hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.06.18

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 18 czerwca 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się I ty możesz zmienić świat (Karolina Grabarczyk, Nika Jaworowska-Duchlińska), na drugim Smart Games. IQ Mini (IUVI Games). Kolejny produkt to Ćwiczenia kręgosłupa (Konrad Domagała) oraz Zdrowa szyja (Konrad Domagała).
1
I ty możesz zmienić świat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
I ty możesz zmienić świat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.06

Rodzice i nauczyciele często stawiają dzieciom za wzór osoby, które dokonały czegoś wielkiego. Ale czasem trudno jest wzorować się na kimś, kto jest tyle starszy! Książka przedstawia historie 42 bohaterów, którzy jeszcze będąc dziećmi sprawili, że świat stał się lepszy. Niektórzy mieli bezpieczne domy i szczęśliwe rodziny, inni żyli w trudnych warunkach - w ubóstwie, podczas wojny, lub byli ciężko chorzy. Wszyscy pokazali, że mimo przeciwności warto walczyć o swoje prawa i pomagać innym. Dzięki tym historiom młodzi czytelnicy mogą poczuć, jak wielką dysponują mocą i nabrać odwagi, by ulepszać codzienność, walczyć o sprawiedliwość, inspirować do działania, po prostu... ratować świat!

34,90 zł
23,03 zł
Powiadomienie

Rabat 34,0%
oszczędzasz 11,87 zł

57 osób kupiło
2
Smart Games. IQ Mini - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smart Games. IQ Mini
IUVI Games, od 6 lat
Dostępny
611 szt.

Rozmiar mini, ale zadania na maksa! Nowość w serii IQ: IQ Mini. Kieszonkowa układanka logiczna dostępna w 5 kolorach. Można zabrać ją wszędzie. Twórz swoje własne zadania, przesuwając blokady, i zapełnij całą planszę elementami układanki. Wybierz swój ulubiony kolor i stwórz wyzwania dla siebie, rodziny i przyjaciół! Dodatkowe zadania, wskazówki i wszystkie rozwiązania znajdziesz online. Możesz grać wszędzie. Jakie miejsce wybierzesz? Uwaga! Różne kolory, towar wysyłany losowo.

29,99 zł
38 osób kupiło
3
Ćwiczenia kręgosłupa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczenia kręgosłupa
Dostępny
11 szt.

Poradnik zawiera opisy oraz fotografie pozycji i wykonywania ćwiczeń kręgosłupa. Obciążenia układu ruchu związane z czynnościami dnia codziennego (pracą zawodową, obowiązkami, aktywnością fizyczną) powodują często przeciążenia także w obrębie pleców co może być przyczyną nadmiernych napięć, bólu, ograniczeń ruchu. Książka zawiera zbiór ćwiczeń kręgosłupa szyjnego, piersiowego i lędźwiowego. Ćwiczenia powinny być dobierane według stopnia trudności stosownie do możliwości oraz potrzeb ćwiczącego. Zastosowanie ćwiczeń w zależności od celu: Wzmacnianie mięśni Poprawa kontroli tułowia, kontroli postawy Rozluźnianie mięśni Profilaktyka kręgosłupa W leczeniu i rehabilitacji Poprawa zakresu ruchomości Poprawa sprawności ogólnej W przypadku urazów, schorzeń kręgosłupa przed przystąpieniem do ćwiczeń zalecana jest konsultacja z lekarzem lub fizjoterapeutą, ponieważ może być konieczny specjalistyczny dobór zaleceń oraz pełna diagnostyka.

15,89 zł
14,99 zł

Rabat 5,7%
oszczędzasz 0,90 zł

10 osób kupiło
4
Zdrowa szyja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdrowa szyja
Dostępny
8 szt.

Poradnik zawiera zbiór ćwiczeń szyi, ćwiczenia rozciągające, automasaż leczniczy, automasaż przyrządami - piłką, bańką oraz wałkiem z kolcamy, terapię zimnem oraz ciepłem. Wszystkie ćwiczenia oraz masaż zostały przedstawione na fotografiach wraz z dokładnymi opisami wykonania. Poradnik może stanowić instruktarz do konsultacji medycznej w przypadku problemów z odcinkiem szyjnym lub formę terapii profilaktycznej.

14,36 zł
12,99 zł

Rabat 9,5%
oszczędzasz 1,37 zł

8 osób kupiło
5
Przewodnik + mapa. Islandia light - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przewodnik + mapa. Islandia light
Dostępny
60 szt.

Potężne lodowce, rozległe pola lawy, imponujące kratery, malownicze wodospady i gejzery strzelające pióropuszem wody - a wszystko skąpane w blasku zorzy polarnej. Raj dla miłośników birdwatchingu i pieszych wędrówek: słynny trekking Laugavegur, szlaki po krawędziach kraterów, pokrytych porostami jęzorach lawy i kolorowych riolitowych górach. Kogo zmęczą podróże po krainie ognia i lodu, może zrelaksować się w jednym z licznych klubów Reykjavíku albo podczas kąpieli w błękitno-mlecznej wodzie geotermalnego spa. Odkryj Islandię z nową, wyjątkową serią explore! guide light. To prawdziwy niezbędnik w podróży. Konkretne i zajmujące opisy zarówno głównych atrakcji, jak i mniej znanych, ale wartych uwagi miejsc, układają się w gotowe trasy zwiedzania. Ciekawostki z różnych dziedzin są idealnym dopełnieniem całości. Sprawdzone informacje praktyczne pozwolą zaplanować udany urlop, a szczegółowe i rzetelne mapy pomogą odnaleźć się w każdym miejscu. Do publikacji dołączona jest również dwustronnie laminowana, składana mapa opracowana specjalnie na potrzeby przewodnika.

44,90 zł
31,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

7 osób kupiło
6
Ćwiczenia rozciągające - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczenia rozciągające
Dostępny
13 szt.

Książka zawiera zbiór ćwiczeń rozciągających mięśni kończyn górnych, kończyn dolnych oraz tułowia. Każde ćwiczenie jest opisane oraz sfotografowane. Ćwiczenia rozciągające znajdują zastosowanie w sporcie, rehabilitacji, profilaktyce. Cele ćwiczeń rozciągających: - zwiększenie lub utrzymanie odpowiedniej długości mięśni - zwiększenie lub utrzymanie elastyczności mięśni - zwiększenie lub utrzymanie gibkości - zapobieganie kontuzjom - poprawa lub utrzymanie ruchomości stawów - eliminacja lub zmniejszenie bólu - jako element regeneracji potreningowej - poprawa ukrwienia tkanek - profilaktyka

15,15 zł
13,99 zł

Rabat 7,7%
oszczędzasz 1,16 zł

6 osób kupiło
7
Pluszak Smok 27cm De Siedzacy Krakowski 2250 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
27,90 zł
25,39 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,51 zł

5 osób kupiło
8
Fiat 126P czterdziestolatek czerwony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiat 126P czterdziestolatek czerwony
Daffi
Dostępny
124 szt.

FIAT 126P ""CZTERDZIESTOLATEK"" AUTO SERIALOWEGO INŻYNIERA ""CZTERDZIESTOLATKA"" Model metalowy z elementami plastikowymi Skala: 1:43"

34,92 zł
31,08 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,84 zł

5 osób kupiło
9
Trójkąt ukraiński. Szlachta, carat i lud na... w.6 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trójkąt ukraiński. Szlachta, carat i lud na... w.6
Dostępny
68 szt.

