hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2023.03.08

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 8 marca 2023 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Odwieczny PiS czyli Historia Polski (Andrzej Romanowski), na drugim Jezus. Opowieść o Słowie (Frederic Boyer). Kolejny produkt to Puzzle 30el. - Koci Domek Gabi (Clementoni) oraz Puzzle 2x60 Super Kolor Gabby's Dollhouse (Clementoni).
1
Odwieczny PiS czyli Historia Polski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Odwieczny PiS czyli Historia Polski
Dostępny
32 szt.

Nigdy (poza zaborcami, a i to nie zawsze) nie mieliśmy władzy tak bezwzględnie antynarodowej. Co za hańba. Polskie rządy mogły zboczyć z traktu racji stanu (jak w roku 1938, gdy zajęły Zaolzie), mogły też realizować politykę nie własną, lecz hegemona (jak w roku 1967, gdy zerwały stosunki z Izraelem), nigdy jednak nie działały aż tak na przekór polskiemu interesowi takiemu, jaki został sformułowany na danym etapie historii. Tymczasem, skoro Polska istnieje w Europie, to przy polityce antyeuropejskiej może Polski (bo przecież nie Europy) nie być. Jak nie Polski jako narodu, to Polski jako państwa. Jak nie Polski jako państwa, to Polski jako państwa niepodległego.

20,00 zł
12,99 zł

Rabat 35,1%
oszczędzasz 7,01 zł

58 osób kupiło
2
Jezus. Opowieść o Słowie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Jezus. Opowieść o Słowie
Dostępny
276 szt.

Opowieść o Jezusie i jego przesłaniu w nowatorskiej, literacko-graficznej formie, która przemówi do każdego: starszych i młodszych, laików i znawców Biblii. Kontynuacja książki Biblia. Wielkie opowieści Starego Testamentu. W tej książce słowa i obrazy są równie ważne: niemal każdemu zdaniu towarzyszy osobna ilustracja. Serge Bloch, światowej sławy ilustrator, oraz pisarz i znawca Biblii Frédéric Boyer, przedstawiają i interpretują wielką historię sprzed dwóch tysięcy lat, wydobywając ogromną siłę, nowoczesność i literacką nośność Ewangelii. Opowiadają o Jezusie z Nazaretu, który przekazał swoim współczesnym skarb: nowe Słowo, dziwne, potężne i niezwykłe. Jak zostało odebrane, co zmieniło, jaka pozostała po nim spuścizna? Ewangelia jest tu pełną znaczeń i emocji, przemawiającą do wyobraźni opowieścią o życiu wyjątkowego człowieka, który stał się symbolem nadziei i odnowy, ponieważ miał odwagę podążyć drogą wolności, miłości i sprawiedliwości i wzywał innych, by za nim podążyli. To także opowieść o nas wszystkich: o szacunku dla człowieczeństwa każdego z nas, o egoizmie i empatii, wykluczeniu i wspólnocie, nierównościach i dzieleniu się, arogancji i pokorze – obecnych i ważnych w naszym życiu tak samo jak przed tysiącami lat. Ta książka nie jest uproszczoną „Biblią w obrazkach” stworzoną z myślą o dzieciach, lecz wielowymiarową, słowno-obrazową opowieścią dla wszystkich pokoleń. Ogromna wiedza i świadomość tradycji biblijnej, jaką dysponują autorzy, nie dodają jej jednak ciężaru. Oszczędna, aforystyczna, skłaniająca do namysłu narracja, pełne wyrazu i lekkości ilustracje tworzą przestrzeń do refleksji, każą zatrzymać się na dłużej. Dobrze znana historia oczekiwania, zwiastowania, narodzin, potem nauczania i cudów, a wreszcie uwięzienia i śmierci Jezusa zyskuje nową siłę i staje się zaproszeniem, by każdy z nas poczuł się jednym jej bohaterów i posłuchał Jego wciąż aktualnego wezwania.

99,90 zł
60,94 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 38,96 zł

44 osoby kupiły
3
Puzzle 30el. - Koci Domek Gabi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 30el. - Koci Domek Gabi
Clementoni
Dostępny
34 szt.

Puzzle Super Color 30 el. Wyjątkowe barwy druku uzyskano dzięki wykorzystaniu technologii Super Kolor. Wymiar układanki 33,5 x 23,5 cm

12,90 zł
11,99 zł

Rabat 7,1%
oszczędzasz 0,91 zł

22 osoby kupiły
4
Puzzle 2x60 Super Kolor Gabby's Dollhouse - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 2x60 Super Kolor Gabby's Dollhouse
Clementoni
Dostępny
4 szt.

Puzzle Super Color - dwie układanki po 60 el. Wyjątkowe barwy druku uzyskano dzięki wykorzystaniu technologii Super Kolor. Wymiar układanki 27 x 18 cm

15,90 zł
13,99 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 1,91 zł

16 osób kupiło
5
Piekło kobiet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piekło kobiet
Dostępny
491 szt.

Oto Polska po zmianie prawa aborcyjnego z 2020 roku. Piekło matek, córek, żon, narzeczonych, dziewczyn i przyjaciółek. Chcieli ze mnie zrobić taki żywy inkubator podsumowuje jedna z bohaterek książki, a inna dodaje: Aborcja nie jest żadnym złotym środkiem, ale dziś nie ma ani wyboru, ani systemu. Daria Górka krok po kroku przeprowadza czytelnika przez osobiste dramaty rodzin, które dowiedziały się o nieuleczalnych wadach płodu. Demaskuje brak systemowego wsparcia i pomocy psychologicznej. Pokazuje hipokryzję rządzących i Kościoła. To nie jest wyłącznie rzeczywistość tysiąca kobiet rocznie, które do tej pory legalnie przerywały ciążę ze względu na ciężkie wady płodu, a po wyroku Trybunału Konstytucyjnego nie mogą tego robić. To rzeczywistość nas wszystkich. Rzeczywistość, którą kształtuje język, narracja, opowieść nie tylko o aborcji, lecz także o wartościach, w które wierzymy, o Polsce, jakiej pragniemy. Daria Górka dziennikarka, reporterka i prezenterka telewizyjna. Autorka głośnych reportaży i książki Aż do śmierci. Stworzyła cykl Za zamkniętymi drzwiami opowiadający o różnych formach przemocy. Laureatka złotej nagrody na World Media Festiwal Hamburg 2022 i nagrody im. Dariusza Kmiecika. Absolwentka dziennikarstwa i dokumentalistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2013 roku związana ze stacją TVN. Mama trzyletniej Amelii.

39,99 zł
23,59 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 16,40 zł

14 osób kupiło
6
Moja mama wie, co się wyprawia w miastach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja mama wie, co się wyprawia w miastach
Dostępny
101 szt.

Książka ukazująca dziewczyńskość rozbitych kolan i strzelania z procy prosto w ustalone kanony zachowań oraz sztywne społeczne hierarchie. Wiersze serbskiej poetki skoncentrowane są wokół trzech kręgów tematycznych: dorastania na wsi, losów kobiet w patriarchalnym społeczeństwie oraz różnych obliczy miłości. Petrović interesują relacje między ludźmi, szczególnie te naznaczone nierównością i przemocą – jej teksty głośno oskarżają nie tylko ojców, ale także matki i babki, które przez wieki godziły się na upokarzające traktowanie ze strony mężczyzn. To poezja zaangażowana, ale pełna subtelnej liryczności i dopracowanej metaforyki, choć jej głównym celem jest dekonstrukcja własnej i cudzych pozycji: płciowych, klasowych, narodowych oraz seksualnych. Ostatecznie tylko miłość okazuje się bitwą, którą warto przegrać.

37,00 zł
22,20 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 14,80 zł

14 osób kupiło
7
Wellmania. W niezdrowej pogoni za dobrostanem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Wellmania. W niezdrowej pogoni za dobrostanem
Dostępny
694 szt.

Gdybym odhaczyła te punkty: stała się czysta, szczupła i spokojna, wiodłabym najlepsze możliwe życie. Prawda? Znana australijska dziennikarka Brigid Delaney od dawna śledzi trendy w branży wellness. W końcu dostaje zlecenie, by poznać ich jasne i te bardzo ciemne strony, używając siebie jako królika doświadczalnego. Brutalnie przerywa prowadzony od ponad trzydziestu lat intensywny tryb życia, by sprawdzić na własnym ciele i duszy najmodniejsze sposoby na oczyszczenie organizmu, osiągnięcie szczupłej sylwetki i wewnętrznego spokoju. Zaczyna od drastycznej 101-dniowej głodówki, potem próbuje dziwnej jogi, medytacji, CBT, uzdrawiania balijskiego, odosobnienia, psychoterapii grupowej i wielu innych rzeczy. W klasztorach i farmach uzdrowiskowych, na szlakach turystycznych i na stołach do masażu pyta i pyta, dlaczego tak wielu z nas miota się między rozpustą a detoksem i wciąż goni za lepszym sobą. Z autoironicznym dowcipem i odświeżającą szczerością próbuje się dowiedzieć, czy doskonały dobrostan jest w ogóle możliwy do osiągnięcia. Czy jest to droga do szczęścia, czy raczej porażki i bankructwa? Dlaczego dobrowolnie płacimy za zmuszanie się do wyrzeczeń? I dlaczego tak brzydko się pachnie, skoro nie jadło się od siedmiu dni? Lektura, która obnaża paradoks zachodniego świata, gdzie sami serwujemy sobie nieznośny nadmiar i przesyt, a następnie próbujemy im zaradzić za pomocą aplikacji uważności, obsesyjnego detoksu, ekskluzywnych ośrodków medytacji i płukania okrężnicy. Na podstawie książki powstał serial Netflixa z najpopularniejszą komiczką wszech czasów Celeste Barber w roli głównej.

46,99 zł
30,07 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 16,92 zł

12 osób kupiło
8
Dialog - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dialog
Dostępny
91 szt.

David Bohm jest uważany za jednego z najlepszych fizyków wszech czasów. Był również głęboko zainteresowany ludzką komunikacją i kreatywnością. Wpływowy zarówno w teorii zarządzania, jak i komunikacji. Publikacja Dialog jest zarówno inspirująca, jak i pionierska. Bohm rozważa pochodzenie i samo znaczenie dialogu, zastanawiając się nad tym, co staje na drodze "prawdziwego dialogu". Twierdzi, że dialog, jako radykalna forma eksploracji pozwala na przedstawienie różnych poglądów, prowadzi nas poza impas konfliktu i sporu do formowania nowych poglądów. Pod koniec życia, David Bohm organizował dialogi grupowe, które miały prowadzić do radykalnej przemiany życia jednostki, a w dalszej kolejności całych społeczeństw. Tym, co zdaniem autora nam dolega, jest brak komunikacji, porozumienia, czego skutki, w nieodległej przyszłości, mają zaprowadzić nas do katastrofy na skale planetarną. Zapobiec temu ma pojawienie się „wspólnego umysłu”, powstającego na drodze dialogu: nieskrępowanej prezentacji wszelkich możliwych opinii i doświadczeń uczestników grupy dialogowej. David Bohm (1917-1992) uzyskał doktorat z fizyki za prowadzone, pod kierunkiem Roberta Oppenheimera, badania nad plazmą. Wyrzucony w 1951, z powodu swych lewicowych poglądów, z Uniwersytetu Princeton, pracował na Uniwersytecie w São Paulo, w Technion w Haifie, a wreszcie na uniwersytetach w Bristolu i w Londynie. Po opuszczeniu USA, porzucił fizykę na rzecz jej filozofii, przedstawił teorię parametrów ukrytych, jako interpretację mechaniki kwantowej. W latach 60-tych został bliskim współpracownikiem Jiddu Krishnamurtiego. Sformułował filozoficzną teorię ukrytego porządku. Był też jednym ze współtwórców holonomicznej teorii umysłu. Tytuł oryginalny: On Dialogue Tłumacz: Katarzyna Gurczyńska-Sady

59,00 zł
51,92 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,08 zł

11 osób kupiło
9
Ręka do góry! Zgadnij, co to za zwierzę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ręka do góry! Zgadnij, co to za zwierzę
Alexander, od 8 lat
Dostępny
31 szt.

