hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.06.10

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 10 czerwca 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Trening umiejętności społecznych dzieci i młodzieży (Joanna Węglarz, Dorota Bentkowska), na drugim Kicia Kocia na rowerze (Anita Głowińska). Kolejny produkt to Miziołki wracają, czyli Kaszydło rządzi (Joanna Olech) oraz Szydełkowanie. 15 pomysłów na prezent (Agnieszka Szala).
1
Trening umiejętności społecznych dzieci i młodzieży - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Trening umiejętności społecznych dzieci i młodzieży
Dostępny
215 szt.

Książka jest adresowana do specjalistów pracujących z dziećmi w wieku szkolnym i z młodzieżą. Jej celem jest przybliżenie metody pracy, jaką jest TUS, oraz skuteczne przygotowanie czytelników do prowadzenia tego rodzaju treningów zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Publikacja stanowi swojego rodzaju drogowskaz, który podpowie specjalistom, jak przygotować się do prowadzenia zajęć, na co zwrócić uwagę i na czym się skupić oraz jak poradzić sobie z sytuacjami trudnymi. Książka składa się z dwóch części - wprowadzenia teoretycznego oraz prawie 100 ćwiczeń praktycznych do wykorzystania podczas treningów.

49,50 zł
30,20 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 19,30 zł

86 osób kupiło
2
Kicia Kocia na rowerze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Kicia Kocia na rowerze
Dostępny
1784 szt.

Mama i tata kupili Kici Koci prawdziwy rower. Teraz Kicia Kocia musi nauczyć się na nim jeździć! Nie jest łatwo, ale rodzice służą pomocą, a Kicia Kocia się nie poddaje. Jak zakończy się wspólna nauka?

9,90 zł
6,99 zł

Rabat 29,4%
oszczędzasz 2,91 zł

79 osób kupiło
3
Miziołki wracają, czyli Kaszydło rządzi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miziołki wracają, czyli Kaszydło rządzi
Dostępny
993 szt.

Rodzina Miziołków istnieje naprawdę. Od pierwszego wydania książki upłynął szmat czasu. Jej bohaterom przybyło lat, a książce kolejnych dodruków. W międzyczasie Dynastia Miziołków była nagradzana, tłumaczona, a nawet weszła do podręczników, co wprawiło w osłupienie całą rodzinę. Autorkę wielokrotnie pytano: Kiedy dalszy ciąg Dynastii? Wymigiwała się od odpowiedzi, zajęta innymi projektami. Aż przyszedł dzień, kiedy zabrakło jej wykrętów i w głowie pojawił się pomysł na kontynuację – tym razem z pomocą Kaszydła, siostry Miziołka. I oto oni: Miziołek-maturzysta, Kaszydło-nastolatka i Mały Potwór-dziewięcioletni umysł ostry jak brzytwa. Wszelkie podobieństwo osób, nazwisk i zdarzeń zamieszczonych w książce, do prawdziwych, jest NIEPRZYPADKOWE Pozdrawiam serdecznie! Mamiszon

34,90 zł
19,99 zł

Rabat 42,7%
oszczędzasz 14,91 zł

41 osób kupiło
4
Szydełkowanie. 15 pomysłów na prezent - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szydełkowanie. 15 pomysłów na prezent
Dostępny
417 szt.

Szydełkowanie to skarbnica oryginalnych i inspirujących wzorów dla początkujących oraz doświadczonych rękodzielników. Obowiązkowa pozycja dla osób pragnących poznać i udoskonalić technikę szydełkowania maskotek. - 5 girland, - 10 maskotek, - 15 projektów ze szczegółowymi opisami wykonania i kolorowymi ilustracjami. Zacznij od pluszowej pszczółki albo pstrokatej sowy. Następnie spróbuj zrobić fioletowego hipopotama lub przytulnego zajączka. Jeśli preferujesz większe maskotki, polecamy zmierzyć się ze schematem misia i słonia. Ukoronowaniem poradnika są niepowtarzalne girlandy, które ozdobią dziecięcy pokój. Książka powstała po to, by sprawić radość bliskim.

