hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.07.05

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 5 lipca 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Kicia Kocia sprząta (Anita Głowińska), na drugim Bądź swoim szczęściem. Jak mądrość buddyzmu pomogła mi pokonać przeszkody życiowe (Tina Turner). Kolejny produkt to Już, już! (Katarzyna Wasilkowska) oraz Bidon Handy Dark night 01331 CoolPack (PATIO).
1
Kicia Kocia sprząta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Kicia Kocia sprząta
Dostępny
1635 szt.

Cieszący się niesłabnącą popularnością cykl książeczek o Kici Koci został zapoczątkowany przez tytuł Kicia Kocia gotuje i rozrósł się do dwudziestu siedmiu pozycji. Oprócz tego wydawnictwo może się pochwalić, iż Kicia Kocia została siostrzyczką – najmłodsi czytelnicy śledzą przygody jej brata Nunusia w kartonowych książkach z serii „Kicia Kocia i Nunuś”. W nowym wydaniu, z okazji 10-lecia serii „Kicia Kocia”, została odświeżona szata graficzna książeczek. Kicia Kocia musi nauczyć się sprzątać… Kicia Kocia bawi się lalkami, potem klockami i wyciąga bardzo dużo rzeczy. Może jeszcze pobawi się w sklep? Ale dzwoni Pacek i proponuje wyjście na plac zabaw. Mama się godzi, tylko przedtem Kicia Kocia musi posprzątać. Nie bardzo wie, od czego zacząć… „Kicia Kocia” to seria książeczek, która opowiada o rezolutnej kotce i jej przyjaciołach. Wspólnie z Kicią Kocią dziecko odkrywa świat i uczy się, jak poruszać się w codziennym życiu. Serię polecamy małym czytelnikom w wieku od 2 do 4 lat.

9,90 zł
6,99 zł

Rabat 29,4%
oszczędzasz 2,91 zł

67 osób kupiło
2
Bądź swoim szczęściem. Jak mądrość buddyzmu pomogła mi pokonać przeszkody życiowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bądź swoim szczęściem. Jak mądrość buddyzmu pomogła mi pokonać przeszk...
Dostępny
24 szt.

Autobiografia Tiny Turner to książka niezwykła. Bardzo osobista, szczera, a przy tym pouczająca. Dzięki niej każdy może znaleźć własną ścieżkę rozwoju duchowego, a także poznać skuteczne sposoby na osiągnięcie spokojnego umysłu i wzmocnienie poczucia własnej wartości. Publikacja przybliża też pełen uniwersalnej mądrości świat buddyzmu i filozofii Wschodu. Uczy, jak przy pomocy pozytywnego myślenia nadać własnej rzeczywistości wymarzony kształt. Tina Turner, stosując praktyki duchowe, takie jak czantowanie i medytacje, rozwiązała wiele swoich problemów osobistych. Ty również możesz skorzystać z jej doświadczeń i przemyśleń, by odmienić swoje życie. Odkryj i wykorzystaj moc buddyjskiej duchowości!

59,50 zł
36,30 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 23,20 zł

35 osób kupiło
3
Już, już! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Już, już!
Dostępny
99 szt.

Lula to prawdziwa prymuska, świetnie się uczy, nie zaniedbuje obowiązków, a przy tym jest miła, życzliwa i ma tak sprytne palce, że chyba zostanie rzeźbiarką. Miejmy nadzieję, że tak właśnie będzie, bo na razie coś stanęło jej na drodze. Coś, co obudziło w niej bestię... Znakomity, zaangażowany tekst o problemach ludzi bardzo młodych i wrażliwych, którzy zanurzeni w świecie cyberprzestrzeni, najnowszych technologii, powszechnej komputeryzacji - rujnują swoje życie psychiczne i osobowość.

34,90 zł
20,24 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 14,66 zł

19 osób kupiło
4
Bidon Handy Dark night 01331 CoolPack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bidon Handy Dark night 01331 CoolPack
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

10,99 zł
Powiadomienie
18 osób kupiło
5
Kapitan Żbik. Czarna Nefretete - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kapitan Żbik. Czarna Nefretete
Dostępny
99 szt.

Znalezione zostają zwłoki Jana Mirskiego, znanego kolekcjonera dzieł sztuki. Znika też ozdoba jego kolekcji - bezcenna, hebanowa figurka przedstawiająca Nefretete. Kierujący śledztwem kapitan Żbik podejrzewa, że kiedy odnajdzie figurkę, odnajdzie też mordercę.

12,54 zł
9,99 zł

Rabat 20,3%
oszczędzasz 2,55 zł

9 osób kupiło
6
Kolorowanka maluszka. Ptaszki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka maluszka. Ptaszki
Dostępny
184 szt.

Kolorowanka maluszka to seria kolorowanek skierowana głownie do najmłodszych dzieci - to zbiór ilustracji o prostych kształtach i z grubym obrysem, których kolorowanie będzie nie tylko wspaniałym treningiem manualnym, ale sprawi maluchowi niemałą frajdę. Odkryj świat koników, małpek, misiów i wiele, wiele innych - zbierz całą kolekcję książeczek i pokaż dziecku, że malowanie to świetna i twórcza zabawa!

7,99 zł
4,99 zł

Rabat 37,5%
oszczędzasz 3,00 zł

9 osób kupiło
7
Hernan Cortes i podbój Meksyku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hernan Cortes i podbój Meksyku
Dostępny
69 szt.

Komiks przedstawia historię najsłynniejszej wyprawy konkwistadorów dowodzonych przez Hernána Cortésa. Hiszpańskich najeźdźców cechowało wyjątkowe okrucieństwo wobec mieszkańców podbijanych terenów, a zastosowanie nieznanych tam koni oraz broni palnej, w połączeniu z politycznymi i taktycznymi umiejętnościami Cortésa, doprowadziły do zdobycia stolicy państwa Azteków i w konsekwencji upadku tej potężnej cywilizacji. Hernán Cortés i podbój Meksyku to jeden z wielu komiksów, jakie stworzyli wspólnie scenarzysta Stefan Weinfeld oraz rysownik Jerzy Wróblewski. Powraca teraz po ponad 35 latach od premiery w odświeżonej formie graficznej. To także pierwsze kompletne wydanie z kadrem, który został usunięty przez cenzurę w czasach PRL-u. Album został również wzbogacony o tekst autorstwa Macieja Jasińskiego przybliżający kulisy współpracy Stefana Weinfelda oraz Jerzego Wróblewskiego.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

7 osób kupiło
8
Skuteczna terapia IFS. System Wewnętrznej Rodziny uzdrawiający relacje, depresje, traumy i uzależnienia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skuteczna terapia IFS. System Wewnętrznej Rodziny uzdrawiający relacje...
Dostępny
59 szt.

Dzięki informacjom zawartym w tej książce poznasz praktyczne podstawy terapii Internal Family Systems (IFS). Autorski System Wewnętrznej Rodziny, opracowany przez dr. Richarda Schwartza, możesz wykorzystać również jako formę samodzielnej terapii. Dzięki licznym ćwiczeniom umysłu i medytacjom wzrośnie twoje poczucie własnej wartości i samoakceptacja. Zyskasz skuteczne narzędzia do pracy z emocjami i wewnętrznymi blokadami. Pozwoli ci to również odzyskać wewnętrzną równowagę i uzdrowić relacje z bliskimi. Rozwój duchowy, oparty na pozytywnym myśleniu, pozwoli ci skutecznie pokonać niepokój i stany lękowe. Samodzielnie pokonaj traumy, lęk i depresję. Wykorzystaj sprawdzoną autoterapię ISF. Tłumasz: Iwona Szopa

59,50 zł
36,89 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 22,61 zł

7 osób kupiło
9
Bidon Handy Dreaming koala CoolPack Z01327 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bidon Handy Dreaming koala CoolPack Z01327
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.12

10,99 zł
Powiadomienie
6 osób kupiło
10
Dom na Riwierze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dom na Riwierze
Dostępny
68 szt.

Pierwsza w Polsce powieść Natashy Lester, bestsellerowej autorki „New York Timesa”! Poznaj sekret domu na Riwierze i historie dwóch niezwykłych kobiet. PARYŻ, 1939. Éliane Dufort mieszka w stolicy Francji razem z rodzicami, którzy prowadzą małą restaurację, starszym bratem i czterema młodszymi siostrami. Éliane kocha sztukę, pracuje na pół etatu w Luwrze i marzy, by zostać artystką. Wkrótce jednak nadchodzi wojna, Paryż wpada w ręce nazistów, a świat staje się miejscem pełnym grozy i smutku. Éliane – zatrudniona przez Niemców jako pomoc w muzeum – zaczyna prowadzić niebezpieczną grę: razem z kustoszką Rose Valland sporządza rejestr skradzionych dzieł sztuki, szyfruje notatki i przekazuje ważne informacje ruchowi oporu. Nie jest jednak pewna, komu może zaufać… Czy może wierzyć ukochanemu mężczyźnie, który już raz ją zawiódł? OBECNIE. Chcąc zapomnieć o tragedii, która pogrążyła jej życie w chaosie, Remy Lang udaje się do odziedziczonego w tajemniczy sposób domu na Riwierze. Przypadkowo odkrywa katalog dzieł sztuki skradzionych podczas II wojny światowej i jest zdumiona, gdy znajduje w nim obraz, który wisiał na ścianie jej sypialni w dzieciństwie. Jakie sekrety kryje przeszłość Remy? I w jaki sposób łączą się one z historią Éliane? Jaką rolę w historii obu kobiet odegra malowniczy dom na Riwierze?

