hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.07.22

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 22 lipca 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Jak mówić, gdy dzieci nie słuchają (Joanna Faber, Julie King), na drugim Buszujący w zbożu (wydanie jubileuszowe) (J.D. Salinger). Kolejny produkt to LEGO Super Mario™. Przygody z Peach - zestaw startowy 71403 (LEGO) oraz Sztuczna Inteligencja 2041. 10 wizji przyszłości (Kai-Fu Lee, Chen Qiufan).
1
Jak mówić, gdy dzieci nie słuchają - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak mówić, gdy dzieci nie słuchają
Dostępny
179 szt.

Jak mówić, gdy dzieci nie słuchają to kolejny tom poświęcony komunikacji z dziećmi w znanej i niezwykle cenionej przez rodziców serii książek Jak mówić… W teorii wszystko jest jasne, tylko praktyka często rozmija się z teorią. Autorki poradnika – po kilkudziesięciu latach współpracy z rodzicami, nauczycielami, pedagogami – przedstawiają w książce niezbędne narzędzia, jak poradzić sobie z nieuniknionymi konfliktami pomiędzy dorosłymi i dziećmi. Część pierwsza książki to jak zwykle praktyczne (również rysunkowe) wskazówki, jak zachowywać się w sytuacjach konfliktowych dorosłych z dziećmi, i to począwszy od przedszkolaków, a na nastolatkach skończywszy. Każdy rozdział kończy się praktycznymi ćwiczeniami. W części drugiej autorki poruszają trudne tematy dotyczące komunikacji międzypokoleniowej, o których poruszenie prosili czytelnicy. Prezentują historie z życia wzięte i na ich podstawie próbują znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące najtrudniejszych wyzwań, jakie postawiły przed dorosłymi dzieci. Książka bardzo pomocna dla każdego dorosłego, który ma kontakt z dziećmi. Autorkami książek są Joanna Faber (córka Adele Faber) oraz Julie King, autorki książki Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały. Joanna Faber napisała nowe posłowie do trzydziestego jubileuszowego wydania klasycznej książki Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły, której współautorką jest jej matka, Adele Faber. W dużym stopniu przyczyniła się także do powstania książki swojej matki Jak mówić, żeby dzieci się uczyły w domu i w szkole, zdobywając doświadczenie w klasie jako dwujęzyczny nauczyciel edukacji specjalnej w Zachodnim Harlemie. Prowadzi wykłady i warsztaty – dla rodziców, pedagogów i innych profesjonalistów pracujących z dziećmi. Ona i jej mąż wychowali trzech synów w regionie Hudson Valley w Nowym Jorku, gdzie mieszkają wraz z psami, kotami i kurczakami. Julie King prowadzi warsztaty, konsultuje się z rodzicami dzieci – od dwulatków, po nastolatków – oraz rozmawia publicznie ze szkołami, firmami i grupami rodziców w Stanach Zjednoczonych i za granicą. Uzyskała tytuł licencjata na Uniwersytecie Princeton i tytuł doktora prawa w Yale Law School. Julie i jej mąż mieszkają w rejonie zatoki San Francisco, gdzie od czasu do czasu odwiedza ich trójka dorosłych dzieci. Joanna i Julie stworzyły aplikację HOW TO TALK: Parenting Tips in Your Pocket, a także aplikację Parenting Hero.

44,90 zł
30,08 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 14,82 zł

27 osób kupiło
2
Buszujący w zbożu (wydanie jubileuszowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Buszujący w zbożu (wydanie jubileuszowe)
Dostępny
1193 szt.

Kultowa powieść, która uwodzi kolejne pokolenia młodych czytelników. Symbol młodzieńczego buntu wobec świata dorosłych. Szesnastoletni Holden Caulfield, który nie może pogodzić się z otaczającą go głupotą, podłością, a przede wszystkim z zakłamaniem, ucieka z college’u i przez kilka dni „buszuje” po Nowym Jorku, nim wreszcie powróci do domu rodzinnego. Historia tych paru dni, opowiedziana barwnym językiem, jest na pierwszy rzut oka zabawna, jednakże wkrótce spostrzegamy, że pod pozorami komizmu ważą się tutaj sprawy bynajmniej nie błahe... Zaliczana do grona 100 najważniejszych powieści XX wieku. Znajduje się również na liście 20 najlepiej sprzedających się książek wszech czasów.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

22 osoby kupiły
3
LEGO Super Mario™. Przygody z Peach - zestaw startowy 71403 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Super Mario™. Przygody z Peach - zestaw startowy 71403
LEGO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.05

Nieograniczona kreatywność Kolekcjonerskie zestawy startowe i rozszerzające LEGO Super Mario pozwalają fanom rozbudowywać, przekształcać i tworzyć unikatowe poziomy. - Czas na przygody z Peach — daj fanom gry Super Mario™ nową okazję na przeniesienie się do świata LEGO® Super Mario™ za sprawą tego zestawu startowego (71403) z figurką LEGO® Peach™. - Interaktywna figurka LEGO® Peach™ — ma czujnik kolorów, ekran LCD, na którym natychmiast pokazuje różne reakcje na ruch, oraz głośnik, który odtwarza kultowe odgłosy i muzykę z gier wideo. - Zabawa w zbieranie cyfrowych monet — zestaw zawiera rurę startową, słupek końcowy, huśtawkę, figurkę Lava Bubble do wystrzelenia, latający pytajnikowy blok oraz figurki Lemmy’ego i Yellow Toada. - Owocowa zabawa — LEGO® Peach™ reaguje w radosny sposób na czerwony owoc, który można też podarować Yellow Toadowi lub innej interaktywnej figurce (brak w zestawie). „Zjedz” owoc, aby zdobyć cyfrowe monety. - Przebudowuj i łącz — tę modułową, liczącą 354 elementy zabawkę konstrukcyjną LEGO® można przebudowywać i łączyć z innymi zestawami LEGO® Super Mario™. Zestaw będzie ciekawym prezentem na urodziny lub pod choinkę dla dzieci w wieku od sześciu lat. - Wspólna zabawa — figurka LEGO® Peach™ wymaga dwóch baterii AAA (brak w zestawie). Za pomocą technologii Bluetooth można ją połączyć z figurkami LEGO® Luigi™ lub LEGO® Mario™ (brak w zestawie), aby umożliwić zabawę dwóm graczom. - Cyfrowe instrukcje — w aplikacji towarzyszącej LEGO® Super Mario™ dostępne są instrukcje budowania, inspirujące materiały i nie tylko. Listę zgodnych urządzeń z systemem Android i iOS znajdziesz na stronie LEGO.pl/devicecheck. - Buduj niepowtarzalne poziomy — kolekcjonerskie zabawki konstrukcyjne LEGO® Super Mario™ oferują fanom nieograniczone możliwości rozbudowywania, przekształcania i tworzenia unikatowych poziomów umożliwiających wielogodzinną zabawę w zbieranie monet. - Gwarancja jakości — klocki i elementy LEGO® spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują, łatwo się łączą i mocno trzymają — i tak jest niezmiennie od 1958 roku. - Bezpieczeństwo przede wszystkim — testujemy elementy LEGO® na niemal każdy możliwy sposób, aby mieć pewność, że spełniają wymagające światowe standardy bezpieczeństwa.

259,99 zł
223,59 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 36,40 zł

21 osób kupiło
4
Sztuczna Inteligencja 2041. 10 wizji przyszłości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztuczna Inteligencja 2041. 10 wizji przyszłości
Dostępny
190 szt.

Sztuczna Inteligencja 2041. 10 wizji przyszłości – w swojej prowokacyjnej, jedynej w swoim rodzaju książce Kai-Fu Lee, były prezes Google China i autor bestselleru Inteligencja sztuczna, rewolucja prawdziwa. Chiny, USA i przyszłość świata, współpracuje z uznanym powieściopisarzem Chenem Qiufanem przy tworzeniu wizji świata w roku 2041, ukształtowanego przez AI. Sztuczna inteligencja stanie się dominującym osiągnięciem XXI wieku. Już za dwadzieścia lat pewne aspekty życia człowieka zmienią się nie do poznania. AI zapewni nam nieznany wcześniej dobrobyt, zrewolucjonizuje medycynę i edukację dzięki symbiozie człowieka z maszynami, a do tego stworzy zupełnie nowe formy porozumiewania się i rozrywki. Uwolni nas od nużącej, powtarzalnej pracy, co jednak będzie się wiązało z naruszeniem dotychczasowego porządku ekonomicznego i społecznego. Wraz z upowszechnieniem się AI wzrośnie niebezpieczeństwo nadużywania broni autonomicznej, inteligentna technologia zaś przejmie niektóre ludzkie uprzedzenia. AI znalazła się w punkcie zwrotnym, a ludzkość musi się ocknąć. Trzeba mieć świadomość, że czeka nas nie tylko promienna przyszłość, ale i zagrożenie egzystencjalne dla życia, jakie znamy. Lee, były szef Google na Chiny, obecnie pracujący dla chińskich firm, ukazuje w książce nowy porządek i rozkład sił między Państwem Środka a Doliną Krzemową, w którym przewaga Amerykanów wcale nie jest oczywista. Zwraca też uwagę, że ogromne zmiany i rozwój technologii oznaczają nie tylko stały postęp i dobrobyt ludzkości. Przyniosą także dylematy etyczne czy zagrożenia miejsc pracy, a co za tym idzie, pogłębienie nierówności społecznych. Autor proponuje rozwiązania, które moglibyśmy zastosować, by stawić czoła nadchodzącym zmianom – być może najbardziej dramatycznym w historii człowieka.

49,90 zł
33,43 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 16,47 zł

19 osób kupiło
5
LEGO DUPLO Wóz strażacki 10969 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO DUPLO Wóz strażacki 10969
LEGO
Dostępny
100 szt.

Nauka przez zabawę dla maluchów Dzięki zabawkom LEGO DUPLO rodzice mogą uczestniczyć w każdym etapie rozwoju swoich maluchów i zachęcać dzieci do swobodnej zabawy, wyrażania siebie oraz wesołego odkrywania świata. - Pełen atrakcji wóz strażacki — model LEGO® DUPLO® Rescue Wóz strażacki (10969) zachwyci młodych strażaków i pomoże im rozwijać ważne umiejętności. - Realistyczne detale — w zestawie są figurki LEGO® DUPLO® strażaka i kota, a także drzewo do zbudowania i wielofunkcyjny wóz strażacki z błyskającymi światłami oraz głośną syreną (baterie w zestawie). - Rozwijające odgrywanie ról — podczas zabawy w pomysłowe misje strażackie dzieci doskonalą koordynację wzrokowo-ruchową oraz rozwijają świadomość społeczną i emocjonalną. - Świetny prezent dla dwulatków i starszych dzieci — wszystkie maluchy lubią wozy strażackie, prawda? Ten zestaw do zbudowania i zabawy spodoba się więc każdemu dziecku zainteresowanemu fajnymi pojazdami i opieką nad zwierzętami. - Mnóstwo zabawy dla małych strażaków — zestaw ma ok. 17 cm wysokości, 28 cm długości i 17 cm szerokości. Można też połączyć go z innymi zabawkami konstrukcyjnymi LEGO® DUPLO®, aby frajda była jeszcze lepsza. - W komplecie historyjka obrazkowa — wesoła historyjka z obrazkami inspirowana zestawem to świetny sposób, by zachęcić dziecko do kreatywnego budowania i twórczej zabawy. - Nauka przez zabawę — wszystkie zestawy LEGO® DUPLO® zostały profesjonalnie zaprojektowane i oferują wciągające historie, atrakcyjne kolory, różnorodne postacie oraz fascynujące detale, dzięki czemu maluchy czeka WIELKI start w życie. - Doskonała jakość — elementy LEGO® DUPLO® spełniają surowe branżowe standardy, więc maluchy mogą z łatwością chwycić, złączyć i rozłączyć klocki — i tak jest niezmiennie od 1969 roku. - Bezpieczeństwo przede wszystkim — klocki i elementy LEGO® DUPLO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu mamy pewność, że każdy z nich spełnia wysokie światowe standardy bezpieczeństwa.

149,99 zł
128,99 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 21,00 zł

15 osób kupiło
6
Czytamy sylabami. Strach ma wielkie oczy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytamy sylabami. Strach ma wielkie oczy
Dostępny
180 szt.

Historyjka, która uczy, jak oswoić lęk przed ciemnością. Seria do nauki czytania, kształtująca przy okazji pozytywne wzorce zachowań. Dzięki tym książkom dzieci łatwiej poradzą sobie z problemami, nauczą się pokonywać przeszkody i współpracować z rówieśnikami. Dowiedzą się również, jak żyć z innymi w harmonii.

14,90 zł
9,99 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 4,91 zł

14 osób kupiło
7
Ciocia Jadzia w PRL-u - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciocia Jadzia w PRL-u
Dostępny
72 szt.

Ciocia Jadzia w PRL-u to kolejna, dziewiąta już książka w serii Ciocia Jadzia. Jej bohaterką jest mądra i zabawna ciocia – ulubienica dzieci i wzór do naśladowania dla wielu dorosłych. W dziewiątej książce z serii Ciocia Jadzia opowiada historie ze swojego dzieciństwa, które przypadło na czasy PRL-u. Okazuje się, że są to ciekawe, a nawet egzotyczne opowieści, no bo jak tu uwierzyć, że w sklepach często był tylko ocet, a po papier toaletowy ustawiały się długie kolejki? Albo że nie znano komputerów ani telefonów komórkowych, a dzieci większość czasu wolnego spędzały na podwórkach? Spotkanie z ciocią Jadzią jest tym razem odrobinę nostalgiczne, choć – jak zawsze – pełne humoru. Eliza Piotrowska to polska autorka i ilustratorka książek dla dzieci, poetka, tłumaczka języka włoskiego i krytyk sztuki. W wydawnictwie Media Rodzina Eliza Piotrowska debiutowała książką Alfabecik dla dzieci. Później przyszedł czas na takie tytuły jak: Ortografia, czyli heca, którą wszystkim się zaleca, A ja nie pozwolę nudzić wam się w szkole! czy To miasto nazywa się Rzym. Największą sławę Elizie Piotrowskiej przyniosła jednak seria o zabawnej, szalonej i nieprzewidywalnej Cioci Jadzi. Taka ciocia to marzenie każdego dziecka, dlatego nie można się dziwić, że ta postać skradła serca najmłodszych. Niewątpliwie seria o cioci Jadzi to także lektura idealna do stawiania pierwszych czytelniczych kroków.

34,90 zł
23,38 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 11,52 zł

13 osób kupiło
8
Mądra Mysz. Mam przyjaciela kosmonautę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mądra Mysz. Mam przyjaciela kosmonautę
Dostępny
177 szt.

Jurek ma bardzo ciekawy zawód - jest kosmonautą. Właśnie przygotowuje się w ośrodku szkoleniowym do swojego pierwszego lotu w kosmos. Wszystkim zainteresowanym dzieciom opowiada, co musi umieć kosmonauta i jak wygląda życie oraz praca na orbicie.

9,90 zł
6,99 zł

Rabat 29,4%
oszczędzasz 2,91 zł

12 osób kupiło
9
Kontrakt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kontrakt
Dostępny
146 szt.

Romans hate-love z pilotem samolotu autorstwa niesamowitej Joanny Balickiej!  Dwudziestopięcioletnia Aurora Grey została stewardessą w elitarnych liniach lotniczych. Postawiła wszystko na jedną kartę i rozpoczęła nowy rozdział w życiu. Żeby uczcić pozytywne zmiany, urządza w nowym apartamencie huczną imprezę. Jednak nie wszystko idzie tak, jak planowała.  Pewien poirytowany hałasem mężczyzna zwraca jej uwagę, po czym dochodzi pomiędzy nimi do awantury. Fakt, że facet jest niesamowicie seksowny, nie łagodzi całej sytuacji.  Następnego dnia okazuje się, że przystojny nieznajomy, z którym pokłóciła się Aurora, to Treyvon Laurent, ceniony kapitan w Dragon Airlines, gdzie dziewczyna rozpoczęła pracę. Ten zarozumiały, odziany w bajecznie drogi garnitur oziębły drań, postanowił, że uprzykrzy Aurorze życie. Z przyjemnością doprowadzi do momentu, w którym sama zrezygnuje z nowej posady, zanim jej kontrakt dobiegnie końca.

49,90 zł
33,93 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 15,97 zł

10 osób kupiło
10
LEGO Super Mario™ But Goomby - zestaw rozszerzający 71404 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
LEGO Super Mario™ But Goomby - zestaw rozszerzający 71404
LEGO
Dostępny
33 szt.

