #1 Gdy po raz pierwszy zobaczyłam Jamesa Collinsa, wiedziałam, że powinnam trzymać się z dala od tego mężczyzny. Było w nim coś tajemniczego, mrocznego, a przede wszystkim coś, co przyciągało mnie do niego z ogromną siłą. Wystarczyła jedna rozmowa, bym dowiedziała się, że jest przyjacielem mojego ojca. Czy mogło być coś gorszego? Oczywiście. Staż w firmie człowieka, który zawrócił mi w głowie po jednej krótkiej wymianie spojrzeń. üJak skończyła się moja relacja z o piętnaście lat starszym mężczyzną? Nic nie było w stanie odciągnąć mnie od niego. Nic się nie liczyło, gdy on był w pobliżu. Jednak James miał tajemnicę, którą odkryłam, kiedy postanowiłam go śledzić.

47,99 zł
29,27 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 18,72 zł

12 osób kupiło
29
Logika - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Logika
Dostępny
34 szt.

KRÓTKIE WPROWADZENIE książki, które zmieniają sposób myślenia! Może się wydawać, że logika nie ma wiele wspólnego z filozofią, a tym bardziej z prawdziwym życiem. Graham Priest pokazuje, jak bardzo ta koncepcja jest błędna. Bada filozoficzne korzenie, pokazuje, jak współczesna logika formalna radzi sobie z takimi zagadnieniami, jak istnienie Boga, rzeczywistość, paradoksy teorii prawdopodobieństwa i decyzji. W przystępny sposób wyjaśnia jej podstawy, pokazując, że logika jest ważną częścią współczesnej filozofii, a także jak może być przydatna w codziennym życiu i komunikacji pozwala klarownie i skutecznie argumentować. Priest podejmuje również tematy związane z algorytmami i aksjomatami oraz dowodami matematycznymi. * Interdyscyplinarna seria KRÓTKIE WPROWADZENIE piórem uznanych ekspertów skupionych wokół Uniwersytetu Oksfordzkiego przybliża aktualną wiedzę na temat współczesnego świata i pomaga go zrozumieć. W atrakcyjny sposób prezentuje najważniejsze zagadnienia XXI w. od kultury, religii, historii przez nauki przyrodnicze po technikę. To publikacje popularnonaukowe, które w formule przystępnej, dalekiej od akademickiego wykładu, prezentują wybrane kwestie. Książki idealne zarówno jako wprowadzenie do nowych tematów, jak i uzupełnienie wiedzy o tym, co nas pasjonuje. Najnowsze fakty, analizy ekspertów, błyskotliwe interpretacje. Opiekę merytoryczną nad polską edycją serii sprawują naukowcy z Uniwersytetu Łódzkiego: prof. Krystyna Kujawińska Courtney, prof. Ewa Gajewska, prof. Aneta Pawłowska, prof. Jerzy Gajdka, prof. Piotr Stalmaszczyk.

34,90 zł
30,01 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 4,89 zł

11 osób kupiło
30
Zbuntowany mózg - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zbuntowany mózg
Dostępny
499 szt.

Pasjonujące historie o tajemnicach mózgu Nasz mózg jest najbardziej skomplikowaną maszyną znaną ludzkości, lecz nawet on ma piętę achillesową: te same cząsteczki, dzięki którym istniejemy, mogą sabotować nasz umysł. I tak dziewczyna, która dopiero co skończyła studia, po południu nie pamięta, że rano jadła śniadanie, a wieczorem jest już w szpitalu – przekonana, że walczy z zombi. Mężczyzna planuje oświadczyny, ale zamiast tego wpada w szał i spazmy tak silne, że mało nie odgryza sobie języka. W Karolinie Południowej kolejni biedni farmerzy umierają podczas zagadkowej epidemii otępienia. Sara Manning Peskin śledzi nie tylko historię pacjentów z chorobami układu nerwowego, ale też dzieje niesamowitych, często niedocenianych i bezgranicznie oddanych nauce badaczy, którym zawdzięczamy odkrycie sekretów ludzkiego mózgu, w tym Aloisa Alzheimera i Arnolda Picka. I co niezwykle ważne – ani na chwilę nie traci z oczu ludzkiego wymiaru tych chorób.

44,90 zł
29,19 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 15,71 zł

10 osób kupiło
31
Jeszcze żywi czy już zmarli? Dziewiętnastowieczne dokumentacje emigracyjnego umierania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jeszcze żywi czy już zmarli? Dziewiętnastowieczne dokumentacje emigrac...
Dostępny
244 szt.

Wiek XIX dopada schizofreniczne rozdwojenie. Obok adoracji trupa Bliskiego i prób zatrzymania go w rozmaitych artefaktach pojawiają się działania prowadzące do urzeczowienia zwłok ludzkich, jeżeli jest to trup Obcego. Ten odarty ze sfery sacrum staje się przedmiotem bez tożsamości i ludzkiej godności. Od odrazy, poprzez seksualną czy naukowo-medyczną ciekawość, aż po uświęcenie – ten ambiwalentny stosunek do trupa mierzony określonymi praktykami staje się świadectwem przemian horyzontów myślenia i odczuwania człowieka, jego wiedzy, emocji i wrażliwości, jego potrzeb, również estetycznych i ekonomicznych. W tradycji polskiego romantyzmu szczególne miejsce zajęły trupy emigrantów. Reprezentatywnych przykładów dostarczają dzieje zwłok Joachima Lelewela, Fryderyka Chopina i Antoniego Ostrowskiego. Z działań podejmowanych przez „Rozproszeństwo Nocy Listopada” wokół tych – i innych – umarłych można zrekonstruować pewien styl myślenia: o Wielkiej Emigracji jako o rodzinie, a także o trupie polskiego uchodźcy jako o trupie Polski, którego odpowiednie zabezpieczenie stawało się szansą na zmartwychwstanie Ojczyzny. Przetrwanie polskiego trupa to przetrwanie Polski.

95,00 zł
70,30 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 24,70 zł

10 osób kupiło
32
Madmuazelka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Madmuazelka
Dostępny
695 szt.

Olśniewający pisarski powrót! Od pytania „kto zabił” ważniejsze bywa: „Dlaczego wcześniej nie zrobił tego ktoś inny?” Latem 1986 roku w starym nadbałtyckim bunkrze umiera szanowany członek lokalnej społeczności – lekarz, ojciec, mąż. Jeszcze tej samej nocy szesnastoletnia Mad, która ostatnia widziała doktora Marka żywego, wyjeżdża do Paryża i na stałe opuszcza Polskę. Wiele lat później, gdy będzie już uznaną lingwistką i wyzwoloną obywatelką Europy, na jej trop wpadnie Jakub, syn Marka. Zagubiony, szuka kogoś, kto weźmie odpowiedzialność za jego złamane życie, nie dostrzega jednak, że już dawno pomylił sprawców z ofiarami. W Madmuazelce Grażyna Plebanek opowiada dwie równoległe historie rodzinne, w których pamięć służy temu, by zapomnieć, a prawda – jak w greckiej tragedii – może okazać się przyczyną klęski. Jednocześnie jest to książka o budowaniu nowych wspólnot, o kształtowaniu tradycji wolnej od przesądów i obalaniu murów, które rosły pokoleniami. Sensualna, mistrzowsko spleciona i pełna kryminalnego suspensu powieść obyczajowa, w której autorka wraca do tego, w czym jest najlepsza: opowiadania wciągających ludzkich losów. Zwłaszcza tych kobiecych.

49,99 zł
33,99 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 16,00 zł

9 osób kupiło
33
Wsparcie psychologiczne w niepłodności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wsparcie psychologiczne w niepłodności
Dostępny
660 szt.

„Mam dobrą wiadomość: mimo bólu, jaki przynosi doświadczenie niepłodności, tylko kilka procent par nigdy nie zostanie biologicznymi rodzicami. Większość prędzej czy później doczeka się upragnionych dwóch kresek na teście ciążowym”. Bogda Pawelec od 25 lat pomaga w gabinecie parom doświadczającym niepłodności. Teraz oferuje wspólne przemierzanie tej trudnej drogi czytelnikom, dając im wsparcie, zrozumienie i empatię. Niepłodność jest chorobą, która przynosi wiele cierpienia parze starającej się o dziecko, wystawia związek na próbę, często niszczy samoocenę i zaburza relacje z otoczeniem. Jeśli doświadczasz niepłodności lub chcesz się dowiedzieć, co przeżywa bliska ci osoba i jak ją wesprzeć, ta książka jest dla ciebie. Znajdziesz w niej: • osobiste relacje pacjentek zmagających się na co dzień z trudnymi emocjami, takimi jak rozpacz, niepewność, lęk; • techniki pomocne w uporaniu się z huśtawką nastrojów, obniżonym poczuciem własnej wartości i bezsilnością w obliczu niepowodzenia; • wskazówki, jak na temat starań o dziecko rozmawiać z rodziną i znajomymi; • porady, na co zwrócić uwagę przy wyborze lekarza lub kliniki oraz w kontaktach z personelem medycznym; • rzetelne informacje o procedurze in vitro oraz dylematach i wątpliwościach związanych z tą metodą; • wsparcie psychologiczne przy podejmowaniu świadomych i zgodnych z własnymi potrzebami decyzji dotyczących rodzicielstwa.

49,90 zł
32,44 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 17,46 zł

9 osób kupiło
34
O stawaniu się osobą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O stawaniu się osobą
Dostępny
88 szt.