44,99 zł
32,84 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,15 zł

4 osoby kupiły
11
Kasieńka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kasieńka
Dostępny
63 szt.

Nowe wydanie przejmującej powieści o życiu polskiej nastolatki na emigracji w Anglii. Książka urzekająca szczerością, przenikliwością i poetycką formą przełamującą granice gatunkowe. Mama pokazała mi liścik od Taty, Tego dnia, gdy zniknął. Olu, wyjechałem do Anglii. To wszystko, co napisał. A potem przyszedł czek od Taty, W kopercie Z wyraźnym stemplem. I Mama wiedziała, co robić. 12-letnia Kasieńka wyjeżdża z matką do Anglii w poszukiwaniu ojca, który odszedł bez pożegnania dwa lata wcześniej. Od tej pory jej życie rozpięte jest między ciasnym, obskurnym mieszkaniem w Coventry, angielską szkołą, w której boleśnie odczuwa swą inność, oraz ulicami miasta, po których matka prowadzi ją co wieczór w desperackich próbach odnalezienia człowieka, który wcale nie chce być odnaleziony. Ucieczką od problemów staje się dla Kasieńki pływanie i rodząca się pierwsza miłość.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

4 osoby kupiły
12
Metastazy rozkoszy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metastazy rozkoszy
Dostępny
37 szt.

W ostatnich latach słoweński filozof Slavoj Žižek (ur. 1949) zyskał światową sławę jako ekscentryczny komentator naszych kryzysów (w Wydawnictwie Aletheia: Chaos w niebie, ponadto O wierze, Patrząc z ukosa, Żądanie niemożliwego). Niniejsza, stosunkowo wczesna jego publikacja ukazuje go w innej roli – akademickiego erudyty uprawiającego wysoce zaawansowaną filozofię skupioną wokół myśli Hegla, Lacana i krytyki ideologii. Žižek, absolwent filozofii i socjologii w swoim kraju, studiował na początku lat 80. XX wieku psychoanalizę w Paryżu tuż po śmierci Jacques’a Lacana (1901–1981), a potem prowadził badania nad jego myślą na uniwersytecie w Lubljanie. Metastazy… ukazywały się praktycznie przez kilkanaście lat w iście postmodernistycznym rozplenieniu: poszczególne wersje językowe łączył głównie podobny tytuł, treść mniej. Polski przekład ma za podstawę pierwszą angielską wersję z 1994 roku. Metastazy, czyli przerzuty w chorobie nowotworowej, dotyczą tu „rozsiewu” rozkoszy, pojętej w sensie Lacana, po linii politycznej i seksualnej, skąd dwie części tomu: „Przyczyna” (albo „Sprawa”) i „Kobieta”. Autor interpretuje fakty kulturowe z perspektywy psychoanalitycznej, obszernie ilustrując je przykładami z kultury popularnej. Na szczególną uwagę zasługują tu eseje o miłości dworskiej (jak się okazuje, ciągle żywej w uwspółcześnionej wersji) czy o twórczości Davida Lyncha. Podsumowujący całość autowywiad Žižka z sobą stanowi zarazem wprowadzenie do jego myśli i problematyki.

66,00 zł
46,20 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 19,80 zł

4 osoby kupiły
13
Trójmiasto. Mapa turystyczna w skali 1:18 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trójmiasto. Mapa turystyczna w skali 1:18 000
Dostępny
46 szt.

Trójmiasto - mapa swym zasięgiem obejmuje plan Gdańska, Gdyni i Sopotu.

14,70 zł
10,99 zł

Rabat 25,2%
oszczędzasz 3,71 zł

4 osoby kupiły
14
Osteopatia w domu. Proste metody, dzięki którym złagodzisz przewlekły ból głowy, szyi, ramion, pleców, bioder, kolan i stóp - skutecznie i długotrwale - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Osteopatia w domu. Proste metody, dzięki którym złagodzisz przewlekły ...
Dostępny
33 szt.

Poznasz techniki osteopatii, które aktywują moc samoleczenia. Dowiesz się, na czym polega terapia czaszkowo-krzyżowa. Przygotowane przez Autorów, znanych osteopatów, autotesty ułatwią ci znalezienie przyczyny bólu. Szczegółowo opisali też masaże i ćwiczenia na stawy, powięzi, mięśnie i nerwy, które pomogą uwolnić się od bólu. Prosta aktywność fizyczna i terapie manualne umożliwią ci pokonanie bólu kręgosłupa, szumów usznych, napięcia mięśni i powięzi, a nawet blokad stawów. Medycyna naturalna, a w szczególności osteopatia, jest skuteczna i na zawsze może uwolnić cię od bólu. Osteopatia – codzienna praktyka na poprawę zdrowia.

79,70 zł
58,18 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 21,52 zł

4 osoby kupiły
15
Warto żyć! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Warto żyć!
Dostępny
105 szt.

Gdy abp Fulton Sheen odbierał nagrodę Emmy za najlepszy program telewizyjny w USA, powiedział: „Dziękuję moim scenarzystom: Mateuszowi, Markowi, Janowi i Łukaszowi”. Słowa te wzbudziły w Hollywood wielkie poruszenie. Warto żyć! to emitowany w amerykańskiej telewizji cykl programów, w których błyskotliwy duchowny udzielał odpowiedzi na trudne i bardzo życiowe pytania, które zadaje sobie każdy człowiek. Niezwykłe w wystąpieniach abpa Sheena było to, ze jasnym i pełnym humoru językiem przekazywał praktyczne rady dotyczące duchowych i przyziemnych aspektów naszego życia. Treści jego wystąpień zamieszczono w tej książce. Ich efektem były liczne nawrócenia, świadectwa dobrych zmian w życiu, a także… wielka porażka słynnego Franka Sinatry, którego koncerty nadawane w tym samym paśmie programowym gwałtownie traciły oglądalność.

44,90 zł
40,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,49 zł

3 osoby kupiły
16
Uspokój swoje jelita. Holistyczne sposoby leczenia nieswoistego zapalenia jelit (IBD) i zespołu jelita drażliwego (IBS) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uspokój swoje jelita. Holistyczne sposoby leczenia nieswoistego zapale...
Dostępny
39 szt.

Od zdrowia jelit zależy ogólny stan zdrowia i samopoczucie. Takie choroby układu pokarmowego, jak nieswoiste zapalenie jelit (IBD) i zespół jelita drażliwego (IBS), są bardzo powszechne. W książce znajdziesz kwestionariusz, który ułatwi ci rozpoznanie swoich dolegliwości jelitowych i ułatwi ich pokonanie. Naukowcy potwierdzają, że to dieta ma kluczowe znaczenie dla zdrowia nie tylko jelit. Dlatego Autorka proponuje dietę na mikrobiom jelitowy wraz z przepisami na pyszne i zdrowe potrawy. Podaje też opis praktyk oddechowych brzucha oraz praktykę Metta Bhavana, które są pomocne przy chorobach jelit i stanach zapalnych. Zdrowe jelita – zdrowe ciało i umysł.

49,40 zł
36,06 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,34 zł

2 osoby kupiły
17
Gra Piraci stu braci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
22,60 zł
16,95 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,65 zł

2 osoby kupiły
18
Ołówek z gumką Harry Potter HB (6szt) MAPED - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek z gumką Harry Potter HB (6szt) MAPED
Maped
Dostępny
79 szt.

Opakowanie zbiorcze - blister 6 sztuk. Ołówki drewniane z gumką z kolekcji Harry Potter. Twardość HB. Motyw bardzo modny i lubiany wśród nastolatków; wzory Gryffindor, Hufflepuff, Ravenclaw i Slytherin. Trójkątny przekrój zapewnia intuicyjnie poprawny chwyt.

13,99 zł
2 osoby kupiły
19
From The New World, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
From The New World, CD
Alan Parsons, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

1. Fare Thee Well 2. The Secret 3. Uroboros (featuring Tommy Shaw of STYX) 4. Don't Fade Now 5. Give 'Em My Love (featuring James Durbin, Joe Bonamassa) 6. Obstacles 7. I Won't Be Led Astray (featuring David Pack, Joe Bonamassa) 8. You Are The Light 9. Halo 10. Goin' Home 11. Be My Baby

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

2 osoby kupiły
20
Temperówka Harry Potter 1 otwór MAPED - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Temperówka Harry Potter 1 otwór MAPED
Maped
Dostępny
63 szt.

