hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2023.02.02

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 2 lutego 2023 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Jak prowadzić dom, kiedy toniesz (KC Davis), na drugim Izabela. Świat w płomieniach ( Krzysztof P. Czyżewski). Kolejny produkt to Zaczarowana zagroda (Alina Centkiewicz, Czesław Centkiewicz) oraz Mój tata (Browne Anthony).
1
Jak prowadzić dom, kiedy toniesz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Jak prowadzić dom, kiedy toniesz
Dostępny
1630 szt.

Rewolucyjne podejście do sprzątania i organizacji uwalniające od poczucia wstydu i przytłoczenia Bałagan nie jest kwestią moralną. Obowiązki domowe powinny poprawiać komfort życia, a nie być celem samym w sobie. To, jak wygląda twój dom, nie świadczy o tym, jakim jesteś człowiekiem. Jak prowadzić dom, kiedy toniesz proponuje zupełnie nowe spojrzenie na prace domowe i podsuwa konkretne porady, jak sprawić, by prowadzenie domu było aktem dobroci dla siebie z przyszłości, a nie kolejnym ciężarem. Metoda KC Davis polega między innymi na wypracowaniu schematów przystosowanych do możliwości, poszukiwaniu kreatywnych sposobów pokonywania przeszkód czy sprzątaniu z doskoku. Przede wszystkim jednak uczy, jak przyglądać się swoim potrzebom, zmieniać to, co nie działa, i upraszczać to, co zbyt skomplikowane. A także: • Jak patrzeć na obowiązki w sposób funkcjonalny? • Jak powstrzymać negatywny monolog wewnętrzny? • Jak pozwolić sobie na odpoczynek, nawet jeśli czegoś się nie skończyło? • Jak zmotywować się do dbania o własną przestrzeń? Ma to służyć zwłaszcza tym, dla których obowiązki domowe są szczególnym wyzwaniem: osobom w kryzysie zdrowia psychicznego, zmagającym się z chorobą lub traumą czy jednostkom nieneurotypowym. Pełne współczucia nastawienie pozwala pozbyć się poczucia winy za bałagan w domu i zrobić pierwszy krok w stronę większego komfortu życia. Miliony ludzi posłuchało KC Davis i przestało się martwić. Pełne współczucia podejście i praktyczne porady zjednały jej ponad półtora miliona obserwujących na TikToku. Jak prowadzić dom, kiedy toniesz jest bestsellerem „USA Today” i Amazona. Tam gdzie nadążanie za pracami domowymi wydaje się pracą na pełny etat, KC Davis proponuje subtelne, ale rewolucyjne podejście, które pomoże utrzymać dom w ryzach. Mieszkanie wcale nie musi wyglądać jak na okładce magazynu wnętrzarskiego, by spełniać swoją funkcję ‒ więc naucz się doceniać bałagan. – „Oprah Daily” Autorka, mama dwójki dzieci zmagająca się z depresją poporodową i ADHD, przedstawia skuteczne i nieszablonowe sposoby na utrzymanie funkcjonalnego porządku w chwilach obniżonego samopoczucia. Uświadamia, że nikt na łożu śmierci nie żałuje, że tak mało czasu spędził na sprzątaniu, i pokazuje, jak utrzymać porządek bez presji, na swoich zasadach. Idealna lektura nie tylko dla osób zmagających się z bałaganem, ale i perfekcjonistów czujących przymus sprzątania domu na błysk. – Kamila Kozioł, psycholog, terapeutka, autorka książek

44,90 zł
27,39 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 17,51 zł

61 osób kupiło
2
Izabela. Świat w płomieniach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Izabela. Świat w płomieniach
Dostępny
122 szt.

Jedna z najbardziej fascynujących postaci przełomu XVIII i XIX stulecia ożywa pod piórem Krzysztofa P. Czyżewskiego. To nie podręcznikowa historia, ale okazja do podróży w epokę wielkiego przełomu z nieustępliwą dama jako przewodniczką. – Kamil Janicki, WielkaHISTORIA.pl Księżna Izabela Czartoryska, kobieta renesansu, której przyszło żyć w kraju wymazanym z mapy Europy, dostaje szansę uratowania swojej ukochanej ojczyzny. Pod przybranym nazwiskiem próbuje ustalić znaczenie tajemniczego podarku. Trop początkowo prowadzi do miasta, o które walczy pięć zwaśnionych mocarstw. Prawdziwa gra toczy się jednak o najwyższą stawkę – wolną Polskę. Czy flisacy, car Aleksander, Józef Wybicki i Napoleon pomogą księżnej Izabeli? Powieść historyczna dla miłośników zagadek, intryg i niespodziewanych zwrotów akcji. Naszpikowana mnóstwem nieznanych faktów, dzięki którym spojrzysz inaczej na czasy Księstwa Warszawskiego.

59,99 zł
34,79 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 25,20 zł

60 osób kupiło
3
Zaczarowana zagroda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaczarowana zagroda
Dostępny
916 szt.

Grupa polskich polarników bada życie pingwinów na wschodnim wybrzeżu Antarktydy. Zafascynowani ptakami naukowcy postanawiają zapędzić pingwiny do lodowej zagrody, aby je zaobrączkować. Następnego dnia okazuje się jednak, że zagroda jest pusta Wydanie z pięknymi ilustracjami Agnieszki Żelewskiej. Kolorowe ilustracje, poręczny format i duża czcionka - książka idealna do samodzielnego czytania!

16,99 zł
10,99 zł

Rabat 35,3%
oszczędzasz 6,00 zł

47 osób kupiło
4
Mój tata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój tata
Dostępny
379 szt.

Dowcipna i wzruszająca książka dla maluchów o tacie widzianym oczami dziecka. Mój tata potrafi przeskoczyć księżyc i chodzić po linie. Jest wielki jak dom i miękki jak mój miś. I nie boi się niczego – nawet złego wilka... Oto urocza książeczka, w której zabawne wyliczenie niezwykłych zalet i zdolności taty staje się lekkim i przekonującym wyznaniem dziecięcej miłości. Maluchy odnajdą tu najwspanialsze cechy swoich tatów, a tatowie – chwytające za serce spojrzenie kochającego dziecka. Idealny materiał do wspólnej lektury, która rozbawi dzieci i wzruszy rodziców. A mama? Przeczytajcie o niej w książce Anthony'ego Browne'a Moja mama.

29,90 zł
18,99 zł

Rabat 36,5%
oszczędzasz 10,91 zł

23 osoby kupiły
5
Długopis żelowy, czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis żelowy, czarny
Titanum
Dostępny
3 szt.

Gumowy uchwyt. Kolor wkładu w kolorze obudowy. Grubość linii pisania: 0,5 mm.

3,99 zł
23 osoby kupiły
6
Snów kolorowych, placu budowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Snów kolorowych, placu budowy
Dostępny
95 szt.

Książeczka na dobranoc, którą pokochały dzieci na całym świecie! Ogromne maszyny z placu budowy przez cały dzień woziły, podnosiły, mieszały i przerzucały. Okropnie się zmęczyły A przecież nawet najwięksi twardziele mają ochotę zgasić wieczorem światła i wyłączyć silnik. Dźwig zasypia z pluszowym misiem, wywrotka pochrapuje, betoniarka przykrywa się kołderką. Ta niezwykła kołysanka utuli do snu każdego małego kierownika i kierowniczkę budowy.

39,99 zł
25,59 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 14,40 zł

21 osób kupiło
7
Historia wychowania w starożytności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia wychowania w starożytności
Dostępny
97 szt.

Henri-Irénée Marrou (1904–1977), francuski starożytnik, od 1945 roku profesor Sorbony, jest znany głównie z tego imponującego dzieła wydanego w 1948 roku. Stanowi ono opis starożytnego wychowania w ciągu piętnastu wieków: od X wieku p.n.e. po V wiek n.e. Przez „wychowanie” rozumie się tu przede wszystkim edukację, choć zdaniem autora pojawiła się ona dopiero w momencie, gdy „kultura wojownika” przeszła w „kulturę skryby”, kulturę pisma, a „wychowanie” oparte na ideale tężyzny fizycznej przybrało formę kształtowania umiejętności intelektualnych. Ten półtoratysiącletni okres zaczął się i zakończył „wiekami ciemnymi”, okresami bez księgi: najpierw w Grecji przedhomeryckiej, a potem w chrześcijańskiej Europie po upadku starożytnego Rzymu. Dopiero w czasach karolińskich następuje odrodzenie edukacji, wtedy już chrześcijańskiej. Eksponując przede wszystkim okres edukacji hellenistycznej, Marrou szczegółowo opisuje sposób kształcenia szkolnego, metody pracy nauczycieli poszczególnych dyscyplin: nauki pisania, matematyki, muzyki, retoryki, a także, nauczanej w coraz mniejszym stopniu, kultury fizycznej. Mimo szczegółowości nadzwyczaj żywa i jasna narracja pozwala wczuć się w epokę, rozpoznać jej „puls”, który autor odnajduje z nieomylną intuicją. Polityczne przesłanie książki, jako że powstawała ona po części w czasie II wojny światowej, głosi, że mimo barbarzyńskich faz historii współczesny człowiek pozostaje dziedzicem starożytnego klasycyzmu.

98,00 zł
68,60 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 29,40 zł

19 osób kupiło
8
Katastrofy II Rzeczpospolitej. Tragedie, wypadki i klęski żywiołowe, które wstrząsnęły przedwojenną Polską - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Katastrofy II Rzeczpospolitej. Tragedie, wypadki i klęski żywiołowe, k...
Dostępny
307 szt.

Zmiażdżeni i spaleni Co wywołało eksplozje, które wstrząsnęły Poznaniem i Krakowem? Dlaczego zginęli mieszkańcy domu w Warszawie? Skąd wypłynęła płonąca rzeka w Poznaniu? Masakra na torach Co sprawiło, że rozpędzone pociągi wpadły na siebie, zgniatając wiezionych pasażerów? Ile śmiertelnych ofiar kosztował ludzki błąd pod semaforem? Płonąca pułapka Ilu górników zabiła żądza zysku właścicieli kopalń? Jak mordercze oblicze ukazywały w sztolniach żywioły ognia i wody? Śmierć z nieba Co zabiło uczestników uroczystości w Pucku 15 sierpnia 1922 roku i dlaczego 11 listopada 1937 roku okazał się czarnym dniem polskiego lotnictwa? Śmiertelne wypadki w II Rzeczpospolitej zdarzały się wśród ludzi pracujących na statkach, jak i turystów wędrujących po górach. Dotykały mieszkańców Wilna i Małopolski, gdzie dochodziło do nagłych, dramatycznych w skutkach powodzi. Niniejsza książka przypomina te tragiczne wydarzenia. Oto kilkanaście historii, które wstrząsnęły międzywojenną Polską. Mówi się o nich niewiele, choć wciąż niosą bardzo ważne i aktualne przesłania. Tomasz Specyał – absolwent Wydziału Historii UAM w Poznaniu. Współautor książki Kryminalna historia Poznania. Za powieść Zatańczmy peyotl-stepa otrzymał wyróżnienie w Konkursie Literackim „Poznań to miasto-powieść”. Napisał scenariusze do filmów dokumentalnych: Pyrlandzki łącznik o życiu Mariana Spoidy i Dziki Zachód o zbrodniach Armii Czerwonej w okolicach Szczecinka.

64,90 zł
38,94 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 25,96 zł

18 osób kupiło
9
Moja mama - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja mama
Dostępny
305 szt.

Dowcipna i wzruszająca książka dla maluchów o mamie widzianej oczami dziecka. Moja mama potrafi śpiewać jak anioł i ryczeć jak lew. Jest piękna jak motyl i wygodna jak fotel. Delikatna jak kotek i wytrzymała jak nosorożec... Oto urocza książeczka, w której zabawne wyliczenie niezwykłych zalet i zdolności mamy staje się lekkim i przekonującym wyznaniem dziecięcej miłości. Maluchy odnajdą tu najwspanialsze cechy swoich mam, a mamy – chwytające za serce spojrzenie kochającego dziecka. Idealny materiał do wspólnej lektury, która rozbawi dzieci i wzruszy rodziców. A tata? Przeczytajcie o nim w książce Anthony'ego Browne'a Mój tata.

29,90 zł
18,99 zł

Rabat 36,5%
oszczędzasz 10,91 zł

17 osób kupiło
10
Jedzcie dzieci! czyli przecinek i spółka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jedzcie dzieci! czyli przecinek i spółka
Dostępny
468 szt.

