hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2023.03.02

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 2 marca 2023 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Jak dzikie gęsi (Agnieszka Olejnik), na drugim Kodeks pracy (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Komisarz Kruk. Tom 6. Ćma (Piotr Górski) oraz Torba prezentowa Golden Eucalyptus, mała (PAW).
1
Jak dzikie gęsi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Jak dzikie gęsi
Dostępny
1687 szt.

Wiosna 1938 roku. Na Dolnych Łużycach gęstnieje mrok nazizmu. Pochodząca z polsko-niemieckiej rodziny Katrin czuje się coraz mniej bezpieczna w świecie, gdzie jeden donos może zniszczyć człowiekowi życie. Wystarczy żart z Führera albo nie dość entuzjastycznie oddany salut. Rudolf Hertz, ambitny członek Hitlerjugend, rzadko myśli o miłości. Jego marzenia i plany koncentrują się wokół kariery i służby dla Rzeszy. Jest tylko jedna dziewczyna, która wzbudza jego zainteresowanie – jasnowłosa Katrin. Pewnego dnia między tymi dwojgiem stanie chłopak o szarych oczach i niesfornej czuprynie. Czy w ponurej scenerii u progu wojny może rozkwitnąć kwiat pierwszej miłości? Jak uchronić to, co delikatne i niewinne, przed ludzką podłością i brutalnością historii? Co trzeba będzie poświęcić, aby ocalić tych, których się kocha?

44,90 zł
27,84 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 17,06 zł

69 osób kupiło
2
Kodeks pracy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Kodeks pracy
Dostępny
321 szt.

Stan prawny: 8 lutego 2023 r. Publikacja obejmuje zmiany wchodzące w życie: 21.2.2023 r. – ustawa o zmianie ustawy – Kodeks pracy oraz niektórych innych ustaw z dnia 1 grudnia 2022 r. (Dz.U. z 2023 r. poz. 240) – w podwójnym stanie prawnym, 7.4.2023 r. – ustawa o zmianie ustawy – Kodeks pracy oraz niektórych innych ustaw z dnia 1 grudnia 2022 r. (Dz.U. z 2023 r. poz. 240) – w podwójnym stanie prawnym. Książka zawiera: Tekst ustawy Kodeks pracy, Indeks rzeczowy.

15,00 zł
12,99 zł

Rabat 13,4%
oszczędzasz 2,01 zł

69 osób kupiło
3
Komisarz Kruk. Tom 6. Ćma - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Komisarz Kruk. Tom 6. Ćma
Dostępny
183 szt.

Komisarz Kruk musi rozwikłać pętlę kłamstw i sekretów, by rozwiązać sprawę zaginionego nastolatka. Trwają poszukiwania zaginionego ucznia liceum. Wygląda na to, że chłopak uciekł z domu, ale policja sprawdza też inne możliwości. W sprawę przypadkiem angażuje się komisarz Sławomir Kruk. Ojciec zaginionego twierdzi, że chłopak został pobity i uwięziony. Podaje niepokojące szczegóły zajścia, których nie powinien znać. Wskazuje potencjalnych sprawców. Nie potrafi tylko wiarygodnie wyjaśnić, skąd to wszystko wie. Wydarzenia spowija mrok i komisarz nie ma pewności, czy to, co zaczyna podejrzewać, stało się naprawdę, czy jest tylko wytworem jego wyobraźni. Brnąc przez kłamstwa i tajemnice, Kruk stopniowo odsłania scenerię koszmaru.

40,99 zł
24,18 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 16,81 zł

66 osób kupiło
4
Torba prezentowa Golden Eucalyptus, mała - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Torba prezentowa Golden Eucalyptus, mała
PAW
Dostępny
319 szt.

Torba na prezent z wysokiej jakości nadrukiem. Wymiary: 20.0 x 25.0 x 20.0 cm

6,99 zł
58 osób kupiło
5
Wybrana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wybrana
Dostępny
1564 szt.

Kiedy jest ten moment, w którym tracisz kontrolę nad swoim życiem i ziszcza się najczarniejszy scenariusz? Komisarz Iwona Banach jest szefem zespołu realizującego zatrzymania osób. Podczas jednej z takich realizacji ginie jej kolega z zespołu, a ona sama zabija napastnika. Obarczona odpowiedzialnością za nieudaną akcję zostaje dyscyplinarnie zwolniona z policji, w tym samym czasie opuszcza ją wieloletni partner. Była policjantka z wilczym biletem jest łakomym kąskiem dla ludzi z półświatka i kiedyś musi nastąpić ten moment, gdy zostawiona sama sobie, zmieniając prace na coraz gorsze stoczy się na samo dno i nie będzie miała wyjścia. Jak nisko trzeba upaść, żeby móc się odrodzić jako człowiek? Ile można dać siebie, kiedy nie ma się już niczego? Pierwsza część nowej serii kryminalnej autora bestsellerów!

47,90 zł
29,70 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 18,20 zł

46 osób kupiło
6
Torba prezentowa podłużna Golden Eucalyptus - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba prezentowa podłużna Golden Eucalyptus
PAW
Dostępny
341 szt.

Torba na prezent z wysokiej jakości nadrukiem. Wymiary: 26.5 x 13.0 x 33.5 cm

8,99 zł
42 osoby kupiły
7
Czy muszę odchodzić? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czy muszę odchodzić?
Dostępny
357 szt.

Lilia Imbody ma osiemdziesiąt jeden lat, przeżyła trzech mężów, wychowała pięcioro dzieci i doczekała się siedemnaściorga wnucząt. Teraz wraca do dziennika dawno zapomnianego mężczyzny, Rolanda Bouleya, z którym kiedyś przeżyła przelotny romans. Bohaterka popada w coraz większą obsesję na punkcie osobistej historii Rolanda i zaczyna komentować pośmiertnie opublikowane, kilkusetstronicowe zapiski, dodaje również własne, alternatywne wersje wydarzeń, tym samym zdradzając zaskakujące, długo skrywane tajemnice z przeszłości. Powraca także do wspomnień o swojej pierworodnej, nieżyjącej córce Lucy. Głosy autora dzienników i Lilii przeplatają się, budując dwugłosową, intymną opowieść o kobietach i mężczyznach, która rozpoczyna się w kalifornijskim domu opieki dla osób starszych. W rolach głównych występują intrygujące postacie babki, matki i wnuczki, czytelnik ma zaś wrażenie podglądania ich zza kulis w oczekiwaniu na kolejne zwroty akcji. Nawiązującą formą do Bladego ognia Vladimira Nabokova powieść Yiyun Li odczytuje się jako kontynuację jej autobiograficznej książki Where Reasons End, w której matka prowadzi wyobrażone rozmowy ze zmarłym synem. Ten osobisty ślad mieści również dyskusje o tym, w jaki sposób opowiedzieć „niewyrażalne” tematy. W tym Yiyun Li jest mistrzynią.

49,90 zł
29,94 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 19,96 zł

35 osób kupiło
8
Torba prezentowa Beautiful Day - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba prezentowa Beautiful Day
PAW
Dostępny
308 szt.

Torba na prezent z wysokiej jakości nadrukiem. Wymiary: 20.0 x 25.0 x 10.0 cm

4,99 zł
30 osób kupiło
9
Berliński szach-mat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Berliński szach-mat
Dostępny
209 szt.

Rozgrywki w powojennym Berlinie, opowiedziane jak nigdy dotąd przez mistrza powieści historycznej. Na konferencji w Jałcie Berlin został podzielony. Na papierze rozwiązanie to wydawało się pragmatyczne – Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Francja i Związek Sowiecki miały sprawować nadzór nad wyznaczonymi sektorami. Jednak kiedy nie było już wspólnego wroga w postaci hitlerowskich Niemiec, odżyły dawne animozje, podejrzliwość i wrogość. Rywalizujące ustroje, ideologie i osobowości sprawiły, że Berlin stał się nowym polem bitwy. Milton w fascynujący sposób opisuje charyzmatyczne postacie rządzące czterema berlińskimi sektorami. Spotkania polityków, agenci, podstępne wybiegi, rywalizacja, osobiste dramaty – to wszystko jest esencją tej książki. Milton perfekcyjnie przedstawia rozgrywki, które miały nadać kształt i przypieczętować rozkład sił we współczesnym świecie. Przewidywanie następnych posunięć przeciwników przypomina mistrzowską partię szachów, a skutki tych działań są odczuwalne do dziś.

59,00 zł
38,35 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 20,65 zł

29 osób kupiło
10
Wielkanoc. Kolorowanka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielkanoc. Kolorowanka
Dostępny
1 szt.

To piękna kolorowanka dla dzieci z dodatkowym bonusem – 2 strony kolorowych naklejek. Proste i zabawne rysunki zachęcą najmłodszych do zabawy.

9,90 zł
5,99 zł

Rabat 39,5%
oszczędzasz 3,91 zł

30 osób kupiło
11
Bajka na końcu świata 8 Otwarte drzwi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
54,90 zł
34,04 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 20,86 zł

25 osób kupiło
12
Lucy. Nadzieja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lucy. Nadzieja
Dostępny
248 szt.

Niezwykły komiks o historii rodzaju ludzkiego narysowany przez Liberatore, współtwórcę legendarnego „Ranxa”. Ponad trzy miliony lat temu doszło do wyjątkowego momentu w ewolucji człowieka. Z tej epoki pochodzi też jeden z najstarszych znanych śladów naszych praprzodków: legendarny szkielet człekokształtnej Lucy, która swe imię zawdzięcza… popularnemu przebojowi Beatlesów, a w języku amharskim zwana jest Dinkinesh (Jesteś wspaniała) oraz Heelomali (Ona jest wyjątkowa) w języku afar. Lucy to postać ikoniczna dla współczesnej nauki, a jej kości zamknięte są dziś w specjalnym sejfie w Etiopii. Na kartach tego komiksu Patrick Norbert i Tanino Liberatore za pomocą swej wyobraźni i wrażliwości przywracają jej jednak życie, pozwalając ponownie znaleźć się wśród traw i drzew, czy poczuć krople deszczu. W albumie Lucy śledzimy więc wyobrażone losy tytułowej bohaterki: jej wędrówkę przez dżunglę, macierzyństwo, walkę z niebezpieczeństwem, strach, przywiązanie czy moment, w którym zamyślona spogląda w gwiazdy. I z każdą kolejną stroną uświadamiamy sobie, jak, mimo tych milionów lat, niewiele nas od niej dzieli.

