hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2023.03.25

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 25 marca 2023 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Przypowieść o pięknej miłości (Elżbieta Antoniewicz), na drugim Malowanie po numerach. Dziwna kotka (Ideyka). Kolejny produkt to Torba na biodra Jednorożec 14 (Derform) oraz Torba na biodra Cleo i Frank 38 pies (Derform).
1
Przypowieść o pięknej miłości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przypowieść o pięknej miłości
Dostępny
17 szt.

Czasem miłość podąża bardzo krętymi ścieżkami, ale zawsze trafia do celu Gabrysia, dziewczyna z krakowskiego blokowiska, tuż po ukończeniu studiów wyjeżdża do podgórskiej wioski jako opiekunka kolonii. Jedno spojrzenie wystarcza, by zakochała się na zabój w miejscowym góralu. Dla niego porzuca wielkie miasto i perspektywę dochodowego biznesu. Wierzy, że miłość jest najważniejsza, sklei w całość dwa odmienne światy, a ich małżeństwo będzie doskonałym porozumieniem dusz i ciał. Rzeczywistość jednak okazuje się daleka od oczekiwanego ideału. Pojawiają się niedomówienia, sekrety, pretensje. Wkrótce wybucha pandemia koronawirusa i Gabrysia zostaje uwięziona w domu. Pełna buzujących w niej sprzecznych emocji usiłuje rozwikłać tajemnice zagrażające jej małżeństwu.

39,99 zł
23,59 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 16,40 zł

15 osób kupiło
2
Malowanie po numerach. Dziwna kotka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach. Dziwna kotka
Ideyka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

Rozmiar: 40 х 50 cm Liczba kolorów: 21 Złożoność: 3 Każdy może rysować, a dzięki obrazom po numerach TM Ideyka jest to zabawne i ekscytujące! Będziesz mógł samodzielnie stworzyć arcydzieło, nawet jeśli po raz pierwszy będziesz pracować z płótnem i farbami. Fascynujące malowanie po numerach korzystnie wpływa na nastrój, twórczy rozwój i przyjemny wynik – osobiste arcydzieło na ścianie we wnętrzu lub jako ręcznie wykonany prezent. To proste! Musisz kupić obraz po numerach, odebrać, rozpakować i od razu możesz zacząć malować swoją fabułę tematyczną na płótnie farbami akrylowymi. Musisz malować wzdłuż ponumerowanych konturów odpowiadających kolorowi farby (numer na pokrywie pojemnika), wystarczy ostrożnie pomalować kontury i zacznie powstawać prawdziwy obraz. Zestaw kreatywny z piękną fabułą na płótnie i wszystkim, czego potrzebujesz, aby stworzyć gotowy obraz: – naturalne płótno oprawione na blejtramie w sposób galeryjny. Na obrazie nałożono schemat konturów obrazu z numeracją, – 3 nylonowe pędzle artystyczne, – soczysta paleta ponumerowanych ekologicznych farb akrylowych w pojemnikach, – schemat graficzny, – arkusz kontrolny. Zestaw kreatywny Malowanie po numerach to wspaniały prezent, dobra pamiątka i przydatny zakup do kreatywnego wypoczynku, ponieważ wynikiem takiego hobby są korzyści zdrowotne (rekreacja), a wnętrze będzie miało piękny wystrój. Wyprodukowano w Ukrainie. Zwróć uwagę! Kolory gotowego obrazu mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu!

55,10 zł
49,59 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,51 zł

8 osób kupiło
3
Torba na biodra Jednorożec 14 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba na biodra Jednorożec 14
Derform
Dostępny
59 szt.

Torba na biodra z motywem licencyjnym. Wyposażenie: - 1 kieszeń na zamek z przodu, wykończony ozdobną zawieszką - 1 bezpieczna kieszeń z tyłu, Torbę można nosić na biodrach lub przełożoną przez ramię. Idealnie nadaje się na rower, rolki, do biegania czy też na wycieczkę. Torba posiada regulowany pasek, dzięki czemu jest odpowiednia również dla młodszych dzieci.

28,03 zł
7 osób kupiło
4
Torba na biodra Cleo i Frank 38 pies - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba na biodra Cleo i Frank 38 pies
Derform
Dostępny
67 szt.

Torba na biodra z motywem licencyjnym. Wyposażenie: - 1 kieszeń na zamek z przodu, wykończony ozdobną zawieszką - 1 bezpieczna kieszeń z tyłu, Torbę można nosić na biodrach lub przełożoną przez ramię. Idealnie nadaje się na rower, rolki, do biegania czy też na wycieczkę. Torba posiada regulowany pasek, dzięki czemu jest odpowiednia również dla młodszych dzieci.

28,03 zł
7 osób kupiło
5
Świat na nowo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat na nowo
Wysoczańska Barbara, StoryBox
Dostępny
21 szt.

Gdzieś w głębi serca wiedziała, że myślami wciąż będzie wracać do nieukojonej tęsknoty, do straconej szansy na miłość i do tamtego mężczyzny o szarym spojrzeniu. Do tamtej obietnicy, która nigdy się nie spełniła. Kończy się II Wojna Światowa, a w Polsce zaczyna się czas powojennej odbudowy i podnoszenia kraju z gruzów. Porucznik Szczepan Andryszek, służący podczas wojny w Wojsku Polskim pod rozkazami Sowietów, zostaje funkcjonariuszem podległym Urzędowi Bezpieczeństwa. Przez przełożonych zostaje oddelegowany do niewielkiej Nowej Soli na Ziemiach Odzyskanych. Tymczasem do miasta przybywa jeden z wielu transportów z repatriantami ze Wschodu, a wśród nich z Drohobycza przyjeżdża Lidia Malczewska z ojcem profesorem pianistą, siostrą Zofią i jej rodziną. Lidia zostaje zatrudniona w poniemieckim szpitalu. Tam poznaje Janka Zielińskiego, ciężko rannego partyzanta z Lubelszczyzny, który po śmierci narzeczonej próbuje odnaleźć swoje miejsce. Losy trojga bohaterów splotą się, a przyszłość postawi przed nimi bardzo trudne wybory. CZY MOG UWIERZYĆ, ŻE ŚWIAT WRÓCI DO NORMALNOŚCI I ZNAJDZIE SIĘ W NIM MIEJSCE NA MIŁOŚĆ?

47,90 zł
38,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,58 zł

6 osób kupiło
6
Idealne morderstwo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Idealne morderstwo
Donlea Charlie, StoryBox
Dostępny
38 szt.

NAWET NAJGŁĘBIEJ SKRYWANE TAJEMNICE NIE S BEZPIECZNE, GDY STAWK JEST CZYJEŚ ŻYCIE. Victoria Ford miała romans z odnoszącym sukcesy pisarzem, którego martwe ciało znaleziono na balkonie jego luksusowej rezydencji. Całe miejsce zbrodni było pokryte śladami jej DNA, a nieodkryte dotąd poszlaki po dwudziestu latach otwierają sprawę na nowo. Zyskująca popularność gwiazda telewizyjna Avery Mason wie, że ta historia to złoto i jedzie do Nowego Jorku, by zdobyć więcej informacji. Jednak im bardziej zagłębia się w wydarzenia, tym więcej dowiaduje się o mrocznej stronie życia Victorii. W tym samym czasie przeszłość Avery ? ta, którą ukrywała przed swoimi współpracownikami i publicznością ? stopniowo wychodzi na światło dzienne. Szokujące szczegóły związane z tym, co obie kobiety zrobiły w przeszłości, nie chcą pozostać pogrzebane na zawsze... *** ?Doskonały! Donlea po mistrzowsku buduje napięcie? ? The New York Times. *** ?Zapierające dech w piersiach tempo i zaskakujące zwroty akcji? ? Publishers Weekly. *** ?Rozrywka na najwyższym możliwym poziomie ciągłego napięcia!? ? Kirkus Reviews. *** ?Fani ?Verity? Colleen Hoover nie będą chcieli przegapić tej ekscytującej, trzymającej w napięciu powieści autora bestsellerowej ?Uprowadzonej?!? ? Amazon.

37,95 zł
30,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,59 zł

5 osób kupiło
7
Długie beskidzkie noce. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długie beskidzkie noce. Audiobook
Izabela Skrzypiec-Dagnan , StoryBox
Dostępny
35 szt.

Mam inne tempo sklejania się w całość. Wiem, że muszę zrobić to sama. Nikt mnie nie uleczy, jeśli ja sama siebie nie uzdrowię. Późną jesienią Jaśmina Mazur wraz z dwójką dzieci powraca do domu w Beskidach. Mimo że z tym miejscem wiąże się wiele bolesnych wspomnień, kobieta liczy na to, że właśnie tu uda jej się ułożyć życie na nowo. Minął ponad rok od odejścia jej ukochanego i Jaśmina czuje, że czas rozpocząć kolejny rozdział. Trudne doświadczenia nie dają jednak tak łatwo o sobie zapomnieć. Targana skrajnymi nastrojami, gubiąca się w domysłach, Jaśmina walczy, by wreszcie stanąć na nogi. Dla swoich synów, a przede wszystkim dla siebie. A wszystko to w malowniczej górskiej okolicy, z nowo poznanymi ludźmi u boku. *** Beskidzki las, mała miejscowość i kobieta, której życie stanęło do góry nogami. Długie beskidzkie noce to poruszająca opowieść o wielu obliczach miłości, o rozczarowaniach i nadziei. Także o tym, że aby ruszyć dalej, trzeba się rozliczyć z przeszłością. Bo po burzy zawsze wychodzi słońce. Polecam do czytania na trudne i jasne dni. Z pewnością sprawdzi się w obu przypadkach. – Weronika Tomala, pisarka.

32,95 zł
26,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,59 zł

4 osoby kupiły
8
Jak żyć po chrześcijańsku? Jan Paweł II ... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak żyć po chrześcijańsku? Jan Paweł II ...
Dostępny
11 szt.

Jan Paweł II odpowiada na najważniejsze pytania! Jak odnaleźć sens życia? Jak rozeznać swoja drogę do Boga? Jak radzić sobie z problemami duchowymi? Jak się modlić? Jaki jest sens cierpienia? Książka, opracowana przez ks. Marka Chmielewskiego, profesora teologii duchowości na KUL, utrzymana w formie dialogu z Janem Pawłem II, jest wyborem licznych wypowiedzi Papieża na temat życia duchowego. Całość podzielona jest na kilka tematów: Podstawy życia duchowego, Liturgia i sakramenty, Sztuka modlitwy, Życie w Kościele, Życie w świecie, Zdrowa pobożność. W zbiorze znajdują się bezcenne myśli na temat chrześcijańskiego powołania do świętości, rozmyślania, modlitwy, medytacji, kontemplacji i mistyki, ascezy i umartwienia, kryzysów duchowych, sensu krzyża, choroby i cierpienia, a także zniewoleń duchowych i nawrócenia. Wypowiedzi, a raczej odpowiedzi Papieża na pytania stawiane przez autora, pochodzą z rożnych okresów jego nauczania. Są to odpowiednio dobrane cytaty z encyklik, adhortacji, listów apostolskich, a także katechez i homilii. Praktyczny przewodnik katolickiej duchowości.

49,90 zł
47,41 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,49 zł

4 osoby kupiły
9
Góra kłopotów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Góra kłopotów
Stelar Marek, StoryBox
Dostępny
39 szt.

GDYBY MISIEK WIEDZIAŁ CO GO CZEKA W NADCHODZCE ŚWIĘTA, NAJPRAWDOPODOBNIEJ WŁAŚNIE WYJEŻDŻAŁBY ZE ŚWIERADOWA W DOWOLNIE OBRANYM KIERUNKU, BYLE NIE W STRONĘ WILLI SWOJEJ TEŚCIOWEJ... Do starej, klimatycznej willi, u stóp Gór Izerskich zjeżdża pewna rodzina. Tegoroczne święta Bożego Narodzenia wszyscy spędzą goszcząc u seniorki rodu. Przystrojony stół, pachnąca choinka i góra prezentów mają już czekać na gości. A przynajmniej tak wszyscy sobie to wyobrażają. Zapowiada się cudowny czas w rodzinnej atmosferze. Co więc może pójść nie tak? Może to, że seniorki rodu nie zastają w domu, a choinka, zamiast stać, leży na wigilijnym stole. W żadnym razie nie przystrojonym. Do tego ciągle pada: oprócz choinki i śniegu pada również elektryczność i internet, a napięcie wciąż wzrasta za sprawą zaskakujących i niezbyt logicznych działań szwagra, zakały rodziny. Punktem kulminacyjnym staje się nagłe zniknięcie tajemniczego gościa, który również zjawił się w willi, choć nie wiadomo dokładnie, kto i po co go zaprosił. Tymczasem padający śnieg odcina pensjonat od świata...

