hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.07.06

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 6 lipca 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Schronisko, które przestało istnieć (Sławek Gortych), na drugim Britannica. Nowa encyklopedia dla dzieci, wydanie 3 (Christopher Lloyd). Kolejny produkt to Czarny kot. Tom 1. Tymek, Czarny Kot i zagadki Pałacu Marianny (Sylwia Winnik) oraz Nie tylko ROBALE. Mrówki, ślimaki, patyczaki i inne niesamowite zwierzaki (Matt Robertson).
1
Schronisko, które przestało istnieć - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Schronisko, które przestało istnieć
Dostępny
650 szt.

Młody stomatolog Maksymilian Rajczakowski jedzie w Karkonosze, by odetchnąć od rodzinnych problemów. Nie jest świadomy tajemnic drzemiących w wojennej przeszłości gór. Czy znajdzie to, czego szuka? Właściciel nieczynnego schroniska Nad Śnieżnymi Kotłami ginie w nieszczęśliwym wypadku. Niedługo po tej tragedii na miejsce przybywa jego bratanek Maksymilian. Mężczyzna dowiaduje się, że przed śmiercią wuj z niejasnych przyczyn interesował się losami innego górskiego schroniska, które tuż po II wojnie światowej spłonęło w niewyjaśnionych okolicznościach. Gdy na jaw wychodzą kolejne fakty, Rajczakowski nabiera podejrzeń, że śmierć wuja nie była nieszczęśliwym zrządzeniem losu. Nieświadomy czyhającego zagrożenia podejmuje własne śledztwo. Wkrótce zaczyna otrzymywać pogróżki od kogoś, kto podaje się za Ducha Gór… Jeśli w porę nie rozwikła zagadki, znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Schronisko, które przestało istnieć otwiera serię powieści poświęconych Karkonoszom. To trzymające w napięciu i naznaczone rodzinnymi sekretami kryminały, a także gęsta od zagadek i legend wędrówka po zapomnianych szlakach przeszłości.

42,90 zł
31,32 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,58 zł

113 osób kupiło
2
Britannica. Nowa encyklopedia dla dzieci, wydanie 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Britannica. Nowa encyklopedia dla dzieci, wydanie 3
Dostępny
3 szt.

1,828 kg wiedzy na 416 stronach. Ponad 70 ekspertów i ekspertek, 8 obszernych części podzielonych na tematyczne działy, a do tego zdjęcia, ilustracje, quizy, diagramy, listy, odnośniki, wykresy i nieprzebrana ilość ciekawostek oraz nieskończona satysfakcja z lektury, do której chce się wracać. Britannica to przecież jakość sama w sobie. Wiedz to! Apetyt rośnie w miarę czytania… Im więcej znajdujemy odpowiedzi na nurtujące nas pytania, tym więcej pytań pojawia się później. Lektura Britanniki pozwoli dzieciom zagłębić się w najciekawsze zagadnienia astronomii, zoologii, archeologii, historii i wielu innych dziedzin, szczególnie interesujących dla młodych czytelników. Zagadnienia przedstawione są w wyjątkowo atrakcyjny oraz przystępny dla nich sposób. Każda strona encyklopedii powstała w oparciu o wiedzę ekspertów i ekspertek w wielu dziedzinach nauki. Na końcu każdego rozdziału znajdują się inspirujące wywiady ze specjalistami i specjalistkami, którzy opowiadają o tym co kochają w swojej pracy oraz nad czym właśnie pracują, a także quiz, dzięki któremu można sprawdzić, co udało się zapamiętać podczas lektury. Ta gruba księga jest jak wizyta w nowoczesnym muzeum lub galerii, jak spotkanie z supernauczycielem, wyprawa w dalekie zakątki świata, w kosmos, a nawet do wnętrza Ziemi! Britannica. Nowa encyklopedia dla dzieci – bezcenny prezent dla każdego dziecka.

149,90 zł
91,44 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 58,46 zł

63 osoby kupiły
3
Czarny kot. Tom 1. Tymek, Czarny Kot i zagadki Pałacu Marianny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Czarny kot. Tom 1. Tymek, Czarny Kot i zagadki Pałacu Marianny
Dostępny
999 szt.

Poznaj Tymka, który mieszka w Kamieńcu Ząbkowickim. Miejscowości uśpionych tajemnic, a może nawet klątwy! Pewnego dnia zaczynają dziać się dziwne i niepokojące rzeczy: - Tuż przed domem Tymka, na błoniach pałacowych, pojawiają się tysiące kotów. - Znika gosposia Michalina. - Tymka śledzi tajemnicza postać z drewnianą laską. - Pojawia się pewna zła kobieta. Nic nie jest takie, jakim się wydaje! Rozpoczynają się wakacje i do Kamieńca przyjeżdża Tosia. Aby zmienić bieg niebezpiecznych wydarzeń, Tymek i Tosia, a także pewien Kot, muszą cofnąć się w czasie – i to niemal o 150 lat – oraz znaleźć ukryte w Pałacu królewny Marianny Orańskiej stronice tajemniczej Księgi Wiedzy. Seria Czarny kot to detektywistyczna podróż w świat zagadek i przygód. Słowiańska magia, niezwykłe legendy oraz fascynująca historia zabytków owianych tajemnicą – czekają na Ciebie! Sylwia Winnik – autorka książek dla dorosłych czytelników m.in. bestsellera Dziewczęta z Auschwitz. Ukończyła dziennikarstwo we Wrocławiu. Jej pasją są książki i góry. Tymek, Czarny Kot i zagadki Pałacu Marianny to jej debiut dla dzieci.

44,90 zł
24,70 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 20,20 zł

19 osób kupiło
4
Nie tylko ROBALE. Mrówki, ślimaki, patyczaki i inne niesamowite zwierzaki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie tylko ROBALE. Mrówki, ślimaki, patyczaki i inne niesamowite zwierz...
Dostępny
306 szt.

Pełzające, latające, bywa że… przerażające? Owady i inne małe stworzenia (czyli ROBALE i nie tylko) są naprawdę genialne! Oto książka, która opisuje 11 przezabawnych, przebojowych, czasem nawet przebiegłych stworzeń. Są wśród nich m.in.: pszczoły, żuki, ważki, motyle, ćmy, pająki, mrówki i ślimaki. Co robi dżdżownica pod ziemią? Dlaczego ćmy latają wokół lamp? W jaki sposób żuki chronią się przed głodnymi drapieżnikami? Czy wiesz, że niektóre owady potrafią tańczyć? Że są motyle pachnące jak ciasto? I… zgadnij co? Konik polny może cię opluć, jeśli go zdenerwujesz! O każdym małym stworzeniu (i nie tylko) można dowiedzieć się czegoś nowego. Zawsze bądź dobry dla koników polnych. Nie piszcz i nie krzycz, gdy widzisz pająka. Nigdy nie złość się na mrówki! Otwórz tę książkę. Jest w niej o wiele więcej ciekawostek na temat naszych maleńkich przyjaciół. W serii: Kochamy dinozaury!

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

18 osób kupiło
5
Antyrama plexi 25x35 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antyrama plexi 25x35
Fandy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.31

Antyrama pleksi, rozmiar antyramy 25 x 35 cm, do zawieszenia.

9,19 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 2,2%
oszczędzasz 0,20 zł

17 osób kupiło
6
Wielka księga ogrodnika i działkowca. Praktyczny poradnik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka księga ogrodnika i działkowca. Praktyczny poradnik
Dostępny
286 szt.

WIELKA KSIĘGA OGRODNIKA I DZIAŁKOWCA to kanon wiedzy ogrodniczej; książka nieodzowna dla każdego, komu marzy się własny kawałek zieleni! Zawiera odpowiedzi na setki pytań z wielu dziedzin ogrodnictwa: Jak prawidłowo zaprojektować ogród, uwzględniając jednocześnie swoje potrzeby i upodobania? Z jakich materiałów zbudować dróżki i tarasy, a jakich użyć do wznoszenia płotów i murków? Jak stosować nawozy, ściółkę czy kompost i jak skutecznie chronić rośliny przed szkodnikami i chorobami? Jak założyć i pielęgnować trawnik, rabaty z bylinami i roślinami jednorocznymi oraz warzywniak? Jak dbać o drzewa i krzewy owocowe? Jak prawidłowo pielęgnować rośliny balkonowe? Jak przezimować rośliny egzotyczne? Wszystkie zagadnienia omówiono w przystępny sposób, wyróżniono najistotniejsze informacje i cenne wskazówki. Ponad 1000 kolorowych rycin i zdjęć krok po kroku ilustruje poszczególne czynności oraz prezentuje rośliny (przegląd najpiękniejszych kwiatów, roślin nadających się do uprawy w pojemnikach oraz najważniejszych warzyw i ziół).

119,00 zł
88,06 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 30,94 zł

13 osób kupiło
7
Antyrama plexi 50x70 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antyrama plexi 50x70
Fandy
Dostępny
23 szt.

antyrama pleksi, rozmiar antyramy 50 x 70 cm, do zawieszenia

35,68 zł
32,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,57 zł

11 osób kupiło
8
Saga rodu Quinnów. Tom 4. Błękitna zatoka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Saga rodu Quinnów. Tom 4. Błękitna zatoka
Dostępny
2916 szt.

Czwarta, ostatnia część wzruszającej „Sagi rodu Quinnów”, autorstwa niekwestionowanej królowej romansów – Nory Roberts. Dla Setha to była długa podróż. Po koszmarze życia z uzależnioną od narkotyków matką, przygarnięty przez rodzinę Quinnów, dorastał z trzema starszych braćmi, którzy otoczyli go miłością. Teraz wraca z Europy, ciesząc się prestiżem uznanego artysty. Cam, Ethan i Phillip, ich żony i dzieci, tworzą wokół niego błogosławiony chaos klanu Quinnów. A on znów wypoczywa w niebiesko-białym domku, gdzie łódź czeka na przystani, bujany fotel na ganku, a pies gania na podwórzu. Lecz w rodzinnej miejscowości wiele się zmieniło. Najbardziej intrygującą nowością jest pojawienie się Dru, lubiącej wyzwania właścicielki małej kwiaciarni. A w Sethcie dostrzega ona kolejne wyzwanie... Zafascynowani sobą nie zauważają ciemnych chmur, jakie się nad nimi gromadzą. Ich relacje czeka ciężka próba. Czy tajemnice z przeszłości zniszczą nowe życie i nową miłość Setha?

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

11 osób kupiło
9
Wszystko o różnorodności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wszystko o różnorodności
Dostępny
211 szt.

Radosne poznawanie różnic pomaga dzieciom reagować w życzliwy i otwarty sposób na świat i jego mieszkańców. Niezależnie od koloru skóry, pochodzenia, języka, kultury, wieku czy przekonań – mieszkańcy wszystkich kontynentów zasługują na to, żeby ich poznać. Pięknie różnią się nasze stroje, fryzury czy zwyczaje. Wspaniała książka dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych. Pomaga zrozumieć świat. Ułatwia dorosłym rozmowę z dziećmi na temat różnorodności. W przystępny sposób objaśnia sprawy związane z tolerancją i akceptacją. W serii: Wszystko o emocjach Wszystko o rodzinach Wszystko o przyjaźni

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

12 osób kupiło
10
Zamek z płatków róż. Tom 1. W blasku zorzy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zamek z płatków róż. Tom 1. W blasku zorzy
Dostępny
40 szt.

Ile jesteś w stanie poświęcić dla miłości? Gwen pisze bestsellerowe romanse, ale wcale nie wierzy w miłość. I chociaż przylgnęła do niej łatka skandalistki i wyrachowanej celebrytki, ona pragnie tylko jednego – spokoju. Przytłoczona nadmiarem obowiązków, postanawia w końcu spełnić swoje dziecięce marzenie i zobaczyć na własne oczy zorzę polarną. Niestety, jej pobyt w Norwegii zaczyna się w najgorszy z możliwych sposobów: dziewczyna zostaje napadnięta i okradziona. Nawet fakt, że z opresji ratuje ją tajemniczy przystojniak, nie poprawia sytuacji. Mężczyzna okazuje się bowiem gburem, jakich mało, i chce skutecznie pozbyć się nieznajomej. A jednak to przypadkowe spotkanie zwiąże ich ze sobą na dłużej, niż mogliby podejrzewać. Czy los szykuje dla nich szczęśliwe zakończenie?

49,99 zł
36,49 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,50 zł

8 osób kupiło
11
Antyrama plexi 40x60 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antyrama plexi 40x60
Fandy
Dostępny
20 szt.

antyrama pleksi, rozmiar antyramy 40 x 60 cm, do zawieszenia

23,10 zł
20,79 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,31 zł

7 osób kupiło
12
Antyrama plexi 21x29,7 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antyrama plexi 21x29,7
Fandy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.27

antyrama pleksi, rozmiar antyramy 21 x 29,7 cm, do zawieszenia

9,89 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,1%
oszczędzasz 0,90 zł

6 osób kupiło
13
Lux. Tom 5. Opposition - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Lux. Tom 5. Opposition
Dostępny
3 szt.