99,90 zł
61,94 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 37,96 zł

23 osoby kupiły
13
Torba prezentowa podłużna Beautiful Day - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba prezentowa podłużna Beautiful Day
PAW
Dostępny
317 szt.

Torba podłużna na prezent z wysokiej jakości nadrukiem. Wymiary: 33.5 x 13.0 x 26.5 cm

6,99 zł
22 osoby kupiły
14
Fakty i mity genetyki nowotworów. Jak im zapobiegać, wcześnie wykrywać i czym jest medycyna personalizowana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Fakty i mity genetyki nowotworów. Jak im zapobiegać, wcześnie wykrywać...
Dostępny
1468 szt.

Co kryją nasze geny? Czym są nowotwory? I dlaczego mogą wszystko? Jakie są czynniki ryzyka zachorowania na nowotwór? Co NIE leczy raka, czyli suplementy diety, pseudomedycyna i rewelacje z Internetu. Jak zapobiegać chorobie i jak ją wcześnie wykrywać? Czym jest medycyna personalizowana i dlaczego jest tak ważna? Dr Paula Dobosz zaprasza czytelnika do świata pełnego tajemnic i zagadek, ale też dotyczącego każdego z nas. Pokazuje świat medycyny personalizowanej, która jest rewolucyjnym przewrotem, zwłaszcza w onkologii. Dr Paula Dobosz specjalizuje się w genetyce i genomice nowotworów, bada w szczególności aspekty związane z immunoonkologią i diagnostyką całogenomową. Absolwentka m.in. Uniwersytetu Jagiellońskiego, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Cambridge University. Autorka bloga Fakty i Mity Genetyki.

52,90 zł
33,33 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 19,57 zł

20 osób kupiło
15
Wielkanocne łamigłówki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielkanocne łamigłówki
Dostępny
3 szt.

Książeczka edukacyjna z zadaniami dla najmłodszych. Doskonała zabawa dla dzieci - koloruj, rysuj, uzupełniaj!

9,90 zł
5,99 zł

Rabat 39,5%
oszczędzasz 3,91 zł

23 osoby kupiły
16
The Chosen "Wybrani". Sezon 2, 2 DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Chosen "Wybrani". Sezon 2, 2 DVD
Dallas Jenkins, 2023
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.03

The Chosen – światowy hit, o którym miliony ludzi nie przestają mówić. Pierwszy wielosezonowy serial o życiu Jezusa oparty na prawdziwych historiach. Pokazuje Ewangelię oczami osób, które znały Go osobiście. Charyzmatyczny rybak walczący z długiem, piękna kobieta zmagająca się z demonami i utalentowany księgowy wykluczony ze społeczeństwa. Oni jako pierwsi spotykają Jezusa, który dokonując cudów, rozpoczyna swoją misję, aby zmienić świat. Jeszcze nie wiedzą, że to początek globalnej rewolucji, która rozpocznie nową erę w historii. The Chosen to opowieść o najbardziej wpływowej osobie świata. Skupia się na relacjach Chrystusa z ludźmi z różnych warstw społecznych. Twórcy pokazują znane opowieści, ale w całkowicie nowej perspektywie. The Chosen jest największym projektem medialnym wszech czasów finansowanym przez społeczność. Do tej pory przetłumaczony na 56 języków, z 423 000 000 wyświetleń, konsekwentnie utrzymuje się w rankingu 50 najlepszych aplikacji streamingowych iOS i Android. Pierwsze dwa sezony, które do tej pory się ukazały, zbierają bardzo pozytywne recenzje w najpopularniejszych serwisach filmowych (IMDb – 9,4/10; Rotten Tomatoes – 100%; Filmweb – 9,2/10).

99,00 zł
72,27 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 26,73 zł

19 osób kupiło
17
Kapitan Majtas. Inwazja Krwiożerczych Klozetów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kapitan Majtas. Inwazja Krwiożerczych Klozetów
Dostępny
1024 szt.

W szkolnym turnieju wynalazców mogą wziąć udział wszyscy uczniowie z wyjątkiem George’a i Harolda. KOTEK 2000 czyli kopiarka oscylografometrycznych trójwymiarowych efektów kryptowirtualnych wpada niestety w powołane ręce!!! Z bocznej klapy KOTKA 2000 wyskakują lśniące klozety naturalnej wielkości! Mają wyłupiaste oczy i ostre kły. Ich ulubione powiedzonko to: Mniam, mniam, zjeść ich! Tylko szybszy od strzelającej gumki od majtek i silniejszy od bokserek przewspaniały Kapitan Majtas może uratować świat. I to właśnie robi. Pokonuje z łatwością nawet TURBOKLOZET 2000!

32,90 zł
20,40 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 12,50 zł

18 osób kupiło
18
Uroczy Kaczor - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Uroczy Kaczor
Dostępny
1359 szt.

No nie! Co się stało Kaczorowi? Zawsze był taki uprzejmy, opiekuńczy i przyjacielski! Ale dziś wstał z łóżka lewą nogą. Jest ponury, rozdrażniony i zły. Czy komuś się uda poprawić mu humor? Uroczy Kaczor to – mistrzowsko przetłumaczony przez Michała Rusinka – rymowany i dowcipny picture book o znaczeniu życzliwości i przyjaźni. Ta zabawna książka obrazkowa pokazuje, że nawet najbardziej urocze kaczory mogą mieć czasem zły dzień (i to jest całkiem w porządku!). Autorka opowieści, Kaye Umansky, tworzy pełne humoru książki dla dzieci i jest jedną z najbardziej lubianych brytyjskich pisarek. Z kolei Ben Mantle to wielokrotnie nagradzany ilustrator zajmujący się też animacją. Razem stworzyli wyśmienity duet!

45,90 zł
28,92 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 16,98 zł

14 osób kupiło
19
Serce w koronie. Tom 1. Miłość i tron - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serce w koronie. Tom 1. Miłość i tron
Dostępny
1640 szt.

Pierwszy tom epickiej serii o Jagiellonach! W stronę zatłoczonej Drogi Królewskiej zmierzała niepozorna osóbka. Chciała zobaczyć orszak i słynną królową Elżbietę. W tym samym czasie książę Zygmunt szykował się do pierwszej – dyplomatycznej – potyczki. Uroczystość pasowania na rycerza w pruskim Toruniu miała przynieść jego ojcu polityczne korzyści. Czy ktoś mógłby przypuszczać, że dzięki szczęśliwemu splotowi okoliczności niebawem odmieni się ich życie? Czy w roku 1485 ktokolwiek pomyślałby, że losy dziedziców Jagiełłowego tronu mogą zależeć od determinacji zwykłej mieszczki? Pierwszy tom historycznego cyklu „Serce w koronie” to fascynująca opowieść o uniwersalnych ludzkich marzeniach, o czynach wielkich i dniach zupełnie zwyczajnych, o rodzinie, przyjaciołach i wrogach.

47,90 zł
30,66 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 17,24 zł

13 osób kupiło
20
Bajki polsko-angielskie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki polsko-angielskie
Dostępny
91 szt.

Bajki polsko-angielskie to książka przeznaczona dla dzieci. Jej lektura będzie nie tylko przyjemnością, ale tez ciekawa metoda nauki jerzyka angielskiego. W publikacji zamieszczono teksty znanych i popularnych bajek w dwóch wersjach jerzykowych angielskiej i polskiej. Dziecko najpierw czyta treść bajki po angielsku, a następnie może przeczytać ten sam tekst po polsku. Dodatkowo na dole każdej strony umieszczono kluczowe słowa, które powinien opanować młody czytelnik, a na końcu książki znajduje się mini słownik zawierający słówka pojawiające się w tekstach.

27,90 zł
19,99 zł

Rabat 28,4%
oszczędzasz 7,91 zł

11 osób kupiło
21
Pokemon: Gallery Series Frosted Forest 9-Pocket Portfolio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokemon: Gallery Series Frosted Forest 9-Pocket Portfolio
Rebel
Dostępny
2 szt.

Album. 9-Pocket Portfolios for Pokémon feature a vibrant, full-art cover of Articuno, Alolan Vulpix, Vanilluxe, Delibird, and Snom. Each portfolio stores and protects up to 90 standard size cards single-loaded and 180 cards double-loaded in archival-safe polypropylene pages. Made in California, U.S.A. Officially licensed Pokémon Trading Card Game 9-Pocket Portfolio featuring Articuno, Alolan Vulpix, Vanilluxe, Delibird, and SnomHolds up to 90 standard size cards single-loaded and 180 cards double-loaded10 high-clarity pagesMade with archival-safe, acid-free, non-PVC materials

50,00 zł
44,00 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,00 zł

11 osób kupiło
22
Tuwim dzieciom - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tuwim dzieciom
Dostępny
81 szt.

Tuwim dzieciom to obszerny, pięknie ilustrowany zbiór utworów Juliana Tuwima. Można w nim znaleźć wiele wierszy, które od lat niezmiennie bawią i uczą kolejne pokolenia dzieci, ale równie chętnie sięgają do nich dorośli. Teksty kultowych utworów zostały zilustrowane przez Aleksandrę Michalską-Szwagierczak. Tomik zawiera m.in. utwory: Taniec, Lokomotywa, Dyzio Marzyciel, Bambo, Abecadło, Kotek, Dwa Michały, Cuda i dziwy, Słówka i słufka, Okulary, Słoń Trąbalski, Zosia Samosia, Ptasie radio, Dwa wiatry, O panu Tralalińskim, Pstryk, Ptasie plotki, Rok i bieda, Wszyscy dla wszystkich, Skakanka, Spóźniony słowik, Warzywa, Trudny rachunek, Idzie Grześ, W aeroplanie, Stół, Kapuśniaczek, Rzepka, O Grzesiu Kłamczuchu, Rzeczka, Rozmowa ptaków, Dżońcio, Raz-dwa-trzy, Gabryś, Figielek, Mróz, Warszawa, Pycha, Ptak, Pan Maluśkiewicz i wieloryb, Rycerz Krzykalski, Gdyby, List do wszystkich dzieci, Bajka o popie i jego parobku Jołopie, Bajka o rybaku i rybce. Nadaje się na nagrody dla przedszkoli i szkół podstawowych. Zobacz fragment książki Tematy powiązane: Beletrystyka dla dzieci, Lektury dla klasy 1-3, Nagrody dla przedszkola, Nagrody dla szkoły podstawowej, Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa, Książki dla bibliotek

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

10 osób kupiło
23
Emocjonalne wsparcie dla kobiet z ADHD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Emocjonalne wsparcie dla kobiet z ADHD
Dostępny
639 szt.

