hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2023.03.17

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 17 marca 2023 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Maryja. Biografia (Grzegorz Górny, Janusz Rosikoń), na drugim Cyfrowi niewolnicy. Transhumanizm w praktyce (Grzegorz Osiński). Kolejny produkt to Zestaw jajek wielkanocnych Squishy, 12 sztuk (Leantoys) oraz Kraina Lodu. Brokatowe ubieranki (praca zbiorowa).
1
Maryja. Biografia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Nowość
Maryja. Biografia
Dostępny
633 szt.

Maryja. Biografia to pierwsza tak obszerna, dobrze udokumentowana i bogato ilustrowana opowieść o ziemskim życiu Matki Bożej. Reporter Grzegorz Górny i fotograf Janusz Rosikoń, autorzy kilkunastu książek tłumaczonych na wiele języków świata, tym razem prowadzą dziennikarskie śledztwo dotyczące Miriam z Nazaretu. Odtwarzają przebieg jej życia, rekonstruując wydarzenia sprzed dwóch tysięcy lat. Jeżdżą po Ziemii Świętej, Egipcie, Turcji, Grecji, spotykając się z historykami, biblistami i archeologami biblijnymi. Rozmawiają z naukowcami prowadzącymi wykopaliska archeologiczne w Nazarecie, badającymi autentyczność Domu Maryi w Loreto czy dokonującymi ekspertyz relikwii czczonych jako własność Matki Bożej. Rezultatem ich poszukiwań jest bogato ilustrowana biografia dotycząca najbardziej wpływowej kobiety w dziejach świata.

112,90 zł
71,13 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 41,77 zł

58 osób kupiło
2
Cyfrowi niewolnicy. Transhumanizm w praktyce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Cyfrowi niewolnicy. Transhumanizm w praktyce
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.23

Czy wyobrażamy sobie dzisiaj życie zupełnie pozbawione dostępu do internetu? Czy zastanawialiśmy się kiedyś, jak wiele naszych czynności wykonywane jest z użyciem sieci, często w sposób pośredni, nawet niezauważalny. Czy sieć internetowa to rzeczywiście ogromny, globalny, ale rozproszony i rozmyty system, który jest miejscem wolnej wymiany towarów, usług i informacji? Czy też, jak każdy globalny rynek, podlega on kontroli najbogatszych i największych graczy, którzy realizują często swoje własne interesy, promują swoje idee i wymagają od użytkowników przestrzegania zasad określonych nie przez systemy prawa międzynarodowego, ale przez korporacyjne regulaminy, które ustalane są obligatoryjnie przez zarządy korporacji?

52,40 zł
37,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,67 zł

18 osób kupiło
3
Zestaw jajek wielkanocnych Squishy, 12 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Nowość
Zestaw jajek wielkanocnych Squishy, 12 sztuk
Leantoys
Dostępny
30 szt.

Wielkanocny pakiet zabawek! Zrób prezent swojemu dziecku i podaruj mu pakiet małych miękkich zwierzątek typu squishy, które słyną również jako antystresowe. Wielkanocny zestaw małych zabawek może ćwiczyć koordynację wzrokowo-ruchową dzieci, funkcję dłoni, kreatywność i logiczne myślenie. Pozwoli skupić uwagę dziecka na danej czynności i zajęcie mózgu. Cały zestaw zawiera 12 sztuk pisanek. W każdym z nich znajdziesz jedną ze squishy, wykonane zostały w motywie Wielkanocy. Ściskanie, rozciąganie to najlepsze zajęcie na uwolnienie stresu i drażliwości. Może długa zabawa w poszukiwanie wielkanocnych pisanek? Dużo frajdy w odkrywaniu, co znajduje się w środku. Każda zabawka jest wykonana z nietoksycznych i trwałych materiałów i jest bezpieczna dla dzieci i dorosłych. Wymiary jednej pisanki: 6 x 5 x 5 cm

35,00 zł
29,05 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 5,95 zł

15 osób kupiło
4
Kraina Lodu. Brokatowe ubieranki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Kraina Lodu. Brokatowe ubieranki
Dostępny
61 szt.

Książka z zadaniami i brokatowymi naklejkami: - atrakcyjna forma zadań dla wszystkich fanek projektowania, - kreatywna zabawa w świecie ulubionych bohaterek, - tworzenie stylizacji na różne okazje za pomocą brokatowych naklejek, - poziom trudności dostosowany do wieku dziecka (4-7 lat), - 2 arkusze brokatowych naklejek.

16,99 zł
11,99 zł

Rabat 29,4%
oszczędzasz 5,00 zł

12 osób kupiło
5
Filozofia a Zagłada - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Filozofia a Zagłada
Dostępny
19 szt.

Filozofia a Zagłada to antologia 14 klasycznych esejów filozoficznych, w większości niepublikowanych wcześniej po polsku. Poświęcona jest aspektom ontologicznym, poznawczym i etycznym Zagłady. Porusza zagadnienia sposobów rozumienia i przedstawienia tego ludobójstwa oraz jego wyjątkowości, a także winy i odpowiedzialności sprawców. W książce znajdują się artykuły następujących osób: Hannah Arendt, Theodor W. Adorno, Leszek Kołakowski, Joshua Halberstam, Jean-Francois Lyotard, Hans Jonas, Emil L. Fackenheim, Ernst Nolte, Jurgen Habermas, Emmanuel Levinas, Avishai Margalit, Gabriel Motzkin, Jacques Derrida, Donatella Di Cesare, Jan Woleński

35,00 zł
24,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,50 zł

10 osób kupiło
6
Mężczyzna, ale jaki? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Mężczyzna, ale jaki?
Dostępny
33 szt.

O co tak naprawdę chodzi w rozwoju? Nad czym pracować? W czym może przejawiać się męskość, która będzie wartością? W jaki sposób dojrzały mężczyzna może być darem dla żony, dla rodziny, w kapłaństwie? Jakie miejsce w przeżywaniu męskości ma Bóg? Jak stawać się mężczyzną świadomym, odpowiedzianym, czytelnym i bezpiecznym. O tym jest ta książka. Recenzenci: Może być bardzo pomocna dla kobiet szukających męża. – Aleksandra, specjalistka ds. marketingu

39,00 zł
35,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,90 zł

9 osób kupiło
7
Nowe repetytorium z gramatyki języka niemieckiego, wydanie rozszerzone - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Nowe repetytorium z gramatyki języka niemieckiego, wydanie rozszerzone
Dostępny
225 szt.

Nowe repetytorium z gramatyki języka niemieckiego to ciesząca się dużą popularnością publikacja autorstwa Stanisława Bęzy, teraz w nowej odsłonie – rozszerzona o wersję interaktywną wraz z nagraniami audio. Wersja online jest dostępna na platformie SuperMemo, pod adresem: supermemo.com. Można z niej korzystać używając różnych systemów operacyjnych (Android, iOS, PC, Windows) i wykorzystywać do tego celu kilka różnych urządzeń (np. telefon, tablet, komputer) naprzemiennie. Wszystkie postępy w nauce zostaną zapisane z możliwością odtworzenia na każdym nośniku, gdy tylko pojawi się taka potrzeba. Kurs interaktywny nie wymaga żadnych skomplikowanych operacji. Wystarczy, że kupisz podręcznik i zastosujesz się do poniższej krótkiej instrukcji: 1. Rejestrujesz się w SuperMemo 2. Klikasz przycisk: Aktywuj kurs z kodem 3. Przepisujesz kod aktywacyjny zamieszczony w Twoim zakupionym egzemplarzu i naciskasz przycisk Zatwierdź Repetytorium umożliwia uzupełnienie lub gruntowne powtórzenie i usystematyzowanie zagadnień gramatycznych z języka niemieckiego, obejmuje zagadnienia na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym. Publikacja jest ceniona za szczegółowe i zrozumiałe komentarze w języku polskim, teraz jeszcze bardziej przejrzyste dzięki wyróżnionym przykładom i kolorom ułatwiającym nawigację. Autor zwraca uwagę na błędy najczęściej popełniane przez Polaków uczących się języka niemieckiego oraz zagadnienia, które sprawiają Polakom szczególne trudności. Część praktyczna zawiera bogate zestawy ćwiczeń wdrażających, automatyzujących i utrwalających poszczególne struktury gramatyczne. Repetytorium przeznaczone jest dla: - uczniów szkół ponadpodstawowych przygotowujących się do egzaminu maturalnego z języka niemieckiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym, - studentów i słuchaczy szkół wyższych, - uczestników kursów językowych i osób przygotowujących się do egzaminów językowych, - wszystkich zainteresowanych pogłębieniem wiedzy z zakresu zagadnień gramatyki języka niemieckiego. Wersja interaktywna repetytorium dostępna jest na platformie SuperMemo, pod adresem: supermemo.com Kurs online jest w całości udźwiękowiony i wyposażony w mechanizm rozpoznawania mowy dla wybranych zadań otwartych. Nauka możliwa online z platformy oraz online i offline z aplikacji. Oparty na metodzie SuperMemo system powtórek zadań interaktywnych ułatwia szybkie i gruntowne opanowanie materiału.

105,00 zł
92,40 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 12,60 zł

8 osób kupiło
8
LEGO City. Zawsze gotowi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
LEGO City. Zawsze gotowi
Dostępny
115 szt.

Książka z zadaniami, opowiadaniem, komiksami oraz minifigurką LEGO: - bestsellerowa seria doskonale znana nie tylko fanom budowania, - pełne przygód i humoru opowiadanie oraz komiksy, - ciekawe zadania, łamigłówki i labirynty, - gratka dla wszystkich kolekcjonerów - minifigurka LEGO.

19,99 zł
12,99 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 7,00 zł

8 osób kupiło
9
Włóczęgi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Włóczęgi
Dostępny
297 szt.

Knut Hamsun właśc.. Knut Pedersen (1859-1952) - norweski pisarz, laureat nagrody Nobla za 1920 rok, łączył neoromantyzm z egzystencjalizmem, ale też elementami realizmu przedstawiciel tzw nurtu subiektywistycznego w literaturze skandynawskiej, odwoływał się do Dostojewskiego, mocno wpłynął na twórczość takich pisarzy jak Franz Kafka. Nienawiść do świata anglosaskiego (np w satyrze Z życia duchowego współczesnej Ameryki) a z drugiej strony jego patriarchalizm i biologizm zbliżyły go do niemieckiego mitu krwi i ziemi, co zaowocowało zajęciem przez niego pronazistowskiego i kolaboracyjnego stanowiska w czasie II Wojny światowej (został za to po wojnie osądzony i ukarany bardzo wysoką grzywną, w zasadzie już nie powrócił na salony). Jednak uznawany jest - obok S. Undset i H. Ibsena - za najwybitniejszego norweskiego pisarza. Włóczęgów napisał Hamsun w 7 lat po otrzymaniu Nagrody Nobla. Podejmuje w niej temat życiowego wgabundy, awanturniczego włóczęgi, człowieka bez korzeni, jednak - jak na tego autora - wymiar opowieści nie jest tak pesymistyczny, jak w jego najsłynniejszym Głodzie, a sama książka jest pochwałą indywidualizmu i nonkonformizmu. Tematy rozpoczęte w Włóczęgach porusza Hamsun także w dwóch kolejnych powieściach August Powsinoga oraz A życie toczy się dalej (w przygotowaniu).

59,00 zł
42,48 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,52 zł

5 osób kupiło
10
Duże naklejki dla maluszka. Piesek 1+ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Duże naklejki dla maluszka. Piesek 1+
Dostępny
42 szt.

