hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.11.19

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 19 listopada 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Franklin uczy się jeździć (Paulette Bourgeois), na drugim Demokracja na czarną godzinę (Wojciech Sadurski). Kolejny produkt to Samotny Wilk i Szczenię 1 (Kozuo Koike, Goseki Kojima) oraz Dotyk Twoich dłoni (Wioletta Piasecka).
1
Franklin uczy się jeździć - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Franklin uczy się jeździć
Dostępny
5 szt.

Tom z serii ?Franklin? Wszyscy koledzy Franklina potrafią już jeździć na rowerze bez pomocniczych kółek, niestety Franklin się boi. Czy nauczy się jeździć? Każdy tom klasycznej serii o Franklinie to osobna historia o niezwykle ważnych sprawach z życia każdego kilkulatka. Postacie wykreowane przez autorki są wzorcem nie tylko dla dzieci, lecz także dla rodziców a ich przeżycia pozwalają odnaleźć się w niełatwych życiowych sytuacjach.

12,90 zł
8,99 zł

Rabat 30,3%
oszczędzasz 3,91 zł

34 osoby kupiły
2
Demokracja na czarną godzinę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Demokracja na czarną godzinę
Dostępny
113 szt.

Ależ to jest dynamit! Umysł jak brzytwa, język jak szwajcarski zegarek, tempo koszykarskie, a temat na wagę życia lub śmierci. Nawet jeżeli część z tych tekstów znacie, to wielu najlepszych zapewne nie, bo Sadurski często chowa je w niszowych wydawnictwach. Świetna okazja, by je w tym zbiorze przeczytać. Jacek Żakowski Polityka, Collegium Civitas, TOK FM Ostrzegam, że jako fan Autora mogę być nieobiektywny. Wojciech Sadurski w latach pisowskiego mroku pozostaje jasnym światłem. Mało jest dziś osób o takiej cywilnej odwadze. Nie sztuka powtarzać prawda. Sztuka tej prawdy bronić, także w sądzie, gdzie Wojtek notorycznie jest przez władze ciągany. Jego teksty w obronie praworządności, demokracji i wolności obywatelskich znalazły się oto w jednym tomie. To dobrze. Takie świadectwo nie powinno ulegać rozproszeniu. Tę książkę każdy świadomy obywatel powinien mieć, czytać i nosić w sercu. Jarosław Kurski Gazeta Wyborcza Blisko 20 lat temu Wojciech Sadurski opublikował zbiór publicystki Liberałów nikt nie kocha. Polska od tego czasu się zmieniła. Przedstawiciele partii rządzącej najchętniej zamknęliby usta Sadurskiemu oraz rzucili go na pożarcie armii trolli i podporządkowanych sędziów. Jednak dla obrońców demokracji Wojciech Sadurski stał się jednym z największych polskich patriotów. Wykorzystując swój potężny aparat badawczy, każdego dnia tłumaczy, wyjaśnia i ostrzega, dlaczego musimy bić się o wolność i nigdy nie możemy odpuścić. dr hab. Adam Bodnar prof. Uniwersytetu SWPS

56,00 zł
36,40 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 19,60 zł

12 osób kupiło
3
Samotny Wilk i Szczenię  1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samotny Wilk i Szczenię 1
Dostępny
74 szt.

Zabójca Ogami Itto podróżuje wraz ze swoim synem, podejmując się najtrudniejszych zleceń. Jego usługi nie są tanie, a w swojej pracy wykorzystuje strategie zawarte w najsłynniejszych traktach wojennych. Najbardziej znana seria samurajska powraca do Polski w nowym, powiększonym wydaniu. Samotny Wilk i Szczenię to komiks, który wywarł niesamowity wpływ na popkulturę. Na jego podstawie powstały liczne adaptacje filmowe oraz seriale telewizyjne. Do inspiracji tym cyklem przyznają się tacy giganci jak Frank Miller (Sin City) czy Max Allan Collins (Droga do zatracenia). Autorzy serii zwani byli ?Złotym Duetem? i są twórcami licznych hitów, w tym cyklu Poranek ściętych głów.

69,99 zł
48,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 21,00 zł

10 osób kupiło
4
Dotyk Twoich dłoni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dotyk Twoich dłoni
Dostępny
64 szt.

Barbara i Mariusz są kochającym się małżeństwem. Wychowują dwóch synów, ale do pełni szczęścia brakuje im córki. Mówią o swoim marzeniu otwarcie, a gdy te w końcu się spełnia, dochodzi do tragedii. Każde z małżonków przeżywa ją po swojemu. Barbara zatraca się w rozpaczy, Mariusz szuka pocieszenia w ramionach młodej kochanki. Rozwód zdaje się być przesądzony, a para pogodzona z rozstaniem. Jednak nie wiedzą, że los przygotował dla nich iście zabójczą niespodziankę. Historia Mariusza i Barbary jest fikcją literacką wplątaną w prawdziwe wydarzenia, jakie rozegrały się na bajecznej wyspie Phuket w Tajlandii w 2004r roku. I już nic nie było takie samo. Wioletta Piasecka w nowej powieści żongluje emocjami i zabiera nas w sam środek wydarzeń. Przygotuj się na czytelniczą ucztę.

44,90 zł
31,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

5 osób kupiło
5
Neurobiologiczne podstawy rozwoju poznawczego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Neurobiologiczne podstawy rozwoju poznawczego
Dostępny
31 szt.

Neurobiologiczne podstawy rozwoju poznawczego - Język "Język" to kolejna, czwarta część z serii "Neurobiologiczne Podstawy Rozwoju Poznawczego" autorstwa Prof. Jagody Cieszyńskiej-Rożek - twórczyni Metody Krakowskiej(R). Pozycja jest przeznaczona dla logopedów, terapeutów, psychologów oraz rodziców, których interesuje możliwość prowadzenia skutecznej stymulacji z wykorzystaniem wiedzy na temat neurobiologicznych podstaw prawidłowego przebiegu procesu uczenia się mowy. Autorka opisuje między innymi rozwój mowy dziecka na różnych etapach życia, porusza problemy związane z dwujęzycznością, programowaniem języka, oraz zagrożeniem dysleksją. Przedstawia jak stymulować rozwój mowy dziecka w wieku niemowlęcym, poniemowlęcym i przedszkolnym. W książce można również znaleźć wyniki badań potwierdzające skuteczność Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauki Czytania(R), oraz informacje jak ważna jest wczesna nauka czytania na etapie kształtowania się języka u dziecka.

59,00 zł
5 osób kupiło
6
A Good Girl?s Guide to Murder - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A Good Girl?s Guide to Murder
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.31

A debut YA crime thriller as addictive as Serial as compelling as Riverdale and as page-turning as One of Us Is Lying The case is closed. Five years ago, schoolgirl Andie Bell was murdered by Sal Singh. The police know he did it. Everyone in town knows he did it. But having grown up in the same small town that was consumed by the crime, Pippa Fitz-Amobi isn't so sure. When she chooses the case as the topic for her final project, she starts to uncover secrets that someone in town desperately wants to stay hidden. And if the real killer is still out there, how far will they go to keep Pip from the truth ? ? Perfect for fans of One of Us Is Lying, Gone Girl, We Were Liars and Riverdale

42,00 zł
37,80 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,20 zł

3 osoby kupiły
7
Skakanka drewniana p12 127083 mix cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
17,90 zł
15,99 zł

Rabat 10,7%
oszczędzasz 1,91 zł

3 osoby kupiły
8
Psi Patrol. Licz na Przyjaciół. 3, 2, 1... start - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol. Licz na Przyjaciół. 3, 2, 1... start
Dostępny
274 szt.

