hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2023.03.09

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 9 marca 2023 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się LEGO Harry Potter. Ceremonia przydziału (praca zbiorowa), na drugim Miasto jadeitu (Fonda Lee). Kolejny produkt to Ptaki. Przewodnik Collinsa ( Lars Svensson) oraz Córki Jałty. Sarah Churchill, Anna Roosevelt, Kathleen Harriman i kulisy wielkiej polityki (Catherine Grace Katz).
1
LEGO Harry Potter. Ceremonia przydziału - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Harry Potter. Ceremonia przydziału
Dostępny
202 szt.

Wykaż się śmiałością i odwagą jak uczniowie i nauczyciele z domu Gryffindor! Przed tobą niezwykła podróż przez pełne przygód i wyzwań strony tej książki. Przemierzaj labirynty, rozwiązuj łamigłówki i razem z Harrym, Hermioną oraz Ronem buduj czarodziejskie modele z klocków. Złóż minifigurkę profesor McGonagall i zobacz na własne oczy, jak uczy młodych czarodziejów i czarownice z Hogwartu!

19,99 zł
13,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,00 zł

39 osób kupiło
2
Miasto jadeitu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Miasto jadeitu
Dostępny
1723 szt.

W Mieście jadeitu - powieści, która zdobyła nagrodę World Fantasy -konkurencyjne klany rywalizują ze sobą o honor i władzę w fantastycznej metropolii zainspirowanej kulturą azjatycką Jadeit jest krwią podtrzymującą życie wyspy Kekkon. Wydobywano go, handlowano nim, kradziono go i zabijano dla niego już od stuleci. Od równie dawna honorowi wojownicy zielonej kości, jak rodzina Kaulów, wykorzystują go do zwiększania swych magicznych możliwości i obrony wyspy przed cudzoziemskim najazdem. Teraz jednak wojna się skończyła i nowe pokolenia Kaulów musi walczyć o władzę nad tętniącą życiem stolicą Kekonu. Obchodzą ich jedynie obrona własnej rodziny, kontrola nad rynkiem jadeitu oraz panowanie nad należącymi do nich dzielnicami. Starodawne tradycje nie grają wielkiej roli w tym zmieniającym się szybko kraju. Gdy pojawia się nowy potężny lek pozwalający wszystkim, nawet cudzoziemcom, nosić jadeit, długotrwała rywalizacja między klanami Kaulów i Aytów przeradza się w otwartą wojnę. Jej wynik rozstrzygnie o losie wszystkich zielonych kości oraz całego Kekonu.

65,00 zł
48,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 16,25 zł

37 osób kupiło
3
Ptaki. Przewodnik Collinsa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ptaki. Przewodnik Collinsa
Dostępny
377 szt.

Książka ta jest uważana za jeden z najlepszych przewodników terenowych na świecie do rozpoznawania ptaków. Autor – Lars Svensson – opisał w niej około 1000 gatunków, które lęgną się lub są regularnie spotykane w Europie, Afryce Północnej i części Bliskiego Wschodu. Obecne, trzecie wydanie zostało całkowicie zaktualizowane i rozszerzone o 32 strony. Na licznych tablicach z rysunkami wstawiono nowe ilustracje. Z kolei opisy ptaków w wielu przypadkach zostały poprawione lub napisane całkowicie na nowo. Dogłębnie przerobiono działy dotyczące ptaków szponiastych, rybitw i nurów. W części głównej opisano 732 gatunki. Pokrótce wspomniano także o 66 gatunkach zalatujących. Kolejne 36 gatunków to uciekinierzy z niewoli lub ptaki introdukowane przez człowieka, tworzące obecnie dzikie samodzielnie się utrzymujące populacje. Dalsze 142 gatunki wyjątkowo zalatujące z innych kontynentów zostały jedynie wymienione. Opisy zawierają informacje o wielkości ptaków, ich cechach diagnostycznych potrzebnych do oznaczania każdego gatunku, w zależności od płci, wieku i pory roku. Do tego przedstawiają siedlisko życia, zasięg występowania, a także najczęstsze głosy. Na mapach, przygotowanych dla większości gatunków, zobrazowano rozmieszczenie ptaków w okresie lęgowym, podczas przelotów i zimowania. W polskim tłumaczeniu książki znalazły się informacje o obszarze występowania poszczególnych gatunków w naszym kraju i ich statusie liczebności, podanym za pomocą symboli, dzięki którym można się szybko zorientować, czy dany gatunek jest u nas pospolity, czy też zalatuje tylko sporadycznie, czy jest to ptak lęgowy, czy nie, jak również czy jest osiadły, czy wędrowny. Na ponad 4000 pięknych ilustracji pokazano wygląd ptaków i różnice w szacie w zależności od płci, wieku, pory roku i rozmieszczenia. W opisach rysunków zwrócono uwagę na ważne cechy rozpoznawcze ptaków, a wiele ilustracji pokazuje ptaki w ich typowym środowisku. Przewodnik ten jest niezastąpioną pomocą w ornitologicznych wyprawach terenowych, jak i przy poznawaniu ptaków w domowym zaciszu. To lektura obowiązkowa dla wszystkich miłośników ptaków, zarówno tych zaawansowanych, jak i dopiero rozpoczynających swą ornitologiczną przygodę.

150,00 zł
90,00 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 60,00 zł

24 osoby kupiły
4
Córki Jałty. Sarah Churchill, Anna Roosevelt, Kathleen Harriman i kulisy wielkiej polityki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Córki Jałty. Sarah Churchill, Anna Roosevelt, Kathleen Harriman i kuli...
Dostępny
173 szt.

Nieznana Wielka Trójka W lutym 1945 roku koniec wojny był już w zasięgu ręki, jednak napięcia podczas konferencji w Jałcie groziły zerwaniem kruchego porozumienia między Rooseveltem, Churchillem i Stalinem. Trzy młode, wyjątkowe i błyskotliwe kobiety zostały zaproszone przez swoich sławnych ojców, by służyć im wsparciem i pomocą w czasie trudnych obrad. Kathleen Harriman, córka Averella Harrimana, ambasadora USA w Związku Radzieckim, pracowała jako korespondentka wojenna. Sarah Churchill, aktorka, która została oficerem RAF-u, była podporą dla ojca, polegającego na jej bystrym politycznym umyśle. Córka Roosevelta, Anna, przybyła na Krym w roli asystentki prezydenta i strażniczki jego tajemnic. Zmysł polityczny tych kobiet oraz ich dyskretny udział w obradach Wielkiej Trójki okazały się znaczące w kluczowych dla losów powojennego świata dniach. Córki Jałty to zajmująca opowieść o kulisach jednej z najważniejszych konferencji, w której udział wzięły trzy lojalne wobec ojców, ale niepozbawione własnego zdania, kobiety.

67,50 zł
47,93 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 19,57 zł

22 osoby kupiły
5
Profesor. Jak genialny chemik z Kielc stał się bossem narkobiznesu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Profesor. Jak genialny chemik z Kielc stał się bossem narkobiznesu
Dostępny
525 szt.

Gdyby akcję kultowego serialu Breaking Bad umieszczono w Polsce, wyglądałaby właśnie tak. Ryszard J. zwany Profesorem potrafił w ciągu dwóch dni w polowych warunkach wyprodukować amfetaminę o wartości czterech milionów funtów. Brytyjska policja uznała jego narkotyki za najczystsze, jakie kiedykolwiek skonfiskowała. Nad substancjami, nad którymi pracował, pochylali się najlepsi eksperci. Kielecki chemik, elokwentny, a przede wszystkim doskonale wykształcony, przez lata skutecznie wymykał się sprawiedliwości. Wykorzystując skandaliczne luki w systemach prawnych państw w całej Europie, wodził za nos biegłych, prokuratorów i sędziów. Grzegorz Walczak od lat śledzi i opisuje w mediach sprawę Profesora oraz związane z jego postacią wydarzenia: pożar mieszkania w kieleckim wieżowcu, w którym zginęły trzy osoby, tajemniczy wybuch i śmierć byłego współpracownika. Przeprowadził wiele rozmów, przeczytał setki tomów akt, spędził dziesiątki godzin na opracowywaniu zebranych informacji i materiałów. Dzięki tej książce szeroko i wnikliwie prezentuje sylwetkę jednego z najbardziej inteligentnych polskich przestępców związanych z narkobiznesem, który do wytwarzania narkotyków nigdy się jednak nie przyznał.

59,99 zł
40,19 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 19,80 zł

20 osób kupiło
6
Tylko prawda. Moje życie u boku Benedykta XVI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Tylko prawda. Moje życie u boku Benedykta XVI
Zapowiedź
Data premiery: 2023.03.27

Od momentu, gdy kardynał Ratzinger mianował w 2003 roku młodego niemieckiego księdza Georga Gänsweina na osobistego sekretarza, łączyła ich wieloletnia, przepełniona wzajemnym szacunkiem przyjaźń. Po wyborze na urząd Piotrowy, Georg Gänswein żył u boku Benedykta XVI jako najbliższy współpracownik, powiernik i doradca, towarzysząc mu podczas pontyfikatu i w czasie po historycznej dymisji w 2013 r. Obecnie, po śmierci papieża emeryta, nadszedł czas, aby Prefekt Domu Papieskiego, ze swojego punktu widzenia, powiedział prawdę o niegodnych oszczerstwach i niejasnych manewrach, które bezskutecznie próbowały rzucić cień na magisterium i posługę niemieckiego papieża, a tym samym, aby wreszcie poznać prawdziwe oblicze jednego z największych duchownych ostatnich dziesięcioleci, zbyt często niesprawiedliwie oczernianego przez krytyków jako pancerny kardynał czy rottweiler Pana Boga. W bezpośredniej i szczerej relacji, wspomagany fachowym piórem watykanisty Saverio Gaety, arcybiskup Georg Gänswein oferuje wiarygodną rekonstrukcję bardzo szczególnego okresu dla Kościoła Katolickiego, odpowiadając także na pytania dotyczące mało znanych faktów, takich jak akta Vatileaks czy relacje między papieżem emerytem a jego następcą Franciszkiem. Rezultatem jest wyjątkowe świadectwo wielkości człowieka, kardynała i papieża, który zapisał się w historii Kościoła i świata, i który jawi się tutaj jako ostoja kompetencji teologicznej, jasności doktrynalnej i proroczej mądrości.