Książeczka dla najmłodszych dzieci zawierająca mnóstwo ćwiczeń przy użyciu naklejek. Duże naklejki wygodne dla małych paluszków. W środku znajduje się 6 stron z naklejkami.

18,00 zł
14,99 zł

Rabat 16,7%
oszczędzasz 3,01 zł

5 osób kupiło
11
100 niesamowitych faktów o ludzkim ciele - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
100 niesamowitych faktów o ludzkim ciele
Dostępny
1 szt.

Ile kości liczy twoje ciało? Skąd bierze się kolor czerwonych krwinek? Dlaczego bąki brzydko pachną? Poznaj odpowiedzi na te pytania i 97 pozostałych faktów wypełniających po brzegi tę wyjątkową książeczkę o ludzkim ciele. Dzięki naklejkom, którymi możesz uzupełniać ilustracje, nauka stanie się dla ciebie prawdziwą przygodą.

20,00 zł
16,99 zł

Rabat 15,1%
oszczędzasz 3,01 zł

4 osoby kupiły
12
Rodzina Moretti. Tom 1. Illegal - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Rodzina Moretti. Tom 1. Illegal
Dostępny
692 szt.

Mecenas Rosita Gelbero po wygraniu rozprawy udaje się z przyjaciółką do klubu, by uczcić sukces oraz pożegnać Los Angeles, które zostawia na rzecz nowej pracy we Florencji. Tej nocy kobieta stara się rozluźnić i nie myśleć o konsekwencjach nierozważnych decyzji, a jedną z nich z pewnością jest pocałunek z nieznajomym. Rosita nie ma pojęcia, że przypadkowo poznany mężczyzna to Matteo Moretti, bardzo wpływowy włoski gangster. To, co zdarzyło się w Los Angeles, kobieta chce zostawić właśnie tam i rozpocząć nowy rozdział we Florencji. Jednak zaskakuje ją fakt, że pierwszą sprawą, jaką otrzymuje we Włoszech, jest obrona Azzurry Moretti, siostry Matteo, z którym całowała się wtedy w klubie. Oboje od razu się rozpoznają, ale wiedzą, że na nic więcej nie mogą sobie pozwolić. Przecież Rosita stoi na straży prawa, a Matteo każdego dnia je łamie.

41,90 zł
31,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,47 zł

4 osoby kupiły
13
Sorter kształtów 3w1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Sorter kształtów 3w1
Dumel Discovery
Dostępny
7 szt.

Zabawka posiada 3 tryby działania. W pierwszym z nich, za każdym razem, gdy dziecko umieści klocek w odpowiadającym mu otworze, usłyszy zabawny dźwięk. W drugim trybie, po umieszczeniu klocka we właściwym miejscu, maluch zostanie nagrodzony wesołą melodią. W trzecim trybie na dzieci czeka gra w polowanie na światełko! Kiedy zatrzyma się ono w jakimś miejscu, należy umieścić w tym otworze odpowiedni klocek. Poszczególne klocki z zestawu różnią się nie tylko kształtem, ale też kolorem. Dwa z nich posiadają wypustki, trzy grzechoczą, a serduszko skrywa na odwrocie bezpieczne lusterko. W zabawce znajduje się także grzechoczący, obrotowy element. Wszystko to, aby w pełni zaangażować bobasa do zabawy dźwiękiem, światłem i kolorem! Cechy produktu: – 3 tryby zabawy: dźwięk, melodie, gra (podążaj za światełkiem, a gdy się zatrzyma umieść klocek w odpowiednim miejscu), – światełka i dźwięki, – grzechotanie, – lusterko, – zróżnicowane faktury. Baterie: 3 x AA (zawarte w zestawie).

64,90 zł
57,11 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,79 zł

4 osoby kupiły
14
Zmienna natura człowieka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Zmienna natura człowieka
Dostępny
149 szt.

Kontrowersyjna książka holenderskiego psychiatry Jana Hendrika van den Berga (1914-2012). Autor mierzy się w niej z podstawowym założeniem dwudziestowiecznej psychiatrii: natura ludzka jest niezmienna. Pyta mianowicie: jeśli poprzednie pokolenia, żyjące w odmienny sposób, stanowili istotowo inni ludzie, jak to się działo? I w jaki sposób psychologia – która usiłuje opisać działania człowieka – zarówno odzwierciedlała, jak i wpływała na zachodzące zmiany? W książce znajdziemy rozważania nad tym jak, w ciągu ostatnich czterystu lat, zmieniła się relacja rodziców i dzieci; co te zmiany oznaczają dla edukacji, jak wpływają na wzory życia zachodniego społeczeństwa; dlaczego osiągnięcie dojrzałości jest teraz tak opóźnione i tak trudne dla naszych dzieci. Van den Berg zastanawia się nad wybranymi aspektami zmian, którym podlegają kobiety, sięgając aż do ery wiktoriańskiej. Analizuje społeczny kontekst neurotycznego niepokoju i oddalenie się współczesnego człowieka od Boga.

39,00 zł
31,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,80 zł

3 osoby kupiły
15
100 niesamowitych faktów o zwierzętach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
100 niesamowitych faktów o zwierzętach
Dostępny
2 szt.

Jakie zwierzę jest najszybsze na świecie? Czy ptaki mogą latać do tyłu? Dlaczego słonie nie potrafią skakać? Poznaj odpowiedzi na te pytania i 97 pozostałych faktów wypełniających po brzegi tę wyjątkową książeczkę o zwierzętach. Dzięki naklejkom, którymi możesz uzupełniać ilustracje, nauka stanie się dla ciebie prawdziwą przygodą.

20,00 zł
16,99 zł

Rabat 15,1%
oszczędzasz 3,01 zł

3 osoby kupiły
16
Pudełko śniadaniowe Backup 5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Pudełko śniadaniowe Backup 5
Derform
Dostępny
29 szt.

Śniadaniówka z dwiema przegródkami BackUP została wykonana z trwałego tworzywa przeznaczonego do kontaktu z żywnością. Ma idealny rozmiar, który pomieści wszystko czego potrzebujesz. - bardzo szczelna, - nie przepuszcza zapachu, - elastyczna opaska zabezpiecza pojemnik przed przypadkowym otwarciem, - wewnątrz przegródka na kanapkę oraz różne dodatki. Wymiary 17x11x7 cm.

16,99 zł
3 osoby kupiły
17
Deception Trilogy. Tom 3. Obietnica kłamstwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Deception Trilogy. Tom 3. Obietnica kłamstwa
Dostępny
455 szt.

Mój mąż. Mój potwór. Finałowy tom mrocznej zagranicznej trylogii! Stan Lii jest krytyczny. Próbowała uciec od męża, który zamienił jej życie w piekło. Nie potrafił wybaczyć jej zdrady, a ona nie była zdolna trwać dłużej u jego boku. Adrian zrozumiał, że jego postępowanie o mało co nie doprowadziło do tragedii. Wciąż może być za późno. Jego upór, złość i nienawiść niemal odebrały mu Lię. Teraz kobieta próbuje pozbierać skrawki dawnego życia. Zrozumieć, kim jest i kim chciałaby się stać. Czy Adrian jej wybaczy? Czy wszystko, co mu powiedziała, to prawda? Zawsze otaczały ją kłamstwa, były jej sprzymierzeńcem. Dlaczego więc teraz miałaby mówić prawdę?

41,90 zł
37,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,19 zł

3 osoby kupiły
18
Karnet ST450 B6 + koperta Królik Wielkanoc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Karnet ST450 B6 + koperta Królik Wielkanoc
Skona Ting
Dostępny
24 szt.

Karnet bez tekstu wewnątrz, w formacie B6 z kopertą, wyprodukowany w Szwecji.

12,20 zł
11,99 zł

Rabat 1,7%
oszczędzasz 0,21 zł

3 osoby kupiły
19
Kaktus na parapecie, czyli podróż w przeszłość. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Kaktus na parapecie, czyli podróż w przeszłość. Audiobook
Magdalena Zarębska, StoryBox
Dostępny
45 szt.

Bohater tej opowieści, Mikołaj, pewnego dnia obudził się w świecie z przeszłości. Wszystko było inne, a w dodatku jakieś dziwaczne. Zero komputerów, zero iPodów, zero McDonalda. Zamiast olbrzymich galerii handlowych – PDT-y, w których udane zakupy graniczą z cudem. Zamiast wypasionych fur – skromne syrenki i trabanty. A jesienią zamiast lekcji – trzydniowe wykopki! Domyślacie się, co to za czasy? Zapraszamy w podróż po Polsce lat 70. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia!

27,95 zł
22,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,59 zł

3 osoby kupiły
20
All The Little Lies. English Prep. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
All The Little Lies. English Prep. Tom 1
Dostępny
525 szt.

Niegdyś był jej przyjacielem, ale kiedy wróciła po pięciu latach, chłopak, którego uwielbiała, stał się zupełnie inny.  Hayley Smith po długiej przerwie wraca do starej szkoły. Zastanawia się, czy ktokolwiek jeszcze ją pamięta, a zwłaszcza, czy Christian Powell będzie miał ją w pamięci. Przecież byli najlepszymi przyjaciółmi.  Teraz Hayley jeszcze bardziej potrzebuje kogoś bliskiego, jej życie to kompletna ruina. Każdego dnia dziewczyna walczy o przetrwanie. Jednak gdy jej i Christiana oczy się spotykają, dziewczyna wyczuwa, że nie jest mile widziana.  Christian nie jest już tym chłopakiem, którego kiedyś znała. Stał się zimny, wyrachowany, popularny. Cała szkoła pada mu do stóp, a on z tego korzysta. Jest królem i zrobi wszystko, żeby Hayley zapłaciła za to, co mu kiedyś zrobiła.

44,90 zł
40,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,49 zł

2 osoby kupiły
21
Zestaw zabawek wielkanocnych Fidget Toys, 36 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Nowość
Zestaw zabawek wielkanocnych Fidget Toys, 36 elementów
Lean Toys
Dostępny
28 szt.

Wielkanocny pakiet zabawek! Zrób prezent swojemu dziecku i podaruj mu pakiet zabawek sensorycznych, które słyną również jako antystresowe. Wielkanocny zestaw małych zabawek może ćwiczyć koordynację wzrokowo-ruchową dzieci, funkcję dłoni, kreatywność i logiczne myślenie. Pozwoli skupić uwagę dziecka na danej czynności. Spraw swojemu dziecku frajdę w tą Wielkanoc! Cały zestaw wykonany został w motywie świątecznym. Wszelkie elementy kolorystyką i elementami nawiązują do świąt Wielkanocnych. Zabawki tego typu można rozciągać, ściskać, wciskać. Jest to najlepsze zajęcie na uwolnienie stresu i drażliwości. W zestawie znajduje się 36 elementów. Każda zabawka jest wykonana z nietoksycznych i trwałych materiałów i jest bezpieczna dla dzieci i dorosłych. Elementy zestawu: - kostka sensoryczna, - kostka do składania, - 4 figurki królik, kurczak, - 6 figurki królik, kurczak plastikowe, - gra kółko i krzyżyk, - 2 króliki do ściskania, - 6 gumowych wężyków, - 3 skoczki, - 2 jajka niespodzianka, - 2 samochodziki tygrys i świnka, naciągane, - sprężyna uśmiech, - 2 otwierane jajka do składania, - 2 gumowe króliki gniotki, - zabawka rozwijana biało-czerwona, - zawieszka królik pop it z wypustkami.

55,99 zł
47,03 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 8,96 zł

2 osoby kupiły
22
Władysław Łokietek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Władysław Łokietek
Dostępny
153 szt.