44,90 zł
35,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,98 zł

4 osoby kupiły
10
Mengele - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mengele
Czornyj Max, StoryBox
Dostępny
35 szt.

HISTORIA JOSEFA MENGELEGO, OSŁAWIONEGO ANIOŁA ŚMIERCI Z AUSCHWITZ. Wydarzenia w tej książce są oparte na faktach. Prawda bywa bardziej przerażająca od najwymyślniejszej fikcji. Josef Mengele był nie tylko zbrodniarzem, ale również opętanym szaleństwem pseudonaukowcem, który więźniów obozów koncentracyjnych wykorzystywał jako żywy materiał do swych chorych badań. Umyślne zarażanie wirusami, zszywanie tułowi kilku osób, operacje bez znieczulenia i wyrywanie płodów. To nie upiorne science-fiction, a prawdziwa historia. Do tego jedynie jej niewielka część. Ta książka opisuje znacznie więcej. Będziecie przerażeni tym, do czego zdolny jest człowiek.

49,90 zł
39,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,98 zł

4 osoby kupiły
11
Po tej stronie księżyca. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Po tej stronie księżyca. Audiobook
Paweł Jaszczuk , StoryBox
Dostępny
24 szt.

Jesień życia nie musi być szara ani smutna. W powieści Po tej stronie księżyca przeszłość splata się z teraźniejszością, jawa ze snem, wstydliwe sekrety z niezwykłymi historiami. Ekscentryczne siostry kolekcjonują cudze sny, starsza pani pisze erotyki, ekskoszykarz gra jazz, a bohaterowie powieści Abla Kortberga szukają sensu swojego istnienia. Ich codzienność burzy śledztwo w sprawie zaginięcia pensjonariusza, emerytowanego pułkownika, które prowadzi fotografka Greta Gawor. Wzruszająca i pełna refleksji opowieść o przemijaniu, samotności i niezrealizowanych marzeniach. Stojąc u progu życiowych podsumowań, każdy z mieszkańców Szczęśliwej Przystani próbuje odpowiedzieć na szereg pytań... Po tej stronie księżyca to kontynuacja losów bohaterów z powieści Szczęśliwa Przystań.

32,95 zł
26,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,59 zł

4 osoby kupiły
12
Przeznaczona diabłu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przeznaczona diabłu
Dostępny
116 szt.

Kiedy przyjdzie po ciebie sam diabeł, wiedz, że nie ma ucieczki od przeznaczenia. Gdy w domu Alessy Rossie, córki jednego z bossów mafii, pojawia się Antonio Bonettie, dziewczyna jest przekonana, że właśnie ujrzała diabła. I to wcale nie z powodu jego porywczego temperamentu ani pseudonimu, pod jakim zna go cały półświatek. Alessa wie, że pojawił się, by zabrać ją ze sobą prosto do piekła: na mocy zawartej z jej ojcem umowy dziewczyna zaraz po osiągnięciu pełnoletności ma zostać wydana za mąż za Antonio. Wybór jest prosty – śmierć lub zniewolenie. Bo z tego świata nie ma innej drogi ucieczki… Jak potoczy się życie dziewczyny uwikłanej w związek z najbrutalniejszym mężczyzną w Nowym Jorku? Czy zaaranżowane małżeństwo stanie się dla niej przekleństwem czy… szansą na odnalezienie namiętności, jakiej nigdy nie doświadczyła?

37,99 zł
27,35 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,64 zł

4 osoby kupiły
13
Skarb z leśnego grobowca. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarb z leśnego grobowca. Audiobook
Krystyna Śmigielska , StoryBox
Dostępny
37 szt.

Zapomniany, leśny cmentarz to miejsce budzące strach w mieszkańcach sąsiadującej z nim wioski. Grupa nastoletnich przyjaciół przypadkowo odkrywa sekret starego grobowca. Starając się poznać zawartość schowanej w nim skrzynki, chłopcy postanawiają samodzielnie wydobyć skarb. Okazuje się, że dzięki ich działaniom uda się uratować dwie wsie od klątwy i wypełnić przepowiednię: Ten święty męczennik będzie was chronił, ale strzeżcie się, bo kiedy zejdzie ze swojego ołtarza i otoczy go wieczna ciemność, wieś wasza z wodą popłynie! Od klęski wybawić was mogą tylko czyste ręce, które przywrócą światło oczom jego.

32,95 zł
26,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,59 zł

3 osoby kupiły
14
Naklejki ozdobne Kwiaty Polne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki ozdobne Kwiaty Polne
Suatelier
Dostępny
10 szt.

"Naklejki ozdobne Kwiaty Polne koreańskiej marki Suatelier. Piękne i oryginalne naklejki samoprzylepne, które mogą być używane do ozdabiania notesów, kalendarzy, planerów, telefonów, kartek i wielu innych produktów. Szeroka gama motywów, od prostych i eleganckich do bardziej fantazyjnych i kolorowych pozwala na dopasowanie naklejki do indywidualnego stylu i gustu, nadając osobisty akcent oraz unikalność. Wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz drukowane za pomocą nowoczesnych technologii, aby zapewnić trwałość i żywe kolory. Naklejki wykonane z tworzywa PVC. Wymiar arkusza 10x19 cm."

12,52 zł
11,99 zł

Rabat 4,2%
oszczędzasz 0,53 zł

3 osoby kupiły
15
Uczmy się: Emocje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uczmy się: Emocje
Tactic
Dostępny
50 szt.

Pięknie ilustrowana układanka pełna uczuć i emocji. Przy wspólnym układaniu porozmawiajcie o radości, rozczarowaniu, łzach szczęścia, ciekawości, zazdrości i wielu innych uczuciach, korzystając z kart z pytaniami. Czy ktoś jest przestraszony? Co się mogło stać? Ile śmiejących się dzieci znajdziesz? Tyle emocji, tyle odpowiedzi na jedno proste pytanie - jak się dziś czujesz?. Dzięki tej układance-zgadywance z elementem gry, dzieci mogą nauczyć się rozpoznawać oraz rozumieć swoje emocje i uczucia poprzez zabawę! Wyszukiwanie, liczenie, zgadywanie i rozmawianie uczmy się o emocjach i rozwijajmy umiejętności percepcyjne przy wspólnej zabawie! Rozmiar planszy po złożeniu 42 x 30 cm. Produkt posiada certyfikat FSC. Zawartość: 56 elementów układanki, 33 karty do odkrywania ilustracji, instrukcja. Układanka z elementem gry dla jednego i więcej graczy w wieku 5-8 lat.

51,66 zł
42,36 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 9,30 zł

3 osoby kupiły
16
Jedno z nas nie żyje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jedno z nas nie żyje
Rose Jeneva, StoryBox
Dostępny
38 szt.

BOGACTWO. SEKS. ZDRADA... CZASAMI PRZYJAŹŃ MOŻE BYĆ ŚMIERTELNIE NIEBEZPIECZNA. Poznajcie kobiety Buckhead ? miasta pełnego drogich samochodów, ogromnych posiadłości i przyjaźni opartych na rywalizacji. Shannon była kiedyś królową pszczół w Buckhead. Jednak została bezceremonialnie porzucona przez Bryce?a, swojego męża polityka. Kiedy Bryce zastępuje ją dużo młodszą kobietą, Shannon postanawia się zemścić... Crystal zajęła miejsce Shannon. Młoda, niewinna dziewczyna z Teksasu, która po prostu nie ma pojęcia, na co się porwała... Olivia latami czekała, żeby odebrać koronę Shannon i zostać nieoficjalną królową Buckhead. W końcu nadeszła jej chwila. Ale żeby zająć należne jej miejsce, będzie musiała wykorzystać każdą zdradziecką, manipulatorską, podstępną zagrywkę, jaką ma w zanadrzu... Jenny jest właścicielką Glow, najbardziej ekskluzywnego salonu kosmetycznego w mieście. Zna wszystkie najmroczniejsze sekrety i najskrytsze pragnienia swoich klientek. Ale czy zdradzi cokolwiek? Która z tych kobiet okaże się na tyle sprytna, żeby przeżyć w Buckhead ? a która skończy martwa? Mówi się, że przyjaźń potrafi być skomplikowana, ale nikt nigdy nie wspominał, że również tak śmiertelnie niebezpieczna.

37,95 zł
30,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,59 zł

3 osoby kupiły
17
Żona gangstera - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żona gangstera
Dostępny
27 szt.

Ona szukała zemsty, on miał być tym winnym. Wszystko zmieniło się, gdy do gry wkroczyły uczucia… W dniu swoich osiemnastych urodzin Anna Luciano przeżyła koszmar, który odmienił ją na zawsze. Dziewczyna była świadkiem zabójstwa ukochanego brata, Stefano. Od tamtej pory wszystkie młodzieńcze marzenia i plany straciły dla niej znaczenie. Liczyło się tylko jedno: wymierzyć sprawiedliwość przestępcom odpowiedzialnym za tę śmierć. Trzy lata później Anna jest dojrzałą, pewną siebie kobietą, która nie boi się nikogo i niczego. Jej przypadkowe spotkanie z Alexandrem Coletti, jednym z najbardziej niebezpiecznych gangsterów w mieście, budzi w niej ponowną nadzieję na to, że uda się w końcu znaleźć winnych śmierci Stefano. Anna nie zdaje sobie jednak sprawy, że Coletti wie o niej znacznie więcej, niż powinien – i że w razie potrzeby wykorzysta tę wiedzę w bezwzględny sposób. On pragnie tylko jej, ona – tylko zemsty. W ryzykownej grze, którą ze sobą prowadzą, nie obędzie się bez ofiar…

34,99 zł
25,54 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,45 zł

3 osoby kupiły
18
Barbie Dreamtopia. 100 brokatowych naklejek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie Dreamtopia. 100 brokatowych naklejek
Dostępny
94 szt.

Zapraszamy do brokatowego świata Barbie i jej przyjaciółek. Każda strona to nowe zadanie lub łamigłówka do rozwiązania. W ich wykonaniu pomogą brokatowe naklejki dołączone do książki. A jest w czym wybierać – sto naklejek zapowiada istne szaleństwo! Szykuje się naprawdę świetna zabawa.

16,99 zł
13,99 zł

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,00 zł

4 osoby kupiły
19
Ostatnia podróż. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostatnia podróż. Audiobook
Aleksandra Tyl , StoryBox
Dostępny
24 szt.

Nawet w najciemniejszych chwilach można znaleźć światło. Patrycja, niegdyś wzięta modelka, obecnie realizuje się w nowych rolach - specjalistki od promocji oraz żony i mamy trójki dzieci. Dni wypełnione obowiązkami upływają szybko, ale szczęśliwie. Do czasu, gdy Patrycja dostrzega, że jej mąż Grzegorz zaczyna się od niej oddalać i wycofywać z rodzinnego życia. W Patrycji wzbierają pretensje i rodzi się żal. Czuje się osamotniona i zmęczona. Kiedy więc Grzegorz proponuje wspólną podróż i zaprasza żonę w bajkowy rejs luksusowym statkiem, ona odczytuje to jako okazję do uzdrowienia rozpadającego się małżeństwa. Nie spodziewa się, że właśnie podczas wycieczki wyjdzie na jaw skrywana przez męża tajemnica, która odbierze jej nadzieję na wspólną przyszłość. Czy Patrycja znajdzie w sobie siłę, by zaakceptować gorzką rzeczywistość? Ostatnia podróż to powieść o sile miłości. Historia, która mogłaby zdarzyć się naprawdę.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

3 osoby kupiły
20
Psychiatria. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psychiatria. Tom 1
Dostępny
150 szt.

W publikacji zawarto najnowsze wiadomości dotyczące etiologii, epidemiologii i terapii zaburzeń psychicznych. Rozpoznania oparto na kryteriach Międzynarodowej Statystycznej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych - ICD-11 i jest to pierwsza polska propozycja zapoznania się z nowymi kryteriami i wyjaśnienia najważniejszych różnic z wersją 10. tej klasyfikacji. Pewne informacje podano w formie tabel oraz różnego rodzaju podsumowań i wyróżnień, tak aby podkreślić ich wartość edukacyjną. Osoby zainteresowane znajdą w książce również opis kryteriów zaburzeń psychicznych zawartych w klasyfikacji Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego - DSM-5. Porównanie tych klasyfikacji (ICD-11 i DSM-5) pozwala prześledzić tok rozumowania autorów i ekspertów je tworzących, a także przeanalizować nowy sposób widzenia jednostek chorobowych z dziedziny psychiatrii, który jest ich podstawą.

159,00 zł
4 osoby kupiły
21
Karnet B6 + koperta - Powodzenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet B6 + koperta - Powodzenia
Turnowsky
Dostępny
22 szt.

Karnet z kolekcji Turnowsky, w formacie B6 z kopertą, bez teksu wewnątrz. Wyprodukowany w Turcji.

