hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2023.03.06

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 6 marca 2023 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Trzy kobiety (Joanna Jax), na drugim Ludzie z mgły (Izabela Janiszewska). Kolejny produkt to Przerwany pokaz (Małgorzata Rogala) oraz Wiosenna noc / Zamek z lodu (Tarjei Vesaas).
1
Trzy kobiety - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Trzy kobiety
Dostępny
274 szt.

Trzy kobiety z różnych światów, które pewnego dnia połączył wspólny cel – walka o godność i możliwość decydowania o własnym życiu w rzeczywistości zdominowanej przez męski punkt widzenia. Karolina, córka znanego adwokata, nie może znieść tyranii ojca i uległości matki wobec męża brutala. Lucyna, służąca w zamożnym dworku, wdaje się w romans z młodym dziedzicem, który traktuje ją jak zabawkę. Paulina, bogata szlachcianka, wyjeżdża do Francji, gdzie odkrywa mroczny świat paryskiej bohemy i poznaje sławne skandalistki, które pokazują jej, że życie kobiety może wyglądać zupełnie inaczej niż dotąd sądziła. Czy zdołają pokonać lęk przed ostracyzmem społecznym i spełnią swoje marzenia? Czy będąc buntowniczkami, odnajdą miłość i szczęście? A może skazane są na samotność, ponieważ nie zechcą się przystosować do panujących obyczajów? Joanna Jax, mistrzyni powieści z historią w tle, zabierze was w podróż do początku XX wieku, kiedy emancypantki próbowały zrzucić sztywny gorset narzuconych zasad, które nie pozwalały im po prostu być sobą.

44,90 zł
35,47 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 9,43 zł

246 osób kupiło
2
Ludzie z mgły - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Ludzie z mgły
Dostępny
603 szt.

Nie każdy, kto zbłądził we mgle, odnajdzie drogę do domu. Kiedy dziewiętnastoletnia Alicja Jarosz znika w mglisty poranek, na mieszkańców Sinic pada strach. Potęguje go świadomość, że nie jest pierwszą nastolatką, która weszła w unoszącą się nad łąkami biel i przepadła bez śladu. Co stało się z dziewczyną? I czy wróci, skoro inni przed nią zaginęli bez wieści? Niepokój narasta, gdy dwa miesiące później z mlecznych oparów wyłania się mężczyzna. Nie wie, kim jest, skąd się tam wziął ani dlaczego ma przy sobie naszyjnik Alicji. Śledczy muszą przedrzeć się przez gąszcz kłamstw, lokalnych legend oraz mrok własnych grzechów. Czy odważą się wkroczyć we mgłę, gdzie zaczyna się tajemnica dusząca mieszkańców podlaskich Sinic? I czy prawda, której szukają, nie okaże się zbyt wstrząsająca? Izabela Janiszewska wciąga czytelnika w głąb przyprawiającej o dreszcze intrygi.

49,90 zł
29,44 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 20,46 zł

139 osób kupiło
3
Przerwany pokaz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Przerwany pokaz
Dostępny
541 szt.

Czy w rodzinnym biznesie jest miejsce na sentymenty? Świat mody to nie tylko uśmiechy i kolorowe zdjęcia. Pod powierzchnią kryje się coś więcej… W rodzinie Morawskich dochodzi do tragedii. Życie traci Regina – projektantka mody. Zdarzenie ma miejsce podczas pokazu nowej kolekcji. Po śmierci Reginy na jaw wychodzą kolejne sekrety. Okazuje się, że nie tylko projektantka miała swoje tajemnice, prawie każdy z członków jej rodziny coś ukrywa. Śledztwo prowadzi Michalina Czaplińska wraz z partnerką, Zofią Maciejką. Czaplińska ma nadzieję, że przy tej okazji, zdoła rozwikłać zagadkę sprzed lat dotyczącą innej tragedii, która również stała się udziałem rodziny Morawskich. Małgorzata Rogala zabiera nas do świata rodzinnych tajemnic, niedopowiedzeń. Do świata blichtru i mody, o którym zdarzyło się marzyć każdemu z nas.

44,90 zł
25,14 zł

Rabat 44,0%
oszczędzasz 19,76 zł

113 osób kupiło
4
Wiosenna noc / Zamek z lodu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Wiosenna noc / Zamek z lodu
Dostępny
466 szt.

Arcydzieła norweskiej klasyki w nowym tłumaczeniu. Czternastoletni Hallstein wraz z siostrą zostają sami w domu. Kiedy do ich drzwi puka rodzina szukająca noclegu, rodzeństwo nie spodziewa się, że będzie to dla nich noc, gdy zmierzą się z doświadczeniem śmierci i narodzin. Noc, w trakcie której nikt nie pójdzie spać. Jedenastoletnia Siss poznaje nieśmiałą Unn. Dziewczynka próbuje zaprzyjaźnić się z nową koleżanką, lecz ich relację gwałtownie przerywa zniknięcie Unn. Radość Siss zostaje zburzona przez ból wywołany stratą, zwłaszcza że wszystkie ślady prowadzą do tajemniczego lodowego zamku. W swoich mistrzowskich powieściach – Wiosennej nocy i Zamku z lodu – Vesaas umieszcza nastoletnich bohaterów w onirycznych światach, tworząc zapadające w pamięć portrety psychologiczne oraz uniwersalne opowieści o dorastaniu i magicznej sile natury.

59,90 zł
35,34 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 24,56 zł

82 osoby kupiły
5
Fantom - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Fantom
Dostępny
571 szt.

Przyszłość jest o wiele mroczniejsza niż nam się wydaje… Rok 2032. Z Ziemi wyrusza wyprawa kosmiczna, której zadaniem jest dotrzeć do Alfy – planety w Galaktyce Andromedy. Wyprawa zorganizowana jest przez agencję Aero Space; wspólne przedsięwzięcie rządów Stanów Zjednoczonych i Unii Europejskiej a także… Janet Lee, właścicielki serwisu streamingowego Real Life, mającego dziesiątki milionów subskrybentów na całym świecie. Lot i pobyt na Alfie ma być transmitowany na żywo. Mimo, iż Alfa oddalona jest od Ziemi o niewyobrażalną odległość dwóch i pół miliona lat świetlnych, podróż ma potrwać tylko dwa i pół roku dzięki odkryciu przez astronomów na orbicie Jowisza tunelu czasoprzestrzennego, pozwalającego dotrzeć - niejako na skróty - do celu wyprawy. Załogę statku kosmicznego Polaris tworzy sześcioro astronautów - trzy zgrane małżeństwa. Susan Montero, doświadczona dziennikarka śledcza, próbuje znaleźć odpowiedź na pytanie, kto wydał zgodę, by udziałowcem w Aero Space był serwis Real Life. W tej kwestii panuje jednak zmowa milczenia… Załoga statku po dotarciu na miejsce szybko przekonuje się, że planeta skrywa mroczną tajemnicę. Podczas jednej z wypraw zwiadowczych astronauci doświadczają obecności nieznanej, niewidocznej siły, którą szybko zaczynają nazywać Fantomem… Marcin Ciszewski kreśli przerażającą wizję Kosmosu i nowego, nieodkrytego świata. Duszna atmosfera i brak możliwości ucieczki przed nieznanym, sprawią że w tej powieści zakochają się fani takich hitów jak „Obcy” czy „Coś”.

49,90 zł
27,94 zł

Rabat 44,0%
oszczędzasz 21,96 zł

66 osób kupiło
6
Głos kobiecej duszy. Siedem opowieści o pożądaniu, miłości, wzrastaniu i sile - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Głos kobiecej duszy. Siedem opowieści o pożądaniu, miłości, wzrastaniu...
Dostępny
1243 szt.

Po trzydziestu latach badań Zygmunt Freud wciąż nie znalazł odpowiedzi na swoje doniosłe pytanie: "Czego pragną kobiety?". W trakcie piętnastoletniej przygody w roli psychoterapeutki Maxine Mei-Fung Chung zrozumiała, że wyjaśnienie zagadki Freuda kryje się w aktywnej współpracy z pacjentkami. W poruszających historiach siedmiu diametralnie różniących się kobiet Maxine Mei-Fung Chung rzuca nowe światło na problem naszych najbardziej podstawowych potrzeb i pragnień. Przyszła panna młoda, która staje przed problemem zaakceptowania własnej seksualności, matka zmagająca się z pytaniami dotyczącymi tożsamości i przynależności, kobieta ucząca się, jak wyzdrowieć po latach traumy: Głos kobiecej duszy to elektryzujący i intymny zapis badań nad wewnętrznym życiem kobiet. Ta oparta na godzinach rozmów pomiędzy Maxine i jej pacjentkami książka odkrywa nasze lęki, nadzieje, sekrety i zdolność do zdrowienia. Z ogromną empatią, a jednocześnie dbałością o szczegół prezentuje pozbawione lęku i uprzedzeń spojrzenie w głąb tego, kim jesteśmy, abyśmy mogły lepiej zrozumieć same siebie, a także siebie nawzajem. Pragnienie to działanie. Głos kobiecej duszy to niezwykła książka niosąca wyzwolenie i zachętę, byśmy zdobywały to, czego naprawdę chcemy. Najlepsza książka o kobiecych tęsknotach i pożądaniu od czasu "Trzech kobiet". - Abigail Bergstrom Książka Maxine jest wnikliwa, czuła i błyskotliwa. Zachwyciły mnie histore tych kobiet. - Katy Hessel, autorka bestsellera "The Story of Art without Men" Bogata i intymna analiza kobiecego pożądania. To bardzo mądra i dociekliwa książka. - Julia Samuel, psychoterapeutka,autorka bestsellera Grief Works" Maxine Mei-Fung Chung - jest psychoterapeutką, superwizorką kliniczną i pisarką. Zanim w pełni oddała się praktyce psychoterapeutycznej, pracowała jako dziennikarka i dyrektorka kreatywna w "Condé Nast", "The Sunday Times" i "The Times". Jej debiutem prozatorskim była powieść "The Eighth Girl". Mieszka w Londynie.