Władysław Łokietek – dla jednych niezłomny, dla innych nikczemny. Czy człowiek dwukrotnie obłożony klątwą kościelną, zamieszany w skrytobójcze śmierci swoich przeciwników, łamiący wszelkie przysięgi i porozumienia, nieudolny w zarządzaniu krajem i prowadzeniu wojen, kierujący się we wszystkich swoich działaniach emocjami, a nie rozwagą, powinien dojść do najwyższych zaszczytów, z koroną królewską włącznie? Okazuje się, że trzeba tylko bardzo chcieć, trafić na swój czas i wyznawać zasadę, że zwycięzców się nie sądzi. Takim właśnie człowiekiem był Władysław Łokietek, najbardziej kontrowersyjny z polskich królów.

29,40 zł
20,58 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,82 zł

2 osoby kupiły
23
Latające świnie. Jak umysł tworzy znaczenie BR w.3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Latające świnie. Jak umysł tworzy znaczenie BR w.3
Dostępny
42 szt.

Jak wyobraźnia pomaga nam w rzeczywistym działaniu? Na ile sposobów można czytać ten sam tekst? Czym są ucieleśnione symulacje i jaką rolę odgrywają w rozumieniu języka? Zasadniczym zadaniem języka jest przekazywanie znaczenia. Wprawiamy w wibracje struny głosowe po to, żeby nasze najskrytsze myśli pojawiły się w umyśle drugiej osoby. Możemy mówić o wszystkim od rowerowej wycieczki do parku, po rzeczy, które tak naprawdę nie istnieją, jak latające świnie a kiedy to robimy, nasi słuchacze wypełniają obraz detalami, o których nigdy nie wspominaliśmy. Jak to możliwe? Jaki mechanizm za tym stoi? Kognitywista Benjamin K. Bergen przedstawia nową teorię znaczenia i wprowadza nas w świat ucieleśnionych symulacji. Przekonuje, że te same struktury neuronalne, które kierują wzrokiem, działaniem i emocjami służą również myśli. To ciało określa pojęcia używane przez to, co zwykliśmy nazywać umysłem. Nie jesteśmy bezdusznymi myślącymi maszynami: nasza fizjologia dostarcza pojęć naszej filozofii. Imponujące! Bergen przedstawia swój punkt widzenia z entuzjazmem, energią i szczyptą doskonałego humoru. Jeśli szukasz wciągającego, bogatego w informacje przewodnika po kognitywnym podejściu do problemu znaczenia, ta książka może cię nauczyć bardzo wiele. Nature Bergen pisze lekko i dowcipnie... fascynująco Po przeczytaniu tej książki słowa nigdy już nie będą miały dla ciebie tego samego znaczenia New Scientist Ewidentny entuzjazm i poczucie humoru autora sprawiają, że lektura jest zarazem pouczająca i niesłychanie przyjemna. Zdecydowanie warto. Choice

59,90 zł
41,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,97 zł

2 osoby kupiły
24
Księga mody, niebieska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Księga mody, niebieska
Dostępny
19 szt.

Książeczka ta pełna jest ciekawostek o kotach oraz kolorowych i radosnych fotografii. Dodatkowo wewnątrz książki znajduje się wielki plakat 84.8 x 54.0 cm. Plakat na odwrocie ma także miejsce do wklejania naklejek. Ponad 100 łatwych do odklejania i ponownego przyklejania naklejek sprawi dzieciom wiele radości a nauka stanie się doskonałą zabawą.

15,00 zł
13,99 zł

Rabat 6,7%
oszczędzasz 1,01 zł

2 osoby kupiły
25
Barbie Dreamtopia. Brokatowe ubieranki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Barbie Dreamtopia. Brokatowe ubieranki
Dostępny
77 szt.

Książka z zadaniami i brokatowymi naklejkami: - atrakcyjna forma zadań dla wszystkich fanek projektowania, - kreatywna zabawa w świecie ulubionych bohaterek, - tworzenie stylizacji na różne okazje za pomocą brokatowych naklejek, - poziom trudności dostosowany do wieku dziecka (4-7 lat), - 2 arkusze brokatowych naklejek.

16,99 zł
13,99 zł

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,00 zł

2 osoby kupiły
26
Henryk Sienkiewicz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Henryk Sienkiewicz
Dostępny
148 szt.

Opowieść o losach Henryka Sienkiewicza, a także jego najbliższych – dzieciach, wnukach, prawnukach... To również relacja o związkach z majątkiem Oblęgorkiem na Kielecczyźnie, z Wielkopolską i dziejach pięknego Muzeum Sienkiewicza w Poznaniu. Opis koneksji Sienkiewicza z rodem Krasińskich z Radziejowic na Mazowszu. Autorka przytoczyła także rewelacyjną korespondencję z tym domem, który miał dewizę: „Miłość Ojczyzny naszym prawem”.

37,80 zł
26,46 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,34 zł

2 osoby kupiły
27
Srebrne wrzeciono. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Srebrne wrzeciono. Audiobook
Ewa Sobieniewska, StoryBox
Dostępny
47 szt.

Piękna Litwinka Vaiva, będąca obiektem pożądania mężczyzn i tym samym nienawiści kobiet, zostaje oskarżona o czary. Jest rok 1641 i dla wiedźm nie ma miejsca w społeczeństwie. Aby ocalić życie, dziewczyna podejmuje decyzję, która uruchamia lawinę wydarzeń. Ponad dwieście lat później los młodej Wiktorii, córki powstańca listopadowego, niespodziewanie splata się z losem litewskiej czarownicy. Nie godząc się na małżeństwo z niechcianym adoratorem, Wiktoria decyduje się na ucieczkę i w wyniku niefortunnego zbiegu okoliczności trafia do majątku, gdzie imię Vaivy nadal budzi strach. Czy rzeczywiście była ona niebezpieczną wiedźmą? A może demoniczną kochanką magnata? To porywająca saga o kobietach, które miały odwagę walczyć o swoje szczęście i o prawo do decydowania o sobie. To także opowieść o miłości szczerej i pięknej, jak również obsesyjnej i niszczącej, i o tęsknocie za ukochanym miejscem na ziemi.

32,95 zł
26,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,59 zł

2 osoby kupiły
28
SuperThings. Rescue Truck, pojazd - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
SuperThings. Rescue Truck, pojazd
Magic Box, SuperThings
Dostępny
268 szt.

SuperThingsy jadą na ratunek! Dzięki ciężarówce Rescue Truck, Kazoom Kids i SuperThingsy mogą pomóc każdemu mieszkańcowi Kaboom City. Dzięki drabinie dotrą do najwyższych i najbardziej nieprzyjaznych miejsc, choćby po to, by uratować kotka, który utknął na drzewie, a za pomocą armatki wodnej ugasić pożar w każdym budynku! A jeśli muszą się unieść jeszcze wyżej, mogą odczepić latający pojazd i rozwinąć skrzydła. Dzięki wielkiej łopacie z przodu auta z dużą łatwością mogą schwytać Złoczyńców i zamknąć ich w więzieniu będącym częścią ciężarówki. Ale uwaga! Złoczyńcy zawsze mają plan ucieczki, więc jeśli nacisną odpowiedni przycisk, klapa się otworzy i znów uda im się uciec! Pozwól swoim SuperThingsom wziąć udział w tej niezwykłej przygodzie i przemieszczać się po mieście w Rescue Truck, by dzięki efektom świetlnym i dźwiękowym dotrzeć na czas z pomocą tam, gdzie jest potrzebna. Akcja gwarantowana!

280,00 zł
252,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 28,00 zł

2 osoby kupiły
29
Dekoracje okienne wiosenne - Krajobraz 13el - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Dekoracje okienne wiosenne - Krajobraz 13el
LearnHow
Dostępny
6 szt.

Zestaw zawiera 13 elementów - dekoracje są wycięte, gotowe do powieszenia! Zestaw krajobrazowy składa się z 13 elementów - pełny wiosennych kolorów, kwiatów, natury i zwierząt! Idealne do wiosennej dekoracji szkoły i przedszkola. Świetnie sprawdzi się jako ozdoba na okno - w szczególności w szkolnych lub przedszkolnych salach. Ozdobi i doda wiosennego ciepła także na szkolnej gazetce, tablicach oraz korytarzach! Może sprawdzić się także w pokojach dziecięcych, przedszkolach i żłobkach! Ozdoby możemy powiesić na oknie, ścianie lub np. na tablicy korkowej.

27,00 zł
24,30 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,70 zł

2 osoby kupiły
30
Nie będę stała z tyłu. Pamiętnik z punkowej rebelii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Nie będę stała z tyłu. Pamiętnik z punkowej rebelii
Dostępny
72 szt.

Nancy Barile przeszła nietypową drogę: przykładna uczennica, rozczarowana realiami katolickiej edukacji, przeżyła fascynację muzyką lat 70. i stała się filarem filadelfijskiej sceny hardcore punk. Organizując jedne z pierwszych koncertów DIY w Filadelfii (między innymi dla Minor Threat i SSD) i udzielając się jako menadżer lokalnych kapel, Nancy znalazła się w samym centrum wydarzeń, podczas gdy pionierskie zespoły, takie jak Dead Kennedys i Black Flag, na nowo pisały historię muzyki popularnej. Nancy przetrwała punkowe zadymy, ostatecznie odnajdując w swoim buncie miłość i zyskując lepsze zrozumienie ludzkiej natury.

59,90 zł
53,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,99 zł

2 osoby kupiły
31
Duże naklejki dla maluszka 1+ - Kotek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Duże naklejki dla maluszka 1+ - Kotek
Dostępny
41 szt.

Książeczka dla najmłodszych dzieci zawierająca mnóstwo ćwiczeń przy użyciu naklejek. Duże naklejki wygodne dla małych paluszków. W środku znajduje się 6 stron z naklejkami.

18,00 zł
14,99 zł

Rabat 16,7%
oszczędzasz 3,01 zł

2 osoby kupiły
32
Percepcja. Początek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Percepcja. Początek
Dostępny
79 szt.

Komu zależy na prawdzie, gdy świat pogrąża się w chaosie? Artem, należący do gatunku uzdolnionych, obdarowanych boską cząstką ludzi, zostaje osadzony w specjalnym więzieniu dla podobnych sobie jednostek. Wiele lat wcześniej zdecydował się opuścić rodzinę, aby ją chronić. Sam przez ten czas skutecznie się ukrywał - aż do chwili, gdy wydał go jeden z jego znajomych. Dlaczego to zrobił? To pytanie nieustannie towarzyszy Artemowi. Jednak by znaleźć odpowiedź, będzie musiał wydostać się z tego piekła. Inaczej podzieli los współwięźniów i stanie się obiektem brutalnych eksperymentów, mających na celu eksterminację całego gatunku. Ryzykując życiem, wraz z kilkoma osadzonymi postanawia rozpocząć rebelię. Dzięki swoim zdolnościom spiskowcom udaje się nawiązać kontakt z sojusznikami spoza murów więzienia. Wkrótce ich bunt zacznie zataczać coraz szersze kręgi i doprowadzi do szokujących odkryć.

34,99 zł
25,54 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,45 zł

2 osoby kupiły
33
Królestwo węży i krwi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Królestwo węży i krwi
Dostępny
118 szt.

