hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2023.03.21

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 21 marca 2023 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Urodzony morderca (Katarzyna Bonda), na drugim Wnętrza zwierząt (Barbara Taylor, Margaux Carpentier). Kolejny produkt to Nie pytaj, jak było w szkole. Rozmowy, które dają dzieciom siłę. Dla rodziców przedszkolaków i uczniów (Rebecca Rolland) oraz Biblia Wielkie opowieści Starego Testamentu (Boyer Frederic).
1
Urodzony morderca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Urodzony morderca
Dostępny
3002 szt.

W nadrzecznych chaszczach spłonął luksusowy samochód. W jego wraku policja znajduje częściowo zwęglone zwłoki mężczyzny. Ofiara ma rany postrzałowe brzucha i głowę owiniętą płaszczem. Choć na wyniki badań DNA trzeba zaczekać, wszystko wskazuje na to, że z życiem pożegnał się Rui Coelho Tavares de Souza – prężnie działający portugalski biznesmen. Pierwsze tropy prowadzą do współpracowników de Souzy. Ale krąg podejrzanych znacznie się poszerza, gdy w ręce policji trafia „spis cudzołożnic”, czyli lista kilkudziesięciu kobiet, które były uwikłane w bliskie relacje z biznesmenem. Policja prosi o wsparcie Huberta Meyera. Profiler nie ma wątpliwości, że zbrodnia wydarzyła się pod wpływem silnych emocji. Była osobistą vendettą. Czy mąż jednej z kochanek wymierzył sprawiedliwość na własną rękę? Jakie jeszcze tajemnice skrywa rodzina de Souzów? Wkrótce ogień trawi kolejne ciało. Profiler jest pewny, że na jego oczach narodził się bezwzględny morderca, który nie poprzestanie, dopóki nie zwieńczy swego dzieła… Katarzyna Bonda wspina się na wyżyny! Doskonale wie, jak stopniować napięcie, by wstrząsnąć czytelnikiem. Urodzony morderca to historia o zdradzie, zemście i manipulacji, które w zbyt dużej dawce okazały się zabójcze!

44,90 zł
26,94 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 17,96 zł

276 osób kupiło
2
Wnętrza zwierząt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Wnętrza zwierząt
Dostępny
672 szt.

Czy wiesz, że serce żaby przestaje bić, gdy zapada ona w zimowe odrętwienie? Ząb trzonowy słonia waży więcej od cegły, a mózg strusia jest mniejszy od jego gałki ocznej? W tej książce znajdziesz 21 rysunków, dzięki którym zajrzysz do wnętrza ciał różnych zwierząt i dowiesz się, gdzie i jakie narządy się w nich znajdują. Mózg, serce i płuca, występują u niemal wszystkich zwierząt. Inne narządy są tak wyspecjalizowane, że umożliwiają zwierzętom przetrwanie w ich środowisku naturalnym. Każdemu rysunkowi towarzyszą krótkie, ale pełne faktów notki dotyczące budowy i funkcji szkieletu, mięśni i innych narządów wewnętrznych. Wertuj kolejne strony poświęcone ssakom, ptakom, gadom, płazom, rybom i stawonogom, by dowiedzieć się, co dzieje się w ciałach tych stworzeń. Ta książka to doskonały prezent dla czytelników chcących poznać tajemnice zwierząt! Tytuł oryginalny: Inside Animals Tłumacz: Grażyna Winiarska

54,90 zł
34,59 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 20,31 zł

197 osób kupiło
3
Nie pytaj, jak było w szkole. Rozmowy, które dają dzieciom siłę. Dla rodziców przedszkolaków i uczniów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Nie pytaj, jak było w szkole. Rozmowy, które dają dzieciom siłę. Dla r...
Dostępny
361 szt.

Kiedy ostatnio zdarzyła ci się wartościowa rozmowa z dzieckiem? Pytasz małego człowieka, jak minął mu dzień, a w odpowiedzi słyszysz: „Fajnie!”. Próbujesz się dowiedzieć, co robił w przedszkolu, a on mówi: „Bawiłem się!”. Zależy ci, by opowiedział, jak mu poszło na sprawdzianie w szkole, a cała opowieść to: „Dobrze”. Jeśli czujesz się czasami jak agent wywiadu, próbując zachęcić swoje dziecko do rozmowy, to ten poradnik jest dla ciebie. Dowiesz się z niego, że nie trzeba być idealnym, dysponować fachową wiedzą ani nawet zadawać właściwych pytań, by tworzyć okazje do wartościowych rozmów. Znacznie ważniejsza jest postawa świadomego wyczekiwania – wykorzystanie wymiany zdań, by otworzyć furtkę i podążać za dzieckiem. Wystarczy kilka zmian i nowych nawyków, aby ważne rozmowy stały się naturalną i ciekawą dla wszystkich domowników częścią życia. Z tej książki dowiesz się, jak: budować bliską relację z dzieckiem w każdym wieku: od malucha do nastolatka łagodzić spory i prowadzić komfortowe wymiany zdań oraz konwersacje, które pozwolą wam się czegoś nauczyć lub coś zrozumieć wykorzystać wartościowe rozmowy, by rozwijać u dziecka siedem kluczowych kompetencji związanych z: uczeniem się, empatią, pewnością siebie, relacjami, zabawą, otwartością na inność i panowaniem nad temperamentem O autorce: dr Rebecca Rolland – logopeda, pisarka, wykładowczyni akademicka na Wydziale Edukacji na Uniwersytecie Harvarda, współpracuje z pacjentami na Oddziale Neurologii Szpitala Dziecięcego w Bostonie, doradczyni Banku Światowego w zakresie opracowywania programów nauczania. Mieszka w Bostonie z mężem i dwójką kochających rozmowy dzieci. O książce: Jestem pewna, że każdego dnia mówisz do swojego dziecka setki słów. Ta książka pomoże ci zamienić je w wartościową rozmowę, której oboje potrzebujecie, by rozwijać się, spełniać i wzrastać w relacji. Stwórz do niej okazję w swoim rodzicielstwie. Niech rozmowa wspiera was w codziennej miłości. Aleksandra Sileńska – psycholożka, psychoterapeutka, autorka bloga Mama Terapeutka, spełniająca się mama i zakochana w życiu kobieta. Tytuł oryginalny: The Art of Talking with Children Tłumacz: Marta Komorowska, Justyna Rudnik

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

102 osoby kupiły
4
Biblia Wielkie opowieści Starego Testamentu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
159,90 zł
97,54 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 62,36 zł

58 osób kupiło
5
Wataha Putina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Wataha Putina
Dostępny
3124 szt.

Witold Jurasz, autor bestsellerowych Demonów Rosji i Hieronim Grala w swojej książce odmalowują portret Putina i rosyjskiej elity władzy: tych, którzy z Władimirem Putinem współrządzą dzisiaj Rosją, tym samym odpowiadając za napaść na Ukrainę. Kim są „bojarzy” Putina? Mordercami z kontami w szwajcarskich bankach i willami na Lazurowym Wybrzeżu, czy też może technokratami władzy, którzy „przypadkowo” mają ręce unurzane we krwi? Fanatycznymi oprycznikami czy zastraszonymi przez rosyjskiego autokratę cara wykonawcami jego poleceń? Czy to możliwe, że po cichu są przeciw wojnie, ale przekonanie o konieczności służby państwu uczyniło ich współsprawcami? Jakie są między nimi relacje i zależności biznesowe, rodzinne, towarzyskie i polityczne? Czy Władimir Putin ma niczym nieograniczoną władzę, która pozwoliłaby mu w razie sprzeciwu usunąć czy wręcz zabić każdego spośród otaczających mu ludzi, czy też może przeciwnie – ma on posłuch bez terroru, bo czynienie zła nikomu w tym kręgu nie przeszkadza. W co, jeśli w cokolwiek, wierzy rosyjska elita władzy? I wreszcie, czy zło we współczesnej Rosji nie jest przypadkiem dziełem całkiem zwykłych ludzi? Banalnym następstwem rosyjskiej codzienności?

54,90 zł
38,98 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 15,92 zł

56 osób kupiło
6
Wielki atlas świata dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielki atlas świata dla dzieci
Dostępny
146 szt.

Atlas świata dla dzieci to niezbędnik każdego ucznia. Znajdziesz tu najważniejsze informacje o świecie, ciekawostki o zabytkach i przyrodzie. Każdy z sześciu kontynentów przedstawiony jest na kilku mapach, m.in. fizycznej i politycznej. Atlas został uzupełniony.

59,96 zł
35,38 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 24,58 zł

35 osób kupiło
7
Słowiańskie tajemnice - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słowiańskie tajemnice
Dostępny
1925 szt.

Najdawniejsze dzieje ziem polskich, a także losy Słowian, zwłaszcza z czasów przed przyjęciem chrześcijaństwa, kryją wiele tajemnic. Historycy, archeolodzy, językoznawcy i inni badacze głowią się, jak interpretować rozmaite znaleziska i przekazy źródłowe. Pojawia się mnóstwo teorii i hipotez dotyczących pochodzenia poszczególnych ludów, ich historii, wierzeń, obyczajów, władców i innych postaci występujących w legendach i podaniach. Tomasz J. Kosiński, znawca dawnej Słowiańszczyzny, autor m.in. Rodowodu Słowian, Wiary Słowian, Bogów Słowian i Życia erotycznego Słowian, zajął się takimi problemami. W swej najnowszej książce stara się wyjaśnić: - kto wzniósł tzw. kujawskie piramidy, czyli kamienne grobowce mające 5500 lat, a wiec starsze od egipskich piramid i angielskiego kręgu kultowego w Stonehenge? - co nam mówi waza z Bronocic z najstarszym wizerunkiem wozu konnego w Europie? - czy uralska osada Arkaim była prakolebką Słowian i siedzibą Wedów, czyli mędrców? - czym jest pomorska Troja, czyli kto z kim walczył nad rzeką Dołężą (niem. Tollensee) w Meklemburgii w XIII wieku p.n.e.? - co wspólnego ze Słowianami mieli Hyperborejczycy i Lugiowie? - co produkowali, sprzedawali i jedli dawni Słowianie? - dlaczego Słowianie nie mogli być niewolnikami u Rzymian? - jakie tajemnice kryje dokument Dagome Iudex, opisujący państwo Mieszka I? Każdy, kto interesuje się dawną historią Słowian, powinien sięgnąć po tę publikację.

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

27 osób kupiło
8
Gdy emocje biorą górę. Jak uczyć dzieci radzenia sobie z trudnymi uczuciami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gdy emocje biorą górę. Jak uczyć dzieci radzenia sobie z trudnymi uczu...
Dostępny
225 szt.

Twoje dziecko ze strachu odmawia wejścia do gabinetu lekarskiego? Nie chce próbować nowych potraw? Boi się samo zasypiać? W tym poradniku znajdziesz typowe sytuacje, które mogą się przydarzyć rodzicom przedszkolaków: ataki złości w sklepie, strach przed ciemnością, niefortunne komentarze czy niechęć do przytulania się. Każdy rozdział poświęcony jest jednej emocji. A w nim znajdują się badania dotyczące tej emocji w kontekście jej rozwoju u dzieci, historie – zdarzenia, w których ta emocja dochodzi do głosu i jest przyczyną kłopotów, a także praktyczne wskazówki, jakie kroki podjąć, by zapobiec wystąpieniu różnych zachowań lub sposoby działania, gdy emocja pojawi się u dziecka. Rodzice małych dzieci znajdą w nim również przykłady empatycznych komunikatów, które warto kierować do dziecka, a także sytuacje, w których rodzic może zamodelować odpowiednie sposoby radzenia sobie z emocją. Magdalena Gut-Orłowska, psycholog dziecięca, wyjaśnia, że nie jest łatwo rozmawiać z dziećmi o emocjach. Czasami nawet trudno nazwać, co czują w danej sytuacji, ale im więcej pokażemy dzieciom sposobów radzenia sobie z emocjami, tym lepiej będą one rozumiały, co się z nim dzieje, i lepiej radziły sobie w nowych okolicznościach. O autorce: Magdalena Gut-Orłowska – psycholożka, specjalistka wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Autorka serii pomocy terapeutycznych dla dzieci że spektrum autyzmu "Kłopoty Tymona". Na co dzień pracuje w Niepublicznej Poradni Psychologiczno Pedagogicznej Rozwijanka, prowadząc terapię indywidualną dzieci z różnych grup wiekowych. Prywatnie mama trzyletniej Igi.

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

26 osób kupiło
9
Czy mądrości można się nauczyć? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czy mądrości można się nauczyć?
Dostępny
81 szt.

