hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2023.03.18

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 18 marca 2023 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Dania. Tu mieszka spokój (Sylwia Izabela Schab), na drugim Blask średniowiecza (Regine Pernoud). Kolejny produkt to Samoszacunek. Eseje i medytacje (Toni Morrison) oraz Furia (Adam Kuta ).
1
Dania. Tu mieszka spokój - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Dania. Tu mieszka spokój
Dostępny
420 szt.

Jak żyje się w kraju, którego mieszkańcy chcą być fucking flink - zajebiście życzliwi? Dlaczego Kopenhaga nazywana jest miastem przyszłości? Co wspólnego ma Władca Pierścieni z duńskim bogactwem naturalnym, czyli zaufaniem? W rankingach poziomu szczęścia Dania od lat nie schodzi z podium, tutaj powstało pierwsze ministerstwo środowiska, a pierwszą ministrą w Europie została Dunka. Znana z designu i architektury, niewymuszonego stylu życia, fascynującej Kopenhagi czy rowerowych autostrad, Dania kojarzona jest jako skandynawski raj. I słusznie! Ważne są tu relacje z innymi ludźmi, liczy się jakość życia, a ideałem jest wielokulturowe społeczeństwo dobrobytu. Jednak ojczyzna Andersena ma też ciemniejsze karty w swojej historii. To pierwsza tak wieloaspektowa książka, której autorka, od 30 lat związana z Danią, zabiera nas w podróż po meandrach kraju. Opisuje mieszkańców, zaprasza do duńskiej kuchni i w dzikie niedostępne miejsca oraz zachęca, aby samemu przekonać się, jak wygląda ten mały, ale wyjątkowy kraj po drugiej stronie Bałtyku.

59,90 zł
43,73 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,17 zł

40 osób kupiło
2
Blask średniowiecza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Blask średniowiecza
Dostępny
206 szt.

Początek mojej pracy pisarskiej związanej ze średniowieczem miał miejsce kilkanaście lat po ukończeniu przeze mnie cole des Chartes, gdy byłam olśniona moim własnym odkryciem tej epoki. W rzeczy samej, w tamtych czasach każdy absolwent liceum czy studiów wyższych, na poziomie licencjatu, z zakresu humanistyki klasycznej nosił w sobie przekonanie, że średniowiecze było bardzo mroczną epoką. Podczas zajęć z literatury pięknej i historii wkładano nam do głów solidny arsenał gotowych sądów, które studentów Tomasza z Akwinu kazały nam postrzegać jako głupców, a budowniczych opactwa Le Thoronet - jako barbarzyńców. W tych mrocznych czasach nie było niczego, co zasługiwałoby na uwagę. Dlatego w pewnym stopniu niechętnie zdecydowałam się na studia w cole des Chartes, która miała otworzyć przede mną karierę kustosza bibliotecznego. A tymczasem ta uczelnia otworzyła przede mną drzwi do innego świata. I oto po upływie ponad trzech lat studiów, którym często towarzyszyły nieprzespane noce, gdy przygotowywałam się do egzaminów na przykład z bibliotekoznawstwa czy archiwistyki, ta epoka nazywana mroczną objawiła mi się skąpana w świetle, którego istnienia nigdy wcześniej nie podejrzewałam. Fragment książki Rgine Pernoud (1909-1998), francuska mediewistka i kustosz Archiwum Narodowego w Paryżu, autorka kilkudziesięciu książek popularyzujących wiedzę o średniowieczu i polemizujących z jego czarną legendą. Blask średniowiecza, jedna z jej pierwszych książek, która powstała w roku 1944, stanowi wprowadzenie tematyczne do jej obfitej kariery literackiej i popularyzatorskiej, wyróżnionej prestiżowymi nagrodami.

40,00 zł
36,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,00 zł

16 osób kupiło
3
Samoszacunek. Eseje i medytacje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Samoszacunek. Eseje i medytacje
Dostępny
569 szt.

Umieramy. Być może to właśnie stanowi sens życia. Ale tworzymy język. Być może to jest miarą naszego życia. Pierwszy w Polsce wybór esejów, przemówień i medytacji Toni Morrison. To zbiór błyskotliwych, osobistych, ale i zaskakująco aktualnych tekstów doskonałe połączenie jej literackiego geniuszu z refleksją nad kondycją współczesnego świata. Noblistka podejmuje sporne kwestie społeczne: praw człowieka, rasy, płci, podziałów i wykluczeń. Skupia uwagę na osobach czarnych, kobietach, cudzoziemcach, nie pomijając tematów dotykających nas na co dzień: globalizacji, poczucia obcości i osamotnienia czy wojny. Przygląda się sprawom kultury: roli artysty_ki w społeczeństwie, wyobraźni literackiej, a w wykładzie noblowskim sile języka. Zostawia także przenikliwe komentarze do swoich powieści. Morrison przypomina o budowaniu wspólnoty, o wyborze my zamiast ja. A przesłanie, które wybrzmiewa z jej tekstów, może stać się dla nas cennym drogowskazem: Nie pozwalajcie, by ktokolwiek was przekonywał, że tak właśnie wygląda świat i tak właśnie musi być.

69,90 zł
51,03 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 18,87 zł

14 osób kupiło
4
Furia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Furia
Dostępny
98 szt.

Młoda dziewczyna zostaje brutalnie zamordowana w niewyjaśnionych okolicznościach. Do śledztwa zostaje skierowana grupa policjantów. Czy zaangażowany mąż i ojciec, a wraz z nim genialny śledczy z problemem alkoholowym i niedoświadczony, ale pedantyczny młody funkcjonariusz rozwiążą zagadkę bezprecedensowego morderstwa i obronią dobre imię Policji w sprawie, o której mówią media w całym kraju? Furia trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. To obraz polskiej Policji, o którym wielu z nas nie ma pojęcia. W tle osobiste potyczki bohaterów, ich nie zawsze kolorowa codzienność i chwile, które przynoszą im przyjemność i dają ukojenie. Nade wszystko jednak – to jest kryminał.

59,90 zł
43,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

7 osób kupiło
5
Wszystkie wady Klary i jej jedna zaleta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Wszystkie wady Klary i jej jedna zaleta
Dostępny
658 szt.

Klara to kobieta po trzydziestce, która nie zdążyła się w życiu wyszaleć. Niczego jej jednak nie brakuje - ma stałą pracę, kochającego męża i dwóch nastoletnich synów. Z czasem okazuje się jednak, że jej życie dalekie jest od sielanki. Kryzys wieku średniego dopada również kobiety, a jedno przypadkowe spotkanie w zaciętej windzie może wywrócić życie do góry nogami. Klara zaczyna odkrywać siebie na nowo, lecz nie wszystko idzie zgodnie z jej planem.

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

6 osób kupiło
6
Buntowniczki, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Buntowniczki, wydanie 2
Dostępny
536 szt.

Nagrodzone prestiżową National Book Critics Circle Award Buntowniczki przedstawiają porywającą historię dwóch niezwykłych kobiet: Mary Wollstonecraft – angielskiej prekursorki feminizmu, oraz jej córki Mary Shelley. Obydwie zyskały sławę jako pisarki. Pierwsza jest autorką słynnego Wołania o prawa kobiet, druga wydała Frankensteina. Obie pokochały błyskotliwych, acz trudnych do zniesienia mężczyzn i wychowały samotnie nieślubne dzieci. Obie żyły na wygnaniu, musiały walczyć o swoją pozycję na świecie, raz po raz łamiąc panujące konwencje. Wollstonecraft goniła piratów po Skandynawii i pożeglowała do Paryża, by wziąć udział w Wielkiej Rewolucji, a Shelley uciekła z domu łodzią rybacką z żonatym mężczyzną oraz stawiła czoła neapolitańskim bandytom. I, co być może najważniejsze, obydwie głosiły, że prawa i przywileje kobiet powinny być ważne dla wszystkich. Na kartach tej niesamowitej i odkrywczej biografii spotykają się dwie wizjonerki, którym nie dane było się poznać, ale mimo to ich historie się przeplatały. Pozostawiły po sobie ogromne wspólne dziedzictwo. Jako pisarki, myślicielki i kobiety.

79,90 zł
58,33 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 21,57 zł

5 osób kupiło
7
Dolina straconych złudzeń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Dolina straconych złudzeń
Dostępny
723 szt.

W miejscu takim jak to morderca codziennie patrzy wszystkim w oczy. Górskie miasteczko u podnóża Eigeru, gdzie wszyscy się znają, ale mało kto dobrze sobie życzy, jednoczy nagle jedno - strach przed grasującym w Alpach seryjnym mordercą, który zostawia ciała swoich ofiar w rytualnych inscenizacjach. Szwajcarią wstrząsa informacja o brutalnym zabójstwie nastolatka w Oberlandzie Berneńskim. Zaledwie miesiąc wcześniej w pobliżu odnaleziono ciało mężczyzny, który prawdopodobnie zginął z ręki tego samego człowieka. Sprawca wodzi policję za nos, pozostając poza radarem organów ścigania. Kierownictwo luksusowego hotelu Sternen spodziewa się najgorszego sezonu od czasów otwarcia. By położyć temu kres, angażują Piotra Sauera, prywatnego detektywa z Zurychu. Już od pierwszych dni w Niederwalden lokalna społeczność daje Sauerowi odczuć, że nie jest mile widzianym przybyszem. Szybko przekonuje się, że każdego można tutaj podejrzewać i nikomu nie można ufać. Dolina straconych złudzeń to duszna atmosfera małego miasteczka, latami skrywane tajemnice i życiowe wybory, w których każda ścieżka zdaje się prowadzić w przepaść.

52,90 zł
39,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 13,22 zł

4 osoby kupiły
8
Porozmawiajmy o eksie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Porozmawiajmy o eksie
Dostępny
738 szt.

Shay Goldstein od blisko dekady jest realizatorką w stacji radiowej w Seattle i nie wyobraża sobie innej pracy. Jej karierę zaczyna zaburzać pojawienie się Dominica Yuna - świeżo upieczonego absolwenta dziennikarstwa, przekonanego, że o radiu wie absolutnie wszystko. Borykająca się z problemami stacja potrzebuje nowego programu, by przetrwać. To wtedy Shay wpada na entuzjastycznie przyjęty pomysł. W audycji Porozmawiajmy o eksie dwoje byłych będzie na żywo udzielać związkowych rad. Szef rozgłośni uznaje jednak, że nie ma potrzeby szukać skłóconej ekspary, gdy Shay i Dominic żywią do siebie taką niechęć, jakby dopiero co ze sobą zerwali. Choć żadnemu z nich nie podoba się wizja okłamywania słuchaczy, alternatywą jest utrata pracy. Program szybko zyskuje popularność i pnie się po listach najchętniej słuchanych audycji w Seattle. A para prowadzących własne rady zaczyna stosować w coraz mniej służbowym związku.

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

4 osoby kupiły
9
Najzimniejszy dotyk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Najzimniejszy dotyk
Dostępny
847 szt.

Elise Beaumont jest przeklęta. Przy każdym dotyku doświadcza śmierci swoich bliskich. Po utracie brata śmierci, którą przewidziała, ale której nie była w stanie zapobiec desperacko usiłuje pozbyć się swojego strasznego daru bez względu na koszty. Claire Montgomery również ma wyjątkowy związek ze śmiercią głównie dlatego, że już nie żyje. W każdym razie z technicznego punktu widzenia. Claire jest wampirzycą i została wyznaczona przez Zasłonę, aby pomóc Elise w opanowaniu rzadkich mocy Wyroczni Śmierci. Początkowo Elise niechętnie współpracuje z wampirzycą, jednak kiedy przewiduje morderstwo, chce za wszelką cenę powstrzymać brutalną śmierć, nawet jeśli musi poświęcić własną przyszłość i liczyć na pomoc Claire. Problem w tym, że Claire i Elise nie są jedynymi paranormalnymi w mieście zabójca chodzi po ulicach, a wampirzyca nie może się oprzeć uczuciu, które przyciąga ją do Elise, i nie jest to głód krwi. Gdy dziewczyny zbliżają się do siebie, Elise zaczyna się zastanawiać, czy naprawdę da radę zaufać komuś, kto może ją tak łatwo zabić. Komuś, kto może mieć klucz do wyjaśnienia tajemniczej śmierci jej brata.

52,90 zł
38,09 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,81 zł

4 osoby kupiły
10
Ojciec Mateusz. Seria 28, 4 DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Ojciec Mateusz. Seria 28, 4 DVD
różni
Dostępny
14 szt.

Ksiądz rozwiązuje zagadki kryminalne! Zabarwiony humorem polski serial sensacyjny, zrealizowany na podstawie włoskiego przeboju telewizyjnego „Don Mateo”. W 28. sezonie wiele niecodziennych zdarzeń – jeden z sandomierskich recydywistów, o pseudonimie „Bebzon”, prowadzi kanał w Internecie, na którym uczy złodziejskiego rzemiosła. Przez Sandomierz przetacza się fala wyłudzeń „na wnuczka”, których ofiarami stają się starsze panie. Naczelnik policji, Aleksander Morus, robi wszystko, żeby odzyskać dawną partnerkę. Posuwa się nawet do tego, że grozi jej nowemu wybrankowi. Podczas pobytu ks. Mateusza w pałacu biskupim dochodzi do osobliwego wydarzenia – nie tylko dokonany zostaje napad rabunkowy, ale również pojawia się… duch. Para skromnie żyjących emerytów pada ofiarą złodzieja. Głównym podejrzanym jest ksiądz, który odwiedził małżeństwo z wizytą duszpasterską. Wkrótce okazuje się, że kapłan odwiedził także dziewięćdziesięcioletnią Matyldę – na trzy dni przed jej śmiercią. Podczas wystawy starodruków zostaje skradziona zabytkowa średniowieczna księga Młot na czarownice, prezentująca ówczesne poglądy na temat magii. Czy miejscowa wróżka może mieć coś wspólnego z jej zniknięciem? Tego dowiemy się z najnowszych odcinków znanego serialu.

50,00 zł
41,50 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 8,50 zł

3 osoby kupiły
11
De hiis malis que aguentur in hoc mundo. O niedolach, które rządzą na tym świecie. De curie miseria - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
De hiis malis que aguentur in hoc mundo. O niedolach, które rządzą na ...
Dostępny
7 szt.