Pełna magii opowieść o zakazanym uczuciu, które jest silniejsze niż przeznaczenie W królestwie Avereel trwają konkury o rękę następczyni tronu – księżniczki Asteriee. Wybór wydaje się przesądzony, jednak sytuacja ulega diametralnej zmianie, gdy do sali tronowej wkracza władca barbarzyńców, żądając ręki księżniczki dla swojego syna. Oburzony król nie zgadza się, a lud z Wężowego Lasu nie przyjmuje dobrze odmowy. Tak rozpocznie się seria nieszczęść, w wyniku których Avereel spłynie krwią… Kiedy lud z Wężowego Lasu ostatecznie zawłaszcza królestwo, na tronie zasiada odrzucony kandydat na męża. Handar to potężny wojownik, który pożąda Asteriee i zamierza za wszelką cenę złamać jej opór. Dziewczyna zostaje wystawiona na najcięższą z możliwych próbę. Nie tylko będzie zmuszona walczyć z rozprzestrzeniającym się przekleństwem, potworami i dzikimi, ale przede wszystkim z własnym sercem, zaczynającym zdradliwie bić dla wroga. Co musi się wydarzyć, by narastające pożądanie wygrało z nienawiścią? Czy można pokochać oprawcę swojego ludu?

44,99 zł
32,39 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

2 osoby kupiły
34
UCLA. Tom 1. Rzut za trzy pocałunki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
UCLA. Tom 1. Rzut za trzy pocałunki
Dostępny
719 szt.

Tessa Martin, jej brat bliźniak Cameron oraz najlepsza przyjaciółka Amber Collins wyjeżdżają z rodzinnego miasta do Los Angeles, aby tam zacząć studia na wymarzonej uczelni. Są podekscytowani nowym początkiem, imprezami i prawdziwym dorosłym życiem. Podczas wypadu na plażę przyjaciółki poznają dwóch studentów – Luke’a Walkera i Daniela Mitchella. Chłopcy nie przypadają do gustu Tessie, co powoduje, że kiedy dziewczyna trafia na imprezę zorganizowaną właśnie przez nich, nie jest zadowolona. Drażni ją szczególnie Luke. Nie podoba jej się, że chłopak tak otwarcie ją podrywa. Jednak gdy ponownie się spotykają, Tessa nie może oszukiwać samej siebie. Każdy jego dotyk, wywołuje u niej dreszcze fascynacji.

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

2 osoby kupiły
35
The Dark Side Of The Moon. Live At Wembley 1974, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
The Dark Side Of The Moon. Live At Wembley 1974, LP
Pink Floyd, Pink Floyd Music Ltd.(2016)
Dostępny
299 szt.

Lista utworów: A1.Speak To Me A2.Breathe (In The Air) A3.On The Run A4.Time A5.The Great Gig In The Sky B1.Money B2.Us and Them B3.Any Colour You Like B4.Brain Damage B5.Eclipse

95,90 zł
86,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,59 zł

2 osoby kupiły
36
Na dwoje babka grzeszyła. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Na dwoje babka grzeszyła. Audiobook
Michał Krawczyk, StoryBox
Dostępny
50 szt.

Powracają przebojowe babcie, na które czekaliście! Marcela Kociokwik i Fatima Wierniewicz skradły show w debiutanckiej powieści Michała Krawczyka Przypadek? Nie sądzę!. Na dwoje babka grzeszyła to przewrotna, zaskakująca, komediowa opowieść o codzienności seniorek, które burzą wizerunek tradycyjnych babć. Marcela - aktywistka i orędowniczka życia - wciąż wpada na szalone pomysły, aby nie dać sobie przestrzeni na nudę. Fatima - zielarka powszechnie znana ze swoich trucizn - uznała, że pora poważnie przygotować się do ostatniej, najważniejszej podróży. Czy rzeczywistość w Żyworódce będzie im sprzyjać? Czy są gotowe na niespodzianki i zaskoczenia? Jakie grzeszki mają na sumieniu? Czy zdadzą test na przyjaźń? Czytajcie i bawcie się! Byleby nie w ukryciu, bo zbyt wiele już zostało zatajone.

32,95 zł
26,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,59 zł

2 osoby kupiły
37
Facet kontra kłopoty. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Facet kontra kłopoty. Audiobook
Anna Potyra, StoryBox
Dostępny
49 szt.

Jurek Kozielski wiedzie idealne życie: wspaniała żona, trzy córki, piękny dom, stabilna praca. Wszystko z pozoru jest jak trzeba. Jednak pewnego dnia pojawia się w jego głowie myśl, która wywróci do góry nogami cały ten ład i porządek: obóz survivalowy w puszczy! Męska wyprawa z przyjaciółmi, dzięki której wreszcie poczuje się facetem z krwi i kości. Od szalonej przygody dzieli go tylko jeden dzień spędzony sam na sam z dziećmi. Jurek nie przypuszcza, że prawdziwy survival zacznie się wcześniej, niż planował, do ekipy niespodziewanie dołączą teść i pewien wesoły Niemiec, a rodzinna uroczystość, na którą obiecał wrócić, stanie pod znakiem zapytania…

29,95 zł
23,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,99 zł

1 osoba kupiła
38
5 lekcji życia z Kronik Akaszy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
5 lekcji życia z Kronik Akaszy
Dostępny
62 szt.

„Ścieżka życia każdego z nas jest niepowtarzalna, jak również przeszkody, które napotykamy po drodze. Jednak wszyscy jesteśmy istotami ludzkimi i wszyscy głęboko pragniemy cieszyć się zdrowiem, nieograniczoną obfitością, prawdziwą miłością oraz mieć w życiu cel, który daje nam spełnienie. W tej książce autorka, dr Yana Mileva podsumowuje pięć najważniejszych lekcji życia, które Władcy Kronik Akaszy na przestrzeni lat przekazali jej oraz jej klientom. Kroniki Akaszy są uniwersalną biblioteką, pamięcią Boga, która mieści w sobie informacje o wszystkim, co kiedykolwiek się wydarzyło, wszystkim, co aktualnie się dzieje oraz o potencjale wszelkich możliwych zdarzeń w przyszłości. Na stronach tej książki znajdziesz nie tylko konkretne i szczegółowe rady, jak rozwiązać swoje najważniejsze życiowe problemy, lecz zainspiruje cię ona również do wejrzenia w głąb twej duszy i połączenia się z boskim pierwiastkiem. Weź tą książkę do ręki i przebudź się na prawdziwego siebie.” Dr Yana Mileva urodziła się w Bułgarii jako córka dwojga nauczycieli matematyki, którzy nauczyli ją, że Wszechświat podlega niezmiennym prawom, z których najważniejszym jest prawo bezwarunkowej miłości. Już od wczesnych lat Yana zaczęła pracować z pozazmysłowym i niewidzialnym światem. Po zgłębieniu wielu rozmaitych metod, religijnych nauk i dziedzin uzdrawiania odnalazła swoją przystań w pracy z Kronikami Akaszy. Od 2011 roku Yana jest w świadomym kontakcie z Władcami Kronik Akaszy i powiada, że towarzyszyli jej oni przez całe życie w postaci pełnego miłości szeptu w jej uchu. Yana jest certyfikowanym konsultantem oraz nauczycielem Kronik Akaszy i poświęca całe swe życie szerzeniu miłości i mądrości Mistrzów na całym świecie.

54,00 zł
38,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 15,12 zł

1 osoba kupiła
39
Wkra i jej dopływy, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Wkra i jej dopływy, wydanie 2
Dostępny
80 szt.

W książce znajdziesz: - kilometraże, - profile wysokości rzek względem długości, - średnie spadki wszystkich rzek dorzecza, - dokładne dane o uregulowaniu rzek, - średnie przepływy roczne, - dane o krajobrazie nadrzecznym, - własne nowoczesne pomiary długości (m.in. z użyciem GPS) z domierzaniem meandrów, - dane o czystości rzek, - stopnie rozwinięcia (krętość rzeki), - dane z IMGW dla porównania. Dzięki tej książce dowiesz się, że najbardziej naturalną rzeką w dorzeczu Wkry jest Naruszewka, największy spadek ma Turka.

31,30 zł
22,54 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,76 zł

1 osoba kupiła
40
Bidon Backup 5 A 58 Derform Fol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Bidon Backup 5 A 58 Derform Fol
Derform
Dostępny
39 szt.

strong Bidon w niebieskim kolorze to zdecydowanie strzał w dziesiątkę dla os oacute b uwielbiających odcienie koloru classic blue Granatowe elementy idealnie dopełniają całość. To świetna propozycja dla chłopc oacute w, jak i r oacute wnież dziewczyn Wiesz, że możesz kolorystycznie zmatchować bidon oraz śniadani oacute wkę i stworzyć zestaw idealny Sprawdź koniecznie Bidon BackUP - Bidon o pojemności 0,4 l, wykonany z tritanu - trwałego tworzywa i odpornego na uszkodzenia. - Posiada ergonomiczny kształt oraz dodatkowe zamknięcie zabezpieczające przed przypadkowym wylaniem. - Bidon pozwala ograniczać zużywanie jednorazowych, plastikowych butelek, kt oacute re mają negatywny wpływ na środowisko. - Nie zawiera toksycznego bisfenolu A. - Wyposażony w materiałowy uchwyt, kt oacute ry umożliwia wygodne noszenie bidonu w ręce. - Idealny na spacer, trening, czy przejażdżkę rowerową. /strong

25,90 zł
1 osoba kupiła
41
Bajki dla szczęśliwych rodzin - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Bajki dla szczęśliwych rodzin
Dostępny
680 szt.

Bajki, które pomagają radzić sobie z emocjami i osiągnąć szczęście w rodzinie Nie ma rodzin idealnych. Nie ma też dwóch rodzin takich samych. Jednak każda chce być szczęśliwa. Książka zawiera dwadzieścia opowiadań, które zapoznają nas z różnymi sytuacjami i problemami w rodzinach. Bajkom towarzyszą wskazówki dla rodziców, które przedstawiają klucz do upragnionego szczęścia: miłość, dialog, optymizm, zaufanie, współpracę, zrozumienie Begoa Ibarrola to hiszpańska psycholog i pedagog. Jej książki dla dzieci i poradniki dla rodziców od lat cieszą się ogromną popularnością.

74,90 zł
53,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 20,97 zł

1 osoba kupiła
42
Karnet Urodziny Star Wars, Baby Yoda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Karnet Urodziny Star Wars, Baby Yoda
Kukartka
Dostępny
7 szt.

Kartka z wyjątkowymi życzeniami w środku, zdobiona metaliczną folią, kolorowa w środku i na zewnątrz, z białą kopertą w zestawie. Wielkość kartki: 11.6 x 18.0 cm koperta: biała w zestawie Okazja: urodziny

9,99 zł
1 osoba kupiła
43
Pan Mamutko i zwierzęta. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Pan Mamutko i zwierzęta. Audiobook
Paweł Beręsewicz, StoryBox
Dostępny
43 szt.

Pan Mamutko to wielki miłośnik zwierząt, który słynie z niespotykanej umiejętności porozumiewania się z nimi i jest jedynym w Sianoku tłumaczem ich języka. Tylko on potrafi uratować życie kraulowi, zapewnić Gołąbkom ogrzewany salon i zmotywować ślimaka do bicia życiowych rekordów.

24,95 zł
19,99 zł

Rabat 19,9%
oszczędzasz 4,96 zł

1 osoba kupiła
44
Pixie Crew. Bransoletka Football - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Pixie Crew. Bransoletka Football
Stnux
Dostępny
36 szt.

Bransoletka dla chłopca z 4 dołączonymi pikselami do wpinania. Będzie świetną ozdobą i zabawką.

35,90 zł
31,59 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,31 zł

1 osoba kupiła
45
Ciężarówka Czarka. Mały chłopiec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Ciężarówka Czarka. Mały chłopiec
Dostępny
268 szt.

