hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.12.10

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 10 grudnia 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Zestaw markerów Touch, 60 sztuk (Leantoys), na drugim Najlepsze kuracje z Apteki Pana Boga Maria Treben (Maria Treben). Kolejny produkt to Historia Polski 1914-2022 (Grzegorz Kucharczyk) oraz Gdziekolwiek jesteś, bądź (Jon Kabat-Zinn).
1
Zestaw markerów Touch, 60 sztuk - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw markerów Touch, 60 sztuk
Leantoys, 60
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.07

Zestaw 60 szt dwustronnych markerów alkoholowych Pro Touch + Torba wysokiej jakości Markery alkoholowe z odporną na ścieranie i rozwarstwianie końcówką. Bogato napigmentowane przez co rysowanie nimi to prawdziwa przyjemność. Doskonałe zarówno dla dzieci, jaki i dorosłych. Sprawdzą się za równo podczas rysunków amatorskich jak i profesjonalnych. Dwie końcówki: szeroka i płaska oraz cienka i punktowa, dają ogromne możliwości twórcze. Końcówki wykonano z bardzo trwałego tworzywa, dzięki czemu markery będą służyć przez bardzo długo. Nasączony tuszem wkład wykonany został w sposób gwarantujący równomierną dystrybucję tuszu - bez plam wysychania i wylewania! Zestaw 60 markerów w różnorodnych i nasyconych barwach to propozycja dla wszystkich, którzy rozpoczynają swoją przygodę z rysunkiem oraz dla tych, którzy rysują na co dzień. Doskonała pigmentacja alkoholowego tuszu zawartego w pisakach gwarantuje, że wykonane nimi rysunki będą wyraźne, nasycone i długo nie zblakną. Markery stosowane na przeznaczonym do markerów alkoholowych papierze nie przemaczają kartki, dają się w łatwy sposób nakładać i mieszać. Dzięki temu uzyskasz całą gamę barw pośrednich, stworzysz nowe zestawienia tonalne a także wykonasz precyzyjne i subtelne cieniowanie. Zalety naszych markerów: - wytrzymałość - długi czas pisania oraz podwójna końcówka odporna na uszkodzenia - doskonała pigmentacja - dwie grubości końcówki - czytelna numeracja końcówek - estetyczne etui do przechowywania z wygodną rączką do przenoszenia. Wymiary opakowania: 19 x 17 x 11 cm Zestaw 60 markerów zapakowany jest w estetyczne, ułatwiające przechowywanie etui sprawia, że nasza oferta jest idealna jako prezent !

48,90 zł
47,92 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,98 zł

12 osób kupiło
2
Najlepsze kuracje z Apteki Pana Boga Maria Treben - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najlepsze kuracje z Apteki Pana Boga Maria Treben
Dostępny264 szt.

Najbardziej znana książka Marii Treben Apteka Pana Boga idealnie trafiła w swój czas. Ukazała się w wydawnictwie Ennsthaler w 1980 roku i od tamtego czasu jest nieprzerwanie obecna na rynku księgarskim. Przetłumaczono ją na 27 języków! Dzięki rozległej wiedzy zielarskiej oraz przepisom i wskazówkom Maria Treben pomogła wielu ludziom odzyskać zdrowie. Jednak zawsze podkreślała z wielką skromnością, że skuteczne terapie są możliwe nie dzięki niej, ale dzięki dobroci Boga, który podarował ludziom zioła lecznicze. Niniejsza książka, Najlepsze kuracje Marii Treben zawiera fragmenty listów otrzymanych przez autorkę od wdzięcznych czytelniczek i czytelników z różnych stron świata. Podziękowania i relacje z uzdrowień zachęcają do korzystania z dawnej wiedzy zielarskiej i pokazują, że przy chęci wyzdrowienia terapia ziołami może być naprawdę skuteczna.

44,90 zł
30,53 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 14,37 zł

11 osób kupiło
3
Historia Polski 1914-2022 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia Polski 1914-2022
Dostępny507 szt.

Historia Polski od pierwszej wojny światowej do naszych dni Książka wybitnego polskiego historyka Grzegorza Kucharczyka stanowi uzupełnienie słynnych Dziejów Polski Feliksa Konecznego. Obejmuje okres od momentu wybuchu Wielkiej Wojny, która odmieniła mapę Europy i przyniosła Polsce niepodległość, do roku 2022, który dobitnie pokazał, że historia wcale się nie skończyła, a wręcz przeciwnie – właśnie zaczyna przyśpieszać. Dzieje naszego kraju w tym burzliwym okresie udowadniają, że nie można samodzielnie działać i myśleć, jeśli nie znamy własnej historii, która buduje naszą tożsamość i bez której nie ma nas jako niepodległego bytu kulturowego, a w konsekwencji i państwowego.

59,00 zł
41,89 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 17,11 zł

10 osób kupiło
4
Gdziekolwiek jesteś, bądź - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gdziekolwiek jesteś, bądź
Dostępny140 szt.

Wciąż się gdzieś spieszysz. Czy potrafisz zatrzymać się w życiu choć na chwilę? Czy może to być właśnie ta chwila? Co by się stało, gdybyś to zrobił? Naturalna prostota oznacza, że jednego dnia odwiedzam mniej miejsc, oglądam mniej, dzięki czemu mogę zobaczyć więcej, działam mniej, dzięki czemu mogę zrobić więcej, zdobywam mniej, dzięki czemu mogę więcej mieć. Wszystko się ze sobą wiąże. W zorganizowanym chaosie życia rodzinnego ze wszystkimi jego wymaganiami i odpowiedzialnością, rozczarowaniami i niezrównanymi darami, pojawia się aż nadto drobnych sposobności do praktykowania prostoty. Być może najbardziej ?duchowa? rzecz, jaką każdy z nas może robić, to po prostu patrzeć własnymi oczami, dostrzegać całość, postępować uczciwie i z dobrocią.

49,99 zł
32,99 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 17,00 zł

9 osób kupiło
5
Zestaw markerów 24szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw markerów 24szt
Leantoys
Dostępny3 szt.

Zestaw 24 szt Dwustronnych Markerów Alkoholowych Pro Touch + Torba Wysokiej jakości Markery alkoholowe z odporną na ścieranie i rozwarstwianie końcówką. Bogato napigmentowane przez co rysowanie nimi to prawdziwa przyjemność. Doskonałe zarówno dla dzieci jaki i dorosłych. Sprawdzą się za równo podczas rysunków amatorskich jak i profesjonalnych. Dwie końcówki: szeroka i płaska oraz cienka i punktowa, dają ogromne możliwości twórcze. Końcówki wykonano z bardzo trwałego tworzywa, dzięki czemu markery będą służyć przez bardzo długo. Nasączony tuszem wkład wykonany został w sposób gwarantujący równomierną dystrybucję tuszu - bez plam wysychania i wylewania! Zestaw 24 markerów w różnorodnych i nasyconych barwach to propozycja dla wszystkich, którzy rozpoczynają swoją przygodę z rysunkiem oraz dla tych, którzy rysują na co dzień. Doskonała pigmentacja alkoholowego tuszu zawartego w pisakach gwarantuje, że wykonane nimi rysunki będą wyraźne, nasycone i długo nie zblakną. Markery stosowane na przeznaczonym do markerów alkoholowych papierze nie przemaczają kartki, dają się w łatwy sposób nakładać i mieszać. Dzięki temu uzyskasz całą gamę barw pośrednich, stworzysz nowe zestawienia tonalne a także wykonasz precyzyjne i subtelne cieniowanie. Zalety naszych markerów: - wytrzymałość - długi czas pisania oraz podwójna końcówka odporna na uszkodzenia - doskonała pigmentacja - dwie grubości końcówki - czytelna numeracja końcówek - estetyczne etui do przechowywania z wygodną rączką do przenoszenia Wymiary opakowania: 17 cm x 12 cm x 7 cm Zestaw 24 markerów zapakowany jest w estetyczne, ułatwiające przechowywanie etui sprawia, że nasza oferta jest idealna jako prezent !

