hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.06.20

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 20 czerwca 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Biologia na czasie 4. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony (Franciszek Dubert, Marek Jurgowiak, Władysław Zamachowski), na drugim Wczoraj i dziś. Historia. Podręcznik dla klasy 6 szkoły podstawowej (Bogumiła Olszewska, Wiesława Surdyk-Fertsch, Grzegorz Wojciechowski). Kolejny produkt to Nowe Słowa na start! Język polski. Podręcznik dla klasy 6 szkoły podstawowej (Anna Klimowicz, Marlena Derlukiewicz) oraz MATeMAtyka 4. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres podstawowy (Wojciech Babiański, Lech Chańko, Joanna Czarnowska, Jolanta Wesołowska).
1
Biologia na czasie 4. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biologia na czasie 4. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i techn...
Dostępny
3654 szt.

Podręcznik „Biologia na czasie 4” do zakresu rozszerzonego zawiera treści dotyczące genetyki, zmienności organizmów, biotechnologii, ewolucji organizmów, ekologii oraz ochrony różnorodności biologicznej. Skutecznie przygotowuje do matury dzięki rozwiązaniom kształcącym umiejętności sprawdzane na egzaminie. - Pozwala zapoznać się z podstawowymi parametrami statystycznymi dzięki przystępnej lekcji dotyczącej analizy statystycznej. - Pomaga kształcić umiejętność zastosowania analizy statystycznej w biologii oraz rozwiązywania krzyżówek genetycznych za pomocą Samouczków, a także elementów Sposób na zadaniaoraz Zadania powtórzeniowe. - Rozwija umiejętność rozwiązywania zadań typu maturalnegoza pomocą elementuWiesz, umiesz, zdasz.

60,90 zł
54,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,09 zł

37 osób kupiło
2
Wczoraj i dziś. Historia. Podręcznik dla  klasy 6 szkoły podstawowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wczoraj i dziś. Historia. Podręcznik dla klasy 6 szkoły podstawowej
Dostępny
340 szt.

Podręcznik „Wczoraj i dziś” do historii dla 6 klasy szkoły podstawowej prezentuje w porządku chronologicznym treści od czasów wielkich odkryć geograficznych, przez powstanie Rzeczypospolitej Obojga Narodów, aż do jej upadku. - Pomaga kształcić, a następnie rozwijać umiejętności analizy i interpretacji źródeł historycznych za pomocą licznych zdjęć, map i tekstów oraz dołączonego do nich materiału ćwiczeniowego. - Pobudza wyobraźnię i ułatwia przyswojenie treści omawianych na lekcjach dzięki atrakcyjnej szacie graficznej i ciekawym infografikom. - Rozbudza zainteresowanie przedmiotem za pomocą Tajemnic sprzed wieków. - Ułatwia przygotowanie do sprawdzianów dzięki Podsumowaniom.

42,90 zł
40,76 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,14 zł

24 osoby kupiły
3
Nowe Słowa na start! Język polski. Podręcznik dla klasy 6 szkoły podstawowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowe Słowa na start! Język polski. Podręcznik dla klasy 6 szkoły podst...
Dostępny
332 szt.

Podręcznik „NOWE Słowa na start! 6” został przygotowany zgodnie z wytycznymi nowej podstawy programowej. - Zawiera cenione przez nauczycieli rozwiązania dydaktyczne, które umożliwiają integrację kształcenia literackiego, językowego i kulturowego, rozwijanie w uczniu motywacji do czytania oraz poznawania literatury według ponadczasowych motywów. Starannie opracowane wskazówki uczą konstruowania wypowiedzi pisemnych, a ciekawe, różnorodne polecenia ułatwiają zrozumienie lektur obowiązkowych. - Uporządkowanie treści wokół siedmiu osi tematycznych, powtarzanych w kolejnych klasach, pozwala na stopniowe pogłębianie zagadnień i poszerzanie obszaru rozważań. - Infografiki Spotkania z lekturą, ćwiczenia wprowadzające i zestaw zadań przeznaczonych do realizacji w trakcie czytania lektury oraz po zapoznaniu się z nią ułatwiają omówienie wszystkich wymienionych w podstawie programowej lektur obowiązkowych oraz wybranych tekstów z listy uzupełniającej. - Fragmenty powieści autorstwa współczesnych pisarzy znanych i lubianych przez uczniów, m.in. Grzegorza Kasdepkego, Rafała Kosika czy Brandona Mulla, inspirują do rozwijania pasji czytelniczych. - Integracja zagadnień literacko-kulturowych oraz językowych w jednym podręczniku umożliwia funkcjonalne wykorzystanie wiedzy z zakresu nauki o języku i sprawdzenie jej w aspekcie komunikacyjnym. - Szkoła mówienia i pisania pozwala kształcić umiejętności retoryczne i tworzenie wypowiedzi. - Dzięki atrakcyjnym planszom ortograficznym, żartobliwym scenkom i ilustracjom, a także licznym schematom oraz przykładom bliskim uczniom nauka gramatyki, ortografii i interpunkcji staje się ciekawsza i łatwiejsza. - Umieszczone po każdym rozdziale podsumowania w formie map pojęć, testy, a także znajdujący się na końcu podręcznika Twój niezbędnik porządkują i systematyzują zdobyte wiadomości. - Poprzez naukę korzystania ze słowników, zasobów bibliotecznych i katalogów internetowych oraz innych źródeł wiedzy możliwe jest realizowanie eksponowanego w nowej podstawie programowej postulatu dotyczącego samokształcenia.

42,90 zł
40,76 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,14 zł

17 osób kupiło
4
MATeMAtyka 4. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres podstawowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MATeMAtyka 4. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres podstawow...
Dostępny
2760 szt.

Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych „MATeMAtyka” do zakresu podstawowego w przystępny sposób wprowadza uczniów w zagadnienia matematyczne. Pozwala na przeprowadzanie ciekawych lekcji, jednocześnie umożliwiając efektywną pracę w domu. - Małe porcje teorii umożliwiają uczenie się krok po kroku, a powiązania między nimi sprawiają, że wiedza matematyczna układa się w całość. - Przypomnienie w toku lekcji treści z poprzednich klas pozwala sprawnie wejść w nowy temat, a wyróżnione kolorem definicje i twierdzenia ułatwiają znalezienie potrzebnych informacji. - Nawiązania do sytuacji bliskich uczniom sprawiają, że zapamiętywanie i przyswajanie nowych wiadomości jest łatwiejsze. - Ciekawe infografiki oraz zagadnienia uzupełniające zachęcają do samodzielnych poszukiwań matematycznych. - Dwa zestawy zadań po każdym dziale (łatwiejszy i trudniejszy) oraz zestaw Przed obowiązkową maturą z matematyki dają możliwość sprawnego powtórzenia materiału przed sprawdzianem oraz systematycznego przygotowywania się do egzaminu maturalnego. - Obszerny dział Powtórzenie pozwala gruntownie powtórzyć materiał z całego czteroletniego cyklu nauczania.

50,90 zł
45,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,09 zł

17 osób kupiło
5
MATeMAtyka 4. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres podstawowy i rozszerzony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MATeMAtyka 4. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres podstawow...
Dostępny
3525 szt.

Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych „MATeMAtyka” do zakresu podstawowego i rozszerzonego w przystępny sposób wprowadza w zagadnienia matematyczne. Umożliwia lepsze zrozumienie treści prezentowanych na lekcji oraz ułatwia efektywną pracę w domu. Wyróżnienie treści rozszerzonych pozwala świadomie przygotowywać się do egzaminu maturalnego. - Małe porcje teorii umożliwiają uczenie się krok po kroku, a powiązania między nimi sprawiają, że wiedza matematyczna układa się w całość. - Przypomnienie w toku lekcji treści z poprzednich klas pozwala sprawnie wejść w nowy temat, a wyróżnione kolorem definicje i twierdzenia ułatwiają znalezienie potrzebnych informacji. - Nawiązania do sytuacji z życia codziennego sprawiają, że zapamiętywanie i przyswajanie nowych wiadomości jest łatwiejsze. - Pokazanie kilku metod rozwiązania tego samego zadania na stronach Sposób na zadanie pozwala porównywać rozwiązania i zapamiętać, że każde zadanie można rozwiązać kilkoma metodami. - Zestawy zadań Przed obowiązkową maturą z matematyki i Przed maturą z matematyki po każdym dziale pozwalają na kształcenie na poziomie rozszerzonym umiejętności rozwiązywania zadań typu maturalnego i systematyczne przygotowywanie się do egzaminu maturalnego już od klasy 1. - Obszerny dział Powtórzenie pozwala gruntownie powtórzyć materiał z całego czteroletniego cyklu nauczania.

61,01 zł
54,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,10 zł

16 osób kupiło
6
Szczęście w pudełku po zapałkach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szczęście w pudełku po zapałkach
Dostępny
69 szt.

Jak zasłużyć na miano ślubnej sabotażystki? Udaje się to Renacie, dziewczynie z Gościeradowa, dla której katastrofalny wieczór panieński koleżanki będzie dopiero początkiem ciągu szalonych i niefortunnych wydarzeń. Zupełnie niechcący wplątuje się w rozgrywki pewnej arystokratycznej rodziny, co zdecydowanie pokrzyżuje jej własne plany... Co zrobi, gdy prawie cała wieś obróci się przeciwko niej? Czy będzie musiała opuścić ukochane okolice i szukać szczęścia w wielkim mieście? I dlaczego miłość tak często przychodzi zupełnie niespodziewanie? Optymistyczne, okraszone humorem Szczęście w pudełku po zapałkach to pierwszy tom sagi gościeradowskiej. Pełna zagadek, emocji i pożądania opowieść o życiu przestępczego półświatka na tle malowniczych Bieszczad.

39,90 zł
23,94 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 15,96 zł

12 osób kupiło
7
Planeta nowa. Geografia. Podręcznik dla klasy 6 szkoły podstawowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Planeta nowa. Geografia. Podręcznik dla klasy 6 szkoły podstawowej
Dostępny
282 szt.

Podręcznik do geografii „Planeta Nowa” dla klasy szóstej pozwala w przystępny sposób opanować wiedzę na temat współrzędnych geograficznych, ruchów Ziemi, a także geografii Europy. - Ułatwia zrozumienie treści lekcji dzięki prostemu językowi, wytłuszczeniu ważnych informacji oraz ułożeniu tekstu w jednej kolumnie. - Kształci umiejętność korzystania ze współrzędnych geograficznych dzięki licznym samouczkom. - Pomaga zrozumieć ważne treści dotyczące ruchów Ziemi, ponieważ zawiera wiele starannie opracowanych ilustracji i infografik. - Umożliwia zdobycie podstawowej wiedzy o funkcjonowaniu społeczeństwa i gospodarki dzięki prostym i czytelnym mapom, wykresom oraz schematom. - Ułatwia porządkowanie wiedzy i powtarzanie wiadomości przed sprawdzianami dzięki podsumowaniom zamieszczonym po lekcjach, podsumowaniom i testom znajdującym się na końcu rozdziałów oraz słowniczkowi. - Rozbudza pasję poznawania Europyza pomocą ciekawostek oraz wspaniałych fotografii z różnych zakątków naszego kontynentu zamieszczonych na stronach Oczami podróżnika.

44,90 zł
42,66 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,24 zł

11 osób kupiło
8
Puls życia. Biologia. Podręcznik dla klasy 6 szkoły podstawowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puls życia. Biologia. Podręcznik dla klasy 6 szkoły podstawowej
Dostępny
258 szt.

Podręcznik do biologii „Puls życia” dla klasy 6 zawiera treści dotyczące różnorodności zwierząt. - Ułatwia przyswojenie wiedzy dzięki krótkim zdaniom napisanym prostym językiem i wytłuszczeniu ważnych informacji. - Wskazuje istotne treści poprzez elementy Zwróć uwagę na oraz To najważniejsze! - Pomaga w nauce trudniejszych zagadnień dzięki atrakcyjnym, czytelnym infografikom. - Pomaga uporządkować wiedzę przed sprawdzianem dzięki czytelnym Podsumowaniom oraz testom Wiesz czy nie wiesz? umieszczonym po każdym dziale.

44,50 zł
42,28 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,22 zł

9 osób kupiło
9
Elementarz odkrywców. Podręcznik. Szkoła podstawowa, klasa 3. Część 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elementarz odkrywców. Podręcznik. Szkoła podstawowa, klasa 3. Część 3
Dostępny
173 szt.

Podręcznik z serii „Elementarz odkrywców" do klasy 3, część 3 prowadzi dalej ucznia przez świat edukacji polonistycznej, społecznej i przyrodniczej. Pomaga w tworzeniu właściwych postaw społecznych oraz systemu wartości, wspiera dziecko w radzeniu sobie z uczuciami i nazywaniem emocji. - Kształtuje dziecięcy świat wartości poprzez wychowawcze teksty, inspirujące do twórczej rozmowy i wyciągania wniosków. - Wspiera w doskonaleniu umiejętności czytania i słuchania ze zrozumieniem dzięki specjalnie dobranym różnego rodzaju tekstom: 1. tekst podstawowy dla wszystkich dzieci – większa czcionka, kolor czarny; 2. tekst do słuchania ze zrozumieniem (oznaczone ikoną Wspólne słuchanie). - Kształtuje kompetencje społeczne i inteligencję emocjonalną dzięki cyklowi Między nami, którego teksty pozwalają rozpoznawać i nazywać emocje, wartości i postawy. - Rozwija samodzielność dziecka oraz umiejętność współdziałania. - Stopniowo wprowadza różne formy wypowiedzi ustnych i pisemnych, krok po kroku przygotowując dziecko do samodzielnego pisania tekstów w czwartej klasie – kurs Sztuka pisania (opis, zaproszenie, życzenia, notatka, opowiadanie). - Wprowadza dziecko w świat nauki o języku w ramach kursu Nasz język polski oraz w świat ortografii w ramach cyklu Potyczki ortograficzne. - Zaciekawia i pobudza wyobraźnię bogatą różnorodną szatą graficzną. - Pozwala bliżej poznać świat przyrody i uczy szacunku do otaczającego nas świata na stronach Przygody przyrody. - Umożliwia zrozumienie i zapamiętanie treści przyrodniczych, zachęca do obserwacji świata przyrody oraz ułatwia rozumienie w nim roli człowieka dzięki bogactwu realistycznych zdjęć.

22,90 zł
21,76 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,14 zł

9 osób kupiło
10
Do dzieła! Plastyka. Podręcznik dla klasy 6 szkoły podstawowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Do dzieła! Plastyka. Podręcznik dla klasy 6 szkoły podstawowej
Dostępny
60 szt.

Nowa edycja 2022–2024 - Zachęca do różnorodnych aktywności plastycznych poprzez ciekawe, kreatywne ćwiczenia. - Ułatwia przyswajanie wiedzy i rozumienie nowych zagadnień dzięki atrakcyjnym reprodukcjom dzieł sztuki. - Przybliża dzieje sztuki dzięki stronom Poznaję i zwiedzam. - Rozwija wrażliwość na sztukę i uczy jej rozumienia za pomocą informacji Ciekawi sztuki oraz Sztuka wokół nas. - Dostarcza propozycji dodatkowych prac okolicznościowych dzięki instrukcjom Tworzę przez cały rok.

24,90 zł
23,66 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,24 zł

8 osób kupiło
11
Elementarz odkrywców. Podręcznik. Szkoła podstawowa, klasa 3. Część 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elementarz odkrywców. Podręcznik. Szkoła podstawowa, klasa 3. Część 2
Dostępny
94 szt.

Podręcznik z serii „Elementarz odkrywców" do klasy 3, część 2 prowadzi dalej ucznia przez świat edukacji polonistycznej, społecznej i przyrodniczej. Pomaga w tworzeniu właściwych postaw społecznych oraz systemu wartości, wspiera dziecko w radzeniu sobie z uczuciami i nazywaniem emocji. - Kształtuje dziecięcy świat wartości poprzez wychowawcze teksty, inspirujące do twórczej rozmowy i wyciągania wniosków. - Wspiera w doskonaleniu umiejętności czytania i słuchania ze zrozumieniem dzięki specjalnie dobranym różnego rodzaju tekstom: 1. tekst podstawowy dla wszystkich dzieci – większa czcionka, kolor czarny; 2. tekst do słuchania ze zrozumieniem (oznaczone ikoną Wspólne słuchanie). - Kształtuje kompetencje społeczne i inteligencję emocjonalną dzięki cyklowi Między nami, którego teksty pozwalają rozpoznawać i nazywać emocje, wartości i postawy. - Rozwija samodzielność dziecka oraz umiejętność współdziałania. - Stopniowo wprowadza różne formy wypowiedzi ustnych i pisemnych, krok po kroku przygotowując dziecko do samodzielnego pisania tekstów w czwartej klasie – kurs Sztuka pisania (opis, zaproszenie, życzenia, notatka, opowiadanie). - Wprowadza dziecko w świat nauki o języku w ramach kursu Nasz język polski oraz w świat ortografii w ramach cyklu Potyczki ortograficzne. - Zaciekawia i pobudza wyobraźnię bogatą różnorodną szatą graficzną. - Pozwala bliżej poznać świat przyrody i uczy szacunku do otaczającego nas świata na stronach Przygody przyrody. - Umożliwia zrozumienie i zapamiętanie treści przyrodniczych, zachęca do obserwacji świata przyrody oraz ułatwia rozumienie w nim roli człowieka dzięki bogactwu realistycznych zdjęć.

