hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.12.04

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 4 grudnia 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Pokemon TCG: SWSH 11 Album Mini na 60 kart + booster p12 (Rebel), na drugim Matura od 2023. Matematyka Arkusze dla ZP (Maria Romanowska). Kolejny produkt to Wieszanie (Jarosław Marek Rymkiewicz) oraz Angielski na co dzień 2 (Katarzyna Piechocka-Empel).
1
Pokemon TCG: SWSH 11 Album Mini na 60 kart + booster p12 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokemon TCG: SWSH 11 Album Mini na 60 kart + booster p12
Rebel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.25

23,90 zł
21,03 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,87 zł

30 osób kupiło
2
Matura od 2023. Matematyka Arkusze dla ZP - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matura od 2023. Matematyka Arkusze dla ZP
Dostępny374 szt.

Książka Matura od 2023. Matematyka. Arkusze dla zakresu podstawowego jest zgodna z najnowszymi wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (na lata 2023 i 2024) i pomoże uczniowi skutecznie przygotować się do matury z matematyki w nowej formule. Książka zawiera osiem arkuszy, a w każdym z nich jest 30 zadań. Do wszystkich zadań są podane odpowiedzi, a do zadań otwartych zasady punktowania i przykładowe rozwiązania. W przygotowanych autorskich arkuszach znajdują się wszystkie typy zadań obowiązujące w nowej formule, tzn.: zadania zamknięte, między innymi: wielokrotnego wyboru, typu prawdafałsz, na dobieranie. Zadania otwarte, a wśród nich: zadania z luką, wymagające uzupełnienia albo zapisania odpowiedzi, zadania krótkiej odpowiedzi oraz zadania rozszerzonej odpowiedzi, wymagające utworzenia strategii. Do wszystkich zadań W arkuszu maturalnym dla zdających maturę w latach 20232024 ograniczono liczbę zadań na dowodzenie do jednego oraz usunięto: zadania na dowody geometryczne, zadania z wykorzystaniem wzorów skróconego mnożenia do potęgi stopnia trzeciego, rozwiązywanie równań wielomianowych w szczególności równań dwukwadratowych, rozwiązywanie układów równań, z których jedno jest liniowe, a drugie kwadratowe, ciągi określone wzorem rekurencyjnym, twierdzenie sinusów oraz zagadnienia dotyczące brył obrotowych. Książka Matura od 2023. Matematyka. Arkusze dla zakresu podstawowego to bardzo użyteczne narzędzie w pracy nauczyciela. Arkusze pomogą przy powtórkach materiału, będą wparciem w ćwiczeniu zadań w nowej formule.

27,90 zł
20,65 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,25 zł

22 osoby kupiły
3
Wieszanie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wieszanie
Dostępny83 szt.

Książka, która wzbudziła ogromne kontrowersje. Dyskutowali o niej pisarze, publicyści, politycy. Autor w oryginalny sposób opisuje przebieg wydarzeń w Warszawie i Krakowie w roku 1794. Odtwarza sceny egzekucji i szczegółowo przedstawia okoliczności, w jakich najważniejsze osoby w państwie uniknęły śmierci. Dzięki wypracowanej przez siebie metodzie badania fragmentów i szczegółów rysuje niezwykły obraz stolicy końca XVIII wieku. Rymkiewicz, wspaniały stylista, przybliża przeszłość w formie błyskotliwego eseju, który czyta się jak pełną napięcia powieść. Nie jest to wszak opowieść tylko o odległej przeszłości, ale próba uchwycenia istoty ludzkiej natury w przełomowym momencie historii. ***** Fragmenty Jeże nie wieszają jeży, nie słyszano także o kotach, które wieszałyby inne koty. Znane są natomiast wypadki wieszania kotów przez ludzi. Wieszaliby też jeże, gdyby ich nie kłuły w palce. Od autora Książka ta przeznaczona jest dla miłośników historii ojczystej takich, którzy lubią czytać o tym, jak wyglądało życie polskie w dawnych czasach i jak żyli nasi przodkowie, jakie mieli przygody oraz obyczaje. Mówi ona o wydarzeniach, które miały miejsce w Warszawie przed ponad dwustu laty, między połową kwietnia a początkiem listopada 1794 roku. Jest w niej również mowa o kilku wydarzeniach nieco późniejszych i nieco wcześniejszych, a także (dla przykładu oraz porównania) o wydarzeniach, do których doszło w tymże czasie w Wilnie i w Krakowie. Nie znaczy to, że moja opowieść zdaje sprawę ze wszystkich ważnych wydarzeń, które miały miejsce w Warszawie w roku 1794. Tę kwestię dostatecznie wyjaśnia tytuł książki jej tematem są wydarzenia wiążące się z wieszaniem na szubienicy, a więc, ujmując to inaczej, z legalnym lub nielegalnym wykonywaniem wyroków śmierci niekiedy sądowych, a niekiedy wydawanych spontanicznie przez lud Warszawy. Gatunek, do którego należymy, kiedyś zniknie z pożytkiem dla planetarnej całości wcześniej czy później coś takiego z pewnością nastąpi i myślę o tym z prawdziwą przyjemnością. Wtedy wszystko powróci do swojego pierwotnego porządku koło nonsensu przestanie się nonsensownie kręcić i życie na ziemi uzyska (może odzyska) swój głęboki sens. Ale dobrze byłoby zostawić po sobie jakieś świadectwo takie, które poświadczałoby potworność i zgrozę naszego nonsensownego istnienia. Jakąś książkę, która by o tej naszej egzystencjalnej potworności i egzystencjalnej zgrozie mówiła. Taka książka powinna być chyba przeznaczona dla trochę innych czytelników innych mieszkańców planety. Mam nadzieję, że ta moja też im się spodoba. Może jakiś uczony jeż czy uczony kret kiedyś ją przeczyta. Albo jakaś uczona brzoza, jakaś mądra sosna. O tym też myślę z przyjemnością.

48,00 zł
31,68 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 16,32 zł

15 osób kupiło
4
Angielski na co dzień 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski na co dzień 2
Dostępny151 szt.

Ćwiczenia z płytą CD to skuteczny i przyjemny sposób nauki języka angielskiego. Dzięki temu zestawowi dzieci poznają i utrwala słownictwo z następujących tematów: Food, Health, Jobs, Animals, Nature, Sport, Weather, Town, Transport, Directions, Adjectives, Days of the weeek, Months, Countries and languages.