54,90 zł
40,08 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 14,82 zł

27 osób kupiło
7
Skórzana piłka nożna - Polska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
30,90 zł
27,19 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,71 zł

17 osób kupiło
8
Dziady - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziady
Dostępny
136 szt.

Dziady jest to nazwisko uroczystości obchodzonej dotąd między pospólstwem w wielu powiatach Litwy, Prus i Kurlandii na pamiątkę dziadów, czyli w ogólności zmarłych przodków. Uroczystość ta początkiem swoim zasięga czasów pogańskich i zwała się niegdyś ucztą kozła, na której przewodniczył koźlarz, huślar, guślarz, razem kapłan i poeta (gęślarz). W teraźniejszych czasach, ponieważ światłe duchowieństwo i właściciele usiłowali wykorzenić zwyczaj połączony z zabobonnymi praktykami i zbytkiem częstokroć nagannym, pospólstwo więc święci Dziady tajemnie w kaplicach lub pustych domach niedaleko cmentarza. Zastawia się tam pospolicie uczta z rozmaitego jadła, trunków, owoców i wywołują się dusze nieboszczyków. Godna uwagi, iż zwyczaj częstowania zmarłych zdaje się być wspólny wszystkim ludom pogańskim, w dawnej Grecji za czasów homerycznych, w Skandynawii, na Wschodzie i dotąd po wyspach Nowego Świata. Dziady nasze mają to szczególnie, iż obrzędy pogańskie pomieszano z wyobrażeniami religii chrześcijańskiej; zwłaszcza iż Dzień Zaduszny przypada około czasu téj uroczystości. Pospólstwo rozumie, iż potrawami, napojem i śpiewami przynosi ulgę duszom czyśćcowym. Cel tak poważny święta, miejsca samotne, czas nocny, obrzędy fantastyczne przemawiały niegdyś silnie do mojej imaginacji; słuchałem bajek, powieści i pieśni o nieboszczykach powracających z prośbami lub przestrogami; a we wszystkich zmyśleniach poczwarnych można było dostrzec pewne dążenie moralne i pewne nauki gminnym sposobem zmysłowie przedstawiane. Poema niniejsze przedstawi obrazy w podobnym duchu, śpiewy zaś obrzędowe, gusła i inkantacje są po większej części wiernie, a niekiedy dosłownie z gminnej poezji wzięte. Nowe wydanie Dziadów Adama Mickiewicza odczytanych z rękopisów. Wydanie krytyczne – którego autorem jest prof. Wojciech Kruszewski – zawiera szczegółowe omówienia, przypisy naukowe, a także materiał wizualny: zdjęcia i skany rękopisów Mickiewicza. W apendyksie książki znalazły się transliteracje wiernie przytaczające zapis pierwszych wersji utworu Mickiewicza, a także zestawienia kolejnych odmian tekstu.

70,00 zł
49,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 21,00 zł

12 osób kupiło
9
Dieta keto. 28 dni na talerzu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dieta keto. 28 dni na talerzu
Dostępny
506 szt.

Wiemy, że dieta ketogeniczna ma pozytywny wpływ na organizm. Osobom, które nie mogą schudnąć, zalecana jest jako dieta ostatniej szansy i. rzeczywiście, sumiennie stosowana przynosi oczekiwane efekty. To jednak nie koniec jej zalet. Istnieje coraz więcej badań naukowych potwierdzających jej korzystne działanie, na przykład w przypadku migren, zaburzeń hormonalnych, zespołu metabolicznego czy chorób neurologicznych. Na tej diecie nie chodzimy głodni, mamy więcej energii, lepiej śpimy i jemy naprawdę smacznie. Odżywianie zgodne z zasadami keto oznacza jednak radykalną zmianę w jadłospisie. Na pewien czas trzeba zrezygnować z niektórych ulubionych dań albo przygotowywać je w nowej wersji. Czasem trzeba zacząć od zrobienia badań. Jak łatwiej przejść na keto? Na co się przygotować i jak omijać dietetyczne pułapki? O tym jest ta książka. Zawiera ona jadłospis na 28 dni tyle maksymalnie potrzebujemy, by przeprogramować metabolizm. Organizm uczy się wtedy czerpać energię z dobrych tłuszczów, a nie z cukrów. I chociaż w tym pierwszym etapie diety nie ma miejsca na tradycyjne pieczywo, kasze czy inne codzienne produkty, to posiłki są kolorowe, smaczne i sycące.

29,99 zł
19,99 zł

Rabat 33,3%
oszczędzasz 10,00 zł

12 osób kupiło
10
Pokémon TCG: Astral Radiance 3-Pack Blister Sylveon - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokémon TCG: Astral Radiance 3-Pack Blister Sylveon
M&Z
Dostępny
147 szt.

Pokémon TCG: Sword & Shield—Astral Radiance to: • ponad 180 kart • 3 nowe Radiant Pokémon • 7 Pokémon Vstar • 19 Pokémon V oraz 2 Pokémon VMax • 30 kart z wyjątkowymi grafikami z motywem Galerii Trenerów • 20 kart trenerów.

60,90 zł
53,59 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,31 zł

11 osób kupiło
11
Piłka nożna mini zeszyt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka nożna mini zeszyt
M&Z
Dostępny
65 szt.

Uwaga. Dostępne różne wersje kolorystyczne produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

2,99 zł
9 osób kupiło
12
Wizerunek wiedźmy w piśmiennictwie staropolskim XVI i XVII wieku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wizerunek wiedźmy w piśmiennictwie staropolskim XVI i XVII wieku
Dostępny
53 szt.

Tematyka czarownic jest dość często rozpatrywana przez historyków, antropologów i kulturoznawców. Do tej pory znacznie mniej uwagi poświęcali jej badacze literatury. Książka Wizerunek wiedźmy w piśmiennictwie staropolskim XVI i XVII wieku jest pierwszą na polskim rynku literaturoznawczą monografią w pełni poświęconą konstruktowi czarownicy w tekstach I Rzeczpospolitej. Wspomniane w tytule stulecia to czas, kiedy w dawnej Polsce rozkwitła fascynacja postacią czarownicy z uwagi na ferment religijny wzbudzany przez ruchy reformacyjne i kontrreformacyjne oraz wzrost zainteresowania literaturą demonologiczną, co znajduje odbicie w tekstach tego okresu. Autorka gruntownie przeanalizowała wiele gatunków literackich i na podstawie obszernej literatury podmiotu (między innymi romansów, eposów, nowel, pieśni, kazań, satyr, kronik, diariuszy, pamiętników, traktatów, zielników, poradników gospodarczych) odtworzyła portret czarownicy, w tym preferowane przez nią miejsca pobytu i aktywności, jej wygląd, osobowość oraz zakres mocy. Zbadała ponadto powtarzające się na kartach dawnej literatury wątki kobiet władających magią, znane z mitologii i Biblii. Książka prezentuje wielowymiarowy obraz staropolskiej wiedźmy, a przy tym uzupełnia dokonania badaczy innych dyscyplin zajmujących się problematyką czarów. Niewątpliwą zaletą pracy jest wykorzystanie […] źródeł dotąd marginalizowanych. Autorka nie ignoruje przy tym najwybitniejszych autorów (Jan i Piotr Kochanowscy, Maciej Kazimierz Sarbiewski, Szymon Szymonowic, Jan Andrzej Morsztyn, Samuel Potocki, Wacław Potocki i in.) i najgłośniejszych dzieł demonologicznych […]. Uwzględnia adaptacje i parafrazy dzieł obcych autorów, z powodzeniem interpretując znaczenia i literackie funkcje czarownic w tych utworach. Szczególnie chętnie odwołuje się do tekstów inspirowanych grecko-rzymskim antykiem, co nie może dziwić w odniesieniu do czasów, w których tradycja starożytna była tradycją kluczową. – Z recenzji dr hab. Danuty Kowalewskiej, prof. UMK Bardzo szeroko zakrojone badania świadczą o erudycji Autorki, która swobodnie porusza się w takich dziedzinach, jak antropologia kultury, elementy religioznawstwa, filozofii, etnografii, socjologii […]. Autorka podjęła trud żmudnego rekonstruowania wizerunku staropolskiej wiedźmy na podstawie niejednokrotnie skąpych, lakonicznych wzmianek, które wytrwale wyszukiwała w piśmiennictwie epok dawnych. Wymagało to czasochłonnej, solidnej, różnorodnej naukowej kwerendy oraz umiejętności spójnego, logicznego opracowania wielorakich wniosków […]. Na pochwałę zasługuje język i styl Autorki, która posiada rzadką w pracy naukowej umiejętność pisania o tematach trudnych w sposób wyjątkowo przystępny i rzeczowy […], dzięki czemu pracę czyta się z prawdziwą przyjemnością. – Z recenzji dr hab. Małgorzaty Krzysztofik, prof. UJK Sabina Kowalczyk pracuje w Katedrze Literatury Polskiej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Jej zainteresowania badawcze skupiają się na przejawach słowiańskich i chrześcijańskich wierzeń opisanych w dawnym piśmiennictwie, a także na staropolskich zielarstwie i przekazach dotyczących sytuacji ekstremalnych oraz dwudziestowiecznej autobiograficznej twórczości kobiet żyjących na terenie Warmii i Mazur. Współpracowała z Fundacją Współpracy Polsko-Niemieckiej (Młoda Redakcja 2015) oraz z Instytutem Badań Literackich PAN w Warszawie w ramach projektu „Archiwum Kobiet: kontynuacja”. Obecnie jest wykonawczynią w grancie Narodowego Programu Rozwoju Humanistyki Źródła do dziejów Czapskich w XVIII wieku. Egodokumenty członków rodziny wojewody pomorskiego Piotra Jana (1685–1736) – opracowanie filologiczno-historyczne i edycja (pod kierownictwem prof. Iwony Maciejewskiej).

