hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2023.04.22

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 22 kwietnia 2023 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Taką sobie ciebie wymarzyłem (Magdalena Krauze), na drugim Najemnik. Tom 9. Zaginieni przodkowie (Vicente Segrelles). Kolejny produkt to Flaga narodowa (Arpex) oraz Kronika świata (Malalas Johannes).
1
Taką sobie ciebie wymarzyłem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Taką sobie ciebie wymarzyłem
Dostępny
241 szt.

Do czego posunie się toksyczna kobieta i jakie skrywa tajemnice? Aleksander wiele przeszedł w swoim życiu. Właśnie rozstał się z Moniką, która jak się okazało, nigdy go nie kochała. Pewnego dnia do drzwi mężczyzny puka jej siostra wraz z kilkuletnim chłopcem. To spotkanie, choć zupełnie niezaplanowane i można by rzec, przypadkowe, przerodzi się w cudowną relację Alka i Poli. Jednak co zrobi Monika, kiedy dowie się, że siostra podbiła serce jej byłego?

46,99 zł
26,78 zł

Rabat 43,0%
oszczędzasz 20,21 zł

12 osób kupiło
2
Najemnik. Tom 9. Zaginieni przodkowie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najemnik. Tom 9. Zaginieni przodkowie
Dostępny
101 szt.

Nan-Tay i Najemnik podejmują wyczerpujące poszukiwania przodków wojowniczki. W swojej fascynującej i niebezpiecznej przygodzie Najemnik wyruszy z Hiszpanii epoki rekonkwisty aż za ocen, do królestwa Majów. Spotka kogoś, kogo nigdy więcej nie spodziewał się ujrzeć. Vicente Segrelles – hiszpański malarz i ilustrator znany w Polsce dotychczas z okładek książek i czasopism – przedstawia fascynujący świat fantasy. Segrelles tworzy doskonałą iluzję za pomocą farb olejnych. Dzięki oryginalnej technice komiks wyróżnia się wyśmienitym wyczuciem koloru, perfekcyjnymi proporcjami postaci i niesamowitą atmosferą. Na planszach ożywają smoki, legendarne stwory i piękne kobiety. Zanurzamy się w nierealnej opowieści, która niczym mit fascynuje, ale również wywołuje strach i dreszcz. Piękny i wspaniały komiks, który przywraca cudowne emocje i przyjemność z podziwiania obrazów. – Federico Fellini

65,00 zł
49,40 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 15,60 zł

9 osób kupiło
3
Flaga narodowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flaga narodowa
Arpex
Dostępny
109 szt.

Flaga narodowa o wymiarze: 68.0 x 110.0 cm w woreczku.

12,99 zł
7 osób kupiło
4
Kronika świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kronika świata
Dostępny
17 szt.

Spis treści: Księga I /7 Księga II /17 Księga III /37 Księga IV /44 Księga V /60 Księga VI /99 Księga VII /111 Księga VIII /124 Księga IX /140 Księga X /151 Księga XI /178 Księga XII /189 Księga XIV /244 Księga XV /264 Księga XVII /290 Księga XVIII /303

105,00 zł
84,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 21,00 zł

7 osób kupiło
5
Co robią koty? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co robią koty?
Dostępny
203 szt.

Wielka porcja humoru i zdrowa dawka mądrości. Niezapomniane postacie i komiczne sytuacje. Wspaniała słowna zabawa i jej barwna oprawa. Oto Bajki Opali – urocze opowiastki dla małego czytelnika!

6,05 zł
4,99 zł

Rabat 17,5%
oszczędzasz 1,06 zł

6 osób kupiło
6
Złap robaczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Złap robaczka
Leantoys
Dostępny
6 szt.

Gra Zręcznościowa Magnetyczna Złap Robaczka Nakarm Ptaszka Dzięcioł Gra zręcznościowa to doskonały sposób na wspólne spędzanie czasu w gronie rodzinnym. Proste zasady oraz intuicyjna obsługa sprawiają, że zagrać w nią może mały i duży! Gra złap robaczka, pomoże maluchom rozpoznawać nowe kolory, ćwiczyć precyzję oraz pokazać jak ptaszki zdobywają pokarm. Oprócz wywołania uśmiechu na twarzy Twojego dziecka zabawka ma też charakter edukacyjny. Jak rozpocząć? Zadaniem jest wyciągnięcie dżdżownicy z pnia za pomocą ptaszka. W środku posiada zamontowany magnes, po zbliżeniu dżdżownica z ptaszkiem łączy się, ale uwaga wymaga to precyzji. Cierpliwość to będzie jedna z cech, która na pewno się przyda. Po złapaniu robaka należy nakarmić ptaszka, pewnie umiera z głodu. Zabawka wykonana została z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Oprócz wytrzymałości surowiec ten zapewnia także efektowny wygląd. Nie posiada ostrych krawędzi. Elementy zestawu: - pień z pisklakiem - ptaszek - 8 dżdżownic Wymiary ptaszka: 10 cm x 10 cm x 5 cm Wymiary dżdżownicy: długość 7 cm Wymiary całej zabawki: 17 cm x 8 cm x 8 cm Wymiary opakowania: 27 cm x 21 cm x 11 cm Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 roku życia. Zestaw posiada certyfikat CE i jest zgodny z normą EN 71. Wykonane są z najlepszej jakości plastiku, dzięki czemu mamy gwarancję jakości i bezpieczeństwa podczas użytkowania.

42,90 zł
35,18 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 7,72 zł

5 osób kupiło
7
Markery Basic Line 36szt + 5stron - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Markery Basic Line 36szt + 5stron
Rawmark
Dostępny
102 szt.

Zestaw: markery + 5 stron do kolorowania, interaktywna kolorowanka z rozszerzoną rzeczywistością, dociera do młodego pokolenia dzięki aplikacji na telefon, markery dla młodych osób i początkujacych artystów, dwustronne: końcówka szeroka i wąska ciągłe powiększanie grupy odbiorców poprzez udostępnianie pokolorowanych prac w mediach społecznościowych aplikacja AR-BOX sugeruje dobór kolorów na obrazku żywe i wyraziste kolory, marker na bazie alkoholu tworzy trwałą powłokę.

57,99 zł
52,19 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,80 zł

4 osoby kupiły
8
Choose Cthulhu 8 - Święto BLACK MONK - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Choose Cthulhu 8 - Święto BLACK MONK
Black Monk
Dostępny
5 szt.

Spędź święto z rodziną! W ciemną i mroźną grudniową noc wyruszyłeś w odwiedziny do krewnych w Kingsport, aby wziąć udział w starożytnej rodzinnej ceremonii. Miasteczko wydaje się zagubione w czasie, a w domu krewnych panuje złowroga atmosfera. Dlaczego mają tam kopię Necronomiconu? Czy będziesz miał odwagę dołączyć do procesji zakapturzonych postaci? Jaki tajemniczy pogański rytuał czeka na Ciebie na dole niekończących się schodów? Czy po zakończeniu ceremonii zachowasz poczytalność? A przede wszystkim, czy wyjedziesz z Kingsport żywy? W grze paragrafowej Choose Cthulhu 8: Święto kierujesz losami bohatera zmagającego się z wyzwaniami znanymi z opowiadania H.P. Lovecrafta o tym samym tytule. Dzięki Twoim wyborom ta historia może potoczyć się zupełnie inaczej! Zawartość: książka w twardej oprawie, 136 stron.

34,90 zł
31,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,49 zł

2 osoby kupiły
9
Małe miasto w wielkim świecie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Małe miasto w wielkim świecie
Dostępny
18 szt.

Czym jest mobilność? Jest przemieszczaniem się w przestrzeni społecznej (ruchliwość społeczna), jest przemieszczaniem się w przestrzeni geograficznej (migracje). W tej książce te dwa ujęcia zachowują ważność, ale też pojawia się propozycja ich uzupełnienia, otwarcia na ujmowanie mobilności jako gospodarowania zasobami, wyraźniejszego dostrzegania, że mobilność ma nie tylko wymiar modernizacyjny, lecz także ekologiczny. Bohaterem tej książki jest Giżycko ? niewielkie, mazurskie miasto i jego mieszkańcy, również ci, którzy z niego wyjechali. Ta książka jest próbą opowiedzenia, co jest ważne w życiu miasta, co jest ważne w życiu człowieka. Książka jest wartościową i nowatorską, w pełni udaną próbą ukazania istoty małego miasta ulokowanego w wielkim świecie za sprawą zmian wywołanych przez mobilność społeczną jego mieszkańców. Praca ukazuje, jak bardzo ta mobilność sprzyja kształtowaniu postaw otwartości na innych, sprzyja ogólnej pluralizacji postaw i zachowań społecznych. prof. dr hab. Andrzej Sadowski Jest to książka o społecznej i przestrzennej ruchliwości mieszkańców Giżycka, którzy w zmieniających się kontekstach musieli radzić sobie z gospodarowaniem zasobami [?]. To socjologiczno-antropologiczny fresk ukazujący powiązania (figuracje), w jakie uwikłani byli i są ludzie migrujący z małego miasta, niekiedy doń powracający. To opis powiązań i ich konsekwencji, opis splotu zdarzeń, w których rodzina-środowisko małego miasta ? polskie/światowe metropolie formują życie. dr hab. Jacek Poniedziałek, prof. UMK

59,85 zł
52,67 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,18 zł

2 osoby kupiły
10
Wiatrak średnica główki 20cm mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiatrak średnica główki 20cm mix
Alexander
Dostępny
22 szt.

Miks wzorów, towar wysyłany losowo. Cena za sztukę. Wiatrak o średnicy 20 cm (rozmiar główki).

6,06 zł
5,99 zł

Rabat 1,2%
oszczędzasz 0,07 zł

2 osoby kupiły
11
Jewish Cracow - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jewish Cracow
Dostępny
110 szt.

?An exceptionally large number of historical buildings and monuments associated with Jewish history and culture survive in Kraków. The majority are in Kazimierz, in the old Jewish town. We visit Kazimierz. In the Podgórze district lie sites, relics and monuments of the extermination of the Kraków Jews in the Second World War. We vist this area ( third route). Fourth edition A giude to the Historical Buildings and Places of Remembrance. Czwarte, poprawione i uzupełnione wydanie przewodnika po Żydowskim Krakowie w angielskiej wersji językowej. Nowe wydanie zawiera jeszcze więcej zdjęć i znacznie więcej informacji niż wydania poprzednie. Znacznie rozszerzona została część dotycząca Podgórza zwłaszcza Fabryki Emalierni Oscara Schindlera. Trzy trasy zwiedzania, blisko 100 kolrowych zdjęć + wiele zdjęć archiwalnych z Krakowskiego kazimierza i z krakowskiego Ghetta. Autorem książki jest Eugeniusz Duda - emerytowany dyrektor Oddziału Muzeum Historycznego Miasta Krakowa Oddział Stara Synagoga.

27,00 zł
19,99 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,01 zł

2 osoby kupiły
12
Kredki trójkątne Black 12 kolorów FABER CASTELL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki trójkątne Black 12 kolorów FABER CASTELL
Faber Castell
Dostępny
7 szt.