Historyjka, dzięki której dziecko może identyfikować się z bohaterem i puścić wodze fantazji. Na końcu tej ślicznie ilustrowanej książeczki mały Czytelnik znajdzie zagadki oraz miejsce na wklejenie własnej fotografii - teraz i On może prowadzić ciężarówkę Czarka! Na serię `Mały chłopiec` składają się m.in. tytuły: Wóz strażacki Jacka, Koparka Marka, Łódka Jurka, Samolot Karola, Auto Artura, Kolejka Błażeja, Autobus Mariusza, śmieciarka Jarka, Traktor Tadka, Motor Marka, Ciężarówka Czarka, Skuter Janka, Samochód elektryczny Antka, Rower Mateusza, Helikopter Piotrka, Dżip Alka, Samolot gaśniczy Wojtka, Betoniarka Kacpra, Samochód rajdowy Rafała, Motocykl policyjny Franka, Radiowóz policjanta Pawła, Dźwig Darka.

20,00 zł
15,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
46
MikroMakro: Wszystko albo nic - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
MikroMakro: Wszystko albo nic
Lucky Duck Games Polska, od 12 lat
Dostępny
151 szt.

Witajcie w cichym, acz opanowanym przez kryminalistów miasteczku. Mroczne sekrety, podstępne kradzieże i zabójstwa są tu na porządku dziennym. Wszystko albo nic to trzecia odsłona bestsellerowej serii MikroMakro. W pudełku jest 16 nowych spraw, w które można grać niezależnie od poprzednich części. MikroMakro to seria gier kooperacyjnych, w których będziecie wspólnie rozwiązywać sprawy kryminalne, dociekać motywów, szukać dowodów i skazywać winowajców. Bystre oko przyda się wam nie mniej niż przenikliwy umysł! W serii ukazały się jeszcze: MikroMakro: Miasto zbrodni oraz MikroMakro: Miejski poker. Zawartość: 1 duży plan miasta 75 x 110 cm,120 kart (16 spraw kryminalnych),1 szkło powiększające,1 instrukcja,16 kopert na sprawy.

140,00 zł
126,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,00 zł

1 osoba kupiła
47
Przysługa. Tom 2. Tracąc nadzieję - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Przysługa. Tom 2. Tracąc nadzieję
Dostępny
539 szt.

Drugi tom historii Josselin i Deana z Zyskując nadzieję. Joss przeżyła trudne chwile i próbuje stanąć na nogi. Na szczęście Dean jest przy niej i dziewczyna może na nim polegać. Jednak chłopak ma przed nią wiele tajemnic, a ona jeszcze nie wie, że niektóre z nich dotyczą jej. Joss i Dean wychodzą na imprezę, na której ktoś dosypuje dziewczynie do drinka narkotyki. Joss trafia do szpitala. W ten sposób Dean dowiaduje się o jej chorobie. Chłopak w pierwszej chwili nie potrafi się z tym uporać. Dziewczyna wkrótce spotyka go pijanego w barze. Ich relacja zupełnie się zmienia. Czy Dean będzie w stanie pogodzić się z chorobą Joss? Czy jej nie opuści, tym samym udowadniając, jak wiele dla niego znaczy? Czy dziewczyna wybaczy mu to, co zrobił w przeszłości?

41,90 zł
31,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,47 zł

1 osoba kupiła
48
Kosmos - 100 wypukłych naklejek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Kosmos - 100 wypukłych naklejek
Dostępny
11 szt.

Odkryj niezwykły KOSMOS dzięki tej aktywizującej książeczce z wyjątkowymi, wypukłymi, ŚWIECCYMI W CIEMNOŚCI naklejkami. Książeczka oprócz wielu rozwijających kreatywność zadań zawiera arkusz z wypukłymi fluoroscencyjnymi naklejakmi i wiele stron wypychanek. Wspaniała zabawa na długie godziny gwarantowana!

30,00 zł
27,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
49
Mapa tur. - Karkonosze pol. i czeskie 1:25 000 lam - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Mapa tur. - Karkonosze pol. i czeskie 1:25 000 lam
Dostępny
46 szt.

Na mapie zaznaczono m.in.: - sieć dróg wraz z numerami, stacje paliw, parkingi, - linie kolejowe wraz ze stacjami, przystanki autobusowe, - szlaki turystyczne z czasami przejść, - ścieżki rowerowe, trasy narciarskie, - rezerwaty przyrody, ścieżki edukacyjne, - pomniki przyrody, jaskinie, punkty widokowe, - informacje turystyczne, baseny, - muzea, teatry, kina, urzędy pocztowe, - obiekty sakralne, ruiny, zamki, pałace, pomniki, - schroniska turystyczne, hotele, gospodarstwa agroturystyczne, campingi. Ukształtowanie terenu pokazano przy pomocy poziomic co 10 m. Mapa posiada siatkę kartograficzną co 1 minutę. Układ współrzędnych (PUWG 1992) oparto na elipsoidzie WGS 84, stosowaną w nawigacji.

33,60 zł
24,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,41 zł

1 osoba kupiła
50
Naklejki ozdobne Kawa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Naklejki ozdobne Kawa
Suatelier
Dostępny
8 szt.

"Naklejki ozdobne Kawa koreańskiej marki Suatelier. Piękne i oryginalne naklejki samoprzylepne, które mogą być używane do ozdabiania notesów, kalendarzy, planerów, telefonów, kartek i wielu innych produktów. Szeroka gama motywów, od prostych i eleganckich do bardziej fantazyjnych i kolorowych pozwala na dopasowanie naklejki do indywidualnego stylu i gustu, nadając osobisty akcent oraz unikalność. Wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz drukowane za pomocą nowoczesnych technologii, aby zapewnić trwałość i żywe kolory. Naklejki wykonane z trwałego nylonu. Wymiar arkusza 10x19 cm."

12,50 zł
11,99 zł

Rabat 4,1%
oszczędzasz 0,51 zł

1 osoba kupiła
51
Diamentowa mozaika - Domek w ogrodzie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Diamentowa mozaika - Domek w ogrodzie
Norimpex
Dostępny
18 szt.

Wymiary: 40 x 30 cm

21,90 zł
20,81 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,09 zł

1 osoba kupiła
52
Zniknięty. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Zniknięty. Audiobook
Anna Robak-Reczek, StoryBox
Dostępny
49 szt.

Historia współczesnej rodziny z zagadką z przeszłości w tle Widok nieznajomej, kpiąco uśmiechniętej kobiety na rodzinnym filmie prowokuje do wznowienia poszukiwań zaginionego przed laty ojca rodziny. Żona zaginionego, ponadosiemdziesięcioletnia Irena, ma już dosyć – rachunków, obiadów, własnych dzieci. Najbardziej ma dość uporu swojego syna, któremu zniknięcie ojca nie daje spokoju i który za wszelką cenę dąży do wyjaśnienia rodzinnej tajemnicy. Prowadzone przez niego poszukiwania przyniosą rodzinie niepokój. Czy wszystkie zagadki trzeba rozwiązywać? Zwłaszcza że nie wszystkie odpowiedzi będą miłe, a niektóre pytania nadal pozostaną otwarte.

33,90 zł
27,12 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,78 zł

1 osoba kupiła
53
Piłka nożna FC Barcelona Lewandowski 22/23, rozmiar 5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
88,90 zł
78,23 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,67 zł

3 osoby kupiły
54
Naklejki ozdobne Krople wody - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Naklejki ozdobne Krople wody
Suatelier
Dostępny
9 szt.

Naklejki ozdobne Krople wody koreańskiej marki Suatelier. Piękne i oryginalne naklejki samoprzylepne, które mogą być używane do ozdabiania notesów, kalendarzy, planerów, telefonów, kartek i wielu innych produktów. Szeroka gama motywów, od prostych i eleganckich do bardziej fantazyjnych i kolorowych pozwala na dopasowanie naklejki do indywidualnego stylu i gustu, nadając osobisty akcent oraz unikalność. Wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz drukowane za pomocą nowoczesnych technologii, aby zapewnić trwałość i żywe kolory. Naklejki wykonane z papieru. Wymiar arkusza: 10x19 cm.

12,50 zł
11,99 zł

Rabat 4,1%
oszczędzasz 0,51 zł

1 osoba kupiła
55
Szumy, ciszki i syki. Gra logopedyczna utrwalająca wymowę głosek szeregu ciszącego, syczącego i szumiącego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Szumy, ciszki i syki. Gra logopedyczna utrwalająca wymowę głosek szere...
Dostępny
68 szt.

Szumy, ciszki i syki to publikacja służąca do utrwalania prawidłowej wymowy głosek szeregu ciszącego, syczącego i szumiącego w trzech pozycjach w wyrazie: w nagłosie, śródgłosie i wygłosie. W teczce znajduje się 36 plansz z materiałem obrazkowym zawierającym ćwiczone głoski, po pięć pionków w dwóch kolorach oraz instrukcja. Gra polega na naprzemiennym układaniu pionków na polach z obrazkami tak, by ułożyć trzypolowy szereg w pionie, poziomie lub po skosie. Jednocześnie należy starać się przeszkodzić przeciwnikowi w zbudowaniu takiego szeregu. Wygrywa ten gracz, który jako pierwszy ułoży trzypolowy szereg.

49,50 zł
44,55 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,95 zł

1 osoba kupiła
56
Naklejaj bez końca. Zaraz ruszamy na pomoc! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
12,50 zł
9,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,51 zł

2 osoby kupiły
57
Karnet ST350 B6 + koperta Zając Wielkanoc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Karnet ST350 B6 + koperta Zając Wielkanoc
Skona Ting
Dostępny
20 szt.

Karnet bez tekstu wewnątrz, w formacie B6 z kopertą, wyprodukowany w Szwecji.

12,20 zł
11,99 zł

Rabat 1,7%
oszczędzasz 0,21 zł

1 osoba kupiła
58
Duet (nie)idealny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Duet (nie)idealny
Dostępny
93 szt.

Najzabawniejsza komedia o miłości, jaką kiedykolwiek czytaliście! Daniela ma dwie pasje – tabele w Excelu i pizzę. Obu oddaje się bez wytchnienia. Dzięki dobrej przemianie materii pizza nie idzie Danieli w biodra (choć niestety nie idzie też w biust). Dzięki tabelom nieźle zarabia i porządkuje firmowy chaos generowany przez pracowników działu sprzedaży Świeczuszek, którym zarządza Pan Pe. Ale kto uporządkuje chaos w jej życiu? Daniela właśnie zerwała z chłopakiem i czuje, że to nie koniec zmian. Aby poradzić sobie z emocjami po rozstaniu i odzyskać wiarę w swoją kobiecą siłę, zatrudnia się w… agencji usług towarzyskich. Co zrobi, gdy pewnego dnia zostanie wynajęta przez mężczyznę, którego najmniej by się w takim miejscu spodziewała? Jakie uczucia wyzwoli w nich ten zaskakujący wieczór?

37,99 zł
27,73 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,26 zł

1 osoba kupiła
59
Obrona wiary. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Obrona wiary. Audiobook
Gilbert Keith Chesterton, StoryBox
Dostępny
51 szt.

„Zagadki Boga dają więcej satysfakcji niż rozwiązania człowieka” – G.K. Chesterton. Obrona wiary to zbiór publicystyki G.K. Chestertona. Lekkie pióro, ciepły humor i intelektualna przenikliwość sprawiają, że pisarz ten cieszy się niesłabnącą popularnością. Eseje zamieszczone w zbiorze traktują zarówno o rzeczach poważnych, jak z pozoru błahych. O każdej Chesterton ma do powiedzenia coś interesującego, umie bowiem spojrzeć z nieoczekiwanej perspektywy, jaką daje mu wiara chrześcijańska.