Kreatywna zabawa Kolekcjonerskie zestawy LEGO Super Mario to fantastyczne prezenty dla dzieci, które lubią najnowsze trendy. Zestawy startowe i rozszerzające pozwalają fanom rozbudowywać i modyfikować własne unikatowe poziomy, na których przez wiele godzin można się bawić w zbieranie monet. - Zabawa w deptanie przeciwników — zestaw LEGO® Super Mario™ But Goomby — zestaw rozszerzający (71404) urozmaica zabawę dzięki zbudowanemu z klocków butowi do skakania, deptania i robienia salt. - Figurka LEGO® Goomby ze świata Super Mario™ — dzieci mogą wzbogacić swoje poziomy LEGO® Super Mario™, umieszczając Goombę w zbudowanym z klocków bucie, zupełnie jak w grach Super Mario. - Depcz i rób salta — pomóż LEGO® Mario™, LEGO® Luigiemu™ lub LEGO® Peach™ (figurki nie są częścią zestawu) zabrać but, a potem skacz i rób salta, aby zdobywać cyfrowe monety. - Prezent dla sześciolatków i starszych dzieci — podaruj ten 76-elementowy zestaw jako prezent pod choinkę lub bez okazji dzieciom, które lubią nowe trendy i mają już zestaw startowy LEGO® Super Mario™ (71360, 71387 lub 71403) wymagany do zabawy. - Zabawkowy but zbudowany z klocków — but Goomby ma ok. 5 cm wysokości, 6 cm długości i 6 cm szerokości. Można go połączyć z innymi zestawami LEGO® Super Mario™. - Aplikacja towarzysząca — w aplikacji LEGO® Super Mario™ dostępne są instrukcje budowania, inspirujące materiały i nie tylko. Listę zgodnych urządzeń z systemem Android i iOS znajdziesz na stronie LEGO.pl/devicecheck. - Kreatywność nie zna granic — kolekcjonerskie zestawy konstrukcyjne LEGO® Super Mario™ służą są do zabawy w pojedynkę lub z rodziną i znajomymi. Dają nieograniczone możliwości rozbudowywania, przekształcania i tworzenia unikatowych poziomów. - Wysoka jakość bez kompromisów — elementy LEGO® spełniają rygorystyczne branżowe standardy jakości, dzięki czemu możesz mieć pewność, że do siebie pasują i mocno się trzymają. - Gwarancja bezpieczeństwa — klocki konstrukcyjne LEGO® są dokładnie testowane i sprawdzane, więc mamy pewność, że spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa.

45,99 zł
28,51 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 17,48 zł

10 osób kupiło
11
Tajemnica z przeszłości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnica z przeszłości
Dostępny
1202 szt.

Karolina i Malwina dowiadują się, że zmarł ich dziadek, który je wychował. Pozostawił im w spadku starą leśniczówkę i prośbę, by znajdujące się w domu listy przekazały kobiecie o imieniu Stefa, jednak siostry nigdy wcześniej o niej nie słyszały. Gdy zaczynają sprzątać leśniczówkę, odkrywają, o jak wielu rzeczach nie miały pojęcia. Odnajdują listy młodego marynarza, Antka, które zabiorą je w podróż w przeszłość, od lat pięćdziesiątych, po pierwsze lata XXI wieku. A wszystko na tle pięknego wybrzeża, Kołobrzegu, Helu i niewielkiego miasteczka, Gniew. Prawda, którą odkryją, wpłynie na życie obu sióstr. Tajemnice z przeszłości to wzruszająca historia o więzach rodzinnych. O tym, jak bardzo zakorzenieni jesteśmy w przeszłości i w naszych rodzinach, nawet jeśli wydaje nam się, że jest zupełnie inaczej.

44,90 zł
29,63 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 15,27 zł

10 osób kupiło
12
Autyzm. Przełom w podejściu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Autyzm. Przełom w podejściu
Dostępny
132 szt.

Gdy był małym chłopcem, Raun Kaufman został zdiagnozowany przez ekspertów jako dziecko w spektrum autyzmu, o IQ poniżej 30, wymagające specjalistycznej opieki medycznej. Lata później ukończył studia z zakresu Etyki Biomedycznej na Uniwersytecie Browna, stał się znanym i cenionym ekspertem od zaburzeń ze spektrum autyzmu, a przede wszystkim najlepszym dowodem na to, że wyjście z autyzmu jest możliwe. Jak? Dzięki programowi Son-Rise, rewolucyjnej metodzie stworzonej przez rodziców Kaufmana. Historia Rauna została opowiedziana w bestsellerowej książce Przebudzenie naszego syna i poruszającym filmie telewizyjnym pod tytułem „Son-Rise: a Miracle of Love”. W książce Autyzm. Przełom w podjściu Raun Kaufman, opierając się na swoim doświadczeniu, a także przypadkach rodzin, którym pomógł wyprowadzić dzieci z autyzmu, przedstawia zasady programu Son-Rise. Wyjaśnia, jakie to uczucie być dzieckiem autystycznym, i pokazuje, w jaki sposób rodzice mogą na nowo rozbudzić nadzieję, pomóc swoim dzieciom zaadaptować się w świecie i funkcjonować jak większość społeczeństwa. Książka Rauna Kaufmana to przede wszystkim zbiór praktycznych strategii, które można stosować od zaraz. Znajdziesz w niej: – przełomowe informacje i zasady, dzięki którym każdy rodzic ma szansę dotrzeć do swojego dziecka i nawiązać z nim porozumienie; – wyjątkowe metody, oparte na bezpieczeństwie emocjonalnym, pomagające stworzyć dziecku przestrzeń, w której może powoli otwierać się na innych i nawiązywać społeczne relacje; – sposoby pracy, które przystosowują dzieci autystyczne do przebywania wśród ludzi i stworzą grunt pod budowanie w nich pewności siebie; – strategie, dzięki którym zniwelowanie stresu, strachu i poczucia wyobcowania u dziecka staje się proste i dostępne dla rodziców, opiekunów i osób pracujących z osobami ze spektrum zaburzeń autyzmu.

54,90 zł
40,63 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 14,27 zł

9 osób kupiło
13
LEGO Minecraft™ Opuszczona wioska 21190 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Minecraft™ Opuszczona wioska 21190
LEGO
Dostępny
7 szt.

Ten wszechstronny zestaw obejmuje cztery sekcje: dom myśliwego zombie z łóżkiem, piecem, świecami, stołem warsztatowym, pochodniami i tarczą; warsztat osadnika zombie z piecem, ogniskiem, stojakiem na zbroję i diamentową zbroją; pole dyniowe farmera zombie z kompostownikiem i pochodniami, a także opuszczony dom z dyniami, beczkami, przecinarką i czarnym kotem. Misją gracza jest odbicie opuszczonej wioski z rąk zombie i odbudowanie jej po swojemu, by przygotować się do kolejnych przygód. - Buduj i rozgrywaj bitwy w stylu Minecrafta – dzięki zestawowi LEGO® Minecraft Opuszczona wioska (21190) dzieci mogą wykorzystać całą swoją wiedzę na temat Minecrafta podczas odbijania wioski z rąk zombie i odbudowywania jej. - Czteroczęściowy zestaw – obejmuje dwie figurki zombie i myśliwego zombie, obozowisko myśliwego zombie, warsztat osadnika zombie, pole dyniowe farmera zombie, opuszczony dom i wiele realistycznych akcesoriów. - Nieograniczona kreatywna zabawa – gracze muszą odbić dziwną wioskę z rąk zombie, przebudować ją po swojemu i przygotować się na kolejne przygody w stylu Minecrafta®. - Prezent dla dzieci – ten praktyczny, inspirowany grą zestaw to świetny prezent na urodziny, pod choinkę lub bez okazji dla ośmioletnich i starszych fanów Minecrafta®. - Mnóstwo pomysłów na zabawę – opuszczony dom ma 8 cm wysokości, 14 cm szerokości i 10 cm głębokości. Poszczególne elementy można łatwo przebudować i połączyć z innymi zestawami z tej serii. - Minecraft® na żywo — zestawy LEGO® Minecraft pozwalają dzieciom czerpać radość z gry na nowy sposób. Moby, sceny i elementy ożywają za sprawą kreatywnych, praktycznych klocków LEGO. - Gwarancja jakości — elementy LEGO® spełniają najwyższe branżowe standardy jakości, dzięki czemu klocki zawsze do siebie pasują i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić. - Pewność i bezpieczeństwo – elementy LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa.

239,99 zł
206,39 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 33,60 zł

9 osób kupiło
14
LEGO Star Wars™ Myśliwiec Jedi Obi-Wana Kenobiego™ 75333 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Star Wars™ Myśliwiec Jedi Obi-Wana Kenobiego™ 75333
LEGO
Dostępny
174 szt.

Fajne zabawki do budowania Grupa LEGO już od 1999 roku tworzy modele statków kosmicznych, pojazdów, miejsc i postaci z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Szeroka oferta zestawów zachwyci fanów w każdym wieku. - Zbudowany z klocków model myśliwca Jedi Obi-Wana Kenobiego (75333) – podczas budowania i zabawy myśliwcem LEGO® Star Wars™ fani mogą na nowo przeżywać kultowe sceny z filmu „Gwiezdne Wojny: Atak klonów”. - Dwie minifigurki LEGO® – Obi-Wan Kenobi z mieczem świetlnym i, po raz pierwszy w historii, Taun We, a także figurka LEGO droida astromechanicznego R4-P17. - Inspirująca zabawa – myśliwiec ma otwierany kokpit z miejscem na minifigurkę, dwa miotacze klocków, wysuwane podwozie, klips na miecz świetlny oraz miejsce na głowę droida R4-P17 na skrzydle. - Pomysł na prezent dla fanów w wieku od 7 lat – zestaw ma 282 elementy i stanowi świetny prezent na urodziny lub święta dla fanów filmu „Gwiezdne Wojny: Atak klonów” i kolekcjonerów LEGO® Star Wars™. - Do zabawy i ozdoby — myśliwiec Star Wars™ ma 7 cm wysokości, 25 cm długości i 13 cm szerokości, a w przerwach od zabawy może być świetną ozdobą. - Aplikacja wspomagająca budowanie — do zestawu dołączone są instrukcje, a w aplikacji Instrukcje budowania LEGO® konstruktorzy mogą przybliżać, obracać i wizualizować cyfrową wersję powstającego modelu. - Kreatywna zabawa dla osób w każdym wieku — zestawy LEGO® Star Wars™ pozwalają dzieciom i dorosłym odgrywać słynne sceny, wymyślać własne niepowtarzalne historie lub po prostu prezentować samodzielnie zbudowane modele. - Najwyższa jakość — klocki i elementy LEGO® spełniają wymagające standardy jakości, dzięki czemu za każdym razem łączą się łatwo i mocno trzymają. - Gwarancja bezpieczeństwa — elementy LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i skrupulatnie badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

159,99 zł
137,59 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 22,40 zł

8 osób kupiło
15
Po co nam bioróżnorodność? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Po co nam bioróżnorodność?
Dostępny
103 szt.

Trzeci tom komiksowej serii edukacyjnej, wyjaśniającej w prosty sposób zagadnienia ekologii i złożoność świata przyrody. Nie byłoby nas tutaj, gdyby nie gwiazdy. To właśnie one, kiedy gasną, uwalniają atomy niezbędne do budowy wszystkich żywych istot. Stąd biorą się rośliny i zwierzęta. Cała bioróżnorodność w wodzie i na ziemi… Wszędzie dookoła nas. Nasza przyszłość zależy od bioróżnorodności.

49,90 zł
32,44 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 17,46 zł

7 osób kupiło
16
Hiszpania. Fiesta dobra na wszystko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hiszpania. Fiesta dobra na wszystko
Dostępny
355 szt.

Czy wracając z Katalonii, możemy powiedzieć, że byliśmy w Hiszpanii? Dlaczego najwspanialsze zabytki w tym kraju mają arabski rodowód? Jak Hiszpanie oceniają czasy podboju Ameryk i okres ich kolonizacji? A co z hiszpańską wojną domową, najtragiczniejszą w Europie XX wieku? Jak w ogóle mogło do niej dojść? Jak bardzo ostatni kryzys gospodarczy odmienił Hiszpanów? Na czym polega fenomen hiszpańskich fiest? Czy sjesta to przypadkiem nie stereotypowy relikt przeszłości? Dlaczego rywalizacją Realu Madryt z FC Barceloną żyje cały kraj? Skąd wzięły siętapasi czy pozycja corridy jest jakkolwiek zagrożona? Z myślą o próbie odpowiedzi na te i inne pytania Maciej Bernatowicz zasiadł do pisania książki. Publikacji w zamyśle lekkiej i przyjemnej, choć tak naprawdę poruszającej ważne i intrygujące zagadnienia dotyczące współczesnej Hiszpanii. Autor korzystając z własnych, wieloletnich doświadczeń przybliża także styl życia Hiszpanów, opisuje ich codzienne zwyczaje z wadami i godnymi pozazdroszczenia zaletami. To jak pracują, co i gdzie jedzą, gdzie podróżują i jak świętują. Istotną częścią książki jest podjęcie tematów Basków i przede wszystkim Katalończyków z podkreśleniem aspektów politycznych, społecznych, kulturowych i sportowych. No i stało się: teraz nie wyobrażam sobie kolejnej podróży do Hiszpanii bez książki Macieja Bernatowicza w kieszeni. Szkoda, że nie było jej 30 lat temu, kiedy zaczynałem tam jeździć, pisać reportaże, a potem kręcić filmy o tym kraju, jego regionach, przywódcach i mieszkańcach. Musiałem przebrnąć przez wiele przypadkowych lektur, które z czasem zaczęły się składać w jakiś spójny, choć nigdy nie dość kompletny obraz. A tu - wszystko co trzeba w jednym miejscu, napisane z niezrównanym znawstwem i na dodatek w tak doskonałym stylu [...]. JACEK PAŁASIŃSKI, dziennikarz radiowy i telewizyjny, korespondent Przewodnik? A może spacerownik? Nie. Książka, którą wzięli Państwo do ręki, to raczej codziennik pomieszany z wiedzownikiem, efekt zauroczenia Autora krajem, w którym spędził kilka lat, a którym zafascynował się już pewnie na całe życie. W ten sposób powstała niewymuszona gawęda, opowieść nie tylko o błahostkach codziennej, rodzinnej rzeczywistości, lecz także o kulturze, historii, polityce, piłce nożnej i innych wielkich sprawach. Książka ciekawa, osobista, a zarazem obiektywna, bo poparta rzetelnymi lekturami, próbująca stopniowo odsłaniać mniej znane oblicza Hiszpanii [...]. Czy rzeczywiście fiesta pokona wszystko? Zapraszam do lektury! MARZENNA ADAMCZYK, ambasador w Królestwie Hiszpanii i Księstwie Andory

49,90 zł
31,44 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 18,46 zł

7 osób kupiło
17
Teoria wszystkiego, czyli krótka historia wszechświata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teoria wszystkiego, czyli krótka historia wszechświata
Dostępny
61 szt.

Nie tak dawno temu w całkiem nieodległej galaktyce naukowcy postanowili zmierzyć się z siłami natury, zarówno tymi, których działanie możemy obserwować w życiu codziennym - elektromagnetyzmem i grawitacją, jak i tymi, których zasięg jest znacznie mniej zauważalny - silnymi i słabymi oddziaływaniami jądrowymi. Celem tej utarczki było udowodnienie, że tak naprawdę wcale nie są to cztery odrębne typy oddziaływań, ale jedna siła, manifestująca się na różne sposoby. Po co komu te wszystkie teoretyczne wywody? Naukowcy mają nadzieję, że dzięki temu uda się odkryć, czy wszechświat powstał według jakiegoś sensownego projektu, czy jest po prostu dziełem przypadku. Jedni twierdzą, że to rzucanie się z motyką na słońce, inni zaś uważają, że spójna i jednolita kwantowa teoria grawitacji, opisująca wszystkie cechy kosmosu i procesy w nim zachodzące, stanowi klucz do zrozumienia wszechświata oraz miejsca, jakie zajmuje w nim człowiek. Dlatego właśnie nazwano ją teorią wszystkiego. Teoria wszystkiego według Hawkinga Czy sformułowanie teorii wszystkiego jest rzeczywiście możliwe? Stephen Hawking przez wiele lat naukowej kariery był przekonany, że to zadanie wykonalne. A jednak nawet wielcy miewają czasem wątpliwości... Niezwykły naukowiec w serii krótkich i pasjonujących wykładów referuje nam historię wszechświata od samych jego narodzin w chwili Wielkiego Wybuchu. W zajmujący sposób i z poczuciem humoru opowiada o tym, jak człowiek postrzegał kosmos setki, a nawet tysiące lat temu, i jak nasza wiedza stopniowo ewoluowała - od Arystotelesa, przez Kopernika i Galileusza, aż po Newtona, Einsteina i Hubble'a. Wyjawia, jak odkryto, że wszechświat wcale nie jest statyczny, lecz nieustannie się rozszerza, a także przewiduje konsekwencje tego procesu. Zdradza najściślej chronione tajemnice czarnych dziur, o których mówi, że badanie ich jest jak szukanie czarnego kota w piwnicy pełnej węgla. To dopiero początek całej zabawy... ale o tym musisz przeczytać już sam. (...) przezwyciężył wyniszczającą chorobę, by stać się supergwiazdą światowej fizyki. Pozbawiony możliwości sprawnego mówienia i pisania, sięga wzrokiem poza Wielki Wybuch, podglądając "taniec geometrii", którego efektem było powstanie wszechświata. Timothy Ferris, "Vanity Fair" (...) potrafi wyjaśniać zawiłości kosmologii w fascynującym stylu, będącym mieszanką klarowności i humoru. To umysł o niespotykanej sile. "The New York Review of Books" (...) bez wątpienia posiada wrodzone cechy dobrego nauczyciela - łagodne poczucie humoru i umiejętność ilustrowania nawet najbardziej skomplikowanych koncepcji analogiami zaczerpniętymi z życia codziennego. "The New York Times" Złoty wiek kosmologii Zapraszamy Cię w fascynującą podróż po świecie niezwykłych i zaskakujących odkryć. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad genezą wszechświata, jeśli nurtuje Cię pytanie, jak to wszystko właściwie działa, ta książka udzieli Ci odpowiedzi, które pozwolą... zadać następne pytania. O autorze książki Stephen Hawking ? brytyjski astrofizyk, kosmolog i teoretyk ? jest bez wątpienia jednym z największych umysłów na świecie, wielkim popularyzatorem nauki i genialnym naukowcem. Chociaż przez większość swego życia zmaga się ze stwardnieniem rozsianym, które wywołało u niego niemal całkowity paraliż, nie przeszkodziło mu to zostać profesorem matematyki na uniwersytecie w Cambridge, członkiem Towarzystwa Królewskiego, Papieskiej Akademii Nauk i laureatem niezliczonej ilości nagród.

