hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2023.02.22

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 22 lutego 2023 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Tamto lato (Agnieszka Lingas-Łoniewska), na drugim Wojny Rusi z Połowcami w XI-XIII wieku (Jakub Juszyński). Kolejny produkt to LEGO Creator 3 w 1. Panda 30641 (LEGO) oraz Wojownicy. Nowa przepowiednia. Zachód słońca (Erin Hunter ).
1
Tamto lato - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Bestseller
Tamto lato
Dostępny
1120 szt.

Dwadzieścia lat temu dziesięcioletni Milan i Armin Van Lander przebywają nad jeziorem wraz z młodszą o pięć lat siostrą, Aleksą. Zdarza się tragiczny wypadek, po którym życie braci diametralnie się zmienia. Po latach Wiktoria Kopik, której brat, Wojtek, zaginął w tajemniczych okolicznościach, dostaje pracę w firmie braci Van Lander. To dla niej ogromna szansa. Ale łatwo nie jest, szefostwo stawia bardzo duże wymagania. O ile Armin Van Lander jest szefem uprzejmym i wyrozumiałym, o tyle Milana, zwanego „Strasznym Van Landerem”, boją się praktycznie wszyscy, a dziewczyna jeszcze nie wie, że właśnie wpadła w jego sieć. Jednakże życie ma czasami swoje własne plany. Między Wiktorią i Milanem wybucha gorący romans. A nic nie jest takie, jakim się wydaje… Jak poradzi sobie Wiktoria, gdy okaże się, że rzeczywistość jest zupełnie inna? Czy ma szansę na jakąkolwiek przyszłość z Milanem, którego szczerze i prawdziwie pokochała? I dlaczego wszyscy, których kocha, okazują się kłamcami? Tamto lato to opowieść o zemście i odkupieniu, a także wybaczeniu. I oczywiście o wielkiej sile prawdziwej miłości.

44,90 zł
26,04 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 18,86 zł

136 osób kupiło
2
Wojny Rusi z Połowcami w XI-XIII wieku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Wojny Rusi z Połowcami w XI-XIII wieku
Dostępny
79 szt.

Wojny Rusi z Połowcami nie były nigdy omawiane w polskiej literaturze historycznej. Nie zwracały uwagi tak, jak na przykład późniejszy podbój Rusi przez Mongołów. Wynika to stąd, że wojny rusko-połowieckie nie miały wpływu na Polskę. Jednak jest to temat warty omówienia choćby z punktu widzenia historii wojskowości. Konflikty te toczyły się na rozległych obszarach Rusi i połowieckich stepów, przy zaangażowaniu wielkich sił po obu stronach. W walkach użyto rozmaitych typów broni i sprzętu, w tym machin miotających ogień. Wojskowość ruska, mimo ograniczonej roli konnicy, wykazała się skutecznością w walce z koczowniczym wrogiem w otwartych bitwach, zasadzkach i oblężeniach. Przebieg wojen Rusów z Kunami przekazują ruskie źródła, pozwalając odtworzyć tło wydarzeń. Miały one miejsce w okresie rozbicia Rusi na wiele księstw, które zwalczały się wzajemnie bez przebierania w środkach. Skonfliktowani kniaziowie wzywali też Połowców do walki z innymi ruskimi władcami. Po jakimś czasie zaczęli też wchodzić w związki dynastyczne z połowieckimi chanami... Jakub Juszyński (1988), jest z wykształcenia historykiem. Zajmuje się odtwarzaniem starożytnych metod walki konnej w galopie bez siodła i strzemion, a także Połowca węgierskiego. Publikuje w „De Re Militari”, „Nowych Studiach Grunwaldzkich”, „Mówią Wieki” i „Pruthenii”.

30,00 zł
17,99 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 12,01 zł

57 osób kupiło
3
LEGO Creator 3 w 1. Panda 30641 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Creator 3 w 1. Panda 30641
LEGO
Dostępny
10 szt.

Zestawy LEGO inspirują chłopców i dziewczynki do budowania, tworzenia i wymyślania własnych konstrukcji. Niezliczone możliwości swobodnej zabawy i kreatywnego wyrażania siebie pozwalają doskonalić wartościowe zdolności, które przydadzą im się w dorosłym życiu. Zestaw 30641 Panda jest idealny, aby rozpocząć przygodę z LEGO, może być również wspaniałym dodatkiem do urodzinowego prezentu.

30,90 zł
26,57 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 4,33 zł

53 osoby kupiły
4
Wojownicy. Nowa przepowiednia. Zachód słońca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojownicy. Nowa przepowiednia. Zachód słońca
Dostępny
696 szt.

Zanim zapanuje pokój, poleje się krew, a jezioro spłynie czerwienią... Duchy przeszłości nadal nawiedzają las, a Jeżynowego Pazura odwiedza mroczna, żądna zemsty postać, która przetestuje jego lojalność wobec Klanu Pioruna. Dla niektórych wojowników nadchodzi czas, by dokonać wyborów, które zadecydują o ich przeznaczeniu... i przeznaczeniu klanów.

49,90 zł
30,94 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 18,96 zł

43 osoby kupiły
5
Enola Holmes. Tom 1. Sprawa zaginionego markiza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Enola Holmes. Tom 1. Sprawa zaginionego markiza
Dostępny
353 szt.

Czy nastoletnia dziewczyna może zostać detektywem? Czy młodej pannie przystoi podróżować na rowerze i wałęsać się samotnie po ulicach wielkiego miasta, gdzie nietrudno wpaść w tarapaty? Taką nastolatką jest Enola Holmes – młodsza siostra słynnego Sherlocka. W dniu czternastych urodzin Enoli znika jej matka. Wbrew decyzji braci, Sherlocka i Mycrofta, na których spada obowiązek zaopiekowania się młodszą siostrą i którzy chcieliby zatrzymać ją na pensji z internatem, dziewczyna ucieka do Londynu, by odszukać matkę. Nasza zuchwała buntowniczka wkrótce się przekona, jak wygląda życie samotnej młodej kobiety w wielkim mieście. Poszukiwana przez najlepszego detektywa w historii i połowę Scotland Yardu, Enola zostaje uwikłana w sprawę porwania młodego markiza. Musi uciekać przed wszelkiej maści złoczyńcami, zostaje obrończynią słabszych i pokrzywdzonych i – przede wszystkim – rozwiązuje swoją pierwszą sprawę kryminalną. A wszystko to dzieje się w scenerii XIX-wiecznego Londynu i okolic! Czy Enola odnajdzie matkę? Czy uda się jej odpowiedzieć na pytanie, dlaczego zniknęła? Do czego może służyć gorset albo tiurniura, gdy się jest zbuntowaną młodą panną? „Seria powieści o Enoli to nie lada gratka dla młodych wielbicieli Sherlocka. Zadziorna i zbuntowana nastolatka sprzeciwia się wszelkim konwenansom, bo chce być wolna i robić to, co kocha – zostać detektywem. A łatwo nie jest. Mamy tu przecież XIX-wieczny Londyn, gdzie kobiety nie mają żadnych praw i perspektyw! Enola się nie poddaje – walczy o siebie i swoją pasję. Świetna przygoda dla młodych dziewczyn!” – mówi Joanna Bażyńska, prezes wydawnictwa Poradnia K.

39,99 zł
23,19 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 16,80 zł

41 osób kupiło
6
Koci Domek Gabi: Domek Gabi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Koci Domek Gabi: Domek Gabi
Spin Master
Dostępny
106 szt.

Pobaw się we własnym świecie domków dla lalek z kocim domkiem Gabi Purrfect Dollhouse! Ten fantastyczny, wysoki na ponad 2 stopy domek dla dzieci jest pełen ekscytujących funkcji do odkrycia, w tym wieżyczka dla kotków, działający Cat-A-Vator, dźwięki i wiele więcej! Z 8,9-centymetrową figurką Gabi, figurką Kiciusia Pandusia, meblami do każdego pokoju, trzema akcesoriami i z dwoma przesyłkami do kociego domku, możesz przejść do zabawy zaraz po wyjęciu z pudełka. Tak jak w serialu, wrzuć przesyłkę do wieży i naciśnij przycisk, aby ją odzyskać - rozpakuj ją, aby znaleźć w środku akcesoria-niespodzianki! Otwórz koci domek i naciśnij przycisk z przodu, aby usłyszeć piosenki, dźwięki i zwroty z serialu! Mając tyle pokoi i niespodzianek do odkrycia, użyj swojej wyobraźni, aby rozegrać niekończące się przygody z Gabi i jej najlepszym kumplem Kiciusiem Pandusiem. Zrelaksuj się na kolorowej kanapie w pokoju muzycznym i otwórz drzwi na drzewie, aby odsłonić gościa na tle pokoju. Jesteś głodny? Odwróć stół w kuchni, aby zmienić go ze śniadaniowego w obiadowy! Przejedź się w Cat-A-Vator i przesuń go w górę, aby dotrzeć na każde piętro. Pomóż Gabi umyć ręce przy umywalce w łazience lub znajdź kolorową niespodziankę w toalecie; pozwól Kiciusowi Pandusiowi odpocząć pod namiotem w sypialni; wykaż się kreatywnością na sztalugach w pokoju do majsterkowania i baw się na zjeżdżalni w pokoju zabaw. Gdy dotrzesz na ostatnie piętro, odwróć dach i baw się na strychu! Dodaj więcej pokoi do swojego zabawkowego domku dzięki Pokojom Deluxe (każdy sprzedawany osobno) - wsuń pokoje bezpośrednio w ściany kociego domku! Dla łatwego przechowywania po całym dniu udawanej zabawy, Gabby's Purrfect Dollhouse można zamknąć z lub bez pokoi Deluxe w środku. Ten koci domek to doskonały prezent dla dzieci w wieku od 3 lat. Dodatkowa niespodzianka: zeskanuj kod QR wewnątrz przesyłki do kociego domku, aby odblokować specjalną nagrodę w darmowej aplikacji Gabby's Dollhouse App (dostępnej na iOS i Android). Wprowadź magię domku dla kotków Gabi dzięki Gabby's Purrfect Dollhouse!

499,90 zł
439,91 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 59,99 zł

34 osoby kupiły
7
Wojownicy. Superedycja. Tajemnica żółtego kła - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojownicy. Superedycja. Tajemnica żółtego kła
Dostępny
444 szt.

Żółty Kieł poświęca całe swoje życie Klanowi Cienia. Mimo że całe jej życie naznaczone jest bólem, jest lojalną medyczką, gotową zrobić wszystko, by zapewnić swoim pobratymcom spokój i bezpieczeństwo. Jednak wkrótce Żółty Kieł zdaje sobie sprawę, że jej przyszłość również będzie pełna cierpienia - ciąży nad nią bowiem mroczna tajemnica, która zagraża nie tylko jej życiu, ale życiu każdego, kogo stara się chronić. Tajemnica, która ma moc, by zniszczyć cztery kocie klany...

