hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.10.08

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 8 października 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Kalendarz biurkowy 2023 poziom duży mix, na drugim 65-piętrowy domek na drzewie (Andy Griffiths, Terry Denton). Kolejny produkt to Kalendarz biurkowy 2023 poziom mały mix oraz Kreatywna zabawa. Znajdź różnice (praca zborowa).
1
Kalendarz biurkowy 2023 poziom duży mix - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz biurkowy 2023 poziom duży mix
Dostępny33 szt.

Miks wzorów, towar wysyłany losowo. Cena za sztukę. Kalendarz biurkowy 2023: poziomy,układ: tygodniowy z podglądem miesięcznym,numeracja tygodni,imieniny,nazwy miesięcy i dni tygodnia w języku polskim, angielskim, niemieckim,spirala srebrna,idealny do biura i dla firm,wymiary: 29,5 x 16,5 cm.

15,99 zł
25 osób kupiło
2
65-piętrowy domek na drzewie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
65-piętrowy domek na drzewie
Dostępny95 szt.

Piąty tom najśmieszniejszej serii od czasów „Dziennika cwaniaczka”! Andy i Terry mieszkają w sześćdziesięciopięciopiętrowym domku na drzewie (mieli pięćdziesięciodwupiętrowy, ale się rozbudowali). A ten domek jest najfajniejszy na świecie! Znajdziecie tu między innymi: salon piękności dla zwierząt, pokój, w którym zawsze są twoje urodziny (nawet jeśli akurat ich nie ma), eksplodujące gałki oczne i mrówczą farmę. No, na co czekacie? Właźcie! Terry Denton urodził się w Melbourne jako jeden z pięciu braci. Zaczął studiować architekturę, ale zorientował się, że go to unieszczęśliwia, więc rzucił uniwersytet i zajął się innymi sprawami. Próbował prawie wszystkiego – parał się teatrem, malarstwem, rzeźbą, zaklinaniem koni, budowaniem gór lodowych i doradzaniem pterodaktylom, aż odkrył, że chce ilustrować książki dla dzieci. Dziś ma ich na koncie ponad czterdzieści, z których wiele stworzył wraz z Andym Griffithsem. Andy Griffiths też pochodzi z Melbourne. Jego ulubione kolory to niebieski, fioletowy, żółty, zielony, pomarańczowy, czerwony oraz czarny. Uwielbia zwierzęta, toteż jego kot został sportretowany w serii „Domek na drzewie”. Pracował przez jakiś czas jako taksówkarz i nauczyciel angielskiego, ale zawsze chciał zostać gwiazdą rocka (nawet mu się nie śniło, że będzie znanym pisarzem). Zaczął pisać na poważnie, kiedy jego uczniowie powiedzieli mu, że książki są okropnie nudne.

39,99 zł
26,39 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 13,60 zł

21 osób kupiło
3
Kalendarz biurkowy 2023 poziom mały mix - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz biurkowy 2023 poziom mały mix
Dostępny11 szt.

Miks wzorów, towar wysyłany losowo. Cena za sztukę. Kalendarz biurkowy 2023: poziomy,układ: tygodniowy z podglądem miesięcznym,numeracja tygodni,imieniny,nazwy miesięcy i dni tygodnia w języku polskim, angielskim, niemieckim,spirala srebrna,idealny do biura i dla firm,wymiary: 25 x 12,5 cm.

13,99 zł
14 osób kupiło
4
Kreatywna zabawa. Znajdź różnice - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kreatywna zabawa. Znajdź różnice
Dostępny158 szt.

Książeczka Kreatywna zabawa. Znajdź różnice jest połączeniem kolorowanki i ćwiczeń. Dziecko musi wskazać szczegóły odróżniające niemal identyczne obrazki. To zabawa oparta na spostrzegawczości, dająca maluszkowi poczucie satysfakcji.

6,99 zł
5,99 zł

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

8 osób kupiło
5
Kalendarz 2023 trojdzielny głowka płaska Tatry - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 trojdzielny głowka płaska Tatry
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.01

"* kalendarz ścienny, trójdzielny z główką płaską z zadrukiem na całych pleckach * wymiary: 33,5 x 79,4 cm * układ miesięczny z poprzednim i następnym miesiącem * posiada numerację tygodni, imieniny * nazwy miesięcy i dni tygodnia w języku polskim, angielskim, niemieckim * kalendaria w różnych kolorach do zrywania * opaska z okienkiem * doskonały do biura i dla firm"

20,00 zł
Powiadomienie
8 osób kupiło
6
Kreatywna zabawa. Krzyżówki, rebusy, sudoku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kreatywna zabawa. Krzyżówki, rebusy, sudoku
Dostępny118 szt.

Książeczka Kreatywna zabawa. Krzyżówki, rebusy, sudoku to połączenie kolorowanek z prostymi zadaniami do wypełnienia, które z pewnością wciągną maluszka w pełną wyzwań edukacyjną zabawę.

6,99 zł
5,99 zł

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

8 osób kupiło
7
Kalendarz 2023 jednodzielny głowka płaska Bałtyk - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 jednodzielny głowka płaska Bałtyk
Dostępny27 szt.

"* kalendarz ścienny, jednodzielny z główką płaską z zadrukiem na całych pleckach * wymiary: 31 x 48 cm * układ miesięczny z poprzednim i następnym miesiącem * posiada numerację tygodni, imieniny * nazwy miesięcy i dni tygodnia w języku polskim, angielskim, niemieckim * kalendaria w różnych kolorach do zrywania * opaska z okienkiem * doskonały do biura i dla firm"

13,99 zł
6 osób kupiło
8
Pomocnik Historyczny. Faraonowie. Ludzie.... - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pomocnik Historyczny. Faraonowie. Ludzie....
Dostępny66 szt.

