hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.06.11

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 11 czerwca 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Pan Samochodzik i skarb Atanaryka (Zbigniew Nienacki, Katarzyna Kołodziej), na drugim Wańka trep. Tom 2 (Aleksander Iljicz Szumilin ). Kolejny produkt to Zeszyt A4/56K kratka Matematyka (Gatis) oraz Zeszyt A4/56K linia Polski ortografia i gramatyka (Gatis).
1
Pan Samochodzik i skarb Atanaryka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pan Samochodzik i skarb Atanaryka
Dostępny276 szt.

Pan Tomasz, początkujący dziennikarz, wyjeżdża na wykopaliska archeologiczne w przepiękne rejony, zwane Szwajcarią Kaszubską. Zabiera ze sobą brata Pawła, który akurat zdał maturę i nie wie, co dalej robić w życiu. Na miejscu uczestniczą w odkrywaniu kamiennych kręgów, rozkopywaniu kurhanów i wydobywaniu artefaktów, które świadczą o obecności Gotów na tych terenach. Ale największy skarb jest już dawno wydobyty. Wszyscy go widzą, a nikt nie zauważa. Dzięki temu wyjazdowi Paweł odkrywa nową pasję, a pan Tomasz odkrywa zaskakującą prawdę o złodzieju skarbu Gotów.

32,90 zł
19,41 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 13,49 zł

2
Wańka trep. Tom 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wańka trep. Tom 2
Dostępny175 szt.

Jeśli by mnie uśpiono na sto lat i po tych stu latach obudzono i zapytano jaka jest doktryna wojenna Rosji, odpowiedziałbym, że taka sama jak w drugiej wojnie światowej. Nic się nie zmieniło od tych czasów do dzisiaj i nie zmieni się w przyszłości. - Oleksiej Arestovicz, doradca prezydenta Zeleńskiego i najpopularniejszy komentator wojny rosyjsko-ukraińskiej. Gdy dają mi stu ludzi pod komendę, to wiem że po dwóch tygodniach walk z tej setki nie zostanie przy życiu prawie nikt. Ale przecież dostanę po nich następną setkę, która znowu starczy na dwa tygodnie? Wszak ludzi u nas dużo, więc dowództwo ich nie żałuje. - dowódca kompanii Szumilin, tytułowy ?Wańka-trep?. Wstrząsające wspomnienia dowódcy kompanii piechoty, Szumilina. Książka inna niż wszystkie napisane z perspektywy rosyjskiej o drugiej wojnie światowej. Obalająca wiele mitów o Armii Czerwonej.

49,00 zł
37,73 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,27 zł

3
Zeszyt A4/56K kratka Matematyka - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A4/56K kratka Matematyka
Gatis
Dostępny46 szt.

Na marginesach znajduje się kompendium wiedzy z matematyki Przeznaczony dla uczniów szkoły średniej A4, 56 k., kratka

14,00 zł
9,80 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 4,20 zł

4
Zeszyt A4/56K linia Polski ortografia i gramatyka - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,00 zł
9,80 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 4,20 zł

5
Repetytorium. Chemia kl. 7-8 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Repetytorium. Chemia kl. 7-8
Dostępny119 szt.

Repetytorium. Chemia to kompendium wiedzy z chemii na poziomie szkoły podstawowej. Przedstawiono tutaj szeroki zakres informacji z chemii organicznej i nieorganicznej. Publikacja będzie niezastąpiona podczas przygotowywania się do lekcji chemii w szkole podstawowej oraz będzie też doskonałą pomocą dydaktyczną przy powtórkach do egzaminów.

20,90 zł
15,05 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,85 zł

6
Pojezierze lubuskie. Przewodnik + mapa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojezierze lubuskie. Przewodnik + mapa
Dostępny11 szt.

Nowe wydanie przewodnika po Pojezierzu Lubuskim. Publikacja zawiera opis najważniejszych atrakcji turystycznych z obszaru Pojezierza Lubuskiego ze zdjęciami i planami. Dodatkowo publikacja zawiera opis szlaku kajakowego rzek Paklica i Obra od Międzyrzecza do Skwierzyny. Opisane miejscowości posiadają plany a szlaki kajakowe specjalne mapy. W przewodniku znajduje się również opis Międzyrzeckiego Rejonu Umocnień w tym dwa udostępnione obiekty podziemne w Boryszynie i Pniewach.

20,50 zł
14,76 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,74 zł

7
Co mam włożyć? Książeczka ubieranka od 3 lat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co mam włożyć? Książeczka ubieranka od 3 lat
Dostępny259 szt.

"Co mam włożyć?" to aktywizująca książeczka zachęcająca najmłodszych do: - samodzielności w ubieraniu się dzięki dołączonym do książki kartonowym laleczkom, - rozwijania sprawności manualnej za pomocą naklejek i prób kolorowania, - wzbogacania słownictwa: dziecko poznaje nazwy ubrań, kolorów, deseni. "Co mam włożyć?" - kolorowanka z naklejkami i papierowymi laleczkami ułatwia maluszkom nabywanie niezbędnych umiejętności.

11,99 zł
9,59 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,40 zł

8
Mój tato szczęściarz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój tato szczęściarz
Dostępny573 szt.

Czy lubisz spacery z tatą? Asiunia i jej mały braciszek Tomek też je uwielbiają! Zwłaszcza wtedy, gdy tata pokazuje miejsca i opowiada własne historie z nimi związane. Czasem są radosne, a czasem trochę smutne. Dzieci najbardziej lubią te o Powstaniu Warszawskim, bo tata mówi, że zawsze miał szczęście, chociaż czasem to trochę zabawne. Bo na przykład czy złamana ręka albo miejsce w szpitalu pod stołem to szczęście, czy pech? Jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego w Powstaniu Warszawskim wszystko było inne niż dziś, koniecznie zajrzyj do tej książki, a jeśli lubisz spacerować, koniecznie zabierz ją ze sobą na przechadzkę.

