hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2023.03.30

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 30 marca 2023 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się 18 zbrodni w miniaturze. Nieznana historia Frances Glessner Lee i początków współczesnej kryminalistyki (Bruce Goldfarb), na drugim Sekrety życia pisarzy i artystów (Piotr Łopuszański). Kolejny produkt to Sen o potędze (WASILEWSKI KAROL) oraz Urocze opowiastki na dobranoc (Anna Matusik (tłum.)).
1
18 zbrodni w miniaturze. Nieznana historia Frances Glessner Lee i początków współczesnej kryminalistyki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Bestseller
18 zbrodni w miniaturze. Nieznana historia Frances Glessner Lee i pocz...
Dostępny
32 szt.

Kobieta, która zmieniła oblicze kryminalistyki Morderstwo, samobójstwo czy nieszczęśliwy wypadek? Pod koniec XIX wieku w Stanach Zjednoczonych ustalaniem przyczyn nagłych zgonów zajmowali się koronerzy bez odpowiedniego przygotowania, z zawodu rzeźnicy, piekarze lub aptekarze. Często na skutek ich błędnych orzeczeń przestępcy unikali kary, a skazywano niewinnych. Zmieniła to jedna osoba – Frances Glessner Lee, zwana matką współczesnej kryminalistyki. Lee, urodzona w 1878 roku, była dziedziczką ogromnej fortuny. Choć oczekiwano od niej głównie brylowania na salonach, to dochodzenie przyczyn gwałtownych śmierci stało się dziełem jej życia. Zasłynęła jako twórczyni dioram – miniaturowych domków, które wyglądają czarująco, póki nie dojrzy się makabrycznych detali: wywróconego krzesła, zakrwawionej kołdry czy ciał na podłodze. Te precyzyjnie wykonane makiety, które wprowadzono jako narzędzia szkoleniowe dla śledczych policji, pozostają w użyciu do dziś. Bruce Goldfarb odkrywa przed nami koleje losu Lee, silnej i ambitnej kobiety, która dzięki swojej determinacji doprowadziła do powstania Zakładu Medycyny Sądowej na Harvardzie. To barwna opowieść o narodzinach kryminalistyki i jej wyjątkowej prekursorce.

58,80 zł
41,75 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 17,05 zł

49 osób kupiło
2
Sekrety życia pisarzy i artystów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekrety życia pisarzy i artystów
Dostępny
489 szt.

Życie wielkich twórców zawsze miewało swoje wzloty i upadki. Ale o upadkach biografowie nie lubili pisać. Zajmowali się albo samą twórczością, tak jakby dzieło nie zostało stworzone przez żywego człowieka, albo publikowali hagiografie. Piotr Łopuszański zabiera nas w podróż w czasie, swobodnie przemieszczając się pomiędzy epokami. Odkrywa tajemnice artystów malarzy (płci obojga), wielkich pisarzy – i to nie tylko polskich, a kończy esejem o Gustawie Holoubku, ostrożnie zdejmując z twarzy aktora wszystkie Srebrne i Złote Maski, którymi za życia go uhonorowano. Fascynująca opowieść o życiowych sekretach wielkich twórców. Intelektualna uczta, w której czytelnik zamiast tanich plotek i insynuacji znajdzie zaskakujące wnioski erudyty zakochanego w historii. Bagaż wiedzy, znajomość tematu i swoboda łączenia faktów zachwycą każdego poszukiwacza tajemnic. Giorgione i Tycjan – światło, kolory i różnice talentu. Wszystkie zagadki księcia malarzy. Adam Mickiewicz – hreczkosiej z Białej Rusi w czasie pobytu na Ukrainie zapisuje po polsku „Litwo, Ojczyzno moja”. Więc dlaczego miałby być Żydem? Bolesław Prus – na nagrobku napisano mu; „serce serc”, chociaż jako scjentysta, badał rzeczywistość szkiełkiem i okiem, a serce omijał z daleka. Henryk Sienkiewicz – mały rycerz literatury. Ku pokrzepieniu serc (i wypełnieniu sakiewki). Stefan Żeromski – syzyfowe prace nad biografią pisarza i wieczne kłopoty z cenzurą – w każdej epoce. Marcel Proust – nadwrażliwy maminsynek nadopiekuńczej matki. Modny, banalny ale czy czytany? Doktor Tadeusz Żeleński – bez dogmatów, czyli cała prawda o „Boyszewiku”. (Im się człowiek robi starszy, wszystko w nim po trochu parszy - wieje) Tadeusz Pruszkowski – wino, kobiet i śpiew. Bogate życie artysty i banalny koniec jednostki zgniecionej przez historię. Skamandryci – genialni poeci z bolesnymi zadrami, slalom pomiędzy sztuką a polityką. Zofia Stryjeńska – Murzyńska czupryna i bogowie słowiańscy – chorobliwa nieśmiałość i pozory ognistego temperamentu: tragiczne losy genialnej artystki. Gustaw Holoubek – Gucio/Konrad przy stoliczku Konwickiego. (A kajdany wiszą w szatni) Lubię poznawać fakty, które zmieniają mój dawny, wyniesiony ze szkoły stosunek do uznanych wielkości. Przedstawiam życie i zagadki związane z wielkimi postaciami, dociekam przyczyn postępowania moich bohaterów, przytaczam dotyczące ich anegdoty. Mam nadzieję, że lektura sprawi Państwu przyjemność i skłoni do refleksji. – Piotr Łopuszański

59,90 zł
34,74 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 25,16 zł

45 osób kupiło
3
Sen o potędze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sen o potędze
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.03

Zaangażowanie w konflikty w Syrii, Libii i Górskim Karabachu, "prężenie muskułów" we wschodniej części basenu Morza Śródziemnego, bazy wojskowe w Iraku, Somalii czy Katarze, dyplomacja "dronowa", asertywność wobec zachodnich sojuszników, próby zarządzania stosunkami z Rosją tak, aby wiele sprzecznych interesów nie wykoleiło owocnej współpracy, a także niezachwiana pewność siebie, godna mocarstwa globalnego - tak w skrócie można opisać politykę zagraniczną Turcji na początku lat 20. XXI w. Karol Wasilewski tłumaczy, skąd wzięła się skłonność tureckich decydentów do wybierania się na "przygody" w polityce zagranicznej, opisuje czynniki, które nieustannie pobudzały ich wyobraźnię, a także analizuje procesy, które doprowadziły do tego, że Republika Turcji, państwo początkowo skrajnie skupione na sobie, przeobraziła się w jednego z najaktywniejszych aktorów stosunków międzynarodowych.

59,00 zł
55,46 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,54 zł

35 osób kupiło
4
Urocze opowiastki na dobranoc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Urocze opowiastki na dobranoc
Dostępny
333 szt.

Zbiór ślicznie zilustrowanych historii, które spodobają się wszystkim maluchom. Razem z sympatycznymi zwierzątkami przeżywajcie rozmaite perypetie i oswajajcie otaczający Was świat. Idealna lektura przed snem!

19,99 zł
13,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,00 zł

18 osób kupiło
5
Zakładka magnetyczna Panda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka magnetyczna Panda
Henry
Dostępny
75 szt.

Złocona uniwersalna i praktyczna magnetyczna zakładka do książki. Zapakowana w woreczek foliowy z euro zawieszką. Wielkość zakładki: 6.5 x 12.0 cm

7,99 zł
14 osób kupiło
6
Zapomniani bohaterowie wojny pancernej. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapomniani bohaterowie wojny pancernej. Tom 2
Dostępny
60 szt.

Dywizje pancerne stanowiły główną siłę uderzeniową Panzerwaffe, więc pierwszym celem generała Guderiana po 1 marca 1943 roku była ich unifikacja i konsolidacja. W książce zostały przedstawione sylwetki następujących bohaterów wojny pancernej: • Oberscharführer SS Ernst Barkmann • Porucznik Hans Bunzel • Major Hans-Detloff von Cossel • Generał wojsk pancernych Heinrich Eberbach • Major Gerhard Fischer • Pułkownik Hans Gradl • Generał pułkownik Hermann Hoth • Major Willy Jähde • Generał wojsk pancernych Werner Kempf • Generał major Willy Langkeit • Standartenführer Johannes Rudolf von Mühlenkamp • Generał wojsk pancernych Walther K. Nehring • Feldfebel Ludwig Neigl • Generał major Adalbert Schulz • Kapitan Wolfgang Wahl • Porucznik Joachim Weissflog • Generał major Hermann von Oppeln-Bronikowski

49,90 zł
32,44 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 17,46 zł

13 osób kupiło
7
Nowa Korona Polskich Gór. MountainBook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowa Korona Polskich Gór. MountainBook
Dostępny
290 szt.

Zdobądź Nową Koronę Polskich Gór i poczuj niezwykłą satysfakcję z wejścia na każdy z opisanych wierzchołków. To doświadczenie z pewnością rozpali apetyt na więcej i otworzy drogę do realizowania kolejnych wyzwań, pokonywania własnych słabości, eksplorowania nieoczywistych miejsc i ziszczania marzeń - nawet tych snutych dotąd tylko w najskrytszych myślach. Przed Tobą trzydzieści osiem najwyższych szczytów Polski zgodnych z nową regionalizacją geograficzną kraju. By na nie wejść, warto skorzystać z propozycji trzydziestu czterech tras zebranych w tym przewodniku, do czego zachęcamy! - 38 najwyższych szczytów polskich pasm górskich, - 34 propozycje wycieczek, - opisy atrakcji krajoznawczych, - szczegółowe mapy, profile wysokości, - miejsce na pieczątki.