Różnica między mądrością a inteligencją polega na tym, że inteligentny potrafi wyjść z sytuacji, w którą mądry nigdy się nie wpakuje. Autor nieznany Gdyby chodzący po ateńskich ulicach Sokrates nie wierzył w uczenie mądrości, nie zatrzymywałby ludzi, aby rozmawiać z nimi i uświadamiać im różne niemądrości. Platon nie zakładałby Akademii, a Arystoteles – Liceum. Wielu innych filozofów nie pisałoby dzieł o mądrości, którą warto krzewić. Do podobnego wniosku prowadzą koncepcje i badania psychologiczne w XXI wieku, które sugerują, że można jej nie tylko uczyć, ale nawet nauczyć. O ile łatwo znaleźć książki lub artykuły poświęcone mądrości z perspektywy teoretycznej, o tyle trudno o praktyczne wskazówki, jak rozwijać mądrość. Oto książka, która próbuje tę lukę wypełnić. Czytelnik znajdzie w niej nie tylko przegląd filozoficznych i psychologicznych koncepcji mądrości. Autor odpowiedział na pytania czy bycie mądrym jest związane z wiekiem, płcią, poziomem inteligencji, wykształceniem, bogactwem i wieloma innymi cechami, czy mądrość jest przedmiotem refleksji w edukacji, biznesie i służbie zdrowia. Zamieścił także serię praktycznych ćwiczeń pozwalających rozwinąć refleksyjność, krytyczne myślenie, emocjonalny dystans oraz inne cechy uznawane za atrybuty mądrości. Dr Sławomir Jarmuż podjął odważną próbę przedstawienia zagadnienia zarówno od strony teoretycznej, jak i aplikacyjnej. Książka jest ciekawa, skłaniająca do myślenia, wolna od górnolotnych uniesień – dość częstych w literaturze mądrościowej. Byłoby dobrze, gdyby trafiła do nauczycieli, do managerów, do lekarzy, do aktywistów społecznych. Oczywiście, powinna trafić do studentów psychologii skażonych często pedagogiką konformizmu, posłuszeństwa, uległości i obojętności na los innych ludzi. Z recenzji prof. dr hab. Wiesława Łukaszewskiego

59,00 zł
51,92 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,08 zł

27 osób kupiło
10
Warkocz ze Szmaragdowego Morza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Warkocz ze Szmaragdowego Morza
Dostępny
4305 szt.

Samodzielna opowieść w uniwersum Cosmere, która szczególnie przemówi do fanów Narzeczonej dla księcia. Proste życie Warkocz na wyspie na szmaragdowym oceanie wypełniały proste przyjemności – zbieranie kubków przywożonych przez marynarzy z odległych krain i słuchanie opowieści przyjaciela Charliego. Ale kiedy ojciec zabiera Charliego w podróż, aby znaleźć mu narzeczoną, i dochodzi do tragedii, Warkocz musi ukryć się na statku i odnaleźć Czarodziejkę ze śmiertelnie niebezpiecznego Nocnego Morza. Czy Warkocz uda się pozostawić za sobą proste życie i znaleźć sobie miejsce pośród piratów na oceanach zarodników, gdzie kropla wody może oznaczać natychmiastową śmierć?

59,00 zł
42,48 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,52 zł

25 osób kupiło
11
Trzy życia Ireny Gelblum - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzy życia Ireny Gelblum
Dostępny
254 szt.

Są takie życiorysy, w których nic się nie zgadza. Fikcja miesza się z prawdą i ta ostatnia z czasem się zaciera. Bywa, że w końcu łatwiej uwierzyć w fikcję niż w prawdę. Lata mijają, świadkowie odchodzą, fakty się gubią i pozostają jedynie fragmenty opowieści. A opowieść jest zawsze prawdziwa. Minęło dziesięć lat, odkąd Remigiusz Grzela wyruszył w biograficzną podróż z Ireną Gelblum: łączniczką Żydowskiej Organizacji Bojowej w getcie warszawskim, członkinią Mścicieli, którzy tuż po wojnie odpłacali Niemcom za Holokaust, krótko mieszkanką Palestyny, dziennikarką, która wróciła do komunistycznej Polski, by ją opuścić w efekcie antysemickiej nagonki w 1968 roku, wreszcie poetką i tłumaczką literatury polskiej we Włoszech, skąd z powrotem przyjechała do kraju urodzenia, aby w nim umrzeć w 2009 roku. Efektem tych poszukiwań była publikacja Wybór Ireny z 2014 roku. Teraz autor zmierzył się z jej życiem jeszcze raz, pozyskując nowe relacje i dokumenty. Jak sam pisze: „Choć Irena stała mi się bliższa i ujrzałem w niej człowieka z krwi i kości, to nadal pozostaje tajemnicza i nieuchwytna. Taka była dla wszystkich, którzy się z nią zetknęli. O takiej też opowiadam Czytelnikom…”.

59,90 zł
43,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

25 osób kupiło
12
Wszystko jest wojną. Jak mocarstwa zrobiły z ciebie broń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wszystko jest wojną. Jak mocarstwa zrobiły z ciebie broń
Dostępny
2030 szt.

Wkraczamy w erę nieustannie tlącego się konfliktu Tam, gdzie kiedyś walczyły regularne oddziały, teraz ścierają się ze sobą armie prawników, bankierów i hakerów. Szara strefa między dyplomacją a otwartym konfliktem powiększa się nieustannie. Mark Galeotti przekonuje, że świat globalnych powiązań i zaawansowanych technologii daje graczom wachlarz zupełnie nowych możliwości. Wystarczy popatrzeć na rosyjskich trolli i boty, bilionowe chińskie inwestycje czy nieustającą inwigilację. Bo po tym, jak w XXI wieku wojna wyszła z okopów, wszystko może stać się bronią. Nawet my. Tłumacz: Arkadiusz Romanek

49,99 zł
33,99 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 16,00 zł

25 osób kupiło
13
Kobiety, miłość i dżihad - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kobiety, miłość i dżihad
Dostępny
830 szt.

Muzułmański świat oczami kobiet. Piękna i młoda terrorystka Safija. Pragmatyczna swatka Warda. Umm, radykalna saudyjska matka. Giri, księżniczka slumsów. Nadira, muzułmańska guru. Przemytniczka Ajsza. Latifa, bizneswoman z Kataru. Nieprzejednane, surowe, troskliwe i czułe. Walczą o miłość, lepsze życie lub swój utracony świat. Kobiety świata islamu. W spotkaniu z Magdaleną El Ghamari zdecydowały się otworzyć i opowiedzieć swoją historię. Przekonaj się, jak naprawdę żyją kobiety islamu. Magdalena El Ghamari – akademiczka, wykładowczyni i ekspertka świata islamu, jest autorką wielu książek i artykułów naukowych o tematyce arabsko-muzułmańskiej. Aktywnie działa w obszarze szkoleń krajowych i międzynarodowych organizacji odpowiedzialnych za prewencję terroryzmu oraz radykalizacji. Interesuje się religią, kulturą, sztuką, modą i życiem kulinarnym świata arabskiego. Z zamiłowania podróżniczka, pilotka i przewodniczka.

42,00 zł
25,20 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 16,80 zł

24 osoby kupiły
14
Dzielenie. Klasa 2-3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzielenie. Klasa 2-3
Dostępny
443 szt.

Książeczka Dzielenie to kolejna część serii eduBEZtrudu, wprowadzającej dzieci w tajniki liczenia i pisania. Najnowsza publikacja przybliża kolejny dział matematyki w prosty i przystępny sposób – krok po kroku wyjaśnia zasady dzielenia, posługując się licznymi wskazówkami ujętymi w kolorowe ramki, które pozwolą bez trudu zapamiętać wszystkie reguły i definicje. Zadania opatrzone są przykładami i podpowiedziami, a ich trudność jest dostosowana do poziomu uczniów i stopniowo wzrasta, pozwalając na gruntowne przyswojenie nowych umiejętności. Dodatkowym atutem książeczki jest przejrzysta oprawa graficzna i barwne ilustracje, które znacznie ułatwią nabywanie wiedzy i zachęcą do dalszej nauki.

6,99 zł
4,99 zł

Rabat 28,6%
oszczędzasz 2,00 zł

23 osoby kupiły
15
Cukier - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cukier
Dostępny
236 szt.

Galisja, rok 1853. Najbardziej deszczowa zima w historii zniszczyła plony, mieszkańców dziesiątkuje epidemia cholery. Grupka młodych ludzi opuszcza rodzinne strony i udaje się na Kubę, aby walczyć o godne życie na plantacjach trzciny cukrowej. Ale wyprawa na zalaną słońcem wyspę kończy się zupełnie inaczej, niż się spodziewali. Cukier to oparta na faktach historia 1700 młodzieńców, którzy przybyli do Hawany w poszukiwaniu lepszego życia dla siebie i bliskich. Tam trafili jednak na Urbana Feijóo Sotomayora, Galisyjczyka, który postanowił zastąpić nimi coraz droższych w dobie triumfu abolicjonizmu niewolników z Afryki. Szorstka, sugestywna proza Bibiany Candii przypomina o jednym z największych skandali w XIX-wiecznej Hiszpanii i oddaje głos tym, którym na zawsze go odebrano.

39,00 zł
24,18 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 14,82 zł

23 osoby kupiły
16
Odzyskaj kontrolę nad jelitami. Jak skutecznie poradzić sobie z zespołem jelita drażliwego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odzyskaj kontrolę nad jelitami. Jak skutecznie poradzić sobie z zespoł...
Dostępny
1345 szt.

Bardzo praktyczne opracowanie o pladze naszych czasów – zespole jelita drażliwego (IBS, ang. Irritable Bowel Syndrome). Pozwala poznać, zrozumieć i przezwyciężyć jedno z najczęstszych zaburzeń jelitowych. Książka autorstwa lekarki praktyka, specjalistki chorób układu pokarmowego, napisana przystępnym i zrozumiałym dla każdego językiem.

42,90 zł
26,17 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 16,73 zł

21 osób kupiło
17
Umysł dziecka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Umysł dziecka
Dostępny
749 szt.

Maria Montessori (1870-1952) była włoską lekarką i pedagożką, która pod wpływem doświadczeń pracy z dziećmi z problemami psychicznymi i ubogimi stworzyła nową metodę wychowawczą. Jej podstawą jest nieskrępowany rozwój dzieci na różnych płaszczyznach zgodnie z ich indywidualnymi potrzebami i możliwościami. Należy wykorzystać ich naturalną kreatywność, ciekawość świata, chęć uczenia się, rozwoju współpracy i zabawy z innymi dziećmi. Dotyczy to zwłaszcza okresu do 6. roku życia, gdy dzieci rozwijają się najszybciej, a ich umysł jest najbardziej chłonny. Dorośli – rodzice, nauczyciele i opiekunowie – powinni je w tym wspierać, a nie formować za pomocą nakazów i kar. Tę metodę do dziś stosuje się w przedszkolach Montessori. Umysł dziecka to jedna z najważniejszych prac Marii Montessori, a jej spostrzeżenia i rady są ciągle aktualne.

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

18 osób kupiło
18
Na skraju załamania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na skraju załamania
Dostępny
4309 szt.

Jeśli czytałeś książkę B.A. Paris Za zamkniętymi drzwiami i byłeś nią zachwycony, sięgnij po kolejne dzieło tej samej autorki – Na skraju załamania. Czy i tym razem będziesz z wypiekami na twarzy śledził historie bohaterów, nie mogąc doczekać się rozwoju intrygi? Z pewnością tak będzie – autorka o to zadbała. O czym jest książka Na skraju załamania? Kiedy człowiek może znaleźć się na tytułowym skraju załamania? Na przykład wtedy, gdy dręczą go ogromne wyrzuty sumienia. Zaniechanie jest gorsze od braku jakiegokolwiek działania, do czego przekonuje nas autorka książki. Kiedy Cass Anderson, bohaterka powieści, nie zatrzymała się nocą w lesie, aby sprawdzić, czy kobieta siedząca w zaparkowanym samochodzie nie potrzebuje pomocy, na dobre zaczął się jej koszmar. Szybko okazało się, że wspomniana osoba nie żyje. Cass od tej pory zawsze będzie zastanawiać się, czy mogła pomóc nieznajomej. Ta niepewność i wyrzuty sumienia zaprowadzą ją na skraj załamania. Nie będzie mogła się pozbierać, a sytuacji nie poprawi fakt, że regularnie będą ją nękały głuche telefony, które ostatecznie zmącą jej spokój. Obsesja przybierze na sile Niepokojący sygnał telefonu, poczucie bycia obserwowaną oraz narastający strach – emocje Cass udzielą się i Tobie. Towarzysz bohaterce książki w trudnym czasie, przygotuj się na zaskakujące zwroty akcji i odkryj prawdę. Powieść B.A. Paris będzie Cię trzymać w ciągłym napięciu!

42,90 zł
30,46 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 12,44 zł

16 osób kupiło
19
ALGOKRACJA. Jak i dlaczego sztuczna inteligencja zmienia wszystko? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
ALGOKRACJA. Jak i dlaczego sztuczna inteligencja zmienia wszystko?
Dostępny
152 szt.