Mikołaj Oloch z Szamotuł, mistrz Uniwersytetu Krakowskiego (wypromowany w 1459 r.), był wieloletnim kaznodzieją i altarzystą katedry w Poznaniu. Spod jego pióra wyszły dwa wierszowane łacińskie dziełka, zatytułowane De hiis malis que aguntur in hoc mundo (O niedolach, które rządzą na tym świecie) oraz De curie miseria (O marności życia dworskiego). Pierwsze należy do tzw. form sentencjonalnych - czyli zbiorów przysłów i sentencji, cenionych bardzo w średniowiecznej dydaktyce szkolnej. Oloch zebrał pouczenia dotyczące chciwości, gadatliwości i obmowy, kłamstwa, nieuczciwości w handlu, nieobyczajnści. Ze względu na treść można De hiis malis przypisać do nurtu literatury poświęconej krytyce ludzkich ułomności i grzechów w rodzaju satyry stanowej (Standessatire). Natomiast De curie miseria jest wierszowanym minitraktatem poświęconym krytyce życia dworskiego. Autor pokazuje w krzywym zwierciadle życie na dworze, nędzne warunki, w jakich dworzanie i pachołkowie mieszkają, jak się źle odżywiają, przede wszystkim jednak jest to krytyka stosunków społecznych tam panujących. Oloch wskazuje zatem antywartości, jakim służą dworzanie: pochlebstwo, zdrada, chciwość, nielojalność, brutalność, a więc przywary będące zaprzeczeniem dworskości i łączącej się z nią rycerskości (curialitas). Obie prace stanowią rzadki w Polsce przykład literatury szkolnej XV w. Edycji krytycznej obu dziełek towarzyszą przekład na język polski oraz objaśnienia.

30,00 zł
29,40 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,60 zł

3 osoby kupiły
12
Hej Maluszku! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Hej Maluszku!
Dostępny
279 szt.

Pierwszy rok dziecka wiele się o nim mówi, obiecuje, ostrzega, a czasem nawet straszy... Jedno jest pewne: wasz pierwszy wspólny rok będzie na pewno wyjątkowy! A dzięki tej książce spędzicie go jeszcze cudowniej. Hej maluszku! to pewnego rodzaju kalendarz, który tydzień po tygodniu będzie dawał wam porady i inspiracje na zabawy, które pomogą wam w: Lepszym poznawaniu siebie nawzajem Budowaniu bliskiej więzi od urodzenia Rzucaniu wyzwań maluszkowi i pobudzaniu jego motoryki Tytuł Hej Maluszku! nie został wybrany przypadkowo. Każda zabawa rozpoczyna się od zwrócenia się do waszego dziecka. W rzeczywistości dziecko nie jest tylko rozkoszne, ale już od urodzenia rozumie sporo różnych rzeczy. A my, zwracając się do niego bezpośrednio, gdy bawimy się, pobudzamy rozwój jego języka i pokazujemy, że traktujemy go poważnie. Za każdym razem należy wytłumaczyć dziecku, co za chwilę się wydarzy albo przy pomocy naszych drobnych wskazówek lub własnymi słowami. Wszystkie przedstawione w książce zabawy zostały sprawdzone przez całą masę rodzin, opiekunów i opiekunek zajmujących się dziećmi oraz przez specjalistów rozwoju motoryki dziecięcej. Przeczytajcie uważnie teksty i zwróćcie uwagę na ilustracje. Postarajcie się przygotować miękką powierzchnię do zabawy, najlepiej na podłodze, a następnie spokojnie przejdźcie do proponowanej aktywności. Dzieci są zdolne do wielu rzeczy, ale są przy tym bardzo delikatne i wrażliwe. Dziecko ufa wam, kiedy się nim zajmujecie, więc zagwarantujcie mu bezpieczeństwo. My także wam ufamy. Będziecie wykonywać proste ćwiczenia, ale także te bardziej skomplikowane na własne ryzyko. Są one jasno oznaczone takim symbolem. Dzięki praktycznym akcesoriom, takim jak foteliki przenośne i łóżeczka dziecięce, nie zawsze wszystkie części ciała naszych maluszków są wystarczająco pobudzone do działania. Zamierzeniem tej książki jest abyście poruszali się razem. Nie mniej, zwróćcie uwagę, aby wasze dziecko odpowiednio odpoczywało. Kiedy maluch śpi, przyswaja to, co jego głowa i ciało właśnie przeżyły.

64,90 zł
47,38 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 17,52 zł

2 osoby kupiły
13
Taśma pakowa Economy, brązowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Taśma pakowa Economy, brązowa
Grand
Dostępny
4 szt.

Taśma pakowa Economy brązowa YANDA 48 mm x 50 m

24,30 zł
2 osoby kupiły
14
More Inspirations, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
More Inspirations, CD
Saxon, Warner Music Polska
Dostępny
99 szt.

Lista utworów: 1. We’ve Gotta Get Out of This Place 2. The Faith Healer 3. From the Inside 4. Chevrolet 5. Substitute 6. Gypsy 7. Man On the Silver Mountain 8. Detroit Rock City 9. Razamanaz 10. Tales of Brave Ulysses

70,90 zł
65,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,67 zł

2 osoby kupiły
15
Kartki klejone znaczniki prostokąty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Kartki klejone znaczniki prostokąty
Suatelier
Dostępny
7 szt.

Oryginalne karteczki samoprzylepne w ciekawych kształtach i kolorach – dzięki nim sprawisz, że zapisana notatka nie zostanie przeoczona. Możesz użyć ich również jako znacznika w książce, kalendarzu czy wydrukowanym projekcie. Karteczki wykonane z papieru – można po nich swobodnie pisać. Wymiar karteczek: 5.0 x 2.0 cm W opakowaniu 200 karteczek (po 50 z każdego wzoru)

18,50 zł
16,99 zł

Rabat 8,2%
oszczędzasz 1,51 zł

2 osoby kupiły
16
Portfel Dinozaur 18 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Portfel Dinozaur 18
Derform
Dostępny
40 szt.

14,99 zł
2 osoby kupiły
17
Powrót syna marnotrawnego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Powrót syna marnotrawnego
Dostępny
304 szt.

Powrót syna marnotrawnego od lat znajduje się na liście katolickich bestsellerów w Stanach Zjednoczonych. Autorem jest kapłan, który zrezygnował z cieplej posady na Harvardzie, aby opiekować się chorymi i upośledzonymi umysłowo. Przyglądam się ludziom, z którymi żyję, niepełnosprawnym mężczyznom i kobietom oraz ich opiekunom, dostrzegam w nich ogromne pragnienie posiadania ojca, w którym ojcostwo i macierzyństwo są jednym. Wszyscy oni wiele wycierpieli z powodu doświadczenia odrzucenia lub opuszczenia; wszyscy zostali zranieni w trakcie dorastania; wszyscy zastanawiają się, czy są godni bezwarunkowej miłości Boga, i wszyscy szukają miejsca, gdzie mogą bezpiecznie powrócić i poczuć dotyk rąk, które ich błogosławią. – pisał. Ale potrzeba przebaczania, kochania i bycia kochanym, nie dotyczy jedynie ludzi chorych. Jest potrzebą każdego z nas. Potrzebą fundamentalną, dla której żyjemy. Żyjemy, aby kochać i być kochanymi. Jeśli mamy z tym problem, przyczyna może być tylko jedna: brak przebaczenia. Czasami przebaczenie jest trudne. Boimy się dotykać naszych ran, aby nie stracić komfortu dobrego samopoczucia. Czasami przebaczenie wydaje się wręcz niemożliwe. Jednak możemy być pewni, że gdy tych bolesnych ran dotknie Chrystus, będziemy uleczeni. Przebaczenie uzdrowi nasze życie. Przypowieść o synu marnotrawnym jest bardzo głęboka i stanowi obraz relacji między Bogiem a człowiekiem. Autor zabiera czytelnika w podróż do samego serca. Serca ojca, syna, brata. Uczuć, emocji, decyzji. Bo czym innym są emocje, często niezależne od nas, moralnie neutralne, a czym innym przebaczenie, które jest świadomą decyzją woli, do której musimy dojrzeć. Przez całe życie byłem odpowiedzialny, konserwatywny i przywiązany do domu. Ale, z tym wszystkim, mogłem, w rzeczywistości, być tak samo zagubiony jak młodszy syn. Nagle zobaczyłem siebie w zupełnie nowy sposób. Zobaczyłem swoją zazdrość, złość, drażliwość, zawziętość i zrzędliwość, a przede wszystkim moje skrywane zarozumialstwo, przekonanie o własnej nieomylności. – pisze Nouwen. Niniejsza książka pozwoli nam stanąć w prawdzie ze sobą. Przeżyć ją, pogodzić się ze sobą, z bliźnim i z Bogiem.

49,98 zł
34,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,99 zł

2 osoby kupiły
18
Portfel Piłka 18 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Portfel Piłka 18
Derform
Dostępny
43 szt.

14,99 zł
2 osoby kupiły
19
Kostka papierowa Satin Gold, biała - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Kostka papierowa Satin Gold, biała
Interdruk
Dostępny
10 szt.

Kartki białe 9.0 x 9.0 x 5.0 w pudełku kartonowym do zapisywania drobnych wiadomości. Uwaga. Dostępne różne wersje pudełka – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

16,60 zł
15,99 zł

Rabat 3,7%
oszczędzasz 0,61 zł

2 osoby kupiły
20
Zarys fizyki chmur - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Zarys fizyki chmur
Dostępny
39 szt.

Zarys fizyki chmur jest przekładem trzeciego wydania znanego podręcznika akademickiego zatytułowanego A Short Course in Cloud Physics, który powstał w Uniwersytecie McGilla w Montrealu. Autorami książki są profesorowie R.R. Rogers (zm. 2019) i M.K. (Peter) Yau. Materiał obejmuje opis zjawisk atmosferycznych związanych z powstawaniem i ewolucją chmur oraz opadów atmosferycznych. Poruszone zostały w niej również zagadnienia dotyczące pomiarów i modelowania chmur. Publikacja skierowana jest do studentów, wykładowców, naukowców, aeroklubowiczów i wszystkich zainteresowanych ścisłym opisem zagadnień z zakresu fizyki atmosfery, meteorologii i inżynierii środowiska. Praca zawiera zestaw zadań wraz z rozwiązaniami.

49,90 zł
41,42 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 8,48 zł

2 osoby kupiły
21
Nowy początek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Nowy początek
Dostępny
100 szt.

Anka to kobieta po pięćdziesiątce, wdowa po przejściach, która wiedzie prozaiczne życie wypełnione rutyną, obowiązkami oraz stresem związanym z pracą. Pomimo względnej stabilności i bliskości życzliwych osób, rodziny oraz przyjaciół czuje, że czegoś jej brakuje. Pewnego dnia postanawia założyć konto na portalu randkowym. Czy w gąszczu wirtualnych relacji nawiązywanych z nieznajomymi mężczyznami nierzadko szukającymi tylko przygody i zainteresowanymi jedynie erotyczną znajomością ma szansę odnaleźć prawdziwe, głębokie uczucie? Czy można zakochać się przez internet? Czy miłość po pięćdziesiątce jest w ogóle możliwa? Nowy początek to opowieść nie tylko o poszukiwaniu miłości, lecz także o potrzebie bycia kochanym, o szukaniu szczęścia, odnajdywaniu siebie na nowo oraz dostrzeganiu uroków życia pomimo trudów dnia codziennego.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

1 osoba kupiła
22
Potęga pieniądza. Finansowa historia świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Potęga pieniądza. Finansowa historia świata
Dostępny
135 szt.

Jeden z najsłynniejszych historyków na świecie, udowadnia że za każdym wydarzeniem historycznym stoi tajemnica zawiązana z pieniędzmi. Ferguson udowadnia, że ewolucja systemów finansowych jest równie istotna jak wynalazki czy rozwój wielkich cywilizacji. To dzięki bankom renesans we Włoszech osiągnął tak bogatą formę, a rynki papierów wartościowych miały wpływ na przebieg Wojny Siedmioletniej i Wojny Secesyjnej. Ferguson, który słynie z przekonującego i wciągającego stylu, wyjaśnia, czemu źródeł Rewolucji Francuskiej możemy dopatrywać się w finansowym przekręcie, jakiego dopuścił się pewien... morderca. Opisuje również, jak mogło dojść do tego, że Argentyna z szóstego na świecie najbogatszego państwa stała się pogrążonym w inflacji krajem na skraju bankructwa. Autor przekonuje, że właśnie teraz powinniśmy szczególnie starać się zrozumieć potęgę ekonomii i udowadnia, jak przerażająco mało wiemy o pieniądzach. Fergusonowi jako jedynemu udało się przebić barierę łączącą wiedzę ekonomiczną z wiedzą o historii i kulturze cywilizacji.

69,90 zł
52,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 17,47 zł

2 osoby kupiły
23
Portfel Konie 24 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Portfel Konie 24
Derform
Dostępny
37 szt.

14,99 zł
1 osoba kupiła
24
Vip Pets. Mini Fans. Seria 3. Spring Vibes, figurka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Vip Pets. Mini Fans. Seria 3. Spring Vibes, figurka
TM Toys
Dostępny
10 szt.

Uwaga! Miks wzorów, towar wysyłany losowo. Cena za sztukę. Vip Pets Mini Fans Spring Vibes - figurka pieska do stylizacji.

77,80 zł
70,02 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,78 zł

1 osoba kupiła
25
Pokaż język!. Tom 1, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Pokaż język!. Tom 1, wydanie 2
Dostępny
55 szt.

Pokaż język! to jedyny taki zbiór artykułów językoznawczych na poziomie uniwersyteckim, a dostępny każdemu jak powieść kryminalna. Dotyczy też spraw kryminalnych: jak niszczenie polszczyzny w prasie i telewizji przez profesorów i analfabetów. Robert Stiller, w przeciwieństwie do nich, znał język polski tak świetnie jak mało kto na świecie. I wiele innych języków. Proponowano mu profesorstwo i obywatelstwo w USA, pod warunkiem, że zrzeknie się polskiego; lecz na to się nie zgodził. Nic dziwnego! WYDAŁ ponad 300 książek. Znał czynnie, prócz polskiego, angielski, niemiecki, rosyjski; wiersze pisywał także w jidysz i po malajsku; czytał w 30 językach, przekładał z kilkunastu, jak np. francuski, szwedzki, hiszpański, sanskryt, hebrajski... Pokaż język! było jego stałą rubryką w kilku czasopismach od 2000 roku. Potem ukazywał się w książkach. Ludzie mówią, że to najważniejsze dzieło w ich życiu; mają je przy łóżku i wciąż na nowo czytają przed snem. Oto nowe wydanie I tomu. Nie tylko! Bo jednocześnie ukazuje się też tom drugi. Można czytać całkowicie niezależnie. W każdym ze 111 artykułów i bezwzględna walka o polszczyznę!

40,00 zł
28,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

1 osoba kupiła
26
Psychologia sądowa. Wybrane zagadnienia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Psychologia sądowa. Wybrane zagadnienia
Dostępny
44 szt.

