hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2023.02.17

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 17 lutego 2023 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Maxima Culpa. Jan Paweł II wiedział (Ekke Overbeek), na drugim Kłamstwa, którymi żyjemy. Jak zmierzyć się z prawdą, zaakceptować siebie i zmienić swoje życie (Jon Frederickson). Kolejny produkt to Stoner (John Williams) oraz Szkoła szpiegów. Tom 5. W Tajnej Służbie (Staurt Gibbs).
1
Maxima Culpa. Jan Paweł II wiedział - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Maxima Culpa. Jan Paweł II wiedział
Dostępny
1613 szt.

Czy Karol Wojtyła wiedział o pedofilii wśród księży, zanim został papieżem? Czy pomagał im uniknąć odpowiedzialności? Odpowiedź niestety brzmi: tak. Znał problem z czasów, kiedy był arcybiskupem krakowskim. Jeszcze jako biskup krakowski Karol Wojtyła nieraz stał oko w oko z księżmi, którzy przyznawali się do molestowania dzieci. Nie mógł więc myśleć, że oskarżenia wobec nich są fałszywe. A mimo to wielokrotnemu recydywiście Surgentowi, jak i wielokrotnemu gwałcicielowi Lorancowi przyszły papież pozwolił pozostać duszpasterzami. Surgentowi nawet z zachowaniem prawa do nauczania religii. Bolesławowi Sadusiowi pomógł uniknąć odpowiedzialności przenosząc za granicę, gdzie rozkwitła jego kariera. A może to wszystko ubeckie prowokacje, które miały skompromitować kościół i przyszłego papieża? Nic nie wskazuje na to, by komuniści preparowali dowody obciążające tych duchownych. Przeciwnie: księża nieraz unikali procesów, chociaż milicja i SB miały przeciwko nim twarde dowody. Władzy nie udawało się propagandowo wykorzystywać oskarżeń o pedofilię właśnie dlatego, że Kościół odrzucał je jako rzekome prowokacje. Ekke Overbeek, autor głośnej książki Lękajcie się. Ofiary pedofilii w polskim Kościele mówią, wprowadza nas za kulisy swojego śledztwa na temat odpowiedzialności metropolity krakowskiego za tuszowanie pedofilii wśród podległych mu duchownych. Śledzi dokumenty, które przetrwały w archiwach, ale dociera też do miejsc, w których miały miejsce skandale sprzed lat i ich ofiar. Opisuje zbiorową amnezję, która ogarnęła źle dotkniętych, ale zadaje też pytania, czy w świetle zgromadzonych dowodów da się utrzymać tezę o dobrym, oszukiwanym przez watykańskich urzędników papieżu, który bardzo długo nic nie wiedział o patologiach, które trawią kościół. Niesprawiedliwością byłoby jednak przedstawianie Jana Pawła II jako jedynego sprawcy wszelkiego zła. Sam był dzieckiem swoich czasów, swojego kraju i swojego Kościoła. Do molestowania dzieci na taką skalę potrzebne było społeczeństwo – autorytarne, zastraszone i przemocowe. W tym, niezamierzonym, znaczeniu Jan Paweł II miał rację, mówiąc, że „społeczeństwo jako całość” ponosi odpowiedzialność za molestowanie dzieci w Kościele. Ekke Overbeek jest wieloletnim korespondentem w Europie Centralnej dla gazety Trouw i innych niderlandzkich mediów. Już w 2013 roku ukazała się jego książka Lękajcie się. Ofiary pedofilii w polskim kościele mówią, która otworzyła oczy na fakt, że kościół katolicki w Polsce ukrywa prawdę o skali nadużyć seksualnych wobec dzieci. Jest również ko-autorem pierwszego filmu na temat pedofilii w polskim kościele: Silence in the shadow of John Paul II (2013).

54,99 zł
35,74 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 19,25 zł

1067 osób kupiło
2
Kłamstwa, którymi żyjemy. Jak zmierzyć się z prawdą, zaakceptować siebie i zmienić swoje życie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Kłamstwa, którymi żyjemy. Jak zmierzyć się z prawdą, zaakceptować sieb...
Dostępny
472 szt.

Czy do gabinetu psychoterapeuty zaglądamy dlatego, że dojrzeliśmy do głębokiej zmiany, czy raczej pragniemy, by osoba postronna utwierdziła nas w kłamstwach, którymi karmimy się od lat? Książka Jona Fredericksona nie tylko nauczy nas dostrzegać złudzenia i iluzje naszej codzienności, lecz także dostarczy wskazówek, jak zmierzyć się z prawdą o samym sobie i uczynić swoje życie lepszym.

39,90 zł
28,33 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 11,57 zł

355 osób kupiło
3
Stoner - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Stoner
Dostępny
43 szt.

Stoner Johna Williamsa – jak pisze w posłowiu do książki tłumacz Maciej Stroiński – „jest znany z tego, że jest mało znany, albo ściślej mówiąc – z tego, że był mało znany”. Opublikowana w 1965 roku powieść przeszła na rynku amerykańskim bez echa i sprzedała się zaledwie w 2000 egzemplarzy. Czterdzieści lat później, już po śmierci autora, uznany irlandzki pisarz Colum MacCann opublikował w „Guardianie” artykuł, w którym napisał, że w swoim życiu kupił co najmniej 50 egzemplarzy Stonera, by obdarować tą jedną z najwspanialszych powieści wszystkich swoich bliskich. Tekst przeczytała popularna francuska pisarka Anna Gavalda, sięgnęła po powieść Williamsa, którą się zachwyciła, po czym przetłumaczyła ją na francuski. Książka sprzedała się we Francji w kilkusettysięcznym nakładzie, powtarzając następnie sprzedażowy sukces w Wielkiej Brytanii, Holandii, Hiszpanii, Izraelu i we Włoszech. W 2013 roku była jedną z najchętniej czytanych powieści również w Stanach Zjednoczonych. A do grona jej wielbicieli dołączyli tak znakomici pisarze, jak Julian Barnes, Ian McEwan, Bret Easton Elis czy piszący aktor Tom Hanks.

49,90 zł
32,44 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 17,46 zł

255 osób kupiło
4
Szkoła szpiegów. Tom 5. W Tajnej Służbie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Szkoła szpiegów. Tom 5. W Tajnej Służbie
Dostępny
612 szt.

Jeśli prezydent Stanów Zjednoczonych jest w niebezpieczeństwie, to nie ma przebacz – trzeba aktywować najlepszego tajnego agenta. To nic, że ma jedynie trzynaście lat… Żarty się skończyły. Organizacja Pająk planuje zamach na najważniejszą osobę w państwie. Przed Benjaminem Ripleyem, uczniem Akademii Szpiegostwa CIA, kolejne niełatwe zadanie: ma zinfiltrować środowisko Białego Domu, by odkryć wrogiego agenta i uratować prezydenta USA. Jest tylko jeden problem – tego wszystkiego musi dokonać sam. Czy bez wsparcia wybitnej szpieżki Eriki oraz koleżanek i kolegów z Akademii Szpiegostwa uda się Benowi… przeżyć? Piąta część śmiertelnie niebezpiecznych i zabójczo zabawnych przygód nastoletniego agenta i jego niezawodnych przyjaciół.

42,99 zł
27,94 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 15,05 zł

143 osoby kupiły
5
Kocia Szajka i klątwa starego kina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Nowość
Kocia Szajka i klątwa starego kina
Dostępny
808 szt.

Przybij piątkę Kociej Szajce i daj się porwać detektywistycznej przygodzie! Na potęgę mysiego czerepu! Coś dziwnego dzieje się w Cieszynie, spokojnym miasteczku na końcu Polski. W starym kinie trwa remont, jednak prace idą jak po grudzie. Co i rusz dochodzi do niebezpiecznych wypadków, a w nocy z budynku dobiegają mrożące krew w żyłach odgłosy. Niektórzy mówią, że to klątwa! Na pomoc zostaje wezwana Kocia Szajka, detektywi do zadań specjalnych. Co tak naprawdę dzieje się w murach kina? Czy w sprawę zamieszany jest duch kotki Grety? I dlaczego kociak Precel, znaleziony pod kinowym fotelem, nie lubi pałzesów? Ech, to nie będzie proste śledztwo... Agata Romaniuk – pisarka, reporterka, socjolożka. Kocistka rozkochana w przygodach i małych miasteczkach. Jako Pani Wieczorynka opowiada w Internecie improwizowane bajki na życzenie dzieci. Ilustracje stworzyła Malwina Hajduk, projektantka książek, plakatów, wystaw i wydarzeń artystycznych. Mieszka we Wrocławiu, po którym dużo spaceruje ze swoimi dwoma psami, rozglądając się, oczywiście, za tamtejszymi kotami.

44,99 zł
29,24 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 15,75 zł

97 osób kupiło
6
Co wyszeptał nam deszcz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Co wyszeptał nam deszcz
Dostępny
212 szt.

Powieść New Adult autorki Korepetytora i Kontraktu! Rain Sullivan i Olivia Hale wychowywali się razem, mimo że nie łączyły ich więzy krwi. Ale połączyło ich coś znacznie silniejszego: uczucia, pragnienia i plany, a także obietnica, że będą przyjaciółmi aż do śmierci. Życie jednak błyskawicznie zweryfikowało naiwne marzenia. Rain wyjechał, by zostać światowej sławy raperem. Szybko okazało się, że sen o sławie ma swoją cenę. Wydawało się, że jego życie pędzi bez hamulców. Używki omal go nie zabiły. Po powrocie z odwyku Rain postanawia odbudować swój wizerunek. Manager namawia go, żeby wziął udział w programie fundacji spełniającej marzenia osób z chorobami krytycznymi. W tym czasie życie Olivii wywróciło się do góry nogami, bo lekarze przekazali jej brutalną prawdę o chorobie. Dziewczyna musiała zrezygnować z realizacji marzeń, które do tej pory pomagały jej przetrwać wykańczające leczenie. Gdy po latach spotyka na swojej drodze Raina, szybko dociera do niej, że po chłopaku, z którym składali sobie obietnicę, nie ma już śladu.

41,90 zł
24,72 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 17,18 zł

81 osób kupiło
7
Jajka styropianowe 15cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jajka styropianowe 15cm
Arpex
Dostępny
4 szt.

Jajko styropianowe do samodzielnej dekoracji, zrób to sam. Rozmiar: 15 cm.

9,99 zł
46 osób kupiło
8
Tam, gdzie słońce złoci liście - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tam, gdzie słońce złoci liście
Dostępny
822 szt.

Udajcie się w niezwykłą podróż w świat wybaczenia i uzdrowienia na stronach The Light through the Leaves, misternej i jedynej w swoim rodzaju powieści o miłości, stracie i odkrywaniu siebie, autorki Tam, gdzie las spotyka się z niebem. Jeden fatalny błąd popełniony na skraju lasu. W chwili zamieszania Ellis Abbey zostawia swoją kilkumiesięczną córeczkę Violę bez opieki - tylko na kilka minut. Wraca po nią, ale Violi już tam nie ma. To punkt zwrotny w rozpadającym się małżeństwie Ellis. Porwanie Violi sprawia, że znika również Ellis - pogrąża się w bólu, poczuciu winy i nałogu. Przekonana, że umie tylko krzywdzić swoją rodzinę, Ellis zostawia męża i kilkuletnich synów i rusza samotnie na górską wędrówkę, z każdym krokiem chowając w sobie coraz głębiej rozpaczliwą tęsknotę za dziećmi. W odległym zakątku stanu Waszyngton mieszka siedmioletnia Raven, która też ma swoje sekrety. Nie wolno jej mówić obcym ludziom o matce, której próśb wysłuchuje ziemia, i o ojcu, którego sekretna obecność czasem budzi w niej lęk. Raven po całych dniach uczy się, jak używać swoich rzadkich darów i - co ważniejsze - jak je ukrywać przed oczyma obcych. Z każdą lekcją przychodzi ostrzeżenie o niebezpieczeństwach kryjących się w świecie poza granicami jej raju. Wbrew przestrogom matki Raven coraz bardziej tęskni za czymś więcej. Kiedy Ellis i Raven konfrontują się ze swoimi tęsknotami, ich drogi zbiegają się nieoczekiwanie pod wpływem sił natury, miłości i rodziny.