69,00 zł
44,85 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 24,15 zł

13 osób kupiło
8
Zakładka magnetyczna Kot czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka magnetyczna Kot czarny
Henry
Dostępny
162 szt.

Złocona uniwersalna i praktyczna magnetyczna zakładka do książki. Zapakowana w woreczek foliowy z euro zawiaszką. Wielkośc zakałdki: 65 x 120 mm ( 80 x 155 mm w opakowaniu).

7,99 zł
12 osób kupiło
9
Zakładka ze wstążką - wiosenne kwiaty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka ze wstążką - wiosenne kwiaty
Skona Ting
Dostępny
10 szt.

Elegancka kartonowa zakładka ze wstążką, wyprodukowana w Szwecji.

8,20 zł
7,99 zł

Rabat 2,6%
oszczędzasz 0,21 zł

12 osób kupiło
10
Zestaw foremek do piaskownicy - dinozaury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw foremek do piaskownicy - dinozaury
Ecoiffier
Dostępny
4 szt.

Ecoiffier to jedna z marek popularnego producenta zabawek, jakim jest Smoby. Zabawki tego producenta zawsze charakteryzuje wysoka jakość, której można śmiało zaufać. Są to zabawki, które służą zawsze wiele lat i nie sprawiają żadnych problemów. Są to między innymi klocki dla kreatywnych dzieci, wózki dla lalek, zestawy do kuchni dla dzieci, same kuchnie, ale także traktorki, małe AGD, czy zestawy plastikowych owoców. Zabawka rozwija: • koordynacje wzrokowo-ruchową, • wyobraźnię, • myślenie przestrzenne, • umiejętności społeczne, • motorykę, • zdolności manualne.

13,99 zł
11 osób kupiło
11
Prywatne i publiczne. Architektura nowoczesna jako medium masowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prywatne i publiczne. Architektura nowoczesna jako medium masowe
Dostępny
137 szt.

Książka Beatriz Colominy Prywatne i publiczne. Architektura nowoczesna jako medium masowe przetarła szlaki nowemu sposobowi pisania o architekturze, jej funkcjonowaniu w świecie nowoczesnych mediów i uwikłaniu w relacje społeczne. Interpretując na nowo twórczość Le Corbusiera i Adolfa Loosa, autorka przyczyniła się do rozwoju krytycznej refleksji na temat architektury modernistycznej, której obraz, zbudowany na podstawie wieloletnich badań wydawał się już określony i zamknięty. Tradycyjnym analizom przeciwstawiła uważne spojrzenie na obrzeża, badanie relacji między wnętrzem a zewnętrzem, twórcą a przekazem, architekturą a jej reprezentacją. Mimo upływu niemal 30 lat od pierwszego wydania (1994) książka jest stale cytowana, tłumaczona w całości i fragmentach oraz omawiana na uniwersytetach. Stała się klasyczną pozycją w dziedzinie nowoczesnego pisania o architekturze. Niniejsze wydanie jest pierwszym przekładem na język polski.

76,00 zł
50,16 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 25,84 zł

11 osób kupiło
12
Europa. Rozprawa historyka z historią - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Europa. Rozprawa historyka z historią
Dostępny
2493 szt.

Europa. Rozprawa historyka z historią to prawdziwe opus magnum Normana Daviesa. Od czasu ukazania się w październiku 1996 ten opasły tom przekroczył już nakład 150 tysięcy egzemplarzy, spotykając się z superlatywami, ale także wywołując ożywione dyskusje i kontrowersje. Europa fascynuje czytelników, którzy znajdą w niej znane już walory pisarstwa Daviesa – literacki temperament, rozległość zainteresowań, osobisty stosunek do tematu. Walory tej wspaniałej książki sprawiają, że mimo jej objętości czyta się ją jednym tchem.

149,99 zł
103,49 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 46,50 zł

11 osób kupiło
13
Buteleczki szklane, 4 sztuki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Buteleczki szklane, 4 sztuki
Brewis
Dostępny
30 szt.

Buteleczki szklane 2.2 x 5.0 cm 4 sztuki z korkowym zamknięciem.

6,99 zł
10 osób kupiło
14
Zakładka magnetyczna Żaba - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka magnetyczna Żaba
Henry
Dostępny
196 szt.

Złocona uniwersalna i praktyczna magnetyczna zakładka do książki. Zapakowana w woreczek foliowy z euro zawiaszką. Wielkośc zakałdki: 65 x 120 mm ( 80 x 155 mm w opakowaniu).

7,99 zł
9 osób kupiło
15
Zakładka magnetyczna Sowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka magnetyczna Sowa
Henry
Dostępny
127 szt.

Złocona uniwersalna i praktyczna magnetyczna zakładka do książki. Zapakowana w woreczek foliowy z euro zawiaszką. Wielkośc zakałdki: 65 x 120 mm ( 80 x 155 mm w opakowaniu).

7,99 zł
9 osób kupiło
16
Radiostacje Wojska Polskiego 1918-1945 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Radiostacje Wojska Polskiego 1918-1945
Dostępny
79 szt.

Pierwsze w Polsce wydawnictwo encyklopedyczne prezentujące sprzęt łączności radiowej Wojska Polskiego, używany w latach 1918-1945. Autor, wiele lat związany zawodowo z radiokomunikacją morską, doskonale znający techniczne aspekty działania radiostacji i innych urządzeń radiowych, opisał historię powstania, zasady działania i sposób użycia w Wojsku Polskim w latach 1918-1945 wszystkich znanych typów radiostacji, radionamierników i urządzeń systemów radionawigacyjnych.

93,50 zł
53,30 zł

Rabat 43,0%
oszczędzasz 40,20 zł

9 osób kupiło
17
Balon foliowy piłka 45cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon foliowy piłka 45cm
Arpex
Dostępny
34 szt.

Balon foliowy w kształcie piłki w kolorze białym i czarnym. Możliwość napełnienia balonu helem lub powietrzem. Po napełnieniu helem będzie się unosić. W zestawie znajduje się papierowa słomka przydatna przy pompowania powietrzem. Balon posiada samozaciskający się wentyl - nie trzeba go dodatkowo wiązać. Idealny do dekoracji imprez sportowych, urodzin, przyjęć tematycznych z motywem piłkarskim. Balony wielkości 45 cm.

6,99 zł
8 osób kupiło
18
Klej art&craft 120g - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klej art&craft 120g
Herlitz
Dostępny
7 szt.

Klej płynny do papieru, zdjęć, drewna i tkanin, opakowanie posiada aplikator do precyzyjnegodozowania kleju, po wyschnięciu klej jest transparentny, zmywalny wodą.

9,33 zł
8,99 zł

Rabat 3,6%
oszczędzasz 0,34 zł

8 osób kupiło
19
Kobieta zza ściany - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kobieta zza ściany
Dostępny
164 szt.

Zbiór opowiadań tragicznie zmarłej pisarki, laureatki prestiżowej Nagrody Naokiego. Żyjąca w związku bez namiętności Sachiko z zazdrością podsłuchuje swoją sąsiadkę, prowadzącą bogate życie uczuciowe, aż sama postanawia wejść w jej rolę. Motoko ma poważny problem: jej ciało wydziela zapach, którego nikt nie potrafi znieść prócz Kazuo, jej kochanka. Jednak ich wspólna wizyta u ojca dziewczyny uświadamia jej, że niewiele dotąd wiedziała o swoim chłopaku. Racjonalna Momoko pomaga Rie, koleżance z pracy w przygotowaniach do ślubu… który powinien być jej własnym. Kōichirō odkrywa, że ma brata, o którego istnieniu nie miał pojęcia, ale okazuje się, że próba nadrobienia straconego czasu w ich relacjach idzie zupełnie nie po ich myśli. Przeciętna Naoko dopuszcza się kłamstwa, by zwrócić na siebie uwagę Kazamiego. Kuniko Mukōda z wielkim wyczuciem kreśli obrazy zwykłych ludzi, którzy borykają się z problemami samotności, trudnych relacji z bliskimi i desperacji w poszukiwaniu choć odrobiny szczęścia. Pisarka zginęła w 1981 roku w katastrofie lotniczej, będąc u szczytu popularności. Tłumaczenie z języka japońskiego: Mateusz Gwóźdź

44,90 zł
27,84 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 17,06 zł

9 osób kupiło
20
Zakładka magnetyczna Pingwin - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka magnetyczna Pingwin
Henry
Dostępny
165 szt.

Złocona uniwersalna i praktyczna magnetyczna zakładka do książki. Zapakowana w woreczek foliowy z euro zawiaszką. Wielkośc zakałdki: 65 x 120 mm ( 80 x 155 mm w opakowaniu).

7,99 zł
8 osób kupiło
21
Notes A7/30K z poddrukiem Bambi (16szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes A7/30K z poddrukiem Bambi (16szt)
Beniamin
Dostępny
10 szt.

Opakowanie zbiorcze. Notes A7 posiada 30 kartek z kolorowym poddrukiem. Grzbiet klejony po krótszym boku. Charakteryzuje się estetycznym wykończeniem i modną okładką z serii Bambi

44,78 zł
42,54 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,24 zł

8 osób kupiło
22
Zakładka magnetyczna Lama - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka magnetyczna Lama
Henry
Dostępny
109 szt.

Złocona uniwersalna i praktyczna magnetyczna zakładka do książki. Zapakowana w woreczek foliowy z euro zawiaszką. Wielkośc zakałdki: 65 x 120 mm ( 80 x 155 mm w opakowaniu).