22,90 zł
21,76 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,14 zł

7 osób kupiło
12
Wielka Przygoda. Podręcznik do języka polskiego. Szkoła podstawowa, klasa 3, część 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka Przygoda. Podręcznik do języka polskiego. Szkoła podstawowa, kl...
Dostępny
39 szt.

Podręcznik do klasy 3 cz. 2 z serii „Wielka Przygoda” zawiera treści z edukacji polonistycznej i społecznej. Pozwala doskonalić umiejętność czytania ze zrozumieniem oraz wypowiadania się w formie ustnej i pisemnej; pogłębia wiedzę z zakresu ortografii i nauki o języku; kształtuje kompetencje społeczne i rozwija samodzielne myślenie dziecka. Zachęca do czytania dzięki pięknie zilustrowanym, różnorodnym i ciekawym tekstom. Wprowadza dziecko w świat wartości poprzez wychowawcze teksty, inspirujące do twórczej rozmowy i wyciągania wniosków. Przybliża dziecku świat zasad i reguł ortograficznych dzięki cyklowi Przygoda z ortografią, który w sposób przemyślany i stopniowy wprowadza kolejne reguły poprawnej pisowni. Kształci umiejętności językowe dziecka dzięki cyklowi Język polski bez tajemnic. Przygotowuje do samodzielnego procesu uczenia się w cyklu Uczymy się uczyć oraz rozwija umiejętność krytycznego myślenia i współpracy w grupie dzięki specjalnie opracowanym zadaniom projektowym. Inspiruje, kształtuje wrażliwość estetyczną dzięki pięknej, bogatej i różnorodnej szacie graficznej.

22,90 zł
20,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,29 zł

7 osób kupiło
13
(Nie)nasza wojna. Zmierzch świata, jaki znamy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
(Nie)nasza wojna. Zmierzch świata, jaki znamy
Dostępny
3153 szt.

Był początek stycznia 2022, gdy major Tomasz Budzyński, oficer ABW i były szef delegatury tej służby w Lublinie – jednej z największych delegatur ABW w Polsce – któremu podlegało kilkuset funkcjonariuszy służb specjalnych oraz cała agentura na styku Polski, Ukrainy i Białorusi – publicznie zapowiedział pełnoskalowy, datowany na koniec lutego, atak Rosji na Ukrainę. Wiedza ta stanowiła efekt systematycznych wyjazdów za wschodnią granicę Polski i była odbiciem wiedzy najwyższych rangą oficerów Służby Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU) – kolegów majora ABW z czasów kierowania delegaturą w Lublinie – opierających swoje informacje nie tylko o źródła operacyjne, ale także o kontakty towarzyskie, biznesowe, a nawet rodzinne z odpowiednikami w Służbie Wywiadu Rosji, towarzyszami jeszcze z czasów ZSRR. Ta z kolei sytuacja – jedna z wielu ilustrujących skalę zagmatwania za wschodnią flanką NATO, o której to skali opinia publiczna w Polsce i na świecie wie niewiele albo nic – niczym w soczewce pokazuje poziom komplikacji dramatu rozgrywającego się dziś na Ukrainie, gdzie Tomasz Budzyński spędził ostatni tydzień pokoju i pierwszy miesiąc wojny. Historia, którą pokazujemy, jest nie tylko zapisem uzyskanej tam, wstrząsającej, wiedzy, ale także opartą o realne podstawy i absolutnie unikalne źródła – między innymi wywiadu brytyjskiego – próbą odpowiedzi na pytania dotąd bez odpowiedzi, jakie w obliczu niszczącej teraźniejszość i zmieniającej wyobrażenie o przyszłości wojny, zadajemy sobie wszyscy.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

7 osób kupiło
14
Jak to działa? Technika. Podręcznik dla klasy 6 szkoły podstawowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak to działa? Technika. Podręcznik dla klasy 6 szkoły podstawowej
Dostępny
45 szt.

Nowa Edycja 2022-2024 Podręcznik dla klasy szóstej szkoły podstawowej z serii „Jak to działa?” zawiera treści dotyczące rozwiązań technicznych w najbliższym otoczeniu ucznia i rysunku technicznego. - Przekazuje treści programowe w atrakcyjnej formie, m.in. infografik, schematów i rebusów. Zachęca do aktywnego zdobywania wiedzy dzięki Zabawom oraz dodatkowym ćwiczeniom Mam pomysł. - Kształtuje zdolności manualne i rozwija intuicję techniczną uczniów dzięki instrukcjom To takie proste!, które wyjaśniają, jak krok po kroku własnoręcznie wykonać oryginalne przedmioty i pomoce. - Inspiruje do wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce dzięki poleceniom Czy już potrafisz?.

24,90 zł
23,66 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,24 zł

6 osób kupiło
15
Matematyka z kluczem. Podręcznik dla klasy 6 szkoły podstawowej, część 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka z kluczem. Podręcznik dla klasy 6 szkoły podstawowej, część...
Dostępny
216 szt.

PodręcznikMatematyka z kluczem” dla klasy 6 szkoły podstawowej, część 1, zgodny z zapisami nowej podstawy programowej, ułatwia naukę i odkrywanie świata matematyki. - Pozwala dostrzec prawa matematyki dzięki interesującym wprowadzeniom Na dobry początek. - Wspiera rozwijanie umiejętności dzięki przykładom szczegółowo rozwiązanych zadań. - Każdy uczeń może pracować w indywidualnym tempie, rozwiązując specjalnie przygotowane zadania z kluczem. - Ułatwia naukę dzięki praktycznym wskazówkom w ramkach Dobra rada. - Rozwija zainteresowania matematyczne dzięki zadaniom z pucharem, treściom Dla dociekliwych i zestawom Zadania na deser. - Pomaga systematycznie utrwalać wiadomości i umiejętności dzięki zestawom zadań Powtórzenie przed klasówką oraz Zadania na temat…, zamieszczonym na końcu każdego działu. - Ułatwia systematyczne utrwalanie nabytych wcześniej umiejętności dzięki znajdującym się na końcu każdego tematu zadaniom dotyczącym treści omawianych we wcześniejszych działach lub klasach.

22,50 zł
21,38 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,12 zł

7 osób kupiło
16
Oblicza geografii 4. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oblicza geografii 4. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i techni...
Dostępny
3212 szt.

Podręcznik „Oblicza geografii 4” do zakresu rozszerzonego zawiera treści dotyczące współzależności między elementami środowiska przyrodniczego oraz politycznych, społecznych i gospodarczych problemów współczesnego świata. Dzięki różnorodnym rozwiązaniom dydaktycznym skutecznie przygotowuje do matury. - W ciekawy sposób wyjaśnia trudne zjawiska i procesy geograficzne dzięki atrakcyjnym i czytelnym infografikom, rysunkom oraz fotografiom. - Pozwala zrozumieć najważniejsze relacje i zależności między komponentami środowiska geograficznego dzięki elementowi Interakcje. - Umożliwia szybkie i skuteczne powtórki przed sprawdzianami za pomocą elementów Podsumowanie oraz Test sprawdzający. - Ułatwia przygotowanie do matury dzięki elementom Sposób na zadania oraz Zadania powtórzeniowe umieszczonym na końcu każdego rozdziału. - Wzbudza zainteresowanie geografią dzięki elementowi Spojrzenie z bliska oraz licznym ciekawostkom Czy wiesz, że…

60,90 zł
54,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,09 zł

6 osób kupiło
17
Wielka Przygoda. Podręcznik do przyrody. Szkoła podstawowa, klasa 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka Przygoda. Podręcznik do przyrody. Szkoła podstawowa, klasa 3
Dostępny
19 szt.

Wyodrębniony podręcznik Przyroda do klasy 3 realizuje treści z zakresu edukacji przyrodniczej zawarte w podstawie programowej. Takie rozwiązanie przygotowuje uczniów do edukacji przedmiotowej na kolejnym etapie edukacji. Zapoznaje uczniów ze światem przyrody dzięki tekstom dostosowanym do percepcji dziecka oraz realistycznym, starannie dobranym zdjęciom, które dopełniają prezentowane treści i wspierają realizację celów poznawczych. Klasowe laboratorium umożliwia przeprowadzanie doświadczeń, rozwijanie ciekawości poznawczej, stawianie hipotez i ich weryfikację. Rozwija w dziecku postawę badawczą, dzięki czemu staje się ono odkrywcą otaczającego świata. Świat jest ciekawy – kontynuacja cyklu, który w poszerzonym (w porównaniu do klasy 1 i 2) zakresie tematycznym prezentuje ciekawostki przyrodnicze, wykraczające poza podstawę programową i w interesujący sposób prezentujący różne miejsca, rośliny i zwierzęta. Inspiruje, kształtuje wrażliwość estetyczną dzięki pięknej, bogatej i różnorodnej szacie graficznej.

21,90 zł
19,99 zł

Rabat 8,7%
oszczędzasz 1,91 zł

6 osób kupiło
18
Wielka Przygoda. Przyroda. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka Przygoda. Przyroda. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 3
Dostępny
32 szt.

Ćwiczenia przyrodnicze z serii Wielka Przygoda klasa 3 zwierają szeroki wachlarz zadań, dzięki którym można utrwalić i powtórzyć materiał z podręcznika. - Uczą poszukiwania i interpretowania informacji, wyciągania wniosków oraz samodzielnego wzbogacania wiedzy. - Zachęcają uczniów do doskonalenia umiejętności opanowanych na lekcjach oraz do utrwalenia materiału także w domu, z rodzicami. - Klasowe laboratorium – wiadomości, które uczeń zdobędzie, przeprowadzając doświadczenie – badając, obserwując, wnioskując – może wykorzystać i utrwalić podczas wykonania poleceń w zeszycie ćwiczeń. - Czas na quiz – krótkie powtórki, sprzyjające utrwalaniu i usystematyzowaniu wiadomości.

20,50 zł
19,99 zł

Rabat 2,5%
oszczędzasz 0,51 zł

5 osób kupiło
19
Życie pszczół - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życie pszczół
Dostępny
67 szt.

Piękna proza łącząca świat pszczelarski, naukę i filozofię. Praktyczny podręcznik biologii pszczół, a jednocześnie literacka apoteoza przyrody. Dzięki interdyscyplinarnemu podejściu książka zarówno dla specjalistów, jak i tych, którzy dopiero wczoraj zainteresowali się pszczołami. Maurice Maeterlinck w niezwykły sposób łączy ze sobą świat rzemiosła pszczelarskiego, nauki, filozofii, poezji i świetnej prozy. Trzymając się własnej maksymy, mówiącej, iż „jest tyle rzeczywistych cudów w ulu, że nie potrzeba wymyślać nowych”, autor z niezwykłą skrupulatnością i bogactwem faktów odsłania przed nami kolejne sceny życia pszczół. Siłą napędową tego traktatu, jest próba dotarcia do samego źródła, które autor nazywa „duchem ula”. – dr Jakub Glapan Odkrywając poza nami ślad prawdziwej inteligencji, doznajemy czegoś w rodzaju wzruszenia, jakie ogarnęło Robinsona, kiedy znalazł odbicie ludzkiej stopy na piasku swej wyspy. Czujemy się mniej samotni na Ziemi, niż sądziliśmy. Starając się zdać sobie sprawę z inteligencji pszczół, studiujemy na nich przejawy substancji najcenniejszej, jaką posiadamy sami, natrafiamy na atom tego cudownego fluidu, który, gdziekolwiek się znajdzie, ma magiczną zdolność przeistaczania ślepej konieczności w czyny świadome, własność organizowania, uszlachetniania, zwielokrotniania życia, trzymania w zawieszeniu brutalnej siły śmierci w sposób iście nadludzki i odwracania koryta tej niedostrzegalnej fali, która zmiata wszystko, co żyje, w przepaść zapomnienia i niebytu. – Maurice Maeterlinck

59,99 zł
44,39 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,60 zł

5 osób kupiło
20
Wielka Przygoda. Podręcznik do matematyki. Szkoła podstawowa, klasa 3, część 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka Przygoda. Podręcznik do matematyki. Szkoła podstawowa, klasa 3,...
Dostępny
83 szt.

Podręcznik Matematyka z serii „Wielka Przygoda” klasa 3 cz. 2 porządkuje wiedzę nieformalną dziecka. Uczy argumentowania, kształtuje samodzielne myślenie i wnioskowanie, rozwija umiejętność liczenia, doskonali zdolności strategiczne ucznia oraz ćwiczy rachunek pamięciowy. Porządkuje wiedzę nieformalną dziecka i kształtuje rozumienie pojęć matematycznych dzięki zadaniom, w których uczeń szuka rozwiązań, wykorzystując swoją intuicję oraz zdobyte umiejętności. Wprowadza pojęcia i zagadnienia matematyczne w odniesieniu do realnych sytuacji codziennego i z wykorzystaniem umiejętności praktycznych. Uczy stosowania różnych sposobów liczenia – dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia. Daje możliwość analizowania związków między liczbami. Prezentuje różne sposoby rozwiązywania zadań tekstowych, co sprzyja rozwijaniu kreatywności i samodzielnego myślenia. Rozwija umiejętność słuchania i czytania tekstów matematycznych oraz mobilizuje do krytycznego myślenia. Przygotowuje ucznia do realizacji wielu zagadnień geometrycznych na wyższych poziomach edukacyjnych oraz do rozwiązywania zadań z geometrii. Uczy argumentowania, kształtuje i rozwija kreatywne myślenie. Zachęca do wspólnego omawiania proponowanych rozwiązań.

22,50 zł
20,25 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,25 zł

5 osób kupiło
21
Straceńcy Madsa Voortena. Tom 2. Utracona godzina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Straceńcy Madsa Voortena. Tom 2. Utracona godzina
Dostępny
70 szt.

Wieść niesie, że Mads Voorten – Ostrze Burzy i jeden z najsłynniejszych dowódców powstania przeciwko Tuistanom – zginął podczas szturmu na Brzask. Zakrawa to na ironię losu, bo sami Tuistanie porzucili zagrabione ziemie bez walki. Skoro jednak Voorten zginął, to kto ściga wycofującą się armię wroga? I przed czym cofa się owa armia? Radość ze zwycięstwa podszyta jest niepewnością, tym bardziej że w stronę Brzasku zmierzają delegacje wyzwolonych królestw, by radzić nad przyszłością Rozkrzyczanych Krain. Elinaare, była Smocza Strażniczka, a obecnie namiestniczka zdobytej stolicy, wie, że negocjacje będą równie zaciekłe jak dotychczasowe boje, a jednocześnie dręczy ją przeczucie, że zwycięstwo przyszło zbyt łatwo. Wycie zimowych wichrów to zwiastun nadejścia złych dni.

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

5 osób kupiło
22
Matematyka z kluczem. Zbiór zadań do matematyki. Szkoła podstawowa, klasa 6 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka z kluczem. Zbiór zadań do matematyki. Szkoła podstawowa, kl...
Dostępny
124 szt.

Zbiór zadań „Matematyka z kluczem” dla klasy 6 szkoły podstawowej to cenna pomoc w nauce tego przedmiotu. - Pomaga utrwalać podstawowe umiejętności, czemu służą zadania na pierwszych dwóch poziomach: Rozgrzewka i Trening. - Umożliwia rozwijanie zainteresowań matematycznych dzięki zadaniom Na medal. - Pozwala na sprawdzanie poprawności rozwiązań dzięki odpowiedziom zamieszczonym na końcu książki.

24,90 zł
23,66 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,24 zł

5 osób kupiło
23
Trylogia Pierwsza opowieść o świadkach. Tom 1. Bóg nie jest chętny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trylogia Pierwsza opowieść o świadkach. Tom 1. Bóg nie jest chętny
Dostępny
507 szt.

