hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2023.02.23

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 23 lutego 2023 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Ucichły ptaki, przyszła śmierć (Michał Śmielak), na drugim Krótki przewodnik po duchowości wspólnoty (Grzegorz Strzelczyk). Kolejny produkt to Polska dyplomacja wobec "kwestii żydowskiej" w latach 1932-1939 (Kinga Czechowska) oraz Prosta zabawa. Tom 2. Prosta zemsta (Agata Polte).
1
Ucichły ptaki, przyszła śmierć - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Ucichły ptaki, przyszła śmierć
Dostępny
462 szt.

Wciągający thriller autora bestsellerowego Pomruku! „Szlakiem beskidzkich duchów i upiorów” to wycieczka, która kusi oryginalnością i zapowiedzią przeżycia wspaniałej przygody. Czterech przyjaciół decyduje się skorzystać z tej oferty i spędzić w górach trzy dni w ramach wieczoru kawalerskiego jednego z nich. Beskidzkie opowieści, legendy i podania wiodą ich malowniczymi szlakami, ale gdy zaczynają ożywać, strach zajmuje miejsce radości. Tajemnicze postacie pojawiające się nocą, bestie szczerzące kły w leśnej gęstwinie, szepty niosące się przez korony drzew, duchy i upiory zdają się istnieć naprawdę. Paranoja rozsiada się w umysłach przyjaciół, podsuwając coraz to nowe wyjaśnienia dziwnych zdarzeń. Gdy wydaje się, że wszystko jest tylko ułudą, nad Beskidami zapada grobowa cisza, cichną nawet ptaki. Przychodzi Śmierć. Co tak naprawdę wydarzyło się podczas przyjacielskiego wypadu? Czy ocalały z wyprawy przeżył ją naprawdę? Michał Śmielak zabiera nas do świata obłędu, niedopowiedzeń i tajemnic skrywanych nie tylko w leśnej gęstwinie, ale przede wszystkim w ludzkim umyśle…

46,90 zł
27,67 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 19,23 zł

81 osób kupiło
2
Krótki przewodnik po duchowości wspólnoty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krótki przewodnik po duchowości wspólnoty
Dostępny
203 szt.

Bóg – Jeden w Trójcy – jest wspólnotą Osób. Zostaliśmy stworzeni na obraz i podobieństwo właśnie takiego Boga, dlatego drugi człowiek nie może pozostawać „na zewnątrz” naszego życia i naszej wiary. Z tego samego powodu aspekt wspólnotowy jest w chrześcijańskiej duchowości tak ważny. Jak być dla innych, a jednocześnie dbać o osobistą relację z Chrystusem? W jaki sposób przeżywać doświadczenie wspólnoty, by służyło dobru i przynosiło radość? Jesteśmy odpowiedzialni za wszystkich ludzi, czy jedynie za tych, którzy są obok nas? Dlaczego sakramenty zajmują szczególne miejsce w budowaniu jedności z bliźnimi? Ksiądz Grzegorz Strzelczyk, z właściwą sobie wyrazistością, wskazuje na obszary, w których Duch Święty prowadzi nas nie tylko ku Ojcu, ale też ku sobie nawzajem. Podpowiada również, w jaki sposób polubić, a nawet pokochać „bycie razem” w Kościele. Dzięki jego konkretnym wskazówkom ten, kto szuka możliwości pogłębienia swojej duchowości, odnajdzie wiele inspiracji do wspólnotowego jej przeżywania. Grzegorz Strzelczyk – prezbiter, doktor teologii, proboszcz parafii św. Maksymiliana Kolbego w Tychach, członek zarządu Fundacji Świętego Józefa KEP, urlopowany adiunkt Wydziału Teologicznego UŚ. Odpowiada za formację do diakonatu stałego w archidiecezji katowickiej. W Wydawnictwie WAM opublikował: Wolność, wiara, Bóg; Kościół. Niełatwa miłość; (Nie)dostępność Boga. Rekolekcje o modlitwie.

39,90 zł
23,54 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 16,36 zł

30 osób kupiło
3
Polska dyplomacja wobec "kwestii żydowskiej" w latach 1932-1939 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polska dyplomacja wobec "kwestii żydowskiej" w latach 1932-1939
Dostępny
80 szt.

Lata trzydzieste XX w. to okres wzrostu napięć i zaostrzania się problemów w polityce zagranicznej i wewnętrznej wielu państw. Na forum międzynarodowym szeroko dyskutowane było m.in. położenie ludności żydowskiej, które za sprawą kryzysu gospodarczego, rosnącego antysemityzmu i antyżydowskiej polityki Adolfa Hitlera nieustannie się pogarszało. Jak do tego problemu odnosiła się polska dyplomacja pod kierownictwem Józefa Becka? Czym dla niej była kwestia żydowska i jakie działania w związku z nią podejmowała? Prezentowana monografia ukazuje złożoność tego problemu w rozumieniu polskiej dyplomacji, jego zależność m.in. od traktowania kwestii mniejszościowej przez Ligę Narodów, sytuacji uchodźców z III Rzeszy, a także kwestii palestyńskiej i, co za tym idzie, polityki brytyjskiej. Autorka w zajmujący sposób przedstawia rosnącą rolę emigracji jako coraz mocniej promowanego rozwiązania dla kwestii żydowskiej i trudności, jakie napotykała taka polityka w ostatnich latach przed wybuchem wojny.

40,00 zł
23,20 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 16,80 zł

24 osoby kupiły
4
Prosta zabawa. Tom 2. Prosta zemsta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prosta zabawa. Tom 2. Prosta zemsta
Dostępny
316 szt.

Kontynuacja niesamowitej historii bohaterów Prostego zakładu! Szkolne życie Caleba runęło w gruzach. Chłopak ma zszarganą opinię, w dodatku cała sytuacja odbiła się również na jego rodzicach. To jednak nie znaczy, że zamierza się poddać. Przeciwnie – jest wyjątkowo zdeterminowany, by odnaleźć dziewczynę, która przyczyniła się do jego upadku. Wie, że za głównym planem stała Cassidy, której bronią wpływowi rodzice, więc skupia się na osobie pozbawionej ochrony: Octavii. Octavia zdaje sobie sprawę, że popełniła błąd i przyjdzie jej za niego zapłacić. Caleb ją odnajduje i powoli zamienia życie dziewczyny w prawdziwe piekło – dokładnie takie, jakie jego zdaniem mu zgotowała. Zemsta wydaje się bardzo prosta. Tylko czy wciąż tlące się uczucie pozwoli na jej dokonanie?

49,90 zł
30,94 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 18,96 zł

15 osób kupiło
5
Mężczyzna z przeszłości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,90 zł
30,94 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 18,96 zł

15 osób kupiło
6
Księga pięciu kręgów w.3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księga pięciu kręgów w.3
Dostępny
50 szt.

"Drogą mi jest jedynie odnosić zwycięstwo jakąkolwiek bronią" to słowa, które mogłyby stanowić motto "Księgi pięciu kręgów", bowiem zawarte w niej rozważania dotyczą jednego: jak pokonać przeciwnika za wszelką cenę i przy pomocy wszelkich dostępnych środków. Gorin-no sho liczy już ponad 350 lat wciąż przyciąga czytelników na całym świecie swą niezwykłą aktualnością.

32,00 zł
23,04 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,96 zł

15 osób kupiło
7
Alektromanta i inne opowieści niesamowite - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alektromanta i inne opowieści niesamowite
Dostępny
25 szt.

Antyczne, przedludzkie cywilizacje, żyjące rzeźby, przeklęte filmy, spiskujące lalki, architektura będąca okultystycznym językiem przepisującym fundamenty rzeczywistości. A także tajne, ezoteryczne stowarzyszenia, nielegalne walki kogutów jako klucz do metafizycznego porządku świata oraz obłęd pomnożony przez szaleństwo - właśnie taki świat kreuje Christopher Slatsky w swoich niesamowitych opowiadaniach. Nic nie jest tu oczywiste. Nie ma żadnych granic i żadnych zasad. Poza jedną: realne jest tylko to, w co nie potrafisz uwierzyć.

45,00 zł
25,65 zł

Rabat 43,0%
oszczędzasz 19,35 zł

14 osób kupiło
8
Długi żywot - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długi żywot
Dostępny
166 szt.

Dawno, dawno temu istniał spokojny świat, w którym ludzie żyli w zgodzie z naturą i zwierzętami. Pewnego pięknego dnia przybyła armada pół-ludzi, pół-bestii, plądrująca wszystko na swojej drodze. Pasterz, którego rodzina została zmasakrowana, pragnie zemsty. Jest to początek długiej podróży, w której czekają na niego coraz bardziej potworni wrogowie i coraz bardziej przerażające niebezpieczeństwa... Długi żywot to praca nietypowa, złożona z rysunków wykonanych rotringiem. Każda strona to szczegółowa, precyzyjna i chaotyczna kraina, po której wędruje wzrok czytelnika. Stanislas Mousse urodził się w 1986 roku niedaleko Nantes. Po studiach historycznych pracował w księgarni Coiffard. Podczas wakacji odkrył kanton Valais w Szwajcarii i zaczął pracować na górskich pastwiskach. Obecnie mieszka z rodziną w masywie Bauges. Dzieli swoje życie (i pory roku) między pracę pasterza i tworzenie komiksów.

79,00 zł
51,35 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 27,65 zł

13 osób kupiło
9
Fall Away. Tom 3. Upadek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fall Away. Tom 3. Upadek
Dostępny
589 szt.

Historia K.C. Carter – przyjaciółki Tate z Dręczyciela. K.C. zawsze wiedziała, że za wszelką cenę powinna unikać brata Jareda, Jaxona Trenta. W końcu miała chłopaka, Liama, a Jax zdecydowanie nie był wierny dziewczynom, z którymi się spotykał. Jednak nie potrafiła zaprzeczyć, że zawsze kiedy znajdował się w pobliżu, jej serce płonęło. Gdy po dwóch latach nieobecności wraca do rodzinnego miasteczka, nie jest już tą samą dziewczyną. Jeden błąd popełniony na studiach okrył ją złą sławą na kampusie i przysporzył wielu kłopotów. Teraz wraca w rodzinne strony z poczuciem porażki. Na miejscu odkrywa, jak wiele się zmieniło. Jednak jest coś, co pozostało niezmienne. To, jak Jax rozpalał jej zmysły. I teraz nie jest już nastolatkiem, a mężczyzną, bardzo seksownym mężczyzną.

49,90 zł
31,44 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 18,46 zł

12 osób kupiło
10
Nefarious - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nefarious
Dostępny
238 szt.

Autorka powieści Vincere l'amore. Raven Nixon przenosi się do Baltimore, aby rozpocząć tam studia. Wyjazd do innego miasta to dla dziewczyny szansa na ucieczkę od toksycznego byłego chłopaka, surowych rodziców i gloryfikowanego przez wszystkich brata. Na miejscu poznaje Matta Suttona, który przedstawia ją paczce swoich przyjaciół. Wśród nich jest wiecznie naburmuszony Wallace Clayton. Chociaż chłopak traktuje Raven z obojętnością, tak naprawdę chce mieć ją w zasięgu wzroku. Dziewczyna przypomina mu kogoś, o kogo śmierć obwinia się od lat. Gdy na jednej z imprez pojawia się Chase Walker, były chłopak Raven, jej nowe, bezpieczne życie nagle się kończy. Z pomocą przychodzi jej Wallace, proponując, by trzymała się blisko jego boku. Kiedy to się sprawdza, Wallace proponuje dziewczynie układ: będą udawać, że są razem. Jednak szybko się przekonają, że nie wszystko można kontrolować, szczególnie kiedy w grę wchodzą uczucia.

