hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.12.05

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 5 grudnia 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Łowcy skór. Tajemnice zbrodni w łódzkim pogotowiu (Tomasz Patora), na drugim Jerozolima. Biografia (Simon Sebag Montefiore). Kolejny produkt to Mapa kulturowa. Jak skutecznie radzić sobie z różnicami kulturowymi w biznesie (Erin Meyer) oraz Włoska balerina (Kristy Cambron).
1
Łowcy skór. Tajemnice zbrodni w łódzkim pogotowiu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Łowcy skór. Tajemnice zbrodni w łódzkim pogotowiu
Dostępny525 szt.

Raport o zabójczym układzie. Pracownicy pogotowia, przedsiębiorcy pogrzebowi i systemowa zbrodnia Zaczęło się od anonimu. Kartka A4. Zestawienie zakładów pogrzebowych, które za łapówki przejęły prosektoria w łódzkich szpitalach. Tomasz Patora wraz z dwoma innymi dziennikarzami rozpoczął śledztwo, które wkrótce ujawniło jedną z największych afer w historii III RP. Handel informacjami o zgonach, opóźnianie wyjazdów karetek pogotowia, chaos w dystrybucji niebezpiecznych leków i wreszcie - coraz więcej przypadków zaskakujących śmierci. Kilka miesięcy po tym, jak dostarczono anonim do redakcji, sprawą łowców skór żył cały kraj, a organy ścigania wszczęły dochodzenie. Dziś, po ponad dwudziestu latach, Patora wraca do sprawy. Przedstawia nieznane dotychczas dokumenty i relacje świadków. Szczegółowo analizuje materiały i krok po kroku ujawnia sieć wzajemnych powiązań, by odpowiedzieć na pytanie kluczowe: jak doszło do tego, że śmierć stała się cenniejsza od życia? Jestem przekonany, że na podstawie tej książki powstanie hitowy serial. Czyta się ją z wypiekami na twarzy, jak doskonały thriller sądowo-kryminalno-lekarski. Tylko że to wszystko wydarzyło się naprawdę. – Szymon Jadczak, dziennikarz śledczy Wirtualnej Polski

54,99 zł
36,29 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 18,70 zł

474 osoby kupiły
2
Jerozolima. Biografia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Jerozolima. Biografia
Dostępny108 szt.

Święte miejsce trzech wielkich religii. Pole bitwy ścierających się cywilizacji. Zarzewie krwawego fanatyzmu i kolebka idei pojednania. Od ponad trzech tysięcy lat fascynuje i przyciąga jak magnes. Jerozolima – Al-Quds – Jeruszalaim. Poznaj miasto, w którym zawiera się historia świata.

129,99 zł
92,29 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 37,70 zł

231 osób kupiło
3
Mapa kulturowa. Jak skutecznie radzić sobie z różnicami kulturowymi w biznesie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Mapa kulturowa. Jak skutecznie radzić sobie z różnicami kulturowymi w ...
Dostępny1999 szt.

Książka Erin Meyer - współautorki bestsellera Gdy regułą jest brak reguł - o tym, jak radzić sobie z trudnościami komunikacyjnymi w świecie biznesu. Dlaczego polskiemu menadżerowi tak trudno dogadać się z zespołem z Indii? Ile trwa piętnaście minut w Londynie, a ile w Dubaju? Co to znaczy, że Polacy, Francuzi i Niemcy są przedstawicielami kultur kokosowych? Jak dobrze odczytać to, co tak naprawdę mówią nam ludzie z innych krajów i kultur? Niemiec od razu przejdzie do sedna sprawy, ale kiedy krytykuje cię szef z Wielkiej Brytanii, możesz tego nawet nie zauważyć. W skandynawskim zespole trudno odkryć, kto właściwie jest menadżerem, co jest nie do pomyślenia dla ceniących hierarchię Azjatów. Kiedy różne narody i kultury zaczynają wspólnie robić biznes, czasem naprawdę trudno się dogadać. Mapa kulturowa to obowiązkowa lektura dla każdego, kto pracuje w międzynarodowym zespole. To książka dla liderów, menadżerów, konsultantów i specjalistów, którzy odkryli, że można świetnie znać język, ale wciąż pozostawać niezrozumiałym. Erin Meyer, opierając się na badaniach i własnej praktyce, przedstawia krok po kroku, jak zrozumieć najczęściej występujące w biznesie trudności komunikacyjne wynikające z różnic kulturowych oraz daje praktyczne wskazówki, jak skutecznie sobie z nimi radzić. Międzynarodowy bestseller, który pomaga pokonać niewidzialne granice w biznesie.

64,99 zł
42,89 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 22,10 zł

69 osób kupiło
4
Włoska balerina - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Włoska balerina
Dostępny2394 szt.

Całą tę historię zachowam w tajemnicy, dopóki nie będziesz gotowa, aby ją wyjawić. Julia Bradbury jest wybitną primabaleriną. Zachwyca tańcem na prestiżowych scenach. Kiedy wybucha druga wojna światowa, nie waha się ani chwili i wstępuje do armii. Chce zostać telefonistką lub sanitariuszką. Los ma dla niej jednak inny plan. Julia wciąż musi tańczyć. Na dodatek w parze z mężczyzną, który przed laty boleśnie złamał jej serce. Szeregowy Courtney Coleman zostawił w rodzinnym mieście ukochaną i kłopoty, w które nieustannie wpadał. Wcielony do armii jako sanitariusz wciąż sobie powtarza: To wojna! Nie wolno ci się angażować!. Wszystkie postanowienia tracą moc, kiedy Court ratuje z getta małą dziewczynkę. Za wszelką cenę postanawia ocalić jej niewinne życie. Losy trojga niezwykłych bohaterów splatają się w rzymskim szpitalu otoczonym przez nazistów. Czy mogą sobie zaufać? Jak uniknąć śmierci, kiedy za drzwiami krąży oddział uzbrojonych żołnierzy? Jakie tajemnice skrywa dziecięca walizka? I czyją historię odkryją stare listy? Kristy Cambron, mistrzyni powieści historycznych, przenosi nas do świata, w którym poświęcenie i odwaga jednej osoby mają realny wpływ na życie przyszłych pokoleń. Jej zapierająca dech w piersiach, oparta na prawdziwych wydarzeniach powieść pokazuje, że przeszłość znajduje odbicie w teraźniejszości, a o niewinność i piękno warto walczyć bez względu na cenę.