Ekscytująca pierwsza część nowej trylogii fantasy napisanej przez autora Malazańskiej księgi poległych. Minęło wiele lat, odkąd trzech teblorskich wojowników przyniosło do Srebrnego Jeziora chaos i zniszczenie. Członkowie północnych plemion nie zapuszczają się już na południe. Miasteczko wróciło do równowagi, lecz wspomnienie przeszłości nadal żyje. Jednego z tych trzech wojowników, Karsę Orlonga, czci się jako boga, aczkolwiek obojętnego. W malazańskim świecie powstało też wiele innych religii. Niektórzy oddają cześć Coltaineowi, Czarnoskrzydłemu Władcy. Wśród żołnierzy imperium popularny zaś jest kult Sui Etkara, Strażnika Umarłych. Wśród plemion mieszkających za granicami imperium narasta niepokój i w związku z tym do Srebrnego Jeziora wysłano legion piechoty morskiej. Żołnierze nie są pewni, z czym będą mieli do czynienia, lecz choć w malazańskiej armii wiele się zmieniło i piechota morska nie jest już tym, co kiedyś, jedno pozostaje bez zmian. Poradzą sobie ze wszystkim, co mogą spotkać, albo zginą. Wśród mieszkających w wysokich górach Teblorów pojawił się nowy wódz wojenny. Zraniony przez czyny Karsy Orlonga zamierza stawić czoło nowemu bogu, choćby musiał w tym celu wyrąbać sobie drogę przez całe imperium. Dalej na północy pojawiło się jednak nowe zagrożenie i teraz to Teblorom zaczyna brakować czasu. Zaczyna się nowa migracja, której od dawna się obawiano, i tym razem nie będzie to tylko trzech wojowników. Dziesiątki tysięcy Teblorów są gotowe ruszyć na południe, a na ich drodze stoi tylko jedna kompania malazańskiej piechoty morskiej Do Srebrnego Jeziora wraca przeszłość, a to nigdy nie jest dobra wiadomość.

59,00 zł
47,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 11,80 zł

5 osób kupiło
24
Żyję i działam bezpiecznie. Zeszyt ćwiczeń do edukacji dla bezpieczeństwa dla szkół ponadpodstawowych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żyję i działam bezpiecznie. Zeszyt ćwiczeń do edukacji dla bezpieczeńs...
Dostępny
20 szt.

Nowe wydanie zeszytu ćwiczeń „Żyję i działam bezpiecznie” jest zgodne z najnowszymi wytycznymi resuscytacji krążeniowo-oddechowej, wydanymi przez Europejską Radę Resuscytacji w 2021 roku. Pomaga utrwalić i sprawdzić wiedzę zdobytą na lekcjach. Dzięki miejscom na notatki z powodzeniem zastępuje zeszyt przedmiotowy. - Ułatwia naukę dzięki ciekawym, urozmaiconym ćwiczeniom o różnorodnej formie. - Umożliwia szybkie i łatwe powtórzenie materiału z lekcji dzięki zadaniom w formie ilustracji lub schematów do wypełnienia. - Pomaga utrwalić umiejętności praktyczne dzięki czytelnym zdjęciom odwołującym się do informacji w podręczniku. - Zawiera optymalną liczbę zadań, które zostały dobrane tak, aby można je było wykonać w krótkim czasie, zarówno w domu, jak i na lekcji.

23,50 zł
21,15 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,35 zł

4 osoby kupiły
25
Mops Klops - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mops Klops
Dostępny
33 szt.

Mops Klops podbił świat! 4 000 000 egzemplarzy w 30 krajach! Zabawna, rymowana iujmująca wyrazistymi, żywymi ilustracjami książka pokazuje, że niewarto być egoistą iże przyjaźń, wspólna zabawa iumiejętność dzielenia się są najważniejsze. Klops to najbardziej samolubny mops na świecie. Jest niegrzeczny, niemiły iciągle się złości. Nie chce dzielić się zabawkami, choć ma ich mnóstwo. Aż zdarzy się coś, co go zmieni...

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

4 osoby kupiły
26
Moje superowe ciężarówki i koparki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje superowe ciężarówki i koparki
Dostępny
194 szt.

Urzekająca wyrazistymi barwami pięknych ilustracji Davida Wojtowycza izabawnymi wierszykami Gilesa Andreae, autora kultowego bestselleraŻyrafy nieumieją tańczyć, książka dlawszystkich miłośników dużych samochodów – bawi, zachwyca iuczy. Który ztych wielkich samochodów najbardziej jest superowy? Przyjrzyjmy się im bliżej, co fajnego każdy znich umie robić. Uwielbiasz ciężarówki? To wskakuj do kabiny kierowcy iruszaj wdrogę ztą wypełnioną bajecznie kolorowymi samochodami świetną książką. Dzięki niej wiele dowiesz się ofascynujących wozach strażackich, wywrotkach, betoniarkach, dźwigach, traktorach, ambulansach io ich pracy.

44,90 zł
31,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

4 osoby kupiły
27
Słownik ukraińsko-polski, polsko-ukraiński z rozmówkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słownik ukraińsko-polski, polsko-ukraiński z rozmówkami
Dostępny
1766 szt.

Słownik ukraińsko-polski, polsko-ukraiński z rozmówkami jest jednym z serii słowników dwujęzycznych z rozmówkami. Słownik jest szczególnie polecany osobom rozpoczynającym naukę języka ukraińskiego. Słownik zawiera około 25 000 haseł i zwrotów współczesnego języka ukraińskiego. Wyrazy ukraińskie opatrzone zostały akcentem ułatwiającym wymowę.

17,00 zł
13,99 zł

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,01 zł

4 osoby kupiły
28
Impulse 2. A2+/B1. Student's Book. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
102,00 zł
88,74 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 13,26 zł

4 osoby kupiły
29
Lubię to! Informatyka. Podręcznik dla klasy 6 szkoły podstawowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lubię to! Informatyka. Podręcznik dla klasy 6 szkoły podstawowej
Dostępny
100 szt.

Nowa Edycja 2022-2024 Podręcznik „Lubię to!” dla klasy szóstej omawia zagadnienia dotyczące współpracy zdalnej i zasad wirtualnej komunikacji. Rozwija wiedzę z zakresu programowania i tworzenia gier komputerowych. Ponadto uczy, jak korzystać z arkusza kalkulacyjnego i edytora grafiki. - Ułatwia naukę nowych pojęć i umiejętności dzięki licznym zrzutom ekranowym oraz podpowiedziom i komentarzom zawartym w ramkach z pinezką. - Zachęca do poszerzania wiedzy, czemu służą ciekawostki i zadania „Dla zainteresowanych”. - Rozwija umiejętność pracy w grupie poprzez propozycje zadań projektowych.

24,90 zł
23,66 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,24 zł

4 osoby kupiły
30
Pan Bardzo Duży i Myszka Bardzo Mała - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Pan Bardzo Duży i Myszka Bardzo Mała
Dostępny
2 szt.

Po raz pierwszy w Polsce dwie nagradzane twórczynie – niezwykła ilustratorka Birgitta Sif i autorka Mara Bergman – w magicznej, zachwycającej, oczarowującej książce o pięknej przyjaźni. Na wzgórzu dużym w domu też dużym, mieszkał Pan Bardzo Duży. Tam też mieszkała Myszka Bardzo Mała. Wszystkim, co wysoko, zajmował się Pan Duży. Przy żadnej pracy czas mu się nie dłużył. Wszystko reperował i wszystkimi się opiekował. Zaś Myszka Mała w ciągu dnia spała, a w nocy po cichu się skradała i o drobne rzeczy w domu dbała. Aż pewnego dnia duży zegar w miasteczku stanął i przestał robić Tik! Tak! i Bim! Bom! Ale Pan Bardzo Duży był za duży, by go mógł naprawić. A może już czas zaprzyjaźnić się z kimś bardzo małym i zacząć robić wszystko RAZEM? To książka przesycona czułością, delikatnością i łagodnymi emocjami. Pastelowe, nastrojowe, subtelne, niezwykłe – trochę dziwne, trochę zabawne – ilustracje i rytmiczny, rymowany tekst tworzą niepowtarzalny baśniowy nastrój.

46,90 zł
21,57 zł

Rabat 54,0%
oszczędzasz 25,33 zł

4 osoby kupiły
31
Elementarz odkrywców. Podręcznik. Szkoła podstawowa, klasa 3. Część 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elementarz odkrywców. Podręcznik. Szkoła podstawowa, klasa 3. Część 4
Dostępny
73 szt.

Podręcznik z serii „Elementarz odkrywców" do klasy 3, część 4 prowadzi dalej ucznia przez świat edukacji polonistycznej, społecznej i przyrodniczej. Pomaga w tworzeniu właściwych postaw społecznych oraz systemu wartości, wspiera dziecko w radzeniu sobie z uczuciami i nazywaniem emocji. - Kształtuje dziecięcy świat wartości poprzez wychowawcze teksty, inspirujące do twórczej rozmowy i wyciągania wniosków. - Wspiera w doskonaleniu umiejętności czytania i słuchania ze zrozumieniem dzięki specjalnie dobranym różnego rodzaju tekstom: 1. tekst podstawowy dla wszystkich dzieci – większa czcionka, kolor czarny; 2. tekst do słuchania ze zrozumieniem (oznaczone ikoną Wspólne słuchanie). - Kształtuje kompetencje społeczne i inteligencję emocjonalną dzięki cyklowi Między nami, którego teksty pozwalają rozpoznawać i nazywać emocje, wartości i postawy. - Rozwija samodzielność dziecka oraz umiejętność współdziałania. - Stopniowo wprowadza różne formy wypowiedzi ustnych i pisemnych, krok po kroku przygotowując dziecko do samodzielnego pisania tekstów w czwartej klasie – kurs Sztuka pisania (opis, zaproszenie, życzenia, notatka, opowiadanie). - Wprowadza dziecko w świat nauki o języku w ramach kursu Nasz język polski oraz w świat ortografii w ramach cyklu Potyczki ortograficzne. - Zaciekawia i pobudza wyobraźnię bogatą różnorodną szatą graficzną. - Pozwala bliżej poznać świat przyrody i uczy szacunku do otaczającego nas świata na stronach Przygody przyrody. - Umożliwia zrozumienie i zapamiętanie treści przyrodniczych, zachęca do obserwacji świata przyrody oraz ułatwia rozumienie w nim roli człowieka dzięki bogactwu realistycznych zdjęć.

22,90 zł
21,76 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,14 zł

4 osoby kupiły
32
Mordercza układanka, wydanie kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mordercza układanka, wydanie kieszonkowe
Dostępny
52 szt.

Wszyscy kłamią - to jedyna prawda. Lecz co się dzieje, kiedy nie można już dłużej ukrywać tego, kim się jest? Co zrobisz, kiedy twoje życie będzie zależało od nieznajomego? Czy powiesz mu o sobie wszystko?

14,90 zł
11,99 zł

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

3 osoby kupiły
33
Kredki Woskowe 12 KolorÓw Minisy Starpak 490945 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki Woskowe 12 KolorÓw Minisy Starpak 490945
Starpak
Dostępny
95 szt.

Zalety produktu nie łamią się podczas rysowania ani strugania, dobrze kryją malowaną powierzchnię. Zestaw 12 kredek woskowych w żywych barwach idealnych dla najmłodszych artyst oacute w, kt oacute rzy dopiero zaczynają malować. Zawartość zestawu 12 szt. kredek woskowych. Wykonany z trwałego wosku. Wymiary/waga wymiary produktu dł. cm 9 cm, wymiary opakowania dł. x wys. x gł. cm 10x12x1, waga produktu w opakowaniu kg 0,07kg. Nie odpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat. Pakowane w pudełeczko z okienkiem.Pakowane iner 12 szt. Karton zbiorczy 144 szt. /p p u Cechy produktu /u /p p - najbardziej podstawowe przybory plastyczne w przedszkolu i szkole. /p p - żywe i intensywne kolory /p p - nie brudzą /p p - pakowane w pudełko z systemem bdquo easy open rdquo dzięki, kt oacute remu można je łatwo otworzyć i potem zamknąć /p p - kredki woskowe są wykonane z wosku, mają tłustą konsystencję i dzięki temu są odporne na wodę. /p p u Opis /u /p p Kredki to najbardziej podstawowe przybory plastyczne. Wykorzystywane podczas zabawy i nauki w nbsp domu, nbsp przedszkolu i szkole. Wszystkie kredki STARPAK mają żywe kolory. Dzięki czemu tworzone prace będą zachwycały intensywnością i nasyceniem barw. Kredki Starpak są łatwe w struganiu i nie łamią się, co jest bardzo ważne, szczeg oacute lnie dla młodszych dzieci. /p p STARPAK oferuje dwa rodzaje kredek /p p - woskowe, zwane też świecowymi /p p Kredki woskowe STARPAK są wykonane z kolorowanego wosku owiniętego w papierową obwolutę. Są lekko tłuste i odporne na wodę. nbsp Często są wykorzystywane przez młodsze dzieci, bo łatwo jest im je trzymać w ręce są grube i nie łamią się nawet przy dużym nacisku. Dziecko może tez rysować całą ich powierzchnią. Ponieważ nie brudzą kredki woskowe STARPAK lubią r oacute wnież rodzice. /p p Starpak oferuje 14 wzor oacute w kredek woskowych. /p p a href https //www.youtube.com/watch v 2rWLerMdHs0 amp list PLze1dvBiWVsz92TpxtZ4ICRwZre1hgG0x amp index 15 STARPAK prezentuje Kredki - YouTube /a /p p a href https //www.youtube.com/watch v 0-96EZMnXqA amp list PLze1dvBiWVsz92TpxtZ4ICRwZre1hgG0x amp index 27 STARPAK prezentuje Wyprawka szkolna - YouTube /a

3,99 zł
3 osoby kupiły
34
Welttour Deutsch 5. Język niemiecki. Podręcznik z repetytorium dla szkół ponadpodstawowych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Welttour Deutsch 5. Język niemiecki. Podręcznik z repetytorium dla szk...
Dostępny
207 szt.

Podręcznik z repetytorium dla szkół ponadpodstawowych do języka niemieckiego na poziomie podstawowym (poziom ESOKJ – B1+, rozumienie wypowiedzi – B2) i rozszerzonym (poziom ESOKJ – B2+, rozumienie wypowiedzi – C1) jest przeznaczony na jeden rok nauki w ostatniej klasie liceum ogólnokształcącego lub technikum dla uczniów zdających maturę z języka niemieckiego oraz uczniów nieprzystępujących do matury z tego przedmiotu. Podręcznik stanowi doskonałe powtórzenie materiału, a układ treści pozwala na elastyczną realizację materiału dostosowanego do możliwości i potrzeb uczniów niezależnie od serii, z którą uczniowie pracowali w poprzednich latach nauki. Podręcznik z repetytorium zawiera: - 14 tematów egzaminacyjnych (14 rozdziałów), sekcje służące powtórzeniu materiału leksykalno-gramatycznego z poprzednich lat nauki języka niemieckiego, - sekcje zawierające materiał obejmujący wszystkie sprawności językowe pod kątem przygotowania do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym, - pakiet ćwiczeń gramatycznych do każdego rozdziału (Gramatyka – ćwiczenia), - słownik tematyczny i przydatne zwroty do każdego rozdziału, - wskazówki do zadań, - tabele gramatyczne oraz listę czasowników nieregularnych.

64,50 zł
58,05 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,45 zł

3 osoby kupiły
35
Vera. Tom 4. Stłumione głosy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vera. Tom 4. Stłumione głosy
Dostępny
214 szt.

