hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2023.04.01

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 1 kwietnia 2023 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Historia się powtarza (Augustyn Pelanowski), na drugim Mapa turystyczna - Beskid Wyspowy 1:50 000 w.2023 (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Pokemon TCG: Scarlet & Violet - Sleeved Booster Box. Karty (Rebel) oraz Beskid Wyspowy. Mapa w skali 1:50 000 (praca zbiorowa).
1
Historia się powtarza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia się powtarza
Dostępny
690 szt.

Źródłem rozważań dla niniejszej książki jest starotestamentowa Księga Rodzaju. Czym jest grzech pierworodny? Dlaczego Abel, a nie Kain? Gdzie jest granica między świętością a zbezczeszczeniem? Czy transhumanizm istniał przed potopem? Po co żyjemy? Czym naprawdę jest szczęście? Ojciec Augustyn sprawia, że Stary Testament staje się światłem dla zrozumienia historii zbawienia i wielu spraw ważnych dla naszej wiary. Treści zostały napisane przez Autora w 2020 roku.

55,00 zł
48,95 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,05 zł

18 osób kupiło
2
Mapa turystyczna - Beskid Wyspowy 1:50 000 w.2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mapa turystyczna - Beskid Wyspowy 1:50 000 w.2023
Dostępny
85 szt.

Beskid Wyspowy mapa turystyczna w skali 1:50 000. Mapa obejmuje swym zasięgiem Beskid Wyspowy, równie ciekawy, choć rzadziej odwiedzany rejon Beskidów oraz Pogórze Wiśnickie i wschodnią część Pogórza Wielickiego. Mapa sięga na północy po Brzesko i Bochnię, na południu po Rabkę i Stary Sącz, na zachodzie Jordanów, zaś na wschodzie Nowy Sącz. Niewielka odległość od Krakowa, Nowego Sącza i Tarnowa umożliwia planowanie krótkich, weekendowych "wypadów". Charakterystyczną cechą tego pasma jest występowanie pojedynczych, odosobnionych masywów górskich, które oddzielone są dolinami rzek i przełęczami. Szczyty niczym wyspy wyróżniają się w krajobrazie podgórskim, stąd nazwa Beskid Wyspowy. Najwyższym szczytem jest Mogielica (1170 m n.p.m.) z charakterystycznym wierzchołkiem i wieżą widokową na szczycie (tymczasowo zamkniętą). Przez Beskid Wyspowy prowadzą atrakcyjne, choć wciąż mało popularne szlaki turystyczne. Strome szczyty i liczne przewyższenia powodują, że trasy mogą okazać się wymagające. Na mapie zastosowano cieniowanie w celu uzyskania wrażenia plastyczności rzeźby terenu. Zaznaczono również obszary "Zanocuj w lesie". Mapa polecana jest do uprawiania różnych form turystyki, jak również dla osób zmotoryzowanych. Jest to mapa dwustronna.

13,90 zł
9,99 zł

Rabat 28,1%
oszczędzasz 3,91 zł

11 osób kupiło
3
Pokemon TCG: Scarlet & Violet - Sleeved Booster Box. Karty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokemon TCG: Scarlet & Violet - Sleeved Booster Box. Karty
Rebel, od 6 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.16

Wyrusz w podróż przez region Paldea, zaprzyjaźnij się z Sprigatito, Fuecoco, Quaxly i odkryj potęgę legendarnych pokémonów ex Koraidonaa i Miraidona! Inne stworki dołączą do bitwy - m.in. Arcanine i Gyardos w zupełnie nowej odsłonie! Złap je wszystkie wraz z dodatkiem Scarlet & Violet! Uwaga! Różne wzory, towar wysyłany losowo. Cena za 1 opakowanie.

22,90 zł
20,15 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,75 zł

9 osób kupiło
4
Beskid Wyspowy. Mapa w skali 1:50 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beskid Wyspowy. Mapa w skali 1:50 000
Dostępny
98 szt.

Beskid Wyspowy mapa turystyczna w skali 1:50 000. Mapa obejmuje swym zasięgiem Beskid Wyspowy, równie ciekawy, choć rzadziej odwiedzany rejon Beskidów oraz Pogórze Wiśnickie i wschodnią część Pogórza Wielickiego. Mapa sięga na północy po Brzesko i Bochnię, na południu po Rabkę i Stary Sącz, na zachodzie Jordanów, zaś na wschodzie Nowy Sącz. Niewielka odległość od Krakowa, Nowego Sącza i Tarnowa umożliwia planowanie krótkich, weekendowych "wypadów". Charakterystyczną cechą tego pasma jest występowanie pojedynczych, odosobnionych masywów górskich, które oddzielone są dolinami rzek i przełęczami. Szczyty niczym wyspy wyróżniają się w krajobrazie podgórskim, stąd nazwa Beskid Wyspowy. Najwyższym szczytem jest Mogielica (1170 m n.p.m.) z charakterystycznym wierzchołkiem i wieżą widokową na szczycie (tymczasowo zamkniętą). Przez Beskid Wyspowy prowadzą atrakcyjne, choć wciąż mało popularne szlaki turystyczne. Strome szczyty i liczne przewyższenia powodują, że trasy mogą okazać się wymagające. Na mapie zastosowano cieniowanie w celu uzyskania wrażenia plastyczności rzeźby terenu. Zaznaczono również obszary Zanocuj w lesie. Mapa polecana jest do uprawiania różnych form turystyki, jak również dla osób zmotoryzowanych. Jest to mapa dwustronna.

20,90 zł
14,99 zł

Rabat 28,3%
oszczędzasz 5,91 zł

8 osób kupiło
5
Poduszka nadmuchiwana do podróży - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
17,79 zł
16,99 zł

Rabat 4,5%
oszczędzasz 0,80 zł

8 osób kupiło
6
Niemiecki dla dzieci. Zdanie po zdaniu + audio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niemiecki dla dzieci. Zdanie po zdaniu + audio
Dostępny
216 szt.

Chcesz, żeby Twoje dziecko w szybki i przyjemny sposób opanowało podstawy niemieckiego? Niemiecki dla dzieci. Zdanie po zdaniu to dostosowany do potrzeb dzieci wprowadzający kurs języka niemieckiego, w którym nauka łączy się z zabawą. Najmłodszym w stawianiu pierwszych kroków pomaga dwójka bohaterów, urocza Luise i zabawny Theo. Niezależnie od tego, czy dziecku bliżej jest do bycia małą księżniczką, czy treserem żab - na pewno zachwyci się ich przygodami. Dzięki temu chętnie przyswoi nowe słówka i z łatwością zacznie tworzyć pierwsze zdania po niemiecku. W każdym rozdziale książki znajdziesz: dialog pomiędzy dwójką bohaterów w dwóch wersjach językowych, dostępny również w wersji audio MP3 do pobrania, wskazówki na temat podstawowych struktur gramatycznych, piękne rysunki pomagające najmłodszym w zapamiętaniu pierwszych niemieckich słówek, zdania do przetłumaczenia, pozwalające zastosować zdobyte informacje w praktyce. W podręczniku zawarte są informacje m.in. na temat tworzenia niemieckich form liczby mnogiej i biernika, odmiany czasowników w czasie teraźniejszym oraz użycia czasowników modalnych, a także słownictwo związane z domem, rodziną, cechami ludzi, zwierzętami czy przyrodą. Książka Niemiecki dla dzieci. Zdanie po zdaniu przeznaczona jest dla adeptów języka niemieckiego w wieku od 7 do 11 lat. Może stanowić kurs do samodzielnej pracy lub domowe uzupełnienie nauki szkolnej. Sprawdzi się również na lekcjach języka niemieckiego podczas pracy w większych grupach. Wesoło spędzając czas z Luise i Theo, nawet nie zauważysz, kiedy mały uczeń zacznie sam mówić po niemiecku!

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

7 osób kupiło
7
Etyka pamięci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etyka pamięci
Dostępny
166 szt.

Czy można powiedzieć, że coś koniecznie musimy pamiętać? Czy mają rację ci, którzy nam powtarzają: Zapomnij o tym, łatwiej ci będzie wtedy żyć? Kwestie te, choć kluczowe, na ogół nie są poddawane głębszej refleksji filozoficznej. Avishai Margalit w swej książce skłania czytelnika do przemyślenia na nowo problemu pamięci i jej związków z etyką. Dzięki temu książka ta staje się przewodnikiem po świecie skomplikowanych palimpsestów minionych wydarzeń. W świecie, w którym wciąż konfrontujemy się z duchami czy wręcz upiorami pamięci, rozważania Margalita pomagają nam zrozumieć przeszłość i ustosunkować się do niej. Leszek Koczanowicz, Uniwersytet SWPS W swojej głęboko humanistycznej książce, która oferuje przystępnie napisaną filozofię na czasy kolejnych masowych zbrodni, Avishai Margalit zadaje pytanie, czy istnieje etyka pamięci. Powierza czytelnikom mądrą, osadzoną w tradycji zachodniej filozofii i religii refleksję poszukującą dróg uzdrowienia relacji z innymi w szacunku, trosce i lojalności. Uświadamia, że każde z nas może się znaleźć w roli moralnego świadka ujawniającego zło, którego było przedmiotem. To książka, która nas wzbogaca, umacnia i czyni lepszymi ludźmi. Ewa Domańska, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Avishai Margalit (ur. 1939) - filozof izraelski, profesor filozofii Uniwersytetu Hebrajskiego, wykładał m.in. w Harvard University, Wolfson University, Oxford, Freie Universität Berlin oraz w Institute of Advanced Study w Princeton. Zajmuje się filozofią społeczno-polityczną, filozofią moralności i religii. Autor m.in.: Idolatry (z Moshem Halbertalem, 1992), The Decent Society (1996), The Ethics of Memory (2002), Occidentalism: The West in the Eyes of Its Enemies (z Ianem Burumą, 2004), On Compromise and Rotten Compromises (2010), On Betrayal (2017). Popadnięcie w całkowite zapomnienie przeraża nas nie tyle jako coś, co stanie się po naszej śmierci, ile jako świadectwo naszych obecnych relacji. Obawiamy się, że moglibyśmy niewiele znaczyć dla osób, z którymi teraz jesteśmy związani. Troska o pozostawienie śladów i bycie pamiętanym jest więc racjonalną troską o nasze relacje gęste i ich trwałość. To właśnie na taką formę pozostawienia śladów wolno nam mieć nadzieję. Avisahi Margalit (fragment książki)

49,35 zł
43,43 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,92 zł

6 osób kupiło
8
Wiejskie dwory i pałace - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiejskie dwory i pałace
Dostępny
21 szt.

Drugie, uaktualnione wydanie wyjątkowego przewodnika zawierającego krótkie opisy 69 obiektów (wraz z ilustracjami), które najlepiej eksponują tradycje siedziby ziemiańskiej. Dzięki temu przewodnikowi Czytelnik może sobie zaplanować wycieczkę po całej Polsce trasą ziemiańską, nocując wyłącznie w dworach i pałacach. 26 obiektów spośród wymienionych w przewodniku oferuje takie usługi.

46,70 zł
33,16 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 13,54 zł

4 osoby kupiły
9
Torba na biodra nerka BACKUP 5 model A 09 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
48,73 zł
4 osoby kupiły
10
Logostorki. Teksty do terapii logopedycznej oraz ćwiczeń ogólnorozwojowych. Głoska [r] - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Logostorki. Teksty do terapii logopedycznej oraz ćwiczeń ogólnorozwojo...
Dostępny
28 szt.