41,90 zł
26,40 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 15,50 zł

11 osób kupiło
11
Star Wars. Wielka Republika. Fatalna misja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars. Wielka Republika. Fatalna misja
Dostępny
1518 szt.

Na długo przed wojnami klonów, przed Imperium i Najwyższym Porządkiem Jedi oświetlali galaktyce drogę w złotej erze ustroju znanego jako Wielka Republika. Jedi sądzą, że udało im się pokonać straszliwych najeźdźców zwanych Nihilami. Przywódcę piratów zmuszono do odwrotu, a ich szeregi zostały przetrzebione. Rycerka Jedi Vernestra Rwoh liczy na to, że dzięki temu w końcu będzie mogła poświęcić więcej czasu na szkolenie swojego padawana Imriego Cantarosa, jednak jej nadzieje wkrótce niweczą doniesienia na temat ataku Nihilów na Port Haileap. Okazuje się, że bezwzględni grabieżcy nie tylko napadli na pokojową placówkę - porwali również Avon Starros, przyjaciółkę Vernestry i Imriego. Dwójka Jedi udaje się na Haileap, aby ustalić, dokąd zabrali ją kosmiczni łupieżcy. Tymczasem spryt i talenty samej Avon zostają wystawione na próbę, gdy dziewczynka walczy o przetrwanie pośród Nihilów, odkrywając jednocześnie ich niecne plany. Czy Vernestra i jej padawan zdołają ją odnaleźć i ocalić, zanim dojdzie do katastrofy?

39,99 zł
27,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,00 zł

11 osób kupiło
12
Zestaw kreatywny Pluszki kłębuszki Kotek Diana 97 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
75,90 zł
66,79 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,11 zł

10 osób kupiło
13
Zbrodnia wołyńska w świetle prawa międzynarodowego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zbrodnia wołyńska w świetle prawa międzynarodowego
Dostępny
134 szt.

Czy zbrodnia wołyńska była zbrodnią ludobójstwa w świetle prawa międzynarodowego publicznego? Dyskusja na ten temat toczy się od wielu lat, a opinie historyków, socjologów, a w szczególności prawników są mocno podzielone. Niniejsza praca stanowi pierwszą poważną próbę oceny wydarzeń na Wołyniu z lat 1943-1944 z perspektywy definicji obowiązujących we współczesnym międzynarodowym prawie karnym. Wykorzystano w niej zarówno opracowania polskich i ukraińskich badaczy tematu, jak i polskie i ukraińskie dokumenty archiwalne. Przeanalizowano nie tylko pojęcie zbrodni ludobójstwa w prawie międzynarodowym publicznym, ale też wykładnie dokonane przez międzynarodowe trybunały karne dla Rwandy i byłej Jugosławii. Odniesienie się do międzynarodowego orzecznictwa pozwoliło wynieść debatę na temat kwalifikacji prawnej zbrodni wołyńskiej na nowy poziom, z uwzględnieniem przepisów i reguł interpretacyjnych obowiązujących w prawie międzynarodowym publicznym, a nie w krajowych porządkach prawnych (jak czyniono do tej pory).

35,00 zł
23,80 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 11,20 zł

9 osób kupiło
14
SuperThings. Extreme Riders, puszka z figurkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SuperThings. Extreme Riders, puszka z figurkami
Magic Box, SuperThings
Dostępny
1417 szt.

Ta puszka SuperThings zawiera 5 bohaterów, którzy tworzą drużynę Extreme Riders. Te nowe SuperThingsy są najszybsze i najodważniejsze. To miłośnicy prędkości i sportów ekstremalnych, więc przygotuj się na niezwykle ekscytujące przygody. Poznaj ich lidera Windwinga oraz pozostałe postacie: Wheelera, Rollerstara, Power Sailora i Flowa. Wszystkie figurki mają metaliczne wykończenie i są dostępne wyłącznie w tej puszce, którą możesz również wykorzystać do transportu i przechowywania swoich ulubionych postaci.

40,00 zł
36,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,00 zł

9 osób kupiło
15
Flaga na maszt! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flaga na maszt!
Dostępny
447 szt.

Lektura obowiązkowa dla wszystkich flagomaniaków! Dlaczego na fladze Stanów Zjednoczonych jest 13 pasów? Co symbolizuje wielkie czerwone koło na środku flagi Japonii? Jak wyglądały herby i bandery dawnych królestw? Który kraj ma na fladze papugę, a który parasol? Czy flaga może być kwadratowa, trójkątna albo w ząbki? Słońca, gwiazdy, krzyże, lwy, orły i smoki – barwny świat flag może przyprawić o zawrót głowy. Skąd się wzięły i co oznaczają ich kolory i widoczne na nich symbole? Dzięki temu przewodnikowi poznacie wszystkie ich tajemnice. Są tu flagi współczesne i chorągwie dawnych imperiów, flagi dobrze znane i te z dalekich krajów, a nawet spoza naszej planety! A każda z nich skrywa w sobie fascynującą opowieść o dziejach i ambicjach kraju, którego jest znakiem. Pora na wyprawę w tysiąc flag dookoła świata!

54,90 zł
34,04 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 20,86 zł

10 osób kupiło
16
CzuCzu. Paluszkowe zabawy dla dzieci, 15 mies.+ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CzuCzu. Paluszkowe zabawy dla dzieci, 15 mies.+
Dostępny
313 szt.

Zestaw zawiera książeczkę harmonijkę (12 stron). Obrazkowa książeczka harmonijka z serii Paluszkowe zabawy CzuCzu jest pełna ciekawych zadań, które krok po kroku doskonalą fundamentalne dla rozwoju dzieci umiejętności. Dziecko jest aktywnym uczestnikiem zabawy. Książeczka pozwala przede wszystkim ćwiczyć gest wodzenia palcem i naśladowanie dźwięków. Wiek: 15 mies.+

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

8 osób kupiło
17
Idea - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Idea
Dostępny
344 szt.

Nikt nie wiedział, skąd dokładnie pochodziła myśl. Opowiadano potem, że nadleciała wraz ze wschodnim wiatrem, który rozpędził burzowe chmury. Krążyła nad archipelagiem, szukając miejsca, gdzie mogłaby odpocząć i zostać na dłużej. Wyspy przykuły jej uwagę, bo w pierwszej chwili wydały jej się bezludne. Kiedy nad archipelagiem pojawia się myśl, żadne z mieszkających tam dzieci nie spodziewa się, że to początek zmian. Samotne i oddalone od siebie, czekają na coś, co da im nadzieję. Widząc ich smutek i zagubienie, myśl postanawia przyjrzeć się im z bliska. Niespodziewanie staje się ideą, a potem marzeniem… Opowieść o tym, że choć wiele nas różni, to i wiele łączy. I o tym, że warto budować mosty, bo nic nie zastąpi czasu spędzonego z drugim człowiekiem. Jesteśmy jak krople wody – oddaleni od siebie pozostajemy jedynie małymi kroplami. Dopiero razem tworzymy ocean. Książka wydana jest w formieleporello. Po rozwinięciu – z jednej strony czytelnik widzi całą opowieść. Druga strona jest mapą, która pozwala podróżować od wyspy do wyspy, obserwując je i dzieci, które je zamieszkują.

45,00 zł
27,45 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 17,55 zł

8 osób kupiło
18
Szczęście jest w nas. Służyć i kochać wzorem Maryi. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szczęście jest w nas. Służyć i kochać wzorem Maryi. Audiobook
Józef Augustyn SJ, WAM
Dostępny
24 szt.

Szczęście jest w nas. Służyć i kochać wzorem Maryi - to zapis rekolekcji wygłoszonych na Jasnej Górze na zaproszenie Bractwa Najświętszej Maryi Panny Królowej Korony Polski. Autor daje świadectwo, że bezgraniczna miłość Jezusa do nas, „aż do śmierci i to śmierci krzyżowej” (Flp 2, 8), domaga się od nas odpowiedzi miłością na Miłość: pełnego zaufania, zapierania się siebie, szczerości, czystości serca, walki wewnętrznej - na wzór Maryi Niepokalanej. Spis utworów: 1. 18’36” Bóg źródłem miłości, przyjaźni i braterstwa Jezus bratem wszystkich Tylko dobry syn może być dobrym bratem 2. 20’52” Maryja Niepokalana „u początku” Tajemnicy Wcielenia Potrzebujemy miłości i pocieszenia Matki Jezusa Rozpoczynać dzień przywołaniem Maryi i Jej Syna 3. 27’44” Odkrywać życie jako nieustanne obdarowanie Ofiarna służba owocem modlitwy Modlitwa o wschodzie słońca Dietricha Bonhoeffera 4. 14’21” Ludzka nędza miejscem spotkania z Jezusem Miłość Jezusa tłumi gorycz i nienawiść Uwielbić Boga naszym życiem i śmiercią 5. 21’41” Drogą do wolności jest dyscyplina Wyrzeczenie się własnej woli, by przyjąć wolę Jezusa Wszystko jest w Sercu Jezusa 6. 25’03” Być dzieckiem Niepokalanego Serca Maryi Dobrze, żeś mnie upokorzył, bym nauczyć się Twoich dróg (Ps 119,71) Jezus posłuszny Ojcu aż do śmierci (por. Flp 2,8) 7. 29’58” Bez Boga świat jest nieludzki Życie duchowe wymaga czasu i ofiary Modlitwa źródłem radości i czystości serca 8. 15’29” Maryja wzorem nieustannej adoracji Modlitwa intymnym spotkaniem z Jezusem W Jego Ranach jest nasza siła (por. Iz 51, 1-12) 9. 14’03” Łaska Boga poprzedza naszą ofiarę Tylko Jezus rozumie nasze cierpienia Łaska pocieszenia płynąca z Eucharystii 10. 19’27” Nie marnować łaski czasu Maryja trwająca w nieustannej adoracji Miłość rodzi się w milczeniu

27,90 zł
17,99 zł

Rabat 35,5%
oszczędzasz 9,91 zł

7 osób kupiło
19
CzuCzu. Paluszkowe zabawy dla dzieci, 12mies.+ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CzuCzu. Paluszkowe zabawy dla dzieci, 12mies.+
Dostępny
267 szt.

Zestaw zawiera książeczkę harmonijkę (12 stron). Obrazkowa książeczka harmonijka z serii Paluszkowe zabawy CzuCzu jest pełna ciekawych zadań, które krok po kroku doskonalą fundamentalne dla rozwoju dzieci umiejętności. Dziecko jest aktywnym uczestnikiem zabawy. Pierwsza część pozwala przede wszystkim ćwiczyć gest wskazywania palcem. Wiek: 12 mies.+

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

7 osób kupiło
20
Ustawa o rachunkowości oraz ustawa o biegłych... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ustawa o rachunkowości oraz ustawa o biegłych...
Dostępny
68 szt.