Seria książek twardostronicowych z registrami Licz na przyjaciół dziecko nigdy się nie zawiedzie, a przy okazji poćwiczy liczenie do 12 z ulubionymi bohaterami! W środku wartościowe historyjki oraz zagadki i pytania zadane na ich podstawie. Nauka przez zabawę gwarantowana. Z książką dziecko ćwiczy spostrzegawczość i koncentrację.

30,00 zł
21,90 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,10 zł

2 osoby kupiły
9
Bierki drewniane - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bierki drewniane
Leantoys
Dostępny
20 szt.

Drewniana gra w bierki - mikado Mikado to gra towarzyska, która zarówno swą budową, jak i zasadami, nawiązuje do klasycznej gry w bierki. Jej nazwa odnosi się do najbardziej wartościowej bierki w zestawie, której pochodzenie oznacza cesarza Japonii. Gra posiada bardzo pozytywny wpływ na uczestników zabawy: pozwala na opanowanie swego ciała, a także uczy sprytu, cierpliwości i koncentracji. To nie wszystko - przynosi bardzo dużo śmiechu i radości, zachęcając całą rodzinę i przyjaciół do wspólnej zabawy. Zasady gry są bardzo proste. Mikado przeznaczone jest dla od 2 do 6 osób. Jeden z zawodników wyciąga bierki z pudełeczka i rozsypuje je na stole. W efekcie powstaje stosik z patyczków, które gracze muszą wyciągać pojedynczo tak delikatnie, by nie poruszyć kolejnych bierek. Jeśli pierwszemu zawodnikowi nie uda się sprostać temu zadaniu, traci on swą kolejkę i próbę podejmuje kolejny zawodnik. Wygrywa ten, który po zsumowaniu wartości zebranych bierek posiada jak największą liczbę punktów. Punktacja obowiązująca w grze mikado: - mikado ze spiralą: 20 punktów, - bierki w paski niebiesko-czerwono-niebieskie: 10 punktów, - bierki w paski czerwono-niebiesko-czerwono-niebiesko-czerwone: 5 punktów, - bierki w paski niebiesko-żółto-czerwone: 3 punkty, - bierki w paski niebieskie-czerwone: 2 punkty. Gra mikado przyniesie frajdę wszystkim członkom rodziny - zarówno dzieciakom, jak i ich rodzicom. Sprawdzi się podczas spotkań towarzyskich z przyjaciółmi, a także w wolnym czasie, który można wykorzystać w rozwijający sposób. Drewniane bierki sprawią, że dzieci zaangażują się w zabawę, co rozwinie ich zdolności manualne i skupienie. Prezentowana gra Mikado przeznaczona jest dla wszystkich powyżej 3. roku życia. Bierki wraz z opakowaniem zostały wykonane z naturalnego tworzywa, jakim jest drewno, co w dużym stopniu wpływa na ich jakość i trwałość. Produkcja zabawki jest zgodna z normą EN 71, co odpowiada za bezpieczeństwo płynące z użytkowania. Wymiary elementów gry: - bierki: 18 cm. Wymiary opakowania: - 19,5 cm x 4,5 cm x 2,5 cm.

12,99 zł
2 osoby kupiły
10
Ikonki na polski. Lektury dla klas 4-8 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ikonki na polski. Lektury dla klas 4-8
Dostępny
21 szt.

Ikonki na polski. Lektury dla klas 4-8 to e-book zawierający 50 kart z ikonkami i rysunkami do lektur obowiązkowych oraz dodatkowych. Zawierają schematyczne rysunki oraz rysowane symbole charakterystyczne dla danego tekstu literackiego. Karty uczą kojarzenia obrazu z tekstem. Na ich podstawie można odtworzyć kolejność wydarzeń czy losy postaci, a także powtórzyć zagadnienia problemowe związane z daną lekturą. Ikonki na polski można wykorzystać: do sprawdzania znajomości treści lektury, do powtarzania lektur przed sprawdzianem czy egzaminem ósmoklasisty, jako wstęp do cyklu lekcji o lekturze, jako przerywnik na lekcji, chwila zabawy, na lekcji zastępczej lub na zajęciach dodatkowych, do pracy z uczniem z dysfunkcjami, w edukacji domowej. Jak pracować z kartami? Uczniowie mogą pracować z pojedynczymi kartami, zarówno samodzielnie, jak i w parach czy w grupach, odgadując znaczenia poszczególnych obrazków z zakresu danej lektury. Ciekawym pomysłem może być praca z kilkoma kartami. Wystarczy powycinać ikonki, które się na nich znajdują i pomieszać je, by stworzyć ciekawą lekcję. Uczniowie mogą losować ikonki i odgadywać, o jaką lekturę i postać chodzi. Ikonki mogą być inspiracją do tworzenia własnych notatek wizualnych, można je przerysować do zeszytu, pokolorować czy też opatrzyć dodatkowymi podpisami.

60,00 zł
57,00 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,00 zł

2 osoby kupiły
11
Świnka Peppa. Licz na Przyjaciół. Owocowe przygody - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świnka Peppa. Licz na Przyjaciół. Owocowe przygody
Dostępny
358 szt.

Seria książek twardostronicowych z registrami Licz na przyjaciół dziecko nigdy się nie zawiedzie, a przy okazji poćwiczy liczenie do 12 z ulubionymi bohaterami! W środku wartościowe historyjki oraz zagadki i pytania zadane na ich podstawie. Nauka przez zabawę gwarantowana. Z książką dziecko ćwiczy spostrzegawczość i koncentrację.

29,99 zł
21,89 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,10 zł

2 osoby kupiły
12
Diamentowy obraz Ptasie zaloty Żuraw czerwonodzioby 60680 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
18,99 zł
2 osoby kupiły
13
ICOM 7171215 Układanka Grzybki 110 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ICOM 7171215 Układanka Grzybki 110 szt
Icom
Dostępny
2 szt.

Układanka z młotkiem Informacje produktowe: - W zestawie znajduje się 110x grzybków - 20x czerwonych - 20x zielonych - 25x żółtych - 20x niebieskich - 20x pomarańczowych - 5x czarnych - Grzybki mają rozmiar 1 × 8 cm - Dodatkowo, znajduje się plansza z dziurkami o wymiarach 20 × 20 cm - Drewniany młotek do wyciągania jak i wbijania - Instrukcja, dzięki której można stworzyć słonia, kaczkę bądź konika - Układanka z młotkiem przeznaczona jest dla dzieci powyżej 36 miesiąca życia

29,51 zł
28,03 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,48 zł

1 osoba kupiła
14
Zestaw do zaplatania warkoczy, biżuteria do włósów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do zaplatania warkoczy, biżuteria do włósów
Leantoys
Dostępny
2 szt.