Kredki ołówkowe Black Edition Faber-Castell 12 szt. w opakowaniu kartonowym. Modny design czarnego drewna w połączeniu z intensywnymi, żywymi kolorami to połączenie estetyki i doskonałych wrażeń z rysowania. Grafit SuperSoft zapewnia wyjątkowo miękką i gładką aplikację. Idealnie nadają się do wielu technik malarskich i rysunkowych, zarówno na jasnym, jak i kolorowym i ciemnym papierze. Ergonomiczny trójkątny kształt dla wysokiego komfortu użytkowania i możliwości wygodnej, niestrudzonej artystycznej ekspresji. Grafit kredek jest wysoko odporny na pękanie, dzięki bezpiecznemu procesowi wiązania (SV). Wykonane z certyfikowanego drewna pochodzącego ze zrównoważonego i odpowiedzialnie zarządzanego leśnictwa. Emisja CO2 spowodowana procesem produkcyjnym tych produktów jest neutralizowana przez certyfikowane projekty. Dostępne w różnych kolorach i różnych zestawach.

33,17 zł
31,51 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,66 zł

2 osoby kupiły
13
Butelka 500ml Picnik Origins różowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Butelka 500ml Picnik Origins różowa
Maped
Dostępny
7 szt.

*Butelka wielokrotnego użytku wykonana z tworzywa sztucznego wolnego od BPA.* Proste otwieranie jedną ręką poprzez uniesienie zatyczki. Praktyczny uchwyt. Szeroki wlew umożliwia łatwe napełnianie i dokładne umycie butelki. Szczelna zakrętka. Standardowy ustnik. Przystosowana do mycia w zmywarce. *Nie przenosi i nie utrzymuje zapachów płynów.* Parametry techniczne: Pojemność 500 ml. Materiał PP- 5, wolna od plastyfikatorów BPA, kolor różowy. JS.: 1 szt.

39,36 zł
2 osoby kupiły
14
Parasolka przezroczysta automatyczna 48cm Hot Wheels HW00007 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Parasolka przezroczysta automatyczna 48cm Hot Wheels HW00007 Kids Euro...
KIDS EUROSWAN, Hot Wheels
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.09

34,90 zł
31,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,49 zł

2 osoby kupiły
15
Schowek
Immunologia
Dostępny
150 szt.

Od pierwszego wydania podręcznika w 2017 r. w nauce dokonał się istotny postęp w rozumieniu wielu zjawisk i mechanizmów zależnych od prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego, a także zaburzeń jego aktywności skutkujących licznymi patologiami. W myśl słów Johna Dewey?a: ?Jeśli uczymy dzisiejszych uczniów tak, jak uczyliśmy wczoraj, okradamy ich z przyszłości?*, podjęliśmy decyzję o przygotowaniu drugiego wydania niniejszej publikacji z dziedziny immunologii, zwracając szczególną uwagę na uaktualnienie problematyki dotyczącej podstawowych zagadnień transplantologicznych oraz związanych z wrodzonymi błędami odporności. Istotnym wzbogaceniem opracowania jest nowy rozdział dotyczący pokarmowych reakcji alergicznych oraz pogłębiona dyskusja poświęcona kontrowersjom narosłym wokół szczepień ochronnych i różnorodnym aspektom pandemii COVID-19. W odpowiedzi na oczekiwania Czytelników w odmienny sposób ujęto, między innymi, zagadnienia dotyczące odporności w nowotworzeniu oraz mechanizmów regulacji odpowiedzi odpornościowej, a także uszczegółowiono i poszerzono rozdział poświęcony diagnostyce immunologicznej. Mamy nadzieję, iż wprowadzone zmiany zostaną przychylnie przyjęte przez szerokie grono Czytelników, przyczyniając się do zrozumienia i popularyzacji wiedzy z zakresu immunologii podstawowej i klinicznej. prof. Krzysztof Bryniarski i prof. Maciej Siedlar

129,00 zł
2 osoby kupiły
16
Dekarz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekarz
Dostępny
12 szt.

Książka zawiera przedstawione w sposób zwięzły podstawowe wiadomości niezbędne w nauce zawodu dekarza. Książka jest adresowana przede wszystkim do osób dorosłych, uczestników odpowiednich kursów, a także do osób chcących samodzielnie zdobyć kwalifikacje dekarza. Może być też pomocą uczniów zasadniczych szkół zawodowych budowlanych.

26,00 zł
2 osoby kupiły
17
Butelka 500ml Picnik Origins niebieska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Butelka 500ml Picnik Origins niebieska
Maped
Dostępny
9 szt.

*Butelka wielokrotnego użytku wykonana z tworzywa sztucznego wolnego od BPA.* Proste otwieranie jedną ręką poprzez uniesienie zatyczki. Praktyczny uchwyt. Szeroki wlew umożliwia łatwe napełnianie i dokładne umycie butelki. Szczelna zakrętka. Standardowy ustnik. Przystosowana do mycia w zmywarce. *Nie przenosi i nie utrzymuje zapachów płynów.* Parametry techniczne: Pojemność 500 ml. Materiał PP- 5, wolna od plastyfikatorów BPA, kolor niebieski. JS.: 1 szt.

39,36 zł
3 osoby kupiły
18
Prawo cywilne w zarządzaniu i działalności gospodarczej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo cywilne w zarządzaniu i działalności gospodarczej
Dostępny
48 szt.

Podręcznik jest przeznaczony dla studentów zarządzania i ekonomii, a także dla innych kierunków nieprawniczych. jego głównym założeniem jest przedstawienie w sposób przystępny instytucji prawa cywilnego oraz ich praktycznego zastosowania w zarządzaniu i działalności gospodarczej. Z tego względu może okazać się przydatny dla menedżerów i przedsiębiorców oraz innych osób, które nie są prawnikami, ale w swojej praktyce zawodowej mają do czynienia z instytucjami prawa cywilnego. Publikację podzielono zgodnie z tradycyjnym podziałem prawa cywilnego na: część ogólną, prawo rzeczowe oraz zobowiązania (umowy). Część pierwsza daje czytelnikowi możliwość zapoznania się z podstawowymi instytucjami prawa cywilnego, które pozwalają jednostkom na funkcjonowanie obrocie gospodarczym. Część druga stanowi podstawowy przedmiot obrotu gospodarczego. Trzecia natomiast skupia się na podstawowych zasadach dotyczących zawierania umów, ich wykonywania oraz odpowiedzialności za ich wykonanie. Cechą szczególna podręcznika jest sposób przedstawienia poszczególnych zagadnień, który pozwala studentom na zdobycie umiejętności samodzielnego posługiwania się przepisami prawnymi. Autorzy podręcznika stosują bardzo przejrzysty sposób przedstawienia poszczególnych zagadnień [?] Przytaczają przepisy dotyczące poszczególnych instytucji prawa cywilnego, które są następnie przedmiotem komentarza mającego wyjaśnić sens i znaczenie praktyczne wynikających z przepisów norm. Przy poszczególnych zagadnieniach przedstawiane są konkretne przykłady, co pozwala studentom w łatwy sposób wyobrazić sobie, jak poszczególne normy prawne funkcjonują w praktyce. Stwierdzam z ogromną przyjemnością, że pozycja "Prawo cywilne w zarządzaniu i działalności gospodarczej" stanowi przykład bardzo dobrego dzieła podręcznikowego wykraczającego daleko swym znaczeniem dla nauki i dydaktyki poza uczelniane mury Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. (Z recenzji prof. dr hab. Wiesława Czyżowicza) Podręcznik "Prawo cywilne w zarządzaniu i działalności gospodarczej" wydaje się skuteczną odpowiedzią na to wyzwanie. Stosowane przez autorów praktyczne, przystępne dla nie prawników podejście do instytucji prawa cywilnego, zwięzłość, przejrzystość wywodu popartego praktycznymi przykładami oraz język opracowania pozwalają sądzić, że podręcznik ten stanie się pozycją przydatną i istotną dla osób zajmujących się lub planujących zająć się zarządzaniem i działalnością gospodarczą. (Z recenzji dr hab. Krzysztofa Walczaka) Civil law in management and economic activity The textbook is intended for students of management and economics, as well as for other non-lawyer majors. Its main point is to present in an accessible way the institutions of civil law and their practical application in management and business activity. For this reason, it may also be helpful to managers, entrepreneurs and other people who aren't lawyers but have to deal with the institutions of civil law in their professional practice. The publication is divided according to the traditional division of civil law: the general part, property law and obligations (contracts). Part one allows the reader to learn about the fundamental institutions of civil law, which lets individuals function in economic turnover. Part two provides the primary subject matter of economic turnover. Part three focuses on the basic principles of entering into contracts, their execution and liability for their performance. The notable feature of the textbook is how the various issues are presented, which allows students to gain the ability to use the legal regulations on their own.

63,00 zł
52,92 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 10,08 zł

2 osoby kupiły
19
Choose Cthulhu 9 - Szepcący w Ciemności BLACK MONK - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Choose Cthulhu 9 - Szepcący w Ciemności BLACK MONK
Black Monk
Dostępny
17 szt.

Usłysz głosy czające się w mroku... Dziwne szczątki wyciągnięte z wezbranych rzek w Townshend, w stanie Vermont, wydają się świadczyć o obecności pośród wzgórz pozaziemskiego życia. Zaciekawiony piszesz do Henry'ego W. Akeley'a, miejscowego eksperta w tej dziedzinie. Jednak jego korespondencja szybko staje się pełna sprzeczności i deliryczna. Kim są dziwne istoty, które według niego kryją się wokół jego domu? Jakie są prawdziwe intencje tego badacza okultyzmu, który do listów dołącza niewytłumaczalne zdjęcia? Jednak najważniejsze pytanie, to co kryje się za przerażającymi sekretami, które Akeley szepcze w ciemności? W grze paragrafowej Choose Cthulhu 9: Szepczący w ciemności kierujesz losami bohatera zmagającego się z wyzwaniami znanymi z opowiadania Szepczący w ciemności H.P. Lovecrafta. Dzięki Twoim wyborom historia może potoczyć się zupełnie inaczej! Zawartość: podręcznik w twardej oprawie, format A5, 168 stron.

34,90 zł
31,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,49 zł

2 osoby kupiły
20
Wojciech Korfanty 1873-1939 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojciech Korfanty 1873-1939
Dostępny
84 szt.

Wydawnictwo IPN z okazji Roku Korfantego przygotowało nową odsłonę albumu o najważniejszym przedstawicielu polskiego ruchu narodowego z Górnego Śląska.

59,00 zł
42,48 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,52 zł

2 osoby kupiły
21
Pacynka Zebra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pacynka Zebra
Trudi
Dostępny
83 szt.

Pacynki na rękę to dobry pomysł dla wszystkich małych fanów przedstawień i wcielania się w przeróżne role. Teraz zwierzaki mogą mieć niezliczone przygody, które ogranicza tylko wyobraźnia! Ten rodzaj zabawy rozwija dziecięcą kreatywność i pozwala na tworzenie niesamowitych historii. Świetna zabawa gwarantowana. Pacynka nakładana jest na całą rekę, dzięki czemu może poruszać głową i łapkami. Dla dzieci od 1 roku życia

120,34 zł
113,12 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 7,22 zł

1 osoba kupiła
22
Karabin - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karabin
MAKSIK
Dostępny
98 szt.
21,81 zł
19,99 zł

Rabat 8,3%
oszczędzasz 1,82 zł

1 osoba kupiła
23
Klej SUPER POWER ŻEL PATTEX S.O.S., 2g - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,99 zł
1 osoba kupiła
24
Materiałowa flaga na patyczku (2szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Materiałowa flaga na patyczku (2szt)
Arpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.17

Materiałowa flaga na patyczku - 2 sztuki w opakowaniu. Wymiar 14x21 cm, długość 30 cm.

