hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.06.23

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 23 czerwca 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się 321 superciekawych faktów, które trzeba poznać, zanim się skończy 13 lat (Mathilda Masters, Louize Perdieus), na drugim O jeżyku, który kochał za bardzo (Nela Nielsen). Kolejny produkt to SPATiF. Upajający pozór wolności (Aleksandra Szarłat) oraz Mózg To, o czym dorośli Ci nie mówią (Janiszewski Boguś, Skorwider Max).
1
321 superciekawych faktów, które trzeba poznać, zanim się skończy 13 lat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
321 superciekawych faktów, które trzeba poznać, zanim się skończy 13 l...
Dostępny
1265 szt.

Najfajniejsza encyklopedia ciekawostek na świecie! Czy wiesz, że: • żyrafa może sobie wylizać uszy? • zęby czyścimy już od tysięcy lat? • możesz zważyć swoją głowę, wsadzając ją do wiadra z wodą? • bambus czasem rośnie ponad metr dziennie? • astronauci sikają do odkurzacza? W tej niesamowitej książce znajdziesz 321 zaskakujących ciekawostek z biologii, historii, geografii i wielu innych dziedzin. „Świetnie zaprojektowana książka z zaskakującymi, błyskotliwymi ciekawostkami i przecudnymi ilustracjami. Wciąga i bawi czytelnika w każdym wieku” – księgarnia Kinderboekwinkel Kakelbont w Utrechcie. „Intrygująca i różnorodna, pełna ciekawostek i humoru!” – księgarnia Verhalenhuis w Gandawie. Mathilda Masters jest podróżniczką i odkrywcą. Jej praca polega na poznawaniu nowych kontynentów oraz krajów. Mathilda wie wszystko na prawie każdy temat: o zwierzętach, roślinach, historii, języku i jeszcze dużo więcej. Louize Perdieus jest utalentowaną i dobrze zapowiadającą się graficzką. Rysuje z dużym poczuciem humoru. W konkursie ilustratorskim Picturale 2015 zdobyła nagrodę Push Prijs. Uwielbia przyrodę i potrafi znakomicie rysować rośliny oraz zwierzęta.

79,99 zł
50,39 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 29,60 zł

195 osób kupiło
2
O jeżyku, który kochał za bardzo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
O jeżyku, który kochał za bardzo
Dostępny
146 szt.

Mały jeżyk, po tragicznych wydarzeniach i utracie najbliższej rodziny, znajduje schronienie w mieszkaniu Niny. Z czasem bardzo przywiązuje się do nowych domowników. Gdy życie jednego z nich znajduje się w niebezpieczeństwie, wyrusza w karkołomną podróż, aby uratować ukochanego kota. Poruszająca opowieść o wartościach, jakimi każdy powinien kierować się w życiu, o umiejętności wybaczania, o zrozumieniu dla ułomności innych, o potrzebie bycia dobrym człowiekiem.

48,00 zł
28,32 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 19,68 zł

59 osób kupiło
3
SPATiF. Upajający pozór wolności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
SPATiF. Upajający pozór wolności
Dostępny
190 szt.

Przez kilka powojennych dekad Klub Aktora Stowarzyszenia Polskich Artystów Teatru i Filmu był towarzyskim, kulturalnym i informacyjnym centrum stolicy. Artystom zapewniał poczucie bezpieczeństwa, a kulturze ciągłość, zwłaszcza dzięki wyjątkowym bywalcom pamiętającym jeszcze okres międzywojenny. O przekroczeniu progu SPATiF-u marzyli wszyscy: pisarze i tajniacy, członkowie KC i opozycjoniści, sportowcy, waluciarze i dziewczyny szukające szczęścia lub zarobku. Ale o tym, kto mógł wejść i dostąpić wtajemniczenia, decydował szatniarz Franio – człowiek instytucja. Znajdujący się w samym sercu Warszawy klub, nieustannie inwigilowany przez bezpiekę, pozostawał wyspą wolności aż do stanu wojennego. Sam lokal działa do dziś, ale zmieniły się klimat i obyczaje. Po dawnym SPATiF-ie zostały jedynie legenda i mnóstwo anegdot z czasów, gdy za zamkniętymi drzwiami, skrywającymi nie zawsze piękne tajemnice, toczyło się intensywne życie. I ta historia – polskiego kina, teatru, estrady i literatury – barwnie opisana w książce Aleksandry Szarłat.

69,90 zł
41,24 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 28,66 zł

45 osób kupiło
4
Mózg To, o czym dorośli Ci nie mówią - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mózg To, o czym dorośli Ci nie mówią
Dostępny
210 szt.

Najbardziej skomplikowany obiekt we wszechświecie ? mózg ? oraz procesy, które w nim zachodzą, omówione w prosty i zabawny sposób, zrozumiały dla każdego (od 9 do 113 lat). Skąd się wzięło myślenie i czy nam się opłaciło? Czy myślenie ma swoje granice? Kiedy nasz mózg nie daje rady, a kiedy działa znakomicie? Dlaczego tak często myślimy na skróty? Twój mózg a ty - kto tu właściwe rządzi? Dlaczego nastolatki myślą inaczej? Sztuczna inteligencja - nowy przyjaciel czy groźny wróg? Humor i ilustracje, które zapadają w pamięć!

59,90 zł
38,34 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 21,56 zł

43 osoby kupiły
5
Emocje To, o czym dorośli Ci nie mówią - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Emocje To, o czym dorośli Ci nie mówią
Dostępny
363 szt.

Kolejny tytuł z bestsellerowej serii To, o czym dorośli Ci nie mówią dla wszystkich, którzy chcą wiedzieć, jak to się dzieje, że czasem rozpiera nas szczęście, a czasem ogarnia smutek, i jak rozszyfrować inne emocje. W książce znajdziemy odpowiedzi na pytania: Czy potrzebujemy emocji i czemu tak bardzo? Dlaczego emocje czasem nas ponoszą? Ile jest w nas chemii, a ile rozumu? Czy można być szczęśliwym bez przerwy? Do czego przydają się lęk i złość? Co nami steruje ? serce czy rozum? Czy emocje da się ogarnąć i czy w ogóle warto?

59,90 zł
38,34 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 21,56 zł

40 osób kupiło
6
Kosmos To o czym dorośli Ci nie mówią - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kosmos To o czym dorośli Ci nie mówią
Dostępny
224 szt.

Fascynująca historia kosmosu, czarnych dziur, planet, ciemnej materii i czerwonych karłów, opowiedziana w prosty i zabawny sposób, zrozumiały dla każdego (od 9 do 113 lat). Skąd się wziął wszechświat i jak to możliwe, że z niczego? Co się tak naprawdę wydarzyło 14 miliardów lat temu? Dlaczego kosmos wygląda tak jak wygląda? Co to jest kosmiczna materia, z czego się składa i czemu praktycznie jej nie ma? Do czego mogą przydać się gluony, a do czego kwarki? Jak się robi galaktyki? Czy wszechświat kiedyś się skończy i co wtedy z nami będzie?

59,90 zł
38,94 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 20,96 zł

34 osoby kupiły
7
Trzecioteścik. Testy kompetencji dla klasy 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzecioteścik. Testy kompetencji dla klasy 3
Dostępny
600 szt.

Sprawdź się z Trzecioteścikiem! Znajdziesz w nim testy kompetencji sprawdzające wiedzę po 3 klasie szkoły podstawowej. Każda książka z serii Teściki zawiera zestaw testów kompetencji sprawdzających wiedzę uczniów w poszczególnych klasach. Wszystkie zadania dostosowane są do obowiązującej podstawy programowej i umiejętności, jakie dzieci powinny opanować na danym etapie nauki. Zadania dotyczą trzech obszarów edukacji: kompetencji polonistycznych, społeczno-przyrodniczych i matematycznych. Będzie to doskonałe uzupełnienie nauki i weryfikacja jej efektów!

16,99 zł
9,99 zł

Rabat 41,2%
oszczędzasz 7,00 zł

32 osoby kupiły
8
Rozmyślania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
37,00 zł
23,68 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 13,32 zł

24 osoby kupiły
9
Save You - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Save You
Dostępny
70 szt.

Zraniona Ruby stara się odzyskać dawne życie - kiedy nie należała do elitarnego i zepsutego świata jej kolegów z klasy. Ale nie może zapomnieć o Jamesie. Zwłaszcza gdy on robi wszystko, aby ją odzyskać... Nikogo dotąd nie obdarzyła takim uczuciem. I nikt dotąd tak boleśnie jej nie zranił. Ruby najbardziej chciałaby wrócić do dawnego życia, do czasu, gdy w elitarnym Maxton Hall nikt jej nie znał. Nie może jednak zapomnieć o Jamesie. Szczególnie że chłopak robi wszystko, co w jego mocy, by ją odzyskać. Kiedy rodzina Jamesa przeżywa trudne chwile, dziewczyna pojmuje, że ich miłość od początku nie miała szans. Bo zamiast szukać u niej wsparcia, James łamie jej serce. Ruby postanawia skupić się na wymarzonych studiach w Oksfordzie, jednak James nie daje tak łatwo o sobie zapomnieć. Nie chodzi tylko o wspomnienia wspólnych chwil, które powracają, gdy Ruby najmniej się tego spodziewa. James wie, że zachował się niewybaczalnie, teraz stara się wszystko naprawić. Pytanie tylko, czy dziewczyna zdobędzie się na odwagę, by jeszcze raz podjąć ryzyko...

42,90 zł
26,60 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 16,30 zł

22 osoby kupiły
10
Termofor z pestkami wiśni 13x16 cm, żółty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Termofor z pestkami wiśni 13x16 cm, żółty
Akuku
Dostępny
14 szt.

Wyrób medyczny Termofor wykonany jest z odpowiednio dobranych i osuszonych pestek wiśni. Jest w 100% bezpieczny i przyjazny dla dziecka. Produkt ten nie posiada płynów które mogą się rozlać. Po podgrzaniu utrzymuje temperaturę do 1 godziny. Naturalnie oddaje ciepło co eliminuje możliwość poparzenia i uszkodzenia skóry. Kształt idealnie nadaje się na małe brzuszki. WAŻNE: Zdejmowany pokrowiec, który można wyprać. Zastosowanie termoforu na gorąco: • kolki noworodkowe, wzdęcia • rwa kulszowa • bóle mięśni • bóle menstruacyjne Zastosowanie termoforu na zimno: • ugryzienia owadów • gorączka • siniaki, guzy, • migrena Sposób użycia: – grzanie: Termofor umieścicie w kuchence mikrofalowej (600 W / około 90 sekund), piekarniku (130 °/ około 10 min.) lub na innym źródle ciepła np. grzejnik. NIGDY NIE GRZEJ WKŁADU Z POKROWCEM. UWAGA – nie stosuj rozgrzanego termoforu na choroby serca, żył, ostrych stanów zapalanych. Po nagrzaniu się termoforu wymieszaj pestki i sprawdź temperaturę na nadgarstku. – Na zimno : Włożyć termofor z pokrowcem do zamrażalnika na około 60 min lub do lodówki na około 2 godziny. Pamiętaj aby zabezpieczyć go przed kontaktem z żywnością. Pokrowiec można prać ręcznie, lub w pralce w temp 30° NIGDY NIE PIERZ WKŁADU Z PESTKAMI. Produkt nie jest zabawka – zawiera małe elementy które dziecko może połknąć. Przed każdym użyciem należy sprawdzić czy produkt nie posiada uszkodzeń. W przypadku zużycia/zabrudzenia wkładu wymień go na nowy.

21,50 zł
18,99 zł

Rabat 11,7%
oszczędzasz 2,51 zł

18 osób kupiło
11
Słomki Jumbo pastelowe MIX 9x240mm 250szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słomki Jumbo pastelowe MIX 9x240mm 250szt
Godan
Dostępny
7 szt.

Zestaw 250 słomek, w 6 pięknych pastelowych kolorach. Wymiar: 9,05 x 240 mm

16,46 zł
15,99 zł

Rabat 2,9%
oszczędzasz 0,47 zł

17 osób kupiło
12
Polityka To, o czym dorośli Ci nie mówią - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polityka To, o czym dorośli Ci nie mówią
Dostępny
120 szt.

Nie ma zbyt skomplikowanych tematów dla młodego czytelnika. Prosty język, humor i wyjątkowe ilustracje sprawiają, że z pozoru trudne polityczne sprawy stają się zrozumiałe dla wszystkich (od 9 do 113 lat). Po co jest władza i jak ją zdobyć? Czy demokracja to najlepszy sposób na rządzenie? Do czego potrzebne jest państwo? Skąd państwo bierze pieniądze, czemu zawsze ode mnie i dlaczego aż tyle? Dlaczego politycy przepadają za kiełbasą wyborczą i czy można się nią przejeść? Przed czym chroni Konstytucja i dlaczego jest taka ważna? Jak zorganizować demonstrację albo zrobić małą rewolucję? Lektura obowiązkowa dla każdego młodego obywatela!

59,90 zł
38,94 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 20,96 zł

14 osób kupiło
13
Podhale. Wszystko na sprzedaż - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podhale. Wszystko na sprzedaż
Dostępny
341 szt.

Zakopane – niegdyś tygiel artystyczny, dziś „Las Vegas Podhala”. I choć mieszkańcy nie ustają w walce o kształt swojego miasta, wciąż przegrywają z właścicielami firm i inwestorami, którym zależy głównie na pomnażaniu majątku dzięki masowej turystyce. Aleksander Gurgul przygląda się więc podhalańskiej patodeweloperce, przytacza litanię haseł reklamowych z zakopianki, zwanej przez internautów billboardzianką, rozlicza kierowców lokalnych busów i opisuje największe zaniedbania wynikające z ignorancji zarówno władz, jak i turystów. Nie boi się też trudnych tematów – pisze o przemocy domowej i wykorzystywaniu zwierząt. Jego książka to opowieść o polskim kapitalizmie i jego pułapkach oraz reportaż o jednym z najliczniej odwiedzanych regionów w Polsce, w którym wszystko jest na sprzedaż. Wystarczy dodać parzenicę.

42,90 zł
25,74 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 17,16 zł

14 osób kupiło
14
Niekończąca się historia. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niekończąca się historia. Audiobook
Michael Ende, Jung-off-ska
Dostępny
2834 szt.

