hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.08.07

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 7 sierpnia 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się BrainBox - Piłka nożna REBEL (Rebel), na drugim Academy Stars 5 WB + kod online MACMILLAN (Susan Clarke). Kolejny produkt to Temperówka z gumką 2w1 display 12 sztuk (Colorino) oraz Vitamina basico Podręcznik A1+A2 + wersja cyfrowa (Celia Diaz, Pablo Llamas, Aida).
1
BrainBox - Piłka nożna REBEL - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BrainBox - Piłka nożna REBEL
Rebel
Dostępny53 szt.

Wspólna zabawa - wspólna nauka zapamiętywania! Ile szczegółów uda Ci się zapamiętać w ciągu 10 sekund? Razem z rodziną i przyjaciółmi podejmij wyzwanie, któremu sprostają tylko najlepsi! Sprawdź swoją wiedzę o najważniejszych klubach piłkarskich i zawodnikach, wykazując się niebywałym zmysłem obserwacji, pamięcią i spostrzegawczością. BrainBox - Piłka nożna to nie lada wyzwanie dla wszystkich fanów futbolu. Na 55 kartach znajdziesz 440 pytań dotyczących słynnych klubów piłkarskich i najpopularniejszych piłkarzy z całego świata. Za pomocą wspaniałych ilustracji i zabawnych ciekawostek, gra przybliża sylwetki najznamienitszych zawodników z najwyższych europejskich lig, drużyn z Ameryki Południowej, a nawet dalszych zakątków globu. Na czym to polega? Weź kartę z pudełka i odwróć klepsydrę. Przyglądaj się obrazkowi na karcie tak długo, jak przesypuje się piasek. Możesz przekręcić klepsydrę jeszcze raz, jeśli potrzebujesz więcej czasu.Przekaż kartę innemu graczowi i rzuć kością. Liczba na kości wskazuje, na które pytanie musisz odpowiedzieć (na przykład gdy wyrzucisz 2, odpowiadasz na pytanie numer 2).Gracz, któremu została przekazana karta, czyta na głos pytanie, na które musisz udzielić odpowiedzi. Następnie sprawdza Twoją odpowiedź, patrząc na obrazek na drugiej stronie karty.Jeśli odpowiedź jest prawidłowa, zatrzymaj kartę. Jeśli jest błędna, odłóż kartę do pudełka. Teraz kolej na następnego gracza.Gracz, który zgromadzi najwięcej kart po upływie 10 minut, wygrywa! Dlaczego pokochasz tę grę? To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów futbolu! Gra pełna jest ciekawostek o najpopularniejszych klubach i zawodnikach.Gry z serii BrainBox stanowią doskonałe ćwiczenie pamięci!BrainBoxy są dostosowane do wspólnej zabawy dzieci i dorosłych, by była ona satysfakcjonująca dla obu stron.Gry powstają w etycznych warunkach, z materiałów pochodzących z recyklingu i zdatnych do ponownego przetworzenia.

74,95 zł
65,96 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,99 zł

2
Academy Stars 5 WB + kod online MACMILLAN - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Academy Stars 5 WB + kod online MACMILLAN
NiedostępnyBrak

Academy Stars to nowy, siedmiopoziomowy kurs dla uczniów w wieku 613 lat, kładący nacisk na rzetelne i systematyczne rozwijanie zarówno umiejętności językowych i komunikacyjnych, jak i pozajęzykowych. Doskonale przemyślana struktura stopniowego wprowadzania treści pozwala uczniom w sposób świadomy poszerzać wiedzę językową i udoskonalać umiejętności językowe, społeczne i poznawcze. Istotnym elementem metodycznym kursu jest silna kontekstualizacja wprowadzanych treści - zarówno słownictwa, jak i struktur gramatycznych. Academy Stars wyróżnia także ogromna różnorodność zamieszczonych w nim tekstów - od użytkowych (takich jak np. blog), przez scenariusze, do dłuższych opowiadań, a nawet wierszy. W Teachers Resource Centre (kod dostępny w Książce nauczyciela) znajdują się m.in. pliki audio, dodatkowe materiały do kopiowania, karty obrazkowe oraz testy. Nowe struktury gramatyczne prezentowane są dodatkowo w animowanych filmach, w których sympatyczny robot pokazuje uczniom, w jaki sposób zachowują się elementy składni nowo poznanej struktury gramatycznej w zdaniu. W Pupils Practice Kit (kod dostępny w Książce ucznia) znajdują się m.in. wszystkie filmy wideo, piosenki, a także ćwiczenia interaktywne do każdego rozdziału.

36,00 zł
31,32 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,68 zł

3
Temperówka z gumką 2w1 display 12 sztuk - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Temperówka z gumką 2w1 display 12 sztuk
Colorino
Dostępny22 szt.

Temperówka z gumką 2w1 Mix kolorów: niebieski, żółty, różowy, zielony Display 12 sztuk

81,00 zł
72,90 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,10 zł

4
Vitamina basico Podręcznik A1+A2 + wersja cyfrowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vitamina basico Podręcznik A1+A2 + wersja cyfrowa
Dostępny10 szt.

Vitamina Básico Libro del alumno + licencia digital to podręcznik ucznia dwóch poziomów zaawansowania A1 i A2. Zaplanowany dla intensywnych kursów z większa ilością godzin. Każdy poziom składa się z 12 rozdziałów podzielonych na 4 części z których każda jest odrębną sekwencją dydaktyczną. Każdy rozdział zamyka Acción. Zawiera zadanie lub mini projekt i dzienniczek służący powtórce materiału. Vitamina jest metodą nauki języka hiszpańskiego dla młodzieży 16+ i dorosłych. Jest opracowana na poziomach zaawansowania od A1 do C1 i wydana przez SGEL. Cechy Vitamina A1, A2, B1, B2 i C1 ćwiczenia i zadania przygotowujące do egzaminu DELE nagrania audio do ściągnięcia z platformy wydawnictwa video na kanale YouTube wydawnictwa, pokazujące kulturę świata hiszpańskojęzycznego darmowa roczna licencja cyfrowa z kodem dostępu na wewnętrznej stronie okładki książki darmowy cyfrowy podręcznik dla nauczyciela z propozycjami zajęć, rozwiązaniami ćwiczeń z podręcznika ucznia i sugestiami wykorzystania video na lekcjach Korzyści z korzystania z Vitamina A1, A2, B1, B2 i C1 jeden z nielicznych podręczników obejmujących pięć poziomów zaawansowania do C1 zróżnicowana i uniwersalna tematyka skupienie się na uczniu i nauce komunikacji autentyczne teksty literackie i nagrania uwzględniające kulturę i różnorodność akcentów w Ameryce Łacińskiej część gramatyczno-leksykalna z dodatkowymi ćwiczeniami

169,00 zł
155,48 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 13,52 zł

5
Pamiętnik z magicznym długopisem Spiderman MV15341 Kids Euroswan - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętnik z magicznym długopisem Spiderman MV15341 Kids Euroswan
KIDS EUROSWAN
NiedostępnyBrak

Magiczny pamiętnik na kłódkę z kluczykiem. W zestawie długopis z niewidzialnym tuszem, który widać tylko po podświetleniu latareczką. Każda strona pamiętnika zdobiona motywem Spidermana. Całość zapakowana w estetyczne pudełeczko Wymiary opakowania: 22x23cm

33,90 zł
30,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,39 zł

Wróć do góry