hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2023.03.23

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 23 marca 2023 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Lipowo. Tom 15. Zgłoba (Katarzyna Puzyńska), na drugim Samotnia (Anna Kańtoch). Kolejny produkt to Statystycznie rzecz biorąc 2. Czyli jak zmierzyć siłę tornada za pomocą gofra (Janina Bąk) oraz Historia i teraźniejszość. Podręcznik. Liceum i technikum. Zakres podstawowy. Część 2 (Marian Buczyński, Adam Cisek, Tomasz Grochowski).
1
Lipowo. Tom 15. Zgłoba - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Lipowo. Tom 15. Zgłoba
Dostępny
2138 szt.

Do Lipowa przybywa tajemnicza kobieta. Daniel Podgórski zgadza się pomóc jej w śledztwie dotyczącym mężczyzny niesłusznie oskarżonego o cztery morderstwa. Mieszkańcy maleńkiego Puszczykowa boją się zapuszczać do lasów wokół wsi. Kryje się tam wąwóz od lat uważany za nawiedzony. W dziewiętnastym wieku schwytano tam pewną kobietę i oskarżono ją o czary. Mówi się, że zanim spłonęła na stosie, rzuciła klątwę na potomków swoich dręczycieli. W latach sześćdziesiątych dwudziestego wieku w Puszczykowie ginie mała dziewczynka. Nawet śledczy nie mogą oprzeć się wrażeniu, że rany na jej ciele przypominają zadane przez strzygę. Czy dziewczynka jest ofiarą dawnej klątwy? Kilkadziesiąt lat później grupa nastolatków próbuje rozwikłać zagadkę jej śmierci. Wydaje się to jedynie niewinną zabawą na długie letnie dni, ale ma swoje konsekwencje. Nie wszyscy przecież chcą, żeby prawda wyszła na jaw. Mikołaj Zieliński wraca po latach do miejscowości, gdzie spędzał wakacje. Tym razem – żeby szukać zaginionego ojca. Towarzyszy mu dziewczyna. Razem próbują rozwikłać tajemnicę, ale Sara wkrótce umiera. Zostaje odnaleziona w nawiedzonym wąwozie. Leży niemal dokładnie w tym samym miejscu, gdzie przed kilkudziesięciu laty spoczywało ciało zabitej dziewczynki. W wąwozie ukrytych jest więcej trupów. Wszyscy zabici zdają się być związani z Mikołajem. Mężczyzna trafia do więzienia. Daniel Podgórski robi wszystko, żeby wśród mieszkańców maleńkiej wsi znaleźć prawdziwego sprawcę. Czy sam uniknie pułapki? Kim jest tajemnicza kobieta, która wciągnęła byłego policjanta do śledztwa? Czy na pewno ma dobre intencje? Zgłoba to piętnasty tom sagi kryminalnej o policjantach z Lipowa. Opowieści o Lipowie łączą w sobie elementy klasycznego kryminału, powieści obyczajowej z rozbudowanym wątkiem psychologicznym oraz bajkowość klasyki gatunku, jak „Twin Peaks” czy „Stranger Things”.

54,99 zł
32,44 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 22,55 zł

691 osób kupiło
2
Samotnia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Samotnia
Dostępny
1654 szt.

Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu? Łatwo powiedzieć, kiedy się widzi. Leon Cichy, autor poczytnych kryminałów, całe życie miał szczęście i wszystko układało się po jego myśli. Poślubił dziewczynę, którą poznał w gimnazjum, a jego pierwsza powieść została bestsellerem. Jednak po trzydziestce coś się zmieniło. Żona bez wyraźnego powodu zażądała rozwodu, a choć romantyczna przygoda na samotnych włoskich wakacjach zdawała się Leonowi nowym otwarciem, pierwszego wieczoru po powrocie został potrącony przez samochód. W szpitalu okazało się, że stracił wzrok. Oszołomiony nową sytuacją, całkowicie zależny od niedawno poznanej młodej kobiety, Cichy dochodzi do wniosku, że stracił rozum. Bo to przecież niemożliwe, by jego nową wybrankę zastąpiła inna osoba, kiedy był nieprzytomny. To tylko początek ciągu dziwnych wypadków, z którymi będzie sobie musiał poradzić, błądząc w ciemnościach. W Samotni, współczesnym kryminale, Anna Kańtoch buduje intrygę opartą na izolacji i przedstawia wielowarstwową opowieść o odosobnieniu: wybieranym samodzielnie, narzucanym przez stan zdrowia, miejsce zamieszkania czy niezależne okoliczności. Nic w tej historii nie jest takie, jak się wydaje.

46,90 zł
29,08 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 17,82 zł

171 osób kupiło
3
Statystycznie rzecz biorąc 2. Czyli jak zmierzyć siłę tornada za pomocą gofra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Statystycznie rzecz biorąc 2. Czyli jak zmierzyć siłę tornada za pomoc...
Dostępny
228 szt.

Statystycznie rzecz biorąc 2 to chyba jedyna książka o statystyce (tak, statystyce!), na którą czekały z niecierpliwością dziesiątki tysięcy czytelników i czytelniczek. I proszę, ledwie trzy lata później – jest! Dzięki pierwszej książce Janiny ponad 120 000 osób dowiedziało się, ile trzeba zjeść czekolady, żeby dostać Nobla, a także skąd wiemy, że owca rozpoznałaby na ulicy prezydenta. Teraz czas odkryć, czy telewizyjny serial może uratować życie, jak świnka morska uratowała miliony kobiet, czy gołębie ograłyby nas w ruletkę i przede wszystkim: jak zmierzyć siłę tornada za pomocą gofra. Janina Bąk wpada do nauki niczym zebra, z mocnym przytupem. Przypomina, że statystyka to nie tylko mieszanie w danych, ale pewna filozofia i sztuka. Po lekturze tej książki patrzy się na badania naukowe z prawdziwą ekscytacją, jak kot na tuńczyka albo mewa na frytki. Taka statystyka ma smak! – poleca prof. dr hab. Piotr Tryjanowski, dyrektor Instytutu Zoologii, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. W 2007 roku wraz z Międzyrządowym Zespołem ds. Zmian Klimatu dostał Pokojową Nagrodę Nobla.

46,99 zł
37,59 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,40 zł

143 osoby kupiły
4
Historia i teraźniejszość. Podręcznik. Liceum i technikum. Zakres podstawowy. Część 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Historia i teraźniejszość. Podręcznik. Liceum i technikum. Zakres pods...
Dostępny
4315 szt.

Pierwszy nakład realizowany jako materiał edukacyjny. Obejmuje 4 działy dotyczące dziejów świata i Polski od 1970 roku do dwóch pierwszych dekad XXI wieku. Zakres tematów zaplanowany na 39 jednostek lekcyjnych. Struktura podręcznika: działy oznaczone cyframi rzymskimi oraz rozdziały (tematy) oznaczone numeracją arabską, zaplanowane do realizacji na jednej godzinie lekcyjnej. Na końcu każdego działu znajduje się blok powtórzeniowo - ćwiczeniowy. W poszczególnych rozdziałach, poza tekstem głównym, znajdują się m.in.: kalendaria, porządkujące najważniejsze wydarzenia , dodatkowe ramki słownikowe, wyjaśniające kluczowe pojęcia i terminy historyczne, Warto wiedzieć z dodatkowymi ciekawostkami, teksty ( źródłowe, popularno-naukowe, publicystyczne itp.) wraz z poleceniami kształcącymi umiejętność analizy, podsumowania- syntetyczne, ujęte w kilku punktach podsumowanie najważniejszych informacji z lekcji.

75,10 zł
66,84 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 8,26 zł

125 osób kupiło
5
Księga dźwięków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Księga dźwięków
Dostępny
425 szt.

Międzynarodowy bestseller. Wesoła książeczka dla najmłodszych do wspólnego oglądania, czytania i zabawy w wydawanie odgłosów. Samochód robi brum, brum, kaczka – kwa, kwa, a zegarek – tik-tak. Świat jest pełen dźwięków, a ich naśladowanie to dla maluchów świetna zabawa. Ta książka aż kipi od najróżniejszych odgłosów. Bim-bom, a psik, kum, kum, gul, gul, dzyń, dzyń, eo-eo-eo! Są tu dźwięki wydawane przez zwierzęta, przedmioty i ludzi: łatwe do powtórzenia, zabawne, a czasem zupełnie zaskakujące. Pomyślcie sami: czy wiecie, jak robi szpinak, a jak – gniazdko elektryczne? Księga dźwięków zaskoczy Was objętością: to prawdopodobnie najgrubsza książka kartonowa na rynku. Sto dwanaście odpornych na uszkodzenia stron zapewni dzieciom rozrywkę na długie godziny!

44,90 zł
31,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

86 osób kupiło
6
Mądre matki, dobre żony. Kobiety w Korei Południowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Mądre matki, dobre żony. Kobiety w Korei Południowej
Dostępny
862 szt.

Dobra żona jest piękna, lecz skromna, oddana mężowi i rodzinie. Ma zdrowe ciało i umysł wypełniony tradycyjnymi wartościami. Jest lojalna i posłuszna, a jeżeli mąż ma kochanki, potrafi pohamować zazdrość. Wie, że mężczyzna ma prawo do swojego życia, a do niej należą dom i dzieci. Musi być mądrą matką. Mądrą nie po to, by wykorzystywać inteligencję przeciwko mężowi, lecz dlatego, że to od jej wykształcenia i starań zależy przyszłość dzieci. Małgorzata Sidz poprzez głębokie, intymne rozmowy z koreańskimi kobietami przybliża nieznany dotąd obraz życia codziennego w Korei Południowej. Jej bohaterki szukają swojego miejsca wśród konserwatywnych wartości, które zamykają je w domu i odzierają z marzeń. Ich historie to opowieści o młodości i starości, rodzinie i pracy, ale też o koreańskiej tradycji, historii, wojnie, diasporze. No i o jedzeniu. Książka Sidz przybliża Koreę widzianą z kobiecej perspektywy. „Jeżeli żona musi wyjechać, to najlepiej żeby ugotowała jedzenie na kilka dni, poprała wszystko, uprasowała mężowi kilka koszul i posprzątała w domu na błysk. Rząd oficjalnie doradza kobietom takie przygotowania nawet przed pójściem do szpitala. Jeżeli poczujesz pierwsze skurcze, to znak, by wziąć się do prasowania, odkurzania i przygotowywania skomplikowanych potraw. Walcz z czasem, kobieto, żeby twój mąż nie był głodny, kiedy będziesz rodzić”. Małgorzata Sidz (1990) – japonistka, filmoznawczyni, magister studiów poświęconych Azji Wschodniej na Uniwersytecie w Turku w Finlandii. Jej życie i serce są rozdarte między Północą (Szwecja, Finlandia, Dania, Kanada) i Wschodem (Japonia, Korea Południowa).

45,00 zł
28,35 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 16,65 zł

51 osób kupiło
7
Pasożyt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Pasożyt
Dostępny
2338 szt.

Maj 1936. W sztabie polskiego wywiadu i kontrwywiadu odkryto ślady podwójnego agenta. Każdy jego ruch to wyrok śmierci na kolejnego polskiego szpiega działającego w Związku Sowieckim. Nie wiadomo, kim jest „Pasożyt”, a wytropienie go to misja z gatunku niemożliwych. Zadania może się podjąć tylko jeden człowiek: kapitan Edward „Łyssy” Popielski. Ma zgładzić „Pasożyta”, sprawić, by zniknął bez śladu. Popielski ze swoimi najlepszymi ludźmi rusza do Warszawy, gdzie szybko ulega hipnotycznemu urokowi uwodzicielskiej Ireny, która najpewniej wie, kim jest zdrajca. We Lwowie zostają Leokadia i Rita. Edward nie zdaje sobie sprawy z niebezpieczeństwa, które grozi nastoletniej córce ze strony jego śmiertelnego wroga. A miał nadzieję, że ich ścieżki nigdy więcej się nie skrzyżują. Wszystko wskazuje na to, że ta misja nie zakończy się sukcesem. Majestatyczny Pałac Saski, rozświetlony Teatr Wielki, brud warszawskiej Starówki, wielkomiejski Lwów, urokliwy Hrebenów; wielkie damy, nieuchwytni szpiedzy i żydowscy gangsterzy, a do tego porywająca akcja i nie dająca czytelnikowi spokoju zagadka. Marek Krajewski po mistrzowsku odsłania mniej znane karty z historii służb specjalnych II Rzeczypospolitej. Pasożyt to jedna z najlepszych powieści w cyklu o Popielskim.

54,99 zł
36,84 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 18,15 zł

50 osób kupiło
8
Winter Flower - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Winter Flower
Dostępny
436 szt.

Autorka bestsellerowych serii „Inferno”, „Gods of Law” oraz powieści The Legacy i Michael! Jak pisał Antoine de Saint-Exupéry: „Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”. Destiny Young otrzymała od losu niezwykły dar, który równie szybko okazuje się jej największym przekleństwem – jest w stanie porozumiewać się z duchami. W szkole uchodzi za dziwadło, zwykle trzyma się na uboczu i nie ma zbyt wielu przyjaciół, przynajmniej nie tych żywych. Dziewczyna pragnie jedynie przetrwać burzliwy okres liceum i wyjechać z małego Fort Brook. Niespodziewanie do jej klasy dołącza nowy uczeń. Nicholas Layne zdaje się mieć wszystko, co w Akademii Fort Brook jest surowo zakazane – zszarganą reputację, tatuaże i zamiłowanie do łamania wszelkich zasad. Destiny wie, że powinna trzymać się od niego z daleka. Nie ma jednak pojęcia, że posiada coś, czego chłopak bardzo potrzebuje. Od tej chwili Nicholas będzie początkiem jej problemów.

44,90 zł
27,84 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 17,06 zł

44 osoby kupiły
9
Szept anioła. Tom 2. Posłaniec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szept anioła. Tom 2. Posłaniec
Dostępny
142 szt.

Czasem na naszej drodze stają ludzie, którzy niczym anioły niosą nam pomoc. Trzeba tylko usłyszeć ich szept, który w życiu bohaterów tej ciepłej, uroczej opowieści ma siłę wiatru w czasie sztormu… Życie w Płotkach toczy się dalej swoim dosyć burzliwym, choć miałomiasteczkowym rytmem. Przyjazd Pawła burzy spokój w urokliwym domku z kamienia. Eleonora coraz mocniej zamyka się w sobie, nie chcąc dostarczać Oliwii dodatkowych zmartwień. Dziewczyna wciąż opiekuje się Bogusią, która odzyskuje radość życia i normalność przez chwilę znów zaczyna mieć dla niej zapach świeżo upieczonego ciasta... Sytuacja jednak zmienia się jak w kalejdoskopie, bo wkrótce rodzinne strony opuścić mogą obaj jej synowie – Dawid, który decyduje się podjąć studia, szykuje się powoli do przeprowadzki, a Daniel zastanawia się nad kolejną wyprawą, sądząc, że jego nieobecność wszystkim wyjdzie na dobre. Trwa walka o latarnię. Lucynka próbuje przekonać wójta, by rozważył budowę kurortu i fokarium w innym miejscu. W grę wchodzą jednak duże pieniądze i… miłość. Na tle tych wydarzeń pojawiają się skomplikowane uczucia, tajemniczy bohaterowie i stare listy w butelkach, które są świadectwem zawiłych losów ich nadawców. Ktoś zachoruje, ktoś inny się zakocha. Jedni pogrążą się we mgle przeszłości, inni będą wypatrywać światełka, które na wzburzonym morzu życia wskaże drogę do upragnionego domu…

44,90 zł
34,57 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,33 zł

39 osób kupiło
10
Pompowana mata wodna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pompowana mata wodna
Leantoys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.28

Idealny pomysł na rozwój i zabawę Twojego dziecka. Świat morski zaciekawi malucha i pomoże odkrywać świat. Dmuchana mata wodna rozwinie zmysły malucha oraz polepszy koncentracje. Kolorowe elementy, zwierzątka, woda przyciągną jego wzrok. Maty są jednymi z rzeczy, które stymulują dziecko poprzez ciekawość i zabawę. Mata wodna jest alternatywą zwykłych mat, niestabilne podłoże polepszy równowagę, a mięśnie prawidłowo będą się rozwijać. Dmuchana mata wodna wykonana jest z tworzywa PCV, które jest bardzo wytrzymałe i całkowicie bezpieczne dla dziecka. Wewnątrz maty znajdują się kolorowe zwierzątka morskie, podczas nacisku częścią ciała zwierzątka przesuwają się, co zwróci uwagę malucha. Mata składa się z dwóch części, obręcz maty należy napompować powietrzem, środek należy wypełnić wodą. Aby wyczyścić matę, wystarczy przetrzeć ją mokrą szmatką. Wymiary maty: 69 x 50 x 8 cm

25,99 zł
Powiadomienie
33 osoby kupiły
11
Tragizm polityki naszych czasów. Strach, fatum i brzemię władzy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tragizm polityki naszych czasów. Strach, fatum i brzemię władzy
Dostępny
141 szt.