39,90 zł
25,14 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 14,76 zł

28 osób kupiło
5
Moja pierwsza książeczka. Kolorowanka i zadanka. Bing - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja pierwsza książeczka. Kolorowanka i zadanka. Bing
Dostępny
176 szt.

Kolorowanka i zadanka to książka w sam raz dla maluchów, które dopiero odkrywają swoje liczne talenty i zdolności! Są tu prościutkie łamigłówki ukierunkowane na to, by dać dziecku satysfakcję z wykonanego zadania, a przy okazji przepędzić nudę! Nieskomplikowane szlaczki, łatwe wyszukiwanki i bardzo proste zadania na spostrzegawczość, a do tego duże i wyraźne obrazki do kolorowania zostały opracowane we współpracy z metodykiem nauczania początkowego. Pora więc pomóc Bingowi wybrać produkty na śniadanie i uporządkować zabawki na półkach, narysować kratka po kratce portret Flopa i obrysować kredką swoją rączkę w przygotowanej do tego ramce. Towarzystwo bohaterów znanych z ulubionej kreskówki sprawi, że zabawa będzie jeszcze lepsza!

8,00 zł
4,99 zł

Rabat 37,6%
oszczędzasz 3,01 zł

28 osób kupiło
6
Zestaw do szycia - Torebka jednorożec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Zestaw do szycia - Torebka jednorożec
Stnux
Dostępny
73 szt.

Zestaw do szycia - Torebka Jednorożec -to idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu. Dzięki zestawowi, każda dziewczynka może uszyć torebkę o wymiarach około 17 cm x 20 cm, która będzie idealnym dopełnieniem stylizacji. Zestaw zawiera: elementy z filcu i pluszu gotowe do zszycia, elementy dekoracyjne, metalowy łańcuszek, metalowe zapinki i kółeczka, nici, plastikową igłę, guzik, ruchome oczy, instrukcję.

37,90 zł
32,22 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,68 zł

21 osób kupiło
7
Franklin mały chwalipięta (wyd. 2022) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,99 zł
5,99 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 4,00 zł

17 osób kupiło
8
Franklin rządzi się (wyd. 2022) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,99 zł
5,99 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 4,00 zł

16 osób kupiło
9
Zestaw do szycia Plecak Jednorożec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do szycia Plecak Jednorożec
Stnux
Dostępny
51 szt.

Zestaw do szycia - Plecak Jednorożec - to idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu. Dzięki temu zestawowi, każda dziewczynka może uszyć plecak o wymiarach około 23 x 20 x 6,5 cm, który będzie idealnym dopełnieniem modnych stylizacji. Zestaw zawiera: elementy z filcu i pluszu gotowe do zszycia, elementy dekoracyjne, nici, plastikową igłę, instrukcję.

40,90 zł
35,99 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,91 zł

15 osób kupiło
10
Franklin i walentynki (wyd. 2022) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,99 zł
5,99 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 4,00 zł

15 osób kupiło
11
Il Belpaese 2 podręcznik + online - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Il Belpaese 2 podręcznik + online
Dostępny
41 szt.

Il Belpaese 2 przeznaczony jest dla osób kontynuujących naukę języka włoskiego w szkołach ponadpodstawowych.Jest adaptacją serii Descubre.Materiał lekcyjny uwzględnia polską specyfikę i jest rozłożony tak, aby można go było wygodnie realizować, niezależnie od liczby godzin przeznaczonych tygodniowo na naukę języka. Podręcznik jest podzielony na trzy moduły, z których każdy zawiera trzy jednostki lekcyjne, dodatkową lekcję podsumowującą. Książkę uzupełniają: nagrania audio wraz z transkrypcjami, aneks komunikacyjno-gramatyczny i słownik.Informacje Uwzględnia najnowsze wymagania MEiN Materiał lekcyjny uwzględnia polską specyfikę i jest rozłożony tak, aby można go było wygodnie realizować, niezależnie od liczby godzin przeznaczonych tygodniowo na naukę języka. Polecenia w języku polskim i włoskim. Podręcznik jest podzielony na trzy moduły, z których każdy zawiera trzy jednostki lekcyjne oraz dodatkową lekcję podsumowującą.Książkę uzupełniają: nagrania audio wraz z transkrypcjami, aneks komunikacyjno-gramatyczny, słownik oraz bogata obudowa metodyczna, obejmująca m.in. scenariusze lekcji, testy, kartkówki, czy materiały dodatkowe.