54,90 zł
32,94 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 21,96 zł

40 osób kupiło
9
Jajka styropianowe 10cm 2szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jajka styropianowe 10cm 2szt
Arpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.28

Styropianowe jajko wielkości 10 cm do samodzielnego wykonania dekoracji świątecznych. W opakowaniu 2 sztuki.

8,99 zł
Powiadomienie
37 osób kupiło
10
Ciała obce. Opowieści o transpłciowości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Ciała obce. Opowieści o transpłciowości
Dostępny
664 szt.

Życie nie może się ograniczać tylko do tego, że jestem transpłciowa. Wolałabym słyszeć pytania „jak się masz?” i „co słychać?”, jakie zadaje się wszystkim innym ludziom. Dla nauki transpłciowość nie jest już zagadką, a dla psychiatrii nie jest „chorobą”. Ale w społeczeństwie osoby, które uświadomiły sobie, że urodziły się w ciele niepasującym do tego kim są, wciąż pozostają niezrozumiałe i obce. Książka Pauli Szewczyk pozwala je zrozumieć, zbliżyć się do nich tak bardzo, że zaczynamy słyszeć ich wyznania i dramaty, choć wyrażane są szeptem. Słyszymy Stasia, który zanim wyprowadził się z domu, prowadził podwójne życie – wśród znajomych był sobą, dla rodziców pozostawał córką. Słyszymy Kornela zmagającego się ze stanami lękowymi, depresją i myślami samobójczymi – chłopaka, którego w szpitalu psychiatrycznym wysłano na oddział dla młodych kobiet. Słyszymy Tima, usiłującego nie tylko ułożyć się z ciałem, które mu doskwiera, ale i z losem migranta. Przyjechał do Polski, bo w rodzinnej Białorusi osobom takim jak on żyć jest jeszcze trudniej. Słyszymy i Klarę, usiłującą przezwyciężyć lęk graniczący z obsesją, że ktoś odkryje zmianę danych w jej dowodzie i dla otoczenia nigdy nie będzie kobietą. Słyszymy także wiele innych głosów, dzięki którym każda z osób występujących w książce staje się nam bliska. Bohaterkami i bohaterami Ciał obcych są osoby transpłciowe, ale też ich partnerzy, partnerki oraz rodzice. Tacy, którzy wciąż nie pogodzili się z faktem, że ich ukochany syn wcale nie jest chłopcem czy ci, którzy tożsamość dziecka zaakceptowali łatwo, choć rodzicielskie wsparcie to za mało, by dziecku chciało się żyć. Ale jest to też opowieść pełna miłości i wiary w to, że przełamanie bariery nieakceptacji i niezrozumienia to tylko kwestia czasu. Czytający książkę Pauli Szewczyk mają szansę przekroczyć tę barierę już teraz. Paula Szewczyk (ur. 1987) – reporterka „Wysokich Obcasów”, pisze na tematy społeczne, szczególnie związane z sytuacją kobiet i osób LGBT+. W 2022 roku nominowana do nagrody Grand Press za reportaż o macierzyństwie transpłciowych kobiet. Z wykształcenia polonistka, z pochodzenia Rzeszowianka. Mieszka w Warszawie.

46,99 zł
31,01 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 15,98 zł

36 osób kupiło
11
Jajka styropianowe 7cm 6szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jajka styropianowe 7cm 6szt
Arpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.28

Jajka styropinowe o wielkości 7cm. W zestawie 6szt.

8,99 zł
Powiadomienie
35 osób kupiło
12
Samotne oceany. Historia Krystyny Chojnowskiej-Liskiewicz, pierwszej kobiety, która opłynęła świat solo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Samotne oceany. Historia Krystyny Chojnowskiej-Liskiewicz, pierwszej k...
Dostępny
516 szt.

Jest 1976 rok. Krystyna Chojnowska-Liskiewicz wchodzi na pokład małego jachtu „Mazurek”. Wypływa w samotny rejs dookoła świata. Ma szansę być pierwszą kobietą w historii, która tego dokona. Mało kto wierzy, że jej się uda. Przepełnia ją lęk, ale powtarza sobie: „Dam radę”. Paulina Reiter, redaktorka „Wysokich Obcasów”, w swojej fascynującej reporterskiej biografii opowiada o Pani Kapitan, jej życiu i morskich przygodach. Na czele z tą najważniejszą – 30 tysiącami mil morskich samotności i prób dogadania się z żywiołem. Samotne oceany to nie tylko historia o odwadze, o żeglarstwie bez GPSa i o kobietach na morzu, ale także o miłości. Paulina Reiter szuka też odpowiedzi na pytanie, jak to się stało, że tak niewiele osób w Polsce słyszało o Krystynie Chojnowskiej–Liskiewicz i przywraca pamięć o zapomnianym wyczynie Pani Kapitan.

49,99 zł
32,99 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 17,00 zł

33 osoby kupiły
13
W mroku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,99 zł
28,99 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 21,00 zł

33 osoby kupiły
14
Szklarnia w ogrodzie miesiąc po miesiącu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szklarnia w ogrodzie miesiąc po miesiącu
Dostępny
436 szt.

Poradnik dla posiadaczy szklarni i wszystkich, którzy zastanawiają się, czy warto ją postawić w ogrodzie. Doświadczony autor i ekspert w dziedzinie ogrodnictwa szklarniowego Jörn Pinske dzieli się swoją wiedzą. Omawia szczegóły techniczne (typy konstrukcji, technologie i wyposażenie) oraz radzi, jak najlepiej wykorzystać szklarnię miesiąc po miesiącu. Wyjaśnia, w jaki sposób: - uzyskać większe plony z roślin, które kochają ciepło, czyli przede wszystkim pomidorów, ogórków, papryki, - uprawiać rozmaite warzywa przez cały rok, - przygotować siewki do uprawy, - zadbać o jakość gleby, warunki oświetleniowe, wilgotność i optymalnie regulować temperaturę, - przezimować rośliny egzotyczne.

44,90 zł
29,19 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 15,71 zł

30 osób kupiło
15
Jan Marcin Szancer. Ambasador wyobraźni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jan Marcin Szancer. Ambasador wyobraźni
Dostępny
148 szt.

Wyjątkowy album, przebogaty ikonograficznie, dokumentujący zarówno barwną biografię Jana Marcina Szancera, jak i twórczość tego artysty poprzez bogaty wybór jego najlepszych ilustracji. Będzie więc wspaniałą zachętą do przypomnienia sobie legendarnego, olśniewającego wręcz stylu artysty, okazją do ponownych wzruszeń i oczarowań, możliwością powrotu do wspaniałego świata baśni (i nie tylko) wykreowanego mistrzowską ręką Jana Marcina.

199,90 zł
115,94 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 83,96 zł

28 osób kupiło
16
Sroka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sroka
Dostępny
293 szt.

Pełna napięcia i nieoczywistych zwrotów akcji opowieść o pragnieniu bycia matką, o obsesji i toksycznych relacjach rodzinnych. A także o cenie, jaką trzeba zapłacić za spełnienie marzeń. Marisa i Jake to para niemal idealna. Do pełni szczęścia brakuje im tylko dziecka. Ze względu na przejściowe problemy finansowe postanawiają wynająć pokój w swoim domu i cierpliwie czekać na powiększenie rodziny. Wtedy w ich życie wkracza Kate. Marisa uważa, że relacja lokatorki z Jakiem zaczyna być zbyt intymna, a Kate czuje się w ich domu swobodniej niż ona sama. A może tylko tak jej się wydaje? Kim właściwie jest ta kobieta? I skąd zna tyle szczegółów z życia pary? Marisa musi to odkryć. Ma jednak świadomość, że wtedy może zniszczyć wszystko, na co tak długo czekała…

47,90 zł
31,14 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 16,76 zł

29 osób kupiło
17
Wyspy (bardzo) Owcze. Gawęda północnoatlantycka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyspy (bardzo) Owcze. Gawęda północnoatlantycka
Dostępny
570 szt.

Czy kiedykolwiek wyobrażaliście sobie życie w miejscu otoczonym oceanem? Czy udałoby się wam zapuścić korzenie w krajobrazie skalistym, jałowym i niegościnnym, smaganym deszczem przez lwią część roku? Czy potrafilibyście odnaleźć się w sąsiedztwie wszędobylskich owiec i w społeczeństwie wielkości małego miasteczka, gdzie presja społeczna potrafi dać w kość bardziej niż urząd skarbowy? To miejsce istnieje naprawdę i leży na 62˚ szerokości geograficznej północnej. Jedni nazywają je domem, drudzy synonimem zesłania. Inni odnaleźli tu spokój, bezpieczną przystań, a może nawet siebie. Ta książka to więcej niż subiektywny przewodnik turystyczny. To poniekąd instrukcja, jak przetrwać na północnym Atlantyku, ale przede wszystkim osobista – czasami zabawna, czasami nieco kontrowersyjna – opowieść o tym, jak się w takim miejscu zadomowić, a z czasem nawet zakochać.

74,99 zł
55,49 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 19,50 zł

22 osoby kupiły
18
Dzikie psy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Dzikie psy
Dostępny
864 szt.

Tylko dziki pies potrafi przechytrzyć czającego się w mroku strzelca. To miało być sentymentalne spotkanie po latach i wymarzony sylwestrowy wieczór na koniec trudnego roku. Za oknem mróz i śnieg, a w urokliwie położonym domu nad jeziorem kilkoro przyjaciół, których łączy zagadkowa historia. Błogi nastrój burzą cztery wystrzały i szybko okazuje się, że nie były to fajerwerki. Fotoreporter wojenny Kuba Krall i podkomisarz Inga Rojczyk ruszają wydeptanym w śniegu krwawym tropem. Wikłają się w intrygę, która prowadzi od zaginionego chłopca z imigranckiej rodziny do prywatnych tajemnic, o jakich każdy wolałby zapomnieć. Zamarznięte, przykryte grubą warstwą śniegu jezioro znowu staje się świadkiem niepokojących wydarzeń. Rok po świetnie przyjętym Czerwonym Jeziorze – nagrodzonym podczas Warszawskiego Festiwalu Kryminału – Julia Łapińska powraca z nową powieścią w okolice Bornego Sulinowa. Sugestywnie oddana atmosfera skutego lodem krajobrazu i precyzyjnie nakreślone psychologiczne portrety bohaterów to punkt wyjścia dla historii, która pochłania bez reszty jak ciemna, mroźna noc.

46,99 zł
31,01 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 15,98 zł

18 osób kupiło
19
SuperThings. Superbot Enigma, figurka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SuperThings. Superbot Enigma, figurka
Magic Box, SuperThings
Dostępny
95 szt.

Drżyjcie, Złoczyńcy! Nadchodzi Superbot Enigmy! Bohaterowie Kaboom City zyskali nowego sojusznika napędzanego energią Kazoom. Rozłóż jego skrzydła, by mógł unosić się nad miastem i by żaden ze Złoczyńców nie umknął jego uwadze! A gdy trzeba wziąć udział w potyczce, może użyć akcesorium, by pokonać przeciwników. Zawartość: – 1 Superbot, – 1 akcesorium, – 1 ekskluzywny Kazoom Kid, – 1 SuperThinga.