44,99 zł
29,69 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 15,30 zł

69 osób kupiło
5
Taniec życia i pieśń śmierci. Historia Apaczów Cochise'a i Geronima - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Taniec życia i pieśń śmierci. Historia Apaczów Cochise'a i Geronima
Dostępny1371 szt.

Walczyłem z wami długo i ze wszystkich sił. Zabiłem wielu waszych ludzi, lecz gdy ginęli jedni, dużo innych przychodziło na ich miejsce, a gdy ginął jeden Indianin, na jego miejsce nie przychodził nikt. I tak wielki lud, który przyjął was życzliwie na swej ziemi, stał się słabą grupą umykającą przed żołnierzami, jak jeleń umyka przed myśliwym. Czy zniknie on zupełnie z powierzchni ziemi, czy kilku z nas żyć będzie jeszcze kilka lat, żeby zobaczyć, jak słońce wschodzi nad tymi górami, naszą ziemią ojczystą? – Cochise To jest moja ziemia, mój dom, ziemia moich ojców, na którą domagam się zezwolenia powrotu. Tam chcę spędzić swoje ostatnie dni i zostać pogrzebany wśród tamtejszych gór. Jeśli to się ziści, umrę spokojnie w poczuciu, że mój lud, wrócony rodzinnym stronom, będzie się rozmnażał, zamiast szczupleć, i nasze imię nie zaginie. – Geronimo Nigdy już nie będą wolni. Nigdy już nie odzyskają odebranej im ziemi. Walecznych Apaczów spowijają mity i legendy. Podziwiamy ich męstwo, fascynuje nas ich więź z naturą. Biały człowiek zniszczył ich kulturę, zagrabił ich ziemię, odebrał im dzieci i zmusił do porzucenia wiary przodków. Żyją w rezerwatach, setki razy okłamywani i marginalizowani. Apacze nie zniknęli. Usiądźmy z nimi w kręgu przy ognisku, posłuchajmy ich pieśni. Usłyszmy o ich historii i kulturze, o ich zwyczajach i tradycjach, o ich dolach i niedolach. O historii świata, który pogardliwie został nazwany nowym, ale dla nich od zawsze był domem. To wielki zaszczyt. Poznaj bolesną prawdę o zapomnianych ludziach

99,99 zł
65,99 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 34,00 zł

41 osób kupiło
6
Ostatnia pieśń miłosna. Biografia Joan Didion - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
79,90 zł
51,94 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 27,96 zł

38 osób kupiło
7
Oszustka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oszustka
Dostępny2131 szt.

Przeszłości nie da się zmienić. Można ją jednak oszukać. Moje poprzednie życie było tajemnicą. Udało mi się oszukiwać wszystkich na tyle długo, że sama wreszcie zapomniałam, kim kiedyś byłam. Aż do dziś. Ktoś postanowił mi przypomnieć brud i zło, które zostawiłam za sobą. Ktoś, komu bardzo zależy na tym, aby moje kłamstwa wyszły na jaw. Kto chce zburzyć moje poukładane życie i odebrać mi to, co najważniejsze - mojego kochanego Piotra i nasze dziewczynki. A ja nie pozwolę na to, aby stała im się krzywda. I zrobię wszystko, aby uchronić ich przed prawdą.

44,99 zł
30,59 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 14,40 zł

39 osób kupiło
8
Bracia Karamazow - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bracia Karamazow
Dostępny1993 szt.

Bracia Karamazow to ostatnia i najdojrzalsza powieść Fiodora Dostojewskiego. Opowiada dzieje czterech braci, których łączy tragedia: zabójstwo ojca. Każdy z nich, kierowany poczuciem winy, emocjami i pożądaniem, usiłuje odnaleźć własne miejsce w mrocznej mozaice rodziny Karamazowów. Powieść rosyjskiego mistrza jest uznawana za jedno z największych dzieł w historii literatury. Obok wątków obyczajowych porusza fundamentalne problemy, z którymi potem zmagał się wiek XX: pytanie o istnienie Boga w racjonalnym świecie, trwałość wartości w obliczu zmian i nieświadome krążenie człowieka między złem a pokutą. Kongenialny przekład Adama Pomorskiego pozwala polskiemu czytelnikowi w pełni rozsmakować się w rozległej panoramie powieści. Fiodor Dostojewski (1821-1881) - pisarz rosyjski, jeden z największych twórców literatury wszech czasów, autor Zbrodni i kary, Biesów i Idioty, ceniony za wnikliwe obserwacje społeczne i znakomite psychologiczne portrety bohaterów. Własne doświadczenia życiowe przekuwał w prozę: po czteroletnim zesłaniu na Syberię, gdzie trafił za liberalne poglądy, i przymusowym wcieleniu do armii carskiej napisał Wspomnienia z domu umarłych, natomiast uzależnienie od hazardu stało się kanwą Gracza. Dostojewski uważany jest za prekursora egzystencjalizmu.

