hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.11.15

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 15 listopada 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Nikt nie odpisuje (Jang Eun-jin), na drugim Psie troski wyd. 2022 (Tom Justyniarski). Kolejny produkt to Książeczka z okienkami. Pojazdy (Agnieszka Bator) oraz Wstań. Albo będziesz święty, albo będziesz nikim, wydanie 2, rozszerzone (Piotr Pawlukiewicz).
1
Nikt nie odpisuje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Nikt nie odpisuje
Dostępny
167 szt.

Młody mężczyzna podróżuje ze swoim wiernym psim towarzyszem przez Koreę Południową. W plecaku ma tylko empetrójkę, książkę i przybory do pisania. Codziennie przed zaśnięciem pisze list adresowany do osoby, którą poznał podczas podróży. Każdemu, z kim przez krótką chwilę dzieli się opowieściami, nadaje numer: 32, 239, 412, 751? Jest wśród nich nastolatka, która przyłapała swoich rodziców na zdradzie, sprzedawca słodyczy w pociągu, artysta tworzący instalacje z gum do żucia i pisarka, która próbuje sprzedać swoje książki, akompaniując sobie na harmonijce. Czy wędrówka Jihuna będzie miała swój kres, gdy otrzyma pierwszą listowną odpowiedź? Nikt nie odpisuje to bestseller Jang Eun-jin, laureatki prestiżowej nagrody Munhak Dongne. Wzruszająca i ciepła opowieść o potrzebie rozmowy i różnych sposobach komunikacji urzeka swoją bezpretensjonalnością. Mówi też o więziach, które tworzymy ? i o tym, że te chwilowe czasem okazują się bardzo silne, a te, które powinny trwać przez całe życie, bywają przerażająco kruche. To książka, którą powinien przeczytać każdy, kto potrzebuje pocieszenia.

45,00 zł
32,85 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,15 zł

65 osób kupiło
2
Psie troski wyd. 2022 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Psie troski wyd. 2022
Dostępny
121 szt.

Psie troski to poruszająca historia przyjaźni chłopca i psa. Betty spotkał ciężki los, zaniedbywana i bita przez poprzednich właścicieli trafia do schroniska, skąd zabiera ją dziesięcioletni Adaś. Książka opowiada o trudnej przyjaźni, która musi pokonać głębokie zranienia. Wspaniała lektura dla dzieci uczy, czym jest szacunek dla zwierząt, pokazuje, jak dbać o swojego pupila, udowadnia, że zwierzęta czują tak samo, jak ludzie. Psie troski zajęły 1. miejsce w rankingu dziesięciu najlepszych książek dla dzieci ogłoszonym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Polecamy!

49,00 zł
32,83 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 16,17 zł

50 osób kupiło
3
Książeczka z okienkami. Pojazdy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Książeczka z okienkami. Pojazdy
Dostępny
109 szt.

Puk, puk! Kto tam? Co się tu kryje? Otwórz i sprawdź! Książeczki z otwieranymi okienkami: zachęcają do pierwszej lektury, rozwijają dziecięce zainteresowania, ułatwiają przyswajanie nowych słów. Książeczki z okienkami otwierają dziecięce umysły na świat. Polecamy je wszystkim maluchom!

39,99 zł
23,99 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 16,00 zł

48 osób kupiło
4
Wstań. Albo będziesz święty, albo będziesz nikim, wydanie 2, rozszerzone - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wstań. Albo będziesz święty, albo będziesz nikim, wydanie 2, rozszerzo...
Dostępny
16 szt.

Jeśli czujesz, że nie jesteś szczęśliwy, pomimo że naprawdę o to walczysz, być może czujesz się tak dlatego, że nie jesteś z tego świata i Twoje serce wie o tym od zawsze. Przypomnij więc sobie, kim naprawdę jesteś, i wstań, żeby zobaczyć w swoim życiu wspaniałe owoce. Nie ma znaczenia, ile razy upadniesz - bo zawsze możesz wstać. I niech nie zniechęcają Cię trudne emocje - bo chodzi o to, jaką podejmiesz decyzję.

39,90 zł
30,32 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,58 zł

29 osób kupiło
5
Rodzeństwo bez rywalizacji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
34,90 zł
23,03 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 11,87 zł

22 osoby kupiły
6
Minecraft dla początkujących. Podręcznik przetrwania krok po kroku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minecraft dla początkujących. Podręcznik przetrwania krok po kroku
Dostępny
183 szt.

Ta książka jest dla tych, którzy właśnie rozpoczynają swoją przygodę z minecraftem! Dzięki niej poznają wersję Minecraft Bedrock Edition! Przystępne wskazówki pomogą przetrwać graczom w pełnym niebezpieczeństw Świecie Podstawowym. Nauczą ich wydobywać minerały, tworzyć narzędzia, znajdować jedzenie, budować schronienie i wytwarzać zbroję oraz dostarczą cennej wiedzy o zwierzętach, potworach i miejscach, w które można trafić: od krów i creeperów aż po wioski i podziemne kopalnie.

34,99 zł
26,59 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 8,40 zł

19 osób kupiło
7
117-piętrowy domek na drzewie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
117-piętrowy domek na drzewie
Dostępny
38 szt.

Dziewiąty tom najśmieszniejszej serii od czasów "Dziennika cwaniaczka"! Andy i Terry mieszkają w stusiedemnastopiętrowym domku na drzewie (mieli stuczteropiętrowy, ale się rozbudowali). A ten domek jest najfajniejszy na świecie! Znajdziecie tu między innymi: treserów krzeseł, wszystkozakrywające majtki dinozaura, budkę fotograficzną dla mistrzów drugiego planu, arenę bojowych gigarobotów, Kanał Zżerański oraz piętro Zjedz, Ile Możesz (Tak, Meble Też). No, na co czekacie? Właźcie! Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

39,99 zł
25,99 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 14,00 zł

17 osób kupiło
8
Sypiając z prezesem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sypiając z prezesem
Dostępny
491 szt.

Każda z przedstawionych tu historii jest inspirowana prawdziwymi opowieściami. Książka ta nie powstała, aby wzbudzić skandal i sensację, ale jako świadectwo i głos sprzeciwu wobec przemocy, bezkarności i zakłamaniu. Motywowała nas chęć naświetlenia szokującego zjawiska społecznego i tym samym uchronienia kobiet przed takim losem. Nasze bohaterki – atrakcyjne, świadome siebie i zaradne kobiety, z pozoru szczęściary opływające w dostatki – łączy miłość do dzieci, rodziny i... toksyczna relacja z mężem – przystojnym, silnym i władczym dyrektorem, prezesem czy szefem. Ich życie mocno odbiega od polukrowanego obrazka. Poznacie niezwykłe kobiety, które późno uświadomiły sobie swoją siłę i wyjątkowość, które latami pozwalały się deprecjonować, gnębić, poniżać i karać – często fizycznie – które życie w przemocowych związkach okupiły nerwicami, depresjami czy nieuleczalnymi chorobami. Książką tą krzyczymy: STOP przemocy.

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

11 osób kupiło
9
Na wsi. Co odkryję paluszkiem? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na wsi. Co odkryję paluszkiem?
Dostępny
246 szt.

Na wsi. Co odkryję paluszkiem? Jakie zwierzę siedzi na płocie? Ile jajek zniosła kwoka? Jakie ptaki nurkują w stawie? Poruszaj ruchomymi obrazkami, a wszystko się wyjaśni. Książeczki z ruchomymi elementami to wspaniała zabawa. Zabawne, odpowiednie dla małych dzieci wierszyki są dodatkowym atutem książki.

34,99 zł
21,69 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 13,30 zł

10 osób kupiło
10
Dzieci z Zamkowej Skały - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieci z Zamkowej Skały
Dostępny
168 szt.

Kiedy rodzinny dom Alice musi zostać sprzedany, ona i jej ojciec Barney zrobią wszystko, aby go odkupić - nawet jeśli nie jest to ściśle legalne. A kiedy Alice zostaje wydalona i odesłana do odosobnionej szkoły z internatem, zrobi wszystko, aby uciec. Ale Akademia Stormy Loch nie jest tym, czego oczekiwała. Dzięki dziwnym zasadom i ekscentrycznej mieszance uczniów i nauczycieli ekscentrycznego dyrektora ma sposób na siebie. Kiedy znika jej ojciec Alice postanawia go uratować. Uzbrojona w dwóch nowych przyjaciół, wyrusza w epicką wyprawę przez dzikie szkockie wyżyny i wyspy, by w końcu spełnić pragnienie jej serca - ale czy wie już dokładnie, co to jest? Jest to zarówno przezabawna, jak i szczera, klasyczna historia przygodowa, która została zaktualizowana i opowiedziana niepowtarzalnym głosem Natashy.

39,99 zł
24,79 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 15,20 zł

10 osób kupiło
11
Książeczka z okienkami. Kosmos - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,99 zł
24,79 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 15,20 zł

11 osób kupiło
12
Karty sensoryczne Montessori. Przyroda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Karty sensoryczne Montessori. Przyroda
Kapitan Nauka - gry
Dostępny
16 szt.

Co można zrobić z dyni? W co zamieni się poczwarka? Jakie rośliny można spotkać w ogrodzie, a jakie na łące? Zabawa kartami sensorycznymi to świetny sposób na poznawanie świata natury i poszerzanie słownictwa związanego z przyrodą. Realistyczne ilustracje pozwalają dostrzec szczegóły, a wypukłe elementy zachęcają do wodzenia po nich paluszkami. Dzieci łączą obrazki w pary i rozwijają umiejętność logicznego myślenia. Co znajdziesz w zestawie? • 34 dwustronne karty, • poradnik dla rodziców z pomysłami na wspólne zabawy z kartami.

59,90 zł
35,34 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 24,56 zł

9 osób kupiło
13
Z drugiej strony szkła. Autoportret fotoreporterki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
75,00 zł
50,25 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 24,75 zł

7 osób kupiło
14
Ra Wszechmocny. Tom 2. Wielki skok na grobowiec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ra Wszechmocny. Tom 2. Wielki skok na grobowiec
Dostępny
197 szt.

Ojej! Złodzieje włamali się do starożytnego grobowca i ukradli wiele cennych rzeczy. Obrabowali nie tylko mumię faraona, ale również mumię przodka Ra Wszechmocnego. Ale nie bójcie się... Ra Wszechmocny, kot faraona, już działa. Wraz ze swymi wiernymi towarzyszami skarabeuszem Cheprim i kotką Miu zaprzyjaźnia się z młodym artystą pracującym w grobowcach i wpada na trop wielu upiornych tajemnic. Wszyscy detektywi, zmuszeni do prowadzenia prostego życia w wiosce budowniczych grobowców, muszą stawić czoła licznym podejrzanym - i ich zwierzakom. Kim jest złodziej? Jaki sekret skrywa młody malarz? I czy wielki bóg Anubis naprawdę nawiedza dolinę? Tu potrzeba naprawdę wielkiego detektywa, pościgów o północy oraz odrobiny szczęścia, aby złapać winowajców i odnaleźć skradzione skarby.