26,90 zł
19,37 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,53 zł

9
Uwaga Czarny Parasol! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uwaga Czarny Parasol!
Dostępny338 szt.

Kubuś i Hipcia wakacyjne dni spędzają na rozwiązywaniu tajemniczych zagadek. Pierwsza sprawa jest na pozór błaha: trzeba znaleźć jamniczkę Krecię, ulubionego pieska pani Szprotowej. Ale potem okazuje się, że para młodych detektywów musi odszukać także stary angielski parasol ze srebrną rączką. I wtedy zaczynają się prawdziwe kłopoty... Fatalne nieporozumienia, sensacyjne odkrycia, kradzieże, tajemniczy plan, prześladujący bohaterów pech - oj, będzie się działo!

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

10
Pierwsza przygoda Pana Samochodzika - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwsza przygoda Pana Samochodzika
Dostępny197 szt.

Pan Tomasz, debiutujący redaktor warszawskiej gazety, przypadkiem trafia na wzmiankę o Ałbazinie. Tę mityczną warownię na Syberii, wybudowaną w XVII wieku, wzywa do poddania się ówczesny cesarz chiński. Swoje żądanie zapisuje w trzech językach: mandżurksim, mongolskim i... polskim?! Tajemnica odległego Ałbazina nie daje spać przyszłemu detektywowi światowej sławy. Zdobywa mapę twierdzy i środki na podróż. Przy okazji wpada na trop pewnego morderstwa i worka wypełnionego złotem, który ponoć czeka na znalazcę w warowni... Poznajcie pierwsza przygodę Pana Samochodzika, która odmieniła jego życie.

32,90 zł
23,69 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,21 zł

11
Afazja. Praca z tekstem cz.2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Afazja. Praca z tekstem cz.2
Dostępny18 szt.

Afazja. Praca z tekstem to ćwiczenia przeznaczone dla osób dorosłych, które utraciły zdolność rozumienia i posługiwania się językiem na skutek uszkodzenia mózgu. Pomoc polecana jest do terapii osób z trudnościami w zakresie funkcji poznawczych, z afazją, otępieniem, chorobą Alzheimera.

58,00 zł
55,10 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,90 zł

12
Mordercza krowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
17,00 zł
15,30 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,70 zł

13
Zeszyt z poradnikiem A5/60k kratka Chemia - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt z poradnikiem A5/60k kratka Chemia
Gatis
Dostępny9 szt.

Na marginesach znajduje się kompendium wiedzy z chemii. Przeznaczony dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych A5, 60 k., kratka 

10,40 zł
7,28 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 3,12 zł

14
Sikawka na wodę 557536 mix cena za 1 szt - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10,90 zł
9,92 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 0,98 zł

15
Mapa Turs. Okolice Krakowa DEMART - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mapa Turs. Okolice Krakowa DEMART
Dostępny8 szt.

Mapa turystyczna Okolic Krakowa w skali 1:75 000 została szczegółowo i starannie opracowana na potrzeby turystów pieszych, rowerzystów, zmotoryzowanych, a nawet narciarzy. Poziomice poprowadzono co 10 m., a ponadto rzeźbę terenu dodatkowo uplastyczniono dodając cieniowanie. Wśród wielu ciekawych turystycznie obiektów zaznaczonych na mapie, szczególnie wyróżniono obiekty Szlaku Architektury Drewnianej. Interesujące informacje o obszarze przedstawionym na mapie znajdują się w informatorze krajoznawczym. Siatka kilometrowa w układzie PUWG - 92; WGS84 umożliwia współpracę z urządzeniami do nawigacji satelitarnej (GPS).

11,50 zł
8,05 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 3,45 zł

16
Marker do dekorowania 2738 Decor Pen 9 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marker do dekorowania 2738 Decor Pen 9 kolorów
Centropen
Dostępny9 szt.

Stwórz sobie coś swojego... Specjalny zestaw markerów Centropen Decor Pen 2738 przeznaczony jest do twórczych i artystycznych działań. Markerami Decor Pen można używać do dekorowania na wszystkich powierzchniach, takich jak ceramika, szkło, plastik, papier, folie lakierowane i podobnych materiałach. Tusz jest na bazie wody, ale ma doskonałe właściwości krycia. Markery te są odporne na światło UV. Po wyschnięciu (minimum 4 godziny) linia na porowatych powierzchniach staje się odporna na wodę oraz ścieranie. Parametry produktu Marker specjalny Flamastry Okrągła końcówka ERGOnomiczny uchwyt Tusz na bazie wody Odporny na warunki atomosferyczne i promienie UV Szerokość linii pisania 1,5 mm

41,70 zł
29,19 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,51 zł

17
Ortografia na początek (rz, ż) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ortografia na początek (rz, ż)
Dostępny34 szt.