79,99 zł
54,39 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 25,60 zł

36 osób kupiło
9
Kot Mali. Wspomnienia dziewczynki, która przetrwała Zagładę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kot Mali. Wspomnienia dziewczynki, która przetrwała Zagładę
Dostępny1843 szt.

Pamiętnik małej Żydówki, którą ocalił kot Mała Mala przygląda się armii nazistowskich żołnierzy depczących jej świat. Zostaje zamknięta w getcie. Wymyka się z niego, by zdobywać jedzenie dla rodziny. Jest dzieckiem postawionym przed dylematami, które złamałyby dorosłego. Jak ma powiedzieć rodzicom, że jej brat został zastrzelony? Czy powinna uciekać z Tarnogrodu, wiedząc, że zostawia swojego dziadka na pewną śmierć? W swoim pamiętniku opowiada o samotności w czasie wojny, kiedy jedyną przyjaciółką jest kotka. Przybłęda okazuje się Aniołem Stróżem ostrzegającym ją przed nazistami. Jej towarzystwo pozwala Mali przezwyciężyć strach, kiedy musi się ukrywać w ciemnym lesie. Kot Mali, pamiętnik pochodzącej z Lubelszczyzny dziewczynki, pokazuje czytelnikowi prawdziwe oblicze wojny. Kacenberg nie uchyla się przed opowiedzeniem wprost tego, co ją spotkało. To Zagłada widziana oczami dziecka. Może zabrzmi to dziwnie, ale jestem przekonana, że [kotka] była prawdziwym (…) Aniołem Stróżem zesłanym z niebios, aby wyprowadził mnie z piekła, które pochłonęło moich bliskich, rodzinne miasto i sześć milionów Żydów. Czym zasłużyłam sobie na anioła i dlaczego właśnie ja?

49,99 zł
33,99 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 16,00 zł

37 osób kupiło
10
Odkrywanie mindfulness. Szczerze o medytacji uważności - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odkrywanie mindfulness. Szczerze o medytacji uważności
Dostępny2034 szt.

Mindfulness – ratunek na czas chaosu. Jak praktykować, by uniknąć pułapek, fałszywych nauczycieli i rozczarowań? Są setki książek o medytacji – ale nie wszystkie warto czytać. Jest wielu nauczycieli medytacji – ale nie wszyscy naprawdę potrafią uczyć. Małgorzata Jakubczak medytuje od 2006 roku i jest nazywana nauczycielką nauczycieli. Zakładając Polski Instytut Mindfulness, wprowadziła tę praktykę do Polski. Katarzyna Kędzierska to autorka największego w Polsce bloga o minimalizmie i mindfulness – Simplicite.pl – i certyfikowana nauczycielka medytacji. Ta książka to naga prawda o mindfulness – odarta z instagramowych filtrów szczera rozmowa dwóch ekspertek, które zmieniły swoje życie dzięki medytacji uważności. Mindfulness podpowiada, jak przestać uciekać od kryzysu i uważnie poradzić sobie z tym, co przynosi nam życie. – Małgorzata Jakubczak Regularna praktyka medytacji to spotkanie z jedną z najważniejszych osób na świecie – z samą sobą. – Katarzyna Kędzierska

54,99 zł
37,39 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 17,60 zł

32 osoby kupiły
11
Krew i flaki w szkole średniej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krew i flaki w szkole średniej
Dostępny106 szt.

Mroczna, niepokojąca metafikcja, okrzyknięta niegdyś literackim odpowiednikiem punk rocka: kazirodztwo, aborcja, gangi uliczne, nowojorskie slumsy i halucynacyjna podróż przez Afrykę Północną. Nielinearna, chaotyczna, kolażowa antynarracja, przeplatana obscenicznymi rysunkami oraz fragmentami dramatycznymi i poetyckimi. Brutalny, transgresyjny surrealizm spod znaku Bataille’a, Burroughsa i Geneta – ten ostatni pojawia się zresztą na kartach książki we własnej osobie. Kathy Acker (1947-1997) – amerykańska powieściopisarka postmodernistyczna, debiutowała jako reprezentantka eksperymentalnego nowojorskiego podziemia literackiego połowy lat 70., jednocześnie zarabiając na życie tańcem erotycznym. Na początku lat 80. mieszkała w Londynie, gdzie napisała kilka swoich najbardziej cenionych przez krytykę utworów. Po powrocie do USA pod koniec lat 80. przez około sześć lat pracowała jako adiunkt w San Francisco Art Institute. Oprócz kilkunastu powieści pozostawiła po sobie kilka zbiorów poezji, scenariusze filmowe, liczne eseje i teksty z teorii literatury oraz jedno libretto operowe. Zmarła na raka piersi w klinice medycyny alternatywnej w Tijuanie. W Polsce opublikowano dotąd tylko jedną jej powieść, Kicia, król piratów w przekładzie Katarzyny Karłowskiej (Zysk i S-ka, 2002). Fragmenty Blood and Guts... w przekładzie Piotra Siemiona ukazały się w 1990 roku na łamach „brulionu”. Andrzej Wojtasik - urodzony w 1970 roku w Szczecinie. Od dwudziestu siedmiu lat tłumaczy książki. Do jego dorobku należą m.in.: Ludowa historia Stanów Zjednoczonych H. Zinna, Please kill me. Punkowa historia punka L. McNeila i G. McCain, a także Galaktyka Gutenberga M. McLuhana.

49,00 zł
30,38 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 18,62 zł

20 osób kupiło
12
Dior. Historia kultowego domu mody - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dior. Historia kultowego domu mody
Dostępny212 szt.