Niezwykła historia chłopca, który odkrywa, że jest bohaterem czytanej przez siebie powieści. Niekończąca się historia ma swój początek, ale nie ma końca. Ma także wiele odsłon: filmowych, serialowych, animowanych oraz przedstawień teatralnych, baletowych, a nawet operowych. Teraz nadszedł czas na audiobook na dwa wspaniałe głosy Edyty Jungowskiej oraz Piotra Fronczewskiego i niekończącą się radość słuchania. Pewnego dnia Bastian, uciekając przed prześladującymi go kolegami, ukrywa się w antykwariacie, gdzie znajduje niezwykłą księgę. Czytając o Fantazjanie, której grozi zagłada, odkrywa, że sam jest jednym z bohaterów opowieści. Przenosi się do Fantazjany i rozpoczyna piękną i niebezpieczną podróż Michael Ende jest niemieckim pisarzem, najbardziej znanym ze swoich książek fantasy dla dzieci: Niekończącej się historii, Momo oraz Kuby Guzika. Pracował jako aktor, scenarzysta, dramaturg i krytyk. Jego książki zostały przetłumaczone na ponad 40 języków, ostrożne szacunki mówią o ponad trzydziestu milionach sprzedanych egzemplarzy. Niekończąca się historia, Momo oraz opowieść o Kubie Guziku zostały przeniesione na ekran, a fragmenty Niekończącej się historii znalazły się w polskich podręcznikach. Za swoje książki Michael Ende otrzymał w sumie ponad czterdzieści nagród, w tym Nagrodę Literacką im. Janusza Korczaka oraz Nagrodę Lorenzo i Magnifico.

49,99 zł
37,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 12,00 zł

13 osób kupiło
15
Sztuka afirmacji. Uwolniona potęga podświadomości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztuka afirmacji. Uwolniona potęga podświadomości
Dostępny
345 szt.

Autor Potęgi podświadomości ,powraca z nową książką, któ,ra zmieni Twó,j sposó,b myślenia o życiu! Poznaj moc podświadomości Dlaczego niektó,rzy ludzie wiodą szczęśliwe i dostatnie życie, a inni cierpią ubó,stwo i są nieszczęśliwi? Dlaczego niektó,rzy są pełni niepokoju i obaw, a inni pełni wiary i pewności siebie? Dlaczego niektó,rzy mieszkają w pięknych, luksusowych domach, a inni ledwo wiążą koniec z końcem? Odpowiedź jest jedna: podświadomość. Zaproś magię do swojego życia Joseph Murphy, autor światowego bestselleru Potęga podświadomości, od lat udowadnia, że za nasze sukcesy lub porażki odpowiada nasz umysł. Twoja podświadomość jest źró,dłem Twoich emocji i posiada zdolność kreacji. Wykorzystując swó,j świadomy umysł, możesz tak zaprogramować swoją podświadomość, aby była zdolna do pozytywnego myślenia i kreowania rzeczywistości, któ,rą sobie wymarzyłeś. Zaprzęgnij swoją podświadomość do pracy Masz niesamowity potencjał, aby być, kim chcesz, robić, co chcesz, i otrzymywać wszystko, na co zasługujesz. Niestety, tylko niewielka liczba ludzi potrafi to wykorzystać. Ta książka to zmieni! Poznasz zasady afirmacji i techniki przenoszenia pragnień do podświadomości, zrozumiesz, jak ona działa i jak uwolnić w sobie niewyczerpaną moc. Odkryj potęgę podświadomości i zmień niedoskonałe dzisiaj na lepsze jutro.

39,90 zł
25,14 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 14,76 zł

13 osób kupiło
16
Teścik przed klasą 4. Testy kompetencji dla klas 1-3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teścik przed klasą 4. Testy kompetencji dla klas 1-3
Dostępny
258 szt.

Sprawdź się z Teścikiem przed klasą 4! Znajdziesz w nim testy kompetencji podsumowujące wiedzę ze wszystkich 3 pierwszych klas szkoły podstawowej. Każda książka z serii Teściki zawiera zestaw testów kompetencji sprawdzających wiedzę uczniów w poszczególnych klasach. Wszystkie zadania dostosowane są do obowiązującej podstawy programowej i umiejętności, jakie dzieci powinny opanować na danym etapie nauki. Zadania dotyczą trzech obszarów edukacji: kompetencji polonistycznych, społeczno-przyrodniczych i matematycznych. Będzie to doskonałe uzupełnienie nauki i weryfikacja jej efektów!

16,99 zł
9,99 zł

Rabat 41,2%
oszczędzasz 7,00 zł

13 osób kupiło
17
Balony do modelowania różnokolorowe MIX 100szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balony do modelowania różnokolorowe MIX 100szt
Godan
Dostępny
10 szt.

Balony do modelowania Różnokolorowe Animator Mix, D4, Dł. 140 cm, Śr. 5 cm, 100 szt. BALONY DO MODELOWANIA, RURKI DO KRĘCENIA DLA ANIMATORA - 100 SZTUK Kolor: Mix kolorów, pastelowy Długość po napompowaniu: ok. 140 cm Szerokość: 5 cm Opakowanie zawiera: 100 szt. Producent: Gemar Do napompowania balonów niezbędna jest pompka. Balony do modelowania - zestaw dla animatora Ten zestaw balonów do modelowania dla animatora spełni Twoje wszystkie oczekiwania. Dzięki różnym kolorom w jednej paczce nic nie może Cię zaskoczyć podczas pracy - spełnisz każdą zachciankę Twojej publiczności. Balony rurki do skręcania renomowanego producenta balonów - marki Gemar to gwarancja jakości i niezawodności. Dzięki nim masz pewność, że podczas pracy nie spotka Cię żadna przykra niespodzianka.

35,65 zł
33,87 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,78 zł

12 osób kupiło
18
Tajemnicza historia w Styles - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnicza historia w Styles
Dostępny
90 szt.

Klimat starej angielskiej posiadłości, rodzinne niesnaski i skandale, spalony testament i wiele mylnych tropów. Kto z domowników miał motyw, by otruć właścicielkę rezydencji Styles Court? Czy zbrodnię popełniono z namiętności, czy z chciwości? Nad rozwikłaniem zagadki po raz pierwszy razem pracują ? kapitan Hastings, marzący o tym, żeby być Sherlockiem Holmesem, i Herkules Poirot, który nie musi o tym marzyć. Tajemnicza historia w Styles ukazała się w roku 1920. To powieściowy debiut Agathy Christie, w którym po raz pierwszy pojawiła się postać Herkulesa Poirot ? legendarnego dziś, ikonicznego detektywa. Oddając w ręce czytelników to konkretne wydanie świętujemy stulecie debiutu Królowej Kryminału.

44,90 zł
29,19 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 15,71 zł

12 osób kupiło
19
Śmieci To, o czym dorośli Ci nie mówią - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śmieci To, o czym dorośli Ci nie mówią
Dostępny
178 szt.

dorośli Ci nie mówią. Tym razem autorzy pochylają się nad ważnym tematem degradacji natury. Zastanawiają się, dlaczego człowiek tak strasznie śmieci, produkuje tyle plastiku (zwłaszcza jednorazowego) i tak słabo radzi sobie z recyklingiem odpadów. Szukają odpowiedzi na pytania, co zrobić z zanieczyszczeniem wody, powietrza i gleby oraz jak powstrzymać eksploatację i niszczenie ekosystemów, by nasza Ziemia przetrwała.

59,90 zł
39,53 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 20,37 zł

11 osób kupiło
20
Pierwszoteścik. Testy kompetencji dla klasy 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwszoteścik. Testy kompetencji dla klasy 1
Dostępny
152 szt.

Sprawdź się z Pierwszoteścikiem! Znajdziesz w nim testy kompetencji sprawdzające wiedzę po 1 klasie szkoły podstawowej. Każda książka z serii Teściki zawiera zestaw testów kompetencji sprawdzających wiedzę uczniów w poszczególnych klasach. Wszystkie zadania dostosowane są do obowiązującej podstawy programowej i umiejętności, jakie dzieci powinny opanować na danym etapie nauki. Zadania dotyczą trzech obszarów edukacji: kompetencji polonistycznych, społeczno-przyrodniczych i matematycznych. Będzie to doskonałe uzupełnienie nauki i weryfikacja jej efektów!

16,99 zł
10,99 zł

Rabat 35,3%
oszczędzasz 6,00 zł

10 osób kupiło
21
Balony do modelowania różnokolorowe MIX 100szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balony do modelowania różnokolorowe MIX 100szt
Godan
Dostępny
50 szt.

Balony do modelowania Różnokolorowe Party Mix, D4, Dł. 140 cm, Śr. 5 cm, 100 szt. BALONY DO MODELOWANIA, RURKI DO KRĘCENIA, PARTY MIX - 100 SZTUK Kolor: Mix kolorów, pastelowy Długość po napompowaniu: ok. 140 cm Szerokość: 5 cm Opakowanie zawiera: 100 szt. Producent: Gemar Do napompowania balonów niezbędna jest pompka. Balony do modelowania to super zabawa! Możesz z nich skręcać figury zwierząt, ulubionych bohaterów bajek i cokolwiek sobie wymarzysz - jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Urozmaić swoją imprezę z balonami do modelowania! Balony rurki do kręcenia - zwierzątka z balonów na wyciągnięcie ręki. Obawiasz się, że to za trudne? Nic bardziej mylnego! W Internecie znajdziesz mnóstwo poradników i inspiracji co i jak można tworzyć z balonów rurek. Wkręć się do zabawy! Twórz zwierzątka z balonów i niesamowite balonowe rzeźby! Balony rurki do skręcania renomowanego producenta balonów - marki Gemar to gwarancja jakości i niezawodności.

31,90 zł
30,31 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,59 zł

10 osób kupiło
22
Jedna prosta rzecz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jedna prosta rzecz
Dostępny
185 szt.

Wykorzystaj moc jogi, aby zmienić swoje życie. Joga została stworzona jako nauka o wyzwoleniu, ale obecnie jest wykorzystywana do poprawy zdrowia fizycznego i psychicznego. Pomaga nam być bardziej produktywnymi w pracy, bardziej opiekuńczymi w związkach oraz odpowiedzialnymi współtwórcami społeczeństwa i mieszkańcami tej planety. Jak to wszystko jest możliwe? Jak tak naprawdę działa joga? Odpowiedzi leżą w sposobie funkcjonowania ludzkiego ciała i umysłu, budowie naszego układu nerwowego oraz naszych codziennych działaniach. Opierając się na nowoczesnej neuronauce, starożytnej mądrości oraz wieloletniej praktyce nauczania jogi, Eddie Stern wyjaśnia, w jaki sposób to, co robimy, wpływa na to, kim się stajemy. Jak nasze rutynowe działania i postawy mogą ukierunkować i zmienić nasze ciała, funkcje mózgu, emocje i doświadczenia – nasze życie.

44,99 zł
28,79 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 16,20 zł

9 osób kupiło
23
Gemma Galgani - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gemma Galgani
Dostępny
55 szt.

Święta, która ofiarowała samą siebie w intencji grzeszników Gemma oznacza klejnot. Przy chrzcie obawiano się, że żadna z dotychczasowych świętych nie nosiła tego imienia. Po latach okazało się jednak, że dziewczynka miała własną szczególną drogę do świętości - świętości oficjalnie potwierdzonej przez Kościół. Od najmłodszych lat rozważała mękę Chrystusa i starała się naśladować swojego Mistrza we wszystkim. Stąd jej miłość do każdego, kogo spotkała, a także wyjątkowe upodobanie do miłosiernego ofiarowywania umartwień, zwłaszcza w intencji zbawienia grzeszników. Gemma żyła zaledwie dwadzieścia pięć lat, ale było to życie nieprzeciętnie intensywne. Obdarowana cudownymi łaskami, mistyczka, stygmatyczka, zakochana w Jezusie, obdarzona także... niegasnącym poczuciem humoru. Poznaj życie tej niezwykłej dziewczyny, która rozpoznała Zbawiciela, przyjęła Jego Słowo i zdecydowała się być z Nim tak radykalnie, jak to tylko możliwe.

34,90 zł
28,27 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 6,63 zł

8 osób kupiło
24
Termofor z pestkami wiśni 13x16 cm, szary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Termofor z pestkami wiśni 13x16 cm, szary
Akuku
Dostępny
8 szt.

Wyrób medyczny Termofor wykonany jest z odpowiednio dobranych i osuszonych pestek wiśni. Jest w 100% bezpieczny i przyjazny dla dziecka. Produkt ten nie posiada płynów które mogą się rozlać. Po podgrzaniu utrzymuje temperaturę do 1 godziny. Naturalnie oddaje ciepło co eliminuje możliwość poparzenia i uszkodzenia skóry. Kształt idealnie nadaje się na małe brzuszki. WAŻNE: Zdejmowany pokrowiec, który można wyprać. Zastosowanie termoforu na gorąco: • kolki noworodkowe, wzdęcia • rwa kulszowa • bóle mięśni • bóle menstruacyjne Zastosowanie termoforu na zimno: • ugryzienia owadów • gorączka • siniaki, guzy, • migrena Sposób użycia: – grzanie: Termofor umieścicie w kuchence mikrofalowej (600 W / około 90 sekund), piekarniku (130 °/ około 10 min.) lub na innym źródle ciepła np. grzejnik. NIGDY NIE GRZEJ WKŁADU Z POKROWCEM. UWAGA – nie stosuj rozgrzanego termoforu na choroby serca, żył, ostrych stanów zapalanych. Po nagrzaniu się termoforu wymieszaj pestki i sprawdź temperaturę na nadgarstku. – Na zimno : Włożyć termofor z pokrowcem do zamrażalnika na około 60 min lub do lodówki na około 2 godziny. Pamiętaj aby zabezpieczyć go przed kontaktem z żywnością. Pokrowiec można prać ręcznie, lub w pralce w temp 30° NIGDY NIE PIERZ WKŁADU Z PESTKAMI. Produkt nie jest zabawka – zawiera małe elementy które dziecko może połknąć. Przed każdym użyciem należy sprawdzić czy produkt nie posiada uszkodzeń. W przypadku zużycia/zabrudzenia wkładu wymień go na nowy.