45,00 zł
27,00 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 18,00 zł

9 osób kupiło
13
Pamiętnik Zamykany Na Kłódkę Kwiatek Różne Kolory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,90 zł
7,99 zł

Rabat 10,2%
oszczędzasz 0,91 zł

7 osób kupiło
14
Bańki mydlane 60 ml - Cocomelon - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bańki mydlane 60 ml - Cocomelon
Babylove
Dostępny
99 szt.

Uwaga. Dostępne różne wersje kolorystyczne produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

2,99 zł
7 osób kupiło
15
Puzzle 1000 elementów. Anne Stokes Friends Forever - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Anne Stokes Friends Forever
Clementoni, 1000
Dostępny
4 szt.

Puzzle 1000 el kolekcja Anne Stokes. Najpiękniejsze grafiki fantasy świata na Twojej ścianie. Gruba tektura puzzlowa i specjalna technologia druku zapewniają produkt wysokiej klasy. Wymiar układanki: 70.0 x 50.0 cm

28,90 zł
25,43 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,47 zł

7 osób kupiło
16
100 Pytań do Ateistów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
100 Pytań do Ateistów
Dostępny
7 szt.

Książka 100 Pytań do ateistów to zbiór pytań, na które ateiści nie są w stanie udzielić sensownych odpowiedzi. Książka ta wskaże ci na luki w przekonaniach ateistów. Książka jest idealna dla Ciebie jeśli chcesz być świadomym chrześcijaninem, który nie godzi się na to, aby jego wiara w Boga była ośmieszana przez tzw. oświeconych czcicieli rozumu. Jeśli w swojej bibliotece posiadasz książki z zakresu apelogotyki to ta będzie stanowić znakomite jej dopełnienie. Jednocześnie może ona być świetnym wstępem do rozszerzenia swojej wiedzy teologicznej i skutecznej obrony wiary.

19,90 zł
17,99 zł

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,91 zł

7 osób kupiło
17
Zawieszki do gumek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zawieszki do gumek
Hipo
Dostępny
99 szt.

Uwaga. Dostępne różne wersje produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 zestawu.

3,99 zł
6 osób kupiło
18
Układanka logiczna prostokątna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Układanka logiczna prostokątna
Pro Kids
Dostępny
16 szt.

Kostka magiczna wąż. Zadaniem uczestnika jest ułożenie pomieszanej kostki, tak aby znowu doprowadzić do układu zamkniętego sześcianu. Gra umysłowa o średnim poziomie trudności. Kostką można układać różne kształty i wzory. Rozwija intelekt. Uwaga. Dostępne różne wersje produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

9,20 zł
8,99 zł

Rabat 2,3%
oszczędzasz 0,21 zł

6 osób kupiło
19
Kobe Bryant. Mentalność Mamby. Jak zwyciężać - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kobe Bryant. Mentalność Mamby. Jak zwyciężać
Dostępny
287 szt.

Kiedy grałem w koszykówkę, nie bałem się niczego Po zakończeniu kariery zawodowego koszykarza Kobe Bryant zdecydował się podzielić z czytelnikami całą swoją wiedzą i rozumieniem gry, aby przedstawić źródła legendarnej „mentalności Mamby”. Przeżyj podróż w głąb jednego z najbardziej bystrych, analitycznych i kreatywnych umysłów świata sportu. Po raz pierwszy Kobe w najdrobniejszych szczegółach zdradza kulisy swojego treningu, zarówno mentalnego, jak i fizycznego, który nie tylko pozwolił mu odnieść sukces, ale zagwarantował absolutną dominację na parkiecie. Z tej książki dowiesz się, jak Bryant przygotowywał się do spotkań z konkretnym przeciwnikiem, jak rozwijał swoją pasję do koszykówki i jak radził sobie z kontuzjami. Kiedy dzieci budziły się rano, byłem przy nich i nie miały pojęcia, że zdążyłem już wrócić z hali. Wieczorem mogłem kłaść je do łóżek, a potem iść na kolejny trening, nie odbierając im naszego wspólnego czasu. Połączenie narracji Bryanta ze zdjęciami Andrew D. Bernsteina sprawia, że Mentalność Mamby to wspaniała, wizualna podróż śladami jednego z najlepszych koszykarzy w historii NBA, ale i jednego z najwybitniejszych sportowców świata.

69,99 zł
55,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 14,00 zł

6 osób kupiło
20
Puzzle 60 elementów. Smerfy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 60 elementów. Smerfy
Clementoni, 60
Dostępny
4 szt.

Wyjątkowe barwy druku uzyskano dzięki wykorzystaniu technologii Super Kolor. Wymiary obrazka po ułożeniu: 33.5 x 23.5 cm

10,90 zł
9,99 zł

Rabat 8,3%
oszczędzasz 0,91 zł

6 osób kupiło
21
Żyj słowem Boga. Przewodnik po życiu codziennym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żyj słowem Boga. Przewodnik po życiu codziennym
Dostępny
132 szt.

Książka to duchowy przewodnik po życiu codziennym, po sprawach, które dotykają nas każdego dnia. Autorka zachęca do życia blisko Bożego słowa, do delektowania się nim i napełniania wiarą. Do sprawdzania, jak słowo Boże może pomagać w każdej trudnej życiowej sytuacji. Książka składa się z krótkich form tekstowych, niedługich rozważań – idealnych do czytania przy porannej kawie lub przed snem. Przewodnik zachęca do zatrzymania się, pomyślenia o tym, co najważniejsze. Podtrzymuje on nadzieję, a także inspiruje do pogłębienia relacji z Panem Bogiem. W książce znajduje się wiele pięknych, starannie wyselekcjonowanych biblijnych cytatów. Publikacja składa się z sześćdziesięciu osobistych rozważań oraz jednego specjalnego.

25,90 zł
18,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 6,91 zł

5 osób kupiło
22
Panie, co chcesz, abym czynił? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Panie, co chcesz, abym czynił?
Dostępny
54 szt.

Na całym świecie nie ma drugiej takiej ikony. Nie ma miejsca franciszkańskiego, które obyłoby się bez tego wizerunku na desce. Zainteresowanie krzyżem z San Damiano nie opiera się jednak na jego wyjątkowej wartości artystycznej. To malowidło przeżyło pewnego dnia razem z Biedaczyną z Asyżu cud miłości! Każdego roku do Asyżu pielgrzymują niezliczone grupy młodzieży, wspólnoty, zakonnicy, rodziny i pojedyncze osoby. Zadaniem tej niewielkiej książki jest być przewodnikiem do najważniejszej ikony ruchu franciszkańskiego. Zgłębia ona unikalne źródło obrazu w sposób ostrożny i uważny. Pyta o historię powstania ikony oraz o przesłanie, które zawarł w niej autor. Daje możliwość historiozbawczej lektury wszystkim medytującym, którzy nie chcą pobłądzić w drobiazgach. W końcu prowadzi do pytania: Jakie znaczenie ma ten obraz w historii powołania św. Franciszka, dla wspólnoty sióstr św. Klary oraz dla całego ruchu franciszkańskiego? Na ikonie krzyża z San Damiano Chrystus czeka na współczesnych ludzi podobnie, jak kiedyś czekał na poszukującego Franciszka lub na pierwsze towarzyszki Klary. Przychodzi jako brat, ludzki i bliski, a zarazem lekki zmartwychwstaniem, milczący i słuchający, mówiący i oświecający pod warunkiem że będziemy na Niego patrzeć i pozwolimy Mu nas widzieć. Najwyższy, chwalebny Boże, rozjaśnij ciemności mego serca i daj mi, Panie, prawdziwą wiarę, niezachwianą nadzieję i doskonałą miłość, zrozumienie i poznanie, abym wypełniał Twoje święte i prawdziwe posłannictwo. Święty Franciszek

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

5 osób kupiło
23
100 pytań do Ateistów 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
100 pytań do Ateistów 2
Dostępny
15 szt.

Niniejsza pozycja stanowi kontynuację i gruntowne pogłębienie polemiki z ateistami rozpoczętej w pierwszej części książki 100 pytań do Ateistów i ma na zasadzie kolejnych pytań testowych pokazać, że ateista nie wie w sumie nic lub nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie o to skąd wie cokolwiek. W zasadzie wszystkie książki apologetyczne autora są o tym, że gdy odrzucasz Boga, to na to miejsce wkracza totalny sceptycyzm i nic nie możesz wiedzieć. Taką linię argumentacji przyjął autor również w niniejszej pracy, do przeczytania której gorąco zachęcamy.

24,90 zł
22,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,49 zł

5 osób kupiło
24
Puzzle 1000 Compact Pirates Battle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Compact Pirates Battle
Clementoni
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.20

Puzzle 1000 el w nowym opakowaniu kompaktowym zaprojektowanym w trosce o środowisko. Gruba tektura puzzlowa i specjalna technologia druku zapewniają produkt wysokiej klasy. Wymiar układanki 50 x 70 cm.

31,00 zł
27,28 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,72 zł

5 osób kupiło
25
Jak to stary diabeł do młodego pisał - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak to stary diabeł do młodego pisał
Dostępny
7 szt.

Osiemdziesiąt lat temu ukazała się w Anglii książka, która okazała się tak wielkim wydarzeniem, że dała początek nowemu gatunkowi literackiemu. Były to Listy starego diabła do młodego C.S. Lewisa. Wielu pisarzy weszło w ten nurt. Najwybitniejszym autorem stworzonego przez Lewisa nowego gatunku prozy okazał się Richard Platt. Specjaliści mówią, że jego książka to olśniewające dzieło.

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

5 osób kupiło
26
Znaki święte - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Znaki święte
Dostępny
8 szt.

W książkowym skarbcu naszej wiary są pozycje, o których można powiedzieć, że nie dałoby się napisać ich lepiej. Jedną z nich jest O naśladowaniu Chrystusa Tomasza a Kempis. Wydaje się, że do tego panteonu zaliczyć można również Znaki święte. W tej książce pulsuje działanie Ducha Świętego. I choć jest ona niewielka i prosta, to jednak bardzo wnikliwa i niezwykle oddziaływująca na ten temat. Czy można jej nie przeczytać?