Poręczna, wesoła i lekko edukacyjna quizowa planszówka na rodzinny wieczór lub deszczowe popołudnie. Na podstawie kolejno odczytywanych wskazówek, zgadnijcie, jakie zwierzę znajduje się na karcie. Im mniej podpowiedzi będzie potrzebnych, tym więcej punktów zdobędziecie. Gracz, który wyciągnął kartę ze stosu, podaje pierwszą podpowiedź (np. mieszka w Afryce). Jeżeli nikt nie zgadł – drugą (ma cętki). Nadal nikt nie wie? Zatem czas na trzecią (zajada liście)… itd. Na każdej karcie jest pięć podpowiedzi, które coraz bardziej przybliżają nam dane zwierzę. Kto zgadnie najszybciej, przesunie swój pionek do przodu nawet o kilka pól na planszy, ale kto odpowie źle, cofnie się. Poręczne opakowanie pozwoli zabrać grę ze sobą dosłownie wszędzie. Świetnie sprawdzi się w podróży. Zawartość opakowania: – karty (55 szt.), – pionki (4 szt.), – plansza, – instrukcja.

10,52 zł
9,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,53 zł

11 osób kupiło
10
Puzzle 1000 Disney Alice - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Disney Alice
Clementoni
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.14

Puzzle 1000 el kolekcja Disney. Gruba tektura puzzlowa i specjalna technologia druku zapewniają produkt wysokiej klasy. Wymiar układanki 70 x 50 cm

28,90 zł
25,43 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,47 zł

11 osób kupiło
11
Opowieści 5 minut przed snem. Cuda w lesie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieści 5 minut przed snem. Cuda w lesie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.30

Na skraju tej łąki, co w tańcu wciąż gnie się, jest świat pełen cudów. Gdzie cuda są? W lesie! Dzieci w sposób naturalny zachwycają się przyrodą. Ochoczo obserwują motyle, mrówki i ślimaki; brodzą w kałużach i grzebią w piasku; zbierają liście, muszle, kasztany czy kwiaty. I zadają przy tym mnóstwo pytań. Warto tę ciekawość zaspokajać, a jeszcze lepiej podsycać, bo chłoną wiedzę jak gąbka. A że natura potrafi być tajemnicza, dziecięca wyobraźnia uruchamia się z łatwością... Ten czarowny świat udało się zamknąć w równie niezwykłej książce – Cuda w lesie. To barwna opowieść o dużych i małych mieszkańcach lasu, o niezwykłych zjawiskach, które zachodzą w naturze każdego dnia i o tym, że wszystkie elementy w przyrodzie są ze sobą powiązane. Z dziewięciu opowieści młodzi czytelnicy dowiedzą się m.in., jak rosną grzyby i czy drzewa ze sobą rozmawiają; zrozumieją, jak pożyteczne są żuki i pszczoły; jak kijanka zamienia się w żabę; co ćma widzi w nocy i czym różni się życie ptaków i ssaków w stadzie. Niezwykłości przyrody zostały przedstawione w równie oryginalny sposób - za pomocą… wierszowanych opowieści. Ich autorka, brytyjska pisarka i poetka Gabby Dawnay dowodzi, że dzięki lekkim, melodyjnym rymom Cuda w lesie sprawdzą się do poduszki równie doskonale jak bajki! Lektura każdej opowieści zajmie nie dłużej niż pięć minut – akurat tyle, by poczytać dziecku wieczorem, pomóc mu się wyciszyć i ukołysać do snu. Z wielkim wdziękiem książkę przetłumaczyła Katarzyna Huzar-Czub, uroczo zilustrowała bułgarska artystka Mona K., a nad poprawnością merytoryczną czuwał dr Mikołaj Golachowski. Każdy rozdział kończy strona informacyjna z ciekawostkami. Książka ma twardą szytą oprawę, okładkę zdobią misterne złocenia. Niebanalna treść, dopracowana szata graficzna i staranność edytorska czynią Cuda w lesie niezwykle wartościową propozycją na prezent dla małych miłośników przyrody.

38,90 zł
33,84 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,06 zł

11 osób kupiło
12
Puzzle 1000 Panorama Princess - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Panorama Princess
Clementoni
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.30

Puzzle 1000 el panoramiczne z ulubionymi postaciami z kreskówek. Wymiar układanki 98 x 33 cm

39,00 zł
34,32 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,68 zł

9 osób kupiło
13
Superkot. Klub komiksowy. Perspektywy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Superkot. Klub komiksowy. Perspektywy
Dostępny
973 szt.

Kolejne burzliwe spotkania klubu Superkota Dava Pilkeya, twórcy Dogmana i Kapitana Majtasa. Fifi, Ada oraz Kocio Pecio i dwadzieścia jeden małych żabiątek: każde z osobna tudzież wszystkie razem mają coś ważnego do powiedzenia. Naomi i Melvyn nie potrafią się ze sobą dogadać, a Poppy patrzy na świat zupełnie inaczej niż jej rodzeństwo. Czy żabie dzieci będą w stanie współdziałać? Czy będą umiały zrozumieć, że każdy ma swój własny, odrębny punkt widzenia? Dotyczy to zarówno zajęć, jak i tego, co się dzieje poza nimi. Szalonym wybrykom nie ma końca, a przygody małych żabek okazują się przezabawne i pełne emocjonalnej głębi. Dav Pilkey tworzy minikomiksy w komiksie, stosując rozmaite techniki, takie jak malarstwo farbami akrylowymi, rysunek kolorowymi kredkami, japońska kaligrafia, fotografia, kolaż, gwasz, akwarela i wiele innych – ukazując w ten sposób perspektywę poszczególnych żabek. Stylistyczny kalejdoskop w połączeniu z charakterystycznym dla Pilkeya humorem i darem opowiadania składają się na wybuchowy miks, stymulujący kreatywność, współpracę, empatię i niezależne myślenie. Tą mądrą i radosną opowieścią graficzną zachwycą się czytelnicy w każdym wieku. Barwna, wciągająca i śmieszna powieść graficzna. Koniecznie powinna się znaleźć w bibliotece każdej szkoły, od podstawowej po akademię sztuk pięknych. – School Library Journal

39,90 zł
25,14 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 14,76 zł

9 osób kupiło
14
Puzzle 1000 Brief Case Princess 2022 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Brief Case Princess 2022
Clementoni
Dostępny
9 szt.

Puzzle w poręcznej walizeczce. Wymiar układanki 70 x 50 cm

48,50 zł
42,68 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,82 zł

8 osób kupiło
15
Magiczne chwile w pensjonacie Leśna Ostoja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczne chwile w pensjonacie Leśna Ostoja
Dostępny
477 szt.

Drzewie to mała wioska położona w malowniczej okolicy, w samym sercu puszczy, skrywającej wiele tajemnic. A leżący na obrzeżach wioski dworek Leśna Ostoja, w którym od kilku lat prowadzony jest przytulny pensjonat z duszą, to miejsce, gdzie słynna magia Bożego Narodzenia ma szczególną moc. Dajcie się porwać atmosferze Pensjonatu Leśna Ostoja, gdzie zimą zawsze jest śnieg, a mróz skrzypi pod butami. Niech otuli was magia tego miejsca, a perypetie uczuciowe mieszkańców dworku zagoszczą na stałe w waszych sercach.

44,90 zł
28,74 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 16,16 zł

8 osób kupiło
16
Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas m...
Dostępny
514 szt.

Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły to bestsellerowy poradnik i niezbędnik każdego rodzica. Praktyczne ćwiczenia i wskazówki ułatwiające opanowanie sztuki komunikowania się z dziećmi – i nie tylko z nimi – sprawiają, że książka jest przeznaczona dla każdego, kto chciałby lepiej rozumieć i mądrzej kochać dzieci oraz być przez dzieci kochanym i rozumianym. Nowe wydanie poszerzone o posłowie „Nowe pokolenie”, które napisała Joanna Faber, córka jednej z autorek. Wychowana według metod przedstawianych w książce, dzieli się doświadczeniami z dzieciństwa i wraz z rodzicami podejmuje wyzwania nowych czasów, szukając nowych rozwiązań.

44,90 zł
29,63 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 15,27 zł

8 osób kupiło
17
Krajobrazy biograficzne Rafała Lemkina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krajobrazy biograficzne Rafała Lemkina
Dostępny
49 szt.

Rafał Lemkin, polski prawnik żydowskiego pochodzenia, urodził się w 1900 roku w niewielkiej wsi Bezwodne koło Wołkowyska na terenie dzisiejszej Białorusi. Niespełna 50 lat później na Zgromadzeniu Ogólnym ONZ została uchwalona Konwencja w sprawie zapobiegania i karania zbrodni ludobójstwa, do której powstania Lemkin ogromnie się przyczynił. To on sformułował termin „genocyd”, który wszedł potem do prawa międzynarodowego, przez co możliwe stało się karanie zbrodni dotychczas na taką skalę niewyobrażalnej i nienazwanej. Jak doszło do tego, że Lemkin całe swoje dojrzałe życie poświęcił walce o Konwencję, dążąc z taką determinacją do jej spisania, następnie uchwalenia i ratyfikacji? Skąd u niego zainteresowanie tematyką zbrodni ludobójstwa? Co go ukształtowało? Jaki wpływ na jego światopogląd i życiowe cele miało dzieciństwo, jaki studia i kariera zawodowa w przedwojennej Polsce, a jaki koszmar wojny i lata tułaczki, a wreszcie losy samotnego emigranta? Przez wiele lat postać Rafała Lemkina, mimo doniosłości jego dziedzictwa, była zapomniana. Dziś coraz częściej docenia się rolę, jaką odegrał w rozwoju współczesnego prawa międzynarodowego, odkrywa się też go jako człowieka. Piotr Madajczyk szuka odpowiedzi na stawiane tu pytania i zaprasza w podróż, która pozwoli nam przyjrzeć się krajobrazom biograficznym Rafała Lemkina.

52,50 zł
37,28 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 15,22 zł

7 osób kupiło
18
Ręka do góry! Zgadnij, co to za bajka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ręka do góry! Zgadnij, co to za bajka
Alexander, od 8 lat
Dostępny
28 szt.