Pierwsze lata edukacji w szkole podstawowej to czas, kiedy dziewczynki zaczynają podkreślać swoją osobowość za pomocą dodatków do ubrań, delikatnej biżuterii lub fryzury. Każda z nich chce być wyjątkowa i wyróżniać się na tle pozostałych. Dzięki Zestawowi do Zaplatania Warkoczy Twoja młoda dama będzie w stanie podkreślić swój wygląd w bezpieczny sposób, który równocześnie będzie dla niej świetną zabawą! Zestaw do zaplatania warkoczy to zabawka, która zajmie swoją właścicielkę i jej koleżanki na długi czas. Ponieważ zaplatanie włosów ręcznie jest czasochłonne i trudne, zestaw został wyposażony w urządzenie do zaplatania. Ta maszynka w kształcie pistoletu składa się z 3 rotujących trzonów, do których przyczepia się uchwyty łapiące pasma włosów dziewczynki. Jeśli podzielenie włosów na 3 równe części jest problemem, Zestaw do Zaplatania ma na to rozwiązanie - fioletowy rozdzielacz! Wystarczy rozprostować włosy dołączonym do zestawu grzebieniem i umieścić je w otworze rozdzielacza. Wprowadzając włosy dalej, zostaną one podzielone na trzy części, co umożliwi łatwe wprowadzenie ich do zaplatarki. Na włosy można nałożyć dołączone do zestawu koraliki lub własne ozdoby, a następnie spiąć je kolorowymi gumkami! W skład zestawu wchodzą: - Zaplatarka do włosów, - Grzebień, - Rozdzielacz pasma włosów, - Uchwyty do zaplatania, - Koraliki do zaplatania, - Kolorowe gumki do włosów. Wymiary zestawu: 40 cm x 31 cm x 8 cm.

94,90 zł
1 osoba kupiła
15
Diamentowy obraz Lampart 60881 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
18,99 zł
1 osoba kupiła
16
A Flicker in the Dark - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A Flicker in the Dark
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.27

She thought the murders had stopped. She was wrong. 'A smart, edge-of-your-seat story with plot twists you'll never see coming' Karin Slaughter 'Spectacular' Daily Mail 'Tense, twisty and threatening, A Flicker in the Dark will make you abandon your box sets' Val McDermid The instant New York Times bestseller, soon to be a major TV series, developed by Emma Stone Chloe Davis' father is a serial killer. He was convicted and jailed when she was twelve but the bodies of the girls were never found, seemingly lost in the surrounding Louisiana swamps. The case became notorious and Chloe's family was destroyed. His crimes stalk her like a shadow. Now Chloe has rebuilt her life. She's a respected psychologist in Baton Rouge and has a loving fiancé. But she just can't shake a tick-tick-tick of paranoia that, at any moment, it might all come crashing down. As does something darker. It is the anniversary of her father's crimes, and Chloe is about to see her worst fears come true - a girl she knows goes missing. The nightmare has started again?

52,00 zł
49,40 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,60 zł

1 osoba kupiła
17
Diamentowy obraz Kot w kapeluszu 60421 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diamentowy obraz Kot w kapeluszu 60421
JU-PITER
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.08

26,78 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
18
ICOM 7164393 Książeczka materiałowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ICOM 7164393 Książeczka materiałowa
Icom
Dostępny
4 szt.

KSIŻECZKA MATERIAŁOWA DLA MALUSZKA Wymiary: 16 cm x 24 cm x 3 cm

36,89 zł
35,05 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,84 zł

1 osoba kupiła
19
Skakanka drewniana 127090 mix cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
16,90 zł
14,99 zł

Rabat 11,3%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
20
Edukacyjne medyczne memory. Gra dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Edukacyjne medyczne memory. Gra dla dzieci
Biomedica
Dostępny
57 szt.

Gra memoryMedyczne memory to edukacyjna gra pamięciowa, w której należy zapamiętać ułożenie zakrytych kafelków i znaleźć jak najwięcej par narządów.Poprzez świetną zabawę dziecko wyćwiczy pamięć, rozwinie spostrzegawczość i wyobraźnię oraz pozna świat anatomii i fizjologii człowieka.Zestaw zawiera 40 kart (20 par)Wymiary karty: 7070 mmElementy wykonane z trwałej tekturyPudełko o wymiarach: 160x160x60 mmGrafiki przyjazne oku dzieckaGra przeznaczone dla dzieci 3+Autor: lek. med. Jacek Mieszkowicz

73,78 zł
54,60 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 19,18 zł

1 osoba kupiła
21
Czarne Kamienie księga VIII Pani Schaladoru w.2022 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarne Kamienie księga VIII Pani Schaladoru w.2022
Dostępny
6 szt.

Przed wiekami Shaladorczycy, uchodźcy ze zniszczonego terytorium, znaleźli schronienie w Dena Nehele. Nim jednak zdążyli zadomowić się w nowym miejscu, władzę przejęły tam okrutne królowe. Zabraniały uchodźcom kultywowania rodzimych tradycji, a tych, którzy ośmielali się stawiać opór, bezwzględnie karały. Shaladorczycy skazani na życie w rezerwatach nigdy nie nazwali tej krainy domem. Po oczyszczeniu Terreille ze skazy Dorothei SaDiablo władzę w Dena Nehele obejmuje Cassidy Królowa nosząca Różowy Kamień. Stawiając czoła wielu przeciwnościom, stara się odbudować terytorium i udowodnić, że potrafi godnie władać zarówno nim, jak i jego ludem. Choć wie, jak trudne to wyzwanie, nie zdaje sobie sprawy, że będzie zmuszona wezwać moce, które omal nie pozbawią jej życia. Oddany Cassidy Gray pomoże jej wyjść z tej próby obronną ręką, jednak już niebawem będą na nią czyhać kolejne niebezpieczeństwa. Czarne Wdowy dostrzegają w splątanych sieciach niepokojącą wizję nadchodzi coś, co na zawsze zmieni i Dena Nehele, i jego Królową.

42,00 zł
30,24 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,76 zł

1 osoba kupiła
22
Prawo administracyjne. Zagadnienia ustrojowe wyd.4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo administracyjne. Zagadnienia ustrojowe wyd.4
Dostępny
24 szt.

W książce przedstawione zostały podstawowe zagadnienia ustrojowego prawa administracyjnego, w tym m.in.: podstawy prawne działania naczelnych i centralnych organów administracji rządowej, administracji rządowej w terenie, samorządu terytorialnego, podział terytorialny kraju, organizacja kontroli administracji, zasady funkcjonowania służby cywilnej. Omówiono przesłanki kształtowania się konkretnych instytucji w Polsce. Przedstawiono także europejski kontekst polskiego ustroju administracji publicznej przez przybliżenie wybranych rozwiązań ustrojowych przyjętych w innych państwach. Zagadnienia te prezentowane są w odniesieniu do aktualnego stanu prawnego. Podręcznik przeznaczony jest przede wszystkim dla studentów prawa i administracji. Może służyć również studentom innych kierunków (np. ekonomii lub politologii) oraz urzędnikom, radnym i wszystkim osobom zainteresowanym podstawami ustrojowymi funkcjonowania administracji publicznej.

