hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2023.02.07

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 7 lutego 2023 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Rodziewicz-ówna (Emilia Padoł), na drugim Lęk przed opuszczeniem. Jak go przezwyciężyć i zbudować zdrowy związek oparty na bliskości i zaufaniu (Skeen Michelle). Kolejny produkt to Słoik z marzeniami (Anna Ziobro) oraz Masz tylko jedno serce (Piotr Pawlukiewicz).
1
Rodziewicz-ówna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Rodziewicz-ówna
Dostępny
481 szt.

Pełne sprzeczności oblicze Marii Rodziewiczówny i dotąd nieopowiedziana historia. Awanturnicza biografia postaci, która wymyka się wszelkim uproszczeniom. Żarliwa katoliczka, surowa konserwatystka, patriotka tworząca romansowe fabuły i pisząca „ku pokrzepieniu serc”, ale też osoba nieheteronormatywna, buntująca się przeciwko powszechnym oczekiwaniom, społecznica. Kim była autorka słynnych powieści Lato leśnych ludzi czy Między ustami a brzegiem pucharu? Podpisywała się Rodziewicz, w życiu literackim istniała jako Rodziewiczówna. Emancypantka gustująca w męskich fasonach koszul i surdutach, z włosami zawsze obciętymi na krótko. Swoje długie życie dzieliła pomiędzy Warszawę a kresowy majątek w Hruszowie, nieustannie manifestując wielki zapał, gorączkową energię i niegasnący optymizm. Mimo dominujących negatywnych recenzji ze strony krytyków, przez ponad sto lat zaczytywano się w jej powieściach. W życiu prywatnym związana z kobietami, prawdziwy spokój odnajdywała wśród poleskich torfowisk i rzecznych rozlewisk. Maria Rodziewiczówna fascynuje zdumiewającymi sprzecznościami, rozsadza schematy. Jej życiorys wpisuje się w dyskusje na temat osób LGBT+, ekspresji płciowej, tożsamości narodowej, relacji polsko-żydowskich i polsko-białoruskich, antysemityzmu, klasowości i kolonializmu. Rodziewicz-ówna to również porywająca opowieść o Kresach, o życiu rozpiętym między powstaniem styczniowym a warszawskim, o życiu, w którym odbija się nasza zagmatwana, często bolesna historia.

69,90 zł
44,74 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 25,16 zł

146 osób kupiło
2
Lęk przed opuszczeniem. Jak go przezwyciężyć i zbudować zdrowy związek oparty na bliskości i zaufaniu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
59,90 zł
53,31 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,59 zł

74 osoby kupiły
3
Słoik z marzeniami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Słoik z marzeniami
Dostępny
315 szt.

Nadia i Michał jako dzieci byli nierozłączni. Mieli też swój mały sekret – słoik, do którego wrzucali kolorowe karteczki ze swoimi marzeniami, wspomnieniami i tajemnicami. Dziecięca przyjaźń przerodziła się w miłość, niestety bez szczęśliwego zakończenia. Michał ginie tragicznie po tym, jak odkrywa sekrety łączące jego rodzinę z rodziną Nadii. Dziewczyna nie potrafi pogodzić się z jego śmiercią i po wielu latach od tragicznego wypadku wciąż nie jest gotowa na nowy związek. Poza tym dziewczyna jest poważnie chora i nie chce wchodzić w stałą relację. Los stawia na jej drodze Kubę, który przyjechał z Anglii na urlop do Polski. Nadia nie planuje niczego ponad przelotną znajomość. Jednak to przypadkowe spotkanie staje się początkiem relacji, która może zmienić całe jej życie. Po raz pierwszy od dawna w sercu Nadii pojawia się cień nadziei na to, że w jej życiu jest jeszcze miejsce na spełnione marzenia.

44,95 zł
25,62 zł

Rabat 43,0%
oszczędzasz 19,33 zł

59 osób kupiło
4
Masz tylko jedno serce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Masz tylko jedno serce
Dostępny
31 szt.

Mamy jedno serce do kochania,do jedzenia, do wszystkiego.  fragment książki   Jak mówić o miłości?  Ksiądz Piotr Pawlukiewicz robił to za pomocą prostych historii i zabawnych anegdot. Jeśli chcesz zainspirować się i zachwycić obrazem miłości wg ks. Piotra, w jego stylu poszukać natchnienia do swoich miłosnych relacji, ta publikacja jest dla Ciebie. Masz tylko jedno serce to wybór najciekawszych i nieraz zaskakujących tekstów o miłości ks. Piotra Pawlukiewicza, które wygłosił podczas wieloletniej współpracy z RTCK. Znajdziesz tu też proste ćwiczenia, które pomogą Ci pracować nad sobą w obszarze relacji z tymi, których kochasz najbardziej.

29,90 zł
22,13 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,77 zł

50 osób kupiło
5
Prawo wykroczeń w.39 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo wykroczeń w.39
Dostępny
133 szt.

Książka zawiera: Tekst ustawy Kodeks wykroczeń, Tekst ustawy Kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia, Indeks rzeczowy. 

15,00 zł
12,99 zł

Rabat 13,4%
oszczędzasz 2,01 zł

33 osoby kupiły
6
Wielkanoc z zajączkiem. Kolorowanka z naklejkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,99 zł
5,99 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 4,00 zł

29 osób kupiło
7
Księga Psalmów z tradycyjnymi żydowskimi komentarzami. Część 1. Psalmy 1-50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księga Psalmów z tradycyjnymi żydowskimi komentarzami. Część 1. Psalmy...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.17

W judaizmie Księga Psalmów, która dzieli się na pięć ksiąg, postrzegana jest jako druga Tora. Ta pierwsza jest Tora normatywnego prawa, ta druga Torą serca. Ta pierwsza opowiada dzieje narodu żydowskiego, ta druga mówi o poruszeniach duszy indywidualnego człowieka, króla Dawida. Nasze tłumaczenie prezentuje żydowskie rozumienie Psalmów, które dla czytelnika polskiego będzie odkrywcze, poczynając od pierwszego wersetu: „Naprzód dąży człowiek, który nie poszedł za radą występnych…”. Obszerny wstęp i szczegółowe komentarze zaczerpnięte z literatury rabinicznej od starożytności do XX wieku, komentarze filologiczne, midraszowe, liturgiczne, historyczne, kabalistyczne, pozwalają pojąć idee przenikające tę wspaniałą księgę o uniwersalnym przesłaniu. Mamy nadzieję, że nasza publikacja znacząco wzbogaci rozumienie judaizmu w Polsce, podobnie jak to uczyniła Tora Pardes Lauder.

89,00 zł
64,08 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 24,92 zł

29 osób kupiło
8
Szerokość serca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29,90 zł
22,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,47 zł

30 osób kupiło
9
Doktor White i jego głowy, czyli śmiałe eksperymenty w transplantologii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Doktor White i jego głowy, czyli śmiałe eksperymenty w transplantologi...
Dostępny
205 szt.

Czy można przeszczepić ludzką duszę? Początki zimnej wojny przyniosły światu nie tylko wyścig kosmiczny, ale także zacięte współzawodnictwo w dziedzinie medycyny. Chirurdzy po obu stronach żelaznej kurtyny rywalizowali o to, kto pierwszy dokona udanej transplantacji nerki czy serca. Pewien amerykański naukowiec miał jednak ambitniejszy pomysł: przeszczepić głowę. Robert White przeprowadził tysiące operacji, wypracował ratujące życie techniki neurochirurgiczne, do dziś stosowane w szpitalach. Doktor White, podobnie jak doktor Jekyll, miał również drugą tożsamość. W swoim laboratorium toczył zawziętą batalię, planując operację, która pozwoliłaby duszy żyć pomimo śmierci ciała. Jego wieloletnie próby, w tym przeszczepy głów małp, przysporzyły mu sławy, ale też wrogów, zwłaszcza wśród obrońców praw zwierząt. Książka Doktor White i jego głowy uświadamia, jak skomplikowane i mroczne było oblicze innowacji, które dziś pozwalają ocalić życie pacjentów. To intrygująca opowieść o śmiałych eksperymentach na granicy fantastyki naukowej i praktyki medycznej. „Brandy Schillace wzięła na warsztat najcudaczniejszy i najbardziej skomplikowany etycznie epizod w historii medycyny i wyrzeźbiła z niego pełną niuansów, przemyślaną opowieść. Właściwie nie sposób się od niej oderwać. Zaręczam wam: jeśli macie w głowie (czy gdzie bądź) mózg, uznacie tę książkę za fascynującą”. Mary Roach, autorka książki Sztywniak. Osobliwe życie nieboszczyków, zamieszczonej na liście bestsellerów „New York Timesa” „Porywająca opowieść o doktorach bawiących się w Boga, o nauce idącej w szranki z ideologią oraz o losie kuszonym na każdym kroku”. Robert Kolker, autor książki W ciemnej dolinie. Rodzinna tragedia i tajemnica schizofrenii „Frapujące i niepokojące spojrzenie na skomplikowany świat badań naukowych oraz na jednego z najbardziej kontrowersyjnych praktyków w dziedzinie medycyny”. „The Columbus Dispatch” „Schillace ukazuje złożoną osobowość doktora Roberta White’a. Był on religijnym, ambitnym, egotycznym innowatorem, który rzucił wyzwanie nieomal każdej normie – w tym samej definicji życia – dążąc do wypracowania nowej, niesamowitej procedury chirurgicznej”. Luke Dittrich, autor książki Eksperyment. Opowieść o mrocznej godzinie w dziejach medycyny

69,30 zł
49,20 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 20,10 zł

25 osób kupiło
10
Człowiek to ktoś do kochania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Człowiek to ktoś do kochania
Dostępny
16 szt.

Na końcu naszego życia doczesnego Bóg nie zapyta nas o to, czy i jak bardzo Go kochaliśmy. Zapyta nas natomiast o to, czy i jak bardzo kochaliśmy człowieka.  fragment książki   Jak mówić o miłości?  Dla księdza Marka Dziewieckiego MIŁOŚĆ to z pewnością najważniejszy temat życia, a jego złote sentencje mogą służyć za hasła przewodnie w wielu obszarach życia. Jeśli chcesz zainspirować się i zachwycić obrazem miłości wg ks. Marka, w jego stylu poszukać natchnienia do swoich miłosnych relacji, ta publikacja jest dla Ciebie. Człowiek to ktoś do kochania to wybór najciekawszych i nieraz zaskakujących tekstów o miłości ks. Marka Dziewieckiego, które wygłosił podczas wieloletniej współpracy z RTCK. Znajdziesz tu też proste ćwiczenia, które pomogą Ci pracować nad sobą w obszarze relacji z tymi, których kochasz najbardziej.