35,50 zł
15,27 zł

Rabat 57,0%
oszczędzasz 20,23 zł

9 osób kupiło
25
Damy srebrnego wieku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Damy srebrnego wieku
Dostępny
65 szt.

Królowe epoki przepychu i upadku – Kamil Janicki powraca do historii silnych kobiet! Kontynuacja bestsellerowych Dam złotego wieku, na jaką czekaliśmy! XVII wiek był stuleciem nieskrępowanej wolności, ale tylko dla tych, którzy nosili szlacheckie kontusze. Jednak być może było to przede wszystkim stulecie wyjątkowych kobiet? W dużej mierze dzięki nim trudny wiek XVII nie przeszedł do historii jako epoka ostatecznego upadku, ale srebrny okres dziejów Rzeczypospolitej… W swojej najnowszej książce Kamil Janicki z doskonałym wyczuciem napięć i dramatów snuje opowieść o potężnych i ambitnych Francuzkach na polskim tronie: Ludwice Marii Gonzadze – żonie Władysława IV i Jana Kazimierza, oraz wielkiej miłości Jana III Sobieskiego – Marii Kazimierze d’Arquien, zwanej Marysieńką. Ludwika Maria namawiała drugiego męża, by wytrwał w oporze przeciw Szwedom nawet w najczarniejszych chwilach niszczycielskiego potopu. To ona wizytowała polskie szańce pod Warszawą, a gdy starcia zbrojne dobiegły końca, podjęła konieczną – ale też skazaną na porażkę – walkę o reformę kraju. Maria Kazimiera jako siedemnastoletnia panna na wydaniu wyszła za Jana Zamoyskiego, gdy jednak mąż niespodziewanie umarł (mając zaledwie 37 lat), nie minęły dwa tygodnie, a Maria Kazimiera i pan Sobieski potajemnie stanęli na ślubnym kobiercu. Stało się to nie tylko za zgodą, ale wręcz pod naciskiem królowej, która – w myśl zachowanej relacji niemieckiego szpiega – przyłapała ich nocą „na uczynku”. Oto wciągająca biografia przedstawicielek najświetniejszych arystokratycznych rodów Francji, którym udało się trzeźwo, dalekosiężnie i wytrawnie zagrać bardzo trudną kartą.

54,90 zł
36,23 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 18,67 zł

8 osób kupiło
26
Chrześcijaństwo po prostu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chrześcijaństwo po prostu
Dostępny
81 szt.

CHRZEśCIJAŃSTWO DLA NIEWIERZĽCYCH `Chrześcijaństwo po prostu` powstało w nietypowy sposób. Podczas ostatniej wojny światowej BBC przeprowadziło z C.S. Lewisem cykl rozmów o wierze chrześcijańskiej. W rezultacie powstała z tego książka dla tych, którzy chcą wierzyć, ale przeszkadza im w tym intelekt. Autor posiada niezwykły talent do logicznego wyjaśniania kontrowersyjnych kwestii, prostego ujmowania skomplikowanych zagadnień. Porusza problemy od dawna sprawiające kłopot wnikliwym i krytycznym wyznawcom religii, jak i tym, którzy przekonać się do wiary nie potrafią. Przyczyną tego stanu są jej swoiste sprzeczności, jak na przykład kwestię zła i tzw. Boskiego przyzwolenia na nie. `Chrześcijaństwo po prostu` to wspaniała lektura, która może stać się pasjonującą przygodą zarówno intelektualną, jak i duchową. W równej mierze dla wierzących i nie wierzących, dla chrześcijan i niechrześcijan.

39,90 zł
26,33 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 13,57 zł

7 osób kupiło
27
Z pamiętnika początkującego psychiatry - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z pamiętnika początkującego psychiatry
Dostępny
3354 szt.

Pasjonujące, przejmujące zapiski młodego psychiatry ze stażu w Harvard Medical School. Dramatyczne, pełne emocji, ale podane z humorem historie z oddziału psychiatrycznego. Portrety pacjentów i opisy intrygujących przypadków. Adam Stern – student psychiatrii państwowej uczelni medycznej – został zakwalifikowany do jednego z najbardziej prestiżowych programów rezydenckich w kraju. Złoty rocznik – tak nazwano grupę wybrańców, wśród których znalazł się Adam. Wydział pokładał w młodych psychiatrach olbrzymie nadzieje, i nie bez powodu: rekrutowali się oni z elitarnych uczelni i już na tym etapie kariery mogli pochwalić się znaczącymi osiągnięciami. Co więcej, Adam wychowywał się w rodzinie lekarskiej. Onieśmielony młody stażysta staje więc przed trudnym zadaniem: musi udowodnić – sobie i innym – że jego obecność w harwardzkim kampusie nie jest jedną wielką pomyłką. W swoim pamiętniku Adam opisuje intensywne i trudne emocjonalnie lekcje, jakie on i jego koledzy odebrali podczas wyczerpującego czteroletniego stażu, pomagając pacjentom odnaleźć lepsze życie. Doświadczyli przy tym miłości i straty, poczucia więzi i beznadziei, smaku porażki i radości sukcesu. Przeczytajcie tę bardzo osobistą i poruszającą opowieść o drodze, jaką musi pokonać psychiatra, by móc nieść skuteczną pomoc osobom dotkniętym rozmaitymi zaburzeniami psychicznymi, przy okazji próbując poukładać swoje własne zagmatwane życie osobiste. Stern na naszych oczach staje się lepszym lekarzem… i lepszym człowiekiem. „Ta jednocześnie zabawna i dramatyczna książka zdradza, co naprawdę trzeba zrobić, by zostać psychiatrą.” – „People” „Hipnotyzująca… Stern poruszająco i z czułością portretuje swoich pacjentów, którzy zmagają się ze wszystkimi możliwymi zaburzeniami: od paranoi, przez anoreksję, po ciężką depresję… Empatyczna i szczera.” – „Publishers Weekly”

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

7 osób kupiło
28
Psi Patrol Zadanie Przyklejanie Zawsze w świetnym humorze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol Zadanie Przyklejanie Zawsze w świetnym humorze
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.25

Seria Zadanie Przyklejanie to książki z atrakcyjnymi dla dzieci zadaniami. Wzbogacona 4 arkuszami kolorowych naklejek z ulubionymi bohaterami. W serii dostępne również książki ze świnką Peppą, z Psim Patrolem, jednorożcami oraz z bohaterskimi Pidżamersami.

13,99 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,4%
oszczędzasz 3,00 zł

7 osób kupiło
29
Życie nie kończy się śmiercią - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życie nie kończy się śmiercią
Dostępny
56 szt.

Autorka przekonuje, że życie pośmiertne jest najbardziej fascynującą sferą ludzkiej egzystencji. Dlatego warto ją zgłębiać, gdyż na poszukiwaniach odpowiedzi na pytanie – jak wygląda życie po śmierci, zyska cała ludzkość. W tym celu niczym medium rozmawia z ludźmi reprezentującymi różne epoki, zgłębiając ich życie pośmiertne. Poznaje ich historie i indywidualne doświadczenia, dla których wspólnym mianownikiem jest życie po życiu. Wiedzę o świecie duchów i wędrówce dusz czerpie od pacjentów wprowadzonych w stan głębokiej hipnozy. To właśnie hipnoza regresyjna (w tym przypadku terapeuta przejmuje rolę medium) staje się skutecznym narzędziem zdobywania wiedzy z dziedziny ezoteryki i parapsychologii.

59,50 zł
36,30 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 23,20 zł

6 osób kupiło
30
Pierścionek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierścionek
GAZELO
Dostępny
61 szt.

Regulowany zabawkowy pierścionek, idealny dla małej księżniczki.

2,99 zł
5 osób kupiło
31
Droga do wyzwolenia. Scjentologia, Hollywood i pułapki wiary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Droga do wyzwolenia. Scjentologia, Hollywood i pułapki wiary
Dostępny
129 szt.

Droga do wyzwolenia to przenikliwa analiza świata scjentologii powstała na podstawie materiałów archiwalnych oraz ponad dwustu wywiadów przeprowadzonych z obecnymi i byłymi członkami Kościoła. Swą opowieść autor osnuł wokół życiorysów dwóch najważniejszych dla scjentologów postaci: autora powieści science fiction L. Rona Hubbarda, w którego niespokojnym umyśle zrodziła się idea nowej religii, idealnie dopasowanej do kryzysu duchowego, jaki dotknął Amerykę po II wojnie światowej, oraz Davida Miscavige’a, ambitnego i bezwzględnego następcy Hubbarda, któremu przypadło w udziale trudne zadanie utrzymania pozycji Kościoła w obliczu ciągłych skandali i problemów prawnych. Wright pokazuje, w jaki sposób Kościół zabiega o pozyskanie gwiazd, takich jak Tom Cruise czy John Travolta, i jak wykorzystuje je do realizacji własnych celów. Przedstawia też losy osób, które już w dzieciństwie z entuzjazmem przyjęły idee Hubbarda i zgodziły się mu służyć przez „miliard lat”. Nie stroni również od relacji z pierwszej ręki: pisze o przemocy, wyzysku, bezwzględności i morderczej dyscyplinie. Owoc jego pracy to coś więcej niż zwykły tekst demaskatorski – Wright odkrywa bowiem prawdziwą istotę tej kontrowersyjnej instytucji religijnej chronionej przez amerykańską konstytucję.

59,90 zł
43,73 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,17 zł

5 osób kupiło
32
Ren wpada do Tybru - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ren wpada do Tybru
Dostępny
15 szt.

Pasjonująca historia Soboru Watykańskiego II uwzględniająca dokumenty oraz działania osób i grup, które odegrały kluczową rolę w czasie soborowych obrad. Autor - uczestnik tamtych wydarzeń - odkrywa tajemnice jawnych i zakulisowych spotkań i dyskusji, przytacza wiele faktów dotąd nieznanych lub przemilczanych. Stara się zrozumieć intencje i argumenty uczestników Soboru, który w decydujący sposób wpłynął na losy Kościoła i świata w następnych dziesięcioleciach. 'Książkę o. Wiltgena trzeba więc przeczytać, bo jest ona ważnym głosem w toczącym się sporze o interpretację dzieła Vaticanum II. Obala szereg mitów, narosłych wokół tego ważnego wydarzenia z historii Kościoła katolickiego. Jest szczególnie ważna dla polskiego czytelnika. To bowiem w Polsce, znajdującej się obecnie z całym światem na przełomie wieków, spór o Sobór Watykański II nie jest tylko sporem o przeszłość Kościoła. Jest sporem o Jego przyszłość.' Grzegorz Kucharczyk, ze wstępu. Tytuł książki zaczerpnął o. Ralph Wiltgen SVD z sentencji rzymskiego pisarza Juvenala z II w., piszącego o "Orontesie, który wpływa do Tybru", dającemu w ten sposób wyraz swemu niezadowoleniu ze zbyt dużego wpływu kulturowego Syrii na Rzym. Według Wiltgena podobnie było na Soborze, podczas któreg dominujący i zbyt duży wpływ mieli kardynałowie, biskupi i teologowie z krajów, przez które przepływa Ren. To był ten Ren, który gwałtownie wpadł do kościelnego Tybru. Ta książka nie tylko podkreśla istotną rolę, jaką odegrał nadreński sojusz, ale także często skuteczne działania grup mniejszościowych, które tworzyły przeciwwagę dla niego oraz decydujące znaczenie osobistych interwencji papieża Pawła VI. Książka otrzymała nihil obstat i imprimatur w 1966 r. od późniejszego kardynała Terence'a Cooke'a, choć miała też wielu krytyków, którzy uważali, że przedstawia w zbyt ciemnych barwach to, co działo się w Watykanie podczas Soboru. Ponad pół wieku po zakończeniu Soboru książka ta pozostaje wciąż jednym z niewielu okien na "nieznany Sobór".

69,00 zł
50,37 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 18,63 zł

5 osób kupiło
33
Bez śladu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bez śladu
Dostępny
1903 szt.

Bez śladu Bez śladu Autor: Harlan Coben Wydawnictwo: Albatros Rok wydania: 2022 ISBN: 978-83-6733-847-9 EAN: 9788367338479 Strony: 384 Format: 12.5x19.5 Oprawa: oprawa broszurowa Kategorie: kryminał i sensacja > thriller Serie: Myron Bolitar Data wprowadzenia: 2022-06-21 Data premiery: 2022-06-22 41,90 zł w tym VAT 5 %: 2,00 zł Opis Kolejna powieść z Myronem Bolitarem - detektywem, agentem sportowym i niepoprawnym kobieciarzem. Mistrzowsko przeplatające się wątki, wiarygodna intryga, w której siłą napędową jest tajemnica z przeszłości, rosnące napięcie oraz mieszanka romansu i zbrodni. Minęły lata, od kiedy poważna kontuzja położyła kres karierze koszykarskiej Myrona Bolitara. Niespodziewanie zwraca się do niego właściciel New Jersey Dragons z zaskakującą propozycją odnalezienia czołowego zawodnika drużyny. Chodzi o Grega Downinga, z którym Myron niegdyś konkurował - na boisku i o kobietę. Co się stało z gwiazdą koszykówki? Czy uciekł przed gangsterami poszukującymi go za długi hazardowe? A może przed policją w związku z zabójstwem Carli, kobiety, która go szantażowała? Ktoś usuwa ślady krwi zamordowanej Carli, które Myron znajduje w domu zaginionego koszykarza. Okazuje się, że cała sprawa ma związek z wydarzeniami z jego własnej przeszłości...

41,90 zł
33,52 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,38 zł

5 osób kupiło
34
Mięsień lędźwiowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mięsień lędźwiowy
Dostępny
80 szt.