12,99 zł
4 osoby kupiły
5
Klej Magic tuba plastikowa 45g KAMABEN - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klej Magic tuba plastikowa 45g KAMABEN
Kamaben
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.10

Klej introligatorski MAGIC w tubce jest wyjątkowym produktem firmy KAMABEN. Prawdopodobnie jest najczęściej stosowanym klejem zarówno w domach jak i biurach, intorligatorniach szkolnych, pracowniach artystyczno-plastycznych, modelarniach a także szkołach, przedszkolach i uczelniach technicznych oraz wszędzie tam gdzie dobra jakość kleju jest podstawą powodzenia całego realizowanego projektu. Niezwykłe właściwości kleju MAGIC (elastyczność, przeźroczystość po wyschnięciu) umożliwiają jego zastosowanie przy klejeniu różnorodnych powierzchn a także ich kombinacji: - grzbietów książek - papieru - porcelany - ceramiki - drewna - kasetonów - korka - tkaniny - folii aluminiowej i poliestrowe - puzzli - steropianu - bry?? geometrycznych - tektury - betonu - ikebanów Tuba jest zakończona precyzyjną końcówką.

6,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
6
Kolędy na ukulele - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolędy na ukulele
Dostępny2 szt.

To doskonała pozycja dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zarówno początkujących jak i już grających na ukulele. W książce znajduje się: linia melodyczna z diagramami (tabulatura) słowa i akordy ze schematami. Spis kolęd: Anioł pasterzom mówił Bóg się rodzi Cicha noc Do szopy, hej pasterze Dzisiaj w Betlejem Gdy śliczna Panna Gdy się Chrystus rodzi Hej w Dzień Narodzenia Jezus malusieńki Lulajże, Jezuniu Mizerna, cicha O Gwiazdo Betlejemska Oj, Maluśki, Maluśki Pójdźmy wszyscy do stajenki Przybieżeli do Betlejem Tryumfy Króla Niebieskiego W żłobie leży Wśród nocnej ciszy

32,30 zł
27,46 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,84 zł

1 osoba kupiła
7
Traktor zdalnie sterowany 2,4 G czerwony - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktor zdalnie sterowany 2,4 G czerwony
Leantoys
Dostępny2 szt.

Traktor Czerwony Zdalnie Sterowany 2,4 G Ruchoma Łyżka 1:24 Zabawki rolnicze to wielka frajda dla każdego dziecka. Olbrzymie, głośne maszyny to świetna zabawa pozwalająca zbliżyć się do wiejskiego życia. Często jednak zabawki z farmy są niewielkie lub najzwyczajniej w świecie nudne. Nie można tego jednak powiedzieć o zdalnie sterowanym traktorze z pługiem. Nasz traktor rewelacyjnie się prezentuje i do tego sam maluch może nich sterować! Dzięki niej pozna maszyny rolnicze i będzie mógł stworzyć własne gospodarstwo. I do tego dobrze się bawił! Czerwono- biały traktor posiada łyżkę z szczypcami tzw. łyżko krokodyle. Mają zaokrąglone końce, dzięki czemu bez problemu w realistycznych warunkach przewiezie siano i zapakuje na naczepę. Traktor jest wykonany w skali 1:24, dzięki czemu wygląda jak prawdziwy. Cały zestaw zrobiony z wysokogatunkowego plastiku, a jego konstrukcja została pozbawiona ostrych elementów i zakończeń. Pojazd został osadzony na obrotowych, gumowanych kołach, które posiadają bieżnik. Cała kabina jest identycznie odwzorowana tak, jak w prawdziwym odpowiedniku. Obsługa pilota jest bardzo prosta - ułatwiają to obrazkowe oznaczenia przy przyciskach odpowiedzialnych za włączenie przednich świateł, pozwoli na zabawę wieczorami. Poza tym można sterować nim w przód, tył, na boki. Częstotliwość jego działania to 2,4 Ghz. Dzięki swojemu kształtowi pilot wygodnie leży w dłoni, a korzystanie z niego jest intuicyjne. Wymiary traktora: 24 cm x 10 cm x 11 cm Wymiary pilota: 11 cm x 9 cm x 5 cm Wymiary opakowania zabawki: 35 cm x 16 cm x 17 cm Zabawka zawiera baterie 3,7 V 500 mAh zamontowanej w traktorze, natomiast pilot potrzebuje trzy sztuki 1,5 V AAA, brak w zestawie. Pojazd posiada certyfikat CE, ponadto jest zgodny z normą EN 71. Zabawka przeznaczona jest dla wszystkich dzieci powyżej 3 roku życia, zapakowana jest w zielono-białe pudełko z otwartą witrynką.

103,90 zł
1 osoba kupiła
8
Squish-a-Boos Fetch pies 22 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Squish-a-Boos Fetch pies 22 cm
Meteor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.25

Starannie wykonana z wysokiej jakości materiałów, urocza i miękka w dotyku maskotka. Idealna do przytulania!

33,70 zł
30,33 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,37 zł

1 osoba kupiła
9
Zwierzęta z farmy w worku 1038457 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
21,90 zł
20,15 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,75 zł

10
Schowek
45,30 zł
39,41 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,89 zł

11
High Fashion - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
High Fashion
Dostępny5 szt.

A history of haute couture in the 20th century, decade by decade ?Turning the pages of this lively book is like rummaging with a fancy dress box overflowing with clothes from the 20th century ? Dirix is a fabulous guide'? ? Daily Mail What defined the way women dressed in the 1930s? When did haute couture become off-the-peg? How did economic highs and lows influence style in the 1980s? High Fashion answers these questions and more by exploring fashion design in the 20th century, one decade at a time. Each chapter looks at the significant stylistic changes that occurred in one decade and places them in a wider cultural and socioeconomic context. The designers whose work best represents their era are profiled and their key looks deconstructed, from the vertical silhouette of the 1900s to minimalism in the 1990s. High Fashion combines thoughtful analysis with a carefully curated selection of archive images to create an invaluable resource for fashion students and a fascinating journey through 20th-century style for fashionistas. It reveals how styles have changed, what those changes tell us about individuals and society at that time, and how our current relationship with fashion was formed.

99,00 zł
12
Snows of Kilimanjaro - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Snows of Kilimanjaro
Dostępny2 szt.