6,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
25
Bóbr i jeleń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bóbr i jeleń
Dostępny
237 szt.

Wielka porcja humoru i zdrowa dawka mądrości. Niezapomniane postacie i komiczne sytuacje. Wspaniała słowna zabawa i jej barwna oprawa. Oto Bajki Opali - urocze opowiastki dla małego czytelnika!

6,90 zł
5,99 zł

Rabat 13,2%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
26
Terra Kids Monokular - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terra Kids Monokular
HaBa
Dostępny
17 szt.

Poręczny monokular Terra Kids marki HABA powinien się znaleźć na wyposażeniu każdego przyrodnika i pasjonata przyrody. Dzięki tej mini lornetce można obserwować z daleka ptaki, zające polne i inne zwierzęta, nie zakłócając przy tym ich spokoju. Monokular można skierować na mieszkańców lasu i dzięki funkcji powiększającej dokładnie się im przyjrzeć. W ten sposób Twój mały odkrywca zdobywa wiedzę o dzikich zwierzętach, które reagują płochliwie na próbę zbliżania się człowieka. Świadomość takich rzeczy uczy pełnego szacunku podejścia do natury oraz tym samym odpowiedzialności za środowisko naturalne. Monokularu Terra Kids marki HABA nie może zabraknąć podczas pieszej wędrówki! Dzięki wygodnemu karabińczykowi, łatwo przypiąć go do spodni czy też plecaka turystycznego . Waga: 0.1 kg Wysokość: 4.2 cm Szerokość: 4.2 cm Długość: 17 cm

85,19 zł
76,67 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,52 zł

1 osoba kupiła
27
Lista, lista przebojów TREFL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lista, lista przebojów TREFL
Trefl
Dostępny
60 szt.

Lista, Lista Przebojów to niepowtarzalna gra imprezowa, pełna największych muzycznych hitów wszechczasów! Stwórzcie drużynę, wybierzcie swego kapitana i na nowo odkryjcie przeboje ponad 170 artystów! Opisz jednym słowem zespół The Beatles, wyrecytuj lub zaśpiewaj tekst piosenki Manaamu, zagraj przebój wskazanego na karcie artysty na egzotycznym instrumencie kazoo. Nadstaw uszu i rozgrzej struny głosowe! Sprawdź swoich sił w 9 kategoriach - wśród nich między innymi hity polskiej muzyki, lata 60., artyści wszechczasów i XXI wiek. Gra została stworzona dla prawdziwego fana muzyki. Karty w kształcie kaset magnetofonowych, opakowanie oraz plansza kuszą swoją retro-oprawą! Pokaż, że jesteś znawcą hitów i odegraj na kazoo pieśń zwycięstwa! Lista, lista przebojów - wyjątkowa gra imprezowa, która przeniesie Was w świat muzycznych hitów! Zabierz ją ze sobą i rozkręć domówkę! Zawartość pudełka: 171 kart artystów w 9 kategoriach,45 kart jeden na jednego,plansza,timer,2 kazoo,instrukcja.

138,44 zł
120,44 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 18,00 zł

1 osoba kupiła
28
Szlifierka tarczowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
40,70 zł
36,63 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,07 zł

1 osoba kupiła
29
Siatka na zakupy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siatka na zakupy
HaBa
Dostępny
7 szt.

Wygodna i modna siatka eko na zakupy Biofino. Wykonana jest z wytrzymałego, przezroczystego materiału. W HABA dbamy o srodowisko naturalne i to tez chcemy przekaząc wszystkim najmłodszym. Naucz swoje dziecko być eko, tak aby zawsze w trakcie zakupów miało przy sobię tę ekologiczną torbę!

20,12 zł
18,99 zł

Rabat 5,6%
oszczędzasz 1,13 zł

1 osoba kupiła
30
Lalka przytulanka Mirka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalka przytulanka Mirka
HaBa
Dostępny
8 szt.

Kto z was chciałby się poprzytulać? Śliczna lalka przytulanka Mirka marki HABA zachęca niemowlęta i małe dzieci w wieku od 18 miesięcy do zabawy i przytulania. Ciało lalki ma miękkie wypełnienie, a materiał, z którego jest uszyta, jest bardzo miły w dotyku. Z tego względu Mirka to wspaniała pocieszycielka. Z wesołą minką, dwoma kucykami i kolorowym ubraniem wygląda tak uroczo, że aż chce się wziąć ją w ramiona i przytulić. Lalka przytulanka Mirka marki HABA będzie wspaniałym prezentem dla wszystkich maluchów! Wiek od: 1,5 roku Waga: 0.1 kg Wysokość: 25 cm Szerokość: 13 cm Długość: 7 cm

106,49 zł
95,84 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,65 zł

1 osoba kupiła
31
Poznańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poznańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk
Dostępny
9 szt.

Tom z serii Zabytki Poznania poświęcony Poznańskiemu Towarzystwu Przyjaciół Nauk. W książce przywołano wiele cennych informacji dotyczących powstawania i funkcjonowania instytucji. Autorki opisały zespół budynków i ich otoczenie zarówno z historycznego, jak i architektonicznego punktu. Na początku istnienia Towarzystwo nie miało swej siedziby, dopiero po kilkunastu latach powstał dzisiejszy gmach. Zmiany, modernizacje i adaptacje wnętrz przedstawiono na kartach książki. Unikatowe zdjęcia wzbogacają tekst i zachęcają do odwiedzenia budynku i odpoczynku na dziedzińcu.

40,00 zł
33,60 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 6,40 zł

1 osoba kupiła
32
Gra pamięciowa drewniana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra pamięciowa drewniana
Leantoys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.26

Drewniane Drzewko Tor Kulkowy Zjeżdżalnia Piłeczek Liście Drewniane zabawki są idealne dla najmłodszych. Nie tylko cechują się tym, że są ponadczasowe, ale i trwałe oraz wytrzymałe na lata. Zabawka idealnie wspomagająca rozwój Twojego dziecka. Umożliwi poznawać kształtów i kolorów. Kreatywne zabawy sprawiają, że maluch nie tylko poznaje otaczający go świat oraz zapewni długie godziny rozrywki. Gra polega na ustawieniu piłeczki na szczycie wieży, która spada, obijając się o kolorowe listki. W pierwszej kolejność maluch musi powkładać listki w odpowiednie miejsca na drzewku, dziecko uczy się precyzji oraz kolorów. Zabawka wykonana jest z wysokiej jakości drewna, a wszystkie elementy zostały dokładnie oszlifowane i pomalowane na żywe kolory bezpiecznymi farbami. Zabawki drewniane są wyjątkowo trwałe i odporne na uszkodzenia, dzięki czemu posłużą latami w nienaruszonym stanie. Elementy zestawu: - drzewko - 5 kulek - liście drewniane Wymiary zabawki: 12 cm x 12 cm x 29 cm Wymiary kulki: średnica 2 cm Wymiary listka: trzy szerokości 4 cm, 5 cm, 6 cm Wymiary opakowania: 13 cm x 13 cm x 29 cm Drewniana gra przeznaczona jest dla wszystkich dzieci powyżej 3 roku życia. Zabawka posiada certyfikat CE, a jej produkcja jest zgodna z obowiązującą normą EN 71.

65,92 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
33
Wańka Wstańka 17cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wańka Wstańka 17cm
Leantoys
Dostępny
5 szt.

Wańka Wstańka Kolorowy Jednorożec 17 cm Wańka wstańka to pierwsza ulubiona zabawka, która już stała się tradycyjną. Zabawki tego typu nadal są uwielbiane przez dzieci na całym świecie. Dziecko przewraca zabawkę jednak ona dzięki odpowiednio wbudowanemu środkowi ciężkości wciąż wraca do pionu, jest to fascynująca sprawa dla małych odkrywców. Jednorożec od firmy Hula umożliwia zabawę. Ergonomiczny zaokrąglany kształt, delikatna kolorystyka, lekkość, przestrzenna forma, trwałość i bezpieczeństwo materiałów, wszystko to sprawia, że jednorożec idealnie nadaje się na ulubioną pierwszą zabawkę Malucha. Zabawka rośnie razem z dzieckiem, ponieważ okręgi mają w środku kuleczki i mogą posłużyć jako grzechotka dla maluszka. Dodatkową zaletą jest nauka liczb, literek oraz owoców. Wymiary zabawki: - wysokość: 17 cm - średnica: 11 cm Wymiary opakowania: 19 cm x 13 cm x 13 cm Wańka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3. miesiąca życia. Zabawka posiada certyfikat CE i jest zgodna z normą EN 71. Zapakowana jest w kartonik, dzięki czemu nadaje się na prezent dla dziecka.

37,99 zł
1 osoba kupiła
34
Parasolka Barbie przezroczysta automatyczna 46 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Parasolka Barbie przezroczysta automatyczna 46 cm
KIDS EUROSWAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.09

Parasolka Barbie. Wielkość produktu ok. 46.0 cm.

34,90 zł
31,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,49 zł

1 osoba kupiła
35
Jaja dinozaura układanka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jaja dinozaura układanka
Leantoys
Dostępny
10 szt.

Kreatywna Układanka Sorter Jaja Dinozaurów 12 sztuk Dopasowywanie Kształtów Kreatywna układanka w kształcie Jaj Dinozaurów z pewnością skradnie serce każdego małego fana tych stworzeń. W zestawie znajduje się aż 12 jaj ukrywających pod skorupką różne kształty i kolory dinozaurów. Zabawa polega na dopasowaniu do siebie dwóch połówek w taki sposób aby tworzyły całość. Wbrew pozorom nie jest to proste zadanie, aby jajeczka się połączyły należy dopasować je kształtem dinozaura i kolorem. Wspaniała zabawka edukacyjna, która wciągnie na długie godziny. Układanie jaj będzie wspaniałą przygodą, podczas której dziecko będzie ćwiczyć koncentrację i cierpliwość oraz pozna nazwy prehistorycznych stworzeń. Zabawka doskonale pobudzą wyobraźnię, zachęcą do kreatywnego i nieszablonowego myślenia, a także wspaniale rozwijają zdolności manualne u najmłodszych, sympatyczne zwierzątka sprawią że zabawa jest ciekawa i wciągająca ! Zastosowanie wytrzymałych i bezpiecznych materiałów sprawia, że możesz bez żadnych obaw dać zabawkę swojemu dziecku, z pewnością spędzi z nią wiele przyjemnych i rozwijających chwil ! Zalety Zestawu Jaj Dinozaurów: - ćwiczy koordynację oko - ręka - uczy logicznego myślenia - wspólna zabawa - trenuje pamięć i koncentrację - zaspakaja naturalną ciekawość świata - nauka przez zabawę - ćwiczy wzrok i spostrzegawczość Wymiary jednego jaja: 6 cm x 5 cm x 5 cm Wymiary wytłaczanki: 29 cm x 11 cm x 7 cm Całość zapakowana w plastikową , zamykaną wytłaczankę na jaja .