Logostorki. Teksty do terapii logopedycznej oraz ćwiczeń ogólnorozwojowych. Głoska [r] to zbiór 22 wierszyków przeznaczonych do usprawniania prawidłowej realizacji głoski [r]. Opracował je doświadczony logopeda i terapeuta pedagogiczny. Publikacja, oprócz tekstów, zawiera ćwiczenia łączące oddziaływanie logopedyczne z ogólnorozwojowym. Znajdą w niej Państwo propozycje zadań wspierających: funkcje percepcyjno-motoryczne,pamięć słuchową,koncentrację uwagi,motorykę małą,mowę opowieściową,sprawności czytelnicze,umiejętności społeczne,wiedzę o świecie.

34,00 zł
23,80 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,20 zł

3 osoby kupiły
11
Top Trumps Piotruś Playmobil - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Top Trumps Piotruś Playmobil
Winning Moves
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.03

Gra karciana TOP TRUMPS PIOTRUŚ PLAYMOBIL. Gra karciana Top Trumps Piotruś PLAYMOBIL to pozycja obowiązkowa dla każdego fana zabawek z serii Playmobil! Piotruś to nieskomplikowana gra karciana dla dzieci, która zaangażuje każdego - nie tylko najmłodszych! Na każdej karcie znajdziesz wizerunek figurek z serii Playmobil. Dobierz karty w pary, jak najszybciej pozbądź się wszystkich i wygraj! Zasady gry: Przetasuj karty i rozdaj je graczom, następnie każdy sprawdza swoje karty i odkłada znalezione pary na stos. Trzymaj karty tak, aby nikt oprócz Ciebie nie widział ich wartości. Rozpoczyna najmłodszy gracz. Gracze kolejno dobierają po jednej losowej karcie z talii gracza po ich lewej stronie. Jeśli dobrana karta pasuje do innej, którą masz na ręce, odkładasz tę parę. Gracz, który jako pierwszy pozbędzie się swoich kart, wygrywa. Ten, kto zostanie z Piotrusiem (karta o wartości 13 bez pary), przegrywa. Zawartość gry: 25 kart.

14,80 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,2%
oszczędzasz 1,81 zł

3 osoby kupiły
12
Balon foliowy XXL 8, złoty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon foliowy XXL 8, złoty
Arpex
Dostępny
42 szt.

Balon złoty 61.0 cm – element wystroju pomieszczenia w którym odbywa się przyjęcie urodzinowe którego nie da się przeoczyć, bądź nietypowa alternatywa ogromnego bukietu kwiatów dla solenizanta. Balon można napełniać zarówno powietrzem jak i helem.

8,99 zł
2 osoby kupiły
13
Fotościanka party złota - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fotościanka party złota
Arpex
Dostępny
14 szt.

Fotoramka, nadmuchiwana ramka do zdjęć. Efektowny gadżet imprezowy, który sprawi, że pamiątkowe zdjęcia z przyjęcia będą wyjątkowe. Ramka przed nadmuchaniem zajmuje bardzo mało miejsca, dzięki czemu jej przechowywanie i przenoszenie nie sprawia problemu. Ramka w kolorze złotym. Wymiary fotoramki po nadmuchaniu: 64x83cm.

12,99 zł
2 osoby kupiły
14
Smak zdrowia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smak zdrowia
Dostępny
1079 szt.

Kolejna część bestsellerowych Smaków Agnieszki Maciąg, której książki sprzedały się w łącznym nakładzie ponad 450 000 egzemplarzy. W tej książce z wielką radością dzielę się moją największą pasją - dbaniem o zdrowie i życiem w zgodzie z naturą. Jako dojrzała kobieta w 2006 roku postanowiłam zupełnie zmienić życie i wziąć swoje zdrowie i szczęście we własne ręce. Od tego czasu nieustannie się rozwijam, korzystam z darów natury, ziół, mądrości ajurwedy i medycyny chińskiej, a także polskiej medycyny naturalnej. Dzięki temu już od wielu lat ani ja, ani moi bliscy nie przyjmujemy antybiotyków, leczymy się wyłącznie za pomocą metod naturalnych. W 2012 roku, miesiąc przed moimi 43 urodzinami, urodziłam moją ukochaną córeczkę - w domu, siłami natury. Mogłam to zrobić, ponieważ stałam się osobą całkowicie zdrową. Poznaj moje przepisy na naturalne leki oraz zdrowe napoje i potrawy, bezpieczne diety oczyszczające, a także jak w sposób holistyczny wprowadzić do życia spokój, radość i dobrą energię. Ta książka to moje odkrycia - niech dobrze służą również Tobie! Życzę Ci szczęśliwego, zdrowego, spełnionego życia! Z miłością Agnieszka

79,99 zł
61,59 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 18,40 zł

2 osoby kupiły
15
Balon transparentny z konfetti Celebrate srebrne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon transparentny z konfetti Celebrate srebrne
Arpex
Dostępny
32 szt.

Balon kula, przezroczysty. Wewnątrz balonu znajduje się konfetti - srebrne metaliczne oraz bibułkowe białe. Bardzo elegancka dekoracja. Duży, transparentny balon przypomina bańkę mydlaną. Przed pompowaniem balon należy rozciągnąć w dłoniach. Balon można napełnić helem lub powietrzem. W przypadku wypełnienia powietrzem należy użyć pompki. Dla uzyskania jak najlepszego efektu warto naelektryzować balon przy pomocy suchej, miękkiej ściereczki, aby konfetti przyczepiło się do jego ścianek. Średnica balonu po napompowaniu to aż 45 cm. Wykonany z PVC. W opakowaniu znajduje się 1 sztuka.

8,99 zł
2 osoby kupiły
16
Neonowy spray do włosów pomarańczowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Neonowy spray do włosów pomarańczowy
Arpex
Dostępny
3 szt.

Neonowy spray do włosów 125 ml. Dostępne kolory: czerwony, różowy, niebieski, zielony, pomarańczowy i żółty. Efekt koloryzacji utrzymuje się do pierwszego mycia.

15,99 zł
2 osoby kupiły
17
Pokemon TCG: Scarlet & Violet - Elite Trainer Box - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokemon TCG: Scarlet & Violet - Elite Trainer Box
Rebel, od 6 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.11

Rozpocznij kolejną przygodę z Pokémon ex! Wyrusz w podróż przez region Paldea, zaprzyjaźnij się z Sprigatito, Fuecoco, Quaxly i odkryj potęgę legendarnych pokémonów ex Koraidonaa i Miraidona! Inne stworki dołączą do bitwy - m.in. Arcanine i Gyardos w zupełnie nowej odsłonie! Złap je wszystkie wraz z dodatkiem Scarlet & Violet! Pokémon TCG: Scarlet & Violet - Elite Trainer Box zawiera: - 9 boosterów Pokémon TCG: Scarlet & Violet, - 1 losową kartę promo Koraidon lub Miraidon, - 65 koszulek na karty Koraidon lub Miraidon, - 45 kart energii, - przewodnik po dodatku, - 6 kości obrażeń, - 1 kość rywalizacji, - 2 plastikowe znaczniki, - pudełko z przegródkami, - karta kodu. Uwaga! Różne wzory, towar wysyłany losowo.

238,90 zł
210,23 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 28,67 zł

2 osoby kupiły
18
Mallaroy. Tom I - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Mallaroy. Tom I
Dostępny
851 szt.

Kojarzycie ten moment, kiedy wasza bliźniaczka okazuje się zmiennokształtna, po czym znika, więc musicie podszywać się pod nią w nieludzkiej szkole? Nie? Erin Laneford chciałaby móc powiedzieć to samo. Jadąc do Mallaroy, spodziewała się wszystkiego, nawet własnej śmierci. To znaczy, wszystkiego poza palącym pragnieniem, by pociąć lidera wampirzej elity piłą mechaniczną. Alea Laneford za to nigdy nie myślała, że na jej barki spadnie obowiązek ratowania całego rodzaju. Ale hej, wszystko będzie w porządku, prawda...? Spoiler: nieprawda. A.M. Juna – absolwentka studiów humanistycznych, entuzjastka odzieży używanej, feministka intersekcjonalna i miłośniczka ciał niebieskich.

49,99 zł
44,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,00 zł

2 osoby kupiły
19
Zabawy sensoryczne na każdy dzień. Lato - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawy sensoryczne na każdy dzień. Lato
Dostępny
18 szt.

Zbiór ponad 160 propozycji aktywności oraz 7 scenariuszy zajęć inspirowanych latem, a także dodatek pomysły na sensoryczne aktywności, które można zaproponować podczas wakacyjnych dyżurów. Mózg trzeba odpowiednio nakarmić to różnorodne bodźce płynące do niego z całego ciała są pożywieniem. Trafiają one do mózgu poprzez nasze zmysły. Integracja sensoryczna składa wszystko w całość, sprawia, że informacje docierające do mózgu współgrają i umożliwiają prawidłową odpowiedź i właściwie zachowanie. Gdy wszystkie zmysły współpracują w odpowiedni sposób mózg nie ma problemu z nauką i adaptacją. Dlatego tak ważne jest, żeby karmić go różnorodnymi bodźcami już od narodzin. Wiek przedszkolny jest tutaj kluczowy. To właśnie dlatego powstała niniejsza książka.

35,00 zł
25,55 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,45 zł

2 osoby kupiły
20
Pokemon TCG: Scarlet & Violet - Premium Checklane - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokemon TCG: Scarlet & Violet - Premium Checklane
Rebel, od 6 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.23

Rozpocznij kolejną przygodę z Pokémon ex! Wyrusz w podróż przez region Paldea, zaprzyjaźnij się z Sprigatito, Fuecoco, Quaxly i odkryj potęgę legendarnych pokémonów ex Koraidonaa i Miraidona! Inne stworki dołączą do bitwy – m.in. Arcanine i Gyardos w zupełnie nowej odsłonie! Złap je wszystkie wraz z dodatkiem Scarlet & Violet! Uwaga. Dostępne różne wersje zestawu kart – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 zestawu.

30,90 zł
27,19 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,71 zł

3 osoby kupiły
21
Mówię i śpiewam świadomie. Podręcznik do nauki... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mówię i śpiewam świadomie. Podręcznik do nauki...
Dostępny
30 szt.