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

5 osób kupiło
27
Przewodnik po śladach Boga w świecie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przewodnik po śladach Boga w świecie
Dostępny
11 szt.

Autorka udowadnia, że wiara i nauka nie są od siebie tak odległe. Wykazuje, że wśród autorytetów uznanych na całym świecie, wśród ludzi wszystkich stanów a także wśród młodzieży - byli i nadal są ludzie wierzący w Boga, którzy odważnie dają świadectwo swojej wiary i wprowadzają Boży ład, gdziekolwiek się znajdują. Ta książka to zachwyt nad bogactwem, różnorodnością, wspaniałością i pięknem śladów Boga w świecie. Znajdziemy w niej mnóstwo cytatów najwybitniejszych naukowców, wypowiadających się z podziwem i drżeniem serca o pięknie, z jakim obecność Boga manifestuje się w dziedzinach stanowiących przedmiot ich badań.

11,80 zł
10,99 zł

Rabat 6,9%
oszczędzasz 0,81 zł

5 osób kupiło
28
Kosmiczna Celebracja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kosmiczna Celebracja
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.22

Książka jest znakomita. Napisana z żywą wiarą, prostym językiem. Można ją polecać zarówno początkującym w życiu wiary, jak i ludziom od dawna w wiarę dobrze wkorzenionym; zarówno regularnie praktykującym katolikom, jak i tym, którzy dopiero niedawno postanowili swoją wiarę traktować poważnie. o. Jacek Salij OP Autorka napisała o Eucharystii sercem. Zresztą nie można napisać inaczej, bo Eucharystia to serce Jezusa umierające dla Ciebie, to również serce Kościoła, dzięki któremu Kościół żyje. Żyj i Ty dzięki sercu Jezusa w Twoim sercu otrzymanym na Eucharystii. ks. Dominik Chmielewski SDB Książka doskonała dla dorosłych i dla dzieci. Wypróbowałem na własnych pociechach i działa! Serdecznie ją polecam, bo jak napisała sama Autorka: Jako ochrzczeni mamy oprócz przywilejów również obowiązki, jak chociażby głoszenie innym Ewangelii. Cezary Pazura, aktor (fragment Posłowia) Patrycja M. Hurlak - ur. w 1979 roku w Świdnicy na Dolnym Śląsku. Z zawodu aktorka i prezenterka telewizyjna (m. in. Klan, Blondynka, Na wspólnej, Pierwsza Miłość, program TVP 2 Ukryte skarby). Absolwentka szkół warszawskich: Wyższej Szkoły Promocji (2005), Szkoły Aktorów Filmowych WORKSHOP (2001) oraz Studium Show-Biznesu przy Instytucie Promocji (1999). Autorka książek: Nawrócona wiedźma oraz serii Zakochani są wśród nas i O ważnych Rzeczach. Aktualnie studentka Akademii Katolickiej w Warszawie. Prowadzi własną stronę internetową www.patrycjahurlak.pl i kanał na YouTubie. Dane techniczne

24,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

4 osoby kupiły
29
Gumki pomarańczowe do robienia bransoletek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gumki pomarańczowe do robienia bransoletek
Hipo
Dostępny
100 szt.

W opakowaniu 250 sztuk gumek pomarańczowych do robienia bransoletek.

3,99 zł
4 osoby kupiły
30
Częstochowska Hodegetria - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Częstochowska Hodegetria
Dostępny
12 szt.

Dzięki lekturze Częstochowskiej Hodegetrii m. in: • poznasz szczegóły obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej, które nie są powszechnie znane, • dowiesz się wszystkiego, co współczesna nauka wie o jego pochodzeniu i historii w oparciu o źródła historyczne, • będziesz wiedział/ała czy i ile razy ikona była przemalowywana oraz czy na początku wyglądała tak ja dzisiaj, • zapoznasz się z historią profanacji i zniszczenia ikony oraz jej odnowienia w XV w., a także jak powstały tzw. „blizny” na policzku Matki Boskiej, • dowiesz się jak powstała tradycja przyozdabiania ikony klejnotami oraz jej najbliższe otoczenie w postaci unikalnego hebanowego ołtarza.

89,00 zł
62,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 26,70 zł

4 osoby kupiły
31
Msza Święta. Ilustrowany przewodnik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Msza Święta. Ilustrowany przewodnik
Dostępny
3 szt.

Eucharystia jest spotkaniem rzeczywistym, świadomym i pełnym wiernych z Jezusem, swym Mistrzem. Nie można jej przeżywać teatralnie, traktować widowiskowo, nie znać treści, które ze sobą niesie. Są one obecne w licznych znakach, symbolach, gestach, postawach i słowach, które przez wieki chrześcijaństwa gromadziły obrzędy Mszy św. Poznanie ich jest niezbędne, aby móc świadomie uczestniczyć. Nie ma innego sposobu przygotowania własnego spotkania z Chrystusem, jak przez refleksję nad jej elementami, ich znaczeniem i wymową.

39,90 zł
35,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

4 osoby kupiły
32
Zawieszki do biżuterii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zawieszki do biżuterii
Hipo
Dostępny
100 szt.

Zawieszki 8 sztuk do bransoletek z gumek.

3,99 zł
4 osoby kupiły
33
Wprowadzenie do tajemnicy Eucharystii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wprowadzenie do tajemnicy Eucharystii
Dostępny
4 szt.

Wprowadzenie do tajemnicy Eucharystii to lektura, która rozbudzi w tobie pragnienie zadziwienia Eucharystią, przybliżając Ci w ten sposób niebo. Dzięki tej publikacji rozwiniesz swoją wiarą oraz wzbudzisz zdumienie eucharystyczne. W książce znajdziesz wiele odwołań do Starego Testamentu, a wszszczególności do fragementów gdzie doszło do zapowiedzenia Eucharystii. Autor przywołuje także Nowy Testement, pokazuje, jak bardzo Najświętszy Sakrament zakorzeniony jest w nim zakorzeniony. W części historycznej odnajdziesz panoramę historii Eucharystii jej teologię i pobożność. Książka jest niezwykle cennym kompendium i dla tych wszystkich, którzy cenią Eucharystię, będzie wielkim odkryciem.

47,00 zł
42,30 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,70 zł

4 osoby kupiły
34
Sposób na depresje. Praktyczny poradnik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sposób na depresje. Praktyczny poradnik
Dostępny
7 szt.

Depresja nie jest wynalazkiem XX wieku. Melancholię opisywali w starożytności Hippokrates z Kos i Aretajos z Kapadocji, portretowali w renesansie Albrecht Drer i Hieronimus Bosch. Staropolskie określenie posępnica dotyczy właśnie depresji. Choroba ta w ostatnich dziesięcioleciach dotyka więcej osób niż 100 czy 200 lat temu. Pojawia się nawet u dzieci. Bywa przyczyną silnego cierpienia. Dlatego nie można jej bagatelizować czy zbywać dziarskim motywowaniem do wzięcia się w garść. Człowiekowi zdrowemu trudno sobie wyobrazić jak bardzo bezradnym jest się wobec choroby. Dobrze, że powstała książka o depresji wyjaśniająca współczesne rozumienie biologicznych, środowiskowych i psychologicznych uwarunkowań tego zaburzenia psychicznego. Jej wielkimi walorami są osobista narracja i przykłady z praktyki klinicznej. To kompendium rzetelnej wiedzy i przez to, realne wsparcie dla osób dotkniętych depresją, a także dla ich bliskich.

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

4 osoby kupiły
35
Błędy ateistów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Błędy ateistów
Dostępny
13 szt.

Błędy ateistów to kontynuacja polemiki z książki Przeciw ateistom, napisanej przez tego samego autora. Tym razem na warsztat wzięto najczęściej spotykane zarzuty ateistów i antyklerykałów, które przeanalizowano z punktu widzenia zagadnienia błędów logicznych, zwanych niekiedy sofizmatami nieformalnymi, opisanymi również w słynnej Erystyce Artura Schopenhauera. Okazuje się, że ateiści i antyklerykałowie popełniają mnóstwo błędów logicznych w swej krytyce teizmu i chrześcijaństwa. Niniejszy poradnik apologetyczny nie tylko ujawnia owe błędy logiczne w tej krytyce ale jednocześnie doradza jak przy pomocy tej wiedzy skutecznie odpierać ataki ateistów i antyklerykałów.

19,90 zł
17,99 zł

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,91 zł

4 osoby kupiły
36
Przedstawiciele ludzkości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przedstawiciele ludzkości
Dostępny
152 szt.

Ralph Waldo Emerson (1803–1882) – amerykański filozof, pisarz, myśliciel polityczny, zwolennik idealizmu, a w polityce demokrata, egalitarysta, który jednak zwracał – podobnie jak Nietzsche – uwagę na rolę wielkich ludzi w historii. W Przedstawicielach ludzkości zajmuje się właśnie rolą wybitnych jednostek w historii. Rozważa jakie oddziaływanie na świat, kulturę i filozofię mieli tacy geniusze jak Platon, Swedenborg, Montaigne, Szekspir, Napoleon i Goethe.

21,00 zł
15,99 zł

Rabat 23,9%
oszczędzasz 5,01 zł

4 osoby kupiły
37
Moje pierwsze bajki na dobry humor. Disney Króliczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Moje pierwsze bajki na dobry humor. Disney Króliczki
Dostępny
2757 szt.

Ulubiona seria dzieci i rodziców. Ponad 250 000 sprzedanych egzemplarzy. Tuptuś to malutki, zabawny królik, którego imię wzięło się od nieustannego tuptania lewą łapką. Tuptuś mieszka w lesie z rodzicami i czterema siostrami. Uwielbia zwiedzać las i zawierać nowe znajomości, dlatego każdy dzień przynosi mu pełno niespodzianek. Moje pierwsze bajki na dobry humor. Króliczki to wiosenna kolekcja bajek, w której razem z Tuptusiem i jego siostrzyczkami poznacie mieszkańców lasu i jego okolic, takich jak: pszczoły, pisklęta, kaczuszki, sowy, a nawet jeże. To bajki o przyjaźni, rodzinie i życiu w świecie natury. Tekst każdej z opowieści dostosowany jest długością do możliwości percepcyjnych małego dziecka. Wszystkie historyjki są wzbogacone kolorowymi ilustracjami. Dzięki temu każda z książek z serii „Moje pierwsze bajki” nadaje się zarówno do wspólnej lektury z opiekunem, jak i do samodzielnego czytania przez dziecko.