20,90 zł
6 osób kupiło
6
Eseje o polityce pieniężnej czasu niepewności - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eseje o polityce pieniężnej czasu niepewności
Dostępny60 szt.

Na oddawaną w ręce Czytelnika pracę składa się dziesięć esejów. Rozpoczynają ją teksty dotyczące fundamentalnych kwestii z zakresu polityki pieniężnej, a więc jej strategii i w tym kontekście zjawiska inflacji. Następnie autor dzieli się refleksjami dotyczącymi znaczenia komunikacji banku centralnego dla skutecznej realizacji jego mandatu. Kolejny esej dyskutuje reakcję Narodowego Banku Polskiego na pandemiczny kryzys z początku 2020 r. Następne szkice dotyczą relacji polityki pieniężnej do polityki fiskalnej i makroostrożnościowej, a także autor odnosi się do sposobów ewentualnego uwzględnienia w polityce monetarnej zmian klimatycznych. Czytelnik będzie miał również okazję do refleksję nad wpływem zmian demograficznych na dynamikę cen i politykę pieniężną. Ostatni esej dotyczy działania Rady Polityki Pieniężnej ? kolegialnego organu decyzyjnego władzy monetarnej w Polsce - w analizowanym okresie, w tym zwłaszcza szeroko rozumianych uwarunkowań podejmowanych przez nią decyzji i ich wpływu na trafność działań Rady. Całość kończy propozycja przeprowadzenia przez Narodowy Bank Polski przeglądu strategii polityki pieniężnej, podobnego do tych, które zrealizowały w ostatnich latach Europejski Bank Centralny i Rezerwa Federalna.

59,90 zł
44,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,97 zł

6 osób kupiło
7
Zupy dla prawdziwych kozaków - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zupy dla prawdziwych kozaków
Dostępny5 szt.

Książka zawiera nieszablonowane, autorskie przepisy na zupy, które są sycące, wyraziste i niepowtarzalne. Jest to kuchnia intensywna i nieustraszona, pełna ziół, zapachów, tłuszczu i białka. Dla ludzi lubiących doznania, nienasyconych i pragnących więcejpieprzu i chili w swoim życiu.

21,00 zł
16,99 zł

Rabat 19,1%
oszczędzasz 4,01 zł

4 osoby kupiły
8
Tablet znikopis - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tablet znikopis
Swede
Dostępny20 szt.

Nowoczesny znikopis na którym można rysować, ćwiczyć pisanie liter itp. Następnie poprzez naciśnięcie przycisku "kosz" można zacząć zabawę od nowa. Ten znikopis jest przyjazny dla środowiska gdyż nie trzeba korzystać z kartek co powoduje ocalenie drzew. Produkt zapakowany w kartonowe opakowanie. Podane wymiary są wymiarami opakowania.

44,90 zł
40,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,49 zł

3 osoby kupiły
9
Zestaw markerów Touch 48szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw markerów Touch 48szt
Leantoys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.01

Zestaw 48 szt Dwustronnych Markerów Alkoholowych Pro Touch + Torba Wysokiej jakości Markery alkoholowe z odporną na ścieranie i rozwarstwianie końcówką. Bogato napigmentowane przez co rysowanie nimi to prawdziwa przyjemność. Doskonałe zarówno dla dzieci jaki i dorosłych. Sprawdzą się za równo podczas rysunków amatorskich jak i profesjonalnych. Dwie końcówki: szeroka i płaska oraz cienka i punktowa, dają ogromne możliwości twórcze. Końcówki wykonano z bardzo trwałego tworzywa, dzięki czemu markery będą służyć przez bardzo długo. Nasączony tuszem wkład wykonany został w sposób gwarantujący równomierną dystrybucję tuszu - bez plam wysychania i wylewania! Zestaw 48 markerów w różnorodnych i nasyconych barwach to propozycja dla wszystkich, którzy rozpoczynają swoją przygodę z rysunkiem oraz dla tych, którzy rysują na co dzień. Doskonała pigmentacja alkoholowego tuszu zawartego w pisakach gwarantuje, że wykonane nimi rysunki będą wyraźne, nasycone i długo nie zblakną. Markery stosowane na przeznaczonym do markerów alkoholowych papierze nie przemaczają kartki, dają się w łatwy sposób nakładać i mieszać. Dzięki temu uzyskasz całą gamę barw pośrednich, stworzysz nowe zestawienia tonalne a także wykonasz precyzyjne i subtelne cieniowanie. Zalety naszych markerów: - wytrzymałość - długi czas pisania oraz podwójna końcówka odporna na uszkodzenia - doskonała pigmentacja - dwie grubości końcówki - czytelna numeracja końcówek - estetyczne etui do przechowywania z wygodną rączką do przenoszenia Wymiary opakowania: 17 cm x 13 cm x 12 cm Zestaw 48 markerów zapakowany jest w estetyczne, ułatwiające przechowywanie etui sprawia, że nasza oferta jest idealna jako prezent !

37,90 zł
Powiadomienie
3 osoby kupiły
10
Kwestia teatru - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kwestia teatru
Dostępny138 szt.

Autor analizuje w przystępny sposób źródła, stan i kondycję teatru współczesnego oraz przedstawia swoją koncepcję powrotu do korzeni tej sztuki. Książka oprócz rozważań teoretycznych zawiera osobną część nader praktyczną, gdzie analizowany jest gest aktora, pojęcia techniki i scenografii teatralnej, rolę słowa, muzyki i ruchu scenicznego. Lektura konieczna nie tylko dla ludzi związanych z teatrem, ale również dla tych wszystkich, którzy chcą zrozumieć teatr współczesny.

60,00 zł
42,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 18,00 zł

3 osoby kupiły
11
Doktor Najgorliwszy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Doktor Najgorliwszy
Dostępny7 szt.

Można () stawiać pytanie: co sprawiło, iż były adwokat, późniejszy neapolitański kapłan o zapędach misyjnych (pragnął udać się do Chin), znalazł się na ołtarzach jako ze wszystkich neapolitańczyków największy święty, a spośród świętych największy neapolitańczyk? () Może warto je [jednak] przeformułować i zapytać najpierw o to, kto (lub Kto) sprawił, iż gorliwy misjonarz ubogich pasterzy kóz i owiec z amalfiańskich wzgórz został ostatecznie nazwany doktorem Kościoła? Bulla papieska z 1871 roku, zaczynająca się od słów Qui Ecclesiae suae, którą papież Pius IX, dziś błogosławiony, ogłaszał św. Alfonsa Liguoriego doktorem Kościoła, już w pierwszym zdaniu stwierdza, iż to właśnie Chrystus Pan, powodowany własną, niezawodną troską o swój Kościół, nieustannie wzbudza mężów wyróżniających się pobożnością i wiedzą, napełnionych duchem przenikliwego zrozumienia, którzy jak obfity deszcz mają wylewać potoki mądrości, by Oblubienica Pana zachowała swoją nieskalaną formę.

