hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.08.16

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 16 sierpnia 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Buziaczek, piżamka i hop do spanka! (Patricia Geis), na drugim Dobra chemia. Co nauka mówi o psychodelikach i poczuciu połączenia (Holland Julie). Kolejny produkt to Wrony (Petra Dvorzakova ) oraz Religia. Szkoła podstawowa klasa 7. Bóg wskazuje nam drogę. Karty pracy. Gaudium (Waldemar Janiga).
1
Buziaczek, piżamka i hop do spanka! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Buziaczek, piżamka i hop do spanka!
Dostępny294 szt.

Książka z wyjmowanymi postaciami i akcesoriami. Wyjątkowa propozycja wieczornego rytuału z sympatycznymi bohaterami – Dudusiami, które mały czytelnik układa do snu. Kartonowa książeczka zawiera wyjmowane postacie i wszystko, co im potrzebne, żeby spokojnie zasnąć. Rymowana opowiastka z powtarzającym się refrenem pomaga dziecku się wyciszyć i przygotować do snu oraz daje poczucie bliskości i bezpieczeństwa. A kiedy wszystkie Dudusie zasną, dziecko usłyszy znajomy refren: A teraz, skarbie, nasza wyliczanka: buziaczek, kochanie, i szybko do spanka!

46,90 zł
27,20 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 19,70 zł

2
Dobra chemia. Co nauka mówi o psychodelikach i poczuciu połączenia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
46,00 zł
28,98 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 17,02 zł

3
Wrony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wrony
Dostępny619 szt.

estseller z Czech! Kameralna opowieść o świetle i mroku. W gałęziach starego wiązu zagnieździła się wrona. Wiosną planuje po raz pierwszy zwabić samca. W dużym domu naprzeciwko stoi w oknie dziewczyna z krótkimi włosami. Obserwuje czarną wronę. Przyciska czoło do chłodnej szyby. W dolnym oknie właśnie zapaliło się światło. Przy stole siedzą dziewczyna z długimi włosami, mężczyzna i kobieta. Krótkowłosa dziewczyna wciąż obserwuje wronę. Mogłoby się nawet wydawać, że wrona rozumie to, co widzi. (fragment powieści) Dwunastoletnia Basia, jej starsza siostra Kasia oraz rodzice tworzą na pozór typową i szczęśliwą rodzinę. Jednak pod powłoką tak zwanej normalności skrywają się wzajemne pretensje, problemy i brak zrozumienia. Dojrzewająca Basia odkrywa w sobie talent plastyczny, lecz im bardziej próbuje żyć w zgodzie z własną naturą, tym usilniej rodzina ściąga ją ku przeciętności i życiowej bierności. Czy tak młoda dziewczyna ma szansę ucieczki z życiowej pułapki? Czy jako społeczeństwo wykształciliśmy odpowiedni system pomocy dzieciom? Czy przepaść między córką a rodzicami jest możliwa do przeskoczenia? Petra Dvořáková, jedna z najważniejszych czeskich pisarek współczesnych, bezkompromisowo porusza ważne tematy społeczne, ubierając je w świetną fabułę. Ta książka to lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy pragną znaleźć klucz do świata dziecięcych emocji. Petra Dvořáková (1977) - czeska autorka i scenarzystka. Zadebiutowała w 2006 roku zbiorem rozmów na temat wiary, za który zdobyła prestiżową nagrodę Magnesia Litera. Chorowała na anoreksję, co znalazło swoje odbicie w jej autobiograficznym tekście Já jsem hlad (pol. Jestem głodem, 2009). W młodości pracowała jako pielęgniarka. Ukończyła filozofię na Uniwersytecie Masaryka w Brnie. Ma dwóch synów. Mieszka w Znojmie

39,90 zł
24,34 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 15,56 zł

4
Religia. Szkoła podstawowa klasa 7. Bóg wskazuje nam drogę. Karty pracy. Gaudium - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
12,40 zł
11,53 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 0,87 zł

5
Terra Alta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
36,00 zł
23,76 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 12,24 zł

6
Buzz Astral, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Buzz Astral, DVD
Angus MacLane, 2022
Dostępny354 szt.

Disney i Pixar przedstawiają animację „Buzz Astral”— niezwykłą historię bohatera, który zainspirował powstanie legendarnej zabawki. Podążaj w przestworza ze strażnikiem kosmosu, grupą ambitnych rekrutów oraz kocim robotem Kotexem i przeżyj międzygalaktyczną przygodę!