54,90 zł
34,04 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 20,86 zł

32 osoby kupiły
8
Podano do stołu. Dlaczego prawie wszystko, co nam dotąd mówiono o jedzeniu, nie jest prawdą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Podano do stołu. Dlaczego prawie wszystko, co nam dotąd mówiono o jedz...
Dostępny
1037 szt.

Czy śniadanie rzeczywiście jest najważniejszym posiłkiem dnia? Czy liczenie kalorii ma sens? Czy istnieją dowody na to, że kawa jest dla nas szkodliwa? Dzięki swoim pionierskim badaniom profesor Tim Spector obala te i wiele innych mitów na temat jedzenia. W książce Podano do stołu analizuje skandaliczny brak wiarygodnych badań stojących za wieloma planami dietetycznymi, oficjalnymi zaleceniami i cudownymi kuracjami, i zachęca nas do ponownego przemyślenia naszej relacji z jedzeniem – nie tylko dla naszego zdrowia jako jednostek, ale dla przyszłości planety. Nr 1 na liście bestsellerów „Sunday Timesa”, bestseller Amazona.

49,90 zł
28,94 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 20,96 zł

29 osób kupiło
9
Wojownicy. Nowa przepowiednia. Północ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojownicy. Nowa przepowiednia. Północ
Dostępny
747 szt.

Pojawiła się nowa przepowiednia! Los zmieni wszystko, co zapowiadały gwiazdy Klany dzikich kotów od wielu księżyców żyły w pokoju – jednak przodkowie mają dla nich przerażające wieści. Nadchodzi nowa przepowiednia i nieznane wcześniej zagrożenie. Młody wojownik, Jeżynowy Pazur, nieoczekiwanie dla siebie, zostaje wskazany jako ten, od którego zależy przyszłość lasu. Zbiera drużynę i wyrusza w podróż, która zmieni losy wszystkich klanów.

49,90 zł
30,94 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 18,96 zł

26 osób kupiło
10
Enola Holmes. Tom 4. Sprawa osobliwego wachlarza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Enola Holmes. Tom 4. Sprawa osobliwego wachlarza
Dostępny
320 szt.

Panna detektyw na tropie kolejnej przygody Odważna. Inteligentna. Niezależna. Bystra. Taka właśnie jest Enola Holmes, młodsza siostra słynnego detektywa, która poszła w ślady Sherlocka i ma już na swoim koncie kilka rozwiązanych spraw. W czwartym tomie cyklu Enola ponownie usiłuje pomóc lady Cecily. Tym razem stara znajoma próbuje uniknąć aranżowanego małżeństwa. Detektywka, stawiając na szali swoją wolność, angażuje w sprawę samego Sherlocka, choć przecież miała się przed nim ukrywać… Czy misja ratunkowa się powiedzie? I czy Enola umknie braciom i odnajdzie matkę? Enola Holmes bije się lepiej niż większość mężczyzn, potrafi strzelać z łuku (...), a inteligencją zaskakuje nawet swojego brata Sherlocka. – Kalina Mróz, „Wyborcza TV” Szczerze polecam wciągnąć się w ten z polotem wykreowany świat zarówno młodszym, jak i starszym! – Alicja Klebba, Lubimyczytać.pl Powieści Nancy Springer o Enoli były nominowane do Edgar Award w kategorii powieść kryminalna dla młodzieży. Autorka opisała przygody młodszej siostry Sherlocka Holmesa, odważnie przeciwstawiającej się wiktoriańskim konwenansom, a fabułę swoich książek osadziła w uniwersum stworzonym przez Arthura Conan Doyle’a. Ekranizacja pierwszego tomu „Enola Holmes i sprawa zaginionego markiza” z Millie Bobby Brown w roli tytułowej i Henrym Cavillem jako Sherlockiem była w 2020 roku wielkim hitem Netfliksa. Tom piąty już wkrótce!

39,99 zł
23,19 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 16,80 zł

26 osób kupiło
11
Cztery ciotki i trup - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Cztery ciotki i trup
Dostępny
1059 szt.

Czy twoja rodzina byłaby gotowa zabić, żebyś była szczęśliwa? Kiedy Meddy Chan przypadkowo zabija faceta, z którym umówiła się na randkę w ciemno, o pomoc zwraca się do swojej mamy. To w końcu z powodu jej intrygi w ogóle wylądowała na tej randce, więc niech teraz pomoże. Ta natomiast jak gdyby nigdy nic telefonuje do swoich sióstr i zaczyna się… Hm, nie taki był plan. Ukrywanie ciała okazuje się jednak trudniejsze, niż myślały, gdyż ich rodzinną firmę organizującą śluby czeka wesele roku. To naprawdę najgorsza możliwa chwila. Miejscem, gdzie ma się odbyć wesele, zarządza były facet Meddy, miłość jej życia. To bez wątpienia najgorszy moment na spotkanie go po latach… Prawda? Czy Meddy w końcu odzyska miłość i uszczęśliwi nadopiekuńczą rodzinkę? Zdobywczyni nagrody Comedy Women In Print Prize 2021

46,90 zł
27,20 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 19,70 zł

21 osób kupiło
12
Niebo nad Paryżem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niebo nad Paryżem
Dostępny
1594 szt.

Matnia uczuć, kłamstw i ambicji, gdzie każdy jest zmuszony walczyć o swoją wizję szczęścia i zdecydować, czy to, czego pragnie, jest warte swojej ceny. Francja, 1793 rok. Claire de Chauvel, rozpieszczona jedynaczka i idealistka, pod wpływem tajemniczych wieści opuszcza rodzinny dom w przeddzień ślubu. W ślad za nią do pogrążonego w rewolucyjnej gorączce Paryża rusza Lisette Pelletier, jej dotychczasowa guwernantka, która już miała nadzieję, że pozbyła się obowiązku opieki nad kłopotliwą podopieczną. W stolicy ich losy splatają się z losami Ettore Bilottiego – skrytego syna włoskich imigrantów, którego rodzina boleśnie odczuwa skutki politycznych zmian – i Xaviera Viteta, kryjącego pod gładką powłoką kilka tajemnic.

49,90 zł
31,44 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 18,46 zł

21 osób kupiło
13
LEGO Minecraft™. Jaskinia naciekowa 30647 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Minecraft™. Jaskinia naciekowa 30647
LEGO
Dostępny
46 szt.

Zestawy LEGO inspirują chłopców i dziewczynki do budowania, tworzenia i wymyślania własnych konstrukcji. Niezliczone możliwości swobodnej zabawy i kreatywnego wyrażania siebie pozwalają doskonalić wartościowe zdolności, które przydadzą im się w dorosłym życiu. Zestaw 30647 Jaskinia naciekowa jest idealny, aby rozpocząć przygodę z LEGO, może być również wspaniałym dodatkiem do urodzinowego prezentu.

30,90 zł
24,72 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,18 zł

19 osób kupiło
14
LEGO Marvel. Doktor Strange - portal międzywymiarowy 30652 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Marvel. Doktor Strange - portal międzywymiarowy 30652
LEGO
Dostępny
16 szt.

Zestawy LEGO inspirują chłopców i dziewczynki do budowania, tworzenia i wymyślania własnych konstrukcji. Niezliczone możliwości swobodnej zabawy i kreatywnego wyrażania siebie pozwalają doskonalić wartościowe zdolności, które przydadzą im się w dorosłym życiu. Zestaw 30652 Doktor Strange – portal międzywymiarowy jest idealny, aby rozpocząć przygodę z LEGO, może być również wspaniałym dodatkiem do urodzinowego prezentu.

31,90 zł
26,80 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 5,10 zł

17 osób kupiło
15
Sekretne życie ptaków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
44,90 zł
27,84 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 17,06 zł

16 osób kupiło
16
Grzechotka Kosmos, kolorowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grzechotka Kosmos, kolorowa
Dumel Discovery
Dostępny
1 szt.

Kosmiczna grzechotka to moc odlotowej zabawy w stylowej odsłonie! Zabawka posiada w swym wnętrzu kuleczkę, która grzechocze przy potrząsaniu. Naokoło niej znajdują się miękkie linki a ruchomymi elementami do przesuwania. Jakby tego było mało, zabawka wyposażona została także w wypustki, przez co sprawdzi się również w roli gryzaka. Jej kształt pasuje idealnie do rączek malucha, co ułatwia najmłodszym chwytanie grzechotki. Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 3 miesiąca życia. Cechy produktu: – zróżnicowane faktury, – dostosowana do małych rączek, – wypustki do masowania dziąseł, – ruchome elementy, – miękkie linki.

35,70 zł
31,42 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,28 zł

17 osób kupiło
17
Zostań u mnie na noc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Zostań u mnie na noc
Dostępny
1047 szt.

Opowieść o miłości, która nie przytrafia nam się, kiedy jej chcemy, ale zawsze wtedy, kiedy jej potrzebujemy. I że warto o nią walczyć, nawet jeśli wszystko wokół jest na nie. Nina Szklarska, zapracowana dziennikarka i matka dwójki dzieci, nie może się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Jej mąż jest już tylko byłym mężem, a po ukochanym mieszkaniu, w którym jej córki stawiały pierwsze kroki, zostało jedynie wspomnienie. Na dodatek w pracy pojawia się nowa, charyzmatyczna szefowa i jak najszybciej chce wprowadzić zmiany w redakcji, a najchętniej też poza nią. Szybko znajduje z Niną wspólny język i usiłuje przekonać ją, by wreszcie otworzyła się na nowe. A jest na co! Nie dość, że po mieszkaniu Szklarskiej kręci się Oli, pomocny i przystojny stolarz, co przygotowuje jej bibliotekę, to jeszcze na horyzoncie pojawia się Jan Ogiński, dawna fascynacja, o której Nina tak naprawdę nigdy nie przestała myśleć… To opowieść nie tylko o miłości czy namiętności, lecz także o przyjaźni. Mamy tu kilka charakternych kobiet, a każda z nich musi stawić czoło innym przeciwnościom losu. Jednak dzięki wzajemnemu wsparciu zaczynają wierzyć, że wszystko jest możliwe, a rozwód wcale nie musi oznaczać końca świata, tylko jego początek.

44,90 zł
26,04 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 18,86 zł

15 osób kupiło
18
Wstążka satynowa wielkanocna zielona 12mmx22m - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10,30 zł
9,99 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 0,31 zł

15 osób kupiło
19
Naklejki wielkanocne z pianki 92szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki wielkanocne z pianki 92szt
Brewis
Dostępny
18 szt.

Naklejki wielkanocne z pianki 92szt: kurczaczki, zajączki, jajka, kwiatki.