Książka dla każdego, kto chce dogłębnie zrozumieć tragizm polityki naszych czasów. Podczas długiej kariery reportera wojennego i komentatora polityki międzynarodowej w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Azji Wschodniej Robert D. Kaplan doszedł do przekonania, że istotą geopolityki jest tragedia. W tej wnikliwej książce wykorzystuje dzieła starożytnych greckich dramaturgów, Szekspira, niemieckich filozofów i współczesnych klasyków, aby zgłębić najistotniejsze problemy stosunków międzynarodowych: porządek, nieład, bunt, ambicje, lojalność wobec rodziny i państwa, przemoc i błędy władzy. Dowodzi, że wielkie dylematy polityki międzynarodowej nie wynikają z konfrontacji dobra ze złem, kiedy wybór jest oczywisty, ale z rywalizacji dobra z dobrem, kiedy wybory są trudne moralnie, nie do pogodzenia i obarczone konsekwencjami. To przejmujące rozważania nad znaczeniem stosunków międzynarodowych dla życia narodów. „Robert Kaplan wzbogacił swój ogromny dorobek książek poświęconych różnym społecznościom, regionom i politycznym strategiom. W błyskotliwy sposób omawia wpływ, jaki na ludzki umysł wywierają zmiany wywoływane przez konflikty i transformacje systemowe w różnych okresach historycznych. Poruszająca książka autorstwa jednego z najbardziej wnikliwych amerykańskich obserwatorów sytuacji międzynarodowej”. – Henry A. Kissinger, autor m.in. książek: Dyplomacja, Porządek światowy, O Chinach, Leadership: Six Studies in World Strategy „Robert Kaplan łączy znajomość literatury klasycznej z doświadczeniem czterech dekad obserwowanych przez siebie wojen i kryzysów, aby przestrzec nieprzykładających zbytniej wagi do historii Amerykanów, że większa wrażliwość na tragizm egzystencji może się im wielce przysłużyć. Pokazuje, że tragedia nie jest tożsama z fatalizmem czy rozpaczą, ale pozwala na zrozumienie siebie i świata. Piękny, mądry esej”. – Joseph S. Nye, Jr., autor m.in. książek: Soft Power: jak osiągnąć sukces w polityce światowej,Przyszłość siły, Konflikty międzynarodowe: wprowadzenie do teorii i historii, Do Morals Matter „Klasyczny dramat, w którym decydenci polityczni znajdą istotne wskazówki. (…) Plan kształtowania skutecznej, dobrze przemyślanej polityki”. – „Kirkus Reviews” Robert D. Kaplan – zajmujący się geopolityką pracownik Foreign Policy Research Institute był dwukrotnie zaliczony przez czasopismo „Foreign Policy” do grona stu najważniejszych intelektualistów na świecie. Reporter z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w pracy dla „The Atlantic”, napisał dwadzieścia jeden książek, między innymi: Adriatic, The Good American, The Revenge of Geography, Asia's Cauldron, The Coming Anarchy, w tym wydanych w Polsce: Polityka wojowników. Dlaczego przywództwo potrzebuje pogańskich wartości, Śródziemnomorska zima. Uroki historii i krajobrazu Tunezji, Sycylii, Dalmacji oraz Peloponezu, Na wschód od Tatarii. Podróże po Bałkanach, Bliskim Wschodzie iKaukazie, Monsun. Ocean Indyjski i przyszłość amerykańskiej dominacji, Bałkańskie upiory. Podróż przez historię oraz W cieniu Europy. Dwie zimne wojny i trzydziestoletnia podróż przez Rumunię, a nawet dalej. Zasiadał w Defense Policy Board w Pentagonie i doradzał amerykańskiej Marynarce Wojennej. Tytuł oryginalny: The Tragic Mind: Fear, Fate, and the Burden of Power Tłumacz: Michał Głatki

49,90 zł
37,92 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 11,98 zł

33 osoby kupiły
12
Akademia 6-latka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia 6-latka
Dostępny
448 szt.

Witaj w progach Akademii 6-latka! Uporządkuj kartki kalendarza, połącz kwiatki w zbiory i ułóż kosmiczną historyjkę. Baw się i rozwijaj! Rozrywkowy zeszycik zachęci do zabawy i ćwiczeń wspomagających rozwój każdego malucha. Dostosowane do wieku dziecka zadania pozwolą mu rozwijać spostrzegawczość i umiejętność kojarzenia. Rysowanie pomoże doskonalić sprawność manualną, zadania z cyferkami oswoją z liczeniem, a wskazywanie kolejności obrazków wyćwiczy myślenie logiczne. Ciekawe ilustracje przyciągną uwagę, by uwrażliwić na szczegóły, kształty i wielkości. Przyjazne zadania, urocze obrazki, poręczny format

4,00 zł
2,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 1,01 zł

34 osoby kupiły
13
Gangsta Paradise. Początek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gangsta Paradise. Początek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.02

Spin-offy do trzech tomów serii Gangsta Paradise, to gratka dla fanów popularnej mafijnej serii. Rozbudowane opowiadania o Reno, Katanie i Pako, o ich gangsterskich początkach, przyjaźni, a także o dalszych losach, stanowią uzupełnienie bestsellerowej trylogii. Teraz wszystkie trzy spin-offy w jednym wydaniu. Daj się porwać chłopakom z Prozaca i zobacz, jak się to wszystko zaczęło! RENO POCZTEK Kiedy świat pachniał nadzieją na lepsze jutro. Leon Gola, ps. Reno, to zdolny młody biznesmen, który dzięki ojcowskim układom zaczyna przejmować potężne interesy ciemnej strony miasta. Wraz ze swoimi zaufanymi ludźmi, przejmuje lokale, otwiera modny klub Prozac i nawiązuje kontakt z bossem kartelu narkotykowego z Ameryki Południowej, tym samym stając się wiodącym dostawcą kokainy na Europę Wschodnią. Kiedy poznaje Benitę Karczewską, skromną studentkę romanistyki, nie wie jeszcze, że oto spotkał miłość swojego życia. Lecz czy taka miłość będzie mogła przetrwać w świecie brudnych interesów, zemsty i pragnienia władzy? KATAN POCZTEK Kiedy cisza stała się jedynym wybawieniem Jędrzej Katański to wysoko postawiony gangster w organizacji Reno. Ale zanim doszedł do władzy, jego życie przypominało koszmar. Wychowywany był przez matkę narkomankę, stał się ofiarą przemocy i stracił najbliższą mu osobę. W dzieciństwie zmuszano go do milczenia i zamykano w szafie, i od tamtej pory nie potrafi się otworzyć na drugiego człowieka. Historia chłopca, a potem mężczyzny, który tkwił w piekle, aby móc się odrodzić niczym feniks z popiołów. PAKO POCZTEK Nigdy nie zapominam wyrządzonych krzywd. Piotr Pakosławski, pseudonim Pako, zaufany człowiek w organizacji Reno, przedstawia swoją drogę do znalezienia się na szczycie gangsterskiego półświatka. Historia przecierania szlaków w trudnej sztuce bycia „chłopcem z miasta”, walki o wpływy, przyjaźni i lojalności. Pako Początek to pasjonująca wycieczka po klubach, kasynach, podejrzanych spelunach oraz ciemnych uliczkach i opowieść o tym, jak chłopak z dobrego domu zmieniał się w gangstera, dla którego liczy się tylko jego organizacja.

44,90 zł
31,88 zł
Powiadomienie

Rabat 29,0%
oszczędzasz 13,02 zł

32 osoby kupiły
14
Idiomy. Eseje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Idiomy. Eseje
Dostępny
106 szt.

Pewien znamienny refleks naszej romantycznej przygody rozegrał się w ostatniej dekadzie lat 80. XIX wieku. Otóż w Galicji pojawiła się konieczność i szansa postawienia pomników Mickiewicza (stulecie urodzin). Na pomnik krakowski zbierano we wszystkich zaborach. Stąd jedno z rozstrzygnięć odbywało się w Warszawie. Jury warszawskiemu rzeźbiarz Antoni Kurzawa zaprezentował projekt Mickiewicz budzi geniusza poezji. Istotnie, na modelu wieszcz szarpał za połę anioła jak, nie przymierzając, w swoim czasie papieża. Projekt odrzucono jako nieprawomyślny. Wówczas autor wziął młotek i na oczach publiki rozwalił dzieło. Wkrótce potem dokonał życia w przytułku. Dlaczego opowiadam tu tę znaną w Krakowie historię Otóż gdyby profesor Maria Janion była rzeźbiarką (kto wie, bliski jest jej żywioł formowania), na jej projekcie geniusz poezji budziłby wieszcza. Pierwiastek ludzki jest bowiem ważniejszy od literatury. Taki pomnik usunąłby warstwę papieru, która dzieli emocje od słowa.

46,00 zł
28,98 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 17,02 zł

31 osób kupiło
15
Poznajemy Kraków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poznajemy Kraków
Dostępny
351 szt.

Uzupełnij kartę podróżnika i dołącz do wycieczki po Krakowie! Z eduprzewodnikiem: • poznasz miasto – smocze ciekawostki i zadania typu „detektyw” czekają, zobaczysz wymienione miejsca, budowle i postaci – wszystko za sprawą kunsztownych ilustracji, rysunków i zdjęć, • zgłębisz niepowtarzalny alfabet krakowski – przekonaj się, co to takiego, • przeżyjesz wspaniałą przygodę i utrwalisz wiadomości – sięgnij po zestaw kreatywnych zabaw, • a także zdobędziesz najważniejsze umiejętności świadomego turysty! Zagadki, uzupełnianki, rebusy, kolorowanki, krzyżówki, zadania na orientację, spostrzegawczość i dotyczące planu zwiedzania. Aktywnościowy informator dla klas I-III. Świetna pomoc dydaktyczna. Materiał do pracy w domu i w szkole.

9,40 zł
5,99 zł

Rabat 36,3%
oszczędzasz 3,41 zł

24 osoby kupiły
16
Fatum i furia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fatum i furia
Dostępny
411 szt.

Każda historia ma dwie strony, tak samo jak każdy związek można oglądać i oceniać z perspektywy dwóch osób. Czasami kluczem do udanego małżeństwa niekoniecznie są jego prawdy, ale sekrety. Osią wydarzeń tej bogatej, wielowarstwowej powieści Lauren Groff jest historia jednego z takich małżeństw na przestrzeni dwudziestu czterech lat. W wieku dwudziestu dwóch lat Lotto i Mathilde są piękni, czarujący, szaleńczo w sobie zakochani i predestynowani, by osiągać największe życiowe sukcesy. Dziesięć lat później ich małżeństwo wciąż pozostaje przedmiotem nieustającej zazdrości przyjaciół, ale różne sprawy między dwojgiem wybrańców bogów nie układają się tak gładko, jakby mogło się wcześniej innym wydawać. Dzięki stopniowo ujawnianym tajemnicom i wielokrotnym zawirowaniom losu głównych bohaterów zagłębiamy się w opowieść o miłości, sztuce, pasji twórczej i władzy. Głęboka, zaskakująca, porywająca historia, która porusza zarówno umysł, jak i serce. Wspaniała, wielowątkowa powieść Fatum i furia Lauren Groff trafia do rąk polskich czytelników w nowym przekładzie Jerzego Kozłowskiego. Jest tu tak wiele zdrady, zemsty i seksu, że czyta się tę powieść jak grecką tragedię. – The Observer

49,90 zł
30,44 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 19,46 zł

23 osoby kupiły
17
The BookTok Deal. Umowa stoi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The BookTok Deal. Umowa stoi
Dostępny
802 szt.

Czy jest szansa na miłość rodem z książek, gdy wszystko zaczyna się od zwykłego układu? Pola Potocka, świeżo upieczona absolwentka amsterdamskiego liceum, raczej nie jest typem imprezowiczki. Zamiast świętować zakończenie szkoły w towarzystwie rówieśników, woli zaszyć się w najdalszym pokoju i kręcić filmiki na TikToka. Problem w tym, że przypadkiem wybrała do tego celu sypialnię gospodarza imprezy, swojego największego wroga, Juliana van Westhuizena. Nemezis Poli ma idealne wyczucie czasu – pojawia się tam akurat wtedy, gdy dziewczyna zaczyna nagrywać… i niespodziewanie pada przed nią na kolana. Zdenerwowana Pola ucieka z pokoju, ale wcześniej przypadkiem udostępnia filmik z Julianem. Następnego ranka dowiaduje się od swojego brata, że jej najnowszy TikTok stał się viralem. Julian jest wściekły – uważa, że Pola zrobiła to specjalnie, i to przez nią ma teraz na głowie sztab PR-owców swojego ojca, znanego konserwatywnego polityka. Sytuacja zmusza chłopaka, by zgodził się na układ – w zamian za to, że Pola pojawi się z nim jako plus jeden na kilku partyjnych imprezach, on wystąpi w serii TikToków – inscenizacji najsłynniejszych scen miłosnych w historii popkultury. W trakcie obowiązywania umowy Pola i Julian zaczynają się do siebie zbliżać… Ale jak bliscy sobie mogą stać się najwięksi wrogowie? Maddie Pawłowska – pisarka, recenzentka i bookstagramerka. Mieszka w Amsterdamie ze swoim absurdalnie wysokim holenderskim chłopakiem i kotką o imieniu Lila, która reaguje na pseudonim Kitku. Na Instagramie można ją znaleźć pod nazwą @maddie_pawlowska, a na Wattpadzie jako KapitanMaddie. Zawsze chętnie porozmawia o książkach… i uzależnieniu od ich kupowania. W duszy jest prawdziwą Ślizgonką. Można ją przekupić truskawkowymi flipsami.

44,99 zł
28,79 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 16,20 zł

13 osób kupiło
18
Look. Tom 1. Look at Me Princess - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Look. Tom 1. Look at Me Princess
Dostępny
495 szt.

Rihan Taylor i Leila Harrison od dziecka są przyjaciółmi. Jednak ta zażyła relacja nie podoba się ich rodzicom, którzy robią wszystko, aby ich rozdzielić. Państwo Taylorowie i Harrisonowie się nienawidzą i zrobią wszystko, żeby dzieci się nie spotykały. Jednak nastolatkowie nie przestają się widywać, a Rihan z czasem odkrywa, że Leila jest dla niego kimś więcej niż przyjaciółką. Ale wkrótce dziewczyna łamie mu serce, dając jasno do zrozumienia, że ona nie odwzajemnia jego uczuć. Rihan jest wściekły i postanawia zerwać przyjaźń. Niedługo potem wyjeżdża z miasta na dwa lata. Kiedy wraca, relacja obojga jest jeszcze bardziej naładowana nienawiścią niż tuż po rozstaniu. Chłopak nie ukrywa, że nie znosi dawnej przyjaciółki. Jednak nie ma pojęcia, że dla Leili zmieniło się wszystko, również jej uczucia.

