hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.06.16

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 16 czerwca 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Połów (Remigiusz Mróz (Ove Logmansbo)), na drugim Dzika Łaska. Kobieca mistyka (nie)zwykłego życia (Mirabai Starr). Kolejny produkt to Bushcraft. Jak radzić sobie w dziczy bez współczesnych udogodnień (Dave Canterbury) oraz Klej w sztyfcie 15 g Op.2 szt. Psi Patrol Starpak 491033 (Starpak).
1
Połów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Połów
Dostępny
37 szt.

Raz do roku wody wokół Wysp Owczych przybierają krwawy odcień. Mieszkańcy urządzają grindadráp, czyli tradycyjny połów grindwali. Jedno z upolowanych zwierząt budzi w Farerach grozę - podczas patroszenia rybacy odkrywają w żołądku ssaka makabryczne znalezisko... Na wyspę zostaje wezwana z Danii policjantka Katrine Ellegaard, która ma poprowadzić śledztwo w sprawie niepokojącego odkrycia. Tymczasem pojawiają się nowe fakty w sprawie, która wstrząsnęła Vestmanną w poprzednim roku. Skazany za tamto przestępstwo odwołuje się od wyroku do Sądu Najwyższego.

44,90 zł
30,08 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 14,82 zł

7 osób kupiło
2
Dzika Łaska. Kobieca mistyka (nie)zwykłego życia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzika Łaska. Kobieca mistyka (nie)zwykłego życia
Dostępny
73 szt.

Nazywana poetką duszy, Mirabai Starr pisze o wszelkich aspektach duchowości przez zmysłowy, kobiecy pryzmat, niosąc nadzieję i ożywienie niczym majowy, wiosenny deszcz.w świecie wysuszonym przez niepokój, politykę i rywalizację. Dzika Łaska to piękny gobelin ulubionych nauk cenionej autorki Mirabai Starr przekazanych przez mądre kobiety z przeszłości i teraźniejszości, przeplatany jej własnymi refleksjami i osobistymi historiami, a doprawiony sugerowaną codzienną praktyką. Każdy rozdział skupia się na konkretnym etapie kobiecej podróży ku mądrości, jak na przykład - odnajdywanie własnego głosu i poczucia własnej wartości, uwalnianie się od wewnętrznych ciężarów, celebrowanie świętości dnia codziennego, radość z seksualności, kojenie złamanego serca, bycie matką, tworzenie więzi i podążanie ścieżką twórczej autoekspresji. Nazywana poetką duszy, Mirabai Starr pisze o wszelkich aspektach duchowości przez zmysłowy, kobiecy pryzmat, niosąc nadzieję i ożywienie niczym majowy, wiosenny deszcz. w świecie wysuszonym przez niepokój, politykę i rywalizację. Ta książka to jak spacer z bliską przyjaciółką i jeśli podejdziesz do niej z otwartym sercem, odnajdziesz to wspaniałą inspirację! Dlaczego warto przeczytać tę książkę: Jeśli prowadzisz kręgi kobiet lub w jakiejkolwiek innej formie pracujesz z kobietami (jako mentorka, coach, terapeutka, influencerka itp.) znajdziesz tu mnóstwo inspiracji do swoich zajęć, rozmów, filmów, spotkań, prelekcji... Jeśli jesteś w procesie zmiany, odkrywania własnego głosu lub umacniania poczucia własnej wartości, uzyskasz tu przewodnictwo, głęboką mądrość i wsparcie... Jeśli przechodzisz przez życiowe perturbacje, trudności, chorobę lub żałobę po kimś bliskim, doświadczysz wyciszenia, ukojenia, pocieszenia i wzmocnienia Jeśli szukasz prostych wskazówek jak wzbogacić swoje życie wewnętrzne i nasycić je głębią, odnajdziesz tu proste codzienne praktyki, które możesz wdrożyć w swoją codzienność Jeśli w twoim otoczeniu masz kobiety (siostry, matki, przyjaciółki, sąsiadki, koleżanki) z którymi chciałabyś podzielić się czymś wartościowym i cennym, podaruj im tę książkę, a będą ci bardzo wdzięczne!

69,00 zł
53,82 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 15,18 zł

7 osób kupiło
3
Bushcraft. Jak radzić sobie w dziczy bez współczesnych udogodnień - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bushcraft. Jak radzić sobie w dziczy bez współczesnych udogodnień
Dostępny
42 szt.

Bushcraft oznacza umiejętność radzenia sobie bez większego trudu na łonie natury. Jeśli chce się spróbować tej wyjątkowej sztuki, trzeba zdobyć kilka ważnych umiejętności i posiąść sporo wiedzy - między innymi jak samodzielnie zbudować sobie schronienie, rozpalić ognisko, wyszukać i przygotować pożywienie oraz korzystać z narzędzi, zarówno tych współczesnych, jak i wykonanych samodzielnie. Przekonasz się, że nawet na wielodniową wyprawę do lasu wystarczy skromny, lekki ekwipunek, a włóczęga z dala od cywilizacji przynosi mnóstwo frajdy i pozwala na odbudowanie więzi łączącej człowieka z naturą. Ta książka jest kompletnym kompendium wiedzy, dzięki której poradzisz sobie w każdych warunkach. Dowiesz się, co zabrać ze sobą na wyprawę, a co będzie zbędnym balastem. Znajdziesz tu dokładne opisy narzędzi do cięcia, sprzętu zapewniającego schronienie, urządzeń rozpalających oraz pojemników i olinowania w kontekście warunków panujących w dziczy, a także mnóstwo wskazówek dotyczących posługiwania się mapą i kompasem, rozpalania ognisk czy zapewnienia sobie ochrony przed żywiołami. Dzięki temu praktycznemu przewodnikowi odkryjesz, jak hojna i piękna potrafi być dzika przyroda. Radzenie sobie bez zdobyczy cywilizacji wymaga nieco determinacji, jednak zdobycie tej wiedzy i umiejętności może w krytycznych sytuacjach okazać się bezcenne i ocalić życie. W książce znajdziesz wskazówki dotyczące: doboru pięciu podstawowych kategorii ekwipunku zapewniania sobie schronienia w każdych warunkach pozyskiwania i przygotowania pożywienia nawigacji w terenie i obozowania i wiele innych! Dzika natura. Poznaj. Przetrwaj. Pokochaj!

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

6 osób kupiło
4
Klej w sztyfcie 15 g Op.2 szt. Psi Patrol Starpak 491033 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klej w sztyfcie 15 g Op.2 szt. Psi Patrol Starpak 491033
Starpak
Dostępny
236 szt.