12,40 zł
11,99 zł

Rabat 3,3%
oszczędzasz 0,41 zł

16 osób kupiło
20
Madera (Madeira). Mapa trekkingowa 1:50 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Madera (Madeira). Mapa trekkingowa 1:50 000
Dostępny
46 szt.

Doskonała i komfortowa w użytkowaniu mapa trekkingowa całego obszaru wyspy Madera w języku angielskim. Wyróżnia się dokładną treścią topograficzną i turystyczną. Została stworzona specjalnie z myślą o osobach aktywnych, wyruszających na wędrówki. Mapę charakteryzuje: – zasięg, obejmujący całą wyspę Madera. Dodatkowo na mapie znajduje się plan miasta Funchal w skali 1:7 000 – bogata treść turystyczna, m.in.: trasy trekkingów, infrastruktura turystyczna, atrakcje przyrodnicze i inne interesujące obiekty – cieniowanie plastycznie pokazujące ukształtowanie terenu – zgodność mapy z GPS współrzędne geograficzne w układzie WGS-84 Mapa wykonana została w systemie Comfort! Map firmy ExpressMap (P) i pokryta jest laminatem, co pozwala na dłuższe i wygodniejsze jej użytkowanie, nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych, panujących na szlakach. Mapa ta, jest częścią wielokrotnie nagradzanej serii map trekkingowych wydawnictwa terraQuest, która zdobyła zaufanie wielu amatorów wypraw trekkingowych w wielu krajach Europy i poza nią.

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

14 osób kupiło
21
Reckless. Tom 2. Powiernik diabła - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Reckless. Tom 2. Powiernik diabła
Dostępny
77 szt.

Poznaj Ethana Recklessa. Twoje kłopoty to jego specjalność. Za odpowiednią sumę. W latach sześćdziesiątych Ethan był rewolucjonistą, czego dowodem jest kilka blizn, których się wtedy dorobił. Dziś jest po trochu windykatorem, po trochu prywatnym detektywem, ale przede wszystkim wrakiem człowieka. Na szczęście rok 1985 okazuje się dla Ethana całkiem udany przynajmniej do chwili, gdy w podrzędnym filmie dostrzega twarz zaginionej przed laty kobiety. Niestety, szperanie w zgliszczach lat siedemdziesiątych okazuje się bardzo niebezpiecznym pomysłemi Ethan zostaje wkrótce wciągnięty w pełne zabójczych tajemnic podziemie Hollywood.

75,00 zł
66,00 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,00 zł

14 osób kupiło
22
Chołod - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chołod
Dostępny
23 szt.

Nowa powieść Szczepana Twardocha, inspirowana polarnymi wyprawami autora. Wielka podróż przez Arktykę - ocean, łagry, miłość i przemoc. Pochodzący z Górnego Śląska Konrad Widuch jest weteranem Wielkiej Wojny, komunistą całym sercem oddanym rewolucji. Po wojnie razem z Karolem Radkiem wyjeżdża do sowieckiej Rosji i wciela w życie proletariacki porządek, walcząc w szeregach Konarmii w wojnie 1920 roku. Rewolucja jednak pożera własne dzieci. Podczas czystek 1937 roku towarzysz Widuch jako „stary bolszewik” zostaje aresztowany, skazany i wysłany do łagru, z którego jednak ucieka i tak zaczyna się jego podróż przez śniegi, lody i tundrę. Uchodząc przed sowiecką sprawiedliwością w towarzystwie niewidomego wora w zakonie i błatnej imieniem Ljubow, Widuch trafia w końcu do tajemniczej osady, nazywanej przez jej mieszkańców Chołodem. Żyją w niej oni zgodnie z rytmem surowej, polarnej natury, hodują renifery, polują na foki i niedźwiedzie, mówią swoim językiem i nigdy nie słyszeli o Stalinie. Do czasu… Chołod jest opowieścią o rozczarowaniu ideami. O losie jednostki rzuconej w wir historii i o chwili wytchnienia, jaką bohater znajduje poza cywilizacją. Jest to jednak tylko chwila, albowiem rosyjski Behemot uparcie podąża śladem ex-towarzysza Widucha.

56,00 zł
36,96 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 19,04 zł

13 osób kupiło
23
LEGO Star Wars™. Myśliwiec X-Wing™ 30654 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Star Wars™. Myśliwiec X-Wing™ 30654
LEGO
Dostępny
46 szt.

Zestawy LEGO inspirują chłopców i dziewczynki do budowania, tworzenia i wymyślania własnych konstrukcji. Niezliczone możliwości swobodnej zabawy i kreatywnego wyrażania siebie pozwalają doskonalić wartościowe zdolności, które przydadzą im się w dorosłym życiu. Zestaw 30654 Myśliwiec X-Wing™ jest idealny, aby rozpocząć przygodę z LEGO, może być również wspaniałym dodatkiem do urodzinowego prezentu.

30,90 zł
24,72 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,18 zł

13 osób kupiło
24
LEGO Creator. Zabytkowy samochód 30644 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Creator. Zabytkowy samochód 30644
LEGO
Dostępny
50 szt.

Zestawy LEGO inspirują chłopców i dziewczynki do budowania, tworzenia i wymyślania własnych konstrukcji. Niezliczone możliwości swobodnej zabawy i kreatywnego wyrażania siebie pozwalają doskonalić wartościowe zdolności, które przydadzą im się w dorosłym życiu. Zestaw 30644 Zabytkowy samochód jest idealny, aby rozpocząć przygodę z LEGO, może być również wspaniałym dodatkiem do urodzinowego prezentu.

30,90 zł
24,72 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,18 zł

11 osób kupiło
25
Dinozaury odkryte na nowo. Jak rewolucja naukowa rewiduje historię - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaury odkryte na nowo. Jak rewolucja naukowa rewiduje historię
Dostępny
80 szt.

Dinozaury odkryte na nowo to książka o tym, jak w badaniach nad dinozaurami pewność zastąpiła spekulacje. Jeszcze niedawno mogliśmy się tylko domyślać, jak szybko ten czy tamten dinozaur biegał, co potrafił pogryźć, a czego nie, jak opiekował się młodymi albo jak był ubarwiony. Dziś - dzięki nowym znaleziskom i technikom badawczym - potrafimy odpowiedzieć na te wszystkie pytania (i na wiele innych). W ciągu ostatnich dwudziestu lat nasza wiedza o dinozaurach przeszła oszałamiającą rewolucję, w której znaczący udział miały także odkrycia z terenów Polski, takie jak szczątki silezaurów. Słynny brytyjski paleontolog Michael Benton relacjonuje w swojej książce najnowsze badania nad dinozaurami i ich zaskakujące wyniki. Z pasją opowiada o rewolucji, w której sam uczestniczył. Michael J. Benton - profesor paleontologii kręgowców na Uniwersytecie Bristolskim, od 2014 roku członek Royal Society. Zajmuje się ewolucją gadów triasowych i procesami wymierania. Na jego cześć jeden z rodzajów rynchozaurów otrzymał nazwę Bentonyx. Jego poprzednia książka, Gdy życie prawie wymarło, poświęcona wymieraniu permskiemu, otrzymała w 2017 r. nagrodę Mądra Książka Roku.

49,99 zł
31,99 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 18,00 zł

11 osób kupiło
26
Potworność - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Potworność
Dostępny
28 szt.

Błękitne niebo, palmy i plaże o nieskazitelnie białym piasku. Clare Prentiss sądzi, że jej nowy dom jest rajem, a nowa posada jako szefowej ochrony szpitala - spełnieniem marzeń. Ale prawda jest niewyobrażalnie gorsza… Ponure sny, erotyczne obsesje i pokręcone fantazje nie są jedynymi rzeczami, które nagle nawiedzają Clare. Czy ktoś naprawdę podgląda ją w nocy przez okno? TAK. Czy te groteskowe rzeczy w lesie mogą być prawdziwe? TAK. Czy Clare jest prześladowana? TAK. Ale nie przez człowieka… przez monstrum!

47,00 zł
27,26 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 19,74 zł

10 osób kupiło
27
LEGO Friends. Rampa deskorolkowa 30633 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
LEGO Friends. Rampa deskorolkowa 30633
LEGO
Dostępny
82 szt.

Zestawy LEGO inspirują chłopców i dziewczynki do budowania, tworzenia i wymyślania własnych konstrukcji. Niezliczone możliwości swobodnej zabawy i kreatywnego wyrażania siebie pozwalają doskonalić wartościowe zdolności, które przydadzą im się w dorosłym życiu. Zestaw 30633 Rampa deskorolkowa jest idealny, aby rozpocząć przygodę z LEGO, może być również wspaniałym dodatkiem do urodzinowego prezentu.

30,90 zł
22,87 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 8,03 zł

10 osób kupiło
28
Puzzle 20el "miniMaxi" Z Tomkiem jest wesoło. Tomek i Przyjaciele 56039 Trefl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,50 zł
3,99 zł

Rabat 11,3%
oszczędzasz 0,51 zł

9 osób kupiło
29
LEGO Technic. Wózek widłowy z paletą 30655 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Technic. Wózek widłowy z paletą 30655
LEGO
Dostępny
53 szt.

Zestawy LEGO inspirują chłopców i dziewczynki do budowania, tworzenia i wymyślania własnych konstrukcji. Niezliczone możliwości swobodnej zabawy i kreatywnego wyrażania siebie pozwalają doskonalić wartościowe zdolności, które przydadzą im się w dorosłym życiu. Zestaw 30655 Wózek widłowy z paletą jest idealny, aby rozpocząć przygodę z LEGO, może być również wspaniałym dodatkiem do urodzinowego prezentu.

30,90 zł
23,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,72 zł

8 osób kupiło
30
Tabliczka mnożenia w wierszykach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tabliczka mnożenia w wierszykach
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.30

TRUDNE DO WYKUCIA? NIE Z TYMI WIERSZYKAMI!Błyskotliwe wierszyki, ilustrowane pięknymi akwarelami Małgorzaty Flis. Jedyna taka książka, w której dzieci nie tylko mogą liczyć konkretne zbiory, ale i zrymować wynik, żeby nie uleciał z pamięci.Z życia wzięteJak sam autor mówi, jego dzieci zupełnie nie chciały uczyć się tabliczki mnożenia. Dlatego działania zmienił dla nich w rymowane historie, które można opowiadać, oglądać, bawić się nimi i przy okazji zapamiętać. Wszystkie to znalazło się w tej książeczce. Mamy nadzieję, że ten bestseller pomoże również Wam w nauce tabliczki mnożenia!

60,00 zł
Powiadomienie
7 osób kupiło
31
Kobieta na froncie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Kobieta na froncie
Dostępny
1597 szt.