32,95 zł
26,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,59 zł

1 osoba kupiła
60
Mały chłopiec. Karetka Mietka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Mały chłopiec. Karetka Mietka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.23

Historyjka, dzięki której dziecko może identyfikować się z bohaterem i puścić wodze fantazji. Mietek jeździ karetką razem ze swoją koleżanka Alą. Gdy on napełnia bak, Ala przygotowuje apteczkę. Na końcu tej ślicznie ilustrowanej książeczki mały Czytelnik znajdzie zagadki oraz miejsce na wklejenie własnej fotografii - teraz i On może jeździć karetką Mietka!

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

3 osoby kupiły
61
Pałac księżniczki - 100 wypukłych naklejek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Pałac księżniczki - 100 wypukłych naklejek
Dostępny
28 szt.

Książeczka dla najmłodszych pobudzająca do różnego rodzaju aktywności. Zawiera 54 strony, w tym 32 strony książeczki z rozwijającymi zadaniami aktywnościowymi + 10 kart wypychanek + 1 karta z wypukłymi naklejkami PUFFY. Wspaniała zabawa na wiele godzin nauki i zabawy.

30,00 zł
27,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
62
Jak zakochałem Kaśkę Kwiatek. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Jak zakochałem Kaśkę Kwiatek. Audiobook
Paweł Beręsewicz, StoryBox
Dostępny
51 szt.

Kiedy Jacek Karaś dostrzega u siebie pierwsze objawy zakochania, jest na to przygotowany – prędzej czy później to się musiało stać. Ponieważ jego wybranka nie wygląda na razie na szczególnie zakochaną, Jacek postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i sam ją zakochać. Czy misternie ułożony plan zakochania Kaśki Kwiatek, inteligentnej dziewczyny z zasadami, powiedzie się? Zabawna opowieść, nie tylko o pierwszej szkolnej miłości...

24,95 zł
19,99 zł

Rabat 19,9%
oszczędzasz 4,96 zł

1 osoba kupiła
63
Diamentowa mozaika - Domek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Diamentowa mozaika - Domek
Norimpex
Dostępny
18 szt.

Wymiary: 40 x 30 cm

21,90 zł
20,81 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,09 zł

1 osoba kupiła
64
L.O.L. brokatowy pamiętnik mini 42-0102 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
L.O.L. brokatowy pamiętnik mini 42-0102
Rms
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.23

Zapisz wszystkie swoje sekrety w tym modnym i brokatowym pamiętniku od L.O.L! Z nim każda Twoja tajemnica będzie bezpieczna, ponieważ długopis dołączony w zestawie to niewidzialny długopis! Aby odczytać to co zapisałeś potrzebne jest specjalne światło! Oprócz niewidzialnego długopisu w zestawie dołączone są również naklejki oraz... niespodzianka! Kolor: Wielokolorowy Bohater: L.O.L Licencja: L.O.L.

30,90 zł
27,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,09 zł

1 osoba kupiła
65
Wbrew pozorom. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Wbrew pozorom. Audiobook
Hanna Bilińska-Stecyszyn, StoryBox
Dostępny
51 szt.

Musisz się liczyć z tym, że wybór mniejszego zła może obrócić się przeciwko Tobie! Adamowi już w młodości odebrano pierwszą ukochaną. Kiedy wreszcie spotyka swoją drugą połówkę, Stokrotkę, znowu musi zrezygnować z uczucia. Bo spotkali się za późno – Adam jest mężem i ojcem, i kolejny raz w jego życiu zwycięża przyzwoitość. Nie wie, że jego żona związała się z nim, żeby zrobić na złość byłemu chłopakowi. Brak spełnienia w miłości sprawia, że wiele lat później Eleonora nie potrafi zaakceptować małżeństwa swojego syna. Jej ciągłe przepychanki z synową doprowadzają młodych do ściany. Kasia i Marek będą musieli o siebie zawalczyć ze wszystkich sił. Wbrew pozorom czasem łatwiej jest ukryć swoje prawdziwe uczucia, żyć pokornie, zgadzając się na wszystko, niż wziąć sprawy w swoje ręce. Tylko czy to prowadzi do szczęścia...?

32,95 zł
26,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,59 zł

1 osoba kupiła
66
Od Parandowskiego do Stasiuka. Rosja w literaturze polskiej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
52,00 zł
46,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,20 zł

1 osoba kupiła
67
Cluedo Junior - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Cluedo Junior
Hasbro, od 4 lat
Dostępny
11 szt.

Nawet najmłodsze dzieci mogą zostać detektywami i rozpocząć przygodę pełną tajemnic i zagadek do rozwiązania. Cluedo Junior to gra, która rośnie razem z dzieckiem dzięki dwustronnej planszy - na pierwszym poziomie rozgrywki dzieci współpracują, by rozwikłać zagadkę placu zabaw i odkryć, kto schował w plecaku niewłaściwy przedmiot. Wszyscy działają razem, eksplorują planszę, szukając wskazówek, by na końcu wskazać właściwą osobę. Kiedy gracze poczują się gotowi na trudniejsze wyzwanie, wkraczają na poziom 2, gdzie będą badać Labolatorium Naukowe i spróbują dowiedzieć się, kto uruchomił wulkan, jaką substancję w tym umieścił oraz w jakim miejscu powinien się znajdować, kiedy doszło do tego wydarzenia. Gra dla 2-6 graczy, która będzie stanowić świetny prezent oraz wspaniały pomysł na spędzanie wartościowego czasu w gronie rodziny i przyjaciół.

138,90 zł
125,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,89 zł

1 osoba kupiła
68
Rzymianie i barbarzyńcy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Rzymianie i barbarzyńcy
Dostępny
29 szt.

Jest to historia kobiet i mężczyzn z północnych, pogańskich plemion, którym udało się osiedlić w jednej z rzymskich prowincji za panowania Marka Aureliusza i jego syna Kommodusa. Ciągłe walki z barbarzyńskimi plemionami Markomanów, Kwadów, Burów czy sarmackich Jazygów, którzy grabili północne rubieże Cesarstwa Rzymskiego. Wszystko to w czasie trwającej wiele lat zarazy dziesiątkującej rzymskie legiony, która paradoksalnie przyszła z pomocą nowym osadnikom, dając im szansę na zasilenie armii. Historia asymilacji północnych plemion w Cesarstwie Rzymskim, które próbują bronić swoich tradycji i wierzeń, oraz ich dylematy moralne, kiedy muszą walczyć w obronie Cesarstwa Rzymskiego z barbarzyńskimi plemionami, z których sami się wywodzą.

54,80 zł
41,10 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 13,70 zł

1 osoba kupiła
69
Teatr 3/2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Teatr 3/2023
Niedostępny
Brak

W magazynie publikowane są recenzje i omówienia premier w teatrach polskich oraz niektórych zagranicznych, festiwali teatralnych oraz książek poświęconych teatrowi, a także eseje i felietony o tematyce teatralnej.

14,40 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,8%
oszczędzasz 1,41 zł

1 osoba kupiła
70
Pionierzy, wersja francuska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Pionierzy, wersja francuska
Dostępny
18 szt.

Oni byli pierwsi! Poznaj Polaków, którzy zasłużyli na to, by znał ich cały świat. Kto zbudował kolej w Andach? Kto wymyślił salony piękności? Kto odkrył witaminy? Kto pierwszy poszybował w niebo? Kto wynalazł kamizelkę kuloodporną? Kto złamał tajne szyfry wroga? Polacy! Tacy, którzy żyli dawno temu, i całkiem współcześni. Pomysłowi i odważni. Czasem trochę szaleni, zawsze uparci. I niewiarygodnie pracowici. Ta książka to połączenie klasycznego leksykonu z anegdotą, sensacją, plotką. Wciągająca, czasem mrożąca krew w żyłach, a czasem zabawna opowieść o Polakach, którzy dokonali tego, co nikomu przed nimi się nie udało albo nawet nie przyszło do głowy. Lektura, która udowadnia, że Polak potrafi! Odkrywczym tekstom towarzyszą nowoczesne ilustracje, nawiązujące do starej techniki drzeworytu.

45,00 zł
33,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,25 zł

1 osoba kupiła
71
100 niesamowitych faktów o pojazdach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
100 niesamowitych faktów o pojazdach
Dostępny
15 szt.

Kto wynalazł balon na ogrzane powietrze? Który z pociągów jest najszybszy? Jaką wysokość ma największy dźwig? Poznaj odpowiedzi na te pytania i 97 pozostałych faktów wypełniających po brzegi tę wyjątkową książeczkę o pojazdach. Dzięki naklejkom, którymi możesz uzupełniać ilustracje, nauka stanie się dla ciebie prawdziwą przygodą.

20,00 zł
16,99 zł

Rabat 15,1%
oszczędzasz 3,01 zł

2 osoby kupiły
72
Eiffel Tower - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Eiffel Tower
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.21

The Tower is also present to the entire world... a universal symbol of Paris... from the Midwest to Australia, there is no journey to France which isn’t made, somehow, in the Tower’s name. – Roland Barthes When Gustave Eiffel completed his wrought iron tower on Paris’s Champ de Mars for the World’s Fair in 1889, he laid claim to the tallest structure in the world. Though the Chrysler Building would, 41 years later, scrape an even higher sky, the Eiffel Tower lost none of its lofty wonder: originally granted just a 20-year permit, the Tower became a permanent and mesmerizing fixture on the Parisian skyline. Commanding by day, twinkling by night, it has mesmerized Francophiles and lovers, writers, artists, and dreamers from all over the world, welcoming around seven million visitors every single year. Based on an original, limited edition folio by Gustave Eiffel himself, this fresh TASCHEN edition explores the concept and construction of this remarkable building. Step by step, one latticework layer after another, Eiffel’s iconic design evolves over double-page plates, meticulous drawings, and on-site photographs, including new images and even more historical context. The result is at once a gem of vintage architecture and a unique insight into the idea behind an icon.

146,00 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
73
Foremki lody - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Foremki lody
Tupiko
Dostępny
20 szt.

Foremki lody Adriatic do zabawy na plaży W tej ofercie prezentujemy mały zestaw foremek, które sprawią ogromną frajdę każdemu dziecku! W komplecie znajdują się cztery foremki w kształcie rożków wraz z wieczkami oraz łyżka do nakładania lodów. Wszystkie elementy wyróżniają się żywymi i nasyconymi kolorami, doskonale wpisującymi się w dziecięce gusta. Ten atrakcyjny zestaw foremek sprawdzi się w każdej sytuacji nadaje się do zabawy w piaskownicy oraz na plaży, ale równie dobrze można go wykorzystać np. podczas zabaw w basenie lub w wannie. Każde dziecko może znaleźć swój własny, ulubiony sposób na zabawę z foremkami w kształcie lodowych rożków! Foremki lody świetna zabawa dla każdego dziecka! Dzieci uwielbiają bawić się w lodziarnię, a przygotowywanie lodowych rożków z piasku przynosi im mnóstwo radości! Mały zestaw foremek Adriatic to sprawdzona zabawka dla każdego dziecka, które lubi spędzać czas w piaskownicy lub na plaży. Produkt nadaje się dla dzieci które mają ukończony drugi rok życia. Ostrzeżenia! Produkt powyżej 24 miesiąca życia. Czyścić powierzchnię wilgotną ściereczką. Przeczytać i zachować etykietę.

18,70 zł
16,99 zł

Rabat 9,1%
oszczędzasz 1,71 zł

1 osoba kupiła
74
Święty Andrzej Bobola. Patron jedności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Święty Andrzej Bobola. Patron jedności
Dostępny
117 szt.