Zalety produktu wysoka trwałość, do każdego rodzaju materiału, niezbędne w domu, szkole i w biurze. Klej z kolekcji Psi Patrol STARPAK dedykowanej dla szkoły i biura. Klej w sztyfcie o pojemności 15 g jest prosty, szybki w użyciu i nietoksyczny a dodatkowo nie marszczy papieru. Sztyft zapewnia wysoką wydajność i oszczędność w zużyciu. Doskonały do papieru, tektury, etykiet, fotografii. Niezbędny na zajęcia plastyczne w szkole. Klej to produkt, kt oacute ry musi się znaleźć w każdym domu i biurze. Korzystają z niego zar oacute wno dzieci jak też dorośli. Zapoznaj się r oacute wnież z innymi produktami STARPAK dedykowanymi dla szkoły i biura Zawartość opakowania 2 szt. kleju w sztyfcie. Wymiary/waga wymiary produktu wys. x szer. cm 9x3, wymiary produktu w opakowaniu wys. szer. x gł. cm 15x8x3, waga produktu bez opakowania 1 szt. kg 0,02 kg, waga produktu w opakowaniu 0,07 kg. Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 3 . Kleje pakowane w woreczek z zawieszką.

4,99 zł
4 osoby kupiły
5
Dziadek i niedźwiadek (wersja ukraińska) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziadek i niedźwiadek (wersja ukraińska)
Dostępny
106 szt.

Презентуємо українським дітям і їхнім батькам книжку, що розповідає правдиву історію ведмедя Войтка ‒ чотирилапого приятеля вояків Армії Андерса, який пройшов з ними весь бойовий шлях через Іран, Ірак, Палестину, Єгипет до Італії. Брав участь у битві за Монте Касіно, допомагав носити важкі скрині з амуніцією. Чудова тепла розповідь про ведмедя-вояка, незабутній урок історії, котрий звучить, наче казка... Щиро рекомендую для сімейного і шкільного спільного читання. директорка програмної фундації ABCXXI УСЯ ПОЛЬЩА ЧИТАЄ ДІТЯМ Сподіваюся, що завдяки цій книжці, ведмідь Войтек стане славним і улюбленим ведмедем в Польщі. Адже він був нашим справжнім бойовим товаришем, заслуженим і шанованим усіма, польським ведмедем-героєм. Професор Войцех Нарембський Еліжбета Ольшевська останній, який мешкає в Польщі, солдат Двадцять другої роти забезпечення артилерії Другого польського корпусу, опікун Войтка

36,99 zł
26,63 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,36 zł

4 osoby kupiły
6
Kolorowanka antystresowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka antystresowa
Dostępny
18 szt.

Kolorowanka antystresowa 124x197 20 kartek TW Lovely tracery.

13,78 zł
12,99 zł

Rabat 5,7%
oszczędzasz 0,79 zł

3 osoby kupiły
7
Enklawa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Enklawa
Dostępny
69 szt.

Wyspy Owcze. Jedno z najbezpieczniejszych miejsc na świecie: od lat 80. doszło tu tylko do jednego morderstwa. Farerzy żyją spokojnie i martwią się głównie tym, by w sezonie nie spadła liczba turystów. Pewnej nocy wszystko się zmienia. W niewyjaśnionych okolicznościach znika nastolatka. Społeczność Vestmanny natychmiast organizuje poszukiwania, ale okazują się bezskuteczne. Sprawę przejmuje duńska policja, a cała historia wzbudza zainteresowanie mediów. Na jaw zaczynają wychodzić mroczne sekrety zamkniętej społeczności. Czy Wyspy Owcze to na pewno bezpieczna enklawa?

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

3 osoby kupiły
8
Kolorowanka antystresowa 124x197 20 Flowers - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka antystresowa 124x197 20 Flowers
Dostępny
12 szt.

Kolorowanka antystresowa otwierana do góry. W środku obrazki kwiatów. Do użycia wraz z: mazakami/flamastrami, kredkami oraz pędzlami. Koloruj i relaksuj się. Wyprodukowano na Ukrainie.

13,99 zł
2 osoby kupiły
9
Moja kolorowanka - Syrenki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja kolorowanka - Syrenki
Dostępny
79 szt.

Książeczka edukacyjne dla dzieci w wieku 3-7 lat do kolorowania zawierająca zabawy edukacyjne. Doskonali rękę, poprzez zabawy edukacyjne i puzzle kształci umiejętności analityczne i spostrzegawczość. Seria z sójką.

4,76 zł
3,99 zł

Rabat 16,2%
oszczędzasz 0,77 zł

2 osoby kupiły
10
Podręcznik manipulacji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podręcznik manipulacji
Dostępny
3 szt.

Wyczerpujący poradnik, uczący tego, jak wpływać na innych, by zapewnić sobie realizację własnych celów. Praca oparta jest na wiedzy i doświadczeniu Hartleya, oficera armii amerykańskiej zawodowo zajmującego się przesłuchiwaniem jeńców i mającego za sobą m.in. służbę podczas wojny w Zatoce Perskiej. Autorzy przedstawiają całą gamę środków skutecznego oddziaływania na inne osoby. Pierwsza część książki zawiera opis funkcjonowania człowieka w grupie, potem ukazane zostają interakcyjne mechanizmy wewnątrzgrupowe w odniesieniu do zbiorowości. Druga, najobszerniejsza część książki, jest prezentacją środków pozwalających oddziaływać na innych.

29,90 zł
23,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,98 zł

1 osoba kupiła
11
Malowanie po numerach - Słodziaki 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Słodziaki 40x50
Twoje Hobby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.31

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 27. Trudność ( od 1 do 5): 3. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

69,00 zł
55,20 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 13,80 zł

1 osoba kupiła
12
Torebka ozdobna Złocona XL FRESH - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka ozdobna Złocona XL FRESH
Fresh
Dostępny
28 szt.

Torebka ozdobna prezentowa złocona. Do torebki dołączony bilecik. Mix wzorów, wzór wysyłany losowo.

12,99 zł
1 osoba kupiła
13
Kolorowanka Curly z naklejkami BR Serce 2214 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka Curly z naklejkami BR Serce 2214
Dostępny
26 szt.

Kolorowanka dla dzieci w kształcie serca, z magicznymi zwierzątkami. W zestawie 40 naklejek. Wyprodukowano na Ukrainie.

13,99 zł
1 osoba kupiła
14
Karnet V-041 Ślub - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet V-041 Ślub
Kukartka
Dostępny
5 szt.

W powiększonym tzw. Angielskim formacie 140x190 mm. Wykonana z niezwykłą dbałością o szczegóły, zdobiona złotą, matową folią oraz lakierem UV dla podkreślenia wyjątkowości i elegancji. Wewnątrz znajduje się tekst życzeń, a całość uzupełnia dedykowana biała koperta. okazja: Ślub

9,99 zł
1 osoba kupiła
15
My Little English Coloring Book - Hello Summer - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
My Little English Coloring Book - Hello Summer
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.17

Książeczka edukacyjna do kolorowania i nauki języka angielskiego dla najmłodszych. Może być wykorzystywana również jako pomoc dydaktyczna dla nauczyciela języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym. Książeczka jest częścią serii "My Little English Coloring Book". W formie zabawy pozwala dziecku na uczenie się języka angielskiego ? słówek i zwrotów w określonej tematyce. Za pomocą wykonywania prostych zadań i ćwiczeń dziecko uczy się zapamiętywać nowe słownictwo, pogłębia pamięć wzrokową i spostrzegawczość, przy okazji doskonali precyzję ręki oraz relaksuje się podczas zabawy i kolorowania ilustracji.