O stawaniu się osobą to zbiór esejów Carla R. Rogersa zebranych z wielu lat pracy terapeutycznej. Zdaniem autora wszystkie one odnoszą się do spraw życia osobistego w naszym pogmatwanym świecie i mogą się przyczynić do wzbudzenia odwagi i pewności siebie, do zrozumienia osobistych trudności tych, którzy będą je czytać. Zbiór ten skierowany jest zarówno do specjalistów: psychologów, psychiatrów, nauczycieli, osób zarządzających przedsiębiorstwami itp., jak i tych wszystkich, którzy poszukują dróg rozwoju osobistego. Elementem łączącym te eseje jest ciepły, entuzjastyczny, pełen przekonania i troski ton autora. Oto spotykamy się z człowiekiem, który cierpliwie, lecz przy użyciu wszelkich dostępnych środków, próbuje usłyszeć innych i siebie samego. - Z przedmowy Petera D. Kramera.Tytuł oryginalny: On Becoming a Person Tłumacz: Maciej Karpiński

59,90 zł
38,94 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 20,96 zł

7 osób kupiło
35
W ofierze Molochowi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W ofierze Molochowi
Dostępny
172 szt.

Przeszłość wciąż nie daje o sobie zapomnieć. I wciąż zabija. Pewnej niedzieli we własnym domu zostaje bestialsko zamordowana starsza kobieta. Siedmioletni wnuk zmarłej, Marcus, zostaje odnaleziony w pobliskim lesie. Zszokowany, nie potrafi wyjaśnić, co się stało. Wkrótce okazuje się, że nad rodziną chłopca ciąży fatum. W dziwnych okolicznościach zmarli prawie wszyscy jego krewni. Pradziadek został rozszarpany przez niedźwiedzia, a ojciec śmiertelnie potrącony przez nieznanego kierowcę. To nie może być zwykły przypadek. Rusza śledztwo, którym kieruje prokuratorka Rebeka Martinsson. Podstępem dochodzenie odbiera jej jednak cyniczny karierowicz, prokurator Carl von Post, który robi wszystko, by pojawić się na pierwszych stronach gazet. Rebeka, wściekła, sama udziela sobie urlopu i… zaczyna szukać mordercy na własną rękę. Tymczasem chłopiec też jest w niebezpieczeństwie. Fatum z przeszłości odżywa.

54,90 zł
36,78 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 18,12 zł

7 osób kupiło
36
Pasteur - plagiator i szarlatan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pasteur - plagiator i szarlatan
Dostępny
189 szt.

Klasyczna książka Roberta B. Pearsona Pasteur – plagiator i szarlatan powstała w czasach, kiedy hipoteza zarazków jako jedynych czynników chorobotwórczych dopiero powstawała. Jak pokazuje autor, hipoteza ta, dziś uznawana za bezdyskusyjny fakt i zarazem będąca narzędziem sprawowania kontroli nad społeczeństwem, była kiedyś tylko jedną z wielu konkurencyjnych teorii, a jej powszechne przyjęcie było możliwe dzięki wsparciu instytucji rządowych oraz sektora handlowego, które dostrzegły w niej duży potencjał. Pearson, autor licznych publikacji na temat zdrowia, nie tylko ukazuje Pasteura jako człowieka przywłaszczającego sobie odkrycia innych i wykorzystującego narzędzia polityczne do przeforsowania swoich kontrowersyjnych twierdzeń, ale bada również pierwsze dekady wprowadzania reżimu szczepionkowego w Europie i Stanach Zjednoczonych. Napisana osiemdziesiąt lat temu praca Pearsona dowodzi, że niezależnie od jej wartości przekształcenie hipotezy zarazkowej w dogmat nie obyło się bez oporów i wymagało olbrzymiej presji medialnej oraz zatrudnienia licznych instytucji, w tym Fundacji Rockefellera, dzięki którym wszelkie alternatywne wobec tej hipotezy rozwiązania zostały zmarginalizowane jako nienaukowe. W istocie jednak to właśnie przekształcenie hipotezy zarazków w niepodważalną prawdę wiary jest działaniem skrajnie nienaukowym. I choć ostatnie wydarzenia pokazują, że owa prawda wiary wciąż jest głęboko zakorzeniona w ludzkich umysłach, a dyskusja z nią starannie eliminowana z mediów, to jednak historia nauki dowodzi, że wszystkie teorie uważane za ostateczne, niezależnie od tego, jak silne miały wsparcie, w końcu upadały bądź wymagały głębokiego przeformułowania.

49,00 zł
36,26 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,74 zł

6 osób kupiło
37
New Born Baby zestaw letni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
New Born Baby zestaw letni
Simba Toys, New Born Baby
Dostępny
103 szt.

Te kolorowe akcesoria sprawią, że błyskawicznie odmienisz swoją lalkę i przygotujesz ją do wycieczki na plażę. Zestaw zawiera: okulary, czapkę, krem do opalania i saszetkę w której pomieścisz akcesoria. Idealny zestaw na lato. Twoje dziecko będzie miało mnóstwo frajdy pomagając swojej ukochanej lalce ubierać te wspaniałe dodatki. Kolor: wielokolorowy Licencja: Brak

28,90 zł
26,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,89 zł

6 osób kupiło
38
Fantastyczne kolorowanki. Jednorożce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Fantastyczne kolorowanki. Jednorożce
Dostępny
7 szt.

śliczna kolorowanka z uroczymi bajkowymi postaciami. Każdą stronę można pokolorować zgodnie z kodem na naklejce albo w dowolny sposób. Do książki dołączono 24 nalepki

12,99 zł
9,09 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 3,90 zł

6 osób kupiło
39
www.1939.com.pl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
www.1939.com.pl
Dostępny
891 szt.

Porywająca i pełna zwrotów akcji opowieść o tym, czy jest możliwe wpłynięcie na bieg historii, którą tak dobrze znamy! Doborowa polska batalionowa grupa bojowa z udziałem amery­kańskiego komponentu, uzbrojona w najnowszą i najbardziej za­awansowaną technologicznie broń XXI wieku, przenosi się do roku 1939, by włączyć się do walki. Czy mając nie tylko sprzęt, ale także wiedzę na temat wydarzeń z przyszłości uda się odmienić losy Pol­ski, Europy i świata? Czy jednak prawda kryje się zupełnie gdzie in­dziej, a przyszłość nadal będzie malować się w ciemnych barwach? Czy da się spełnić odwieczny sen o władzy nad rzeczywistością? Marcin Ciszewski powraca w nowej, zrewidowanej i poprawionej odsłonie legendarnej powieści www. 1939. com.pl !

54,90 zł
32,39 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 22,51 zł

7 osób kupiło
40
Milczenie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Milczenie
Dostępny
956 szt.

W jednym z dolnośląskich lasów ktoś morduje dwóch pracujących tam mężczyzn. Drastyczne obrażenia na ciele ofiar wskazują, że sprawca jest niezwykle brutalny i zdeterminowany. Kierujący śledztwem Filip Krauze z kłodzkiej policji nigdy dotychczas nie spotkał się z tak przerażającą zbrodnią. Jego uwaga koncentruje się na mieszkańcach małej miejscowości zatopionej w gęstych, mrocznych lasach, które zewsząd otaczają mgły i – wydawałoby się – coś jeszcze. Coś złego.

44,90 zł
30,53 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 14,37 zł

6 osób kupiło
41
Seria niefortunnych zdarzeń. Tom 6. Winda widmo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przedsprzedaż
Seria niefortunnych zdarzeń. Tom 6. Winda widmo
Przedsprzedaż
Data premiery: 2023.05.31

Zgodzicie się chyba, że po niepowodzeniach, które ostatnio były udziałem Wioletki, Klausa i Słoneczka, rodzeństwo zasługuje na odrobinę szczęścia wśród życzliwych ludzi. Kolejna przygoda Baudelaire’ów nie mogła zacząć się lepiej. Dzieci zostają adoptowane przez majętną parę – Esmeraldę i Jeremiasza Szpetnych. Niestety bardzo szybko na jaw wychodzi przykra prawda. Małżeństwo zdecydowało się stworzyć dom dla Klausa, Słoneczka i Wioletki, ponieważ obecnie w modzie jest akurat adoptowanie sierot. Co będzie, jeśli trend się zmieni? Tym młodzi bohaterowie nie mają czasu się martwić, bo ich największy kłopot materializuje się w osobie Hrabiego Olafa, który nie cofnie się przed najbardziej haniebnym uczynkiem, aby dorwać się do majątku Baudelaire’ów. Książki Lemony Snicketa mają w sobie to coś, co chwyta za serce i sprawia, że „Seria niefortunnych zdarzeń” zyskała miliony wielbicieli na całym świecie, a także została zekranizowana. Tytuł oryginalny: The Ersatz Elevator Ilustrator: Brett Helquist Tłumacz: Jolanta Kozak

39,99 zł
30,39 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,60 zł

6 osób kupiło
42
Kłamstwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Kłamstwa
Dostępny
399 szt.