39,00 zł
25,74 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 13,26 zł

7 osób kupiło
18
LEGO Minecraft™ Loch szkieletów 21189 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Minecraft™ Loch szkieletów 21189
LEGO
Dostępny
119 szt.

Dzięki temu wszechstronnemu zestawowi badacz jaskiń zmierzy się z wrogimi szkieletami w jaskini naciekowej pełnej stalagmitów i stalaktytów. Jaskinia pełna krzewów, pnączy, wody, gliny i pochodni. Jest tu także loch szkieletów, w którym znajduje się spawner. Podczas zabawy można zepchnąć stalagmit na wrogie moby oraz obrócić ścianę, by ujawnić trzeci szkielet. Do dyspozycji masz też kuszę i kilof, a w skrzyni znajduje się płyta, chleb i kość. Jest tu wszystko, czego potrzebują gracze w Minecrafta, by cieszyć się nieskończonymi przygodami! - Ekscytujący zestaw dla graczy w Minecrafta® – dzięki klasycznym detalom, funkcjom i różnorodnym biomom LEGO® Minecraft Loch szkieletów (21189) ma wszystko, czego potrzebują dzieci do przeżywania przygód bez końca. - Kultowe funkcje – w zestawie znajduje się badacz jaskiń, trzy szkielety, trzy biomy, jaskinia naciekowa ze spadającymi skałami, bujna jaskinia z krzakami, gliną i pochodniami, a także loch ze spawnerem szkieletów. - Mnóstwo pomysłów na zabawę – dzieci mogą budować, odkrywać, odgrywać sceny walki i uruchamiać zabawne funkcje podczas nieskończonych przygód rodem z gry Minecraft®, a następnie przebudować zestaw i bawić się dalej. - Prezent dla dzieci – ten praktyczny, inspirowany grą wideo zestaw to świetny prezent na urodziny, pod choinkę lub bez okazji dla ośmioletnich i starszych fanów Minecrafta®. - Wszechstronna zabawa – model ma 14 cm wysokości, 19 cm szerokości i 14 cm głębokości. Zestaw można przebudowywać, co daje wiele możliwości zabawy. - Minecraft® na żywo — zestawy LEGO® Minecraft pozwalają dzieciom czerpać radość z gry na nowy sposób. Moby, sceny i elementy ożywają za sprawą kreatywnych, praktycznych klocków LEGO. - Gwarancja jakości — elementy LEGO® spełniają najwyższe branżowe standardy jakości, dzięki czemu klocki zawsze do siebie pasują i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić. - Pewność i bezpieczeństwo – elementy LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa.

159,99 zł
137,59 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 22,40 zł

7 osób kupiło
19
Ludzie. Krótka historia o tym, jak spieprzyliśmy wszystko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ludzie. Krótka historia o tym, jak spieprzyliśmy wszystko
Dostępny
3673 szt.

Ekscytująca podróż przez najbardziej kreatywne i katastrofalne porażki w historii ludzkości, począwszy od upadku naszego praprzodka z drzewa do najbardziej spektakularnych współczesnych klęsk gatunku ludzkiego! Kiedy po raz kolejny pomyślisz, jak bardzo coś spieprzyłeś, ta książka przypomni ci, że mogło być o wiele gorzej… W ciągu ostatnich siedemdziesięciu tysięcy lat, odkąd homo sapiens chodzi po Ziemi, przebyliśmy długą drogę. Sztuka, nauka, kultura, handel – w ewolucyjnym łańcuchu pokarmowym jesteśmy prawdziwymi zwycięzcami. Ale powiedzmy sobie szczerze, to wcale nie była bułka z masłem, a do tego czasami, zupełnie przypadkiem, udawało się nam coś naprawdę wybitnie spieprzyć. Od klęski ekologicznej na Wielkich Równinach Stanów Zjednoczonych w latach 30. XX wieku do walki z czterema plagami przewodniczącego Mao. Od pijanej w sztok armii austriackiej, która przypuściła atak na samą siebie, do supermocarstwa, które wybrało na prezydenta gospodarza programu telewizyjnego z gatunku reality show… Można dość bezpiecznie stwierdzić, że jako gatunek z wiekiem wcale nie stajemy się mądrzejsi. Prawda. Krótka historia wciskania kitu Żyjemy w czasach, w których nawet prezydenta USA nie interesuje, czy mówi prawdę, a płaskoziemcy i antyszczepionkowcy już nie wierzą ekspertom. Czy jednak kiedykolwiek istniał „złoty wiek”, kiedy nikt nie kłamał? To książka o PRAWDZIE – i o wszystkich genialnych sposobach, jakich przez wieki używaliśmy, by jej uniknąć! „Niesamowicie zabawna! Jeśli oglądając wiadomości, zastanawiasz się, jak to możliwe, że ludzkość wciąż popełnia te same błędy – w tej książce znajdziesz odpowiedź na dręczące cię pytanie”. Mark Watson, komik „Kronika niezliczonych głupot, jakimi ludzkość popisała się na przestrzeni wieków. Opowiedziane z humorem i nie bez złośliwej satysfakcji. Śmieszy do łez!” „Business Standard” „Tom Phillips to bardzo mądry i dowcipny człowiek… Ta historia niepowodzeń przypomina nam, że ludzie to w przytłaczającej większości idioci”. Greg Jenner, autor A Million Years and a Day „W mrocznych czasach miło pocieszyć się wiedzą, że jako ludzkość zawsze byliśmy bandą bezmyślnych głupków”. Stuart Heritage, autor Don't Be a Dick, Pete „Napisana w przystępny sposób historia tych licznych momentów w dziejach ludzkości, kiedy wszystko poszło spektakularnie źle. Zabawne i pouczające”. „Telegraph” „Bardzo śmieszne – doskonała zabawa!” Sarah Knight, autorka The Life-Changing Magic of Not Giving a F*ck „Tom Phillips udowadnia ponad wszelką wątpliwość, że ludzkość ma niebywałe szczęście, że wciąż chodzi po Ziemi, chociaż nie robi absolutnie nic, by jako gatunek wnieść coś do życia naszej planety – poza pisaniem dowcipnych, ironicznych i nieco przygnębiających, ale ostatecznie dość ujmujących książek o sobie samych. Jeśli więc nie chcesz orbitować wokół Ziemi niczym ludzki śmieć, myślę, że powinieneś sięgnąć po tę książkę”. Sarah Knight, autorka The Life-Changing Magic of Not Giving a F*ck „Obrazoburczy maraton przez tysiące lat ludzkiej bezmyślności… Za każdym wybuchem śmiechu kryje się śmiertelnie poważne pytanie: dokąd doprowadzi nas ta piramidalna głupota?” Nicholas Griffin, autor Ping-Pong Diplomacy: The Secret History Behind the Game That Changed the World

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

7 osób kupiło
20
LEGO Speed Champions Fast & Furious 1970 Dodge Charger R/T 76912 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Speed Champions Fast & Furious 1970 Dodge Charger R/T 76912
LEGO
Dostępny
854 szt.

Kolekcjonerska replika LEGO® Speed Champions Fast & Furious 1970 Dodge Charger R/T (76912) odwzorowuje wygląd legendarnego muscle cara. To gratka dla dzieci w wieku od 8 lat, miłośników samochodów i fanów filmów akcji. Zapewnia zajmującą zabawę w budowanie, świetnie nadaje się jako ozdoba lub do odgrywania wyścigów i pościgów. Wspaniały dodatek do kolekcji Speed Champions! Model kolekcjonerski muscle cara jest pełen realistycznych szczegółów – ma formowane srebrne felgi szprychowe i wlot powietrza na masce. Całość uzupełnia minifigurka Dominica Toretto, dzięki której można oddać się twórczej zabawie. Repliki kultowych pojazdów Zestawy LEGO Speed Champions zawierają miniaturowe wersje najlepszych i najpopularniejszych pojazdów świata. Te modele nadają się nie tylko do ustawienia na półce, ale także do odgrywania emocjonujących wyścigów z innymi pojazdami z serii. • Zbuduj muscle car z „Szybkich i wściekłych” – LEGO® Speed Champions Fast & Furious 1970 Dodge Charger R/T (76912) to replika dla dzieci, miłośników samochodów i fanów filmów akcji. • Co jest w pudełku? Wszystko, czego potrzeba do zbudowania repliki Dodge’a Chargera R/T z 1970 roku, a także minifigurka Dominica Toretto i model klucza. • Do zebrania, zabawy i ustawienia na półce – zbuduj własny samochód Fast & Furious 1970 Dodge Charger R/T, pokaż go znajomym lub wspólnie urządźcie wyścig różnych pojazdów z serii Speed Champions. • Prezent na każdą okazję – 345-częściowy zestaw LEGO® Speed Champions świetnie sprawdzi się jako prezent na urodziny lub z innej okazji dla dzieci w wieku od 8 lat, wielbicieli samochodów i fanów filmów akcji. • Wymiary – model Fast & Furious 1970 Dodge Charger R/T ma ok. 5 cm wysokości, 17 cm długości i 7 cm szerokości. • Baterie nie są wymagane – ten model kolekcjonerski LEGO® Speed Champions Fast & Furious 1970 Dodge Charger R/T zasilany jest Twoją wyobraźnią. • Interaktywne cyfrowe instrukcje – w aplikacji Instrukcje budowania LEGO® na smartfony i tablety można powiększać i obracać powstające modele, by obejrzeć je z każdej strony. • Innowacyjność i design – dzięki zestawom LEGO® Speed Champions dzieci i miłośnicy samochodów w każdym wieku mogą poznać budowę najsłynniejszych pojazdów świata. • Nacisk na jakość – elementy LEGO® spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu są jednolite i zawsze do siebie pasują, a budowanie z nich jest przyjemnością. • Bezpieczeństwo potwierdzone testami – wszystkie zabawki konstrukcyjne LEGO® przechodzą gruntowne testy, aby można było mieć pewność, że spełniają surowe wymogi bezpieczeństwa.

109,99 zł
94,59 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 15,40 zł

6 osób kupiło
21
LEGO Super Mario™. Dom prezentów Yoshiego - zestaw rozszerzający 71406 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Super Mario™. Dom prezentów Yoshiego - zestaw rozszerzający 71406
LEGO
Dostępny
9 szt.

Dzieci rozbudują swój świat LEGO® Super Mario™ o ekscytujący poziom dzięki zestawowi Dom prezentów Yoshiego — zestaw rozszerzający (71406), w którym znajdują się Yoshi i Monty Mole. Razem z figurkami LEGO® Mario™, LEGO® Luigi™ lub LEGO® Peach™ (figurki nie są częścią zestawu) gracze mogą zwiedzić nowe miejsce i zbierać cyfrowe monety. Przywitaj się z Yoshim przy drzwiach, zdrzemnij się w jego łóżku, zerwij owoce i pokręć się na karuzeli smakołyków — dzięki temu owoce zmienią kolor na złoty. Możesz je podarować innej interaktywnej figurce, używając pudełka na prezenty. A jeśli chcesz, daj je jednej z przyjaznych postaci, np. Yoshiemu. (Uwaga: do interaktywnej zabawy wymagany jest zestaw startowy 71360, 71387 lub 71403). Cyfrowe instrukcje budowania Ten kolekcjonerski zestaw doskonale sprawdzi się jako prezent dla sześciolatków i starszych dzieci, które lubią nowe trendy. Jest w sam raz do zabawy w pojedynkę i w grupie. W aplikacji LEGO Super Mario dostępne są instrukcje budowania i inne ciekawe materiały, które można pobrać. Wyższy poziom Zestawy startowe i rozszerzające LEGO Super Mario pozwalają fanom rozbudowywać, przekształcać i tworzyć unikatowe poziomy, na których przez wiele godzin można się bawić w zbieranie monet. • Poznaj zestaw Dom prezentów Yoshiego (71406) — dzięki temu zestawowi rozszerzającemu dzieci rozbudują zestaw startowy LEGO® Super Mario™ o pełen smakołyków poziom z Yoshim. • Dwie figurki ze świata LEGO® Super Mario™ — Yoshi i Monty Mole, z którymi LEGO® Mario™, LEGO® Luigi™ lub LEGO® Peach™ (uwaga: te trzy figurki nie są częścią zestawu) mogą wejść w interakcję. • Ciekawe elementy do zabawy — drzwi, łóżko, skrzynka pocztowa z listem, kominek, drzewo z czerwonym i zielonym owocem do strącenia oraz pudełko na prezent do podarowania owoców. • Karuzela smakołyków — obracaj LEGO® Mario™, LEGO® Luigi™ lub LEGO® Peach™ na karuzeli, dopóki owoce nie zmienią koloru na złoty, i pozwól figurkom je „zjeść”, aby zdobyć dodatkowe cyfrowe monety. • Prezent dla sześciolatków i starszych dzieci — podaruj ten 246-elementowy zestaw jako prezent pod choinkę lub bez okazji dzieciom, które lubią nowe trendy i mają już zestaw startowy LEGO® Super Mario™ (71360, 71387 lub 71403) wymagany do zabawy. • Przebudowuj i łącz — modułowy zestaw w swojej podstawowej konfiguracji ma ok. 12 cm wysokości, 26 cm szerokości i 13 cm głębokości. Można go również połączyć z innymi zestawami LEGO® Super Mario™. • Aplikacja towarzysząca — pobierz aplikację LEGO® Super Mario™, w której znajdziesz instrukcje budowania, inspirujące materiały i nie tylko. Listę zgodnych urządzeń z systemem Android i iOS znajdziesz na stronie LEGO.pl/devicecheck. • Nieograniczone możliwości — zestawy LEGO® Super Mario™ do zabawy w pojedynkę i w grupie oferują wielogodzinną zabawę w zbieranie monet i nieograniczone kreatywne wyzwania, a także pozwalają rozbudowywać i przekształcać poziomy. • Gwarancja jakości — klocki i elementy konstrukcyjne LEGO® spełniają wymogi najwyższych standardów branżowych już od 1958 roku. Dzięki temu zawsze do siebie pasują i mocno się trzymają. • Bezpieczeństwo to nasz priorytet — elementy LEGO® są testowane na niemal każdy możliwy sposób, aby nie było wątpliwości, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

159,99 zł
137,59 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 22,40 zł

5 osób kupiło
22
Lights Up - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lights Up
Dostępny
69 szt.

Gdy prawda wyjdzie na jaw Małe miasteczko Portsall żyje tajemniczą tragedią. Z klifu do morza rzucił się uczeń miejscowego liceum. Czy do jego śmierci przyczynił się szkolny kolega Leonce DeRose? Mieszkańcy podejrzewają właśnie DeRose'a - przeciw nastolatkowi przemawia jego przeszłość, zachowanie, nawet sposób, w jaki się ubiera. Uważnie przygląda mu się także szeryf Lavigne. Blanca, córka szeryfa, siedzi w szkolnej ławce tuż przed Leonce'em i czuje się z tym bardzo nieswojo. Z przodu ona, zdolna i pilna uczennica, z tyłu on - mroczny, wiecznie żujący gumę chłopak w dżinsowej kurtce. A może to nie żaden morderca, tylko po prostu zraniony, nierozumiany przez otoczenie młody człowiek? Blanca będzie miała okazję się o tym przekonać, ponieważ życie połączy ją z DeRose'em szybciej i mocniej, niż by sobie tego życzyła. Czy dwoje nastolatków odważy się sobie zaufać? W miasteczku, w którym każdy nosi maskę i nikt nie mówi tego, co naprawdę myśli...

44,90 zł
40,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,49 zł

5 osób kupiło
23
Puzzle 15 elementów. Zabawy rybki Mini Mini - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 15 elementów. Zabawy rybki Mini Mini
Trefl, 15
Dostępny
22 szt.

Puzzle w ramce składające się z 15 elementów, zaprojektowaną z myślą o wszystkich fanach i fankach Rybki MiniMini. Po ułożeniu układanki powstanie obrazek o wymiarach 25.8x15.9 cm. Ramka, w której osadzone są puzzle, ułatwia młodszym dzieciom ułożenie obrazka i pozwala na bezpieczne przenoszenie układanki, dzięki czemu swobodnie ozdobimy nią pokój.

14,99 zł
13,99 zł

Rabat 6,7%
oszczędzasz 1,00 zł

5 osób kupiło
24
Paryż 1938 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paryż 1938
Dostępny
813 szt.