Ta książka nie jest zwykłym poradnikiem dla kobiet z ADHD. To przede wszystkim źródło inspiracji i siły dla osób, które z powodu swojej odmienności zmagają się na co dzień z poczuciem wstydu, stygmatyzacją i brakiem wiary w siebie. Dzięki Przewodnikowi nauczysz się czerpać satysfakcję z podejmowania wyzwań, jakie życie stawia przed ludźmi ? a w szczególności kobietami ? z atypowo działającymi mózgami. Dostrzeżesz piękno swych unikatowych cech i odkryjesz swoje mocne strony, a nieprawdziwy, negatywny obraz samej siebie odejdzie w niepamięć. Otwórz się na to, jaka jesteś naprawdę ? i pokochaj siebie. Przekonasz się, że życie stanie się łatwiejsze, a twoje relacje głębsze i szczęśliwsze. Powiedzieć, że jest to książka o kobietach z ADHD napisana specjalnie dla nich, to nic nie powiedzieć. Autorki z empatią promują autoempatię oraz prawdziwy rozwój duszy ? elementy niezbędne do prowadzenia wartościowego i udanego życia z ADHD. Przygotuj się, że na kartach tej książki zobaczysz siebie. Czytając ją, będziesz się serdecznie śmiać i wzruszać, że ktoś cię zauważył i docenił. Przede wszystkim zaś poczujesz się w pełni zrozumiana przez autorki. ? Roberto Olivardia, psycholog kliniczny, wykładowca wydziału psychiatrii Harvard Medical School Sari i Michelle to twoje bardzo mądre, empatyczne przyjaciółki, które przeżywały to, co ty, i pragną oszczędzić ci niepotrzebnego cierpienia. Nie mówią, co masz robić, ale jak każdy dobry przyjaciel ? pomagają ci odkryć, co chcesz robić. Być może po przeczytaniu tej mądrej, wnikliwie napisanej książki objawy ADHD nie osłabną, ale twoje życie z pewnością stanie się lepsze. ? Ari Tuckman, psycholog, seksuolog, autor książki ADHD After Dark Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

46,90 zł
34,71 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,19 zł

10 osób kupiło
24
Wielkanocne gry i zabawy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielkanocne gry i zabawy
Dostępny
130 szt.

Książeczka aktywizująca z naklejkami o tematyce świątecznej. Zawiera zabawy w szukanie pisanek, przechodzenie labiryntów, naukę rysowania, kolorowanie po numerach oraz inne ciekawe, pełne wielkanocnych akcentów zadania.

9,80 zł
5,99 zł

Rabat 38,9%
oszczędzasz 3,81 zł

11 osób kupiło
25
Memento Mori, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Memento Mori, CD
Depeche Mode, Sony Music Entertainment
Dostępny
1 szt.

„Memento Mori” to 15-sty album studyjny Depeche Mode – pierwszy w składzie Dave’a Gahana i Martina Gore’a po tragicznej śmierci współzałożyciela Andrew „Fletcha” Fletchera w 2022 roku. Płyta została wyprodukowana przez Jamesa Forda i Martę Salogni. Pomysł na „Memento Mori” zaczął rodzić się na początku pandemii, co zaowocowało piosenkami inspirowanymi bezpośrednio tym okresem. Kolekcja składa się z 12 utworów obejmujących różnorodne nastroje: od złowrogiego początku – paranoi i obsesji – do ostatecznego rozwiązania – katharsis i radości – ze wszystkimi punktami pomiędzy. Lista utworów: 1. My Cosmos Is Mine 2. Wagging Tongue 3. Ghosts Again 4. Don’t Say You Love Me 5. My Favourite Stranger 6. Soul With Me 7. Caroline's Monkey 8. Before We Drown 9. People Are Good 10. Always You 11. Never Let Me Go 12. Speak To Me

87,99 zł
10 osób kupiło
26
Boston Belles. Tom 3. Monster - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Boston Belles. Tom 3. Monster
Dostępny
333 szt.

Czy dobre, uczciwe serce i mroczna, zepsuta dusza mogą iść w parze? Aisling Fitzpatrick nie zakochała się ani w księciu, ani w rycerzu. Zamiast tego darzy wielkim uczuciem potwora, który ją przeraża, ale jej obsesja nie wygasa mimo upływu kolejnych lat. Kiedy cały Boston drży przed obliczem Sama Brennana, ona marzy, by wreszcie spojrzał na nią jak na kobietę, a nie niewinną i rozpuszczoną córkę wpływowego pracodawcy. Mimo że wszyscy przekonują ją, że Brennan nie jest zdolny do miłości, to wierzy, że jego serce nie jest skute lodem. Dziewczyna przekona się, że Sam jest mistrzem w odkrywaniu sekretów. Ujawni nie tylko wszystkie okropne tajemnice jej ojca, ale ostatecznie uda mu się poznać największy sekret, jaki Aisling skrywała dotąd przed całym światem. Sam nie jest jedynym potworem w tej historii.

47,90 zł
29,22 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 18,68 zł

9 osób kupiło
27
Rzym i Watykan. Zestaw przewodnikowy 2w1. Przewodnik + mapa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rzym i Watykan. Zestaw przewodnikowy 2w1. Przewodnik + mapa
Dostępny
97 szt.

Starożytne zabytki, dzieła największych mistrzów renesansu, rozsławiona przez kino atmosfera dolce vita oraz wyśmienita kuchnia – włoska stolica od wieków przyciąga turystów z całego świata. To prawdziwy niezbędnik w podróży. Konkretne i zajmujące opisy zarówno głównych atrakcji, jak i mniej znanych, ale wartych uwagi miejsc, układają się w gotowe trasy zwiedzania. Ciekawostki z różnych dziedzin są idealnym dopełnieniem całości. Sprawdzone informacje praktyczne pozwolą zaplanować udany urlop, a szczegółowe i rzetelne mapy pomogą odnaleźć się w każdym mieście.

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

9 osób kupiło
28
God of War Ragnarok (Original Soundtrack), 3 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przedsprzedaż
God of War Ragnarok (Original Soundtrack), 3 LP
Bear McCreary, Sony Music Entertainment
Przedsprzedaż
Data premiery: 2023.05.05

God of War: Ragnarok to przygodowa gra akcji, przeznaczona na PlayStation, stanowiąca piątą odsłonę, zapoczątkowanej w 2005 roku, serii God of War. Produkcja została opracowana przez zespół Santa Monica Studio, a jej wydaniem zajęła się firma Sony Interactive Entertainment. Fabułę gry God of War: Ragnarok osadzono kilka lat po wydarzeniach przedstawionych w poprzedniej części cyklu. Tytułowy Ragnarok, czyli wielka bitwa pomiędzy nordyckimi bogami i olbrzymami, która ma doprowadzić do końca świata, zbliża się wielkimi krokami. Świadczy o tym fakt, że poprzedzająca ją Wielka Zima (Fimbulvinter) dotarła już do Midgardu. Chcąc uniknąć nieuchronnej tragedii, jaką bez wątpienia sprowadzą na nich kolejne konfrontacje z Asami, Kratos za wszelką cenę pragnie zapewnić Atreusowi bezpieczeństwo. Autorem muzyki jest Bear McCreary – amerykański muzyk i kompozytor znany głównie z muzyki filmowej, student słynnego mistrza muzyki filmowej Elmera Bernsteina. Bear McCreary jest autorem oprawy muzycznej do serialu Outlander oraz 4. serii odnowionej wersji serialu Battlestar Galactica. Jest również kompozytorem muzyki do serii Terminator: Kroniki Sary Connor oraz seriali Caprica, Żywe trupy, Constantine i Piraci, a także takich filmów jak The Boy, Step Up 3-D, Droga bez powrotu 2, Ostatni postój, Ostatni postój II: Nie oglądaj się za siebie i Raport z Europy. Lista utworów: 1. God of War Ragnarök 2. A Son's Path 3. The Hand of Odin 4. Giantess of Ironwood 5. Huldra Brothers 6. Holding On 7. Svartalfheim 8. Pull of the Light 9. Alfheim 10. Jotunheim 11. Grýla 12. Whispered Souls 13. Vanaheim 14. The Hidden Beast 15. To Forgive or to Kill 16. Asgard 17. Muspelheim and Niflheim 18. Midgard 19. The Mermaid 20. Remembering Faye 21. Return to Helheim 22. The Hammer of Thor 23. The Mask 24. Ragnarök 25. The All-Father 26. Raeb's Lament 27. Letting Go 28. Blood Upon the Snow

199,99 zł
8 osób kupiło
29
Topos 1-2/2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Topos 1-2/2023
Dostępny
5 szt.

Ogólnopolski dwumiesięcznik literacki z redakcją w Gdańsku. Od pierwszego numeru kieruje nim Krzysztof Kuczkowski. Pismo dba o zachowanie równowagi pomiędzy przedstawieniem twórczości pisarzy światowego formatu i prezentacją debiutantów (m.in. cykl "Ogród Debiutów"). Linia czasopisma podkreśla istnienie więzi międzypokoleniowej i ciągłość tradycji. Znajdziemy w nim stałe rubryki, prowadzone przez wybitnych i znanych twórców m.in. Wojciecha Kassa, Mirosława Dzienia, Waldemara Żyszkiewicza, Stanisława Dłuskiego, ks. Jerzego Szymika i in. W każdym numerze także rozbudowany dział krytyczny z wieloma recenzjami i notami. Znakomite źródło wiedzy dla czytelnika, które chce być na bieżąco z wartościowymi nowościami. Dodatkiem do pisma są tomy wierszy współczesnych polskich autorów. TOMIK POEZJI Mieczysław Machnicki a o zmierzchu kiedy jaśniej

23,00 zł
19,99 zł

Rabat 13,1%
oszczędzasz 3,01 zł

7 osób kupiło
30
CzuCzu Moto puzzle Auta 3+ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CzuCzu Moto puzzle Auta 3+
Bright Junior Media
Dostępny
480 szt.