Joe Lynch jest zwykłym facetem, szczęśliwym mężem i ojcem. Aż do czasu, gdy jedna decyzja w ułamku sekundy rujnuje mu życie. Pewnego dnia zauważa, że jego żona w godzinach pracy jedzie na hotelowy parking. Zaintrygowany rusza za nią i staje się świadkiem jej kłótni ze wspólnym znajomym, Benem. Postanawia interweniować, wdaje się w szarpaninę. Zadaje z pozoru nieszkodliwy cios, a Ben upada na ziemię i przestaje się ruszać... Uwaga, to naprawdę jest thriller! Najpierw nie będziecie mogli przestać go czytać, a potem zwątpicie w siebie i nie będziecie pewni, czy możecie ufać tym, których kochacie!

44,90 zł
30,53 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 14,37 zł

6 osób kupiło
43
Opowieści niepoprawne politycznie. Tom 5. Alianci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieści niepoprawne politycznie. Tom 5. Alianci
Dostępny
174 szt.

Kolejna część bestsellerowego cyklu „Opowieści niepoprawne politycznie”. Po Żydach, Sowietach i Niemcach przyszedł czas na Aliantów. II wojna światowa przedstawiana jest jak hollywoodzki western, starcie dobrych kowbojów ze złymi Indianami. Prawdziwa historia nie była jednak wcale czarno-biała. Zbrodnie wojenne popełniały nie tylko państwa Osi, ale również alianci zachodni. Straszliwe bombardowania dywanowe Hamburga, Drezna i innych niemieckich miast. Rozstrzeliwanie jeńców wojennych. Gwałty i grabieże. Rasistowskie mordy na ludności cywilnej Japonii, których zwieńczeniem była atomowa zagłada w Hiroszimie i Nagasaki. Piotr Zychowicz pisze o brytyjskich obozach koncentracyjnych dla Burów, ludobójstwie amerykańskich Indian i zachodnich intelektualistach, którzy tuszowali zbrodnie Stalina – Katyń, Gułag i Wielki Głód. A także o tym, jak Anglosasi po wojnie wydali NKWD dwa miliony uciekinierów ze Związku Sowieckiego. Polacy nie byli jedynym narodem zdradzonym przez Churchilla i Roosevelta w Jałcie.

59,90 zł
38,94 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 20,96 zł

7 osób kupiło
44
Zarządzanie jakością w projekcie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zarządzanie jakością w projekcie
Dostępny
56 szt.

Zarządzanie jakością od wielu lat było przedstawiane w standardach i publikacjach naukowych jako jeden z istotnych aspektów projektu. Prowadzone w tym zakresie badania sugerują jednak, że deklaracje autorów standardów w niewielkim stopniu odpowiadają projektowej rzeczywistości. W praktyce bowiem obserwuje się, że na jakość brakuje czasu. Ważniejsze są przekroczony budżet, niedotrzymany harmonogram czy gaszenie pożarów. W podjętych badaniach, których efektem jest ta monografia, skupiono się na poszukiwaniu istniejących rozwiązań oraz wypracowaniu spójnej koncepcji zarządzania jakością w projekcie. Dążono przy tym do integracji różnych szkół zarządzania jakością oraz wielu podejść do zarządzania projektami, aby wyodrębnić dobre praktyki - niezależnie od źródła ich pochodzenia. Zarządzanie jakością w projektach było dotychczas badane wycinkowo, w odniesieniu do wybranych standardów, metodyk, metod lub technik. W literaturze brakuje badań, które wielowymiarowo pokazywałyby, jak kierownicy i członkowie zespołów projektowych faktycznie zarządzają jakością. Rozmowy przeprowadzone z doświadczonymi menedżerami projektów przekonują, że jakość nie jest traktowana jako kluczowy aspekt zarządzania projektami. Monografia integruje dostępną wiedzę z zakresu zarządzania jakością w projekcie, a jednocześnie pokazuje dalsze potrzebne kierunki badań. Wynikają one z istnienia zarówno luk wykrytych w ramach badań dorobku naukowego, jak i niedostatków zidentyfikowanych w trakcie badania ponad pięciuset kierowników i członków zespołów projektowych.

69,90 zł
52,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 17,47 zł

5 osób kupiło
45
Ciemna strona marketingu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciemna strona marketingu
Dostępny
48 szt.

Posługując się prostą metaforą, można stwierdzić, że zarówno w podręcznikach, jak i w praktyce rynkowej prezentowana jest zwykle jasna strona marketingu. Przejawia się ona m.in. w nastawieniu przedsiębiorstw na zaspokajanie potrzeb nabywców, dostarczaniu im użytecznych produktów, oferowaniu ich na korzystnych warunkach i zapewnianiu odpowiedniego poziomu obsługi. Marketing ma jednak także swoją ciemną stronę. Za pomocą tego określenia opisuje się wszystkie te działania rynkowe, które można uznać za nieetyczne, nielegalne, nieuczciwe, oszukańcze czy manipulacyjne, a których efektem jest powstawanie różnego rodzaju szkód dla nabywców, konkurentów i konkurencji, środowiska naturalnego lub innych grup interesariuszy. Prezentowana monografia jest poświęcona eksploracji ciemnej strony marketingu. Zawiera swoisty katalog nieetycznych lub co najmniej kontrowersyjnych praktyk rynkowych, takich jak m.in. ukrywanie wyników badań marketingowych, fałszowanie ich i dezinformowanie nabywców oraz opinii publicznej, oferowanie nabywcom szkodliwych lub wadliwych produktów, żądanie od nich nieuczciwych cen za określone dobra lub usługi, wchodzenie w zmowy cenowe, stosowanie korupcji w działaniach sprzedażowych, dyskryminowanie nabywców poprzez oferowanie im gorszych warunków zakupu niż innym klientom, oszukiwanie ich za pomocą komunikacji marketingowej czy manipulowanie nimi przez sprzedawców, telemarketerów i pracowników obsługi klienta. Poszczególne przejawy ciemnej strony marketingu zostały zidentyfikowane i objaśnione, przedstawiono mechanizmy i możliwe skutki tego typu działań, reakcje nabywców wobec nich oraz stosowane sposoby przeciwdziałania im.

109,90 zł
82,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 27,47 zł

7 osób kupiło
46
Akademia antypatii. Seria niefortunnych zdarzeń. Tom 5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Akademia antypatii. Seria niefortunnych zdarzeń. Tom 5
Dostępny
234 szt.

Wioletka, Klaus i Słoneczko to urocze i inteligentne rodzeństwo, ale ich życie od pewnego czasu jest istnym pasmem nieszczęść. Myślicie, że sieroty w końcu znajdą spokojną przystań? Po dramatycznym pobycie w Tartaku Szczęsna Woń, w którym musieli ciężko pracować, Klaus, Wioletka i Słoneczko Baudelaire trafiają do Szkoły Powszechnej imienia Prufrocka. Mogłoby się wydawać, że renomowana placówka z internatem to miejsce wprost stworzone dla błyskotliwych i chłonnych wiedzy dzieci. Niestety luksusowy internat okazuje się blaszaną budą, dyrektor szkoły to osobnik wyjątkowo złośliwy, a nauczyciele są okropni. Kiedy zaś na trop rodzeństwa wpada niegodziwy Hrabia Olaf, sytuacja robi się po prostu beznadziejna… Książki Lemony Snicketa mają w sobie to coś, co chwyta za serce i sprawia, że „Seria niefortunnych zdarzeń” zyskała miliony wielbicieli na całym świecie, a także została zekranizowana. Tytuł oryginalny: The Austere Academy Ilustrator: Brett Helquist Tłumacz: Jolanta Kozak

39,99 zł
30,39 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,60 zł

8 osób kupiło
47
Godni przeciwnicy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przedsprzedaż
Godni przeciwnicy
Przedsprzedaż
Data premiery: 2023.06.28

Bestsellerowa autorka powieści obyczajowych Jak być kobietą sukcesu w świecie zdominowanym przez mężczyzn? Spencer od zawsze wiedziała, że jej przeznaczeniem jest przejąć rodzinny biznes. Dom towarowy Brooke's został założony przez jej dziadka w 1920 roku i stał się najbardziej luksusowym i prestiżowym miejscem w Nowym Jorku. Kobieta szybko wychodzi za mąż, chcąc wypełnić pustkę po śmierci dziadka. Gdy jej mąż nalega na sprzedaż firmy, Spencer za wszelką cenę chce chronić imperium i decyduje się na rozwód, zostając sama z dwójką dzieci. Gdy firma wpada w kłopoty finansowe, oferta biznesowa od bogatego inwestora wydaje się być odpowiedzią na wszystkie problemy. Spencer staje przed trudnym wyborem - zaryzykować stratę rodzinnego biznesu czy uzależnić przyszłość firmy od jego decyzji? A może Mike i jego propozycja są tym, czego potrzebowała? Godni przeciwnicy to przejmująca opowieść o kobiecie biznesu, której przeznaczenie daje szansę, by obdarzyć zaufaniem kogoś więcej niż tylko samą siebie.

44,99 zł
31,49 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,50 zł

6 osób kupiło
48
Co kryją okienka? Na wsi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co kryją okienka? Na wsi
Dostępny
334 szt.

Kto mieszka w stajni, a kto w chlewiku? Otwórz okienka i sprawdź, jakie wiejskie zwierzątka ukryły się w swoich domach. Doskonała zabawa oraz sposób na wzbogacenie wiedzy dziecka. Baw się z nami okienkami!

19,99 zł
15,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

5 osób kupiło
49
BaliBazoo. Zawieszka, rybka Goldie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BaliBazoo. Zawieszka, rybka Goldie
Dumel Discovery
Dostępny
2 szt.