Bohdan Osadczuk) Beauvois odkrywa całe połacie nieznanych faktów i problemów, pomaga w istotny sposób sprawie przywracania pamięci historycznej Polakom, Ukraińcom i Rosjanom. Czyni to naprawdę sine ira et studio w imię maksymalnej rzetelności badacza... Chyba tylko bezstronny i neutralny historyk może dojść do przedstawiania procesów społecznych obarczonych w dotychczasowej historiografii trzech zainteresowanych czy, inaczej mówiąc, biorących udział w ówczesnym rozwoju sytuacji stron, w bardzo odmienny sposób zaangażowanych, balastem mitów i uprzedzeń...

84,00 zł
66,36 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 17,64 zł

4 osoby kupiły
10
Teoria powtórzeń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teoria powtórzeń
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.16

Krzysztof Lisowski o tomie Teoria powtórzeń Jadwigi Maliny: Te wiersze tworzą rodzaj palimpsestu: na historię osobistą nakłada się historia świata, porządek czasu i głosy, sądy, komentarze do świadectw o istnieniu. To ważna poezja pełna namysłu, wątpliwości - na skraju milczenia.

24,00 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 29,2%
oszczędzasz 7,01 zł

7 osób kupiło
11
Comfort! map. Albania, Kosowo, Macedonia. Przewodnik + mapa 3w1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Comfort! map. Albania, Kosowo, Macedonia. Przewodnik + mapa 3w1
Dostępny
50 szt.

Największe atrakcje Albanii, Kosowa i Macedonii Północnej w jednym tomie. Osmańskie twierdze, zdobione freskami cerkwie, zabytkowe meczety, wszechobecne schrony. Urokliwe zaułki Gjirokastry, Beratu, Prizrenu i Ochrydy. Echa starożytności w Butrincie, Apollonii i Durres. Śródziemnomorskie słońce i plaże Adriatyku, tętniące życiem kurorty na Riwierze Albańskiej. Pyszne ryby i owoce morza, doskonała jagnięcina pod każdą postacią i oczywiście kawa, której aromat spowija uliczki bałkańskich miejscowości. Te i inne atrakcje Albanii, Kosowa i Macedonii Północnej pomoże odkryć przewodnik Express Map z serii 3w1. Nowa jakość wśród przewodników - wyjątkowe połączenie barwnych opisów i szczegółowych map: - mapy tras zwiedzania przedstawiające lokalizację wszystkich opisywanych miejsc, - bogata treść - historia i kultura, przyroda i tradycje, ciekawostki i anegdoty, - przydatne informacje praktyczne - dni i godziny otwarcia obiektów, ceny biletów, transport publiczny, noclegi, pogoda, - liczne informacje o lokalnej kuchni, - przejrzysty układ graficzny umożliwiający łatwe wyszukiwanie informacji, - szczegółowy atlas Albanii, Kosowa i Macedonii Północnej, w którym zaznaczono miejsca opisane w przewodniku, - dwustronnie laminowana mapa dołączona do przewodnika.

99,90 zł
69,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 29,97 zł

4 osoby kupiły
12
Rolowanie - automasaż - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rolowanie - automasaż
Dostępny
5 szt.

Obciążenia układu ruchu związane z czynnościami dnia codziennego, pracą zawodową, stresem, przyjmowaną wymuszaną pozycją, uprawianiem sportu, prowadzą bardzo często do nadmiernego napięcia mięśni, a w związku z tym dyskomfortu i niejednokrotnie bólu. Przedłużający się stan napięcia powodować może wtórne problemy ze stawami oraz kręgosłupem. Dobrym sposobem radzenia sobie z nadmiernymi napięciami mięśniowymi jest stosowanie rolowania. Rolowanie służy rozluźnianiu mięśni oraz powięzi i stanowi rodzaj automasażu, a jego zaletą jest możliwość samodzielnego wykonania przy nawet niewielkiej ilości czasu. Rolowanie może być stosowane: - w rozluźnianiu mięśni - jako element profilaktyczny, zmniejszający ryzyko urazów - jako doraźna pomoc w redukcji napięć mięśniowych związanych z czynnościami dnia codziennego, stresem - w celu redukcji napięć mięśniowych w związku z przeciążeniem - w sporcie, jako element profilaktyczny (zapobieganie kontuzjom, przeciążeniom) oraz przyspieszeniu regeneracji - jako element odnowy biologicznej - jako element rehabilitacji

14,36 zł
12,99 zł

Rabat 9,5%
oszczędzasz 1,37 zł

4 osoby kupiły
13
Komplett plus 2 Ćwiczenia + online w.2022 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komplett plus 2 Ćwiczenia + online w.2022
Dostępny
1138 szt.

Komplett plus 2. Książka ćwiczeń. Nowe wydanie (przygotowane na maturę "2023") Nowe, poprawione wydania ćwiczeń do serii Komplett plus ułatwiają nawigację po materiale ćwiczeniowym poprzez czytelne oznaczenie zadań: na słuchanie kolorem czerwonym, w formacie maturalnym piktogramem z symbolem biretu, trudniejszych symbolem w kształcie korony. Dzięki uaktualnionym sekcjom maturalnym Schritt für Schritt uczniowie już od pierwszej klasy mogą przygotowywać się do egzaminu maturalnego, a dodatkowo sprawdzić swoje umiejętności w specjalnie dla nich przygotowanym arkuszu egzaminacyjnym. Arkusze maturalne w każdej książce ćwiczeń zawierają zadania w formacie maturalnym i w układzie znanym z informatora CKE. Wraz z książką ćwiczeń uczniowie otrzymują bezpłatne kody dostępu do: podręcznika i ćwiczeń interaktywnych Komplett plus na platformie dzwonek.pl, aplikacji do nauki słownictwa Fiszki PONS z materiałami specjalnie przygotowanymi do serii Komplett plus.

43,00 zł
38,70 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,30 zł

4 osoby kupiły
14
Komplett plus 3 Ćwiczenia + online w.2022 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komplett plus 3 Ćwiczenia + online w.2022
Dostępny
918 szt.

Komplett plus 3. Książka ćwiczeń. Nowe wydanie (przygotowane na maturę "2023") Nowe, poprawione wydania ćwiczeń do serii Komplett plus ułatwiają nawigację po materiale ćwiczeniowym poprzez czytelne oznaczenie zadań: na słuchanie kolorem czerwonym, w formacie maturalnym piktogramem z symbolem biretu, trudniejszych symbolem w kształcie korony. Dzięki uaktualnionym sekcjom maturalnym Schritt für Schritt uczniowie już od pierwszej klasy mogą przygotowywać się do egzaminu maturalnego, a dodatkowo sprawdzić swoje umiejętności w specjalnie dla nich przygotowanym arkuszu egzaminacyjnym. Arkusze maturalne w każdej książce ćwiczeń zawierają zadania w formacie maturalnym i w układzie znanym z informatora CKE. Wraz z książką ćwiczeń uczniowie otrzymują bezpłatne kody dostępu do: podręcznika i ćwiczeń interaktywnych Komplett plus na platformie dzwonek.pl, aplikacji do nauki słownictwa Fiszki PONS z materiałami specjalnie przygotowanymi do serii Komplett plus.

43,00 zł
38,70 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,30 zł

3 osoby kupiły
15
Ćwiczenia z piłką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczenia z piłką
Dostępny
17 szt.