Seria Vera została zekranizowana z Brendą Blethyn – dwukrotnie nominowaną do Oscara laureatką Złotego Globu i Złotej Palmy – jako serial telewizyjny bijący na świecie rekordy popularności, wielokrotnie emitowany również w Polsce. Seria Vera to powieści i filmy o niepowtarzalnym nastroju smutku, pustki i samotności. Tu strach trzyma za gardło od pierwszej chwili, a do ostatniej nie sposób odgadnąć, kto zabijał. Inspektor Vera Stanhope znajduje w saunie ciało martwej kobiety. Przez chwilę przelatuje jej przezgłowę myśl, że choć raz wżyciu ma do czynieniaze śmiercią zprzyczyn naturalnych. Ale śmierć nigdy niejest zwyczajna ani prosta… A na szyi kobiety widnieją ciemne pręgi... Vera rozpoczyna śledztwo. Szybko ustala, że ofiarą jest Jenny Lister, kierowniczka miejscowego ośrodka opieki społecznej. Poznaje jej córkę, narzeczonego córki, jego matkę – autorytet lokalnej elity – i koleżankę Jenny zpracy. W tej sprawie przewija się zastanawiająco dużo kobiet… Kobiet niezamężnych, rozwiedzionych, porzuconych, zaniedbywanych. Każda znich to osobna opowieść: osamotności, milczącym cierpieniu, poczuciu winy. Każda znich miała powód, by zabić… Vera Stanhope – jedyna wswoim rodzaju inspektor – niezadbana, samotna iobdarzona błyskotliwą inteligencją – za pomocą niezwykłej intuicji wyciąga zchaosu ludzkich namiętności zdawałoby się nielogiczną, lecz słuszną konkluzję. – „Publishers Weekly” Niepoddająca się żadnym regułom ani konwenansom Vera Stanhope jest jedynym pewnikiem wpowieści pełnej prawdopodobnych podejrzanych, niejasnych motywów iukrytych wskazówek, gdzie nic niejest tym, czym się wydaje. – „Kirkus Reviews” Seria Vera to wizytówka Ann Cleeves:jej umiejętności zaglądania wdusze pozornie zwyczajnych ludzi iwydobywania gwałtownych emocji, gotujących się latami pod pozornie zwyczajną powierzchnią. – Eurocrime Ann Cleeves to jedna z najwyżej cenionych brytyjskich autorek kryminałów wydawanych w 23 krajach. Jej misternie skonstruowane po­wieści odsłaniają sekrety zamkniętej społeczności, a każda ze znako­micie sportretowanych postaci jest odrębną zagadką psychologiczną.

44,90 zł
31,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

3 osoby kupiły
36
Torebka Na RamiĘ Unicorn1 Starpak 483900 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka Na RamiĘ Unicorn1 Starpak 483900
Starpak
Dostępny
173 szt.

Zalety produktu Mała, poręczna, pluszowa torebka Unicorn1 na ramię w kolorze r oacute żowym, torebka posiada jedną komorę zasuwaną na zamek błyskawiczny ozdobiony miękkim pomponem, posiada regulowany pasek zakładany ma ramię. Mini torebeczka na ramię Unicorn1 STARPAK. Torebka jest niezbędnym elementem stylizacji każdej księżniczki i miejscem przechowywania jej skarb oacute w i drobiazg oacute w. Zapoznaj się r oacute wnież z innymi produktami STARPAK. Torebka jest wyrobem tekstylnym. Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 3 . Wymiary produktu wys. x szer. x gł. cm 16xz20x3, długość paska cm maksymalna 104 cm, minimalna 52 cm, waga produktu kg 0,07 kg. Torebka pakowana w folijkę. Pakowanie iner 6 szt. Karton zbiorczy 24 szt.

33,90 zł
32,21 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,69 zł

3 osoby kupiły
37
Planeta nowa. Zeszyt ćwiczeń do geografii. Szkoła podstawowa, klasa 6 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Planeta nowa. Zeszyt ćwiczeń do geografii. Szkoła podstawowa, klasa 6
Dostępny
210 szt.

Zeszyt ćwiczeń „Planeta Nowa” do geografii dla klasy szóstej szkoły podstawowej to publikacja, w której znajduje się wiele różnorodnych zadań dotyczących współrzędnych geograficznych, ruchów Ziemi, a także geografii Europy. - Pozwala na doskonalenie umiejętności czytania map dzięki licznym zadaniom z mapami konturowymi. - Pomaga kształcić umiejętność analizy materiału ilustracyjnego za pomocą zadań z rysunkami, diagramami, schematami i fotografiami. - Ułatwia przyswojenie wiedzy dzięki zadaniom o różnym stopniu trudności, w tym dla uczniów szczególnie zainteresowanych przedmiotem. - Pomaga systematyzować wiedzę dzięki podsumowaniom zamieszczonym po każdej lekcji. - Pozwala skutecznie przygotowywać się do sprawdzianów dzięki zadaniom powtórzeniowym zamieszczonym po każdym rozdziale. - Rozbudza zainteresowanie przedmiotem za pomocą ciekawych tekstów połączonych z zadaniami oraz krzyżówek geograficznych. - Zachęca do poszerzania wiedzy dzięki dodatkowym zasobom multimedialnym, do których odsyłają kody QR.

26,50 zł
25,18 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,32 zł

3 osoby kupiły
38
Elementarz odkrywców. Matematyka. Podręcznik. Klasa 3. Część 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elementarz odkrywców. Matematyka. Podręcznik. Klasa 3. Część 1
Dostępny
102 szt.

Podręcznik z serii „Elementarz odkrywców. Matematyka" do klasy 3, część 1 to kontynuacja wprowadzania dzieci w świat matematyki. W przyjazny i prosty sposób są prezentowane nowe treści oraz kształtowane pojęcia matematyczne. Uczeń rozwija sprawność liczenia i logiczne myślenie, doskonali myślenie strategiczne, utrwala rachunek pamięciowy. Podręcznik zawiera różnorodne zadania ułożone zgodnie z zasadą stopniowania trudności. - Prezentuje różne sposoby rozwiązywania zadań tekstowych, co sprzyja rozwijaniu samodzielności myślenia dzieci. - Rozwija logiczne i strategiczne myślenie dzięki zadaniom na stronach Pomyślę i rozwiążę, w których uczeń sam musi dostrzec problem matematyczny oraz stworzyć własną strategię ich rozwiązania, odpowiednią do warunków danego zadania. - Rozwija umiejętności matematyczne każdego dziecka, stosując zasadę stopniowania trudności. - Doskonali myślenie operacyjne, utrwala rachunek pamięciowy, pomaga w kształtowaniu pojęć matematycznych oraz daje możliwość oswojenia się z przegraną dzięki ciekawym grom planszowym.

20,50 zł
19,99 zł

Rabat 2,5%
oszczędzasz 0,51 zł

3 osoby kupiły
39
Puls życia. Biologia. Zeszyt ćwiczeń dla klasy 6 szkoły podstawowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puls życia. Biologia. Zeszyt ćwiczeń dla klasy 6 szkoły podstawowej
Dostępny
222 szt.

Zeszyt ćwiczeń do biologii „Puls życia” dla klasy 6 ułatwia utrwalanie wiedzy i kształcenie najważniejszych umiejętności z zakresu różnorodności zwierząt. - Utrwala najważniejsze informacje dzięki elementowiZapamiętaj! - Pomaga w przygotowaniach do sprawdzianów za pomocą testówSprawdź, czy potrafiszumieszczonych po każdym dziale. - Zachęca do poszerzania wiedzy i uatrakcyjnia pracę na lekcji przez zdjęcia, animacje i filmy umieszczone pod kodami QR.

26,50 zł
25,18 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,32 zł

3 osoby kupiły
40
Czas jest najprostszą rzeczą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czas jest najprostszą rzeczą
Dostępny
39 szt.

„Praktycznie każdą książkę Simaka należy zaliczyć do klasyki gatunku” - SFBook.com. Nowy polski przekład powieści nominowanej do nagrody Hugo. Podróże w kosmos okazują się zbyt niebezpieczne i kosztowne, więc ludzkość musi z nich zrezygnować. Znajduje jednak lepszy sposób na wyprawy do odległych planet. Wszechmocna pozarządowa korporacja Fishhook, monopolista w branży eksploracji kosmosu, korzysta z usług „pariasów” – ludzi o zdolnościach telepatycznych, których umysły w kontrolowanych warunkach przemierzają cały wszechświat. Podczas jednej z rutynowych misji Shepherd Blaine, lojalny pracownik Fishhooka, napotyka niezwykłą istotę i wymienia z nią świadomość. Zyskuje potężne moce, ale Fishhook zgodnie ze swoimi procedurami zamierza go pojmać i wyeliminować. Blaine musi porzucić dotychczasowe życie i szukać bezpiecznego schronienia w szerokim świecie, ścigany i prześladowany tak przez korporacyjnych zabójców, jak i zabobonnych zwykłych ludzi lękających się telepatów… Klasyczna powieść science fiction o ksenofobii, nietolerancji, ciemnocie i możliwej drodze ewolucji człowieka.

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

3 osoby kupiły
41
Wielka Przygoda. Matematyka. Podręcznik. Klasa 3. Część 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka Przygoda. Matematyka. Podręcznik. Klasa 3. Część 1
Dostępny
70 szt.

Podręcznik Matematyka z serii „Wielka Przygoda” klasa 3 cz. 1 porządkuje wiedzę nieformalną dziecka. Uczy argumentowania, kształtuje samodzielne myślenie i wnioskowanie, rozwija umiejętność liczenia, doskonali zdolności strategiczne ucznia oraz ćwiczy rachunek pamięciowy. Porządkuje wiedzę nieformalną dziecka i kształtuje rozumienie pojęć matematycznych dzięki zadaniom, w których uczeń szuka rozwiązań, wykorzystując swoją intuicję oraz zdobyte umiejętności. Wprowadza pojęcia i zagadnienia matematyczne w odniesieniu do realnych sytuacji codziennego i z wykorzystaniem umiejętności praktycznych. Uczy stosowania różnych sposobów liczenia – dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia. Daje możliwość analizowania związków między liczbami. Prezentuje różne sposoby rozwiązywania zadań tekstowych, co sprzyja rozwijaniu kreatywności i samodzielnego myślenia. Rozwija umiejętność słuchania i czytania tekstów matematycznych oraz mobilizuje do krytycznego myślenia. Przygotowuje ucznia do realizacji wielu zagadnień geometrycznych na wyższych poziomach edukacyjnych oraz do rozwiązywania zadań z geometrii. Uczy argumentowania, kształtuje i rozwija kreatywne myślenie. Zachęca do wspólnego omawiania proponowanych rozwiązań.

22,50 zł
21,38 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,12 zł

3 osoby kupiły
42
Nieświęty Mikołaj, wydanie kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nieświęty Mikołaj, wydanie kieszonkowe
Dostępny
79 szt.

Gdy wiara, nadzieja i miłość otwierają zamknięte drzwi Jaśmina całe życie marzyła o własnej pracowni. Na drutach potrafiła wyczarować niemal wszystko. Zakochana i ufna postanowiła odłożyć swoje marzenia na później i zainwestować w firmę narzeczonego. Chociaż przyjaciele i babcia ostrzegali ją przed Radkiem, poszła za głosem serca. W pewną przedgrudniową noc mały chłopiec z zadartym nosem przekazuje Jaśminie wiadomość, która wywraca jej życie do góry nogami. Gdy dziewczyna już niemal traci resztki nadziei, z pomocą zjawia się tajemniczy Nieświęty Mikołaj. Czy Jaśmina zdoła jeszcze komuś zaufać? Czy poradzi sobie z problemami, które niejednego przytłoczyłyby na dobre? Czy magia świąt zadziała? I jaką rolę odegra w jej życiu chłopiec z zadartym nosem? Nieświęty Mikołaj i Ciebie obdaruje wiarą w świąteczne cuda. Magdalena Kordel jest jedną najpoczytniejszych polskich autorek.

14,90 zł
11,99 zł

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

2 osoby kupiły
43
Junior Explorer 6. Język angielski. Podręcznik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Junior Explorer 6. Język angielski. Podręcznik
Dostępny
91 szt.

Nowa Edycja 2022-2024 Podręcznik został dostosowany do wymogów nowej podstawy programowej i gwarantuje nauczycielowi realizację wszystkich jej założeń. A w nim dodatkowo: - lekcje interkulturowe w sekcji Extra Culture poświęcone Polsce, - duży projekt edukacyjny związany z przewidywanie przyszłości, do realizacji i prezentacji w ramach Dni Języków Obcych, święta szkoły, wymiany międzynarodowej itp., - ciekawe projekty łączące naukę języka ze zdobywaniem wiedzy z innych dziedzin, - motyw walizki wspierający dokonywanie samooceny przez uczniów.

48,50 zł
46,08 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,42 zł

2 osoby kupiły
44
Wielka Przygoda. Czytanie ze zrozumieniem. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka Przygoda. Czytanie ze zrozumieniem. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 3
Dostępny
74 szt.

Zeszyt zawiera różnorodne ćwiczenia umożliwiające uczniom klasy 3 doskonalenie umiejętności czytania ze zrozumieniem. - Uczy poszukiwania i interpretowania informacji, wyciągania wniosków oraz samodzielnego wzbogacania wiedzy. - Sprzyja uważnemu czytaniu i związanej z nim dobrej zabawie dzięki różnego typu tekstom, jak opowiadanie, opis, ogłoszenie, zaproszenie, oraz dzięki ciekawej oprawie graficznej. - Zeszyt zawiera interesujące teksty o tematyce zwierzęcej. - Ćwiczenia zostały skonstruowane zgodnie z zasadą stopniowania trudności.

17,99 zł
2 osoby kupiły
45
Tajemnice wydarte zmarłym, wydanie kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnice wydarte zmarłym, wydanie kieszonkowe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.26

Jak pachnie katastrofa masowa? Jak wygląda twarz zamieszkana przez setki larw? Co czujesz, kiedy dotykasz zwęglonych kości? Antropolożka sądowa Emily Craig - uczennica twórcy Trupiej Farmy - odpowie na wszystkie pytania, które boisz się zadać. W powietrzu unosiła się ledwie wyczuwalna trochę słodkawa, trochę stęchła woń, której nie potrafiłam rozpoznać. Zbliżaliśmy się do słynnej Trupiej Farmy, gdzie Bill Bass szuka odpowiedzi na pytanie: co dzieje się z ludzkim ciałem po śmierci? Nagle zatrzymaliśmy się, a mój przewodnik wskazał coś wśród traw. Najpierw widziałam tylko błoto, zeschłe liście i brązowe grudy ziemi, ale potem dostrzegłam, że to kości ludzkiego przedramienia. Zwilgotniałe, poszarpane szczątki, które już dawno przybrały barwę gleby, a z ich końców zwisały strzępki szarobrązowych ścięgien. Wyglądały niczym kościotrup z Halloween, który zamarł w środku szalonego tańca.

14,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

2 osoby kupiły
46
Jak nie umrzeć. Radzi patolog sądowy, wydanie kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak nie umrzeć. Radzi patolog sądowy, wydanie kieszonkowe
Dostępny
45 szt.

Dlaczego mężczyźni toną trzy razy częściej niż kobiety? Ile groźnych bakterii może znajdować się na ubraniu twojego lekarza? Czy wiesz, że najczęstszą przyczyną śmierci w czasie urlopu jest zawał serca? Prawdopodobnie nie zabije cię seryjny morderca, terrorysta ani klęska żywiołowa. Do nagłej i gwałtownej śmierci najczęściej prowadzi lekkomyślność, roztargnienie lub błędna ocena sytuacji. Wystarczy chwila nieuwagi, żeby skończyć w kostnicy. Doskonale wie o tym dr Jan Garavaglia, która od lat pracuje jako patolog sądowy. Wielu jej „pacjentów“, mogłoby wciąż żyć, gdyby tylko byli bardziej rozważni. W swojej książce opowiada o tym, czego nauczyli ją zmarli: jak nie trafić do prosektorium zbyt wcześnie. Ich historie pokażą ci, jak unikać zagrożeń życia codziennego, przeżyć wakacje nad jeziorem, podróż do pracy lub pobyt w szpitalu.