Polskie wydanie wstępem opatrzyła Oksana Zabużko. Kiedy w 1991 roku znana węgierska psycholożka Alaine Polcz opublikowała swoje wspomnienia, potwierdziło się wszystko to, o czym przez ostatnie pięćdziesiąt lat spekulowano i snuto domysły. Opinia publiczna w końcu usłyszała o horrorze kobiet uwięzionych na linii frontu w ostatnich miesiącach drugiej wojny światowej: głodzie, spaniu w piwnicach, nędzy, brudzie, wszach i chorobach, niecichnących ani na moment strzałach i regularnych gwałtach. O tym wszystkim, co nie mieściło się w podręcznikach i wzniosłych opowieściach. I o tym, co w nowym socjalistycznym państwie objęte było absolutnym tabu: przemocy seksualnej ze strony żołnierzy wyzwolicielskiej Armii Czerwonej. Koniec wojny, który zbiegł się z pierwszym rokiem jej nieszczęśliwego małżeństwa, pozostawił w Alaine Polcz, wówczas zaledwie dziewiętnastoletniej dziewczynie, duchową traumę i śmiertelną chorobę, a także poczucie wielkiego osamotnienia. Mimo tego Kobieta na froncie to portret osoby niezwykłego hartu ducha, z której wojenna gehenna wysysała chęć do życia, lecz nigdy nie odebrała człowieczeństwa, która szukała w sobie zrozumienia nawet dla oprawców, która całe późniejsze życie zawodowe poświęciła pracy z umierającymi i ich rodzinami i która przełamując zmowę milczenia, oddała sprawiedliwość cierpieniu wielu anonimowych kobiet. Wstęp Oksany Zabużko przetłumaczyła Katarzyna Kotyńska.

44,90 zł
27,84 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 17,06 zł

6 osób kupiło
32
Kurs języka polskiego dla ukraińskich uczniów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kurs języka polskiego dla ukraińskich uczniów
Dostępny
416 szt.

Вивчи польську мову легко та швидко! "Польська вдома та в школі. Курс польської мови для українських учнів" - це книжка, яка спростить вивчення польської мови та зробить навчання легким і веселим. Курс ЕдуЕму пропонує: сценки з повсякденного життя, комічні діалоги та жарти, практичні слова та звороти, добрячу порцію гумору.Грайся і вчися! Naucz się języka polskiego łatwo i szybko! Polski w domu i w szkole. Kurs języka polskiego dla ukraińskich uczniów to książka, która w przystępny i zabawny sposób ułatwi naukę języka polskiego. Kurs EduEmu zawiera: scenki z życia codziennego, komiksowe dialogi i żarty, praktyczne słówka i zwroty, solidną porcję humoru. Baw się i ucz!

29,99 zł
19,99 zł

Rabat 33,3%
oszczędzasz 10,00 zł

7 osób kupiło
33
Naklejki wielkanocne z pianki brokatowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
11,40 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 3,6%
oszczędzasz 0,41 zł

6 osób kupiło
34
Puzzle 20el "miniMaxi" Poznaj świat dinozaurów 56036 Trefl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,50 zł
3,99 zł

Rabat 11,3%
oszczędzasz 0,51 zł

7 osób kupiło
35
Puzzle Baby Classic - Na farmie TREFL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
23,90 zł
20,79 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,11 zł

6 osób kupiło
36
Grzechotka Kosmos, pastelowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grzechotka Kosmos, pastelowa
Dumel Discovery
Dostępny
5 szt.

Pastelowa grzechotka wprowadzi do świata Twojego Malucha odrobinę magii w stylowej, galaktycznej odsłonie. W centralnym punkcie znajduje się grzechoczące kula, a naokoło niej rozpościerają się miękkie, elastyczne linki, po których przesuwać możemy ruchome elementy. Kształt zabawki i jej wymiary są idealnie dostosowane do małych rączek. Grzechotkę zdobią wypustki o zróżnicowanych kształtach, które przyniosą ulgę ząbkującemu dziecku Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 3 miesiąca życia. Cechy produktu: – zróżnicowane faktury, – dostosowana do małych rączek, – wypustki do masowania dziąseł, – ruchome elementy, – miękkie linki.

39,60 zł
34,85 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,75 zł

6 osób kupiło
37
Groza wokół K2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Groza wokół K2
Dostępny
182 szt.

Przejmujący opis najtragiczniejszego sezonu pod K2 w 1986 roku, gdy na stokach tej góry, obok spektakularnych sukcesów, rozegrały się nie mniej głośne tragedie, które w sumie pochłonęły życie 13 wspinaczy. Autorka, jako uczestniczka jednej z wypraw, próbuje zrozumieć przyczyny wydawałoby się bezsensownych śmierci, odwołując się niejednokrotnie do wypowiedzi innych wspinaczy. Jednocześnie kreśli trzymający w napięciu obraz zakończonej sukcesem wyprawy na Mogic Line, której sama była uczestnikiem. Wznowienie jednej z najlepszych książek znanej i lubianej himalaistki, uzupełnione o rozbudowany wstęp i zakończenie, z nową szatą graficzną. Janusz Kurczab, nasz znakomity wspinacz, a zarazem autor wielu opracowań górskich, tak pisał o tej pozycji: Powstała książka bardzo dobra, którą nie tyko przeciętny czytelnik, ale i każdy alpinista przeczyta z ogromnym zainteresowaniem, a nawet - z zapartym tchem.

59,90 zł
43,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

5 osób kupiło
38
Tunele. Tom 2. Głębiej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tunele. Tom 2. Głębiej
Dostępny
2208 szt.

Głębiej to kontynuacja niezwykłych oraz mrożących krew w żyłach przygód czternastoletniego Willa i jego przyjaciela Chestera. Po dotarciu do Głębi chłopcy zmuszeni są do dramatycznej walki o przetrwanie. Stawiając czoła kolejnym wyzwaniom, odkrywają również przerażający spisek Styksów. Czy zdążą uratować Górnoziemie? Tunele to oryginalna, pełna emocji seria, która podbiła serca fanów fantastyki na całym świecie. Nowe wydanie z pewnością wciągnie młodych czytelników w wir nieprawdopodobnych zdarzeń oraz fantastycznych przygód. A wiernym fanom serii przypomni przerażający i fascynujący świat podziemi.

49,99 zł
37,49 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,50 zł

5 osób kupiło
39
Śmierć w Żelazowej Woli - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śmierć w Żelazowej Woli
Dostępny
19 szt.

Są tacy, którzy dla muzyki gotowi są zabić. Na terenie parku-muzeum w Żelazowej Woli dochodzi do zbrodni. Podczas codziennego obchodu terenu ochroniarz Emil Marchewka znajduje ciało młodego pianisty, który tego dnia koncertował w dworku Chopinów. Zmarły trzyma w ręku kartkę z tajemniczym szyfrem. Aspirant Ireneusz Fatalny wraz ze swoim pomocnikiem Edwardem Nurzałą rozpoczyna dochodzenie w sprawie tragicznej śmierci. Niespodziewanie nawet dla samego siebie z alternatywnym śledztwem rusza również ochroniarz Marchewka, wspomagany przez uroczą bibliotekarkę Kasię Mannę. Wydaje się jasne, że najważniejszym motywem zbrodni jest owiany tajemnicą, zaginiony siedemnasty polonez autorstwa Fryderyka Chopina. Ale kto byłby na tyle szalony lub zdesperowany, by dla niego zabić? Wkrótce okaże się, że podejrzanych miłośników muzyki poważnej jest więcej, niż można by się spodziewać

49,99 zł
36,49 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,50 zł

5 osób kupiło
40
Mandale dla dzieci. Kolorowanki dla chłopców - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mandale dla dzieci. Kolorowanki dla chłopców
Dostępny
191 szt.

Dzięki tej wartościowej książce aktywizującej chłopcy w wieku od 3 do 7 lat będę mogli nadać kolory 64 „magicznym kręgom” mandali. Odkrywając ulubione chłopięce tematy – sport, pojazdy, zwierzęta, zabawy, przyrodę, podróże, kosmos – w kontekście harmonijnych struktur mandali, mali artyści uwolnią się od lęków, zrelaksują, rozwiną umiejętność koncentracji i kreatywności. Mandale zostały opatrzone specjalnie dobranymi zadaniami, które dodatkowo uatrakcyjnią pracę twórczą. Psychologowie podkreślają walory terapeutyczne i edukacyjne mandali dla dzieci.

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

5 osób kupiło
41
Spory i wybory ideowe katolików w Polsce 1942-1948 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spory i wybory ideowe katolików w Polsce 1942-1948
Dostępny
50 szt.

Celem niniejszej książki jest prześledzenie sporów, jakie na łamach prasy prowadzili ze sobą czołowi publicyści katoliccy w Polsce w okresie 1945-1948 oraz spojrzenie na powojenne dyskusje przez pryzmat wcześniejszej konsolidacji środowisk katolickich wokół organizacji Unia w czasie okupacji niemieckiej. Autor ma nadzieję, że udało mu się przedstawić dynamikę przemian katolicyzmu politycznego zaraz po II wojnie światowej i ukazać długofalowe skutki tych dyskusji dla katolickiej myśli politycznej. (fragment Wstępu)

59,00 zł
41,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,70 zł

5 osób kupiło
42
Wstążka satynowa wielkanocna biała 25mmx22m - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
12,90 zł
11,99 zł

Rabat 7,1%
oszczędzasz 0,91 zł

5 osób kupiło
43
LEGO City. Rower policyjny - szkolenie 30638 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO City. Rower policyjny - szkolenie 30638
LEGO
Dostępny
56 szt.

Zestawy LEGO inspirują chłopców i dziewczynki do budowania, tworzenia i wymyślania własnych konstrukcji. Niezliczone możliwości swobodnej zabawy i kreatywnego wyrażania siebie pozwalają doskonalić wartościowe zdolności, które przydadzą im się w dorosłym życiu. Zestaw 30638 Rower policyjny – szkolenie jest idealny, aby rozpocząć przygodę z LEGO, może być również wspaniałym dodatkiem do urodzinowego prezentu.

30,90 zł
24,10 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 6,80 zł

5 osób kupiło
44
Poznajemy sylaby z Profesorkiem JAWA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poznajemy sylaby z Profesorkiem JAWA
Jawa
Dostępny
69 szt.

Układanka Poznajemy SYLABY kształci umiejętności ważne w nauce czytania i pisania. Przeznaczona dla dzieci w wieku 4-10 lat. Do obrazka należy dopasować odpowiednie sylaby, aby powstała nazwa przedmiotu. Podczas zabawy dzieci rozwijają analizę i syntezę wzrokową i słuchową. Pomocna w nauczaniu początkowym.

28,00 zł
20,16 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,84 zł

4 osoby kupiły
45
Prawo bankowe. Ustawa o Narodowym Banku Polskim - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo bankowe. Ustawa o Narodowym Banku Polskim
Dostępny
61 szt.