Finałowa część bestsellerowej serii Lux! Katy wie, że świat zmienił się w noc, gdy przybyli Luksjanie. Nie wierzy, że Daemon nie zrobił nic, kiedy jego rasa groziła usunięciem ludzkości i hybryd z powierzchni Ziemi. Jednak granice między dobrem a złem rozmyły się. Daemon zrobi wszystko, by uratować tych, których kocha, nawet jeśli ma to oznaczać zdradę. Wkrótce odróżnienie wroga od przyjaciela stanie się niemożliwe, a świat wokół nich zacznie się walić. Cena za uratowanie przyjaciół i ludzkości może okazać się bardzo wysoka.

49,90 zł
23,95 zł

Rabat 52,0%
oszczędzasz 25,95 zł

6 osób kupiło
14
Moje sekretne życie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje sekretne życie
Dostępny
56 szt.

W wieku sześciu lat chciałem zostać kucharką. Gdy miałem siedem - Napoleonem. Odtąd moja ambicja nie przestawała rosnąć, podobnie jak moja mania wielkości - tak zaczyna się ta niezwykła, przeraźliwie szczera i wręcz ekshibicjonistyczna opowieść Dalego o Dalim. Ekscentryku, który przez całe życie prowokował i przez wielu uważany był za wariata, choć wielokrotnie oświadczał: Od wariata różni mnie jedynie to, że ja nim nie jestem!

34,90 zł
25,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

7 osób kupiło
15
Lux. Tom 1.5. Oblivion - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Lux. Tom 1.5. Oblivion
Dostępny
8 szt.

Wyczułem kłopoty z chwilą, gdy Katy Swartz wprowadziła się do domu obok. Dużo kłopotów. Tak, tego właśnie brakowało. Zwłaszcza, że i tak jestem tu obcy. Moi ludzie przybyli na Ziemię z Lux, planety oddalonej o trzynaście miliardów lat świetlnych. Poza tym ludziom nie można przecież ufać. Boją się nas. Potrafimy dokonywać rzeczy, o których oni mogą tylko pomarzyć i, szczerze mówiąc, wyglądają przy nas jak banda cieniasów. Cóż, taka prawda. Ale Kat ma na mnie zupełnie niespodziewany wpływ i nie mogę przestać jej pragnąć. Ciągle chcę ją chronić. Przez nią staję się słabszy, a przecież jestem najsilniejszy pośród swoich i nakazano mi chronić resztę. A ta dziewczyna… Może oznaczać naszą zagładę. Ponieważ Luxen ma jeszcze większego wroga – Arum. I właśnie dlatego muszę być w formie. Jeżeli zakocham się w Katy – ludzkiej dziewczynie – zagrozi to nie tylko jej życiu. Wszyscy możemy przez to zginąć. A na to nie mogę pozwolić…

49,90 zł
23,95 zł

Rabat 52,0%
oszczędzasz 25,95 zł

6 osób kupiło
16
Antyrama plexi 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antyrama plexi 40x50
Fandy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.31

antyrama pleksi, rozmiar antyramy 40 x 50 cm, do zawieszenia

23,28 zł
20,95 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,33 zł

6 osób kupiło
17
Zbrodnia na festynie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zbrodnia na festynie
Dostępny
84 szt.

Sztuka planowania i wykonywania morderstwa osiągnęła taką popularność, że proponuje się ją na festynach. Jest taką samą grą towarzyską jak rzucanie kokosem do celu. Najlepiej do ułożenia takiej gry nadaje się autorka powieści kryminalnych, Ariadna Oliver. Cóż z tego, skoro pisarka czuje się sterowana czyjąś niewidzialną ręką! Prosi zatem o pomoc Herkulesa Poirot tuż przed tym, jak „trup” staje się… prawdziwym trupem. Sir George Stubbs, organizator zabawy, ma pełne ręce roboty, a oprócz tego trwają poszukiwania jego żony, lady Stubbs. Miłej zabawy na festynie!

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

5 osób kupiło
18
Czytaj z Albikiem. Morskie opowieści - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytaj z Albikiem. Morskie opowieści
Dostępny
3 szt.

Wyrusz w pełną przygód podróż przez morze i jego głębiny! Nasi mali marynarze, Maja i Antek, zapoznają cię z niezwykłymi mieszkańcami morskiego świata. Oprócz wydarzeń, które towarzyszą ich rejsowi, znajdziesz również opowieści z udziałem morskich zwierząt, zabawne ćwiczenia oraz relaksacje. Na końcu książki czeka gra o skarb piratów ukryty na wyspie. Książka zawiera ponad 1500 nagrań. Uwaga. Elektroniczne pióro Albik nie jest zawarte w książce. Sprzedawane jest osobno.

89,99 zł
80,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,00 zł

5 osób kupiło
19
Śmiertelna klątwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śmiertelna klątwa
Dostępny
68 szt.

Rozwiązywanie zagadek to skuteczna recepta na złe samopoczucie panny Marple. Zacna dama udowodni, że prowincjonalne życie wcale nie jest nudne. Wystarczy znać okolicę, plotki oraz ludzkie charaktery, by rozszyfrować ponury żart, nie przerazić się śmiertelnej klątwy i zdemaskować szajkę złodziei. Tom ośmiu opowiadań składa się z ciekawych ingrediencji: profetycznych wizji, niebanalnych przygód i nastroju grozy. Zagadka, celny dowcip i morał zaspokoją wszelkie czytelnicze gusta.

24,90 zł
18,99 zł

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

6 osób kupiło
20
Lux. Tom 2. Onyks - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Lux. Tom 2. Onyks
Dostępny
1013 szt.

Coś gorszego niż Arumianie przybyło do miasta... Departament Obrony przysłał swoich ludzi. Jeśli tylko dowiedzą się, co potrafi Daemon i że jesteśmy połączeni, już jest po mnie. Podobnie jak i po nim. Do tego w szkole pojawia się nowy chłopak, który posiada swoje własne tajemnice. Wie, co mi się przydarzyło i może pomóc, ale żeby to zrobić, muszę okłamać Daemona i trzymać się od niego z daleka. Jakby to było w ogóle możliwe. Ale wtedy wszystko się zmienia... Widziałam kogoś, kto nie powinien żyć. I muszę o tym powiedzieć Daemonowi, chociaż wiem, że nie zaprzestanie poszukiwań, dopóki nie dotrze do prawdy. W co uwikłał się jego brat? Kto go zdradził? I czego chce Departament Obrony od nich i ode mnie? Nikt nie jest tym, na kogo wygląda. I nie każdy wyjdzie żywy z pajęczyny kłamstw..

49,90 zł
23,95 zł

Rabat 52,0%
oszczędzasz 25,95 zł

5 osób kupiło
21
Lux. Tom 3. Opal - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Lux. Tom 3. Opal
Dostępny
10 szt.

Po wszystkim co się stało, nie jestem już tą samą Katy. I nie jestem pewna, jak to się skończy. Gdy jesteśmy coraz bliżej odkrycia prawdy o tajemniczej organizacji odpowiedzialnej za torturowanie i testowanie hybryd, wiem, że dobre zakończenie dla nas nie istnieje. Śmierć kogoś bliskiego jest nadal świeża, pomoc przybywa z najmniej spodziewanego źródła, przyjaciele stają się dla nas śmiertelnym zagrożeniem, ale my nie możemy zawrócić. Nawet jeśli wynik tego starcia zniszczy nasze światy na zawsze. Razem jesteśmy silniejsi… problem w tym, że oni to wiedzą.

49,90 zł
23,95 zł

Rabat 52,0%
oszczędzasz 25,95 zł

5 osób kupiło
22
Córka strażnika ognia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Córka strażnika ognia
Dostępny
154 szt.

Osiemnastoletnia Daunis Fontaine, pół Amerykanka, pół Odżibwejka, jest świadkiem morderstwa i trafia w sam środek prowadzonego przez FBI śledztwa w sprawie nowego śmiertelnego narkotyku Niechętnie zgadza się na rolę tajnej agentki i wykorzystanie odżibwejskiej medycyny ludowej do wytropienia źródła nieznanej substancji. Na jaw wychodzą skrywane tajemnice i otwierają się zabliźnione rany, a Daunis przekonuje się, jak być silną Anishinaabe kwe - kobietą odżibwejską - oraz ile jest w stanie poświęcić dla swojej społeczności. Netflix przygotowuje ekranizację powieści we współpracy z wytwórnią Higher Ground Michelle i Baracka Obamów. Córka strażnika ognia: • Trafiła na listę 100 najlepszych młodzieżowych książek wszech czasów magazynu „Time” • Najlepsza powieść młodzieżowa platformy Amazon (czerwiec 2021) • Nominowana do Kids` Indie Next List (2021) • Jedna z najbardziej wyczekiwanych powieści roku 2021 „Entertainment Weekly” • Najlepsza książka młodzieżowa marca 2021 w „PopSugar”

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

5 osób kupiło
23
Lux. Tom 4. Origin - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Lux. Tom 4. Origin
Dostępny
9 szt.

Daemon zrobi wszystko, by odzyskać Katy. Po udanej, lecz katastrofalnej w skutkach wyprawie do Mount Weather, będzie musiał zmierzyć się z brutalnym faktem. Katy już nie ma. Została porwana. Odnalezienie jej staje się jego głównym celem. Czy pozbędzie się każdego, kto stanie mu na drodze? Bez problemu. Czy zrówna z ziemią cały świat, by ją odnaleźć? Bardzo chętnie. Czy zdemaskuje swój lud? Z przyjemnością. Katy musi tylko przeżyć. Wśród wrogów, by się wydostać, Katy musi się przystosować. W końcu nie wszystkie słowa grupy Daedalus brzmią jak szaleństwo. Mimo to, ich cele są przerażające, a wszystko, co mówią, jest bardzo niepokojące. Kto tak naprawdę jest zły? Daedalus? Ludzie? Czy Luksjanie? Jednak najbardziej niebezpiecznym wrogiem jest ten, kogo znali od zawsze. Gdy prawda wyjdzie na jaw, po której stronie staną Daemon i Katy? Czy w ogóle będą razem?

49,90 zł
23,95 zł

Rabat 52,0%
oszczędzasz 25,95 zł

5 osób kupiło
24
Niemiecki. Trening A1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niemiecki. Trening A1
Dostępny
103 szt.

Chcesz poznawać i ćwiczyć język niemiecki od podstaw? Zależy Ci na opanowaniu niemieckiej gramatyki oraz słownictwa na poziomie A1? Oto Twój nowy, osobisty trener językowy! ?Niemiecki. Trening A1? to zestaw ćwiczeń na poziomie podstawowym, z pomocą którego ocenisz swoje umiejętności, zrozumiesz kwestie gramatyczne i zadbasz o rozwój językowy w 3 krokach. Materiał został opracowany zgodnie z zasadami prawidłowego treningu: ? Rozgrzewka: Zapoznajesz się z teorią i przykładami. ? Trening właściwy: Wykonujesz ćwiczenia ? od najprostszych do bardziej zaawansowanych. ? Ćwiczenia relaksująco-utrwalające: Rozwiązujesz krzyżówkę językową z użyciem słówek zawartych w poszczególnych rozdziałach. Zakres materiału obejmuje takie zagadnienia jak: ? odmiana i użycie czasowników ?być? i ?mieć?, ? czas teraźniejszy Präsens, ? rodzajniki określone i nieokreślone, ? czasowniki zwrotne, ? tryb rozkazujący, ? użycie ?es?, ?das? i ?es gibt?, ? zaimki osobowe? i wiele innych! ?Niemiecki. Trening A1? uzupełnia bestsellerową serię ?Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka?. To idealny wybór dla wszystkich samouków, którzy zaczynają uczyć się języka niemieckiego albo chcą przypomnieć sobie już poznane konstrukcje. Doskonale sprawdzi się także jako materiał do nauki w szkole lub na kursach językowych. Dzięki tej książce: ? utrwalisz niemiecką gramatykę na poziomie podstawowym (A1), ? sprawdzisz swoją wiedzę i wyeliminujesz typowe błędy, ? nauczysz się niemal 600 nowych słówek i zwrotów, ? sprawdzisz swoje umiejętności dzięki kluczowi odpowiedzi.

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

5 osób kupiło
25
Antyrama plexi 30x40 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antyrama plexi 30x40
Fandy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

antyrama pleksi, rozmiar antyramy 30 x 40 cm, do zawieszenia

16,62 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,8%
oszczędzasz 1,63 zł

5 osób kupiło
26
Mapa turys. - Wielkie Jeziora Mazurskie 1:50 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mapa turys. - Wielkie Jeziora Mazurskie 1:50 000
Dostępny
48 szt.