95,99 zł
86,39 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,60 zł

19 osób kupiło
20
Owijki termokurczliwe na jajka - królewskie, 12 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Owijki termokurczliwe na jajka - królewskie, 12 sztuk
Arpex
Dostępny
32 szt.

Owijki termokurczliwe w królewskim stylu idealne do błyskawicznego przygotowania wielkanocnych pisanek. 12 sztuk. Na opakowaniu znajduje się instrukcja użycia.

5,99 zł
18 osób kupiło
21
Traktorek jest dzielny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktorek jest dzielny
Dostępny
350 szt.

Poznajcie przesympatycznego Traktorka, który wraz z przyjaciółmi mieszka w gospodarstwie Duży Dąb. Bohater serii podejmuje wyzwania i przeżywa emocje, z jakimi na co dzień mierzą się także dzieci w wieku przedszkolnym. W towarzystwie silnego i odważnego taty Traktorek może nawet zdobyć się na superszybki zjazd ze stromej górki. Ale co, jeśli przez ulewę i błoto ekscytująca przygoda skończy się upadkiem? Czy po przykrych doświadczeniach Traktorek odważy się wyjechać ze stodoły w czasie deszczu, kiedy jego przyjaciółka przybędzie z pilną prośbą? Ciepła opowieść o pokonywaniu lęków oraz o sile, jaką możemy w sobie odnaleźć, kiedy otaczają nas przyjaciele.

39,90 zł
25,94 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 13,96 zł

16 osób kupiło
22
Owijki termokurczliwe na jajka koronkowe 9szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Owijki termokurczliwe na jajka koronkowe 9szt
Arpex
Dostępny
11 szt.

Koronkowe wzory owijek termokurczliwych - nadadzą jajkom tradycyjny wygląd. Idealne do błyskawicznego przygotowania wielkanocnych pisanek. Opakowanie zawiera 9 szt. owijek.

5,99 zł
15 osób kupiło
23
Emigracja (wydanie filmowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Emigracja (wydanie filmowe)
Dostępny
113 szt.

Filmowe wydanie najgłośniejszej powieści autorstwa Malcolma XD, uznawanego za najbardziej nieznanego polskiego pisarza, którego kolejne książki stają się bestsellerami. Emigracja sprzedała się w nakładzie 65 000 egzemplarzy i jest pierwszą jego powieścią, na podstawie której powstanie serialowa produkcja. To historia młodego chłopaka, który zaraz po skończeniu liceum decyduje się na wyjazd do Wielkiej Brytanii. Celem tej podróży nie jest tylko chęć „dorobienia się”, ale przede wszystkim spotkanie z wielkim światem, który z małomiasteczkowej perspektywy wydaje się niezwykle fascynujący. Główny bohater jest bowiem, jak często podkreśla, mieszkańcem miasta o liczbie mieszkańców 10000-19999. Emigracja w charakterystyczny, tzw. „pastowy” sposób mówi o jednym z najważniejszych polskich zjawisk społecznych ostatnich dekad. To również opowieść o dorastaniu w powiatowej Polsce, obfitującej w zabawne, zaskakujące i czasami absurdalne przygody na trasie z Polski do Londynu i w samej Wielkiej Brytanii. Emigracja to oparta na moich losach historia o tym, jak na rzeczonej emigracji nie tylko nie dać się zabić, ale i nauczyć się życia. Można by stwierdzić, że żyć każdy jakoś tam umie, ale gdy trafia się z Dni Agrestu w małym mieście w Polsce centralnej do Londynu, gdzie są inne zwyczaje, kultury, wyznania i idee, to swoje pomysły na życie trzeba przewartościować. Pomagają w tym poznani po drodze romscy handlarze kamperami, tirowcy, squattersi, rosyjscy oligarchowie, rodzina królewska i recydywiści ukrywający się na wyspach przed polskim wymiarem sprawiedliwości — przy których to akurat człowiek zamiast życia uczy się raczej jak nie zginąć. – mówi Malcolm XD, autor książki i współscenarzysta Emigracji. W Emigracji urzekło mnie to, że to nie tylko przezabawna i trochę łotrzykowska historia o perypetiach głównego bohatera i jego przyjaciela. Pod fasadą historii śmiejącej się z naszych rodaków za granicą kryje się błyskotliwa analiza polskiej prowincji i społeczności emigrantów w Wielkiej Brytanii, pokazująca jak wygląda obecny tygiel narodów w Europie. – dodaje Łukasz Kośmicki, reżyser i współscenarzysta Emigracji.

44,99 zł
35,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,00 zł

14 osób kupiło
24
Tyson Fury. Na gołe pięści - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tyson Fury. Na gołe pięści
Dostępny
195 szt.

„Tyson Fury to niesamowity mistrz. I to w prawdziwym życiu!” − Sylvester Stallone, gwiazdor filmów z serii Rocky „Mistrz ludzi!” – „Times” „Pięściarski fenomen (…), wielka gwiazda sportu o anarchicznych skłonnościach, niewykluczone, że ostatni z wybitnych bokserów” – John Sutherland, „The Times” „Syn. Ojciec. Mąż. Brat. Bokser. Showman. Ambasador zdrowia psychicznego. Jego autobiografia jest rozbrajająco szczera i napisana z charyzmą właściwą gwiazdom rocka. Przedstawia życie legendy z gatunku sportowców, jakich możemy już więcej nie zobaczyć”. Gdy pokonał Władimira Kliczkę, stał się niekwestionowanym mistrzem świata kategorii ciężkiej. Chwilę później był bliski samobójstwa. Wrócił z krainy mroku, by osiągnąć pięściarską nieśmiertelność, a dziś z perspektywy czasu opowiada o zwycięskiej walce z największymi demonami. W tej książce Tyson Fury po raz pierwszy mówi o sobie w tak intymny sposób: opowiada o bajkowej miłości i związku z żoną Paris, przyziemnym i tradycyjnym modelu wychowywania szóstki dzieci, ale wyjawia też, że przez kilka tygodni przed największą walką w karierze spał na szpitalnej podłodze, gdy na oddziale jego nowo narodzona córka walczyła o życie. Przygotowania do fenomenalnych walk z Deontayem Wilderem, którymi żył cały bokserski świat. Kulisy historycznego pojedynku z Dillianem Whyte’em, który na stadionie Wembley oglądało 94 tysiące kibiców. Wychodzenie z problemów psychicznych, wielkie pieniądze, showbiznes i plany na przyszłość. Król Cyganów zawsze uwielbiał podgrzewać atmosferę, będąc jednocześnie szczerym, otwartym, zabawnym i refleksyjnym. Dokładnie taki jest w tej książce.

49,99 zł
33,49 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 16,50 zł

14 osób kupiło
25
Żadnych bogów, żadnych panów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żadnych bogów, żadnych panów
Dostępny
690 szt.

Najlepszy kryminalny debiut ostatnich lat. Gangsterska historia osadzona w polskim Chicago u progu lat 20. XX wieku. Zanim nastanie era prohibicji i władzę nad półświatkiem zdobędzie Al Capone, podziemiem Chicago rządzą Polacy. W cuchnących alejkach i piekielnych ubojniach, w scenerii jak z filmu Dawno temu w Ameryce czają się ich gangi, a najbardziej zuchwałym jest Erab. Czerwone chusty, anarchistyczne hasła i rozboje pod płaszczykiem Rewolucji – to ich styl. Gdy w tym polonijnym środowisku dochodzi do bestialskiego mordu, do sprawy oddelegowany zostaje świeżo upieczony sierżant Teodor Rucki. Szybko okaże się, że Rucki ma z gangsterami więcej wspólnego niż tylko język. Od czasu Breslau Mocka nie było chyba w polskiej literaturze kryminalnej tak szczerego, czułego i równocześnie okrutnego opisu miasta. A konkurencja na tym polu jest ogromna. Włóczenie się razem z bohaterami po knajpach, tawernach, rzeźniach, bekjardach, bejsmentach, podwórkach to przyjemność sama w sobie. Dziedzic pisze tak sensualnie, że niemal czujemy woń wódki i whisky. Bardzo to jest dobre, bardzo. – Wojciech Chmielarz Grzegorz Dziedzic – pochodzi z Tarnowa, mieszka w Chicago – od 1999 roku eksploruje zaułki miasta, które uczynił tłem swojej pierwszej kryminalnej serii. Z wykształcenia i zawodu psychoterapeuta. Znajomość ludzkich charakterów i motywacji pomaga mu tworzyć wiarygodnych i pełnokrwistych bohaterów. Laureat Nagrody Wielkiego Kalibru 2022.

46,99 zł
31,01 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 15,98 zł

15 osób kupiło
26
Gumka S-24, chlebowa, mała - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gumka S-24, chlebowa, mała
Factis
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.28

Średnia, syntetyczna guma chlebowa o doskonałych własnościach, w firmowej opasce zapobiegającej zabrudzeniom, do grafitów od 4H do 5B, uniwersalna, posiada indywidualny kod kreskowy, produkcja Factis, Hiszpania.

1,99 zł
Powiadomienie
14 osób kupiło
27
Zwierzęce tropy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwierzęce tropy
Dostępny
117 szt.

Zwierzęce tropy to obszerny wybór poezji Montalego, pisarza ?zahipnotyzowanego? fauną, po raz pierwszy obejmujący także polskie przekłady wierszy z budzącego kontrowersje Dziennika pośmiertnego. Utwory poprzedzone są wstępem, w którym tłumacze szczegółowo przedstawiają biografię autora oraz interpretują jego ?zwierzęcą? twórczość. Wiersze opatrzone są komentarzami, a całość wieńczy esej Antonina Musumeciego Bestiariusz Montalego. Lektura tego tomu sprawi, że na świat zwierząt nie będzie można już patrzeć inaczej niż przez Montaliańską soczewkę. Eugenio Montale (1896-1981) ? poeta, eseista i krytyk muzyczny, laureat Nagrody Nobla (1975), jeden z najwybitniejszych dwudziestowiecznych pisarzy włoskich. Debiutował w 1925 roku tomem Szkielety mątwy (Ossi di seppia), który zdaniem krytyków na zawsze odmienił historię włoskiej poezji.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

13 osób kupiło
28
Opowiadania przy ginie z tonikiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowiadania przy ginie z tonikiem
Dostępny
161 szt.

