hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.06.13

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 13 czerwca 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Italia na talerzu (Francois-Regis Gaudry), na drugim Zabawy Jadzi Pętelki. Na zakupach (Barbara Supeł). Kolejny produkt to Mikrowyprawy z Warszawy. 57 nieoczywistych wycieczek, które uratują twój weekend (Monika Masalska, Seweryn Masalski) oraz Zabawy Jadzi Pętelki. Na placu zabaw (Barbara Supeł).
1
Italia na talerzu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Italia na talerzu
Dostępny
502 szt.

JEDYNA książka o kuchni włoskiej, której potrzebujesz. WSZYSTKO, co musisz wiedzieć o kulinarnej Italii. Ta wielka księga, pełna zdjęć, pięknych ilustracji, map, przydatnych wykresów, porywających anegdot i portretów wybitnych postaci, to pierwsza taka encyklopedia kuchni włoskiej. Jeśli chcesz gotować jak prawdziwy Włoch, nie potrzebujesz już niczego więcej. Znajdziesz tu przepisy na dania, które trzeba znać. Zachwycą cię klasyczne i nowoczesne potrawy ze wszystkich regionów Italii. Poznasz najlepsze włoskie produkty: makarony, mięsa, sery, przyprawy, wina, piwa, likiery, kawy. • Czy Leonardo da Vinci był wegetarianinem? • Jaka jest różnica między cappuccino, macchiato i mocaccino? • Czy można zrobić tiramisu bez alkoholu? • Dlaczego śmietana dodana do carbonary to prawdziwe przestępstwo? • Czy gnocchi można jeść również na deser? Przenieś się choć na chwilę na skąpane w słońcu, gwarne ulice Italii i odkryj niezwykłe gastronomiczne dziedzictwo Włochów. Kulinarna uczta dla wszystkich wielbicieli kuchni włoskiej. 5 kilogramów wiedzy o słonecznej Italii - na tę książkę przygotuj osobną półkę!

229,99 zł
154,09 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 75,90 zł

94 osoby kupiły
2
Zabawy Jadzi Pętelki. Na zakupach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawy Jadzi Pętelki. Na zakupach
Dostępny
429 szt.

Koloruj, naklejaj, poznawaj świat i baw się z Jadzią Pętelką. Jadzia Pętelka zaprasza maluchy na zakupy. Pokoloruj owoce, przejdź labirynt, uzupełnij produkty na sklepowej półce. To tylko niektóre z zadań, czekających na dzieci w tej książce. Urocze ilustracje, duże naklejki, zadania dostosowane poziomem trudności do najmłodszych sprawią, że dziecko z przyjemnością będzie sięgało po książkę i uczestniczyło w zabawach. Dziecko pozna nowe słowa, rozwinie wyobraźnię, logiczne myślenie i zdolności grafomotoryczne.

14,99 zł
8,99 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 6,00 zł

35 osób kupiło
3
Mikrowyprawy z Warszawy. 57 nieoczywistych wycieczek, które uratują twój weekend - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mikrowyprawy z Warszawy. 57 nieoczywistych wycieczek, które uratują tw...
Dostępny
199 szt.

Odkryj miejsca bez tłumu turystów i uratuj swój weekend! - Schron atomowy z czasów PRL zamieszkiwany przez 7 gatunków nietoperzy. - Zaciszna dzika plaża przycupnięta w zakolu Liwca. - Wędrujące Góry Milowe ukryte w warszawskim lesie. - Kojący szum podwodnych gejzerów na Wyspie Kacząt. W tym wyjątkowym przewodniku znajdziesz aż 57 propozycji jednodniowych wycieczek na każdą porę roku z mapkami przedstawiającymi trasy spacerów, informacjami o czasie dojazdu samochodem i komunikacją zbiorową, a także wskazówkami, dokąd można zabrać psa, a dokąd malucha w wózku. Monika i Seweryn Masalscy, autorzy popularnego bloga Mikrowyprawy z Warszawy, na pozornie nudnym i płaskim Mazowszu znaleźli dzikie plaże, góry, kręte rzeki i tajemnicze ruiny… Wraz z trójką dzieci co tydzień odkrywają nieoczywiste miejsca i dobrze wiedzą, że nie trzeba ani jechać bardzo daleko, ani wydawać góry pieniędzy, by rewelacyjnie spędzić czas. Przygoda jest bliżej, niż myślisz! Książka zawiera niepublikowane na blogu trasy wycieczek.

59,99 zł
41,39 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 18,60 zł

33 osoby kupiły
4
Zabawy Jadzi Pętelki. Na placu zabaw - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawy Jadzi Pętelki. Na placu zabaw
Dostępny
402 szt.

Koloruj, naklejaj, poznawaj świat i baw się z Jadzią Pętelką. Jadzia Pętelka zaprasza maluchy na plac zabaw. Wraz z dziewczynką pobaw się w piaskownicy, przejdź labirynt i znajdź pomarańczową łopatkę. To tylko niektóre z zadań, czekających na dzieci w tej książce. Urocze ilustracje, duże naklejki, zadania dostosowane poziomem trudności do najmłodszych sprawią, że dziecko z przyjemnością będzie sięgało po książkę i uczestniczyło w zabawach. Dziecko pozna nowe słowa, rozwinie wyobraźnię, logiczne myślenie i zdolności grafomotoryczne.

14,99 zł
8,99 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 6,00 zł

29 osób kupiło
5
Zabawy Jadzi Pętelki. W lesie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawy Jadzi Pętelki. W lesie
Dostępny
352 szt.

Koloruj, naklejaj, poznawaj świat i baw się z Jadzią Pętelką. Jadzia Pętelka zaprasza maluchy na wycieczkę do lasu. Wraz z dziewczynką znajdź ulubione zwierzątko, przejdź labirynt, ozdób najpiękniejsze drzewko. To tylko niektóre z zadań, czekających na dzieci w tej książce. Urocze ilustracje, duże naklejki, zadania dostosowane poziomem trudności do najmłodszych sprawią, że dziecko z przyjemnością będzie sięgało po książkę i uczestniczyło w zabawach. Dziecko pozna nowe słowa, rozwinie wyobraźnię, logiczne myślenie i zdolności grafomotoryczne.

14,99 zł
9,99 zł

Rabat 33,4%
oszczędzasz 5,00 zł

24 osoby kupiły
6
Wspomnienia wojenne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wspomnienia wojenne
Dostępny
1499 szt.

Niezwykłe świadectwo odwagi i patriotyzmu. Doskonały portret kobiety silnej i imponującej swą bezkompromisową postawą wobec zła. Karolina Lanckorońska (1898-2002) o swoich dramatycznych i heroicznych losach z okresu II wojny światowej opowiedziała we Wspomnieniach wojennych. Zaczynają się one z chwilą zajęcia Lwowa przez wojska radzieckie w 1939 roku, a kończą zwolnieniem z obozu koncentracyjnego w Ravensbrück w kwietniu 1945. Pokazują niezwykłą osobowość autorki, jej temperament, zaradność, lwią odwagę i umiejętność działania w ekstremalnych sytuacjach. Autorka była ostatnią przedstawicielką znakomitego rodu Lanckorońskich z Brzezia. Jako jedyna dziedziczka gromadzonej w XIX i XX wieku kolekcji w 1994 roku przekazała rodakom niezwykły dar - dzieła sztuki, których wartość artystyczna i historyczna nie ma sobie równej w Polsce.

49,99 zł
34,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 15,00 zł

15 osób kupiło
7
Pan Samochodzik i Niewidzialni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pan Samochodzik i Niewidzialni
Dostępny
116 szt.

Pan Samochodzik otrzymuje kolejne trudne zadanie – ma odnaleźć bezcenne zbiory rodziny von Dobeneck. Razem z nowo zatrudnioną współpracowniczką Moniką wyrusza na Mazury, gdzie z pomocą zaprzyjaźnionych harcerzy rozpoczyna dochodzenie. Pana Tomasza czeka nie lada wyzwanie. Przyjdzie mu się zmierzyć z szajką złodziei dzieł sztuki, zwaną Niewidzialnymi, działającą w całej Europie. Nie obejdzie się więc bez wyjazdu za granicę, spotkań z poszukiwaczami skarbów i brytyjskiej policji.

32,90 zł
19,99 zł

Rabat 39,2%
oszczędzasz 12,91 zł

14 osób kupiło
8
Julka i Janek. Czego nie lubi złość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Julka i Janek. Czego nie lubi złość
Dostępny
138 szt.

Z Julką i Jankiem oswoisz swoje lęki i zobaczysz, że nie ma sytuacji bez wyjścia! Julka przez przypadek burzy wieżę z klocków, którą zbudował jej brat Janek. Chłopiec wpada w złość, a w jego oczach zaczynają lśnić łzy. Nawet przeprosiny Julki na niewiele się zdają. „Zepsułaś! Zniszczyłaś moją wieżę!”- krzyczy Janek. Teraz i dziewczynka zaczęła się złościć. Julce jest ogromnie przykro. Z pomocą przychodzi tata, który postanawia poskromić złość i cierpliwie, klocek po klocku, wznosi budowlę na nowo. Gniew dzieci szybko wyparowuje. Chwilę później cała trójka współpracuje ze sobą. Julka i Janek wraz z tatą pochłonięci są wspólną zabawą, która okazuje się być idealnym sposobem na okiełznanie złości. „Julka i Janek” to wyjątkowa seria dla najmłodszych o pokonywaniu lęków i radzeniu sobie w trudnych sytuacjach. Każdy tom to oddzielna historia z codziennego życia Julki i Janka, w której rodzeństwo oswaja trudne emocje i pokazuje, jak radzić sobie z różnymi problemami. Napisana zrozumiałym językiem, opatrzona pięknymi ilustracjami krótka opowieść dla najmłodszych o tym, że z każdej sytuacji da się znaleźć wyjście. Na końcu każdego tomu znajdą się wskazówki od psychologa, pedagoga, pediatry lub nauczyciela, który radzi, jak rozmawiać z dzieckiem i pomagać mu z oswojeniem danej sytuacji.

26,99 zł
16,99 zł

Rabat 37,1%
oszczędzasz 10,00 zł

12 osób kupiło
9
Legenda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legenda
Dostępny
74 szt.

Ona jest genialną agentką. On jest genialnym przestępcą. Tylko jedno z nich stanie się legendą. Po serii katastrof naturalnych, wywołanych globalnym ociepleniem, Stany Zjednoczone przestają istnieć. Na ich gruzach powstają Kolonie oraz Republika - zajadli wrogowie, którzy zwalczają się wzajemnie. W republikańskim Los Angeles mieszka June, która pochodzi z elity i ma przed sobą świetlaną przyszłość. Dla ojczyzny jest gotowa zrobić wszystko. Day żyje w slumsach i każdego dnia walczy o przetrwanie. Poza tym sabotuje działania rządu Republiki, bo uważa go za dyktaturę. Gdy podczas pełnienia służby zostaje zamordowany Metias, starszy brat June, dowody wskazują na Daya. Tylko jedna osoba jest na tyle zdeterminowana, by sprawdzić, czy nieuchwytny buntownik dokonał tego zabójstwa. Ale rząd już postanowił: pierwszą misją June jako agentki będzie pomszczenie śmierci brata... Serię Legenda pokochały miliony czytelników na całym świecie. Historia buntu, walki o wolność i zdrady osadzona w alternatywnej rzeczywistości stawiana jest na równi z kultowymi Igrzyskami śmierci. Marie Lu to autorka powieści młodzieżowych. Przed swoim debiutem literackim pracowała jako dyrektorka firmy tworzącej gry komputerowe. Teraz jest pełnoetatową pisarką, a wolny czas spędza na czytaniu, rysowaniu i graniu w Assassin's Creed. Jej dystopiczna seria Legenda trafiła na listę bestsellerów New York Timesa.

44,99 zł
31,94 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 13,05 zł

10 osób kupiło
10
Tatry. Mapa laminowana 1:27 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tatry. Mapa laminowana 1:27 000
Dostępny
77 szt.