Położony głęboko w jamie brzusznej, łączący biodro z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa ? mięsień lędźwiowy jest kluczowy dla postawy, ruchu i ogólnego dobrego stanu ciała. To jedyny mięsień, który wiąże górną część ciała z dolną, a jego wpływ rozciąga się na układ nerwowy, krwionośny i inne systemy ludzkiego organizmu. Siedzący tryb życia oznacza problemy z mięśniem lędźwiowym, a te z kolei powodują narastanie bólów kręgosłupa i bioder. Takie dolegliwości mogą dotykać nie tylko ?skazanych na biurko?, ale nawet sportowców. Autorka książki omawia, jak utrzymać równowagę mięśnia lędźwiowego za pomocą ćwiczeń, oraz analizuje jego funkcję i rolę w rozmaitych aspektach funkcjonowania człowieka ? fizycznym, emocjonalnym i duchowym. Osiemdziesiąt kolorowych ilustracji pokazuje anatomiczne szczegóły ćwiczeń i pozycji, które pomagają utrzymać ten istotny obszar ciała człowieka w zdrowiu. Jo Ann Staugaard-Jones opisała w interesujący sposób mięsień lędźwiowy i jego rolę w bólu pleców oraz wyjaśniła, jak korzystać z siły płynącej z miednicy ? na fizycznym, emocjonalnym i duchowym poziomie. Ta książka jest rezultatem wieloletniej pracy. Thomas Myers, autor książki Taśmy anatomiczne

59,90 zł
43,73 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,17 zł

4 osoby kupiły
35
Pasożyt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
44,90 zł
40,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,49 zł

4 osoby kupiły
36
Open. Autobiografia tenisisty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Open. Autobiografia tenisisty
Dostępny
46 szt.

Najważniejsza autobiografia sportowca ostatnich lat. Poruszające wspomnienia jednego z najlepszych tenisistów w historii, opowieść o niezwykłym życiu niezwykłej osoby. Andre Agassi urodził się, by grać i wygrywać w tenisa. Ten wymyślony przez surowego i porywczego ojca plan realizował konsekwentnie już od czwartego roku życia. Jako dwudziestodwulatek wygrał pierwszy turniej wielkoszlemowy w Wimbledonie, zdobył sławę i bogactwo. Święcąc triumfy w dyscyplinie, której nienawidził, Agassi był często nieszczęśliwy i zagubiony. Wyznaje to w autobiografii, opisując swoje życie balansujące między autodestrukcją i perfekcjonizmem. Przyznaje się w niej do porażek, takich jak niszcząca depresja, groźny epizod z narkotykami, nieudane pierwsze małżeństwo z aktorką Brooke Shields. Z bolesną szczerością opowiada o peruce, którą zakładał, aby nie niszczyć swego kortowego wizerunku. Z czułością - o wielkiej romantycznej miłości, która zakończyła się ślubem ze znakomitą tenisistką Stefanie Graf. Z pasją i fotograficzną dokładnością - o wszystkich ważnych meczach, aż po ten kończący jego karierę w 2006 r. Z dumą - o fundacji charytatywnej wspierającej kształcenie dzieci z trudnych środowisk, której jest założycielem i niezmordowanym opiekunem.

54,90 zł
42,27 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 12,63 zł

4 osoby kupiły
37
Niegrzeczny prezes - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Niegrzeczny prezes
Dostępny
89 szt.

Erotyczny romans biurowy Fryderyk Baker ma swoje powody, żeby być egocentrycznym sukinsynem, jak nazywają go brukowce. W końcu jest nieziemsko przystojnym i piekielnie charyzmatycznym prezesem korporacji. Odkrycie tego dla Leny Artel jest tak przyjemne, jak operacja wycięcia wyrostka nożem i widelcem. Już pierwszego dnia wspólnej pracy zwyzywała go od kretynów i prawie straciła posadę. Nic między nimi nie ma prawa się wydarzyć. On jest jej irytującym szefem, a ona ma swoje zasady. Jednak jest między nimi napięcie, któremu trudno się oprzeć. Ku zaskoczeniu obojga seksualna fascynacja przeobraża się w trudny, emocjonalny związek, który pomaga im przetrwać w bezwzględnym korporacyjnym świecie. Para nie ma planu, jak poradzić sobie z przeciwnościami, jednak oboje są zdecydowani walczyć o swoje szczęście. Nie spodziewają się tylko, że najzacieklejszą walkę przyjdzie im stoczyć między sobą. Ta historia poruszy Wasze serca. Autorka wzbudza wiele emocji, które sprawiają, że nie da się oderwać od lektury. Zaserwowała cudowny, a zarazem oryginalny romans, w którym zatracicie się od pierwszych stron. Tej książki po prostu nie da się zapomnieć.

44,99 zł
25,19 zł

Rabat 44,0%
oszczędzasz 19,80 zł

3 osoby kupiły
38
Wkład do organizera K kratka biała ANTRA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,45 zł
6,99 zł

Rabat 6,2%
oszczędzasz 0,46 zł

4 osoby kupiły
39
Czerwony terror - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czerwony terror
Dostępny
1496 szt.

Wszyscy stojący na naszym szlaku muszą zostać zniszczeni i starci w proch. Obywatel Uljanow. Władimir Iljicz. Lenin. Studium zła w jego najczystszej postaci. Historia człowieka, który przedłożył szalone idee nad życie całych narodów. Opowieść o drodze do bezgranicznej władzy. Drodze usłanej trupami, krwawymi pieniędzmi oraz psychopatycznym cynizmem. Drodze tajnego agenta, zdrajcy i bezwzględnego ideologa opętanego manią wielkości. Twarze się zmieniają, dyktator zostaje ten sam... Tym razem prawda jest bardziej przerażająca od najmakabryczniejszej fikcji. Rewolucja potrzebuje ofiar… Rewolucja rodzi się przez cierpienie i ból. „Prawda dzieje się na naszych oczach, nowy dyktator kroczy śladami Lenina. Spoglądając w przeszłość, możemy ujrzeć przyszłość.” Wojciech Sroczyński, Fakt, Forbes

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

3 osoby kupiły
40
Słomki proste MIX 8x240mm 500szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słomki proste MIX 8x240mm 500szt
Godan
Dostępny
28 szt.

Słomki proste, mix kolorów, 8x240mm / 500 szt. Słomki do picia. Proste słomki mix kolorów. Rozmiar 8x240mm. Ilość w opakowaniu 500szt.

23,89 zł
22,70 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,19 zł

3 osoby kupiły
41
Moc Amelki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moc Amelki
Dostępny
285 szt.

Małą Amelkę śpiewającą w schronie poznaliście na pewno z filmików krążących w sieci. Dziewczynka stała się symbolem wszystkich dzieci w Ukrainie, którym wojna zabiera dzieciństwo. Amelka, tak jak tysiące ukraińskich dzieci, musiała uciekać przed bombami, wybuchami, czołgami wjeżdżającymi do miast i miasteczek. Swój nowy dom znalazła w Polsce, tu chodzi do szkoły, rozwija swoje talenty, śpiewa i maluje. Może w waszej klasie też zjawili się nowi uczniowie? Pewnie na początku nie można się było z nimi dogadać? A nauczyciele nie bardzo wiedzieli, jak prowadzić lekcje? To skomplikowana i niełatwa sytuacja dla nas wszystkich, dorosłych i dzieci. Najważniejsze, żeby nowe koleżanki i nowi koledzy poczuli się tu bezpiecznie. Tak jak Amelka, dziewczynka, której moc powoduje, że ludziom miękną serca.

26,90 zł
18,99 zł

Rabat 29,4%
oszczędzasz 7,91 zł

3 osoby kupiły
42
Przepiśnik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przepiśnik
Niezwykłe Chwile
Dostępny
5 szt.

Książka kucharska do zapisywania sprawdzonych i ulubionych przepisów. Okładka wykonana jest z ekskluzywnego papieru Munken Pure o jedwabiście gładkiej strukturze w kremowym odcieniu. Aby łatwiej przeglądać poszczególne strony, przygotowaliśmy produkt w spiralnej oprawie. W przepiśniku zaplanowaliśmy miejsce na zapisanie ponad 70 przepisów. W książce znajdziesz także przelicznik miar oraz kilka stron na własne notatki. Na pierwszych stronach książki jest miejsce na stworzenie spisu treści, który pozwoli na uporządkowanie i łatwe odnalezienie ulubionych przepisów.

50,00 zł
45,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,00 zł

3 osoby kupiły
43
Drugoteścik. Testy kompetencji dla klasy 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drugoteścik. Testy kompetencji dla klasy 2
Dostępny
141 szt.

Sprawdź się z Drugoteścikiem! Znajdziesz w nim testy kompetencji sprawdzające wiedzę po 2 klasie szkoły podstawowej. Każda książka z serii Teściki zawiera zestaw testów kompetencji sprawdzających wiedzę uczniów w poszczególnych klasach. Wszystkie zadania dostosowane są do obowiązującej podstawy programowej i umiejętności, jakie dzieci powinny opanować na danym etapie nauki. Zadania dotyczą trzech obszarów edukacji: kompetencji polonistycznych, społeczno-przyrodniczych i matematycznych. Będzie to doskonałe uzupełnienie nauki i weryfikacja jej efektów!

16,99 zł
12,99 zł

Rabat 23,5%
oszczędzasz 4,00 zł

4 osoby kupiły
44
Kobieta, która mieszka we mnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kobieta, która mieszka we mnie
Dostępny
7 szt.

Mroczna strona osobowości czy niezależny byt? Rzeczywistość czy iluzja stworzona na kanwie powtarzających się epizodów psychotycznych? W tej książce nic nie jest oczywiste. Pewne jest tylko jedno, ktoś poniósł śmierć.

39,00 zł
27,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,70 zł

3 osoby kupiły
45
Moc modlitwy. Niezwykła potęga podświadomości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moc modlitwy. Niezwykła potęga podświadomości
Dostępny
129 szt.

Bóg jest wszechobecny. Oznacza to, że istnieje w każdym ułamku czasu i w każdym skrawku przestrzeni. Nie należy o tym zapominać ani na chwilę. Praktyka Bożej obecności przez cały dzień stanowi klucz do harmonii, zdrowia, spokoju i poczucia szczęścia. Wystarczy, że będziesz widzieć Boga w każdym człowieku i we wszystkim, co napotykasz na swojej drodze, oraz że z pełną wiarą i ufnością otworzysz się na Jego obecność. Boskość bowiem jest w Tobie i Twoim umyśle. Sprawia, że nosisz w sobie moc uzdrawiania i możesz znaleźć własną drogę ku zdrowiu, harmonii i dobrobytowi, a równocześnie stawać się coraz lepszym człowiekiem. Wiedza na ten temat znajduje się w Biblii. W tej cudownej księdze zawarte są teksty mówiące o prawach duchowych i umysłowych, które od zawsze kształtowały świat i ludzi. Niektóre z tych prawd zostały ukryte - by je ujawnić, potrzeba znajomości symboliki i alfabetu hebrajskiego. Ich studiowanie pozwala uzyskać wiedzę, dzięki której możliwe stają się modlitwa i ciągłe praktykowanie Bożej obecności. Dzięki tej książce odkryjesz prawdziwą moc modlitwy. Dowiesz się, co zrobić, aby znaleźć własną ścieżkę rozwoju i świadomego doświadczania obecności Boga. W zawartych tu niezwykłych tekstach odnajdziesz znaczenie niektórych fragmentów Biblii. Kiedy jeszcze raz je przestudiujesz, przekonasz się, jak piękny, doskonały i potężny jest Twój umysł, jeśli tylko zwrócisz go ku Bogu. Znajdziesz tu wskazówki dotyczące modlitw o zdrowie, spokój, bogactwo, a także o szczęśliwe i spełnione małżeństwo. Zainspirujesz się do prostej, szczerej i ufnej modlitwy - i już wkrótce odczujesz, jak wspaniałym jest darem!

34,90 zł
25,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

3 osoby kupiły
46
Tato, no weź. Kupa i inne radości z tacierzyństwa (z autografem) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Tato, no weź. Kupa i inne radości z tacierzyństwa (z autografem)
Dostępny
7 szt.

Rodzice wszystkich krajów świata – trzymajcie się! Bycie ojcem przypomina przejażdżkę rollercoasterem. Z tą różnicą, że kiedy wagonik osiąga najwyższy punkt i za sekundę wszyscy zaczną krzyczeć: „Ja nie chcę, ja nie chcę”, zdajesz sobie sprawę, że masz zepsute pasy. Pod twoimi butami siedzi mały krokodyl, a ty przypominasz sobie, że zostawiłeś czajnik na gazie. – Kamil Baleja Czego lepiej nie mówić ciężarnej kobiecie swojego życia? Jak uczestniczyć w zajęciach w szkole rodzenia i przeżyć? I czy w ogóle w naturze występują normalni rodzice? Popularny dziennikarz radiowy z właściwym sobie biglem i lekkością opisuje blaski i cienie ojcostwa, i wszystkie absurdalne sytuacje, jakie czekają faceta, gdy staje się TAT. Czytając tę pełną zwariowanych scenek opowieść, nieraz popłaczecie się ze śmiechu. A może nawet wzruszycie. W końcu Tato, no weź to samo życie! Patron medialny: Radio Złote Przeboje Kamil Baleja - jedni mówią o nim: „ten pozytywny głos z radia”, inni widzą w nim zwariowanego ojca z Internetu. Wiecznie uśmiechnięty i notorycznie bujający w obłokach. Zawodowo – dziennikarz radiowy i telewizyjny, konferansjer. Prywatnie – mąż i tata, ciągle wierzący w to, że kiedyś zostanie ojcem roku!

44,99 zł
25,19 zł

Rabat 44,0%
oszczędzasz 19,80 zł

3 osoby kupiły
47
Pozytywnie! Jak nie szukać dziury w całym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pozytywnie! Jak nie szukać dziury w całym
Dostępny
30 szt.