44,99 zł
31,49 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,50 zł

56 osób kupiło
7
Wojna domowa w Rosji 1917-1921 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Wojna domowa w Rosji 1917-1921
Dostępny
128 szt.

Po rewolucji marcowej, wwyniku której upadł tron carów rosyjskich, wojsko carskie – najprzedniejszy symbol ustroju absolutystycznego, konało wraz zustrojem, który je stworzył. Zdemoralizowane izdezorganizowane wojsko masowo opuszczało fronty, aulegając demagogicznej propagandzie bolszewików (dawna RSDRP-B, później RKP (b), wysunęło żądanie pokoju za wszelką cenę. Olbrzymie masy uzbrojonego chłopstwa wołały opodział ziemi. Rząd Tymczasowy Ks. Lwowa (Kiereński, Lebiediew, Ceretelli, Skobielew, Pierewierziew, Oldenburg, Awksentjew) postanowił jednak prowadzić wojnę aż do zwycięstwa, ziemię zaś zachował wrękach ziemian. Rozkład jednak był tak głęboki, że odalszej walce nie mogło być już mowy. Wjesieni 1917 r. zaczął się żywiołowy ruch odwrotowy wojska zfrontu. Wtych warunkach rząd nie mógł zyskać potrzebnej popularności wśród rozhuśtanych przez rewolucję mas. Niemal bezkrwawa dotychczas rewolucja grozić poczęła zaciekłą wojną domową irozlewem krwi... Michał Wieliczko-Wielicki (1899-1939) – oficer artylerii, historyk wojskowości, pedagog, bibliofil i bibliotekarz związany z przedwojenną Szkołą Podchorążych Artylerii (SAP) w Toruniu. Autor takich pozycji jak Zarys historii wojennej 13-go kresowego pułku artylerii polowej czy Rozwój sprzętu artyleryjskiego i metod strzelania artylerii w zarysie.

30,00 zł
17,99 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 12,01 zł

54 osoby kupiły
8
Wymagający Papież. W hołdzie Benedyktowi XVI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wymagający Papież. W hołdzie Benedyktowi XVI
Dostępny
228 szt.

Joseph Ratzinger – ponadprzeciętny umysł, niezrównany teolog, niezłomny obrońca wiary katolickiej. Obserwatorzy życia kościelnego zgodnie uważają, że wraz ze śmiercią Benedykta XVI zamknęła się epoka rozpoczęta w 1978 roku przez Jana Pawła II. W swojej najnowszej książce ks. prof. Robert Skrzypczak dokonuje wnikliwego spojrzenia w życie, działalność i pontyfikat Benedykta XVI. Dzięki tej analizie zaczynamy rozumieć jego dylematy, poznajemy kulisy decyzji oraz prawdziwe poglądy. Lecz nade wszystko dostrzegamy osobę, która całym swoim życiem i siłą umysłu świadczyła o wierze w prawdziwego Boga. * Mocna, wiele wyjaśniająca, wciągająca. Od początku, czyli pierwszych opowieści o dramacie sumień młodych niemieckich adeptów teologii po drugiej wojnie światowej, do końca (wybranych tekstów autorstwa Benedykta XVI). Jak mawiał kilkakrotnie cytowany przez autora G.K. Chesterton: „Kościół to jedyna instytucja na świecie, która potrafi w najwyższym stopniu inspirować i zarazem drażnić”. Ta książka też, o ile „drażnić” znaczy „prowokować do myślenia”. – ks. Adam Pawlaszczyk, redaktor naczelny „Gościa Niedzielnego” Publikacje ks. prof. Roberta Skrzypczaka śledzę od lat z wielkim zainteresowaniem. Czas poświęcony na ich lekturę nigdy nie był dla mnie czasem straconym. Autor, zabierając głos w sprawach najbardziej istotnych dla Kościoła, człowieka i ludzkiej cywilizacji, nie pozwala sobie na miałkość treści. Nie tylko ma „coś” do powiedzenia jako naukowiec, ale jako czynny duszpasterz z przedseminaryjnym doświadczeniem pracy w poradni psychologicznej, potrafi tym „czymś” się dzielić, trafiając do umysłu i do serca. Jego szczególne fascynacje – prócz Ewangelii – to duchowość Sługi Bożego ks. Dolindo Routolo oraz teologia Josepha Ratzingera/Benedykta XVI. Wartość książki Wymagający Papież polega na błyskotliwym wyeksponowaniu najważniejszych doświadczeń życiowych i analiz teologicznych jej Bohatera oraz na prezentacji mało znanych albo wręcz nieznanych polskiemu czytelnikowi tekstów papieża Ratzingera. – ks. Henryk Zieliński, redaktor naczelny „Idziemy” * By Kościół katolicki w pełni przyswoił duchowe i intelektualne dziedzictwo Josepha Ratzingera, potrzeba będzie wielu lat. Książka ks. Roberta Skrzypczaka jest jedną z pierwszych prób ukazania wielkości teologicznego dzieła Benedykta XVI ze szczególnym wskazaniem tych wątków jego nauczania, które mogą być drogowskazem i pomocą dla chrześcijan zmagających się z największymi wyzwaniami dla wiary w XXI wieku. – Grzegorz Górny, publicysta

34,90 zł
20,24 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 14,66 zł

47 osób kupiło
9
Sześć szkarłatnych żurawi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sześć szkarłatnych żurawi
Dostępny
494 szt.

Shiori, jedyna księżniczka Kiaty, skrywa sekret - w jej żyłach płynie magia. Zazwyczaj udaje jej się to ukrywać, jednak w dniu ceremonii zaręczyn traci kontrolę. Na pierwszy rzut oka błąd Shiori wydaje się łutem szczęścia krzyżującym plany ślubu, którego nie chciała, ale zwraca on również uwagę Raikamy, jej macochy. Raikama także włada magią, dużo mroczniejszą. Aby jej tajemnice nie wyszły na jaw, wypędza księżniczkę i rzuca klątwę. Zamienia braci Shiori w żurawie, ostrzegając dziewczynę, że nie wolno jej nikomu o tym mówić, ponieważ z każdym słowem wypowiedzianym na ten temat jeden z braci umrze. Bez grosza przy duszy, pozbawiona głosu, samotna Shiori szuka swoich braci, a podczas podróży odkrywa spisek bardziej podstępny i złożony niż zdrada Raikamy. Tylko Shiori może uratować królestwo, ale aby to uczynić, musi zrobić dwie dwie rzeczy: zaufać komuś, z kim nie chciała mieć nic wspólnego, i zaakceptować magię, którą uczyła się przez całe życie powstrzymywać.

54,90 zł
32,94 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 21,96 zł

38 osób kupiło
10
Dlatego jesteśmy katolikami. Uzasadnienie wiary, nadziei i miłości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dlatego jesteśmy katolikami. Uzasadnienie wiary, nadziei i miłości
Dostępny
85 szt.

Trent Horn urodził się w żydowskiej rodzinie, odkąd został katolikiem, poświęcił się wyjaśnianiu powodów swojej wiary. Jego pierwszymi słuchaczami i zarazem oponentami byli przyjaciele i rodzina. Niektórzy nie wierzyli w Boga ani nawet w istnienie prawdy. Innym religia nie była potrzebna do szczęścia albo po prostu jej nie rozumieli. Książka jest zbiorem najbardziej przejrzystych i pomocnych wskazówek, mogących pomóc sceptykom i poszukującym, którzy chcą zrozumieć wiarę katolicką i argumenty za istnieniem Boga.

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

35 osób kupiło
11
Toksyczne osobowości: narcyz. Rozpoznać, przeciwdziałać, pomóc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Toksyczne osobowości: narcyz. Rozpoznać, przeciwdziałać, pomóc
Dostępny
100 szt.

Na temat toksycznych typów osobowości napisano już wiele książek. Tę natomiast wyróżniają świadectwa osób, którym udało się wyrwać z narcystycznego zniewolenia doświadczanego w małżeństwie, rodzinie, miejscu pracy oraz wspólnocie religijnej. Książka napisana jest w formie dialogu między autorkami, które podchodzą do zagadnienia z perspektywy wiary katolickiej. Celem publikacji jest przekazanie czytelnikowi aktualnej wiedzy na temat zagadnienia, a także odpowiedź m.in. na pytania: Jakie są sygnały ostrzegawcze? Co zrobić, gdy zorientujemy się, że ten temat dotyczy nas bezpośrednio? Jak się chronić? Jak zapobiegać?

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

20 osób kupiło
12
Apostołowie i technokraci  Elity polityczne Hiszpanii frankistowskiej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Apostołowie i technokraci Elity polityczne Hiszpanii frankistowskiej
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.16

Marcin Mleczak – doktor nauk historycznych, zajmuje się procesami modernizacji politycznej w XIX i XX wieku. Publikował w „Arcanach”, „Pressjach” i „Nowej Fantastyce”. Współautor wystaw „Chronos wyzwolony: jak zmienia się czas”, „Tej drogi nigdy nie było: epos o Gilgameszu”, „Upiorny cesarz: H.P. Lovecraft”. Mieszka w Krakowie i w Bieczu. Apostołowie i technokraci przybliżają ten skomplikowany okres hiszpańskiej historii, skupiając się na otaczających Caudillo ludziach: skąd się wzięli, jak zareagowali na wybuch wojny domowej, jakie państwo zamierzali współtworzyć – i wreszcie, jak wyobrażali sobie przyszłość po śmierci Franco. Praca nie unika kontrowersyjnych zagadnień, takich jak przemoc po obu stronach konfliktu z lat 1936-1939, relacje Hiszpanii z III Rzeszą czy wreszcie rola Juana Carlosa w transformacji ustrojowej. Jednocześnie oferuje szerokie tło porównawcze, zestawiając Nowe Państwo z Portugalią Salazara i Włochami Mussoliniego. „Ogromną zaletą rozprawy jest jej spokojny i wyważony język, tym bardziej godny pochwały, iż traktuje ona o kwestiach wywołujących do dziś (także w Polsce) spore emocje. Mimo krytycznego stosunku do Franco i negatywnej weryfikacji pewnych mitów (na przykład, iż dyktator od początku konsekwentnie wykluczał udział Hiszpanii w II wojnie światowej) Autor nie odmawia mu pewnych zasług, bezstronnie też i nieraz bardzo krytycznie ocenia jego przeciwników”. – Prof. Jakub Polit

49,35 zł
35,53 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,82 zł

19 osób kupiło
13
Kościół tchórzy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kościół tchórzy
Dostępny
252 szt.