Zbiór dowcipnych wierszyków o przygodach znaków interpunkcyjnych. Efektownie zilustrowana, wesoła lektura z lekkością wspierająca naukę języka polskiego. Zapamiętaj, koleżanko, kolego, bez przecinka może stać się COŚ STRASZNEGO! Bo gdy przecinek wyleci, zamiast: „Jedzcie, dzieci!” będzie: „Jedzcie dzieci!”. Jeśli myślicie, że interpunkcja jest nudna, najwyższy czas, byście poznali tę książkę. Przecinki, kropki, cudzysłowy i myślniki nie są w niej bezbarwnymi znakami, lecz wyrazistymi bohaterami – i przeżywają zaskakujące przygody, o jakich nie usłyszycie na lekcjach polskiego. Nawias spóźnia się do szkoły, wykrzyknik chodzi na mecze, dwukropek robi kurs pilota, znak zapytania niespodziewanie znika… Przeczytajcie Jedzcie dzieci!, a przekonacie się, co NAPRAWDĘ robią przecinek i spółka. Pomysłowe, wpadające w ucho wierszyki w połączeniu z zabawnymi, wyrazistymi ilustracjami bawią, a jednocześnie skłaniają do namysłu nad rolą i znaczeniem znaków interpunkcyjnych.

39,90 zł
24,34 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 15,56 zł

18 osób kupiło
11
Bioetyka w konfesjonale. Vademecum dla duszpasterzy i spowiedników - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bioetyka w konfesjonale. Vademecum dla duszpasterzy i spowiedników
Dostępny
16 szt.

W kręgu problemów dotyczących życia ludzkiego refleksja antropologów, etyków, filozofów i teologów była od zawsze obecna i bardzo uważna ze względu na przyrodzoną i niezbywalną godność osoby ludzkiej oraz jej indywidualnego, osobowego życia. Kto podejmuje dyskusję na temat życia, szczególnie nad jego „początkiem” i „końcem”, staje w obliczu wyzwań bardzo specyficznych i nieraz całkowicie nowych, zależnych od współczesnego szybkiego rozwoju technologii biomedycznych. Wyzwania te coraz częściej musi podejmować także spowiednik, stąd potrzebuje konkretnej wiedzy i dobrego zrozumienia zarówno tych kwestii, jak i aktualnych wytycznych Magisterium Kościoła w sprawach takich jak aborcja, in vitro, homoseksualizm, transseksualizm, pedofilia itp. Temu właśnie służy niniejsze vademecum, wzbogacone dodatkowo o wskazówki dotyczące posługi w konfesjonale według patrona spowiedników i moralistów św. Alfonsa Marii de Liguoriego, głęboko przekonanego, że jej podstawowym elementem jest miłosierdzie.

45,00 zł
27,00 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 18,00 zł

16 osób kupiło
12
W otchłani - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W otchłani
Dostępny
435 szt.

Dziewczyna jest przeszczęśliwa, przyjaciółki przerażone, bo o mężczyźnie niewiele wiadomo, rodzice cieszą się, gdyż przyszły zięć jest bogaty, wykształcony i kulturalny – po prostu ideał. Weronika dla Dawida rezygnuje z pracy i życia towarzyskiego. Mężczyzna zdaje się być tajemniczy, nie lubi opowiadać o swojej przeszłości. Wokół pary mnożą się niepokojące sytuacje, które kobiecie każą się zastanowić, czy jej narzeczony naprawdę jest tym, za kogo się podaje. Na domiar złego ktoś wysyła Weronice list, w którym oskarża Dawida o najcięższą zbrodnię. Filip przeżywa żałobę po śmierci ukochanej żony. Nie mogąc poradzić sobie ze stratą, przenosi się w odludne tereny Bieszczad, by nie musieć przebywać wśród ludzi. Jednak jego samotność zakłóca niespodziewane znalezisko… Jak łączą się te historie? Jaką tajemnicę skrywa Dawid? Czy naprawdę jest księciem z bajki, za którego uważa go Wera? Czy może despotycznym, nieznoszącym sprzeciwu człowiekiem, przy którym nie powinna czuć się bezpiecznie? Co na ten temat ma do powiedzenia komisarz Kowalski? Jedno jest pewne – rozwiązanie tej historii zszokuje niejednego czytelnika!

44,90 zł
26,49 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 18,41 zł

16 osób kupiło
13
Zaburzenia borderline u młodzieży - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaburzenia borderline u młodzieży
Dostępny
151 szt.

Zaburzenie osobowości borderline ma bardzo różne oblicza, które określa się mianem obrazu klinicznego tego zaburzenia. Jednakowoż każda jego postać przykuwa uwagę i jest źródłem cierpienia młodego człowieka i jego najbliższych z powodu niestabilności relacji społecznych, labilności emocjonalnej, trudności w określeniu własnej tożsamości i różnych zaburzeń zachowania, w tym tendencji do samouszkodzeń i podejmowania zachowań samobójczych. (?) Mamy nadzieję, że lektura pozwoli na lepsze zrozumienie tych młodych ludzi, którzy cierpią psychicznie, ponieważ nieustająco i permanentnie obawiają się odrzucenia, wybuchają gwałtownym gniewem i nie potrafią go kontrolować w sytuacjach niewielkich frustracji, doświadczają skrajnie intensywnych wahań nastroju, samookaleczają się, wykazują skłonność do niebezpiecznych zachowań ryzykownych i mają problemy w utrzymaniu bardziej trwałych relacji interpersonalnych, których tak bardzo potrzebują. Lidia Cierpiałkowska, Iwona Grzegorzewska, ze Wstępu Jest to publikacja wyjątkowa pod wieloma względami, ale jeden podkreślę szczególnie ? przydatność dla praktyki klinicznej. (?) Z książki skorzystają psychologowie kliniczni i psychoterapeuci różnych orientacji teoretycznych, którzy chcą zobaczyć, jak twórczo, biegle i użytecznie można integrować wiedzę empiryczną, teoretyczną i praktyczną. Skorzystają też studenci psychologii, pedagogiki i medycyny, którzy znajdą w mono-grafii nie tylko podstawową uporządkowaną wiedzę na temat diagnozowania zaburzenia osobowości borderline, lecz także przegląd koncepcji jego leczenia. I skorzystają nauczyciele, wychowawcy oraz rodzice, którzy stają często bezradni wobec konsekwencji zaburzeń borderline obserwowanych przez nich w rodzinie czy szkole. prof. Emilia Soroko, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza

63,00 zł
55,44 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,56 zł

15 osób kupiło
14
Sara, Kuba i rozróba. Czytam, bo lubię - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sara, Kuba i rozróba. Czytam, bo lubię
Dostępny
279 szt.

„Czy Bybołów istnieje? A jeśli tak, to dlaczego wielu ludzi uważa, że nie? A jeśli nie, to dlaczego niektórzy sądzą, że tak? Czy Bybołowów jest więcej, czy tylko jeden? Czy dałby się oswoić? Co spowodowało, że opuścił swoje środowisko i rozpoczął wędrówkę? W jaki sposób pokonał tak wielkie odległości? Czy jest inteligentny? I najważniejsze: czy komuś uda się go wreszcie zobaczyć w całości?” Te pytania stawiają sobie Kuba, Sara i jej tata. Jedno jest pewne: Niezależnie od tego, czy tajemnicze stworzenie istnieje naprawdę, trzeba je chronić za wszelką cenę! Świat potrzebuje Bybołowa, a Bybołów potrzebuje bezpiecznego schronienia. By je mu zapewnić, dziesięcioletni Sara Szczęściara i Kuba Rozróba, wspierani przez reportera Berka, światowej sławy naukowczynię profesor Gładkostópkę i dzielnego pilota Fiołka muszą stawić czoła Federacji tak tajnej, że nawet jej członkowie nie domyślają się, że istnieje… Czasu na uratowanie wyjątkowego zwierzęcia jest niewiele, a złoczyńcy depczą im po piętach… Trzymająca w napięciu, pełna zaskakujących zwrotów akcji i naszpikowana humorem książka Rafała Witka to kolejny tom z serii „Czytam, bo lubię” przeznaczonej dla dzieci wychowanych na cyklu „Czytam sobie”, które szukają wciągających przygodowych powieści, o bohater(k)ach podobnych do nich samych. Główną treść książki uzupełniają krótkie formy takie jak listy, notatki reporterskie, fragmenty dzieł naukowych czy stenogramy. To pozwala czytelniczkom i czytelnikom zapoznać się z różnymi formami literackimi. Zabawne ilustracje stworzył Daniel de Latour.

34,99 zł
26,59 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 8,40 zł

15 osób kupiło
15
Rodzinne sekrety. Tom 1. Tamta dziewczyna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rodzinne sekrety. Tom 1. Tamta dziewczyna
Dostępny
313 szt.

Wyszła z domu i nie wróciła Najpierw w rękach pęka filiżanka z kawą, potem na lustrze pojawia się rysa - czytelne znaki od fatum. Wiktor już przeczuwa, że coś się wydarzy, ale jeszcze nie wie, że będzie musiał wrócić pamięcią do tamtej dziewczyny, która zapadła się po ziemię w pierwszy weekend wakacji siedemnaście lat temu. Kochająca córka, spokojna, ambitna uczennica – wyszła z domu i nigdy nie wróciła. Kiedy po kilku miesiącach do matki dociera wiadomość, że Patrycja żyje i nie chce mieć nic wspólnego ani z nią, ani ze swoim dawnym życiem, nikt nawet nie podejrzewa, co może się kryć za okrutną decyzją dziewczyny.

44,90 zł
26,94 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 17,96 zł

14 osób kupiło
16
Kicia Kocia i straszna burza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kicia Kocia i straszna burza
Dostępny
1707 szt.

Kicia Kocia i straszna burza to kolejna książka w bestsellerowej serii o Kici Koci autorstwa Anity Głowińskiej. Kicia Kocia wraz z przyjaciółmi przeżywa burzę. Dzieci trochę się boją, ale tata Kici Koci je uspokaja i uczy, jak należy się zachować, gdy burza zaskoczy nas na dworze.

9,90 zł
6,99 zł

Rabat 29,4%
oszczędzasz 2,91 zł

14 osób kupiło
17
Razem, a nawet osobno - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Razem, a nawet osobno
Dostępny
85 szt.

Prawdziwa opowieść o dojrzewaniu, miłości i szukaniu swojego bezpiecznego miejsca na ziemi. Dziesięć lat wcześniej… Wieliczka, klasa maturalna. W ramach zajęć z przedsiębiorczości Marysia i Janek tworzą projekt otwarcia w mieście kameralnej knajpki. Honolulu ma być tylko kolejną pracą na zaliczenie, jednak licealiści postanawiają wcielić swój biznesplan w życie. Choć nikt nie wierzy w powodzenie ich pomysłu, przyjaciele poświęcają każdą wolną chwilę, by pomóc w remoncie lokalu. Zaczyna się zrywanie parkietów, kucie ścian, wykurzanie mieszkańców spod podłogi… A do tego żmudna walka z przepisami i urzędnikami. Stuletnia rudera powoli zmienia się w klubokawiarnię Honolulu, natomiast młodzieńcze zauroczenie przeradza się w głębokie, intensywne uczucie. Jednak Marysię Litwę poznajemy pod prysznicem. Rodowita Wieliczanka, mama dwójki dzieci, żona małomównego Norwega ma zaledwie chwilę, by móc się cieszyć kroplami spadającej wody. Chwilę błogiego relaksu przerywa dzwonek do drzwi. W progu stoi Janek Wybicki. Po dziesięciu latach czas się cofa, by namieszać w poukładanych życiorysach obojga. Barbara Kwinta – lingwistka, stylistka ślubna, autorka książek. Współtwórczyni rodzinnej marki sukien ślubnych. Wychowana przy dźwiękach maszyny do szycia i syku gorącej prasowalnicy. Przesiąknięta rozmowami kobiet. Wsłuchana w monologi przyszłych panien młodych, ich życiowe dylematy, problemy i marzenia. Mama i żona. Beznadziejna kucharka. Wielbicielka kawy. Kolekcjonuje notesy i wspomnienia. Uwielbia zapach papieru. Pisze ciepłe, zabawne i świeże historie, idealne na chwile błogiego relaksu. Autorka książki Chwała meksykańskim zakonnicom.

43,00 zł
27,52 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 15,48 zł

14 osób kupiło
18
Z przygód krasnala Hałabały - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z przygód krasnala Hałabały
Dostępny
130 szt.

