hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.06.19

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 19 czerwca 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Literackie przechadzki po Paryżu (Aleksandra Bajerska), na drugim Leśne ustronie. Tom 2. Uzdrowicielka. Audiobook (Agnieszka Krawczyk). Kolejny produkt to Dekoracje okienne szkoła -Żegnaj przedszkole 24szt (LearnHow) oraz Biret dla dzieci z gumką - granatowy (LearnHow).
1
Literackie przechadzki po Paryżu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Literackie przechadzki po Paryżu
Dostępny
30 szt.

Książka Literackie przechadzki po Paryżu to owoc wieloletniej pasji i fascynacji kulturą francuską. Autorka w barwny sposób opisuje fenomen XIX-wiecznego Paryża, "stolicy świata" tamtego okresu. Przypomina dzieła literatury polskiej poświęcone Paryżowi oraz bogactwo tekstów kultury z nim związanych. Co najważniejsze, dokumentuje ogromny wpływ, jaki francuska kultura, obyczajowość i język wywarły na polskich autorów okresu pozytywizmu i Młodej Polski. Publikacja ta jest również hołdem dla miasta, które przez wieki oczarowywało kolejne pokolenia, stając się inspiracją dla wszystkich poszukujących wolności i lepszego życia.

44,99 zł
32,84 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,15 zł

6 osób kupiło
2
Leśne ustronie. Tom 2. Uzdrowicielka. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Leśne ustronie. Tom 2. Uzdrowicielka. Audiobook
Agnieszka Krawczyk, StoryBox
Dostępny
29 szt.

W Nieznajomce, niewielkiej wiosce ukrytej w górach, wśród polan, łąk i lasów, nadchodzi jesień. Antoni Szeptyna pracuje nad kolejną niezwykłą i magiczną książką „Misteriami drzew”, Mariusz próbuje na nowo ułożyć sobie życie z Reginą, Zośka podejmuje leczenie swej blizny. Wszystko wydaje się układać dobrze, ale na horyzoncie już widać ciemne chmury. Ktoś upomina się o odziedziczony przez Zośkę domek, schronisko dla zwierząt także przeżywa trudne chwile, a nowy mieszkaniec wioski wprowadza sporo zamieszania w spokojne dotąd życie sąsiadów. Losy niespodziewanie się krzyżują, pojawiają się pytania, niepokoje, gwałtowne uczucia i wielkie tęsknoty. Czyje marzenia zostaną zawiedzione, a kto odnajdzie się wśród tych życiowych zawirowań? Czy przyjaźń i miłość naprawdę potrafią zwyciężyć wszystko, czy jedynie rodzą złudną nadzieję? Pełna uczuć i emocji opowieść o ludziach, którzy noszą w sobie tajemnice, ukryte tęsknoty i czasem bolesne zadry. Wciąż jednak wierzą, że poszukując ukojenia, mogą trafić na kogoś, kto uzdrowi, pomoże zrozumieć samych siebie, symbolicznie wyleczy. A najlepszym kluczem do szczęścia jest wrażliwe serce, któremu warto zaufać.

32,95 zł
26,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,59 zł

5 osób kupiło
3
Dekoracje okienne szkoła -Żegnaj przedszkole 24szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekoracje okienne szkoła -Żegnaj przedszkole 24szt
LearnHow
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.07

DEKORACJA NA OKNA - SZKOLNE DEKORACJE - DUŻY NAPIS ŻEGNAJ PRZEDSZKOLE (24 elementów, jednostronna) Zestaw zawiera 24 elementów! - Idealna dekoracja na zakończenie roku w przedszkolu. Dekoracje są wycięte, gotowe do powieszenia. Zestaw składa się z 17 liter, 2 dużych dzieci i 5 elementów przedszkolnych - idealne na uroczystość zakończenia roku w szkole lub przedszkolu. Świetnie sprawdzi się jako ozdoba na okno, w szczególności w szkolnych salach, a także korytarzach! Może sprawdzić się także w pokojach dziecięcych, przedszkolach i żłobkach!

27,99 zł
26,59 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,40 zł

4 osoby kupiły
4
Biret dla dzieci z gumką - granatowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biret dla dzieci z gumką - granatowy
LearnHow
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.06

Biret wykonany z solidnego kartonu o gramaturze 250g / m2, obwód ok. 53 cm. W zestawie gumka pod brodę. Laminowanie folią błyszczącą nie tylko zapewnia dodatkową ochronę, dzięki której biret uzyskuje dodatkową sztywność, ale również sprawia, że wydrukowane kolory są bardziej wyraziste. Folie błyszczące są odporne na kurz i wilgoć. Biret w zestawie z gumką. Birety do samodzielnego złożenia

6,02 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,5%
oszczędzasz 0,03 zł

4 osoby kupiły
5
Matka wszystkich lalek. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Matka wszystkich lalek. Audiobook
Monika Szwaja, StoryBox
Dostępny
3 szt.

Matka wszystkich lalek to książka, w której Monika Szwaja opisała losy dwóch kobiet, różniących się właściwie wszystkim, od wieku począwszy. Jedna z nich, córka polsko-bretońskiego małżeństwa, dobiega trzydziestki i właśnie dowiaduje się, że niezupełnie jest osobą, za którą dotąd się uważała. Druga również przez wiele lat przeżywała kłopoty z własną identyfikacją spowodowane bezwzględnością drugiej wojny światowej. Obie muszą sobie jakoś poradzić z nową wiedzą o sobie i swoim pochodzeniu. Nie jest to wcale łatwe, zwłaszcza w przypadku osoby, której w dzieciństwie zmieniono tożsamość i połączono to z regularnym praniem mózgu. Takich rzeczy nie przeżywa się bezkarnie. Monika Szwaja, jak zwykle, pisze o kobietach, które nie gubią się na zakrętach rzeczywistości... a jeśli nawet czasem się zagubią, to starają się odnaleźć drogę do samych siebie. Potrafią myśleć, walczyć, pracować, kochać i cieszyć się życiem.

34,90 zł
19,20 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 15,70 zł

3 osoby kupiły
6
Światy wzniesiemy nowe. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Światy wzniesiemy nowe. Audiobook
Urszula Jabłońska, StoryBox
Dostępny
4 szt.

Niektórzy mówią, że świat taki, jaki znamy, dobiega końca. Ale są przecież jeszcze inne światy – tylko w Europie da się znaleźć ich setki. Można powiedzieć o nich „komuny” (chociaż to słowo kojarzy się z rozczarowaniem pokolenia lat 60.) albo „społeczności utopijne” (to termin dla tych, którzy lubią patos). Niektórym wystarcza po prostu słowo „społeczności” (przywodzi na myśl grupę sąsiadów, którzy wspólnie urządzają przydomowy ogródek). U ich zarania są podobne problemy: kryzys demokracji i religii, globalny kapitalizm, zmiany klimatyczne. Często niosą nadzieję. Czasem zmagają się z widmem autorytaryzmu.

39,90 zł
22,34 zł

Rabat 44,0%
oszczędzasz 17,56 zł

3 osoby kupiły
7
Dekoracje okienne szkoła -Sowy w biretach 2szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekoracje okienne szkoła -Sowy w biretach 2szt
LearnHow
Dostępny
14 szt.

DUŻA DEKORACJA NA OKNA - SZKOLNE DEKORACJE - DUŻE SOWY W BIRETACH - DWUSTRONNE ~A3 (2 elementów, dwustronna) Zestaw zawiera 2 elementów - wydrukowanych dwustronnie! Dekoracje są wycięte, gotowe do powieszenia. Zestaw składa się z 2 sowy w motywie szkolnym - idealne na uroczystość zakończenia roku w szkole lub przedszkolu. Świetnie sprawdzi się jako ozdoba na okno, w szczególności w szkolnych salach, a także korytarzach! Może sprawdzić się także w pokojach dziecięcych, przedszkolach i żłobkach! Dekoracja drukowana jest dwustronnie dzięki czemu przymocowana do okna będzie widoczna również widoczna z zewnątrz! Ozdoby możemy powiesić na oknie, ścianie lub np. na tablicy korkowej.

15,99 zł
2 osoby kupiły
8
Skrawki. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Skrawki. Audiobook
Krzysztof Jóźwik, StoryBox
Dostępny
6 szt.

Czy ktoś mógł go jeszcze uratować? Czy nie lepiej byłoby skończyć te cierpienia i pozwolić swojemu okaleczonemu ciału odejść z tego świata? W okolicach Warszawy policja znajduje resztki zwłok bestialsko okaleczonych mężczyzn. Zwyrodniały morderca niewiele pozostawia z ciał swoich ofiar. Prowadzący śledztwo, podkomisarz Krzysztof Kalinowski, musi odpowiedzieć na pytanie dlaczego zamordowanym brakuje większości mięśni i innych narządów wewnętrznych? I co ze zbrodniami ma wspólnego trójka mieszkających w Aninie sąsiadów? W tym czasie giną kolejni mężczyźni. CZY PROWADZCY ŚLEDZTWO WYGRAJ WYŚCIG Z CZASEM I ZAPOBIEGN KOLEJNYM BRUTALNYM ZABÓJSTWOM?