Duża edukacyjna układanka składa się z 40 elementów i przedstawia ulubione pojazdy dzieciaków: różnego rodzaju auta, śmieciarkę, wóz strażacki, karetkę czy pomoc drogową. Układanie puzzli to wszechstronnie rozwijająca zabawa: pozwala doskonalić małą motorykę, spostrzegawczość i cierpliwość. Dodatkowo jest świetnym wstępem do rozmów, poszerzania wiedzy i podstawą dalszych kreatywnych zabaw. Cechy: zestaw zawiera 40 elementów,pudełko o wymiarach 22 x 25 x 7 cm,wymiar układanki: 68 x 48 cm,duże elementy są wykonane z trwałej tektury,odpowiednie dla dzieci w wieku 3+,ilustracja i forma jest dostosowana do wieku dziecka,zabawa rozwija spostrzegawczość, pamięć i wyobraźnię.

69,90 zł
51,03 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 18,87 zł

7 osób kupiło
31
Klatka dla niewinnych wyd. kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
17,00 zł
12,99 zł

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

6 osób kupiło
32
T-Racers Pojazd Mega Wheels T-Rex - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
90,00 zł
85,50 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,50 zł

7 osób kupiło
33
T-Racers Pojazd Mega Wheels T-Shark - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
90,00 zł
85,50 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,50 zł

5 osób kupiło
34
33 najpiękniejsze koronki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
33 najpiękniejsze koronki
Dostępny
27 szt.

Zbiór 33 koronek przeznaczonych do odmawiania w zaciszu domowym lub podczas specjalnych nabożeństw. W książce znalazły się modlitwy skierowane do jednej z Trzech Osób Boskich, Matki Bożej, aniołów i świętych. Z odmawianiem wielu koronek związane są szczególe łaski i obietnice, a także odpusty, które można ofiarować za dusze zmarłych.

23,90 zł
17,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 5,91 zł

5 osób kupiło
35
Zamień leczenie na jedzenie w.2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zamień leczenie na jedzenie w.2
Dostępny
1227 szt.

JAK WYDŁUŻYĆ SWOJE ŻYCIE - NAJNOWSZA WIEDZA O ZDROWYM ODŻYWIANIU I POŚCIE LECZNICZYM SKUTECZNE TERAPIE NAJCZĘSTSZYCH CHORÓB PRZEWLEKŁYCH Nadwaga, cukrzyca, depresja, nadciśnienie, choroby skóry, reumatyzm Choroby przewlekłe w siedemdziesięciu procentach spowodowane są niewłaściwym odżywianiem. Jedząc to, co dla nas dobre, i mądrze poszcząc, możemy uwolnić się od wielu dolegliwości, wzmocnić w organizmie procesy samonaprawcze i wydłużyć życie. Prof. dr Andreas Michalsen w swojej najnowszej książce mówi o dobroczynnych skutkach zdrowego żywienia oraz postu leczniczego. Opiera się na faktach, najnowszej wiedzy medycznej, własnej praktyce lekarskiej oraz historiach pacjentów. Proponuje skuteczne programy terapeutyczne do leczenia najczęstszych chorób przewlekłych.

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

5 osób kupiło
36
Wielkanocne kolorowanie z kurczaczkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielkanocne kolorowanie z kurczaczkami
Dostępny
187 szt.

Książeczka aktywizująca z naklejkami o tematyce świątecznej. Zawiera zabawy w szukanie pisanek, przechodzenie labiryntów, naukę rysowania, kolorowanie po numerach oraz inne ciekawe, pełne wielkanocnych akcentów zadania.

10,50 zł
9,99 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,51 zł

5 osób kupiło
37
Mapa - Korony Gór Polski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mapa - Korony Gór Polski
Dostępny
255 szt.

Z mapą Korony Gór Polski zaplanujesz i bezpiecznie wejdziesz na wszystkie 28 szczyty zaliczane do Korony Gór Polski. Rozmieszczenie wierzchołków zaprezentowano na podkładzie mapy drogowej południowej Polski w skali 1:680 000. Ponadto każdy szczyt przedstawiono w większej skali (1:35 000 - 1:52 000), tak by móc lepiej zaplanować dojazd i wejście na wierzchołek. Zawierają one również informacje dotyczące przebiegu rekomendowanych tras dojściowych na szczyty: długość, czas przejścia, stopień trudności, suma przewyższeń, punkty GOT. Korona Gór Polski to projekt zakładający zdobycie 28 najwyższych szczytów wszystkich pasm górskich naszego kraju. Przed podjęciem wyzwania warto wstąpić do Klubu Korony Gór Polski, aby ubiegać się o tytuł Zdobywcy. Klub liczy około 96 000 miłośników gór, a na liście oficjalnych zdobywców jest ponad 4 000 osób. Mapa została opracowana na podstawie pierwotnego i wciąż obowiązującego zestawienia, w skład którego wchodzą pasma i szczyty wymienione w tej publikacji. Polecamy też przewodnik Korona Gór Polski z kompleksowymi opisami, profilami i mapami wejść na szczyty. Zostań Zdobywcą Korony Gór Polski!

15,00 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

5 osób kupiło
38
Piękno i terror. Alternatywna historia włoskiego.. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piękno i terror. Alternatywna historia włoskiego..
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.23

"Piękno i terror" przedstawia żywą historię renesansowych Włoch i ich kluczową rolę w powstaniu świata zachodniego. Czerpiąc z bogatego zakresu źródeł - listów, protokołów przesłuchań, map, dzieł sztuki i inwentarzy - Catherine Fletcher bada zarówno artystyczne dokonania, jak i przebieg krwawych konfliktów między Hiszpanią a Francją, między państwami włoskimi, między katolikami a protestantami, między chrześcijanami a muzułmanami; czyniąc to, przedstawia nowy sposób bycia świadkiem narodzin Zachodu.

59,90 zł
47,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 11,98 zł

5 osób kupiło
39
Puzzlove CzuCzu Dinozaury 200 el. puzzle rodzinne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzlove CzuCzu Dinozaury 200 el. puzzle rodzinne
Bright Junior Media
Dostępny
133 szt.

Ogromna układanka składa się z 200 elementów i przedstawia przeróżne dinozaury oraz inne słynne i mniej znane prehistoryczne gady z okresu Kredy. To świetny pomysł na prezent nie tylko dla ciekawych (prehistorycznego) świata odkrywców i przyszłych paleontologów. To jednocześnie doskonały sposób na relaksujące spędzanie czasu w ulubionym towarzystwie. Cechy: zestaw zawiera 200 elementów,wymiar układanki: 48 x 68 cm,pudełko o wymiarach 16,5 x 19 x 11 cm,duże elementy są wykonane z trwałej tektury,doskonałe jako puzzle dla dorosłych i starszaków.

59,90 zł
43,73 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,17 zł

5 osób kupiło
40
Torba prezentowa Pierwsza Komunia Święta, mała - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba prezentowa Pierwsza Komunia Święta, mała
PAW
Dostępny
386 szt.

Torba na prezent z wysokiej jakości nadrukiem. Wymiary: 20.0 x 25.0 x 10.0 cm

6,99 zł
4 osoby kupiły
41
Torba prezentowa komunijna ornament IHS - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba prezentowa komunijna ornament IHS
PAW
Dostępny
333 szt.

Torba na prezent z wysokiej jakości nadrukiem. Wymiary: 26.5 x 33.5 x 13.0 cm

8,99 zł
4 osoby kupiły
42
Marietta i Alessandro o. Wawrzyniec M. Waszkiewicz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marietta i Alessandro o. Wawrzyniec M. Waszkiewicz
Dostępny
20 szt.

On, zdemoralizowany wyrostek, chciał sięgnąć po to, do czego nie miał prawa. Ona, niespełna dwunastoletnia dziewczynka, nie uległa. Ją, z kilkunastoma głębokimi ranami kłutymi, pochowano w grobie; jego - z wyrokiem trzydziestu lat - w lochu. Wydawałoby się: historia zbrodni jakich wiele, z tragicznym zakończeniem. Dramat i śmierć stały się jednak nie końcem, ale początkiem... Życie Marii Goretti od ponad 120 lat nadal pozostaje inspiracją. Podobnie jak życie Alessandra Serenellego - naznaczone zbrodnią i uzdrowione przebaczeniem. To dlatego historia Marietty i Alessandra jest zarazem mrocznym kryminałem i porywającym romansem; jest historią namiętności i zbrodni - ale nade wszystko miłości silniejszej niż śmierć!

29,90 zł
28,41 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,49 zł

4 osoby kupiły
43
Ćwiczenia duchowe. Autobiografia św. Ignacy Loyola - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczenia duchowe. Autobiografia św. Ignacy Loyola
Dostępny
30 szt.

Unikalne wydanie pism św. Ignacego z Loyoli. Obok Ćwiczeń duchowych - od wieków cieszących się zasłużoną sławą - znajdziemy tu jego Autobiografię. Książka zawiera również tekst o zasadach przyjmowania kandydatów do stanu duchownego (napisany przez uczniów św. Ignacego) oraz Porady Ignacego - zbiór duchowych rad sformułowanych jako sentencje w brzmieniu łacińskim i polskim.

29,90 zł
28,41 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,49 zł

4 osoby kupiły
44
Na zdrowie. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na zdrowie. CD
Farben Lehre, Lou & Rocked Boys
Dostępny
101 szt.

41,90 zł
37,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,19 zł

4 osoby kupiły
45
Krzyżówki obrazkowe z tygryskiem. Od 6 lat. Wpisuję i rozwiązuję - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krzyżówki obrazkowe z tygryskiem. Od 6 lat. Wpisuję i rozwiązuję
Dostępny
324 szt.

W książce na rozwiązanie czeka ponad 20 krzyżówek. Wszystkie hasła zostały zilustrowane oraz podpisane, co nie tylko pomoże w uzupełnieniu diagramów, ale będzie również okazją do ćwiczeń w czytaniu. Krzyżówki obrazkowe to doskonała gimnastyka umysłu przedszkolaka.

10,50 zł
8,99 zł

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,51 zł

4 osoby kupiły
46
Modlitewnik dla seniora - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modlitewnik dla seniora
Dostępny
25 szt.

Specjalnie dobrany zbiór modlitw wzbogacony fragmentami pism papieskich św. Jana Pawła II i Franciszka skierowanych do seniorów. Modlitwy w osamotnieniu, wdowieństwie, za bliskich i te codzienne.