Wędrówka Doliną Kościeliską, wycieczka nad Morskie Oko czy wspinaczka na Świnicę? Dwustronnie laminowana, wygodna w składaniu mapa turystyczna Tatr pomoże dotrzeć do celu. Publikacja została opracowana we współpracy z krajoznawcami z regionu i jest zgodna z GPS (współrzędne geograficzne w układzie WGS-84). Na mapie m.in.: • szlaki piesze i czasy przejść, • nartostrady i trasy zjazdowe, • schroniska górskie i młodzieżowe, kempingi, pola namiotowe, • parkingi, postoje busów i dorożek, przystanki autobusowe, • cieniowanie plastycznie pokazujące ukształtowanie terenu. Dodatkowo: • samochodowa mapa okolic Tatr w skali 1:250 000, • plan Zakopanego w skali 1:15 000 (1 cm – 150 m), • schemat szlaków turystycznych w skali 1:81 000 (1 cm – 810 m).

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

10 osób kupiło
11
Pełnia życia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pełnia życia
Dostępny
518 szt.

Życie jest wielką podróżą, pełną lepszych i gorszych chwil oraz niespodziewanych zwrotów akcji. Historia mojego życia wygląda jak spełnienie marzeń o sukcesie większości współczesnych kobiet. Zostałam top modelką, pracowałam na całym świecie, podróżowałam. Nagrałam płytę, prowadziłam programy telewizyjne, zagrałam w filmie, byłam dyrektorem kreatywnym i artystycznym znanych odzieżowych marek. Ludzie mnie podziwiali, odnosiłam sukcesy, miałam fajną rodzinę i udany związek. Jednak mimo tego zewnętrznego szczęścia ciągle czegoś mi brakowało. Czułam wewnętrzny ból, który z biegiem czasu narastał. Zna go większość kobiet… W tej książce opisuję, jak to się stało, że odnalazłam szczęście i pokochałam swoją duszę. Teraz doświadczam trwałego dobra, radości, spokoju - są we mnie i promieniują na innych. Szczęście na dobre się u mnie zadomowiło. Doświadczam pełni życia. Mam nadzieję, że moja historia zainspiruje Ciebie. Z miłością Agnieszka agnieszkamaciag.pl

69,99 zł
53,89 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 16,10 zł

6 osób kupiło
12
Marzenie panny Benson - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marzenie panny Benson
Dostępny
796 szt.

Brawurowa opowieść o sile kobiecej przyjaźni. Mając lat dziesięć, Margery Benson się zakochała. Mając lat czterdzieści sześć, uświadamia sobie, że to ostatni moment, by odnaleźć tę miłość i zacząć wszystko od nowa. Rzuca pracę nauczycielki i postanawia podążyć za marzeniem z dzieciństwa - odnaleźć złotego chrząszcza, który przed laty oczarował ją na ilustracji w książce o niesamowitych stworzeniach. Na jej ogłoszenie o poszukiwaniu asystenta na ekspedycję do Nowej Kaledonii zgłasza się niejaka Enid Pretty. Ubrana w jasnoróżowy kostium blondynka nie wygląda na osobę, która ma jakiekolwiek pojęcie o takich wyprawach. Margery nie znosi jej od pierwszego wejrzenia, ale nie ma wyboru. Jeśli chce wyruszyć w podróż, jest skazana na Enid… Rachel Joyce w olśniewający sposób opowiada o tym, co można odnaleźć, jeśli naprawdę się tego pragnie, a także o tym, co to znaczy być kobietą. Przede wszystkim jednak Marzenie panny Benson to niezwykła historia o sile kobiecej przyjaźni, dzięki której można osiągnąć nawet to, co wydaje się niemożliwe, i przeżyć przygodę, która zmieni życie. Bestseller New York Timesa. Wilbur Smith Adventure Writing Prize. Najlepsza książka 2020 roku według Woman & Home, Daily Mail, Bookmark i Good Housekeeping.

49,99 zł
38,49 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

6 osób kupiło
13
Aż gniew twój przeminie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aż gniew twój przeminie
Dostępny
36 szt.

Zakochani nastolatkowie, Wilma i Simon, nurkują późną jesienią w jeziorze Vittangijärvi, na dnie którego spoczywa kilkudziesięcioletni wrak samolotu. Ktoś uniemożliwia im wyjście na powierzchnię, blokując przeręblę drzwiami. Młodzi ludzie giną pod lodem. Śledztwo prowadzą znani z poprzednich powieści Larsson komisarz Anna Maria Mella i Sven Erik Stalnacke. I tym razem włącza się w nie Rebeka Martinson, która pracuje w Kirunie jako prokurator. Najbardziej pomocna w rozwikłaniu zagadki okaże się... sama Wilma. Jak to możliwe? Tajemnic w tej powieści jest znacznie więcej.

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

6 osób kupiło
14
Przy stole z tyranem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Przy stole z tyranem
Dostępny
6 szt.

Powiedz mi, co jesz, a powiem ci, jakim jesteś dyktatorem. Na talerzu tyrana, między kawiorem a pasztetową, kryją się jego pragnienia, motywacje, obsesje, lęki i kompleksy zakorzenione jeszcze w dzieciństwie. Kryje się jego prawdziwe Ja. Od fanatycznego wegetarianizmu Hitlera, który dyktator tłumaczył wstrętem, jaki wzbudzały w nim rzeźnie, po napawające grozą kolacje na Kremlu, z których można było trafić prosto do Łubianki. Od zakrapianych przyjęć Husajna po imperialne bankiety Bokassy. Od rewolucyjnej chłopskiej diety Mao po obiadowe ekscesy Ceaușescu - ta książka uchyla drzwi kuchni i jadalni największych despotów XX wieku, odsłaniając tajemnice ich krwawych rządów. • Czy Bokassa naprawdę był ludożercą? • Co się stało z żydowską kucharką Hitlera i jego plutonem testerek potraw? • Dlaczego Mao nigdy nie korzystał z toalety, a Ceaușescu ukradkiem zrzucał jedzenie pod stół? • Dlaczego żona Stalina popełniła samobójstwo po kolacji, w czasie której odmówiła wzniesienia toastu? • Jakie danie Husajn przyrządzał samodzielnie dla swoich ochroniarzy? Pełna soczystych i pikantnych anegdot opowieść pozwoli poczuć groźną, a czasem tragikomiczną atmosferę panującą przy stołach despotów. Potrawy i dekoracje się zmieniają, ale strach nigdy nie wychodzi z menu… „Tytułowy stół to tylko pretekst. Menu to jedynie kanwa opowieści. Dziennikarzom i historykom często wystarcza cytowanie jadłospisów dyktatorów, Roudaut patrzy jednak szerzej i zagląda głębiej. Z garnków i talerzy wyłaniają się obrazy wielkiej polityki, bezlitosne portrety psychologiczne i zadziwiające przykłady splotów losów świata ze splotami jelitowymi tyranów”. – Łukasz Modelski, historyk, dziennikarz, autor książek i programów o historii kuchni Christian Roudaut jest francuskim dziennikarzem, autorem kilku książek non fiction i reportaży telewizyjnych. Mieszka w Paryżu, współpracuje z kanałami telewizyjnymi Arte, France 5 i dziennikiem „Le Monde”. Wcześniej pracował w Wielkiej Brytanii jako zagraniczny korespondent Radio France. Poprzednie książki i filmy dokumentalne Christiana Roudauta również dotyczyły kulinariów (napisana wspólnie z kucharzem Pałacu Elizejskiego Bernardem Vaussionem Au service du Palais czy napisana z Gillesem Bragardem Chefs des chefs), a także spraw wielkich tego świata: prezydentów i dyplomatów (Ces croyants qui nous gouvernent).

46,99 zł
26,78 zł

Rabat 43,0%
oszczędzasz 20,21 zł

5 osób kupiło
15
Pan Samochodzik i człowiek z UFO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pan Samochodzik i człowiek z UFO
Dostępny
239 szt.

Pan Tomasz, przebywający na kongresie w Ameryce Południowej, zostaje wciągnięty w poszukiwanie bezcennych eksponatów, które skradziono z Muzeum Złota w Bogocie. Razem z sekretarką Florentyną, posiadającą nadprzyrodzone moce Teresą van Hagen i tajemniczym Ralfem Dawsonem, który podaje się za przybysza z przyszłości, Pan Samochodzik prowadzi śledztwo zakrojone na szeroką skalę.

32,90 zł
23,03 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,87 zł

4 osoby kupiły
16
Dom ciało. Home body - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dom ciało. Home body
Dostępny
491 szt.

Nowy tomik autorki poetyckich bestsellerów Mleko i miód oraz Słońce i jej kwiaty, których na całym świecie sprzedano już prawie 10 milionów egzemplarzy. W nowym tomiku poezji Rupi Kaur zabiera czytelniczki w intymną i refleksyjną podróż: do przeszłości, w teraźniejszość oraz ku potencjałowi ja. Dom ciało. Home body to zbiór szczerych rozmów z samą sobą, przypominających o tym, by chłonąć miłość i akceptację, by być częścią wspólnoty i rodziny, by wierzyć w zmianę. Motywy natury i kultury, światła i ciemności znalazły tu dopełnienie w postaci ilustracji autorstwa samej Rupi.

49,99 zł
38,49 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

4 osoby kupiły
17
Góry Izerskie. Mapa w skali 1:25 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Góry Izerskie. Mapa w skali 1:25 000
Dostępny
56 szt.

Składana, dwustronna mapa turystyczna Gór Izerskich "Izery" w skali 1:25 000 - wydanie 2022 Obejmuje najważniejsze grzbiety po polskiej stronie granicy oraz część grzbietów czeskiej części Gór Izerskich (cz. Jizerskych hor). Aktualizowana w terenie, zawiera przebieg szlaków pieszych i rowerowych z zaznaczonymi najważniejszymi atrakcjami turystycznymi. Publikacja zawiera dodatkowo plan miasta Świeradowa-Zdrój w skali 1:11 000 oraz opis krajoznawczy.

17,59 zł
12,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 4,60 zł

4 osoby kupiły
18
Julka i Janek. Czego nie lubi burza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Julka i Janek. Czego nie lubi burza
Dostępny
125 szt.

Z Julką i Jankiem oswoisz swoje lęki i zobaczysz, że nie ma sytuacji bez wyjścia! Janek bardzo boi się burzy. Gdy na niebie pojawia się błyskawica, a chwilę później grzmot, strach chłopca przybiera na sile. W końcu w domu gasną wszystkie światła. Mama zapala świeczki, ale choć w pokoju robi się przytulnie, brat Julki wciąż się boi. Mama wpada więc na świetny pomysł: „Pobawimy się z burzą w fotografa”, powiedziała, ogłaszając konkurs. Wykorzystując błyskawicę jako błysk flesza trzeba zrobić najśmieszniejszą na świecie minę i… zdjęcie gotowe! Tak z każdym kolejnym błyskiem Janek i Julka coraz bardziej zapominają o burzy, świetnie się przy tym bawiąc. „Julka i Janek” to wyjątkowa seria dla najmłodszych o pokonywaniu lęków i radzeniu sobie w trudnych sytuacjach. Każdy tom to oddzielna historia z codziennego życia Julki i Janka, w której rodzeństwo oswaja trudne emocje i pokazuje, jak radzić sobie z różnymi problemami. Napisana zrozumiałym językiem, opatrzona pięknymi ilustracjami krótka opowieść dla najmłodszych o tym, że z każdej sytuacji da się znaleźć wyjście. Na końcu każdego tomu znajdą się wskazówki od psychologa, pedagoga, pediatry lub nauczyciela, który radzi, jak rozmawiać z dzieckiem i pomagać mu z oswojeniem danej sytuacji.

26,99 zł
19,99 zł

Rabat 25,9%
oszczędzasz 7,00 zł

3 osoby kupiły
19
Matnia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matnia
Dostępny
83 szt.