W 2018 r. mija 95 lat od oficjalnego otwarcia komory grobowej faraona Tutanchamona. Ten władca Egiptu panował zaledwie 10 lat (ok. 13361327 p.n.e.) i to bynajmniej nie w okresie potęgi i wspaniałości kraju. Odkrywca królewskiego pochówku Howard Carter podsumował swój sukces słowami: W całej dotychczasowej historii wykopalisk archeologicznych nigdy jeszcze nie widziano tak cudownych rzeczy. I do dziś nikt nie może pochwalić się bardziej spektakularnym znaleziskiem. A uświadomienie sobie, że ten osławiony skarb był wyposażeniem do życia w zaświatach młodego i niezbyt ważnego władcy, daje nam przedsmak tego, jak mogło wyglądać bogactwo najpotężniejszych królów Egiptu. Opisujemy ich władzę od początków zjednoczenia Górnego i Dolnego Egiptu (ok. 3000 r. p.n.e.) aż po zmierzch starożytnego państwa nad Nilem (305-30 p.n.e.), gdy rządzili nim Grecy z dynastii Ptolemejskiej, tytułujący się faraonami, lecz nieznających nawet języka egipskiego (sławna Kleopatra nie była Egipcjanką). Sama instytucja faraona to fenomen w historii świata: przetrwała tysiące lat. Zmieniał się obszar kraju, język, klimat, pustynia zagarniała świadectwa pozostawione przez Stare Państwo, a władza królewska trwała jak spoiwo zabezpieczające Egipt przed rozpadem. Przyglądanie się władzy królów, prowadzonym przez nich kampaniom wojennym i dyplomacji, wymianie handlowej i rytuałom religijnym pozwala też przybliżyć ich jako ludzi. Pokazać, jak wyglądało ich życie w pałacach, relacje rodzinne, najważniejsze obowiązki i rozrywki. Pozostają nieśmiertelni dzięki wielkim przedsięwzięciom budowlanym. Ich monumentalne grobowce widoczne są nawet z orbity okołoziemskiej. W końcu, jak mówi przysłowie, ludzie boją się czasu, lecz czas boi się piramid. (ze wstępu)

20,00 zł
15,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

6 osób kupiło
9
Kalendarz 2023 jednodzielny głowka płaska Tatry - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 jednodzielny głowka płaska Tatry
Dostępny8 szt.

"* kalendarz ścienny, jednodzielny z główką płaską z zadrukiem na całych pleckach * wymiary: 31 x 48 cm * układ miesięczny z poprzednim i następnym miesiącem * posiada numerację tygodni, imieniny * nazwy miesięcy i dni tygodnia w języku polskim, angielskim, niemieckim * kalendaria w różnych kolorach do zrywania * opaska z okienkiem * doskonały do biura i dla firm"

13,99 zł
6 osób kupiło
10
Jak zostałem emigrantem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak zostałem emigrantem
Dostępny27 szt.

Na temat PRL-u napisano i powiedziano bardzo wiele, ale pewne karty tego okresu wciąż nie są odkryte. Analizowane są geopolityka, sytuacja ekonomiczna kraju i całego bloku komunistycznego, mało uwagi poświęca się za to sytuacji gospodarstw domowych. Zdawkowo traktowany jest temat polskich emigrantów z tego okresu. Książka Ryszarda Bugaja wypełnia obie te luki. Autor opisuje zarówno swoje dzieciństwo w PRL-owskiej Polsce, jak i czasy emigracji w Republice Federalnej Niemiec. Przedstawia swoją walkę o sprawy najważniejsze: o rodzinę, kraj, godność. Co niezwykle cenne, autor pisze o tym bez patosu i samouwielbienia. Publikacja jest świadectwem prawdziwej historii i zmagań jednostki z nieludzkim systemem. Nie stanowi tylko ? to kolejna wartość ? sprawozdania z tego, co minione. Jest też lekcją historii, z której warto wyciągnąć wnioski ? zwłaszcza w tak niespokojnych czasach. dr n. hum. Sebastian Surendra

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

5 osób kupiło
11
Puzzle 1000 Thorgal: The Eyes of Tanatloc - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Thorgal: The Eyes of Tanatloc
GOOD LOOT
Dostępny24 szt.

Wszyscy którzy poznali kultowe komiksy Thorgala wiedzą, że to małe dzieła sztuki. My też to wiemy, dlatego wzorem Oczy Tanatloca, który zdobi 11 tom serii komiksów o Thorgalu, rozpoczynamy naszą nową serią puzzli Comic Book. Wyjątkowa dbałość o detale, piękna, dopracowana kreska oraz znajdujące się w centralnej części hipnotyzujące spojrzenie sprawiają, że nie można oderwać wzroku. Długie wpatrywanie się wywołuje mieszane uczucia, połączenie dziwnego niepokoju i obecności ukrytej siły. Może to sam Tanatloc zaczyna na nas spoglądać? Cechy puzzli: Oryginalna praca najbardziej znanego polskiego twórcy komiksowych ilustracji Grzegorza Rosińskiego. Wysokiej jakości wykonanie bazujące na najnowszych technologiach druku. Perfekcyjne dopasowanie elementów. Efektowna, nasycona kolorystyka. Odporne na zginanie. Uszlachetnione efektem płótna puzzle, redukują odbijanie światła. Renomowany producent puzzli z UE. Rozmiar po złożeniu: 68,3 x 48 cm. Liczba elementów: 1000.