BaliBazoo to fantastyczna linia zabawek, w skład której wchodzą zawieszki różniące się wielkością i funkcjami, grzechotki, dzwoneczki, a także plecaczki. Każdy z kolorowych zwierzaków ma własne imię i swój unikalny wygląd, który wyróżnia go spośród pluszakowej ferajny. Kontrastowe kolory zwierzaków pobudzają zmysł wzroku maluszka, a różne faktury materiału i metek rozwijają jego umiejętności poznawcze, zachęcając tym samym do odkrywania świata. Goldie jest towarzyską rybką z szeleszczącym ogonkiem i nigdzie nie rusza się bez swej przyjaciółki – ośmiorniczki, z którą uwielbia bawić się i grzechotać. Rybka posiada w brzuszku magiczną kulę. Gdy maluszek nią zakręci, wprawi w ruch kolorowe, grzechoczące koraliki znajdujące się w jej wnętrzu! Rybka posiada także metki o zróżnicowanej fakturze, którą pomogą najmłodszym rozwijać umiejętności poznawcze. Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin. Wymiary: 26.0 x 23.0 x 5.0 cm

30,43 zł
26,78 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,65 zł

5 osób kupiło
50
Ortografia na 6. Klasy 1-3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ortografia na 6. Klasy 1-3
Dostępny
218 szt.

„Ortografia na 6” to zestaw ćwiczeń dla klas I–III oparty na dwóch sprawdzonych metodach. Pierwszą z nich jest formuła nauki przez zabawę, drugą technika zapamiętywania przez przepisywanie słów zawierających trudność. Ćwiczenia zamieszczone w książce pozwolą nie tylko zdobyć najwyższą notę, ale również znakomicie przygotują grunt do dalszej nauki poprawnego pisania.

13,99 zł
11,99 zł

Rabat 14,3%
oszczędzasz 2,00 zł

4 osoby kupiły
51
Dekalog playboya - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Dekalog playboya
Dostępny
102 szt.

Bartek jest czterdziestoletnim playboyem dumnym z własnej firmy, żony, córki i dziewczyny. Uważa się za króla życia, któremu wszystko zawsze się udaje, kobiety do niego lgną, a koledzy chcą być nim. Jego jedynym zmartwieniem są regularne wizyty nielubianej teściowej. Rzeczywistość zaczyna się zmieniać, gdy podążając za własnym dekalogiem, stopniowo traci wszystko, na czym dotychczas mu zależało. Przechodzi drogę od bohatera do zera. Czymże byłby jednak playboy bez kobiet u swojego boku? Alina ? wierna żona, która nie umie gotować, na ubrania wydaje dziesiątki tysięcy złotych i sporo czasu spędza w swojej snobistycznej galerii sztuki. Jessica ? kochanka, która wie, że do serca mężczyzny trafia się przez żołądek i dziki seks BDSM. Anastazja ? płomienna piękność, kusicielka skrywająca swoją prawdziwą twarz. Roza ? przyjaciółka, kobieta idealna, była prostytutka. Sarna ? tajemnicza striptizerka, przykładna pani pedagog, wielbicielka książek i Marilyn Monroe. ?Dekalog playboya? to komedia erotyczna, która nie tylko rozpali twoje zmysły, lecz także spowoduje niekontrolowane wybuchy śmiechu.

43,90 zł
37,32 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,58 zł

4 osoby kupiły
52
Warszawa idzie na mecz. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Warszawa idzie na mecz. Tom 2
Dostępny
499 szt.

Pod iloma adresami mieszkał i do których lokali chadzał Kazimierz Deyna? Jak skończyło się spotkanie rodziny Kazimierza Górskiego z bandytą Paramonowem? Czym był „gabinet przeciwwstrząsowy” w Hali Gwardii? Członkiem którego warszawskiego klubu był Leopold Tyrmand? W jaki sposób pisarz Stanisław Dygat przyczynił się do zwycięstwa Legii nad Saint-Étienne? Dlaczego trybuny stadionu Skry mają kształt podkowy? Gdzie Stevie Wonder prowadził meleksa? Który mecz ligowy przy Łazienkowskiej oglądał Pelé? Co ma wspólnego premier Józef Cyrankiewicz z piłkarzem Edmundem Zientarą? W jakich okolicznościach Amerykanin John Pennel pobił na Stadionie Dziesięciolecia rekord świata w skoku o tyczce? Gdzie mieszkali bracia Kliczkowie, kiedy walczyli na ringu w Warszawie? Dlaczego mistrzyni olimpijska Renata Mauer darzy sympatią kluby Hutnik i Skra? Jakie dyscypliny sportu i gdzie uprawiał piosenkarz Wojciech Gąssowski? Na te i wiele innych, niezadanych pytań znajdą Państwo odpowiedź w drugim tomie „Warszawa idzie na mecz”. To jest ciąg dalszy opowieści o „wszystkich miejscach w stolicy związanych ze sportem”. Rodzaj przewodnika historycznego po miejscach, meczach, reprezentacyjnych stadionach i wyliniałych boiskach, dużych halach i małych salach, gabinetach prezesów i spelunkach bywalców drewnianych trybun. Często w towarzystwie osób powszechnie znanych i takich, które poznać warto, bo albo zapisały się w sportowej historii miasta, albo przynajmniej były znanymi z innych aktywności zawodowych kibicami.

59,90 zł
43,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

4 osoby kupiły
53
Kto zabił kopciuszka ? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kto zabił kopciuszka ?
Dostępny
720 szt.

Autorka powieści kryminalnych - Róża Krull - powraca, by rozwiązać kolejną zagadkę! Jeden bal, jeden martwy Kopciuszek i dziesięć osób, z których każda miała powód, by zabić… Róża otrzymuje zaproszenie na bal charytatywny, gdzie spotyka kilka postaci znanych z pierwszych stron gazet. Gdy podczas imprezy dochodzi o morderstwa, okazuje się, że goście skrywają swoje tajemnice, i każdy z nich miał powód by dokonać zbrodni. W tym znany bloger Mario, przyjaciel Róży, która, aby oczyścić go z podejrzeń, zaczyna własne śledztwo… Alek Rogoziński kolejny raz zabiera nas do świata Róży Krull, okraszając kryminalną akcję dawką poczucia humoru!

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

3 osoby kupiły
54
Quiz 2-latka. Piesek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Quiz 2-latka. Piesek
Dostępny
172 szt.

Książeczka ta jest doskonałym pomysłem na spędzenie czasu z dzieckiem. Piękne ilustracje ćwiczą spostrzegawczość malucha, a quizy uczą i bawią. Naklejki do wklejania pomogą w koordynacji ruchowej.

10,70 zł
8,99 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

3 osoby kupiły
55
Badminton Zośka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Badminton Zośka
Swede
Dostępny
1 szt.

17,41 zł
15,99 zł

Rabat 8,2%
oszczędzasz 1,42 zł

3 osoby kupiły
56
Puzzle 1000 Compact Art Keith Haring - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Compact Art Keith Haring
Clementoni
Dostępny
20 szt.

Puzzle 1000 el w opakowaniu kompaktowym zaprojektowanym w trosce o środowisko. Gruba tektura puzzlowa i specjalna technologia druku zapewniają produkt wysokiej klasy. Wymiar układanki 70 x 50 cm

36,44 zł
32,07 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,37 zł

3 osoby kupiły
57
Nie denerwuj jej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Nie denerwuj jej
Dostępny
121 szt.

Do czego zdolna jest kobieta, której ktoś zajdzie za skórę? Jak daleko może się posunąć? W Sky Village, małej miejscowości pełnej wymuskanych domów, mieszka Miranda Sparks, żona, matka, współzałożycielka fundacji charytatywnej. Jej niemal idealną codzienność zaburzają na pozór błahe sytuacje, które prowadzą kobietę do nerwowego zaciskania pięści. Jaką twarz chowa Miranda za pozorami perfekcyjności? Co robi, kiedy nikt nie patrzy? W tej powieści krok po kroku na jaw wychodzą kolejne tajemnice. Szesnastoletni syn, który chyba zrobił coś złego. Córka zakochująca się na zabój w swojej wykładowczyni. Historia z przeszłości, która nigdy nie miała ujrzeć światła dziennego, oraz policjant węszący tam, gdzie nie powinien. I wreszcie? zwykła codzienność, która pod osłoną nocy rozwiązuje problemy w sposób ostateczny. ?Nie denerwuj jej? już od pierwszych stron wciąga czytelnika tajemnicą pewnej zbrodni, humorem, sarkazmem, zaskakującymi zwrotami akcji i bohaterami z krwi i kości.

45,90 zł
39,02 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,88 zł

3 osoby kupiły
58
Autostopowicz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Autostopowicz
Dostępny
77 szt.

Zobaczyć ocean i… wrócić Ernest ma trzydzieści trzy lata i jest wziętym grafikiem komputerowym. Niemal odcięty od świata zewnętrznego, pracuje wyłącznie w domu, który stał się jego twierdzą. Przychodzi jednak dzień, w którym postanawia ją opuścić i dać sobie szansę na rozpoczęcie nowego etapu w życiu. Udaje się do firmy i wręcza wypowiedzenie. Wreszcie jest wolny i może spełnić swoje największe marzenie: zobaczyć ocean. Jego celem staje się Lizbona. W podróż wyrusza bez planu, autostopem, otwarty na to, dokąd zaprowadzi go droga. Każde kolejne miasto i każda napotkana osoba utwierdzają go w przekonaniu, jak wiele tracił, kiedy odsuwał się od ludzi i tkwił w niewoli własnych uprzedzeń. Czy uda mu się znaleźć miejsce, w którym poczuje się naprawdę szczęśliwy?