Ortografia na początek - zeszyt ćwiczeń wspomagający dziecko w początkowym etapie nauki.Do pracy w szkole lub samodzielnej nauki w domu. W trakcie wykonywania ćwiczeńortograficznych dziecko nabywa umiejętności poprawnego pisania wyrazów, poznaje i utrwala zasady pisowni. Proponowany materiał edukacyjny zawiera: różnorodne ćwiczenia ortograficzne (m.in. pisanie wyrazów po śladzie z zachowaniem prawidłowego łączenia liter, przepisywanie, pisanie z pamięci, pisanie ze słuchu, krzyżówki, rebusy, wykreślanki itp.); zasady pisowni wyrazów z rz, ż do uzupełnienia; kartę samooceny, która podsumowuje znajomość pisowni wyrazów z rz i ż; dyplom za wytrwałość w zdobywaniu umiejętności ortograficznych. o A4, 16 k. 

8,50 zł
5,95 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 2,55 zł

18
Zeszyt-słownik A5/60K kratka Język Angielski - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt-słownik A5/60K kratka Język Angielski
Gatis
Dostępny58 szt.

słownik i gramatyka na marginesach (prasal verbs, irregular verbs) na ostatnich stronach zeszytu i okładce zamieszczone zostały tabele z czasami w języku angielskim A5, 60 k., kratka 

10,40 zł
7,28 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 3,12 zł

19
Gra elektroniczna - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra elektroniczna
Swede
NiedostępnyBrak

Elektroniczna gra dla dzieci umili im niejedną wolną chwilę lub np. podróż w samochodzie. Gra z efektami dźwiękowymi. Zabawka działa na baterie typu AAA. Baterie nie są załączone do zabawki. Produkt zapakowany w kartonowe opakowanie. Podane wymiary są wymiarami opakowania.

17,50 zł
15,75 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,75 zł

20
Gamy i pasaże na saksofon. Zeszyt 1 - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gamy i pasaże na saksofon. Zeszyt 1
Ryszard Żołędziewski, Wydawnictwo Muzyczne Contra
Dostępny3 szt.

spis treści: Od autora; Standardowa aplikatura saksofonu; Oznaczenie klap saksofonu; Schematy artykulacyjne: dla gam durowych (majorowych), dla gam molowych (minorowych) C-dur / a-moll / G-dur / e-moll / F-dur / d-moll / D-dur / h-moll / B-dur / g-moll / A-dur / fis-moll / Es-dur / c-moll / E-dur / cis-moll / As-dur / f-moll / H-dur / gis-moll / Des-dur / b-moll / Fis-dur / dis-moll / Ges-dur / es-moll.

23,60 zł
21,24 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,36 zł

21
Mała bitwa, wielkie zwycięstwo, czyli ostatni... - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mała bitwa, wielkie zwycięstwo, czyli ostatni...
Dostępny76 szt.

Napisana po polsku i po śląsku, przez ojca i przez córkę taka właśnie jest bajka Mała bitwa, wielkie zwycięstwo, czyli ostatni oddech Peruna. Dla wszystkich, którym bliskie są i polskie, i śląskie historie!Krzysztof Zentlik wraz ze swoją córką Anią już po raz drugi wydaje książkę dla dzieci w języku polskim i śląskim. Tym razem autorzy przenoszą nas do roku 1430, do Mikulczyc, którym grozi najazd Henryka Strasznego z Moraw. Czy mieszkańcy wioski pod przywództwem Macieja, wspieranego przez swoją córkę Tereskę, zdołają się uratować? I jak pomoże im w tym niezwykły, piękny i silny koń Grzywacz? Czy pokona on tajemniczego, umiejącego zmieniać postać wilka?Małą bitwę, wielkie zwycięstwo, czyli ostatni oddech Peruna można czytać zarówno po polsku, jak i po śląsku, odnajdując urok zarówno w jednej, jak i drugiej wersji, a uroku tego jest w tej opowieści wiele!

41,90 zł
30,17 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,73 zł

22
Introducing Nietzsche - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Introducing Nietzsche
NiedostępnyBrak

Why must we believe that God is dead? Can we accept that traditional morality is just a 'useful mistake'? Did the principle of 'the will to power' lead to the Holocaust? What are the limitations of scientific knowledge? Is human evolution complete or only beginning? It is difficult to overestimate the importance of Friedrich Nietzsche for our present epoch. His extraordinary insights into human psychology, morality, religion and power seem quite clairvoyant today: existentialism, psychoanalysis, semiotics and postmodernism are plainly anticipated in his writings - which are famously enigmatic and often contradictory."Introducing Nietzsche" is the perfect guide to this exhilarating and oft-misunderstood philosopher.

39,00 zł
37,44 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,56 zł

23
Ortografia na początek (ch, h) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ortografia na początek (ch, h)
Dostępny31 szt.

Ortografia na początek - zeszyt ćwiczeń wspomagający dziecko w początkowym etapie nauki.Do pracy w szkole lub samodzielnej nauki w domu.W trakcie wykonywania ćwiczeń ortograficznych dziecko nabywa umiejętności poprawnego pisania wyrazów, poznaje i utrwala zasady pisowni. Proponowany materiał edukacyjny zawiera: różnorodne ćwiczenia ortograficzne (m.in. pisanie wyrazów po śladzie z zachowaniem prawidłowego łączenia liter, przepisywanie, pisanie z pamięci, pisanie ze słuchu, krzyżówki, rebusy, wykreślanki itp.); zasady pisowni wyrazów z ch, h do uzupełnienia; kartę samooceny, która podsumowuje znajomość pisowni wyrazów z ch i h; dyplom za wytrwałość w zdobywaniu umiejętności ortograficznych o A4, 16 k. 

8,50 zł
5,95 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 2,55 zł

24
Marker do dekorowania 2737 metallic 9 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marker do dekorowania 2737 metallic 9 kolorów
Centropen
Dostępny19 szt.

