hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.07.24

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 24 lipca 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Curriculum vitae (Szancer Jan Marcin), na drugim Teatr cudów (Szancer Jan Marcin). Kolejny produkt to Lubelszczyzna. Roztocze, Polesie; laminowana mapa turystyczna 1:175 000 (praca zbiorowa) oraz Żubr Pompik. Wyprawy. Tom 13. Żubrza góra (Tomasz Samojlik).
1
Curriculum vitae - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Curriculum vitae
Dostępny
63 szt.

?...Ty będziesz robił ilustracje? - powiedział mi Ksawery Dunikowski. Bardzo się obraziłem... Chciał być malarzem, tworzyć monumentalne dzieła, został najwybitniejszym ilustratorem książek dla dzieci i młodzieży. Dla grafików, ilustratorów to absolutny ideał, mag. Czarodziej wyobraźni, ambasador wyobraźni, to tylko nieliczne z imion opisujących magiczną moc jego twórczości, dzięki której bez reszty zawładnął i ukształtował wyobraźnię wielu pokoleń Polaków. Trudno znaleźć czytelników, których nie uwiódł delikatnymi, subtelnymi twarzami ludzi o pięknych oczach, smukłych sylwetkach, bajkowym mikrokosmosem pełnym chrząszczy, biedronek, koników polnych, motyli i? krasnoludków. Trudno znaleźć kogoś, kogo nie wprawił w zachwyt owocami współpracy z Janem Brzechwą, Julianem Tuwimem i innymi wybitnymi pisarzami. Lokomotywa, Pan Kleks, Baśnie Andersena, Pinokio to tylko nieliczne z niezapomnianych, wspaniałych dzieł wielkiego mistrza ilustracji. Wznowiona po ponad 40 latach autobiograficzna książka przypomina niezwykłego artystę, człowieka wielkiej pasji i wrażliwości. Lekko, bez zbędnego nadęcia, językiem wspaniałego gawędziarza wprowadza nas autor w swoje bogate, aktywne życie, poprzez świat dzieciństwa i młodości przedstawiając swoje fascynacje oraz rozterki życiowe i artystyczne z tego okresu życia. Muzą Jana Marcina Szancera była ukochana żona Zofia z domu Sykulska. To ona zainspirowała go do napisania tej niezwykle ciekawej książki.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

6 osób kupiło
2
Teatr cudów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teatr cudów
Dostępny
62 szt.

Po pierwszym tomie autobiograficznej książki Jana Marcina Szancera "Curriculum vitae", drugi - "Teatr cudów", który obejmuje wspomnienia artysty po roku 1945. Poznajemy Szancera nie tylko jako ilustratora, scenografa, animatora odradzającego się po wojnie życia teatralnego i filmowego, ale także organizatora polskiej telewizji, której Szancer był dyrektorem. Z humorem i ze swadą opowiada o środowisku literackim, o swoich podróżach do Włoch, Francji, Egiptu... Książka bogato ilustrowana kreskami autora. Wiele interesujących anegdot i ciekawostek.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

5 osób kupiło
3
Lubelszczyzna. Roztocze, Polesie; laminowana mapa turystyczna 1:175 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lubelszczyzna. Roztocze, Polesie; laminowana mapa turystyczna 1:175 00...
Dostępny
8 szt.

Lubelszczyzna. Roztocze, Polesie Dwustronnie laminowana, wygodna w składaniu mapa turystyczna Lubelszczyzny, Roztocza i Polesia pomoże zaplanować udany wypoczynek. Mapę cechuje: ? dogodna dla turysty skala 1:175 000, ? bogata treść turystyczna, ? zgodność z GPS ? współrzędne geograficzne w układzie WGS-84. Na mapie m.in.: ? szlaki piesze i rowerowe, m.in. przebieg długodystansowego Szlaku św. Jakuba oraz szlaku rowerowego Green Velo ? szlaki kajakowe, ? zabytki i inne interesujące obiekty, ? parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, atrakcje przyrodnicze, ? szczegółowa sieć drogowa, ? cieniowanie plastycznie pokazujące ukształtowanie terenu"

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

4 osoby kupiły
4
Żubr Pompik. Wyprawy. Tom 13. Żubrza góra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żubr Pompik. Wyprawy. Tom 13. Żubrza góra
Dostępny
74 szt.