– Czyś już wymyśliła bajkę o krasnalu? – pytają wszyscy, bo się widać od Tadeuszka wszystkiego dowiedzieli. – Owszem, wymyśliłam – mówię. – Siadajcie i posłuchajcie: „Był sobie raz krasnal...” Tak zaczyna się baśń o krasnalu Hałabale, który już od 1936 roku zabawia polskie dzieci. W tym wydaniu wracamy do niezapomnianych ilustracji wybitnego artysty Zdzisława Witwickiego. Lucyna Krzemieniecka – autorka książek dla dzieci, poetka. Studiowała polonistykę i romanistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Debiutowała w 1926 roku na łamach pisma „Głos Prawdy”. Była związana z grupa literacką Kwadryga. Współpracowała z redakcjami pism dla dzieci: „Świerszczyk”, „Płomyk”, „Płomyczek”, a także z Teatrem „Baj” i Polskim Radiem. Laureatka Nagrody Literackiej m.st. Warszawy, pośmiertnie odznaczona Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski. Zdzisław Witwicki – wybitny malarz i rysownik. W dzieciństwie sam ilustrował swoje lektury szkolne, aby je nieco urozmaicić. Po wojnie został redaktorem artystycznym w Instytucie Wydawniczym „Nasza Księgarnia”. Największą sławę zyskał jako twórca graficznych wizerunków krasnala Hałabały i wróbelka Elemelka. Zilustrował ponad siedemdziesiąt książek, w tym m.in. Malowany ul Adama Bahdaja, serię o wróbelku Elemelku Hanny Łochockiej, Pimsa, którego nie ma Joanny Papuzińskiej, Zimę z białym niedźwiedziem Heleny Bechlerowej i oczywiście Z przygód krasnala Hałabały Lucyny Krzemienieckiej. Ma na koncie ponad dwieście pięćdziesiąt wystaw krajowych i zagranicznych (m.in. w Bolonii, Pradze, Bratysławie oraz Londynie), a za swoją twórczość otrzymał liczne nagrody. Laureat Medalu Polskiej Sekcji IBBY (2001) oraz Medalu „Zasłużony Kulturze Gloria Artis” (2010). W Przedszkolu nr 31 przy ulicy Kruczej w Warszawie, którego jest patronem, mieści się stała ekspozycja prac artysty.

21,99 zł
14,99 zł

Rabat 31,8%
oszczędzasz 7,00 zł

13 osób kupiło
19
Historie florenckie. Od czasów najdawniejszych do śmierci Wawrzyńca Wspaniałego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historie florenckie. Od czasów najdawniejszych do śmierci Wawrzyńca Ws...
Dostępny
322 szt.

Aby przewidzieć przyszłość, należy poznać przeszłość, ponieważ wszystko, co na świecie się dzieje, ma swó,j odpowiednik w minionych czasach Niccolo Machiavelli Machiavelli został surowo oceniony przez potomnych. Jego Księcia okrzyknięto podręcznikiem dla amoralnych tyranó,w, ale przecież opisane w nim doktryny nie zostały odkryte przez Machiavellego. On jedynie miał odwagę opisać to, co praktykowali inni, aby rządzić skutecznie i zapewnić przetrwanie państwa. Zasady spisane w Księciu obowiązują zresztą po dziś dzień - tam, gdzie dochodzi do konfliktu moralności i polityki, ta druga święci tryumfy. Historie florenckie są jednym z najważniejszych dzieł Machiavellego, napisanym w latach 1521 - 1525 i zadedykowanym papieżowi Klemensowi VII. W pierwszej księdze renesansowy filozof opisał kluczowe wydarzenia z przeszłości Italii, aby w drugiej skoncentrować się na historii Florencji. Dzieło to charakteryzuje się prostą, logiczną narracją, dzięki któ,rej autor skutecznie podtrzymuje zainteresowanie czytelnika. Jest to zresztą nie tylko pozycja historyczna, ale ró,wnież traktat o polityce, kulturze i społeczeństwie. Machiavelli zawarł w niej najważniejsze refleksje dotyczące konfliktó,w społecznych i politycznych, oparłszy się na rozważaniach o sytuacji średniowiecznej i renesansowej Florencji. Te przemyślenia dotyczące istoty władzy i tego, jaki jej rodzaj i jakie sprawowanie przyczyni się do wzrostu zamożności i znaczenia państwa, pozostają w zadziwiający sposó,b aktualne. Także dziś bowiem konflikt polityczny jest grą, któ,rej stawkę stanowią wolność, godność, odpowiedzialność, dobrobyt i samostanowienie. I właśnie o tym są Historie florenckie Machiavellego. Czasami trzeba jako dobro oceniać mniejsze zło Niccolo Machiavelli

59,00 zł
38,35 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 20,65 zł

12 osób kupiło
20
Koci Domek Gabi Male Zestawy Astra 6060476 Wb6 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Koci Domek Gabi Male Zestawy Astra 6060476 Wb6
Spin Master, Spin Master
Dostępny
123 szt.

Namaluj arcydzieło z Gabi i zestawem Koci Domek Gabi Zestaw Pracownia Artystyczna Ten zabawny zestaw zabawek zawiera 9,6-centymetrową kolekcjonerską figurkę Gabi, figurkę Tekturzątka, szafkę artystyczną, akcesoria do palety malarskiej oraz pudełko do przesyłki domku dla lalek z akcesorium niespodzianką w środku Tak jak Gabi na początku każdego odcinka, rozpakuj swoją specjalną przesyłkę do Kociego Domku i odkryj tajemniczy dodatek do zestawu. Co znajdziesz w środku Po dokonaniu odkrycia, użyj swojej wyobraźni aby rozegrać swoje własne przygody z Gabi i Tekturzątkiem Umieść paletę lub akcesorium niespodziankę w ręce Gabi i pom oacute ż jej być kreatywną w studio. Naciśnij na kocie uszy Gabi i obserwuj, jak jej fartuch zmienia się z czystego na poplamiony farbą Ponownie naciśnij kocie uszy, aby sprawić, że fartuch będzie znowu czysty. To tyle frajdy Następnie, udawaj, że wyciągasz trochę papieru z rolki - on naprawdę się kręci Ta zabawka dla dzieci jest idealnym prezentem i może być używana z domkiem dla lalek Gabby 39 s Purrfect sprzedawanym oddzielnie . Odkryj więcej możliwości opowiadania historii dzięki wszystkim zestawom do Kociego Domku Gabi, w tym Kwiecistemu Ogrodowi i Kitty Karaoke każdy sprzedawany oddzielnie Jako ostatnią niespodziankę - zeskanuj kod QR znajdujący się wewnątrz Przesyłki do Kociego Domku, aby odblokować specjalną nagrodę w darmowej aplikacji Gabby 39 s Dollhouse App dostępnej na iOS i Android . Przynieś do domu zestaw Pracownia Artystyczna i dołącz do Gabi z Kociego Domku i zabawy z malowaniem

70,90 zł
62,39 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,51 zł

10 osób kupiło
21
Rose Madder - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rose Madder
Dostępny
1892 szt.

Najbardziej przenikliwy obraz kobiecej psychiki stworzony przez Stephena Kinga. Przerażający obraz potwora kryjącego się za fasadą normalności. Ucieczka z piekła pełnego przemocy związku nie jest prosta. Nie wystarczy spakować rzeczy, wyjechać do innego miasta, znaleźć pracę i mężczyznę. Zwłaszcza jeśli ten, od którego kobieta ucieka, jest szanowanym przez wszystkich obywatelem i… policjantem. Rosie Daniels, która decyduje się porzucić znęcającego się nad nią męża i rozpocząć nowe życie pod przybranym nazwiskiem, przekonuje się, że jest to znacznie trudniejsze, niż sobie wyobrażała – mimo że na początku wszystko wygląda wspaniale. Szybko zdobywa ciekawą pracę i nawiązuje przyjaźnie. Nie ma jednak pojęcia, że psychopatyczny mąż, gotowy zabić każdego, kto stanie mu na drodze, podąża jej tropem. I znajduje się coraz bliżej. Jest już tak blisko, że zdesperowanej Rosie, by ocalić życie, może nie pozostanie nic innego niż ucieczka w świat Rose Madder – obrazu, który kupiła w sklepie ze starociami.­ Rose Madder, jak większość tekstów, które wyszły spod pióra Stephena Kinga, czyta się niemal jednym tchem, z walącym sercem i narastającym przerażeniem. Strach Rosie udziela się czytelnikowi, a wizja opętanego szaleńczą manią Normana zostaje wyolbrzymiona aż do absurdu. Nie ma w tym nic zabawnego, nie ma w tym nic przesadzonego. – Wielki Buk Jedna z najbardziej wciągających i aktualnych powieści Kinga. – „Publishers Weekly” Warstwa symboliczna – prosta i czytelna – zachwyca. Mamy tu mnóstwo prastarych motywów: labiryntu, Minotaura, Styksu, drzewa, dziecka oraz kobiecej bogini śmierci i życia. Plastyczne opisy świata obrazu w połączeniu z dynamiczną akcją od razu skojarzyły mi się może nie tyle z mitologią, ile z heroic fantasy. Mamy tu bowiem śmiertelnie trudną misję do spełnienia i odwieczne zło do pokonania. – Polter.pl

45,90 zł
33,05 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,85 zł

10 osób kupiło
22
Lucia. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lucia. Audiobook
Bernard Minier, Rebis
Dostępny
97 szt.

Pierwszy tom nowej serii z porucznik Lucią Guerrero. Grupa studentów kryminologii Uniwersytetu w Salamance odkrywa istnienie mordercy, który przez kilkadziesiąt lat wymykał się organom ścigania. Zabójca aranżuje miejsca zbrodni na wzór scen z renesansowych obrazów. W tym samym czasie w Madrycie dochodzi do makabrycznej zbrodni. Jeden z funkcjonariuszy Guardia Civil zostaje powieszony na krzyżu. Porucznik Lucia Guerrera, nietuzinkowa policjantka, rusza w pościg za sprawcą zwanym „klejowym mordercą”. Aby znaleźć zabójcę, bohaterowie będą musieli połączyć siły. Niestety będą też musieli skonfrontować się z własną przeszłością, ze swoimi najgłębszymi lękami i prawdą, która okaże się straszniejsza niż wszystkie legendy i mity. Najlepiej sprzedająca się powieść policyjna we Francji.

44,90 zł
28,74 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 16,16 zł

10 osób kupiło
23
Seksownik, czyli mądrze i pikantnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Seksownik, czyli mądrze i pikantnie
Dostępny
506 szt.

Katarzyna Miller, znana i lubiana psychoterapeutka, w rozmowach z dziennikarką Beatą Pawłowicz porusza wiele tematów związanych z intymną sferą życia człowieka, która mimo, że stanowi coraz mniejsze tabu, nadal zbyt często postrzegana jest poprzez pryzmat niszczących ją stereotypów. Tymczasem seks przynosi radość, energię i spełnienie, sprawia, że się rozwijamy. Nabieramy wiary w siebie i chęci do życia. Intymne słownictwo, czułość w seksie, brak i nadmiar libido, masturbacja, seksmanipulacje, erotyczne gadżety, pornografia, wirtualny seks to tylko kilka spośród wątków poruszonych w tych niezwykle ciekawych i inspirujących rozmowach. Seksownik daje możliwość innego, pozbawionego zahamowań spojrzenia na ludzką seksualność, a przez to – szansę na zrozumienie siebie, swoich pragnień i osiągnięcie prawdziwej radości oraz satysfakcji z udanego życia seksualnego. Nowe rozszerzone wydanie bestsellerowego poradnika, a w nim więcej ciekawych tematów.

49,90 zł
29,94 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 19,96 zł

10 osób kupiło
24
Visa tranzytowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Visa tranzytowa
Dostępny
112 szt.

Latem 1986 roku, kilka miesięcy po katastrofie jądrowej w Czarnobylu, Nicolas de Crecy i jego kuzyn mają zaledwie dwadzieścia lat. Wtedy właśnie zostają właścicielami wraku Citrena Visa. Wypełniają samochód książkami, których ostatecznie nie przeczytają, dorzucają dwa śpiwory, papierosy... i wyruszają w drogę, która nie ma celu, ale musi zaprowadzić ich jak najdalej. Przemierzają północne Włochy, Jugosławię, Bułgarię i udają się do Turcji w podróż, która zabierze ich... Nicolas de Crecy, w Visie tranzytowej porusza się na wielu płaszczyznach wspomnień, prowadząc rozważania o znaczeniu podróży, pogoni za przygodą, w naszym życiu.

210,00 zł
136,50 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 73,50 zł

9 osób kupiło
25
Król Kier - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Król Kier
Dostępny
228 szt.