5,21 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,4%
oszczędzasz 1,22 zł

1 osoba kupiła
16
Karnet V-045 Ślub - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet V-045 Ślub
Kukartka
Dostępny
4 szt.

W powiększonym tzw. Angielskim formacie 140x190 mm. Wykonana z niezwykłą dbałością o szczegóły, zdobiona złotą, matową folią oraz lakierem UV dla podkreślenia wyjątkowości i elegancji. Wewnątrz znajduje się tekst życzeń, a całość uzupełnia dedykowana biała koperta. okazja: Ślub

9,99 zł
1 osoba kupiła
17
Karnet B6 + koperta MO8435 Koty i serce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet B6 + koperta MO8435 Koty i serce
Turnowsky
Dostępny
3 szt.

Złocony karnet z kolekcji Turnowsky, bez tekstu, w formacie B6 z kopertą. Wyprodukowany w Turcji.

10,59 zł
9,99 zł

Rabat 5,7%
oszczędzasz 0,60 zł

1 osoba kupiła
18
Malowanie po numerach - Inspiracja 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Inspiracja 40x50
Twoje Hobby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.13

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 20. Trudność ( od 1 do 5): 3. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,20 zł
64,96 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,24 zł

1 osoba kupiła
19
Karnet B6 + koperta MO6315 Żółwiki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet B6 + koperta MO6315 Żółwiki
Turnowsky
Dostępny
14 szt.

Złocony karnet z kolekcji Turnowsky, bez tekstu, w formacie B6 z kopertą. Wyprodukowany w Turcji.

10,59 zł
9,99 zł

Rabat 5,7%
oszczędzasz 0,60 zł

1 osoba kupiła
20
Czarna księga perswazji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarna księga perswazji
Dostępny
30 szt.

Bierz z życia wszystko, czego chcesz i jeszcze więcej Jak zgodzić się z każdym i mimo wszystko postawić na swoim? Jak posługiwać się prostymi słowami, by wywierać większy wpływ na innych? Jak wzbudzać zaangażowanie za pomocą zaawansowanych umiejętności perswazji? Jak sprawić, by Twój rozmówca miał szczerą ochotę zrobić to, na czym Ci zależy? OSTRZEŻENIE: Wiedza zawarta w tej książce jest narzędziem niebezpiecznym, o bardzo dużym polu rażenia. Przedawkowanie i stosowanie wbrew zaleceniom może zagrażać Twojemu życiu lub zdrowiu! Ta wyjątkowa książka stanowi podręcznik do szybkiej nauki najpotężniejszych wzorców językowych. Wzorców, które możesz wykorzystywać we wszystkich praktycznie sytuacjach życiowych, osiągając zawsze najlepsze efekty. Istota rzeczy, narzędzia i strategie, których nauczy Cię ta księga, są przekazywane w taki sposób, że świadomie zdobywana wiedza i nieświadomie nabywane przez Ciebie umiejętności będą się harmonijnie rozwijać od pierwszych stron lektury. Zostań tajemnym mistrzem perswazji na własnych warunkach siedząc wygodnie w domu i ucząc się o dowolnie wybranej porze. Menedżerowie dowiedzcie się, jak skutecznie motywować swoje zespoły! Rodzice nauczcie się skutecznie ośmielać i wspierać swoje dzieci! Nauczyciele przekonajcie się, jak sprawić, by Wasi uczniowie angażowali się w naukę. Handlowcy poznajcie niezawodne sposoby na dochodzenie do `tak`. Pary zdobądźcie umiejętność wzmacniania i pielęgnowania Waszego związku. Single przeczytajcie, jak przyciągać najlepszych partnerów i robić na nich dobre wrażenie. Podwładni przyswajajcie metody zarządzania swoim szefem i awansowania. Klienci sprawiajcie, aby Wasze reklamacje były należycie rozpatrywane.

44,90 zł
33,23 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

1 osoba kupiła
21
Prywatny szofer - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prywatny szofer
Dostępny
106 szt.

Jest zawodowcem, ale to zlecenie wymaga od niego o wiele za dużo... Na pozór życie Evie Callman upływa bez problemów i trosk, wśród zbytków, na które bogaci rodzice nie szczędzą jedynaczce pieniędzy. Dziewczyna ma wszystko, za co można zapłacić, nawet kierowcę do wyłącznej dyspozycji. Tyle że, jak wiadomo, pieniądze szczęścia nie dają, a pozory mogą mylić. Nie da się kupić miłości rodziców, przyjaźni, uczucia ukochanej osoby. I tego właśnie Evie brak. W dodatku tajemniczy stalker zaczyna prześladować ją listami, co z początku jest dość zabawne, ale z czasem staje się naprawdę niepokojące. Tak, bez wątpienia Evie nie jest jedynie rozpuszczoną i rozkapryszoną dziedziczką fortuny. Jacob Reynolds, nowy szofer złotowłosej, bardzo szybko dostrzega, że za zasłoną arogancji kryje się potrzebująca pomocy, zagubiona dziewczyna. I nieoczekiwanie okazuje się, że to właśnie on jest jedynym na świecie człowiekiem, który może jej tej pomocy udzielić. Choć możliwe, że będzie to od niego wymagało zlekceważenia służbowych obowiązków.

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

1 osoba kupiła
22
Od Picassa i Dalego do Warhola i Banksy'ego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Od Picassa i Dalego do Warhola i Banksy'ego
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.09

From Picasso and Dali to Warhol and Banksy. The modern art from the princes Lubomirski collection Picasso, Léger, Chagall, Miró, Dalí, Warhol, Lichtenstein, Basquiat, Banksy, Hirst - sygnatury tych i innych awangardowych artystów można znaleźć na pracach pochodzących z kolekcji księcia Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego, prezentowanych na wystawie "Sztuka nowoczesna z Kolekcji Książąt Lubomirskich" w Pawilonie Józefa Czapskiego - oddziale Muzeum Narodowego w Krakowie. Wszystkie eksponowane prace powstały po II wojnie światowej, a ich twórcy należą do czołówki światowej awangardy. Są tu dzieła jej klasyków, przedstawicieli grupy CoBrA, a także artystów związanych z amerykańskim pop-artem i europejskim street artem. Towarzyszący wystawie album prezentuje wybór prac z Kolekcji, opowiada o związkach rodziny Lubomirskich ze sztuką, omawia też krótko najważniejsze nurty awangardowe XX i XXI wieku, reprezentowane przez obecne na ekspozycji grafiki, obrazy i meble.

44,00 zł
40,48 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,52 zł

1 osoba kupiła
23
Malowanie po numerach - Jednorożec 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Jednorożec 40x50
Twoje Hobby
Dostępny
3 szt.