7,99 zł
7 osób kupiło
23
Niespełnienia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niespełnienia
Dostępny
251 szt.

Kochana Mamo, gdy będę duży, to Ci przywiozę wielbłąda z podróży choć dorosłemu Piotrowi nie udało się spełnić obietnicy złożonej na laurce przez siedmioletniego Piotrusia, Mama pozostała najbliższą mu osobą. Jego nowa książka to intymny dziennik kolejnych etapów choroby matki i żałoby syna. Układając mozaikę wspomnień, autor tworzy obraz ich relacji, bardzo bliskiej, ciepłej, nie tak ulotnej jak powidoki, bardziej przyziemnej niż zaistnienia, a przecież i tak rozpiętej między nieobecnościami, znaczonej przeoczeniami, podszytej tęsknotą za tym, co nie wypowiedziane i nie przeżyte do końca. Piotr Strzeżysz po raz kolejny zaprasza też Czytelników w podróż nie w przestrzeni jednak, a w czasie, do swojego dzieciństwa i wczesnej młodości, kiedy większość marzeń tak łatwo było spełnić. Słodko-gorzkie szkice z prowincji okresu komunistycznych ograniczeń, nostalgiczne anegdoty, pełne humoru sceny z zupełnie innych niż dziś realiów, pierwsze niespełnienia nieuniknionej dorosłości, no i... od prawie zawsze obecny w jego życiu rower. Wracałem ze szkoły do domu, zjadałem talerz pomidorowej albo krupniku, a zaraz potem wsiadałem na rower i jechałem, wcale nie aż tak daleko jak teraz, wystarczyło kilka, kilkanaście kilometrów. Pedałowałem przed siebie z dziką, obezwładniającą desperacją i tak bardzo chciałem, żeby to się nigdy nie skończyło, ta jazda, ta młodość, ten beztroski stan. Odsuwałem dorosłość jak niechciane towarzystwo, odpychałem jak talerz z zawiesistą, śmierdzącą kaszą na mleku. Jechałem przed siebie i nie chciałem wracać, nieważne, czy w deszczu, upale, czy pod silny wiatr. Kiedy się zmęczyłem, kładłem się na ziemi, na mchu i patrzyłem w niebo, na wierzchołki drzew, a czas upływał nicnierobieniem, milczeniem, aż wreszcie robiło się zimniej, ciemniej, o wiele później od zwyczajowej godziny powrotu. Wracałem do domu po starych śladach, klucząc jak pies, na węch, na pamięć, na zew, a Ty już tam czekałaś Mamo, niespokojna, a może tylko udająca troskę, strasząc, że kiedyś się doigram i porwą mnie w lesie Cyganie albo czarna Wołga wywiezie mnie na Sybir. Fragment książki

39,90 zł
26,33 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 13,57 zł

7 osób kupiło
24
Zakładka ze wstążką Bratki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka ze wstążką Bratki
Skona Ting
Dostępny
15 szt.

Elegancka kartonowa zakładka ze wstążką, wyprodukowana w Szwecji.

10,99 zł
7 osób kupiło
25
Klej w sztycie 8g Harry Potter - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klej w sztycie 8g Harry Potter
Beniamin
Dostępny
45 szt.

Klej jest nietoksyczny, bezzapachowy, niebrudzący i wygodny w aplikacji. Wszechstronny i ma doskonałe właściwości klejące- klei papier, fotografie, tektury czy tkaniny. Idealny do szkoły i biura. Na opakowaniu znajdują się ulubieni bohaterzy z serii Harry Potter. 8g.

6,99 zł
7 osób kupiło
26
Zdania obrazkowo-wyrazowe - s, z, c, dz w.2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdania obrazkowo-wyrazowe - s, z, c, dz w.2023
Dostępny
25 szt.

Czwarta część zeszytu ćwiczeń logopedycznych Zdania obrazkowo- wyrazowe obejmuje swoim zakresem terapię głosek syczących, tj. s, z, c, dz. Tym samym rozpoczynamy blok ćwiczeń dedykowanych trzem szeregom, które, jak wiemy z doświadczenia, sprawiają maluchom wiele trudności. Materiał przeznaczony jest do terapii logopedycznej dzieci w każdym wieku z nieprawidłową wymową głosek syczących, osób niepełnosprawnych intelektualnie oraz dzieci objętych wczesnym wspomaganiem rozwoju.

25,00 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

7 osób kupiło
27
PLAYMOBIL ® Novelmore 71213. Ognisty rycerz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PLAYMOBIL ® Novelmore 71213. Ognisty rycerz
Playmobil ®
Dostępny
3 szt.

Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat ze względu na ryzyko udławienia małymi elementami.

47,99 zł
42,23 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,76 zł

6 osób kupiło
28
Zakładka magnetyczna Kot szary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka magnetyczna Kot szary
Henry
Dostępny
77 szt.

Złocona uniwersalna i praktyczna magnetyczna zakładka do książki. Zapakowana w woreczek foliowy z euro zawiaszką. Wielkośc zakałdki: 65 x 120 mm ( 80 x 155 mm w opakowaniu).

7,99 zł
6 osób kupiło
29
Długopis wymazywalny ze skuwką Lazy Cats Strigo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,40 zł
7,99 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,41 zł

6 osób kupiło
30
Czy już wiesz kim zostać chcesz? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Czy już wiesz kim zostać chcesz?
Dostępny
1659 szt.

Kim chcesz zostać? Strażakiem, lekarzem, policjantem? Dzięki tym wesołym i prostym wierszom dzieci dowiedzą się, czym zajmują się hydraulik, inżynier na budowie czy maszynista. Piękne ilustracje dopełniają całości. Książeczka z twardymi kartkami, o przyjaznym formacie i zaokrąglonych rogach – idealna do małych rączek. To druga po Gdzie się zwierzę spać wybierze książka duetu Marcin Brykczyński - Daniel Włodarski w Wydawnictwie Literatura.

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

5 osób kupiło
31
Gospodarka Zwycięży - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gospodarka Zwycięży
Dostępny
218 szt.

Odblokować energię Polaków Osiem lat rządów PiS (w latach 2015-2023) stawia uzasadnione pytanie o to, jak naprawić Polskę. Jak sprawić, by psucie państwa i jego instytucji nie mogło w przyszłości się powtórzyć? Książka koncentruje się na gospodarce, w której spustoszenie, jakie dokonało się pod rządami PiS, widać gołym okiem: szalejąca inflacja, rosnący dług, rosnące obciążenia firm, realne zubożenie społeczeństwa, oligarchizacja państwowych spółek. Remedium na te bolączki nie mogą być socjalno-lewicowe recepty oparte na zasadzie: „więcej tego samego”. Proponowane rozwiązania muszą się opierać na tym, na czym polska gospodarka zbudowała swą siłę – na konkurencji, inicjatywie prywatnej, prostocie przepisów, odpartyjnieniu gospodarki. W dłuższym okresie populistyczne rozwiązania proponowane zarówno przez lewicę, jak i przez prawicę ponoszą fiasko. Na końcu wygrywa realna gospodarka.

54,90 zł
49,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,49 zł

5 osób kupiło
32
Harda. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Harda. Tom 1
Dostępny
233 szt.

Mężczyzna, którego kocha. Ogień, który rozpala. Królestwa, którymi włada. Świętosława od dziecka była harda. Od najmłodszych lat, wraz z bratem Bolesławem Chrobrym, uczyła się niuansów politycznej gry. Miała stać się pionkiem w układzie sojuszy swego ojca, księcia Mieszka. Jej ambicje sięgały znacznie dalej. Chciała zostać królową. Los okazał się nieprzewidywalny. W drodze na dwór męża spotkała kogoś, kto zawładnął jej sercem. Czy jest w stanie spełnić swe ambicje i kochać? Stawka jest wysoka – przyjaciele zmieniają się we wrogów, miłość w nienawiść. Sakrament w klątwę. Harda to opowieść o kobiecie niezwykłej, której losy nierozerwalnie wplatają się w dzieje Polski, Szwecji, Danii, Norwegii i Anglii. Namiętności, walka o tron, krwawe bitwy oraz zniewalające historie to królestwo, po którym Elżbieta Cherezińska porusza się z lekkością i drapieżnością sokoła.

59,90 zł
47,32 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 12,58 zł

5 osób kupiło
33
CzuCzu. Magiczne puzzle 60 elementów. Syrenki 4+ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CzuCzu. Magiczne puzzle 60 elementów. Syrenki 4+
Bright Junior Media, 60
Dostępny
288 szt.

CzuCzu Magiczne puzzle Syrenki. Duża, przepięknie zilustrowana układanka składa się z 60 elementów i przedstawia magiczne syrenki i przeróżnych mieszkańców podwodnej krainy: ryby, małże, koralowce... Zestaw zawiera: 60 elementów,wymiar układanki: 68 x 48 cm,duże elementy są wykonane z trwałej tektury,odpowiednie dla dzieci w wieku przedszkolnym,zabawa rozwija spostrzegawczość, pamięć i wyobraźnię.

69,90 zł
51,03 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 18,87 zł

5 osób kupiło
34
Długopis wymazywalny ze skuwką Pies Strigo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,40 zł
7,99 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,41 zł

5 osób kupiło
35
Mam diagnozę ASD? Co to znaczy? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mam diagnozę ASD? Co to znaczy?
Dostępny
16 szt.