Plastikowe temperówki z kolekcji Harry Potter o ergonomicznym, opływowym kształcie z transparentnym pojemnikiem na ścinki. Motyw bardzo modny i lubiany wśród nastolatków; wzór Gryffindor. Jeden otwór.

10,99 zł
2 osoby kupiły
21
Demokracja zwycięska. Ameryka Roosevelta i Trumana w II wojnie światowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Demokracja zwycięska. Ameryka Roosevelta i Trumana w II wojnie światow...
Dostępny
34 szt.

\Jeden z najzdolniejszych japońskich dowódców admirał Isaroku Yamamoto napisał w roku 1940: Walczyć ze Stanami Zjednoczonymi to jak walczyć z całym światem. Wątpił w japońskie zwycięstwo w starciu z USA. Hitler z kolei uważał Amerykę za pstrokate zaprzeczenie narodowej dumy i lekceważył jej techniczne i ekonomiczne atuty. Rację miał Japończyk, nie austriacki kapral. Zarazem to właśnie podczas drugiej wojny światowej historia Stanów Zjednoczonych staje się definitywnie historią świata. Prorokiem okazał się amerykański magnat prasowy Henry Luce, przypisujący w roku 1941 swojej ojczyźnie rolę globalnego hegemona. Jeszcze kilka lat wcześniej Amerykanie, choć trudno w to uwierzyć, nie mieli w ogóle takich ambicji.

75,00 zł
52,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 22,50 zł

2 osoby kupiły
22
III wojna światowa już trwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
III wojna światowa już trwa
Dostępny
56 szt.

Najnowsza książka Stanisława Michalkiewicza, który w rozmowie z Tomaszem Sommerem, omawia trwający, globalny konflikt, który kinetycznie rozpoczął się atakiem Rosji na Ukrainę. O co w nim chodzi? Z czego wynika? Jak może się zakończyć dla Polski i Świata? Jaką rolę w tym wszystkim odgrywa USA? Przede wszystkim jednak autor zastanawia się nie tyle nad tym co widać, a raczej nad tym czego nie widać. Europa Środkowa nie jest niestety podmiotem własnych działań politycznych, tylko przedmiotem działań politycznych państw ważnych, to znaczy mocarstw... Jakie plany mają one wobec Polski i naszych sąsiadów? Jakie (geo)polityczne resety nas czekają? Książka ma charakter wywiadu rzeki. Szczególna wartość publikacji polega na tym, że zadający pytania Tomasz Sommer ma inną, różną od p. Michalkiewicza, koncepcję rozumienia obecnej, wojenne sytuacji. Można więc powiedzieć, że książka to zapis nie tylko rozmowy, ale bardziej sporu na temat toczącej się wojny. Każdy z Czytelników sam będzie musiał rozstrzygnąć, kto ma rację.

50,40 zł
36,29 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,11 zł

2 osoby kupiły
23
Dieta w refluksie - książka kucharska. 115 łatwych, 30 minutowych przepisów na dania, które przynoszą ukojenie w GERD i LPR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dieta w refluksie - książka kucharska. 115 łatwych, 30 minutowych prze...
Dostępny
48 szt.

Zapiekanka z kurczaka, spaghetti carbonara, minipizze z boczkiem, zupa z soczewicy, cynamonowo-cytrynowe muffinki. Co łączy te dania? Wszystkie te potrawy mają właściwości przeciwrefluksowe! Autorka, która od lat cierpi na GERD, udowadnia, że dieta w refluksie nie musi być nudna. Odkryj aż 115 przepisów na proste potrawy, których wykonanie zajmie ci nie więcej niż 30 min. Dowiedz się, jakie produkty poprawiają twoje zdrowie, a które z nich zwiększają objawy refluksu, zakwaszenie organizmu, a także powodują stany zapalne układu trawiennego – przyczynę chorób jelit. Każdy z przepisów oznaczony został rodzajem diety, np. paleo, wegańska, niskozasadowa czy low-FODMAP. Przekonaj się, że dieta w refluksie nie musi być nudna! Tłumasz: Karolina Bochenek

59,50 zł
43,44 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,06 zł

2 osoby kupiły
24
Uzdrów swoje biopole dzięki medycynie wibracyjnej. Skuteczne terapie na oczyszczanie aury, ulgę w bólu, lęku, bezsenności, depresji i zaburzeniach trawienia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uzdrów swoje biopole dzięki medycynie wibracyjnej. Skuteczne terapie n...
Dostępny
43 szt.

Odkryj autorską metodę opartą na medycynie wibracyjnej, muzykoterapii i terapii dźwiękiem, dzięki której rozszyfrujesz, gdzie w twoim biopolu, czyli aurze, występują zakłócenia i brak równowagi. Spowodowane twoimi określonymi myślami, wzorcami emocjonalnymi i traumatycznymi doświadczeniami w życiu. Przy wykorzystaniu medycyny naturalnej i czystych wibracji płynących z kamertonów rozbijesz zablokowaną energię w swoim biopolu i przywrócisz w nim pełną harmonię. Zapewni ci to niemal natychmiastową ulgę w stanach zapalnych, zaburzeniach trawienia, depresji, lęku, bezsenności czy zmniejszeniu bólu. A dodatkowo zagwarantuje dobre samopoczucie, odprężenie, uzdrowienie, oczyszczenie czakr oraz wzrost zdrowia i witalności. Terapia dźwiękiem dla holistycznego uzdrowienia. Tłumacz: Anna Jurga

69,60 zł
52,20 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 17,40 zł

1 osoba kupiła
25
Nie ma tego złego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie ma tego złego
Dostępny
4743 szt.

Nowa powieść autorki bestsellera Diabeł ubiera się u Prady. Opowieść o kobiecej solidarności i zemście w stylu Wielkich kłamstewek. Doskonałe małżeństwa. Idealni sąsiedzi. Kłamstwa jak malowane. Greenwich w stanie Connecticut, miasteczko jak z obrazka ‒ poznacie je po wypielęgnowanych trawnikach i po tym, jak pilnie każdy strzeże tu swoich sekretów. Karolina Hartwell, dawna supermodelka, odwozi syna do szkoły, gdy zostaje aresztowana za jazdę pod wpływem alkoholu. Szokujące nagłówki w prasie wywołują skandal i skutecznie odstraszają grono jej dotychczasowych przyjaciół. Są też wymarzonym pretekstem dla jej męża, senatora o prezydenckich ambicjach, by zostawić żonę. Miriam Kagan, przyjaciółka Karoliny, która porzuciła prawniczą karierę dla życia rodzinnego, jest przekonana, że jej mąż coś ukrywa. Stara się jednak zbytnio na niego nie naciskać, bo sama chowa parę trupów w szafie i za nic nie chce, by z niej wypadły. Emily Charlton jest jeszcze nowa w Greenwich, właśnie wprowadziła się tymczasowo do Miriam, z którą znają się od lat. Po tym, jak rzuciła stanowisko asystentki legendarnej wydawczyni magazynu modowego, Mirandy Priestly, Emily przeniosła się z Nowego Jorku do Hollywood, by pracować jako konsultantka do spraw wizerunku gwiazd kina i celebrytów. Ostatnio jednak nie szło jej najlepiej ‒ straciła paru klientów i chyba musi poszukać nowego pomysłu na swoją karierę. A skoro przyjaciółka jej przyjaciółki właśnie straciła dobre imię, to może nadarza się idealna okazja… Zwłaszcza że wszystkie trzy są wściekłe jak diabli!

42,90 zł
34,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,58 zł

1 osoba kupiła
26
Brakujący element - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brakujący element
Dostępny
795 szt.

Nowa powieść Harlana Cobena, w której powraca Wilde, bohater bestsellerowego „Chłopca z lasu“. Kolejna porywająca i pełna zwrotów akcji książka współczesnego arcymistrza thrillerów. Szokujące dopasowanie genetyczne ujawnia najmroczniejszą rodzinną tajemnicę... Wilde jako małe dziecko został porzucony w lesie. Po latach, już jako dorosły mężczyzna, postanawia dowiedzieć się więcej o swoim pochodzeniu. Rejestruje się na stronie internetowej, która na podstawie nadsyłanych próbek materiału genetycznego kojarzy spokrewnionych ze sobą ludzi. Dzięki portalowi udaje mu się odnaleźć biologicznego ojca, ale spotkanie z nim rodzi więcej pytań niż odpowiedzi. Wilde dowiaduje się jednak o jeszcze jednym krewnym. Peter Bennett, gwiazda popularnego reality show, próbuje się z nim skontaktować, ale po jednej nieudanej próbie znika jak kamień w wodę. Nękany wyrzutami sumienia Wilde zaczyna go szukać. Okazuje się, że Peter Bennett stał się ofiarą zmasowanego hejtu i zaliczył medialny upadek, który można określić chyba tylko jako koszmar na jawie. Czy sam był sobie winien? A może padł ofiarą perfidnej i skomplikowanej intrygi? Prowadząc śledztwo w jego sprawie, Wilde wkracza w plugawy świat celebrytów i reality TV, a przy okazji poznaje nowe wątki własnej mrocznej historii...