Pierwszy podręcznik stworzony zarówno dla wykładowców, jak też i słuchaczy podyplomowych studiów z zakresu emisji i higieny głosu. Praca obejmuje zagadnienia teoretyczne związane z budową aparatu głosowego i zjawiskiem impostacji głosu oraz zawiera autorską propozycję praktycznej metody pracy nad głosem. Jest cenną pomocą dydaktyczną na studiach kształcących nauczycieli i logopedów, ale korzystać z niej mogą wszyscy ci, którzy w sposób zawodowy posługują się głosem, a więc mówcy, aktorzy, politycy, piosenkarze, a przede wszystkim pedagodzy. Problem zdrowego głosu dotyczy wszystkich, dla których ten delikatny instrument jest narzędziem pracy lub środkiem wyrazu: nauczycieli i piosenkarzy, śpiewaków i polityków, sprzedawców i prawników. Do nich jest adresowana książka Bogumiły Tarasiewicz, zawierająca autorską metodę pracy nad głosem wykorzystywanym zarówno w mowie, jak i w śpiewie. Narzędziem profilaktyki bądź rehabilitacji jest bowiem świadome kształcenie głosu pozwalające zdobyć umiejętność poprawnego mówienia i śpiewania wolnego od niedociągnięć i manieryzmów, a zarazem umożliwiające pełne rozwinięcie i swobodne wykorzystanie naturalnych możliwości tego instrumentu. Autorka zwraca uwagę na pozornie proste problemy (postawa, uelastycznienie aparatu artykulacji i kontrola napięcia mięśniowego) wpływające jednak znacząco na fonację. Uczy prawidłowego oddechu i uzyskiwania rezonansu. O istotnej wartości książki decyduje dołączony do niej obszerny zestaw praktycznych ćwiczeń opatrzony precyzyjnymi wskazówkami, co czyni ją atrakcyjną również dla logopedów. Książka napisana jest w przystępny sposób, zawiera liczne ilustracje. Prezentowana pozycja funkcjonuje jako podręcznik emisji głosu skierowany do studentów wydziałów pedagogicznych. Bogumiła Tarasiewicz - ukończyła Akademię Muzyczną im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu w klasie śpiewu solowego prof. Ewy Werki i prof. Bożeny Karłowskiej oraz muzykologię na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu pod kierunkiem prof. dr hab. Jana Stęszewskiego (1990). W latach 1990-91 uczestniczyła w kursach interpretacji muzyki dawnej w Centre de Musique Ancienne w Genewie. Od 1990 roku jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym w Instytucie Wychowania Muzycznego Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze, obecnie adiunktem w Instytucie Kultury i Sztuki Muzycznej Uniwersytetu Zielonogórskiego. W 1999 roku uzyskała kwalifikacje I stopnia (odpowiednik doktoratu naukowego) w dziedzinie wokalistyki w Akademii Muzycznej we Wrocławiu. W 1990 roku podjęła także stałą współpracę z Filharmonią Zielonogórską, w której w latach 1993-98 była szefem artystycznym Filharmonii Młodych. Od 1998 roku jest dyrektorem i szefem artystycznym Lubuskiego Biura Koncertowego. Prowadzi ożywioną działalność koncertową. Występowała w b. ZSRR, Niemczech, Francji, Szwajcarii, Włoszech, Watykanie, na Litwie, w Czechach i Austrii. Jest solistką zespołu kameralnego Quodlibet Orchestra, współpracuje jako solistka z chórami macierzystego instytutu. Jako muzykolog zajmuje się badaniem kultury muzycznej Łemków. Brała udział w Międzynarodowych Sympozjach Muzykologicznych Muzyka Kresów (w latach 1992-94). Jest autorką artykułów dotyczących tej tematyki.

49,00 zł
35,77 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,23 zł

2 osoby kupiły
22
Zbiór ćwiczeń z emisji głosu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zbiór ćwiczeń z emisji głosu
Henryk Górski, Polskie Wydawnictwo Muzyczne
Dostępny
15 szt.

Niniejszy zbiór zawiera 112 ćwiczeń, z których część może z pewnością służyć jako materiał do wstępnego rozśpiewania klasy lub dowolnego zespołu wokalnego przed podjęciem wysiłku, wymagającego pełniejszego wykorzystania aparatu głosowego (lekcja kształcenia słuchu, próba zespołu wokalnego lub chóru). Zdecydowanie większa część ćwiczeń ma jednak charakter problemowy i dotyczy doskonalenia określonych umiejętności wokalnych. Mam tu na myśli rozwijanie głosu w zakresie intonowania dźwięku, wchodzenia na dźwięk, prowadzenia głosu, artykulacji, dykcji, dynamiki, wyrównywania rejestrów i doskonalenia techniki wokalnej. Materiał ćwiczeniowy zawiera kilkanaście ćwiczeń znawców sztuki wokalnej, z którymi zetknąłem się w przeszłości. Pamięć moja przechowała wspomniane ćwiczenia autorstwa Haliny Sobierajskiej, Haliny Zielińskiej, Ireneusza Łukaszewskiego, Jadwigi Gałęskiej-Tritt, Zbigniewa Jankowskiego oraz kilkorga wybitnych wokalistów Teatru Wielkiego w Poznaniu i w Warszawie. Pozostałe ćwiczenia powstały w wyniku dokonywanych przeze mnie spostrzeżeń oraz poszukiwań sposobów pokonywania problemów wokalnych w mojej pracy z wymienionymi uprzednio zespołami chóralnymi. [Henryk Górski]

39,00 zł
30,03 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,97 zł

1 osoba kupiła
23
Neonowy spray do włosów czerwony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Neonowy spray do włosów czerwony
Arpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.13

Neonowy spray do włosów 125 ml. Dostępne kolory: czerwony, różowy, niebieski, zielony, pomarańczowy i żółty. Efekt koloryzacji utrzymuje się do pierwszego mycia.

15,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
24
Gwizdki 6szt MIX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gwizdki 6szt MIX
Arpex
Dostępny
54 szt.

Zestaw 6 papierowych gwizdków we wzorki. Wymiar rozwiniętego gwizdka: 2,5cm x 35cm.

7,99 zł
1 osoba kupiła
25
Interaktywne zwierzątko Tamagotchi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Interaktywne zwierzątko Tamagotchi
Pegaz, Pegaz
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.05

Kultowa zabawka ze smyczą, żebyś zawsze mógł ją mieć przy sobie. Tamagotchi należy karmić, bawić się z nim, opiekować się nim. Uwaga! Różne wzory, towar wysyłany losowo.

10,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
26
Maski holograficzne 3szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maski holograficzne 3szt
Arpex
Dostępny
139 szt.

Zestaw 3 kolorowych masek z elastyczną gumką do mocowania. Długość maski: 16 cm.

6,99 zł
1 osoba kupiła
27
Babylon, 2 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Babylon, 2 CD
Hurwitz Justin, Mercury Classics
Dostępny
41 szt.

Lista utworów: DISC: 1 1. Welcome 2. Manny and Nellie's Theme 3. King of the Circus 4. Jub Jub 5. Coke Room 6. My Girl's Pussy 7. Miss Idaho 8. Voodoo Mama 9. Gold Coast Rhythm (Wallach Party) 10. Ain't Life Grand 11. Babylon 12. Morning 13. Kinescope Ragtime Piano 14. Kinescope Erhu (Orientally Yours) 15. Kinescope Carnival Music 16. Kinescope Organ Music 17. Night on Bald Mountain 18. Herman's Hustle 19. Gold Coast Sunset 20. Champagne 21. Wild Child 22. New York 23. See You Back in LA DISC: 2 1. Red Devil 2. I Want A Man 3. Orientally Yours 4. Gimme 5. Singin' in the Rain 6. Pharoah John 7. Meet Miss LaRoy 8. Call Me Manny 9. Hearst Party 10. Damascus Thump 11. All Figured Out 12. Nea Smyrni 13. Waikele Tango 14. Toad 15. Blockhouse 16. Jack's Party Band 17. Gold Coast Rhythm (Jack's Party) 18. Levántete 19. Señor Avocado 20. Heyo 21. Gold Coast Rhythm (Juan Bonilla) 22. Te Amo Nellie 23. Gold Coast Rhythm (Sidney's Solo) 24. Manny and Nellie's Theme (Reprise) 25. Finale

69,90 zł
62,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,99 zł

1 osoba kupiła
28
Girlanda opalizująca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Girlanda opalizująca
Arpex
Dostępny
22 szt.

Zestaw do samodzielnego złożenia zawiera 9 papierowych opalizujących trójkątów oraz sznurek. Długość: 200 cm.

10,99 zł
1 osoba kupiła
29
Maski 3szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maski 3szt
Arpex
Dostępny
34 szt.

Zestaw kolorowych paperowych masek na elastycznej gumce. Długość maski 16 cm.

4,99 zł
1 osoba kupiła
30
Zwierzyniec biblijny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwierzyniec biblijny
Dostępny
44 szt.

Czy wiesz, że... ... Wieloryby mają nos na czubku głowy?... A lwy na końcu ogona mają kolec rogowy? To niesamowite, z jakim pomysłem Stwórca zaprojektował naszą Ziemię i jej mieszkańców! Trzymasz w ręku rodzinne dzieło: Kasia pisze, Tosia rysuje, a Zuzia opowiada. Na różne sposoby przedstawiamy ciekawostki o zwięrzętach w Biblii. Z całego serca zachęcamy Was do zachwytu nad otaczającym światem, a nade wszystko, do zaglądania do Pisma Świętego, pełnego opisów kreacji Najwspanialszego Architekta. W książeczce znajdziecie: 20 kart domino, kody QR prowadzące do kolorowanek oraz filmików, ciekawostki o zwierzętach w Biblii

19,90 zł
15,99 zł

Rabat 19,6%
oszczędzasz 3,91 zł

2 osoby kupiły
31
Szpilki do koreczków Celebrate 24szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szpilki do koreczków Celebrate 24szt
Arpex
Dostępny
35 szt.

Drewniane wykałaczki z linii Celebrate! z dekoracyjnymi kulkami. Opakowanie zawiera 24 sztuk. Długość: 12 cm.

6,99 zł
1 osoba kupiła
32
Pokemon TCG: Scarlet & Violet - Checklane - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokemon TCG: Scarlet & Violet - Checklane
Rebel, od 6 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.16

Rozpocznij kolejną przygodę z Pokémon ex! Wyrusz w podróż przez region Paldea, zaprzyjaźnij się z Sprigatito, Fuecoco, Quaxly i odkryj potęgę legendarnych pokémonów ex Koraidonaa i Miraidona! Inne stworki dołączą do bitwy - m.in. Arcanine i Gyardos w zupełnie nowej odsłonie! Złap je wszystkie wraz z dodatkiem Scarlet & Violet! Uwaga. Dostępne różne wersje zestawu kart – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 zestawu.

24,90 zł
21,91 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,99 zł

1 osoba kupiła
33
Kolorowy spray do włosów niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowy spray do włosów niebieski
Arpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.16

Spray do włosów w kolorze 125 ml. Efekt koloryzacji utrzymuje się do pierwszego mycia.

14,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
34
Balon transparentny z konfetti Celebrate złote - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon transparentny z konfetti Celebrate złote
Arpex
Dostępny
26 szt.

Balon kula, przezroczysty. Wewnątrz balonu znajduje się konfetti - złote metaliczne oraz bibułkowe białe. Bardzo elegancka dekoracja. Duży, transparentny balon przypomina bańkę mydlaną. Przed pompowaniem balon należy rozciągnąć w dłoniach. Balon można napełnić helem lub powietrzem. W przypadku wypełnienia powietrzem należy użyć pompki. Dla uzyskania jak najlepszego efektu warto naelektryzować balon przy pomocy suchej, miękkiej ściereczki, aby konfetti przyczepiło się do jego ścianek. Średnica balonu po napompowaniu to aż 45 cm. Wykonany z PVC. W opakowaniu znajduje się 1 sztuka.

8,99 zł
1 osoba kupiła
35
Schowek
Zdolność sądowa i legitymacja skargowa w postępowaniu sądowoadministra...
Dostępny
32 szt.

Zdolność sądowa i legitymacja skargowa w postępowaniu sądowoadministracyjnym stanowi kompleksowe opracowanie o charakterze monograficznym zagadnień związanych z wykładnią i stosowaniem przepisów prawa wyznaczających kształt tych konstrukcji prawnych. Publikacja powstała na bazie rozprawy doktorskiej obronionej przez Autorkę na Uniwersytecie Jagiellońskim i posiada istotne walory naukowe. Jej zakres tematyczny jest bardzo interesujący, budzący liczne kontrowersje zarówno w doktrynie, jak i w judykaturze oraz aktualny. Oprócz przedstawienia stanu dyskursu prawnego oraz orzecznictwa, Autorka formułuje propozycje szczegółowych rozwiązań normatywnych. W związku z rosnącą na przestrzeni lat potrzebą szerszej partycypacji społecznej w postępowaniu administracyjnym i sądowoadministracyjnym poszukuje odpowiedzi na pytanie o aktualny standard dostępu do sądu administracyjnego. W monografii przedstawia propozycję współczesnej formy ochrony grup interesów w ramach modelu legitymacji skargowej w postępowaniu sądowoadministracyjnym. Zaprezentowane w publikacji spostrzeżenia stanowią wkład zarówno w rozwój nauki, jak i potencjalnie praktyki orzeczniczej.