Mount Kilimanjaro is the tallest peak in Africa, rising 19,340 feet above the surrounding plains. For hundreds of years it has been called the "shining mountain" by local people. They gave it this name because the top is covered with glittering glacier ice and snow. It is one of the most beautiful mountains in the world. In recent decades local people and tourists have noticed that there is less and less ice and snow on the mountain each year. Most scientists believe that the glaciers are disappearing because of changes in the weather of eastern Africa, and because of human actions. How is the ice disappearing? Who will be affected by the loss of the glaciers? What can you do to help? These questions are answered in the pages of this book.

39,00 zł
13
If This Is A Man The Truce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
If This Is A Man The Truce
Dostępny2 szt.

With the moral stamina and intellectual pose of a twentieth-century Titan, this slightly built, duitful, unassuming chemist set out systematically to remember the German hell on earth, steadfastly to think it through, and then to render it comprehensible in lucid, unpretentious prose. He was profoundly in touch with the minutest workings of the most endearing human events and with the most contempible. What has survived in Levi's writing isn't just his memory of the unbearable, but also, in THE PERIODIC TABLE and THE WRENCH, his delight in what made the world exquisite to him. He was himself a "magically endearing man, the most delicately forceful enchanter I've ever known" - PHILIP ROTH

49,00 zł
41,65 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,35 zł

14
Pojazd terenowy R/C G162300 Gazelo - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
192,90 zł
173,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 19,29 zł

15
Eksplodujące kotki: Szczekające kotki - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
72,90 zł
64,15 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,75 zł

16
Długopis żelowy Flexi Abra Gel zielony (12szt) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis żelowy Flexi Abra Gel zielony (12szt)
Penmate
Dostępny8 szt.

Opakowanie zbiorcze 12 sztuk. "Specjalna końcówka kulkowa EF 0,6 mm nadająca pisaniu niezwykłą miękkość. Trókątna obudowa zapewnia wygodny chwyt. Wodoodporny tusz o intensyenym i niebaknącym kolorze. Kod EAN na skuwce."

57,60 zł
17
Pociąg osobowy mały - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pociąg osobowy mały
BACZEK
Dostępny5 szt.

Zabawka przedstawia, wykonany z klocków model pociągu. W zestawie znajduje się lokomotywa oraz 1 wagon.

9,80 zł
8,99 zł

Rabat 8,3%
oszczędzasz 0,81 zł

18
Długopis żelowy Flexi Abra Gel (30szt) PENMATE - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis żelowy Flexi Abra Gel (30szt) PENMATE
Penmate
Dostępny4 szt.

Opakowanie zbiorcze 30 sztuk. "Specjalna końcówka kulkowa EF 0,6 mm nadająca pisaniu niezwykłą miękkość. Trókątna obudowa zapewnia wygodny chwyt. Wodoodporny tusz o intensyenym i niebaknącym kolorze. Kod EAN na skuwce. 20 szt niebieski, 10 szt. czarny."

57,60 zł
19
Długopis żelowy Flexi Abra Gel czerwony (12szt) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis żelowy Flexi Abra Gel czerwony (12szt)
Penmate
Dostępny7 szt.

Opakowanie zbiorcze 12 sztuk. "Specjalna końcówka kulkowa EF 0,6 mm nadająca pisaniu niezwykłą miękkość. Trókątna obudowa zapewnia wygodny chwyt. Wodoodporny tusz o intensyenym i niebaknącym kolorze. Kod EAN na skuwce."

57,60 zł
20
Długopis żelowy Flexi Abra Gel czarny (12szt) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis żelowy Flexi Abra Gel czarny (12szt)
Penmate
Dostępny16 szt.

Opakowanie zbiorcze 12 sztuk. "Specjalna końcówka kulkowa EF 0,6 mm nadająca pisaniu niezwykłą miękkość. Trókątna obudowa zapewnia wygodny chwyt. Wodoodporny tusz o intensyenym i niebaknącym kolorze. Kod EAN na skuwce."

57,60 zł
21
Długopis żelowy Flexi Abra Gel 10 kol brokatowe - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis żelowy Flexi Abra Gel 10 kol brokatowe
Penmate
Dostępny29 szt.

Komplet długopisów żelowych w wersji brokatowej. Pakowane w etui z polipropylenu, wyposażone w rozkładaną zawieszkę. Końcówka 1,0 mm.

22,10 zł
22
Długopis żelowy Flexi Abra Gel niebieski (12szt) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis żelowy Flexi Abra Gel niebieski (12szt)
Penmate
Dostępny45 szt.

Opakowanie zbiorcze 12 sztuk. "Specjalna końcówka kulkowa EF 0,6 mm nadająca pisaniu niezwykłą miękkość. Trókątna obudowa zapewnia wygodny chwyt. Wodoodporny tusz o intensyenym i niebaknącym kolorze. Kod EAN na skuwce."

57,60 zł
23
Długopis żelowy Flexi Abra Gel 6 kol brokatowe - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis żelowy Flexi Abra Gel 6 kol brokatowe
Penmate
Dostępny28 szt.

Komplet długopisów żelowych w wersji brokatowej. Pakowane w etui z polipropylenu, wyposażone w rozkładaną zawieszkę. Końcówka 1,0 mm.

15,99 zł
24
Długopis żelowy Flexi Abra Gel 4 kol PENMATE - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis żelowy Flexi Abra Gel 4 kol PENMATE
Penmate
Dostępny12 szt.

Komplet długopisów żelowych w wersji tradycyjnej. Pakowane w etui z polipropylenu, wyposażone w rozkładaną zawieszkę. Końcówka 0,6 mm.

9,99 zł
25
Chemia LO 4 Maturalne karty pracy ZR OPERON - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chemia LO 4 Maturalne karty pracy ZR OPERON
Dostępny147 szt.

Maturalne karty pracy. Chemia 4. Zakres rozszerzony. Liceum i technikum. -

30,70 zł
27,63 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,07 zł

26
Zestaw ogrodowy w torbie - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw ogrodowy w torbie
Leantoys
Dostępny5 szt.