Matt Walsh to obecnie jeden z najbardziej błyskotliwych publicystów w Stanach Zjednoczonych. Jest mistrzem brawurowych polemik i obnażania absurdów współczesności. Jeśli chcemy świadomie rozumieć walkę o dusze, a tym bardziej jeśli chcemy w niej brać udział, warto śledzić jego działania i... czytać jego książki. Choć aktywność Matta Walsha ma miejsce za oceanem, wszystko, co pisze, dotyczy również nas. Kościół tchórzy jest jego pierwszą publikacją wydaną w Polsce. Nie przeczytać jej to strata, zaniechanie, intelektualny grzech... W Kościele tchórzy jest jak u Hitchcocka. Zaczyna się trzęsieniem ziemi, a później napięcie narasta. Matt Walsh rozpoczyna swą opowieść od wizji, której obawia się wielu wierzących: najazdu współczesnych barbarzyńców, którzy będą chcieli zniszczyć chrześcijańską kulturę, pogrzebać Kościół oraz z lubością i krwawo ciemiężyć chrześcijan. „Niedoczekanie” – pisze Walsh. Nic takiego nie nastąpi, bo potencjalni prześladowcy wiary musieliby w ludziach Zachodu odnaleźć najpierw jej symptomy. „Załóżmy, że ci barbarzyńcy – zwarci i gotowi, by mordować chrześcijan – rzeczywiście by się u nas pojawili. Jakże wielkie musiałoby być ich zdziwienie...” – rozpoczyna swą wizję autor, wyliczając dalej w efektownej tyradzie długą listę cech „wiary bezobjawowej”, tak charakterystycznej dla chrześcijan XXI wieku. Nie będzie ścinania chrześcijańskich głów, konkluduje. Jako chrześcijanie – w swej miałkości, tchórzostwie, wycofaniu – staliśmy się... niewarci prześladowań. Tak kończy się pierwszy rozdział Kościoła tchórzy, owo hitchcockowskie trzęsienie ziemi. A później jest tak, jak obiecuje mistrz suspensu...

49,90 zł
28,94 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 20,96 zł

19 osób kupiło
14
Żelazna Wdowa. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żelazna Wdowa. Tom 1
Dostępny
635 szt.

Bestseller nr 1 „New York Timesa”! Inspirowana historią jedynej chińskiej cesarzowej powieść o walce o wolność! Największym zaszczytem dla dziewczyny z Huaxii jest elekcja na konkubinę-pilotkę, której rolą będzie wspierać pilota Poczwarki — olbrzymiej, zmiennokształtnej machiny wojennej. Za ich pomocą ludzkość walczy z obcymi, którzy grasują za Wielkim Murem. Zaszczyt ten jednak często kończy się śmiercią, toteż kiedy siostra osiemnastoletniej Zetian zostaje zabita przez jednego z najlepszych pilotów, dziewczyna zaciąga się, by ją pomścić. Zetian zyskuje miano Żelaznej Wdowy. Władze, żeby okiełznać jej potęgę, przydzielają ją do Li Shimina, najsilniejszego i najbardziej kontrowersyjnego pilota w Huaxii. Zetian jednak łatwo się nie poddaje. Wykorzystuje moc – zarówno swoją, jak i Shimina – by przeżyć kolejne próby zamachów na swoje życie i w końcu odkryć, dlaczego system pilotowania Poczwarek jest zależny od wysysania energii życiowej dziewcząt. Aż wreszcie spróbuje go zniszczyć… Odkrywa przy tym coś, czego nikt się nie spodziewał.

54,90 zł
32,94 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 21,96 zł

14 osób kupiło
15
Triduum Paschalne i Wielkanoc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Triduum Paschalne i Wielkanoc
Dostępny
300 szt.

Autor wprowadza najmłodszych w świąteczną atmosferę, tłumacząc religijne symbole, tradycje, przebieg nabożeństw i odwołując się przy tym do czasów Jezusa i Ewangelii. Całość ubrana została w formę barwnej współczesnej opowieści, która bawi, uczy i katechizuje. Niewątpliwym urokiem wydania są piękne, kolorowe ilustracje dopełniające treści. Triduum Paschalne i Wielkanoc - opowiadanie pozwalające zrozumieć znaczenie i przebieg obrzędów oraz nabożeństw Wielkiego Tygodnia, aż do uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego.

14,90 zł
8,99 zł

Rabat 39,7%
oszczędzasz 5,91 zł

11 osób kupiło
16
101 ciekawostek. Konie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
101 ciekawostek. Konie
Dostępny
3 szt.

Poznaj fascynujący świat koni: historię rozwoju gatunku, najważniejsze rasy i rolę, jaką zwierzęta te na przestrzeni wieków odegrały w życiu człowieka. Dzięki tej barwnie zilustrowanej książce przyswoisz ważne informacje, ciekawostki, dane i niezwykłe fakty. W serii `101 ciekawostek`: Pociągi, Zwierzęta, zamki średniowieczne, Zwierzęta wodne, Wojownicy, Wyścigi. Rajdy. Regaty, Statki, Piłka nożna, Piraci, Dinozaury, Samoloty, Ludzkie ciało, Starożytny Egipt, Konie.

10,00 zł
7,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

10 osób kupiło
17
Dżok, legenda o psiej wierności wyd. 10 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29,90 zł
17,99 zł

Rabat 39,8%
oszczędzasz 11,91 zł

9 osób kupiło
18
Droga do gwiazd. Opowieść o Mikołaju Koperniku. Nieprzeciętni wyd. 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
32,90 zł
19,99 zł

Rabat 39,2%
oszczędzasz 12,91 zł

9 osób kupiło
19
Rzeźnik i strzyżyk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rzeźnik i strzyżyk
Dostępny
518 szt.

On poluje na swoje ofiary. Ona poluje na niego… Porywająca debiutancka powieść opowiedziana z perspektywy słynnego seryjnego mordercy i patolożki sądowej podążającej tam, dokąd prowadzą ją ślady ofiar. Coś mrocznego czai się w luizjańskim bagnie: metodyczny morderca z zamiłowaniem do eksperymentów medycznych ciężko pracuje nad swoją najbardziej wstrząsającą zbrodnią, kpiąc z władz, które desperacko próbują go dogonić. Ale patolożka sądowa, doktor Wren Muller, jest najlepsza. Uzbrojona w encyklopedyczną wiedzę na temat historycznych zbrodni i wieloletnie doświadczenie w pracy w prosektorium, nigdy nie spotkała się z zagadką, której nie mogłaby rozwiązać. Aż do teraz. Sprawa za sprawą piętrzą się na stole sekcyjnym Wren i wkrótce zostaje ona wciągnięta we wszechogarniający pościg za brutalnym mordercą, który z dnia na dzień staje się coraz bardziej bezczelny. Wciągająca lektura z detalami prosto z kostnicy, które może dostarczyć tylko technik przeprowadzający sekcję zwłok – Rzeźnik i strzyżyk zniewoli każdego, kto się w nią zagłębia.

46,90 zł
28,61 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 18,29 zł

9 osób kupiło
20
Maria musi wszystko zmienić - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maria musi wszystko zmienić
Dostępny
661 szt.

To opowieść o nas. O Tobie i o mnie. O kobietach, które zmieniają świat. Maria od wielu lat pracuje jako inspicjentka w teatrze, który jest dla niej prawdziwym domem. Gdy trwają próby do nowego spektaklu, kobieta wchodzi w bliższą reakcję z charyzmatycznym, a przy tym despotycznym Lucianem. To z nim przeżywa swój debiut seksualny. Maria zachodzi w nieplanowaną ciążę i wpada w panikę. Bo czy czterdzieści sześć lat to dobry czas na dziecko? Gosia, energiczna i żywiołowa edukatorka seksualna, jest coraz bardziej rozpoznawalna w mediach społecznościowych. Po zajęciach w warszawskim liceum dostaje pozew, w którym matka jednej z uczennic oskarża ją o naruszenie dóbr osobistych. Sprawa staje się bardzo medialna, a na Gosię wylewa się fala hejtu. Losy tych dwóch kobiet nieoczekiwanie dla nich samych splatają się. Czy będą dla siebie wsparciem? Czego nauczą się od siebie nawzajem? Przekonaj się, jaka siła drzemie w kobietach, które muszą… wszystko zmienić.