43,90 zł
38,63 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,27 zł

7
Sąd w Canudos wyd. 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,00 zł
24,57 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 14,43 zł

8
Klinika śmierci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klinika śmierci
Dostępny2816 szt.

Pierwszy thriller medyczny w dorobku mistrza suspensu! Doktor Harvey Riker, pracujący w klinice na Manhattanie, poświęcił życie, żeby wynaleźć lekarstwo na jedną z najgorszych chorób na świecie - AIDS. Jego pacjenci, jeden po drugim, zostają wyleczeni. A potem - także jeden po drugim - giną z rąk seryjnego mordercy Tymczasem nad najbardziej medialną parą w Stanach Zjednoczonych, Sarą Lowell i Michaelem Silvermanem, zbierają się czarne chmury. Ona jest uwielbianą przez tłumy niepełnosprawną prezenterką telewizyjną. On - najjaśniejszą gwiazdą drużyny koszykarskiej New York Knicks. Do szczęścia brakuje im tylko dziecka. Kiedy okazuje się, że Sara jest w ciąży, ich radość przyćmiewa straszna diagnoza - Michael jest chory na AIDS. Doktor Harvey Riker namawia ich do wzięcia udziału w swoich badaniach. Czy w ten sposób znajdą się na celowniku mordercy? W tej pasjonującej powieści Coben mistrzowsko stosuje fundamentalne zasady thrillera: przedstaw cały szereg potencjalnych czarnych charakterów, utrzymuj akcję w zawrotnym tempie. Czyta się z wypiekami na twarzy! "Publishers Weekly"

41,90 zł
30,17 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,73 zł

9
Urynoterapia (wyd. 2022) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Urynoterapia (wyd. 2022)
Dostępny132 szt.

Autor wyjaśnia w tym poradniku przyczyny korzystnego oddziaływania moczu na ludzki organizm. Przedstawia różne metody stosowania urynoterapii w leczeniu poszczególnych dolegliwości i w celach profilaktycznych. Przytacza szereg przykładów z praktyki leczenia tą metodą, podkreślając właściwe jej stosowanie i komentując nieodpowiednie i błędne postępowanie wielu chorych.

34,99 zł
25,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

10
Pasterze i rybacy. Rekolekcje dla biskupów, księży i zakonników - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pasterze i rybacy. Rekolekcje dla biskupów, księży i zakonników
Dostępny139 szt.

Książka jest propozycją tygodniowych rekolekcji ze słynnym kaznodzieją Domu Papieskiego kard. Ranierem Cantalamessą skierowaną głównie do kapłanów, zakonników i kandydatów do kapłaństwa. Rozważania te są bowiem zapisem rekolekcji wygłoszonych dla biskupów amerykańskich w 2019 roku w Chicago. Dotyczą dwóch zasadniczych kwestii istotnych dla kapłana: osobistego uświęcenia, czyli odpowiedzi na pytanie, co to znaczy „być z Jezusem”, oraz jego działalności duszpasterskiej wyrażającej się w stwierdzeniu „iść i głosić”. Jak sugeruje tytuł książki, ma on być pasterzem i rybakiem, czyli głosić słowo i udzielać sakramentów tym, którzy trwają w Kościele, oraz szukać tych, którzy są od niego daleko. Ciekawym dodatkiem do treści rekolekcji są katechezy mistagogiczne o Eucharystii. Odbiorcy książki: • biskupi, kapłani, zakonnicy i kandydaci do kapłaństwa, • wierni świeccy, członkowie instytutów życia konsekrowanego. Dlaczego warto przeczytać tę książkę? Książka tchnie radością ewangeliczną autora i daje czytelnikowi okazję do zetknięcia się z oryginalnością jego przepowiadania. Autor wykorzystuje w nim swoje czterdziestoletnie doświadczenie głoszenia słowa Bożego w różnych krajach świata. Ten swoisty podręcznik do ćwiczeń duchowych może zainteresować osoby duchowne i być wykorzystywany podczas rekolekcji dla biskupów, kapłanów i czy zakonników. Może też, jak przekonuje autor, być cenną pomocą w rozwoju duchowym dla osób świeckich. Kardynał Raniero Cantalamessa z Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów pochodzi z prowincji Ascoli Piceno we Włoszech, jest doktorem teologii i literatury klasycznej, był wykładowcą historii początków chrześcijańskich na Uniwersytecie Katolickim w Mediolanie i członkiem Międzynarodowej Komisji Teologicznej. W 1979 roku zostawił pracę naukową i poświęcił się głoszeniu słowa Bożego. Od 1980 roku jest kaznodzieją Domu Papieskiego. W 2020 roku papież Franciszek mianował go kardynałem.

44,00 zł
25,96 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 18,04 zł

11
Ballady i romanse - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ballady i romanse
Dostępny293 szt.

Zbiór ballad Adama Mickiewicza (1798-1855) wydany w 1822 roku w Wilnie w pierwszym tomie "Poezyj"; manifest polskiego romantyzmu

29,00 zł
18,85 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 10,15 zł

12
Too Late - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Too Late
Dostępny299 szt.

Asa prowadzi nielegalny biznes, jest obsesyjnie zakochany w Sloan. Nie cofnie się przed niczym, by zniszczyć każdego, kto choć spróbuje stanąć między nimi. Sam natomiast pogrąża się w uzależnieniu od imprez, narkotyków, seksu. Sloan jest gotowa znieść wiele, nawet jeśli ceną jest jej godność. Tkwi w toksycznym związku, by... zapewnić opiekę niepełnosprawnemu bratu. Jest stale obserwowana i musi być Asie posłuszna. Straciła nadzieję, że mogłaby się z tego piekła wyzwolić. Jednak życie rzuca jej kolejne wyzwanie – stawia na jej drodze Cartera. Dziewczyna obawia się go, ale nie jest w stanie mu się oprzeć. Rozpoczyna się ryzykowna gra, w której nie ma miejsca na błąd, a stawką jest życie nie tylko Sloan. Poznaj historię uzależniającą jak narkotyk, w której namiętność przekracza niebezpieczne granice. Twoje serce zabije szybciej z pożądania i… ze strachu. Colleen Hoover nie przestaje zaskakiwać – ani szokować – nawet najwierniejsze czytelniczki. Tylko dla dorosłych.