34,99 zł
25,54 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,45 zł

6 osób kupiło
15
Wojna w Ukrainie. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojna w Ukrainie.
Dostępny
105 szt.

Książka Jacka i Michała Fiszerów opisuje siedem miesięcy wojny Putina i Rosji przeciw Ukrainie. Autorzy omawiają w niej wydarzenia, jakie doprowadziły do tego konfliktu, opisują jego tło oraz przebieg, na ile jest obecnie znany. Jest bowiem sprawą oczywistą, że co do wielu zdarzeń, bitew i epizodów wiedza jest na razie fragmentaryczna, niedokładna, nie do końca zweryfikowana, wszak wojna trwa. Na ile jednak było to możliwe, zebrano wszelkie dostępne informacje z w miarę wiarygodnych źródeł, tworząc pewne kompendium wojny do końca września 2022 roku.

39,99 zł
30,79 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

5 osób kupiło
16
Puzzle magnetyczne 20 elementów - Jednorożce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
32,31 zł
15,83 zł

Rabat 51,0%
oszczędzasz 16,48 zł

5 osób kupiło
17
Polska jazda i konne łucznictwo w XII wieku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Polska jazda i konne łucznictwo w XII wieku
Dostępny
29 szt.

Książka ta omawia walki polskiego rycerstwa w XII wieku. Prowadziło ono wówczas działania o szerokim zasięgu i dużej skuteczności, co rozstrzygało ówczesne konflikty na korzyść Polski. W tym stuleciu, między innymi, Bolesław Krzywousty podbił Pomorze, odparto Fryderyka Barbarossę, skutecznie walczono w Prusach i na Rusi. Polska jazda odnosiła zwycięstwa, stosując pozorowany odwrót i zawładnięcie terenem. Nigdy nie walczyli tak inni Słowianie. W walce konnej posługiwano się często oszczepami i łukami. O tym wszystkim mówią źródła polskie i obce, wzajemnie się uzupełniając. Szczególnie dokładny jest przekaz czeskiego kronikarza Kosmasa o polskim księdzu, który uciekając konno przed rozbójnikiem, oddał partyjski strzał. Jakub Juszyński (1988), jest z wykształcenia historykiem. Zajmuje się odtwarzaniem starożytnych metod walki konnej w galopie bez siodła i strzemion, a także Połowca węgierskiego. Publikuje w „De Re Militari”, „Nowych Studiach Grunwaldzkich”, „Mówią Wieki” i „Pruthenii”.

31,00 zł
15,50 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 15,50 zł

5 osób kupiło
18
Włoski bez wkuwania A2 w.2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Włoski bez wkuwania A2 w.2
Dostępny
19 szt.

Poszerz swoje kompetencje językowe tak, jak lubisz bez wkuwania, przy okazji lektury ciekawych tekstów. Kryminał, romans, opowiadanie z suspensem każda z historii zaproponowanych w kursie umożliwi Ci doskonalenie języka na poziomie A2, a jednocześnie zapewni Ci rozrywkę. Wskazówki dotyczące języka (umieszczone na marginesach), pytania sprawdzające rozumienie tekstów oraz ćwiczenia językowe pomogą Ci zarówno zrozumieć treść utworów, jak i poszerzyć znajomość języka. Najważniejsze zagadnienia gramatyczne zrozumiesz na podstawie kontekstu. Zapoznasz się także z ich teorią, a zdobytą wiedzę sprawdzisz podczas realizacji zadań.

39,90 zł
31,52 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,38 zł

4 osoby kupiły
19
Czytaj z Albikiem. Zwierzęta w ZOO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytaj z Albikiem. Zwierzęta w ZOO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.25

Pan Jaskółka pracuje jako strażnik w małym ogrodzie zoologicznym. Ma papugę Fridę i kotkę Ewelinę, które dotrzymują mu towarzystwa i dają dużo radości. Pan Jaskółka jest bardzo lubiany przez wszystkie zwierzęta, więc nic dziwnego, że gdy zbliża się jego dzień urodzin, mieszkańcy zoo postanawiają dać mu prezent. Ale co to będzie? I jak to zdobyć? Jeśli chcesz się dowiedzieć, co wymyśliły zwierzęta, otwórz książkę i posłuchaj opowieści ślimaka Augustyna.

89,99 zł
80,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,00 zł

4 osoby kupiły
20
Na wysokiej połoninie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na wysokiej połoninie
Dostępny
105 szt.

Z olbrzymich rozmiarów cyklu epickiego Stanisława Vincenza (1888-1971) przedstawiamy autorski wybór opowiadań o prastarej kulturze pasterskiej Huculszczyzny utrwalonej w podaniach, legendach, pieśniach, opisach zwyczajów i obrzędów. Książka Vincenza nie jest relacją z podróży czy wycieczki, nie jest rezultatem badań regionalnych, autor przedstawia niewolne od medytacji filozoficznych dzieje epickie i mityczne górali karpackich. Czesław Miłosz w recenzji z pierwszego wydania tej książki (Londyn 1956) pisał: ?Vincenz należy do szczególnej formacji ?Polaków z kresów?, która zaważyła na rozwoju polskiej literatury, ale nie zdołała odwrócić klęsk. Istniała ona przez cały wiek XIX i przez część XX, ale stopniowo usuwała się z widowni, obcy był jej nacjonalizm i pojęcia ojczyzny etnicznej. [?] Tylko taki autor jak Vincenz mógł pokazać swoje rodzinne Pokucie nie wpadając w protekcjonalną ?malowniczość?, ale jako kraj w którym współistnienie języków i kultur było naturalne; przez miłość do ojczyzny jako terytorium, na którym odrębności grup powinny być szanowane, bo są bogactwem?.

59,00 zł
44,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,75 zł

4 osoby kupiły
21
Myśl jak rzymski cesarz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Myśl jak rzymski cesarz
Dostępny
138 szt.

Myślisz, że kiedyś żyło się prościej i spokojniej? Absolutnie nie. Ludzkie problemy w swojej naturze się nie zmieniają, jedynie przybierają coraz to nowsze formy. Nie można tego zmienić, ale można podejść do tej kwestii tak jak wybitni starożytni myśliciele: żyć w zgodzie z filozofią stoicką, przezwyciężać własną irracjonalność i praktykować ćwiczenia duchowe, które są nadal aktualne i pomocne. Tylko w jaki sposób kształtować swoje cnoty dziś, kiedy świat wydaje się niezrozumiały i bardziej skomplikowany niż kiedykolwiek wcześniej?

49,00 zł
36,26 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,74 zł

5 osób kupiło
22
Pisać jak z nut. Podręcznik rozwijający sprawność pisania dla obcokrajowców na poziomie B1+/B2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pisać jak z nut. Podręcznik rozwijający sprawność pisania dla obcokraj...
Dostępny
233 szt.

Podręcznik jest adresowany do uczących się języka polskiego jako obcego, drugiego i odziedziczonego na poziomie samodzielności (B1+/B2). Może również stanowić pomoc w pracy z uczniami klas gimnazjalnych i licealnych w szkołach polskich w kraju i za granicą oraz w przygotowaniach do egzaminu biegłości. Uwzględniono w nim formy pisemne wymagane na tych poziomach, ale także role komunikacyjne, pojęcia i intencje, które determinują charakter i cel wypowiedzi, tematykę, zagadnienia gramatyczne i stylistyczne oraz techniki pracy z tekstem. Materiał wyjściowy do zadań pisemnych występuje w postaci bodźca słownego oraz wizualnego. W podręczniku zastosowano innowacyjną metodę nauczania pisania poprzez słuchanie, z uwzględnieniem przekładu intersemiotycznego jako działania mediacyjnego oraz wymogami aktywnego (współ)uczestnictwa uczących się. Przejawia się to m.in. w wykonywaniu zadań projektowych, które zakładają indywidualną lub grupową, w pełni samodzielną pracę studentów z wykorzystaniem zasobów internetowych. Zadania te mają także związek z obecnym w podręczniku podejściem interkulturowym.

69,00 zł
50,37 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 18,63 zł

4 osoby kupiły
23
Fight Club. Podziemny Krąg - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fight Club. Podziemny Krąg
Dostępny
83 szt.

Opowieść o znudzonym życiem japiszonie, który poznaje w barze nieznajomego i rozpoczyna przyjaźń z nim od walki na pięści. Doznanie jest tak niezwykłe, że bohater wspólnie z nowym przyjacielem Tylerem zakładają podziemne kluby walki. Tyler okazuje się być jednak nie tylko anarchistą, lecz i terrorystą, a bohater zaczyna mieć kłopoty z osobowością. Na podstawie powieści powstał słynny film o tym samym tytule w reżyserii Davida Finchera z Bradem Pittem i Edwardem Nortonem.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

3 osoby kupiły
24
Venom: Zabójczy obrońca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Venom: Zabójczy obrońca
Dostępny
24 szt.

Kiedy Eddie Brock kieruje się na zachód, nie brakuje wrogów czekających na przetestowanie jego cierpliwości w tym Przysięgłych! Ponadto Spider-Man spotyka ojca Venoma! A Zabójczy Obrońca wydaje na świat zupełnie nową hordę złowrogich symbiontów! Czy któryś z nich pójdzie w heroiczne ślady najdroższego tatusia? Wątpliwe! Przygotujcie się na przygody Venoma w jego pierwszej i najbardziej zabójczej solowej serii! Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w Venom: Lethal Protector #16.

75,00 zł
67,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,50 zł

3 osoby kupiły
25
52 sekrety skutecznej przemiany - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
52 sekrety skutecznej przemiany
Dostępny
1450 szt.

W całym wszechświecie nigdy nie było, nie ma i nie będzie drugiej istoty takiej jak Ty! Jesteś niepowtarzalna na skalę wszechświata! Taki cud zasługuje na doświadczanie obfitości, dobrostanu i dobrobytu bez żadnych ograniczeń. Czy teraz zadajesz sobie pytanie: „Dlaczego więc MNIE to nie spotyka?”. Jak dzisiaj wygląda Twoje życie? Czy jako dziecko, nastolatka, młoda dziewczyna marzyłaś o tym, żeby takie właśnie było? Nie? Jak to się więc stało? Dlaczego wciąż powielasz te same błędy? Dlaczego w kółko kończysz w destrukcyjnych relacjach, tracisz to, na czym Ci zależy, nie potrafisz ułożyć sobie życia tak, by móc powiedzieć, że jesteś szczęśliwa? Dlaczego zmagasz się z codziennością, walczysz i przegrywasz? Ile razy można próbować? Ile razy można wierzyć w to, że tym razem się uda i przeżywać to samo rozczarowanie? Książka 52 sekrety skutecznej przemiany odpowiada na wszystkie te pytania. Dobrze poznasz i zrozumiesz Swoje wewnętrzne blokady uniemożliwiające Ci doznanie szczęścia, satysfakcji i Twojej wewnętrznej miłości. Jednak to, co naprawdę Cię uwolni, to zmiana destrukcyjnych wierzeń na zupełnie nowe, które pozwolą Ci doświadczyć cudu, którym już jesteś. Przed Tobą 52 sekrety skutecznej przemiany, czyli cotygodniowe afirmacje wraz z opisem metody, jak je zastosować. Oraz spersonalizowane karty do codziennej pracy, które pomogą odkryć Twój gigantyczny potencjał. Zaznaj wszechogarniającej miłości, dobrostanu, dobrobytu i obfitości bez żadnych ograniczeń.