Żyjemy w ekstremalnie ciekawych i ambitnych czasach. Jest to moment historii, w którym nigdy tak wiele rzeczy nie było na wyciągnięcie ręki. Jednocześnie żyjemy w czasach, w których nigdy tak wiele zadań nie powierzaliśmy maszynom (…). Technologie pozwalają nam współtworzyć świat, którego jesteśmy częścią, sprawiają, że odgrywamy rolę – parafrazując informatyczne terminy – administratora rzeczywistości zamiast być tylko jej konsumentem. Przyszłość, niezależnie od segmentu, rynku, kraju czy gospodarki, będzie zdominowana przez merytokrację wspieraną przez sztuczną inteligencję. Książka ta z jednej strony jest esejem o możliwościach współczesnego świata biznesu i nauki napędzanego technologiami, ale również ma otwierać oczy i serca na projekty wrażliwe i ważne społecznie. Mówimy o sprawach doniosłych, systemowych, inżynieryjnych i niezmiernie istotnych dla naszej przyszłości (…). Ale ze sztuczną inteligencją i uczeniem maszynowym wiążą się też pewne ryzyka. Nie bez powodu Steven Hawking powiedział: „Stworzenie sztucznej inteligencji będzie największym osiągnięciem w dziejach ludzkości. Niestety, może to być również jej ostatnie osiągnięcie”. ·Czy to nie intrygujące, że grono osób osiągających największe sukcesy w rozwoju sztucznej inteligencji podnosi larum i głośno domaga się atencji? ·Co dzieje się za zamkniętymi drzwiami czołowych laboratoriów sztucznej inteligencji? ·Jak ten postęp zmieni firmy, stosunki społeczne, politykę, rynek pracy? Jak wpłynie na przyszłość ludzkości? ·Co mogą zrobić firmy, żeby wygrać w tym szalonym wyścigu napędzanym złożonymi algorytmami? ·Co powinni zrobić politycy, aby społeczeństwo skorzystało z szans, jakie stwarza sztuczna inteligencja, takie jak skuteczne leczenie chorób, lepsza edukacja, bezpieczne drogi, większy komfort życia, więcej lepiej płatnych miejsc pracy i wiele innych? ·Jak uniknąć pułapek, wśród których można wymienić powiększenie nierówności dochodowych, masową utratę pracy przez wiele grup zawodowych, pozbawienie człowieka prywatności i wolności wyboru, wojny robotów czy przejęcie kontroli nad światem przez sztuczną superinteligencję? W XXI wieku kluczowym czynnikiem sukcesu firm i krajów będzie zdolność do wykorzystania algorytmów sztucznej inteligencji. Lektura tej książki pozwoli wielu osobom na zrozumienie, jak działa AI i uczenie maszynowe, gdzie i jak mogą zostać zastosowane, dlaczego ich dalszy rozwój będzie nieuchronnie postępował oraz jak ograniczyć ryzyka przekierowywania coraz większej liczby decyzji algorytmom. I jak żyć i odnosić sukcesy w algokracji. (Ze wstępu Autorów).

89,00 zł
72,98 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 16,02 zł

12 osób kupiło
20
Kiedy wierzyliśmy w syreny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kiedy wierzyliśmy w syreny
Dostępny
953 szt.

Josie Bianci zginęła przed laty podczas ataku terrorystycznego na pociąg. Odeszła na zawsze. Tak uważała jej siostra, Kit, lekarka z izby przyjęć w Santa Cruz. Wystarczy jednak kilka rozdzierających serce sekund, by świat Kit się zawalił. Relacja na żywo z pożaru klubu w Auckland uchwyciła obraz kobiety wśród dymu i gruzu. Jej podobieństwo do Josie jest niewiarygodne. Nie ma wątpliwości: to ona. Wraz z tym nadchodzi powódź emocji – żalu, straty i gniewu – które Kit w końcu ma szansę uspokoić, jeśli odnajdzie siostrę. Po przyjeździe do Nowej Zelandii Kit rozpoczyna swoją podróż do wspomnień z przeszłości, do dni spędzonych na plaży z Josie. Do zaginionego nastolatka, który stał się częścią ich rodziny. I do traumy, która prześladowała Kit i Josie przez całe ich życie.

49,90 zł
30,44 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 19,46 zł

12 osób kupiło
21
Co mówią kamienie Wenecji, wydanie 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co mówią kamienie Wenecji, wydanie 3
Dostępny
166 szt.

George Byron pisał, że widok Wenecji jest snem, a jej historia romansem. Goethe nazywał ją republiką bobrów, a Napoleon najpiękniejszym salonem świata. Miasto zrodzone z wyobraźni budziło zachwyt i zazdrość, inspirowało, poruszało zmysły. Swoją potęgę przekuwało w piękno, wydając kolejne pokolenia malarzy, od Belliniego przez Tycjana po Canaletta. Ewa Bieńkowska przemierza kościoły i muzea, wyszukuje obrazy wyrażające weneckiego ducha. Pragnie zrozumieć to wyjątkowe Miasto, sięgając po historię jego republikańskiego ustroju, śledzi dzieje nieustannej pracy na rzecz splendoru Serenissimy. Co mówią kamienie Wenecji zajmują miejsce wyróżnione w tradycji europejskiej eseistyki, to książka powstała z tego samego pragnienia, co dzieło Ruskina i Muratowa. Co mówią kamienie Wenecji to autorski przewodnik po weneckich kościołach, galeriach, dziełach sztuki, które najpełniej oddają charakter i historię tego wyjątkowego miasta. Niniejsza edycja to wydanie II, przejrzane i rozszerzone, opatrzone indeksem osób i miejsc. Miasta-klucze do historii, klucze do samego zjawiska społeczeństwa, do zjawiska ludzkiej twórczości. Jest wiele takich wyróżnionych miast Europy, nie są one koniecznie stolicami, czasem są małe, ale uwięziły w swoim planie kartograficznym, układzie ulic i placów, w budowlach świeckich i świętych jakiś sekret. [...] Na dzieła sztuki, na miasta-dzieła sztuki patrzą ludzie również historyczni, uwikłani w swoje pragnienia, w swoją wizję miasta jako matrycy obejmującej całość ludzkiej aktywności. Wenecja w doskonały sposób wyobraża taką formę, jest (było) w niej wszystko, co potrzebne do rozkwitu, zróżnicowania, wielorakości prac, marzeń i ambicji, poczucia przynależności i chęci wyrwania się z obręczy rzeczy zastanych i powtarzalnych. [...] Dzisiaj jeszcze mocniej odczuwam i delikatność, i triumfalność Wenecji, jej tysiącletnie szczęście, niesłychany traf, który pozwolił jej zakwitnąć i trwać, oddzielił ją na rodzinnym półwyspie, przeciwstawiając mu, przydając włoskiej całości coś jedynego, nec plus ultra, które zapierało dech. Ewa Bieńkowska

69,00 zł
45,54 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 23,46 zł

11 osób kupiło
22
Mozaika wyklejanka piankowa samolot - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mozaika wyklejanka piankowa samolot
Hasta
Dostępny
71 szt.

W zestawie: • piankowe, brokatowe naklejki • wzór samolot • stojak na obrazek Wymiary mozaiki: 25.0 x 25.0 cm

8,99 zł
11 osób kupiło
23
Twoje własne supermoce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Twoje własne supermoce
Dostępny
473 szt.

Możesz więcej, niż sądzisz! Jesteśmy wychowywani w przekonaniu, że ogranicza nas to, kim jesteśmy. Joseph Murphy przekonuje, że prawda o nas samych jest inna i pokazuje, jak przyjąć zupełnie nową miarę swoich możliwości. Nie masz ograniczeń, pisze Murphy, poza tymi, które sam sobie narzucasz. Wystarczy przyjąć nowy sposób myślenia o sobie i świecie, by poczuć moc wewnętrznej transformacji, która zmieni twoje życie. W kilku wybranych tekstach Murphy ujawnia, w jaki sposób: odkryć cudowne moce twojego umysłu udoskonalić je i wykorzystać w życiu codziennym świadomie kształtować rzeczywistość. Pragnienie zmian jest tym, co wprawi w ruch twoje samopoznanie!

34,99 zł
25,54 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,45 zł

10 osób kupiło
24
Elektromagnetyzm i jego tajemnice - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elektromagnetyzm i jego tajemnice
Dostępny
137 szt.

Zewsząd otaczają nas zjawiska elektryczne i magnetyczne. Wykorzystujemy je, aby oświetlać domy i ulice, gotować obiady, grać w gry komputerowe, surfować po internecie czy słuchać muzyki. Trudno byłoby znaleźć zajęcie, podczas którego ich nie używamy. Czym w rzeczywistości jest elektryczność? Co ma wspólnego z magnesami? Czym jest magnetyzm? I przede wszystkim co łączy go ze światłem? Odkrywaj z nami wspaniały świat elektromagnetyzmu!

54,50 zł
32,70 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 21,80 zł

11 osób kupiło
25
Łódka Jurka. Mały chłopiec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Łódka Jurka. Mały chłopiec
Dostępny
77 szt.

Historyjka, dzięki której dziecko może identyfikować się z bohaterem i puścić wodze fantazji. Na końcu tej ślicznie ilustrowanej książeczki mały Czytelnik znajdzie zagadki oraz miejsce na wklejenie własnej fotografii - teraz i On może popłynąć łódką Jurka! Na serię `Mały chłopiec` składają się m.in. tytuły: Wóz strażacki Jacka, Koparka Marka, Łódka Jurka, Samolot Karola, Auto Artura, Kolejka Błażeja, Autobus Mariusza, śmieciarka Jacka, Traktor Tadka, Dźwig Darka, Karetka Mietka, Ciężarówka Czarka, Bolid Bartka, Motor Marka i Taksówka Romka.

19,99 zł
13,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,00 zł

9 osób kupiło
26
Cień wiatru - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cień wiatru
Dostępny
1170 szt.

W letni świt 1945 roku dziesięcioletni Daniel Sempere zostaje zaprowadzony przez ojca, księgarza i antykwariusza, do niezwykłego miejsca w sercu starej Barcelony, które wtajemniczonym znane jest jako Cmentarz Zapomnianych Książek. Zgodnie ze zwyczajem Daniel ma wybrać, kierując się właściwie jedynie intuicją, książkę swego życia. Spośród setek tysięcy tomów wybiera nieznaną sobie powieść "Cień wiatru" niejakiego Juliana Caraxa. Zauroczony powieścią i zafascynowany jej autorem Daniel usiłuje odnaleźć inne jego książki i odkryć tajemnicę pisarza, nie podejrzewając nawet, iż zaczyna się największa i najbardziej niebezpieczna przygoda jego życia, która da również początek niezwykłym opowieściom, wielkim namiętnościom, przeklętym i tragicznym miłościom rozgrywającym się w cudownej scenerii Barcelony gotyckiej i renesansowej, secesyjnej i powojennej. Tytuł oryginalny: La sombra del viento Tłumacz: Beata Fabijańska-Potapczuk, Carlos Marrodan-Casas

74,90 zł
46,44 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 28,46 zł

9 osób kupiło
27
Tylko wróć przed północą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Tylko wróć przed północą
Dostępny
1105 szt.

Nastoletni Connor otrzymuje zgodę rodziców na wieczorne wyjście, aby świętować ukończenie egzaminów. Musi jednak wrócić do domu przed północą. Kiedy chłopak nie pojawia się o umówionej godzinie, rozpoczyna się seria wydarzeń, które na zawsze odmienią życie pięciu rodzin. Tej nocy do lasu wyszło pięcioro nastolatków, wyszło z niego tylko czterech. A każde z nich wydaje się zatajać prawdę...

44,90 zł
30,53 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 14,37 zł

7 osób kupiło
28
Pamiętnik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętnik
Dostępny
2364 szt.

Jedna z najpiękniejszych powieści o miłości, zekranizowana z Ryanem Goslingiem i Rachel McAdams w rolach głównych. Karty starego notatnika kryją historię romantycznego uczucia, które rozkwitło po zakończeniu II wojny światowej gdzieś w Karolinie Północnej. Starszy pan codziennie odczytuje ją mieszkającej w domu opieki kobiecie chorej na alzheimera. To dzieje miłości dziewczyny z dobrego domu i ubogiego robotnika, którzy jako nastolatkowie spędzili razem jedno lato, a potem zostali rozdzieleni. Losy każdego z nich potoczyły się zupełnie innymi torami. Czy uda im się spotkać ponownie?

40,90 zł
29,45 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,45 zł

7 osób kupiło
29
Urodzony morderca. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Urodzony morderca. Audiobook
Katarzyna Bonda, Muza
Dostępny
409 szt.

W nadrzecznych chaszczach spłonął luksusowy samochód. W jego wraku policja znajduje częściowo zwęglone zwłoki mężczyzny. Ofiara ma rany postrzałowe brzucha i głowę owiniętą płaszczem. Choć na wyniki badań DNA trzeba zaczekać, wszystko wskazuje na to, że z życiem pożegnał się Rui Coelho Tavares de Souza – prężnie działający portugalski biznesmen. Pierwsze tropy prowadzą do współpracowników de Souzy. Ale krąg podejrzanych znacznie się poszerza, gdy w ręce policji trafia „spis cudzołożnic”, czyli lista kilkudziesięciu kobiet, które były uwikłane w bliskie relacje z biznesmenem. Policja prosi o wsparcie Huberta Meyera. Profiler nie ma wątpliwości, że zbrodnia wydarzyła się pod wpływem silnych emocji. Była osobistą vendettą. Czy mąż jednej z kochanek wymierzył sprawiedliwość na własną rękę? Jakie jeszcze tajemnice skrywa rodzina de Souzów? Wkrótce ogień trawi kolejne ciało. Profiler jest pewny, że na jego oczach narodził się bezwzględny morderca, który nie poprzestanie, dopóki nie zwieńczy swego dzieła… Katarzyna Bonda wspina się na wyżyny! Doskonale wie, jak stopniować napięcie, by wstrząsnąć czytelnikiem. Urodzony morderca to historia o zdradzie, zemście i manipulacji, które w zbyt dużej dawce okazały się zabójcze!