72,00 zł
66,24 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,76 zł

15 osób kupiło
12
Cocomelon. Książka do wyklejania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cocomelon. Książka do wyklejania
Dostępny
179 szt.

Cocomelon – ulubieniec najmłodszych i fenomen Youtube zaprasza do zabawy z czytaniem i wyklejaniem. Książka do wyklejania to zupełnie nowy wymiar zabawy z naklejkami! Każdą z ośmiu kolorowych stron z fantastyczną scenerią można uzupełniać na swój sposób, za każdym razem inaczej, w zależności od pomysłowości i wyobraźni małego czytelnika. Dołączone do książki naklejki wielokrotnego użytku i specjalny papier pomogą wypełnić pokój JJ zabawkami, pomóc rodzinie przygotować posiłek w kuchni, a na plac zabaw zaprosić koleżanki i kolegów z przedszkola, żeby radość ze wspólnie spędzonego czasu była jeszcze większa. Uzupełnianie scen naklejkami to świetna zabawa, która daje satysfakcje płynącą z samodzielnego komponowania ilustracji, a przy tym rozwija kreatywność i zdolności manualne dziecka.

12,99 zł
8,99 zł

Rabat 30,8%
oszczędzasz 4,00 zł

14 osób kupiło
13
Dolina Muminków. Książka do wyklejania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dolina Muminków. Książka do wyklejania
Dostępny
99 szt.

Muminek, Panna Migotka, Włóczykij, Bobek i Mała Mi zapraszają do zabawy z naklejkami! Ta książeczka to osiem fantastycznych scen z Doliny Muminków – nowego serialu telewizyjnego, które można uzupełnić naklejkami. Specjalny papier użyty w książce pozwala na wielokrotne odklejanie i przyklejanie naklejek. Dzięki temu małe trolle i ich przyjaciele mogą zmieniać miejsce w zależności od pomysłów malucha, wędrując z jednej strony na drugą! Uzupełnianie scen naklejkami to świetna zabawa, która daje satysfakcję płynącą z samodzielnego komponowania ilustracji, a przy tym rozwija kreatywność i zdolności manualne dziecka.

12,99 zł
8,99 zł

Rabat 30,8%
oszczędzasz 4,00 zł

13 osób kupiło
14
Il Belpaese 2 zeszyt ćwiczeń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Il Belpaese 2 zeszyt ćwiczeń
Dostępny
34 szt.

Il Belpaese 2 przeznaczony jest dla osób kontynuujących naukę języka włoskiego w szkołach ponadpodstawowych. Jest adaptacją serii Descubre. Materiał lekcyjny uwzględnia polską specyfikę i jest rozłożony tak, aby można go było wygodnie realizować, niezależnie od liczby godzin przeznaczonych tygodniowo na naukę języka. Podręcznik jest podzielony na trzy moduły, z których każdy zawiera trzy jednostki lekcyjne, dodatkową lekcję podsumowującą. Książkę uzupełniają: nagrania audio wraz z transkrypcjami, aneks komunikacyjno-gramatyczny i słownik. Informacje Uwzględnia najnowsze wymagania MEiN Materiał lekcyjny uwzględnia polską specyfikę i jest rozłożony tak, aby można go było wygodnie realizować, niezależnie od liczby godzin przeznaczonych tygodniowo na naukę języka. Polecenia w języku polskim i włoskim. Podręcznik jest podzielony na trzy moduły, z których każdy zawiera trzy jednostki lekcyjne oraz dodatkową lekcję podsumowującą. Książkę uzupełniają: nagrania audio wraz z transkrypcjami, aneks komunikacyjno-gramatyczny, słownik oraz bogata obudowa metodyczna, obejmująca m.in. scenariusze lekcji, testy, kartkówki, czy materiały dodatkowe.

44,00 zł
40,48 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,52 zł

13 osób kupiło
15
7 nawyków szczęśliwego dziecka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
7 nawyków szczęśliwego dziecka
Dostępny
2407 szt.