29,90 zł
22,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,47 zł

19 osób kupiło
11
44 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
44
Ksu, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

19 osób kupiło
12
Symbolika domu Literatura i etnografia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
44,00 zł
28,60 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 15,40 zł

9 osób kupiło
13
Koło do pływania dla dzieci 51cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koło do pływania dla dzieci 51cm
Bestway
Dostępny
40 szt.

Pompowane Koło Do Pływania Dla Dzieci 56 cm Bestway 36013 Wspaniałym dodatkiem podczas wakacyjnego wypoczynku niezależnie od tego czy będzie się on odbywał nad morzem czy w basenie jest dmuchane koło plażowe. Jesteśmy pewni, że w prosty sposób zachęci Twoje dziecko do wodnych aktywności na świeżym powietrzu oraz urozmaici jego zabawy. Kolorowe motywy sprawiają, że kolo wyróżnia się, a dziecko korzystające z niego staje się bardziej widoczne. Koło jest wytworzone z wytrzymałego materiału PCV odpornego na uszkodzenia i jest przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Dane techniczne: - średnica 51 cm - wytrzymały materiał - kolorowe motywy morskich zwierząt - zawór bezpieczeństwa - dla dzieci w wieku 3-6 lat Waga: 0,13 kg Wymiary opakowania: około 17 cm x 2 cm x 29 cm MIX - wysyłka losowa.

7,20 zł
6,99 zł

Rabat 2,9%
oszczędzasz 0,21 zł

9 osób kupiło
14
Baby Clementoni, Stolik Małego Majsterkowicza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baby Clementoni, Stolik Małego Majsterkowicza
Clementoni, Baby Clementoni
Dostępny
65 szt.

3 narzędzia z 6 akcesoriami, aby zabawa udoskonalała koordynację, logiczne myślenie i sprawność manualną. Stoliczek zmienia się w skrzynkę na narzędzia i akcesoria z praktycznym uchwytem, dzięki któremu dziecko może zabrać ją ze sobą w dowolne miejsce. Zawartość opakowania: - młotek, - śrubokręt, - klucz francuski, - gwoździe, - śruby, - wkręty.

36,90 zł
32,47 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,43 zł

9 osób kupiło
15
Multipack saszetek FIFA 365 2023 Naklejki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
21,90 zł
19,99 zł

Rabat 8,7%
oszczędzasz 1,91 zł

8 osób kupiło
16
Vincent. Blakemore Family. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
44,90 zł
30,53 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 14,37 zł

9 osób kupiło
17
Batman T.2 Ziemia jeden - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Batman T.2 Ziemia jeden
Dostępny
98 szt.

Druga część historii o Batmanie umieszczonej w alternatywnej rzeczywistości Ziemi Numer Jeden. W jej realiach Mroczny Rycerz nie jest herosem idealnym, tylko zgorzkniałym człowiekiem chcącym przywrócić porządek w Gotham. Po śmierci burmistrza Oswalda Cobblepota jego imperium mafijne zostaje przejęte przez pięcioro urzędników miejskich. Nowa pani burmistrz, Jessica Dent, wraz z bratem, prokuratorem Harveyem Dentem, chcą walczyć z korupcją i przestępczością. Używają jednak metod, których nie rozumieją ani Mroczny Rycerz, ani detektyw Jim Gordon. Czy jest szansa, aby czworo ludzi zmierzających do tego samego celu zaczęło współpracować? Czas na to najwyższy, gdyż pojawia się kolejne zagrożenie - człowiek, który uwielbia zadawać zagadki swoim ofiarom. Jeśli nie znają prawidłowej odpowiedzi, giną. Wspierany przez wiernego Alfreda Batman musi odszukać mistrza zagadek i sprawdzić, czy ma on powiązania z pięciorgiem spadkobierców imperium Cobblepota... Scenariusz albumu napisał Amerykanin Geoff Johns, współautor bestsellerowych serii o Green Lanternie, Flashu czy Supermanie. Rysunki są dziełem brytyjskiego grafika Gary'ego Franka, znanego z opowieści o Hulku i Supergirl. Obaj twórcy razem stworzyli inną historię umieszczoną w tej samej rzeczywistości równoległej - Superman: Earth One (Superman: Ziemia Jeden).

89,99 zł
66,59 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 23,40 zł

8 osób kupiło
18
System Oznaczeń Kodeksowych czyli jak pracować z kodeksami i pisać pisma - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
59,00 zł
48,97 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 10,03 zł

7 osób kupiło
19
Miszna Uczy. Seder Nezikin / Szkody - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miszna Uczy. Seder Nezikin / Szkody
Dostępny
10 szt.

Słowo MISZNA oznacza powtarzać, uczyć. Składa się ono z tych samych liter, co słowo NESZAMA – dusza. Miszna nazywana bywa duszą judaizmu. Jest podstawą Tory Ustnej, spisaną w I-III w. n.e. Stanowi jądro Talmudu. Język Miszny jest bardzo skondensowany, dla jego poprawnego zrozumienia niezbędne są logiczne i merytoryczne dopełnienia. Dlatego wymaga wyjątkowego podejścia tłumacza, który musi Misznę nie tyle prze-tłumaczyć, ile raczej i także wy-tłumaczyć. Stowarzyszenie Pardes podjęło się zadania opublikowania po raz pierwszy po polsku całej Miszny, w sześciu tomach (tylu, ile jest jej tzw. porządków). Niniejszy tom zawiera porządek 4. NEZIKIN (Szkody), dotyczący prawa cywilnego i karnego, świętokradztwa. Zawiera także najważniejszy etyczny traktat judaizmu PIRKE AWOT (Sentencje Ojców).

74,00 zł
45,14 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 28,86 zł

7 osób kupiło
20
Wiedźmy i czarownice - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiedźmy i czarownice
Dostępny
1685 szt.

Książka zawiera historię wiedźm i czarów w Europie, opisuje początki polowania na czarownice, przebieg prześladowań oraz osoby zaangażowane w ten okrutny proceder. Autor omawia rodzaje tortur, rolę inkwizycji, demony i diabły oraz ich hierarchię piekielną, sekretne związki i organizacje w Ameryce i w Europie zajmujące się czarną i białą magią.

44,90 zł
35,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,98 zł

7 osób kupiło
21
Zegarek cyfrowy LED MINECRAFT MIN4129 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zegarek cyfrowy LED MINECRAFT MIN4129 Kids Euroswan
KIDS EUROSWAN, Minecraft
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.24

51,90 zł
46,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,19 zł

6 osób kupiło
22
Porzuciłam islam, muszę umrzeć wyd. kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
17,00 zł
12,99 zł

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

6 osób kupiło
23
Koci Domek Gabi: Przyjaciel Gabi Zestaw Prezentowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koci Domek Gabi: Przyjaciel Gabi Zestaw Prezentowy
Spin Master
Dostępny
124 szt.

Zabierz do domu swoje ulubione postacie z serialu Koci Domek Gabi wraz z ekskluzywnym zestawem figurek Gabi i Przyjaciele! Ten zestaw upominkowy to obowiązkowa pozycja dla fanów Kociego Domku Gabi. W zestawie znajdują się cztery kolekcjonerskie figurki oraz sekretna przesyłka do kociego domku z niespodzianką w środku. Natychmiast dodaj do swojej kolekcji ekskluzywną lalkę tęczowej Gabi oraz zabawki dla kotów Gabi - Kiciusia Pandusia, Syrenkotki i Wróżkici! Każda figurka posiada autentyczne, wiernie oddane szczegóły, które ożywiają te kocie postacie! Tak jak Gabi w serialu, rozpakuj swoją specjalną przesyłkę do kociego domku i odkryj tajemniczy dodatek do zestawu. Co znajdziesz w środku? Po rozpakowaniu, użyj swojej wyobraźni, aby odegrać własne przygody z Gabi i jej kotkami. Dodatkowo, dla jeszcze większej różnorodności zabaw, możesz dodać swoje figurki do kociego domku Gabby Purrfect (sprzedawany oddzielnie). Dodatkowa niespodzianka: zeskanuj kod QR wewnątrz przesyłki do kociego domku, aby odblokować specjalną nagrodę w darmowej aplikacji Gabby's Dollhouse App (dostępnej na iOS i Android). Zabawki Koci Domek Gabi, pluszaki, figurki i zestawy zabawowe to zabawki edukacyjne, które są wspaniałymi prezentami dla dzieci w wieku od 3 lat, gdyż pomagają rozwijać wyobraźnię poprzez ekscytującą i kreatywną zabawę w odgrywanie scenek! Twórz niekończące się przygody z zestawem figurek Koci Domek Gabi oraz z zestawem Gabi i przyjaciele!

99,90 zł
89,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,99 zł

5 osób kupiło
24
Wstążka dekoracyjna 6mm/25m zielony C. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,99 zł
5 osób kupiło
25
Martwiec. Lipowo. Tom 13 wyd. kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
17,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

5 osób kupiło
26
Zabawy edukacyjne 4-latka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawy edukacyjne 4-latka
Dostępny
344 szt.

Edukacja i zabawa! Zabawy edukacyjne 4-latka wspierają wszechstronny rozwój dziecka. Zadania uczą, rozwijają myślenie, ćwiczą koncentrację, umiejętność opowiadania, utrwalają wiedzę. Dzięki zawartym w książce ćwiczeniom Twoje dziecko wyprzedzi rozwojem rówieśników, a dalsza nauka będzie szła mu łatwo. Znacznie szybciej osiągnie kolejne poziomy edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Zabawy edukacyjne to mądry sposób spędzania czasu przez ciekawe świata dziecko. W każdej książce umieszczonych jest 46 rozwijających zabaw-zadań dostosowanych do wieku dziecka. Na końcu każdej książki umieszczono ponad 40 naklejek.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

4 osoby kupiły
27
Mój ostatni miesiąc wyd. kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój ostatni miesiąc wyd. kieszonkowe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.23

WZRUSZAJCA POWIEŚĆ YA O WIELKIEJ PRZYJAŹNI I PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI autora bestsellerów o LICEUM FREUDA. Nagła śmierć matki wywraca do góry nogami życie nastoletniego Sebastiana. Pogrążony w depresji chłopak oddala się od bliskich i wpada w podejrzane towarzystwo. Gdy pewnego dnia pod wpływem używek omal nie doprowadza do tragedii, zmartwiony ojciec podejmuje wobec niego stanowcze kroki. Mężczyzna nakłania syna do odbycia wakacyjnego wolontariatu w podwarszawskim hospicjum. Wierzy, że opieka nad ludźmi nieuleczalnie chorymi pomoże zbuntowanemu Sebastianowi na nowo docenić życie. Wkrótce chłopak poznaje chorego na raka Mateusza. Ten wyjawia Sebastianowi, że zdaniem lekarzy został mu miesiąc życia. Zamierza jednak oszukać śmierć, a nowy znajomy ma mu w tym pomóc. Rozpoczyna się pełen humoru, wzruszeń i cennych życiowych lekcji wyścig, w którym stawką jest każdy dodatkowy dzień. W jego trakcie Sebastian i Mateusz nie tylko odkrywają prawdę o sobie, ale i przekonują się, że miłość i pamięć mają dużo większą moc niż śmierć. MIŁOŚĆ JEST NAJWAŻNIEJSZA, CZYŻ NIE?