49,90 zł
30,44 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 19,46 zł

9 osób kupiło
21
Kot w Butach. Ostatnie życzenie, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przedsprzedaż
Kot w Butach. Ostatnie życzenie, DVD
Joel Crawford, 2022
Przedsprzedaż
Data premiery: 2023.04.06

Kochany przez wszystkich, uwielbiający mleko, awanturniczy i nieustraszony Kot w Butach powraca w nowej przygodzie i przekonuje się, że zamiłowanie do ryzyka odcisnęło na nim piętno. Zapominając się, zużył już osiem z dziewięciu żyć. Teraz chce je odzyskać, dlatego zapuszcza się do Czarnego Lasu, by odnaleźć mityczną Gwiazdkę Życzeń i przeżyć swoją najzuchwalszą przygodę. Mając już tylko jedno życie, będzie musiał ukorzyć się i poprosić o pomoc byłą partnerkę Kitty Kociłapkę. Po drodze dołączy do nich gadatliwy i wesoły piesek Perro. Tej trójce bohaterów wciąż będą deptać po piętach najstraszniejsze baśniowe postaci, w tym Złotowłosa i Trzy Misie.

47,99 zł
45,59 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,40 zł

8 osób kupiło
22
Gorzkie Żale. Reprodukcja i edycja pierwodruku z 1707 roku ze zbiorów klasztoru Sióstr Karmelitanek Bosych + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gorzkie Żale. Reprodukcja i edycja pierwodruku z 1707 roku ze zbiorów ...
Dostępny
15 szt.

Gorzkie Żale to prawdziwe arcydzieło polskiej poezji mistycznej. Reprodukcja i edycja pierwodruku z 1707 roku to sięgnięcie do najstarszego w Polsce źródła jednego z najpopularniejszych w naszym Kościele nabożeństw. Książka ta to równocześnie modlitewnik, ale także, przede wszystkim dzięki znakomitemu wstępowi Jacka Kowalskiego, przewodnik po pobożności i kulturze staropolskiej. Styl wypowiedzi autorskiej, rozpięty między gawędą a wykładem, subtelnie patynowany archaizacją, ale zawsze przejrzysty, jasny i czytelny, pozwala przyswoić bardziej złożone treści każdemu czytelnikowi. Pomaga w tym również rozwiązanie edytorskie, które zamysł pokazania oryginału (z jego pięknem i pewną egzotycznością dawnej książki) godzi ze współczesną polszczyzną przekaz językowy zabytku. Bardzo funkcjonalne z punktu widzenia pomocy w modlitwie jest też zestawienie starego, pierwotnego tekstu z obecnie śpiewaną wersją . Znakomitym dopełnieniem książki jest opublikowanie towarzyszących Gorzkim Żalom w 1707 roku modlitw eucharystycznych, przede wszystkim krótkiego nabożeństwa do Najświętszego Sakramentu . O ile w zbiorowej modlitwie Gorzkich Żalów znajduje swój wyraz jedność wspólnoty wierzących, o tyle medytacja przed monstrancją pozwala i niejako nakazuje podjąć głęboką indywidualną rozmowę z Bogiem. Miłym uzupełnieniem jest także dołączenie do książki płyty CD z nagraniem Gorzkich Żalów w interpretacji zespołu Liquescentes przy wtórze tradycyjnych i historycznych instrumentów, które pozwolą także w domu, w kręgu rodzinnym, czy w samotności, wejść w samą istotę nabożeństwa, którego muzyka i śpiew są najlepszymi przewodnikami dla wchodzących w przepaść Męki Pańskiej. Gorzkie Żale to jednak przede wszystkim żywe nabożeństwo, czyli mistyczny rumak na którym polska dusza ulatywała i wciąż ulatuje do nieba. Bo Gorzkie Żale to oryginalnie polska droga do nieba. – Jacek Kowalski

59,90 zł
36,54 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 23,36 zł

7 osób kupiło
23
Niedziela Palmowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niedziela Palmowa
Dostępny
337 szt.

Pełna ciepła, mądra książeczka, z której nasze dzieci mogą poznać znaczenie Świąt Wielkanocnych. Autor wprowadza najmłodszych w świąteczną atmosferę, tłumacząc religijne symbole, tradycje, przebieg nabożeństw i odwołując się przy tym do czasów Jezusa i Ewangelii. Całość ubrana została w formę barwnej współczesnej opowieści, która bawi, uczy i katechizuje. Niewątpliwym urokiem wydania są piękne, kolorowe ilustracje dopełniające treści. Niedziela Palmowa - historia wprowadzająca w okres Świąt Wielkanocnych.

14,90 zł
8,99 zł

Rabat 39,7%
oszczędzasz 5,91 zł

7 osób kupiło
24
Miasteczko Anielin. Tom 3. Miejsce na ziemi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miasteczko Anielin. Tom 3. Miejsce na ziemi
Dostępny
372 szt.

W życiu Marty i Poli wreszcie zagościł spokój. Marcin zadomowił się w Anielinie – pracuje w księgarni braci Pruskich, oświadcza się Marcie i planuje nowe życie z nią oraz rezolutną Polą. Mężczyzna pogodził się z tym, że nigdy nie odkryje sekretnej historii swojej rodziny. Do czasu, kiedy nieoczekiwanie dla wszystkich stare tajemnice wychodzą na jaw… Tymczasem w spokojną codzienność Anielina wkracza energiczna starsza pani. Eliza Prodi planuje wystawne przyjęcie z okazji swoich urodzin, w co angażuje całe miasteczko. W organizację włącza babcię Czesię, braci Pruskich, Polę, Martę, Marcina, a nawet pana Antoniego i panią Felicję. Specjalnym elementem imprezy będzie niespodzianka, którą Eliza przygotowuje dla… Teofila.

44,95 zł
32,36 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,59 zł

7 osób kupiło
25
101 ciekawostek. Dinozaury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
101 ciekawostek. Dinozaury
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.29

Poznaj fascynujący świat dinozaurów - stworzeń zamieszkujących nasza planetę miliony lat temu. Prze tobą zbiór faktów i ciekawostek o roślinożernych gigantach, mięsożernych bestiach, morskich gadach i szybujących w przestworzach lotnikach. Ciekawe opracowane informacje uzupełniają kolorowe ilustracje. W serii `101 ciekawostek`: Pociągi, Zwierzęta, zamki średniowieczne, Zwierzęta wodne, Wojownicy, Wyścigi. Rajdy. Regaty, Statki, Piłka nożna, Piraci, Dinozaury, Samoloty, Ludzkie ciało, Starożytny Egipt, Konie.

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

7 osób kupiło
26
Lustereczko, powiedz przecie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lustereczko, powiedz przecie
Dostępny
749 szt.

Znana autorka powieści kryminalnych Róża Krull staje się przypadkowym świadkiem samobójstwa jednego z uczestników konkursu Mister Polonia. Kiedy próbuje ustalić, dlaczego zdecydował się on na tak desperacki krok, pisarka przekonuje się, że w świecie facetów, którzy wiedzą o kosmetykach i modzie więcej niż ona sama, znajduje się też ktoś gotowy na wszystko, aby zdobyć sławę i lukratywne kontrakty reklamowe. I że nie zawaha się on przed niczym. Nawet… morderstwem! Lustereczko, powiedz przecie to drugi tom przygód Róży Krull, której w amatorskim śledztwie pomaga tym razem sam Mister Polski, Rafał Maślak.

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

6 osób kupiło
27
My Hero Academia. Tom 35 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
My Hero Academia. Tom 35
Dostępny
3 szt.

W obdarzonym społeczeństwie, gdzie pełno blichtru i pięknych słówek, tolerowano nas, choć i bojkotowano. W końcu głęboko chowane urazy zebrały się i wybuchły, skutkując tragicznymi wydarzeniami, które teraz rozgrywają się na waszych oczach. Dlatego spalmy wszystko z uśmiechami na ustach! Taki jest sens życia Krematora!

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

5 osób kupiło
28
Karty do gry - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty do gry
Dromader
Dostępny
16 szt.

Uwaga! Mix kolorów, kolor talii wysyłany losowo. Cena za 1 talię.

2,99 zł
5 osób kupiło
29
W porze kwitnących wiśni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W porze kwitnących wiśni
Dostępny
4 szt.

Wiosna, pora kwitnienia kwiatów wiśni w Japonii. Właśnie wtedy uwagę Umeyi przykuł Sakura. Pomimo nieśmiałego usposobienia tego drugiego, mężczyźni zostają przyjaciółmi i poznają się coraz lepiej. Wszystko jednak stanęło na głowie, gdy pijani zaczęli się całować. Zrodziło to masę pytań bez jasnej odpowiedzi. Czy to coś znaczyło, czy tylko poniosła ich pijacka atmosfera? I czemu coraz częściej obaj myślą o sobie? Tytuł tylko dla dorosłych.

29,99 zł
23,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,00 zł

4 osoby kupiły
30
101 ciekawostek. Ludzkie ciało - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
101 ciekawostek. Ludzkie ciało
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.30

Odkryj najdoskonalszą maszynę, jaką jest ludzkie ciało, i dowiedz się, jak pracują najważniejsze narządy odpowiedzialne za główne funkcje, a szczegóły naszej anatomii podziwiaj na kolorowych ilustracjach. W serii `101 ciekawostek`: Pociągi, Zwierzęta, zamki średniowieczne, Zwierzęta wodne, Wojownicy, Wyścigi. Rajdy. Regaty, Statki, Piłka nożna, Piraci, Dinozaury, Samoloty, Ludzkie ciało, Starożytny Egipt, Konie.

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

4 osoby kupiły
31
KookyLoos, zestaw Szafa Tary Tara's Wardrobe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
89,99 zł
85,49 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,50 zł

4 osoby kupiły
32
Diamentowa mozaika - Tygrys - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diamentowa mozaika - Tygrys
Norimpex
Dostępny
33 szt.