50,00 zł
45,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,00 zł

4 osoby kupiły
12
Kreatywna zabawa. Połącz punkty 1-30 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kreatywna zabawa. Połącz punkty 1-30
Dostępny197 szt.

Książeczka Kreatywna zabawa. Połącz punkty 1-30 proponuje dziecku zadania z rysowania i prostego liczenia. Dziecko, łącząc cyfry od 1 do 30, tworzy ciekawy obrazek, który może także pokolorować.

6,99 zł
5,99 zł

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

4 osoby kupiły
13
Planer językowy. Czas na włoski Wyd. 1 (oprawa miękka) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Planer językowy. Czas na włoski Wyd. 1 (oprawa miękka)
Dostępny114 szt.

Planer językowy. Czas na włoski to propozycja dla osób, które chcą połączyć naukę włoskiego z codziennym planowaniem, inspirowaniem i realizacją celów. Wykorzystanie metody wiecznego kalendarza pozwala rozpocząć korzystanie z niego w dowolnym momencie, bez konieczności czekania na konkretną datę. Materiał dostosowany jest do początkujących użytkowników języka włoskiego, na poziomie A1-B1, szukających motywacji, natchnienia i pomysłów do dalszej nauki. Już dzisiaj rozpocznij rok regularnej nauki języka włoskiego! Skończ z wymówkami i nie czekaj na nowy tydzień, rok czy specjalną okazję. Ucz się nowego słownictwa i gramatyki oraz ćwicz pamięć w potrójnym systemie powtórek i sprawdzaj wiedzę w testach podsumowujących materiał z kilku tygodni. Nauka wejdzie Ci w nawyk i szybko zauważysz pozytywne rezultaty swoich działań. Podział na małe porcje materiału przeznaczone do codziennej nauki sprzyja przyswajaniu materiału i szybszemu zapamiętywaniu. Podręczny format ułatwia korzystanie z planera w każdej wolnej chwili ? w drodze do szkoły czy pracy, w domu, w podróży ? można go zabrać ze sobą wszędzie. Kalendarz z podziałem tygodniowym i miesięcznym świetnie sprawdzi się również do prywatnego planowania. Dostosuj planer do własnych potrzeb w strefie wolnej twórczości - pisz pamiętnik, opowiadania i rysuj mapy myśli. Korzystaj ze strefy geograficzno-kulturowej ? zbieraj inspiracje, zapisuj ciekawostki oraz terminy spotkań. Sprawdź nowoczesną metodę nauki, motywuj się, realizuj językowe cele krok po kroku i obserwuj efekty! Planer językowy. Czas na włoski to: nauka języka na poziomie A1-B1 roczny plan językowy możliwość rozpoczęcia nauki w dowolnym momencie podział na układ tygodniowy i miesięczny słownictwo i gramatyka potrójny system powtórek testy sprawdzające znajomość materiału cytaty i hasła motywujące strefa wolnej twórczości (pisz pamiętnik, opowiadania, rysuj mapy myśli) strefa geograficzno-kulturowa (zapisuj ciekawostki, zbieraj inspiracje) pomoc w określeniu celów językowych i realizacji

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

3 osoby kupiły
14
Kuchnia diabetyka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuchnia diabetyka
Dostępny33 szt.

W ciągu ostatniego roku do naszej redakcji dotarło ponad 200 wiadomości od diabetyków, które brzmiały bardzo podobnie: ?Same przepisy nam nie wystarczają?. Okazało się, że osoby chorujące na cukrzycę typu II potrzebują czegoś EXTRA. Tym czymś są zarówno dokładne wyliczenia kaloryczności posiłków, jak również tabele z danymi dotyczącymi zawartości cukru, białka, tłuszczy, węglowodanów. Takich rzeczy, pokazujących również indeks glikemiczny posiłku, brakuje na rynku. Wsłuchując się w te uwagi, postanowiliśmy ? wraz z dietetykami i specjalistami żywienia ? stworzyć pakiet przepisów, które sprostają tym wymaganiom. Dlatego, przygotowaliśmy dla Ciebie aż 200 stron przepisów wraz z tabelami ich wartości odżywczych. Otrzymujesz od nas gotowe receptury na każdą porę dnia, dostosowane do Twoich preferencji i potrzeb. W tej książce znajdziesz zarówno dania ?na słodko?, wytrawne, mięsne, jak i wegetariańskie. ?śniadania, ?lunche, ?obiady, ?kolacje, ?desery, ?podwieczorki, ?przekąski.

69,00 zł
57,96 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 11,04 zł

2 osoby kupiły
15
Talerzyki Let's Celebrate czarne 20cm 6szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Talerzyki Let's Celebrate czarne 20cm 6szt
PartyDeco
Dostępny13 szt.

Talerzyki papierowe Let's Celebrate w kolorze czarnym ze złotym wzorem, średnica ok. 20 cm.(1 op. / 6 szt.)

11,20 zł
10,99 zł

Rabat 1,9%
oszczędzasz 0,21 zł

2 osoby kupiły
16
Karty Dżentelmenów - Epizod Siódmy - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty Dżentelmenów - Epizod Siódmy
Kojar
Dostępny50 szt.