10,58 zł
9,99 zł

Rabat 5,6%
oszczędzasz 0,59 zł

2 osoby kupiły
22
Swobodnie, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Swobodnie, CD
Ania Karwan, Agora - multimedia
Dostępny
14 szt.

SWOBODNIE to ważny album w dorobku Ani Karwan. Jest odzwierciedleniem transformacji i Jej rozwoju w trakcie pandemii. Po latach spędzonych na scenie, Ania pozwoliła sobie na podjęcie ryzyka, odrzucenie lęku i przemówienie w pełni autorskim głosem, zarówno w warstwie tekstowej, jak i kompozycyjnej. Kompozycje stworzone wraz z Piotrem Bogutynem oraz szczere poetyckie teksty to nowa odsłona Artystki. Ania Karwan o albumie: „Dojrzałam do życia w spokoju i szaleję już tylko w twórczości. To na tej właśnie płycie pozwoliłam sobie na wyjście z komfortu i uwolnienie się od konkretnych gatunków. Jestem silnie związana z analogowym brzmieniem, a jednocześnie podziwiam nowoczesne produkcje. Na tej płycie wyraża się moja stara dusza, a zarazem dzika kobieta, która nie boi się być nieidealna. Jestem dumna z tego, że znalazłam odwagę. Po niełatwym czasie pandemii, samotności i strachu napisałam teksty i muzykę jakiej nigdy nie doświadczyłabym, gdyby nie te dwa lata kiedy zatrzymał się świat. Album ten jest więc zapisem mojej wdzięczności za ten czas”. Ania Karwan od lat współpracuje z czołówką polskich artystów, jak również ze światowymi kompozytorami muzyki filmowej w ramach Festiwalu Muzyki Filmowej. Zwyciężczyni konkursu Premiery 56 Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Szerszej publiczności dała poznać się podczas VII edycji programu „The Voice of Poland”, w którym dotarła do ścisłego finału. Zajęła wysokie miejsce w prestiżowym międzynarodowym zestawieniu TOP TEN GLOBAL VOICE. Lista utworów: 1. Biegnę, biegnę 2. Stop 3. Skowroneczku 4. Powiedz mi, tato 5. Kiedy mrugam Ania Karwan & Leszek Możdżer 6. Swobodnie 7. Lew 8. Papierosy 9. Bestia 10. Sen 11. Serce 12. Ostatni raz Ania & Grzech Piotrowski feat. Kasta 13. Kiedy mrugam (Już się nie boję)

49,99 zł
37,49 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,50 zł

2 osoby kupiły
23
Kto przytuli Misia Tulisia? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kto przytuli Misia Tulisia?
Dostępny
695 szt.

MISIA TULISIA KOCHAJ DZIECI W 30 KRAJACH! ?Miś Tuliś to współczesna klasyka!? ?Guardian?. ?Kto przytuli Misia Tulisia?? to pierwszy tom kultowej, przepięknie ilustrowanej, pełnej humoru i ciepła serii, sprzedanej w 2 milionach egzemplarzy! Miś Tuliś budzi się i czuje ogromną potrzebę przytulenia ?takiego-że-aż?. Wyrusza więc na poszukiwanie przytuleń. Usiłuje przytulić się do drzewa, do kamienia, ale to nie to! Po wielu zabawnych próbach przytuleń do przyjaciół i dzięki ich pomocy ? znajdzie najpiękniejsze przytulenie w największych, najcieplejszych ramionach mamy. Miś Tuliś to ulubiony przyjaciel milionów dzieci na całym świecie. Ma do podarowania tyle dobroci i czułości, i ?tyle przytuleń-że-aż?. Rozczula, wzrusza, bawi i rozśmiesza. Łagodnie i z humorem w kipiących akcją, przepięknie ilustrowanych książkach oswaja najmłodszych z nowymi doświadczeniami i przeżyciami o silnym ładunku emocjonalnym. Takimi, które zapamiętuje się na całe życie, jak pierwszy śnieg i magia Gwiazdki, pierwszy dzień w przedszkolu czy pierwszy wyjazd pod namiot. Miś Tuliś dodaje otuchy, gdy dziecko próbuje czegoś nowego, gdy nie może sobie z czymś poradzić i gdy coś przeskrobie. Zawsze bardzo się stara, choć nieraz mu się nie udaje. Zawsze szczery, gotów pomóc innym, jak każde dziecko pragnie miłości i szuka przyjaciół, którzy mu pomogą, pocieszą i zachęcą, by nigdy się nie zniechęcał. Seria o Misiu Tulisiu pokazuje, jak pełna życzliwości i wzajemnej akceptacji umiejętność bycia w grupie daje radość, poczucie własnej wartości i pomaga przezwyciężyć obawy przed nieznanym. W AMBERKU ukazało się już 9 tomów w twardej oprawie na kredowym papierze. Są znakomitym prezentem i ? jak pisze ?Times? ? ?idealnymi książkami na dobranoc?. ?Guardian? nazywa je ?współczesną klasyką ilustrowanej literatury dziecięcej?. DAVID MELLING to jeden z najbardziej znanych i lubianych na świecie brytyjskich autorów i ilustratorów książek dla dzieci, wyróżniających się poczuciem humoru, ujmującymi postaciami, uroczymi ilustracjami i pełnym ciepła i czułości przesłaniem. Jest twórcą książek nominowanych do najważniejszych nagród, m.in. Smarties Book Award, m.in. trylogii o dzielnym rycerzu: ?Umykający całusek?, ?Śpij dobrze, dobry rycerzu?, ?Trzy życzenia?. David Melling serię o Misiu Tulisiu napisał dla swoich dzieci. Pomysł przyszedł mu do głowy, kiedy czytał synkowi, który ? tuż przed pójściem spać ? mocno przytulił się do niego. Było to ?przytulenie zmęczone?. Następnego ranka było ?przytulenie śniadaniowe? i tak powstała zabawa w przytulenia. Wtedy miał już w szkicowniku misia, który szukał przygody? Wszystkie tomy są zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami i przeżyciami z życia Mellinga i jego dzieci. Ta autentyczność, ponadczasowość i uniwersalność emocji pomaga maluchom tak mocno identyfikować się z Tulisiem i jego przyjaciółmi na co dzień przy zdobywaniu nowych doświadczeń.

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

2 osoby kupiły
24
Ajurweda medycyną natury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ajurweda medycyną natury
Dostępny
145 szt.

Ajurweda medycyną natury to podręcznik wykorzystywany na dwuletnich kursach medycyny ajurwedyjskiej na uniwersytetach w Indiach i Europie. Jest lekturą obowiązkową na podyplomowych studiach ajurwedy dla lekarzy medycyny zachodniej. Książka zawiera pełen opis wszystkich aspektów ajurwedy, począwszy od diety i ziół, a skończywszy na jodze i medytacji. Odpowiada na pytanie, czym jest zdrowie i choroba w ujęciu ajurwedyjskim. Objaśnia sposoby diagnozowania i leczenia oraz omawia poszczególne receptury i zabiegi kliniczne, które zapewniają zdrowie i witalność. Wyjaśnia kluczowe zasady dotyczące odpowiedniego odżywiania, aktywności fizycznej, sfery seksualnej oraz procesu odmładzania i stosowania afrodyzjaków. Opisuje szczegółowe zalecenia wynikające z rytmu dnia, pór roku oraz warunków klimatycznych, mające korzystny wpływ na jakość naszego życia. Podaje szczegółową charakterystykę ziołolecznictwa ajurwedyjskiego oraz zalecenia dotyczące zdrowego odżywiania. Cennym dodatkiem jest słownik terminów sanskryckich oraz słownik ziół i leków ze szczegółowych opisem ich działania. Autorzy opracowali również tabele zalecanych i niezalecanych produktów żywnościowych dla poszczególnych konstytucji. Publikacja spełni oczekiwania wszystkich, którzy szukają rzetelnej wiedzy na temat starożytnej medycyny hinduskiej i chcą ją dogłębnie poznać i zrozumieć.

64,00 zł
54,40 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,60 zł

4 osoby kupiły
25
Figurka - Reksio mały - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Figurka - Reksio mały
Tisso Toys
Dostępny
29 szt.

Wysokość: 4.5 cm Wymiary w opakowaniu: 9.0 x 6.0 x 16.0 cm

29,99 zł
27,89 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,10 zł

2 osoby kupiły
26
Karnet 12x18 cm B-BD 502 080 + koperta Balony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet 12x18 cm B-BD 502 080 + koperta Balony
DaVinci
Dostępny
22 szt.

Przepiękny i wyjątkowy włoski karnet, cechujący się nietuzinkowym wzornictwem. W zestawie z kopertą. Bez tekstu. Wyprodukowany we Włoszech.

11,99 zł
2 osoby kupiły
27
Spotkajmy się o północy. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spotkajmy się o północy. Audiobook
Aleksandra Rochowiak , StoryBox
Dostępny
45 szt.

Czy można wpaść z deszczu prosto pod... parasol? W dodatku taki, którego właścicielem jest przystojny blondyn o wielkim sercu Gloria wraz z młodszą siostrą wynajmuje mieszkanie w północnej części Wrocławia i od trzech lat pracuje w ekskluzywnym butiku swojego partnera, który posiada według niej tylko jedną wadę - żonę. Zakochana dziewczyna skrywa przed światem wstydliwy sekret dotyczący ich związku, mogąc jedynie liczyć na wsparcie najlepszej przyjaciółki. Wszystko zmienia jeden wieczór, a właściwie dwa wyjątkowo mroźne, deszczowe popołudnia, kiedy to do przemoczonej kobiety pomocną dłoń wyciąga atrakcyjny nieznajomy. Tylko czy aby na pewno nigdy wcześniej się nie spotkali? Po tym, jak Bartosz udowodnił Glorii, że zawsze może na niego liczyć, ich relacja nabiera rumieńców. W ciągu zaledwie kilku tygodni bardzo się do siebie zbliżają, a dziewczyna ku swojemu zaskoczeniu zaczyna poddawać się tajemniczej sile, która coraz intensywniej popycha ją w jego ramiona.

32,95 zł
26,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,59 zł

2 osoby kupiły
28
Mamo, chodź, opowiem CI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mamo, chodź, opowiem CI
Kangur
Dostępny
89 szt.

Przed Wami piękna gra edukacyjna dla dzieci! Zawiera karty z kolorowymi ilustracjami i krótkimi rymowanymi opowiadaniami przygotowanymi specjalnie dla najmłodszych. Historyjki podzielone na 4 obrazki pomogą w rozwijaniu wyobraźni, w nauce analizy i logicznego myślenia na poziomie odpowiednim dla maluchów oraz zapewnią wartościowy czas w ciepłym rodzinnym gronie. Puśćcie wodzę fantazji!

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

2 osoby kupiły
29
Tiary z Albanii. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tiary z Albanii. Audiobook
Weronika Umińska , StoryBox
Dostępny
52 szt.

Ambra, dziedziczka jubilerskiej fortuny, kupuje na aukcji w Nowym Jorku platynowe tiary, które okazują się królewskimi klejnotami. Brakuje im jednak ważnego elementu - brylantu o bardzo charakterystycznym kształcie. Ambra przy pomocy babci Svevy podejmuje poszukiwania. Trop wiedzie do Albanii. Trójka bohaterów wyrusza do Tirany. Jaki związek z klejnotami ma żyjący w XV wieku albański bohater narodowy - Skanderbeg? Kim jest tajemniczy rywal z licytacji kroczący ich śladem? I jak skończy się wyprawa pełna niebezpieczeństw i nieoczekiwanych zwrotów akcji? *** Pierwsza książka Weroniki Umińskiej Klejnot z Bizancjum wyróżniona została tytułem Najlepszej książki jesieni 2021 roku w kategorii z historią w tle w plebiscycie serwisu Granice.pl.

32,95 zł
26,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,59 zł

2 osoby kupiły
30
Duch Święty i Jego dary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Duch Święty i Jego dary
Dostępny
16 szt.

Często my, księża, ograniczamy chrześcijaństwo do nakazów i zakazów. Wyspecjalizowaliśmy się w mówieniu o Dekalogu. Jednak należy pamiętać, że przykazania bez zakorzenienia w wydarzeniu zbawczym, w łasce i Duchu Świętym, pozostają zawieszone w próżni. Mówimy ciągle wiernym, czego Bóg od nich żąda, natomiast rzadko kiedy nauczamy o darach, którymi ich Bóg obdarzył w Chrystusie, jedynym Zbawicielu. Zdecydowanie większą zachętę do wyrzeczenia się grzechu jest jedno dobre kazanie o Trójcy Świętej niż mówienie cały rok o tym, czego Bóg żąda, np. od chrześcijańskich małżonków. Spłaszczyliśmy i spłyciliśmy chrześcijaństwo tylko do jednego wymiaru moralnego, a zagubiliśmy głębię Ewangelii. To jest największa „herezja” Kościoła polskiego.