Polecana książka jest już drugą Autorki, napisaną z innej niż poprzednia perspektywy. Tym razem Waszą przewodniczką jest Zuzia, dziewczynka z diagnozą ASD, czyli spektrum zaburzeń autystycznych. W tej książce – podobnie jak w poprzedniej pt. Moja siostra ma supermoce – przedstawione postacie nie są prawdziwe, natomiast sytuacje i trudności, z którymi na co dzień się zmagają, już tak. Autorka ma nadzieję, że jej próba ukazania równoległego świata, celem poznania i zrozumienia go, w niedalekiej przyszłości zmieni postawy ludzi, nas wszystkich, którzy żyjemy obok. Jak pisze Robin Hobb w Wyprawie skrytobójcy: „Dzieci znacznie łatwiej niż dorośli akceptują zjawiska niezwykłe. Niewiadome budzi w nich ciekawość, a nie pogardę”.

24,00 zł
16,99 zł

Rabat 29,2%
oszczędzasz 7,01 zł

5 osób kupiło
36
Autobus piętrowy 1:32 czerowny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Autobus piętrowy 1:32 czerowny
Leantoys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.01

Autobus Piętrowy z Dźwiękiem 1:32 Otwierane Drzwi Czerwony Małe samochodziki to najpopularniejsze zabawki, które są uwielbiane przez chłopców w każdym wieku. Służą one do przeróżnych zabaw oraz do kolekcjonowania. Posiadając zestaw różnych aut, chłopiec może bawić się w wyścigi, a także salon samochodowy, w mechanika czy kierowcę piętrowego autobusu. Realistyczny model wykonany został z dużą precyzją. Gwarantuje świetną zabawę, która rozwija wyobraźnię dziecka oraz w bezpieczny sposób pozwala zapoznać mu się ze światem realnym. Dużą zaletą autobusu jest pierwszorzędne wykonanie, na co składa się design uwzględniający najmniejsze szczegóły, a także solidny i trwały materiał, odporny na częstą zabawę. Kolory autobusów są bardzo intensywne, dzięki czemu przyciągają wzrok każdego chłopca. Konstrukcja inspirowana jest klasycznym modelem. Za przeszklonymi szybami znajdują się fotele i kierownica, dzięki czemu zabawa z pewnością będzie rewelacyjna. Dodatkową zaletą naszych autobusów piętrowych jest funkcja wprawienia w ruch. Wystarczy pociągną zabawkę po podłożu w tył i autobus zacznie jechać. Autobus posiada: - Napęd Pull Back - Po dociśnięciu go do podłoża uruchamiają się światła i dźwięki - Suwak przy podłodze, którym otwieramy drzwi - Bogatą kolorystykę - Metalową konstrukcję Wymiary autobusu: Długość: 17 cm Wysokość: 7 cm Szerokość: 5 cm Wymiary opakowania: 22 cm x 10 cm x 8 cm

45,90 zł
Powiadomienie
4 osoby kupiły
37
Topografie przestrzeni wyobrażonych. Serbska i chorwacka fantastyka gatunkowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Topografie przestrzeni wyobrażonych. Serbska i chorwacka fantastyka ga...
Dostępny
3 szt.

Książka poświęcona jest chorwackiej i serbskiej fantastyce gatunkowej analizowanej z perspektywy geopoetyki: związków tej twórczości z przestrzenią, a także rzeczywistością pozaliteracką. Szczególny nacisk położony jest na publikacje spod znaku fantastyki naukowej, fantasy i horroru powstałe w latach dziewięćdziesiątych XX wieku, ponieważ nastąpiły wówczas istotne przemiany paradygmatu tamtejszej fantastyki, polegające przede wszystkim na hybrydyzacji gatunkowej utworów oraz włączaniu do nich lokalnych motywów i miejsc, dotąd praktycznie nieobecnych. Refleksja nad literackimi geografiami wyobrażonymi oraz przekształceniami matryc gatunkowych w tekstach pozwala na zadanie pytań o stosunek analizowanej fantastyki do kluczowych problemów współczesności oraz określenie jej subwersywnego lub koncyliacyjnego charakteru wobec dominujących wówczas ideologii.

44,10 zł
31,31 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 12,79 zł

4 osoby kupiły
38
Zakładka magnetyczna Pies - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka magnetyczna Pies
Henry
Dostępny
167 szt.

Złocona uniwersalna i praktyczna magnetyczna zakładka do książki. Zapakowana w woreczek foliowy z euro zawiaszką. Wielkośc zakałdki: 65 x 120 mm ( 80 x 155 mm w opakowaniu).

7,99 zł
4 osoby kupiły
39
Anegdoty księcia Radziwiłła Panie Kochanku i ważniejsze wspomnienia z jego życia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
22,00 zł
15,99 zł

Rabat 27,3%
oszczędzasz 6,01 zł

4 osoby kupiły
40
Papier wizytówkowy A4/20K biały Płótno - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Papier wizytówkowy A4/20K biały Płótno
Beniamin
Dostępny
7 szt.

Jednostronny papier ozdobny w formacie A4 sprawdzi się do stworzenia eleganckich projektów na ważne uroczystości, np. zaproszeń, kartek okolicznościowych, menu, wizytówek, certyfikatów.240 g/m2. W opakowaniu znajduje się 20 arkuszy. Kolor biały, wzór Płótno.

23,11 zł
21,95 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,16 zł

4 osoby kupiły
41
Długopis wymazywalny ze skuwką Motocykle Strigo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,40 zł
7,99 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,41 zł

5 osób kupiło
42
Ferment w mieście - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ferment w mieście
Dostępny
85 szt.

Owocowi bohaterowie, zaskakujące zestawienia słów, brawurowe ilustracje i chlapy. To wszystko tworzy koktajl ożywczy, inspirujący, zaskakujący. Dwie Marty Lipczyńska-Gil oraz Ignerska rozmawiają ze sobą za pośrednictwem tej wywrotowej książki. Dla kogo?! Dla każdej istoty ludzkiej. Po co? Dla czystej radości tworzących i odbiorców! Totalnie piękna masakra! – Agnieszka Wolny-Hamkało Ferment Lipczyńskiej-Ignerskiej to feerie fruktów frunących w furiach fraz. – Roman Kurkiewicz Czeka was prawdziwa uczta, zabawa słowem, rymem, skojarzeniami, które mogą prowadzić tylko do jednego: rozchichotania i zarażenia waszego języka nowym, cudownie absurdalnymi bon motami, które możecie przywoływać wspólnie z dziećmi. Ilustracje narysowała i nachlapała Marta Ignerska. W chlapnięcia wpisała postaci, skomponowała z nich scenki rodzajowe, rozmawiające z dwuwierszami. – Agnieszka Sowińska, Książki. Magazyn do Czytania Książka jest świetna! Przyjechałam po nią specjalnie z Łodzi. Jest po prostu rozbrajająca, kipiąca, narkotyczna, soczyście piękna i inteligentna. Absolutnie zachwycająca! Nie ma w niej przypadku, wszystko jest dokładnie takie, jakie powinno być. Zakochałam się w niej, mój niespełna 3 letni syn również. Idealna na początek dnia i zakończenie. Chyba najlepsza pozycja, która wyszła nakładem wydawnictwa Hokus-Pokus”. – Paulina Romanowska

54,90 zł
38,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 16,47 zł

3 osoby kupiły
43
Filc A4 samoprzylepny 1mm 10szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filc A4 samoprzylepny 1mm 10szt
Brewis
Dostępny
4 szt.

Filc A4 samoprzylepny mm 10szt mix kolorów

25,29 zł
22,76 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,53 zł

3 osoby kupiły
44
Zakładka magnetyczna Zając - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka magnetyczna Zając
Henry
Dostępny
102 szt.

Złocona uniwersalna i praktyczna magnetyczna zakładka do książki. Zapakowana w woreczek foliowy z euro zawiaszką. Wielkośc zakałdki: 65 x 120 mm ( 80 x 155 mm w opakowaniu).

7,99 zł
3 osoby kupiły
45
Zakładka magnetyczna Lis - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka magnetyczna Lis
Henry
Dostępny
131 szt.

Złocona uniwersalna i praktyczna magnetyczna zakładka do książki. Zapakowana w woreczek foliowy z euro zawiaszką. Wielkośc zakałdki: 65 x 120 mm ( 80 x 155 mm w opakowaniu).

7,99 zł
3 osoby kupiły
46
Girlanda Sto lat Leśne zwierzątka 250cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Girlanda Sto lat Leśne zwierzątka 250cm
Arpex
Dostępny
9 szt.

Girlanda papierowa na sznurku z motywem leśnych zwierząt. Zwierzątka układają się w litery tworząc napis "sto lat". Element dekoracyjny przyjęcia urodzinowego dla najmłodszych. Girlanda do samodzielnego złożenia. Całkowita długość girlandy to 250 cm. Produkt zaprojektowano w Polsce.

10,99 zł
3 osoby kupiły
47
Harda. Tom 2. Królowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Harda. Tom 2. Królowa
Dostępny
268 szt.