Zestaw Ogrodowy Torba Narzędzia Rękawiczki Kapelusz Konewka Różowy Zestaw ogrodowy zawiera wszystko, co potrzebuje nasz mały ogrodnik! Teraz torbę z narzędziami można zabrać wszędzie czy to na wakacje, do babci, na działkę. Sprawdzi się też jako zabawka do piaskownicy. W praktyczny sposób maluch, podpatrując starszych, może nauczyć się pielęgnacji roślin, a będzie miał już do tego potrzebne narzędzia. Może wyhoduje pierwszą swoją roślinkę. Budowanie zamków z piasków oraz pielęgnowanie kwiatów to świetna zabawa pobudzająca wyobraźnie maluchów. Zabawa w piaskownicy i ogrodzie, dzięki możliwości tworzenia różnych kształtów wpływa pozytywnie na rozwijanie kreatywności u dzieci oraz zdolności manualnych. Komplet składa się z przydatnych podczas zabawy elementów, każdy skonstruowany tak by zapewniał dużo frajdy dzieciom. Duża ilość elementów pozwala na wspólną zabawę z rówieśnikami, ale również i naukę. Zestaw zawiera narzędzia potrzebne w ogrodzie. Utrzymane w kolorach różowym. Konewka ma kształt słodkiego różowego jednorożca. Torba natomiast pomieści wszystkie narzędzia, dzięki przegródkom. Elementy zestawu: - konewka - nożyce - grabki - łopatka - graca - mały kultywator - rękawiczki - fartuch - kapelusz Wymiary torby: 25 cm x 20 cm Elementy zestawu: konewka: 12 cm x 20 cm x 6 cm narzędzia: około 26 cm długości Wymiary opakowania: 31 cm x 24 cm x 13 cm Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3. roku życia. Zestaw posiada certyfikat CE i jest zgodny z normą EN 71. Zapakowany jest w kartonik, dzięki czemu nadaje się idealnie na prezent.

118,90 zł
27
Profesjonalny zestaw majsterkowicza w walizce - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Profesjonalny zestaw majsterkowicza w walizce
Leantoys
Dostępny3 szt.

Profesjonalny Zestaw Narzędzi Dla Majsterkowicza Walizka + Wiertarka na Baterie + Akcesoria Zestaw do majsterkowania składa się z elementów, które każdemu chłopcu sprawią ogromną frajdę. Możliwość naśladowania swego taty, domowej złotej rączki, z pewnością sprawi, że kilkuletnie dziecko poczuje się doroślej, a także odpowiedzialnej. Użycie prezentowanego zestawu podczas zabawy pomoże w rozwinięciu dziecka na wielu płaszczyznach - prace manualne rewelacyjnie wpływają na koordynację dziecka, logiczne myślenie, a także kreatywność. W zestawie Majsterkowicza znajdziemy: - Walizkę na narzędzia - Kamizelkę roboczą odblaskową o wymiarach 40 cm x 33 cm - Okulary ochronne - Wiertarkę na baterie z 3 wymiennymi wiertłami oraz końcówką wyżynarki - Kleszcze - Maseczkę ochronną - Miarkę - Drewna do wkręcania śrub 2 sztuki - Piłę ręczną - Klucz Płaski - Młotek - Śrubokręt + zestaw śrub i nakładek - Kołki 5 sztuk Zestaw do majsterkowania zaprojektowano z myślą o najmłodszych chłopcach. Będzie rewelacyjną zabawką dla wszystkich dzieciaków, które ukończyły 3. rok życia. Wszelkie elementy wchodzące w skład zestawu zostały wykonane z wysokogatunkowego tworzywa, które jest gwarancją bezpieczeństwa użytkowania, a także długiej żywotności zabawki. Konstrukcja wszystkich elementów dopracowana jest w każdym detalu, przez co każde dziecko będzie czerpać z tej rozrywki ogromną frajdę. Zabawka zapakowana jest w kartonowe pudełko, posiada certyfikat CE, dzięki czemu będzie rewelacyjnym pomysłem na udany prezent. Wymiary walizki : 32 cm x 14cm x 32 cm Wymiary opakowania: 33 cm x 18 cm x 15 cm

105,90 zł
28
Zestaw majsterkowicza w walizce - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
53,90 zł
29
Zestaw majsterkowicza w walizce - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
86,90 zł
30
Zestaw ogrodowy w torbie - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw ogrodowy w torbie
Leantoys
Dostępny2 szt.

Zestaw Ogrodowy Torba Narzędzia Rękawiczki Kapelusz Konewka Zielony Zestaw ogrodowy zawiera wszystko, co potrzebuje nasz mały ogrodnik! Teraz torbę z narzędziami można zabrać wszędzie czy to na wakacje, do babci, na działkę. Sprawdzi się też jako zabawka do piaskownicy. W praktyczny sposób maluch, podpatrując starszych, może nauczyć się pielęgnacji roślin, a będzie miał już do tego potrzebne narzędzia. Może wyhoduje pierwszą swoją roślinkę. Budowanie zamków z piasków oraz pielęgnowanie kwiatów to świetna zabawa pobudzająca wyobraźnie maluchów. Zabawa w piaskownicy i ogrodzie, dzięki możliwości tworzenia różnych kształtów wpływa pozytywnie na rozwijanie kreatywności u dzieci oraz zdolności manualnych. Komplet składa się z przydatnych podczas zabawy elementów, każdy skonstruowany tak by zapewniał dużo frajdy dzieciom. Duża ilość elementów pozwala na wspólną zabawę z rówieśnikami, ale również i naukę. Zestaw zawiera narzędzia potrzebne w ogrodzie. Utrzymane w kolorach zielonym. Konewka ma kształt słodkiego zielonego dinozaura. Torba natomiast pomieści wszystkie narzędzia, dzięki przegródkom. Elementy zestawu: - konewka - nożyce - grabki - łopatka - graca - mały kultywator - rękawiczki - fartuch - kapelusz Wymiary torby: 25 cm x 20 cm Elementy zestawu: konewka: 12 cm x 20 cm x 6 cm narzędzia: około 26 cm długości Wymiary opakowania: 31 cm x 24 cm x 13 cm Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3. roku życia. Zestaw posiada certyfikat CE i jest zgodny z normą EN 71. Zapakowany jest w kartonik, dzięki czemu nadaje się idealnie na prezent.

118,90 zł
31
Zestaw ogrodowy w torbie różowy - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw ogrodowy w torbie różowy
Leantoys
Dostępny5 szt.