14,99 zł
2 osoby kupiły
31
Mielizna przeszłości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mielizna przeszłości
Dostępny
64 szt.

Nie możesz liczyć na prawdziwe szczęście, jeśli nie masz odwagi, by rozliczyć się z przeszłością Dla Sebastiana, wyrachowanego biznesmena, liczy się tylko kariera i jego wygoda. Nie stroni od ciemnych interesów, gardzi innymi ludźmi i świetnie się czuje we własnej skórze. Wszystko zmienia się w momencie, gdy ulega tragicznemu wypadkowi. Widmo kalectwa, samotność i przedłużający się pobyt w szpitalu stają się okazją do przemyśleń i szczerego rozliczenia z dotychczasowym życiem oraz popełnionymi błędami. Jedyną osobą, która bezinteresownie mu pomaga, jest pielęgniarka Marta. Doświadczona przez życie kobieta, borykająca się z problemami finansowymi i alkoholizmem męża, coraz bardziej go fascynuje. Dzień po dniu zbliżają się do siebie, a walka o lepszą przyszłość staje się dla nich początkiem prawdziwej przyjaźni i zalążkiem głębokiego uczucia. Ale czy dla dwojga ludzi z tak różnych światów wspólna przyszłość jest w ogóle możliwa?

44,99 zł
32,84 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,15 zł

2 osoby kupiły
32
Torba na biodra Dinozaur 18 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba na biodra Dinozaur 18
Derform
Dostępny
53 szt.

Torba na biodra z motywem licencyjnym. Wyposażenie: - 1 kieszeń na zamek z przodu, wykończony ozdobną zawieszką - 1 bezpieczna kieszeń z tyłu, Torbę można nosić na biodrach lub przełożoną przez ramię. Idealnie nadaje się na rower, rolki, do biegania czy też na wycieczkę. Torba posiada regulowany pasek, dzięki czemu jest odpowiednia również dla młodszych dzieci.

28,03 zł
2 osoby kupiły
33
Agricola rodzinna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Agricola rodzinna
Rebel, od 8 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.02

Rodzinna wersja kultowej gry ekonomicznej! Spróbuj swoich sił w tej prostej i przystępnej grze, doskonałej na początek przygody z planszówkami! Zbuduj własne gospodarstwo z mieszkaniem dla całej rodziny, polami uprawnymi i pastwiskami dla zwierząt. Wysyłaj członków rodziny na wybrane pola akcji, aby wykonywali na nich pracę. Rozwijaj się we wszystkich kierunkach i stwórz najlepiej prosperującą farmę w okolicy! Na czym to polega? „Agricola rodzinna” to ekonomiczna zabawa, w której rozwijamy własną farmę tak, aby nasza rodzina miała schronienie i wszystko co niezbędne do dostatniego życia. Na początku nasza malutka drewniana chata ma tylko dwie izby, więc zapewnia schronienie dwóm pierwszym członkom rodziny: rolnikowi i jego żonie. W kolejnych rundach będziemy dodawać nowe pomieszczenia, by w domu mogły pojawić się kolejne osoby. Im więcej członków rodziny, tym więcej rąk do pracy, ale też większe zapotrzebowanie na żywność! Jeśli chcemy ich wszystkich utrzymać, musimy uprawiać zboże na polach i hodować zwierzęta. Agricola jest więc grą, w której ważny jest zrównoważony rozwój i mądre inwestowanie zasobów! Zawartość opakowania: • plansza gry, • 4 chaty startowe, • 2 dwustronne rozszerzenia planszy, • 12 żetonów izby, • 36 żetonów pastwisk, • 11 żetonów usprawnień, • 9 żetonów wielokrotności, • 5 żetonów żebrania, • 44 żetony żywności, • żeton koguta, • ponad 170 drewnianych znaczników, • instrukcja.

194,58 zł
171,23 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 23,35 zł

2 osoby kupiły
34
Alfabet kobiecości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alfabet kobiecości
Szafrańska Małgorzata, StoryBox
Dostępny
39 szt.

XXI wiek stawia kobiety przed wieloma wyzwaniami. Zmagamy się z wieloma problemami. Jednym z największych jest zwątpienie w siebie i swoją wartość. ?Alfabet kobiecości? to seria opowiadań opartych na prawdziwych emocjach i doświadczeniach tak dobrze znanych kobietom. Alfabet dosłownie i w przenośni. Alfabet naszych emocji, takich jak odwaga, miłość, strach, zwątpienie. Alfabet kobiet, bo choć każda z nas jest inna, jesteśmy też bardzo do siebie podobne. Ale na tym nie koniec. Każda z bohaterek znajduje siebie i swoją ścieżkę do szczęścia, swoją drogę do siebie samej. Nie ma większej inspiracji niż drugi człowiek. Niech te historie będą inspiracją do zmian, do nowych, lepszych początków. Ta książka dla każdej kobiety, która czasem czuje się osamotniona w tym, co myśli czy czuje. Bo tak naprawdę, żadna z nas nie jest sama.

32,95 zł
26,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,59 zł

2 osoby kupiły
35
Picie w zachwycie w.2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Picie w zachwycie w.2
Dostępny
54 szt.

Picie w zachwycie" to w dynamiczny sposób opisana historia życia z nałogiem alkoholowym, historia upadków i ciągłego powstawania na nowo, historia odnalezienia Boga w najczarniejszym momencie życia. To świadectwo byłego gangstera, który o życiu mówi bez przekłamań, zbędnej słodyczy i melancholii. To opowieść o tym, że kiedy nałóg stanie się częścią życia człowieka, to nie jest łatwo go pokonać.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

2 osoby kupiły
36
Torba na biodra Piłka 18 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba na biodra Piłka 18
Derform
Dostępny
69 szt.

Torba na biodra z motywem licencyjnym. Wyposażenie: - 1 kieszeń na zamek z przodu, wykończony ozdobną zawieszką - 1 bezpieczna kieszeń z tyłu, Torbę można nosić na biodrach lub przełożoną przez ramię. Idealnie nadaje się na rower, rolki, do biegania czy też na wycieczkę. Torba posiada regulowany pasek, dzięki czemu jest odpowiednia również dla młodszych dzieci.

28,03 zł
2 osoby kupiły
37
Figurka - Reksio z kością - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Figurka - Reksio z kością
Tisso Toys
Dostępny
24 szt.

Figurka - Reksio z kością Grupa wiekowa: +2 Wysokość: 9,4 cm Wymiary w opakowaniu: 90 x 60 x 160 mm

29,99 zł
27,89 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,10 zł

2 osoby kupiły
38
ECHA. 50 książek w jednej okiem karmelitanki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ECHA. 50 książek w jednej okiem karmelitanki
Dostępny
44 szt.

Choć każdy z poniższych tekstów odnosi się do jakiejś książki, spieszę jednak zaznaczyć, że nie są to ani ich recenzje, ani skróty, ani opisy ciekawych zresztą i wartościowych treści. Czasem jakieś drobne słowo, wyrażenie, obraz czy porównanie przykuło moją uwagę przy lekturze i zrodziło myśl, skojarzenie. Zaczęłam je zapisywać, tak po prostu, trochę dla siebie... W ten sposób powstała duchowa literacka mozaika, stworzona z fragmentów wypowiedzi różnych autorów, cytatów z licznych książek, z wplecionym w nie motywem duchowych rozważań i łączącą je w całość refleksją płynącą z serca.

24,90 zł
23,66 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,24 zł

2 osoby kupiły
39
Malowanie po numerach - Wyśmienity kwiat 40x50cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Wyśmienity kwiat 40x50cm
Ideyka
Dostępny
3 szt.

Zestaw do malowania po numerach NA RAMIE Każdy może rysować, a dzięki obrazom po numerach TM Ideyka jest to zabawne i ekscytujące. Będziesz mógł samodzielnie stworzyć arcydzieło.

55,10 zł
49,59 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,51 zł

1 osoba kupiła
40
Terapie ajurwedyjskie. Praktyczny przewodnik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terapie ajurwedyjskie. Praktyczny przewodnik
Dostępny
169 szt.

Ta szczególna pozycja to kompletny podręcznik medycyny ajurwedyjskiej w praktyce. Prezentuje czytelnikowi mądrość ajurwedy dostosowaną do współczesnych potrzeb. Książka opisuje ajurwedyjskie metody leczenia ponad osiemdziesięciu powszechnie występujących chorób. Omawia szeroki zakres terapii, w tym zagadnienia takie jak konstytucja, dieta, właściwy styl życia, ziołolecznictwo oraz specjalistyczne metody uśmierzania dolegliwości i regeneracji organizmu, do których należą masaże, pańća karma, stosowanie olejków i kamieni szlachetnych. Autor podkreśla wagę duchowego wymiaru życia, medytacji, stosowania mantr dla zachowania zdrowia. Przedstawia zasady zdrowego stylu życia dla poszczególnych konstytucji, uwzględniając nie tylko leczenie chorób, ale przede wszystkim profilaktykę. Kładzie nacisk na metody, które można stosować w domu. Terapie ajurwedyjskie to raczej praktyczny poradnik niż teoretyczne opracowanie. To doskonała lektura zarówno dla szerokiego kręgu czytelników, jak i osób zawodowo parających się ajurwedą. Michael Tierra, autor książek The Way of Herbs, The Natural RemedyBible

77,00 zł
65,45 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 11,55 zł

1 osoba kupiła
41
Kaligrafia z.1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kaligrafia z.1
Dostępny
35 szt.

Nauka pisania nie musi być nudna. Zeszyt utrwala znajomość liter, uczy samodzielności, przede wszystkim jednak kształci charakter pisania. Stanowi doskonałe wsparcie procesu dydaktycznego.

17,99 zł
12,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 5,00 zł

1 osoba kupiła
42
Święta Barbara patronka rybaków i ludzi morza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święta Barbara patronka rybaków i ludzi morza
Dostępny
8 szt.

Monografia, którą otrzymuje dziś Czytelnik, jest wieloautorskim owocem spotkań i dyskusji podczas sympozjum, w którym wzięli udział uczeni z Akademii Pomorskiej w Słupsku: prof. dr hab. Daniel Kalinowski, prof. dr hab. Adela Kuik-Kalinowska ? pracownicy Katedry Filologii Polskiej, a także dr hab. Agnieszka Teterycz-Puzio, prof. AP i dr hab. Elżbieta Kal, prof. AP ? pracowniczki Instytutu Historii. W książce znajdują się wypowiedzi młodych adeptów nauki, tj. doktorantów studiów doktoranckich w zakresie literaturoznawstwa Akademii Pomorskiej w Słupsku: Aleksandry Majkowskiej, Beaty Jankowskiej, Moniki Wierzcholskiej-Szymkowiak i Przemysława Kobiałki. W monografii znajduje się również artykuł Tatiany Slowi związanej z Radiem Gdańsk i Eugeniusza Pryczkowskiego ? przedstawiciela Rady Języka Kaszubskiego w Gdańsku.

76,00 zł
64,60 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 11,40 zł

1 osoba kupiła
43
Zawieszka - Reksio siedzący - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zawieszka - Reksio siedzący
Tisso Toys
Dostępny
37 szt.

Wysokość figurki 7,5cm

29,99 zł
27,89 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,10 zł

1 osoba kupiła
44
Pogrzeb Figara - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pogrzeb Figara
Dostępny
74 szt.

Zamach w operze! Która z siedmiu kobiet czyha na życie włoskiego amanta? Tym razem Amadeusz Wagner, przeciętny flecista i detektyw-amator, ma do wykonania zadanie tyleż skomplikowane, co delikatne. Dyrektor opery zatrudnia go przy przedstawieniu „Wesele Figara”, aby poprzez działania pod przykrywką zaopiekował się odtwórcą głównej roli. Jest nim wybitnie uzdolniony włoski amant, rozkochujący w sobie każdą kobietę, z którą przyjdzie mu współpracować. Dyrektor twierdzi, że artyście grozi niebezpieczeństwo, choć nie potrafi uzasadnić swoich przeczuć ani sprecyzować, na co Wagner powinien zwrócić uwagę… Wkrótce jednak okazuje się, że domysły szefa opery były słuszne – odtwórca roli Figara zostaje brutalnie zamordowany. Czy to możliwe, by któraś z sopranistek dokonała takiej zbrodni? A może, co gorsza, każda z nich miała wystarczający powód do krwawej zemsty na włoskim przystojniaku? Jedno jest pewne: żeby rozwikłać tę zagadkę, domorosły detektyw będzie musiał znaleźć sposób na przebicie się przez mur pilnie strzeżonych, kobiecych tajemnic…

37,99 zł
27,73 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,26 zł

1 osoba kupiła
45
Szczudła dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szczudła dla dzieci
Leantoys
Dostępny
1 szt.