32,00 zł
24,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,00 zł

2 osoby kupiły
12
Brokatowe tatuaże na rolce Konie - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brokatowe tatuaże na rolce Konie
Cass film
Dostępny10 szt.

Brokatowe Tatuaże na Rolce, Konie Wyjątkowe tatuaże dla fanów koni: dzięki 24 fajnym, samoprzylepnym tatuażom z rolki, dzieci mogą tymczasowo ozdobić swoją skórę według własnego uznania. Świetne motywy z brokatem można łatwo oderwać od rolki i przykleić na wybraną część ciała. Dzięki wizerunkowi głowy konia, kwiatom i podkowom można z dumą pokazać miłość do koni. Po pewnym czasie tatuaże same schodzą, a nowe motywy mogą zostać naklejone na ramionach, nogach lub dłoniach. Obowiązkowa pozycja dla miłośników koni i świetny prezent do tornistra lub na urodziny dziecka! 24 fajne, samoprzylepne tatuaże dla małych wielbicieli koni. Zawierają wizerunek głowy konia, kwiaty, podkowy, serca i inne. Poszczególne tatuaże są perforowane i można je łatwo usunąć. Długość rolki: 1 metr. 100% wegańskie tzn. nie posiadają składników pochodzenia zwierzęcego, ani modyfikowanych genetycznie (GMO). Pieczęć Dermatest - "bardzo dobra". Wyprodukowano w Niemczech. Wymiary opakowania: 6 cm x 4, 5 cm 6 cm. Produkt przebadany dermatologicznie, bezpieczny dla konsumenta. Posiada pieczęć gwarancyjną Dermatest. UWAGA: Nie nadają się dla dzieci poniżej 3 roku życia. Ryzyko zadławienia. Produkty Moses są projektowane w Niemczech, ze szczególną dbałością o zrównoważony rozwój dziecka i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zabawki są wytwarzane zgodnie z filozofią "nauka przez zabawę", aktywnie wspierają i stymulują zarówno wyobraźnię jak i edukację dziecka.

45,00 zł
36,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,00 zł

2 osoby kupiły
13
Zestaw markerów Touch PRO 36szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw markerów Touch PRO 36szt
Leantoys
Dostępny1 szt.

Zestaw 36 szt Dwustronnych Markerów Alkoholowych Pro Touch + Torba Wysokiej jakości Markery alkoholowe z odporną na ścieranie i rozwarstwianie końcówką. Bogato napigmentowane przez co rysowanie nimi to prawdziwa przyjemność. Doskonałe zarówno dla dzieci jaki i dorosłych. Sprawdzą się za równo podczas rysunków amatorskich jak i profesjonalnych. Dwie końcówki: szeroka i płaska oraz cienka i punktowa, dają ogromne możliwości twórcze. Końcówki wykonano z bardzo trwałego tworzywa, dzięki czemu markery będą służyć przez bardzo długo. Nasączony tuszem wkład wykonany został w sposób gwarantujący równomierną dystrybucję tuszu - bez plam wysychania i wylewania! Zestaw 36 markerów w różnorodnych i nasyconych barwach to propozycja dla wszystkich, którzy rozpoczynają swoją przygodę z rysunkiem oraz dla tych, którzy rysują na co dzień. Doskonała pigmentacja alkoholowego tuszu zawartego w pisakach gwarantuje, że wykonane nimi rysunki będą wyraźne, nasycone i długo nie zblakną. Markery stosowane na przeznaczonym do markerów alkoholowych papierze nie przemaczają kartki, dają się w łatwy sposób nakładać i mieszać. Dzięki temu uzyskasz całą gamę barw pośrednich, stworzysz nowe zestawienia tonalne a także wykonasz precyzyjne i subtelne cieniowanie. Zalety naszych markerów: wytrzymałość - długi czas pisania oraz podwójna końcówka odporna na uszkodzenia doskonała pigmentacja dwie grubości końcówki czytelna numeracja końcówek estetyczne etui do przechowywania z wygodną rączką do przenoszenia Wymiary opakowania: 17 cm x 12 cm x 10 cm Zestaw 36 markerów zapakowany jest w estetyczne, ułatwiające przechowywanie etui sprawia, że nasza oferta jest idealna jako prezent !

28,90 zł
2 osoby kupiły
14
Kajtek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kajtek
Dostępny47 szt.

Antek zostaje brutalnie wciągnięty do budy przez zaniedbanego i wygłodzonego psa. Niemy od urodzenia chłopiec nie potrafi wezwać pomocy. Kajtek, nauczony doświadczeniem, nie śpieszy się z zamordowaniem dziecka. Pies pilnuje, by świeżo zdobyty pokarm wystarczył mu jak najdłużej.

22,00 zł
19,99 zł

Rabat 9,1%
oszczędzasz 2,01 zł

2 osoby kupiły
15
Yellow bahama w prążki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Yellow bahama w prążki
Dostępny65 szt.

Chyba każda nastolatka marzy, aby napisano o niej książkę, ale większość z nich nie widzi w swoich codziennych przeżyciach nic fascynującego ani godnego opisania. Tymczasem ta właśnie książka powstała na podstawie e-maili, które autorka otrzymywała od nastolatek. Główna bohaterka, Hania, jest z pozoru przeciętną dziewczyną, mimo to jej codzienne, zwyczajne przygody nie pozwalają oderwać się od lektury. Jest tu jednak coś więcej, bo życie bywa czasem poważne, czasem trudne, i zmusza Hanię do przemyśleń. Na naszych oczach bohaterka rozwija się i dojrzewa. Przypatrujemy się temu wszystkiemu, raz po raz wybuchając śmiechem, bo Ewa Nowak, jak sama podkreśla, uważa śmiech za cudowne lekarstwo na wszystkie dolegliwości. Pisze książki głęboko przekonana, że czytając je, stajemy się zdrowsi i szczęśliwsi.

29,99 zł
22,49 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,50 zł

3 osoby kupiły
16
Eight Dates - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eight Dates
Dostępny1 szt.

What really makes a relationship work? How can we stay interested in our partner for ever? How can we be happier in our marriage? Doctors John and Julie Gottman have spent over three decades studying the habits of 3000 couples. Within 10 minutes of meeting a couple, they can predict who will stay happily together or who will split up, with 94% accuracy. Based on their findings on the ingredients to a happy, lasting love life, they have now created an easy series of eight dates, spanning: - commitment & trust - conflict resolution- intimacy & sex - fun & adventure- work & money- family values - growth & spirituality- goals & aspirationsEight Dates draws on rigorous scientific and psychological research about how we fall in love using case studies of real-life couples whose relationships have improved after committing time to each other and following the dates. Full of innovative exercises and conversation starters to explore ways to deepen each aspect of the relationship, Eight Dates is an essential resource that makes a relationship fulfilling. 'Can a marriage really be understood? Yes it can. Gottman shows us how' Malcolm Gladwell, author of Blink

69,00 zł
64,17 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 4,83 zł

2 osoby kupiły
17
Kalendarz księgowego 2023 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz księgowego 2023
Dostępny42 szt.