Teksty zawarte w monografii poruszają najważniejsze zagadnienia psychologii sądowej. Można do nich zaliczyć zeznania świadków, przygotowywanie opinii psychologicznych na potrzeby sądu (w tym diagnostykę ryzyka recydywy), profilowanie nieznanych sprawców przestępstw (również przestępstw komputerowych), analizy skuteczności technik stosowanych przez policję w celu identyfikacji sprawcy (na przykładzie procedury okazania oraz sporządzania portretu pamięciowego), a także możliwości wykorzystania w procesie sądowym wiedzy z zakresu neuronauki poznawczej.Interdyscyplinarny charakter artykułów oraz szczegółowe opracowanie problemów z dziedziny psychologii sądowej i penitencjarnej sprawiają, że Psychologia sądowa. Wybrane zagadnienia stanowi wartą odnotowania pozycję na polskim rynku wydawniczym. Dzięki aktualności opisanych problemów może ona służyć jako podręcznik akademicki dla studentów zainteresowanych psychologią sądową i resocjalizacją, a także stanowi cenne źródło wiedzy dla biegłych psychologów sądowych, adwokatów, sędziów czy pracowników prokuratury

47,99 zł
39,83 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 8,16 zł

1 osoba kupiła
27
Pokaż język! 2 czyli rozróbki i opowieści o polszczyźnie oraz 222 innych językach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Pokaż język! 2 czyli rozróbki i opowieści o polszczyźnie oraz 222 inny...
Dostępny
55 szt.

Pokaż język! to jedyny taki zbiór artykułów językoznawczych na poziomie uniwersyteckim, a dostępny każdemu jak powieść kryminalna. Dotyczy też spraw kryminalnych: jak niszczenie polszczyzny w prasie i telewizji przez profesorów i analfabetów. Robert Stiller w przeciwieństwie do nich znał język polski tak świetnie jak mało kto na świecie. I wiele innych języków. Proponowano mu profesorstwo i obywatelstwo w USA, pod warunkiem, że zrzeknie się polskiego; lecz na to się nie zgodził. Nic dziwnego! WYDAŁ ponad 300 KSIŻEK. Znał czynnie, prócz polskiego, angielski, niemiecki, rosyjski; wiersze pisywał także w jidysz i po malajsku; czytał w 30 językach, przekładał z kilkunastu, jak np. francuski, szwedzki, hiszpański, sanskryt, hebrajski... Pokaż język! było jego stałą rubryką w kilku czasopismach od 2000 roku. Potem ukazuje się w książkach. Ludzie mówią, że to najważniejsze dzieło w ich życiu; mają je przy łóżku i wciąż na nowo czytają przed snem. I wreszcie ukazuje się II tom. Pokaż język 2 Znów 111 artykułów. I znów bezlitosna walka o język.

45,00 zł
32,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

1 osoba kupiła
28
Naklejki Księżyc 10mm 30szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Naklejki Księżyc 10mm 30szt
Suatelier
Dostępny
9 szt.

"Naklejki Księżyc 10 mm 30 szt Suatelier. Seria Suatelier Plain to kolekcja prostych i eleganckich naklejek, idealnie nadających się do ozdabiania notesów, kalendarzy, telefonów czy innych przedmiotów. Rewelacyjnie sprawdzą się również jako znaczniki lub naklejki motywacyjne. Te naklejki pozwalają na dodanie subtelnego akcentu do Twojego stylu i są dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Naklejki wykonane z żywicy epoksydowej. Wymiar arkusza 9,5x13 cm."

10,50 zł
9,99 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,51 zł

1 osoba kupiła
29
Diamentowa mozaika - Jemiołuszka obiad 40x50cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Diamentowa mozaika - Jemiołuszka obiad 40x50cm
Ideyka
Dostępny
4 szt.

"Zestaw mozaiki diamentowej na ramie TM Ideyka to najlepszy prezent dla bliskich, ukochanych i krewnych, który stanie się niezapomnianym prezentem dzięki nowoczesnemu projektowi fabuł! Układanie obrazów techniką diamentową jest wspaniałym zajęciem do łagodzenia stresu, medytacji i relaksu. Dzięki efektowi 5D obrazy zyskują niesamowity, hipnotyzujący wygląd wolumetryczny, który pogłębia się dzięki szlifowi każdego kryształka. TM Ideyka przygotowała dla Ciebie najjaśniejsze i najpiękniejsze zestawy mozaiki diamentowej na blejtramie, które nie wymagają dodatkowego obramowania. Po zakończeniu pracy obraz ma już gotowy wygląd i jest gotowy do dekoracji domu. Skład zestawu: - płótno z warstwą kleju i kolorowym schematem, oprawione na blejtramie w sposób galeryjny, akrylowe kryształki zgodnie z kompletacją zestawu (okrągłe), specjalny rysik do pracy z kryształkami, klej żelowy, pojemnik do sortowania kryształków, pakiety ZIP dla kryształków, instrukcja."

85,70 zł
77,13 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,57 zł

1 osoba kupiła
30
Portfel dziecięcy Minecraft - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Portfel dziecięcy Minecraft
Derform
Dostępny
40 szt.

Starannie wykonany portfel zapinany na rzep. W środku znajduje się kieszonka na monety zapinana na zamek, jedna komora na banknoty oraz dodatkowe przegródki np. na dokumenty.

14,99 zł
2 osoby kupiły
31
Na obcej ziemi. 1. Na obcej ziemi. Nowe życie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Na obcej ziemi. 1. Na obcej ziemi. Nowe życie
Zapowiedź
Data premiery: 2023.04.12

Poruszająca historia ludzi, którzy muszą zacząć budować swoje życie od nowa, w zupełnie nowym, nieznanym im miejscu. Po opuszczeniu Wołynia, Wissarion, Nadia, Marcel i Marta z bratem przyjeżdżają do Wrocławia, by rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu. Na miejscu czują się rozczarowani, ponieważ wszystko wygląda zupełnie inaczej niż przedstawiała to radziecka prasa. Dla Lemańskiego i jego przyjaciół powojenny rozgardiasz to dobry moment na zarobienie dużych pieniędzy, dla Andrzeja i jego rodziny to ciężka próba zmiany swojego życia a nawet wartości, którymi się dotychczas kierowali. Obraz Ziem Odzyskanych, ponura epoka stalinizmu w której bohaterowie powieści muszą się odnaleźć, by przetrwać. Joanna Jax kolejny raz udowadnia, że jest mistrzynią w osadzaniu opowieści w historycznych realiach.

49,90 zł
35,93 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

32
Opadły kwiaty. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Opadły kwiaty.
Dostępny
140 szt.

Czy w nowoczesnym społeczeństwie aranżowane małżeństwa mają rację bytu? Czy kiedy w małżeństwie brakuje pozytywnych emocji, a fizyczność nie istnieje, oznacza to zawsze, że ognisko miłości wygasa? Youlan, studentkę literatury z Tai?anu ? miasta o konfucjańskich tradycjach, i Renshena, studenta historii z wiejskich przedmieść Nanyangu, zapoznaje ze sobą wspólny przyszywany wujek. To jego oczami podglądamy rodzące się między nimi uczucie oraz najważniejsze wydarzenia z życia pary. Kiedy przychodzą wieści, że młodzi mają zamiar się rozwieść, razem ze swatem próbujemy dociec, co tak naprawdę między nimi zaszło i jaki wpływ na zaistniałą sytuację miały wydarzenia z zamierzchłych czasów. Wierne zapisy czterech emocjonujących procesów sądowych ukazują nam duże i małe problemy, z którymi może się zmierzyć współczesne małżeństwo. Mamy też okazję zajrzeć do przeszłości i po raz kolejny przekonać się, że wiele aktualnych problemów nosi ślady historii. Balansując między fikcją a faktem, Zhou Daxin (ur. 1952 r.) po raz kolejny przygląda się zmianom zachodzącym w chińskim społeczeństwie. Momentami bezceremonialnie wchodzi w sam środek rodzinnych tarć i intymnych szczegółów życia małżeńskiego, obrazując równocześnie rzeczywistość, w której pokoleniu ?polityki jednego dziecka? przyszło wchodzić w dorosłość. Wysokie ceny mieszkań, ogromna dysproporcja płci, starzenie się społeczeństwa czy postępująca w zawrotnym tempie urbanizacja to tylko kilka spośród problemów, które wpływają na niepewną sytuację młodych Chińczyków.

79,00 zł
67,94 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 11,06 zł

33
Pakiet: Duchowość zdrowa emocjonalnie / Duchowość zdrowa emocjonalnie dzień po dniu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Pakiet: Duchowość zdrowa emocjonalnie / Duchowość zdrowa emocjonalnie ...
Dostępny
10 szt.

Duchowość emocjonalna nie jest możliwa bez dojrzałości emocjonalnej. Peter Scazzero doświadczył na własnej skórze, że nie da się być dojrzałym duchowo, pozostając niedojrzałym emocjonalnie. Pomimo że piastował funkcję duchownego rosnącego Kościoła, jego życie i wiara pozostawały niezdrowe w zakresie emocji. Podobnie jak wiele osób w Kościele, tak i on rutynowo: - unikał zdrowych konfliktów w imię dbania o pokój, - ignorował i tłumił emocje, - wykorzystywał pracę dla Boga, aby uciekać od Boga, - żył bez świadomości swoich ograniczeń. Książka Petera Scazzero Duchowość zdrowa emocjonalnie dzień po dniu to przełomowe rozważania, które zmienią życie każdego, kto pragnie bardziej ukierunkować i uporządkować swój czas z Bogiem. W tych przełomowych rozważaniach autor zapoznaje czytelnika z dawną dyscypliną duchową znaną jako codzienna liturgią. Jej główne założenie jest proste: musimy w sposób zamierzony zatrzymać się, aby móc co najmniej dwukrotnie w ciągu dnia przebywać z Bogiem, praktykując tym samym Jego realną obecność w naszym życiu.

99,90 zł
77,92 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 21,98 zł

34
Pakiet: Zachwyt / Łaska na każdy dzień / Małżeństwo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Pakiet: Zachwyt / Łaska na każdy dzień / Małżeństwo
Dostępny
10 szt.

Małżeństwo. Prędzej czy później każde małżeństwo staje się polem bitwy. Każde małżeństwo w końcu zmienia się w coś, czym nigdy nie miało się stać. Na pewnym etapie zaczniecie potrzebować czegoś znacznie bardziej solidnego niż powiew uczuć. Będziecie potrzebować czegoś głębszego niż wspólne zainteresowania i pociąg fizyczny. Będziecie potrzebować zmiany oczekiwań i radykalnych zobowiązań oraz - co najważniejsze - będziecie potrzebować łaski. Łaska na co dzień to niezwykłe rozważania, które zabiorą cię w całoroczną podróż, wprost do miejsca spotkania z Bożą łaską. Dowiesz się o tym, że łaska to coś więcej niż przebaczenie grzechu. Paul David Tripp odkryje przed Tobą ogrom piękna, które skrywa się w doświadczaniu potężnej łaski Jezusa, dostępnej dla ciebie każdego dnia. Ludzie zostali stworzeni do zachwytu. Nasze serca zawsze są czymś zachwycone - tak stworzył nas Bóg. Niestety grzech zaburza zdolność koncentrowania się na chwale Stwórcy, dlatego tak często podziwiamy wiele różnych rzeczy, tylko nie Boga. Paul Tripp obnaża kłamstwa, w które uwierzyliśmy - kłamstwa o tym, że rzeczy stworzone mogą dać nam trwały pokój, zadowolenie i szczęśliwe życie - a następnie kieruje nasz wzrok z powrotem na zachwycającą chwałę Boga, wyjaśniając, jak tego rodzaju zachwyt i perspektywa wpływają na nasz sposób myślenia, słowa i czyny. Paul D. Tripp - autor bestsellerów i założyciel służby Paul Tripp Ministries. Zarządza również Center for Pastoral Life and Care w Fort Worth w stanie Teksas w USA. Jest autorem wielu książek, wyrażających jego pasje do tego, aby widzieć moc Chrystusa, która przemienia codzienne życie.

159,90 zł
124,72 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 35,18 zł

35
Pakiet Kroniki Odnowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Pakiet Kroniki Odnowy
Dostępny
9 szt.

Po dziesiątkach lat wygnania przepowiednie zaczynają się spełniać: król Cyrus oznajmia, że Żydzi mogą wrócić do Jerozolimy. Kapłan Iddo jest przekonany, że jest to znak odzyskanej Bożej przychylności. Żydzi zbyt długo żyli w Babilonie i wielu z nich, łącznie z synami Iddo, utraciło swoją wiarę. Dlatego niewielu decyduje się zostawić wszystko i ruszyć w drogę powrotną ? wrócić do swojego domu i swojego Boga. Ich podróż do Ziemi Obiecanej nie jest łatwa. Gdy trudności zaczynają się piętrzyć, nawet najwierniejsi, jak Dina ? ukochana żona Iddo ? poddają w wątpliwość poświęcenie związane z podążaniem za Bogiem. Zachariasz, najstarszy wnuk Iddo, czuje się rozdarty pomiędzy wiarą dziadka a rodziną, którą zostawili. Ale jedno spotkanie z Najwyższym na zawsze już zmieni Zachariasza i bieg historii. Książka Powróćcie do mnie ożywia Stary Testament i opowiada fascynującą historię dwóch mężczyzn, którzy żyją w wierze pośród zwątpienia, kobiet, które ich kochają, i wiernej garstki ludzi, którzy z trudem próbują odbudować swoje życie w posłuszeństwie wobec Boga wzywającego ich do powrotu do domu. Lynn Austin była nauczycielka, która na dzień dzisiejszy zajmuje się tylko pisaniem oraz prelekcjami. Zdobyła sześć nagród Christy Awards za powieści historyczne. Jedna z powieści, Hidden Place, została zekranizowana. Lynn wraz z mężem wychowali trojkę dzieci i mieszkają niedaleko Chicago.

189,90 zł
148,12 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 41,78 zł

36
Pakiet Potęga miłości z rozważaniami i studium - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Pakiet Potęga miłości z rozważaniami i studium
Dostępny
9 szt.

Miłość. Jesteśmy zaprogramowani do miłości. Pragniemy jej, wypatrujemy na każdym rogu, ale czy jej doświadczamy? Miłości prawdziwej, bezinteresownej, cierpliwej i nieskończonej. Podaruj prezent, który dotknie najgłębszych pragnień serca. Francine Rivers przeniknęła i zrozumiała biblijny przekaz miłości. Chcąc ułatwić Tobie doświadczenie Bożego serca, podjęła wyzwanie opisania prawdziwej łaski w formie opowieści. A opowieści mają do siebie to, że przemawiają do nas najmocniej. Francine Rivers jest autorką bestsellera Potęga miłości, która została uznana za klasykę literatury chrześcijańskiej i przez niemal dziesięć lat zajmuje miejsce na liście bestsellerów. Francine opublikowała ponad 20 powieści z motywem chrześcijańskim (wszystkie należą do grupy bestsellerów). Jej powieści chrześcijańskie były wielokrotnie nagradzane. W marcu 2010 roku Francine została uznana za najlepiej sprzedającą się pisarkę na liście New York Timesa, kiedy to Potęga nadziei zadebiutowała na 12 miejscu listy bestsellerów. Książki Francine zostały przetłumaczone na dwadzieścia różnych języków i w wielukrajach, takich jak Niemcy, Holandia, czy Południowa Afryka, uznane są za bestsellery. Francine i jej mąż Rick mieszkają w Północnej Kalifornii. Pisarstwo przybliża ją do Boga, a przez swoją pracę może wyrażać uwielbienie dla Jezusa za to wszystko, co On czyni w jej życiu.