49,99 zł
38,49 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

13
Co zobaczę w nocy. Oglądaj, wskazuj, zapamiętuj - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
17,99 zł
10,97 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 7,02 zł

14
Twoja wewnętrzna moc. Jak żyć dobrze w niespokojnych czasach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Twoja wewnętrzna moc. Jak żyć dobrze w niespokojnych czasach
Dostępny767 szt.

Życie nieustannie się zmienia i przynosi mnóstwo nieoczekiwanych wydarzeń. We współczesnym świecie wszystko jest niepewne i nie zawsze idzie zgodnie z Twoim planem. To, że pada deszcz, nie oznacza, że musisz zmoknąć! Pragnę wyposażyć Cię w parasol Twojej własnej mocy, która będzie chroniła Cię przed wszelkimi nawałnicami zewnętrznego świata. Pragnę, byś zrozumiała i uwierzyła, że jesteś wielką twórczynią swojego życia. Pragnę, byś była zdrowa, spokojna, silna i szczęśliwa – niezależnie od tego, co przyniesie los. Teraz bardziej niż kiedykolwiek przedtem potrzebna Ci jest Twoja wewnętrzna moc. W tej książce opowiem Ci o sztuce odkrywania skarbów ukrytych pod maską wyzwań, lęków, strat, trudów, cierpienia, a czasem bólu. Pokażę Ci, jak możesz to wszystko przemienić w bezcenne dary. Nic na tym świecie nie dzieje się bez powodu. Wszystko ma przyczynę, cel i głębszy sens. Przechodzimy teraz czas globalnych przemian. Wierzę, że mimo iż są dla nas trudne, dzieją się po to, aby nam pomóc. Pokażę Ci, jak wykorzystać te zmiany, by spełnić swoje marzenia o lepszym, piękniejszym i bardziej sprawiedliwym życiu. Z mojej książki dowiesz się: • jak podejmować ryzyko i odkrywać ukryte w sobie skarby, • jak zarządzać swoim lękiem lub dbać o osobę, która jest w trudnej sytuacji, • jak zmieniać wyzwania na wezwania do rozwoju. Chociaż nieustannie się rozwijamy, jestem przekonana, że nie odkryliśmy jeszcze pełni naszego potencjału. Przeczuwam, że możliwości każdej z nas wykraczają daleko poza nasze wyobrażenia. Otwierajmy się więc na nowe – codziennie. Przemieniajmy się, aby odkryć naszą wewnętrzną moc. Z radością i bez lęku ruszajmy w nową podróż! Z miłością Agnieszka

69,99 zł
53,89 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 16,10 zł

15
Brda. Mapa kajakowa wodoodporna, 1:75 000 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brda. Mapa kajakowa wodoodporna, 1:75 000
Dostępny19 szt.

Mapa przedstawia szlak kajakowy rzeką Brdą od Nowej Brdy do Bydgoszczy. Na mapie zaznaczono kilometraż rzeki oraz obiekty istotne dla kajakarza takie jak miejsca niebezpieczne, przeszkody na trasie spływu, pola biwakowe. Mapa jest zorientowana zgodnie z kierunkiem płynięcia. Mapa dwustronna, wydrukowana na papierze syntetycznym. Odpornym na zamoczenie i podarcie. Ta mapa jest wydrukowana na specjalnym materiale. Odpornym na przetarcia – rozdarcia oraz na wilgoć, deszcz, ulewę, grad. Nie wymaga stosowania mapnika. Idealna na każde warunki pogodowe. Po zabrudzeniu jej można ją umyć w wodzie. Może tez służyć jako peleryna od deszczu.

11,60 zł
8,35 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,25 zł

16
Co zobaczę na niebie. Oglądaj, wskazuj, zapamiętuj - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
17,99 zł
14,39 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,60 zł

17
Niespokojny maluch. Jak ukoić płacz i marudzenie dziecka oraz nauczyć je samodzielnego zasypiania? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niespokojny maluch. Jak ukoić płacz i marudzenie dziecka oraz nauczyć ...
Dostępny300 szt.

