hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.07.25

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 25 lipca 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Detektyw Pierre w labiryncie. Na tropie skradzionego Kamienia Chaosu (Maruyama Chihiro,Kamigaki Hiro,null null), na drugim Kat miłości. Opowieści psychoterapeutyczne (Irvin D. Yalom). Kolejny produkt to Portfel Psi Patrol Starpak 485976 (Starpak) oraz Farby Do Tkanin 12 kolorów Koszulka Pentel Ffpc1-12 (Pentel).
1
Detektyw Pierre w labiryncie. Na tropie skradzionego Kamienia Chaosu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Detektyw Pierre w labiryncie. Na tropie skradzionego Kamienia Chaosu
Dostępny
94 szt.

Pierre, labiryntowy detektyw, ma sprawę do rozwiązania! Pan X, znany też jako złodziej-widmo, skradł z muzeum Kamień Chaosu, który wszystko przemienia w labirynt. Czy możesz odpowiedzieć na wyzwanie Pana X i pomóc Pierre?owi, a także jego asystentce Carmen, w przeprawie przez każdy z tych zdradliwych labiryntów? Nie ma czasu do stracenia. Wkrótce cały świat może się w nich zaplątać! Ta zachwycająco zilustrowana książka z labiryntami i zadaniami polegającymi na wyszukiwaniu szczegółów to przygoda, jakiej dotąd nie było! IC4DESIGN to znany już na całym świecie zespół ilustratorski działający w Hiroszimie, a założony ponad piętnaście lat temu przez Hiro Kamigakiego. Artyści są laureatami wielu prestiżowych nagród, a do ich klientów należą ?The New York Times?, Adobe Systems, ?Newsweek? i Toyota. Chihiro Maruyama jest copywriterką i szkolną koleżanką Kamigakiego. Interesuje się odkrywaniem zapomnianej Japonii ? podróżuje po maleńkich wyspach i najbardziej oddalonych zakątkach swojego kraju. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

44,90 zł
29,19 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 15,71 zł

23 osoby kupiły
2
Kat miłości. Opowieści psychoterapeutyczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kat miłości. Opowieści psychoterapeutyczne
Dostępny
218 szt.

Jeśli nie możesz znieść bólu, spróbuj nadać mu sens. Oto prawdziwe historie dziesięciu osób, które skorzystały z terapii, aby rozwiązać zwyczajne problemy. Dzięki niej odkryli, że korzenie lęków, strachu, depresji sięgają podstaw ich egzystencji. Oprócz cierpienia i pustki po utracie najbliższych tym, co boli najbardziej, jest utrata młodości, miłości i wieczna pogoń za szczęściem. Yalom jako terapeuta jest bezwzględnie szczery. Nie pomaga uśmierzać bólu, ale próbuje nadać mu sens. To także książka o trudach bycia terapeutą, uciążliwych sesjach i problemach w relacjach z bliskimi osobami. Jednak to nie tylko pozycja dla studentów psychologii czy psychologów, skorzystają z niej także ci, którzy poszukują sensu w życiu.

44,99 zł
28,79 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 16,20 zł

22 osoby kupiły
3
Portfel Psi Patrol Starpak 485976 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Portfel Psi Patrol Starpak 485976
Starpak
Dostępny
10 szt.

Zalety produktu zapinany na rzep, dzięki czemu pieniądze Twojego dziecka będą bezpieczne, nawet w dalekiej podr oacute ży. W środku znajduje się kieszonka na bilon oraz przegr oacute dki na karty płatnicze. Portfel z kolekcji STARPAK z licencją Psi Patrol. Zapoznaj się r oacute wnież z innymi produktami STARPAK z serii Psi Patrol. Portfel jest wyrobem tekstylnym. Przeznaczony dla dzieci w wieku 3 . Wymiary produktu wys.x szer. x gł. cm 9x14x1, waga produktu kg 0,05 kg. Portfel pakowany w folijkę.

21,90 zł
20,81 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,09 zł

15 osób kupiło
4
Farby Do Tkanin 12 kolorów Koszulka Pentel Ffpc1-12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby Do Tkanin 12 kolorów Koszulka Pentel Ffpc1-12
Pentel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.29

31,90 zł
Powiadomienie
10 osób kupiło
5
Miś Tuliś idzie do przedszkola - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miś Tuliś idzie do przedszkola
Dostępny
205 szt.

Misia Tulisia kochają dzieci w 30 krajach! Miś Tuliśto współczesna klasyka! –„Guardian”. Dzięki tej uroczej, ciepłej, zabawnej, pięknie ilustrowanej książce każde dziecko przekona się – tak jak Miś Tuliś – jak fajnie jest wprzedszkolu. Bo tyle tam wspaniałych zajęć izabaw. I mnóstwo Tulisiowych przytuleń! Pierwszy dzień wprzedszkolu to nielada wyzwanie dlakażdego dziecka... Dlatego tak bardzo każdemu maluchowi potrzeba wsparcia i„przyjaciela takiego-że-aż”. A któż może bardziej rozbawić, podtrzymać na duchu iprzekonać, ile wspaniałych zajęć, zabaw iprzygód –i to zupełnie niespodziewanych – czeka wprzedszkolu? Miś Tuliś! Wielki miś owielkim sercu, który ma dlakażdego „tyle przyjaźni-że-aż” i„tyle przytuleń-że-aż”. Miś Tuliś to ulubiony przyjaciel milionów dzieci na całym świecie.Ma do podarowania tyle dobroci iczułości, i„tyle przytuleń-że-aż”.Rozczula, wzrusza, bawi irozśmiesza. Łagodnie iz humorem wkipiących akcją, przepięknie ilustrowanych książkach oswaja najmłodszych znowymi doświadczeniami iprzeżyciami osilnym ładunku emocjonalnym.Takimi, które zapamiętuje się na całe życie, jak pierwszy śnieg imagia Gwiazdki, pierwszy dzień wprzedszkolu czy pierwszy wyjazd pod namiot. Miś Tuliś dodaje otuchy, gdy dziecko próbuje czegoś nowego, gdy niemoże sobie zczymś poradzić igdy coś przeskrobie. Zawsze bardzo się stara, choć nieraz mu się nieudaje. Zawsze szczery, gotów pomóc innym, jak każde dziecko pragnie miłości iszuka przyjaciół, którzy mu pomogą, pocieszą izachęcą, by nigdy się niezniechęcał. Seria oMisiu Tulisiu pokazuje, jak pełna życzliwości iwzajemnej akceptacji umiejętność bycia wgrupie daje radość, poczucie własnej wartości ipomaga przezwyciężyć obawy przed nieznanym.W AMBERKU ukazało się już 9 tomów wtwardej oprawie na kredowym papierze. Są znakomitym prezentem i– jak pisze „Times” –idealnymi książkami na dobranoc. „Guardian” nazywa jewspółczesną klasyką ilustrowanej literatury dziecięcej. David Mellingto jeden znajbardziej znanych ilubianych na świecie brytyjskich autorów iilustratorów książek dladzieci, wyróżniających się poczuciem humoru, ujmującymi postaciami, uroczymi ilustracjami ipełnym ciepła iczułości przesłaniem.Jest twórcą książek nominowanych do najważniejszych nagród, m.in. Smarties Book Award, m.in. trylogii odzielnym rycerzu:Umykający całusek,Śpij dobrze, dobry rycerzu,Trzy życzenia. David Melling serię oMisiu Tulisiu napisał dlaswoich dzieci. Pomysł przyszedł mu do głowy, kiedy czytał synkowi, który – tuż przed pójściem spać – mocno przytulił się do niego. Było to „przytulenie zmęczone”. Następnego ranka było „przytulenie śniadaniowe” itak powstała zabawa wprzytulenia. Wtedy miał już wszkicowniku misia, który szukał przygody… Wszystkie tomy są zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami iprzeżyciami zżycia Mellinga ijego dzieci. Ta autentyczność, ponadczasowość iuniwersalność emocji pomaga maluchom tak mocno identyfikować się zTulisiem ijego przyjaciółmi na co dzień przy zdobywaniu nowych doświadczeń.

44,90 zł
25,59 zł

Rabat 43,0%
oszczędzasz 19,31 zł

8 osób kupiło
6
Wyścig po Złotego Żołędzia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyścig po Złotego Żołędzia
Dostępny
298 szt.

Jesienny tom bestsellerowej, zabawnej, przepięknie ilustrowanej seriiZa dużo marchewekpokazuje, że umiejętność bycia we wspierającej się grupie jest ważniejsza niż zwyciężanie. Daje siłę do znoszenia niepowodzeń izachęca do wspólnej zabawy. Niepowtarzalny, kolorowy iradosny – wykreowany przezKaty Hudson – świat, wktórym przyjaźń, umiejętność dzielenia się iwspółdziałania są najważniejsze, powraca wAmberku! Po Króliku, który gromadził marchewki (Za dużo marchewek), Żółwiu, który chciał przespać zimę (Za dużo zimowych zabaw), Bobrze, który chciał być perfekcyjny (Za doskonały tort urodzinowy), teraz kolej na Wiewiórkę. Wiewiórka UWIELBIA zwyciężać! Jest najszybsza wcałym lesie izawsze wygrywała Wyścig po Złotego Żołędzia. Ale teraz to będą zawody drużynowe. Królik, Żółw iBóbr chcą być wjej drużynie. Wiewiórka niejest zadowolona... a będzie jeszcze mniej zadowolona, kiedy zacznie się wyścig... Czy po wielu zabawnych przygodach Wiewiórka nauczy się działać wzespole? Czy zrozumie, że wspólna zabawa zprzyjaciółmi jest ważniejsza niż własne zwycięstwo? Katy Hudsonto jedna zulubionych autorek iilustratorek polskich dzieci. Jej światowy bestsellerZa dużo marchewekbawi iuczy przyjaźni idzielenia się zinnymi kolejne roczniki maluchów. Następne tomy serii:Za dużo zimowych zabaw,Wyścig po Złotego ŻołędziaiZa doskonały tort urodzinowy– ugruntowały jej popularność. Skąd tak wielka popularność seriiZa dużo marchewekKaty Hudson? Bo Królik ijego przyjaciele to przesympatyczne, oryginalne, pełne wdzięku, a przede wszystkim prawdziwe postacie, które mają też swoje słabości do przezwyciężania. Bo kipiąca przygodami akcja rozśmiesza iwzrusza do łez. Bo kolorowy, radosny świat, który Katy Hudson wykreowała przepięknymi ilustracjami, jest niepowtarzalny. Seria niesie przesłanie onajwyższej wartości przyjaźni, która pomaga wnajtrudniejszych momentach, oumiejętności dzielenia się, współdziałania, wspólnej zabawy iwzajemnej pomocy. Panna Śpieszka iPan Leniwiec– pierwszy tom nowej serii – wprowadza temat uważności. Katy Hudson rozpoczęła swoją karierę jako mała dziewczynka, rysując na ścianach wcałym domu. Rodzice szybko zachęcili ją do przerzucenia się na kredki ikartkę. Potem kredki zastąpił pędzel, farby ipióro. Ukończyła Art College, mieszka zmężem idwójką dzieci wLondynie.