41,90 zł
26,40 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 15,50 zł

12 osób kupiło
19
Stanie się coś złego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stanie się coś złego
Dostępny
349 szt.

Co jest prawdą, a co nadinterpretacją przewrażliwionego alkoholika? Borykający się z bezrobociem trzydziestokilkuletni Paweł zaczyna mieć paranoiczne myśli. Żeby oderwać się od trudnych emocji, wraz z partnerem wyjeżdżają na Podlasie, do domu w lesie. Pod wpływem alkoholu traci kontrolę nad sobą i wszczyna awanturę. W efekcie zostaje sam na działce. I zaczynają się dziać rzeczy, które trudno Pawłowi racjonalnie wyjaśnić. Stanie się coś złego to powieść kryminalna z rozbudowaną warstwą obyczajową. Jest to także znakomity ironiczno-satyryczny obraz współczesnego społeczeństwa.

47,99 zł
25,91 zł

Rabat 46,0%
oszczędzasz 22,08 zł

11 osób kupiło
20
Stanisław Wyspiański - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stanisław Wyspiański
Dostępny
136 szt.

Stanisław Wyspiański (1869–1907) – jeden z najwybitniejszych polskich artystów, malarz, dramatopisarz i poeta, współzałożyciel Towarzystwa Artystów Polskich „Sztuka”. Jego wszechstronna twórczość obejmuje rozmaite dziedziny sztuki, a każda z nich charakteryzuje się nowatorskimi rozwiązaniami. Wyspiański zasłynął jako malarz, który w portretach znakomicie eksponował psychologizm postaci, w pejzażach zaś koncentrował się na uwiecznianiu zjawisk przyrodniczych. Wśród jego pionierskich dokonań ważne miejsca zajmują projekty polichromii, witraży, mebli i tkanin oraz innowacje w typografii. Autor „Wesela” angażował się również w życie społeczne, poświęcając szczególną uwagę ochronie dóbr kultury. Opracowany przez Magdalenę Laskowską album zawiera ponad 200 najsłynniejszych prac Stanisława Wyspiańskiego pochodzących z polskich muzeów.

139,90 zł
85,34 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 54,56 zł

10 osób kupiło
21
Mały chłopiec. Wywrotka Stasia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały chłopiec. Wywrotka Stasia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.02

Historyjka, dzięki której dziecko może identyfikować się z bohaterem i puścić wodze fantazji. Na końcu tej ślicznie ilustrowanej książeczki mały Czytelnik znajdzie zagadki oraz miejsce na wklejenie własnej fotografii. Na serię `Mały chłopiec` składają się m.in. tytuły: Wóz strażacki Jacka, Koparka Marka, Łódka Jurka, Samolot Karola, Auto Artura, Kolejka Błażeja, Autobus Mariusza, śmieciarka Jacka, Traktor Tadka, Dźwig Darka, Karetka Mietka, Ciężarówka Czarka, Bolid Bartka, Motor Marka, Taksówka Romka , Skuter Janka, Helikopter Piotrka, Sanie świętego Mikołaja, Radiowóz policjanta Pawła i Samochód kempingowy Oskara.

19,99 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

9 osób kupiło
22
Nie chcę o tym mówić - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie chcę o tym mówić
Dostępny
141 szt.

Męska depresja to wciąż mało poznane zjawisko, cicha epidemia. Nasza kultura nie pozwala mężczyznom na okazywanie uczuć, słabości, na mówienie o problemach, w konsekwencji czego skrywają swoje emocje i lęki. Problemy, które uważamy za typowo męskie ? trudności z intymnością, pracoholizmem, alkoholizmem, obelżywymi zachowaniami i wściekłością ? to naprawdę próby uniknięcia depresji. Terrence Real łamie cywilizacyjne tabu i przerywa milczenie o przekazywanej od pokoleń toksycznej sukcesji ? pokazuje, jak dojść do sedna problemu, skutecznie się leczyć, podjąć próby naprawienia relacji i zerwać ze szkodliwym dziedzictwem. Wnikliwą analizę łączy z przekonującymi opowieściami o swoich pacjentach, a także własnych doświadczeniach z depresją. ?Jak na ironię, te same czynniki, które przyczyniają się do depresji, sprawiają, że jej nie dostrzegamy? ?Aby zrozumieć męską depresję, musimy rozpoznać warunki, w których się rodzi, odkryć, w jaki sposób, pod hasłem męskości i często w najlepszych intencjach, zdradzamy i deformujemy naszych synów?

44,99 zł
29,24 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 15,75 zł

9 osób kupiło
23
Jak widzę świat… Sowa czuje się samotna. Disney Kubuś i Przyjaciele - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak widzę świat… Sowa czuje się samotna. Disney Kubuś i Przyjaciele
Dostępny
2250 szt.

Mądrej sowie przyjaźń w głowie. Sowa to najzdolniejsza mieszkanka Stumilowego Lasu i wielka miłośniczka książek. I chociaż na jej wieczory głośnego czytania przybywają tłumy, to Sowa bardzo często czuje się samotna, bo Kubuś i przyjaciele nie podzielają jej pasji. Jednak pewnego dnia, z okazji zbliżających się urodzin Sowy, przyjaciele postanawiają nauczyć się czytać. Czy mieszkańcy zdążą na czas i czy na pewno Sowa ucieszy się z tej niespodzianki? W końcu dzięki głośnemu czytaniu czuje się najpotrzebniejszą Sową w całym Stumilowym Lesie. Opowieść poprzedzona jest wstępem psycholożki Magdaleny Dej, która podpowiada, jak wspierać najmłodszych w trudnym procesie radzenia sobie z emocjami. Książeczki z serii „Jak widzę świat” trafiły do serc tysięcy czytelników. Dotychczas ukazały się następujące tytuły: Maleństwo chce być duże, Prosiaczek pokonuje strach, Kłapouchy się zamartwia, Tygrysek odczuwa radość, Królik już się nie złości oraz Kubuś okazuje życzliwość.

16,99 zł
12,99 zł

Rabat 23,5%
oszczędzasz 4,00 zł

9 osób kupiło
24
Mruk. Opowiadania o kotkach, kotach i kociskach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mruk. Opowiadania o kotkach, kotach i kociskach
Dostępny
232 szt.

Kota nie oszukasz – jak poczuje dobrego człowieka, to przyjdzie. Będzie przyjazny, cierpliwy, aż ukoi płacz dziecka. Kot wie, że trzeba zawiadomić domowników o ulatniającym się gazie. Uratuje siebie i swoje dzieci z tonącego statku w sposób, na który człowiek by nie wpadł. To nie bajki – to prawdziwe historie, opisane przez Renatę Piątkowską. Zaskakujące, tajemnicze, jak koty po prostu. Ilustrator: Magdalena Kozieł-Nowak

32,90 zł
19,99 zł

Rabat 39,2%
oszczędzasz 12,91 zł

8 osób kupiło
25
Bajki o dinozaurach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki o dinozaurach
Dostępny
501 szt.

Przedstawiamy tomik, w którym zebrano bajki o dinozaurach i innych prehistorycznych zwierzętach. Mimo że żyły one dawno, dawno temu, miały takie same problemy jak ty! Tyranozaur nie chciał jeść mięsa, stegozaur był za bardzo ruchliwy i ciągle miał kłopoty, a z małego diplodoka śmiali się jego koledzy. Czy dinozaury miały przyjaciół? Czy się kogoś bały? Czy były ciekawskie? Dowiedz się tego, czytając Bajki o dinozaurach – zabawne i ciepłe historyjki, opatrzone pięknymi, kolorowymi ilustracjami.

19,99 zł
11,99 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 8,00 zł

8 osób kupiło
26
Przeżyć - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przeżyć
Dostępny
87 szt.

Yeonmi Park jeszcze do niedawna była wzorową córką północno ? koreańskiego reżimu. Kochała przywódcę, nie zadawała niewygodnych pytań i nie rozmyślała nad sensem dyktatury w jej rodzinnym kraju. Jej życie zmieniło się nieodwracalnie, kiedy pirackie płyty DVD nie tylko pokazały jej inny świat, ale spowodowały ciąg tragicznych zdarzeń w życiu jej bliskich. W 2007 r. matka Yeonmi uciekła do Chin, zabierając z sobą czternastoletnią wówczas córkę. Tak rozpoczęły się długie poszukiwania lepszego życia młodziutkiej Koreanki. Dziś Yeonmi Park ma 22 lata i jest jedną z najsłynniejszych kobiet, walczących o prawa mieszkańców Korei Północnej. W 2014 roku jej nazwisko pojawiło się na liście 100 Top Global Women publikowanej przez BBC. Przeżyć to dramatyczna historia podróży do wolności. Uwalnianie się od propagandy reżimu trwa do dziś ? choć autorka uciekła przed nieszczęśliwym życiem w totalitarnej Korei, to jej dramatyczne wspomnienia nie znikną nigdy. Yeonmi Park urodziła się w Hyesan, w Korei Północnej, w 1993 roku. Obecnie mieszka w Nowym Jorku i studiuje na uniwersytecie Columbia.

39,99 zł
25,99 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 14,00 zł

8 osób kupiło
27
Kraina Lodu II. Biblioteczka przygody. Disney - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu II. Biblioteczka przygody. Disney
Olesiejuk Sp. z o.o.
Dostępny
1972 szt.

Gratka dla fanów Krainy Lodu! Anna i Elsa w towarzystwie przyjaciół wyruszają w niebezpieczną podróż do Zaczarowanego Lasu, by zrozumieć przeszłość, dzięki której będą mogły uratować królestwo Arendelle. Kraina Lodu II. Biblioteczka przygody to coś więcej niż opowieść na podstawie filmu z 2019 r. Powieść zawiera także sceny, które zostały usunięte ze scenariusza i nie pojawiły się w animacji. Idealna dla czytelników w wieku 8-12 lat. Kraina Lodu, pierwsza część przygód o Annie i Elsie, ukazała się w 2013 r. i od razu porwała widzów ze wszystkich zakątków świata. Ogromny sukces animacji - film otrzymał w 2014 r. dwa Oscary - trwa nieprzerwanie od dziesięciu lat. W 2019 r. ukazała się druga pełnometrażowa animacja o królowej Arendelle, w której siostry muszą zmierzyć się z przeszłością rodziców i historią królestwa. Biblioteczka Przygody to seria powieści dla dzieci i młodzieży inspirowanych największymi hitami kinowymi. Można je czytać niezależnie od filmów lub jako uzupełnienie obejrzanej historii. Każda z książek zawiera jako dodatek kolorową wkładkę z kadrami z filmów. W serii ukazały się następujące tytuły: "Kraina Lodu", "Kot w Butach", "Dziwny świat", "Nasze magiczne Encanto", "To nie wypanda", "Toy Story 4", "Buzz Astral", "Luca" oraz "Vaiana".

24,99 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

7 osób kupiło
28
Pióro wieczne First Pen + wymazywacz + 6 naboi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pióro wieczne First Pen + wymazywacz + 6 naboi
Cresco
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.29

Pióro przeznaczone do najmłodszych użytkowników kształtujących charakter pisma. Głęboko profilowany uchwyt zapewnia prawidłowe trzymanie pióra. Uwaga! Różne kolory, towar wysyłany losowo.

15,99 zł
Powiadomienie
7 osób kupiło
29
Pokemon TCG: Mimikyu EX box - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokemon TCG: Mimikyu EX box
Rebel, od 6 lat
Dostępny
35 szt.

Wybierz się na spacer do podziemi z Mimikyu i Greavardem! Tajemnicze moce i nadprzyrodzone strategie to podstawa przy Mimikyu i Greavard. Użyj Wybuchu Energii, aby zadać ogromne obrażenia! Nowy Ex box to zupełnie nowa moc, która przestraszą przeciwników! Zawartość: • 2 karty promo • 1 karta oversize • 4 boostery • kod do gry online

99,95 zł
87,96 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 11,99 zł

6 osób kupiło
30
Maszyna do baniek mydlanych. Brązowy dinozaur - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maszyna do baniek mydlanych. Brązowy dinozaur
Leantoys
Dostępny
6 szt.

Bańki mydlane sprawiają frajdę nie tylko dzieciom, ale i dorosłym. Piękne, tęczowe bąbelki, które unoszą się w powietrzu i szybują. Urozmaicą wspólną zabawę w ogrodzie. Maluch zacznie biegać, skakać, próbując rozbić bańkę. Zwiększa przy tym koordynację i równowagę. Zabawa dająca radość i duże efekty w rozwoju Twojego dziecka. Kolejną opcją jest zabawa w kąpieli, nie będzie ona już straszna, a nawet ją polubi. Zabawka jest podobna do małego dinozaura, spustem do uruchamiania baniek jest łapka. Z paszczy natomiast będzie wylatywać tysiące baniek. Automat do robienia baniek posiada aż 10 oczek, przez które wylatują banieczki. Dlaczego warto wybrać taką maszynę? Ponieważ w czasie, w którym człowiek przy użyciu klasycznego zestawu jest w stanie zrobić tylko jedną bańkę, maszyna może zrobić ich setki. Elementy zestawu: - maszyna do baniek dinozaur, - płyn. Wymiary generatora baniek: 20 x 19 x 6 cm

36,89 zł
6 osób kupiło
31
Dinozaur w kłopotach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaur w kłopotach
Leantoys, od 3 lat
Dostępny
29 szt.

Świetna gra zręcznościowa trzymająca w napięciu oraz ćwicząca zręczność i motorykę Twojego dziecka! Dinozaur jest w kłopotach i traci grunt pod swoimi nogami. Ten kto spowoduje upadek Dinozaura – przegrywa! Spróbuj uratować Dinozaura ostrożnie wybijając kamienie młoteczkiem. Ta gra przeznaczona dla 2-4 graczy, pozwoli Ci spędzić więcej wspólnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Gra pozwala na rozwój takich umiejętności jak: obserwacja, zręczność, dotyk. Zawartość opakowania: • tarcza do losowania, • podstawka, • 2x elementy ramki, • dinozaur, • tło, • 2x młotki, • 23x brązowe klocki, • 23x żółte klocki. Wymiary gry: 21.0 x 21.0 x 5.0 cm Wymiar klocka: 2.5 x x 2.5 x 2.5 cm Wymiary opakowania: 23.5 x 23.5 x 6.0 cm

24,90 zł
5 osób kupiło
32
PLAYMOBIL ® Princess 6168. Konik do czesania Sunny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PLAYMOBIL ® Princess 6168. Konik do czesania Sunny
Playmobil ®
Dostępny
1 szt.

Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat ze względu na ryzyko udławienia małymi elementami.

26,99 zł
23,75 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,24 zł

5 osób kupiło
33
Newsweek Extra 2/2023. Psychologia nastolatka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Newsweek Extra 2/2023. Psychologia nastolatka
Dostępny
25 szt.

Temat przewodni tego wydania to: Dorastanie bez presji i lęku, a środku m.in.: • Jak presja wpływa na dziecko • Co zrobić, gdy nastolatek się okalecza • Od czego zależy jakość relacji, jakie nawiązuje dziecko • Jak rozmawiać o seksualności • Nastolatek przed maturą: czas na rozmowę o przyszłości

16,99 zł
12,99 zł

Rabat 23,5%
oszczędzasz 4,00 zł

5 osób kupiło
34
Maluszkowe malowanie. Polskie samochody - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maluszkowe malowanie. Polskie samochody
Dostępny
400 szt.

Zestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek – tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. Zabawę, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo radości. Raz, dwa, trzy, maluszki kolorują polskie samochody!

2,99 zł
5 osób kupiło
35
Newsweek Extra 3/2023. Psychologia dziecka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Newsweek Extra 3/2023. Psychologia dziecka
Dostępny
30 szt.

Na granicy Świat dorosłych może wydawać się fascynujący. Mógłby. No bo przecież taki jest w istocie. Tyle tu przeżyć, doświadczeń, całe bogactwo życia. Czasem otwieramy przed dziećmi wrota do tego sezamu, zapraszamy je do środka, dzielimy się skarbami. Czy słusznie? Czasem ryglujemy drzwi, bronimy dostępu, o skarbach mówimy szeptem, dzieląc się nimi tylko z dorosłymi. Czy słusznie? Wszyscy podobnie dorośli zastanawiamy się, czy dzieci wiedzą za dużo, czy za mało. Czy mamy im mówić o naszych sprawach, czy je przemilczać albo ukrywać. Gdzie przebiega bezpieczna granica pomiędzy naszymi światami - tym, w którym powinna toczyć się zabawa, w którym dopiero odkrywa się świat, a tym, w którym czasu na zabawę i na odkrycia już nie ma? Kiedy tracimy z oczu perspektywę dziecka (bo przecież nie jesteśmy już dziećmi), trudno nam po tej granicy się poruszać. Często ściąga nas na jedną lub na drugą stronę. A może ta granica nie musi dzielić, może te światy mogą się przenikać? Mądrze, odpowiedzialnie? Kiedy dziecko zapyta, niekoniecznie musi usłyszeć: "To takie sprawy między dorosłymi, nie zrozumiesz". Bo to nieprawda. To, czy i jak zrozumie, zależy wyłącznie od nas, od tego, czy odkryjemy w sobie cierpliwość do wyjaśnienia. Czy zechcemy odkryć. Może wcale nie musimy wciągać dzieci w nasze własne wiry i żądać od nich dźwigania dorosłych ciężarów. Może nie muszą zastępować nam przyjaciół i partnerów, grzęznąć w światowych konfliktach, walczyć o klimat, równość i sprawiedliwość. Bo nam, dorosłym, się nie udało. Bo my, dorośli, przestaliśmy być dziećmi, którym się bardzo chce. Wielu z nas w dzieciństwie świat dorosłych wydawał się na pewno dużo mniej skomplikowany (może dlatego, że nikt z nami o nim nie rozmawiał?). Marzyliśmy więc o dorosłości, w której wszystko można odkryć i wszystko zdobyć. Dzisiaj coraz więcej dzieci nie chce dorosnąć. Wolą zostać tam, gdzie są. Ciekawe dlaczego. Iwona Zabielska-Stadnik, redaktor naczelna

17,99 zł
12,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 5,00 zł

5 osób kupiło
36
Konewka duża, zielona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konewka duża, zielona
Wader
Dostępny
28 szt.

Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych. Konewka Wader o pojemności 1,8 litra sprawi Twojemu dziecku dużo radości. Dzieci mogą podlewać kwiatki lub bawić się nią w basenie. Doskonale nadaje się do zabawy w piaskownicy, ogrodzie i na plaży. Konewka wykonana jest w Polsce z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na warunki atmosferyczne, dzięki czemu zabawkę można przechowywać przez cały rok np. w ogródku czy na balkonie. Produkt spełnia normy Unii Europejskiej w zakresie bezpieczeństwa oraz wpływu na zdrowie i środowisko. Mix wzorów.

16,97 zł
15,99 zł

Rabat 5,8%
oszczędzasz 0,98 zł

5 osób kupiło
37
Podwójny laktator elektryczny ExpressCare z aspiratorem do nosa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podwójny laktator elektryczny ExpressCare z aspiratorem do nosa
canpol Babies
Dostępny
2 szt.

Podwójny laktator elektryczny ExpressCare to bezprzewodowy laktator na dwie piersi do częstego, szybkiego i bezbolesnego odciągania. Doskonały dla mam Karmiących Piersią Inaczej (KPI) – mlekiem odciągniętym z butelki, dla mam karmiących naprzemiennie, dla mam bliźniaków i aktywnych mam wracających do pracy, które nie chcą rezygnować z karmienia piersią. Podwójny laktator elektryczny ExpressCare jest urządzeniem 2w1 z funkcją elektrycznego aspiratora do nosa. Laktator ExpressCare ma 3 tryby pracy wzorowane na naturalnym dwufazowym rytmie ssania dziecka. W pierwszej fazie stymuluje i pobudza, zapewniając szybszy wypływ pokarmu, a następnie przechodzi w wolniejszy i głęboki tryb ssania mleka. Trzeci tryb może być używany pod koniec odciągania pokarmu, aby pomóc opróżnić pierś i wspierać laktację. Laktator ExpressCare posiada szeroki zakres regulacji siły ssania, po 9 poziomów siły ssania w każdym trybie, dzięki czemu pozwala na dostosowanie mocy do potrzeb każdej kobiety, aby odciąganie pokarmu było komfortowe. Dodatkowo jest możliwość ustawienia indywidualnego trybu odciągania dla każdej piersi. Laktator elektryczny ExpressCare jest dyskretny i bardzo cichy – tylko 40 decybeli*, co umożliwia odciąganie mleka również w nocy bez obawy, że obudzisz dziecko. Naładowany laktator można zabrać ze sobą wszędzie i używać bezprzewodowo, nawet gdy nie masz gniazdka zasilania w pobliżu. Pełna bateria zapewnia do 120 minut bezprzewodowej pracy (3-4 użycia). Akumulator jest ładowany za pomocą kabla USB, dzięki czemu można naładować go również poprzez powerbank, jako dodatkowe zabezpieczenie przed rozładowaniem, kiedy jesteś poza domem. Ergonomiczny kształt lejka dopasowuje się do różnych kształtów piersi, tak aby proces odciągania mleka przypominał ten naturalny. Lejek z miękką, wyprofilowaną nakładką masującą wykonaną z delikatnego silikonu nie podrażnia wrażliwych brodawek i zwiększa komfort podczas odciągania pokarmu. Laktator ExpressCare posiada funkcję korekcji sutków, która pomaga uformować wklęsłą brodawkę, aby ułatwić przystawianie maluszka do piersi i wspierać utrzymanie prawidłowej laktacji. Dotykowy panel sterowania z czytelnym wyświetlaczem jest łatwy w obsłudze, który informuje o włączonym trybie, stopniu mocy oraz poziomie naładowania baterii. Podwójny laktator elektryczny ExpressCare możesz używać zarówno do odciągania pokarmu z dwóch, jak i z jednej piersi. Laktator jest zbudowany z niewielkiej ilości elementów, co ułatwia jego mycie oraz montaż. Wszystkie jego części są pozbawione zawartości szkodliwego BPA (bisfenolu A), co sprawia, że jest w pełni bezpieczny dla zdrowia i nadaje się do bezpośredniego kontaktu z żywnością, w tym również z mlekiem matki. Do laktatora ExpressCare dołączone są dwie butelki antykolkowe EasyStart o pojemności 120ml – aż 90% położnych poleca smoczek do butelki EasyStart.** Laktator jest kompatybilny ze wszystkimi butelkami z oferty Canpol babies, dzięki czemu możesz dopasować pojemność butelki do wieku i potrzeb dziecka. Podwójny laktator elektryczny ExpressCare jest urządzeniem 2w1 z funkcją elektrycznego aspiratora do nosa, który w kilka sekund oczyści nosek dziecka i umożliwi mu swobodne oddychanie. W zestawie znajdują się 2 wymienne silikonowe końcówki dopasowane do wieku i rodzaju kataru – z wąską końcówką stosowana u małych dzieci lub płynnej wydzieliny i szersza przeznaczona do większych dziurek lub do używania przy gęstej wydzielinie. Miękki i bezpieczny silikon, z którego zostały wykonane końcówki, C23chroni błonę śluzową nosa, zapobiegając jej uszkodzeniu podczas nagłych ruchów dziecka. W ofercie Canpol babies jest dostępny wymienny lejek w rozmiarze 27 mm. Odpowiedni rozmiar lejka ma istotny wpływ na komfort i skuteczność odciągania pokarmu. Lejek do laktatorów z elastycznym brzegiem jest idealny dla mamy z większą brodawką. *Przykładowy poziom natężenia dźwięku: 40-45 dB lodówka, 58 dB kuchenka mikrofalowa, 60 dB zmywarka do naczyń. **Na podstawie badania ankietowego przeprowadzonego wśród 54 położnych w 2021 roku.

389,00 zł
330,65 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 58,35 zł

4 osoby kupiły
38
Gigantozaur. Dudek chce urosnąć! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gigantozaur. Dudek chce urosnąć!
Dostępny
2001 szt.

Czy istnieją książki o dinozaurach idealne dla czterolatka? Przekonaj się o tym, zanurzając się w opowieść prosto z pradawnej Kretanii, fikcyjnej wyspy zamieszkanej przez niezwykłe stworzenia. Znajdziesz tam nie tylko tajemniczego Gigantozaura, który budzi emocje i rozpala wyobraźnię, lecz także inne, dużo mniejsze dinozaury. Każdy z nich – Miłka, Czupur, Rudzia i Dudek – przeżywa podstawowe radości i troski, które towarzyszą także dzieciom w wieku przedszkolnym. Dzięki temu książki z serii Gigantozaur stanowią niebywale ciekawą i ważną lekturę dla kilkulatka. Dudek chce urosnąć to opowieść o małym dinozaurze, który ma jedno wielkie marzenie. Chciałby nareszcie urosnąć. Wierzy, że dzięki temu przestanie się w końcu bać. Z pomocą Ayati, dorosłej dinozaurzycy, oraz swoich przyjaciół, przekonuje się szybko, że wcale nie trzeba być dużym, żeby naprawdę dorosnąć. Książka oprócz opowiastki zawiera ciekawe i zróżnicowane zadania dostosowane do wieku odbiorcy oraz zestaw okrągłych naklejek, które należy umieścić we wskazanych miejscach. Dzięki dodatkowym atrakcjom najmłodsi fani dinozaurów mogą urozmaicić lekturę innymi aktywnościami. W każdej z książeczek z serii „Czytaj, rozwiązuj, naklejaj” dziecko ma okazję poznać bliżej jednego z czworga przyjaciół z Kretanii. Są nimi triceratops Miłka, brachiozaur Dudek, ankylozaur Rudzia oraz parazaurolof Czupur, bohaterowie animowanego serialu dla najmłodszych „Gigantozaur”. Ilustrowana opowiastka i ciekawe zadania zachęcą młodych fanów dinozaurów do dalszych poszukiwań, mogą być punktem wyjścia do pogłębienia wiedzy o dinozaurach. Nakładem wydawnictwa Olesiejuk ukażą się również następujące tytuły z cyklu „Czytaj, rozwiązuj, naklejaj”. Gigantozaur. Miłka daje radę! Gigantozaur. Czupur ma misję! Gigantozaur. Rudzia jest pomysłowa!

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

4 osoby kupiły
39
Wszystkie lajki Marczuka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wszystkie lajki Marczuka
Dostępny
255 szt.

Ziela i Konia łączy szorstka, męska przyjaźń – do czasu, kiedy Koniu podstawia kumplowi mocno śmierdząca świnię. Poszło o Ankę, która teraz nie chce nawet spojrzeć na niewinnego. Zielu postanawia się zemścić. Niestety, Anka nadal nie chce z nim rozmawiać, za to sprawą zaczyna interesować się dyro Gorlicki oraz kilkaset tysięcy ludzi na Facebooku. Kiedy Zielu decyduje się przyznać do rewanżowego szwindla, okazuje się, że jest troszkę za późno na sypanie głowy popiołem, a za drzwiami gabinetu dyrektora czeka już na niego delegacja z Kuratorium Oświaty. **** Powieść bardzo mocno osadzona w realiach współczesnej kultury młodzieżowej. (…) Po lekturze każdy chętnie kliknąłby „Lubię to!”. biblionetka.pl

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

4 osoby kupiły
40
Święty Dominik Savio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święty Dominik Savio
Dostępny
120 szt.

Dominik Savio był słaby ciałem, ale mocny duchem i odważnie stawał oko w oko nawet z silniejszymi od siebie, kiedy tylko należało to zrobić. Był lubiany i podziwiany. Koledzy Dominika cenili w nim to, że obrał sobie tak szlachetny cel, jak świętość, że wytrwale do tego celu zmierzał i że wcale się z tym nie krył. Szanowali go także za to, że chociaż był poważny i stanowczy, to nie był ponurakiem.

16,90 zł
12,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,91 zł

4 osoby kupiły
41
Comfort! map. Warszawa. Laminowany plan miasta 1:29 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Comfort! map. Warszawa. Laminowany plan miasta 1:29 000
Dostępny
107 szt.

Romantyczny spacer w Łazienkach, wycieczka do Wilanowa, a może spotkanie z przyjaciółmi w knajpce na Rynku? Z dwustronnie laminowanym, wygodnym w składaniu planem Warszawy dotarcie do celu na czas będzie dziecinnie proste. Pomogą w tym: • szczegółowy rysunek zabudowy wraz z numeracją budynków wzdłuż ulic i na osiedlach, • linie metra, linie autobusowe i tramwajowe wraz z przystankami, linie Szybkiej Kolei Miejskiej (SKM) i Warszawskiej Kolei Dojazdowej (WKD), • sygnalizacja świetlna, ulice jednokierunkowe, parkingi, stacje benzynowe, • bogata treść turystyczna, m.in.: parki narodowe i krajobrazowe, rezerwaty przyrody, tramwaj wodny, zabytki, muzea, hotele, schroniska młodzieżowe i inne istotne obiekty, • budynki użyteczności publicznej, centra handlowe, • szczegółowy plan centrum w skali 1:14 500 (1 cm – 145 m), • skorowidz ulic.

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

4 osoby kupiły
42
Claude Monet. Malarstwo światowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Claude Monet. Malarstwo światowe
Dostępny
115 szt.

Claude Monet (1840–1926) to jeden z najbardziej znanych na świecie malarzy francuskich, współtwórca i przedstawiciel impresjonizmu. Artysta już w młodości przejawiał zainteresowanie sztuką, a jego pierwsze sukcesy w postaci serii karykatur przyniosły nie tylko uznanie, ale również stały się jego źródłem dochodów. Monet, zachęcony przez Eugène’a Boudina, z sukcesem uprawiał malarstwo plenerowe, czego dowodem jest dzieło, od którego pochodzi nazwa kierunku, pt. „Impresja, wschód słońca”. Artysta upodobał sobie naturę, a w szczególności wodę, jako temat swych obrazów, które przedstawiał w wyjątkowym, żywym stylu. Przez całe życie poprawiał swój warsztat, jednak zawsze najważniejsze były dla niego kolor i światło oraz ich wzajemne relacje. Przykładem takich studiów są wspaniale cykle tematyczne poświęcone grze kolorów ze światłem, między innymi „Nenufary”. Autor wstępu: Agnieszka Widacka-Bisaga

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

4 osoby kupiły
43
Play Doh. Zestaw ciastolina mini - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Play Doh. Zestaw ciastolina mini
Play-Doh, Hasbro
Dostępny
33 szt.

Wzięliśmy nasze najbardziej zapadające w pamięć zestawy Play-Doh i zrobiliśmy mini wersje, aby ułatwić podróżowanie i przechowywanie! Te mniejsze zestawy zapewniają tę samą znajomą zabawę, co ich większe wersje, ale w bardziej kompaktowym i przyjaznym dla portfela rozmiarze. Uwaga. Dostępne różne wersje zestawu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 zestawu.