79,00 zł
71,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,90 zł

1 osoba kupiła
23
Hanum. Droga do ocalenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hanum. Droga do ocalenia
Dostępny
45 szt.

Gdy w 2021 roku zdecydowałem się na wydanie Hanum. Droga do ocalenia myślałem, że jest to książka fantastyczna. Wydarzenia z początku roku 2022 coraz bardziej utwierdzają mnie w przekonaniu, że tej powieści jednak coraz bliżej literatury faktu. Wojna, którą Matka Natura wypowiedziała ludziom, zakończyła się sto lat temu. Pozostawiła po sobie spustoszenie, spierzchniętą, jałową ziemię i zdziesiątkowaną ludność. Życie na planecie byłoby niemożliwe, gdyby nie nowy gatunek, który powołała natura. Hanum to istoty o różnokolorowych tęczówkach z niezwykłymi zdolnościami. Potrafią komunikować się z ziemią, władają żywiołami i tylko oni są w stanie uratować cierpiącą przyrodę. Ludzie zostali przez nich stłoczeni w strzeżonych wioskach i zmuszeni do życia bez zdobyczy cywilizacyjnych. Mieszkanką jednego z takich obozowisk jest Ana. Stojąca u progu dorosłości kobieta, która przez jedną decyzję uwikła się w zawiłe relacje społeczności hanum. Jakie niebezpieczeństwo jej grozi? Co połączy ją z uratowanym chłopcem i jego bratem Nathanielem? Czy Ana przeżyje konsekwencje swojej decyzji?

42,00 zł
37,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,20 zł

1 osoba kupiła
24
Zakładka 101 ze wstążką Ciemiernik biały - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka 101 ze wstążką Ciemiernik biały
Skona Ting
Dostępny
10 szt.

Elegancka kartonowa zakładka ze wstążką, wyprodukowana w Szwecji.

10,99 zł
1 osoba kupiła
25
Cloud Cuckoo Land - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cloud Cuckoo Land
Dostępny
9 szt.

Fifteenth-century Constantinople. Present day Idaho. The future, and humanity's last hope. Across time and space, five young dreamers are bound by a single ancient text. Together, they tell a story of a world in peril; of the power of words, of resilience, and of hope against all odds. The Pulitzer Prize-winning author of All the Light We Cannot See returns with a heart-breaking, magnificent epic of human connection and a love letter to storytelling itself. 'Wonderment and despair, love and destruction and hope - all find their place in its sumptuously plotted pages' Observer

57,00 zł
1 osoba kupiła
26
Pokój Wam modlitwnik - czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokój Wam modlitwnik - czarny
Dostępny
7 szt.

Rodzinny modlitewnik Pokój Wam, dzięki jasnemu układowi jak i bogactwu treści może służyć zarówno dzieciom jak i dorosłym. Posiada wygodny format, dużą czcionkę i jest dostępny z oprawą w trzech kolorach (biała, czarna, brązowa). Obejmuje 5 części: 1.Krótki katechizm 2.Obrzędy Mszy św. oraz wybór modlitw do poszczególnych sakramentów 3.Nabożeństwa i litanie 4.Modlitwy w różnych intencjach i potrzebach 5.Pieśni religijne Modlitewnik zawiera również część przeznaczoną dla czcicieli Serca Jezusowego z miejscem dokumentującym odprawienie dziewięciu pierwszych piątków miesiąca. Mamy nadzieję, że modlitewnik Pokój Wam pomoże użytkownikom w kontakcie z Bogiem.

26,00 zł
22,88 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,12 zł

1 osoba kupiła
27
Diamentowy obraz Kolorwy kot 60760 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diamentowy obraz Kolorwy kot 60760
JU-PITER
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.13

22,90 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
28
Dostawca w procesie rozwoju produktu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dostawca w procesie rozwoju produktu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.06

W publikacji w sposób kompleksowy zaprezentowano problematykę angażowania dostawców w rozwój produktów (Supplier involvement in product development, SIPD). Zawarte w niej rozważania opierają się na rezultatach systematycznego przeglądu światowej literatury przedmiotu oraz na wynikach autorskich badań ilościowych i jakościowych. Opracowanie łączy zagadnienie SIPD ze współczesną potrzebą konfigurowania odpornych na zakłócenia łańcuchów dostaw, a także z wyzwaniami zrównoważonego rozwoju i gospodarki o obiegu zamkniętym. * Monografia ma przede wszystkim niezaprzeczalny walor naukowy, ale jako pozycja odnosząca się wprost do praktyki biznesu oraz przedstawiająca poprzez wyniki badań empirycznych wycinek rzeczywistości gospodarczej posiada również walor utylitarny. prof. dr hab. Maciej Szymczak Książka stanowi nowość na rynku polskim. Do tej pory nie pojawiła się publikacja, która w takim zakresie odnosiłaby się do problematyki dostawcy i jego roli w procesie rozwoju produktu. dr hab. Blanka Tundys, prof. US

49,90 zł
42,91 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,99 zł

29
Gospodarka energetyczna w warunkach rynkowych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gospodarka energetyczna w warunkach rynkowych
Dostępny
151 szt.

Gospodarka energetyczna w warunkach rynkowych to nowa propozycja wydawnicza poświęcona kompleksowemu podejściu do niezwykle ważnego zagadnienia racjonalnego gospodarowania i zarządzania energią. Napisana przez grono uznanych autorów z Politechniki Gdańskiej i Warszawskiej książka bazuje na ich doświadczeniach nabytych w trakcie pracy zawodowej na stanowiskach kierowniczych w sferze praktyki gospodarczej, jak i na uczelniach technicznych. Publikacja Gospodarka energetyczna w warunkach rynkowych dotyczy tak istotnych i różnorodnych zagadnień, jak : aspektów formalno-prawnych gospodarki energetycznej w aktualnych uwarunkowaniach rynkowych, modelowania rozwoju sektorów energetycznych, problemów i rozwiązań w kwestiach gospodarowania energią elektryczną, ciepłem, paliwami gazowymi, magazynowaniem energii i racjonalnego użytkowania środowiska, ale również ekonomiki i zarządzania energią ? i wielu innych. Niniejsza publikacja kierowana jest do studentów elektrotechniki, energetyki , zarzadzania i pokrewnych kierunków na uczelniach technicznych lub ekonomicznych, ale również do praktyków ? elektryków , energetyków, ciepłowników, gazowników i inżynierów różnych specjalności, projektantów i instalatorów sieci energetycznych czy pracowników zaplecza badawczo-rozwojowego.

89,00 zł
78,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,68 zł

30
Zawód ratownika medycznego Aspekty prawne i organizacyjne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zawód ratownika medycznego Aspekty prawne i organizacyjne
Dostępny
150 szt.