59,90 zł
51,51 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 8,39 zł

1 osoba kupiła
36
Maskotka Kot 50cm mix kolorów rozmiar M - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maskotka Kot 50cm mix kolorów rozmiar M
INNI
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.24

33,90 zł
30,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,39 zł

3 osoby kupiły
37
Serwetki - Jednorożec 33x33cm 20szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serwetki - Jednorożec 33x33cm 20szt
Arpex
Dostępny
14 szt.

Serwetki papierowe z motywem tęczowego jednorożca. Serwetki w kolorach różu i turkusu. Oprócz swojej funkcji użytkowej są świetną dekoracją stołu. Idealne na przyjęcia urodzinowe i bale dla dziewczynek. Produkt wykonany jest z papieru posiadającego certyfikat FSC(R) oraz pochodzącego z innych kontrolowanych źródeł, co oznacza że surowiec zastosowany do jego wytworzenia pochodzi z materiałów pozyskanych legalnie, odpowiedzialnie i bez uszczerbku dla środowiska oraz lokalnych społeczności. Wymiary serwetki: 33x33 cm. 20 sztuk w opakowaniu. Produkt zaprojektowano i wyprodukowano w Polsce.

8,99 zł
1 osoba kupiła
38
Papierowe okulary brokatowe Celebrate 4szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Papierowe okulary brokatowe Celebrate 4szt
Arpex
Dostępny
55 szt.

Złote okulary brokatowe wykonane z papieru. W górnej, frontowej części okularów znajduje się napis ""Celebrate"". Gadżet do wspólnego świętowania różnych okazji lub powitania Nowego Roku. Okulary nie posiadają szkieł - są bezpieczne dla oczu. W opakowaniu znajdują się 4 sztuki.

9,99 zł
1 osoba kupiła
39
Gwizdki 3szt MIX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gwizdki 3szt MIX
Arpex
Dostępny
54 szt.

Zestaw 3 papierowych gwizdków. Wymiar rozwiniętego gwizdka 2,5cm x 35cm.

5,99 zł
1 osoba kupiła
40
Neonowy spray do włosów zielony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Neonowy spray do włosów zielony
Arpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.16

Neonowy spray do włosów 125 ml. Dostępne kolory: czerwony, różowy, niebieski, zielony, pomarańczowy i żółty. Efekt koloryzacji utrzymuje się do pierwszego mycia.

15,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
41
Balon foliowy słoneczko 55cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon foliowy słoneczko 55cm
Arpex
Dostępny
10 szt.

Duży balon foliowy w kształcie uśmiechniętego słoneczka. Możliwość napełnienia helem lub powietrzem. Może pełnić funkcję elementu dekoracyjnego przyjęć dzięciecych lub służyć do zabawy pod okiem dorosłego opiekuna. Balon posiada samozaciskający się wentyl - nie trzeba go dodatkowo wiązać. Wymiary balonu po napompowaniu to 55 cm..

9,99 zł
1 osoba kupiła
42
Fotościanka party srebrna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fotościanka party srebrna
Arpex
Dostępny
17 szt.

Fotościanka party, instagramowy must-have na nadchodzący karnawał. Rozmiar: 100 x 200 cm.

13,99 zł
1 osoba kupiła
43
Oświetlenie i nasłonecznienie pomieszczeń. Prawne uwarunkowania rozwoju miasta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oświetlenie i nasłonecznienie pomieszczeń. Prawne uwarunkowania rozwoj...
Dostępny
5 szt.

Niniejsze studium ma na celu zwrócenie uwagi na problemy związane z zabudową miast, w tym ich obszarów centralnych, w wąskim kontekście prawnym. Odnosi się ono do prawnych regulacji związanych z obowiązkiem tworzenia warunków służących nasłonecznianiu i unikaniu nadmiernego zacieniania działek zabudowanych, przy jednoczesnej konieczności dążenia do zrównoważonej zabudowy przestrzeni miejskiej, optymalizującej koszty budowy i utrzymania wspólnej infrastruktury publicznej. W konsekwencji skupia się na kwestiach dotyczących stosowania publicznoprawnej instytucji odstępstwa w związku z prywatnoprawną konstrukcją służebności zacieniania, a więc w dużej mierze podstawowych dziś instrumentach prawnych, pozwalających realizować zwartą zabudowę stref śródmiejskich. Ta problematyka nie jest opisana w prawie, choć ma istotne znaczenie w praktyce urbanistycznej.

46,20 zł
42,50 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,70 zł

1 osoba kupiła
44
Balon foliowy cyfra 4, złoty, 71 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon foliowy cyfra 4, złoty, 71 cm
Arpex
Dostępny
41 szt.

Ten balon to element wystroju pomieszczenia, którego nie da się przeoczyć. Ma aż 71.0 cm! Balon można napełniać zarówno powietrzem jak i helem.

8,99 zł
1 osoba kupiła
45
Zarządzanie motywacją pracowników w.5 zmienione - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zarządzanie motywacją pracowników w.5 zmienione
Dostępny
28 szt.

W kolejnej - a zarazem poprawionej i uzupełnionej - edycji książki "Zarządzanie motywacją pracowników" przedstawione zostały najważniejsze zagadnienia związane z procesem motywowania pracowników, tworzeniem skutecznych systemów motywacyjnych, technik i narzędzi oddziaływania na motywację pracowników. Obecnie w centrum uwagi samego procesu jest człowiek, jego osobowość, a jednocześnie dynamiczne otoczenie, w jakim funkcjonuje, co powoduje, iż narzędzia motywacyjne również ulegają zmianie. Do końca lat 90. XX w. mieliśmy do czynienia głównie z pracownikiem nastawionym na korzyści finansowe i bezpieczeństwo zatrudnienia. Obecnie wykreował się typ pracownika, który jest bardziej świadomy swojego potencjału, preferowanych wartości, własnych aspiracji, mający na uwadze równoważenie własnego "koła życia", na które to elementy zwraca uwagę w procesie pracy. Dominującym motywem u obecnych pracowników jest znalezienie i wykonywanie pracy, którą się bardzo lubi lub która jest wręcz wykonywana z pasją. Zaprezentowane w publikacji narzędzia analizy motywacji stanowią próbę odpowiedzi na kilka podstawowych pytań: Z jakim pracownikiem mamy dziś do czynienia? Co motywuje pracowników do działania? Jakie narzędzia są dzisiaj najbardziej skuteczne w procesie motywowania pracowników? Jak zarządzać motywacją pracowników? Motywacja pracowników ma istotne przełożenie na sprawność i efektywność organizacji. Ważnym wyzwaniem w organizacji jest nadążanie za wzrostem wymagań i oczekiwań pracowników z jednoczesnym zachowaniem efektywności ekonomicznej organizacji. Oprócz aspektów behawioralnych znaczącą kwestią jest przełożenie motywacji na wskaźniki ekonomiczne, takie jak: wydajność, produktywność, fluktuacja, poprawa jakości obsługi klienta itp. Książka jest przeznaczona dla kadry menedżerskiej, specjalistów HR, studentów nauk ekonomicznych i wszystkich chcących zrozumieć istotę motywacji.

64,00 zł
51,84 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 12,16 zł

2 osoby kupiły
46
Limeryki i inne wierszyki własne i zapożyczone - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Limeryki i inne wierszyki własne i zapożyczone
Dostępny
42 szt.

Marcin pisał limeryki do ostatniej chwili, czekając na lekarską wizytę w przychodni i zanosząc się od postcovidowego kaszlu. Gdy stracił przytomność, osunął się z krzesła i umarł, notes upadł pewnie obok niego na zabłoconą posadzkę. Ratownicy i policjanci zabezpieczyli go jako dowód rzeczowy. Bo jeśli ktoś umrze w miejscu publicznym, jest podejrzenie o współudział strony drugiej, trzeciej, czwartej, słowem wielu ukrytych pod pozorami normalności bandytów. Ponura biurokratyczna procedura ciągnęła się tygodniami. Koniec końców odzyskałam notes na posterunku policji/milicji i przepisałam z niego część limeryków. Stały się jego ostatnim głosem. Świat zna Marcina jako filmowca, reżysera dokumentów i animacji, filmoznawcę, fotografa, historyka i krytyka sztuki, dziennikarza, wydawcę, autora książek o filmie i sztuce dwudziestego i dwudziestego pierwszego wieku, eksperta od bluesa i historii filmu animowanego, dyrektora międzynarodowego festiwalu filmowego, profesora kilku uczelni w Polsce i Stanach, świetnego przyjaciela, podróżnika i znakomitego kucharza. Ale żeby kolaże? I wierszyki? Jednej i drugiej pasji oddawał się trochę potajemnie, kiedy spałam, a arteria przy naszym domu cichła. Miłość do rymowanek odziedziczył może po mamie, która też w dyskrecji rymowała. Z absurdalnego humoru Edwarda Leara, Lewisa Carrolla, Hilairego Belloca, czy Algernona Charlesa Swinburnea przebija dowcip z cicha pęk, tak bliski Marcinowi; jego zamiłowanie do dadaizmu, Fluxusu, wszystkiego i wszystkich, którzy patrzą na rzeczywistość z przymrużeniem oka. Limeryki sprośne, limeryki polityczne, wierszyki głupie i poetyckie to antidotum na, chodzące zwykle w parze, zło i powagę. Oby ta książeczka stała się dla czytelników tym, czym była dla nas piosenka Monty Pythona Always Look on the Bright Side of Life; Always Look on the Bright Side of Death, którą śmiejąc się przez łzy śpiewaliśmy nad jego grobem. Niech wierszyki wywołają wzruszenie i śmiech. I zachowają pamięć o autorze o ułamek sekundy

28,00 zł
20,16 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,84 zł

1 osoba kupiła
47
Schowek
Postępowanie usprawniające w mózgowym porażeniu dziecięcym
Dostępny
150 szt.

Leczenie dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym (MPD) ? z definicji ? jest leczeniem objawowym, którego najistotniejszym elementem jest fizjoterapeutyczne postępowanie usprawniające. Obraz kliniczny MPD jest znacznie międzyosobniczo zróżnicowany, ponieważ zależy nie tylko od charakteru, lokalizacji, rozległości oraz stopnia ciężkości uszkodzenia OUN, lecz także od indywidualnych predyspozycji poziomu aktywności mechanizmów plastyczności mózgu. Wszystko to składa się na niezwykle złożony, indywidualny i dodatkowo zmieniający się wraz z dojrzewaniem ośrodkowego układu nerwowego (OUN) obraz zaburzeń rozwojowych dziecka z MPD i narzuca konieczność indywidualnego oraz stale aktualizowanego podejścia do stanu pacjenta, w tym zarówno diagnostycznego, jak i terapeutycznego. Mimo znaczących osiągnięć w diagnostyce i terapii dzieci z MPD w ciągu ostatnich lat, skuteczność leczenia jest nadal odległa od oczekiwań społecznych. Ciągle trwają poszukiwania nowych, przynoszących rezultaty metod, form i sposobów usprawniania dzieci z MPD. W ramach prezentowanego opracowania skoncentrowano się zatem na zebraniu i przedstawieniu aktualnej wiedzy na temat klinicznych podstaw MPD oraz metod wczesnego rozpoznawania zaburzeń ruchowych pochodzenia ośrodkowego prognozujących MPD, a także metod i środków służących do kompleksowego postępowania usprawniającego. Przedstawiona tematyka będzie pomocna studentom kierunku fizjoterapii, osobom realizującym specjalizację z fizjoterapii czy absolwentom tego kierunku studiów, którzy pracują lub rozpoczynają pracę z dziećmi z MPD, w opanowaniu wielu efektów kształcenia, dotyczących klinicznych podstaw fizjoterapii, samej fizjoterapii w zaburzeniach wieku rozwojowego, a także dużej części efektów kształcenia dotyczących diagnostyki funkcjonalnej oraz metod specjalnych stosowanych w wieku rozwojowym. Z Przedmowy

79,00 zł
1 osoba kupiła
48
Schowek
Szkoła jutra? Tradycja i (r)ewolucje w edukacji
Dostępny
8 szt.