Siódma edycja gry imprezowej dla miłośników czarnego humoru. Specjalistyczna terapia nie wyleczyła depresji Twojej kobiety, ale świeżo podpisane papiery rozwodowe już tak. Karty Dżentelmenów: Epizod Siódmy to towarzyska gra karciana przeznaczona dla osób lubiących czarny humor bez cenzury! W każdej kolejce Dżentelmen zadaje pytanie z Czarnej Karty, a pozostali odpowiadają za pomocą swojej najzabawniejszej Białej Karty. To pierwsza w Polsce dwujęzyczna gra tekstowa tego typu, która umożliwia wspólną zabawę z anglojęzycznymi znajomymi! Karty Dżentelmenów: Epizod Siódmy to imprezowa gra dla 3 do 15 dorosłych graczy, którzy muszą wyzbyć się kurtuazji i pruderii. Sprawdź na ile grzeczni są Twoi znajomi!

69,00 zł
58,65 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 10,35 zł

2 osoby kupiły
17
Kalendarz 2023 jednodzielny głowka płaska Bałtyk - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 jednodzielny głowka płaska Bałtyk
Dostępny39 szt.

"* kalendarz ścienny, jednodzielny z główką płaską z zadrukiem na całych pleckach * wymiary: 31 x 48 cm * układ miesięczny z poprzednim i następnym miesiącem * posiada numerację tygodni, imieniny * nazwy miesięcy i dni tygodnia w języku polskim, angielskim, niemieckim * kalendaria w różnych kolorach do zrywania * opaska z okienkiem * doskonały do biura i dla firm"

13,99 zł
2 osoby kupiły
18
Kreatywna zabawa. Przejdź labirynt - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kreatywna zabawa. Przejdź labirynt
Dostępny126 szt.

W książeczce Kreatywna zabawa. Przejdź labirynt dziecko rysuje oraz koloruje, a przy okazji udziela pomocy bohaterom ilustracji. Wsparcie ze strony maluszka polega na odnajdywaniu drogi do celu w kolorowych labiryntach.

6,99 zł
5,99 zł

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

2 osoby kupiły
19
Pozytywiści warszawscy - dylematy pokolenia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pozytywiści warszawscy - dylematy pokolenia
Dostępny9 szt.

W swojej najnowszej książce Pozytywiści warszawscy: dylematy pokolenia. Studia Janicka kontynuuje nowoczesne spojrzenie na pozytywizm, dzięki czemu powstała fascynująca opowieść, która odświeża i ożywia tę ? pozornie nudną, pokrytą szlachetną patyną ? epokę. Na uwagę zasługuje już sam tytuł ? wiele mówiący, zdradzający autorski zamysł. Pojawiają się tu bowiem dwie znaczące kategorie ? przestrzeni i pokolenia. Janicką interesuje pokolenie młodych ludzi, zazwyczaj absolwentów Szkoły Głównej, którzy tworzyli (nie tylko literaturę) tuż po klęsce powstania styczniowego i którzy musieli stawić czoła wielu dylematom epoki. Najogólniej rzecz ujmując, musieli z jednej strony odpowiedzieć na pytanie, jak żyć pod zaborami w czasach zintensyfikowanych represji, a z drugiej ? jak odnieść się do przyspieszenia cywilizacyjnego Europy i Ameryki. fragment recenzji dr hab.Mateusza Skuchy [?] klucz biograficzny/biografistyczny świetnie się w tej pracy sprawdza. Ilekroć mamy do czynienia ze szkicami ?ludzi żywych? ? Świętochowskiego, Żeromskiego, Komornickiej czy Orzeszkowej ? tylekroć wyglądają ku nam osoby, których życie jest zmiennym, pełnym myśli i sprzeczności irracjonalnym procesem, zmaganiem, pracą, usiłowaniem. W tym trudzie kształtowania własnej egzystencji i nadawania sensu swojej służbie publicznej ? są to zawsze nasi współcześni. Piękne są w tej książce fragmenty, w których pokazuje się nam sama Autorka: mówiąca własnym głosem, przeświadczona (słusznie przecież), że odczytanie prac tamtego pokolenia jest zadaniem i to zadaniem ważnym, angażująca nas ? czytelników w swoją lekturę, czasem szczegółową, czasem emocjonalną, czasem mierzącą się z próbą syntezy. Obecność tego głosu ? człowieka odczytującego ? uważam za ogromną zaletę tej pracy. fragment recenzji dr hab.Małgorzaty Litwinowicz Droździel

47,00 zł
46,06 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,94 zł

2 osoby kupiły
20
GOLIATH Podłoga to lawa Family wersja rodzinna 262782 - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
GOLIATH Podłoga to lawa Family wersja rodzinna 262782
Goliath
Dostępny4 szt.

Pozostań ostatnim "żywym" graczem który nie wpadł do lawy! Kto z nas nie grał w tą grę ?! Tytuł mówi sam za siebie , proste zasady i wspaniała rozgrywka dla dzieci i dorosłych !! Cała zabawa związana z grą Podłoga to lawa wraca z jeszcze większa liczbą kamieni , wyzwań i 10 nowymi sposobami rozgrywki! zawartość opakowania: 38 kolorowych "kamieni bezpieczeństwa" z pianki 100 kart wyzwań 1 kręciołek(ze strzałką i podstawą) instrukcja gry wiek graczy: 5+ ilość graczy: 3+ czas rozgrywki: około 20 min

131,00 zł
116,59 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 14,41 zł

2 osoby kupiły
21
Gry logiczne mini labirynt 10szt 621185 Hipo - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
15,99 zł
2 osoby kupiły
22
Talerzyki 50th Birthday złote 20cm 6szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Talerzyki 50th Birthday złote 20cm 6szt
PartyDeco
Dostępny19 szt.