Przewodnik po pierwszych 18 miesiącach życia maluszka Must have dla rodziców czujnych i wrażliwych dzieci Odkładasz śpiącego malucha, a on nagle otwiera oczy? Zastanawiasz się, jak przekonać go do podróżowania w foteliku samochodowym? A może chcesz, aby twoje dni z nieprzewidywalnym brzdącem były bardziej przewidywalne? Rozwiązania znajdziesz w tym poradniku! Poznaj prostą, popartą badaniami naukowymi metodę 5 kroków łagodnej zachęty opracowaną przez dr Mary Sheedy Kurcinkę, uznaną na całym świecie wykładowczynię i edukatorkę znaną z podejścia ukierunkowanego na temperament dziecka. Dzięki metodzie 5 kroków łagodnej zachęty: • staniesz się empatycznym i kojącym opiekunem, który zachowuje spokój w trudnych momentach, a także rozumie potrzeby dziecka i na nie odpowiada, • szybko uspokoisz maluszka, gdy marudzi przed spaniem, reaguje płaczem na widok nowej osoby czy pokarmu lub denerwuje się w nieznanym miejscu, • dowiesz się, jak wspierać dziecko w zdobywaniu kolejnych umiejętności bez przeciążania układu nerwowego, • w twoim domu będzie więcej spokoju i równowagi, bo maluszek będzie czuł się bezpieczny i bez stresu przystosuje się do rytmu życia całej rodziny. dr Mary Sheedy Kurcinka – dyrektorka ParentChildHelp, wykładowczyni i edukatorka, wielokrotnie nagradzana za swoją pracę. Na całym świecie prowadzi warsztaty dla rodziców i specjalistów zajmujących się pomocą temperamentnym dzieciom. Autorka bestsellerowych książek Temperamentne dziecko, Raising Your Spirited Child Workbook, Sleepless in America oraz Kids, Parents and Power Struggles. Więcej informacji: www.parentchildhelp.com.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

18
Disney Uczy. Gry planszowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Uczy. Gry planszowe
Dostępny148 szt.

Totalna NOWOŚĆ! Zestaw 7 edukacyjnych gier planszowych zawartych w jednej książce! Wśród nich m.in.: gra karciana, zabawa wyrazami, kto pierwszy na mecie. Do książki dołączone zostały karty potrzebne do gier oraz żetony. Dzięki zabawie można zapoznać się z podstawowymi znakami drogowymi, wzbogacać słownictwo czy uczyć się logicznego myślenia. Książka zapewni rozrywkę nie tylko dzieciom, ale całej rodzinie.

16,99 zł
13,42 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 3,57 zł

19
Na gorącym uczynku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na gorącym uczynku
Dostępny3304 szt.

Harlan Coben u szczytu swoich możliwości! Idylla życia w tak zwanych dobrych domach może być tylko złudzeniem Siedemnastoletnia Haley McWaid, chluba rodziców, pewnego dnia znika. Po trzech miesiącach poszukiwań jej najbliżsi są przygotowani na najgorsze. Dan Mercer, pracownik opieki społecznej troszczący się szczególnie o los dzieci, wpada w pułapkę zastawioną przez Wendy Tynes, która w swoim programie telewizyjnym "Przyłapani na gorącym uczynku" demaskuje przestępców seksualnych. W jego komputerze policja znajduje obciążający materiał i wszystko wskazuje na to, że mężczyzna mógł mieć związek z zaginięciem Haley. Wendy Tynes nie zrobiłaby jednak kariery jako dziennikarka, gdyby dostrzegała tylko to, co oczywiste. Zaczyna podejrzewać, że padła ofiarą manipulacji. Absolutny triumf sztuki budowania fabuły. Wszystkie tajemnice i zagadki przeplatają się u Cobena i wzmacniają nawzajem niczym fragmenty wielkiej, doskonałej mozaiki. "The Washington Post"

41,90 zł
33,52 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,38 zł

20
Łużyce. Po polskiej i niemieckiej stronie Nysy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
63,00 zł
46,62 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 16,38 zł

21
Co zobaczę pod wodą. Oglądaj, wskazuj, zapamiętuj - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
17,99 zł
14,39 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,60 zł

22
Flamastry dwustronne neon Top Model 6 kolorów 11383A - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flamastry dwustronne neon Top Model 6 kolorów 11383A
DEPESCHE
Dostępny25 szt.

Prawdziwy (kolorowy) zestaw pop: 6 podwójnych markerów z włókna TOPModel w świetnych neonowych kolorach (żółty, pomarańczowy, zielony, niebieski, fioletowy, różowy).  Z cienkopisem (0,5 mm) po jednej stronie i płaską końcówką markera (1-3 mm) po drugiej.  Pakowane w przezroczyste pudełko. wiek: +6

23,90 zł
17,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,97 zł

23
Puszka Sinnoh Stars Mini 2022 Piplup - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
47,90 zł
45,03 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 2,87 zł

24
Bliżej niż dalej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bliżej niż dalej
Dostępny36 szt.

Senne uliczki małego miasteczka kryją w sobie historie, o których mówić można tylko szeptemW małej wiosce, która znajduje się zarazem wszędzie i nigdzie, dzień płynie za dniem obwieszczany jedynie biciem dzwonów. W zamkniętej społeczności plotki rozchodzą się po wąskich uliczkach niczym trucizna w żyłach. Las zbliża się do wioski zamiast oddalać, cmentarz wypełniają niedokończone opowieści. Mimo pozornego spokoju nad głowami mieszkańców zbierają się burzowe chmury.Splatające się losy wyrzutka Nathaniela, dziedziczki Liliany, bliźniaków chodzących swoimi drogami, starego lekarza Miguela i nieszczęśliwej wdowy układają się w intrygującą mozaikę ludzkich przeżyć. Każdy z bohaterów pielęgnuje w sobie zatajone przed światem tajemnice, które rosną i z każdym dniem bolą coraz bardziej. Co się stanie, gdy w końcu wydostaną się na zewnątrz?