34,99 zł
25,54 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,45 zł

3 osoby kupiły
59
Mistrzowski kurs rysowania anime. Amazing Girls - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mistrzowski kurs rysowania anime. Amazing Girls
Dostępny
530 szt.

Oto kolejna część kultowego poradnika fanów japońskich animacji, tym razem poświęcona rysowaniu dziewczęcych bohaterek! Korzystając z zawartych w tej książce szablonów, po mistrzowsku opanujesz sztukę przenoszenia na papier wesołych uczennic, skromnych piękności, szalonych heroin czy postaci rodem z popkultury. Christopher Hart, autor poradników do rysowania mangi i anime, docenianych przez miliony ludzi na całym świecie, zamieszcza tu całą masę wskazówek przydatnych dla początkujących mangaków. Dzięki jego instrukcjom krok po kroku z łatwością narysujesz dziewczęce twarze i fryzury, nadasz sylwetkom odpowiednie proporcje oraz stworzysz wyjątkowe stroje i akcesoria, a twoje postacie zyskają niepowtarzalny charakter. 

54,90 zł
40,63 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 14,27 zł

3 osoby kupiły
60
Cobi 07689. Figurka rozciągliwa Star Wars C-3PO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cobi 07689. Figurka rozciągliwa Star Wars C-3PO
Cobi
Dostępny
5 szt.

Zabawka została wykonana z materiału, który pozwala rozciągać ją do granic możliwości. Po każdym rozciągnięciu figurka wraca do swojego pierwotnego kształtu.

99,99 zł
89,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,00 zł

3 osoby kupiły
61
Co kryją okienka? Pojazdy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co kryją okienka? Pojazdy
Dostępny
308 szt.

Co pędzi do pożaru, a co przywiezie na budowę piasek? Otwórz okienka i sprawdź, jakie pojazdy ukryły się w książeczce. Doskonała zabawa oraz sposób na wzbogacenie wiedzy dziecka. Baw się z nami okienkami!

19,99 zł
15,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

3 osoby kupiły
62
Alcatraz kontra Bibliotekarze. Tom 2. Kości skryby - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alcatraz kontra Bibliotekarze. Tom 2. Kości skryby
Dostępny
487 szt.

Mroczni Bibliotekarze znowu atakują i pokazują swoje najgroźniejsze oblicze! Alcatraz powraca w wielkim stylu. Infiltruje Bibliotekę Aleksandryjską, która bynajmniej nie została zniszczona i jest jednym z najniebezpieczniejszych miejsc na ziemi, szuka swojego ojca, który prawdopodobnie wcale nie umarł, i odkrywa dziwny złoty sarkofag, w którym może znajdować się klucz do jego zdumiewającego talentu do psucia różnych rzeczy. Biblioteki strzegą jednak kustosze wytrwali i podstępni złodzieje dusz. Oczywiście jest przy nim przyjaciółka Bastylia po to, by spuścić manto mrocznym Bibliotekarzom, ma się rozumieć. I nowo poznani, dość ekscentryczni członkowie rodziny. A walczyć przyjdzie im z najstraszniejszymi spośród Bibliotekarzy: tajną sektą najemników, Kośćmi Skryby. Czy Alcatraz odzyska ojca? Czy wraz z przyjaciółmi zdoła uratować dziadka Smedry'ego i ujść z życiem?

32,90 zł
25,66 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 7,24 zł

3 osoby kupiły
63
Jak dzieci o ząbki dbały i pięknie się uśmiechały - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,00 zł
28,08 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

3 osoby kupiły
64
Zaskocz mnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przedsprzedaż
Zaskocz mnie
Przedsprzedaż
Data premiery: 2023.06.28

Oszałamiająca… Autorka, niczym genialny choreograf, stworzyła zapierające dech w piersiach dzieło sztuki. „O, The Oprah Magazine” Od tej pory będę się bacznie przyglądał karierze Shipstead. Jeffrey Eugenides Literacki popis finalistki Nagrody Bookera Błyskotliwe połączenie żywiołowości i elegancji Nigdy nie zapomni dnia, w którym zobaczyła go po raz pierwszy. To spotkanie na zawsze zmieniło jej losy. Paryż, uwodzicielski rosyjski baletmistrz, uczucie, które ich porwało. Dla niego była gotowa niemal na wszystko. Arslan jednak nie dał Joan szczęścia. Rozczarowana miłością, decyduje się na małżeństwo z przyjacielem, stawia na rodzinę zamiast kariery. Porzuca niepewność i pogoń za niemożliwym. Wybiera życie w cieniu tajemnicy. Kiedy jej nastoletni syn objawia wyjątkowy baletowy talent, Joan na powrót zanurza się w świecie, który ją porzucił - świecie rywalizacji, niebezpiecznych związków i tęsknoty za tym, co zawsze będzie nieosiągalne. Po raz pierwszy od lat ma spojrzeć w oczy geniuszowi, dla którego nigdy nie była wystarczająco dobra. Maggie Shipstead z werwą prowadzi nas przez trzy dziesięciolecia. Odmalowuje brudny Manhattan połowy lat siedemdziesiątych, elegancki Paryż i spalone słońcem przedmieścia Kalifornii. Po mistrzowsku kreśli postać Joan, kobiety, której nigdy nie udało się dostać na wymarzony szczyt, a której jedynym skarbem był skrywany przed całym światem sekret. To brawurowy pokaz sztuki wysokiej klasy, której jedyną stałą cechą jest dążenie do perfekcji. „The Guardian” Pasjonująca. Zręcznie tworzy dramaturgię napięć między rodziną a karierą, perfekcjonizmem a kompromisem. „The New Yorker”

59,99 zł
41,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 18,00 zł

3 osoby kupiły
65
Cobi 07690. Figurka rozciągliwa. Star Wars Darth Vader - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cobi 07690. Figurka rozciągliwa. Star Wars Darth Vader
Cobi
Dostępny
8 szt.

Zabawka została wykonana z materiału, który pozwala rozciągać ją do granic możliwości. Po każdym rozciągnięciu figurka wraca do swojego pierwotnego kształtu.

99,00 zł
89,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,90 zł

3 osoby kupiły
66
Malta. Książka do pisania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malta. Książka do pisania
Dostępny
31 szt.

Gdzieś przed nami, na tym kobaltowym morzu, musi leżeć wyspa Malta. Dwie godziny później wpływaliśmy do jednego z najbardziej zadziwiających portów na świecie. Pod ogniem z dział fortu św. Elma ta fraza dobiega echem z otchłani przeszłych lektur i oto forty św. Elma i Ricasoli kremowo-złote na tle błękitu zatoki, jakby płynęły ku nam niby wielkie okręty wojenne, które nas chcą zatopić. Jasne słońce zalewa ciepłym drżącym światłem wodę, forty i statki, i nagle Valletta, miasto jaśniejące pomarańczową barwą, z akcentami zieleni, niczym wspaniała teatralna dekoracja, cofa się przed nami, opadając w tył kaskadami, wabiąc nas ku skałom, wabiąc i zapraszając. A więc to jest Malta, powiedzieliśmy sobie wesoło, i zapłonęła w nas ogromna radość, triumfalne wesele. Bo jak niewielu tylko miejsc na świecie Wenecji, Taorminy, może Brugii nie zepsuły jej nam lektury, obrazy i pocztówki. Przeszła nasze najbardziej wyszukane wyobrażenia. Jest piękna pięknem, którego nie sposób oddać na płótnie ani na papierze. Ma w sobie życie, duszę i tajemnicę, której nie może odzwierciedlić żadna reprodukcja. Niewygody i trudy, jakieśmy ponieśli, żeby się tu dostać, znikają jak starte jednym ruchem palca wypisane na tabliczce cyfry. Henry James Forman

48,00 zł
34,56 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,44 zł

3 osoby kupiły
67
Figurka rozciągliwa Sonic The Hedgehog - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Figurka rozciągliwa Sonic The Hedgehog
Cobi
Dostępny
8 szt.

Zabawka została wykonana z materiału, który pozwala rozciągać ją do granic możliwości. Po każdym rozciągnięciu figurka wraca do swojego pierwotnego kształtu. Wysokość figurki: 13 cm

116,32 zł
104,69 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,63 zł

2 osoby kupiły
68
Auta. Moja kolorowanka z naklejkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auta. Moja kolorowanka z naklejkami
Dostępny
259 szt.

Seria MOJA KOLOROWANKA Z NAKLEJKAMI to zbiór prostych obrazków do pokolorowania o lubianej przez dzieci tematyce. Od nich najmłodsi mogą rozpocząć przygodę z kolorowaniem, ćwicząc sprawność manualną i pobudzając wyobraźnię. Auta, Dinozaury, Księżniczki i Pieski zapraszają do dzieci do swojego świata i zachęcają do kolorowania. Dodatkową atrakcją dla dzieci są naklejki tematycznie związane z częścią serii.

6,99 zł
5,99 zł

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

2 osoby kupiły
69
Ugoda zawarta przed mediatorem Wybrane zagadnienia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ugoda zawarta przed mediatorem Wybrane zagadnienia
Dostępny
22 szt.