Jest to mapa dwustronna w skali 1:50'000. Przedstawia środkową część Pojezierza Mazurskiego. Zasięg mapy wyznaczają: Węgorzewo na północy, Mikołajki na zachodzie, Ruciane-Nida na południu i Orzysz na wschodzie. Jest to obszar wyjątkowy w skali całego kraju, ale i Europy. Cechuje go niezwykła różnorodność przyrodnicza, unikalne ukształtowanie terenu oraz duże nagromadzenie zabytków historycznych. Region słynie z licznych jezior, w tym największych w Polsce - Śniardwy, Mamry, Niegocin, Orzysz. Wielkie Jeziora Mazurskie to miejsce wyjątkowe dla turystów, zwłaszcza dla amatorów sportów wodnych, w tym żeglowania i kajakarstwa. Sieć kanałów i rzek łączących jeziora umożliwia organizację rejsów i spływów. To również idealne miejsce dla miłośników przyrody i wędkarzy. Na zwiedzanie okolicy warto się również wybrać rowerem. Na mapie zaznaczono szlaki piesze, rowerowe, kajakowe i żeglarskie, batymetrię jezior, formy ochrony przyrody, wybraną bazę noclegową i gastronomiczną, najważniejsze atrakcje turystyczne regionu, plan Mikołajek (1:15'000). Mapa zawiera również informacje praktyczne przydatne dla osób uprawiających sporty wodne.

14,28 zł
10,99 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 3,29 zł

5 osób kupiło
27
Stranger Things. Po drugiej stronie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stranger Things. Po drugiej stronie
Dostępny
86 szt.

Dowiedzcie się, co się działo z Willem podczas jego nieobecności w pierwszym sezonie kultowego serialu Stranger Things dostępnego na Netflixie! Przeczytajcie komiks napisany przez znakomitą Jody Houser (autorkę wielu innych komiksów, np. Doctor Who, Gwiezdne wojny) i narysowany przez Stefana Martino (m.in. Doctor Who, Nosferatu, Gwiezdne Wojny). Druga Strona, miejsce spotykane wcześniej wyłącznie w koszmarach sennych i wizjach. Will Byers nie ma pojęcia, jak nazywać mroczną krainę, w której się znalazł, wie tylko, że jest tu sam i grozi mu niebezpieczeństwo. Wszędzie czai się dziwny, skrzeczący potwór, a w powietrzu unoszą się znajome głosy dochodzące z prawdziwego świata. Aby przeżyć, Will trzyma się tego, czego nauczył się od przyjaciół, oraz nadziei, że uda mu się wrócić do domu i do bliskich.

59,90 zł
43,73 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,17 zł

4 osoby kupiły
28
Ramka breloczek do kluczy przeźroczysta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ramka breloczek do kluczy przeźroczysta
Gedeon
Dostępny
6 szt.

Breloczek do kluczy z możliwością wymiany zdjęcia, foto 3,5 x 4,5 cm

4,29 zł
3,99 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 0,30 zł

4 osoby kupiły
29
W górę serca. Droga do duchowego pokoju - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W górę serca. Droga do duchowego pokoju
Dostępny
32 szt.

Zastanawiasz się, na czym polega nawrócenie? Czy modlitwa to bardziej monolog, czy dialog? Jak być kontemplatykiem w najbardziej gadatliwych czasach w historii? Abp Fulton Sheen – światowej sławy amerykański kaznodzieja i autor bestsellerów – tym razem opowiada o budowaniu relacji z Bogiem i dojrzewaniu do bliskości z Nim. Główną przeszkodą na drodze do tej relacji jesteśmy my sami – nasze przyzwyczajenia, wady, błędy, złe skłonności. Jak przezwyciężyć własne ego i osiągnąć wewnętrzną harmonię, zbliżając się do Boga?

42,90 zł
38,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,29 zł

4 osoby kupiły
30
Szwecja. Gdzie wiking pije owsiane latte - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szwecja. Gdzie wiking pije owsiane latte
Dostępny
88 szt.

Wyrusz w nietypową podróż po Szwecji! Dwie popularne autorki, Milena Zaremba (blog: Sztokholmianka) i Aldona Hartwińska (blog: PoFIKAsz?) łączą siły, by pokazać czytelnikowi Szwecję taką, jaką jest: bez cukru i dramaturgii, szczerze i z filiżanką (owsianej) latte. Czy renifer zmieści się w tubce? Jakim szwedzkim wynalazkiem na pewno się dziś posłużyłeś? Czy chleb może mieć swój dizajn? Co ma wspólnego język szwedzki z nowymi trendami społecznymi? Ile kosztuje kilogram śmieci? Czy Szwed chodzi na kawę do kościoła? Jak szybko leci swish? Czy szwedzki kot ma ubezpieczenie na życie? O co lepiej nigdy nie pytać Szweda? Czy najlepsze miejsce dla szwedzkiej flagi jest… na ciastku? Ta szwedzka sałatka punktów widzenia to obowiązkowa lektura dla miłośników Północy, weekendowych turystów lub planujących przeprowadzkę do Szwecji, ale także dla ciekawych świata i lubiących dobry humor!

64,90 zł
48,03 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 16,87 zł

4 osoby kupiły
31
Wiersze dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiersze dla dzieci
Dostępny
49 szt.

Wiersze dla dzieci Marii Konopnickiej wpisały się do kanonu polskiej literatury. Należą do tych wierszy, które dzieci uwielbiają słuchać, dorośli czytać, a piosenkarze śpiewać. Od pokoleń oczarowują najmłodszych czytelników bliską dziecięcej wyobraźni tematyką i urzekającą melodią polskiego języka. W wierszach mowa jest o bocianach, krasnoludkach, dzieciach bawiących się w ogrodzie, dojrzewających w sadzie owocach. Wsłuchując się w utwory Marii Konopnickiej, dzieci oddychają pięknem polskiej przyrody, uczestniczą w dziecięcych zabawach, uczą się polskich obyczajów. Lektura dla klasy I szkoły podstawowej

18,50 zł
13,99 zł

Rabat 24,4%
oszczędzasz 4,51 zł

4 osoby kupiły
32
Wszechświat cię wspiera. Uwierz w cuda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wszechświat cię wspiera. Uwierz w cuda
Dostępny
291 szt.

Wszechświat wie, co robi – zaufaj przesłaniu, które płynie z potęgi uniwersum! Szczęście tkwi w każdym z nas. Wszechświat cię wspiera to idealna pozycja, która podpowiada, jak po nie sięgać. Książka Gabrielle Bernstein Wszechświat cię wspiera jest przewodnikiem pozwalającym czytelnikowi odkryć, że przeznaczeniem każdego człowieka jest szczęście. Publikacja składa się z opowieści i lekcji inspirowanych życiem i doświadczeniami autorki. Gabrielle Bernstein to przewodniczka duchowa prowadząca specjalistyczne kursy, które pomagają ich uczestnikom obudzić samoświadomość i odnaleźć cel w życiu. Sama cierpiała na depresję, ale udało jej się ją pokonać dzięki medytacji i czerpaniu siły z energii Wszechświata. W swojej publikacji autorka proponuje liczne ćwiczenia, modlitwy, praktyki i medytacje, z których czytelnik może korzystać w dowolny sposób. Ufa, że każdy poczuje, co jest dla niego najlepsze, i do tych praktyk będzie powracał częściej. Poprzez zawarte w książce treści Gabrielle Bernstein ukazuje, jak pozbyć się wewnętrznych blokad, wytyczyć sobie jasny kierunek oraz sięgnąć po szczęście i poczucie bezpieczeństwa. Uczy zamieniać lęk w wiarę i doświadczanie spełnienia, pomaga uwolnić się od potrzeby ciągłego kontrolowania swojego życia, wskazuje, jak osiągnąć poczucie swobody i pewności siebie. Dzięki lekturze każdy ma szansę odnaleźć energię Wszechświata oraz wykorzystać ją do odkrywania radości w chwilach zwątpienia. „Jeśli czujesz, że w twoim życiu brakuje potęgi miłości, ta książka jest dla ciebie.” -Tim Larison, ceniony recenzent książek dotyczących duchowości

44,90 zł
33,23 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

5 osób kupiło
33
Tragedia w trzech aktach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tragedia w trzech aktach
Dostępny
76 szt.

Herkules Poirot nie musi szukać roboty, sama go znajdzie. Ktoś otruł pastora i lekarza – mamy ten sam modus operandi i świadków, a jednak śledczy są bezradni. Wśród podejrzanych jest kamerdyner. Uciekł, czyli zabił? W przedstawieniu bierze udział wiele osób, ale sir Charles Cartwright gra główną rolę, konkurując z legendarnym detektywem. Trzeba znaleźć motyw i reżysera zbrodni, a tymczasem Herkules Poirot buduje domki z kart. Wprawdzie pozostaje nieco w cieniu, ale zarzuca przynętę i po mistrzowsku rozgrywa finałową scenę Tragedii w trzech aktach.

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

4 osoby kupiły
34
Czy wiara ma sens? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czy wiara ma sens?
Dostępny
72 szt.

Książka powstała na podstawie spotkań ze studentami z duszpasterstwa akademickiego. Biskup Ryś błyskotliwie i konkretnie odpowiada na bardzo aktualne pytania młodych ludzi o Kościół, miłość i życie.  W jaki sposób Bóg okazywał swoje miłosierdzie w Starym Testamencie?  Na czym polega nieomylność papieża?  W jaki sposób powinno się traktować relikwie?  Gdzie jest granica pomiędzy tolerowaniem naszych bliskich trwających w grzechu, a koniecznością ich upominania?  Jak się modlić, aby Bóg nas wysłuchał?  W jaki sposób odczytywać, rozeznawać to, czego Bóg chce ode mnie?  Jak poznać, że to, co słyszę w swoim sercu to głos Boży a nie mój?  Jak znaleźć dobrą żonę, dobrego męża?

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

4 osoby kupiły
35
Pierwsze, drugie... zapnij mi obuwie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwsze, drugie... zapnij mi obuwie
Dostępny
35 szt.

Agata Christie posłużyła się dziecięcą rymowanką, by skonstruować wyrafinowaną intrygę. Wpływowi brytyjscy politycy i bankierzy oraz Herkules Poirot spotykają się w poczekalni u dentysty. Nieoczekiwany splot wypadków – śmierć pacjenta, samobójstwo lekarza, zamachy na bankiera – wszystko to wymaga interwencji słynnego detektywa. Władza, która deprawuje, kontra ideały i honor, a sprawa zaczyna się od buta z klamerką... Przypadek? Ktoś podsuwa fałszywe karty, ale Herkules jest jak zwykle w formie. Po pierwsze – metodyczny, po drugie – logiczny!

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

4 osoby kupiły
36
Czarnoksiężnik z krainy Oz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarnoksiężnik z krainy Oz
Dostępny
53 szt.

Czarnoksiężnik z Krainy Oz jest powieścią przygodową amerykańskiego pisarza Lymana Franka Bauma należącą do ścisłego kanonu literatury dziecięcej. Książka wpisała się do historii literatury światowej jako pierwsza powieść fantasy dla dzieci. Opisuje historię małej Doroty przeniesionej z pieskiem Toto przez trąbę powietrzną do magicznej Krainy Oz. Aby wrócić do rodzinnego Kansas, dziewczynka musi dotrzeć do mieszkającego w Szmaragdowym Grodzie Czarnoksiężnika Oza. Po drodze spotyka barwne postacie, które jak ona szukają pomocy: Stracha na Wróble, któremu brak rozumu, Blaszanego Drwala ubolewającego nad brakiem serca i Lwa cierpiącego z powodu niedostatku odwagi. Kiedy gromadka dotrze do Czarnoksiężnika Oza, okaże się, że to dopiero początek niespodzianek i przygód. Czarnoksiężnik z Krainy Oz należy do powieści dla dzieci, które doczekały się największej liczby ekranizacji, zarówno w postaci filmów fabularnych, jak i animowanych. Książka była także wielokrotnie wystawiana na scenie, między innymi na Broadwayu w postaci musicalu.

26,50 zł
19,99 zł

Rabat 24,6%
oszczędzasz 6,51 zł

4 osoby kupiły
37
Słonie mają dobrą pamięć - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słonie mają dobrą pamięć
Dostępny
59 szt.