17,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

4 osoby kupiły
28
Miszna Uczy. Seder Naszim / Kobiety - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miszna Uczy. Seder Naszim / Kobiety
Dostępny
11 szt.

Słowo MISZNA oznacza powtarzać, uczyć. Składa się ono z tych samych liter, co słowo NESZAMA – dusza. Miszna nazywana bywa duszą judaizmu. Jest podstawą Tory Ustnej, spisaną w I-III w. n.e. Stanowi jądro Talmudu. Język Miszny jest bardzo skondensowany, dla jego poprawnego zrozumienia niezbędne są logiczne i merytoryczne dopełnienia. Dlatego wymaga wyjątkowego podejścia tłumacza, który musi Misznę nie tyle prze-tłumaczyć, ile raczej i także wy-tłumaczyć. Stowarzyszenie Pardes podjęło się zadania opublikowania po raz pierwszy po polsku całej Miszny, w sześciu tomach (tylu, ile jest jej tzw. porządków). Niniejszy tom zawiera porządek 3. NASZIM (Kobiety), omawiający prawa dotyczące małżeństwa i rozwodu, a także innych ślubów i ślubowań.

74,00 zł
53,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 20,72 zł

4 osoby kupiły
29
Zabawy edukacyjne 2-latka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawy edukacyjne 2-latka
Dostępny
325 szt.

Edukacja i zabawa! Zabawy edukacyjne 2-latka wspierają wszechstronny rozwój dziecka. Zadania uczą, rozwijają myślenie, ćwiczą koncentrację, umiejętność opowiadania, utrwalają wiedzę. Dzięki zawartym w książce ćwiczeniom Twoje dziecko wyprzedzi rozwojem rówieśników, a dalsza nauka będzie szła mu łatwo. Znacznie szybciej osiągnie kolejne poziomy edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Zabawy edukacyjne to mądry sposób spędzania czasu przez ciekawe świata dziecko. W każdej książce umieszczonych jest 46 rozwijających zabaw-zadań dostosowanych do wieku dziecka. Na końcu każdej książki umieszczono ponad 40 naklejek.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

4 osoby kupiły
30
Zabawy edukacyjne 3-latka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawy edukacyjne 3-latka
Dostępny
340 szt.

Edukacja i zabawa! Zabawy edukacyjne 3-latka wspierają wszechstronny rozwój dziecka. Zadania uczą, rozwijają myślenie, ćwiczą koncentrację, umiejętność opowiadania, utrwalają wiedzę. Dzięki zawartym w książce ćwiczeniom Twoje dziecko wyprzedzi rozwojem rówieśników, a dalsza nauka będzie szła mu łatwo. Znacznie szybciej osiągnie kolejne poziomy edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Zabawy edukacyjne to mądry sposób spędzania czasu przez ciekawe świata dziecko. W każdej książce umieszczonych jest 46 rozwijających zabaw-zadań dostosowanych do wieku dziecka. Na końcu każdej książki umieszczono ponad 40 naklejek.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

4 osoby kupiły
31
Krzywda wyd. kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krzywda wyd. kieszonkowe
Dostępny
40 szt.

Zabójstwo emerytowanej nauczycielki Reginy Remus odbija się w Nowym Warpnie szerokim echem. Remus nie była lubiana w miasteczku. Samotna, zgorzkniała i wyniosła: niemieckie pochodzenie sprawiło, że nie miała łatwego dzieciństwa. W domu ofiary aspirant Przeworski oprócz napisanego na podłodze krwią nazwiska mordercy znajduje zrobione w 1946 roku zdjęcie załogi posterunku MO. Niedługo później podczas porządkowania starego cmentarza odkryte zostają szczątki więźniów obozu koncentracyjnego. Sprawa zabójstwa wydaje się praktycznie rozwiązana: Georg Kustler, szanowany obywatel i właściciel stoczni jachtowej w Stralsundzie twierdzi, że nie ma nic wspólnego z zabójstwem, choć to jego odciski palców ujawniono na nożu tkwiącym w piersi ofiary. Mimo to Przeworski czuje, że sprawa sięga daleko w przeszłość, może nawet do czasów wojny.

17,00 zł
12,99 zł

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

4 osoby kupiły
32
Bieszczady. Dla tych, którzy lubią chodzić własnymi drogami wyd. kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bieszczady. Dla tych, którzy lubią chodzić własnymi drogami wyd. kiesz...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.22

Wszystko, co musisz wiedzieć, żeby zrozumieć i pokochać Bieszczady. Ta książka to klucz do poznania Bieszczadów. I to wcale nie powierzchownie, ale do głębi. Na podstawie swoich długoletnich doświadczeń autor książki pewnie prowadzi czytelnika po drogach i bezdrożach, meandrach przeszłości i dnia dzisiejszego Bieszczadów. Niczego nie narzuca, lecz jedynie wskazuje szlaki do skarbów, które można tu odnaleźć. Bo Bieszczady są magiczne, jednak ta magia dostępna jest jedynie tym, którzy wiedzą, gdzie i na co należy patrzeć. Nie są skąpe, ale nie obdarowują każdego tak samo. Mierzą wędrowców własną miarą, ceniąc szczególnie tych, którzy przemierzają swoją drogę z szacunkiem i pokorą. Adrian Markowski, autor na poły przewodnika, na poły reportażu, zaprasza na ścieżki bardziej i mniej znane, leżące na szlakach, poza nimi, a także we wnętrzu każdego z nas. Pokazuje, że każdy, jeśli tylko zechce, może przeżyć na tych rubieżach prawdziwą przygodę. Bo choć Bieszczady nie są już dalekie i dzikie, zawsze były i wciąż pozostają wyzwaniem. Każdy musi tu wydeptać swoją ścieżkę. Ta książka to pierwszy krok. Z tą książką zrozumiesz i pokochasz Bieszczady. Krzysztof Potaczała, autor m.in. trzytomowego cyklu \"Bieszczady w PRL-u\", \"To nie jest miejsce do życia. Stalinowskie wysiedlenia znad Bugu i z Bieszczad\" i \"Zostały tylko kamienie. Akcja Wisła, wygnanie i powroty\". Adrian Markowski - pisarz i poeta, autor tomu opowiadań \"Sąsiady\" (zekranizowanego przez Grzegorza Królikiewicza), tomiku piosenek \"Niebo nad Caryńską\" oraz książek dla dzieci \"Na tabliczkę sposób nowy, sama wchodzi ci do głowy\" i \"Na dzielenie sposób nowy, samo wchodzi ci do głowy\" dziennikarz, redaktor i tłumacz, przez całe życie zawodowo związany ze słowem pisanym.

17,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

3 osoby kupiły
33
Biała księga pandemii koronawirusa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biała księga pandemii koronawirusa
Dostępny
121 szt.

W książce zostały omówione, w oparciu o setki recenzowanych artykułów naukowych, najbardziej istotne kwestie związane z wielkim kryzysem zdrowotno-polityczno-ekonomicznym, jaki ma miejsce od marca 2020 roku do dzisiaj, a którego fatalne skutki będą odczuwane przez co najmniej dziesięciolecia. Analizie poddano takie zagadnienia jak: - Diagnostyka COVID-19, czyli w szczególności testy molekularne RT-PCR - Lockdown, funkcjonowanie ochrony zdrowia w okresie pandemii COVID-19 i wiarygodność oficjalnych statystyk dla przypadków "z covid" i "na covid" - Zamykanie szkół w okresie "pandemii COVID-19" - Dezynfekcja powierzchni, dystansowanie społeczne, badania przesiewowe, pomiar temperatury i restrykcje związane z podróżowaniem w okresie "pandemii COVID-19" - Maski - Szczepienia przeciw COVID-19 - Skutki działań prawnych podjętych przez państwowe, prywatne osoby prawne oraz jednostki organizacyjne w celu zapobiegania COVID-19

51,45 zł
46,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,14 zł

3 osoby kupiły
34
Cobi 26608. Boeing 737-8 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cobi 26608. Boeing 737-8
Cobi
Dostępny
49 szt.

Boeing 737 – najpopularniejszy na świecie wąskokadłubowy samolot pasażerski średniego zasięgu, produkowany w wielu wersjach od 1967 roku. Równocześnie jest to najczęściej zamawiany samolot pasażerski na świecie. Zbudowano już przeszło 15000 egzemplarzy, co jest rekordem wszechczasów! W grudniu 2011 roku Boeing uruchomił nowy program Boeing 737 MAX! Nowa generacja samolotów bazuje na starszej konstrukcji i charakteryzuje się ulepszoną aerodynamiką oraz bardziej wydajnymi silnikami. Pierwsze maszyny tego typu zostały dostarczone do linii lotniczych w 2017 roku. Jednym z pierwszych użytkowników 737 MAX 8 są Polskie Linie Lotnicze LOT, które swojego pierwszego Boeinga 737 MAX 8 otrzymały 2 grudnia 2017. Model nowoczesnego samolotu pasażerskiego Boeing 737-8™ został wiernie odwzorowany z 340 klocków konstrukcyjnych COBI. Specjalnie zaprojektowane w skali 1:110 elementy wiernie oddają kształt pierwowzoru. Samolot został wyposażony w obracające się, koła i składane podwozie. Pod charakterystycznymi skrzydłami zamocowane są silniki z obrotowymi wirnikami. Zestaw uzupełnia czarna klockowa podstawka ekspozycyjna, do której można przyczepić dołączoną tabliczkę z nadrukowaną nazwą samolotu! W zestawie zastosowano tylko i wyłącznie trwałe nadruki. Nie ma tutaj żadnych naklejek! Boeing 737-8™ od COBI to idealny nabytek dla wszystkich fanów lotnictwa cywilnego, techniki i budowania z klocków konstrukcyjnych. Dzięki wiernie odwzorowanym detalom zachwyci dorosłych kolekcjonerów, młodzież oraz młodych pasjonatów latania! Zawartość i cechy zestawu: • 340 wysokiej jakości elementów, • wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją, • spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci, • w pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych, • klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury, • czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach, • figurka pilota i pasażera, • ruchome elementy, Wymiary modelu (dł. x wys.): 36.2 (14.2”) x 11.0 cm (4.3”)

159,99 zł
143,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 16,00 zł

3 osoby kupiły
35
Zagubiona Mruczusia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zagubiona Mruczusia
Dostępny
71 szt.