Zestaw Steper Szczudła Dla Dzieci Pomarańczowe Zestaw steper to zestaw, który idealnie rozwinie koordynację Twojego dziecka. Można bez problemu wykorzystać go w trakcie zabawa integracyjnych, konkurencji sportowej lub animacji dziecięcej. Sprawdź swój refleks i równowagę! Dwie pomarańczowy stopy będą odznaczać się z daleka, do każdej z nich przyczepiona jest linka, a na końcu znajdują się uchwyty. Wystarczy chwycić je w dłoń, stanąć na plastikowych stopach i spróbować poruszać się w przód. Przypomina to chód na szczudłach. Zabawka pomoże rozwinąć zdolności motoryczne. Najlepiej bawić się na płaskich powierzchniach z dala od schodów i kantów. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ma długą żywotność. Wymiary jednej stopy: 24 cm x 14 cm x 3 cm Wymiary opakowania: 25 cm x 17 cm x 7 cm Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia. Zgodne z normą EN71 i certyfikatem CE.

24,91 zł
1 osoba kupiła
46
Malowanie po numerach - Gwiazdozbiór 40x50cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Gwiazdozbiór 40x50cm
Ideyka
Dostępny
6 szt.

Zestaw do malowania po numerach NA RAMIE Każdy może rysować, a dzięki obrazom po numerach TM Ideyka jest to zabawne i ekscytujące. Będziesz mógł samodzielnie stworzyć arcydzieło.

55,10 zł
49,59 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,51 zł

1 osoba kupiła
47
Traktor na pedały URSUS niebieski MARGOS - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
153,90 zł
143,13 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 10,77 zł

1 osoba kupiła
48
Syn Oriona. Minaris. Księga 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Syn Oriona. Minaris. Księga 1
Dostępny
56 szt.

Granica między snem a rzeczywistością jest bardzo cienka. Czy wiesz, w którym miejscu przebiega? Adrian prowadzi życie przeciętnego nastolatka: chodzi do szkoły, spędza czas przed komputerem, opiekuje się siostrą. Wkrótce jednak wszystko się zmieni: przeznaczenie chłopaka na zawsze poplącze ścieżki jego życia i postawi przed nim wyzwania, których nie byłby w stanie sobie nawet wyobrazić… Gdy za sprawą elfa Rameya chłopak przenosi się do magicznej krainy, staje oko w oko z rodzinną tajemnicą i wszystkimi jej konsekwencjami. Wygląda na to, że jest kimś zupełnie innym, niż do tej pory mu się wydawało. Czekają go liczne walki, podróże i niebezpieczne intrygi, które zaważą na jego przyszłości. Czy w tym nowym, obcym mu świecie będzie umiał odróżnić przyjaciół od wrogów, a dobro od zła?

39,99 zł
29,19 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,80 zł

1 osoba kupiła
49
Serwetki dekoracyjne 28x20cm 12szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serwetki dekoracyjne 28x20cm 12szt
Arpex
Dostępny
29 szt.

Serwetka papierowa z ażurowym brzegiem pod ciasto pakowana po 12 sztuk.

6,99 zł
1 osoba kupiła
50
Ojciec Goriot - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ojciec Goriot
Dostępny
24 szt.

Ojciec Goriot jest powieścią wybitnego francuskiego pisarza Honoriusza Balzaka należącą do ścisłego kanonu literatury pięknej. Powieść została wydana w 1835 roku, ale jej akcja rozgrywa się w roku 1819, czyli kilka lat po klęsce Napoleona pod Waterloo. Centralnym wątkiem powieści jest tragiczna historia ojca odrzuconego przez swoje dzieci. Główny bohater, Jan Joachim Goriot, jest przedstawicielem paryskiej klasy średniej, dobrym człowiekiem, który zrujnował się dla zapewnienia dobrego startu w życiu swoim dwóm córkom. Niewdzięczne dzieci wykorzystują pomoc ojca, nie kryjąc równocześnie, że się go wstydzą. Odcinają się od niego, kiedy tylko kończą mu się pieniądze. Zgodnie z balzakowską koncepcją powieści, dramat starego Goriot jest pretekstem do rozwinięcia innych wątków i szerszego przedstawienia przemian, jakie zachodzą w społeczeństwie francuskim w okresie Restauracji Burbonów. W paryskim pensjonacie sprytnej pani Vauquer obok ojca Goriot spotykamy innych bohaterów, przede wszystkim zbrodniarza Vautrina i ambitnego studenta Rastignaka, który przyjechał do stolicy z prowincji i jest gotowy na wszystko, by wspiąć się na wyższą pozycję społeczną. Ojciec Goriot wchodzi w skład cyklu powieści i opowiadań zwanego Komedią ludzką, w którym Balzac podejmuje genialną próbę ukazania pełnego obrazu społeczeństwa francuskiego pierwszej połowy dziewiętnastego wieku. Lektura dla szkół średnich

27,50 zł
19,99 zł

Rabat 27,3%
oszczędzasz 7,51 zł

1 osoba kupiła
51
Kaligrafia z.2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kaligrafia z.2
Dostępny
63 szt.

Nauka pisania nie musi być nudna. Zeszyt utrwala znajomość liter, uczy samodzielności, przede wszystkim jednak kształci charakter pisania. Stanowi doskonałe wsparcie procesu dydaktycznego.

17,99 zł
12,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 5,00 zł

1 osoba kupiła
52
Życie Duchowe nr 114/2023 (Wiosna). Duchowość wcielona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życie Duchowe nr 114/2023 (Wiosna). Duchowość wcielona
Dostępny
5 szt.

„Duchowość chrześcijańska może być tylko wcielona” – czytamy we wstępie do numeru. Chrześcijaństwo nie jest bowiem ani mitem, ani filozofią, ani systemem moralnym, ani nawet samą teologią, choć obecne są w nim elementy każdej z tych rzeczywistości. Chrześcijaństwo jest przede wszystkim wydarzeniem, historią – szczególnym wejściem Boga w tę historię. Odpowiedź chrześcijanina na to nie może być jedynie wewnętrzna, w sercu, winna mieć również wyraz „w ciele”. „Bo miłość bez wyrazu zewnętrznego nie jest miłością”. W numerze piszemy o Bogu, który chcąc się najpełniej „zakomunikować” człowiekowi, przyjął ludzkie ciało, i o człowieku, który „w ciele” buduje relacje nie tylko z drugim człowiekiem, lecz także z Bogiem. Wśród publikowanych artykułów refleksje między innymi: ks. Janusza Kręcidły MS, Stanisława Łucarza SJ, Maury Zátonyi OSB, Marka Blazy SJ, Dariusza Kowalczyka SJ, Pawła Teperskiego OFMCap, Tadeusza Biesagi SDB, Joanny Marii Korneckiej, ks. Jerzego Smolenia i Krystyny Strączek. Paweł Wyszkowski OMI, proboszcz parafii św. Mikołaja w Kijowie, pisze o męczeństwie tysięcy księży w czasie sowieckiego terroru na Ukrainie, a Tomasz Zamorski OP o „darze Benedykta XVI”, z którego mimo odejścia Papieża-emeryta nadal możemy czerpać. Zachęcamy także do lektury wywiadów: z aktorem i pieśniarzem Lechem Dyblikiem (Uważaj na fałsz) i dyrektorem Centrum Duchowości w Częstochowie Arturem Wennerem SJ (Warto by było odprawić rekolekcje ignacjańskie…). Ponadto w numerze artykuły w działach: „Duchowość Ćwiczeń” (Przemysław Gwadera SJ, Zofia Kowalska), „Pomódl się” (rozważania śp. Norberta Kotyły SJ – cenionego kierownika duchowego, rekolekcjonisty i mistrza nowicjatu wielu jezuitów), „Świadectwa” (zapiski rekolekcyjne zmarłego we wrześniu ubiegłego roku Stanisława Pomykały SJ), „Słowo, obraz, czyn” (Józef Augustyn SJ). „Ufamy, że lektura tego numeru odnowi i rozjaśni spojrzenie na naszą ludzką cielesność niby tak w naszych czasach cenioną i stawianą na pierwszym miejscu, a przecież tak bardzo sponiewieraną” (Stanisław Łucarz SJ).

29,91 zł
21,54 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

1 osoba kupiła
53
Brelok - Reksio stojący - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brelok - Reksio stojący
Tisso Toys
Dostępny
18 szt.

Wysokość figurki 9cm

29,99 zł
27,89 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,10 zł

1 osoba kupiła
54
Dieta i odchudzanie zgodnie z ajurwedą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dieta i odchudzanie zgodnie z ajurwedą
Dostępny
160 szt.

Dieta i odchudzanie zgodne z ajurwedą. Program sattwiczny. Scott Gerson Książka przedstawia sprawdzoną, prostą i udokumentowaną medycznie metodę redukcji wagi i zapobiegania ponownemu tyciu. Podejście ajurwedyjskie w przeciwieństwie do niezliczonych kontrowersyjnych i potencjalnie szkodliwych metod odchudzania jest całkowicie bezpieczne i holistyczne. Postrzegając ciało przez pryzmat wzorca inteligencji unikalnego dla każdej osoby, ajurweda umożliwia przywrócenie naturalnego stanu równowagi fizycznej. Stosowanie zasad ajurwedy stanowi nie tylko skuteczną metodę utraty wagi, ale ponadto wzmacnia odporność, zapobiega chorobom i poprawia samopoczucie. Dr Gerson oferuje niezwykle praktyczną i wnikliwą książkę, która posłuży wszystkim czytelnikom zainteresowanym zdrowiem i kontrolą wagi. Znajdziesz tu: czterdzieści prostych metod, by uzyskać kontrolę nad swoją wagą sattwiczną skalę sytości - prostą metodę sprawdzania swoich potrzeb żywieniowych zalecenia dotyczące suplementacji ziołami, dostosowane do twojej indywidualnej konstytucji ćwiczenie uważności - prostą technikę pomagającą zrozumieć, co mówi ci twoje ciało zrozumiałe omówienie biochemicznych podstaw stosowania ajurwedy To praktyczne i dobrze udokumentowane kompendium, dzięki któremu możemy zaradzić najważniejszym problemom zdrowotnym. Dr David Frawley Dr Scott Gerson jest jednym z czołowych amerykańskich specjalistów medycyny komplementarnej, łączących ją z medycyną konwencjonalną. Specjalizuje się w medycynie ajurwedyjskiej. Ukończył studia medyczne na Mount Sinai School of Medicine w Nowym Jorku. Pracował jako lekarz w klinice New York University Medical Center, szpitalu Bellevue, oraz szpitalu New York Downtown Hospital. Obecnie prowadzi wykłady z medycyny alternatywnej na uniwersytecie Mount Sinai oraz w Columbia Presbyterian College For Physicians and Surgeons. Otrzymał formalne wykształcenie z zakresu medycyny ajurwedyjskiej na Ayurvedic College w Trivandrum, w Indiach, zaś studia doktoranckie odbył na prestiżowym uniwersytecie Benaras Hindu University w Varanasi, w Indiach. Stopień naukowy z zakresu medycyny ajurwedyjskiej zdobył w Institute of Indian Medicine, w Pune.

64,00 zł
54,40 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,60 zł

3 osoby kupiły
55
Sekret świąt. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekret świąt. Audiobook
Max Czornyj , StoryBox
Dostępny
41 szt.