Los nie jest dla Marty łaskawy. Wszystko wskazuje na to, że na zawsze będzie musiała pożegnać się ze swoją polską tożsamością, a imię i nazwisko Marta Małecka zobaczy ostatni raz na dokumentach podpisywanych przed ślubem, do którego została zmuszona. Przetrzymywana i pilnowana przez Rzeźnika, wynajętego przez jej przyszłego męża, nie ma żadnych szans na ucieczkę. Coraz bardziej się miota, próbując wyzwolić się z matni. Pojawia się jednak ktoś z przeszłości, przy kim jej serce zaczyna bić szybciej... Czy zdoła jej pomóc? Czy Marta znajdzie w sobie tyle siły, by walczyć? I czy uda się jej przerwać śmiertelny krąg zemsty?

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

3 osoby kupiły
20
Kamperem przez Polskę część 1 NW - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,50 zł
28,44 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,06 zł

2 osoby kupiły
21
ABC przedszkolaka. Wesołe zadania 3-latka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ABC przedszkolaka. Wesołe zadania 3-latka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

Wesołe zadania 3-latka to zbiór trzech rodzajów książeczek przygotowanych z myślą o najmłodszych przedszkolakach. Część pierwsza to zadania doskonalące logiczne myślenie, spostrzegawczość oraz wzbogacające wiedzę o świecie. Część druga to dowcipne wiersze z ciekawymi poleceniami. Trzecia część zbioru to atrakcyjne ćwiczenia plastyczne, w których wykorzystano różne techniki, by dziecko doskonaliło układ ręka-oko i rozwijało wyobraźnię.

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

2 osoby kupiły
22
Romans w Dunwich - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Romans w Dunwich
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.04

Tylko mistrz ekstremalnego horroru Edward Lee mógł się odważyć na przedstawienie sequelu „Zgrozy w Dunwich” Lovecrafta w tak obsceniczny i radykalny sposób. Tam, gdzie Lovecraft skrywał grozę między wierszami, Lee zagląda z perwersyjnym zbliżeniem, by odsłonić każdy szokujący, erotyczny detal, przeciągając czytelnika przez przeraźliwe arkady wyuzdanego seksu, dosadnej makabry i niepohamowanej groteski. Opowieść o niewypowiedzianej grozie i nieokiełznanej miłości.

55,00 zł
39,60 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 15,40 zł

2 osoby kupiły
23
Zaufasz mi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaufasz mi
Dostępny
395 szt.

Policja w Szczecinie znów ma pełne ręce roboty. Miastem wstrząsają wiadomości o kolejnych samobójstwach. Życie odbiera sobie młody chłopak wychodzący na prostą, nastolatka, która ma wszystko, ojciec dwójki dzieci... Co pchnęło ich do samobójstwa? I czy na pewno sami odebrali sobie życie? Ada Czarnecka przechodzi traumę po ostatnim śledztwie. Bierze urlop, zrywa wszelkie kontakty i wyjeżdża, zostawiając wszystko za sobą. Jednocześnie podejmuje trudną decyzję o rozwodzie. Krystian Wilk nie pozwala jej jednak zniknąć na długo. Ściąga ją z powrotem na komendę do zespołu śledczego do sprawy tajemniczych samobójstw. Jednak to nie jedyny powód. Krystian już wie, co znaczy dla niego rudowłosa psycholog policyjna. I choć Ada ciągle nie potrafi mu zaufać, ich relacja coraz bardziej się zacieśnia... Nie da się jednoznacznie określić, czy Zaufasz mi to romans podlany kryminalnym sosem czy rasowy kryminał z wątkiem miłosnym - oba te gatunki łączą się nierozerwalnie i w rezultacie dostajemy mocną jak cholera powieść: krwistą i wciągającą. Bez zbędnych dodatków, klarowną i spójną. A w tle wciąż nieopatrzony i tajemniczy Szczecin... Polecam tym czytelnikom, którzy szukają w książkach czegoś nieoczywistego i świeżego. Znajdziecie to w tej historii! – Marek Stelar Diana Brzezińska. Zapamiętajcie to nazwisko, bo ta autorka jeszcze nieźle namiesza. Mnie oszołomiła. Nie wiedziałam, czego się spodziewać po Zaufasz mi. Jednak to, co otrzymałam, stuprocentowo mnie usatysfakcjonowało, a zakończenie sprawiło, że długo nie mogłam zebrać myśli. Uwielbiam takie miksy gatunków, a Diana Brzezińska zrobiła idealny. Serdecznie polecam! – K.N. Haner

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

2 osoby kupiły
24
Pomysłowy skrzat. Potrafię liczyć - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Pomysłowy skrzat. Potrafię liczyć
Askato
Dostępny
5 szt.

Zabawki edukacyjne o podłożu matematycznym odgrywają ważną rolę w rozwoju dziecka. Zestaw drewnianych cyfr i dołączonych kart z ćwiczeniami zachęci dzieci do odkrywania działań arytmetycznych i poznawania podstaw matematyki, a to wszystko w formie ciekawej zabawy. Na drewnianej tabliczce znajdują się cyfry oraz znaki działań arytmetycznych, które zaznajomią malucha z kolejnymi pojęciami niezbędnymi do nauki matematyki. Dziecko bardzo szybko opanuje podstawy dodawania oraz odejmowania, poprzez wielokrotne układanie i powtarzanie schematów pokazanych na kartach pracy. Trening koncentracji uwagi przy zastosowaniu odpowiednich zabawek zapewnia nie tylko wspaniałą zabawę, ale również szybszy rozwój zdolności matematycznych. Drewniana tablica z kolorowymi liczbami wesprze każdego malucha w nauce rozpoznawania cyfr, kolorów i liczenia w zakresie od 1 do 1 O. Zamień naukę na wciągającą zabawę.

90,70 zł
44,44 zł

Rabat 51,0%
oszczędzasz 46,26 zł

2 osoby kupiły
25
Bądź wola Twoja. Modlitwa i rozeznawanie woli - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bądź wola Twoja. Modlitwa i rozeznawanie woli
Dostępny
13 szt.

Jak przezwyciężyć rozproszenia na modlitwie? Jak radzić sobie z rozczarowaniem, gdy wydaje się, że nasze prośby nie zostały wysłuchane? Jak pokochać wolę Bożą z całą jej zagadkowością? Van Zeller OSB, mnich benedyktyński, mówi, że modlitwa nie jest czymś, co robimy, ale czymś, co Bóg w nas czyni. To znaczy, że nie mamy o nią walczyć, tylko usuwać z serc przeszkody, które uniemożliwiają Bogu modlenie się w nas i przez nas. Przyjęcie tej prawdy przemienia modlitwę w źródło radości i pokoju. „Nie przestawaj prosić w wierze i ufności, i miłości, ale nie zniechęcaj się, jeśli nie ma odpowiedzi na twoje prośby, tak jak tego oczekujesz. Mogą istnieć powody, o których nie wiesz, które całkowicie zmieniają sytuację, tak jak widzi ją Bóg”. – pisze Van Zeller OSB w Bądź wola Twoja (tytuł oryginalny: Prayer and the Will of God).

34,90 zł
29,67 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,23 zł

2 osoby kupiły
26
Elcia i Kropka. Tajemnica zaginionych szczeniaczków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elcia i Kropka. Tajemnica zaginionych szczeniaczków
Dostępny
94 szt.

Poznajcie przygody Elci, młodej pani detektyw. Jak poradzi sobie z tajemnicą zaginionych szczeniaków? Dziewczynka bardzo chciałaby mieć psa. Postanawia zrobić listę 101 argumentów, które mogłyby przekonać do tego rodziców. Elcia jest przecież mistrzem w robieniu list! Dziewczynka mogłaby na przykład wytrenować psa, aby był jej słyszącym pomocnikiem – sama bowiem jest niesłysząca. Kiedy Elcia pracuje nad listą, jest świadkiem kradzieży szczeniaka – zostaje on wciągnięty do vana przez tajemniczo wyglądającego mężczyznę. Czy dziewczynka rozwiąże zagadkę zaginięcia zwierzaka? Oby tylko dorośli potraktowali poważnie jej śledztwo... „Elcia i Kropka” to seria o niezwykłym duecie detektywów – niesłyszącej Elci i jej psiej pomocnicy Kropce. Przypadnie do gustu każdemu młodemu wielbicielowi zagadek kryminalnych i zwierząt.

29,99 zł
21,59 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

2 osoby kupiły
27
Tkanina z Hekne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tkanina z Hekne
Dostępny
234 szt.

Drugi tom niesamowitej norweskiej sagi Rok 1903. Od ponad dwudziestu lat w Butangen nie rozbrzmiewa już donośny dźwięk Siostrzanych Dzwonów. Jeden z nich bije na dzwonnicy kościoła w Dreźnie, drugi spoczywa na dnie norweskiego jeziora. Legenda głosi, że tylko bracia zdołają wydobyć go z głębiny. Pastor Kai wciąż pamięta o obietnicy, którą złożył Astrid: że odnajdzie Tkaninę z Hekne - ostatnie, najsłynniejsze dzieło syjamskich sióstr, przedstawiające ich wizję Sądu Ostatecznego. Dwadzieścia dwa lata minęły, odkąd pastor powrócił do Butangen z osieroconym synem Astrid. Przez te lata opiekował się Jehansem, dbał, by niczego mu nie brakowało. Jehans od dziecka marzył, że zostanie inżynierem, jednak los chciał inaczej. Pewnego dnia, podczas polowania na renifera, młodzieniec spotyka myśliwego, który wydaje mu się niesłychanie bliski. Kiedy przedstawia go pastorowi, ten blednie, jakby zobaczył ducha... Gdzieś na Tkaninie z Hekne widać też twoją twarz - mawiają ludzie w wiosce. Czy tajemniczy, zaginiony przed laty gobelin może pomóc naprawić błędy przeszłości? Czy da się przewidzieć, jak splotą się nici przeznaczenia i czyje losy się połączą? Lars Mytting splata swoją opowieść niczym najlepsze tkaczki osnowę i wątek, łącząc nici miłości, odwagi, rywalizacji i cierpienia. Jej tłem czyni zaś kraj u progu nowej epoki - tuż przed upowszechnieniem elektryczności i przed wielką wojną.

59,99 zł
46,19 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 13,80 zł

2 osoby kupiły
28
Kardynał Wyszyński. Biografia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kardynał Wyszyński. Biografia
Dostępny
1025 szt.

Stefan kardynał Wyszyński - prymas niezłomny Był prymasem w najtrudniejszym dla polskiego Kościoła czasie. Jego życie i działalność to wielka manifestacja siły ludzkiego ducha i niezachwianej wiary. Autorytet dla wielu Polaków, mąż stanu, polityk. Ale przede wszystkim człowiek, który całe swoje życie oddał Bogu i Kościołowi. Nowe, poszerzone wydanie znakomitej książki Ewy K. Czaczkowskiej to portret kapłana, który dzięki swej niezłomnej postawie ocalił Kościół w Polsce. Autorka sięga do licznych nie publikowanych wcześniej dokumentów. Analizuje donosy, które na niego składało najbliższe otoczenie. Opisuje jego relacje z komunistyczną władzą i - po raz pierwszy tak szeroko - z opozycją demokratyczną. Wyjaśnia powody trudnych stosunków Kardynała z watykańską dyplomacją. Pokazuje także jego nie znaną dotąd aktywność w czasie Soboru Watykańskiego II. Przede wszystkim jednak Czaczkowska przybliża czytelnikowi prawdziwego człowieka - autorytarnego, wymagającego, konsekwentnie realizującego swój program dla Kościoła w Polsce. Ta książka to niezwykła opowieść o jednym z najwybitniejszych Polaków XX wieku. Nie znając postaci Prymasa Tysiąclecia - trudno zrozumieć nie tylko najnowszą historię Polski, ale i wiele wydarzeń rozgrywających się współcześnie w naszym Kościele. Tyle że wiedzę trzeba czerpać z dobrego źródła, czyli biografi i pióra Ewy K. Czaczkowskiej. Rzetelnie udokumentowana, a zarazem wciągająca. Lektura obowiązkowa. – Marek Zając, publicysta Ewa K. Czaczkowska - dziennikarka, historyk, nauczyciel akademicki, założycielka portalu Areopag21.pl, autorka książek: Siostra Faustyna. Biografia Świętej, Ksiądz Jerzy Popiełuszko (wraz z Tomaszem Wiścickim) oraz Kościół XX wieku.