Powieściopisarka kryminalna Ariadna Oliver, alter ego samej Christie, spotyka na wieczorze autorskim damę zainteresowaną wyświetleniem zbrodni sprzed dwudziestu lat. Nad urwiskiem znaleziono wtedy dwa ciała: generała Ravenscrofta i jego żony. Sprawa zakończyła się stwierdzeniem podwójnego samobójstwa, choć do dziś nie udało się znaleźć motywu. Ponieważ po tylu latach nie sposób szukać odcisków palców i złamanych gałązek, pani Oliver i Poirot ruszają śladami... „słoni”, czyli uczestników tamtych wydarzeń, starych ludzi, którzy pamiętają wszystko.

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

4 osoby kupiły
38
Noc i ciemność - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Noc i ciemność
Dostępny
71 szt.

Bogatą Amerykankę Ellie i lekkomyślnego utracjusza Michaela połączyła miłość od pierwszego wejrzenia. Nikt więc nie przejmuje się mezaliansem i klątwą. A przecież gdyby posłuchano rad starej cyganki, zamiast kilku zgonów mielibyśmy romantyczny happy end. Wśród kandydatów na mordercę są: wdowiec, dama do towarzystwa, genialny architekt i prawnik rodziny – każdy równie oddany ofierze. Jest nastrój, wiarygodny portret psychopaty, autorka gra z czytelnikiem fair play, nic zatem dziwnego, że to jedna z najbardziej cenionych książek Agaty Christie.

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

3 osoby kupiły
39
Baśnie z 1001 nocy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baśnie z 1001 nocy
Dostępny
36 szt.

Baśnie 1001 nocy są zbiorem piętnastu baśni, bajek, podań, legend i opowieści wschodu opartych na wątkach arabskich, perskich, staroindyjskich i babilońsko-asyryjskich. Niezależne od siebie utwory spięte są w kompozycyjną całość poprzez legendę o sułtanie Szahrijarze i jego żonie Szeherezadzie. Okrutny sułtan, przekonany o niewierności kobiet, zabija każdą ze swoich żon natychmiast po nocy poślubnej. Aby uniknąć losu swoich poprzedniczek, Szeherezada rozpoczyna każdej nocy tak pasjonującą opowieść, że sułtan pragnie poznać jej zakończenie i odkłada wykonanie wyroku. Baśnie 1001 nocy zalicza się do arcydzieł literatury światowej i kanonu literatury dziecięcej. Lektura dla klasy IV

32,00 zł
23,04 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,96 zł

3 osoby kupiły
40
Zrozumieć uczucia i emocje. Od utrapienia do ukojenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zrozumieć uczucia i emocje. Od utrapienia do ukojenia
Dostępny
142 szt.

Uczucia i emocje to najgłębszy i najstarszy język komunikacji międzyludzkiej, a ich wyrażanie lub tłumienie to drogowskazy wskazujące nam, czego naprawdę potrzebujemy. Andrew Fuller szczegółowo analizuje najczęstsze rodzaje uczuć i emocji i wyjaśnia, jak je wykorzystać dla własnego dobra, zamiast pozwolić im negatywnie wpływać na nasze życie. Z poradnika możesz dowiedzieć się m.in. jak: • odróżniać osoby szczere od fałszywych? • dostrzegać, kto naprawdę cię pragnie? • trafniej interpretować zachowania własne i innych? • dostrzegać zmiany nastroju i łagodzić zmartwienia? • reagować w bardziej pozytywny sposób w momentach gniewu lub konfliktów? • powtarzać chwile pełne szczęścia, inspiracji i kreatywności? Aby utrzymać równowagę emocjonalną i zadbać o zdrowie psychiczne, warto mieć świadomość zmian, jakie zachodzą w naszych uczuciach i emocjach. Pozwala to spojrzeć z pewnej perspektywy na własne życie i na to, jak chcemy je wykorzystać i świadomie kształtować.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

3 osoby kupiły
41
Córka Króla Piratów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Córka Króla Piratów
Dostępny
1291 szt.

Pójdziesz z nami. - Myślę, że szybko się nauczysz, kapitanie, że nie lubię, gdy ktoś mi mówi, co mam robić. Wysłana na misję, by odnaleźć starą mapę stanowiącą klucz do legendarnego skarbu, siedemnastoletnia piratka Alosa, celowo pozwala się uprowadzić, aby móc przeszukać statek konkurenta. Dziewczyna zmaga się z bezwzględną piracką załogą. Dostępu do mapy broni jej porywacz, nadspodziewanie bystry i nieprzyzwoicie atrakcyjny pierwszy oficer, Riden. Alosa ma jednak kilka asów w rękawie. Żaden marynarz nie zdoła pokrzyżować planów córki Króla Piratów.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

3 osoby kupiły
42
Antyrama plexi 30x45 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antyrama plexi 30x45
Fandy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.02

antyrama pleksi, rozmiar antyramy 30 x 45 cm, do zawieszenia

19,59 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,2%
oszczędzasz 1,60 zł

3 osoby kupiły
43
Scooby-Doo! i Ty: Na tropie Potwora z Ciasta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Scooby-Doo! i Ty: Na tropie Potwora z Ciasta
Dostępny
22 szt.

Francuska cukiernia pana Pampelmousse'a słynie ze swoich czekoladowych eklerek, bez z malinami i tartaletek z musem gruszkowym. Velma już tam była i namówiła przyjaciół z Tajemniczej Spółki, by wybrać się razem na degustację słodkich pyszności. Jej propozycja została przyjęta z entuzjazmem! Największymi smakoszami okazali się Scooby i Kudłaty, którzy teraz zajadają się ciastkami. Ale co to? Skąd w cukierni wziął się potwór? Dlaczego nęka i płoszy wielbicieli słodkich wypieków? Czyżby chciał doprowadzić francuskiego cukiernika do ruiny? Jeżeli nie gardzisz ciasteczkami, to musisz pomóc Tajemniczej Spółce wyjaśnić tę kryminalną zagadkę!

17,99 zł
12,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 5,00 zł

3 osoby kupiły
44
Stranger Things. Szóstka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stranger Things. Szóstka
Dostępny
74 szt.

Ameryka, 1978. Trwa zimna wojna, a uczeni zapuszczają się w niebezpieczne rejony nauki... Doktor Brenner kieruje tajnym projektem MK ULTRA. Jak daleko się posunie, aby zdobyć upragnioną władzę... Francine byłaby przeciętną nastolatką, gdyby nie jej nadzwyczajne zdolności. Zamiast wyginać się z przyjaciółmi w rytm najnowszych przebojów, tkwi w laboratorium w Hawkins, gdzie pod czujnym okiem doktora Brennera i jego personelu jest poddawana eksperymentom. Dziewczyna czuje się wykorzystywana, ma wrażenie, że chcą z niej zrobić niebezpieczną broń... Stres związany z przymusowymi testami odblokowuje mroczną wizję przyszłości, z którą Francine nie chce mieć nic wspólnego. I którą ma nadzieję zmienić. Komiks napisany przez Jody Houser (m.in. Doctor Who, Star Wars), narysowany przez Edgara Salazara (Deathstroke – New 52) oraz Keitha Champagne`a (Neon Future, Rise of The Black Panther, Spider-man/Deadpool) i wypełniony kolorem przez Marissę Louise (Hex Wives, Fairlady) to lektura obowiązkowa wszystkich fanów serialu STRANGER THINGS.

59,90 zł
43,73 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,17 zł

3 osoby kupiły
45
Niekończące się pytanie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niekończące się pytanie
Dostępny
27 szt.

Christopher Bollas posługuje się analizą prawdziwego materiału z praktyki klinicznej, by rzucić światło na teorię psychoanalizy, która stawia na pierwszym miejscu ludzki impuls do zadawania pytań. Impuls ten, w różnych postaciach, kieruje nami przez całe życie; Niekończące się pytanie ilustruje sposób, w jaki metoda swobodnych skojarzeń Freuda przynosi odpowiedzi zarówno pacjentowi, jak i analitykowi, odpowiedzi, z których wynikają kolejne pytania i kolejne odpowiedzi, wzajemnie na siebie oddziałujące. Zapisom prawdziwych sesji analitycznych towarzyszą równoległe komentarze, które uwypuklają kluczowe aspekty metody swobodnych skojarzeń w praktyce. Zapisy te opatrzone są dalej omówieniem samych przypadków, a także szerszym odniesieniem teoretycznym, w którym akcent jest położony na Freudowską teorię logiki sekwencji: jak przekonuje Bollas, ucząc się słuchać tej logiki swobodnych skojarzeń, możemy odkryć bogatszy i bardziej złożony głos nieświadomości, niż polegając wyłącznie na Freudowskiej teorii wypartych myśli. W elokwentny i przekonujący sposób Christopher Bollas pokazuje, że pobudzanie do dalszego stawiania pytań często przynosi procesowi analitycznemu więcej korzyści niż robienie pochopnych interpretacji. Jednak niezależnie od tego, jak bardzo fascynujący przebieg przyjmuje czasem sesja, ani pacjent, ani analityk nie mogą zatrzymać procesu samonapędzającego się popędu do stawiania pytań.

69,00 zł
49,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,32 zł

3 osoby kupiły
46
Kocie troski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kocie troski
Dostępny
2 szt.

  \"Kocie troski\" to oparta na faktach wzruszająca historia bliźniaczek, Ani i Hani, i odnalezionego kotka. To powieść o tym, jak miłość do zwierząt odmienia na zawsze serca dorosłych i dzieci. Pięknie wydana kolorowa książeczka format A5 w miękkiej oprawie.

32,50 zł
29,25 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,25 zł

3 osoby kupiły
47
Zerwane zaręczyny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zerwane zaręczyny
Dostępny
21 szt.

Czy Elinor, dziedziczka fortuny, otruła córkę ogrodnika, która odebrała jej narzeczonego? Na pewno w rozpaczy życzyła jej śmierci... Sąd skazał Elinor, ale Herkules Poirot nadal uparcie bada sprawę. Czy chodzi o spadek, czy o niewyjaśnioną tajemnicę rodzinną? Detektyw toczy walkę z czasem, własnymi wątpliwościami oraz ze świadkami, którzy kłamią przy filiżance angielskiej herbaty... Niektórzy w dobrej wierze, jak zakochany w Elinor lekarz. Czy niesmaczna pasta łososiowa oraz zwodniczy zapach czerwonej róży bez kolców przeszkodzą Herkulesowi odkryć zabójcę?

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

3 osoby kupiły
48
Cień sułtana. Tom 2. Krwawe morze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cień sułtana. Tom 2. Krwawe morze
Dostępny
148 szt.

Imperium Osmańskie fascynuje, zadziwia i przeraża. W Krwawym morzu historia przeplata się z fikcją literacką, a w cieniu politycznych knowań i walki o władzę rozgrywają się ludzkie dramaty Parne lato 1571 roku. Oblężenie weneckiej Famagusty przez wojska osmańskie trwa już prawie rok. Za murami szerzą się głód i epidemia, ludzie są na skraju szaleństwa. Dowódca twierdzy wydaje rozkaz kapitulacji. Tymczasem w Stambule wrze. Coraz trudniej ukryć nieudolność sułtana i jego świty. Wielki wezyr Mehmed Pasza Sokollu po raz pierwszy staje do walki z wrogiem, którego nie zna i nie rozumie. Rozpoczyna się nierówna rozgrywka, a stawką jest ocalenie Imperium Osmańskiego. W pałacowym haremie piętnastoletnia Birgül zostaje wplątana w wielką politykę. Wkrótce będzie zmuszona wybierać pomiędzy miłością i lojalnością wobec żony sułtana a duchami przeszłości, które domagają się zemsty. Intrygi doprowadzą do jednej z największych i najkrwawszych bitew morskich. To właśnie bitwa pod Lepanto rozstrzygnie o losach świata. Drugi tom fascynującej SERII SUŁTAŃSKIEJ Marii Paszyńskiej

42,90 zł
31,75 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,15 zł

3 osoby kupiły
49
Kolorowanki poznawcze. Wielkie pojazdy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanki poznawcze. Wielkie pojazdy
Dostępny
35 szt.

Sto wielkich pojazdów i jeżdżących maszyn do odkrycia i pokolorowania! Fascynujące, pełne realizmu rysunki ukazują różnego rodzaju ciężkie sprzęty kołowe w ich naturalnych środowiskach pracy. Ilustracje opatrzone są nazwami pojazdów, jak w encyklopedii dla dzieci. Ta wartościowa książeczka aktywizująca zainspiruje wyobraźnię dziecka, rozwinie zasób jego wiedzy i pozwoli mu udoskonalić sprawność manualną i koncentrację. Jest doskonałą pomocą dydaktyczną do pracy w przedszkolu i zerówce.

13,20 zł
9,99 zł

Rabat 24,3%
oszczędzasz 3,21 zł

3 osoby kupiły
50
Diuna. Ród Atrydów. Tom 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diuna. Ród Atrydów. Tom 3
Dostępny
10 szt.