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 28. Trudność ( od 1 do 5): 4. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,20 zł
64,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,24 zł

1 osoba kupiła
24
Schowek
Teachers Diary 2021/2022
Dostępny
5 szt.

Teacher's Diary 2021/2022

29,90 zł
25
Schowek
7,99 zł
Powiadomienie
26
Japoński teatr klasyczny. Korzenie i metamorfozy. Tom 1-2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Japoński teatr klasyczny. Korzenie i metamorfozy. Tom 1-2
Niedostępny
Brak

"Japoński teatr klasyczny. Korzenie i metamorfozy" jest pierwszą w Polsce monografią poświęconą wszystkim gatunkom klasycznego teatru japońskiego (od zarania do połowy XIX wieku). Autorka, wpisując je w szerokie konteksty religijne, historyczne i społeczne, dociera do ich źródeł ukrytych między innymi w dawnych formach rytualnych i obyczajowych. Stara się w ten sposób pomóc pochodzącemu z kręgu kultury Zachodu odbiorcy odczytywać skodyfikowane środki wyrazu artystycznego i dostrzegać w nich przejawy wrażliwości Japończyków na piękno w brzydocie, współistnienie światła i cienia, dobra i zła. Wiele oryginalnych fotografii, rysunków i map dopełniających tekst ułatwia czytelnikowi przenoszenie się w czasie i przestrzeni, a zamieszczone tabele - porządkowanie rożnych zagadnień.

110,00 zł
91,30 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 18,70 zł

27
Sandomierskie. Góry świętokrzyskie. Cuda Polski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sandomierskie. Góry świętokrzyskie. Cuda Polski
Dostępny
5 szt.

Cuda Polski to oparta na wzorach francuskich seria Wydawnictwa polskiego Rudolfa Wegnera wydawana w latach 1928 - 1939. Każdy z czternastu tomów opowiada o innym zakątku Polski, o jego historii, geografii, kulturze, przedstawia pełny obraz niezwykłych miejsc widzianych oczyma znawców tych terenów.

57,00 zł
41,04 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 15,96 zł

28
Profesjonalne negocjacje. Psychologia rozmów (nie tylko) biznesowych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Profesjonalne negocjacje. Psychologia rozmów (nie tylko) biznesowych
Dostępny
66 szt.

Jak to wygrać? Zastanawiało Cię kiedyś, co właściwie podlega negocjacjom? Otó,ż istotą negocjacji jest konflikt. W procesie mającym doprowadzić do porozumienia należy w mądry, satysfakcjonujący dla obu stron sposó,b zrealizować cele, któ,re dla każdej z nich są ró,żne. Muszą być ró,żne - gdyby były identyczne, nie byłoby czego negocjować. Oto pierwsza prawda, któ,rą należy zrozumieć przed przystąpieniem do negocjacji. Druga brzmi następująco: negocjacje zaczynają się o wiele wcześniej niż w momencie, gdy do nich siadamy. Podstawą do negocjowania kontraktu, porozumienia, ustaleń na przyszłość jest przeszłość - historia dotychczasowych negocjacji, marka, z jaką siadamy do stołu rozmó,w, pozycja na rynku, reputacja itd. Skutki negocjacji nie będą się ograniczać do warunkó,w samego kontraktu. Będą długotrwałe, może nawet wpłyną na kształt firmy w kolejnych latach. To tylko dwie z wielu negocjacyjnych prawd, któ,re trzeba sobie uświadomić, nim się przystąpi do negocjowania czegokolwiek w pracy, życiu prywatnym czy też przestrzeni społecznej. Bo negocjujemy nieustannie. Każda rozmowa, podczas któ,rej chcemy dojść z kimś do porozumienia, to negocjacje. O ile oczywiście wyjściowo mieliśmy odrębne zdania... Ale to już wiesz. Teraz czas poznać pozostałe reguły rządzące procesem profesjonalnej komunikacji biznesowej. Przedstawi Ci je w swojej książce Paweł Kowalewski, doświadczony trener negocjacji, mediator, ekspert w zakresie zarządzania i sprzedaży. Dzięki temu podręcznikowi nie tylko zrozumiesz psychologiczne podstawy negocjacji, ale także nauczysz się korzystać ze zdobytej wiedzy tak, by procesy psychiczne zachodzące w umyśle Twojego negocjacyjnego partnera działały zawsze na Twoją korzyść.  , Jako wieloletni szef HR w największych firmach w Europie coraz bardziej doceniam sztukę profesjonalnych negocjacji wewnętrznych. W książce Pawła Kowalewskiego Profesjonalne negocjacje można znaleźć wiele praktycznych rad dotyczących tego obszaru. Z pełną odpowiedzialnością mogę ją polecić pracownikom każdej firmy, a w szczegó,lności działom HR, managementowi i działom handlowym. Beata Paluchowska, Head of HR Poland &, CEE Jako RSM wspó,łpracuję z Pawłem Kowalewskim od wielu lat. Dzięki jego poradom i rekomendacjom negocjacyjnym wielokrotnie udawało mi się rozwiązywać bardzo trudne problemy, a w konsekwencji sprzedawać szybciej i więcej. Moim zdaniem książka Profesjonalne negocjacje powinna być obowiązkową lekturą każdej osoby, któ,ra dba o efektywność i skuteczność procesu sprzedaży. Monika Malec, RSM TOP Thimm Opakowania Doceniam bardzo praktyczne doświadczenie Pawła Kowalewskiego i mnó,stwo odniesień do sytuacji z życia wziętych, któ,re możemy znaleźć w książce. To podejście pozwala z pełną świadomością zastosować zdobytą wiedzę w biznesie. Książkę polecam wszystkim, niezależnie od działu, w któ,rym pracują, czy roli, jaką spełniają. Komunikacja, w tym negocjacje, to klucz do porozumienia, efektywności, a także satysfakcji. Magdalena Szaroleta, Sales Director, Raben Transport sp. z o.o. Paweł Kowalewski to według mnie najlepszy ekspert w dziedzinie negocjacji w Polsce. Od lat wspó,łpracujemy w ramach innowacyjnych studió,w podyplomowych Akademia Menedżera. Warsztaty Pawła zachwycają słuchaczy. Jego podejście do negocjacji jest nowoczesne, odnosi się do aktualnych odkryć psychologii, zmian społecznych i komunikacyjnych, a także nade wszystko jest esencją praktyki najskuteczniejszych negocjatoró,w. I taka też jest jego wyjątkowa książka: wyczekana, niezmiernie

44,90 zł
33,23 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

29
Osobista reputacja. Jak budować markę w dobrym stylu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Osobista reputacja. Jak budować markę w dobrym stylu
Dostępny
54 szt.