W Babiogórskim Parku Narodowym członkowie żubrzej rodziny spierają się o to, co jest w tej okolicy największą atrakcją. Tylko Porada nie bierze udziału w sprzeczce, pozostałe żubry zaczynają poszukiwania na własną rękę. W trakcie tej wędrówki okaże się, na co ma apetyt Pomruk, czego o jeleniach dowiedziała się Polinka i czy Pompik może jeszcze raz odkryć dawno odkrytą górę?

9,90 zł
7,99 zł

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

2 osoby kupiły
5
Uchwały, regulaminy i procedury szkolne. Kompendium prawa wewnątrzszkolnego. Rok szkolny 2022/2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uchwały, regulaminy i procedury szkolne. Kompendium prawa wewnątrzszko...
Dostępny
22 szt.

Publikacja stanowi zbiór dokumentów gotowych do wykorzystania w roku szkolnym 2022/2023 wraz ze szczegółowym omówieniem, jak je wprowadzać, stosować, jakie organy je wydają oraz jaka powinna być podstawa prawna poszczególnych aktów normatywnych. Dodatkowo na zahasłowanej stronie internetowej znajdą Państwo przykłady ponad 100 dokumentów ustanawianych przez radę pedagogiczną, radę szkoły i radę rodziców. Wszystkie akty wewnątrzszkolne są opracowane w oparciu o aktualne podstawy prawne.

89,90 zł
75,52 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 14,38 zł

1 osoba kupiła
6
Medycyna informacyjna i energetyczna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Medycyna informacyjna i energetyczna
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.10

Medycyna informacyjna i energetyczna obejmuje metody terapeutyczne, które towarzyszą człowiekowi od zarania dziejów. Hipokrates, uważany za ojca medycyny akademickiej, świadomy istnienia czakr i meridianów, nauczał o nich swoich następców na greckim Asklepionie na wyspie Kos już 400 lat p.n.e. O tym, jak zablokowany przepływ energii w ciele wpłynąć może niekorzystnie na stan zdrowia, wiedzieli również lekarze tradycyjnej medycyny chińskiej i ajurwedy tysiące lat temu. Wiele wieków później, wraz z pojawieniem się elektryczności, a niedługo potem wraz z odkryciami fizyki kwantowej, przyszedł czas na kolejne metody terapeutyczne, które holistycznie postrzegając człowieka, uwzględniały jego subtelne wymiary, czyli aspekt energetyczny i informacyjny, korzystając jednocześnie z najnowszych technologii.

63,90 zł
46,65 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 17,25 zł

7
Pragnienia serc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pragnienia serc
Dostępny
86 szt.

Uważaj, czego pragnie Twoje serce, bo może wpakować cię w kłopoty. Evelyn Hudson może uważać się za szczęściarę. Pracuje w największej bibliotece w Seattle, bo kocha książki, a na dodatek jej pierwsza powieść właśnie okazała się hitem. Teraz wystarczy, że młoda kobieta pójdzie za ciosem i napisze kolejną część historii. Niestety, zupełnie brakuje jej weny. Tymczasem los szykuje dla Evelyn niespodziankę, która sprawi, że jej życie zacznie przypominać fabułę nieco zwariowanego romansu. Jace O?Connell, spadkobierca jednej z najbogatszych rodzin w Stanach, proponuje jej układ: podczas rodzinnego wyjazdu młoda kobieta ma odgrywać rolę jego narzeczonej. Mimo wątpliwości Evie zgadza się i? trafia w sam środek skandali i konfliktów O?Connellów. Wkrótce okaże się, że awantury wywołane przez rozpieszczoną siostrę czy matkę, próbującą zniechęcić do małżeństwa narzeczone swoich synów, to dopiero początek kłopotów?