Nigdy nie wiesz, kto się za ciebie modli Narodził się Knut. Trzecie dziecko Świętosławy, jedyne, które w chwili przyjścia na świat okrzyknięto „synem królowej”. Coraz więcej graczy przestawia piony tej historii. Bolesław w sekrecie przed siostrą swata Tyrę z Tryggvasonem, jarl Sigvald, powtarzając: „jomswikingowie nie wtrącają się w sprawy królów”, sam zaczyna w nich mieszać. Sven pielęgnuje swą niechęć do Olava, „drugiego wodza”. Tyra znika. Tak kończy się Harda. Teraz nadchodzi czas Królowej. Nowi gracze i nowy wymiar tej historii. Od Roskilde do krainy zórz polarnych. Od Poznania przez Merseburg do Budziszyna, przez wszystkie wielkie wojny Bolesława. Od Pragi po Kijów. Od Gniezna przez tajemniczy Kałdus. I do Anglii, bo przecież nie jest tajemnicą, kim stanie się „syn królowej”…

59,90 zł
47,32 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 12,58 zł

3 osoby kupiły
48
Kubki papierowe Leśne zwierzątka 8szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubki papierowe Leśne zwierzątka 8szt
Arpex
Dostępny
26 szt.

kubeczki papierowe z motywem leśnych zwierząt. Wykonane w technologii, dzięki której nie rozmiękają w trakcie użytkowania. Zapewniają komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Idealne na przyjęcia dla dzieci, kinderbale, imprezy tematyczne dla najmłodszych. Stosować zgodnie z przeznaczeniem. Artykuł jednorazowego użytku. Kubki o maksymalnej pojemności 200 ml. 8 sztuk w opakowaniu. Produkt zaprojektowano i wyprodukowano w Polsce.

7,99 zł
3 osoby kupiły
49
Urocze opowiastki o zwierzątkach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Urocze opowiastki o zwierzątkach
Dostępny
333 szt.

Zbiór ślicznie zilustrowanych opowiastek, które spodobają się wszystkim maluchom. Razem z sympatycznymi zwierzątkami przeżywajcie rozmaite perypetie, ucząc się przy okazji, jak cenne są dobre uczynki i przyjaźń.

19,99 zł
15,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

3 osoby kupiły
50
Zakładka magnetyczna Konik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka magnetyczna Konik
Henry
Dostępny
144 szt.

Złocona uniwersalna i praktyczna magnetyczna zakładka do książki. Zapakowana w woreczek foliowy z euro zawiaszką. Wielkośc zakałdki: 65 x 120 mm ( 80 x 155 mm w opakowaniu).

7,99 zł
3 osoby kupiły
51
Zakładka magnetyczna Kot biały - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka magnetyczna Kot biały
Henry
Dostępny
126 szt.

Złocona uniwersalna i praktyczna magnetyczna zakładka do książki. Zapakowana w woreczek foliowy z euro zawiaszką. Wielkośc zakałdki: 65 x 120 mm ( 80 x 155 mm w opakowaniu).

7,99 zł
3 osoby kupiły
52
Papier wizytówkowy A4/20K biały Prążki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Papier wizytówkowy A4/20K biały Prążki
Beniamin
Dostępny
16 szt.

Jednostronny papier ozdobny w formacie A4 sprawdzi się do stworzenia eleganckich projektów na ważne uroczystości, np. zaproszeń, kartek okolicznościowych, menu, wizytówek, certyfikatów.240 g/m2. W opakowaniu znajduje się 20 arkuszy. Kolor biały, wzór Prążki.

23,11 zł
21,95 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,16 zł

4 osoby kupiły
53
Pikery Zoo safari, 7 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pikery Zoo safari, 7 sztuk
Arpex
Dostępny
20 szt.

Dekoracja tortu w kształcie zwierzątek. 7 sztuk w opakowaniu. Wysokość: ok. 12.0 cm

5,99 zł
3 osoby kupiły
54
Papier wizytówkowy A4/20K kremowy Płótno - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Papier wizytówkowy A4/20K kremowy Płótno
Beniamin
Dostępny
5 szt.

Jednostronny papier ozdobny w formacie A4 sprawdzi się do stworzenia eleganckich projektów na ważne uroczystości, np. zaproszeń, kartek okolicznościowych, menu, wizytówek, certyfikatów.240 g/m2. W opakowaniu znajduje się 20 arkuszy. Kolor kremowy, wzór Płótno

24,54 zł
23,31 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,23 zł

3 osoby kupiły
55
Na zawsze będziesz moja T.2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na zawsze będziesz moja T.2
Dostępny
296 szt.

Do niedawna go nie znosiła... Dziś modli się o jego życieAleksandr Siergiejew nie cieszył się długo stanowiskiem bossa mafii. Choć wcześniej wiele razy stawał oko w oko z niebezpieczeństwem, tym razem nie miał szczęścia. Groźnie postrzelony, leży w śpiączce. Cała mafijna rodzina chodzi jak struta. Podwładni i przyjaciele mafiosa z niepokojem i niecierpliwością czekają na wieści ze szpitala. Jego narzeczona Beatrice pluje sobie w brodę. Tyle lat go ignorowała. Tak długo unikała. A kiedy wreszcie poczuła miłość do tego mężczyzny, gdy życie zaczynało się znowu układać, ukochany Sasza zamknął oczy... I nie wiadomo czy jeszcze kiedykolwiek je otworzy.Jednak życie toczy się dalej, a o mafijne interesy ktoś musi zadbać. Zgodnie ze zwyczajem pod nieobecność bossa na czele staje jego narzeczona. Jednak Be wątpi w swoje przywódcze zdolności. W dodatku czuje się źle nie tylko psychicznie. Współpracy odmawia jej nawet własny organizm. Czy to na pewno tylko nerwy, czy może coś więcej?

42,90 zł
30,89 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,01 zł

2 osoby kupiły
56
Papier wizytówkowy A4/20K kremowy Prążki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Papier wizytówkowy A4/20K kremowy Prążki
Beniamin
Dostępny
5 szt.

Jednostronny papier ozdobny w formacie A4 sprawdzi się do stworzenia eleganckich projektów na ważne uroczystości, np. zaproszeń, kartek okolicznościowych, menu, wizytówek, certyfikatów.240 g/m2. W opakowaniu znajduje się 20 arkuszy. Kolor kremowy, wzór Prążki

24,54 zł
23,31 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,23 zł

2 osoby kupiły
57
Zakładka drewniana Królik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka drewniana Królik
Cozywood
Dostępny
11 szt.

Drewniana zakładka ze wstążką z obustronnym nadrukiem. Jest w 100% biodegradowalna, wykonana przy użyciu minimalnego nakładu energii, gazu i wody. Wyprodukowana na Litwie.

12,16 zł
10,99 zł

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,17 zł

2 osoby kupiły
58
Drewniana łamigłówka Zoo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drewniana łamigłówka Zoo
Trefl
Dostępny
24 szt.

Drewniana łamigłówka polega na ułożeniu wszystkich kolorowych zwierząt, tak aby wypełniły całą ramkę. Kontury znajdujące się na podstawce ułatwiają zadanie. Drewniane zwierzęta mogą również posłużyć za figurki do zabawy. Wszystkie materiały wykorzystane do stworzenia zabawki mają atesty, a także zostały pomalowane nietoksycznymi farbami. Zabawka wykonana jest z drewna z certyfikatem FSC.

49,99 zł
43,49 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,50 zł

2 osoby kupiły
59
Ołówki ozdobne STPEN13 bratki - zestaw 6 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówki ozdobne STPEN13 bratki - zestaw 6 sztuk
Skona Ting
Dostępny
11 szt.

Zestaw 6 ozdobnych ołówków owiniętych w dekoracyjny papier ozdobny. Wyprodukowane w Szwecji. Produkt ekologiczny (FSC C135822).

15,63 zł
14,99 zł

Rabat 4,1%
oszczędzasz 0,64 zł

2 osoby kupiły
60
Zakładka ze wstążką - bukiet i motyle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka ze wstążką - bukiet i motyle
Skona Ting
Dostępny
22 szt.

Elegancka kartonowa zakładka ze wstążką, wyprodukowana w Szwecji.

10,99 zł
2 osoby kupiły
61
Zestaw kreatywny średni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw kreatywny średni
Brewis
Dostępny
32 szt.

Wykorzystaj swoją wyobraźnię i stwórz wyjątkowe dekoracje!

15,07 zł
13,99 zł

Rabat 7,2%
oszczędzasz 1,08 zł

2 osoby kupiły
62
Piker Sto lat 14x15cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piker Sto lat 14x15cm
Arpex
Dostępny
12 szt.

Drewniany topper z napisem "Sto lat" na tort lub ciasto urodzinowe. Drewniana dekoracja tortu urodzinowego idealnie pasująca do przyjęć organizowanych w stylu boho, rustykalnym. Produkt wysokiej jakości, wytrzymały, wykonany z drewna, przyjazny dla środkowiska. Topper na piku o wymiarach 14x15 cm.

8,99 zł
3 osoby kupiły
63
Karnet B6 + koperta - kwiaty groszku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet B6 + koperta - kwiaty groszku
Skona Ting
Dostępny
5 szt.

Karnet bez tekstu wewnątrz, w formacie B6 z kopertą, wyprodukowany w Szwecji.

9,99 zł
2 osoby kupiły
64
Zakładka magnetyczna Zebra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka magnetyczna Zebra
Henry
Dostępny
95 szt.

Złocona uniwersalna i praktyczna magnetyczna zakładka do książki. Zapakowana w woreczek foliowy z euro zawiaszką. Wielkośc zakałdki: 65 x 120 mm ( 80 x 155 mm w opakowaniu).

7,99 zł
2 osoby kupiły
65
Terra Kids. Latarka czołówka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terra Kids. Latarka czołówka
HaBa
Dostępny
9 szt.