Święty Andrzej Bobola to człowiek, którego historia pośmiertna jest barwniejsza niż jego życie doczesne. Żył na przełomie XVI i XVII w. w Europie rozdartej podziałami religijnymi i politycznymi. Troszczył się o wychowanie młodzieży, pocieszał zmartwionych, niósł ulgę chorym. Nie przerażały go trudności, szedł dzielnie naprzód, podejmując coraz to odważniejsze misje, nie bacząc na niebezpieczeństwa i przeciwności. Gdy został bestialsko zamordowany, zapomniany, po pewnym czasie sam o sobie przypomniał żyjącym. Papież Pius XII w encyklice poświęconej świętemu jezuicie nazwał go szermierzem Chrystusowym, duszochwatem, czyli łowcą dusz nieśmiertelnych, niestrudzonym Apostołem Chrystusowym oraz świętym męczennikiem Polski. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z tą niezwykłą postacią.

27,00 zł
19,99 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,01 zł

1 osoba kupiła
75
Kocham jednorożce - 100 wypukłych naklejek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Kocham jednorożce - 100 wypukłych naklejek
Dostępny
19 szt.

Książeczka dla najmłodszych pobudzająca do różnego rodzaju aktywności. Zawiera 54 strony, w tym 32 strony książeczki z rozwijającymi zadaniami aktywnościowymi + 10 kart wypychanek + 1 karta z wypukłymi naklejkami PUFFY. Wspaniała zabawa na wiele godzin nauki i zabawy.

30,00 zł
27,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
76
Rozwód to jeszcze nie koniec świata. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Rozwód to jeszcze nie koniec świata. Audiobook
Agnieszka Kazała, StoryBox
Dostępny
52 szt.

Czy rozwód to dobra sprawa? Zapewne przykra, zwłaszcza dla dzieci, których rodzice się rozstają. Ale czasem nie ma innego wyjścia. Jak sobie radzić z uczuciami, które nas wtedy dopadają? Czy ktoś, kto nie ma przy sobie dwojga rodziców jest gorszy? Jak powinni zachować się przyjaciele osoby z takim kłopotem? Bajka terapeutyczna dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Na przykładzie mieszkańców afrykańskiej sawanny książka porusza trudne tematy jak: rozwód, tolerancja, akceptacja, inność, alimenty, adopcja i patchworkowa rodzina. Małe Lwiątko i jego rodzina przeżywają kryzys, a inne zwierzęta próbują zrozumieć zachodzące u nich zmiany. Czy im się uda? Przekonajcie się sami. W zamyśle autorki lektura ma pomóc dzieciom przebrnąć przez trudne chwile lub pomóc zrozumieć sytuację kolegów. To kolejna bajka terapeutyczna autorki, w której empatia ma kluczowe znaczenie. Książka napisana na specjalne zamówienie Michała – dzielnego i mądrego chłopca, który zainspirował autorkę i był pierwszym recenzentem.

24,95 zł
19,99 zł

Rabat 19,9%
oszczędzasz 4,96 zł

1 osoba kupiła
77
Komiks społeczny. 33 historyjki w formie ćwiczeń rozwijających umiejętności społeczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Komiks społeczny. 33 historyjki w formie ćwiczeń rozwijających umiejęt...
Dostępny
203 szt.

Publikacja przedstawia 33 często spotykane sytuacje społeczne, z jakimi muszą się zmierzyć bohaterowie komiksu. Dotyczą one m.in.: • relacji rówieśniczych, • bezpieczeństwa i dobrych nawyków, • skutecznej komunikacji, • rozwiązywania konfliktów, • dylematów moralnych, • budowania asertywnej postawy, • empatii, • bezpiecznego surfowania po internecie oraz korzystania z urządzeń mobilnych. Każda z historyjek składa się z krótkiego opisu oraz zadań do wykonania. Dzieci muszą uzupełnić dialogi, wykazać się empatią, wpisując myśli lub uczucia bohaterów, a także odpowiedzieć na zadane pytania. Komiks społeczny to książka skierowana do dzieci w wieku 7–13 lat, ich terapeutów, nauczycieli oraz rodziców. Forma publikacji sprawdzi się podczas indywidualnej pracy z dzieckiem, a także w trakcie zajęć grupowych czy lekcji profilaktyczno-wychowawczych.

24,00 zł
21,60 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,40 zł

1 osoba kupiła
78
Miłość w Zakopanem. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Miłość w Zakopanem. Audiobook
Agnieszka Jeż, StoryBox
Dostępny
39 szt.

„Teraz po prostu chciałam ci powiedzieć, że tym jest dla mnie miłość – spojrzała w górę – wędrówką na szczyt. Razem. Że to czasem potrwa, zmęczy, ale się chce, a satysfakcja jest ogromna”. Córka szanowanego lekarza, Jadwiga Walkiewicz, zostaje porzucona przez męża, bankruta. Kobieta musi stawić czoło przeciwnościom otaczającego ją, konserwatywnego świata. Postanawia wykorzystać swoją wiedzę medyczną, by pomagać pacjentom, oferując im profesjonalne masaże. Jadwiga decyduje się porzucić Warszawę i wyjechać do Zakopanego. Tam urządza mały gabinet na Krupówkach i odważnie rozpoczyna świadczenia masaży leczniczych. Z czasem na jej drodze pojawią się przystojny góral oraz charyzmatyczny dziennikarz, a wspomnienia o mężu będą blednąć coraz bardziej. Zakopane, wspaniały kurort, wyrosły pod okiem doktora Chałubińskiego, nęci postępowością i otwartością. Jadwiga spotyka pod Tatrami wiele niezwykłych postaci. Krupówkami przechadzają się Witkacy i Makuszyński, a do jej gabinetu wstępuje Zofia Nałkowska. W świeżym, górskim powietrzu może wreszcie odetchnąć pełną piersią, zawalczyć o swoje prawa i być może także odnaleźć miłość.

32,95 zł
26,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,59 zł

1 osoba kupiła
79
W Prastarym Lesie. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
W Prastarym Lesie. Audiobook
Alicja Kalinowska, StoryBox
Dostępny
50 szt.

Wielka wyprawa w poszukiwaniu ducha lasu. Letni dzień w Prastarym Lesie zakłóca nagle wielki huk. Stalowe zęby maszyn wyrywają wiekowe korzenie, niszcząc norki zwierząt i dewastując zielony dom. Drzewa są zagrożone! Młody lisek czuje, że uratować je może jedynie potężny duch lasu. Tylko gdzie go znaleźć? Dzielni przyjaciele, lisek Feliks i borsuczek Brunek, podejmują niebezpieczną misję... Strzyga, utopiec, wiedźma i dawna historia miłosna... Prastary Las kryje wiele niespodzianek. Jak komunikują się drzewa? Czemu duch lasu obraził się na świat? I czy ludzie w końcu posłuchają ostrzeżeń natury? Dowiedz się koniecznie!

27,95 zł
22,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,59 zł

1 osoba kupiła
80
Karnet B6 Wielkanoc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Karnet B6 Wielkanoc
Kukartka
Dostępny
16 szt.

Karnet Wielkanoc Kartka wielkości B6. Karnet wielkanocny, posiada delikatne złote zdobienia. Kartka posiada tekst w środku, dołączona jest do niej koperta.

6,99 zł
1 osoba kupiła
81
Janeczka. Tajemnica blaszanego pudełka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Janeczka. Tajemnica blaszanego pudełka
Dostępny
29 szt.

To nie jest książka historyczna, bo nie jestem historykiem. Wielka historia dzieje się jednak w jej tle, a ludzie, o których piszę, istnieli naprawdę i musieli się zmierzyć z ważnymi, tragicznymi wydarzeniami, jakimi były wybuch II wojny światowej i Powstanie Warszawskie. Sama nie pochodzę z rodziny o tradycjach powstańczych, ale lubię żartować, że w taką się „wżeniłam”. W ten sposób otrzymałam dostęp do relacji bezpośrednich świadków tamtych wydarzeń, zdjęć i dokumentów. Niezwykłych, autentycznych pamiątek tamtych dni. Parę miesięcy temu, podczas przeglądania rodzinnego archiwum, natknęłam się na list Janiny Madey, zwanej w rodzinie ciotką Janeczką. Napisany kilka tygodni po ekshumacji jej syna, który zginął na Mokotowie 1 sierpnia 1944 roku, o 17.30. Pełen bólu, rozpaczy, ale i niezwykłej siły. List matki, która straciła swoje dziecko w Powstaniu, i żony, której mąż zaginął na Wschodzie w 1940 roku. Poruszył mnie on tak bardzo, że postanowiłam dowiedzieć się więcej o jej życiu. To historia niezwykle dzielnej kobiety, której świat się skończył, ale ona wciąż musiała żyć...

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

1 osoba kupiła
82
Drain LP BLUE, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Drain LP BLUE, Winyl
Troller, Relapse Records
Zapowiedź
Data premiery: 2023.06.30

121,90 zł
115,81 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,09 zł

83
Time. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Time. Winyl
Simply Red, Rhino UK
Zapowiedź
Data premiery: 2023.05.26

124,90 zł
112,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,49 zł

84
Special Edition LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Special Edition LP, Winyl
Galactic Empire, Mystic Production
Zapowiedź
Data premiery: 2023.05.05

1.20th Century Fox Fanfare 2.Star Wars and Revenge of the Sith 3.The Imperial Suite 4.Dark Side Assault 5.The Mandalorian 6.Obi Wan Kenobi 7.The Bad Batch 8.The Book of Boba Fett 9.Attack Position 10.The Battle of Hoth 11.Victory Celebration

134,90 zł
124,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,79 zł

85
Palec boży. Kwiat wiśni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Palec boży. Kwiat wiśni
Zapowiedź
Data premiery: 2023.04.26

Kwiat wiśni to dodatek do gry Palec boży, który zabierze Was do mistycznego świata japońskiej mitologii. Do panteonu Pępka Świata dołączy nowe bóstwo. Od teraz będziecie mogli złączyć swoje siły w wariancie drużynowym lub kooperacyjnym oraz zaprosić do gry większą liczbę graczy. Wypróbuj nowe karty praw, dzięki którym wprowadzicie jeszcze więcej zamieszania do Archipelagu Pępka Świata i odkryjcie nowe epickie komponenty, takie jak brama Torii i zestaw pałeczek! Wszystko po to, by bogowie mieli jeszcze więcej frajdy. Ale to wciąż nie wszystko. Karty wyzwań używane w wariancie kooperacyjnym przetestują Waszą zręczność. Udowodnijcie, że jesteście godni otrzymania błogosławieństw i pokonajcie straszne demony Oni lub stwórzcie boskie sojusze w wariancie drużynowym, który podda próbie Waszą umiejętność współpracy. Niech rozpoczną się boskie przepychanki!