46,90 zł
32,83 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,07 zł

7 osób kupiło
7
Źródła naszej nadziei. Nieprzemijające słowa pociechy i ufności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Źródła naszej nadziei. Nieprzemijające słowa pociechy i ufności
Dostępny
22 szt.

Teksty abp. Fultona J. Sheena, choć powstawały kilkadziesiąt lat temu, nie tracą na aktualności. Pozwalają nam nie tylko lepiej rozumieć duchową rzeczywistość, ale także doskonalić się duchowo. W tym zbiorze krótkich rozważań amerykański kaznodzieja proponuje nam drogę wewnętrznej przemiany. Jej początkiem zawsze jest czas zamętu i niepewności. Każdy z nas musi przejść przez mroczny okres Wielkiego Piątku, by doświadczyć radości zmartwychwstania. Arcybiskup Sheen uświadamia nam, że stoimy przed wyborem: albo spróbujemy zrewolucjonizować świat i damy mu się złamać, albo zrewolucjonizujemy siebie i przemienimy świat.

29,90 zł
20,33 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 9,57 zł

6 osób kupiło
8
Seria o komisarzu Williamie Wistingu. Tom 15. Bez granic - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Seria o komisarzu Williamie Wistingu. Tom 15. Bez granic
Dostępny
259 szt.

W Bez granic, w najnowszym tomie bestsellerowej serii o komisarzu Williamie Wistingu Jørn Lier Horst uchwycił doskonale ducha naszych czasów odwołując się do zjawiska crowdsolvingu. To sprawia, że książka jest bardzo aktualna i interesująca. Polecamy! W hiszpańskim miasteczku portowym Palamós podczas ferii wielkanocnych zostaje zamordowana młoda australijska turystka, Ruby Thompson. Jej ciało wyrzucone na brzeg przez morskie fale, znajduje na miejskiej plaży grupa windsurferów. Śledztwo nie przynosi rezultatu. Przyjaciółka zamordowanej dziewczyny, Michelle Norris, zakłada forum internetowe poświęcone sprawie zabójstwa. Na forum udziela się między innymi Norweżka z Asker posługująca się pseudonimem Astrea, która zbiera i przegląda zdjęcia zrobione w Palamós w czasie, gdy doszło do zbrodni. Astrea często przebywa w hiszpańskim miasteczku, gdzie jej rodzina ma letni dom. Na początku grudnia nagle wyjeżdża z Palamós, nie informując o tym bliskich ani przyjaciół. Jej ostatni post na forum brzmi: „Zdaje się, że znalazłam coś ciekawego”. Zaniepokojona Michelle Norris kontaktuje się z norweską policją, a konkretnie z komisariatem policji w Larviku, ponieważ zdjęcie profilowe Astrei zostało zrobione w porcie w Stavern. Wisting, początkowo niechętnie, rozpoczyna poszukiwania Astrei. Pod wpływem kolejnych wydarzeń jego zainteresowanie sprawą rośnie... Książki z serii o komisarzu Williamie Wistingu zostały przetłumaczone dotychczas na 30 języków. Za powieść Vinterstengt (Po sezonie) otrzymał Nagrodę Norweskich Księgarzy. Jego powieść Jakthundene (Psy gończe) została uhonorowana Nagrodą Rivertona i Szklanym Kluczem ( szw. Glasnyckeln ) – nagrodą literacka, która jest przyznawana corocznie pisarzom z krajów nordyckich za najlepszą powieść kryminalną Horst stał się mistrzem w budowaniu i podtrzymywaniu napięcia – aż do ostatniej strony. – Aftenposten Jørn Lier Horst jest bez dwóch zdań jednym z naszych najlepszych pisarzy kryminalnych. [...] Fani Wistinga na pewno nie będą tą książką zawiedzeni. – „Tvedestransdposten”, Norwegia Perełka, dzieło sztuki z gatunku policyjnych powieści kryminalnych. Fantastyczna historia dla nas wszystkich, którzy kochają śledztwa! Nie pamiętam, żebym czytał norweski kryminał z tak dobrze oddanym śledztwem, całkowicie skupiony na rozwiązaniu zagadki kryminalnej. [...] Trzyma w napięciu do tego stopnia, że wręcz siedziałem na skraju krzesła i czytałem w każdej wolnej chwili. [...] Jeśli kochasz prawdziwe kryminały - to jest Twój numer jeden! – Geir Tangen Book Blog, Norwegia Genialna książka – od początku do końca. - Varden Jørn Lier Horst pisze wiarygodne i wnikliwe społecznie kryminały – jest norweskim Henningiem Mankellem. – Hjorth i Rosenfeldt Jørn Lier Horst daje nam wyjątkowo dobrze napisany i porywający kawałek zbrodni, który wciąga czytelnika od pierwszej do ostatniej strony. (...) Nic w tym dziwnego, że Horst znowu napisał znakomitą powieść kryminalną - rozpieszcza nas nimi od czasu swojego debiutu. – Nettavisen Dobrze napisana i niezwykle porywająca historia. – Tvedestrandsposten Trzeba oddać autorowi, że doskonale wie, jak stworzyć dobrą fabułę i jak powiązać ze sobą wszystkie sznurki. Łączy to z zawodową wiarygodnością. Łatwo zrozumieć, dlaczego seria o Williamie Wistingu sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. – Verdens Gang Książka, od której się nie oderwiesz. - Moss Avis Jørn Lier Horst (ur. 27.02.1970) to norweski pisarz i dramaturg; do września 2013 pracował jako szef wydziału śledczego Okręgu Policji Vestfold, obecnie jest pełnoetatowym pisarzem. Studiował kryminologię, filozofię i psychologię. Jest autorem przedstawień dla Teater Ibsen; serii kryminałów z komisarzem Williamem Wistingem w roli głównej, od dwóch lat ukazują się również jego powieści kryminalne w tzw. serii CLUE, przeznaczone dla młodszych czytelników. Wspólnie z Thomasem Engerem jest autorem bestsellrowej trylogii „Blix i Ramm na tropie zbrodni”, która ukazała się na rynku polskim nakładem Wydawnictwa Smak Słowa. Polecamy 2 sezony niezwykle emocjonującego serialu na podstawie książek Horsta Wisting.

47,99 zł
34,55 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,44 zł

6 osób kupiło
9
Za doskonały tort urodzinowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Za doskonały tort urodzinowy
Dostępny
100 szt.

Czwarty tom bestsellerowej serii Za dużo marchewek Ciepła, zabawna książka pokazuje, że niezawsze trzeba być perfekcyjnym, a dobra zabawa iwspółdziałanie zprzyjaciółmi mogą dać więcej satysfakcji iprzyjemności. Niepowtarzalny, kolorowy iradosny – wykreowany przezKaty Hudson – świat, wktórym przyjaźń, umiejętność dzielenia się iwspółdziałania są najważniejsze powraca wAmberku! Po Króliku, który gromadził marchewki (Za dużo marchewek), Żółwiu, który chciał przespać zimę (Za dużo zimowych zabaw), Wiewiórce, która sama chciała wygrać wyścig (Wyścig po Złotego Żołędzia), teraz kolej na Bobra. Bóbr zawsze CHCE BYĆ PERFEKCYJNY! Wszystko robi starannie, uważnie irozważnie. Teraz ma doskonały przepis na doskonały tort urodzinowy. Przyjaciele chcą mu pomóc ipodzielić się radością wspólnego przygotowywania święta. Bóbr niejest tym pomysłem zachwycony. A będzie jeszcze mniej zachwycony, kiedy zabiorą się do pracy... Oj, wiele się będzie działo! Czy Bóbr przekona się, że dzieło nawet mniej doskonałe, ale wspólne, jest lepsze niż dzieło doskonałe stworzone samemu? Katy Hudson to jedna zulubionych autorek iilustratorek polskich dzieci. Jej światowy bestseller Za dużo marchewek bawi iuczy przyjaźni idzielenia się zinnymi kolejne roczniki maluchów. Następne tomy serii: Za dużo zimowych zabaw, Wyścig po Złotego Żołędzia iZa doskonały tort urodzinowy – ugruntowały jej popularność. Skąd tak wielka popularność serii Za dużo marchewekKaty Hudson? Bo Królik ijego przyjaciele to przesympatyczne, oryginalne, pełne wdzięku, a przede wszystkim prawdziwe postacie, które mają też swoje słabości do przezwyciężania. Bo kipiąca przygodami akcja rozśmiesza iwzrusza do łez. Bo kolorowy, radosny świat, który Katy Hudson wykreowała przepięknymi ilustracjami, jest niepowtarzalny. Seria niesie przesłanie onajwyższej wartości przyjaźni, która pomaga wnajtrudniejszych momentach, oumiejętności dzielenia się, współdziałania, wspólnej zabawy iwzajemnej pomocy. Panna Śpieszka iPan Leniwiec – pierwszy tom nowej serii – wprowadza temat uważności. Katy Hudson rozpoczęła swoją karierę jako mała dziewczynka, rysując na ścianach wcałym domu. Rodzice szybko zachęcili ją do przerzucenia się na kredki ikartkę. Potem kredki zastąpił pędzel, farby ipióro. Ukończyła Art College, mieszka zmężem idwójką dzieci wLondynie.

44,90 zł
31,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

5 osób kupiło
10
Sonic the Hedgehog. Tom 1. Punkt zwrotny 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sonic the Hedgehog. Tom 1. Punkt zwrotny 1
Dostępny
1 szt.

Wielka filmowa premiera nowych przygód Sonica weszła na ekrany kin w kwietniu 2022 roku i bije kolejne rekordy popularności! Ponad 400 milionów USD wpływów! Ekranizacja z 2020 roku to trzeci najbardziej kasowy film roku w USA i szósty na świecie (dostępny na HBO GO)! Miliard gier z Sonikiem sprzedanych na świecie! Kultowe animowane seriale telewizyjne! Sonic i przyjaciele ścigają się z czasem, by powstrzymać złego doktora Eggmana i jego hordy robotów! Komiks stworzony przez scenarzystę Iana Flynna i rysowników Tracy Yardleya, Adama Bryce’a Thomasa, Jennifer Hernandez i Evan Stanley. Geniusz zła, doktor Eggman, został pokonany, lecz Sonic nie ma ani chwili odpoczynku! Po ostatnim epickim starciu, niedobitki robotów nieustannie atakują małe miasteczka na całym świecie. Aby stawić im czoła, Sonic będzie potrzebował pomocy zaufanych przyjaciół – Tailsa, Knucklesa i Amy, a także zupełnie nowych, nieoczekiwanych sojuszników! W tej nowej serii przygody Niebieskiej Błyskawicy, jakich jeszcze nie widzieliście! Do biegu! Gotowi! Start!