145,90 zł
113,80 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 32,10 zł

37
Pakiet Potęga nadziei i marzeń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Pakiet Potęga nadziei i marzeń
Dostępny
9 szt.

Potęga Nadziei. Na początku dwudziestego wieku pełna temperamentu Marta Schneider opuszcza Szwajcarię w poszukiwaniu lepszego życia, zdeterminowana spełnić nadzieje swojej matki. Jej bogata w doświadczenia podróż prowadzi ją przez Europę do Kanady, gdzie poznaje przystojnego Nicklasa Walterta. Nie była jednak w pełni przygotowana ani do poświęceń, jakie musi ponieść, ani do małżeństwa czy macierzyństwa, kiedy dociera na pustynne tereny Kanady, a następnie na obszary suchych kalifornijskich dolin, by zajmować się rodziną. Pośród dramatu drugiej wojny światowej Hildie przeżywa swoją wielką miłość i sama zakłada rodzinę. Lecz nieoczekiwane i tragiczne wydarzenia zmuszają matkę i córkę do stawienia czoła swoim ułomnościom i pogłębiającą się, dzielącą je przepaścią, która grozi rozłąką na zawsze. Potęga Marzeń to druga po Potędze nadziei część sagi rodzinnej na temat poświęceń matki na rzecz córki oraz prawdziwej natury bezwarunkowej miłości. Rozciągająca się od 1950 roku do czasów współczesnych powieść, stanowi emocjonalną i niezapomnianą lekturę.

129,90 zł
101,32 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 28,58 zł

38
Pakiet Potęga miłości, nadziei i marzeń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Pakiet Potęga miłości, nadziei i marzeń
Dostępny
9 szt.

Zestaw trzech kultowych powieści Francine Rivers. W skład wchodzą: ? niezależna powieść: Potęga miłości ? oraz 2 tomowa seria: Potęga nadziei i Potęga marzeń Francine Rivers jest autorką bestsellera Potęga miłości, która została uznana za klasykę literatury chrześcijańskiej i przez niemal dziesięć lat zajmuje miejsce na liście bestsellerów. Francine opublikowała ponad 20 powieści z motywem chrześcijańskim (wszystkie należą do grupy bestsellerów). Jej powieści chrześcijańskie były wielokrotnie nagradzane. W marcu 2010 roku Francine została uznana za najlepiej sprzedającą się pisarkę na liście New York Timesa, kiedy to Potęga nadziei zadebiutowała na 12 miejscu listy bestsellerów. Książki Francine zostały przetłumaczone na dwadzieścia różnych języków i w wielu krajach, takich jak Niemcy, Holandia, czy Południowa Afryka, uznane są za bestsellery. Francine i jej mąż Rick mieszkają w Północnej Kalifornii. Pisarstwo przybliża ją do Boga, a przez swoją pracę może wyrażać uwielbienie dla Jezusa za to wszystko, co On czyni w jej życiu.

189,90 zł
148,12 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 41,78 zł

39
Wojownik Preorder Księga czwarta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Wojownik Preorder Księga czwarta
Dostępny
150 szt.

Wojownik spotkał równą sobie. Nikolas Danshov to najdzielniejszy z Mohiri. Nieustraszony zadaje śmierć każdym rodzajem broni. Przez prawie dwieście lat ochraniał ludzi przed krążącymi po ziemi demonami. Stał się legendą za życia, niepokonany i gotowy dosłownie na wszystko. Do momentu aż poznał pewną dziewczynę. Podczas rutynowych działań w Maine mężczyzna staje twarzą w twarz z jedyną osobą, której nie spodziewał się spotkać ? swoją życiową towarzyszką. Sara Grey jest piękna, zadziorna, rozpalająca zmysły. Niewinność i bezbronność dziewczyny budzą w Nikolasie instynkt opiekuńczy. Myśli tylko o tym, by uchronić ją przed czyhającym na nią niebezpieczeństwem, niestety Sara walczy z nim na każdym kroku. Znacie już jej opowieść. Teraz możecie spojrzeć na tę historię oczami wojownika.

89,00 zł
72,09 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 16,91 zł

40
Lucjusz Anneusz Seneka Herkules szalony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Lucjusz Anneusz Seneka Herkules szalony
Dostępny
22 szt.

Herkules szalony to jedna z tragedii rzymskiego filozofa i polityka Seneki Młodszego, który był wychowawcą i doradcą Nerona. Za panowania Klaudiusza spędził osiem lat na wygnaniu na Korsyce, a po dojściu Nerona do władzy przez krótki okres wywierał wpływ na władcę. Ostatecznie został jednak oskarżony o spisek na jego życie i zmuszony do popełnienia samobójstwa w 65 roku n.e. Herkules szalony to dzieło przedstawiające bohatera, który całe życie poświęcił walce z potworami w obronie ludzkości, ale nie był w stanie ochronić własnej żony i dzieci przed potworem tkwiącym w nim samym. Herkules, pod wpływem szaleństwa zesłanego przez nienawidzącą go macochę Junonę, brutalnie morduje rodzinę, a następnie wraca do zmysłów i musi żyć ze zbrodnią, którą popełnił. Tragedia może być odczytywana jako aluzja do panowania Nerona, ale w gruncie rzeczy porusza uniwersalny temat zła i szaleństwa, które tkwią w każdym z nas, oraz zadaje pytanie, na czym polega człowieczeństwo.

26,00 zł
41
Ludwik Sitowski (1880-1947) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Ludwik Sitowski (1880-1947)
Dostępny
32 szt.

Książka jest monografią biograficzną prof. Ludwika Sitowskiego, byłego rektora Uniwersytetu Poznańskiego. Przedstawiono w niej jego biogram, analizę twórczości naukowej oraz aktywność organizacyjną w uczelni.

52,00 zł
42
M?tested Poznań - unge nordisters bidrag til litteratur- og spr?kvitenskap - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
M?tested Poznań - unge nordisters bidrag til litteratur- og spr?kviten...
Dostępny
22 szt.

Publikacja jest zbiorem artykułów autorstwa studentów Katedry Skandynawistyki UAM oraz Katedry Skandynawistyki Uniwersytetu SWPS w Warszawie powstałych na podstawie prac dyplomowych (licencjackich i magisterskich) przygotowywanych w latach 2019?2022. Inspiracją do powstania tomu były konferencje ?Polen ? Skandinavia: vitenskapelige moter pa tvars av generasjoner? (Poznań, 2019) oraz ?Träffpunkt Poznań! En konferens for Polens unga nordister? (Poznań, 2022). Teksty obejmują zagadnienia językoznawcze, literaturoznawcze, kulturoznawcze i przekładoznawcze

24,00 zł
43
Rachunkowość zarządcza od teorii do praktyki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Rachunkowość zarządcza od teorii do praktyki
Dostępny
40 szt.

Książka ?Rachunkowość zarządcza. Od teorii do praktyki", to opracowanie dla każdego, kto chce w przystępny sposób poznać nie tylko teorię, ale i praktyczną stronę rachunkowości zarządczej. Jej szczególną zaletą - poza rzetelnym przedstawieniem podwalin teoretycznych - są liczne przykłady z praktyki gospodarczej oraz zadania wraz z rozwiązaniami i komentarzami. Zapoznając się z treścią tej książki nabędziesz wiedzę i umiejętności cenione przez pracodawców. Wśród zaprezentowanych zagadnień można wymienić: ? umiejscowienie rachunkowości zarządczej w systemie rachunkowości jednostki; ? ustalenie zadań rachunkowości zarządczej w różnych jednostkach; ? rozróżnianie i klasyfikowanie przychodów; ? odróżnianie kosztów od wydatków i nakładów, przychodów od wpływów; ? identyfikowanie, klasyfikowanie i ustalanie kosztów; ? dobieranie obiektów kosztów do potrzeb decyzyjnych; ? prezentowanie informacji o kosztach; ? rozliczenie kosztów wydziałowych, działalności pomocniczej, nieprodukcyjnych kosztów pośrednich; ? przeprowadzanie kalkulacji kosztów; ? wyodrębnianie procesów, działań, czynności w jednostce gospodarczej; ? mapowanie procesów i ustalanie wartości procesów/działań; ? wyodrębnianie kosztów zmiennych i stałych; ? stosowanie rachunku kosztów zmiennych, w tym wielostopniowego i wieloblokowego rachunku kosztów zmiennych; ? wyodrębnianie i pomiar kosztów jakości dla potrzeb rachunku kosztów jakości; ? wykorzystanie rachunku cyklu życia produktu; ? stosowanie rachunku kosztów docelowych i rachunku kosztów ciągłego doskonalenia; ? mapowanie strategii, przekładanie misji i wizji na cele podlegające pomiarowi; ? konstruowanie strategicznej karty wyników; ? stosowanie rachunku kosztów klienta; ? budżetowanie operacyjne i finansowe; ? analizowanie odchyleń w rachunku kosztów apriorycznych; ? prowadzenie rachunkowości zarządczej ośrodków odpowiedzialności i dla potrzeb działalności projektowej; ? wdrażanie rachunkowości zarządczej w jednostkach gospodarczych; ? dostosowanie rozwiązań rachunkowości zarządczej do współczesnych wyzwań.

130,00 zł
105,30 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 24,70 zł

44
Podwójna twarz, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Podwójna twarz, CD
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. Zanim obcy ktoś 2. Okna zamknięte na głucho 3. Ciągle po omacku 4. Wielki kpiarz 5. Pulsujący bar 6. Zamiast kołysanki 7. Po zmęczonych schodach w dół 8. Zostać w tobie 9. Kiedy już pójdziesz do domu BONUS TRACKS 10. Zjawy 11. Wolę być sam 12. Trzeci peron

42,90 zł
Powiadomienie
45
More Inspirations, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
More Inspirations, LP
Saxon, Warner Music Polska
Dostępny
101 szt.

Lista utworów: 1. We've Gotta Get Out of This Place 2. The Faith Healer 3. From the Inside 4. Chevrolet 5. Substitute 6. Gypsy 7. Man on the Silver Mountain 8. Detroit Rock City 9. Razamanaz 10. Tales of Brave Ulysses

147,90 zł
136,07 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,83 zł

46
Leki po Dyplomie Weterynaria 2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Leki po Dyplomie Weterynaria 2023
Dostępny
24 szt.

Leki po Dyplomie Weterynaria 2023 to kolejne wydanie podręcznego informatora o dostępnych w Polsce lekach Rp. i OTC stosowanych w weterynarii. Opisy leków powstały na podstawie dokumentów rejestracyjnych i obejmują: wskazania, przeciwwskazania, ostrzeżenia, działania niepożądane, okres karencji, stosowanie w okresie ciąży, laktacji i nieśności, dawkowanie oraz informacje o terminie ważności i warunkach przechowywania. Uwzględniono również postaci i dawki preparatów, a także wielkości opakowań dostępnych na rynku. W obecnym wydaniu opisano około 1500 preparatów, oprócz leków również wybrane preparaty nielecznicze promowane przez firmy farmaceutyczne. W porównaniu do poprzedniego wydania usunięto leki wycofane ze sprzedaży i dodano ponad 60 opisów nowych leków. Wszystkie preparaty wymienione w książce Leki po Dyplomie Weterynaria zestawiono w trzech indeksach: 1. wykaz substancji czynnych i preparatów 2. wykaz preparatów według klasyfikacji anatomiczno-terapeutyczno-chemicznej (ATC) 3. wykaz preparatów według gatunków zwierząt

139,00 zł
47
Książęcy gambit - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Książęcy gambit
Dostępny
12 szt.

Kawaler Castor von Wulfhof, bohater i weteran buntu przeciw Cesarstwu Ingradyjskiemu, otrzymuje okazję objęcia stanowiska doradcy wojskowego w Księstwie Flavoux, kraju będącego na uboczu wielkich intryg. Gdy wraz ze swoim wiernym sługą przybywa na dwór książęcy, zasłona ułudy pada, obrazując świat pełen zawistnej szlachty, sztyletów w plecy i pięknych, acz niebezpiecznych kobiet. Gdy szlachcic próbuje lawirować pomiędzy koteriami, na stolicę państwa pada cień, mogący zmienić układ sił w domenie. Zaczyna się gra, gdzie nie ma osób postronnych i każdy musi się opowiedzieć po jednej ze stron. Bowiem na wielkiej szachownicy intryg nie ma zbędnych pionków. Są jedynie takie, których krew można poświęcić dla lepszego otwarcia i obnażenia prawdy o przeciwniku. Kto będzie ofiarą? Kto zdobędzie przewagę? Nastał czas książęcego gambitu.

50,00 zł
45,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,00 zł

48
No jasne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
No jasne
Dostępny
80 szt.

?No jasne? to tomik poezji, w którym autor przedstawia swoje przemyślenia na temat człowieka i szeroko pojętej ludzkości. W niektórych wierszach przedstawiony jest przejaskrawiony obraz ludzi, w innych pojawiają się uczucia. To teksty skrajne, z pełnym wachlarzem emocji. W tomiku znajdują się także fragmenty prozy, w których autor odsłania twarz i zwraca się bezpośrednio do czytelnika ? z przesłaniem.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

49
Psie szczęście w nieszczęściu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Psie szczęście w nieszczęściu
Dostępny
100 szt.

?Psie szczęście w nieszczęściu? to niezwykle ciepła i poruszająca opowieść porzuconego psa, który odnalazł swój nowy, bezpieczny dom. Diego, trójnożny bohater tej historii, relacjonuje życie na ulicy, dzieli się refleksjami na temat świata i ludzi i uczy się funkcjonować w nowej rodzinie. Cierpliwie tłumaczy, że zwierzęta oddają całe swoje serce, ufają bezgranicznie i potrafią wiele wybaczyć, ale potrzebują miłości, troski i uwagi.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

50
Świat bez majtek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Świat bez majtek
Dostępny
120 szt.

Autor barwnie przedstawia Belgię jako kraj wolności i sprzeczności ? kolonialna przeszłość i bogaci kupcy, potwór z Charleroi, handel seksem i islamskie obyczaje, harujący na paru etatach Polacy, emigranci z całego świata, piwo i zioło. Co na to Manneken pis? ? cóż, wciąż sika? Jednak to nie Bruksela jest tu głównym bohaterem. Otrzymujemy wspaniały portret emigracji, obraz nas samych i naszych rodaków. Co szokuje, co dziwi, co nas najbardziej interesuje? Czy za granicą jesteśmy bardziej sobą? Renata, Patryk i jego dziewczyna, babcia, czteroosobowe małżeństwo ? postacie prawdziwie ujmują, zmuszając do refleksji.

26,00 zł
18,99 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,01 zł

51
Samochody ze Starachowic 1948-2022 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Samochody ze Starachowic 1948-2022
Dostępny
3 szt.