59,90 zł
43,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

3 osoby kupiły
26
Gra Wodna Dino Mix WzorÓw Mega Creative 506921 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra Wodna Dino Mix WzorÓw Mega Creative 506921
Mega Creative, Mega Creative
Dostępny
61 szt.

Zalety produktu zadba o rozw oacute j ruchowo-myślowy, pobudza wyobraźnię dziecka, gra wodna Dino występuje w 4 wzorach postaci Dino. Gra zręcznościowa polegająca na umieszczeniu wszystkich kolorowych kulek w dw oacute ch kieszonkach, posługując się jedynie jednym przyciskiem, kt oacute ry wprawia kule w ruch dyktowany przez znajdującą się w środku wodę. Gra MEGA CREATIVE zadba o rozw oacute j ruchowo-myślowy każdego z nas Zawartość zestawu gra wodna. Zabawka wykonana z plastiku. Wymiary/waga/baterie wymiary produktu dł. x wys. x gł. cm 10x10x3, wymiary opakowania dł. x wys. x gł. cm 24x11x20, waga produktu bez opakowania kg 0,15 kg, waga produktu w opakowaniu kg 1,93 kg, nie wymaga zasilania bateriami. Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 3 . Pakowany w display po 12 szt. W kartonie po 72/144 szt.

10,90 zł
8,99 zł

Rabat 17,5%
oszczędzasz 1,91 zł

3 osoby kupiły
27
Zeszyt B5 Akta sprawy karnej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt B5 Akta sprawy karnej
od.nowa
Dostępny
37 szt.

Format B5 Ilość stron 128 Zeszyty tematyczne dla studentów prawa pierwsze na rynku! Szukasz poręcznego, niebanalnego zeszytu na wykłady i ćwiczenia z prawa karnego? Notatnik z okładką imitującą sądowe teczki przyciąga uwagę i zachęca, by korzystać z niego jak najczęściej. Format B5 i duża liczba stron zapewniają Ci dość przestrzeni na zapiski miejsca starczy i na uczelniane notatki, i wspomnienia z wakacji. Pomysł na prezent dla bliskich... i nie tylko Prezenty idealne łączą w sobie funkcjonalność, efektowny wygląd i osobisty charakter. Jeśli chcesz obdarować prawnika lub studenta prawa, nasz notatnik spełni wszystkie powyższe kryteria. Podręczny brulion przyda się zawsze, a dopasowana okładka na pewno rozbawi odbiorcę. Dobry nastrój udzieli się i Tobie w końcu trafiony prezent cieszy obie strony!

13,63 zł
9,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 3,64 zł

3 osoby kupiły
28
Ty jesteś marką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ty jesteś marką
Dostępny
7 szt.

Ksiądz Piotr Pawlukiewicz dla wielu ludzi był marką samą w sobie. W książce Ty jesteś marką przekonuje, że każdy z nas, czy tego chce czy nie, również buduje swoją markę. Każdym swoim wyborem, czynem. Daj się zainspirować i bądź marką jakiej potrzebuje świat. Świat potrzebuje Twojego świadectwa. Ćwiczenia mają za zadanie pomóc Ci odkryć: Jaką marką myślisz, że jesteś? Jaką widzą Cię inni ludzie? Jaką chciałbyś być? To solidne narzędzie zawierające ważne pytania, które postawisz sobie i Twoim bliskim, aby jeszcze lepiej poznać samego siebie.

19,00 zł
18,99 zł

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

4 osoby kupiły
29
Markery kredowe Mungyo 7 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Markery kredowe Mungyo 7 kolorów
Mungyo
Dostępny
6 szt.

Prosta w użyciu, sztyft wysuwany z obudowy za pomocą pokrętła. Kreda pisze niezwykle miękko, do znakowania na każdej powierzchni. Łatwo usuwalna mokrą chusteczką lub kawałkiem tkaniny. Uniwersalne zastosowanie: w domu, restauracji, na budowie, w przemyśle. Komplet zawiera: 2 białe, żółty, nienieski, pomarańczowy, zielony, różowy

34,02 zł
26,88 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,14 zł

3 osoby kupiły
30
Świeczki Pikery Pieski opakowanie 5 sztuk Wb - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świeczki Pikery Pieski opakowanie 5 sztuk Wb
Godan
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.28

8,99 zł
Powiadomienie
3 osoby kupiły
31
Zimowe Żuławy. Beata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zimowe Żuławy. Beata
Dostępny
100 szt.

Książka wydana w serii Wielkie Litery ? w specjalnym formacie z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących. Wiatr hula po otulonych śniegiem Żuławach zaglądając w okna mieszkańców szykujących się do świąt. Niektórzy, pochłonięci przez świąteczny rozgardiasz, z radością wypatrują pierwszej gwiazdki i gwarnych spotkań przy wigilijnym stole. Są jednak i tacy, których samotność w czasie świąt staje się dotkliwsza. Jednak święta to przecież czas magii, pięknych marzeń i ziszczonych życzeń. Czasem wystarczy otworzyć serce i pozwolić im odnaleźć do siebie drogę. Czy w otoczeniu pięknych żuławskich krajobrazów, w czasie najpiękniejszych świąt w roku, wszystkie serca napełnią się miłością?

54,90 zł
2 osoby kupiły
32
Oman - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
69,99 zł
51,79 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 18,20 zł

2 osoby kupiły
33
Śnieżna siostra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śnieżna siostra
Dostępny
233 szt.

Wigilijna opowieść, która zostanie z wami na długo! Najwspanialszy dzień w roku - Wigilia! Dom wypełniają zapachy cynamonu i pomarańczy, pierniczków, dymu ze świec i jodłowych gałązek, a pod choinką czekają prezenty. Dla Juliana to podwójne święto, bo w Wigilię obchodzi także urodziny! Tym razem jednak wszystko jest inne. Pogrążeni w żałobie po stracie najstarszej córki rodzice zdają się nie pamiętać, że Boże Narodzenie już za kilka dni. A Julian martwi się, że tego roku nie będzie ani świąt, ani urodzin. Swoje smutki topi w basenie, gdzie przychodzi niemal codziennie, żeby popływać. I właśnie tam po raz pierwszy spotyka Hedvig! Ubrana na czerwono od stóp do głów, rudowłosa dziewczynka, z piegami na nosie i perlistym śmiechem jest serdeczna, szczęśliwa i ponad wszystko pragnie, aby Julian został jej przyjacielem. Dzięki niej chłopiec znów czuje magię nadciągających świąt. Jednak w domu Hedvig jest coś niepokojącego i dziwnego. W pobliżu czai się ponury mężczyzna. Kim jest? Czy Hedvig boi się go? I dlaczego stała się taka tajemnicza? Czy ich przyjaźń przetrwa? Śnieżna siostra - wspaniale opowiedziana przez Maję Lunde, autorkę światowego bestsellera Historia pszczół i odmalowana przez nagradzaną, cenioną ilustratorkę, Lisę Aisato - to piękna, przepełniona ciepłem opowieść w 24 rozdziałach, po jednym na każdy dzień adwentu. O smutku, współczuciu, stracie, rodzinie, szczęściu, przyjaźni, miłości i o magii Bożego Narodzenia.

69,90 zł
52,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 17,47 zł

2 osoby kupiły
34
O rozwoju mowy dziecka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O rozwoju mowy dziecka
Dostępny
42 szt.

Wydanie I tej publikacji ukazało się w 2015 r. Książka spotkała się z szerokim odbiorem i ze wszech miar okazała się publikacją społecznie użyteczną. Stało się tak dlatego, że w polskiej literaturze przedmiotu, poświęconej mowie dziecka, brak tego typu opracowań. Dwa studia zawierają ? z jednej strony ? przegląd teorii badań mowy dziecka, z drugiej ? prezentują zagadnienia werbalnej normy rozwojowej oraz periodyzacji rozwoju mowy dziecka. Wszystko to jest uporządkowane zgodnie z koncepcją Autora, opatrzone przez niego komentarzem interpretacyjnym oraz uzupełnione własną propozycją periodyzacji mowy. W sumie więc książka profesora Józefa Porayskiego-Pomsty odgrywa rolę rodzaju przewodnika po skomplikowanych meandrach metodologii badań rozwoju mowy dziecka w jej pełnym przekroju chronologicznym, zawierając przy tym oryginalną koncepcję autorską w tym zakresie. Mowa dziecka to niezwykle interesujący poznawczo obszar badań, daje bowiem możliwość zbliżenia się do bodaj jednej z najbardziej tajemniczych właściwości istoty ludzkiej, jaka wiąże się z mową i myśleniem. [?]. Badając mowę dziecka, próbujemy odpowiedzieć na pytania, jakie nurtowały ludzi od zawsze: jak ukształtował się język w rozwoju gatunku ludzkiego, jaką rolę odegrał w rozwoju gatunku, jak przebiegał jego rozwój, jaki jest jego wpływ na kształtowanie się osoby, społeczeństwa, kultury, co się dzieje, kiedy człowiek mówi, jakie są skutki mówienia i inne.. Opracowanie składa się z dwóch powiązanych ze sobą merytorycznie studiów o charakterze przeglądowym: ? Studium I. Badania nad mową dziecka. Przegląd kierunków i teorii badań nad mową dziecka przedstawia stan, historię oraz główne kierunki badań na tle kierunków głównie lingwistycznych; ? Studium II. Zagadnienie normy rozwojowej werbalnej. Problemy periodyzacji rozwoju mowy stanowi z kolei przegląd polskich badań nad mową dziecka. Znajdują się w nim zinterpretowane przykładowo przez autora opracowania wyniki badań nad wybranymi aspektami akwizycji systemu językowego dzieci polskich przedstawionych w wybranych pracach wybitnych polskich autorów oraz autorska propozycja nowej periodyzacji rozwoju mowy dziecka.

35,70 zł
32,13 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,57 zł

2 osoby kupiły
35
Jordanes. O całości dziejów albo o pochodzeniu... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jordanes. O całości dziejów albo o pochodzeniu...
Dostępny
43 szt.