27,90 zł
1 osoba kupiła
36
Zarządzanie finansami przedsiębiorstwa - teoria i praktyka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zarządzanie finansami przedsiębiorstwa - teoria i praktyka
Dostępny
22 szt.

Prowadzenie działalności gospodarczej to dzisiaj zarówno sztuka, jak i wyzwanie. Celem tej publikacji jest przybliżenie studentom oraz osobom, które zajmują się lub będą się zajmowały problematyką finansów pomiotów gospodarczych, zagadnień z tego obszaru w aspektach teoretycznym i praktycznym. Polecamy ją również prowadzącym lub zamierzającym prowadzić własny biznes. Pozwoli im ona bliżej poznać świat finansów, ograniczyć skutki pojawiających się zagrożeń kryzysowych oraz wykorzystać wiele szans rozwojowych, jakie mogą im towarzyszyć. Rozważania teoretyczne podbudowano wieloma przykładami i zadaniami, co powoduje, że książka jest atrakcyjna dla osób pragnących widzieć związek teorii z praktyką. Nacisk położono na zagadnienia, takie jak: istota finansów przedsiębiorstw, źródła pozyskiwania kapitałów, zarządzanie ryzkiem, ocena sytuacji finansowej przedsiębiorstwa, analiza progu rentowności oraz dźwigni finansowej i operacyjnej, decyzje inwestycyjne, fuzje i przejęcia firm. Dużo uwagi w monografii poświecono zagadnieniom obecnie bardzo istotnym w kontekście mierzenia się ze skutkami COVID-19, tj. podejmowaniu ryzyka, które wiąże się nieodzownie z zarządzaniem w działalności gospodarczej. [?] monografia jest efektem dociekań pięciu osób zarówno pracowników naukowych, jak i praktyków. Należy uznać, iż dobrze się stało, że zajęli się Oni ambitnym i aktualnym tematem dotyczącym zarządzania finansami przedsiębiorstw. Temat o tyle istotny, że mierząc się ze skutkami COVID-19, prowadzenie działalności gospodarczej, a zwłaszcza zapewnienie kapitałów do przetrwania kryzysu wywołanego pandemią, będzie dla uczestników rynku dużym wyzwaniem,. Dlatego też niezwykle istotne jest pojęcie tematu zarządzania finansami w odniesieniu do aktualnych zagrożeń i możliwości? [?] Uważam że lektura niniejszej monografii sprzyjać bezie pogłębianiu i przyswajaniu pożądanej wiedzy skupionej wokół zasad funkcjonowania przedsiębiorstw. Jestem przekonana, że publikacja ta kwalifikuje się do polecenia zarówno studentom różnych specjalności kierunku zarządzania czy finansów i rachunkowości, jak również w środowiskach menedżerskich. [...] Ponadto jest niewątpliwie doskonałą pozycją szkoleniową i samokształceniową dla osób zajmujących się finansami w przedsiębiorstwie, Jak też dla osób prowadzących lub zamierzających prowadzić własny biznes. (Dr hab. Sylwia Wojciechowska-Filipek, prof. SAN) Enterprise finance management ? theory and practice Running a business in today?s world is both an art and a challenge. This publication aims to familiarize students and those who deal or will deal with the issues of the finances of business entities with the topics in this area in both theoretical and practical aspects. We also recommend it for those running or intending to run their own business. It will allow them to learn more about the world of finance, reduce the effects of emerging crisis risks and take advantage of the many development opportunities that may accompany them. Many examples and tasks support the theoretical considerations, which makes the book attractive to those who want to see the connection between theory and practice. It places emphasis on issues such as the essence of corporate finance, sources of capital, risk management, assessment of the financial position of the company, break-even analysis and financial and operating leverage, investment decisions, as well as mergers and acquisitions of companies. A great deal of attention in the monograph is devoted to issues that are currently very important in the context of measuring the effects of COVID-19, i.e. risk-taking, which is inevitably associated with management in business. Running a business today is both an art and a challenge. The purpose of this publication is to introduce students and those who are involved in dealing or will deal with the problems of the finances of economic entities, issues in this area in theoretical and practical aspects. (From Introduction)

95,00 zł
79,80 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 15,20 zł

1 osoba kupiła
37
Moje pierwsze gry - Nakarm mnie! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje pierwsze gry - Nakarm mnie!
HaBa
Dostępny
3 szt.

Co jada kot, żółw, a co mysz? A jakie pożywienie najbardziej lubi zając i pies? Tego starają się dowiedzieć dzieci podczas gry Nakarm mnie! z serii Moje pierwsze gry marki HABA. W jaki sposób się to odbywa? Dopasowywują do siebie kartoniki ze zwierzętami, z kształtami i kolorami oraz drewniane elementy. Ta urocza gra jest oparta na zasadzie współpracy: wszyscy gracze wspólnie wygrywają lub przegrywają. Aby ułożyć jak najwięcej zestawów składających się z kartoników ze zwierzętami oraz z kolorami potrzebna jest przede wszystkim dobra pamięć. Moje pierwsze gry Nakarm mnie! marki HABA to układanka i gra memo w jednym. Zawartość opakowania: 5 drewnianych elementów (1 marchewka, 1 trawa, 1 ryba, 1 ser, 1 kość), 5 kartoników ze zwierzętami (tylna strona niebieska), 5 kartoników z kształtami (tylna strona żółta), 5 kartoników z kolorami (tylna strona czerwona), 1 instrukcja do gry. Wiek od: 2 lat

74,55 zł
67,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,45 zł

2 osoby kupiły
38
Wio, koniku! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wio, koniku!
HaBa
Dostępny
3 szt.

Gra Wio, koniku! marki HABA to wyścigi dla małych miłośników koni. Koniki spędziły dzisiaj wspaniały dzień na wybiegu. Jednak zapada wieczór i muszą szybko wracać do stajni. Lecz w ich boksach brakuje różnych rzeczy, takich jak na przykład pęczek marchewek lub worek owsa. Zadaniem graczy jest zgromadzenie tych oraz innych przedmiotów, zanim ich koniki dotrą do stajni. Gra HABA Wio, koniku! jest bardzo urozmaiconą zabawą, ponieważ występuje w trzech wariantach. Dwie kostki w grze pokazują, które przedmioty można sobie wziąć lub o ile pól można przesunąć swojego konika. Gracz, który po drodze odpowiednio wybierze kostki do gry, przy odrobinie jako szczęścia pierwszy wprowadzi swojego konia do boksu. Ta emocjonująca gra uczy rozumienia prostych zasad gry i pomaga w rozwijaniu umiejętności podejmowania decyzji. Dlaczego? Otóż po rozważeniu dwóch opcji trzeba się na którąś zdecydować, by móc kontynuować grę. Zawartość opakowania: 1 plansza do gry,4 drewniane koniki,4 układanki z 7 wkładanymi elementami,1 czerwona kostka z oczkami,1 niebieska kostka z symbolami,2 przeszkody (do wariantu gry "Skoki przez przeszkody"),1 instrukcja do gry.

117,15 zł
105,44 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,71 zł

1 osoba kupiła
39
Rachunkowość i sprawozdawczość finansowa według polskiego prawa bilansowego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rachunkowość i sprawozdawczość finansowa według polskiego prawa bilans...
Dostępny
37 szt.

Podręcznik składa się z trzech części. Pierwsza ?Podstawy rachunkowości finansowej" obejmuje wprowadzenie do przedmiotu, umożliwia zapoznanie się z zasadami i metodami rachunkowości oraz przedstawia zasady klasyfikacji składników sprawozdania finansowego. W części drugiej ?Rachunkowość zasobów majątkowych i kapitałów" zaprezentowano zagadnienia problemowe w zakresie aktywów trwałych i obrotowych, kapitałów i zobowiązań, przychodów i kosztów. Część trzecia ?Jednostkowe sprawozdanie finansowe" przedstawia zasady sporządzania poszczególnych elementów sprawozdania finansowego jednostki. Większość rozdziałów zawiera zadania do samodzielnego rozwiązania. Podręcznik obejmuje przepisy prawa bilansowego obowiązujące od 1 stycznia 2016 roku. Accounting and financial reporting according to the Polish balance sheet law The textbook consists of three parts. The first, "Fundamentals of Financial Accounting", includes an introduction to the subject and provides an introduction to the principles and methods of accounting, as well as presents the principles of classifying the components of financial statements. The second part, "Accounting for Assets and Capital Resources," presents problem issues in fixed and current assets, capitals and liabilities, revenues and expenses. Part three, "Separate Financial Statements", illustrates the principles of preparing the various elements of an entity's financial statements. Most chapters contain tasks for solving individually. The textbook covers the balance sheet legislation in effect from January 1, 2016.

81,00 zł
68,04 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 12,96 zł

1 osoba kupiła
40
Wielofunkcyjna trampolinka różowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielofunkcyjna trampolinka różowa
Leantoys
Dostępny
5 szt.

Wielofunkcyjny skoczek dla niemowląt Różowy Prezentowana trampolina jest istnym multicentrum zabaw dla dziecka. Ten edukacyjny, bajecznie kolorowy i wielofunkcyjny skoczek, jest istnym placem zabaw dla najmłodszych. Trampolinka wykonana jest z bardzo dobrych jakościowo materiałów, które są bezpieczne dla dziecka. Niemowlę może się w nim obracać i podskakiwać, co pomaga rozwijać sprawność i koordynację ruchową. Umieszczone na interaktywnym pulpicie zabawki zapewniają dobrą zabawę, równocześnie rozwijając zmysł dotyku. Wszelkie melodie, dźwięki oraz efekty świetlne, które można uruchomić w zabawce, przyciągają uwagę maluszka, zapewniając mu mnóstwo pozytywnych bodźców. Z boku produktu znajduje się przełącznik pozwalający na regulację głośności dźwięków, które można dopasować do pory dnia. Miękkie siedzisko umieszczone w trampolinie obraca się o 360, nie krępując ruchów dziecka. Taka funkcja zapewnia dziecku dostęp do wszystkich atrakcji znajdujących się na kolorowym panelu. Regulowana podstawka pod nóżki jest wykonana z elastycznego materiału, dzięki czemu Twoje dziecko bez obaw może skakać i tupać nóżkami w rytm muzyczki. Co ważne, chcąc zadbać o najwyższy poziom higieny i bezpieczeństwa dziecka, siedzonko trampolinki można odczepić i wyprać. Co znajdziesz w zestawie skoczka? - wielokolorowe, podświetlane pianinko z cyferkami, które wygrywa aż 9 różnych melodyjek, a także czterema przyciskami z główkami zwierzątek - pieska, krówki, owieczki i kogucika - których naciśnięcie aktywuje odgłosy poszczególnego zwierzątka oraz przyjemne dla ucha melodie. Dźwięki płynące z zabawki pobudzają zmysł słuchu, korzystnie wpływając na wyobraźnię naszego malca, - przeźroczystą grzechotkę wypełnioną kolorowymi koralikami, co na pewno daje wiele radości z zabawy, - zabawkę-huśtawkę, na której znajdują się zwierzaki - maluszek może się bawić, poruszając nimi, - pałąk z żółwikiem wyposażony w lusterko, dzięki któremu maleństwo będzie widzieć swoje odbicie, a także wzmocni odruchy poznawczo-odkrywcze. Harmonijka z kuleczką, która dołączona jest do zabawki, idealnie nadaje się do ćwiczeń zręcznościowych, - wypełniony koralikami pałąk w formie kwiatuszka, wpływający na stymulację koordynacji wzrokowo-ruchowej, - urocze, kolorowe wciskane klocki, które rozwijają zdolności manualne niemowlaka, regulując siłę i precyzję posługiwania się przedmiotami, a także pozwalają poznać kolory i kształty różnych przedmiotów, Interaktywny panel ma funkcję demontażu - wyposażony jest w dwa gumowe paski, dzięki którym można przyczepić go wózka spacerowego lub łóżeczka dziecka, a także wykorzystać w podróży. W naszej ofercie znajdziesz również skoczka w kolorze niebieskim. Wymiary wielofunkcyjnej trampolinki: - wysokość siedziska: 52 cm, - obwód siedziska: 109 cm, - rozstaw nóg: 73 cm, - wysokość stolika: 48 cm. Wymiary opakowania: 71 cm x 58,5 cm x 17 cm

410,91 zł
1 osoba kupiła
41
Terra Kids Młotek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terra Kids Młotek
HaBa
Dostępny
3 szt.