44,90 zł
27,84 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 17,06 zł

7 osób kupiło
30
Gra Anioła - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra Anioła
Dostępny
1174 szt.

W mrocznej, niebezpiecznej i niespokojnej Barcelonie lat dwudziestych, młody pisarz, żyjący obsesyjną i niemożliwą miłością, otrzymuje od tajemniczego wydawcy ofertę napisania książki, jakiej jeszcze nie było, w zamian za fortunę i, być może, coś więcej. Z niezwykłą precyzją powieściopisarską i w charakterystycznym dlań, oszałamiającym stylu, autor "Cienia wiatru" ponownie przenosi nas do Barcelony Cmentarza Zapomnianych Książek, by obdarować niezwykłą intrygą, romansem i tragedią poprzez labirynt tajemnic, gdzie czar książek, namiętności i przyjaźni splatają się w mistrzowskiej opowieści. Tytuł oryginalny: El Juego del Angel Tłumacz: Katarzyna Okrasko, Carlos Marrodan-Casas

64,90 zł
40,24 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 24,66 zł

6 osób kupiło
31
Break Point. Strach. Odwaga. Przetrwanie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Break Point. Strach. Odwaga. Przetrwanie
Dostępny
937 szt.

Break point to chwila, w której decydujesz, że nic nie stanie między tobą a twoim celem. Moment, w którym wychodzisz ze swojej strefy komfortu, aby iść naprzód. Żołnierze sił specjalnych nie są nadludźmi. Nie trafiają w cel z każdym strzałem. Kule się od nich nie odbijają. Mają takie same słabości i wątpliwości jak każdy z nas. Ale zwykli ludzie też mogą robić rzeczy niezwykłe, pod największą presją, w najtrudniejszych sytuacjach. W życiu Olliego Ollertona wszystko było ekstremalne, nie chodził na skróty. Jest byłym żołnierzem Sił Specjalnych. W wieku 18 lat wstąpił do Royal Marine Commandos. Brał udział w misjach w Irlandii Północnej i Iraku w ramach operacji Pustynna Burza. Po ukończeniu wyczerpującego 6-miesięcznego procesu selekcji SAS Ollie dołączył do Special Boat Service (SBS), gdzie służył 6 lat. Jego życie to dowód na to, że każdy może zrobić coś niesamowitego, ponieważ dopiero wtedy, gdy nadchodzi czas kryzysu, kiedy jesteś w punkcie załamania – dowiadujesz się, kim naprawdę jesteś. A jaki jest twój break point? Co musi się stać, żebyś odbił się od dna? Pamiętaj, że sekunda jest tylko tak długa albo tak krótka, jak czuje człowiek, który ją przeżywa. Matthew „Ollie” Ollerton jest byłym żołnierzem Sił Specjalnych. W wieku 18 lat wstąpił do Royal Marine Commandos. Brał udział w misjach w Irlandii Północnej i Iraku w ramach operacji Pustynna Burza. Po ukończeniu wyczerpującego 6-miesięcznego procesu selekcji SAS Ollie dołączył do Special Boat Service (SBS), gdzie służył 6 lat. Jego misje obejmowały między innymi walkę z narkotykami, terroryzmem, bezpieczeństwo wewnętrzne i działania humanitarne. Po odejściu z Sił Specjalnych Ollie pracował w Iraku jako prywatny ochroniarz-najemnik, po czym udał się do Azji Południowo-Wschodniej, gdzie wykorzystywał swoje doświadczenie wojskowe, aby pomóc tym, którzy mieli mniej szczęścia: pracował dla organizacji charytatywnej, pomagając przeciwdziałać handlowi dziećmi. Współprowadził program telewizyjny SAS: Odważni wygrywają, w którym uczestników czeka seria fizycznych i psychicznych wyzwań, bazująca na selekcji do Sił Specjalnych.

49,90 zł
39,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,98 zł

6 osób kupiło
32
Edukacja dla nowego świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Edukacja dla nowego świata
Dostępny
134 szt.

Ponad 100 lat temu Maria Montessori stworzyła system edukacji, który rzucił zupełnie nowe światło na pedagogikę, akcentując pracę „dla dziecka” i odkrywając jego naturalny, kierowany wewnętrznymi siłami rozwój. W myśl tej metody dla prawidłowych postępów dziecka należy stworzyć mu przestrzeń pozwalającą na spontaniczność i twórczość oraz umożliwić wszechstronny rozwój psychofizyczny, kulturalny i społeczny. Koncepcja Marii Montessori przyczyniła się do zmiany tego, w jaki sposób pojmujemy dzieciństwo, jaką rolę w społeczeństwie przypisujemy dzieciom i jaką odpowiedzialność za ich kształtowanie – dorosłym. Edukacja dla nowego świata to trzynaście krótkich tekstów, w których Maria Montessori przybliża najważniejsze idee dotyczące rozwoju i edukacji dzieci, leżące u podstaw pedagogiki Montessori. Celem niniejszej książki jest objaśnienie i obrona wielkich mocy dziecka, a także pomoc nauczycielom, by zyskali nową perspektywę, która zmieni ich pracę z harówki w radość, z tłumienia – we współpracę z naturą. (…) mamy przed oczami w osobach dzieci istoty psychiczne, grupę społeczną wielkich rozmiarów, prawdziwą światową potęgę (…). Jeśli mają nadejść zbawienie i pomoc, to od dziecka, gdyż ono jest twórcą człowieka, a więc również twórcą społeczeństwa. Z tekstu Tytuł oryginalny: Education for a New World Tłumacz: Marcin Żuchowski Redaktor naukowy: Sylvia Camarda

39,00 zł
31,98 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 7,02 zł

6 osób kupiło
33
Mozaika samoprzylepna - syrenka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mozaika samoprzylepna - syrenka
Hasta
Dostępny
36 szt.

Uwaga. Dostępne różne wersje produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

12,99 zł
5 osób kupiło
34
Sekretna droga do odkrycia pewności siebie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekretna droga do odkrycia pewności siebie
Dostępny
395 szt.

Dr Joseph Murphy po raz kolejny prezentuje rewolucyjne techniki pracy nad sobą, które wielu ludziom pomogły odkryć prawa cudownej mocy umysłu i zastosować je w codziennym życiu. To niezwykłe połączenie filozofii religijnych z odkryciami współczesnej psychologii, pozwoli Wam osiągnąć nowy poziom duchowego rozwoju. Doprowadzi Was nie tylko do szczęścia, spełnienia i wewnętrznego spokoju, ale przyniesie także zdrowie fizyczne i dobrobyt materialny. Dr Murphy przytacza wiele autentycznych historii ludzi, którzy mimo niesprzyjających okoliczności i, zdawać by się mogło, beznadziejnego położenia, osiągali spektakularny sukces życiowy w wielu dziedzinach. Dzięki temu niezwykłemu poradnikowi dowiecie się, jak można się zmienić wewnętrznie, aby przezwyciężyć chorobę, znaleźć miłość, awansować na stanowiska kierownicze i osiągnąć sukces finansowy.

34,99 zł
27,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,00 zł

5 osób kupiło
35
Cień wiatru - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cień wiatru
Dostępny
1185 szt.

W letni świt 1945 roku dziesięcioletni Daniel Sempere zostaje zaprowadzony przez ojca, księgarza i antykwariusza, do niezwykłego miejsca w sercu starej Barcelony, które wtajemniczonym znane jest jako Cmentarz Zapomnianych Książek. Zgodnie ze zwyczajem Daniel ma wybrać, kierując się właściwie jedynie intuicją, książkę swego życia. Spośród setek tysięcy tomów wybiera nieznaną sobie powieść "Cień wiatru" niejakiego Juliana Caraxa. Zauroczony powieścią i zafascynowany jej autorem Daniel usiłuje odnaleźć inne jego książki i odkryć tajemnicę pisarza, nie podejrzewając nawet, iż zaczyna się największa i najbardziej niebezpieczna przygoda jego życia, która da również początek niezwykłym opowieściom, wielkim namiętnościom, przeklętym i tragicznym miłościom rozgrywającym się w cudownej scenerii Barcelony gotyckiej i renesansowej, secesyjnej i powojennej. Tytuł oryginalny: La sombra del viento Tłumacz: Beata Fabjańska-Potapczuk, Carlos Marrodan-Casas

64,90 zł
47,38 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 17,52 zł

5 osób kupiło
36
Mozaika samoprzylepna - auto - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mozaika samoprzylepna - auto
Hasta
Dostępny
99 szt.

Uwaga. Dostępne różne wersje produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

8,99 zł
5 osób kupiło
37
Moc przyciągania szczęścia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moc przyciągania szczęścia
Dostępny
68 szt.

Masz prawo do szczęścia! Każdy chce być szczęśliwy. Joseph Murphy, autor bestsellerowej "Potęgi podświadomości", pokazuje, jak łatwo można to osiągnąć. Książka opiera się na dwóch założeniach. Po pierwsze: prawdziwe i trwałe szczęście osiąga się tylko wtedy, gdy zdamy sobie sprawę, że można przezwyciężyć każdą słabość. Po drugie: na świadomym i podświadomym dążeniu do szczęścia. Murphy skupia się na pięciu głównych aspektach: stanie podświadomości pozytywnych rezultatach spokojnego umysłu harmonijnych relacjach międzyludzkich przebaczeniu umiejętności przyciągania szczęścia. Jest to inspirująca, pełna nadziei książka, która może pomóc w odzyskaniu równowagi po przeżytych kryzysach i wskazać sposoby, jak ze spokojem stawić czoła przyszłości.

29,90 zł
23,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,98 zł

5 osób kupiło
38
Teleskop dziadka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teleskop dziadka
Dostępny
107 szt.

Kosmos kryje tyle skarbów i tajemnic! Są tam przez cały czas, tylko nie zawsze da się je zobaczyć. Na szczęście dziadek ma teleskop, a to magiczne urządzenie! Dzięki niemu można podejrzeć meteory, Księżyc z bliska, cały Wszechświat! Pewnej letniej nocy dziadek z wnuczkiem ruszają na niezapomnianą wyprawę, która nauczy chłopca, że nawet jeśli czegoś nie widać gołym okiem, to wcale nie znaczy, że tego nie ma. Wzruszająca opowieść spod gwieździstego nieba.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

5 osób kupiło
39
Zrozum nastolatka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zrozum nastolatka
Dostępny
99 szt.

Bazując na doświadczeniach i badaniach z 35 lat pracy z nastolatkami oraz ich rodzicami, psycholożka Terri Apter przedstawia niektóre z największych wyzwań dotyczących wychowania oraz relacji rodziców i nastolatków poprzez pryzmat aktualnej wiedzy o rozwoju mózgu. Zmiany zachodzące w mózgu nastolatków wpływają na ich relacje, zachowanie, poczucie tożsamości oraz reakcje emocjonalne. Mogą towarzyszyć im wybuchy złości, opryskliwość czy niezrozumiałe milczenie. To zaś często utrudnia zrozumienie, co jest normalnym zachowaniem a co może wskazywać na jakiś rodzaj zaburzeń. Zrozum nastolatka przedstawiając badania i historie nastolatków, a także ćwiczenia dla rodziców, pomaga zrozumieć i poprawić komunikację między rodzicami a dziećmi. Dzięki temu możliwe staje się zbudowanie silniejszych więzi oraz zwiększenie odporności młodych osób w okresie nastoletnim i we wczesnej dorosłości. Książka Terri Apter to przewodnik dla rodziców i opiekunów w trudnej roli wychowania nastolatków.

65,00 zł
46,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 18,20 zł

5 osób kupiło
40
Nieboszczyk wędrowny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nieboszczyk wędrowny
Dostępny
197 szt.

Kiedy Marylka i Sławek Lipscy otrzymują w spadku dom i aptekę, uznają, że niczego więcej nie brakuje im do szczęścia. Nie mają pojęcia, że za sprawą Belzebuba, czarnego jak smoła z diabelskiego kotła kocura, czekają ich dodatkowe atrakcje. Jak pozbyć się kłopotliwego nieboszczyka? Czy istnieją koty obronne? Czy kraśnickiej policji uda się rozwiązać zagadkę wędrujących zwłok?

42,90 zł
30,89 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,01 zł

5 osób kupiło
41
Club Mocchi-Mocchi- Super Mario maskotka kwiat Pirania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Club Mocchi-Mocchi- Super Mario maskotka kwiat Pirania
Tomy, Club Mocchi-Mocchi-
Dostępny
42 szt.