Oddajemy do Państwa rąk pierwszy przekład na język polski całej twórczości Jordanesa, jednego z najciekawszych łacińskich autorów późnego antyku. Żyjący w połowie Vi w. we wschpodniej czesci cesarstwa Jordanes jest autorem oryginalnej, choć współcześnie mało znanej kroniki powszechnej De summa temporum, w kórej dzieje świata starożytnego widziane z perspektywy chrześcijaskiej połączone zostały ze zmiennymi losami imperium rzymskiego. Obecnie Jordanes jest jednak kojarzony - i to nie tylko przez zawodowych starożytników i mediewistów, ale też zwykłych pasjonatów historii - główne za sprawą swojego drugiego dzieła - Getica. W wielu krajch zainteresowanie tą cześcią twórczości Jordanesa nierozerwalnie wiąże się z informacjami podawanymi przez niego na temat siedzib, pochodzenia i losów poszczególnych barbarzyńskich ludów. To właśnie Jordanesowi zawdzięczamy pasjonujący opis wędrówk Gotów z na wpół mitycznej, skąpanej w mroku i skutej lodem Skandii, relację z rzymskiego poselstwa do stolicy demonicznego władcy Hunów Attyli czy wreszcie epicki opis bitwy na Polach Katalaunijskich, kóry szczególnie bliski może wydawać sie fanom prozy Johna Ronalda Reuela Tolkiena. Na gruncie polskim największa uwagę przykuwały natomiast jego wzmianki na temat Słowian, którzy u schyłku rzadów Justyniana Wielkiego zaczeli coraz śmielej zaznaczać swoją obecność na północnych rubieżach imperium.

80,00 zł
57,60 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 22,40 zł

2 osoby kupiły
36
Obrazkowy kurs języka hiszpańskiego A1-A2 w.2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obrazkowy kurs języka hiszpańskiego A1-A2 w.2
Dostępny
27 szt.

Zobaczysz, zrozumiesz, zapamiętasz: gramatykę, słownictwo, dialogi! Obraz nauczy Cię więcej, niż 1000 słów! Poznaj język dzięki ilustracjom objaśniającym pojęcia, dowcipnym zdjęciom, które skojarzysz z tłumaczeniem oraz grafikom ułatwiającym zapamiętanie zagadnień gramatycznych. Posłuchaj i zrozum. Autentyczne nagrania rodowitych użytkowników języka pomogą Ci w rozumieniu wypowiedzi i opanowaniu poprawnej wymowy. Wszystkie nagrania oraz ich transkrypcję znajdziesz na www.pons.pl/nagrania. Pomoc na wyciągnięcie ręki! Sprawdzaj postępy z pomocą zadań, które znajdziesz w treści całego kursu. Dzięki dołączonej zakładce zakryjesz umieszczone obok ćwiczeń rozwiązania, a po udzieleniu odpowiedzi i zdjęciu zakładki zobaczysz, ile już umiesz.

89,90 zł
71,02 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 18,88 zł

2 osoby kupiły
37
W Zoo. Co odkryję paluszkiem? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W Zoo. Co odkryję paluszkiem?
Dostępny
153 szt.

W zoo. Co odkryję paluszkiem? Co ochłodzi tygrysa? Gdzie ukryła się żyrafa? Jakie zwierzę ma ogromną paszczę? Poruszaj ruchomymi obrazkami, a wszystko się wyjaśni. Książeczki z ruchomymi elementami to wspaniała zabawa. Zabawne, odpowiednie dla małych dzieci wierszyki są dodatkowym atutem książki.

34,99 zł
27,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,00 zł

2 osoby kupiły
38
John Deere. Duża wywrotka z akcesoriami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
John Deere. Duża wywrotka z akcesoriami
Tomy, John Deere
Dostępny
33 szt.

Modele firmy TOMY John Deere to bardzo szczegółowo odwzorowane maszyny i pojazdy. Wywrotka marki John Deere świetnie nadaje się do zabawy z przyjaciółmi w piaskownicy i nie powinno jej zabraknąć na żadnym placu budowy! Zabawka sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz, ponieważ koła solidnej wywrotki wytrzymają każdą powierzchnię i każde ziarnko piasku. Duża wywrotka posiada ruchomą burtę - przechylaną do tyłu. Dzięki jakości John Deere Twoje dziecko może przemierzać każdy obszar, bez obawy o zepsucie zabawki. Więc śmiało - załaduj piach na wywrotkę i ruszaj na następny plac budowy! Nowe wyzwania czekają! To idealny prezent dla małych fanów traktorów! Zabawki John Deere pobudzają wyobraźnię dziecka pozwalając w bezpieczny i przyjemny sposób poznawać świat. Do zestawu dołączono akcesoria, dzięki którym zabawa będzie jeszcze bardziej urozmaicona. Kolor: zielony Licencja: John Deere

100,90 zł
95,86 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,04 zł

2 osoby kupiły
39
Na siedząco lepiej się ucieka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na siedząco lepiej się ucieka
Dostępny
48 szt.

Mistrzostwo Aloisa Hotschniga polega na tym, że z nieodpartą siłą angażuje on czytelników jako obserwatorów niby to pozornych, codziennych zdarzeń i pozwala im dostrzec rzeczy osobliwe i szczególne. Bohaterowie prezentowanych tu dwóch tomów opowiadań Na siedząco lepiej się ucieka oraz Dzieci to nie uspokoiło to samotnicy, dziwacy, odmieńcy, którzy w swoich działaniach i postrzeganiu świata zewnętrznego kierują się nie do końca jasnymi i zrozumiałymi motywami. Czytelnicy mają je dopiero zgłębić i odkryć. Często, zwłaszcza w pierwszym tomie, protagonistami są ludzie starsi przebywający w domu opieki społecznej, spokojnej starości, przychodni lekarskiej itd. Żyją pogrążeni we wspomnieniach o pięknej, nierzadko interesującej przeszłości, o wycieczkach i wyjątkowych doświadczeniach egzystencjalnych. Ich rzeczywistość to obecnie demencja, alzheimer, starość, śmiertelna choroba. Jednak Alois Hotschnig na ogół nie popada w melancholię, lecz okrasza swoje precyzyjnie przemyślane prozy dużą dozą humoru, ironii, groteski i absurdu, twórczo kontynuując szkołę Gerta Jonkego, gdzie realizm miesza się z fikcją.

42,00 zł
28,56 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 13,44 zł

2 osoby kupiły
40
Polska. Cuda natury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
119,99 zł
88,79 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 31,20 zł

2 osoby kupiły
41
Walizka pełna marzeń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
34,99 zł
25,54 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,45 zł

2 osoby kupiły
42
PSYCHOkompetencje. 10 psychologicznych supermocy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PSYCHOkompetencje. 10 psychologicznych supermocy
Dostępny
138 szt.

Narzędziownik współczesnego człowieka Psychokompetencje? Bez nich trudno z powodzeniem radzić sobie we współczesnym świecie. Niestety, z jakiegoś powodu nie uczą ich w przedszkolu. Ani w szkole. Ba, takiego przedmiotu nie ma nawet na studiach. Oczywiście poza kierunkami związanymi z psychologią Nie uczą? Trudno. W takim razie niezbędne kompetencje psychologiczne trzeba zdobyć samodzielnie. Szczęśliwie podręcznik do nauki jest już dostępny. Jak dobrze, że trzymasz go w ręku!

49,00 zł
36,26 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,74 zł

2 osoby kupiły
43
Świeczki Pikery Pszczolki opakowanie 5 sztuk Wb - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,99 zł
2 osoby kupiły
44
Puzzle magnetyczne 20 elementów - Dinozaury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
32,31 zł
15,83 zł

Rabat 51,0%
oszczędzasz 16,48 zł

2 osoby kupiły
45
Kalendarz Świąt Nietypowych 2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz Świąt Nietypowych 2023
Dostępny
55 szt.

Kalendarz zawiera: - najciekawsze święta nietypowe w każdym miesiącu, - pola do zapisywania planów na każdy dzień, - nowe słowo lub wyrażenie w 6 językach na każdy miesiąc, - zestaw 50 naklejek do zaznaczania najważniejszych wydarzeń i ozdabiania Waszego kalendarza.

16,99 zł
11,99 zł

Rabat 29,4%
oszczędzasz 5,00 zł

1 osoba kupiła
46
Obrazkowy kurs języka włoskiego A1-A2 w.2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obrazkowy kurs języka włoskiego A1-A2 w.2
Dostępny
23 szt.

Zobaczysz, zrozumiesz, zapamiętasz: gramatykę, słownictwo, dialogi! Obraz nauczy Cię więcej, niż 1000 słów! Poznaj język dzięki ilustracjom objaśniającym pojęcia, dowcipnym zdjęciom, które skojarzysz z tłumaczeniem oraz grafikom ułatwiającym zapamiętanie zagadnień gramatycznych. Posłuchaj i zrozum. Autentyczne nagrania rodowitych użytkowników języka pomogą Ci w rozumieniu wypowiedzi i opanowaniu poprawnej wymowy. Wszystkie nagrania oraz ich transkrypcję znajdziesz na www.pons.pl/nagrania. Pomoc na wyciągnięcie ręki! Sprawdzaj postępy z pomocą zadań, które znajdziesz w treści całego kursu. Dzięki dołączonej zakładce zakryjesz umieszczone obok ćwiczeń rozwiązania, a po udzieleniu odpowiedzi i zdjęciu zakładki zobaczysz, ile już umiesz.

89,90 zł
71,02 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 18,88 zł

1 osoba kupiła
47
Mój dom nad Odrą. Pamiętniki osadników Ziem Zachodnich po 1945 roku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój dom nad Odrą. Pamiętniki osadników Ziem Zachodnich po 1945 roku
Dostępny
51 szt.

Kim byli osadnicy Ziem Zachodnich? Skąd przybyli i czy opuścili swoje rodzinne strony dobrowolnie? Co zastali w pierwszych powojennych latach na Polskim Dzikim Zachodzie i kiedy zaczęli nazywać to miejsce nowym domem? Niniejsza antologia zawiera wybór wspomnień naocznych świadków tamtych dni, które wysłane zostały na konkurs na najlepsze pamiętniki osadników ogłoszony przez Instytut Zachodni w Poznaniu w 1956 roku. Większość z nich nie została wówczas dopuszczona przez cenzurę do druku z powodu ich krytycznego tonu i otwartości, z jaką zostały napisane. Unikalny charakter zamieszczonych tu tekstów daje wgląd w życie codzienne ówczesnych osadników z perspektywy nauczyciela, burmistrza, urzędniczki, rolnika, gospodyni domowej i innych. Po często traumatycznych przeżyciach wojennych i przymusowej migracji ludzie ci zostali skonfrontowani z niemieckim dziedzictwem kulturowym, zmuszeni byli zadomowić się i oswoić obcy im krajobraz. Ich fascynujące opowieści ubarwiają liczne fotografie, a obszerne wprowadzenie kreśli tło historyczne, okoliczności powstania pamiętników oraz kwestie kultury i polityki pamięci.

49,00 zł
35,77 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,23 zł

1 osoba kupiła
48
Karnet KW Truskawkowe serce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet KW Truskawkowe serce
Henry
Dostępny
21 szt.

Karnet złocony w zestawie z kopertą. Format: 15x15cm

9,99 zł
1 osoba kupiła
49
Star Wars. Miecz świetlny Boba Fett - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars. Miecz świetlny Boba Fett
Hasbro
Dostępny
29 szt.