47,90 zł
38,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,58 zł

1 osoba kupiła
27
Dama Pik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dama Pik
Dostępny
148 szt.

Małżeństwo z rozsądku potrafi przynieść więcej szkody niż pożytku? Londyn, początek XX wieku. Lady Eleanor, od niedawna hrabina Moubray, powraca na salony u boku nowego męża. Będzie musiała zmierzyć się z nieprzychylnością socjety, plotkami i intrygami. Stawiając im czoła, zawalczy o swoją przyszłość i wolność. Musi jednak pamiętać, że na szali kładzie teraz nie tylko własne życie, ale i życie nienarodzonego jeszcze dziecka. Czy uda jej się uwolnić od przeszłości i wciąż dręczącego ją testamentu poprzedniego męża, lorda Hardinge'a? Czy spotkanie z madame Romanoff, światowej sławy medium, pomoże znaleźć rozwiązanie zagadek z przeszłości? Jakie decyzje podejmie Cillian Shaw, którego los został na zawsze połączony z losem Nory, postawiony przed wyborem między miłością a dobrem swojego kraju? Sieć intryg coraz ciaśniej oplata tych dwoje, prowadząc nieuchronnie do dramatycznych rozstrzygnięć. Wkrótce okaże się, kim Eleonor pozostanie w tym życiowym rozdaniu i czy odnajdzie bezpieczne wyjście z zasadzki zastawionej przez ludzi z jej najbliższego otoczenia.

44,99 zł
32,39 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

1 osoba kupiła
28
Ture Sventon na pustyni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ture Sventon na pustyni
Dostępny
33 szt.

Drugi tom zabawnego cyklu o przygodach Ture Sventona - najsprytniejszego detektywa w Szwecji. Ture Sventon - praktykujący prywatny detektyw, miłośnik ptysiów z kremem i posiadacz prawdziwego latającego dywanu - powraca! Tym razem wybiera się na pustynię arabską, by odwiedzić swego przyjaciela, Omara - i zupełnie przypadkiem trafia w sam środek przestępczej intrygi. Czy uda mu się uchronić przed kradzieżą najnowsze odkrycie genialnego wynalazcy? I jak zapakować ptysie, by nie zepsuły się w upalnej Arabii?

34,90 zł
26,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

1 osoba kupiła
29
Każdy komiks jest fantastyczny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Każdy komiks jest fantastyczny
Dostępny
32 szt.

Naturą kadru, postaci, regułą komiksowych opowieści bywa uproszczenie, wyjaskrawienie, wyrazistość stron nieuchronnego konfliktu, alegoryczność wszystko oczywiście jakoś odnoszące się do rzeczywistości, jak w kabarecie czy w aluzyjnej science fiction. Tym samym, znów jak kabaret, pozostaje komiks formalną grą, toczoną podług określonych reguł, które, jak wszystko w sztuce, podlega zmianie, doskonaleniu, kontestacji. Każdy komiks jest fantastyczny to zbiór tekstów legendarnego Macieja Parowskiego na temat IX Muzy. Od pierwszych esejów ambitnego publicysty, poprzez zaangażowane teksty w obronie komiksu, po wspomnienia redaktora i autora, wywiady, felietony i recenzje, w tym niepublikowane. W oczach Parowskiego komiks to pełnoprawny przedstawiciel sztuki, ambitny i autentyczny, mieszający popkulturę z kulturą wysoką. Teksty pisane na przestrzeni lat odzwierciedlają przemiany w podejściu do komiksu w Polsce a liczne odniesienia do dzieł artystycznych powodują, iż książka jest zarówno zapisem historii, jak i zmian w kulturze ostatnich czterdziestu lat. Maciej Parowski (1946-2019) człowiek-orkiestra: pisarz, redaktor, scenarzysta, krytyk, recenzent. Debiutował pod koniec lat 60. Drukował w Życiu Warszawy, Politechniku, Razem i innych pismach. Wieloletni redaktor literatury polskiej w miesięczniku Fantastyka i Nowa Fantastyka, także redaktor naczelny. Twórca kwartalnika Czas Fantastyki. Wybrane książki: Bez dubbingu (1978 felietony), Twarzą ku ziemi (1982 powieść), Burza (2009 powieść), Małpy Pana Boga tom 1 i 2 (2011-2013 krytyka). Na polu komiksu aktywny od początku lat 70. najpierw jako publicysta. W 1982 roku wspólnie z Jackiem Rodkiem (współscenarzysta) i Bogusławem Polchem (rysunki) stworzył Funky'ego Kovala, najlepszy polski komiks SF. Zaadaptował opowiadania o wiedźminie (również z Polchem), współpracował ponadto z Krzysztofem Gawronkiewiczem, Tomaszem Niewiadomskim i Jackiem Skrzydlewskim. Redagował magazyny Komiks-Fantastyka i CDN. Wielokrotnie nagradzany. W 2006 roku otrzymał doktorat humoris causa, czyli nagrodę im. Papcia Chmiela, rok później został nagrodzony srebrnym medalem Gloria Artis.

89,90 zł
64,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 25,17 zł

1 osoba kupiła
30
Farby akrylowe Copper 40ml 0162707 w tubce Koh-i-noor - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby akrylowe Copper 40ml 0162707 w tubce Koh-i-noor
Koh-I-Noor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.14

10,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
31
Nie daj się  nabrać! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie daj się nabrać!
Dostępny
1 szt.

Trzymaj się mocno! Książka ta zabierze cię w szaloną podróż przez takie dziedziny wiedzy, jak: historia, nauka, świat przyrody oraz ciało człowieka i pozwoli ci dotrzeć do PRAWDY! Demaskujemy tu wątpliwe teorie, powszechnie wygłaszane opinie mijające się z prawdą, mity mącące w głowach i błędne interpretacje rzeczywistości, a zarazem przedstawiamy FAKTY, by wyprostować nieścisłości. Książka `Nie daj się nabrać!` wyjaśnia, JAK wszystkie te błędy uznane zostały za prawdę, DLACZEGO nie mają z nią nic wspólnego i JAKIE fakty powinieneś uwzględniać podczas poszukiwania rzetelnych informacji. W całej tej podróży towarzyszyć ci będą zabawne postaci i ilustracje, które naprowadzą cię na właściwy trop! To książka, która wyjaśni najbardziej zwariowane teorie. Zabawne, interesujące teksty i przejrzyste objaśnienia zbliżą cię do prawdy.

19,99 zł
15,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

1 osoba kupiła
32
Rajstopy  damskie Solare, 20 i 15 den , lycra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rajstopy damskie Solare, 20 i 15 den , lycra
Aleksandra
Dostępny
2 szt.

rajstopy damskie 15 , 20 den lycra wzmocnione w części majteczkowej kolor: antylope, visone rozmiar:2/S, 3/M skład:poliamid 85 %, elastan 15 %

5,99 zł
2 osoby kupiły
33
Farba plakatowa w butelce 500 ml fioletowa bambino - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farba plakatowa w butelce 500 ml fioletowa bambino
St. Majewski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.22

Cechy produktu: idealna do szkolnej i przedszkolnej edukacji plastycznej do stosowania na papierze, kartonie, szkle (po zagruntowaniu powierzchni), drewnie, kamieniu, gipsie, glinie czyste, nasycone barwy możliwość użycia bez wody nie skrapla się na podłożu po wyschnięciu barwa zostaje intensywna, odporna na działanie światła i ścieranie może być stosowana do malarstwa witrażowego, po uprzednim zagruntowaniu powierzchni szklanej bezpieczna dla dzieci spełnia wymagania zasadnicze dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2009/48/WE z dnia 18 czerwca 2009 w sprawie bezpieczeństwa zabawek oraz wymogi odpowiednich norm zharmonizowanych produkt polski butelka o pojemności 500 ml

18,52 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 2,9%
oszczędzasz 0,53 zł

1 osoba kupiła
34
Urocze opowiastki. Mieszkańcy Afryki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Urocze opowiastki. Mieszkańcy Afryki
Dostępny
297 szt.

W tej pięknie ilustrowanej książce dzieci znajdą trzy opowiastki o przygodach mieszkańców afrykańskiej sawanny: romantycznym lwie Leosiu, szybkim jak strzała gepardzie Grzesiu oraz nieśmiałym słoniu Emilu.

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

1 osoba kupiła
35
Зимородок і Весна - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Зимородок і Весна
Dostępny
35 szt.