Przez lata żył jedynie pragnieniem zemsty. Teraz nie wie, czy zdoła jej dokonać Kiedy Persia Grant, skromna krupierka z Las Vegas, spędza kilka upojnych godzin w pokoju hotelowym z tajemniczym nieznajomym, nawet nie przypuszcza, jak bardzo ta przygoda zmieni jej życie. Choć ma być jednorazowa, przyniesie o wiele poważniejsze konsekwencje, niż jej się wydaje. Tymczasem na ulicach Vegas postrach wśród przestępców sieje tajemniczy Król Kier. Zamaskowany, nieuchwytny i groźny, niczym mściciel z horrorów. Kiedy tych dwoje przypadkowo się spotyka, ich życie wywraca się do góry nogami. Jedno porwanie sprawia, że losy Persii i Króla Kier nieodwracalnie się ze sobą splatają. I chociaż dziewczyna zdaje sobie sprawę, że jej porywacz to niebezpieczny człowiek i powinna go nienawidzić, jest dokładnie odwrotnie. Napięcie erotyczne między obojgiem staje się coraz bardziej wyczuwalne... Jaki jest prawdziwy cel Króla Kier? I czy zwykła pracownica kasyna może odegrać jakąś rolę w jego osiągnięciu? Oto czwarta powieść z serii „Królowie Vegas”, w której sensacja miesza się z romansem w prawdziwie wybuchowym koktajlu. Przygotuj się na zarwaną noc!

44,90 zł
28,74 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 16,16 zł

8 osób kupiło
26
Nektar Kamienia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nektar Kamienia
Dostępny
60 szt.

Mankinowie mieszkają w sercu jednej z rzadkich szczelin skalnych. Obok osad, na wspólnych przestrzeniach, odbywają się ceremonie ku czci Qeba, kamiennego olbrzyma. Nieznajomy żyje samotnie i unika Mankinów. Czasami zapuszcza się pomiędzy skały, zwabiony śpiewem Ei, która przeznaczona została innemu. Herv Leblan stworzył urokliwy komiks z elegancką, estetyczną i precyzyjną kreską. Kameralne ujęcia sąsiadują z dużymi kadrami ukazującymi głębię oraz doskonałe panowanie nad kolorem i światłem. Pomiędzy baśnią, poezją i szaleństwem Nektar Kamienia jest prawdziwym zaproszeniem do wyimaginowanej podróży i zasługuje na wielokrotną lekturę, aby w pełni zrozumieć jego oniryczny i urzekający charakter.

90,00 zł
67,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 22,50 zł

9 osób kupiło
27
W wiejskim gospodarstwie. Kolorowanki wodne i magiczny pisak - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W wiejskim gospodarstwie. Kolorowanki wodne i magiczny pisak
Olesiejuk Sp. z o.o.
Dostępny
295 szt.

śliczna kolorowa książka z magicznym pisakiem wodnym, dzięki któremu można wyczarować kolory na czarno-białych obrazkach. A do tego zadania, które zainspirują dziecko do aktywności.

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

7 osób kupiło
28
W kręgu upiorów i wilkołaków. Demonologia słowiańska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W kręgu upiorów i wilkołaków. Demonologia słowiańska
Dostępny
400 szt.

Książka z serii Wierzenia i zwyczaje. Pozostałe tytuły z serii: Polska demonologia ludowa, W kręgu upiorów i wilkołaków, Pożegnanie z diabłem i czarownicą, O hultajach, wiedźmach i wszetecznicach, Żywoty diabłów polskich, Procesy czarownic w Polsce w XVII i XVIII wieku, Śladami pierwotnych wierzeń, W imię trzech diabłów, U stóp słowiańskiego parnasu, Ludzie gościńca, Diabeł, Błazen, Nauki tajemne w dawnej Polsce, Młot na czarownice, Młot na czarownice. Pars Tertia, Czarownicom żyć nie dopuścisz, Rytuały, obrzędy, święta, Mitologia słowiańska i polska, Baśnie i bajki słowiańskie, Szatan i demony, Świat Słowian. Jedna z najważniejszych książek na temat słowiańskiej demonologii! Strzygonie, zmory, południce, latawce, kikimory, leśne duchy, wąpierze, przypadki polowań na czarownice w kraju nad Wisłą – zostały tu opisane szczegółowo, okiem prawdziwego znawcy tematu. Autor w sposób rzetelny i przejrzysty poddaje analizie demoniczne istoty, występujące w mitologii słowiańskiej, a także opisuje wierzenia, które przywędrowały do miast za sprawą zabobonnych mieszkańców wsi. Ta książka to wyjątkowe i kompletne źródło wiedzy na temat słowiańskich wierzeń i podań, stanowiące inspiracje zarówno dla badaczy tematu, jak i twórców gier, filmów czy fanów fantastyki.

59,90 zł
36,54 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 23,36 zł

8 osób kupiło
29
Zawsze razem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zawsze razem
Dostępny
441 szt.

Różnią się wiekiem, zainteresowaniami, mają odmienne pozycje społeczne. I właśnie dlatego, że są tak inne, ich przyjaźń jest taka piękna. Barbara wydaje się szczęśliwą żoną i mamą nastoletniego syna. Uwielbia też swoją teściową, Adelę, która wychowała Baśkę, gdy własna matka ją porzuciła. Gdy synowa i teściowa poznają trzydziestoparoletnią Lilianę, postanawiają założyć Klub Muszkieterek, aby nie tylko wspólnie spędzać czas, ale przede wszystkim wzajemnie się wspierać, podtrzymywać na duchu i pomagać sobie w kryzysowych sytuacjach. W chwili, gdy do stowarzyszenia dołącza Nina, ofiara przemocy domowej, kobiety rozpoczynają walkę, aby wyzwolić przyjaciółkę spod władzy męża tyrana. Muszkieterki, kierując się zasadą: „Jedna za wszystkie, wszystkie za jedną”, nie poddają się, walczą i gdy już prawie udało im się pokonać wroga i wyzwolić przyjaciółkę, pojawia się kolejny, bardzo groźny przeciwnik – pandemia. Nowa sytuacja i obostrzenia z nią związane zmieniają życie wszystkich kobiet, a w szczególności Niny, gdyż izolacja i kwarantanna są sprzymierzeńcami przemocy domowej.

44,90 zł
27,39 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 17,51 zł

7 osób kupiło
30
Mapa samochodowa - Polska 2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,70 zł
10,99 zł

Rabat 25,2%
oszczędzasz 3,71 zł

7 osób kupiło
31
Dreadful - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dreadful
Dostępny
289 szt.

Effie Blake opuszcza Nowy Jork i przeprowadza się wraz z mamą i bratem do słonecznego Gold Coast w Australii. Turystyczne miasto ma jej pomóc zapomnieć o wydarzeniach z przeszłości i zapewnić nowy start. W tym samym czasie do szkoły wraca Lucas Tate – tajemniczy nastolatek, który serce oddał prędkości i niebezpieczeństwu. Przypadkowa znajomość szybko zamienia się w grę kłamstw, pozorów i uczuć, a młodzieńcza fascynacja w walkę o życie. Jak w świecie pełnym sekretów odróżnić prawdę od kłamstwa? Czy chłopak z przeszłością i dziewczyna po przejściach mają jakiekolwiek szanse na happy end?

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

6 osób kupiło
32
Język angielski. Egzamin ósmoklasisty w.2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język angielski. Egzamin ósmoklasisty w.2023
Dostępny
219 szt.

Nowe wydanie repetytorium z serii "OldSchool - stara dobra szkoła" przeznaczone jest dla uczniów ostatniej klasy szkoły podstawowej. Zawiera przykładowe arkusze egzaminacyjne z angielskiego dla każdego ósmoklasisty, który chciałby samodzielnie poćwiczyć i sprawdzić się przed egzaminem. GŁÓWNE ZALETY KSIŻKI: przykładowe arkusze egzaminacyjne z odpowiedziami bogaty zestaw zadań, zapis tekstów zadań do rozumienia ze słuchu nagrania zadań z rozumienia ze słuchu do pobrania online porady dla uczniów przygotowujących się do egzaminu przejrzysty układ, staranna szata graficzna Egzamin ósmoklasisty tylko z OLDSCHOOL!

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

6 osób kupiło
33
Matematyka. Egzamin ósmoklasisty w.2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka. Egzamin ósmoklasisty w.2023
Dostępny
303 szt.

Nowe wydanie repetytorium z serii "OldSchool - stara dobra szkoła" przeznaczone jest dla uczniów ostatniej klasy szkoły podstawowej. Zawiera przykładowe arkusze egzaminacyjne z matematyki dla każdego ósmoklasisty, który chciałby samodzielnie poćwiczyć i sprawdzić się przed egzaminem. Główne zalety książki: przykładowe arkusze egzaminacyjne z rozwiązaniami bogaty zestaw zadań powtórkowych z rozwiązaniami porady dla uczniów przygotowujących się do egzaminu przejrzysty układ, staranna szata graficzna Egzamin ósmoklasisty tylko z OLDSCHOOL!

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

6 osób kupiło
34
Makijażowy anti-aging - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Makijażowy anti-aging
Dostępny
992 szt.

Makijażowy anti-aging to jedyna taka książka na rynku. Rzetelny poradnik przygotowany przez profesjonalistkę z myślą o kobietach 35+, które pragną nauczyć się samodzielnie wykonać efektowny i szybki makijaż każdego dnia, a także zadbać o skórę i samopoczucie. To doskonała publikacja również dla wizażystów, którzy chcą poszerzyć wiedzę w zakresie makijażu kobiet dojrzałych. Książka zawiera mnóstwo praktycznych porad, polecanych produktów oraz wskazówek krok po kroku. Spektakularne metamorfozy przeszły m.in. Helena Norowicz i Izabela Trojanowska.

89,90 zł
64,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 25,17 zł

5 osób kupiło
35
Łuk i łucznictwo w kulturze wybranych ludów starożytności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łuk i łucznictwo w kulturze wybranych ludów starożytności
Dostępny
136 szt.

Łuk to narzędzie używane przez ludzi od dziesiątków tysięcy lat aż do dnia dzisiejszego. Wynaleziony wpaleolicie, stał się główną bronią myśliwych mezolitu, neolitu, epoki brązu iżelaza. Posługiwali się nim też wojownicy wszystkich kultur starożytności, choć nie wszędzie osiągnął podobne znaczenie symboliczne iznaczenie wsztuce wojennej. Na wschód od Morza Śródziemnego rozciągała się istna „kraina łuczników”, których napór na Europę został powstrzymany przez Greków wV w. p.n.e. podczas wojen perskich. Zanim jeszcze osiągnął status głównej broni wielu ludów (takich jak Egipcjanie, Asyryjczycy, Scytowie, Persowie, mieszkańcy Krety), był narzędziem, które pozwoliło ludziom przyspieszyć wielką wędrówkę na północ zdotychczasowych siedzib wAfryce, pomogło walnie wzasiedleniu Europy, Azji iobu Ameryk. Później stał się częścią kultury wielu ludów, bronią symboliczną, atrybutem bóstw, herosów, metaforą panowania idominacji wrękach królów, wrękach wojowników: działań ocharakterze militarnym, symbolem owielu zróżnicowanych iczęsto wykluczających się znaczeniach wwielu odmiennych kulturach. Jak długie są dzieje tego oręża oraz wjakich znaczeniach symbolicznych występował wróżnych kulturach starożytności? Nawet ogólne badania, bez uszczegółowienia wramach konkretnej kultury, wskazują na traktowanie łuku jako symbolu wojny, łowów, atrybutu monarchy, wojownika imyśliwego, anawet symbolu męskości lub – winnych kulturach – kobiecości. Pojawia się wiele metaforycznych znaczeń, przypisywanych temu jednemu znajstarszych elementów uzbrojenia wdziejach człowieka... Tomasz Świątkowski (1983), absolwent Instytutu Historii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, student Szkoły Doktorskiej UJK, publicysta. Specjalizuje się w historii wojskowości epok przedindustrialnych.

39,00 zł
29,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,75 zł

5 osób kupiło
36
Zbiór karny PLUS. 2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
99,00 zł
89,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,90 zł

5 osób kupiło
37
Wypiekanki fantastyczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wypiekanki fantastyczne
Fabryka Frajdy
Dostępny
47 szt.

Wypiekanki - jak to działa? W czterech prostych krokach stworzysz własne niesamowite breloki, zawieszki, kolczyki, przypinki, magnesy - wszystko, co tylko przyjdzie Ci do głowy. Odrysuj na specjalnej folii szablony dołączone do zestawów, pokoloruj, wytnij je, a na koniec wypiecz przez kilka minut w domowym piekarniku w temp. 160 o C. W tym czasie folia skurczy się i usztywni. Już po chwili możesz się cieszyć własnoręcznie wykonanymi ozdobami. Fantastyczny prezent dla małych i dużych :) Każdy zestaw zawiera: arkusz specjalnej folii termokurczliwej (20x30 cm)arkusz A4 z propozycjami wzorówparę antyalergicznych kolczykówdwa breloki do kluczykółeczka łącząceszczegółową instrukcję wraz ze wskazówkami

29,90 zł
26,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,99 zł

5 osób kupiło
38
Creart. Kolorowanka. Konie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Creart. Kolorowanka. Konie
Ravensburger
Dostępny
19 szt.