Monografia jest przede wszystkim zapisem innowacyjnych praktyk edukacyjnych, eksperymentów i propozycji rozwiązań szkolnych w zwykłej, codziennej praktyce, mogących stanowić o sile tej książki. Nie tyle bowiem chodzi dziś o budowanie teoretycznych podstaw, które na nic się zdają w szkolnej rzeczywistości, ile o umiejętność wejścia w ponowoczesną oraz nowomedialną rzeczywistość, dotykającą wszystkich przestrzeni życia codziennego (w tym edukacji) i odnalezienie się w niej. Publikacja z pewnością dowodzi tego, że to nie systemowe rozwiązania, ale oddolne poszukiwania poszczególnych praktyków są ratunkiem dla współczesnej edukacji [?]. Dzięki nauczycielom, którzy poszukują przestrzeni porozumienia z młodymi ludźmi, zachodzi zmiana. Na razie jest ona niewidoczna, bo dokonuje się po cichu, pokątnie, niesystemowo, w cieniu zwyczajnych lekcji, ale obejmuje coraz większą rzeszę nauczycieli i pedagogów, którym zależy, którym się chce. Z recenzji prof. dr. hab. Adama Regiewicza

44,90 zł
38,61 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,29 zł

1 osoba kupiła
49
Hereos & Villains. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hereos & Villains. Winyl
Metro Boomin, Universal Music Polska
Dostępny
10 szt.

191,90 zł
188,06 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 3,84 zł

50
Sacred Aaias: Ave Maria, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sacred Aaias: Ave Maria, CD
Joseph Calleja , Universal Music Polska
Dostępny
49 szt.

Lista utworów: 1: Ave Maria (After Intermezzo from Cavalleria Rusticana) [Arr. Mercurio for Tenor and Orchestra] 2. Giuseppe Verdi: 2h. Ingemisco (Original Version) 3Hörprobe Track 3: Ave Maria (After Méditation from Thaïs) [Arr. Hazell for Tenor, Violin and Orchestra] Ave Maria (After Méditation from Thaïs) [Arr. Hazell for Tenor, Violin and Orchestra] 4. Agnus Dei (After Intermezzo from L'Arlésienne, Op. 23, WD 28) [Arr. Moretti for Tenor and Orchestra] 5. Ave Maria (Arr. Mercurio for Tenor, Violin and Orchestra) 6. Pietà, Signore (Arr. Hazell for Tenor and Orchestra) Stabat Mater 7. 2. Cujus animam gementem (Original Version) Petite Messe solennelle (Original Version) 8. Domine Deus (Gloria) Les pêcheurs de perles (Original Version) 9. Au fond du temple saint (Act 1) Rienzi (Original Version) 10. Richard Wagner: "Allmächt'ger Vater, blick herab" (Act 5) Wesendonck Lieder, WWV 91 11. Richard Wagner: Der Engel (Orch. Felix Mottl) 12. Silent Night (Arr. Bateman for Tenor and Orchestra) 13. Adolphe Adam: O Holy Night (Arr. Gamley and Hazell for Tenor and Orchestra) 14. Tu scendi dalle stelle (Arr. Belli for Tenor and Orchestra) 15. Hörprobe Track 15: Ave Maria, D. 839 (Arr. Gamley and Hazell for Tenor and Orchestra) Ave Maria, D. 839 (Arr. Gamley and Hazell for Tenor and Orchestra)

60,90 zł
59,68 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,22 zł

51
Polesie 58393 Volvo, samochód-wywrotka z naczepą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polesie 58393 Volvo, samochód-wywrotka z naczepą
Polesie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

80,90 zł
72,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,09 zł

52
Polesie 96630 Super-gigant somochód-wywrotka żółto-czerwony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polesie 96630 Super-gigant somochód-wywrotka żółto-czerwony
Polesie
Dostępny
7 szt.

Wiaderko średnie znalepką , szufelkaNr2, grabki Nr2, foremki(zając + koń), statek Jaguar

129,90 zł
116,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,99 zł

53
Polesie 94339 Samochód burtowy z 2 przyczepami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
116,90 zł
105,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,69 zł

54
MALTEX Nakładka 2K Classic jasny niebieski/niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MALTEX Nakładka 2K Classic jasny niebieski/niebieski
Maltex
Niedostępny
Brak

Nakładka na deskę sedesową od Maltex Baby została zaprojektowana z myślą o dziewczynkach i chłopcach, uwzględniono anatomię obu płci i zastosowano odpowiednio wysokie zabezpieczenie przed wydostaniem się nieczystości na zewnątrz. Kształt i wielkość nakładki dopasowano do 99% toalet. Produkt ten dostosuje każdą uniwersalną toaletę do możliwości zasiadania na niej przez malucha. Dla zwiększenia przyczepności nakładki do deski sedesowej na jej brzegach po całości zastosowano gumki antypoślizgowe. Wyjątkowa nakładka z wysokim oparciem o anatomicznym kształcie zapewni każdemu dziecku pełen komfort i bezpieczeństwo. Produkt wprowadza dziecko w etap korzystania z toalety dla rodziców. By ułatwić maluchowi zasiadanie na toalecie Maltex Baby poleca zakup nakładki w zestawie z podnóżkiem z gumkami antypoślizgowymi.

20,29 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,4%
oszczędzasz 1,30 zł

55
MALTEX Nakładka 2K Classic jasny różowy/różowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MALTEX Nakładka 2K Classic jasny różowy/różowy
Maltex
Niedostępny
Brak

Nakładka na deskę sedesową od Maltex Baby została zaprojektowana z myślą o dziewczynkach i chłopcach, uwzględniono anatomię obu płci i zastosowano odpowiednio wysokie zabezpieczenie przed wydostaniem się nieczystości na zewnątrz. Kształt i wielkość nakładki dopasowano do 99% toalet. Produkt ten dostosuje każdą uniwersalną toaletę do możliwości zasiadania na niej przez malucha. Dla zwiększenia przyczepności nakładki do deski sedesowej na jej brzegach po całości zastosowano gumki antypoślizgowe. Wyjątkowa nakładka z wysokim oparciem o anatomicznym kształcie zapewni każdemu dziecku pełen komfort i bezpieczeństwo. Produkt wprowadza dziecko w etap korzystania z toalety dla rodziców. By ułatwić maluchowi zasiadanie na toalecie Maltex Baby poleca zakup nakładki w zestawie z podnóżkiem z gumkami antypoślizgowymi.

20,29 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,4%
oszczędzasz 1,30 zł

56
Schowek
Stanisław Brzozowski w kręgu ?Kultury? paryskiej
Dostępny
19 szt.

Seria JERZY GIEDROYC I? to wspólne przedsięwzięcie Stowarzyszenia Instytut Literacki Kultura oraz Uniwersytetu Łódzkiego. Publikacje mają udostępniać i przybliżać historię oraz dorobek Instytutu Literackiego w Paryżu. Proponujemy Czytelnikom indywidualne i zbiorowe monografie naukowe; naukowe edycje archiwaliów i korespondencji z zasobów Archiwum Instytutu Literackiego oraz problemowe antologie tekstów z ?Kultury? i ?Zeszytów Historycznych?. A także reedycje wybranych książek opublikowanych w ramach Biblioteki ?Kultury?. *** Stanisław Brzozowski w kręgu ?Kultury? paryskiej to pierwsza monograficzna prezentacja spuścizny Brzozowskiego w myśli i twórczości autorów z kręgu ?Kultury?: Jerzego Giedroycia, Józefa Czapskiego, Gustawa Herlinga-Grudzińskiego i Czesława Miłosza. Autorka pokazuje, jak intensywna była to obecność przez ponad pół wieku istnienia pisma, ale też zastanawia się, w czym tkwiła specyficzna siła myśli Brzozowskiego w debacie o Polsce. *** Monika Anna Noga rysuje konstelację intelektualną ?brzozowszczyków? w polskiej kulturze umysłowej i dowodzi, że plejada autorów ?Kultury? zajmuje w niej ważne miejsce. Publikacja stanowi więc istotny wkład w dzieje recepcji autora Legendy Młodej Polski usytuowanej na mapie polskiego życia literackiego i umysłowego. prof. dr hab. Marek Zaleski To monografia rzetelna, oparta na badaniach materiałowych i archiwalnych, dobrze napisana, a przede wszystkim podejmująca problem unikalny, dotąd w druku nieprezentowany. dr hab. Jan Zieliński

59,90 zł
51,51 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 8,39 zł

57
Schowek
Stanisław Bareja Jego czasy i filmy
Dostępny
32 szt.

Stanisława Bareję można uznać chyba za najbardziej konsekwentnego reżysera działającego w okresie PRL. Realizował wyłącznie filmy i seriale należące do gatunków rozrywkowych. W jego dorobku są przede wszystkim komedie, ale też kryminały. Brak dramatów społecznych, wojennych, historycznych? Już ta niezwykła konsekwencja jest wystarczającym powodem, aby przyjrzeć się bliżej Stanisławowi Barei. Gdyby bowiem żył i tworzył w tym samym okresie historycznym, lecz w jakimś innym zachodnim kraju, nie byłoby niczego dziwnego w tym, że specjalizował się on w kinie rozrywkowym, które w dodatku przynosi zyski. Jednak w PRL niekoniecznie musiało to być najłatwiejsze i oczywiste. Od sztuki i jej twórców wymagano zaangażowania i stosownej powagi. Gatunków rozrywkowych ? w filmie, ale również w literaturze ? nie ceniono. Jednocześnie nieustannie apelowano i nawoływano do tworzenia socjalistycznej kultury masowej, do produkcji utworów rozrywkowych, które jednak będą wierne ideologicznym pryncypiom. Później, jakże często, narzekano na gotowe już komedie czy kryminały. Ze Wstępu

49,90 zł
42,91 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,99 zł

58
Schowek
Terapia poznawczo-behawioralna
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.24

> KRÓTKIE WPROWADZENIE ? książki, które zmieniają sposób myślenia! Terapia poznawczo-behawioralna (CBT) jest formą terapii psychologicznej. To Krótkie Wprowadzenie zawiera przegląd tego, czym jest CBT, skąd się wzięła, czym się zajmuje i kiedy może być stosowana. Analizuje również, jak musi się ona nadal rozwijać, aby sprostać przyszłym wyzwaniom. Patrząc w przyszłość, Freda McManus omawia również, w jaki sposób skala problemów ze zdrowiem psychicznym i koszty tradycyjnych form terapii skłoniły ją do badań alternatywnych form CBT, które mają potencjał dotarcia do szerszej publiczności na całym świecie. * Interdyscyplinarna seria KRÓTKIE WPROWADZENIE piórem uznanych ekspertów skupionych wokół Uniwersytetu Oksfordzkiego przybliża aktualną wiedzę na temat współczesnego świata i pomaga go zrozumieć. W atrakcyjny sposób prezentuje najważniejsze zagadnienia XXI w. ? od kultury, religii, historii przez nauki przyrodnicze po technikę. To publikacje popularnonaukowe, które w formule przystępnej, dalekiej od akademickiego wykładu, prezentują wybrane kwestie. Książki idealne zarówno jako wprowadzenie do nowych tematów, jak i uzupełnienie wiedzy o tym, co nas pasjonuje. Najnowsze fakty, analizy ekspertów, błyskotliwe interpretacje. Opiekę merytoryczną nad polską edycją serii sprawują naukowcy z Uniwersytetu Łódzkiego: prof. Krystyna Kujawińska Courtney, prof. Ewa Gajewska, prof. Aneta Pawłowska, prof. Jerzy Gajdka, prof. Piotr Stalmaszczyk.