Psychologowie i terapeuci jednym głosem biją na alarm! Coraz częściej mamy problemy z samoakceptacją, poczuciem celowości i sensu życia, utrzymaniem pozytywnych relacji z innymi ludźmi, a przede wszystkim z odczuwaniem radości z życia. Ta, wydawać by się mogło, przygnębiająca diagnoza nie jest jednak wyrokiem. Żyją bowiem wokół nas ludzie, którzy mimo licznych przeciwności losu, niepowodzeń, a czasami naprawdę ciężkich przeżyć potrafią myśleć pozytywnie i zachować pogodę ducha. Pojawia się zatem pytanie: jak oni to robią? Co sprawia, że w obliczu nawet trudnych sytuacji życiowych potrafią z optymizmem patrzeć przed siebie i cieszyć się każdym dniem? Z wieloletnich doświadczeń autorki w pracy z ludźmi wynika, że wszystko, co potrzebne do zmiany, jest w nas. I tylko od nas zależy, czy umiejętnie wykorzystamy nasze wewnętrzne zasoby. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jak pokonać zgubny nałóg szukania dziury w całym i przestawić się na pozytywne myślenie sięgnij po tę książkę. I pamiętaj: jesteś tym, co myślisz. A myślami budujesz własny świat. Anna Walewicz-Kuc - psycholog, specjalista z zakresu szeroko rozumianej komunikacji międzyludzkiej. Na co dzień pełni funkcję głównego psychologa w Instytucie Psychologii Zachowań, gdzie prowadzi prywatną praktykę psychologiczną i szkolenia z zakresu negocjacji w życiu codziennym. Swoją pracę zawodową łączy z wykonywaniem ogólnopolskich badań poligraficznych. Autorka licznych artykułów dotyczących nawiązywania zdrowych i trwałych relacji zarówno na gruncie zawodowym, jak i prywatnym.

44,90 zł
33,23 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

3 osoby kupiły
48
Pierścionek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierścionek
GAZELO
Dostępny
20 szt.

Pierścionek księżniczki. Uwaga. Dostępne różne wersje produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

2,99 zł
3 osoby kupiły
49
Wbrew zasadom - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wbrew zasadom
Dostępny
80 szt.

TOM IV BESTSELLEROWYCH DEMONÓW Z LOS ANGELES! Morris nie urodził się złym człowiekiem. To zło urodziło się w nim, gdy w tragicznych okolicznościach stracił miłość swojego życia. Pogrążony w żałobie, podjął decyzję o pracy u samego Diabła Los Angeles ? Liama O?Dire?a. Właśnie wtedy wstąpił w szeregi demonów i żył tak przez dziesięć lat. Nie widział nic złego w tym, co robi ani kim się stał. Los jednak postawił mu drodze kobietę, którą pamiętał z czasów, kiedy wszystko było dobrze. Arianna, siostra zmarłej dziewczyny Morrisa, jest symbolem jego dawnego życia. I choć nic nie powinno ich łączyć, zaczynają spędzać ze sobą coraz więcej czasu. Kobieta, która straciła wszystkich i wszystko z wyjątkiem wielkiego serca. Mężczyzna, który miał wszystko, oprócz dobra, gdyż się go wyparł. Choć na pozór wyglądają jak przeciwieństwa, mają ze sobą więcej wspólnego, niż komukolwiek by się wydawało. Jak zareaguje O?Dire, kiedy dowie się, że Morris ma serce? Jak postąpi kobieta, która nie zdoła znieść życia w piekle? Do czego zdolny jest mężczyzna, który nagle nie będzie miał niczego do stracenia? Ogromnie wciągające i cholernie namiętne zakończenie serii. Autorka po raz ostatni już wprowadza nas w świat bohaterów cyklu Demony z Los Angeles i robi to z prawdziwym przytupem. Wspaniała, lekka i bardzo niegrzeczna powieść, dzięki której na policzki niekontrolowanie wypływają rumieńce! Zdecydowanie polecam! - Danuta Perszewska, @ksiazkowa_nutka Od mroku przez dominację aż po granice grzesznych fantazji. ?Wbrew zasadom? to zakończenie niezwykle wciągającej serii Demony z Los Angeles. Autorka serwuje nam dawkę intrygującej fabuły opowiadającej o losach Morrisa oraz Arianny. Sięgając po ten cykl, możecie być pewni tylko tego, że doszczętnie was ubezwłasnowolni, nie pozwalając nawet na sekundę odłożyć lektury! - Agata & Karolina, @Czarno.Czerwone.cc

43,90 zł
37,32 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,58 zł

2 osoby kupiły
50
Ogród z widokiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ogród z widokiem
Dostępny
984 szt.

Jadwiga i Antoni tęsknią za swoim dawnym życiem, domem i ogrodem. Sylwia martwi się zdrowiem mamy i jest gotowa złamać prawo, żeby jej pomóc. Jowita ma problemy w pracy, a to budzi jej frustrację. Daniel, po wielu latach pracy za granicą, dopiero wprowadził się do mieszkania w bloku przy ulicy Ogrodowej 7 i zaczyna remont. Grupa pozornie niemających ze sobą nic wspólnego mieszkańców zbliża się do siebie, gdy wspólnie zakładają tajny ogród na dachu budynku, w którym mieszkają. Wraz z rozkwitającą wiosną nawiązują się przyjaźnie i rodzi miłość. Niestety, nie wszystkim podoba się to, co robią sąsiedzi. Są tacy, którzy bez skrupułów będą chcieli im przeszkodzić. Ogród z widokiem to piękna historia o tym, jak jesteśmy dla siebie ważni, i jak wspólne działanie może zbliżyć ludzi i pomóc w walce z codziennymi przeciwnościami.

45,90 zł
33,51 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,39 zł

2 osoby kupiły
51
Mój przyjaciel Hitler - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój przyjaciel Hitler
Dostępny
74 szt.

Szczegóły prywatnego życia Hitlera we wspomnieniach jednego z jego najbliższych przyjaciół oraz zdjęcia, które pomogły stworzyć legendę Führera. Wpływy Hoffmanna sięgały jednak daleko poza sferę propagandy. Nie dość, że był obecny podczas wielu kluczowych wydarzeń w historii Trzeciej Rzeszy i miał dostęp do pilnie strzeżonych miejsc, to dopuszczono go do Hitlera i jego najbliższych współpracowników. Wspomnienia Hoffmanna Heinrich Hoffmann jako "nadworny" fotograf Hitlera odegrał istotną rolę w starannym kształtowaniu publicznego wizerunku Führera i gloryfikacji Trzeciej Rzeszy. Oficjalnym fotografem Hitlera został na samym początku jego kariery politycznej ? w czasie jej trwania wykonał ponad dwa miliony zdjęć Führera. Ta wieloletnia znajomość zaowocowała swoistą zażyłością: był obecny podczas wielu kluczowych wydarzeń w historii Trzeciej Rzeszy, dopuszczano go do najbliższych współpracowników Hitlera, miał dostęp do pilnie strzeżonych miejsc, towarzyszył Hitlerowi w podróżach i wielu nieoficjalnych spotkaniach, a nawet odegrał nieoczywistą rolę swata, przedstawiając Hitlerowi swoją asystentkę, Ewę Braun. Dzięki długoletniej komitywie wspomnienia Hoffmanna obfitują w mało znane szczegóły z życia Führera. Są też fascynującym studium osobowości dyktatora i ciekawym spojrzeniem na kulisy powstania i upadku nazistowskiego reżimu.

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

2 osoby kupiły
52
Bajki i wiersze dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki i wiersze dla dzieci
Dostępny
2 szt.

Czytając bajki, dziecko zaczyna poznawać świat, rządzące nim prawa i zasady, dostrzegać różnicę między dobrem a złem, uczy się odpowiedzialności za otaczający je świat i inne istoty. Mądre bajki nie tylko bawią, chociaż jest to równie ważny aspekt, ale także uczą dziecko empatii, dostarczają mu informacji o uczuciach i emocjach innych stworzeń, uczą szacunku do każdej żywej istoty i pozwalają przezwyciężać niepokoje i lęki. Pięknie ilustrowane książka dla dzieci.

23,99 zł
16,99 zł

Rabat 29,2%
oszczędzasz 7,00 zł

2 osoby kupiły
53
Zeszyt A5/60K kratka Matematyka MIX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5/60K kratka Matematyka MIX
Gatis
Dostępny
23 szt.

zeszyt do matematyki - Na marginesach znajduje się kompendium wiedzy z matematyki - Przeznaczony dla uczniów szkoły podstawowej i średniej - A5, 60 k., kratka Miks kolorów opraw wysyłany losowo

10,38 zł
7,99 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 2,39 zł

2 osoby kupiły
54
Mniej. Intymny portret zakupowy Polaków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mniej. Intymny portret zakupowy Polaków
Dostępny
103 szt.

Kilkanaście gospodarstw domowych zdecydowało się na udział w eksperymencie o jednym, bardzo prostym założeniu: mają kupować tylko to, co niezbędne. Czym jest niezbędność dla matki dwóch córek, a czym dla wielkomiejskiego singla? Czy oszczędność ma swoje źródła w stanie konta, czy zaczyna się już w głowie? Dziennikarka Marta Sapała w swoim fascynującym reportażu nie tylko przygląda się zwyczajom zakupowym Polek i Polaków (w tym swoim własnym), ale i osadza je w szerszym kontekście społeczno-kulturowym. Sprawdza, co stoi za naszymi decyzjami zakupowymi i czy na pewno są „nasze”. Mniej to intymny portret zakupowy kilkunastu osób o różnym statusie materialnym i społecznym, ale i próba znalezienia odpowiedzi na pytanie o balans między konsumpcjonizmem a minimalizmem.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

2 osoby kupiły
55
Zeszyt A4/16K linia Kaligrafia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A4/16K linia Kaligrafia
Dostępny
229 szt.

Kaligrafia - stopniowe przechodzenie do pisania w coraz mniejszej liniaturze (od powiększonej do zeszytowej), - strzałki wskazujące właściwy sposób pisania liter/cyfr - wzory pisania liter (po lewej stronie dla osób praworęcznych, po prawej - dla leworęcznych) - miejsce do samodzielnego pisania - rysunki do rysowania po śladzie powiązane z wprowadzoną literą - nietypowe połączenia literowe lub szlaczki "literopodobne" - A4, 16 k.

8,47 zł
5,99 zł

Rabat 29,3%
oszczędzasz 2,48 zł

4 osoby kupiły
56
Blase. Niebieska mścicielka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blase. Niebieska mścicielka
Dostępny
99 szt.

Świat nie zawsze jest fair – ale zawsze można walczyć o sprawiedliwość! Trzecia, po Brunem i Svartlem, część cyklu o młodych superbohaterach. Gdy jakiś bogacz chce zbudować w twojej miejscowości kurzą fermę, może to oznaczać kłopoty. A jeśli zamierza postawić ją dokładnie tam, gdzie stoi twoja kryjówka, to prawdziwa katastrofa. Rune, Atle i Åse wiedzą o tym najlepiej, bo właśnie ich to spotkało. A więc znów będą musieli się przemienić. Czy Brune, brązowy stróż prawa własności, Svartle, superbohater w czerni, i Blåse, niebieska mścicielka, dadzą radę w starciu z biznesem i polityką? Pierwsza część cyklu o młodocianych superbohaterach, Brune, została wydana w 30 krajach świata i wyróżniona licznymi nagrodami – między innymi nagrodą Rady Nordyckiej, norweską Trollkrittet, holenderskim Srebrnym Rysikiem i niemiecką Luchs des Jahres.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

2 osoby kupiły
57
Zatrute pióro - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zatrute pióro
Dostępny
90 szt.

Jerry Burton, lotnik po wypadku, przyjeżdża z siostrą do niewielkiego Lymestock na rekonwalescencję. Miejscowość tylko z pozoru jest cicha i spokojna, gdyż mieszkańcy zmagają się z plagą ohydnych anonimowych listów, które nierzadko rujnują im życie. Wkrótce, po otrzymaniu jednego z nich, ktoś popełnia samobójstwo? Ani policja, ani zaangażowany w sprawę Jerry, nie dają sobie rady, więc na pomoc zostaje wezwana Jane Marple, specjalistka od ludzkich charakterów. Czy uda jej się odkryć, kto gnębi mieszkańców Lymestock?

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

2 osoby kupiły
58
Serwetki Wieczór Panieński białe 33x33cm 20szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serwetki Wieczór Panieński białe 33x33cm 20szt.
Godan
Dostępny
12 szt.

Serwetki Wieczór Panieński (białe), 33x33 cm, 20 szt. Wymiary serwetek: 33 x 33 cm Kolor: biały Nadruk: pierścionek Materiał: papier Ilość sztuk w opakowaniu: 20 Producent: Godan S.A. Organizujesz wieczór panieński? Serwetki papierowe z tematycznym nadrukiem będą idealną dekoracją stołu

10,09 zł
9,99 zł

Rabat 1,0%
oszczędzasz 0,10 zł

2 osoby kupiły
59
Rozmyślnik Jacka Walkiewicza. Zainspiruj się do działania! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozmyślnik Jacka Walkiewicza. Zainspiruj się do działania!
Dostępny
107 szt.

Jacek Walkiewicz to psycholog, któ,ry swoją życiową misję upatruje w edukowaniu dorosłych. Tworzy programy szkoleniowe i wykłady, jest autorem cenionych książek. Ma przemyślenia - ",rozmyślenia", - na tematy, któ,re nurtują wielu z nas. Co czyni życie tak fascynującą przygodą? Czym jest mądrość i czy bycia mądrym można się nauczyć? Czy i dlaczego w życiu warto się kierować wartościami? Na te i inne pytania autor poszukuje odpowiedzi na kartach Rozmyślnika. Bazując na własnych doświadczeniach, odsłania przed Czytelnikiem swoją interpretację, wnioski na dany temat, a potem zaprasza do wyruszenia w samodzielną podró,ż ku zrozumieniu i działaniu, bo co prawda Rozmyślnik służy do rozmyślania, ale efektem rozmyślania powinno być działanie. ",Dzięki książkom, wykładom i zapisanym po ró,żnych spotkaniach refleksjom odkrywam nowe możliwości. A przecież słowa to tylko słowa. Co je ożywia i sprawia, że stają się nieśmiertelne? Człowiek, któ,ry za ich pomocą wyraża swoje myśli, emocje, idee, własną duszę. W pisaniu książek o swoim życiu czy osobistych przemyśleniach jest jakiś rodzaj ekshibicjonizmu. Pewnie wynika z potrzeby pokazania siebie od środka. W ten sposó,b łatwiej wyrazić prawdę, któ,ra jest w nas. Kiedy pisałem swoją pierwszą książkę, miałem sporo wątpliwości, czy podzielić się historiami, któ,rymi z nikim wcześniej się nie dzieliłem. Zwyciężyła potrzeba spó,jności z życiową misją. Pomyślałem, że jeśli nie będę wiarygodny, nie będę mó,gł jej realizować.", ze wstępu

49,00 zł
36,26 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,74 zł

2 osoby kupiły
60
Wybrana przez niego. Rodzina Santo. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
41,90 zł
33,52 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,38 zł

2 osoby kupiły
61
Własny kawałek nieba - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Własny kawałek nieba
Dostępny
1036 szt.