Historia rodziny, która jedzie pociągiem z Kijowa do Polski. W pociągu jadą kobiety, dzieci i ukochane zwierzaki. Jeden z nich kotka Mruczusia gubi się w czasie podróży.

35,00 zł
24,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,50 zł

3 osoby kupiły
36
Wstążka dekoracyjna 6mm/25m Brzoskwinia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
2,99 zł
3 osoby kupiły
37
Nauczycielka z getta. Tom 1 wyd. kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
17,00 zł
12,99 zł

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

3 osoby kupiły
38
Gravitrax Power: Zestaw Dodatków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gravitrax Power: Zestaw Dodatków
Ravensburger, GraviTrax
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.07

541,90 zł
487,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 54,19 zł

3 osoby kupiły
39
Obcy chłopiec wyd. kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
17,00 zł
12,99 zł

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

3 osoby kupiły
40
nasze życie wszędzie - Siemieńscy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
59,90 zł
43,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

3 osoby kupiły
41
Zestaw do nurkowania niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do nurkowania niebieski
Bestway
Dostępny
5 szt.

Zestaw Do Nurkowania Niebieski Maska, Płetwy, Rurka Bestway 25039 Idealne akcesoria do podwodnych zabaw Twojego dziecka możesz mieć już teraz na wyciągnięcie ręki. Zaopatrz swoją pociechę w ten wyjątkowy zestaw do nurkowania, który zapewni mu niezapomnianą zabawę podczas letnich dni. Zestaw ten przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-6 lat. Maska jest wykonana z soczewek chroniących przed promieniami UV. Ma również miękką otoczkę wokół maski i wygodnie przylega do twarzy dziecka zapobiegając przedostawaniu się wody do okularów. Na głowie znajduję się również regulowany pasek, który możesz odpowiednio dostosować do głowy twojego dziecka. Zapewnia ona również stabilność podczas podwodnych przygód. Miękkie płetwy, które nie zsuwają się ze stóp i idealnie pasują na rozmiar 24-27. Rurka wyposażona jest w technologie suchej fajki dzięki czemu woda nie przedostaje się do środka. Dane techniczne: - Maska z regulowanym paskiem - dla dzieci w wieku 3-6 lat - bez lateksu - płetwy w rozmiarze 24-27 - regulowany pasek na pięcie - szczelne dopasowanie maski do oczu - miękki i wygodny ustnik Wymiary Opakowania: 16 cm x 8 cm x 4 cm

37,90 zł
35,63 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 2,27 zł

3 osoby kupiły
42
Koci Domek Gabi: Mały Zestaw Art Studio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koci Domek Gabi: Mały Zestaw Art Studio
Spin Master
Dostępny
128 szt.

Namaluj własne dzieło razem z Gabi i zestawem Koci Domek Gabi Pracownia Artystyczna! Ten zabawny zestaw zabawek zawiera 9,6-centymetrową figurkę kolekcjonerską Gabi, Tekturzątka, mebel do gabinetu artystycznego, akcesorium w postaci palety do malowania, a także tajemnicze pudełko do kociego domku z niespodzianką w środku! Tak jak Gabi w serialu, rozpakuj swoją specjalną przesyłkę dla kociego domku i odkryj tajemniczy dodatek do zestawu. Co znajdziesz w środku? Po odkryciu użyj swojej wyobraźni, aby odegrać własne przygody z Gabi i Tekturzątkiem! Włóż paletę lub tajemnicze akcesorium do ręki Gabi i pomóż jej wykazać się kreatywnością w pracowni. Naciśnij kocie uszy Gabi i obserwuj, jak jej bluza zmienia się z czystej na poplamioną farbą! Naciśnij ponownie kocie uszy, aby wyczyścić bluzę. To takie zabawne! Następnie udawaj, że wyciągasz papier kraft z rolki - ona naprawdę się kręci! Ta zabawka dla dzieci jest idealnym prezentem i może być używana z kocim domkiem Gabi (sprzedawanym oddzielnie). Odkryj więcej możliwości opowiadania historyjek dzięki wszystkim zestawom Gabby's Dollhouse, jak zestawie ogrodowym Flower-rific Garden i Kitty Karaoke (każdy sprzedawany oddzielnie)! Dodatkowa niespodzianka: zeskanuj kod QR wewnątrz przesyłki dla kociego domku, aby odblokować specjalną nagrodę w darmowej aplikacji Gabby's Dollhouse App (dostępnej na iOS i Android). Przynieś do domu Zestaw Pracownia Artystyczna i dołącz do Gabi z Kociego Domku Gabi w zabawie w malowanie!

86,30 zł
77,67 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,63 zł

3 osoby kupiły
43
Dwa bieguny T.3 Upadek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dwa bieguny T.3 Upadek
Dostępny
196 szt.

Szymon Rafalski spadł na cztery łapy po dziennikarskiej rozgrywce z gangsterami, ale problemy nie przestają go prześladować. Zwolniony z pracy i sponiewierany narkotykowym nałogiem, w końcu jednak dostaje szansę na nowe, dostatnie życie. Tyle że nic nie jest dane za darmo, a gdy chce się wycofać, jest już za późno. Aspirant Robert Baczuk robi, co może, by wyciągnąć Szymona ze szponów uzależnienia. Po kolejnej porażce okazuje się, że dziennikarz prawdopodobnie został porwany. Kiedy Baczuk odchodzi od zmysłów, chcąc trafić na jakąkolwiek poszlakę, otrzymuje od przyjaciela tajemniczy e-mail z prośbą, by go nie szukał. Niedługo później aspirant dowiaduje się o podejrzanym samobójstwie w pomorskim motelu, a denata nie sposób nie powiązać z zaginięciem Rafalskiego.

44,00 zł
31,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,32 zł

3 osoby kupiły
44
Koło do pływania donut różowy 107cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koło do pływania donut różowy 107cm
Bestway
Dostępny
22 szt.

Koło Do Pływania Donut Różowy107 cm Bestway 36118 Wakacyjne akcesoria do pływania zaczynają nabierać coraz ciekawszych kształtów i wzorów. Jeżeli klasyczne pompowane kolo do pływania to dla Ciebie za mało, zaopatrz się w koło z słodkim motywem pączka. Jego wzór sprawi, że na pewno będziesz widoczny na plaży bądź basenie. Jego średnica to 107 cm i stworzone jest z wytrzymałego materiału PVC. Przeznaczone jest dla wszystkich osób powyżej 12 roku życia. Koło jest wygodne oraz stabilnie utrzymuje się na wodzie. Jest wytworzone z wytrzymałego materiału PCV odpornego na zniszczenia Dane techniczne - Wzór donuta - Średnica 107 cm - Materiał PVC - Wiek od 12 lat. - Średnica wewnątrz koła około 31 cm Waga: 0,59 kg Wymiary opakowania: 20 x 20 x 4 cm

24,90 zł
23,41 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 1,49 zł

2 osoby kupiły
45
Dopóki starczy światła wyd. kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dopóki starczy światła wyd. kieszonkowe
Dostępny
11 szt.

Wybór kilku opowiadań, w tym także tych opisujących afery kryminalne rozwiązywane przez Herculesa Poirot.

17,00 zł
12,99 zł

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

2 osoby kupiły
46
Piłka plażowa pomarańczowa 46cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka plażowa pomarańczowa 46cm
Bestway
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.21

Dmuchana Piłka Plażowa Multikolor 91 cm Bestway 31044 Piłka ta idealnie posłuży Ci do zabawy na plaży jak i w wodzie. Jej średnica to ąż 91cm, jej żywe kolory sprawią, że będziesz idealnie widoczny na plaży. Jest stworzona z wytrzymałego i solidnego winylu co daje jej dużą odporność na uszkodzenia. Zawór w piłce umożliwia szybkie napompowanie oraz zapobiega uciekaniu z niej powietrza. W momencie gdy będziesz chciał schować piłkę można w łatwy i szybki sposób spuścić z niej powietrze przez co nie zajmie ona dużo miejsca. Dane techniczne: - wykonana z solidnego winylu - średnica 91 cm - sugerowany wiek od 3 lat - realistyczny wzór - atrakcyjna kolorystyka Waga: 0,26 kg Wymiary opakowania: 24.5cm x 16.5 cm x 4.5 cm

15,50 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 3,3%
oszczędzasz 0,51 zł

2 osoby kupiły
47
Operacja Rupieciarz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Operacja Rupieciarz
Dostępny
133 szt.

Detektywistyczna seria książek dla dzieci. Operacja, i nowa zagadka dla Tiril i Olivera! Tym razem kilkoro mieszkańców Elvestad stało się ofiarą tajemniczych kradzieży. Co ciekawe, łupem nie padły żadne cenne rzeczy. Zginęły jedynie bezwartościowe rupiecie To nowe zadanie dla Biura Detektywistycznego nr 2. Tajemnicze sprawy to w końcu ich specjalność!

34,90 zł
26,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

2 osoby kupiły
48
Defi 3. Edition hybride - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Defi 3. Edition hybride
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.16

129,00 zł
116,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,90 zł

2 osoby kupiły
49
Harry Potter - Maszynka do przypinek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Harry Potter - Maszynka do przypinek
Clementoni, Harry Potter
Dostępny
11 szt.

79,90 zł
70,31 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,59 zł

2 osoby kupiły
50
Koło do pływania różowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koło do pływania różowe
Bestway
Dostępny
5 szt.

Dmuchane Koło Do Pływania Różowe Bestway 36141 Wybierając się nad wodę warto zabrać ze sobą wszystkie niezbędne akcesoria basenowe, wspaniałym dodatkiem do wodnego wypoczynku i zabawy będzie również pompowane koło do pływania. Różowe koło w kształcie serca z pewnością zwróci uwagę wielu plażowiczów. Koło przeznaczone jest dla dzieci od 10 roku życia oraz wszystkich dorosłych. Jego średnica to aż 91 cm. Koło jest wygodne oraz stabilnie utrzymuje się na wodzie. Jest wytworzone z wytrzymałego materiału PVC odpornego na zniszczenia oraz działania promieni słonecznych. Dane techniczne - Wzór serca - Średnica 107 cm - Materiał PVC - Wiek od 10 lat. - Średnica wewnątrz koła około 91 cm Waga: 0,35 kg Wymiary opakowania: 20 cm x 16 cm x 0,5 cm

29,90 zł
28,11 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 1,79 zł

2 osoby kupiły
51
Miesięcznik Znak 813 02/2023 Jak wzmacniać.. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miesięcznik Znak 813 02/2023 Jak wzmacniać..
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.01

Odporność psychiczna to umiejętność powrotu do równowagi po trudnych doświadczeniach lub stresie. Przypomina tarczę obronną, która pozwala nam chronić się przed problemami. Składają się na nią poczucie wpływu, zdolność do działania, właściwe podejście do wyzwań oraz pewność siebie.Nie jest ona czymś danym na zawsze, możemy ją kształtować i wzmacniać. Dbanie o nią jest absolutnie kluczowe, byśmy mogli dobrze funkcjonować w rzeczywistości pełnej niespodzianek oraz troszczyć się o świat, innych ludzi i samych siebie.Co kształtuje naszą odporność psychiczną? W jaki sposób ją wzmacniać? Jak lepiej radzić sobie z emocjami? Czy trudne doświadczenia z młodości przekreślają szansę na dobre życie?