Wymiary: 40 x 30 cm

21,90 zł
20,81 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,09 zł

4 osoby kupiły
33
Mistrz romansu Nozaki. Tom 14 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mistrz romansu Nozaki. Tom 14
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.21

Wszystko zawsze przez dziewczęcego, niezręcznego rysownika mang dla dziewcząt. Scenariusz Umetaro Nozakiego powoduje, że Masayuki Hori i Yu Kashima zrywają przyjaźń! Wpis Nozakiego sprawia też, że znajomość Ryousuke Seo i Yukari Miyako dramatycznie się zmienia! W dodatku podczas zabawy w znajomych z klasy, która miała zaowocować w nowe pomysły na fabułę, sam Nozaki doznaje pierwszego uczucia! W czternastym tomie komedii o licealiście tworzącym mangi dla dziewczyn zerkniemy na romans i humor rozpalone do białości!

24,99 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

4 osoby kupiły
34
Polskie powstanie nad Bajkałem 1866 roku. Nowe odsłony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
78,40 zł
58,02 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 20,38 zł

3 osoby kupiły
35
Miasto szkła. Cykl Dary Anioła. Tom 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miasto szkła. Cykl Dary Anioła. Tom 3
Dostępny
2492 szt.

"Miasto szkła" Cassandry Clare to trzeci tom serii "Dary anioła" opowiadający o przygodach Clary i Nocnych Łowców. Nocni Łowcy muszą podjąć decyzję, czy walczyć u boku mieszkańców Podziemnego świata, czy uznać ich za wrogów i podjąć walkę przeciwko nim! Tymczasem główni bohaterowie Jace i Clara mają przed sobą ciężką decyzję do podjęcia... Czy mogą pozwolić sobie na zakazaną miłość?

49,00 zł
39,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,80 zł

3 osoby kupiły
36
Ozdoba dekoracyjna. Króliczek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ozdoba dekoracyjna. Króliczek
Titanum
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.30

Produkt doskonały dla profesjonalistów, hobbystów i amatorów rękodzieła. 2 dekoracje do wykonania.

8,99 zł
Powiadomienie
3 osoby kupiły
37
Babilon, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przedsprzedaż
Babilon, DVD
Damien Chazelle, 2022
Przedsprzedaż
Data premiery: 2023.04.17

Barwne widowisko rozgrywające się w Los Angeles lat 20. XX wieku. Babilon to opowieść o przerośniętych ambicjach,narodzinach i upadku wielu filmowych gwiazd, którym przyszło żyć i robić karierę w erze niepohamowanej dekadencji i deprawacji wczesnego Hollywood, w którym w jednej chwili można było wiele zyskać lub wszystko stracić.

47,99 zł
45,59 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,40 zł

3 osoby kupiły
38
Zośka i Parasol wyd. 2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
69,90 zł
52,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 17,47 zł

3 osoby kupiły
39
W poszukiwaniu światła. Opowieść o Marii Skłodowskiej-Curie. Nieprzeciętni wyd. 5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

3 osoby kupiły
40
Białystok. Plan miasta w skali 1:17 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Białystok. Plan miasta w skali 1:17 000
Dostępny
96 szt.

Ekskluzywny plan Białegostoku wykonany w skali 1:17 000 cechuje wytrzymałość (zabezpieczony jest cienką przeźroczystą i wodoodporną folią) oraz bogactwo treści. Na planszy znajduje się 7 najważniejszych pobliskich miast: Bielsk Podlaski, Drohiczyn, Hajnówka, Łapy, Siemiatycze, Sokółka, Supraśl. Sam plan zawiera wiele ważnych elementów treści, m.in.: – szczegółową zabudowę, – ulice jednokierunkowe, – wyróżnienie budynków użyteczności publicznej, – sygnalizację świetlną, – komunikację miejską.

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

3 osoby kupiły
41
Wielkanoc w rodzinie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielkanoc w rodzinie
Dostępny
316 szt.

Rodzinny przewodnik po Wielkanocy prowadzi nas od Wielkiego Postu aż do misterium męki i zmartwychwstania Pańskiego. Tłumacząc istotę tych świąt, daje wskazówki, w jaki sposób najlepiej przygotować się do nich duchowo, by dzięki temu czas ten był pięknym rodzinnym i prawdziwie religijnym przeżyciem, a przy tym zachował uświęcony tradycją charakter.

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

3 osoby kupiły
42
Piesek chodzący Natalia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piesek chodzący Natalia
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.27

51,90 zł
45,15 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,75 zł

2 osoby kupiły
43
Wyrwana z piekła talibów wyd. kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
17,00 zł
12,99 zł

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

2 osoby kupiły
44
The Promised Neverland Light Novel. Kroniki towarzyszy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Promised Neverland Light Novel. Kroniki towarzyszy
Dostępny
2 szt.

Emma zostaje porwana przez kłusowników, którzy zabierają ją do Goldy Pond. Towarzyszący jej Ray i Yugo wyruszają na pomoc. Ta misja ratunkowa przywołuje bolesne wspomnienia, a wśród nich zwłaszcza jedno, którego Yugo nie może zapomnieć… W trzecim zbiorze opowiadań wyjawione zostaną także nieznane dotąd historie o tym, jak poznali się Nigel i Gillian oraz Sung-Joo i Musica. Oto opowieści o przeszłości tych popularnych duetów!

31,99 zł
25,59 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,40 zł

2 osoby kupiły
45
NERF, Zombie Strike, wyrzutnia, Ripchain maszynowy z łańcuchem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
170,90 zł
153,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 17,09 zł

2 osoby kupiły
46
BaŃki Mydlane 120 ml Miecze Psi Patrol My Bubble 509206 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BaŃki Mydlane 120 ml Miecze Psi Patrol My Bubble 509206
Mc Bańki Mydlane, Banki Psi Patrol
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.29

Zalety produktu Bańki mydlane w kształcie miecza z grafiką Psi Patrol od MY BUBBLE ucieszą nie tylko bawiące się dziecko ale i wszystkich wokół. Idealne również do wykorzystywania podczas różnego rodzaju imprez plenerowych, przyjęć urodzinowych czy festynów Miecze wypełnione są specjalnym płynem do robienia baniek. Należy zamoczyć końcówkę w gotowym płynie, a po wyjęciu pomachać nią lub podmuchać. Miecz o pojemności 120 ml. Wykonany z plastiku. Wymiary/waga wymiary produktu dł. cm 37 cm, wymiary opakowania zbiorczego dł. x wys. x gł. cm 20x38x14, waga produktu kg 0,17 kg, waga produktu w opakowaniu zbiorczym kg 4,11 kg. Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 3 . Bańki pakowane w display po 24 szt.

5,99 zł
Powiadomienie
2 osoby kupiły
47
Diamentowa mozaika - Motor Harley - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diamentowa mozaika - Motor Harley
Norimpex
Dostępny
6 szt.

Wymiary: 40 x 30 cm

21,90 zł
20,81 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,09 zł

2 osoby kupiły
48
Diamentowa mozaika - Bukiet kwiatów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diamentowa mozaika - Bukiet kwiatów
Norimpex
Dostępny
23 szt.

Wymiary: 40 x 30 cm

21,90 zł
20,81 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,09 zł

2 osoby kupiły
49
Majorette Limited edition 6 wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Majorette Limited edition 6 wzorów
Simba Toys, Majorette
Dostępny
100 szt.

Metalowe pojazdy w kamuflażu z limitowanej edycji. W kolekcji dostępnych jest 6 modeli samochodów. Każdy pojazd posiada metalowe nadwozie oraz zawieszenie. Długość pojazdu wynosi 7,5cm. Kolor: wielokolorowy Licencja: Brak

13,90 zł
12,99 zł

Rabat 6,5%
oszczędzasz 0,91 zł

2 osoby kupiły
50
Diamentowa mozaika - Flamingi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diamentowa mozaika - Flamingi
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.14

Wymiary: 40 x 30 cm

21,90 zł
20,81 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,09 zł

2 osoby kupiły
51
Dziewczyna do wynajęcia. Tom 14 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziewczyna do wynajęcia. Tom 14
Dostępny
2 szt.

Rozpoczyna się zbiórka crowdfundingowa mająca spełnić marzenia Mizuhary! Choć fundusze od darczyńców zaczynają spływać, znalezienie scenariusza okazuje się niełatwym zadaniem! Co więcej, sąsiadka – Yaemori – dowiaduje się, że Mizuhara pracuje jako dziewczyna do wynajęcia! Oto 14 tom przepełniony ciężką pracą i miłością dwojga młodych ludzi pragnących spełnić marzenia!

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

2 osoby kupiły
52
Perska wytrwałość wyd. kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Perska wytrwałość wyd. kieszonkowe
Dostępny
7 szt.

Znana z \"Perskiej niepewności\" Joanna wciąż tkwi w swoim nieszczęśliwym małżeństwie z Alim. Pandemia ciągle trwa i życie pod jednym dachem z gnębiącym ją na każdym kroku mężem robi się coraz trudniejsze do zniesienia. Niespodziewaną propozycję Alego, żeby razem z córkami towarzyszyła mu w jego biznesowym wyjeździe na Malediwy, na początku przyjmuje z dużą rezerwą. Jednak gdy już znajduje się na emanującej nieodpartym urokiem prześlicznej wyspie, to w turkusie oceanicznych fal, zieleni bujnej roślinności i bieli piasków bezkresnych plaż odnajduje trochę wewnętrznego spokoju. Kiedy nagle na tropikalnej wyspie pojawia się dużo młodszy, przystojny Dżasim, z którym wcześniej nawiązała sekretny, euforyczny romans, rzuca się w jego ramiona, aby ponownie przeżyć z nim szaloną miłość i namiętność. Na jak wielkie niebezpieczeństwo się naraża, plamiąc honor zdradzanego męża? Czy uda jej się uciec i rozpocząć nowe życie u boku ukochanego mężczyzny? Laila Shukri w kolejnej niezwykle barwnej powieści skłania czytelnika do refleksji nad tym, jak w nieprzewidywalnym i pełnym chaosu świecie odnaleźć siebie - i to, co najważniejsze. Laila Shukri - ukrywająca się pod pseudonimem pisarka jest znawczynią Bliskiego Wschodu, Polką mieszkającą w krajach arabskich i podróżującą po całym świecie. Obecnie przebywa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ale już planuje kolejną podróż. Niezależnie od tego, czy zatrzyma się na dłużej w pustynnej oazie czy w ociekającym luksusem hotelu, udaje jej się dotrzeć do najgłębszych sekretów świata arabskiego. Po całym dniu uwielbia zasiąść na tarasie i napić się campari. Debiutowała w 2014 roku, od tego czasu każda z jej książek podbija listy bestsellerów.    