No więc przyjechali do mnie do domu i mówią mi: – Pana przerasta pisanie czegoś dłuższego! To, co pan robi, jest godne politowania. [...] chociaż jeden dłuższy tekścik? Da pan radę? – Słuchaj pan, najdłuższy, jaki mam, to ten, o tu. Dopiero był trudny do napisania! Gdy coś mi wychodzi za długie, od razu to porzucam. Rozumiesz pan? Co? I właśnie dlatego prezentuję to, co następuje. Opowiadania przy ginie z tonikiem to klasyka portugalskiej literatury z pogranicza surrealizmu, pełna czarnego humoru i sarkazmu. Zbiór wciąż na nowo odczytywany w swojej ojczyźnie, nigdy wcześniej nie wyruszył na poszukiwanie zagranicznych czytelników – aż do momentu, gdy grupa przyjaciół i miłośników literatury portugalskiej z Polski dostrzegła w nim odbicie surrealizmu pandemicznego zamknięcia, w którym akurat płynęła ich własna codzienność. Choć odniesienia polityczne i oczko puszczone w tych opowiadaniach do portugalskiego czytelnika lat 70. XX wieku mogą nie być już oczywiste, pozostaje niezmiennie uniwersalne nowatorstwo kreowanych światów, konstruktów myśli i wyobraźni autora. Przekład z języka portugalskiego pod redakcją Wojciecha Charchalisa, Magdalena Czarnata, Adam Filonik, Zuzanna Franaszek, Alicja Jancelewicz, Kiok Kim, Julian Konopelski, Katarzyna Maź, Żaneta Orlik, Piotr Wąsowicz-Kiryło, Izabela Wdowicz. Redakcja i korekta: Jagoda Grudzień. Mário-Henrique Leiria (1923–1980) był prominentnym działaczem portugalskiego ruchu surrealistycznego. Studiował w Akademii Sztuk Pięknych w Lizbonie, skąd został relegowany za poglądy polityczne w 1942 roku. W 1961 r. aresztowany wraz z grupą surrealistów za przygotowywanie rzekomego zamachu stanu pod nazwą Operacja Papuga, będącego w gruncie rzeczy surrealistycznym happeningiem. Zwolniony z aresztu bez wyroku udał się na wygnanie do Brazylii, skąd powrócił korzystając z politycznej odwilży początku lat 70. Gorący zwolennik radykalnych przemian społecznych. Jego pisarstwo charakteryzuje się anarchizmem, surrealizmem i eklektyzmem oraz szczególnym zamiłowaniem do absurdu i science fiction. Przez wiele lat pisywał do portugalskich pism satyrycznych. Jest znany przede wszystkim jako autor Opowiadań przy ginie z tonikiem i Nowych opowiadań przy ginie z tonikiem. W Portugalii obie te książki mają status kultowych i z upływem kolejnych dekad wcale nie tracą na popularności, szczególnie pośród młodych adeptów literatury.

36,00 zł
23,40 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 12,60 zł

12 osób kupiło
29
Jajka styropianowe 4cm 12szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jajka styropianowe 4cm 12szt
Arpex
Dostępny
3 szt.

Styropianowe jajko wielkości 4 cm do samodzielnego wykonania dekoracji świątecznych. W opakowaniu 12 sztuk.

6,99 zł
11 osób kupiło
30
Pokojówka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
41,90 zł
25,56 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 16,34 zł

10 osób kupiło
31
Jajka styropianowe 2,5cm 20szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jajka styropianowe 2,5cm 20szt
Arpex
Dostępny
19 szt.

Styropianowe jajko wielkości 2,5 cm do samodzielnego wykonania dekoracji świątecznych. W opakowaniu 20 sztuk.

6,99 zł
9 osób kupiło
32
Pokolenie Ikea (wydanie filmowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokolenie Ikea (wydanie filmowe)
Dostępny
979 szt.

Pokolenie Ikea to opowieść o ludziach, którzy pracują po to, aby spłacać kredyty, rozczarowani rygorystycznym, sprzedanym za namiastki szczęścia życiem. Jak zabawia się w piątkowy wieczór młody gwiazdor warszawskiej palestry? O czym śni Olga, grzeczna dziewczynka z dobrego domu, codziennie wbijająca się w garsonkę? Za czym tęsknią ludzie w szklanych wieżowcach? Co jeszcze można sprzedać? Czy życie trwa przez dwa tygodnie w roku? PREMIERA FILMU w marcu 2023 roku! W rolę Czarnego wcielił się Bartosz Gelner, a postać Olgi wykreowała Michalina Olszańska. W pozostałych rolach zobaczycie również Majkę Jeżowską (debiut na wielkim ekranie!), Pawła Małaszyńskiego, Jana Aleksandrowicz-Krasko oraz gościnnie Karolinę Gorczycę.

34,99 zł
20,64 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 14,35 zł

9 osób kupiło
33
Owijki termokurczliwe na jajka - regionalne 12szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Owijki termokurczliwe na jajka - regionalne 12szt
Arpex
Dostępny
69 szt.

Owijki termokurczliwe z tradycyjnymi, ludowymi wzorami idealne do błyskawicznego przygotowania wielkanocnych pisanek. 12 sztuk. Na opakowaniu znajduje się instrukcja użycia.

6,99 zł
12 osób kupiło
34
Barwniki do jaj 5 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barwniki do jaj 5 kolorów
Arpex
Dostępny
1806 szt.

Zestaw 5 barwników do pisanek. Wymiar opakowania: 12x8,5 cm.

3,99 zł
8 osób kupiło
35
Niewidoczna taśma klejąca 18mmx32m - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niewidoczna taśma klejąca 18mmx32m
SCHEMAT
Dostępny
13 szt.

Nie wymaga używania nożyczek.

7,00 zł
4,99 zł

Rabat 28,7%
oszczędzasz 2,01 zł

8 osób kupiło
36
Barwniki do jaj 7 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barwniki do jaj 7 kolorów
Arpex
Dostępny
351 szt.

Barwniki do jaj w 7 kolorach. Wymiar to 12x9cm.

5,99 zł
8 osób kupiło
37
Owijki termokurczliwe na jajka koronkowe 9szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Owijki termokurczliwe na jajka koronkowe 9szt
Arpex
Dostępny
43 szt.

Koronkowe wzory owijek termokurczliwych przełamany wiosennym motywem kwiatów i motyli. Idealne do błyskawicznego przygotowania wielkanocnych pisanek - nadadzą jajkom unikatowy wygląd. Opakowanie zawiera 9 szt. owijek.

5,99 zł
10 osób kupiło
38
Flet drewniany - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flet drewniany
SCHEMAT
Dostępny
18 szt.

- drewniany flet idealny do zabawy i nauki w szkole podstawowej - standardowy układ otworów

25,30 zł
19,99 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 5,31 zł

8 osób kupiło
39
Wiosenny sizal dekoracyjny kremowy kremowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiosenny sizal dekoracyjny kremowy kremowy
Arpex
Dostępny
34 szt.

Wielkość opakowania ok. 10x16 cm. Waga netto ok. 20 g +/- 2 g. Idealny dodatek dla florystów i dekoratorów.

6,99 zł
8 osób kupiło
40
Zrodzeni z legendy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zrodzeni z legendy
Dostępny
1508 szt.

Pierwszy tom Zrodzonych z legendy - znakomitej trylogii fantasy Tracy Deonn, autorki bestsellerów z list New York Timesa i laureatki prestiżowej nagrody Coretty Scott King/Johna Steptoe'a dla nowych talentów. Szesnastoletnia Bree Matthews marzy, by wyrwać się z prowincjonalnego Bentonville. Szansą na zmianę miejsca zamieszkania jest program dla młodych, zdolnych licealistów realizowany na uniwersytecie w Chapel Hill w Karolinie Północnej. Decyzję o przeprowadzce i podjęciu nauki na studiach przyspiesza wypadek, w którym ginie matka Bree. Na kampusie wszystko wydaje się nowe, fascynujące i niebezpieczne. Wieczorne skoki z klifu do ciemnego jeziora, nielegalne imprezy, a przede wszystkim demony żywiące się ludzką energią. Polują na nie Legendarianie, członkowie tajnego stowarzyszenia, którymi dowodzi Selwyn Kane, zwanyMerlinem. Bree już pierwszej nocy staje się świadkiem walki nadprzyrodzonych sił. To zdarzenie odblokowuje ukryte w niej moce oraz niezbyt odległe wspomnienie. Dziewczyna przypomina sobie, że w noc śmierci matki w szpitalu był mężczyzna, który władał magią. Teraz, gdy już wie, że za śmiercią osoby, którą kochała, kryje się coś więcej niż to, co zostało zawarte w policyjnym raporcie, zrobi wszystko, by odkryć prawdę. Musi stać się Legendarianką, dowiedzieć się, jak naprawdę zginęła jej matka, a potem, jeśli będzie trzeba, wymierzyć sprawiedliwość. "Uwielbiam magiczny świat znajdujący się tuż pod powierzchnią naszego, a ta historia dała mi wszystko, czego pragnęłam: niesamowite postacie, starożytne legendy i tajne stowarzyszenia - zakorzenione w naszym bardzo prawdziwym, pełnym wad świecie Leigh Bardugo, autorka cyklu Cień i Kość

59,90 zł
36,54 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 23,36 zł

8 osób kupiło
41
Zajączek styropianowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zajączek styropianowy
Arpex
Dostępny
36 szt.

Zajączek styropianowy do samodzielnego ozdobienia.

5,99 zł
8 osób kupiło
42
W stronę samodzielności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W stronę samodzielności
Dostępny
64 szt.

Wspieranie rozwoju samodzielności - zarówno w zakresie umiejętności samoobsługowych, jak i społecznych - stanowi podstawę działań inkluzywnych oraz gwarancję lepszej jakości życia. Jest to szczególnie ważne dla dzieci, nastolatków i osób dorosłych z niepełnosprawnością intelektualną, niepełnosprawnością złożoną, a zwłaszcza z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Niniejsza książka stanowi wygodną pomoc w przeprowadzeniu takiej interwencji edukacyjnej. Zawiera serię praktycznych list kontrolnych, które ułatwią kształtowanie umiejętności, a także ich obserwację i ocenę postępów. W tomie omówiono blisko 50 umiejętności związanych z trzema sferami: samodzielność w domu (np. kąpiel pod prysznicem, suszenie włosów, zmywanie naczyń, przygotowywanie kanapek) samodzielność w szkole (np. pakowanie plecaka, zapisywanie prac domowych w kalendarzu) samodzielność w pracy i w czasie wolnym (np. wyjście do kina, wypłacanie pieniędzy z bankomatu, korzystanie z poczty elektronicznej). Dzięki temu, że każda z umiejętności została przedstawiona jako sekwencja drobnych, prostych czynności, listy kontrolne ułatwiają naukę i pozwalają opiekunowi udokumentować wykorzystany typ podpowiedzi oraz śledzić postępy na kartach podsumowujących. W dodatku zaproponowano formularze i wzory list kontrolnych do wykorzystania przez opiekunów i terapeutów. Obszerny kolorowy załącznik zawiera karty obrazkowe przedstawiające poszczególne kroki wybranych umiejętności. Jest to pomoc wizualna: karty należy wyciąć i na przykład przykleić w miejscu, gdzie będą najbardziej przydatne podczas wykonywania konkretnych czynności. W książce znajduje się kod do pobrania materiałów dostępnych online. Umożliwiają one dostosowanie nauczanej sekwencji czynności do potrzeb konkretnej osoby.

85,00 zł
58,65 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 26,35 zł

7 osób kupiło
43
LEGO DOTS. Pojemnik na długopisy w kształcie Hedwigi™ 41809 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
LEGO DOTS. Pojemnik na długopisy w kształcie Hedwigi™ 41809
LEGO
Dostępny
183 szt.