44,99 zł
32,39 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

8
Scripta selecta. Wybór tekstów na osiemdziesięciolecie Profesora Michała Gawlikowskiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Scripta selecta. Wybór tekstów na osiemdziesięciolecie Profesora Micha...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.18

Księga jubileuszowa dedykowana znakomitemu archeologowi Profesorowi Michałowi Gawlikowskiemu, który kierował polskimi wykopaliskami w Palmyrze w latach 1973-2011. Publikacja zawiera 65 artykułów dotyczących funkcjonowania Palmyry, od architektury i rzeźby po religię i handel. Teksty te ukazały się w latach 1966-2010 w różnych czasopismach oraz tomach zbiorowych i obejmują te badania z okresu czterdziestu pięciu lat działalności Profesora, które nadal wydają się być interesujące dla czytelnika. Nowsze prace tego samego autora można łatwo znaleźć na Academia.edu i na innych stronach. W szczególności nie uwzględniono dokumentów dotyczących mitreum w Hawarte w Syrii (gdzie prace wykopaliskowe trwały do 2009 roku) oraz stanowiska Ajnuna w Arabii Saudyjskiej, na którym badania rozpoczęły się w 2014 roku. ****** Scripta selecta. A selection of texts for the 80th anniversary of Professor Michał Gawlikowski The jubilee book is dedicated to the outstanding archaeologist, Professor Michał Gawlikowski, who was in charge of the Polish excavations in Palmyra in the years 1973?2011. The publication contains 65 articles on the different aspects of Palmyra, from architecture and sculpture to religion and commerce. The texts were published from 1966 to 2010 in various journals as well as collective volumes, and they cover the selected research of forty five years which still seem to be of some interest for the public. More recent papers by the same author can be easily found on Academia.edu and other sites. In particular, papers related to the mithraeum at Hawarte in Syria (excavated until 2009) and to the site of Aynuna in Saudi Arabia, started in 2014, are not included.

75,00 zł
63,00 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 12,00 zł

9
??????????? ?????? ? ????????????? ???????????? ? ????????? / Contemporary Trends in Intercultural C - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
??????????? ?????? ? ????????????? ???????????? ? ????????? / Contempo...
Dostępny
30 szt.

Współczesne trendy w międzykulturowej komunikacji i dydaktyce W monografii przedstawiono systemowo-dynamiczny model międzykulturowej komunikacji i dydaktyki. Autorzy z ośmiu krajów ? Armenii, Finlandii, Gruzji, Iraku, Japonii, Polski, Rosji i Ukrainy ? rozpatrują zasady rządzące interakcją różnych kultur językowych, komponenty dialogu międzykulturowego oraz modele i mechanizmy pokonywania trudności w relacjach między przedstawicielami różnych kultur. Czytelnik znajdzie tu odpowiedzi na wiele pytań. Jakie są współczesne trendy w komunikacji międzykulturowej? Jakie czynniki wspomagają rozwój komunikacji między kulturami, jakie zaś stoją mu na przeszkodzie? Jakie pedagogiczne metody i techniki są tu najskuteczniejsze? Jak język wpływa na tworzenie się osobowości? W jaki sposób zbiorowa mentalność, ideologia i kultura odzwierciedlają się w języku, a zarazem są przezeń kształtowane? Wśród autorów monografii znaleźli się zarówno doświadczeni badacze, jak i młodzi uczeni. Pozycja może zainteresować nie tylko lingwistów, lecz także kulturoznawców, psychologów, socjologów, etnologów, dyplomatów, przedsiębiorców ? wszystkich, którzy w życiu zawodowym lub codziennym stykają się z problemami komunikacji międzykulturowej. ****** The monograph presents a system-dynamic model of intercultural communication and pedagogy. Authors hailing from eight countries (Armenia, Finland, Georgia, Iraq, Japan, Poland, Russia and Ukraine) examine the principles of interaction of linguistic cultures, components of intercultural dialogue, models and mechanisms of overcoming difficulties in communication between representatives of different cultures. The volume offers answers to a number of crucial questions. Why is it so important to highlight the current trends in intercultural communication? Which factors help and which hinder the development of communication? Which pedagogical methods and techniques are more effective? What is the influence of language on personality formation? How are the individual and the collective mentality, ideology, and culture reflected in language and at the same time formed by it? Among the authors are both those with extensive research experience and young ones. The monograph may be of interest not only to linguists but also to diplomats, sociologists, businesspeople, ethnographers, psychologists, cultural studies scholars, and, more generally, all those who confront these issues in their professional or everyday lives.