Маленький зимородок не знав, хто така Весна, але дуже чекав, коли вона прийде. Адже тільки з приходом Весни він зможе полетіти додому. І малюк вирішив сам знайти і поквапити Весну. Де він тільки її не шукав: і в небі, і в озері, і на горі,— але ніде не знаходив. Однак Весна завжди приходить до того, хто її шукає.

45,15 zł
40,64 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,51 zł

1 osoba kupiła
36
Radiestezja mentalna. Współczesna interpretacja metody, praktyczne porady zwiększenia efektywności techniki radiestezyjnej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Radiestezja mentalna. Współczesna interpretacja metody, praktyczne por...
Dostępny
45 szt.

Czy wiesz, że korzystając z różdżki bądź wahadełka, możesz rozwiązać wiele swoich problemów? Wystarczy przy pomocy podświadomości wprawić je w ruch i zadać odpowiednie pytanie. Proste? Tylko pozornie. Jak każda umiejętność, także radiestezja mentalna wymaga wiedzy. A tej dostarczy niniejsza książka. Dowiesz się z niej, że wykorzystanie radiestezji mentalnej wcale nie ogranicza się do ezoteryki i psychotroniki. Jest znacznie szersze. Bioenergoterapia, terapie uzdrawiające, neutralizacja szkodliwego promieniowania to tylko niektóre z zastosowań. Gdy zastanawiasz się, czy radiestezja jest bezpieczna, również znajdziesz odpowiedź w tej publikacji. Radiestezja mentalna w praktyce – jak zoptymalizować pracę radiestety i unikać błędów.

44,40 zł
33,30 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,10 zł

1 osoba kupiła
37
Ołówek z gumką Nightfall HB (6szt) MAPED - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek z gumką Nightfall HB (6szt) MAPED
Maped
Dostępny
18 szt.

Opakowanie zbiorcze - blister 6 sztuk. Ołówki z gumką z kolekcjii Nightfall. Wykonane z żywicy syntetycznej, co wpływa na jakość korpusu - jest elastyczny i giętki. Trójkątny, ergonomiczny przekrój zapewnia poprawny chwyt. Wzmocniony grafit jest wyjątkowo odporny na kruszenie i łamanie. Obudowa ozdobiona grafikami w kolorach niebiesko -zielono-różowych. Twardość HB. Pudełko 6 sztuk.

14,99 zł
1 osoba kupiła
38
Saurian Exorcisms, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Saurian Exorcisms, CD
Karl Sanders, Mystic Production
Dostępny
11 szt.

Lista utworów: 1 Preliminary Purification Before the Calling of Inanna 2 Rapture of the Empty Spaces 3 Contemplate This on the Tree of Woe 4 A Most Effective Exorcism Against Azagthoth and His Emissaries 5 Slavery Unto Nitokris 6 Shira Gula Pazu 7 Kali Ma 8 Curse the Sun 9 Impalement and Cruxifiction of the Last Remnants of the Pre-Human Serpent Volk 10 Dying Embers of the Aga Mass Sssratu

75,90 zł
69,83 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,07 zł

1 osoba kupiła
39
Plastic Green Head, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plastic Green Head, LP
Trouble, Hammerheart
Dostępny
14 szt.

Lista utworów: 1.Another Day 2.Plastic Green Head 3.The Eye 4.Requiem 5.Below Me 6.Flowers 7.Long Shadows Fall 8.Porpoise Song 9.Opium-Eater 10.Tomorrow Never Knows 11.Till the End of Time 12.Hear the Earth

128,90 zł
1 osoba kupiła
40
Farba plakatowa w butelce 500 ml cielista bambino - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farba plakatowa w butelce 500 ml cielista bambino
St. Majewski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.22

Cechy produktu: idealna do szkolnej i przedszkolnej edukacji plastycznej do stosowania na papierze, kartonie, szkle (po zagruntowaniu powierzchni), drewnie, kamieniu, gipsie, glinie czyste, nasycone barwy możliwość użycia bez wody nie skrapla się na podłożu po wyschnięciu barwa zostaje intensywna, odporna na działanie światła i ścieranie może być stosowana do malarstwa witrażowego, po uprzednim zagruntowaniu powierzchni szklanej bezpieczna dla dzieci spełnia wymagania zasadnicze dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2009/48/WE z dnia 18 czerwca 2009 w sprawie bezpieczeństwa zabawek oraz wymogi odpowiednich norm zharmonizowanych produkt polski butelka o pojemności 500 ml

18,52 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 2,9%
oszczędzasz 0,53 zł

1 osoba kupiła
41
Drum's Not Dead, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drum's Not Dead, LP
Liars, Mute / Pias
Dostępny
14 szt.

Lista utworów: A1.Be Quiet Mt. Heart Attack A2.Let's Not Wrestle Mt. Heart Attack A3.A Visit From Drum A4.Drums Gets A Glimpse A5.It Fit When I Was A Kid A6.The Wrong Coat For You Mt. Heart Attack B1.Hold You, Drum B2.It's All Blooming Now Mt. Heart Attack B3.Drum And The Uncomfortable Can B4.You, Drum B5.To Hold You, Drum B6.The Other Side Of Mt. Heart Attack

106,90 zł
42
They Were Wrong So We Drowned, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
They Were Wrong So We Drowned, LP
Liars, Mute / Pias
Dostępny
18 szt.

Lista utworów: A1.Brocken Witch A2.Steam Rose From The Lifeless Cloak A3.There's Always Room On The Broom A4.If Your A Wizard Then Why Do You Wear Glasses? A5.We Fenced Other Gardens With The Bones Of Our Own B1.They Don't Want Your Corn - They Want Your Kids B2.Read The Book That Wrote Itself B3.Hold Hands And It Will Happen Anyway B4.They Took 14 For The Rest Of Our Lives B5.Flow My Tears The Spider Said

106,90 zł
43
Twoje duchowe przebudzenie. Metody i praktyki rozwijania duchowości, osiągania szczęścia i równowagi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Twoje duchowe przebudzenie. Metody i praktyki rozwijania duchowości, o...
Dostępny
35 szt.

W tej książce znajdziesz afirmacje, wizualizacje, ćwiczenia umysłu, medytacje oraz inne terapie i praktyki duchowe. One wszystkie pomogą ci w przebudzeniu, rozwoju i podniesieniu twojej częstotliwości wibracyjnej. Autorka, od dzieciństwa obdarzona darem jasnowidzenia i korzystająca z channelingu, pomoże ci na twojej drodze do duchowego przebudzenia. Poznasz wiele praktycznych przykładów z życia osób, które świadomie sterują swoim rozwojem duchowym. Otworzysz się na podpowiedzi twoich duchowych przewodników. Prezentowane w poradniku ćwiczenia i techniki oddechowe odblokują twój wewnętrzny potencjał i moc do wznoszenia wibracji na coraz wyższy poziom. Otwórz się na tajemnicę duchowego przebudzenia.

54,50 zł
40,88 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 13,62 zł

44
Kompletny przewodnik po astrologii. Odkryj, jak interpretować horoskop urodzeniowy, znaki Zodiaku i wpływ planet, by osiągnąć najwyższy potencjał w związkach i karierze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kompletny przewodnik po astrologii. Odkryj, jak interpretować horoskop...
Dostępny
71 szt.

Czy wiesz, że Słońce, Księżyc i ascendent, czyli znak wschodzący, to trzy główne czynniki ukazujące osobowość? Chciałbyś nauczyć się, jak obliczyć i interpretować swój horoskop urodzeniowy? Jeśli tak, sięgnij po tę książkę, która dostarczy ci wiedzy dotyczącej astrologii dla początkujących. Poznasz podstawowe elementy astrologii, takie jak znaki, jakości i domy. Cenne informacje znajdą tu także osoby, które poznały już symbole astrologiczne i układy planet. Z pomocą autorki zgłębisz nie tylko podstawy tej fascynującej nauki, ale również tajemnice znaków Zodiaku i ich zgodności. Wkrótce będziesz umiał podejmować wybory, dzięki którym w pełni wykorzystasz swój potencjał. Odkryj, jak układają się twoje gwiazdy! Tłumacz: Barbara Mińska

54,50 zł
40,88 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 13,62 zł

45
AstroCalendarium 2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
AstroCalendarium 2023
Dostępny
21 szt.

AstroCalendarium 2023” to zarówno narzędzie do poznania siebie i swojej przyszłości, jak też skarbnica profesjonalnej wiedzy z dziedziny astrologii i astropsychologii. Dzięki tej niezwykłej publikacji dowiesz się, co cię czeka w 2023 roku. Otrzymasz nie tylko rzetelny horoskop na dziś, ale też na każdy z 365 dni. W ciągu kilkunastu lat istnienia książka ta zyskała miano jednego z najskuteczniejszych horoskopów. Ważnym uzupełnieniem opisów poszczególnych dni są charakterystyki znaków zodiaku. Do tego dochodzą aspekty, tranzyty i układy planet zapisane w postaci symboli astrologicznych. To ukłon w stronę czytelników poszukujących bardziej szczegółowych informacji. Sięgnij po horoskop codzienny, który się sprawdza!