Podczas gdy większość ludzi szukała swojego miejsca na ziemi, ona marzyła o własnym kawałku nieba. Dlatego bez przerwy chodziła z głową w chmurach. Amelia to urodzona marzycielka. Ma wyjątkową skłonność do bujania w obłokach, co nieustannie wpędza ją w kłopoty i nie pozwala na spokojne życie, o jakim marzy. Nigdy nie miała normalnego domu ani nikogo bliskiego, nie wie jak to jest być kochaną, ale sama czuje się gotowa obdarzyć kogoś szczerym i szlachetnym uczuciem. Marzeniom i bujaniu w obłokach sprzyja codzienny powrót z pracy w cukierni – aleją przez piękny park z siedmioma aniołami, w tym jednym ulubionym, o romantycznie rozmarzonym obliczu. Pewnego dnia Amelia znajduje u jego stóp srebrny wisiorek w kształcie anielskiego skrzydła z tajemniczym napisem. To sprawia, że jej świat nagle się zmienia, zarówno rzeczywisty, jak i ten, który sobie wymarzyła. W obu pojawia się ktoś, kto ofiarowuje jej szansę na odnalezienie nie tylko własnego kawałka nieba, ale też miejsca na ziemi i być może w czyimś sercu.

44,90 zł
20,21 zł

Rabat 55,0%
oszczędzasz 24,69 zł

2 osoby kupiły
62
Zeszyt-słownik A5/32K kratka Język francuski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt-słownik A5/32K kratka Język francuski
Gatis
Dostępny
10 szt.

zeszyt-słownik obrazkowy - francuski - na marginesach znajduje się tematyczny słownik polsko-francuski wraz z obrazkiem przedstawiającym dany wyraz - A5, 32 k., kratka

8,02 zł
5,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,03 zł

2 osoby kupiły
63
Obserwator. Groźni mężczyźni. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
41,90 zł
33,52 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,38 zł

1 osoba kupiła
64
Malowanie po numerach - Miłość do szaleństwa 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Miłość do szaleństwa 40x50
Ideyka
Dostępny
6 szt.

Liczba kolorów: 24 Złożoność: 5 Każdy może rysować, a dzięki obrazom po numerach TM Ideyka jest to zabawne i ekscytujące! Będziesz mógł samodzielnie stworzyć arcydzieło, nawet jeśli po raz pierwszy będziesz pracować z płótnem i farbami. Fascynujące malowanie po numerach korzystnie wpływa na nastrój, twórczy rozwój i przyjemny wynik - osobiste arcydzieło na ścianie we wnętrzu lub jako ręcznie wykonany prezent. To proste! Musisz kupić obraz po numerach, odebrać, rozpakować i od razu możesz zacząć malować swoją fabułę tematyczną na płótnie farbami akrylowymi. Musisz malować wzdłuż ponumerowanych konturów odpowiadających kolorowi farby (numer na pokrywie pojemnika), wystarczy ostrożnie pomalować kontury i zacznie się powstawać prawdziwy obraz. Zestaw kreatywny z piękną fabułą na płótnie i wszystkim, czego potrzebujesz, aby stworzyć gotowy obraz: naturalne płótno oprawione na blejtramie w sposób galeryjny, na obrazie nałożono schemat konturów obrazu z numeracją,3 nylonowe pędzle artystyczne,soczysta paleta ponumerowanych ekologicznych farb akrylowych w pojemnikach,schemat graficzny,arkusz kontrolny. Zestaw kreatywny "Malowanie po numerach" to wspaniały prezent, dobra pamiątka i przydatny zakup do kreatywnego wypoczynku, ponieważ wynikiem takiego hobby są korzyści zdrowotne (rekreacja), a wnętrze będzie miało piękny wystrój.

68,40 zł
61,56 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,84 zł

1 osoba kupiła
65
Idealna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Idealna
Dostępny
8454 szt.

Mroczny thriller psychologiczny z odwróconymi rolami. Tajemnice, kłamstwa, zemsta i zdrada. Piękna, żywiołowa, bystra, seksowna… Po prostu IDEALNA! Marzenie każdego mężczyzny. Ben, który wciąż liże rany po rozstaniu z długoletnią partnerką, nawet nie śmiałby śnić o takiej dziewczynie. Tymczasem Bella przebojem wkracza w jego świat i wkrótce jest w niej zakochany po uszy. Kiedy postanawia ją poślubić – choć właściwie to ona podejmuje decyzję – nie ma pojęcia, że wkrótce jego dobre stosunki z rodzicami legną w gruzach, a długoletnie przyjaźnie będzie musiał złożyć na ołtarzu „szczęścia małżeńskiego”.

41,90 zł
33,52 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,38 zł

1 osoba kupiła
66
Postępowanie egzekucyjne w administracji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Postępowanie egzekucyjne w administracji
Dostępny
13 szt.

Publikacja obejmuje szeroki zakres przedmiotowy administracyjnego postępowania egzekucyjnego. Omówione zostały wszystkie podstawowe instytucje egzekucji administracyjnej, m.in. środki egzekucyjne stosowane w egzekucji zarówno należności pieniężnych, jak i obowiązków o charakterze niepieniężnym. Autor analizuje zasady ogólne postępowania egzekucyjnego, stanowiące fundamenty każdego postępowania opartego na przepisach prawa. Ponadto poddano analizie zagadnienia obejmujące: organy egzekucyjne, przebieg postępowania, wyłączenia i zwolnienia spod egzekucji, zawieszenie i umorzenie postępowania, zbiegi egzekucji, zabezpieczenie, koszty postępowania oraz odpowiedzialność za naruszenie przepisów ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji. Dodatkowym walorem publikacji jest uzupełnienie rozważań o charakterze ogólnym i teoretycznym licznym orzecznictwem sądów administracyjnych, w tym przede wszystkim Naczelnego Sądu Administracyjnego. W końcowej części książki autor przedstawił wybrane wzory dokumentów stosowanych w egzekucji administracyjnej.

65,00 zł
53,30 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 11,70 zł

1 osoba kupiła
67
Amur. Między Rosją a Chinami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Amur. Między Rosją a Chinami
Dostępny
199 szt.

Rzeka Amur oddziela Rosję od Chin. Ta ponoć najmocniej ufortyfikowana granica świata naznaczona jest zadawnioną nieufnością, której nie potrafi przełamać udawana serdeczność przywódców obu państw. Wzdłuż brzegu chowają się zapomniane przez świat wioski, starożytne grobowce, mongolskie świątynie, ruiny sowieckich instalacji – a wśród nich, w cieniu wielkiej historii, próbują przetrwać ludzie. Należą do różnych narodów i kultur, mówią wieloma językami i pielęgnują odmienne wspomnienia o przeszłości tych ziem. Niektórzy walczyli zajadle, żeby pozostać w swoich domach, inni znaleźli się tu wbrew własnej woli. Dżyngis-chan, Stalin, Putin – wszyscy oni odcisnęli bolesne piętno na życiu mieszkańców tych terenów, tak odległych od centrum wielkich imperiów. Colin Thubron, który przemierza świat już od ponad pół wieku, jest wymarzonym przewodnikiem w tej literackiej podróży przez azjatyckie bezkresy i przez bezdroża dziejów.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

1 osoba kupiła
68
Opowiedz mi o swoim ostatnim seksie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowiedz mi o swoim ostatnim seksie
Dostępny
106 szt.

Ceniony terapeuta w dowcipny i ujmujący sposób pokazuje czytelnikom, jak dopuścić do głosu swoją erotyczną osobowość i uświadomić sobie swój seksualny potencjał. Doktor Kerner podchodzi do intymnej sfery życia niczym Sherlock Holmes. Łącząc wiedzę medyczną z najnowszymi badaniami podsuwa nam narzędzia i techniki, dzięki którym możemy ocenić, naprawić i udoskonalić swoje życie seksualne aby osiągnąć harmonię i spełnienie.

44,99 zł
33,74 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,25 zł

1 osoba kupiła
69
Kartka-koperta Ślub TS+12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kartka-koperta Ślub TS+12
Trend
Dostępny
5 szt.

Po złożeniu format kartki B6, wyjątkowe złocenia, w środku życzenia i kieszonka na pieniądze. Dodatkowa kremowa koperta

8,78 zł
7,99 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 0,79 zł

1 osoba kupiła
70
W rajskiej dolinie wśród zielska, wydanie 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W rajskiej dolinie wśród zielska, wydanie 4
Dostępny
329 szt.

Pierwsza część tak zwanej trylogii rosyjskiej Jacka Hugo-Badera, doceniona przez czytelników i znawców regionu. Jedna z najbardziej znanych książek o krajach byłego Związku Radzieckiego. „Rajską doliną jest były Związek Radziecki wspominany przez bohaterów reportaży Jacka Hugo-Badera jako kraina mlekiem i miodem płynąca. Mleko było wprawdzie chudziutkie, a miód rzucano do sklepów tylko z okazji świąt państwowych. Nostalgia jednak pozostała i wyłazi wszystkimi szparami betonowych bloków na prowincji i eleganckich domów z cegły w miasteczku kosmonautów pod Moskwą. „Rosyjska dusza jest jak spaniel, nawet jak mu jest wesoło, ma mordę rozpaczliwie smutną” — pisze autor. I maluje obrazki z byłego imperium tak plastycznie, że niemal czuje się dym biełomorów, najtańszych papierochów, przez które kolejni dwaj mężowie Sofii Pietrowny z Workuty zmarli na raka, i smród wódki stolicznej od rosyjskiego generała w Czeczenii.-” —Anna Żebrowska

54,90 zł
40,08 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 14,82 zł

1 osoba kupiła
71
Kaszuby. Kolorowanka i ciekawostki o regionie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kaszuby. Kolorowanka i ciekawostki o regionie
Dostępny
25 szt.

Kolorowanka zawiera 21 wybranych atrakcji z Ziemi Kłodzkiej i okolic. Oprócz pięknych ilustracji do pokolorowania na każdej stronie znajduje się krótki opis danego miejsca, a na ostatniej stronie tematyczna krzyżówka.

13,34 zł
9,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 3,35 zł

1 osoba kupiła
72
Cooperoceras - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cooperoceras
Collecta
Dostępny
153 szt.

Collecta to wyjątkowa seria figurek kolekcjonerskich, która dzięki realnemu oddaniu prawdziwego wyglądu doskonale sprawdzą się jako materiał edukacyjny. Potwierdza to wiele rodziców i dzieci, które w swoich domach posiadają kolekcje składające się z wielu figurek. Cała kolekcja obejmuje ponad 500 różnych gatunków, jednak producent co roku wprowadza do sprzedaży nowe, nieustannie zaskakując proponowanymi przez siebie gatunkami zwierząt w rozmaitych pozach. Figurki dostępne są w 4 grupach cenowych związanych z ich wymiarami (S, M, L, XL). W ofercie dostępne są również wyjątkowe figurki z serii deluxe i akcesoria, które gwarantują dodatkowe opcje aktywnej zabawy.

36,32 zł
31,96 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,36 zł

1 osoba kupiła
73
W jej sercu czai się mrok - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W jej sercu czai się mrok
Dostępny
158 szt.

Niesamowita opowieść pełna napięcia przekazana z mistrzostwem właściwym Barkerowi. Po stracie rodziców młody Jack Thatch widzi na cmentarzu Stellę – tajemniczą ośmioletnią dziewczynkę o ciemnych włosach i jeszcze ciemniejszych oczach, siedzącą samotnie na ławce, ściskającą ulubioną książkę. To krótkie spotkanie wywołuje obsesję. Jack myśli o niej bezustannie, aż w końcu odnajduje ją ponownie dokładnie rok później, siedzącą na tej samej ławce, tylko po to, by wkrótce zniknąć. W zaułku zostają znalezione zwłoki mężczyzny. Całe jego ciało jest spalone, ale ubranie zupełnie nietknięte. Detektyw Faustino Brier widzi to nie po raz pierwszy i wie, że nie ostatni. Za rok od dzisiaj znajdzie kogoś podobnego. Dokładnie 9 sierpnia. Odizolowany od świata w zacienionym laboratorium, mały chłopiec znany tylko jako Obiekt „D” czeka, rośnie, uczy się. Nie wolno mu z nikim rozmawiać. Nigdy nie zaznał czyjegoś dotyku. Jego moc jest tak przerażająca, że ci, którzy go kontrolują, nigdy nie pozwolą mu opuścić tych murów. Losy ich wszystkich łączą się w niewyobrażalny sposób.

59,99 zł
44,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 15,00 zł

2 osoby kupiły
74
Life Vision. Intermediate Plus B1+. Workbook + Online Practice - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
91,90 zł
82,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,19 zł

1 osoba kupiła
75
Tablica magnetyczna Z5949 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
48,90 zł
44,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,89 zł

1 osoba kupiła
76
Zeszyt-słownik obrazkowy A5/32K kratka J. ang. MIX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt-słownik obrazkowy A5/32K kratka J. ang. MIX
Gatis
Dostępny
36 szt.

zeszyt z angielskim słownikiem obrazkowym-dwie linie - na marginesach znajduje się tematyczny słownik polsko-angielski wraz z obrazkiem przedstawiającym dany wyraz - A5, 32 k., 2 linie (kolorowe) Miks kolorów oprawy wysyłany losowo.

8,02 zł
5,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,03 zł

1 osoba kupiła
77
Graj jak arcymistrz. Wyd. 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Graj jak arcymistrz. Wyd. 2
Dostępny
77 szt.