Ćwiczenia z piłką mogą stanowić trening poprawiający siłę i wytrzymałość mięśni, poprawiający ruchomość w stawach, a także równowagę, kontrolę układu ruchu. Piłka stanowić może zarówno amortyzację, może destabilizować podczas ćwiczenia, może poprawiać płynność ruchu i jego kontrolę. Ćwiczenia z piłką mogą być elementem treningu sportowego, jako jego uzupełnienie lub rehabilitacji. W zależności od potrzeb należy odpowiednio dobrać cele i program ćwiczeń. Zalecany dobór odpowiedniej wielkości piłki do wzrostu: Piłka o średnicy 35 cm. - wzrost do 140 cm. Piłka o średnicy 45 cm. - wzrost 140-150 cm. Piłka o średnicy 55 cm. - wzrost 151-165 cm. Piłka o średnicy 65 cm - wzrost 166-175 cm. Piłka o średnicy 75 cm. - wzrost 176-190 cm. Piłka o średnicy 85 cm - wzrost powyżej 190 cm. Najlepiej jeżeli siedząc na piłce kąt zgięcia w biodrach i kolanach to około 90 stopni, piłkę można też trochę dostosować pompując nieco mniej lub więcej powietrza. Poradnik został opracowany i jest prezentowany przez fizjoterapeutę, który od 2013 r. systematycznie prowadzi ćwiczenia grupowe z pacjentami. Korzyści i zastosowanie Poprawa zdrowia oraz samopoczucia. Zwiększenie siły, wytrzymałości mięśni. Zwiększenie zakresu ruchu i ślizgu w stawach oraz kręgosłupie. Poprawa sprawności. Ćwiczenia mogą stanowić zarówno uzupełnienie treningu sportowego, sprawnościowego, a także element rehabilitacji.

14,70 zł
13,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,71 zł

3 osoby kupiły
16
Ćwiczenia oddechowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczenia oddechowe
Dostępny
16 szt.

Poradnik zawiera zbiór ćwiczeń oddechowych, pozycje ułożeniowe (drenażowe), ćwiczenia rozciągające mające wpływ na mechanikę klatki piersiowej oraz mechanikę oddychania, a także podstawowy instruktaż wykonania oklepywania, wibracji, efektywnego kaszlu oraz inhalacji. Opisana jest krótko budowa oraz funkcje układu oddechowego, podstawowe wskaźniki wentylacyjne, wybrane choroby układu oddechowego, jak również są wymienione badania, które można wykonać w celu diagnostyki układu 0ddechowego. Opisane zostały podstawowe zasady doboru ćwiczeń, monitorowania ciśnienia, pulsu, saturacji, subiektywnych odczuć podczas ćwiczeń oraz względy bezpieczeństwa. Poradnik może stanowić wsparcie w rehabilitacji przy chorobach układu oddechowego, w treningu oddechowym (w celu poprawy wydolności) i w ramach profilaktyki układu oddechowego (zapobieganie chorobom). W przypadku jakichkolwiek problemów zdrowotnych, szczególnie związanych z układem oddechowo-krążeniowym, należy skonsultować ćwiczenia lub postępowanie rehabilitacyjne z fizjoterapeutą.

15,15 zł
13,99 zł

Rabat 7,7%
oszczędzasz 1,16 zł

3 osoby kupiły
17
Comfort! map. Wybrzeże Środkowe, część wschodnia. Mapa w skali 1:50 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Comfort! map. Wybrzeże Środkowe, część wschodnia. Mapa w skali 1:50 00...
Dostępny
31 szt.

Dwustronnie laminowana mapa wybrzeża Morza Bałtyckiego od Sarbinowa po Ustkę, a w głąb lądu po Koszalin, Sławno i Słupsk. Obejmuje m.in. Mielno i Unieście, Łazy, Dąbki, Darłowo i Darłówko, Jarosławiec. Mapa została opracowana we współpracy z doświadczonymi krajoznawcami z regionu.Mapa posiada bogatą treść turystyczną, m.in.: o szlaki piesze i rowerowe, o ścieżki dydaktyczne i spacerowe, o odległości na szlakach, o muzea, zabytki i inne interesujące obiekty, o parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, atrakcje przyrodnicze, o ukształtowanie terenu pokazane za pomocą poziomic, o dodatkowo plany miejscowości nadmorskich: Darłowa i Darłówka oraz Mielna i Unieścia. Cechy mapy: o dogodna zarówno dla pieszego, jak i rowerzysty skala 1:50 000 (1 cm - 500 m), o zgodna z GPS - współrzędne geograficzne w układzie WGS-84 o wygodna w składaniu, o dwustronnie laminowana, o trwała i wodoodporna.

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

3 osoby kupiły
18
Comfort! map. Wiedeń. Przewodnik (3w1) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Comfort! map. Wiedeń. Przewodnik (3w1)
Dostępny
75 szt.

Wycieczki śladami Mozarta, Straussa i Haydna. Imperialne pałace i wiedeńska secesja. Wesołe miasteczko na Praterze, kandyzowane fiołki cesarzowej Sisi oraz król deserów - słynny tort Sachera. Przewodnik ,,Wiedeń" z serii 3w1 pomoże odkryć atrakcje austriackiej stolicy i jej okolic. To zarówno bogaty i przejrzysty informator o mieście, jak i fascynująca opowieść o jego losach. Nowa jakość wśród przewodników - wyjątkowe połączenie barwnych opisów i szczegółowych map: o mapy tras zwiedzania przedstawiające lokalizację wszystkich opisywanych miejsc, o bogata treść - historia i kultura, przyroda i tradycje, ciekawostki i anegdotki, o przydatne informacje praktyczne - dni i godziny otwarcia obiektów, ceny biletów, transport publiczny, noclegi, pogoda, o informacje o lokalnej kuchni, pomysły na wieczór i miejsca na udane zakupy, o kalendarium najważniejszych imprez cyklicznych, o przejrzysty układ graficzny umożliwiający łatwe wyszukiwanie informacji, o szczegółowy atlas miasta, w którym zaznaczono miejsca opisane w przewodniku, o składana mapa laminowana w kieszonkowym formacie, o schemat komunikacji.

79,91 zł
55,94 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 23,97 zł

3 osoby kupiły
19
Przewodnik + mapa Lizbona light - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przewodnik + mapa Lizbona light
Dostępny
40 szt.

Spacer krętymi uliczkami Alfamy, przejażdżka żółtym tramwajem, wizyta w Oceanarium i podziwianie widoków z wieży Belém. Niezwykłe Muzeum Azulejo w całości poświęcone wspaniałym malowanym kafelkom, baśniowe pałace Sintry i piaszczyste plaże Cascais. Wieczory przy nostalgicznym fado i kieliszku porto. Odkryj Lizbonę i jej okolice z nową, wyjątkową serią explore! guide light. To prawdziwy niezbędnik w podróży. Konkretne i zajmujące opisy zarówno głównych atrakcji, jak i mniej znanych, ale wartych uwagi miejsc, układają się w gotowe trasy zwiedzania. Ciekawostki z różnych dziedzin są idealnym dopełnieniem całości. Sprawdzone informacje praktyczne pozwolą zaplanować udany urlop, a szczegółowe i rzetelne mapy pomogą odnaleźć się w każdym mieście. Do publikacji dołączona jest również dwustronnie laminowana, składana mapa opracowana specjalnie na potrzeby przewodnika.