44,00 zł
36,96 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 7,04 zł

10
Biała perła - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biała perła
Dostępny
19 szt.

Debiutancka powieść Ingi Krzyk porusza ważne problemy społeczne, kwestię miłości, odpowiedzialności za dorosłe dzieci i równocześnie odpowiedzialności dzieci za rodziców. Pełna emocji historia, którą przeczytasz jednym tchem. Czy historia rodziny Zaorskich zakończy się happy-endem? Czy Kornelia znajdzie miłość swojego życia? Gdzie zamieszka doktor Honorata na stare lata? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w najnowszej powieści psychologiczno - obyczajowej. Autorka stawia wiele pytań odnośnie utrzymywania prawidłowych relacji z najbliższymi oraz ukazuje świat takim jakim on jest. Czasami gorzki jak czekolada, czasami słodki jak paczka landrynek.

39,90 zł
35,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

11
Żółty notes - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żółty notes
Dostępny
32 szt.

Żółty notes to najistotniejsze zagadnienia z zakresu rozwoju duchowego, maksymalnie skondensowane i przedstawione z perspektywy własnych doświadczeń autorki. To praktyczne porady i ćwiczenia, inspirowane pracą najznakomitszych nauczycieli duchowych z całego świata, jak również autorskie pomysły, ułatwiające głęboki wgląd w siebie i gładkie wejście w świat duchowości."

29,90 zł
26,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,99 zł

12
Olsztyn, Bartoszyce, Iława, Kętrzyn, Mrągowo, Ostróda, Szczytno; papierowy plan miasta 1:15 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Olsztyn, Bartoszyce, Iława, Kętrzyn, Mrągowo, Ostróda, Szczytno; papie...
Dostępny
21 szt.

Olsztyn, Bartoszyce, Iława, Kętrzyn, Mrągowo, Ostróda, Szczytno Spacer po Starym Mieście, wizyta w Planetarium i Obserwatorium Astronomicznym, a może relaks nad jeziorem Ukiel? W Olsztynie na turystów czeka wiele atrakcji. Z naszą papierową mapą największego miasta Warmii bez trudu można je odnaleźć. Publikacja zawiera m.in: ? linie autobusowe wraz z przystankami w Olsztynie, ? sygnalizację świetlną, ulice jednokierunkowe, parkingi, ? bogatą treść turystyczną, m.in.: zabytki, muzea, hotele i inne istotne obiekty, ? budynki użyteczności publicznej, centra handlowe, ? szczegółowy plan centrum w skali 1:10 000 (1 cm ? 100 m), ? dodatkowe plany Bartoszyc, Iławy, Kętrzyna, Mrągowa, Ostródy i Szczytna w szczegółowej skali 1:15 000 (1 cm ? 150 m), ? skorowidz ulic. "

22,90 zł
16,99 zł

Rabat 25,8%
oszczędzasz 5,91 zł

13
17 1:20 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
17 1:20 000
Dostępny
40 szt.

Poznań Spacer wśród kolorowej zabudowy Rynku, relaks na Malcie, zakupy w Starym Browarze ? papierowy plan Poznania pomoże odnaleźć się w każdej sytuacji. Na planie m.in.: ? szczegółowy rysunek zabudowy wraz z numeracją budynków wzdłuż ulic i na osiedlach, ? linie autobusowe i tramwajowe wraz z przystankami, ? sygnalizacja świetlna, ulice jednokierunkowe, parkingi, ? bogata treść turystyczna, m.in.: zabytki, muzea, hotele i inne istotne obiekty, ? budynki użyteczności publicznej, centra handlowe, ? szczegółowy plan centrum w skali 1:10 000 (1 cm ? 100 m), ? plan Międzynarodowych Targów Poznańskich, ? mapa okolic Poznania w skali 1:200 000 (1 cm ? 2 km) ? schemat nocnych linii autobusowych, ? skorowidz ulic."