17,90 zł
12,99 zł

Rabat 27,4%
oszczędzasz 4,91 zł

5 osób kupiło
47
Dumi Blocks. Stół z klockami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dumi Blocks. Stół z klockami
Dumel Discovery
Dostępny
6 szt.

Dumi Blocks – wolność tworzenia, swoboda wyobraźni! Poznaj miękkie, bezpieczne klocki, z pomocą których najmłodsi stworzą dowolne budowle lub obiekty, wszystko to, co podpowiada im wyobraźnia. Wesołe kolory klocków zachęcają dzieci do zabawy, a ich zróżnicowane kształty inspirują do kreatywnego tworzenia! W zestawie znajduje się aż 80 elementów, w tym praktyczny stolik, na którym można składać klocki i eksponować gotowe budowle. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 18 miesiąca życia. Cechy produktu: • bezpieczne dla malucha • gładkie • miękkie • elastyczne • kolorowe • 80 elementów • w zestawie stolik z dwoma pojemnikami na klocki

92,20 zł
81,14 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 11,06 zł

4 osoby kupiły
48
Naklejki filcowe zajączki 12szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki filcowe zajączki 12szt.
Titanum
Dostępny
39 szt.

Naklejki filcowe: zajączki z pomponem, 3 wzory, 45 x 50, 35 x 55, pisanki 35 x 50 mm, 3 wzory, 12 szt.

12,99 zł
3 osoby kupiły
49
Kim jest mistyk? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kim jest mistyk?
Dostępny
31 szt.

Kiedy Bóg staje się oczywisty? Czy doświadczenia mistyczne są przeznaczone wyłącznie dla wybranych? Kim byli ci, którzy przeżyli i opisali owe dotknięcia tajemnicy Boga? Autor, ks. Max Huot de Longchamp, stawia przed czytelnikiem cały szereg podobnych pytań. Opierając się na tekstach napisanych przez mistyków, próbuje wytłumaczyć niezwykłe zjawiska, takie jak wizje, stygmaty, lewitacje, które czasami towarzyszą doświadczeniom mistycznym. Przypomina i wyjaśnia przeżycia, którymi byli obdarzeni m.in. św. Jan od Krzyża, św. Teresa od Jezusa, św. Maria od Wcielenia, Paul Claudel czy współczesna francuska poetka Marie Noel.

29,90 zł
3 osoby kupiły
50
Torba prezentowa Pierwsza Komunia Święta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba prezentowa Pierwsza Komunia Święta
PAW
Dostępny
387 szt.

Torba na prezent z wysokiej jakości nadrukiem. Wymiary: 26.5 x 33.5 x 13.0 cm

8,99 zł
3 osoby kupiły
51
CzuCzu Dzikie puzzle Sawanna 2+ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CzuCzu Dzikie puzzle Sawanna 2+
Bright Junior Media
Dostępny
610 szt.

Duża edukacyjna układanka składa się z 24 elementów i przedstawia dzikie zwierzaki, które są znane i uwielbiane przez najmłodszych odkrywców. Układanie puzzli nie tylko rozwija małą motorykę, spostrzegawczość i cierpliwość, ale też jest fantastycznym wstępem do rozmów, zdobywania nowej wiedzy i dalszych kreatywnych zabaw. Cechy: zestaw zawiera 24 elementy,pudełko o wymiarach 22 x 25 x 7 cmwymiar układanki: 68 x 48 cm,duże elementy są wykonane z trwałej tektury,odpowiednie dla dzieci w wieku 2+,ilustracja i forma jest dostosowana do wieku dziecka,zabawa rozwija spostrzegawczość, pamięć i wyobraźnię.

69,90 zł
51,03 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 18,87 zł

3 osoby kupiły
52
Praga. Zestaw przewodnikowy 3w1. Przewodnik + atlas + mapa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Praga. Zestaw przewodnikowy 3w1. Przewodnik + atlas + mapa
Dostępny
69 szt.

Spacer urokliwymi uliczkami Starego Miasta, wizyta na Zamku Praskim, pamiątkowa fotografia pod Murem Lennona. Wielkomiejski plac Wacława, niezwykły Tańczący Dom, oryginalne dzieła Davida Černego. Piwo i knedliki w swojskich knajpkach, w których przesiadywał Bohumil Hrabal. To prawdziwy niezbędnik w podróży. Konkretne i zajmujące opisy zarówno głównych atrakcji, jak i mniej znanych, ale wartych uwagi miejsc, układają się w gotowe trasy zwiedzania. Ciekawostki z różnych dziedzin są idealnym dopełnieniem całości. Sprawdzone informacje praktyczne pozwolą zaplanować udany urlop, a szczegółowe i rzetelne mapy pomogą odnaleźć się w każdym miejscu.

99,90 zł
69,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 29,97 zł

3 osoby kupiły
53
Szlaczki. Ćwiczenia przygotowujące do nauki pisania 4-5 lat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

3 osoby kupiły
54
Naklejki żelowe Wielkanoc 5szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki żelowe Wielkanoc 5szt
Titanum
Dostępny
23 szt.

Naklejki żelowe napis Welcome Easter, kurczaczek, kwiaty 5szt.

10,99 zł
4 osoby kupiły
55
Słowianie połabscy. Dzieje zagłady - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słowianie połabscy. Dzieje zagłady
Dostępny
7 szt.

Ciągłość historyczna Słowian połabskich została zamknięta w przedziale czasowym pomiędzy VIII a XII wiekiem. Nie pozostawili po sobie państw, królestw, terytoriów lub chociażby ugrupowań etnicznych. Zostali wchłonięci przez państwo Niemieckie i ulegli germanizacji. A mimo to pamięć o nich jest nadal bardzo żywa, a to dzięki przebogatym świadectwom pozostawionym w literaturze i archeologii.

44,90 zł
35,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,98 zł

3 osoby kupiły
56
Trzy nawrócenia. Przełamać duchowy kryzys - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzy nawrócenia. Przełamać duchowy kryzys
Dostępny
47 szt.

Wyjątkowa książka ukazująca całą drogę rozwoju życia duchowego, od pierwszego nawrócenia po zjednoczenie z Bogiem. Podaje skuteczne sposoby przezwyciężenia kryzysu duchowego. Przewodnik duchowy autorstwa promotora pracy doktorskiej księdza Karola Wojtyły!

29,90 zł
28,41 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,49 zł

3 osoby kupiły
57
Warszawa Centrum. Plan miasta foliowany 1:7000 wyd. 2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
13,99 zł
9,99 zł

Rabat 28,6%
oszczędzasz 4,00 zł

3 osoby kupiły
58
Lenistwo duchowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lenistwo duchowe
Dostępny
50 szt.

Dlaczego ludzie uważający się za dobrych chrześcijan żyją tak, jakby Bóg nie istniał? Jakie są przyczyny cichego odchodzenia narodów od Chrystusa i Kościoła? Skąd się biorą i co zwiastują: zniechęcenie, drażliwość, opór przed Bogiem, spowiedzią i modlitwą oraz narastające poczucie, że życie wiarą jest ciężkie i nie do uniesienia? O chorobie duszy, która prowadzi do śwmierci duchowej Są choroby, które przebiegają niezauważone i rozwijają się bezobjawowo, a kiedy się ujawnią, często jest już za późno, aby je wyleczyć. Podobny przebieg może mieć choroba duszy. Lenistwo duchowe jest dolegliwością ukrytą i paraliżującą duszę, co sprawia, że jej postępu nie sposób zahamować. Na wstępie atakuje rozum zaciemniając go; potem dotyka wolną wolę, którą osłabia i wyniszcza. Człowiek leniwy duchowo puszcza cugle wyobraźni i ukrywa się w fantazji z zamiarem odnalezienia w niej pozornych sukcesów lub fikcyjnego szczęścia, którego nie potrafi znaleźć w powszednim życiu przeżywanym według planu Bożego. Choroba ta może zostać wyleczona tylko przez Jezusa Chrystusa. Autor podaje sprawdzone przez wieki tradycji sposoby jak obudzić uśpione serce. Cenny i praktyczny poradnik duchowy dla wszystkich, którym brak nadziei, przeżywających zniechęcenie, odczuwających zniechęcenie, niezdolność do życia w modlitwie w modlitwie, żywiących nieprzejednaną urazę czy opór względem samego Boga i wszystkiego, co Boże.

34,90 zł
33,16 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,74 zł

3 osoby kupiły
59
Jezus Chrystus w świetle ewangelii i tradycji Kościoła - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jezus Chrystus w świetle ewangelii i tradycji Kościoła
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.27

W dzisiejszym świecie zagrożonym coraz bardziej relatywizmem moralnym, bałwochwalstwem i agnostycyzmem, powstaje pilna i nieodzowna potrzeba, aby na nowo odkryć niezrównane i z nikim nieporównywalne piękno osoby prawdziwego Boga i prawdziwego człowieka, Jezusa Chrystusa, który jest jedynym ratunkiem i lekarstwem dla współczesnego człowieka tak często zagubionego i nieszczęśliwego w gąszczu fałszywych wartości. – ze wstępu.

29,90 zł
22,72 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,18 zł

3 osoby kupiły
60
Krzyżówki obrazkowe z koalą. Od 6 lat. Wpisuję i rozwiązuję - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krzyżówki obrazkowe z koalą. Od 6 lat. Wpisuję i rozwiązuję
Dostępny
199 szt.

W książce na rozwiązanie czeka ponad 20 krzyżówek. Wszystkie hasła zostały zilustrowane oraz podpisane, co nie tylko pomoże w uzupełnieniu diagramów, ale będzie również okazją do ćwiczeń w czytaniu. Krzyżówki obrazkowe to doskonała gimnastyka umysłu przedszkolaka.

10,50 zł
8,99 zł

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,51 zł

3 osoby kupiły
61
Wesołe Łamigłówki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wesołe Łamigłówki
Dostępny
165 szt.

Książeczka edukacyjna z zadaniami dla najmłodszych. Doskonała zabawa dla dzieci – koloruj, rysuj, uzupełniaj!

9,90 zł
7,99 zł

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

3 osoby kupiły
62
Kraków. Stare Miasto i Kazimierz. Plan miasta foliowany 1:4000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraków. Stare Miasto i Kazimierz. Plan miasta foliowany 1:4000
Dostępny
50 szt.