Stwórz sobie coś swojego... Specjalny zestaw markerów Centropen Decor Pen Metallic 2737 w żywych kolorach metalicznych, przeznaczony jest do twórczych i artystycznych działań. Markerami Decor Pen Metallic można używać do dekorowania na wszystkich powierzchniach, takich jak ceramika, szkło, plastik, papier, folie lakierowane i podobnych materiałach. Tusz jest na bazie wody, ale ma doskonałe właściwości krycia. Markery te są odporne na światło UV. Po wyschnięciu (minimum 4 godziny) linia na porowatych powierzchniach staje się odporna na wodę oraz ścieranie. Parametry produktu Marker specjalny Flamastry Okrągła końcówka ERGOnomiczny uchwyt Tusz na bazie wody Odporny na warunki atomosferyczne i promienie UV Szerokość linii pisania 1,5 mm

41,90 zł
29,33 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,57 zł

25
Co mam włożyć? Książeczka ubieranka od 4 lat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co mam włożyć? Książeczka ubieranka od 4 lat
Dostępny242 szt.

"Co mam włożyć?" to aktywizująca książeczka zachęcająca najmłodszych do: - samodzielności w ubieraniu się dzięki dołączonym do książki kartonowym laleczkom, - rozwijania sprawności manualnej za pomocą naklejek i prób kolorowania, - wzbogacania słownictwa: dziecko poznaje nazwy ubrań, kolorów, deseni. "Co mam włożyć?" - kolorowanka z naklejkami i papierowymi laleczkami ułatwia maluszkom nabywanie niezbędnych umiejętności.

11,99 zł
9,59 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,40 zł

26
Matematyka na początek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka na początek
Dostępny51 szt.

wzory pisania cyfr (strzałki wskazują kierunek pisania), polecenia kolorowania obrazków, oznaczone piktogramem kredki. zadania utrwalające działania matematyczne - dodawanie i odejmowanie, proste zadania tekstowe, zadania, w których dziecko rozpoznaje figury geometryczne: prostokąt, kwadrat, trójkąt, koło rysunki do dowolnego kolorowania, dyplom za wytrwałość w rozwiązywaniu pierwszych zadań matematycznych, A4, 16 k. 

8,50 zł
5,95 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 2,55 zł

27
Zeszyt A5/60K linia Polski ortografia i gramatyka - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5/60K linia Polski ortografia i gramatyka
Gatis
Dostępny40 szt.

słownik i gramatyka na marginesach na ostatnich stronach zeszytu zamieszczone zostały tabele z czasami w języku niemieckim A5, 60 k., linia 

10,40 zł
7,28 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 3,12 zł

28
Gamy i pasaże na saksofon. Zeszyt 2 - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gamy i pasaże na saksofon. Zeszyt 2
Ryszard Żołędziewski, Wydawnictwo Muzyczne Contra
Dostępny3 szt.

Prezentowana pozycja Ryszarda Żołędziewskiego 'Gamy i pasaże na saksofon 2' zawiera: spis treści: Od autora; Oznaczenie klap saksofonu; Standardowa aplikatura saksofonu; Gama całotonowa; Gama chromatyczna; Chromatyczne wprawki dla poszczególnych rejestrów saksofonu; Swing; Tercje gam durowych; Tercje gam molowych harmonicznych; C-dur / a-moll / G-dur / e-moll / F-dur / d-moll / D-dur / h-moll / B-dur / g-moll / A-dur / fis-moll / Es-dur / c-moll / E-dur / cis-moll / As-dur / f-moll / H-dur / gis-moll / Des-dur / b-moll / Fis-dur / dis-moll / Ges-dur / es-moll.

39,30 zł
35,37 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,93 zł

29
Zeszyt-słownik A5/60K kratk pol-hisz hisz-pol - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt-słownik A5/60K kratk pol-hisz hisz-pol
Gatis
Dostępny27 szt.

na marginesach znajduje się słownik polsko-hiszpański oraz hiszpańsko-polski zawierający ok. 8.000 słów w obydwu językach na ostatnich stronach zeszytu zamieszczone zostały tabele z czasami w języku hiszpańskim A5, 60 k., kratka 

10,40 zł
7,28 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 3,12 zł

30
Ortografia na początek (ó, u) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ortografia na początek (ó, u)
Dostępny23 szt.

Ortografia na początek - zeszyt ćwiczeń wspomagający dziecko w początkowym etapie nauki.Do pracy w szkole lub samodzielnej nauki w domu. W trakcie wykonywania ćwiczeńortograficznych dziecko nabywa umiejętności poprawnego pisania wyrazów, poznaje i utrwala zasady pisowni. Proponowany materiał edukacyjny zawiera: różnorodne ćwiczenia ortograficzne (m.in. pisanie wyrazów po śladzie z zachowaniem prawidłowego łączenia liter, przepisywanie, pisanie z pamięci, pisanie ze słuchu, krzyżówki, rebusy, wykreślanki itp.); zasady pisowni wyrazów z ó, u do uzupełnienia; kartę samooceny, która podsumowuje znajomość pisowni wyrazów z ó i u; dyplom za wytrwałość w zdobywaniu umiejętności ortograficznych. o A4, 16 k. 

8,50 zł
5,95 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 2,55 zł

31
Co mam włożyć? Książeczka ubieranka od 5 lat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co mam włożyć? Książeczka ubieranka od 5 lat
Dostępny217 szt.