Znasz miłośnika zwierząt lub fana Harry'ego Pottera™ w wieku od sześciu lat, który interesuje się sztuką i projektowaniem? Dzięki temu praktycznemu, zabawnemu zestawowi LEGO® DOTS Pojemnik na długopisyw kształcie Hedwigi™ (41809) dzieci mogą odkrywać swoje pasje. Ten zestaw akcesoriów na biurko to świetny prezent na co dzień lub z okazji powrotu do szkoły. Zawiera pojemnik na długopisy z przodem w kształcie sowy i ruchomymi skrzydełkami, pojemnik na karteczki w kształcie listu i mnóstwo płytek. Montaż jest łatwy dzięki dołączonej broszurce. Zewnętrzne powierzchnie pojemników zapewniają dzieciom dużo miejsca na projektowanie i dodawanie ulubionych wzorów oraz personalizację przedmiotów, aby pasowały do ich pokoju, pasji lub nastroju. Zestaw zawiera również inspiracje do kolejnych projektów! Kreatywny zestaw do samodzielnego zrobienia Zestawy DOTS dają dzieciom radość z zabawy i eksperymentowania z LEGO podczas tworzenia różnych zestawów. Z tym praktycznym pojemnikiem na długopisy i uchwytem na karteczki/zdjęcia wszystko jest możliwe, bo źródłem magii, a także pomysłów na zmienianie wyglądu pojemnika jest wyobraźnia dziecka. Dzieci po prostu otwierają pudełko i dołączają do pomysłowej zabawy, tworząc spersonalizowaną ozdobę na biurko. • Twórz, projektuj, używaj – nagrodź fana Harry'ego Pottera™ w wieku od sześciu lat, wręczając mu zestaw LEGO® DOTS Pojemnik na długopisyw kształcie Hedwigi™ (41809). Zachęć dziecko do kreatywnego wyrażania siebie dzięki temu zestawowi na biurko • Ulubiona towarzyszka Harry'ego Pottera™ – rozwiń umiejętności projektowania dzieci dzięki temu zestawowi, który zawiera pojemnik na długopisy w kształcie sowy z ruchomymi skrzydełkami, uchwyt na notatki w kształcie listu i wiele płytek • Powrót do szkoły – ten zestaw jest stworzony do eksperymentowania. Dzieci mogą połączyć ten zestaw z innymi zestawami o tematyce Harry'ego Pottera™ (41808, 41811 – sprzedawane osobno), aby rozbudować swój arsenał akcesoriów szkolnych • Prezent dla dzieci w wieku od sześciu lat – każdy fan Harry'ego Pottera™ lub fan zwierząt będzie zachwycony zestawem z pojemnikiem na długopisy i pojemnikiem na karteczki w kształcie listu • Idealny, by rozwijać kreatywność – pojemnik na długopisy z rozłożonymi skrzydłamima ok. 11 cm wysokości, 14 cm szerokości i 5 cm głębokości, dzięki czemu dzieci mogą ozdobić pojemnik i uchwyt na karteczki w dowolny sposób • Szybkie dekorowanie – dołączone inspiracje sprawiają, że składanie i dekorowanie akcesoriów na biurko jest bardzo proste i ułatwia pokazanie swojej pasji do Hogwartu™ • Większa pewność siebie – ten zestaw LEGO® DOTS zachęca do kreatywnej eksploracji. Pojemniki na długopisy i karteczki umożliwiają rozwój pomysłowości dzieci i budowanie pewności siebie poprzez projektowanie • Nieograniczone możliwości zabawy i wyrażania siebie — dzięki zestawom LEGO® DOTS dzieci mogą odkryć, jak wielką radość dają klocki LEGO, bawiąc się w tworzenie własnych ozdobnych przedmiotów, które pomogą im utrzymać porządek na biurku • Niezrównana jakość – elementy zestawów LEGO® już od 1958roku spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują • Bezpieczeństwo przede wszystkim – elementy LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i sprawdzane na wiele innych sposobów. Dzięki temu można mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa • Świetny pojemnik na długopisy i karteczki dla fanów Harry’ego Pottera™ • Mnóstwo płytek i dwa elementy dekoracyjne na biurko rozwijają umiejętności projektowania dzieci • Fani rękodzieła mogą łączyć ten i inne zestawy inspirowane Harrym Potterem™ (sprzedawane osobno) • Ten wesoły upominek zachwyci miłośników sów i wzmocni ich pewność siebie • Przydatny i łatwy do przebudowania schowek, który dzieci mogą samodzielnie zbudować • Zawiera inspiracje, które rozwijają dziecięcą wyobraźnię i umiejętności projektowania • Mnóstwo płytek i dwie dekoracje biurkowe do ozdabiania rozwijają kreatywność • Dzięki zabawkom z serii DOTS dzieci odkryją, jaką frajdę daje kreatywna zabawa klockami LEGO® • Elementy LEGO® wchodzące w skład tego zestawu spełniają najwyższe standardy jakości • LEGO® DOTS Pojemnik na długopisyw kształcie Hedwigi™ spełnia wysokie standardy bezpieczeństwa

94,99 zł
79,79 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 15,20 zł

6 osób kupiło
44
Historie nieoczywiste - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historie nieoczywiste
Dostępny
162 szt.

Nie. W tej książce nie znajdziecie duchów dzwoniących łańcuchami i zjaw załamujących ręce. Nie będzie opowieści o poltergeistach i wampirach. Nie spotkacie żadnego ze straszydeł, za jakie dzieciaki lubią się przebierać w halloween. Ale ta książka sprawi, że już nigdy spokojnie nie pojedziecie pociągiem i zaczniecie odnosić się do starszych ludzi z szacunkiem. Przekonacie się, że lis-chytrusek, bohater bajek, jest kimś całkowicie innym i że światła, które czasami oglądacie w nocy nie są tak po prostu zwyczajnymi światłami. Nie chciałam Was straszyć. Po prostu dzielę się kilkoma historiami, które nie mają żadnego logicznego wyjaśnienia. Opowiadam o czymś, co nie miało prawa się zdarzyć, a jednak się wydarzyło. I dodatkowo każde z miejsc, o których opowiada ta książka istnieje naprawdę. Wystarczy tylko spojrzeć na mapę... A wtedy po plecach przebiegnie Wam dreszcz. Autorka

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

6 osób kupiło
45
Wielkanocny zestaw elementów kreatywnych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielkanocny zestaw elementów kreatywnych
Arpex
Dostępny
18 szt.

Komplet ozdób, konfetti i cekinów, w różnej kolorystyce. Idealne do wykonania samodzielnych dekoracji, DIY.

9,99 zł
6 osób kupiło
46
Pakiet: Utraceni, Zaginieni, Niewinni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Utraceni, Zaginieni, Niewinni
Dostępny
761 szt.

Bestsellerowa seria kryminalna jednego z najpopularniejszych polskich autorów. ?Igi? Sznyder i Sandra Milton, założyciele Agencji Poszukiwań Osób Zaginionych ?ECHO?, muszą zmierzyć się z szokującymi faktami, stojącymi za tajemniczymi zaginięciami. JEDNI CHC ŻYĆ, LECZ NIE MOG. INNI NIE CHC, A MUSZ... Ponad pół miliona czytelników sięgnęło już po powieści Marcela Mossa!

119,90 zł
87,53 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 32,37 zł

6 osób kupiło
47
Shameless - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Shameless
Dostępny
776 szt.

Romans, w którym z miłością może konkurować tylko nienawiść. Ava Green wiedzie na pozór idealne życie. Piękna córeczka najlepszego prawnika w Kalifornii, złota dziewczyna z Yale i właścicielka agencji PR w Nowym Jorku. Narzeczona Masona Browna, najbardziej pożądanego mężczyzny w Ameryce. Doskonała w każdym calu, poprawna do bólu, zna swoją wartość. Jednak każda księżniczka za luksus musi płacić wysoką cenę. Bo dziedziczki kalifornijskich fortun mają wszystko poza jednym: wolnością. A właśnie nią smakował Weston „Flame” Cavill, chłopak, któremu w ostatni dzień liceum oddała wszystko to, co najcenniejsze: siebie. Gotowa była dać jeszcze więcej, tyle że on zniknął. A jej nigdy nie udało się o nim zapomnieć. Jego ogień nie tylko mnie poparzył. On spalił mnie doszczętnie. Gdy 10 lat później ich drogi znów się krzyżują, jedyne, na co Ava ma ochotę, to głośno zakląć. Szybko okazuje się, że Weston nie jest tym chłopakiem, w którym się zakochała... i ma wobec niej pewien plan.

46,99 zł
42,29 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,70 zł

5 osób kupiło
48
Koszyczek filcowy wesoły zajączek MIX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koszyczek filcowy wesoły zajączek MIX
Arpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.27

Żółty koszyczek wykonany z filcu udekorowany białym zajączkiem. Wymiar koszyka: 16x22cm. Miks wzorów wysyłany losowo.

13,99 zł
Powiadomienie
4 osoby kupiły
49
Bądź jak lampka przed tabernakulum - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bądź jak lampka przed tabernakulum
Dostępny
1 szt.

Jak żyć Eucharystią na co dzień i jak sprawić, by stała się ona centrum naszego życia. A może niektórzy potrzebują po prostu wzmocnienia i wsparcia. Jak to uczynić wskazuje nam książeczka zawiera rady i wskazówki, jakie pozostawiła nam św. Urszula Ledóchowska. Przyjaźń z Jezusem-Hostią była dla niej źródłem mądrości życiowej i owocnych działań, ale też pogody ducha oraz sił fizycznych i duchowych. Publikacja, w której znajdziemy wybór myśli św. Urszuli o Eucharystii, z pewnością może przyczynić się do umocnienia naszej więzi z Jezusem Eucharystycznym, co z kolei może sprawić, że nasze życie stanie się bardziej święte.

10,70 zł
9,99 zł

Rabat 6,6%
oszczędzasz 0,71 zł

5 osób kupiło
50
Pakiet: Behawiorysta / Iluzjonista / Ekstremista / Kabalista - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Behawiorysta / Iluzjonista / Ekstremista / Kabalista
Dostępny
1015 szt.

Gerard Edling powraca w ?Kabaliście?! Trzymające w napięciu do ostatniego zdania połączenie thrillera z powieścią kryminalną! ?Potężna dawka emocji, nieustanne napięcie i fascynujący bohater! Behawiorysta to książka, której nie odłożycie do ostatniej strony!? Tess Gerritsen Gerard Edling, specjalista od kinezyki, działu nauki zajmującego się badaniem komunikacji niewerbalnej, potrafi rozwiązać każdą sprawę. A przynajmniej dotychczas tak było?

174,90 zł
127,68 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 47,22 zł

5 osób kupiło
51
Friederike Müller: listy z Paryża 1839-1845. Nauczanie i otoczenie Fryderyka Chopina w świetle kores - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Friederike Müller: listy z Paryża 1839-1845. Nauczanie i otoczenie Fry...
Dostępny
60 szt.

Friederike Müller ? jedna z ulubionych i najbardziej utalentowanych uczennic Chopina ? w 231 listach pisanych do mieszkających w Wiedniu ciotek relacjonuje szczegółowo swój pobyt w Paryżu. Opowiada (niekiedy w sposób bardzo krytyczny) o artystach, koncertach, fortepianach i nowościach muzycznych, szkicując w ten sposób przepojony młodzieńczym dowcipem i temperamentem, niezwykle żywy obraz paryskiego życia muzycznego i towarzyskiego we wczesnych latach 40. XIX wieku. Przede wszystkim jednak ze szczegółami i obrazowo opisuje niemal każdą z około 170 swych lekcji z Chopinem i przytacza dosłownie wiele odbytych z nim rozmów. Na tym właśnie polega niezwykłość tego materiału: nie jest to bowiem, jak zazwyczaj w przypadku świadectw innych uczniów, relacja powstała po upływie długiego czasu, często na podstawie przedstawionych w lepszym świetle wspomnień, lecz oddająca bezpośrednie, świeże i nieupiększone przeżycia.

80,00 zł
66,40 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 13,60 zł

5 osób kupiło
52
Historia medycyny w sześciu niepełnych odsłonach. Część 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia medycyny w sześciu niepełnych odsłonach. Część 2
Dostępny
93 szt.