Stan prawny: 1 lutego 2023 r. Książka zawiera: Ustawę o rachunkowości, Ustawę o biegłych rewidentach, firmach audytorskich oraz nadzorze publicznym, Indeks rzeczowy. Seria "Twoje Prawo" zawiera: Boldowanie najnowszych zmian Przypisy od Redakcji Czytelne hasła i teksty Indeks rzeczowy

23,00 zł
19,99 zł

Rabat 13,1%
oszczędzasz 3,01 zł

7 osób kupiło
21
Miesięcznik ZNAK 814 (03/2023) - Nassim N. Taleb: Jak zwodzi nas przypadek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miesięcznik ZNAK 814 (03/2023) - Nassim N. Taleb: Jak zwodzi nas przyp...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.20

Nassim N. Taleb: Jak zwodzi nas przypadek "The Sunday Times" zaliczył jego książki do najważniejszych po II wojnie światowej, uznanie wobec niego wyraża noblista Daniel Kahneman, a filozof John N. Gray określa go mianem "najbardziej proroczego" dziś autora. Na czym polega fenomen Nassima Nicholasa Taleba? W trakcie lat pracy na Wall Street był świadkiem błyskawicznych karier, które szybko i z impetem się kończyły. Nie fascynował go natychmiastowy sukces, dlatego po 20 latach pracy jako giełdowy trader poświęcił się refleksji matematycznej i filozoficznej, by zrozumieć rolę jaką w naszym życiu odgrywają przypadek i ryzyko. Chociaż w Polsce ukazały się wszystkie tomy bestsellerowego cyklu Incerto, nie pojawiła się dotąd całościowa synteza książek Taleba. Dlatego proponujemy pierwszy taki przewodnik po jego myśli. Jak podejmować decyzje w sytuacji niepewności? Czym jest "czarny łabędź"? Jakie pułapki myślenia nam zagrażają? Czy żyjąc w nieprzewidywalnym świecie, możemy być szczęśliwi? Odpowiadają: Nassim Nicholas Taleb oraz Marek Maraszek, Krzysztof Nędzyński i Katarzyna Januszkiewicz

26,99 zł
20,78 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 6,21 zł

7 osób kupiło
22
KLOCKI SLUBAN WOJSKO Figury żołnierzy B0580 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,99 zł
7 osób kupiło
23
Paluszkowe zabawy dla dzieci 18m+ CzuCzu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paluszkowe zabawy dla dzieci 18m+ CzuCzu
Dostępny
320 szt.

Zestaw zawiera książeczkę harmonijkę (12 stron). Obrazkowa książeczka harmonijka z serii Paluszkowe zabawy CzuCzu jest pełna ciekawych zadań, które krok po kroku doskonalą fundamentalne dla rozwoju dzieci umiejętności. Dziecko jest aktywnym uczestnikiem zabawy. Książeczka pozwala przede wszystkim ćwiczyć gest wodzenia po śladzie, poznawanie kształtów oraz wspiera rozwój mowy. Wiek: 18 mies.+

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

7 osób kupiło
24
Paluszkowe zabawy dla dzieci  2 lata CzuCzu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paluszkowe zabawy dla dzieci 2 lata CzuCzu
Dostępny
340 szt.

Zestaw zawiera książeczkę harmonijkę (12 stron). Obrazkowa książeczka harmonijka z serii Paluszkowe zabawy CzuCzu jest pełna ciekawych zadań, które krok po kroku doskonalą fundamentalne dla rozwoju dzieci umiejętności. Dziecko jest aktywnym uczestnikiem zabawy. Książeczka pozwala doskonalić małą motorykę oraz rozwój mowy. Wiek: 2+

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

6 osób kupiło
25
Let me love you - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Let me love you
Dostępny
505 szt.

Znają się od dziecka. Ich rodzice się przyjaźnią. A oni raz się kochają, raz nienawidzą. Katherine Hoover i Evan Wilson znają się od kołyski. Ich rodzice wraz z innymi wpływowymi ludźmi tworzą elitę Redwood City, a ich dzieci, siłą rzeczy, mają ze sobą ciągły kontakt. Mało tego, po cichu liczą, że Katherine i Evan kiedyś zostaną małżeństwem. Jednak Katherine i Evan tworzą swoistą mieszankę wybuchową. Tak długo, jak się znają, tak długo się nienawidzą. Ale mają więcej wspólnego, niż im się wydaje, i skrycie nie są sobie obojętni. Tak więc pewnego dnia Evan proponuje Katherine układ: nie muszą się lubić, ale będą ze sobą sypiać. Jednak szybko się przekonują, że są sprawy, których nie da się rozdzielić, uczucia, nad którymi trudno panować, szczególnie kiedy jest się tak blisko. 

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

6 osób kupiło
26
Puzzle 1000 The Hunt for the Green Dragon TREFL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 The Hunt for the Green Dragon TREFL
Trefl
Dostępny
32 szt.

Puzzle z serii Trefl Prime Unlimited Fit Technology składające się z 1000 elementów są idealne dla prawdziwych fanów układania! Po ułożeniu powstanie obraz o wymiarach 850 x 580 mm. Puzzle zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów z zastosowaniem najgrubszej tektury, unikalnych kształtów oraz specjalnej metody cięcia. Dzięki temu możemy stworzyć indywidualny kolaż i łatwo przenieść układankę. Dodatkowo poszczególne elementy są wykonane z ekologicznych materiałów. Worek zsypowy i stickery zostały wykonane z folii biodegradowalnej. Produkty nie są opakowane w folię termokurczliwą.

42,90 zł
37,32 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,58 zł

6 osób kupiło
27
Uczę się bawiąc - Mówiące Pióro 500 Pytań Litery i Słowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
46,90 zł
41,27 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,63 zł

6 osób kupiło
28
Pokemon TCG: Box Infernape V - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
102,90 zł
90,55 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 12,35 zł

6 osób kupiło
29
Odessa 4.5.0. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odessa 4.5.0.
Dostępny
4 szt.

Kod 4.5.0. w wojskowym żargonie oznacza: wszystko spokojnie. Książka Odessa 4.5.0. opowiada o życiu miasta w czasie wojny. W Odessie było cicho i spokojnie, ale tylko w porównaniu z innymi ukraińskimi miastami. Odessa nie była nigdy bombardowana tak jak Charków, Mariupol, Kijów czy Mikołajów. Było cicho i spokojnie, ale słowa te bardzo często autor książki wykorzystywał jako swoistą tarczę przed własnym strachem. Książka opowiada o nim ukazując wszystkie jego słabości i wady. Opowiada o człowieku, który znalazł się w nieodpowiednim miejscu i w nieodpowiednim czasie. Historia pierwszych trzech miesięcy spędzonych w Odessie po wybuchu wojny, to historia całego życia autora.

50,00 zł
37,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,50 zł

5 osób kupiło
30
Magiczna kula. Układanka logiczna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczna kula. Układanka logiczna
ANEK
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.17

Układanka logiczna, działająca na zasadzie kostki Rubika, jednak o wiele prostsza, nada się dla nieco młodszych dzieci. Zabawa polega na wciskaniu kolorowych kulek i przestawianiu je w inne otwory. Dopasuj kulki do otworów w tym samym kolorze. Działa antystresowo i uruchamia wyobraźnię oraz poprawia motorykę.

9,99 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,00 zł

5 osób kupiło
31
Naukowa Zabawa - Triopsy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naukowa Zabawa - Triopsy
Clementoni, Naukowa Zabawa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.14

34,90 zł
30,71 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,19 zł

5 osób kupiło
32
Jak projektować systemy uczenia maszynowego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak projektować systemy uczenia maszynowego
Dostępny
116 szt.

Systemy uczenia maszynowego (ML) charakteryzują się złożonością i unikatowością. Zmiana w jednym z wielu komponentów może istotnie wpłynąć na całość. Zastosowane w modelach dane diametralnie różnią się od siebie w poszczególnych przypadkach użycia. To wszystko sprawia, że bardzo trudno jest stworzyć taki system, jeśli każdy komponent zostaje zaprojektowany oddzielnie. Aby zbudować aplikację korzystającą z ML i nadającą się do wdrożenia w środowisku produkcyjnym, konieczne jest podejmowanie decyzji projektowych z uwzględnieniem cech systemu jako całości.To książka przeznaczona dla inżynierów, którzy chcą stosować systemy uczenia maszynowego do rozwiązywania rzeczywistych problemów biznesowych. Zaprezentowano w niej systemy ML używane w szybko rozwijających się startupach, a także przedstawiono holistyczne podejście do ich projektowania ― z uwzględnieniem różnych komponentów systemu i celów osób zaangażowanych w proces. Dużo uwagi poświęcono analizie decyzji projektowych, dotyczących między innymi sposobu tworzenia i przetwarzania danych treningowych, wyboru wskaźników, częstotliwości ponownego treningu modelu czy techniki monitorowania pracy aplikacji. Zaprezentowana tu koncepcja iteracyjna natomiast pozwala na uzyskanie pewności, że podejmowane decyzje są optymalne z punktu widzenia pracy całości systemu. Co ważne, poszczególne zagadnienia zostały zilustrowane rzeczywistymi studiami przypadków.W książce między innymi: wybór wskaźników właściwych dla danego problemu biznesowego automatyzacja ciągłego rozwoju, ewaluacji, wdrażania i aktualizacji modeli szybkie wykrywanie i rozwiązywanie problemów podczas wdrożenia produkcyjnego tworzenie wszechstronnej platformy ML odpowiedzialne tworzenie systemów MLWdrażaj i skaluj modele tak, aby uzyskiwać najlepsze wyniki! 

89,00 zł
62,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 26,70 zł

4 osoby kupiły
33
Ropa. Krew cywilizacji. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ropa. Krew cywilizacji. Audiobook
Andrzej Krajewski, Mando
Dostępny
28 szt.

Co skończy się najpierw? Świat czy ropa? To ona zapewniła sukces Churchillowi, sprowadziła klęskę na nazistów i dała majątek Rockefellerowi. Nadal rozstrzyga o tym, kto rządzi światem. Stoją za nią gigantyczne paliwowe interesy i awanturnicze dzieje. Jaki rachunek wystawi teraz Rosji? Wojna w Ukrainie znowu rzuciła na przemysł naftowy ostry snop światła. Geopolityka układa się wedle linii ropociągów. Gdyby nie odkrycie niezwykłych właściwości ropy naftowej, w czym miał ogromny udział Polak Ignacy Łukasiewicz, cywilizacja Zachodu nie urosłaby tak gwałtownie. Jak toczyły się losy „czarnego złota”, od czego się zaczęły i jak mogą się skończyć? Fascynująca opowieść o substancji, która nie tylko nie chce przejść do historii, ale nawet stała się nową bronią Wschodu. Pierwsze wydanie Krwi cywilizacji otrzymało II nagrodę w konkursie Economicus dla najlepszej książki szerzącej wiedzę ekonomiczną. Andrzej Krajewski – publicysta i historyk od lat związany z tytułami „Dziennik Gazeta Prawna” i Dziennik.pl, publikuje też w „Polityce”. Od czasu do czasu wydaje książki, m.in.: Rzemieślnicy, Badylarze, Cinkciarze. Jak przedsiębiorczy Polacy przechytrzyli komunę oraz Dekada cudów 1988–98. Tak się rodził polski kapitalizm.

45,90 zł
33,97 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,93 zł

4 osoby kupiły
34
List do Rzymian / List do Galatów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
List do Rzymian / List do Galatów
Dostępny
195 szt.