54,90 zł
38,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 16,47 zł

5 osób kupiło
11
Szalone pocałunki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szalone pocałunki
Dostępny
92 szt.

Bestseller „New York Timesa” o miłosnych perypetiach zawsze zakochanej do szaleństwa, ekscentrycznej książęcej rodziny Wilde’ów z Lindow Castle. Piękna i dowcipna Lavinia Grey jest w poważnych tarapatach i dlatego jak najszybciej musi bogato, dobrze wyjść za mąż. Ale jakże tu oświadczyć się wychowankowi księcia Wilde’a? I aż strach pomyśleć, co będzie, jeśli Parth Sterling jej odmówi. Parth Sterling, najbogatszy kawaler w Anglii, nie zamierza żenić się z kobietą, którą uważa za lekkomyślną i zbyt zainteresowaną modą. Upatrzył sobie o wiele bardziej odpowiednią kandydatkę na żonę. Lecz kiedy dowiaduje się o rozpaczliwym położeniu pięknej Lavinii, proponuje, że znajdzie jej męża. A nawet obiecuje księcia, bo dla Partha Sterlinga wszystko zawsze było możliwe. Lecz czy tym razem szalona obietnica nie okaże się zbyt pochopna i ryzykowna? Aż skrzy się humorem i seksownym wdziękiem: to znak firmowy Eloisy James. –„Romantic Times” Eloisa Jamesosiągnęła sukces w dwóch wcieleniach: gwiazdy romansów historycznych i profesorki literatury. Ukończyła Harvard i Oksford, doktoryzowała się na uniwersytecie Yale, specjalizuje się w twórczości Szekspira i wykłada na uniwersytecie w Nowym Jorku. Jej błyskotliwe powieści z przesyconą wdziękiem i zmysłowością wyrafinowaną intrygą są wydawane w28 krajach, nagradzane najbardziej prestiżowymi nagrodami, jak RITA Award (odpowiednik filmowego Oscara), i zajmują wysokie miejsca na amerykańskich listach bestsellerów. A prywatnie jest żoną prawdziwego włoskiego księcia.

42,90 zł
30,03 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,87 zł

3 osoby kupiły
12
Expeditionary Force. Tom 8. Armagedon - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Expeditionary Force. Tom 8. Armagedon
Dostępny
10 szt.

Kiedy renegaci z załogi „Latającego Holendra” wrócili z pomyślnie ukończonej misji, Siły Ekspedycyjne ONZ sądziły, że Ziemia będzie bezpieczna przez co najmniej kilkaset lat. Teraz SEONZ znowu potrzebują pomocy Wesołej Bandy Piratów. „Holender” wylatuje na prostą misję rozpoznawczą… Jednak w przypadku piratów nic nigdy nie jest proste. Z pozoru łatwe zadanie przerodzi się w prawdziwy Armagedon.

54,90 zł
28,00 zł

Rabat 49,0%
oszczędzasz 26,90 zł

3 osoby kupiły
13
Łamacz dusz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Łamacz dusz
Dostępny
14 szt.

Sebastian Fitzek to mistrz psychologicznej gry. – „The Times” Nie zabijał ich. Nie gwałcił. Nie torturował. Jego zbrodnia była o wiele gorsza. Trzy kobiety – wszystkie młode, piękne i pełne życia – giną bez śladu. Odnalezione – są jak martwe, chociaż wciąż żyją. Żeby je zniszczyć psychicznie wystarczyło siedem dni psychopacie określanemu w mediach jako Łamacz Dusz. Zbliża się Boże Narodzenie i porwania ustają. Czyżby Łamacz Dusz z jakiegoś powodu przerwał swoją grą? Niespodziewanie jednak w zaspie przed luksusową kliniką psychiatryczną zostaje znaleziony mężczyzna. Kiedy odzyskuje przytomność, niczego nie pamięta. Choć bardzo chce sobie przypomnieć... Wkrótce do kliniki przywożą nowego pacjenta w ciężkim stanie. Szaleje śnieżna burza. Odcięta od świata klinika staje się sceną niewyobrażalnych zbrodni. Czyżby Łamacz Dusz uderzał znowu? I dlaczego akurat tu, wśród udręczonych dusz i ich lekarzy? Sebastian Fitzek– autor numer 1 w Niemczech, mistrz thrillerów psychologicznych wydawanych w33 krajach. Każda powieść Fitzka –W amoku, Nocny Powrót, Prezent, Pacjent, Łamacz Dusz, Odprysk, Lot 7a, Terapia, Pasażer 23, Przesyłka, Ostatnie dziecko, Noc Ósma, Odcięci, Auris, Częstotliwość śmierci– zajmuje przez wiele miesięcy 1. miejsce na listach bestsellerów i osiąga milionowe nakłady. Popularność Fitzka wynika z jego niepowtarzalności i wyjątkowości. Znakomita literacka narracja, umiejętność budowania napięcia, dojrzałość i obrazowość języka, panowanie nad całością materii (wszystko się zgadza, wszystkie wątki zbiegają się logicznie) to jego stałe zalety. – „Der Spiegel”

44,90 zł
20,65 zł

Rabat 54,0%
oszczędzasz 24,25 zł

3 osoby kupiły
14
Barbie. HHR66 Kemping. Ken - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie. HHR66 Kemping. Ken
Barbie, Mattel
Dostępny
36 szt.

Ruszaj ku kempingowej przygodzie z lalką Ken inspirowaną hitowym serialem Barbie „It Takes Two My dwie”. Ubrany w niebiesko-białą kraciastą koszulę „na guziki”, dżinsy z przetarciami i białe buciki sportowe Ken jest gotowy na poznanie dzikiej przyrody. Odegraj kempingową przygodę dzięki akcesoriom takim jak lodówka turystyczna, mapa i lornetka. Dzieci w wieku od 3 do 7 lat pokochają odgrywanie ulubionych scen i wymyślanie własnych historyjek z lalkami inspirowanymi bajką Barbie® „It Takes Two My dwie”. Zbierz też inne lalki i zabawki Barbie, aby odkryć nieskończone możliwości oraz poszerzyć świat zabawy. Sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności. Lalka nie stoi samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić. Ruszaj ku kempingowej przygodzie z lalkami Barbie® inspirowanymi hitowym serialem Barbie „It Takes Two My dwie. Ken jest ubrany w swój kempingowy strój: niebiesko-białą kraciastą koszulę „na guziki”, dżinsy z przetarciami i białe buciki sportowe. Wśród wyjątkowych akcesoriów są okulary przeciwsłoneczne, lornetka, mapa, „przekąska”, butelka „wody” i otwierana lodówka turystyczna. Dzieci od 3. roku życia pokochają odgrywanie ulubionych scen i wymyślanie własnych przygód z lalką Barbie i jej przyjaciółmi inspirowanymi bajką Barbie „It Takes Two My dwie”. Zbierz też inne lalki i zabawki Barbie, by bawić się całą paczką przyjaciół!

117,02 zł
105,32 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,70 zł

3 osoby kupiły
15
Zabawy logopedyczne. Zeszyt 3. Głoska S - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawy logopedyczne. Zeszyt 3. Głoska S
Dostępny
71 szt.

Seria zeszytów wspomagających rozwijanie poprawnej wymowy. Fachowe ćwiczenia opracowano w atrakcyjnej dla dzieci formie. Książeczki stanowią znakomitą pomoc dla rodziców, wychowawców i logopedów. Świetną zabawę zapewniają przygotowane naklejki.

11,99 zł
8,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,00 zł

3 osoby kupiły
16
Hot Wheels. HDP05 City. Zakręcona Megamyjnia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hot Wheels. HDP05 City. Zakręcona Megamyjnia
Hot Wheels, Mattel
Dostępny
43 szt.

Zakręcona megamyjnia Hot Wheels City to czysta zabawa! Podjedź do wyjątkowej myjni samochodowej i zakręć znakiem, aby wspiąć się na sam szczyt obrotowej spirali. Na górze znajdują się dwa zbiorniki - jeden z zimną, drugi z ciepłą wodą. Spryskaj pojazd Color Shifters, aby zmienić jego kolor. Odpowiednio rozmieszczona taca zbiera skapującą z pojazdu wodę, więc nie musisz martwić się o bałagan. Megamyjnię można połączyć z innymi zestawami, aby zbudować niesamowite miasto Hot Wheels. Sprzedawane oddzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

230,90 zł
203,19 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 27,71 zł

4 osoby kupiły
17
Bunt morza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bunt morza
Dostępny
232 szt.

Wody oceanów wszędzie się podnoszą – zagrożenie dla całego świata rośnie z każdą chwilą. Zespół NUMA rozpoczyna wyścig z czasem... Alarmujący wzrost poziomu mórz świata – znacznie większy, niż mogłoby spowodować stopnienie lodowców – sprawia, że Kurt Austin, Joe Zavala i reszta zespołu naukowego Narodowej Agencji Badań Morskich i Podwodnych NUMA muszą znaleźć natychmiast wyjaśnienie. Naturalny stop oniewiarygodnych właściwościach, dwa pięćsetletnie japońskie talizmany, zabójca tak brutalny, że nawet jakuza się go wyrzekła, i tajemnicze fale sejsmiczne – to elementy tajnego planu, mającego zmienić porządek świata. Od pełnych rekinów azjatyckich wód, przez ulice Tokio do zakazanej tajemniczej wyspy– zespół NUMA musi ryzykować wszystko, żeby zapobiec globalnej katastrofie. Clive Cussler to najpopularniejszy na świecie autor powieści przygodowo-sensacyjnych. Podróżnik, badacz historii katastrof morskich, poszukiwacz zatopionych wraków, sam był uosobieniem przygody, tak jak jego najsławniejszy bohater – Dirk Pitt. Clive Cussler to jedyny pisarz, którego powieści– wydawane w 105 krajach – przez pół wieku nie schodzą ze szczytów list bestsellerów. Clive Cussler – Wielki Mistrz Przygody – ­fascynuje czytelników wkażdym wieku.

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

2 osoby kupiły
18
Zabawy logopedyczne. Zeszyt 4. Głoska C - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawy logopedyczne. Zeszyt 4. Głoska C
Dostępny
62 szt.

Seria zeszytów wspomagających rozwijanie poprawnej wymowy. Fachowe ćwiczenia opracowano w atrakcyjnej dla dzieci formie. Książeczki stanowią znakomitą pomoc dla rodziców, wychowawców i logopedów. Świetną zabawę zapewniają przygotowane naklejki.

11,99 zł
8,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,00 zł

2 osoby kupiły
19
Zwierzoskop - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Zwierzoskop
Dostępny
2 szt.