Zakończenie oficjalnego prequela przełomowej Diuny. Historia młodego Leto Atrydy dobiega końca. Finalny tom opowieści idealnie balansującej między przystępnością obliczoną na nowego czytelnika i smaczkami dla najbardziej zagorzałych fanów cyklu. Bestsellerowa powieść Diuna. Ród Atrydów doczekała się w końcu wersji komiksowej. Adaptacją i scenariuszem zajęli się Brian Herbert i Kevin J. Anderson, autorzy powieści opartej na notatkach twórcy Diuny Franka Herberta. Tekst zilustrował Dev Pramanik Paradiso.

59,00 zł
50,15 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 8,85 zł

2 osoby kupiły
51
Psie troski wer. Ukraińska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psie troski wer. Ukraińska
Dostępny
14 szt.

Psie troski to poruszająca historia przyjaźni chłopca i psa. Betty spotkał ciężki los, zaniedbywana i bita przez poprzednich właścicieli trafia do schroniska, skąd zabiera ją dziesięcioletni Adaś. Książka opowiada o trudnej przyjaźni, która musi pokonać głębokie zranienia. Wspaniała lektura dla dzieci uczy, czym jest szacunek dla zwierząt, pokazuje, jak dbać o swojego pupila, udowadnia, że zwierzęta czują tak samo, jak ludzie. Psie troski zajęły 1. miejsce w rankingu dziesięciu najlepszych książek dla dzieci ogłoszonym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Polecamy!

39,90 zł
35,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

2 osoby kupiły
52
Antyrama plexi 62x93 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antyrama plexi 62x93
Fandy
Dostępny
9 szt.

Antyrama plexi, rozmiar antyramy 62 x 93 cm, do zawieszenia.

67,30 zł
60,57 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,73 zł

2 osoby kupiły
53
Martin Eden - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Martin Eden
Dostępny
38 szt.

Powieść psychologiczna amerykańskiego pisarza Jacka Londona Martin Eden należy do kanonu literatury światowej. Od pierwszego wydania książki w 1909 roku uważa się, że historia Martina Edena, bohatera - geniusza nierozumianego przez świat, ma wiele wspólnego z życiem samego autora. Zarówno Jack London, jak i jego bohater, pragnęli wypełnić swoje życie przygodami, aspirowali do awansu społecznego, byli samoukami, odrzucającymi mieszczańskie konwencje i przyjętą drogę dochodzenia do pozycji w społeczeństwie. Jednak nie sposób zredukować dzieła Jacka Londona do wątków autobiograficznych. Martin Eden jest świetnie skonstruowaną powieścią inicjacyjną, mówiącą o wysokiej cenie, jaką młody bohater oślepiony miłością i pokusą pieniędzy, których nigdy nie posiadał, musi zapłacić za podejmowane próby zrobienia kariery i spełnienia swoich ambicji. Równocześnie, dzieło Londona jest opowieścią o rozczarowaniu konformizmem i jałowym samozadowoleniem elit, a przede wszystkim filozofią indywidualizmu budującą autorytet współczesnych elit. Lektura dla klasy VIII i dla szkół średnich

31,99 zł
23,03 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,96 zł

2 osoby kupiły
54
Ramka Valleta 21x29,7 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ramka Valleta 21x29,7 2
Fandy
Dostępny
9 szt.

Plastikowa ramka, foto 21 x 29,7 cm, rozmiar ramki 25 x 33,5 cm, do postawienia i do zawieszenia, szerokość listwy 2,5 cm

16,83 zł
15,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,84 zł

2 osoby kupiły
55
Antyrama plexi 15x21 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antyrama plexi 15x21
Fandy
Dostępny
15 szt.

Antyrama pleksi, rozmiar antyramy 15 x 21 cm, do zawieszenia.

5,16 zł
4,99 zł

Rabat 3,3%
oszczędzasz 0,17 zł

2 osoby kupiły
56
Boska Komedia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Boska Komedia
Dostępny
58 szt.

Boska Komedia jest średniowiecznym poematem włoskiego poety Dantego Alighieri należącym do kanonu literatury światowej. Utwór przedstawia wizję pielgrzymki autora do zaświatów: Piekła, Czyśćca i Raju. Opowieść o wędrówce autora-bohatera po tamtym świecie jest w dziele Dantego punktem wyjścia do stworzenia genialnego obrazu swojej epoki, a równocześnie do syntezy dominującej w średniowieczu myśli filozoficznej i teologicznej. Między innymi, rysując przerażający obraz Piekła i poruszający obraz Raju, krainy wiecznego szczęścia, Dante dał jak nikt inny wyraz leżącemu u źródeł moralności chrześcijańskiej przekonaniu, że opowieść o Piekle i Niebie jest drogą prowadzącą zwykłego człowieka do mądrości. Arcydzieło Dantego wywarło znaczący wpływ na kulturę i historię myśli zachodnioeuropejskiej. Zawiera wybrane pieśni.

23,99 zł
17,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,00 zł

2 osoby kupiły
57
O krasnoludkach i o sierotce Marysi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O krasnoludkach i o sierotce Marysi
Dostępny
57 szt.

Wzruszająca historia sierotki Marysi i ubogiego chłopa Skrobka harmonijnie splata się z elementami fantastycznymi, tworząc cudowną opowieść pełną dobroci, życzliwości i optymizmu. Jedna z najpiękniejszych polskich baśni wydana w małym, bardzo poręcznym formacie - książka na każdą okazję!

35,50 zł
25,56 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,94 zł

2 osoby kupiły
58
Antyrama plexi 10x15 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antyrama plexi 10x15
Fandy
Dostępny
17 szt.

Antyrama pleksi, rozmiar antyramy 10 x 15 cm, do zawieszenia.

4,27 zł
3,99 zł

Rabat 6,6%
oszczędzasz 0,28 zł

2 osoby kupiły
59
Szym Pansik. Zostawcie mnie! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szym Pansik. Zostawcie mnie!
Dostępny
110 szt.

Szym Pansik, bohater bestsellera „New York Timesa” powraca po raz kolejny – tym razem w komiksie. Dzięki przyjaciołom przekonuje się, że sam cel to tylko część sukcesu: o wiele więcej frajdy może dawać samo dążenie do celu. Nawet jeśli droga okaże się nieco dłuższa niż zakładaliśmy. I nawet, jeśli chcieliśmy ją pokonać sami, ale wyszło zupełnie inaczej. Wraz z dziećmi przekonajcie się, czy Szym Pansikowi uda się zdobyć idealną pomarańczę i dlaczego właściwie tak bardzo mu na tym zależy. Dzięki Szym Pansikowi dzieci dowiedzą się, że zaakceptowanie niespodziewanych okoliczności może pomóc czerpać radość z tego, co nam się na co dzień przytrafia

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

2 osoby kupiły
60
Antyrama plexi 29,7x42 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antyrama plexi 29,7x42
Fandy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.23

antyrama pleksi, rozmiar antyramy 29,7 x 42 cm, do zawieszenia

16,62 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,8%
oszczędzasz 1,63 zł

2 osoby kupiły
61
Sąsiadka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Sąsiadka
Dostępny
45 szt.

Kogo łatwiej będzie okłamać, męża czy policję? Ile kłamstw ujdzie jej na sucho? Sąsiad Rikke zostaje znaleziony martwy a ją przesłuchuje policja. Czy siedząc obok własnego męża powinna przyznać, że zdradzała go z sąsiadem? A jeśli nie, to jak ma wyjaśnić policji skomplikowaną relację z ofiarą? Jak długo uda się ukrywać romans przed sąsiadami, mężem i córką, gdy śledztwo się rozpędzi? I czy nikt się nie domyśli, że śmierć kochanka przyniosła jej ulgę? Rikke wie, że policja w końcu dotrze do rozmów telefonicznych, e-maili i wiadomości, które wymieniała z sąsiadem. Proponuje więc policjantom układ: chce sama powiedzieć mężowi o romansie, zanim zrobią to inni. Dlatego w zamian za kilka dni zwłoki w śledztwie zdradzi funkcjonariuszom wszystkie szczegóły romansu. Lecz zanim Rikke zdobędzie się na odwagę, by wyznać mężowi prawdę, dociera do niej mrożąca krew w żyłach wiadomość. Sąsiad został zabity przez kogoś, kto mieszka w ich małym budynku. Thriller o sekretach, kłamstwach, zdradach i morderstwie autorki bestsellerowej Psychoterapeutki.

46,99 zł
26,31 zł

Rabat 44,0%
oszczędzasz 20,68 zł

2 osoby kupiły
62
Ramka Notte 13x18 5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ramka Notte 13x18 5
Fandy
Dostępny
2 szt.

Plastikowa ramka, foto 13 x 18 cm, rozmiar ramki 15,1 x 20,1 cm, do postawienia i do zawieszenia.

9,72 zł
8,99 zł

Rabat 7,5%
oszczędzasz 0,73 zł

2 osoby kupiły
63
Alkohole domowe 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,79 zł
6,99 zł

Rabat 20,5%
oszczędzasz 1,80 zł

2 osoby kupiły
64
Mała Dorrit - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mała Dorrit
Dostępny
43 szt.

Mała Dorrit jest jedną z najpopularniejszych powieści angielskiego pisarza Charlesa Dickensa, autora Opowieści wigilijnej. Opowiada o osobliwych losach Małej Dorrit i jej skomplikowanej, pełnej przygód miłości do szlachetnego Artura Clennama. Mała Dorrit dorasta wraz ze swoim rodzeństwem w londyńskim więzieniu dla dłużników, gdzie osadzony jest jej ojciec William Dorrit. Dziewczyna może swobodnie opuszczać mury więzienia i pracować jako szwaczka. Odwaga i niezłomność zostają nagrodzone. Po latach nędzy, codziennych trudów i upokorzeń przychodzi miłość i bogactwo. W Dorrit zakochuje się Artur Clennam. Niemal równocześnie okazuje się, że ojciec dziewczyny jest spadkobiercą ogromnej fortuny. Z dnia na dzień długi zostają spłacone, a cała rodzina rozpoczyna zupełnie nowe życie. Jednak dramaty rodzinne i miłosne dalekie są od zakończenia... Tłem opowieści jest system polityczny i klasowy w Anglii w epoce wiktoriańskiej. Genialne połączenie pięknej intrygi i satyry społeczno-politycznej sprawiło, że wielu wybitnych pisarzy, jak George Bernard Shaw czy Agnus Wilson, uznało Małą Dorrit za arcydzieło, a książka wpisała się na stałe do kanonu literatury światowej.

36,50 zł
26,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,22 zł

2 osoby kupiły
65
Dodaję i odejmuję. Pierwsze kroki w dodawaniu i odejmowaniu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dodaję i odejmuję. Pierwsze kroki w dodawaniu i odejmowaniu
Dostępny
27 szt.

Dzięki tej książce dziecko nauczy się dodawania i odejmowania w zakresie od 0 do 20. Każde zadanie zostało zilustrowane i zaprezentowane tak, aby zaciekawić dziecko. Z tą książką matematyka jest zabawą.

16,99 zł
12,99 zł

Rabat 23,5%
oszczędzasz 4,00 zł

2 osoby kupiły
66
Pedagogika specjalna osób w starszym wieku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pedagogika specjalna osób w starszym wieku
Dostępny
21 szt.

Książka jest pierwszą na rynku wydawniczym pozycją z zakresu pedagogiki specjalnej osób w starszym wieku, czyli nowej i obecnie intensywnie kształtującej się nauki – geragogiki specjalnej. Gromadząc szeroką i usystematyzowaną wiedzę, w interdyscyplinarny sposób łączy zagadnienia niepełnosprawności i starości, umiejscawiając je na gruncie pedagogiki specjalnej, dotychczas skupionej na dzieciach i młodzieży z ograniczoną sprawnością. Publikacja powstała w odpowiedzi na obecne demograficzne wyzwanie, którym jest konieczność zaspokajania potrzeb dotyczących samodzielnego funkcjonowania coraz liczniejszej populacji niepełnosprawnych osób w podeszłym wieku. Wskazuje na możliwości usprawniania obniżonego funkcjonowania, zanim niezbędne stanie się dostarczanie usług opiekuńczych. Pokazuje, jak szerokie jest spektrum zaburzeń w późnej dorosłości, jakie są ich powszechność, przyczyny i skutki, a także jakie metody można stosować w pracy z tą grupą wiekową pacjentów. W założeniu ma stanowić kompendium wiedzy na temat geragogiki specjalnej, koncentrującej się na kwestiach niepełnosprawności i rehabilitacji w starszym wieku. Książka składa się z 17 rozdziałów podzielonych na 4 części. Pierwszą część poświęcono geragogice specjalnej. Zaprezentowano ją jako pedagogię człowieka starego z niepełnosprawnościami oraz jako obszar nauki i działalności zawodowej pedagoga specjalnego. W drugiej części dokonano charakterystyki niepełnosprawności w okresie późnej dorosłości w ujęciach: demograficznym, psychologicznym, społecznym i prawnym oraz medycznym. Trzecią część poświęcono prezentacji działów szczegółowych geragogiki specjalnej: tyflogeragogiki (niepełnosprawność wzrokowa w starszym wieku), surdogeragogiki (niepełnosprawność słuchowa w starszym wieku), oligofrenogeragogiki (niepełnosprawność intelektualna w starszym wieku), gerontologopedii (zaburzenia mowy w starszym wieku). Wyodrębniono ponadto geragogikę terapeutyczną (chroniczne stany chorobowe), koncentrującą się na starszych osobach z niepełnosprawnością ruchową i psychiczną. Przybliżono również bardzo powszechne i silnie wpływające na jakość życia zagadnienia zaliczane do istotnych problemów geriatrycznych, jakimi są nietrzymanie moczu oraz takie stany niespecyficzne, jak: bezsenność, niedożywienie czy odczuwanie chronicznego bólu. Ostatni rozdział tej części poświęcono działaniom resocjalizacyjnym prowadzonym z osobami w okresie późnej dorosłości. W czwartej części opisano specyfikę działań interwencyjnych w obszarze niepełnosprawności senioralnej, tj. wsparcie usprawniające (rehabilitacyjne), opiekuńcze i instytucjonalne.