Stan prawny: 1 lutego 2023 r. Publikacja obejmuje zmiany wchodzące w życie 10.2.2023 r. (Dz.U. z 2023 r. poz. 180) w podwójnym stanie prawnym. Książka zawiera: Tekst ustawy Prawo bankowe, Ustawę o Narodowym Banku Polskim, Indeks rzeczowy. Seria "Twoje Prawo" zawiera: Boldowanie najnowszych zmian Przypisy od Redakcji Czytelne hasła i teksty Indeks rzeczowy

35,00 zł
29,05 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 5,95 zł

4 osoby kupiły
46
Crime Scene, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Crime Scene, CD
Rpwl, Soulfood
Dostępny
20 szt.

1. Victim Of Desire 2. Red Rose 3. A Cold Spring Day In '22 4. Life In A Cage 5. King Of The World 6. Another Life Beyond Control

65,90 zł
4 osoby kupiły
47
Park Jurajski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Park Jurajski
Dostępny
80 szt.

Dzięki zaangażowaniu ekscentrycznego milionera na niewielkiej wyspie w pobliżu Kostaryki powstaje Jurassic Park, którego największą atrakcją są żywe dinozaury, sklonowane za sprawą DNA pozyskanego z krwi zatopionych w bursztynie owadów. Niestety stworzony przez człowieka ekosystem wymyka się spod kontroli – dinozaury wydostają się na wolność i rozpoczynają polowanie na inne stworzenia oraz... ludzi. W latach dziewięćdziesiątych XX wieku od tej książki Michaela Crichtona zaczęła się wielka, trwająca do dziś fascynacja prehistorycznym światem dinozaurów. Niewątpliwy udział miała w tym znakomita ekranizacja powieści w reżyserii Stevena Spielberga.

69,90 zł
50,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,57 zł

4 osoby kupiły
48
Wykopaliska. Szkielet 3D. Dinozaur Brachiosaurus - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wykopaliska. Szkielet 3D. Dinozaur Brachiosaurus
Lean Toys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.25

Dinozaury to jedne z najciekawszych zwierząt prehistorycznych. Dociekliwość i chęć poznawania przeszłości to cechy dziecka? Interesuje się archeologią? To właśnie to jest zabawka dla niego. Zestaw małego archeologa, teraz i on może wydobyć dinozaura z prehistorii. Instrukcja na dołączonym opisie oraz narzędzia dołączone do zestawu pozwolą odkryć szkielet dinozaura. Super nauka połączona z zabawą. Szkielet świeci w ciemności. Po wyczyszczeniu kości należy je połączyć i powstanie szkielet dinozaura. Rozpocznij wykopaliska! Dzięki tej zabawie twoje dziecko zdobędzie wiedzę i rozwinie precyzję podczas wykopywania, ale też zmysł logicznego myślenia podczas składania. Będzie jak prawdziwy paleontolog przy użyciu narzędzi i technik, odkryje dinozaura! Elementy zestawu: - gipsowa skała, - 1 dłuto, - pędzelek, - lupa, - figurka dinozaur.

17,99 zł
Powiadomienie
4 osoby kupiły
49
GiliGums. Gryzak kaktus - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
GiliGums. Gryzak kaktus
Dumel Discovery
Dostępny
4 szt.

Zielony kaktus to wesoły gryzak, wykonany w całości z bezpiecznego silikonu! Posiada on zróżnicowaną fakturę i wypustki, które przyniosą ulgę ząbkującym maluchom. Czyszczenie gryzaka nie stanowi żadnego problemu, dzięki czemu można go bezpiecznie dezynfekować przed podaniem dziecku.

23,80 zł
20,94 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,86 zł

4 osoby kupiły
50
Frostpunk: Frostlander Expansion edycja PL REBEL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Frostpunk: Frostlander Expansion edycja PL REBEL
Rebel
Dostępny
34 szt.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Frostpunk: Gra planszowa. Dodatek do postapokaliptycznej gry strategicznej. Rozszerzenie do postapokaliptycznej gry strategicznej Frostpunk zawierające zestaw nowych kart, które znacznie zwiększają jej regrywalność. Dodatkowo Frostlander wprowadza zupełnie nowy, najwyższy poziom trudności, stanowiący wyzwanie nawet dla zaawansowanych graczy. Zestaw zawiera również ekskluzywne, drewniane pionki, które uczynią naszą grę jeszcze bardziej estetyczną. Zawiera wszystkie cele odblokowane podczas kampanii na portalu Kickstarter. Czym jest Frostpunk? To strategiczna gra planszowa, w której od jednego do czterech graczy wciela się w przywódców ostatniej kolonii ocalałych w postapokaliptycznym, skutym lodem świecie. Naszą rolą jest zarządzanie zarówno infrastrukturą ostatniego miasta, jak i jego mieszkańcami oraz nieustanne lawirowanie między perspektywą lodowej zagłady a buntem. Nasi obywatele to nie tylko nieme pionki na planszy: będą wysuwać postulaty i reagować zgodnie z panującymi nastrojami. Działania i decyzje graczy poniosą ze sobą istotne dla rozgrywki konsekwencje, tworząc każdorazowo wyjątkową, dojrzałą historię. Zawartość: 8 kart wydarzeń,14 kart zmierzchu,4 karty prawa,8 kart konsekwencji prawnych,8 kart technologii,6 kart społeczeństwa w trybie przetrwania,32 drewniane pionki.

89,95 zł
79,16 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,79 zł

4 osoby kupiły
51
Serce z piernika - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serce z piernika
Dostępny
50 szt.

Zatrzymaj się i rozejrzyj dookoła. Czasami tyle wystarczy, by w twoim życiu zaczęły się dziać cuda. Klementyna - mistrzyni pachnących pierników - całe życie spędziła na walizkach. W najbardziej niespodziewanych momentach babcia Agata brała ją za rękę i ruszały w nieznane. Dziś w oczach swojej córeczki Dobrochny bohaterka dostrzega własną niepewność i strach na widok babki szykującej się do drogi. Klementyna już wie, że przyszedł czas, by zmienić swoje życie i zacząć spełniać najskrytsze pragnienia. Ale co ma z tym wspólnego lukrowana piętrowa kamieniczka jak ze snu? Serce z piernika przeniesie cię w świat, w którym najważniejsza jest siła marzeń, a cuda - duże i małe - zdarzają się wtedy, kiedy najbardziej ich potrzebujesz.

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

4 osoby kupiły
52
Squishville. 4-pak Jungle Squad - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Squishville. 4-pak Jungle Squad
Jazwares
Dostępny
357 szt.

Zestaw 4 maskotek, 1 z nich jest niespodzianką.

70,00 zł
66,50 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,50 zł

4 osoby kupiły
53
Koci Domek Gabi Male Zest Gotujaca Gabi 6066483 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
64,90 zł
57,11 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,79 zł

4 osoby kupiły
54
Puzzle 160el Harry Potter i przyjaciele 15418 Trefl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
13,90 zł
12,99 zł

Rabat 6,5%
oszczędzasz 0,91 zł

4 osoby kupiły
55
Tunel samorozkładający się, Psi Patrol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tunel samorozkładający się, Psi Patrol
John
Dostępny
25 szt.

Tunel samorozkładający się z pieskami z Psiego Patrolu. Długość: 150 cm. Średnica: 45 cm.

95,90 zł
86,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,59 zł

4 osoby kupiły
56
Wstążka satynowa wielkanocna żółta 12mmx22m - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10,30 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 3,0%
oszczędzasz 0,31 zł

5 osób kupiło
57
Teatr 2/2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teatr 2/2023
Niedostępny
Brak

W magazynie publikowane są recenzje i omówienia premier w teatrach polskich oraz niektórych zagranicznych, festiwali teatralnych oraz książek poświęconych teatrowi, a także eseje i felietony o tematyce teatralnej.

14,40 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,8%
oszczędzasz 1,41 zł

4 osoby kupiły
58
Koci Domek Gabi Male Zest Karaoke 6062027 Wb6 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
86,30 zł
75,94 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,36 zł

4 osoby kupiły
59
Squishville. 6-pak Arctic Squad - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Squishville. 6-pak Arctic Squad
Jazwares
Dostępny
130 szt.

Zestaw 6 maskotek, milutkich i mięciutkich mieszkańców Squishville, 1 z nich jest niespodzianką.

110,00 zł
104,50 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,50 zł

3 osoby kupiły
60
Squishville. 4-pak Tie-Dye Squad - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Squishville. 4-pak Tie-Dye Squad
Jazwares
Dostępny
195 szt.

Zestaw 4 maskotek, 1 z nich jest niespodzianką.

70,00 zł
66,50 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,50 zł

3 osoby kupiły
61
IX, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
IX, CD
Host, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

3 osoby kupiły
62
Zajączek z pianki 8szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zajączek z pianki 8szt
Brewis
Dostępny
9 szt.

Zajączek z pianki 8szt (4 kolory), rozmiar 10x10,5cm

8,80 zł
7,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,81 zł

3 osoby kupiły
63
Mały Dyrektor. Wydawanie pieniędzy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały Dyrektor. Wydawanie pieniędzy
Dostępny
223 szt.

Seria Mały Dyrektor to cykl książeczek, z których dzieci dowiedzą się do czego służą pieniądze i jak z nich mądrze korzystać. W ciekawych, pięknie ilustrowanych historyjkach przedstawiono sytuacje, dzięki którym dzieci dowiedzą się jak należy wydawać, zarabiać czy oszczędzać pieniądze. Te książeczki zawierają świetne pomysły na wprowadzenie dzieci do świata finansów. W środku znajduje się również część kreatywna i zagadki dla najmłodszych. Połączenie czytania z zabawą to zawsze najlepszy pomysł na naukę!

9,90 zł
7,99 zł

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

3 osoby kupiły
64
Ucieczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Ucieczka
Dostępny
1639 szt.

Szesnastoletnia Emilia Rossnowska kończy najlepszą pensję w Płocku i na balu debiutantek przyciąga uwagę carskiego oficera, hrabiego Gołubojewowa. Żeby nie dopuścić do uwiedzenia córki, zapobiegliwy ojciec wysyła ją do Paryża na nauki w renomowanym Instytucie Panien Polskich, który księżna Anna Czartoryska założyła w słynnym Hôtel Lambert. Do stolicy Francji Emilia wyrusza pod opieką przyjaciółki domu – niezależnej i wyzwolonej aktorki i śpiewaczki Luizy Boretti. Ich droga wiedzie przez Bydgoszcz, Berlin, Hamburg, Londyn i Hawr. Dla Emilii jest to prawdziwa szkoła życia. Młodziutka dziewczyna zderza się z historią i wielką polityką. Przekonuje się też, że kobieta nie musi żyć w cieniu mężczyzny – może mieć własne zdanie, samodzielnie kształtować swoją przyszłość, a także brać czynny udział w działaniach politycznych. Jak to wpłynie na dalszą edukację Emilii? I jak potoczą się jej losy we francuskiej metropolii, do której wyrusza również rosyjski hrabia?