34,90 zł
30,01 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 4,89 zł

59
Schowek
Wiersze o śmierci
Dostępny
20 szt.

Wiersze o śmierci Jana Brzechwy to kolejna (po Wierszach politycznych oraz Wierszach miłosnych) edycja krytyczna jego twórczości dla dorosłych. Wyłonione one zostały z większości tomów poetyckich tego autora. Są to: Oblicza zmyślone (1926), Talizmany (1929), Trzeci krąg (1932), Piołun i obłok (1935), Imię wielkości (1935), Strofy o planie sześcioletnim (1951), Cięte bańki (1952), Wiersze wybrane (1955), Liryka mego życia (1968) oraz ?Skamander? z 1935 i 1937 roku. Ostatni tom Brzechwy, Liryka mego życia, ma interesujący układ, odwrotnie chronologiczny. Rozpoczynają go liryki pisane przed śmiercią, kończą wiersze młodzieńcze. Tym samym czytelnik rozpoczyna lekturę od ?ostatniego słowa? ? tekstów, które traktować można jako próbę rozrachunku i poetyckiego testamentu. Wiersze powstawały w czasie, kiedy autor chorował na serce. Brzechwa traktuje śmierć jako fenomen życia, poetyckie wyznania nie są zatem wypełnione cierpieniem i dezynwolturą. Przeciwnie: smutek odchodzenia przekuwa się w liryczny uśmiech i pełne czułości wspomnienia. Brzechwa nie monumentalizuje śmierci, pisze o niej ironicznie i dowcipnie. Testament poetycki nie pomieścił moralnego przesłania, a jedynie krótkie, żartobliwe dyspozycje, dotyczące ceremonii pogrzebowej. Brzechwy nie zajmuje także zagadnienie ?życia po życiu? w aspekcie innym niż przetrwanie w pamięci czytelniczej czy też we wspomnieniach ukochanej. To, jaki obraz śmierci wyłania się z liryków Brzechwy, zależy w dużym stopniu od horyzontu aksjologicznego spotkania z nią. Jego umiłowanie poezji oraz Husserlowski ogląd ciała, a zatem i jego przemijania, widzianego jako część przyrody, są tu kluczowe i pokazują aksjologiczne ego autora, na tle którego wyłania się motyw exegi monumentum. Twórczy spadek, utrwalony na wieki, pomaga poecie zracjonalizować śmierć i przyjąć ją.

44,90 zł
38,61 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,29 zł

60
Schowek
Łódzki remake poematu Aleksandra Puszkina ?Eugeniusz Oniegin?
Dostępny
10 szt.

Monografia jest interesującym [?] osiągnięciem badawczym, które [?] wzbogaca wiedzę o gatunku remake?u oraz specyfice przekodowania klasycznego arcydzieła romantycznej literatury rosyjskiej [?] na potrzeby ukazania odmiennej kulturowo, industrialnej przestrzeni łódzkiej i mentalności jej mieszkańców. Gorąco polecam publikację [?] z uwagi na wszechstronność analizy tekstów i walory warsztatu Autorki, umiejętnie różnicującej postępowanie badawcze i interpretacyjne w odniesieniu do stosowanych praktyk imitacyjnych w ich zróżnicowanych uwarunkowaniach kontekstualnych oraz trafność wyboru narzędzi badawczych. Unikatowa w odniesieniu do polskich badań nad przekodowaniem klasycznego tekstu literackiego na język odmiennej kulturowo przestrzeni i epoki monografia wpisuje się we współczesne badania nad gatunkiem remake?u oraz wielorakimi przeróbkami poematu Puszkina Eugeniusz Oniegin. Poczynione ustalenia dopełniają [?] wiedzę o recepcji twórczości Puszkina w środowisku rosyjskojęzycznym poza granicami Rosji i o specyfice artystycznej regionalnych przeróbek Eugeniusza Oniegina. Obrazują proces kształtowania się tzw. łódzkiego tekstu oraz wskazują istotne komponenty jego poetyki. Z recenzji prof. Aliny Orłowskiej (UMCS) Publikacja jest oryginalnym spojrzeniem na recepcję dzieł Aleksandra Puszkina w jej regionalnym wydaniu. [?] Uzupełnia lukę w mocno zaniedbanym zagadnieniu, jakim jest obraz Łodzi w rosyjskojęzycznej prasie epoki, a także w obrębie treści, postaw moralnych oraz przejawów kultury promowanej na łamach tego źródła. Zarówno pomysł na książkę, jak i jego realizację oceniam jak najwyżej. Praca jest innowacyjna - porusza ważny i prawie nieruszony w polskiej historiografii problem remake?u dzieł Puszkina, ze szczególnym uwzględnieniem poematu Eugeniusz Oniegin. Ze względu na znaczenie Oniegina w literaturze światowej jego recepcja na ziemiach polskich, w tym remake w prasie rosyjskojęzycznej Łodzi, pokazuje powiązania intelektualne Królestwa Polskiego z metropolią. udane próby budowania przestrzeni porozumienia mentalnego i odwoływania się do wspólnych lektur, które nie tylko służyły rusyfikacji, ale były częścią korpusu poznawczego ówczesnych elit [?]. Książka wskazuje na rolę Rosjan w kreowaniu przestrzeni rosyjskojęzycznej Łodzi ? przedstawia ich nie tylko jako ludzi handlu, gospodarki i rusyfikatorów, lecz także tych, którym zależało na szukaniu intelektualnych dróg porozumienia z odbiorcą w Królestwie. Z recenzji prof. Tomasza Pudłockiego (UJ)

44,90 zł
38,61 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,29 zł

61
Schowek
Dermatoskopia w dermatologii ogólnej
Dostępny
150 szt.

Mam olbrzymią przyjemność oddać w Państwa ręce polskie wydanie Dermatoskopii w dermatologii ogólnej A. Lallasa, E. Errichettiego i D. Ioannidesa, unikalnej w swojej naturze, nowoczesnej monografii poświęconej diagnostyce nienowotworowych chorób skóry. Ten blisko 400-stronicowy podręcznik, będący owocem pracy międzynarodowego zespołu ekspertów, obejmuje zagadnienia inflamoskopii ? czyli dermatoskopii chorób zapalnych, infektoskopii ? czyli dermatoskopii chorób zakaźnych, entomodermatoskopii ? czyli dermatoskopii chorób pasożytniczych, onychoskopii ? dermatoskopii chorób aparatu paznokciowego, a także trichoskopii ? czyli dermatoskopii chorób włosów i skóry owłosionej. W szczególnie przystępny i usystematyzowany sposób przybliża on czytelnikom najważniejsze i najczęściej spotykane w codziennej praktyce klinicznej jednostki chorobowe. Autorzy poszczególnych rozdziałów umiejętnie wiążą obrazy kliniczne chorób z dermatoskopowymi wzorami rozpoznań, każdorazowo omawiając ich korelacje histopatologiczne. Pozwala to czytelnikowi w pełni zrozumieć szczegółowy mechanizm ich powstawania, identyfikować objawy świadczące o aktywności i remisji choroby oraz postępach leczenia. Niewątpliwym atutem podręcznika jest bogata baza świetnej jakości ilustracji, uzupełnionych o czytelne opisy i wyraźne oznaczenia istotnych wzorów chorób skóry, włosów i paznokci. Autorzy poświęcili także sporo uwagi odmiennościom obrazów klinicznych i dermatoskopowych u pacjentów o ciemnej karnacji. W czasach kiedy z łatwością przemieszczamy się pomiędzy kontynentami, szczególnie ważna staje się znajomość chorób występujących w różnych regionachświat a i związanych z różnymi kulturami. Dużą pomocą praktyczną jest zbiór kilkunastu tabel umieszczony na końcu podręcznika, poświęcony diagnostyce różnicowej poszczególnych kategorii zaburzeń i poparty przykładowymi ilustracjami. Przedmowa do wydania polskiego

189,00 zł
62
Schowek
Testy laboratoryjne krwi. To proste
Dostępny
150 szt.

TESTY LABORATORYJNE KRWI to publikacja mająca na celu ułatwienie interpretacji wyników badań laboratoryjnych krwi. Wystarczająco mała, aby można ją było łatwo ze sobą nosić i w razie potrzeby szybko przeglądać. Zawiera wszystko, co należy wiedzieć podczas analizy badań laboratoryjnych krwi, w tym główne nieprawidłowości najczęściej spotykane w praktyce klinicznej. -Informacje przedstawione w przejrzystej i przystępnej formie -Przypadki kliniczne -Pytania wielokrotnego wyboru ułatwiające powtórkę -Mały format publikacji, ?do kieszeni fartucha?

69,00 zł
63
Barbie Chelsea. GTN86 Ratowniczka wodna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie Chelsea. GTN86 Ratowniczka wodna
Barbie, Mattel
Dostępny
27 szt.

Chelsea uwielbia próbować swoich sił w różnych zawodach, podobnie jak jej starsza siostra, Barbie. Odkryj kilka ścieżek kariery z lalką Chelsea z linii Kariera. Profesjonalny strój i akcesoria tematyczne pozwalają wymyślać różnorodne historyjki. Dzieci mogą zebrać pozostałe lalki i zestawy z linii Barbie Chelsea. To wspaniały prezent dla dzieci od 3 roku życia, zwłaszcza tych, które uwielbiają odkrywanie różnych ról, są ciekawe nowości i chętnie się uczą. Zawartość opakowania: • lalka Chelsea, • 5 akcesoriów. Wymiary opakowania:16.5 x 16.0 x 4.5 cm Wysokość lalki: 15.0 cm Uwaga. Lalka nie stoi samodzielnie.

46,90 zł
42,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,69 zł

64
Barbie Lalka Chelsea Kariera Baristka HKD95 GTN86 MATTEL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie Lalka Chelsea Kariera Baristka HKD95 GTN86 MATTEL
Mattel, Barbie
Dostępny
27 szt.