27,00 zł
20,79 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 6,21 zł

2 osoby kupiły
52
Kat z Płaszowa wyd. kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kat z Płaszowa wyd. kieszonkowe
Dostępny
14 szt.

WYDARZENIA W TEJ KSIŻCE S OPARTE NA FAKTACH. PRAWDA BYWA BARDZIEJ PRZERAŻAJCA OD NAJWYMYŚLNIEJSZEJ FIKCJI. Amon Göth uważał się za pana życia i śmierci podległych mu więźniów. Jego sadyzm okazał się przesadny nawet dla przełożonych z SS. Ze szczególnym upodobaniem mordował matki z dziećmi i starców. Uwielbiał strzelać do więźniów z okien samochodu lub balkonu willi. Swoim ofiarom zadawał wyszukane tortury. Osobiście zabił kilkaset osób. O PODOBNYCH ZBRODNIACH Z PEWNOŚCI NIE ŚNIONO W NAJGORSZYCH KOSZMARACH. CZY ODWAŻYCIE SIĘ SPOJRZEĆ W OCZY PRAWDZIWEMU ZŁU? A MOŻE MACIE DOŚĆ ODWAGI, BY SPOJRZEĆ NA ŚWIAT JEGO OCZAMI?

17,00 zł
12,99 zł

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

2 osoby kupiły
53
Szkicownik A4/50k 160g Na Spirali Drawing Oxf - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29,90 zł
28,41 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,49 zł

2 osoby kupiły
54
Cześć, co słychać? wyd. kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
17,00 zł
12,99 zł

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
55
Zegarek cyfrowy LED Minnie Mouse MN4369 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
63,60 zł
57,24 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,36 zł

1 osoba kupiła
56
Spirytystka wyd. kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spirytystka wyd. kieszonkowe
Dostępny
8 szt.

Mortalista powraca. Śmierć nie pozwala o sobie zapomnieć. Nigdy. W okolicach Krakowa grasuje wynaturzony morderca. Policja dociera do niego dzięki wskazówkom Honoriusza Monda. Szaleniec zostaje zastrzelony w trakcie odprawiania makabrycznego rytuału. Były kierownik katedry mortalistyki pragnie odciąć się od śledztw. Skupia się na pracy w firmie sprzątającej Allegry Szmit, jednak po raz kolejny okazuje się, że od śmierci nie można uciec. Dochodzi do kolejnego morderstwa. Zostaje ono dokonane w podobny sposób, jak wcześniejsze. Problem w tym, że szczegóły znał tylko zastrzelony sprawca oraz Honoriusz Mond. Tymczasem Mortalista sam nie do końca ufa swoim zmysłom. Czy to możliwe, by Mond był tajemniczym geniuszem zła, znanym użytkownikom darknetu? Czy będzie miał odwagę odnaleźć mordercę?

17,00 zł
12,99 zł

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
57
Jestem twoją córką wyd. kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
17,00 zł
12,99 zł

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
58
Dmuchany materac plażowy turkusowy 213x86cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dmuchany materac plażowy turkusowy 213x86cm
Bestway
Dostępny
2 szt.

Dmuchany Materac Plażowy 213 x 86 cm Bestway 44020 Jednym z najbardziej popularnych artykułów do pływania niezbędnym dla każdego miłośnika wody jest materac. Dzięki nim w spokoju będziesz mógł wylegiwać się na słońcu nie wychodząc z wody. Materac jest wyposażony w wbudowana nadmuchiwaną poduszkę, która zwiększa komfort użytkowania. Charakteryzuje się również ogromną stabilnością na wodzie. Wytworzony jest z odpornego na uszkodzenia materiału PVC, dzięki czemu dowoli będziesz mógł czerpać radość z jego korzystania. Dane techniczne: - wymiary 213 x 86 cm - wbudowana poduszka - łatka naprawcza w zestawie - materiał PVC - łatwy do zwijania w rulon - maksymalne obciążenie to 90 kg Waga: 1,2 kg Wymiary opakowania: 28 cm x 24 cm x 2 cm

38,90 zł
36,57 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 2,33 zł

1 osoba kupiła
59
A Flock of Seagulls, 3 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A Flock of Seagulls, 3 CD
A Flock Of Seagulls, BMG Entertainment
Dostępny
59 szt.

Lista utworów: DISC: 1 1. Modern Love Is Automatic (2022 Remaster) 2. Messages (2022 Remaster) 3. I Ran (2022 Remaster) 4. Space Age Love Song (2022 Remaster) 5. You Can Run (2022 Remaster) 6. Telecommunication (2022 Remaster) 7. Standing in the Doorway (2022 Remaster) 8. Don't Ask Me (2022 Remaster) 9. D.N.A. (2022 Remaster) 10. Tokyo (2022 Remaster) 11. Man Made (2022 Remaster) DISC: 2 1. Factory Music 2. Tanglimara 3. Intro 4. Pick Me Up 5. Windows 6. (It's Not Me) Talking - By A Flock Of Seagulls 7. Modern Love Is Automatic (Single Edit) 8. I Ran - By A Flock Of Seagulls 9. Space Age Love Song (Single Edit) 10. (It's Not Me) Talking (Remix) 11. (It's Not Me) Talking (Instrumental) 12. I Ran (So Far Away) (Extended Mix) - By A Flock Of Seagulls 13. Messages from the Rings of Saturn (John Peel Session) 14. (It's Not Me) Talking (John Peel Session) 15. I Ran (John Peel Session) 16. Committed (John Peel Session) DISC: 3 1. Don't Ask Me (Richard Skinner Session) 2. Messages from the Rings of Saturn (Richard Skinner Session) 3. I Ran (Richard Skinner Session) 4. Tanglimara (Richard Skinner Session) 5. D.N.A. (Kid Jensen Session) 6. I Ran (Kid Jenson Session) 7. Space Age Love Song (Kid Jensen Session) 8. Standing in the Doorway (Kid Jensen Session) 9. Man Made (Janice Long Session) 10. I Ran (Janice Long Session) 11. Telecommunication (Janice Long Session) 12. You Can Run (Janice Long Session) 13. Modern Love Is Automatic (Live at Paris Theatre, London) 14. Standing in the Doorway (Live at Paris Theatre, London) 15. Telecommunication (Live at Paris Theatre, London) 16. Man Made (Live at Paris Theatre, London) 17. I Ran (Live at Paris Theatre, London) 18. (It's Not Me) Talking (Live at Paris Theatre, London)

80,90 zł
1 osoba kupiła
60
Makaron piankowy do pływania 142cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Makaron piankowy do pływania 142cm
Bestway
Dostępny
4 szt.

Makaron Piankowy Do Pływania 142 cm Bestway 32236 Piankowy makaron to niezbędny element, w który powinni zaopatrzyć się wszyscy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z pływaniem bądź jeszcze nie czują się pewnie w wodzie. Pianka dzięki swojej elastyczności idealnie dopasowuje się do ciała każdej osoby. Makaron jest łatwy w użyciu wystarczy zawiesić na nim swoje ciało i próbować swoich sił w wodnym sporcie jakim jest pływanie. Makaron stworzony jest z miękkiej pianki, dzięki czemu w łatwy sposób utrzymuje ona ciało na powierzchni wody Dane techniczne: - średnica to 6,5 cm - długość 142 cm - ciekawa kolorowa kolorystyka -dostępne wzory: rekin, dinozaur, słoń, jednorożec Waga: 0,44 kg Wymiary opakowania: około 152 cm x 8 cm x 8 cm Uwaga! Produkt wysyłamy losowo i cena dotyczy jednej sztuki. MIX - wysyłka losowa.

77,90 zł
73,23 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 4,67 zł

1 osoba kupiła
61
Farby do tkanin zestaw 6 x 15ml CREATIVO ASTRA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby do tkanin zestaw 6 x 15ml CREATIVO ASTRA
Astra
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.21

Farby do  malowania na  tkaninach, np.  do  zdobienia T-shirtów, butów, czapek. Wąskie tubki są  wygodne do  trzymania i  posiadają precyzyjny aplikator. Całkowicie suche po  12h, odczekać z  pierwszym praniem co  najmniej 48h. Są  trwałe i  nie  spierają się, można prać w  temperaturze do  40 oC. Po wyschnięciu zachowują nasycony kolor, specjalna formuła zapewnia dobre krycie, nie  kruszą się i  nie  odbarwiają.

27,00 zł
25,65 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,35 zł

1 osoba kupiła
62
Naklej Pisanki 3d 100x220 Pbh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,99 zł
1 osoba kupiła
63
Goatlord Original LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Goatlord Original LP, Winyl
Darkthrone, Mystic Production
Dostępny
2 szt.

1 Phantasm 2 Hearses 3 Possessed 4 Below 5 Blasphemer 6 Rise 7 Eclipse 8 Wings 9 Wolf 10 A blaze in the northern sky 11 Trident

146,90 zł
135,15 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,75 zł

1 osoba kupiła
64
Gefilte film T.2 Wątki żydowskie w kinie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gefilte film T.2 Wątki żydowskie w kinie
Dostępny
2 szt.

Tom drugi Gefilte film jest nieuniknioną kontynuacją i konsekwencją pierwszego, w którym Joanna Preizner i zaproszeni przez Nią Autorzy przedstawili głównie filmy pokazujące życie Żydów przed Zagładą. W tomie drugim w przewadze pojawiają się analizy obrazów poświęconych Zagładzie, co było, jak myślę, nieuniknione, gdyż jak mówi Autorka tego wyboru W świadomości zbiorowej Żydzi istnieją najpierw przez swoją śmierć, a dopiero potem przez życie. Autorzy: Natasza Korczarowska, Joanna Wojnicka, Magdalena Saryusz-Wolska, Mirosław Przylipiak, Dominik Wierski, Grażyna Stachówna, Alicja Helman, Roman Włodek, Tadeusz Lubelski, Michał Oleszczyk, Kamila Żyto, Grzegorz Nadgrodkiewicz, Marcin Maron, Jadwiga Hukov i Joanna Preizner.