Twoje dziecko lubi zagadki? Interesują je zwierzęta? Wspaniale, w takim razie sięgnij po Zwierzoskop. To zbiór 19. zagadek dotyczących zwierząt. W zabawnych, napisanych prostym językiem tekścikach zawarte są wskazówki, które pozwolą dziecku odgadnąć o jakie zwierzę chodzi. Zagadki zawierają także wiele ciekawych informacji o życiu i zwyczajach zwierząt. Z opisów młody czytelnik może dowiedzieć się jak dane zwierzę poluje, czemu służy jego specyficzne umaszczenie, jak wygląda jego życie rodzinne. Każdemu opisowi zwierzęcia towarzyszy piękna ilustracja. W rysunku oka danego gatunku również zaszyfrowane jest rozwiązanie szarady. Wspólne czytanie Zwierzoskopu będzie doskonałą zabawą dla całej rodziny.

47,90 zł
24,43 zł

Rabat 49,0%
oszczędzasz 23,47 zł

2 osoby kupiły
20
Droga do Diuny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Droga do Diuny
Dostępny
60 szt.

Książka ta stanowi kompendium wiedzy i zbiór tekstów, a dla świata Herbertowej Diuny jest tym, czym Silmarillion dla Tolkienowego Śródziemia! Książę zwilżył usta językiem. — To się nie wydaje możliwe. Nigdy nie słyszałem o czymś takim. Wielu ludzi regularnie przyjmuje melanż. To część naszej diety, Thufir. Musielibyśmy już słyszeć o symptomach głodu narkotycznego. Ja sam obchodziłem się bez przyprawy przez… — Pokręcił głową. — No cóż, ja… Do diabła, Thufir! Wiem, że mogę jej używać albo ją odstawić. — A możesz, panie? — Ale ja… — Czy ktoś, kto może pozwolić sobie na regularne zażywanie melanżu, odstawi go na próbę? — zapytał Hawat. — Nie mówię o przypadkowych ludziach z klasy średniej. Mówię o tych z wyższej, którzy mogą go łatwo zdobyć i znają jego sprawdzone właściwości geriatryczne, o tych, którzy zażywają go codziennie w dużych ilościach w charakterze lekarstwa. — To by było potworne — powiedział Leto. — Nie byłby to pierwszy raz, kiedy jakaś wolno działająca trucizna została wprowadzona na rynek pod przykrywką dobra publicznego. Zapraszam cię, panie, do zapoznania się z historią zażywania saturialu, semuty, verity, tytoniu… W Drodze do Diuny Brian Herbert i Kevin J. Anderson rzucają światło na okoliczności powstania i redagowania najwybitniejszych dzieł Franka Herberta – Diuny i Mesjasza Diuny – zamieszczając odnalezione po latach w notatkach pisarza sceny i rozdziały, które zostały usunięte z obu powieści, a także jego korespondencję z wydawcą. Wielką gratką dla czytelników będzie też bez wątpienia Planeta przyprawy – alternatywna powieść o Diunie napisana przez obu twórców na podstawie szkiców Franka Herberta. Pokazuje ona, jak pierwotnie miała wyglądać Diuna i jak z niewielkiej, pozbawionej rozmachu powieści powstało ostatecznie arcydzieło światowej literatury SF. Uzupełnieniem tego tomu są opowiadania Briana Herberta i Kevina J. Andersona – Szept kaladańskich mórz, Polowanie na Harkonnenów, Mek do bicia, Twarze męczenników i Dziecko morza – osadzone głównie w realiach stworzonej przez nich trylogii „Legendy Diuny”. Droga do Diuny to książka wyjątkowa i wspaniały prezent dla miłośników twórczości Franka Herberta! Frank Herbert z pewnością byłby zachwycony i dumny z tej kontynuacji swojej wizji. – Dean Koontz.

79,00 zł
59,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 19,75 zł

2 osoby kupiły
21
Ich obietnice - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ich obietnice
Dostępny
2 szt.

Bestseller z Top 10 „New York Timesa”. Zmysłowe, wdzięczne i rozkosznie zabawne.– „Library Journal” Tom 1. cyklu Dziewczyna spotyka księcia. Książę Ashbury wrócił z wojny z ranami na ciele i duszy. Odsunął się od świata, zamknął w swym londyńskim pałacu. Lecz obowiązek nakazuje mu zapewnić ciągłość rodu. Zatem książę potrzebuje żony. I oto w jego bibliotece pojawia się Emma Gladstone… ubrana w ślubną suknię. Emma, mistrzyni krawiectwa, jest młoda, ale odebrała już od życia kilka trudnych lekcji. Sądzi, że książęta są tylko w bajkach. A dobre wróżki, jeśli nawet istnieją, to starannie ją omijają. Dziewczyna może liczyć tylko na siebie. I dlatego Emma przychodzi do księcia po zwrot pieniędzy za suknię uszytą... dla jego narzeczonej. Książę nieoczekiwanie proponuje Emmie małżeństwo. Ale stawia osobliwe warunki: Będą małżeństwem jedynie w nocy. Żadnych pocałunków. Żadnych pytań o jego blizny po ranach odniesionych w bitwach. Kiedy poczną potomka, nigdy więcej nie będą dzielić ze sobą łoża. Emma, która nie pozwoli sobie niczego narzucać, przedstawia swoje warunki: Co wieczór będą jeść wspólnie kolację. I rozmawiać. I żartować. A kiedy Emma pozna mężczyznę ukrywającego się pod bliznami, nie zdoła on powstrzymać jej przed zakochaniem się w nim. Tessa Dareto jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych autorek romansów historycznych. Jej pełne wdzięku i humoru, inteligentne, seksowne powieści podbijają serca czytelniczek w 20 krajach. W USA są zawsze na szczycie list bestsellerów. Otrzymują najbardziej prestiżowe nagrody gatunku: RITA Award (odpowiednik filmowego Oscara) i nagrody czytelniczek „Romantic Times”.

42,90 zł
30,03 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,87 zł

2 osoby kupiły
22
Sto siedemdziesiąta pierwsza podróż Bazylii von Wilchek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sto siedemdziesiąta pierwsza podróż Bazylii von Wilchek
Dostępny
50 szt.

Sto siedemdziesiąta pierwsza podróż Bazylii von Wilchek to współczesna baśń dla kobiet, które szukają siebie. Zło zdaje się wygrywać, a ekscentryczna arystokratka, Bazylia wyrusza w kolejną tajną misję. Nie spodziewa się, że tym razem będą jej towarzyszyć nastoletnia Pola i uparta kotka. Kobiety mają do pokonania osobiste demony oraz zostaną zmuszone do podjęcia trudnych decyzji. Czy uda im się uratować świat i siebie nawzajem? Czy wspólna podróż pomoże uporać się z bólem i odkryć siebie na nowo? Co wydarzy się w tajemniczym Królestwie Bhutanu? Niezwykły klimat tej zabawnej i uzdrawiającej powieści podkreślają wspaniałe ilustracje Barbary Iwańskiej. Idealna propozycja dla kobiet, które szukają w swoim życiu magii, doprawionej szczyptą inspiracji do zmian.

49,00 zł
44,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,90 zł

1 osoba kupiła
23
Pomyłka telefoniczna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pomyłka telefoniczna
Dostępny
3 szt.

Martyna podkochuje się w Pawle od dawna. Nie ma śmiałości, by go poderwać i tylko marzy o nim w skrytości ducha. Kilka wypitych podczas imprezy piw powoduje, że Marlena myli numery i zamiast do brata dzwoni do Pawła. Ten zaintrygowany hardością dziewczyny i jej niesamowitym głosem postanawia poznać Marlenę. Już po pierwszym spotkaniu wpada na pomysł, by sprawdzić, czy nada się do jego wyuzdanych zabaw. Nie zdaje sobie sprawy, że trafił na tak niesamowitą kobietę.

33,00 zł
29,70 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,30 zł

1 osoba kupiła
24
Filc Dek A4/8ark zielony J. Int Pbh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filc Dek A4/8ark zielony J. Int Pbh
Interdruk
Dostępny
13 szt.

Opakowanie zawiera 8 arkuszy filc oacute w w rozmiarze A4 w jasnozielonym kolorze.

10,99 zł
1 osoba kupiła
25
Trzydzieści plus - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzydzieści plus
Dostępny
2 szt.

Majka dowiaduje się o spadku, jaki zapisała jej daleka krewna i mimo licznych wątpliwości przyjmuje go i staje się właścicielką pałacyku w Bobolinie oraz pokaźnej gotówki, którą ma przeznaczyć na wyremontowanie całości testamentowego zapisu. Z chwilą przekroczenia progu pałacu, Majka staje się uczestnikiem niewyjaśnionych zjawisk, których źródłem jest okazałe domostwo. Renowacją majątku ma zająć się Olek, który mimo początkowej niechęci postanawia przyjąć zlecenie. Tajemnice budują ogromne napięcie. Daj się porwać dramatowi wojennej okupacji, gorącym uniesieniom erotycznym, mrożącym krew w żyłach scenom rodem z najlepszych horrorów. Zakochaj się w tej opowieści i historii miłości, której moc trwa mimo śmierci.

33,00 zł
29,70 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,30 zł

1 osoba kupiła
26
Samoleczenie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Samoleczenie
Dostępny
10 szt.

Światowy bestseller medycyny alternatywnej Praktyczny przewodnik Twój umysł może uzdrowić twoje ciało! Choroba to manifestacja stresu. Stan fizyczny jest odbiciem stanu umysłu. I to właśnie umysł poprzez zmianę sposobu myślenia inastawienia do rzeczywistości może przywrócić zdrowie ciału. W tym fascynującym iniezwykle przydatnym poradniku Louis Proto wyjaśnia, jak: • Rozwinąć wsobie pozytywne nastawienie, które pomoże walczyć zchorobą. • Zredukować stres iwzmocnić układ odpornościowy. • Pozbyć się negatywnych myśli iuczuć. • Odtruć organizm iwzmocnić swoją energię. • Poprawić swoje zdrowie dzięki wizualizacji, medytacji iinnym naturalnym metodom. „Louis Proto napisał cudownie przejrzystą ipełną informacji książkę dlakażdego, kto interesuje się dobroczynnymi skutkamisamoleczenia. Udało mu się jasno iwyraźnie przedstawić alternatywne metody leczenia. Skorzystaj ztej książki jako przewodnika po dostępnych dlaciebie sposobach na ratowanie zdrowia” – pisze wprzedmowie Louise L. Hay, autorka bestsellerowych książek motywacyjnych iporadników samorozwoju, jedna znajpopularniejszych life coachów na świecie. Louis Proto to znany amerykański terapeuta, specjalista wdziedzinie technik relaksacji, autor bestsellerów: Obudź swoją energię iBądź swoim najlepszym przyjacielem.

42,90 zł
19,73 zł

Rabat 54,0%
oszczędzasz 23,17 zł

1 osoba kupiła
27
Dziecinna gra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziecinna gra
Dostępny
298 szt.