Drugi, świąteczny tom serii książek dla dzieci Maksa Czornyja, autora bestsellerowych kryminałów. Młody Eryczek Deryło i Zagadkowi Agenci ratują święta! Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, w miasteczku panuje zamieć śnieżna, a z Muzeum Miejskiego znika wykonana ze srebra gwiazda betlejemska. Filigranowa Gwiazda co roku - zgodnie z tradycją - w Wigilię umieszczana jest na szczycie choinki dekorującej rynek. Gwiazda symbolizuje rozpoczęcie radosnych świąt, a jeśli się nie odnajdzie, na miasteczko spodnie okrutna klątwa. Kto ukradł Filigranową Gwiazdę? Czy Zagadkowym Agentom uda się uratować święta? Czy prawdziwe klątwy istnieją? Czasu jest naprawdę niewiele? Poznajcie Zagadkowych Agentów - Eryka i Romana - braci Deryłów oraz ich przyjaciółkę Ewę. Zafascynowany historią Eryk i wielbiciel sportu Roman mieszkają na obrzeżach miasta w niewielkiej fortalicji - zamku, w którym ich rodzice prowadzą antykwariat. Ewa pasjonuje się elektroniką, informatyką oraz sztuczną inteligencją. Cała trójka uwielbia rozwiązywać zagadki i razem tworzą zgrany zespół młodych agentów. Każdą wolną chwilę spędzają w jednej z komnat - siedzibie Zagadkowych Agentów, czyli w Sekretnym Gabinecie. Nowa seria książek detektywistycznych dla młodych czytelników to frajda dla tych, którzy lubią opowieści z dreszczykiem. Coś dla siebie znajdą w niej zarówno fani historycznych smaczków, jak i nowych technologii. Szybko rozwijająca się akcja, niezwykłe i tajemnicze śledztwa zapewnią podczas lektury niezapomniane emocje. Seria o odważnej trójce: Eryku, Romanie i Ewie pokazuje wartość współpracy, przyjaźni i niesienia bezinteresownej pomocy innym.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

1 osoba kupiła
56
Budownictwo - ujednolicone przepisy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Budownictwo - ujednolicone przepisy
Dostępny
5 szt.

stan prawny - 10 marca 2023 r. Książka stanowi kompleksowy zbiór przepisów, których znajomość jest niezbędna między innymi do egzaminu na uprawnienia budowlane. Jest bardzo poręczna, nawet przy pracy w terenie. Jej przejrzystość oraz układ są dodatkowym atutem. Ostatnie zmiany zostały wyróżnione wytłuszczonym drukiem. Przy każdej zmianie znajduje się przypis, informujący od kiedy zmiana obowiązuje i jakim aktem prawnym została wprowadzona. Publikacja podzielona jest na dziesięć głównych działów: 1. Ustawa - Prawo budowlane 2. Warunki techniczne obiektów budowlanych 3. Samodzielne funkcje techniczne w budownictwie 4. Projekty budowlane 5. Budowa, użytkowanie, utrzymanie obiektów budowlanych, zamówienia publiczne 6. Nadzór budowlany 7. Przepisy BHP i PPOŻ 8. Wyroby budowlane 9. Planowanie i zagospodarowanie przestrzenne, Gospodarka nieruchomościami 10. Kodeks postępowania administracyjnego Na www.legis-wydawnictwo.pl dodatkowo: Wybrane umowy i formularze funkcjonujące w budownictwie; Dodatkowe akty prawne, Załączniki. Adresatami książki są: studenci, kursanci, osoby przygotowujące się do egzaminu na uprawnienia budowlane, pracownicy administracji, przedsiębiorcy, architekci, inspektorzy budowlani, kierownicy budowy, prawnicy, radcowie prawni i wszyscy Ci dla, których niezbędna jest znajomość przepisów z zakresu prawa budowlanego.

119,70 zł
1 osoba kupiła
57
Rycerski miecz i tarcza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rycerski miecz i tarcza
Leantoys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

Zestaw Rycerski Dwa Miecze Tarcza Kostium Zestaw ten jest idealny dla każdego Małego Rycerza, aby wzbogacić jego kolekcję rycerską. Idealnie dopełni strój rycerza lub króla. To idealna propozycja nie tylko do codziennej zabawy z rówieśnikami, ale i jako ciekawy dodatek do stroju na bal przebierańców w przedszkolu i szkole. Pokaźny komplet akcesoriów podbije serce nawet najmniejszego fana! Większość małych chłopców marzy o rycerskich przygodach, które nieraz słyszeli w bajkach. Przemierzać góry i doliny, aby ratować ludność przed potworami i piękne księżniczki z opresji. Te akcesoria pomogą mu wcielić się w dzielnego rycerza. Dwa długie miecze mają wygodną do trzymania rękojeść, utrzymane są w kolorystyce srebrno- złotej. Tarcza ma średnice 38 cm i srebrną, wzorzystą oblamówkę, a na środku odznacza się wielka gwiazda. Prezentowany zestaw został wykonany z atestowanego tworzywa wysokiej jakości, które pozwoli dziecku na długą, a przede wszystkim bezpieczną zabawę. Elementy wykonane są z dbałością, co z pewnością podniesie poziom satysfakcji małego bohatera. Zawartość zestawu: - tarcza - miecz x2 Wielkość elementów z zestawu: Tarcza: średnica 38 cm Miecz:50 cm x 18 cm x 2 cm Wielkość opakowania: 62 cm x 43 cm x 5 cm Zgodne z normą EN71 i certyfikatem CE. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

58,43 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
58
Piłka do futbolu amerykańskiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka do futbolu amerykańskiego
Leantoys
Dostępny
5 szt.

Piłka Football Amerykański Miękka Gra Zespołowa Piłka to każdy atrybut małego sportowca! W obecnych czasach, gdy dzieciaki skłaniają się ku elektronicznym gadżetom, warto zaciekawić je klasycznymi rozrywkami, które odpowiadają za zdrowie, a także uwalnianie się hormonów szczęścia. Piłka zachęci do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Zabawka wykonana z miękkiej i lekkiej pianki, odpornej na warunki atmosferyczne. Piłka jest odwzorowaniem oryginalnej piłki do footballu amerykańskiego, co będzie kolejnym bodźcem dla malucha. Gra zespołowa nauczy współzawodnictwa oraz rozwinie cechy takiej koordynacja, spryt i zwinność. Wymiary piłki: 22 cm x 12 cm x 12 cm Wymiary opakowania: 24 cm x 14 cm x 14 cm Piłeczki są bardzo lekkie i miękkie, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne. Zestaw przeznaczony jest do zabawy dla wszystkich dzieci powyżej 3 roku życia. Jego produkcja jest zgodna z normą EN 71, co oznacza spełnienie wymogów bezpieczeństwa płynących z użytkowania zabawki.

25,60 zł
2 osoby kupiły
59
Karnet B6 + koperta MO6798 Ślub Bukiet z serc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet B6 + koperta MO6798 Ślub Bukiet z serc
Turnowsky
Dostępny
14 szt.

Karnet z kolekcji Turnowsky, w formacie B6 z kopertą, bez teksu wewnątrz. Wyprodukowany w Turcji.

10,58 zł
9,99 zł

Rabat 5,6%
oszczędzasz 0,59 zł

1 osoba kupiła
60
Fuse, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fuse, CD
Everything but the Girl, Universal Music Polska
Dostępny
96 szt.

Lista utworów: 1. Nothing Left To Lose 2. Run a Red Light 3. Caution to the Wind 4. When You Mess Up 5. Time and Time Again 6. No One Knows We’re Dancing 7. Lost 8. Forever 9. Interior Space 10. Karaoke

60,90 zł
59,68 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,22 zł

1 osoba kupiła
61
Kto mnie zabił? W poczekalni Pana B. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kto mnie zabił? W poczekalni Pana B. Audiobook
Małgorzata J. Kursa , StoryBox
Dostępny
32 szt.

Jakub Pastuszko, właściciel małej firmy w niewielkim miasteczku, na skutek przykrych okoliczności trafia do Zaświatu. Kiedy dowiaduje się, że został zamordowany, ucieka na Ziemię, by odnaleźć swojego zabójcę. W kręgu podejrzanych znajdują się wszyscy najbliżsi Pastuszki. W pościg za uciekinierem wyrusza barwna ekipa z Zaświatu: Maurycy - młody urzędnik Poczekalni, który świat żywych opuścił w latach dziewięćdziesiątych, Szóstka - anioł stróż w typie osiłka, oraz archanioł Michał, który przy okazji wizyty chce zobaczyć, jak wygląda obecna rzeczywistość żywych na Ziemi. Czy uda im się dopaść podopiecznego i sprowadzić go do Zaświatu? Czy Kuba znajdzie odpowiedź na pytanie, kto i dlaczego go zabił? I czego dzięki tej przygodzie dowie się o sobie? Oto niebiański tercet pościgowy w akcji! Przekonaj się, że nawet anielska cierpliwość ma swoje granice!

32,95 zł
26,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,59 zł

1 osoba kupiła
62
Purpurowe serca. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Purpurowe serca. Audiobook
Tess Wakefield , StoryBox
Dostępny
43 szt.

Więcej ich dzieli niż łączy, a jednak pisany jest im wspólny los Gdy żołnierz z trudną przeszłością i początkująca piosenkarka zgadzają się na małżeństwo dla pieniędzy, nie spodziewają się nadciągających konsekwencji. Cassie Salazar i Luke Morrow nie mogliby bardziej się od siebie różnić. Dziewczyna wieczorami pracuje w barze, aby związać koniec z końcem. Do tego zostaje u niej zdiagnozowana cukrzyca, przez co Cassie tonie w długach. Luke jest starszym szeregowym, który zamierza wyjechać na zagraniczną misję, ponieważ ucieka przed mroczną przeszłością. Przypadkowe spotkanie tej pary zmienia bieg obu ich żyć. Frustrująco przystojny, tajemniczy Luke zgłasza się na ochotnika, aby poślubić Cassie. Dziewczyna, która dzięki małżeństwu zyskuje ubezpieczenie zdrowotne, nie ma jednak pojęcia, że młody mężczyzna jest bardzo zdesperowany, aby się z nią ożenić. Pewnego dnia dochodzi do tragedii i granica pomiędzy tym, co udawane, a tym, co prawdziwe, zaczyna się zacierać. W tej niezapomnianej historii miłosnej Cassie i Luke muszą uporać się z dzielącymi ich różnicami, aby ich małżeństwo wyglądało na prawdziwe? No chyba, że gdzieś po drodze takie właśnie się stanie?

49,90 zł
39,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,98 zł

1 osoba kupiła
63
Malowanie po numerach -Kompozycja kwiatowa 40x50cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach -Kompozycja kwiatowa 40x50cm
Ideyka
Dostępny
7 szt.

Zestaw do malowania po numerach NA RAMIE Każdy może rysować, a dzięki obrazom po numerach TM Ideyka jest to zabawne i ekscytujące. Będziesz mógł samodzielnie stworzyć arcydzieło.

55,10 zł
49,59 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,51 zł

1 osoba kupiła
64
Puzzle 3000 HQ Lush terrace on lake 33553 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 3000 HQ Lush terrace on lake 33553
Clementoni
Dostępny
35 szt.

Puzzle 3000 el kolekcja High Quality. Gruba tektura puzzlowa i specjalna technologia druku zapewniają produkt wysokiej klasy. Wymiar układanki 119 × 85 cm Wiek: +14

75,57 zł
66,50 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,07 zł

1 osoba kupiła
65
Szkicownik 197x1145/36K 120g TW retro Koń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkicownik 197x1145/36K 120g TW retro Koń
Fresh
Dostępny
5 szt.

Szkicownik 197x145 36 stron 120g/m2 TW retro 2132 Koń. Wyprodukowany na Ukrainie.

20,14 zł
19,99 zł

Rabat 0,7%
oszczędzasz 0,15 zł

1 osoba kupiła
66
Gra planszowa Chodź na Słówko! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra planszowa Chodź na Słówko!
Tactic
Dostępny
165 szt.

Osiem kostek, sprytna główka - i już możesz zagrać w słówka! Chodź na słówko to dynamiczna gra słowna, która rozkręci każdą zabawę. Rzuć kostkami i rozpocznij wyścig z czasem! Wszyscy gracze próbują ułożyć słowa z liter wskazanych na kostkach i zapisać je na swoich kartkach nim przesypie się piasek w klepsydrze. Ale... punkty otrzymacie tylko za słowa, których nie wymyślili pozostali! Wytęż umysł i rzuć wyzwanie sobie oraz znajomym. Produkt posiada certyfikat FSC. Zawartość: 7 kostek z literami + 1 pusta kostka-joker, 1 notatnik, 1 klepsydra, 4 ołówki, instrukcja. Gra dla dwóch i więcej graczy w wieku 8+.

94,86 zł
77,79 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 17,07 zł

1 osoba kupiła
67
Domowe przetwory Dżemy galaretki marmolady - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Domowe przetwory Dżemy galaretki marmolady
Dostępny
11 szt.

Dżemy i marmolady już dawno przestały być jedynie ?smarowidłem? idealnym na kanapki. Stały się doskonałym dodatkiem do serów, mięs i deserów. Ale nawet te tradycyjne coraz częściej kuszą nas słodkimi korzennymi nutami lub ostrym aromatem chili i octu. Przygotowuje się je w mgnieniu oka. Bez względu na to, czy są słodkie, pikantne czy łagodne, zawsze smakują wyśmienicie. W książce znajdziesz: ? kilkadziesiąt przepisów na pyszne dżemy, galaretki i marmolady, ? rady mistrzów kuchni, którzy podpowiadają, jak wykorzystać domowe przetwory z owoców, ? przepisy na wyśmienite dania obiadowe, drinki i desery z dodatkiem dżemów i galaretek, ? propozycje niezwykłych dodatków do dżemów, na przykład w postaci alkoholu, orzechów, czekolady, egzotycznych przypraw.