Wysokiej jakości narzędzie - młotek Terra Kids marki HABA dostosowane jest do Twojego dziecka pod względem rozmiaru oraz wagi. Twój maluch może samodzielnie ćwiczyć bezpieczne i ostrożne posługiwanie się tym narzędziem. Kreatywna zabawa młotkiem Terra Kids jest szczególnie dobra dla Twojego dziecka, gdyż zabawa nim wymaga skupienia i daje ogrom frajdy i satysfakcji, że zrobiło coś samodzielnie.

42,58 zł
38,32 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,26 zł

1 osoba kupiła
42
Wszechświat Slima Spurlinga - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wszechświat Slima Spurlinga
Dostępny
18 szt.

Uzdrowienie jest szczególnie potrzebne w naszym współczesnym świecie. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, ludzie doświadczają dojmującej niepewności i cierpienia, przewlekłych chorób oraz wysokiego poziomu stresu, a różne ziemskie systemy są na tyle niezrównoważone, że prowadzi to do dotkliwych klęsk żywiołowych. Kiedy Biały Wiatr starał się o prawa do wydania książki o Slimie Spurlingu nie wiedzieliśmy jeszcze zbyt wiele jak potężną i wartościową wiedzą podzielimy się z polskim Czytelnikiem. Wydawało się że będzie to kolejna nieco przynudnawa książka biograficzna o jeszcze jednym ekscentrycznym wynalazcy, który stworzył pewien rodzaj biżuterii mającej rzekomo prozdrowotne działanie. Jak bardzo się myliliśmy, okazało się podczas bezpośredniej pracy nad książką. Slim Spurling, prosty chłopak ze wsi jak sam zwykł o sobie mówić zaczął jawić się jako człowiek niezwykły i wszechstronnie utalentowany, niczym renesansowy Leonardo da Vinci. Jego umiłowanie do planety i ludzi poprowadziło go do unikalnych odkryć i rozwiązań z dziedziny wolnej energii na miarę Nicoli Tesli. Stworzone przez niego urządzenia w tym pierścienie tensorowe, cewki Acu-Vac, pętle sprzężenia zwrotnego oraz harmonizatory mają realną szansę i potencjał zmiany życia ludzi w każdym rejonie świata i oczyszczenia samej Ziemi z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Brzmi zbyt bajkowo, żeby było prawdziwe? Zespół Białego Wiatru myślał podobnie, ale teraz zmieniliśmy zdanie! Opisane historie prawdziwych ludzi i relacje z przeprowadzonych eksperymentów, pokazują że wszystko jest możliwe i co najważniejsze nie są do tego potrzebne działania rządów czy zgoda ludzi sprawujących władzę. Koniecznie przeczytajcie tę książkę, poznajcie w jakich sytuacjach stosować narzędzia Light-Life(R) i wypróbujcie je w swoim życiu. Na pewno się nie zawiedziecie!!

99,00 zł
79,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 19,80 zł

1 osoba kupiła
43
Sorter drewniany - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sorter drewniany
Leantoys
Dostępny
3 szt.

Drewniana Kostka Edukacyjna Sorter Labirynt Gra Chińczyk Zegar Wielofunkcyjna drewniana kostka edukacyjna rozwija zdolności manualne oraz wyobraźnię maluszka na wiele sposobów. Pomaga poznawać świat dziecka oraz wspomagać jego rozwój. Zabawka posiada sześć płaszczyzn: sześć bocznych, górną i dolną. Każda z nich jest inna, kolorowa i zaskakuje swoimi propozycjami ciekawej zabawy. Co kryją drewniane płaszczyzny? - Płaszczyzna z czterema kolorowymi obrotowymi trybkami zachęca malucha do ćwiczenia zdolności manualnych oraz poznania kolorów. - Płaszczyzna z zegarem i ruchomymi wskazówkami, wspomoże naukę rozpoznawania godzin - Płaszczyzna sorter, w zestawie znajdziemy pięć kolorowych klocków. Trzeba je dopasować w odpowiednie otwory. Ta płaszczyzna zmobilizuje dzieciaka do poznawania kształtów oraz logicznego myślenia. - Płaszczyzna z drzewkiem -przesuwanie kolorowymi klockami z cyframi, wspomoże precyzję oraz rozpocznie pierwszą naukę liczenia. - Płaszczyzna górna, przykrywa kostki z labiryntem i koralikami oraz kolorowymi obrazkami, - Płaszczyzna dolna- gra w chińczyka, tutaj cała rodzina może włączyć się do zabawy. W zestawie pionki oraz kostka. Zabawka wykonana jest z wysokiej jakości drewna, a wszystkie elementy zostały dokładnie oszlifowane i pomalowane na żywe kolory bezpiecznymi farbami. Zabawki drewniane są wyjątkowo trwałe i odporne na uszkodzenia, dzięki czemu posłużą latami w nienaruszonym stanie. Elementy zestawu: - kostka edukacyjna - klocki drewniane - kostka do gry - 16 pionków Wymiary kostki: 19 cm x 19 cm x 18 cm z labiryntem 31 cm Wymiary opakowania: 20 cm x 20 cm x 20 cm Drewniana kostka przeznaczona jest dla wszystkich dzieci powyżej 3 roku życia. Zabawka posiada certyfikat CE, a jej produkcja jest zgodna z obowiązującą normą EN 71.

119,90 zł
2 osoby kupiły
44
Bidon aluminiowy 500ml mix Kraina Lodu 2. Frozen 2 FR50002DT Kids Euroswan cena za 1 szt p12 butelka na wodę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
27,90 zł
25,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,79 zł

1 osoba kupiła
45
Szkatułka wyklejana. Motyl 51105 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
68,90 zł
62,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,89 zł

1 osoba kupiła
46
Sorter dinozaury 48el - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sorter dinozaury 48el
Leantoys
Dostępny
2 szt.

Zabawka Do Sortowania Edukacyjna Gumowe Dinozaury Brokatowe Pojemniki 48 Elementów Prawidłowy rozwój dziecka to bardzo istotna rzecz w trakcie dojrzewania. Wiedza i umiejętności, jakie dziecko nabędzie w pierwszych latach życia, w znacznym stopniu wpłynie na jego dalsze życie. Dzięki sorterom dziecko będzie mogło poznawać kształty oraz kolory, które stymulują rozwój mózgu. Kreatywne zabawy sprawiają, że maluch nie tylko poznaje otaczający go świat oraz zapewni długie godziny rozrywki. Co więcej, zabawa będzie wspaniałą przygodą, podczas której dziecko będzie ćwiczyło koncentrację, cierpliwość oraz pozna nazwy zwierząt. Zestaw składa się z kolorowych pojemników w różnych geometrycznych kształtach. Przed rozpoczęciem zabawy, wysyp wszystkie gumowe figurki, a za pomocą szczypcy posortuj je! Kolor zielony do okrągłego pojemniczka, kolor pomarańczowy do kwadratowego pojemnika, oczywiście każdy w tym samym kolorze. Kolejną zaletą są kształty figurek, są to zwierzątka, które spotkasz w zoo, w lesie lub na małej farmie. Po skończonej zabawie możesz ustawić pojemniki na półce. Brokatowe, z zamknięciem ozdobią pokój. Dinozaury wykonane są z twardej gumy, co gwarantuje wytrzymałość. Elementy zestawu: - 6 kubeczków różnych kształtach - 2 szczypce - 8 niebieskich - 8 fioletowych - 8 zielonych -8 czerwonych -8 pomarańczowych -8 żółtych Wymiary kubeczka: około 8 cm x 7 cm x 6 cm Wymiary jednej figurki: 3 cm x 3 cm x 2 cm Wymiary opakowania: 25 cm x 17 cm x 8 cm Sorter przeznaczona jest dla wszystkich dzieci powyżej 3. roku życia. Zabawka posiada certyfikat CE, a jej produkcja jest zgodna z obowiązującą normą EN 71.

46,90 zł
1 osoba kupiła
47
Dopasowywanka Pory roku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dopasowywanka Pory roku
HaBa
Dostępny
5 szt.

Wiosna, lato, jesień czy zima? Grając w układankę Pory roku marki HABA, dzieci w wieku od 2 lat, poprzez zabawę poznają charakterystyczne cechy czterech pór roku. Pięć prawidłowo ułożonych, ładnie wykonanych drewnianych elementów pokazuje, co można zaobserwować i odkryć wiosną, latem, jesienią lub zimą. Jakie rośliny wtedy rosną, jakie zwierzęta można zobaczyć i jak należy się prawidłowo ubrać? Dzieci uczą się tego wszystkiego podczas dopasowywania elementów, a przy okazji doskonalą motorykę małą oraz rozpoznawanie i nazywanie kolorów. Puzzle pozwalają również tworzyć kolorowe kompozycje według własnego pomysłu Twojego dziecka. Zawartość: 20 elementów. Liczba części: 20 elementów Wiek od: 2 lat Waga: 0.135 kg Wysokość: 0.3 cm Szerokość: 6 cm Długość: 5 cm

63,89 zł
57,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,39 zł

1 osoba kupiła
48
Tajemnica śmierci i zmartwychwstania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnica śmierci i zmartwychwstania
Dostępny
136 szt.