Połączenie klasyki i awangardy, pięknych sylwetek z doskonałym krawiectwem – to wszystko cechy nieodłącznie związane z domem mody Christiana Diora. Świetnie obeznany z tradycją francuskiego rzemiosła, jak i wyczulony na najnowsze trendy w kulturze i sztuce, legendarny projektant stworzył szereg kreacji pozostających do dziś ponadczasowymi klasykami. Książka śledzi losy marki, poczynając od tego, co ukształtowało estetykę młodego Diora, poprzez szerokie echo, jakim odbiły się jego debiutanckie kolekcje, aż do przedwczesnej śmierci projektanta. Opisuje także dalszą historię domu mody, pozostającego później w rękach prawdziwych wizjonerów – wysublimowanego Yves Saint Laurenta, romantycznego Johna Galliano czy politycznie zaangażowanej Marii Grazii Chiuri. Piękne archiwalne fotografie i pełna barwnych osobowości opowieść tworzą niezwykły obraz epoki rewolucyjnych zmian w modzie, zapoczątkowanych właśnie twórczością Diora.

69,00 zł
44,85 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 24,15 zł

9 osób kupiło
13
Jojo Świecące 61584 Norimpex - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jojo Świecące 61584 Norimpex
Inny producent
Dostępny30 szt.

4,20 zł
3,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,21 zł

7 osób kupiło
14
Pakiet Saga von Becków: Dziedzictwo von Becków  /Piętno von Becków - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
69,00 zł
43,47 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 25,53 zł

7 osób kupiło
15
Angielski na co dzień 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski na co dzień 1
Dostępny151 szt.

Ćwiczenia z płytą CD to skuteczny i przyjemny sposób nauki języka angielskiego. Dzięki temu zestawowi dzieci poznają i utrwala słownictwo z następujących tematów: My body, Clothes, Toys, Fairyland, School, Family, House, Everyday life.

12,99 zł
6 osób kupiło
16
Życie ofiarowane. Poradnik dla mężczyzn rozeznających powołanie zakonne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życie ofiarowane. Poradnik dla mężczyzn rozeznających powołanie zakonn...
Dostępny34 szt.

Jak poznać, czy Bóg powołuje mnie do zakonu? Czy byłbym tam szczęśliwy? Które wspólnoty brać pod uwagę? Jak właściwie wygląda życie zakonne? Jak się do niego przygotować? Czego unikać? Jeśli zadajesz sobie podobne pytania, to ta książka jest dla ciebie. Autorzy służą teoretycznym wsparciem i praktyczną radą. Odpowiadają na pytania i rozwiewają wątpliwości. Dzielą się własnym doświadczeniem, przywołując także wypowiedzi braci i ojców z innych zgromadzeń zakonnych. Treść, zaadaptowana do wydania polskiego, zwiera m.in. głosy polskich zakonników.

39,90 zł
35,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

6 osób kupiło
17
Oskar i pani Róża - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oskar i pani Róża
Dostępny10274 szt.

Czy w ciągu dwunastu dni można poznać smak życia i odkryć jego najgłębszy sens? Dziesięcioletni Oskar leży w szpitalu i nie wierzy już w żadne bajki. Na jego drodze staje tajemnicza pani Róża, która ma za sobą karierę zapaśniczki i potrafi znaleźć wyjście z każdej sytuacji… Oskar i Pani Róża to najsłynniejsza powieść Érica-Emmanuela Schmitta, znakomitego francuskiego pisarza i filozofa, którego książki przetłumaczono na 35 języków. Czytelnicy na całym świecie pokochali go za niezrównaną wrażliwość i mądrość, z jaką opisuje nawet najbardziej skomplikowane emocje. Dzięki małemu Oskarowi ponad pół miliona Polaków przekonało się, że warto się cieszyć każdą chwilą życia.

29,99 zł
23,09 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 6,90 zł

4 osoby kupiły
18
Marker akrylowy Flower, 12 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marker akrylowy Flower, 12 kolorów
Fandy
Dostępny3 szt.

Zestaw 12 markerów akrylowych, nylonowa końcówka o długości 3,8 mm, tusz na bazie wody, do różnych powierzchni - karton, szkło, ceramika, płótno, drewno, skóra, dżet, plastik.

23,10 zł
20,79 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,31 zł

4 osoby kupiły
19
Ewolucja Charmander Charmeleon Charizard Figurka Pokemon - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
175,00 zł
168,00 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 7,00 zł

3 osoby kupiły
20
Podkładka do koralików prasowanek T-rex - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podkładka do koralików prasowanek T-rex
SES Creative
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.07

Dinozaur - podkładka do koralików prasowanek. Wiek:+5

13,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 15,5%
oszczędzasz 2,01 zł

3 osoby kupiły
21
Długopis stic K86 czarny - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis stic K86 czarny
Pelikan AG
Dostępny45 szt.

Klasyczne, czarne długopisy typu stick są komfortowe i zapewniają jedwabiste pisanie.

2,99 zł
3 osoby kupiły
22
Jesteś prawdziwym przyjacielem, Pinku! Książka o relacjach z rówieśnikami dla dzieci i rodziców trochę też - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jesteś prawdziwym przyjacielem, Pinku! Książka o relacjach z rówieśnik...
Dostępny1207 szt.