Historia medycyny w sześciu niepełnych odsłonach jest propozycją spojrzenia na dzieje nauki i sztuki lekarskiej przez pryzmat sześciu, zdaniem autora, głównych problemów, z jakimi w przeszłości mierzyła się medycyna i z jakimi nadal przychodzi jej się mierzyć. Pierwsza odsłona to rozważania o konstrukcji (lub inaczej – budowie) organizmu człowieka, nad którą dyskutowali badacze zajmujący się takimi dyscyplinami, jak anatomia, histologia, cytologia i genetyka. Druga odsłona jest próbą zrozumienia funkcji życiowych, czyli przedmiotu badań nauk eksperymentalnych, przede wszystkim fizjologii i biochemii. Trzecia wiąże się z poznaniem przyczyn i mechanizmów, które uszkadzają lub niszczą strukturę i zaburzają funkcje organizmu, czyli zdarzeń i procesów stojących u podstaw nauki o chorobach – patologii wraz z anatomią patologiczną, patomorfologią i patofizjologią, mikrobiologią i bakteriologią lekarską. Dzięki czwartej odsłonie zbliżamy się do historii prób rozpoznania procesów chorobowych oraz zdolności przewidywania ich dalszego biegu. To świat diagnostyki i prognostyki medycznej. Piąta ukazuje zaś poszukiwania metod i środków, których celem staje się przywrócenie zaburzonej homeostazy organizmu – a więc to, co określamy mianem terapii. Ostatnia, szósta, przedstawia dzieje chirurgii – nauki i sztuki poszukującej sposobów bezpośredniego wniknięcia w przestrzeń konstrukcji organizmu i przywrócenia właściwego biegu funkcji życia. W chwili obecnej do rąk Czytelników trafia druga część, obejmująca odsłony czwartą i piątą. Ryszard Gryglewski

49,00 zł
40,67 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 8,33 zł

5 osób kupiło
53
Ivar zaprzyjaźnia się z tyranozaurem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ivar zaprzyjaźnia się z tyranozaurem
Dostępny
290 szt.

Kraina Dinozaurów to pudełko, w którym mieszkają dinozaury Ivara. Ivar jest mistrzem świata, jeśli chodzi o dinozaury. Ma ich bardzo dużo i nazwy wszystkich zna na pamięć. Wieczorami, kiedy tata Ivara już śpi, dinozaury ożywają. Dzisiaj wieczorem jest trochę strasznie, bo Ivar spotyka tyranozaura. Ivar wie o nich bardzo dużo. Na przykład, że są ogromne i mają mnóstwo ostrych kłów, którymi zabijają swoją zdobycz. Na szczęście ten tyranozaur jest najedzony i bardzo chętny do zabawy. Kraina dinozaurów Ivara to pełne ciepła przygody, które wypełnione są ciekawostkami o życiu dinozaurów. Wspaniała książka dla wszystkich fanów dinozaurów, a jest ich przecież bardzo wielu!

34,99 zł
26,24 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

5 osób kupiło
54
MATA PIANKOWA ZWIERZĘTA B&W 1/10 SMILY PLAY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29,90 zł
26,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,99 zł

5 osób kupiło
55
Masculino - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Masculino
Dostępny
1358 szt.

Tamara Jones przypadkowo staje się świadkiem zdarzenia, o którym nie powinna mieć pojęcia. Od tej chwili jej życie już nie będzie takie samo. Masculino to tajemniczy, nieokazujący emocji mężczyzna, który nie cofnie się przed niczym. Bezwzględny szef mafijnej rodziny ma jednak słabość, która może zagrozić bezpieczeństwu jego najbliższych. Zmuszony przez okoliczności, na jakiś czas oddaje dowodzenie rodziną w ręce kobiety, która szczerze go nienawidzi. Konsekwencje mogą być poważniejsze, niż zakładał. Mężczyzna, który uważa, że może wszystko, i kobieta, która przypadkiem wpada w jego sidła. Czy okrutny przywódca mafijny może okazać się człowiekiem o wielkim sercu? Czy Tamarze uda się zawrócić w głowie władczemu Włochowi, czy stanie się tylko kolejnym pionkiem w jego grze? JULIA CZERNECKA (@Julshi_xx) zadebiutowała na Wattpadzie w 2020 roku. Introwertyczka dająca ujście emocjom w pisaniu. Stawia sobie cele, do których potem zawzięcie dąży i nie daje łatwo za wygraną. Nie wie, co to znaczy "poddać się" i znajduje wyjście z każdej sytuacji. Jeśli akurat nie pisze, to czyta, zdobywając wiedzę, którą potem przelewa na papier. W wolnej chwili tworzy projekty graficzne. Jest otwarta na to, co przyniesie jej przyszłość.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

5 osób kupiło
56
Owijki termokurczliwe na jajka + podstawka 9szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Owijki termokurczliwe na jajka + podstawka 9szt
Arpex
Dostępny
160 szt.

Kolorowe owijki termokurczliwe z motywem koronki wraz z dopasowanymi kolorystycznie podstawkami. Idealne do błyskawicznego przygotowania wielkanocnych pisanek. Opakowanie zawiera: 9 szt. Owijek + 9 podstawek.

5,99 zł
5 osób kupiło
57
LEGO DOTS. Zestaw akcesoriów z Hogwartu™ 41808 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
LEGO DOTS. Zestaw akcesoriów z Hogwartu™ 41808
LEGO
Dostępny
300 szt.

Chcesz podarować dzieciom i fanom Harry'ego Pottera™ w wieku od ośmiu lat zestaw LEGO? Daj im LEGO® DOTS Zestaw akcesoriów z Hogwartu™ (41808) i pozwól im pokazać swoją pasję! Zestaw zawiera cztery różne płótna DOTS, w tym dwurzędową bransoletkę, naszywkę, prostokątną zawieszkę na torebkę, zawieszkę na torbę w kształcie błyskawicy Harry'ego Pottera, brelok i klucz. Dołączone płytki mają różne kształty i kolory oraz zawierają zawieszki z uchwytami i 10 losowych zdobionych płytek (spośród 16 możliwych wzorów). Dzieci mogą tworzyć nieskończenie wiele projektów, aby pokazać swoją miłość do Harry'ego Pottera lub ulubionego domu Hogwartu i naprawdę wyrazić siebie. Wielopak pełen zabawy Zestawy DOTS przybliżają dzieciom radość z zabawy klockami LEGO oraz tworzenia i dekorowania. Do tego zestawu przydatnych ozdób i zachęcających do używania wyobraźni, kolorowych płytek pasuje wszystko, ponieważ wszystko zależy od magicznej wyobraźni dzieci. Zestawy DOTS to świetna niespodzianka dla kreatywnych dzieci. • Ozdabiaj, używaj, i znowu od nowa – zachwyć dzieci lub fanów Harry'ego Pottera™ tym zestawem do samodzielnego zrobienia LEGO® DOTS Zestaw akcesoriów z Hogwartu™ (41808). Kreatywna zabawa zaczyna się od razu po otwarciu opakowania • Nieskończone możliwości – rozwiń zdolności twórcze dzieci dzięki czterem kolorowym płótnom DOTS, płytkom w wielu inspirujących kolorach, zawieszkom i uchwytom do zawieszek oraz 10 losowym płytkom dekoracyjnym • Pobudź kreatywność – ten zestaw pobudza wyobraźnię dzieci. Dzieci mogą połączyć go z dowolnymi innymi zestawami LEGO® DOTS z motywem Harry'ego Pottera™ (41809, 41811 – sprzedawane osobno), aby zabawa była jeszcze fajniejsza • Kreatywna podróż dla dzieci w wieku od ośmiu lat – połączenie ozdób, kolorowych płytek i 10 z 16 możliwych zdobionych płytek sprawia, że jest to świetny prezent dla każdego dziecka, które kocha rękodzieło • Praktyczny zestaw – bransoletka ma 20 cm długości, więc daje spore pole do popisu, a pozostałe trzy gadżety pozwalajądzieciom uwolnić kreatywność • Szybkie dekorowanie – inspiracje sprawiają, że dekorowanie i przebudowywanie ozdób do noszenia jest błyskawiczne, dzięki czemu dzieci mogą pochwalić się swoją miłością do Harry'ego Pottera™ • Swoboda i pewność siebie – ten zestaw LEGO® DOTS to esencja swobodnego tworzenia. Łatwe do złożenia ozdoby dają okazję do stworzenia malutkiego dzieła sztuki i zabawy połączonej z rozwijaniem pomysłowości oraz wytrwałości • Nieograniczone możliwości zabawy i wyrażania siebie – dzięki zestawom LEGO® DOTS dzieci mogą odkryć, jak wielką radość dają klocki LEGO, i pobawić się w tworzenie oraz ozdabianie własnej biżuterii, dodatków do noszenia lub dekoracji • Niezrównana jakość – elementy zestawów LEGO® już od 1958roku spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują • Bezpieczeństwo przede wszystkim – elementy LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu można mieć pewność, że zestaw LEGO® DOTS spełnia światowe standardy bezpieczeństwa • Rozwiń pasję dziecka do sztuki i projektowania dzięki zestawowi inspirowanemu Harrym Potterem™ • Cztery modele do ozdabiania, kolorowe płytki i zawieszki rozwijają umiejętności projektowania • Fani rękodzieła mogą łączyć ten i inne zestawy z Harrym Potterem™ (sprzedawane osobno) • Ten prezent zachwyci miłośników Harry’ego Pottera™ i rozwinie ich wyobraźnię • Przydatne elementy do noszenia i modele do ozdabiania stanowią pole do popisu dla wyobraźni • Zawiera inspiracje, które rozwijają dziecięcą wyobraźnię i umiejętności projektowania • Zestawy DOTS pozwalają dzieciom nabierać pewności siebie i rozwijać umiejętności kreatywne • Dzięki zabawkom z serii DOTS dzieci odkryją, jaką frajdę daje kreatywna zabawa klockami LEGO® • Elementy LEGO® wchodzące w skład tego zestawu spełniają najwyższe standardy jakości • Ten artystyczny wielopak LEGO® DOTS spełnia wysokie standardy bezpieczeństwa

69,99 zł
58,79 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 11,20 zł

5 osób kupiło
58
Zawieszki wielkanocne kurczaczki 6szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zawieszki wielkanocne kurczaczki 6szt
Arpex
Dostępny
26 szt.

Wielkanocna dekoracja - zawieszki w kształcie kurczaczków. Wysokość: 4.5cm.

10,99 zł
6 osób kupiło
59
TOREBKA NA RAMIĘ Sowa DZIECIĘCA SASZETKA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,90 zł
8,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,91 zł

5 osób kupiło
60
Błękitny poród. Masz ten wpływ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Błękitny poród. Masz ten wpływ
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.21

Gdyby każda kobieta doświadczyła dobrego porodu, światem rządziłyby matki Z książką \"Błękitny Poród. Masz ten wpływ\" kompleksowo i świadomie przygotujesz się do porodu, który jest źródłem siły. Poród rządzi się swoimi prawami, ale są w nim rzeczy, na które możesz mieć wpływ. Autorska metoda Błękitnego Porodu pomoże urodzić poczuciu wiary we własne siły oraz bezpieczeństwa. Niezależnie od okoliczności. Splot najnowszej wiedzy okołoporodowej i pracy nad sobą w stanie głębokiego relaksu zwiększa szanse na poród naturalny, a także pomoże poradzić sobie z bólem. Wszystkie zasługujemy na dobry poród. Nie dajmy go sobie odebrać.

50,00 zł
38,50 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

5 osób kupiło
61
Zwierzenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Zwierzenia
Dostępny
158 szt.