O książce: Publikacja grona ekspertów, pod redakcją naukową prof. Moniki Urbaniak, kompleksowo i w oparciu o bogaty materiał źródłowy omawia między innymi: - złożoną genezę i obecne zasady wykonywania zawodu ratownika medycznego, - model kształcenia ratownika medycznego, - odpowiedzialność cywilną, karną i dyscyplinarną, - szczególną sytuację, którą jest udzielanie pomocy pacjentowi agresywnemu, - zagadnienia dotyczące zapewnienia jakości oraz satysfakcji pacjentów, - zasady funkcjonowania systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego (PRM). Fragm. recenzji: ?Bez wymagającej fizycznie i psychicznie, a także szczególnie odpowiedzialnej, pracy ratowników medycznych nie ma w zasadzie mowy o osiąganiu lepszych wskaźników zdrowia społeczeństwa. (?) Niniejsza publikacja stanowi kompendium wiedzy dla osób wykonujących zawód ratownika medycznego oraz pracujących w systemie PRM, a także dla kandydatów do jego wykonywania.? (dr hab. n. o zdr. Grzegorz Juszczyk, Zakład Zdrowia Publicznego WUM) O redaktorze naukowym: Prof. dr hab. n. pr. Monika Urbaniak ? Kierownik Katedry i Zakładu Prawa Medycznego i Farmaceutycznego na Uniwersytecie Medycznym im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Radca prawny w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. Prezes Polskiego Towarzystwa Nauk o Zdrowiu. Członek Polskiego Towarzystwa Prawa Medycznego oraz Polskiego Towarzystwa Prawa Konstytucyjnego. Autorka ponad 150 publikacji naukowych. Specjalizuje się w prawie medycznym i konstytucyjnym. Spis treści: Słowo od Recenzenta (Grzegorz Juszczyk) Wstęp (Monika Urbaniak) Rozdział 1. Podstawy prawne wykonywania zawodu ratownika medycznego (Monika Urbaniak) Rozdział 2. Wybrane aspekty odpowiedzialności cywilnej i karnej ratowników medycznych a formy ich zatrudnienia (Piotr Stępniak) Rozdział 3. Administracyjnoprawne aspekty ratownictwa medycznego (Maria Gutowska-Ibbs) Rozdział 4. Odpowiedzialność karna ratownika medycznego (Magdalena Zamroczyńska) Rozdział 5. Ratownik medyczny a pacjent agresywny (Magdalena Zamroczyńska) Rozdział 6. Odpowiedzialność dyscyplinarna ratownika medycznego (Marcin Waszak) Rozdział 7. Odpowiedzialność cywilna ratownika medycznego (Juliusz Szewczyk) Rozdział 8. Przemiany kluczowego zawodu w systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego (Roland Podlewski, Ewelina Kujawska) Rozdział 9. Jakość w systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego (Marcin Mikos)

67,99 zł
48,27 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 19,72 zł

31
Notatnik Jumbo Mystic Icons - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik Jumbo Mystic Icons
Designworks Ink
Dostępny
4 szt.

Wyjątkowo gruby notatnik ?Mystic Icons? firmy DESIGNWORKS INK to świetny sposób dla zapisania kart pełnych wspomnień i planów naszego życia. Parametry: 200 stron drukowanych w linie Rozmiar 19 cm x 26 cm Nagłówki dnia i miesiąca Ręcznie szyty grzbiet Rozkładany na płasko Drukowany tuszami sojowymi Wykonany z papieru bezkwasowego Posiada strony z przydatnymi informacjami Jego błyszcząca,kolorowa oprawa pokryta jest złotym nadrukiem. Nie tylko wygląda fantastycznie ale jest też wyjątkowo funkcjonalny ? jego kartki rozkładają się pod kątem 180 stopni. Notatnik zawiera aż 200 stron z papieru w linie. Dodatkowym wielkim atutem jest przewodnik na stronach. Nasza papeteria premium zadba o zachowanie wspomnień. Nasz papier bezkwasowy jest odporny na żółknięcie i rozpadanie się z wiekiem. Idealny pomysł na uniwersalny prezent dla osób wymagających i otaczających się unikalnymi produktami najwyższej jakości. Misją Designworks Ink jest tworzenie produktów dla miłośników świetnego designu, dbałości o szczegóły i wyjątkowej jakości. W ofercie Designworks Ink znajdziesz notatniki, zestawy podróżne, artykuły biurowe a nawet puzzle. Jeśli kochasz otaczać się pięknymi i niebanalnymi przedmiotami ? ta marka jest wprost stworzona dla Ciebie. Sprawdź pełną ofertę i zanurz się w oceanie pastelowych cacuszek, które rozświetlą Twój dzień.

109,99 zł
98,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,00 zł

32
Zestaw 3 notatników Wellness Reflections, Goals, Gratitude - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw 3 notatników Wellness Reflections, Goals, Gratitude
Designworks Ink
Dostępny
11 szt.

Zestaw 3 notatników ? Wellness (Reflections, Goals, Gratitude) | DESIGNWORKS INK| DESIGNWORKS INK to niesamowity prezent dla miłośników dbania o zdrowie duchowe, którzy kochają otaczać się pięknymi rzeczami. Zestaw składa się z : Dziennik refleksji Dziennik realizacji celów Dziennik wdzięczności Notatniki zostały zaprojektowane i wykonane z dbałością o każdy szczegół, aby cieszyć i zachwycać każdego dnia. Postaw swój zestaw ? Wellness? w bardziej intymnym miejscu domu i ciesz się dobrym zdrowiem duchowym i samorealizacją. Misją Designworks Ink jest tworzenie produktów dla miłośników świetnego designu, dbałości o szczegóły i wyjątkowej jakości. W ofercie Designworks Ink znajdziesz notatniki, zestawy podróżne, artykuły biurowe a nawet puzzle. Jeśli kochasz otaczać się pięknymi i niebanalnymi przedmiotami ? ta marka jest wprost stworzona dla Ciebie. Sprawdź pełną ofertę i zanurz się w oceanie pastelowych cacuszek, które rozświetlą Twój dzień.

49,99 zł
44,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,00 zł

33
Notatnik Jumbo Minerology - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik Jumbo Minerology
Designworks Ink
Dostępny
6 szt.

Miętowy,wyjątkowo gruby notatnik ?Jumbo ? Minerology? firmy DESIGNWORKS INK to świetny sposób dla zapisania kart pełnych wspomnień i planów naszego życia. Parametry : 200 stron drukowanych w linie Rozmiar 19 cm x 26 cm Nagłówki dnia i miesiąca Ręcznie szyty grzbiet Rozkładany na płasko Drukowany tuszami sojowymi Wykonany z papieru bezkwasowego Posiada strony z przydatnymi informacjami Jego błyszcząca,kolorowa oprawa pokryta jest złotym nadrukiem. Nie tylko wygląda fantastycznie ale jest też wyjątkowo funkcjonalny ? jego kartki rozkładają się pod kątem 180 stopni. Notatnik zawiera aż 200 stron z papieru w linie. Dodatkowym wielkim atutem jest przewodnik na stronach. Nasza papeteria premium zadba o zachowanie wspomnień. Nasz papier bezkwasowy jest odporny na żółknięcie i rozpadanie się z wiekiem. Idealny pomysł na uniwersalny prezent dla osób wymagających i otaczających się unikalnymi produktami najwyższej jakości. Misją Designworks Ink jest tworzenie produktów dla miłośników świetnego designu, dbałości o szczegóły i wyjątkowej jakości. W ofercie Designworks Ink znajdziesz notatniki, zestawy podróżne, artykuły biurowe a nawet puzzle. Jeśli kochasz otaczać się pięknymi i niebanalnymi przedmiotami ? ta marka jest wprost stworzona dla Ciebie. Sprawdź pełną ofertę i zanurz się w oceanie pastelowych cacuszek, które rozświetlą Twój dzień.