Chelsea uwielbia próbować swoich sił w różnych zawodach, podobnie jak jej starsza siostra, Barbie. Odkryj kilka ścieżek kariery z lalką Chelsea (15 cm) z linii Kariera. Profesjonalny strój i akcesoria tematyczne pozwalają wymyślać różnorodne historyjki. Lalka nie stoi samodzielnie. Dzieci mogą zebrać pozostałe lalki i zestawy z linii Barbie Chelsea ''Możesz być'', aby wypróbować jeszcze więcej zawodów (sprzedawane oddzielnie). Wspaniały prezent dla dzieci od 3 roku życia, zwłaszcza tych, które uwielbiają odkrywanie różnych ról, są ciekawe nowości i chętnie się uczą. Opakowanie posiada zawieszkę. Zawartość: - 1 lalka Chelsea, - 7 akcesoriów. Wymiary opakowania: 16,5x16x4,5cm Wiek: 3+

44,90 zł
40,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,49 zł

65
Torba na biodra nerka BACKUP 5 model S 06 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
44,54 zł
66
Mały Konstruktor. Atlas - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały Konstruktor. Atlas
Alexander
Dostępny
22 szt.

CONSTRUCTOR to seria zabawkowych modeli do samodzielnego złożenia. Każdy pojazd składa się z metalowych elementów o różnych kształtach i rozmiarach z uzupełniającymi częściami z tworzywa sztucznego, które wizualnie poprawiają jego wygląd. Zabawka rozwija u dziecka zdolności manualne, inteligencję przestrzenną, zdolności techniczne i cierpliwość. To idealny prezent dla kreatywnych dzieci i przyszłych inżynierów.

38,43 zł
33,43 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,00 zł

67
Balon foliowy matowy 6 złoty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon foliowy matowy 6 złoty
Arpex
Dostępny
24 szt.

Balon foliowy XXL w kształcie cyfry 6. Balon w kolorze złotym w eleganckim matowym wykończeniu. Element dekoracyjny imprez urodzinowych, noworocznych i tematycznych. Balon można napełniać powietrzem lub helem. Po napełnieniu helem będzie się unosić. W zestawie znajduje się papierowa słomka przydatna przy pompowaniu powietrzem. Balon posiada samozaciskający się wentyl - nie trzeba go dodatkowo wiązać. Duża cyfra, przed napompowaniem o wysokości 91 cm, po napomowaniu ok. 69 cm. W opakowaniu znajduje się 1 sztuka.

10,99 zł
68
Dasz radę! J. ang. zb. zadań maturalnych ZR w.2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dasz radę! J. ang. zb. zadań maturalnych ZR w.2023
Dostępny
5 szt.

Seria Dasz radę! Wydawnictwa Draco zawiera oryginalne zadania pochodzące z zasobów Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. To kompleksowa publikacja pomagająca w przygotowaniach do matury. Publikacja została dostosowana do wymagań matury w formule od 2023 roku. Pozwala uczniowi zaznajomić się z zadaniami, które znalazły się na egzaminach maturalnych w poprzednich latach. Eliminuje konieczność samodzielnego odnajdywania arkuszy z dotychczasowych egzaminów, a także gwarantuje, że uczeń w swoich przygotowaniach nie pominie żadnego z nich. Dzięki swojej strukturze umożliwia uczniowi skupienie się na typach zadań, które sprawiają mu szczególne trudności. Pozwala porównać indywidualne odpowiedzi z proponowanymi odpowiedziami z klucza. Jest doskonałą pomocą dla nauczycieli przygotowujących uczniów do egzaminu maturalnego.

39,00 zł
35,88 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,12 zł

69
Dialektyka formy. Pełnometrażowe filmy fabularne.. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dialektyka formy. Pełnometrażowe filmy fabularne..
Dostępny
5 szt.

Dialektyka formy. Pełnometrażowe filmy fabularne Jana vankmajera to monografia poświęcona okresowi twórczości czeskiego artysty, który był dotąd sporadycznie omawiany w polskim i zagranicznym piśmiennictwie filmoznawczym. Autorka analizuje pełnometrażowe filmy twórcy w ciągłym odniesieniu do jego filmów krótkometrażowych, wskazując na zbieżności i różnice między nimi, na korzyści płynące ze zmiany metrażu, na którą na pewnym etapie swojej kariery zdecydował się surrealista, i związane z tym problemy, a wreszcie na tematyczno-stylistyczny dialog, jaki można zaobserwować pomiędzy tymi dwoma rodzajami dzieła filmowego. Jednocześnie badaczka stara się udowodnić, że vankmajer kreuje nowy, przepełniony nawiązaniami intertekstualnymi, całkowicie autorski rodzaj pełnometrażowego filmu artystycznego.

48,30 zł
44,44 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,86 zł

70
Kroniki Lenny'ego T.2 Grecja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kroniki Lenny'ego T.2 Grecja
Dostępny
14 szt.

Asia i Paweł powracają w odświeżonej wersji "Kronik Lenny'ego". W życiu Asi i Pawła nie ma miejsca na nudę. Nowe obowiązki i kilkumiesięczny syn Alan nie przeszkadzają młodym małżonkom w realizowaniu ich licznych pasji, do których należą również podróże. Tym razem postanawiają odwiedzić Grecję i dzięki wsparciu wielu osób mogą ruszyć w drogę dostosowaną do potrzeb najmłodszego członka ich rodziny Puszką. Skąd wziął się pomysł na kierunek wyprawy? Sprawdźcie sami Tym razem Ewa Anna Sosnowska zabierze nas w podróż do gorącej Grecji, wciągając w świetnie wykreowany przez siebie świat. Dajcie się porwać bohaterom i ich przygodom, które autorka nakreśliła z rozmachem i polotem. EWELINA GÓROWSKA ewelina-czyta.blogspot.com Możliwy odbiór osobisty lub wysyłka. Koszt wg cennika operatora lub wg przesyłek Allegro. Przy kupnie co najmniej trzech moich książek ustawię cenę tak, że wysyłka wyjdzie gratis. Wysyłam z imienną dedykacją (można coś zaproponować lub zdać się na mnie). Gdyby ktoś nie chciał imiennej lub wcale proszę o informację. Do każdej książki zakładka gratis Znalazłaś/znalazłeś taniej? Napisz. Dogadamy się. Interesuje Cię coś jeszcze? Napisz. Wystawię to w jednym ogłoszeniu.

60,00 zł
45,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 15,00 zł

71
Dla tego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dla tego
Dostępny
57 szt.

Bogusław Kierc myślę, że w sposób najdoskonalszy z możliwych udowadnia, że płeć, tak jak rytm, jest strumieniem, płochym i niestałym, i że jest w tym coś prawdziwie marmurowego, że istnieje heroizm bycia poza płcią (podobny może do nietzscheańskiego heroizmu bycia poza dobrem i złem) i jest on heroizmem płochości, heroizmem niestałości, płochość więc, erotyczność, seksualne i mistyczne rozmodlenie w sobie, ale i w Bogu, może przede wszystkim w Bogu, domaga się swojego Heraklesa, swoich tablic, swoich Biblii, swojego monumentalnego kulturowego zewu-zrywu, swojej nareszcie Pieśni nad Pieśniami. To może, co najpiękniejsze, stanowi tu zaś fakt, że aby o tym wszystkim mówić, Artysta wycisza cały swój awangardowy i antypoetycki aparat, z pokorą zaszywając się w owczej skórze klasyka; ileż tu dyscypliny w mówieniu o nieobejmowalnym a transcendentnym, a ileż tu dionizyjskości! Jest to jednakże dionizyjskość postawiona przed zwierciadło, stojąca przed zwierciadłem powiększającym, a właściwie lustrem lupy, i zaprawdę, nic się nie skryje, bo Kierc potrafi podporządkować kłębiący się żywioł klasycznemu uporządkowaniu, klasycyzm natomiast swoim dynamicznym, transgresyjnym, miłosno-religijnym celom... Omnia vincit Amor. W świecie poety wszakże Amor będzie Heraklesem, a Herakles będzie Amorem, zwycięstwo podąża tutaj bowiem za wrażliwością, wrażliwość za zwycięstwem. Zwycięstwem słodkim oraz wyjątkowo upojnym, dodajmy. Bez odrobiny triumfalizmu, bez piany, bez pian tromtadractwa. Karol Samsel

35,00 zł
25,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

72
Pismo Święte w etui białe - I Komunia Św. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pismo Święte w etui białe - I Komunia Św.
Dostępny
15 szt.

Idealny prezent dla dziecka przyjmującego I Komunię Świętą. Pismo Święte w białym etui z suwakiem.

179,00 zł
136,04 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 42,96 zł

73
Niepospolici ludzie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niepospolici ludzie
Dostępny
21 szt.

Jest wiele osób, które swoim życiem i dorobkiem służyły Bogu i ludziom. Nieśmiertelność zaczyna się za życia ziemskiego. Uczynione dobro i miłość nie zawsze owocują od razu. Odchodzimy od wieczności pozostawiając po sobie ślady ku pamięci potomności. Nie tylko twórca, ale każdy człowiek, przekraczając próg śmierci, żyje nadal w swych dziełach. Wyjątkowość ludzi niepospolitych polega między innymi na tym, że ich duchowy dorobek jest trwale zapisany na wieki, ubogaca wiele innych osób, w tym również nas, jesli potrafimy ich przykład odkryć przez refleksję i zadumę, które pomogą nam kszałtować życie sensownie, by stawało się ono lepsze na każdy dzień.

39,90 zł
30,32 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,58 zł

74
Język polski w szkole podstawowej nr 2 2022/2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język polski w szkole podstawowej nr 2 2022/2023
Dostępny
10 szt.

Oddajemy w Państwa ręce kolejny numer Języka Polskiego w Szkole Podstawowej poświęcony zjawisku korespondencji sztuk. Nasze zainteresowanie tą tematyką trwa od pewnego czasu i można już mówić nie tylko o zależnościach między różnorodnymi obszarami kultury, ale również o relacjach samych Zeszytów Kieleckich z tym zagadnieniem. W niniejszym tomie kontynuujemy poruszane wcześniej wątki oraz przybliżamy te aspekty zagadnienia integracji sztuk, na których się jeszcze nie koncentrowaliśmy. Jak zawsze łączymy kwestie teoretyczne ze szkolną praktyką, spojrzenie wąskie przeplatamy z tym najszerszym. Autorzy tekstów dostrzegają zasadę artystycznego powinowactwa w obrębie formy oraz treści prezentowanych dzieł. W ich rozważaniach dotyczy ona płaszczyzny stylów i rozwiązań językowych, ale także tematów i motywów. Sztukami siostrzanymi tym razem stają się literatura, malarstwo, film i architektura. Zeszyty Kieleckie trafiły w objęcia sztuk siostrzanych i nie mogą się z nich wydostać! Z całą pewnością jednak ten żelazny uścisk, na który się jako Redakcja godzimy, to nie trzymanie nas w szachu, ale raczej trzymanie z nami sztamy! Relacja oparta na wzajemnym szacunku i akceptacji potrzeb obu stron. Tak, jesteśmy w tym związku szczęśliwi! Chcemy podzielić się z Państwem tą radością i zachęcamy do przeczytania niniejszego tomu jednym tchem! Izabela Kozłowska

39,00 zł
36,66 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 2,34 zł

75
Edukacja wczesnoszkolna nr 2 2022/2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Edukacja wczesnoszkolna nr 2 2022/2023
Dostępny
10 szt.