Kolorowanka z dołączonymi farbami będzie świetnym prezentem na kreatywne spędzenie wolnego czasu.

59,99 zł
47,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 12,00 zł

4 osoby kupiły
39
Little Ego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Little Ego
Dostępny
92 szt.

Na początku XX wieku Amerykanin Winsor McCay zrewolucjonizował komiks, wschodzący gatunek sztuki, tworząc cykl Little Nemo opowiadający o niezwykłych marzeniach sennych chłopca. W latach 80. Vittorio Giardino postanowił oddać hołd dziełu McCaya, tworząc Little Ego, czyli opresje kobiety zmagającej się ze swoimi erotycznymi fantazjami. Rzeczywiście, gdy tylko piękna Ego zasypia odnajdujemy ją w wyuzdanych i niegrzecznych snach! Zmienia partnerów, odkrywa nowe doznania miłosne, odwiedza niezbadane krainy, poznaje sfery erogenne i... zniewala zmysły czytelników. Za każdym razem, gdy Ego się budzi, obiecuje porozmawiać o tym ze swoim psychoanalitykiem! Komiks przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych

50,00 zł
36,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,00 zł

4 osoby kupiły
40
Język polski. Egzamin ósmoklasisty w.2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język polski. Egzamin ósmoklasisty w.2023
Dostępny
241 szt.

Nowe wydanie repetytorium z serii "OldSchool - stara dobra szkoła" przeznaczone jest dla uczniów ostatniej klasy szkoły podstawowej. Zawiera przykładowe arkusze egzaminacyjne z polskiego dla każdego ósmoklasisty, który chciałby samodzielnie poćwiczyć i sprawdzić się przed egzaminem. GŁÓWNE ZALETY KSIŻKI: przykładowe arkusze egzaminacyjne z odpowiedziami bogaty zestaw zadań, tekstów i tematów wypracowań porady dla uczniów przygotowujących się do egzaminu przejrzysty układ, staranna szata graficzna Egzamin ósmoklasisty tylko z OLDSCHOOL!

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

5 osób kupiło
41
Ołówek 3H - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek 3H
Koh-I-Noor
Dostępny
6 szt.

- Oprawka wykonana z drewna sosnowego pokryta lakierem - Grafit pozbawiony niepożądanych drobin utrudniających rysowanie

2,99 zł
4 osoby kupiły
42
Pluszak Jednorozec Na Kiju 70cm Sa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluszak Jednorozec Na Kiju 70cm Sa
Sun-day, Sun-day
Dostępny
31 szt.

42,90 zł
38,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,29 zł

3 osoby kupiły
43
Język angielski dla ucznia. Gramatyka w.2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język angielski dla ucznia. Gramatyka w.2023
Dostępny
287 szt.

"Język angielski dla ucznia. Gramatyka" to skuteczna pomoc w nauce dla każdego ucznia starszych klas szkoły podstawowej. Należy do znanej serii repetytoriów "OldSchool - stara dobra szkoła", przygotowanej przez doświadczonych korepetytorów i metodyków, we współpracy z nauczycielami i samymi uczniami. Główne zalety książki: - wszystkie istotne zagadnienia gramatyki angielskiej - omówienie angielskich czasów i najważniejszych części mowy - bogaty zestaw ćwiczeń z rozwiązaniami - przejrzysty układ, ilustracje, staranna szata graficzna Domowe korepetycje tylko z OldSchool!

24,99 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

3 osoby kupiły
44
Puzzle 24el Maxi Wesołe auta 14352 Trefl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
23,90 zł
20,79 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,11 zł

3 osoby kupiły
45
Pluszak Kon Na Kiju 75cm Sa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluszak Kon Na Kiju 75cm Sa
Sun-day, Sun-day
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.27

44,90 zł
40,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,49 zł

4 osoby kupiły
46
Kucyki. Malowanka z naklejkami. W pałacu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kucyki. Malowanka z naklejkami. W pałacu
Dostępny
153 szt.

Kolorowanki o lubianej przez dzieci tematyce. Starannie wykonane i bogate w szczegóły ilustracje z pewnością przypadną do gustu małym odbiorcom. Dziecko bawi się, kolorując i naklejając naklejki, ćwiczy sprawność manualną, uczy się odróżniać kolory, wycisza się i ćwiczy koncentrację. Kucyki witają w pałacu i zapraszają do magicznego świata kolorowanek.

8,99 zł
7,99 zł

Rabat 11,1%
oszczędzasz 1,00 zł

3 osoby kupiły
47
So Much (For) Stardust, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
So Much (For) Stardust, CD
Fall Out Boy, Warner Music Polska
Dostępny
300 szt.

Multiplatynowa, rockowa formacja Fall Out Boy powraca ze swoim wysoce oczekiwany ósmym studyjnym album „So Much (For) Stardust”. So Much (For) Stardust to powrót zespołu na wielu frontach; jednym z nich jest ponowne spotkanie z uznanym producentem Nealem Avronem, z którym zespół pracował przy trzech poprzednich albumach (From Under the Cork Tree, Infinity on High, Folie à Deux). So Much (For) Stardust to następca wydanej w 2018 roku płyty M A N I A, która zapewniała Fall Out Boy nominację do Grammy. Album był trzecim z rzędu i czwartym w ogóle, który dotarł szczyt listy sprzedaży w Stanach Zjednoczonych. Pochodzący z Chicago zespół Fall Out Boy tworzą Patrick Stump (wokal/gitary), Pete Wentz (bas), Joe Trohman (gitara) i Andy Hurley (perkusja).

61,90 zł
56,95 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,95 zł

2 osoby kupiły
48
Urząd do Spraw Dziwnych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Urząd do Spraw Dziwnych
Dostępny
378 szt.

Czy masz odwagę wkroczyć do tajemniczego świata animó,w? Poznaj Sarę Kos. Nastolatkę, któ,ra wraz z ojcem i młodszym bratem mieszka w niewielkiej miejscowości niedaleko Krakowa. Sara tęskni za mamą, martwi się o brata i dosłownie nienawidzi swojego ojca. Obwinia go o wszystkie krzywdy, jakie ją w życiu spotkały. Także o to, że przez niego zniknęła mama. Właśnie mija rok, odkąd jej z nimi nie ma. Zostawiła Sarę oraz małego Fabiana i po prostu... Dziewczyna sądzi, że ich porzuciła. To trudna sytuacja, tym bardziej że Fabian ma kłopoty w szkole. W dodatku słyszy tajemnicze głosy... Tymczasem do jej rodzinnego Czerna sprowadza się nowy mieszkaniec. Sąsiadem Kosó,w zostaje niejaki Aron Wysocki. Sarę intryguje zaró,wno nowy gospodarz, jak i jego goście. Są... nietypowi. Jednak naprawdę dziwnie robi się wtedy, gdy okazuje się, że chłopak jest powiązany ze zniknięciem matki dziewczyny. Kim są tajemniczy animowie? Co łączy Arona z zaginięciem matki Sary? Jakie niespodzianki kryje podziemny Krakó,w?

44,90 zł
40,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,49 zł

2 osoby kupiły
49
Kucyki. Malowanka z naklejkami. Przyjaciele - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kucyki. Malowanka z naklejkami. Przyjaciele
Dostępny
170 szt.

Kolorowanki o lubianej przez dzieci tematyce. Starannie wykonane i bogate w szczegóły ilustracje z pewnością przypadną do gustu małym odbiorcom. Dziecko bawi się, kolorując i naklejając naklejki, ćwiczy sprawność manualną, uczy się odróżniać kolory, wycisza się i ćwiczy koncentrację. Kucyki i ich przyjaciele zapraszają do magicznego świata kolorowanek.

8,99 zł
7,99 zł

Rabat 11,1%
oszczędzasz 1,00 zł

2 osoby kupiły
50
Wróżki. Magia koloru. Kolorowanki wodne i magiczny pisak - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wróżki. Magia koloru. Kolorowanki wodne i magiczny pisak
Olesiejuk Sp. z o.o.
Dostępny
484 szt.

śliczna kolorowa książka z magicznym pisakiem wodnym, dzięki któremu można wyczarować kolory na czarno-białych obrazkach. A do tego zadania, które zainspirują dziecko do aktywności.

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

2 osoby kupiły
51
PLAYMOBIL ® Family Fun 71188. Zielarka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PLAYMOBIL ® Family Fun 71188. Zielarka
Playmobil ®
Dostępny
5 szt.

Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat ze względu na ryzyko udławienia małymi elementami.

42,99 zł
36,54 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,45 zł

2 osoby kupiły
52
Pokój kołysanek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokój kołysanek
Dostępny
516 szt.

Ta historia ma swoje korzenie w rzeczywistości. Wszystko zaczęło się w 2005 roku, kiedy David Deutchman, emerytowany nauczyciel, rozpoczął rehabilitację w jednym ze szpitali w Atlancie. Pewnego dnia, po skończonych zabiegach, zatrzymał się na oddziale dziecięcym i stanął za szybą, która oddzielała go od noworodków. Nie mógł oderwać wzroku od maluchów, aż w końcu zapytał pielęgniarkę, czy dla osoby w jego wieku nie znalazłby się w szpitalu jakiś wolontariat. Wtedy też po raz pierwszy wziął na ręce malucha, który zanosił się płaczem i trudno było go uspokoić. Dziecko, głaskane i przytulane przez przypadkowego człowieka, zasnęło w końcu w jego ramionach. David został zatrudniony w szpitalu jako profesjonalny „przytulacz” noworodków, które z różnych powodów nie mogły wrócić do domu. I robi to nadal, nieprzerwanie od dwunastu lat... Pokój kołysanek jest inspirowany tą właśnie historią. Joachim ma osiemdziesiąt pięć lat i pracuje w jednym ze szpitali położniczych jako wolontariusz. Pomaga wcześniakom przetrwać najtrudniejsze chwile, tuląc, głaszcząc i opowiadając im historie swojego życia. Najczęściej pojawia się w nich jego największa miłość, którą zawiódł bardziej niż siebie samego. Joachim i Helena, Marysia i Maria, Marta i jej mąż, który nie radzi sobie z rzeczywistością – wszyscy oni w „pokoju kołysanek” będą szukać odpowiedzi na pytania, czy można odzyskać stracone marzenia i oswoić tęsknotę za tym, co było? Co w życiu jest najważniejsze i jak cenne potrafią być wspomnienia? Czy miłość ma wiek? Czy kiedykolwiek się kończy? Dwadzieścia cztery dni grudnia mogą zmienić wszystko. A cudem nie zawsze jest prezent pod choinką.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

2 osoby kupiły
53
Skarpety baw.z falbanką białe 27-30 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,99 zł
2 osoby kupiły
54
Zakładki magnetyczne - Czytające Sowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładki magnetyczne - Czytające Sowy
Cass film
Dostępny
11 szt.

Zakładki magnetyczne, Czytające Sowy Pięknie ilustrowane zakładki z wystającymi, ozdobnymi elementami. Idealne do zaznaczania ostatnio czytanych lub ulubionych fragmentów książek. Doskonale sprawdzają się w indeksowaniu notatek, dokumentów w biurze, w szkole i w domu. Każdy zestaw zawiera 3 zakładki o różnych wzorach. Trzy zakładki magnetyczne w zestawie są tematycznie skoordynowane. Skomponuj własną kolekcję z zakładkami: Nocne Sowy, Sowy wiosenne itp. Wymiary zakładki: 6 cm x 2 cm x 0,1 cm. Wymiary opakowania: 14 cm x 8,5 cm x 0,1 cm. Produkty Moses są projektowane w Niemczech, ze szczególną dbałością o zrównoważony rozwój dziecka i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zabawki są wytwarzane zgodnie z filozofią "nauka przez zabawę", aktywnie wspierają i stymulują zarówno wyobraźnię jak i edukację dziecka.

20,00 zł
16,99 zł

Rabat 15,1%
oszczędzasz 3,01 zł

2 osoby kupiły
55
Moda na każdą okazję. Ubieraj modelki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moda na każdą okazję. Ubieraj modelki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.28

Pomóż sympatycznym bohaterkom wybrać stroje na różne okazje - tak, aby dziewczęta dobrze się czuły i olśniewająco wyglądały! Książka zawiera ponad 50 pieknych naklejek z ubraniami i dodatkami, którymi zachwycą się wszystkie dziewczynki

8,00 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,6%
oszczędzasz 1,01 zł

2 osoby kupiły
56
Latająca wróżka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Latająca wróżka
Silverlit
Dostępny
6 szt.