98,00 zł
68,60 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 29,40 zł

2 osoby kupiły
67
Antyrama szklana 18x24 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antyrama szklana 18x24
Fandy
Dostępny
16 szt.

Antyrama szklana, rozmiar antyramy 18 x 24 cm, do zawieszenia.

8,49 zł
7,99 zł

Rabat 5,9%
oszczędzasz 0,50 zł

1 osoba kupiła
68
Piórnik Campus Dino park E62533 CoolPack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik Campus Dino park E62533 CoolPack
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.23

21,90 zł
Powiadomienie
2 osoby kupiły
69
Ramka 3PGG PL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ramka 3PGG PL
Gedeon
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.15

Ramka na zdjęcie 3PGG gold PL, motyw: uniwersalny, format zdjęć: 3,5x4,5 cm, wzór: metal - 3 metalowe ramki na zdjęcia, zdjęcie 4 x 6 cm, rozmiar ramki 4,8 x 6,5 cm, do stania, szerokość drążka 0 . 5 cm

8,99 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,2%
oszczędzasz 2,00 zł

1 osoba kupiła
70
Ramka Colori 13x18 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ramka Colori 13x18 1
Fandy
Dostępny
3 szt.

drewniana ramka, foto 13 x 18 cm, rozmiar ramki 14,8 x 19,8 cm, do postawienia i do zawieszenia

12,99 zł
11,99 zł

Rabat 7,7%
oszczędzasz 1,00 zł

1 osoba kupiła
71
Promyczek. Tom 2. Gus - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Promyczek. Tom 2. Gus
Dostępny
1161 szt.

Oto historia Gusa. Opowiada o zagubieniu. O odnalezieniu. I o stopniowym procesie uzdrawiania. Szczerze mówiąc, nie wiem już jak żyć. Promyczek nie była tylko moją najlepszą przyjaciółką, była moją drugą połówką. Drugą połową mojego umysłu, mojego sumienia, mojego poczucia humoru, mojej kreatywności… Była drugą połową mojego serca. W jaki sposób człowiek może wrócić do swoich zajęć, jeśli na zawsze stracił połowę siebie?

49,90 zł
23,95 zł

Rabat 52,0%
oszczędzasz 25,95 zł

1 osoba kupiła
72
Ramka Simple 10x15 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ramka Simple 10x15 2
Fandy
Dostępny
2 szt.

Plastikowa ramka, foto 10 x 15 cm, rozmiar ramki 11 x 16 cm, do postawienia, szekorość listwy 0,7 cm

6,99 zł
1 osoba kupiła
73
Medycyna kwantowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Medycyna kwantowa
Dostępny
27 szt.

Publikacja dostarczy Ci odpowiedzi nie tylko na to pytanie, ale też wyjaśni jak pozbyć się wielu dolegliwości poprzez oczyszczanie pola energetycznego. Poznasz naukowe dowody na jego istnienie u każdego człowieka. Aura może mieć większy lub mniejszy zasięg i emitować różny kolor, który zależy od naszych myśli, samopoczucia i nastawienia. W dzieciństwie każdy ją widzi jednak w miarę dorastania ten dar zanika. Na szczęście są osoby, które nie tylko potrafią ją dostrzec, ale też wyczytać z niej informacje o dolegliwościach. Autor tej książki posiada tę wyjątkową zdolność, a dodatkowo potrafi wykonywać operacje w aurze, które skutkują wyzdrowieniem, pozbyciem się wieloletniego bólu czy usunięciem blokad.

49,40 zł
37,05 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,35 zł

1 osoba kupiła
74
Zestaw Trening Prawej i Lewej Półkuli Mózgu cz.1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Trening Prawej i Lewej Półkuli Mózgu cz.1
Dostępny
59 szt.

Trening prawej i lewej półkuli mózgu jest zaprojektowany w taki sposób, by terapeuta mógł powracać do ćwiczenia z tym samym dzieckiem oraz wielokrotnie korzystać z jednej karty pracy z innymi dziećmi. W zestawie znajduje się podkładka na którą nakładamy kartę pracy, folia dzięki której wykonujemy wielokrotnie zadania, kolorowe mazaki suchościeralne. Terapeuta wybiera kartę pracy, nakłada ją na podkładkę, następnie na wybraną kartę nakłada folię. Po udzieleniu instrukcji, prosi dziecko o wykonanie zadania. Dorosły decyduje jakie zadanie dziecko będzie wykonywało, wybierając spośród zestawu adekwatną kartę do pracy. Pomoc zawiera ćwiczenia z zakresu polimodalnej terapii poznawczej. Rozwija i utrwala umiejętności motoryki ręki, koordynacji wzrokowo-ruchowej i grafopercepcji. Przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym rozwijającymi się normatywnie oraz dzieci z różnymi niepełnosprawnościami. Trening prawej i lewej półkuli mózgu wielokrotne wykonywanie ćwiczenia wykorzystywanie tej samej karty pracy z innymi dziećmi ciekawe rozwiązanie metodyczne świetna zabawa możliwość wykorzystania w klasie, gabinecie, domu, w podróży Zestaw Trening prawej i lewej półkuli mózgu podkładka na którą nakładamy kartę pracy folia dzięki której wykonujemy wielokrotnie zadania kolorowe mazaki suchościeralne. Sposób działania według Zestawu Trening prawej i lewej półkuli mózgu terapeuta wybiera kartę pracy terapeuta nakłada kartę pracy na podkładkę, terapeuta nakłada folię terapeuta udzieleniu dziecku instrukcji dziecko wykonuje zadanie Cele i zadania ćwiczenia z zakresu polimodalnej terapii poznawczej rozwijanie i utrwalanie umiejętności motoryki ręki, koordynacji wzrokowo-ruchowej i grafopercepcji rozwijanie poczucia własnej wartości rozwijanie koncentracji uwagi Dla kogo? dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w normie rozwojowej dla dzieci z różnymi niepełnosprawnościami. Kto może wykorzystać? nauczyciel wychowania przedszkolnego nauczyciel nauczania początkowego logopeda pedagog psycholog rodzic

154,99 zł
147,24 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 7,75 zł

1 osoba kupiła
75
Historia doktryn politycznych i prawnych do schyłku XX wieku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia doktryn politycznych i prawnych do schyłku XX wieku
Dostępny
63 szt.

Podręcznik zawiera omówienie szerokiego spektrum myśli politycznej i prawnej od czasów antycznych do schyłku XX wieku. Autor dokonał wyboru doktryn, które według tradycji europejskiej miały i często nadal mają znaczący wpływ na rozwój nie tylko poszczególnych ideologii, lecz także instytucji politycznych i prawnych. Wiele uwagi poświęca również polskiej myśli politycznej i prawnej. W odróżnieniu od większości obecnie wydawanych podręczników proponuje bardziej dogłębne omówienie poszczególnych doktryn, odwołując się do źródeł i literatury, co umożliwia studentowi na samodzielne studia. Całość zamyka indeks nazwisk i osób.

79,00 zł
71,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,90 zł

1 osoba kupiła
76
Ramka Notte 15x21 6 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ramka Notte 15x21 6
Fandy
Dostępny
2 szt.

plastikowa ramka, foto 15 x 21 cm, rozmiar ramki 17,1 x 23,1 cm, do postawienia i do zawieszenia

12,88 zł
11,99 zł

Rabat 6,9%
oszczędzasz 0,89 zł

1 osoba kupiła
77
Nim nadejdzie katastrofa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nim nadejdzie katastrofa
Dostępny
16 szt.

Jestem w pełni świadomy, że ten tekst wzbudzi wiele wątpliwości w umyśle czytelnika tymi słowami Christopher Bollas wprowadza czytelnika do swojej książki. Rzeczywiście, ta lektura budzi wątpliwości, jest kontrowersyjna ale też jednocześnie wciągająca oraz pobudzająca do zastanawiania się nad naturą niepsychotycznego załamania self. Autor zajmujący się na co dzień leczeniem ludzi na skraju załamania psychicznego, przedstawia nowy i odważny paradygmat kliniczny. Sugeruje, że nieświadomym celem załamania jest zwrócenie się self do innego po przekształcające rozumienie; po to, by jego podstawowe cierpienie mogło zostać odpowiednio przyjęte i zrozumiane. Dostrzeżone we właściwym momencie, załamanie może być przełomem. Jest to sytuacja przepełniona najgłębszym osobistym znaczeniem, wymaga jednak wnikliwego zrozumienia, by mógł się zrealizować jej przekształcający potencjał. Christopher Bollas uważa, że hospitalizacja, intensywne leczenie farmakologiczne oraz terapia poznawczo-behawioralna (CBT)/terapia dialektyczno-behawioralna (DBT) zaprzepaszczają tę szansę. Jego zdaniem wielu pacjentów powinno zamiast tego dostać możliwość skorzystania z rozszerzonej, intensywnej psychoanalizy. Co to znaczy? Autor zauważa, że wielu psychoanalityków oferuje pacjentom zwiększenie częstotliwości sesji w momencie załamania i jego zdaniem pomoc ta przychodzi za późno. Postuluje dla niektórych pacjentów, w bardzo szczególnych okolicznościach podejście proaktywne tj.: zapewnienia takiej formy opieki, która pozwoli przeżyć załamanie self w obecności terapeuty. W niektórych opisywanych przez niego przypadkach oznacza to na przykład pracę przez trzy kolejne dni od 9-tej do 18-tej. Na podstawie swojego doświadczenia Bollas twierdzi, że Z upływem czasu moje doświadczenie podpowiadało mi, żeproces psychoanalityczny jest sam w sobie tak skuteczny, że powinno się pozwalać na jego modyfikację dla osóbw ogromnym cierpieniu, poprzez przedłużone sesje, zwiększoną częstotliwość, lub, sporadycznie, całodniowe sesje. Doszedłem do przekonania, że samo doświadczenie analityczne funkcjonuje jako trzeci obiekt, który może być nośnikiem przekształcenia. Książka ta zainteresuje klinicystów, którzy czują, że w przypadku pacjentów na skraju załamania konwencjonalna praca psychoanalityczna jest niewystarczającą odpowiedzią na rozpoczynający się kryzys. Prowokująca propozycja Bollasa może jednak wzbudzać również wiele pytań. Część z nich postawił Sacha Bollas i można je znaleźć wraz z odpowiedziami w ostatniej części książki.

62,00 zł
44,64 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 17,36 zł

1 osoba kupiła
78
Idzie niebo ciemną nocą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Idzie niebo ciemną nocą
Dostępny
1 szt.

Jest to wybór najbardziej znanych wierszyków dla dzieci tej autorki. Składa się z 8 części zawierających teksty ułożone tematycznie. Pierwsze 4 przynoszą radosne wierszyki o wiośnie. Kolejne zaś mówią o różnych zwierzętach, uczą jak radzić sobie z codziennymi problemami, na przykład takimi, jakie ma mała Renia .W ostatniej części można znaleźć Bajeczkę dla syneczka czy znaną wszystkim kołysankę Aaa, kotki dwa. Poetka, jak zwykle w swych utworach, przekazuje wiele cennych uwag i wskazówek dla młodego czytelnika. W wierszykach tych podkreśla konieczność poznawania piękna przyrody, wrażliwość na świat i przeżycia drugiej osoby, umiejętność zgodnego współżycia w domu, przedszkolu, szkole.

19,99 zł
8,60 zł

Rabat 57,0%
oszczędzasz 11,39 zł

1 osoba kupiła
79
Antyrama plexi 28x35 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antyrama plexi 28x35
Fandy
Dostępny
9 szt.