Listen to ",RODK #047 Ewa Wilmanowicz - Marka i reputacja osobista", on Spreaker. Ty - brand klasy premium Reputacja to rezultat tego, kim jesteś i co osiągnąłeś. Suma wszystkich decyzji podejmowanych od początku kariery aż do dzisiaj. Nawet tej, czy kupić tę książkę. Dobre decyzje przynoszą dobre rezultaty, a dopiero one, osiągane przez pewien czas, składają się na osobistą reputację. Dzisiejszy świat pozorami stoi. Można mieć najlepsze wykształcenie, prestiżowy zawó,d, miliony na koncie i... pozostać w strefie cienia. Nigdy nie zyskać autorytetu, uznania i szacunku wpływowych ludzi. Reputacja często broni się sama, pozwala osiągać zyski, a także cele prywatne i towarzyskie, jakiekolwiek by one były. W tej książce zabieram Cię w podró,ż, któ,ra prowadzi do bycia człowiekiem z dobrą reputacją. Pokazuję światowe trendy, któ,re czynią reputację kapitałem przyszłości, demaskuję triki kreowania sztucznego wizerunku, byś przestał kierować się wyidealizowanym światem wirtualnym i skupił się na rzetelnej pracy. Uczę, jak zbudować własną wartość i wewnętrzną siłę, a następnie przełożyć to na relacje z najważniejszymi dla Ciebie ludźmi, w imię Twoich wartości. Zwieńczeniem jest zestaw wskazó,wek, któ,re możesz od razu wykorzystać - zaró,wno w świecie biznesu, jak i w życiu prywatnym - by zbudować własną wiarygodność, autorytet, uznanie... Kró,tko mó,wiąc: stać się człowiekiem z dobrą reputacją.

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

1 osoba kupiła
30
Worek Szkol Na Buty 33x37 Jednorozec Ps Fol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek Szkol Na Buty 33x37 Jednorozec Ps Fol
Paso
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

28,00 zł
Powiadomienie
31
Pudelko Sniadaniowe Jednorozec Ps Fol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
26,03 zł
32
Bidon Jednorozec 190 Ps Fol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
20,65 zł
33
Plecak 22x28x10 1zam 1kiesz Minnie Ps Fol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak 22x28x10 1zam 1kiesz Minnie Ps Fol
Paso
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.27

51,70 zł
Powiadomienie
34
Plecak 22x27x9 1zam 1kiesz Unicorn Pink Ps Fol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak 22x27x9 1zam 1kiesz Unicorn Pink Ps Fol
Paso
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.29

48,80 zł
Powiadomienie
35
Plecak 29x39x16 1zam 5kiesz Minnie 168 Ps Fol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak 29x39x16 1zam 5kiesz Minnie 168 Ps Fol
Paso
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

232,10 zł
Powiadomienie
36
Plecak 29x42x16 2zam 3kiesz Jednorozec Ps Fol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak 29x42x16 2zam 3kiesz Jednorozec Ps Fol
Paso
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.17

140,50 zł
Powiadomienie
37
Plecak 22x27x9 1zam 1kiesz Ballerina Ps Fol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak 22x27x9 1zam 1kiesz Ballerina Ps Fol
Paso
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.06

69,70 zł
Powiadomienie
38
Piórnik 1zam 2klap Spiderman Ps Fol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik 1zam 2klap Spiderman Ps Fol
Paso
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.25

27,90 zł
Powiadomienie
39
Piórnik 1zam 2klap Minnie Ps Fol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik 1zam 2klap Minnie Ps Fol
Paso
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

29,90 zł
Powiadomienie
40
Zoom 1 podręcznik w.2016 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zoom 1 podręcznik w.2016
Niedostępny
Brak

Zoom 1 to kurs dla dzieci w wieku 7-10 lat rozpoczynających naukę języka francuskiego. Seria Zoom to wesoła metoda dla dzieci z całego świata umożliwiająca skuteczną i pełną zabawy naukę. Oryginalna, barwna i pobudzająca wyobraźnię najmłodszych koncepcja graficzna. Tematy związane ze światem dziecięcym. Różne dokumenty dźwiękowe (piosenki, wiersze, gry słowne itp.) nagrane z dziećmi francuskojęzycznymi, specjalnie dla tej metody. Gry i projekty umożliwiające szybkie zastosowanie nabywanych umiejętności. Strony międzykulturowe uwrażliwiające na różnorodność i przybliżające inne kultury. Przygotowanie do egzaminu DELF Prim A1 na końcu książki.

75,00 zł
Powiadomienie
41
Karnet B6 + koperta Serce z kwiatów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet B6 + koperta Serce z kwiatów
Turnowsky
Dostępny
20 szt.

Karnet z kolekcji Turnowsky, w formacie B6 z kopertą, bez teksu.

10,59 zł
9,99 zł

Rabat 5,7%
oszczędzasz 0,60 zł

42
Zestaw kosmetyków dla dzieci Princess - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw kosmetyków dla dzieci Princess
Markwins
Dostępny
2 szt.

Zestaw kosmetyków dla dzieci z motywem Disney Princess w metalowym etui. Zawiera: 3 lakiery do paznokci,naklejki.

28,41 zł
25,57 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,84 zł

43
Kolorowanka antystresowa 126x200 20k Monsters - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka antystresowa 126x200 20k Monsters
Dostępny
25 szt.

Kolorowanka antystresowa 126x200 20 kartek TW Monsters.

14,99 zł
44
Malowanie po numerach - Gil 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Gil 40x50
Twoje Hobby
Dostępny
7 szt.

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 30. Trudność ( od 1 do 5): 4. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,20 zł
64,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,24 zł

45
Malowanie po numerach - Intymność 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Intymność 40x50
Twoje Hobby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.09

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 15. Trudność ( od 1 do 5): 2. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,20 zł
64,96 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,24 zł

46
Zdrowie i wypoczynek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdrowie i wypoczynek
Dostępny
4 szt.

Wielka Księga (waga ok. 5 kg!) z równoległymi tekstami w językach polskim, niemieckim i angielskim. Jest to swego rodzaju inwentaryzacja polskich miejsc zdrowia i wypoczynku: uzdrowisk statutowych, kąpielisk nadmorskich sprzyjających talasoterapii, miejscowości o wybitnych walorach klimatycznych oraz potencjalnych zdrojowisk, gdzie występują złoża wód mineralnych uznanych za lecznicze. Kompendium wiedzy o profilach leczniczych poszczególnych uzdrowisk, atrakcjach turystycznych, propozycjach spędzenia wolnego czasu i ciekawostkach z historii, pieczołowicie uzupełnione starannie dobranymi tysiącami fotografii oraz ilustracjami.

231,00 zł
161,70 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 69,30 zł

47
Malowanie po numerach - Chodzić po chodniku 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Chodzić po chodniku 40x50
Twoje Hobby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.13

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 24. Trudność ( od 1 do 5): 3. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

69,00 zł
55,20 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 13,80 zł

48
Malowanie po numerach - Spojrzenie Fridy 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Spojrzenie Fridy 40x50
Twoje Hobby
Dostępny
1 szt.

Rozmiar: 40 x 50 cm. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,20 zł
64,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,24 zł

49
Malowanie po numerach - Wiosenny Paryż 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Wiosenny Paryż 40x50
Twoje Hobby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.11

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 24. Trudność ( od 1 do 5): 3. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,20 zł
64,96 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,24 zł

50
Malowanie po numerach. Jeleń w kwiatach, 40x50 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach. Jeleń w kwiatach, 40x50 cm
Twoje Hobby
Dostępny
8 szt.