22,90 zł
16,99 zł

Rabat 25,8%
oszczędzasz 5,91 zł

14
Europa; mapa samochodowa w kartonowej oprawie 1:4 000 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Europa; mapa samochodowa w kartonowej oprawie 1:4 000 000
Dostępny
22 szt.

Europa Dzięki papierowej mapie Europy w trwałej i wygodnej kartonowej oprawie samochodowa podróż po kontynencie będzie prawdziwą przyjemnością. Na mapie m.in.: ? cały obszar Europy w jednej skali 1:4 000 000, ? aktualny stan dróg, autostrady w budowie, ? 5 kategorii dróg, międzynarodowa i krajowa numeracja dróg, ? odległości drogowe w kilometrach, ? promy samochodowe, ? indeks ponad 9 000 miejscowości. "

26,90 zł
18,99 zł

Rabat 29,4%
oszczędzasz 7,91 zł

15
Bibliotekarka z Paryża - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bibliotekarka z Paryża
Mando
Dostępny
8 szt.

Bestseller ?New York Timesa? Niezwykła historia o miłości, przyjaźni i sile literatury w czasach II wojny światowej Odkryj świat, w którym magia książek niesie otuchę nawet w najczarniejszej godzinie Odile dostaje wymarzoną pracę w Amerykańskiej Bibliotece w Paryżu. Jej rodzice nie są zachwyceni. Woleliby, aby dziewczyna skupiła się na poszukiwaniu męża. Tym bardziej że pojawia się odpowiedni kandydat? Wkrótce jednak wybucha II wojna światowa, nad miastem przelatują samoloty wroga, a tłoczne do tej pory ulice pustoszeją. Dziewczyna obawia się, że może stracić bliskich i ukochaną bibliotekę. Decyduje się zatem dołączyć do Ruchu Oporu z najlepszą bronią, jaką ma: z książkami. Lily jest nastolatką dorastającą w małym miasteczku w Stanach Zjednoczonych na początku lat 80. Jej zainteresowanie wzbudza intrygująca starsza kobieta, która zachowuje się zupełnie inaczej niż wszyscy. Smutne wydarzenia w życiu Lily sprawiają, że zaprzyjaźnia się ze swoją sąsiadką i odkrywa jej tajemniczą przeszłość. Powieść oparta na prawdziwej historii paryskich bibliotekarzy, którzy ryzykowali życiem podczas II wojny światowej. Pokazuje, że odwagę można znaleźć nawet między regałami książek i za grubymi kotarami bibliotecznych okien. Czyta: Dorota Bochenek

44,90 zł
22,45 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 22,45 zł

16
Zeszyt A5/60K kratka Hiszpański (10szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5/60K kratka Hiszpański (10szt)
Interdruk
Dostępny
5 szt.

Opakowanie zbiorcze 10 sztuk. Zeszyt A5, 60 kartek - kratka. Hiszpański.

57,81 zł
54,92 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,89 zł

17
Zeszyt A5/32K linia Shape (10szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5/32K linia Shape (10szt)
Interdruk
Dostępny
8 szt.

Opakowanie zbiorcze 10 sztuk. Miks wzorów. Zeszyt A5, 32 kartki, linia.

38,08 zł
36,18 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,90 zł

18
Ordynacja podatkowa w.25 St.pr.29.01.2019 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
12,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,1%
oszczędzasz 0,91 zł

19
Podstawy budowy silników - Sławomir Luft w.2011 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podstawy budowy silników - Sławomir Luft w.2011
Niedostępny
Brak