Plan najstarszej części miasta Krakowa, w wersji wodoodpornej (foliowanej), w dokładnej skali 1:4 000 ze szczegółowym rysunkiem ulic i budynków. Zawiera m.in: • kilkaset obiektów gastronomicznych (restauracje, pizzerie, bary, bary orientalne, bary mleczne, kawiarnie i puby) • bazę noclegową (hotele, hostele, apartamenty, pokoje gościnne) • zabytki, muzea, teatry, kina, pomniki, fontanny, galerie sztuki, • komunikację miejską, informacje turystyczne, ambasady, wypożyczalnie rowerów • banki, bankomaty, poczty, parkingi, postoje taksówek, apteki, toalety publiczne Na odwrocie umieszczono indeks ulic i obiektów zaznaczonych na planie. Legenda opracowana jest w języku polskim, angielskim i niemieckim.

13,99 zł
9,99 zł

Rabat 28,6%
oszczędzasz 4,00 zł

3 osoby kupiły
63
GiliGums. Gryzak uspokajający kwiatek, limonkowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
GiliGums. Gryzak uspokajający kwiatek, limonkowy
Dumel Discovery
Dostępny
7 szt.

Silikonowy, trójwymiarowy gryzak w kształcie kwiatka z pewnością spodoba się każdemu ząbkującemu maluchowi. Gryzak jest odporny na zgniatanie, a praktyczne pętelki, z których został wykonany, ułatwią dziecku utrzymanie go w rączkach. Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 miesiąca życia. Cechy produktu: • wypustki do masowania dziąseł • zróżnicowane faktury • wykonany z silikonu • wymiary: ok. 9.0 cm x 8.0 cm x 8.5 cm

23,70 zł
20,86 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,84 zł

2 osoby kupiły
64
Panna Mysia na budowie wujka Leona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Panna Mysia na budowie wujka Leona
Dostępny
283 szt.

W tej części Mysia odwiedza budowę wujka Leona. Opowiada o tym, co widzi na placu budowy, informuje, że należy na nim zachować ostrożność oraz podaje nazwy maszyn i pojazdów budowlanych. To doskonałe połączenie zabawy z nauką! Książeczka zawiera naklejki.

10,50 zł
9,99 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,51 zł

2 osoby kupiły
65
Pop Meets Gregorian Chants, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pop Meets Gregorian Chants, CD
różni, Petrus
Dostępny
135 szt.

Mass VIII “De Angelis” (Missa VIII “De Angelis”) Kyrie Gloria Sanctus Agnus Dei Te Deum Mass IX “Cum Jubilo” (Missa IX “Cum Jubilo”) Kyrie Gloria Sanctus Agnus Dei Rorate caeli Veni Creator

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

2 osoby kupiły
66
Sphere. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Sphere. CD
Bobo Stenson Trio, ECM Records
Dostępny
101 szt.

65,90 zł
2 osoby kupiły
67
Tannenberg 1914 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tannenberg 1914
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

Rozpoczęcie ataku wyznaczono na godz. 4.00. Hindenburg i Ludendorff chcieli osobiście nadzorować operację. Wybrano dla nich punkt obserwacyjny na wzgórzu leżącym na południowym krańcu jeziora Dąbrowa Wielka. Stamtąd roztaczała się panorama na odległe o 7 km Uzdowo. Gdy tuż przed wyjazdem z kwatery dowództwa armii w Lubawie nadszedł tam meldunek zdobyciu Uzdowa i marszu I Korpusu na Nidzicę wśród obecnych sztabowców zapanowała niemal euforia. Ludendorff wręcz stwierdził, że bitwa została wygrana. Po przybyciu na miejsce okazało się jednak, że radość była przedwczesna i zaszło nieporozumienie. Książka przybliżająca jedną z ważniejszych bitew w historii Niemiec, a pośrednio i Europy. Zwycięstwo wojsk Rzeszy pod Tannenbergiem szybko urosło do rangi symbolu, umacniając mit niezwyciężonej armii niemieckiej. Polacy stali się ofiarami tamtych wydarzeń. Z jednej strony zamieszkiwali ziemie będące areną działań wojennych, a z drugiej - walczyli w szeregach przegranej armii rosyjskiej.

44,90 zł
35,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,98 zł

2 osoby kupiły
68
Wśród sosnowych drzew - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wśród sosnowych drzew
Dostępny
102 szt.

Koniec lat trzydziestych. W małym miasteczku w Pensylwanii znika dziewczyna. Nikt się nią nie przejmuje, śledztwo szybko zostaje porzucone i wydaje się, że wszyscy zapomnieli o młodej Flynt Wszyscy oprócz jej młodszej siostrzyczki. Zrozpaczona Pearl Flynt wynajmuje prywatnego detektywa, któremu zleca odnalezienie siostry. To, co wygląda jak zwyczajne zaginięcie, szybko okazuje się czymś znacznie gorszym. Wśród sosnowych drzew czai się zło.

44,90 zł
31,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

2 osoby kupiły
69
Maggie O'Dell. Tom 2. W ułamku sekundy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maggie O'Dell. Tom 2. W ułamku sekundy
Dostępny
247 szt.

Nazwali go Kolekcjonerem, bo traktował ofiary jak cenne okazy, a potem zabijał je w niezwykle okrutny sposób. Agentka specjalna Maggie O’Dell przez dwa lata śledzi każdy jego krok, ale on bawi się z nią w kotka i myszkę. W końcu udaje jej się go schwytać, Albert Stucky ucieka jednak z więzienia i wciąga ją do kolejnej rundy przerażającej gry. Polując na psychopatę, Maggie próbuje wejść w jego skórę, poznać jego myśli i uczucia, lecz on wciąż wyprzedza ją o ułamek sekundy. Czy schwytanie Stucky’ego stanie się jej obsesją? Czy jemu uda się obudzić najciemniejszą stronę jej natury?

40,99 zł
29,51 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,48 zł

2 osoby kupiły
70
Pluszak owca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluszak owca
Sun-day
Dostępny
4 szt.

Maskotka pluszowa owca Wielkość zabawki: ok. 14.0 cm

13,90 zł
12,99 zł

Rabat 6,5%
oszczędzasz 0,91 zł

2 osoby kupiły
71
Schowek
Nie nauczysz dziecka jazdy na rowerze podczas prelekcji
Dostępny
138 szt.

Opis Nowe wydanie książki Davida Sandlera, będącej światowym bestsellerem i klasykiem literatury biznesowej, zostało uaktualnione i uzupełnione o działania w nowych realiach rynkowych przez Davida Mattsona ? następcę Sandlera w firmie szkoleniowej Sandler Training. Rewolucyjny program szkolenia sprzedawców, System Sprzedaży Sandlera, uzasadnia przestarzałość i nieskuteczność tradycyjnych metod sprzedaży i wprowadza zasady, których przestrzeganie gwarantuje sukces w zawodzie handlowca. Sandler, opierając się na doświadczeniach z własnej wieloletniej praktyki i przedstawiając barwne przykłady, wskazuje między innymi, w jaki sposób: - przejmować inicjatywę w kontakcie z klientem oraz stosować niezawodne, skuteczne techniki komunikacji, - koncentrować się na kliencie i jego potrzebach zamiast na własnym produkcie lub usłudze, - dostrzegać manipulację potencjalnego klienta oraz radzić sobie z nieszczerością i niesłownością, - pogłębiać relacje z klientem, nie stając się przy tym jego bezpłatnym konsultantem, - opanować siedem niezbędnych etapów procesu sprzedaży (ukazanych w obrazowym modelu ?łodzi podwodnej Sandlera?), - używać portali internetowych do poszukiwania i oceny potencjalnych klientów, - zawierać z klientem ?kontrakt wyprzedzający?, będący gwarancją efektywnego wykorzystania poświęconego mu czasu, - doskonalić własne nastawienie i zachowania ? które są warunkiem sukcesu w sprzedaży ? oraz kształtować motywację. Obecne wydanie zostało rozszerzone o wskazówki dotyczące zastosowania systemu Sandlera w sprzedaży dla korporacji, zamieszczono też najnowsze studia przypadków zaczerpnięte z praktyki Sandler Training. Adresaci Krąg osób, dla których książka będzie cenną pomocą w rozwoju kariery zawodowej, obejmuje wszystkich zainteresowanych radykalną poprawą wyników w sprzedaży ? pracowników wszystkich szczebli zarówno małych, jak i wielkich firm.

79,00 zł
67,15 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 11,85 zł

2 osoby kupiły
72
Rekolekcje ignacjańskie w świetle Psalmów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rekolekcje ignacjańskie w świetle Psalmów
Dostępny
16 szt.

Szczególny jubileusz 500 lat od nawrócenia św. Ignacego i 400 lat od kanonizacji ukazuje uniwersalność jego doświadczenia opisanego w niewielkiej książeczce pt. Ćwiczenia duchowe, z którego to źródła czerpały i czerpią całe pokolenia wierzących. Jezuita o. Henryk Dziadosz wypełnia rekolekcje ignacjańskie treścią Psalmów, które stanowią codzienny duchowy pokarm człowieka wierzącego. To żywe Słowo, w którym możemy usłyszeć pełen czułości szept Jezusa skierowany do Ojca i Jego odpowiedź. Niniejsza książka jest owocem osobistego doświadczenia Autora, zdobytego podczas odprawiania i prowadzenia rekolekcji ignacjańskich.

39,90 zł
37,91 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,99 zł

2 osoby kupiły
73
Dekoracje elektrostatyczne Wielkanoc 15szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekoracje elektrostatyczne Wielkanoc 15szt
Titanum
Dostępny
33 szt.

Dekoracje bezklejowe, wielokrotnego użytku - można je zdjąć i przykleić ponownie do gładkich powierzchni takich jak szyby, lustra. Przed montażem powierzchnię, na której będzie dekoracja, należy zrosić wodą z kilkoma kroplami płynu do mycia naczyń, najlepiej za pomocą spryskiwacza, usunąć folię ochronną, ułożyć dekorację na docelowej powierzchni, wycisnąć resztki wody spod dekoracji za pomocą płaskiego narzędzia i osuszyć dekorację papierowym ręcznikiem. Wzory: zając w wianuszku, pisanki, motyl, marchewka, kwiaty. 15 sztuk.