Stolica Francji, która dotąd była przede wszystkim mekką artystów, u progu drugiej wojny światowej staje się jednym z ostatnich bastionów demokracji. Życie płynie tu nadal swoim spokojnym rytmem, pełne są kawiarnie, kina i kabarety, jednak sztuka, film, moda, a nawet sport wszystko przesiąknięte jest teraz polityką. Paryż 1938 to rozpisana na dwanaście miesięcy kronika końca pewnego świata, którą czyta się jak wbijającą w fotel powieść. Szarota znakomicie oddaje klimat epoki i narastającą atmosferę grozy, najbardziej interesują go jednak ludzie. Wśród bohaterów książki znaleźli się m.in. flirtująca z faszystami Coco Chanel, przesyłający depesze z pogrążonej w wojnie Hiszpanii Ernest Hemingway, uciekający z opanowanego przez nazistów Wiednia Zygmunt Freud oraz dwaj młodzi kompozytorzy z Warszawy: Stefan Kisielewski i Andrzej Panufnik.

59,90 zł
44,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,97 zł

5 osób kupiło
25
LEGO Speed Champions 007 Aston Martin DB5 76911 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Speed Champions 007 Aston Martin DB5 76911
LEGO
Dostępny
1305 szt.

Dla wielbicieli pomysłowej inżynierii Zestawy konstrukcyjne LEGO Speed Champions zawierają miniaturowe modele najlepszych i najbardziej znanych pojazdów świata. Te wysokiej jakości modele podobają się dorosłym i dzieciom, są doskonałymi ozdobami, a do tego świetnie nadają się do zabawy w emocjonujące wyścigi z innymi pojazdami z serii. - Odkryj model 007 Aston Martin DB5 – LEGO® Speed Champions 007 Aston Martin DB5 (76911) to replika słynnego samochodu sportowego z 1964 roku. - Co jest w pudełku? Wszystko, czego potrzeba do zbudowania repliki LEGO® Astona Martina DB5, a także minifigurka Jamesa Bonda™ z filmu „Nie czas umierać” i klucz. - Do zebrania, zabawy i ustawienia na półce – zbuduj własny samochód Aston Martin DB5, pokaż go znajomym lub wspólnie urządźcie wyścig różnych pojazdów z serii Speed Champions. - Prezent na każdą okazję – 298-częściowy zestaw LEGO® Speed Champions 007 Aston Martin DB5 świetnie sprawdzi się jako prezent na urodziny lub z innej okazji dla dzieci w wieku od 8 lat, wielbicieli samochodów i fanów Jamesa Bonda™. - Wymiary – model 007 Astona Martina DB5 ma ok. 5 cm wysokości, 17 cm długości i 7 cm szerokości. - Baterie nie są wymagane – ten model kolekcjonerski LEGO® Speed Champions 007 Aston Martin DB5 zasilany jest Twoją wyobraźnią. - Interaktywne cyfrowe instrukcje – w aplikacji Instrukcje budowania LEGO® na smartfony i tablety można powiększać i obracać powstające modele, by obejrzeć je z każdej strony. - Uczcij przełomowe pojazdy – zestawy konstrukcyjne LEGO® Speed Champions dla dzieci i dorosłych to okazja do przyjrzenia się z bliska najsłynniejszym pojazdom świata. - Nacisk na jakość – elementy LEGO® spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu są jednolite i zawsze do siebie pasują, a budowanie z nich jest przyjemnością. - Bezpieczeństwo potwierdzone testami – wszystkie zabawki konstrukcyjne LEGO® przechodzą gruntowne testy, aby można było mieć pewność, że spełniają surowe wymogi bezpieczeństwa.

109,99 zł
94,59 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 15,40 zł

4 osoby kupiły
26
Dyplom dziecięcy A4/20ark. Maki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dyplom dziecięcy A4/20ark. Maki
Beniamin
Dostępny
7 szt.

Staranne wykonanie na papierze o gramaturze 200g. z kolorowym zadrukiem . Dyplomy będą stanowiły wspaniałą nagrodę i pamiątkę dla każdego. Pakowane po 20 arkuszy w celofan.

18,54 zł
17,99 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 0,55 zł

4 osoby kupiły
27
Horse Club. Połącz kropki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Horse Club. Połącz kropki
Dostępny
32 szt.

Każdy dzień w stadninie to zupełnie nowa przygoda! Nikt nie wie o tym tak dobrze jak Hannah, Sofia, Lisa i Sarah. Dołącz do czterech przyjaciółek z Horse Clubu i razem z nimi rozwijaj swoją jeździecką pasję. Rozwiązuj zadania, wklejaj naklejki i baw się dobrze!

12,99 zł
10,99 zł

Rabat 15,4%
oszczędzasz 2,00 zł

4 osoby kupiły
28
LEGO DOTS Myszka Miki i Myszka Minnie - naszywka 41963 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
LEGO DOTS Myszka Miki i Myszka Minnie - naszywka 41963
LEGO
Dostępny
24 szt.

Czy Twoje dziecko ma co najmniej osiem lat i interesuje się rękodziełem, postaciami Disneya i stylizacjami? Teraz może realizować wszystkie swoje pasje dzięki temu zestawowi LEGO® DOTS ǀ Disney Myszka Miki i Myszka Minnie — naszywka (41963)! W jego skład wchodzą elastyczna, czerwona naszywka 6×6, wiele kolorowych płytek oraz płytki z motywami Myszki Miki i Myszki Minnie Disneya. Zabawa w projektowanie bez końca Łatwa, intuicyjna i samodzielna zabawa! Korzystając z kolorowych płytek i płytek z motywem Myszki Miki i Myszki Minnie, dzieci mogą zaprojektować swoją własną naszywkę. Dzięki tym elementom mogą ją spersonalizować, by pochwalić się swoimi pasjami, a następnie przyszyć i nosić ją ze sobą (igła i nić nie są dołączone do zestawu). Baw się, jak chcesz Dzięki zestawom DOTS dzieci poczują radość z zabawy klockami LEGO oraz nauczą się kreatywnie tworzyć i dekorować różne zestawy. Ta wyrazista naszywka pasuje do każdego stylu — wszystko zależy od magicznej dziecięcej wyobraźni. Zestawy DOTS wspaniale sprawdzą się jako upominek niespodzianka lub rewelacyjny prezent na urodziny dla kreatywnych dzieciaków. • Zaprojektuj, pochwal się i twórz od nowa — zestaw artystyczny LEGO® DOTS ǀ Disney Myszka Miki i Myszka Minnie — naszywka (41963) przypadnie do gustu miłośnikom Disneya lub rękodzieła. Kreatywna zabawa zaczyna się po otworzeniu opakowania. • Odważne projekty — dzieci mogą rozwijać wyobraźnię i umiejętności projektowania dzięki temu zestawowi z czerwoną naszywką 6×6, kolorowymi płytkami i płytkami z motywami Miki i przyjaciół. • Kreatywność w opakowaniu — zestawem można bawić się osobno, by szybko stworzyć oryginalny wzór, ale można go też połączyć z zestawami z serii LEGO® DOTS Dodatki DOTS (sprzedawanymi oddzielnie) i przygotować jeszcze ciekawszą biżuterię. • Prezent dla ośmiolatków i starszych dzieci — ten zestaw do ozdabiania spodoba się każdemu miłośnikowi rękodzieła. Wytrzymała naszywka, kolorowe płytki i płytki z motywem Disneya będą świetnym i kreatywnym prezentem. • W rozmiarach kieszonkowych — kwadratowa naszywka ma wymiary 5 × 5 cm, więc dzieci mają sporo miejsca na kreatywne popisy i mogą zawsze i wszędzie prezentować swój inspirowany Disneyem styl. • Dekorowanie zaczyna się w trymiga — dzięki prostym inspiracjom na opakowaniu tworzenie wzorów z turkusowych, niebieskich, pomarańczowych i różowych płytek oraz płytek z motywem Miki i przyjaciół jest dziecinnie proste. • Swoboda i pewność siebie — ten zestaw LEGO® DOTS to esencja swobodnej kreatywności. Na naszywce do ozdobienia można stworzyć małe dzieło sztuki poprzez zabawę połączoną z rozwijaniem pomysłowości oraz wytrwałości. • Nieograniczone możliwości zabawy i wyrażania siebie — dzięki zestawom LEGO® DOTS kolejne dzieci mogą odkryć, jak wielką radość dają klocki LEGO, i pobawić się w tworzenie oraz ozdabianie własnych gadżetów do noszenia. • Niezrównana jakość — elementy zestawów LEGO® już od 1958 roku spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują. • Bezpieczeństwo przede wszystkim – elementy LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i sprawdzane na wiele innych sposobów. Dzięki temu można mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

29,99 zł
20,50 zł

Rabat 31,6%
oszczędzasz 9,49 zł

4 osoby kupiły
29
Wielka księga zadań przedszkolaka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka księga zadań przedszkolaka
Dostępny
2643 szt.

Wielka księga zadań przedszkolaka to ogromny zbiór ćwiczeń rozwijających grafomotorykę dziecka, spostrzegawczość, pamięć, logiczne myślenie oraz doskonalących układ ręka-oko. Od kreślenia szlaczków po pisanie liter, od liczenia na liczmanach po pisanie cyfr, od uzupełniania liter w wyrazach po uzupełnianie kolejnych liczb w ciągu. A ponadto: labirynty, krzyżówki, wyszukiwanki, rysowanie według wzoru itp.

29,99 zł
23,69 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,30 zł

4 osoby kupiły
30
Księżyc opowiada... historyjki na dobry sen. 365 bajek na dobranoc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księżyc opowiada... historyjki na dobry sen. 365 bajek na dobranoc
Dostępny
302 szt.

365 pięknych, ciepłych historyjek do czytania przed snem każdego dnia. Znajdziecie tu bajki o zaspanym budziku Liliany Fabisińskiej, o Kajtku Justyny Święcickiej, o czekoladowym kremie Olgi Baszczak, o pracowitym słoniku Agnieszki Usakiewicz, o uprzejmym niedźwiadku Marcina Przewoźniaka, o zazdrosnym krasnoludku Ireny Landau i wiele, wiele innych cudownych opowieści znanych polskich autorów. Przyjazne i pouczające teksty niosą pozytywne emocje, a kolorowe ilustracje, na każdej stronie książki, pobudzają dziecięcą wyobraźnię. Książka idealna na prezent dla dzieci od lat 3.

59,90 zł
44,33 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,57 zł

4 osoby kupiły
31
Aseksualność. Czwarta orientacja, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aseksualność. Czwarta orientacja, wydanie 2
Dostępny
33 szt.

Czy możliwy jest szczęśliwy związek bez seksu? Czy da się żyć w sposób pełny, twórczy i wartościowy, nie ustanawiając erotyki jako priorytetu w hierarchii potrzeb? Odpowiedź brzmi: tak. Okazuje się, że kilkanaście procent populacji nie przepada za seksem w dużych dawkach, woli uprawiać go rzadziej, przy szczególnych okazjach. Są też tacy, którzy wcale nie odczuwają pożądania. Wielu z nich ukrywa przez lata swoją aseksualną orientację, wiodąc samotne życie lub wikłając się w skomplikowane relacje z ludźmi, którzy nie potrafią zrozumieć ich potrzeb. Nielicznym udaje się stworzyć szczęśliwe pary. Celem książki Anny Niemczyk jest uporządkowanie wiedzy dotyczącej zjawiska aseksualności oraz przedstawienie go z różnych perspektyw, między innymi twórców społeczności AVEN, aktywistów LGBTQIAP+, duchownych, niezależnych badaczy i ekspertów, a przede wszystkim głównych zainteresowanych osób w spektrum aseksualności. Na co dzień o nich nie słychać, ponieważ się nie wychylają. Nie rozmawiają o tym problemie, bo spora część z nich swoje mniejsze niż przeciętne potrzeby seksualne tak właśnie postrzega zgodnie z wiedzą wyniesioną z domu, ze szkoły, z podwórka, z internetu. Obecnie oferowana alternatywa to albo związek z elementem pożycia intymnego albo los wiecznego samotnika. Nikt nawet nie próbuje rozmawiać o relacjach opartych na partnerstwie i uczuciach, które nie realizują się poprzez seks. Systemy terapeutyczne opracowane dla par również bazują na budowaniu urozmaiconego, emocjonującego życia erotycznego, gdyż według większości specjalistów związek bez tego aspektu nie ma prawa istnieć. Anna Niemczyk - aktywistka, psycholożka, badaczka, nauczycielka akademicka. Uczestniczka konferencji i paneli dyskusyjnych związanych z tematyką prezentowaną w książce. Autorka publikacji naukowych z dziedziny psychologii poznawczej, komunikacji społecznej, psychoedukacji, reportażu oraz publikacji i komentarzy prasowych z dziedziny mediów i reklamy.

37,99 zł
27,73 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,26 zł

4 osoby kupiły
32
Ona i ona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ona i ona
Dostępny
78 szt.

Ona i ona to kolejna książka Rachael Lippincott, współautorki bestselleru Trzy kroki od siebie oraz Teraz i na zawsze. Plan pięciu kroków. Cztery dziewczyny. Jeden semestr, żeby się zakochać. Alex Blackwood uwielbia flirtować i wie, jak zdobyć serce dziewczyny. Niestety… gorzej z zatrzymaniem jej na dłużej. Molly Parker ma w życiu wszystko pod ścisłą kontrolą, ale totalnie nie radzi sobie z ludźmi. Jest zakochana na zabój w niemożliwie fajnej, popularnej Corze Myers. Sęk w tym, że… jeszcze nigdy z nią nie rozmawiała. Alex i Molly pochodzą z zupełnie różnych światów, a kampus uniwersytecki dla każdej z nich oznacza co innego. Jednak gdy tuż po nieprzyjemnym rozstaniu ze swoją partnerką Alex odkrywa sekretny obiekt westchnień Molly, obie dochodzą do wniosku, że mimo wszystko może je łączyć wspólny cel. Bo jeśli Alex nauczy Molly, jak zdobyć serce dziewczyny jej marzeń, to może udowodni swojej eks, że nie jest jedynie samolubną podrywaczką. Choć więc Alex jest ostatnią osobą na świecie, której Molly mogłaby zaufać, nie da się zaprzeczyć, że wie, co się robi z dziewczynami, Molly zaś nie ma o tym pojęcia. Zaczynają zatem realizować plan pięciu kroków, dzięki któremu obie rozkochają w sobie osobę, na której najbardziej im zależy. Rachael Lippincott urodziła się w Filadelfii, a wychowała w Bucks County w Pensylwanii. Studiowała anglistykę na University of Pittsburgh. Obecnie mieszka w Pittsburghu w Pensylwanii z żoną, Alyson Derrick, i psem Hankiem, dzieląc swój czas między pisanie oraz prowadzenie food trucka. Alyson urodziła się i wychowała w Greenville w Pensylwanii, mieście, w którym spalone beczki zastępują kosze na śmieci. Po wielkiej ucieczce do Pittsburgha, Alyson założyła własną ciężarówkę z jedzeniem. Wkrótce zdała sobie sprawę, że woli opowiadać historie niż przerzucać steki.

42,90 zł
32,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,72 zł

4 osoby kupiły
33
Jesteś marką. Jak odnieść sukces i pozostać sobą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
69,00 zł
51,06 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 17,94 zł

4 osoby kupiły
34
Sekretny język twojego ciała. Kompletny przewodnik po samouzdrawianiu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekretny język twojego ciała. Kompletny przewodnik po samouzdrawianiu
Dostępny
102 szt.

Kultowy poradnik o samouzdrawianiu. Naucz się wykorzystywać potencjał do regeneracji, który drzemie w organizmie każdego człowieka, i zyskaj świadomość wpływu emocji na swoje zdrowie oraz życie. Czy wiesz, jak właściwie odczytywać i rozumieć to, co przekazuje twoje własne ciało? Co mówi, kiedy boli cię głowa? Co chce przekazać, kiedy masz zaburzenia snu, katar albo odczuwasz ból pleców? Według Inny Segal każda dolegliwość ma swoją głębszą przyczynę w sferze emocjonalnej i odwrotnie – każdy problem połączony jest z określoną częścią ciała. Wiedza o wpływie emocji i myśli na organizm była znana już starożytnym, ale dopiero teraz możesz w kompletny sposób poznać ich wpływ na swoje zdrowie. Ten inspirujący przewodnik pomoże ci zinterpretować objawy wielu schorzeń i dolegliwości, które dręczą współczesnych ludzi. Nie musisz rezygnować z pomocy medycznej, ale umiejętność współpracy ze swoim ciałem sprawi, że specjalistycznej pomocy będziesz potrzebować znacznie rzadziej. Autorka opracowała nie tylko encyklopedyczny spis chorób i powiązanych z nimi kwestii emocjonalnych, ale przedstawiła także terapie, które pomagają w uruchomieniu naturalnej zdolności organizmu do samouzdrawiania.

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

3 osoby kupiły
35
Więzień Egiptu. Escape game - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Więzień Egiptu. Escape game
Dostępny
83 szt.

Ta oryginalna książka-gra zaprasza wszystkie dzieci (8-latków i nieco starszych) do pasjonującej zabawy. Zadanie czytelnika-gracza, z jakim przyjdzie mu się zmierzyć na kartach tej kolorowej publikacji, polegać będzie na wcieleniu się w rolę Józefa Egipskiego, syna Jakuba – niezwykłej postaci ze Starego Testamentu. Dzięki pomysłowej grze i rozwiązywaniu zagadek mali amatorzy przygód i barwnych historii nie tylko poznają losy znanego biblijnego bohatera, ale i odkryją mnóstwo ciekawostek dotyczących starożytnych cywilizacji. Wciel się w rolę Józefa, który został sprzedany jako niewolnik przez własnych braci i trafił do Egiptu… Jego niesamowite losy pochłoną cię bez reszty i wywołają u ciebie dreszczyk emocji. Poznaj trzymającą w napięciu historię biblijną, rozpocznij grę i rozwiąż wszystkie łamigłówki.