59,99 zł
46,19 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 13,80 zł

2 osoby kupiły
29
Sekretne życie zwierząt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekretne życie zwierząt
Dostępny
44 szt.

Poznaj najciekawsze tajemnice zwierzęcego świata. W życiu codziennym bardzo często posługujemy się epitetami odwołującymi się do nazw zwierząt. Czasem używamy ich niestety w kontekście obraźliwym. Osłem lub baranem nazywamy kogoś upartego. Określenia małpa, suka czy hiena też nie zaliczają się do komplementów. Skojarzenia zwierzęce pojawiają się jednak także w znaczeniu pieszczotliwym. Mamy więc wśród bliskich kotki, pieski, misie, żabki i myszki. Czy takie porównania są zgodne z charakterem zwierząt? Na ile zwyczaje panujące wśród zwierząt możemy odnosić do naszego życia, a zwłaszcza do relacji w rodzinie? Andrzej Kruszewicz, dyrektor warszawskiego ogrodu zoologicznego, jest nie tylko miłośnikiem oraz znawcą zwierząt i ich zwyczajów, lecz także uważnym obserwatorem swoich podopiecznych. Sekretne życie zwierząt to zbiór niezwykle interesujących historii zaczerpniętych ze świata zwierząt. Przeczytamy w nim o zwierzęcych macho, silnych samicach oraz idealnych partnerach, ale także o uwodzeniu, dozgonnej wierności, haremach, miłości macierzyńskiej, ustanawianiu hierarchii w stadzie, a nawet o tym, czy zwierzakom zdarzają się skoki w bok.

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

1 osoba kupiła
30
Paddington i Spacerek literek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paddington i Spacerek literek
Dostępny
758 szt.

Miś z walizką pełną przygód. Przejażdżka łódką to największa atrakcja festynu w Małej Wenecji, zwłaszcza dla niedźwiedzia, który nigdy nie pływał żadną łodzią. Żeby ją wygrać, Paddington dołącza do Spacerku literek - konkursu polegającego na tym, by wskazać jak najwięcej rzeczy, których nazwy zaczynają się na literę B. Niedźwiedzie są dobre w takich zadaniach - wyjaśnia Paddington i od razu wymienia: na BRZEGU siedzi chłopiec i robi BAŃKI mydlane, obok niego przeszedł pan, który jadł BUŁECZKI, a jakaś pani sprzedaje BANANY. Niby nic trudnego, ale nie tylko Paddingtonowi zależy na wygranej… Książki o Paddingtonie to klasyka literatury brytyjskiej, która od ponad 60 lat rozpala dziecięce serca. Ta bogato ilustrowana seria wywoła uśmiech na buzi każdego malucha.

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

1 osoba kupiła
31
Miasto i rzeka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miasto i rzeka
Dostępny
3 szt.

Być może jesteś jednym z nich: ludzi, których dotknęła utrata. Jednym z tych, którzy na własnej skórze poznali, że życie to koszmar, który wypala na tobie czarne znamię... Uważaj, może ktoś kiedyś powie ci o tym mieście. Uczyni to szeptem, poprzez aluzję, jakby wyjawiał jakąś wstydliwą tajemnicę. Być może tam pojedziesz. Zobaczysz stare, rozpadające się kamienice i lodowatą rzekę, którą płyną zmarli. Płyną po to, byś mógł odzyskać to, co straciłeś. Płyną po to, abyś kiedyś mógł do nich dołączyć. Żebyś mógł zrozumieć, że nie ma takiej zbrodni, której nie popełnisz w imię tego, co naprawdę kochasz.

45,00 zł
32,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

1 osoba kupiła
32
Pomysłowy skrzat. Zrozumieć ułamki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pomysłowy skrzat. Zrozumieć ułamki
Askato
Dostępny
46 szt.

Od najmłodszych lat staramy się zachęcać dzieci, aby zaprzyjaźniły się z matematyką, czyli Królową Nauk. Pomoc dydaktyczna do nauki liczenia i rozpoznawania ułamków doskonale wprowadzi dziecko w trudny świat matematyki oraz pomoże zrozumieć zasady i zależności rządzące ułamkami. Wizualizacja ułamków pozwala w przystępny sposób dokonywać ich porównania i wyobrazić sobie ich wielkości. Zestaw zawiera drewniane elementy przedstawiające ułamki 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/8, 1/10, do zestawu dołączone zostały odpowiadające im karty pracy. Zadaniem dziecka jest dopasowanie ułamków zwykłych do odpowiednich obrazków. W zestawie 10 dwustronnych kart z działaniami oraz 38 płytek z ułamkami.

55,89 zł
46,39 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 9,50 zł

1 osoba kupiła
33
Bayala. SLH42445 Dom kwiatowy z jednorożcami, jeziorem i stajnią - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bayala. SLH42445 Dom kwiatowy z jednorożcami, jeziorem i stajnią
Schleich
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.10

Wszystkie domy elfów są wyjątkowe i piękne. Jednak ten jest jak spełnienie marzeń. W porannym słońcu lśni w delikatnych kolorach natury. Z górnego piętra spływa zjeżdżalnia wodna do małego jeziorka. Przed domem pasą się konie, lojalni przyjaciele elfów. I spójrz, nawet jednorożce przychodzą tu pić czystą wodę. Jeśli tu mieszkasz, po prostu musisz być szczęśliwy. Zaproś tutaj swoich przyjaciół elfów, obejrzyj nieśmiałe cuda lub wspólnie przygotuj pyszny elficki posiłek. Możesz trzymać konie w stajni, jest dużo miejsca. Możesz tu opowiadać różne historie, marzyć lub wyruszać na nowe przygody. Masz na to ochotę? Świat Elfów Bayala to piękna seria figurek Schleich, nawiązująca do świata fantazji i mitologii. Elfy, żyjące w lasach, charakteryzuje niezwykły, piękny głos, zamiłowanie do tańca, długie, szpiczaste uszy oraz magiczne zdolności. Kraina Elfów pełna jest także tajemniczych stworzeń, takich jak smoki, pegazy, jednorożce, feniksy, magiczne istoty. W kolekcji znajdziesz także zestawy przedstawiające niezwykłe miejsca spotkań tych pięknych stworzeń.

399,00 zł
371,07 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 27,93 zł

1 osoba kupiła
34
Roleta przeciwsłoneczna, Dumbo (36x45 cm) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Roleta przeciwsłoneczna, Dumbo (36x45 cm)
SEVEN POLSKA
Dostępny
1 szt.

Roleta przeciwsłoneczna jest przeznaczona do wszystkich modeli samochodów. Wykonana jest z delikatnej tkaniny syntetycznej, ozdobionej trwałym, estetycznym i kolorowym motywem z bajek Disney'a. Roleta jest zwijana automatycznie po naciśnięciu przycisku. Delikatna tkanina, nie zasłania dziecku widoczności i umożliwia obserwowanie otoczenia. Roleta jest mocowana za pomocą haczyków lub gumowych przyssawek. Przyssawki należy zanurzyć na chwilę w ciepłej wodzie, aby stały się bardziej elastyczne przed przyczepieniem do szyby. Wymiary: 36.0 x 45.0 cm

32,99 zł
30,35 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,64 zł

1 osoba kupiła
35
Zdam maturę Język hiszpański Egzamin pisemny Poziom podstawowy + ebook + audio online Matura 2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
56,50 zł
49,72 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,78 zł

1 osoba kupiła
36
Tofik w mieście. Naklejaj z Tofikiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tofik w mieście. Naklejaj z Tofikiem
Olesiejuk Sp. z o.o.
Dostępny
225 szt.

Dzięki serii Naklejaj z Tofikiem poznasz uroczego psiaka oraz jego przyjaciół. Wybierzesz się z nim nad morze, w góry, do miasta i na wieś. Kolorowymi naklejkami będziesz mógł uzupełnić wszystkie strony książki. Dobra zabawa gwarantowana!

13,45 zł
10,99 zł

Rabat 18,3%
oszczędzasz 2,46 zł

1 osoba kupiła
37
Some mistakes were made - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Some mistakes were made
Dostępny
61 szt.

Ellis i Eastona połączyło niespodziewane uczucie, które wydawało się mocniejsze niż mur oddzielający od siebie ich światy. Rodzina Albreyów otoczyła dziewczynę opieką, jakiej nie zaznała we własnym domu, a Easton miał być chłopakiem, na którego czekała… Seria tragicznych zbiegów okoliczności zmusiła Ellis do nagłej przeprowadzki. Teraz nie łączy ich już nic poza dawnym rozczarowaniem. Ellis kończy liceum w południowej Kalifornii. Rok spędzony z dala od domu pozwolił jej spojrzeć na siebie inaczej - odkryć, kim jest i czego oczekuje od życia. Dziś jest przekonana, że zostawiła za sobą bolesne wspomnienia i chłopaka, który złamał jej serce. Kiedy brat Eastona zaprasza Ellis na rodzinną uroczystość, dziewczyna nie jest pewna, czy taka wizyta to dobry pomysł. Tucker zapewnia jednak, że Albreyowie nie wyobrażają sobie świętowania bez niej. To miłe - przecież kiedyś byli dla niej jak rodzina… Tylko czy po tym wszystkim, co się stało, Ellis będzie w stanie na nowo im zaufać? I czy Easton jest gotowy na to spotkanie?

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

1 osoba kupiła
38
Trójstyk. Gawęda o granicach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Trójstyk. Gawęda o granicach
Dostępny
4 szt.

Bywa, że wiecha graniczna - wysoki kij z przytroczoną do niego wiązką siana - może zyskać urzędową moc, by dzielić świat na swój i obcy, a nawet wrogi, i w środku niczego dzielić ludzi i wspólnoty, mieszać języki, prowokować nienawiść. - Ale przecież tu nie ma żadnej granicy! - można by powiedzieć za tytułowym bohaterem książeczki Stefana Themersona Pędrkiem Wyrzutkiem. - Granice są zwykle pomiędzy dwiema różnymi rzeczami. A tu jest tylko jedna rzecz: polana tutaj i polana tam! - Mylisz się - powiedział Karabinier. - To są dwie bardzo różne rzeczy. Tu jest tam, gdzie jesteś, a tam jest tam, gdzie chcesz być. A ja jestem granicą. I żadne ludzkie stworzenie nie przeskoczy przeze mnie, jeżeli mi nie pokaże, że ma kapelusz w porządku. *** Taką właśnie krainą, którą przez stulecia dzieliły odgórnie narzucane granice, jest Północna Suwalszczyzna. Ze splątanych dziejów tego skrawka ziemi Aleksandra Domańska wydobywa głosy jego dawnych mieszkańców, by opowiedzieć, jak bardzo o ich losach decydowała nakreślona na mapie linia.

49,99 zł
28,49 zł

Rabat 43,0%
oszczędzasz 21,50 zł

1 osoba kupiła
39
Siostry - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siostry
Dostępny
1548 szt.

Bestsellerowa autorka powieści obyczajowych. Kojąca siła siostrzanej miłości. Candy robi międzynarodową karierę jako modelka, podróżując między Paryżem a Tokio. Tammy pracuje przy produkcji najpopularniejszego programu telewizyjnego w Los Angeles. Sabrina spełnia się jako prawniczka w Nowym Jorku. Annie mieszka we Florencji i realizuje się jako artystka. Wszystkie przyjeżdżają do rodzinnego domu w Connecticut z okazji święta 4 lipca. Podczas beztroskiego rodzinnego weekendu dochodzi do tragedii i ich świat całkowicie się zmienia. Siostry, zwykle skupione na dążeniu do sukcesu i rozrzucone po świecie, zamieszkują w jednym domu, by wspierać ojca i siebie nawzajem. Jedna z nich walczy o uzdrowienie ciała i duszy, ale wszystkie cztery są zmuszone do refleksji nad kierunkiem, w jakim zmierza ich życie. Ta poruszająca historia o kojącej sile siostrzanej miłości przekazuje przesłanie o kruchości i cudzie życia.