Bogato ilustrowana książka poświęcona pojazdom samochodowym, głównie samochodom ciężarowym Star i pochodnym, produkowanym w latach 1948-2022 w starachowickich zakładach motoryzacyjnych, przede wszystkim w Fabryce Samochodów Ciężarowych w Starachowicach, przekształconej później w Zakłady Starachowickie Star S.A., a następnie w Star Trucks Sp. z o.o., ale także w innych firmach (m.in. Autobox Innovations oraz Star San Duo). Opisano pojazdy produkowane seryjnie oraz prototypowe konstrukcje, w tym m.in. samochody pożarnicze montowane na podwoziach Star. Uwzględniono również nieznane szerzej konstrukcje, jak np. prototypowy artyleryjski ciągnik półgąsienicowy Star SG-10, oraz niezrealizowane plany i umowy licencyjne. Przedstawiono też pojazdy zagraniczne, w których montowano kabiny ze Starachowic oraz rodzime autobusy montowane na podwoziach Star.

69,00 zł
53,13 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 15,87 zł

1 osoba kupiła
52
Zestaw Koralików Do Robienia Biżuterii Bransoletka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
47,90 zł
43,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,79 zł

53
Kości Do Gry Białe Kostki Sześciościenne 12Szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,70 zł
7,99 zł

Rabat 8,2%
oszczędzasz 0,71 zł

54
MASZYNA BUDOWLANA koparka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
MASZYNA BUDOWLANA koparka
M&Z, Inne
Dostępny
23 szt.

30,90 zł
27,19 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,71 zł

55
Why Its Ok to not be Monogamous - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Why Its Ok to not be Monogamous
Dostępny
4 szt.

The downsides of monogamy are felt by most people engaged in long-term relationships, including restrictions on self-discovery, limits on friendship, sexual boredom, and a circumscribed understanding of intimacy. Yet, a "happily ever after" monogamy is assumed to be the ideal form of romantic love in many modern societies: a relationship that is morally ideal and will bring the most happiness to its two partners.?? In Why It?s OK to Not Be Monogamous, Justin L. Clardy deeply questions these assumptions. He rejects the claim that non-monogamy among honest, informed and consenting adults is morally impermissible. He shows instead how polyamorous relationships can actually be exemplars of moral virtue. The book discusses how social and political forces sustain and reward monogamous relationships.?The book defines non-monogamy as a privative concept; a negation of monogamy. Looking at its prevalence in the United States, the book explains how common criticisms of non-monogamy come up short. Clardy argues, as some researchers have recently shown?monogamy relies on continually demonizing non-monogamy to sustain its moral status. Finally, the book concludes with a focus on equality, asking what justice for polyamorous individuals might look like.

83,00 zł
74,70 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,30 zł

56
Architekci w świecie zwierząt wersja ukraińska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Architekci w świecie zwierząt wersja ukraińska
Dostępny
7 szt.

??????? ?? ????, ?? ???? ????????? ???????? ???? ?????, ? ??????? ??? ???????? ?????????? ??????? ? ?????????? ???????. ? ??? ????? ?? ?????????? ??? 14 ?????????? ????????, ?????????? ?????????-?????????????. ?? ??????? ????????? ??????? ?? ????? ??????? ??-??????, ???????? ????????? ?? ???? ??????????? ??????? ??? ? ? ?????????, ? ????????.

44,00 zł
39,60 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,40 zł

57
Burzowa noc wersja ukraińska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Burzowa noc wersja ukraińska
Dostępny
7 szt.

???????? ???? ? ????? ??? ???????????? ? ?????: ??? ???? ??????????? ?????, ??? ????? ??? ?????????. ??? ??, ?? ? ??????? ??????? ?? ??????? ?????? ? ???????????? ? ???????????? ???, ???? ?? ?????? ??????? ??????, ? ???? ?????????? ?????? ???????????. ??? ?? ?? ????????? ????????! ????????, ??? ??????????? ?????, ??? ???????? ??? ???? ???, ???? ?? ???. ???? ???? ??????? ???? ?????? ? ?????, ???? ????????? ?? ????? ?????? ????? ????? ?? ?????? ????????? ????????? ?? ???, ???? ???? ?????, ?? ? ??? ???? ????????? ?????? ?? ?????? ?????.

49,00 zł
44,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,90 zł

58
Wiewiórka i niedźwiedź wersja ukraińska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Wiewiórka i niedźwiedź wersja ukraińska
Dostępny
2 szt.

??????? ????? ??? ????? ?????? ? ???????, ??? ????????? ??? ????? ??? ??????. ???? ?????? ?? ?????????, ????? ? ????????? ?????????? ??????? ??????, ????????? ? ?????, ??????? ?????? ???? ?? ?????? ??????. ????? ??????????? ? 20 ??????????? ???????, ??? ?????? ?????? ? ??????? ?? ???????? ? ?????????? ???????. ????? ????????? ?????? ???????? ???? ?? ?????????? ?????? ????? ??????.

63,00 zł
56,70 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,30 zł

59
Siedmiopiętrowa pagoda Antologia opowiadań współczesnych pisarzy chińskich - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Siedmiopiętrowa pagoda Antologia opowiadań współczesnych pisarzy chińs...
Dostępny
42 szt.

"Kiedy ojczulek Tang opuszczał mieszkanie, jego żona karmiła akurat kury na podwórzu. Wyszedłszy przed bramę, natknął się na Ahu ? sąsiada z pierwszego piętra, który jak zwykle majstrował coś przy swojej furgonetce. [?] Na widok Tanga uśmiechnął się od ucha do ucha i zawołał: Drugi wujaszku! Choć właśnie tak nakazywały reguły starszeństwa, choć w przeszłości Ahu zwracał się już do niego w ten sposób, Tang wyraźnie przestraszył się tego okrzyku. [?] Z początku sądził, że to zakłopotanie było powodem nietypowej dla Ahu grzeczności, [?] ale kiedy w parę godzin później wrócił do mieszkania, zrozumiał jak bardzo się mylił. Któż by pomyślał, że pod jego nieobecność w domu zdarzy się taka tragedia?" Siedmiopiętrowa pagoda ? fragment opowiadania Samotna, stara pagoda ? jedyna pozostałość po dawnych czasach, wypełniająca nieznośną ciszę melodyjnym dźwiękiem dzwonków ? do czasu? Tajemnicze zgony gołębi w zasnutym smogiem Pekinie. Niezwykła przyjaźń starej śpiewaczki operowej i ubogiego chłopca, doniosła rola zupy z kiszonki na zachodniochińskiej wsi, codzienne bolączki nocnej zmiany komisariatu policji oraz rozwiązanie zagadki, jak też można zasłużyć sobie na przydomek ?Zdechł Ptak?. Te i inne, niezwykle różnorodne wątki znajdziemy w niniejszym tomiku, zawierającym perełki spośród współczesnych opowiadań chińskich, stworzone przez czołowych pisarzy Kraju Środka. To niezwykła podróż przez różne zakątki Chin ? nowoczesnych, a jednak wciąż tak tradycyjnych.

79,00 zł
67,94 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 11,06 zł

60
Plecak pluszowy Małpka My Best Friend - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
27,90 zł
61
Clementoni Crazy chic. Kolorowe charmsy 18770 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,90 zł
35,11 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,79 zł

62
Plecak przedszkolny 10 Kot różowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
60,10 zł
63
Portfel Jednorożec 14 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Portfel Jednorożec 14
Derform
Dostępny
52 szt.

14,99 zł
64
Portfel Cleo i Frank 39 Kot - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Portfel Cleo i Frank 39 Kot
Derform
Dostępny
40 szt.

14,99 zł
65
Portfel Cleo i Frank 38 Pies - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Portfel Cleo i Frank 38 Pies
Derform
Dostępny
52 szt.

14,99 zł
66
Portfel Best Friends 10 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Portfel Best Friends 10
Derform
Dostępny
41 szt.

14,99 zł
67
Portfel Baletnica 11 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Portfel Baletnica 11
Derform
Dostępny
52 szt.

14,99 zł
68
Worek Szkol Na Buty 35x45 Backup 5 A 17 Derform Fol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
15,99 zł
69
Plecak 30x42x20 2zam 4kiesz Backup 5 P 17 Derf - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
166,90 zł
70
Plecak Midi Psi Patrol Aqua Starpak 506185 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Plecak Midi Psi Patrol Aqua Starpak 506185
Starpak
Dostępny
9 szt.

Zalety produktu średniej wielkości plecak, idealny do przedszkola i na wycieczki, 1 pojemna komora wyścielona podszewką dzięki czemu jest łatwa w czyszczeniu, dwie boczne kieszonki na bidon, regulowane szelki, szelki i plecy wzmocnione gąbką, wytrzymałe zamki błyskawiczne, elementy odblaskowe z przodu, na bocznych kieszeniach oraz na szelkach plecaka. Wygodny i funkcjonalny plecak w rozmiarze midi z kolekcji STARPAK z licencją Psi Patrol. Użytkowanie takiego plecaka to czysta przyjemność, zar oacute wno w drodze do szkoły, jak i podczas podr oacute ży. Usztywnione plecy i szelki zapewniają komfort użytkowania. Zapoznaj się r oacute wnież z innymi produktami STARPAK z licencją Psi Patrol. Wykonany z trwałego materiału. Plecak jest wyrobem tekstylnym. Przeznaczony dla dzieci w wieku 3 . Wymiary produktu wys. x szer. x gł. cm 34x26x11, waga produktu kg 0,31 kg. Plecak pakowany w folijkę. W kartonie po 12szt.

61,90 zł
58,81 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,09 zł

71
Piórnik Sasz Owal 1zam Backup 5 A 17 Derform Fol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
37,90 zł
72
Cry Babies Magic Tears Dress Happy Flowers lalka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Cry Babies Magic Tears Dress Happy Flowers lalka
TM Toys
Dostępny
9 szt.

Miks wzorów, towar wysyłany losowo. Cena za sztukę. Każda lalka pachnie prawdziwymi kwiatami. 10 różnych niespodzianek do odkrycia. Otwórz kapsułkę, odkryjesz niespodziankowy charakter! Obróć pokrętło w kształcie kwiatu, a kwiat w magicznie wzrośnie!

127,40 zł
114,66 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,74 zł

73
Strażnik pieczęci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Strażnik pieczęci
Dostępny
7 szt.

Dawno temu, bogini Zimy, chcąc panować nad Lodowym Królestwem, podarowała ludziom część swojej magii. Stworzyła Strażnika Pieczęci, magicznego przedmiotu, który wśród ludzi miał przypadać temu, kto objąłby tron w Lodowych Krainach. Strażnik miał mieć moc lodu, wichru i śniegu, póki nie odda pieczęci wybrańcowi, lub wybranej. Moc tę przekazywał, skazując się tym samym na śmierć, bowiem serce bogini żądało za to ofiary. Przeklęty jej mocą, odmieniony przez zimne pocałunki, zamieniał się w lód, który trwał niezmienny i niezniszczalny, ciesząc oczy bogini nieśmiertelnym pięknem. Patryk zażył śmiertelną dawkę leków, kiedy Pieczęć przypadkiem trafia do naszego świata. Mógłby być idealnym Strażnikiem. Ma tylko dwie wady. Jest nieobliczalny i nie jest sam. To na pewno nie spodoba się Bogini.

60,00 zł
45,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 15,00 zł

74
Bajki nie tylko na dobranoc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Bajki nie tylko na dobranoc
Dostępny
5 szt.

Drogie dzieci, napisałam te bajki z myślą o Was. W każdej z nich, odnajdziecie wskazówki jak radzić sobie w trudnych sytuacjach oraz dokonywać dobrych wyborów. Chciałabym, aby każda opowieść, pomogła Wam zrozumieć otaczający świat, i to jak ważne jest, by kochać i starać się zrozumieć innych oraz cieszyć każdym dniem.

29,00 zł
20,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,12 zł

75
Kosmiczny pistolet wodny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10,99 zł
76
Fiszki Smart 555 słów. Angielski w.2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Fiszki Smart 555 słów. Angielski w.2023
Dostępny
6 szt.

Seria Fiszki SMART 555 słów to kompleksowa nauka języka obcego. Oprócz tradycyjnych fiszek papierowych, w pudełku znajdziesz dostęp do wielu materiałów interaktywnych, które ułatwią i przyspieszą naukę: aplikację do nauki słownictwa, nagrania online, a także testy poziomujące. Znajdziesz tu 555 papierowych fiszek, zawierających 555 przykładowych słów i zwrotów wraz z zapisem fonetycznym. Aby lepiej pokazać ich znaczenie, każda fiszka została zilustrowana przykładowym zdaniem. Na stronie pons.pl/nagrania znajdziesz nagrania fiszek, które pojawiają się w zestawie Fiszki SMART 555, a nawet więcej - możesz skorzystać z nagrań wszystkich fiszek z zestawu Fiszki SMART 1000. Naukę ułatwią Ci przegródki, które znajdziesz w pudełku. Wystarczy, że opanowane fiszki przełożysz do kolejnych przegródek. Gdy słowo trafi do ostatniej z nich, możesz uznać, że zostało całkowicie opanowane.

69,90 zł
55,22 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 14,68 zł

77
Krótki poradnik morsowania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Krótki poradnik morsowania
Dostępny
9 szt.

Anita Klecha to polonistka, historyk, pedagog specjalny. Mieszka i pracuje w Białymstoku. Jest też aktywnym morsem z 18-letnim doświadczeniem. Z jej poradnika dowiesz się: - kto może morsować, - jakie są przeciwskazania zdrowotne, - jaki stosunek ludzie na przestrzeni wieków mieli do zimna, - jak przygotować się praktycznie, fizycznie i mentalnie do zimnych kąpieli, - o skutkach morsowania, - o wpływie zimnych kąpieli na organizm ludzki z wywiadów przeprowadzonych z doświadczonymi morsami oraz specjalistami w zakresie leczenia zimnem, - jak funkcjonuje Podlaski Klub Morsów.

40,00 zł
30,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

78
Współpraca z dostawcami w przedsiębiorstwach.. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Współpraca z dostawcami w przedsiębiorstwach..
Dostępny
42 szt.

"Książka wydaje się pierwszym tak kompleksowym opracowaniem, które podejmuje tematykę współpracy w przedsiębiorstwach odpowiedzialnych społecznie. Jej odbiorcami mogą być inni naukowcy, ale z uwagi na opracowane narzędzie pomiaru dojrzałości współpracy z dostawcami w przedsiębiorstwach odpowiedzialnych społecznie - także przedstawiciele świata biznesu. Narzędzie to bowiem wpisuje się w tendencję pomiaru efektów działań ukierunkowanych na zrównoważony rozwój lub CSR, co zwłaszcza w przypadku dużych firm bywa coraz częściej oczekiwane. Z kolei z perspektywy osób zajmujących się nauką książka może być interesująca zarówno dla zainteresowanych CSR, jak i łańcuchami dostaw, relacjami biznesowymi oraz szeroko rozumianą współpracą. To z kolei przekłada się na potencjalnie szeroki krąg jej odbiorców." dr hab. Milena Ratajczak-Mrozek, prof. UEP Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu "Książka zawiera dużo nowej wiedzy o dostawcach, ich znaczeniu w łańcuchach dostaw, a w szczególności w kontekście społecznej odpowiedzialności. Opracowanie jest źródłem cennych treści, które wypełniają lukę w krajowym piśmiennictwie. Jej wyniki mogą dostarczyć rekomendacji wielu odbiorcom, tj. naukowcom i badaczom, studentom, absolwentom studiów, pracownikom firm i osobom zajmującym się współpracą z dostawcami." dr hab. Arkadiusz Kawa, prof. WSL Sieć Badawcza Łukasiewicz - Poznański Instytut Technologiczny

47,25 zł
39,22 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 8,03 zł

79
Malowanie po numerach - Widok przestrzeni 40x40cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Malowanie po numerach - Widok przestrzeni 40x40cm
Ideyka
Dostępny
5 szt.