Poręczna, wesoła i lekko edukacyjna quizowa planszówka na rodzinny wieczór lub deszczowe popołudnie. Na podstawie kolejno odczytywanych wskazówek, zgadnijcie jaka bajka znajduje się na karcie. Im mniej podpowiedzi będzie potrzebnych, tym więcej punktów zdobędziecie. Gracz, który wyciągnął kartę ze stosu, podaje pierwszą podpowiedź (np. mieszkają w pięknej dolinie). Jeżeli nikt nie zgadł – drugą (mają okrągłe brzuszki i wydłużone głowy). Nadal nikt nie wie? Zatem czas na trzecią (ale nie są hipopotamami!)… itd. Na każdej karcie jest pięć podpowiedzi, które coraz bardziej przybliżają nam daną bajkę. Kto zgadnie najszybciej, przesunie swój pionek do przodu nawet o kilka pól na planszy, ale kto odpowie źle, cofnie się. Poręczne opakowanie pozwoli zabrać grę ze sobą dosłownie wszędzie. Świetnie sprawdzi się w podróży. Zawartość opakowania: – karty (55 szt.), – pionki (4 szt.), – plansza, – instrukcja.

10,52 zł
9,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,53 zł

7 osób kupiło
19
Puzzle 1000 Brief Case Disney Classic 2022 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Brief Case Disney Classic 2022
Clementoni
Dostępny
10 szt.

Puzzle 1000 el w poręcznej walizeczce. Wymiar układanki 70 x 50 cm

48,50 zł
42,68 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,82 zł

7 osób kupiło
20
Spotkanie w Pensjonacie Leśna Ostoja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spotkanie w Pensjonacie Leśna Ostoja
Dostępny
455 szt.

Drzewie przez długi czas było dla Justyny i jej bliskich oazą spokoju. Tutaj, wśród bujnej przyrody i oddanych przyjaciół odnaleźli w sobie wielkie pokłady wrażliwości i pogody ducha. Tu nauczyli się dostrzegać piękno otaczającego ich świata. Pobyt w pensjonacie dodawał im sił w zmaganiach z codziennymi problemami. Tym razem nad Leśną Ostoją i jej nowymi właścicielami zbiorą się wyjątkowo groźne i ciemne chmury. Justynę i jej bliskich czeka wiele wyzwań i trosk, które postawią pod znakiem zapytania ich dalsze życie w Drzewiu. Ktoś będzie próbował zniszczyć ich spokój. Czy razem uda im się pokonać trudne chwile? Czy nad ukochanym pensjonatem znów rozbłyśnie słońce? Daj się przenieść w miejsce, oddalone od miejskiego zgiełku, w którym tak łatwo się zatracić i na powrót poczuć bliskość otaczającej nas przyrody.

44,90 zł
28,74 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 16,16 zł

7 osób kupiło
21
Jak kochać dziecko Dziecko w rodzinie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
32,00 zł
28,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,20 zł

6 osób kupiło
22
Proca MIX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Proca MIX
Swede
Dostępny
34 szt.

Proca wraz piłką do namoczenia w wodzie. Po namoczeniu można nimi kogoś rzucić np. dla ochłody. Produkt zapakowany w przezroczysty worek. Zabawka dla dzieci od 3 lat.

8,00 zł
7,99 zł

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

6 osób kupiło
23
Puzzle 1000 elementów. Compact Downtown - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Compact Downtown
Clementoni, 1000
Dostępny
2 szt.

Puzzle 1000 el w nowym opakowaniu kompaktowym zaprojektowanym w trosce o środowisko. Gruba tektura puzzlowa i specjalna technologia druku zapewniają produkt wysokiej klasy. Wymiary obrazka po ułożeniu: 50.0 x 70.0 cm

22,90 zł
20,15 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,75 zł

6 osób kupiło
24
Mądra Mysz. Zuzia idzie do przedszkola - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mądra Mysz. Zuzia idzie do przedszkola
Dostępny
48 szt.

Zuzia idzie do przedszkola to jedna z książek o rezolutnej Zuzi w edukacyjnej serii książek dla dzieci „Mądra Mysz”.

10,60 zł
7,99 zł

Rabat 24,6%
oszczędzasz 2,61 zł

6 osób kupiło
25
Pluto. 2. PLUTO 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluto. 2. PLUTO 2
Dostępny
76 szt.

Współtwórca: Takashi Nagasaki; Koordynacja: Macoto Tezka; Współpraca: Tezuka Productions. Pluto to opowieść bazująca na jednym z najbardziej znanych dzieł Osamu Tezuki - Atom Żelaznoręki, współczesnej historii Pinokia, w której rolę drewnianego chłopca odgrywa robot. Tytułowy Atom stał się popkulturową ikoną. Na całym świecie można kupić różne gadżety z nim związane, a w Hollywood wyprodukowano film bazujący na jego przygodach. Jednak to nie on jest głównym bohaterem Pluto. Historia skupia się na postaciach drugoplanowych, głównie robotach zastanawiających się nad swoim człowieczeństwem, efektem czego jest opowieść duchem bliższa Łowcy Androidów niż bajce pt. Pinokio. *  *  * Atom Żelaznoręki to jedno z nieśmiertelnych dzieł japońskiej sztuki komiksowej, stworzone przez nieodżałowanego mistrza Osamu Tezukę, którego zawsze podziwiałem. Dzieło porywa pokolenia czytelników od momentu powstania w 1950 roku do dziś. Praca nad Pluto była dla mnie okazją, aby tchnąć nowego ducha w komiks Atom Żelaznoręki: Największy robot na Ziemi, utwór, który wzruszał mnie, gdy byłem dzieckiem. Naoki Urasawa Po śmierci Osamu Tezuki nie ma japońskiej mangi. Był Leonardem Da Vincim, Goethem i Dostojewskim świata komiksu. Naoki Urasawa i ja nie chcieliśmy, aby osiągnięcia Tezuki odeszły w niepamięć, dlatego w 2003 roku, w okrągłą rocznicę urodzin głównego bohatera, z jego sztandarowego dzieła - Atoma Żelaznorękiego, stworzyliśmy remake epizodu pod tytułem: Największy robot na Ziemi. Jakim człowiekiem był Osamu Tezuka? Co takiego chciał przekazać? Tym, których zainteresował Pluto, polecam też pozostałe komiksy Osamu Tezuki. Takashi Nagasaki Osamu Tezuka (1928-1989) uważany jest za ojca japońskiego komiksu (czasami zwany jest nawet Bogiem Mangi). Człowiek wszechstronny, z wykształcenia lekarz. Trudno wymienić twórcę z Kraju Kwitnącej Wiśni, który nie inspirowałby się jego dziełami. Nie sposób też wyliczyć wszystkich znanych tytułów, jakie stworzył, ale do najbardziej rozpoznawalnych należą Atom Żelaznoręki, Black Jack, Król Dżungli oraz Budda. Jego imię nosi jedna z najbardziej prestiżowych nagród japońskiego przemysłu komiksowego. W Takarazuce mieści się Muzeum Osamu Tezuki. Naoki Urasawa urodził się w 1960 w Tokio. Sławę przyniosła mu seria Yawara! - opowieść o dziewczynie uprawiającej judo. Obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych japońskich twórców komiksowych. Na Zachodzie znany głównie z ostatnich dzieł - Monster, 20th Century Boys i Pluto. Otrzymał wiele nagród i nominacji, w tym jako jedyny twórca zdobył dwukrotnie Tezuka Osamu Sho. Wśród swoich inspiracji wymienia prace Katsushiro Otomo (autora Akiry). Scenarzysta: Osamu Tezuka, Naoki Urasawa Ilustrator: Naoki Urasawa

39,99 zł
31,59 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,40 zł

5 osób kupiło
26
Ręka do góry! Zgadnij, co to za kraj - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ręka do góry! Zgadnij, co to za kraj
Alexander, od 8 lat
Dostępny
29 szt.

Poręczna, wesoła i lekko edukacyjna quizowa planszówka na rodzinny wieczór lub deszczowe popołudnie. Na podstawie kolejno odczytywanych wskazówek, zgadnijcie, jaki kraj znajduje się na karcie. Im mniej podpowiedzi będzie potrzebnych, tym więcej punktów zdobędziecie. Gracz, który wyciągnął kartę ze stosu, podaje pierwszą podpowiedź (np. jeden z królów rządził tu tylko przez 20 minut). Jeżeli nikt nie zgadł – drugą (odbywa się tu największy na świecie wyścig kolarski). Nadal nikt nie wie? Zatem czas na trzecią (przeciętny mieszkaniec zjada rocznie 500 ślimaków)… itd. Na każdej karcie jest pięć podpowiedzi, które coraz bardziej przybliżają nam dany kraj. Kto zgadnie najszybciej, przesunie swój pionek do przodu nawet o kilka pól na planszy, ale kto odpowie źle, cofnie się. Poręczne opakowanie pozwoli zabrać grę ze sobą dosłownie wszędzie. Świetnie sprawdzi się w podróży. Zawartość opakowania: – karty (55 szt.), – pionki (4 szt.), – plansza, – instrukcja.

10,52 zł
9,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,53 zł

5 osób kupiło
27
Puzzle 3x48 Super Kolor Gabby's Dollhouse - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 3x48 Super Kolor Gabby's Dollhouse
Clementoni
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.29

Puzzle Super Color - trzy układanki po 48 el. Wyjątkowe barwy druku uzyskano dzięki wykorzystaniu technologii Super Kolor. Wymiar układanki 27 x 18 cm

26,20 zł
23,06 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,14 zł

6 osób kupiło
28
Gnavhol, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Gnavhol, CD
Nordjevel, Indie
Dostępny
6 szt.

82,90 zł
58,03 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 24,87 zł

5 osób kupiło
29
Katapulty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Katapulty
Alexander, od 5 lat
Dostępny
11 szt.

Sprawdź swoją celność, strzelając z katapult plastikowymi obręczami tak, aby umieścić je na wystającym słupku. Trzeba umiejętnie ocenić odległość i precyzyjnie dobrać siłę naprężenia katapulty. Świetny trening cierpliwości oraz koordynacji ruchowej. Zawartość opakowania: – podstawka i słupek, – katapulty (4 szt.), – obręcze (16 szt.), – instrukcja.

22,86 zł
19,99 zł

Rabat 12,6%
oszczędzasz 2,87 zł

4 osoby kupiły
30
Dzika Ziemia. Wierzenia i legendy o dzikich krainach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Dzika Ziemia. Wierzenia i legendy o dzikich krainach
Dostępny
527 szt.

Odkryj folklor najdzikszych miejsc na ziemi! Czy wiecie, w jaki sposób lasy podtrzymują niebo w tradycji Maorysów? A może słyszeliście, że kiedyś w Irlandii przepowiadano pogodę według…wodorostów? Albo, że starożytni Grecy wierzyli, że na górze Etna mieści się ognista kuźnia bogów? Odkryj sekrety świata przyrody dzięki bogato ilustrowanemu kompendium folkloru i mądrości z lądu, nieba i mórz. Wyjątkowa skarbnica fascynujących opowieści i starożytnych mądrości z pewnością rozbudzi wyobraźnię nie tylko młodych miłośników przyrody. Tytuł oryginalny: Lore of the Land Tłumacz: Monika Machowska Ilustrator: Samantha Dolan

59,90 zł
44,33 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,57 zł

4 osoby kupiły
31
400 łamigłówek i testów IQ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
400 łamigłówek i testów IQ
Dostępny
376 szt.