- Cześć, Pinku! - Cześć! - Pink jest... - Jestem stworem, niebieskim stworem. Mam nos z futerkiem i jedno ucho okrągłe, a drugie spiczaste. Lubię piec babeczki, robić niespodzianki i grać na ukulele. I jeszcze świetnie się skradam! - Tak właśnie! - O! I jeszcze mam wielu przyjaciół. - Tak? A kogo? Pink ma aż troje przyjaciół. To Bingo, Leo i Lulka. Spędzają razem czas, wspólnie się bawią, zapraszają się nawzajem na nocowanki. Dotąd się nie zastanawiali dlaczego, ale tak po prostu jest - są dla siebie WAŻNI i okazują to sobie na wiele różnych sposobów. Bo przyjaciel to właśnie ktoś, kto jest dla Ciebie WAŻNY. To ktoś, kto wie, co lubisz, a czego nie i przy kim możesz być sobą. Kto opowiada Ci o sobie i uważnie słucha, gdy mówisz. To ktoś, kto się o Ciebie troszczy. I o kogo troszczysz się Ty. Pomóż Pinkowi odkryć, czym jest przyjaźń, i pozwól mu zostać Twoim przyjacielem! Autorki bestsellera Jesteś ważny, Pinku! Przyjaciółki od podkolanówek, znają się od pierwszego dnia szkoły podstawowej, przyjaźnią się od zawsze. Lubią razem łazić bez celu, zbierać skorupki ślimaków i inne dziwności, wygłupiać się i oczywiście pisać książki dla dzieci.

44,90 zł
33,23 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

4 osoby kupiły
23
Jestem mistrzem matematyki 8-9 lat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jestem mistrzem matematyki 8-9 lat
Dostępny14 szt.

Masz bzika na punkcie zagadek, szyfrów i łamigłówek? Lubisz bawić się liczbami? Otwórz szybko tę książkę, weź do ręki ołówek, wytęż umysł i? baw się wesoło. Gdy przebrniesz przez wszystkie zadania, matematyka nie będzie miała dla Ciebie tajemnic. Powodzenia! W książce znajdziesz: ? Około 100 zadań opatrzonych wskazówkami ? Rady dla rodziców i nauczycieli ? Odpowiedzi do wszystkich zadań

17,50 zł
12,99 zł

Rabat 25,8%
oszczędzasz 4,51 zł

3 osoby kupiły
24
Piórka puch 16g, białe - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórka puch 16g, białe
Titanum
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.03

Piórka dekoracyjne, kolor: białe. Opakowanie 16 g.

7,99 zł
Powiadomienie
3 osoby kupiły
25
Głosuj na Polaka! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Głosuj na Polaka!
Dostępny613 szt.

Złośliwa, mocno aluzyjna, nie oszczędza nikogo, świetnie napisana i jak zawsze u Aleksandry Rumin odkrywczo zaskakująca. Politycznie niepoprawna, ale za to jak napisana! Po prostu genialne szaleństwo! – Iwona Banach Nie ma to jak wyścig po fotel wójta! Aleksandra Rumin w błyskotliwy sposób rozbiera króla do naga i pierwsza zaczyna się śmiać. A my razem z nią. Zjadliwy humor, pastisz najwyższych lotów i cała lawina przemyśleń. Książka na czasie, prawdziwy haust świeżego powietrza. Polecam! – Danuta Awolusi Grzeszyn to mała, urokliwa gmina, miejsce zsyłki dla ludzi, którzy dostali od losu drugą szansę. Gdy tuż po wizycie premiera rządzący miastem z woli ludu i Boga wójt znika bez śladu, a kilka dni później zrozpaczona żona otrzymuje list z żądaniem okupu, mieszkańcy stają na wysokości zadania i natychmiast rozpoczynają publiczną zbiórkę astronomicznie wysokiej kwoty. Niestety, hojność wyborców ma swoje granice, akcja kończy się fiaskiem, wójt zostaje uznany za zmarłego, a jego mandat ulega wygaszeniu. Konieczne jest przeprowadzenie przedterminowych wyborów. Do wyścigu o fotel wójta Grzeszyna staje trzech kandydatów: spokrewniony z brytyjską rodziną królewską dziedzic na uchodzącym za perłę regionu wandalińskim zamku, kucharz z restauracji Wykwintnej w Wielkiej Lipie, który zarabia siedemnaście tysięcy miesięcznie, chociaż umie gotować jedynie bulion z kostek rosołowych, oraz namaszczony przez najważniejszą osobę w państwie spadochroniarz ze stolicy, dla którego wójtowanie ma być pierwszym krokiem do wielkiej politycznej kariery. Rozpoczyna się brutalna kampania wyborcza, bo w polityce jak w miłości - wszystkie chwyty dozwolone. Duża dawka humoru doprawiona intrygami małej społeczności i polana politycznym sosem o dziwnie znajomym smaku. Aleksandra Rumin tym razem porzuca zbrodnie, by zabrać nas w świat political fiction o polskiej prowincji.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

3 osoby kupiły
26
Opowieść o Wojcieszowie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieść o Wojcieszowie
Dostępny80 szt.

Wojcieszów to niewielkie miasto na Dolnym Śląsku, położone w Krainie Wygasłych Wulkanów, w Górach Kaczawskich, w dolinie rzeki Kaczawy. Czy ta mała kropka na mapie Polski zasługuje na odrębną opowieść? Autor, Wacław Patalas, udowadnia, że tak, przedstawiając najważniejsze wydarzenia z życia miasta i tego, co było przed nim, od prehistorii do czasów współczesnych. Opowieść o Wojcieszowie to bogato ilustrowana książka, oparta na wielu tekstach źródłowych, z pewnością ciekawa dla mieszkańców, ale i wszystkich zainteresowanych dziejami Dolnego Śląska. Dajmy się porwać tej opowieści, niech powrócą wspomnienia.

79,90 zł
57,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 22,37 zł

3 osoby kupiły
27
Farba akrylowa, 75 ml, złota - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farba akrylowa, 75 ml, złota
Titanum
Dostępny1 szt.