Wystarczy 7 prostych historii, żeby nauczyć dziecko dobrych nawyków. Poznajcie przyjaciół z krainy Siedmiu Dębów, którzy wam w tym pomogą. Witek nauczy organizacji czasu. Kudłatek przekona, że warto określić sobie cel działania. Lilka zwróci uwagę na współpracę z innymi, a Wandzia przypomni, dlaczego warto zadbać o siebie. Obowiązkowy tytuł dla wszystkich rodziców i dzieci! 7 nawyków szczęśliwego dziecka to zbiór zabawnych i pięknie zilustrowanych opowiadań, które przybliżają rodzicom i dzieciom metodę 7 nawyków skutecznego działania. Bohaterowie każdego opowiadania uczą się jednego z dobrych nawyków. Dzięki temu dzieci poznają 7 prostych kroków, które pomogą im mądrze planować czas na naukę i odpoczynek, być dobrymi przyjaciółmi i lubianymi kolegami, radzić sobie, gdy pojawiają się kłopoty, i nie poddawać się presji grupy. Sean Covey - amerykański pisarz i inspirujący mówca. Syn Stephana R. Coveya, autora 7 nawyków skutecznego działania. Studiował filologię angielską na Uniwersytecie im. Brighama Younga oraz ekonomię w Harvard Business School. Wychowuje czworo dzieci. Gdyby nie pisał książek, to prawdopodobnie zostałby piłkarzem.

44,99 zł
27,89 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 17,10 zł

12 osób kupiło
16
Obrazki wyklejanki. Magic - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obrazki wyklejanki. Magic
Stnux
Dostępny
143 szt.

Obrazki do wyklejania to super zajmująca zabawa, która uczy cierpliwości i precyzji. Naklejaj elementy na ponumerowane miejsca i stwórz swój ulubiony obrazek: wróżki, syrenki, tęczy lub jednorożca. W zestawie: 4 obrazki o wym. 20x20 cm, 8 arkuszy z naklejkami, instrukcja.

19,90 zł
17,99 zł

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,91 zł

12 osób kupiło
17
Franklin i dzidziuś (wyd. 2022) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,99 zł
5,99 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 4,00 zł

12 osób kupiło
18
Franklin gra w hokeja (wyd. 2022) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,99 zł
5,99 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 4,00 zł

11 osób kupiło
19
Pakiet Wojownicy Magnga: Szara Pręga Trylogia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet Wojownicy Magnga: Szara Pręga Trylogia
Dostępny
288 szt.

Pakiet Trylogia Szara pręga: Zagubiony wojownik Schronienie wojownika Powrót wojownika

79,00 zł
49,77 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 29,23 zł

11 osób kupiło
20
Terapia ręki od A do Z. Ścieżki grafomotoryczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terapia ręki od A do Z. Ścieżki grafomotoryczne
Dostępny
45 szt.

Program Terapia ręki od A do Z ma na celu ograniczenie problemów dzieci z pisaniem ręcznym oraz przygotowanie maluchów do nabycia tej umiejętności. Przeznaczony jest dla rodziców i pedagogów, wychowawców pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym, u których występują trudności grafomotoryczne. Może również posłużyć jako materiał treningowy przed rozpoczęciem nauki pisania. Ścieżki grafomotoryczne to trzecia część zestawu Terapia ręki. Składa się z 28 kart z ćwiczeniami. Stanowi kontynuację atrakcyjnej i przyjemnej zabawy z pisaniem. Ćwiczenia doskonalą rotację w przedramieniu, kształtują wyizolowane ruchy palców oraz prawidłowy chwyt pisarski. Maluch podczas pokonywania ścieżki grafomotorycznej usprawnia ruchy precyzyjne. Zadaniem dziecka jest za pomocą trzymanej w ręku kredki, ołówka lub mazaka pokonanie wyznaczonej drogi i zaznaczenie jej od strony lewej do prawej albo zamalowanie całej ścieżki, zaczynając kolorowanie również od lewej strony. Zabawa ma na celu nauczenie dziecka kolejności ruchów podczas pisania.

21,00 zł
14,99 zł

Rabat 28,6%
oszczędzasz 6,01 zł

12 osób kupiło
21
Dziewczyna lotnika - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziewczyna lotnika
Dostępny
1284 szt.