37,95 zł
20,87 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 17,08 zł

1 osoba kupiła
9
CD MP3 Anomalia. Shadow Raptors. Tom 6 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
CD MP3 Anomalia. Shadow Raptors. Tom 6
Sławomir Nieściur, StoryBox
Dostępny
7 szt.

32,95 zł
18,12 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 14,83 zł

1 osoba kupiła
10
Dziecko z walizki. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Dziecko z walizki. Audiobook
Paulina Cedlerska, StoryBox
Dostępny
2 szt.

Las, noc i porzucona walizka. Mazury, jakich nie chcielibyście poznać. Klara porzuca swoje olsztyńskie życie, by podjąć wymarzoną pracę. Jednak etat w wiejskiej szkole okazuje się pułapką, z której nie ma ucieczki. Rozwikłanie sekretu czerwonej walizki porzuconej na szosie staje się obsesją młodej nauczycielki, a mieszkańcy klaustrofobicznej wsi niczego nie ułatwiają. Niebawem Klara nawiązuje znajomość z jednym z nich, dużo bliższą, niż początkowo planowała. NN - tak oznaczane są osoby pochowane bez ustalonej tożsamości. W Polsce jest niemal cztery tysiące takich grobów, co przeraża bardziej niż najstraszniejsze książki. Powieść Pauliny Cedlerskiej kiełkuje właśnie z tego strachu.

32,95 zł
18,12 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 14,83 zł

1 osoba kupiła
11
Ja matką? Ratunku! Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Ja matką? Ratunku! Audiobook
Justyna Wydra, StoryBox
Dostępny
7 szt.

Czyli masz kota, taa? Mhm, dobrze że nie wzięłaś ze schroniska psa. Wiesz, co się dzieje z dziewuchami, które litują się nad biednymi, bezdomnymi psiakami? Takie dziewuchy zaraz zachodzą w ciążę! Aśka, trzydziestolatka bez wielkich życiowych planów, ze stabilną pracą, kawalerką po babci, kotem i z nie do końca wymarzonym facetem u boku, robi test ciążowy. Niespodziewanie – dla siebie i Piotrka, zwanego Piotrusiem Panem – przekonuje się, że wynik jest pozytywny. Tylko czy Aśka chce mieć dziecko? Czy chce mieć je teraz? Z tym mężczyzną? Kaśka, jej najlepsza przyjaciółka, nieoczekiwanie mówi: powinnaś! Piotrek udaje, że cieszy go perspektywa zostania ojcem. Ona sama wcale nie jest pewna... Ja matką? Ratunku! to opowieść o parze beztroskich trzydziestolatków, którym przydarza się coś niespodziewanego i zarazem zupełnie zwyczajnego. Rodzicielstwo. Aśka i Piotrek mają dziewięć miesięcy na to, by dorosnąć do roli matki i ojca. Czy zdążą? Czas – start!

32,95 zł
18,12 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 14,83 zł

1 osoba kupiła
12
Szczury Wrocławia. Chaos. Tom 1. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Szczury Wrocławia. Chaos. Tom 1. Audiobook
Robert J. Szmidt, StoryBox
Dostępny
4 szt.

Wrocław, sierpień 1963. Miasto zostaje zamknięte z powodu epidemii czarnej ospy. Milicjanci pilnujący izolatorium na Psim Polu są świadkami dziwnych incydentów – „odmienieni” pacjenci atakują przebywających w ośrodku chorych i personel. Wybucha panika. Do Komendy Wojewódzkiej docierają kolejne sygnały o „zmartwychwstałych” zwyrodnialcach. Sztab kryzysowy zmuszony jest podjąć zdecydowane działania. Do izolatoriów zostają skierowane oddziały KBW i ZOMO. Rozkaz jest prosty: opanować sytuację za wszelką cenę. Szczury Wrocławia to pełnokrwista (w podwójnym tego słowa znaczeniu) polska apokalipsa zombie pióra Roberta J. Szmidta (Metro 2033: Otchłań, Apokalipsa według Pana Jana, Łatwo być bogiem). To również nowatorski eksperyment literacki – na kartach tej powieści giną rzeczywiste osoby, wylosowane przez Autora spośród kilkutysięcznej i stale powiększającej się rzeszy czytelników skupionych wokół poświęconego książce profilu społecznościowego. To wreszcie podróż sentymentalna do czasów obskurnego, siermiężnego i cuchnącego bimbrem PRL-u, który stanowi klimatyczne tło zmagań żołnierzy i zomowców z hordami nieumarłych.

32,95 zł
18,12 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 14,83 zł

1 osoba kupiła
13
Mapa - Wybrzeże Bałtyku 1:50 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mapa - Wybrzeże Bałtyku 1:50 000
Dostępny
18 szt.

Mapa turystyczna wybrzeża Bałtyku obejmująca swym zasięgiem Mrzeżyno, Dźwirzyno, Kołobrzeg, Ustronie Morskie, Mielno, Darłowo i Jarosławiec. Dodatkowo arkusz zawiera plany Kołobrzegu, Ustronia Morskiego - Sianożęt, Mrzeżyna, Mielna - Unieścia, Łazów, Dźwirzyna, Darłówka i Darłowa. Mrzeżyno, Dźwirzyno, Kołobrzeg, Ustronie Morskie, Mielno, Jarosławiec, Łazy, Dźwirzyno, Darłówko, Darłowo, Koszalin,

13,99 zł
12,99 zł

Rabat 7,1%
oszczędzasz 1,00 zł

1 osoba kupiła
14
Kapitan Nauka Re, re, kum, kum. Zagadki obrazkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kapitan Nauka Re, re, kum, kum. Zagadki obrazkowe
Edgard
Dostępny
55 szt.

"Re, re, kum, kum! Zagadki obrazkowe" (2-3 lata) to bogato ilustrowana książeczka pełna ciekawych łamigłówek ze zwierzętami w roli głównej. Zawiera niemal 180 zagadek na spostrzegawczość i logikę. Łamigłówki obrazkowe zostały opracowane przez psychologa w taki sposób, aby wspierać rozwój intelektualny i społeczno-emocjonalny dziecka. Zagadki rozbudzające ciekawość świata Które zebry są takie same? Kto mieszka w norze? Co je krowa, a co mysz? Za którym pudełkiem może ukryć się pies, aby nie było go widać? Książeczka "Re, re, kum, kum! Zagadki obrazkowe" (2-3 lata) zawiera niemal 180 wciągających zabaw o różnym stopniu trudności, polegających na wyszukiwaniu podobieństw i różnic, określaniu i porównywaniu wielkości. Proste polecenia i kolorowe ilustracje zostały dobrane tak, aby rozbudzały ciekawość, angażowały uwagę oraz zachęcały do zdobywania wiedzy o świecie. Autorka zadbała o to, by zagadki i ilustracje uwzględniały możliwości poznawcze zarówno maluchów, jaki i młodszych przedszkolaków. Na każdej stronie znajdują się dwa zadania do rozwiązania. Zagadki to inspirujący sposób na spędzenie wolnego czasu, a także zajmującą rozrywka w domu, w szkole czy w podróży. Książeczka z zaokrąglonymi rogami została wyprodukowana w Polsce z troską o bezpieczeństwo dzieci. Rozwój myślenie logiczne, poznawanie świata, spostrzegawczość, koncentracja

26,90 zł
18,99 zł

Rabat 29,4%
oszczędzasz 7,91 zł

1 osoba kupiła
15
Heretycy. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Heretycy. Audiobook
Gilbert Keith Chesterton, StoryBox
Dostępny
28 szt.

Heretycy to książka, która od dziesiątków lat jest wznawiana na Zachodzie i cieszy się niezmienną popularnością. W pełnych uroku i dowcipu esejach G.K. Chesterton poddaje krytycznej analizie rozmaite opinie, postawy i światopoglądy, szeroko rozpowszechnione w literaturze i prasie. Lektura dla ludzi inteligentnych, lekka, ale dająca wiele do myślenia. „Sporne nie jest to, czy świat materialny zmienia się za sprawą naszych idei, lecz czy na dłuższą metę zmienia się za sprawą czegokolwiek innego” – G.K. Chesterton.

32,95 zł
26,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,59 zł

1 osoba kupiła
16
CD MP3 O księżycu z komina domu na wzgórzu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
CD MP3 O księżycu z komina domu na wzgórzu
Ariadna Piepiórka, Skrzat / Heraclon
Dostępny
9 szt.

29,95 zł
16,47 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 13,48 zł

1 osoba kupiła
17
Serwetki papierowe B&C Happy Birthday 33x33cm 20sz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serwetki papierowe B&C Happy Birthday 33x33cm 20sz
Godan
Dostępny
29 szt.

Wymiary serwetek: 33 x 33 cm Kolor: czarny Nadruk: Happy Birthday Materiał: papier Ilość sztuk w opakowaniu: 20 "

10,31 zł
9,99 zł

Rabat 3,1%
oszczędzasz 0,32 zł

1 osoba kupiła
18
Serce Neftydy. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Serce Neftydy. Audiobook
Marcin Szczygielski, StoryBox
Dostępny
7 szt.