12,99 zł
2 osoby kupiły
74
Karty Crown Zenith VMAX Picachu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty Crown Zenith VMAX Picachu
Pokemon TCG
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.09

175,90 zł
167,11 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 8,79 zł

2 osoby kupiły
75
Podkarpackie 101 atrakcji turystycznych w.6 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podkarpackie 101 atrakcji turystycznych w.6
Dostępny
100 szt.

Atrakcje Podkarpacia pokazano na mapie samochodowej. Ułatwia więc zwiedzanie Podkarpacia zmotoryzowanym turystom. Obejmuje jeden z najbardziej atrakcyjnych turystycznie, a jednocześnie wciąż jeszcze mało znanych zakątków Polski. Zasięg mapy wyznaczają: Sandomierz na północy, Gorlice na zachodzie, granica polsko-słowacka na południu i polsko-ukraińska na wschodzie. Wrażenie, jakie wywierają podkarpackie krajobrazy, nie ma sobie równych. Podkarpacie to rozciągająca się kraina pociętych w szachownicę pól i lasów Kotliny Sandomierskiej, bieszczadzkich połonin i wzgórz Beskidu Niskiego, pogórzy: Ciężkowickiego, Dynowskiego, Strzyżowskiego, Przemyskiego, wzniesień Roztocza, wreszcie dolin największych na południowym wschodzie rzek: Wisły, Sanu, Wisłoka i Wisłoki. Walory przyrodniczo-krajobrazowe, liczne zabytki wiekowych miast (Przemyśla, Sanoka, Jarosławia, Krosna), drewniane kościoły i cerkwie, synagogi, pałace, zamki i dwory przyciągają licznych turystów nie tylko z kraju, ale i z zagranicy. Renesansowe zamki w Baranowie Sandomierskim i Krasiczynie należą do najcenniejszych zabytków tej epoki w Polsce. Świątynie w Bliznem, Haczowie, Radrużu, Turzańsku, Smolniku i Chotyńcu to perły drewnianej architektury sakralnej znajdujące się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO.

12,40 zł
8,99 zł

Rabat 27,5%
oszczędzasz 3,41 zł

2 osoby kupiły
76
Kreatywne Łamigłówki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kreatywne Łamigłówki
Dostępny
156 szt.

Książeczka edukacyjna z zadaniami dla najmłodszych. Doskonała zabawa dla dzieci - koloruj, rysuj, uzupełniaj!

9,90 zł
7,99 zł

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

2 osoby kupiły
77
Zarządzanie i innowacyjność - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zarządzanie i innowacyjność
Dostępny
36 szt.

Współczesne organizacje działają w warunkach coraz bardziej dynamicznych zmian, które wymuszają ciągłe poszukiwania źródeł wzrostu efektywności zarządzania oraz wdrażania innowacji. Posługując się metaforą można twierdzić, że zarządzanie i innowacyjność to dwie strony tego samego medalu. Odpowiednie zarządzanie tworzy warunki do rozwoju zasobów ludzkich poprzez właściwy klimat pracy i wspieranie kreatywności kadry oraz postaw innowacyjnych. Innowacje odgrywają niezmiernie istotną rolę w poprawie jakości oferowanych dóbr czy świadczonych usług, wzmacniają efektywność wdrażanych przez zespoły pracownicze działań, sprzyjają komunikacji między członkami załogi i dzieleniu się wiedzą oraz doświadczeniem, a tym samym wspierają osiąganie celów zarządczych. Oczywiście ocena rangi innowacji technologicznych, usługowych czy produktowych jest jednoznacznie pozytywna. Organizacje nie powinny jednak ograniczać się tylko do tych obszarów nowych rozwiązań. Równie ważne są innowacje w sferze zarządzania. Oznacza to, że warto prowadzić dyskusję ukazującą wzajemne przenikanie się różnych obszarów zarządzania i innowacyjności. Współczesne zarządzanie wyznacza ekscytujący obszar, w którym praktycy zarządzania podejmują poszczególne decyzje, mające pomóc w realizacji celów strategicznych, taktycznych i operacyjnych, podnosząc jednocześnie konkurencyjność organizacji w zmiennym i coraz mniej przewidywalnym otoczeniu. Teoretycy starają się wyjaśniać oraz opisywać niezmiernie złożoną i turbulentną rzeczywistość. Przedkładana Czytelnikom monografia pt. Zarządzanie i innowacyjność jest efektem pracy wielu autorów, co czyni ją dziełem wielowątkowym i otwartym na poszukiwania. Fragment wstępu

65,60 zł
47,23 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 18,37 zł

2 osoby kupiły
78
Wielkanocne kolorowianie z zajączkiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielkanocne kolorowianie z zajączkiem
Dostępny
250 szt.

Kolorowanka z naklejkami,pełna inspirujących ilustracji z zajączkami i innymi akcentami świątecznymi. Książeczka wprowadzi maluchy w wielkanocny klimat i podaruje zagonionym rodzicom chwilę oddechu.

10,50 zł
9,99 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,51 zł

2 osoby kupiły
79
Maria Konopnicka. Rozwydrzona bezbożnica - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maria Konopnicka. Rozwydrzona bezbożnica
Dostępny
1 szt.

Maria Konopnicka kojarzy się przede wszystkim z Rotą, patriotyczną pieśnią niemalże o randze hymnu narodowego, która pomagała naszemu Polakom zachować tożsamość narodową w ciężkich czasach rozbiorów, wojen i okupacji. Rotę chętnie wykorzystywały środowiska opozycyjne w czasach Polski Ludowej na rozmaitych manifestacjach patriotyczno-religijnych. Obecnie poetka ceniona jest bardzo przez koła konserwatywno-narodowe, głównie za kluczową rolę jej twórczości w kształtowaniu postawy moralnej i patriotyzmu wielu pokoleń. Sławiąc dokonania Konopnickiej, zapomina się o tym, iż była przede wszystkim kobietą, uwikłaną w wyjątkowo skomplikowaną sytuację życiową. Co więcej, błędem byłoby uznanie jej za moralną opokę Narodu. Wręcz przeciwnie Konopnicka jawi się jako kobieta wyzwolona, niestroniąca od wolnych związków ze znacznie młodszymi mężczyznami, a w czasach, w jakich przyszło jej żyć środowiska katolickie uznawały jej twórczość za bardzo szkodliwą i wymierzoną nie tylko w Kościół, ale w chrześcijaństwo i polskość.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

2 osoby kupiły
80
Kraina magii. Pieski i kotki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina magii. Pieski i kotki
Dostępny
275 szt.

Czy lubisz pieski i kotki? Jeśli tak, to jest to książeczka dla Ciebie. Baw się, kolorując zwierzątka w dowolny sposób. Ozdabiaj je, by wyglądały magicznie.

9,99 zł
6,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 3,00 zł

2 osoby kupiły
81
Kraków. Stare Miasto i Kazimierz. Plan miasta 1:4000 wyd. 2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,50 zł
5,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 1,51 zł

2 osoby kupiły
82
Kaligrafia. Ćwiczenia w pisaniu liter i wyrazów 6-7 lat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

2 osoby kupiły
83
Gra Marvel United X-men Blue Team - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
135,90 zł
115,52 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 20,38 zł

2 osoby kupiły
84
Panda. Akademia maluszka. Kolorowanka 2-latka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Panda. Akademia maluszka. Kolorowanka 2-latka
Dostępny
251 szt.

Każdy maluch będzie zachwycony tą książeczką. Kolorowe ilustracje oraz gruby obrys obrazków ułatwią kolorowanie. Pomogą ćwiczyć rączkę i zapewnią dziecku doskonałą zabawę.

9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

2 osoby kupiły
85
Dunlop - Torba sakwa izolacyjna na bagażnik rowerowy 7 l - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dunlop - Torba sakwa izolacyjna na bagażnik rowerowy 7 l
Dostępny
20 szt.

Torba izolacyjna na bagażnik to idealny gadżet na długie przejażdżki rowerem. Wyposażona w termoizolacyjną komorę zamykaną na dwukierunkowy zamek pozwoli zachować przez długi czas świeżość przewożonemu jedzeniu. Wodoodporny materiał ochroni zawartość przed deszczem i wszelkim zabrudzeniem. Ponadto z tyłu sakwy znajdziesz schowek na butelkę z wodą, a u góry dodatkowy schowek np. na smartfon. Dołączony do torby regulowany pasek umożliwi korzystanie również poza jazdą na rowerze. Z zewnątrz posiada elementy odblaskowe, które znacznie zwiększają bezpieczeństwo na drodze po zmroku. Cechy produktu: ? Pojemność: 7 l ? Maksymalne obciążenie: 6 kg ? Materiał: poliester ? Elementy odblaskowe ? Montowana na bagażnik za pomocą zapięcia na rzep ? Wymiary: 40 x 14 x 15 cm ? Nadaje się do bagażnika o szerokości 15 cm ? Waga: 320 gTyp: Akcesoria roweroweRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

52,00 zł
2 osoby kupiły
86
Artico - Zestaw farb akrylowych w tubkach 75 ml 6 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Artico - Zestaw farb akrylowych w tubkach 75 ml 6 kolorów
Dostępny
45 szt.

Zestaw farb akrylowych ? 6 sztuk w oddzielnych tubkach. Cechy produktu: ? 6 kolorowych farb w oddzielnych tubkach ? Pojemność jednej tubki: 75 ml ? Zapakowane w estetyczne pudełko ? Bezpieczne dla dzieci powyżej 3 roku życia ? Waga produktu: 625 gTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

26,00 zł
2 osoby kupiły
87
Jak kurka kwoką została - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak kurka kwoką została
Dostępny
144 szt.

Wiersze, które trafiają do ucha malucha. Opowiastki, w których warto się zaczytać. Forma, która nigdy się nie znudzi. Czyli poeci w prezencie dla dzieci! Obraz kreślony słowem i pędzlem ku uciesze najmłodszych.

7,90 zł
5,99 zł

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

2 osoby kupiły
88
Ów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ów
Dostępny
101 szt.

""Kiedy wytkniesz kogoś palcem, cztery pozostałe wskazują na ciebie". Doceniajmy inność. Każdy jest wyjątkowy. Ważna książka dla wszystkich bez względu na wiek." Marcin Perfuński - dziennikarz

44,99 zł
32,39 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

3 osoby kupiły
89
Pokemon. Select. Figurki Growlithe, Arcanine - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokemon. Select. Figurki Growlithe, Arcanine
Jazwares, Pokemon
Dostępny
182 szt.

W zestawie znajdują się 2 figurki: Growlithe, Arcanine.