44,40 zł
33,30 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,10 zł

46
Uzdrawianie czakr mocą kryształów. Wykorzystaj energetyczne właściwości 70 kryształów, by odblokować czakry i przywrócić im równowagę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uzdrawianie czakr mocą kryształów. Wykorzystaj energetyczne właściwośc...
Dostępny
61 szt.

Jak odblokować i oczyścić czakry? Wykorzystaj do tego kryształy i kamienie szlachetne! Autorka, ceniona uzdrowicielka energetyczna, odkryje przed tobą, w jaki sposób używać kamieni uzdrawiających do przywrócenia równowagi w twoich czakrach. Dzięki tej książce poznasz charakter każdej z 7 głównych czakr i dowiesz się czym objawia się brak równowagi energetycznej w każdej z nich. Odkryjesz kilkadziesiąt szczegółowych profili kryształów dopasowanych do każdej czakry i dowiesz się, jak wykorzystać je do uzdrawiających medytacji, wizualizacji, a w efekcie końcowym również do rozwoju duchowego. Kryształy – skuteczna pomoc w odblokowaniu czakr! Tłumacz: Kamila Knockenhauer

74,70 zł
56,03 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 18,67 zł

47
Praktyczna magia dla początkujących. Magiczne praktyki, rytuały i zaklęcia do wykorzystania w codziennym życiu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Praktyczna magia dla początkujących. Magiczne praktyki, rytuały i zakl...
Dostępny
39 szt.

Interesujesz się czarami, ezoteryką i wróżeniem? Dopiero się uczysz zaklęć i chcesz poznać wszystkie arkana, które oferuje magia praktyczna? Ta książka to kompendium wiedzy, przewodnik po czarach i każdym z aspektów tej niesamowitej sztuki. Dzięki niej magia dla początkujących stanie się twoją nową, ekscytującą ścieżką. Z pomocą autorki zyskasz podstawy wiedzy o magicznych narzędziach i technikach, a także ich zastosowaniu w magii praktycznej. Symbole Tarota, aura, kryształy, chiromancja, rytuały, magia roślin i przepowiadanie przyszłości, amulety i talizmany… Ten podręcznik da ci dosłownie wszystko, czego potrzebujesz, aby zainicjować swoją magiczną praktykę! Z łatwością wprowadź magię do swojego życia! Tłumacz: Emilia Kiszycka

74,70 zł
56,03 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 18,67 zł

48
Necrotic Lust, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Necrotic Lust, CD
Consumption, Hammerheart
Dostępny
19 szt.

1.Suffering DivineConsumption 2.The Last SupperConsumption 3.Necrotic LustConsumption 4.A Secret ColiseumConsumption 5.Ground into Ash and Coal (feat. Jeff Walker)Consumption 6.Offspring Inhuman ConceivedConsumption 7.Twisted Shaped RealityConsumption 8.Circle of PainConsumption 9.Devices for the SentencedConsumption 10.Burial of Death (Bonus)Consumption 11.In Devoured State Entombed (Bonus)Consumption 12.Industrial Executions (Bonus)Consumption

73,90 zł
49
Necrotic Lust LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Necrotic Lust LP, Winyl
Consumption, Hammerheart
Dostępny
7 szt.

1.Twisted Shaped Reality 2.Suffering Divine 3.The Last Supper 4.Circle of Pain 5.Necrotic Lust 6.Devices for the Sentenced 7.A Secret Coliseum 8.Ground into Ash and Coal 9.Offspring Inhuman Conceived

128,90 zł
50
Brand New Power, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brand New Power, LP
Ruby Goon, Phantasy Sound / Pias
Dostępny
10 szt.

Lista utworów: 1. The Globe 2. The Tide 3. Spicy Space Pasta 4. Cold Wind 5. Brand New Power 6. Leech! 7. Movie Groovie 8. Rub It 9. Taste Of Goodbye

106,90 zł
51
Roforofo Fight, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Roforofo Fight, LP
Fela Kuti, Knitting Factory / Pias
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. Roforofo Fight (Edit) 2. Roforofo Fight

106,90 zł
52
Dancing Dimensions, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dancing Dimensions, CD
Ural Thomas & The Pain, Bella Union / Pias
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. Dancing Dimensions 2. Heaven 3. Do You Remember The Times We Had? 4. First Dimension 5. Apple Pie (Oh Me Oh My) 6. Ol Safiya 7. El Eey Em Eh 8. Gimme Some Ice Cream 9. Second Dimension 10. My Favourite Song 11. Third Dimension 12. Hung Up On My Dream 13. Promises 14. If It Wasn't For Love

58,90 zł
53
The Distortion Field, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Distortion Field, CD
Trouble, Hammerheart
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1.When the Sky Comes DownTrouble 2.Paranoia ConspiracyTrouble 3.The Broken Have SpokenTrouble 4.Sink or SwimTrouble 5.One LifeTrouble 6.Have I Told YouTrouble 7.Hunters of DoomTrouble 8.Glass of LiesTrouble 9.ButterfliesTrouble 10.SuckerTrouble 11.The Greying Chill of AutumnTrouble 12. Bleeding AloneTrouble 13.Your ReflectionTrouble 14.The Apple from the SnakeTrouble

65,90 zł
54
Atma, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atma, LP
My Sleeping Karma, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.01

Lista utworów: 1.Maya Shakti 2.Avatara 3.Prema 4.Pralaya 5.Mukti 6.Ananda

128,90 zł
118,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,31 zł

55
Saurian Apocalypse, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Saurian Apocalypse, CD
Karl Sanders, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. The Sun Has Set on the Age of Man 2. The Disembodied Yet Slither Among Us 3. The Evil Inherent in us All 4. Skull Fuck Ritual (Skull Breach Edition) 5. Nada Zaag 6. An Altered Saurian Theta State 7. Nihil Emplexus 8. Divergence: The Long Awaited Third Primordial Ascension 9. Mask of Immutable Self Delusion 10. No Creature More Deserving of Cataclysmic Annihilation

75,90 zł
69,83 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,07 zł

56
Saurian Apocalypse, zielony LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Saurian Apocalypse, zielony LP
Karl Sanders, Mystic Production
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. The Sun Has Set On The Age Of Man 2. The Disembodied Yet Slither Among Us 3. The Evil Inherent In Us All 4. Skull Fuck Ritual (Skull Breach Edition) 5. Nada Zaag 6. An Altered Saurian Theta State 7. Nihil Emplexus 8. Divergence: The Long Awaited Third Primordial Ascension 9. Mask Of Immutable Self Delusion 10. No Creature More Deserving Of Cataclysmic Annihilation

164,90 zł
151,71 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 13,19 zł

57
Saurian Meditation, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Saurian Meditation, CD
Karl Sanders, Mystic Production
Dostępny
10 szt.

Lista utworów: 1 Awaiting the Vultures 2 Of the Sleep of Ishtar 3 Luring the Doom Serpent 4 Contemplations of the Endless Abyss 5 The Elder God Shrine 6 Temple of Lunar Ascension 7 Dreaming Through the Eyes of Serpents 8 Whence No Traveler Returns 9 The Forbidden Path Across the Chasm of Self-Realization 10 Beckon the Sick Winds of Pestilence

75,90 zł
69,83 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,07 zł

58
They Threw Us All In A Trench And Stuck A Monument On Top, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
They Threw Us All In A Trench And Stuck A Monument On Top, LP
Liars, Mute / Pias
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: Side A: 1. Grown Men Don't Fall in the River, Just Like That 2. Mr Your on Fire Mr 3. Loose Nuts on the Veladrome 4. The Garden Was Crowded and Outside Side B: 1. Tumbling Walls Buried Me in the Debris 2. Nothing Is Ever Lost or Can Be Lost My Science Friend 3. We Live NE of Compton 4. Why Midnight Walked but Didn't Ring Her Bell 5. This Dust Makes That Mud

106,90 zł
59
Gastrike, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gastrike, CD
Ereb Altor, Hammerheart
Dostępny
14 szt.

Lista utworów: 1. The Gathering of Witches 2. Dance of Darkness 3. Dispellation 4. Boatmans Call 5. The Mistress of Wisdom 6. I Djupet SÃ¥ Svart 7. Seven

44,90 zł
60
Kill Division, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kill Division, LP
Dead Head, Hammerheart
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. Kill Division 2. Cold Being 3. Waste Of Skin 4. Six 5. Mahler 6. Sprayed Into Oblivion 7. Wings On Fire 8. Where Silence Dwells 9. The Hustler 10. Until The Sun Appears 11. Souls Of Ice 12. Heavy Metal Thunder 13. Wings On Fire (Demo) 14. Until The Sun Appears (Demo) 15. Mahler (Demo) 16. The Hustler (Demo) 17. Cold Being (Demo) 18. Souls Of Ice (Demo) 19. Six (Demo) 20. Kill Division (Demo) 21. Die By The Sword

134,90 zł
Powiadomienie
61
By Honour, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
By Honour, CD
Ereb Altor, Hammerheart
Dostępny
20 szt.