52,39 zł
47,15 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,24 zł

5 osób kupiło
44
Traktor Tadka. Mały chłopiec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktor Tadka. Mały chłopiec
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.21

Historyjka, dzięki której dziecko może identyfikować się z bohaterem i puścić wodze swojej fantazji. Na końcu tej ślicznie ilustrowanej książeczki mały Czytelnik znajdzie zagadki oraz miejsce na wklejenie własnej fotografii - teraz i On może jeździć traktorem Tadka! Na serię `Mały chłopiec` składają się m.in. tytuły: Wóz strażacki Jacka, Koparka Marka, Łódka Jurka, Samolot Karola, Auto Artura, Kolejka Błażeja, Autobus Mariusza, śmieciarka Jacka, Traktor Tadka, Dźwig Darka, Karetka Mietka, Ciężarówka Czarka, Bolid Bartka, Motor Marka, Taksówka Romka , Skuter Janka, Helikopter Piotrka, Sanie świętego Mikołaja, Radiowóz policjanta Pawła i Samochód kempingowy Oskara.

19,99 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

4 osoby kupiły
45
Uniwersalne zapasowe zaworki antyzwrotne do laktatorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uniwersalne zapasowe zaworki antyzwrotne do laktatorów
canpol Babies
Dostępny
13 szt.

W zestawie znajdują się 2 sztuki uniwersalnych zaworków antyzwrotnych, które pasują do wszystkich laktatorów Canpol Babies.

14,99 zł
12,99 zł

Rabat 13,3%
oszczędzasz 2,00 zł

4 osoby kupiły
46
Furia ludzi Północy. Dzieje świata wikingów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Furia ludzi Północy. Dzieje świata wikingów
Dostępny
104 szt.

Krew wikingów płynie w żyłach milionów mieszkańców Europy i Ameryki, a opowieść o ich podbojach, wyprawach odkrywczych i dokonaniach nie przestaje inspirować ludzi na całym świecie. Pewnego letniego dnia 793 roku z morza na wyspę Lindisfarne wyszła śmierć. Ci, którzy napadli i złupili położony na niej klasztor benedyktynów, byli pierwszymi wikingami. Przez następne dwieście lat siali oni grozę w całej Europie. Ich długie łodzie, a nawet sama nazwa budziły paniczny lęk przed „furią ludzi Północy”. Jednak mimo reputacji krwiożerczych wojowników mieli wyrafinowaną kulturę – tworzyli urokliwe dzieła sztuki, literaturę o nieprzemijającej sile oddziaływania oraz zaskakująco trwałe państwa. Philip Parker opowiada ich historię od pierwszych, drobnych wypraw łupieskich po inwazje wielkich armii, które wyruszały ze Skandynawii, by podbić całe połacie Francji, Wielkiej Brytanii i Irlandii. Relacjonuje ich homeryckie podróże przez Atlantyk do skutych lodem fiordów Grenlandii i Ameryki Północnej, gdzie dotarli cztery stulecia przed Kolumbem, oraz na wschód, wielkimi rzekami Rusi, po bogactwa Bizancjum. Furia ludzi Północy mówi o tym, jak położona na skraju Europy Skandynawia zdołała niemal na trzy wieki zdominować i sterroryzować znaczną część kontynentu oraz jak koniec końców chrześcijaństwo oraz rosnąca potęga królów złagodziły brutalność wikingów i położyły kres ich najazdom.

69,00 zł
51,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 17,25 zł

4 osoby kupiły
47
Izrael Ścieżki Wiary. Ziemia Święta DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Izrael Ścieżki Wiary. Ziemia Święta DVD
Dostępny
15 szt.

Cofnijmy się w czasie odbywając podróż do źródeł chrześcijaństwa. Film jest kroniką życia Chrystusa i prowadzi nas przez miejsca gdzie przebywał, nauczał, czynił cuda i wreszcie został ukrzyżowany. To niezapomniana prezentacja uświęconych tradycją obiektów kultu, obrzędów i ceremonii drogich sercom każdego katolika. Film przenosi nas do około 40 niezwykłych miejsc, które były kamieniami milowymi w życiu Jezusa i które stały się prawdziwym świadectwem wiary chrześcijańskiej. I oto niektóre z nich: Bazylika Narodzenia Pańskiego, Betlejem, Nazaret, Bazylika zwiastowania, Jerycho, Tabor, Jezioro Galilejskie, Ain, Karim, Golgota, Getsemani, Saltus Domini, Seforis, Jordan, Kafarnaum, Yardenit, Góra Oliwna, Kościół Nawiedzenia Pańskiego, Kościół Prymatu świętego Piotra, Bazylika Grobu Świętego, Wieczernik, Via Dolorosa i inne.

13,63 zł
10,99 zł

Rabat 19,4%
oszczędzasz 2,64 zł

3 osoby kupiły
48
Rozdział VIII, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozdział VIII, CD
Goya, Agora
Dostępny
30 szt.

Po latach od wydania ostatniego albumu GOYA przedstawia kolejny rozdział swej muzycznej drogi – „Rozdział VIII”. Nareszcie! Zespół GOYA znany z wielu melodyjnych ciepłych utworów, które szturmem zdobyły listy przebojów - „Smak słów” czy „Tylko mnie kochaj” - tym razem wysyła nas w lata 90te. Album „Rozdział VIII” jest sumą inspiracji muzyką, na której wychował się zespół, i która miała na nich największy wpływ. Jest to ukłon w kierunku idoli muzycznych zespołu, tworzących pop na najwyższym poziomie - między innymi: Fleetwood Mac, Annie Lennox, Kate Bush i wielu innych. Delikatny miękki głos Magdy Wójcik – jedyny w swoim rodzaju i jedyny taki na naszej krajowej muzycznej scenie – lekko unosi się wraz z piękną aranżacją. Ten „Rozdział..." lekko wpada w ucho, albowiem dużo w nim przestrzeni i powietrza. Płyta powstawała w bardzo lajtowej, bezkompromisowej atmosferze, bez gonitwy za trendami. Jest to popowy, spójny album złożony z 11 historii o miłości i różnych jej aspektach. Teksty to proste wycinki z życia wraz z jego rozterkami, wzlotami i upadkami. Ten „Rozdział VIII” musi trafić w wasze ręce! Lista utworów: 1. Zgaś papierosa i odejdź 2. Nie czekaj 3. Jane Austen 4. SPA 5. Co powiesz na Rzym? 6. Hollywood 7. Zakamarki 8. Starlinki 9. Tak Cię pamiętam 10. Zwiedzam Ciebie 11. Głębia

49,99 zł
37,49 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,50 zł

3 osoby kupiły
49
Comfort! map Szwajcaria 1:350 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Comfort! map Szwajcaria 1:350 000
Dostępny
57 szt.

Zabytki Berna, Bazylei i Lozanny, majestatyczne szczyty Alp i malownicze jeziora, dostojne zamki i klasztory... Długo można by wymieniać atrakcje Szwajcarii. Dwustronnie laminowana, wygodna w składaniu i trwała mapa samochodowo-turystyczna pomoże zaplanować udany pobyt w kraju sera i zegarków. Na mapie m.in.: aktualny stan dróg, odcinki w budowie, szczegółowa kategoryzacja i numeracja dróg, odległości drogowe w kilometrach, lotniska międzynarodowe, atrakcje turystyczne, plastyczna rzeźba terenu, lasy, parki narodowe, opisy pasm górskich oraz najważniejszych szczytów, plany centrów miast: Bazylei, Genewy, Zurychu, skorowidz miejscowości.

36,90 zł
25,83 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,07 zł

3 osoby kupiły
50
Oczy ruchome samoprzylepne 10mm, 100 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oczy ruchome samoprzylepne 10mm, 100 sztuk
Titanum
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.28

100 sztuk oczek z klejem do ozdabiania prac plastycznych i rękodzieła.

4,99 zł
Powiadomienie
3 osoby kupiły
51
Pistolet krokodyl na piankowe kulki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pistolet krokodyl na piankowe kulki
Leantoys
Dostępny
14 szt.

Załaduj, biegaj i strzelaj! Pistolet posiada miękkie kulki, które są bezpieczne dla dzieci. Utrzymany w kolorach zieleni, dzięki czemu wygląda estetycznie. Wyglądem przypomina prawdziwego krokodyla z wielkimi oczami i łuskami. Miękką, piankową kulkę należy załadować do buzi krokodyla. Na tyle znajduje się wajcha, która odpowiada za wyrzut pocisków, pod wpływem sprężonego powietrza wyrzuca kulkę na wprost, na duże odległości. Zabawka sprawdzi się w ćwiczeniu celności. Spróbuj zestrzelić puszkę lub małą, plastikową butelkę. Krokodyl pistolet sprawdzi się w tym najlepiej! Wymiary pistoletu: 23 cm x 8 cm x 9 cm Wymiary opakowania: 24 cm x 16 cm x 15 cm Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 roku życia. Zestaw posiada certyfikat CE i jest zgodna z normą EN 71. Zapakowany jest w kartonik, dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent.

36,90 zł
3 osoby kupiły
52
Scorched, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Scorched, CD
Overkill, Mystic Production
Dostępny
21 szt.

Lista utworów: 1 Scorched 2 Goin’ Home 3 The Surgeon 4 Twist of the Wick 5 Wicked Place 6 Won’t be Comin Back 7 Fever 8 Harder They Fall 9 Know Her Name 10 Bag o’ Bones

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

3 osoby kupiły
53
Fizyka przyszłości. Nauka do 2100 roku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fizyka przyszłości. Nauka do 2100 roku
Dostępny
68 szt.

Tematem poprzednich książek Michio Kaku były rewolucyjne idee w fizyce teoretycznej, które otwierały przed uczonymi nowe drogi do rozumienia Wszechświata. W Fizyce przyszłości autor zastanawia się, w jaki sposób ostatnie odkrycia mogą pomóc wcielić w życie najbardziej niesamowite pomysły fantastyki naukowej. Najnowsza książka Michio Kaku nieco przypomina Wizje, których tematem były przewidywania dotyczące rozwoju nauki w nadchodzących dekadach; jak się okazało, przewidywania te okazały się bardzo trafne. Fizyka przyszłości sięga jednak o wiele dalej, rozważając technologie, które mogą stać się realne w ciągu najbliższych stu lat. To, w jaki sposób wykorzystamy wyzwania i szanse w XXI wieku, zdeterminuje dalsze losy ludzkości.

55,00 zł
41,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 13,75 zł

2 osoby kupiły
54
Obudź się - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obudź się
Dostępny
72 szt.

Jon Kabat-Zinn to jeden z najbardziej znanych i wpływowych popularyzatorów ruchu mindfulness. To dzięki niemu medytacja uważności stała się częścią życia milionów ludzi. ?Obudź się? to praktyczny poradnik, w którym autor odpowiada na pytania dręczące zarówno początkujących, jak i zaawansowanych adeptów medytacji. Jak można się jej nauczyć? Jak wygląda formalna praktyka? Jak w czasach nieustannego rozproszenia przezwyciężyć trudności związane z włączeniem uważności we własne życie? Odpowiedź na te pytania pomoże nam być bardziej świadomymi swojego ciała i zmysłów, rozwinąć empatię i stać się zdrowszymi fizycznie i psychicznie oraz spełnić się zarówno w drobnych, jak i kluczowych aspektach życia. W codziennym życiu często nieświadomie zatracamy się w negatywnych myślach i wzorcach, nieraz utykając w nich na dobre. ?Obudź się? pokazuje, jak wyzwolić się z negatywnych schematów, zacząć dostrzegać rzeczy radosne i inspirujące, oraz odnosić się do świata w spokojny, akceptujący sposób. Poradnik ten uczy, jak cieszyć się życiem z chwili na chwilę, podnieść odporność na stres oraz koncentrację, radzić sobie z bólem i cierpieniem, a także rozwinąć w sobie bardziej wyrozumiałe podejście dla siebie i innych. Dzięki nauce wiemy, że korzyści płynące z medytacji są nie do przecenienia. W ?Obudź się? Jon Kabat-Zinn kontynuuje swoje dzieło, pokazując czytelnikom, jak uczynić z tej praktyki część swojego codziennego życia, oraz odpowiadając na ponadczasowe pytania.

34,99 zł
26,24 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

2 osoby kupiły
55
Wóz strażacki. Mały chłopiec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wóz strażacki. Mały chłopiec
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.14

Historyjka, dzięki której dziecko może identyfikować się z bohaterem i puścić wodze fantazji. Na końcu tej ślicznie ilustrowanej książeczki mały Czytelnik znajdzie zagadki oraz miejsce na wklejenie własnej fotografii - teraz i On może poprowadzić wóz strażacki Jacka! Na serię `Mały chłopiec` składają się m.in. tytuły: Wóz strażacki Jacka, Koparka Marka, Łódka Jurka, Samolot Karola, Auto Artura, Kolejka Błażeja, Autobus Mariusza, śmieciarka Jacka, Traktor Tadka, Dźwig Darka, Karetka Mietka, Ciężarówka Czarka, Bolid Bartka, Motor Marka, Taksówka Romka , Skuter Janka, Helikopter Piotrka, Sanie świętego Mikołaja, Radiowóz policjanta Pawła i Samochód kempingowy Oskara.

19,99 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

2 osoby kupiły
56
Laktator ręczny Basic - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Laktator ręczny Basic
canpol Babies
Dostępny
5 szt.

Laktator ręczny Canpol babies to doskonałe rozwiązanie dla mam okazjonalnie odciągających pokarm. Ergonomiczny uchwyt umożliwia wygodne trzymanie laktatora podczas odciągania pokarmu. Prosty mechanizm laktatora z pompką pozwala na komfortowe odciąganie pokarmu jedną ręką przy zastosowaniu dość niewielkiej siły. Wyprofilowany kształt lejka sprawia, że lejek szczelnie przylega do piersi, a silikonowa nakładka zapewnia delikatne i skuteczne odciąganie. Laktator ręczny Canpol babies jest bardzo cichy, podczas korzystania z urządzenia nie jest wytwarzany hałas mogący obudzić śpiącego maluszka lub wywołać u niego niepokój. Bardzo prosta budowa laktatora pozwala na precyzyjne umycie urządzenia oraz łatwy montaż. Niewielka waga i rozmiar laktatora ułatwiają przechowywanie w domu i w podróży. Canpol laktator ręczny Basic jest kompatybilny ze wszystkimi butelkami standardowymi i antykolkowymi w ofercie Canpol babies.

55,99 zł
36,39 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 19,60 zł

2 osoby kupiły
57
Kręgle w siatce, 24 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kręgle w siatce, 24 cm
Wader
Dostępny
5 szt.

Komplet zawiera 5 różnokolorowych kręgli (24 cm wys.) i 1 kulę (8 cm śr.). Całość zapakowana w siatkę. Zestaw starannie wykonany, lekki i wytrzymały, z materiałów bezpiecznych dla dzieci. Gra w kręgle z serii Edu firmy Wader pobudzi wyobraźnię najmłodszych, rozwinie ich umiejętności motoryczne i manualne, precyzję ruchów, koordynację wzrokowo-ruchową, równowagę oraz myślenie przestrzenne i umiejętność oceny odległości, uczy dyscypliny i koncentracji, a różnokolorowe kręgle wprowadzą dziecko w świat podstawowych barw.