Miecze świetlne stanowią główne narzędzie podczas walk w przestrzeni wojowników Star Wars. Najnowszy serial The Mandalorian zainspirował twórców zabawek do projektowania zupełnie nowych produktów, które pozwolą maluchom przenieść się do świata Gwiezdnych Wojen – rozkładany miecz świetlny należy do Boby Fetta, który był najpopularniejszym łowcą nagród w całej galaktyce. Miecz ma brązowo–zieloną rękojeść, a także wysuwane ostrze w pomarańczowym kolorze. Na przodzie uchwytu widnieje wizerunek wojownika w zielono-czerwonej zbroi.

76,90 zł
69,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,69 zł

1 osoba kupiła
50
Aplikacje drewniane, liście - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aplikacje drewniane, liście
Titanum
Dostępny
8 szt.

Drewniane elementy dekoracyjne. 9 wzorów w drewnianym pudełku.

12,99 zł
1 osoba kupiła
51
Angielski bez wkuwania A2 w.3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski bez wkuwania A2 w.3
Dostępny
38 szt.

Poszerz swoje kompetencje językowe tak, jak lubisz bez wkuwania, przy okazji lektury ciekawych tekstów. Kryminał, romans, opowiadanie z suspensem każda z historii zaproponowanych w kursie umożliwi Ci doskonalenie języka na poziomie A2, a jednocześnie zapewni Ci rozrywkę. Wskazówki dotyczące języka (umieszczone na marginesach), pytania sprawdzające rozumienie tekstów oraz ćwiczenia językowe pomogą Ci zarówno zrozumieć treść utworów, jak i poszerzyć znajomość języka. Najważniejsze zagadnienia gramatyczne zrozumiesz na podstawie kontekstu. Zapoznasz się także z ich teorią, a zdobytą wiedzę sprawdzisz podczas realizacji zadań.

39,90 zł
31,52 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,38 zł

1 osoba kupiła
52
Świeczki Pikery Zwierzeta Lesne opakowanie 5 sztuk Wb - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,99 zł
1 osoba kupiła
53
Warszawa idzie na mecz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Warszawa idzie na mecz
Dostępny
5 szt.

Nie ma chyba przesady w stwierdzeniu, że Stefan Szczepłek jest skarbnicą wiedzy na temat warszawskiego sportu. Teraz dziennikarz sportowy dzieli się z czytelnikami ciekawostkami dotyczącymi różnych dyscyplin, zdmuchuje kurz z niektórych nieco zapomnianych sportowców, opowiada o miejscach związanych ze sportem, a przede wszystkim pokazuje pamiątki ze swojej gromadzonej przez lata kolekcji. Dzięki niemu odkrywamy miejsca, które już zniknęły ze sportowej mapy miasta, zaglądamy za kulisy ważnych wydarzeń sportowych, a także dyskretnie podglądamy życie prywatne działaczy i sportowców.

54,90 zł
28,00 zł

Rabat 49,0%
oszczędzasz 26,90 zł

1 osoba kupiła
54
Życie jak czekolada - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życie jak czekolada
Dostępny
41 szt.

Książka wydana w serii Wielkie Litery ? w specjalnym formacie z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących. W tej opowieści życie ma smak czekolady? Nad Malinową Bombonierką zawisły czarne chmury. Pasierb ciotki Emilii nie cofnie się przed niczym, żeby odebrać Ninie należne jej dziedzictwo. Zdesperowana dziewczyna, szukając ratunku, czyta stare zapiski swojej ciotki i poznaje fascynującą historię jej życia. Młoda Emilia Dobrzycka, zmuszona przez apodyktyczną matkę do wstąpienia do zakonu, musi zrezygnować z beztroskich marzeń o studiach. Kiedy przełożona wysyła ją na postulat do Szwajcarii, trafia do małej manufaktury pralinek. Siostry uczą ją tajników produkcji najlepszej na świecie czekolady i dzięki temu Emilia zyskuje nowy cel w życiu. Jak zakończy się batalia Niny o chocolatierkę i jaki wpływ będą na nią miały sekrety z przeszłości ciotki? Czy bracia Jeurissenowie o romantycznie brzmiących imionach ? Romeo i Valentijn ? okażą jej wsparcie czy wręcz przeciwnie? Dowiecie się tego z urokliwej opowieści, która udowadnia, że życie jest jak czekolada ? czasem słodkie, niekiedy gorzkie, a momentami twarde jak orzechy wypełniające jej aksamitne wnętrze?

57,90 zł
2 osoby kupiły
55
Zeszyt B5/80K kratka Metallic Satin Gold (10szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt B5/80K kratka Metallic Satin Gold (10szt)
Interdruk
Dostępny
2 szt.

Opakowanie zbiorcze 10 sztuk. Format: B5. Liczba kartek: 80. Zadruk w kratkę. Zaokrąglone rogi. Okładka z efektem złotej matowej metalizy z modnym motywem natury lub z abstrakcyjnym wzorem.

107,42 zł
102,05 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,37 zł

1 osoba kupiła
56
Mauritius i Seszele - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
79,99 zł
59,19 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 20,80 zł

1 osoba kupiła
57
Harmonia jako możliwy wybór - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Harmonia jako możliwy wybór
Dostępny
9 szt.

W swojej publikacji Harmonia jako możliwy wybór Keping Wang podąża śladami ewolucji kluczowego dla chińskiej filozofii zagadnienia harmonii (he), rozpoczynając od jego najdawniejszych, antycznych źródeł i wywodząc je ze studiów na muzyką, aż dochodzi do jego żywotnego znaczenia jako wartości etycznej, społecznej, politycznej i duchowej w życiu współczesnych Chin. W sposób szczegółowy i elokwentny pokazuje, jak konfucjańskie pragnienie harmonii ewoluowało, osiągając dzisiejszą pozycję alternatywnego spojrzenia na zmieniający się wokół nas świat. Profesor Roger T. Ames Uniwersytet Hawajski (USA)

46,65 zł
44,78 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,87 zł

1 osoba kupiła
58
Karnet B6 Miś z balonami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet B6 Miś z balonami
Henry
Dostępny
21 szt.

Karnet złocony w zestawie z kopertą.

8,99 zł
1 osoba kupiła
59
Aula Internacional Plus 5. Podręcznik z ćwiczeniami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
112,00 zł
1 osoba kupiła
60
5 minut na słówka angielskie A1 w.2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5 minut na słówka angielskie A1 w.2
Dostępny
24 szt.

Poświęć 5 minut dziennie na naukę angielskiego i poszerzaj swoje słownictwo! Ucz się języka dzięki 20 krótkim i prostym opowiadaniom o Wielkiej Brytanii i jej mieszkańcach. Nieznane słowo? Dzięki mapom myśli wspomożesz powstawanie skojarzeń z nim związanych i na trwale zapamiętasz jego znaczenie! Co to są mapy myśli? Jest to zaproponowana przez psychologów technika zapamiętywania, mająca u podstaw naukowe założenie, że mózg najskuteczniej zapamiętuje te treści, które wywołują u nas skojarzenia, są wyjątkowe i niezwykłe, interesują nas i pobudzają nasze zmysły. Najlepiej pamiętamy treści, które przerabiamy na początku (efekt pierwszeństwa) i na końcu (efekt świeżości) procesu nauki. Dlatego dobrze jest podzielić temat na mniejsze fragmenty. Mapy myśli to notatki, które warto robić podczas planowania, czytania książki, słuchania wykładu lub uczenia się słówek powiązanych z konkretnym tematem. Po co i jak tworzymy mapy myśli? Mapy myśli tworzymy, aby wspomóc powstawanie skojarzeń. Stymulująca skojarzenia mapa myśli zawiera cztery elementy: w jej centrum umieszczamy słowo klucz, które odnosi się do tematu; od niego prowadzimy promieniście linie, na których zapisujemy wyrazy kojarzące się z głównym tematem; tak utworzone gałęzie obejmują zatem grupy wyrazów i dzielą temat na mniejsze części; do wyrazów dodajemy obrazy lub symbole ilustrujące skojarzenia; wykorzystujemy kolory, gdyż pobudzają one nasze zmysły.

29,90 zł
23,62 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,28 zł

1 osoba kupiła
61
Renesans, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Renesans, CD
Sorry Boys, Mystic Production
Dostępny
21 szt.

49,90 zł
45,91 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,99 zł

1 osoba kupiła
62
Pismo Wydanie specjalne 1/2022 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
19,00 zł
17,99 zł

Rabat 5,3%
oszczędzasz 1,01 zł

1 osoba kupiła
63
Powrotnicy Reurbanizacja w perspektywie przebiegu życia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Powrotnicy Reurbanizacja w perspektywie przebiegu życia
Dostępny
10 szt.

Dr hab. Katarzyna Kajdanek, prof. UWr, interesuje się procesami ruchliwości mieszkaniowej i zróżnicowanymi, współwystępującymi przejawami urbanizacji, konsekwentnie ujmując je w ramy pojęć socjologicznych. W swojej pracy korzysta z podejść i metod jakościowych, zarówno na etapie zbierania, jak i analizy danych. Język jest istotnym narzędziem jej pracy, bo jak podkreśla w książce: ,,teksty akademickie rzadko kiedy są piękne i czułe", co często odbiera im siłę oddziaływania poza akademią. Powrotnicy podsumowują kolejny etap namysłu Autorki nad procesami suburbanizacji oraz stanowią wprowadzenie do problematyki selektywnej reurbanizacji analizowanej z wykorzystaniem koncepcji przebiegu życia (life course perspective). Najciekawsze, co może zaoferować współczesna socjologia miasta, to wgląd w codzienność miejskiego doświadczenia, naukowe spojrzenie na zmieniające się trajektorie przebiegu życia. Monografia Katarzyny Kajdanek daje nam możliwość dotknięcia osobistego przeżycia zjawisk, które mają swoje uogólnione, społeczne fundamenty. Autorka prezentuje w książce różnorodne wymiary ocen życia na przedmieściach, prowadzące do ich opuszczenia (praktyk rodzinnych, mobilności, dostępu edukacji, możliwości realizacji stylu życia, konsekwencji starzenia się, zanieczyszczenia środowiska). Jest to praca ważna w szerszym polu studiów miejskich, pokazująca, w jakim sensie stadia rozwoju regionów miejskich ,,dzieją się" w intymnych, codziennych sytuacjach i praktykach. Sposób prezentacji wywiadów (a wiele z nich przytaczanych jest w obszernych fragmentach) zbliża się w sposobie opisywania świata do literatury pięknej, ale bez utraty reżimu metody naukowej. dr hab. Maciej Kowalewski, prof. US Ze względu na prowadzoną przez Autorkę narrację, zróżnicowany, zarówno styl wypowiedzi, jak i rodzaj zebranego w książce materiału, potencjalnie może być ona zaadresowana do szerokiego grona odbiorców, tak do środowiska naukowego, osób studiujących na różnych kierunkach (od socjologii po kierunki inżynieryjne), miejskich aktywistów, decydentów i planistów, jak również do każdej innej osoby, która stoi przed wyborem miejsca zamieszkania lub planuje jego zmianę. dr hab. Marcjanna Nóżka, prof. UJ

60,00 zł
43,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,80 zł

1 osoba kupiła
64
Kreda Do Malowania Pasemek Włosów Prostownica - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
31,90 zł
28,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,19 zł

1 osoba kupiła
65
Księga idiomów, czyli: Vous avez la parole w.3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księga idiomów, czyli: Vous avez la parole w.3
Dostępny
26 szt.