29,99 zł
21,89 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,10 zł

25
Teczka z gumką Pap A4 Bb Boys Int - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,80 zł
7,41 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,39 zł

26
Tatry Słowackie. Przewodnik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tatry Słowackie. Przewodnik
Dostępny21 szt.

57 panoram górskich, 41 map i planów miejscowości. Bliźniaczy w stosunku do \"Tatr Polskich\" przewodnik turystyczny po słowackiej stronie pasma. Przewodnik gruntownie zaktualizowano jesienią 2021 r. Zawiera opisy wszystkich znakowanych szlaków w Tatrach Słowackich i ważniejszych dróg nie znakowanych (np. wycieczki na Gierlach, Wysoką, Baranie Rogi). Plany 18 podtatrzańskich miejscowości wypoczynkowych. W ostatniej części słowniczek szczytów, przełęczy i jaskiń. Bogaty materiał ilustracyjny (m.in. archiwalne zdjęcia schronisk tatrzańskich), liczne panoramy górskie w opracowaniu autora, archiwalne zdjęcia. Wspólna numeracja szlaków z przewodnikiem \"Tatry Polskie\" ułatwia planowanie wycieczek transgranicznych. Tatry Słowackie opisano w następującej kolejności: -     Dookoła Tatr Spiskich -     Dolina Białej Wody (Polski Grzebień, Rohatka, Waga, Żelazne Wrota) -     Dolina Jaworowa  -     Tatry Bielskie (Ździar, Płaczliwa Skała, wschodnia grań Tatr Bielskich) -     Dolina Kieżmarska (Jagnięcy Szczyt, Kieżmarski Szczyt) -     W masywie Łomnicy (Łomnica, Huncowski) -     Doliny Staroleśna i Zimnej Wody (Siodełko, Lodowa Przeł., Schr. Teryego, Zbójnicka Chata, Baranie Rogi, Lodowy, Jaworowy, Sławkowski) -     Dolina Wielicka (Mała Wysoka, Gierlach) -     Dolina Batyżowiecka  -     Dolina Mięguszowiecka (Rysy, Wysoka) -     Krywań i jego doliny -     Dolina Koprowa -     Podnóżami Tatr Liptowskich -     Dolina Cicha -     Bystra -     Doliny Raczkowa i Jamnicka -     Dolina Żarska (Rohacze, Banówka) -     Dolina Jałowiecka -     Wokół Tatr Orawskich -     Dolina Zuberska (Zwierówka) -     Wycieczki z Orawic (Osobita)

68,00 zł
50,32 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 17,68 zł

27
Barbie. Makijaże i biżuteria - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie. Makijaże i biżuteria
Dostępny129 szt.

Mocny makijaż wieczorowy czy naturalne i delikatne muśnięcie? To Ty decydujesz! Dzięki tej książce poczujesz się jak prywatna makijażystka Barbie. Spraw, by wyglądała jak gwiazda. Dobierz odpowiednią biżuterię i baw się świetnie! Wyczaruj wymarzony look dzięki brokatowym naklejkom oraz kolorowym kredkom i mazakom! Do dzieła!

14,99 zł
11,84 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 3,15 zł

28
Moja Książeczka - Konopnicka (wyd. 2/2022) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,00 zł
28,47 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,53 zł

29
Zestaw Sweet Home 11965A - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Sweet Home 11965A
DEPESCHE
Dostępny51 szt.

Dla początkujących profesjonalistów zajmujących się projektowaniem wnętrz: W książeczce do kolorowania i naklejek Stwórz swój słodki dom możesz stworzyć swój własny, żywy świat z zabawą i kreatywnością na 24 stronach.  W zestawie: 2 podwójne strony naklejek papierowych i 1 podwójna strona naklejek foliowych.  Wchodź! wiek: +4

32,20 zł
24,15 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,05 zł

30
Teczka z gumką Pap A4 Bb Girls Int - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,80 zł
7,41 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,39 zł

31
Psychomagia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psychomagia
NiedostępnyBrak

Psychomagia to najważniejsze dzieło słynnego reżysera, dramaturga i autora komiksów, przedstawiające system terapeutyczny posługujący się siłą wyobraźni, mocą aktów symbolicznych. Psychomagia to magia pozbawiona przesądów, dzięki której można wyczarować swoje życie na nowo. Jodorowsky inspiruje się medytacją, sztuką, snami, pewnymi uświęconymi substancjami, magią, alchemią, językiem, poczuciem humoru i tarotem. Jednocześnie nie toleruje żadnych dogmatów oraz kultów.

46,00 zł
34,04 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,96 zł

32
Boże iskierki. Cierń w czole św. Rity... i 99 pobożnych inspiracji - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Boże iskierki. Cierń w czole św. Rity... i 99 pobożnych inspiracji
Dostępny177 szt.