44,90 zł
31,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

4 osoby kupiły
20
Comfort! map. Przewodnik i mapa (2w1). Barcelona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Comfort! map. Przewodnik i mapa (2w1). Barcelona
Dostępny
43 szt.

o Dzieła Gaudiego: Sagrada Familía i Park Güella o La Rambla, Muzeum Picassa i Camp Nou o Tajemnicza Dzielnica GotyckaOd wizjonerskich dzieł Gaudiego, przez średniowieczną Dzielnicę Gotycką, po stadion jednej z najlepszych drużyn piłkarskich na świecie - Camp Nou. Tapas, owoce morza i suszona szynka, a do picia wyśmienite wina. Comfort! map&guide ,,Barcelona" pomoże odkryć największe atrakcje katalońskiej stolicy. Praktycznie i treściwie - coś dla zabieganych oraz ceniących wygodę i prostotę: o mapy w skalach użytecznych dla turystów (1:20 000, centrum 1:10 000), o poręczny format, wygoda składania i trwałość, o zajmujące opisy 41 najciekawszych miejsc wartych odwiedzenia, o łatwa nawigacja: atrakcje z przewodnika ponumerowane i zaznaczone na mapie, o przydatne informacje praktyczne: dni i godziny otwarcia obiektów, ceny biletów, transport publiczny, o podpowiedzi, co zjeść i wypić oraz dokąd wybrać się na zakupy, o kalendarium imprez cyklicznych, o schemat metra i indeks ulic. 

32,90 zł
23,03 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,87 zł

3 osoby kupiły
21
Comfort! map. Przewodnik + mapa (2w1). Sardynia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Comfort! map. Przewodnik + mapa (2w1). Sardynia
Dostępny
26 szt.

o Barwne miasta: Cagliari, Bosa, Castelsardo o Grobowce olbrzymów, domy czarodziejek o Orgosolo i murale sardyńskieKontynent w miniaturze: piaszczyste plaże na Costa Smeralda, monumentalny wąwóz Gola di Su Gorropu, baśniowa Grota Neptuna. Spuścizna kultury nuorskiej i tajemnicze nuragi. Tańce i tradycyjne misteria, czyli karnawał w Mamoiadzie. Włoska wyspa ma wiele twarzy. Comfort! map&guide XL ,,Sardynia" pomoże je poznać. To wyjątkowe połączenie mapy i przewodnika zawiera wszystkie informacje niezbędne zarówno na krótki wyjazd, jak i dłuższe wakacje. Map&guide w nowej odsłonie - większy format i jeszcze więcej treści: o zajmujące opisy kilkudziesięciu niezwykłych miejsc wartych odwiedzenia, o łatwa nawigacja: atrakcje z przewodnika ponumerowane i zaznaczone na mapach, o poręczny format, wygoda składania i trwałość, o mapy w dogodnych dla turysty skalach: Sardynia (1:350 000), plan Cagliari (1:12 000), o przydatne informacje praktyczne: adresy, dni i godziny otwarcia obiektów, wskazówki dotyczące transportu i noclegów, o informacje o lokalnej kuchni oraz propozycje aktywnego wypoczynku, o kalendarium najciekawszych imprez cyklicznych, o ciekawostki i kolorowe fotografie. 

32,90 zł
23,03 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,87 zł

2 osoby kupiły
22
Modlitewnik bizantyjski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modlitewnik bizantyjski
Dostępny
52 szt.

Modlitewnik zawiera teksty świętych: Efrema Syryjczyka, Makarego Egipskiego, Bazylego Wielkiego, Jana Chryzostoma i innych wybitnych mistrzów życia duchowego. Treść modlitewnika została ułożona zgodnie z cyklami nabożeństw bizantyjskich: dobowy, tygodniowy, roczny. Jest także cykl ośmiu tonów, czyli melodii liturgicznych, które począwszy od Wielkanocy, następują kolejno po sobie.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

2 osoby kupiły
23
Comfort! map Szwecja 1:1 000 000 mapa samochodowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Comfort! map Szwecja 1:1 000 000 mapa samochodowa
Dostępny
30 szt.

Pałac Królewski w Sztokholmie, wpisana na listę UNESCO kopalnia miedzi w Falun, monumentalne katedry w Lund i Uppsali. Rozległe lasy, malownicze jeziora pełne ryb, wysokie góry ze spływającymi ze zboczy lodowcami. Fascynująca Laponia. A dla miłośników tajemnic wielkie megalityczne grobowce, kamienne kręgi oraz zamki. W Szwecji na turystów czeka mnóstwo atrakcji. Dwustronnie laminowana, wygodna w składaniu i trwała mapa samochodowa tego kraju pomoże do nich dotrzeć. Na mapie m.in.: o aktualny stan dróg, odcinki w budowie, o szczegółowa kategoryzacja i numeracja dróg, o odległości drogowe w kilometrach, o promy samochodowe, lotniska międzynarodowe, o plastyczna rzeźba terenu, lasy, parki narodowe, o opisy pasm górskich oraz najważniejszych szczytów, o skorowidz miejscowości.

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

2 osoby kupiły
24
Comfort! map Kaszuby 1:50 000 mapa turystyczna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Comfort! map Kaszuby 1:50 000 mapa turystyczna
Dostępny
28 szt.

Żeglowanie po Jeziorze Wdzydzkim, wizyta w zamku krzyżackim w Bytowie, zwiedzanie skansenu w Szymbarku - te i wiele innych atrakcji czekają na turystów odwiedzających Kaszuby. Nasza dwustronnie laminowana, trwała i wygodna w użytkowaniu mapa tego regionu pomoże je odnaleźć. Publikacja powstała we współpracy z doświadczonymi krajoznawcami z regionu.Na mapie m.in.: o szlaki piesze i rowerowe oraz ścieżki dydaktyczne i spacerowe, o odległości na szlakach, o muzea, zabytki i inne interesujące obiekty, o parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, atrakcje przyrodnicze, o poziomice pokazujące ukształtowanie terenu. 

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

2 osoby kupiły
25
Przewodnik + mapa. Paryż light - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przewodnik + mapa. Paryż light
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.28

Gotyckie świątynie, barokowe pałace, malownicze parki, najlepsze muzea, wyśmienita kuchnia oraz aura romantyzmu przyciągają do Paryża blisko 30 mln turystów rocznie. To najczęściej odwiedzane miasto świata. Odkryj arcydzieła architektury i sztuki stolicy Francji z nową, wyjątkową serią explore! guide light. To prawdziwy niezbędnik w podróży. Konkretne i zajmujące opisy zarówno głównych atrakcji, jak i mniej znanych, ale wartych uwagi miejsc, układają się w gotowe trasy zwiedzania. Ciekawostki z różnych dziedzin są idealnym dopełnieniem całości. Sprawdzone informacje praktyczne pozwolą zaplanować udany urlop, a szczegółowe i rzetelne mapy pomogą odnaleźć się w każdym mieście.

44,90 zł
31,43 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

2 osoby kupiły
26
Ćwiczenia z elastyczną taśmą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczenia z elastyczną taśmą
Dostępny
23 szt.