?Kalendarz księgowego 2023 jest to kalendarz stający, biurkowy. Na karcie każdego miesiąca zaznaczyliśmy ważne dla księgowych terminy dotyczące opłacania składek ZUS, zaliczek na podatek dochodowy, oraz terminy obowiązków związanych z VAT. Dodatkowo podpowiadamy terminy związane ze sporządzaniem i przekazywaniem sprawozdań finansowych. Kalendarz księgowego 2023 to przyjemne dla oka praktyczne narzędzie do codziennej pracy.

49,90 zł
41,92 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 7,98 zł

2 osoby kupiły
18
ROBOTIME Drewniane Puzzle 3D - Teleskop - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ROBOTIME Drewniane Puzzle 3D - Teleskop
Nice-idea.pl
Dostępny5 szt.

Drewniane puzzle 3D umożliwiające budowę teleskopu w stylu retro. Model posiada regulowany statyw oraz tubus obiektywu teleskopowego pozwalający na obserwację obiektów w odległości 150M. Zestaw został wykonany z wysokiej jakości sklejki i jest w postaci arkuszy z wstępnie wyciętymi i ponumerowanymi elementami, które przed montażem należy oddzielić od wykroju, a następnie połączyć bez użycia kleju, zgodnie ze szczegółową instrukcją dołączoną do opakowania. Marka Robotime Symbol ST004 Gwarancja Ogólne Dane techniczne Materiał Drewno Ilość elementów w zestawie 314 Waga 1 kg Sugerowany wiek 8 lat + Wymiary po złożeniu Długość 33 cm Szerokość 24 cm Wysokość 32,5 cm Specyfikacja Kod produktu ST004 Wymiar kartona 310*230*35mm

162,50 zł
146,25 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 16,25 zł

1 osoba kupiła
19
Opaska rogi renifera brokatowe z kokardą - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opaska rogi renifera brokatowe z kokardą
Dostępny10 szt.

Świąteczna Opaska Do Włosów Brokatowe Rogi Renifera z kokardą i jemiołą Opaska z rogami renifera znakomicie sprawdzi się podczas świątecznych stylizacji. Posiada uniwersalny rozmiar przez co pasuje zarówno na dzieci jak i dorosłych. Z naszą opaską dodasz świątecznego akcentu swoim stylizacjom. Opaska powleczona czerwonym, miłym w dotyku materiałem. Uszy Renifera wykonane są z brokatowego materiału, wypełnione sztywną gąbką przez co ładnie się prezentują i nie odkształcają. Opasce uroku dodają dwie aplikacje: kokarda w czerwoną kratkę oraz listki jemioły. Wymiary opakowania: 25 cm x 20 cm x 1 cm Znakomity pomysł na prezent !

14,99 zł
1 osoba kupiła
20
Magiczna piłka łamigłówka MIX - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczna piłka łamigłówka MIX
Leantoys
Dostępny4 szt.

Magiczna Piłka Kula Łamigłówka Cube Magic Ball Układanka Biała Rozwija Logiczne Myślenie ! Zasady Gry Cube Magic Ball : Najpierw losowo wciśnij kulkę, a następnie przestaw ją wewnątrz do innego otworu. Rób to tak długo, aż żadna z kulek nie będzie w gnieździe z jej kolorem. W ten sposób łamigłówka będzie pomieszana i gotowa do zabawy. Przemieszczanie kulek odbywa się poprzez ich delikatne wciśnięcie do środka, a następnie przeturlanie w środku do wybranego pustego otworu, aż do momentu, gdy kulka ponownie wyskoczy na zewnątrz z charakterystycznym klikiem. Zabawa polega na jak najszybszym ułożeniu kule do pozycji wyjściowej czyli tak by każda z kulek trafiła do otworu z odpowiednim kolorem obręczy. Doskonały pomysł na ćwiczenie sprawności manualnej, motoryki rąk oraz logicznego myślenia. Wymiary Kuli: 7 cm x 7 cm x 7 cm Doskonały pomysł na prezent. Zabawka dla dzieci powyżej 6 roku życia. MIX kolorów - wysyłka losowa.

11,99 zł
2 osoby kupiły
21
Flamastry wodne 12szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flamastry wodne 12szt
Leantoys
Dostępny15 szt.

Magiczne Flamastry Pisaki Wodne 12 Intensywnych Kolorów Do malowania na wodzie, Do Tablic suchościeralnych Do rysowania tradycyjnego lub na szkle ! Zestaw Pisaków można wykorzystać na wiele sposobów ! Sprawdzą się się jako zwykłe pisaki do rysowaniana kartce lub na szkle, jako markery do tablic suchościeralnych oraz jako magiczne pisaki do tworzenia pływających na wodzie obrazków ! Zabawa zaczyna się w momencie narysowania na odwrocie ceramicznej łyżeczki (brak w zestawie) jakiegoś rysunku np. kwiatka, odczekania chwilki i zanurzenia jej w miseczce z wodą i mamy końcowy efekt malunku wodnego- rysunek spływa po łyżeczce delikatnie faluje zrobi wrażenie zarówno na dzieciach w różnym wieku jak i dorosłych. Spraw swojemu dziecku frajdę jakiej jeszcze nie było a przekonasz się że malowanie wodne pozwoli rozwinąć skrzydła artystyczne dziecka bez większego wysiłku. Pisaki użyte do tradycyjnych białych tablic suchościeralnych znakomicie sprawdzą się podczas prowadzenia lekcji, wykładów czy prezentacji. Posiadają 12 intensywnych kolorów co znacznie uprzyjemni naukę czy pracę. Łatwe do wymazywania. Wymiary opakowania: 15 cm x 13 cm x 2 cm Znakomity pomysł na prezent !

13,99 zł
1 osoba kupiła
22
The Set Boundaries Workbook - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Set Boundaries Workbook
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.16

An accessible, step-by-step resource for setting, communicating, and enforcing healthy boundaries at home, at work, and in life. We all want to have healthy boundaries. But what does that really mean - and what steps are needed to implement them in our daily lives? Sought-after therapist relationship expert Nedra Glover Tawwab presents clear explanations and interactive exercises to help you gain insight and then put it into action. Filled with thought-provoking checklists, questions, writing prompts, and more, THE SET BOUNDARIES WORKBOOK is a valuable tool for everyone who wants to speak up for what they want and need, and show up more authentically in the world.

89,00 zł
62,30 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 26,70 zł

1 osoba kupiła
23
The Roommate - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Roommate
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.06

Clara Wheaton is the consummate good girl: over-achieving, well-mannered, utterly predictable. When her childhood crush invites her to move across the country, the offer is too good to resist. Unfortunately, it's also too good to be true. Suddenly, Clara finds herself sharing a house with a charming stranger. Josh might be a bit too perceptive - not to mention handsome - for comfort, but there's a good chance he and Clara could have survived sharing a summer sublet if she hadn't looked him up on the internet . . . Once she learns how Josh has made a name for himself, Clara realises living with him might destroy the reputation she's spent years building. But while they may not agree on much, both Josh and Clara believe women deserve better sex. What they decide to do about it will change both of their lives, and if they're lucky, they'll help everyone else get lucky too.

59,00 zł
53,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,90 zł

1 osoba kupiła
24
Tribes : We need you to lead us - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tribes : We need you to lead us
Dostępny10 szt.