119,99 zł
93,59 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 26,40 zł

86
Zwyczajne potwory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Zwyczajne potwory
Zapowiedź
Data premiery: 2023.04.26

Oszałamiająca wizja zmierzającego do katastrofy wiktoriańskiego świata, który ocalić mogą utalentowane dzieci. Witaj w mrocznym labiryncie świata talentów! Rok 1882. W instytucie mieszczącym się na północ od Edynburga osobliwy naukowiec gromadzi obdarzone niezwykłymi zdolnościami sieroty. W Londynie dwójkę takich dzieci tropi ponury prześladowca, człowiek o ciele utkanym z dymu. Szesnastoletni Charlie Ovid sam się uzdrawia – nawet wbrew własnej woli. Mały Marlowe zaś lśni dziwnym niebieskim światłem. Potrafi też roztapiać lub uzdrawiać ciało. Obaj chłopcy trafiają do Szkocji przewiezieni tam przez dwoje doświadczonych detektywów. Wędrówka rozpoczęta na londyńskich ulicach zaprowadzi ich na teren upiornej posiadłości pod Edynburgiem. W tym miejscu świat żywych i świat umarłych są o krok od katastrofalnego zderzenia. Odkrywając sekrety instytutu, Marlowe, Charlie i inne utalentowane dzieci poznają prawdę o swoich umiejętnościach i naturę dręczącej ich mrocznej siły. Czasem bowiem najstraszniejsze potwory przynoszą najsłodsze dary. J.M. Miro żyje i tworzy na północno-zachodnim wybrzeżu Ameryki Północnej. Fragment powieści: „Zatrzymała się w połowie schodów w mdłym żółtym świetle gazowej latarni i stwierdziła, że skóra chłopca emanuje znajomą niebieską poświatą. Potworny ból rozdarł jej dłoń. Marlowe łypał na nią, rozeźlony nie na żarty i obserwował, jak krzywi się w mękach. Krzyknęła i odepchnęła go od siebie. Upadł. Stojąca w ciemności u dołu schodów postać w pelerynie odwróciła się i podniosła na nich wzrok, nieruchoma poza tym jak kolumna litego mroku. Nie miała twarzy, w jej miejscu kłębił się dym. Eliza wzdrygnęła się na ten widok. Złość Marlowe’a nagle się ulotniła, błękitne światło zgasło. Patrzył na nią, leżąc w błocie, na jego drobnej bladej buzi malowały się strach i niepewność. Rozpłakał się”. Recenzje: „Olśniewający melanż nieskrępowanej wyobraźni, dickensowskiej osobliwości, nadprzyrodzonej makabry i suspensu”. – Joe Hill „Czytelnik powinien mieć się na baczności: w Zwyczajnych potworach nie ma niczego zwyczajnego”. – Alma Katsu „Ekscytująca mieszanka fantasy i horroru, dzieło imponujące wyobraźnią i kunsztem pisarskim”. – SFX „Pasjonujące połączenie magii i zgrozy”. – Tamora Pierce „Cudowna, subtelna, druzgocąca. Książka, która zakrada się do ciebie znienacka, uzbrojona w kastet”. – Conn Iggulden „Elektryzujący wiktoriański świat: brudny i zarazem świetlisty, magiczny i śmiertelnie niebezpieczny”. – Cari Thomas „Powieść duszna jak londyński smog i mroczna jak czernina, arcydzieło utrzymane w gotyckiej tradycji i wiktoriańskim klimacie”. – Daily Mail

69,99 zł
51,09 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 18,90 zł

87
Kto naprawi naszą miłość? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Kto naprawi naszą miłość?
Zapowiedź
Data premiery: 2023.04.24

Tego, co się popsuło, nie trzeba wyrzucać! Edyta na czterdzieste urodziny otrzymuje wygodny fotel oraz informację o zdradzie i odejściu męża, który niebawem przywita na świecie swoje nieślubne dziecko. W jednej chwili poukładany świat, który wraz z trójką dzieci budowali wspólnie w wymarzonym domu, rozsypuje się na drobne elementy. Niemal nikt już nie wierzy, że można je wszystkie ułożyć tak, by rodzinny mechanizm znowu zadziałał… W swej kolejne powieści Małgorzata Lis mierzy się z kryzysem małżeństwa, które rozpada się po szesnastu latach wspólnego życia. Jej bohaterowie, poranieni nie tylko zdradą, lecz także rutyną, obojętnością i zniechęceniem, próbują ułożyć swój świat na nowo. Okazuje się jednak, że budowanie szczęścia na ruinach dotychczasowego życia wcale nie jest takie proste. Czy mimo przeciwności losu Edycie i Robertowi uda się w końcu odnaleźć odpowiedź na pytanie: Kto naprawi ich miłość?. Małgorzata Lis - z wykształcenia nauczycielka historii i historyk sztuki, ale od kilku lat nie pracuje zawodowo, lecz prowadzi edukację domową. W wolnym czasie czyta i pisze książki. Jest autorką podręczników do nauki historii oraz opublikowanych przez Wydawnictwo eSPe powieści Kocham cię mimo wszystko, Przebaczam ci, Wybrać miłość, Miłość, pies i czekolada, Odzyskać nadzieję oraz Namaluj mi anioła.

48,90 zł
35,21 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,69 zł

88
Barbie Dreamtopia. Zadania do zmazywania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Barbie Dreamtopia. Zadania do zmazywania
Zapowiedź
Data premiery: 2023.04.24

Książki z zadaniami, ścieralnymi stronami i mazakiem: • niekończąca się zabawa w świecie filmowych bohaterów, • możliwość powtarzania ulubionych ćwiczeń pomaga doskonalić umiejętności manualne, • pobudzają wyobraźnię i ćwiczą spostrzegawczość.

19,99 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

89
Disney Encanto. Zadania do zmazywania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Disney Encanto. Zadania do zmazywania
Zapowiedź
Data premiery: 2023.04.24

Książki z zadaniami, ścieralnymi stronami i mazakiem: • niekończąca się zabawa w świecie filmowych bohaterów, • możliwość powtarzania ulubionych ćwiczeń pomaga doskonalić umiejętności manualne, • pobudzają wyobraźnię i ćwiczą spostrzegawczość.

19,99 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

90
Barbie. 100 dni zabawy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Barbie. 100 dni zabawy
Zapowiedź
Data premiery: 2023.04.24

Książka do kolorowania z naklejkami: • bardzo duży format ułatwia swobodne kolorowanie, • 1 strona naklejek, które można pokolorować według własnego pomysłu, • perforacja ułatwia wyrwanie stron i stworzenie unikatowych plakatów.

19,99 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

91
Disney. 100 dni zabawy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Disney. 100 dni zabawy
Zapowiedź
Data premiery: 2023.04.24

Książka do kolorowania z naklejkami: • bardzo duży format ułatwia swobodne kolorowanie, • 1 strona naklejek, które można pokolorować według własnego pomysłu, • perforacja ułatwia wyrwanie stron i stworzenie unikatowych plakatów.

19,99 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

92
Horse Club. Maluj wodą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Horse Club. Maluj wodą
Zapowiedź
Data premiery: 2023.04.24

Kolorowanka wodna: • zabawa odpowiednia dla młodszych dzieci, • prosta formuła pierwszej zabawy w kolorowanie wymagająca jedynie pędzelka i wody, • duże ilustracje z ulubionymi bohaterami, • dzięki perforacji obrazki można łatwo wyjąć z książki i ozdobić nimi pokój.

14,99 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

93
Lego DC Comics. Super Heroes. Maluj wodą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Lego DC Comics. Super Heroes. Maluj wodą
Zapowiedź
Data premiery: 2023.04.24

Kolorowanka wodna: • zabawa odpowiednia dla młodszych dzieci, • prosta formuła pierwszej zabawy w kolorowanie wymagająca jedynie pędzelka i wody, • duże ilustracje z ulubionymi bohaterami, • dzięki perforacji obrazki można łatwo wyjąć z książki i ozdobić nimi pokój.

14,99 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

94
Fate The Best Of Death LP SPLATTER RSD, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Fate The Best Of Death LP SPLATTER RSD, Winyl
Death, Relapse Records
Zapowiedź
Data premiery: 2023.04.22

1. Zombie Ritual (Remaster) 2. Together As One (Remaster) 3. Open Casket (Remaster) 4. Spiritual Healing (Remaster) 5. Mutilation (Remaster) 6. Suicide Machine (Remaster) 7. Altering the Future (Remaster) 8. Baptized In Blood (Remaster) 9. Left to Die (Remaster) 10. Pull the Plug (Remaster) RSD LIMITED

121,90 zł
115,81 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,09 zł

95
Gods Of The Earth 15th Anniversary Edition LP COLORED RSD, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Gods Of The Earth 15th Anniversary Edition LP COLORED RSD, Winyl
The SWORD, Mystic Production
Zapowiedź
Data premiery: 2023.04.22

1. The Sundering 2. The Frost-Giant's Daughter 3. How Heavy This Axe 4. Lords 5. Fire Lances Of The Ancient Hyperzephyrians 6. To Take The Black 7. Maiden, Mother & Crone 8. Under The Boughs 9. The Black River 10. The White Sea 11. To Take The Black (Reprise)

180,90 zł
166,43 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 14,47 zł

96
ZAM LP RSD, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
ZAM LP RSD, Winyl
Zapowiedź
Data premiery: 2023.04.22

1. Dracula Drug 2. Work 3. Realization 4. Pleasure 5. Zam 6. Cobwebs 7. Dark Sorcerer 8. Purple Velvet 9. I Am 10. Underneath You 11. Head Collector

195,90 zł
180,23 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 15,67 zł

97
Live At Levitation LP RSD, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Live At Levitation LP RSD, Winyl
Black Rebel Motorcycle Club, Mystic Production
Zapowiedź
Data premiery: 2023.04.22

SIDE A 01 - Red Eyes And Tears 02 - Beat The Devil's Tattoo 03 - Whatever Happened To My Rock And Roll 04 - Fire Walker SIDE B 01 - Funny Games 02 - Six Barrel Shotgun 03 - Spread Your Love 04 - Lose Yourself

146,90 zł
135,15 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,75 zł

98
Valentine LP RED RSD, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Valentine LP RED RSD, Winyl
Laufey, Mystic Production
Zapowiedź
Data premiery: 2023.04.22

1. Valetine - Live 2. Valentine

100,90 zł
92,83 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,07 zł

99
Greatest Hits - The Immediate Years 1967-1969, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Greatest Hits - The Immediate Years 1967-1969, CD
Small Faces, Mystic Production
Zapowiedź
Data premiery: 2023.04.21

1. Here Come The Nice (2012 Remaster) 2. Talk To You (2012 Remaster) 3. (Tell Me) Have You Ever Seen Me?[2012 Remaster] 4. Something I Want To Tell You (2012 Remaster) 5. Get Yourself Together (2012 Remaster) 6. Become Like You (2012 Remaster) 7. Green Circles (2012 Remaster) 8. Eddie's Dreaming (2012 Remaster) 9. Itchycoo Park (2012 Remaster) 10. I'm Only Dreaming (2012 Remaster) 11. Tin Soldier (2012 Remaster) 12. I Feel Much Better (2012 Remaster) 13. Lazy Sunday (2012 Remaster) 14. Rollin' Over (Part 2 Of Happiness Stan)[2012 Remaster] 15. Mad John (2013 Remaster) 16. The Journey (2013 Remaster) 17. The Universal (2013 Remaster) 18. Donkey Rides, A Penny A Glass (2013 Remaster) 19. Afterglow (2013 Remaster) 20. Wham, Bam, Thank You, Mam (2013 Remaster)

82,90 zł
76,27 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,63 zł

100
Disney uczy classic. Zeszyt ćwiczeń. Liczby - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Disney uczy classic. Zeszyt ćwiczeń. Liczby
Zapowiedź
Data premiery: 2023.04.21

Książka z zadaniami i naklejkami do nauki cyfr/liter dla młodszych dzieci: • w górnym rogu prezentowana jest duża cyfra/litera, • w każdym pasie szereg cyfr/liter alfabetu z zaznaczeniem tej omawianej, • liniatura z prostym szlaczkiem do wykonania oraz ćwiczenia cyfr/liter, • ciekawe zadania dotyczące omawianej cyfry/litery.

12,99 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 15,4%
oszczędzasz 2,00 zł

Wróć do góry