Effi tego samego dnia wkracza w dorosłość i... traci wszystko - cumujący w pasie planetoid prom kosmiczny, na którym dorastał, zostaje unicestwiony przez drony Federacji, a w eksplozji ginie matka bohatera. Wśród szczątków kampera cudem udaje mu się odnaleźć fragment jej ciała, który zamyka w kriokapsule i wyrusza na Duat - wyniszczoną w wyniku kilkusetletnich wojen genetycznych Ziemię. Liczy na odnalezienie czynnego laboratorium, w którym zdoła przywrócić matkę do życia. Okazuje się, że planeta wcale nie przypomina martwego, toksycznego świata znanego mu z internetowych przekazów. Czekają tam na niego wielka przygoda, wielkie niebezpieczeństwo, wielka tajemnica i skomplikowana miłość. Szczygielski z filmowym rozmachem prowadzi słuchacza po bezkresnych międzyplanetarnych przestrzeniach i postapokaliptycznym świecie opanowanym przez genetyczne hybrydy, które okazują się jednak bardziej ludzkie od swoich stwórców.

32,95 zł
18,12 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 14,83 zł

1 osoba kupiła
19
Eevi bluzeczka LOVELY rozm.86cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eevi bluzeczka LOVELY rozm.86cm
Eevi
Niedostępny
Brak

Bluzeczka dziewczęca z kolekcji "Lovely" uszyta z miękkiej i przyjemnej w dotyku dzianiny. Z przodu znajdują się zakładki i niewielka kokardka z tiulu. Przy szyjce wykończona miękką lamówką. Krój umożliwia całkowite rozpięcie, przez co ubranko jest funkcjonalne i wygodne. Napki użyte w naszych wyrobach nie zawierają niklu. Wyprodukowana w Polsce, posiada certyfikat "Bezpieczny dla dziecka". 100% bawełna Rozmiar 86 cm

19,89 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,90 zł

20
Eevi bluzeczka LOVELY rozm.86cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eevi bluzeczka LOVELY rozm.86cm
Eevi
Niedostępny
Brak

Bluzeczka chłopięca z kolekcji LOVELY kolor biało-niebieski Rozmiar 86 cm

17,89 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,90 zł

21
Europa na wakacje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Europa na wakacje
Niedostępny
Brak

Przed nami czas wypoczynku, urlopów, wakacji! Pragniemy zaprosić naszych Czytelników w fascynującą podróż po Europie - po najpiękniejszych miastach, najważniejszych zabytkach, sanktuariach i innych wyjątkowych zakątkach.Zapraszamy do miejsc doskonale znanych turystom, gdzie bardzo często można spotkać Polaków, ale także rzadziej odwiedzanych, wartych uwagi.Rzym, Londyn, Barcelona, Wilno, Praga, Stambuł, Wenecja - tu każdy znajdzie coś dla siebie!Na miłośników słońca i wypoczynku czekają m.in. chorwackie wybrzeże, zielona Toskania oraz wyspy z bogatą historiąi pięknymi plażami - Kreta i Majorka, a ci, którzy pragną wyciszenia i modlitwy, mogą odwiedzić Asyż, Lourdes, Fatimęlub powędrować do Santiago de Compostela. Słowem jest w czym wybierać!Opisy atrakcji uzupełniają liczne ciekawostki, rady dla turystów, a także fotografie i mapki. Przydatne mogą okazać się strony tanich linii lotniczych oraz przewoźników autobusowych i kolejowych, których oferta staje się coraz bardziej konkurencyjna.Na szczególną uwagę zasługują zamieszczone w ramkach polonika - czyli pamiątki związane z naszymi rodakami. Odkrywanie ich sprawia, że podróżowanie po Europie staje się jeszcze bardziej fascynujące.W ciągu dziejów po Starym Kontynencie podróżowali polscy władcy, duchowni, pisarze i artyści, których dziś w różnych miejscach upamiętniają tablice i pomniki. Mamy powody do dumy!

19,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

22
W 4 tygodnie. Włoski (+ dostęp do mp3) REA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W 4 tygodnie. Włoski (+ dostęp do mp3) REA
Niedostępny
Brak

Nowoczesny kurs języka adresowany do osób rozpoczynających naukę.Umożliwia opanowanie podstaw języka w ciągu czterech tygodni, po dokładnym przećwiczeniu materiału zawartego w 28 lekcjach. Teksty prezentują współczesny język, jakim posługują się mieszkańcy danego kraju. Podręcznik, dzięki wielu atrakcyjnie podanym komentarzom realioznawczym, zapoznaje Czytelnika z elementami wiedzy o historii, kulturze i obyczajowości. Każda lekcja składa się z: dialogu i jego tłumaczenia, objaśnień gramatycznych, słownictwa, ćwiczeń, komentarzy realioznawczych.

16,90 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,2%
oszczędzasz 2,91 zł

23
Serwetki papierowe Mickey 33x33cm 20szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serwetki papierowe Mickey 33x33cm 20szt
Godan
Dostępny
3 szt.

Wymiary: 33 x 33 cm Kolor: różnokolorowy Nadruk:Myszka Miki Materiał: papier Ilość sztuk w opakowaniu: 20

14,39 zł
13,99 zł

Rabat 2,8%
oszczędzasz 0,40 zł

24
Serwetki papierowe Soccer Fans 33x33cm 20szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serwetki papierowe Soccer Fans 33x33cm 20szt
Godan
Dostępny
2 szt.

Wymiary: 33 x 33 cm Ilość sztuk w opakowaniu: 20 Materiał: papier

9,99 zł
25
Serwetki Chrzest Święty świeca 33x33cm 20szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serwetki Chrzest Święty świeca 33x33cm 20szt
Godan
Dostępny
59 szt.

Wymiary: 33 x 33 cm Ilość sztuk w opakowaniu: 20 Materiał: papier

10,31 zł
9,99 zł

Rabat 3,1%
oszczędzasz 0,32 zł

26
Optymalna dieta dla biegaczy. Jedz zdrowo ... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Optymalna dieta dla biegaczy. Jedz zdrowo ...
Niedostępny
Brak

Biegaj lekko z nową dietą!ABC diety biegacza, czyli jak radzić sobie z głodem, zachciankami i zmęczeniemRozsądne odżywianie, czyli jak jeść, by dostarczyć organizmowi energii i pomóc w regeneracjiTen uparty tłuszcz, czyli jak bieganie i dieta pomagają pozbyć się nadmiaru zapasowego paliwadobiegu.plBieganie jest dziś jednym z najpopularniejszych sportów na świecie. Jeśli jesteś zapalonym biegaczem lub właśnie przymierzasz się do rozpoczęcia treningów, nie możesz przegapić tej książki. To poradnik napisany przez dwójkę wybitnych profesjonalistów: Jeffa Gallowaya, znakomitego biegacza, członka kadry olimpijskiej USA, oraz Nancy Clark, kreatywną dietetyczkę, zawodowo zajmującą się odżywianiem sportowców.Znajdziesz tu mnóstwo informacji na temat diety optymalnej dla biegaczy. Dowiesz się, co jeść, a czego unikać, jak stworzyć swój dzienny bilans kaloryczny i dlaczego tak trudno pozbyć się tłuszczu. Nauczysz się odczytywać potrzeby swojego organizmu i dostarczać mu właściwych składników. A potem zaczniesz biegać lekko jak piórko!Co powinni jeść biegacze?Odpowiedni poziom cukru we krwi = motywacjaSkładniki odżywcze potrzebne do regeneracji i odbudowyZdrowe zalecenia żywienioweŚniadanie posiłek mistrzówSpalanie i Twój arsenał do walki z tłuszczemPlan odżywiania posiłek za posiłkiemOdżywianie i mity na temat treninguMetoda marszobiegu GallowayaKluczowe koncepcje i przepisy Nancy ClarkRozwiązywanie problemów treningowychZapobieganie kontuzjomChcemy zaoszczędzić Ci zagmatwanych, sprzecznych i błędnych informacji na temat diety biegaczy. Prezentowana przez nas wiedza jest oparta na badaniach i na sposobach, które sprawdziły się w przypadku dziesiątek tysięcy zawodników...Jeff Galloway

39,90 zł
28,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

27
Kubeczki papierowe Animal Safari 266ml 8szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubeczki papierowe Animal Safari 266ml 8szt
Godan
Dostępny
6 szt.

Pojemność: 266 ml Materiał: papier Kolor: różnokolorowe Nadruk: dzikie zwierzęta Ilość sztuk w opakowaniu: 8

13,12 zł
12,99 zł

Rabat 1,0%
oszczędzasz 0,13 zł

28
Kubeczki papierowe Minions Rise of Gru 200ml 8szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubeczki papierowe Minions Rise of Gru 200ml 8szt
Godan
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.20

Pojemność: 200 ml Materiał: papier Kolor: biały, żółty, niebieski Nadruk: Minionki Ilość sztuk w opakowaniu: 8

14,99 zł
Powiadomienie
29
Kubeczki papierowe Gender Party 266ml 8szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubeczki papierowe Gender Party 266ml 8szt
Godan
Dostępny
8 szt.

Pojemność: 266 ml Materiał: papier Kolor: biały, niebieski, różowy Nadruk: baloniki Ilość sztuk w opakowaniu: 8

13,12 zł
12,99 zł

Rabat 1,0%
oszczędzasz 0,13 zł

30
Kubeczki papierowe Lego City 200ml 8szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubeczki papierowe Lego City 200ml 8szt
Godan
Dostępny
5 szt.