Antyrama plexi, rozmiar antyramy 28 x 35 cm, do zawieszenia. .

14,88 zł
13,99 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 0,89 zł

1 osoba kupiła
80
Pies Baskerville'ów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pies Baskerville'ów
Dostępny
26 szt.

Pies Baskerville'ów jest wielkim klasykiem gatunku powieści kryminalnej, należącym do ścisłego kanonu literatury angielskiej i światowej. Bohaterem powieści sir Arthura Conan Doyle a jest Sherlock Holmes, archetyp detektywa, obdarzony wyrafinowanym poczuciem humoru genialny obserwator i analityk, potrafiący rozwiązać skomplikowane zagadki kryminalne i zdemaskować najbardziej utajone zło posługując się metodą dedukcji. Tym razem, w najsławniejszym z wszystkich swoich dochodzeń, Sherlock Holmes trafia na trop przestępczej manipulacji w ciągle żywej legendzie sprzed wieków o demonicznym psie prześladującym członków rodu Baskerville ów. Po niewyjaśnionej śmierci sir Karola w majątku w Dartmoor, krainie wrzosowisk i wiecznej mgły, Sherlock Holmes i jego wierny przyjaciel Watson podejmują się zapewnić bezpieczeństwo ostatniemu przedstawicielowi rodu sir Henrykowi. Rozpoczyna się wielka przygoda detektywistyczna, w której Sherlock Holmes będzie musiał zmobilizować cały swój potencjał intelektualny, dogłębną znajomość ludzkiej psychologii, a także wrodzoną sobie niezwykłą sprawność fizyczną. Pies Baskerville'ów jest lekturą dla szkół średnich.

23,98 zł
17,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,99 zł

1 osoba kupiła
81
Ramka WA10 10x15 PL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ramka WA10 10x15 PL
Gedeon
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.16

Ramka na zdjęcie WA10 10x15 PL, motyw: uniwersalny, format zdjęcia: 10x15 cm, wzór: drewno - rama drewniana, zdjęcie 10 x 15 cm, rozmiar ramy 12,5 x 17,5 cm, do postawienia i zawieszenia, szerokość drążka 2 cm

13,39 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,4%
oszczędzasz 3,40 zł

1 osoba kupiła
82
Antyrama plexi 24x30 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antyrama plexi 24x30
Fandy
Dostępny
12 szt.

Antyrama pleksi, rozmiar antyramy 24 x 30 cm, do zawieszenia.

9,02 zł
8,99 zł

Rabat 0,3%
oszczędzasz 0,03 zł

1 osoba kupiła
83
Ramka Scala 15x21 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ramka Scala 15x21 3
Fandy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.27

Plastikowa ramka, foto 15 x 21 cm, rozmiar ramki 19 x 25 cm, do zawieszenia poziomo i pionowo, szerokość listwy 3 cm

10,98 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 0,99 zł

1 osoba kupiła
84
Przygody Meliklesa Greka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygody Meliklesa Greka
Dostępny
46 szt.

Przygody Meliklesa Greka są powieścią historyczną należącą do kanonu literatury dziecięcej i młodzieżowej. Akcja powieści rozgrywa się w VI wieku przed naszą erą w krajach basenu Morza Egejskiego. Melikles, młody Grek, towarzyszy w misji dyplomatycznej medyjskiemu kapłanowi Nehurabhedowi. Celem podróży jest pojednanie Greków, Fenicjan i Egipcjan pogrążonych w konflikcie o wpływy handlowe. Bohaterowie powieści przeżywają liczne przygody, także niebezpieczne, i dokonują wielu ciekawych spotkań. Wielkim atutem powieści jest płynąca z niej lekcja o kulturze i historii starożytnych cywilizacji śródziemnomorskich. Lektura klasa V.

32,99 zł
23,75 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,24 zł

1 osoba kupiła
85
Jak rozpocząć pracę terapeutyczną z małym dzieckiem? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak rozpocząć pracę terapeutyczną z małym dzieckiem?
Dostępny
17 szt.

Jak rozpocząć pracę terapeutyczną z małym dzieckiem? Obserwacja jest poradnikiem wiedzy dla terapeutów rozpoczynających pracę z dziećmi z deficytami rozwojowymi, niepełnosprawnościami i innymi zaburzeniami rozwoju dzieci w wieku od 5 do 10 roku życia. Opisuje jak od samego początku zająć się dzieckiem w ujęciu wielodyscyplinarnym, jak poprowadzić właściwie obserwację, na podstawie której sporządzany jest optymalny program terapii dziecka. Wskazuje jak poprowadzić pierwsze wizyty dziecka w sposób wyczerpujący wiedzę na temat jego rozwoju. Opisuje sfery rozwojowe i umiejętność terapeutycznego postrzegania ich w kontekście normy biologicznej, a ewentualnych odstępstw od niej. Porównuje wiek biologiczny z wiekiem rozwojowym dziecka. Poradnik prowadzi terapeutę przez wszystkie sfery rozwojowe dziecka. Tłumaczy, na co zwracać uwagę w przygotowaniu zajęć, jak oceniać dziecko i jak prowadzić obserwację różnicową. Jest punktem wyjścia do podjęcia pierwszych kroków terapeutycznych w pracy z dzieckiem z deficytami. Książka napisana jest z myślą o terapeutach pracujących czynnie i w procesie z dziećmi z niepełnosprawnościami i deficytami rozwojowymi. Książka Jak rozpocząć pracę terapeutyczną z małym dzieckiem? Obserwacja zawiera również arkusz obserwacji dla terapeuty jako gotowy materiał do podjęcia pracy z dzieckiem. Książka opatrzona jest rysunkami metodą sketchnotingu i flipchartelingu, które wprowadzają czytelnika w każdy rozdział. Obserwacja Dobrze poprowadzona obserwacja to taka, dzięki której możemy spojrzeć na dziecko całościowo ‒ nie tylko pod względem sfer rozwojowych, lecz również jego obciążeń medycznych, uwarunkowań środowiskowych, preferencji i predyspozycji, utrwalonych wzorców zachowań i relacji, a także kontekstu społecznego, sytuacyjnego i pragmatycznego. Obserwacja powinna pomóc terapeutom zrozumieć przyczyny i skutki odstępstw od normy w zachowaniu, relacjach czy komunikacji. Oprócz badań profilowych dziecka powinna pozwolić na ustalenie poziomu funkcjonowania pacjentów z uwzględnieniem zaburzeń i deficytów. Określenie grupy wiekowej Poniższy opis prowadzenia obserwacji obejmuje dzieci w wieku przedszkolnym (od 5. roku życia) i szkolnym (do 10. roku). W tym czasie zakończone są już główne procesy warunkujące prawidłowe funkcjonowanie człowieka. Okres ten jest jednakowo intensywny dla rozwijania kolejnych kompetencji i utrwalania bazowych umiejętności nabytych przez dziecko do 5. roku życia oraz kształtowania na ich fundamencie kolejnych sfer. Obserwacja pacjentów w tym wieku biologicznym jest niezwykle istotna z punktu widzenia rozwoju podstawowych sfer funkcjonowania oraz zdobytych kompetencji, umiejętności i wiedzy.

38,00 zł
26,60 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,40 zł

1 osoba kupiła
86
Promyczek. Tom 3. Franco - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Promyczek. Tom 3. Franco
Dostępny
1007 szt.

Franco Genovese jest perkusistą w światowej sławy amerykańskim zespole Rook. Chłopak ma wszystko. Zabójczy uśmiech, tatuaże, talent, ostry dowcip. A przy tym wszystkim serce ze złota. Wiedzie dobre, stabilne, nieskomplikowane życie. Jednak wieczór spędzony w niepozornym barze w Los Angeles wszystko to zmienia. Do jego świata wkracza Gemma Hendricks. Pochodząca z północnej Anglii, odnosząca sukcesy młoda pani architekt. Właścicielka uroczego uśmiechu, ciętego języka i nad wyraz ufnego serca. Natychmiast coś ich do siebie przyciąga. Gemma i Franco z miejsca się zaprzyjaźniają. Ich znajomość nie potrwa długo, ponieważ kiedy za kilka dni wrócą do domów, rozdzielą ich tysiące kilometrów. A może coś się zmieni? Gemma ma pewne bliskie sercu marzenie. Gdy Franco postanowi pomóc dziewczynie w spełnieniu go, wszystko może wywrócić się do góry nogami. Czy ich przyjaźń będzie miała szansę przerodzić się w miłość? A może wszystko pójdzie w zapomnienie?

49,90 zł
23,95 zł

Rabat 52,0%
oszczędzasz 25,95 zł

1 osoba kupiła
87
Fotoalbum tradycyjny szyty KC-50W Weddingpictures - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fotoalbum tradycyjny szyty KC-50W Weddingpictures
Fandy
Dostępny
4 szt.

100 stron, rozmiar albumu 30 x 33 cm, rozmiar strony 29 x 32 cm, arkusz pergaminowy oddzielający strony, możliwość wymiany zdjęcia na okładce, szyty.

43,15 zł
38,84 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,31 zł

1 osoba kupiła
88
Poskromić chłód - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poskromić chłód
Dostępny
34 szt.

Sienna wie, że nie pasuje do barwnego świata Pałacu Świtu. Ciesząc się przywilejami nieślubnej księżniczki, wiedzie prawdziwie niedworskie życie, spędzając dni na upijaniu się z przyjaciółmi oraz ćwicząc grę na skrzypcach. Czas beztroski dobiega jednak końca. W słonecznej stolicy Pałacu Świtu pojawia się mrok, a wraz z nim niespodziewani i niemile widziani goście. Odwieczny wróg, władca Pałacu Zmierzchu, żąda spełnienia pradawnej obietnicy. Zagrożenie dla Pałacu Świtu, a nawet całego świata wydaje się realne. Dlatego Sienna wyrusza z siostrą na północ, nie wiedząc, że wprawia w ruch misterny plan ułożony przed wielu laty.Czy Sienna będzie tylko pionkiem w rozgrywce potęg, czy może sama zasiądzie do gry o najwyższą stawkę?

49,99 zł
35,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,00 zł

1 osoba kupiła
89
Ramka Simple 21x29,7 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ramka Simple 21x29,7 2
Fandy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.01

plastikowa ramka, foto 21 x 29,7 cm, rozmiar ramki 22 x 30,5 cm, do postawienia, szekorość listwy 0,7 cm

16,00 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,3%
oszczędzasz 1,01 zł

2 osoby kupiły
90
Bidon Brisk 600ml Pastel mix kolorów 04927 CoolPack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bidon Brisk 600ml Pastel mix kolorów 04927 CoolPack
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.16

35,90 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
91
Schowek
Blok do szkicowania A4/50k spiral, ASTRA
Astra
Dostępny
3 szt.

Kartonowa okładka 300 g. Tylna strona kartonu o grubości 1,0 mm. Blok wewnętrzny o gramaturze 100 g. Papier o kremowym odcieniu i gładkiej powierzchni. Do różnych technik graficznych - ołówek, długopis, tusz, węgiel, pastele itp. Odporność na wielokrotne wymazywanie. Nie zawiera rozjaśniaczy optycznych.

15,14 zł
14,99 zł

Rabat 1,0%
oszczędzasz 0,15 zł

1 osoba kupiła
92
Antyrama plexi 60x80 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antyrama plexi 60x80
Fandy
Dostępny
5 szt.

Antyrama plexi, rozmiar antyramy 60 x 80 cm, do zawieszenia.

51,50 zł
46,35 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,15 zł

1 osoba kupiła
93
Ramka Style 13x18 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ramka Style 13x18 4
Fandy
Dostępny
2 szt.

Drewniana ramka, foto 13 x 18 cm, rozmiar ramki 15 x 20 cm, do postawienia i do zawieszenia, szerokość listwy 1,5 cm.

10,16 zł
9,99 zł

Rabat 1,7%
oszczędzasz 0,17 zł

1 osoba kupiła
94
Amy ma już dość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Amy ma już dość
Dostępny
153 szt.

Życie jest jak książka: żeby doświadczyć czegoś ekscytującego, trzeba przewrócić kartkę. Amy Byler, przepracowana bibliotekarka i porzucona mama dwójki nastolatków, potrzebuje odpoczynku. Kiedy więc zjawia się skruszony mąż i proponuje, że przez lato zaopiekuje się dziećmi, Amy ucieka z sielskiej Pensylwanii do szalonego Nowego Jorku. Zazwyczaj rozsądna i obowiązkowa, nagle rzuca się w wir życia w mieście, które nigdy nie zasypia. Odkrywa świat wypełniony rozrywkami, kulturą i - za namową przyjaciółek - randkami w ciemno. Pewien przystojny bibliotekarz szybko podbija jej serce, a ona zatraca się w tej nieoczekiwanej intelektualno-miłosnej przygodzie. Kiedy lato dobiega końca, kobieta musi podjąć niezwykle trudną decyzję: zagłębić się w nowym fascynującym rozdziale życia czy wrócić do tego, który porzuciła? Tymczasem nieoczekiwanie zderzają się oba te światy. Amy grozi bolesna utrata nie tylko marzeń, które w sobie pielęgnuje, ale przede wszystkim tego, co w życiu najcenniejsze. Amy Byler to Kopciuszek współczesnego macierzyństwa. Nie pada w ramiona księcia, by uciec od życia pełnego trudów i zmagań, lecz… bierze jego kartę kredytową!