Urocza wróżka wyczaruje magiczny nastrój, wznosząc się w powietrze, jak zaczarowana! Posiada siateczkową spódniczkę ozdobioną błyszczącymi gwiazdkami, parę pięknych skrzydeł i ruchome śmigło. Naciśnij na przycisk znajdujący się z tyłu jej głowy, a wróżka uniesie się w powietrze. Gdy wykryje jakikolwiek przedmiot pod sobą (np. dłoń), zawiśnie w powietrzu bezpośrednio nad tym przedmiotem. W zestawie znajduje się kabel USB do ładowania zabawki oraz podstawka, na której można ustawić wróżkę. Zabawka dostępna jest w dwóch różnych wzorach, każdy sprzedawany oddzielnie. Cechy produktu: - siateczkowa spódniczka w gwiazdki; - zabawka unosi się w powietrzu (startuje w górę z poziomu dłoni); - w zestawie stojak dla wróżki; - ładowanie za pomocą kabla USB (zabawka wyposażona we wbudowany akumulator). Uwaga! Różne kolory, towar wysyłany losowo.

94,30 zł
84,87 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,43 zł

2 osoby kupiły
57
Biblia content marketingu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biblia content marketingu
Dostępny
174 szt.

Na początku jest... wcale nie słowo. Na początku powinien być CEL Są dwa rodzaje działań w marketingu. Pierwszy ma charakter doraźny, przypadkowy ... jest potrzeba, jest poszukiwanie pomysłu, jak na nią odpowiedzieć, jest kampania, są hasła, reklamy, budżet, mierzenie efektó,w i uspokojenie. Aż do następnej potrzeby. Drugi rodzaj to działania celowe. Nim rozpoczniemy jakiekolwiek kampanie promocyjne, siadamy i zastanawiamy się nad tym, jaki jest nasz nadrzędny cel, i pod jego kątem planujemy i realizujemy wszystkie aktywności marketingowe. Ta książka, kompleksowo podchodząca do marketingu treści, została napisana z myślą o osobach, firmach, markach, któ,re swoje działania chcą zaplanować, zaprojektować i wdrożyć. Jej autor po kolei wprowadza czytelnika w zagadnienia content marketingu. Tłumaczy, czym jest content marketing i na jakich zasadach psychologicznych bazuje. Podpowiada, jak ułatwić sobie pracę dzięki piramidzie produktywności, i objaśnia, na czym polega strategia stworzenia w marketingu treści. Zwraca uwagę na ważkość contentu organicznego i na to, jak osiągnąć więcej mniejszym kosztem dzięki synergii treści. Potem przechodzi do spraw praktycznych ... kalendarza sprzedażowego i tego, jak chcemy pozycjonować produkty i usługi. Pisze o roli odpowiednio wybranych kanałó,w komunikacji z klientem. Wreszcie odpowiada na pytanie, co dalej, czyli jak realizować zaplanowane i przygotowane działania, by przyniosły nam oczekiwane profity.

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

2 osoby kupiły
58
Kucyki. Malowanka z naklejkami. Świat mody - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kucyki. Malowanka z naklejkami. Świat mody
Dostępny
162 szt.

Kolorowanki o lubianej przez dzieci tematyce. Starannie wykonane i bogate w szczegóły ilustracje z pewnością przypadną do gustu małym odbiorcom. Dziecko bawi się, kolorując i naklejając naklejki, ćwiczy sprawność manualną, uczy się odróżniać kolory, wycisza się i ćwiczy koncentrację. Kucyki zapraszają na pokaz mody do magicznego świata kolorowanek.

8,99 zł
7,99 zł

Rabat 11,1%
oszczędzasz 1,00 zł

2 osoby kupiły
59
Samochód 360 Cross Amazon - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samochód 360 Cross Amazon
Silverlit
Dostępny
12 szt.

Rozpocznij wyścig ze swoimi przyjaciółmi i przekonaj się do prędkości do 12 km/h. Dzięki jego mocy żaden manewr wyprzedzania nie jest zbyt ryzykowny, a dodatkowo można wykonywać szybkie triki. Pokonaj każdą przeszkodę z szybkim samochodem RC i opanuj akrobacje do 360 stopni. Wyposażony w nową technologię 2.4 GHz, możesz ścigać się nawet z 10 przyjaciółmi bez zakłóceń częstotliwości poszczególnych samochodów RC. Ponadto zdalnie sterowany pojazd ma zwiększony zasięg zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Maksymalny zasięg: 25 metrów Prędkość rzeczywista: 12 km/h Prędkość w skali: 240 km/h Czas zabawy: do 25 minut 4 x baterie AA wymagane do pojazdu 2 x baterie AAA potrzebne do pilota Uwaga! Różne kolory, towar wysyłany losowo.

139,60 zł
125,64 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,96 zł

2 osoby kupiły
60
PLAYMOBIL ® Family Fun 71184. Piosenkarka country - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PLAYMOBIL ® Family Fun 71184. Piosenkarka country
Playmobil ®
Dostępny
5 szt.

Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat ze względu na ryzyko udławienia małymi elementami.

42,99 zł
36,54 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,45 zł

2 osoby kupiły
61
Podbój normański - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podbój normański
Dostępny
238 szt.

Podbój normański prezentuje sytuację polityczną anglosaskich wysp pod panowaniem Edwarda Wyznawcy i Harolda. Autor opisuje bitwę pod Hastings, lecz przede wszystkim skupia się na postaci Wilhelma (Williama, Guillaume’a), założyciela dynastii, na jego rozterkach, charyzmie, śmierci oraz jej znaczeniu dla potomnych. W błyskotliwy sposób charakteryzuje najeźdźców, opisując początki nowego prawa i powolny proces integracji. Swoją opowieść prowadzi aż do Domesday Book, czyli wielkiego spisu majątku królestwa zorganizowanego przez Normanów w 1086 roku. Dane statystyczne, społeczne i ekonomiczne zgromadzone w tej opasłej księdze stanowiły ewenement w całej ówczesnej Europie. „Dlaczego rok 1066 był najważniejszą datą w historii Anglii? W swej intrygującej książce Marc Morris omawia nie tylko burzliwe wydarzenia, które doprowadziły do bitwy pod Hastings, ale także chaos, jaki po niej nastał. W barwny sposób opowiada nam o rozwianych nadziejach Wilhelma Zdobywcy, który pragnął rządzić zjednoczonym królestwem – o nadziejach, które ulotniły się w obliczu angielskich rebelii, inwazji wikingów oraz nienasyconych ambicji jego własnych towarzyszy – Normanów”. „Pełna dramatyzmu historia rozgrywająca się na tle radykalnej zmiany społecznej: nagłego rozkwitu zamków, przebudowy wszystkich większych kościołów i całkowitej destrukcji dawnej elity rządzącej. Język, prawo, architektura, nawet postawy życiowe na zawsze uległy zmianie wskutek podboju normańskiego”. „Fascynująca… Morris oddziela fikcję od faktów i przedstawia bardzo potrzebną, współczesną relację dotyczącą przybycia Normanów do Anglii, która w większym stopniu opiera się na wydarzeniach z przeszłości niż na współczesnych teoriach”. – The Times

69,99 zł
48,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 21,00 zł

2 osoby kupiły
62
PIŁKA GUMOWA JEDNOROŻEC 23cm RÓŻNE KOLORY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,10 zł
6,99 zł

Rabat 1,5%
oszczędzasz 0,11 zł

2 osoby kupiły
63
Skarpety bawełniane niemowlęce bezuciskowe wywijane białe 0-3m - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,99 zł
2 osoby kupiły
64
Latarka Mini Projektor Słodkie sny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Latarka Mini Projektor Słodkie sny
moses
Dostępny
25 szt.

Latarka, Mini Projektor, Słodkie Sny Wspaniały prezent, niezwykły pokaz, który możesz przenieść do pokoju dziecinnego za pomocą latarki - projektora. W tym celu należy włączyć latarkę, wsunąć kółeczko z przeźroczami w szczelinę powstałą po odciągnięciu ruchomej części i skierować na ścianę w zaciemnionym pokoju. Pokaz slajdów z małymi pluszowymi bohaterami zamienia bajkę na dobranoc w interaktywną zabawę! Za pomocą małego projektora można opowiedzieć w sumie trzy historie z ośmioma obrazami: Słodkie Sny, Pory Roku, Czas Spać. Przyglądając się uroczym zwierzakom i słuchając zaczarowanej opowieści, dzieci z pewnością szybko się zmęczą, a ich powieki będą powoli opadać. Niezastąpiony w pokoju dziecięcym, wzbogacenie wieczornego rytuału i wspaniały prezent! Niezwykły pokaz, 3 historie na dobranoc. Wyświetla 24 obrazy (3 kółeczka z 8 przeźroczami). Regulacja ostrości (pokrętło na froncie latarki). Idealna widoczność. Konieczne baterie - 2 szt. AAA. Baterie nie są dołączone do zestawu. Wymiary projektora: 14 cm x 4 cm x 4 cm. Wymiary opakowania: 14 cm x 19 cm x 6,5 cm. Kategoria wiekowa: 3+. UWAGA! Przeznaczony dla dzieci powyżej lat 3. UWAGA! Nigdy nie świecić bezpośrednio w oczy. Produkty Moses są projektowane w Niemczech, ze szczególną dbałością o zrównoważony rozwój dziecka i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zabawki są wytwarzane zgodnie z filozofią "nauka przez zabawę", aktywnie wspierają i stymulują zarówno wyobraźnię jak i edukację dziecka.

67,00 zł
60,30 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,70 zł

1 osoba kupiła
65
Na niby - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
32,00 zł
28,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,20 zł

1 osoba kupiła
66
PLAYMOBIL ® Country 71241. Pani weterynarz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PLAYMOBIL ® Country 71241. Pani weterynarz
Playmobil ®
Dostępny
5 szt.

Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat ze względu na ryzyko udławienia małymi elementami.

94,99 zł
79,79 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 15,20 zł

1 osoba kupiła
67
PLAYMOBIL ® Sports & Action 71186. Trening karate - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PLAYMOBIL ® Sports & Action 71186. Trening karate
Playmobil ®
Dostępny
4 szt.

Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat ze względu na ryzyko udławienia małymi elementami.

42,99 zł
36,54 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,45 zł

1 osoba kupiła
68
Zszywacz Eagle 9629 Czarny Obrotowy 24/6 12 kartek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zszywacz Eagle 9629 Czarny Obrotowy 24/6 12 kartek
KW Trade
Dostępny
4 szt.

ndash metalowy, obrotowe ramię z tworzywa sztucznego br / ndash opcja obrotowej głowicy pozwala na łatwe tworzenie broszur br / ndash podstawa nierysująca podłoża br / ndash wskaźnik ilości zszywek br / ndash zszywa do 12 kartek br / ndash na zszywki 24/6, 26/6 br / ndash głębokość zszywania 90 mm br / ndash zszywanie otwarte, zamknięte, tapicerskie br / ndash 3 lata gwarancji

39,40 zł
1 osoba kupiła
69
Skarpety baw.z  ABS girl 23-26 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5,99 zł
1 osoba kupiła
70
Marin Marais, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marin Marais, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.16

Lista utworów: 1. Marais: Pièces de viole, Book 3, Suite in A Minor: XI. Prélude 2. Marais: Pièces de viole, Book 3, Suite in A Minor: VII. Gavotte 3. Marais: Pièces de viole, Book 4, Suite in A Minor: VI. Musette 4. Marais: Pièces de viole, Book 2, Suite in D Minor: XX. Couplets de Folies (Les Folies d'Espagne) 5. Marais: : Pièces de viole, Book 4, Suite d'un goût étranger: XXVIII. La Rêveuse 6. Marais: Pièces de viole, Book 3, Suite in A Minor: I. Fantaisie 7. Marais: : Pièces de viole, Book 3, Suite in A Minor: XIII. Grand Ballet 8. Marais: Pièces de viole, Book 3, Suite in A Minor: IV. Sarabande 9. Marais: Pièces de viole, Book 5, Suite in E Minor: XVII. Le Tableau de l'Opération de la Taille 10. Marais: Pièces de viole, Book 3, Suite in A Minor: III. Courante 11. Anonymous: Les Regrets (Arr. for Solo Cello by Jean-Guihen Queyras) 12. Marais: Pièces de viole, Book 2, Suite in D Minor: I. Prélude 13. Marais: Pièces de viole, Book 2, Suite in D Minor: VII. Sarabande grave 14. Marais: Sonate à la Marésienne: V. Très vivement - VI. Gravement 15. Marais: Pièces de viole, Book 4, Suite d'un goût étranger: XXXIII. Le Badinage (Arr. for Solo Piano by Alexandre Tharaud) 16. Marais: Pièces de viole, Book 3, Suite in A Minor: V. Gigue - VI. Double 17. Marais: Pièces de viole, Book 3, Suite in A Minor: II. Allemande

58,90 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
71
Rowerem po Islandii w.2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rowerem po Islandii w.2
Dostępny
91 szt.