Talerzyki papierowe w kolorze w złotym metalizowanym z białym napisem 50th Birthday!, wymiary ok. 20 x 17 cm.(1 op. / 6 szt.)

12,10 zł
10,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 1,11 zł

2 osoby kupiły
23
Paszport do szczęścia. Radosna podróż w 50 słów... - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paszport do szczęścia. Radosna podróż w 50 słów...
Dostępny343 szt.

Wybierz się w podróż dookoła świata i odkryj urzekająco nieprzetłumaczalne słowa, w których skrywa się tajemnica szczęścia innych kultur. Naucz się radości życia w wielu językach świata. Zachwyć się pięknem przyrody poprzez japońskie słowo yugen, ulegnij przemożnej chęci przytulenia kudłatego szczeniaka, którą wyraża tagalskie gigil, weź sobie wolne w pracy z powodu pięknej pogody, sięgając po islandzki zwyczaj sólarfr, a także poznaj trynidadzką sztukę relaksu ze znajomymi wyrażoną czasownikiem lime. Badaczka psychologii pozytywnej Megan C. Hayes i ilustratorka Yelena Bryksenkova ujawniają prawdziwe znaczenie każdego terminu i pokazują, jak wnieść trochę więcej szczęścia w każdą dziedzinę życia od przyjemnego relaksu, jaki niesie z sobą tureckie keyif, po umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach, którą oddaje włoskie arrangiarsi.

44,90 zł
31,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

2 osoby kupiły
24
Moje Jednorożce. Moc zabawy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje Jednorożce. Moc zabawy
Dostępny286 szt.

Odkryj MOC ZABAWY! W środku znajdziesz świetnie zilustrowane opowiadanie, 10 figurek z postaciami oraz matę do zabawy. Dzięki temu zestawowi przeżyjesz niesamowite przygody ze swoimi ulubionymi bohaterami!

70,00 zł
51,10 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 18,90 zł

2 osoby kupiły
25
Norweski w obrazkach. Słownik, rozmówki, gramatyka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Norweski w obrazkach. Słownik, rozmówki, gramatyka
Dostępny121 szt.

Norweski w obrazkach. Słówka, rozmówki, gramatyka to bogato ilustrowany kurs leksykalno-gramatyczny dla osób rozpoczynających naukę języka norweskiego, a także tych, które chcą utrwalić podstawowe słownictwo. Poznaj 1000 niezbędnych słów do codziennej komunikacji w języku norweskim i zapamiętaj znaczenie pojęć, dzięki kolorowym ilustracjom w tematycznie podzielonych słowniczkach. Z kursem opanujesz podstawowe zwroty konwersacyjne, nauczysz się ich wykorzystania w praktyce, a także utrwalisz gramatykę wyjaśnioną na przykładach. Wskazówki zawarte w rozdziale poświęconym fonetyce, umożliwią ci naukę poprawnej wymowy. Rozwiązując ćwiczenia obrazkowe i porównując odpowiedzi z dołączonym kluczem sprawdzisz swoje umiejętności. Poznasz bliżej kulturę Norwegii w trakcie uczenia się podstaw języka norweskiego. Norweski w obrazkach. Słówka, rozmówki, gramatyka to: kurs leksykalno-gramatyczny dla początkujących (A1-A2)1000 słów z ilustracjami do codziennej komunikacjirozmówki z wykorzystaniem najpopularniejszych zwrotówgramatyka objaśniona licznymi przykładamiwskazówki do poprawnej wymowyćwiczenia z gotowym kluczem odpowiedzidodatkowa wiedza o kulturze i tradycji Norwegii

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

2 osoby kupiły
26
(nie) Powinieneś 3 - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
(nie) Powinieneś 3
Kojar
Dostępny46 szt.

Autorzy Kart Dżentelmenów przedstawiają (nie )Powinieneś 3 - imprezowa gra karciana dla okropnych ludzi, którzy lubią się śmiać bez zahamowań! W każdej kolejce jeden z graczy czyta pytanie z czarnej karty a pozostali gracze odpowiadają za pomocą najzabawniejszej pomarańczowej karty. Celem gry jest tworzenie najzabawniejszych, dwuznacznych i często bezwstydnych kombinacji za które gracze otrzymują punkty. Karty zawierają napisy zarówno po polsku jak i po angielsku, dzięki czemu możecie zagrać z anglojęzycznymi znajomymi. Grę można łączyć z (nie)Powinieneś 1 i 2 więcej kombinacji, więcej śmiechu! Uwaga! Gra zawiera niecenzuralne teksty! Tylko dla osób pełnoletnich! Zasady gry tłumaczy się w mniej niż minutę. Dowolny czas rozgrywki. Kombinacje pełne czarnego humoru. Niewielki rozmiar pudełka sprawia, że można wziąć ją wszędzie. Świetnie sprawdza się jako przerywnik podczas spotkań ze znajomymi. Pudełko zawiera 220 kart w tym: 160 kart odpowiedzi,51 kart pytań,9 pustych kart (6 odpowiedzi i 3 pytań) kart na Twoje pomysły,instrukcję do gry.