Ten uroczy pluszak nie ugryzie - To Super Mario kwiat Pirania z Clubu Mocchi- Mocchi-! Zaprojektowany w Japonii, Mocchi-Mocchi- jest super miękki i przytulny! W przeciwieństwie do innych zwykłych pluszaków, ma unikalną, gąbczastą teksturę i jest super miękki w dotyku. Seria Super Mario zawiera ulubione przez fanów postacie i przedmioty z kultowych gier Nintendo. Zbierz je wszystkie! Kolor: wielokolorowy Bohater: Super Mario Licencja: Super Mario

126,90 zł
120,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,34 zł

4 osoby kupiły
42
Templariusze. Historia i mity - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Templariusze. Historia i mity
Dostępny
88 szt.

Zakon templariuszy – jedna z najbardziej prowokujących, zagadkowych i nierozumianych średniowiecznych organizacji – zawsze był spowity tajemnicą, jednocześnie działając inspirująco na kulturę masową. Michael Haag przedstawia całościową, najnowszą wersję historii tych lojalnych chrześcijańskich rycerzy krzyżowych – zaprzysiężonych do obrony Ziemi Świętej i Jerozolimy. Choć zakon miał wielkie wpływy i bogactwa, rycerze wiedli proste, skromne życie. Ich waleczność była legendarna, oddanie sprawie – absolutne, a gotowość do poświęcenia życia – na porządku dziennym. Ostatecznie zostali zniszczeni nie przez muzułmanów na Wschodzie, lecz przez współwyznawców, chrześcijan, na Zachodzie. Jedną z wielkich tajemnic otaczających templariuszy od zawsze pozostawała rola, jaką w upadku zakonu odegrało papiestwo. Papież miał być ich obrońcą i wyłącznie jemu byli winni posłuszeństwo, jednakże na podstawie jego bezwolnej uległości wobec żądań króla Francji można wywnioskować, że papiestwo albo zdradziło templariuszy, albo uznało ich za winnych okropnych zbrodni. Przypuszczenia te zmieniły się w 2007 roku, kiedy Watykan opublikował faksymile pergaminu, na którym zapisano zeznania złożone przez przywódców zakonu przed papieskimi śledczymi w Chinon w 1308 roku. Dokument ten odkryto w Tajnych Archiwach Watykańskich i ujawniono – 700 lat za późno, aby ocalić życie wielkiego mistrza zakonu i niezliczonej rzeszy innych rycerzy – że papież uważał templariuszy za niewinnych herezji.

59,99 zł
41,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 18,00 zł

4 osoby kupiły
43
Jadłowstręt psychiczny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jadłowstręt psychiczny
Dostępny
49 szt.

Jadłowstręt psychiczny (anorexia nervosa) to jedno z bardziej skomplikowanych etiopatogenetycznie (przyczynowo) zaburzeń psychicznych. Łączy bowiem wzajemnie się przenikające elementy nieprawidłowości funkcjonowania psychicznego i fizycznego. Mnogość czynników wpływających na początek i przebieg zaburzenia była przedmiotem mniej lub bardziej wiarygodnych badań. Między innymi dość powszechne było przekonanie, że z jadłowstrętem psychicznym łączy się wysoki poziom intelektualny. Doktor Małgorzata Talarczyk na podstawie swoich obserwacji zwróciła uwagę, że zależność ta nie jest jednoznaczna. Uwagę zwracał natomiast fakt, że zdecydowana większość chorych niezależnie od poziomu intelektu ma bardzo wysokie aspiracje. Spostrzeżenie to postanowiła sprawdzić własnymi badaniami naukowymi, które stały się tematem jej obronionej i wysoko ocenionej przez recenzentów pracy doktorskiej. Wnioski opublikowane i często cytowane w podręcznikach potwierdziły jednoznacznie wstępne założenia. Ponieważ Jej praca była pierwszym naukowym dowodem na istnienie tej predyspozycji do wystąpienia jadłowstrętu, zachowała ona nadal swoją aktualność i wartość naukową. Celowe jest więc utrwalenie jej w szerszej świadomości zarówno terapeutów, jak i osób zagrożonych tym zaburzeniem. prof. dr hab. med. Andrzej Rajewski

46,00 zł
33,12 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,88 zł

4 osoby kupiły
44
Mozaika samoprzylepna - jednorożec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mozaika samoprzylepna - jednorożec
Hasta
Dostępny
51 szt.

Uwaga. Dostępne różne wzory produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

12,99 zł
4 osoby kupiły
45
Maria Pawlikowska-Jasnorzewska. Wybór wierszy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maria Pawlikowska-Jasnorzewska. Wybór wierszy
Dostępny
40 szt.

Ta pięknie wydana książka zawiera szeroki wybór najbardziej cenionych wierszy Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej. Wiersze zostały zaczerpnięte z niemal wszystkich tomików, jakie poetka wydała w ciągu kilkudziesięciu lat pracy twórczej. Czytelnik znajdzie w zbiorze między innymi utwory Czas, krawiec kulawy, Fotografia, Laura i Filon, Miłość, Nike i wiele innych, które odegrały znaczącą rolę w dziejach polskiej kultury. Niejeden z nich był wielokrotnie wykonywany jako piosenka przez Ewę Demarczyk, Czesława Niemena, Krystynę Jandę i innych artystów. Lektura dla szkół średnich

23,00 zł
16,99 zł

Rabat 26,1%
oszczędzasz 6,01 zł

4 osoby kupiły
46
Haba, lupa Terra Kids - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Haba, lupa Terra Kids
HaBa, Haba
Dostępny
10 szt.

29,82 zł
26,84 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,98 zł

4 osoby kupiły
47
Wojna Salazara - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojna Salazara
Dostępny
41 szt.

?Portugalia w II wojnie światowej udziału nie wzięła. Leżące na peryferiach europejskiego kontynentu państwo w latach 1939?1945 odegrało jednak znacznie ważniejszą rolę, niż mogłoby to wynikać z powszechnej opinii na ten temat. Mimo swojej neutralności udzieliło bowiem szerokiej pomocy aliantom, w kilku przypadkach wywierając kluczowy wpływ na przebieg wojny w rejonie Morza Śródziemnego i na Atlantyku, a nade wszystko na utrzymanie Półwyspu Iberyjskiego z dala od wojennej zawieruchy. [?] Rządzący państwem od 1932 r. premier i twórca portugalskiego systemu autorytarnego António de Oliveira Salazar miał pełną świadomość grożącego niebezpieczeństwa. [?] Jasno zadeklarowany cel ? zachowanie neutralności ? nie należał do łatwych do zrealizowania, bo zarówno alianci, jak i państwa Osi podejmowali szereg działań, by Lizbona bardziej zdecydowanie wsparła jedną ze stron. Dziś wiemy już, jaki mógł być koszt ewentualnej portugalskiej porażki w tej grze. Gdyby wysiłki dyplomacji poszły na marne i gdyby Hiszpania przyłączyła się do konfliktu, Portugalia stałaby się polem bitwy między dwoma blokami i najprawdopodobniej nie pozostałby z niej kamień na kamieniu. Salazar toczył więc swoją ?wojnę? o niepodległość kraju, zachowanie jego kolonialnego imperium, a wreszcie fizyczne przetrwanie niewielkiego, bo liczącego wówczas mniej niż osiem milionów mieszkańców narodu. Tym razem głównymi figurami nie byli jednak żołnierze, lecz dyplomaci, miejscem starcia stawały się gabinety, a szarże zamieniały się w negocjacje?. Ze Wstępu

61,95 zł
53,28 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 8,67 zł

3 osoby kupiły
48
KRONOS 4/2022 Lekcja łaciny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
30,00 zł
21,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,00 zł

3 osoby kupiły
49
Otello - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Otello
Dostępny
1365 szt.

Maur Othello, dowódca weneckiej armii, żeni się z Desdemoną. Jego chorąży Jago pod wpływem frustracji sugeruje Othellowi, że Desdemona go zdradza. Choć nic nie potwierdza tych zarzutów, w Othellu budzi się zazdrość, która daje początek tragicznym wydarzeniom.

36,90 zł
25,09 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 11,81 zł

3 osoby kupiły
50
Mozaika samoprzylepna - delfiny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mozaika samoprzylepna - delfiny
Hasta
Dostępny
65 szt.

Uwaga. Dostępne różne wersje produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

8,99 zł
3 osoby kupiły
51
Toksyczne emocje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Toksyczne emocje
Dostępny
3298 szt.

Emocje istnieją po to, abyśmy je odczuwali, lecz nie po to, by zdominowały życie, oślepiały czy kradły naszą przyszłość. Nie powinny również wysysać z nas energii - w chwili bowiem, gdy tak się dzieje, stają się toksyczne. Żyć - oznacza poznać samego siebie. Właśnie owo poznanie pozwala zadzierzgnąć więzi między innymi i nami samymi. Jeśli ukrywamy emocje, wyciszamy je i skrywamy, myśląc, że w ten sposób znikną, to popełniamy błąd. Nadal będą w nas tkwić, jednak zamknięte niczym w więzieniu, co jedynie doprowadzi do chwiejności emocjonalnej, apatii i afektywnej niewiary. Uzdrowienie emocji oznacza przygotowanie na uwolnienie się od negatywnych i toksycznych odczuć, które zdecydowanie nie pomagają w znalezieniu rozwiązania. Celem niniejszej książki jest przyznanie każdej emocji jej prawdziwego znaczenia. Twoim przeznaczeniem jest zwycięstwo, miłość, szczęście, dostatek i pełnia życia. Masz aż nadto zdolności, by dokonać własnej wewnętrznej przemiany. I podążyć tą drogą. Ku większemu szczęściu!

34,99 zł
27,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,00 zł

3 osoby kupiły
52
Umysł dziecka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Umysł dziecka
Dostępny
2067 szt.

Maria Montessori (1870-1952) była włoską lekarką i pedagożką, która pod wpływem doświadczeń pracy z dziećmi z problemami psychicznymi i ubogimi stworzyła nową metodę wychowawczą. Jej podstawą jest nieskrępowany rozwój dzieci na różnych płaszczyznach zgodnie z ich indywidualnymi potrzebami i możliwościami. Należy wykorzystać ich naturalną kreatywność, ciekawość świata, chęć uczenia się, rozwoju współpracy i zabawy z innymi dziećmi. Dotyczy to zwłaszcza okresu do 6. roku życia, gdy dzieci rozwijają się najszybciej, a ich umysł jest najbardziej chłonny. Dorośli – rodzice, nauczyciele i opiekunowie – powinni je w tym wspierać, a nie formować za pomocą nakazów i kar. Tę metodę do dziś stosuje się w przedszkolach Montessori. Umysł dziecka to jedna z najważniejszych prac Marii Montessori, a jej spostrzeżenia i rady są ciągle aktualne.

54,90 zł
43,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 10,98 zł

3 osoby kupiły
53
Długopis dinozaur - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis dinozaur
Macyszyn Toys
Dostępny
27 szt.

Uwaga. Dostępne różne wersje produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy sztuki.

19,55 zł
17,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,56 zł

3 osoby kupiły
54
Świat nierównoległe - o kobiecych i męskich głosach w poezji ostatnich lat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat nierównoległe - o kobiecych i męskich głosach w poezji ostatnich...
Dostępny
14 szt.

Publikacja powstała dzięki wsparciu finansowemu Instytutu Literatury w ramach Tarczy dla Literatów.

49,99 zł
34,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 15,00 zł

3 osoby kupiły
55
Gra Anioła - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra Anioła
Dostępny
1183 szt.

W mrocznej, niebezpiecznej i niespokojnej Barcelonie lat dwudziestych, młody pisarz, żyjący obsesyjną i niemożliwą miłością, otrzymuje od tajemniczego wydawcy ofertę napisania książki, jakiej jeszcze nie było, w zamian za fortunę i, być może, coś więcej. Z niezwykłą precyzją powieściopisarską i w charakterystycznym dlań, oszałamiającym stylu, autor "Cienia wiatru" ponownie przenosi nas do Barcelony Cmentarza Zapomnianych Książek, by obdarować niezwykłą intrygą, romansem i tragedią poprzez labirynt tajemnic, gdzie czar książek, namiętności i przyjaźni splatają się w mistrzowskiej opowieści. Tytuł oryginalny: El Juego del Angel Tłumacz: Katarzyna Okrasko, Carlos Marrodan-Casas

74,90 zł
54,68 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 20,22 zł

3 osoby kupiły
56
Pola z ulicy Czereśniowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pola z ulicy Czereśniowej
Dostępny
239 szt.

Wierszowana książeczka o bohaterach kultowej serii wyszukiwanek. Dla małych fanów ulicy Czereśniowej i dla tych, którzy jej jeszcze nie znają. Znasz Czereśniową? Czego tu nie ma! Jest dom handlowy z piętrami trzema, rynek, przedszkole, dworzec, księgarnia, wózek z lodami, park i kawiarnia. Psy, koty, lisy, dzieci, rodzice, sroki, pingwiny i zakonnice. Rowery, traktor, skutery, auta, czasem przejedzie z hukiem śmieciarka... Albo papuga ucieknie komuś. Czy trafi potem sama do domu? Ciekawią cię przygody innych mieszkańców ulicy Czereśniowej? Zajrzyj do książek o Ani, Kasi, Marku, Feliksie i Rysce oraz Michale i Psikusie.