14,90 zł
11,99 zł

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

3 osoby kupiły
36
Serwetki Kwiatowy blask 33x33cm 20szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serwetki Kwiatowy blask 33x33cm 20szt
PAW Katowice
Dostępny
10 szt.

Serwetki z motywem kwiatów Wymiary 33x33cm 20szt 3 warstwy

8,99 zł
3 osoby kupiły
37
Elena. Tom 4. Tajemnica stadniny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elena. Tom 4. Tajemnica stadniny
Dostępny
29 szt.

Elena. Tajemnica stadniny to czwarty tom serii Elena, który ukazuje się w nowej szacie graficznej. Znana autorka kryminałów i miłośniczka koni, Nele Neuhaus, tym razem pisze dla młodego czytelnika. Elena wraz ze swoją przyjaciółką wyruszają do Stanów Zjednoczonych na zaproszenie nowej właścicielki ukochanego konia Eleny – Quintano. Dziewczyny są oszołomione ogromną farmą, bogactwem gospodarzy, pomagają w stadninie, uczą się jeździć w stylu western, startują w zawodach. Wydaje się, że to raj na ziemi. Aż nagle Elena odkrywa, że nie wszystko jest takie, na jakie wygląda. Ktoś tu prowadzi nieczyste interesy. Tylko dlaczego cierpią na tym wspaniałe konie? Jaką tajemnicę kryje stadnina Oaktree? Nele Neuhaus to niemiecka pisarka urodzona w Münster – Westfalii. Dorastała w Paderborn, od dzieciństwa mieszka natomiast w malowniczych okolicach gór Taunus i pisze książki. Zyskała światową sławę dzięki serii kryminałów z komisarzami Oliverem von Bodensteinem i Pią Kirchhoff. Nele Neuhaus napisała także dwie serie dla młodych czytelników, których akcja dzieje się w stadninie. Miłośnicy koni z pewnością dobrze znają serię o Charlotte i jej rumaku Won da Piem, oraz ciekawe opowieści o Elenie, które ukazują się teraz w nowym wydaniu. Obie serie gorąco polecamy – nie tylko osobom, które kochają konie!

34,90 zł
26,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

3 osoby kupiły
38
Serwetki Róże 33x33cm 20szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serwetki Róże 33x33cm 20szt
PAW Katowice
Dostępny
15 szt.

Serwetki z motywem róży na czarnym tle Wymiary 33x33cm 20szt 3 warstwy

8,99 zł
3 osoby kupiły
39
Snobizm i nieco przemocy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Snobizm i nieco przemocy
Dostępny
113 szt.

Ukochana pisarka Brytyjczyków, autorka serii Agatha Raisin oraz Hamish Macbeth. Świat wyższych sfer – zachwycające połączenie dystynkcji, snobizmu i morderczych intryg. Piękna, choć zbuntowana, lady Rose Summer obdarza uczuciem – jak się wydaje z wzajemnością – sir Geoffreya Blandona. Oświadczyny są ze wszech miar pewne i ojciec dziewczyny chce wiedzieć, czy zalotnik ma czyste intencje. Prosi więc kapitana Harry’ego Cathcarta, by przeprowadził wywiad na temat przyszłego narzeczonego. Po odkryciu haniebnych motywów Blandona Harry robi karierę wśród bogatych arystokratów, zapobiegając skandalom. Gdy więc jeden z gości markiza Hedleya zostaje znaleziony martwy, wie on doskonale, kogo zawezwać.

39,99 zł
33,99 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,00 zł

3 osoby kupiły
40
Brytyjski lotniskowiec HMS Hermes - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brytyjski lotniskowiec HMS Hermes
Dostępny
58 szt.

W tomiku przedstawiono historię powstania, zmiany konstrukcyjne, uzbrojenie i losy Hermesa pierwszego na świecie lotniskowca zaprojektowanego od podstaw i zbudowanego jako okręt tej klasy. Hermes zaczął powstawać w okresie, gdy Wielka Wojna dobiegała końca, a ukończono go kilka lat po jej zakończeniu. W tym czasie wielokrotnie zmieniano koncepcje jego uzbrojenia i wyposażenia, co powodowało opóźnienia w budowie i wejściu do służby czynnej. Dwa lata przed II wojną światową odstawiono go do rezerwy, ale zaostrzająca się sytuacja polityczna spowodowała przywrócenie okrętu do służby czynnej. Jego los dopełnił się na wodach odległego Oceanu Indyjskiego. Tekst jest zilustrowany 90 zdjęciami, 2 przekrojami okrętu, rzutem z boku i z góry oraz 3 barwnymi przykladami kamuflażu lotniskowca.

32,00 zł
23,04 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,96 zł

2 osoby kupiły
41
Fotografia krajobrazowa według Scotta Kelby’ego. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fotografia krajobrazowa według Scotta Kelby’ego.
Dostępny
37 szt.

Zastanawiałeś się kiedyś, jakie to uczucie, kiedy widok Twoich fotografii krajobrazu wzbudza westchnienia podziwu i zazdrości? "To naprawdę TY zrobiłeś te zdjęcia?!" Oczywiście, aby je stworzyć,, trzeba mieć mnóstwo szczęścia i miesiącami studiować fotografikę... albo znaleźć mistrza, który podzieli się swoimi tajemnicami. Takim kimś jest Scott Kelby, uznany na świecie ekspert. W swoich książkach tłumaczy, w jaki sposób przygotować sprzęt, jak zaplanować sesję, zdradzi sekrety postprodukcji. Co więcej, jeśli kiedyś napotkasz na jakieś problemy, szybko pomoże Ci je rozwiązać. Dzięki naukom mistrza Twoje zdjęcia staną się zachwycające, pełne piękna, emocji - niezapomniane. Jeśli marzysz o nauce u prawdziwego mistrza fotografii krajobrazu, artysty i znawcy, jesteś u celu! Ta książka jest unikatowym podręcznikiem, w którym znajdziesz tajniki tworzenia najlepszych zdjęć krajobrazowych. Opisano tu prawdziwe sekrety warsztatu, sprawdzone techniki i triki profesjonalistów. Omówiono szerokie spektrum tematów, włączając kwestie potrzebnego sprzętu, ustawień aparatu fotograficznego i późniejszego edytowania zdjęć. Dowiesz się, jak fotografować o świcie i w nocy, jak uwieczniać strumienie i wodospady, jak poradzić sobie ze zdjęciami nocnego nieba, Drogi Mlecznej i kapitalnych panoram. Docenisz, że podręcznik jest pozbawiony zbędnej teorii, jest za to naszpikowany praktycznymi, kluczowymi w chwili robienia zdjęcia wskazówkami. Układ książki maksymalnie ułatwia szybkie odnalezienie potrzebnego zagadnienia: na jednej stronie omówiono tylko jeden temat! W tej książce znajdziesz: zasady planowania, prowadzenia sesji i postprodukcji zdjęć krajobrazowych porady dotyczące ustawień najlepszych dla fotografii pejzażowych specjalne dla pejzaży metody ustawiania ostrości aparatu techniki fotografowania z długim czasem naświetlania bezcenne wskazówki dotyczące wyboru potrzebnego sprzętu Mistrz fotografii? Zrobi piękny pejzaż każdym aparatem! O autorze książki Scott Kelby w 2009 roku po raz piąty z rzędu otrzymał tytuł najlepszego autora książki informatycznej, przyznawanej przez amerykańskie Nielsen BookScan. Scott Kelby jest redaktorem naczelnym pisma Photoshop User, przewodniczącym stowarzyszenia NAPP, skupiającego profesjonalnych użytkowników Photoshopa, dyrektorem szkoleniowym seminarium Adobe Photoshop Seminar Tour i jednym z najlepszych instruktorów tego programu w Ameryce. Jest współgospodarzem cotygodniowego talk-show na żywo dla fotografów The Grid oraz wykładowcą, nauczającym fotografii cyfrowej na warsztatach i seminariach organizowanych na całym świecie Kelby jest również wielokrotnie nagradzanym autorem bestsellerowych książek; imponująca lista opracowanych przez niego tytułów sięga ponad 60 pozycji -- wiele z nich przyniosło mu światową sławę i zapewniło pierwsze miejsce na liście najpoczytniejszych autorów książek komputerowych na świecie. Poruszana w nich tematyka dotyczy przede wszystkim Photoshopa, edycji fotografii cyfrowych oraz nowoczesnych technologii związanych m.in. z przetwarzaniem obrazu.

59,90 zł
41,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,97 zł

2 osoby kupiły
42
LEGO Star Wars™ Obi-Wan Kenobi™ kontra Darth Vader™ 75334 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
LEGO Star Wars™ Obi-Wan Kenobi™ kontra Darth Vader™ 75334
LEGO
Dostępny
13 szt.

Kreatywna zabawa bez granic Grupa LEGO już od 1999 roku tworzy modele kultowych statków kosmicznych, pojazdów, miejsc i postaci z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Seria LEGO Star Wars odniosła największy sukces spośród wszystkich pozostałych, a różnorodność zestawów sprawia, że każdy, niezależnie od wieku, znajdzie tu coś ekscytującego. - Zestaw bitewny Obi-Wan Kenobi kontra Darth Vader (75334) — odtwarzaj epicką walkę na miecze świetlne z serialu „Gwiezdne Wojny: Obi-Wan Kenobi” dzięki ekscytującemu zestawowi LEGO® Star Wars™. - Cztery minifigurki — Obi-Wan Kenobi z niebieskim mieczem świetlnym, Darth Vader z czerwonym mieczem świetlnym, Tala Durith z blasterem i droid NED-B z młotem i plecakiem. - Zachęcające do zabawy funkcje — dwie obrotowe platformy bitewne, przezroczysta podstawka do skoków Obi-Wana, funkcja wyskakującego ognia, otwierany piec i wagonik, który można przewracać. - Prezent dla ośmiolatków i starszych dzieci — podaruj tę zabawkę konstrukcyjną z 408 elementami wielbicielom serialu „Gwiezdne Wojny: Obi-Wan Kenobi” lub miłośnikom akcji na święta lub urodziny. - Pole bitwy z klocków — pole bitwy ma 9 cm wysokości, 24 cm szerokości i 19 cm głębokości Szczegółowe instrukcje — zestaw zawiera przezroczyste, ilustrowane instrukcje, więc nawet fani Gwiezdnych Wojen™, którzy nie mieli jeszcze do czynienia z LEGO®, bez problemu sobie z nim poradzą. - Zabawki konstrukcyjne dla osób w każdym wieku — zestawy LEGO® Star Wars™ pozwalają dzieciom i dorosłym odgrywać klasyczne sceny, wymyślać własne historie lub po prostu prezentować samodzielnie zbudowane modele. - Najwyższa jakość — klocki LEGO® spełniają wymagające standardy jakości, dzięki czemu za każdym razem łączą się łatwo i mocno trzymają. - Bezpieczeństwo przede wszystkim — Elementy LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu można mieć pewność, że spełniają wymagające światowe standardy bezpieczeństwa.

239,99 zł
187,19 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 52,80 zł

2 osoby kupiły
43
Sięgaj po swoje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sięgaj po swoje
Dostępny
37 szt.

A Ty? W czym jesteś świetna? W czym jesteś naprawdę dobry? Ludzie, którzy wierzą w siebie, mają w życiu łatwiej. Pewność siebie daje im dodatkową moc. Pozwala podczas autoprezentacji mówić o sobie dobrze, w pracy zgłaszać się do prestiżowych zadań, a w działaniu być skutecznym - bo kto wierzy w siebie, ten więcej może. Czytając powyższe słowa, być może cicho wzdychasz: Gdyby tak mieć więcej pewności siebie..., by zaraz dodać, także w myślach: Ale pewność siebie to przecież wyniosłość, to pycha, to często niczym niepoparte przekonanie o swojej przewadze nad innymi. Nic podobnego. Prawdziwa pewność siebie, taka, która faktycznie pozwala przenosić góry, bazuje na solidnym fundamencie faktów. Człowiek, który jest w zdrowy (czyli właściwy) sposób pewny siebie, ma do tego podstawy. Zna swoje mocne strony i na nich buduje. Zna też własne wady i potrafi je w sobie poskramiać. Brzmi dobrze, ale masz wątpliwości, czy jesteś w stanie wypracować taką postawę? Przeanalizuj, skąd się wziął Twój brak wiary w siebie. Dowiedz się, jak możesz temu zaradzić. Przekonaj się, co trzeba zrobić, by brak zastąpić pewnością. I ciesz się pełnią życia w poczuciu zdrowej, dodającej mocy pewności siebie opartej na faktach!

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

2 osoby kupiły
44
Najsłynniejsze opowiadania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najsłynniejsze opowiadania
Dostępny
53 szt.

Najsłynniejsze opowiadania to zbiór opowiadań wydany w nowej edycji klasycznych dzieł Hermanna Hessego. Hermann Hesse, poeta i prozaik niemiecki uhonorowany Nagrodą Nobla w 1946 roku, autor tak znanych powieści jak Wilk stepowy czy Gra szklanych paciorków, pozostawił w swym dorobku także kilkanaście cennych opowiadań. Utwory zawarte w niniejszym tomie pochodzą z różnych okresów twórczości pisarza. Są literackim świadectwem kolejnych etapów rozwoju intelektualnego i artystycznego ich twórcy. Kolekcja utworów Hermana Hessego, ukazujących się nakładem wydawnictwa Media Rodzina, została wydana w nowych okładkach projektu Andrzeja Komendzińskiego. Zachwycają one subtelnością, metaforą oraz spójnością graficzną (a także kolorystyczną) całej serii. Dotychczas w niniejszej kolekcji, poza zbiorem Najsłynniejsze opowiadania, ukazały się największe i najbardziej znane dzieła pisarza. Są to następujące tytuły: Wilk stepowy, Gra szklanych paciorków, Siddhartha, Narcyz i złotousty, Gertruda, Podróż na Wschód, Pod kołami oraz zbiory Kuracjusz i Podróż Norymberska i Klein i Wagner, Ostatnie lato Klingsora. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z wymienionymi tytułami – bez wątpienia są to lektury warte uwagi. Seria, której autorem jest noblista Hermann Hesse, to klasyki literatury dwudziestego wieku. Książki tego twórcy od wielu lat należą do literackiego kanonu, bez lektury których trudno zaliczyć się do grona współczesnych intelektualistów. Twórczość noblisty inspirowana jest filozofią buddyjską, psychoanalizą oraz egzystencjalizmem. Według Komitetu Noblowskiego Hesse „reprezentuje zarówno klasyczne ideały humanisty, jak i wysokie wartości stylu”. Powieści Hermanna Hessego w znakomitych przekładach cieszą się nieustanną popularnością i uznaniem czytelników zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.

59,00 zł
44,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,75 zł

2 osoby kupiły
45
Serwertki Smaczne pączki 33x33cm, 20 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serwertki Smaczne pączki 33x33cm, 20 sztuk
PAW Katowice
Dostępny
9 szt.

Wysokiej jakości serwetki trzywarstwowe. Wymiary 33x33cm, 20 sztuk.

7,33 zł
6,99 zł

Rabat 4,6%
oszczędzasz 0,34 zł

2 osoby kupiły
46
Disney. Rysujemy szlaczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney. Rysujemy szlaczki
Dostępny
58 szt.

Bohaterowie ze świata Disneya zapraszają do krainy szlaczków. W towarzystwie swoich ulubionych bohaterów najmłodsi będą ćwiczyć kreślenie szlaczków i rysowanie różnorodnych kształtów. Będzie to dla nich nie tylko wspaniała zabawa, ale też doskonały trening umiejętności manualnych przygotowujący do nauki pisania liter i cyfr. Dzięki specjalnym stronom i ścieralnemu mazakowi w każdej chwili dzieci mogą zacząć przygodę ze szlaczkami od nowa. Dodatkową atrakcją są wesołe rymowanki na temat lubianych postaci. Rysuj szlaczki i pisz bez problemu!

19,99 zł
15,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

2 osoby kupiły
47
Serwertki Kolorowe motyle 33x33cm 20szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serwertki Kolorowe motyle 33x33cm 20szt
PAW Katowice
Dostępny
32 szt.

Wysokiej jakości serwetki z motywem kolorowych motyli Wymiary 33x33cm 20szt

7,53 zł
6,99 zł

Rabat 7,2%
oszczędzasz 0,54 zł

3 osoby kupiły
48
Dyplom dziecięcy A4/20ark. Fantazja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dyplom dziecięcy A4/20ark. Fantazja
Beniamin
Dostępny
3 szt.

Staranne wykonanie na papierze o gramaturze 200g. z kolorowym zadrukiem . Dyplomy będą stanowiły wspaniałą nagrodę i pamiątkę dla każdego. Pakowane po 20 arkuszy w celofan.

18,54 zł
17,99 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 0,55 zł

2 osoby kupiły
49
Korea Południowa. Republika żywiołów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Korea Południowa. Republika żywiołów
Dostępny
402 szt.