Przyrządy obserwacyjne i powiększające powinny się znaleźć w wyposażeniu każdego młodego badacza przyrody – w tym już na pewno Latarka czołowa dla dzieci marki Terra Kids! To odpowiednie narzędzie dla małych odkrywców, którzy chcą wszystko dokładnie wiedzieć. Taki sprzęt pomoże Twojemu dziecku poznać wszystkie tajemnice natury. Rośliny, małe zwierzęta, kamienie lub drewienka wszystko można znaleźć, schowane głęboko w trawie oraz zbadać. Za każdym razem jest to zaskakujące i równie ciekawe! Dzieci w formie zabawy poznają przyrodę i doświadczają swoimi zmysłami. W ten sposób samodzielnie rozwijają pełne szacunku podejście do natury oraz świadomość i odpowiedzialności za środowisko naturalne.

63,89 zł
57,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,39 zł

2 osoby kupiły
66
Balon foliowy puchar 51cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon foliowy puchar 51cm
Arpex
Dostępny
44 szt.

Duży balon foliowy z nadrukiem w kształcie złotego pucharu. Balon puchar dla zwycięzcy, za zajęcie 1 miejsca. Możliwość napełnienia balonu helem lub powietrzem. Po napełnieniu helem będzie się unosić. W zestawie znajduje się papierowa słomka przydatna przy pompowaniu powietrzem. Balon posiada samozaciskający się wentyl - nie trzeba go dodatkowo wiązać. Idealna dekoracja na imprezy sportowe, urodziny, finały sportowe. Wymiary balonu przed napompowaniem to 62 cm, a po napompowaniu 51 cm.

10,99 zł
2 osoby kupiły
67
Terra Kids Lupa do obserwacji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terra Kids Lupa do obserwacji
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.26

Różnorodne przyrządy obserwacyjne i powiększające Terra Kids marki HABA powinny się znaleźć w wyposażeniu każdego przyrodnika! Są odpowiednie dla małych odkrywców, którzy chcą wszystko dokładnie wiedzieć. Pomoce optyczne ujawniają tajemnice natury i rzucają światło na wiele spraw. Rośliny, małe zwierzęta, kamienie lub drewienka wszystko można wziąć pod lupę. Za każdym razem jest to zaskakujące i ciekawe! Dzieci w formie zabawy poznają przyrodę i doświadczają jej swoimi zmysłami. W ten sposób samodzielnie rozwijają pełne szacunku podejście do natury oraz świadomość odpowiedzialności za środowisko naturalne. Jaki obiekt będzie dzisiaj zbadany za pomocą przyrządów obserwacyjnych i powiększających Terra Kids marki HABA? Wskazówki dla małych odkrywców: Obserwowanie i badanie zwierząt w naturze jest niezwykle ciekawe, lecz ważne jest, żeby przestrzegać kilku zasad postępowania. Dzieci nie powinny łapać zwierząt, przez które mogą zostać zranione, które są pod ochroną lub które same mogą zranić. Ważne jest również, żeby nie stawiać zwierząt w słońcu i uważać, żeby zwierzęta żyjące w wodzie miały zapewnioną dostateczną ilość wody. Najpóźniej po 15 minutach wszystkie zwierzęta należy z powrotem wypuścić do ich naturalnego środowiska życia.

74,55 zł
67,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,45 zł

2 osoby kupiły
68
Czarne żagle. Tom 1. Kłamstwo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przedsprzedaż
Czarne żagle. Tom 1. Kłamstwo
Przedsprzedaż
Data premiery: 2023.06.28

Nazywam się Marcos Noire. Gdy miałem trzynaście lat, widziałem, jak wieszano mojego ojca. Był piratem, a ja poszedłem w jego ślady. O jego tragicznym losie zdecydował markiz Rodrigo. W dzień egzekucji poprzysiągłem mu zemstę. Wiedziałem, że ma córkę Franciscę, i postanowiłem, że to właśnie jej zabiorę to, co najważniejsze – rodzinę. Cztery lata po śmierci ojca podczas abordażu dokonałem zemsty: zabiłem rodziców Franciski. Jej przyjaciel przebrał ją za okrętowego chłopca, ale ja od razu ją rozpoznałem. Od tamtej pory jej życie spoczywa w moich rękach. Po pewnym czasie w moim sercu zamiast nienawiści zagościło inne, nieznane mi uczucie. Nie chciałem tego i robiłem wszystko, by je przezwyciężyć. Miałem Franciski nienawidzić – czy to możliwe, że zakochałem się w swoim największym wrogu? Paulina Jurga - pisarka, nauczycielka, mama dwójki urwisów. Kocha muzykę, jest uzależniona od wymyślania historii i od czekolady. W wolnym czasie gra na pianinie albo gitarze lub pisze teksty piosenek. Zadebiutowała serią „Matrioszka”. Na początku 2022 roku do księgarń trafiła jej nowa seria „Ławrusznik”. Ma kilka tatuaży, a większość z nich odnosi się do spisanych przez nią historii.

49,99 zł
34,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 15,00 zł

2 osoby kupiły
69
Music Therapy. Yoga CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Music Therapy. Yoga CD
Dostępny
6 szt.

Przedstawiamy Państwu najnowszą kolekcję wydawnictwa Soliton! Seria MUZYKOTERAPIA dzieli się na pięć podgrup: Relax, Zdrowie, Muzyka świata, Energia oraz Natura. Wszystkie części serii mają za zadanie odprężyć słuchacza, dodać mu energii, zrelaksować, ukoić ciało i zmysły. Każdy znajdzie coś dla siebie, coś co pozwoli mu na chwilę muzycznej przyjemności.Joga jest w dzisiejszych czasach potocznie przyjmowana jako zestaw ćwiczeń fizycznych i umysłowych, uprawianych głównie dla zdrowia. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę, że w tradycji indyjskiej istnieje jako cały system filozofii i zbiór dyscyplin duchowych zajmuje się związkami pomiędzy ciałem, umysłem, świadomością i duchem. Zgodnie z tzw. prawem karmy i kołem wcieleń, wyzwolenia dokonuje się poprzez odpowiedni trening ciała, przestrzeganie zasad etycznych, skupienie, medytację i ascezę. Muzyka zawarta na płycie doskonale sprawdzi się jako łącznik pomiędzy ćwiczeniami fizycznymi i umysłowymi. Przepiękne melodie pod przewodnictwem fletu autorstwa Lucjana Wesołowskiego i Binoda Katuwala zabiorą każdego odbiorcę w tajemniczy świat Dalekiego Wschodu i pozytywnie wpłyną na jego ducha i ciało.TRACKLIST:1. Bihani (Poranek)2. Diunso (Południe)3. Sanjh (Wieczór)

23,51 zł
22,33 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,18 zł

2 osoby kupiły
70
Sennik. Kobiety, tysiące podróży - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sennik. Kobiety, tysiące podróży
Dostępny
9 szt.

Historia kilkudziesięciu lat życia mężczyzny snuta przez autora w pierwszej części książki, przetykana dialogami i komentarzami, jest opowieścią o jednej miłości do trzech różnych kobiet, w różnych miejscach i czasie. W drugiej części powieści historia przedstawiona jest z perspektywy tych trzech kobiet, które podczas wspólnych spotkań po latach próbują opisać to, co przeżyły z bliskim im kiedyś mężczyzną. Jedno życie zawieszone w czasie i mijające się z czasem, pozostawione w pudle wspomnień, intensywnych uczuć i opisu świata. Czytający mają możliwość wyjmowania z przeżyć autora historii nam współczesnych, w książce jednak celowo przedstawiono je bez chronologii.

44,00 zł
34,32 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 9,68 zł

2 osoby kupiły
71
Karnet B6 + koperta - bukiet i motyle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet B6 + koperta - bukiet i motyle
Skona Ting
Dostępny
2 szt.

Karnet bez tekstu wewnątrz, w formacie B6 z kopertą, wyprodukowany w Szwecji.

12,20 zł
11,99 zł

Rabat 1,7%
oszczędzasz 0,21 zł

2 osoby kupiły
72
Motocykl na baterie światło dźwięk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Motocykl na baterie światło dźwięk
Leantoys
Dostępny
2 szt.

Motocykl Na Baterie ze Światłami i Muzyką Niebieski Motocykl to doskonały prezent dla małego miłośnika wyścigów. Zabawa z dzieckiem nie musi być monotonna i nudna. Motocykl to nie tylko doskonała zabawa, ale także świetny trening koordynacji, zwinności i zręczności. Zabawka wykonana w intensywnym kolorze niebieskim. Skala z jakiej został wykonany motocykl to 1:8. Posiada efekty świetlne na przodzie i tyle motocyklu oraz efekty dźwiękowe, które pozwolą na jeszcze lepsze wrażenia podczas zabawy. Wymiary motocyklu: 28 cm x 19.5 cm x 8 cm Wymiary pudełka: 32.5 cm x 22 cm x 13 cm Motor zasilany jest czterema bateriami "AA" 1.5 V (brak w zestawie). Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3. roku życia. Zestaw posiada certyfikat CE i jest zgodna z normą EN 71. Zapakowany jest w kartonik z przezroczystą witrynką, dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent

41,91 zł
2 osoby kupiły
73
Tyranozaur zielony na baterie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tyranozaur zielony na baterie
Leantoys
Dostępny
4 szt.