Wprowadzenie w tajemnice Bożego działania w najpiękniejszej i najważniejszej celebracji liturgicznej Świętym Triduum Paschalnym. Jako chrześcijanie wierzymy w Boga, który działa. Nie wierzymy w jakąś abstrakcję, teorię, w jakiegoś Boga, który gdzieś tam sobie jest, ale wierzymy w Boga, który się zaangażował w świat, Boga, który stwarza, wyzwala, uzdrawia. Ten Bóg naprawdę działa. Opowiadania o Bożym działaniu w przeszłości mogą budować naszą wiarę i inspirować, ale będą one jedynie pobożnymi historyjkami, jeśli nie zrozumiemy, że tak samo realnie i tak samo skutecznie Bóg działa dzisiaj, a dokonuje się to przede wszystkim w liturgii. W tej książce zostaniesz wprowadzony w tajemnice Bożego działania w najpiękniejszej i najważniejszej celebracji liturgicznej Świętym Triduum Paschalnym. W nim, jak w soczewce, zbiera się cała historia zbawienia. Wielość symboli, modlitw i obrzędów, w których uczestniczymy w trakcie Triduum, może przytłaczać i onieśmielać. Dlatego potrzebujemy mistagoga - przewodnika, który pomoże nam rozjaśnić to, co jawi nam się jako niemożliwa do zrozumienia ciemność. Rolę takiego przewodnika przyjmuje na siebie autor tej książki, który zaprasza nas na niesamowitą podróż w głąb największego misterium (tajemnicy) naszej wiary. Pragnie on wzbudzić w nas wiarę w to, co będziemy celebrować w czasie Triduum, a przede wszystkim, że to, co będzie celebrowane, stanie się naszym udziałem. Że tajemnica śmiercii zmartwychwstania Jezusa, którą będziemy w liturgii obchodzić, jest tak naprawdę tajemnicą śmierci i zmartwychwstania Jezusa we mnie i w moim życiu

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

1 osoba kupiła
49
Wiertarka na baterie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiertarka na baterie
Leantoys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.29

Wiertarka Dla Dzieci Wkrętarka Na Baterie Wiertła Okulary Ochronne Szansa na zabawę polegająca na naśladowaniu domowej złotej rączki. Maluch poczuje się nie tylko odpowiedzialnej, ale zabawa wspomoże także jego rozwój. Nauczy się podstawowych napraw, rozwinie zdolności manualne, precyzje oraz logiczne myślenie. Zabawa jest niezwykle wciągającą, interesująca oraz nauczy wykonywania podstawowych zadań. Aby uchronić dziecko przed ciężkim, prawdziwym sprzętem proponujemy jego zabawkowy zamiennik. Po włożeniu baterii do wkrętarki i naciśnięciu przycisku wiertło kręci się i dodatkowo wydaje realistyczny dźwięk. Dwie wymienne końcówki, dzięki temu może dopasować do każdego rodzaju śrub. Wiertarka działa poprzez naciskanie spustu. Całej zabawie towarzyszy realistyczny dźwięk urządzenia. Teraz mały majsterkowicz może wkręcać i odkręcać bez żadnego problemu. Całej zabawie towarzyszy realistyczny dźwięk urządzenia. Narzędzia są świetnie wykonane i dopracowane w całości wykonane z plastiku. Kolor pomarańczowy jest charakterystyczny dla tego typu narzędzi. W zestawie: -wiertarka - 2 wiertła - okulary ochronne Wymiary wiertarki: 20 cm x 16 cm x 5 cm Wymiary okularów ochronnych: 14 cm x 7 cm x 4 cm Wymiary opakowania: 30 cm x 21 cm x 7 cm Zgodnie z zaleceniami producenta przeznaczona jest dla dzieci, które ukończyły 3. rok życia. Posiada certyfikat CE, zapakowana jest w oryginalny karton, w którym znajduje się instrukcja ułatwiająca samodzielny montaż. Zasilana dwoma bateriami 1,5 V AA, brak w zestawie.

41,90 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
50
Pudełko śniadaniowe + sztućce 21x14x6cm Hot Wheels HW00018 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29,90 zł
26,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,99 zł

1 osoba kupiła
51
Archipelag wysp szczęśliwych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Archipelag wysp szczęśliwych
Dostępny
150 szt.

Każdy tworzy swoją szczęśliwą wyspę i chce budować lepszy świat. Z innowacyjnym poradnikiem szybciej pokonasz bariery i zaczniesz skuteczniej działać. Łączy on w sobie treści dotyczące rozwoju osobistego oraz przedsiębiorczości. Możesz go potraktować jako kurs do samodzielnej realizacji krok po kroku. Pierwszy etap podróży z ?Archipelagiem?? to droga do samej siebie. Drugi ? rejs na własną wyspę szczęśliwą. ?Archipelag wysp szczęśliwych. Przewodnik odważnego życia na własnych zasadach? to: ? mapa drogowa, która krok po kroku prowadzi przez zakamarki duszy ku światu zgodnemu z wartościami serca, ? akumulator odwagi do wypłynięcia na niezbadane wody ku nowej rzeczywistości, którą zaczniesz tworzyć w zgodzie ze sobą, ? książka-cegiełka Fundacji Moc Kobiet. SPIS TREŚCI ?Archipelagu wysp szczęśliwych?? - List do Ciebie zamiast wstępu - Część I. Podróż w głąb siebie 1. Ruszam z miejsca i rozpoczynam żyć ekscytująco! 2. Moc odpowiedzialności 3. Wartości serca 4. Drugie życie kobiety 5. Wielkie porządki i miejsce na nowe 6. HER STORY. Odważyłam się na moc 7. Przekonania 8. Kobiecy kompas finansowy 9. Własne ?dlaczego? 10. Nowa definicja siebie 11. Ambitne wyzwania 12. Skupienie 13. HER STORY. Od marzenia do realizacji 14. Odrzucam sabotażystów i robię swoje! 15. Emocje na równi z rozumem 16. Haki na emocje 17. Ciesz się na zapas 18. Zaangażowanie w zmianę 19. HER STORY. Chcieć to móc 20. Przystanek 21. Nastawiam się pozytywnie i projektuję swoje jutro 22. Lustrzany dialog mocy ? psychologia piękna 23. Nie bój się prosić o pomoc 24. Predyspozycje zawodowe a funkcjonowanie mózgu 25. HER STORY. Wielozawodowość, czyli remedium na kryzys 26. Korekty kursu i najniżej wiszące jabłka 27. Talent ? klucz do sukcesu 28. Drzewo celów w świetle wartości - Polecane lektury i źródła - Część II. W drodze na moją wyspę szczęśliwą 29. Motywowanie innych 30. Zarządzanie czasem 31. Work-life balance 32. Siły konkurencyjne utrudniające rozwój firmy 33. Outsourcing 34. Budżetowanie, czyli planowanie rzeczowo-finansowe 35. Fazy życia sektorów 36. Planowanie strategiczne 37. Strategie konkurencji 38. Wizerunek transparentnego biznesu 39. Koncepcja społecznej odpowiedzialności biznesu w małej firmie 40. Autorski model biznesu 41. Biznesplan dla instytucji 42. Profil klienta 43. Strategie marketingowe 44. Budowanie oferty 45. Biznes dobrze opakowany 46. Fotografia i wideo produktowe 47. Kanały dotarcia 48. HER STORY. Siła marki osobistej 49. Świadome kreowanie wizerunku osobistego w biznesie 50. HER STORY. Sesja fotograficzna to widoczność 51. Budowanie rozpoznawalnej marki osobistej na Instagramie 52. Podcast ? sposób na wzrost popularności 53. Jak polubić sprzedaż? 54. Storytelling jak bułka z masłem 55. Plan treści i harmonogram publikacji 56. Szablony treści do mediów społecznościowych - Polecane lektury i źródła - List do Ciebie o dziewczynie, która chciała uczyć się w szkole, gdzie są wypastowane parkiety Sylwia Chrabałowska: fundatorka i prezeska Fundacji Moc Kobiet, założycielka wydawnictwa Moc Media, doktorantka w Kolegium Zarządzania i Finansów SGH, mentorka, wykładowczyni i autorka kursów zawodowych, promotorka dialogu i społecznie odpowiedzialnego biznesu. O FUNDACJI MOC KOBIET Fundacja Moc Kobiet to organizacja działająca na rzecz rozwoju przedsiębiorczości i społecznej odpowiedzialności biznesu. Edukuje, dzieli się wiedzą i dodaje odwagi do działania. ?Archipelag wysp szczęśliwych?? pomysłu i autorstwa Sylwii Chrabałowskiej zbiera szeroką wiedzę i doświadczenie, którymi nasza fundatorka dzieli się od lat. Ponadto w książce znalazło się także kilka rozdziałów ekspertek związanych z Fundacją Moc Kobiet. ?Archipelag...? zatem to także forum tematów pokonferencyjnych ?Odważ się na moc!?, w których wypowiedziały się Mocarne służące pomocą w swoich dziedzinach.

99,99 zł
70,99 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 29,00 zł

2 osoby kupiły
52
Amerykańskie ciężkie okręty artyleryjskie na tle konstrukcji innych państw - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Amerykańskie ciężkie okręty artyleryjskie na tle konstrukcji innych pa...
Dostępny
9 szt.

Jednoznaczne wyznaczenie dokładnego początku prac nad tym typem okrętów nie jest proste ani oczywiste - o ile w ogóle możliwe. Z całą pewnością jeszcze zanim North Carolina przybrała swój ostateczny kształt, rozpoczęto prace nad jego następcą, który miał znacząco różnić się od poprzednika. Już na etapie zatwierdzenia projektu wstępnego, który ostatecznie został bardzo zmieniony, w zasadzie wszyscy byli z niego niezadowoleni. 27 węzłowy pancernik z tuzinem dział 356 mm i opancerzeniem nawet nie przystosowanym do odpierania takich pocisków, nie mógł budzić entuzjazmu, a tak przedstawiał się okręt w marcu 1937 roku, gdy rozpoczynano dywagacje nad jego następcą. Stwierdzenie, jakoby typ North Carolina nie był przystosowany do odpierania uderzeń własnej artylerii może budzić zdziwienie, ale w pełni odpowiada rzeczywistości. Oczywiście okręt miał jakąś "strefę bezpieczeństwa" przeciwko pociskom kalibru 356 mm, ale węższą niż życzyła sobie marynarka, a do tego w zasadzie brak ochrony przed pociskami nurkującymi, na które w międzyczasie zaczęto zwracać coraz większą uwagę. (fragment rozdz. 3. Pancerniki typu South Dakota (BB 57)

245,00 zł
208,25 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 36,75 zł

53
Kocham Lamy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kocham Lamy
Niestatystyczni
Dostępny
7 szt.

Wyjątkowy pakiet czterech kartonowych zakładek dla miłośników książek, ładnych detali i? lam! Każda z zakładek jest dwustronna i ozdobiona niebanalną, autorską grafiką. Kolorowe i zabawne zakładki do książek od Molom.pl umilą każdą lekturę. Sprawdzą się jako upominek dla moli książkowych i nie tylko. W pakiecie znajdują się cztery różne zakładki z lamą! Tworzą tematyczny i estetyczny komplet, który spodoba się każdemu miłośnikowi i każdej miłośniczce książek.

16,00 zł
14,99 zł

Rabat 6,3%
oszczędzasz 1,01 zł

54
Adam Haber-Włyński 1883-1921 Zapomniany syn ziemi kazimierskiej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Adam Haber-Włyński 1883-1921 Zapomniany syn ziemi kazimierskiej
Dostępny
12 szt.