Książka Marcina Jacoby, sinologa, autora bestsellerowych Chin bez makijażu, przybliża współczesny obraz Korei Południowej w szerszej perspektywie: historycznej, kulturalnej i lifestylowej. Autor, z pewnością eksperta i pasją wielbiciela, wprowadza nas w świat koreańskich relacji społecznych i rodzinnych oraz tradycji duchowości i religii. Przedstawia tajniki historii i historii politycznej Republiki Korei w XX oraz na początku XXI wieku, bazując na dopiero niedawno udostępnionych wynikach badań historyków tematu i obalając wiele mitów. Zadaje pytania dotyczące między innymi fenomenu niezwykłego rozwoju Korei, która jeszcze stosunkowo niedawno była postrzegana jako kraj Trzeciego Świata, a obecnie jest centrum nowych technologii. W książce nie zabrakło też tak aktualnego tematu jak koreański konsumpcjonizm wraz z kulturą seriali, K-popu i modą na koreańskie kosmetyki. Korea Południowa, oficjalnie Republika Korei to prawie dokładnie połowa górzystego, wąskiego półwyspu otoczonego morzem, zamieszkanego przez ponad pięćdziesiąt milionów ludzi, którzy nie boją się niczego, a już najmniej ciężkiej pracy. Gdy wszyscy idą w prawo, oni idą w lewo, gdy ktoś mówi, że coś jest niemożliwe, oni przekornie dowodzą, że wszystko da się zrobić. Są w stanie, tak jak w swoich tradycyjnych daniach, połączyć i wymieszać wszystko ze wszystkim: stare z nowym, twarde z miękkim, wyszukane z pospolitym. Wybuchowi, wylewni i serdeczni. Przywiązani do etykiety, oficjalni i eleganccy. Niewolni od kompleksów wyrosłych z trudnej historii, mimo to uparcie pokazujący światu, że ich kraj jest inny. Inny od wszystkich. Że kroczy swoją własną drogą. Całą naprzód, a najlepiej jeszcze pod prąd. Szybko, bo nie ma czasu. Byle do przodu! Korea Południowa. Republika żywiołów to obowiązkowa lektura dla tych, którzy chcą zdobyć wiedzę na temat tego fascynującego kraju i dzięki temu pozbyć się stereotypowego myślenia o Korei i jej mieszkańcach.

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

2 osoby kupiły
50
Serwertki Czerwony Bukiet 33x33cm 20szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serwertki Czerwony Bukiet 33x33cm 20szt
PAW Katowice
Dostępny
18 szt.

Wysokiej jakości serwetki z motywem czerwonego bukietu Wymiary 33x33cm 20szt

7,53 zł
6,99 zł

Rabat 7,2%
oszczędzasz 0,54 zł

2 osoby kupiły
51
Rozmyślania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozmyślania
Dostępny
826 szt.

Rozmyślania Marka Aureliusza to forma jego dialogu z samym sobą o sprawach najważniejszych - o dobru, szczęściu i poszukiwaniach sensu życia. „Często myśl o tym, jak szybko ulega porwaniu i znika to, co jest i co się dzieje. To, co jest — jak rzeka — nieprzerwanie płynie. Skutki ulegają ciągłym zmianom, a przyczyny tysiącznym zwrotom. Nic prawie nie ma stałego. A w pobliżu przepastna jest nieskończoność przeszłości i przyszłości, w której znika wszystko. Jakże więc nie nazwać głupcem tego, kto się tymi rzeczami pyszni albo o nie się stara, albo czuje się nieszczęśliwym, jak gdyby jaka przykrość trwać miała czas jakiś, i to długi!” Fragment książki

59,90 zł
47,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 11,98 zł

2 osoby kupiły
52
Historia sztuki dla bystrzaków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia sztuki dla bystrzaków
Dostępny
58 szt.

Sama sztuka, żadnych sztuczek Czy wiesz, że gwałtowny charakter Carravagia kosztował go życie? Czy słyszałeś o tym, że za późne rzeźby Augusta Rodina oskarżano o pornografię? Życie wielkich artystów, wciągnięte w wir historii, odcisnęło trwałe piętno na ich sztuce. Sztuka jest wszędzie wokół nas. Nawet wrocławski dworzec tętni historią - jego główna fasada zbudowana jest w stylu angielskiego neogotyku. Ileż tajemnic kryją te obrazy, rzeźby i budowle... Jednych fascynują naskalne malowidła sprzed tysięcy lat, innych interesuje religijna sztuka średniowiecza; są i tacy, których poruszają wyłącznie współcześni artyści, operujący nowoczesnymi technologiami. Sztuka to nieprzebrane źródło wiedzy o nas samych i historii rodzaju ludzkiego, zaklęte w pięknych przedmiotach. A Ty, czego w niej szukasz dla siebie? * Główne okresy i nurty w historii sztuki. * Tajemnice starożytnych mistrzów. * Twarde średniowieczne kanony. * Wpływ rewolucji przemysłowej. * Sztuka XX wieku i nowe perspektywy. Ponadto znajdziesz tu dekalogi: 10 muzeów, które musisz odwiedzić, 10 wspaniałych książek napisanych przez słynnych artystów, 10 technik malowania, które zmieniły świat. Moja dziewczyna studiuje historię sztuki. Chciałem wiedzieć, co takiego fascynującego widzi w tych zakurzonych obrazach, postanowiłem więc dowiedzieć się tego na własną rękę. Przeczytałem Historię sztuki dla bystrzaków od deski do deski i naprawdę udało mi się ją zaskoczyć wiedzą na temat impresjonistów! Warto było. Jacek, lat 23, Lublin Uwielbiam tę książkę, wreszcie o sztuce pisze prawdziwy pasjonat, dlatego czyta się ją z prawdziwą przyjemnością. Zamiast nudnej teorii - fascynujące fakty, zamiast niezrozumiałej terminologii - wciągające opisy. Polecam każdemu miłośnikowi sztuki. Elżbieta, lat 58, Tychy Podróżniku, odkrywco, wolny człowieku... Seria Dla bystrzaków to niezbędnik każdego poszukiwacza wiedzy. Książki pisane lekkim stylem pełne są humoru, a jednocześnie zawierają czytelne informacje, przygotowane przez specjalistów w swoich dziedzinach. Dzięki nim odkryjesz, że potrafisz chłonąć wiedzę niczym gąbka, dobrze się przy tym bawiąc. Świetna lektura przy śniadaniu, w łóżku, w podróży i na bezludnej wyspie. DODATEK SPECJALNY: Chronologia historii sztuki

69,00 zł
48,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,70 zł

2 osoby kupiły
53
Olo i Awa. Logopedyczna zabawa. Plamki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Olo i Awa. Logopedyczna zabawa. Plamki
Dostępny
51 szt.

Olo, Awa i ich sympatyczna rodzinka zapraszają do wspólnej zabawy. Poznajcie ciekawe historyjki z ich życia i przyłączcie się do wspólnego śpiewania, rysowania, zgadywania i pokazywania w książce Olo i Awa. Logopedyczna zabawa. Plamki! Olo miał dzisiaj świetny dzień wypełniony tym, co najbardziej lubi – sportem. Dzień Awy nie układał się aż tak dobrze – plama na skarpetce, plama na bluzce, plama na rysunku… To wszystko sprawiło, że Awa poczuła się smutna i rozzłoszczona. Na szczęście mama zna świetną historyjkę o kolorowych plamkach. Okazuje się, że niektóre plamy mogą wywołać wesoły uśmiech. Często nie jesteśmy świadomi, że rozwój językowy i motoryczny dziecka idą w parze. Manipulując rękoma, maluch aktywizuje elementy kory mózgowej odpowiedzialne za ruch, a tym samym pobudza ośrodek ruchowy mowy. Wspólne czytanie oraz zadania wspierające rozwój gwarantują, że czas spędzony z książką Moniki Skikiewicz zaprocentuje, a sympatyczne obrazki podbiją serca maluchów. Monika Skikiewicz to pedagożka i filololożka, a od 11 lat praktykująca logopedka. Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza. Dzieciom znana jest jako animatorka Bajanka. Jej nieodłącznymi atrybutami są uśmiech i energia, a sama Monika to mistrzyni promowania czytelnictwa poprzez zabawę. Jej celem jest dawanie radości innym, w czym z pewnością pomaga jej szeroki uśmiech i pozytywne nastawienie. Monika uwielbia pracę z dziećmi, które chętnie zaraża entuzjazmem i radością. W książkach odnajduje całe mnóstwo inspiracji. Od 2016 roku tworzy jako Bajanka i prowadzi warsztaty m.in. wokół takich znanych postaci jak Kicia Kocia czy Żubr Pompik. Od dawna marzyła o stworzeniu własnej postaci, która zapewni dzieciom naukę poprzez zabawę. Tak właśnie powstała Awa! Jako pierwszy poznał ją Tomasz Samojlik. Chyba mu się spodobała, bo podjął się jej narysowania!

11,99 zł
8,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,00 zł

3 osoby kupiły
54
Dzień po dniu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzień po dniu
Dostępny
61 szt.

Poradnik duchowy dla uzależnionych, oparty na edycji Fundacji Hazelden. Adresowany jest przede wszystkim do ludzi młodych, wyzwalających się z uzależnień wywołanych środkami zmieniającymi świadomość. Proponuje im swoistą filozofię życia dzień po dniu, ujętą w formę jednodniowych lekcji obejmujących okres całego roku.

29,90 zł
22,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,47 zł

2 osoby kupiły
55
Uno Extreme! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uno Extreme!
Mattel
Dostępny
138 szt.

Uno Extreme! z podajnikiem kart. Nowa wersja znanej i popularnej gry UNO Extreme oferuje jeszcze więcej emocji. Elektroniczny rzutnik kart gwarantuje nieprzewidywalną rozgrywkę. Każdy gracz otrzymuje 7 kart. Jedną kartę z talii należy umieścić odkrytą na górze podajnika tworząc stos kart zużytych. Podajnik należy otworzyć, umieścić w środku pozostałe karty kładąc je zakryte. Następnie należy zamknąć podajnik, a przełącznik znajdujący się na nim należy przełączyć na pozycję "włączone".

157,19 zł
141,47 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,72 zł

2 osoby kupiły
56
Prawdziwi przyjaciele - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawdziwi przyjaciele
Dostępny
116 szt.

Ciepła opowieść o INDYWIDUALIZMIE, WYOBRAŹNI i potędze PRZYJAŹNI... Dennis ma swój własny sposób wyrażania siebie. Żeby go zrozumieć, trzeba mieć wyobraźnię, ale nie wszyscy chcą się wysilać. Dlatego Dennis bywa czasem samotny. Pewnego dnia spotyka jednak Joy... Dziewczynka od razu dostrzega w nim przyjaciela. Ta poruszająca, podnosząca na duchu historia autorstwa Saliny Yoon, pisarki i ilustratorki, laureatki wielu nagród, jest przeznaczona dla każdego, kto choć raz poczuł się inny.

44,90 zł
40,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,49 zł

2 osoby kupiły
57
Serwertki We Care Ćmy 33x33cm 20szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serwertki We Care Ćmy 33x33cm 20szt
PAW Katowice
Dostępny
17 szt.

Wysokiej jakości serwetki trzywarstwowe Wymiary 33x33cm 20szt, wykonane z bibuły recyklingowej

8,99 zł
1 osoba kupiła
58
Serwertki Orchidea 33x33cm 20szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serwertki Orchidea 33x33cm 20szt
PAW Katowice
Dostępny
23 szt.

Wysokiej jakości serwetki z motywem orchidei Wymiary 33x33cm 20szt

7,27 zł
6,99 zł

Rabat 3,9%
oszczędzasz 0,28 zł

1 osoba kupiła
59
LEGO Star Wars™ Maszyna krocząca AT-TE™ 75337 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Star Wars™ Maszyna krocząca AT-TE™ 75337
LEGO
Dostępny
47 szt.

Odtwórz Bitwę o Utapau dzięki fantastycznemu zestawowi LEGO® Star Wars™ AT-TE (75337). To wspaniały prezent dla fanów „Gwiezdnych Wojen: Zemsta Sithów” w wieku od 9 lat. Ta zabawka konstrukcyjna ma ruchome nogi, w pełni obrotowy ciężki blaster z dwoma miotaczami klocków, odczepiany kokpit na minifigurkę i dwie szczegółowe kabiny z miejscem na nawet siedem minifigurek LEGO. Każda z nich się otwiera, a wysuwany uchwyt ułatwia przenoszenie i poruszanie maszyną AT-TE. Emocjonująca bitwa Zestaw obejmuje pięć minifigurek LEGO — komandora Cody’ego, kanoniera i trzech klonów z 212. batalionu, którzy walczą przeciwko trzem figurkom droidów bojowych i minidroidowi pająkowi. Całość uzupełniają fajne bronie. W pudełku i w aplikacji LEGO Instrukcje budowania znajdują się instrukcje, w tym interaktywny podgląd, który urozmaica kreatywne budowanie. Popularne zabawki do budowania Sprawdź całą serię LEGO Star Wars i odkryj inne zestawy dla każdego. • Maszyna krocząca AT-TE (75337) — dzieci mogą odtwarzać Bitwę o Utapau dzięki szczegółowej maszynie kroczącej LEGO® Star Wars™ AT-TE z filmu „Gwiezdne Wojny: Zemsta Sithów”. • Pięć minifigurek LEGO® i trzy figurki LEGO droidów — komandor Cody, kanonier i trzy klony z 212. batalionu oraz trzy droidy bojowe z broniami plus minidroid pająk do zbudowania. • Idealne do zabawy — AT-TE ma ruchome nogi i wysuwany uchwyt do poruszania modelem. Ponadto obejmuje odczepiany kokpit i dwie szczegółowe kabiny dla klonów, które są łatwo dostępne. • Ciekawe funkcje — w pełni obrotowy ciężki blaster z dwoma miotaczami klocków i miejsce dla kanoniera z 212. batalionu, sześć działek blasterowych, dwa detonatory termiczne i wiele więcej. • Pomysł na prezent dla dzieci w wieku od 9 lat — podaruj ten zestaw z 1082 elementami na urodziny lub święta dzieciom, które uwielbiają film „Gwiezdne Wojny: Zemsta Sithów”, oraz każdemu kolekcjonerowi LEGO® Star Wars™. • Wspólne budowanie — dzieci i ich przyjaciele, rodzeństwo czy rodzice mogą wspólnie budować maszynę kroczącą AT-TE, która ma 19 cm wysokości, 44 cm długości i 24 cm szerokości. • Budowanie z aplikacją — szczegółowe, ilustrowane instrukcje znajdziesz w opakowaniu oraz w aplikacji Instrukcje budowania LEGO®, która oferuje cyfrowe instrukcje i interaktywne narzędzia. • Zestawy dla osób w każdym wieku — zestawy LEGO® Star Wars™ pozwalają dzieciom i dorosłym odgrywać klasyczne sceny, wymyślać własne historie lub po prostu prezentować zbudowane modele. • Gwarancja jakości — Klocki i elementy LEGO® spełniają wymagające standardy jakości, dzięki czemu są dopasowane, łatwo się łączą i mocno trzymają. • Bezpieczeństwo przede wszystkim — dokładnie testujemy elementy LEGO®, więc mamy pewność, że spełniają one surowe światowe standardy bezpieczeństwa.

720,99 zł
620,05 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 100,94 zł

1 osoba kupiła
60
Serwertki Bratki 33x33cm 20szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serwertki Bratki 33x33cm 20szt
PAW Katowice
Dostępny
16 szt.

Wysokiej jakości serwetki z motywem bratków Wymiary 33x33cm 20szt

7,53 zł
6,99 zł

Rabat 7,2%
oszczędzasz 0,54 zł

1 osoba kupiła
61
Serwertki Róże 33x33cm 20szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serwertki Róże 33x33cm 20szt
PAW Katowice
Dostępny
14 szt.

Wysokiej jakości serwetki z motywem róży Wymiary 33x33cm 20szt

7,53 zł
6,99 zł

Rabat 7,2%
oszczędzasz 0,54 zł

2 osoby kupiły
62
To ostatnie lato - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To ostatnie lato
Dostępny
2003 szt.

Karen Swan w zupełnie nowej odsłonie! Autorka uwielbianych przez czytelniczki współczesnych powieści obyczajowych tym razem umieściła akcję swojej książki w klimatycznych latach 30. na odciętej od świata wyspie. To ostatnie lato jest pierwszym tomem „Sagi Gaelickiej”. Tajemnicza szkocka wyspa, na której wszystko może się zdarzyć… Effie Gillies uwielbia obserwować unikatową przyrodę swojej rodzinnej wyspy St Kildy. Jest zafascynowana rzadkimi gatunkami ptaków, które zamieszkują ten odległy zakątek świata. Ponadto młoda kobieta nie ma sobie równych w niebezpiecznej skalnej wspinaczce. Oprócz tych przyjemnych zajęć życie na wyspie wiąże się z codzienną ciężką pracą. Tę rutynę małej wyspiarskiej społeczności przerywa wizyta earla Dumfries i jego syna, lorda Sholta – arystokratów, którzy poszukują nowych okazów do swojej bogatej kolekcji ornitologicznej. Effie, jako zapalona miłośniczka ptaków, zostaje przewodniczką gości. Dziewczynie przystojny lord od razu wpada w oko, z wzajemnością. Gdy po kilku miesiącach wyspiarze są zmuszeni opuścić St Kildę, earl prosi Effie o skatalogowanie jego zbiorów. Dzięki temu młodzi mają okazję ponownie się spotkać, a łączące ich uczucie gwałtownie przybiera na sile. On jednak pochodzi z wyższych sfer, ona – z prostej rodziny. Wkrótce wybucha skandal, który może diametralnie zmienić życie Effie… Czy ta zakazana miłość ma szansę przetrwać? Karen Swan to pisarka, którą wszyscy wielbiciele literatury obyczajowej koniecznie muszą poznać! W przeszłości pracowała w redakcji pism o modzie. Jest autorką kilkunastu powieści publikowanych na całym świecie. Wśród wydanych w Polsce książek Swan można wymienić: Miłość u Tiffany’ego, Lato u Tiffany’ego i Najlepszy prezent. Tym razem autorka postanowiła poflirtować z historią, co udało jej się znakomicie.