44,90 zł
28,74 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 16,16 zł

3 osoby kupiły
65
Fioletowe oczy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fioletowe oczy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.10

Ich ugryzienia są śmiercionośne… Małe miasteczko obok Everglades miało do zaoferowania Rachel i jej synowi nowy początek. Zamiast tego rozpoczął się koszmar, gdy nieznany gatunek much przeniósł się na ten teren, zostawiając po sobie bolesne ugryzienia. W mediach ostrzegano mieszkańców, by pozostali w domach do czasu, aż rój przejdzie dalej. Ale muchy nie odeszły, a radio i telewizja zamilkły. A wtedy pojawiły się pająki… Pająki zdolne utkać zabójczą sieć, która w ciągu jednego wieczoru pokrywa cały dom. Pająki, które zostawiają po sobie obdarte kości, gdy się rozmnożą. Wygłodzone pająki, które tak jak i muchy poszukują świeżego mięsa, obserwując fioletowymi oczami…

45,00 zł
32,40 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

3 osoby kupiły
66
Squishville. 6-pak Wild One Squad - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Squishville. 6-pak Wild One Squad
Jazwares, Squishville
Dostępny
58 szt.

Zestaw 6 maskotek do przytulania, w tym 1 jest niespodzianką.

110,00 zł
104,50 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,50 zł

3 osoby kupiły
67
Squishmallows. Czerwony Dino, 50 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Squishmallows. Czerwony Dino, 50 cm
Jazwares, Squishmallows
Dostępny
43 szt.

Ta supermiękka, pluszowa zabawka kolekcjonerska jest idealnym kanapowym przyjacielem i przytulanką do snu dla dzieci w różnym wieku.

236,00 zł
224,20 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 11,80 zł

4 osoby kupiły
68
Odlewy gipsowe, magnesy. Świąteczne malowanie jajek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odlewy gipsowe, magnesy. Świąteczne malowanie jajek
Lean Toys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.12

Twój maluch jest małym artystą? Uwielbia malować i ozdabiać. Mamy coś dla niego! Zestaw do tworzenia odlewów gipsowych z farbami pozwoli mu odrywać świat i samodzielnie tworzyć jego barwy. Zabawka nauczy koncentracji na odlewie oraz umiejętności uczenia się i łatwego przyswajania wiedzy. Małe elementy ćwiczą precyzję i koordynację, co zaprocentuje również w szkole. Zestaw pozwala na samodzielne stworzenie gipsów poprzez dołączony do zestawu proszek gipsowy. Foremki mają wzory jajeczek wielkanocnych z kurczaczkiem bądź króliczkiem. Kolejną czynnością będzie pomalowanie farbami jajeczek, a dołączone do zestawu magnesy pozwolą na zawieszenie pięknych odlewów na lodówkę. Idealnie nawiązują do Świąt Wielkiej Nocy. Kupując ten zestaw, pozwolisz maluchowi stworzyć własne ozdoby domowe i poczuć zbliżające się święta. Elementy zestawu: - forma 6 różnych wzorów, - proszek gipsowy, - magnes, - pręt do mieszania, - kubek do mieszania, - 6 kolorów farb, - pędzel do malowania, - szczegółowe instrukcje.

20,13 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,7%
oszczędzasz 0,14 zł

3 osoby kupiły
69
Wstążka satynowa wielkanocna j. zielona 12mmx22m - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10,30 zł
9,99 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 0,31 zł

4 osoby kupiły
70
Zestaw kosmiczny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw kosmiczny
Lean Toys
Dostępny
4 szt.

Mały fan kosmosu i astronomii będzie miał nie lada frajdę z takiego zestawu. Dużo elementów i funkcji pokaże małemu, jak wygląda świat naukowców. Już dziś może przenieść się do świata wyobraźni i kosmosu. Dużo elementów i funkcji, dźwięków zaciekawi malucha i pokaże cały świat naukowców. Twoje dziecko będzie z chęcią pogłębiać wiedzę o kosmosie, planetach i pozwoli mu na swoje własne wyprawy kosmiczne, zgodne z jego kreatywnością. Zestaw posiada wiele elementów: stacje startu rakiety kosmicznej, prom kosmiczny, załogę. Wszystkie elementy potrzebne do wyruszenia w kosmos. Platforma do startu posiada miejsce na rakietę, dzięki czemu trzyma się ona pionowo. Możesz przygotować się do startu! Elementy zestawu: – platforma do startu, – dźwig, – rakieta, – kosmonauta x3, – prom kosmiczny, – katapulta. Wymiary elementów zestawu: platforma z dźwigiem: 13 x 12 x 27 cm rakieta: 16 x 5 x 3 cm prom kosmiczny: 10 x 8 x 5 cm kosmonauta: 7 x 5 x 2 cm Wymiary pudełka: 38 x 24 x 7 cm Wszelkie elementy kosmicznego kompletu wykonane są z wysokogatunkowego materiału, czyli plastiku. Zabawka posiada certyfikat CE, zapakowana jest w duże, kartonowe pudełko ozdobione kosmicznym motywem. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

37,01 zł
35,16 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,85 zł

3 osoby kupiły
71
Wykopaliska. Szkielet 3D. Dinozaur Stegosaurus - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wykopaliska. Szkielet 3D. Dinozaur Stegosaurus
Lean Toys
Dostępny
6 szt.

Dinozaury to jedne z najciekawszych zwierząt prehistorycznych. Dociekliwość i chęć poznawania przeszłości to cechy dziecka? Interesuje się archeologią? To właśnie to jest zabawka dla niego. Zestaw małego archeologa, teraz i on może wydobyć dinozaura z prehistorii. Instrukcja na dołączonym opisie oraz narzędzia dołączone do zestawu pozwolą odkryć szkielet dinozaura. Super nauka połączona z zabawą. Szkielet świeci w ciemności. Po wyczyszczeniu kości należy je połączyć i powstanie szkielet dinozaura. Rozpocznij wykopaliska! Dzięki tej zabawie twoje dziecko zdobędzie wiedzę i rozwinie precyzję podczas wykopywania, ale też zmysł logicznego myślenia podczas składania. Będzie jak prawdziwy paleontolog przy użyciu narzędzi i technik, odkryje dinozaura! Elementy zestawu: - gipsowa skała, - 1 dłuto, - pędzelek, - lupa, - figurka dinozaur.

17,99 zł
3 osoby kupiły
72
Mały Dyrektor - Oszczędzanie Pieniędzy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały Dyrektor - Oszczędzanie Pieniędzy
Dostępny
230 szt.

Seria "Mały Dyrektor" to cykl książeczek, z których dzieci dowiedzą się do czego służą pieniądze i jak z nich mądrze korzystać. W ciekawych, pięknie ilustrowanych historyjkach przedstawiono sytuacje, dzięki którym dzieci dowiedzą się jak należy wydawać, zarabiać czy oszczędzać pieniądze. Te książeczki zawierają świetne pomysły na wprowadzenie dzieci do świata finansów. W środku znajduje się również część kreatywna i zagadki dla najmłodszych. Połączenie czytania z zabawą to zawsze najlepszy pomysł na naukę!

9,90 zł
7,99 zł

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

3 osoby kupiły
73
Naklejki wielkanocne z pianki 75szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,70 zł
13,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,71 zł

3 osoby kupiły
74
Mały Dyrektor - Dzielenie się Pieniędzmi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały Dyrektor - Dzielenie się Pieniędzmi
Dostępny
242 szt.

Seria "Mały Dyrektor" to cykl książeczek, z których dzieci dowiedzą się do czego służą pieniądze i jak z nich mądrze korzystać. W ciekawych, pięknie ilustrowanych historyjkach przedstawiono sytuacje, dzięki którym dzieci dowiedzą się jak należy wydawać, zarabiać czy oszczędzać pieniądze. Te książeczki zawierają świetne pomysły na wprowadzenie dzieci do świata finansów. W środku znajduje się również część kreatywna i zagadki dla najmłodszych. Połączenie czytania z zabawą to zawsze najlepszy pomysł na naukę!

9,90 zł
7,99 zł

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

3 osoby kupiły
75
Lodowiec pingwinów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lodowiec pingwinów
Lean Toys, od 3 lat
Dostępny
8 szt.

Gry wieloosobowe zdecydowanie wspomagają u dzieci współpracę, pobudzając tym samym chęć do współzawodnictwa. Gra Lodowiec pingwinów to świetna zabawa, która z pewnością wywoła mnóstwo śmiechu i radości. Łączy ona elementy zręcznościowe z taktycznym myśleniem i planowaniem swoich ruchów. W trakcie rozgrywki gracze używają swoich pingwinków do wykopywania śnieżek na szczyt lodowca. Do stopy pingwina skierowana jest rynienka, do której można załadować kolejne śnieżki. Naciśnięcie głowy nielota powoduje wyprostowanie się płetwy, która wykopuje kulkę wysoko w górę! Należy oczywiście uważać - niecelne trafienie sprawi, że śnieżka wyląduje po stronie przeciwnika, dając mu kolejny pocisk lub - co gorsza- darmowy punkt! Lodowiec składa się z 4 głównych części, z których każda jest torem dla jednego z graczy. U stóp lodowca znajdują się stacje dla pingwinów graczy. Są one obrotowymi platformami, które zdecydowanie wspomagają celowanie. Każdy gracz otrzymuje na początku gry 6 śnieżynek, jednakże liczba ta może zmienić się w trakcie rozgrywki!

34,76 zł
31,28 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,48 zł

3 osoby kupiły
76
Mandale dla dzieci. Dziewczynki Kolorynki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mandale dla dzieci. Dziewczynki Kolorynki
Dostępny
189 szt.

Dzięki tej wartościowej książce aktywizującej dziewczynki w wieku od 3 do 7 lat będę mogły nadać kolory 64 „magicznym kręgom” mandali. Odkrywając ulubione dziewczęce tematy – zwierzęta, taniec, muzykę, księżniczki, przyrodę, podróże, modę, zabawy, sport – w kontekście harmonijnych struktur mandali, małe artystki uwolnią się od lęków, zrelaksują, rozwiną umiejętność koncentracji i kreatywności. Mandale zostały opatrzone specjalnie dobranymi zadaniami, które dodatkowo uatrakcyjnią pracę twórczą. Psychologowie podkreślają walory terapeutyczne i edukacyjne mandali dla dzieci.

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

3 osoby kupiły
77
Frostpunk: Gra planszowa REBEL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Frostpunk: Gra planszowa REBEL
Rebel
Dostępny
7 szt.