Z naszymi zestawami malowanie po numerach będzie dla ciebie łatwe i ciekawe! „Twoje Hobby” jest wyjątkowym miejscem, gdzie się spotykają miłość do sztuki, troska o jakość oraz chęć dzielenia się z Wami rzeczami najpiękniejszymi. W dzisiejszych czasach malowanie obrazów po numerach bardzo szybko się rozwija i staje modnym prądem artystycznym, który zachwyca coraz więcej ludzie na całym świecie. Z naszymi zestawami wystarczy tylko mieć czas, pragnienie, odrobinę cierpliwości i dokładności. Obrazy malowane po numerach są nowym zakresem sztuki, który otworzył drzwi do świata artystycznego każdemu, kto o nim marzy. Spróbuj i Ty! Ilość kolorów: 23 Trudność: 3 Wymiary: 40.0 x 50.0 cm

69,00 zł
55,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 13,80 zł

51
Malowanie po numerach - Wesołe towarzystwo 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Wesołe towarzystwo 40x50
Twoje Hobby
Dostępny
2 szt.

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 28. Trudność ( od 1 do 5): 3. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,20 zł
64,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,24 zł

52
Malowanie po numerach - Szary pręgowany kot 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Szary pręgowany kot 40x50
Twoje Hobby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.10

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 24. Trudność ( od 1 do 5): 3. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,20 zł
64,96 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,24 zł

53
Malowanie po numerach - Widok dżungli 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Widok dżungli 40x50
Twoje Hobby
Dostępny
4 szt.

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 26. Trudność ( od 1 do 5): 3. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,20 zł
64,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,24 zł

54
Malowanie po numerach - Przyjaciele 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Przyjaciele 40x50
Twoje Hobby
Dostępny
2 szt.

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 28. Trudność ( od 1 do 5): 3. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,20 zł
64,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,24 zł

55
Malowanie po numerach - Księżniczka i łabędź 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Księżniczka i łabędź 40x50
Twoje Hobby
Dostępny
4 szt.

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 24. Trudność ( od 1 do 5): 3. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,20 zł
64,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,24 zł

56
Malowanie po numerach - Wspaniały Paryż 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Wspaniały Paryż 40x50
Twoje Hobby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.14

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 30. Trudność ( od 1 do 5): 4. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,20 zł
64,96 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,24 zł

57
Moja kolorowanka - Ahoj, przygodo! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja kolorowanka - Ahoj, przygodo!
Dostępny
76 szt.

Książeczka edukacyjne dla dzieci w wieku 3-7 lat do kolorowania zawierająca zabawy edukacyjne. Doskonali rękę, poprzez zabawy edukacyjne i puzzle kształci umiejętności analityczne i spostrzegawczość. Seria z sójką.

4,76 zł
3,99 zł

Rabat 16,2%
oszczędzasz 0,77 zł

58
Malowanie po numerach - Księżniczka i łabędź 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Księżniczka i łabędź 40x50
Twoje Hobby
Dostępny
2 szt.

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 26. Trudność ( od 1 do 5): 3. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,20 zł
64,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,24 zł

59
Malowanie po numerach - Dusza tygrysa 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Dusza tygrysa 40x50
Twoje Hobby
Dostępny
31 szt.

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 28. Trudność ( od 1 do 5): 3. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,20 zł
64,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,24 zł

60
Moja kolorowanka - Co w trawie piszczy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja kolorowanka - Co w trawie piszczy
Dostępny
39 szt.

Książeczka edukacyjne dla dzieci w wieku 3-7 lat do kolorowania zawierająca zabawy edukacyjne. Doskonali rękę, poprzez zabawy edukacyjne i puzzle kształci umiejętności analityczne i spostrzegawczość. Seria z sójką.

4,76 zł
3,99 zł

Rabat 16,2%
oszczędzasz 0,77 zł

61
Malowanie po numerach - Kociak 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Kociak 40x50
Twoje Hobby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.18

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 24. Trudność ( od 1 do 5): 3. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

67,70 zł
54,16 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 13,54 zł

62
Malowanie po numerach - Rodzina kotów 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Rodzina kotów 40x50
Twoje Hobby
Dostępny
5 szt.

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 30. Trudność ( od 1 do 5): 4. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,20 zł
64,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,24 zł

63
Malowanie po numerach - Pejzaż morski 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Pejzaż morski 40x50
Twoje Hobby
Dostępny
2 szt.

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 25. Trudność ( od 1 do 5): 3. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,20 zł
64,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,24 zł

64
Malowanie po numerach - Taniec delfinów 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Taniec delfinów 40x50
Twoje Hobby
Dostępny
10 szt.

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 25. Trudność ( od 1 do 5): 3. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,20 zł
64,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,24 zł

65
Malowanie po numerach - Fantastyczne sowy 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Fantastyczne sowy 40x50
Twoje Hobby
Dostępny
2 szt.

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 28. Trudność ( od 1 do 5): 4. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,20 zł
64,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,24 zł

66
Malowanie po numerach - Kusicielka 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Kusicielka 40x50
Twoje Hobby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.08

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 21. Trudność ( od 1 do 5): 3. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,20 zł
64,96 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,24 zł

67
Szkoda czasu na niemiłość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkoda czasu na niemiłość
Dostępny
124 szt.

Olga jest najszczęśliwsza na świecie. W piekielnie inteligentnym i zabawnym Piotrze wreszcie znalazła miłość swojego życia. W dodatku po wieloletniej emigracji, wraca ze Stanów jej ukochany brat Bruno. Przystojny kardiolog romansuje z licznymi kobietami, poznanymi na aplikacji randkowej. Skoro jego siostra znalazła tam prawdziwą miłość, to może i jemu się uda? Ale czy Olga naprawdę znalazła swoje szczęście? A może jest o krok od popełnienia życiowego błędu? Czy uwielbiany przez wszystkich Piotr jest tym, za kogo się podaje? Dlaczego przyjaciółka Olgi, Monia, boi się go tak bardzo, że aż ucieka z kraju? Szkoda Czasu na Niemiłość to opowieść o fatalnym zauroczeniu, dzikim pożądaniu i śmiertelnym niebezpieczeństwie. Fragment Książki: Siedziałam przy stole nakrytym pięknym obrusem sięgającym podłogi i uważnie studiowałam listę przystawek, gdy nagle poczułam na łydkach dotyk. W pierwszej chwili przestraszyłam się i odruchowo złączyłam kolana, ale w tym samym momencie uświadomiłam sobie, czyje to muszą być dłonie. Zwłaszcza, że niewidzialne ręce dotarły już do moich kolan i powoli, ale stanowczo zaczęły je rozchylać w znajomy sposób. Poddałam się dotykowi i wzbierającej we mnie fali rozkoszy. Po chwili zręczne palce tego łajdaka pieściły wewnętrzną stronę moich ud, coraz wyżej i wyżej... Byłam już bardzo podniecona i chciałam włożyć ręce pod obrus, by nakierować go na rozgrzany cel tej erotycznej podróży. Tyle że wtedy jak spod ziemi wyrosła przede mną menedżerka lokalu. Usiadła naprzeciwko mnie. - Już pani jest, pani Olgo. Bardzo się cieszę. Muszę dopytać o kilka szczegółów związanych z organizacją waszego wesela.