42,99 zł
33,10 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,89 zł

40
Ostatnie dni Władimira P. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostatnie dni Władimira P.
Dostępny
1560 szt.

Tu Szeremietiew, Władimirze Władimirowiczu, powtórzył raz jeszcze Szeremietiew, wcale nie zdziwiony faktem, że Władimir zwraca się do niego jak do innej osoby. Przez większość czasu Władimir wdawał się w konwersacje z krzesłami i ławkami, na których, jak był przekonany, siedzieli ludzie, więc jeśli Szeremietiew wchodził w trakcie takiej rozmowy, jego podopieczny brał go zwykle za kogoś ze swojej przeszłości. Czasy, kiedy były prezydent Rosji jeździł z nagim torsem na koniu i trząsł oligarchami, dawno minęły. Teraz żyje z dala od Kremla, w ekskluzywnej daczy - i w świecie urojeń, faszerowany lekami na uspokojenie. Na straży Władimira stoi poczciwy Szeremietiew, który jako jedyny ze służby domowej nie robi interesów na boku. Nastaje jednak dzień, kiedy zegarki z kolekcji eksprezydenta zaczynają tykać coraz głośniej i nawet Szeremietiew musi pożegnać się ze swoją - niezbyt modną w Rosji - moralnością. Ostatnie dni Władimira P. to niezwykle aktualna, choć osadzona w przyszłości, satyra społeczno-polityczna, która niczym matrioszka obnaża kolejne oblicza Rosji. Powieść pełna absurdalnego humoru w stylu Mendozy, z gagami godnymi. – Grand Budapest Hotel. Podobno każdego czeka taki koniec, na jaki zasłużył. Niegdysiejszego szefa wszystkich szefów dopadła demencja. Otoczony przez obcych wije się w oparach groteski, a ta - jak wiadomo - podszyta jest tym, z czego najgłośniej się śmiejemy i czego najbardziej się boimy. Gwarantuję, że podczas lektury będziecie chichotać bez opamiętania. – Georgina Gryboś-Szczepanik, literackakavka.pl Świeża... Esencjonalna... Wciągająca... – New York Times Michael Honig wpadł na doskonały pomysł i go zrealizował: napisał ostrą i zabawną powieść. – Independent Michael Honig - brytyjski pisarz satyryczny, były chirurg. Zadebiutował powieścią Goldblatt's Descent, portretującą środowisko lekarzy. Na koncie ma również Home School Rules - zabawną książkę o lockdownie, widzianym oczyma dziesięciolatka. Ostatnie dni Władimira P. to jego pierwsza powieść przełożona na język polski. Mieszka w Londynie z żoną i dwójką dzieci.

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

41
Nagie serca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nagie serca
Dostępny
4 szt.

− Nie zamierzałam kończyć tych wakacji ze złamanym sercem. Samson przechyla głowę i przygląda mi się bacznie. − Nie martw się. Serce nie kość, nie da się go naprawdę złamać. Ponure życie i nazwisko to jedyne, co rodzice dali Beyah. Resztę zawdzięcza samej sobie. Ciężko pracowała, żeby zdobyć stypendium i dostać się na wymarzone studia. Kiedy dwa miesiące przed wyjazdem na uczelnię jej matka niespodziewanie umiera, Beyah traci dach nad głową. Musi spędzić resztę lata z ojcem, którego prawie nie zna. Zamierza nie wychylać się i bezproblemowo przeczekać czas do studiów, ale jej nowy, przystojny sąsiad Samson torpeduje ten plan. Na pozór nic ich nie łączy. Ona wychowała się w biedzie, on pochodzi z bogatej rodziny. Jednak oboje lubią smutne rzeczy i natychmiast wyczuwają swoją wrażliwość. Kiedy sympatia przeradza się w namiętność, wspólnie postanawiają, że połączy ich tylko wakacyjny romans. Jednak gdy prawda o przeszłości Samsona wychodzi na jaw, Beyah musi się wycofać lub zaryzykować kolejny cios prosto w serce…

49,99 zł
38,49 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

42
Sepia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sepia
Dostępny
206 szt.

A gdyby towarzyszące nam lęki nagle stały się rzeczywistością? Sepia to malownicze miasteczko, w którego sercu znajduje się księgarnia Papierowa Sowa. Jej właścicielka, Zuza, znana jest z sarkastycznego poczucia humoru, ale też życzliwości i troskliwości, które okażą się niezbędne, gdy pod jej opiekę trafi dwunastoletnia Ola, dochodząca do siebie po stracie matki. Niespodziewanie życie w miasteczku zmienia się w koszmar. Odciętą przez powódź Sepię zaczynają nękać tajemnicze śmiertelne wypadki, wywołujące panikę wśród mieszkańców. W obliczu nieznanego zagrożenia Zuza musi chronić siebie i Olę, która jako pierwsza dostrzega zależność między licznymi tragediami. Wspólnie podejmą próbę powstrzymania lawiny katastrof, zanim ta zniszczy wszystko, co kochają. Czy zdołają obronić się przed własnym strachem? Mroczna opowieść o potędze przerażenia. Gęsta, klaustrofobiczna atmosfera i skradające się niepostrzeżenie niebezpieczeństwo wywołują dreszcz biegnący wzdłuż kręgosłupa i nie pozwalają oderwać się od lektury.

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

43
Behawioralne determinanty decyzji inwestycyjnych na rynku kapitałowym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Behawioralne determinanty decyzji inwestycyjnych na rynku kapitałowym
Dostępny
32 szt.

Współczesne finanse cechuje dynamiczny rozwój oraz interdyscyplinarność, pozwalająca na poszerzenie perspektywy dotychczas normatywnego podejścia do społeczno-gospodarczej działalności człowieka. Proponowana w ramach klasycznych finansów koncepcja homo oeconomicus przypisywała ludziom racjonalność, stałość preferencji, nieograniczony dostęp do informacji i umiejętność poprawnej kalkulacji prawdopodobieństwa zdarzeń. Deskryptywne podejście finansów behawioralnych bazuje na obserwacji rzeczywistych zachowań ludzkich i dąży do wyjaśnienia ich psychologicznych podstaw. Poznanie mechanizmów psychologicznych mających wpływ na proces przetwarzania informacji, a w efekcie na podejmowanie decyzji inwestycyjnych, umożliwia zwrócenie uwagi na zagrożenia wynikające między innymi z manipulacji informacją, która występuje powszechnie w dzisiejszych czasach. Przeprowadzone badania pozwoliły na weryfikację uniwersalności teorii perspektywy i wynikających z niej inklinacji behawioralnych wśród inwestorów polskiego rynku kapitałowego o różnym poziomie profesjonalizmu.

59,90 zł
44,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,97 zł

44
Schowek
Bbj Adapter City Sights - Britax
Baby Jogger, Baby Jogger
Dostępny
91 szt.

Adaptery do fotelika samochodowego Britax,, kt oacute re pozwalają szybko i łatwo zamontować nbsp fotelik dla niemowląt na w oacute zku Baby Jogger reg City Sights

304,90 zł
274,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 30,49 zł

45
ROŻEK VELVET DINOZAURY NIEBIESKI 75x75 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ROŻEK VELVET DINOZAURY NIEBIESKI 75x75
Sensillo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

72,00 zł
64,80 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,20 zł

46
ROŻEK VELVET KOŃ NA BIEGUNACH RÓŻOWY 75x75 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ROŻEK VELVET KOŃ NA BIEGUNACH RÓŻOWY 75x75
Sensillo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

65,40 zł
58,86 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,54 zł

47
ROŻEK VELVET LOT W CHMURACH SZARY 75x75 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ROŻEK VELVET LOT W CHMURACH SZARY 75x75
Sensillo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

65,40 zł
58,86 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,54 zł

48
Wider World. Second Edition 4. Student's Book with Online Practice + eBook and App - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
105,90 zł
94,25 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 11,65 zł

49
Wider World. Second Edition 4. Student's Book + eBook with App - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
77,90 zł
69,33 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 8,57 zł

50
Maskotka Piesek z kokardką średni 03784 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
32,90 zł
29,94 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,96 zł

51
Maskotka Miś beżowy 03793 DEEF - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maskotka Miś beżowy 03793 DEEF
Deef
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.18

23,90 zł
21,75 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,15 zł

52
Maskotka Wąż 150cm 03760 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
30,90 zł
28,12 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,78 zł

53
Maskotka Kot pręgowany średni 03733 DEEF - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maskotka Kot pręgowany średni 03733 DEEF
Deef
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.13

32,90 zł
29,94 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,96 zł

54
Maskotka Szczeniak leżący średni 03344 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maskotka Szczeniak leżący średni 03344
Deef
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.01

42,90 zł
39,04 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 3,86 zł

55
Niedźwiadek średni 03062 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
30,90 zł
28,12 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,78 zł

56
Niedźwiadek mały 03061 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
25,90 zł
23,57 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,33 zł

57
Horse Club. SLH42537 Akcesoria kempingowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Horse Club. SLH42537 Akcesoria kempingowe
Schleich
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.26

Różnorodne akcesoria kempingowe z serii Schleich® Horse Club sprawią, że nocowanie w namiocie będzie niezapomnianą przygodą. Dzięki akcesoriom kempingowym z serii Schleich® Horse Club wyprawa na łono natury będzie dla przyjaciółek z klubu jeździeckiego wspaniałym przeżyciem. Duży namiot da się w mig zbudować, a przyjemny śpiwór zadba o spokojny sen. Milutki konik przytulanka też leży w śpiworze, wystawiając tylko ciekawie swoją główkę. Zestaw zawiera dodatkowo śliczną dużą derkę dla konia. Seria „Horse Club” zawiera imponującą kolekcję figurek koni z całego świata, a także mnóstwo akcesoriów i budynków, takich jak: stajnie, zagrody, pojazdy, figurki jeźdźców, akcesoria do jazdy konnej, elementy turniejowe, wyposażenie stajni, pożywienie dla zwierząt. Dzięki tak bogatej ofercie, kolekcjonerzy mogą stworzyć piękne scenerie i kolekcje ulubionych końskich ras.

50,99 zł
47,42 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,57 zł

58
Horse Club. SLH42535 Samochód z przyczepą dla konia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Horse Club. SLH42535 Samochód z przyczepą dla konia
Schleich
Niedostępny
Brak

Hannah i jej tata przeżywają wspaniałą przygodę z autem i przyczepą na konie z serii Schleich® Horse Club! Różnorodne funkcje oferują liczne możliwości zabawy. Siedzenia w przestronnym SUV-ie można rozłożyć, dzięki czemu pan Kramer może tam schować różne reczy, na przykład rozkładany namiot oraz liczne akcesoria jeździeckie, czyli hełm, siodło, uzdę, wiadro i skrzynkę z narzędziami do czyszczenia łącznie ze szczotką do masażu i zgrzebłem. Poza tym jest tam także odczepiana drabina. Hannah nie tylko pracowicie trenowała do turnieju, ale także ćwiczyła ze swoją klaczą holsztyńską wchodzenie i wychodzenie z odczepianej przyrzepy dla koni. Dzięki jej pewnemu i spokojnemu podejściu, koń świetnie da się prowadzić na kantarze stajennym w tę i z powrotem. Aby klacz dobrze zniosła podróż w przyczepie, zawieszono w niej siatkę na siano i położono bale z sianem. Seria „Horse Club” zawiera imponującą kolekcję figurek koni z całego świata, a także mnóstwo akcesoriów i budynków, takich jak: stajnie, zagrody, pojazdy, figurki jeźdźców, akcesoria do jazdy konnej, elementy turniejowe, wyposażenie stajni, pożywienie dla zwierząt. Dzięki tak bogatej ofercie, kolekcjonerzy mogą stworzyć piękne scenerie i kolekcje ulubionych końskich ras.