Pierwsza na rynku wydawniczym monografia w całości poświęcona zagadnieniom związanym z ugodą zawartą przed mediatorem. Treść opracowania koncentruje się na kwestiach dotyczących ugody mediacyjnej w sprawach cywilnych, zawierając analizę takich problematycznych w praktyce zagadnień, jak dopuszczalność i warunki zawarcia ugody w przypadku stron wielopodmiotowych i podmiotów nielegitymowanych materialnie, reprezentacja stron przy zawieraniu ugody przed mediatorem czy wyjście jej treści poza przedmiot powództwa. Te kluczowe zagadnienia uzupełniają rozważania na temat znaczenia ugody mediacyjnej dla sądu oraz jej roli w postępowaniu karnym, czy wreszcie perspektyw, jakie dla rangi ugód mediacyjnych niesie za sobą Konwencja o międzynarodowych porozumieniach zawartych w drodze mediacji (Konwencja singapurska). Ciekawym tłem dla rozważania problemów, jakie wiążą się z ugodą w polskim porządku prawnym, jest przyjrzenie się funkcjonowaniu tej instytucji na Litwie, gdzie mediacja jest ? przynajmniej w niektórych sprawach ? obligatoryjna, oraz w Ukrainie, gdzie prawna regulacja mediacji została wprowadzona niedawno (ustawą z dnia 16 listopada 2021 roku), zatem na kształtowanie się instytucji ugody przed uchwaleniem regulacji dedykowanych mediacji wpływała przede wszystkim nauka i praktyka w zakresie stosowania prawa.

35,00 zł
2 osoby kupiły
70
Puzzle 120 - Jezus wśród dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 120 - Jezus wśród dzieci
Wydawnictwo Diecezjalne Sandomierz
Dostępny
40 szt.

Nowość! Puzzle religijne dla dzieci - Jezus wśród dzieci Puzzle składają się ze 120 elementów i są zapakowane w estetyczne, kartonowe pudełko. Po ułożeniu powstanie duży obrazek o wymiarach: 42 x 30 cm.

27,90 zł
21,20 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,70 zł

2 osoby kupiły
71
Stempelki Pojazdy alarmowe 3szt. KIDEA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
16,99 zł
2 osoby kupiły
72
Quiz 2-latka. Świnka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Quiz 2-latka. Świnka
Dostępny
198 szt.

Książeczka ta jest doskonałym pomysłem na spędzenie czasu z dzieckiem. Piękne ilustracje ćwiczą spostrzegawczość malucha, a quizy uczą i bawią. Naklejki do wklejania pomogą w koordynacji ruchowej.

10,70 zł
8,99 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

2 osoby kupiły
73
Ukryte skarby Polski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ukryte skarby Polski
Dostępny
3 szt.

Niewiele opowieści tak rozpala masową wyobraźnię, jak historie i legendy o ukrytych skarbach. Poszukiwanie skarbów jest zajęciem żmudnym i mało widowiskowym. Jednak co jakiś czas w środkach masowego przekazu pojawiają się informacje o jakichś zaginionych kosztownościach, działach sztuki, a nawet złocie, rozmaici entuzjaści opowiadają zaś o ich rzekomej lokalizacji. I wówczas na miejscu ich domniemanego ukrycia pojawiają się rzesze amatorów uzbrojonych w łopaty i kilofy, znęcone informacjami o rzekomych bogactwach ukrytych w ziemi.

19,99 zł
15,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

2 osoby kupiły
74
Franek Koperek i psie akrobacje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Franek Koperek i psie akrobacje
Dostępny
120 szt.

Franek Koperek spędza kolejne wakacje u babci. Szybko docierają do niego niepokojące sygnały, że w pobliskim schronisku wykorzystywane są bezdomne zwierzęta. Franek podejmuje się wolontariatu w podejrzanym miejscu. Jak bardzo poważna okaże się sprawa i czy uda się Frankowi bezpiecznie pokonać przeszkody, by pomóc zwierzętom? ?Franek Koperek i psie akrobacje? to druga część historii o przygodach chłopca jako Strażnika Wielkiego Pokoju i jego licznych czworonożnych towarzyszach. Czy pomoc psiego klanu, odwaga, wiara i niegasnąca nadzieja okażą się wystarczające do rozwiązania kolejnej zagadki i ocalenia przyjaciół? FRAGM. RECENZJI: "Franek Koperek i Katarzyna Grzyś-Kurka to duet, który pozwala czytelnikowi przeżyć przygodę pełną wrażeń i... wiedzy. Spotkanie z nimi to fascynująca nauka tego, jak sprawiać, by otaczający świat był lepszy". - Basia Skrzyńska, Księgarnia St. Skrzyńska O AUTORCE: Katarzyna Grzyś-Kurka, wrocławianka o lubuskich korzeniach. Mieszka na obrzeżach miasta wraz z mężem, synem i dwiema nieobliczalnymi suczkami, które każdego dnia dostarczają pomysłów na nowe wątki kolejnych powieści. Socjolożka. Gdy nie pisze ? czyta. Gdy nie czyta ? pisze. Niepoprawna marzycielka, zakochana w letnich, ciepłych wieczorach i czarnej gorzkiej kawie.

47,99 zł
34,07 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 13,92 zł

2 osoby kupiły
75
Cobi 07685. Figurka rozciągliwa DC Batman - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Cobi 07685. Figurka rozciągliwa DC Batman
Cobi
Dostępny
3 szt.

Zabawka została wykonana z materiału, który pozwala rozciągać ją do granic możliwości. Po każdym rozciągnięciu figurka wraca do swojego pierwotnego kształtu. Figurka ma wysokość 17 cm i można ją rozciągnąć aż do 68 cm!

116,32 zł
98,87 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 17,45 zł

2 osoby kupiły
76
Wbrew sobie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wbrew sobie
Dostępny
46 szt.

Im bardziej zostałeś zraniony, tym mocniej chcesz znów się zakochać Siedem lat minęło od tragicznego wypadku, w którym Emily straciła brata. Mimo dręczących ją wyrzutów sumienia i poczucia winy, podsycanego dodatkowo przez matkę, dziewczyna stara się na nowo poukładać swoje życie. Ma jej w tym pomóc posada asystentki w Cole Enterprise, największej w Stanach Zjednoczonych firmie produkującej gry komputerowe. Spełnienie marzeń zawodowych staje się jednocześnie dla Emily źródłem kolejnych zmartwień. Jej przełożony, Jake Cole, okazuje się bowiem aroganckim i cynicznym draniem. Co gorsza, Emily zaczyna darzyć go uczuciem, jakiego zdecydowanie powinna się wystrzegać wobec swojego szefa Wkrótce dziewczyna odkryje, że łączy ich więcej, niż kiedykolwiek mogłaby przypuszczać: Jake, podobnie jak ona, nosi w sobie ślady bolesnych wydarzeń sprzed lat, które sprawiły, że otoczył się murem nieufności. Czy Emily znajdzie sposób, by go skruszyć?

49,99 zł
36,49 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,50 zł

2 osoby kupiły
77
Most we mgle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Most we mgle
Dostępny
162 szt.

Na niewielkiej wyspie, w tajemniczym miasteczku Nightcrow, do którego jedyna droga prowadzi przez otoczony gęstą mgłą most, dochodzi do zaginięcia dziecka. O rozwiązanie całego zajścia zostaje poproszony doświadczony detektyw ? Jack Harris. Niestety, wydarzenia z dawno już zamkniętej sprawy nie pozwalają mu na sprawne rozwiązanie najnowszej zagadki. Dodatkowo dość szybko okazuje się, że za tą historią kryje się o wiele mroczniejsza rzeczywistość, niż ktokolwiek by przypuszczał, a lokalne wierzenia zdają się odgrywać kluczową rolę w tym wszystkim? Odkryj wraz z bohaterem sekrety, które skryły się w ciemnych zakątkach Nightcrow, i poznaj historię zwykłych ludzi uwikłanych w niezwykłe okoliczności? To, co zwykłe bardzo często zalewa mrok, gdy w grę wchodzi ludzki umysł. Tomasz Smerliński ? pasjonat kazusów i tajemniczych zagadek. Od bardzo dawna zakochany w psach rasy shiba, zresztą z wzajemnością. W wolnych chwilach słucha podcastów kryminalnych, czyta akta spraw karnych i wyszukuje kolejne horrory. Uzależniony od strachu, wiecznie bujający w obłokach, twórca internetowy. Ma przygotowaną playlistę na każdą okazję. Prowadzi konto na Instagramie, na którym regularnie publikuje swoje opowiadania oraz historie true crime. Instagram: akta_umyslu

43,90 zł
37,32 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,58 zł

2 osoby kupiły
78
Quiz 2-latka. Krówka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Quiz 2-latka. Krówka
Dostępny
166 szt.

Książeczka ta jest doskonałym pomysłem na spędzenie czasu z dzieckiem. Piękne ilustracje ćwiczą spostrzegawczość malucha, a quizy uczą i bawią. Naklejki do wklejania pomogą w koordynacji ruchowej.

10,70 zł
8,99 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

2 osoby kupiły
79
Polesie 63229 Zestaw do piasku Nr606 Łopatka duża, grabki duże, szufelka Nr29, grabki Nr25, sekator, konewka mała Nr4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polesie 63229 Zestaw do piasku Nr606 Łopatka duża, grabki duże, szufel...
Polesie
Dostępny
25 szt.