Biblia Nazaretańska. List do Rzymian, List do Galatów w przekładzie z języka greckiego z komentarzem Tłumaczenie Listu do Rzymian oraz Listu do Galatów Pawła z Tarsujest częścią projektu o nazwieBiblia Nazaretańskai stanowi próbę przekładu Pism Nowego Testamentu z języka greckiego z uwzględnieniem pierwotnego kontekstu kulturowego oraz całości objawienia zawartego w Biblii. Tłumaczenie korzysta z trzechgreckich tekstów źródłowych Nowego Testamentu: aleksandryjskiego, bizantyńskiego oraz textus receptus. Celem tego przekładu jest wyjście poza dotychczasowe schematy interpretacyjne i słownikowe, by spojrzeć na Listy Pawła z nowej perspektywy (niezależnej od dzisiejszych denominacji chrześcijańskich). Skutkiem przywiązania do dotychczasowej uzależnionej teologicznie interpretacji pism Pawła jest utarta iwręcz uznana za kanoniczną jedna linia egzegetyczna, która na tyle zadomowiła się wumysłach czytelników, że trudno im nieraz przyjąć, iż pewne fragmenty można zupełnie inaczej przetłumaczyć irozumieć. To przywiązanie do utartych schematów translatorskich oraznarzucanych pojęć isłów (np. usprawiedliwienie, łaska itp.) stworzyło uczytelników przez tyle lat wrażenie, że dotychczasowe rozumienie Listów Pawła jest jedynie słuszne iprawdziwe, awszelkie inne propozycje są wręcz heretyckie. Tymczasem jest zupełnie inaczej wyjście poza dotychczasowe ramy pozwala ujrzeć przesłanie Listów Pawła w nowej optyce, która odsłania niedostrzeżone do tej pory znaczenia. Głównym celem Listów Pawła z Tarsu było wyjaśnienie adresatom, jakie jest miejsce nie-Izraelitów (ludzi znarodów) - którzy uwierzyli w Boga Izraela (Boga Abrahama, Izaaka i Jakuba) oraz w Mesjasza Jeszuę - wobec przykazań Tory oraz społeczności Izraela. W celu uchwycenia tego problemu oraz związanego z nim szerszego kontekstu biblijnego służą załączone do niniejszego przekładu Dodatki, które umożliwią czytelnikowi zapoznanie się zbardziej szczegółowymi zagadnieniami iuzasadniają linię interpretacyjną niniejszego wydania: Apostołowie iTora (dotyczy stosunku apostołów do Prawa Mojżeszowego), Przybysz iinni cudzoziemcy (dotyczy różnych określeń nie-Izraelitów oraz charakteryzuje ich stosunek do Jedynego Boga, Tory oraz społeczności Izraela), Przymierze (dotyczy przymierza na Synaju iNowego Przymierza oraz ich relacji zludźmi znarodów), Prawo/Tora (dotyczy tego, czym jest Prawo, oraz oużyciu tego słowa wlistach Pawła), Obrzezanie (dotyczy znaczenia, powinności iprzywilejów, zktórymi obrzezanie jest związane).

25,00 zł
4 osoby kupiły
35
Polly Pocket.  GYV90 Polly i przyjaciele - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polly Pocket. GYV90 Polly i przyjaciele
Polly Pocket
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.22

Przygotuj się na urocze przygody z zestawami do zabawy Polly i przyjaciele. Każdy zestaw ma kształt serduszka z malowniczym tłem na zewnątrz oraz zaczepy na akcesoria, które można przyczepić w różnych obszarach zabawy. Zaczepy umożliwiają dowolne wymienianie między zestawami 4 mikrolalek i 10 akcesoriów dostępnych w każdym zestawie, co daje nieograniczone możliwości zabawy i wymyślania nieskończonych przygód. Wszystkie elementy mieszczą się w środku zestawu, aby łatwo było go zabrać ze sobą, gdziekolwiek chcesz. Zestaw Rodzinny piknik zawiera 4 lalki: Shani, Polly, mamę i babcię i 10 akcesoriów, mały Pax, wózek, zamek z piasku, aparat, rożek lodowy, balonik, bujany konik morski, huśtawka, zjeżdżalnia i stolik piknikowy.

48,90 zł
44,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,89 zł

4 osoby kupiły
36
W łożu z Tudorami. Intymne życie dynastii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W łożu z Tudorami. Intymne życie dynastii
Dostępny
190 szt.

Co działo się za zamkniętymi drzwiami na dworze Tudorów. Nieślubne dzieci, niewierne królowe, dotknięci impotencją królowie, na których barkach spoczywają losy całej dynastii. Seks i narodziny dzieci całkiem dosłownie stanowiły dla Tudorów kwestię życia lub śmierci - Elżbieta York zmarła w wyniku powikłań poporodowych, dwie żony Henryka VIII zostały ścięte za zdradę małżeńską, a dobrowolne dziewictwo Elżbiety I stało się sygnałem zapowiadającym upadek dynastii. Amy Licence zaznajamia czytelnika z okolicznościami narodzin synów Elżbiety York, Artura i Henryka, oraz późniejszym małżeństwem Katarzyny Aragońskiej z tymi mężczyznami. Nie szczędzi informacji na temat kolejnych pięciu żon Henryka VIII i jego kochanek, a także życia seksualnego królewskich córek. Książka zawiera szczegółowe omówienie doświadczeń owych kobiet, od kwestii płodności, zapłodnienia i ciąży poprzez wydarzenia rozgrywające się w zaciszu komnat, w których rodziły, aż po macierzyństwo i śmiertelność potomstwa w wieku niemowlęcym. Ukazane na tle wydarzeń historycznych opowieści o każdej z bohaterek skupiają się na epizodach z życia osobistego. Zobaczymy, że jednym sukcesy w alkowie przyniosły awans, a w przypadku innych ostatecznie zdecydowały o ich losie. Amy Licence jest historykiem specjalizującym się w późnym średniowieczu i we wczesnej epoce Tudorów. Koncentruje się przede wszystkim na życiu kobiet w analizowanych przez siebie okresach. Spod jej pióra wyszło wiele książek poświęconych historii Anglii.

59,99 zł
56,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,00 zł

5 osób kupiło
37
Prześladowca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prześladowca
Dostępny
575 szt.

Autorka serii mafijnej Niezłomne i powieści Danielle! Szesnastoletnia Serena Lillard jest córką lekarzy i już dawno postanowiła, że kiedyś także będzie pracowała w tym zawodzie. Dziewczyna uczy się pilnie i dąży do wyznaczonego sobie celu. Nosi za duże ubrania, bo nie chce rzucać się w oczy, jednak to nie ratuje jej przed Declanem Bryantem. Chłopak jest synem potentata naftowego i dziedzicem hotelarskiego imperium, a jego życie to wieczna zabawa. Ma zupełnie inne priorytety niż Serena. Nawet gdy wpada w tarapaty, rodzice szybko załatwiają sprawę za pomocą znajomości i pieniędzy. Dzięki wpływowym rodzicom Declan nie musi trzymać się żadnych zasad, co skrzętnie wykorzystuje. Sieje postrach w liceum, do którego uczęszcza, i Serena również się go obawia. Tym bardziej, że przyłapała go na niedwuznacznej sytuacji z pewną uczennicą w sali lekcyjnej. Declan nie pozwolił jej o tym zapomnieć, sprawiając, że stała się pośmiewiskiem całej szkoły. Kiedy Serena jest w ostatniej klasie liceum, Declan znów bierze ją na cel i zrobi wszystko, żeby zamienić jej życie w prawdziwy koszmar. Dziewczyna będzie zdana na łaskę potwora.

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

4 osoby kupiły
38
Naklejki wielkanocne MIX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki wielkanocne MIX
Arpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.18

Zestaw naklejek na blistrze 10x15 cm. Miks wzoów wysyłany losowo.

8,99 zł
Powiadomienie
4 osoby kupiły
39
Święte i tygrysice. Piastówny i żony Piastów 1138-1320 wyd. 2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
54,99 zł
52,24 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,75 zł

3 osoby kupiły
40
Fotografowie na Śląsku Opolskim. Zeszyt 7L-N - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fotografowie na Śląsku Opolskim. Zeszyt 7L-N
Dostępny
12 szt.

Ten swoisty leksykon fotografów pokazuje przede wszystkim ich dorobek zdjęcia. Nie biogramy są tu najważniejsze, tylko to, co po sobie zostawili fotografie. Jedne są przeciętne, słabe, tak pod względem techniki jak i walorów estetycznych, inne cechuje wielki kunszt, wyczucie światła i modela. Część zdjęć ma walory dokumentacyjne pokazują czynności i modę w określonym przedziale lat. Znajdujemy też zdjęcia, które stały się małymi dziełami sztuki i które chętnie umieścilibyśmy na ścianach mieszkań. Dla tych fotografii warto było przedstawić ich autorów często zupełnie już zapomnianych. Ciekawostką jest, że znakomitych fotografów znajdujemy nieraz w małych wioskach, jak choćby Florka w Czarnowąsach, Gbela w Gielczycach lub Meistera w Bąkowie k/Kluczborka.

37,80 zł
27,22 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,58 zł

3 osoby kupiły
41
Dysk frisbee - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dysk frisbee
Smily Play
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.17

Frisbee to świetna aktywność dla dziecka. Dzieci mogą bawić się w parach lub w większych grupach. Gra może być rozgrywana podczas spotkań ze znajomymi lub z rodziną. Polega na rzucaniu i łapaniu dysku. Miejscem do rozgrywek może być zarówno przydomowy ogródek, boisko, plaża czy park. Liczą się przestrzeń i chęci do dobrej zabawy. Dysk wykonany jest z miękkiego tworzywa, dlatego można się nim bawić bez obaw o uderzenie. Uwagę przyciąga solidne wykonanie i żywe kolory krążka. Uwaga! Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy jednej sztuki.

4,99 zł
Powiadomienie
3 osoby kupiły
42
Plastelina 10 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plastelina 10 kolorów
InSpiria
Dostępny
16 szt.

- żywe, nasycone kolory - nie klei się do rąk - delikatna w dotyku, łatwa w modelowaniu - nadaje się do wielokrotnego użytku - idealna do prac kreatywnych - dwa wzory opakowań wysyłane losowo

6,40 zł
5,99 zł

Rabat 6,4%
oszczędzasz 0,41 zł

3 osoby kupiły
43
Naklejki Pojazdy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki Pojazdy
Mama Maluje
Dostępny
15 szt.

Idealne dla każdego! Uwielbiają je wszyscy! Z tymi naklejkami można tworzyć przeróżne historie, ciekawe obrazy i małe dzieła sztuki. A przede wszystkim, można za ich pomocą rozwijać wyobraźnię i dobrze się bawić. Idealne na prezent i do codziennej zabawy. Atrakcyjne dla miłośników pojazdów. Naklejki powstały na podstawie ręcznie malowanych ilustracji zgodnych z realnym wyglądem pojazdów, dzięki czemu mogą być wsparciem w edukacji w duchu Montessori. Są naprawdę wyjątkowe!

6,99 zł
3 osoby kupiły
44
Wszyscy się liczą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wszyscy się liczą
Dostępny
376 szt.

Każdy jest inny, ale wszyscy się liczą! Błyskotliwe połączenie wyszukiwanki, książki do nauki liczenia i obrazkowej opowieści o ludzkości. Z tą wyjątkową wyszukiwanką nauczysz się liczyć od 0 do 7,7 miliarda – i tego, że każdy człowiek się liczy. Licz ludzi na kolejnych stronach i obserwuj ich losy. Zastanów się, o czym myślą, co czują i co właśnie przeżywają. Jeśli masz bystre oko, odkryjesz ich duże i małe sekrety. Przekonasz się, że każdy jest inny, każdy ma własną, wyjątkową historię i nikt nie jest ważniejszy od innych – i że każdy jest częścią naszego wspólnego świata. A jeśli dobrze poszukasz, to kto wie – może nawet znajdziesz tu siebie! Kto wybiera się w podróż, a kto skądś ucieka? Kto czuje się samotny, a kto się zakochał? Kto się świetnie bawi, a kto przeżywa żałobę? Kto właśnie wygrał w lotto, a kto boi się, że zbankrutuje? Chcesz znać odpowiedzi? Przyjrzyj się ludziom. Tym w książce i tym wokół ciebie. Atrakcyjny i oryginalny koncept, efektowna warstwa graficzna i głębokie przesłanie zapewniły tej niezwykłej książce uznanie na całym świecie. W ciągu dwóch lat została przetłumaczona na ponad trzydzieści języków i zdobyła wiele nagród.