Interaktywny dinozaur na baterie Zabawka-dinozaur jest doskonałym odwzorowaniem ogromnego Tyranozayra, żyjącego około 125 - 100 milionów lat temu. Zabawka posiada długą, prostą czaszkę, a także masywną, muskularną budowę. Zasilana jest bateriami "AA" 1,5 V, które są dołączone do zestawu. Po uruchomieniu duży dinozaur zaczyna stawiać kroki i ryczeć. Efekty świetlne, takie jak błyskające oczy tylko potęgują te niecodzienne wrażenia. Chodzący dinozaur może być nie tylko rewelacyjną zabawką - sprawdzi się również w roli pomocy naukowej. Dzięki takiemu przedmiotowi wytłumaczenie dziecku faktów związanych z prehistorią i mitycznymi stworzeniami będzie o wiele łatwiejsze, ponadto rozwinie wiedzę i wyobraźnię malucha, zachęcając go do samodzielnego zdobywania informacji na te tematy. Zabawka wykonana jest z certyfikowanego materiału, jakim jest wytrzymały na częste użytkowanie plastik. Pomimo groźnego wyglądu, zabawka pozbawiona jest ostrych i niebezpiecznych dla dzieci elementów lub zakończeń. Kolorystyka dinozaura nawiązuje do jego odpowiednika, co podnosi poziom realności zabawki. Dinozaur zapakowany jest w kartonowe pudełko, z którego wystaje jego sylwetka. Uważamy, że jest to idealny pomysł na prezent dla małego pasjonata dinozaurów i prehistorii. Wymiary zabawki: - 32 cm x 21 cm. Wymiary opakowania: - 33 cm x 29 cm x 9 cm

69,90 zł
2 osoby kupiły
74
Zakładka magnetyczna Pantera - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka magnetyczna Pantera
Henry
Dostępny
140 szt.

Złocona uniwersalna i praktyczna magnetyczna zakładka do książki. Zapakowana w woreczek foliowy z euro zawiaszką. Wielkośc zakałdki: 65 x 120 mm ( 80 x 155 mm w opakowaniu).

7,99 zł
2 osoby kupiły
75
Worek na obuwie Backup 5 model A53 pikselowe kwadraciki Derform - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,99 zł
2 osoby kupiły
76
Zestaw wojskowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw wojskowy
Leantoys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.15

Militarne zabawki to zazwyczaj po prostu figurki żołnierzyków imitujące pole walki lub pistolety na kulki. Na rosnącej fali popularności filmów akcji powstaje jednak coraz więcej zabawek, które wręcz prześcigają się w oferowanych funkcjonalnościach. Oferowany zestaw wojskowy to zabawka, która faktycznie posiada limitowaną liczbę strzałów, które może oddać przed przeładowaniem! Największą zaletą Zestawu Wojskowego jest jego rozmiar - za pomocą wielu akcesoriów można upodobnić go do popularnego Rambo. Dzięki akcesoriom dziecko możne założyć kamizelkę kuloodporną, wyposażyć w krótkofalówkę, kompas i granat, a także uzbroić się w długi na 14 centymetrów gumowy nóż. Pistolet maszynowy będący głównym elementem zestawu posiada specjalny naciąg, który symuluje strzelanie - po oddaniu serii strzałów, broń należy przeładować. W skład zestawu wchodzą: - Pistolet maszynowy z naciągiem - Gumowy nóż bojowy - Militarna kamizelka kuloodporna - Zabawkowa krótkofalówka - Nieśmiertelnik wojskowy - Kompas - Manierka - Zegarek - Granat - Order wojskowy - Słuchawki taktyczne - Gwizdek. Wymiary elementów zestawu: Pistolet maszynowy: 37 cm x 15 cm x 4 cm Nóż bojowy: 25 cm x 6 cm x 2,5 cm. Wymiary opakowania: 65,5 cm x 38 cm x 5 cm Ze względu na niewielkie elementy, zestaw nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Elektroniczne elementy zestawu są wyposażone w niezbędne baterie.

78,92 zł
Powiadomienie
2 osoby kupiły
77
Zakładka magnetyczna Miś - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka magnetyczna Miś
Henry
Dostępny
90 szt.

Złocona uniwersalna i praktyczna magnetyczna zakładka do książki. Zapakowana w woreczek foliowy z euro zawiaszką. Wielkośc zakałdki: 65 x 120 mm ( 80 x 155 mm w opakowaniu).

7,99 zł
2 osoby kupiły
78
Na styku. Performanse naturo-kulturowe w strefach kontaktu i konfliktu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Na styku. Performanse naturo-kulturowe w strefach kontaktu i konfliktu
Dostępny
7 szt.

Nie da się ukryć, że mieszkając w Polsce, jesteśmy dzisiaj częścią świata utożsamianego z globalną Północą, opisywanego przez Arjuna Appaduraia i Achille Mbembego, ale jednocześnie żyjemy w miejscu, gdzie trajektorie historycznych procesów i wektory energii społecznych niekoniecznie są z tym światem zbieżne. Trwa tu bowiem nieustanny proces negocjowania geopolityki naszego poznania albo aktualizowanie różnicy między Wschodem a Zachodem Europy – różnicy, którą wojna Rosji z Ukrainą odgrywa w nowej odsłonie. (…) Trzeba zatem zdać sobie sprawę z tego, że określone wyobrażenia o globalnych podziałach świata często stanowią kognitywną matrycę lokalnych stref kontaktów międzykulturowych. (…) Ale efekty spotkań w owych strefach kontaktu wydają się całkowicie emergentne i wydarzeniowe, co usprawiedliwia wybór metodologii i narzędzi ich badania. Podstawowym narzędziem diagnostycznym stref kontaktu i konfliktu są dla nas performansy naturo-kulturowe, które sytuują człowieka w przestrzeni relacji ze środowiskiem naturalnym, terytorium, społecznym otoczeniem oraz indagują wyodrębnione w ten sposób związki, nadając im nową dynamikę i wykładnię. Performans pełni tu zatem funkcję epistemiczną, na równi z innymi, uznanymi zwykle za bardziej „naukowe”, sposobami badania i konceptualizowania świata. Ze Wstępu

47,25 zł
33,55 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 13,70 zł

2 osoby kupiły
79
Długopis wymazywalny ze skuwką Aitcraft Strigo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,40 zł
7,99 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,41 zł

1 osoba kupiła
80
Biblia Tysiąclecia - opr. skórzana złote tłoczenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
190,00 zł
167,20 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 22,80 zł

1 osoba kupiła
81
Pikery Piórka 8szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pikery Piórka 8szt
Arpex
Dostępny
22 szt.

Dekoracje do ciasta w kształcie piórek. 8 sztuk w opakowaniu. Wysokość ok. 15 cm.

6,99 zł
1 osoba kupiła
82
Zestaw balonów na Wieczór Panieński LUX 35el - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw balonów na Wieczór Panieński LUX 35el
Arpex
Dostępny
20 szt.

Zestaw dekoracji na wieczór panieński. W skład zestawu wchodzi girlanda balonowa do samodzielnego wykonania. W opakowaniu znajdują się: - 3 białe balony z napisem "Bride To Be" o średnicy 25 cm po nadmuchaniu - 3 różowe balony z napisem "Bride To Be" o średnicy 25 cm po nadmuchaniu - 16 białych balonów metalizowanych o średnicy 25 cm po nadmuchaniu - 8 balonów z efektem chromu w odcieniu różowym o średnicy 30 cm po nadmuchaniu - 1 różowy balon foliowy w kształcie serca w rozmiarze 45 cm po nadmuchaniu - foliowy napis dmuchany "bride to be" - taśma do wykonania girlandy z balonów. Duży zestaw dekoracyjny na przyjęcie dla przyszłej Panny Młodej. Oryginalna ozdoba na wieczór panieński. Idealny jako uzupełnienie ścianek do zdjęć, dekoracji sali, mieszkania. Prosta do samodzielnego wykonania ozdoba.

46,46 zł
1 osoba kupiła
83
Match World Football Stars - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Match World Football Stars
Winning Moves
Dostępny
6 szt.

Gra Top Trumps Match. Jeżeli lubisz szybkie i emocjonujące gry, to Match jest właśnie dla Ciebie! To doskonała gra, w której liczy się nie tylko logiczne myślenie oraz spryt, ale również szczęście! Top Trumps Match to rozbudowana gra, przypomina kółko i krzyżyk oraz statki, gdzie dwóch graczy rywalizuje ze sobą nie widząc nawzajem swoich plansz. Chcesz wygrać? Ułóż MATCH, czyli rząd 5 jednakowych postaci, kombinuj tak, aby pokrzyżować szyki przeciwnikowi! Kompaktowe opakowanie gry Match to zaleta, dzięki której szybko sprzątniesz kostki po zakończonej rozgrywce. Praktyczny futerał pozwoli Ci z łatwością zabrać grę Match w każdą podróż. Wybierz jednego z 15 bohaterów spośród piłkarzy światowaj klasy i zmierz się z przyjaciółmi. Rozegraj mecz z takimi sławami jak Harry Kane, Paul Pogba czy Leo Messi. Ułóż linię pięciu jednakowych postaci jako pierwszy. Czy będzie to Twój ulubiony zawodnik? Sprawdź czy uda Ci się wygrać 5 rund i zostać zwycięzcą całej rozgrywki. Zasady gry Top Trumps World Football Stars. W grze Match jest jeden cel ułożyć 5 jednakowych kostek w rzędzie pionowym, poziomym lub na ukos!Rozmieść wszystkie kostki w taki sposób, aby w żadnym rzędzie nie było więcej niż dwie takie same kostki. Następnie potasuj karty i rozdaj każdemu z graczy po dwie, ale pamiętaj, kart nie wolno podglądać!Rozgrywkę rozpoczyna młodszy gracz, wypychając kostkę w lewym górnym rogu na drugą stronę planszy. Następnie drugi gracz bierze tę kostkę i wypycha inną dowolną kostkę na stronę przeciwnika. Pamiętaj - nie możesz użyć tego samego miejsca, z której Twój przeciwnik właśnie wypchnął jedną z kostek! Tę czynność należy powtarzać do momentu, gdy jeden z graczy krzyknie MATCH! Oznacza to, że ułożył rząd jednakowych postaci w pionie, poziomie lub na ukos!Jednak uważaj, jeśli okaże się, że przeciwnik w swoich kartach będzie miał postać, którą ułożyłeś - zabiera Ci zwycięstwo i wygrywa grę! Zawartość: 25 kostek.15 kart.Zamykana, plastikowa plansza.