29,99 zł
23,69 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,30 zł

4 osoby kupiły
38
Zestaw wykopaliskowy Meteor NASA Meteor Dig Kit - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
22,90 zł
20,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,29 zł

3 osoby kupiły
39
Puzzle 500 elementów. Beautiful Pheonies - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 500 elementów. Beautiful Pheonies
Castorland, 500
Dostępny
26 szt.

Puzzle po ułożeniu można wykorzystać jako oryginalną ozdobę wiszącą na ścianie lub pod szybą na stole. Układanie puzzli rozwija cierpliwość, ćwiczy pamięć i koncentrację. Idealne zajęcie zarówno dla dorosłych i dzieci. Wymiary obrazka po ułożeniu: 47.0 x 33.0 cm

27,10 zł
21,14 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 5,96 zł

3 osoby kupiły
40
Puzzle 1000 elementów. Belvedere - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Belvedere
Clementoni, 1000
Dostępny
1 szt.

Puzzle 1000 elementów w opakowaniu kompaktowym zaprojektowanym w trosce o środowisko. Gruba tektura puzzlowa i specjalna technologia druku zapewniają produkt wysokiej klasy. Wymiar układanki: 70.0 x 50.0 cm

28,90 zł
25,43 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,47 zł

3 osoby kupiły
41
Lęk nosi twoje imię - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Lęk nosi twoje imię
Dostępny
16 szt.

Ich przypadkowe spotkanie nie zwiastowało, że zobaczą się ponownie po tym, gdy Bartek, spiesząc się na tramwaj, poturbował Gabrielę i zostawił ją samą. Los był jednak przychylny chłopakowi i pozwolił mu odkupić winy. Tych dwoje różni wiele. Ona – studentka astronomii i pasjonatka gwiazd, która zamiast hucznych imprez wybiera domowe zacisze. On – przyszły programista marzący o karierze w informatycznym świecie. Mimo iż mieszkają w różnych częściach kraju, pewne uczucie zbliża ich do siebie. Czy przeszłość dziewczyny pozwoli im stworzyć szczęśliwą relację? Co musi się stać, by tych dwoje zrozumiało, że liczy się tu i teraz?

35,00 zł
29,75 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,25 zł

3 osoby kupiły
42
Zestaw lekkiej ciastoliny Squishy Pooh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw lekkiej ciastoliny Squishy Pooh
Okto
Dostępny
3 szt.

Miękka ciastolina – idealna do kreatywnej zabawy!

11,90 zł
10,99 zł

Rabat 7,6%
oszczędzasz 0,91 zł

3 osoby kupiły
43
Balony Na Wodę Bomby Wodne 100Szt Kolorowy Zestaw - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,40 zł
6,99 zł

Rabat 5,5%
oszczędzasz 0,41 zł

3 osoby kupiły
44
Moje pierwsze bajki na miłe chwile. Disney Minnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Moje pierwsze bajki na miłe chwile. Disney Minnie
Dostępny
483 szt.

Ulubiona seria dzieci i rodziców. Ponad 250 000 sprzedanych egzemplarzy. Minnie jest, obok Mikiego, jedną z najsłynniejszych myszek na świecie. To urocza, troskliwa i utalentowana marzycielka. Jest także myszką zaradną i odważną, która co chwila przeżywa nowe przygody w towarzystwie najlepszych przyjaciół. Co wydarzy się podczas wspólnej nocowanki Minnie i Daisy? Dlaczego z ogrodu Minnie znikły żonkile? Jak można pomóc przyjacielowi, który nie może poradzić sobie z nieustającą czkawką? Przed wami mnóstwo czytelniczej frajdy i niezapomniane opowieści, których tematami są m.in. ogrodnictwo, wspólne wypieki, pokaz mody, odpoczynek nad wodą, a nawet rodeo. Moje pierwsze bajki na miłe chwile. Minnie to zbiór niedługich historyjek o Minnie i jej przyjaciołach, którymi są Myszka Miki, Kaczor Donald i Daisy, Pluto, Goofy oraz Hyzio, Dyzio i Zyzio. Tekst każdej z opowieści dostosowany jest długością do możliwości percepcyjnych małego dziecka. Wszystkie historyjki są wzbogacone kolorowymi ilustracjami. Dzięki temu książki z serii „Moje pierwsze bajki” nadają się zarówno do wspólnej lektury z opiekunem, jak i do samodzielnego czytania przez dziecko.

29,99 zł
23,69 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,30 zł

3 osoby kupiły
45
Szkoła rysowania Bluey - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkoła rysowania Bluey
Lisciani
Dostępny
20 szt.

Naucz się rysować z Bluey! Ten zestaw to prawdziwa szkoła rysowania, która zawiera 4 tablice zmazywalne, ścieralny pisak i zeszyt ćwiczeń z wieloma rysunkami, które posłużą jako podręcznik do nauki rysowania. Bogaty i zabawny zestaw do rozwijania zdolności manualnych, kreatywności i wyobraźni. W zestawie 4 zmazywalne tablice. Strony zostały uporządkowane według rosnącego poziomu trudności.

62,90 zł
55,98 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,92 zł

3 osoby kupiły
46
Piłka nożna - Polska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka nożna - Polska
M&Z
Dostępny
49 szt.

Uwaga. Dostępne różne wersje kolorystyczne produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

30,90 zł
27,19 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,71 zł

3 osoby kupiły
47
Msza święta jako Ofiara - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Msza święta jako Ofiara
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.20

Msza święta jako Ofiara to lektura skierowana do tych, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę teologiczną. W książce tej odnajdziesz opracowane przez ks. Jerzego Grześkowiaka obszerne rozmyślanie teologiczno-historyczne w dziedzinie duchowości eucharystycznej. Książka jest także próbą ujęcia wielowątkowej tematyki ofiary w duchową syntezę. Autor nie waha się podejmować najtrudniejszych pytań teologicznych, które odnoszą się do historii teologii, czy zagadnień istoty i sensu ofiary Chrystusa.

24,90 zł
22,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,49 zł

3 osoby kupiły
48
Kochanki Konstancina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przedsprzedaż
Kochanki Konstancina
Przedsprzedaż
Data premiery: 2023.04.25

Są młode, piękne, zdeterminowane, gotowe na wszystko - i depczą żonom Konstancina po piętach. Kiedy te drugie walczą o przetrwanie, kochanki zaczynają łowy. Ich bronią jest wszystko to, czego zmęczona opieką nad trójką dzieci żona nie wie, a celem bogaty samiec, który kupi gniazdko na Wilanowie i ustawi stałe zlecenie przelewu na 50 tysięcy złotych. Czym się różnią kochanki od żon? Jaką cenę muszą zapłacić za swoją pozycję na szczycie piramidy żywieniowej i kto tak naprawdę kieruje tym stadem? Ewelina Ślotała po odczarowaniu mitów dotyczących życia żon Konstancina idzie dalej i bezwstydnie zagląda pod kołderkę kochanek milionerów. To, co tam odkrywa, najpierw zachwyca, jednak z każdą kolejną warstwą puchu oczarowanie zmienia się w strach. Tym bardziej że odpowiedź na pytanie, kto jest łowcą, a kto ofiarą, zwykle przychodzi za późno… Ewelina Ślotała - mama ukochanego syna, prawniczka, która odnalazła życiową pasję w projektowaniu wnętrz. Sól w oku konstancińskich elit. Osobiste doświadczenia skłoniły ją do wsparcia ofiar przemocy domowej, której kiedyś sama doświadczyła.

42,00 zł
31,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,50 zł

3 osoby kupiły
49
Real - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Real
Dostępny
101 szt.

Czeski poeta Jan krob diagnozuje napięcia między różnymi wymiarami rzeczywistości: codziennością, mitem, psychodeliczną wizją, teraźniejszością czy grą komputerową. Real można czytać jako próbę wspólnotowej wypowiedzi generacji, która mierzy się z katastrofą klimatyczną i nieuchronnością zbliżającego się końca antropocenu. Jednocześnie tom kroba warto interpretowa jako osobisty (duchowy, filozoficzny, polityczny) manifest. Poezja staje się tu buntem przeciwko katastrofie, której nieuchronność jest oczywista, ale nie usprawiedliwia bezczynności. Słowo poetyckie pozwala zachować wolność i osobistą autonomię w rzeczywistości, która powoli staje się dystopią.

39,00 zł
28,08 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

3 osoby kupiły
50
Piłka Do Koszykówki Kosza Gra W Koszykówke Czarna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
26,90 zł
23,67 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,23 zł

3 osoby kupiły
51
Star Wars. Zegarek LED Mandalorian - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars. Zegarek LED Mandalorian
KIDS EUROSWAN
Dostępny
16 szt.

Zegarek dziecięcy Star Wars Mandalorian. Zegarek cyfrowy LED to wyjątkowo atrakcyjny prezent dla Twojego dziecka. Taki prezent będzie doskonałą okazją, by się uczyć i bawić, poznając tajniki czasu.

63,60 zł
57,24 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,36 zł

3 osoby kupiły
52
Logopedia wieku rozwojowego. Teoria w praktyce. Wybrane zagadnienia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Logopedia wieku rozwojowego. Teoria w praktyce. Wybrane zagadnienia
Dostępny
7 szt.