Dzieci dorastają, wchodzą w dorosłe życie i chcą iść własną drogą… Kate Morgan, starszy partner w prestiżowej kancelarii prawnej w Nowym Jorku, jest dumną matką trojga dorosłych dzieci. Tamara, Anthony i Claire ukończyli świetne szkoły, wybrali wspaniałe ścieżki kariery i byliby chlubą ich ojca. Po śmierci męża Kate przez lata samotnie stara się trzymać w garści życie rodzinne, swoją karierę, a nawet emocje. Ani razu nie zadaje sobie pytania, czy naprawdę zna swoje dzieci… ani czy nadzieje, jakie w nich pokłada, pokrywają się z tym, czego pragną one same. Niebawem się o tym przekona – podczas szalonego lata, kiedy jej świat wywróci się do góry nogami… Danielle Steel– mistrzyni literatury obyczajowej – osiągnęła oszałamiający sukces wśród czytelniczek w każdym wieku, dzięki temu, że każda kobieta może odnaleźć w jej bohaterkach siebie, własne problemy i zmagania, ale zawsze nadzieję, wytchnienie, marzenia i refleksję. I wiarę, że dobro zwycięża. Pasją Danielle Steel jest pisanie, radością – dzieci, a hobby – zwierzęta. Jej 170 książek wydano w69 krajach w rekordowym nakładzie 800 milionów egzemplarzy. Ponad 20 powieści sfilmowano.

44,90 zł
31,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

1 osoba kupiła
28
Barbie. HGR08 Syrenka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie. HGR08 Syrenka
Barbie, Mattel
Dostępny
47 szt.

Odkryj podwodny świat zabawy z lalkami syrenkami z linii Barbie Dreamtopia o baśniowym wyglądzie! Te lalki Barbie syrenki z inspirowanym muszelkami topem i wielokolorowym ogonem z efektem ombre zostaną bohaterkami wielu podmorskich przygód i opowieści. Kolorowe włosy i królewska tiara dopełniają morski styl. Każda Barbie syrenka zgina się w pasie, dzięki czemu można ją posadzić albo imitować „pływanie” w morzu! Dzięki pięknym kolorom i fantastycznym szczegółom lalki syrenki z linii Barbie Dreamtopia inspirują dzieci od 3 roku życia do snucia niekończących się bajkowych opowieści. Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Lalki nie stoją i nie pływają samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić. · Przeżywaj podmorskie przygody z lalkami syrenkami z linii Barbie Dreamtopia o fantazyjnym, królewskim wyglądzie w tęczowych kolorach. · Każda lalka syrenka Barbie ma piękny top, półprzezroczystą płetwę i kolorowy ogon z efektem ombre. · Długie kolorowe włosy i królewska tiara uzupełniają magiczną stylizację. · Dzieci mogą opowiadać własne historie – zginać lalki Barbie w pasie, aby „pływały” w morzu, albo posadzić je w blasku słońca! · Dzięki żywym kolorom i fantastycznym szczegółom lalki syrenki z linii Barbie Dreamtopia będą świetnym prezentem dla dzieci od 3. roku życia. Uwaga! Różne wzory, towar wysyłany losowo.

68,90 zł
62,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,89 zł

1 osoba kupiła
29
Eldritch Anatomy LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eldritch Anatomy LP, Winyl
Dostępny
5 szt.

1.Hunted 2.Cadaver Synod 3.Ghoul Presence 4.Perdition's Crown 5.Gaping Maws of Cerberus 6.Lowermost Baptisms 7.Sublimation 8.Death Vernacular 9.Vile Grace

134,90 zł
30
Spreading The Plague, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spreading The Plague, LP
Rage, SPV
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.26

Lista utworów: 1. To Live And To Die 02. Spreading The Plague 03. The King Has Lost His Crown 04. A New Land (acoustic version) 05. The Price Of War 2.0 06. Straight To Hell (live from the Cave)

82,90 zł
Powiadomienie
31
Spreading The Plague, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spreading The Plague, CD
Rage, SPV
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 01. To Live And To Die 02. Spreading The Plague 03. The King Has Lost His Crown 04. A New Land (acoustic version) 05. The Price Of War 2.0 06. Straight To Hell (live from the Cave)

49,90 zł
32
Limbo, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Limbo, CD
Dostępny
10 szt.

Lista utworów: 1.Whatever It Takes 2.Let Me Dream 3.Defiance 4.In Motion 5.Orange Lilies 6.Black Gold 7.Monster 8.Shining Star 9.Navigation 10.Evermore

65,90 zł
33
The Fourth Diimension, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Fourth Diimension, CD
Dostępny
11 szt.

Lista utworów: 1. Warning Shots 2. Life Is Today 3. Stay 4. Follow Your Heart 5. Trust 6. Dreamers 7. Say That You Want Me 8. The Road Back To Hell 9. Remove Your Crown 10. The Fourth Dimension

65,90 zł
34
Denial Of Death, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Denial Of Death, CD
Dostępny
10 szt.

Lista utworów: 1.the vision 04:08 2.fuel the fire 3.road to ruin 4.the overseer 5.denial of death 6.interlude 7.erebus and terror 8.snake venom booze 9.weaver of a spell 10.alkahest

65,90 zł
35
Rise, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rise, CD
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1.Eschaton 2.Narcissistic Outcast 3.Town of Death 4.Paralogical Delusions 5.Rise 6.Preach That Hate 7.Persecution 8.Triumph 9.Apathy of Fear 10.Burden of Society 11.Drowning in Tears 12.Screams from Hell

65,90 zł
Powiadomienie
36
New Direction, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
New Direction, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.17

Lista utworów: 1. Take It To The Limit 2. I Just Can’t Get Over You 3. Light It Up 4. Walk Next To You 5. Shoot For The Stars 6. All That I’m Living For 7. Free Ride 8. Can’t Explain It 9. Scream And Shout 10. New Direction

65,90 zł
Powiadomienie
37
Eternal Steel, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eternal Steel, CD
I AM, SPV
Dostępny
5 szt.

Lista utworów: 1.The Primal Wave 2.Surrender to the Blade 3.The Iron Gate 4.Eternal Steel 5.Vicious Instinct 6.Infernal Panther 7.Queen Incarnate 8.Heaven on Earth 9.Price of Pain 10.Eye Candy 11.Manic Cure

65,90 zł
38
All Consuming Void, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
All Consuming Void, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.08

Lista utworów: 1. Disorienting Verminosity 2. Cage Of Resentment 3. Isolation 4. The Crushing Weight 5. Bottomless Pit 6. House Of Mirrors 7. Pull Of The Boulder

65,90 zł
Powiadomienie
39
For Forste Gang, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
65,90 zł
40
No Exit, żółty LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
No Exit, żółty LP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.08

Lista utworów: Intro Falling Back The Price Of LoveÊ Love More Or LessÊ As Tears Go ByÊ Mother WolfÊ Sister Morphine Late Victorian HolocaustÊ Sparrows Will Sing The Ballad Of Lucy JordanÊ

121,90 zł
109,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,19 zł

41
Tellurian Rupture, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tellurian Rupture, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.23

Lista utworów: 1.The Awakening 2.Worms 3.Beyond the Black 4.By Ignorance Obsucred 5.Coffin Bred 6.Praise the Serpent Queen 7.Gone With the Floods 8.Aegeon's Wrath 9.Maternal Foundry 10.Tellurian Rapture

65,90 zł
Powiadomienie
42
Live, 2 białe LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live, 2 białe LP
Blondie, Edel
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: [ 1 ] 1.Dreaming 2.Hanging On The Telephone 3.Screaming Skin 4.Atomic 5.Forgive And Forget 6.The Tide Is High 7.Shayla 8.Sunday Girl [ 2 ] 1.Maria 2.Call Me 3.Under The Gun 4.Rapture 5.Rip Her To Shreds 6.X Offender 7.No Exit 4. Heart Of Glass 8.One Way Or Another

146,90 zł
132,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,69 zł

43
Pakiet: Kolonizacja. Tomy 1-3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Kolonizacja. Tomy 1-3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Trzy tomy barwnej space opery – teraz w pakiecie! XXXIII stulecie. Ludzkość zdołała skolonizować liczne światy dzięki pomocy pokojowej i życzliwej pozaziemskiej cywilizacji Atilów i jej zaawansowanej technologii. Jednakże wiele statków kosmicznych, które wyruszyły na podbój kosmosu kilka lat przed pierwszym kontaktem z kosmitami, zaginęło w przestrzeni. Zagubione w bezmiarze kosmosu statki stały się łupem i stawką w rozgrywce między wszelkiego rodzaju grabieżcami. Aby odnajdować te statki pierwszych kolonistów, Agencja sformowała doborowe zespoły, a wśród nich zespół dowodzony przez Millę Aygon… Idealny komiks, jeśli lubisz space operę. Zdecydowanie polecam. – Czytajkomiksy.pl

139,99 zł
97,99 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 42,00 zł

44
Milk & Sugar Beach Sessions 2022, 2 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Milk & Sugar Beach Sessions 2022, 2 CD
różni, SPV
Niedostępny
Brak

Lista utworów: CD1: 1. Let the Sun Shine (Stu Patrics Extended Dub Remix) Milk & 2. Get It On (Original Mix) Vanilla Ace 3. While We Still Can (Yves Murasca Remix) Matthew1626 feat. Karolyn Haze 4. Es Vedra (Touch &) Gabriel & 5. Don't Lie (Original Mix) Loui & 6. Moving Light (Original Mix) Miguel Migs feat. Lisa Shaw 7. Making Me Fall (Kolombo Remix) Moya 8. Heartless Beatings (Tosel &) Rockaforte & 9. Want To Know (Original Mix) Sonny Fodera, Bontan 10. Barbe's (Original Mix) Teenage Mutants 11. Restless (Tube &) Superlover 12. Clouds (Purple Disco Machine Remix) Martin Waslewski 13. The Bumps (Original Mix) The Bumps (Original Mix) 14. Disarray (Original Mix) Tube & 15. Unstoppable (Tube &) Rashid Ajami & CD2: 1. You (Original Mix) DIVEin2MOODS 2. What Is Balearic? (Original Mix) Mashti & 3. Fallen (Bossa Mix) Schwarz & 4. Evening Groove (Original Mix) Pearldiver 5. The Groove Is You (Original Mix) Deep Dive Corp. feat. Al Agami & 6. Swing Your Soul (Original Mix) P.M.FM feat. Hellmut Hattler 7. Earth (Original Mix) Worldtraveller 8. Portuguese Beach Cafe (Original Mix) Living Room 9. Galaxies (Original Mix) Hippiehaus 10. Pirates (Original Mix) Afterlife feat. Ella May 11. Gregory (Original Mix) Afternoon In Stereo 12. Right This Time (Adult Mix) Baumgartner, Pit 13. The Reef (Original Mix) Bright, James 14. Bora Bora (Extended Mix) Danilo De Santo 15. Hell Alright (Original Mix) De-Phazz 16. Be (Original Mix) Bright, James

59,90 zł
Powiadomienie
45
Voice From The Silence. Reloaded, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Voice From The Silence. Reloaded, CD
Symphonity, Limb Music
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. La Morale Dell'immorale 2 Give Me Your Helping Hand 3 Gates of Fantasy 4 Bring Us the Light 5 Salvation Dance 6 The Silence - Memories (Part I) 7 The Silence - Memories (Part II) 8 The Silence - Memories (Part III) 9 Searching You 10 Evening Star 11 Afterlife 12 Anyplace, Anywhere, Anytime 13 Beast Inside 14 Piper ("Salvation Dance" Demo 2007) 15 Gates of Fantasy (Pre- Production 2007) 16 Evening Star

65,90 zł
46
Kreatura, zielony LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kreatura, zielony LP
Manntra, SPV
Dostępny
5 szt.