By stać się graczem klasy arcymistrzowskiej, który dzięki swojemu rozumieniu szachów ma przewagę nad tysiącami zwykłych graczy, musisz rozwinąć w sobie wiele cech, cech artysty-twórcy, wyrachowanego praktyka i opanowanego zawodnika. Aleksander Kotow Graj jak arcymistrz to kontynuacja klasycznej pozycji Myśl jak arcymistrz. Autor radzi, jak przeprowadzać regularny trening, budować siłę i poprawiać styl, starając się zebrać wszystko, czego potrzebuje zapalony gracz, by się rozwijać i doskonalić. Dzieli się także rezultatami własnych studiów nad osiągnięciami kolegów-arcymistrzów. Żeby osiągnąć mistrzostwo w królewskiej grze, należy nie tylko przyswoić rozbudowaną teorię, ale i rozwinąć myślenie o swoich ruchach i nauczyć się rozwiązywania szachowych problemów. Kotow wyodrębnia filary szachowego myślenia i pokazuje, jak wypracować i doskonalić własny styl gry, niejednokrotnie opierając się na analizach mistrzowskich partii. Jego podręcznik skierowany jest właśnie do graczy, którzy opanowali już podstawy i mają pewne doświadczenie w grze w warunkach rywalizacji. Dzięki tej książce: ? pogłębisz wiedzę o teorii gry środkowej, ? poznasz metody stosowane przez arcymistrzów w prywatnych studiach i treningach, ? nauczysz się lepiej rozumieć pozycje na szachownicy, ? opanujesz umiejętność analizowania ukrytych możliwości kombinacyjnych i opracowania koniecznych wariantów, ? udoskonalisz zdolność kompleksowego planowania partii. Aleksander Kotow, radziecki i rosyjski mistrz szachowy, był jednym z najlepszych szachistów okresu powojennego. Do historii przeszedł jednak przede wszystkim jako utalentowany dydaktyk i propagator szachów, a jego Myśl jak arcymistrz i Graj jak arcymistrz należą do najlepiej sprzedających się tytułów szachowych wszech czasów.

34,99 zł
25,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

1 osoba kupiła
78
Szkice do mariologii obiektywnej. Część 4. Maryja Matka - Tajemnica Ojca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkice do mariologii obiektywnej. Część 4. Maryja Matka - Tajemnica Oj...
Dostępny
1 szt.

Kapłan diecezji pelplińskiej (ur. 1979), ojciec duchowny w Wyższym Seminarium Duchownym w Pelplinie, adiunkt w Katedrze Teologii Systematycznej na Wydziale Teologicznym UMK w Toruniu. Autor książek: Teologiczna wizja cielesności człowieka w nauczaniu Karola Wojtyły – Jana Pawła II (Lublin 2012), Elementarz człowieka wolnego (Pelplin 2014), Pieśń dla Pana na osiem akordów. Teologia na usługach miłości (Toruń 2016), Niepokalana zawsze zwycięża! (Pelplin 2018), Niepokalana Matka Słowa (Pelplin 2019) oraz Miłosierdzie Niepokalanego Poczęcia (Pelplin 2020), „Nie chcę Wam Go wydać, ale ofiarować za Was”. O duchowości kapłańskiej dla kleryków i nie tylko (Pelplin 2021). Przygotowywana do druku w pelplińskim Wydawnictwie „Bemardinum” książka jest poniekąd nietypowa. Stanowi bowiem, z jednej strony, dzieło teologiczne (solidny warsztat metodologiczny, bogactwo przypisów opartych o rozległą bibliografię, dyskusja z autorytetami biblistyki, rozmach tematyczny); z drugiej zaś strony adresowana jest do „ludzi wiary”. Można przypuszczać, że skierowana jest do osób i środowisk, które swoje nabożeństwo do Matki Chrystusowej chcą na nowo odkryć lub pogłębić. Pewnie dlatego Autor nie waha się korzystać z literatury apokryficznej, śmiało sięga do pism mistyków i wizjonerów, nie stroni od przywoływania (choć czyni to dość oszczędnie) własnych doświadczeń i sytuacji duszpasterskich. – Z recenzji ks. prof. dr. hab. Jana Perszona

44,90 zł
30,53 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 14,37 zł

1 osoba kupiła
79
Koło do pływania 114cm Kwiaty Bestway pudełko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,90 zł
1 osoba kupiła
80
Kształtowanie się wyobrażeń przestrzennych w rosyjskiej myśli i praktyce politycznej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
110,00 zł
79,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 30,80 zł

1 osoba kupiła
81
Balony do modelowania Różnokolorowe MIX 250szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balony do modelowania Różnokolorowe MIX 250szt.
Godan
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.26

Balony do modelowania Różnokolorowe Mix, D4, Dł. 140 cm, Śr. 5 cm, 250 szt. BALONY DO MODELOWANIA, RURKI DO KRĘCENIA, MIX KOLORÓW - 250 SZTUK Kolor: Mix kolorów Długość po napompowaniu: ok. 140 cm Szerokość: 5 cm Opakowanie zawiera: 100 szt. Producent: Gemar Do napompowania balonów niezbędna jest pompka. Balony do modelowania - kreatywna zabawa! Balony do modelowania to świetny pomysł na kreatywną zabawę. Możesz z nich skręcać figury zwierząt, ulubionych bohaterów bajek i cokolwiek sobie wymarzysz - jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Niezbędne dla profesjonalnych animatorów, a także wszystkich amatorów... balonów i świetnej zabawy! Balony rurki do kręcenia - dla tych, których kręci tworzenie. Obawiasz się, że to za trudne? Nic bardziej mylnego! W Internecie znajdziesz mnóstwo poradników i inspiracji co i jak można tworzyć z balonów rurek. Wkręć się do zabawy! Twórz zwierzątka z balonów i niesamowite balonowe rzeźby! Balony rurki do skręcania renomowanego producenta balonów - marki Gemar to gwarancja jakości i niezawodności.

87,35 zł
82,98 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,37 zł

2 osoby kupiły
82
Malowanie po numerach - Cisza 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Cisza 40x50
Ideyka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.24

Liczba kolorów: 25 Złożoność: 4 Każdy może rysować, a dzięki obrazom po numerach TM Ideyka jest to zabawne i ekscytujące! Będziesz mógł samodzielnie stworzyć arcydzieło, nawet jeśli po raz pierwszy będziesz pracować z płótnem i farbami. Fascynujące malowanie po numerach korzystnie wpływa na nastrój, twórczy rozwój i przyjemny wynik - osobiste arcydzieło na ścianie we wnętrzu lub jako ręcznie wykonany prezent. To proste! Musisz kupić obraz po numerach, odebrać, rozpakować i od razu możesz zacząć malować swoją fabułę tematyczną na płótnie farbami akrylowymi. Musisz malować wzdłuż ponumerowanych konturów odpowiadających kolorowi farby (numer na pokrywie pojemnika), wystarczy ostrożnie pomalować kontury i zacznie się powstawać prawdziwy obraz. Zestaw kreatywny z piękną fabułą na płótnie i wszystkim, czego potrzebujesz, aby stworzyć gotowy obraz: naturalne płótno oprawione na blejtramie w sposób galeryjny, na obrazie nałożono schemat konturów obrazu z numeracją,3 nylonowe pędzle artystyczne,soczysta paleta ponumerowanych ekologicznych farb akrylowych w pojemnikach,schemat graficzny,arkusz kontrolny. Zestaw kreatywny "Malowanie po numerach" to wspaniały prezent, dobra pamiątka i przydatny zakup do kreatywnego wypoczynku, ponieważ wynikiem takiego hobby są korzyści zdrowotne (rekreacja), a wnętrze będzie miało piękny wystrój.

68,40 zł
61,56 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,84 zł

1 osoba kupiła
83
Wkład do organizera ST/kratka zielona ANTRA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wkład do organizera ST/kratka zielona ANTRA
Antra
Dostępny
17 szt.

Wkład do organizera ST/kratka zielona

9,26 zł
7,99 zł

Rabat 13,7%
oszczędzasz 1,27 zł

1 osoba kupiła
84
Apteczka olejków eterycznych. Ponad 150 sprawdzonych i bezpiecznych przepisów na stosowanie olejków eterycznych w leczeniu chorób przewlekłych i stanów zapalnych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Apteczka olejków eterycznych. Ponad 150 sprawdzonych i bezpiecznych pr...
Dostępny
30 szt.

Jakie olejki eteryczne warto mieć w swojej podręcznej apteczce? Które z nich pomagają przy alergiach, otyłości, cukrzycy, chorobach serca czy depresji? Światowej sławy eksperci aromaterapii i medycyny naturalnej odkryją przed tobą aż 70 olejków eterycznych i ponad 150 prostych receptur, które będziesz mógł wykorzystać do wyeliminowania stanów zapalnych oraz chorób przewlekłych! Dzięki tej książce dowiesz, się w jakie olejki zaopatrzyć swoją domową apteczkę, na co zwracać uwagę przy zakupie naturalnych olejków eterycznych, a także które oleje najlepiej sprawdzają się jako oleje nośne. Z łatwością stworzysz antystresowy roll-on, maść na bolące stawy, olejek do ciała na zdrowe serce czy kapsułki łagodzące stany zapalne. Stwórz swoją eteryczną apteczkę!

99,90 zł
74,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 24,97 zł

1 osoba kupiła
85
Wojna zimowa. Fińskie piekło Sowietów. Wyd. 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojna zimowa. Fińskie piekło Sowietów. Wyd. 3
Irincheev Bair, RM
Dostępny
3 szt.

Trzydziestego listopada 1939 roku Armia Czerwona zaatakowała Finlandię, licząc na rozbicie w kilka dni nielicznych i słabo uzbrojonych oddziałów armii fińskiej. Jednak niespodziewanie ? przez ponad trzy zimowe miesiące, aż do zakończenia konfliktu 13 marca 1940 roku ? Finowie opierali się radzieckiemu najeźdźcy, zadając jego wojsku ogromne straty i niszcząc rzucane na front dywizje. Żeby zrekonstruować przebieg tych nierównych zmagań, Bair Irincheev sięgnął po imponujący wybór źródeł historycznych: od relacji naocznych świadków przez pamiętniki wojenne aż po raporty wojskowe i dokumenty pochodzące z fińskich i rosyjskich archiwów. Na ich podstawie dokonał analizy przyczyn nieudolnych poczynań Armii Czerwonej. Nigdy wcześniej surowa rzeczywistość wojny zimowej nie została przedstawiona z tak poruszającą szczegółowością. Bolesna codzienność wyczerpanych żołnierzy obu stron, brutalny charakter walk i nieustająca konfrontacja z żywiołami natury ? to wszystko przewija się we wspomnieniach ludzi, którzy brali udział w tym koszmarnym starciu.

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

1 osoba kupiła
86
Moja wina. Trylogia Winnych. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
44,99 zł
32,39 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

1 osoba kupiła
87
World of Warcraft. Sylwana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
World of Warcraft. Sylwana
Dostępny
699 szt.

Długo wyczekiwana epicka opowieść o Sylwanie Bieżywiatr, jednej z najbardziej rozpoznawalnych i kultowych postaci w świecie Warcraft. Generał tropicieli, Królowa Banshee, Wódz Hordy – to tylko niektóre z jej tytułów. Dla jednych Sylwana Bieżywiatr jest bohaterką, dla innych – czarnym charakterem. Bez względu jednak na to, czy walczy o sprawiedliwość, czy szuka odwetu, zawsze bierze los we własne ręce. Dzięki współpracy z Nadzorcą cel Sylwany – uwolnienie Azeroth z okowów przeznaczenia – po raz pierwszy znalazł się na wciągnięcie ręki. Pozostał już tylko ostatni krok: przekonanie uwięzionego króla Anduina Wrynna, by przeszedł na jej stronę. By mogło się to ziścić, Sylwana musi się zmierzyć z własną przeszłością, której kręte ścieżki doprowadziły do paktu z Nadzorcą. Wspominając dramatyczne wydarzenia, odkrywa przed największym rywalem swoje rzeczywiste oblicze… Oto prawdziwa historia Sylwany – od rozłamu w rodzinie Bieżywiatrów i awansu na generała tropicieli poprzez śmierć z rąk Arthasa i przewodzenie Porzuconym, aż po zejście do Czeluści, gdzie wreszcie pojęła, co skrywa zasłona śmierci. Kiedy nadchodzi moment zwycięstwa, Sylwana Bieżywiatr staje przed wyborem, który ostatecznie zdefiniuje jej jestestwo. Wyborem, który należy wyłącznie do niej.

49,99 zł
39,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 10,00 zł

1 osoba kupiła
88
Materac Plazowy Dmuch 183x69 Kwiaty Bestway pudełko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
41,90 zł
1 osoba kupiła
89
Rurki słomki proste czarne 8x240mm 500szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
22,80 zł
21,66 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,14 zł

1 osoba kupiła
90
Malowanie po numerach - Jasny Stambuł 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Jasny Stambuł 40x50
Ideyka
Dostępny
2 szt.

Liczba kolorów: 22 Złożoność: 4 Każdy może rysować, a dzięki obrazom po numerach TM Ideyka jest to zabawne i ekscytujące! Będziesz mógł samodzielnie stworzyć arcydzieło, nawet jeśli po raz pierwszy będziesz pracować z płótnem i farbami. Fascynujące malowanie po numerach korzystnie wpływa na nastrój, twórczy rozwój i przyjemny wynik - osobiste arcydzieło na ścianie we wnętrzu lub jako ręcznie wykonany prezent. To proste! Musisz kupić obraz po numerach, odebrać, rozpakować i od razu możesz zacząć malować swoją fabułę tematyczną na płótnie farbami akrylowymi. Musisz malować wzdłuż ponumerowanych konturów odpowiadających kolorowi farby (numer na pokrywie pojemnika), wystarczy ostrożnie pomalować kontury i zacznie się powstawać prawdziwy obraz. Zestaw kreatywny z piękną fabułą na płótnie i wszystkim, czego potrzebujesz, aby stworzyć gotowy obraz: naturalne płótno oprawione na blejtramie w sposób galeryjny, na obrazie nałożono schemat konturów obrazu z numeracją,3 nylonowe pędzle artystyczne,soczysta paleta ponumerowanych ekologicznych farb akrylowych w pojemnikach,schemat graficzny,arkusz kontrolny. Zestaw kreatywny "Malowanie po numerach" to wspaniały prezent, dobra pamiątka i przydatny zakup do kreatywnego wypoczynku, ponieważ wynikiem takiego hobby są korzyści zdrowotne (rekreacja), a wnętrze będzie miało piękny wystrój.

55,10 zł
49,59 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,51 zł

1 osoba kupiła
91
Niespodzianki przeznaczenia Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niespodzianki przeznaczenia Tom 1
Dostępny
60 szt.