Pojemność: 200 ml Materiał: papier Kolor: różnokolorowy Nadruk: ludzik Lego Ilość sztuk w opakowaniu: 8

14,99 zł
31
Edward Gierek. Źródła sukcesu i klęski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Edward Gierek. Źródła sukcesu i klęski
Dostępny
18 szt.

Na podstawie kilku wybranych problemów pokazuję, że polityka w czasie dekady Gierka, wbrew pozorom, nie trzymała się ani ducha, ani litery marksizmu. Była to polityka czysto pragmatyczna, która odniosła jednak wielkie sukcesy. Polska rozwijała się wówczas w tempie niespotykanym we wcześniejszej historii. Ekipa Gierka zaciągnęła wielkie kredyty, jak na ówczesne czasy i sposoby rozliczania długów, ale wiele za nie wybudowała. Obecnie dług publiczny jest kilkanaście razy większy, a efekty inwestycyjne mniej niż skromne. [...] W wielu publikacjach Gierek powraca jak pewien towar marketingowy. Do kin trafił nawet pełnometrażowy film fabularny "Gierek", w którym próbuje się spojrzeć na niego niejako przez dziurkę od klucza. Ale jak to dziurka - kluczem do Gierka nie jest. [...] Wbrew tytułowi modnej książki Janusza Rolickiego Przerwana dekada uważam, że dekada Gierka była "skończona", i to zbyt późno... To, do czego doprowadziła polityka ekipy Gierka, należy odróżnić od stanu gospodarki za czasów ekipy Kani i Jaruzelskiego. Trzeba też widzieć i to, że podobne sprzeczności wewnętrzne zadecydowały o klęsce systemu "socjalistycznego" 10 lat później. Ze wstępu

39,00 zł
32,37 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,63 zł

32
Talerzyki papierowe Soccer Fans 23cm 8szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Talerzyki papierowe Soccer Fans 23cm 8szt
Godan
Dostępny
9 szt.

Średnica: 23 cm Materiał: 100 % papier (bez plastiku) Kształt: Okrągły Kolor: Wielokolorowy Nadruk: Piłka nożna w opakowaniu: 8 szt.

18,60 zł
17,99 zł

Rabat 3,3%
oszczędzasz 0,61 zł

33
Talerzyki papierowe Mickey 23cm 8szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Talerzyki papierowe Mickey 23cm 8szt
Godan
Dostępny
4 szt.

Średnica: 23 cm Materiał: 100 % papier (bez plastiku) Kształt: Okrągły Kolor: Wielokolorowy Nadruk: Myszka Miki i przyjaciele w opakowaniu: 8 szt.

21,29 zł
20,23 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,06 zł

34
Talerzyki papierowe Mickey 20cm 8szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Talerzyki papierowe Mickey 20cm 8szt
Godan
Dostępny
10 szt.

Średnica: 20 cm Materiał: 100 % papier (bez plastiku) Kształt: Okrągły Kolor: Wielokolorowy Nadruk: Myszka Miki i przyjaciele w opakowaniu: 8 szt.

17,85 zł
16,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,86 zł

35
Kubeczki plastikowe Mickey 200ml 8szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubeczki plastikowe Mickey 200ml 8szt
Godan
Dostępny
5 szt.

Pojemność: 200 ml Materiał: Plastik Nadruk: Myszka Mickey Ilość sztuk w opakowaniu: 8

10,99 zł
36
Talerzyki papierowe Minions Rise of Gru 23cm 8szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Talerzyki papierowe Minions Rise of Gru 23cm 8szt
Godan
Dostępny
5 szt.

Średnica: 23 cm Materiał: 100% papier (bez plastiku) Kształt: Okrągły Kolor: Wielokolorowy Nadruk: Minionki w opakowaniu: 8 szt.

21,40 zł
20,33 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,07 zł

37
Talerzyki papierowe Gender Party 23cm 8szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Talerzyki papierowe Gender Party 23cm 8szt
Godan
Dostępny
5 szt.

Średnica: 23 cm Materiał: 100% papier Kształt: okrągły Kolor: niebiesko-różowy Nadruk: Balony, napis Boy or Girl W opakowaniu: 8 szt.

18,79 zł
17,99 zł

Rabat 4,3%
oszczędzasz 0,80 zł

38
Talerzyki papierowe srebrne 23cm 16szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Talerzyki papierowe srebrne 23cm 16szt
Godan
Dostępny
15 szt.

Średnica: 23 cm Materiał: 100% papier Kształt: okrągły Kolor: srebrny Nadruk: brak W opakowaniu: 16 szt. Producent: Unique Party "

25,69 zł
24,41 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,28 zł

39
Talerzyki papierowe srebrne 23cm 8szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Talerzyki papierowe srebrne 23cm 8szt
Godan
Dostępny
45 szt.

Średnica: 23 cm Materiał: 100% papier Kształt: okrągły Kolor: srebrny Nadruk: brak W opakowaniu: 8 szt. Producent: Unique Party "

14,23 zł
13,99 zł

Rabat 1,7%
oszczędzasz 0,24 zł

40
Talerzyki papierowe Animal Safari 23cm 8szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Talerzyki papierowe Animal Safari 23cm 8szt
Godan
Dostępny
8 szt.

Średnica: 23 cm Materiał: 100% papier Kształt: okrągły Kolor: wielokolorowy Nadruk: zwierzęta W opakowaniu: 8 szt.

18,80 zł
17,99 zł

Rabat 4,3%
oszczędzasz 0,81 zł

41
Talerzyki papierowe Lego City 23cm 8szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Talerzyki papierowe Lego City 23cm 8szt
Godan
Dostępny
12 szt.

Średnica: 23 cm Materiał: 100% papier Kształt: okrągły Kolor: wielokolorowy Nadruk: ludziki Lego W opakowaniu: 8 szt.

22,99 zł
21,84 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,15 zł

42
Biret dla dzieci z gumką - czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biret dla dzieci z gumką - czarny
LearnHow
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.02

BIRET DLA DZIECI Z GUMK - Czarny Biret wykonany z solidnego kartonu o gramaturze 250g / m2, obwód ok 53cm . W zestawie gumka pod brodę. Laminowanie folią błyszczącą nie tylko zapewnia dodatkową ochronę, dzięki której biret uzyskuje dodatkową sztywność, ale również sprawia, że wydrukowane kolory są bardziej wyraziste. Folie błyszczące są odporne na kurz i wilgoć. Biret w zestawie z gumką. Birety do samodzielnego złożenia

5,02 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,6%
oszczędzasz 0,03 zł

43
Dekoracje okienne szkoła - Żegnaj szkoło 19szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekoracje okienne szkoła - Żegnaj szkoło 19szt.
LearnHow
Dostępny
11 szt.

DEKORACJA NA OKNA - SZKOLNE DEKORACJE - DUŻY NAPIS ŻEGNAJ SZKOŁO (19 elementów, jednostronna) Zestaw zawiera 19 elementów! Dekoracje są wycięte, gotowe do powieszenia. Zestaw składa się z 12 liter, 2 dużych dzieci i 5 elementów szkolnych - idealne na uroczystość zakończenia roku w szkole lub przedszkolu. Świetnie sprawdzi się jako ozdoba na okno, w szczególności w szkolnych salach, a także korytarzach! Może sprawdzić się także w pokojach dziecięcych, przedszkolach i żłobkach!

23,99 zł
22,79 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,20 zł

44
Piórnik silikonowy S-6 SPOKEY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik silikonowy S-6 SPOKEY
Easy Stationery
Dostępny
4 szt.

Piórnik silikonowy w formie tuby zapinany na zamek . Pastelowe żywe kolory przyciągają wzrok. Parametry: materiał : silikon.

23,37 zł
22,20 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,17 zł

45
Piórnik silikonowy S-8 EASY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik silikonowy S-8 EASY
Easy Stationery
Dostępny
6 szt.

Piórnik silikonowy w ciekawym wzorze geometrycznym zapinany na zamek. Pastelowe żywe kolory przyciągają wzrok. Parametry: materiał : silikon.

24,17 zł
22,96 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,21 zł

46
Klej w sztyfcie 8g (24szt) EASY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klej w sztyfcie 8g (24szt) EASY
Easy Stationery
Dostępny
15 szt.