329,99 zł
306,89 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 23,10 zł

59
Green Cell - Ładowarka sieciowa Green Cell GC PowerGaN 65W (2x USB-C Power Delivery, 1x USB-A kompatybilne z Quick Charge 3.0) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Cell - Ładowarka sieciowa Green Cell GC PowerGaN 65W (2x USB-C P...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Rodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

206,00 zł
Powiadomienie
60
BabyOno Poporodowy Pas Brzuszny Profilowany XS - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BabyOno Poporodowy Pas Brzuszny Profilowany XS
BabyOno
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.06

64,70 zł
58,23 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,47 zł

61
Maskotka Wiewiórka duża 03264 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
42,90 zł
39,04 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 3,86 zł

62
Maskotka Piesek uśmiechnięty mały 03790 DEEF - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maskotka Piesek uśmiechnięty mały 03790 DEEF
Deef
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.12

30,90 zł
28,12 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,78 zł

63
Maskotka Piesek duży 03791 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
38,90 zł
35,40 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 3,50 zł

64
Maskotka Kotek siedzący 03747 DEEF - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maskotka Kotek siedzący 03747 DEEF
Deef
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.18

24,90 zł
22,66 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,24 zł

65
Maskotka Kot pręgowany duży 03734 DEEF - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maskotka Kot pręgowany duży 03734 DEEF
Deef
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.06

39,90 zł
36,31 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 3,59 zł

66
Dinozaur olbrzymi 03453 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
88,90 zł
80,90 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 8,00 zł

67
Miś Stopek jasny średni 02970 DEEF - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miś Stopek jasny średni 02970 DEEF
Deef
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.16

37,90 zł
34,49 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 3,41 zł

68
Miś stopek jasny duży 02971 DEEF - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
46,90 zł
42,68 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 4,22 zł

69
Dinozaur wielki 02885 DEEF - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
62,90 zł
57,24 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 5,66 zł

70
Horse Club. SLH42533 Sarah i wycieczka kempingowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Horse Club. SLH42533 Sarah i wycieczka kempingowa
Schleich
Niedostępny
Brak

Wyjazd Sary na kemping z klubu jeździeckiego z serii Schleich® Horse Club sprawia jej oraz klaczy pinto wielką frajdę dzięki licznym akcesoriom, jak rozkładany namiot z naklejkami oraz słodki koń do przytulania. Podczas wyprawy kempingowej Sary z Horse Club z serii Schleich® Horse Club całkowicie ruchoma figurka Sary przywiązuje swą klacz pinto do przyczepy, do której załadowuje składany namiot i prowiant. Potem wkłada hełm na głowę i chwyta kantar stajenny. Wio! Po przybyciu na miejsce cętkowany koń zostanie nagrodzony pysznymi zielonymi jabłkami za ciągnięcie przyczepy. Na koniec Sarah rozkłada namiot, wyciąga milutki śpiwór i wkłada do niego słodkiego konia przytulankę. Wiewiórka przygląda się z zainteresowaniem, jak Sarah przed pójściem spać wciąga na maszt tajemną flagę klubu jeździeckiego! Seria „Horse Club” zawiera imponującą kolekcję figurek koni z całego świata, a także mnóstwo akcesoriów i budynków, takich jak: stajnie, zagrody, pojazdy, figurki jeźdźców, akcesoria do jazdy konnej, elementy turniejowe, wyposażenie stajni, pożywienie dla zwierząt. Dzięki tak bogatej ofercie, kolekcjonerzy mogą stworzyć piękne scenerie i kolekcje ulubionych końskich ras.

159,99 zł
148,79 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 11,20 zł

71
Dinosaurs. SLH42564 Duża ekspedycja na wulkan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinosaurs. SLH42564 Duża ekspedycja na wulkan
Schleich
Dostępny
3 szt.

Atrakcja świata dinozaurów Schleich® DINOSAURS: Wielka ekspedycja na wulkan oferuje zaskakujące i pełne akcji elementy zabawy, jak błyszcząca lawa, superfunkcja dymu i wybuchu z efektem wibracji czy niebezpieczny ryk dinozaura po naciśnięciu guzika! Badaczka Yuki z wielkiej ekspedycji na wulkan z serii Schleich® Dinosaurs gromadzi w swym kontenerze badawczym wszystko, co dotyczy dinozaurów. Nagle słyszy głośny grzmot, cała góra się trzęsie, a na niebie unosi się dym! Yuki reaguje niczym strzała i wskakuje na ślizgawkę, po której zjeżdża do ukrytej jaskini pod wulkanem. Udało jej się w ostatniej chwili, gdyż właśnie wulkan wybucha! Dzięki funkcji wybuchu kamienie wylatują z kratera wulkanu. Wulkan trzęsie się, a dym unosi się do góry. Dzięki funkcji LED, podłączonej zarówno do strumienia lawy, jak i niektórych kamieni, napięcie rośnie! Dodatkową możliwość zabawy tworzy parkur z przeszkodami po drugiej stronie wulkanu. Atrakcją wielkiej ekspedycji na wulkan są dwa dinozaury, które w tym zestawie prezentują się w nowych specjalnych kolorach. Świat dinozaurów „Dinosaurs” pozwala dzieciom rozwijać swoją fascynację prehistorycznymi czasami i stworzeniami poprzez zabawę i edukację. Małe i zwinne, duże i silne, masywne i uskrzydlone - z dinozaurami we wszystkich kształtach i rozmiarach, już nigdy nie będziesz się nudzić! Odkryj pierwotnych gigantów i stwórz swój własny Park Jurajski.

565,96 zł
526,34 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 39,62 zł

72
Horse Club. SLH42551 Stadnina koni Horse Club, Lakeside - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Horse Club. SLH42551 Stadnina koni Horse Club, Lakeside
Schleich
Dostępny
1 szt.

Zestaw klub jeździecki stadnina Lakeside z serii Schleich® Horse Club składa się z dużego domu wraz ze świetnie wyposażoną stajnią i licznymi akcesoriami. Tutaj mieszka Hannah i jej rodzina. Razem dbają o swoje wierne konie, walacha rasy quarter horse Cayenne i ogiera hanowerskiego Jupitera. Seria „Horse Club” zawiera imponującą kolekcję figurek koni z całego świata, a także mnóstwo akcesoriów i budynków, takich jak: stajnie, zagrody, pojazdy, figurki jeźdźców, akcesoria do jazdy konnej, elementy turniejowe, wyposażenie stajni, pożywienie dla zwierząt. Dzięki tak bogatej ofercie, kolekcjonerzy mogą stworzyć piękne scenerie i kolekcje ulubionych końskich ras.

687,80 zł
639,65 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 48,15 zł

73
Farm World. SLH42529 Stacja mycia dla krów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farm World. SLH42529 Stacja mycia dla krów
Schleich
Niedostępny
Brak

Sikawki w ruch! Dzięki nowej myjni krów z serii Schleich® Farm World wszystkie krowy w gospodarstwie będą w mig umyte. Krowy schodzą z łąk i muszą być umyte, zanim wrócą do obory. Szczególnie malutkie cielątko jest bardzo ciekawskie. Dziś bowiem po raz pierwszy idzie ze swoją mamą do myjni. Gospodarz Martin nacisnął na pompę z wodą i już można zaczynać. Co za świetna zabawa! Małe cielątko stoi na talerzu obrotowym i w ten sposób może być umyte ze wszystkich stron. Po prysznicu u Martina czas na szczotkę do masażu. To dopiero frajda! Seria „Farm World” zawiera okazy zwierząt hodowanych w gospodarstwach na całym świecie. Teraz dzięki figurkom Schleicha i licznym akcesoriom dodatkowym, jak chociażby: stajnie, zagrody czy wóz z zaprzęgiem mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoją własną farmę z prawdziwego zdarzenia, w zaciszu własnego pokoju. Firma Schleich jest producentem unikatowych, kolekcjonerskich figurek już od lat 50. XX wieku. Jej filozofią jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, stworzonych tak realistycznie i naturalnie jak to tylko możliwe, co stanowi o ich nieocenionym aspekcie edukacyjnym. Firma oferuje wiele serii tematycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

209,99 zł
195,29 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 14,70 zł

74
Farm World. SLH42528 Mobilny stragan ze świeżymi produktami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farm World. SLH42528 Mobilny stragan ze świeżymi produktami
Schleich
Niedostępny
Brak

Na mobilnym stoisku farmerskim z programu Schleich® Farm World Ben i jego mama Laura mogą oferować i sprzedawać swoje świeże produkty! Soczyste jabłka, świeże jajka, chrupiąca sałata, ziemniaki prosto z pola, chłodne mleko i chrupiący chleb znajdują się na ich wozie. Po załadowaniu wszystkiego zaprzęgają swojego pracowitego kucyka Poppy do wozu i jadą, aby sprzedawać swój towar. Czy mają wystarczająco dużo jabłek ze sobą? Towar może być układany w razie potrzeby na stoisku farmerskim a wskaźnik wagi można również dowolnie przestawiać. Seria „Farm World” zawiera okazy zwierząt hodowanych w gospodarstwach na całym świecie. Teraz dzięki figurkom Schleicha i licznym akcesoriom dodatkowym, jak chociażby: stajnie, zagrody czy wóz z zaprzęgiem mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoją własną farmę z prawdziwego zdarzenia, w zaciszu własnego pokoju. Firma Schleich jest producentem unikatowych, kolekcjonerskich figurek już od lat 50. XX wieku. Jej filozofią jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, stworzonych tak realistycznie i naturalnie jak to tylko możliwe, co stanowi o ich nieocenionym aspekcie edukacyjnym. Firma oferuje wiele serii tematycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

159,99 zł
148,79 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 11,20 zł

75
Bayala. SLH42526 Kawiarnia elfów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bayala. SLH42526 Kawiarnia elfów
Schleich
Niedostępny
Brak

W nowej kwiatowej kawiarence elfów z serii Schleich® Bayala® jest wszystko, czego potrzeba, by popułudniowe pogaduszki elfek przy kawie były bardzo udane. Eyela i Feya otwierają kwiat i Feya od razu zakłada fartuch i parzy dla swojej najlepszej przyjaciółki świeżą kawę w ekspresie do kawy, stojącym na ladzie. Eyela zasiada wygodnie na krześle przy stoliku, na którym czeka już na nią talerz z pysznym ciastem jagodowym. Słodkie różowe źrebię jednorożca z tatuażem ciasteczka i błyszczącą grzywą oczywiście też dostanie kawałek ciasta z witryny na ladzie. Źrebię uwielbia ciasto jagodowe ponad wszystko. Kiedy Feya ugości już swych przyjaciół, sama też chętnie wypija kawę. Potem we trójkę dekorują razem ladę i ściany kolorowymi naklejkami, których można używać wielokrotnie. Kiedy skończą, zamykają kwiatową kawiarnię do następnego razu, gdy znów zachce im się tam spędzić miłe popołudnie. „Bayala” to piękna seria figurek Schleich nawiązująca do świata fantazji i mitologii. Elfy, żyjące w lasach, charakteryzuje niezwykły, piękny głos, zamiłowanie do tańca, długie, szpiczaste uszy oraz magiczne zdolności. Kraina elfów pełna jest także tajemniczych stworzeń, takich jak smoki, pegazy, jednorożce, feniksy, syreny i inne magiczne istoty. W kolekcji znajdziesz także zestawy przedstawiające niezwykłe miejsca spotkań tych pięknych stworzeń.

179,00 zł
166,47 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 12,53 zł

76
Farm World. SLH42484 Bramka z tasiemkami dla kucyków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farm World. SLH42484 Bramka z tasiemkami dla kucyków
Schleich
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.25

Przez ćwiczenia z kurtyną z paskami kucyki uczą się pokonywać swoją płochliwość przed łopoczącymi wstążkami. Paski wywołują niepokój u większości kucyków i zdarza się, że zwierzęta odskakują w bok tuż przed nimi. Podczas pracy z kurtyną kucyk może w spokoju przyzwyczaić się do pasków i je obwąchać. Seria „Farm World zawiera okazy zwierząt hodowanych w gospodarstwach na całym świecie. Teraz dzięki figurkom Schleicha i licznym akcesoriom dodatkowym, jak chociażby: stajnie, zagrody czy wóz z zaprzęgiem mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoją własną farmę z prawdziwego zdarzenia, w zaciszu własnego pokoju. Firma Schleich jest producentem unikatowych, kolekcjonerskich figurek już od lat 50. XX wieku. Jej filozofią jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, stworzonych tak realistycznie i naturalnie jak to tylko możliwe, co stanowi o ich nieocenionym aspekcie edukacyjnym. Firma oferuje wiele serii tematycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

49,90 zł
46,41 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,49 zł

77
Podróż ludzi Księgi. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podróż ludzi Księgi. Audiobook
Olga Tokarczuk, Wydawnictwo Literackie
Dostępny
1 szt.