Farba akrylowa wyprodukowana na bazie wody i żywicy akrylowej. • Zaletą jej jest krótki czas schnięcia, dzięki czemu drugą warstwę można nałożyć już po 15 minutach. • Można nią malować drewno, gips, styropian, tkaniny, kamień, plastik. • Gwarantuje dokładne, trwałe krycie malowanej powierzchni. • Idealna zarówno dla artystów, jak i osób rozpoczynających przygodę z malarstwem. • Bezpieczna, spełnia wymogi normy EN-71. • Nietoksyczna, na bazie wody i żywic. • Kolor: złoty. Pojemność: 75 ml W gamie dostępnych 41 intensywnych, nieblaknących kolorów, w tym złoty i srebrny oraz kolory fluo, perłowe i pastelowe.

10,99 zł
2 osoby kupiły
28
Drewniane mini bączki w paski 1 szt. mix Goki 62919 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drewniane mini bączki w paski 1 szt. mix Goki 62919
Goki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.01

Szybkie i długotrwałe obroty bączka robią wrażenie na wszystkich dzieciach i poprawiają ich wzrok. Kręcenie bączkiem dla wprawnych rączek jest relaksujące, a dla początkujących jest zadaniem zręcznościowym, które ćwiczy precyzję. Zabawka nieustająco modna, chociaż znana od pokoleń. Wiek: 4+. Wymiary:średnica 3,1 cm Waga (kg): 0,24. Wiek:+4 Uwaga: mix. kolorów, wysyłka losowa.

8,10 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 1,4%
oszczędzasz 0,11 zł

2 osoby kupiły
29
Kryształki samoprzylepne, kwiatki - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kryształki samoprzylepne, kwiatki
Titanum
Dostępny2 szt.

Kryształki samoprzylepne dla fanów rękodzieła.

6,99 zł
2 osoby kupiły
30
Puzzle Długowieczny żółw PuzA3-00738 - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
120,20 zł
108,18 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,02 zł

1 osoba kupiła
31
Airbus A320 Air France - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Airbus A320 Air France
Heller
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.06

Zestaw zawiera plastikowy model samolotu do sklejania.Skala: 1:125

77,90 zł
74,78 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 3,12 zł

2 osoby kupiły
32
Nr 550 Heinkel HE 162 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
40,00 zł
28,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,00 zł

1 osoba kupiła
33
Kryształki samoprzylepne - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kryształki samoprzylepne
Titanum
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.12

Kryształki samoprzylepne dla fanów rękodzieła.

6,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
34
Stwórz obrazy dinozaurów za pomocą sznurka i młoteczka - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stwórz obrazy dinozaurów za pomocą sznurka i młoteczka
SES Creative
Dostępny4 szt.

Zestaw polega na ułożeniu z gwoździków wzoru dinozaura na kartce przyczepionej do tablicy korkowej i ozdobieniu go kolorowym sznurkiem. Wiek: +5

75,00 zł
62,25 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 12,75 zł

1 osoba kupiła
35
Dwa punkty w skali Apgar - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dwa punkty w skali Apgar
Dostępny85 szt.

Debiutancki tomik Damiana Jankowskiego, ur. w 1992 roku krytyka filmowego, członka redakcji Więzi, autora czterech wywiadów rzek. To wiersze pozbawione ironii, masek, oczyszczone i prawdziwe. Skondensowane, rezonujące w wewnętrznym świecie czytelnika. Przekonujące o wadze poezji. – Radosław Romaniuk

25,00 zł
20,50 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 4,50 zł

1 osoba kupiła
36
Line Friends BT21 - Pluszowa maskotka 15 cm TATA Winter - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Line Friends BT21 - Pluszowa maskotka 15 cm TATA Winter
BT21
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.22

Oryginalna maskotka przedstawiająca postać TATA Winter z popularnej sagi BT21 Line Friends. Wykonana z wysokiej jakości miękkiego i przyjemnego w dotyku pluszu.Idealna do przytulania. Posiada oficjalną licencję producenta. Cechy produktu: ? Maskotka TATA Winter ? Wymiar: 15 cm ? Materiał: Poliester ? Oficjalna licencja producentaKolor bazowy: BiałyTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: BT21

60,00 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
37
Przyjdzie Mordor i nas zje - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przyjdzie Mordor i nas zje
Dostępny55 szt.