Książka jest dziennikiem miesięcznej wyprawy rowerowej dookoła Islandii, jaką odbył autor w 2016 roku. Podróżnik opisuje oszałamiającą przyrodę wyspy, specyfikę mijanych miejscowości, trud jazdy objuczonym rowerem, a także spotkania z innymi obieżyświatami, których wielu przemierza islandzkie pustkowia. Pozycja zawiera wiele porad praktycznych (ceny, miejsca noclegów, ewentualne zagrożenia na trasie, warunki pogodowe, kwestie sprzętowe itp.) i będzie doskonałą pomocą dla osób pragnących odwiedzić krainę wulkanów i gejzerów na rubieżach Europy. Całość ilustruje kilkadziesiąt kolorowych zdjęć z wyprawy. Polecam zwiedzenie Islandii. Zachęcają krajobrazy niespotykane w Europie, a także świetnie zorganizowane społeczeństwo i państwo, które osiągnęło wysoki poziom zamożności i rozwoju mimo skrajnie niesprzyjających warunków życia mieszkańców. Autor

65,00 zł
46,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 18,20 zł

1 osoba kupiła
72
Skarpety baw.gładkie białe 31-34 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,99 zł
1 osoba kupiła
73
Katedra świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Katedra świata
Dostępny
120 szt.

Architektura - to ona jest w książce Janusza Targowskiego główną bohaterkę. Jest wartością, której powierzają swoje losy, wpływy, majątki i talenty nieprzeciętni ludzie różnych czasów. Bo jak wieże pięknych katedr - monumentalnie i statycznie tkwią szczytami w płynących chmurach, tak ich genialnie harmonijne bryły opierają się największym dziejowym burzom wywoływanym przez ludzkie namiętności. Ale i proces powstawania tych cudów budownictwa sakralnego potrafił być wielce burzliwy i długotrwały. Tak przecież było z tytułową ?Katedrą świata" - słynną Bazyliką św. Piotra w Rzymie, o czym autor opowiada raz z perspektywy współczesnego turysty i znawcy zarazem, to znów z dystansu kilku wieków, przenosząc nas co drugi mniej więcej rozdział w czasy Bramantego i Michała Anioła. Architekt Janusz Targowski już po raz drugi zabiera swoich czytelników na wędrówkę szlakiem pereł włoskiej sztuki. ?Toskańska przygoda? też ukazała się w WFW, a ci, którzy mieli okazję ją przeczytać, a teraz sięgną po ?Katedrę świata", z pewnością będę się u autora dopominać o ciąg dalszy. Janusz Targowski - architekt, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Przez 50 lat był projektantem, z czego przez 29 lat, wraz z żoną Barbarą, prowadził własną pracownię architektoniczną ABA. Oboje są współautorami planów generalnych lotnisk im. F. Chopina w Warszawie i Mazowieckiego w Modlinie, rozbudowy Narodowej Galerii Sztuki ?Zachęta" oraz wielu obiektów użyteczności publicznej: mieszkalnictwa i edukacji, budynków biurowych i hoteli w Warszawie oraz w Polsce. Autor współpracował także latach 90. XX w. z Ministerstwem Gospodarki przy renowacji placówek dyplomatycznych: w Kolonii, Sztokholmie, Kopenhadze oraz w Lubljanie. W 1979 r. otrzymał nagrodę Prezydenta Warszawy, tzw. ?Syrenkę Warszawską?, za projekt hotelu na Pradze. Od wielu lat działa w Stowarzyszeniu Architektów Polskich.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

1 osoba kupiła
74
Warszawskie gorseciki zanikające - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
95,00 zł
77,90 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 17,10 zł

1 osoba kupiła
75
Fotografowie na Śląsku Opolskim w latach 1839-1944. Zeszyt 5H-J - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fotografowie na Śląsku Opolskim w latach 1839-1944. Zeszyt 5H-J
Dostępny
11 szt.

Zeszyty Fotografowie na Śląsku Opolskim w latach 1839–1944 obejmują swoim zasięgiem fotografów obecnego województwa opolskiego. Podstawą źródłową tego katalogu są zdjęcia. Pokazują one warsztat fotografa, sprzęt, stosowaną technikę, winiety i materiały jakich używał, sposób ustawiania modela, osoby najczęściej fotografowane, mówią też wiele o zmieniających się zwyczajach i obowiązującej modzie. Poszczególne omówienia są niejednakowe, w większości pobieżne i tylko sygnalizujące, gdzie przebywał dany fotograf, inne są w miarę obszerne, w przypadkach, gdy istotne lub ciekawe epizody nie były dotąd znane, są odkrywcze, prostują lub uzupełniają wcześniejsze dane. W sumie w kolejno wydawanych zeszytach będzie odnotowanych ponad 500 alfabetycznie ułożonych nazwisk fotografów

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

1 osoba kupiła
76
DAX i Power BI w analizie danych. Tworzenie zaawansowanych i efektywnych analiz dla biznesu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DAX i Power BI w analizie danych. Tworzenie zaawansowanych i efektywny...
Dostępny
120 szt.

DAX i Power BI w analizie danych. Tworzenie zaawansowanych i efektywnych analiz dla biznesu Microsoft Power BI jest doskonałym narzędziem do profesjonalnej analizy danych. Jeśli jednak chcesz uzyskać za jego pomocą naprawdę spektakularne efekty, musisz się biegle posługiwać językiem DAX (Data Analysis Expressions). Pozwala on na wykonywanie zaawansowanych obliczeń i zapytań dotyczących danych w powiązanych tabelach i kolumnach w tabelarycznych modelach danych. To książka przeznaczona dla analitykó,w biznesowych, któ,rzy już poznali język DAX, chcą jednak skorzystać z pełnego potencjału formuł tego języka i modeli Power BI, by tworzyć wydajne i zaawansowane analizy danych. Opisano w niej zasady analizy biznesowej i reguły projektowania dobrych modeli. Zaprezentowano też praktyczne przykłady użycia języka DAX w rzeczywistych sytuacjach biznesowych. Pokazano niuanse pracy z modelami Power BI, a także z funkcjami DAX, filtrami i miarami. Nie zabrakło bardzo przydatnych wskazó,wek dotyczących błędó,w popełnianych często podczas tworzenia zaawansowanych agregacji danych. Do książki zostały dołączone materiały do pobrania (pliki PBIX), któ,re ułatwią pełne zrozumienie prezentowanych treści i ich stosowanie we własnej praktyce zawodowej. Najciekawsze zagadnienia: koncepcje modelowania danych i struktur modele Power BI a modele systemó,w zarządzania relacyjnymi bazami danych bezpieczne poziomy agregacji, atrybuty i hierarchie koncepcja kontekstu i jej stosowanie standardowa analiza czasowa inteligentna ocena inwestycji za pomocą finansowych funkcji DAX Poznaj prawdziwy potencjał języka DAX w analizie danych!

89,00 zł
62,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 26,70 zł

1 osoba kupiła
77
Rajstopy baw.gładkie czarne 92-98cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,99 zł
1 osoba kupiła
78
Versions Of Modern Performance HORSEGIRL, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
117,90 zł
112,01 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,89 zł

1 osoba kupiła
79
Cobi 5835. Bell-Boeing V-22 Osprey First Flight Edition - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cobi 5835. Bell-Boeing V-22 Osprey First Flight Edition
Cobi
Dostępny
3 szt.

19 marca 1989 roku, ponad 30 lat temu rozpoczął się nowy rozdział w historii lotnictwa. W niebo po raz pierwszy wzbiła się niezwykła maszyna - testowy tiltrotor. Fascynujące i futurystyczne połączenie śmigłowca i samolotu. Tiltrotor/Zmiennowirnikowiec znany jako Bell-Boeing V-22 Osprey to pierwszy wielozadaniowy statek powietrzny krótkiego startu i lądowania. Swoje niezwykłe właściwości zawdzięcza obracanemu układowi napędowemu. Gondole silników z wirnikami o średnicy 12 metrów mogą się obracać w trakcie lotu. Dzięki takiemu rozwiązaniu maszyna może startować i lądować jak śmigłowiec, a po zmianie ustawienia silników przechodzi do lotu poziomego. Obrócenie gondoli napędowych o kąt 45 stopni umożliwia zarówno krótki start oraz lądowanie podobnie jak u samolotów STOL. Osprey został opracowany wspólnie przez Bell Helicopter Textron, produkującego skrzydła, gondole silnikowe z silnikami Rolls-Royce'a, wirniki, układ napędowy, powierzchnie sterowe ogona i rampę załadunkową i Boeing Company, produkującego kadłub, kokpit, awionikę i układ sterowania. Spółka produkująca Ospreye nosi nazwę Bell-Boeing. Ze względu na swoje niezwykłe właściwości V-22 Osprey trafił na wyposażenie United States Marine Corps, United States Navy i innych służb z wyjątkiem US Army. Klockowy model Bell-Boeing V-22 Osprey został wydany na licencji amerykańskiego producenta śmigłowców bojowych, firmy Bell Helicopter Textron. Opracowany w skali 1:48 pasującej do reszty kolekcji Armed Forces model składa się z 1136 elementów i zawiera dwie figurki przedstawiające pierwszych pilotów testowych w charakterystycznych uniformach. Długość modelu wynosi 390 mm, szerokość to aż 500 mm! Na potrzeby zestawu zostały opracowane zupełnie nowe elementy, które sprawiają, że nasz model jest jeszcze lepszy! Liczne nadruki ze szczegółami oddają wygląd charakterystycznego malowania testowego. Najważniejsze funkcjonalności modelu to gondole napędowe, które można ustawiać w różnych pozycjach, obracające się łopaty wirników, otwierane drzwi kabiny wraz ze schodkami, dostęp do kabiny pilotów i możliwość umieszczenia tam figurek oraz otwierana tylna klapa załadunkowa. Całość zestawu uzupełnia czarna wzmocniona klockowa podstawka z podwójnymi podporami oraz czarna tabliczka z nazwą zestawu i logo firmy Bell. Ten niezwykły tiltrotor/zmiennowirnikowiec to idealny zestaw dla kolekcjonerów, fanów militariów, lotnictwa i historii. Przepiękne historyczne malowanie i atrakcyjny sposób ekspozycji sprawia, że model prezentuje się niezwykle okazale! - 1136 wysokiej jakości elementów, - wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją, - spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci, - w pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych, - klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury, - czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach, - 100% nadruków, żadnych naklejek, - klockowa podstawka pod samolot, - tabliczka z nazwą zestawu, - dwie figurki pilotów. Wymiary modelu (dł x szer x wys): 39.0 cm x 50.0 cm x 15.0 cm.

389,90 zł
350,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 38,99 zł

1 osoba kupiła
80
TV Sky. 30 Years Anniversary, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
TV Sky. 30 Years Anniversary, CD
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 01. Our House 02. Gasoline Man 03. T.V. Sky 04. Skinflowers 05. Dame Chance 06. The Night Dance 07. She Rains 08. Summer Eyes 09. Skinflowers (Brain Forest Remix) 10. Skinflowers (Courtney Speed Love Mix) 11. Gasoline Man (megadrive mix) 12. Gasoline Man (Diesel Mix)

58,90 zł
1 osoba kupiła
81
Bossowie kartelu. Niesłusznie skazany - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bossowie kartelu. Niesłusznie skazany
Dostępny
839 szt.

Martínez zostawił po sobie wiele niewiadomych. Pewne były jedynie współrzędne - punkt na mapie Meksyku, w którym czekają kolejne niebezpieczeństwa. Jorge wraz z przyjaciółmi wyrusza w podróż, by odkryć, kto tak naprawdę jest jego wrogiem. Nawiązuje bliską relację ze zmysłową Patricią, ale obawia się, że tak jak jego poprzednia kochanka, Carmen, oszuka go i wykorzysta do własnych gierek. Dawni i obecni wrogowie, kartele narkotykowe i ostry, namiętny seks w blasku księżyca, na masce samochodu i w hotelowych pokojach. Czy mieszanie przyjemności z interesami wyjdzie Jorgemu na dobre? Czy odkryta tajemnica pozwoli mu się wyzwolić? Zwierzęcy instynkt czy prawdziwe uczucia - co wygra w grze zwanej życiem? Niebezpieczeństwo, manipulacje i spisek. Poznaj dalszą historię Niesłusznie skazanego!