Publikacja ma charakter specjalistycznego, praktycznego przewodnika po wybranych zagadnieniach z kluczowych dyscyplin naukowych pokrewnych logopedii, takich jak medycyna okołoporodowa, neonatologia, foniatria, ortodoncja, neuropediatria oraz psychologia rozwojowa i kliniczna. Ułatwia zrozumienie istoty opóźnień i zaburzeń w różnych obszarach funkcjonowania dziecka w odniesieniu do rozwoju mowy i języka. Część praktyczna książki zawiera obserwacje, wnioski i sugestie wynikające z wieloletniego doświadczenia zawodowego autorki w pracy z dziećmi o szerokim spektrum zaburzeń komunikacji. Książka przeznaczona jest dla początkujących logopedów i neurologopedów, a także tych specjalistów, którzy chcą usystematyzować i wzbogacić swoją wiedzę oraz doskonalić warsztat pracy. Czytelnik znajdzie w niej konkretne narzędzia rozszerzające diagnozę logopedyczną. Dodatkowo liczne tabele, kalendarze wybranych funkcji rozwojowych oraz ilustracje pomogą w przyswajaniu i zapamiętywaniu treści.

99,00 zł
89,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,90 zł

4 osoby kupiły
53
Matura 2023 Język Angielski Zbiór zadań ZR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matura 2023 Język Angielski Zbiór zadań ZR
Dostępny
169 szt.

WSTĘP Niniejszą książkę dedykujemy zarówno uczniom, jak i nauczycielom przygotowującym swoich wychowanków do egzaminu maturalnego z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. (...) Znajdziecie w niej Państwo przykładowe zadania typowe dla egzaminu na poziomie rozszerzonym, sprawdzające również umiejętności nowe w stosunku do egzaminu od roku szkolnego 2014/2015. Począwszy od 2023 roku arkusz egzaminacyjny na poziomie rozszerzonym będzie zawierał, oprócz zadań zamkniętych, zadania otwarte w części Rozumienie ze słuchu i Rozumienie tekstów pisanych. Również takie zadania proponujemy naszym Czytelnikom. Każdy rozdział książki zawiera praktyczne wskazówki dotyczące poszczególnych części arkusza egzaminacyjnego i sposobu rozwiązywania zadań.(...) Książka zawiera również rozdział poświęcony egzaminowi ustnemu, do którego, po okresie pandemii, wszyscy maturzyści są zobowiązani przystąpić. Przykładowym zadaniom ustnym towarzyszy opis egzaminu i wskazówki, jak się do niego przygotować oraz strategie formułowania wypowiedzi ustnych. W książce zamieszczamy również transkrypcje nagranych tekstów oraz rozwiązania zadań zamkniętych. Nagrania tekstów transkrypcji są dostępne w formacie mp3 na stronie www.ws-omega.pl za symboliczną dodatkową opłatą.() Mamy nadzieję, że niniejsza publikacja pomoże uczniom w przygotowaniach do egzaminu, a nauczycielom dostarczy dodatkowy materiał dydaktyczny. Wszystkim naszym Czytelnikom życzymy sukcesu. Autorki

45,00 zł
34,20 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 10,80 zł

3 osoby kupiły
54
Piłka Do Siatkówki Neoprenowa Siatkówka Plażowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
26,90 zł
23,67 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,23 zł

3 osoby kupiły
55
Jurassic World. Duże jajo dinozaura - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jurassic World. Duże jajo dinozaura
Rms
Dostępny
29 szt.

W zestawie skamielina oraz niezbędne przybory do odkrycia dawno wymarłych dinozaurów. Zawartość zestawu: – wielkie jajo z pięcioma ukrytymi częściami różnych dinozaurów, – dłutko, – młoteczek, – pędzelek, – 5 kart z informacjami o dinozaurach. Wymiary opakowania: 18 x 15 x 10 cm.

39,90 zł
35,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

3 osoby kupiły
56
PAMIĘTNIK NA KŁÓDKĘ JEDNOROŻEC A6 RÓŻNE KOLORY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,90 zł
8,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,91 zł

3 osoby kupiły
57
Prorok - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prorok
Dostępny
5 szt.

Prorok nieśmiertelny, ponadczasowy, fenomenalny, mistyczny. To genialna w swym przekazie książka, znana na całym świecie, która ukazała się w 150 krajach i została przetłumaczona na ponad 100 języków. Niedługo minie 100 lat od pierwszego wydania, a głębokie prawdy zawarte w Proroku są wciąż aktualne i żywe. Z pewnością z tego właśnie powodu, od prawie 100 lat, nie schodzi z listy bestsellerów. Co sprawia, że kolejne pokolenia zachwycają się tą niewielką książką? I kim jest tytułowy prorok? Aby odpowiedzieć na te pytania trzeba dotknąć, albo wręcz zanurzyć się w niezwykły świat Proroka i podążyć za Khalilem Gibranem w głąb jego duszy i serca.

24,90 zł
22,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,49 zł

4 osoby kupiły
58
Dzielę i łączę litery, sylaby, wyrazy. Ćwiczenia dla młodzieży i dorosłych z trudnościami językowymi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Dzielę i łączę litery, sylaby, wyrazy. Ćwiczenia dla młodzieży i doros...
Dostępny
92 szt.

Dzielę i łączę litery, sylaby, wyrazy to zbiór różnorodnych ćwiczeń służących usprawnianiu funkcji czytania, pisania oraz mówienia. Dedykowany jest osobom dorosłym z zaburzeniami językowymi, a także dzieciom i młodzieży w starszym wieku szkolnym. Publikacja zawiera 7 typów zadań. Każdy typ zadań posiada wiele przykładów po to, aby dana funkcja mogła być ćwiczona wielokrotnie. Uniwersalność ćwiczeń sprawia, że można je wykorzystywać w różnych celach edukacyjnych i terapeutycznych. Zadania mają na celu usprawnianie: • koncentracji uwagi, • spostrzegania wzrokowego, • analizy i syntezy głoskowej wyrazów, • analizy i syntezy sylabowej wyrazów, • analizy struktury literowej wyrazów, • przepisywania, • aktualizacji słów, • liczenia do 10, • kategoryzowania.

19,90 zł
17,99 zł

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,91 zł

2 osoby kupiły
59
Piłka Do Kosza Rozmiar 7 Piłka Do Koszykówki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka Do Kosza Rozmiar 7 Piłka Do Koszykówki
M&Z, Pozostałe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.24

26,90 zł
23,67 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,23 zł

2 osoby kupiły
60
Revell 3D Puzzle Eiffel Tower Wieża Eiffla - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
21,90 zł
2 osoby kupiły
61
Walkie Talkie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Walkie Talkie
Icom
Dostępny
3 szt.

Informacje produktowe: • Posiada super moc komunikacyjną. Po pełnym naładowaniu odległość komunikacji wynosi około 10 metrów • Wygodny uchwyt • Wysoka jakość dźwięku • Produkt wymaga użycia baterii 9V • Przeznaczony jest dla dzieci od 5 roku życia

52,90 zł
50,26 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,64 zł

2 osoby kupiły
62
Ilustrowany leksykon symboli - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ilustrowany leksykon symboli
Dostępny
6 szt.

Autor przedstawia 102 symbole wywodzące się z niemal wszystkich kultur i religii. Nie pomija również kultury współczesnej, która tak intensywnie oddziałuje na człowieka. Podaje genezę, historię, znaczenie symboli i niejednokrotnie poddaje je ocenie przez pryzmat nauki chrześcijańskiej. Całość ujęta jest w formie leksykonu czyli zwięźle i syntetycznie. Znajomość symboliki jest bardzo pomocna często używamy symboli, nie wiedząc, co one oznaczają. Może to powodować nieporozumienia, a nawet przekłamania a tego dojrzały chrześcijanin i człowiek świadomy powinien się strzec. RECENZJE: Poznaj okultystyczne znaczenie symboliki obecnej w organizacjach nacjonalistycznych. https://prawy.pl/69955-poznaj-okultystyczne-znaczenie-symboliki-obecnej-w-organizacjach-nacjonalistycznych/ Lewicowa symbolika i jej związki z okultyzmem! https://lewy.pl/60792-lewicowa-symbolika-i-jej-zwiazki-z-okultyzmem/

25,00 zł
22,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,50 zł

2 osoby kupiły
63
Spójrz obok - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10,60 zł
7,99 zł

Rabat 24,6%
oszczędzasz 2,61 zł

2 osoby kupiły
64
Dobra Nowina. Prosta recepta na udane życie T.3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dobra Nowina. Prosta recepta na udane życie T.3
Dostępny
6 szt.

Medytacja biblijna to codzienna modlitwa setek tysięcy chrześcijan na całym świecie. Do jej praktykowania zachęcali wielcy święci, począwszy od Ojców Kościoła, aż po świętych naszych czasów, jak św. Jan Paweł II. [...] Święty Hieronim mówił, że nieznajomość Pisma Świętego jest nieznajomością Chrystusa. Pierwszym celem medytacji słowa Bożego jest poznanie Jezusa. To poznanie powinno prowadzić do głębokiej i zażyłej więzi z Chrystusem do miłości. [...] Medytacja biblijna jest zatem drogą, która prowadzi chrześcijan do całkowitego zjednoczenia z Bogiem. Niniejsza publikacja jest zbiorem medytacji do Ewangelii z danego dnia liturgicznego. Mamy przekonanie, że będzie ona pomocą na drodze osobistego spotkania z Jezusem w Jego słowie.

29,00 zł
25,52 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,48 zł

2 osoby kupiły
65
Ufo. Czy jesteśmy sami w kosmosie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ufo. Czy jesteśmy sami w kosmosie
Dostępny
8 szt.

We wstępie do bibliografii na temat UFO, przygotowanej na zamówienie ośrodka naukowego wojsk lotniczych USA, napisano, że wiele z publikowanych obecnie w wysokonakładowej prasie relacji o UFO jest zadziwiająco podobnych do historii demonicznych opętań czy zjawisk parapsychologicznych, znanych od dawna teologom i parapsychologom.

10,60 zł
9,99 zł

Rabat 5,8%
oszczędzasz 0,61 zł

2 osoby kupiły
66
Notes Jednorożec Zeszyt Mini Pamiętnik Różne Wzory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,40 zł
3,99 zł

Rabat 9,3%
oszczędzasz 0,41 zł

2 osoby kupiły
67
Zestaw DIY Slime Galaxy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw DIY Slime Galaxy
Tuban
Dostępny
9 szt.