17,50 zł
16,99 zł

Rabat 2,9%
oszczędzasz 0,51 zł

2 osoby kupiły
58
Siatka na motyle teleskopowa różowa 85cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siatka na motyle teleskopowa różowa 85cm
Leantoys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.28

Jakie owady lub ryby zamierzasz dziś złapać? Ta siatka z pewnością Ci w tym pomoże. Zachęci do zabawy na świeżym powietrzu i poznania otaczającej go przyrody. Ty i Twoje dzieci będą mogli cieszyć się wspólny odkrywaniem natury i spędzonym wspólnie czasem. Świetnie nadaje się na plaże, basen lub do akwarium. Siatka ma miękka, piankowa rączka wygodnie leży w dłoni, a do tego ma funkcję antypoślizgową. Teleskopowy uchwyt ma spory zasięg, dzięki czemu sięgniesz aż na odległość 85 cm. Dostosujesz długość rączki do siebie, w zależności jaką zdobycz chcesz złapać. Wykonana z wysokiej jakości materiałów i całkowicie bezpieczna dla dzieci. Wymiary siatki: średnica 20 cm długość rączki 18 cm maksymalna długość rączki: 65 cm Wymiary opakowania: 40 cm x 22 cm x 4 cm Przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia. Zgodny z normą EN71 i certyfikatem CE.

12,99 zł
Powiadomienie
2 osoby kupiły
59
Zestaw zwierząt leśnych w tubie 12szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw zwierząt leśnych w tubie 12szt
Leantoys
Dostępny
2 szt.

Zestaw Zwierzęta Leśne Figurki 12szt. Akcesoria Idealny zestaw dla każdego fana zwierząt, świetnie sprawdzą się do powiększenia zbiorów małego kolekcjonera. Zestaw pozwoli na zaaranżowanie wesołej zabawy, która z pewnością szybko się nie skończy, do tego równocześnie może się bawić kilka osób. Wyobraźnia podpowie jaką historię dzieci wymyślą! Zestaw posiada 12 figurek, wszystkie zapakowane są w długą tubę z wizerunkiem kozicy. Wewnątrz znajdują się figurki zwierząt leśnych takich jak niedźwiedź, bóbr, łasica. Zabawa będzie swojego rodzaju również nauka. Maluch zbierze całą kolekcję figurek zwierząt. Każda z figurek jest starannie odlana oraz dokładnie pomalowana oraz wykonana z twardej gumy. W zestawie znajduje się: 1 x jeleń 1 x bóbr 1 x niedźwiedź 1 x tygrys 1 x wilk 1 x osioł 1 x baran 1 x borsuk 1 x żubr 1 x jeleń 1 x osiołek 1 x fretka 1 x figura kamienia 2 x figurki drzew

20,90 zł
2 osoby kupiły
60
Siatka na motyle teleskopowa niebieska 85cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siatka na motyle teleskopowa niebieska 85cm
Leantoys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.25

Jakie owady lub ryby zamierzasz dziś złapać? Ta siatka z pewnością Ci w tym pomoże. Zachęci do zabawy na świeżym powietrzu i poznania otaczającej go przyrody. Ty i Twoje dzieci będą mogli cieszyć się wspólny odkrywaniem natury i spędzonym wspólnie czasem. Świetnie nadaje się na plaże, basen lub do akwarium. Siatka ma miękka, piankowa rączka wygodnie leży w dłoni, a do tego ma funkcję antypoślizgową. Teleskopowy uchwyt ma spory zasięg, dzięki czemu sięgniesz aż na odległość 85 cm. Dostosujesz długość rączki do siebie, w zależności jaką zdobycz chcesz złapać. Wykonana z wysokiej jakości materiałów i całkowicie bezpieczna dla dzieci. Wymiary siatki: średnica 20 cm długość rączki 18 cm maksymalna długość rączki: 65 cm Wymiary opakowania: 40 cm x 22 cm x 4 cm Przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia. Zgodny z normą EN71 i certyfikatem CE.

9,99 zł
Powiadomienie
2 osoby kupiły
61
Komplet do piasku, 7 elementów. Księżniczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komplet do piasku, 7 elementów. Księżniczki
Wader, Disney
Dostępny
8 szt.

Seria licencyjnych produktów Walta Disneya – Księżniczki. Zabawka wyprodukowana w Polsce. Siedmioelementowy komplet letni. Nadruk popularnych bohaterów bajek Disneya został wykonany przy użyciu technologii IML (In Mould Label), gdzie zastosowana grafika jest wtopiona bezpośrednio w tworzywo, będąc w ten sposób nieusuwalną. Całość wyprodukowana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na warunki atmosferyczne, dzięki czemu zabawkę można przechowywać przez cały rok np. w ogródku czy na balkonie.

25,99 zł
23,91 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,08 zł

2 osoby kupiły
62
Brązowy aksamitny koń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brązowy aksamitny koń
Leantoys
Dostępny
8 szt.

Figurka Brązowy Aksamitny Koń Czerwone Siodło Aksamitna figurka wykonana jest z wysokiej jakości, przyjemnego w dotyku materiału. Figurki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a jej rozmiar jest odpowiedni dla dzieci powyżej 3 lat. Zestaw zawiera figurkę brązowego, aksamitnego w dotyku konia z czarny siodłem i czerwonym czaprakiem, przez co wspaniale sprawdzi się on jako dopełnienie kolekcji zwierząt małych kolekcjonerów. Figurka pozwoli dziecku na stworzenie własnego gospodarstwa w swoim pokoju. Elementy zestawu: 1 x dorosły, brązowy koń Rozmiar figurki: 17 cm x 17 cm x 4 cm Rozmiar opakowania: 30 cm x 21 cm x 5 cm Zabawki przeznaczone są dla dzieci powyżej 3. roku życia. Figurki posiadają certyfikat CE i są zgodne z normą EN 71.

16,99 zł
2 osoby kupiły
63
Comfort! map&guide Berlin 2w1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Comfort! map&guide Berlin 2w1
Dostępny
58 szt.

Aleja Unter den Linden i Wyspa Muzeów Secesja na dziedzińcach Hackesche Hfe Berlinale i Karnawał Kultur Kawa na szczycie Teleszparaga, czyli wieży telewizyjnej? Kilka chwil za kierownicą trabanta w Muzeum NRD? A może spacer wśród mostów, zabytkowych latarni i tematycznych ogrodów w parku Tiergarten? Comfort! map&guide Berlin pomoże odkryć najciekawsze zakątki stolicy Niemiec. To wyjątkowe połączenie mapy i przewodnika zawiera wszystkie informacje niezbędne na krótki wyjazd. Praktycznie i treściwie coś dla zabieganych oraz ceniących wygodę i prostotę: mapa w skali użytecznej dla turystów (plan centralnych dzielnic miasta 1:20 000, plan Spandau), poręczny format, wygoda składania i trwałość, zajmujące opisy 42 najciekawszych miejsc wartych odwiedzenia, łatwa nawigacja: atrakcje z przewodnika ponumerowane i zaznaczone na mapie, przydatne informacje praktyczne: dni i godziny otwarcia obiektów, ceny biletów, transport publiczny, podpowiedzi, co zjeść i wypić oraz dokąd wybrać się na zakupy, kalendarium najciekawszych imprez cyklicznych.

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

2 osoby kupiły
64
Zestaw farma + traktor + koń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw farma + traktor + koń
Leantoys
Dostępny
10 szt.

Zestaw Farma Traktor Przyczepa Koń 1:64 Fantastyczny zestaw dla małego rolnika traktor, przyczepa oraz zwierzę! Stwórz swoje małe gospodarstwo rolne z naszymi zabawkami! Ogromna frajda przez długie godziny dla całej rodziny! Jeśli Twoje dziecko jest fanem rolnictwa i interesuje się życiem farmerskim, to ten zestaw będzie idealny! Kupując dziecku takie zabawki, odkryjesz przed nim tajniki pracy na roli, jakie maszyny występują i zwierzęta. Z tym zestawem możesz założyć własną stajnię, a na małej przyczepce przewieźć bale siana. Wszystkie elementy wykonane są w skali 1: 64. Traktor od przyczepy bez problemu można odpiąć, dzięki czemu można bawić się nimi osobno. Zestaw wykonany jest z wysokiej jakości materiałów i całkowicie bezpiecznych dla Twojego dziecka. Elementy zestawu: - traktor - przyczepa - koń - stajnia

16,99 zł
2 osoby kupiły
65
Zemsta Castillo. Tom 3. Zemsta upadłej księżniczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zemsta Castillo. Tom 3. Zemsta upadłej księżniczki
Dostępny
520 szt.

Krucha, skrzywdzona, delikatna – tak jeszcze do niedawna mówiono o Laurze. Teraz, po ponad dekadzie, przyszedł jej czas, by dokonać zemsty za zło, które ją spotkało. Nikt jednak nie ma pojęcia, że śmierć Emira Sedata otworzy Puszkę Pandory. To nie jest jedyny problem młodej kobiety; w szranki do jej ręki staje dwóch mężczyzn – Dante Valenti oraz Angelo Bionte. Ivo, kierując się chęcią uszczęśliwienia siostry, pozwala jej zdecydować, który mężczyzna zdobędzie jej serce, choć tak naprawdę ono już wybrało. Ale Angelo nie zamierza się poddać i zaczyna swoją grę opartą na manipulacji i jasno określonym celu, by zdobyć Laurę. Czy ktoś będzie w stanie go powstrzymać?

49,90 zł
39,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,98 zł

2 osoby kupiły
66
Sycylia. Laminowany map&guide XL (2w1: przewodnik i mapa) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sycylia. Laminowany map&guide XL (2w1: przewodnik i mapa)
Dostępny
71 szt.

• Arabskie i normańskie zabytki Palermo • Perły baroku: Noto, Modica i Ragusa • Wulkan Etna i Wyspy Liparyjskie Od olśniewającego Pałacu Normańskiego w Palermo, przez starożytną Dolinę Świątyń w Agrigento, po stolicę ceramiki – Caltagirone. Wypoczynek na rajskich plażach, spływ wąwozem Alcantara, rejs na Wyspy Liparyjskie. Huczne obchody karnawału, procesje bractw zakapturzonych, Festiwal Latawców. Pyszna kuchnia: owoce morza, marcepanowe cudeńka, rurki z kremem – cannoli siciliani i orzeźwiająca granita. Comfort! map&guide XL „Sycylia” pomoże odkryć największe atrakcje włoskiej wyspy. Map&guide w nowej odsłonie – większy format i jeszcze więcej treści: • zajmujące opisy kilkudziesięciu niezwykłych miejsc wartych odwiedzenia, • łatwa nawigacja: atrakcje z przewodnika ponumerowane i zaznaczone na mapach, • poręczny format, wygoda składania i trwałość, • mapy i plany w dogodnych dla turysty skalach: Sycylia (1:450 000), Trapani (1:10 000), Palermo (1:19 500), Taormina (1:15 000), Katania (1:15 000), Syrakuzy (1:17 500), • przydatne informacje praktyczne: adresy, dni i godziny otwarcia obiektów, wskazówki dotyczące transportu i noclegów, • informacje o lokalnej kuchni oraz propozycje aktywnego wypoczynku, • kalendarium imprez cyklicznych, • ciekawostki i kolorowe fotografie.

36,90 zł
25,83 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,07 zł

2 osoby kupiły
67
Mobilny laktator elektryczny Take&Go - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mobilny laktator elektryczny Take&Go
canpol Babies
Dostępny
5 szt.

Mobilny laktator elektryczny Take&Go to bezprzewodowy i cichy laktator dla każdej mamy – wygodny do odciągania pokarmu także nocą. Doskonały do skutecznego wspomagania laktacji, zarówno po porodzie fizjologicznym, jak i cesarskim cięciu. Laktator Take&Go jest dwufazowy, co oznacza, że praca laktatora jest odwzorowaniem naturalnego rytmu ssania dziecka – najpierw stymuluje i pobudza zapewniając szybszy wypływ pokarmu, a następnie przechodzi w wolniejszy i głęboki tryb ssania mleka. Laktator posiada szeroki zakres regulacji siły ssania, po 9 poziomów siły ssania w każdym trybie, dzięki czemu pozwala na dostosowanie mocy do indywidualnych potrzeb każdej mamy, aby odciąganie pokarmu nie było bolesne. Laktator elektryczny Take&Go jest dyskretny i bardzo cichy – tylko 40 decybeli*, co umożliwia odciąganie mleka również w nocy bez obawy, że obudzisz dziecko. Naładowany laktator można zabrać ze sobą wszędzie i używać bezprzewodowo, nawet gdy nie masz gniazdka zasilania w pobliżu. Pełna bateria zapewnia do 120 minut bezprzewodowej pracy (3-4 użycia). Akumulator jest ładowany za pomocą kabla USB, dzięki czemu można naładować go również poprzez powerbank, jako dodatkowe zabezpieczenie przed rozładowaniem, kiedy jesteś poza domem. Ergonomiczny kształt lejka dopasowuje się do różnych kształtów piersi, tak aby proces odciągania mleka przypominał ten naturalny. Lejek z miękką, wyprofilowaną nakładką masującą wykonaną z delikatnego silikonu nie podrażnia wrażliwych brodawek i zwiększa komfort podczas odciągania pokarmu. Laktator wyposażony jest w czytelny wyświetlacz, który informuje o włączonym trybie, stopniu mocy oraz poziomie naładowania baterii. Dotykowy panel sterowania jest łatwy w obsłudze i zapamiętuje ostatnio używane ustawienia. Laktator elektryczny Canpol babies Take&Go jest zbudowany z niewielkiej ilości elementów, co ułatwia jego mycie oraz montaż. Wszystkie części są pozbawione zawartości szkodliwego BPA (bisfenolu A), co sprawia, że jest w pełni bezpieczny dla zdrowia i nadaje się do bezpośredniego kontaktu z żywnością, w tym również z mlekiem matki. Do laktatora Take&Go jest dołączona butelka antykolkowa EasyStart o pojemności 120ml – aż 90% położnych poleca smoczek do butelki EasyStart.** Laktator jest kompatybilny ze wszystkimi butelkami z oferty Canpol babies, dzięki czemu możesz dopasować pojemność butelki do wieku i potrzeb dziecka. W ofercie Canpol babies jest dostępny wymienny lejek w rozmiarze 27 mm. Odpowiedni rozmiar lejka ma istotny wpływ na komfort i skuteczność odciągania pokarmu. Lejek do laktatorów z elastycznym brzegiem jest idealny dla mamy z większą brodawką. *Przykładowy poziom natężenia dźwięku: 40-45 dB lodówka, 58 dB kuchenka mikrofalowa, 60 dB zmywarka do naczyń. **Na podstawie badania ankietowego przeprowadzonego wśród 54 położnych w 2021 roku.

289,00 zł
245,65 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 43,35 zł

2 osoby kupiły
68
Biały aksamitny koń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biały aksamitny koń
Leantoys
Dostępny
3 szt.

Figurka Biały Koń Siodło Farma Figurka wykonana jest z wysokiej jakości, przyjemnego w dotyku materiału. Zbieraj figurki i stwórz własną stajnie ! Konie pięknie się prezentują , może małe wyścigi konne ?Twój maluch na pewno wymyśli wiele innych zabaw. Wyobraźnia dzieci nie zna granic. Zestaw zawiera figurkę białego, miłego w dotyku konia z czarny siodłem i czerwonym czaprakiem, przez co wspaniale sprawdzi się on jako dopełnienie kolekcji. Długi ogon i grzywa jest idealna do czesania i zaplatania warkoczy przez co Twoje dziecko pracuje nad zdolnościami manualnymi. Stwórz w swoim pokoju farmę i rozpocznij zabawę! Figurki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a jej rozmiar jest odpowiedni dla dzieci powyżej 3 lat. Elementy zestawu: 1 x dorosły, biały koń Rozmiar figurki: 17 cm x 17 cm x 4 cm Rozmiar opakowania: 30 cm x 21 cm x 5 cm Zabawki przeznaczone są dla dzieci powyżej 3. roku życia. Figurki posiadają certyfikat CE i są zgodne z normą EN 71.