stężenie „lokalnego hardkoru” przekracza u Szczerka dopuszczalne normy. To nieprzypadkowa strategia. – Maciej Robert, Polityka Pasjonująca książka, od której trudno się oderwać, wciąga nie tylko bliską polskiej duszy – lwowskim resentymentom – tematyką, ale i oryginalnym językiem, który w zadziwiającym przemieszaniu najczystszej liryki z trzymającą się ziemi, jędrną dosadnością. – Janusz R. Kowalczyk, Culture.pl „Już sam tytuł sugerował, że to jest, jak to mówią Anglosasi, a must-read: jeśli coś nazywa się Przyjdzie Mordor i nas zje, czyli tajna historia Słowian, to o czym by to nie było, warte jest czytelniczego ryzyka”. – Tomasz Pindel, Onet.pl Autor wyraźnie bawi się tymi momentami, w których rzeczywistość płata figla, i wcale nie kwapi się, by uczynić zadość tym oczekiwaniom. – Paweł Pijanowski, Popmoderna.pl Przyjdzie Mordor i nas zje Ziemowita Szczerka to opowieść o polskich „plecakowcach” wyjeżdżających na Wschód w poszukiwaniu „hardkoru” i przygody. Głównym celem ich wędrówek jest Ukraina, którą przemierzają pociągami, rozklekotanymi autobusami i marszrutkami, magazynując historie, które sprzedają następnie – po odpowiednim „podrasowaniu” – żądnym podobnych treści rodakom. Przyjdzie Mordor i nas zje jest narracją o odrzuceniu i fascynacji, o potrzebie ekstensyfikacji w osobie Innego tego, czego próbujemy nie zauważać u nas samych. Przedstawia jednocześnie Ukrainę jako przestrzeń wypartego w – świadomie prozachodniej – mentalności Polaków. Przy tym wszystkim jednak, utwór da się rozpatrywać także jako apologia polskiej ruchliwości i ciekawości świata, którą we współczesnej Europie Środkowowschodniej uznać można za coś wyjątkowego. Ziemowit Szczerek (ur. 1978) – dziennikarz i prozaik. Współpracuje z „Polityką”, „Gazetą Wyborczą”, „Krytyką Polityczną” i „Nową Europą Wschodnią”. Autor książek Siódemka, Przyjdzie Mordor i nas zje, czyli tajna historia Słowian, Rzeczpospolita zwycięska. Alternatywna historia Polski, Tatuaż z tryzubem, Międzymorze. Podróże przez prawdziwą i wyobrażoną Europę Środkową, Siwy dym albo pięć cywilizowanych plemion, Via Carpatia. Podróże po Węgrzech i Basenie Karpackim, Cham z kulą w głowie, Kolejna alternatywna historia Polski, Wymyślone miasto Lwów. Jest także współautorem zbioru opowiadań Paczka radomskich. Laureat Paszportu „Polityki”, nominowany do Nagrody MediaTory i Nagrody im. Beaty Pawlak oraz dwukrotnie do Nagrody Literackiej Nike i Nagrody Literackiej Europy Środkowej „Angelus”. Od Autora: Na Ukrainie wiele się zmieniło. Również to, że nie mówi się na Ukrainie, tylko w Ukrainie, choć imho obie formy są ok. Ale jeśli komuś zależy, mogę mówić „w”. W Polsce też się wiele zmieniło. Również – na szczęście – podejście do Ukraińców i spraw ukraińskich. Jest wzmożenie, więc tak: zmienia się. Pewnie za jakiś czas fala opadnie, bo takie falowanie i spadanie to stała socjologiczna, ale przypływ przyniesie też sporo treści, która w nas już zostanie. „Mordor” każdy ma swój. Bo to, co się nie zmieniło, to ten głupi mechanizm szukania gorszości dalej, za miedzą. Owszem, zmieniają się miedze, ale mechanizm pozostał. Co więcej – stał się bardziej rozbudowany i kąsa.

43,00 zł
30,96 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,04 zł

1 osoba kupiła
38
Narzędzia do quillingu - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Narzędzia do quillingu
Titanum
Dostępny3 szt.

Zestaw narzędzi do pracy w technice quillingu. W zestawie: igła, szpikulec i pęseta precyzyjna.

8,99 zł
1 osoba kupiła
39
Barbie. HKT81 Color Reveal - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie. HKT81 Color Reveal
Barbie
Dostępny114 szt.

Lalka zmieniająca kolor pod wpływem ciepła z akcesoriami. Uwaga! Różne wzory, towar wysyłany losowo.

65,90 zł
59,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,59 zł

1 osoba kupiła
40
Puzzle Leśna Wiewiórka PuzA3-00728 - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
120,20 zł
108,18 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,02 zł

1 osoba kupiła
41
Personel Plus - 11/2022 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Personel Plus - 11/2022
Dostępny1 szt.

Personel Plus to czołowy miesięcznik branży HR. Jest skierowany do dyrektorów i specjalistów HR, właścicieli firm, szefów działów szkoleń oraz wszystkich zainteresowanych tematyką z zakresu HRM, prawa pracy i zarządzania. Magazyn co miesiąc trafia na biurka osób odpowiedzialnych za strategię i planowanie polityki zarządzania zasobami ludzkimi w największych korporacjach w Polsce.

47,00 zł
42,30 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,70 zł

1 osoba kupiła
42
Lalka Rainbow High Dia De Los Muertos Maria Garcia - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalka Rainbow High Dia De Los Muertos Maria Garcia
MGA
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.25

523,90 zł
492,47 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 31,43 zł

1 osoba kupiła
43
Kościół dogmatów i tradycji TW - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kościół dogmatów i tradycji TW
Dostępny16 szt.

Popularnonaukowe studium polemiczno-apologetyczne, w którym skoncentrowano się na zagadnieniach ważnych dla teologii katolickiej oraz protestanckiej, a szczególnie adwentystycznej. Dzieło w oparciu o Katechizm Kościoła katolickiego prezentuje doktrynę wiary katolicyzmu w porównaniu z nauką Pisma Świętego. Ukazuje także historyczną drogę, która doprowadziła do przerostów dogmatyczno-liturgicznych w Kościele katolickim. Publikacja będąca pracą zbiorową jest drugim, poprawionym oraz zaktualizowanym wydaniem "Kościoła dogmatów i tradycji".

55,00 zł
38,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 16,50 zł

1 osoba kupiła
44
Detektyw Pozytywka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Detektyw Pozytywka
Niedostępny
Brak