"Zestaw do malowania po numerach NA RAMIE. Każdy może rysować, a dzięki obrazom po numerach TM Ideyka jest to zabawne i ekscytujące! Będziesz mógł samodzielnie stworzyć arcydzieło, nawet jeśli po raz pierwszy będziesz pracować z płótnem i farbami. Fascynujące malowanie po numerach korzystnie wpływa na nastrój, twórczy rozwój i przyjemny wynik - osobiste arcydzieło na ścianie we wnętrzu lub jako ręcznie wykonany prezent. To proste! Musisz kupić obraz po numerach, odebrać, rozpakować i od razu możesz zacząć malować swoją fabułę tematyczną na płótnie farbami akrylowymi. Musisz malować wzdłuż ponumerowanych konturów odpowiadających kolorowi farby (numer na pokrywie pojemnika), wystarczy ostrożnie pomalować kontury i zacznie się powstawać prawdziwy obraz. Zestaw kreatywny z piękną fabułą na płótnie i wszystkim, czego potrzebujesz, aby stworzyć gotowy obraz: - Naturalne płótno oprawione na blejtramie w sposób galeryjny. Na obrazie nałożono schemat konturów obrazu z numeracją - 2 nylonowe pędzle artystyczne - Soczysta paleta ponumerowanych ekologicznych farb akrylowych w pojemnikach - Schemat graficzny - Arkusz kontrolny Zestaw kreatywny "Malowanie po numerach" to wspaniały prezent, dobra pamiątka i przydatny zakup do kreatywnego wypoczynku, ponieważ wynikiem takiego hobby są korzyści zdrowotne (rekreacja), a wnętrze będzie miało piękny wystrój. Malowanie po numerach - Bajeczny domek (C)Elena Schweitzer dla Twojej kreatywności. Wyprodukowano w Ukrainie. Zwróć uwagę! Kolory gotowego obrazu mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu!"

51,80 zł
46,62 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,18 zł

80
Krakowskie Pismo Kresowe 14.2022 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
35,00 zł
29,75 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,25 zł

81
Kocyk z maskotką zajączek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Kocyk z maskotką zajączek
BabyFehn
Niedostępny
Brak

Kocyk z maskotką, Zajączek, z Kolekcji: Jezioro Łabędzie Delikatny w dotyku, miękki, przewiewny i trwały, ozdobiony aplikacją Kwiatków oraz z maskotką - Zajączkiem, będzie pełnił rolę najlepszego przyjaciela, pocieszyciela, bratniej duszy i opiekuna. Można go używać do owinięcia w wózku lub foteliku dziecięcym, jako podkładka do raczkowania, wkładka do kojca lub jako okrycie w łóżeczku. Twoje dziecko będzie czuć się komfortowo i bezpiecznie. Wykonany z najwyższej jakości materiału daje się złożyć w zgrabny pakunek, dzięki temu może być doskonałym towarzyszem w domu lub w podróży. Idealny jako prezent na narodziny lub chrzest dla niemowląt i małych dzieci. Delikatny w dotyku. Miękki, przewiewny i trwały. Posiada śliczną maskotkę - Zajączka. Na czas podróży można zrolować w zgrabny pakunek. Materiał zewnętrzny : plusz, lamówka: tkanina bawełniana. Można prać w 30C. Rozmiar: Kocyk - 100 cm x 75 cm, Maskotka - 12 cm. Wszystkie produkty niemieckiej marki FEHN są bezpieczne dla dzieci od 0 lat. Wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Spełniają normy EN71, CE, testowane pod kątem bezpieczeństwa przez niezależne instytuty badawcze.

104,99 zł
92,39 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 12,60 zł

82
Kocyk Kot Yuki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Kocyk Kot Yuki
BabyFehn
Niedostępny
Brak

Kocyk, Kot Yuki, z kolekcji: Aiko i Yuki Delikatny w dotyku kocyk, Kot Yuki, z uszkami i łapkami, do chwytania i tarmoszenia, będzie pełnił rolę najlepszego przyjaciela, pocieszyciela, bratniej duszy i opiekuna. Może służyć jako przytulanka, poduszeczka. Można go używać do owinięcia w wózku lub foteliku dziecięcym, jako podkładka do raczkowania, wkładka do kojca lub jako okrycie w łóżeczku. Twoje dziecko będzie czuć się komfortowo i bezpiecznie. Wykonany z najwyższej jakości materiału daje się złożyć w zgrabny pakunek, dzięki temu może być doskonałym towarzyszem w domu lub w podróży. Delikatny w dotyku. Miękki, przewiewny i trwały, elegancko wykończony. Ozdobiony delikatnym haftem Kota. Dzięki dodatkowej zawleczce na czas podróży można go zrolować w zgrabny pakunek. Materiał: welur, wykończenia: tkanina bawełniana. Pranie w temp. 30C. Wymiary kocyka: 100 cm x 75 cm. wymiary opakowania: 10 cm x 25 cm x 30 cm. Wszystkie zabawki niemieckiej marki FEHN są bezpieczne dla dzieci od 0 lat. Wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Spełniają normy EN71, CE, testowane pod kątem bezpieczeństwa przez niezależne instytuty badawcze.

104,99 zł
92,39 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 12,60 zł

83
Malowanie po numerach - Serce Ukrainy 40x40cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Malowanie po numerach - Serce Ukrainy 40x40cm
Ideyka
Dostępny
5 szt.

"Zestaw do malowania po numerach NA RAMIE. Każdy może rysować, a dzięki obrazom po numerach TM Ideyka jest to zabawne i ekscytujące! Będziesz mógł samodzielnie stworzyć arcydzieło, nawet jeśli po raz pierwszy będziesz pracować z płótnem i farbami. Fascynujące malowanie po numerach korzystnie wpływa na nastrój, twórczy rozwój i przyjemny wynik - osobiste arcydzieło na ścianie we wnętrzu lub jako ręcznie wykonany prezent. To proste! Musisz kupić obraz po numerach, odebrać, rozpakować i od razu możesz zacząć malować swoją fabułę tematyczną na płótnie farbami akrylowymi. Musisz malować wzdłuż ponumerowanych konturów odpowiadających kolorowi farby (numer na pokrywie pojemnika), wystarczy ostrożnie pomalować kontury i zacznie się powstawać prawdziwy obraz. Zestaw kreatywny z piękną fabułą na płótnie i wszystkim, czego potrzebujesz, aby stworzyć gotowy obraz: - Naturalne płótno oprawione na blejtramie w sposób galeryjny. Na obrazie nałożono schemat konturów obrazu z numeracją - 2 nylonowe pędzle artystyczne - Soczysta paleta ponumerowanych ekologicznych farb akrylowych w pojemnikach - Schemat graficzny - Arkusz kontrolny Zestaw kreatywny "Malowanie po numerach" to wspaniały prezent, dobra pamiątka i przydatny zakup do kreatywnego wypoczynku, ponieważ wynikiem takiego hobby są korzyści zdrowotne (rekreacja), a wnętrze będzie miało piękny wystrój. Malowanie po numerach - Bajeczny domek (C)Elena Schweitzer dla Twojej kreatywności. Wyprodukowano w Ukrainie. Zwróć uwagę! Kolory gotowego obrazu mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu!"

51,80 zł
46,62 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,18 zł

84
Malowanie po numerach - Lekka etiuda 40x40cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Malowanie po numerach - Lekka etiuda 40x40cm
Ideyka
Dostępny
4 szt.

"Zestaw do malowania po numerach NA RAMIE. Każdy może rysować, a dzięki obrazom po numerach TM Ideyka jest to zabawne i ekscytujące! Będziesz mógł samodzielnie stworzyć arcydzieło, nawet jeśli po raz pierwszy będziesz pracować z płótnem i farbami. Fascynujące malowanie po numerach korzystnie wpływa na nastrój, twórczy rozwój i przyjemny wynik - osobiste arcydzieło na ścianie we wnętrzu lub jako ręcznie wykonany prezent. To proste! Musisz kupić obraz po numerach, odebrać, rozpakować i od razu możesz zacząć malować swoją fabułę tematyczną na płótnie farbami akrylowymi. Musisz malować wzdłuż ponumerowanych konturów odpowiadających kolorowi farby (numer na pokrywie pojemnika), wystarczy ostrożnie pomalować kontury i zacznie się powstawać prawdziwy obraz. Zestaw kreatywny z piękną fabułą na płótnie i wszystkim, czego potrzebujesz, aby stworzyć gotowy obraz: - Naturalne płótno oprawione na blejtramie w sposób galeryjny. Na obrazie nałożono schemat konturów obrazu z numeracją - 2 nylonowe pędzle artystyczne - Soczysta paleta ponumerowanych ekologicznych farb akrylowych w pojemnikach - Schemat graficzny - Arkusz kontrolny Zestaw kreatywny "Malowanie po numerach" to wspaniały prezent, dobra pamiątka i przydatny zakup do kreatywnego wypoczynku, ponieważ wynikiem takiego hobby są korzyści zdrowotne (rekreacja), a wnętrze będzie miało piękny wystrój. Malowanie po numerach - Bajeczny domek (C)Elena Schweitzer dla Twojej kreatywności. Wyprodukowano w Ukrainie. Zwróć uwagę! Kolory gotowego obrazu mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu!"

51,80 zł
46,62 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,18 zł

85
Malowanie po numerach - Ulubiony Paryż 35x45cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Malowanie po numerach - Ulubiony Paryż 35x45cm
Ideyka
Dostępny
2 szt.

"Zestaw do malowania po numerach NA RAMIE. Każdy może rysować, a dzięki obrazom po numerach TM Ideyka jest to zabawne i ekscytujące! Będziesz mógł samodzielnie stworzyć arcydzieło, nawet jeśli po raz pierwszy będziesz pracować z płótnem i farbami. Fascynujące malowanie po numerach korzystnie wpływa na nastrój, twórczy rozwój i przyjemny wynik - osobiste arcydzieło na ścianie we wnętrzu lub jako ręcznie wykonany prezent. To proste! Musisz kupić obraz po numerach, odebrać, rozpakować i od razu możesz zacząć malować swoją fabułę tematyczną na płótnie farbami akrylowymi. Musisz malować wzdłuż ponumerowanych konturów odpowiadających kolorowi farby (numer na pokrywie pojemnika), wystarczy ostrożnie pomalować kontury i zacznie się powstawać prawdziwy obraz. Zestaw kreatywny z piękną fabułą na płótnie i wszystkim, czego potrzebujesz, aby stworzyć gotowy obraz: - Naturalne płótno oprawione na blejtramie w sposób galeryjny. Na obrazie nałożono schemat konturów obrazu z numeracją - 2 nylonowe pędzle artystyczne - Soczysta paleta ponumerowanych ekologicznych farb akrylowych w pojemnikach - Schemat graficzny - Arkusz kontrolny Zestaw kreatywny "Malowanie po numerach" to wspaniały prezent, dobra pamiątka i przydatny zakup do kreatywnego wypoczynku, ponieważ wynikiem takiego hobby są korzyści zdrowotne (rekreacja), a wnętrze będzie miało piękny wystrój. Malowanie po numerach - Bajeczny domek (C)Elena Schweitzer dla Twojej kreatywności. Wyprodukowano w Ukrainie. Zwróć uwagę! Kolory gotowego obrazu mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu!"

51,80 zł
46,62 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,18 zł

86
Malowanie po numerach - Pszenica.. 40x40cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Malowanie po numerach - Pszenica.. 40x40cm
Ideyka
Dostępny
3 szt.

"Zestaw do malowania po numerach NA RAMIE. Każdy może rysować, a dzięki obrazom po numerach TM Ideyka jest to zabawne i ekscytujące! Będziesz mógł samodzielnie stworzyć arcydzieło, nawet jeśli po raz pierwszy będziesz pracować z płótnem i farbami. Fascynujące malowanie po numerach korzystnie wpływa na nastrój, twórczy rozwój i przyjemny wynik - osobiste arcydzieło na ścianie we wnętrzu lub jako ręcznie wykonany prezent. To proste! Musisz kupić obraz po numerach, odebrać, rozpakować i od razu możesz zacząć malować swoją fabułę tematyczną na płótnie farbami akrylowymi. Musisz malować wzdłuż ponumerowanych konturów odpowiadających kolorowi farby (numer na pokrywie pojemnika), wystarczy ostrożnie pomalować kontury i zacznie się powstawać prawdziwy obraz. Zestaw kreatywny z piękną fabułą na płótnie i wszystkim, czego potrzebujesz, aby stworzyć gotowy obraz: - Naturalne płótno oprawione na blejtramie w sposób galeryjny. Na obrazie nałożono schemat konturów obrazu z numeracją - 2 nylonowe pędzle artystyczne - Soczysta paleta ponumerowanych ekologicznych farb akrylowych w pojemnikach - Schemat graficzny - Arkusz kontrolny Zestaw kreatywny "Malowanie po numerach" to wspaniały prezent, dobra pamiątka i przydatny zakup do kreatywnego wypoczynku, ponieważ wynikiem takiego hobby są korzyści zdrowotne (rekreacja), a wnętrze będzie miało piękny wystrój. Malowanie po numerach - Bajeczny domek (C)Elena Schweitzer dla Twojej kreatywności. Wyprodukowano w Ukrainie. Zwróć uwagę! Kolory gotowego obrazu mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu!"

51,80 zł
46,62 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,18 zł

87
Malowanie po numerach-Puszyści przyjaciele 40x40cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Malowanie po numerach-Puszyści przyjaciele 40x40cm
Ideyka
Dostępny
4 szt.