Lista utworów: Strona A 1. Volhov 2. Nightmare 3. Tanz 4. Devour 5. Königsmord 6. Black Strona B 1. Kreatura 2. Silvermoon 3. Not Guilty 4. Oblivion 5. Secret 6. So ist das Leben

134,90 zł
47
Force Majeure, fioletowy LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Force Majeure, fioletowy LP
H.E.A.T, Edel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.26

Lista utworów: 1. Back To The Rhythm 2. Nationwide 3. Tainted Blood 4. Hollywood 5. Harder To Breathe 6. Not For Sale 7. One Of Us 8. Hold Your Fire 9. Paramount 10. Demon Eyes 11. Wings Of An Aeroplane

106,90 zł
96,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,69 zł

48
Cradle Of Fire, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cradle Of Fire, LP
Dostępny
5 szt.

Lista utworów: Side A: 1.Intro 0:37 2.Cradle Of Fire 3:39 Side B: 3.Filthridder 3:36 4.The Doomed 2:38

110,90 zł
49
The Seguel, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Seguel, LP
Mirage, SPV
Dostępny
5 szt.

Lista utworów: 1.In The Days Of Rama 06:43 2.Guiding Light 03:49 3.The Emperor 04:47 4.Far Away 05:46 5.Robot 9 03:55 6.Flowers For Algemon 03:38 7.Haunted 05:06 8.When Autumn Comes 07:20

134,90 zł
50
Sympathy For The Ignorant, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sympathy For The Ignorant, LP
Misfire, SPV
Dostępny
10 szt.

Lista utworów: 1.Fractured 05:02 2.Red Flag 03:21 3.War of Mine 03:17 4.Skin of Mirrors 02:34 5.Death Trap 04:08 6.No Offense 04:21 7.R.I.P. 02:55 8.He Said She Said 04:27 9.L.Y.S. 03:38 10.Sympathy for the Ignorant 04:24

134,90 zł
51
Dom na wyrębach. Cykl powieściowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
59,90 zł
44,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,97 zł

52
Czarny wygon. Tomy 1-4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarny wygon. Tomy 1-4
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.31

Witold Uchmann, doświadczony dziennikarz po pięćdziesiątce, zajmuje się opisywaniem zjawisk paranormalnych. Pewnego dnia po awanturze z szefem postanawia złożyć wypowiedzenie. W ostatniej chwili zmienia decyzję pod wpływem otrzymanego na redakcyjny adres e-maila. W nim młody mężczyzna informuje Uchmanna, że na Roztoczu, niedaleko Zwierzyńca, znajduje się przeklęte miejsce, o którego istnieniu nie wie nikt poza tajemniczym nadawcą tej wiadomości. Dziennikarz pomimo ostrzeżenia, które przekazuje mu najbliższy przyjaciel, decyduje się na spotkanie z informatorem. Czy wszystko to wyłącznie rojenia chorego umysłu młodego człowieka, czy może rzeczywistość skryta pod sielską nazwą Słoneczna Dolina okaże się naprawdę przerażająca? W pewnym momencie Uchmann uświadamia sobie, że wiele by dał za to, żeby jego nowy znajomy był po prostu wariatem... Cztery tomy Czarnego Wygonu zapewniają czytelnikowi literacką grozę na najwyższym poziomie oraz przyspieszone tętno od pierwszej do ostatniej strony.

69,90 zł
52,43 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 17,47 zł

53
Secretariado uma visao pratica podręcznik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
149,00 zł
54
Filc Dek A4/8ark Bra Int Pbh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filc Dek A4/8ark Bra Int Pbh
Interdruk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.02

Opakowanie zawiera 8 arkuszy filc oacute w w rozmiarze A4 w ciemnozielonym kolorze.

8,99 zł
Powiadomienie
55
Filc Dek A4/8ark Zol Int Pbh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filc Dek A4/8ark Zol Int Pbh
Interdruk
Dostępny
19 szt.

Opakowanie zawiera 8 arkuszy filc oacute w w rozmiarze A4 w ż oacute łtym kolorze.

11,99 zł
56
Filc Dek A4/8ark Pom Int Pbh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filc Dek A4/8ark Pom Int Pbh
Interdruk
Dostępny
21 szt.

Opakowanie zawiera 8 arkuszy filc oacute w w rozmiarze A4 w pomarańczowym kolorze.

8,99 zł
57
Filc Dek A4/8ark niebieski Int Pbh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filc Dek A4/8ark niebieski Int Pbh
Interdruk
Dostępny
22 szt.

Opakowanie zawiera 8 arkuszy filc oacute w w rozmiarze A4 w niebieskim kolorze.

10,99 zł
58
Filc Dek A4/8ark Pop Int Pbh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filc Dek A4/8ark Pop Int Pbh
Interdruk
Dostępny
13 szt.

Filc dekoracyjny w kolorze szarym. Format A4. 8 sztuk.

10,99 zł
59
Agencia ELE 1 podręcznik +CD OOP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
118,80 zł
Powiadomienie
60
Agencia ELE 1 ćwiczenia +CD OOP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
84,20 zł
Powiadomienie
61
Espanol en Marcha 2 ćwiczenia OOP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
47,30 zł
62
zzzzzPasaporte 3 podręcznik +CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
zzzzzPasaporte 3 podręcznik +CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.17

Nowoczesny kurs adresowany do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych i osób dorosłych rozpoczynających naukę języka hiszpańskiego.

115,50 zł
Powiadomienie
63
zzzzzStudio 100 1 Ćwiczenia PL + CD gratis - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
zzzzzStudio 100 1 Ćwiczenia PL + CD gratis
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.17

34,70 zł
Powiadomienie
64
zzzzStudio 60 2. Cahier d'exercices.+Audio CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,17 zł
65
zzzzStudio 60 2 sb+CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
zzzzStudio 60 2 sb+CD
Dostępny
30 szt.

Podręcznik do języka francuskiego Studio 60 przeznaczony jest dla uczniówszkół ponadgimnazjalnych bez znajomości języka. Szczególnie ważnedla autorów podręcznika jest podniesienie zdolności komunikacyjnychw języku francuskim. Na końcu każdego z trzech "dużych" rozdziałówznajdują się testy sprawdzające, co pozwala na systematyczne utrwalaniezdobytych wiadomości.

48,83 zł
66
zzzzStudio 60 1 eleve +CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
41,80 zł
67
zzzzzStudio 100 1. Livre d'eleve - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
zzzzzStudio 100 1. Livre d'eleve
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.17

52,40 zł
Powiadomienie
68
zzzzBravo Fr 2 podręcznik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
zzzzBravo Fr 2 podręcznik
Dostępny
24 szt.

Podręcznik do nauki języka francuskiego przeznaczony dla młodzieży gimnazjalnej. Każda z trzech części kursu przewidziana jest na ok. 70-80 godzin nauki. Podręcznik zawiera strony poświęcone samoocenie uczniów, co motywuje do nauki i czyni ich współodpowiedzialnymi za proces uczenia się.

42,90 zł
69
Bravo 3 Francuski Ćwiczenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bravo 3 Francuski Ćwiczenia
Dostępny
7 szt.

Podręcznik do nauki języka francuskiego przeznaczony dla młodzieży gimnazjalnej. Każda z trzech części kursu przewidziana jest na ok. 70-80 godzin nauki. Seria dobrze znana i sprawdzona. Struktura książki przejrzysta i czytelna. Teksty osadzone są w realiach współczesnej Francji, a poruszane tematy dostosowane do wieku i zainteresowań uczniów.

30,45 zł
70
Nouveau Sans Frontieres 1 Ćwiczenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
17,99 zł
71
zzzzzBravo 1. Podręcznik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
zzzzzBravo 1. Podręcznik
Dostępny
31 szt.

Podręcznik Bravo ! 1 stanowi bardzo interesującą propozycję pracy z dziećmi starszymi szkoły podstawowej, jak również z uczniami w I klasie gimnazjum. Metoda ta obejmuje 3 poziomy nauczania pozwalające na praktyczne przyswojenie sprawności językowych w ścisłym powiązaniu z wymogami egzaminu DELF 1-ego stopnia. Materiał uporządkowany, przejrzysty, umożliwiający nauczycielowi komfortową, linearną realizację podręcznika, a przy tym realny w stosunku do możliwości ucznia oraz liczby godzin w tygodniu. Każdy tom obejmuje około 70 godzin nauki. Treść podręcznika, jego nowatorski układ, tematyka odpowiadająca zainteresowaniom młodego odbiorcy zostały opracowane przez autorów z uwzględnieniem potrzeb oraz oczekiwań nauczycieli z różnych krajów, w tym również z Polski..

41,80 zł
72
zzzzBravo 2. Ćwiczenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
zzzzBravo 2. Ćwiczenia
Dostępny
31 szt.

Zeszyt ćwiczeń do nauki języka francuskiego w gimnazjum. Każda z trzech części kursu przewidziana jest na około 70-80 godzin nauki. Podręcznik zawiera strony poświęcone samoocenie uczniów, co motywuje do nauki i czyni ich współodpowiedzialnymi za proces uczenia się.

29,40 zł
73
Junior 1. Livre du professeur OOP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
71,51 zł
64,36 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,15 zł

74
zzzzDeclic 2 ćwiczenia + Audio CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
zzzzDeclic 2 ćwiczenia + Audio CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.17

Zeszyt ćwiczeń do drugiej części podręcznika Déclic. Na 80 stronach znajdziemy różnego rodzaju ćwiczenia, ukierunkowane na rozwój poszczególnych kompetencji językowych. Każdy rozdział zeszytu ćwiczeń poprzedzony jest słowniczkiem trudnych wyrazów. Ćwiczenia uporządkowane są w sposób odpowiedni do nabywanych przez ucznia umiejętności. Dołączona do zeszytu ćwiczeń płyta CD proponuje dodatkowe ćwiczenia do pracy w klasie lub pracy indywidualnej ucznia w domu.

34,00 zł
Powiadomienie
75
zzzzAdo 1. Cahier d'exercices - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
zzzzAdo 1. Cahier d'exercices
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.17

Zeszyt ćwiczeń do nauki języka francuskiego dla gimnazjum. Oprócz ćwiczeń i podręcznika naukę wspomagają kasety audio oraz kasety video. Tematyka skupia się na problemach życia codziennego nastolatków. Metoda składa się z trzech części, pozwalających na zdobycie umiejętności językowych na poziomie A1 i A2.