15,99 zł
2 osoby kupiły
69
Siatka na motyle teleskopowa czerwona 85cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siatka na motyle teleskopowa czerwona 85cm
Leantoys
Dostępny
2 szt.

Jakie owady lub ryby zamierzasz dziś złapać? Ta siatka z pewnością Ci w tym pomoże. Zachęci do zabawy na świeżym powietrzu i poznania otaczającej go przyrody. Ty i Twoje dzieci będą mogli cieszyć się wspólny odkrywaniem natury i spędzonym wspólnie czasem. Świetnie nadaje się na plaże, basen lub do akwarium. Siatka ma miękka, piankowa rączka wygodnie leży w dłoni, a do tego ma funkcję antypoślizgową. Teleskopowy uchwyt ma spory zasięg, dzięki czemu sięgniesz aż na odległość 85 cm. Dostosujesz długość rączki do siebie, w zależności jaką zdobycz chcesz złapać. Wykonana z wysokiej jakości materiałów i całkowicie bezpieczna dla dzieci. Wymiary siatki: średnica 20 cm długość rączki 18 cm maksymalna długość rączki: 65 cm Wymiary opakowania: 40 cm x 22 cm x 4 cm Przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia. Zgodny z normą EN71 i certyfikatem CE.

13,99 zł
2 osoby kupiły
70
Proś, ofiaruj, zanurzaj! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Proś, ofiaruj, zanurzaj!
Dostępny
20 szt.

Nabożeństwo do Krwi Chrystusa Szukasz modlitwy, która ma moc przemieniania ludzkich serc i naprawiania nadużyć popełnianych w dzisiejszym świecie? Zwróć się do Boga w nabożeństwie do Krwi Chrystusa, które jest zarówno wielkim darem, jak i zadaniem współczesnego człowieka. Niniejsza książeczka sprawdzi się doskonale zarówno podczas modlitwy osobistej, rodzinnej, jak i wspólnotowej. Bogaty zbiór modlitw W książeczce znajdziesz cały wachlarz modlitw do Krwi Chrystusa, w tym m.in.: Różaniec do Krwi Chrystusa, Litanię do Najdroższej Krwi Pana Jezusa, Koronkę za konających i dusze czyśćcowe. A ponadto: Teksty mówiące o Krwi Chrystusa w pismach ojców Kościoła, świętych i papieży, Odpowiedź na pytanie, dlaczego jako ludzie wierzący powinniśmy się do Krwi Chrystusa uciekać

15,95 zł
14,99 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 0,96 zł

2 osoby kupiły
71
Zestaw wykopaliska Dinozaur - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw wykopaliska Dinozaur
Leantoys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.25

Zestaw Wykopaliska Dinozaur Spinozaur Szkielet Dinozaury to jedne z najciekawszych zwierząt prehistorycznych. Dociekliwość i chęć poznawania przeszłości to cechy dziecka? Interesuje się archeologią? To właśnie to jest zabawka dla niego. Zestaw małego archeologa, teraz i on może wydobyć dinozaura z prehistorii. Narzędzia dołączone do zestawu pozwolą odkryć szkielet dinozaura. Super nauka połączona z zabawą. Po wyczyszczeniu kości należy je połączyć i powstanie szkielet Spinosaura. Ten ogromny gad osiągał długość nawet 15 metrów. Spróbuj odkopać jego szkielet! Dzięki tej zabawie twoje dziecko zdobędzie wiedzę i rozwinie precyzje podczas wykopywania, ale też zmysł logicznego myślenia podczas składania. Elementy zestawu: - gipsowa skała - 1 dłuto - pędzelek - młoteczek - figurka Spinozaura

21,89 zł
Powiadomienie
2 osoby kupiły
72
Zestaw farma + traktor + krowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw farma + traktor + krowa
Leantoys
Dostępny
5 szt.

Zestaw Farma Traktor Zbiornik Na Mleko Krowa 1:64 Fantastyczny zestaw dla małego rolnika traktor, przyczepa oraz zwierzę! Stwórz swoje małe gospodarstwo rolne z naszymi zabawkami! Ogromna frajda przez długie godziny dla całej rodziny! Jeśli Twoje dziecko jest fanem rolnictwa i interesuje się życiem farmerskim, to ten zestaw będzie idealny! Kupując dziecku takie zabawki, odkryjesz przed nim tajniki pracy na roli, jakie maszyny występują i zwierzęta. Z tym zestawem możesz zająć się swoim gospodarstwem i opieką na zwierzętami. Wszystkie elementy wykonane są w skali 1: 64. Traktor od przyczepy bez problemu można odpiąć, dzięki czemu można bawić się nimi osobno. Zestaw wykonany jest z wysokiej jakości materiałów i całkowicie bezpiecznych dla Twojego dziecka. Elementy zestawu: - traktor - zbiornik na mleko - krowa -zagroda

16,99 zł
1 osoba kupiła
73
Samotnik - gra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samotnik - gra
Plan Toys
Dostępny
3 szt.

Nowa odsłona tradycyjnego samotnika - zamiast pionków mamy marchewki. Idealne dla małych graczy.Na pewno przekona do siebie każdego małego wroga warzywek.Gra polega na pozostawieniu na planszy jednej marchewki. Możliwość gry zarówno jednej osoby jak i większej grupy.Nowa odsłona tradycyjnego samotnika - zamiast pionków mamy marchewki. Idealne dla małych graczy.Na pewno przekona do siebie każdego małego wroga warzywek.Gra polega na pozostawieniu na planszy jednej marchewki. Możliwość gry zarówno jednej osoby jak i większej grupy.Nowa odsłona tradycyjnego samotnika - zamiast pionków mamy marchewki. Idealne dla małych graczy.Na pewno przekona do siebie każdego małego wroga warzywek.Gra polega na pozostawieniu na planszy jednej marchewki. Możliwość gry zarówno jednej osoby jak i większej grupy.

89,00 zł
77,43 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 11,57 zł

1 osoba kupiła
74
Ćwiczę rękę i oko nr 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczę rękę i oko nr 2
Dostępny
69 szt.

Zabawy grafomotoryczne to zbiór ćwiczeń dla dzieci w wieku przedszkolnym, które w zachęcający sposób przygotowują do nauki pisania. Wesołe zwierzątka i przerywane kolorowe linie łączą naukę z zabawą. Każde z rozwiązanych zadań można pomalować farbami, kredkami, flamastrami lub wykleić bibułą lub kolorowym papierem. Ćwiczę rękę i oko to kreatywne narzędzie pomocne w rozwijaniu motoryki małej.

9,99 zł
2 osoby kupiły
75
Z okazji narodzin - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z okazji narodzin
Dostępny
22 szt.

Upominek z okazji narodzin dziecka Chcesz wyrazić swoją radość z narodzin dziecka? Podaruj rodzicom tę niewielką książeczkę, która będzie doskonałym upominkiem lub dodatkiem do prezentu z tej okazji. Inspirujące cytaty, takie jak np. Każdy człowiek przychodzi na świat, aby stać się czyimś szczęściem, będą wzruszać przez wiele lat. Piękna oprawa graficzna Książeczkę wyróżnia fachowe edytorstwo i zachwycające, pastelowe ilustracje, cieszące oko każdego estety. To wspaniałe uzupełnienie pięknych i pouczających myśli zawartych w książeczce. Część serii Publikacja to część serii Dobre życzenia, obejmującej książeczki prezentowe na różne okazje. Znajdziesz wśród nich takie tytuły, jak Po prostu kochaj, Z okazji imienin, Z okazji narodzin, Z serca dziękuję. To świetny pomysł na uroczy i niezobowiązujący upominek.

14,95 zł
13,99 zł

Rabat 6,4%
oszczędzasz 0,96 zł

1 osoba kupiła
76
Studium biblijne 40 dni z Jezusem część druga - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Studium biblijne 40 dni z Jezusem część druga
Dostępny
77 szt.

40-dniowe studium biblijne oparte na przełomowym serialu The Chosen. Zobacz Jezusa oczami ludzi, których poruszył. KONTYNUACJA BESTSELLEROWEJ CZĘŚCI PIERWSZEJ. Część druga studium biblijnego The Chosen. 40 dni z Jezusem zawiera czterdzieści zupełnie nowych przemyśleń biblijnych, opartych na wersetach z Pisma Świętego, które prezentują wyjątkowe spojrzenie na historie z Ewangelii, propozycje modlitwy oraz pytania, które pomogą Ci pogłębiać relację z Chrystusem. ?Studium biblijne The Chosen ożywia Słowo Boże, sprawia, że pojawia się ono przed moimi oczami. Dzięki niemu Pismo Święte zmienia się ze zbioru informacji, które konsumuję, w natchnione przez Boga słowa, które mogę wcielać w życie?. ? MANDISA, artystka nagraniowa i mówczyni.

64,90 zł
50,62 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 14,28 zł

1 osoba kupiła
77
The Love Wager - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Love Wager
Dostępny
13 szt.

After yet another disastrous date, Hallie Piper decides it's time to grow up. She gets a new apartment, a new haircut, and a new wardrobe. But when she logs into an app to find new love, she matches with none other than Jack: the guy the wrong kind of sparks had flown with just weeks earlier. Agreeing that they are absolutely not interested in each other, Jack and Hallie realise that they're each other's perfect wing-person - and join forces in their searches for The One. They even place a wager on who can find romance first. But when they agree to be fake dates for a wedding, all bets are off.

50,00 zł
46,50 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,50 zł

1 osoba kupiła
78
Czarny aksamitny koń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarny aksamitny koń
Leantoys
Dostępny
10 szt.

Figurka Aksamitna Czarny Koń Czerwone Siodło Aksamitna figurka wykonana jest z wysokiej jakości, przyjemnego w dotyku materiału. Figurki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a jej rozmiar jest odpowiedni dla dzieci powyżej 3 lat. Zestaw zawiera figurkę czarnego, aksamitnego w dotyku konia z czarny siodłem i czerwonym czaprakiem, przez co wspaniale sprawdzi się on jako dopełnienie kolekcji zwierząt małych kolekcjonerów. Figurka pozwoli dziecku na stworzenie własnego gospodarstwa w swoim pokoju. Elementy zestawu: 1 x dorosły, czarny koń Rozmiar figurki: 17 cm x 17 cm x 4 cm Rozmiar opakowania: 30 cm x 21 cm x 5 cm Zabawki przeznaczone są dla dzieci powyżej 3. roku życia. Figurki posiadają certyfikat CE i są zgodne z normą EN 71.

13,99 zł
1 osoba kupiła
79
Skatepark. Maluszkowe malowanie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,90 zł
2,99 zł

Rabat 23,3%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
80
Twój mózg w działaniu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Twój mózg w działaniu
Dostępny
144 szt.

Nowatorski poradnik ułatwiający organizację czasu i pracy, oparty na badaniach naukowych z zakresu neurobiologii i dziedzin z nią powiązanych. Emily i Paul to typowe małżeństwo z dwójką dzieci. Emily pracuje w dużej korporacji i niedawno awansowała, Paul prowadzi własną firmę konsultingową. Ich życie, podobnie jak nasze, to nieustanny zalew maili i telefonów, ciągłe narady, nowe projekty i plany. Nie zginąć w tej powodzi bieżących spraw – oto nie lada wyzwanie. Zagłębiając się w tę książkę, poznajemy bliżej działanie mózgu obojga bohaterów w konkretnych sytuacjach: gdy starają się uporządkować i przesiać ogromne ilości informacji, zastanawiają się, jaką nadać im hierarchię i jak przygotować oparty na nich sposób działania. Emily, Paul, a także czytelnicy tej książki mają szczęście, bo znaleźli się w dobrych rękach. David Rock wie, jak działa nasz mózg; co więcej, wie, jak działa nasz mózg wtedy, gdy pracujemy. Śledząc zmagania Emily i Paula, dowiesz się: – dlaczego twój mózg czuje się przygnieciony nadmiarem informacji i jak w pełni wykorzystać zasoby własnego umysłu, – dlaczego tak trudno ci się skupić i jak zapanować nad wszystkim, co cię rozprasza, – jak pobudzać umysł, by częściej doznawał olśnień, które pomagają rozwiązać pozornie nierozwiązywalne problemy, – jak zachować w każdej sytuacji trzeźwy umysł, by dzięki temu zawsze podejmować decyzje, – jak skuteczniej współpracować z innymi, – jak skutecznie zmieniać zachowanie innych ludzi. David Rock pokazuje, że możliwe jest nie tylko przetrwanie we współczesnym, pełnym obciążeń środowisku pracy, ale i odniesienie w nim sukcesu niepozbawiającego energii, lecz dającego poczucie satysfakcji z własnych osiągnięć.

59,90 zł
44,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,97 zł

2 osoby kupiły
81
Ćwiczę rękę i oko nr 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczę rękę i oko nr 3
Dostępny
80 szt.

Zabawy grafomotoryczne to zbiór ćwiczeń dla dzieci w wieku przedszkolnym, które w zachęcający sposób przygotowują do nauki pisania. Wesołe zwierzątka i przerywane kolorowe linie łączą naukę z zabawą. Każde z rozwiązanych zadań można pomalować farbami, kredkami, flamastrami lub wykleić bibułą lub kolorowym papierem. Ćwiczę rękę i oko to kreatywne narzędzie pomocne w rozwijaniu motoryki małej.

9,99 zł
1 osoba kupiła
82
Wieczność rozpoczyna się już dziś - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wieczność rozpoczyna się już dziś
Dostępny
20 szt.

Spotkanie z kochającym Ojcem Czy modlisz się o dobre życie i dobrą śmierć? To łaska i przywilej każdego chrześcijanina, o której warto pamiętać! Sięgnij po ten niezwykły modlitewnik, dzięki któremu spojrzysz na śmierć jak na spotkanie z kochającym Ojcem. Bogaty zbiór modlitw Książeczka to przemyślany i bardzo klarowny zbiór, w którym znajdziesz 31 modlitw, m. in. do św. Józefa, patrona dobrej śmierci. Wybrano je spośród z tekstów zamieszczonych w Modlitewniku Apostolstwa Dobrej Śmierci. To doskonała okazja, by dokonać rewizji swojego życia, odkryć, co jest w nim dobre, a co złe, i w ten sposób przygotować się na moment, gdy staniesz z Bogiem twarzą w twarz. Poręczny format Dodatkowy atut modlitewnika to jego niewielkie wymiary, dzięki którym bez trudu zabierzesz go ze sobą wszędzie, gdzie znajdziesz choć chwilę na modlitwę.

10,67 zł
9,99 zł

Rabat 6,4%
oszczędzasz 0,68 zł

1 osoba kupiła
83
Zestaw samolotów 4szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw samolotów 4szt
Leantoys
Dostępny
6 szt.

Zestaw Małych Samolotów 4 Sztuki Twoje dziecko jest fanem lotnictwa? Jeśli tak, to ten zestaw jest stworzony specjalnie dla niego! Pobudź wyobraźnię swojego dziecka, dzięki temu popularnemu zestawowi samolotów, przeniesiesz się w podniebny świat. Zestaw zawiera cztery starannie wykonane samoloty, które wspaniale odzwierciedlają wygląd tych prawdziwych, przez co zabawa nimi sprawia mnóstwo przyjemności i radości. Świetnie sprawdzą się do wspólnej zabawy z rodziną albo do ozdobienia pokoju dziecka. Samoloty świetnie mogą się wkomponować w wystrój pokoju. Zestaw będzie idealnym prezentem dla dziecka, które pasjonuje się szybkimi maszynami i lotnictwem. Samoloty są zapakowane w pudełko z przeźroczystą witrynką dzięki czemu wspaniale nadają się na prezent. Zestaw zawiera: 1 x niebieski samolot 1 x żółty samolot 1 x biały samolot 1 x pomarańczowy samolot Wymiary samolotów: ok. 7 cm Wymiary opakowania: 31 cm x 10 cm x 3 cm Samolot posiada certyfikat CE, gwarantujący spełnienie wymogów Unii Europejskiej. Wymiary zabawki dostosowane są do rączek małych dzieci, co ułatwia chwytanie i zabawę. Samolot zapakowany jest w estetyczne pudełko z witrynką, przeznaczony jest dla wszystkich dzieciaków powyżej 3. roku życia.