Czy poradzisz sobie z ogromną księgą zagadek i łamigłówek MENSY? Oczywiście, że tak! W środku znajdziesz szeroki zestaw zadań testujący twoją spostrzegawczość, zdolność logicznego oraz abstrakcyjnego myślenia a także umiejętność odkrycia wielopłaszczyznowych powiązań pomiędzy rozmaitymi elementami. Zagadki w książce posortowane są według poziomu trudności, zaczynając od prostych i sympatycznych zadań do naprawdę podchwytliwych i skomplikowanych łamigłówek. Dzięki temu można poćwiczyć w sekcji łatwiejszej przed przejściem do części zaawansowanej. Nie potrzeba żadnych specjalnych zdolności, aby rozwiązywać zagadki MENSY. Wystarczy zdrowy rozsądek, podstawowa znajomość matematyki oraz alfabetu, umiejętność myślenia i oczywiście determinacja i siła woli. Zatem, ołówki w dłoń – i do dzieła! Tytuł oryginalny: MENSA: Ultimate Puzzle Challenge Tłumacz: Marta Łuczak

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

4 osoby kupiły
32
Puzzle 1000 HQ Wine Country Escape - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 HQ Wine Country Escape
Clementoni
Dostępny
3 szt.

Puzzle 1000 el kolekcja High Quality. Gruba tektura puzzlowa i specjalna technologia druku zapewniają produkt wysokiej klasy. Wymiar układanki 70 x 50 cm

22,90 zł
20,15 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,75 zł

4 osoby kupiły
33
Once Upon The Cross Serpents Of The Light, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Once Upon The Cross Serpents Of The Light, CD
Deicide, Plastic Head
Dostępny
20 szt.

--CD1 "Once upon the cross" 1 Once upon the cross 2 Christ denied 3 When Satan rules his world 4 Kill the Christian 5 Trick or betrayed 6 They are the children of the underworld 7 Behind the light thou shall rise 8 To be dead 9 Confessional rape --CD2 "Serpents of the light" 1 Serpents of the light 2 Bastard of Christ 3 Blame it on God 4 This is hell we're in 5 I am no one 6 Slave to the cross 7 Creatures of habit 8 Believe the lie 9 The truth above 10 Father Baker's

92,90 zł
78,97 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 13,93 zł

4 osoby kupiły
34
Złapane przed snem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złapane przed snem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.28

Złapane przed snem - Aleksandra Stefaniuk

29,00 zł
20,59 zł
Powiadomienie

Rabat 29,0%
oszczędzasz 8,41 zł

4 osoby kupiły
35
Puzzle 1000 Compact Art M. C. Escher - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Compact Art M. C. Escher
Clementoni
Dostępny
7 szt.

Puzzle 1000 el w opakowaniu kompaktowym zaprojektowanym w trosce o środowisko. Gruba tektura puzzlowa i specjalna technologia druku zapewniają produkt wysokiej klasy. Wymiar układanki 70 x 50 cm

36,40 zł
32,03 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,37 zł

4 osoby kupiły
36
Flamastry 18 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flamastry 18 kolorów
SCHEMAT
Dostępny
20 szt.

- jaskrawe, nieblaknące kolory - posiadają bezpieczną, wentylowaną skuwkę - łatwospieralne

9,60 zł
6,99 zł

Rabat 27,2%
oszczędzasz 2,61 zł

4 osoby kupiły
37
Jednogarnkowa jarzynowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Jednogarnkowa jarzynowa
Dostępny
634 szt.

Poznaj tajniki wegetariańskiej kuchni jednogarnkowej! Jednogarnkowe danie to uniwersalny, prosty, codzienny posiłek, który możesz swobodnie przekształcać w zależności od własnych chęci i potrzeb. To roślinny gulasz lub sycąca zupa, które przygotujesz z tego, co akurat masz w lodówce; bazowa owsianka czy kluski, których charakter odmienią słodkie lub wytrawne dodatki; słodkości z kilku składników i przekąski gotowe w kilkanaście minut, gdy tylko najdzie cię na nie ochota. By stworzyć wyjątkowe danie, wystarczy tylko parę umiejętnie połączonych produktów, jeden garnek lub patelnia oraz odrobina wolnego czasu. W środku znajdziesz: przepisy na szybkie jednogarnkowe potrawy na każdą porę roku i dnia, w pełni wegetariańskie i oparte na sezonowych składnikach, dania inspirowane zarówno kuchnią polską i europejską, jak i tradycjami kulinarnymi z różnych stron świata, wskazówki, jak łączyć smaki oraz jak dostosowywać bazowe przepisy do własnych preferencji i zawartości spiżarni, informacje, jak przechowywać i odgrzewać każdą z potraw, by jak najdłużej cieszyć się jej świeżością, dokładne instrukcje i praktyczne porady kuchenne, dzięki którym nauczysz się gotować prosto, przyjemnie i z pomysłem.

64,90 zł
48,03 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 16,87 zł

3 osoby kupiły
38
Co słychać na wsi? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Co słychać na wsi?
Dostępny
1820 szt.

Dzięki kolorowej i pełnej zdjęć serii dzieci pokochają naukę o zwierzętach żyjących na wsi i posłuchają odgłosów, jakie wydają. Seria „Co słychać…?” wprowadzi malucha w niesamowity świat dźwięków! Posłuchaj odgłosów budowy, głosów wiejskich i dzikich zwierząt, a nawet… dinozaurów. Każda książka zawiera ciekawostki dotyczące danego zagadnienia oraz moduł z przyciskami. Publikacje dostarczą nie tylko niesamowitej zabawy, ale również uatrakcyjnią poznawanie świata i zdobywanie wiedzy. Tłumacz: Anna Paszkiewicz

59,99 zł
44,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 15,00 zł

3 osoby kupiły
39
Rok w pensjonacie Leśna Ostoja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rok w pensjonacie Leśna Ostoja
Dostępny
511 szt.

Zapraszamy do pięknego pensjonatu położonego wśród wysokich, starych drzew, w którym każdy może znaleźć to, czego szuka. Wystarczy tylko chcieć. W niedawno wyremontowanym pensjonacie Leśna Ostoja sezon trwa cały rok. Oddelegowani przez szefa pracownicy Konsultraku, muszą kolejno opiekować się hotelikiem i jego gośćmi. Niektórzy z nich traktują to zadanie z entuzjazmem, inni ze złością, a jeszcze inni wiążą z nim duże nadzieje. Jedno jest pewne: każde z nich wyjedzie z uroczego Drzewia bogatsze o nowe doświadczenia, niezwykłe wspomnienia i… wiedzę o sobie. Usiądźcie wygodnie w fotelu z filiżanką herbaty i spędźcie parę wspaniałych chwil w Leśnej Ostoi. Rozkoszujcie się jej zielonym sąsiedztwem i chłońcie niepowtarzalne zapachy przytulnego domu, który po remoncie stał się przystanią dla poszukujących ciepła i spokoju osób.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

3 osoby kupiły
40
Puzzle 2000 Museum Archduke Leopold Wilhelm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 2000 Museum Archduke Leopold Wilhelm
Clementoni
Dostępny
13 szt.

Puzzle 2000 el kolekcja muzealna. Poświęcone najlepszym muzeom i największym dziełom sztuki w historii, te układanki są oryginalnym sposobem na skompletowanie własnej prywatnej kolekcji. Gruba tektura puzzlowa i specjalna technologia druku zapewniają produkt wysokiej klasy. Wymiar układanki 97,5 x 66,8 cm

46,70 zł
41,10 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,60 zł

3 osoby kupiły
41
Pistolet na wodę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pistolet na wodę
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.24

Uwaga. Dostępne różne wersje kolorystyczne produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

7,20 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 2,9%
oszczędzasz 0,21 zł

3 osoby kupiły
42
Bez pożegnania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bez pożegnania
Dostępny
63 szt.

W historii członków Związku fascynującą jest nieustanna obecność wspomnień i emocji związanych z Krakowem, zarówno w pierwszym pokoleniu tych, którzy z Krakowa wyemigrowali, jak i w drugim oraz trzecim pokoleniu ich dzieci i wnuków. Dla polskiego czytelnika zaskoczeniem może być przenoszenie na grunt izraelski pewnych tradycji, historii oraz upamiętnienia tego, co wiązało się z Krakowem, a szerzej Polską. Publikacja Bez pożegnania. Związek Krakowian w Izraelu może stanowić także pierwszy krok do odkrywania dziedzictwa polskiego i polskich Żydów w Izraelu, przywoływane materiały, książki, prasa i dokumenty z pewnością staną się bardzo użyteczną wskazówką. Patrząc na zaangażowanie Związku Krakowian w Izraelu we wsparcie badań naukowych i inicjatyw upamiętniających historię nie ma wątpliwości, że prace nad kolejnymi lukami w historii będą sukcesywnie postępować w najbliższych latach. Dr Edyta Gawron

32,00 zł
23,04 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,96 zł

3 osoby kupiły
43
Kicia Kocia. Na nocniku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kicia Kocia. Na nocniku
Dostępny
137 szt.

Nunuś, młodszy brat Kici Koci, uczy się korzystać z nocnika. Na początku nie jest to łatwe, ale Kicia Kocia wpada na znakomity pomysł… Książeczki o Nunusiu drukowane na twardych, kartonowych stronach przeznaczone są dla najmłodszych czytelników dopiero rozpoczynających swoje przygody z literaturą. Ilustrator: Anita Głowińska

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

3 osoby kupiły
44
Gorący ziemniak. Miszmasz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gorący ziemniak. Miszmasz
Alexander, od 8 lat
Dostępny
18 szt.

Gra, która zawojowała rynek gier planszowych i sprzedała się w setkach tysięcy egzemplarzy, w nowej odsłonie. Doskonale sprawdzi się zarówno jako gra rodzinna, jak i gra imprezowa. Niesamowita mechanika gry, która sprawia, że doskonale bawić się będą przy niej wszyscy, niezależnie od wieku, upodobań i temperamentu. Zasady gry są bardzo proste i każdy gracz przyswoi je w zaledwie kilka minut. Rozkładamy planszę na której ustawiamy pionki. Losujemy kartę z talii i czytamy jedno z czterech pytań, które się tam znajdują. Następnie energicznie kręcimy bączkiem lub uruchamiamy aplikację do odmierzania czasu dostępną do pobrania na smartphona. Ten, kto trzyma pluszowego ziemniaka musi udzielić odpowiedzi na zadane pytanie. Po udzieleniu odpowiedzi jak najszybciej przekazujemy ziemniaka osobie po swojej lewej stronie (zgodnie z ruchem wskazówek zegara) i ona również musi udzielić odpowiedzi na to samo pytanie. Ziemniak tak długo krąży pomiędzy graczami, aż bączek odmierzający czas przestanie się kręcić lub aplikacja na telefonie pokaże stop. Wówczas osoba, która w tym momencie miała pluszowego ziemniaka w ręce, spada o jedno pole na planszy. Siłą gry są wyjątkowe pytania oraz nieprzewidywalne odpowiedzi. To, że wszyscy gracze odpowiadają na jedno i to samo pytanie, powoduje, że pozornie proste zadanie wywołuje szereg nieoczywistych, śmiesznych i ciekawych sytuacji językowych. Pytania są tak skonstruowane, że aby udzielić odpowiedzi nie trzeba mieć specjalistycznej wiedzy. Większość z nich zahacza o znane nam dobrze obszary naszej codzienności. Dzięki zabawie z Gorącym Ziemniakiem rozwiniemy nasze kompetencje językowe, poszerzymy zasób słownictwa, a osoby nieśmiałe będą mogły nabrać pewności siebie. Zawartość opakowania: – plansza do gry, – Gorący Ziemniak, – karty pytań (110 szt.), – pionki (4 szt.), – bączek, – instrukcja.