46,99 zł
34,77 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,22 zł

1 osoba kupiła
82
Intenso - Pendrive 64 GB USB 3.0 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Intenso - Pendrive 64 GB USB 3.0
Intenso
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.31

Pendrive Intenso Slim Line USB 3.0 64 GB. Cechy produktu: ? Model: Slim Line ? Pojemność: 64 GB ? Interfejs: USB 3.0 ? Maksymalna prędkość odczytu: 100 MB/s ? Wymiary: 19 x 15 x 7 mm ? Waga: 2 g ? Kompatybilność z USB 3.0 Windows 10|Windows 8|Windows 7|MacOSRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

34,40 zł
30,96 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,44 zł

1 osoba kupiła
83
Foregone, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Foregone, CD
In Flames, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

1 osoba kupiła
84
Pluszak Kropla 18cm Sa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluszak Kropla 18cm Sa
Sun-day, Sun-day
Dostępny
16 szt.

17,90 zł
16,99 zł

Rabat 5,1%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
85
Skarpety baw.gładkie białe 35-38 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,99 zł
1 osoba kupiła
86
Rajstopy baw.gładkie czarne 116-122cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
16,99 zł
1 osoba kupiła
87
Złudne marzenia. Dziedzictwo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złudne marzenia. Dziedzictwo
Dostępny
243 szt.

Już raz ją ocalił. Teraz znowu jest jej potrzebny Kira Sadowska traci ukochanego dwukrotnie jednego dnia. Raz najzupełniej dosłownie ... Eryk ginie w tajemniczych okolicznościach. I drugi raz ... kiedy się dowiaduje, że człowiek, któ,rego uważała za swojego narzeczonego, był od dawna szczęśliwie żonaty. Niestety, dla Eryka rozkochanie w sobie Kiry było wyłącznie elementem oszustwa, mającego go doprowadzić do przejęcia całości udziałó,w w odziedziczonej przez nią firmie. Jak na drobną dwudziestoparolatkę, zdecydowanie za dużo tych ciosó,w. A to przecież nie koniec kłopotó,w: atmosfera wokó,ł Kiry i jej firmy jest niepokojąca. Ktoś życzy dziewczynie źle. Ktoś na tyle bezwzględny, że nie cofnie się przed niczym. Najwyższy czas pomyśleć o osobistej ochronie, tym bardziej że jest akurat pod ręką odpowiedni kandydat na bodyguarda.... UWAGA ... kontynuacja przebojowej powieści Brudna gra!

42,90 zł
38,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,29 zł

1 osoba kupiła
88
Puzzle 100el W świecie Disney jest wesoło 16462 Trefl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
13,90 zł
12,99 zł

Rabat 6,5%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
89
Wkład do długopisów Non Stop 0,6mm czar. (20szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wkład do długopisów Non Stop 0,6mm czar. (20szt)
Cresco
Dostępny
8 szt.

Wkłady NON STOP Cresco wielkopojemnościowe typu Zenit, atrament czarny, grubość linii pisania 0.6mm. Opakowanie zawiera 20szt

14,99 zł
1 osoba kupiła
90
Trendy Model Naklejki. Glamour - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trendy Model Naklejki. Glamour
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.27

Stwórz własną kolekcję mody: przyklejaj naklejki i ozdabiaj modelki według własnego uznania. Puść wodze fantazji i wybieraj spośród niezliczonych dodatków, które znajdziesz na stronach z naklejkami. Nasze Trendy Modelki: Alicja, Gaja, Mia, Cleo i Rebeka są na bieżąco z nowinkami modowymi i zawsze dbają o swój wygląd. Nie bój się eksperymentować i łącz fasony, kolory oraz dodatki: w ten sposób stworzysz własny, niepowtarzalny styl Najważniejsze, by zawsze i wszędzie być trendy!

13,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 15,5%
oszczędzasz 2,01 zł

1 osoba kupiła
91
PLAYMOBIL ® Pirates 71189. Pirat z armatą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PLAYMOBIL ® Pirates 71189. Pirat z armatą
Playmobil ®
Dostępny
6 szt.

Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat ze względu na ryzyko udławienia małymi elementami.

42,90 zł
36,47 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,43 zł

1 osoba kupiła
92
Pendrive 128 GB USB 3.0 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pendrive 128 GB USB 3.0
Intenso
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.11

Pendrive Intenso Speed Line USB 3.0 128 GB. Cechy produktu: • Model: Speed Line • Pojemność: 128 GB • Interfejs: USB 3.0 • Szybkość transmisji danych do 70 MB/s • Wymiary: 20 x 15 x 7 mm

45,30 zł
40,77 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,53 zł

1 osoba kupiła
93
Skarpety baw.z falbanką 31-34 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,99 zł
1 osoba kupiła
94
Matematyka. Tablice szkolne w.2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka. Tablice szkolne w.2023
Dostępny
248 szt.

Potrzebujesz powtórki z matematyki? Szybkiej pomocy przed klasówką? Matematyka. Tablice szkolne to idealna publikacja w formie wygodnych i przejrzystych tablic dla uczniów obecnego gimnazjum, liceum oraz liceum po reformie. Seria "OLDSCHOOL - stara dobra szkoła" została przygotowana przez doświadczonych korepetytorów i metodyków, a wszystkie publikacje są konsultowane z nauczycielami i poddawane testom przez samych uczniów. Główne zalety tablic OldSchool: - wszystkie istotne zagadnienia w pigułce - liczby wymierne, potęgi i pierwiastki - procenty, wyrażenia algebraiczne, równania - nowoczesna szata graficzna, ilustracje - prezentacja treści ułatwiająca zapamiętywanie.

24,99 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

1 osoba kupiła
95
Zakładki magnetyczne - Wędrówki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładki magnetyczne - Wędrówki
Cass film
Dostępny
21 szt.

Zakładki magnetyczne, Na wakacje Pięknie ilustrowane zakładki z wystającymi, ozdobnymi elementami. Idealne do zaznaczania ostatnio czytanych lub ulubionych fragmentów książek. Doskonale sprawdzają się w indeksowaniu notatek, dokumentów w biurze, w szkole i w domu. Każdy zestaw zawiera 3 zakładki o różnych wzorach. Trzy zakładki magnetyczne w zestawie są tematycznie skoordynowane. Skomponuj własną kolekcję z zakładkami: Dobre emocje, Na wakacje itp. Wymiary zakładki: 6 cm x 2 cm x 0,1 cm. Wymiary opakowania: 14 cm x 8,5 cm x 0,1 cm. Produkty Moses są projektowane w Niemczech, ze szczególną dbałością o zrównoważony rozwój dziecka i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zabawki są wytwarzane zgodnie z filozofią "nauka przez zabawę", aktywnie wspierają i stymulują zarówno wyobraźnię jak i edukację dziecka.

20,00 zł
16,99 zł

Rabat 15,1%
oszczędzasz 3,01 zł

1 osoba kupiła
96
Intenso MicroSDHC - Karta pamięci 4 GB Class 10 12/20 MB/s z adapterem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Intenso MicroSDHC - Karta pamięci 4 GB Class 10 12/20 MB/s z adapterem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.14

Karta pamięci 4 GB z adapterem zapewnia ciągłość zapisu danych, co pozwala na wykorzystanie również w monitoringu, kamerach samochodowych, jak również sprawdzą się w przechowywaniu danych tam, gdzie to tylko potrzebne. Dodatkowo karta zapewnia wysoką wydajność jak również gwarantują funkcjonowanie w każdych warunkach bez obawy o utratę lub uszkodzenie danych. Cechy produktu: ? Typ karty: Micro SDHC ? Pojemność: 4 GB ? Klasa prędkości: Class 10 ? Prędkość odczytu: 20 MB/s ? Prędkość zapisu: 12 MB/s ? Dołączony adapterRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-cePojemność: 4 GB

14,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
97
Chronologia portretów Zygmunta III na trojakach z mennicy lubelskiej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
205,80 zł
144,06 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 61,74 zł

1 osoba kupiła
98
Efektywne zarządzanie czasem dla bystrzaków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Efektywne zarządzanie czasem dla bystrzaków
Dostępny
166 szt.

Zastosuj skuteczne metody zarządzania czasem i zmień swoje życie na lepsze Czy masz wrażenie, że wciąż brakuje Ci czasu i nie możesz z niczym zdążyć? Ten prosty i zrozumiały poradnik pomoże Ci zmienić Twó,j dzień w pracy &mdash, a także całe Twoje życie. Jest pełen praktycznych wskazó,wek na temat radzenia sobie z tym, co rozprasza naszą uwagę, walczenia ze skłonnością do odkładania pracy na pó,źniej i optymalizowania swojej przestrzeni roboczej. Ponadto opisuje wypró,bowane metody odzyskiwania cennych godzin, aby jak najlepiej wykorzystać każdą minutę dnia. Zacznij od prostych rzeczy. Poznaj trzy sekrety osobistej organizacji, wypisz swoje cele na kartce i poznaj wartość swojego czasu &mdash, schodząc aż do poziomu minuty. Czas jest kluczowy. Skup swoje wysiłki na odpowiednich zadaniach, określ priorytety, blokuj swó,j czas i przygotuj przestrzeń roboczą tak, aby sprzyjała wydajnej pracy. Być (w internecie) albo nie być. Dowiedz się, jak uniknąć czarnej dziury w postaci e-maili i medió,w społecznościowych &mdash, i naucz się wykorzystywać najnowsze technologie do optymalizowania własnego czasu. Problemy z koncentracją. Staw czoła wyzwaniom związanym z zarządzaniem czasem w każdym obszarze swojego życia &mdash, od skłonności do odkładania pracy na pó,źniej po rozmaite czynniki rozpraszające Twoją uwagę. Ró,żne podejścia. Bez względu na to, czy jesteś asystentem administracyjnym, dyrektorem najwyższego szczebla czy kimś pomiędzy, poznaj metody działania właściwe dla Twojej pracy, któ,re pomogą Ci w pełni wykorzystać każdą minutę dnia &mdash, aż w końcu ludzie zaczną się zastanawiać, jak Ty to robisz. Z książki dowiesz się, jak: osiągać jeszcze więcej w ciągu dnia pracy porządkować swoją przestrzeń roboczą dla uzyskania optymalnej wydajności lepiej wykorzystywać czas podczas wyjazdó,w służbowych radzić sobie z czynnikami rozpraszającymi uwagę walczyć ze skłonnością do odkładania pracy na pó,źniej pokonać przeszkody związane z zarządzaniem czasem, wydajnie pracować z domowego biura, radzić sobie z szefem, któ,ry ma skłonność do marnowania czasu, unikać największych złodziei czasu, nauczyć innych umiejętnego zarządzania czasem, używać technologii do tego, by doskonalić swoje umiejętności organizacyjne, wyrobić sobie pozytywne nawyki związane z zarządzaniem czasem &mdash, już dzisiaj. Dirk Zeller jest autorem licznych książek na temat sukcesu, zarządzania czasem, wydajności, sprzedaży i ró,wnowagi życiowej. Napisał dziesięć bestselleró,w, w tym Telephone Sales For Dummies i Success as a Real Estate Agent For Dummies.

59,00 zł
41,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,70 zł

1 osoba kupiła
99
Rajstopy baw.gładkie jasnoszary melanż 80-86cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,99 zł
1 osoba kupiła
100
Fotografowie na Śląsku Opolskim w latach 1839-1944. Zeszyt 4G - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fotografowie na Śląsku Opolskim w latach 1839-1944. Zeszyt 4G
Dostępny
11 szt.

Zeszyty Fotografowie na Śląsku Opolskim w latach 1839–1944 obejmują swoim zasięgiem fotografów obecnego województwa opolskiego. Podstawą źródłową tego katalogu są zdjęcia. Pokazują one warsztat fotografa, sprzęt, stosowaną technikę, winiety i materiały jakich używał, sposób ustawiania modela, osoby najczęściej fotografowane, mówią też wiele o zmieniających się zwyczajach i obowiązującej modzie. Poszczególne omówienia są niejednakowe, w większości pobieżne i tylko sygnalizujące, gdzie przebywał dany fotograf, inne są w miarę obszerne, w przypadkach, gdy istotne lub ciekawe epizody nie były dotąd znane, są odkrywcze, prostują lub uzupełniają wcześniejsze dane. W sumie w kolejno wydawanych zeszytach będzie odnotowanych ponad 500 alfabetycznie ułożonych nazwisk fotografów

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

1 osoba kupiła
Wróć do góry