133,48 zł
114,79 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 18,69 zł

1 osoba kupiła
84
Duży zestaw ogrodnika - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Duży zestaw ogrodnika
Ecoiffier
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.01

Ecoiffier to jedna z marek popularnego producenta zabawek, jakim jest Smoby. Zabawki tego producenta zawsze charakteryzuje wysoka jakość, której można śmiało zaufać. Są to zabawki, które służą zawsze wiele lat i nie sprawiają żadnych problemów. Są to między innymi klocki dla kreatywnych dzieci, wózki dla lalek, zestawy do kuchni dla dzieci, same kuchnie, ale także traktorki, małe AGD, czy zestawy plastikowych owoców. W skład zestawu ogrodnika wchodzą: • taczki, • kosiarka, • konewka, • narzędzia ogrodnicze, • doniczki, • koszyk, • foremki do piasku.

186,90 zł
183,16 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 3,74 zł

2 osoby kupiły
85
Puzzle 2000 elementów. Spotkanie przy płocie, Pissarro - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 2000 elementów. Spotkanie przy płocie, Pissarro
Grafika, 2000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.23

Puzzle z francuskiej firmy Grafika składające się z 2000 elementów po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 98 x 69 cm.

107,37 zł
96,63 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,74 zł

1 osoba kupiła
86
Papier wizytówkowy A4/20K biały Skóra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Papier wizytówkowy A4/20K biały Skóra
Beniamin
Dostępny
6 szt.

Jednostronny papier ozdobny w formacie A4 sprawdzi się do stworzenia eleganckich projektów na ważne uroczystości, np. zaproszeń, kartek okolicznościowych, menu, wizytówek, certyfikatów.240 g/m2. W opakowaniu znajduje się 20 arkuszy. Kolor biały, wzór Skóra.

23,11 zł
21,95 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,16 zł

1 osoba kupiła
87
Długopis wymazywalny ze skuwką Pojazdy Strigo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,40 zł
7,99 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,41 zł

1 osoba kupiła
88
Pikery Mały budowniczy 6szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pikery Mały budowniczy 6szt
Arpex
Dostępny
17 szt.

Dekoracja tortu - motywy budowlane. 6 sztuk w opakowaniu. Wysokość ok. 12 cm.

6,99 zł
1 osoba kupiła
89
Oni obiecali nam przyszłość. Opowieść o młodości i dojrzewaniu w nazistowskich Niemczech - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oni obiecali nam przyszłość. Opowieść o młodości i dojrzewaniu w nazis...
Dostępny
9 szt.

W powieści tej niemiecka autorka wraca do czasów swojej młodości, którą przeżyła w narodowosocjalistycznych Niemczech. Tak jak miliony niemieckich dzieci została poddana szczególnej indoktrynacji – była kształcona i wychowywana w duchu nazizmu. Już w szkole podstawowej zwerbowano ją do Związku Niemieckich Dziewcząt (BDM), który wchodził w skład Hitlerjugend. „Chciałam być przede wszystkim wierna – pisze – ponieważ wierność uważana była za najwyższą zasadę ideologii nazistowskiej. Natomiast samodzielne myślenie, do którego miałam niezmiennie skłonności, uznane zostały za przejaw »egoistycznego indywidualizmu« i jako takie należało je odrzucić”. Po przegranej Niemiec w wojnie przeżyła klęskę osobistą. „To było straszne – wspomina – zewsząd słyszeliśmy o przerażających zbrodniach nazistów. Czy moja wiara i moje totalne oddanie się sprawie mogły rzeczywiście doprowadzić do aż tak straszliwych konsekwencji, czyż nie było jedynie czynieniem dobra?”. Renate Finckh uporała się z narodowosocjalistyczną przeszłością i niechlubną działalnością w BDM dzięki powrotowi wiary katolickiej. Od 1979 r. wygłosiła w Niemczech, Francji i Szwajcarii niezliczone odczyty, w czasie których dzieliła się ze słuchaczami swoimi wspomnieniami z młodości, ukazując bezwzględne wykorzystanie młodzieży rygorystycznie indoktrynowanej ideami faszystowskimi. Jako autorka książek często spotyka się też z młodym pokoleniem i współpracuje ze szkołami. Wyraża w ten sposób troskę o wychowanie młodzieży i przestrzega, by nie dopuścić do nienawiści i nowej wojny. Z Renate Finckh jako świadkiem historii przeprowadzono rozmowę, którą można odsłuchać, wchodząc na portal Zeitzeugenportal Fundacji Haus der Geschichte der Bundesrepublik Deutschland.

45,00 zł
35,10 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 9,90 zł

1 osoba kupiła
90
Puzzle 2000 elementów. Wielka fala w Kanagawie, Hokusai Katsushika - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 2000 elementów. Wielka fala w Kanagawie, Hokusai Katsushika
Grafika, 2000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.25

Puzzle z francuskiej firmy Grafika składające się z 2000 elementów po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 98 x 69 cm.

107,37 zł
96,63 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,74 zł

1 osoba kupiła
91
Kredki ołówkowe 12 kolorów Harry Potter - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki ołówkowe 12 kolorów Harry Potter
Beniamin
Dostępny
60 szt.

Kredki ołówkowe w drewnianej, lakierowanej oprawie. Tekturowe pudełku zawiera 12 intensywnych kolorów. Odporne na złamania. Łatwe do wymazywania i zatemperowania. Na opakowaniu znadują się ulubieni bohaterzy z serii Harry Potter

11,99 zł
1 osoba kupiła
92
Zakładka magnetyczna Łoś - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka magnetyczna Łoś
Henry
Dostępny
146 szt.

Złocona uniwersalna i praktyczna magnetyczna zakładka do książki. Zapakowana w woreczek foliowy z euro zawieszką. Wielkość zakładki: 65 x 120 mm ( 80 x 155 mm w opakowaniu).

7,99 zł
1 osoba kupiła
93
Gucci Historia kultowego domu mody - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
69,00 zł
51,06 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 17,94 zł

1 osoba kupiła
94
Balony Baby shower dziewczynka 5szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balony Baby shower dziewczynka 5szt
Arpex
Dostępny
49 szt.

Balony Baby shower - dziewczynka (5 szt.)

6,99 zł
1 osoba kupiła
95
PLAYMOBIL ® Novelmore 71301. Arwynn z Invincibusem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PLAYMOBIL ® Novelmore 71301. Arwynn z Invincibusem
Playmobil ®
Dostępny
1 szt.

Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat ze względu na ryzyko udławienia małymi elementami.

28,99 zł
25,51 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,48 zł

1 osoba kupiła
96
Puzzle 2000 elementów. Dziewczyna z perłą, Vermeer - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 2000 elementów. Dziewczyna z perłą, Vermeer
Grafika, 2000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.29

Puzzle z francuskiej firmy Grafika składające się z 2000 elementów po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 98 x 69 cm.

107,37 zł
96,63 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,74 zł

1 osoba kupiła
97
Piórnik kosmetyczka płótno Panda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik kosmetyczka płótno Panda
Beniamin
Dostępny
11 szt.

Piórnik kosmetyczka cechuje się modnym wzorem i starannym wykonaniem z estetycznych i mocnych materiałów. Z pewnością pomieści wszystkie przybory szkolne lub najważniejsze kosmetyki

25,36 zł
24,09 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,27 zł

2 osoby kupiły
98
Serwetki Leśne zwierzątka 20szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serwetki Leśne zwierzątka 20szt
Arpex
Dostępny
14 szt.

Serwetki papierowe z motywem leśnych zwierząt. Oprócz swojej funkcji użytkowej są świetną dekoracją stołu. Idealne na przyjęcia dla dzieci, kinderbale, imprezy tematyczne dla najmłodszych. Produkt wykonany jest z papieru posiadającego certyfikat FSC(R) oraz pochodzącego z innych kontrolowanych źródeł, co oznacza że surowiec zastosowany do jego wytworzenia pochodzi z materiałów pozyskanych legalnie, odpowiedzialnie i bez uszczerbku dla środowiska oraz lokalnych społeczności. Wymiary serwetki: 33x33 cm. 20 sztuk w opakowaniu. Produkt zaprojektowano i wyprodukowano w Polsce.

8,99 zł
2 osoby kupiły
99
PLAYMOBIL ® DuoPack 71207. Strażacy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PLAYMOBIL ® DuoPack 71207. Strażacy
Playmobil ®
Dostępny
5 szt.

Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat ze względu na ryzyko udławienia małymi elementami.

28,99 zł
25,51 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,48 zł

1 osoba kupiła
100
Zakładka 114 ze wstążką Kwiaty groszku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka 114 ze wstążką Kwiaty groszku
Skona Ting
Dostępny
28 szt.

Elegancka kartonowa zakładka ze wstążką, wyprodukowana w Szwecji.

10,99 zł
1 osoba kupiła
Wróć do góry