"Co mam włożyć?" to aktywizująca książeczka zachęcająca najmłodszych do: - samodzielności w ubieraniu się dzięki dołączonym do książki kartonowym laleczkom, - rozwijania sprawności manualnej za pomocą naklejek i prób kolorowania, - wzbogacania słownictwa: dziecko poznaje nazwy ubrań, kolorów, deseni. "Co mam włożyć?" - kolorowanka z naklejkami i papierowymi laleczkami ułatwia maluszkom nabywanie niezbędnych umiejętności.

11,99 zł
9,59 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,40 zł

32
Marker suchościeralny 8559 zielony (10szt) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marker suchościeralny 8559 zielony (10szt)
Centropen
Dostępny10 szt.

Opakowanie zbiorcze 10 sztuk. Zachwyć kolorem tęczy :) Doskonałe narzędzie dla osób pracujących w biurze, podczas burzy mózgów, gdy robisz notatki lub przygotowujesz prezentację. Marker suchościeralny Centropen 8559 o nasyconym kolorze, przeznaczony do białych tablic, sprawdza się idealnie w szkołach, gdzie dla dzieci i młodzieży to właśnie kolory świadczą o atrakcyjności wizualnej, a tym samym wzmacniają skuteczność przekazu. Posiada szybkoschnący tusz na bazie alkoholu, który jest odporny na działanie promieni słonecznych. Marker suchościeralny występuje aż w 8 kolorach, od podstawowych barw, aż po nową paletę, w której znajduje się pomarańczowy, różowy, błękitny oraz fioletowy! Posiada okrągłą końcówkę o szerokości linii pisania 2,5 mm.

43,80 zł
30,66 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,14 zł

33
Wybór tekstów do nauki j. pol. w zakresie biologii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wybór tekstów do nauki j. pol. w zakresie biologii
NiedostępnyBrak

Studium Języka Polskiego dla Cudzoziemców UŁ, popularnie nazywane Wieżą Babel, jest najstarszą w Polsce jednostką kształcącą cudzoziemców w zakresie języka polskiego jako obcego. Kursy prowadzone w Studium przez polonistów oraz nauczycieli przedmiotów kierunkowych kompleksowo przygotowują słuchaczy do studiów w polskich uczelniach wyższych.Wybór tekstów do nauki języka polskiego w zakresie biologii to piąty z podręczników wydanych w serii W Wieży Babel po polsku. Jego autorami są wykładowcy biologii w SJPdC UŁ: dr Joanna Kaźmierczak i mgr Stanisław Hrabec.Podręcznik jest przeznaczony dla cudzoziemców, którzy chcą studiować w Polsce kierunki medyczne oraz psychologię. Opracowanie stanowi zbiór tekstów umożliwiających czytelnikom poznanie charakterystycznych dla stylu naukowego struktur językowych i terminologii stosowanej przy opisie budowy ciała człowieka oraz podstawowych procesów i czynności życiowych organizmu ludzkiego.Tematyka tekstów została dobrana tak, aby czytelnicy, ucząc się języka polskiego w odmianie specjalistycznej, mogli jednocześnie powtórzyć i uzupełnić najważniejsze dla wybranego przez nich kierunku studiów wiadomości z zakresu biologii na poziomie określonym przez programową podstawę nauczania opracowaną przez MEN dla polskich szkół ponadpodstawowych. Każdy z tekstów zawartych w podręczniku jest obudowany ilustracjami, tabelami i schematami, które ułatwiają jego zrozumienie, a także stanowią podstawę do tworzenia ćwiczeń językowych rozwijających umiejętności, takie jak opisywanie, definiowanie czy porównywanie.Podręcznik adresowany jest do czytelników, którzy posługują się językiem polskim na poziomie Al i posiadają podstawową wiedzę z zakresu zagadnień biologicznych. Ostatecznym celem publikacji jest przygotowanie przyszłych studentów do czytania ze zrozumieniem tekstów naukowych i popularnonaukowych, a także do czynnego posługiwania się językiem naukowym.dr Joanna Kaźmierczak (redaktor serii)Podręcznik stanowi zbiór tekstów zawierających podstawy wiedzy na temat budowy anatomicznej oraz procesów i czynności życiowych organizmu ludzkiego przygotowanych w konwencji dostosowanej do potrzeb kształcenia cudzoziemców przygotowujących się do podjęcia studiów na kierunkach medycznych oraz psychologii w języku polskim. (...) jest wartościową pozycją z punktu widzenia praktyki nauczania języka polskiego i podstaw biologii człowieka (...)Z recenzji dra hab. Wiesława Lorkiewicza, prof. nadzw. UŁ

39,90 zł
34,31 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 5,59 zł

34
Tesi. Moje życie z borderline - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tesi. Moje życie z borderline
Dostępny41 szt.

Wyobraźcie sobie, że siadacie naprzeciwko osoby, której każda cząstka ciała krzyczy z powodu wewnętrznego cierpienia, ale ten krzyk nie jest zwykłym krzykiem. Jest głuchym wyciem bezradności!Takie wrażenie, jak pisze we wstępie, odnosił Wojciech Dubiel psychoterapeuta na pierwszych sesjach terapeutycznych z Sarą, swoją niezwykłą pacjentką, której bolesne przeżycia, poruszające doświadczenia, ale też jej ciężka praca nad sobą stanowią główną treść książki.Sara, ofiara skrajnie brutalnej przemocy domowej, wrażliwa, młoda kobieta, trafia na terapię po próbie samobójczej. Potrzebuje czasu, aby otworzyć się przed psychoterapeutą i mu zaufać. W końcu jednak zaczyna ujawniać przed nim okruchy swojej historii, dzięki czemu powoli zaczyna się jej proces odnajdywania prawdziwej siebie i radzenia sobie z demonami przeszłości. Okruchy, którymi dzieli się z psychoterapeutą, przedstawia w formie zapisków i od tej pory spisuje dla niego większość swoich przemyśleń.Na bazie tych osobistych, intymnych i często wstrząsających notatek powstaje właśnie ta poruszająca i wzruszająca książka, która daje nadzieję, że dobrze poprowadzona terapia oraz ciężka i uczciwa praca nad sobą mogą pomóc w poradzeniu sobie z traumatycznymi doświadczeniami.Tesi. Moje życie z borderline to książka pełna bólu i cierpienia, ale też pełna siły, chęci życia i pragnienia cieszenia się życiem. To jedna z tych książek, które na długo zostają w pamięci.