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

3 osoby kupiły
45
Segregator A4/2 wąski czarny PENMATE - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Segregator A4/2 wąski czarny PENMATE
Penmate
Dostępny
1 szt.

Wykonany z tektury 1,9 mm. Okleina uszlachetniona folią polipropylenową. Format powiększony A4+ doskonale mieści dokumenty w koszulkach A4. Format: A4. Liczba ringów: 2. Mechanizm: ringowy. Szerokość grzbietu: 2 cm.

17,99 zł
3 osoby kupiły
46
Jak uczyć dzieci, by wykorzystywały w pełni swój.. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak uczyć dzieci, by wykorzystywały w pełni swój..
Dostępny
223 szt.

Jak nauczać, aby pomóc uczniom w zrozumieniu nie tylko prostych, ale i zaawansowanych struktur, zasad i praktyk? Jak jeszcze możesz wesprzeć swoich podopiecznych, aby naukę traktowali nie jako przymus, ale by podchodzili do niej z zainteresowaniem, a nawet z fascynacją? Nauka to proces, w którym nauczyciel powinien być nie tylko źródłem wiedzy, ale i przewodnikiem - aby uczniowie znaleźli w nim wsparcie i mieli pewność, że doprowadzi ich do miejsca, w którym chcieliby się znaleźć. Ta książka powstała nie tylko w celu zapoznania nauczycieli z kilkoma modelami nauczania, ale przede wszystkim po to, aby podpowiedzieć im konkretne sposoby wsparcia uczniów. Zawiera sprawdzone wskazówki, jak wzbudzić u ucznia chęć nauki i sprawić, by wykazywał coraz większą chęć rozwoju i poszerzania swojej wiedzy. Jest przeznaczona dla tych nauczycieli, którym nie wystarcza już przekonanie, że w nauczaniu mogą bazować wyłącznie na zdobytej kiedyś wiedzy. Nauczanie wymaga ciągłego doskonalenia się, poznawania nowych metod i korzystania z innowacji. Oto przewodnik, który pomoże Ci kształtować uczniów głodnych wiedzy i pragnących osiągać coraz to ambitniejsze cele. Dzięki tej książce: Poznasz modele pedagogiczne i sposoby ich zastosowania w praktyce Lepiej zrozumiesz rolę nauczyciela Przyswoisz ogólne zasady nauczania i edukacji Przekonasz się do koncepcji widocznego uczenia się Uświadomisz sobie, jaką rolę w nauczaniu odgrywa nastawienie ucznia Niech nauka wzbudza ciekawość i fascynację!

34,90 zł
3 osoby kupiły
47
Fotografowie na Śląsku Opolskim. Zeszyt 6K - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fotografowie na Śląsku Opolskim. Zeszyt 6K
Dostępny
12 szt.

Ten swoisty leksykon fotografów pokazuje przede wszystkim ich dorobek zdjęcia. Nie biogramy są tu najważniejsze, tylko to, co po sobie zostawili fotografie. Jedne są przeciętne, słabe, tak pod względem techniki jak i walorów estetycznych, inne cechuje wielki kunszt, wyczucie światła i modela. Część zdjęć ma walory dokumentacyjne pokazują czynności i modę w określonym przedziale lat. Znajdujemy też zdjęcia, które stały się małymi dziełami sztuki i które chętnie umieścilibyśmy na ścianach mieszkań. Dla tych fotografii warto było przedstawić ich autorów często zupełnie już zapomnianych. Ciekawostką jest, że znakomitych fotografów znajdujemy nieraz w małych wioskach, jak choćby Florka w Czarnowąsach, Gbela w Gielczycach lub Meistera w Bąkowie k/Kluczborka.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

3 osoby kupiły
48
Tak! Poznaję swoje Emocje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tak! Poznaję swoje Emocje
Dostępny
166 szt.

Zrozumienie emocji, których doświadczamy, jest niezbędne, aby być szczęśliwym człowiekiem i tworzyć relacje z innymi ludźmi. Dzięki sprawdzonym technikom zawartym w tej książce, młodzi czytelnicy rozwiną swoją inteligencję emocjonalną, zdobywając świadomość kiedy warto ulegać uczuciom, a kiedy nie należy się im poddawać. Zaproponowane ćwiczenia są zaprojektowane w taki sposób, aby pomóc dzieciom lepiej radzić sobie z emocjami.

34,99 zł
25,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

3 osoby kupiły
49
Playmobil City Life 70105 Skrzyneczka Opiekunka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Playmobil City Life 70105 Skrzyneczka Opiekunka
Playmobil ®
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.16

55,90 zł
49,19 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,71 zł

3 osoby kupiły
50
Smart Games Plug & Play Ball (ENG) IUVI Games - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smart Games Plug & Play Ball (ENG) IUVI Games
IUVI Games
Dostępny
121 szt.

Smart Games Plug&Play Ball (ENG) IUVI Games Czy potrafisz przejąć to podanie 3D? Dopasuj wszystkie 7 elementów do piłki bez poruszania najmniejszego elementu, który pełni funkcję startową. Pamiętaj, aby zakrywał on zawsze 1 miejsce z dołkiem oraz 1 miejsce bez dołka. Twórz zadania na własnych zasadach! Spis komponentów: 1 czarna ramka piłki7 elementów układankiZa co Twoje dziecko pokocha tę grę? Książeczka z zadaniami nie będzie Ci potrzebna do zabawy z tym tytułemIdealny tytuł dla wszystkich fanów piłki nożnejPo prostu wyciągnij grę i zacznij zabawę

50,00 zł
2 osoby kupiły
51
Co wstrząsa ziemią? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co wstrząsa ziemią?
Dostępny
1214 szt.

Uwaga, wstrząsające fakty o potędze natury! Poznajcie fascynujące procesy stojące za trzęsieniami ziemi, tsunami, wybuchami wulkanów, lawinami, cyklonami tropikalnymi, tornadami, zamieciami, gradobiciem i pożarami. Autorzy w prosty sposób rozprawiają się z mitami na temat tych zjawisk, a także podpowiadają, jak się zachować, kiedy znajdziecie się w ich zasięgu Natura co chwilę przypomina nam, że nasza dominacja nad Ziemią to tylko iluzja. Ruchy skorupy ziemskiej rozdzierają ziemię, ogromne fale zmiatają nadmorskie miasta, a erupcje lawy z wulkanów i huragany niszczą ogromne połacie lądu. Ta książka jest dla wszystkich tych, których ciekawi, dlaczego i jak to się dzieje! Robin Jacobs jest mieszkającą w Bristolu pisarką dla dzieci i mamą dwójki dzieci. Ukończyła studia z zakresu nauk o Ziemi, a książka Co wstrząsa ziemią jest wynikiem jej niesłabnącej fascynacji geologią i meteorologią. Sophie Williams skończyła studia z zakresu ilustracji w Winchester School of Art. Jej prace inspirowane są pracami takich artystów jak Nick Sharratt i Gemma Correll, a także pięknym otoczeniem jej rodzinnego domu w Kornwalii.

64,90 zł
58,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,49 zł

2 osoby kupiły
52
Sztuka słuchania. Jak słuchać i budować udane relacje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztuka słuchania. Jak słuchać i budować udane relacje
Dostępny
15 szt.

Czy jesteś dobrym słuchaczem? Czy naprawdę wiesz, o czym mówią ludzie wokół ciebie? Żony i mężowie, dzieci i rodzice, pracownicy i szefowie twierdzą, że nie są słuchani. Pewnie mają rację, a w dodatku sami nie potrafią tego robić. Autorzy, Paul J. Donoghue oraz Mary E. Siegel, pytają, jak to się dzieje, że ludzie mają trudności ze słuchaniem, które jest przecież niezbędną częścią naszego życia. W odpowiedzi zostawiają nam poradnik pełen historii i przykładów, pokazujący, jak poznać i opanować SZTUKĘ SŁUCHANIA. Ten przewodnik zaprowadzi cię do wzajemnego zrozu­mienia, łagodzenia konfliktów, wprowadzania dobrych zmian, wspiera­nia bez zbędnych porad, by doświadczać tego, co daje nam większe szczęście – lepszych relacji! To wartościowa mapa lepszego słuchania. Stanowi prosty, prowadzący nas krok po kroku poradnik, jak rozwijać tak trudną sztukę. – Joan Lunden, autorka i była współprowadząca program Good Morning America Po książkę powinni sięgnąć wszyscy ci, którzy chcą uważniej słuchać. To podstawowy poradnik o słuchaniu, rozumieniu i byciu rozumianym. Przypomina, że dobra komunikacja stanowi istotę udanych związków. To lektura obowiązkowa! – James O'Donnel, dyrektor Zarządzający, Szef U.S. Equities, Citigroup Paul J. Donghue, Mary E. Siegel - psychologowie prowadzący prywatną praktykę, napisali ponad 50 artykułów poświęconych proble­mom z chorobami przewlekłymi, umiejętnościami komuni­kacyjnymi oraz dynamiką rodziny.

44,90 zł
33,23 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

3 osoby kupiły
53
Geniotyp - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
41,90 zł
31,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,47 zł

2 osoby kupiły
54
I Can Only Be Me, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
I Can Only Be Me, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.10

Lista utworów: 1. Songbird (Orchestral) 2. Autumn Leaves (Orchestral) - By Eva Cassidy, London Symphony Orchestra ; William Ross 3. People Get Ready (Orchestral) 4. Waly Waly (Orchestral) 5. Time After Time (Orchestral) 6. Tall Trees in Georgia (Orchestral) 7. Ain't No Sunshine (Orchestral) 8. You've Changed (Orchestral) 9. I Can Only Be Me (Orchestral)

70,90 zł
65,23 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,67 zł

3 osoby kupiły
55
W kuchni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W kuchni
Dostępny
40 szt.

Kolorowanki notesowe dla dzieci to nie tylko doskonała forma zabawy, ale również rodzaj rozrywki, która rozwija i pozytywnie wpływa na wyobraźnię oraz kreatywność. Wśród naszej bogatej oferty mogą Państwo znaleźć zróżnicowane kolorowanki notesowe, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim dzieciom.

9,00 zł
6,99 zł

Rabat 22,3%
oszczędzasz 2,01 zł

2 osoby kupiły
56
Karty memory Święci i błogosławieni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty memory Święci i błogosławieni
Jedność
Dostępny
9 szt.

Karty memory nawiązujące do idei popularnej gry to atrakcyjna pomoc katechetyczna służąca utrwaleniu wiedzy o świętych i błogosławionych, przeznaczona dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Składa się z 26 par kart: wizerunku świętego i znaku PCS. Ilustracje te zaczerpnięte są z kart pracy "Święci i błogosławieni" wydanych nakładem Wydawnictwa "Jedność". Karty można wykorzystać jako grę memory dla kilku osób lub układankę "Kto to jest?" dla jednej osoby. Uczniowie starają się połączyć w pary wizerunki świętych z odpowiednimi znakami PCS, wybierając po dwa kartoniki spośród 52 leżących obrazkiem do dołu (instrukcja na pudełku). Katecheta może dobrać indywidualnie liczbę kart, dopasowując ją do możliwości dzieci. Karty memory mogą być ciekawym urozmaiceniem tradycyjnej katechezy, sprzyjają integracji w grupie, pomagają katechecie nawiązać bliższą relację z dzieckiem. Przeznaczone są dla katechetów, opiekunów oraz rodziców dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym.