29,90 zł
22,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,47 zł

3 osoby kupiły
57
Mozaika samoprzylepna - księżniczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mozaika samoprzylepna - księżniczka
Hasta
Dostępny
66 szt.

Uwaga. Dostępne różne wersje produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

8,99 zł
3 osoby kupiły
58
Komedia omyłek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Komedia omyłek
Dostępny
1304 szt.

Kupcowi z Syrakuz Egeonowi i jego żonie Emilii rodzi się właśnie dwóch synów – bliźnięta o tym samym imieniu: Antipholus. Podczas burzy rozbija się okręt, którym wszyscy wspólnie podróżują. Ojciec z jednym z niemowląt docierają do Syrakuz, a matka z drugim – do Efezu. Po osiemnastu latach, nie wiedząc o sobie nawzajem, bliźniacy się spotykają, co daje początek prawdziwej komedii omyłek.

36,90 zł
25,09 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 11,81 zł

3 osoby kupiły
59
Zakreślacz 6 kolorów Kremowe Derform Kidea Etui Plast - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakreślacz 6 kolorów Kremowe Derform Kidea Etui Plast
Derform
Dostępny
45 szt.

Zakreślacze w 6 stonowanych, kremowych kolorach zielonym, niebieskim, błękitnym, fioletowym, r oacute żowym i brzoskwiniowym. Ścięty kształt końc oacute wki pozwala zar oacute wno na podkreślanie ważnego tekstu, jak i wykonanie bardziej precyzyjnych detali i notatek. Niezwykle wydajne, matowe zakreślacze o ergonomicznym kształcie nie tylko wyglądają stylowo, ale r oacute wnież bez problemu mieszczą się w pi oacute rniku. Z pewnością przypadną do gustu wielbicielom estetycznych i przejrzystych notatek. Sprawdzą się podczas nauki, w szkole, oraz do dekorowania.

17,99 zł
3 osoby kupiły
60
Mozaika samoprzylepna - elf - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mozaika samoprzylepna - elf
Hasta
Dostępny
72 szt.

Uwaga. Dostępne różne wersje produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

8,99 zł
3 osoby kupiły
61
Tales Of Time, CD + Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tales Of Time, CD + Blu-ray
Dostępny
11 szt.

Lista utworów: 1 Notches 2 The Heart That Never Waits 3 Curtain Call 4 Mind's Eye 5 Questions And Answers 6 The Loyal Kind 7 Known Unknowns 8 Time Clocks 9 Evil Mama 10 Midnight Blues Blu-ray tracklist 1 Notches 2 The Heart That Never Waits 3 Curtain Call 4 Mind's Eye 5 Questions And Answers 6 The Loyal Kind 7 Known Unknowns 8 Time Clocks 9 Evil Mama 10 Midnight Blues 11 I Didn't Think She Would Do It 12 Just 'Cos You Can Don't Mean You Should 13 Mountain Time Bonus Features 1 Dust Bowl 2 Band Intros 3 The Ballad Of John Henry

86,90 zł
3 osoby kupiły
62
Tomek i Przyjaciele, Lokomotywa zmieniająca kolor, HMC44 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
37,90 zł
34,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,79 zł

2 osoby kupiły
63
Zielona magia. Przewodnik po zielarstwie, kuchni naturalnej i magii domowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zielona magia. Przewodnik po zielarstwie, kuchni naturalnej i magii do...
Dostępny
1804 szt.

Obudź swoją wewnętrzną wiedźmę! Wprowadź do codziennego życia odrobinę magii i pierwotnej energii, wykorzystując ukryte moce natury do wspierania pozytywnych połączeń między umysłem, ciałem, duchem i przestrzenią życiową! Dowiedz się, jak oczyścić dom ze złej energii, pracować z czterema naturalnymi żywiołami i odkrywać ścieżkę, która zachęca do harmonijnej transformacji. Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po ziołach, kwiatach, roślinach, trujących roślinach, miksturach, olejkach, herbatach, nalewkach i remediach. Naucz się magicznych praktyk oczyszczania za pomocą ziół, dzwonków, świec i kadzideł. Nawiąż kontakt z naturą i skoncentruj się na swoim wnętrzu. Naucz się uprawiać, zbierać i suszyć zioła. Obserwuj, jak cztery żywioły: powietrze, ziemia, ogień i wiatr przenoszą wiadomości z natury poprzez różne rodzaje roślin. Eksploracja intymnej relacji między człowiekiem a Matką Ziemią.

44,90 zł
35,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,98 zł

2 osoby kupiły
64
Wdzięczność. Najtańszy bilet do szczęścia w.2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wdzięczność. Najtańszy bilet do szczęścia w.2023
Dostępny
202 szt.

Jeśli chcesz częściej czuć się szczęśliwy, przeczytaj tę książkę, a przede wszystkim użyj jej. Dostajesz do ręki narzędzie, które pomoże ci silniej odczuwać wdzięczność i bardziej doceniać to, co masz. Dzięki temu narzędziu możesz się uczyć, jak aktywnie wpływać na przeżywanie szczęścia, zamiast być biernym i tylko tęsknić do miejsca lub do stanu, w którym chciałbyś się znaleźć. Wdzięczność pozwala podwyższyć poziom zadowolenia z życia i odkryć, co jest w nim naprawdę ważne, jest sposobem pielęgnowania związków, ułatwia uzupełnianie zapasów energii i wchodzenie w głębszy kontakt z ludźmi. Ułatwia też refleksję nad tym, co zostało ci dane, jest drogą do dokonywania bardziej świadomych wyborów. Ta książka zawiera ćwiczenia wdzięczności na 52 tygodnie. Wykonując je, przeżyjesz cały rok wdzięczności, a uczucie szczęścia stanie się twoim wiernym towarzyszem.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

2 osoby kupiły
65
Encyklopedia dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Encyklopedia dla dzieci
Dostępny
357 szt.

Odkrywaj świat z encyklopedią, przygotowaną specjalnie dla Ciebie! Tę książkę polubisz od pierwszego wejrzenia. Znajdziesz w niej mnóstwo wiadomości, ciekawostek, zdjęć, map i ilustracji, które poszerzą twą wiedzę o wszystkim, co nas otacza.

59,96 zł
43,17 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,79 zł

2 osoby kupiły
66
Austria mapa samochodowa w kartonowej oprawie;  1:475 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Austria mapa samochodowa w kartonowej oprawie; 1:475 000
Dostępny
25 szt.

Austria Z papierową mapą samochodową Austrii w kartonowej oprawie podróż po tym kraju będzie prawdziwą przyjemnością. Oprócz aktualnych informacji drogowych zaznaczono na niej także ośrodki narciarskie wraz z największymi wyciągami oraz opisano główne pasma górskie oraz najważniejsze szczyty i przełęcze. Publikacja zawiera m.in.: ? stan dróg 2023, odcinki w budowie, ? 6 kategorii dróg, ? 4700 miejscowości, ? szczegółową kategoryzację i numerację dróg, ? odległości drogowe w kilometrach, ? ośrodki narciarskie wraz z wyciągami, ? opisy głównych pasm górskich oraz najważniejszych szczytów i przełęczy, ? plastyczną rzeźbę terenu, lasy, parki narodowe, ? skorowidz miejscowości.

26,90 zł
18,99 zł

Rabat 29,4%
oszczędzasz 7,91 zł

2 osoby kupiły
67
Łódź. Pałace i wille - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łódź. Pałace i wille
Dostępny
17 szt.

Jest to pierwsza publikacja w tak szeroki sposób ukazująca łódzkie rezydencje fabrykanckie i ich wnętrza – wspaniałe dziedzictwo epoki artystycznej świetności przemysłowego miasta, które dynamiką rozwoju na przełomie XIX i XX wieku ustępowało jedynie miastom amerykańskim. Książka zawiera zdjęcia 62 rezydencji, w tym pałaców Poznańskich, Scheiblerów, Heinzlów, Kindermannów i Biedermannów, a także kilku mniej znanych, ale godnych uwagi obiektów. Ze wstępu prof. Krzysztofa Stefańskiego This is the first publication to display the artistic splendor of the city’s architecture and interiors on such a large scale. The book contains images of 62 residences, including the palaces of the Poznańskis, Scheiblers, Heinzels, Kindermanns, and Biedermanns, as well as some of the lesser known but notable buildings.

125,00 zł
112,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,50 zł

2 osoby kupiły
68
Club Mocchi-Mocchi- maskotka Mario niebieska skorupa T12956 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Club Mocchi-Mocchi- maskotka Mario niebieska skorupa T12956
Tomy, Club Mocchi-Mocchi-
Dostępny
2 szt.

Fani Super Mario łączcie się! Ta jedyna w swoim rodzaju pluszowa maskotka została zaprojektowana w Japonii i zapewnia naprawdę wyjątkowe wrażenia. Pluszak przedstawia niebieską skorupę Spiny - charakterystyczna kolczasta skorupa ze znanych wszystkim gier Super Mario. Ciesz się jej super miękką, gąbczastą teksturą, idealną do przytulania. Dzięki tej serii możesz przeżyć wszystkie swoje ulubione wspomnienia z ikonicznymi postaciami i przedmiotami z gier Nintendo. Niezależnie od tego, czy chcesz rozpocząć kolekcję, czy też uzupełnić już istniejącą, ten Mocchi-Mocchi jest doskonałym dodatkiem, którego nie może zabraknąć w żadnym domu. Jest bardzo miękki, idealny do przytulania i sprawi, że jego dumny właściciel będzie chciał dołączyć do Mario i jego ekipy we wszystkich ich przygodach! Kolor: niebieski Bohater: Super Mario Licencja: Super Mario

126,90 zł
120,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,34 zł

2 osoby kupiły
69
Sekretny klucz do sukcesu i szczęścia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekretny klucz do sukcesu i szczęścia
Dostępny
507 szt.

To naturalne, że każdy pragnie być szczęśliwy, bogaty, żyć pełnią życia i doświadczać wszystkich wspaniałości świata. Joseph Murphy, twórca bestsellerowej "Potęgi podświadomości", w przystępny sposób wyjaśnia, jak tego dokonać, nie pomijając zjawisk, które mogą nas w tym ograniczać. Murphy oferuje proste ćwiczenia, jak wyzbyć się zmartwień, które tamują pozytywne nastawienie do świata i samego siebie. Na konkretnych przykładach pokazuje, jak odkryć własną wewnętrzną siłę, bez której nie da się doświadczyć szczęścia. Dzięki zaleceniom autora możecie wypracować: - pozytywne myślenie, które zmieni wasze życie na lepsze - bogactwo materialne - remedium na negatywne emocje - sposób na pokonywanie przeciwności - własne poczucie bezpieczeństwa

34,99 zł
27,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,00 zł

2 osoby kupiły
70
Club Mocchi-Mocchi- Super Mario Skorupa Bowsera T12411 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Club Mocchi-Mocchi- Super Mario Skorupa Bowsera T12411
Tomy, Club Mocchi-Mocchi-
Dostępny
61 szt.

Witaj w świecie Klubu Mocchi-Mocchi-, gdzie znajdziesz skorupę Bowsera z Super Mario! Zaprojektowany w Japonii, ten super miękki pluszak będzie idealnym dopełnieniem do Twojego pokoju. Jego unikalna faktura i dotyk sprawiają, że jest idealny do przytulania - to zdecydowanie obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów Mario! Seria Super Mario zawiera ulubione przez fanów postacie i przedmioty z kultowych gier Nintendo. Zbierz je wszystkie! Kolor: wielokolorowy Bohater: Super Mario Licencja: Super Mario

126,90 zł
120,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,34 zł

2 osoby kupiły
71
Zimowy żołnierz. Zimny front - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zimowy żołnierz. Zimny front
Dostępny
2055 szt.

Mackenzi Lee, której książki figurują na listach bestsellerów, snuje opowieść o młodości jednej z najciekawszych postaci Marvela, Jamesa Buchanana – Bucky’ego – Barnesa, żołnierza wrogich sił, którym się staje wbrew własnej woli. 1954: Zimowy Żołnierz stanowi najdoskonalszą broń Związku Radzieckiego. Wykonuje najniebezpieczniejsze tajne misje na zlecenie tajnego sowieckiego wydziału wojskowego, pod kierunkiem oficer prowadzącej, która zna go lepiej niż on sam. Jego sensem istnienia jest posłuszeństwo rozkazom. Nie zawsze jednak był Zimowym Żołnierzem... 1941: Początek II wojny światowej. Szesnastoletni Bucky Barnes zamierza zaciągnąć się do amerykańskiej armii – ech, gdyby tylko nie utrudniał mu tego miejscowy komendant… Kiedy Bucky otrzymuje propozycję wzięcia udziału w programie szkoleniowym Zarządu Operacji Specjalnych – brytyjskich tajnych służb – natychmiast ją przyjmuje. To jego szansa, żeby zostać bohaterem. Gdy dociera do Londynu, czeka go jednak co innego – ucieczka przed tajemniczym zabójcą w towarzystwie angielskiej szachistki lubiącej czerwoną szminkę i podstępy. Dziewczyna jest w posiadaniu ważnej tajemnicy. Pragną położyć na niej ręce wszystkie strony konfliktu. Gdyby tylko ludzie ci wiedzieli, co to za tajemnica… Kilkanaście lat później Zimowy Żołnierz usiłuje rozwiązać tę samą zagadkę, którą zaczyna odkrywać Bucky. Ich misje i losy krzyżują się ze sobą poprzez czas – takich powiązań nie spodziewałby się żaden z nich. To, co ich spotyka, ma wielkie znaczenie dla wojen, w których biorą udział.