17,00 zł
12,99 zł

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
53
Czołg rozpoznawczy TK-S - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czołg rozpoznawczy TK-S
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.17

47,00 zł
42,30 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,70 zł

3 osoby kupiły
54
Robot - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Robot
Swede
Dostępny
43 szt.

Robot transformujący się w auto policyjne będzie świetną zabawką dla każdego chłopca i fana motoryzacji.

19,30 zł
17,99 zł

Rabat 6,8%
oszczędzasz 1,31 zł

1 osoba kupiła
55
Olsztyn. Plan miasta w skali 1:20 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Olsztyn. Plan miasta w skali 1:20 000
Dostępny
138 szt.

Wytrzymałą wersję planu Olsztyna (zabezpieczoną plastikową folią) wykonano w skali 1:20 000, zaś centrum w skali 1:10 000. Ponadto plansza zawiera aż 6 planów miast położonych w pobliżu: Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Mrągowo, Nidzica, Ostrołęka, Szczytno oraz mapę przeglądową okolic w skali 1:800 000. Główne elementy treści planów miast stanowią: – ulice jednokierunkowe, – strefy ruchu pieszego, – strefa płatnego parkowania, – sygnalizacja świetlna, – wysokości wiaduktów, – linie komunikacyjne, – spisy ulic i informacje teleadresowe, – szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe.

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

1 osoba kupiła
56
Biohacking. Przewodnik dla początkujących - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biohacking. Przewodnik dla początkujących
Dostępny
227 szt.

Czy chcesz pozbyć się raz na zawsze problemów ze zdrowiem? Czy chcesz każdego ranka budzić się wyspanym, w dobrym nastroju i z jasnym umysłem? Czy wiesz co zrobić, by chciało Ci się tak, jak się nie chce? Czy wiesz, jak utrzymać szczupłą sylwetkę bez wydawania mnóstwa pieniędzy na „super” diety i spędzania wielu godzin na siłowni? Czy znasz sposoby na podwyższenie libido? Czy wiesz, jak usprawnić ciało i umysł, by funkcjonować efektywniej? Odpowiedzią na te pytania jest Biohacking – nowatorski styl życia, dzięki któremu osiągniesz maksimum swoich możliwości fizycznych, psychicznych i intelektualnych. Wprowadź proste zmiany w swoich codziennych nawykach, by osiągnąć ten cel! Z poradnika dowiesz się m.in.: – jakie są korzyści z omijania śniadań, – jak przyspieszyć metabolizm, redukując liczbę posiłków, – dlaczego cukier (jeśli już) powinniśmy jeść tylko na noc, – jak skutecznie wykorzystać zalety chłodu, – jak uwolnić się od przewlekłego zmęczenia, – jak poprawić koncentrację, pamięć i jasność umysłu.

59,90 zł
43,73 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,17 zł

1 osoba kupiła
57
Kasane. Tom 8 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kasane. Tom 8
Dostępny
3 szt.

Szminka zdolna zamienić twarze dwóch osób… Dzięki tej mocy Kasane może korzystać z urodziwej twarzy swojej siostry i zyskiwać sławę jako piękna, tajemnicza aktorka Saki. Nie wie jednak, że dla Nogiku ich układ jest tylko częścią planu, który pozwoli jej zniszczyć szminkę i pomścić śmierć tragicznie zmarłej matki. Chęć zemsty płonie w piersi młodej kobiety… Kasane natomiast zamierza przewyższyć swoją matkę i przyjmuje rolę Lady Makbet. Czy uda jej się stanąć w świetle, którego tak pragnie? Czy może ta rola przyniesie jej zgubę? Wszystko jeszcze przed nią…

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

1 osoba kupiła
58
Dunlop - Zapięcie do roweru spiralne na klucz 90 cm (Czarny) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dunlop - Zapięcie do roweru spiralne na klucz 90 cm (Czarny)
Dostępny
52 szt.

Zapięcie rowerowe zabezpieczy przed kradzieżą, a dzięki osłonie termokurczliwej ochroni ramę przed zarysowaniami. Posiada automatyczny cylinder i płaski klucz. Cechy produktu: ? Materiał: stop cynku, osłona z tworzywa sztucznego ? Rodzaj zamka: klucz płaski ? Automatyczny cylinder ? Dwa kluczyki w zestawie ? Długość: 90 cm ? Średnica linki: 6 mmTyp: Akcesoria roweroweRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceGrubość [mm]: 6

13,99 zł
2 osoby kupiły
59
Diamentowa mozaika - Kwiaty stokrotki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diamentowa mozaika - Kwiaty stokrotki
Norimpex
Dostępny
12 szt.

Wymiary: 40 x 30 cm

21,90 zł
20,81 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,09 zł

1 osoba kupiła
60
Spider-Man. Figurka Doktor Strange - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spider-Man. Figurka Doktor Strange
Hasbro
Dostępny
1 szt.

Figurka deluxe przedstawiająca Doktora Strange z dołączonymi akcesoriami. Wysokość figurki: 15 cm.

69,99 zł
62,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,00 zł

1 osoba kupiła
61
Figurka Batman 20138127 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Figurka Batman 20138127
Spin Master
Dostępny
3 szt.

52,90 zł
47,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,29 zł

1 osoba kupiła
62
Żywoty diabłów polskich. Legendy i podania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Żywoty diabłów polskich. Legendy i podania
Dostępny
57 szt.

Bogate w legendy i podania źródło wiedzy na temat polskich diabłów! Gdzie w kraju nad Wisłą znajdują się wrota do piekieł? Jakie sposoby wymyślano, aby pokonać diabła Borutę? Do czego zdolny był najsłynniejszy spośród polskich czartów – Rokita? Z czego tak naprawdę słynął Fugas? Nie zabrakło tu również historii z udziałem samego Lucyfera, czy też znanego z klasyki literatury Mefista. W Żywotach diabłów polskich, spisanych przepięknym językiem, istoty piekielne zaprezentowane zostały ze swadą i kunsztem. To przebogate kompendium wiedzy na temat polskich czartów poparte ogromną wiedzą autora, a nadto okraszone wybornym humorem. Witold Bunikiewicz przedstawia legendy i podania, zarówno te bardziej, jak i mniej znane, wzbogacając je o charakterystykę poszczególnych diabłów. Mądre, głupie, złośliwe, naiwne, niemiarkujące w jedzeniu czy piciu – wszystkie znane są nam od zarania dziejów, a opowieści na ich temat krążą po całym świecie. Żywoty diabłów polskich – przekonaj się, czy naprawdę są takie straszne, jak je malują?

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

1 osoba kupiła
63
Diamentowa mozaika - Las jesienią - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diamentowa mozaika - Las jesienią
Norimpex
Dostępny
16 szt.

Wymiary: 40 x 30 cm

16,99 zł
1 osoba kupiła
64
Broń biologiczna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
20,00 zł
14,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

1 osoba kupiła
65
Thomas Lokomotywa Zmieniajaca Kolor Astra Hmc30 W6 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Thomas Lokomotywa Zmieniajaca Kolor Astra Hmc30 W6
Mattel, Infant Fp
Dostępny
20 szt.

Mali konduktorzy mogą odtwarzać swoje ulubione kolejowe opowieści z bajki bdquo Tomek i Przyjaciele rdquo dzięki tym metalowym lokomotywom do popychania z niesamowitą funkcją zmiany koloru. Dzieci mogą zebrać swoich ulubieńc oacute w z bajki i podziwiać, jak zmieniają kolor po zanurzeniu w wodzie. To jak mieć dwie lokomotywy w jednej Odkrywaj ukryte dekoracje na każdej lokomotywie, zamieniając wodę z ciepłej na zimną i z powrotem . Zawartość 1 lokomotywa do popychania. middot Kolekcja metalowych lokomotyw do popychania z postaciami z bajki bdquo Tomek i Przyjaciele rdquo , kt oacute re zmieniają kolor po zanurzeniu w wodzie. middot Zawartość 1 metalowa lokomotywa. Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. middot 2 lokomotywy w jednej Zanurz lokomotywę w ciepłej lub zimnej wodzie, aby odsłonić inny kolor. middot Te lokomotywy do popychania łączą się z dowolnym torem Tomek i Przyjaciele tory i zestawy sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności . middot Wzmacnia zręczność i zachęca do zabawy z wyobraźnią dzieci od 3 roku życia. /p p Baterie nbsp Nie wymaga baterii /p p Wiek nbsp 3Y /p p Opakowanie szerokość nbsp 14 cm /p p Opakowanie wysokość nbsp 14 cm /p p Opakowanie głębokość nbsp 3.6 cm /p p Opakowanie waga nbsp 0 g /p p PCB nbsp 6 /p p EAN nbsp 0194735 12428 2

38,90 zł
35,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,89 zł

1 osoba kupiła
66
Przystojna dziewczyna i panna spod klosza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przystojna dziewczyna i panna spod klosza
Dostępny
3 szt.