Wiaderko średnie znalepką , szufelkaNr2, grabki Nr2, foremki(zając + koń), statek Jaguar

19,90 zł
17,99 zł

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,91 zł

3 osoby kupiły
80
Córka cyfrowego smoka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Córka cyfrowego smoka
Dostępny
111 szt.

Rawand to miasto, które nie wybacza błędów.  Podczas gdy świat ogarnia chaos walki o władzę między smokami oraz korporacjami, Ay próbuje na nowo ułożyć sobie życie. Przeszłość jednak nie zapomina, a przyszłość żąda zapłaty za stare błędy.   Najemniczce przyjdzie się zmierzyć ze śmiertelnym zagrożeniem i dopilnować, by porażka już nigdy nie dotknęła jej najbliższych. Historia, która znakomicie łączy wątki science-fiction i fantasy. Córka Cyfrowego Smoka zabierze was do świata technologii, bezprawia, magii oraz niezwykłości. 

44,90 zł
31,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

2 osoby kupiły
81
Leśna kuracja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Leśna kuracja
Dostępny
60 szt.

Jak trudno jest schudnąć, wie każdy, kto próbował zredukować wagę. A jeszcze gorzej jest, gdy zajadanie stanowi odpowiedź na stresy. Anna wie o tym najlepiej. Jej historia pokazuje, że warto podjąć walkę, zwłaszcza gdy masz cel i kogoś, kto cię wspomaga. Anna lubi siebie, ale nie lubi swojego ciała. Po rozwodzie, już jako dojrzała kobieta, pod naciskiem przyjaciółki podejmuje walkę o zgubienie nadliczbowych kilogramów. To bardzo trudne zadanie, ale spotkanie z leśnym oprawcą okazuje się tym, czego jej potrzeba. Wśród pięknych lasów i jezior Pojezierza Drawskiego Anna poznaje możliwości swojego ciała. Emocje wybuchają niczym wulkan. Jest walka, trud, pot, jest zazdrość, smutek, miłość. Czy Annie uda się zawalczyć o siebie i wygrać? Ten romans z przymrużeniem oka zawiera ważne przesłanie, jakim jest walka z otyłością, z kompleksami oraz postrzeganiem przez otoczenie osoby z nadwagą.

44,90 zł
38,17 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,73 zł

2 osoby kupiły
82
Co kryją okienka? Dźwięki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co kryją okienka? Dźwięki
Dostępny
394 szt.

Co szumi w łazience, a co warczy za fotelem? Otwórz okienka i sprawdź, jakie odgłosy towarzyszą nam na co dzień. Doskonała zabawa oraz sposób na wzbogacenie wiedzy dziecka. Baw się z nami okienkami!

19,99 zł
15,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

2 osoby kupiły
83
Z najstarszego i najczystszego światła słonecznego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z najstarszego i najczystszego światła słonecznego
Dostępny
36 szt.

„W poezji Aco Szopowa, którą wyróżniają wzniosłość i ekstatyczne uniesienie oraz wizyjne, liryczne obrazy, dominują historyczny dramat ojczyzny – Macedonii i osobisty dramat jego życia. To one «podpowiadają» mu kolejne poetyckie słowa i kierują jego poetycką wyobraźnią. Szopow stworzył własny język i poetykę, zadziwiającą idiomatykę złożoną z obrazów-słów i mowy mitycznej płynącej z głębokich pokładów nad- i podświadomości. Przywołuje archetypy, w których dokonuje się transfer uczuć i doświadczeń zbiorowych i kształtuje się obraz nadrealnej rzeczywistości istniejącej ponad prawami logiki, rozumu, norm moralnych i estetycznych. W swoich wierszach Aco Szopow kreuje nowy świat poetycki, dotąd nieznany i dla wielu hermetyczny”. – Maciej Kawka

39,00 zł
28,47 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,53 zł

2 osoby kupiły
84
Zakładki papierowe Miau - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładki papierowe Miau
Niestatystyczni
Dostępny
3 szt.

Wyjątkowy pakiet czterech kartonowych zakładek dla miłośników książek, ładnych detali i? kotów! Każda z zakładek jest dwustronna i ozdobiona niebanalną, autorską grafiką. Kolorowe i zabawne zakładki do książek od Molom.pl umilą każdą lekturę. Sprawdzą się jako upominek dla moli książkowych i nie tylko. W pakiecie znajdują się cztery różne zakładki z kotami! Tworzą tematyczny i estetyczny komplet, który spodoba się każdemu miłośnikowi i każdej miłośniczce książek.

16,00 zł
14,99 zł

Rabat 6,3%
oszczędzasz 1,01 zł

2 osoby kupiły
85
Dickie walkie talkie zasięg do 400m - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dickie walkie talkie zasięg do 400m
Simba Toys, Dickie
Dostępny
49 szt.

Dla małych i dużych odkrywców niezwykle ważne jest, aby być zawsze dobrze poinformowanym. Dzięki poręcznym krótkofalówkom możesz być zawsze osiągalny, a w przyszłości wszystkie ważne informacje można przekazać przyjaciołom za naciśnięciem jednego przycisku. Dwie krótkofalówki, specjalnie zaprojektowane dla dzieci w wieku 4 lat i starszych. Spakuj je do plecaka i ruszajmy na kolejną przygodę! Kolor: Wielokolorowy Licencja: Brak

92,90 zł
83,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,29 zł

2 osoby kupiły
86
Dziennik z getta łódzkiego BR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziennik z getta łódzkiego BR
Dostępny
45 szt.

Wiosną 1945 r. w ruinach III krematorium w KL AuschwitzBirkenau znaleziono zniszczony, gęsto zapisany szkolny zeszyt. Okazało się, że był to dziennik prowadzony w łódzkim getcie przez czternastoletnią Rywkę Lipszyc. Opublikowano go dopiero po wielu latach, w roku 2014 - w angielskim przekładzie. Teraz ukazuje się w języku oryginału, opracowany naukowo i opatrzony wstępem przez Ewę Wiatr. Partnerem edycji jest Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.Dziennik Rywki Lipszyc ma z pozoru charakter klasycznego dziewczęcego dziennika okresu dojrzewania wrażliwa autorka zapisuje w nim swoje marzenia, pragnienia, lęki, tęsknoty. Analizuje własne emocje, notuje wiersze i intymne wynurzenia. Nie jest to jednak zwykły dziennik, gdyż rzeczywistość, w której jest pisany, jest zupełnie niezwykła, aczkolwiek do pewnego stopnia przez Rywkę oswojona. Niemal normalne wydaje się codzienne życie w getcie, a nawet głód. Rzeczywistość getta w pewnym sensie oczywista jest tłem doznań osobistych. Przebija się na karty dziennika w sposób nieoczywisty (przydziały żywności, kolejki, praca w resorcie wygląd ulicy), ale już nie zaskakuje, nie dziwi jest elementem świata, w którym żyje Rywka. () Na tle gettowej codzienności uderza siła życia autorki, jej potrzeba nauki, marzenia o doskonaleniu siebie, rozwijaniu własnych talentów, poszukiwanie wzorców i ideałów. () Niezwykłość dziennika wyraża się także w tym, że pisany jest po polsku przez osobę głęboko religijną, której niezachwiana wiara nie załamuje się w obliczu śmierci rodziców i rodzeństwa ani doświadczenia życia w getcie. Przeciwnie wiara jest źródłem żydowskiej tożsamości Rywki, a jej świadomość religijna, przywiązanie do tradycji, życie w rytmie świąt stanowią ważny wątek, mocno w dzienniku obecny.Z recenzji prof. Barbary Engelking

52,00 zł
37,44 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,56 zł

1 osoba kupiła
87
Super tatuaże Marvel - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super tatuaże Marvel
Clementoni
Dostępny
198 szt.

Zestaw do tworzenia rewelacyjnych tatuaży, stworzony specjalnie dla miłośników bohaterów Marvela! Za pomocą specjalnego narzędzia i stempli zawartych w zestawie możesz tworzyć wielorakie tatuaże z superbohaterami! Zestaw zawiera również szablony do wykonania unikalnych tatuaży, które można spersonalizować za pomocą farb do ciała. Zabawka pomagająca rozwijać kreatywność i zdolności manualne. Zaprojektowane i opracowane we Włoszech.

95,89 zł
84,38 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 11,51 zł

1 osoba kupiła
88
Wszystkie mroczne miejsca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Wszystkie mroczne miejsca
Dostępny
562 szt.

Mroczny thriller, w którym morderstwo odsłania sekrety grupy przyjaciół… W śnieżny styczniowy wieczór, grupa przyjaciół spotyka się w domu Molly Bradley, by uczcić czterdzieste urodziny jej męża Jay’a. Jubilat jest uwielbiany przez zebranych gości, a jednak następnego ranka Molly znajduje w gabinecie ciało ukochanego męża z poderżniętym gardłem. Detektyw Rita Myers po dekadach współpracy z bostońską policją wie, że podłoże zła bywa banalne – morderstwa są często przypadkowym zbiegiem okoliczności. Jednak zabójstwo Jay’a nie jest przypadkiem. Rita jest przekonana, że zabił go ktoś z grupy przyjaciół. Zdruzgotana Molly nie może pogodzić się ze śmiercią męża, który był dla niej zawsze oparciem i jedyną osobą, która znała jej mroczną przeszłość. Tylko on znał sekret skrywany przed przyjaciółmi. Szokujące odkrycie sprawia jednak, że Molly uzmysławia sobie, że nie znała swojego męża tak dobrze jak jej się wydawało, i że ktoś jeszcze może znać jej przeszłość. Dopóki nie odkryje komu może ufać, musi być przygotowana na to, że sama może zostać następną ofiarą… „Porywający thriller. Parlato ma bardzo mocny start!” – Publishers Weekly Tytuł oryginalny: All the Dark Places Tłumacz: Magdalena Witkowska

46,90 zł
33,77 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,13 zł

1 osoba kupiła
89
Brelok kotek czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
25,85 zł
24,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,29 zł

2 osoby kupiły
90
Mam 2 lata. Historyjki w sam raz dla mnie. Disney - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mam 2 lata. Historyjki w sam raz dla mnie. Disney
Dostępny
111 szt.