Zestaw Ogrodowy Torba Narzędzia Rękawiczki Grabki Różowy Jednorożec Zestaw ogrodowy zawiera wszystko, co potrzebuje nasz mały ogrodnik! Teraz torbę z narzędziami można zabrać wszędzie czy to na wakacje, do babci, na działkę. Sprawdzi się też jako zabawka do piaskownicy. W praktyczny sposób maluch, podpatrując starszych, może nauczyć się pielęgnacji roślin, a będzie miał już do tego potrzebne narzędzia. Może wyhoduje pierwszą swoją roślinkę. Budowanie zamków z piasków oraz pielęgnowanie kwiatów to świetna zabawa pobudzająca wyobraźnie maluchów. Zabawa w piaskownicy i ogrodzie, dzięki możliwości tworzenia różnych kształtów wpływa pozytywnie na rozwijanie kreatywności u dzieci oraz zdolności manualnych. Komplet składa się z przydatnych podczas zabawy elementów, każdy skonstruowany tak by zapewniał dużo frajdy dzieciom. Duża ilość elementów pozwala na wspólną zabawę z rówieśnikami, ale również i naukę. Zestaw zawiera narzędzia potrzebne w ogrodzie. Utrzymane w kolorach różu. Konewka ma kształt słodkiego różowego jednorożca. Torba natomiast pomieści wszystkie narzędzia, dzięki przegródkom. Elementy zestawu: - konewka - nożyce - grabki - łopatka - graca - mały kultywator - rękawiczki Wymiary torby: 25 cm x 20 cm Elementy zestaw: konewka: 12 cm x 20 cm x 6 cm narzędzia: około 21 cm długości Wymiary opakowania: 53 cm x 39 cm x 8 cm Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3. roku życia. Zestaw posiada certyfikat CE i jest zgodny z normą EN 71. Zapakowany jest w kartonik, dzięki czemu nadaje się idealnie na prezent.

111,90 zł
32
Wyrzynarka - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyrzynarka
Leantoys
Dostępny5 szt.
41,90 zł
33
Szlifierka dla małego majsterkowicza - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
37,90 zł
34
Zestaw ogrodowy w torbie zielony - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw ogrodowy w torbie zielony
Leantoys
Dostępny4 szt.

Zestaw Ogrodowy Torba Narzędzia Rękawiczki Grabki Zielony Zestaw ogrodowy zawiera wszystko, co potrzebuje nasz mały ogrodnik! Teraz torbę z narzędziami można zabrać wszędzie czy to na wakacje, do babci, na działkę. Sprawdzi się też jako zabawka do piaskownicy. W praktyczny sposób maluch, podpatrując starszych, może nauczyć się pielęgnacji roślin, a będzie miał już do tego potrzebne narzędzia. Może wyhoduje pierwszą swoją roślinkę. Budowanie zamków z piasków oraz pielęgnowanie kwiatów to świetna zabawa pobudzająca wyobraźnie maluchów. Zabawa w piaskownicy i ogrodzie, dzięki możliwości tworzenia różnych kształtów wpływa pozytywnie na rozwijanie kreatywności u dzieci oraz zdolności manualnych. Komplet składa się z przydatnych podczas zabawy elementów, każdy skonstruowany tak by zapewniał dużo frajdy dzieciom. Duża ilość elementów pozwala na wspólną zabawę z rówieśnikami, ale również i naukę. Zestaw zawiera narzędzia potrzebne w ogrodzie. Utrzymane w kolorach zieleni. Konewka ma kształt słodkiego zielonego dinozaura. Torba natomiast pomieści wszystkie narzędzia, dzięki przegródkom. Elementy zestawu: - konewka - nożyce - grabki - łopatka - graca - mały kultywator - rękawiczki Wymiary torby: 25 cm x 20 cm Elementy zestaw: konewka: 12 cm x 20 cm x 6 cm narzędzia: około 21 cm długości Wymiary opakowania: 53 cm x 39 cm x 8 cm Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3. roku życia. Zestaw posiada certyfikat CE i jest zgodny z normą EN 71. Zapakowany jest w kartonik, dzięki czemu nadaje się idealnie na prezent.

111,90 zł
35
Traktor Zielony 1:24 chwytak do siana - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktor Zielony 1:24 chwytak do siana
Leantoys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.22

Traktor Zielony 1:24 Rolnik Chwytak Do Rolek Siana Gumowe Koła Jak myślisz, czy zabawa w rolnika może być czymś, co spodoba się Twojemu dziecku? Myślimy, że tak! Podczas domowej zabawy Twój maluch z łatwością zrozumie, jak wygląda wypełnione wieloma obowiązkami życie na roli. Składa się z wielu zadań, dlatego w swej kolekcji warto posiadać traktor ze specjalnymi maszynami rolniczymi. Zabawa to aktywna forma zabawy, która rozwija motorykę dziecka, sprawność ruchową oraz mięśnie. Traktor posiada cztery gumowe kółka, które doskonale radzą sobie z niespodziewanymi manewrami oraz trzymają się podłoża. Chwytak do rolek pozwoli przewieźć bale siana i ułożyć w innym miejscu. Cała kabina jest identycznie odwzorowana tak, jak w prawdziwym odpowiedniku. Bieżnik kół, siedzenia i kierownica przypominają prawdziwy traktor. Chwytak do rolek pozwoli przewieźć bale siana i ułożyć w innym miejscu. Można nim poruszać manualnie plastikowym pokrętłem na traktorze. Całość wykonana jest z trwałego tworzywa, jakim jest plastik, całkowicie bezpieczne dla dzieci w skali 1:24. Rozpocznij pracę na swojej farmie! Wymiary traktora: 28 cm x 16 cm x 12 cm Wymiary opakowania: 35 cm x 18 cm x 16 cm Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia. Zgodny z normą EN71.

60,90 zł
Powiadomienie
36
Traktor 1:24 zielony - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktor 1:24 zielony
Leantoys
Dostępny4 szt.

Traktor Zielony 1:24 Rolnik Spychacz Gumowe Koła Jak myślisz, czy zabawa w rolnika może być czymś, co spodoba się Twojemu dziecku? Myślimy, że tak! Podczas domowej zabawy Twój maluch z łatwością zrozumie, jak wygląda wypełnione wieloma obowiązkami życie na roli. Składa się z wielu zadań, dlatego w swej kolekcji warto posiadać traktor ze specjalnymi maszynami rolniczymi. Zabawa to aktywna forma zabawy, która rozwija motorykę dziecka, sprawność ruchową oraz mięśnie. Traktor posiada cztery gumowe kółka, które doskonale radzą sobie z niespodziewanymi manewrami oraz trzymają się podłoża. Chwytak do rolek pozwoli przewieźć bale siana i ułożyć w innym miejscu. Cała kabina jest identycznie odwzorowana tak, jak w prawdziwym odpowiedniku. Bieżnik kół, siedzenia i kierownica przypominają prawdziwy traktor. Spychacz przyda się na roli, ale również sprawdzi się na budowie. Można nim poruszać manualnie plastikowa rączką zamontowaną na spychu. Całość wykonana jest z trwałego tworzywa, jakim jest plastik, całkowicie bezpieczne dla dzieci w skali 1:24. Rozpocznij pracę na swojej farmie! Wymiary traktora: 24 cm x 11 cm x 12 cm Wymiary opakowania: 31 cm x 17 cm x 16 cm Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia. Zgodny z normą EN71.