Klej w sztyfcie EASY Vent doskonale sprawdzi się w trakcie zajęć szkolnych, w pracy i w domu. EASY Vent jest wyjątkową kolekcją artykułów papierniczych, w ramach której każdy znajdzie coś dla siebie: dla miłośników intensywnych kolorów i wzorów przygotowaliśmy korpusy w żywych, energetycznych barwach. Zadowoleni będą również użytkownicy preferujący bardziej stonowane kompozycje. Wygoda czystych rąk. Niezależnie od tego, czy masz duszę artysty-konstruktora, czy praktycznie spoglądasz na codzienne obowiązki - czasem każdy musi coś skleić. Używając kleju w sztyfcie minimalizujesz ryzyko ubrudzenia rąk. Klej w formie sztyftu schowany został w wygodnym korpusie z tworzywa sztucznego. Jego kształt i wielkość sprawiają, że operowanie klejem jest bardzo proste, zaś pociągnięcia - precyzyjne. Klej doskonale łączy ze sobą papier, fotografie, kawałki tkanin. Aby wysunąć klej w sztyfcie z korpusu wystarczy użyć pokrętła w dolnej części opakowania. Po użyciu sztyft w ten samo można schować. Przed wysychaniem klej chroni precyzyjna skuwka. Klej przyciąga spojrzenia ciekawym wyglądem. Bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo użytkowników jest dla nas priorytetem, dlatego najwyższą wagę przywiązujemy do tego, by produkty przez nas dostarczane były bezpieczne. Klej Vent nie zawiera toksycznych związków, dlatego może być z powodzeniem stosowany do codziennych prac i zabaw, również przez dzieci. Gwarancja jakości Easy. Wiemy, jak ważny jest długotrwały efekt, dlatego przed naszymi produktami stawiamy wysokie wymagania i dokładamy wszelkich starań by do ich wykonania wykorzystywane były materiały najwyższej jakości. Parametry: klej w sztyfcie,8 g,PVA,pakowane po 24 sztuki.

25,28 zł
24,02 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,26 zł

47
Piórnik silikonowy S-7 EASY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik silikonowy S-7 EASY
Easy Stationery
Dostępny
6 szt.

Piórnik silikonowy w ciekawym wzorze geometrycznym zapinany na zamek. Pastelowe żywe kolory przyciągają wzrok. Parametry: materiał : silikon.

24,17 zł
22,96 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,21 zł

48
Klej w sztyfcie 21g (24szt) EASY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klej w sztyfcie 21g (24szt) EASY
Easy Stationery
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.22

Klej w sztyfcie EASY Vent doskonale sprawdzi się w trakcie zajęć szkolnych, w pracy i w domu. EASY Vent jest wyjątkową kolekcją artykułów papierniczych, w ramach której każdy znajdzie coś dla siebie: dla miłośników intensywnych kolorów i wzorów przygotowaliśmy korpusy w żywych, energetycznych barwach. Zadowoleni będą również użytkownicy preferujący bardziej stonowane kompozycje. Wygoda czystych rąk. Niezależnie od tego, czy masz duszę artysty-konstruktora, czy praktycznie spoglądasz na codzienne obowiązki - czasem każdy musi coś skleić. Używając kleju w sztyfcie minimalizujesz ryzyko ubrudzenia rąk. Klej w formie sztyftu schowany został w wygodnym korpusie z tworzywa sztucznego. Jego kształt i wielkość sprawiają, że operowanie klejem jest bardzo proste, zaś pociągnięcia - precyzyjne. Klej doskonale łączy ze sobą papier, fotografie, kawałki tkanin. Aby wysunąć klej w sztyfcie z korpusu wystarczy użyć pokrętła w dolnej części opakowania. Po użyciu sztyft w ten samo można schować. Przed wysychaniem klej chroni precyzyjna skuwka. Klej przyciąga spojrzenia ciekawym wyglądem. Bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo użytkowników jest dla nas priorytetem, dlatego najwyższą wagę przywiązujemy do tego, by produkty przez nas dostarczane były bezpieczne. Klej Vent nie zawiera toksycznych związków, dlatego może być z powodzeniem stosowany do codziennych prac i zabaw, również przez dzieci. Gwarancja jakości Easy. Wiemy, jak ważny jest długotrwały efekt, dlatego przed naszymi produktami stawiamy wysokie wymagania i dokładamy wszelkich starań by do ich wykonania wykorzystywane były materiały najwyższej jakości. Parametry: klej w sztyfcie,21 g,PVA,pakowane po 24 sztuki.

40,90 zł
38,86 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,04 zł

49
Piórnik silikonowy S-3 EASY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik silikonowy S-3 EASY
Easy Stationery
Dostępny
7 szt.

Piórnik silikonowy zapinany na zamek .Posiada rączkę więc można go wygodnie nosić. Pastelowe żywe kolory przyciągają wzrok. Parametry: materiał: silikon.

41,92 zł
39,82 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,10 zł

50
Piórnik silikonowy S-5 SPOKEY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik silikonowy S-5 SPOKEY
Easy Stationery
Dostępny
2 szt.

Piórnik silikonowy w formie tuby zapinany na zamek . Pastelowe żywe kolory przyciągają wzrok. Parametry: materiał : silikon.

24,45 zł
23,23 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,22 zł

51
Piórnik silikonowy S-4 EASY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik silikonowy S-4 EASY
Easy Stationery
Dostępny
5 szt.

Piórnik silikonowy zapinany na zamek .Posiada rączkę więc można go wygodnie nosić. Pastelowe żywe kolory przyciągają wzrok. Parametry: materiał: silikon.

41,92 zł
39,82 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,10 zł

52
Piórnik silikonowy S-2 EASY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik silikonowy S-2 EASY
Easy Stationery
Dostępny
6 szt.

Piórnik silikonowy zapinany na zamek .Posiada rączkę więc można go wygodnie nosić. Pastelowe żywe kolory przyciągają wzrok. Parametry: materiał: silikon.

41,92 zł
39,82 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,10 zł

53
Zestaw do baniek mydlanych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do baniek mydlanych
Swede
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.29

Zabawka do baniek mydlanych. Odkręć część z płynem do baniek. Wlej płyn do podstawki. Zanurz w płynie część z kijkiem następnie wyciągnij i dmuchaj lub machaj, wtedy zaczną pojawiać się bańki. Zabawka zapakowana w kartonową podstawkę z przezroczystym kloszem. Produkt dla dzieci od 3 lat. Podane wymiary są wymiarami opakowania.

23,28 zł
20,95 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,33 zł

54
Piórnik silikonowy S-1 EASY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik silikonowy S-1 EASY
Easy Stationery
Dostępny
6 szt.

Piórnik silikonowy zapinany na zamek .Posiada rączkę więc można go wygodnie nosić. Pastelowe żywe kolory przyciągają wzrok. Parametry: materiał: silikon.

41,92 zł
39,82 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,10 zł

55
Pisaki ze stempelkami 12 kolorów EASY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pisaki ze stempelkami 12 kolorów EASY
Easy Stationery
Dostępny
6 szt.

Klasyczne flamastry od goszczą w piórnikach i biurkach dzieci. To jeden z najlepszych sposobów na zapewnienie najmłodszym doskonałej zabawy. Flamastry, 12 kolorów. Zestaw dwustronnych flamastrów w 12 intensywnych kolorach. Radość tworzenia. Pomagaj swojemu dziecku rozwijać wyobraźnię i zdolności manualne. Rysowanie jest jednym z najlepszych sposobów na ćwiczenie kreatywności oraz sprawności nadgarstka. Dodatkowo jest to czynność, którą dzieci wręcz uwielbiają! Gama 12 żywych, podstawowych kolorów pomaga tworzyć wspaniałe dzieła, jak również pozwala na pierwsze eksperymenty z mieszaniem i zestawianiem barw. Klasyczny, okrągły kształt flamastrów jest wygodny dla dzieci. Stempelek z drugiej strony pozwoli wykonywać ozdoby. Bezpieczne dla dzieci. Flamastry Easy spełniają założenia dyrektywy, dzięki czemu bezpiecznie mogą używać ich dzieci. Inne z serii. W ramach serii artykułów pobudzających dziecięcą wyobraźnię, marka Easy proponuje wiele rodzajów kredek, flamastrów, pasteli oraz akcesoriów dodatkowych - m.in. temperówek, nożyczek, kubeczków. Zapewnij swojemu małemu artyście środki do tworzenia, a zobaczysz na jego twarzy wyraz prawdziwej radości. Parametry: w zestawie: 12 flamastrów,dwustronne,ozdobny stempelek z drugiej strony.

29,69 zł
28,21 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,48 zł

56
Bajki bez granic - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki bez granic
Dostępny
30 szt.

Zbiór bajek dla dzieci napisany przez ukraińską pisarkę, Irinę Macko w dwóch językach: polskim i ukraińskim. Bogato ilustrowane opowieści pobudzają wyobraźnię, kształtują wrażliwość i wspaniale nadają się do lektury dla młodego czytelnika.

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

57
Ołówek z kryształkiem (48szt) EASY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek z kryształkiem (48szt) EASY
Easy Stationery
Dostępny
4 szt.