46,00 zł
33,12 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,88 zł

1 osoba kupiła
65
Puzzle 1000el. - Kolekcja muszli - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
60,90 zł
54,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,09 zł

1 osoba kupiła
66
Piłka plażowa Truskawka 46cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka plażowa Truskawka 46cm
Bestway
Dostępny
3 szt.

Dmuchana Piłka Plażowa 46 cm Truskawka Bestway 31042 Piłka ta idealnie posłuży Ci do zabawy na plaży jak i w wodzie. Stworzona z wytrzymałego i solidnego winylu jest odporna na uszkodzenia. Jej realistyczny nadruk przypomina prawdziwy owoc. Zawór w piłce umożliwia szybkie napompowanie oraz zapobiega uciekaniu z niej powietrza. W momencie gdy będziesz chciał schować piłkę można w łatwy i szybki sposób spuścić z niej powietrze przez co nie zajmie ona dużo miejsca. Dane techniczne: - wykonana z solidnego winylu - średnica 46 cm - sugerowany wiek od 2 lat - realistyczny wzór - atrakcyjna kolorystyka Waga: 0,13 kg Wymiary opakowania: 22 x 14,5 x 2 cm

15,50 zł
14,99 zł

Rabat 3,3%
oszczędzasz 0,51 zł

1 osoba kupiła
67
Szkicownik A4/25k 200g Drawing Oxf - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
27,90 zł
26,51 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,39 zł

1 osoba kupiła
68
MotoznaFca, czyli jaki samochód wybrać, żeby się nie przejechać - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MotoznaFca, czyli jaki samochód wybrać, żeby się nie przejechać
Dostępny
992 szt.

Czy to prawda, że nie kupuje się samochodów na f? Czy właściciele włoskich aut rzeczywiście nie mówią sobie dobry wieczór, bo widzieli się już rano u mechanika? Czy Niemiec naprawdę płakał, jak sprzedawał? Sebastian Kraszewski, znany jako Kickster, prowadzi kanał motoryzacyjny na YouTubie. Odkąd zaczął przygotowywać odcinki, jego wiedza na temat motoryzacji powiększa się niczym korozja w bitym polonezie. Podobnie jak liczba jego fanów - obserwuje go ponad 900 000 osób. W swojej książce opisuje i ocenia najpopularniejsze modele samochodów, które kształtowały rzeczywistość polskich dróg. Testuje, sprawdza, porównuje. Punktuje mankamenty, które Mirek Handlarz stara się skrzętnie ukryć. Pisze o modelach, którymi warto się zainteresować, i wskazuje te, od których trzeba trzymać się jak najdalej. Dzięki tej książce nikt ci nie wciśnie byle grata! Golf drugiej generacji to chyba jeden z najbardziej pancernych i idiotoodpornych samochodów na świecie. Miał tyle cynku na blachach, że NASA przetapiała go na układy scalone do promów kosmicznych. Należał do niemal wymarłego już dziś gatunku aut produkowanych po to, by jeździły przez dwadzieścia lat, zamiast rozsypać się po dwóch i napędzać gospodarkę, w tym wypadku i tak już bogatych Niemców. Sebastian Kickster Kraszewski - youtuber, dziennikarz i influencer motoryzacyjny w jednym. Samouk i pasjonat. Przygodę z YouTube'em rozpoczął w grudniu 2015 roku i od tamtej pory wciąż rozwija swój kanał. Najbardziej znane są jego filmy z cyklu MotoznaFca, bardzo popularne są również te z serii Kickster jedzie, Kickster na wyjeździe czy Lista Kickstera. Samochody to jego pasja, ale także praca, dlatego nieustannie dąży do doskonalenia swojej motoryzacyjnej wiedzy i umiejętności kierowcy. youtube.com/KicksterTV

59,99 zł
46,19 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 13,80 zł

1 osoba kupiła
69
Koło do pływania z palmami niebieskie 119cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koło do pływania z palmami niebieskie 119cm
Bestway
Dostępny
10 szt.

Koło Do Pływania Z Palmami Niebieskie 119 m Bestway 36237 Wybierając się nad wodę warto zabrać ze sobą wszystkie niezbędne akcesoria basenowe, wspaniałym dodatkiem do wodnego wypoczynku i zabawy będzie również pompowane koło do pływania. Różowe koło w kształcie serca z pewnością zwróci uwagę wielu plażowiczów. Koło przeznaczone jest dla dzieci od 12 roku życia oraz wszystkich dorosłych. Jego średnica to aż 119 cm. Koło jest wygodne oraz stabilnie utrzymuje się na wodzie. Jest wytworzone z wytrzymałego materiału PVC odpornego na zniszczenia oraz działania promieni słonecznych. Dane techniczne - Ciekawy wzór - Średnica 107 cm - Materiał PVC - Wiek od 12 lat. - Łatka naprawcza w zestawie Waga: 0,65 kg Wymiary opakowania: 20 cm x 20 cm x 4 cm

29,90 zł
28,11 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 1,79 zł

1 osoba kupiła
70
Czterdzieści minus - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czterdzieści minus
Dostępny
239 szt.

Anita to właścicielka upadającej czekoladziarni. Magda właśnie się dowiaduje, że jest w ciąży i że zdradza ją mąż. Aśka, rozchwytywana przez klientów stylistka, dusi się w nieudanym małżeństwie. Karola wciąż trafia na nieodpowiednich facetów, którzy zostawiają ją ze złamanym sercem. Wszystkie dziewczyny są przed czterdziestką – łączą je wieloletnia przyjaźń i umiejętność rozwiązywania każdego problemu w pięć minut. I miasto, które jest świadkiem ich wzruszeń, wieczorów zakrapianych winem, wielkich planów oraz zawiedzionych nadziei. To właśnie krętymi uliczkami Wrocławia podążają ku miłości.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

1 osoba kupiła
71
Krótka piłka. Dziennik cwaniaczka wyd. 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
36,99 zł
27,74 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,25 zł

2 osoby kupiły
72
Puzzle 60el Słodkie psiaki 17374 Trefl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
11,90 zł
10,99 zł

Rabat 7,6%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
73
Baby - Koszyk Kształtów i Kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baby - Koszyk Kształtów i Kolorów
Clementoni, Baby Clementoni
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.22

32,90 zł
28,95 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,95 zł

1 osoba kupiła
74
Socjopata wyd. kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Socjopata wyd. kieszonkowe
Dostępny
26 szt.

Jakub jest młodym, przystojnym brunetem. Ma kolekcję dobrych garniturów i świetlaną przyszłość w firmie, dla której pracuje. Ale jest też manipulatorem, który zawsze bierze to, co chce. Ludzie wokół niego się nie liczą. Nienawidzi nie mieć kontroli nad otoczeniem. Jego ofiary to pechowcy, którzy stanęli mu na drodze. Ostatecznie przecież to nie on ustalał zasady gry. NIE MYŚLAŁEM NAD SPOSOBEM, W JAKI MAM GO UWOLNIĆ OD CIERPIENIA. COKOLWIEK MIAŁEM ZROBIĆ, MUSIAŁO WYGLDAĆ NA WYPADEK.

17,00 zł
12,99 zł

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
75
Skull (nowa edycja polska) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skull (nowa edycja polska)
Rebel, od 10 lat
Dostępny
83 szt.

Zagrywaj, licytuj, blefuj! Skull to prosta, szybka i emocjonująca gra blefu, w której podejmujesz dobrze skalkulowane ryzyko, by zwyciężyć – albo przynajmniej nie zostać wyeliminowanym. Za każdym razem musisz zdecydować, czy ułatwić zadanie wszystkim graczom przy stole (w tym sobie), czy rzucać przeciwnikom kłody pod nogi. Pamiętaj, by zachować kamienną twarz i nie zdradzić przeciwnikom, jaką strategię wybierasz! Na czym to polega? 1. Każdy z graczy rozpoczyna zabawę z własną podkładką i 4 żetonami. Wszystkie mają identyczne tyły, ale różnią się awersami: na 3 z nich są kwiaty, a na 1 czaszka. 2. W swojej turze możesz położyć na swojej podkładce zakryty żeton albo obstawić, ile z już wyłożonych żetonów zdołasz odkryć, zanim trafisz na czaszkę. 3. Pierwsze obstawienie otwiera licytację – od teraz nie można dokładać kolejnych żetonów do puli. 4. Pierwsza osoba deklaruje, ile żetonów zamierza odkryć. Kolejne mogą podbić stawkę lub spasować. 5. Zwycięzca licytacji zostaje poddany próbie – musi odsłonić zadeklarowaną liczbę żetonów. Zaczyna od swojej puli, a gdy ta się wyczerpie, odkrywa żetony innych graczy. 6. Jeśli zwycięzca odkryje zadeklarowaną liczbę żetonów bez trafienia na czaszkę, wygrywa rundę. Druga wygrana runda to zwycięstwo w całej grze! Dlaczego pokochasz tę grę? • To idealna zabawa dla zróżnicowanych grup. Jest całkowicie niezależna językowo, a jej zasady tłumaczy się w kilka chwil. • Kiedy warto wykorzystać swój żeton czaszki? Czy przeciwnicy już zastawili na nas pułapkę? Blef i licytacyjna forma zabawy sprawiają, że gra jest niezwykle emocjonująca. • Dyskusje nad stołem, podpuszczanie się nawzajem do podejmowania ryzyka, kłamstwo, a nawet mówienie prawdy… Wszystko to jest nie tylko dozwolone, ale wręcz zalecane podczas rozgrywki! Im więcej interakcji, tym więcej zabawy! Zawartość: • 6 podkładek • 6 zestawów po 4 żetony • żeton ostatniej szansy • instrukcja

89,95 zł
79,16 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,79 zł

1 osoba kupiła
76
Moonage Daydream, 3 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przedsprzedaż
Moonage Daydream, 3 LP
David Bowie, Warner Music Polska
Przedsprzedaż
Data premiery: 2023.03.31

Oryginalna ścieżka dźwiękowa do dokumentu z 2022 r. David Bowie – Moonage Daydream – Music From The Film. Album towarzyszący Moonage Daydream zawiera utwory z całej kariery Bowiego oraz dodatkowo wcześniej niesłyszany materiał, unikalne miksy stworzone na potrzeby filmu i tego wydania, wraz z dialogami samego Bowiego. Do największych atrakcji tego wydania należy niepublikowany wcześniej koncertowy medley The Jean Genie / Love Me Do / The Jean Genie nagrany na żywo podczas finałowego koncertu Ziggy Stardust w Hammersmith Odeon w 1973 roku, z udziałem Jeffa Becka na gitarze. Inne rarytasy to wczesna wersja ulubionego Quicksand Hunky Dory i niepublikowana wcześniej wersja Rock 'n' Roll With Me z legendarnego Soul Tour w 1974 roku.