Debiutancka powieść Olgi Tokarczuk, dostępna znowu, po 30 latach od powstania Historia śmiałków, którzy w XVII wieku ruszyli w podróż w poszukiwaniu prawdziwej mądrości, szczęścia i ładu. Gdzieś na granicy francusko-hiszpańskiej, w Pirenejach, podobno jest Księga. Zawarta w niej wiedza może przynieść wyższe wtajemniczenie, odmienić losy świata, a nawet przywrócić młodość. Legenda Księgi ożywiała wyobraźnię wielu pokoleń marzycieli, błędnych rycerzy, desperatów. Wśród nich znaleźli się niecodzienni podróżnicy, którzy pewnego dnia w 1685 roku wyruszyli z Paryża ku Pirenejom: Markiz parający się alchemią, bankier i filantrop de Berle, Gauche - niemy woźnica z nieodstępującym go żółtym psem - oraz porzucona przez narzeczonego kurtyzana Weronika. Czy uda im się odnaleźć to, czego szukają W tym czasie Europa stoi u progu zmian. Ludwik XIV podbija kolejne terytoria, zwalcza protestantów, dziesiątki tysięcy hugenotów emigrują z Francji. Rodzi się umysłowy ferment. Filozofowie, alchemicy próbują zrozumieć i opisać świat od nowa. Audiobook w interpretacji Danuty Stenki.

38,00 zł
28,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,50 zł

78
Mata Podróżna z zabawkami - Dżungla - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mata Podróżna z zabawkami - Dżungla
K's Kids
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Wybierz właściwe zabawki rozwojowe dla Twojego dziecka. Mnóstwo zabawy i nauki w jednym. Jak wyglądają i jak nazywają się zwierzęta mieszkające w dżungli? Przenośna mata Dżungla z figurkami zwierząt składa się z przenośnej, kolorowej maty z wieloma obrazkami przedstawiającymi dżunglę oraz 9 najbardziej znanych dzikich zwierząt. Zabawka ta dostarczy dziecku nie tylko wiele zabawy ale również nauki. Dziecko nauczy się rozróżniać zwierzęta czy dopasowywać każde zwierzę do miejsca w którym mieszka w dżungli. Dodatkowym atutem zabawki jest to, że można ją zabrać wszędzie - mata jest przenośna, posiada uchwyty. Matę i figurki można prać w 30°C. Zalety: -bogata kolorystyka, która zachęci dziecko do zabawy -możliwość zabrania zabawki wszędzie ze sobą, dzięki uchwytom -rozwój wielu umiejętności -różnorodność materiałów, które pobudzają zmysły -możliwość zabawy wraz z rodzicem, co pogłębia kontakt -szeleszczące elementy zwracające uwagę dziecka -wykonana z wysokiej jakości materiałów Każdy element zabawek K's Kids jest zaprojektowany w taki sposób, aby wspomóc prawidłowy rozwój dzieci. Aby łatwiej było zrozumieć rodzicom, jakie zalety zawierają zabawy z produktami K's Kids, stworzono Trójkąt Umiejętności, który pokazuje czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju fizycznego, poznawczego oraz społecznego. Trójkąt Umiejętności to prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką i znajduje się na każdym opakowaniu produktów. Część zabawek jest zaprojektowana z myślą o rozwoju kilku sfer, inne mają za zadanie kształtować ich większą ilość-w zależności od potrzeb i możliwości dzieci znajdujących się na różnych etapach rozwoju. Jakie umiejętności może rozwinąć Twoje dziecko, podczas zabawy z matą Dżungla? Rozwój fizyczny zmysły - pobudzają ciekawość dziecka i zachęcają je do odkrywania rzeczy znajdujących się dookoła niego. Zabawki stymulujące zmysły są niezwykle ważne we wczesnym okresie rozwoju dziecka motoryka mała - rozwija precyzyjne i kontrolowane ruchy, wraz z mimiką twarzy, koordynację wzrokowo-ruchową oraz prawidłową artykulację wyrazów motoryka duża - to ruchy większych mięśni odpowiedzialnych za pracę ramion, nóg, stóp lub całego ciała. Zabawki zachęcają dziecko do kopania, raczkowania, biegania lub skakania Rozwój poznawczy umiejętności logiczne - umożliwiają dzieciom łączenie skrawków informacji. Zabawki, takie jak układanki czy klocki, mogą wzmocnić dziecięcą inteligencję, układania w kolejności, koncentracji, argumentacji i rozwiązywania problemów kreatywność - rozwijanie wyobraźni małego dziecka jest nieodzowne w procesie kształtowania myślenia abstrakcyjnego i kreatywności. Cecha ta wpływa na zdolność do improwizacji, przejmowania inicjatywy i umiejętność rozwiązywania problemów umiejętności językowe - inteligencja językowa to umiejętność wydawania dźwięków i używania języka, wyrażania siebie i rozumienia innych ludzi. Zabawki doskonalące umiejętność rozumienia słów, rozróżniania dźwięków, rytmów i form fleksyjnych wpływają na rozwój tej funkcji w procesie rozwoju Rozwój społeczny emocje - zdrowe dziecko powinno być w stanie wyrażać i kontrolować swoje emocje. Świadomość bycia kochanym i chronionym rozwija jego poczucie bezpieczeństwa. Zabawki, które mogą stać się przyjacielem dziecka i pomóc mu w wyrażaniu uczuć, spełniają bardzo ważną rolę w procesie uczenia się jak efektywnie kontaktować się z innymi, z obopólnym zaufaniem komunikowanie się - zdolności komunikacyjne pomagają dziecku w wykonywaniu zada, które wymagają współpracy i ułatwiają pracę w grupie poczucie własnej wartości - jest kompleksem osiągnięć, które dziecko odbiera od ważnych od siebie ludzi, w szczególności od rodziców i rówieśników. Kiedy dziecko może dokończyć zadanie, jakie stawia przed nim zabawka, jest z siebie zadowolone. Pomaga mu to w budowaniu silniejszego poczucia własnej wartości i lepszej samooceny Poniżej przedstawiamy poszczególne etapy rozwijające umiejętności dziecka, w zależności od wieku: 1. Aktywność rozwija: zmysły motoryka duża umiejętności logiczne poczucie własnej wartości Cel: Słuchanie i uwaga - obserwowanie reakcji dziecka na dźwięki Metoda: Zapiszcz lub zaszeleść zwierzątkiem z różnych stron dziecka - zauważ czy wzrok dziecka podąża za dźwiękiem ___________________________________________________________ 2. Aktywność rozwija: motoryka mała Cel: Ćwiczenia motoryki małej - chwytanie Metoda: Zachęcaj dziecko do chwytania zwierząt raz w prawą, raz w lewą rękę 1. Aktywność rozwija: motoryka duża umiejętności logiczne Cel: Ćwiczenia poznawcze - pokazywanie Metoda: Nazywaj zwierzęta i zachęcaj dziecko pokazywania ich 1. Aktywność rozwija: motoryka duża umiejętności logiczne Cel: Ćwiczenia poznawcze - dopasowywanie Metoda: Zachęcaj dziecko do dopasowywania zwierząt pasujących do rysunków na macie. Np aligator powinien być umieszczony przy rzece, a małpa na drzewie ___________________________________________________________ 2. Aktywność rozwija: umiejętności artystyczne poczucie własnej wartości Cel: Ćwiczenie wyobraźni - tworzenie historii Metoda: Pozwól dziecku tworzyć historie z udziałem zwierząt w dżungli. ___________________________________________________________ 3. Aktywność rozwija: motoryka duża poczucie własnej wartości Cel: Nauka sprzątania po sobie Metoda: Mata może być złożona do formy torby. Zachęć dziecko aby po skończonej zabawie umieściło zwierzęta w torbie.

136,90 zł
125,95 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,95 zł

79
MGA Dream Lalka pływająca Ella Splash Swim Doll 3-pak 583660 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
127,90 zł
120,23 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 7,67 zł

80
Buzz Astral. Zadania do zmazywania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Buzz Astral. Zadania do zmazywania
Dostępny
31 szt.

Czas na przygodę w kosmosie! Razem z Buzzem przemierzaj fascynującą nieodkrytą przestrzeń. Zadania, gry, łamigłówki każda strona to nowe wyzwanie do pokonania. Tak jak niekończący się jest kosmos, ta zabawa również zdaje się być nieskończona! Wiesz dlaczego? To wszystko dzięki dołączonemu ścieralnemu mazakowi, dzięki któremu można rozwiązywać zadania cały czas na nowo.

19,99 zł
15,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

81
Farm World. SLH42481 Trening dla kucyków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farm World. SLH42481 Trening dla kucyków
Schleich
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.21

Podczas treningu agility kucyki przez zabawę poznają różnorakie przeszkody. Najpierw mogą je do woli obwąchiwać. Następnie kucyki są ostrożnie prowadzone nad, przez i dookoła nich. Niektóre przeszkody wymagają szczególnie dużo odwagi. Wtedy należy być cierpliwym i łagodnie je zachęcać. Seria „Farm World” zawiera okazy zwierząt hodowanych w gospodarstwach na całym świecie. Teraz dzięki figurkom Schleicha i licznym akcesoriom dodatkowym, jak chociażby: stajnie, zagrody czy wóz z zaprzęgiem mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoją własną farmę z prawdziwego zdarzenia, w zaciszu własnego pokoju. Firma Schleich jest producentem unikatowych, kolekcjonerskich figurek już od lat 50. XX wieku. Jej filozofią jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, stworzonych tak realistycznie i naturalnie jak to tylko możliwe, co stanowi o ich nieocenionym aspekcie edukacyjnym. Firma oferuje wiele serii tematycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

149,50 zł
139,04 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 10,46 zł

82
4 BABY Fotelik HI-FIX 22-36 TURKUS - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4 BABY Fotelik HI-FIX 22-36 TURKUS
4baby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

HI-FIX (22-36 KG) HI-FIX to wygodna podkładka samochodowa która zapewni dziecku komfort podczas jazdy. Podstawkę można montować w samochodzie za pomocą systemu ISOFIX lub używając pasów samochodowych. Dodatkowo produkt wyposażony jest w system BeltLock, który utrzymuje pasy samochodowe w odpowiednim miejscu. Dzięki temu podstawka nie przesuwa się po fotelu samochodowym, dbając o właściwie, czyli bezpieczne ułożenie ciała dziecka. HI-FIX może być stosowany przez dzieci w III grupie wagowej czyli o wadze 22-36 kg. Montaż za pomocą ISOFIX lub pasów samochodowych system BeltLock Korpus z tworzywa Ergonomiczny kształt Wygodne podłokietniki Zdejmowana do czyszczenia tapicerka Wymiary (szerokość / wysokość / głębokość cm): Siedzisko: 33/14/39 Zewnętrzne: 40/20/40 cm Waga: 3 kg

160,90 zł
152,86 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 8,04 zł

83
4 BABY Fotelik HI-FIX 22-36 RED - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4 BABY Fotelik HI-FIX 22-36 RED
4baby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