In this fascinating book, Seth Godin argues that now, for the first time, everyone has an opportunity to start a movement - to bring together a tribe of like-minded people and do amazing things. There are tribes everywhere, all of them hungry for connection, meaning and change. And yet, too many people ignore the opportunity to lead, because they are "sheepwalking" their way through their lives and work, too afraid to question whether their compliance is doing them (or their company) any good. This book is for those who don't want to be sheep and instead have a desire to do fresh and exciting work. If you have a passion for what you want to do and the drive to make it happen, there is a tribe of fellow employees, or customers, or investors, or readers, just waiting for you to connect them with each other and lead them where they want to go.

79,00 zł
55,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 23,70 zł

1 osoba kupiła
25
Cyberbezpieczeństwo w placówce medycznej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cyberbezpieczeństwo w placówce medycznej
Dostępny32 szt.

W publikacji, przedstawiamy najważniejsze aspekty bezpieczeństwa informacji w służbie zdrowia. Analizujemy w niej najpopularniejsze postaci cyberataków. Dowiesz się jakie zabezpieczenia wprowadzić m.in. w zakresie stosowanych systemów IT, korespondencji e-mail, serwerów i sieci lokalnej.

159,00 zł
133,56 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 25,44 zł

1 osoba kupiła
26
ROBOTIME Drewniane Puzzle 3D - Tor Do Wyścigu Kulek LG501 - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ROBOTIME Drewniane Puzzle 3D - Tor Do Wyścigu Kulek LG501
Nice-idea.pl
Dostępny5 szt.

Zestaw do budowy drewnianego toru, na którym metalowe kulki pokonują różnorodne przeszkody. Model napędzany jest ręcznie, poprzez obrót mechanizmu korbowego. Zestaw został wykonany z wysokiej jakości sklejki i ma postać arkuszy z wstępnie wyciętymi i ponumerowanymi elementami, które przed montażem należy oddzielić od wykroju, a następnie połączyć bez użycia kleju, zgodnie z dołączoną instrukcją. Opakowanie zawiera 10 metalowych kulek. Marka Robotime Symbol LG501 Gwarancja Ogólne Dane techniczne Materiał Drewno Metalowe kule Ilość elementów w zestawie 233 Waga 1 kg Sugerowany wiek 14 lat + Wymiary po złożeniu Długość 25,2 cm Szerokość 23 cm Wysokość 16,5 cm Specyfikacja Kod produktu LG501 Wymiar kartona 31,7 x 23,3 x 4,6 cm

195,00 zł
175,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 19,50 zł

1 osoba kupiła
27
Ćwicz razem z Brunem i Łucją. Aktywności czuciowo- - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwicz razem z Brunem i Łucją. Aktywności czuciowo-
Dostępny5 szt.

Zestaw aktywności czuciowo-przedsionkowych przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Można go używać do ćwiczeń (przerw) śródlekcyjnych w nauczaniu zintegrowanym, na zajęciach wychowania fizycznego, gimnastyki korekcyjnej, integracji sensorycznej czy zajęciach rehabilitacji ruchowej. Posłuży także nauczycielom prowadzącym zajęcia korekcyjno-kompensacyjne oraz rodzicom w domu. Zestaw może być wykorzystywany w zajęciach indywidualnych i grupowych. Idea aktywności czuciowo-przedsionkwoych polega na dostarczaniu dzieciom bodźców z trzech najważniejszych systemów sensorycznych t.j. z systemu przedsionkowego, z systemu proprioceptywnego i systemu dotykowego. Proponowane aktywności czuciowo-przedsionkowe są atrakcyjne dla dzieci i proste do przeprowadzenia w każdych warunkach. Usprawniają motorykę dużą, planowanie motoryczne, koordynację obustronną ciała, orientację przestrzenną i schemat ciała. Mogą być wykonywane kilka razy dziennie codziennie. Karty są dwustronne. Jedna strona przedstawia ilustrację danego ćwiczenia a druga to opis/nazwa ćwiczenia. Zestaw 32 kart.

42,00 zł
2 osoby kupiły
28
ROBOTIME Drewniane Puzzle 3D - Skrzypce - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ROBOTIME Drewniane Puzzle 3D - Skrzypce
Nice-idea.pl
Dostępny6 szt.

Drewniane puzzle 3D w kształcie skrzypiec. Zestaw został wykonany z wysokiej jakości sklejki i jest w postaci arkuszy z wstępnie wyciętymi i ponumerowanymi elementami, które przed montażem należy oddzielić od wykroju, a następnie połączyć bez użycia klej, zgodnie ze szczegółową instrukcją dołączoną do opakowania. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii obróbki drewna, model charakteryzuje duża ilość detali, a jego budowa jest ciekawym doświadczeniem (montaż wybranych elementów może wymagać użycia kleju do drewna- zestaw nie zawiera kleju). Marka Robotime Symbol TG604K Gwarancja Ogólne Dane techniczne Materiał Drewno Ilość elementów w zestawie 62 Waga 0,2 kg Sugerowany wiek 14 lat + Wymiary po złożeniu Długość 15 cm Szerokość 8 cm Wysokość 15 cm

75,80 zł
68,22 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,58 zł

1 osoba kupiła
29
Sinobrody i inne opowiadania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sinobrody i inne opowiadania
Dostępny7 szt.

Istota tak plugawa, tak bezbożna, iż na samo wspomnienie jego wizyty ogarnia mnie obłęd. Leżałem sparaliżowany strachem, a ciemny kształt rozrastał się na mych oczach, formując z ciemnych smug swą ohydną bryłę. Poczułem energię tak złą, że aż mnie zemdliło. Gdybym mógł się poruszyć, pewnie czym prędzej pobiegłbym do łazienki i zwrócił niestrawione resztki kolacji. Jednak byłem sparaliżowany od stóp do głowy, owinięty kokonem niemocy, zdolny jedynie chłonąć obezwładniającą energię ciemnej materii. Czułem się niczym bezimienny kolos wyciosany w kamieniu, zdany na łaskę twórcy, który chciał zakląć w mej duszy opowieść. On przybył, aby rzec mi coś ważnego. On był niegdyś człowiekiem. Z mroku wyjrzały żarzące się pochodnia ślepia: Odbita w nich piekielna czeluść, gorzała nienawistnie, kpiąc z mej ludzkiej ułomności. Też kiedyś byłem człowiekiem zaśmiał się, roztaczając swe ciemne macki nad mą głową. Imię moje Gilles De Rais. Zwą mnie Sinobrodym. A teraz posłuchaj. Opowiem ci moją historię

40,00 zł
36,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,00 zł

1 osoba kupiła
30
ROBOTIME Drewniane Puzzle 3D - Wiolonczela - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ROBOTIME Drewniane Puzzle 3D - Wiolonczela
Nice-idea.pl
Dostępny6 szt.

Drewniane puzzle 3D w kształcie wiolonczeli. Zestaw został wykonany z wysokiej jakości sklejki i jest w postaci arkuszy z wstępnie wyciętymi i ponumerowanymi elementami, które przed montażem należy oddzielić od wykroju, a następnie połączyć bez użycia klej, zgodnie ze szczegółową instrukcją dołączoną do opakowania. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii obróbki drewna, model charakteryzuje duża ilość detali, a jego budowa jest ciekawym doświadczeniem (montaż wybranych elementów może wymagać użycia kleju do drewna- zestaw nie zawiera kleju). Marka Robotime Symbol TG411 Gwarancja Ogólne Dane techniczne Materiał Drewno Ilość elementów w zestawie 58 Waga 0,2 kg Sugerowany wiek 14 lat + Wymiary po złożeniu Długość 7 cm Szerokość 7 cm Wysokość 20 cm Specyfikacja Kod produktu TG411 Wymiar kartona 22,9*15,5*1,36 cm

54,20 zł
48,78 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,42 zł

1 osoba kupiła
31
Joan Roig i Diggle - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Joan Roig i Diggle
Dostępny23 szt.