Przewodnik po ciekawych i zabawnych powiedzonkach oraz zwrotach francuskich. Znajdziesz tu szeroką gamę zwrotów - od bardzo grzecznych po wulgarne, od literackich po potoczne. Poznasz język, który można spotkać w internecie, filmach i prasie. Tłumaczenia na język polski, z wyczerpującym komentarzem, ułatwią ci zapamiętanie danego idiomu. Liczne ciekawostki i anegdoty sprawią, że nauka stanie się przyjemna i interesująca.

34,90 zł
27,57 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,33 zł

1 osoba kupiła
66
Hiszpański bez wkuwania A2 w.3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hiszpański bez wkuwania A2 w.3
Dostępny
22 szt.

Poszerz swoje kompetencje językowe tak, jak lubisz bez wkuwania, przy okazji lektury ciekawych tekstów. Kryminał, romans, opowiadanie z suspensem każda z historii zaproponowanych w kursie umożliwi Ci doskonalenie języka na poziomie A2, a jednocześnie zapewni Ci rozrywkę. Wskazówki dotyczące języka (umieszczone na marginesach), pytania sprawdzające rozumienie tekstów oraz ćwiczenia językowe pomogą Ci zarówno zrozumieć treść utworów, jak i poszerzyć znajomość języka. Najważniejsze zagadnienia gramatyczne zrozumiesz na podstawie kontekstu. Zapoznasz się także z ich teorią, a zdobytą wiedzę sprawdzisz podczas realizacji zadań.

39,90 zł
31,52 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,38 zł

2 osoby kupiły
67
Drewniane marakasy mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drewniane marakasy mix
Artyk
Dostępny
29 szt.

Miks wzorów, towar wysyłany losowo. Cena za sztukę. 2 wzory. Drewniane marakasy.

27,07 zł
23,55 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,52 zł

1 osoba kupiła
68
Powiedz to po niemiecku A1-A2 w.2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Powiedz to po niemiecku A1-A2 w.2
Dostępny
22 szt.

Chcesz sprawnie i skutecznie używać języka niemieckiego? Powiedz to po niemiecku to gotowy scenariusz nauki od PONS. Dzięki tej publikacji znajdziesz przydatne słowa, sprawnie zbudujesz z nich zwroty i skutecznie wypowiesz się na różne tematy. Książka składa się z 14 rozdziałów poświęconych sytuacjom, w których niemiecki jest niezastąpionym narzędziem i drogą do skutecznej komunikacji. Aby osiągnąć cel, wykonaj pięć kroków. Krok 1: odpowiednio dobierz słowa (Słownictwo). Krok 2: ze słów zbuduj zwroty (Zwroty). Krok 3: wysłuchaj krótkich dialogów i powtórz je (Rozmowy). Krok 4: wypowiedz się z użyciem poznanych zwrotów (Twoje wypowiedzi). Krok 5: aby lepiej zrozumieć niemieckojęzycznego rozmówcę, skorzystaj z informacji dotyczących kontekstu kulturowego, idiomów i pułapek językowych (Bank wiedzy). Skuteczna komunikacja to nie tylko znajomość słów i zwrotów. W Banku wiedzy znajdziesz ciekawe informacje o kraju i języku, które pomagają unikać gaf językowych. Sekcja ta zawiera między innymi ramkę z ostrzeżeniem dotyczącym fałszywych przyjaciół, czyli wyrażeń często mylonych przez osoby uczące się języka obcego, z powodu pozornego podobieństwa do języka polskiego. Nagrania do książki znajdziesz na: https://pons.pl/nagrania.

44,90 zł
35,47 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 9,43 zł

1 osoba kupiła
69
Dziwny świat. Opowieść filmowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziwny świat. Opowieść filmowa
Dostępny
1555 szt.

Emocjonująca opowieść o wyprawie w głąb zdumiewającej krainy. Odkrycie jej tajemnic zmieni życie uczestników ekspedycji. Czy mimo dzielących ich różnic będą w stanie zjednoczyć się i uratować świat, zanim będzie za późno? Pięknie ilustrowana książka, powstała na motywach filmu o tym samym tytule, to także opowieść o relacjach pomiędzy rodzicami i dziećmi, które walczą o uznanie ich prawa do wyboru własnej życiowej drogi.

34,99 zł
27,64 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,35 zł

1 osoba kupiła
70
Zestaw Małej Pajęczycy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Małej Pajęczycy
U WIKTORA
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.18

Zestaw małej pajęczycy sprawdzi się w wielu miejscach m.in. na urodzinach, podczas domowych zabaw i przedstawień w szkole lub przedszkolu czy też na Halloween. Wymiary: Spódniczka: szerokość bez naciągania gumki ok. 30 cm, po naciągnięciu ok. 55 cm. Długość spódniczki: ok. 27 cm. Opaska: szerokość ok. 11 cm, długość ok. 13 cm. Różdżka: długość ok. 30 cm.

12,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,4%
oszczędzasz 1,01 zł

1 osoba kupiła
71
Czasy i czasowniki angielskie. Plan trening. A1-B1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czasy i czasowniki angielskie. Plan trening. A1-B1
Dostępny
20 szt.

Wydanie 2 80 treningów językowych dla początkujących (A1-A2) i zaawansowanych (B1) Każdy rozdział jest poświęcony jednemu zagadnieniu. Dzięki nauce małymi partiami opanujesz wszystkie niezbędne zagadnienia i poświęcisz na naukę tylko tyle czasu, ile to konieczne. Książka została podzielona na dwie części: Część 1 została poświęcona formie czasownika dzięki niej przećwiczysz odmianę czasowników i tworzenie najważniejszych konstrukcji. Dzięki części 2. przećwiczysz poprawne stosowanie czasowników w zdaniach oraz dobór odpowiednich czasów gramatycznych. Spis treści został zaprojektowany tak, abyś mógł zaplanować naukę poszczególnych zagadnień. Obok tematów znajdziesz pola, w których zaznaczysz opanowane już zagadnienia. Do każdego zagadnienia opracowaliśmy trzy treningi o zróżnicowanym stopniu trudności (rozgrzewka, trening właściwy, trening mistrzów). Na początku każdego rozdziału znajdziesz Krótką lekcję gramatyki, która przygotuje Cię do treningu. Do strony wprowadzającej możesz także wracać w dowolnym momencie rozgrzewki, treningu właściwego lub treningu mistrzów. Na końcu książki zamieściliśmy rozwiązania do wszystkich ćwiczeń. Dzięki nim z łatwością będziesz mógł śledzić swoje postępy. Jeśli w trakcie nauki napotkasz nieznane Ci zwroty i wyrażenia, łatwo sprawdzisz je w załączonym słowniczku.

34,90 zł
27,57 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,33 zł

1 osoba kupiła
72
Zbiór przypowieści w przemówieniach Xi Jinpinga o zarządzaniu Chinami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zbiór przypowieści w przemówieniach Xi Jinpinga o zarządzaniu Chinami
Dostępny
5 szt.

Chińskie przysłowie mówi: ?Kiedy opowiesz dobrą historię, uzyskasz dwa razy lepszy efekt przy dwa razy mniejszym wysiłku?. Wspaniała tradycyjna kultura Chin jest pełna barwnych opowieści i anegdot. Nie możemy odczytywać ich jedynie z perspektywy rozmaitych starożytnych chińskich szkół myśli, ale powinniśmy patrzeć na nie przez pryzmat popularnych legend. Będąc wiecznie żywymi i nie blaknąc z czasem, historie te i anegdoty wpływają na życie wielu pokoleń. Opowieść ma magiczną siłę, dzięki której narrator szybko nawiązuje więź ze słuchaczami, budząc w nich nowe idee. Abstrakcyjne koncepcje nigdy nie przekażą tylu znaczeń, co umiejętna narracja. Należy jednak nadmienić, że nawet najlepsze techniki narracyjne nie poruszą widowni tak, jak siła prawdziwych emocji. (...) historie i anegdoty Xi Jinpinga są jego sposobem na pokazanie światu chińskiej ?drogi? dzielenia się historyczną kulturą, chińskiej ?drogi? podejścia do reform i rozwoju oraz chińskiej ?drogi? uczestnictwa w rządzeniu światem i budowy globalnej społeczności losu wszystkich państw. Xi Jinping lubi prowadzić swych słuchaczy ku tej ?drodze?, wyjaśniając im to, co głębokie w prosty sposób oraz oświecając ich poprzez systemowe przywództwo. (...) To właśnie dlatego przemówienia Xi Jinpinga są tak fascynujące i zmuszają do myślenia. Fragment Wstępu

59,75 zł
57,36 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,39 zł

1 osoba kupiła
73
Tajlandia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
79,99 zł
59,19 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 20,80 zł

1 osoba kupiła
74
Karnet B6 Misiowa z balonami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet B6 Misiowa z balonami
Henry
Dostępny
25 szt.

Karnet złocony w zestawie z kopertą.

8,99 zł
1 osoba kupiła
75
Maskotka Beanie Babies Lwica Nala 15cm z dźwiękiem Król Lew 41094 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
43,67 zł
39,30 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,37 zł

1 osoba kupiła
76
600 ćwiczeń z angielskiego z kluczem A1-B2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
600 ćwiczeń z angielskiego z kluczem A1-B2
Dostępny
40 szt.

Zestaw 600 ćwiczeń do nauki gramatyki angielskiej i słownictwa! Naucz się języka poprzez zestaw zróżnicowanych ćwiczeń i sprawdzaj na bieżąco swoje postępy w nauce! Wykonuj ćwiczenia systematycznie, np. po kilka dziennie i ucz się angielskiego krok po kroku. Dostosuj naukę do swoich możliwości – wybieraj te ćwiczenia, które najbardziej odpowiadają Twoim potrzebom i poziomowi znajomości języka. Liczne wskazówki zwrócą twoją uwagę na ważne wyjątki, pułapki językowe, typowe błędy i trudne reguły. Pomogą ci one w poprawnym rozwiązywaniu ćwiczeń!

49,90 zł
39,42 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 10,48 zł

1 osoba kupiła
77
47 strun Część 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
47 strun Część 1
Dostępny
37 szt.

Po głośnych "Dniach, których nie znamy" i "Pacjencie", Timothe Le Boucher powraca z zaskakującym thrillerem psychologicznym z elementami grozy. "47 strun" to najbardziej gęste i ambitne dzieło Timothé Le Bouchera. Opowieść została rozłożona na dwie części i eksponuje hipnotyczny świat, pełen zmysłowych napięć i ucieleśnionych marzeń. Timothé Le Boucher po raz kolejny konstruuje wyjątkowy thriller psychologiczny, w którym porusza obsesję i relacje z innymi, przywołując jednocześnie dzieła znanych twórców, takich jak Stanley Kubrick, David Lynch, Naoki Urasawa czy Suehiro Maruo.