44,90 zł
34,57 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,33 zł

1 osoba kupiła
63
Serwertki Niebieskie 33x33cm 20szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serwertki Niebieskie 33x33cm 20szt
PAW Katowice
Dostępny
9 szt.

Wysokiej jakości serwetki niebieskie Wymiary 33x33cm 20szt

7,36 zł
6,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,37 zł

1 osoba kupiła
64
Serwertki Balony czarno-złote 33x33cm 20szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serwertki Balony czarno-złote 33x33cm 20szt
PAW Katowice
Dostępny
8 szt.

Wysokiej jakości serwetki trzywarstwowe Wymiary 33x33cm 20szt

7,33 zł
6,99 zł

Rabat 4,6%
oszczędzasz 0,34 zł

1 osoba kupiła
65
Antykwariat spełnionych marzeń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antykwariat spełnionych marzeń
Dostępny
313 szt.

Opowieść o tym, jak jedna książka uratowała życie wielu osób. Emilia kocha książki. W malutkim antykwariacie na Siennej, otoczona aromatem kawy z kardamonem, czyta niezwykłe opowieści i snuje marzenia o prawdziwym szczęściu. Pewnego dnia w jej życiu pojawia się tajemniczy Szymon. Pełne uniesień chwile nie dają o sobie zapomnieć. Ale los ma dla Emilii również inne niespodzianki. Ludzie, których od dawna zna i kocha, okazują się skrywać mroczne tajemnice. Gdy Emilia zaczyna gubić się w ich labiryncie, dostaje od losu cenny dar. Książkę, która przechodząc z rąk do rąk, zmienia życie tych, którzy zajrzeli w jej karty. Czy tajemnicza książka pomoże również Emilii? I co się stanie, kiedy na jaw wyjdą skrywane przez lata sekrety? Najnowsza powieść Doroty Gąsiorowskiej to pełna tajemnic historia, która otuli cię niczym ciepły koc i przeniesie w zaczarowany świat najskrytszych marzeń.

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

1 osoba kupiła
66
Reckless. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Reckless. Tom 1
Dostępny
2 szt.

Poznaj Ethana Recklessa. Twoje kłopoty to jego specjalność - oczywiście za odpowiednią sumę. W latach sześćdziesiątych Ethan był rewolucjonistą, czego dowodzi kilka blizn, których się wtedy dorobił. Dziś jest po trochu windykatorem, po trochu prywatnym detektywem, ale przede wszystkim wrakiem człowieka. Kiedy jednak uciekinierka z czasów jego wywrotowej działalności w organizacji Weather Underground zwraca się do niego o pomoc, Ethan musi w końcu zmierzyć się z czymś, czego naprawdę się obawia - z własną przeszłością.

75,00 zł
67,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,50 zł

1 osoba kupiła
67
Dramaty 2022. Sztuki teatralne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dramaty 2022. Sztuki teatralne
Dostępny
3 szt.

"Dramaty 2022" to zbiór sztuk Kaziemierza Brauna napisanych lub przepracowanych na początku lat dwudziestych XXI W. Zbiór zawiera trzy dramaty biograficzne o wielkich Polakach, ukazujące ich postaci na szerokim tle historycznym: "Powrót Norwida", "Księga świętego Maksymiliana", "Lancokorońska" oraz trzy sztuki o wielkich przemianach "Niewyznane zwierzenia" - o transformacji komedii dell'arte w teatr literacki, "Wiatr niepodległości - o odzyskaniu przez Polskę niepodległości w 1918 r. "Kwarantanna" o ataku globalnej pandemii na rodzaj ludzki w latach dwudziestych XXI w.

59,75 zł
57,36 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,39 zł

1 osoba kupiła
68
Robienie na drutach dla każdego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Robienie na drutach dla każdego
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, żeby pokochać robótki na drutach: Jasne instrukcje i szczegółowe zdjęcia. Ponad 250 technik i 20 kreatywnych projektów. Porady dotyczące włóczki i narzędzi. Wyszlifujesz umiejętności dzięki setkom technik opisanych krok po kroku, od podstawowego nabierania oczek po skomplikowaną pracę kolorami. Zainspirujesz się galerią ponad 120 zdjęć splotów ryżowych, plecionych i warkoczy. Nabierzesz wprawy dzięki kolejnym projektom o różnym stopniu trudności, pomysłom na szale, czapki, poduszki, koce, a nawet dziergany ręcznie dywanik. Wybierz z wielu kreatywnych projektów wykorzystujących nowoczesne włóczki i kolory, współczesny design i piękne zdjęcia. Odkryjesz ciekawe wskazówki i inspiracje. Włóczki * Druty * Sploty * Wzory * Projekty ozdób i ubrań

99,99 zł
72,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 27,00 zł

1 osoba kupiła
69
Kraina lodu. Rysujemy czlaczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina lodu. Rysujemy czlaczki
Dostępny
32 szt.

Mieszkańcy Arendelle zapraszają do krainy szlaczków. W towarzystwie swoich ulubionych bohaterów najmłodsi będą ćwiczyć kreślenie szlaczków i rysowanie różnorodnych kształtów. Będzie to dla nich nie tylko wspaniała zabawa, ale też doskonały trening umiejętności manualnych przygotowujący do nauki pisania liter i cyfr. Dzięki specjalnym stronom i ścieralnemu mazakowi w każdej chwili dzieci mogą zacząć przygodę ze szlaczkami od nowa. Dodatkową atrakcją są wesołe rymowanki na temat lubianych postaci. Rysuj szlaczki i pisz bez problemu!

19,99 zł
15,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

1 osoba kupiła
70
Karnet Ślub KP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Ślub KP
Armin Style
Dostępny
6 szt.

Karnet okolicznościowy z kopertą i życzeniami w środku.

14,99 zł
2 osoby kupiły
71
Rana pełna ryb - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rana pełna ryb
Dostępny
179 szt.

Rana pełna ryb to niezwykła wyprawa przez kolumbijską dżunglę. Książka dla miłośników pięknej i poruszającej prozy. Matka z synem wyruszają w trzydniową podróż rzeką do osady Bellavista. Daleka droga, przerywana przystankami na odpoczynek, pozwala współpasażerom na wymianę życiowych historii, co pokazuje różnice między nimi. Wyprawa staje się również pretekstem narratorki do wspomnień. Jako biała kobieta naznaczona jest piętnem obcości w społeczeństwie – nawet syn, którego wychowuje, jest czarnoskóry, co wywołuje pytania napotkanych ludzi. Podróż rzeką niesie bohaterów w kierunku tragicznej przyszłości. Będą musieli odpowiedzieć na wiele pytań zarówno sobie, jak i towarzyszom. Wśród nich jest także pytanie o różne twarze macierzyństwa i miłości – czy tej wrodzonej, czy nabytej. Rana pełna ryb jest powieścią napisaną pięknym, poetyckim językiem. Dotyka takich tematów jak porzucenie, bieda, pochodzenie i przynależność, a także strach przed przemocą. Ważnym elementem w fabule książki są trwające do dziś ataki wojskowe na ludność Kolumbii. W swoim debiucie Lorena Salazar Masso przenosi czytelnika do czasem onirycznego, a czasem rażąco realistycznego świata, w którym rozbrzmiewają czułość i piękno. Snuje uniwersalną historię o brutalności i agresji będącymi znakiem naszych czasów, nad którymi zatriumfować może tylko miłość.

42,90 zł
30,89 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,01 zł

1 osoba kupiła
72
Serwertki We Care Las 33x33cm 20szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serwertki We Care Las 33x33cm 20szt
PAW Katowice
Dostępny
6 szt.

Wysokiej jakości serwetki trzywarstwowe Wymiary 33x33cm 20szt, wykonane z bibuły recyklingowej

8,99 zł
1 osoba kupiła
73
Serwertki Folk czarne 33x33cm 20szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serwertki Folk czarne 33x33cm 20szt
PAW Katowice
Dostępny
27 szt.

Wysokiej jakości serwetki trzywarstwowe Wymiary 33x33cm 20szt

7,27 zł
6,99 zł

Rabat 3,9%
oszczędzasz 0,28 zł

1 osoba kupiła
74
Serwertki Złote 33x33cm 20szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serwertki Złote 33x33cm 20szt
PAW Katowice
Dostępny
13 szt.

Wysokiej jakości serwetki złote Wymiary 33x33cm 20szt

8,99 zł
1 osoba kupiła
75
Talerze papierowe okrągłe eko Confetti 18cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Talerze papierowe okrągłe eko Confetti 18cm
PAW Katowice
Dostępny
3 szt.

Jednorazowe talerzyki papierowe o średnicy 23 cm

8,08 zł
7,99 zł

Rabat 1,1%
oszczędzasz 0,09 zł

1 osoba kupiła
76
New Password B1+. Workbook + S's App - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
New Password B1+. Workbook + S's App
Dostępny
958 szt.

Matura z New Password to: - zadania egzaminacyjne przygotowane w oparciu o nowy Informator maturalny, - jakość, bogactwo i różnorodność treści zapewniających motywację do nauki języka angielskiego i aktywny udział uczniów w zajęciach, - rozwój umiejętności krytycznego myślenia w oparciu o materiały filmowe, - rozwój znajomości środków językowych, - bogata obudowa cyfrowa dla ucznia (Student’s App , On-the-go Practice, Quizlet) i nauczyciela (Teacher’s App, Generator testów, Teacher’s Resource Centre).

68,00 zł
59,16 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 8,84 zł

1 osoba kupiła
77
LEGO Marvel Sanctum Sanctorum 76218 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Marvel Sanctum Sanctorum 76218
LEGO
Dostępny
4 szt.

Model Sanctum Sanctorum, niesławnej rezydencji Doktora Strange’a, składa się z 2708 elementów i wiernie oddaje kultowe sceny z dwóch filmów Marvela, „Avengers: Wojna bez granic” i „Doktor Strange w multiwersum obłędu”. Na najwyższym piętrze znajduje się mistyczne muzeum, niżej biblioteka, a na parterze, zarówno w domu, jak i na zewnątrz, tradycyjne elementy znane z filmów. W zestawie znajdziesz też dziewięć minifigurek: Doktor Strange, Wong, Iron Man, Spider-Man, Ebony Maw, baron Mordo, ponury Strange, martwy Strange i Scarlet Witch, a do tego autentyczne dodatki i kilka elementów do ozdabiania. Skonstruuj ten dom, a będziesz czuć satysfakcję jeszcze długo po budowaniu. - Doktor Strange rządzi — dom LEGO® Marvel Sanctum Sanctorum (76218) to trzypiętrowy, trójwymiarowy projekt konstrukcyjny dla dorosłych fanów uniwersum Marvela. - Kultowe postacie — w skład zestawu wchodzą minifigurki Doktora Strange’a, Wonga, Iron Mana, Spider-Mana, Ebony Mawa, barona Mordo, ponurego Strange’a, martwego Strange’a i Scarlet Witch. - Elementy jak prawdziwe — części tego modelu są wiernym odwzorowaniem autentycznych elementów, które można zobaczyć w filmach studia Marvel „Avengers: Wojna bez granic” i „Doktor Strange w multiwersum obłędu”. - Prezent LEGO® dla dorosłych – model kolekcjonerski do zbudowania to świetny pomysł na prezent urodzinowy lub świąteczny albo osobisty podarunek dla dorosłych wielbicieli Marvela i miłośników budowania modeli. - Eksponat — model ma ponad 32 cm wysokości, 31 cm szerokości i 26 cm głębokości. Nikt nie przejdzie koło niego obojętnie, dlatego ustaw go w widocznym miejscu w domu lub pracy. - Ty go urządzisz — możesz zmieniać ustawienia ścian i elementów w modelu, aby tworzyć nowe sceny akcji i łączyć ten zestaw z innymi z serii LEGO® dla dorosłych. - Wciągające budowanie – zestaw zawiera wysokiej jakości drukowane instrukcje. - Odpręż się i podładuj swoje baterie — zestawy LEGO® dla dorosłych to satysfakcjonujące projekty konstrukcyjne, które dają przyjemność jeszcze długo po zakończeniu pracy nad ich składaniem. - Gwarancja jakości — elementy LEGO® spełniają najwyższe branżowe standardy jakości, dzięki czemu klocki zawsze do siebie pasują i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić. - Pewność i bezpieczeństwo — elementy LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i sprawdzane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa.

1 199,99 zł
1 031,99 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 168,00 zł

1 osoba kupiła
78
Serwertki Koty glam 33x33cm 20szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serwertki Koty glam 33x33cm 20szt
PAW Katowice
Dostępny
2 szt.

Wysokiej jakości serwetki trzywarstwowe Wymiary 33x33cm 20szt

7,53 zł
6,99 zł

Rabat 7,2%
oszczędzasz 0,54 zł

2 osoby kupiły
79
Talerze papierowe okrągłe eko ciemnozielone 23cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Talerze papierowe okrągłe eko ciemnozielone 23cm
PAW Katowice
Dostępny
48 szt.

Jednorazowe talerzyki papierowe o średnicy 23 cm

8,62 zł
7,99 zł

Rabat 7,3%
oszczędzasz 0,63 zł

1 osoba kupiła
80
Serwetki Porcelanowa ozdoba 33x33cm 20szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serwetki Porcelanowa ozdoba 33x33cm 20szt
PAW Katowice
Dostępny
2 szt.

Serwetki z motywem porcelanowej ozdoby Wymiary 33x33cm 20szt 3 warstwy

8,76 zł
7,99 zł

Rabat 8,8%
oszczędzasz 0,77 zł

1 osoba kupiła
81
Brokatowe tatuaże 3 kolory róż malwa turkus - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brokatowe tatuaże 3 kolory róż malwa turkus
TyToo
Dostępny
33 szt.

Tytoo to brokatowe pyły do samodzielnego wykonywania niezwykłych, tematycznych i brokatowych tatuaży! Zestaw zawiera 3 opakowania z brokatami w kolorach: pastelowy róż, jasna malwa, turkusowy Dla dzieci w wieku od 3 lat

24,46 zł
22,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,45 zł

2 osoby kupiły
82
Chirurgiczne cięcie. Opowieści jeszcze bardziej prawdziwe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chirurgiczne cięcie. Opowieści jeszcze bardziej prawdziwe
Dostępny
240 szt.

Opowieści bez znieczulenia – prawdziwe realia pracy chirurgów! Długo wyczekiwana kontynuacja kultowej książki doktora Lecha Muchy! Doktor Lech Mucha opowiada kolejne historie, które chirurgom przydarzyły się naprawdę. Szczerze i bez owijania w bawełnę opisuje opowieści wręcz niewiarygodne: swój pierwszy samodzielny dyżur, na który przywieziono kobietę z poderżniętym gardłem; akcję ratunkową wcześniaka przeprowadzoną brawurowo i z powodzeniem w zaledwie 12 minut; pacjenta, któremu robaki zjadały mózg, oraz skrzypaczkę wirtuoz, która na wizytę kontrolną przyszła z instrumentem i… udzieliła chirurgowi ekspresowej lekcji gry na skrzypcach. W książce nie brakuje pełnych humoru anegdot ukazujących realia współczesnych sal operacyjnych i pozwalających czytelnikowi zajrzeć za kuluary codziennej pracy medyków. Historie z życia wzięte doktor Mucha przeplata przenikliwymi i dającymi do myślenia osobistymi spostrzeżeniami na temat polityki, nauki, edukacji, kultury, Kościoła i wiary chrześcijańskiej. Tym samym książka ta nie tylko wciąga opowieścią i bawi anegdotą, ale także proponuje przenikliwe obserwacje i stawia interesujące pytania o miejsce medycyny w świecie współczesnym. Lech Mucha– absolwent Śląskiej Akademii Medycznej, specjalista chirurgii ogólnej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w szpitalach w Zabrzu, Pyskowicach i Bytomiu. Poza salą operacyjną motocyklista, bloger i publicysta dwutygodnika „Polska Niepodległa”. Szczęśliwy mąż, a także ojciec dwójki dorosłych już dzieci. Autor książek wydanych nakładem Wydawnictwa eSPe:Chirurdzy. Opowieści prawdziwe;Biała plama;Wojownicy Kecharitomene.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

1 osoba kupiła
83
Notes A6 poddruk BFF zwierzaki (10szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes A6 poddruk BFF zwierzaki (10szt)
Bee-bee
Dostępny
4 szt.