15,99 zł
1 osoba kupiła
84
Ćwiczę rękę i oko nr 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczę rękę i oko nr 4
Dostępny
60 szt.

Zabawy grafomotoryczne to zbiór ćwiczeń dla dzieci w wieku przedszkolnym, które w zachęcający sposób przygotowują do nauki pisania. Wesołe zwierzątka i przerywane kolorowe linie łączą naukę z zabawą. Każde z rozwiązanych zadań można pomalować farbami, kredkami, flamastrami lub wykleić bibułą lub kolorowym papierem. Ćwiczę rękę i oko to kreatywne narzędzie pomocne w rozwijaniu motoryki małej.

8,99 zł
2 osoby kupiły
85
The Unseen Empire, przezroczysty LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Unseen Empire, przezroczysty LP
Scar Symmetry , Mystic Production
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1 The Anomaly 2 Illuminoid Dream Sequence 3 Extinction Mantra 4 Seers of the Eschaton 5 Domination Agenda 6 Astronomicon 7 Rise of the Reptilian Regime 8 The Draconian Arrivial 9 Alpha and Omega

157,90 zł
145,27 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 12,63 zł

1 osoba kupiła
86
Vermeer The Rijksmuseum's major exhibition catalogue - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vermeer The Rijksmuseum's major exhibition catalogue
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.02

Vermeer's intensely quiet and enigmatic paintings invite the viewer into a private world, often prompting more questions than answers. Who is being portrayed? Are his subjects real or imagined? And how did he create such an unrivalled sense of intimacy? Bringing together diverse strands of the Dutch master's professional and private worlds, this is the first major authoritative study of Vermeer's life and work for many years, throwing light on all thirty-seven of his paintings. The book was designed by Irma Boom, the 'Queen of Books', and printed on an uncoated 'Munken Print White' paper, specially commissioned to ensure the veracity of colours. Irma Boom says: 'the matte paper brings you closer to Vermeer; there is no gloss or glare in between, just like with the real works.' With a wide selection of contextual illustrations, commentaries and up-to-date research by distinguished international Vermeer scholars, this is the definitive volume on the most admired of all seventeenth-century Dutch masters.

259,00 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
87
Modlitwy do Boleści i Łez Matki Bożej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modlitwy do Boleści i Łez Matki Bożej
Dostępny
19 szt.

Schronienie pod płaszczem Maryi Przeżywasz trudne chwile? Szukasz pocieszenia w pełnych smutku, bólu i łez momentach życia? Zwróć się do Maryi z pomocą tego modlitewnika - to u niej znajdziesz pocieszenie i schronienie. Powierz jej swoje troski i bolączki, prosząc jednocześnie o przebaczenie za grzechy świata, doprowadzające Ją do płaczu. Bogaty zbiór modlitw W książeczce znajdziesz szereg modlitw do Matki Bożej Bolesnej, której wspomnienie liturgiczne przypada we wrześniu: litanie, koronki, nowennę, triduum, i wiele innych. Sięgnij po niego i powierz swe troski Maryi - najlepszej z matek. Poręczny format Dodatkowy atut modlitewnika to jego poręczny format, dzięki któremu bez trudu zabierzesz go ze sobą wszędzie, gdzie znajdziesz choć chwilę na modlitwę.

29,95 zł
26,96 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,99 zł

1 osoba kupiła
88
Egzamin kwalifikacyjny elektryka w pytaniach i odpowiedziach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Egzamin kwalifikacyjny elektryka w pytaniach i odpowiedziach
Dostępny
22 szt.

Książka przeznaczona jest dla osób ubiegających się o uzyskanie świadectwa kwalifikacyjnego uprawniającego do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych na stanowisku eksploatacji E i dozoru D, i zawiera wiadomości wymagane na egzaminie kwalifikacyjnym.

120,00 zł
1 osoba kupiła
89
Fingerprint Acivities Zoo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fingerprint Acivities Zoo
Usborne
Dostępny
4 szt.

This fun activity book is full of ideas for fingerprinting lots of different animals that you might see in a zoo. Print spots on a cheetah, hippos wallowing in a lake, stripes on lemurs' tails, koalas climbing trees and lots, lots more. Complete with seven bright ink pads to choose from. The spiral binding means that the book lies flat as you fill the pages with your own fingerprints.

56,00 zł
53,76 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,24 zł

1 osoba kupiła
90
Aquacoolki Zwierzątka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aquacoolki Zwierzątka
Sellmar
Dostępny
15 szt.

Aquacoolki Jednorożce

50,55 zł
46,00 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 4,55 zł

1 osoba kupiła
91
Rzutka rakieta Rip Rocket, czerwona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rzutka rakieta Rip Rocket, czerwona
Goliath
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

Rzutka RIP ROCKET GOLIATH reprezentuje aktywne życie na świeżym powietrzu i wspólną zabawą z rodziną i przyjaciółmi. Rzucaj, odbijaj, łap! Rip Rocket to skacząca piłka z ogonem, która może latać na odległość do 46 metrów Dzięki unikalnej technologii Rip Rocket ląduje na piłce za każdym razem, zapewniając nieprzerwaną zabawę. Baw się z Rip Rocket na swoim podwórku, w parku lub na plaży! To świetna zabawa na świeżym powietrzu dla całej rodziny..

27,93 zł
24,86 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,07 zł

1 osoba kupiła
92
Upał - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Upał
Dostępny
153 szt.

Niepokojąca, zwięzła i mocna powieść, w której mieszają się skrajne emocje, smutek i wyobcowanie nastolatka, śmierć i miłość, pożądanie i przerażające poczucie winy. Ostatni dzień upalnych wakacji na kempingu w Landach. Rodzinne wakacje w tym miejscu nie są szczytem marzeń dla siedemnastoletniego Leonarda. Nieśmiały i wycofany chłopak źle się czuje w tej fabryce rozrywki, gdzie rządzi obsesja dobrego samopoczucia i przymus świetnej zabawy. W czasie wieczornych imprez na plaży pozostaje widzem. Przygląda się zakochującym się w sobie rówieśnikom, co jedynie pogłębia jego brak wiary w siebie i niechęć do własnego ciała. Co się stanie, gdy ostatniej nocy będzie świadkiem śmierci kolegi? Jak zareaguje?

44,90 zł
39,51 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,39 zł

2 osoby kupiły
93
Siatka na motyle teleskopowa pomarańczowa 85cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siatka na motyle teleskopowa pomarańczowa 85cm
Leantoys
Dostępny
11 szt.

Jakie owady lub ryby zamierzasz dziś złapać? Ta siatka z pewnością Ci w tym pomoże. Zachęci do zabawy na świeżym powietrzu i poznania otaczającej go przyrody. Ty i Twoje dzieci będą mogli cieszyć się wspólny odkrywaniem natury i spędzonym wspólnie czasem. Świetnie nadaje się na plaże, basen lub do akwarium. Siatka ma miękka, piankowa rączka wygodnie leży w dłoni, a do tego ma funkcję antypoślizgową. Teleskopowy uchwyt ma spory zasięg, dzięki czemu sięgniesz aż na odległość 85 cm. Dostosujesz długość rączki do siebie, w zależności jaką zdobycz chcesz złapać. Wykonana z wysokiej jakości materiałów i całkowicie bezpieczna dla dzieci. Wymiary siatki: średnica 20 cm długość rączki 18 cm maksymalna długość rączki: 65 cm Wymiary opakowania: 40 cm x 22 cm x 4 cm Przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia. Zgodny z normą EN71 i certyfikatem CE.

9,99 zł
1 osoba kupiła
94
Femina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Femina
Dostępny
18 szt.

A firecracker somehow captured between two covers' LUCY WORSLEY An instant bestseller and one of the most celebrated history books of the year, Femina reveals the power and influence of medieval women who have been written out of our history. From royalty and religion to fame and fury, see the medieval world - and the women erased from it - with fresh eyes. 'Absolutely brilliant and highly recommended' CAITLIN MORAN 'Femina is a ground-breaking history of the Middle Ages' SIMON SEBAG MONTEFIORE

58,00 zł
53,94 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 4,06 zł

1 osoba kupiła
95
Konsolidacja sprawozdań finansowych według MSSF - metody i korekty konsolidacyjne - zbycia i nabycia - sytuacje szczególne - porównanie z ustawą o rachunkowości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konsolidacja sprawozdań finansowych według MSSF - metody i korekty kon...
Dostępny
23 szt.

Wyjątkowa publikacja, która krok po kroku wyjaśnia zagadnienia związane z przygotowaniem skonsolidowanego sprawozdania finansowego według MSSF, prezentując jednocześnie różnice z polską ustawą o rachunkowości. Łącząc w sobie szerokie spektrum zagadnień – od podstawowych definicji do kwestii bardzo specjalistycznych – będzie z pewnością cenną pozycją dla głównego księgowego i dyrektora finansowego, szczególnie w grupach kapitałowych. Opracowana została w taki sposób, że może stanowić zarówno podręcznik do samodzielnej nauki, jak i pomoc dydaktyczną przy prowadzeniu zajęć na studiach oraz przygotowujących do egzaminów zawodowych. Wielką zaletą publikacji jest połączenie teorii z praktyką.

346,50 zł
325,71 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 20,79 zł

1 osoba kupiła
96
Dlaczego wierzę w Boga - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dlaczego wierzę w Boga
Dostępny
27 szt.

Fundamentalne pytanie Czy kiedykolwiek zadałeś sobie pytanie: Dlaczego wierzę w Boga? Jeśli tak - ta pozycja jest dla Ciebie! Znajdziesz w niej nie tylko odpowiedź na tytułowe pytanie, ale też na wiele innych, dzięki którym pogłębisz swoją wiarę i dokonasz refleksji na jej temat. Odwaga stawiania pytań Autor książki, ks. Marcin Godawa, zachęca do stawiania pytań i poszukiwania odpowiedzi na nie. To działanie pracochłonne, wymagające odwagi i poszukiwań, jednak przynoszące ogromne duchowe owoce. Część serii Książka to pierwsza publikacja w serii: Dlaczego Wierzę?. Warto sięgnąć po kolejne tytuły z tej serii, by lepiej zrozumieć konkretny cel, jaki wynika z Objawienia - zjednoczenie z Bogiem na zawsze.

24,95 zł
22,46 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,49 zł

1 osoba kupiła
97
Trzy pokolenia Opowieść o Izie Galickiej i jej rodzinie - rodach Gieysztorów oraz Mikulskich - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
57,75 zł
41,00 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 16,75 zł

1 osoba kupiła
98
Aquacoolki Jednorożce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
50,55 zł
46,00 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 4,55 zł

1 osoba kupiła
99
Comfort! map&guide Chorwacja 2w1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Comfort! map&guide Chorwacja 2w1
Dostępny
23 szt.

Zabytki Puli i urokliwe uliczki Rovinja Malownicze wyspy: Cres, Pag, Rab i Krk Baśniowe Jeziora Plitwickie Od rzymskiego amfiteatru w Puli, przez bizantyjskie mozaiki w Poreu, po weneckie pałace Rovinja. Księżycowe krajobrazy wyspy Pag, piaszczyste plaże Rabu, niezwykły podwodny świat archipelagu Kornati. Trufle, słony owczy ser i rakija. Chorwacja to niewielki kraj, ale podróż po nim dostarcza bogactwa wrażeń. Comfort! map&guide XL Chorwacja. Wybrzeże północne pomoże zaplanować udany wypoczynek. To wyjątkowe połączenie mapy i przewodnika zawiera wszystkie informacje niezbędne zarówno na krótki wyjazd, jak i dłuższe wakacje. Map&guide w nowej odsłonie większy format i jeszcze więcej treści: zajmujące opisy kilkudziesięciu niezwykłych miejsc wartych odwiedzenia, łatwa nawigacja: atrakcje z przewodnika ponumerowane i zaznaczone na mapach, poręczny format, wygoda składania i trwałość, mapy i plany najważniejszych miast w dogodnych dla turysty skalach: północna część wybrzeża Chorwacji (1:300 000), Rijeka (1:10 000), Rovinj, Pula oraz Zadar (wszystkie w skali 1:8000), przydatne informacje praktyczne: adresy, dni i godziny otwarcia obiektów, wskazówki dotyczące transportu i noclegów, informacje o lokalnej kuchni oraz propozycje aktywnego wypoczynku, kalendarium najciekawszych imprez cyklicznych, ciekawostki i kolorowe fotografie.

36,90 zł
25,83 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,07 zł

1 osoba kupiła
100
Laktator elektryczny EasyStart - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Laktator elektryczny EasyStart
canpol Babies
Dostępny
2 szt.

Laktator elektryczny EasyStart skutecznie wspomaga i reguluje laktację przy zastojach i nawale pokarmu. Jest ekonomiczny, idealny na początku laktacji i odciąganiu nadmiaru pokarmu oraz dla mam okazjonalnie odciągających pokarm. Laktator EasyStart jest polecany przez 91% położnych.* Laktator EasyStart ma 3 tryby pracy wzorowane na naturalnym dwufazowym rytmie ssania dziecka. W pierwszej fazie stymuluje i pobudza, zapewniając szybszy wypływ pokarmu, a następnie przechodzi w wolniejszy i głęboki tryb ssania mleka. Trzeci tryb może być używany pod koniec odciągania pokarmu, aby pomóc opróżnić pierś i wspierać laktację. W każdym trybie pracy jest możliwość wyboru jednego z trzech poziomów siły ssania, co pozwala dostosować moc do potrzeb każdej kobiety, aby odciąganie pokarmu było komfortowe. Laktator elektryczny EasyStart jest cichy – ok. 51-56 decybeli**, co umożliwia odciąganie mleka również w nocy bez obawy, że obudzisz dziecko. Laktator EasyStart jest zasilany zarówno sieciowo, jak i bateryjnie, dzięki czemu możesz zabrać go ze sobą wszędzie i używać bezprzewodowo. Lejek z miękką, wyprofilowaną nakładką masującą wykonaną z delikatnego silikonu nie podrażnia wrażliwych brodawek i zwiększa komfort podczas odciągania pokarmu. Laktator jest zbudowany z niewielkiej ilości elementów, co ułatwia jego mycie oraz montaż. Wszystkie części są pozbawione zawartości szkodliwego BPA (bisfenolu A), co sprawia, że jest w pełni bezpieczny dla zdrowia i nadaje się do bezpośredniego kontaktu z żywnością, w tym również z mlekiem matki. Laktator EasyStart jest kompatybilny ze wszystkimi butelkami z oferty Canpol babies, dzięki czemu możesz dopasować pojemność butelki do wieku i potrzeb dziecka. W ofercie Canpol babies jest dostępny wymienny lejek w rozmiarze 27 mm. Odpowiedni rozmiar lejka ma istotny wpływ na komfort i skuteczność odciągania pokarmu. Lejek do laktatorów z elastycznym brzegiem jest idealny dla mamy z większą brodawką. *Zgodnie z wynikami badania ankietowego przeprowadzonego w grupie 301 położnych w 2018 roku. **Przykładowy poziom natężenia dźwięku: 40-45 dB lodówka, 58 dB kuchenka mikrofalowa, 60 dB zmywarka do naczyń.

219,00 zł
142,35 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 76,65 zł

1 osoba kupiła
Wróć do góry