44,99 zł
35,54 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 9,45 zł

3 osoby kupiły
72
Brokat w sprayu, 150 ml, srebrny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brokat w sprayu, 150 ml, srebrny
Tuban
Dostępny
6 szt.

Srebrny brokat w sprayu nadaje się do dekorowania wielu powierzchni, takich jak: metal, tektura, drewno, papier czy suszone rośliny. Szybko i łatwo pokrywa całą dekorowaną powierzchnię. Może być wykorzystany na warsztatach plastycznych, a także w cardmakingu i scrapbookingu. Produkt w 100% polski. Pojemność: 150 ml

21,90 zł
19,99 zł

Rabat 8,7%
oszczędzasz 1,91 zł

2 osoby kupiły
73
Stemple Do Tkanin I Obuwia Op14szt Kidea B/c - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stemple Do Tkanin I Obuwia Op14szt Kidea B/c
Derform
Dostępny
186 szt.

Zestaw stempli do dekoracji tkanin i obuwia z tuszem permanentnym od Kidea. Gumowe stempelki w aż 14 r oacute żnych kształtach mogą posłużyć do dekoracji zar oacute wno koszulek czy spodni, jak i obuwia lub materiałowych toreb. Pieczatki precyzyjnie odbijają sie na materiale, a po zaprasowaniu i upływie 24 godzin, nie spierają sie podczas prania w 30 deg . Duża poduszka z czarnym tuszem ułatwia aplikacje produktu i jest niezwykle wydajna, pozwalając tym samym na dekoracje wielu tkanin. R oacute żnorodność wzor oacute w pozwala na stworzenie wielu oryginalnych, kreatywnych i jedynych w swoim rodzaju stylizacji.

25,85 zł
1 osoba kupiła
74
Ibiza Chillout Tunes 01 2023, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ibiza Chillout Tunes 01 2023, CD
V/A, SPV
Dostępny
8 szt.

1 Sunset Life 2 Sunshine 3 Unlocked Desire 4 Chilllounge Allstars 5 Water Pearls 6 Beats 7 White Island 8 Chillplaza 9 Beams And Strikes 10 Sound Of Pureness 11 Pure Love 12 Mountains 13 This Is Beauty 14 Sunset Chasers 15 Are You With Me 1 Sunset Life 2 Sunshine 3 Unlocked Desire 4 Chilllounge Allstars 5 Water Pearls 6 Beats 7 White Island 8 Chillplaza 9 Beams And Strikes 10 Sound Of Pureness 11 Pure Love 12 Mountains 13 This Is Beauty 14 Sunset Chasers 15 Are You With Me

79,90 zł
1 osoba kupiła
75
Naukowa zabawa. Kolorowe lakiery - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naukowa zabawa. Kolorowe lakiery
Clementoni
Dostępny
126 szt.

Zestaw naukowy do wesołego i kreatywnego odkrywania wszystkich tajników pielęgnacji i zdobienia paznokci. Praktyczny stolik ułatwia mieszanie dostarczonych w zestawie baz i barwników oraz tworzenie kolorowych lakierów. Naklejki i brokat dodatkowo uatrakcyjniają zabawę i pozwalają uwolnić wyobraźnię! Zestaw zawiera akcesoria niezbędne do wykonywania doświadczeń. Instrukcja zawiera praktyczne informacje naukowe i wiele ciekawostek o zdobieniu paznokci!

53,90 zł
47,43 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,47 zł

1 osoba kupiła
76
Król Artur Prawda ukryta w legendzie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Król Artur Prawda ukryta w legendzie
Dostępny
14 szt.

Król Artur przedstawiany jest często jako postać będąca nierealnym tworem wczesnego średniowiecza, rodem z powieści fantasy; ucieleśnione marzenie tych, którzy tęsknili za czasami potęgi, sprawiedliwych władców i królestw żyjących obok siebie w pokoju. Nawet ci, którzy uważali Artura za postać historyczną, z zasady deprecjonowali związane z nim opowieści. Ekscytujące naukowe śledztwo przeprowadzone przez Rodneya Castledena dowodzi nie tylko tego, że Artur był postacią historyczną, przywódcą z wieków ciemnych, ale również tego, że wiele z romantycznych opowieści o Merlinie, Camelocie czy Excaliburze sięga swymi początkami wydarzeń historycznych. W trakcie poszukiwań realnego króla Artura Castleden wykorzystuje najnowsze ustalenia, będące wynikiem analizy wykopalisk archeologicznych i interpretacji źródeł pisanych, dzięki czemu udaje mu się odtworzyć historię Brytanii wieków ciemnych i rewelacyjnie ukazać sylwetki jej władców. Wykorzystując te informacje, autor stawia hipotezę, że to wyspa Tintagel stanowiła główną rezydencję Artura. Dość radykalnie podchodzi również do ostatnich dni życia legendarnego władcy, gdyż według niego Arturowi udało się przeżyć swoją ostatnią bitwę. Pojawia się nawet próba wyjaśnienia największej zagadki ? zlokalizowania grobu Artura. Niniejsza książka, bardziej niż którakolwiek z poprzednich prac Rodneya Castledena, ukazuje kompletny obraz arturiańskiej Brytanii oraz miejsce, jakie w niej zajmował sam legendarny Artur.

59,99 zł
41,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 18,00 zł

2 osoby kupiły
77
Łyżworolki - Wrotki - Łyżwy 4w1 Enero Pro Led 34-37 Różowo-szare - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
233,90 zł
205,83 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 28,07 zł

1 osoba kupiła
78
Mały miś zostaje z babcią - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały miś zostaje z babcią
Dostępny
221 szt.

Mały miś rośnie i co dzień uczy się czegoś nowego... Misiowi, przyzwyczajonemu do ciągłego kontaktu tylko z rodzicami, trudno po raz pierwszy zostać pod opieką innej dorosłej osoby. Okazuje się jednak, że nie ma się czego obawiać, bo miś świetnie zaopiekuje się babcią, a babcia misiem, co wspaniale wpływa na usamodzielnianie malucha i rozwijanie więzi rodzinnych. A rodzice? Wiadomo, zawsze wracają. Wszystkim dzieciom, które chciałyby poznać przygody misia, polecamy krótkie, ciepłe i pouczające historyjki. Książeczki są bezpieczne w użyciu i trwałe – na kartonie.

17,99 zł
14,99 zł

Rabat 16,7%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
79
Piórnik 1zam 2klap Psi Patrol Aqua Starpak Pb 12/48 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,90 zł
23,66 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,24 zł

1 osoba kupiła
80
Worek kości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek kości
Dostępny
5660 szt.

Jedna z najbardziej poruszających książek Stephena Kinga, zainspirowana słynną Rebeką Daphne du Maurier. Doskonała powieść obyczajowa, która strona po stronie przeistacza się w jeden z najbardziej przerażających horrorów Króla Grozy. Najwięksi fani Mistrza wracają do tej lektury po wielekroć i za każdym razem odkrywają coraz większą przyjemność z jej czytania… Cztery lata po tragicznej śmierci żony autor bestsellerów, Mike Noonan, przeżywa kryzys twórczy. Niezdolny do pisania, wypalony psychicznie i prześladowany wspomnieniami, postanawia wrócić do miejsca, w którym kiedyś spędził z żoną najszczęśliwsze dni życia, do domu nad jeziorem we wschodnim Maine. Wkrótce po przyjeździe zostaje wciągnięty w konflikt między młodą wdową a jej teściem, lokalnym magnatem, który chce zyskać prawo do opieki nad trzyletnią wnuczką. Mike, widząc w dziewczynce córkę, której pozbawił go los, nie waha się, po której stanąć stronie w coraz bardziej zaciekłym sporze. Dramatyzmu sytuacji nadaje atmosfera w domu… najwyraźniej nawiedzanym. A zmarła żona Mike’a najwyraźniej chce mu coś przekazać. W 2011 roku na podstawie powieści nakręcono miniserial telewizyjny, w roli głównej wystąpił Pierce Brosnan.

52,90 zł
42,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 10,58 zł

1 osoba kupiła
81
Sekretna droga do odkrycia pewności siebie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekretna droga do odkrycia pewności siebie
Dostępny
1821 szt.

Dr Joseph Murphy po raz kolejny prezentuje rewolucyjne techniki pracy nad sobą, które wielu ludziom pomogły odkryć prawa cudownej mocy umysłu i zastosować je w codziennym życiu. To niezwykłe połączenie filozofii religijnych z odkryciami współczesnej psychologii, pozwoli Wam osiągnąć nowy poziom duchowego rozwoju. Doprowadzi Was nie tylko do szczęścia, spełnienia i wewnętrznego spokoju, ale przyniesie także zdrowie fizyczne i dobrobyt materialny. Dr Murphy przytacza wiele autentycznych historii ludzi, którzy mimo niesprzyjających okoliczności i, zdawać by się mogło, beznadziejnego położenia, osiągali spektakularny sukces życiowy w wielu dziedzinach. Dzięki temu niezwykłemu poradnikowi dowiecie się, jak można się zmienić wewnętrznie, aby przezwyciężyć chorobę, znaleźć miłość, awansować na stanowiska kierownicze i osiągnąć sukces finansowy.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

1 osoba kupiła
82
Sport wojna i miłość, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sport wojna i miłość, CD
Nanga, Mystic Production
Dostępny
22 szt.

1. CYBERELFY 2. POMELO 3. PIOSENKA O MIŁYCH RZECZACH 4. ALERT 5. KIEDY BYŁA NIEDZIELA 6. SCOTTIE PIPPEN 7. JESIEŃ W PEKINIE 8. BENZYNA I MASŁO 9. KROKODYL 10. WYJEŻDŻAMY ft. Ta Ukrainka

49,90 zł
45,91 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,99 zł

1 osoba kupiła
83
Tales Of Time, CD + DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tales Of Time, CD + DVD
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1 Notches 2 The Heart That Never Waits 3 Curtain Call 4 Mind's Eye 5 Questions And Answers 6 The Loyal Kind 7 Known Unknowns 8 Time Clocks 9 Evil Mama 10 Midnight Blues DVD tracklist 1 Notches 2 The Heart That Never Waits 3 Curtain Call 4 Mind's Eye 5 Questions And Answers 6 The Loyal Kind 7 Known Unknowns 8 Time Clocks 9 Evil Mama 10 Midnight Blues 11 I Didn't Think She Would Do It 12 Just 'Cos You Can Don't Mean You Should 13 Mountain Time Bonus Features 1 Dust Bowl 2 Band Intros 3 The Ballad Of John Henry

86,90 zł
1 osoba kupiła
84
Club Mocchi-Mocchi- maskotka Sonic T12419 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Club Mocchi-Mocchi- maskotka Sonic T12419
Tomy, Club Mocchi-Mocchi-
Dostępny
65 szt.

Sonic to jedna z najpopularniejszych postaci w okolicy! Znany jest ze swojej superszybkości, fajnego charakteru i gotowości na wszelkie przygody. Rozszerz swoją kolekcję o ten mega duży pluszak Sonic z Klubu Mocchi- Mocchi! Zaprojektowany w Japonii, Mocchi- Mocchi- jest super miękki i przytulny! W przeciwieństwie do innych zwykłych pluszaków ma wyjątkową, gąbczastą teksturę i jest bardzo miękki w dotyku. To wspaniały prezent dla graczy: mega duża pluszowa zabawka Sonic, która z pewnością ucieszy obdarowaną osobę! Kolor: niebieski Bohater: Sonic Licencja: Sonic

126,90 zł
120,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,34 zł

1 osoba kupiła
85
Dance Fever (Live At Madison Squere Garden), 2 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dance Fever (Live At Madison Squere Garden), 2 LP
Florence and The Machine, Universal Music Polska
Dostępny
101 szt.