Książka poradnik: "Ćwiczenia z elastycznymi taśmami" zawiera 50 ćwiczeń dokładnie opisanych i sfotografowanych. Jest pomocny w planowaniu treningu oraz w opracowaniu planów ćwiczeń. Ćwiczenia mogą być stosowane jako uzupełnienie treningu sportowego w różnych dyscyplinach, mogą stanowić samodzielny trening siły, wytrzymałości i rozciągania. Są także wykorzystywane jako element rehabilitacji. Ponadto są one bezpieczne dla zdrowia, ponieważ taśma tworzy płynny opór, a ćwiczenia dobrane są na różnym poziomie zaawansowania. Trening z taśmą może być odpowiedni dla każdego ćwiczącego. Każde ćwiczenie opisane jest w modelu: pozycja wyjściowa (fotografia), ruch (fotografia), sugerowana liczba serii/powtórzeń (zakres od do), zastosowanie. Ćwiczenia zostały opisane przez fizjoterapeutę, który od 2013r. prowadzi ćwiczenia grupowe. Korzyści i zastosowanie Poprawa zdrowia oraz samopoczucia. Zwiększenie siły, wytrzymałości mięśni. Zwiększenie zakresu ruchu i ślizgu w stawach oraz kręgosłupie. Poprawa sprawności. Ćwiczenia mogą stanowić zarówno uzupełnienie treningu sportowego, sprawnościowego, a także element rehabilitacji.

14,70 zł
13,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,71 zł

2 osoby kupiły
27
Pluszak 25 cm Smok SiedzĄcy Polski KrakÓw Deep 02055 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,90 zł
13,99 zł

Rabat 6,1%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
28
Psi Patrol. Moc zabawy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol. Moc zabawy
Dostępny
38 szt.

Odkryj moc zabawy! W środku znajdziesz świetnie zilustrowane opowiadania, 10 figurek i matę do zabawy. Dzięki temu zestawowi przeżyjesz niesamowite przygody ze swoimi ulubionymi bohaterami!

69,99 zł
51,09 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 18,90 zł

1 osoba kupiła
29
Comfort! map&quide Pieniny i Gorce 2w1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Comfort! map&quide Pieniny i Gorce 2w1
Dostępny
42 szt.

Pieniny i Gorce o Atrakcje Szczawnicy, Krościenka i Rabki-Zdroju o Wycieczki na Turbacz, Sokolicę i Trzy Korony o Spływ przełomem Dunajca Wędrówki na Turbacz, Sokolicę i Trzy Korony, emocjonujący spływ przełomem Dunajca i rowerowa wycieczka do Czerwonego Klasztoru na Słowacji. Rodzinna zabawa w Rabkolandzie, wizyta na zamkach w Niedzicy i Czorsztynie, spacery pośród wspaniałej uzdrowiskowej architektury Szczawnicy i Krościenka oraz spotkania z pasterzami na szlakach Gorców. Comfort! map&guide XL ,,Pieniny i Gorce" pomoże dotrzeć do wszystkich ciekawych zakątków tych pasm. To wyjątkowe połączenie mapy i przewodnika zawiera wszystkie informacje niezbędne zarówno na krótki wyjazd, jak i dłuższe wakacje. Map&guide w nowej odsłonie - większy format i jeszcze więcej treści: o zajmujące opisy kilkudziesięciu najciekawszych miejsc wartych odwiedzenia, o łatwa nawigacja: atrakcje z przewodnika ponumerowane i zaznaczone na mapie, o poręczny format, wygoda składania i trwałość, o przydatne informacje praktyczne: dni i godziny otwarcia obiektów, ceny biletów, transport publiczny, o podpowiedzi, co zjeść i wypić, pomysły na pamiątki, o kalendarium najciekawszych imprez cyklicznych.

32,90 zł
23,03 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,87 zł

1 osoba kupiła
30
W drodze do szczęścia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
W drodze do szczęścia
Dostępny
3 szt.

"W drodze do szczęścia" to najnowszy tomik autorstwa Tamary Marioli Tarasek. Poetka zebrała w nim wiersze o różnej tematyce, jednak dominują tu piękne, ciepłe wiersze kobiece o przyrodzie. O wiośnie i świecie budzącym się do życia Poetka pisze: > "...W bielutkich kwiatach i promieniach słońca przybywa wiosna w tęczowej sukience, rozsiewa piękno, subtelnie pachnące, kwiatów naręcze przynosi na łące..." Autorka zachwyca się także latem, jesienią i zimą. "...W słonecznym blasku przegląda się ziemia, natura pnie się wysoko do słońca, liście na drzewach wciąż tańczą na wietrze, jesienna pora, a lato bez końca..." Przesłaniem tych wierszy jest wielka miłość do otaczającego świata. Autorka jasno mówi o nieuchronnej zmienności przyrody, której nieodłącznym elementem jest człowiek żyjący w symbiozie z naturą. Powtarzające się pory roku znaczą, niczym zegar życia, kres naszej drogi. Poetka przez swoją afirmację życia przekazuje, że tej zmienności nie należy się bać. Część swoich wierszy poświęca podróżom, opisuje piękne krainy i tam nas zaprasza. Jej świat, nadal i niezmiennie widziany oczami kobiety wrażliwej, pobudza wyobraźnię czytelnika i stawia Autorkę w czołówce współczesnych poetek w Polsce.

25,00 zł
12,50 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 12,50 zł

1 osoba kupiła
31
Schowek
31,90 zł
28,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,19 zł

32
Piasek kinetyczny Cukiernia BPLA8290 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piasek kinetyczny Cukiernia BPLA8290
BIGTOYS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.04

37,90 zł
35,63 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 2,27 zł

33
Pluszak Smok 22cm De Wawelski Siedzacy W Cza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluszak Smok 22cm De Wawelski Siedzacy W Cza
Deef, Deef
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.09

23,90 zł
21,75 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,15 zł

34
Komplett plus 1 Ćwiczenia + online w.2022 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komplett plus 1 Ćwiczenia + online w.2022
Dostępny
1578 szt.

Komplett plus 1. Książka ćwiczeń. Nowe wydanie (przygotowane na maturę "2023") Nowe, poprawione wydania ćwiczeń do serii Komplett plus ułatwiają nawigację po materiale ćwiczeniowym poprzez czytelne oznaczenie zadań: na słuchanie kolorem czerwonym, w formacie maturalnym piktogramem z symbolem biretu, trudniejszych symbolem w kształcie korony. Dzięki uaktualnionym sekcjom maturalnym Schritt für Schritt uczniowie już od pierwszej klasy mogą przygotowywać się do egzaminu maturalnego, a dodatkowo sprawdzić swoje umiejętności w specjalnie dla nich przygotowanym arkuszu egzaminacyjnym. Arkusze maturalne w każdej książce ćwiczeń zawierają zadania w formacie maturalnym i w układzie znanym z informatora CKE. Wraz z książką ćwiczeń uczniowie otrzymują bezpłatne kody dostępu do: podręcznika i ćwiczeń interaktywnych Komplett plus na platformie dzwonek.pl, aplikacji do nauki słownictwa Fiszki PONS z materiałami specjalnie przygotowanymi do serii Komplett plus.