Autor łączy swadę gawędziarza z dociekliwością dziennikarza śledczego, tyle, że od lat tropiącego postępki błogosławionych oraz świętych. Często w humorystyczny sposób mówi o rzeczach, których nie uczymy się na religii, a jednak miały swoje miejsce w historii Kościoła. Zebranych tu zostało 100 inspirujących wiarę "Bożych iskierek", czasem mówiących o sprawach jak najbardziej poważnych wręcz mistycznych, a czasem dosłownie kuriozalnych. Ta wiedza nie jest konieczna do zbawienia, ale warto ją zdobyć by przekonać się jak różnorodna i pojemna jest konwencja, wydawałoby poukładanej, naszej religijności. Ot, chociażby dowiesz się: • O czym śnił św. Józef? • Czy po śmierci przejdziesz przez zamknięte drzwi? • Który papieży był alpinistą • Który ksiądz wytyczył Orlą Perć? • Kto wydał „Salomonowy wyrok” za „adamowy strój” • Czy św. Jacek „wynalazł” pierogi?

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

33
Rise, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Rise, CD
The Rasmus, Mystic Production
Dostępny19 szt.

10 album The Rasmus, wyprodukowany przez Desmond Child i Joshua.

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

34
Proroctwo dzisiaj. Praktyczne zasady korzystania z charyzmatu proroctwa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Proroctwo dzisiaj. Praktyczne zasady korzystania z charyzmatu proroctw...
Dostępny89 szt.

Bóg nigdy nie przestał mówić do człowieka. Wchodzi z jednostką w zażyłą relację, której fundamentem jest miłość. Każdego z nas uzdalnia do kochania i do dialogu. W czułym komunikowaniu z ludźmi Pan oznajmia kim jest, objawia różnorakie prawdy, pociesza, napomina, ostrzega przed konsekwencjami wyboru zła. Owa komunikacja między Stwórcą a stworzeniem zachodzi na wielu płaszczyznach i w wielu formach. Jedną z nich, zananą od starożytności jest bezpośredni dialog Boga z człowiekiem, lub komunikacja przez pomocnika, którym jest prorok. Autor Kim jest ten niezwykły pośrednik między Bogiem a człowiekiem? Kim byli starotestamentalni prorocy? Jak rozpoznać charyzmat prorocki? Jakie są formy prorokowania dzisiaj w Kościele? Jak rozeznawać wolę Bożą? Jak otwierać się na działanie Ducha Bożego przez charyzmaty? Na te i inne pytania znajdziemy odpowiedzi podczas lektury niniejszej publikacji. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z prezentowaną książką dla wydoskonalenia warsztatu poznawczego oraz nabycia rzetelnej wiedzy teologicznej. Ponadto materiały zawarte w książce dadzą nam narzędzia do dobrego odczytywania natchnień Ducha Świętego w naszym życiu oraz wyostrzą naszą uwagę na potencjalnych manipulatorów, zwodzicieli, sekciarzy.

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

35
Magazynierka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
44,90 zł
31,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

36
Transporter Pies Akc 37x17x15 Mc Mix2 Wb 18/36 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Transporter Pies Akc 37x17x15 Mc Mix2 Wb 18/36
Mega Creative, Mega Creative - Import
Dostępny28 szt.

90,90 zł
68,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 22,72 zł

37
Pismo Święte w etui, turkusowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pismo Święte w etui, turkusowe
Dostępny9 szt.

Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu w etui w kolorze turkusowym. Tłumaczenie Pisma na współczesny język polski dokonane przez ks. bp. Kazimierza Romaniuka.

179,00 zł
136,04 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 42,96 zł

38
Zestaw z naklejkami Animal World 11943A - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw z naklejkami Animal World 11943A
DEPESCHE
Dostępny30 szt.

Świetna zabawa z naklejkami ze zwierzętami: stwórz swój świat zwierząt.  Broszura w formacie 20x30 cm zawiera 24 pięknie ilustrowane strony tła i 2 podwójne strony pełne kolorowych naklejek ze zwierzętami. wiek: +4

30,10 zł
22,58 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,52 zł

39
Puszka Sinnoh Stars Mini 2022 Munchlax - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
47,90 zł
45,03 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 2,87 zł

40
Szkicownik Top Model Dragon z aplikacją i naklejkami 11912A - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkicownik Top Model Dragon z aplikacją i naklejkami 11912A
DEPESCHE
Dostępny28 szt.

Magicznie piękna: kolorowanka z serii TOPModel Dragon World.  20 dwustronnych kolorowanek z motywami mistycznego świata smoków.  Plus: arkusz naklejek do upiększenia grafiki.  Z uroczą aplikacją smoka z tkaniny i cekinami na okładce.

49,60 zł
37,20 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,40 zł

41
Palec Boży. Cuda, które zmieniły bieg historii. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Palec Boży. Cuda, które zmieniły bieg historii. Audiobook
Aleksandra Polewska, Rafael Dom Wydawniczy
Dostępny73 szt.