Chciałbyś poczuć się jak w kosmosie? Nasz nowy zestaw GALAXY SLIME da Ci możliwość stworzenia glutka wyglądającego jak podniebna galaktyka. Zestaw zawiera czarny klej PVA, aktywator i neonowo-brokatowe dodatki, które nadadzą się do przeprowadzenia domowego eksperymentu i wyczarowania kosmicznego SLIME. Zabawka jest produkowana w Polsce i w pełni bezpieczna dla zdrowia. Zestaw XL zawiera składniki wystarczające na stworzenie nawet kilku własnych glutków oraz pojemnik do ich przechowywania.

26,70 zł
23,50 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,20 zł

2 osoby kupiły
68
Jojo 5,8 cm mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jojo 5,8 cm mix
Icom
Dostępny
2 szt.

Miks wzorów, towar wysyłany losowo. Cena za sztukę. Jojo 5,8 cm.

7,00 zł
6,99 zł

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

2 osoby kupiły
69
Komórka. Wirtualne niewolnictwo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komórka. Wirtualne niewolnictwo
Dostępny
9 szt.

Autor książki obnaża zdominowanie naszego życia przez telefony komórkowe, które przestały być tylko telefonami. To okna do wirtualnego świata. Świata uzależniającego, destrukcyjnego i czasami bardzo niebezpiecznego. Świata, który oszukuje człowieka i wyjaławia. Autor pokazuje, jak człowiek zmienia się pod jego wpływem, jak cierpi, żyjąc w wirtualnej ułudzie i jak bardzo jest w tym wszystkim samotny. Na koniec zaprasza na smartfonowy savoir-vivre.

14,90 zł
13,99 zł

Rabat 6,1%
oszczędzasz 0,91 zł

2 osoby kupiły
70
Sekrety dusz czyśćcowych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekrety dusz czyśćcowych
Dostępny
93 szt.

Dusze czyśćcowe nazwane są biednymi, bo mogą tylko cierpieć, nie mogą natomiast niczego wysługiwać dla złagodzenia swych cierpień i z tego powodu tak bardzo pragną naszej pomocy. My natomiast za nasze czyny zdobywamy podwójną nagrodę: jedną za dobre czyny przed Bogiem i drugą za towarzyszącą im miłość bliźniego. Poza tym dusze te stają się naszymi orędownikami. Każde wierzące, pobożne serce, ze względu na wypełniającą je miłość bliźniego, dopomaga również duszom czyśćcowym. A ponieważ miłość bliźniego była niejako całym życiem Anny Katarzyny, widzimy u niej również, i to w niezwykłym stopniu, miłość okazywaną duszom czyśćcowym. Ich całkowita bezradność i opuszczenie w Annie Katarzynie zawsze budziły współczucie, one zaś wiedziały o gotowości jej ofiarnego serca do niesienia im pomocy. Ukazywały się jej, prosząc o pomoc, albo też z czyśćcowych otchłani apelowały do jej serca. Żeby jeszcze bardziej rozpalić jej żarliwą miłość, często, szczególnie w okolicach Dnia Zadusznego, jej anioł albo święci prowadzili ją samą do czyśćca, gdzie widok miejsca smutku i cierpienia dodawał jej odwagi do nowych czynów ekspiacyjnych. Fragment książki W książce tej znajdziemy Nabożeństwo bł. Anny Katarzyny Emmerich do dusz czyśćcowych, Wizje i przeżycia bł. Anny Katarzyny Emmerich związane z czyśćcem i duszami czyśćcowymi, zaś w ramach dodatku - modlitwy, takie jak: Dziesiątek różańca za dusze czyśćcowe, Modlitwa za dusze czyśćcowe, Modlitwy do Matki Bożej za dusze czyśćcowe, Modlitwa o Boże miłosierdzie dla dusz czyśćcowych, Koronka za dusze czyśćcowe, Litania za dusze w czyśćcu cierpiące, Modlitwa o dobrą śmierć, Modlitwa za konających, Modlitwa o uniknięcie ognia czyśćcowego, Modlitwa za zmarłego z rodziny i inne.

24,90 zł
23,66 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,24 zł

2 osoby kupiły
71
Catch Ball Paletki + Piłka Gra Na Rzepy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
13,90 zł
12,99 zł

Rabat 6,5%
oszczędzasz 0,91 zł

2 osoby kupiły
72
Ping Pong Zestaw Rakietki W Pokrowcu Piłeczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
22,90 zł
20,15 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,75 zł

2 osoby kupiły
73
Malowanie po numerach PARK Płótno Podobrazie 50x40 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
25,90 zł
22,79 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,11 zł

2 osoby kupiły
74
Uwaga! Rozproszenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uwaga! Rozproszenia
Dostępny
2 szt.

Z pewnością doświadczyłeś tego po wielokroć: zaczynasz modlitwę i nagle nie wiadomo skąd pojawiają się natrętne myśli. Z łazienkowego kranu dochodzi cię kap-kap; dawno niewidziani znajomi pukają do twojej głowy; z pustej lodówki dobiega cię echo wołające o zakupy; no i przypomina ci się szef, który oczekuje pracy wykonanej na już".

14,90 zł
13,99 zł

Rabat 6,1%
oszczędzasz 0,91 zł

2 osoby kupiły
75
Homeopatia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Homeopatia
Dostępny
6 szt.

Homeopatia używa około tysiąca substancji, z których większość została odkryta za pomocą wahadełka lub w czasie seansów spirytystycznych. Niektórzy lekarze twierdzą, że można przyjmować substancje homeopatyczne, ponieważ nie powodują one żadnych skutków ubocznych. Wieloletnie badania, prowadzone z ramienia WHO, potwierdziły, że środki homeopatyczne można traktować jedynie jako placebo, gdyż nie znajdują żadnego uzasadnienia mikrobiologicznego czy chemicznego.

10,60 zł
9,99 zł

Rabat 5,8%
oszczędzasz 0,61 zł

2 osoby kupiły
76
Człowiek Telewizyjny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Człowiek Telewizyjny
Dostępny
13 szt.

Autor w przystępny i przekonujący sposób pisze o niebezpieczeństwach związanych z bezrefleksyjnym oglądaniem telewizji. Opisuje przemoc, która dominuje we współczesnej produkcji kinowej i telewizyjnej. Wiele uwagi poświęca niewłaściwemu korzystaniu ze szklanego ekranu, które skutkuje często uzależnieniem. Książka prezentuje też elementy nauki Kościoła na ten temat.

13,40 zł
12,99 zł

Rabat 3,1%
oszczędzasz 0,41 zł

2 osoby kupiły
77
Dobra Nowina. Prosta recepta na udane życie T.4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dobra Nowina. Prosta recepta na udane życie T.4
Dostępny
6 szt.

Medytacja biblijna to codzienna modlitwa setek tysięcy chrześcijan na całym świecie. Do jej praktykowania zachęcali wielcy święci, począwszy od Ojców Kościoła, aż po świętych naszych czasów, jak św. Jan Paweł II. [...] Święty Hieronim mówił, że nieznajomość Pisma Świętego jest nieznajomością Chrystusa. Pierwszym celem medytacji słowa Bożego jest poznanie Jezusa. To poznanie powinno prowadzić do głębokiej i zażyłej więzi z Chrystusem do miłości. [...] Medytacja biblijna jest zatem drogą, która prowadzi chrześcijan do całkowitego zjednoczenia z Bogiem. Niniejsza publikacja jest zbiorem medytacji do Ewangelii z danego dnia liturgicznego. Mamy przekonanie, że będzie ona pomocą na drodze osobistego spotkania z Jezusem w Jego słowie.

29,00 zł
25,52 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,48 zł

2 osoby kupiły
78
Rosarium virginis mariae audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rosarium virginis mariae audiobook
Jan Paweł II, Inicjatywa Ewangelizacyjna Wejdźmy na Szczyt
Dostępny
13 szt.

List Świętego Papieża Jana Pawła II jest bodaj najgłębszą wypowiedzią w nauczaniu Kościoła na temat modlitwy różańcowej. Daje praktyczne wskazówki, a na dodatek jest świadectwem wielkiego człowieka o wpływie tej modlitwy na Jego życie. List domaga się jednak nie tyle zachwytów, ile zastosowania papieskich wskazań w codziennym różańcowym spotkaniu z Jezusem i Maryją. I po to go publikujemy w takiej formie.

19,90 zł
17,99 zł

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,91 zł

2 osoby kupiły
79
Puzzle 500 Gentleness of Friendship CASTOR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 500 Gentleness of Friendship CASTOR
Castorland
Dostępny
32 szt.

Puzzle 500 elementowe - KLASYCZNE PUZZLE o wymiarach 47 x 33 cm. Puzzle przedstawiają zdjęcia lub obrazy. Po ułożeniu można je wykorzystać jako oryginalną ozdobę wiszącą na ścianie lub pod szybą na stole. Układanie puzzli rozwija cierpliwość, ćwiczy pamięć i koncentrację. Idealne zajęcie zarówno dla dorosłych i dzieci.

27,10 zł
21,14 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 5,96 zł

2 osoby kupiły
80
Żołnierzyki zestaw armia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żołnierzyki zestaw armia
Pro Kids
Dostępny
53 szt.

"Bogaty wybór figurek, możliwość łączenia zestawów, w zestawie specjalna mata do prowadzenia działań strategicznych i rozmieszczania wojska. Wiele elementów i wzorów żołnierzyków, Dobra jakość."

9,30 zł
8,99 zł

Rabat 3,3%
oszczędzasz 0,31 zł

2 osoby kupiły
81
Eucharystia. Miłość odkrywana krok po kroku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eucharystia. Miłość odkrywana krok po kroku
Dostępny
3 szt.

Proponujemy Czytelnikom publikację o Mszy Świętej wydaną prawie 30 lat temu. Została nieco skrócona, ale też uzupełniona. Książkę tę wznawiamy, gdyż jej głębia po dziesiątkach lat nieobecności w księgarniach ciągle czeka na odkrycie. Życzeniem Autora i Wydawcy jest, aby udostępnić treści, które oddziaływać będą na wiele ludzkich serc, spragnionych głębszego przeżywania Eucharystii poprzez poznanie Mszy Świętej krok po kroku.