Postapokaliptyczna gra strategiczna. Witaj w postapokaliptycznym świecie, gdzie los ostatnich ocalałych leży w Twoich rękach! Czy potraktujesz mieszkańców swojej kolonii jak zwyczajny zasób? Podążysz drogą inspirujących architektów, nieustraszonych odkrywców czy błyskotliwych naukowców? Twoje rządy przejdą do historii jako czas piekielnej tyranii, czy era prawa i równości? Frostpunk to strategiczna gra planszowa, w której od jednego do czterech graczy wciela się w przywódców ostatniej kolonii ocalałych w postapokaliptycznym, skutym lodem świecie. Naszą rolą jest zarządzanie zarówno infrastrukturą ostatniego miasta, jak i jego mieszkańcami oraz nieustanne lawirowanie między perspektywą lodowej zagłady a buntem. Nasi obywatele to nie tylko nieme pionki na planszy: będą wysuwać postulaty i reagować zgodnie z panującymi nastrojami. Działania i decyzje graczy poniosą ze sobą istotne dla rozgrywki konsekwencje, tworząc każdorazowo wyjątkową, dojrzałą historię. UWAGA! Ta wersja gry zawiera wszystkie cele odblokowane podczas kampanii na portalu Kickstarter. Na czym to polega? Gra toczy się w rundach reprezentujących kolejne dni. Jeśli uda Ci się przetrwać do końca 12. rundy - zwyciężasz! Jednak w każdej rozgrywce czeka na Ciebie inny cel, określony przez karty scenariuszy, modyfikujące zarówno warunki zwycięstwa, jak i przegranej. Oznacza to, że każda rozgrywka jest podporządkowana scenariuszowi, wpływającemu zarówno na warstwę narracyjną, jak i mechanikę. W każdej rundzie czekają na Ciebie pułapki w postaci losowych kart wydarzeń, zawierających sytuacje do rozpatrzenia i roszczenia od mieszkańców kolonii. Każda decyzja, jaką podejmiesz, wpłynie na nastroje społeczne, a poprzez specjalną talię zmierzchu dościgną Cię konsekwencje wcześniejszych działań. Praktycznie z każdej strony czekają na Ciebie pułapki i tylko zręczne, długofalowe planowanie pozwoli Ci przygotować się na nadchodzące trudności. Dlaczego pokochasz tę grę? To wielowymiarowa, rozbudowana planszówka osadzona w brutalnym świecie niejasnych moralnie decyzji. Każda rozgrywka stawia przed uczestnikami trudne wybory, z których każdy będzie brzemienny w skutki po jednej lub drugiej stronie.Frostpunk został oparty na bestsellerowej grze wideo studia 11bit, twórców This War Of Mine. Oryginalna (cyfrowa) edycja Frostpunk to odnoszący sukcesy strategy-survival-city-builder, nominowany do nagrody BAFTA, którego premiera miała miejsce w 2018 roku.Za mechanikę gry planszowej Frostpunk odpowiada weteran polskiej sceny planszówkowej, Adam Kwapiński, twórca takich hitów jak Nemesis czy Lords of Hellas.Zawartość: 20-centymetrowa plastikowa wieża do kości,plansza centralna,10 plansz gry,199 dużych kart,117 średnich kart,114 znaczników,162 żetony i płytki,instrukcja,karty pomocy graczy.

450,00 zł
396,00 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 54,00 zł

2 osoby kupiły
78
Shook, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Shook, CD
Algiers, Sonic
Dostępny
12 szt.

Zespół Algiers zapowiedział wydanie nowego albumu - następcy "The There Is No Year" z 2020 roku, który był opisywany jako "elektryzujący i nieprzewidywalny" (The Observer) oraz "precyzyjny, przemyślany i potężny" (NME)! Czwarty studyjny album Algiers będzie nosił tytuł "SHOOK" i zostanie wydany przez Matador Records 24 lutego 2023 roku! Powstał z udziałem wielu gości - od ikon, aż po przyszłe gwiazdy: Big Rube (The Dungeon Family), Zack De La Rocha (Rage Against The Machine), Billy Woods, Backxwash, Mark Cisneros (The Make-Up), Samuel T. Herring (Future Islands), Jae Matthews (Boy Harsher), Latoya Kent (Mourning [A] Blkstar), Nadah El Shazly, Deforrest Brown Jr. (Speaker Music), Patrick Shiroishi, And Lee Bains III. "SHOOK" to piorunochron dla nieuchwytnej, ale uniwersalnej energii i uczucia. Wielość głosów, duchowy i geograficzny powrót do domu, koncepcja komunii w płonącym świecie, historia końca związku, letnia impreza na ganku w Atlancie. Ostatecznie, jest to 17-utw

65,90 zł
62,61 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,29 zł

2 osoby kupiły
79
Koło do pływania 61cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koło do pływania 61cm
Bestway
Dostępny
91 szt.

Pompowane Koło Do Pływania Dla Dzieci 61 cm Bestway 36014 Wspaniałym dodatkiem podczas wakacyjnego wypoczynku niezależnie od tego czy będzie się on odbywał nad morzem czy w basenie jest dmuchane koło plażowe. Jesteśmy pewni, że w prosty sposób zachęci Twoje dziecko do wodnych aktywności na świeżym powietrzu oraz urozmaici jego zabawy. Kolorowe motywy sprawiają, że kolo wyróżnia się, a dziecko korzystające z niego staje się bardziej widoczne. Koło jest wytworzone z wytrzymałego materiału PCV odpornego na uszkodzenia i jest przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Dane techniczne: - średnica 61 cm - wytrzymały materiał - kolorowe motywy - zawór bezpieczeństwa - dla dzieci w wieku 3-6 lat

10,99 zł
2 osoby kupiły
80
Królik Leoś - Ciało Człowieka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Królik Leoś - Ciało Człowieka
Dostępny
176 szt.

Nic tak dobrze nie pobudza wyobraźni dziecka i procesu nauki czytania jak nasza seria "Króliczek Leoś". Dzięki tym książeczkom, krok po kroku każde dziecko oswoi się z różnymi rzeczami tego świata. Wspaniałe, kolorowe obrazki i ciekawie napisany tekst ułatwiają dzieciom naukę w pierwszych latach życia. Na pewno zechcecie, aby ta seria znalazła się w osobistej kolekcji książek Twojego malucha jako pozycja obowiązkowa.

9,90 zł
7,99 zł

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

2 osoby kupiły
81
Pozorne szczęście - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pozorne szczęście
Dostępny
86 szt.

Małżeństwo Julii z Miłoszem było idealne. Zakochanych łączyło spełnienie prywatne, jak i zawodowe, a także wspólna pasja do gotowania. Do pełni szczęścia brakowało im tylko dziecka. W końcu zaczęli się o nie starać. Niestety, ich niezwykłe szczęście okazało się tylko pozorne. Wraz z decyzją o dziecku zaczęły piętrzyć się problemy. Problemy, które wynikły z nagłego, dużego kryzysu w firmie Miłosza. Los zaczął wystawiać ich małżeństwo na coraz to cięższe próby. Zupełnie, jakby chciał ich rozdzielić. Julia i Miłosz zawalczą o ich wspólne szczęście, ale czy wystarczy im sił w tej nierównej walce?

44,90 zł
31,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

2 osoby kupiły
82
Puzzle 1000el Dungeons & Dragons. Hasbro 10739 Trefl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,90 zł
21,66 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,24 zł

2 osoby kupiły
83
Gryzak Katus, żółty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gryzak Katus, żółty
Dumel Discovery
Dostępny
10 szt.

Gryzaczek kaktus w słonecznym kolorze z pewnością wprawi malucha w pozytywny nastrój! Posiada on zróżnicowaną fakturę oraz wypustki, co sprawdzi się wspaniale w przypadku ząbkujących maluchów i przyniesie ulgę ich obolałym dziąsełkom. Kształt gryzaka jest idealnie dostosowany do małych rączek. Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 3 miesiąca życia. Cechy produktu: – zróżnicowane faktury, – dostosowany do małych rączek, – wypustki do masowania dziąseł.

23,80 zł
20,94 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,86 zł

2 osoby kupiły
84
Squishmallows. Lorono the Lobster - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Squishmallows. Lorono the Lobster
Jazwares
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.14

Ta supermiękka, pluszowa zabawka kolekcjonerska jest idealnym kanapowym przyjacielem i przytulanką do snu dla dzieci w różnym wieku.

144,99 zł
137,74 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 7,25 zł

2 osoby kupiły
85
Liczmania z Profesorkiem JAWA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Liczmania z Profesorkiem JAWA
Jawa
Dostępny
45 szt.

Gra z dwustronną planszową dla dzieci w wieku 6-10 lat. To idealne uzupełnienie szkolnego nauczania z zakresu matematyki. Gry wymagają używania terminologii związanej z matematyką. Mają na celu kształtowanie pojęcia liczby, odróżnianie znaków matematycznych oraz doskonalenie techniki rachunkowej. Podczas zabawy dzieci rozwiązują na planszy działania matematyczne. Każdy prawidłowy wynik to przesunięcie pionka na planszy bliżej Mety. Do gry dołączone są liczmany, które mogą posłużyć do poznawania liczb oraz znaków matematycznych.

64,60 zł
46,51 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 18,09 zł

2 osoby kupiły
86
Squishville. Mini Squishmallow Mystery, seria 7 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Squishville. Mini Squishmallow Mystery, seria 7
Jazwares, Squishville
Dostępny
6 szt.

Przygotuj się na fantastyczne przygody w świecie pluszaków Squishville, w którym znajdziesz swoje ulubione pluszowe maskotki Squishmallows w uroczej 5. wersji. Każdy zestaw Squishville zawiera jedną minimaskotkę Squishmallows i jeden modny dodatek, w który może się wcisnąć. Zbuduj własną, niezwykłą drużynę minipluszaków i baw się świetnie, ubierając je w modne dodatki! Świat zabawek Squishmallows obejmuje zestawy Squishville wykonane z supermiękkich materiałów, a także urocze pluszaki Squishmallows. Do zebrania masz aż 24 pluszowych ulubieńców! Pojazdy, zestawy do zabawy i wyjątkowe, pluszowe zabawki Squishmallows są sprzedawane oddzielnie. W zestawie: ● 5 cm pluszowa maskotka-niespodzianka Squishmallows ● modny dodatek Uwaga! Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy jednej sztuki.

34,99 zł
33,24 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,75 zł

2 osoby kupiły
87
Ewolucja systemu politycznego Pierwszej.. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ewolucja systemu politycznego Pierwszej..
Dostępny
49 szt.