W nocy 11 września 1936 roku grupa republikańskich milicjantów otoczyła dom rodziny Roig i Diggle w El Masnou, w Barcelonie. Zanim mężczyźni uprowadzili Joana, chłopak zdążył krzyknąć do swej matki: ?Bóg jest ze mną!?. Oprawcy przewożą go na cmentarz. Wiedzą, co mają robić. Dostali rozkaz... ? Niech wam Bóg wybaczy, jak i ja wam już przebaczyłem. Niech żyje Chrystus Król! ? to ostatnie słowa dziewiętnastolatka. I wtedy pada pięć strzałów. Cztery kule trafiają w serce Joana, jedna wbija się w kark. Bezwładne ciało młodego mężczyzny upada na ziemię. Na horyzoncie pojawiają się łagodne światła świtu. Jest poranek 12 września, wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi? W tej książce Carla Vilallonga opisuje poruszającą historię życia i śmierci Joana Roiga i Diggle ? beatyfikowanego przez papieża Franciszka męczennika z okresu wojny domowej w Hiszpanii (1936?1939), ucznia liceum Zakonu Pijarów w Barcelonie.

33,90 zł
24,41 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,49 zł

1 osoba kupiła
32
You Are a Badass Every Day - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
You Are a Badass Every Day
Dostępny5 szt.

For anyone who has ever had trouble staying motivated while trailblazing towards success, YOU ARE A BADASS EVERY DAY is the concise, crystal clear companion which will keep you fresh, grateful, mighty, and driven. In one hundred exercises, reflections, and cues that you can use to immediately realign your mind and keep your focus unwavering, this guide will show you how to keep the breakthroughs catalyzed by Sincero's iconic books YOU ARE A BADASS and YOU ARE A BADASS AT MAKING MONEY going. Owning your power to ascend to badassery is just the first step in creating the life you deserve--YOU ARE A BADASS EVERY DAY is the accountability buddy you can keep in your back pocket to power through obstacles, overcome the doubts that hold you back from greatness, and keep the fires of determination roaring while you reach your goals.

59,00 zł
50,15 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 8,85 zł

1 osoba kupiła
33
Zestaw markerów Touch 30szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw markerów Touch 30szt
Leantoys
Dostępny1 szt.

Zestaw 30 szt Dwustronnych Markerów Alkoholowych Pro Touch + Torba Wysokiej jakości Markery alkoholowe z odporną na ścieranie i rozwarstwianie końcówką. Bogato napigmentowane przez co rysowanie nimi to prawdziwa przyjemność. Doskonałe zarówno dla dzieci jaki i dorosłych. Sprawdzą się za równo podczas rysunków amatorskich jak i profesjonalnych. Dwie końcówki: szeroka i płaska oraz cienka i punktowa, dają ogromne możliwości twórcze. Końcówki wykonano z bardzo trwałego tworzywa, dzięki czemu markery będą służyć przez bardzo długo. Nasączony tuszem wkład wykonany został w sposób gwarantujący równomierną dystrybucję tuszu - bez plam wysychania i wylewania! Zestaw 30 markerów w różnorodnych i nasyconych barwach to propozycja dla wszystkich, którzy rozpoczynają swoją przygodę z rysunkiem oraz dla tych, którzy rysują na co dzień. Doskonała pigmentacja alkoholowego tuszu zawartego w pisakach gwarantuje, że wykonane nimi rysunki będą wyraźne, nasycone i długo nie zblakną. Markery stosowane na przeznaczonym do markerów alkoholowych papierze nie przemaczają kartki, dają się w łatwy sposób nakładać i mieszać. Dzięki temu uzyskasz całą gamę barw pośrednich, stworzysz nowe zestawienia tonalne a także wykonasz precyzyjne i subtelne cieniowanie. Zalety naszych markerów: - wytrzymałość - długi czas pisania oraz podwójna końcówka odporna na uszkodzenia - doskonała pigmentacja - dwie grubości końcówki - czytelna numeracja końcówek - estetyczne etui do przechowywania z wygodną rączką do przenoszenia Wymiary opakowania: 17 cm x 13 cm x 9 cm Zestaw 30 markerów zapakowany jest w estetyczne, ułatwiające przechowywanie etui sprawia, że nasza oferta jest idealna jako prezent !

25,90 zł
1 osoba kupiła
34
Gra sprawnościowa Klasy - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra sprawnościowa Klasy
Leantoys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.28

Kolorowe Obręcze Do Skakania Wiele Możliwości Zabawy ! Hopscotch Rings Gra w klasy jest zabawą znana od wielu lat. Grali w nie tylko nasi rodzice, a również dziadkowie. Ma nieskomplikowane zasady i można w nią grać niemalże wszędzie. Ilość grających osób jest nieograniczona - tak samo jak wiek - zabawa idealna już dla dzieci od 3 roku życia ! Zestaw zawiera 10 plastikowych obręczy i 10 złączek do swobodnego łączenia Wystarczy użyć wyobraźni i połączyć pierścienie w siatkę o dowolnym wzorze do skakania. Gra idealnie sprawdzi się do zabawy na dworze oraz w pomieszczeniu- możesz grać w klasy przez cały rok! Gra rozwija koordynację ruchową i umiejętności motoryczne u najmłodszych dzieci, a przede wszystkim zachęca do zabawy w grupie i aktywności fizycznej. Średnica jednej obręczy : 26 cm Gra zawiera: 10 x Kolorowe Kręgi 10 x Złącza do dowolnej konfiguracji obręczy Wymiary opakowania: 28 cm x 31 cm x 6 cm Gra zapakowana w kartonik. Posiada certyfikat CE, Wykonana z odpornego, nietoksycznego materiału. Zabawka zgodna z certyfikatem EN71. idealny pomysł na prezent !

29,90 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
35
Magnificat: hymn rewolucyjny Maryi, Matki Jezusa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnificat: hymn rewolucyjny Maryi, Matki Jezusa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.30

Fiat i Magnificat to dwa kluczowe momenty w życiu Maryi i tematy, które do dziś mają ogromne znaczenie w mariologii i pobożności maryjnej. Od wieków oświecają i inspirują chrześcijan, a zwłaszcza wielbicieli Matki Bożej, do praktykowania bezwarunkowej akceptacji woli Bożej i rewolucyjnego obwieszczenia, że Pan nasyci głodnych i wywyższy pokornych, a pysznych rozproszy i bogaczy odeśle z niczym. Maryja w Magnificat symbolizuje wiarę, która nabiera wymiaru społecznego. Matka Jezusa głosi, że zbawienie Boże ma wiele wspólnego ze sprawiedliwością dla ubogich, istnieje również autentyczne zobowiązanie wobec innych ludzi, naszych braci, zwłaszcza najbiedniejszych i najbardziej potrzebujących, oraz do niezbędnej transformacji społeczeństwa (św. Jan Paweł II). Książka stanowi owoc ponad dwunastu lat studiów, wykładów i misji ludowych autora, redemptorysty pracującego w Brazylii; także obserwacji, refleksji i bardzo wielu lektur. Jest próbą zrozumienia i pomocy w przejściu od często płytkiej i zwykłej pobożności maryjnej do rewolucyjnego stylu Magnificat i do zmiany w konkretnym życiu chrześcijanina, który wraz z tą wyjątkową modlitwą powinien nie tylko głosić sprawiedliwość i dobroć Boga, ale także wcielać je w swoje życie i czyny.