67,00 zł
56,95 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 10,05 zł

2 osoby kupiły
27
Kalendarz 2023 A6 tygodniowy soft piórka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 A6 tygodniowy soft piórka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.28

Specyfikacja szczegółowa Okleina papierowa (kolorowa-graficzna, drukowana), uszlachetniona specjalną aksamitną folią, zabezpieczającą przed ścieraniem oraz zabrudzeniem okładki. format bloku: 8,5 x 15,3 cm; 128 stron; układ tygodniowy; registry drukowane; druk szaro-bordowy na papierze kremowym; kalendarium: PL, EN, DE, FR, UA; papier: kalendarium ? kremowy 70 g/m2; bez wkładki z mapami; oprawa: szyta i klejona; wstążka w kolorze szarym; kapitałka w kolorze kremowym; zaokrąglone rogi oprawy; na wyklejce mapa administracyjna Polski z kodem kreskowym; brak tłoczenia roku na grzbiecie; waga 1 egz.: 90 g

12,30 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 2,5%
oszczędzasz 0,31 zł

2 osoby kupiły
28
Talerzyki kosmos - rakieta 21,5x29,5 cm MIX 6 szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Talerzyki kosmos - rakieta 21,5x29,5 cm MIX 6 szt
PartyDeco
Dostępny7 szt.

Talerzyki papierowe Kosmos - Rakieta, mix kolorów, wymiary ok. 21,5 x 29,5 cm.(1 op. / 6 szt.)

10,60 zł
9,99 zł

Rabat 5,8%
oszczędzasz 0,61 zł

1 osoba kupiła
29
Kalendarz 2023 A6 tygodniowy vivella relief szary - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 A6 tygodniowy vivella relief szary
Dostępny5 szt.

Specyfikacja szczegółowa Okleina VIVELLA + ozdobne tłoczenie na przedniej okładce; skóropodobna, termoprzebarwialna, półmatowa, miękka i delikatna w dotyku; do indywidualizacji na tylnej okładce; pod tłoczenie suche oraz folią metalizowaną, nadruk tampondrukiem, sitodrukiem, nadruk UV, grawerowanie laserowe, znakowanie cyfrowe. format bloku: 8,5 x 15,3 cm; 128 stron; układ tygodniowy; registry drukowane; druk szaro-bordowy na papierze kremowym; kalendarium: PL, EN, DE, FR, UA; papier: kalendarium ? kremowy 70 g/m2; bez wkładki z mapami; oprawa: szyta i klejona; wstążka w kolorze szarym; kapitałka w kolorze kremowym; zaokrąglone rogi oprawy; na wyklejce mapa administracyjna Polski z kodem kreskowym; brak tłoczenia roku na grzbiecie; waga 1 egz.: 90 g

14,10 zł
12,99 zł

Rabat 7,9%
oszczędzasz 1,11 zł

1 osoba kupiła
30
Talerzyki syrenka - muszla opalizujace 18,5cm 6szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Talerzyki syrenka - muszla opalizujace 18,5cm 6szt
PartyDeco
Dostępny28 szt.

Talerzyk Syrenka w kształcie muszli wykonany z papieru w kolorze opalizujacym. Średnica ok. 18,5 cm. (1 op. / 6 szt.)"

9,30 zł
8,99 zł

Rabat 3,3%
oszczędzasz 0,31 zł

1 osoba kupiła
31
Świnka Peppa. Dźwiękowe zagadki. Co tam słychać - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świnka Peppa. Dźwiękowe zagadki. Co tam słychać
Dostępny194 szt.

Otwórz książkę, czytaj historyjkę i wciskaj przyciski z dźwiękami. Książka z profilowanym panelem dźwiękowym - 10 dźwięków po 5s.

60,00 zł
43,80 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,20 zł

1 osoba kupiła
32
Kalendarz 2023 tyg. 12ML Alicja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 tyg. 12ML Alicja
Dostępny13 szt.

Twarda i miękka okładka - Zaokrąglone rogi - Elastyczne zamknięcie - Papier moleskine w kolorze kości słoniowej Gramatura papieru: 70 - Przydatne narzędzia: planowanie, strefy czasowe, jednostki międzynarodowe, kody numerów i czas trwania lotu i plan podróży - Światowy kalendarz świąt - Rozszerzalna kieszeń wewnętrzna - Etykieta wewnątrz okładki do wpisania danych właściciela - zakładka - wstążka - po otwarciu 180 leży na płasko - Moleskine tworzy i sprzedaje produkty z certyfikatem FSC

153,80 zł
138,42 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,38 zł

1 osoba kupiła
33
Kalendarz 2023 B5 tygodniowy vivella szary - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 B5 tygodniowy vivella szary
Dostępny11 szt.

Specyfikacja szczegółowa Okleina skóropodobna, termoprzebarwialna, półmatowa, miękka i delikatna w dotyku; imitacja maszynowego przeszycia oprawy; pod tłoczenie suche oraz folią metalizowaną, nadruk tampondrukiem, sitodrukiem, nadruk UV, grawerowanie laserowe, znakowanie cyfrowe. Kalendarz w układzie tygodniowym (na rozkładówce tydzień w kolumnach). Format B5 (blok: 16,7 x 24 cm), papier kremowy, druk szaro-bordowy, registry drukowane. Wstążka-zakładka; 128 stron; perforacja narożna; notes teleadresowy.

32,60 zł
29,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,61 zł

1 osoba kupiła
34
Kalendarz 2023 tygodniowy 12ML miękka czarny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 tygodniowy 12ML miękka czarny
Dostępny2 szt.