52,90 zł
37
Traktor 1:24 zielony - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktor 1:24 zielony
Leantoys
Dostępny10 szt.

Traktor Zielony 1:24 Rolnik Łyżko Krokodyle Łyżka Gumowe Koła Jak myślisz, czy zabawa w rolnika może być czymś, co spodoba się Twojemu dziecku? Myślimy, że tak! Podczas domowej zabawy Twój maluch z łatwością zrozumie, jak wygląda wypełnione wieloma obowiązkami życie na roli. Składa się z wielu zadań, dlatego w swej kolekcji warto posiadać traktor ze specjalnymi maszynami rolniczymi. Zabawa to aktywna forma zabawy, która rozwija motorykę dziecka, sprawność ruchową oraz mięśnie. Traktor posiada cztery gumowe kółka, które doskonale radzą sobie z niespodziewanymi manewrami oraz trzymają się podłoża. Cała kabina jest identycznie odwzorowana tak, jak w prawdziwym odpowiedniku. Bieżnik kół , siedzenia i kierownica przypominają prawdziwy traktor. Szczypce tzw. łyżko krokodyle z przodu mają zaokrąglone końce, dzięki czemu bez problemu w realistycznych warunkach przewiezie siano i zapakuje na naczepę. Można nią poruszać manualnie za plastikową małą rączkę na traktorze. Całość wykonana jest z trwałego tworzywa, jakim jest plastik, całkowicie bezpieczne dla dzieci w skali 1:24. Rozpocznij pracę na swojej farmie! Wymiary traktora: 27 cm x 15 cm x 12 cm Wymiary opakowania: 31 cm x 18 cm x 16 cm Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia. Zgodny z normą EN71.

55,90 zł
38
Traktor zdalnie sterowany wał rolniczy 2,4G - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktor zdalnie sterowany wał rolniczy 2,4G
Leantoys
Dostępny2 szt.

Traktor Zdalnie Sterowany Wał Rolniczy 2,4 G Gumowe Koła Zabawki rolnicze to wielka frajda dla każdego dziecka. Olbrzymie, głośne maszyny to świetna zabawa pozwalająca zbliżyć się do wiejskiego życia. Często jednak zabawki z farmy są niewielkie lub najzwyczajniej w świecie nudne. Nie można tego jednak powiedzieć o zdalnie sterowanym traktorze z pługiem. Nasz traktor rewelacyjnie się prezentuje i do tego sam maluch może nich sterować! Dzięki niej pozna maszyny rolnicze i będzie mógł stworzyć własne gospodarstwo. I do tego dobrze się bawił! Czerwono- biały traktor posiada odpinane niebieski wały do ugniatania gleby. Można ustawić je w pozycji pionowej bądź poziomo. Traktor jest wykonany w skali 1:24, dzięki czemu wygląda jak prawdziwy. Cały zestaw zrobiony z wysokogatunkowego plastiku, a jego konstrukcja została pozbawiona ostrych elementów i zakończeń. Pojazd został osadzony na obrotowych, gumowanych kołach, które posiadają bieżnik. Cała kabina jest identycznie odwzorowana tak, jak w prawdziwym odpowiedniku. Obsługa pilota jest bardzo prosta - ułatwiają to obrazkowe oznaczenia przy przyciskach odpowiedzialnych za włączenie przednich świateł, pozwoli na zabawę wieczorami. Poza tym można sterować nim w przód, tył, na boki. Częstotliwość jego działania to 2,4 Ghz. Dzięki swojemu kształtowi pilot wygodnie leży w dłoni, a korzystanie z niego jest intuicyjne. Wymiary zabawki: - traktor: 17 cm x 10 cm x 12 cm - wał: 22 cm x 10 cm x 4 cm Wymiary pilota: 11 cm x 9 cm x 5 cm Wymiary opakowania zabawki: 35 cm x 16 cm x 16 cm Zabawka zawiera baterie 3,7 V 500 mAh zamontowanej w traktorze, natomiast pilot potrzebuje dwie sztuki 1,5 V AA, brak w zestawie. Pojazd posiada certyfikat CE, ponadto jest zgodny z normą EN 71. Zabawka przeznaczona jest dla wszystkich dzieci powyżej 3 roku życia, zapakowana jest w zielono-białe pudełko z otwartą witrynką.

105,90 zł
39
Traktor zdalnie sterowany Pług 2,4G niebieski - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktor zdalnie sterowany Pług 2,4G niebieski
Leantoys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.03

Traktor Zdalnie Sterowany 2,4 G Niebieski Pług Zabawki rolnicze to wielka frajda dla każdego dziecka. Olbrzymie, głośne maszyny to świetna zabawa pozwalająca zbliżyć się do wiejskiego życia. Często jednak zabawki z farmy są niewielkie lub najzwyczajniej w świecie nudne. Nie można tego jednak powiedzieć o zdalnie sterowanym traktorze z pługiem. Nasz traktor rewelacyjnie się prezentuje i do tego sam maluch może nich sterować! Dzięki niej pozna maszyny rolnicze i będzie mógł stworzyć własne gospodarstwo. I do tego dobrze się bawił! Czerwono- biały traktor posiada odpinany niebieski pług. Traktor jest wykonany w skali 1:24, dzięki czemu wygląda jak prawdziwy. Cały zestaw zrobiony z wysokogatunkowego plastiku, a jego konstrukcja została pozbawiona ostrych elementów i zakończeń. Pojazd został osadzony na obrotowych, gumowanych kołach, które posiadają bieżnik. Cała kabina jest identycznie odwzorowana tak, jak w prawdziwym odpowiedniku. Obsługa pilota jest bardzo prosta - ułatwiają to obrazkowe oznaczenia przy przyciskach odpowiedzialnych za włączenie przednich świateł, pozwoli na zabawę wieczorami. Poza tym można sterować nim w przód, tył, na boki. Częstotliwość jego działania to 2,4 Ghz. Dzięki swojemu kształtowi pilot wygodnie leży w dłoni, a korzystanie z niego jest intuicyjne. Wymiary zabawki: - traktor: 17 cm x 11 cm x 12 cm - pług: 18 cm x 8 cm x 8 cm Wymiary pilota: 11 cm x 9 cm x 5 cm Wymiary opakowania zabawki: Zabawka zawiera baterie 3,7 V 500 mAh zamontowanej w traktorze, natomiast pilot potrzebuje dwie sztuki 1,5 V AA, brak w zestawie. Pojazd posiada certyfikat CE, ponadto jest zgodny z normą EN 71. Zabawka przeznaczona jest dla wszystkich dzieci powyżej 3 roku życia, zapakowana jest w zielono-białe pudełko z otwartą witrynką.