14,90 zł
11,99 zł

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

2 osoby kupiły
47
Pakiet: Zakazany mężczyzna / Mój obrońca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Zakazany mężczyzna / Mój obrońca
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.02

Pakiet dwóch erotycznych bestsellerów „New York Timesa”. - Zakazany mężczyzna Noc, o której ona nie potrafi zapomnieć… Pragnienie, przed którym nie potrafi uciec… Annie nigdy jeszcze nie zaznała z żadnym mężczyzną tej „iskry” – tej natychmiastowej chemii, która odbiera oddech i mąci zmysły. Aż do wieczoru z przyjaciółmi w barze, gdy poznaje obłędnie seksownego i tajemniczego Jacka. To, co ich połączyło, to nie iskra. To eksplozja. Jack obiecuje, że posiądzie ją całą. I w stu procentach spełnia obietnicę. Annie, przytłoczona intensywnością ich jednej wspólnej nocy, ucieka z pokoju hotelowego. Jest przekonana, że mężczyzna, który ma na nią tak potężny wpływ i z taką łatwością poddaje ją swojej woli, musi być niebezpieczny. Ale weszła w to już za głęboko. A Jack jest nie tylko niebezpieczny. Jest ZAKAZANY... - Mój obrońca Jego ramiona i jego miłość chronią cię przed niebezpieczeństwem. Lecz czy ochronią was przed przeszłością? Camille Logan, słynna top modelka i rozpieszczona córeczka bogatego tatusia. – Tak widzi ją świat. Nikt nie wie, że za tą fasadą kryją się ponure przeżycia. Jake Sharp, były komandos i ochroniarz. Twardy i oschły. – Tak widzi go świat. Nikt nie wie, że pod tym pancerzem kryje się ból i poczucie winy. Nagle przychodzi pierwszy anonim. Ktoś grozi Camille śmiercią. Jej ojciec wynajmuje Jake’a... Jake potrzebuje rozgrzeszenia. A teraz potrzebuje Camille. Lecz wie, że nie może mieć jednego i drugiego… Jodi Ellen Malpas to jedna z największych gwiazd literatury erotycznej. Zdobyła sławę cyklami Ten Mężczyzna i Ta Noc, które rozpaliły wyobraźnię kobiet na całym świecie. Wszystkie jej powieści królowały na światowych listach bestsellerów. Są tłumaczone na 24 języki.

49,90 zł
34,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

2 osoby kupiły
48
Bachantka na panterze. Historia zakazanej miłości śląskiego rzeźbiarza i jego pięknej modelki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bachantka na panterze. Historia zakazanej miłości śląskiego rzeźbiarza...
Dostępny
52 szt.

Bachantka na panterze - to prawdziwa perełka; pierwsza w dziejach literatury powieść historyczna o rzeźbiarzu Theodorze Erdmannie Kalide, nazywanym „śląskim Michałem Aniołem”. Urodził się w roku 1801, w Chorzowie na Górnym Śląsku. Jego talent bardzo szybko zauważono i wysłano go, jako osiemnastolatka, na stypendium do Akademii Sztuk Pięknych w Berlinie. Tam powstawały jego wielkie dzieła, takie jak Śpiący lew, Chłopiec z łabędziem i Dziewczynka z lirą, ale przede wszystkim Bachantka na panterze - jedna z najwspanialszych, najbardziej śmiałych, kontrowersyjnych rzeźb w historii sztuki. Emanowała tak potężną zmysłowością i erotyzmem, że z jej powodu na wiele lat przekreślono karierę i cały wcześniejszy dorobek wielkiego rzeźbiarza, zaś jego modelkę wyklęto i skazano na zapomnienie. Ile trzeba było mieć w sobie miłości do kobiety, by - ryzykując całą swoją karierę - oddać w marmurze hołd jej pięknu? Jak bardzo trzeba było zaufać ukochanemu mężczyźnie, by poważyć się na zapozowanie mu do tak zuchwałej rzeźby? Które z nich zaryzykowało więcej? Połowa XIX wieku, Berlin. Sztuka i miłość. Rzeźba, która stała się legendą.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

2 osoby kupiły
49
Wielka Przygoda. Język polski. Podręcznik. Klasa 3. Część 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka Przygoda. Język polski. Podręcznik. Klasa 3. Część 1
Dostępny
71 szt.

Podręcznik do klasy 3 cz. 1 z serii Wielka Przygoda zawiera treści z edukacji polonistycznej i społecznej. Pozwala doskonalić umiejętność czytania ze zrozumieniem oraz wypowiadania się w formie ustnej i pisemnej; pogłębia wiedzę z zakresu ortografii i nauki o języku; kształtuje kompetencje społeczne i rozwija samodzielne myślenie dziecka.

22,90 zł
21,76 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,14 zł

2 osoby kupiły
50
Lekcja muzyki. Podręcznik dla klasy 6 szkoły podstawowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lekcja muzyki. Podręcznik dla klasy 6 szkoły podstawowej
Dostępny
42 szt.

Nowa edycja 2022–2024 - Umożliwia kształcenie umiejętności śpiewu, gry na instrumentach i ruchu przy muzyce za pomocą bogatego repertuaru utworów oraz inspirujących ćwiczeń. - Zaznajamia z różnorodnymi zagadnieniami muzycznymi poprzez atrakcyjne infografiki. - Wspomaga systematyczne utrwalanie umiejętności i wiedzy dzięki cyklicznym warsztatom muzycznym. - Dostarcza bogatego materiału do kształcenia umiejętności muzycznych poprzez dodatkowe piosenki oraz utwory instrumentalne.

24,90 zł
23,66 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,24 zł

2 osoby kupiły
51
Wczoraj i dziś. Historia. Zeszyt ćwiczeń dla  klasy 6 szkoły podstawowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wczoraj i dziś. Historia. Zeszyt ćwiczeń dla klasy 6 szkoły podstawow...
Dostępny
192 szt.

Zeszyt ćwiczeń „Wczoraj i dziś” do historii dla 6 klasy szkoły podstawowej pomaga utrwalać wiedzę i kształcić umiejętności historyczne. - Umożliwia zapoznanie się z dodatkowymi materiałami (m.in. filmami i zadaniami) dzięki kodom QR znajdującym się w publikacji. - Zachęca do wykonywania kolejnych zadań za pomocą ćwiczeń Na dobry początek. - Ułatwia utrwalanie wiedzy z poszczególnych rozdziałów i pomaga w przygotowaniu do prac klasowych dzięki podsumowaniom Sprawdź, czy potrafisz.

26,50 zł
25,18 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,32 zł

2 osoby kupiły
52
Elementarz odkrywców. Podręcznik. Szkoła podstawowa, klasa 3. Część 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elementarz odkrywców. Podręcznik. Szkoła podstawowa, klasa 3. Część 1
Dostępny
70 szt.

Podręcznik z serii „Elementarz odkrywców" do klasy 3, część 1 prowadzi dalej ucznia przez świat edukacji polonistycznej, społecznej i przyrodniczej. Pomaga w tworzeniu właściwych postaw społecznych oraz systemu wartości, wspiera dziecko w radzeniu sobie z uczuciami i nazywaniem emocji. - Kształtuje dziecięcy świat wartości poprzez wychowawcze teksty, inspirujące do twórczej rozmowy i wyciągania wniosków. - Wspiera w doskonaleniu umiejętności czytania i słuchania ze zrozumieniem dzięki specjalnie dobranym różnego rodzaju tekstom: 1. tekst podstawowy dla wszystkich dzieci – większa czcionka, kolor czarny; 2. tekst do słuchania ze zrozumieniem (oznaczone ikoną Wspólne słuchanie). - Kształtuje kompetencje społeczne i inteligencję emocjonalną dzięki cyklowi Między nami, którego teksty pozwalają rozpoznawać i nazywać emocje, wartości i postawy. - Rozwija samodzielność dziecka oraz umiejętność współdziałania. - Stopniowo wprowadza różne formy wypowiedzi ustnych i pisemnych, krok po kroku przygotowując dziecko do samodzielnego pisania tekstów w czwartej klasie – kurs Sztuka pisania (opis, zaproszenie, życzenia, notatka, opowiadanie). - Wprowadza dziecko w świat nauki o języku w ramach kursu Nasz język polski oraz w świat ortografii w ramach cyklu Potyczki ortograficzne. - Zaciekawia i pobudza wyobraźnię bogatą różnorodną szatą graficzną. - Pozwala bliżej poznać świat przyrody i uczy szacunku do otaczającego nas świata na stronach Przygody przyrody. - Umożliwia zrozumienie i zapamiętanie treści przyrodniczych, zachęca do obserwacji świata przyrody oraz ułatwia rozumienie w nim roli człowieka dzięki bogactwu realistycznych zdjęć.

22,90 zł
21,76 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,14 zł

2 osoby kupiły
53
The Official Heartstopper Colouring Book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Official Heartstopper Colouring Book
Dostępny
116 szt.

Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love.This beautiful colouring book contains all the fan favourite characters and scenes such as Nick and Charlie's first kiss and their trip to Paris, plus guest appearances from Nellie, Tao and Ellie, Tara and Darcy and many more! Featuring some empty speech bubbles to fill in with your own creative thoughts, and the entire Tara/Darcy mini-comic to colour at the end, this book has something for everyone.Celebrate the power of love and friendship, while becoming involved in the Heartstopper world in a truly interactive way.

55,00 zł
49,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,50 zł

2 osoby kupiły
54
Dziewczyny z Wołynia wyd. kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,90 zł
11,99 zł

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

1 osoba kupiła
55
Dogoń mnie, Skye. Do biegu, gotowi, start. Psi Patrol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dogoń mnie, Skye. Do biegu, gotowi, start. Psi Patrol
Dostępny
64 szt.

Seria książek Do biegu, gotowi start to atrakcyjna propozycja dla fanów Psiego Patrolu - do kolejnych części dołączona jest figurka dzielnego pieska w blistrze - odpowiednio: Chase, Marshall, Skye i Rubbble. W książeczkach mnóstwo zadań i misji do wykonania - kreatywna zabawa z ulubionymi bohaterami gwarantowana. W części 3. figurka Skye!

17,99 zł
13,99 zł

Rabat 22,2%
oszczędzasz 4,00 zł

1 osoba kupiła
56
Matematyka z kluczem. Zeszyt ćwiczeń dla klasy 6 szkoły podstawowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka z kluczem. Zeszyt ćwiczeń dla klasy 6 szkoły podstawowej
Dostępny
113 szt.

Zeszyt ćwiczeń „Matematyka z kluczem” dla klasy 6 szkoły podstawowej ułatwia naukę i utrwalenie niezbędnych umiejętności. - Zawiera ponad 150 stron różnorodnych ćwiczeń dostosowanych do potrzeb i możliwości uczniów (Rozgrzewka, Trening, Dla dociekliwych). - Stanowi bogate źródło zadań do każdego tematu z podręcznika, łącznie ponad 500 zadań. - Pomaga w utrwalaniu wiedzy i przygotowaniu do sprawdzianów dzięki zestawom Powtórzenie na końcu każdego działu. - Pozwala uczniom na samodzielne sprawdzanie poprawności rozwiązań wielu zadań. - Umożliwia dostęp do dodatkowych materiałów za pomocą kodów QR. - Zwiększa komfort pracy młodszych uczniów dzięki dużemu formatowi.

26,50 zł
25,18 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,32 zł

1 osoba kupiła
57
Ponad słowami 4. Język polski. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ponad słowami 4. Język polski. Podręcznik dla liceum ogólnokształcąceg...
Dostępny
3694 szt.

PodręcznikPonad słowamidla klasy 4, obejmujący współczesność, w przystępny sposób przedstawia obraz epoki literackiej. Pozwala harmonijnie łączyć treści literackie, kulturowe oraz językowe. - Mauporządkowaną strukturę: poszczególne obszary nauczaniasą podzielone na czytelnie oznaczone bloki; podręcznik charakteryzuje się także atrakcyjną szatą graficzną. - Pozwala na poznanie kontekstu kulturowego epoki dzięki bogatej ikonografii oraz czytelnym infografikom. - Umożliwiarozwijanie umiejętności czytania utworów literackich z uwzględnieniem kluczowych dla nich kontekstów: historycznego, artystycznego, filozoficznego i społecznego. - Dzięki kompleksowemu opracowaniu tekstów ułatwia ich sprawne i gruntowne omówienie. - Otwiera na nowe wątki interpretacyjne dzięki ciekawie dobranym komentarzom do lektur. - Ukazujedialog z tradycją poprzez zestawienie utworów literackich z motywami i tematami z poprzednich epok. - Kładzie nacisk nafunkcjonalne kształcenie językowe, poparte przykładami zarówno z codziennych praktyk komunikacyjnych, jak i z literatury. - Pomaga w nauce tworzenia własnych tekstów – m.in. dzięki szczegółowym instrukcjom konstruowania wypowiedzi oraz przykładowym pracom. - Wspomaga rozwijanie umiejętności retorycznych przydatnych do budowania wypowiedzi ustnych i pisemnych. - Pozwala systematyczniekształcić umiejętności wymagane na maturze, takie jak: interpretacja tekstu, krytyczne czytanie tekstu, kompetencje językowe i tworzenie wypowiedzi.

62,90 zł
56,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,29 zł

1 osoba kupiła
58
Legion Nieśmiertelnych. Tom 8. Świat Krwi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legion Nieśmiertelnych. Tom 8. Świat Krwi
Dostępny
28 szt.

Ludzkość zawarła umowę. Może zatrzymać dla siebie trzysta buntowniczych światów, ale w zamian musi wypowiedzieć wojnę potężnemu przeciwnikowi. Rozpoczęło się pospieszne gromadzenie wojsk, jednak zadanie jest ponad nasze siły. Aby pozyskać sojuszników, ziemskie legiony zostają wysłane na Świat Krwi. To planeta na obrzeżach znanego ludzkości skrawka Galaktyki. Miejsce, gdzie szacunek zdobywa się tylko w jeden sposób – udowadniając swoją skuteczność w walce. Ziemskie legiony muszą zrobić wrażenie na mieszkańcach Świata Krwi, jednak do zawodów zaproszono również inne mocarstwa. Stawką są miliardy lojalnych żołnierzy. Ziemia musi zwyciężyć. Śmierć, wskrzeszenie i ponowna śmierć – starcia na arenie to czysty obłęd. Ale dobrze się składa, bo James McGill walczy jak obłąkany.

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

1 osoba kupiła
59
Junior Explorer 6. Język angielski. Zeszyt ćwiczeń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Junior Explorer 6. Język angielski. Zeszyt ćwiczeń
Dostępny
64 szt.

Zeszyt ćwiczeń to pełnowartościowa publikacja odzwierciedlająca podręcznik, a w niej dodatkowo: - lekcje z filmami oparte na materiale z zasobów National Geographic, - ćwiczenia komunikacyjne do pracy w parach, - przewodnik po zagadnieniach gramatycznych prezentowanych w podręczniku po polsku.

31,90 zł
30,31 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,59 zł

1 osoba kupiła
60
Wielka Przygoda. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa, klasa 3, część 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka Przygoda. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa, klasa 3, część 4
Dostępny
89 szt.

Ćwiczenia zintegrowane z serii „Wielka Przygoda” do klasy 3 cz. 4 kontynuują przygodę ucznia w świecie edukacji polonistycznej i społecznej - rozwijają umiejętności czytania i pisania oraz, stosując zasadę stopniowana trudności, rozszerzają wiedzę o języku. - Utrwalają, doskonalą i rozwijają umiejętności dziecka z zakresu wyżej wymienionych edukacji dzięki precyzyjnie dobranym zestawom ćwiczeń. - Doskonalą sprawność językową i wzbogacają słownictwo poprzez różnorodne ćwiczenia i zadania. - Uczą analizowania tekstów i rozumienia ich na stronach Czytam i rozumiem oraz Nasze lektury– poświęconych utworom zalecanym w podstawie programowej. - Przybliżają uczniowi świat nauki o języku, gramatyki i zasady ortografii na stronach Przygoda z ortografią. - Usprawniają motorykę małą, percepcję i pamięć wzrokową na stronach z ćwiczeniami na spostrzegawczość, z rozsypankami literowymi i wyrazowymi. Każdy zeszyt zawiera też wyklejankę z naklejkami wielokrotnego użytku. - Wspomagają spostrzegawczość, umiejętność koncentracji i logicznego myślenia poprzez kreatywne zabawy, rebusy i ćwiczenia logiczne zamieszczone na stronach Łamigłówki. - Pomagają w przygotowaniu uczniów do różnorodnych form sprawdzania wiedzy i umiejętności poprzez strony Czy to już umiem?

20,50 zł
18,99 zł

Rabat 7,4%
oszczędzasz 1,51 zł

1 osoba kupiła
61
Polityka w sztuce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polityka w sztuce
Dostępny
20 szt.

Polityka w sztuce to dziesiąta wystawa z flagowej serii MOCAK-u, w której łączymy sztukę z najważniejszymi terminami cywilizacyjnymi. Każda wystawa prezentuje wiele interpretacji i aspektów wybranego tematu. Polityka w sztuce zderzyła się z tragicznym czasem, w którym ambicje polityczne przeistoczyły się w zbrodnię. Katalog wystawy zawiera reprodukcje prac blisko 70 artystów oraz teksty autorstwa między innymi Jana Woleńskiego, Janusza Palikota i Marcina Matczaka.

60,00 zł
42,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 18,00 zł

1 osoba kupiła
62
Ochrona danych osobowych w szkołach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
79,00 zł
71,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,90 zł

1 osoba kupiła
63
Grzech śmiertelny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Grzech śmiertelny
Dostępny
5 szt.