34,10 zł
Powiadomienie
76
zzzzAdo 1. Libro d'eleve - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
zzzzAdo 1. Libro d'eleve
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.17

50,60 zł
Powiadomienie
77
Hulajnoga 3-kołowa Frozen II 244050 STAMP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hulajnoga 3-kołowa Frozen II 244050 STAMP
Pulio, Kraina Lodu
Dostępny
19 szt.

Hulajnoga 3-kołowa licencyjna. Posiada wygodne uchwyty, antypoślizgowy podest, koła pokryte materiałem PVC. Rozwija umiejętności ruchowe i uczy równowagi. Maks. obciążenie: do 20 kg. Wysokość kierownicy regulowana: 58-62 cm. Średnica koła przedniego: 14 cm, kół tylnych: 12 cm. Szerokość kierownicy: 35 cm. Wymiary podestu: dł. 23 cm, szer. 10,5 cm. Hulajnoga pozwala na zabawę zarówno w domu jak i na dworze. Wiek: 2-5 lat.

114,90 zł
104,56 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 10,34 zł

78
Piórnik Campus Indian ZOO E62547 CoolPack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik Campus Indian ZOO E62547 CoolPack
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.07

26,90 zł
Powiadomienie
79
Plecak szkolno-wycieczkowy, licencja THE SECRET LIFE OF PETS - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak szkolno-wycieczkowy, licencja THE SECRET LIFE OF PETS
St. Majewski
Niedostępny
Brak

Plecak wykonany z najwyższej jakości materiałów. Idealny dla młodszych dzieci, na szkolną wycieczkę, zajęcia pozalekcyjne czy do przedszkola. Posiada jedną komorę główną oraz przednią kieszeń zamykaną na zamek błyskawiczny. Boczne elastyczne kieszonki stanowią idealne miejsce na bidon czy butelkę z napojem. Na plecaku znajdują się liczne elementy odblaskowe, które zapewniają bezpieczeństwo użytkownika na drodze zarówno w nocy jak i podczas złych warunków atmosferycznych. Plecak posiada regulację długości szelek i jest nieprzemakalny. Licencja - The Secret Life of Pets Wymiary - 26,5 x 21 x 10 Waga - 190 g Ilość komór - 1 Dodatkowe kieszenie - 3 Cechy szczególne - nieprzemakalny

74,99 zł
71,24 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,75 zł

80
Spostrzegawczy maluszek. W drogę! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spostrzegawczy maluszek. W drogę!
Dostępny
52 szt.

W książkach z serii Spostrzegawczy maluszek ciekawe świata przedszkolaki znajdą rysunki różnych zwierząt i roślin, środków transportu, artykułów spożywczych oraz wielu innych rzeczy, które maluchy znajdą w swoim najbliższym otoczeniu, a także ciekawe zadania, by ćwiczyć spostrzegawczość, liczenie, rozpoznawanie kształtów i kolorów oraz rozumienie przeciwieństw. Duże naklejki, którymi trzeba uzupełnić kolejne strony, zapewnią dzieciom dodatkową zabawę.

19,99 zł
15,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

81
Access to History. Mao's China 1936-97. 4th Edition - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Access to History. Mao's China 1936-97. 4th Edition
Niedostępny
Brak

Exam board: AQA; Pearson EdexcelLevel: AS/A-levelSubject: HistoryFirst teaching: September 2015First exams: Summer 2016 (AS); Summer 2017 (A-level)Put your trust in the textbook series that has given thousands of A-level History students deeper knowledge and better grades for over 30 years.Updated to meet the demands of today's A-level specifications, this new generation of Access to History titles includes accurate exam guidance based on examiners' reports, free online activity worksheets and contextual information that underpins students' understanding of the period.- Develop strong historical knowledge: in-depth analysis of each topic is both authoritative and accessible- Build historical skills and understanding: downloadable activity worksheets can be used independently by students or edited by teachers for classwork and homework- Learn, remember and connect important events and people: an introduction to the period, summary diagrams, timelines and links to additional online resources support lessons, revision and coursework- Achieve exam success: practical advice matched to the requirements of your A-level specification incorporates the lessons learnt from previous exams- Engage with sources, interpretations and the latest historical research: students will evaluate a rich collection of visual and written materials, plus key debates that examine the views of different historians

119,70 zł
Powiadomienie
82
MALTEX Fotelik do kąpieli z matą Zebra szary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MALTEX Fotelik do kąpieli z matą Zebra szary
Maltex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

23,10 zł
21,25 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,85 zł

83
MALTEX Fotelik do kąpieli z matą Zebra beżowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MALTEX Fotelik do kąpieli z matą Zebra beżowy
Maltex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

21,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 1,01 zł

84
MALTEX Fotelik do kąpieli z matą Zebra jasny róż - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MALTEX Fotelik do kąpieli z matą Zebra jasny róż
Maltex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

23,10 zł
21,25 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,85 zł

85
MALTEX Fotelik do kąpieli z matą Zebra jasno niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MALTEX Fotelik do kąpieli z matą Zebra jasno niebieski
Maltex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

19,40 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,3%
oszczędzasz 1,41 zł

86
Łóżeczko turystyczne MOVI różowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łóżeczko turystyczne MOVI różowy
Kinderkraft
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.02

Wymiary: Długość (bez nóg): 93,5 cmSzerokość (bez nóg): 55,5 cmWysokość: 67,5 cmNogi:Szerokość rozstawienia n

562,90 zł
546,01 zł
Powiadomienie

Rabat 3,0%
oszczędzasz 16,89 zł

87
Łóżeczko turystyczne MOVI szary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łóżeczko turystyczne MOVI szary
Kinderkraft
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.02

Wymiary: Długość (bez nóg): 93,5 cmSzerokość (bez nóg): 55,5 cmWysokość: 67,5 cmNogi:Szerokość rozstawienia n

562,90 zł
546,01 zł
Powiadomienie

Rabat 3,0%
oszczędzasz 16,89 zł

88
Schowek
Termos butelka Terra 500ml - Palmy
Miniland
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Chcesz dłużej cieszyć się ulubionym napojem w idealnej temperaturze? Butelka termiczna Miniland pozwala utrzymać temperaturę napoju przez ponad 24 godziny dzięki podwójnej stalowej ściance, dzięki czemu możesz cieszyć się każdym łykiem. Posiada pojemność 500ml i wykończenie ozdobione motywem kwiatowym. Kolekcja Miniland Terra inspirowana kolorami natury dla rodzin, które kochają drobiazgi... Kolekcja Terra to minimalistyczne wzory w naturalnych kolorach, które pomogą Ci podczas karmienia dziecka. Ta skandynawska kolekcja wyróżnia się zastosowaniem gamy kolorów inspirowanych różnymi odcieniami ziemi, morza i natury... Będzie idealnym towarzyszem na co dzień - na wyjazd i na spacer z dzieckiem. W kolekcji Terra znajdują się termosy na płyny i posiłki stałe z najwyższej jakości stali nierdzewnej, które pomogą dłużej utrzymać żywność w idealnej temperaturze. Dopasowane torby izotermiczne ułatwiają wychodzenie z domu i można je wygodnie zabrać w dowolne miejsce. Kolekcję uzupełniają inne akcesoria do żywności z hermetycznymi pojemnikami oraz zestawy piknikowe. Zawsze pasuje do Twojego dziecka! Butelki z kolekcji Terra inspirowanej kolorami ziemi są idealnym uzupełnieniem naszych termosów i pojemników na żywność, dzięki czemu zarówno mamy, tatusiowie, jak i maluchy mogą pokazać się w pasującym stylu. Wielokrotnego użytku i trwałe Wykonana ze stali nierdzewnej, może być ponownie używana przez długi czas, przedłużając jego żywotność i przyczyniając się do zrównoważonego rozwoju środowiska. W ten sposób rodzice mogą nauczyć maluchy, jak ważne jest dbanie i szanowanie świata, w którym będą żyć. Materiały obdarzone wyjątkową jakością Wykonany ze stali 18/8 (stal 304), która charakteryzuje się bardzo niską przewodnością cieplną i bardzo dobrą odpornością na wysokie temperatury, będąc najodpowiedniejszym materiałem do przechowywania żywności i napojów.

83,30 zł
73,30 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,00 zł

89
Schowek
Termos butelka Terra 500ml - Liście
Miniland
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Chcesz dłużej cieszyć się ulubionym napojem w idealnej temperaturze? Butelka termiczna Miniland pozwala utrzymać temperaturę napoju przez ponad 24 godziny dzięki podwójnej stalowej ściance, dzięki czemu możesz cieszyć się każdym łykiem. Posiada pojemność 500ml i wykończenie ozdobione motywem kwiatowym. Kolekcja Miniland Terra inspirowana kolorami natury dla rodzin, które kochają drobiazgi... Kolekcja Terra to minimalistyczne wzory w naturalnych kolorach, które pomogą Ci podczas karmienia dziecka. Ta skandynawska kolekcja wyróżnia się zastosowaniem gamy kolorów inspirowanych różnymi odcieniami ziemi, morza i natury... Będzie idealnym towarzyszem na co dzień - na wyjazd i na spacer z dzieckiem. W kolekcji Terra znajdują się termosy na płyny i posiłki stałe z najwyższej jakości stali nierdzewnej, które pomogą dłużej utrzymać żywność w idealnej temperaturze. Dopasowane torby izotermiczne ułatwiają wychodzenie z domu i można je wygodnie zabrać w dowolne miejsce. Kolekcję uzupełniają inne akcesoria do żywności z hermetycznymi pojemnikami oraz zestawy piknikowe. Zawsze pasuje do Twojego dziecka! Butelki z kolekcji Terra inspirowanej kolorami ziemi są idealnym uzupełnieniem naszych termosów i pojemników na żywność, dzięki czemu zarówno mamy, tatusiowie, jak i maluchy mogą pokazać się w pasującym stylu. Wielokrotnego użytku i trwałe Wykonana ze stali nierdzewnej, może być ponownie używana przez długi czas, przedłużając jego żywotność i przyczyniając się do zrównoważonego rozwoju środowiska. W ten sposób rodzice mogą nauczyć maluchy, jak ważne jest dbanie i szanowanie świata, w którym będą żyć. Materiały obdarzone wyjątkową jakością Wykonany ze stali 18/8 (stal 304), która charakteryzuje się bardzo niską przewodnością cieplną i bardzo dobrą odpornością na wysokie temperatury, będąc najodpowiedniejszym materiałem do przechowywania żywności i napojów.