43,00 zł
38,70 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,30 zł

35
Mapa ogólnogeograf. i administrac.- samoch. Polska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mapa ogólnogeograf. i administrac.- samoch. Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

Solidna, dwustronnie laminowana, składana mapa Polski będzie zarówno cenną pomocą w nauce i zabawie, jak i interesującą ozdobą pokoju. Po jednej stronie znajduje się mapa ogólnogeograficzna, na odwrocie - mapa administracyjno-samochodowa.Mapa ogólnogeograficznaMapa stanowi kompendium wiedzy o Polsce. Znalazły się na niej opisy regionów fizycznogeograficznych (wg K. Kondrackiego i A. Richlinga) oraz krain historyczno-etnograficznych, zaletą jest ponadto bogata treść topograficzna (m.in. sieć hydrograficzna, sieć transportowa, sieć osadnicza). Pokazano również wszystkie miasta w podziale na klasy wielkości, a także zaznaczono granice województw.Wysokości nad poziomem morza zostały na niej przedstawione za pomocą metody hipsometrycznej (kolorami), co w połączeniu z plastyczną rzeźbą terenu tworzy niezwykle obrazową prezentację ukształtowania powierzchni kraju.Cechy mapy: o czytelna prezentacja ukształtowania powierzchni, o opisy regionów fizycznogeograficznych oraz krain historyczno-etnograficznych, o najważniejsze szczyty i przełęcze, o miasta w podziale na klasy wielkości, o parki narodowe, o 5 kategorii dróg, stan na 2021 r., o przejścia graniczne, promy samochodowe, porty lotnicze.Mapa administracyjno-samochodowaNa mapie zaznaczono szczegółową i aktualną sieć drogową, wraz z numeracją i odległościami na drogach krajowych. Dzięki kolorystycznemu zróżnicowaniu województw i powiatów mapa jest czytelna, dodatkowo podkreśleniem nazw wyróżniono miasta wojewódzkie i powiatowe. Na mapie przedstawiono wszystkie miejscowości gminne.Cechy mapy: o szczegółowy i czytelny podział administracyjny, o miasta wojewódzkie, powiatowe w podziale na klasy wielkości, wyróżnione podkreśleniem, a także miejscowości gminne, o stan dróg na 2021 r., o 9 kategorii dróg, autostrady i drogi ekspresowe wraz z węzłami, płatne odcinki autostrad, o autostrady w budowie, drogi ekspresowe i krajowe w budowie, o odległości drogowe w kilometrach na drogach krajowych, o numeracja dróg krajowych, o przejścia graniczne, promy samochodowe, porty lotnicze, o cieniowanie plastycznie pokazujące ukształtowanie terenu.Ponadto na mapie znajduje się informator zawierający podstawowe informacje o Polsce i województwach oraz listę powiatów i ich siedzib w podziale wojewódzkim. 

39,90 zł
27,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

36
Polska. 1000 lat w sercu Europy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polska. 1000 lat w sercu Europy
Dostępny
10 szt.

Polska to fascynująca mozaika tradycji i nowoczesności, wielowiekowych zabytków i nowatorskich rozwiązań architektonicznych. Elegancki album Polska. 1000 lat w sercu Europy zabierze w podróż po tym różnorodnym kraju. Niemal 400 kolorowych fotografii ukazuje kalejdoskop pejzaży: od wydm na wybrzeżu Morza Bałtyckiego, przez równiny centralnej Polski, aż po szczyty Sudetów i Karpat. Wielkomiejskie drapacze chmur przeplatają się z majestatycznymi zamczyskami i chałupami krytymi strzechą, a klimatyczne miasteczka - z imponującymi zabytkami techniki. Każdy z dziewięciu rozdziałów prezentujących poszczególne regiony historyczno-geograficzne został opatrzony interesującym wstępem. Znalazły się w nim informacje na temat historii danego obszaru, jego najważniejszych atrakcji, lokalnych świąt oraz cech środowiska przyrodniczego. Dopełnieniem tekstów są mapy regionów przedstawiające lokalizację opisywanych miejsc. Album wzbogacają trzy dodatkowe rozdziały poświęcone najciekawszym gatunkom zwierząt występujących w Polsce, barwnemu folklorowi oraz licznym, widowiskowym imprezom historycznym.

249,90 zł
174,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 74,97 zł

1 osoba kupiła
37
Comfort! map. Barcelona. Przewodnik (3w1) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Comfort! map. Barcelona. Przewodnik (3w1)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.05

Fantazyjne budowle projektu Antoniego Gaudiego: spektakularna Sagrada Família oraz Casa Batlló i Casa Mila. Wąskie uliczki Dzielnicy Gotyckiej, Muzeum Picassa i prawdziwa świątynia miłośników futbolu - Camp Nou. Paella, owoce morza i suszona szynka. Festiwale flamenco i... Pogrzeb Sardynki. Złociste plaże na Costa Daurada i Costa Brava. Przewodnik "Barcelona" z serii explore! guide pomoże odkryć atrakcje katalońskiej stolicy i jej okolic. To zarówno bogaty i przejrzysty informator o mieście, jak i fascynująca opowieść o jego losach. Nowa jakość wśród przewodników - wyjątkowe połączenie barwnych opisów i szczegółowych map: o mapy tras zwiedzania przedstawiające lokalizację wszystkich opisywanych miejsc, o bogata treść - historia i kultura, przyroda i tradycje, ciekawostki i anegdotki, o przydatne informacje praktyczne - dni i godziny otwarcia obiektów, ceny biletów, transport publiczny, noclegi, pogoda, o informacje o lokalnej kuchni, pomysły na wieczór i miejsca na udane zakupy, o kalendarium najważniejszych imprez cyklicznych, o przejrzysty układ graficzny umożliwiający łatwe wyszukiwanie informacji, o szczegółowy atlas miasta, w którym zaznaczono miejsca opisane w przewodniku, o składana mapa laminowana w kieszonkowym formacie, o schemat komunikacji.

79,90 zł
55,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 23,97 zł

38
Każdy może kochać - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Każdy może kochać
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Bajka autorstwa Małgorzaty Rejter napisana została bardzo prostym językiem, zrozumiałym dla najmłodszych dzieci. Opowiadanie zawiera formę przygotowania młodego czytelnika do tematu różnorodnych aspektów miłości/przyjaźni, w tym przypadku między gołębiem a myszką. Wybór gołębia i myszki jako bohaterów bajki ma uwypuklić to, że miłość jest możliwa pomiędzy podmiotami, które mocno się różnią od siebie. Może obrazować miłość między osobami pochodzącymi z różnych grup społecznych. W ten sposób możemy zobrazować definicję miłości, która mówi, że miłość jest to dobro ofiarowane drugiemu człowiekowi bez względu na środowisko, z jakiego się pochodzi. Walorem wychowawczym tej bajki jest przedstawienie wzorca i sposobu zachowania każdego dobrego stworzenia, jako czynu niesienia pomocy innym. Książeczka jest napisana łatwo przyswajalnym przez dzieci językiem i pięknie ozdobiona ilustracjami Tomasza Laskowskiego.

15,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

39
Mapa turystyczna Góry Świętokrzyskie w skali 1:75 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mapa turystyczna Góry Świętokrzyskie w skali 1:75 000
Dostępny
38 szt.

Wycieczka do klasztoru na Łysej Górze, wyprawa szlakiem Żeromskiego przez Dolinę Poetów, zejście do malowniczej jaskini Raj. Foliowana mapa turystyczna Gór Świętokrzyskich pomoże zaplanować udany i różnorodny wypoczynek. Publikacja została opracowana we współpracy z doświadczonymi krajoznawcami z regionu. Cechy mapy: o dogodna zarówno dla pieszego, jak i rowerzysty skala 1:75 000 (1 cm - 750 m), o bogata treść turystyczna, o zgodność z GPS - współrzędne geograficzne w układzie WGS-84. Publikacja zawiera m.in.: o szlaki piesze i czasy przejść, szlaki rowerowe, o schroniska młodzieżowe, kempingi, pola namiotowe, hotele i pensjonaty, o muzea, zabytki i inne interesujące obiekty o parki narodowe i krajobrazowe, rezerwaty przyrody, atrakcje przyrodnicze, o cieniowanie plastycznie pokazujące ukształtowanie terenu, o turystyczny plan centrum Kielc w szczegółowej skali 1:20 000 (1 cm - 200 m), o informator krajoznawczy.