109,99 zł
98,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,00 zł

34
Zestaw 3 notatników Desk Plans, Daydreams, Important Dates - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw 3 notatników Desk Plans, Daydreams, Important Dates
Designworks Ink
Dostępny
13 szt.

Zestaw 3 notatników ? Desk (Plans, Daydreams, Important Dates) | DESIGNWORKS INK to niesamowity prezent dla miłośników dbania o zdrowie duchowe, którzy kochają otaczać się pięknymi rzeczami. Zestaw składa się z planerów: 1.Plany 2.Marzenia na jawie 3.Ważne daty Notatniki zostały zaprojektowane i wykonane z dbałością o każdy szczegół, aby cieszyć i zachwycać każdego dnia. Postaw swój zestaw ? Desk? w bardziej intymnym miejscu domu i ciesz się dobrym zdrowiem duchowym i samorealizacją. Misją Designworks Ink jest tworzenie produktów dla miłośników świetnego designu, dbałości o szczegóły i wyjątkowej jakości. W ofercie Designworks Ink znajdziesz notatniki, zestawy podróżne, artykuły biurowe a nawet puzzle. Jeśli kochasz otaczać się pięknymi i niebanalnymi przedmiotami ? ta marka jest wprost stworzona dla Ciebie. Sprawdź pełną ofertę i zanurz się w oceanie pastelowych cacuszek, które rozświetlą Twój dzień.

49,99 zł
44,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,00 zł

35
Zestaw 3 notatników Kitchen Meal Planner, Grocery List, Recipe Ideas - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw 3 notatników Kitchen Meal Planner, Grocery List, Recipe Ideas
Designworks Ink
Dostępny
13 szt.

Zestaw 3 notatników ? Kitchen (Meal Planner, Grocery List, Recipe Ideas) | DESIGNWORKS INK to niesamowity prezent dla miłośników gotowania, którzy kochają otaczać się pięknymi rzeczami. Zestaw składa się z : Planer posiłków Lista zakupów Pomysły na przepisy Notatniki zostały zaprojektowane i wykonane z dbałością o każdy szczegół, aby cieszyć i zachwycać każdego dnia. Postaw swój zestaw ? Kitchen?w widocznym miejscu w kuchni, zapisuj rodzinne przepisy i gotuj przepysznie. Świetny prezent dla domatorów i miłośników gotowania. Misją Designworks Ink jest tworzenie produktów dla miłośników świetnego designu, dbałości o szczegóły i wyjątkowej jakości. W ofercie Designworks Ink znajdziesz notatniki, zestawy podróżne, artykuły biurowe a nawet puzzle. Jeśli kochasz otaczać się pięknymi i niebanalnymi przedmiotami ? ta marka jest wprost stworzona dla Ciebie. Sprawdź pełną ofertę i zanurz się w oceanie pastelowych cacuszek, które rozświetlą Twój dzień. ilość Zestaw 3 notatników - Kitchen (Meal Planner, Grocery List, Recipe Ideas) | DESIGNWORKS INK

49,99 zł
44,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,00 zł

36
Krystyna de Pizan Księga o mieście pań - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krystyna de Pizan Księga o mieście pań
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.06

Przekład jednego z najważniejszych dziel Krystyny de Pizan (1364?ok. 1430), pierwszej francuskiej pisarki żyjącej dzięki swojemu pióru. Napisana w latach 1404?1407 Księga o Mieście Pań (Livre de la Cité des Dames) jest dziełem poświęconym obronie kobiet. Aby dać odpór mizoginistycznym poglądom wysuwanym przez filozofów i moralistów, Krystyna de Pizan napisała księgę, w której centrum znajduje się budowa alegorycznego miasta, a podzielone na różne kategorie żywoty wyjątkowych kobiet układają się jak kamienie tej budowli. Dyskutując z postaciami alegorycznymi, trzema figurami kobiecymi ? Panią Rozum, Panią Prawość i Panią Sprawiedliwość, autorka przedstawia argumenty wysuwane przeciwko kobietom, dzieli się swoimi wątpliwościami, daje wyraz swoim obawom, otrzymując jasne, poparte przykładami odpowiedzi swych uczonych przewodniczek, niepozostawiające wątpliwości co do tego, że kobiety, tak jak mężczyźni, są obdarzone cnotami, zdolne do pracy twórczej i dokonywania wielkich czynów.

47,00 zł
Powiadomienie
37
Kodeks Spółek Handlowych z komentarzem do zmian - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kodeks Spółek Handlowych z komentarzem do zmian
Dostępny
22 szt.

Czytelnik dowie się z książki: ?kiedy mamy do czynienia z grupą spółek, ?czym jest ?wiążące polecenie? spółki dominującej, ?czy rada spółki nadzorczej może żądać dokumentów od spółki zależnej, ?kiedy może nastąpić przymusowy wykup akcji lub udziałów wspólników, ?czego może żądać rada nadzorcza przed wyrażeniem zgody na zawarcie transakcji, ?jak rozumieć uzasadniony interes spółki. Publikacja ?Kodeks spółek handlowych z komentarzem do zmian ? to nie tylko komentarz eksperta do zmian wchodzących w życie 13 października 2022 r. i 10 listopada 2023 r., lecz także ujednolicony tekst ustawy ? Kodeks spółek handlowych wraz z wyróżnieniem konkretnych przepisów i wskazaniem dat, od kiedy zmienione przepisy mają zastosowanie. Tekst został wzbogacony licznymi przykładami, które łatwiej pozwolą zrozumieć konsekwencje zmian przepisów. To przystępne opracowanie, napisane zrozumiałym językiem, pomoże w pracy zarówno prawnikom, jak i osobom niebędącym prawnikami zasiadającym w zarządach i radach nadzorczych spółek. ATUTY PUBLIKACJI: Kompleksowość, prosty język, praktyczne przykłady, zwięzłość.

99,00 zł
95,04 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 3,96 zł

38
Dokumentacja podatkowa cen transferowych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dokumentacja podatkowa cen transferowych
Dostępny
8 szt.