Piękna opowieść o życiu w cieniu wojny,o zniszczonych marzeniach i o miłości, która zwycięża wszystko! W 1937 roku Iza i Janek zakochują się w sobie. Niestety niedługo potem wybucha wojna, która sprawia, że ich plany obracają się w gruzy. Janek angażuje się w walki powietrzne i traci kontakt z ukochaną. Tymczasem los nie oszczędza Izy. Kobieta wraz z małą córeczką zostaje zmuszona do podjęcia decyzji, która na zawsze zaważy na jej przyszłości. Próbuje przy tym żyć nadzieją, że gdy skończy się wojna, Janek wróci i uratuje ją z rąk oprawcy. Nie wie jednak, że stawką jest nie tylko ich miłość, ale i życie. Jak wiele można poświęcić, by uratować ukochaną osobę? Czy miłość rzucona w wie okrutnej historii, w końcu zwycięży?

44,90 zł
28,74 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 16,16 zł

11 osób kupiło
22
Obrazki wyklejanki. Zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obrazki wyklejanki. Zwierzęta
Stnux
Dostępny
114 szt.

Obrazki do wyklejania to super zajmująca zabawa, która uczy cierpliwości i precyzji. Naklejaj elementy na ponumerowane miejsca i stwórz obrazek ulubionego zwierzaka: kota, psa, królika lub chomika. W zestawie: 4 obrazki o wym. 20x20 cm, 7 arkuszy z naklejkami, 2 pary ruchomych oczu, instrukcja.

19,90 zł
17,99 zł

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,91 zł

10 osób kupiło
23
Ćwiczenia wprowadzające i utrwalające głoski sz, ż, cz, dż - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczenia wprowadzające i utrwalające głoski sz, ż, cz, dż
Dostępny
74 szt.

Kolejny tytuł z logopedycznego cyklu „Ćwiczenia wprowadzające i utrwalające głoski…” tym razem został poświęcony terapii głosek SZ, Ż, CZ i DŻ! Publikacja powstała z myślą o rodzicach oraz logopedach i terapeutach pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym. W książce znajdują się: - zestawy ćwiczeń przygotowujących aparat artykulacyjny: wargi, język, podniebienie miękkie i drogi oddechowe do wymowy poszczególnych głosek, - prezentacja rozmaitych sposobów na wywoływanie głosek, utrwalanie ich w izolacji oraz w nagłosie, śródgłosie i wygłosie sylab, cząstek słów, wyrazów, w wyrażeniach i zdaniach, - zadania o zróżnicowanych formach, dzięki którym automatyzacja danej głoski może być ćwiczona poprzez recytację wiersza, opowiadanie o tym, co znajduje się na obrazku, a także poprzez wymawianie wyrazów z daną głoską. Celem materiałów jest przede wszystkim: - doskonalenie koordynacji wzrokowo-ruchowej, koncentracji, pamięci i spostrzegania, - usprawnianie motoryki małej poprzez wycinanie i przyklejanie etykietek, rysowanie od lewej do prawej, z góry na dół, kolorowanie, - ćwiczenie globalnego czytania wyrazów. Ćwiczenia logopedyczne, które proponuje autorka, są na tyle łatwe, że będą w stanie wykonać je nawet dzieci od 3. roku życia. A są to m.in.: - ćwiczenia artykulatorów, - ćwiczenia oddechowe (kształtowanie prawidłowego toru wydechowego), - ćwiczenia różnicowania słuchowego, - zadania polegające na kategoryzacji wyrazów, - ćwiczenia kształtujące orientację przestrzenną i wiele innych!

29,90 zł
20,63 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 9,27 zł

10 osób kupiło
24
Wyrazy i zdania do nauki czytania. Duże litery. Traktory. Ciekawostki dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyrazy i zdania do nauki czytania. Duże litery. Traktory. Ciekawostki ...
Dostępny
108 szt.

Książka do rozwijania zainteresowań technicznych małych czytelników oraz pierwszych prób w czytaniu. Podstawowe informacje oraz ciekawostki o traktorach napisane są tu prostymi zdaniami i dużą czcionką, by ułatwić dziecku czytanie. Czytaj i dowiedz się więcej!