"Nazwisko urodzonego w pod kazimierskiej wsi Hołdowiec - Adama Haber-Włyńskiego na trwale zostało zapisane złotymi zgłoskami na kartkach dziejów lotnictwa polskiego, europejskiego, a nawet światowego. W początkach XX stulecia imię tego syna ziemi kazimierskiej było a ustach wszystkich pasjonatów rodzącego się sportu lotniczego w Europie. Jego niesłychane wyczyny podniebne opisywane były w prasie Europy i Ameryki, zaś jego ówczesna popularność w skali międzynarodowej wielokroć przewyższała rozgłos dzisiejszych gwiazd filmu i estrady. Tak wyjątkowej postaci należy się pamięć ze strony mieszkańców ziemi kazimierskiej, a zwłaszcza ze strony władz samorządowych miasta i powiatu, które winny poczuć się w obowiązku i ufundować z naszych podatków właściwą dla zasług tego pilota tablicę pamiątkową, z treści której młodzież powinna uczyć się historii swego regionu. A turyści dowiadywać się o bogatej przeszłości, naszej małej ojczyzny" (ze wstępu)

49,90 zł
44,41 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,49 zł

55
Moja klasyfikacja najlepszych polskich pięściarzy - cz. 1 ranking ogólny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja klasyfikacja najlepszych polskich pięściarzy - cz. 1 ranking ogól...
Dostępny
80 szt.

Opracowanie książki pt. Moja klasyfikacja najlepszych polskich pięściarzy. Część I. Ranking ogólny, jest zbieżne ze stuleciem funkcjonowania Polskiego Związku Bokserskiego oraz siedemdziesięcioletnią rocznicą poważnych oraz analitycznych zainteresowań autora sportem pięściarskim. Autor pracy, dr Jerzy A. Kulesza, prawnik, historyk boksu, wnikliwy obserwator pięściarskich wydarzeń w Polsce i na świecie poczynając od 1953 r., który napisał wiele książek z dziedziny pięściarstwa amatorskiego oraz zawodowego, tym razem opracował klasyfikację najlepszych polskich bokserów w blisko stuletniej historii polskiego pięściarstwa. Wolumin obejmuje ranking piętnastu najlepszych zawodników w historii rodzimego boksu. Na ponad trzystu stronach autor obszernie ilustruje przebieg pięściarskiej drogi każdego z nich, ich bokserskie umiejętności oraz sportowe osiągnięcia a także szeroko omawia bilanse stoczonych pojedynków. Przedstawia własne oceny klasy poszczególnych pięściarzy a także przytacza w tym przedmiocie opinie wielu znawców pięściarstwa. Książka, z uwagi na przedstawioną tematykę zawiera duże znaczenie historyczne, wszak obejmuje zagadnienie szczególnie interesujące, nieporuszane dotychczas w obszerniejszy i kompleksowy sposób w piśmiennictwie sportowym. A nadto często sięga do minionego okresu lat pięćdziesiątych, sześćdziesiątych i siedemdziesiątych ubiegłego stulecia, gdy polski boks prezentował niezwykle wysoki, dziś trudny do wyobrażenia sportowy poziom.

55,00 zł
38,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 16,50 zł

56
Figurka Świnki Peppy z deskorolką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
31,90 zł
28,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,19 zł

57
Zestaw akcesoriów do włosów 37el. Disney Princess WD21638 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw akcesoriów do włosów 37el. Disney Princess WD21638 Kids Euroswa...
KIDS EUROSWAN, Księżniczki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.19

25,90 zł
23,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,59 zł

58
Zegarek cyfrowy Barbie KE02 ECO ( bez plastikowego opakowania) BB00009 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zegarek cyfrowy Barbie KE02 ECO ( bez plastikowego opakowania) BB00009...
KIDS EUROSWAN, Barbie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.26

29,90 zł
26,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,99 zł

59
Zegarek cyfrowy KE02 ECO ( bez plastikowego opakowania) Hot Wheels HW00004 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zegarek cyfrowy KE02 ECO ( bez plastikowego opakowania) Hot Wheels HW0...
KIDS EUROSWAN, Hot Wheels
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.02

29,90 zł
26,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,99 zł

60
Zestaw piaskowe obrazki 4 arkusze+12 tubek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
26,90 zł
24,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,69 zł

61
Malowanie po numerach Żyrafa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach Żyrafa
OMEGA TOYS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.18

53,90 zł
48,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,39 zł

62
Malowanie po numerach Lew - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach Lew
OMEGA TOYS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.15

53,90 zł
48,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,39 zł

63
Gumka do ołówka Top Speed (40szt) M&G - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gumka do ołówka Top Speed (40szt) M&G
GDD
Dostępny
6 szt.

Gumka do mazania Top Speed,Wymiary: 45x20x10 mm,Mix kolorów

97,11 zł
64
Bidon aluminiowy ze słomką 600ml Jungle KL11286 Kids Euroswan butelka na wodę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
32,90 zł
29,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,29 zł

65
Pudełko śniadaniowe 20x8cm Hot Wheels HW00006 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,90 zł
13,99 zł

Rabat 6,1%
oszczędzasz 0,91 zł

66
Parasolka przezroczysta automatyczna 48cm Fairy Princess KL11368 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Parasolka przezroczysta automatyczna 48cm Fairy Princess KL11368 Kids ...
KIDS EUROSWAN, Księżniczki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.16

23,90 zł
21,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,39 zł

67
Parasolka przezroczysta automatyczna 48cm Kraina Lodu Frozen FR50027 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
41,97 zł
37,77 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,20 zł

68
Koloruj po numerach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koloruj po numerach
OMEGA TOYS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.19

11,90 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,6%
oszczędzasz 0,91 zł

69
Puzzle drewniane mini Frootimals FT00029 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
64,90 zł
58,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,49 zł

70
Kreatywna zdrapywanka Zwierzęta 6 obrazków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
13,90 zł
12,99 zł

Rabat 6,5%
oszczędzasz 0,91 zł

71
Aksamitne kolorowanki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aksamitne kolorowanki
OMEGA TOYS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.18

12,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,1%
oszczędzasz 0,91 zł

72
Zestaw do tatuażu 10 arkuszy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do tatuażu 10 arkuszy
OMEGA TOYS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.22

20,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,1%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
73
Rozciągliwa Gumowa Lina z Brokatem 50cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,99 zł
74
Zegarek analogowy z koralowym paskiem w metalowym opakowniu Hello Kitty HK50039 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zegarek analogowy z koralowym paskiem w metalowym opakowniu Hello Kitt...
KIDS EUROSWAN, Hello Kitty
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.05

37,90 zł
34,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,79 zł

75
Zegarek analogowy z fioletowym paskiem w metalowym opakowniu Hello Kitty HK50027 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zegarek analogowy z fioletowym paskiem w metalowym opakowniu Hello Kit...
KIDS EUROSWAN, Hello Kitty
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.09

35,90 zł
32,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,59 zł

76
Pacynka Świnka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pacynka Świnka
Trudi
Dostępny
80 szt.

Pacynki na rękę to dobry pomysł dla wszystkich małych fanów przedstawień i wcielania się w przeróżne role. Teraz zwierzaki mogą mieć niezliczone przygody, które ogranicza tylko wyobraźnia! Ten rodzaj zabawy rozwija dziecięcą kreatywność i pozwala na tworzenie niesamowitych historii. Świetna zabawa gwarantowana. Pacynka nakładana jest na całą rekę, dzięki czemu może poruszać głową i łapkami. Dla dzieci od 1 roku życia

84,75 zł
79,67 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 5,08 zł

77
Pacynka Wiewiórka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pacynka Wiewiórka
Trudi
Dostępny
80 szt.

Pacynki na rękę to dobry pomysł dla wszystkich małych fanów przedstawień i wcielania się w przeróżne role. Teraz zwierzaki mogą mieć niezliczone przygody, które ogranicza tylko wyobraźnia! Ten rodzaj zabawy rozwija dziecięcą kreatywność i pozwala na tworzenie niesamowitych historii. Świetna zabawa gwarantowana. Pacynka nakładana jest na całą rekę, dzięki czemu może poruszać głową i łapkami. Dla dzieci od 1 roku życia

84,75 zł
79,67 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 5,08 zł

78
Pacynka Miś - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pacynka Miś
Trudi
Dostępny
84 szt.

Pacynki na rękę to dobry pomysł dla wszystkich małych fanów przedstawień i wcielania się w przeróżne role. Teraz zwierzaki mogą mieć niezliczone przygody, które ogranicza tylko wyobraźnia! Ten rodzaj zabawy rozwija dziecięcą kreatywność i pozwala na tworzenie niesamowitych historii. Świetna zabawa gwarantowana. Pacynka nakładana jest na całą rękę, dzięki czemu może poruszać głową i łapkami. Dla dzieci od 1 roku życia

122,09 zł
114,76 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 7,33 zł

79
Mały słownik sztuki chińskiej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały słownik sztuki chińskiej
Dostępny
47 szt.

Niezwykle ważną cechą sztuki chińskiej - a może w ogóle cywilizacji tego kraju - jest wielka trwałość podstawowych jej kanonów, a co za tym idzie - powolność ewolucji. Inną jej cechą charakterystyczną jest to, że w Chinach nigdy nowy styl nie eliminował całkowicie stylu poprzedniego, a jedynie ograniczał się do ilościowych modyfikacji form już istniejących. Specyficzny jest też stosunek sztuki chińskiej do człowieka. W przeciwieństwie do sztuki naszego kręgu kulturowego chińskiego twórcy nie interesuje człowiek. Dotyczy to przede wszystkim malarstwa, ale też i rzeźby, zwłaszcza monumentalnej. Dla malarza chińskiego człowiek jest tylko fragmentem pejzażu, który jest poza tym tematem samoistnym także bez postaci ludzkiej. Dlaczego chińskie rzeźby lwów tak mocno różnią się od swoich pierwowzorów? Skąd w malarstwie chińskim tak skrupulatna dbałość o szczegóły w przedstawieniach roślin i zwierząt, a tak mała ? w przypadku postaci ludzkich? Jakie wyróżniamy typy pagody? Książka ta zawiera odpowiedź na te i inne pytania i stanowi zgrabne kompendium wiedzy na temat sztuki chińskiej. Czytelnik odnajdzie tu najważniejsze pojęcia związane z różnymi dziedzinami sztuki Kraju Środka, dowie się, co wyróżnia sztukę chińską, jakie są najchętniej podejmowane przez artystów tematy oraz czym różni się ona od kanonów sztuki europejskiej. Profesor Mieczysław J. Künstler (1933?2007) ? sinolog, kierownik Zakładu Sinologii Instytutu Orientalistycznego Uniwersytetu Warszawskiego, wieloletni przewodniczący Komitetu Nauk Orientalistycznych Polskiej Akademii Nauk, przewodniczący I Wydziału Towarzystwa Naukowego Warszawskiego, członek polskich i zagranicznych towarzystw naukowych. Światowej sławy uczony, autor ponad trzystu prac dotyczących przede wszystkim problematyki językoznawczej, a także historii, kultury i sztuki Chin, wydawanych w wielu językach, także w chińskim.

59,00 zł
50,74 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 8,26 zł

80
Podstawy prawa w gospodarce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podstawy prawa w gospodarce
Dostępny
47 szt.