45,71 zł
39,77 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,94 zł

3 osoby kupiły
45
20th Century Boys – Chłopaki z XX wieku. tom 2. 20th Century Boys – Chłopaki z XX wieku tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
20th Century Boys – Chłopaki z XX wieku. tom 2. 20th Century Boys – Ch...
Dostępny
92 szt.

Kolejna (po PLUTO i MONSTERze) seria Naokiego Urasawy debiutuje w Polsce. To opowieść o przyjaźni, marzeniach, dzieciństwie, dorastaniu, ale przede wszystkim pop-kulturowa uczta, gdzie nawiązania do wydarzeń z XX wieku wypełniają kolejne kartki. Akcja skacze między dekadami drugiej połowy ostatniego stulecia poprzedniego millenium, ukazując kolejne zmiany społeczne. 20th Century Boys - Chłopaki z XX wieku to zdobywca całego wachlarza nagród japońskich i najważniejszych światowych - Festiwalu w Angoulême oraz Eisnera (aż dwukrotnie!). Tytuł oryginalny: 20???? 3? Tłumacz: Radosław Bolałek

69,99 zł
55,29 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 14,70 zł

3 osoby kupiły
46
Co słychać na placu budowy? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Co słychać na placu budowy?
Dostępny
1823 szt.

Dzięki kolorowej i pełnej zdjęć serii dzieci pokochają naukę o maszynach budowlanych i posłuchają dźwięków dobiegających z placu budowy. Seria „Co słychać…?” wprowadzi malucha w niesamowity świat dźwięków! Posłuchaj odgłosów budowy, głosów wiejskich i dzikich zwierząt, a nawet… dinozaurów. Każda książka zawiera ciekawostki dotyczące danego zagadnienia oraz moduł z przyciskami. Publikacje dostarczą nie tylko niesamowitej zabawy, ale również uatrakcyjnią poznawanie świata i zdobywanie wiedzy. Tłumacz: Anna Paszkiewicz

59,99 zł
44,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 15,00 zł

3 osoby kupiły
47
Poznawaj, baw się, odkrywaj. Kosmos. Puzzle 205 elementów + książka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Nowość
Poznawaj, baw się, odkrywaj. Kosmos. Puzzle 205 elementów + książka
Wilga Play
Dostępny
117 szt.

Wyrusz w fascynującą podróż w kosmos! Odkrywaj galaktyki i mgławice, zwiedzaj planety Układu Słonecznego i wyląduj na Księżycu. Poznawaj, baw się i odkrywaj! Idealne zestawy dla wszystkich młodych odkrywców zainteresowanych tym, co dzieje się na świecie. Tłumacz: Patrycja Zarawska

99,99 zł
64,99 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 35,00 zł

3 osoby kupiły
48
Puzzle 3x48 Super Kolor Gabby's Dollhouse - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 3x48 Super Kolor Gabby's Dollhouse
Clementoni
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.30

Puzzle Super Color - trzy układanki po 48 el. Wyjątkowe barwy druku uzyskano dzięki wykorzystaniu technologii Super Kolor. Wymiar układanki 27 x 18 cm

26,20 zł
23,06 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,14 zł

3 osoby kupiły
49
Co słychać wśród dinozaurów? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Co słychać wśród dinozaurów?
Dostępny
1826 szt.

Dzięki kolorowej i pełnej zdjęć serii dzieci pokochają naukę o dinozaurach i posłuchają odgłosów, jakie mogły wydawać. Seria „Co słychać…?” wprowadzi malucha w niesamowity świat dźwięków! Posłuchaj odgłosów budowy, głosów wiejskich i dzikich zwierząt, a nawet… dinozaurów. Każda książka zawiera ciekawostki dotyczące danego zagadnienia oraz moduł z przyciskami. Publikacje dostarczą nie tylko niesamowitej zabawy, ale również uatrakcyjnią poznawanie świata i zdobywanie wiedzy. Tłumacz: Anna Paszkiewicz

59,99 zł
44,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 15,00 zł

3 osoby kupiły
50
Ręka do góry! Zgadnij, co to za superbohater - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ręka do góry! Zgadnij, co to za superbohater
Alexander, od 8 lat
Dostępny
29 szt.

Poręczna, wesoła i lekko edukacyjna quizowa planszówka na rodzinny wieczór lub deszczowe popołudnie. Na podstawie kolejno odczytywanych wskazówek, zgadnijcie jaki superbohater znajduje się na karcie. Im mniej podpowiedzi będzie potrzebnych, tym więcej punktów zdobędziecie. Gracz, który wyciągnął kartę ze stosu, podaje pierwszą podpowiedź (np. jest kosmicznym komandosem). Jeżeli nikt nie zgadł – drugą (jego najlepszy kumpel to kowboj). Nadal nikt nie wie? Zatem czas na trzecią (ciągle twierdzi, że nie jest zabawką)… itd. Na każdej karcie jest pięć podpowiedzi, które coraz bardziej przybliżają nam daną postać. Kto zgadnie najszybciej, przesunie swój pionek do przodu nawet o kilka pól na planszy, ale kto odpowie źle, cofnie się. Poręczne opakowanie pozwoli zabrać grę ze sobą dosłownie wszędzie. Świetnie sprawdzi się w podróży. Zawartość opakowania: – karty (55 szt.), – pionki (4 szt.), – plansza, – instrukcja.

10,52 zł
9,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,53 zł

3 osoby kupiły
51
Kicia Kocia i Nunuś. Pora spać! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kicia Kocia i Nunuś. Pora spać!
Dostępny
280 szt.

Szósta książeczka o Nunusiu, braciszku popularnej Kici Koci. Nunuś jest mały, dopiero się uczy codziennych czynności. Kicia Kocia pomaga mu przygotować się do snu, sprząta z braciszkiem zabawki, asystuje przy kąpieli, śpiewa kołysankę. Książeczka wydrukowana jest na twardych, kartonowych stronach, idealnych dla najmłodszych czytelników rozpoczynających przygody z literaturą. Ilustrator: ANita Głowińska

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

3 osoby kupiły
52
Kicia Kocia i Nunuś. Idziemy na zakupy! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kicia Kocia i Nunuś. Idziemy na zakupy!
Dostępny
184 szt.

Kicia Kocia i Nunuś samodzielnie robią zakupy. Nunuś jest bardzo podekscytowany! Trzeba zapamiętać, co się chce kupić – potrzebne są jajka, mleko, jabłka i mydło. Nunuś o wszystkim pamięta i dzielnie pomaga Kici Koci. Ilustrator: Anita Głowińska

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

3 osoby kupiły
53
Puzzle 1000 Compact Lofoten Islands - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Compact Lofoten Islands
Clementoni
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.30

Puzzle 1000 el w nowym opakowaniu kompaktowym zaprojektowanym w trosce o środowisko. Gruba tektura puzzlowa i specjalna technologia druku zapewniają produkt wysokiej klasy. Wymiar układanki 50 x 70 cm

31,20 zł
27,46 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,74 zł

2 osoby kupiły
54
Oczy Anioła - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oczy Anioła
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.09

Oczy Anioła - Anna Czepczor

49,00 zł
34,79 zł
Powiadomienie

Rabat 29,0%
oszczędzasz 14,21 zł

2 osoby kupiły
55
Puzzle 2x20 Super Kolor Gabby's Dollhouse - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 2x20 Super Kolor Gabby's Dollhouse
Clementoni
Dostępny
28 szt.

Puzzle Super Color - dwie układanki po 20 el. Wyjątkowe barwy druku uzyskano dzięki wykorzystaniu technologii Super Kolor. Wymiar układanki 27 x 18 cm

17,20 zł
15,99 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 1,21 zł

2 osoby kupiły
56
Zielnik klasztorny w.4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zielnik klasztorny w.4
Dostępny
193 szt.

POZNAJ SEKRETY KLASZTORNEGO ZIOŁOLECZNICTWA I STWÓRZ SWOJ DOMOW APTECZKĘ! Przez wieki klasztory były miejscem, w którym gromadzono wiedzę na temat ziół i metod leczenia za pomocą przygotowywanych z nich leków roślinnych. Wielu zakonników i wiele zakonnic poświęciło życie na opracowywanie nowych receptur, odkrywanie właściwości roślin i leczenie chorych. Bez ich doświadczenia i ogromnej pracy nie mielibyśmy dziś pojęcia, jakimi skarbami obdarzyła nas natura. Zielnik klasztorny odkrywa tajemnice klasztornego ziołolecznictwa, do których przed wiekami dostęp mieli tylko wybrani. Inspiruje do stworzenia własnego ogródka ziołowego i skorzystania z ziołowych specjałów z przyklasztornej spiżarni. ZIOŁA UZDRAWIAJCA MOC NATURY! Książka zawiera: Opis 45 roślin zielnych uprawianych w przyklasztornych ogródkach. Dokładne wskazówki, jak je zbierać, suszyć i przechowywać. Dane dotyczące właściwości leczniczych poszczególnych roślin. Najsłynniejsze przepisy na klasztorne nalewki, wina, soki, syropy, napary, okłady, kąpiele, maści i olejki lecznicze. Ciekawostki na temat historii ziół, nazewnictwa roślin i tradycyjnych metod leczenia. Informacje na temat najsłynniejszych zakonów i osób duchownych zajmujących się ziołolecznictwem.

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

2 osoby kupiły
57
Owce, cytra i korona. Dawid - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Owce, cytra i korona. Dawid
Dostępny
31 szt.

Dzieje króla Dawida intrygują od wieków. Podziwiamy zdumiewające Boże prowadzenie, które doprowadziło tego chłopca, pasterza owiec, najmłodszego z braci, do godności największego władcy w dziejach Izraela. Niektórzy widzą w Dawidzie spełnienie swoich najskrytszych marzeń oraz pragnienia sławy i władzy. Inni natomiast dostrzegają, jak bardzo jest on nam bliski, mimo niezwykłości jego historii. Dawid nie jest wyidealizowanym rycerzem bez skazy. Jest człowiekiem równocześnie wielkim i słabym, ulegającym namiętnościom, zdolnym do podstępów, a nawet do zbrodni… ale też do gorzkich łez pokuty. Człowiekiem żyjącym w ciągłej relacji z Bogiem. I to jest źródło jego siły i wielkości.

27,90 zł
25,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,79 zł

2 osoby kupiły
58
The Beginning & The End Il Pomo D Oro Emelyanychev, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Beginning & The End Il Pomo D Oro Emelyanychev, CD
Mozart, Harmonia Mundi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.30

1. Mozart: Symphony No.1 in E-Flat Major, K.16: I. Molto Allegro 2. Mozart: Symphony No.1 in E-Flat Major, K.16: II. Andante 3. Mozart: Symphony No.1 in E-Flat Major, K.16: III. Presto 4. Mozart: Piano Concerto No.23 in a Major, K.488: I. Allegro 5. Mozart: Piano Concerto No.23 in a Major, K.488: II. Andante 6. Mozart: Piano Concerto No.23 in a Major, K.488: III. Allegro Assai 7. Mozart: Symphony No.41 in C Major, K.551 'Jupiter': I. Allegro Vivace 8. Mozart: Symphony No.41 in C Major, K.551 'Jupiter': II. Andante Cantabile 9. Mozart: Symphony No.41 in C Major, K.551 'Jupiter': III. Menuetto. Allegretto - Trio 10. Mozart: Symphony No.41 in C Major, K.551 'Jupiter': IV. Molto Allegro

58,90 zł
Powiadomienie
2 osoby kupiły
59
Łapacz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łapacz
Swede
Dostępny
34 szt.