42,90 zł
30,89 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,01 zł

35
Puzzle 1000 Assassins Creed: Dawn of Ragnarok - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Assassins Creed: Dawn of Ragnarok
GOOD LOOT
Dostępny2 szt.

Good Loot przedstawia kolekcję wysokiej jakości puzzli, z którą fani gier i popkultury przeniosą się do ulubionych światów, odwzorowanych na wyjątkowych grafikach do ułożenia samemu lub w większym gronie. Ułóż, składające się z 1000 elementów, puzzle, żeby zobaczyć zapierający dech w piersiach pojedynek, który odmienił losy Svartalfheimu, mitycznego królestwa krasnoludów! Podejmiesz wyzwanie? Czas poukładać sprawy z Surtrem! W zestawie znajdziesz: najwyższej jakości puzzle, 1000 elementów (68x48 cm) od renomowanego producenta,plakat wielkości grafiki z puzzli (1:1),bawełniany, sznurowany worek z nadrukiem, do przechowywania puzzli,zaprojektowane pod kątem graczy, wysokiej jakości pudełko z efektowną obwolutą. Cechy puzzli: unikatowa, dedykowana grafika od twórców gry,wysokiej jakości wykonanie bazujące na najnowszych technologiach druku,perfekcyjne dopasowanie elementów,efektowna, nasycona kolorystyka,odporne na zginanie,uszlachetnione efektem płótna puzzle, redukują odbijanie światła,liczba elementów: 1000.

90,00 zł
81,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,00 zł

36
Telefon dla malucha - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Telefon dla malucha
Swede
Dostępny4 szt.

Kolorowy telefonik dla najmłodszych dzieci. Posiada lusterko aby dzieci mogły oswoić się ze swoim wyglądem, kolorowe przyciski funkcyjne wydające różne dźwięki. Zabawka działa na baterie typu AA. Baterie nie są załączone. Produkt zapakowany w kartonowe opakowanie z okienkiem. Zabawka dla dzieci od 6 miesiąca życia. Podane wymiary są wymiarami opakowania.

40,40 zł
36,36 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,04 zł

37
Puzzle 1000 Wiedźmin: Leszy - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Wiedźmin: Leszy
GOOD LOOT
Dostępny5 szt.

Good Loot przedstawia kolekcję wysokiej jakości puzzli, z którą fani gier i popkultury przeniosą się do ulubionych światów, odwzorowanych na wyjątkowych grafikach do ułożenia samemu lub w większym gronie. Tym razem zadaniem Geralta jest pokonanie pradawnego mieszkańca lasu, Leszego. Przygotuj się na pojedynek z tą bezwzględną i piekielnie inteligentną istotą oraz zobacz jej prawdziwą formę układając nowy wzór puzzli. W zestawie znajdziesz: najwyższej jakości puzzle, 1000 elementów (68x48 cm) od renomowanego producenta,plakat wielkości grafiki z puzzli (1:1),bawełniany, sznurowany worek z nadrukiem, do przechowywania puzzli,zaprojektowane pod kątem graczy, wysokiej jakości pudełko z efektowną obwolutą. Cechy puzzli: unikatowa, dedykowana grafika od twórców gry,wysokiej jakości wykonanie bazujące na najnowszych technologiach druku,perfekcyjne dopasowanie elementów,efektowna, nasycona kolorystyka,odporne na zginanie,uszlachetnione efektem płótna puzzle, redukują odbijanie światła,liczba elementów: 1000.

90,00 zł
81,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,00 zł

38
Zestaw do sprzątania - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do sprzątania
Swede
Dostępny5 szt.

Plastikowy zestaw - miotełka z szufelką do sprzątania. Nauczy dzieci dbania o porządek i czystość. Produkt dla dzieci od 3 lat. Podane wymiary są wymiarami produktu.

19,90 zł
17,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,99 zł

39
Maszynka do baniek mydlanych - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maszynka do baniek mydlanych
Swede
Dostępny4 szt.

Zestaw 2 przyrządów do baniek mydlanych. Odkręć część z płynem do baniek. Wlej płyn do podstawki. Zanurz w płynie część z kijkiem, następnie wyciągnij i dmuchaj lub machaj, wtedy zaczną pojawiać się bańki. Odkręć część z płynem do baniek Wlej płyn do podstawki. Zanurz w płynie część z wiatraczkiem, następnie wyciągnij i wciśnij przycisk, wtedy zaczną pojawiać się bańki, a nawet bańki w bańce, a wiatraczek będzie się kręcił. Zabawka działa na baterie typu AA. Baterie nie są załączone do zabawki.

79,50 zł
71,55 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,95 zł

40
Citizen WR-3000 czarny - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Citizen WR-3000 czarny
Citizen
Dostępny10 szt.