106,90 zł
Powiadomienie
40
Samolot transportowy wojskowy - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samolot transportowy wojskowy
Leantoys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.04

Samolot Transportowy Wojsko z Naciągiem Autka Dźwięk Super prezent dla fanów samolotów. Przedstawiamy biało- zielony samolot tworzący bazę dla pojazdów wojskowych, ułatwi to transportowanie pojazdów na akcje. Wystarczy załadować wszystkie maszyny na pokład i ruszyć w drogę na pole bitwy. Samolot wypełni beztroską długie wieczory, rozwinie wyobraźnie dziecka i dzięki temu też dowie się, na jakiej zasadzie samoloty unoszą się na niebie i działają. Zabawka posiada frykcyjny napęd, wystarczy nacisnąć na tył, puścić do przodu i cieszyć się prędkością. Rodzeństwo i rodzice z chęcią włączą się do wspólnej rozrywki i zabawy. Wewnątrz samolotu można przewozić miniaturowe wersje pojazdów wojskowych, z nimi żadna terenowa akcja nie jest straszna. Otwierany bok samolotu pozwalają na włożenie autek do środka, otwierana tylna rampa umożliwia samochodom opuścić pokład. Tył samolociku jest otwierany, dzięki czemu tworzysz trasę do opuszczenia samochodów z pokładu. Efekty dźwiękowe dodają atrakcyjności naszemu podniebnemu pojazdowi i na pewno nikt nie przeoczy samolotu na swojej drodze, odpowiedzialne są za to cztery przyciski na dachu. Sygnał uruchamiania pojazdu, bądź wesoła muzyka pozwoli się przenieść w świat akcji wojskowych. W zestawie znajdują się: - samolot wojskowy garaż - 6 aut wojskowych różnego rodzaju Wymiary małych autek: około 7 cm x 3 cm x 3 cm Wymiary samolotu: 37 cm x 36 cm x 21 cm Wymiary opakowania zabawki: 46 cm x 35 cm x 19 cm Prezentowany model samolotu jest wykonany z atestowanego, trwałego materiału, co w połączeniu z dbałością o każdy detal gwarantuje bezpieczeństwo zabawy i jakość radzącą sobie z częstym używaniem. Samolot zasilany jest 3 sztukami baterii 1,5 V AA , które nie są dołączone do zestawu. Zabawka posiada certyfikat CE, wykonana jest z bezpiecznego dla dzieci, solidnego i trwałego materiału, który jest gwarancją długiej żywotności. Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

158,90 zł
Powiadomienie
41
Kombajn zdalnie sterowany zielony - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kombajn zdalnie sterowany zielony
Leantoys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.04

Kombajn Zdalnie sterowany zielony

147,90 zł
Powiadomienie
42
Samolot transportowy Straż Pożarna - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samolot transportowy Straż Pożarna
Leantoys
Dostępny12 szt.

Samolot Transportowy Straż Pożarna Dźwięk Światła Małe Autka Super prezent dla fanów samolotów. Przedstawiamy czerwony samolot straży pożarnej, ułatwi to transportowanie pojazdów ratowniczy z akcji na akcje. Dzielni strażacy na miejsce akcji dotrą drogą powietrzną! Wystarczy załadować wszystkie maszyny na pokład i ruszyć w drogę. Samolot wypełni beztroską długie wieczory, rozwinie wyobraźnie dziecka i dzięki temu też dowie się na jakiej zasadzie samoloty unoszą się na niebie i działają. Wewnątrz samolotu można przewozić miniaturowe wersje wozów strażackich. Otwierany bok samolotu pozwalają na włożenie autek do środka, tył samolociku jest otwierany, dzięki czemu tworzysz trasę do opuszczenia samochodów z pokładu. Efekty dźwiękowe i świetlne dodają atrakcyjności naszemu podniebnemu pojazdowi i na pewno nikt nie przeoczy samolotu na swojej drodze, odpowiedzialne są za to cztery czerwone przyciski. Uchwyt na górze zabawki pozwala na wygodne szybowanie w przestworzach. Zabawa to świetny pretekst do nauki o niebezpieczeństwie związanym z zaprószeniem ognia, ale i także radzeniu sobie w takich sytuacjach. W zestawie znajdują się: - samolot straży pożarnej - 6 różnych wozów strażackich Wymiary małych pojazdów: 6 cm x 3 cm x 2 cm Wymiary samolotu: 37 cm x 36 cm x 21 cm Wymiary opakowania zabawki: 45 cm x 35 cm x 20 cm Prezentowany model samolotu jest wykonany z atestowanego, trwałego materiału, co w połączeniu z dbałością o każdy detal gwarantuje bezpieczeństwo zabawy i jakość radzącą sobie z częstym używaniem. Samolot zasilany jest 3 sztukami baterii 1,5 V AA , które nie są dołączone do zestawu. Zabawka posiada certyfikat CE, wykonana jest z bezpiecznego dla dzieci, solidnego i trwałego materiału, który jest gwarancją długiej żywotności. Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

157,90 zł
43
Traktor zdalnie sterowany widlak rolniczy 2,4 G - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktor zdalnie sterowany widlak rolniczy 2,4 G
Leantoys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.10