Gra zręcznościowa "łapacz" polegająca na wystrzeliwaniu piłki przy pomocy wyrzutni, którą następnie druga osoba musi złapać do "koszyka" przymocowanego do rękojeści. Podobnie jak w tenisie stołowym nadaje się do samodzielnych ćwiczeń poprzez odbijanie piłki o pionową przeszkodę. Produkt zapakowany w worek z siateczki. Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 lat.

14,30 zł
12,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 1,31 zł

2 osoby kupiły
60
Co słychać wśród dzikich zwierząt? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Co słychać wśród dzikich zwierząt?
Dostępny
747 szt.

Dzięki kolorowej i pełnej zdjęć serii dzieci pokochają naukę o dzikich zwierzętach i posłuchają odgłosów, jakie wydają. Seria „Co słychać…?” wprowadzi malucha w niesamowity świat dźwięków! Posłuchaj odgłosów budowy, głosów wiejskich i dzikich zwierząt, a nawet… dinozaurów. Każda książka zawiera ciekawostki dotyczące danego zagadnienia oraz moduł z przyciskami. Publikacje dostarczą nie tylko niesamowitej zabawy, ale również uatrakcyjnią poznawanie świata i zdobywanie wiedzy. Tłumacz: Anna Paszkiewicz

59,99 zł
44,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 15,00 zł

2 osoby kupiły
61
Puzzle 1000 Compact Colorboom Marbles - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Compact Colorboom Marbles
Clementoni
Dostępny
12 szt.

Puzzle 1000 el w nowym opakowaniu kompaktowym zaprojektowanym w trosce o środowisko. Gruba tektura puzzlowa i specjalna technologia druku zapewniają produkt wysokiej klasy. Wymiar układanki 50 x 70 cm

31,20 zł
27,46 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,74 zł

2 osoby kupiły
62
Time's Arrow, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Time's Arrow, CD
Ladytron, Cooking Vinyl
Dostępny
14 szt.

1.City of Angels 2.Faces 3.Misery Remember Me 4.Flight from Angkor 5.We Never Went Away 6.The Night 7.The Dreamers 8.Sargasso Sea 9.California 10.Time's Arrow

53,90 zł
48,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,39 zł

2 osoby kupiły
63
Wystrzałowe czapeczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wystrzałowe czapeczki
Alexander, od 5 lat
Dostępny
26 szt.

Kto dziś zdobędzie tytuł króla strzelców? Wystrzałowe Czapeczki to fantastyczna gra zręcznościowa, w której liczy się wprawne oko i precyzja ręki. Komu uda się najtrafniej oszacować siłę z jaką należy naprężyć katapultę, aby jak najwięcej plastikowych czapeczek umieścić w otworach na tarczy? Zawartość opakowania: – tarcza, – katapulty (4 szt.), – czapeczki (12 szt.), – instrukcja.

22,86 zł
19,99 zł

Rabat 12,6%
oszczędzasz 2,87 zł

2 osoby kupiły
64
Pióro wieczne Herlitz Pina colada +2 naboje 1 szt. mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pióro wieczne Herlitz Pina colada +2 naboje 1 szt. mix
Pelikan AG
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.23

Pióro wieczne na naboje. Inspiruje modnym designem i ciekawymi mieniącymi się kolorami, metaliczne wykończenie oprate jest na najnowszych trendach kokorowystycznych, wyprofilowana strefa chwytu jest odpowiednia zarówno dla osób prawo jak i leworęcznych, super lekkie pióro można napełniać standardowymi nabojami atramentowymi lub wkładami o dużej pojemności Uwaga: dostępne metaliczne kolory: czarny, różowy i niebieski, wysyłka koloru losowa.

31,50 zł
Powiadomienie
2 osoby kupiły
65
ENCANTO Mirabel Fashion, lalka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ENCANTO Mirabel Fashion, lalka
Encanto, Encanto
Dostępny
1883 szt.

118,00 zł
106,20 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,80 zł

2 osoby kupiły
66
Jubilation Venitienne Amarillis Delgadillo Maitrise Des Pays De La Loire, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
58,90 zł
2 osoby kupiły
67
U sekundę pieśń rozbrzmiewa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29,00 zł
20,59 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 8,41 zł

2 osoby kupiły
68
Puzzle 1000 HQ A taste of Provence - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 HQ A taste of Provence
Clementoni
Dostępny
16 szt.

Puzzle 1000 el kolekcja High Quality. Gruba tektura puzzlowa i specjalna technologia druku zapewniają produkt wysokiej klasy. Wymiar układanki 70 x 50 cm

29,00 zł
25,52 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,48 zł

2 osoby kupiły
69
Kicia Kocia i Nunuś. Na spacerze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kicia Kocia i Nunuś. Na spacerze
Dostępny
261 szt.

Kicia Kocia zabiera braciszka na przechadzkę. Jaki ciekawy jest świat! Nunuś jest bardzo spostrzegawczy, widzi auta, bawiące się dzieci, psa i huśtawkę. O wszystkim opowiada i ze wszystkiego się cieszy. Ilustrator: Anita Głowińska

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

2 osoby kupiły
70
Dobro i interes w prawie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
50,40 zł
41,83 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 8,57 zł

2 osoby kupiły
71
Puzzle 30 Super Kolor Paw Patrol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 30 Super Kolor Paw Patrol
Clementoni
Dostępny
53 szt.

Puzzle Super Color 30 el. Wyjątkowe barwy druku uzyskano dzięki wykorzystaniu technologii Super Kolor. Wymiar układanki 33,5 x 23,5 cm

12,90 zł
11,99 zł

Rabat 7,1%
oszczędzasz 0,91 zł

2 osoby kupiły
72
Puzzle 104 Super Kolor Disney Encanto - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 104 Super Kolor Disney Encanto
Clementoni
Dostępny
35 szt.

Puzzle Super Color 104 el. Wyjątkowe barwy druku uzyskano dzięki wykorzystaniu technologii Super Kolor. Wymiar układanki 38 x 27 cm

15,50 zł
13,99 zł

Rabat 9,7%
oszczędzasz 1,51 zł

2 osoby kupiły
73
Bible Bashers, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Bible Bashers, CD
Deicide, Plastic Head
Dostępny
21 szt.

157,90 zł
134,22 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 23,68 zł

2 osoby kupiły
74
Tyranozaur. Puzzle 3D + książka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Nowość
Tyranozaur. Puzzle 3D + książka
Wilga Play
Dostępny
118 szt.

Ponad 200 milionów lat temu na Ziemi pojawiły się niezwykłe stworzenia – dinozaury! Niekwestionowanym królem tych zwierząt był tyranozaur. Ostre zęby, mocne nogi i długi ogon czynią go jednym z najgroźniejszych drapieżników, jakie kiedykolwiek żyły na naszej planecie.

99,99 zł
64,99 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 35,00 zł

2 osoby kupiły
75
Quiz Kosmos - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Quiz Kosmos
Dostępny
329 szt.

Zbiór kosmicznych faktów ze świata astronomii. W tej książeczce znajdziecie fascynujące ciekawostki dotyczące planet, galaktyk, gwiazdozbiorów i badań nad kosmosem – tego nie mówią w szkole! A do tego ponad 160 pytań quizowych z odpowiedziami, dzięki którym można sprawdzić swoją wiedzę o Wszechświecie i zagiąć innych. Spójrzcie w niebo i dowiedzcie się... gdzie w Układzie Słonecznym znajdują się wulkany; dlaczego komety mają warkocze; jakie zwierzęta podróżowały w kosmos; ile lat ma Słońce. Kolorowe zdjęcia zachęcają do samodzielnego czytania. Dzięki poręcznemu kieszonkowemu formatowi quiz można zabrać ze sobą wszędzie – na spacer do parku czy w podróż! Seria QUIZ nie tylko dla nerdów! ciekawie o zwierzętach, kotach, astronomii i Polsce quizy z odpowiedziami kolorowe zdjęcia i ilustracje poręczny format – mieści się w kieszeni! atrakcyjna rozrywka Rozwój poznawanie świata, myślenie logiczne, pamięć, czytanie ze zrozumieniem W serii również: ·Quiz Koty (7+) ·Quiz Zwierzęta (7+) ·Quiz Polska (7+)

26,90 zł
18,99 zł

Rabat 29,4%
oszczędzasz 7,91 zł

2 osoby kupiły
76
Filozofia realna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filozofia realna
Dostępny
162 szt.

Książka napisana jest w duchu filozofii polskiej szkoły lwowsko-warszawskiej, której twórcą był Kazimierz Twardowski (1866?1938), i składa się z 13 części, ale każda mogłaby być oddzielną całością. Przeznaczona jest przede wszystkim dla młodych czytelników, którzy o szkole wiedzą niewiele albo prawie nic. W książce poruszona jest m.in. tematyka z zakresu psychologii, pedagogiki, socjologii, kosmologii, mistyki, etyki i religii. W każdym rozdziale autor skupia się na najważniejszych pojęciach z danego zakresu, prekursorach przedstawionych myśli filozoficznych, ale również dzieli się własnymi przemyśleniami i przykładami, które w przystępny sposób tłumaczą poruszany problem. Filozofia realna będzie idealnym wyborem dla wszystkich tych, którzy chcą zrozumieć ducha szkoły lwowsko-warszawskiej, ale także zagłębić się w skłaniające do refleksji dyskusje filozoficzne.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

2 osoby kupiły
77
Gumka do ścierania AL20 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gumka do ścierania AL20
Pelikan AG
Dostępny
5 szt.

Gumka do ścierania AL20: delikatna dla papieru, do wszystkich powierzchni, do ścierania kredek i ołówków, biały kolor. 1 sztuka na blistrze

6,99 zł
2 osoby kupiły
78
Puzzle 1000 ANIME One Piece - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 ANIME One Piece
Clementoni
Dostępny
10 szt.

Puzzle 1000 el kolekcja Anime Gruba tektura puzzlowa i specjalna technologia druku zapewniają produkt wysokiej klasy. Wymiar układanki 70 x 50 cm

36,40 zł
32,03 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,37 zł

2 osoby kupiły
79
Ruchome etnografie. Praktyki, przestrzenie, ciała - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ruchome etnografie. Praktyki, przestrzenie, ciała
Dostępny
70 szt.

Etnografia to fascynująca podróż po drogach pozornie znanych i tych zupełnie obcych. To podróż ze wszech miar odkrywcza i ożywcza, lecz przede wszystkim jest to podróż rozwijająca i formatująca. Właśnie w tym leży sedno perspektywy etnograficznej – to nauka w ruchu. Krajobrazy to materialne, wyobrażone i praktykowane krainy pozostające w stałej interakcji z ich mieszkańcami. Ale ludzie, o których tu będzie mowa, nie tkwią bezmyślnie w zamieszkiwanych krainach. Aby definiować siebie jako człowieka, a także by doświadczać krajobrazów i odkrywać je, muszą działać. Tim Ingold uczy, że „«człowieczyć» to czasownik”. Człowieczyć to stale pozostawać w ruchu i angażować się na dostępne sposoby w przestrzeń, która nie jest pasywna – człowieczyć to być stale w ruchu i w dialogu ze światem. Wszędzie tam, gdzie można dostrzec jakąś formę ruchu – a tych jest przecież bez liku, bo ruch może być fizyczny, ale także społeczny i metaforyczny – życie w istocie trwa i świat się dzieje. O tym właśnie traktuje ta praca – o ruchu i krajobrazach. Jest to opowieść badacza, dla którego ruch to nie tylko obszar zainteresowań intelektualnych, ale przede wszystkim esencja każdej praktyki etnograficznej. Nic bowiem w etnografii nie może zaistnieć bez poruszania się – tego fizycznego, ale także intelektualnego i wreszcie osobistego oraz emocjonalnego.