Książka detektywistyczna dla młodszych dzieci. Składa się na nią kilkanaście zagadek „kryminalnych”, które dzieci mogą samodzielnie rozwiązywać, podążając tropem detektywa Pozytywki. Wątki „kryminalne” dotyczą różnych zjawisk, z którymi mali czytelnicy spotykają się na co dzień, jak np. roztrzaskanie na balkonie wazonu z wodą przez mróz. Próby ich wyjaśnienia uczą logicznego myślenia i wyciągania wniosków. Na końcu książki zamieszczone są rozwiązania zagadek. Grzegorz Kasdepke – najchętniej czytany polski autor książek dla dzieci. Niemal wszystkie z jego kilkudziesięciu tytułów uzyskały status bestsellera (m.in. Kacperiada… czy Horror! czyli skąd się biorą dzieci). Kawaler Orderu Uśmiechu, Ambasador Polszczyzny Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej. Sympatię czytelników łączy z uznaniem krytyków, czego dowodem są najważniejsze nagrody, jakie zdobył za swoją twórczość dla najmłodszych (w tym: Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego, dwukrotnie nagrodę Edukacja XXI, Nagrodę BETA, Nagrodę im. Kallimacha, Nagrodę Stowarzyszenia Autorów ZAiKS i inne). Jego książki weszły na listę lektur szkolnych, a Fundacja „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom” uznała Detektywa Pozytywkę za jedną z dziesięciu najlepszych książek dla dzieci pierwszej dekady XXI wieku. Piotr Rychel – zajmuje się projektowaniem graficznym i ilustracją. Współpracował z lokalnym wydaniem „Gazety Wyborczej”, wydawnictwami literatury dziecięcej i edukacyjnymi. Ilustrował i opracowywał graficznie serię podręczników do nauczania początkowego (za jeden z nich został wyróżniony przez PTWK w konkursie na najpiękniejszą książkę roku 2000). W latach 2004–2008 jako redaktor naczelny kierował dwutygodnikiem „Miś”. Od wielu lat współpracuje ze „Świerszczykiem”. Jest twórcą graficznego wizerunku detektywa Pozytywki, głównego bohatera bestsellerowej serii Grzegorza Kasdepke. Współautor (z Magdą Wosik) pierwszej w Polsce bajki do rysowania pt. O, ja cię! Smok w krawacie! – Najlepszej Książki Dziecięcej „Przecinek i kropka” 2011 w konkursie Empiku. W wolnych chwilach jeździ na motorze.

36,99 zł
27,74 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,25 zł

45
Line Friends BT21 - Pluszowa maskotka 15 cm CHIMMY Winter - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Line Friends BT21 - Pluszowa maskotka 15 cm CHIMMY Winter
BT21
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.21

Oryginalna maskotka przedstawiająca postać CHIMMY Winter z popularnej sagi BT21 Line Friends. Wykonana z wysokiej jakości miękkiego i przyjemnego w dotyku pluszu. Idealna do przytulania. Posiada oficjalną licencję producenta. Cechy produktu: ? Maskotka CHIMMY Winter ? Wymiar: 15 cm ? Materiał: Poliester ? Oficjalna licencja producentaKolor bazowy: BrązowyTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: BiałyBohater: BT21

60,00 zł
Powiadomienie
46
Line Friends BT21 - Pluszowa maskotka 11 cm SHOOKY Winter - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Line Friends BT21 - Pluszowa maskotka 11 cm SHOOKY Winter
BT21
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.25

Oryginalna maskotka przedstawiająca postać SHOOKY Winter z popularnej sagi BT21 Line Friends. Wykonana z wysokiej jakości miękkiego i przyjemnego w dotyku pluszu. Idealna do przytulania. Posiada oficjalną licencję producenta. Cechy produktu: ? Maskotka SHOOKY Winter ? Wymiar: 11 cm ? Materiał: Poliester ? Oficjalna licencja producentaKolor bazowy: BrązowyTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: BT21

60,00 zł
Powiadomienie
47
Line Friends BT21 - Pluszowa maskotka 13 cm MANG Winter - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Line Friends BT21 - Pluszowa maskotka 13 cm MANG Winter
BT21
Dostępny30 szt.

Oryginalna maskotka przedstawiająca postać MANG Winter z popularnej sagi BT21 Line Friends. Wykonana z wysokiej jakości miękkiego i przyjemnego w dotyku pluszu. Idealna do przytulania. Posiada oficjalną licencję producenta. Cechy produktu: ? Maskotka MANG Winter ? Wymiar: 13 cm ? Materiał: Poliester ? Oficjalna licencja producentaKolor bazowy: RóżowyTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: BłękitnyBohater: BT21

60,00 zł
48
Line Friends BT21 - Pluszowa maskotka 13 cm KOYA Winter - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Line Friends BT21 - Pluszowa maskotka 13 cm KOYA Winter
BT21
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.21

Oryginalna maskotka przedstawiająca postać KOYA Winter z popularnej sagi BT21 Line Friends. Wykonana z wysokiej jakości miękkiego i przyjemnego w dotyku pluszu. Idealna do przytulania. Posiada oficjalną licencję producenta. Cechy produktu: ? Maskotka KOYA Winter ? Wymiar: 13 cm ? Materiał: Poliester ? Oficjalna licencja producentaKolor bazowy: RóżowyTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: NiebieskiBohater: BT21

60,00 zł
Powiadomienie
49
SIKU 6509 Style My Model VW T5 Bus Astronaut + Sticker - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
37,90 zł
35,63 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 2,27 zł

50
Schowek
Zeszyty Literackie
Niedostępny
Brak

Jubileuszowy numer `Zeszytów Literackich`. Wiersze: Brodski, Hartwig, Niemiec, Różycki, Szymborska, Venclova, Zagajewski. Przekłady: Achmatowa, Cwietajewa, Mandelsztam, Pasternak, Rilke, Williams Szkice: Bieńkowska o Berninim, Bocheński o Stempowskim i Owidiuszu, Cyz o Brittenie i Mannie, Karpiński o Iwaszkiewiczu, Salvadori o Tomasi di Lampedusa, Szczuciński O Herlingu-Grudzińskim, Zieliński o Wacie. Dzienniki: Mycielskiego i Venclovy Rozmowy: Kłoczowski i Wajda o Czapskim. Krzysztof Apt, Claudio Magris, Barbara Toruńczyk o `Zeszytach Literackich`.

12,60 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 28,7%
oszczędzasz 3,61 zł

Wróć do góry