Podręcznik jest przeznaczony dla studentów uczestniczących w zajęciach z pierwszego przedmiotu z zakresu prawa na studiach zarządzania oraz studiach finansów, rachunkowości i ubezpieczeń, czyli ?Podstaw prawa w gospodarce?, prowadzonego na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Zakres i konstrukcja podręcznika sprawiają, że może być on pomocnym źródłem nauki podstaw prawa również na studiach zarządzania, administracji, ekonomii i pokrewnych kierunków w innych szkołach wyższych. Podręcznik ma na celu wprowadzenie do bloku przedmiotów z zakresu prawa, które odwołują się do podstawowych pojęć i informacji dotyczących norm, przepisów i sposobu oddziaływania prawa w stosunkach społecznych i gospodarczych. Wprowadzającym zagadnieniom teoretycznym są poświęcone początkowe rozdziały. Kolejna część podręcznika jest poświęcona ustrojowi państwa, który tworzy ramy dla prowadzenia działalności gospodarczej. Na tej podstawie, w rozdziałach 5?14 przedstawiono główne instytucje publicznego prawa gospodarczego w Polsce. Dotyczą one konstytucyjnych podstaw gospodarki, podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej, korzystania z zasobów służących do wytwarzania produktów i usług, ochrony konkurencji oraz odpowiedzialności w działalności gospodarczej. [?] Przygotowanie skryptu należy ocenić pozytywnie, jako istotną pomoc w procesie dydaktycznym. Publikacja skryptu przez Wydawnictwo Naukowe WZ jest w pełni uzasadniona potrzebami dydaktycznym. [?] Bezpośredni styk problematyki objętej skryptem z wykładami z zakresu prawa administracyjnego oraz prywatnego prawa gospodarczego został ukształtowany w sposób, który eliminuje powtórzenia, a jednocześnie zapewnia ciągłość budowania wiedzy o prawie i utrwalenie kluczowych pojęć i konstrukcji. (Z recenzji prof. dr hab. Adama Jaroszyńskiego) [?] Wraz z procesem rozwoju liberalizacji i rynkowych stosunków gospodarczych, kiedy wzrasta osobista odpowiedzialność kierowników, dyrektorów i menedżerów różnego szczebla, wiedza prawnicza staje się im wręcz niezbędna. Dlatego, że choćby tylko prawo gospodarcze to dziedzina ogromnie obszerna i skomplikowana, dla menedżerów potrzebna jest jej najbardziej skondensowana część. W dydaktyce tego przedmiotu wykładanego na kierunkach menedżerskich nawet takie ujęcie musi uwzględniać fakt ograniczonej ilości godzin przeznaczanych na tę dziedzinę wiedzy. Do jej opanowania okazuje się niezbędnym wprowadzenie do podstaw prawa. I tego zadania podjął się zespół autorski recenzowanej pozycji. Przedstawiony mi do oceny skrypt spełnia dobrze tę rolę. [?] (Z recenzji prof. dr hab. Wiesława Czyżowicza) Fundamentals of law in the economy The textbook is intended for students taking classes of the first law subject in management and also finance, accounting and insurance studies, i.e. "Fundamentals of Law in the Economy", taught at the Faculty of Management of the University of Warsaw. The scope and structure also make the textbook a valuable source for learning the basics of law during management, administration, economics and related studies at other universities. The book is designed to be an introduction to a block of legal subjects that refer to basic concepts and information on norms, regulations and how the law interacts in social and economic relations. Initial chapters are devoted to the introductory theoretical issues. The next part of the textbook focuses on the state system, which forms the framework for conducting business. On this basis, Chapters 5?14 present the primary institutions of public economic law in Poland. They deal with the constitutional foundations of the economy, the undertaking and conduct of the economic activity, the usage of resources in the production of products and services, and the protection of competition and liability in economic activity.

63,00 zł
52,92 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 10,08 zł

81
Koszty i ich rachunek. Kompendium wiedzy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koszty i ich rachunek. Kompendium wiedzy
Dostępny
47 szt.

Opracowanie stanowi zbiór podstawowych, a jednocześnie najważniejszych, pojęć z zakresu kosztów i ich rachunku oraz zadań praktycznych, będących materiałem ćwiczeniowym do wykładów. Dla młodych adeptów rachunkowości może stanowić pomoc dydaktyczną, a dla praktyków rachunkowości i dziedzin pokrewnych ? źródło szybkiego przyswojenia lub odświeżenia zagadnień rachunku kosztów . Costs and their account. Knowledge compendium The study is a collection of basic and at the same time the most important, concepts in the field of costs and their accounting, as well as practical tasks, which are practice material for lectures. For young accounting students it can be a teaching aid, and for practitioners of accounting and related fields ? a source of rapid assimilation or refreshing of issues of cost accounting.

63,00 zł
52,92 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 10,08 zł

82
Podstawy rachunkowości finansowej. Pojęcia i zadania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podstawy rachunkowości finansowej. Pojęcia i zadania
Dostępny
42 szt.

Niniejsze opracowanie stanowi zbiór podstawowych, a jednocześnie najważniejszych pojęć i definicji z zakresu rachunkowości, poszerzony o tak potrzebne w zrozumieniu tematu zadania praktyczne. Dla młodych adeptów rachunkowości może stanowić przewodnik programowy po przedmiocie, wskazujący zagadnienia wymagające szczególnej uwagi. Daje możliwość ich głębszego przestudiowania i utrwalenia, dzięki zamieszczonym zadaniom do rozwiązania. Dla praktyków rachunkowości i dziedzin pokrewnych może stanowić źródło szybkiego przyswojenia lub odświeżenia zagadnień z dziedziny rachunkowości. Stan prawny opracowania na 1 stycznia 2016 roku. Fundamentals of financial accounting. Concepts and tasks This study is a collection of basic, and at the same time, most important concepts and definitions in accounting, expanded by practical tasks, which are essential in understanding the topic. For young accounting students, it can be a curriculum guide through the subject, indicating issues requiring special attention. It allows for deeper study and consolidation, thanks to the inclusion of tasks to solve. For the practitioners of accounting, as well as the related fields, it may be a source of quick assimilation or refreshment of topics in accounting. Legal status of the study as of January 1, 2016.

63,00 zł
52,92 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 10,08 zł

83
Piłka nożna 572539 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
32,90 zł
29,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,29 zł

84
Długopis automatyczny SCHNEIDER Slider Rave, XB, czerwony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis automatyczny SCHNEIDER Slider Rave, XB, czerwony
PBS Connect
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.13

24,90 zł
Powiadomienie
85
Piłka nożna 572508 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
32,90 zł
29,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,29 zł

86
Taśma pakowa brązowa 48mmx50Y (45,72m) 40mic Q-CINNECT - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Taśma pakowa brązowa 48mmx50Y (45,72m) 40mic Q-CINNECT
PBS Connect
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.23

3,99 zł
Powiadomienie
87
Klej z pędzelkiem SUPER PATTEX S.O.S., 5g - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
13,99 zł
88
Okładka na książki GIMBOO w rolce, PP, 65mikr., 40x180cm, transparentna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,99 zł
Powiadomienie
89
Długopis automatyczny SCHNEIDER Slider Rave, XB, zielony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,90 zł
90
Taśma pakowa brązowa 48mmx66Y (60,35M) 40mic Q-CINNECT - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Taśma pakowa brązowa 48mmx66Y (60,35M) 40mic Q-CINNECT
PBS Connect
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.23

4,99 zł
Powiadomienie
91
Okładka na książki / zeszyt GIMBOO w rolce, PP, 65mikr., 40x180cm, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,99 zł
92
Knockdown: Volume III - Tainted Grail - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Knockdown: Volume III - Tainted Grail
Awaken Realms
Dostępny
5 szt.

Karciana gra dla dwóch osób osadzona w świecie gry planszowej "Tainted Grail". Bijatyka w formie gry planszowej! Knockdown to najnowsza gra Adama Kwapińskiego dla dwóch osób. Gracze toczą w niej pojedynek, przywodzący na myśl walki w arcadowych bijatykach. Pudełko staje się areną walki. Zagrywając kolejne karty, wyprowadzamy ciosy, kopnięcia, a dzięki odpowiedniej sekwencji możemy pokonać przeciwnika. Ten, nim padnie pokonany, ma jeszcze szansę odzyskać równowagę. Pojawia się zręcznościowy aspekt rozgrywki - w ograniczonym czasie gracz musi zbudować wieżę z określonej ilości kostek. Jeśli mu się to uda i nie runie, zyska szansę przechylenia szali zwycięstwa na swoją stronę. Knockdown został wydany w trzech wersjach, z czego po polsku ukazały się wersje Nemesis oraz Tainted Grail. Gry można łączyć, zwiększając tym samym regrywalność i atrakcyjność tytułu. Zawartość: karty,kości,znaczniki i żetony,arkusze,instrukcja.

99,00 zł
89,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,90 zł

93
Socjalizacja na lekcjach w klasach początkowych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Socjalizacja na lekcjach w klasach początkowych
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.28

„Autorka z dużą wrażliwością i znajomością szkolnej rzeczywistości dokonuje analizy fragmentów procesu komunikowania się nauczyciela z uczniami oraz wypowiedzi nauczycieli, rysując obraz szkolnej praktyki socjalizacyjnej w klasach początkowych. Nie jest to obraz optymistyczny, bo niejednokrotnie dominuje w nim podejście eksponujące brak wiary nauczycieli w kompetencje ucznia, ograniczanie jego swobody poznawczej, uzależnianie od autorytetu”.

52,25 zł
50,16 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,09 zł

94
Knockdown figurka Chilly - dodatkowa postać - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Knockdown figurka Chilly - dodatkowa postać
Awaken Realms
Niedostępny
Brak

Figurka będąca dodatkową postacią do gry Knockdown.

35,01 zł
31,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,50 zł

95
Knockdown: Volume II - Nemesis - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Knockdown: Volume II - Nemesis
Awaken Realms
Dostępny
4 szt.

Karciana gra dla dwóch osób osadzona w świecie gry planszowej "Nemesis". Bijatyka w formie gry planszowej! Knockdown to najnowsza gra Adama Kwapińskiego dla dwóch osób. Gracze toczą w niej pojedynek, przywodzący na myśl walki w arcadowych bijatykach. Pudełko staje się areną walki. Zagrywając kolejne karty, wyprowadzamy ciosy, kopnięcia, a dzięki odpowiedniej sekwencji możemy pokonać przeciwnika. Ten, nim padnie pokonany, ma jeszcze szansę odzyskać równowagę. Pojawia się zręcznościowy aspekt rozgrywki - w ograniczonym czasie gracz musi zbudować wieżę z określonej ilości kostek. Jeśli mu się to uda i nie runie, zyska szansę przechylenia szali zwycięstwa na swoją stronę. Knockdown został wydany w trzech wersjach, z czego po polsku ukazały się wersje Nemesis oraz Tainted Grail. Gry można łączyć, zwiększając tym samym regrywalność i atrakcyjność tytułu. Zawartość: karty,kości,znaczniki i żetony,arkusze,instrukcja.

99,00 zł
89,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,90 zł

96
Zestaw narzędzi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
34,58 zł
31,12 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,46 zł

97
Zestaw narzędzi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
32,89 zł
29,60 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,29 zł

98
Piła tarczowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
82,40 zł
74,16 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,24 zł

99
Pojazd rolniczy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
82,40 zł
74,16 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,24 zł

100
Zestaw żołnierza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
82,40 zł
74,16 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,24 zł

Wróć do góry