30,00 zł
27,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,00 zł

2 osoby kupiły
82
Puzzle podłogowe dwustronne Maxi Floor 24el Bluey 99580 LISCIAN - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
21,50 zł
19,99 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 1,51 zł

2 osoby kupiły
83
Jak rozwijać silną wolę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak rozwijać silną wolę
Dostępny
9 szt.

Ta książeczka to prawdziwy skarb. Idąc pod prąd duchowi współczesnych czasów, zaleca pracę nad sobą. Taka umiejętność jest fundamentalnym warunkiem rozwoju człowieka, warto zatem obudzić w sobie motywację do tej najwznioślejszej z ludzkich prac.

19,90 zł
17,99 zł

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,91 zł

2 osoby kupiły
84
Rekolekcje o Mszy Świętej. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rekolekcje o Mszy Świętej. Audiobook
praca zbiorowa, Inicjatywa Ewangelizacyjna Wejdźmy na Szczyt
Dostępny
5 szt.

Nagrania te są zapisem rekolekcji wygłoszonych przez o. Zbigniewa Ptaka OSPPE w kościele Paulinów. Ich tematem była Msza Święta, największy Skarb, jaki posiadamy na ziemi. To prawdziwe niebo na ziemi, ciągle tak mało rozumiane. Spojrzyjmy na Eucharystię przez pryzmat wewnętrznej postawy. Od niej w dużej mierze zależą owoce Mszy Świętej.

25,00 zł
22,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,50 zł

2 osoby kupiły
85
Szkoła rysowania Encanto - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkoła rysowania Encanto
Lisciani
Dostępny
28 szt.

Naucz się rysować z bohaterami bajki Encanto. Ten zestaw to prawdziwa szkoła rysowania, która zawiera 4 tablice zmazywalne, ścieralny pisak i zeszyt ćwiczę z wieloma rysunkami, które posłużą jako podręcznik do nauki rysowania. Bogaty i zabawny zestaw do rozwijania zdolności manualnych, kreatywności i wyobraźni. Zawartość: • 4 zmazywalne tablice, • strony uporządkowane według rosnącego poziomu trudności, • zeszyt ćwiczeń, • zmywalny pisak, • 4 kolorowe pisaki. Wymiary opakowania: 34.5 x 25.5 x 5.0 cm

62,90 zł
55,98 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,92 zł

2 osoby kupiły
86
Skórzana Piłka Do Siatkówki Szyta Różne Kolory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
28,90 zł
25,43 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,47 zł

2 osoby kupiły
87
Uzależnienia. Więcej wolności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uzależnienia. Więcej wolności
Dostępny
9 szt.

Najbardziej dramatycznym skutkiem uzależnienia pozostaje zawsze wybór przez człowieka dobrowolnego zniewolenia, łatwe i bezsensowne zamienienie siły swej wolności w niemoc działania twórczego, budującego siebie i najbliższe środowisko. Zniewolony człowiek sam bowiem staje się problemem dla innych, bardziej potrzebuje pomocy i opieki niż może ją oferować.

13,40 zł
12,99 zł

Rabat 3,1%
oszczędzasz 0,41 zł

2 osoby kupiły
88
Fotografowie na Śląsku Opolskim. Zeszyt 8O-P - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fotografowie na Śląsku Opolskim. Zeszyt 8O-P
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.18

Ten swoisty leksykon fotografów pokazuje przede wszystkim ich dorobek zdjęcia. Nie biogramy są tu najważniejsze, tylko to, co po sobie zostawili fotografie. Jedne są przeciętne, słabe, tak pod względem techniki jak i walorów estetycznych, inne cechuje wielki kunszt, wyczucie światła i modela. Część zdjęć ma walory dokumentacyjne pokazują czynności i modę w określonym przedziale lat. Znajdujemy też zdjęcia, które stały się małymi dziełami sztuki i które chętnie umieścilibyśmy na ścianach mieszkań. Dla tych fotografii warto było przedstawić ich autorów często zupełnie już zapomnianych. Ciekawostką jest, że znakomitych fotografów znajdujemy nieraz w małych wioskach, jak choćby Florka w Czarnowąsach, Gbela w Gielczycach lub Meistera w Bąkowie k/Kluczborka.

29,90 zł
21,53 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

2 osoby kupiły
89
Cud Eucharystii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cud Eucharystii
Dostępny
3 szt.

Książeczka jest piękną opowieścią o największym cudzie, jaki Pan Bóg nam pozostawił na ziemi. Prostym językiem wyjaśnia dzieciom krok po kroku Mszę świętą. Tekst książeczki, wraz ze wspaniałymi rysunkami Artura Nowickiego z pewnością zachęci dzieci do gorliwszego udziału w Eucharystii. Ewa Stadtmuller - Ukończyła filologię polską i fakultet dziennikarski na WSP w Krakowie. Przez dziesięć lat pracowała jako nauczyciel języka polskiego, a od 1987 r. także jako asystent w Katedrze Pedagogiki Wczesnoszkolnej AP Autorka ponad stu książek dla dzieci. Wiele z nich to bestsellery.

17,90 zł
16,99 zł

Rabat 5,1%
oszczędzasz 0,91 zł

2 osoby kupiły
90
Zeszyt Z Cekinami Jednorożec Pamiętnik Notes - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
17,90 zł
15,99 zł

Rabat 10,7%
oszczędzasz 1,91 zł

2 osoby kupiły
91
Żeglarz Jachtowy Podręcznik wyd.2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Żeglarz Jachtowy Podręcznik wyd.2
Dostępny
2365 szt.

Nowoczesny podręcznik na patent żeglarza jachtowego polecany przez Polski Związek Żeglarski, zgodny z aktualną podstawą programową szkolenia PZŻ. Napisany przez dwójkę doświadczonych kapitanów jachtowych i instruktorów obejmuje całość materiału niezbędnego do zdania egzaminu oraz sporą ilość dodatkowej wiedzy potrzebnej żeglarzowi. Podręcznik umożliwia łatwiejsze zrozumienie i przyswojenie materiału dzięki: przejrzystym rysunkom, diagramom, zdjęciom, czytelnemu układowi i prostemu, komunikatywnemu językowi.

59,90 zł
50,92 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 8,98 zł

2 osoby kupiły
92
Tydzień Męki Pańskiej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tydzień Męki Pańskiej
Dostępny
4 szt.

Tydzień męki Pańskiej to wnikliwa relacja z ostatniego tygodnia życia Zbawiciela. Autor książki ks. Andrzej Zwoliński z niezwykłą starannością i dbałością o każdy szczegół przeprowadza czytelnika dzień po dniu, a czasami minuta po minucie, przez wydarzenia Wielkiego Tygodnia. W drobiazgowy sposób wyjaśnia symbole, opisuje zaistniałe sytuacje, a także przybliża postacie będące jego uczestnikami. Nie szczędzi barwnych opisów zwyczajów, miejsc oraz mentalności współczesnych Jezusowi ludzi, zanurzając je głęboko w Piśmie Świętym oraz źródłach historycznych. Jest to bez wątpienia jedyna w swoim rodzaju książka. Dzięki niej czytelnik staje się niejako jednym z mieszkańców Jerozolimy i świadkiem dokonania się zbawienia świata. Książkę wzbogacają realistyczne ilustracje, oddające klimat tamtych wydarzeń.

49,90 zł
44,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,99 zł

2 osoby kupiły
93
Puzzle podłogowe dwustronne M-Plus 24el Bluey Mr Monkey Jocks 99559 LISCIANI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
21,50 zł
19,99 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 1,51 zł

2 osoby kupiły
94
Kwartalnik Wyklęci nr 4(8)/2017 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kwartalnik Wyklęci nr 4(8)/2017
Dostępny
4 szt.

8. Kwartalnik "Wyklęci" nr 4(8)/2017, Kwartalnik "Wyklęci"

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

1 osoba kupiła
95
Mozaika Cekin samoprzylepna Lampart 32x32 Russ B/c - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mozaika Cekin samoprzylepna Lampart 32x32 Russ B/c
RUSSELL, Rassel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

51,90 zł
46,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,19 zł

1 osoba kupiła
96
Pistolet Na Wodę Hipopotam Sikawka Różne Kolory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
16,90 zł
15,99 zł

Rabat 5,4%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
97
Dino klocki w jajku 11 cm mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dino klocki w jajku 11 cm mix
Icom
Dostępny
4 szt.

Miks wzorów, towar wysyłany losowo. Cena za sztukę. Dostępne jest 6 wzorów klocków dinozaurów. W każdym jajku znajduje się instrukcja montażu dinozaura. Klocki dino w jajeczku przeznaczone są dla dzieci od 6 roku życia.

23,40 zł
22,23 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,17 zł

1 osoba kupiła
98
Oczka samoprzylepne kolorowe 100 szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oczka samoprzylepne kolorowe 100 szt.
Icom
Dostępny
6 szt.

Oczka kolorowe 100 szt. samoprzylepne - 3 rozmiary.

7,99 zł
1 osoba kupiła
99
Malowanie po numerach, ŁÓDŹ, Płótno Podobrazie, 50x40 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
25,90 zł
22,79 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,11 zł

1 osoba kupiła
100
Modlitwa Pseudomedytacje Joga - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modlitwa Pseudomedytacje Joga
Dostępny
13 szt.

Wypada chyba przestrzec chrześcijan, którzy z entuzjazmem otwierają się na rozmaite propozycje pochodzące z tradycji religijnych Dalekiego Wschodu, a dotyczących na przykład technik i metod medytacji oraz ascezy. W pewnych środowiskach stało się to wręcz rodzajem mody, którą przejmuje się dość bezkrytycznie. Trzeba, ażeby najpierw dobrze poznali własne duchowe dziedzictwo, żeby także zastanowili się, czy mogą się tego dziedzictwa ze spokojnym sumieniem wyrzekać.

10,60 zł
9,99 zł

Rabat 5,8%
oszczędzasz 0,61 zł

1 osoba kupiła
Wróć do góry