"Zestaw do malowania po numerach NA RAMIE. Każdy może rysować, a dzięki obrazom po numerach TM Ideyka jest to zabawne i ekscytujące! Będziesz mógł samodzielnie stworzyć arcydzieło, nawet jeśli po raz pierwszy będziesz pracować z płótnem i farbami. Fascynujące malowanie po numerach korzystnie wpływa na nastrój, twórczy rozwój i przyjemny wynik - osobiste arcydzieło na ścianie we wnętrzu lub jako ręcznie wykonany prezent. To proste! Musisz kupić obraz po numerach, odebrać, rozpakować i od razu możesz zacząć malować swoją fabułę tematyczną na płótnie farbami akrylowymi. Musisz malować wzdłuż ponumerowanych konturów odpowiadających kolorowi farby (numer na pokrywie pojemnika), wystarczy ostrożnie pomalować kontury i zacznie się powstawać prawdziwy obraz. Zestaw kreatywny z piękną fabułą na płótnie i wszystkim, czego potrzebujesz, aby stworzyć gotowy obraz: - Naturalne płótno oprawione na blejtramie w sposób galeryjny. Na obrazie nałożono schemat konturów obrazu z numeracją - 2 nylonowe pędzle artystyczne - Soczysta paleta ponumerowanych ekologicznych farb akrylowych w pojemnikach - Schemat graficzny - Arkusz kontrolny Zestaw kreatywny "Malowanie po numerach" to wspaniały prezent, dobra pamiątka i przydatny zakup do kreatywnego wypoczynku, ponieważ wynikiem takiego hobby są korzyści zdrowotne (rekreacja), a wnętrze będzie miało piękny wystrój. Malowanie po numerach - Bajeczny domek (C)Elena Schweitzer dla Twojej kreatywności. Wyprodukowano w Ukrainie. Zwróć uwagę! Kolory gotowego obrazu mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu!"

51,80 zł
46,62 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,18 zł

88
Malowanie po numerach - Truskawkowa.. 30x40cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Malowanie po numerach - Truskawkowa.. 30x40cm
Ideyka
Dostępny
5 szt.

"Zestaw do malowania po numerach NA RAMIE. Każdy może rysować, a dzięki obrazom po numerach TM Ideyka jest to zabawne i ekscytujące! Będziesz mógł samodzielnie stworzyć arcydzieło, nawet jeśli po raz pierwszy będziesz pracować z płótnem i farbami. Fascynujące malowanie po numerach korzystnie wpływa na nastrój, twórczy rozwój i przyjemny wynik - osobiste arcydzieło na ścianie we wnętrzu lub jako ręcznie wykonany prezent. To proste! Musisz kupić obraz po numerach, odebrać, rozpakować i od razu możesz zacząć malować swoją fabułę tematyczną na płótnie farbami akrylowymi. Musisz malować wzdłuż ponumerowanych konturów odpowiadających kolorowi farby (numer na pokrywie pojemnika), wystarczy ostrożnie pomalować kontury i zacznie się powstawać prawdziwy obraz. Zestaw kreatywny z piękną fabułą na płótnie i wszystkim, czego potrzebujesz, aby stworzyć gotowy obraz: - Naturalne płótno oprawione na blejtramie w sposób galeryjny. Na obrazie nałożono schemat konturów obrazu z numeracją - 2 nylonowe pędzle artystyczne - Soczysta paleta ponumerowanych ekologicznych farb akrylowych w pojemnikach - Schemat graficzny - Arkusz kontrolny Zestaw kreatywny "Malowanie po numerach" to wspaniały prezent, dobra pamiątka i przydatny zakup do kreatywnego wypoczynku, ponieważ wynikiem takiego hobby są korzyści zdrowotne (rekreacja), a wnętrze będzie miało piękny wystrój. Malowanie po numerach - Bajeczny domek (C)Elena Schweitzer dla Twojej kreatywności. Wyprodukowano w Ukrainie. Zwróć uwagę! Kolory gotowego obrazu mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu!"

47,40 zł
42,66 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,74 zł

89
Malowanie po numerach - Młodzież 30x40cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Malowanie po numerach - Młodzież 30x40cm
Ideyka
Dostępny
5 szt.

"Zestaw do malowania po numerach NA RAMIE. Każdy może rysować, a dzięki obrazom po numerach TM Ideyka jest to zabawne i ekscytujące! Będziesz mógł samodzielnie stworzyć arcydzieło, nawet jeśli po raz pierwszy będziesz pracować z płótnem i farbami. Fascynujące malowanie po numerach korzystnie wpływa na nastrój, twórczy rozwój i przyjemny wynik - osobiste arcydzieło na ścianie we wnętrzu lub jako ręcznie wykonany prezent. To proste! Musisz kupić obraz po numerach, odebrać, rozpakować i od razu możesz zacząć malować swoją fabułę tematyczną na płótnie farbami akrylowymi. Musisz malować wzdłuż ponumerowanych konturów odpowiadających kolorowi farby (numer na pokrywie pojemnika), wystarczy ostrożnie pomalować kontury i zacznie się powstawać prawdziwy obraz. Zestaw kreatywny z piękną fabułą na płótnie i wszystkim, czego potrzebujesz, aby stworzyć gotowy obraz: - Naturalne płótno oprawione na blejtramie w sposób galeryjny. Na obrazie nałożono schemat konturów obrazu z numeracją - 2 nylonowe pędzle artystyczne - Soczysta paleta ponumerowanych ekologicznych farb akrylowych w pojemnikach - Schemat graficzny - Arkusz kontrolny Zestaw kreatywny "Malowanie po numerach" to wspaniały prezent, dobra pamiątka i przydatny zakup do kreatywnego wypoczynku, ponieważ wynikiem takiego hobby są korzyści zdrowotne (rekreacja), a wnętrze będzie miało piękny wystrój. Malowanie po numerach - Bajeczny domek (C)Elena Schweitzer dla Twojej kreatywności. Wyprodukowano w Ukrainie. Zwróć uwagę! Kolory gotowego obrazu mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu!"

47,40 zł
42,66 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,74 zł

90
Malowanie po numerach - Barwy ukraińskie 30x40cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Malowanie po numerach - Barwy ukraińskie 30x40cm
Ideyka
Dostępny
11 szt.

"Zestaw do malowania po numerach NA RAMIE. Każdy może rysować, a dzięki obrazom po numerach TM Ideyka jest to zabawne i ekscytujące! Będziesz mógł samodzielnie stworzyć arcydzieło, nawet jeśli po raz pierwszy będziesz pracować z płótnem i farbami. Fascynujące malowanie po numerach korzystnie wpływa na nastrój, twórczy rozwój i przyjemny wynik - osobiste arcydzieło na ścianie we wnętrzu lub jako ręcznie wykonany prezent. To proste! Musisz kupić obraz po numerach, odebrać, rozpakować i od razu możesz zacząć malować swoją fabułę tematyczną na płótnie farbami akrylowymi. Musisz malować wzdłuż ponumerowanych konturów odpowiadających kolorowi farby (numer na pokrywie pojemnika), wystarczy ostrożnie pomalować kontury i zacznie się powstawać prawdziwy obraz. Zestaw kreatywny z piękną fabułą na płótnie i wszystkim, czego potrzebujesz, aby stworzyć gotowy obraz: - Naturalne płótno oprawione na blejtramie w sposób galeryjny. Na obrazie nałożono schemat konturów obrazu z numeracją - 2 nylonowe pędzle artystyczne - Soczysta paleta ponumerowanych ekologicznych farb akrylowych w pojemnikach - Schemat graficzny - Arkusz kontrolny Zestaw kreatywny "Malowanie po numerach" to wspaniały prezent, dobra pamiątka i przydatny zakup do kreatywnego wypoczynku, ponieważ wynikiem takiego hobby są korzyści zdrowotne (rekreacja), a wnętrze będzie miało piękny wystrój. Malowanie po numerach - Bajeczny domek (C)Elena Schweitzer dla Twojej kreatywności. Wyprodukowano w Ukrainie. Zwróć uwagę! Kolory gotowego obrazu mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu!"

47,40 zł
42,66 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,74 zł

91
Malowanie po numerach - Ukraiński gotyk 30x40cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Malowanie po numerach - Ukraiński gotyk 30x40cm
Ideyka
Dostępny
5 szt.

"Zestaw do malowania po numerach NA RAMIE. Każdy może rysować, a dzięki obrazom po numerach TM Ideyka jest to zabawne i ekscytujące! Będziesz mógł samodzielnie stworzyć arcydzieło, nawet jeśli po raz pierwszy będziesz pracować z płótnem i farbami. Fascynujące malowanie po numerach korzystnie wpływa na nastrój, twórczy rozwój i przyjemny wynik - osobiste arcydzieło na ścianie we wnętrzu lub jako ręcznie wykonany prezent. To proste! Musisz kupić obraz po numerach, odebrać, rozpakować i od razu możesz zacząć malować swoją fabułę tematyczną na płótnie farbami akrylowymi. Musisz malować wzdłuż ponumerowanych konturów odpowiadających kolorowi farby (numer na pokrywie pojemnika), wystarczy ostrożnie pomalować kontury i zacznie się powstawać prawdziwy obraz. Zestaw kreatywny z piękną fabułą na płótnie i wszystkim, czego potrzebujesz, aby stworzyć gotowy obraz: - Naturalne płótno oprawione na blejtramie w sposób galeryjny. Na obrazie nałożono schemat konturów obrazu z numeracją - 2 nylonowe pędzle artystyczne - Soczysta paleta ponumerowanych ekologicznych farb akrylowych w pojemnikach - Schemat graficzny - Arkusz kontrolny Zestaw kreatywny "Malowanie po numerach" to wspaniały prezent, dobra pamiątka i przydatny zakup do kreatywnego wypoczynku, ponieważ wynikiem takiego hobby są korzyści zdrowotne (rekreacja), a wnętrze będzie miało piękny wystrój. Malowanie po numerach - Bajeczny domek (C)Elena Schweitzer dla Twojej kreatywności. Wyprodukowano w Ukrainie. Zwróć uwagę! Kolory gotowego obrazu mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu!"

47,40 zł
42,66 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,74 zł

92
Malowanie po numerach - Bajeczny domek 30x40cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Malowanie po numerach - Bajeczny domek 30x40cm
Ideyka
Dostępny
4 szt.

"Zestaw do malowania po numerach NA RAMIE. Każdy może rysować, a dzięki obrazom po numerach TM Ideyka jest to zabawne i ekscytujące! Będziesz mógł samodzielnie stworzyć arcydzieło, nawet jeśli po raz pierwszy będziesz pracować z płótnem i farbami. Fascynujące malowanie po numerach korzystnie wpływa na nastrój, twórczy rozwój i przyjemny wynik - osobiste arcydzieło na ścianie we wnętrzu lub jako ręcznie wykonany prezent. To proste! Musisz kupić obraz po numerach, odebrać, rozpakować i od razu możesz zacząć malować swoją fabułę tematyczną na płótnie farbami akrylowymi. Musisz malować wzdłuż ponumerowanych konturów odpowiadających kolorowi farby (numer na pokrywie pojemnika), wystarczy ostrożnie pomalować kontury i zacznie się powstawać prawdziwy obraz. Zestaw kreatywny z piękną fabułą na płótnie i wszystkim, czego potrzebujesz, aby stworzyć gotowy obraz: - Naturalne płótno oprawione na blejtramie w sposób galeryjny. Na obrazie nałożono schemat konturów obrazu z numeracją - 2 nylonowe pędzle artystyczne - Soczysta paleta ponumerowanych ekologicznych farb akrylowych w pojemnikach - Schemat graficzny - Arkusz kontrolny Zestaw kreatywny "Malowanie po numerach" to wspaniały prezent, dobra pamiątka i przydatny zakup do kreatywnego wypoczynku, ponieważ wynikiem takiego hobby są korzyści zdrowotne (rekreacja), a wnętrze będzie miało piękny wystrój. Malowanie po numerach - Bajeczny domek (C)Elena Schweitzer dla Twojej kreatywności. Wyprodukowano w Ukrainie. Zwróć uwagę! Kolory gotowego obrazu mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu!"

47,40 zł
42,66 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,74 zł

93
Malowanie po umerach - Gwiezdny pies 30x30cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Malowanie po umerach - Gwiezdny pies 30x30cm
Ideyka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.25

"Zestaw do malowania po numerach NA RAMIE. Każdy może rysować, a dzięki obrazom po numerach TM Ideyka jest to zabawne i ekscytujące! Będziesz mógł samodzielnie stworzyć arcydzieło, nawet jeśli po raz pierwszy będziesz pracować z płótnem i farbami. Fascynujące malowanie po numerach korzystnie wpływa na nastrój, twórczy rozwój i przyjemny wynik - osobiste arcydzieło na ścianie we wnętrzu lub jako ręcznie wykonany prezent. To proste! Musisz kupić obraz po numerach, odebrać, rozpakować i od razu możesz zacząć malować swoją fabułę tematyczną na płótnie farbami akrylowymi. Musisz malować wzdłuż ponumerowanych konturów odpowiadających kolorowi farby (numer na pokrywie pojemnika), wystarczy ostrożnie pomalować kontury i zacznie się powstawać prawdziwy obraz. Zestaw kreatywny z piękną fabułą na płótnie i wszystkim, czego potrzebujesz, aby stworzyć gotowy obraz: - Naturalne płótno oprawione na blejtramie w sposób galeryjny. Na obrazie nałożono schemat konturów obrazu z numeracją - 2 nylonowe pędzle artystyczne - Soczysta paleta ponumerowanych ekologicznych farb akrylowych w pojemnikach - Schemat graficzny - Arkusz kontrolny Zestaw kreatywny "Malowanie po numerach" to wspaniały prezent, dobra pamiątka i przydatny zakup do kreatywnego wypoczynku, ponieważ wynikiem takiego hobby są korzyści zdrowotne (rekreacja), a wnętrze będzie miało piękny wystrój. Malowanie po numerach - Bajeczny domek (C)Elena Schweitzer dla Twojej kreatywności. Wyprodukowano w Ukrainie. Zwróć uwagę! Kolory gotowego obrazu mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu!"

45,80 zł
41,22 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,58 zł

94
Malowanie po numerach - Zielonookie.. 30x30cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Malowanie po numerach - Zielonookie.. 30x30cm
Ideyka
Dostępny
10 szt.

"Zestaw do malowania po numerach NA RAMIE. Każdy może rysować, a dzięki obrazom po numerach TM Ideyka jest to zabawne i ekscytujące! Będziesz mógł samodzielnie stworzyć arcydzieło, nawet jeśli po raz pierwszy będziesz pracować z płótnem i farbami. Fascynujące malowanie po numerach korzystnie wpływa na nastrój, twórczy rozwój i przyjemny wynik - osobiste arcydzieło na ścianie we wnętrzu lub jako ręcznie wykonany prezent. To proste! Musisz kupić obraz po numerach, odebrać, rozpakować i od razu możesz zacząć malować swoją fabułę tematyczną na płótnie farbami akrylowymi. Musisz malować wzdłuż ponumerowanych konturów odpowiadających kolorowi farby (numer na pokrywie pojemnika), wystarczy ostrożnie pomalować kontury i zacznie się powstawać prawdziwy obraz. Zestaw kreatywny z piękną fabułą na płótnie i wszystkim, czego potrzebujesz, aby stworzyć gotowy obraz: - Naturalne płótno oprawione na blejtramie w sposób galeryjny. Na obrazie nałożono schemat konturów obrazu z numeracją - 2 nylonowe pędzle artystyczne - Soczysta paleta ponumerowanych ekologicznych farb akrylowych w pojemnikach - Schemat graficzny - Arkusz kontrolny Zestaw kreatywny "Malowanie po numerach" to wspaniały prezent, dobra pamiątka i przydatny zakup do kreatywnego wypoczynku, ponieważ wynikiem takiego hobby są korzyści zdrowotne (rekreacja), a wnętrze będzie miało piękny wystrój. Malowanie po numerach - Bajeczny domek (C)Elena Schweitzer dla Twojej kreatywności. Wyprodukowano w Ukrainie. Zwróć uwagę! Kolory gotowego obrazu mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu!"