Zwierzenia Stanisława Brejdyganta to książka bezkompromisowa, frapująca, odważna. Składa się z pięciu osobnych opowiadań, a właściwie mikro-powieści, podejmujących takie społecznie ważne i trudne tematy jak pedofilia („Zło”), mordowanie Żydów przez Polaków w czasie wojny („Winny”), homoseksualizm („Zwierzenia policjantki”), trauma wojenna Polaków i Żydów, losy polsko-żydowskie podczas II wojny światowej i po niej („Pogrzeb lwa”), narkomania („Iść za marzeniem”). Każda z tych „mikropowieści” jest osobną historią, osobnym „zwierzeniem”, utrzymanym w innej tonacji stylistycznej, gdzie język każdego z opowiadań dostosowany jest do tematu i do tożsamości narratora/bohatera. Jednocześnie w tle Zwierzeń mamy XX-wieczną historię Polski pokazaną z niemartyrologicznej perspektywy, a książka może stać się kolejnym głosem w dyskusji o ukrywane zachowania seksualne księży, w tym pedofilię, czy o polski antysemityzm inspirowany katolicką propagandą. Stanisław Brejdygant – aktor, reżyser, pisarz. Autor kilku tomów prozy (Być Bogiem, Powiedz im, Stypa, Maligna, Świt o zmierzchu), kilkunastu sztuk teatralnych, a także wielu słuchowisk i scenariuszy filmowych. Jako aktor debiutował rolą Hamleta. Grał też Ryszarda III, księcia Myszkina, Raskolnikowa, Poncjusza Piłata, Stalina i dziesiątki innych ról w teatrze, w spektaklach i serialach telewizyjnych oraz w filmach. Reżyserował także opery, spektakle telewizyjne, słuchowiska radiowe, widowiska plenerowe i filmy.

49,99 zł
43,49 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,50 zł

5 osób kupiło
62
Kurczaki 12szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kurczaki 12szt
Arpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.27

Małe, żółte kurczaczki dekoracyjne. Idealne jako ozdoba do koszyczka lub na wielkanocny stół. Wielkość 2,5 cm. Pakowane po 12 sztuk.

15,99 zł
Powiadomienie
4 osoby kupiły
63
Owijki termokurczliwe na jajka 12szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Owijki termokurczliwe na jajka 12szt
Arpex
Dostępny
52 szt.

Owijki termokurczliwe z różnymi kolorowymi wzorami idealne do błyskawicznego przygotowania wielkanocnych pisanek. 12 sztuk. Na opakowaniu znajduje się instrukcja użycia.

6,99 zł
5 osób kupiło
64
Ping Pong Tenis Stołowy Rakietki Piłeczki Zestaw - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ping Pong Tenis Stołowy Rakietki Piłeczki Zestaw
M&Z, Midex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.28

12,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,1%
oszczędzasz 0,91 zł

4 osoby kupiły
65
Hot Wheels. HGX06 Scorpedo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hot Wheels. HGX06 Scorpedo
Hot Wheels
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.17

Metalowe pojazdy Hot Wheels Monster Trucks w skali 1:64 zmieniające kolor po zanurzeniu w wodzie, to niezwyciężone maszyny stworzone z myślą o rywalizacji i całkowitej demolce!

35,90 zł
31,59 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,31 zł

4 osoby kupiły
66
Zupełnie inna bajka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zupełnie inna bajka
Dostępny
167 szt.

Mam na imię Alex. Imię-kameleon, które może zmienić się razem z człowiekiem. Czasami powtarzam je głośno. Można przyjaźnić się z kimś, kto nosi takie imię. Można nawet kogoś takiego kochać. Ale na to jest jeszcze za wcześnie. Jeszcze odkrywam świat i dziwię się, że tylko w bajkach można zmienić skórę. Może jeszcze próbuję zadowolić wszystkich wokół siebie. Ale im bardziej próbuję, tym bardziej mi to nie wychodzi. Czy ma to jakiś sens? To, co mnie okrywa to ośla skórka, która robi się coraz bardziej niewygodna. Często budzę się w nocy, bo mam wrażenie, że brakuje mi powietrza. Duszę się. Jakby ktoś trzymał moją głowę pod wodą. Ci którzy próbują ze mą rozmawiać tak naprawdę nic o tym nie wiedzą. Jestem przypadkiem. Tak naprawdę nikomu nie zależy na tym, aby znaleźć odpowiedź. Może naprawdę szukają jej moi rodzice? Ale nie znajdą. Mam na imię Alex. Jestem dziewczyną zamkniętą w ciele chłopca. Dlatego nie wiem, jak o sobie mówić. Byłem czy byłam? Pomyślałam czy pomyślałem? I to ja mam pytanie: kiedy i jak się to skończy? [fragmenty książki]

37,90 zł
26,53 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,37 zł

4 osoby kupiły
67
Wiosenny sizal dekoracyjny kremowy pomarańczowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiosenny sizal dekoracyjny kremowy pomarańczowy
Arpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.16

Wielkość opakowania ok. 10x16 cm. Waga netto ok. 20 g +/- 2 g. Idealny dodatek dla florystów i dekoratorów.

6,99 zł
Powiadomienie
4 osoby kupiły
68
Baranek wielkanocny na piku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baranek wielkanocny na piku
Arpex
Dostępny
60 szt.

Dekoracja świąteczna 25 cm.

7,99 zł
4 osoby kupiły
69
Naklejki do zdobienia pisanek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki do zdobienia pisanek
Arpex
Dostępny
35 szt.

Kolorowe naklejki na blistrze 15x16 cm do przygotowania pisanek. Idealna zabawa dla dzieci.

7,99 zł
4 osoby kupiły
70
Druga szansa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Druga szansa
Dostępny
568 szt.

Po dramatycznych wydarzeniach, które zmusiły ją do ucieczki i zmiany tożsamości, Venus sądzi, że odnalazła szczęście u boku starszego od niej policjanta Chasea. Choć minęło siedem lat, wciąż nie czuje się bezpiecznie - jej zeznania doprowadziły w końcu do aresztowania ludzi, którzy z pewnością życzą jej śmierci. A w dodatku jeden z nich właśnie wyszedł z więzienia. Tuck, który wywrócił jej świat do góry nogami, a potem wykorzystał i porzucił. Sama nie wie, dlaczego była w nim tak szaleńczo zakochana i dlaczego po tylu latach wciąż o nim śni. Kiedy Tuck znów wkracza nieproszony do jej życia, jest pewna, że chodzi mu o zemstę. Z jakiego innego powodu miałby ją odnaleźć? Gdy dawne pożądanie znów daje o sobie znać, trudno zachować zdrowy rozsądek

44,99 zł
33,29 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,70 zł

4 osoby kupiły
71
Trawa trójkolorowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trawa trójkolorowa
Arpex
Dostępny
71 szt.

Papierowa trawa w trzech kolorach ubarwi niejedną świąteczną dekorację. Dostępna w 2 wersjach kolorystycznych: zielono-żółtej i niebiesko-żółto-różowej. Waga: 30 g.

7,99 zł
4 osoby kupiły
72
Zestaw do malowania pisanek 3 wzory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do malowania pisanek 3 wzory
Arpex
Dostępny
13 szt.

Szablony z farbkami i pędzelkiem do dekoracji jajek. Idealne do dekorowania wielkanocnych jajek razem z dzieckiem.

8,99 zł
4 osoby kupiły
73
Barwniki do jaj 5 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barwniki do jaj 5 kolorów
Arpex
Dostępny
888 szt.

Zestaw 5 barwników do pisanek w różnych kolorach. Wymiar opakowania: 10,5x8,5 cm. Sposób użycia: do 1/2 szklanki gorącej lub zimnej wody wsypać barwnik z saszetki i dodać 2 łyżki octu. Dobrze umyte, ugotowane (najlepiej białe) i jeszcze gorące jajko włożyć do przygotowanego roztworu na kilka minut. Po wyjęciu osuszone jajko wypolerować miękką szmatką. Dla lepszego efektu można natrzeć odrobiną tłuszczu. UWAGA: Przechowywać w suchym miejscu. Ostrożnie, wilgotny barwnik może barwić dłonie. Produkt jest przeznaczony wyłącznie do barwienia jaj.

4,99 zł
3 osoby kupiły
74
Wielka księga siostry Anastazji. Przetwory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka księga siostry Anastazji. Przetwory
Dostępny
195 szt.

NAJBARDZIEJ KOMPLETNA KSIŻKA KUCHARSKA SIOSTRY ANASTAZJI! Kolejna i zarazem ostatnia Wielka Księga Siostry Anastazji stanowi prawdziwe kulinarne kompendium, w którym tradycyjne receptury przenikają się z nowymi. Ponad 400 przystępnie opracowanych przepisów! Czytelnik znajdzie tu między innymi przepisy na przetwory, dania obiadowe, przekąski, sałatki, surówki, słodkie wypieki, a także na tradycyjne przygotowanie chleba. Dania sprawdzone i zawsze smaczne. A co niezwykle istotne, przyrządzone z produktów ogólnodostępnych i na każdą kieszeń. Zarówno dla osób początkujących, jak i dla doświadczonych miłośników sztuki kulinarnej. Siostra Anastazja szanuje wszystkie trendy kulinarne, ale nie podąża za nimi bezkrytycznie. Dlatego jej przepisom można zaufać. Świadczą o tym ponad 4 000 000 sprzedanych egzemplarzy! Siostra Anastazja ze Zgromadzenia Córek Bożej Miłości od lat łączy swoje powołanie zakonne z zamiłowaniem do pieczenia i gotowania. Otrzymała wiele nagród, w tym Nagrodę Prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich. Znana jest także za granicą. Mimo wielkiego sukcesu pozostaje osobą skromną, dla której najważniejsza jest modlitwa i praca.

119,00 zł
85,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 33,32 zł

3 osoby kupiły
75
Przepiórcze jajka na piku 10szt MIX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przepiórcze jajka na piku 10szt MIX
Arpex
Dostępny
25 szt.

Kolorowe przepiórcze jajeczka na piku. Pakowane po 10 sztuk. Wielkość: 7-8 cm.

8,99 zł
4 osoby kupiły
76
Brokatowe pisanki na piku 5szt MIX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brokatowe pisanki na piku 5szt MIX
Arpex
Dostępny
41 szt.

Dekoracja świąteczna 20 cm. 5 sztuk w opakowaniu.

7,99 zł
3 osoby kupiły
77
Styropianowa podstawa wieńca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Styropianowa podstawa wieńca
Arpex
Dostępny
109 szt.

Styropianowa baza do samodzielnego wykonania wieńca. Baza umożliwia wykonanie równego i estetycznego stroika. Produkt nie obciąża dekoracji ze względu na lekkość styropianu. Łatwe mocowanie dodatkowych dekoracji przy pomocy szpilek lub kleju na gorąco. Średnica wieńca to 20 cm.

7,99 zł
4 osoby kupiły
78
Skarby UNESCO w Polsce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarby UNESCO w Polsce
Dostępny
563 szt.

Skarby UNESCO w Polsce to album prezentujący polskie skarby kultury, przyrody i miejsca pamięci wpisane na listę światowego dziedzictwa kulturalnego i przyrodniczego UNESCO, m.in. krakowski Wawel, Stare Miasto i Kazimierz, korytarze i komory Wieliczki, piękne zabytkowe drewniane kościoły Małopolski, krzyżacką twierdzę w Malborku, niezwykły Park Mużakowski, florę i faunę Puszczy Białowieskiej oraz obóz zagłady Auschwitz-Birkenau wyjątkowe miejsce pamięci i oddania czci ofiarom. Interesujące teksty zostały zilustrowane wieloma pięknymi dużymi fotografiami.

84,90 zł
59,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 25,47 zł

3 osoby kupiły
79
Wesołe kurczaki w okularach 3szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wesołe kurczaki w okularach 3szt
Arpex
Dostępny
11 szt.

Urocze kolorowe kurczaczki w okularach. Idealne jako ozdoba do koszyczka lub na wielkanocny stół. Pakowane po 3 sztuki. Wysokość figurki to 5 cm.