43,90 zł
32,49 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,41 zł

68
Malowanie po numerach - Flaminigi 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Flaminigi 40x50
Twoje Hobby
Dostępny
4 szt.

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 25. Trudność ( od 1 do 5): 3. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,20 zł
64,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,24 zł

69
Malowanie po numerach - Kwiaty bzu 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Kwiaty bzu 40x50
Twoje Hobby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.12

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 24. Trudność ( od 1 do 5): 3. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,20 zł
64,96 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,24 zł

70
Malowanie po numerach - Bukiet z dostawą 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Bukiet z dostawą 40x50
Twoje Hobby
Dostępny
18 szt.

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 26. Trudność ( od 1 do 5): 3. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,20 zł
64,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,24 zł

71
Malowanie po numerach - Małe kocięta 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Małe kocięta 40x50
Twoje Hobby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.04

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 30. Trudność ( od 1 do 5): 4. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,20 zł
64,96 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,24 zł

72
Malowanie po numerach - Letnie kwiaty 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Letnie kwiaty 40x50
Twoje Hobby
Dostępny
4 szt.

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 28. Trudność ( od 1 do 5): 3. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,20 zł
64,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,24 zł

73
Malowanie po numerach - Metalowa sowa 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Metalowa sowa 40x50
Twoje Hobby
Dostępny
6 szt.

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 26. Trudność ( od 1 do 5): 3. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

67,65 zł
54,12 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 13,53 zł

74
Malowanie po numerach - Jezioro Como 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Jezioro Como 40x50
Twoje Hobby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.17

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 29. Trudność ( od 1 do 5): 4. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,20 zł
64,96 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,24 zł

75
Malowanie po numerach - Koń w kolorze 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Koń w kolorze 40x50
Twoje Hobby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.13

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 27. Trudność ( od 1 do 5): 3. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

67,65 zł
54,12 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 13,53 zł

76
Malowanie po numerach - Chińska sakura 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Chińska sakura 40x50
Twoje Hobby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.16

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 28. Trudność ( od 1 do 5): 4. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,20 zł
64,96 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,24 zł

77
Malowanie po numerach - Pełnia księżyca 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Pełnia księżyca 40x50
Twoje Hobby
Dostępny
4 szt.

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 20. Trudność ( od 1 do 5): 3. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,20 zł
64,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,24 zł

78
Malowanie po numerach - Różne koty 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Różne koty 40x50
Twoje Hobby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.14

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 30. Trudność ( od 1 do 5): 4. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,20 zł
64,96 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,24 zł

79
Malowanie po numerach - Pustynna droga 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Pustynna droga 40x50
Twoje Hobby
Dostępny
10 szt.

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 22. Trudność ( od 1 do 5): 3. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,20 zł
64,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,24 zł

80
Malowanie po numerach - Tygrys 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Tygrys 40x50
Twoje Hobby
Dostępny
5 szt.

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 23. Trudność ( od 1 do 5): 3. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,20 zł
64,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,24 zł

81
Malowanie po numerach - Kotek w doniczce 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Kotek w doniczce 40x50
Twoje Hobby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.12

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 25. Trudność ( od 1 do 5): 3. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,20 zł
64,96 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,24 zł

82
Malowanie po numerach - Koń z rumiankiem 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Koń z rumiankiem 40x50
Twoje Hobby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.16

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 26. Trudność ( od 1 do 5): 3. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

69,00 zł
55,20 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 13,80 zł

83
Malowanie po numerach - Kolorowe ciało 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Kolorowe ciało 40x50
Twoje Hobby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.13

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 19. Trudność ( od 1 do 5): 3. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,20 zł
64,96 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,24 zł

84
Malowanie po numerach - Samotność 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Samotność 40x50
Twoje Hobby
Dostępny
10 szt.

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 13. Trudność ( od 1 do 5): 2. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,10 zł
64,88 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,22 zł

85
Malowanie po numerach - Skrzypaczka 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Skrzypaczka 40x50
Twoje Hobby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.02

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 26. Trudność ( od 1 do 5): 3. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,20 zł
64,96 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,24 zł

86
Malowanie po numerach - Romantyczny zachód 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Romantyczny zachód 40x50
Twoje Hobby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.14

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 28. Trudność ( od 1 do 5): 4. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,20 zł
64,96 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,24 zł

87
Malowanie po numerach - Zając z wieńcem 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Zając z wieńcem 40x50
Twoje Hobby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.09

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 22. Trudność ( od 1 do 5): 3. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

69,00 zł
55,20 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 13,80 zł

88
Malowanie po numerach - Targi w Paryżu 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Targi w Paryżu 40x50
Twoje Hobby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.05

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 28. Trudność ( od 1 do 5): 4. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,20 zł
64,96 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,24 zł

89
Malowanie po numerach. Flaming, 40x50 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach. Flaming, 40x50 cm
Twoje Hobby
Dostępny
19 szt.

Z naszymi zestawami malowanie po numerach będzie dla ciebie łatwe i ciekawe! „Twoje Hobby” jest wyjątkowym miejscem, gdzie się spotykają miłość do sztuki, troska o jakość oraz chęć dzielenia się z Wami rzeczami najpiękniejszymi. W dzisiejszych czasach malowanie obrazów po numerach bardzo szybko się rozwija i staje modnym prądem artystycznym, który zachwyca coraz więcej ludzie na całym świecie. Z naszymi zestawami wystarczy tylko mieć czas, pragnienie, odrobinę cierpliwości i dokładności. Obrazy malowane po numerach są nowym zakresem sztuki, który otworzył drzwi do świata artystycznego każdemu, kto o nim marzy. Spróbuj i Ty! Ilość kolorów: 29 Trudność: 4 Wymiary: 40.0 x 50.0 cm

69,00 zł
55,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 13,80 zł

90
Malowanie po numerach - Ulice Neapolu 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Ulice Neapolu 40x50
Twoje Hobby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 24. Trudność ( od 1 do 5): 3. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,20 zł
64,96 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,24 zł

91
Farmacja - ujednolicone przepisy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farmacja - ujednolicone przepisy
Dostępny
10 szt.