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

1 osoba kupiła
68
The Chronic (Reedycja), CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Chronic (Reedycja), CD
Dr. Dre, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.18

Lista utworów: 1. Chronic, The (Intro) 2. Fuck Wit Dre Day (And Everybody's Celebratin') 3. Let Me Ride 4. Day the Niggaz Took Over, The 5. Nuthin' But a "G" Thang 6. Deeez Nuuuts 7. Lil' Ghetto Boy 8. Nigga Witta Gun, A 9. Rat-Tat-Tat-Tat 10. $20 Sack Pyramid, The 11. Lyrical Gangbang 12. High Powered 13. Doctor's Office, The 14. Stranded on Death Row 15. Roach, The (The Chronic Outro) 16. Bitches Ain't Shit

56,90 zł
55,76 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,14 zł

69
Huldufólk, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Huldufólk, LP
Skald, Universal Music Polska
Dostępny
89 szt.

Lista utworów: 1. Troll Kalla Mik 2. Ljósálfur 3. Mánin Líður 4. Ríðum, Ríðum 5. Hinn Mikli Dreki 6. Då Månen Sken 7. Elverhøy 8. Herr Mannelig 9. Rauður Loginn Brann 10. Trollslaget 11. Du Hast 12. A Forest

147,90 zł
144,94 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 2,96 zł

70
Fuse, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fuse, LP
Everything but the Girl, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. Nothing Left To Lose 2. Run A Red Light 3. Caution To The Wind 4. When You Mess Up 5. Time And Time Again 6. No One Knows We’re Dancing 7. Lost 8. Forever 9. Interior Space 10. Karaoke

124,90 zł
122,40 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 2,50 zł

71
The Chronic (Reedycja), 2 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Chronic (Reedycja), 2 LP
Dr. Dre, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.23

Lista utworów: 1 1 The Chronic (Intro) 2 Fuck Wit Dre Day (And Everybody's Celebratin') 3 Let Me Ride 4 The Day the Niggaz Took Over 5 Nuthin' But a 'G' Thang 6 Deeez Nuuuts 7 Lil' Ghetto Boy 2 1 A Nigga Witta Gun 2 Rat-tat-tat-tat 3 The $20 Sack Pyramid 4 Lyrical Gangbang 5 High Powered 6 The Doctor's Office 7 Stranded On Death Row 8 The Roach (The Chronic Outro) 9 Bitches Ain't Shit

191,90 zł
188,06 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 3,84 zł

72
Multitude, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Multitude, CD
Feist, Universal Music Polska
Dostępny
201 szt.

Lista utworów: 1. In Lightning 2. Forever Before 3. Love Who We Are Meant To 4. Hiding Out In The Open 5. The Redwing 6. I Took All Of My Rings Off 7. Of Womankind 8. Become The Earth 9. Borrow Trouble 10. Martyr Moves 11. Calling All The Gods 12. Song For Sad Friends

64,90 zł
63,60 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,30 zł

73
London Brew, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
London Brew, LP
różni, Concord Jazz
Dostępny
47 szt.

Lista utworów: DISC: 1 1. London Brew (23:24) 2. London Brew Pt. 2 - Trainlines (15:49) 3. Miles Chases New Voodoo In The Church (7:27) DISC: 2 1. Nu Sha Ni Sha Nu Oss Ra (8:55) 2. It’s One Of These (6:53) 3. Bassics (2:51) 4. Mor Ning Prayers (9:52) 5. Raven Flies Low (12:53)

191,90 zł
74
8 Mile - Music From And Inspired By The Motion Picture (Expanded Edition), 4 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8 Mile - Music From And Inspired By The Motion Picture (Expanded Editi...
różni, Universal Music Polska
Dostępny
38 szt.

Lista utworów: 1. Lose Yourself 2. Love Me 3. 8 Mile 4. Adrenaline Rush 5. Places To Go 6. Rap Game 7. 8 Miles And Runnin' 8. Spit Shine 9. Time Of My Life 10. U Wanna Be Me 11. Wanksta 12. Wasting My Time 13. R.A.K.I.M. 14. That's My Nigga Fo' Real 15. Battle 4 Rabbit Run 16. Lose Yourself 17. Love Me 18. 8 Mile 19. Adrenaline Rush 20. Places To Go 21. Rap Game 22. 8 Miles And Runnin' 23. Spit Shine 24. Time Of My Life 25. U Wanna Be Me 26. Wanksta 27. R.A.K.I.M. 28. That's My Nigga Fo' Real 29. Battle 30. Rabbit Run 31. Lose Yourself [Original Demo Version]

442,90 zł
434,04 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 8,86 zł

75
Oko w oko ze śmiercią. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oko w oko ze śmiercią. Audiobook
Louis Cataldie , StoryBox
Dostępny
43 szt.

Brutalnie szczery i pozbawiony upiększeń zapis pracy koronera Przez ponad dziesięć lat pracy Louis Cataldie wziął udział w rozwikłaniu wielu niezwykłych i mrożących krew w żyłach spraw. Część opisanych tu zgonów była dziełem czystego przypadku, inne zaś stanowiły skutek prawdziwych tragedii. Bacznie czytając ze znaków, które pozostawiają nam zmarli, doktor Cataldie rozwiązał zagadkę śmierci uniwersyteckiego profesora zabitego przez drzwi stodoły czy młodej kobiety, której kości znaleziono rozrzucone na przykościelnym cmentarzu, a także pomógł w namierzeniu trzech seryjnych morderców grasujących na wolności. Cataldie pracował na miejscu jednego z zabójstw dokonanych przez Lee Boyda Malvo i Johna Allena Muhammada, zwanych snajperami z Waszyngtonu, i przyczynił się do ujęcia seryjnego mordercy Derricka Todda Lee. Oko w oko ze śmiercią ukazuje prawdziwy obraz świata, który do tej pory znaliśmy z seriali takich jak CSI: kryminalne zagadki.

37,95 zł
30,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,59 zł

76
The Cheat Sheet. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Cheat Sheet. Audiobook
Sarah Adams , StoryBox
Dostępny
53 szt.

Poznaj urzekający romans friends-to-lovers, który stał się hitem Tiktoka! Bree Camden, beznadziejnie zakochana w swoim przyjacielu i gwieździe futbolu Nathanie Donelsonie, nie chce tkwić we friendzone. Niestety on widzi w niej tylko przyjaciółkę bez szans na związek, a Bree nie ma zamiaru zniszczyć ich relacji. Ale te mięśnie... Nie! Tylko stara, dobra, platoniczna przyjaźń, żadnego dotykania najseksowniejszego mężczyzny na świecie! Poza tym Bree ma większe problemy. Jest właścicielką studia baletowego i marzy o tym, by je rozwinąć. Niestety jeszcze jedna podwyżka czynszu i będzie musiała pożegnać się ze studiem. Nathan jak zwykle przychodzi z odsieczą i wykupuje cały budynek. Bree w ramach buntu postanawia wychylić parę shotów tequili - no dobra, może więcej niż parę. Niestety jej plan bierze w łeb i pijana Bree wyznaje swój największy sekret dziennikarce portalu plotkarskiego. Nagranie trafia do sieci i staje się hitem, a cały świat zaczyna postrzegać Bree i Nathana jako parę idealną. Agentka Nathana wychodzi z propozycją kontraktu, który rozwiązałby problemy finansowe Bree. Ale jest jeden haczyk - Nathan i Bree będą musieli udawać zakochaną parę. Przez całe trzy tygodnie. Co się stanie, gdy Bree w końcu ulegnie uczuciom, które za wszelką cenę próbuje ukryć?

49,90 zł
39,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,98 zł

77
Sherlock Holmes Pies Baskerville'ów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sherlock Holmes Pies Baskerville'ów
Doyle Arthur Conan, StoryBox
Dostępny
59 szt.

KLASYCZNA POWIEŚĆ DETEKTYWISTYCZNA Z NUTK DRESZCZYKU AUTORSTWA SIR ARTHURA CONANA DOYLE?A W WERSJI DLA DZIECI! Gdy przedstawicieli rodu Baskerville?ów zaczyna prześladować ogromny czarny pies otoczony upiorną poświatą, jedyną osobą, która może im pomóc, jest Sherlock Holmes! Słynny detektyw wspólnie z Doktorem Watsonem tropi bestię wśród zdradliwych bagien. Gdy w końcu rozwiązuje zagadkę, dowiaduje się przy okazji czegoś na temat ludzkiej chciwości, kłamstwa i iluzji. Sir Arthur Conan Doyle napisał opowieść o Sherlocku Holmesie i jego pomocniku, Doktorze Watsonie, ponad 100 lat temu. Poznajcie ?Psa Baskerville?ów? ? edycję stworzoną specjalnie z myślą o młodych czytelnikach i jednocześnie wierną oryginałowi. Tej książki nie sposób odłożyć na półkę!

54,90 zł
43,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 10,98 zł

1 osoba kupiła
78
The model of the public prosecutor's office in Poland in the interwar period against the backdrop of - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The model of the public prosecutor's office in Poland in the interwar ...
Dostępny
6 szt.

Monografia ukazuje model ustrojowy prokuratury polskiej w okresie dwudziestolecia międzywojennego, w tym jej pozycję w systemie organów wymiaru sprawiedliwości i miejsce w systemie organów państwa w ogóle, a także podstawy prawne jej funkcjonowania i najważniejsze zasady organizacyjne. Model ten został przedstawiony na tle innych rozwiązań europejskich występujących w tym samym okresie, tj. w Niemczech, Czechosłowacji i we Francji. W polskiej bibliografii historyczno-prawnej jest to pierwsza pozycja obejmująca to zagadnienie w kompleksowy i porównawczy sposób.

34,00 zł
79
Sprzedaż przez internet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sprzedaż przez internet
Dostępny
54 szt.

Po długim czasie oczekiwania mamy w krajowym porządku prawnym przepisy implementujące regulacje unijne dotyczące zasad obowiązujących w środowisku cyfrowym lub z nim związanych. W zakresie sprzedaży przez Internet i usług cyfrowych zmiany dla przedsiębiorców są istotne. Na szczeblu europejskim już kilka lat temu zostały przygotowane regulacje mające znowelizować nieprzystające do rzeczywistości przepisy, ujednolicić i unowocześnić je w taki sposób, aby odpowiadały zachodzącym w gospodarce procesom, a zwłaszcza procesom cyfryzacji. Nowe zasady mają też w szczególności na celu ochronę konsumenta. Efektem tych działań są trzy unijne dyrektywy przyjęte przez Parlament Europejski i Radę, które wywierają znaczący wpływ na branżę handlu internetowego: 1)dyrektywa 2019/2161 z 27 listopada 2019 r. zmieniająca dyrektywę Rady 93/13/EWG i dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 98/6/WE, 2005/29/WE oraz 2011/83/UE w odniesieniu do lepszego egzekwowania i unowocześnienia unijnych przepisów dotyczących ochrony konsumenta (tzw. dyrektywa OMNIBUS), 2)dyrektywa 2019/770 z 20 maja 2019 r. w sprawie niektórych aspektów umów o dostarczanie treści cyfrowych i usług cyfrowych (tzw. dyrektywa cyfrowa), 3)dyrektywa 2019/771 z 20 maja 2019 r. w sprawie niektórych aspektów umów sprzedaży towarów (tzw. dyrektywa towarowa). Zapisy tych dyrektyw są już zaimplementowane do krajowych aktów prawnych. Obowiązujące od 1 stycznia 2023 r. krajowe przepisy wpłynęły szczególnie na branżę handlu elektronicznego ? przede wszystkim na dostawców internetowych platform handlowych, sprzedawców prowadzących sprzedaż za pośrednictwem e-sklepów, internetowe platformy handlowe, sprzedawców oferujących treści lub usługi cyfrowe czy systemy e-commerce oferujące narzędzia do zarządzania sklepami internetowymi w modelu SaaS. Zrodziły one wyzwania m.in. dla dostawców oprogramowania do prowadzenia sklepu internetowego, którzy w odpowiedni sposób muszą zaktualizować dostarczane sklepom narzędzia e-commerce bądź utworzyć nowe funkcjonalności na potrzeby serwisów internetowych, aby zapewnić spełnienie obecnych wymogów prawnych. Poradnik jest nie tylko wnikliwym i szczegółowym przewodnikiem po zmianach legislacyjnych. Pomoże on przedsiębiorcom ocenić, w jakim zakresie nowe przepisy wpływają na poszczególne aspekty prowadzonej działalności i stosowane w niej modele biznesowe. Informacje zawarte w publikacji mogą być także punktem wyjścia do szczegółowych wewnętrznych analiz bądź wdrożenia zmian w dotychczasowych rozwiązaniach stosowanych w przedsiębiorstwie.

69,00 zł
66,24 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,76 zł

80
BHP w firmie Obowiązki pracodawców - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BHP w firmie Obowiązki pracodawców
Dostępny
63 szt.