1. Perennial 2. Awakening 3. By Honour 4. Winter Wonderland 5. Dark Nymph 6. Wizard 7. Ereb Altor

65,90 zł
62
Collection Of Souls, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Collection Of Souls, CD
Master, Hammerheart
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.17

1.Constant Reminders 2.Taste Of Insanity 3.Hidden Stories 4.Glorify The Dead 5.Blinded Faith 6.Justice Or Fate 7.Jailbreak 8.Collection Of Souls 9.Silver Spoon

44,90 zł
Powiadomienie
63
Faith Is in Season, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Faith Is in Season, CD
Master, Hammerheart
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.19

44,90 zł
Powiadomienie
64
Rapture, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rapture, CD
Lord Belial, Hammerheart
Dostępny
12 szt.

1.Legion 2.On A Throne Of Souls 3.Rapture Of Belial 4.Destruction 5.Belie All Gods 6.Evil Incarnate 7.Lux Luciferi 8.Infinite Darkness And Death 9.Alpha And Omega 10.Lamentations

65,90 zł
65
Four More Years Of Terror, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Four More Years Of Terror, CD
Master, Hammerheart
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. Race to Extinction 2. Shoot to Kill 3. All we've Become 4. Does One Feel Pain 5. Betrayal 6. Hell Probably Win 7. Can the US be so Great 8. Lined Up and Punishment 9. Blind Hatred 10. Line to Kill 11. Special Skills 12. To Fight and Die 13. Everything is Rotten

65,90 zł
Powiadomienie
66
The Beginning Of The End,  LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Beginning Of The End, LP
God Is An Astronaut, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.20

Lista utworów: 1. The End of the Beginning 2. From Oust to the Beyond 3. Ascend to Oblivion 4. Coda 5. Remembrance 6. Point Pleasant 7. Fall from the Stars 8. Twilight 9. Coma 10. Route 666 11. Lost Symphony

164,90 zł
151,71 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 13,19 zł

67
Rapture, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rapture, LP
Lord Belial, Hammerheart
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.16

Lista utworów: A1Legion A2On A Throne Of Souls A3Rapture Of Belial A4Destruction A5Belie All Gods B1Evil Incarnate B2Lux Luciferi B3Infinite Darkness And Death B4Alpha And Omega B5Lamentations

128,90 zł
Powiadomienie
68
Fire Meets Ice, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fire Meets Ice, CD
Ereb Altor, Hammerheart
Dostępny
17 szt.

Lista utworów: 1. Fire meets ice 2. The chosen Ones 3. Nifelheim 4. My Ravens 5. Sacrifice 6. Helheimsfärd 7. The Deceiver shall Repent 8. Post Ragnarok 9. Our Legacy

44,90 zł
69
Live From Hollywood, CD + DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live From Hollywood, CD + DVD
Orianthi, Mystic Production
Dostępny
15 szt.

Lista utworów: 1. Contagious 2. Sinners Hymn 3. Heaven In This Hell 4. Think Like A Man 5. You Don't Wanna Know 6. What's It Gonna Be 7. Courage 8. Blow 9. Impulsive 10. Blues Won't Leave Me Alone 11. According To You 12. How Do You Sleep

82,90 zł
76,27 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,63 zł

70
Live From Hollywood, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live From Hollywood, Blu-ray
Orianthi, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.08

Lista utworów: 1. Contagious 2. Sinners Hymn 3. Heaven In This Hell 4. Think Like A Man 5. You Don't Wanna Know 6. What's It Gonna Be 7. Courage 8. Blow 9. Impulsive 10. Blues Won't Leave Me Alone 11. According To You 12. How Do You Sleep

97,90 zł
90,07 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,83 zł

71
Starstruck, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Starstruck, CD
Sick N Beautiful, Mystic Production
Dostępny
18 szt.

Lista utworów: 1. Tonight We Go To War 2. Starstruck 3. Drop It 2 The B 4. This Is Not The End 5. Defy The Light 6. Deep End Dark 7. Schadenfreude 8. Pull Of Gravity 9. Pray Tell Me 10. Angels Be Fallin' 11. YTOPYNONAVEVANONYPOTY

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

72
One 4 The Road, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
One 4 The Road, CD
Palace, Mystic Production
Dostępny
19 szt.

Lista utworów: 1. Fifteen Minutes 2. Westbound 3. Too Old For This 4. Money Can Kill 5. The Driver 6. Time Crisis 7. Facing The Music 8. World Gone Mad 9. Living The Life 10. Cancel The Flight 11. Loneliest Night

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

73
From The New World CDDVD LIMITED - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
From The New World CDDVD LIMITED
Alan Parsons, Mystic Production
Dostępny
22 szt.

CD: 1. Fare Thee Well 2. The Secret 3. Uroboros (featuring Tommy Shaw of STYX) 4. Don't Fade Now 5. Give 'Em My Love (featuring James Durbin, Joe Bonamassa) 6. Obstacles 7. I Won't Be Led Astray (featuring David Pack, Joe Bonamassa) 8. You Are The Light 9. Halo 10. Goin' Home 11. Be My Baby DVD Audio (5.1 mix): 1. Fare Thee Well 2. The Secret 3. Uroboros (featuring Tommy Shaw of STYX) 4. Don't Fade Now 5. Give 'Em My Love (featuring James Durbin, Joe Bonamassa) 6. Obstacles 7. I Won't Be Led Astray (featuring David Pack, Joe Bonamassa) 8. You Are The Light 9. Halo 10. Goin' Home 11. Be My Baby

82,90 zł
76,27 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,63 zł

74
Nie rdzewieje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie rdzewieje
Dostępny
215 szt.

Czy w pięć dni można wrócić do przeszłości? Czy stara miłość naprawdę nie rdzewieje? Magda przyjeżdża ze stolicy do rodzinnego Sosnowca, by po latach spotkać się ze swoją pierwszą dziewczyną. Wśród śląskiej i zagłębiowskiej architektury odżywają wspomnienia, a dawni znajomi okazują się lustrem, w którym można się przejrzeć i przeanalizować życiowe wybory. W komórce Magdy co chwilę lądują wiadomości od warszawskiej kochanki, która nie pozwala o sobie zapomnieć. Podróż w przeszłość stanie się bodźcem do podjęcia decyzji na temat przyszłości. Pięć dni z życia głównej bohaterki przeplata się z opowieściami jej rozmówczyń. Nieheteroseksualne kobiety w różnym wieku przytaczają anegdoty o matkach, żonach i kochankach. Pewna siebie Kaśka, uwodzicielska Gabrysia i nieśmiała Anna mówią m.in. o tożsamości, coming oucie i o tym, jak to jest być z byłą swojej byłej. Wywiady, ogłoszenia matrymonialne i notki z aplikacji randkowych współtworzą manifest pokolenia 30-latków, dla których miłość naprawdę niejedno ma imię… Nie rdzewieje to powieść o poszukiwaniu miłości. Miłości tak silnej, że staje się uzależnieniem.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

75
Trzy gołębice - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzy gołębice
Dostępny
514 szt.

Trzy dziewczynki, które nie mają ze sobą nic wspólnego. Panna z dworu, Żydówka i dziewczyna ze wsi. Zaprzyjaźniają się, razem dorastają, pomagają sobie. Wydaje się, że nic nie może ich rozdzielić, jednak przepowiednia cyganki mówi inaczej... Joanna, Zula i Jagoda zostają wystawione na próbę, gdy na drodze ich przyjaźni staje mężczyzna i jedna z największych tragedii ludzkości - druga wojna światowa. Trzy gołębice przeżywają czystą miłość i wielką nienawiść. Są różne, ale pełne wiary w to, co dla nich ważne. Ich losy splatają się i rozplatają. Kiedy się wydaje, że każda z nich odleci w swoim kierunku, wtedy pokazują prawdziwą siłę.