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

40
Kuchnia chińska A5 TW - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuchnia chińska A5 TW
Dostępny
2 szt.

Kuchnia chińska to obowiązkowa lektura dla wszystkich ciekawych świata i żądnych kulinarnych wrażeń. Książka autorstwa Barbary Jakimowicz-Klein wprowadza w obszar tak odległej dla Europejczyków kultury, przybliżając go nam dzięki znakomitym przepisom. Już dziś możemy się poczuć jak możni tego świata, wszak "klasyczna kuchnia chińska zaspokaja wyrafinowane upodobania potężnych i bogatych warstw społecznych (...), a sztuka kulinarna została podniesiona do rangi szacownego zajęcia, a nawet... nauki". Uczmy się więc nowych, zdrowszych od tradycyjnych, sposobów przygotowywania potraw! Dzięki tej publikacji każdy może poznać namiastkę Dalekiego Wschodu nawet nie ruszając się z domu, rzecz jasna, zaopatrzywszy się uprzednio w niezbędne składniki oraz przyprawy ziołowe charakterystyczne dla kuchni chińskiej. Wystarczy zastosować się do kulinarnych wskazówek autorki i - wzorem Chińczyków - uczynić z potrawy nie tylko zwykłe danie, ale prawdziwe, poruszające wszelkie zmysły, dzieło sztuki. A zatem do dzieła!

95,00 zł
68,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 26,60 zł

41
Poezje wybrane - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poezje wybrane
Dostępny
47 szt.

Beata Kurek - krakowska poetka. Stypendystka Urzędu Miasta Krakowa, autorka zbiorów wierszy Milczenie o zapachu pomarańczy (1999), Zupełnie inna gwiazda (2002), Boso po lodzie (2011), Pod jednym kloszem (2021). Laureatka konkursów literackich (O Złoty Kałamarz i Złamane Pióro, Konkursu im. J. Śpiewaka, Konkursu im. Wacława Olszewskiego i innych). Współpracuje jako wolontariuszka z Krakowskim Oddziałem Stowarzyszenia Pisarzy Polskich. Debiutowała na łamach pisma literackiego Sfera wierszem "Przez zamknięte okno". Publikowała w Incipicie, Gestaltcie, Sferze, Magdalence Kulturalnej, prasie codziennej oraz w almanachach Poetyckie pejzaże (Kraków: Oficyna Wydawnicza ESPERO 1996), Sfera (Kraków: Wydawnictwo Baran i Suszczyński 1998), Zielnik miłości (Lubin: Centrum Kultury 1998) i Każdy rodzi się poetą (Kraków 1999). Opublikowała następujące książki: Milczenie o zapachu pomarańczy (1999) Zupełnie inna gwiazda (2002) Boso po lodzie (2011) Pod jednym kloszem (2021) Jej utwory były nagradzane na wielu konkursach literackich. Od 2005 roku współpracuje z Teatrem Stygmator w Krakowie biorąc udział w występach zbiorowych i wieczorach autorskich. Nowy tom zawiera 122 zwięzłe i nieprzegadane wiersze, będące trzeźwymi refleksjami nad miłością zagubioną cywilizacyjnym rozgardiaszu. Są to wiersze wybrane z dotychczasowych tomów Autorki, która w tym roku została przyjęta w poczet członków SPP.

24,00 zł
16,99 zł

Rabat 29,2%
oszczędzasz 7,01 zł

42
Malowanie po numerach - Śpiący pies 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Śpiący pies 40x50
Twoje Hobby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.06

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 28. Trudność ( od 1 do 5): 4. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,20 zł
64,96 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,24 zł

43
Ruski rower - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,99 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

44
Traktor z przyczepą na baloty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktor z przyczepą na baloty
Daffi
Dostępny
7 szt.

" TRAKTOR Z DŹWIĘKIEM I ŚWIATŁEM Ilość asortymentowa: 1 Wymiary opakowania 29x8x9 cm"

38,41 zł
34,18 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,23 zł

45
Kombajn do zielonek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kombajn do zielonek
Daffi
Dostępny
9 szt.

KOMBAJN DO ZIELONEK

66,36 zł
59,06 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 7,30 zł

46
Traktor z agregatem uprawowym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktor z agregatem uprawowym
Daffi
Dostępny
7 szt.

" TRAKTOR Z DŹWIĘKIEM I ŚWIATŁEM Ilość asortymentowa: 1 Wymiary opakowania 29x8x9 cm"

38,41 zł
34,18 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,23 zł

47
Traktor z przyczepą do drewna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktor z przyczepą do drewna
Daffi
Dostępny
11 szt.

" TRAKTOR Z DŹWIĘKIEM I ŚWIATŁEM Ilość asortymentowa: 1 Wymiary opakowania 29x8x9 cm"

38,41 zł
34,18 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,23 zł

48
Traktor z przyczepą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktor z przyczepą
Daffi
Dostępny
2 szt.

" TRAKTOR Z DŹWIĘKIEM I ŚWIATŁEM Ilość asortymentowa: 1 Wymiary opakowania 29x8x9 cm"

38,41 zł
34,18 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,23 zł

49
Traktor z przyczepą wywrotką rozdrabniacz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktor z przyczepą wywrotką rozdrabniacz
Daffi
Dostępny
17 szt.

" TRAKTOR Z DŹWIĘKIEM I ŚWIATŁEM Ilość asortymentowa: 1 Wymiary opakowania 29x8x9 cm"

38,41 zł
34,18 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,23 zł

50
Traktor z przyczepą wywrotką rozdrabniacz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktor z przyczepą wywrotką rozdrabniacz
Daffi
Dostępny
9 szt.

" TRAKTOR Z DŹWIĘKIEM I ŚWIATŁEM Ilość asortymentowa: 1 Wymiary opakowania 29x8x9 cm"

38,41 zł
34,18 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,23 zł

51
Traktor z przyczepą wywrotką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktor z przyczepą wywrotką
Daffi
Dostępny
6 szt.

" TRAKTOR Z DŹWIĘKIEM I ŚWIATŁEM Ilość asortymentowa: 1 Wymiary opakowania 29x8x9 cm"

38,41 zł
34,18 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,23 zł

52
Traktor z opryskiwaczem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktor z opryskiwaczem
Daffi
Dostępny
6 szt.

" TRAKTOR Z DŹWIĘKIEM I ŚWIATŁEM Ilość asortymentowa: 1 Wymiary opakowania 29x8x9 cm"

38,41 zł
34,18 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,23 zł

53
Traktor z przyczepką dla koni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktor z przyczepką dla koni
Daffi
Dostępny
10 szt.

" TRAKTOR Z DŹWIĘKIEM I ŚWIATŁEM Ilość asortymentowa: 1 Wymiary opakowania 29x8x9 cm"

38,41 zł
34,18 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,23 zł

54
Traktor - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktor
Daffi
Dostępny
10 szt.

" TRAKTOR Z DŹWIĘKIEM I ŚWIATŁEM Ilość asortymentowa: 1 Wymiary opakowania 13x8x9 cm"

24,97 zł
22,22 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,75 zł

55
Igrając z przeznaczeniem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Igrając z przeznaczeniem
Dostępny
47 szt.