Model Citizen WR-3000 to specjalny kalkulator, który jest wodoodporny i doskonale zabezpieczony przed wszelkimi zanieczyszczeniami i takimi jak piasek czy pył. Praktyczny w użyciu, doskonale się sprawdza w pracy w terenie, gdzie narażony jest na zewnętrzne warunki atmosferyczne. Zawsze możesz liczyć na radość liczenia, gdy bezpieczeństwo gwarantowane! Maksymalna niezawodność. Możesz liczyć w każdych okolicznościach! Parametry produktu 12 - pozycyjny wyświetlacz Wodoodporny Automatyczne wyłączanie Pamięć [MRC] [M+] [M-] Obliczanie podatkowe [TAX+] [TAX-] Pierwiastek kwadratowy [?] Procenty [%] Suma całkowita [GT] Podwójne zero [00] Zmiana znaku [+/-] Kasowanie ostatniej pozycji [>] Dodatkowe baterie solarne Zasilanie baterią

106,80 zł
88,64 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 18,16 zł

41
Kalkulator SDC-888XWH biały - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalkulator SDC-888XWH biały
Citizen
Dostępny10 szt.

Modele serii CITIZEN SDC-888X wyróżniają się kolorową obudową, która może być czarna, biała, burgundowa lub granatowa. Wybierasz w zależności jaki kolor Ci się podoba lub pasuje do wystroju Twojego biura. Dbałość o nowoczesny design to jedno z wyzwań jakie stawia przed sobą Citizen. Kalkulator posiada klawisze podwójnej pamięci dzięki czemu liczenie jest jeszcze prostsze! Parametry produktu: 130x152x27mm -332x225x77mm 12 - pozycyjny wyświetlacz Automatyczne wyłączanie Podwójna pamięć [MRCII] [M+II] [M-II] Obliczanie marży [MU] Pamięć [MRC] [M+] [M-] Pierwiastek kwadratowy [?] Procenty [%] Podwójne zero [00] Zaokrąglanie wyników Zmiana znaku [+/-] Ustawienia dziesiętne A/0/2/4/6/F Kasowanie ostatniej pozycji [>] Dodatkowe baterie solarne Zasilanie baterią

99,90 zł
82,92 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 16,98 zł

42
Kalkulator LC-110NR-BL niebieski - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalkulator LC-110NR-BL niebieski
Citizen
Dostępny42 szt.

Kalkulator kieszonkowy LC-110NR to najmniejszy i zarazem najprostszy kalkulator w ofercie Citizen. Posiada podstawowe funkcje liczenia i charakteryzuje się małymi gabarytami, dzięki czemu jest bardzo praktyczny. Sprawdza się zarówno w podróży, w szkole dla dzieci, jak również jako stały towarzysz w służbowej teczce. Parametry produktu 8 - pozycyjny wyśwetlacz Pamięć [MRC] [M+] [M-] Pierwiastek kwadratowy [?] Procenty [%] Zasilanie baterią

20,10 zł
16,68 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 3,42 zł

43
Kalkulator LC-110NR-PK różowy - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalkulator LC-110NR-PK różowy
Citizen
Dostępny41 szt.

Kalkulator kieszonkowy LC-110PK to najmniejszy i zarazem najprostszy kalkulator w ofercie Citizen. Posiada podstawowe funkcje liczenia i charakteryzuje się małymi gabarytami, dzięki czemu jest bardzo praktyczny. Sprawdza się zarówno w podróży, w szkole dla dzieci, jak również jako stały towarzysz w służbowej teczce. Parametry produktu 8 - pozycyjny wyśwetlacz Pamięć [MRC] [M+] [M-] Pierwiastek kwadratowy [?] Procenty [%] Zasilanie baterią

20,10 zł
16,68 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 3,42 zł

44
Marker suchościeralny 8559 błękitny (10szt) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marker suchościeralny 8559 błękitny (10szt)
Centropen
Dostępny4 szt.

Opakowanie zbiorcze 10 sztuk. Zachwyć kolorem tęczy :) Doskonałe narzędzie dla osób pracujących w biurze, podczas burzy mózgów, gdy robisz notatki lub przygotowujesz prezentację. Marker suchościeralny Centropen 8559 o nasyconym kolorze, przeznaczony do białych tablic, sprawdza się idealnie w szkołach, gdzie dla dzieci i młodzieży to właśnie kolory świadczą o atrakcyjności wizualnej, a tym samym wzmacniają skuteczność przekazu. Posiada szybkoschnący tusz na bazie alkoholu, który jest odporny na działanie promieni słonecznych. Marker suchościeralny występuje aż w 8 kolorach, od podstawowych barw, aż po nową paletę, w której znajduje się pomarańczowy, różowy, błękitny oraz fioletowy! Posiada okrągłą końcówkę o szerokości linii pisania 2,5 mm.

43,80 zł
30,66 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,14 zł

45
Marker suchościeralny 8559 czarny (10szt) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marker suchościeralny 8559 czarny (10szt)
Centropen
Dostępny9 szt.

Opakowanie zbiorcze 10 sztuk. Zachwyć kolorem tęczy :) Doskonałe narzędzie dla osób pracujących w biurze, podczas burzy mózgów, gdy robisz notatki lub przygotowujesz prezentację. Marker suchościeralny Centropen 8559 o nasyconym kolorze, przeznaczony do białych tablic, sprawdza się idealnie w szkołach, gdzie dla dzieci i młodzieży to właśnie kolory świadczą o atrakcyjności wizualnej, a tym samym wzmacniają skuteczność przekazu. Posiada szybkoschnący tusz na bazie alkoholu, który jest odporny na działanie promieni słonecznych. Marker suchościeralny występuje aż w 8 kolorach, od podstawowych barw, aż po nową paletę, w której znajduje się pomarańczowy, różowy, błękitny oraz fioletowy! Posiada okrągłą końcówkę o szerokości linii pisania 2,5 mm.