42,90 zł
32,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,72 zł

76
The End, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The End, CD
Ereb Altor, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.22

1 The Entering (Myrding Prologue) 2 Myrding 3 Our Failure 4 A New But Past Day 5 Balder's Fall (The End Part I) 6 Vargavinter (The End Part II) 7 The Final War (The End Part III) CENA Z OSTATNICH 30 dni: 59zł PLN

44,90 zł
41,31 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,59 zł

77
A Heartless Portrait The Orphean Testament LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
164,90 zł
151,71 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 13,19 zł

78
Dinosaur Warfare Pt 2 The Great Ninja War, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinosaur Warfare Pt 2 The Great Ninja War, CD
Victorius, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

1.Saurus Invictus Lazerus 2.Victorious Dinogods 3.Mighty Magic Mammoth 4.Jurassic Jetfighters 5.Dinos And Dragons 6.Katana Kingdom Rising 7.God Of Roar 8.Night Of The Nuclear Ninja 9.Triceps Ceratops 10.Tyrannosaurus Steel 11.Shadow Of The Shinobi 12.Powerzord

75,90 zł
69,83 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,07 zł

79
Warfront LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Warfront LP, Winyl
Rose Wind, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.07

128,90 zł
118,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,31 zł

80
Live Attack LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live Attack LP, Winyl
Destruction, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

[ 1 ] 1.Born To Perish 2.Death Trap 3.Nailed To The Cross 4.Armageddonizer 5.Tormentor 6.Rotten 7.Mad Butcher 8.Reject Emotions [ 2 ] 1.Thrash Till Death 2.Betrayal 3.Sign Of Fear 4.Damir's Shred 5.Inspired By Death 6.Release From Agony 7.Life Without Sense 8.Antichrist 9.Invincible Force 10.Under Attack [ 3 ] 1.Bestial Invasion 2.The Butcher Strikes Back 3.Curse The Gods 4.Total Desaster

195,90 zł
180,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 15,67 zł

81
The Monumental Mass A Cinematic Metal Event LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
164,90 zł
151,71 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 13,19 zł

82
Inglorious Darkness CD LIMITED, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Inglorious Darkness CD LIMITED, CD
Crematory, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

1 Inglorious Darkness 2 Break Down the Walls 3 Trümmerwelten 4 Rest in Peace 5 The Sound of My Life 6 Tränen Der Zeit 7 Until We Meet Again 8 Zur Hölle 9 Not for the Innocent 10 Forsaken 11 Das Ende

73,90 zł
67,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

83
Seventh Rum Of A Seventh Rum LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Seventh Rum Of A Seventh Rum LP, Winyl
Alestorm, Mystic Production
Dostępny
6 szt.

1.Magellan's Expedition 2.The Battle Of Cape Fear River 3.Cannonball 4.P.A.R.T.Y. 5.Under Blackened Banners 6.Magyarország 7.Seventh Rum Of A Seventh Rum 8.Bite The Hook Hand That Feeds 9.Return To Tortuga 10.Come To Brazil 11.Wooden Leg (Part III)

128,90 zł
118,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,31 zł

84
Youngblood, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Youngblood, CD
Audrey Horne, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

1.Redemption Blues 2.Straight Into Your Grave 3.Youngblood 4.There Goes A Lady 5.Show And Tell 6.Cards With The Devil 7.Pretty Little Sunshine 8.The Open Sea 9.This Ends Here 10.The King Is Dead

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

85
Khram, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Khram, CD
Arkona, Mystic Production
Dostępny
15 szt.

44,90 zł
41,31 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,59 zł

86
Welcome 2 Club XIII LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Welcome 2 Club XIII LP, Winyl
Truckers Drive-By, Ato / Pias
Dostępny
20 szt.

Side A: 1. The Driver 2. Maria's Awful Disclosure 3. Shake and Pine 4. We Will Never Wake You Up in the Morning Side B: 1. Welcome 2 Club XIII 2. Forged in Hell and Heaven Sent 3. Every Single Storied Flameout 4. Billy Ringo in the Dark 5. Wilder Days

106,90 zł
101,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,34 zł

87
All Through The Night LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
106,90 zł
88
I Can't Let Go, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
I Can't Let Go, CD
WATERHOUSE, SUKI, Sub Pop / Pias
Dostępny
5 szt.

1.Moves 2.Devil I Know 3.Melrose Meltdown 4.Put Me Through It 5.My Mind 6.Bullshit On The Internet 7.Wild Side 8.On Your Thumb 9.Slip 10.Blessed

58,90 zł
89
Endless Rooms LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Endless Rooms LP, Winyl
Dostępny
20 szt.

1.Pearl Like You 2.Tidal River 3.The Way It Shatters 4.Caught Low 5.My Echo 6.Dive Deep 7.Open Up Your Window 8.Blue Eye Lake 9.Saw You At The Eastern Beach 10.Vanishing Dots 11.Endless Rooms 12.Bounce Off The Bottom

97,90 zł
90
Weird Nightmare LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Weird Nightmare LP, Winyl
WEIRD NIGHTMARE, Sub Pop / Pias
Dostępny
8 szt.

A1.Searching For You A2.Nibs A3.Lusitania A4.Wrecked A5.Sunday Driver B1.Darkroom B2.Dream B3.Zebra Dance B4.Oh No B5.Holding Out

106,90 zł
91
My Other People LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
My Other People LP, Winyl
Priest TV, Sub Pop / Pias
Dostępny
19 szt.

1.One Easy Thing 2.Bury Me In My Shoes 3.Limehouse Cut 4.I Have Learnt Nothing 5.It Was Beautiful 6.The Happiest Place On Earth 7.My Other People 8.The Breakers 9.Unravelling 10.It Was A Gift 11.I Am Safe Here 12.Sunland

97,90 zł
92
Famously Alive LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Famously Alive LP, Winyl
Guerilla Toss, Sub Pop / Pias
Dostępny
7 szt.

1. Cannibal Capital 2. Famously Alive 3. Live Exponential 4. Mermaid Airplane 5. Wild Fantasy 6. Pyramid Humm 7. Excitable Girls 8. I Got Spirit 9. Happy Me 10. Heathen in Me

106,90 zł
93
Endless Rooms, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Endless Rooms, CD
Dostępny
19 szt.

1.Pearl Like You 2.Tidal River 3.The Way It Shatters 4.Caught Low 5.My Echo 6.Dive Deep 7.Open Up Your Window 8.Blue Eye Lake 9.Saw You At The Eastern Beach 10.Vanishing Dots 11.Endless Rooms 12.Bounce Off The Bottom

58,90 zł
94
Stay Proud Of Me LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stay Proud Of Me LP, Winyl
Noso, Partisan / Pias
Dostępny
13 szt.

A1.Parasites A2.Suburbia A3.David A4.I Feel You A5.I'm Embarrassed I Still Think Of You B1.Honey Understand B2.Sorry I Laughed B3.Feeling Like A Woman Lately B4.Man Who Loves You B5.Everything I've Got

106,90 zł
98,35 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,55 zł

95
My Other People, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
My Other People, CD
Priest TV, Sub Pop / Pias
Dostępny
20 szt.

1.One Easy Thing 2.Bury Me In My Shoes 3.Limehouse Cut 4.I Have Learnt Nothing 5.It Was Beautiful 6.The Happiest Place On Earth 7.My Other People 8.The Breakers 9.Unravelling 10.It Was A Gift 11.I Am Safe Here 12.Sunland

58,90 zł
96
Famously Alive, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Famously Alive, CD
Guerilla Toss, Sub Pop / Pias
Dostępny
20 szt.

1.Cannibal Capital 2.Famously Alive 3.Live Exponential 4.Mermaid Airplane 5.Wild Fantasy 6.Pyramid Humm 7.Excitable Girls 8.I Got Spirit 9.Happy Me 10.Heathen In Me

58,90 zł
97
Weird Nightmare, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Weird Nightmare, CD
WEIRD NIGHTMARE, Sub Pop / Pias
Dostępny
20 szt.

1.Searching For You 2.Nibs 3.Lusitania 4.Wrecked 5.Sunday Driver 6.Darkroom 7.Dream 8.Zebra Dance 9.Oh No 10.Holding Out

58,90 zł
98
Living Isn't Easy LP COLORED INDIE, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Living Isn't Easy LP COLORED INDIE, Winyl
Dostępny
8 szt.

A1.Flew Close A2.Wellness A3.Labyrinth A4.Heaven A5.Micro Person B1.Chromo Sud B2.Plant (The Succulent Blues) B3.Kilmore Close B4.Night

106,90 zł
99
Living Isn't Easy LP BLACK, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Living Isn't Easy LP BLACK, Winyl
Dostępny
7 szt.

1. Flew Close - Robocobra Quartet 2. Wellness - Robocobra Quartet 3. Labyrinth - Robocobra Quartet 4. Heaven - Robocobra Quartet 5. Micro Person - Robocobra Quartet 6. Chromo Sud - Robocobra Quartet 7. Plant (The Succulent Blues) - Robocobra Quartet 8. Kilmore Close - Robocobra Quartet 9. Night - Robocobra Quartet

106,90 zł
100
I Can't Let Go LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
I Can't Let Go LP, Winyl
WATERHOUSE, SUKI, Sub Pop / Pias
Dostępny
8 szt.

A1.Moves A2.Devil I Know A3.Melrose Meltdown A4.Put Me Through It A5.My Mind B1.Bullshit On The Internet B2.Wild Side B3.On Your Thumb B4.Slip B5.Blessed

97,90 zł
Wróć do góry