Satomi Ookuma jest studentką, która nadal musi radzić sobie ze zbyt nadopiekuńczymi rodzicami. Do tej pory jej życie było proste, bo jeszcze nigdy nie wpadł jej w oko żaden chłopak. Wszystko jednak ulega zmianie, gdy zakochuje się bez pamięci w Mizuki Kandzie, który chodzi za nią na zajęcia. W skutek drobnego nieporozumienia, dwójka zostaje parą, jednak Ookuma nie wie, że wybranek jej serca tak naprawdę jest… kobietą.

34,99 zł
27,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,00 zł

1 osoba kupiła
67
Auta. DXV99 Zygzak McQueen i Złomek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auta. DXV99 Zygzak McQueen i Złomek
Cars, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.08

Te dwupaki to podwójna radość! W każdym opakowaniu znajduje się dwóch bohaterów. Przywołają niezapomniane sceny z filmu, a dodatkową atrakcją jest umieszczona na pudełku dekoracja, przedstawiająca wybrany kadr. Baw się w odtwarzanie ulubionych scen! Wśród zestawów znajdują się, m.in.: Zygzak McQueen jako Janusz Wunderbaumer z Luigim i Guido, Sterling i Cruz Ramirez, Bobby Świst i Karolek Weathers, Zygzak McQueen i Sally, Mini i Van, Rusty i Dusty oraz Marek Marucha ze słuchawkami i Natalia Pewna.

67,99 zł
61,19 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,80 zł

1 osoba kupiła
68
Nerf Elite 2.0 Motoblitz Cs-10 F5872 Wb4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nerf Elite 2.0 Motoblitz Cs-10 F5872 Wb4
Hasbro, Zabawki ChŁopiĘce
Dostępny
4 szt.

Przygotuj się do bitwy dzięki wyrzutniom Nerf Elite 2.0 z możliwością ich dostosowania i ulepszania w celu pozystakania przewagi w rywalizacji Nerf. Wystrzeliwuj strzałki na 2 sposoby Strzelaj po 1 strzałce za pomocą trybu zautomatyzowanego strzelania lub wystrzeliwuj 6 strzałek z rzędu w trybie ciśnieniowym quot blitzfire quot . Włącz silnik i naciśnij spust, by wystrzeliwać po 1 strzałce z 10-strzałkowego magazynku lub użyj pompki, by wytworzyć ciśnienie w wyrzutni, a następnie naciśnij przycisk, by wystrzelić serię 6 strzałek z lufy. W zestawie 10-strzałkowy magazynek i 24 strzałki NERF Elite.

333,90 zł
300,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 33,39 zł

1 osoba kupiła
69
Diamentowa mozaika - Park jesienny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diamentowa mozaika - Park jesienny
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.11

Wymiary: 40 x 30 cm

21,90 zł
20,81 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,09 zł

1 osoba kupiła
70
Diamentowa mozaika - Konie w rzece - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diamentowa mozaika - Konie w rzece
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.29

Wymiary: 40 x 30 cm

21,90 zł
20,81 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,09 zł

1 osoba kupiła
71
Dzień z przyjaciółmi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Dzień z przyjaciółmi
Zapowiedź
Data premiery: 2023.05.05

Szop pracz chce upiec szarlotkę, ale ponieważ nie ma w domu jajek, udaje się do Lisa, który potrzebuje drabiny. Idą więc do Borsuka. On ma prawie wszystko, ale również potrzebuje pomocy – od Niedźwiedzia. Tak więc cała czwórka (z Krukiem) kontynuuje wędrówkę przez pola i łąki, skubiąc po drodze jeżyny. Znajdują Niedźwiedzia z wędką przy strumieniu. Opowiadanie o piątce przyjaciół, którzy spędzają spokojny i przyjemny dzień razem. Relaksująca, pogodna i poetycka książka obrazkowa o uważności i cieszeniu się chwilą. Tak piękna w swej prostocie, że niewątpliwie ma szansę stać się klasyką.

39,90 zł
29,13 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

72
Babilon, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przedsprzedaż
Babilon, Blu-ray
Damien Chazelle, 2022
Przedsprzedaż
Data premiery: 2023.04.17

Barwne widowisko rozgrywające się w Los Angeles lat 20. XX wieku. Babilon to opowieść o przerośniętych ambicjach, narodzinach i upadku wielu filmowych gwiazd, którym przyszło żyć i robić karierę w erze niepohamowanej dekadencji i deprawacji wczesnego Hollywood, w którym w jednej chwili można było wiele zyskać lub wszystko stracić.

98,99 zł
94,04 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,95 zł

73
Pakiet: Downton Abbey. Części 1-2, 2 DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przedsprzedaż
Pakiet: Downton Abbey. Części 1-2, 2 DVD
Simon Curtis, Michael Engler, 2022
Przedsprzedaż
Data premiery: 2023.04.13

Zobacz Crawleyów i ich pracowników w dwóch spektakularnych filmach: podczas wizyty króla i królowej Anglii i prac nad niemym filmem kręconym w Downton, a także rodzinnej podróży na południe Francji. Wspaniałe widowiska, do których scenariusz napisał Julian Fellowes, sprawią, że wciąż będziesz kibicować swoim ulubionym bohaterom.

63,99 zł
60,79 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,20 zł

74
Forrest Gump, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przedsprzedaż
Forrest Gump, Blu-ray
Robert Zemeckis, 1994
Przedsprzedaż
Data premiery: 2023.04.12

Tom Hanks tworzy fenomenalną kreację Forresta Gumpa - człowieka, którego prostota i niewinność stały się uosobieniem całego pokolenia. Mając u boku mamę (Sally Field), najlepszego przyjaciela Bubbę (Mykelti Williamson) i wymarzoną dziewczynę Jenny (Robin Wright), Forrest jest świadkiem najbardziej pamiętnych wydarzeń drugiej połowy XX wieku. Zdobywca sześciu nagród Akademii®, w tym za najlepszy film, najlepszą reżyserię (Robert Zemeckis) i dla najlepszego aktora (Tom Hanks), Forrest Gump to jeden z największych triumfów filmowych wszech czasów.

63,99 zł
60,79 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,20 zł

75
Pakiet: Kot w Butach, 2 DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przedsprzedaż
Pakiet: Kot w Butach, 2 DVD
Chris Miller, Joel Crawford, 2022
Przedsprzedaż
Data premiery: 2023.04.06

Pokochaliście go w filmach o Shreku, a teraz zobaczycie, jak ten jedyny w swoim rodzaju zawadiaka zdobył sławę, a także parę wielkich butów, w „przezabawnie śmiesznej” (Associated Press) epickiej opowieści! Kochanek, wojownik i awanturnik, czyli Kot w Butach, wyrusza na największą przygodę podczas jego dziewięciu żyć i łączy siły z Kitty Kociłapką i Humptym Dumptym. Przyjdzie im zmierzyć się w ostatecznej rozgrywce z niesławną parą złoczyńców, znanych jako Jack i Jill. Oto prawdziwa historia Kota w Butach! W kolejnej części filmu Kot w Butach wyruszy na wielką wyprawę w poszukiwaniu magicznej Gwiazdki Życzeń.

71,99 zł
68,39 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,60 zł

76
Kot w Butach. Ostatnie życzenie, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przedsprzedaż
Kot w Butach. Ostatnie życzenie, Blu-ray
Joel Crawford, 2022
Przedsprzedaż
Data premiery: 2023.04.06

Kochany przez wszystkich, uwielbiający mleko, awanturniczy i nieustraszony Kot w Butach powraca w nowej przygodzie i przekonuje się, że zamiłowanie do ryzyka odcisnęło na nim piętno. Zapominając się, zużył już osiem z dziewięciu żyć. Teraz chce je odzyskać, dlatego zapuszcza się do Czarnego Lasu, by odnaleźć mityczną Gwiazdkę Życzeń i przeżyć swoją najzuchwalszą przygodę. Mając już tylko jedno życie, będzie musiał ukorzyć się i poprosić o pomoc byłą partnerkę Kitty Kociłapkę. Po drodze dołączy do nich gadatliwy i wesoły piesek Perro. Tej trójce bohaterów wciąż będą deptać po piętach najstraszniejsze baśniowe postaci, w tym Złotowłosa i Trzy Misie.

98,99 zł
94,04 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,95 zł

77
Łemkowie. Losy zaginionego narodu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Łemkowie. Losy zaginionego narodu
Zapowiedź
Data premiery: 2023.04.04

Łemkowie − tragiczne dzieje narodu, który niemal przestał istnieć Łemkowie. Losy zaginionego narodu Marka Koprowskiego to książka przybliżająca historię Łemków-Rusinów. Naród ten, żyjący od wieków w Karpatach, po przesiedleniu do ZSRR i na polskie Ziemie Odzyskane, utracił swoją ojczyznę. Owe „góry” są dla nich tym, czym dla Polaków Kresy − utraconą „Arkadią”, gdzie wszystko było lepsze, bo swoje. Choć nadal istnieje szansa na renesans tej narodowości, wciąż napotyka ona liczne przeszkody. Ukraińcy starają się zukrainizować wszystko, co zawsze kojarzyło się z Łemkami. Uważają bowiem, że jest to co najwyżej grupa etnograficzna i miano narodu jej nie przysługuje. W swych staraniach osiągają jednak tylko częściowy sukces. Książkę otwiera obszerny szkic historyczny dotyczący dziejów Łemków-Rusinów od połowy XIX w. do chwili obecnej. W odróżnieniu od dotychczasowych opracowań, opisujących temat Łemkowszczyzny w sposób hermetyczny, naukowy, szkic ten napisany został niezwykle przystępnie. Nie traktuje Łemków i ich kultury wyłącznie jako folkloru, ciekawostki czy „resztki po wielonarodowej Rzeczypospolitej”. Łemkowie są pełnoprawnym narodem o własnej, odrębnej kulturze i tożsamości. Są także narodem skrzywdzonym. Pomimo wierności Rzeczypospolitej, zastosowano wobec niego surowe reguły Operacji „Wisła” i potraktowano jak Ukraińców, którzy wspierali działania OUN-UPA. Tymczasem na środkowej i zachodniej Łemkowszczyźnie formacja ta żadnych wpływów nie miała. Publikacja Koprowskiego zawiera również bezpośrednie relacje rodowitych Łemków − Teodora Gocza i jego żony Marii z Zyndranowej koło Dukli w Beskidzie Niskim. Opowiadają oni o historii swoich rodzin, miejscowości, gdzie przyszło im mieszkać, a także dziele ich życia − Muzeum Kultury Łemkowskiej. Młode pokolenia Łemków są z kolei reprezentowane w książce przez Bogdana Gambala, działacza „Ruskiej Bursy” w Gorlicach − odrodzonej instytucji służącej społeczności łemkowskiej. Marek A. Koprowski. Pisarz, dziennikarz, historyk zajmujący się tematyką wschodnią i losami Polaków na Wschodzie. Plonem jego wypraw i poszukiwań jest wiele książek, z czego kilkanaście ukazało się nakładem Wydawnictwa Replika. Za serię Wołyń. Epopeja polskich losów 1939–2013 otrzymał Nagrodę im. Oskara Haleckiego w kategorii „Najlepsza książka popularnonaukowa poświęcona historii Polski w XX wieku”. Jest też laureatem nagrody „Polcul – Jerzy Bonicki Fundation” za działalność na rzecz utrzymania kultury polskiej na Wschodzie.