42,90 zł
31,75 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,15 zł

1 osoba kupiła
95
Plecak młodzieżowy Joy S Princess bunny E48536 CoolPack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
118,90 zł
1 osoba kupiła
96
Nika wpada w złość. Historia o tym, jak pomóc dzieciom radzić sobie ze złością - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nika wpada w złość. Historia o tym, jak pomóc dzieciom radzić sobie ze...
Dostępny
113 szt.

Nika wpada w złość, ale nie wie, co się z nią dzieje. Czy tobie też przydarzyło się coś podobnego? Czy pomożesz zrozumieć Nice, jak sobie radzić z napadami złości? Autor jest doświadczonym psychologiem dziecięcym. Książka przeznaczona jest dla dziewczynek i chłopców w wieku od 2 do 6 lat. Zawiera gry, wskazówki dla dorosłych i wiele niespodzianek.

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

1 osoba kupiła
97
Smartwatch Garett Kids Cloud 4G, niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smartwatch Garett Kids Cloud 4G, niebieski
Garett Electronics
Dostępny
9 szt.

Smartwatch Garett Kids Cloud 4G Garett Kids Cloud 4G to wodoodporny smartwatch dla dzieci wyposażony w dotykowy ekran z kolorowym wyświetlaczem. Dzięki niemu zawsze będziesz wiedzieć, gdzie jest Twoje dziecko – z pomocą przychodzą cztery metody lokalizacji (GPS, WiFi, LBS i AGPS), co wyróżnia ten model na tle innych. Dodatkowo funkcja prowadzenia rozmów głosowych i wideo umożliwi Ci ciągły kontakt z pociechą. O bezpieczeństwo zadba także specjalny przycisk SOS, który pozwala na wezwanie pomocy jednym ruchem. Zegarek korzysta z łączności 4G LTE, dostępnej w niemal całej Polsce. Wytrzymały i odporny Smartwatch cechuje się klasą wodoodporności IP67 co oznacza, że jest odporny na zachlapania i kontakt ze strugą wody. Ponadto zegarek jest chroniony przed pyłem – nie dostanie się on do wrażliwych elementów umieszczonych w środku i nie popsuje mechanizmu. Co więcej, smartwatch ma wymienny pasek. Dzięki temu w razie potrzeby da się nie tylko zastąpić uszkodzoną silikonową bransoletkę nową, ale także dostosować jej kolor do outfitu – wystarczy jedynie zakupić kilka dodatkowych egzemplarzy w odmiennych barwach i zmieniać je w zależności od potrzeb. Kompatybilny z różnymi systemami operacyjnymi Smartwatch jest w pełni kompatybilny z Androidem oraz iOS-em. Pozwala to na bezproblemowe sparowanie zegarka ze smartfonem rodzica. Przy pomocy specjalnej, darmowej aplikacji Garett Tracker, można sprawdzić na telefonie dane pochodzące z urządzenia dziecka takie jak m.in. liczba kroków, pokonana trasa, a także korzystać ze wszystkich rozszerzonych funkcji, jak choćby monitoring głosu. Odbieranie i wykonywanie połączeń głosowych oraz wideo Slot na kartę nanoSIM sprawia, że smartwatch może pełnić funkcję telefonu –mamy możliwość wykonywania oraz odbierania i odrzucania połączeń. Jako że zawsze będzie on na ręce dziecka, unikniemy zagwozdki, w jaki sposób przechować smartfon, by go nie zgubić lub nie uszkodzić. Oprócz standardowych rozmów głosowych smartwatch pozwala także na przeprowadzanie rozmów wideo, które dadzą Ci jeszcze lepszy wgląd w aktualną aktywność dziecka. Bardzo dokładne odczytywanie lokalizacji Garett Kids Cloud 4G jest wspierany przez cztery technologie lokalizacyjne – zastosowano nie tylko standardowy GPS i WiFi, ale również LBS oraz AGPS. Zapewnia to większą dokładność – nawet jeśli jedna z nich zawiedzie lub z jakiegoś powodu wystąpią zakłócenia, zegarek przełączy się na kolejną. Nie musisz się też obawiać, że smartwatch gdzieś się zawieruszy. Niezastąpiona tutaj będzie funkcja szukania zegarka. Od teraz odnalezienie zguby stanie się wręcz banalnie proste. Prosta i intuicyjna obsługa urządzenia Zegarek Garett Kids Cloud 4G charakteryzuje się niezwykle łatwą obsługą. Pozwala na to nowy, znacznie prostszy system operacyjny oraz polskojęzyczne menu. Spore ułatwienie stanowi również wygodny, dotykowy ekran o wymiarach 1,28 cala. Przez wzgląd na zastosowane rozwiązania masz pewność, że korzystanie z urządzenia będzie dla dziecka wyjątkowo łatwe i nie sprawi mu najmniejszych kłopotów. Ponadto do zestawu dołączana jest czytelna instrukcja obsługi. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych Smartwatch dziecięcy z funkcjami bezpieczeństwa, pomoże Ci zadbać o maksymalną ochronę Twojej pociechy. Obok lokalizacji znajdziesz też GEOogrodzenie. Umożliwia ono wyznaczenie konkretnego obszaru, a dzięki nawigacji GPS, jak tylko dziecko opuści teren, niezwłocznie zostaniesz o tym powiadomiony. Zdalny podsłuch pozwoli Ci wykryć ewentualne zagrożenie, gdy zacznie dziać się coś niepożądanego, a przycisk SOS sprawi, że przedszkolak czy uczeń wezwie pomoc jednym szybkim kliknięciem. Zapewnienie najmłodszym bezpieczeństwa nigdy nie było prostsze. Monitorowanie trybu życia Poprzez korzystanie z inteligentnego zegarka Twoje dziecko może zmienić tryb życia. Krokomierz mierzy długość pokonanej trasy, a aplikacja Garett Tracker pozwala odtworzyć tę drogę na mapie. Dzięki niej dowiesz się też, jak poprawia się kondycja dziecka i jakie robi ono postępy. Monitorowanie snu pomaga znacznie polepszyć jakość odpoczynku. Używając tego trybu, sprawdzisz jakość i długość snu, dzięki czemu zadbasz o odpowiednią regenerację, a co za tym idzie rozwój pociechy. Przystosowany do szkoły Na każdej lekcji matematyki dziecku przyda się kalkulator. Dzięki smartwatchowi nie musi go jednak nosić ze sobą – teraz wystarczy naręczny zegarek. Jest prosty w obsłudze, dlatego pozwala szybko obliczyć wynik wykonywanych działań. Zdolności matematyczne dziecka rozwijać może przyjemna gra matematyczna, np. jako sposób na spędzenie czasu w trakcie podróży komunikacją miejską. Smartwatch z budzikiem? – teraz nawet największy śpioch nie prześpi śniadania przed wyjściem do szkoły. Natomiast podczas każdej wyprawy niezbędny okaże się wbudowany w zegarek aparat. Wytrzymała bateria i szybkie ładowanie Do naładowania litowej baterii o pojemności 500 mAh, w którą wyposażono ten inteligentny zegarek dla dzieci, potrzeba około 2 godzin. W trybie czuwania wytrzyma ona około 3 dni, natomiast czas pracy wynosi mniej więcej 2 dni. Długi czas działania to pewność, że urządzenie nie rozładuje się przypadkowo i niespodziewanie, na przykład w trakcie dłuższej wycieczki czy wieczornej zabawy na zewnątrz. Możesz być więc spokojna o bezpieczeństwo pociechy poza domem. Funkcje i parametry: • Wodoodporność IP67 • Dotykowy ekran • Lokalizacja GPS/WiFi/LBS • Rozmowy głosowe/wideo • Powiadomienia dźwiękowe • Przycisk SOS • Monitor snu/Krokomierz • Wbudowany aparat • Budzik/Kalkulator • Funkcja szukania zegarka

419,00 zł
288,69 zł

Rabat 31,1%
oszczędzasz 130,31 zł

1 osoba kupiła
98
Spokojna pewność siebie. Od nieśmiałości do przebojowości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spokojna pewność siebie. Od nieśmiałości do przebojowości
Dostępny
80 szt.

Czy denerwujesz się przed wystąpieniem? Czy zjada Cię stres, kiedy prezentujesz jakiś projekt? Czy umiesz zjednać innych do swoich racji? Czy trudno uciszyć Ci wewnętrznego krytyka? Czy potrafisz umiejętnie reagować na silne emocje? Wszyscy potrzebujemy spokoju i pewności siebie w codziennym życiu. Chcemy dobrze wypaść przed innymi podczas wystąpienia publicznego lub rozmowy o pracę. Patricia Stark przedstawia wyjątkowy zestaw narzędzi, ćwiczeń praktycznych oraz naturalnych sposobów na doskonalenie umiejętności komunikacyjnych w interakcjach społecznych. Nowatorska koncepcja połączenia spokoju i pewności siebie to klucz do pokonania lęków, zaufania sobie i tworzenia życia, jakiego pragniesz. W poradniku znajdziesz informacje m.in.: • czym są wspomagacze spokojnej pewności siebie i jak je wykorzystywać, • jak pozbyć się strachu przed wystąpieniami publicznymi, • czym jest zdrowy kontakt wzrokowy i dlaczego jest potrzebny, • jak uśmiech pomaga w błyskawicznym nawiązaniu kontaktu z innymi ludźmi, • jakie są nawyki mimiczne, których należy unikać w komunikacji z innymi, • jak wypaść pozytywnie podczas rozmowy o pracę, • jakie owoce i przyprawy można wykorzystać, by złagodzić stres i niepokój. Spokojna pewność siebie nie jest w nas od urodzenia. Jest czymś, czego się uczymy, i – co ważniejsze – czymś, co możemy w sobie wypracować i ciągle rozwijać. Zacznij już dziś! „Spokojna pewność siebie nie bierze się z tego, co zdarza się tobie. Bierze się z tego, co dzieje się w tobie… Widziałam taką samą zmianę u wielu moich klientów na przestrzeni lat i cudownie było widzieć, jak bardzo jest ona wyzwalająca. Obserwowanie, jak moi klienci i studenci rozwijają skrzydła i odnajdują własną drogę do spokojnej pewności siebie to najbardziej satysfakcjonująca część mojej pracy… To ogromny przywilej pomagać ludziom i rozbłysnąć własnym światłem w tym świecie”. Patricia Stark

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

1 osoba kupiła
99
Fotoalbum samoprzylepny szyty BSS-20W Love 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fotoalbum samoprzylepny szyty BSS-20W Love 2
Fandy
Dostępny
7 szt.

40 stron, rozmiar albumu 25 x 30 cm, rozmiar strony 24 x 29 cm, możliwość wymiany zdjęcia na okładce, szyty

30,61 zł
27,55 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,06 zł

1 osoba kupiła
100
Winnetou - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Winnetou
Dostępny
25 szt.

Winnetou jest powieścią przygodową niemieckiego pisarza Karola Maya. Należy ona do kanonu światowej literatury westernu i jest uważana za klasykę literatury dziecięco-młodzieżowej. Głównymi bohaterami tej trzytomowej powieści są Winnetou - młody, szlachetny wódz indiańskiego plemienia Apaczów, i jego biały przyjaciel, Old Shatterhand. Młodzi wojownicy zawierają braterstwo krwi, poprzez które - zgodnie z indiańskimi wierzeniami - ich dusze wchodzą w siebie nawzajem i tworzą jedną jedyną. Niezwykła przyjaźń sprawdza się podczas licznych przygód, jakie przeżywają Winnetou i Old Shatterhand, stając oko w oko z niebezpiecznymi plemionami Siuksów i Komanczów czy przeciwstawiając się podstępnym osadnikom lub stawiając czoła groźnym przestępcom przybywającym na Dzikim Zachodzie. Pasjonująca fabuła, rozbudzające wyobraźnię sceny, pozytywne cechy głównych bohaterów i głębokie przesłanie chrześcijańskie przyczyniły się do trwającej już ponad wiek popularności Winnetou wśród czytelników na całym świecie.

59,99 zł
43,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,80 zł

1 osoba kupiła
Wróć do góry