9,99 zł
3 osoby kupiły
80
Dziurkacz ozdobny narożny 25mm ornamenty MIX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziurkacz ozdobny narożny 25mm ornamenty MIX
SCHEMAT
Dostępny
6 szt.

- rozmiar wzoru 25 mm - wygodny, prosty i bezpieczny w użyciu - idealny do dekorowania kartek okolicznościowych, albumów, opakowń prezentów, projektów plastycznych i wielu innych - miks kolorów obudowy wysyłany losowo

24,50 zł
17,99 zł

Rabat 26,6%
oszczędzasz 6,51 zł

3 osoby kupiły
81
Jajka styropianowe 6cm 8szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jajka styropianowe 6cm 8szt
Arpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.06

Styropianowe jajko wielkości 6 cm do samodzielnego wykonania dekoracji świątecznych. W opakowaniu 8 sztuk.

7,99 zł
Powiadomienie
3 osoby kupiły
82
Pisanki glamour 6szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pisanki glamour 6szt
Arpex
Dostępny
14 szt.

Te białe pisanki muśnięte złoto-czarnymi wzorami nadadzą świętom wielkanocnym charakteru glamour. Wielkość pisanek: 6 cm. 6 szt. w opakowaniu.

13,99 zł
3 osoby kupiły
83
365 bajek na każdy dzień. Słoneczko opowiada. Historyjki na dzień dobry - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
365 bajek na każdy dzień. Słoneczko opowiada. Historyjki na dzień dobr...
Dostępny
382 szt.

Druga część bestsellerowej książki 365 bajek na dobranoc. Księżyc opowiada. Historyjki na dobry sen. 365 przyjaznych bajek i 365 kolorowych ilustracji - idealna książka na prezent! Opowiadania na każdy dzień roku - do czytania i słuchania w ciągu dnia i przed zaśnięciem. Przyjazne i pouczające teksty, niosące pozytywne emocje. Kolorowe, pobudzające wyobraźnię ilustracje.

59,90 zł
44,33 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,57 zł

3 osoby kupiły
84
Przepiórki wielkanocne 4szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przepiórki wielkanocne 4szt
Arpex
Dostępny
5 szt.

Dekoracja świąteczna o wymiarze 3 cm, w opakowaniu 4 sztuki.

10,99 zł
4 osoby kupiły
85
Nożyczki biurowe 24 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nożyczki biurowe 24 cm
SCHEMAT
Dostępny
22 szt.

Cechy produktu: • plastikowy, ergonomiczny uchwyt • trwałe i niezawodne • wykonane ze stali nierdzewnej • do użytku szkolnego, biurowego, domowego • długość 24.0 cm

14,70 zł
10,99 zł

Rabat 25,2%
oszczędzasz 3,71 zł

3 osoby kupiły
86
Drewniana zawieszka - zajączek MIX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drewniana zawieszka - zajączek MIX
Arpex
Dostępny
15 szt.

Drewniana zawieszka - ozdoba wielkanocna w różnych kolorach wysyłanych losowo. Wymiary zajączka 11x7 cm.

5,99 zł
3 osoby kupiły
87
Zamarznięte serce. Tom 2. Który z nich - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zamarznięte serce. Tom 2. Który z nich
Dostępny
467 szt.

Drugi tom trylogii „Zamarznięte serce”. Seria autorki powieści Jego asystentka, Bezwzględny i Przybrany brat! Gwen czuje się rozdarta. To, co wydaje się niewłaściwe, jest jednocześnie idealne dla niej. W jej sercu walczą ze sobą skrajne emocje. Kobieta nie potrafi rozszyfrować Nathana mężczyzna wciąż pozostaje dla niej zagadką. Próbuje ułożyć sobie życie jako samotna matka i nie jest zamknięta na nowe związki. Jednak z jakiegoś powodu Nathan wydaje się zazdrosny o innych mężczyzn. O co tu chodzi? Czyżby coś do niej czuł? Myślała, że stanowi dla niego tylko ciężar. Tymczasem między nimi wciąż wisi cień Caleba i tego, co po sobie pozostawił. Jej serce wciąż nie jest wolne. Jednak to serce Nathana wydaje się zamarznięte. Opis pochodzi od wydawcy.

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

3 osoby kupiły
88
Barwnik do jaj + owijki 6szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barwnik do jaj + owijki 6szt
Arpex
Dostępny
39 szt.

Zestaw eleganckich owijek termokurczliwych na jajka z czarnym barwnikiem do jaj. Przezroczyste owijki posiadają nadruk nowoczesnych wzorów w kolorze złotym. Zestaw idealny do wykonania pisanek w stylu glamour. Bardzo proste przygotowanie efektownych pisanek wielkanocnych. Owijki kurczą się pod wpływem gorącej wody przylegając do kształtu jajka. W skład zestawu wchodzi barwnik w kolorze czarnym oraz 6 owijek termokurczliwych.

6,99 zł
3 osoby kupiły
89
Śmieszne tatuaże na pisanki 24szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śmieszne tatuaże na pisanki 24szt
Arpex
Dostępny
39 szt.

Naklejki na blistrze 7,5x10 cm.

8,99 zł
3 osoby kupiły
90
Baranek wielkanocny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baranek wielkanocny
Arpex
Dostępny
4 szt.

Świąteczna ozdoba o wymiarze 7 cm. Idealna do koszyczka lub na wielkanocny stół.

5,99 zł
3 osoby kupiły
91
Drewniana dekoracja - zajączek na pniu MIX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drewniana dekoracja - zajączek na pniu MIX
Arpex
Dostępny
15 szt.

Drewniany zajączek na pniu. W pastelowych, wiosennych kolorach. Dostępny w różnych wzorach wysyłanych losowo. Wysokość produktu 17 cm.

9,99 zł
3 osoby kupiły
92
Hot Wheels. HGX06 The 909 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hot Wheels. HGX06 The 909
Hot Wheels
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.17

Metalowe pojazdy Hot Wheels Monster Trucks w skali 1:64 zmieniające kolor po zanurzeniu w wodzie, to niezwyciężone maszyny stworzone z myślą o rywalizacji i całkowitej demolce!

35,90 zł
31,59 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,31 zł

3 osoby kupiły
93
Kurczaki 6szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kurczaki 6szt
Arpex
Dostępny
40 szt.

Małe, urocze kurczaczki wielkanocne. Idealne do koszyczka lub na wielkanocny stół. Pakowane po 6 sztuk. Wysokość kurczaczka 3 cm.

9,99 zł
3 osoby kupiły
94
Kurczaki w okularach 3szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kurczaki w okularach 3szt
Arpex
Dostępny
33 szt.

Urocze eleganckie kurczaczki w okularach i muszkach. Idealne jako ozdoba do koszyczka lub na wielkanocny stół. Pakowane po 3 sztuki. Wysokość figurki to 5 cm.

9,99 zł
2 osoby kupiły
95
Z aniołami przez cały rok - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z aniołami przez cały rok
Dostępny
53 szt.

Rozpocznij dzień z aniołami! Rodzina codzienników autorskiego pomysłu Edycji Świętego Pawła powiększyła się o nową pozycję. Tym razem w niezwykłą podróż każdego dnia roku zabiorą nas anioły. Tradycyjnie znajdziemy tu specjalnie dobrane, inspirujące sentencje (m.in. z Biblii czy Dzienniczka św. Faustyny Kowalskiej), które staną się myślami przewodnimi na cały dzień. Pod względem graficznym natomiast możemy ucieszyć się oryginalnymi, ciekawymi ilustracjami aniołów, Bożych posłańców i niezawodnych opiekunów ludzi. Tym wyjątkowym kalendarzem możemy cieszyć się przez wiele lat. Sprawdzi się on także jako oryginalny prezent.

50,00 zł
45,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,00 zł

2 osoby kupiły
96
Naklejki wielkanocne MIX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki wielkanocne MIX
Arpex
Dostępny
45 szt.

Naklejki na blistrze 5,5x14,5 cm. Dwa wzory wysyłane losowo: kurczak 7 elementów lub zajączek 8 elementów.

8,99 zł
2 osoby kupiły
97
Balony metalizowane 31cm 100szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
52,20 zł
36,54 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 15,66 zł

2 osoby kupiły
98
Chorągiewka wielkanocna MIX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chorągiewka wielkanocna MIX
Arpex
Dostępny
93 szt.

Świąteczna dekoracja o długości 25-30 cm. Idealna do wielkanocnego koszyczka. Miks wzorów wysyłany losowo.

6,99 zł
2 osoby kupiły
99
Błękitny poród. Workbook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Błękitny poród. Workbook
Dostępny
33 szt.

Gdyby każda kobieta zaznała dobrego porodu, światem rządziłyby matki! Workbook idealnie uzupełnia książkę \"Błękitny poród. masz ten wpływ\". Dostarcza ćwiczeń, z którymi można przygotować się do porodu. Z moimi książkami kompleksowo i świadomie przygotujesz się do porodu, który jest źródłem siły. Metoda Błękitnego Porodu pomoże Ci urodzić w poczuciu bezpieczeństwa i wiary we własne siły, niezależnie od okoliczności. Najnowsza wiedza okołoporodowa i praca nad sobą w stanie głębokiego relaksu zwiększy Twoje szanse na poród naturalny, a także pomoże poradzić sobie z bólem. Wszystkie zasługujemy na dobry poród - nie pozwólmy go sobie odebrać.

69,99 zł
53,89 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 16,10 zł

2 osoby kupiły
100
Materac Dwuosobowy z pompką 203 x152 x61cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Materac Dwuosobowy z pompką 203 x152 x61cm
Bestway
Dostępny
10 szt.

Dmuchany Materac Dwuosobowy Z Pompką 203 x 152 x 61 cm Bestway 67690 Dmuchany materac dzięki wygodnej powierzchni do spania, solidnej konstrukcji oraz wbudowanej poduszce zapewni Ci wspaniały odpoczynek. Wewnętrzna struktura jest wykonana z materiału Tritech, który zapewnia trwałość i wytrzymałość, a jednocześnie pozwala materacowi zachować ten sam kształt bez względu na to, ile razy jest napompowywany i opróżniany. Materiał zaprojektowany został pod kątem wytrzymałości, dzięki czemu skutecznie minimalizuje straty powietrza w ciągu nocy.Wbudowana pompka, pompuje materac w 5 minut, dzięki czemu jest gotowy do użycia, gdy ty jesteś gotowy do spania. Rano zawór śrubowy szybkiego odpowietrzania umożliwia łatwe spuszczenie powietrza. Wystarczy umieścić spłaszczony materac w dołączonej torbie transportowej, aby ułatwić transport i przechowywanie. W skład zestawu wchodzi: - Materac z wbudowaną pompką - Torba do przechowywania - Łatka naprawcza Dane techniczne: - Wymiary: 203 cm x 152 cm x 22 cm - Maksymalne obciążenie: 300 kg - Wysokość łóżka z poduszką: 24 - Wysokość łóżka bez poduszki: 22 -Napełnia się w 5 minut - Konstrukcja ramy otaczającej zapobiega stoczeniu i zwiększa komfort - Wbudowana elektryczna pompa powietrza 220-240 V - Wewnętrzne belki Tritech to poliestrowa siatka zamknięta w wytrzymałym PCV, który tworzy trwałe łóżko powietrzne - Wbudowana poduszka - Wygodna flokowana powierzchnia do spania - Solidna konstrukcja I-beam Waga: 8 kg Wymiary opakowania: 45 cm x 40 cm x 18 cm

310,90 zł
292,25 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 18,65 zł

2 osoby kupiły
Wróć do góry