28,00 zł
19,99 zł

Rabat 28,6%
oszczędzasz 8,01 zł

2 osoby kupiły
80
Nowy Testament i Psalmy- ekooprawa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowy Testament i Psalmy- ekooprawa
Dostępny
13 szt.

Kieszonkowe wydanie Pisma Świętego Nowego Testamentu i Psalmów z Biblii Tysiąclecia. To wydanie szczególnie ucieszy wszystkich, którzy Księgę Życia chcą mieć zawsze przy sobie. Kieszonkowe wydanie (10.0 x 14,5 cm) Biblii można zabrać ze sobą wszędzie, a słowa Ewangelii mogą stać się natchnieniem w każdej chwili naszego życia! Książeczka będzie też być miłym prezentem dla bliskich i przyjaciół. Wydanie poprzedza szczególna dedykacja św. Jana Pawła II.

28,00 zł
24,64 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,36 zł

2 osoby kupiły
81
Puzzle 500 HQ The Funny Dalmatian - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 500 HQ The Funny Dalmatian
Clementoni
Dostępny
8 szt.

Puzzle 500 el kolekcja High Quality. Gruba tektura puzzlowa i specjalna technologia druku zapewniają produkt wysokiej klasy. Wymiar układanki 49 x 36 cm

24,60 zł
21,65 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,95 zł

3 osoby kupiły
82
Mikrobiologia lekarska, tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Mikrobiologia lekarska, tom 2
Dostępny
152 szt.

Dwutomowa publikacja Mikrobiologia lekarska została przygotowana przez zespół specjalistów pod kierunkiem prof. dr hab. Małgorzaty Bulandy, dr Agaty Pietrzyk oraz prof. dr hab. Marty Wróblewskiej. Monografia w sposób szczegółowy uwzględnia najnowszą wiedzę z zakresu mikrobiologii medycznej. Tom pierwszy obejmuje historię mikrobiologii, epidemiologię, dezynfekcję, sterylizację i antyseptykę, immunoprofilaktykę zakażeń, bakteriologię oraz wirusologię ogólną i szczegółową. W tomie drugim poruszono kwestię mykologii oraz parazytologii ogólnej i szczegółowej, leki przeciwdrobnoustrojowe i antybiotykoterapię chorób zakaźnych, zakażenia związane z opieką zdrowotną, bioterroryzm, diagnostykę mikrobiologiczną, a także zakażenia układowe i narządowe. Publikacja jest skierowana do studentów kierunków medycznych. Będzie także przydatna dla diagnostów laboratoryjnych, lekarzy odbywających specjalizację zarówno z mikrobiologii medycznej, jak i lekarskiej.

169,00 zł
157,17 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 11,83 zł

1 osoba kupiła
83
Puzzle 1000 Compact Museum Hokusai: La Grande Onda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Compact Museum Hokusai: La Grande Onda
Clementoni
Dostępny
9 szt.

Puzzle 1000 el w nowym opakowaniu kompaktowym zaprojektowanym w trosce o środowisko. Gruba tektura puzzlowa i specjalna technologia druku zapewniają produkt wysokiej klasy. Wymiar układanki 50 x 70 cm

28,90 zł
25,43 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,47 zł

1 osoba kupiła
84
Konik flokowany MIX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konik flokowany MIX
Swede
Dostępny
44 szt.

Figurka konika wraz z siodłem. Zabawka zapakowana w przezroczysty worek. Podane wymiary są przybliżonymi wymiarami figurki. Produkt dla dzieci od 3 lat. Produkt występuje w kilku wersjach kolorystycznych, wybierany losowo. Cena dotyczy jednej sztuki.

15,40 zł
13,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 1,41 zł

1 osoba kupiła
85
Joyland - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Joyland
Dostępny
105 szt.

Devin Jones, student college’u, zatrudnia się na okres wakacji w lunaparku, by zapomnieć o dziewczynie, która złamała mu serce. Tam jednak zmuszony jest zmierzyć się z czymś dużo straszniejszym: brutalnym morderstwem sprzed lat, losem umierającego dziecka i mrocznymi prawdami o życiu - i tym, co po nim następuje. Wszystko to sprawi, że jego świat już nigdy nie będzie taki sam... Życie nie zawsze jest ustawioną grą. Czasem nagrody są prawdziwe. Bywają też cenne. Pasjonująca opowieść o miłości i stracie, o dorastaniu i starzeniu się - i o tych, którym nie dane jest doświadczyć ani jednego, ani drugiego, bo śmierć zabiera ich przedwcześnie. Joyland to Stephen King w szczytowej pisarskiej formie, równie poruszający jak Zielona Mila czy Skazani na Shawshank. To jednocześnie kryminał, horror i słodko-gorzka powieść o dojrzewaniu, która poruszy serce nawet najbardziej cynicznego czytelnika. Stephen King wraca w Joyland do czasów własnej młodości. Z wielkim sukcesem. – Jakub Demiańczuk, Dziennik Gazeta Prawna Jak zwykle King pisze znakomicie i jego powieść ani nie śmieszy naiwnością, ani nie nudzi, ani - co najważniejsze - nie przytłacza nadmiarem środków, tradycyjnie używanych w horrorach. Wszystko jest subtelne i wyważone, w półtonach i półcieniach, przyprawione delikatnie - i pewnie przez to może mniej się spodobać tym, którzy przywykli do fontann krwi czy masakr piłą łańcuchową. [...] Co mnie tradycyjnie zachwyca w powieści Kinga, to niebywale plastyczny i działający na wyobraźnię sposób pisania, a także znakomity pisarski warsztat. – Monika Frenkiel, Onet.pl Joyland to historia wyposażona w dobrze znane Kingowskie rekwizytorium - zjawiska paranormalne, elementy amerykańskiej popkultury, budowanie napięcia i wzbudzanie grozy oraz prowincjonalną przestrzeń, która staje się miejscem niezwykłych wydarzeń. Ale mimo znanych już chwytów "Joyland" jest kolejną świetną książką autora, która wciąga i tak naprawdę do ostatnich stron nie wiadomo, ku czemu prowadzi. – Ewelina Dyda, BookLips.pl Znakomita, złożona psychologicznie powieść. Stephen King jest tak powszechnie uznawany za mistrza grozy i horroru, że zapomina się, że jego największym darem jest zmysł opisywania codzienności. – New York Times Book Review Imponujący majstersztyk, subtelne studium charakteru, od którego nie sposób się oderwać. – Playboy Stephen King jest jak zwykle znakomity. – Time King daje czytelnikowi odczuć tęsknotę i żal zrodzone z tragedii, i wprawnie oddaje życzliwość i małostkowość, które często cechują małomiasteczkową rzeczywistość. – Wall Street Journal King jest mistrzem konstruowania opowieści i oddawania ducha opisywanych miejsc. – USA Today Stephen King (ur. 1947) napisał ponad pięćdziesiąt książek - wszystkie zyskały status światowych bestsellerów, a wśród nich Lśnienie (1998), Miasteczko Salem (1998), Misery (2004) i Pod kopułą (2010). Powieści Kinga osiągnęły rekordowe nakłady (na całym świecie wydano ponad trzysta milionów jego książek), przetłumaczono je na przeszło 30 języków. Stephen King mieszka w stanie Maine z żoną, powieściopisarką Tabithą King.

45,00 zł
33,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,25 zł

1 osoba kupiła
86
Każdy Dzień z Ewangelią Adwent i Boże... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Każdy Dzień z Ewangelią Adwent i Boże...
Dostępny
6 szt.

O czym mówi Bóg?, Co Bóg mówi do mnie? Do czego wzywa mnie Bóg? Te trzy pytania składają się na praktykowaną od dawna we wspólnotach kościelnych metodę rozważania słowa Bożego. Szczególnie istotna dla chrześcijanina jest Ewangelia. W słowach i wydarzeniach życia Jezusa szukamy pomocy do lepszego życia dla nas na co dzień, do nieustannego nawracania się i podążania za Nim. Osobiste rozważanie Ewangelii w całym roku liturgicznym, a zwłaszcza w tzw. okresach mocnych, gdy wezwani jesteśmy do głębszej i gorliwszej modlitwy, przynosi też pokój serca, umocnienie w trudnościach i pewność, że Bóg zawsze dotrzymuje obietnic, a Jezus nigdy nie opuści tych, których umiłował, ponieważ przyszedł na świat po to, aby go zbawić.

45,00 zł
33,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,25 zł

1 osoba kupiła
87
Puzzle 3x48 Super Kolor Dinosauri - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 3x48 Super Kolor Dinosauri
Clementoni
Dostępny
27 szt.

Puzzle Super Color - trzy układanki po 48 el. Wyjątkowe barwy druku uzyskano dzięki wykorzystaniu technologii Super Kolor. Wymiar układanki 27 x 18 cm

28,10 zł
24,73 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,37 zł

1 osoba kupiła
88
Quiz Koty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Quiz Koty
Dostępny
336 szt.

Fascynująca, pełna niespodzianek podróż po kocim świecie, która zaskoczy niejednego kociarza. W tej książeczce znajdziecie informacje o kocich rasach i wskazówki, jak je odróżnić, ciekawostki dotyczące pielęgnacji i kocich zwyczajów – tego nie mówią w szkole! A do tego ponad 160 pytań quizowych z odpowiedziami, dzięki którym można sprawdzić swoją wiedzę i zagiąć innych. Poznajcie kocie tajemnice i dowiedzcie się... czy dorosły kot powinien pić mleko, skąd się wziął przesąd o czarnym kocie przynoszącym pecha, co to są wibrysy i do czego kot ich używa. Kolorowe zdjęcia zachęcają do samodzielnego czytania. Dzięki poręcznemu kieszonkowemu formatowi quiz można zabrać ze sobą wszędzie – na spacer do parku czy w podróż! Seria QUIZ nie tylko dla nerdów! ciekawie o zwierzętach, kotach, astronomii i Polsce quizy z odpowiedziami kolorowe zdjęcia i ilustracje poręczny format – mieści się w kieszeni! atrakcyjna rozrywka Rozwój poznawanie świata, myślenie logiczne, pamięć, czytanie ze zrozumieniem W serii również: ·Quiz Zwierzęta (7+) ·Quiz Kosmos (7+) ·Quiz Polska (7+)

26,90 zł
18,99 zł

Rabat 29,4%
oszczędzasz 7,91 zł

1 osoba kupiła
89
Messiah Les Arts Florissants Christie, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Messiah Les Arts Florissants Christie, CD
Handel, Harmonia Mundi
Dostępny
7 szt.