Traktor Zdalnie Sterowany Widlak Rolniczy 2,4 G Gumowe Koła Zabawki rolnicze to wielka frajda dla każdego dziecka. Olbrzymie, głośne maszyny to świetna zabawa pozwalająca zbliżyć się do wiejskiego życia. Często jednak zabawki z farmy są niewielkie lub najzwyczajniej w świecie nudne. Nie można tego jednak powiedzieć o zdalnie sterowanym traktorze z pługiem. Nasz traktor rewelacyjnie się prezentuje i do tego sam maluch może nich sterować! Dzięki niej pozna maszyny rolnicze i będzie mógł stworzyć własne gospodarstwo. I do tego dobrze się bawił! Czerwono- biały traktor na przodzie posiada widłak, które w prawdziwym odpowiedniku pomaga podnieść ciężkie rzeczy i przenieść w inne miejsce. Traktor jest wykonany w skali 1:24, dzięki czemu wygląda jak prawdziwy. Cały zestaw zrobiony z wysokogatunkowego plastiku, a jego konstrukcja została pozbawiona ostrych elementów i zakończeń. Pojazd został osadzony na obrotowych, gumowanych kołach, które posiadają bieżnik. Cała kabina jest identycznie odwzorowana tak, jak w prawdziwym odpowiedniku. Obsługa pilota jest bardzo prosta - ułatwiają to obrazkowe oznaczenia przy przyciskach odpowiedzialnych za włączenie przednich świateł, pozwoli na zabawę wieczorami. Poza tym można sterować nim w przód, tył, na boki. Częstotliwość jego działania to 2,4 Ghz. Dzięki swojemu kształtowi pilot wygodnie leży w dłoni, a korzystanie z niego jest intuicyjne. Wymiary traktora: 28 cm x 10 cm x 11 cm Wymiary pilota: 11 cm x 9 cm x 5 cm Wymiary opakowania: 38 cm x 17 cm x 16 cm Zabawka zawiera baterie 3,7 V 500 mAh zamontowanej w traktorze, natomiast pilot potrzebuje dwie sztuki 1,5 V AA, brak w zestawie. Pojazd posiada certyfikat CE, ponadto jest zgodny z normą EN 71. Zabawka przeznaczona jest dla wszystkich dzieci powyżej 3 roku życia, zapakowana jest w zielono-białe pudełko z otwartą witrynką.

106,90 zł
Powiadomienie
44
Ekspres do kawy ze światłem i dźwiękiem - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ekspres do kawy ze światłem i dźwiękiem
Rastar
Dostępny4 szt.

Ekspres do kawy ze światłem i dźwiękiem. Każde dziecko lubi naśladować rodziców w ich codziennych czynnościach, pozwól aby Twoje dziecko mogło Cię naśladować poprzez zabawę. Codzienne obowiązki mogą być świetną zabawą. Już czas na wypicie kawy razem z przyjaciółmi! Zawartość zestawu: ekspres,wyjmowany dzbanek z uchwytem. Funkcje: ruchome pokrętło do włączania ekspresu,podświetlana dioda,dźwięk przelewającej się wody.

70,70 zł
63,63 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,07 zł

45
Farba akwarelowa 12kol Studio HAPPY COLOR - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farba akwarelowa 12kol Studio HAPPY COLOR
GDD
Dostępny12 szt.

Farby akwarelowe w jakości STUDIO, zadowolą każdego poczatkującego i doświadczonego artystę. Kolory cechują się wysoką transparentnością, a przy wymieszaniu z kolorem białym pozwalają malować uzyskując efekt farby gwasz. Polecamy malowanie na bloku do Akwareli oraz Mix Media. Pojemność tubki 12 ml. 12 kolorów w opak.

40,90 zł
46
Samolot transportowy żółty - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samolot transportowy żółty
Leantoys
Dostępny5 szt.

Samolot Transportowy Pojazdy Budowlane Autka Dźwięk Super prezent dla fanów samolotów. Przedstawiamy biało- zielony samolot tworzący bazę dla pojazdów budowlanych, ułatwi to transportowanie pojazdów na miejsce budowy. Wystarczy załadować wszystkie maszyny na pokład i ruszyć w drogę na pole bitwy. Samolot wypełni beztroską długie wieczory, rozwinie wyobraźnie dziecka i dzięki temu też dowie się, na jakiej zasadzie samoloty unoszą się na niebie i działają. Zabawka posiada frykcyjny napęd, wystarczy nacisnąć na tył, puścić do przodu i cieszyć się prędkością. Rodzeństwo i rodzice z chęcią włączą się do wspólnej rozrywki i zabawy. Wewnątrz samolotu można przewozić miniaturowe wersje pojazdów budowlanych. Otwierany bok samolotu pozwalają na włożenie autek do środka, tył samolociku jest otwierany, dzięki czemu tworzysz trasę do opuszczenia samochodów z pokładu. Efekty dźwiękowe dodają atrakcyjności naszemu podniebnemu pojazdowi i na pewno nikt nie przeoczy samolotu na swojej drodze, odpowiedzialne są za to cztery przyciski na dachu. Sygnał uruchamiania pojazdu, bądź wesoła muzyka pozwoli się przenieść w świat zabawy. W zestawie znajdują się: - samolot transportowy garaż - 6 pojazdów budowlanych różnego rodzaju Wymiary małych autek: około 7 cm x 3 cm x 3 cm Wymiary samolotu: 37 cm x 36 cm x 21 cm Wymiary opakowania zabawki: 46 cm x 35 cm x 19 cm Prezentowany model samolotu jest wykonany z atestowanego, trwałego materiału, co w połączeniu z dbałością o każdy detal gwarantuje bezpieczeństwo zabawy i jakość radzącą sobie z częstym używaniem. Samolot zasilany jest 3 sztukami baterii 1,5 V AA , które nie są dołączone do zestawu. Zabawka posiada certyfikat CE, wykonana jest z bezpiecznego dla dzieci, solidnego i trwałego materiału, który jest gwarancją długiej żywotności. Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

158,90 zł
47
Diablo Cars Czołg strzelający kulkami - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diablo Cars Czołg strzelający kulkami
Rastar
Dostępny5 szt.

Diablo Cars Czołg strzelający kulkami. Strzela wodnymi kulkami, obraca się wokół własnej osi, sterowany na pilota, jazda przód i tył + skręt.

192,10 zł
172,89 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 19,21 zł

48
Squish-a-Boos Rosette - jednorożec 8,5cm brelok - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Squish-a-Boos Rosette - jednorożec 8,5cm brelok
Meteor
Dostępny6 szt.

Starannie wykonana z wysokiej jakości materiałów, urocza i miękka w dotyku maskotka. Idealna do przytulania!

19,70 zł
17,99 zł

Rabat 8,7%
oszczędzasz 1,71 zł

49
Lalka z córką i akcesoriami - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
59,40 zł
53,46 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,94 zł

50
Ty Puffies Hastie - Fioletowy Nietoperz - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ty Puffies Hastie - Fioletowy Nietoperz
Meteor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.17

Starannie wykonana z wysokiej jakości materiałów, urocza i miękka w dotyku maskotka. Idealna do przytulania!

21,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,6%
oszczędzasz 2,01 zł

Wróć do góry