34,00 zł
25,50 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,50 zł

1 osoba kupiła
36
Informator kadrowego 2023 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Informator kadrowego 2023
Dostępny22 szt.

Informator kadrowego 2022 to zbiór tabel, schematów i wskaźników ważnych w pracy specjalistów ds. kadr i płac. Dzięki tej publikacji szybko sprawdzisz np.: jaki tryb zwolnienia wpisać w świadectwie pracy, do której części akt osobowych wpiąć dany dokument, jak policzyć poprawnie urlop proporcjonalny niepełno etatowca i czy przyczyna wypowiedzenia jest właściwa. Informator kadrowego to pomoc w codziennej pracy, którą zawsze warto mieć pod ręką.

79,90 zł
67,12 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 12,78 zł

1 osoba kupiła
37
Interaktywna magiczna różdżka + akcesoria - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Interaktywna magiczna różdżka + akcesoria
Leantoys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.24

Magiczny Zestaw Księżniczek z Bajki Interaktywna Różdżka ze Światłem i Dźwiękiem Funkcja Projektora Gwiazd ! + Akcesoria Dla Małej Damy Przepiękny zestaw małej księżniczki - wróżki, z magiczną różdżką i biżuterią, to idealny prezent dla dziewczynki powyżej 3-go roku życia. Różowa różdżka z sercem i koroną wyczaruje długie godziny niezapomnianej zabawy, dzięki interaktywnym funkcjom. Różdżka posiada funkcję projektora, który zamieni pokój w magiczne niebo pełne gwiazd, migoczące światełka i bajkowe melodie włączają się po naciśnięciu przycisku z przodu. W magicznym zestawie znalazły się również kolczyki, korona, pierścionek oraz naszyjnik z różnokolorowych kamieni. Całość utrzymana jest bajkowych odcieniach. Wymiary różdżki: 33 cm x 13 cm Idealny pomysł na prezent dla małej księżniczki ! Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia. Zabawka posiada certyfikat CE oraz wszystkie niezbędne certyfikaty w tym EN71. Zabawka zasilana bateriami 3 x AA 1.5 V (brak w zestawie)

18,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
38
Zestaw arkerów Touch 80szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw arkerów Touch 80szt
Leantoys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.12

Zestaw 80 szt Dwustronnych Markerów Alkoholowych Pro Touch + Torba Wysokiej jakości Markery alkoholowe z odporną na ścieranie i rozwarstwianie końcówką. Bogato napigmentowane przez co rysowanie nimi to prawdziwa przyjemność. Doskonałe zarówno dla dzieci jaki i dorosłych. Sprawdzą się za równo podczas rysunków amatorskich jak i profesjonalnych. Dwie końcówki: szeroka i płaska oraz cienka i punktowa, dają ogromne możliwości twórcze. Końcówki wykonano z bardzo trwałego tworzywa, dzięki czemu markery będą służyć przez bardzo długo. Nasączony tuszem wkład wykonany został w sposób gwarantujący równomierną dystrybucję tuszu - bez plam wysychania i wylewania! Zestaw 80 markerów w różnorodnych i nasyconych barwach to propozycja dla wszystkich, którzy rozpoczynają swoją przygodę z rysunkiem oraz dla tych, którzy rysują na co dzień. Doskonała pigmentacja alkoholowego tuszu zawartego w pisakach gwarantuje, że wykonane nimi rysunki będą wyraźne, nasycone i długo nie zblakną. Markery stosowane na przeznaczonym do markerów alkoholowych papierze nie przemaczają kartki, dają się w łatwy sposób nakładać i mieszać. Dzięki temu uzyskasz całą gamę barw pośrednich, stworzysz nowe zestawienia tonalne a także wykonasz precyzyjne i subtelne cieniowanie. Zalety naszych markerów: - wytrzymałość - długi czas pisania oraz podwójna końcówka odporna na uszkodzenia - doskonała pigmentacja - dwie grubości końcówki - czytelna numeracja końcówek - estetyczne etui do przechowywania z wygodną rączką do przenoszenia Wymiary opakowania: 21 cm x 19 cm x 12 cm Zestaw 80 markerów zapakowany jest w estetyczne, ułatwiające przechowywanie etui sprawia, że nasza oferta jest idealna jako prezent !

62,90 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
39
The Miracle Equation - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Miracle Equation
Dostępny4 szt.

The bestselling author of THE MIRACLE MORNING shares the secret to unlocking your full potential - all day, every day. And THE MIRACLE EQUATION now includes a brand new bonus chapter on maximising your MIRACLE MORNING. Even after the incredible success of his book THE MIRACLE MORNING, Hal Elrod realized that he still had more to share with the world. What he had discovered was a timeless but overlooked formula for success. The world's top achievers have used it for centuries. He used it to thrive against seemingly insurmountable odds, from overcoming life-threatening health challenges to near financial collapse.

59,00 zł
50,15 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 8,85 zł

1 osoba kupiła
40
Przy żłóbku Jezusowym TW - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przy żłóbku Jezusowym TW
Dostępny28 szt.

Ten zbiorek modlitw na Adwent i okres Bożego Narodzenia ma przede wszystkim na celu wzbudzić w nas tęsknotę do prawdziwej, gorącej wiary w łaskę, którą jest dla ludzi narodzenie Boga w stajence betlejemskiej. Po wtóre ma nam uzmysłowić, że Boże Narodzenie to nie tylko wydarzenie sprzed dwóch tysięcy lat, ale to wciąż isntniejąca rzeczywistość będąca przyczynkiem naszego zbawienia. Po trzecie ukazanie piękna wiary naszych ojców, piękna modlitwy i usuwanego przez nas powoli w kąt piękna zwyczajów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia.

39,90 zł
30,32 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,58 zł

1 osoba kupiła
41
The Way of Integrity - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Way of Integrity
Dostępny4 szt.

Bestselling author, life coach and sociologist Martha Beck explains why 'integrity' - being in harmony with ourselves - is the key to a meaningful and joyful life In The Way of Integrity, Beck presents a four-stage process that anyone can use to find integrity, and with it, a sense of purpose, emotional healing, and a life free of mental suffering. Much of what plagues us-people pleasing, staying in stale relationships, negative habits-all point to what happens when we are out of touch with what truly makes us feel whole. Inspired by The Divine Comedy, Beck uses Dante's classic hero's journey as a framework to break down the process of attaining personal integrity into small, manageable steps. She shows how to read our internal signals that lead us towards our true path, and to recognize what we actually yearn for versus what our culture sells us. With techniques tested on hundreds of her clients, Beck brings her expertise as a social scientist, life coach and human being to help readers to uncover what integrity looks like in their own lives. She takes us on a spiritual adventure that not only will change the direction of our lives, but bring us to a place of genuine happiness.

89,00 zł
62,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 26,70 zł

1 osoba kupiła
42
Ćwicz razem z sensorycznym Brunem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwicz razem z sensorycznym Brunem
Dostępny8 szt.