Problemem badawczym podjętym w niniejszej rozprawie są przekształcenia systemu politycznego Litwy z szczególnym uwzględnieniem okresów 19181940 (od sejmokracji do ugruntowania rządów Antanasa Smetony i systemu jednopartyjnego) oraz 19902020 (od rozpoczęcia procesu transformacji do wyborów parlamentarnych w 2020 r.). Głównym celem pracy jest analiza ewolucji systemu politycznego, jego uwarunkowań i poszczególnych czynników wpływających na przemiany na Litwie w latach 19181940 oraz po roku 1990. Zamierzenie badawcze wymagało podejścia analitycznego, opartego na paradygmacie neoinstytucjonalnym, co umożliwiło zbadanie i wyjaśnienie logiki zmiany systemowej w I i II RL. Nie można dokonać analizy transformacji politycznej w latach 19902020 (w tym opisać przyczyn) bez syntezy ustroju I RL, która funkcjonowała przez dwadzieścia jeden lat. Fragment wprowadzenia

65,70 zł
47,30 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 18,40 zł

2 osoby kupiły
88
Daty z historii Polski w wierszykach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Daty z historii Polski w wierszykach
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.23

60,00 zł
Powiadomienie
2 osoby kupiły
89
Wstążka satynowa wielkanocna żółta 25mmx22m - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wstążka satynowa wielkanocna żółta 25mmx22m
Brewis
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.15

Wstążka satynowa wielkanocna żółta 25mmx22m

12,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,1%
oszczędzasz 0,91 zł

2 osoby kupiły
90
Mały Dyrektor - Zarabianie Pieniędzy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały Dyrektor - Zarabianie Pieniędzy
Dostępny
223 szt.

Seria "Mały Dyrektor" to cykl książeczek, z których dzieci dowiedzą się do czego służą pieniądze i jak z nich mądrze korzystać. W ciekawych, pięknie ilustrowanych historyjkach przedstawiono sytuacje, dzięki którym dzieci dowiedzą się jak należy wydawać, zarabiać czy oszczędzać pieniądze. Te książeczki zawierają świetne pomysły na wprowadzenie dzieci do świata finansów. W środku znajduje się również część kreatywna i zagadki dla najmłodszych. Połączenie czytania z zabawą to zawsze najlepszy pomysł na naukę!

9,90 zł
7,99 zł

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

2 osoby kupiły
91
Sylabomania z Profesorkiem JAWA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sylabomania z Profesorkiem JAWA
Jawa
Dostępny
54 szt.

Gra planszowa i układanka dla dzieci w wieku 6-10 lat. Gracze poruszają się po planszy w kierunku mety i po drodze rozwiązują zadania z sylab tworzą wyrazy (połącz sylaby w pary aby powstał wyraz). W samej układance do wylosowanego obrazka należy dopasować odpowiednie sylaby, aby powstała nazwa przedmiotu z obrazka. Sylabomania kształci umiejętności ważne w nauce czytania i pisania. Rozwija analizę i syntezę wzrokową i słuchową. Pomocna w nauczaniu początkowym. Do gry jest dołączona instrukcja z różnymi propozycjami zabawy.

64,60 zł
46,51 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 18,09 zł

2 osoby kupiły
92
Wstążka satynowa wielkanocna zielona 25mmx22m - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
12,90 zł
11,99 zł

Rabat 7,1%
oszczędzasz 0,91 zł

2 osoby kupiły
93
Rękawki do pływania Myszka Minnie 23x15cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rękawki do pływania Myszka Minnie 23x15cm
Bestway
Dostępny
30 szt.

Dla maluszków pierwsza próba kontaktu z wodą może być trudna. Z pomocą przychodzą Ci rękawki, które idealnie sprawdzą się podczas początkowej nauki pływania twojego dziecka. Ich ciekawa kolorystyka oraz wzór z pewnością zachęcą wszystkich najmłodszych do zabawy i aktywności.Dzięki nim możesz mieć również pewność, że Twoje dziecko jest bezpieczne w wodzie. Rękawki są stworzone z wytrzymałego materiału odpornego na uszkodzenia, oraz szybkie do napompowania. Po złożeniu nie zajmują dużo miejsca, dzięki czemu można je zawsze zabierać ze sobą na wodne wyprawy. Dane techniczne: -dwie dmuchane komory -zapewniają dziecku bezpieczeństwo - Ciekawa kolorystyka myszki Minnie - wymiary 25 x 15 cm - sugerowany wiek 3 do 6 lat - sugerowana waga dziecka 18-30kg Waga: 0,1 kg Wymiary opakowania: 17 cm x 12 cm x 3 cm

12,99 zł
2 osoby kupiły
94
Wykopaliska. Szkielet 3D. Dinozaur Tyranozaur - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wykopaliska. Szkielet 3D. Dinozaur Tyranozaur
Lean Toys
Dostępny
5 szt.

Dinozaury to jedne z najciekawszych zwierząt prehistorycznych. Dociekliwość i chęć poznawania przeszłości to cechy twojego dziecka? Interesuje się archeologią? To właśnie jest zabawka dla niego. Zestaw małego archeologa, teraz i on może wydobyć dinozaura z prehistorii. Instrukcja oraz narzędzia dołączone do zestawu pozwolą odkryć szkielet dinozaura. Super nauka połączona z zabawą. Szkielet świeci w ciemności. Po wyczyszczeniu kości, należy je połączyć i powstanie szkielet dinozaura. Dodatkowo z zestawie znajduje się figurka dinozaura. Rozpocznij wykopaliska! Dzięki tej zabawie twoje dziecko zdobędzie wiedzę i rozwinie precyzję podczas wykopywania, ale też zmysł logicznego myślenia podczas składania. Będzie jak prawdziwy paleontolog przy użyciu narzędzi i technik odkryje dinozaura! Elementy zestawu: - gipsowa skała, - 1 dłuto, - pędzelek, - lupa, - figurka dinozaur.

22,40 zł
21,28 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,12 zł

2 osoby kupiły
95
Informatyka Europejczyka Podręcznik Część 2 Zakres podstawowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Informatyka Europejczyka Podręcznik Część 2 Zakres podstawowy
Dostępny
27 szt.

Technologia informacyjna i informatyka to dziedziny, których wykorzystanie i dostępność stale rosną, a tempo zachodzących w nich zmian jest nieporównywalne z rozwojem innych dyscyplin. Umiejętność biegłego posługiwania się komputerem i urządzeniami peryferyjnymi oraz znajomość obsługi pakietów biurowych są obowiązkowe na rynku pracy. Wkrótce każdy z nas będzie musiał legitymować się wiedzą z zakresu programowania oraz gromadzenia, analizowania i prezentowania danych pochodzących z różnych źródeł. Rolą szkoły, a w szczególności nauczyciela przedmiotu, jest zaznajomienie uczniów z tą wiedzą w stopniu, który umożliwi im samodzielne zgłębianie tematu. Informatyka w szkole ponadpodstawowej na poziomie podstawowym: jest przedmiotem obowiązkowym prowadzonym we wszystkich klasach nie jest przedmiotem maturalnym stanowi podstawę do nauczania informatyki na poziomie rozszerzonym Dzięki pracy z książką Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres podstawowy. Część 2 poszerzysz swoje umiejętności programowania w języku Python. Poznasz proste algorytmy liczbowe i tekstowe oraz nauczysz się je stosować. Opanujesz podstawy kryptografii i kryptoanalizy. Sporą część podręcznika zajmują zagadnienia związane z bazami danych. Dowiesz się, jak gromadzić dane pochodzące z różnych źródeł w tabeli arkusza kalkulacyjnego. Z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi będziesz przygotowywać dokumenty seryjne, tworzyć tabele i wykresy przestawne. Przygotujesz formularze, kwerendy i raporty w relacyjnej bazie danych. W skład kompletnego pakietu edukacyjnego dla szkoły ponadpodstawowej wchodzą także podręczniki: Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres podstawowy. Część 1 Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres podstawowy. Część 3 Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres rozszerzony. Część 1 Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres rozszerzony. Część 2 Podręczniki z serii Informatyka Europejczyka ułatwią uczniom zdobywanie wiedzy i umiejętności podczas wykonywania ćwiczeń praktycznych, a nauczycielom ? przekazywanie nowego materiału w interesujący i niebanalny sposób. Wciśnij Enter i do dzieła!

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

2 osoby kupiły
96
Droga krzyżowa - kolorowanka. Biblioteczka Stasia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Droga krzyżowa - kolorowanka. Biblioteczka Stasia
Dostępny
47 szt.

Ta kolorowanka pozwoli przygotować się dzieciom do przeżywania Wielkiego Postu.

6,90 zł
5,99 zł

Rabat 13,2%
oszczędzasz 0,91 zł

3 osoby kupiły
97
Zawieszki do malowania. Witraże. Jednorożec, 6 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zawieszki do malowania. Witraże. Jednorożec, 6 sztuk
Lean Toys
Dostępny
4 szt.

Malowanie zastygającymi farbkami to idealna forma spędzania wolnego czasu pozwalająca wyrazić własnego siebie. Pozwoli obudzić w sobie artystę. Jest to zabawa na wiele godzin, która doskonale wpływa na kreatywność oraz wyobraźnie. Każdy projekt zależy od Ciebie, cały dobór kolorów. Stworzysz przepiękne wisiorki, zawieszki na okna, breloczki do plecaka. Zawieszki dołączone do zestawu możesz wykorzystać jako wisiorek, breloczek do kluczy, zawieszka do okna bądź plecaka i wspaniała bransoletka. Jak rozpocząć zabawę? Wybierz swój ulubiony kolor, pomaluj, dodaj diamenty i pozostaw do wyschnięcia. Gdy nie spodoba Ci się Twoja praca, wystarczy zdrapać farbę z powierzchni i pomalować na nowo. Pisaki żelowe nie brudzą, bez problemu schodzą z rąk, wystarczy umyć je mydłem. To doskonały prezent na urodziny, czy inną okazję. Zestaw jest certyfikowany i bezpieczny dla najmłodszych dzieci. Elementy zestawu: – zestaw 6 kolorowych pisaków do malowania żelem – 6 zawieszek przezroczystych z podobiznami jednorożców – diamenciki – szczypce Wymiary zawieszki: 6 x 6 x 1 cm Wymiary pudełka: 25 x 20 x 4 cm Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia. Ze względu na zawarte w niej małe elementy zalecana zabawa pod opieką dorosłych.

25,77 zł
24,48 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,29 zł

2 osoby kupiły
98
Wstążka satynowa wielkanocna różowa 12mmx22m - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10,30 zł
9,99 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 0,31 zł

1 osoba kupiła
99
Jericho, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Jericho, CD
Dostępny
19 szt.

61,90 zł
55,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,19 zł

1 osoba kupiła
100
Puzzle 2w1 + memos Poznaj bohaterów Disney TREFL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
21,90 zł
19,99 zł

Rabat 8,7%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
Wróć do góry