Fachowy przewodnik dla praktyków stanowi źródło niezbędnych informacji na temat dokumentacji podatkowej transakcji zawieranych pomiędzy podmiotami powiązanymi, wskazując jednocześnie możliwości ograniczenia ryzyka w zakresie cen transferowych. Najnowsze wydanie uwzględnia stan prawny na dzień 1 stycznia 2023 r. Autorzy opracowali liczne przykłady dokumentacji różnego rodzaju transakcji lub zdarzeń, a także schematy postępowania czy kwestionariusze. Przykłady dokumentacji podatkowych, zarówno lokalnej (local file), jak i grupowej (master file), wynikają z bogatych doświadczeń zawodowych poszczególnych Autorów, stąd też zawierają cenne komentarze i wskazówki ważne dla praktyków. Autorzy szczegółowo omawiają: *zmienione wymogi w zakresie dokumentowania transakcji, poczynając od omówienia kluczowych pojęć (m.in.: cena transferowa, transakcja kontrolowana, podmiot powiązany), poprzez wskazanie istoty oraz podstawy prawnej dla dokumentowania transakcji pomiędzy podmiotami powiązanymi, po omówienie przesłanek powstania obowiązku dokumentacyjnego, jak również elementów dokumentacji podatkowej, ze szczególnym uwzględnieniem zasad stosowania metod weryfikacji wartości przedmiotu transakcji; *problemy przeprowadzania analizy porównawczej (benchmarking) oraz analizy zgodności będących elementami dokumentacji podatkowej ? dwóch dopuszczalnych form przygotowania analizy cen transferowych; *zagadnienia określania wartości rynkowej w procesach restrukturyzacyjnych, w szczególności związane ze zmianą profilu funkcjonalnego przedsiębiorstwa; *specyfikę postępowania podatkowego i kontrolnego w zakresie cen transferowych. W kolejnych rozdziałach przestawiono przykłady sporządzenia dokumentacji podatkowej poszczególnych rodzajów transakcji, w tym m.in.: *typowe transakcje w zakresie obrotu towarowego (pełen producent, producent kontraktowy, dystrybutor ponoszący pełne lub ograniczone ryzyko handlowe); *transakcje związane z obrotem wartościami niematerialnymi i prawnymi (metody wyceny, sprzedaż WNiP); *transakcje usługowe (w tym: usługi reklamowe, budowlane, transportowe, finansowe, najem lub dzierżawa, usługi elektroniczne, informatyczne lub telekomunikacyjne); *szczególne rodzaje dokumentacji podatkowej, tj. dotyczące umowy spółki niebędącej osobą prawną oraz transakcji z zakładem zagranicznym, transakcji z tzw. podmiotem rajowym; *usługi o niskiej wartości dodanej. Publikacja polecana jest pracownikom działów finansowych w przedsiębiorstwach wszelkich branż dokonujących transakcji z krajowymi lub zagranicznymi podmiotami powiązanymi, doradcom podatkowym, radcom prawnym, biegłym rewidentom, pracownikom aparatu skarbowego, a także studentom pogłębiającym wiedzę w zakresie opodatkowania przedsiębiorców.

399,00 zł
375,06 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 23,94 zł

39
Droga do żłóbka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Droga do żłóbka
Dostępny
44 szt.

Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice, oddajemy do Waszych rąk książkę adwentową dla dzieci w wieku 7–12 lat. Przedszkolaki również skorzystają z tej lektury przy większym wsparciu rodziców. Mamy nadzieję, że będzie ona dla Was inspiracją w przygotowywaniu się i przeżywaniu świąt Bożego Narodzenia. Książka ta powstała w oparciu o List Apostolski papieża Franciszka Admirabile signum – Droga do żłóbka. I właśnie do żłóbka razem z Wami chcemy pielgrzymować. Będzie to niezwykła podróż pełna ciekawych historii i zadań do wykonania – coś nie tylko dla dziecięcych oczu, dłoni, uszu, nosa i smaku oraz ducha, aby dzień po dniu włączać wiernych w każdym wieku w niecodzienne adwentowe aktywności. Choć w każdym z nas bożonarodzeniowa aura wprawia serce w poruszenie, to osobami, które szczególnie potrafią cieszyć się świętami, są dzieci. Dlatego też Rodzice – zabierajcie Dzieci, Dzieci – zabierajcie Rodziców i Rodzeństwo w Drogę do żłóbka na spotkanie nowonarodzonego Jezusa. Autorzy

19,90 zł
9,35 zł

Rabat 53,0%
oszczędzasz 10,55 zł

40
Blednący atrament - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blednący atrament
Dostępny
13 szt.

Literat rokokowy nie zabiega o to, by wznieść sobie ?pomnik trwalszy nad spiż?, ani o to, by posłać Studia Romantyczne głos, który ?z pokoleń pójdzie w pokolenia?. Literatowi rokokowemu zależy na tym, aby swoim tekstem sprawić przyjemność komuś bliskiemu. Dziełko rokokowe związane jest z określoną grupą osób, z konkretną sytuacją odbioru, z panującym w tej sytuacji nastrojem, z relacją łączącą autora/autorkę z życzliwą mu małą publicznością. Kiedy minie godzina czarującego spotkania w salonie czy w ogrodzie, wtedy utwór ? bilet poetycki czy komplement sztambuchowy ? może stać się miłą pamiątką, ale ma też prawo przeminąć, tak jak mijają wszystkie miłe chwile. Oczywiście dziełko można wydrukować, choćby dla żartu. Nic się jednak nie stanie, jeśli na kartce porzuconej gdzieś w pokoju blednąć będzie atrament, którym wypisano wyrazy miłości czy przyjaźni. Tomasz Jędrzejewski, ur. 1984 w Warszawie, historyk literatury, adiunkt w Instytucie Literatury Polskiej Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Autor książek Literatura w warszawskiej prasie kulturalnej pogranicza oświecenia i romantyzmu (Kraków 2016) oraz Czytanie ?Dziadów? w czterech częściach (Warszawa 2018). Zajmuje się klasycyzmem, sentymentalizmem, rokokiem i romantyzmem, a także zagadnieniami czasopiśmiennictwa i życia literackiego schyłku XVIII i pierwszej połowy XIX wieku. Interesuje się także historią kulturalną Litwy.

49,00 zł
48,02 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,98 zł

41
Kolorowanka z kokardką Niezwykłe suknie i kreacje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka z kokardką Niezwykłe suknie i kreacje
Dostępny
126 szt.

Kolorowanka z kokardką. Niezwykłe suknie i kreacje Kolorowanki o lubianej przez dzieci tematyce z niezwykle starannymi ilustracjami z pewnością przypadną do gustu małym odbiorcom. Dodatkową zaletą książeczki jest nietypowy format z kokardką. Kolorowanie uspokaja, wycisza, rozwija wyobraźnię i zdolności manualne. Zapraszamy do wspólnej zabawy w kolorowanie!

11,99 zł
9,99 zł

Rabat 16,7%
oszczędzasz 2,00 zł

42
Kolorowanka z kokardką Cudowny świat zwierząt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka z kokardką Cudowny świat zwierząt
Dostępny
141 szt.

Kolorowanka z kokardką. Cudowny świat zwierząt Kolorowanki o lubianej przez dzieci tematyce z niezwykle starannymi ilustracjami z pewnością przypadną do gustu małym odbiorcom. Dodatkową zaletą książeczki jest nietypowy format z kokardką. Kolorowanie uspokaja, wycisza, rozwija wyobraźnię i zdolności manualne. Zapraszamy do wspólnej zabawy w kolorowanie!

11,99 zł
9,99 zł

Rabat 16,7%
oszczędzasz 2,00 zł

43
Kolorowanka z kokardką Wspaniałe kucyki i jednorożce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka z kokardką Wspaniałe kucyki i jednorożce
Dostępny
108 szt.

Kolorowanka z kokardką. Wspaniałe kucyki i jednorożce Kolorowanki o lubianej przez dzieci tematyce z niezwykle starannymi ilustracjami z pewnością przypadną do gustu małym odbiorcom. Dodatkową zaletą książeczki jest nietypowy format z kokardką. Kolorowanie uspokaja, wycisza, rozwija wyobraźnię i zdolności manualne. Zapraszamy do wspólnej zabawy w kolorowanie!