Młoda dziewczyna popełnia samobójstwo, wchodząc do wody w opuszczonym kamieniołomie. Nagrania monitoringu jednoznacznie wykluczają udział osób trzecich. Sprawa wydaje się oczywista, ale dwie policjantki, Sanna i Eir, zaczynają drążyć temat. Przeglądając klatka po klatce nagranie z miejsca zdarzenia, dostrzegają coś w mętnej wodzie obok ciała dziewczyny. Maskę lisa. W międzyczasie w spokojnym nadmorskim miasteczku dochodzi do makabrycznych morderstw, a mimo zaangażowania w śledztwo całej grupy miejscowych policjantów zabójca pozostaje nieuchwytny. Czy samobójstwo nastolatki ma jakiś związek z serią zabójstw na wyspie? Czy można dostrzec kogoś, kto nie chce być zobaczony, mimo że jest widoczny? Jaką tajemnicę kryje spokojna społeczność? Niezwykły szwedzki thriller, z mrocznym klimatem i świetnie zbudowanymi postaciami kobiecymi, które emanują równie groźnym mrokiem, co otaczająca je rzeczywistość.

49,90 zł
24,95 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 24,95 zł

1 osoba kupiła
64
Super Heroes. Język angielski. Podręcznik dla klasy 3 szkoły podstawowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Heroes. Język angielski. Podręcznik dla klasy 3 szkoły podstawow...
Dostępny
73 szt.

Dzięki podręcznikowi „Super Heroes” dla klasy trzeciej zapewnisz swoim uczniom: - dwie historyjki z udziałem bohaterów w każdym rozdziale– jedna w kontekście codziennym, jako model językowy i ćwiczenie rozumienia tekstu pisanego, druga odnosząca się do super mocy z elementami fantazji, łącząca słownictwo i struktury językowe z rozdziału, - materiał zgodny pod względem czasu i miejsca ze światem ucznia – historia bohaterów toczy się od września do czerwca. W lekcji 6. w każdym rozdziale znajdują się zajęcia tematyczne (okolicznościowe). - Poświęcone są one wydarzeniom i okazjom, które dzieją się w tym momencie w otoczeniu ucznia. Jest to integralna część podręcznika, a nie materiał dodatkowy, więc na pewno wystarczy czasu na jego realizację, - naukę fonetyki – Phonics Masters, czyli ćwiczenia kształtujące poprawną wymowę, - 24 utwory podzielone na dwa rodzaje: - songs– które prezentują i utrwalają słownictwo i zwroty, - chants– dialogue songs, zapraszające uczniów do zabawy i interakcji oraz produkcji języka, - sekcje powtórkowe – znajdujące się na końcu każdego rozdziału, zawierające zróżnicowane zadania, gry planszowe oraz pomysły na miniprojekty, - przemyślany sposób na naukę czytania i pisania – od rozumienia jedno- i kilkuzdaniowych wypowiedzi do samodzielnego czytania i pisania, - nagrania audio pod postacią kodów QR, które uczniowie mogą bez problemu odtworzyć w domu.

45,90 zł
43,61 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,29 zł

1 osoba kupiła
65
Elementarz odkrywców. Matematyka. Podręcznik. Klasa 3. Część 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elementarz odkrywców. Matematyka. Podręcznik. Klasa 3. Część 2
Dostępny
45 szt.

Podręcznik z serii „Elementarz odkrywców. Matematyka" do klasy 3, część 2 to kontynuacja wprowadzania dzieci w świat matematyki. W przyjazny i prosty sposób są prezentowane nowe treści oraz kształtowane pojęcia matematyczne. Uczeń rozwija sprawność liczenia i logiczne myślenie, doskonali myślenie strategiczne, utrwala rachunek pamięciowy. Podręcznik zawiera różnorodne zadania ułożone zgodnie z zasadą stopniowania trudności. - Prezentuje różne sposoby rozwiązywania zadań tekstowych, co sprzyja rozwijaniu samodzielności myślenia dzieci. - Rozwija logiczne i strategiczne myślenie dzięki zadaniom na stronach Pomyślę i rozwiążę, w których uczeń sam musi dostrzec problem matematyczny oraz stworzyć własną strategię ich rozwiązania, odpowiednią do warunków danego zadania. - Rozwija umiejętności matematyczne każdego dziecka, stosując zasadę stopniowania trudności. - Doskonali myślenie operacyjne, utrwala rachunek pamięciowy, pomaga w kształtowaniu pojęć matematycznych oraz daje możliwość oswojenia się z przegraną dzięki ciekawym grom planszowym.

20,50 zł
19,99 zł

Rabat 2,5%
oszczędzasz 0,51 zł

1 osoba kupiła
66
Zrozumieć fizykę 4. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zrozumieć fizykę 4. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technik...
Dostępny
1703 szt.

„Zrozumieć fizykę” cz. 4 to podręcznik przystępnie przedstawiający nawet trudne zagadnienia, który ułatwia przygotowania do matury. - Przedstawia zagadnienia w zrozumiały sposób i zachęca do samodzielnej pracy dzięki prostemu językowi, przystępnie opracowanym tematom podzielonym na małe porcje wiedzy, licznym odwołaniom do życia codziennego oraz infografikom tłumaczącym trudne zagadnienia. - Pomaga w nauce rozwiązywania zadań różnego typu dzięki rozwiązanym Przykładom, zadaniom do samodzielnej pracy, zarówno obliczeniowym, jak i problemowym, a także Dodatkom matematycznym. - Pozwala kształcić umiejętności przeprowadzania doświadczeń i ich analizowania dzięki łatwym do wykonania eksperymentom, zilustrowanym i rozpisanym krok po kroku, w tym wszystkim doświadczeniom obowiązkowym wraz z analizą wyników. - Zapewnia systematyczne przygotowanie do egzaminu maturalnego dzięki blokowi Wiesz, umiesz, zdasz zawierającemu: Podsumowanie najważniejszych wiadomości z danego działu, Sposób na zadanie – omówienie różnych typów zadań maturalnych, i Zadania powtórzeniowe do samodzielnego rozwiązania.

60,90 zł
54,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,09 zł

1 osoba kupiła
67
PJ Masks. 22 plastry opatrunkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PJ Masks. 22 plastry opatrunkowe
EDG
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.07

W opakowaniu znajdują się 22 sztuki plastrów, które zadbają o zadraśnięcia i skaleczenia u dzieci.

12,99 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,7%
oszczędzasz 1,00 zł

1 osoba kupiła
68
Wilde’owie. Zbyt szalony na męża - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Wilde’owie. Zbyt szalony na męża
Dostępny
6 szt.

Bestseller „New York Timesa” o miłosnych perypetiach zawsze zakochanej do szaleństwa, ekscentrycznej książęcej rodziny Wilde’ów z Lindow Castle. Aż skrzy się humorem i seksownym wdziękiem: to znak firmowy Eloisy James. – „Romantic Times” Przystojny i zawadiacki dziedzic książęcego tytułu lord Roland Northbridge Wilde wyjechał na wojnę dwa lata temu, porzucony na przyjęciu zaręczynowym przez pannę Dianę Belgrave. Po powrocie do Anglii North zastaje Dianę w rodzinnym zamku... pracującą jako guwernantka. Ale na tym nie koniec niespodzianek: w towarzystwie panuje opinia, że Wilde jest „zbyt szalony na męża”… North mimo skandalu wciąż pragnie Diany i gotów jest podjąć każde ryzyko, by ją zdobyć. Teraz jest już zaprawionym w bojach wojownikiem, a bitwę o serce swej damy postanowił wygrać. Tymczasem Diana musi stoczyć trudną walkę, by nie stracić głowy dla mężczyzny, którego przecież wciąż nie zamierza poślubić… Zdobywczyni nagrody RITA, Eloisa James, wznosi romans historyczny na nowe wyżyny subtelności dzięki urzekającej elegancji stylu, wyjątkowemu talentowi do tworzenia zniuansowanych postaci oraz umiejętności misternego łączenia aury zmysłowości z uroczym poczuciem humoru. – „Booklist” Eloisa James osiągnęła sukces w dwóch wcieleniach: gwiazdy romansów historycznych i profesorki literatury. Ukończyła Harvard i Oksford, doktoryzowała się na uniwersytecie Yale, specjalizuje się w twórczości Szekspira i wykłada na uniwersytecie w Nowym Jorku. Jej błyskotliwe powieści z przesyconą wdziękiem i zmysłowością wyrafinowaną intrygą są wydawane w 28 krajach, nagradzane najbardziej prestiżowymi nagrodami, jak RITA Award (odpowiednik filmowego Oscara), i zajmują wysokie miejsca na amerykańskich listach bestsellerów. A prywatnie jest żoną prawdziwego włoskiego księcia.

42,90 zł
19,73 zł

Rabat 54,0%
oszczędzasz 23,17 zł

1 osoba kupiła
69
Antyterroryści. Polskie elitarne siły specjalne w akcji. wyd. kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antyterroryści. Polskie elitarne siły specjalne w akcji. wyd. kieszonk...
Dostępny
40 szt.

Elitarne służby specjalne przeciw mafii Poznajecie ludzi, którzy biorą udział w operacjach najwyższego ryzyka. Polska to wschodnia granica Unii Europejskiej, skrzyżowanie szlaków przerzutowych broni, narkotyków, handlu ludźmi i pojazdami. Mafie z wielu krajów czerpią tu ogromne zyski, a najwięksi twardziele polskie policji próbują powstrzymać bezwzględnych gangsterów. Strzelaniny, wojny gangów, podkładanie bomb i pościgi to codzienność polskich antyterrorystów. Teraz po raz pierwszy ujawniają tajniki swojej pracy. Opowiadają o najbardziej niebezpiecznych i dramatycznych akacjach w swoim życiu oraz kolegach, których stracili w trakcie służby. To historia bez cenzury opowiedziana z perspektywy ludzi, którzy każdego dnia ryzykują życie i toczą wojnę z największymi grupami przestępczymi w kraju.

14,90 zł
11,99 zł

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

1 osoba kupiła
70
Muzyka. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa, klasa 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Muzyka. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa, klasa 3
Dostępny
43 szt.

Zeszyt „Muzyka” dla klasy 3 zawiera różnorodne ćwiczenia reprezentujące wszystkie aktywności muzyczne, 33 piosenki na Kartkach ze śpiewnika, klocki rytmiczne wielokrotnego zastosowania, kurs gry na flecie i dzwonkach wraz z utworami. Nauczyciel otrzymuje zestaw 3 CD, na których znajdują się piosenki w wersji wokalnej, instrumentalnej, utwory do słuchania i zabawy, akompaniamenty do gry na dzwonkach i flecie oraz muzyczne powitanki. Zajęcia proponowane w zeszycie „Muzyka”: - rozwijają wrażliwość muzyczną dzięki różnorodnym zabawom i ćwiczeniom reprezentującym wszystkie aktywności muzyczne, takie jak śpiew, gra na instrumentach, świadome i aktywne słuchanie, ruch i taniec, improwizacje, inscenizacje, - wspomagają rozwój psychoruchowy i intelektualny dziecka za sprawą ćwiczeń relaksujących i polisensorycznych, opisanych w kąciku Muzyka i zdrowie, - oswajają uczniów z muzyką, rozwijają pamięć, poprawiają dykcję i koncentrację, - zachęcają dziecko do doskonalenia umiejętności gry na dzwonkach i na flecie podłużnym.

23,90 zł
22,71 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,19 zł

1 osoba kupiła
71
PudeŁko Śniadaniowe Pixel Game Starpak 490262 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PudeŁko Śniadaniowe Pixel Game Starpak 490262
Starpak
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.18

Zalety produktu pudełko z regulowanym wywietrznikiem, pojemne, bez przegr oacute dek, zamykane na dwa zatrzaski. Pudełko śniadaniowe z kolekcji STARPAK z grafiką Pixel Game nbsp zamykane na zatrzask. Pudełko bez problemu pomieści kanapki do szkoły i zdrowe przekąski dla Twojego dziecka. Zapoznaj się r oacute wnież z innymi produktami STARPAK z serii Pixel G Pudełko wykonane z tworzywa sztucznego. Przeznaczone dla dzieci w wieku 3 . Wymiary produktu wys.x szer. x gł. cm 6x18x13, waga produktu kg 0,11 kg. Pudełko pakowane w folijkę. Pakowane w kartonie po 72 szt.

17,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
72
Zestaw Naprawczy Łatki Samoprzylepne 6,5x6,5cm Wodoodporne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,99 zł
1 osoba kupiła
73
L.O.L. Surprise!. Świat u stóp. Obłędnie styLOVE - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
L.O.L. Surprise!. Świat u stóp. Obłędnie styLOVE
Dostępny
65 szt.

Seria książek dla fanek oszałamiających L.O.L. Surprise! O.M.G. – niepowtarzalna zabawa stylem i różnorodnością kolorów. Zainspiruj się rozwiązaniami modowymi, ale przede wszystkim poszukaj w tym wszystkim siebie - takiej, jaką jesteś!

8,41 zł
6,99 zł

Rabat 16,9%
oszczędzasz 1,42 zł

1 osoba kupiła
74
Żyję i działam bezpiecznie. Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa dla liceum ogólnokształcącego i technikum - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żyję i działam bezpiecznie. Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa ...
Dostępny
121 szt.

Nowe wydanie podręcznika Żyję i działam bezpiecznie dla szkół ponadpodstawowych jest zgodne z wytycznymi RKO wydanymi przez Europejską Radę Resuscytacji w 2021 roku. Uwzględnia także najnowsze regulacje w zakresie obronności. Oprócz aktualnej wiedzy na temat pierwszej pomocy i działań ratowniczych w podręczniku przedstawiono zasady postępowania w sytuacjach kryzysowych, zagrożenia czasu pokoju, a także zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa państwa i edukacji zdrowotnej. • Ułatwia opanowanie wiedzy i umiejętności praktycznych dzięki algorytmom postępowania, czytelnym zdjęciom oraz infografikom. • Umożliwia szybkie odnalezienie szukanych treści dzięki przemyślanym wyróżnieniom w tekście oraz ujęciu najistotniejszych zagadnień w widoczne i czytelne ramki. • Pomaga przyswoić wiedzę poprzez zastosowanie różnorodnych, dostosowanych do potrzeb uczniów rozwiązań, takich jak mnemotechniki, podsumowania po tematach czy powtórzenia po działach. • Pozwala dostrzec przydatność i aktualność omawianych zagadnień dzięki licznym odwołaniom do sytuacji bliskich doświadczeniu uczniów oraz do wydarzeń, które miały miejsce w niedalekiej przeszłości.

42,50 zł
38,25 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,25 zł

75
Historia Kościoła. O męczennikach palestyńskich - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia Kościoła. O męczennikach palestyńskich
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Historia Kościoła. O męczennikach palestyńskich Euzebiusza z Cezarei jest chronologicznie pierwszym i zarazem najważniejszym dziełem historiograficznym w Kościele. Przeważająca część szczegółowych informacji, jakie posiadamy na temat Kościoła pierwszych wieków pochodzi właśnie spod pióra Euzebiusza. Cezarejczyk, zanim został biskupem-ulubieńcem Konstantyna, na własne oczy widział prześladowania chrześcijan za panowania cesarza Dioklecjana. W obawie o swoje życie, zdecydował się na opuszczenie rodzinnych stron. Początkowo ukrywał się w Tyrze, a następnie zbiegł na pustynię Tebaidy w Egipcie. Został jednak aresztowany i poddany śledztwu. Możemy więc zaufać osobistej nucie opisów zawartych w Historii Kościoła. Dzieło Euzebiusza to coś znacznie więcej niż historia Kościoła. Autor cytuje dokumenty cesarskie, listy współczesnych, udostępnia rozmaite zestawienia. Jako archiwista z zamiłowania, starał się najstaranniej zachować dokumenty źródłowe. Dzięki sumienności Euzebiusza udało się w miarę precyzyjnie odtworzyć etapy formowania się Nowego Testamentu, czy wykluwanie się struktur kościelnych na terenach misyjnych. Oddajemy do Państwa rąk Historię Kościoła w klasycznym tłumaczeniu ks. bp Arkadiusza Lisieckiego. Słowo wstępne napisał Paweł Lisicki. Euzebiusz z Cezarei (ur. ok. 264 r., zm. ok. 340 r.) – pisarz, teolog i historyk chrześcijański, biskup Cezarei w Palestynie od 313 r. Uczeń Pamfila z Cezarei, jako wyraz oddania dla swego mistrza przyjął przydomek - syn Pamfila. Przez współczesnych znany był jako umiarkowany arianin, poparł jednak Credo uchwalone na soborze nicejskim w roku 325.