HI-FIX (22-36 KG) HI-FIX to wygodna podkładka samochodowa która zapewni dziecku komfort podczas jazdy. Podstawkę można montować w samochodzie za pomocą systemu ISOFIX lub używając pasów samochodowych. Dodatkowo produkt wyposażony jest w system BeltLock, który utrzymuje pasy samochodowe w odpowiednim miejscu. Dzięki temu podstawka nie przesuwa się po fotelu samochodowym, dbając o właściwie, czyli bezpieczne ułożenie ciała dziecka. HI-FIX może być stosowany przez dzieci w III grupie wagowej czyli o wadze 22-36 kg. Montaż za pomocą ISOFIX lub pasów samochodowych system BeltLock Korpus z tworzywa Ergonomiczny kształt Wygodne podłokietniki Zdejmowana do czyszczenia tapicerka Wymiary (szerokość / wysokość / głębokość cm): Siedzisko: 33/14/39 Zewnętrzne: 40/20/40 cm Waga: 3 kg

160,90 zł
152,86 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 8,04 zł

84
4 BABY Fotelik HI-FIX 22-36 GREY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4 BABY Fotelik HI-FIX 22-36 GREY
4baby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

HI-FIX (22-36 KG) HI-FIX to wygodna podkładka samochodowa która zapewni dziecku komfort podczas jazdy. Podstawkę można montować w samochodzie za pomocą systemu ISOFIX lub używając pasów samochodowych. Dodatkowo produkt wyposażony jest w system BeltLock, który utrzymuje pasy samochodowe w odpowiednim miejscu. Dzięki temu podstawka nie przesuwa się po fotelu samochodowym, dbając o właściwie, czyli bezpieczne ułożenie ciała dziecka. HI-FIX może być stosowany przez dzieci w III grupie wagowej czyli o wadze 22-36 kg. Montaż za pomocą ISOFIX lub pasów samochodowych system BeltLock Korpus z tworzywa Ergonomiczny kształt Wygodne podłokietniki Zdejmowana do czyszczenia tapicerka Wymiary (szerokość / wysokość / głębokość cm): Siedzisko: 33/14/39 Zewnętrzne: 40/20/40 cm Waga: 3 kg

160,90 zł
152,86 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 8,04 zł

85
4 BABY Fotelik HI-FIX 22-36 GRAPHITE - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4 BABY Fotelik HI-FIX 22-36 GRAPHITE
4baby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

HI-FIX (22-36 KG) HI-FIX to wygodna podkładka samochodowa która zapewni dziecku komfort podczas jazdy. Podstawkę można montować w samochodzie za pomocą systemu ISOFIX lub używając pasów samochodowych. Dodatkowo produkt wyposażony jest w system BeltLock, który utrzymuje pasy samochodowe w odpowiednim miejscu. Dzięki temu podstawka nie przesuwa się po fotelu samochodowym, dbając o właściwie, czyli bezpieczne ułożenie ciała dziecka. HI-FIX może być stosowany przez dzieci w III grupie wagowej czyli o wadze 22-36 kg. Montaż za pomocą ISOFIX lub pasów samochodowych system BeltLock Korpus z tworzywa Ergonomiczny kształt Wygodne podłokietniki Zdejmowana do czyszczenia tapicerka Wymiary (szerokość / wysokość / głębokość cm): Siedzisko: 33/14/39 Zewnętrzne: 40/20/40 cm Waga: 3 kg

160,90 zł
152,86 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 8,04 zł

86
4 BABY Fotelik HI-FIX 22-36 BLACK - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4 BABY Fotelik HI-FIX 22-36 BLACK
4baby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

HI-FIX (22-36 KG) HI-FIX to wygodna podkładka samochodowa która zapewni dziecku komfort podczas jazdy. Podstawkę można montować w samochodzie za pomocą systemu ISOFIX lub używając pasów samochodowych. Dodatkowo produkt wyposażony jest w system BeltLock, który utrzymuje pasy samochodowe w odpowiednim miejscu. Dzięki temu podstawka nie przesuwa się po fotelu samochodowym, dbając o właściwie, czyli bezpieczne ułożenie ciała dziecka. HI-FIX może być stosowany przez dzieci w III grupie wagowej czyli o wadze 22-36 kg. Montaż za pomocą ISOFIX lub pasów samochodowych system BeltLock Korpus z tworzywa Ergonomiczny kształt Wygodne podłokietniki Zdejmowana do czyszczenia tapicerka Wymiary (szerokość / wysokość / głębokość cm): Siedzisko: 33/14/39 Zewnętrzne: 40/20/40 cm Waga: 3 kg

160,90 zł
152,86 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 8,04 zł

87
Pościel 2-el.135x100cm z falbanką MIMINU DESIGN - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pościel 2-el.135x100cm z falbanką MIMINU DESIGN
MiMiNu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.08

82,70 zł
78,57 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,13 zł

88
Komplet pościeli z wypełnieniem 135x100cm + 40x60cm MIMINU DESIGN - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
86,60 zł
82,27 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,33 zł

89
Kocyk Velvet pikowany+jersey/baw.75x100 Miminu Desing - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kocyk Velvet pikowany+jersey/baw.75x100 Miminu Desing
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.03

70,60 zł
Powiadomienie
90
Kocyk 75x100+poduszka z poszewką 30x40 velvet+baw. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kocyk 75x100+poduszka z poszewką 30x40 velvet+baw.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

75,10 zł
Powiadomienie
91
Kocyk minky+bawełna Miminu Desing 75x100 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kocyk minky+bawełna Miminu Desing 75x100
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.08

56,70 zł
Powiadomienie
92
Ducati Desmosedici - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ducati Desmosedici
Tamiya
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Ducati Desmosedici - Zestaw zawiera plastikowy model motocykla do sklejania i malowania.Skala: 1:12

174,90 zł
160,91 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 13,99 zł

93
Trampolina ogrodowa z siatką 450cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
1 719,90 zł
1 547,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 171,99 zł

94
Kto chce ich śmierci?, wydanie kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kto chce ich śmierci?, wydanie kieszonkowe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.24

Co, jeśli ktoś chciałby śmierci twojej rodziny? Najbardziej niepokojąca sprawa w karierze detektywa Adama Fowleya! W ekskluzywnej dzielnicy północnego Oxfordu cudem uratowano dwóch małych chłopców z płonącego domu. Młodszy zmarł, nieco starszy – walczy o życie. Dlaczego byli sami w domu? Gdzie są ich rodzice i dlaczego nie odbierają telefonu? Kiedy detektyw Adam Fawley znajduje nowe dowody, spełnia się jego największy koszmar. Ponieważ wie, że to nie był przypadkowy pożar. To było zaplanowane morderstwo, a zabójca pozostaje na wolności.

14,90 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

95
Nie patrz wyd. kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie patrz wyd. kieszonkowe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.24

15,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

96
Project Book Glee A4/100K kratka (3szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Project Book Glee A4/100K kratka (3szt)
PUKKA
Dostępny
5 szt.

Opakowanie zbiorcze 3 sztuki. Kołozeszyt w niebieskiej okładce. Posiada polipropylenową okładkę ochronną, która sprawia, że jest wytrzymały i odporny na zagięcia.

125,76 zł
97
Wild Life. SLH42476 Śmigłowiec do ratowania zwierząt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wild Life. SLH42476 Śmigłowiec do ratowania zwierząt
Schleich
Niedostępny
Brak

W nowym helikopterze ratunkowym dla zwierząt z serii Schleich® Wild Life strażnik może pomóc małemu hipopotamkowi, który utkwił w głębokim wąwozie, i uratować go przed lwem. Na wciągarce spuszcza więc z helikoptera siatkę transportową. Maluch w ostatniej chwili wdrapuje się na nią i strażnik w mgnieniu oka odlatuje z nim tuż przd nosem lwa. Akcja ratunkowa szczęśliwie zakończona! Seria „Wild Life” zawiera okazy zwierząt z całego świata, które często dzieci podziwiają w ogrodach zoologicznych. Teraz dzięki figurkom Schleicha mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoje własne ZOO z prawdziwego zdarzenia, nie ruszając się z domu. Firma Schleich jest producentem unikatowych, kolekcjonerskich figurek już od lat 50. XX wieku. Jej filozofią jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, stworzonych tak realistycznie i naturalnie jak to tylko możliwe, co stanowi o ich nieocenionym aspekcie edukacyjnym. Firma oferuje wiele serii tematycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

159,99 zł
148,79 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 11,20 zł

98
Wild Life. SLH42475 Duża ciężarówka do ratowania zwierząt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wild Life. SLH42475 Duża ciężarówka do ratowania zwierząt
Schleich
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Strażnik Tom i jego przyjaciel surykatka Ted wyruszają ciężarówką ratunkową dla zwierząt z serii Schleich® Wild Life do pierwszej wspólnej akcji ratunkowej. Podczas safari Tom i Ted znajdują lwicę, której muszą udzielić natychmiastowej pomocy w ciężarówce. W tym celu spuszczają kabinę ratunkową na ziemię. Teraz mogą pomóc lwicy. Ich auto jest bowiem świetnie wyposażone, a strażnik Tom zawsze ma przy sobie apteczkę i stetoskop. Po opatrzeniu lwica umieszczona zostaje w skrzyni transportowej. Najpierw za pomocą dźwigu kabina wciągana jest na ciężarówkę, a potem skrzynia może zostać umocowana na samochodzie. Przy dużym wodopoju Tom i Ted wypuszczają lwicę ze skrzyni. Tu będzie mogła sobie odpocząć! Seria „Wild Life” zawiera okazy zwierząt z całego świata, które często dzieci podziwiają w ogrodach zoologicznych. Teraz dzięki figurkom Schleicha mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoje własne ZOO z prawdziwego zdarzenia, nie ruszając się z domu. Firma Schleich jest producentem unikatowych, kolekcjonerskich figurek już od lat 50. XX wieku. Jej filozofią jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, stworzonych tak realistycznie i naturalnie jak to tylko możliwe, co stanowi o ich nieocenionym aspekcie edukacyjnym. Firma oferuje wiele serii tematycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

293,30 zł
272,77 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 20,53 zł

99
Wild Life. SLH42473 Niedźwiedzica grizzly z niedźwiadkiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wild Life. SLH42473 Niedźwiedzica grizzly z niedźwiadkiem
Schleich
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.29

Niedźwiedzie grizzly przychodzą na świat podczas zimowego spoczynku. W przytulnej, ciepłej jamie są dobrze chronione przed zimnem i drapieżnikami. Dopiero wiosną młody niedźwiedź opuszcza jamę. Od tego czasu towarzyszy matce krok w krok, żeby razem z nią szukać jagód i owoców oraz łowić ryby. Seria „Wild Life” zawiera okazy zwierząt z całego świata, które często dzieci podziwiają w ogrodach zoologicznych. Teraz dzięki figurkom Schleicha mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoje własne ZOO z prawdziwego zdarzenia, nie ruszając się z domu. Firma Schleich jest producentem unikatowych, kolekcjonerskich figurek już od lat 50. XX wieku. Jej filozofią jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, stworzonych tak realistycznie i naturalnie jak to tylko możliwe, co stanowi o ich nieocenionym aspekcie edukacyjnym. Firma oferuje wiele serii tematycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

54,92 zł
51,08 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,84 zł

100
Wild Life. SLH42472 Wilczyca z wilczkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wild Life. SLH42472 Wilczyca z wilczkami
Schleich
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.04

Nowo narodzone wilczęta są ślepe i głuche, przez co zupełnie zależne od matki. Dopiero po dwóch tygodniach otwierają oczy, a po około dziesięciu tygodniach zaczynają poznawać otaczający je świat. Uwielbiają zabawę w chowanego, turlają się w trawie i polują na drobne owady. W wieku dwóch lat opuszczają watahę, aby założyć własną. Seria „Wild Life” zawiera okazy zwierząt z całego świata, które często dzieci podziwiają w ogrodach zoologicznych. Teraz dzięki figurkom Schleicha mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoje własne ZOO z prawdziwego zdarzenia, nie ruszając się z domu. Firma Schleich jest producentem unikatowych, kolekcjonerskich figurek już od lat 50. XX wieku. Jej filozofią jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, stworzonych tak realistycznie i naturalnie jak to tylko możliwe, co stanowi o ich nieocenionym aspekcie edukacyjnym. Firma oferuje wiele serii tematycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

63,90 zł
59,43 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 4,47 zł

Wróć do góry