Autorka niczym najlepszy śledczy bada historię zdarzeń, w które w sposób nadzwyczajny wkroczył Stwórca, a Palec Boży zmienił losy ludzi, państw, a niekiedy i całego świata. Czytelnikowi bezbłędnie zaprezentowane są fakty, które udowadniają, że tylko nadprzyrodzona Moc mogła zapobiec katastrofie. Napisana z detektywistyczną pasją, odsłania kulisty cudownych wydarzeń z wielką historią w tle. Opowieści te wciągają od pierwszej do ostatniej strony, ale ich najważniejszym walorem jest umocnienie nadziei i wiary w to, że Pan Bóg czuwa, nie zostawia nas samymi sobie i że kiedy wyciągniemy do niego błagalnie ręce chwyci nas i nie pozwoli zginąć.

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

42
Tajemnica deszczowej nocy. Porachunki z przygodą - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,50 zł
17,64 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,86 zł

43
Samochód Transporter pieniędzy - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samochód Transporter pieniędzy
Siku
Dostępny30 szt.

Skala: 1:50

89,90 zł
80,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,99 zł

44
Pismo Święte w etui, fioletowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pismo Święte w etui, fioletowe
Dostępny11 szt.

Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu w etui w kolorze fioletowym. Tłumaczenie Pisma na współczesny język polski dokonane przez ks. bp. Kazimierza Romaniuka.

179,00 zł
136,04 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 42,96 zł

45
Puszka Sinnoh Stars Mini 2022 Riolu - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
47,90 zł
45,03 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 2,87 zł

46
Ride, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ride, CD
TROUT, WALTER, Provogue
Dostępny20 szt.

1.Ghosts 2.Ride 3.Follow You Back Home 4.So Many Sad Goodbyes 5.High Is Low 6.Waiting For The Dawn 7.Better Days Ahead 8.Fertile Soil 9.I Worry Too Much 10.Leave It All Behind 11.Hey Mama 12.Destiny

65,90 zł
62,61 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,29 zł

47
Ciche dni (edycja specjalna) (2 CD) - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciche dni (edycja specjalna) (2 CD)
Jazzboy
Dostępny2888 szt.

Debiutancki albumu Kaśki Sochackiej "Ciche dni" ukazuje się 26 marca 2021 roku nakładem Jazzboy Records. Za finalny kształt piosenek razem z Kaśką odpowiadają: Agata Trafalska (pomoc przy tekstach) i Olek świerkot (produkcja) - tandem, który dał się poznać przy debiucie Korteza ("Bumerang") i jego drugiej płycie ("Mój dom"). "Wszystko zaczęło się od "Wiśni". Znaczy zaczęło się dużo wcześniej - i o tym opowiada Kaśka w swoim "Love Story", które dołączone będzie do płyty - ale to "Wiśnia" nadała sprawom tempo. To było jak kula śniegowa - Piotr Stelmach i jego audycja, później Kortez - jego wersja numeru i występy gościnne na jego koncertach, pierwsze miejsce LP3 przez 4 tygodnie z rzędu - wszystko działo się bardzo szybko i przerosło nasze oczekiwania. Ludzie kibicowali, chcieli pomóc, dołączyć się - i tak spontanicznie pojawiło się na płycie kilku znakomitych gości." - komentuje Agata Trafalska. Kaśka i Olek świetnie się bawili w studiu i zupełnie niepostrzeżenie przygotowali materiał, który wszystkich urzekł. Tę radość i brak napięcia słychać na płycie, mimo, że w tekstach gdzieniegdzie pobrzmiewa nutka szlachetnego smutku. Płyta "Ciche dni" opowiada o kolei rzeczy w związku, o pętlach jakie zataczamy, naszych największych obawach, o kryzysach, wątpliwościach i walce z samym sobą. Opowiedziana z perspektywy kobiety, która cały czas próbuje złapać w tym wszystkim równowagę. Historia, to scenki z życia związku przedstawione z lekkością i dystansem świadomego, pogodzonego ze wszystkim człowieka. Edycja specjalna albumu "Ciche dni" zawiera dodatkowo 10 utworów umieszczonych na drugiej płycie, m.in.: "Jeszcze" - piosenka promująca nowy serialu TVN "Tajemnica zawodowa". "Porzucić, śnie" - utwory pochodzące z wyprzedanej EPki "Wiśnia". "Trochę tu pusto" - piosenka wydana w dwóch wersjach, która promowała serial Polsatu "Zawsze warto" przez dwa sezony. "Wiśnia" LIVE z gościnnych występów na koncertach Korteza, wykonana z Kortezem i jego zespołem.

50,00 zł
45,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,00 zł

48
Scratch And Scream, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Scratch And Scream, CD
Trauma, Mystic Production
NiedostępnyBrak

1.The Day All Hell Broke Loose 2.Bringin' The House Down 3.I Kill For Less 4.Scratch And Scream 5.The Warlock 6.Lay Low 7.In The End 8.We Are Watching You 9.The Flight Of The Raven Bonus Tracks 10.Such a Shame (Metal Massacre 2 version) 11.We're Going Off 12.Woman Be Gone

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

49
Co z tą Francją, Panie Macron? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co z tą Francją, Panie Macron?
Dostępny55 szt.