Ołówek z wkładem grafitowym z ozdobnym kryształkiem. Sprawdzi się zarówno podczas pisania, jak i rysowania. Dobry początek każdego rysunku. Ołówek EASY jest idealny do pisania, szkicowania, wypełniania formularzy, zeszytów ćwiczeń lub rozwiązywania zadań matematycznych. Jego grafit pozostawia dość cienką i ciemną kreskę a ozdobny kryształek przyciąga wzrok. Ołówek sprawdza się też jako produkt do rysowania, zwłaszcza kiedy zamiarem rysownika jest uzyskanie delikatnej lub precyzyjnej kreski - np. przy szkicowaniu zarysów lub kiedy konieczne jest precyzyjne odwzorowanie detali. Standardowa grubość i okrągły kształt ołówka pozwalają na jego pewne, wygodne uchwycenie i prowadzenie po papierze, zarówno przez dorosłych, jak i starsze dzieci. Ołówki posiadają oryginalny, przyciągający uwagę design i są dostępne w kolorze srebrnym i złotym . Jak wszystkie produkty EASY, wykonane są z materiałów wysokiej jakości, gwarantujących trwałość oraz komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Ołówek grafitowy EASY jest produktem odpowiednim dla dzieci doskonalących pisanie w wieku przedszkolnym i szkolnym, młodzieży i dorosłych. Dla najmłodszych, którzy zaczynają naukę pisania polecamy ołówek EASY Kids Fluo trójkątny w wersji JUMBO. Inne z serii. Marka Easy proponuje bardzo szeroką gamę produktów piśmienniczych, wśród których dostępne są m.in. długopisy o różnej grubości linii, korektory, ołówki klasyczne i automatyczne, zestawy geometryczne i ich elementy. Wszystkie produkty wykonywane są z najwyższą dbałością o jakość i w ciekawym wzornictwie. Parametry: 48 sztuk w tubie.

101,30 zł
96,24 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,06 zł

58
Kubek kempingowy Adventure Begins - 325ml błękitny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubek kempingowy Adventure Begins - 325ml błękitny
Gentlemen's Hardware
Dostępny
7 szt.

Emaliowany, metalowy kubek kempingowy Adventure Begins w stylu vintage to przydatny prezent dla aktywnego mężczyzny. Idealnie sprawdzi się zarówno w domu jak i podczas podróży. Wykonany z metalu pokrytego emalią. Pojemność 325ml. Idealny pomysł na prezent dla faceta.

69,99 zł
62,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,00 zł

59
Mucha Berbelucha i inne wiersze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mucha Berbelucha i inne wiersze
Dostępny
71 szt.

"Mucha Berbelucha i inne wiersze" to zbiór spokojnych, zabawnych i przyjemnych wierszyków autorstwa Alicji Matyjas. Niejeden z tych miłych utworów może zostać na dłużej zapamiętany zarówno przez dzieci, jak i przez dorosłych. Jest to bowiem lektura do częstego wspólnego czytania, szczególnie gdy mamy ochotę się rozchmurzyć i razem się pośmiać.

32,90 zł
23,03 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,87 zł

60
Horror w Arkham LCG: Na wysokich obrotach GALAKTA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Horror w Arkham LCG: Na wysokich obrotach GALAKTA
Galakta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.26

To nie jest samodzielny produkt. Do rozgrywki wymagany jest zestaw podstawowy Horror w Arkham: Gra karciana oraz rozszerzenie Zmowa nad Innsmouth. Informacje podstawowe: Mroczne siły opanowały Innsmouth! Z trudem udało wam się uciec razem z agentką Harper z tej nadmorskiej osady rybackiej, a teraz pędzicie na złamanie karku w kierunku latarni morskiej na Sokolim Przylądku - gdzie macie nadzieję znaleźć kolejne wskazówki, które pozwolą wam poskładać fragmenty waszych wspomnień w spójną całość. Jednak ledwo wyjechaliście poza granice miasteczka, a już dostrzegacie we wstecznym lusterku blask reflektorów. Nie jesteś sami wśród tych opuszczonych, krętych dróg - czeka was pełny niebezpieczeństw wyścig do celu!Zapnijcie pasy i przygotujcie się na szaleńczą ucieczkę przed członkami Ezoterycznego Zakonu Dagona, gdy rozpocznie się pogoń Na wysokich obrotach w trzecim Zestawie Mitów z cyklu Zmowa nad Innsmouth do gry Horror w Arkham: Gra karciana! To rozszerzenie kładzie szczególny nacisk na wykorzystanie pojazdów i będziecie musieli wykazać się prawdziwą wirtuozerią kierownicy przemierzając kręte drogi wzdłuż otaczających Innsmouth urwisk. Oprócz wyjątkowego scenariusza pojawi się również pełen wachlarz nowych kart każdego rodzaju, dających badaczom dostęp do nowych umiejętności, sprzymierzeńców i nie tylko.Liczba graczy: 1 - 2 Czas gry: 60 - 120 min Ograniczenie wiekowe: 14+

74,90 zł
69,66 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 5,24 zł

61
1991, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
1991, CD
Izrael, W moich oczach
Niedostępny
Brak

Rafał Księżyk (Brum 6/99): "Fenomen wyjątkowy. Nie tylko najlepszy polski album dekady, ale też jedyna polska płyta mająca porywający do tańca groove i w dodatku zapowiadająca tendencje, które dopiero miały się pojawić w muzyce anglosaskiej. Porywająca ponad stylistyczna fuzja reggae, dubu, rocka, psychodelii, funky, jazzu, world music, rapu". Kto wie, czy nie jest to jedyna płyta w historii polskiej muzyki na światowym poziomie, więcej - wyprzedzająca światowe trendy?! Jeszcze w końcu lat osiemdziesiątych Brylewski i spółka grali krajową odmianę roots reggae, coraz bardziej odjazdową, lecz wciąż nieco babilońsko-naiwną. W 1990 roku udali się do Londynu, do słynnego Ariwa Studio i zaprezentowali zupełnie inny, nowoczesny materiał. Owszem reggae, ale też funky i soul. Świetny głos Malejonka, kosmiczne gitary i analogowe syntezatory Brylewskiego, swingujący rytm Stopy, do tego nieokiełznany saksofon Kiniorskiego, który właśnie dołączył do składu. Idealna produkcja (Derek Fevrier), ale też dużo po prostu przebojowych piosenek: See I&I, Live To Love, Leave Me Alone, So Far Away. Dziś takie brzmienia podbijają kluby całego świata, a Izrael 1991, wydany w małym nakładzie, pozostał legendą znaną koneserom. W 1997 roku ukazała się reedycja na kasecie, teraz znów pojawił się kompakt. Bardzo dobrze, że jest dostępny, przegrywa jednak trochę z pierwszym wydaniem (nakładem wytwórni D.N.A). Tam była złota farba drukarska na okładce i stylowy czarny nadruk na płycie, tu grafika wygląda na kiepski skan z oryginału. Brzmienie dokładnie to samo, nie ma żadnych bonusów, ale na szczęście nic też nie "poprawiono" - a Brylewski lubi poprawiać.." Gatunek: REGGAE/ROCK, Rok wydania: 2001, Wykonawca: IZRAEL, Wydawca: W MOICH OCZACH, Dźwięk: STEREO

68,90 zł
55,12 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 13,78 zł

62
Powrót nad jezioro. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Powrót nad jezioro. Audiobook
Dorota Milli, StoryBox
Dostępny
1 szt.

Cyntia sądziła, że jej życie jest poukładane i szczęśliwe. Niestety los zdecydował inaczej. Na szczęście pojawiła się propozycja złożona przez mężczyznę, którego kiedyś dobrze znała. Cyntia wróciła do ukochanego rodzinnego domu nad jeziorem, by spędzić w nim lato i odkryć dawne tajemnice. Czy kobiecie uda się na nowo zbudować swoje szczęście? Jaki udział będą w tym mieli dwaj mężczyźni, którzy zdecydują się jej towarzyszyć?

32,95 zł
18,12 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 14,83 zł

63
Consilio. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Consilio. Audiobook
Danuta Marć, StoryBox
Dostępny
5 szt.

Jak daleko można się posunąć, aby uratować życie bliskiej osoby? Kraków, lata dwudzieste XX wieku. W Szpitalu Uniwersyteckim grupa osób skupionych wokół lekarza Juliana Zagajewskiego prowadzi tajne badania naukowe, eksperymentując z pionierskimi przeszczepami organów. Nieszczęśliwy wypadek kobiety bliskiej sercu jednego z medyków powoduje, że ambitni badacze posuwają się o krok za daleko… Krakowska policja kryminalna zaczyna odnotowywać liczne przypadki okrutnego traktowania ludzi i zwierząt, a podejrzenia padają na środowisko medyczne. Czy początkiem mrocznych zajść mogła być samobójcza śmierć pewnego sowieckiego zbiega i dokumenty, które razem z nim trafiły do Polski? Consilio to opowieść o tajemniczych zbrodniach, szalonych ambicjach ludzi nauki oraz o początkach transplantologii, która odkrywa swoje ponure oblicze.

32,95 zł
18,12 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 14,83 zł

64
CD MP3 Czarty, biesy, zjawy. Opowieści z pańskiego stołu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
CD MP3 Czarty, biesy, zjawy. Opowieści z pańskiego stołu
Jakub Bobrowski,Mateusz Wrona, StoryBox
Dostępny
7 szt.

Zbiór opowiadań o wyobrażeniach demonologicznych z czasów Polski szlacheckiej. Zawarte tu historie nie są ścisłą rekonstrukcją staropolskich podań, lecz autorską wizją tego, jak przed wiekami imaginowano sobie świat nadprzyrodzony. Zasiądźcie zatem z siedemnastowiecznymi bohaterami książki do stołu podczas szlacheckiej gościny, aby posłuchać mrożących krew w żyłach opowieści o latawcu, skarbniku, zmorze, morowicy i innych istotach nadprzyrodzonych grasujących niegdyś po polskich ziemiach. Dowiedzcie się, jak rozpoznawano i przeganiano upiory, których słów nie wymawiano i dlaczego tak trudno było nieraz się odkochać.