43,80 zł
30,66 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,14 zł

46
Marker suchościeralny 8559 różowy (10szt) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marker suchościeralny 8559 różowy (10szt)
Centropen
Dostępny8 szt.

Opakowanie zbiorcze 10 sztuk. Zachwyć kolorem tęczy :) Doskonałe narzędzie dla osób pracujących w biurze, podczas burzy mózgów, gdy robisz notatki lub przygotowujesz prezentację. Marker suchościeralny Centropen 8559 o nasyconym kolorze, przeznaczony do białych tablic, sprawdza się idealnie w szkołach, gdzie dla dzieci i młodzieży to właśnie kolory świadczą o atrakcyjności wizualnej, a tym samym wzmacniają skuteczność przekazu. Posiada szybkoschnący tusz na bazie alkoholu, który jest odporny na działanie promieni słonecznych. Marker suchościeralny występuje aż w 8 kolorach, od podstawowych barw, aż po nową paletę, w której znajduje się pomarańczowy, różowy, błękitny oraz fioletowy! Posiada okrągłą końcówkę o szerokości linii pisania 2,5 mm.

43,80 zł
30,66 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,14 zł

47
Marker suchościeralny 8559 niebieski (10szt) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marker suchościeralny 8559 niebieski (10szt)
Centropen
Dostępny9 szt.

Opakowanie zbiorcze 10 sztuk. Zachwyć kolorem tęczy :) Doskonałe narzędzie dla osób pracujących w biurze, podczas burzy mózgów, gdy robisz notatki lub przygotowujesz prezentację. Marker suchościeralny Centropen 8559 o nasyconym kolorze, przeznaczony do białych tablic, sprawdza się idealnie w szkołach, gdzie dla dzieci i młodzieży to właśnie kolory świadczą o atrakcyjności wizualnej, a tym samym wzmacniają skuteczność przekazu. Posiada szybkoschnący tusz na bazie alkoholu, który jest odporny na działanie promieni słonecznych. Marker suchościeralny występuje aż w 8 kolorach, od podstawowych barw, aż po nową paletę, w której znajduje się pomarańczowy, różowy, błękitny oraz fioletowy! Posiada okrągłą końcówkę o szerokości linii pisania 2,5 mm.

43,80 zł
30,66 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,14 zł

48
Marker suchościeralny 8559 czerwony (10szt) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marker suchościeralny 8559 czerwony (10szt)
Centropen
Dostępny10 szt.

Opakowanie zbiorcze 10 sztuk. Zachwyć kolorem tęczy :) Doskonałe narzędzie dla osób pracujących w biurze, podczas burzy mózgów, gdy robisz notatki lub przygotowujesz prezentację. Marker suchościeralny Centropen 8559 o nasyconym kolorze, przeznaczony do białych tablic, sprawdza się idealnie w szkołach, gdzie dla dzieci i młodzieży to właśnie kolory świadczą o atrakcyjności wizualnej, a tym samym wzmacniają skuteczność przekazu. Posiada szybkoschnący tusz na bazie alkoholu, który jest odporny na działanie promieni słonecznych. Marker suchościeralny występuje aż w 8 kolorach, od podstawowych barw, aż po nową paletę, w której znajduje się pomarańczowy, różowy, błękitny oraz fioletowy! Posiada okrągłą końcówkę o szerokości linii pisania 2,5 mm.

43,80 zł
30,66 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,14 zł

49
Marker permanentny 8566 pomarańczowy (10szt) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marker permanentny 8566 pomarańczowy (10szt)
Centropen
Dostępny4 szt.

Opakowanie zbiorcze 10 sztuk. Baw się kolorami! Wszechstronny marker permanentny Centropen 8566 przeznaczony jest do pisania po wszelkiego rodzaju powierzchniach, takich jak: film, folia, metal, plastik, szkło, porcelana, guma, papier, skóra. To uniwersalny, trwały marker z tuszem na bazie alkoholu. Jeśli dodatkowo szukasz wodoodpornego, a jednocześnie odpornego na ścieranie to doskonale trafiłeś. Posiada okrągłą końcówkę o szerokości linii pisania 2,5 mm. Występuje aż w 7 kolorach, w tym: pomarańczowym, fioletowym i brązowym.

31,80 zł
22,26 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,54 zł

50
Marker permanentny 8566 fioletowy (10szt) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marker permanentny 8566 fioletowy (10szt)
Centropen
Dostępny4 szt.

Opakowanie zbiorcze 10 sztuk. Baw się kolorami! Wszechstronny marker permanentny Centropen 8566 przeznaczony jest do pisania po wszelkiego rodzaju powierzchniach, takich jak: film, folia, metal, plastik, szkło, porcelana, guma, papier, skóra. To uniwersalny, trwały marker z tuszem na bazie alkoholu. Jeśli dodatkowo szukasz wodoodpornego, a jednocześnie odpornego na ścieranie to doskonale trafiłeś. Posiada okrągłą końcówkę o szerokości linii pisania 2,5 mm. Występuje aż w 7 kolorach, w tym: pomarańczowym, fioletowym i brązowym.

31,80 zł
22,26 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,54 zł

Wróć do góry