59,90 zł
43,73 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,17 zł

76
Magowie bogów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magowie bogów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.01

Kontynuacja sprzedanego w 10 milionach egzemplarzy kultowego dzieła Ślady palców bogów. Nowe sensacyjne dowody na poparcie rewolucyjnej hipotezy o początkach naszej cywilizacji. Czy kosmiczny kataklizm zniszczył 12 000 lat temu nieznaną, wysokorozwiniętą cywilizację? Graham Hancock to jeden z najwybitniejszych i najbardziej kontrowersyjnych badaczy dziejów ludzkości. Autor bestsellerów przetłumaczonych na 27 języków. Dwadzieścia lat temu Hancock zaszokował świat nauki kultowym dziełem Ślady palców bogów, w którym przedstawił hipotezę istnienia jednej cywilizacji, pramatki wszystkich kultur. To jedno z przełomowych wydarzeń intelektualnych naszych czasów. – pisał „The Times”. W Magach bogów Graham Hancock kontynuuje naukowe śledztwo. Barwnie i z poczuciem humoru opowiada o swoich najnowszych odkryciach. Dokumentuje je publikowanymi po raz pierwszy zdjęciami i przedstawia nowe dowody, które nie pozostawiają wątpliwości: zaawansowana cywilizacja epoki lodowcowej została zniszczona przez globalny kataklizm pomiędzy 12 800 a 11 600 lat temu. W Amerykę Północną i Europę uderzyły szczątki gigantycznej komety, wywołując potop na skalę światową. Przekaz o nim powtarza się w mitach wszystkich kultur. A Platon wskazuje tę datę jako czas zagłady Atlantydy... Z katastrofy ocaleli nieliczni. W późniejszych starożytnych tekstach są nazywani Magami, Mędrcami, Tajemniczymi Nauczycielami z Nieba. Osiedlali się na terenach dzisiejszej Turcji (Göbekli Tepe), Libanu (Baalbek), Egiptu (Giza), Mezopotamii, Meksyku, Peru, Indonezji, przekazując ludzkości swoją wiedzę i ostrzeżenie na przyszłość. Fragment komety sprzed 12 000 lat wciąż krąży w kosmosie. Astronomiczna wiadomość zaszyfrowana przez „magów bogów” w Göbekli Tepe, w Sfinksie czy egipskich piramidach zapowiada, że kometa uderzy w Ziemię za naszych czasów…

69,90 zł
48,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,97 zł

77
Ciekawa zabawa. Sześciolatki. Zestaw dla dziecka II - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciekawa zabawa. Sześciolatki. Zestaw dla dziecka II
Dostępny
673 szt.

„Ciekawa zabawa” to seria do wychowania przedszkolnego, która skupia się na gromadzeniu przez dziecko różnorodnych doświadczeń tak, aby było samodzielne i radziło sobie w życiu. W zestawie dla 6-latka znajdują się cztery części: Kart pracy, Pomoce, Książka sześciolatka oraz Mój zeszyt (zeszyt grafomotoryczny). Ułatwia naukę czytania dzięki Książce sześciolatka, która opiera się na metodzie analityczno-syntetycznej, a w ramach ćwiczeń z mówienia zawiera elementy czytania sylabami oraz czytanie globalne. Książka to także czytanie ze zrozumieniem i „czytanie” obrazów. Doskonali umiejętności ze wszystkich obszarów rozwojowych zawartych w podstawie programowej i przygotowuje do klasy pierwszej poprzez zawarte w Kartach pracy różnorodne ćwiczenia. Ułatwia indywidualizację pracy dzięki zadaniom trudniejszym, wyrażaniu siebie, zadaniom otwartym i zadaniom dodatkowym. Wspiera inwencję twórczą dzieci, zdolności konstrukcyjne, sprawność manualną i naukę czytania oraz matematyki poprzez zestaw gotowych pomocy do zajęć dla każdego dziecka, zawartych w odrębnej publikacji. Umożliwia ćwiczenia grafomotorycznei przygotowuje dzieci do nauki pisania dzięki propozycjom w zeszycie grafomotorycznym – ilustracje, szlaczki literopodobne, litery i cyfry do pisania po śladzie. Zaciekawia inspiruje do samodzielnych działań dzięki różnorodnej szacie graficznej. Rozwija umiejętność uczenia się dzieci oraz wspomaga osiąganie dojrzałości emocjonalnej do podjęcia nauki w szkole.

155,00 zł
139,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,50 zł

78
Pakiet: Ciemność / Wyspa / Mgła - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Ciemność / Wyspa / Mgła
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.31

W bestsellerowej serii HULDA Jónasson zaskakuje postacią bohaterki – według „Timesa” – „jednej z najciekawszych i najoryginalniejszych w literaturze kryminalnej” – i jak zwykle zachwyca niepowtarzalnym, mrocznym nastrojem. Unikatowa konstrukcja – w każdym tomie bohaterka jest o 10 lat młodsza – tworzy niesamowity suspens. - Ciemność Na brzeg odległego fiordu morze wyrzuciło ciało młodej Rosjanki. Pobieżne dochodzenie ustaliło, że to samobójstwo... Komisarz Hulda Hermannsdóttir z policji w Reykjavíku zostaje niespodziewanie wysłana na wcześniejszą emeryturę. Może przeprowadzić jeszcze ostatnie śledztwo. Hulda wybiera sprawę Rosjanki. Ma powody podejrzewać, że dziewczyna nie odebrała sobie życia... Szybko przekonuje się, że nie może ufać nikomu. Policja usiłuje torpedować śledztwo. Hulda ma tylko kilka dni, żeby rozwiązać ponurą tajemnicę — bez względu na to, ile zasad będzie musiała złamać. Nawet za cenę śmiertelnego ryzyka. - Wyspa Elliðaey– piękna, surowa i niedostępna wyspa u poszarpanych fiordami najbardziej odległych i odludnych wybrzeży Islandii. Czworo przyjaciół przybywa tu, by uczcić pamięć dziewczyny, która dziesięć lat temu przyjechała tu na romantyczne wakacje i nie wróciła. Teraz jedno z nich też nie wróci... Śledztwo prowadzi komisarz Hulda Hermannsdóttir. Czuje, że coś łączy obie zbrodnie. Szukając prawdy, będzie musiała zanurzyć się w najgłębszym mroku spowijającym to miejsce oraz sumienia ludzi związanych nicią kłamstw, szantażu, manipulacji. I zmierzyć się z ciemnością jej własnej duszy... - Mgła Rok 1987, tuż przed Bożym Narodzeniem. Odludna farma na wschodzie Islandii. Mieszkają tam państwo Einarsson, w zimę odcięci przez śnieżyce od świata. Śnieżyca powinna była odciąć wszystkich od świata. Nikt nie powinien się tam dostać, a jednak ktoś puka do drzwi. Państwo Einarsson nie wpuszczają obcych, a jego wpuścili. Nieznajomy plącze się w opowieściach. To kłamca, a może morderca? Czterdziestoletnia detektyw Hulda Hermannsdóttir wraca do pracy po życiowej tragedii. Nie może się pozbierać, a szef powierza jej skomplikowaną sprawę zbrodni na farmie Einarssonów. W tym tomie poznajemy wreszcie tajemnicę, która tak boleśnie ukształtowała życie i osobowość Huldy.

39,90 zł
27,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

79
Super Powers. Podręcznik do języka angielskiego. Szkoła podstawowa, klasa 6 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Powers. Podręcznik do języka angielskiego. Szkoła podstawowa, kl...
Dostępny
74 szt.

Nowość! Edycja 2022-2024 Praca z podręcznikiem Super Powers 6 to: - prezentacja zagadnień gramatycznych w łagodny sposób, dzięki rozłożeniu treści gramatycznych na dwie lekcje w rozdziale, - możliwość pracy z grupami o zróżnicowanym poziomie, dzięki podziałowi na słownictwo podstawowe i rozszerzone oraz oznaczeniu ćwiczeń wg. stopnia trudności, - polecenia, wskazówki, strategie uczenia się i wyjaśnienia gramatyczne napisane łatwym, dostępnym dla ucznia językiem, - łatwy dostęp do nagrań w szkole i w domu w postaci kodów QR, - zabawa i rozrywka, dzięki wykorzystaniu gier i projektów edukacyjnych.

48,50 zł
43,65 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,85 zł

80
Wyprawka. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa, klasa 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprawka. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa, klasa 3
Dostępny
76 szt.

Wyprawka ucznia zawiera zestaw pomocy dydaktycznych aktywizujących dzieci i uatrakcyjniających naukę w klasie 3. Angażuje uczniów do wspólnej i samodzielnej aktywności dzięki pomocom wspierającym ogólny rozwój dziecka. Zawartość wyprawki: gra Piotruś (utrwalająca wiadomości przyrodnicze), tablice ortograficzne, memory ortograficzne, gra przyrodnicza – Zwierzęta świata, monety i banknoty, tablice liczbowe, tabela układu pozycyjnego i kartoniki do tabeli, pomoc dydaktyczna do sprawdzania mnożenia, gra matematyczna – Wyścig żółwi, plansza Parki narodowe w Polsce, plansza Regiony Polski.

22,90 zł
21,76 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,14 zł

81
Teczka artysty. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa, klasa 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka artysty. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa, klasa 3
Dostępny
175 szt.

Teczka artysty do klasy 3 to zbiór projektów plastyczno-technicznych, które rozwijają naturalną w dziecku skłonność do ekspresji plastycznej. - Zachęca do aktywności dzięki nowatorskim projektom modeli plastyczno-technicznych w postaci wycinanek i kolorowanek. - Kształci przydatne umiejętności konstruowania, rysowania, wycinania i klejenia. - Pozwala skutecznie realizować projekty dzięki prostej formie graficznej, bogatej kolorystce i jasno sformułowanym poleceniom, które wyznaczają jednocześnie etapy pracy. - Rozwija zainteresowania uczniów dzięki różnorodności i atrakcyjności zastosowanych technik. - Poszerza wiedzę z dziedziny sztuki na stronach opisujących wybrane zagadnienia teoretyczne.

22,90 zł
21,76 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,14 zł

82
Informatyka. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa, klasa 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Informatyka. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa, klasa 3
Dostępny
54 szt.

„Informatyka" do klasy 3, dostępna także jako aplikacja online, gwarantuje najwyższy poziom nauczania i pełną realizację zapisów podstawy programowej. Zadania i filmy instruktażowe pomagają zdobyć wprawę w korzystaniu z podstawowych programów komputerowych (Paint, Word) oraz uczą rozwiązywania problemów. Liczne gry rozwijają kreatywne myślenie oraz wspierają pracę zespołową. Informatyka: - Rozwija spostrzegawczość, szybkość i refleks, kształtując umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów za pomocą programów komputerowych. - Ułatwia zrozumienie istotnych zagadnień informatycznych oraz uczy obsługi podstawowych programów komputerowych (Word, Paint, PowerPoint)dzięki zrozumiałym – krok po kroku – opisom oraz licznym zdjęciom i zrzutom ekranowym. - Uczy programowania poprzez zabawę – gry zawarte na płycie/w aplikacji intuicyjnie rozwijają umiejętność kodowania, logicznego myślenia i dążenia do celu, kształtują cierpliwość i myślenie przyczynowo-skutkowe. - Rozwija umiejętność myślenia algorytmicznego z wykorzystaniem programu Scratch. - Płyta/aplikacja skorelowana z zeszytem ćwiczeń pozwala na samodzielną pracę dzięki poleceniom w formie tekstu czytanego przez lektora oraz różnorodnym feedbackom na każdym etapie gry i rozwiązywania zadania.

23,90 zł
22,71 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,19 zł

83
Wielka Przygoda. Zeszyt ćwiczeń do matematyki. Szkoła podstawowa, klasa 3, część 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka Przygoda. Zeszyt ćwiczeń do matematyki. Szkoła podstawowa, klas...
Dostępny
92 szt.

Ćwiczenia matematyczne z serii „Wielka Przygoda” klasa 3 cz. 4 umożliwiają dziecku wykorzystanie swojej wiedzy i umiejętności w praktyce. Jako uzupełnienie podręcznika rozwijają sprawność liczenia, uczą analizowania danych, wykorzystują kreatywność i potencjał każdego ucznia. - Porządkują wiedzę nieformalną dziecka i kształtują rozumienie pojęć matematycznych dzięki zadaniom, w których uczeń szuka rozwiązań, wykorzystując swoją intuicję oraz zdobyte umiejętności. - Rozwijają i kształtują wyobraźnię przestrzenną poprzez zadania, w których dziecko manipuluje różnymi przedmiotami, bada ich właściwości, eksperymentuje. - Przygotowują ucznia do realizacji wielu zagadnień geometrycznych na wyższych poziomach edukacyjnych oraz do rozwiązywania zadań z geometrii. - Pozwalają dziecku dochodzić do rozwiązania różnymi drogami – uczeń uświadamia sobie, że dany wynik można uzyskać, stosując różne metody obliczeń. - Ułatwiają intuicyjne rozumienie trudnych, abstrakcyjnych pojęć matematycznych. - Dają możliwość analizowania związków między liczbami. - Kładą nacisk na manualne i rysunkowe metody rozwiązywania zadań tekstowych. - Uczą argumentowania, kształtują i rozwijają samodzielne myślenie. - Kształcą dociekliwość i koncentrację, rozbudzają ciekawość poznawczą oraz myślenie kombinatoryczne. - Zadania tekstowe ćwiczą umiejętność porządkowania danych. - Sprawdzają i systematyzują zdobytą wiedzę matematyczną; uczeń dowiaduje się, które zagadnienia już opanował, a które musi jeszcze poćwiczyć (strony Czy to już umiem?).

20,50 zł
18,99 zł

Rabat 7,4%
oszczędzasz 1,51 zł

84
Wielka Przygoda. Zeszyt ćwiczeń do matematyki. Szkoła podstawowa, klasa 3, część 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka Przygoda. Zeszyt ćwiczeń do matematyki. Szkoła podstawowa, klas...
Dostępny
109 szt.

Ćwiczenia matematyczne z serii „Wielka Przygoda” klasa 3 cz. 3 umożliwiają dziecku wykorzystanie swojej wiedzy i umiejętności w praktyce. Jako uzupełnienie podręcznika rozwijają sprawność liczenia, uczą analizowania danych, wykorzystują kreatywność i potencjał każdego ucznia. - Porządkują wiedzę nieformalną dziecka i kształtują rozumienie pojęć matematycznych dzięki zadaniom, w których uczeń szuka rozwiązań, wykorzystując swoją intuicję oraz zdobyte umiejętności. - Rozwijają i kształtują wyobraźnię przestrzenną poprzez zadania, w których dziecko manipuluje różnymi przedmiotami, bada ich właściwości, eksperymentuje. - Przygotowują ucznia do realizacji wielu zagadnień geometrycznych na wyższych poziomach edukacyjnych oraz do rozwiązywania zadań z geometrii. - Pozwalają dziecku dochodzić do rozwiązania różnymi drogami – uczeń uświadamia sobie, że dany wynik można uzyskać, stosując różne metody obliczeń. - Ułatwiają intuicyjne rozumienie trudnych, abstrakcyjnych pojęć matematycznych. - Dają możliwość analizowania związków między liczbami. - Kładą nacisk na manualne i rysunkowe metody rozwiązywania zadań tekstowych. - Uczą argumentowania, kształtują i rozwijają samodzielne myślenie. - Kształcą dociekliwość i koncentrację, rozbudzają ciekawość poznawczą oraz myślenie kombinatoryczne. - Zadania tekstowe ćwiczą umiejętność porządkowania danych. - Sprawdzają i systematyzują zdobytą wiedzę matematyczną; uczeń dowiaduje się, które zagadnienia już opanował, a które musi jeszcze poćwiczyć (strony Czy to już umiem?).

20,50 zł
18,99 zł

Rabat 7,4%
oszczędzasz 1,51 zł

85
Wielka Przygoda. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa, klasa 3, część 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka Przygoda. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa, klasa 3, część 3
Dostępny
49 szt.