Emilio Rossi ? bezwzględny zastępca capo, a do tego lekkoduch i największy kobieciarz, jakiego widziały Włochy. Jego wybujałe ego ledwie mieści się w granicach Sycylii. Bella Montreo ? piękna i inteligentna kobieta wierząca w monogamię oraz stałe związki. Dla niej temat mafii jest czystą abstrakcją, a nawet fikcją. Różni ich wiele, ale łączą przede wszystkim dwie sprawy. Pierwszą jest Delia Rossi ? jej przyjaciółka, a jego siostra. Mimo długoletniej przyjaźni Bella nigdy nie poznała braci Rossich, ponieważ ich siostra z zaciętością chroniła ją przed mackami bezlitosnego, mafijnego półświatka. Druga kwestia zaś to niespodzianka przeznaczenia, którą zwiąże ich ze sobą los? Spontaniczna, namiętna noc połączy dwoje nieznajomych. Emilio dostał od siostry jasny przekaz ? ma się nie zbliżać do jej przyjaciółki, bo ona jest dla niego nietykalna. Niewiele go to obeszło, bo miał wtedy ważniejszy problem na głowie niż babskie fanaberie Delii. Całą uwagę mężczyzny pochłaniało nadszarpnięte ego, które uszkodziła pewna kobieta mająca czelność uciec cichaczem po wspólnych igraszkach? Znieważyła go jak żadna inna! I co gorsza, cały czas siedzi mu w głowie! A to przecież nie jest normalne? Z kolei Bella pokłada wszelką nadzieję w tym, że już nigdy więcej nie zobaczy faceta, dla którego na jedną noc porzuciła swoje zasady? Sytuacja, w której się ponownie spotkają, będzie wielkim zaskoczeniem dla obojga. Podczas gdy Bella za wszelką cenę będzie chciała zapomnieć o zażenowaniu, jakim jej zdaniem jest przespanie się z rozpustnym donżuanem, Emilio postanowi znowu ją uwieść i zrobić wszystko, żeby w końcu przestała zaprzątać mu myśli. Nie powstrzyma go nawet ryzyko związane ze złamaniem obietnicy złożonej wcześniej Delii. Czy tak ławo będzie mu przełamać opór nieustępliwej Belli, która noc spędzoną z nim uważa za swoją największą pomyłkę? Jedno jest pewne: przeznaczenie nie będzie im szczędzić niespodzianek. Los bywa przewrotny. Przekonali się o tym bohaterowie ?Niespodzianek przeznaczenia?. Bella i Emilio to kolejny wybuchowy duet, który dostarcza niesamowitych emocji. Kiedy stają naprzeciwko siebie, aż iskrzy ? i nie chodzi tu tylko o ich charaktery. Z każdym kolejnym dialogiem czytelnik jest świadkiem niebywałego przyciągania i rodzącego się uczucia. Czy jednak nie dzieli ich zbyt wiele? Zapewniam was, że K. G. Lewis ponownie sprawi, iż ani przez chwilę nie będziecie się nudzić. Wobec tej książki nie można przejść obojętnie. - P.D. Hutton, autorka K. G. Lewis znów zabiera nas do niebezpiecznego świata mafii. Jeśli szukasz książki, która pochłonie cię bez reszty i której długo nie zapomnisz, to najnowsza powieść autorki jest stworzona dla ciebie! Polecam całym serduchem! - Justyna Dziura, autorka

44,90 zł
38,17 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,73 zł

92
Uwierz w nas - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uwierz w nas
Dostępny
150 szt.

Kontynuacja bestsellera "Bądź moim szczęściem"! Amber Sky nie miała łatwego dzieciństwa, dlatego całe swoje życie poświęciła siatkówce. Kolejny sezon w barwach Rockets Detroit Mercy przyniesie jej wiele niespodzianek. Drużyna stanie przed wyzwaniem, którym jest obrona mistrzowskiego tytułu rozgrywek NCAA. Trudno jednak skupić się na wygranej, kiedy pewien niesforny koszykarz ponownie pojawia się w życiu Am i zaprząta jej myśli. Will Hariss to niekwestionowany łamacz damskich serc, zwłaszcza że jest koszykarską gwiazdą NBA. Mimo to bolesna przeszłość nie daje mu spokoju i odbija się na podejściu do życia. Kilka miesięcy temu pewna blondwłosa siatkarka poruszyła jego serce i Will nie ma zamiaru tak łatwo jej sobie odpuścić. Czy Amber będzie potrafiła zaufać mężczyźnie, który już raz ją zawiódł? Czy Will zdoła odkupić swoje winy? Uczucia tych dwojga to mieszanka mogąca rozpalić ich zamknięte serca albo zostawić po sobie pobojowisko. Najnowsza powieść autorki chwyta za serce. Ta naszpikowana emocjami historia ze sportem w tle dostarczy Wam wielu wrażeń. Włączcie się do gry o wszystko! Decyzje nie będą łatwe ? ale czy życie takie właśnie jest? Polecam serdecznie. - zlotowlosa.i.ksiazki Dwie dyscypliny sportowe. Dwoje ludzi, którym przeszłość zdefiniowała życie, i uczucie, które nie powinno było się narodzić? Każdy zdobyty na boisku punkt to nie tylko talent, lecz także ogromny wysiłek mający szansę przełożyć się na sukces. Historia pełna emocji, pasji, nadziei i walki z samym sobą. Koniecznie dajcie się wciągnąć do świata Amber i Willa, by przekonać się, czy i Wasze serca zdobędą w całości. Serdecznie polecam. - Karolina Łata, zakochana_w_romansach J. Dean ponownie zafundowała swoim czytelniczkom niezwykle emocjonalną historię. Wprost nie mogłam się od niej oderwać. Poznając losy Amber i Willa, czułam mnóstwo sprzecznych emocji. Oboje nie mieli w życiu lekko. Każde z nich straciło kogoś bardzo bliskiego i nie potrafiło sobie z tym poradzić. Bali się zaangażować, aby ponownie nie zostać zranionym. Czasem jednak warto zaryzykować i dać sobie szansę. ?Uwierz w nas? to piękna powieść, która łamie serce, ale i składa je na nowo. Koniecznie musicie przekonać się o tym same! Gorąco polecam! - barbara.and.her.books

43,90 zł
37,32 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,58 zł

93
Manuskrypt niedokończony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Manuskrypt niedokończony
Dostępny
114 szt.

Śledztwo bez zwłok, zwłoki bez twarzy, thriller bez końca. Okolice Grenoble. Szary ford wypada z drogi i stacza się do wąwozu. W jego bagażniku znajduje się ciało kobiety. Nagrania z kamer na stacji benzynowej, na której widziano kierowcę, jasno wskazują, że to nie on jest właścicielem wozu. Enaël Miraure to pisarski pseudonim Léane Morgan. Niegdyś nauczycielka, a obecnie mistrzyni kryminału zawsze strzegła tajemnic swojej prywatności: małżeństwa, po którym pozostała tylko willa na wydmach Opalowego Wybrzeża, i traumatycznego zdarzenia, jakim było zaginięcie jej córki. Nieoczekiwana napaść na jej męża uruchamia serię straszliwych wypadków. Pośród wiatru, piasku i mgły narzuca się pytanie: ku komu i ku czemu się zwrócić, gdy znikają wszystkie punkty odniesienia?

44,99 zł
33,74 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,25 zł

94
Testament Nobla - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Testament Nobla
Dostępny
1 szt.

Szósta część przygód dziennikarki Anniki Bengtzon. Gala wydana w sztokholmskim ratuszu z okazji wręczenia Nagrody Nobla oszałamia przepychem, lecz za woalem blichtru czai się zbrodnia. Na parkiecie Złotej Sali morderczyni w wieczorowej sukni strzela do przewodniczącego Komitetu Noblowskiego. Kula trafia prosto w serce, kobieta zaś znika w tajemniczy sposób. Annika Bengtzon zostaje wbrew woli wciągnięta w rozgrywający się dramat, tym razem nie jako dziennikarka, lecz jako świadek zdarzenia. Z bagażem rozbitego życia osobistego i zawodowego Annika trafia w środek lawiny wydarzeń sięgających odległej przeszłości. Trop prowadzi do samego Alfreda Nobla, niewiarygodnie bogatego naukowca i wynalazcy, fundatora prestiżowej nagrody, którego tragiczna śmierć okazała się brzemienna w następstwa. Annika dociera w końcu niebezpiecznie blisko prawdy.

39,99 zł
21,99 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 18,00 zł

95
Peppa Pig Zadanie Przyklejanie Na wycieczkę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Peppa Pig Zadanie Przyklejanie Na wycieczkę
Dostępny
111 szt.

Seria Zadanie Przyklejanie to książki z atrakcyjnymi dla dzieci zadaniami. Wzbogacona 4 arkuszami kolorowych naklejek z ulubionymi bohaterami. W serii dostępne również książki ze świnką Peppą, z Psim Patrolem, jednorożcami oraz z bohaterskimi Pidżamersami.

13,99 zł
10,99 zł

Rabat 21,4%
oszczędzasz 3,00 zł

96
Lubię Dinozaury Zadanie Przyklejanie Zagadkowe gady - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lubię Dinozaury Zadanie Przyklejanie Zagadkowe gady
Dostępny
86 szt.

Seria Zadanie Przyklejanie to książki z atrakcyjnymi dla dzieci zadaniami. Wzbogacona 4 arkuszami kolorowych naklejek z ulubionymi bohaterami. W serii dostępne również książki ze świnką Peppą, z Psim Patrolem, jednorożcami oraz z bohaterskimi Pidżamersami.

13,99 zł
10,99 zł

Rabat 21,4%
oszczędzasz 3,00 zł

97
Moje Jednorożce Zadanie Przyklejanie Czary i magia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje Jednorożce Zadanie Przyklejanie Czary i magia
Dostępny
86 szt.

Seria Zadanie Przyklejanie to książki z atrakcyjnymi dla dzieci zadaniami. Wzbogacona 4 arkuszami kolorowych naklejek z ulubionymi bohaterami. W serii dostępne również książki ze świnką Peppą, z Psim Patrolem, jednorożcami oraz z bohaterskimi Pidżamersami.

13,99 zł
10,99 zł

Rabat 21,4%
oszczędzasz 3,00 zł

98
W królestwie Monszatana. GMO, gluten i szczepionki, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W królestwie Monszatana. GMO, gluten i szczepionki, wydanie 2
Dostępny
209 szt.

„Genetyczne mutanty”, „niezniszczalne superchwasty”, „rakotwórcze pestycydy”, „szczepionki wywołujące autyzm”, „uzależniający gluten”. Podobne nagłówki od lat straszą nas z pierwszych stron gazet. Gdzie leży prawda? Czy genetycznie zmodyfikowane rośliny, szczepionki i gluten faktycznie są takie straszne, jak je malują ekoaktywiści, politycy i celebryci? I czy firmy zajmujące się produkcją GMO – z niesławnym Monsanto na czele – naprawdę zagrażają współczesnemu rolnictwu? Dziennikarz naukowy Marcin Rotkiewicz, niczym w średniowiecznym bestiariuszu, zbiera sumę współczesnych strachów związanych z rozwojem nauki. Nie banalizując potencjalnych zagrożeń, klarownie i wciągająco wyjaśnia, kto posługuje się rzetelnymi argumentami, a kto zarabia na rozsiewaniu paniki. W drugim wydaniu książki autor poprawił i zaktualizował niektóre informacje, a część rozdziałów rozbudował i uzupełnił. Poruszył temat rakotwórczości glifosatu, poszerzył historię firmy Monsanto, opisał nowe techniki hodowli roślin, czyli między innymi metodę edycji genomów CRISPR/Cas, za którą w 2020 roku przyznano Nagrodę Nobla. Zupełnie nową sprawą, która trafiła na karty książki, jest atak dezinformacyjny Rosji skierowany w zagadnienia dotyczące GMO i szczepionek. Wszystko to sprawiło, że drugie wydanie jest o około jedną czwartą obszerniejsze od pierwszego. Dzięki temu może okazać się interesujące nie tylko dla nowych czytelników, ale również tych, którzy już znają pierwszą edycję W królestwie Monszatana.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

99
Niskie Podatki czyli Polski Ład 2.0 Rewolucyjne zmiany podatkowo-składkowe od 1 lipca 2022 r. i 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niskie Podatki czyli Polski Ład 2.0 Rewolucyjne zmiany podatkowo-skład...
Dostępny
49 szt.

Publikacja stanowi zbiór najczęściej pojawiających się pytań i odpowiedzi, które nurtują pracodawców i pracowników, a także księgowych stojących u progu wdrożenia Polskiego Ładu 2.0. W jednym miejscu znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań i wątpliwości związanych z nowymi regulacjami w obszarze podatków i składek. Omawiane zmiany zostały przedstawione na licznych przykładach, pytaniach i odpowiedziach. Publikacja zawiera też ustawę o PIT obowiązującą od 1 lipca 2022 r.

179,90 zł
151,12 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 28,78 zł

100
Dziewięć, wydanie 5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziewięć, wydanie 5
Dostępny
221 szt.

Warszawa, lata dziewięćdziesiąte. W powietrzu unosi się smród martwego drobiu, przepełnionych śmietników i starych petów. Neon gaśnie i zapala się, jakby wyznaczał rytm chwiejnych kroków dziewczyn w podartych rajstopach. Dworcowe światła odbijają się na zmęczonych twarzach robotników, którzy jeszcze nie wierzą, że działalność gospodarcza ma zbawić świat. Drobne złodziejaszki nigdy się nie łudziły. Wracają do swoich małych mieszkań, by odpocząć na kanapie z imitacji skóry, zjeść wczorajsze kanapki i pogapić się na fototapetę z bujnym lasem. I tylko bury kot z wyprężonym ogonem zdaje się poza tym światem. Stasiuk z uwielbieniem szczegółów tworzy porywającą opowieść o drobnym przedsiębiorcy uwikłanym w gangsterską historię. Pisze o pokucie i bogactwie, o pożądaniu i autodestrukcji, trudnych ucieczkach i jeszcze bardziej skomplikowanych powrotach, nie spuszczając z oka pełnej paradoksów natury ludzkiej.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

Wróć do góry