350,00 zł
322,00 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 28,00 zł

1 osoba kupiła
77
Zestaw do nurkowania niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do nurkowania niebieski
Bestway
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.24

Zestaw Do Nurkowania Maska+Rurka Niebieska 24023 Jeżeli Twoje dziecko uwielbia podwodną zabawę oraz pragnie jak najszybciej odkryć podwodny świat, zaopatrz je w zestaw do nurkowania, dzięki któremu zabawa będzie dla niego jeszcze ciekawsza i wygodniejsza. Zestaw ten jest przeznaczony dla wszystkich pływaków w wieku od 3 do 6 lat, składa się z maski oraz fajki. Maska jest pozbawiona lateksu idealnie dopasowuje się do głowy dziecka dzięki swemu regulowanemu paskowi. Maska jest również idealnie dopasowana do twarzy twojego dziecka dzięki podwójnej krawędzi soczewek. Technologia "suchej fajki" zapobiega przenikaniu wody oraz zachłyśnięciem się wodą. Elementy zestawu: - Maska z regulowanym paskiem - Fajka z miękkim wygodnym ustnikiem Dane techniczne: -maska bez dodatku lateksu -regulowany pasek na głowę - miękki silikonowy ustnik -system tzw " suchej fajki" Wymiary opakowania: 40 cm x 20 cm x 7 cm

27,90 zł
26,23 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 1,67 zł

1 osoba kupiła
78
Zegarek cyfrowy LED MINECRAFT MIN4181 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zegarek cyfrowy LED MINECRAFT MIN4181 Kids Euroswan
KIDS EUROSWAN, Minecraft
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.19

63,60 zł
57,24 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,36 zł

1 osoba kupiła
79
Wombat Maksymilian i Królestwo.. audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wombat Maksymilian i Królestwo.. audiobook
Marcin Kozioł, Bumcykcyk
Dostępny
35 szt.

Podróżnicza powieść przygodowa dla młodych odkrywców w znakomitej aktorskiej interpretacji Krzysztofa Szczerbińskiego. Audiobook powstał na podstawie książki, która zdobyła Nagrodę Magellana dla najlepszego przewodnika dla dzieci.Wombat Maksymilian wszystko robi na maksa. Czasami zdarza mu się przedobrzyć. Wykopał tunel tak długi i tak głęboki, że bez moczenia futerka pokonał ocean. Wyszedł w Himalajach. W sercu Królestwa Grzmiącego Smoka. Tak brzmi pełna nazwa Bhutanu jedynego państwa, w którym na koniec roku mierzy się nie tylko stan skarbca, ale przede wszystkim szczęście narodowe brutto. Jest tam nawet minister odpowiedzialny za szczęście mieszkańców.Wombat wyrusza na wyprawę w poszukiwaniu Jego Wysokości Smoka i recepty na szczęście, którą chce się później podzielić ze zwierzętami i ludźmi w swoich rodzinnych stronach. W szalonej podróży po himalajskim królestwie towarzyszy mu radosny muł Sangaj.

39,90 zł
35,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

1 osoba kupiła
80
Piłka plażowa z brokatem złota 41cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka plażowa z brokatem złota 41cm
Bestway
Dostępny
6 szt.

Piłka Plażowa Z Brokatem Złota 41cm Bestway 31050 Piłka ta idealnie posłuży Ci do zabawy na plaży jak i w wodzie. Jej średnica to 41 cm,brokat w środku zachęci dzieci do zabawy oraz zapewni doskonałą widoczność piłki. Jest stworzona z wytrzymałego i solidnego winylu co daje jej dużą odporność na uszkodzenia. Zawór w piłce umożliwia szybkie napompowanie oraz zapobiega uciekaniu z niej powietrza. W momencie gdy będziesz chciał schować piłkę można w łatwy i szybki sposób spuścić z niej powietrze przez co nie zajmie ona dużo miejsca. Dane techniczne: - wykonana z solidnego winylu - średnica 41 cm - sugerowany wiek od 2 lat - brokat w środku - atrakcyjna kolorystyka Waga: 0,18 kg Wymiary opakowania: 14,5 cm x 22 cm x 1 cm

15,50 zł
14,99 zł

Rabat 3,3%
oszczędzasz 0,51 zł

1 osoba kupiła
81
Sparring Partners - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sparring Partners
Dostępny
14 szt.

Three thrilling stories of the law from the master of the legal thriller. Homecoming takes us back to Ford County, the fictional setting of many of John Grisham?s unforgettable stories. Jake Brigance is back, but he?s not in the courtroom. He?s called upon to help an old friend, Mack Stafford, a former lawyer in Clanton who three years earlier became a local legend when he stole some money from his clients, divorced his wife, filed for bankruptcy, and left his family in the middle of the night, never to be heard from again. Until now. Now Mack is back and he?s leaning on his old pals, Jake and Harry Rex, to help him return. His homecoming does not go as planned. In Strawberry Moon, we meet Cody Wallace, a young death row inmate only three hours away from execution. His lawyers can?t save him, the courts slam the door, and the Governor says no to a last minute request for clemency. As the clock ticks down, Cody has only one final request. The Sparring Partners are the Malloy brothers, Kirk and Rusty, two successful young lawyers who inherited a once prosperous firm when its founder, their father, was sent to prison. Kirk and Rusty loathe one another, and speak to each other only when necessary. As the firm disintegrates, the fiasco falls into the lap of Diantha Bradshaw, the only person the partners trust. Can she save the Malloys, or does she take a stand for the first time and try to save herself?

51,00 zł
48,45 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,55 zł

1 osoba kupiła
82
Skradzione lato wyd. kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skradzione lato wyd. kieszonkowe
Dostępny
69 szt.

Co musi się zdarzyć, by przeszłość spotkała się z teraźniejszością i dalej poszły jedną drogą? Gdy pewnej zimy we wsi Rogoże rodzice Rajki i Weronki topią się pod lodem, opiekę nad sierotami przejmuje babka Klotylda. Surowa, nieprzystępna, nieznosząca ludzi (w tym również dzieci) kobieta zaczyna rządzić twardą ręką, wywracając do góry nogami dotychczasowe beztroskie życie wnuczek. Zmuszone przez babkę do ciężkiej pracy, wiecznie głodne, zahukane, próbują jakoś przetrwać w nowej rzeczywistości. Siedmioletnia Rajka ucieka w świat nieposkromionej wyobraźni, trzynastoletnia Weronka natomiast rozgląda się za kandydatem na męża, który wyrwie ją i jej młodszą siostrę z tego koszmaru. Pół wieku później młoda dziennikarka, szukając materiałów do nowego tekstu, znajduje w starej gazecie notatkę o zaginionych przed laty w Rogożach dwóch dziewczynkach, które przepadły bez wieści tej samej nocy. Pod wpływem impulsu młoda kobieta, zbuntowana i skłócona ze światem, jednego dnia pozbawiona miłości, pracy i dachu nad głową, kupuje za ostatnie pieniądze starego kampera i jedzie do Rogożów, postanawiając wyjaśnić zagadkę sprzed pół wieku. Grażyna Jeromin-Gałuszka- znana i ceniona autorka powieści obyczajowych, łączących romans, kryminał oraz magię. Jej książki to zaproszenie do podróży w głąb ludzkich serc i poszukiwania prawdy o życiu. Od wielu lat zafascynowana jest powieściami Gabriela Garcii Marqueza. Otoczona przez rodzinę i zwierzęta mieszka i tworzy pośród przepięknych krajobrazów podradomskiej wsi. Absolwentka bibliotekoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz scenopisarstwa w PWSFTViT w Łodzi. Wcześniej publikowała utwory poetyckie i krótkie formy prozatorskie w czasopismach oraz antologiach poetyckich. Laureatka ogólnopolskiego konkursu na temat filmowy, zorganizowanego przez Agencję Scenariuszową i tygodnik \"Film\". Współautorka scenariusza jednego z popularnych seriali telewizyjnych. Jej debiutancka powieść \"Złote nietoperze\" (2007) otrzymała pierwszą nagrodę w konkursie literackim \"Kolory życia\". Niedawno wydana saga \"Dwieście wiosen\" podbiła serca polskich czytelniczek.  

17,00 zł
12,99 zł

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
83
Hammered, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hammered, CD
Motorhead, BMG Entertainment
Dostępny
201 szt.

Lista utworów: 1. Walk a Crooked Mile 2. Down the Line 3. Brave New World 4. Voices from the War 5. Mine All Mine 6. Shut Your Mouth 7. Kill the World 8. Dr. Love 9. No Remorse 10. Red Raw 11. Serial Killer

57,90 zł
84
Inferno, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Inferno, CD
Motorhead, BMG Entertainment
Dostępny
300 szt.

Lista utworów: 1. Terminal Show 2. Killers 3. In The Name Of Tragedy 4. Suicide 5. Life's A Bitch 6. Down On Me 7. In The Black 8. Fight 9. In The Year Of The Wolf 10. Keys To The Kingdom 11. Smiling Like A Killer 12. Whorehouse Blues

57,90 zł
85
Holidays In Eden (2022 Remix), CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Holidays In Eden (2022 Remix), CD
Marillion, PLG UK Catalog
Dostępny
101 szt.

Lista utworów: 1. Splintering Heart (2022 Remix) 2. Cover My Eyes (Pain and Heaven) [2022 Remix] 3. The Party (2022 Remix) 4. No One Can (2022 Remix) 5. Holidays in Eden (2022 Remix) 6. Dry Land (2022 Remix) 7. Waiting to Happen (2022 Remix) 8. This Town (2022 Remix) 9. The Rake's Progress (2022 Remix) 10. 100 Nights (2022 Remix)

61,90 zł
86
Dominion: Day of Destiny, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dominion: Day of Destiny, CD
Skillet, Atlantic Records
Dostępny
300 szt.

Lista utworów: 1. Surviving The Game 2. Standing In The Storm 3. Dominion 4. Valley Of Death 5. Beyond Incredible 6. Destiny 7. Refuge 8. Shout Your Freedom 9. Destroyer 10. Forever Or The End 11. Ignite 12. White Horse 13. Crossfire 14. Psycho In My Head 15. Finish Line (with Adam Gontier) 16. Unbreakable Soul 17. The Defiant

61,90 zł
87
Terror, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terror, LP
Tianna Esperanza , BMG Entertainment
Dostępny
12 szt.

Lista utworów: Side A: 1. Terror 2. Princess Slit and the Raincoat Prince 3. Lewis 4. Tempered Heart 5. Granada Side B: 1. Buy You A New Attitude 2. Three Straight Bitches From Hell 3. Hunger (feat. Mick Flannery) 4. Pick a Stone (feat. Rachael Yamagata) 5. Lone Child (feat. Valerie June)

116,90 zł
88
Inferno, 2 pomarańczowe LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Inferno, 2 pomarańczowe LP
Motorhead, BMG Entertainment
Dostępny
201 szt.