Twarda i miękka okładka - Zaokrąglone rogi - Elastyczne zamknięcie - Papier moleskine w kolorze kości słoniowej Gramatura papieru: 70 - Przydatne narzędzia: planowanie, strefy czasowe, jednostki międzynarodowe, kody numerów i czas trwania lotu i plan podróży - Światowy kalendarz świąt - Rozszerzalna kieszeń wewnętrzna - Etykieta wewnątrz okładki do wpisania danych właściciela - zakładka - wstążka - po otwarciu 180 leży na płasko - Moleskine tworzy i sprzedaje produkty z certyfikatem FSC

135,30 zł
121,77 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,53 zł

1 osoba kupiła
35
Kalendarz 2023 trojdzielny głowka płaska Jesień - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 trojdzielny głowka płaska Jesień
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.03

"* kalendarz ścienny, trójdzielny z główką płaską z zadrukiem na całych pleckach * wymiary: 33,5 x 79,4 cm * układ miesięczny z poprzednim i następnym miesiącem * posiada numerację tygodni, imieniny * nazwy miesięcy i dni tygodnia w języku polskim, angielskim, niemieckim * kalendaria w różnych kolorach do zrywania * opaska z okienkiem * doskonały do biura i dla firm"

20,00 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
36
Edukacyjny robot DOC - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Edukacyjny robot DOC
Clementoni
Dostępny378 szt.

"Klasyk naszego katalogu, ponownie zilustrowany i przeprojektowany, aby oferować możliwie najbogatsze wrażenia użytkownika i najwyższą widoczność na półce. Pierwszy i jedyny robot edukacyjny do nauki podstaw programowania Rozwija umiejętności asocjacyjne i pamięć Pomaga rozwijać logiczne rozumowanie, ucząc liter, cyfr, kolorów i zwierząt"

225,30 zł
198,26 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 27,04 zł

1 osoba kupiła
37
Kalendarz 2023 A5 tygodniowy vivella niebieski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 A5 tygodniowy vivella niebieski
Dostępny5 szt.

Specyfikacja szczegółowa Okleina skóropodobna, termoprzebarwialna, półmatowa, miękka i delikatna w dotyku; imitacja maszynowego przeszycia oprawy; pod tłoczenie suche oraz folią metalizowaną, nadruk tampondrukiem, sitodrukiem, nadruk UV, grawerowanie laserowe, znakowanie cyfrowe. Kalendarz w układzie tygodniowym (na rozkładówce tydzień oraz strona na notatki). Format zeszytowy A5 (blok: 14,5 x 20,5 cm), papier kremowy, druk szaro-bordowy, registry drukowane. Wstążka-zakładka; 128 stron; perforacja narożna; notes teleadresowy.

26,10 zł
24,01 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,09 zł

1 osoba kupiła
38
Kalendarz 2023 jednodzielny głowka płaska Tatry - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 jednodzielny głowka płaska Tatry
Dostępny14 szt.

"* kalendarz ścienny, jednodzielny z główką płaską z zadrukiem na całych pleckach * wymiary: 31 x 48 cm * układ miesięczny z poprzednim i następnym miesiącem * posiada numerację tygodni, imieniny * nazwy miesięcy i dni tygodnia w języku polskim, angielskim, niemieckim * kalendaria w różnych kolorach do zrywania * opaska z okienkiem * doskonały do biura i dla firm"

13,99 zł
1 osoba kupiła
39
Klocki Sluban. Statek, 194 elementy - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki Sluban. Statek, 194 elementy
GAZELO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.02

Dzięki świetnemu wykonaniu i zróżnicowaniu, każdy zestaw łączy się i pozwala na rozbudowanie swojej kolekcji. Wiele elementów zapewnia wiele kreatywnej i rozbudowanej zabawy!

27,90 zł
25,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,79 zł

1 osoba kupiła
40
Kalendarz 2023 A5 dzienny vivella zielony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 A5 dzienny vivella zielony
Dostępny28 szt.

Specyfikacja szczegółowa Okleina skóropodobna, termoprzebarwialna, półmatowa, miękka i delikatna w dotyku; imitacja maszynowego przeszycia oprawy; pod tłoczenie suche oraz folią metalizowaną, nadruk tampondrukiem, sitodrukiem, nadruk UV, grawerowanie laserowe, znakowanie cyfrowe. Kalendarz w układzie dziennym (1 dzień na stronie). Najbardziej popularny format dla firm - A5 (blok: 14,5 x 20,5 cm), papier kremowy, druk szaro-bordowy, registry drukowane. Wstążka-zakładka; 336 stron; perforacja narożna; notes teleadresowy.

29,90 zł
27,51 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,39 zł

1 osoba kupiła
41
Talerzyki kropki białe 18cm 6szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Talerzyki kropki białe 18cm 6szt
PartyDeco
Dostępny16 szt.

Białe talerzyki papierowe ze wzorem kropek w kolorze różowego złota, średnica ok. 18 cm.(1 op. / 6 szt.)

7,99 zł
1 osoba kupiła
42
Kalendarz 2023 A6 tygodniowy soft literki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 A6 tygodniowy soft literki
Dostępny12 szt.