25,00 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

2 osoby kupiły
57
Linux i obsługa sieci dla profesjonalistów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Linux i obsługa sieci dla profesjonalistów
Dostępny
130 szt.

Linux zdobył popularność zarówno wśród użytkowników, jak i administratorów sieci i zaskarbił sobie ich uznanie. Stało się tak nie bez powodu, ponieważ pozwala on na uzyskanie imponującej elastyczności usług sieciowych przy relatywnie niewielkich kosztach. Usługi sieciowe Linuksa mogą zapewnić funkcjonalność niedostępną w przypadku innych systemów. Dzięki nim można stworzyć solidnie zabezpieczone, efektywne i doskonale dopasowane do szczególnych potrzeb organizacji środowisko sieciowe. Wystarczy dobrze poznać i zrozumieć działanie poszczególnych usług sieciowych Linuksa.Ta książka jest przeznaczona dla inżynierów zarządzających infrastrukturą sieciową dowolnego rodzaju. Znajdziesz w niej niezbędne informacje, których potrzebujesz do uruchomienia i skonfigurowania różnych użytecznych usług sieciowych. Najpierw poznasz najważniejsze dystrybucje oraz podstawy konfiguracji sieci w Linuksie. Następnie przejdziesz do diagnozowania sieci, konfigurowania zapory oraz używania Linuksa jako hosta usług sieciowych. W dalszej kolejności uzyskasz informacje o przydatnych usługach oraz o ich wdrażaniu w środowisku korporacyjnym. Sporo miejsca w książce poświęcono też zagadnieniom ochrony przed nieuprawnionym dostępem: omówiono typowe sposoby przeprowadzania ataków oraz techniki skutecznego zabezpieczania usług sieciowych. Ta publikacja dostarczy Ci przydatnych wskazówek, które pozwolą nie tylko skonfigurować potrzebne usługi sieciowe, ale także zbudować centrum danych oparte wyłącznie na Linuksie.Najciekawsze zagadnienia: Linux jako platforma do diagnozowania sieci i rozwiązywania problemów konfiguracja zapory Linuksa konfiguracja usług sieciowych, w tym DNS oraz DHCP rejestrowanie zdarzeń w celu monitorowania sieci wdrażanie i konfiguracja systemów zapobiegania włamaniom (IPS) konfiguracja usługi honeypot w celu wykrywania i odpierania atakówLinux: korzystaj z najwyższych standardów bezpieczeństwa! 

119,00 zł
83,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 35,70 zł

2 osoby kupiły
58
Wyszukiwanki... przedmioty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyszukiwanki... przedmioty
Dostępny
32 szt.

Książeczka jest ciekawą formą rozrywki dla małych odkrywców, a przy okazji ćwiczy ich spostrzegawczość, pamięć wzrokową, koncentrację uwagi i cierpliwość. Pełna zabawnych ilustracji pozycja zawiera proste polecenia i przeliczenia. Gwarantujemy, że nie tylko dzieci będą się przy niej dobrze bawić.

10,70 zł
7,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

2 osoby kupiły
59
Pokemon. Figurki bitewne, Pikachu i Cubchoo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokemon. Figurki bitewne, Pikachu i Cubchoo
Jazwares, Pokemon
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.19

Wciel się w rolę głównego bohatera Asha Ketchuma i stań się najlepszym mistrzem Pokemon na świecie! Zbierz kolekcję walecznych stworzeń i wyrusz z nimi w niezwykłą podroż. Weź udział w przyjacielskich sparingach, a gdy będziesz gotowy – stań na arenie i walcz z wielkimi przeciwnikami wystawiając do pojedynku swoich najlepszych wojowników. Zagrzewaj ich do walki i poprowadź do zwycięstwa. Pamiętaj, że niezwykle ważne jest odpowiednie przygotowanie – godziny spędzone na treningach wkrótce przyniosą zdumiewające efekty. W kolekcji znajdują się figurki popularnych Pokemonów. Zabawki zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa z ogromną dbałością o szczegóły, aby jak najlepiej odwzorować bohaterów z bajki. Zbierz je wszystkie i baw się doskonale z rodzeństwem, kolegami i koleżankami urządzając wspólne pojedynki Pokemon!

37,99 zł
36,09 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,90 zł

2 osoby kupiły
60
Prawo karne gospodarcze. Przed egzaminem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo karne gospodarcze. Przed egzaminem
Dostępny
56 szt.

Książka omawia zagadnienia z zakresu prawa karnego gospodarczego w przystępnej formie pytań i odpowiedzi, które najczęściej pojawiają się na egzaminach z tego przedmiotu. Jest to nowoczesny niezbędnik do nauki i powtórki materiału - czytelnik uczy się poprzez zadawanie pytań, formułowanie własnych odpowiedzi, a następnie ich weryfikację z tymi, które znajdują się w książce. Zawarte w książce schematy i tabele czynią lekturę ciekawszą oraz systematyzują opanowany materiał, przykłady zaś ukazują, jak wygląda zastosowanie opisywanych regulacji w praktyce. Umożliwia to lepsze zrozumienie przepisów prawa oraz kształtuje umiejętność wykorzystywania zdobytej wiedzy w praktyce. W końcowej części opracowania zostały również zawarte pomocne narzędzia pozwalające na śledzenie procesu nauki oraz sprawdzenie stopnia przygotowania do egzaminu. Przyjęcie takiej formy angażuje czytelnika, który aktywnie zdobywa i weryfikuje swoją wiedzę. Publikacja w szczególności przeznaczona jest dla studentów i aplikantów. Będzie ona również pomocna pracownikom naukowym, którzy mogą ją wykorzystać jako materiały do ćwiczeń.

49,00 zł
44,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,90 zł

2 osoby kupiły
61
Zajęcia przeróżne wielebnego kanonika Mikołaja Kopernika - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zajęcia przeróżne wielebnego kanonika Mikołaja Kopernika
Dostępny
22 szt.

O Koperniku napisano wiele książek, ale ta jest szczególna. Lektura wzbudza od pierwszych stron ciekawość i zainteresowanie światem kopernikańskim. W powyższym dziele autor przedstawia wiele aspektów życia Mikołaja Kopernika. Począwszy od pochodzenia, rodziny, przez wykształcenie, miejsca, w których żył i pracował, funkcje, które sprawował, a także życie prywatne. Skrupulatnie opisuje wszelkie pola szeroko rozumianej działalności astronoma oraz jego niezwykłe dokonania. Książka będzie wzbogacona m.in. o cytaty, fragmenty różnych dzieł poświęconych niesamowitej postaci Mikołaja Kopernika, zdjęcia, ilustracje, fotokopie listów.

179,00 zł
125,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 53,70 zł

2 osoby kupiły
62
Tao strumienia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Tao strumienia
Dostępny
166 szt.

Książka głęboka, refleksyjna i pouczająca. Co więcej, emanuje żywiołowym duchem Wattsa stojącym za objawieniem tao. – „Boston Globe” Czym jest tao? Zasadą wszechświata? Nauką? Siłą sprawczą? Sposobem na życie? Wszystkim tym razem i każdym z osobna? A może w ogóle nie sposób go zdefiniować? W tej błyskotliwej książce autor Drogi zen nie rozbiera na czynniki pierwsze przedmiotu swych rozważań, lecz otwiera nam na niego oczy, sięgając do barwnych metafor i cytatów z taoistycznych mistrzów IV i V stulecia p.n.e., takich jak Lao-tsy i Czuang-tsy. Ważniejsze jest dla niego wyrażenie ducha tao – i tu w mistrzowski sposób ukazuje, jak odzwierciedla się ono w naturze umysłu i wpływa na nasze życiowe doświadczenie. Tao strumienia dokończył po śmierci Alana Wattsa jego bliski przyjaciel i współpracownik Al Chungliang Huang. Książka jest bogato ilustrowana przykładami chińskiej kaligrafii. Watts, czołowy zachodni interpretator wiedzy Wschodu, wychodzi od erudycji i intelektu, by poprzez sztukę i elokwencję dotrzeć do granic ducha. – „Los Angeles Times”

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

2 osoby kupiły
63
Czepek PŁywacki Silikonowy Pbh Bestway B26025 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
15,90 zł
14,99 zł

Rabat 5,7%
oszczędzasz 0,91 zł

2 osoby kupiły
64
Pokemon. Figurki bitewne, Pikachu i Charmander - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokemon. Figurki bitewne, Pikachu i Charmander
Jazwares, Pokemon
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.18

Wciel się w rolę głównego bohatera Asha Ketchuma i stań się najlepszym mistrzem Pokemon na świecie! Zbierz kolekcję walecznych stworzeń i wyrusz z nimi w niezwykłą podroż. Weź udział w przyjacielskich sparingach, a gdy będziesz gotowy – stań na arenie i walcz z wielkimi przeciwnikami wystawiając do pojedynku swoich najlepszych wojowników. Zagrzewaj ich do walki i poprowadź do zwycięstwa. Pamiętaj, że niezwykle ważne jest odpowiednie przygotowanie – godziny spędzone na treningach wkrótce przyniosą zdumiewające efekty. W kolekcji znajdują się figurki popularnych Pokemonów. Zabawki zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa z ogromną dbałością o szczegóły, aby jak najlepiej odwzorować bohaterów z bajki. Zbierz je wszystkie i baw się doskonale z rodzeństwem, kolegami i koleżankami urządzając wspólne pojedynki Pokemon!

37,99 zł
36,09 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,90 zł

2 osoby kupiły
65
Wymiana informacji w sprawach podatkowych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wymiana informacji w sprawach podatkowych
Dostępny
12 szt.

Publikacja całościowo omawia prawa podatnika w postępowaniach dowodowych, w których zasadniczy element stanowi współpraca polskich organów podatkowych z innymi państwami w zakresie wymiany informacji. Celem owej wymiany są: określenie prawidłowej wysokości podatku, ustalenie rzeczywistego stanu faktycznego, zastosowanie odpowiednich przepisów krajowego systemu podatkowego. Autor wskazuje kluczowe ryzyka, jakie powstają na gruncie obowiązujących przepisów. Mowa tu przede wszystkim o prawie do prywatności i prawie do ochrony poufności danych. Dodatkowo w publikacji omówiono środki ochrony prawnej podatnika w ramach procedury podatkowej i sądowoadministracyjnej. Książka przeznaczona jest dla doradców podatkowych, radców prawnych i adwokatów zajmujących się prawem podatkowym. Zainteresuje również sędziów sądów administracyjnych, pracowników organów podatkowych oraz pracowników naukowych.

149,00 zł
134,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,90 zł

1 osoba kupiła
66
Rzetelne postępowanie sądowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rzetelne postępowanie sądowe
Dostępny
13 szt.

Monografia w sposób usystematyzowany charakteryzuje aktualne standardy rzetelnego postępowania zarówno cywilnego, jak i karnego. Okazją do podsumowań poziomu gwarancji rzetelności proceduralnej w polskich sądach jest rocznica 30-lecia Polski w Radzie Europy. Rozdział pierwszy porusza perspektywę międzynarodową i konstytucyjną kryzysu ustrojowego wokół sądownictwa. W kolejnym omawiane są współczesne standardy rzetelnego postępowania, biorąc pod uwagę gwarancje dostępu do sądu, czas rozpatrzenia sprawy, zakaz przesadnego formalizmu oraz poszanowanie niezawisłości sędziowskiej. Zagadnienia dotyczące tymczasowego aresztowania zostały przedstawione w świetle najnowszego orzecznictwa Europejskiego Trybunału Praw Człowieka. Celem autorów jest odpowiedź na pytanie, czy mimo wciąż ujawniających się naruszeń systemowych w polskim systemie prawnym, podstawowe gwarancje rzetelnego postępowania sądowego są zachowane i jaka jest faktycznie rola Rady Europy w Polsce oraz orzecznictwa Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w praktyce polskich sądów.