45,20 zł
40,68 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,52 zł

95
Dzienniki 1989-2022 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Dzienniki 1989-2022
Dostępny
9 szt.

Publikacja poświęcona Dziennikom Włodzimierza Pawlaka - trwającej trzydzieści lat malarskiej rejestracji doświadczania codzienności. Prezentacja kompletu Dzienników, szczególnej części malarskiego dorobku Włodzimierza Pawlaka, następuje w czasie kryzysu cech i wartości, które zręby tego właśnie cyklu konstytuują przede wszystkim: ekstremalnej introwersji, benedyktyńskiej pracy i trwania przy efektach odwiecznego medium. Pomimo niekończących się prób powtórzeń tych samych zdawałoby się czynności, malarstwo to nie ma w sobie nic mechanicznego. Jest instynktowne, nieprecyzyjne, swobodne. Jak wyjdzie. Bo choć Pawlak od dawna nie maluje postaci ludzkich, to, co maluje, jest niesłychanie ludzkie. Rodzaj tej jego malarskiej humanistyki, mimo że zredukowanej do najprostszych gestów, angażuje nasze ośrodki zarówno intelektualne, jak i emocjonalne, dając przeżycie totalne. Efekt ten wyraźnie rysuje się na tle bezładu części dzisiejszej sztuki snobującej się na naukową dyskursywność, ale pozbawionej warsztatowej dominanty decyzji. Pseudooffowej, bo tolerującej współistnienie reguł nie do pogodzenia w ramach jednej całości. Gdzie przestrzeń kreacji wypełniają twory hybrydowe, pozostające w związkach ze sztuką i między sobą ledwie frazeologicznych. W przeszłości także wyobraźnia Pawlaka zdawała się dryfować w rejony wielkiej herezji publicystyki sztuki kuratorskiego horrendum. Chociaż akurat on sam, bez reszty zafrapowany najgłębszym sensem dociekań Malewicza i Strzemińskiego, starał się owe odloty poskramiać hamulcem praw, formułowanych dla sztuki przez ten wielki tandem. Już w heroicznym okresie rozsocjologizowanej i rozpolitykowanej Gruppy wszystkie obce naturze malarstwa serwituty (nawet jeśli wyrażane tylko narracyjną tytulaturą) starał się Pawlak redukować do sedna takiego wyrazu, którego w inny sposób niż farbą zrobić niepodobna! Wręcz w sprzeczności z misją ugrupowania/matecznika, o którego dokonaniach, nasyconych ambicją społecznej służby i politycznej rewolty, pewna pilnie sekundująca mu krytyczka wyraziła się jednoznacznie: Pamiętam, jak sama bardzo się starałam, żeby mi się to podobało. Ponieważ to było słuszne. W malarstwie Pawlaka coś stawało się słuszne tym bardziej, im celniej trafiało w reguły dziedziny, której historię znaczyły ślady na skałach Lascaux i Altamiry. No i te, które na polecenie ojca sam jako dziecko zostawił na słynnej zielonej furtce wiodącej do ogrodu rodzinnego domu w Korytowie. Blisko kultury wsi. Tam, gdzie niezręczność jest świętą słabością, ale też największą tajemnicą wyrazu. Gdzie trywialne spotyka się ze wzniosłym, dystans z powagą, tymczasowe z ostatecznym, a wszystko razem w poetyce błędu ręcznej roboty. Logicznym efektem takiej drogi stały się Dzienniki. Separujące treść od tematu wyrażonego tytułem i ograniczone do dwóch wariantów bieli. Z jednym wyjątkiem/prologiem z przełomowego w najnowszej historii Polski roku 1989. Biało-czerwona abstrakcja z narracyjną frazą tytułu Polacy formują flagę narodową od progu, od pierwszego płótna, zawierała pełnię malarskich cech całego cyklu. Farba przestaje być farbą. Staje się obrazem. Sensualna delektacja przechodzi w stan czystej kontemplacji. Wszystko tu pracuje na korzyść. Zwłaszcza, jak to z kronikami bywa, na korzyść działa upływający czas. To on wydobywa z ektodermy unistycznie białych płócien nieoczekiwane efekty kontrastu temperatur. Intensywnie żółknąca biel cynkowa stopniowo staje w opozycji do bieli tytanowej, przyprószonej siwizną grafitowego pyłu. To czas improwizuje tu ciepło-zimną, arcyważną dla malarstwa opozycję dur-moll.

200,00 zł
148,00 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 52,00 zł

96
Malowanie po numerach - Kwiatowy dotyk 30x40cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Malowanie po numerach - Kwiatowy dotyk 30x40cm
Ideyka
Dostępny
3 szt.

"Zestaw do malowania po numerach NA RAMIE. Każdy może rysować, a dzięki obrazom po numerach TM Ideyka jest to zabawne i ekscytujące! Będziesz mógł samodzielnie stworzyć arcydzieło, nawet jeśli po raz pierwszy będziesz pracować z płótnem i farbami. Fascynujące malowanie po numerach korzystnie wpływa na nastrój, twórczy rozwój i przyjemny wynik - osobiste arcydzieło na ścianie we wnętrzu lub jako ręcznie wykonany prezent. To proste! Musisz kupić obraz po numerach, odebrać, rozpakować i od razu możesz zacząć malować swoją fabułę tematyczną na płótnie farbami akrylowymi. Musisz malować wzdłuż ponumerowanych konturów odpowiadających kolorowi farby (numer na pokrywie pojemnika), wystarczy ostrożnie pomalować kontury i zacznie się powstawać prawdziwy obraz. Zestaw kreatywny z piękną fabułą na płótnie i wszystkim, czego potrzebujesz, aby stworzyć gotowy obraz: - Naturalne płótno oprawione na blejtramie w sposób galeryjny. Na obrazie nałożono schemat konturów obrazu z numeracją - 2 nylonowe pędzle artystyczne - Soczysta paleta ponumerowanych ekologicznych farb akrylowych w pojemnikach - Schemat graficzny - Arkusz kontrolny Zestaw kreatywny "Malowanie po numerach" to wspaniały prezent, dobra pamiątka i przydatny zakup do kreatywnego wypoczynku, ponieważ wynikiem takiego hobby są korzyści zdrowotne (rekreacja), a wnętrze będzie miało piękny wystrój. Malowanie po numerach - Bajeczny domek (C)Elena Schweitzer dla Twojej kreatywności. Wyprodukowano w Ukrainie. Zwróć uwagę! Kolory gotowego obrazu mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu!"

47,40 zł
42,66 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,74 zł

97
Malowanie po numerach - Puszysta panienk 30x30cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Malowanie po numerach - Puszysta panienk 30x30cm
Ideyka
Niedostępny
Brak

"Zestaw do malowania po numerach NA RAMIE. Każdy może rysować, a dzięki obrazom po numerach TM Ideyka jest to zabawne i ekscytujące! Będziesz mógł samodzielnie stworzyć arcydzieło, nawet jeśli po raz pierwszy będziesz pracować z płótnem i farbami. Fascynujące malowanie po numerach korzystnie wpływa na nastrój, twórczy rozwój i przyjemny wynik - osobiste arcydzieło na ścianie we wnętrzu lub jako ręcznie wykonany prezent. To proste! Musisz kupić obraz po numerach, odebrać, rozpakować i od razu możesz zacząć malować swoją fabułę tematyczną na płótnie farbami akrylowymi. Musisz malować wzdłuż ponumerowanych konturów odpowiadających kolorowi farby (numer na pokrywie pojemnika), wystarczy ostrożnie pomalować kontury i zacznie się powstawać prawdziwy obraz. Zestaw kreatywny z piękną fabułą na płótnie i wszystkim, czego potrzebujesz, aby stworzyć gotowy obraz: - Naturalne płótno oprawione na blejtramie w sposób galeryjny. Na obrazie nałożono schemat konturów obrazu z numeracją - 2 nylonowe pędzle artystyczne - Soczysta paleta ponumerowanych ekologicznych farb akrylowych w pojemnikach - Schemat graficzny - Arkusz kontrolny Zestaw kreatywny "Malowanie po numerach" to wspaniały prezent, dobra pamiątka i przydatny zakup do kreatywnego wypoczynku, ponieważ wynikiem takiego hobby są korzyści zdrowotne (rekreacja), a wnętrze będzie miało piękny wystrój. Malowanie po numerach - Bajeczny domek (C)Elena Schweitzer dla Twojej kreatywności. Wyprodukowano w Ukrainie. Zwróć uwagę! Kolory gotowego obrazu mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu!"

45,20 zł
40,68 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,52 zł

98
Malowanie po numerach - Podróż na chmurze 30x30cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Malowanie po numerach - Podróż na chmurze 30x30cm
Ideyka
Dostępny
3 szt.

"Zestaw do malowania po numerach NA RAMIE. Każdy może rysować, a dzięki obrazom po numerach TM Ideyka jest to zabawne i ekscytujące! Będziesz mógł samodzielnie stworzyć arcydzieło, nawet jeśli po raz pierwszy będziesz pracować z płótnem i farbami. Fascynujące malowanie po numerach korzystnie wpływa na nastrój, twórczy rozwój i przyjemny wynik - osobiste arcydzieło na ścianie we wnętrzu lub jako ręcznie wykonany prezent. To proste! Musisz kupić obraz po numerach, odebrać, rozpakować i od razu możesz zacząć malować swoją fabułę tematyczną na płótnie farbami akrylowymi. Musisz malować wzdłuż ponumerowanych konturów odpowiadających kolorowi farby (numer na pokrywie pojemnika), wystarczy ostrożnie pomalować kontury i zacznie się powstawać prawdziwy obraz. Zestaw kreatywny z piękną fabułą na płótnie i wszystkim, czego potrzebujesz, aby stworzyć gotowy obraz: - Naturalne płótno oprawione na blejtramie w sposób galeryjny. Na obrazie nałożono schemat konturów obrazu z numeracją - 2 nylonowe pędzle artystyczne - Soczysta paleta ponumerowanych ekologicznych farb akrylowych w pojemnikach - Schemat graficzny - Arkusz kontrolny Zestaw kreatywny "Malowanie po numerach" to wspaniały prezent, dobra pamiątka i przydatny zakup do kreatywnego wypoczynku, ponieważ wynikiem takiego hobby są korzyści zdrowotne (rekreacja), a wnętrze będzie miało piękny wystrój. Malowanie po numerach - Bajeczny domek (C)Elena Schweitzer dla Twojej kreatywności. Wyprodukowano w Ukrainie. Zwróć uwagę! Kolory gotowego obrazu mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu!"

45,20 zł
40,68 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,52 zł

99
Malowanie po numerach - Podróż do gwiazd 30x30cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Malowanie po numerach - Podróż do gwiazd 30x30cm
Ideyka
Dostępny
3 szt.

"Zestaw do malowania po numerach NA RAMIE. Każdy może rysować, a dzięki obrazom po numerach TM Ideyka jest to zabawne i ekscytujące! Będziesz mógł samodzielnie stworzyć arcydzieło, nawet jeśli po raz pierwszy będziesz pracować z płótnem i farbami. Fascynujące malowanie po numerach korzystnie wpływa na nastrój, twórczy rozwój i przyjemny wynik - osobiste arcydzieło na ścianie we wnętrzu lub jako ręcznie wykonany prezent. To proste! Musisz kupić obraz po numerach, odebrać, rozpakować i od razu możesz zacząć malować swoją fabułę tematyczną na płótnie farbami akrylowymi. Musisz malować wzdłuż ponumerowanych konturów odpowiadających kolorowi farby (numer na pokrywie pojemnika), wystarczy ostrożnie pomalować kontury i zacznie się powstawać prawdziwy obraz. Zestaw kreatywny z piękną fabułą na płótnie i wszystkim, czego potrzebujesz, aby stworzyć gotowy obraz: - Naturalne płótno oprawione na blejtramie w sposób galeryjny. Na obrazie nałożono schemat konturów obrazu z numeracją - 2 nylonowe pędzle artystyczne - Soczysta paleta ponumerowanych ekologicznych farb akrylowych w pojemnikach - Schemat graficzny - Arkusz kontrolny Zestaw kreatywny "Malowanie po numerach" to wspaniały prezent, dobra pamiątka i przydatny zakup do kreatywnego wypoczynku, ponieważ wynikiem takiego hobby są korzyści zdrowotne (rekreacja), a wnętrze będzie miało piękny wystrój. Malowanie po numerach - Bajeczny domek (C)Elena Schweitzer dla Twojej kreatywności. Wyprodukowano w Ukrainie. Zwróć uwagę! Kolory gotowego obrazu mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu!"

45,20 zł
40,68 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,52 zł

100
Malowanie po numerach - Soczyste ciasto 25x25cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Malowanie po numerach - Soczyste ciasto 25x25cm
Ideyka
Niedostępny
Brak

"Zestaw do malowania po numerach NA RAMIE. Każdy może rysować, a dzięki obrazom po numerach TM Ideyka jest to zabawne i ekscytujące! Będziesz mógł samodzielnie stworzyć arcydzieło, nawet jeśli po raz pierwszy będziesz pracować z płótnem i farbami. Fascynujące malowanie po numerach korzystnie wpływa na nastrój, twórczy rozwój i przyjemny wynik - osobiste arcydzieło na ścianie we wnętrzu lub jako ręcznie wykonany prezent. To proste! Musisz kupić obraz po numerach, odebrać, rozpakować i od razu możesz zacząć malować swoją fabułę tematyczną na płótnie farbami akrylowymi. Musisz malować wzdłuż ponumerowanych konturów odpowiadających kolorowi farby (numer na pokrywie pojemnika), wystarczy ostrożnie pomalować kontury i zacznie się powstawać prawdziwy obraz. Zestaw kreatywny z piękną fabułą na płótnie i wszystkim, czego potrzebujesz, aby stworzyć gotowy obraz: - Naturalne płótno oprawione na blejtramie w sposób galeryjny. Na obrazie nałożono schemat konturów obrazu z numeracją - 2 nylonowe pędzle artystyczne - Soczysta paleta ponumerowanych ekologicznych farb akrylowych w pojemnikach - Schemat graficzny - Arkusz kontrolny Zestaw kreatywny "Malowanie po numerach" to wspaniały prezent, dobra pamiątka i przydatny zakup do kreatywnego wypoczynku, ponieważ wynikiem takiego hobby są korzyści zdrowotne (rekreacja), a wnętrze będzie miało piękny wystrój. Malowanie po numerach - Bajeczny domek (C)Elena Schweitzer dla Twojej kreatywności. Wyprodukowano w Ukrainie. Zwróć uwagę! Kolory gotowego obrazu mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu!"

42,95 zł
38,66 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,29 zł

Wróć do góry