Czy Francja eksploduje? A jeśli tak, to jak gwałtownie? Dla wszystkich uważnych obserwatorów jasne jest, że co najmniej od czasów Françoisa Mitterranda francuskie problemy kaskadowo narastają: rosnąca wykładniczo pauperyzacja – zwykła bieda – szczególnie w zapomnianych wioskach i miasteczkach położonych z dala od stacji TGV; upadająca klasa średnia, zmuszona do wyzbywania się swoich dóbr; emigracja podatkowa menedżerów i wyższych klas społecznych; z roku na rok coraz mocniej rozbuchany socjal; zwiększający się dług publiczny, rosnące wskaźniki, które w innych krajach doprowadzają do upadku rządu; spadający odsetek Francuzów płacących podatki. Republika – słowo klucz we Francji – jest już nie tylko niezrozumiała, ale przez wielu nawet nieakceptowana. Rozprzestrzeniające się no „go zones”. Lawinowo rosnąca przestępczość. Ataki na kościoły, synagogi, cmentarze. Dewastacja przestrzeni wspólnej – na każdym poziomie. Zanik kodów kulturowych. Kultura francuska, czyli coś, z czego Francja słynęła w świecie, lata swojej największej świetności ma już za sobą. Nawet siła i moc frankofonii – w tym niezbędność języka francuskiego w dyplomacji – to już przeszłość. Dla frankofila ta konstatacja jest wyjątkowo przykra, ale od czasu wybudowania CDG, TGV i sieci velibów Francja niczym nie błysnęła. Nieprawdopodobne, ale w Afryce wojska francuskie w sposób bardzo bolesny dla francuskiej dumy przegrywają z putinowskimi najemnikami z Grupy Wagnera. Równie bolesna jest świadomość francuskich elit, że gdyby wybuchła wojna, amunicji do obrony ich kraju wystarczyłoby na trzy dni. Policji, bezwzględnej w swoich działaniach, jeszcze udaje się zachować siły na cosobotnie gonitwy z żółtymi kamizelkami, ale – jak długo jeszcze? Problemy niegdysiejszego imperium można by długo wymieniać. Najbliżej trafnego opowiedzenia współczesnej Francji jest prof. Michel WIEVIORKA – figura emblematyczna francuskiego życia intelektualnego, uczciwy intelektualista. Uczciwy, czyli niekryjący powagi problemów, stawiający diagnozy i proponujący odpowiedzi bez oglądania się na to, czy spodobają się one tym, którzy obecnie władają Francją. Dla mnie jego słowa to ożywczy głos filozofa polityki, w który warto się wsłuchać. Aby zrozumieć Francję bez klisz i stereotypów, warto sięgnąć po jego najnowszą książkę. Eryk MISTEWICZ ===== BIO: Prof. Michel WIEVIORKA Profesor w École des hautes études en sciences sociales (EHESS, Paryż), doktor nauk humanistycznych. Badał ruchy społeczne razem z Alainem Touraine’em. W 1981 roku był inicjatorem badań nad Solidarnością, które przy udziale związku prowadził francusko-polski zespół socjologów. Rezultatem badań było opracowanie, które zostało przetłumaczone na wiele języków i do dziś stanowi punkt odniesienia dla tej tematyki. Następnie zajął się badaniem antyruchów społecznych, rasizmu, antysemityzmu. Jego prace na temat terroryzmu i przemocy są cytowane na całym świecie. Pełnił wiele funkcji kierowniczych we francuskich i międzynarodowych instytucjach. Był dyrektorem Centrum Analiz i Interwencji Socjologicznej (CADIS) (1993–2009), prezesem fundacji Maison des sciences de l’Homme (2009–2020), prezesem International Sociological Association (2006–2020), członkiem rady naukowej European Research Council (2015–2020). Założył dwa czasopisma, którymi również współkierował: „Socio” oraz „Violence: an International Journal”. Często zabiera głos w mediach i debacie publicznej, zarówno we Francji, jak i za granicą. Kierował miesięcznikiem „Le Monde des Débats” (1999–2002). Jest autorem licznych publikacji tłumaczonych na całym świecie (m.in. La violence, Balland, Paryż 2004; Pour une démocratie de combat, Robert Laffont, Paryż 2020). W języku polskim ukazała się książka Solidarność. Analiza ruchu społecznego 1980–1981, którą Michel Wieviorka napisał we współpracy z Alainem Touraine’em, François Dubetem i Janem Strzeleckim (tłum. Andrzej Krasiński, posł. Paweł Kuczyński, Europejskie Centrum Solidarności, Gdańsk 2010). Co z tą Francją, Panie Macron? jest najnowszą książką Autora wydaną na rozpoczęcie drugiej kadencji Emmanuela Macrona.

34,00 zł
30,60 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,40 zł

50
Rise, LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Rise, LP
The Rasmus, Mystic Production
Dostępny11 szt.

10 album The Rasmus, wyprodukowany przez Desmond Child i Joshua.

121,90 zł
112,15 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,75 zł

Wróć do góry