Lista utworów: DISC: 1 1. Heaven Is Here [Live At Madison Square Garden] 2. King [Live At Madison Square Garden] 3. Ship To Wreck [Live At Madison Square Garden] 4. Free [Live At Madison Square Garden] 5. Daffodil [Live At Madison Square Garden] 6. Dog Days Are Over [Live At Madison Square Garden] 7. Girls Against God [Live At Madison Square Garden] 8. Dream Girl Evil [Live At Madison Square Garden] 9. Cassandra [Live At Madison Square Garden] 10. Morning Elvis [Live At Madison Square Garden] DISC: 2 1. June [Live At Madison Square Garden] 2. Choreomania [Live At Madison Square Garden] 3. Kiss With A Fist [Live At Madison Square Garden] 4. Cosmic Love [Live At Madison Square Garden] 5. My Love [Live At Madison Square Garden] 6. Restraint [Live At Madison Square Garden] 7. The End Of Love [Live At Madison Square Garden] 8. Never Let Me Go [Live At Madison Square Garden] 9. Shake It Out [Live At Madison Square Garden] 10. Rabbit Heart (Raise It Up) [Live At Madison Square Garden]

191,90 zł
188,06 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 3,84 zł

1 osoba kupiła
86
KLOCKI 460EL ARMY WOJSKO TRANSPORTER WWII SLUBAN - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
76,90 zł
71,52 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 5,38 zł

1 osoba kupiła
87
Hiszpania i Portugalia (Spain&Portugal) mapa samochodowa w kartonowej oprawie 1:1 100 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hiszpania i Portugalia (Spain&Portugal) mapa samochodowa w kartonowej ...
Dostępny
59 szt.

Hiszpania i Portugalia (Spain&Portugal) Wyprawa śladami Don Kichota, słynna bitwa na pomidory, relaks na plażach Costa Brava, a może odwiedziny w baśniowej Sintrze? W Hiszpanii i Portugalii na turystów czeka mnóstwo atrakcji. Mapa samochodowa w kartonowej oprawie pomoże do nich dotrzeć. Na mapie: ? stan dróg 2023, odcinki w budowie, ? szczegółowa kategoryzacja i numeracja dróg, węzły na autostradach i drogach ekspresowych (wraz z numeracją), ? odległości drogowe w kilometrach, ? promy samochodowe, lotniska międzynarodowe, ? plastyczna rzeźba terenu, lasy, parki narodowe, ? opisy pasm górskich oraz najważniejszych szczytów i przełęczy, ? skorowidz miejscowości.

26,90 zł
18,99 zł

Rabat 29,4%
oszczędzasz 7,91 zł

1 osoba kupiła
88
Mały miś nie chce się dzielić - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały miś nie chce się dzielić
Dostępny
231 szt.

Mały miś rośnie i co dzień uczy się czegoś nowego... Misiowi, trudno dzielić się z innymi tym, co posiada, co wydaje mu się cenne i co lubi. Wkrótce jednak przekonuje się, że dzielenie się oraz pożyczanie i wymiana zabawek dostarcza wiele satysfakcji i radości, a przede wszystkim sprzyja nawiązaniu przyjaźni. Mały miś coś traci i coś zyskuje: odkrywa nowe emocje, które czynią go szczęśliwszym. Wszystkim dzieciom, które chciałyby poznać przygody misia, polecamy krótkie, ciepłe i pouczające historyjki. Książeczki są bezpieczne w użyciu i trwałe – na kartonie.

17,99 zł
14,99 zł

Rabat 16,7%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
89
Figury, bryły i kształty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Figury, bryły i kształty
Dostępny
311 szt.

Nowe wydanie pomocy szkolnej EduEmu przeznaczone jest dla uczniów klas 3-5 szkoły podstawowej. To świetna powtórka najważniejszych wiadomości z geometrii w prostej i zabawnej formie; znając ją, łatwiej nauczyć się świetnie rysować i malować, budować piękne modele pojazdów, znajdować drogę na mapie, planować, wystrój mieszkania, montować i naprawiać urządzenia czy wymyślać różne wynalazki ułatwiające życie. Zalety: - trudne reguły opisane prostymi słowami i objaśnione zabawnymi rysunkami i zdjęciami - wiedza w pigułce na egzamin trzecioklasisty i trochę więcej dla uczniów czwartej i piątej klasy - zestaw pomocnych ćwiczeń z rozwiązaniami na deser - dużo humoru i okazja do poznania geometrii z najfajniejszej strony! Dzięki tej książce nie tylko zrozumiesz, ale i polubisz geometrię!

24,99 zł
16,99 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 8,00 zł

1 osoba kupiła
90
Podologia w praktyce wybrane zagadnienia w.5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podologia w praktyce wybrane zagadnienia w.5
Dostępny
19 szt.

Opracowanie Podologia w praktyce wybrane zagadnienia jest zbiorem najnowszych wiadomości dotyczących fizjologii, patologii, terapii i prewencji wszelkich problemów dotyczących stóp. W książce znalazły się nie tylko schorzenia dotykające samych stóp i paznokci, ale również szereg chorób ogólnoustrojowych prowadzących do zmian w tym obszarze. Biorąc pod uwagę fakt, że jesteśmy społeczeństwem starzejącym się, problemy podologiczne będą dotyczyć coraz większej liczby osób i umiejętność ich rozpoznawania i właściwego leczenia będzie coraz bardziej istotna. Niewątpliwą zaletą książki jest bogaty materiał zdjęciowy. Podologia w praktyce wybrane zagadnienia jest oryginalnym tego typu opracowaniem w polskim piśmiennictwie i spełnia niewątpliwie oczekiwania nie tylko całego kręgu zawodów związanych z kosmetyką i kosmetologią, ale również dermatologów i lekarzy rodzinnych, stykających się na co dzień z różnorodnymi problemami dotyczącymi stóp.

42,00 zł
37,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,20 zł

1 osoba kupiła
91
Odkrywamy Polskę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odkrywamy Polskę
Clementoni, Uczę się Bawiąc
Dostępny
158 szt.

40,90 zł
35,99 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,91 zł

1 osoba kupiła
92
Zaginiony świat w.2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaginiony świat w.2023
Dostępny
24 szt.

Powieść przygodowa angielskiego pisarza Arthura Conan Doyle'a Zaginiony świat należy do światowego kanonu literatury fantastyczno-naukowej. Opowiada o wyprawie badawczej grupy brytyjskich podróżników na odcięty od świata płaskowyż w dżungli południowoamerykańskiej. Ekscentryczny profesor biologii George Challenger i jego charyzmatyczni towarzysze, kolega po fachu i konkurent profesor Summerlee, doświadczony łowca dzikich zwierząt lord John Rox- ton i młody dziennikarz Edward Malone, docierają w niedostępne miejsce, by zostać tam podstępnie uwięzieni. Okazuje się, że na płaskowyżu przetrwały groźne prehistoryczne gatunki dinozaurów i człekokształtnych istot. Ryzykowne prace badawcze kończą się porwaniem obu profesorów przez małpoludy. Ostatecznie podróżnicy nawiązują kontakt z zamieszkującymi prehistoryczną krainę Indianami, tryumfują nad małpoludami i powracają do Londynu. Przywożą ze sobą żywego pterodaktyla, udowadniając istnienie ostatnich dinozaurów. Zaginiony świat był wielokrotnie ekranizowany w kinie i telewizji, zainspirował wiele książek, komiksów i filmów, między innymi King-Konga i Jurassic Park.

34,99 zł
25,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

1 osoba kupiła
93
Iskry. Tom 3. Dzień przesilenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Iskry. Tom 3. Dzień przesilenia
Dostępny
74 szt.

Ronan i jego drużyna jako najlepsi operatorzy w organizacji admirała van Harrowa otrzymują zadanie, które okaże się najważniejszą misją w ich wspólnej karierze. Niepokojący klient o sekretnej tożsamości twierdzi, że zna lokalizację antycznego skarbu, który spoczywa od eonów na porośniętym dżunglą zapomnianym świecie. Za jego odzyskanie zaoferuje najemnikom niewyobrażalną fortunę. Fortunę na tyle wielką, że wizja wczesnej emerytury stanie się dla nich realna jak nigdy. Pomimo ryzyka i wielu niewiadomych, załoga „Zmory” wzbije się do swojego najważniejszego i prawdopodobnie najniebezpieczniejszego lotu. Ich cel znajduje się na przedpolach Wielkiej Mgławicy Ravel – niemal niezbadanej, mglistej otchłani kontrolowanej przez potworną i okrutną rasę Faradan. Odcięci od wszelkiej pomocy i za linią wroga, trzej przyjaciele zmierzą się z niebezpieczną dżunglą i jej tajemnicami… ...stając się częścią wydarzenia, którego wagi jeszcze sobie nie uświadamiają.

49,00 zł
35,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

1 osoba kupiła
94
NASA wyrzutnia rakiety 82-0012 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
NASA wyrzutnia rakiety 82-0012
Rms, Inna
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

Poczuj się jak prawdziwy astronauta i razem z NASA wystrzel rakietę w kosmos! Wystarczy, że naciśniesz pedał, a Twój kosmiczny pojazd uniesie się w powietrze! Dodatkową atrakcję zapewnią dołączone naklejki związane z kosmosem i NASA. Już dziś wyrusz w międzygalaktyczną przygodę z tym niezwykłym zestawem! Kolor: wielokolorowy Bohater: NASA Licencja: NASA

43,90 zł
39,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,39 zł

1 osoba kupiła
95
Materac dmuchany Muszelki 183x71cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Materac dmuchany Muszelki 183x71cm
Bestway
Dostępny
10 szt.

Dmuchany Materac Do Pływania Muszelki 183 x 71 cm Bestway 43416 Jednym z najbardziej popularnych artykułów do pływania niezbędnym dla każdego miłośnika wody jest materac. Dzięki nim w spokoju będziesz mógł wylegiwać się na słońcu nie wychodząc z wody. Materac jest wyposażony w wbudowana nadmuchiwaną poduszkę, która zwiększa komfort użytkowania. Charakteryzuje się również ogromną stabilnością na wodzie. Wytworzony jest z odpornego na uszkodzenia materiału PVC, dzięki czemu dowoli będziesz mógł czerpać radość z jego korzystania. Dane techniczne: - wymiary 183 x 71 cm - wbudowana poduszka - łatka naprawcza w zestawie - materiał PVC - maksymalne obciążenie to 90 kg - ciekawa kolorystyka. Waga: 1,2 kg Wymiary opakowania: 24 cm x 26 cm x 8 cm

47,90 zł
1 osoba kupiła
96
Trouble And Their Double Lives, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trouble And Their Double Lives, CD
Cradle of Filth, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. She Is A Fire 2. Heaven Torn Asunder 3. Blackest Magick In Practice 4. Honey and Sulphur 5. Nymphetamine (Fix) 6. Born In A Burial Gown 7. Desire In Violent Overture 8. Bathory Aria 9. The Death Of Love 10. Demon Prince Regent 11. Heartbreak And Seance 12. Right Wing Of The Garden Triptych 13. The Promise Of Fever 14. Haunted Shores 15. Gilded Cunt 16. Saffron's Curse 17. Lustmord and Wargasm (The Lick Of Carnivorous Winds) 18. You Will Know The Lion By His Claw

97,90 zł
90,07 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,83 zł

1 osoba kupiła
97
Dart elektroniczny Enero, 43cm, Niebieski, 1006857 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
89,90 zł
79,11 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,79 zł

1 osoba kupiła
98
Cud dynamiki umysłu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cud dynamiki umysłu
Dostępny
425 szt.

Jak z pomocą podświadomości zarządzać własnym losem Kolejna książka autora bestsellera POTĘGA PODśWIADOMOśCI Możesz sprawić, że Twoje życie zacznie obfitować w zdrowie i radość, stanie się pożyteczne i nadzwyczaj udane. Zasady, które w tym celu należy stosować, zostały wyłożone jasno i prosto. Książka, którą trzymasz w ręku, pokazuje, jak zdobyć osobistą moc, która przezwycięża strach, nie dopuszcza zmartwień i niepokojów, otwiera drogę ku większemu, lepszemu, szczęśliwszemu i bardziej dostatniemu życiu. Zwieńczeniem wprowadzonych zmian będzie największa z wszelkich nagród: radosne i zwycięskie życie. Joseph Murphy, doktor religioznawstwa, filozofii i praw. Prekursor i krzewiciel pozytywnego myślenia. Autor wielu bestsellerowych poradników na temat wiary w niezwykłą moc umysłu i ducha.

34,99 zł
27,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,00 zł

1 osoba kupiła
99
Mater Larvarum, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mater Larvarum, CD
Dostępny
19 szt.

Lista utworów: 1. Ora Pro Nobis 2. Nightfall 3. Hollow 4. Fade Into The Dark 5. The Coven 6. Absolution 7. Moonless Night 8. Queen Of The Infernal Pantheon 9. Altar Of Bones 10. Run 11. Mater Larvarum

59,90 zł
1 osoba kupiła
100
Zmartwienie konika Chichotka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zmartwienie konika Chichotka
Dostępny
92 szt.

Konik Chichotek był o krok od spełnienia swego marzenia. Niestety, w jego głowie zaczęły pojawiać się niepokojące myśli: Czy wielkie zęby nie będą przeszkodą, by występ na scenie stał się świetną przygodą? Zmartwiony konik udał się, więc do Baranka Tulinka po radę. Czy przyjaciel pomógł mu przezwyciężyć wstyd i strach? Czy Chichotek spełni swoje marzenie? Książka uczy najmłodszych czytelników jak radzić sobie z kompleksami i odważnie kroczyć przez życie.

9,99 zł
8,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,00 zł

1 osoba kupiła
Wróć do góry