83,30 zł
73,30 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,00 zł

90
Plecak młodzieżowy Break Fan yard E24626 CoolPack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak młodzieżowy Break Fan yard E24626 CoolPack
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.29

135,90 zł
Powiadomienie
91
Saszetka podwójna Clever Army Black czarna C65258/E CoolPack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Saszetka podwójna Clever Army Black czarna C65258/E CoolPack
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.01

Pojemna, dwukomorowa saszetka (kolor - czarny). Każda z komór jest otwierana przy pomocy suwaka ze sznureczkiem. Dzięki temu zawartość znajdująca się w środku jest bezpieczna. W projekcie nie pominięto naszywki CoolPack. Dzięki temu, że saszetka jest bardzo pojemna, zmieszczą się w niej wybrane akcesoria. Możliwość ich posortowania (2 kieszenie) jest przydatną funkcją. Solidność wykonania sprawia, że produkt będzie spełniał swoją funkcję przez długi czas. Wymiary produktu w opakowaniu: 23x11x4cm

25,90 zł
Powiadomienie
92
Co Robią - Kolejarze REA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co Robią - Kolejarze REA
Niedostępny
Brak

Książeczka przybliża dzieciom zawód kolejarza.

12,90 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,8%
oszczędzasz 1,91 zł

93
Torba Na RamiĘ Balerina Black Starpak 486114 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba Na RamiĘ Balerina Black Starpak 486114
Starpak
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.17

Zalety produktu duża, pojemna torba dla dziewczynki, pojemna komora wyścielona podszewką kt oacute ra jest łatwa w czyszczeniu, grafika z Baleriną, regulowany pasek na ramię, wytrzymały zamek błyskawiczny. Torba Balerina STARPAK to zgrabna i bardzo poręczna torba dla dziewczynek. Idealna na podr oacute że oraz do szkoły. Dzięki temu dziecko może zabrać ze sobą najpotrzebniejsze rzeczy. A jak wiadomo bez nich nocka u koleżanki nie udała by się Torba na ramię STARPAK ma jedną komorę zamykaną na wytrzymały zamek błyskawiczny. Komora jest wyścielona podszewką, kt oacute ra chroni torbę przed zabrudzeniem i jest bardzo łatwa w czyszczeniu. Dzięki regulowanym szelkom można je łatwo dopasować do wzrostu dziecka. Dodatkowo posiada kr oacute tkie uszy do noszenia torby w rękach. Torba w czarno-złotych kolorach. Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 3 . Wymiary produktu dł. x wys. x gł. cm 40x25x16. Waga produktu 0,21 kg. Torba pakowana w folijkę.

49,90 zł
47,41 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,49 zł

94
Fp Linkimals Edukacyjny Niedzwiedz Polar Hjr76 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fp Linkimals Edukacyjny Niedzwiedz Polar Hjr76 3
Mattel, Infant Fp
Dostępny
60 szt.

Zabawka Linkimals trade Interaktywny Niedźwiedź polarny od Fisher-Price reg to przyjaciel z układanką pełen światełek oraz edukacyjnych piosenek, dźwięk oacute w i wypowiedzi, kt oacute re maluch aktywuje, dopasowując i sortując 5 zaawansowanych kształt oacute w do odpowiednich otwor oacute w. Aby dzieci miały jeszcze większą zabawę, mogą nacisnąć przycisk quizu i grać w radosną grę edukacyjną w poszukiwanie kształt oacute w z misiem polarnym. Gdy Interaktywny Niedźwiedź polarny spotka się z pozostałymi przyjaci oacute łmi z linii Linkimals trade , zacznie z nimi bdquo rozmawiać rdquo , wsp oacute lnie śpiewać i świecić się Dodatkowe zabawki są sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności . middot Interaktywny miś polarny z układanką, podświetlanymi oczami oraz 5 kształtami do sortowania, dla dzieci od 1 frac12 roku życia. middot Umieszczaj elementy w odpowiednich otworach, aby aktywować światełka, muzykę i wypowiedzi edukacyjne w języku polskim. middot Naciśnij przycisk quizu, aby maluszek m oacute gł grać w edukacyjną grę. middot Ponad 65 aktywacji ndash piosenki, dźwięki i wypowiedzi ndash pomaga dziecku w nauce zaawansowanych kształt oacute w i kolor oacute w. middot Zbierz pozostałe interaktywne zabawki z linii Linkimals trade , aby zobaczyć, jak reagują na siebie, świecąc, m oacute wiąc i wsp oacute lnie śpiewając sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności . /p p Baterie nbsp 3 szt. - AA R6 Carbon Zinc br / Zestaw zawiera wymagane baterie. /p p Wiek nbsp 18M /p p Produkt w języku polski nbsp Tak /p p Opakowanie szerokość nbsp 32.1 cm /p p Opakowanie wysokość nbsp 20.3 cm /p p Opakowanie głębokość nbsp 7 cm /p p Opakowanie waga nbsp 875 g /p p PCB nbsp 3 /p p EAN nbsp 0194735093687

181,65 zł
163,49 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 18,16 zł

95
Hw Tor Wyscigowy Tornado Hgv67 Pud2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Hw Tor Wyscigowy Tornado Hgv67 Pud2
Mattel, Boys
Dostępny
3 szt.

Zestaw Hot Wheels reg Wyścigowe Tornado dostarcza mn oacute stwa emocji podczas zabawy za sprawą toru o wysokości 73 cm, trzech stref kraks oraz przyspieszacza z napędem, kt oacute ry rozpędza samochodziki do zawrotnych prędkości. Przejedź przez przyspieszacz dołączonym do zestawu samochodzikiem Hot Wheels reg i obserwuj, jak mknie on po spiralnym torze. Aby zwiększyć poziom trudności, dodawaj kolejne samochodziki, aż w jednej ze stref dojdzie do nieuniknionej kraksy. Nad przedziałami na baterie oraz bramką są miejsca dla dodatkowych samochodzik oacute w. Dodatkowe samochodziki sprzedawane oddzielnie . Kolory i elementy dekoracyjne mogą się r oacute żnić. middot Zestaw Hot Wheels reg Wyścigowe Tornado dostarcza mn oacute stwa emocji za sprawą toru o wysokości 73 cm z kilkoma strefami kraks oraz przyspieszaczowi z napędem. middot Możesz przejechać swoim ulubionym samochodzikiem Hot Wheels reg przez przyspieszacz, kt oacute ry wysyła auta na szczyt toru i napędza wyścig do momentu kraksy. middot Dodając więcej pojazd oacute w, zwiększysz emocje na torze i prędzej czy p oacute źniej doprowadzisz do wielkiego zderzenia w jednej ze stref kraks. W zestawie znajduje się jeden samochodzik Hot Wheels reg dodatkowe samochodziki są sprzedawane oddzielnie. middot Nad przedziałami na baterie są miejsca dla dodatkowych samochodzik oacute w. Dodatkowe pojazdy sprzedawane oddzielnie . middot Doskonały prezent dla dzieci od 5 roku życia, kt oacute re uwielbiają urządzać efektowne kraksy i zderzenia w stylu Hot Wheels reg . /p p Baterie nbsp Nie wymaga baterii /p p Wiek nbsp 4Y /p p Opakowanie szerokość nbsp 57.2 cm /p p Opakowanie wysokość nbsp 34.3 cm /p p Opakowanie głębokość nbsp 7 cm /p p Opakowanie waga nbsp 1653 g /p p PCB nbsp 4 /p p EAN nbsp 0194735058310

366,90 zł
223,81 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 143,09 zł

96
Fisher-Price. HJN43 Edukacyjny kamper odkrywcy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Fisher-Price. HJN43 Edukacyjny kamper odkrywcy
Fisher Price, Mattel
Dostępny
3 szt.

Odkrywaj niezbadane tereny i wymyślaj własne historyjki kempingowe z zestawem Little People Edukacyjny Kamper Małego Odkrywcy od Fisher-Price. Mali biwakowicze mogą ruszyć ku przygodzie - wystarczy zapakować figurki do samochodu, doczepić kamper i ruszyć w dal. Po zaparkowaniu otwórz kamper, aby odkryć cały zestaw pełen kempingowej zabawy z 2 figurkami i 4 akcesoriami. Naciskaj przyciski na górze kampera, aby aktywować światełka, muzykę oraz biwakowe wypowiedzi. Zestaw 2 w 1 z pojazdem do popychania, kolorowymi światełkami, muzyką, piosenkami i wypowiedziami do edukacyjnej zabawy - 3 poziomy nauki uczą literek, liczenia od 1 do 10, pogody i pór roku. Możesz przyczepić kamper do pojazdu i ruszyć ku kolejnej przygodzie. W zestawie są kamper, samochód, 2 figurki w tym piesek i 4 akcesoria kajak, krzesełko, stół i ognisko. Dla maluchów i przedszkolaków w wieku od 1 do 5 lat. Baterie: 3 szt. - AA R. Zestaw zawiera wymagane baterie.

244,90 zł
168,98 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 75,92 zł

97
Fisher-Price. HGB86 Gryzaczek kubeczek kawy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fisher-Price. HGB86 Gryzaczek kubeczek kawy
Fisher Price, Mattel
Dostępny
42 szt.

Pozwól maluchowi dołączyć do porannego rytuału rodziców dzięki Grzechotce-gryzaczkowi Kubeczek latte od Fisher-Price. Ten mały kubeczek jest pełen wyśmienitej zabawy dzięki sensorycznym elementom takim jak odgłosy grzechotania i gryzaczek na brzegu idealny podczas wyżynania się ząbków. Kubeczek jest wykonany z materiałów bardziej przyjaznych środowisku, w tym tworzywa sztucznego z certyfikatem ISCC (podejście bilansu masy), a brzeg z gryzaczkiem zrobiono z wykorzystaniem co najmniej 20, oleju pochodzenia roślinnego.

41,30 zł
37,17 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,13 zł

98
Barbie. HCM90 Totally Hair. Lalka Serca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Barbie. HCM90 Totally Hair. Lalka Serca
Barbie, Mattel
Dostępny
1 szt.

Barbie Totally Hair z motywem motyla ma piękną teksturę włosów i modny wygląd. Jest inspirowana najlepiej sprzedającą się lalką, która po raz pierwszy zadebiutowała 30 lat temu! Lalka Barbie ma 21,5 cm bardzo długich włosów i zawiera ponad 15 dodatkowych elementów.

139,90 zł
93,73 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 46,17 zł

99
Brb Syrenka Lalka Filmowa Astra Hhg51 Wb4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
128,90 zł
116,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,89 zł

100
Barbie Extra. HHN11 Lalka ze zwierzątkiem i akcesoriami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie Extra. HHN11 Lalka ze zwierzątkiem i akcesoriami
Barbie, Mattel
Dostępny
15 szt.

Ten zestaw zachwyci wszystkie fanki lalkie Barbie! W opakowaniu znajduje się lalka ze zwierzątkiem i akcesoriami, takimi jak m.in. biżuteria, buty i torebka. Lalka ma kilka punktów zgięcia co uatrakcyjnia zabawę. Wysokość lalki: ok. 28.0 cm Wymiary opakowania: 33.0 x 24.0 x 7.0 cm Uwaga. Dostępne są różne wersje produktu, wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 zestawu.

211,90 zł
190,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 21,19 zł

Wróć do góry