Stan prawny - 1 czerwca 2022 r. Publikacja podzielona jest na sześć głównych działów: 1. Prawo farmaceutyczne, apteki, hurtownie leków, wytwarzanie produktów leczniczych 2. Wyroby medyczne, produkty biobójcze, rejestracja (nowa ustawa o wyrobach medycznych) 3. Odpłatność za leki i materiały medyczne, recepty, ceny detaliczne i hurtowe leków 4. Izby aptekarskie, zawód farmaceuty 5. Przeciwdziałanie narkomanii 6. Przepisy powiązane Na www.legis-wydawnictwo.pl dodatkowe akty prawne, oraz załączniki. Książka ma czytelny i przejrzysty układ. Ostatnie zmiany zostały wyróżnione wytłuszczonym drukiem. Przy każdej zmianie znajduje się przypis, informujący od kiedy zmiana obowiązuje i jakim aktem prawnym została wprowadzona.

102,90 zł
92
A na Bermudach kwitną oleandry - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A na Bermudach kwitną oleandry
Dostępny
163 szt.

Zbigniew Antoni Kędzierski - mieszka w Szczecinie, gdzie ukończył studia w Wyższej Szkole Morskiej. Zarówno podczas wieloletniej pracy na wielorakich statkach pod różnymi banderami, na których pracował jako chief engineer, jak i podczas prywatnych podróży zwiedził niemal cały świat. Mieszkał też w Niemczech, Hiszpanii i Bułgarii, ale zawsze wracał do swojego Szczecina. Zna cztery języki obce: angielski, niemiecki, hiszpański i rosyjski. Bywają opowieści, w które trudno czasem uwierzyć, choć historia, którą chcę opowiedzieć, miała się wydarzyć w rzeczywistości. Do dziś nie wiem, co o niej myśleć. Usłyszałem ją od przypadkowo poznanego mężczyzny. Miał na imię Martin i jest on bohaterem zdarzeń opisywanych w tej książce. Zdarzeń momentami tak nieprawdopodobnych, niesamowitych i dziwnych, jakby były wytworem wyobraźni chorego umysłowo człowieka. Wiele faktów zdawało się jednak prawdopodobnych, inne bez wątpienia były prawdziwe, a Martin opowiadał o nich bardzo przekonywająco. Słuchając go, ani przez chwilę nie miałem wątpliwości, że on to wszystko rzeczywiście przeżył. (...) Nie wiem, czy ktokolwiek oprócz mnie zechce jeszcze w tę historię uwierzyć. Wiem jednak, że moim obowiązkiem jest się nią z Państwem podzielić. Szczególnie po wyjeździe Martina i jego ostatniej pozostawionej dla mnie wiadomości. (fragment z "Od Autora")

39,00 zł
28,47 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,53 zł

93
Malowanie po numerach - Lew 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Lew 40x50
Twoje Hobby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.12

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 28. Trudność ( od 1 do 5): 4. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,20 zł
64,96 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,24 zł

94
Malowanie po numerach - Pole kwiatów 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Pole kwiatów 40x50
Twoje Hobby
Dostępny
7 szt.

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 26. Trudność ( od 1 do 5): 3. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,20 zł
64,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,24 zł

95
Malowanie po numerach - Weekend w domku 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Weekend w domku 40x50
Twoje Hobby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.11

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 28. Trudność ( od 1 do 5): 4. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,20 zł
64,96 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,24 zł

96
Malowanie po numerach - Biegnący koń 40x50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach - Biegnący koń 40x50
Twoje Hobby
Dostępny
3 szt.

Rozmiar: 40 x 50 cm. Ilość kolorów: 22. Trudność ( od 1 do 5): 3. Obrazy malowanie po numerach to bardzo modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności. Wystarczy czas, cierpliwość i staranność - obrazy malowane po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu. Każdy zestaw zawiera: Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny.Pędzle z elastycznego nylonu - 3 sztuki.Farby akrylowe na bazie wody.Lista kontrolna.Instrukcja malowania.Wygodne mocowanie na ścianę.Pudełko do pakowania.

81,20 zł
64,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,24 zł

97
Karnet B6 DK-923 Urodziny 40 lusterko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet B6 DK-923 Urodziny 40 lusterko
Kukartka
Dostępny
19 szt.

Kartka B6 z ozdobnej serii Dream Cards na osiemnaste urodziny z lusterkiem w środku - nieduża, ale robi wrażenie dzięki atrakcyjnej kolorystyce i ciekawym zdobieniom. To idealny wybór łączący przyjazną cenę z jakością. Cechy szczególne: wielkość: B6, 16.6 x 11.7 cm po złożeniu, koperta: w zestawie, kolorowa, zdobienia: różnorodne, bogate (w zależności od wzoru: przyklejane dekoracje, elementy biżuteryjne, odstawniki, brokat metaliczne folie, tłoczenia itp.), okazja: urodziny.

9,99 zł
98
Orzecznictwo Sądu Najwyższego 6/2022 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Orzecznictwo Sądu Najwyższego 6/2022
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.26

Jedyny na polskim rynku urzędowy zbiór orzeczeń Izby Cywilnej Sądu Najwyższego (tzw. "zielone orzecznictwo"), tłoczony z polecenia Prezesa Sądu Najwyższego. Każdy z numerów miesięcznika zawiera: zbiór najważniejszych i najnowszych orzeczeń, skorowidz artykułowy, skorowidz przedmiotowy, wykaz orzeczeń. Od 2009 roku są wydawane cztery zbiory dodatkowe, dołączone do numerów 3, 6, 9, 12 OSNC. Zbiór jest jedynym tego typu czasopismem na rynku, które ułatwia bieżące śledzenie zmian judykatury w sprawach cywilnych.

90,00 zł
81,00 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,00 zł

99
Karnet B6 DK-926 Urodziny 60 lusterko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet B6 DK-926 Urodziny 60 lusterko
Kukartka
Dostępny
9 szt.

Kartka B6 z ozdobnej serii Dream Cards na osiemnaste urodziny z lusterkiem w środku - nieduża, ale robi wrażenie dzięki atrakcyjnej kolorystyce i ciekawym zdobieniom. To idealny wybór łączący przyjazną cenę z jakością. Cechy szczególne: wielkość: B6, 16.6 x 11.7 cm po złożeniu, koperta: w zestawie, kolorowa, zdobienia: różnorodne, bogate (w zależności od wzoru: przyklejane dekoracje, elementy biżuteryjne, odstawniki, brokat metaliczne folie, tłoczenia itp.), okazja: urodziny.

9,99 zł
100
Karnet B6 DK-925 Urodziny 50 lusterko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet B6 DK-925 Urodziny 50 lusterko
Kukartka
Dostępny
9 szt.

Kartka B6 z ozdobnej serii Dream Cards na osiemnaste urodziny z lusterkiem w środku - nieduża, ale robi wrażenie dzięki atrakcyjnej kolorystyce i ciekawym zdobieniom. To idealny wybór łączący przyjazną cenę z jakością. Cechy szczególne: wielkość: B6, 16.6 x 11.7 cm po złożeniu, koperta: w zestawie, kolorowa, zdobienia: różnorodne, bogate (w zależności od wzoru: przyklejane dekoracje, elementy biżuteryjne, odstawniki, brokat metaliczne folie, tłoczenia itp.), okazja: urodziny.

9,99 zł
Wróć do góry