Opakowanie zbiorcze 10 sztuk. Notes formatu A6: 50 kartek w kratkę,klejony,kartki wyrywane,środki z nadrukiem na dole strony,dla przedszkolaka i ucznia,kolorowe dziecięce wzory,dla dziewczynki i chłopczyka,kolory przedstawione na zdjęciu mogą nie odzwierciedlać w pełni prawdziwego produktu.Kolorowa kolekcja dla naszych najmłodszych. Chłopcy i dziewczynki wśród wzorów odnajdą wzory swoich pupilów, tak piesków jak i kotów. Wzorzyste tła dobrane idealnie do postaci zwierząt zdobią każdy wzór. Best Friend Collection to kolekcja przygotowana specjalnie dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz dla najmłodszych klas szkoły podstawowej.

37,21 zł
31,63 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,58 zł

1 osoba kupiła
84
Spooky love - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Spooky love
Dostępny
24 szt.

Spooky love to polski romans idealny na Halloween! Miłosna historia z dreszczykiem – czy to nie brzmi ekscytująco? Lidce trudno było uwierzyć, że wspaniały, stary dom przy ulicy Klonowej miał stać się jej miejscem na ziemi. Teraz nigdy już się tak nie stanie. Jej narzeczony kupił go i remontował w tajemnicy przed nią, aby mogli zamieszkać w nim razem po ślubie, jednak nieoczekiwanie zmarł, a jego niedoszła żona dowiedziała się o nieruchomości dopiero podczas odczytywania testamentu. Z jakiegoś powodu mężczyzna przepisał jej tylko połowę domu – druga przypadła w udziale jego bratu, Sebastianowi. Problem w tym, że Lidia i Sebastian szczerze się nie znoszą i nie wyobrażają sobie, że mogliby być współwłaścicielami domu, a co dopiero… współlokatorami. Aby sprzedać nieruchomość po dobrej cenie niezbędny okazuje się gruntowny remont. Ktoś jednak wyraźnie nie chce, żeby po domu panoszyli się ludzie. Ktoś… a może coś? Sąsiedzi szeptem przekazują sobie tajemnicze historie o byłym właścicielu, który popełnił w tym domu samobójstwo. Mówią, że jego duch prześladuje od tamtej pory każdego kolejnego lokatora. To oczywiście tylko niewinne opowieści, ale kiedy w domu zaczynają dziać się dziwne rzeczy, Lidka nie jest już tego taka pewna. Czy schronienie przed tym, co nieznane, znajdzie w ramionach swojego największego wroga? Jakie tajemnice skrywa stary dom i jego kolejni właściciele? Spooky love to pełna emocji opowieść o uczuciu, które rodzi się w niespodziewanych okolicznościach. Dla tych, którzy lubią zarówno gorące romanse, jak i mroczne historie o duchach. Zapraszamy na wycieczkę po starym domu!

42,90 zł
21,45 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 21,45 zł

2 osoby kupiły
85
Kubki papierowe eko Confetti 250ml 10szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubki papierowe eko Confetti 250ml 10szt
PAW Katowice
Dostępny
1 szt.

Ilość sztuk w opakowaniu: 10, pojemność 250ml.

9,46 zł
8,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,47 zł

1 osoba kupiła
86
Mały zestaw do tatuażu z brokatem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały zestaw do tatuażu z brokatem
RUSSELL
Dostępny
26 szt.

Super zestaw dla miłośniczek brokatu i zmywalnych tatuaży! Zmywalne tatuaże będą wspaniałą ozdobą podczas wakacji lub imprezy.

82,08 zł
73,87 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,21 zł

1 osoba kupiła
87
Meluzyna Noctis i Mroczna Głębia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Meluzyna Noctis i Mroczna Głębia
Dostępny
55 szt.

Odkryjcie otchłań oceanu i wyobraźni w nowej książce Philipa Reeve’a, autora bestsellerowych Zabójczych maszyn. Mieszkańcy Burzomorza żyli w ciągłym strachu przed wielką wodą i czającą się w niej tajemniczą, legendarną Gorm. Ich jedyną ochroną był czuwający w Strażnicy Zachodzącego Słońca potomek rodziny Noctis, który codziennie wypatrywał na zachodzie dziwnych zjawisk. Pojawiały się w godzinie zmierzchu, kiedy ściany między światami stają się coraz cieńsze, a przez powstałe w nich szczeliny może prześlizgnąć się zło. Meluzyna była inna, śniła o oceanie. To wielka woda przywiodła ją na Jesienne Wyspy, które stały się domem dziewczynki. Kiedy była niemowlęciem, na brzegu odnalazł ją i przygarnął Strażnik Burzomorza, Andrewe Noctis. Spokojny świat jedenastoletniej Meluzyny zachwiał się jednak w posadach, gdy jej opiekun utonął, trzymając straż. Teraz to ona musi pilnować brzegów wyspy i zachodnich rubieży. Z jaką tajemną siłą czyhającą w Mrocznej Głębi przyjdzie się zmierzyć dziewczynce? Czy odkryje od dawna skrywany sekret i ocali Burzomorze? W Meluzynie Noctis i Mrocznej Głębi znajdziecie przygodę, tajemnicę i pierwotną magię, a także silną bohaterkę, która zmienia się i dojrzewa w trakcie lektury.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

1 osoba kupiła
88
LEGO Technic Dźwig z chwytakiem 42144 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Technic Dźwig z chwytakiem 42144
LEGO
Dostępny
44 szt.

Świetne wprowadzenie do świata inżynierii Modele konstrukcyjne LEGO Technic składają się z realistycznie poruszających się mechanizmów, które dla młodych budowniczych LEGO stanowią przystępne wprowadzenie do świata inżynierii. - Odkryj, jak działa dźwig z chwytakiem – dzieci w wieku od 10 lat pokochają odkrywanie wszystkich ręcznych i pneumatycznych funkcji tego zestawu LEGO® Technic Dźwig z chwytakiem (42144). - Funkcje pneumatyczne – poznaj ruchome ramię o zasięgu ok. 35 cm, a także zaczep z pazurami, który otwiera się i zamyka. - Funkcje manualne – odkryj ramię górne, które obraca się o 360 stopni, unoszoną kabinę operatora, a także ruchome podwozie z systemem sterowania i czterema podporami. - Model LEGO® Technic– fani LEGO Technic pokochają ten zestaw. To także świetny projekt dla każdego, kto szuka bardziej skomplikowanych modeli LEGO. - Projekt dla dzieci w wieku od 10 lat – podaruj tę mechaniczną zabawkę jako prezent dziecku w wieku od 10 lat, aby mogło odkryć szereg zawartych w niej funkcji i elementów. - Wymiary – ten zestaw konstrukcyjny LEGO® Technic ma ok. 33 cm wysokości, 40 cm długości i 17 cm szerokości. - Wprowadzenie do świata inżynierii – modele konstrukcyjne LEGO Technic składają się z realistycznie poruszających się mechanizmów, które dla młodych budowniczych LEGO stanowią przystępne wprowadzenie do świata inżynierii. - Wysoka jakość – elementy LEGO® Technic spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu są jednolite, zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć oraz rozdzielić. - Bezpieczeństwo przede wszystkim – elementy LEGO® Technic są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa.

579,99 zł
498,79 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 81,20 zł

1 osoba kupiła
89
Kubki papierowe eko ciemnozielone 250ml 10szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubki papierowe eko ciemnozielone 250ml 10szt
PAW Katowice
Dostępny
30 szt.

Ilość sztuk w opakowaniu: 10, pojemność 250ml.

9,46 zł
8,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,47 zł

1 osoba kupiła
90
LEGO Star Wars™ Transporter Inkwizytorów Scythe™ 75336 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Star Wars™ Transporter Inkwizytorów Scythe™ 75336
LEGO, LEGO
Dostępny
21 szt.

Niesamowite zestawy konstrukcyjne Grupa LEGO już od 1999 roku tworzy modele statków kosmicznych, pojazdów, miejsc i postaci z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Szeroka oferta zestawów zachwyci fanów w każdym wieku. - Szczegółowy, zbudowany z klocków model Transporter Inkwizytorów Scythe (75336) – fani serialu „Gwiezdne Wojny: Obi-Wan Kenobi” mogą odgrywać pełne akcji bitwy między imperialnymi inkwizytorami a Obi-Wanem. - Cztery minifigurki LEGO® Star Wars™ – minifigurki Bena Kenobiego z niebieskim mieczem świetlnym i Wielki Inkwizytor, Reva (Trzecia Siostra) oraz Piąty Brat z czerwonymi, podwójnymi mieczami świetlnymi. - Autentyczne szczegóły – transporter inkwizytorów Scythe ma składane skrzydła do trybu lądowania i lotu, dwa sprężynowe działka i składaną rampę z przodu. - Łatwy dostęp do szczegółowego wnętrza – góra i boki kokpitu otwierają się, ujawniając miejsce dla pilota i dwa miejsca pasażerów dla minifigurek, a także uchwyty na miecze świetlne. - Prezent dla dziewięciolatków i starszych dzieci — podaruj tę zabawkę konstrukcyjną z 924 elementami wielbicielom serialu „Gwiezdne Wojny: Obi-Wan Kenobi” lub miłośnikom statków z Gwiezdnych Wojen na święta lub urodziny. - Do zabawy i ozdoby – ten statek kosmiczny LEGO® Star Wars™ ma 14 cm wysokości, 37 cm długości i 9,5 cm szerokości. W przerwach od zabawy może być świetną ozdobą. - Drukowane i cyfrowe instrukcje — szczegółowe, ilustrowane instrukcje znajdziesz w opakowaniu oraz w aplikacji Instrukcje budowania LEGO®, która umożliwia przybliżanie i obracanie powstającego modelu. - Zabawki konstrukcyjne dla osób w każdym wieku — zestawy LEGO® Star Wars™ pozwalają dzieciom i dorosłym odgrywać kultowe sceny, wymyślać własne historie lub po prostu prezentować samodzielnie zbudowane modele. - Kontrola jakości — klocki i elementy LEGO® spełniają wymagające standardy jakości, dzięki czemu są dopasowane, łatwo się łączą i mocno trzymają. - Gwarancja bezpieczeństwa — Dokładnie testujemy elementy LEGO®, więc mamy pewność, że spełniają one wymagające światowe standardy bezpieczeństwa.

479,99 zł
412,79 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 67,20 zł

1 osoba kupiła
91
Talerze papierowe okrągłe eko Confetti 23cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Talerze papierowe okrągłe eko Confetti 23cm
PAW Katowice
Dostępny
14 szt.

Jednorazowe talerzyki papierowe o średnicy 23 cm

9,34 zł
8,99 zł

Rabat 3,7%
oszczędzasz 0,35 zł

1 osoba kupiła
92
Serwertki Przyjęcie zwierzątek 33x33cm 20szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serwertki Przyjęcie zwierzątek 33x33cm 20szt
PAW Katowice
Dostępny
7 szt.

Wysokiej jakości serwetki trzywarstwowe Wymiary 33x33cm 20szt

8,99 zł
1 osoba kupiła
93
Dyplom dziecięcy A4/20ark. Klasyczny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dyplom dziecięcy A4/20ark. Klasyczny
Beniamin
Dostępny
4 szt.

Staranne wykonanie na papierze o gramaturze 200g. z kolorowym zadrukiem . Dyplomy będą stanowiły wspaniałą nagrodę i pamiątkę dla każdego. Pakowane po 20 arkuszy w celofan.

18,54 zł
17,99 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 0,55 zł

1 osoba kupiła
94
Sztuczna inteligencja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztuczna inteligencja
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.17

Witamy na USS MONTGOMERY. Kiedy po ataku separatystów okazuje się, że na pokładzie statku kolonizacyjnego nie przeżył żaden dorosły, przetrwanie dzieci kolonistów zacznie zależeć od Valarie, pokładowej sztucznej inteligencji. Czy Valarie ochroni dzieci, gdy stanie się celem złowrogich sił? Czy Valarie może stać się kimś więcej niż oprogramowaniem statku? Czy uratuje podopiecznych?

89,00 zł
80,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,90 zł

1 osoba kupiła
95
Teorie stosunków międzynarodowych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teorie stosunków międzynarodowych
Dostępny
85 szt.

Przekrojowy podręcznik akademicki z zakresu najważniejszych zagadnień teoretycznych w stosunkach międzynarodowych. Praca ma charakter interdyscyplinarny, z licznymi odniesieniami do filozofii, socjologii i innych nauk społecznych. Wyczerpująco omawia i poddaje krytycznej analizie współczesne teorie oraz najważniejsze nurty myślenia, takie jak: Realizm klasyczny Realizm strukturalny Realizm neoklasyczny Liberalizm Liberalny instytucjonalizm Nowy liberalizm Strukturalizm (neomarksizm) Teoria systemu-świata Socjologa historyczna Teoria krytyczna Szkoła angielska Teorie normatywne Konstruktywizm Poststrukturalizm Feminizm Teoria postkolonialna Autor analizuje założenia ontologiczne, epistemologiczne i metodologiczne omawianych stanowisk oraz debaty między poszczególnymi teoriami i nurtami, które ukształtowały naukę o stosunkach międzynarodowych. Książka jest przygotowana przede wszystkim z myślą o dydaktyce, odpowiadając na dynamiczny rozwój dyscypliny w Polsce w ostatnich latach. Podręcznik przeznaczony jest m.in. dla studentów politologii, stosunków międzynarodowych, dziennikarstwa oraz pokrewnych kierunków.

79,00 zł
69,52 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,48 zł

1 osoba kupiła
96
We własnych okowach. Sekrety i namiętności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
We własnych okowach. Sekrety i namiętności
Dostępny
57 szt.

Lorda Robichaux wychowała ulica. Bywało, że przed głodem ratowała go kradzież. Jednak twarda szkoła życia w Dzielnicy Francuskiej wyszła Lordowi na dobre. Stała się dziedzictwem, które wpływało na wiele jego wyborów. I w końcu coś osiągnął. Odnalazł brata i miał swój sposób na życie - lombard Chains, który stał się dla niego szczególnym miejscem w dzielnicy. Któregoś dnia na jego progu stanęła rudowłosa dziewczyna i oświadczyła, że przyjmuje posadę w lombardzie. A przecież Lord żadnej oferty pracy jej nie złożył! Elle Snyder była z innego świata. Niewiarygodnie seksowna, świadoma swojej urody i tego, jak bardzo działa na mężczyzn. Do tego miała pieniądze. Dużo pieniędzy. Lord świetnie zdawał sobie sprawę, że Elle nie jest dla niego. Co prawda przyjął ją do pracy, ale gdyby pozwolił sobie na coś więcej, mogłoby to mieć opłakane konsekwencje. Wtedy jeszcze nie wiedział, że dziewczyna dzięki pracy w Chains chciała zakończyć kilka paskudnych spraw z przeszłości. Byłoby dużo prościej, gdyby oboje mogli się oprzeć iskrzącemu między nimi pożądaniu. Utrzymanie dystansu było jednak niemożliwe. Pragnęli siebie codziennie coraz bardziej, aż do szaleństwa. A przecież lombard mieścił się w bardzo niebezpiecznej dzielnicy. Pewnego dnia doszło do brutalnego morderstwa, którego ofiarą była poprzednia pracownica mężczyzny. Sprawy zaczęły się komplikować. A napięcie między Elle a Lordem rosło... To twoje wybory. Weźmiesz za nie odpowiedzialność?

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

1 osoba kupiła
97
Poradnik właściciela. Zadbaj o swój jacht. Samodzielna naprawa i serwisowanie jachtów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poradnik właściciela. Zadbaj o swój jacht. Samodzielna naprawa i serwi...
Dostępny
787 szt.

Dzięki tej książce właściciele i użytkownicy jachtów zdobędą praktyczną wiedzę, jak serwisować poszczególne urządzenia i systemy, naprawiać drobne usterki, a w konsekwencji unikać poważnych awarii podczas pływania. Ilustracje, rysunki i schematy pozwalają w prosty sposób zorientować się, jak wykonać daną czynność serwisową czy naprawczą. Książka przyda się zarówno właścicielom własnych jednostek jak i żeglarzom czarterowym

59,90 zł
50,92 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 8,98 zł

1 osoba kupiła
98
Serwertki Letnie Impresje 33x33cm 20szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serwertki Letnie Impresje 33x33cm 20szt
PAW Katowice
Dostępny
2 szt.

Wysokiej jakości serwetki z motywem letnich kwiatów Wymiary 33x33cm 20szt

7,53 zł
6,99 zł

Rabat 7,2%
oszczędzasz 0,54 zł

1 osoba kupiła
99
Serwetki Róże na aksamicie 33x33cm 20szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serwetki Róże na aksamicie 33x33cm 20szt
PAW Katowice
Dostępny
31 szt.

Serwetki z motywem róży Wymiary 33x33cm 20szt 3 warstwy

8,99 zł
2 osoby kupiły
100
Spostrzegawczy maluszek. Na wsi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spostrzegawczy maluszek. Na wsi
Dostępny
23 szt.

W książkach z serii „Spostrzegawczy maluszek” ciekawe świata przedszkolaki znajdą rysunki różnych zwierząt i roślin, środków transportu, artykułów spożywczych oraz wielu innych rzeczy, które maluchy znajdą w swoim najbliższym otoczeniu, a także ciekawe zadania, by ćwiczyć spostrzegawczość, liczenie, rozpoznawanie kształtów i kolorów oraz rozumienie przeciwieństw. Duże naklejki, którymi trzeba uzupełnić kolejne strony, zapewnią dzieciom dodatkową zabawę.

19,99 zł
15,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

1 osoba kupiła
Wróć do góry