149,00 zł
126,65 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 22,35 zł

2 osoby kupiły
78
Naucz się budować Jednorożce 275 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naucz się budować Jednorożce 275 elementów
PLUS-PLUS
Dostępny
111 szt.

Naucz się budować jednorożce oraz chmury z Plus-Plus! Zestaw zawiera 275 elementów i 1 podstawkę. Przewodnik zawiera szczegółowe instrukcje i inspiracje, jak zbudować jednorożce 2D i 3D. Plus-plus to oryginalne klocki wyprodukowane przez duńską firmę, która bardzo wysoko stawia ekologiczny aspekt swoich produktów. Klocki nie zawierają PVC oraz ftalanów i świetnie sprawdzą się dla dzieci już od 3 roku życia. Niezwykle proste elementy dają możliwość dwóch form zabawy ? budowy ?na płasko? oraz tworzenia trójwymiarowych konstrukcji, które znacznie rozwijają wyobraźnię dziecka. Możliwość tworzenia różnych kombinacji zapewnia zabawę, która się nie nudzi i jest dla dziecka atrakcyjna. Inwestycja w takie klocki to świetny wybór, by rozwijać zdolności manualne, pobudzać kreatywność i doskonalić motorykę małą.

83,79 zł
75,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,38 zł

1 osoba kupiła
79
Wielka gramatyka angielska z ćwiczeniami A1-C1 w.3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka gramatyka angielska z ćwiczeniami A1-C1 w.3
Dostępny
31 szt.

Gramatyka z ćwiczeniami dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych Znajdziesz tu zagadnienia gramatyczne na poziomach od A1 do C1 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. Każde z nich możesz poznać i przećwiczyć na wybranym przez siebie poziomie trudności. Dzięki książce przygotujesz się do matury podstawowej (B1+), matury rozszerzonej (B2+), egzaminu KET (A2), PET (B1), FCE (B2) lub CAE (C1) oraz innych egzaminów językowych, takich jak TELC czy TOEFL. Możesz także uczyć się teorii oraz wykonywać praktyczne ćwiczenia, by pogłębiać satysfakcję z rosnącej wiedzy i umiejętności językowych. Dodatkowy rozdział: Jak przygotować się do egzaminów językowych matury, FCE, CAE

49,90 zł
39,42 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 10,48 zł

1 osoba kupiła
80
Hiszpański bez wkuwania B1 w.2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hiszpański bez wkuwania B1 w.2
Dostępny
37 szt.

Poszerz swoje kompetencje językowe tak, jak lubisz bez wkuwania, przy okazji lektury ciekawych tekstów. Kryminał, romans, opowiadanie z suspensem każda z historii zaproponowanych w kursie umożliwi Ci doskonalenie języka na poziomie B1, a jednocześnie zapewni Ci rozrywkę. Wskazówki dotyczące języka (umieszczone na marginesach), pytania sprawdzające rozumienie tekstów oraz ćwiczenia językowe pomogą Ci zarówno zrozumieć treść utworów, jak i poszerzyć znajomość języka. Najważniejsze zagadnienia gramatyczne zrozumiesz na podstawie kontekstu. Zapoznasz się także z ich teorią, a zdobytą wiedzę sprawdzisz podczas realizacji zadań.

39,90 zł
31,52 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,38 zł

1 osoba kupiła
81
Drewniane dzwoneczki - zwierzątka mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drewniane dzwoneczki - zwierzątka mix
Artyk
Dostępny
4 szt.

Miks wzorów, towar wysyłany losowo. Cena za sztuk. 3 wzory. Drewniane dzwoneczki - zwierzątka.

32,99 zł
28,70 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,29 zł

2 osoby kupiły
82
Optymizm mimo wszystko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Optymizm mimo wszystko
Dostępny
119 szt.

Jak dostrzegać światło w ciemności? Jak nauczyć się wdzięczności, kiedy nie ma za co dziękować? Jak widzieć dobro zawsze i wszędzie? Jak żyć z optymizmem bez względu na okoliczności? Masz wrażenie, że życie jest niesprawiedliwe? Niektórym towarzyszy wieczne szczęście, a Tobie wciąż wiatr wieje w oczy? Czasem dopada Cię lęk przed tym, co będzie, a czasem boisz się tego, co już jest? Wtedy nie ma nic lepszego niż kubek herbaty albo kawy i spora dawka optymizmu, którą znajdziesz w tej książce. Niektóre ze spisanych tu opowieści opisują sytuacje z życia codziennego autorki, inne są bardzo intymne, osobiste. Na końcu każdej historii znajduje się lista wdzięczności – zdumiewające podsumowanie nawet tych najbardziej bolesnych doświadczeń. Niech będą dla Ciebie inspiracją i motywacją, balsamem dla zbolałego serca, a także ukojeniem dla skołatanej duszy.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

83
Wybory serca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wybory serca
Dostępny
80 szt.

Książka wydana w serii Wielkie Litery ? w specjalnym formacie z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących. W Nieznajomce trwa zima, ale powoli przesila się w wiosnę. Czy przyniesie ona odrodzenie i uspokojenie? Wszyscy mieszkańcy stają przed kluczowymi wyborami. Zośka zastanawia się, w którą stronę kieruje się jej serce. Czy prawdziwa miłość wygra z przywiązaniem i zauroczeniem? Które uczucie jest trwałe i prawdziwe, jak osiągnąć szczęście i spokój ducha, ale jednocześnie nie skrzywdzić nikogo? Mieszkańcy górskiej miejscowości będą musieli odpowiedzieć na wiele pytań i pokonać mnóstwo przeciwności zanim minie zima, a świat zazieleni się wiosennie. Mariusz przeżyje trudne chwile w swoim przytulisku, jego siostra stanie wobec konieczności podjęcia ważnych życiowych decyzji, Teo skonfrontuje się nie tylko ze swoją chorobą, ale i z przeszłością, która właśnie go dogoniła. Poruszająca i pełna magii opowieść o naszych wyborach. Kiedy prowadzi nas serce, nie zabłądzimy na manowce, choć nie wszystkie rozstrzygnięcia są łatwe, niektóre kosztują wiele łez i nieprzespanych nocy. Trzeba jednak wierzyć, że na końcu tej drogi świeci słońce i rodzi się nowy, pogodny dzień. Trzeci tom serii "Leśne Ustronie".

59,90 zł
84
Spotkajmy się o północy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spotkajmy się o północy
Dostępny
37 szt.

Książka wydana w serii Wielkie Litery ? w specjalnym formacie z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących. Czy można wpaść z deszczu prosto pod... parasol? W dodatku taki, którego właścicielem jest przystojny blondyn o wielkim sercu? Gloria wraz z młodszą siostrą wynajmuje mieszkanie w północnej części Wrocławia i od trzech lat pracuje w ekskluzywnym butiku swojego partnera, który posiada według niej tylko jedną wadę ? żonę. Zakochana dziewczyna skrywa przed światem wstydliwy sekret dotyczący ich związku, mogąc jedynie liczyć na wsparcie najlepszej przyjaciółki. Wszystko zmienia jeden wieczór, a właściwie dwa wyjątkowo mroźne, deszczowe popołudnia, kiedy to do przemoczonej kobiety pomocną dłoń wyciąga atrakcyjny nieznajomy. Tylko czy aby na pewno nigdy wcześniej się nie spotkali? Po tym, jak Bartosz udowodnił Glorii, że zawsze może na niego liczyć, ich relacja nabiera rumieńców. W ciągu zaledwie kilku tygodni bardzo się do siebie zbliżają, a dziewczyna ku swojemu zaskoczeniu zaczyna poddawać się tajemniczej sile, która coraz intensywniej popycha ją w jego ramiona.

54,90 zł
85
Mała księga niczego. Nowoczesne średniowiecze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mała księga niczego. Nowoczesne średniowiecze
Karmazynowy Ja, AlterNatywne
Dostępny
60 szt.

Wędrowny recytator opowiada historię. Znajdujecie się w postapokaliptycznym świecie, w którym na pierwszy rzut oka nie da się odróżnić człowieka od humanoida. Na drugi i trzeci ? często też nie. Poznajecie naukowca, gangstera, mesjasza, policjanta i wynalazcę ? wszyscy oni doszukują się sensu życia. Romah ? recytator ? nie przerywa opowieści. Czasem gada bez ładu i składu, czasem zdaje się, że brak mu piątej klepki. Wysłuchacie go?

33,99 zł
28,89 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,10 zł

86
Krusio. Kuzyn z Gdyni i pływanie na tratwie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krusio. Kuzyn z Gdyni i pływanie na tratwie
Szafraniec-Konert Aleksandra, BookPlan.pl
Dostępny
151 szt.

Poznaj Morawskie Wzgórze, miejsce, w którym rozgrywają się przygody inspirowane rzeczywistością Krusia i jego rodziny. Wspaniałe historie obrazujące codzienne sytuacje ? z którymi może spotkać się każde dziecko ? pozwalają przeżywać w domowych pieleszach przygody bohatera i jego przyjaciół. Realne problemy pokazane w bajkowym świecie, w przystępny sposób przygotowują do codziennych życiowych wyzwań. Książeczka o przygodach Rodziny Krusiów przeznaczona jest do wspólnego czytania rodziców z dziećmi. Zarówno jedni, jak i drudzy będą się przy niej świetnie bawić. Mali czytelnicy poznają historię widzianą oczami dziecka, a rodzice mogą odczytywać ?drugie dno? skierowane specjalnie do nich. W tej części znajdują się dwa opowiadania: "Kuzyn z Gdyni" oraz "pływanie na tratwie". Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko uczyło się z Krusiem języków obcych, wejdź na stronę internetową edusowa.pl, gdzie znajdziesz przystępne, zabawne i skuteczne metody otaczania dziecka językiem obcym od pierwszych miesięcy życia. YouTube : KrusioTV

29,00 zł
26,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,90 zł

87
Z trzeciej strony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z trzeciej strony
Dostępny
120 szt.

?Z trzeciej strony? to krytyczne spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość, spojrzenie wprawnego i doświadczonego publicysty, który przez wszystkie lata swojej działalności pokazał, jakie wartości są dla niego najważniejsze i o jakie wartości walczy swoim słowem. To właśnie z tych tekstów wyłania się obraz człowieka, dla którego sprawy polskie mają najwyższy priorytet. Ze znaną sobie swadą, humorem, a niekiedy ironią, przedstawia spojrzenie na bieżące sprawy społeczno-polityczne, będące często tłem dla rozważań nad tematyką polskiej kolei, która poddana głębokim procesom reorganizacyjnym musiała na nowo odnaleźć się w dynamicznie przekształcającej się rzeczywistości. Katarzyna Kucharek Prezes Zarządu Fundacji Grupy PKP

49,00 zł
44,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,90 zł

88
One Day I'm Going to Soar. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
One Day I'm Going to Soar. Winyl
Dexys, BMG Entertainment
Dostępny
53 szt.