Zbiór uroczych opowiastek, które pozwolą dzieciom doświadczyć, czym jest magia lektury. Na każdej stronie znajdują się kolorowe ilustracje, a długość tekstów i poziom ich trudności zostały dostosowane do wieku czytelników. `Mam 2 lata. Historyjki w sam raz dla mnie` składa się z sześciu opowiastek, któych bohaterami są Miki, Kaczor Donald, Kubuś i przyjaciele, króliczek Tuptuś, Pinokio, Simba i inni uwielbiani bajkowi bohaterowie. W serii `Historyjki w sam raz dla mnie` ukazały się także książki `Mam 3 lata`, `Mam 4 lata`, `Mam 5 lat`.

29,99 zł
23,69 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,30 zł

1 osoba kupiła
91
Talerzyki Pojazdy budowlane 18x18cm 6szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Talerzyki Pojazdy budowlane 18x18cm 6szt
PartyDeco
Dostępny
43 szt.

Talerzyki papierowe Pojazdy budowlane, mix kolorów, wymiary ok. 18 x 18 cm.(1 op. / 6 szt.)

8,35 zł
7,99 zł

Rabat 4,3%
oszczędzasz 0,36 zł

1 osoba kupiła
92
Aktualne wyzwania w ochronie dziedzictwa kulturowego i naturalnego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aktualne wyzwania w ochronie dziedzictwa kulturowego i naturalnego
Dostępny
40 szt.

Książka Aktualne wyzwania w ochronie dziedzictwa kulturowego i naturalnego stanowi zbiór czterdziestu jeden artykułów naukowych autorstwa polskich i zagranicznych badaczy problematyki ochrony dziedzictwa kulturowego. Podejmowane w nich rozważania charakteryzują się podejściem interdyscyplinarnym ? w konstruktywny i nowatorski sposób czerpiącym między innymi z nauki prawa, administracji, architektury, konserwacji, archeologii, historii sztuki oraz zarządzania. W konsekwencji takiego założenia niniejsze opracowanie stanowi swoistą platformę wymiany poglądów między teoretykami oraz praktykami w rozmaity sposób stykającymi się w swojej działalności zawodowej z materią ochrony zabytków i opieki nad nimi. ?W trakcie niemal trzydziestu lat pracy w służbach konserwatorskich, w tym przez dziesięć lat na stanowisku małopolskiego wojewódzkiego konserwatora zabytków w Krakowie, a następnie, również przez dziesięć lat, jako konserwator zabytkowych budynków Uniwersytetu Jagiellońskiego, wielokrotnie miałem okazję przekonać się, do jak istotnych zagadnień należą problemy prawne ochrony dóbr kultury. [?] Publikacja zaprezentowanych artykułów, które wpisują się we współczesną myśl konserwatorską, jest zatem bardzo ważnym głosem w toczącej się dyskusji nad kształtem skutecznej ochrony zabytków i opieki nad nimi w Polsce?. Z recenzji dra hab. inż. arch. Andrzeja Gaczoła, prof. PK

56,70 zł
47,06 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 9,64 zł

1 osoba kupiła
93
Jolka, Jolka pamiętasz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jolka, Jolka pamiętasz
Dostępny
23 szt.

Dlaczego pogoda bywała szklana? Jak zostaje się DJ-em w Bangkoku? Czyje dziecko zgubili z Andrzejem Mleczką? Czemu nie powiódł się wywiad z Czesławem Niemenem? Na te i inne pytania Marek Dutkiewicz odpowiada zabawnie i dosadnie. Jego książka to imponująca kolekcja anegdot,o kulisach powstania jego największych przebojów, barwach PRL-u, podróżach i ludziach po drodze. `Jolkę...` podczas festiwalu Przystanek Woodstock odśpiewało siedemset tysięcy ludzi i niewykluczone, iż fakt ten zachęcił jej autora do spisania tych mocno niekonwencjonalnych wspomnień. Książka została wzbogacona o nowatorskie rozwiązanie na rynku wydawniczym - aplikację Tap2C. Dzięki niej Czytelnicy mogą obejrzeć na urządzeniach mobilnych niecodzienną przedmowę autora i wysłuchać jego najlepszych przebojów w wyjątkowej aranżacji instrumentalnej.

49,90 zł
39,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,98 zł

1 osoba kupiła
94
Pojazdy. Co odkryję paluszkiem? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojazdy. Co odkryję paluszkiem?
Dostępny
297 szt.

Pojazdy. Co odkryję paluszkiem? Kogo ściga radiowóz? Jakie zwierzę jedzie na gapę pikapem? Co oprócz węża przewozi wóz strażacki? Poruszaj ruchomymi obrazkami, a wszystko się wyjaśni. Książeczki z ruchomymi elementami to wspaniała zabawa. Zabawne, odpowiednie dla małych dzieci wierszyki są dodatkowym atutem książki.

34,99 zł
27,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,00 zł

1 osoba kupiła
95
Nadzieja w tarapatach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nadzieja w tarapatach
Dostępny
149 szt.

Przekleństwem każdego mordercy jest świadek malujący obrazy. Gdy utalentowana artystka Nadieżdża Hope nieświadomie uwiecznia na płótnie postać zabójcy, ten postanawia rozwiązać problem niszcząc kompromitujące go dzieło. Nie bierze jednak pod uwagę, że urażeni twórcy bywają niesamowicie uparci i teraz jego tropem podąża nie tylko policja, ale i Nadia wraz z przyjaciółką. A to dopiero początek kłopotów. " Nadzieja w tarapatach" to wyśmienita komedia kryminalna, w której zwroty akcji okraszone są ogromną dawką humoru. Pełna niespodzianek i nieoczywistych rozwiązań zapewni wspaniałą rozrywkę.

39,99 zł
35,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,00 zł

1 osoba kupiła
96
Zestaw do sprzątania 2 rodzaje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do sprzątania 2 rodzaje
Simba Toys, Inna
Dostępny
46 szt.

Ten zabawny i przyjemny wizualnie zestaw zawiera miotłę, szufelkę i zmiotkę. Możesz być pewien, że z tym zestawem Twoje dzieci będą pomagać w pracach domowych z wielką chęcią! Przyjazny dla dzieci design tego zestawu sprawia, że może on być używany przez każde dziecko bez obawy, że będzie zbyt duży lub nieporęczny. Czy jest lepszy sposób, aby nauczyć je odpowiedzialności i niezależności? Kolor: wielokolorowy Licencja: Brak

24,90 zł
22,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,49 zł

1 osoba kupiła
97
Łamigłówki na cztery pory roku. Aktywizujące zadania do głowy łamania 6+ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łamigłówki na cztery pory roku. Aktywizujące zadania do głowy łamania ...
Dostępny
272 szt.

Łamigłówki na cztery pory roku” gwarantują dzieciom przyjemny i rozwijający sposób spędzania czasu oraz wzbogacają ich wiedzę. Z tą książką dzieci: poćwiczą pisanie, umiejętność liczenia i logiczne myślenie, poznają polskie przysłowia związane z porami roku, zaczną wykonywać proste instrukcje oraz rozwiną sprawność manualną. Te zajmujące łamigłówki w nowoczesnym opracowaniu to doskonała rozrywka na każdą porę roku.

13,99 zł
11,99 zł

Rabat 14,3%
oszczędzasz 2,00 zł

1 osoba kupiła
98
Themen Aktuell 2 Glossar - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Themen Aktuell 2 Glossar
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.06

Połączenie w Themen aktuell doskonałej metody nauczania ze starannie dobranym słownictwem i interesującymi tekstami oraz ciekawa szata graficzna wywołują uznanie uczniów i nauczycieli. Podręcznik jest bardzo dobrze skonstruowany. Do każdej lekcji zawiera zadania ze słuchu, dialogi, scenki do odegrania pomiędzy uczestnikami kursu oraz pomocne tabele z niezbędnymi zagadnieniami gramatycznymi.

28,20 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
99
Puzzle 60 - Arka Noego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 60 - Arka Noego
Wydawnictwo Diecezjalne Sandomierz
Dostępny
43 szt.

Nowość! Puzzle religijne dla dzieci - Arka NoegoPuzzle składają się ze 60 elementów i są zapakowane w estetyczne, kartonowe pudełko. Po ułożeniu powstanie duży obrazek o wymiarach: 42 x 30 cm.

27,90 zł
21,20 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,70 zł

1 osoba kupiła
100
Lodówka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lodówka
MAKSIK
Dostępny
19 szt.

Lodówka Wymiary : 20 x 9 x 22 cm

31,19 zł
28,07 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,12 zł

1 osoba kupiła
Wróć do góry