Specyfikacja szczegółowa Okleina papierowa (kolorowa-graficzna, drukowana), uszlachetniona specjalną aksamitną folią, zabezpieczającą przed ścieraniem oraz zabrudzeniem okładki. format bloku: 8,5 x 15,3 cm; 128 stron; układ tygodniowy; registry drukowane; druk szaro-bordowy na papierze kremowym; kalendarium: PL, EN, DE, FR, UA; papier: kalendarium ? kremowy 70 g/m2; bez wkładki z mapami; oprawa: szyta i klejona; wstążka w kolorze szarym; kapitałka w kolorze kremowym; zaokrąglone rogi oprawy; na wyklejce mapa administracyjna Polski z kodem kreskowym; brak tłoczenia roku na grzbiecie; waga 1 egz.: 90 g

12,30 zł
11,99 zł

Rabat 2,5%
oszczędzasz 0,31 zł

1 osoba kupiła
43
Klocki Sluban Policja 78el. 119890 GAZELO - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,90 zł
22,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,49 zł

1 osoba kupiła
44
Psi Patrol. Dźwiękowe zagadki. Pieski i dinoakcja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol. Dźwiękowe zagadki. Pieski i dinoakcja
Dostępny154 szt.

Otwórz książkę, czytaj historyjkę i wciskaj przyciski z dźwiękami. Książka z profilowanym panelem dźwiękowym - 10 dźwięków po 5s.

59,99 zł
43,79 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,20 zł

1 osoba kupiła
45
Kalendarz 2023 B6 dzienny soft balony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 B6 dzienny soft balony
Dostępny52 szt.

Specyfikacja szczegółowa Okleina papierowa (kolorowa - graficzna, drukowana), uszlachetniona specjalną aksamitną folią, zabezpieczającą przed ścieraniem oraz zabrudzeniem okładki. Typ okładki: standard - okładka jest sztywna i twarda (między okleiną a wyklejką znajduje się tektura z gąbką. Kalendarz w układzie dziennym (1 dzień na stronie). Poręczny format B6 (blok: 11 x 16,5 cm), papier kremowy, druk szaro-bordowy, registry drukowane. Wstążka-zakładka; 336 stron; notes teleadresowy.

20,70 zł
19,99 zł

Rabat 3,4%
oszczędzasz 0,71 zł

1 osoba kupiła
46
Kreatywna zabawa. Połącz punkty 1-10 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kreatywna zabawa. Połącz punkty 1-10
Dostępny231 szt.

Książeczka Kreatywna zabawa. Połącz punkty 1-10 proponuje dziecku zadania z rysowania i prostego liczenia. Dziecko, łącząc kolejne cyfry, tworzy obrazek, który może także pokolorować.

6,99 zł
5,99 zł

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

1 osoba kupiła
47
Kalendarz 2023 B6 dzienny vivella brąz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 B6 dzienny vivella brąz
Dostępny5 szt.

Specyfikacja szczegółowa Okleina skóropodobna, termoprzebarwialna, półmatowa, miękka i delikatna w dotyku; imitacja maszynowego przeszycia oprawy; pod tłoczenie suche oraz folią metalizowaną, nadruk tampondrukiem, sitodrukiem, nadruk UV, grawerowanie laserowe, znakowanie cyfrowe. Kalendarz w układzie dziennym (1 dzień na stronie). Poręczny format B6 (blok: 11 x 16,5 cm), papier kremowy, druk szaro-bordowy, registry drukowane. Wstążka-zakładka; 336 stron; notes teleadresowy.

21,70 zł
19,99 zł

Rabat 7,9%
oszczędzasz 1,71 zł

1 osoba kupiła
48
Auto osobowe Majorette z przyczepą - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto osobowe Majorette z przyczepą
Simba Toys, Simba
Dostępny92 szt.

Seria metalowych aut Majorette Volkswagen The Originals Premium zwraca uwagę stylistyką vintage a jej pastelowa kolorystyka wzbudzi zachwyt najbardziej wymagających entuzjastów tej kultowej marki. Dla entuzjastów motoryzacji: te 4 modele precyzyjnie imitują prawdziwe modele, posiadają otwierane drzwi, bagażnik i maskę, dostępne są klasyczny garbus i 3 wersje pojazdów typu ogórek, każdy pojazd ma przyczepkę kempingową lub z motorówką. Uwaga! Różne wzory, towar wysyłany losowo.

28,99 zł
26,09 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,90 zł

1 osoba kupiła
49
Kalendarz 2023 tyg. 12MP tw. scarlet red - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 tyg. 12MP tw. scarlet red
Dostępny2 szt.

Twarda i miękka okładka - Zaokrąglone rogi - Elastyczne zamknięcie - Papier moleskine w kolorze kości słoniowej Gramatura papieru: 70 - Przydatne narzędzia: planowanie, strefy czasowe, jednostki międzynarodowe, kody numerów i czas trwania lotu i plan podróży - Światowy kalendarz świąt - Rozszerzalna kieszeń wewnętrzna - Etykieta wewnątrz okładki do wpisania danych właściciela - zakładka - wstążka - po otwarciu 180 leży na płasko - Moleskine tworzy i sprzedaje produkty z certyfikatem FSC

123,00 zł
110,70 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,30 zł

1 osoba kupiła
50
Kalendarz 2023 trojdzielny głowka płaska Tatry - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 trojdzielny głowka płaska Tatry
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.12

"* kalendarz ścienny, trójdzielny z główką płaską z zadrukiem na całych pleckach * wymiary: 33,5 x 79,4 cm * układ miesięczny z poprzednim i następnym miesiącem * posiada numerację tygodni, imieniny * nazwy miesięcy i dni tygodnia w języku polskim, angielskim, niemieckim * kalendaria w różnych kolorach do zrywania * opaska z okienkiem * doskonały do biura i dla firm"

20,00 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
Wróć do góry