1. Sinfonia (1. Teil) - Les Arts Florissants William Christ 2. Rezitativ: Comfort Ye, My People, Saith Your God - Les Arts Florissants William Christ 3. Arie: Every Valley Shall Be Exalted - Les Arts Florissants William Christ 4. Chor: And The Glory Of The Lord Shall Be Revealed - Les Arts Florissants William Christ 5. Rezitativ: Thus Saith The Lord Of Hosts - Les Arts Florissants William Christ 6. Arie: But Who May Abide The Day Of His Coming? - Les Arts Florissants William Christ 7. Chor: And He Shall Purify The Sons Of Levi - Les Arts Florissants William Christ 8. Rezitativ: Behold, A Virgin Shall Conceive - Arie: O Thou That Tellest Good Tidings To Zion - Chor - Les Arts Florissants William Christ 9. Rezitativ: For Behold, Darkness Shall Cover The Earth - Arie: The People That Walked In Darkness - Les Arts Florissants William Christ 10. Chor: For Unto Us A Child Is Born - Les Arts Florissants William Christ 11. Pastoralsinfonie - Les Arts Florissants William Christ 12. Rezitativ: There Were Shepherds Abiding In The Filed - Rezitativ: And Lo, The Angel Of The Lord Came Upon Them - ... - Les Arts Florissants William Christ 13. Arie: Rejoice Greatly, O Daughter Of Zion - Les Arts Florissants William Christ 14. Rezitativ: Then Shall The Eyes Of The Blind Be Opened - Arie: He Shall Feed His Flock Like A Shepherd - Les Arts Florissants William Christ 15. Chor: His Yoke Is Easy, And His Burthen Is Light - Les Arts Florissants William Christ 16. Chor: Behold The Lamb Of God (2. Teil) - Les Arts Florissants William Christ 17. Arie: He Was Despised And Rejected Of Men - Les Arts Florissants William Christ 18. Chor: Surely He Hath Borne Our Griefs - Chor: All We Like Sheep Have Gone Astray - Les Arts Florissants William Christ 1. Rezitativ: All They That See Him Laugh Him To Scorn - Chor: He Trusted In God That He Would Deliver Him - Les Arts Florissants William Christ 2. Rezitativ: Thy Rebuke Hath Broken His Heart - Arie: Behold And See If There Be Any Sorrow - Rezitativ: He Was Cut Off - Les Arts Florissants William Christ 3. Arie: But Thou Didst Not Leave His Soul In Hell - Les Arts Florissants William Christ 4. Chor: Lift Up Your Heads, O Ye Gates - Les Arts Florissants William Christ 5. Rezitativ: Unto Which Of The Angels Said He At Any Time - Chor: Let All The Angels Of God Worship Him - Les Arts Florissants William Christ 6. Arie: Thou Art Gone Up On High - Les Arts Florissants William Christ 7. Chor: The Lord Gave The World - Les Arts Florissants William Christ 8. Arie: How Beautiful Are The Feet Of Them - Les Arts Florissants William Christ 9. Chor: Their Sound Is Gone Out Into All Lands - Les Arts Florissants William Christ 10. Arie: Why Do The Nations So Furiously Rage Together - Les Arts Florissants William Christ 11. Chor: Let Us Break Their Bonds Asunder - Les Arts Florissants William Christ 12. Rezitativ: He That Dwelleth In Heaven Shall Laugh Them To Scorn - Arie: Thou Shalt Break Them With A Rod Of Iron - Les Arts Florissants William Christ 13. Chor: Hallelujah! - Les Arts Florissants William Christ 14. Arie: I Know That My Redeemer Liveth - Les Arts Florissants William Christ 15. Chor: Since By Man Came Death - Les Arts Florissants William Christ 16. Rezitativ: Behold, I Tell You A Mystery - Arie: The Trumpet Shall Sound - Les Arts Florissants William Christ 17. Rezitativ: Then Shall Be Btrought To Pass The Saying That Is Written - Duett: O Detah, Where Is Thy Sting? - Chor - Les Arts Florissants William Christ 18. Arie: If God Be For Us, Who Can Be Against Us? - Les Arts Florissants William Christ 19. Chor: Worthy Is The Lamb That Was Slain - Les Arts Florissants William Christ 20. Chor: Amen - Les Arts Florissants William Christ

58,90 zł
1 osoba kupiła
90
Żywienie, leczenie i suplementacja w insulinooporności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Żywienie, leczenie i suplementacja w insulinooporności
Dostępny
152 szt.

Zapewnienie interdyscyplinarnej opieki pacjentowi z rozpoznaną insulinoopornością stanowi podstawową profilaktykę cukrzycy typu 2. Istnieje coraz większa potrzeba wprowadzania działań ograniczających rozwój tej choroby i związanych z nią powikłań, a także wczesnego wykrywania zaburzeń gospodarki węglowodanowej. Niniejsza publikacja to kompleksowe kompendium poświęcone insulinooporności. Prezentowane treści stanowią podsumowanie obecnego stanu wiedzy wraz z instrukcją stosowania w codziennej praktyce. Książka – poza zagadnieniem insulinooporności – w sposób przejrzysty przedstawia wskazówki, jak modyfikować zalecenia w przypadku występowania chorób współtowarzyszących, takich jak choroby tarczycy, zespół policystycznych jajników czy niealkoholowa stłuszczeniowa choroba wątroby, oraz jak postępować w schorzeniach przewodu pokarmowego wymagających stosowania diety łatwo strawnej. Publikacja dedykowana jest lekarzom i dietetykom jako pomoc w codziennej opiece nad pacjentem z rozpoznaną insulinoopornością.

99,00 zł
92,07 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 6,93 zł

1 osoba kupiła
91
Enveloping Absurdity, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Enveloping Absurdity, CD
Phobophilic, Plastic Head
Dostępny
6 szt.

1Enantiodromia 2Those Which Stare Back 3Nauseating Despair 4Cathedrals of Blood (Twilight of the Idols) 5Individuation 6The Illusion of Self 7Survive in Obscurity 8Enveloping Absurdity

65,90 zł
56,02 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,88 zł

1 osoba kupiła
92
Puzzle 1000 Compact Tour Eiffel - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Compact Tour Eiffel
Clementoni
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.29

Puzzle 1000 el w nowym opakowaniu kompaktowym zaprojektowanym w trosce o środowisko. Gruba tektura puzzlowa i specjalna technologia druku zapewniają produkt wysokiej klasy. Wymiar układanki 50 x 70 cm

22,90 zł
20,15 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,75 zł

1 osoba kupiła
93
Podróż donikąd i z powrotem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29,00 zł
20,59 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 8,41 zł

1 osoba kupiła
94
Na ścieżkach nauki. Bestie, które żyły przed nami. Nowa historia pochodzenia i ewolucji ssaków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przedsprzedaż
Na ścieżkach nauki. Bestie, które żyły przed nami. Nowa historia pocho...
Przedsprzedaż
Data premiery: 2023.04.18

Zwykło się uważać, że historia ewolucji ssaków rozpoczęła się dopiero po katastrofie, w której wyginęły dinozaury. Tymczasem naukowcy odkrywają wciąż nowe skamieniałości i badając je z wykorzystaniem nowych metod, obalają ten mit. W książce Bestie, które żyły przed nami paleontolog Elsa Panciroli wyjaśnia, że drogi gadów i ssaków rozeszły się ponad 300 milionów lat temu, zatem przodkowie dzisiejszych ssaków istnieli na długo przed tym, zanim dinozaury zaczęły stąpać po Ziemi. Zwierzęta te powstały w permie, a potem rozwijały się w triasie. Początkowo były duże i włochate, z czasem jednak ich metabolizm przyspieszał, a ewolucja zaczęła eksperymentować z miniaturyzacją. Ta książka to zupełnie nowa opowieść o przodkach dzisiejszych ssaków. Obala mit o potężnych dinozaurach, które zdominowały malutkie ssaki. Przekonuje, że pierwsze ssaki nie tylko dały początek czemuś nowemu, ale przede wszystkim same były czymś nowym. Elsa Panciroli jest szkockim paleontologiem. W swoich badaniach skupia się na anatomii i ewolucji wymarłych zwierząt, w szczególności ssaków. Obecnie pracuje w Muzeum Historii Naturalnej Uniwersytetu Oksfordzkiego i w Narodowym Muzeum Szkocji. Pisze teksty popularnonaukowe dla The Guardian. Można ją także znaleźć na Instagramie (@elsa_panciroli). Tytuł oryginalny: Beasts Before Us: The Untold Story of Mammal Originis and Evolution Tłumacz: Bartosz Sałbut

59,99 zł
44,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 15,00 zł

1 osoba kupiła
95
Maskotka Krowa 2 kolory 27cm 163820 SunDay - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
32,90 zł
29,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,29 zł

1 osoba kupiła
96
Profound Mysteries III CASSETTE, Kaseta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Profound Mysteries III CASSETTE, Kaseta
Royksopp, Pias
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.21

37,90 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
97
Zakreślacze 4 kolory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakreślacze 4 kolory
SCHEMAT
Dostępny
2 szt.

- plastikowa obudowa - jaskrawe kolory - grubość linii pisania 1,5 mm

12,40 zł
8,99 zł

Rabat 27,5%
oszczędzasz 3,41 zł

1 osoba kupiła
98
Mepal LUNCH BOX CAMPUS SAILORS BAY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
52,00 zł
1 osoba kupiła
99
Spigen Liquid Air - Etui do Samsung Galaxy S22+ (Czarny) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spigen Liquid Air - Etui do Samsung Galaxy S22+ (Czarny)
Spigen
Dostępny
4 szt.

Spigen Liquid Air to etui wykonane z trwałego i odpornego na wstrząsy elastycznego TPU, które zwiększa przyczepność i komfort użytkowania. Nie pogrubia znacząco telefonu, zachowując jego oryginalny kształt, jednocześnie zapewniając mu ochronę przed zarysowaniami. Jest super lekkie i łatwe w montażu Pokrowiec został wyposażony w technologie Air Cushion (poduszki powietrzne w rogach) oraz strukturę sieci pajęczej wewnątrz, które amortyzują wstrząsy, chroniąc smatfona przed zarysowaniami i uderzeniami. Budowa zapewnia dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu, nie ograniczając jego funkcjonalności. Cechy produktu: ? Zintegrowane poduszki powietrzne w narożnikach ? Smukły kształt ? Konstrukcja wykonana z TPU ? Ochrona przed zarysowaniem urządzenia oraz uszkodzeniem klawiszy ? Dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu ? Kompatybilne z ładowarkami bezprzewodowymiKolor bazowy: CzarnyMateriał główny: TPU (termoplastyczny poliuretan)Kompatybilność: Samsung Galaxy S22+Typ: EtuiRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

50,00 zł
1 osoba kupiła
100
Messages In Blood, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Messages In Blood, CD
Whiplash, Plastic Head
Dostępny
16 szt.

1.King With The Axe 2.Spit On Your Grave 3.Thrash 'til Death 4.Chained Up, Strapped Down 5.The Burning Of Atlanta 6.Stirrin' The Cauldron 7.Respect The Dead 8.Last Man Alive 9.Spit On Your Grave 10.Killing On Monroe Street 11.Eternal Eyes 12.Respect The Dead 13.Stirrin' The Cauldron 14.The Burning Of Atlanta 15.Nailed To The Cross 16.War Monger 17.Message In Blood 18.Nailed To The Cross 19.Stagedive

65,90 zł
56,02 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,88 zł

1 osoba kupiła
Wróć do góry