149,00 zł
134,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,90 zł

1 osoba kupiła
67
Ukraińsko-polska umowa o pomocy prawnej.. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ukraińsko-polska umowa o pomocy prawnej..
Dostępny
19 szt.

Książka stanowi systematyczne omówienie przepisów części cywilnej dwustronnej umowy polsko-ukraińskiej o pomocy prawnej i obrocie prawnym między Polską a Ukrainą. Komentowana materia dotyczy m.in.: jurysdykcji sądów i organów oraz prawa właściwego w sprawach z zakresu prawa cywilnego między obu państwami, pomocy prawnej, toku czynności procesowych w postępowaniach z udziałem obywateli ukraińskich w Polsce lub obywateli polskich w Ukrainie, zagadnień z zakresu prawa pracy, prawa rodzinnego. Publikacja pomoże szczególnie sędziom, prokuratorom, radcom prawnym, notariuszom, a także innym prawnikom praktykom, pracownikom organów administracji publicznej oraz pełnomocnikom stron w rozstrzyganiu bieżących problemów w postępowaniach transgranicznych polsko-ukraińskich.

179,00 zł
161,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 17,90 zł

1 osoba kupiła
68
Abc rozmnażania roślin przez sadzonki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Abc rozmnażania roślin przez sadzonki
Dostępny
106 szt.

W `ABC rozmnażania roślin przez sadzonki` zawarte są rady, jaka metoda rozmnażania każdej z 200 gatunków roślin jest najskuteczniejsza. Znajdują się tu także wskazówki kiedy wykonać taki zabieg, jaką część rośliny pobrać, w jakim podłożu najlepiej się ukorzenia, w którym momencie przesadzić i jak pobudzić jej rozwój. Wszystkie etapy są przejrzyście wyjaśnione, krok po kroku, oraz zilustrowane barwnymi rysunkami.

44,10 zł
38,81 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,29 zł

1 osoba kupiła
69
Zszywacz metalowy Start szary Maped do 25 kartek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zszywacz metalowy Start szary Maped do 25 kartek
Maped
Dostępny
1 szt.

Zszywacz START z krótkim magazynkiem do 25 kartek.   Metalowa konstrukcja i mechanizm. Zszywanie zamknięte. Ładowany od góry. Otwiera się o 180 stopni. Głębokość zszywania 57 mm. Pojemność magazynka 100 zszywek 24/6 lub 140 zszywek 26/6. Gwarancja 2 lata.

22,00 zł
1 osoba kupiła
70
Ukugranie, czyli fajne piosenki na ukulele - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ukugranie, czyli fajne piosenki na ukulele
Tomasz Trojanowski, Impresariat Muzyczny Pro Arte
Dostępny
3 szt.

Doskonała pozycja dla miłośników instrumentu, zarówno początkujących jak i już grających. Każda piosenka posiada zapis melodii w postaci nut i tabulatur. oraz akordy z przejrzystymi diagramami chwytów. Strój instrumentu: G C E A

39,30 zł
35,37 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,93 zł

1 osoba kupiła
71
Pokemon. Figurki bitewne, Pikachu i Eevee - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokemon. Figurki bitewne, Pikachu i Eevee
Jazwares, Pokemon
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.17

Wciel się w rolę głównego bohatera Asha Ketchuma i stań się najlepszym mistrzem Pokemon na świecie! Zbierz kolekcję walecznych stworzeń i wyrusz z nimi w niezwykłą podroż. Weź udział w przyjacielskich sparingach, a gdy będziesz gotowy – stań na arenie i walcz z wielkimi przeciwnikami wystawiając do pojedynku swoich najlepszych wojowników. Zagrzewaj ich do walki i poprowadź do zwycięstwa. Pamiętaj, że niezwykle ważne jest odpowiednie przygotowanie – godziny spędzone na treningach wkrótce przyniosą zdumiewające efekty. W kolekcji znajdują się figurki popularnych Pokemonów. Zabawki zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa z ogromną dbałością o szczegóły, aby jak najlepiej odwzorować bohaterów z bajki. Zbierz je wszystkie i baw się doskonale z rodzeństwem, kolegami i koleżankami urządzając wspólne pojedynki Pokemon!

37,99 zł
36,09 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,90 zł

2 osoby kupiły
72
Uczę się bawiąc - Mówiące Pióro 500 Pytań - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
46,90 zł
41,27 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,63 zł

1 osoba kupiła
73
Super dziewczyna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super dziewczyna
Dostępny
25 szt.

30 kartek z kolorowankami dla dzieci. Format: 205x205 mm Objętość: 30 kartek Oprawa: notesowa KOLOROWANKI NOTESOWE dla dzieci to nie tylko doskonała forma zabawy, ale również rodzaj rozrywki, która rozwija i pozytywnie wpływa na wyobraźnię oraz kreatywność. Wśród naszej bogatej oferty mogą Państwo znaleźć zróżnicowane kolorowanki notesowe, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim dzieciom

9,00 zł
6,99 zł

Rabat 22,3%
oszczędzasz 2,01 zł

1 osoba kupiła
74
Ultra piasek puszka 140g turkusowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ultra piasek puszka 140g turkusowy
Epee
Dostępny
2 szt.

Wymiary: 7,5 x 7 x 6,7 cm

20,90 zł
18,99 zł

Rabat 9,1%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
75
Karta Nauczyciela w.16 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karta Nauczyciela w.16
Dostępny
168 szt.

Stan prawny: 1 lutego 2023 r. Książka zawiera: Tekst ustawy Karta Nauczyciela, Rozporządzenia, Indeks rzeczowy. Seria "Twoje Prawo" zawiera: Boldowanie najnowszych zmian Przypisy od Redakcji Czytelne hasła i teksty Indeks rzeczowy

20,00 zł
16,99 zł

Rabat 15,1%
oszczędzasz 3,01 zł

1 osoba kupiła
76
Zabawny królik. Koloruję według wzoru - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawny królik. Koloruję według wzoru
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.27

Nasza książeczka zapewnia wspaniałą zabawę i godziny spędzone na kolorowaniu. Każdy rysunek ma swoją barwną i konturową wersję. Dziecko może zarówno powielać wzór, ćwicząc precyzję, spostrzegawczość i umiejętność skupienia na zadaniu, jak i kolorować według koncepcji i wyobraźni.

7,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

1 osoba kupiła
77
Teczka z gumką A4 40mm 450g szara Interdruk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,99 zł
1 osoba kupiła
78
Piórnik podwójny bez wyp. AC2 Game On Head ASTRA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik podwójny bez wyp. AC2 Game On Head ASTRA
Astra
Dostępny
2 szt.

Piórnik podwójny bez wyposażenia HEAD GAME ON, AC2 motywami graficznymi przedstawiającymi podstawowe akcesoria fana komputerowych gier. Sprawi frajdę niejednemu chłopcu uwielbiającemu spędzać czas grając w gry. Piórnik Head nie posiada wyposażenia, jednak dzięki dwóm pojemnym komorom pomieści niezbędne przybory, w tym kredki, flamastry, ołówki, długopisy i linijki 2 komorywymiary: 20,5 x 13 x 4,5 cm

61,00 zł
57,95 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,05 zł

1 osoba kupiła
79
Skrzyneczka Rodzinny piknik 9103 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
83,90 zł
73,83 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,07 zł

1 osoba kupiła
80
Finansowa Podróż. Wyrusz w drogę do spokoju.. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Finansowa Podróż. Wyrusz w drogę do spokoju..
Dostępny
261 szt.

Czy wiesz, jak brzmi największe finansowe kłamstwo? Otóż największe finansowe kłamstwo brzmi tak: pieniądze szczęścia nie dają. To zdanie, choć powtarzane do znudzenia, nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Liczne badania, prowadzone w różnych częściach świata, pokazują coś zupełnie przeciwnego: poziom życiowego szczęścia wiąże się bezpośrednio z zasobami finansowymi. Dlaczego zatem wciąż sięga się po wyświechtane hasło o niemożności połączenia życiowej satysfakcji z zamożnością? Być może ludzie powtarzają ten frazes dlatego, że wolność finansowa wymaga wysiłku? A może dlatego, że prowadząca do niej droga kojarzy im się z nieprzyjemnymi wyrzeczeniami? Autor tej książki podszedł do tematu inaczej. Jako wykształcony ekonomista i pracownik międzynarodowej instytucji finansowej sam osiągnął upragniony stan finansowej wolności. Zrobił to mądrze, inwestując nadwyżki finansowe, budując własny zdywersyfikowany i odporny na trudne czasy portfel, przynoszący mu stałe miesięczne przychody, a także systematycznie pogłębiając swoją wiedzę finansową. Bez nadmiernych wyrzeczeń, za to z rozwagą i cierpliwością. Finansowa Podróż, która doprowadziła go do miejsca, w jakim znajduje się obecnie, sprawiła mu wiele radości. Tą radością, ale głównie wiedzą i doświadczeniem, pragnie podzielić się z Tobą, Czytelniku. Dowiedz się, jaką rolę w Twojej Finansowej Podróży mogą odgrywać obligację, akcje, ETF-y, nieruchomości i złoto.

59,00 zł
43,66 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,34 zł

1 osoba kupiła
81
Laboratorium Mechaniki - Łazik I Quad - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Laboratorium Mechaniki - Łazik I Quad
Clementoni, Laboratorium Mechaniki
Dostępny
92 szt.

44,90 zł
39,51 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,39 zł

1 osoba kupiła
82
SuperThings. Rescue Force, pojazd i figurka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SuperThings. Rescue Force, pojazd i figurka
Magic Box, SuperThings
Dostępny
2530 szt.

Nowe Rescue Jety są gotowe, by wzbić się w niebo nad miastem i dotrzeć na miejsce wydarzeń przed innymi. Rozwijają skrzydła, by przygotować się do lotu nad Kaboom City. W kolekcji czeka na Ciebie aż 6 różnych pojazdów. Pudełko zawiera 1 Rescue Jet oraz 1 figurkę SuperThinga. Uwaga! Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy jednego opakowania.

14,99 zł
13,99 zł

Rabat 6,7%
oszczędzasz 1,00 zł

1 osoba kupiła
83
Domino kieszonkowe 42el - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Domino kieszonkowe 42el
Icom
Dostępny
6 szt.

Kolorowe domino Informacje produktowe: - W zestawie znajdują się 42x klocki domino - 7x niebieskich - 7x zielonych - 7x szarych - 7x czerwonych - 7x żółtych - 7x pomarańczowych - Produkt uczy rozróżniania kolorów - Wzmacnia koncentrację - Pobudza wyobraźnię oraz kreatywność - Kolorowe domino przeznaczone jest dla dzieci powyżej 5 roku życia

20,90 zł
19,99 zł

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
84
Spory i wybory ideowe katolików w Polsce 19421948 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spory i wybory ideowe katolików w Polsce 19421948
Dostępny
43 szt.