126,00 zł
119,70 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,30 zł

1 osoba kupiła
90
Gra Marvel United X-men Deadpool - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
135,90 zł
115,52 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 20,38 zł

1 osoba kupiła
91
Cud dynamiki umysłu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cud dynamiki umysłu
Dostępny
2 szt.

Cud dynamiki umysłuJak z pomocą podświadomości zarządzać własnym losemKolejna książka autora bestsellera POTĘGA PODŚWIADOMOŚCIMożesz sprawić, że Twoje życie zacznie obfitować w zdrowie i radość, stanie się pożyteczne i nadzwyczaj udane.Zasady, które w tym celu należy stosować, zostały wyłożone jasno i prosto. Książka, którą trzymasz w ręku, pokazuje, jak zdobyć osobistą moc, która przezwycięża strach, nie dopuszcza zmartwień i niepokojów, otwiera drogę ku większemu, lepszemu, szczęśliwszemu i bardziej dostatniemu życiu. Zwieńczeniem wprowadzonych zmian będzie największa z wszelkich nagród: radosne i zwycięskie życie.Joseph Murphy, doktor religioznawstwa, filozofii i praw. Prekursor i krzewiciel pozytywnego myślenia. Autor wielu bestsellerowych poradników na temat wiary w niezwykłą moc umysłu i ducha.

35,00 zł
28,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,00 zł

1 osoba kupiła
92
Akademia Maluszka. Malpka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia Maluszka. Malpka
Dostępny
256 szt.

Kolorowanka dla maluszka małpka z grubym obrysem Każdy maluch będzie zachwycony tą książeczką. Kolorowe ilustracje oraz gruby obrys obrazków ułatwią kolorowanie. Pomogą ćwiczyć rączkę i zapewnią dziecku doskonałą zabawę.

9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

1 osoba kupiła
93
Jak dobrze skorzystać z kierownictwa duchowego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak dobrze skorzystać z kierownictwa duchowego
Dostępny
29 szt.

Kościół od pierwszych weków zalecał praktykę kierownictwa duchowego jako skuteczny środek w czynieniu postępów w życiu duchowym. Ta jasno napisana książka jest znakomitą pomocą dla poszukujących odpowiedzi na pytania: Czym jest kierownictwo duchowe i czemu służy? Co należy zrobić, aby kierownictwo duchowe było skuteczne? O czym mówić w czasie spotkania z kierownikiem duchowym? Czym się różni kierownictwo duchowe od spowiedzi? Francisco Fernandez-Carvajal, ksiądz z Prałatury Opus Dei, doktor prawa kanonocznego Uniwersytetu św. Tomasza w Rzymie, ceniony autor wielu książek z zakresu życia duchowego. W Polsce szczególnie znany jest jego siedmiotomowy zbiór medytacji na każdy dzień pt. Rozmowy z Bogiem oraz rozważania eucharystyczne Zostań ze mną, Panie.

14,99 zł
2 osoby kupiły
94
Współczesna rachunkowość na rynkach kapitałowych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Współczesna rachunkowość na rynkach kapitałowych
Dostępny
2 szt.

Rozwój, globalizacja i integracja rynków kapitałowych są najważniejszymi czynnikami wymuszającymi ujednolicenie sprawozdawczości finansowej w drugiej połowie XX wieku oraz determinującymi rozwój i kształt współczesnej rachunkowości, jej teorii i praktyki. Rynki kapitałowe mają bowiem zdecydowanie największy wpływ na inicjatywy zmierzające do wprowadzenia jednego zestawu ogólnie akceptowanych standardów rachunkowości. Decyzje na rynku kapitałowym są podejmowane na podstawie informacji pochodzących z różnych źródeł spośród których za jedne z ważniejszych i najbardziej wiarygodnych są uważane sprawozdania finansowe. Z tej perspektywy prawidłowe funkcjonowanie sprawozdawczości finansowej i rewizji finansowej nabiera szczególnego znaczenia i nie bez powodu jest przedmiotem zainteresowania opinii publicznej. Celem książki jest przedstawienie wzajemnych relacji sprawozdawczości finansowej i rynków kapitałowych, ze szczególnym uwzględnieniem teorii rachunkowości jaka powstała na styku obu tych obszarów.

63,00 zł
51,66 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 11,34 zł

1 osoba kupiła
95
Gotowanie SMART - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Gotowanie SMART
Dostępny
755 szt.

Książkowy must have dla wielbicieli smacznego, oszczędnego i prostego gotowania. Sięgnij po nią, jeśli chcesz: ? wiedzieć, jak przechowywać różne produkty, by długo pozostały świeże; ? gotować kilka różnych dań jednocześnie z tych samych składników; ? opierać się psychologicznym sztuczkom sprzedawców, przez które kupujesz więcej, niż potrzebujesz; ? praktycznie wykorzystywać nawet obierki po ziemniakach, fusy z kawy czy liście rzodkiewki; ? szybko i łatwo przygotowywać posiłki na cały tydzień, by spędzać mniej czasu w kuchni; ? zatroszczyć się o środowisko; ? jeść zdrowo, smacznie i bez przepłacania! Gotowanie SMART to wyjątkowe połączenie książki kucharskiej i poradnika ? znajdziesz tu łatwe przepisy na dania obiadowe, śniadania, przetwory czy przekąski, dzięki którym maksymalnie wykorzystasz każdy produkt. Nie zmarnujesz nawet skórki od jabłka! Dowiesz się, jak wykorzystać resztki i zalegające produkty, a także co zrobić, by przy niewielkim wysiłku ograniczyć zużycie wody, prądu i gazu podczas gotowania. Odpowiednie zorganizowanie zakupów, zastosowanie sprytnych metod przechowywania żywności i ekonomiczne gotowanie pozwoli ci zatroszczyć się o środowisko, własne zdrowie i stan portfela, a przy okazji uzyskać więcej wolnego czasu. "Istnieje wiele prostych trików, które pozwalają jeść oszczędnie, smacznie i zdrowo. Ich wprowadzenie nie wymaga wyrzeczeń ani rewolucyjnych zmian w życiu. Stosuję te sposoby na co dzień w kuchni i dzielę się nimi z tobą w tym poradniku. Bo jednego jestem pewna: przy odrobinie sprytu ty też możesz wyczarować w krótkim czasie pyszne dania, a jednocześnie zadbać o swój organizm i domowy budżet. W tej książce pokazuję, że nie musisz iść na kompromisy ani w kwestii zdrowia, ani smaku. Zamieszczam tu całą masę użytecznych wskazówek, jak robić zakupy, jakie posiłki przyrządzać i jak gotować, by w kilka chwil stworzyć pyszne dania z niewielkiej liczby niezbyt drogich składników. Wykorzystaj swój spryt, zastosuj zamieszczone tu wskazówki i ciesz się smakiem domowych potraw". Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

1 osoba kupiła
96
God of War Ragnarok (Original Soundtrack), 2 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przedsprzedaż
God of War Ragnarok (Original Soundtrack), 2 CD
Bear McCreary, Sony Music Entertainment
Przedsprzedaż
Data premiery: 2023.05.05

God of War: Ragnarok to przygodowa gra akcji, przeznaczona na PlayStation, stanowiąca piątą odsłonę, zapoczątkowanej w 2005 roku, serii God of War. Produkcja została opracowana przez zespół Santa Monica Studio, a jej wydaniem zajęła się firma Sony Interactive Entertainment. Fabułę gry God of War: Ragnarok osadzono kilka lat po wydarzeniach przedstawionych w poprzedniej części cyklu. Tytułowy Ragnarok, czyli wielka bitwa pomiędzy nordyckimi bogami i olbrzymami, która ma doprowadzić do końca świata, zbliża się wielkimi krokami. Świadczy o tym fakt, że poprzedzająca ją Wielka Zima (Fimbulvinter) dotarła już do Midgardu. Chcąc uniknąć nieuchronnej tragedii, jaką bez wątpienia sprowadzą na nich kolejne konfrontacje z Asami, Kratos za wszelką cenę pragnie zapewnić Atreusowi bezpieczeństwo. Autorem muzyki jest Bear McCreary – amerykański muzyk i kompozytor znany głównie z muzyki filmowej, student słynnego mistrza muzyki filmowej Elmera Bernsteina. Bear McCreary jest autorem oprawy muzycznej do serialu Outlander oraz 4. serii odnowionej wersji serialu Battlestar Galactica. Jest również kompozytorem muzyki do serii Terminator: Kroniki Sary Connor oraz seriali Caprica, Żywe trupy, Constantine i Piraci, a także takich filmów jak The Boy, Step Up 3-D, Droga bez powrotu 2, Ostatni postój, Ostatni postój II: Nie oglądaj się za siebie i Raport z Europy. Lista utworów: 1. God of War Ragnarök 2. A Son's Path 3. The Hand of Odin 4. Giantess of Ironwood 5. Huldra Brothers 6. Holding On 7. Svartalfheim 8. Pull of the Light 9. Alfheim 10. Jotunheim 11. Grýla 12. Whispered Souls 13. Vanaheim 14. The Hidden Beast 15. To Forgive or to Kill 16. Asgard 17. Muspelheim and Niflheim 18. Midgard 19. The Mermaid 20. Remembering Faye 21. Return to Helheim 22. The Hammer of Thor 23. The Mask 24. Ragnarök 25. The All-Father 26. Raeb's Lament 27. Letting Go 28. Blood Upon the Snow

75,99 zł
1 osoba kupiła
97
Karty Vstar Premium Collection Hisuan Zoroark - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
179,90 zł
170,91 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 8,99 zł

1 osoba kupiła
98
Warszawa Centrum. Plan miasta 1:7000 wyd. 2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,48 zł
5,99 zł

Rabat 19,9%
oszczędzasz 1,49 zł

1 osoba kupiła
99
Akademia Maluszka, Domek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia Maluszka, Domek
Dostępny
235 szt.

Kolorowanka dla maluszka domek z grubym obrysem Każdy maluch będzie zachwycony tą książeczką. Kolorowe ilustracje oraz gruby obrys obrazków ułatwią kolorowanie. Pomogą ćwiczyć rączkę i zapewnią dziecku doskonałą zabawę.

9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

1 osoba kupiła
100
Wyspiański. Dopóki starczy życia wyd. 2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
59,90 zł
44,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,97 zł

2 osoby kupiły
Wróć do góry