11,99 zł
9,99 zł

Rabat 16,7%
oszczędzasz 2,00 zł

44
Diamentowy obraz Konie w galopie 60655 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diamentowy obraz Konie w galopie 60655
JU-PITER
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.16

26,78 zł
Powiadomienie
45
Diamentowy obraz Dom w kwiatach 60684 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
26,78 zł
46
Diamentowy obraz Uliczka 60699 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diamentowy obraz Uliczka 60699
JU-PITER
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.22

26,78 zł
Powiadomienie
47
Diamentowy obraz Kot 60626 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
26,78 zł
48
Diamentowy obraz Psy 60713 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diamentowy obraz Psy 60713
JU-PITER
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

26,78 zł
Powiadomienie
49
Diamentowy obraz Dziewczynka z kotem 60725 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diamentowy obraz Dziewczynka z kotem 60725
JU-PITER
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.05

26,78 zł
Powiadomienie
50
Diamentowy obraz Pantera z kociakiem 60135 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
26,78 zł
51
Diamentowy obraz Dziewczyna w Paryżu 60886 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
26,78 zł
52
Diamentowy obraz Galopujące konie 60597 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diamentowy obraz Galopujące konie 60597
JU-PITER
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.19

26,78 zł
Powiadomienie
53
Diamentowy obraz Bukiet 60144 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
26,78 zł
54
Schowek
CHICCO 00011156000000 ECO+ Cars niebieski
Chicco
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

41,20 zł
37,08 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,12 zł

55
Schowek
188,90 zł
170,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 18,89 zł

56
Lokomotywa z torem 127045 mix cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
26,90 zł
23,40 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,50 zł

57
Bierki drewniane 127342 cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
35,81 zł
31,15 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,66 zł

58
Gra zręcznościowa Kwiatek 127069 mix cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,26 zł
12,99 zł

Rabat 8,9%
oszczędzasz 1,27 zł

59
Domino drewniane Jednorożce p4 127366 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Domino drewniane Jednorożce p4 127366
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.06

46,90 zł
40,80 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,10 zł

60
Skakanka drewniana Zwierzątka p8 127076 mix cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
18,90 zł
16,99 zł

Rabat 10,1%
oszczędzasz 1,91 zł

61
Guma do skakania 127106 mix cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Guma do skakania 127106 mix cena za 1 szt
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.22

12,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,1%
oszczędzasz 0,91 zł

62
Labirynt drewniany Żyrafa AC6681 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
54,90 zł
47,76 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,14 zł

63
Grzechotka drewniana 127229 mix cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grzechotka drewniana 127229 mix cena za 1 szt
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.03

14,90 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,8%
oszczędzasz 1,91 zł

64
Wbijanka z cymbałkami drewniana 673221 Artyk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
85,90 zł
74,73 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 11,17 zł

65
Gra łowienie rybek 127335 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra łowienie rybek 127335
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.30

28,90 zł
25,14 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,76 zł

66
Domino drewniane Ptaszki p4 127359 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
46,90 zł
40,80 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,10 zł

67
Diamentowy obraz Rodzina lwów 60799 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diamentowy obraz Rodzina lwów 60799
JU-PITER
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

26,78 zł
Powiadomienie
68
Diamentowy obraz Piesek z kotkiem 60819 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
22,90 zł
69
Diamentowy obraz kwiaty w wazonie 60251 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
23,90 zł
70
Diamentowy obraz Morskie zwierzęta 60150 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
26,78 zł
71
Drewniana gra Memory 127311 mix cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
76,90 zł
66,90 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 10,00 zł

72
Drewniana Wańka-wstańka 127212 mix cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drewniana Wańka-wstańka 127212 mix cena za 1 szt
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.26

23,90 zł
20,79 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,11 zł

73
Pchanka Łąka 127182 mix cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
45,90 zł
39,93 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,97 zł

74
Drewniana gra Memory - Ptaszki 127328 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
38,90 zł
33,84 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,06 zł

75
Drewniany sorter walec 127236 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drewniany sorter walec 127236
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.16

73,90 zł
64,29 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 9,61 zł

76
Cymbałki 8-tonowe Samochód 127434 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cymbałki 8-tonowe Samochód 127434
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.26

81,90 zł
71,25 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 10,65 zł

77
Drewniana piramidka 127274 mix cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drewniana piramidka 127274 mix cena za 1 szt
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.30

51,90 zł
45,15 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,75 zł

78
Pchanka walec 127205 mix cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pchanka walec 127205 mix cena za 1 szt
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.09

50,90 zł
44,28 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,62 zł

79
Diamentowy obraz Dziewczynka z kotem 60769 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
22,90 zł
80
Diamentowy obraz Rafa koralowa 60766 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diamentowy obraz Rafa koralowa 60766
JU-PITER
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

26,78 zł
Powiadomienie
81
Układanka magnetyczna Dinozaury 672187 Artyk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Układanka magnetyczna Dinozaury 672187 Artyk
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.21

73,90 zł
64,29 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 9,61 zł

82
Sorter Zegar drewniany 676475 Artyk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
67,90 zł
59,07 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 8,83 zł

83
Krasnal świąteczny 9cm p6 mix cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,99 zł
84
Diamentowy obraz Kot z prezentami 60534 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
26,78 zł
85
Krasnal świąteczny 9cm p6 mix cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krasnal świąteczny 9cm p6 mix cena za 1 szt
JU-PITER
Dostępny
55 szt.

Mix wzorów. Towar wysyłany losowo.

8,90 zł
6,94 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 1,96 zł

86
Schowek
100,30 zł
90,27 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,03 zł

87
Schowek
MINENE 12311002110OS Pielucha muślinowa 3szt/op Blue 60*60
MINENE
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

56,90 zł
51,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,69 zł

88
Schowek
MINENE 12302004230OS Kocyk muślinowy z frędzlami Brown 75*100
MINENE
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

100,30 zł
90,27 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,03 zł

89
Schowek
MINENE 12302004160OS Kocyk muślinowy z frędzlami Cream 75*100
MINENE
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

100,30 zł
90,27 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,03 zł

90
Schowek
56,90 zł
51,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,69 zł

91
Schowek
56,90 zł
51,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,69 zł

92
Schowek
56,90 zł
51,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,69 zł

93
Schowek
BIBS 4200250 PACIFIER BOX SAGE pudełko ochronne na smoczki
BIBS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

78,90 zł
Powiadomienie
94
Schowek
91,00 zł
Powiadomienie
95
Schowek
80,90 zł
Powiadomienie
96
Schowek
91,00 zł
Powiadomienie
97
Schowek
91,00 zł
Powiadomienie
98
Schowek
80,90 zł
Powiadomienie
99
Schowek
91,00 zł
Powiadomienie
100
ICOM BF124203 Zestaw rolniczy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ICOM BF124203 Zestaw rolniczy
Icom
Niedostępny
Brak

Zestaw rolniczy Informacje produktowe: - W zestawie znajdzie imitacje ciągnika - 3x przyczepiane pojazdy rolnicze - Produkt nie wymaga użycia baterii - Przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3 roku życia

85,09 zł
80,84 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,25 zł

Wróć do góry