Pracodawca jest zobowiązany chronić zdrowie i życie pracowników ? musi zapewnić bezpieczne i higieniczne warunki pracy przy odpowiednim wykorzystaniu osiągnięć nauki i techniki. Za stan bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie pracy pracodawca ponosi również odpowiedzialność. Na zakres tej odpowiedzialności pracodawcy nie mają wpływu obowiązki pracowników w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy ani powierzenie wykonywania zadań służby bezpieczeństwa i higieny pracy specjalistom spoza zakładu pracy. Publikacja zawiera opis podstawowych obowiązków pracodawców, jakie mają oni wobec pracowników w zakresie bhp. Przedstawione w niej zostały m.in. ?przeprowadzanie oceny ryzyka zawodowego, ?zasady kierowania pracowników na profilaktyczne badania lekarskie, ?warunki przeprowadzania szkoleń bhp, ?obowiązki pracodawcy wobec pracowników pracujących przy monitorach ekranowych, ?obowiązki pracodawcy w zakresie wypadków przy pracy, ?zasady tworzenia służby bhp, ?obowiązki pracodawców w zakresie przyznawania odzieży i obuwia roboczego, ?obowiązki bhp wobec osób pracujących zdalnie. W książce znajdują się liczne przykłady, wzory dokumentów, przydatne tabele. Od 7 kwietnia 2023 r. do Kodeksu pracy zostaną wprowadzone przepisy o pracy zdalnej. Ta specyficzna organizacja pracy również wymaga właściwego podejścia z zakresu technicznego bezpieczeństwa pracy. Regulacje Kodeksu pracy poświęcone bezpośrednio pracy zdalnej zawierają także przepisy dotyczące bhp, które stanowią niejako uzupełnienie powszechnych regulacji gwarantujących wszystkim pracownikom bezpieczne i higieniczne warunki pracy.

79,00 zł
75,84 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 3,16 zł

81
Ulga na złe długi w VAT i podatkach dochodowych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ulga na złe długi w VAT i podatkach dochodowych
Dostępny
51 szt.

Jeśli masz problem ze swoimi kontrahentami, to książka dla Ciebie. Autor w praktyczny sposób objaśnia, jak zastosować przepisy dotyczące ulgi na złe długi ? zarówno w kontekście ustaw podatkowych (CIT, PIT, ryczałt ewidencjonowany), jak i w świetle ustawy o VAT. Omawiane rozwiązania mają przede wszystkim zapobiegać nadmiernym zatorom płatniczym i ochronić przed negatywnymi skutkami opieszałego zachowania kontrahenta. Przedmiotowa ulga w zakresie ustawy o VAT funkcjonuje już kilkanaście lat, ale szczegółowe rozwiązania wciąż ulegają zmianom. Publikacja zawiera wiele przykładów, interpretacji i wyroków sądów, które ilustrują, jak w praktyce powinno stosować się te rozwiązania podatkowe. Autor ? doradca podatkowy ? przystępnie wyjaśnia: ?za jaki okres najwcześniej podatnik może skorzystać z ulgi na złe długi; ?kiedy dłużnik musi dokonać korekty kosztów, gdy nie ureguluje długu; ?w deklaracji za jaki okres należy skorygować VAT naliczony, gdy wierzytelność została sprzedana; ?jak dokonać korekty, gdy zapłata nastąpiła tylko w części. Ponadto Czytelnik znajdzie w książce omówienie pozostałych mechanizmów, które może zastosować wierzyciel w przypadku nieotrzymania należnej mu zapłaty

59,00 zł
56,64 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,36 zł

82
Puzzle 180 Super kolor Paw patrol 29780 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 180 Super kolor Paw patrol 29780
Clementoni
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.19

Puzzle SUPER 180 elementów. Wyjątkowe barwy druku uzyskano dzięki wykorzystaniu technologii Super Kolor. Duży wymiar układanki 48,5 x 33,5 cm. Wiek: +7

28,14 zł
24,76 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,38 zł

83
Tornister ergonomiczny MB Sweet rabbits DF34 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tornister ergonomiczny MB Sweet rabbits DF34
Derform
Dostępny
8 szt.

Funkcjonalny, lekki tornister szkolny. Pokrywa tornistra zamykana na zamek, wewnątrz etykieta na dane adresowe. Ergonomiczny tył, miękkie wyściełane szelki, trzy kieszenie zewnętrzne. Dno wykonane z wodoodpornego tworzywa zabezpieczającego przed zabrudzeniem, zamakaniem. Ze wszystkich 4 stron tornistra - taśmy odblaskowe.

223,56 zł
84
Tornister ergonomiczny MB Magic DF33 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tornister ergonomiczny MB Magic DF33
Derform
Dostępny
38 szt.

Funkcjonalny, lekki tornister szkolny. Pokrywa tornistra zamykana na zamek, wewnątrz etykieta na dane adresowe. Ergonomiczny tył, miękkie wyściełane szelki, trzy kieszenie zewnętrzne. Dno wykonane z wodoodpornego tworzywa zabezpieczającego przed zabrudzeniem, zamakaniem. Ze wszystkich 4 stron tornistra - taśmy odblaskowe.

223,56 zł
85
Schowek
14,99 zł
86
Mały fotograf. Kurs fotografii dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały fotograf. Kurs fotografii dla dzieci
Niedostępny
Brak

Poradnik podpowie, jak wybrać pierwszy aparat, ale również jak lepiej wykorzystać ten, który już masz. Znajdziesz tu informacje o budowie aparatu, o zasadach kompozycji zdjęć i fotografowaniu ludzi, przyrody czy zwierząt. Poradnik pomoże ci zaprzyjaźnić się z komputerem. Po krótkim kursie dowolnie skadrujesz fotografię, poprawisz jej kolor, zmienisz barwę wybranego elementu, udoskonalisz wygląd twarzy, wykonasz projekt fotograficzny dla zaawansowanych, czyli fotoksiążkę.

24,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

87
DREWEX Komoda MIŚ i MOTYLEK orzech - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DREWEX Komoda MIŚ i MOTYLEK orzech
Drewex
Niedostępny
Brak

Opis produktu: - wersja podstawowa z przewijakiem - płyta laminowana Wymiary: 83x90x48cm

981,00 zł
882,90 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 98,10 zł

88
AVENT niania elektroniczna DECT SCD711/52 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
631,90 zł
568,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 63,19 zł

89
Jak cało i zdrowo przyszedłem na świat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak cało i zdrowo przyszedłem na świat
Dostępny
60 szt.

Bestsellerowy poradnik dotyczący okresu ciąży i porodu. Narratorem jest przyszły dzidziuś, który w pełen humoru sposób opisuje swoje przeżycia i odczucia od zapłodnienia, kiedy jako jeden z kilkuset milionów potencjalnych ?lokatorów-plemników? został mieszkańcem ?brzuszka?, do dnia narodzin. Atutami książki są niekonwencjonalne ujęcie tematu i oryginalność stylu. Zabawne, dowcipne ryciny, ilustrujące proces rozwoju płodu i narodzin dziecka podnoszą walory tej arcyciekawej lektury. Książeczka przeznaczona jest dla każdego z rodziców oczekujących dziecka, dla brata lub siostry, jako swoiste wprowadzenie w świat małego człowieka. I dla wszystkich tych, którzy wierzą, że każdy ma prawo mieć swój punkt widzenia. Nawet ktoś z wiekiem liczonym w dniach PP (przed porodem).

59,00 zł
54,87 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 4,13 zł

90
Misrule - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Misrule
Dostępny
2 szt.

The Dark Grace is dead. Feared and despised for the sinister power in her veins, Alyce has spent 100 years wreaking her revenge on the kingdom that made her an outcast. Once a realm of decadence and beauty, Briar is now wholly Alyce's wicked domain. No one escapes the consequences of her wrath. Not even the one person who holds her heart. Princess Aurora saw through Alyce's thorny facade, earning a love that promised the dawn of a new age. But that love came with a heavy price: Aurora now sleeps under a curse that even Alyce's vast power cannot seem to break, and their dream of the world they would have built together is nothing but ash. Alyce vows to do anything to wake the woman she loves, even if it means descending into the monster Briar believed her to be. But could Aurora ever love the villain Alyce has become? Or is true love only for fairy tales?

56,00 zł
52,08 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,92 zł

91
Polski. Megatest. Polish in Exercises - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polski. Megatest. Polish in Exercises
Niedostępny
Brak

MEGATEST to pierwszy tak uniwersalny zestaw testów, ćwiczeń i zadań gramatyczno-leksykalnych dla obcokrajowców uczących się języka polskiego lub osób przygotowujących się do egzaminów językowych. To również znakomite kompendium wiedzy dla wszystkich, którzy chcą utrwalić i poszerzyć znajomość języka polskiego.MEGATEST zawiera:- wzory testów dla trzech poziomów: A1, A2, B1- zadania testowe z zakresu poprawności gramatycznej i łączliwości składniowej czasowników- różnorodne ćwiczenia i zadania z zakresu leksyki- idiomy i konstrukcje składniowe- klucz do wszystkich ćwiczeń

42,90 zł
30,46 zł
Powiadomienie

Rabat 29,0%
oszczędzasz 12,44 zł

92
Maskotka Miś 16cm 13356 BEPPE - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
34,90 zł
31,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,49 zł

93
Plecak szkolny Premium Fox - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak szkolny Premium Fox
St. Majewski
Dostępny
108 szt.

281,42 zł
267,35 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 14,07 zł

94
Model helikoptera do sklejania 1:72 63877 Eurocopter EC 145 Builders' Choice Revell - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
96,90 zł
87,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,69 zł

95
Model samolotu do sklejania 1:72 64970 BAe HAWK T.1 Revell - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Model samolotu do sklejania 1:72 64970 BAe HAWK T.1 Revell
Cobi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.16

96,90 zł
87,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,69 zł

96
Ładowacz czołowyy XL 5000 (bez licencji) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
204,97 zł
194,72 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 10,25 zł

97
Traktor na pedały URSUS czerwony MARGOS - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktor na pedały URSUS czerwony MARGOS
MARGOS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.16

153,90 zł
143,13 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 10,77 zł

98
Teoretyczne podstawy procesów prasowania... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teoretyczne podstawy procesów prasowania...
Dostępny
16 szt.

Profesor Janusz Konstanty opracował podręcznik na potrzeby realizacji programu nauczania metalurgii proszków na Wydziale Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej AGH, a także z uwagi na brak w krajowej literaturze fachowej publikacji na temat teorii formowania i spiekania proszków. W związku z tym powstało jedyne w Polsce tak kompletne i usystematyzowane opracowanie dotyczące teorii mieszania, formowania i spiekania proszków metali metodami konwencjonalnymi. Autor zestawił wszystkie znane i ważne koncepcje, które są wykorzystywane praktycznie w procesach formowania i spiekania, przeprowadził ich całościową analizę od założeń wstępnych, przez sformułowanie zależności, do ich wyprowadzenia. Publikacja daje podstawy tych zależności dzięki nim można rozwijać i modyfikować teorie, także dla metod niekonwencjonalnych (np. 3D). Na szczególna uwagę zasługuje to, że autor podjął się wyprowadzenia (krok po kroku) wzorów matematycznych lub fizycznych i chemicznych dla teorii, które są znane najczęściej ze wstępnych założeń i wzorów wynikowych. Publikacja jest napisana bardzo prostym i zrozumiałym językiem, co jest niezwykle istotne w przypadku prezentowania i tłumaczenia wielu niełatwych zagadnień związanych z procesami prasowania i spiekania. Jest to podręcznik, który w bardzo przystępny sposób oprócz szerokiej wiedzy teoretycznej prezentuje też wiedzę praktyczną, którą można wykorzystać zarówno podczas prowadzenia badań naukowych, jak i w pracy dydaktycznej. Jest to oryginalne, wartościowe opracowanie zawierające wiele nowatorskich wątków, które mogą stanowić inspirację do dalszych poszukiwań naukowych. Podręcznik charakteryzuje się wysokim poziomem użytecznej wiedzy potrzebnej tak w pracy naukowej, jak i dydaktycznej, dlatego przeznaczony jest dla osób związanych z uczelniami wyższymi (pracowników dydaktycznych, doktorantów i studentów kierunków z przedmiotem metalurgia proszków), a także dla technologów pracujących w zakładach przemysłowych.

35,00 zł
99
Krowa 45cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
133,60 zł
120,24 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,36 zł

100
Słomki papierowe shake 10szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słomki papierowe shake 10szt
Arpex
Dostępny
192 szt.

Ekologiczne słomki papierowe do zimnych napojów - doskonały zamiennik słomek plastikowych. Wysokiej jakości słomki wykonane są z papieru posiadającego certyfikat FSC, co oznacza że surowiec zastosowany do jego wytworzenia pochodzi z materiałów pozyskanych legalnie, odpowiedzialnie i bez uszczerbku dla środowiska oraz lokalnych społeczności. Słomki zachowują swoje właściwości w napoju do 5 h, nie wpływają również na jego smak. Opakowanie zawiera 10 sztuk. Długość: 20 cm. Dostępne kolory: limonkowy, niebieski, różowy, żółty.

5,99 zł
Wróć do góry