Monografia stanowi studium z zakresu historii idei i struktur organizacyjnych środowisk katolicyzmu społecznego i politycznego. Jej głównym celem jest ukazanie ich genezy i przemian w trudnych warunkach II wojny światowej i lat powojennych. Książka chronologicznie obejmuje lata 1942-1948. Według recenzentów stanowi bardzo ważny głos w stale rozwijającej dyskusji naukowej o postawach katolików w Polsce. Badania nad postawami katolików w Polsce systematycznie się rozwijają. Szczególnie wiele napisano na temat ich aktywności w okresie PRL, ze szczególnym uwzględnieniem środowiska Tygodnika Powszechnego. Niestety część z powstałych publikacji ma charakter środowiskowy, a nie naukowy zamiast wyjaśniać, służy raczej do celów pozamerytorycznych i uzasadniania wysokiego statusu osób związanych z danym środowiskiem w polskiej polityce po 1989 r. Szczęśliwie ukazują się również publikacje o bardziej wyważonym charakterze, mające na celu wyjaśnianie opisywanych zjawisk, a nie poparcie dla ludzi, z którymi autorzy sympatyzują Do tej kategorii zaliczam recenzowaną w tym miejscu pracę Przemysława Pazika zatytułowaną Spory i wybory ideowe katolików w Polsce 19421948 pisze w recenzji dr hab. Rafał Łatka.

59,00 zł
53,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,90 zł

1 osoba kupiła
85
Status prawny związku metropolitalnego w Polsce.. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Status prawny związku metropolitalnego w Polsce..
Dostępny
10 szt.

Autorzy w sposób kompleksowy omawiają problematykę związaną z organizacją i funkcjonowaniem związku metropolitalnego w Polsce (na przykładzie województwa śląskiego) i metropolii we Francji (uwzględniając specyfikę dużych aglomeracji miejskich: Paryża, Lyonu i Marsylii) - w świetle wyzwań współczesnego samorządu terytorialnego. Głównym celem opracowania są odpowiedzi m.in. na pytania: na czym polega instytucja metropolii i związku metropolitalnego w samorządzie terytorialnym w Polsce i we Francji; jakie są podstawy prawne tworzenia tego mechanizmu współpracy jednostek samorządu terytorialnego w zarządzaniu wspólnotą samorządową i jaki jest ich charakter prawny; czy regulacje prawne w zakresie organizacji i funkcjonowania metropolii oraz związku metropolitalnego wymagają znaczących modyfikacji prawnych, a także jak kształtuje się zakres zadań realizowanych przez metropolie i związek metropolitalny. W publikacji uwzględniono aktualne poglądy wyrażone w doktrynie, piśmiennictwie i orzecznictwie polskiego i francuskiego prawa administracyjnego dotyczące problematyki metropolizacji. Opracowanie jest przeznaczone dla pracowników administracji publicznej oraz adwokatów, radców prawnych i sędziów. Zainteresuje również pracowników naukowych i studentów wydziałów prawa i administracji, politologii, socjologii oraz geografii.

189,00 zł
170,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 18,90 zł

1 osoba kupiła
86
Skakanka zabawka 1 szt. mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skakanka zabawka 1 szt. mix
Midex
Dostępny
122 szt.

Kolorowa skakanka dla miłośników ruchu i zabawy. Wspaniała aktywność dla małych i dużych. Skakanki można można używać na dworze i w domu. Długość skakanki 260cm. Uwaga: wysyłka koloru losowa!

16,20 zł
14,99 zł

Rabat 7,5%
oszczędzasz 1,21 zł

1 osoba kupiła
87
Plastelina 6 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plastelina 6 kolorów
InSpiria
Dostępny
39 szt.

- żywe, nasycone kolory - nie klei się do rąk - delikatna w dotyku, łatwa w modelowaniu - nadaje się do wielokrotnego użytku - idealna do prac kreatywnych - dwa wzory opakowań wysyłane losowo

5,20 zł
4,99 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 0,21 zł

1 osoba kupiła
88
LEGO® Star Wars™ У пошуках дроїда-шпигуна - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
LEGO® Star Wars™ У пошуках дроїда-шпигуна
Dostępny
9 szt.

Галактика в плену террора! Опасный охотник за головами и его дроид-шпион вышли на охоту! Твоя задача – найти их. Но дроид будет постоянно менять свой облик, пока ты его будешь искать... Эта книга-поисковка полна удивительно детальных сцен с твоими любимыми персонажами из LEGO Звездные войны. Когда ты отыщешь охотника за головами и его дроида-шпиона, останется еще немало крутых достопримечательностей, чтобы найти их в течение часов LEGO-веселья! И ты даже можешь использовать свои детали-кирпичики, чтобы построить 9 разных моделей дроида-шпиона и играть с ним!

45,40 zł
23,61 zł

Rabat 48,0%
oszczędzasz 21,79 zł

1 osoba kupiła
89
Zestaw startowy żelowe bransoletki biżuteria GEL-A-PEEL neon róż - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw startowy żelowe bransoletki biżuteria GEL-A-PEEL neon róż
MGA ENTERTAIMENT
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.04

Zestaw startowy zawiera wszystko to czego potrzebujesz aby stworzyć swoje własne bransoletki i naszyjniki w jednym z czterech pięknych kolorów. Skorzystaj z załączonych szablonów, rozprowadź żel i oderwij powstałą biżuterię. Możesz od razu zacząć ją nosić lub podzielić się ze znajomymi. W Zestawie: 8 szablonów1 tubkę Gel-A-Peel1 planszę do projektowaniaNarzędzie do czyszczenia

14,60 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,2%
oszczędzasz 0,61 zł

1 osoba kupiła
90
Enola Holmes Tom 6 Sprawa tajemniczego zniknięcia księżnej wyd. 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,99 zł
29,19 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,80 zł

1 osoba kupiła
91
Uczę się bawiąc - Mówiące Pióro 500 Pytań Zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
46,90 zł
41,27 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,63 zł

1 osoba kupiła
92
Fałszywi arystokraci. Samozwańcy, intryganci, manipulatorzy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Fałszywi arystokraci. Samozwańcy, intryganci, manipulatorzy
Zapowiedź
Data premiery: 2023.04.11

Jak daleko można się posunąć, aby spełnić marzenia i zaspokoić ambicje? Chęć wybicia się ponad przeciętność towarzyszy człowiekowi od zawsze, a na przestrzeni wieków wielu ludzi fałszowało swoje rodowody, by wejść w szeregi arystokracji. Podawali się oni za cudownie ocalonych władców lub członków rodzin królewskich, chwalili fałszywymi koneksjami czy po prostu kupowali arystokratyczne tytuły. Czasem byli jedynie niegroźnymi mitomanami, czasem jednak mieli ogromny wpływ na bieg historii. Fałszywi arystokraci przybliżają burzliwe losy ludzi, którzy budowali na nowo swe życiorysy, by wejść do niedostępnego dla nich świata. Marek Teler przedstawia, jak tworzyli oni swoje wizerunki, co w ich wypowiedziach było prawdą, a co fikcją, i dlaczego na ich opowieści nabierali się nawet wielcy arystokraci. Niektórzy z nich zabrali swoje tajemnice do grobu i do dziś nie wiadomo, kim byli naprawdę… Bohaterami książki są samozwańcy, którzy wywoływali skandale na europejskich dworach, a także przedstawiciele kina, którzy z powodzeniem wcielali się w role arystokratów w prawdziwym życiu. To nie tylko opowieść o nietuzinkowych postaciach polskiej i światowej historii, ale też o tym, jak daleko można się posunąć, aby spełnić swoje marzenia i zaspokoić wygórowane ambicje.

54,90 zł
41,18 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 13,72 zł

93
Greatest Hits, 2 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Greatest Hits, 2 LP
The Police, Universal Music Polska
Dostępny
300 szt.

Lista utworów: 1. Roxanne 2. Can't Stand Losing You 3. So Lonely 4. Message in a Bottle 5. Walking on the Moon 6. The Bed's Too Big Without You 7. Don't Stand So Close to Me 8. De Do Do Do, de Da Da Da 9. Every Little Thing She Does Is Magic 10. Invisible Sun 11. Spirits in the Material World 12. Synchronicity II 13. Every Breath You Take 14. King of Pain 15. Wrapped Around Your Finger 16. Tea in the Sahara

191,90 zł
188,06 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 3,84 zł

94
Fantasy. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Fantasy. CD
M83, Universal Music Polska
Dostępny
35 szt.

60,90 zł
59,68 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,22 zł

1 osoba kupiła
95
Honestly, Nevermind. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Honestly, Nevermind. CD
Drake, Universal Music Polska
Dostępny
300 szt.

60,90 zł
59,68 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,22 zł

96
Fantasy. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Fantasy. Winyl
M83, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak

154,90 zł
151,80 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 3,10 zł

97
Moving on Skiffle, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moving on Skiffle, CD
Van Morisson, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. Freight Train 2. Careless Love 3. Sail Away Ladies 4. Streamline Train 5. Take This Hammer 6. No Other Baby 7. Gypsy Davy 8. This Loving Light of Mine 9. In The Evening When the Sun Goes Down 10. Yonder Comes A Sucker 11. Travellin’ Blues 12. Gov Don’t Allow 13. Come On In 14. Streamlined Cannonball 15. Greenback Dollar 16. Oh Lonesome Me 17. I Wish Was An Apple On A Tree 18. I’m So Lonesome I Could Cry 19. I’m Movin’ On 20. Cold Cold Heart 21. Worried Man Blues 22. Cotton Fields 23. Green Rocky Road

64,90 zł
63,60 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,30 zł

98
Olympians, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Olympians, CD
Vince Mendoza , BMG Entertainment
Dostępny
22 szt.

Lista utworów: 1 Quixote 2 Esperanto 3 Partido Alto 4 House Of Reflections 5 Miracle Child 6 Big Night 7 Lake Fire 8 Barcelona 9 Bright Lights And Jubilations

85,90 zł
99
Gradus ad Parnassum, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gradus ad Parnassum, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

Lista utworów: 1. Ricercare del primo tuono Johann Joseph Fux (1660 - 1741) 2. Harpeggio Joseph Haydn (1732 - 1809) Piano Sonata n.31 in A-flat Major Hob XVI:46 3. I. Allegro Moderato 4. II. Adagio 5. III. Finale Presto Muzio Clementi (1752 - 1832) 6. Gradus ad Paranassum op. 44 N°45 - Andante malinconico in C minor (Transcription: Jean Rondeau) Ludwig Van Beethoven (1770 - 1827) 7. Präludien N°2 for Piano or Organ op. 39 (Transcription: Jean Rondeau) Claude Debussy (1862 - 1918) 8. Children`s corner: Doctor Gradus ad Parnassum (Transcription: Jean Rondeau) Ludwig Van Beethoven (1770 - 1827) 9. Prelude in F minor WoO 55 (Transcription: Jean Rondeau) Muzio Clementi 10. Gradus ad Paranassum op. 44 N°14 - Adagio sostenuto in F Major (Transcription: Jean Rondeau) Wolfgang Amadeus Mozart (1756 - 1791) 11. Fantaisie in D minor K. 397 12. Piano Sonata No.16 in C Major, K. 545 `Sonata Semplice`: II. Andante Johann Joseph Fux 13. Ciaccona in D Major K. 403 Giovanni Pierluigi Da Palestrina 14. Ricercare del secondo tuono

70,90 zł
63,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,09 zł

100
Blend Inn, fioletowy LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blend Inn, fioletowy LP
Hockey Dad, BMG Entertainment
Dostępny
50 szt.

Lista utworów: Side A 1. My Stride 2. Homely Feeling 3. I Wanna Be Everybody 4. Danny 5. Join the Club 6. Whatever Side B 1. Disappoint Me 2. Running Out 3. Stalker 4. Where I Came From 5. Sweet Release 6. Eggshells

124,90 zł
Wróć do góry