Zestaw 22 kart obustronnie zadrukowanych przedstawiających Bruna w 44 różnych pozycjach. Karty służą do ćwiczeń praksji, czyli planowania motorycznego. Zadaniem dziecka jest przyjąć taką samą pozycję, jaką przyjął Bruno na karcie. Można wykorzystywać w zajęciach indywidualnych oraz grupowych. Karty pasują do kostki aktywności.

38,00 zł
1 osoba kupiła
43
ROBOTIME Drewniane Puzzle 3D - Gitara Elektryczna - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ROBOTIME Drewniane Puzzle 3D - Gitara Elektryczna
Nice-idea.pl
Dostępny5 szt.

Drewniane puzzle 3D w kształcie gitary. Zestaw został wykonany z wysokiej jakości sklejki i jest w postaci arkuszy z wstępnie wyciętymi i ponumerowanymi elementami, które przed montażem należy oddzielić od wykroju, a następnie połączyć bez użycia klej, zgodnie ze szczegółową instrukcją dołączoną do opakowania. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii obróbki drewna, model charakteryzuje duża ilość detali, a jego budowa jest ciekawym doświadczeniem (montaż wybranych elementów może wymagać użycia kleju do drewna- zestaw nie zawiera kleju).

75,80 zł
68,22 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,58 zł

1 osoba kupiła
44
Nie chcę, żeby umarła - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie chcę, żeby umarła
Dostępny913 szt.

Kontrowersyjna, okrutna, zabawna rzecz o chorowaniu i umieraniu. Temat posępny, ale tekst pogodny, czasami można się uśmiać do łez, bo wiadomo, że najlepsze komedie to tragedie, które zdarzają się innym. A właśnie ci inni są bohaterami tej opowieści. Ci, którzy są rysą na obowiązującym dzisiaj idealnym obrazku świata młodości, siły i piękna, czyli zakryta ściankami celebrytozy nasza rodzima rozstękana geriatria. To rosnące z roku na rok uniwersum starych matek i ojców razem z ich zdesperowanymi rodzinami, zamienionymi w opiekunów, ukazane jest poprzez jednostkowy dramat kobiety nieco już przywiędłej, którą zaskakuje wylew matki. Zaczyna się od: O Boże! Dlaczego mnie to spotyka?! Potem trwa i trwa, wydaje się bez końca. Aż wreszcie nadchodzi kres, czyli to, co czeka każdego z nas. Opowieść nie epatuje smutkiem, jest czułą historią o życiu we wszystkich jego wymiarach.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

1 osoba kupiła
45
Dokumentacja w firmie transportowej 2023 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dokumentacja w firmie transportowej 2023
Dostępny27 szt.

Z tej publikacji dowiesz się, jak prowadzić dokumentację w firmie transportowej. Znajdziesz dokumenty zarówno dotyczące ewidencji czasu pracy kierowców i harmonogramów czasu pracy kierowców oraz wydruków danych z karty kierowcy i tachografu cyfrowego. Dowiesz się także jak stosować wykresówki i zaświadczenie o nieprowadzeniu pojazdu, czyli tzw. świadectwo działalności, znane kiedyś jako urlopówka lub żółta tarczka. Mamy tu też dla Ciebie dokumenty związane z uzyskaniem licencji transportowych oraz zaświadczeń na przewozy na potrzeby własne. W książce ponadto zawarliśmy dokumenty potrzebne przy zatrudnieniu kierowcy (m.in. brak sądowego zakazu wykonywania zawodu kierowcy, zaświadczenie/oświadczenie i niekaralności, oświadczenie o dodatkowym zatrudnieniu w innych firmach, informacja o czasie pracy kierowcy). Ponadto dokumenty firmowe (regulamin pracy i wynagrodzenia). Publikacja zawiera także dokumentację związaną z kontrolami ITD ? protokoły kontroli, odwołania od kar, zezwolenia na przewozy nienormatywne czy też dokumenty związane z przewozami ADR ? sprawozdanie, instrukcje itp.

109,90 zł
92,32 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 17,58 zł

46
Płace w firmie 2023 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Płace w firmie 2023
Dostępny32 szt.

Początek 2023 rok to nie tylko nowa wysokość minimalnego wynagrodzenia za pracę. To także wiele zmian w podatkach dochodowych. Od 1 stycznia 2023 r. wchodzą w życie ponadto nowe zasady rozliczania zaliczek na podatek od wynagrodzeń w zakresie pomniejszania ich o kwotę zmniejszającą podatek. Sprawdź, jak krok po kroku wypełniać nowy formularz PIT-2. Z książki dowiesz się także: ?Jakie zmiany w przepisach trzeba stosować przy naliczaniu wynagrodzeń od 1 stycznia 2022 r. ?Jakie wnioski i oświadczenia w formularzu PIT-2 pracownik może składać od 1 stycznia 2023 r. ?Jak sporządzić informację PIT-11 za 2022 rok ?Dlaczego pracodawcy opłaca się mieć dobrze skonstruowany regulamin pracy ?Jak właściwie określić termin i miejsce wypłaty wynagrodzenia ?Jakie zapisy w regulaminie wynagradzania są niekorzystne dla pracodawcy ?Jak skorygować niepoprawne zapisy w regulaminach ZFŚS ?Jak naliczać wynagrodzenie chorobowe i zasiłek chorobowy ?Jak zaokrąglać kwoty świadczeń na listach płac ?Jak odroczyć termin płatności składek ZUS ?Dlaczego największa liczba błędów w wewnętrznych przepisach płacowych dotyczy tzw. premii uznaniowych

149,00 zł
125,16 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 23,84 zł

47
Wzory dokumentów dla placówek medycznych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wzory dokumentów dla placówek medycznych
Dostępny47 szt.

W książce znajduje się prawie 80 najważniejszych formularzy, oświadczeń, upoważnień, procedur, instrukcji oraz list kontrolnych niezbędnych do prawidłowej praktyki personelu medycznego.

189,00 zł
158,76 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 30,24 zł

48
Urlopy rodziców w pracy Obecnie i po planowanych zmianach w Kodeksie pracy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Urlopy rodziców w pracy Obecnie i po planowanych zmianach w Kodeksie p...
Dostępny37 szt.

Przepisy Kodeksu pracy przyznają pracownikom szerokie uprawnienia w związku z pełnieniem funkcji rodzicielskich. Mowa o urlopach dla zatrudnionych rodziców: macierzyńskim, rodzicielskim, ojcowskim i wychowawczym oraz urlopach przysługujących na warunkach tych urlopów. Pracownicy i inne osoby ubezpieczone mają również ? na zasadach określonych przepisami ? prawo do zasiłku macierzyńskiego. Publikacja w praktyczny sposób przedstawia zasady korzystania z wymienionych urlopów związanych z opieką nad dziećmi oraz wypłaty zasiłku macierzyńskiego za ich okres. Ponadto zasygnalizowano planowane na 2023 rok zmiany w zasadach udzielania urlopów i wypłaty zasiłku macierzyńskiego, wynikające z obowiązku wdrożenia tzw. dyrektywy rodzicielskiej.

89,00 zł
74,76 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 14,24 zł

49
The Eminent Jay Jay Johnson. Volume 1 (1953?54). Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
132,90 zł
130,24 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 2,66 zł

50
Genius of Modern Music. Volume One (1947?48). Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
132,90 zł
130,24 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 2,66 zł

Wróć do góry