32,95 zł
18,12 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 14,83 zł

65
CD MP3 Pułapka na anioły - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
CD MP3 Pułapka na anioły
Marcin Grzelak, StoryBox
Dostępny
7 szt.

32,95 zł
18,12 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 14,83 zł

66
Poczet królowych polskich. Powieść i klucz. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poczet królowych polskich. Powieść i klucz. Audiobook
Marcin Szczygielski, StoryBox
Dostępny
10 szt.

Poczet królowych polskich nawiązuje do tradycji powieści z kluczem. Można go słuchać po prostu - jak trzypokoleniową, barwną sagę o losach bohaterek połączonych niejasnymi na początku więzami rodzinnymi, zamieniającymi się w psychologiczne przeciąganie liny między XX a XXI wiekiem. Można jednak potraktować tę opowieść jak swoistą szaradę, gdzie na każdym kroku czeka na czytelnika... zagadka, w której rozwiązanie przynosi hojną nagrodę. Fikcja miesza się tutaj z faktami, dokumentalna drobiazgowość z obyczajowymi prowokacjami, a nad wszystkim unosi się cień wielkiej zapomnianej gwiazdy polskiego kina międzywojennego - Iny Benity. Ta platynowa blondynka, która w latach 30. królowała na srebrnym ekranie, pod koniec II wojny światowej dosłownie zapadła się pod ziemię. Marcin Szczygielski od lat badał jej losy, a teraz - zainspirowany nimi - spróbował w swojej powieści przedstawić możliwy, choć niepotwierdzony scenariusz bajkowego życia gwiazdy.

37,95 zł
30,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,59 zł

67
Bezpieczne miejsce. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Bezpieczne miejsce. Audiobook
Ina Nacht, StoryBox
Dostępny
7 szt.

Natalia mieszka na Osiedlu Radosnym w Świdnicy. Prowadzi poradnię psychologiczną. Jej życie jest uporządkowane i niemal sterylnie czyste do chwili, gdy poradnię odwiedza Dominik. Brodaty i tajemniczy klient wciąga Natalię w dziwną grę. Kto ją wygra?

27,95 zł
15,37 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 12,58 zł

68
Kobieta z sąsiedztwa. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kobieta z sąsiedztwa. Audiobook
Sue Watson, Filia / Heraclon
Dostępny
22 szt.

Lucy ma kochającego męża, pracę marzeń oraz piękny dom na Mulberry Avenue. W dzieciństwie los ją surowo doświadczył, więc wie, że w życiu nie może być idealnie. Lucy parę domów od siebie ma też Amber. Nigdy nie kończą się im tematy do rozmów, choć przyjaciółka wiedzie znacznie barwniejsze życie niż Lucy. Niespodziewanie jednak Amber daje do zrozumienia, że nie wszystko jest tak, jak się wydaje. Gdy z przerażeniem zwraca się do przyjaciółki i mówi jej, że dostaje SMS-y z pogróżkami, Lucy przyrzeka ją ochronić. Lucy aż za dobrze wie, że ludzie toczą grę pozorów. Niekiedy skrywają tajemnice. I zrobią wszystko, by nie wyszły one na jaw. Nadal jednak nie ma wątpliwości - przecież może zaufać przyjaciółce... Prawda?

44,90 zł
40,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,49 zł

69
Wiedźma.com.pl. Komedia paranormalna. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Wiedźma.com.pl. Komedia paranormalna. Audiobook
Ewa Białołęcka, StoryBox
Dostępny
6 szt.

Historia Reszki, której życie wywraca się do góry nogami po odziedziczeniu dość osobliwego spadku po swej nieżyjącej (lecz tak nie do końca) dalekiej krewnej – wprowadza słuchacza w świat pełen magii i ironicznego poczucia humoru! Samotna matka sześciolatka, mieszkająca kątem u rodziców, otrzymuje spadek. Stary dom w małej wiosce, której nie ma nawet na mapie Google. Waha się, czy chce zamieszkać tam, gdzie zawracają ptaki a ludzie żyją, jakby świat stanął w miejscu. W dodatku okazuje się, że spadkodawczynią była wioskowa wiedźma, która rządziła mieszkańcami wioski za pomocą rzucanych przez siebie uroków. I dalej chciałaby rządzić, za pomocą Reszki… Im dłużej jednak Reszka przebywa w Czcince, tym dziwniejsze rzeczy dzieją się dookoła niej, a ona coraz częściej i coraz intensywniej zastanawia się, dlaczego to właśnie ona otrzymała ten dom po Katarzynie Szyft. Kim była ta kobieta i co takiego wydarzyło się w wiosce na przestrzeni lat?

32,90 zł
18,10 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 14,80 zł

70
CD MP3 Google. Narodziny imperium - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
CD MP3 Google. Narodziny imperium
Joanna Ziółkowska, StoryBox
Dostępny
8 szt.

32,95 zł
18,12 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 14,83 zł

71
Stadnina Apley Towers. Tom 5. To, co najlepsze. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stadnina Apley Towers. Tom 5. To, co najlepsze. Audiobook
Myra King, StoryBox
Dostępny
20 szt.

W jednym z najpiękniejszych miejsc na ziemi, w Afryce u wybrzeży Oceanu Indyjskiego, znajduje się Apley Towers – szkółka jeździecka, w której dwie przyjaciółki odkrywają siebie i dowiadują się, co jest najważniejsze w życiu. W Apley Towers miłość unosi się w powietrzu i każda z dziewcząt musi skonfrontować się ze swoimi uczuciami. Trixie myślała, że chce, aby Russell zostawił ją w spokoju. Dlaczego więc jest zła, kiedy on tak właśnie postępuje? Tymczasem wydaje się, jakby Bart, po swoim romantycznym geście wobec Kaeli, zniknął z powierzchni ziemi. Angela z kolei udziela wywiadu prasowego i staje twarzą w twarz ze swoim idolem... Co robić, kiedy rzeczywistość nie spełnia oczekiwań? Dziewczętom pomoże jedynie wzajemne wsparcie!

29,90 zł
23,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,98 zł

72
Jak wytresować kota? Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak wytresować kota? Audiobook
Dawid Ratajczak, StoryBox
Dostępny
17 szt.

Czy kota można wyprowadzić na spacer? Oczywiście! Jeśli tylko chcemy zmierzyć się z próbą prowadzenia na smyczy pługa (nawet ślad zostaje podobny). Czy kota można wykąpać? Tak, tylko najpierw upewnijmy się (dwukrotnie!), że nie mamy innego wyjścia. Kąpiel kota to duże przedsięwzięcie. Tak duże, że zostaje na długo, jeśli nie na zawsze, w pamięci wszystkich w nie zaangażowanych. Jest to potem wspominane na przykład słowami: „A pamiętacie, jak kąpaliśmy kota w 2007?”. I wszyscy pamiętają. Czy kota można odchudzić? Tak, tylko spodziewajmy się efektu jo-jo (z dodatkowym jo). Co może doprowadzić do tego, że twój sierściuch będzie ścierał brzuchem kurz z podłogi, a psy zaczną uciekać na jego widok. Tak więc jak wytresować kota? Autor, (ciężko) doświadczony właściciel dwóch futrzaków, odkrywa całą prawdę o tych uroczych zwierzętach! *Uwaga! Osobom, które kota nigdy nie miały, część treści może się wydać niejasna, niezrozumiała, a nawet, o zgrozo, zabawna. Ale tylko do pierwszego kota.

27,95 zł
22,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,59 zł

73
Julka - mała weterynarka. Tom 3. Przyjaciele z farmy. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Julka - mała weterynarka. Tom 3. Przyjaciele z farmy. Audiobook
Johnson Rebecca, StoryBox
Dostępny
16 szt.

„Cześć! Jestem Julka. Mam dziesięć lat. I jestem już prawie weterynarką! Moja mama leczy zwierzęta, a ja przyglądam się jej pracy i często w niej pomagam. Razem z moją najlepszą przyjaciółką, Chelsea, kochamy zwierzęta”. Julka ma zostać przez cały tydzień na farmie Maisy i nie może się doczekać. Nie ma pojęcia o karmieniu brzydko pachnących świnek, narodzinach owieczek czy ratowaniu cielaczka. Tak naprawdę życie na farmie wygląda zupełnie inaczej, niż Julka to sobie wyobrażała… Edukacyjna seria o przygodach Julki, która pomagając mamie weterynarce, zdobywa wiedzę o zwyczajach wielu gatunków zwierząt.

27,95 zł
22,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,59 zł

74
Już nie czekam. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Już nie czekam. Audiobook
Agnieszka Olejnik, StoryBox
Dostępny
24 szt.

Marika prowadzi prywatny gabinet psychologiczny. Próbuje stanąć na nogi po śmierci męża. Choć rozwiązuje problemy swoich pacjentów, nie potrafi pomóc samej sobie. Wspiera ją wieloletni przyjaciel, Eryk, wierny i lojalny, lecz zarazem borykający się z poczuciem winy. Historia Szymona, pacjenta cierpiącego na lęk przed zaśnięciem, pomoże Marice uwierzyć, że zły los to tylko wymówka dla tych, którzy boją się ująć ster we własne ręce. W nowej powieści Agnieszki Olejnik, niczym w wielobarwnym gobelinie, snują się i plączą nitki ludzkich losów, tworząc historię wzlotów i upadków, miłości i zdrad, uśmiechów i łez, po prostu życia.