Podręcznik opisujący ogólną budowę głównych zespołów i układów silników pojazdów samochodowych. Część 1 zawiera teorię budowy tłokowych silników spalinowych, obejmującą m.in. zasadę działania, obiegi cieplne, parametry i podstawowe charakterystyki, tworzenie mieszanki i spalanie, toksyczność spalin, rozrząd, doładowanie, obliczanie głównych wymiarów, mechanikę układu korbowego. Część 2 stanowi przegląd rozwiązań konstrukcyjnych głównych zespołów i układów silników spalinowych - kadłubów i głowic oraz układów tłokowo-korbowego, rozrządu, zasilania, dolotowych i wylotowych, chłodzenia, smarowania i zapłonowych, a także urządzeń rozruchowych i rozwiązań silników niekonwencjonalnych. Treść uwzględnia najnowsze rozwiązania konstrukcyjne, np. sterowane elektronicznie silniki o wtrysku bezpośrednim i układy zmiennych faz rozrządu oraz wzniosów zaworów.Odbiorcy podręcznika: studenci wyższych uczelni studiujący na kierunkach związanych z pojazdami samochodowymi i silnikami spalinowymi.

66,15 zł
50,94 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 15,21 zł

20
Zemsta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zemsta
Niedostępny
Brak

Dwie siostry. Jedno marzenie. Lepsza bierze wszystko. Amber i Chelsea Stone są siostrami i na pozór niewiele je różni - obie marzą o wielkiej, światowej sławie. W dzieciństwie były sobie bliskie, lecz sukces jednej z nich sprawia, że między wkraczającymi w dorosłość młodymi kobietami powstaje przepaść. Choć obie są utalentowane, świetnie wyglądają i zapowiadają się na gwiazdy, tylko jedna ma "to coś" - bezwzględną ambicję. Zrobi wszystko, by osiągnąć to, czego pragnie. I nic jej nie powstrzyma w drodze na szczyt. Uniwersalny motyw rywalizujących ze sobą sióstr osadzony w realiach zakręconego amerykańskiego show-biznesu. Barwna i wyrazista powieść, w której akcja biegnie wartko, role się odwracają, a zakończenie w równej mierze zaskakuje czytelników, jak i samych bohaterów

43,00 zł
30,10 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,90 zł

21
Koloruj z nami. Alicja i Bartek  PASJA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,00 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,3%
oszczędzasz 0,01 zł

22
Torba bawełniana ecru Mów do mnie brzydko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba bawełniana ecru Mów do mnie brzydko
Nadwyraz.com
Dostępny
17 szt.

MÓW DO MNIE BRZYDKO! WZIŚĆ, POSZŁEM, WŁANCZAM... Scenariusz na horror językowy? Nie, to torba inspirowana prawdziwymi wydarzeniami! Dla wszystkich, którzy potrzebują odrobiny perwersji... językowej w swoim życiu.

64,99 zł
61,74 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,25 zł

23
Project cost estimation and cost management 5- CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,32 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,5%
oszczędzasz 0,33 zł

24
Tuzin zajęcy na dwanaście miesięcy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tuzin zajęcy na dwanaście miesięcy
Niedostępny
Brak

Tuzin zajęcy na dwanaście miesięcy?Przemiłe futrzaki zabiorą cię w podróż przez wszystkie, kolorowe pory roku. Te wierszyki bawią i uczą. Książeczka pełna zabawnych ilustracji! Poznaj 12 zajęcy i dowiedz się, co robią w każdy, z dwunastu miesięcy.Uwaga! Nad futrzastymi bohaterami tych wierszyków trudno jest zapanować! Figle i psoty?Kto nie ma na nie ochoty?

9,99 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

25
Wszystko o prowadzeniu działalności gospodarczych. Edycja lipiec 2022 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
67,00 zł
49,58 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 17,42 zł

26
Edukacja dla bezpieczeństwa żyję i działam bezpiecznie zeszyt ćwiczeń klasa 1-3 szkołaponadgimnazjalna 16105 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
20,50 zł
18,99 zł

Rabat 7,4%
oszczędzasz 1,51 zł

27
Wszystko o cudach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
19,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

28
Prorok. Biografia Franciszka, papieża radykalnego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
59,90 zł
40,13 zł
Powiadomienie