Piekielnie seksowny brytyjski playboy Porzucona dziewczyna Pomyłka w londyńskim klubie Narzeczony Remi Montague rzuca ją jak zepsutą zabawkę na dwa tygodnie przed ich ślubem. Uzbrojona w butelkę tequili dziewczyna wybiera się wraz z najlepszą przyjaciółką do Londynu, by utopić smutki przed rozpoczęciem nowego semestru na Uniwersytecie Whitmana. Nie zamierzała wziąć udziału w imprezie. A już na pewno nie planowała obudzić się w łóżku obok brytyjskiego bad boya, zachwycająco przystojnego Daxa Blaya, który trzy lata wcześniej złamał jej serce. Tak samo jak nie planowała pasujących tatuaży, które sobie zrobili. Po powrocie na studia postanawiają udawać, że nie przeżyli pełnej namiętności przygody w Londynie. Chociaż to nie jest łatwe, gdy mieszka się w tym samym domu... Czy można walczyć z uczuciem i przeznaczeniem?

42,90 zł
21,45 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 21,45 zł

56
Traktor ładowarka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktor ładowarka
Daffi
Dostępny
12 szt.

" TRAKTOR Z DŹWIĘKIEM I ŚWIATŁEM Ilość asortymentowa: 1 Wymiary opakowania 15x8x9 cm"

25,30 zł
22,52 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,78 zł

57
Blanka L.. Sława, pieniądze i seks - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blanka L.. Sława, pieniądze i seks
Dostępny
22 szt.

Blanka L. to żywiołowa, kontrowersyjna, ekscentryczna i pewna siebie celebrytka. W telewizji prowadzi własny talk-show, a na Instagramie obserwuje ją kilkaset tysięcy osób. Ubiera się wyłącznie na różowo, jeździ lexusem w landrynkowym kolorze, uwielbia podróże do egzotycznych miejsc, a do tego jest obrzydliwie bogata. Z kolei Olek, to zwyczajny chłopak z warszawskiej Pragi, który dopina magisterkę z dziennikarstwa, wyrywa dziewczyny na Tinderze, a na życie zarabia, wożąc ludzi swoim zielonym golfem. Kiedy Blanka za jazdę na podwójnym gazie traci prawo jazdy, Olek, dzięki rodzinnym koneksjom zostaje jej szoferem. Chłopak postanawia skorzystać z okazji i zdobywając zaufanie swojej szefowej, wyciąga jej sekrety, z których tworzy biografię celebrytki. Jednak to, co odkrywa, okazuje się prawdziwą puszką Pandory, a jej otwarcie będzie dla polskiego show-biznesu jak tornado, tsunami i trzęsienie ziemi w jednym. Na czytelnika czeka akcja wartka jak Wisła i język soczysty jak dojrzewające w lipcowym słońcu maliny. Nie zabraknie również odniesień do otaczającej nas rzeczywistości, a wszystko doprawione garścią osobliwego humoru i szczyptą pikantnej erotyki.

52,50 zł
47,25 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,25 zł

58
Zakładka do książki Ślady na Plaży - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka do książki Ślady na Plaży
Peter Pauper Press
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.05

Zakładka do książki firmy Peter Pauper Press. Każda zakładka ma dopasowaną kolorystycznie wstążkę z frędzlem oraz koralik. Barwne, trwałe, zabawne lub motywujące nadruki sprawią, że czytanie będzie jeszcze ciekawsze. Każda zakładka jest drukowana na trwałym, powlekanym kartonie i pakowana z przezroczystą osłonkę. Uniwersalny wymiar 6,4 x 18,1 cm.

16,99 zł
Powiadomienie
59
Mała towarzyszka i dorośli - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mała towarzyszka i dorośli
Dostępny
61 szt.

Czas stalinowskich represji w Estonii. Do domu zwyczajnej, spokojnej rodziny wkraczają enkawudziści. Mama małej Leelo zostaje aresztowana za rzekomą zdradę radzieckiej ojczyzny. Estończycy, podobnie jak inne narody zniewolone przez ZSRR, wykazali się odpornością na komunistyczną propagandę. Powieść Mała towarzyszka i dorośli to złożony portret czterolatki, która poznaje świat w czasie okrutnego terroru, a mimo to z dziecinnym optymizmem czeka na powrót ukochanej mamy.

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

60
Berlingo ołówek z czarnego drewna "Hype" (72 szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Berlingo ołówek z czarnego drewna "Hype" (72 szt)
Berlingo
Dostępny
6 szt.

Ołówek z czarnego drewna z gumką, zaostrzony. Jasne różnorodne wzory. Specjalnie obrobione drewno dla idealnego ostrzenia. Nadaje się do pisania i szkicowania. Średnica podstrunnicy 2,2mm, twardość HB, okrągły kształt, kod kreskowy na obudowie. Parametry produktu Mix kolorów obudowy Ołówek zaostrzony Ołówek

176,05 zł
158,45 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 17,60 zł

61
Zakładka do książki Nie dotykaj - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka do książki Nie dotykaj
Peter Pauper Press
Dostępny
9 szt.

Zakładka do książki firmy Peter Pauper Press. Każda zakładka ma dopasowaną kolorystycznie wstążkę z frędzlem oraz koralik. Barwne, trwałe, zabawne lub motywujące nadruki sprawią, że czytanie będzie jeszcze ciekawsze. Każda zakładka jest drukowana na trwałym, powlekanym kartonie i pakowana z przezroczystą osłonkę. Uniwersalny wymiar 6,4 x 18,1 cm.

16,99 zł
62
Mapa zdrapka - Mountain Peaks High Tatras duża - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mapa zdrapka - Mountain Peaks High Tatras duża
Dostępny
6 szt.

Wyjątkowa mapa zdrapka Mountain Peaks High Tatras prezentuje szczyty Tatr Wysokich.Lubisz chodzić po górach? To zdecydowanie mapa dla Ciebie!Zaznacz odwiedzone już miejsca i zdobyte szczyty, zaplanuj kolejne podróże i ruszaj na wyprawę w góry!Mapa do zdrapywania Mountain Peaks High Tatras wykonana jest z wysokiej jakości plastiku z możliwością pisania na niej mazakiem ścieralnym oraz zdrapywania miejsc już odwiedzonych.Będzie prezentowała się pięknie w Twoim domu i służyła do planowania kolejnych górskich wypraw!Świetny pomysł na oryginalny prezent dla miłośnika gór.Wymiary 80 60 cmW zestawie:Mapa zdrapka Mountain Peaks High TatrasPisak zmazywalnyKostka do zdrapywaniaOzdobne opakowanie do przechowywaniaInstrukcja

219,99 zł
186,99 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 33,00 zł

63
Zakładka do książki Kawa i Książka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka do książki Kawa i Książka
Peter Pauper Press
Dostępny
10 szt.

Zakładka do książki firmy Peter Pauper Press. Każda zakładka ma dopasowaną kolorystycznie wstążkę z frędzlem oraz koralik. Barwne, trwałe, zabawne lub motywujące nadruki sprawią, że czytanie będzie jeszcze ciekawsze. Każda zakładka jest drukowana na trwałym, powlekanym kartonie i pakowana z przezroczystą osłonkę. Uniwersalny wymiar 6,4 x 18,1 cm.

16,99 zł
64
Wkład do organizera ST bloczek ANTRA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wkład do organizera ST bloczek ANTRA
Antra
Dostępny
10 szt.

Wkład do organizera ST bloczek

8,59 zł
7,99 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 0,60 zł

Wróć do góry