49,90 zł
37,43 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

78
Łuny nad jeziorami. Agonia Prus Wschodnich - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Łuny nad jeziorami. Agonia Prus Wschodnich
Zapowiedź
Data premiery: 2023.04.04

Dramatyczne, sensacyjne i tajemnicze wydarzenia z dziejów Prus Wschodnich w ostatnich miesiącach drugiej wojny światowej Autor opowiada o zamachu na życie Adolfa Hitlera w mazurskiej Kwaterze Głównej Führera „Wolfsschanze”. Przedstawia przebieg późniejszej, panicznej ucieczki Niemców podczas srogiej zimy u schyłku wojny, kiedy to wiosną 1945 roku przez Prusy Wschodnie przetoczył się walec dyszącej żądzą zemsty Armii Czerwonej. Po jej przemarszu pozostały stosy trupów, tysiące zgwałconych kobiet i setki spalonych miejscowości. W swoim opracowaniu Adamczewski pisze o tych, jak i innych zdarzeniach z tamtego okresu, w tym o losach legendarnej Bursztynowej Komnaty. Leszek Adamczewski (1948–2022) – pisarz i dziennikarz, absolwent Uniwersytetu imienia Adama Mickiewicza. Autor trzydziestu książek. Zadebiutował w 1992 roku Złowieszczymi górami i poruszonej w nich tematyce zagadkowych i tajemniczych wydarzeń z lat drugiej wojny światowej, a w szczególności losów zaginionych skarbów kultury, pozostał wierny. Od 2009 roku współpracował z Wydawnictwem Replika. W tym czasie ukazały się między innymi bestsellerowe pozycje o wojennych losach Prus (Dymy nad Gdańskiem, Prusy w ogniu), cykl książek o dziejach Kraju Warty oraz o hitlerowskich badaniach nad bronią atomową (Tajemnicza broń Hitlera), a także, wychodzące poza ramy II wojny światowej dwa tomy pt. Katastrofy, traktujące o najtragiczniejszych wypadkach w powojennej Polsce.

49,90 zł
37,43 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

79
Sphere. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Sphere. Winyl
Bobo Stenson Trio, ECM Records
Dostępny
86 szt.

176,90 zł
80
The Art Of Survival, biały LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Art Of Survival, biały LP
Bush, BMG Entertainment
Dostępny
30 szt.

Lista utworów: 1. Heavy Is The Ocean 2. Slow Me 3. More Than Machines 4. May Your Love Be Pure 5. Shark Bite 6. Human Sand 7. Kiss Me I'm Dead 8. Identity 9. Creatures Of The Fire 10. Judas Is A Riot 11. Gunfight 12. 1000 Years

147,90 zł
81
Schowek
46,31 zł
Powiadomienie
82
Basen ogrodowy, rozporowy, Bestway Basen Fast Set z zestawem akcesoriów, 457 x 84 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
667,90 zł
627,83 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 40,07 zł

83
Fotelik samochodowy obrotowy BeSafe iZi Twist B i-Size-metalicz.mel.02 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
2 316,00 zł
2 084,40 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 231,60 zł

84
Banki Mydlane 120 ml Miecze Queen My Bubble 509217 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Banki Mydlane 120 ml Miecze Queen My Bubble 509217
Mc Bańki Mydlane, Banki Mc
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.29

Zalety produktu Bańki mydlane w kształcie miecza z dziecięcą grafiką Queen od MY BUBBLE ucieszą nie tylko bawiące się dziecko ale i wszystkich wokół. Idealne również do wykorzystywania podczas różnego rodzaju imprez plenerowych, przyjęć urodzinowych czy festynów Miecze wypełnione są specjalnym płynem do robienia baniek. Należy zamoczyć końcówkę w gotowym płynie, a po wyjęciu pomachać nią lub podmuchać. Miecz o pojemności 120 ml. Wykonany z plastiku. Wymiary/waga wymiary produktu dł. cm 37 cm, wymiary opakowania zbiorczego dł. x wys. x gł. cm 20x38x14, waga produktu kg 0,17 kg, waga produktu w opakowaniu zbiorczym kg 4,11 kg. Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 3 . Bańki pakowane w display po 24 szt.

5,10 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 2,2%
oszczędzasz 0,11 zł

85
Schowek
Mata lateksowa 100x150 Efekt 3D - Farma
MARKO
Niedostępny
Brak

Kolorowa mata znanej belgijskiej marki acHOKa to wspaniała propozycja stworzona z myślą o dzieciach. Mata doskonale pobudza wyobraźnię najmłodszych, przykuwa uwagę bogactwem kolorów oraz pomaga poszerzać umiejętności manualne i motoryczne. Mata lateksowa Dzielnica miasta posiada kolorowy nadruk z efektem 3D przedstawiający różne aspekty życia w mieście. Panorama prezentuje liczne budynki, kręte uliczki, plac budowy, lotnisko, tory kolejowe oraz inne miejskie elementy, które pozwolą rozwijać wyobraźnię i kreatywność u dzieci, zapewniając przy tym wspaniałą zabawę. Zachwycająca grafika i wyraziste kolory sprawiają, że mata szybko stanie się ulubionym miejscem zabawy i odpoczynku każdego dziecka. Mata będzie także wspaniałą ozdobą pokoju dziecięcego. Dzięki odpowiedniej grubości może być ciekawą alternatywą dywanu. Jej zaletą jest także doskonała izolacja od chłodnej podłogi i duża elastyczność, dzięki której znakomicie amortyzuje w razie upadku. Dodatkowym atutem maty jest łatwość w utrzymaniu i czyszczeniu oraz antypoślizgowa struktura, która zapobiega przesuwaniu. Cechy maty: - idealnie pasuje do pokoju dziecięcego, - oryginalny, kolorowy nadruk z efektem 3D, - doskonale izoluje od chłodnej podłogi, - dzięki dużej elastyczności świetnie amortyzuje w razie upadku, - odpowiednia grubość nie krępuje ruchów dziecka, - posiada antypoślizgową strukturę, - jest łatwa w utrzymaniu i czyszczeniu, - wykonana z najwyższej jakości materiałów, - wymiary: 100x150 cm.

186,90 zł
171,95 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 14,95 zł

86
Schowek
6,60 zł
5,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,61 zł

87
Schowek
5,10 zł
4,99 zł

Rabat 2,2%
oszczędzasz 0,11 zł

88
Schowek
5,99 zł
89
Schowek
5,99 zł
90
Schowek
10,90 zł
9,99 zł

Rabat 8,3%
oszczędzasz 0,91 zł

91
Nerf Elite 2.0 Tactical F6146 Wb4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nerf Elite 2.0 Tactical F6146 Wb4
Hasbro, Zabawki ChŁopiĘce
Dostępny
15 szt.

250,90 zł
225,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 25,09 zł

92
Sw Mandalorian Figurka 5,5 cm F5854 Wb12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sw Mandalorian Figurka 5,5 cm F5854 Wb12
Hasbro, Zabawki ChŁopiĘce
Dostępny
12 szt.

60,90 zł
54,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,09 zł

93
Frf Piesek Na Smyczy F3507 Wb2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Frf Piesek Na Smyczy F3507 Wb2
Hasbro, Zabawki DziewczĘce
Dostępny
8 szt.

177,90 zł
160,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 17,79 zł

94
Zestaw Tech Deck skateshop 20136700 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
124,90 zł
112,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,49 zł

95
Zestaw Tech Deck Skateshop 20136701 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
124,90 zł
112,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,49 zł

96
Zestaw Tech Deck Skateshop 20136702 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
124,90 zł
112,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,49 zł

97
Figurka Batman 20138128 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Figurka Batman 20138128
Spin Master
Dostępny
15 szt.

52,90 zł
47,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,29 zł

98
Figurka Batman 20138130 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Figurka Batman 20138130
Spin Master
Dostępny
4 szt.

52,90 zł
47,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,29 zł

99
Figurka Batman 20138133 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Figurka Batman 20138133
Spin Master
Dostępny
8 szt.

52,90 zł
47,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,29 zł

100
Figurka Jurassic World extreme damage, Atrociraptor - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Figurka Jurassic World extreme damage, Atrociraptor
Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.08

Jurassic World Extreme Damage - Dinozaur Atrociraptor

68,90 zł
62,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,89 zł

Wróć do góry