Rabat 33,0%
oszczędzasz 19,77 zł

29
Dolinami rzek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dolinami rzek
Niedostępny
Brak

Zygmunt Gloger (1845-1910) - znakomity polski etnograf, historyk i archeolog. Książka "Dolinami rzek" jest prawdziwą kopalnią cennych informacji dla archeologów, etnografów, socjologów, historyków i wszystkich zainteresowanych przeszłością. Autor opisuje z autopsji dorzecza wielkich rzek ówczesnej Polski: Niemna, Wisły, Bugu i Biebrzy oraz miasta, miasteczka i osady spotykane po drodze razem z ich mieszkańcami. Język opisu jest niezwykle barwny i plastyczny; pełen refleksji, ale niepozbawiony dyskretnego humoru. Całość dopełniają oryginalne ilustracje i unikatowe fotografie z epoki. Książka ukaże się w pierwszych miesiącach 2015 roku.

39,00 zł
27,30 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,70 zł

30
Benedykt Dampc i Skarb Piratów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Benedykt Dampc i Skarb Piratów
Niedostępny
Brak

Podczas upalnego lata Benedykt Dampc poznaje piękną kobietę i wraz z nią wyrusza na poszukiwanie skarbu. Niestety, nie jest jedynym jego poszukiwaczem. W dodatku, skarb nie jest tym, czego Benek i jego przyjaciółka się spodziewali. Akcja dwóch trzecich komiksu rozgrywa się pod ziemią. Fabuła jest dość schematyczna, bo ludzie, którzy wybierają się na poszukiwanie skarbów zazwyczaj naśladują ludzi, którzy to robili przed nimi. Oczywiście są też zdarzenia, które opierają się na przełamaniu schematów lub (nawet) na ich zignorowaniu, ale nie możemy zdradzić, jakie. Pojawiają się w komiksie sceny przemocy, ale za to seksu jest jak na lekarstwo.

19,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

31
Dia Game - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dia Game
Niedostępny
Brak

Dia, piękny, srebrnowłosy Wampir, który nigdy nie zranił człowieka, ukrywa się przed Kuro, grubiańskim członkiem Organizacji Łowców Wampirów. Pewnego dnia napotyka na swej drodze miłego handlowca, Totsukę, który zapewnia mu pracę i dach nad głową, oczarowując Wampira swoją czułością. Dia, który od zawsze był sam, postanawia napić się krwi Totsuki i uczynić go swoim pobratyńcem...

19,90 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 29,7%
oszczędzasz 5,91 zł

32
Wreszcie się sobie podobam + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wreszcie się sobie podobam + CD
Niedostępny
Brak

Kobieta niepewna swojej wartości to niewolnica - mówi Fabian Błaszkiewicz SJ. Kobieta, która nie podoba się sobie staje się zależna od innych, bo szuka u nich akceptacji. Zostań więc kobietą wolną, która wie, że wartość posiada w sobie: wścieknij się, wyraź się, ubaw się, pogódź się, rozwiń się! Nabierz zabójczej pewności siebie, odkryj swoje najlepsze strony i zalśnij prawdziwym blaskiem. Z tej publikacji dowiesz się, jak najpierw pracować sama ze sobą, aby w związek damsko-męski wejść pewną siebie i świadomą własnej wartości. Jakie kroki przejść, aby w pełni się zaakceptować, pogodzić ze sobą i z ulgą powiedzieć: WRESZCIE SIĘ SOBIE PODOBAM! Długość nagrań: CD1: 1:12:00, CD2: 1:13:00.

32,00 zł
27,20 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,80 zł

33
Uwierz mi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uwierz mi
Niedostępny
Brak

Książka bardzo sugestywna - przemawiając do wyobraźni w barwny i interesujący sposób zdobędzie przede wszystkim serce czytelnika swym pozytywnym spojrzeniem na rzeczywistość. Przeważa w niej wiara w lepsze strony ludzkiej natury. Ożywia bowiem przed nami świat prostych ludzi z ich niezwykłą wrażliwością moralną. Przy współczesnym zamieraniu pozytywnych wartości i upadku autorytetów przypomina, że są one nadal potrzebne. Otwiera swym bogactwem drzwi do królestwa fikcji, której siła tkwi w tym, że bywa doskonalsza od rzeczywistości. Magdalena Śliwińska

35,00 zł
33,60 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,40 zł

Wróć do góry