173,90 zł
89
Heat of the Moment, Live in Tokyo, 2007 (Vinyl Single 10''). Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
116,90 zł
90
The Best Of Disco Polo. Volume 10. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Best Of Disco Polo. Volume 10. CD
Various Artists, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.08

41,90 zł
41,06 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,84 zł

91
Ochrona wód podziemnych w Polsce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ochrona wód podziemnych w Polsce
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Monografia stanowi próbę autorskiego podsumowania problemów antropogenicznego zagrożenia i ochrony wód podziemnych. Oparta jest na wynikach wieloletnich badań autora i jego współpracowników, prowadzonych początkowo w Instytucie Kształtowania Środowiska w Poznaniu, a następnie w Zakładzie Hydrogeologii i Ochrony Wód na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W pierwszych rozdziałach podkreślono znaczenie przyrodnicze i gospodarcze wód podziemnych, a następnie omówiono ogniska zanieczyszczeń tych wód i ich oddziaływanie na środowisko gruntowo-wodne. Dużo uwagi poświęcono zagrożeniom związanym z trwałym oddziaływaniem składowisk odpadów. W rozdziale dotyczącym migracji zanieczyszczeń omówiono w szczególności problemy dotyczące związków azotu, które stanowią jedno z głównych zagrożeń jakości wód podziemnych. W części związanej z ochroną wód podziemnych przedstawiono problemy ochrony tych wód w odniesieniu do różnych działów gospodarki narodowej oraz krytyczną analizę stanu w zakresie ochrony ujęć, a także wykorzystania planów zagospodarowania przestrzennego i ocen oddziaływania na środowisko w ochronie wód podziemnych. W podsumowaniu zawarto propozycje różnych działań, które powinny być podjęte w zakresie poprawy ochrony wód podziemnych w Polsce. Praca adresowana jest do specjalistów zajmujących się ochroną środowiska. Może być również wykorzystana w celach dydaktycznych na wydziałach przyrodniczych wyższych uczelni.

56,00 zł
Powiadomienie
92
Zabójstwo Narutowicza. Kres demokracji w II RP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabójstwo Narutowicza. Kres demokracji w II RP
Dostępny
84 szt.

W stulecie zabójstwa pierwszego Prezydenta RP Gabriela Narutowicza przedstawiamy zbrodnię z grudnia 1922 oraz jej tło polityczne i społeczne – opowiedziane głosami uczestników i świadków wydarzeń. To historia nienawiści i nacjonalizmu prowadzących do tragedii, która zmieniła losy II Rzeczpospolitej. Czuć było, że się zanosi na jakieś wielkie, nieprzewidziane wypadki. Prasa obozu prawicowego wyraźnie podburzała, przedstawiając wybór Narutowicza jako triumf żydostwa i nieszczęście dla Polski. Tłumy zaczęły szaleć, wygrażając każdemu, kto głosował za Narutowiczem. Wincenty Witos Sto lat temu Polska przyjęła cios, po którym nie zdołała finalnie wrócić do normalnego, zrównoważonego życia. Nacjonalizm wyniesiony do ponadczasowego absolutu, popychający zbrodniczą rękę, zniszczył niemal w zarodku kraj podnoszący się z niebytu – do państwowości, która mogła mieć cywilizowaną postać. Z wprowadzenia Zbigniewa Gluzy

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

93
Diuna: Ród Atrydów Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diuna: Ród Atrydów Tom 2
Dostępny
78 szt.

Ciąg dalszy oficjalnego prequela przełomowej "Diuny". Leo Atryda przynosi wieści o narastających na Ix buntowniczych nastrojach, lecz przywódcy miasta podejmują decyzję, która może zagrozić wszystkim. Nastepca tronu Szaddam spiskuje, by przejąć władzę. Tymczasem Pardot Kynes zaczyna dzielić się rajską wizją terraformacji pustynnej planety Diuny i jej przemiany w oazę, choć miejscowi Fremeni powątpiewają w kierujące nim motywy i w to, czy zdołają tego dokonać. Bestsellerowa powieść "Diuna. Ród Atrydów" doczekała się w końcu wersji komiksowej. Adaptacją i scenariuszem zajęli się Brian Herbert i Kevin J. Anderson, autorzy powieści opartej na notatkach twócy Diuny Franka Herberta. Tekst zilustrował Dev Pramanik ("Paradiso").

79,90 zł
59,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 19,97 zł

94
Rola samorządu gminnego w ochronie praw człowieka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rola samorządu gminnego w ochronie praw człowieka
Dostępny
12 szt.

Prawa człowieka to podstawowe normy przysługujące każdemu z nas, wynikające z samego faktu bycia człowiekiem, np. prawo do życia, wolność słowa, zrzeszania się czy prawo do edukacji. Źródłem wszystkich praw i wolności jest godność każdego człowieka. Prawa człowieka mają charakter powszechny i przyrodzony, a także niezbywalny, nienaruszalny oraz naturalny. Ochrona praw człowieka stanowi podstawowe zadanie organów administracji publicznej i efektywność działań w tym zakresie jest wyrazem prawidłowego funkcjonowania państwa. Głównie obowiązki te kojarzone są z organami szczebla centralnego. Nie można jednak zapominać, że wiele z nich spoczywa również na jednostkach samorządu terytorialnego. Niniejsza książka przedstawia zagadnienie ochrony praw człowieka w kontekście roli, jaką pełni samorząd gminny. Jej celem jest próba wskazania genezy, wytycznych oraz założeń leżących u podstaw istoty samorządu terytorialnego oraz przede wszystkim gminy. W szczególności odnosi się do wskazania głównych dóbr należnych człowiekowi oraz rozwoju prawa międzynarodowego praw człowieka, które mają niewątpliwie do dziś bardzo duże przełożenie na rozumienie praw człowieka i ich ochrony w gminie. Ponadto autor dokonuje próby klasyfikacji praw i wolności, które mają szczególne znaczenie na szczeblu komunalnym. W dalszej kolejności omawia pozycję ustrojową gminy w Rzeczypospolitej Polskiej, tak aby w końcu przedstawić szczegółową charakterystykę obowiązków gminy natury pozytywnej i negatywnej w obszarze ochrony praw człowieka.

78,40 zł
75,26 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 3,14 zł

95
Sceny biografii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sceny biografii
Dostępny
16 szt.

Na Sceny biografii składa się trzydzieści tekstów poświęconych pisarzom i pisarkom XX wieku (jest też poeta z XXI wieku ? Marcin Świetlicki). Czy jest jakieś kryterium doboru bohaterek i bohaterów książki? Tak, wszyscy oni są ważni dla autora dzieła. Ich utwory, arcydzielne, mniej arcydzielne czy zgoła przeciętne, dały mu do myślenia, skłoniły do odpowiedzi, polemiki, komentarza. Sceny biografii to wielka księga wiedzy o polskim i europejskim wieku XX. Ogólnie wiadomo, że twórczość artystyczna to forma poznawania rzeczywistości i jej kreowania, ale książek, które by z takim rozmachem, erudycją i swadą potrafiły uwydatnić donośność literackiego zapisu jednostkowego i zbiorowego doświadczenia, nie jest tak wiele. Powstała jedna z najlepszych książek literaturoznawczych i krytycznoliterackich pierwszych dwóch dekad XXI wieku, a jednocześnie książka dyskutująca wiele kwestii politycznych, społecznych, psychologicznych, wreszcie moralnych. Otrzymujemy tom przeogromny i przebogaty. Zieniewicz szczodrze obdarza czytelnika sobą, tak, sobą; swoją wiedzą o literaturze od lat 30. XX wieku po początek XXI stulecia, swoją biografią, dowcipem, inwencją językową. Dokonuje interesujących reinterpretacji twórczości wielu pisarzy, ale warto zauważyć, że te reinterpretacje są produktem ubocznym operacji szerzej pomyślanej. Zieniewicz, mimo rzucającej się w oczy swawolności, dąży nie tyle do rozbijania akceptowanych sądów i opinii, ile do próby posklejania wszystkiego (biografii i twórczości) na nowo. W swoich opowieściach Zieniewicz posługuje się własną znakomitą formułą ?sceny?, to znaczy ?ekspozycji pamiętanego autobiograficznie epizodu wiążącego życie ze sztuką pisania?, osmotycznego przenikania się życia i narracji o tym, co przeżyte. Ale autobiografizm jest żywiołem, który obejmuje nie tylko jedną stronę komunikacji literackiej. Ten, co czyta, interpretuje i zapisuje swoje doświadczenie lektury, angażuje się nie czystym intelektem, lecz własnym życiem: tym, co przeżył, tym, co zapamiętał, tym, co potrafi opowiedzieć. Na stare pytanie: po co czytać książki, Zieniewicz odpowiada: po to, żeby zrozumieć, co mnie, tobie, jej się przydarzyło.

67,20 zł
60,48 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,72 zł

96
W poszukiwaniu własnego głosu. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W poszukiwaniu własnego głosu.
Dostępny
12 szt.

Jest to praca stanowiąca dowód biegłej orientacji Autorki w prowadzaniu naukowych badań literaturoznawczych, umiejętności dokonywania trafnych analiz utworów literackich oraz konstruowania logicznych i przekonujących wniosków. Podjęty temat jest aktualny i istotny nie tylko dla literaturoznawstwa stricte afrykanistycznego, ale także dla badań nad literaturą światową. Warto także zwrócić uwagę na fakt, że oceniana praca jest pionierska w Polsce, ponieważ przedstawia pisarstwo kobiet, które tworzą w języku suahili, co nie stanowiło dotąd dominującego nurtu badań nie tylko w języku polskim, ale także w językach suahili i angielskim. Podjęta problematyka badawcza jest nadal stosunkowo nowatorska w światowych afrykanistycznych badaniach literaturoznawczych, bo chociaż analiza pisarskiej twórczości Afrykanek jest w nich dość chętnie podejmowana w ostatnich latach, to badania nad prozą suahili autorstwa kobiet i wyrażaniem w niej kobiecej wieloaspektowej tożsamości prowadzone przez Autorkę są pionierskie. Chociaż w Polsce od lat rozwija się akademicka refleksja nad literaturami afrykańskimi, także nad utworami pisanymi przez kobiety, to większość opracowań dotyczy literatur tworzonych w językach europejskich. Jednocześnie praca Izabeli Romańczuk jest pierwszym, nie tylko w Polsce, ale na świecie, całościowym opracowaniem twórczości kobiet tanzańskich piszących w języku suahili.

29,40 zł
26,46 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,94 zł

97
Bravo Hits: Muzyka Polska. Volume 2. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bravo Hits: Muzyka Polska. Volume 2. CD
Various Artists, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.26

45,90 zł
44,98 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,92 zł

98
La Dolce Vita. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
60,90 zł
54,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,09 zł

99
La Dolce Vita. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
176,90 zł
159,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 17,69 zł

100
Kennedy D Sonder (biały winyl). Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kennedy D Sonder (biały winyl). Winyl
Kennedy Dermot, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.25

124,90 zł
122,40 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 2,50 zł

Wróć do góry