Stajemy się społeczeństwem, w którym obok siebie żyją ludzie posługujący się na co dzień różnymi językami. Odkrywamy i oswajamy oblicza dwu- i wielojęzyczności. Po pierwsze: wielu naszych rodaków mieszka poza granicami kraju i oprócz języka polskiego na co dzień używa innego języka/języków. Po drugie: do kraju wracają rodziny, które przez jakiś czas mieszkały w innych miejscach na świecie. Wraz z rodzicami przyjeżdżają dzieci, które urodziły się i wychowały poza Polską. Uczyły się w innych językach. W Polsce trafiają do szkół, w których proces nauczania i uczenia się odbywa się w języku polskim. Po trzecie: po wybuchu wojny w Ukrainie na terenie naszego kraju mieszkają osoby, dla których pierwszym językiem jest język ukraiński. To język obecny w szkołach, przedszkolach, w sąsiedztwie. Po czwarte: język angielski jest językiem obowiązującym w przestrzeni wielu zawodów. W tym języku odbywają się międzynarodowe konferencje, realizowane są projekty naukowe i metodyczne. To język obecny we współczesnej kulturze muzycznej, filmowej, w mediach, Internecie, turystyce. W tym numerze Edukacji Wczesnoszkolnej przyglądamy się dwu- i wielojęzyczności. Podejmujemy wybrane wątki. Otwieramy przestrzeń do refleksji, dyskusji, proponowania rozwiązań. Zapraszamy do lektury. Prof. UAM dr hab. Kinga Kuszak Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

39,00 zł
36,66 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 2,34 zł

76
Wojciech Narębski. Per la nostra e la vostra... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojciech Narębski. Per la nostra e la vostra...
Dostępny
17 szt.

La storia spesso passa attraverso episodi e momenti significati-vi che le persone vivono e che riflettono nelle loro vicende esi-stenziali. Lintensa vita di Wojciech Narębski ha dellincredibile, perche ha vissuto un momento cruciale della storia europea, at-traversando le terre desolate siberiane e orientali, combattendo sul suolo italico ed infine raggiungendo la tanto agognata patria polacca. In questo libro abbiamo voluto raccontare la storia del soldato Narębski e del II Corpo dArmata del Generale Anders: un esercito di ufficiali, contadini, operai, intellettuali, donne ed ebrei, passati dai gulag stalinisti a combattere contro le armate nazifasciste, ritrovandosi poi, a conflitto finito, a vivere da esi-liati sia nella propria terra sia in quelle che avevano contribuito a liberare con grande sacrificio di vite umane. Ugo Rufino

30,00 zł
21,60 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

77
Język Polski w szkole ponadpodst. nr 2 2022/2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język Polski w szkole ponadpodst. nr 2 2022/2023
Dostępny
10 szt.

Przedmiotem analiz literackich i językowych na lekcjach języka polskiego są zazwyczaj dzieła kultury, które eksponują estetyczne wartości literatury pięknej poprzez wzorzec nieskazitelnego języka, kreację bohatera usadowionego na tle określonej epoki literackiej i świat przedstawiony. Te składniki dzieła literackiego są więc ujęte w ramy prądów literackich, pokazują interakcje wielu aspektów życia społecznego od języka poprzez społeczne reguły i obowiązujący w danym okresie historii system wartości. Literatura współczesna jest jednak niejednorodna, nieszablonowa, kontrowersyjna, inna. I tak rodzenie się znaczeń i informacji we współczesnym świecie pragniemy pokazać na przykładzie twórczości kultury hip-hopu, która stanowi obszar wykraczający poza samą sztukę, literaturę, wkracza w sferę szeroko pojętej tożsamości grupy, stanowi przekaz kontrowersyjnej etyki i filozofii. Czy twórczość dresów to sztuka, czy antysztuka? Jak dzisiaj można interpretować teksty kultury, które z zamierzenia nie są ujęte w kanonie lektur szkolnych, a jednak młodzież zachwyca się nimi, doznając swoistego katharsis? Być może pomocne w odpowiedzi na te pytania będą propozycje ćwiczeń językowo-literackich zamieszczone w niniejszym zeszycie. Zapraszamy do lektury. Ewa Boksa, Łukasz Orliński

39,00 zł
36,66 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 2,34 zł

78
Trąbki ''Magic Party'' 4szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trąbki ''Magic Party'' 4szt
Arpex
Dostępny
59 szt.

Metaliczne imprezowe trąbki w gwiazdki. Papierowe tuby zakończone plastikowym ustnikiem. Zabawny gadżet na każdą imprezę, do uczczenia solenizanta lub witania Nowego Roku. Trąbki o długości 20 cm. W opakowaniu znajdują się 4 sztuki.

6,99 zł
79
Trąbki opalizujące 3szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trąbki opalizujące 3szt
Arpex
Dostępny
40 szt.

Imprezowe trąbki, tuby papierowe wykonane z mieniącego się, opalizującego materiału zakończone plastikowym ustnikiem. Zabawny gadżet na każdą imprezę, do uczczenia solenizanta lub powitania nowego roku. Trąbki o długości 19 cm. W opakowaniu znajdują się 3 sztuki.

8,99 zł
80
Kolorowy spray do włosów pomarańczowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowy spray do włosów pomarańczowy
Arpex
Dostępny
17 szt.

Spray do włosów w kolorze 125 ml. Efekt koloryzacji utrzymuje się do pierwszego mycia.

14,99 zł
81
Kolorowy spray do włosów złoty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowy spray do włosów złoty
Arpex
Dostępny
10 szt.

Spray do włosów w kolorze 125 ml. Efekt koloryzacji utrzymuje się do pierwszego mycia.

14,99 zł
82
Czapeczki 6szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czapeczki 6szt
Arpex
Dostępny
40 szt.

6 papierowych kolorowych czapeczek z elastyczną gumką Wysokość czapeczki 16 cm

7,99 zł
83
Gwizdki 4szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gwizdki 4szt
Arpex
Dostępny
56 szt.

Imprezowe gwizdki, metaliczne trąbki w gwiazdki. Zakończone plastikowym ustnikiem. Zabawny gadżet na każdą imprezę, do uczczenia solenizanta lub witania Nowego Roku. Gwizdki o długości 35 cm po całkowitym rozciągnięciu oraz o szerokości 2,5 cm. W opakowaniu znajdują się 4 sztuki.

6,99 zł
84
Gwizdki metalizowane 6szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,99 zł
85
Wirujące serpentyny - gwiazdy srebrne 6szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wirujące serpentyny - gwiazdy srebrne 6szt
Arpex
Dostępny
22 szt.

Wirujące serpentyny z linii Celebrate! z gwiazdkami. Stylowa i oryginalna dekoracja na każdą imprezę. Opakowanie zawiera 6 sztuk. Długość: 80 cm. Kolor: srebrny.

11,99 zł
86
Gwizdki metaliczne 3szt MIX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gwizdki metaliczne 3szt MIX
Arpex
Dostępny
60 szt.

3 foliowe kolorowe gwizdki Wymiar gwizdka po rozwinięciu: 2,5c x 35 cm

4,99 zł
87
Fotościanka party srebrna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fotościanka party srebrna
Arpex
Dostępny
15 szt.

Fotoramka, nadmuchiwana ramka do zdjęć. Efektowny gadżet imprezowy, który sprawi, że pamiątkowe zdjęcia z przyjęcia będą wyjątkowe. Ramka przed nadmuchaniem zajmuje bardzo mało miejsca, dzięki czemu jej przechowywanie i przenoszenie nie sprawia problemu. Ramka w kolorze srebrnym. Wymiary fotoramki po nadmuchaniu: 64x83cm.

12,99 zł
88
Girlanda z opalizującymi frędzlami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Girlanda z opalizującymi frędzlami
Arpex
Dostępny
24 szt.

Girlanda z foliowymi opalizującymi frędzlami długości 200 cm

13,99 zł
89
Fotościanka party złota - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fotościanka party złota
Arpex
Dostępny
23 szt.

Fotościanka party, instagramowy must-have na nadchodzący karnawał. Rozmiar: 100 x 200 cm. Kolor: złoty.

13,99 zł
90
Neonowy spray do włosów niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Neonowy spray do włosów niebieski
Arpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.02

Neonowy spray do włosów 125 ml. Dostępne kolory: czerwony, różowy, niebieski, zielony, pomarańczowy i żółty. Efekt koloryzacji utrzymuje się do pierwszego mycia.

15,99 zł
Powiadomienie
91
Czapeczki 3szt MIX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czapeczki 3szt MIX
Arpex
Dostępny
40 szt.

Zestaw 3 kolorowych papierowych czapeczek na elastycznej gumce. Wysokość czapeczki 16 cm. Miks wzorów wysyła losowo.

5,99 zł
92
Fotościanka party złotoróżowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fotościanka party złotoróżowa
Arpex
Dostępny
10 szt.

Fotościanka party, instagramowy must-have na nadchodzący karnawał. Rozmiar: 100 x 200 cm. Kolor: złotoróżowa

13,99 zł
93
Balon foliowy XXL 9 złoty 61cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon foliowy XXL 9 złoty 61cm
Arpex
Dostępny
47 szt.

Balon złoty 61 cm - element wystroju pomieszczenia w którym odbywa się przyjęcie urodzinowe którego nie da się przeoczyć, bądź nietypowa alternatywa ogromnego bukietu kwiatów dla soleniznata. Balon można napełniać zarówno powietrzem jak i helem.

8,99 zł
94
Trąbki 2szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trąbki 2szt
Arpex
Dostępny
34 szt.

2 kolorowe papierowe trąbki Długość gadżetu: 19 cm

4,99 zł
95
Czapeczka holograficzna 16cm MIX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czapeczka holograficzna 16cm MIX
Arpex
Dostępny
124 szt.

Holograficzna czapeczka z elastyczną gumką Wysokość czapeczki 16 cm, średnica 10 cm Mix wzorów wysyłany losowo

3,99 zł
96
Balon foliowy XXL 7 złoty 61cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon foliowy XXL 7 złoty 61cm
Arpex
Dostępny
46 szt.

Balon złoty 61 cm - element wystroju pomieszczenia w którym odbywa się przyjęcie urodzinowe którego nie da się przeoczyć, bądź nietypowa alternatywa ogromnego bukietu kwiatów dla soleniznata. Balon można napełniać zarówno powietrzem jak i helem.

8,99 zł
97
Balon foliowy XXL 5, złoty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon foliowy XXL 5, złoty
Arpex
Dostępny
42 szt.

Balon złoty 61.0 cm – element wystroju pomieszczenia w którym odbywa się przyjęcie urodzinowe którego nie da się przeoczyć, bądź nietypowa alternatywa ogromnego bukietu kwiatów dla solenizanta. Balon można napełniać zarówno powietrzem jak i helem.

8,99 zł
98
Balon foliowy XXL 1 złoty 61cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon foliowy XXL 1 złoty 61cm
Arpex
Dostępny
58 szt.

Balon złoty 61 cm - element wystroju pomieszczenia w którym odbywa się przyjęcie urodzinowe którego nie da się przeoczyć, bądź nietypowa alternatywa ogromnego bukietu kwiatów dla soleniznata. Balon można napełniać zarówno powietrzem jak i helem.

8,99 zł
99
Balon foliowy XXL 2 złoty 61cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon foliowy XXL 2 złoty 61cm
Arpex
Dostępny
45 szt.

Balon złoty 61 cm - element wystroju pomieszczenia w którym odbywa się przyjęcie urodzinowe którego nie da się przeoczyć, bądź nietypowa alternatywa ogromnego bukietu kwiatów dla soleniznata. Balon można napełniać zarówno powietrzem jak i helem.

8,99 zł
100
Balon foliowy XXL 3 złoty 61cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon foliowy XXL 3 złoty 61cm
Arpex
Dostępny
46 szt.

Balon złoty 61 cm - element wystroju pomieszczenia w którym odbywa się przyjęcie urodzinowe którego nie da się przeoczyć, bądź nietypowa alternatywa ogromnego bukietu kwiatów dla soleniznata. Balon można napełniać zarówno powietrzem jak i helem.

8,99 zł
Wróć do góry