32,95 zł
26,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,59 zł

75
CD MP3 Bez przedawnienia. Dwa bieguny. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
CD MP3 Bez przedawnienia. Dwa bieguny. Tom 1
Katarzyna Żwirełło, StoryBox
Dostępny
9 szt.

37,95 zł
20,87 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 17,08 zł

76
Siła kobiet. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siła kobiet. Audiobook
Barbara Wysoczańska, Filia
Dostępny
27 szt.

Rozalia Lubowidzka, młoda wdowa, próbuje odbudować w Warszawie swoje życie po małżeństwie, które było dla niej piekłem. Otrzymuje list od kochanki swojego męża, z błaganiem o pomoc dla jej chorej córki. Tymczasem do stolicy przyjeżdża Ada Lubowidzka, siostra dwóch szanowanych braci, która próbuje wyrwać się z marazmu życia na prowincji i zawalczyć o wyższe wykształcenie. Wszystkie trzy kobiety łączy postać Ignacego Lubowidzkiego, posła na sejm II Rzeczypospolitej, pewnej nocy tragicznie zastrzelonego w zamachu. Czy bezinteresowna przyjaźń pozwoli odmienić okrutny los? Czy uda się zburzyć mur uprzedzeń i pokonać brutalny konserwatyzm, który panoszył się w przedwojennej Polsce?

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

77
CD MP3 Różewicz. Rekonstrukcja. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
CD MP3 Różewicz. Rekonstrukcja. Tom 1
Magdalena Grochowska, StoryBox
Dostępny
5 szt.

44,90 zł
25,14 zł

Rabat 44,0%
oszczędzasz 19,76 zł

78
Opowiedz mi, co u ciebie. Bajki terapeutyczne dla rodziców i dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowiedz mi, co u ciebie. Bajki terapeutyczne dla rodziców i dzieci
Niedostępny
Brak

Współczesne historyjki są wstępem do ważnych rozmów o codziennych sprawach. W książce poruszane są takie tematy jak: odpowiedzialność, relacje z rówieśnikami, kłamstwo, konflikty rodziców, narodziny rodzeństwa, marzenia, mówienie o potrzebach etc. Bajki w prosty sposób przekazują świat uczuć dziecka. To niezwykła książka, która inspiruje do stawiania własnych pytań swojemu dziecku, a także sobie samemu. Zapraszamy do wspólnego czytania i rozmawiania!

37,00 zł
25,90 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,10 zł

79
Hollywood. Poradnik hipstera - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hollywood. Poradnik hipstera
Niedostępny
Brak

Tłumaczenie: Baran Bogdan

28,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 28,6%
oszczędzasz 8,01 zł

80
Jesteście na Ziemi, na to rady nie ma! Dialogi o teatrze Samuela Becketta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jesteście na Ziemi, na to rady nie ma! Dialogi o teatrze Samuela Becke...
Niedostępny
Brak

Najwyższy podziw budzi rzetelność i skrupulatność, z jaką Antoni Libera i Janusz Pyda prowadzą swoje rozmowy. Prowadzą je w duchu iście Beckettowskim - ich rozmowy to kompetentne i beztendencyjne odsłanianie tego, co w tych utworach się znajduje. Szczególna wartość tych dialogów płynie stąd, że obu rozmówców łączy fascynacja twórczością Becketta, a zarazem różni ich światopogląd. Przy czym szanują wzajemnie swoje punkty widzenia. A nawet gdy dochodzi między nimi do sporu, czynią to z taką kulturą i wdziękiem, że zapewne nie każdy czytelnik zauważy, że się kłócą. Tak bardzo nastawieni są na to, by pomóc zrozumieć, co ten wielki pisarz ma do powiedzenia naszej epoce.   Z posłowia o. prof. Jacka Salija OP   Czy rzeczywiście żyjemy w epoce postchrześcijańskiej, jak zdawał się to widzieć wątpiący Samuel Beckett, jeden z największych, a zarazem najbardziej radykalnych pisarzy XX wieku, wielojęzyczny Irlandczyk, laureat literackiej Nagrody Nobla z 1969?   Czy rzeczywiście Człowiek to "bezdomny" w kosmosie - istota porzucona, zapomniana, wyklęta, nad którą nikt nie czuwa i nikt się nie zmiłuje? Czy nie ma dla niego ratunku, pocieszenia, zbawienia? Czy Ziemia to raczej piekło, a nie droga czyśćcowa prowadząca do Nieba? Czy los rodzaju ludzkiego to jedynie męczarnia, miotanie się w ciemności - krzyż pospolity, tortura, a nie Krzyż Odkupienia? O tych fundamentalnych dla naszej kultury sprawach dyskutują ze sobą Antoni Libera, pisarz, tłumacz i znawca Becketta, i Janusz Pyda OP, dominikanin, wykładowca i duszpasterz akademicki. Pasjonujący dialog o sensie życia i świata poprzez interpretację wielkich dzieł literackich. Jedyny w swoim rodzaju spór światopoglądowy. Wyjątkowe świadectwo pasji poznawczej, troski i wzajemnego szacunku.

40,00 zł
28,00 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,00 zł

81
Szczęśliwy książę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szczęśliwy książę
Niedostępny
Brak

Seria klasycznych bajek

13,00 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,2%
oszczędzasz 3,01 zł

82
Pakiet rozmównik polsko-rosyjski + CD uniwersalny słownik rosyjsko-polski polsko-rosyjski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet rozmównik polsko-rosyjski + CD uniwersalny słownik rosyjsko-pol...
Niedostępny
Brak

Rozmównik łączy w sobie zalety słownika i rozmówek. Zawiera on bowiem ułożone alfabetycznie hasła, które odpowiadają podstawowemu zasobowi słownictwa. Pod każdym z nich znajduje się wiele praktycznych zdań, idiomów i frazeologizmów, zawierających słowo kluczowe. W odróżnieniu od rozmówek, wybór przykładów nie jest ograniczony tematycznie, ale zawiera najczęściej używane, utarte zwroty. Bez uciążliwego poszukiwania można więc znaleźć zdanie lub wyrażenie, którego właśnie potrzebujemy. Większość przykładów może być użytych wprost, inne można łatwo dopasować do konkretnej sytuacji. W ten sposób możemy poszerzyć swoje słownictwo oraz doskonalić umiejętność posługiwania się językiem obcym.Oprócz 1 500 haseł głównych oraz 15 000 przykładów również potocznych i slangowych, Rozmównik zawiera kompendium gramatyki, wzbogacone o przykłady ilustrujące reguły gramatyczne i ułatwiające ich opanowanie. Celem autorów Rozmównika było ułatwienie czytelnikowi zdobywanie umiejętności wyrażania się w sposób jak najbardziej zbliżony do rodzimych użytkowników języka.Lingea Lexicon 5. Uniwersalny słownik rosyjsko-polski i polsko-rosyjski zawiera około 39 500 haseł, liczne przykłady, związki frazeologiczne oraz tabele odmian. Umożliwia odsłuchanie prawidłowej wymowy, zawiera zarys gramatyki, słownik użytkownika i rozbudowany słownik tematyczny. Lexicon 5 doskonale sprawdzi się w instytucjach szkolnych, państwowych oraz w firmach.

39,90 zł
27,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

83
Koenigsberg. Historia rodzinna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koenigsberg. Historia rodzinna
Niedostępny
Brak

"Koenigsberg. Historia rodzinna" to literacki tryptyk, ukazujący dramat człowieka uwięzionego między dwiema potęgami, uwikłanego w tryby Wielkiej Historii. Autor przywołuje na kartach książki wszystkie traumatyczne, osobiste wspomnienia dotyczące mieszkańców twierdzy Königsberg okresu II wojny światowej, w których mroczne obrazy i kakofonia dźwięków składają się na wizję tragicznego losu walczących o przeżycie ludzi. Utwór ten stanowi wielowymiarową narrację o misji, lęku oraz poczuciu straty. Chrabota w prosty, niemalże reporterski sposób ukazuje upadek miasta oraz dramat swojej rodziny, by następnie w kolejnej części książki płynnie przejść do lirycznego zapisu własnych emocji i przeżyć.

54,00 zł
38,34 zł
Powiadomienie

Rabat 29,0%
oszczędzasz 15,66 zł

84
Małopolska w II Rzeczpospolitej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Małopolska w II Rzeczpospolitej
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.21

Małopolska w II Rzeczypospolitej, Małopolska during the II Polish Republic.

85,00 zł
59,50 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 25,50 zł

85
Polska. Mapa samochodowo-krajoznawcza 1:650 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polska. Mapa samochodowo-krajoznawcza 1:650 000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.21

Mapa samochodowo - turystyczna z aktualnym przebiegiem dróg (stan na wrzesień 2017) z zaznaczonymi najważniejszymi atrakcjami turystycznymi. Mapa zawiera indeks miejscowości.

8,49 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,7%
oszczędzasz 1,50 zł

Wróć do góry