Lista utworów: 1. Terminal Show 2. Killers 3. In The Name Of Tragedy 4. Suicide 5. Life's A Bitch 6. Down On Me 7. In The Black 8. Fight 9. In The Year Of The Wolf 10. Keys To The Kingdom 11. Smiling Like A Killer 12. Whorehouse Blues

173,90 zł
89
Holidays In Eden (2022 Remix), LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Holidays In Eden (2022 Remix), LP
Marillion, PLG UK Catalog
Dostępny
19 szt.

Lista utworów: 1. Side A 2. Splintering Heart (2022 Remix) 3. Cover My Eyes (Pain and Heaven) [2022 Remix] 4. The Party (2022 Remix) 5. No One Can (2022 Remix) Side B 1. Holidays in Eden (2022 Remix) 2. Dry Land (2022 Remix) 3. Waiting to Happen (2022 Remix) 4. This Town (2022 Remix) 5. The Rake's Progress (2022 Remix) 6. 100 Nights (2022 Remix)

116,90 zł
90
Opowieści z Pryncypii: Królewna Łucja i obrońcy królestwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieści z Pryncypii: Królewna Łucja i obrońcy królestwa
Rebel, od 8 lat
Dostępny
52 szt.

Historia, którą tworzysz Ty! W dalekim królestwie Pryncypii siły ciemności zniszczyły rodzinę królewską. Jej członkowie kolejno ulegali wypadkom, aż ostała się jedna pretendentka do tronu – maleńka dziewczynka. Mieszkańcy królestwa z niepokojem spoglądają w przyszłość. Tylko od grupy ukochanych chowańców pewnego czarodzieja zależy, czy niewinne niemowlę trafi w ręce złowrogiego uzurpatora. Opowieści z Pryncypii: Królewna Łucja i obrońcy królestwa to ekscytująca gra narracyjna oparta na współpracy. Uczestnicy wcielają się w niej w chowańce – ich zadaniem będzie ocalenie i wychowanie następczyni tronu. Muszą ją chronić przed siłami zła, które pragną jej śmierci, ale przecież dziecku potrzeba czegoś więcej aniżeli tylko ocalenia! Chowańce wiedzą, że każda decyzja, którą podejmą, wpłynie na przyszłość powierzonej im dziewczynki oraz na to, jaką będzie władczynią, jeśli odzyska tron. Na czym to polega? 1. Opowieści z Pryncypii składają się z kilku rozdziałów tworzących jedną historię. Decyzje podejmowane przez graczy mogą wpłynąć na jej przebieg w późniejszych rozdziałach. 2. Jest to gra kooperacyjna, co oznacza, że uczestnicy muszą współpracować, by osiągnąć cel – w tym przypadku jest nim ukończenie kolejnych rozdziałów opowieści z jak najmniejszą liczbą punktów pecha. 3. Każdy z graczy wciela się w jednego z chowańców o unikalnej zdolności, specjalnym zestawie umiejętności i własnej broni. W kolejnych rozdziałach nasi bohaterowie będą się rozwijali, zdobywając nowe przedmioty i umiejętności. 4. Spora część akcji gry będzie się rozgrywała na kartach specjalnej księgi miejsc. To tam gracze będą naprzemiennie rozgrywać tury, w czasie których będą badać okolicę, oddziaływać na nią, szukać zasobów, a często także walczyć ze złem. Dlaczego pokochasz tę grę? • Z Opowieściami z Pryncypii zanurzycie się w fantastyczną historię, która rozgrywa się na przestrzeni dekad. • Czeka na Was ogromny świat pełen rozstajnych dróg i niezapomnianych postaci. • Będziecie mieli okazję zaobserwować, jak Wasze decyzje wpływają na dziecko, którym się opiekujecie. Na kogo wyrośnie mała królewna? • Łatwo zapiszecie postępy w grze, dzięki czemu możecie dostosować czas rozgrywki tak, by przerwy robić w najdogodniejszych momentach. • Dedykowana aplikacja poprowadzi Was przez całą przygodę, zadba o śledzenie kolejności rozgrywanych tur i poziomu zagrożenia, zapisze też Wasze decyzje. W grze traficie na kody, które należy wpisać do aplikacji, aby uzyskać dostęp do kolejnych fragmentów opowieści. Zawartość: • księga miejsc • planszetka boczna • 4 planszetki chowańców • blok z kartami dziennika kampanii • 7 pudełek na talie • kość 26 figurek • 99 żetonów i znaczników • 4 karty chowańców • 52 karty mini • 108 kart w standardowym rozmiarze

329,95 zł
290,36 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 39,59 zł

91
Uliczne Esperanto (Reedycja). CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uliczne Esperanto (Reedycja). CD
Mor W.A., Warner Music Polska
Dostępny
300 szt.

34,90 zł
32,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,79 zł

92
Dla słuchaczy (Reedycja). CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dla słuchaczy (Reedycja). CD
Mor W.A., Warner Music Polska
Dostępny
300 szt.

34,90 zł
32,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,79 zł

93
Morwa drzewo (Reedycja). CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Morwa drzewo (Reedycja). CD
Mor W.A., Warner Music Polska
Dostępny
300 szt.

34,90 zł
32,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,79 zł

94
Brudne Szkło KOCON, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brudne Szkło KOCON, CD
Kocon, Sonic
Dostępny
27 szt.

Kocon swoim debiutanckim studyjnym krążkiem łączy nowoczesne hip-hopowe brzmienie z klasycznym old-schoolowym, wplatając w to elementy innych gatunków, jak na przykład jazz. Młody artysta zaskakuje swoim unikatowym stylem, przez co wyróżnia się na polskiej undergroundowej scenie. Album "Brudne szkło" zawiera niekonwencjonalne sekwencje perkusyjne oraz prezentuje ciekawy dobór sampli. Kocon w swoim projekcie wykorzystuje umiejętności zarówno rapowe jak i wokalne, nie zapominając o przemyślanych tekstach, które stanowią ważną rolę w jego utworach. Odpowiada też w pełni za produkcję beatów, co nie jest rzeczą często spotykaną. Krążek jest bardzo zróżnicowany i pokazuje wewnętrzne zmagania artysty, jak i jego spostrzeżenia wobec otaczającego go świata. Fizyczna wersja albumu zawiera Bonus Track, który nie jest dostępny nigdzie indziej. Utwory: 1. Curka 2. Curka (Skit) 3. 1,20zł 4. Menu (Skit) 5. Menu 6. Potłuczone butelki 7. Stare miasto 8. CV 9. Kolejki 10. Ego 11. Lastt

39,90 zł
37,91 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,99 zł

95
Vademecum. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vademecum. CD
Mor W.A., Morwa Music
Dostępny
101 szt.

46,90 zł
42,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,69 zł

96
Great Western Trail: Argentyna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Great Western Trail: Argentyna
Rebel, od 12 lat
Dostępny
50 szt.

Wyrusz szlakiem przez argentyńską pampę! Przemierzaj równiny pędząc bydło, aby odnaleźć swoją drogę do zwycięstwa! Załaduj dobra na statek w Buenos Aires zanim wypłynie w daleką podróż do jednego z wielkich europejskich portów. Odkryj dodatkowe funkcje kart krów o strategicznym znaczeniu i wypróbuj plansze graczy ze zwiększoną liczbą akcji, albo zmierz się z Pedro w specjalnym wariancie jednoosobowym! Great Western Trail: Argentyna to nowa, samodzielna wersja popularnej gry strategicznej, w której wcielamy się w hodowców bydła. Podczas rozgrywki musimy dbać o swoje stado i reagować na jego potrzeby, a także skutecznie przetransportować je do punktu załadunkowego. Na czym to polega? Przemieszczaj swojego estanciero wzdłuż szlaku prowadzącego z dolnego lewego rogu planszy głównej, ku znajdującemu się w górnym prawym rogu Buenos Aires. Po drodze wykonuj akcje oferujące różne sposoby na zdobycie punktów zwycięstwa, na przykład: stawiaj budynki, kupuj krowy na targu bydła, ulepszaj swoje stacje kolejowe i pomagaj spotkanym po drodze rolnikom. Za każdym razem, kiedy twój estanciero dotrze do Buenos Aires, musisz wysłać swoje krowy i zboże statkiem do Europy, za co również otrzymujesz punkty zwycięstwa. Następnie Twój estanciero ponownie wyrusza z dolnego lewego rogu planszy, aby podczas całej rozgrywki dotrzeć do Buenos Aires mniej więcej 5 do 6 razy. Punkty zwycięstwa ze wszystkich elementów sumuje się na koniec gry. Zwycięża osoba, która zdobędzie ich najwięcej. Dlaczego pokochasz tę grę? • Great Western Trail to popularna i uznana gra, która od lat cieszy fanów strategicznych i ekonomicznych wyzwań. • W porównaniu z pierwszą odsłoną serii, Argentyna oferuje szereg niespodzianek mechanicznych takich jak dodatkowe funkcje kart krów, plansze graczy ze zwiększoną liczbą akcji czy zupełnie nowe zasoby do gromadzenia i wykorzystania. • W tej wersji dostępny jest też wariant jednoosobowy, w którym zmierzysz się ze swoim odwiecznym rywalem, Pedro. Bez względu na to, gdzie się udasz, jego sława go wyprzedza. Dzięki świetnym koneksjom w Europie ciągle powiększa swój majątek. Czy będziesz w stanie dotrzymać mu kroku? Zawartość: • 1 plansza główna • 4 estancieros • 4 kapelusze • 4 lokomotywy • 4 plansze graczy • 5 żetonów pomocniczych • 57 żetonów pracowników • 51 żetonów rolników • 3 woreczki • 72 dyski graczy • 4 znaczniki certyfikatów • 4 znaczniki zboża • 82 monety • 1 żeton rynku pracy • 12 żetonów wymiany • 92 karty krów • 24 karty celów • 25 kart wyczerpania • 8 żetonów zawiadowców stacji • 48 żetonów budynków • 1 żeton specjalizacji • 1 notatnik punktacji • 1 instrukcja • 1 dodatek do instrukcji • 1 instrukcja wariantu solo • 15 kart Pedra • 12 kart załadunku • 1 plansza Pedra • 1 żeton rynku Pedra

289,95 zł
255,16 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 34,79 zł

97
Kostka magiczna 2szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kostka magiczna 2szt
Hasbro, Hasbro
Dostępny
100 szt.

8,99 zł
98
Schowek
700,90 zł
630,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 70,09 zł

99
Schowek
Piłka nożna 5 4 kolory
INNI
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.17

42,90 zł
38,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,29 zł

100
Schowek
Piłka do koszykówki 7
INNI
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.17

37,90 zł
34,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,79 zł

Wróć do góry