Ćwiczenia zintegrowane z serii „Wielka Przygoda” do klasy 3 cz. 3 kontynuują przygodę ucznia w świecie edukacji polonistycznej i społecznej - rozwijają umiejętności czytania i pisania oraz, stosując zasadę stopniowana trudności, rozszerzają wiedzę o języku. - Utrwalają, doskonalą i rozwijają umiejętności dziecka z zakresu wyżej wymienionych edukacji dzięki precyzyjnie dobranym zestawom ćwiczeń. - Doskonalą sprawność językową i wzbogacają słownictwo poprzez różnorodne ćwiczenia i zadania. - Uczą analizowania tekstów i rozumienia ich na stronach Czytam i rozumiem oraz Nasze lektury– poświęconych utworom zalecanym w podstawie programowej. - Przybliżają uczniowi świat nauki o języku, gramatyki i zasady ortografii na stronach Przygoda z ortografią. - Usprawniają motorykę małą, percepcję i pamięć wzrokową na stronach z ćwiczeniami na spostrzegawczość, z rozsypankami literowymi i wyrazowymi. Każdy zeszyt zawiera też wyklejankę z naklejkami wielokrotnego użytku. - Wspomagają spostrzegawczość, umiejętność koncentracji i logicznego myślenia poprzez kreatywne zabawy, rebusy i ćwiczenia logiczne zamieszczone na stronach Łamigłówki. - Pomagają w przygotowaniu uczniów do różnorodnych form sprawdzania wiedzy i umiejętności poprzez strony Czy to już umiem?

20,50 zł
18,99 zł

Rabat 7,4%
oszczędzasz 1,51 zł

86
Wielka Przygoda. Matematyka. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 3. Część 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka Przygoda. Matematyka. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 3. Część 2
Dostępny
59 szt.

Ćwiczenia matematyczne z serii „Wielka Przygoda” klasa 3 cz. 2 umożliwiają dziecku wykorzystanie swojej wiedzy i umiejętności w praktyce. Jako uzupełnienie podręcznika rozwijają sprawność liczenia, uczą analizowania danych, wykorzystują kreatywność i potencjał każdego ucznia. - Porządkują wiedzę nieformalną dziecka i kształtują rozumienie pojęć matematycznych dzięki zadaniom, w których uczeń szuka rozwiązań, wykorzystując swoją intuicję oraz zdobyte umiejętności. - Rozwijają i kształtują wyobraźnię przestrzenną poprzez zadania, w których dziecko manipuluje różnymi przedmiotami, bada ich właściwości, eksperymentuje. - Przygotowują ucznia do realizacji wielu zagadnień geometrycznych na wyższych poziomach edukacyjnych oraz do rozwiązywania zadań z geometrii. - Pozwalają dziecku dochodzić do rozwiązania różnymi drogami – uczeń uświadamia sobie, że dany wynik można uzyskać, stosując różne metody obliczeń. - Ułatwiają intuicyjne rozumienie trudnych, abstrakcyjnych pojęć matematycznych. - Dają możliwość analizowania związków między liczbami. - Kładą nacisk na manualne i rysunkowe metody rozwiązywania zadań tekstowych. - Uczą argumentowania, kształtują i rozwijają samodzielne myślenie. - Kształcą dociekliwość i koncentrację, rozbudzają ciekawość poznawczą oraz myślenie kombinatoryczne. - Zadania tekstowe ćwiczą umiejętność porządkowania danych. - Sprawdzają i systematyzują zdobytą wiedzę matematyczną; uczeń dowiaduje się, które zagadnienia już opanował, a które musi jeszcze poćwiczyć (strony Czy to już umiem?).

20,50 zł
19,99 zł

Rabat 2,5%
oszczędzasz 0,51 zł

87
Nowe Słowa na start! Język polski. Zeszyt ćwiczeń dla klasy 6 szkoły podstawowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowe Słowa na start! Język polski. Zeszyt ćwiczeń dla klasy 6 szkoły p...
Dostępny
63 szt.

Zeszyt ćwiczeń „NOWE Słowa na start!” dla klasy 6 zawiera zadania utrwalające umiejętności i wiedzę z zakresu kształcenia językowego, a także polecenia ułatwiające zrozumienie roli środków artystycznego wyrazu w utworach literackich. Ćwiczenia są skorelowane z podręcznikiem „NOWE Słowa na start! 6”. - Poprzez liczne ćwiczenia o atrakcyjnej formie ułatwia rozwijanie umiejętności oraz utrwalanie wiadomości z zakresu nauki o języku. - Pozwala na utrwalanie poprawnej pisowni dzięki różnorodnym zadaniom ortograficznym. - Umożliwia kształcenie umiejętności z zakresu retoryki oraz pozwala ćwiczyć tworzenie wypowiedzi ustnych i pisemnych. - Dzięki zestawom zadań do tekstów literackich i publicystycznych uczy analizy zastosowanych środków językowych i stylistycznych, a także utrwala umiejętności retoryczne. - Zawiera odsyłacze do dodatkowych materiałów (teorii, wskazówek pomagających w rozwiązywaniu zadań, ćwiczeń oraz zasobów multimedialnych) w postaci kodów QR. - Utrwala najważniejsze zagadnienia za pomocą podsumowań Sprawdź, czy potrafisz zamieszczonych na końcu każdego rozdziału. - Skutecznie wspiera w systematycznym zdobywaniu wiedzy i umiejętności, dzięki czemu pomaga w przygotowaniu do egzaminu po klasie 8.

26,50 zł
25,18 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,32 zł

88
Wielka Przygoda. Matematyka. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 3. Część 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka Przygoda. Matematyka. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 3. Część 1
Dostępny
40 szt.

Ćwiczenia matematyczne z serii „Wielka Przygoda” klasa 3 cz. 1 umożliwiają dziecku wykorzystanie swojej wiedzy i umiejętności w praktyce. Jako uzupełnienie podręcznika rozwijają sprawność liczenia, uczą analizowania danych, wykorzystują kreatywność i potencjał każdego ucznia. - Porządkują wiedzę nieformalną dziecka i kształtują rozumienie pojęć matematycznych dzięki zadaniom, w których uczeń szuka rozwiązań, wykorzystując swoją intuicję oraz zdobyte umiejętności. - Rozwijają i kształtują wyobraźnię przestrzenną poprzez zadania, w których dziecko manipuluje różnymi przedmiotami, bada ich właściwości, eksperymentuje. - Przygotowują ucznia do realizacji wielu zagadnień geometrycznych na wyższych poziomach edukacyjnych oraz do rozwiązywania zadań z geometrii. - Pozwalają dziecku dochodzić do rozwiązania różnymi drogami – uczeń uświadamia sobie, że dany wynik można uzyskać, stosując różne metody obliczeń. - Ułatwiają intuicyjne rozumienie trudnych, abstrakcyjnych pojęć matematycznych. - Dają możliwość analizowania związków między liczbami. - Kładą nacisk na manualne i rysunkowe metody rozwiązywania zadań tekstowych. - Uczą argumentowania, kształtują i rozwijają samodzielne myślenie. - Kształcą dociekliwość i koncentrację, rozbudzają ciekawość poznawczą oraz myślenie kombinatoryczne. - Zadania tekstowe ćwiczą umiejętność porządkowania danych. - Sprawdzają i systematyzują zdobytą wiedzę matematyczną; uczeń dowiaduje się, które zagadnienia już opanował, a które musi jeszcze poćwiczyć (strony Czy to już umiem?).

20,50 zł
19,99 zł

Rabat 2,5%
oszczędzasz 0,51 zł

89
Wielka Przygoda. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 3. Część 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka Przygoda. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 3. Część 2
Dostępny
51 szt.

Ćwiczenia zintegrowane z serii „Wielka Przygoda” do klasy 3 cz. 2 kontynuują przygodę ucznia w świecie edukacji polonistycznej i społecznej - rozwijają umiejętności czytania i pisania oraz, stosując zasadę stopniowana trudności, rozszerzają wiedzę o języku. - Utrwalają, doskonalą i rozwijają umiejętności dziecka z zakresu wyżej wymienionych edukacji dzięki precyzyjnie dobranym zestawom ćwiczeń. - Doskonalą sprawność językową i wzbogacają słownictwo poprzez różnorodne ćwiczenia i zadania. - Uczą analizowania tekstów i rozumienia ich na stronach Czytam i rozumiem oraz Nasze lektury– poświęconych utworom zalecanym w podstawie programowej. - Przybliżają uczniowi świat nauki o języku, gramatyki i zasady ortografii na stronach Przygoda z ortografią. - Usprawniają motorykę małą, percepcję i pamięć wzrokową na stronach z ćwiczeniami na spostrzegawczość, z rozsypankami literowymi i wyrazowymi. Każdy zeszyt zawiera też wyklejankę z naklejkami wielokrotnego użytku. - Wspomagają spostrzegawczość, umiejętność koncentracji i logicznego myślenia poprzez kreatywne zabawy, rebusy i ćwiczenia logiczne zamieszczone na stronach Łamigłówki. - Pomagają w przygotowaniu uczniów do różnorodnych form sprawdzania wiedzy i umiejętności poprzez strony Czy to już umiem?

20,50 zł
19,99 zł

Rabat 2,5%
oszczędzasz 0,51 zł

90
Wielka Przygoda. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 3. Część 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka Przygoda. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 3. Część 1
Dostępny
42 szt.

Ćwiczenia zintegrowane z serii „Wielka Przygoda” do klasy 3 cz. 1 kontynuują przygodę ucznia w świecie edukacji polonistycznej i społecznej - rozwijają umiejętności czytania i pisania oraz, stosując zasadę stopniowana trudności, rozszerzają wiedzę o języku. - Utrwalają, doskonalą i rozwijają umiejętności dziecka z zakresu wyżej wymienionych edukacji dzięki precyzyjnie dobranym zestawom ćwiczeń. - Doskonalą sprawność językową i wzbogacają słownictwo poprzez różnorodne ćwiczenia i zadania. - Uczą analizowania tekstów i rozumienia ich na stronach Czytam i rozumiem oraz Nasze lektury – poświęconych utworom zalecanym w podstawie programowej. - Przybliżają uczniowi świat nauki o języku, gramatyki i zasady ortografii na stronach Przygoda z ortografią. - Usprawniają motorykę małą, percepcję i pamięć wzrokową na stronach z ćwiczeniami na spostrzegawczość, z rozsypankami literowymi i wyrazowymi. Każdy zeszyt zawiera też wyklejankę z naklejkami wielokrotnego użytku. - Wspomagają spostrzegawczość, umiejętność koncentracji i logicznego myślenia poprzez kreatywne zabawy, rebusy i ćwiczenia logiczne zamieszczone na stronach Łamigłówki. - Pomagają w przygotowaniu uczniów do różnorodnych form sprawdzania wiedzy i umiejętności poprzez strony Czy to już umiem?

20,50 zł
19,99 zł

Rabat 2,5%
oszczędzasz 0,51 zł

91
Pakiet: Inwazja kosmicznych warzyw / Zima w środku lata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Inwazja kosmicznych warzyw / Zima w środku lata
Dostępny
206 szt.

Pakiet dwóch tomów zabawnych i magicznych przygód Bustera Baylissa autorstwa Philipa Reeve’a. - Inwazja kosmicznych warzyw Kosmiczne warzywa atakują miasteczko! Przejmują kontrolę nad ludzkimi umysłami izmieniają mieszkańców Smogley wniewolników. Rosną wzastraszającym tempie. Wkrótce zaczną zjadać ludzi. Buster musi znaleźć sposób, jak uratować miasto przed krwiożerczymi superbrukselkami… - Zima w środku lata Buster niema szczęścia. Dlaczego zawsze coś (albo ktoś) musi mu zepsuć wakacje? Tym razem jest to ekipa archeologów, zaproszona przezmamę Bustera. Ale czy ktoś mógł przewidzieć, że ledwo rozkopią pagórek na szkolnym boisku… zamarzną wśrodku lata?! Buster ucieka wostatniej chwili. Tylko po to, by odkryć, że to on musi uratować Smogley przed Królem Zimy, który skuwa miasto coraz grubszą warstwą lodu… Philip Reeve, brytyjski autor kilkunastu książek dlamłodzieży iilustrator. Światową sławę zyskał w2001 roku dzięki powieściZabójcze maszyny, zekranizowanej przezPetera Jacksona, reżysera m.in.Władcy PierścieniiHobbita. Książka zdobyła Złoty Medal prestiżowej nagrody Nestlé Smarties Book Prize. Philip Reeve został uhonorowany również innymi najwyższymi nagrodami gatunku: Carnegie Medal, Guardian Children’s Fiction Prize, Los Angeles Times Book Award.

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

92
Wybór damy. Romans interaktywny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wybór damy. Romans interaktywny
Dostępny
2308 szt.

Namiętny romans historyczny, jakiego jeszcze nie było! TY jesteś jego bohaterką. 250 wyborów i 23 zakończenia. Miłości, przygody, podróże, tajemnice i humor! Pikantne flirty. Błyskotliwe riposty. Namiętne intrygi ocierające się o skandal. Mężczyźni w kiltach. I wiele, wiele więcej! Bohaterką tego niezwykłego romansu… jesteś ty! Tak – właśnie ty! I to ty już za chwilę dokonasz wielu nieoczywistych i ekscytujących wyborów, dzięki którym przeżyjesz mnóstwo przygód i znajdziesz upragnioną miłość! Przenosisz się do XIX wieku. Jesteś bez grosza przy duszy, nie brak ci jednak odwagi. Czujesz, że twoja przyszłość u boku wymarzonej połówki jest na wyciągnięcie ręki. Co postanawiasz? • Czy przewracasz zalotnym ruchem stronę, by już po chwili flirtować z dowcipnym baronetem – sir Benedictem Granville’em? • A może szukając prawdziwej i namiętnej miłości, odkrywasz ją na stronach o pracowitym, kochającym konie szkockim góralu – kapitanie Angusie MacTaggarcie? • Chyba że bardziej intryguje cię związek z przyzwoitym niegdyś człowiekiem, a teraz szaleńcem i skandalistą? Musisz zatem tak pokierować swoim losem, by przejść do rozdziałów, w których występuje niezdrowo podniecający lord Garraway Craven… • A co powiesz na beztroską lekturę tej książki u boku uduchowionej i żądnej przygód lady Evangeline Youngblood jako jej towarzyszka podróży? Uważaj! Bądź gotowa na jeszcze inne, niespodziewane koleje losu! Na swej drodze spotkasz ubogie sieroty, przerażające wilkołaki, zawiłe intrygi, dawno rozdzielonych kochanków, skradzione egipskie artefakty i wiele tajemnic. Najważniejsze jednak, że każdy zwrot akcji w tym zachwycającym romansie następuje na twoje życzenie!

44,99 zł
35,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,00 zł

93
Finally New LP BLACK, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Finally New LP BLACK, Winyl
THEY HATE CHANGE, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.26

97,90 zł
90,07 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,83 zł

94
Finally New, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Finally New, CD
THEY HATE CHANGE, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

1.Stuntro 2.Breathing 3.Who Next? 4.Reversible Keys 5.Blatant Localism 6.Coded Language (Interlude) 7.1000 Horses 8.Little Brother 9.Some Days I Hate My Voice 10.Certi 11.Perm 12.X-Ray Spex 13.From the Floor

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

95
Finally New LP COKE, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
97,90 zł
90,07 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,83 zł

96
Big Time LP BLACK, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Big Time LP BLACK, Winyl
Angel Olsen, Mystic Production
Dostępny
18 szt.

All The Good Times Big Time Dream Thing Ghost On All The Flowers Right Now This Is How It Works Go Home Through The Fires Chasing The Sun

180,90 zł
166,43 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 14,47 zł

97
Big Time, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Big Time, CD
Angel Olsen, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

1.All The Good Times 2.Big Time 3.Dream Thing 4.Ghost On 5.All The Flowers 6.Right Now 7.This Is How It Works 8.Go Home 9.Through The Fires 10.Chasing The Sun

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

98
The Oblivion Particle LP SPLATTER, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
149,90 zł
137,91 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,99 zł

99
Children Of The Sounds LP YELLOW RED, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Children Of The Sounds LP YELLOW RED, Winyl
Kaipa, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

[ 1 ] 1.Children Of The Sounds 2.On The Edge Of New Horizons [ 2 ] 1.Like A Serpentine 2.The Shadowy Sunlight 3.What's Behind The Fields

149,90 zł
137,91 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,99 zł

100
The Oblivion Particle LP CLEAR, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Oblivion Particle LP CLEAR, Winyl
Beard Spock's, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.10

1.1. Tides of Time 1.2. Minion 1.3. Hell's Not Enough 1.4. Bennett Built a Time Machine 1.5. Get Out While You Can 2.1. A Better Way To Fly 2.2. The Center Line 2.3. To Be Free Again 2.4. Disappear

149,90 zł
137,91 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,99 zł

Wróć do góry