9,50 zł
4,99 zł

Rabat 47,5%
oszczędzasz 4,51 zł

9 osób kupiło
25
My Little Pony. Nowe pokolenie. Książka do wyklejania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
My Little Pony. Nowe pokolenie. Książka do wyklejania
Dostępny
48 szt.

Nowe pokolenie kucyków zaprasza do niezwykłej zabawy z naklejkami. Ta książka to osiem fantastycznych scenerii znanych z najnowszego filmu pełnometrażowego My Little Pony, które można uzupełniać dołączonymi naklejkami według własnego pomysłu. Specjalny papier użyty w książce pozwala na wielokrotne odklejanie i przyklejanie naklejek, dzięki czemu zabawa nie ma końca, a maluchy mogą rozwijać wyobraźnię i kreatywność, a także doskonalić zdolności manualne. Sunny Starscout, Hitch Trailblazer, Izzy Moonbow oraz siostry Zipp Storm i Pipp Petals, uroczy pupile z filmowego świata i przepiękne elementy ozdobne mogą wędrować z jednej strony na drugą i tworzyć przeróżne historie. Wspaniała zabawa oraz satysfakcja z samodzielnego komponowania ilustracji gwarantowana!

12,99 zł
8,99 zł

Rabat 30,8%
oszczędzasz 4,00 zł

9 osób kupiło
26
Wyrazy i zdania do nauki czytania. Duże litery. Piłkarze i my - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,50 zł
4,99 zł

Rabat 47,5%
oszczędzasz 4,51 zł

9 osób kupiło
27
Funkcjonowanie osobiste i społeczne. Wiosna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Funkcjonowanie osobiste i społeczne. Wiosna
Dostępny
33 szt.

Funkcjonowanie osobiste i społeczne. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. Teczka 3: WIOSNA to propozycja pomocy dydaktycznej dla nauczycieli, pedagogów i terapeutów pracujących z uczniami niepełnosprawnymi intelektualnie w stopniu umiarkowanym i znacznym, ze sprzężeniami oraz z dziećmi mającymi trudności w uczeniu się. Karty mogą być wykorzystywane przez rodziców do pracy z dziećmi w domu w celu podtrzymania ciągłości procesu edukacyjnego, a także jako urozmaicenie codziennych zajęć.

39,50 zł
31,21 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,29 zł

9 osób kupiło
28
Franklin i superbohater (wyd. 2022) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,99 zł
6,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 3,00 zł

8 osób kupiło
29
Moja pierwsza książeczka. Kolorowanka i zadanka. Tomek i przyjaciele - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja pierwsza książeczka. Kolorowanka i zadanka. Tomek i przyjaciele
Dostępny
72 szt.

Kolorowanka i zadanka to książka w sam raz dla maluchów, które dopiero odkrywają swoje liczne talenty i zdolności! W książce znalazły się zagadki, łamigłówki i duże, wyraźne obrazki do kolorowania z ilustracjami z najnowszego serialu telewizyjnego o przygodach Tomka i jego przyjaciół na wyspie Sodor. Proste zadania do samodzielnego rozwiązywania sprawią dzieciom frajdę i przyniosą satysfakcję, rysowanie szlaczków korzystnie wpłynie na małą motorykę, a czas spędzony z wesołymi lokomotywami będzie najlepszym sposobem na nudę! Razem z Karolcią trzeba uporządkować ładunek zgubiony przez spieszące się lokomotywy, zapewnić Gabrysiowi piękne kolory lakieru i pomóc Tomkowi trafić do zajezdni po skończonej pracy. Książka została przygotowana we współpracy z metodykiem nauczania początkowego.

8,00 zł
6,99 zł

Rabat 12,6%
oszczędzasz 1,01 zł

8 osób kupiło
30
Spray Dye. Torba Shopper - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spray Dye. Torba Shopper
Stnux
Dostępny
59 szt.

Wyraź swój styl, baw się kolorami i stwórz niepowtarzalną torebkę, która oryginalnie ozdobi twoje stylizacje. Zestaw zawiera: bawełnianą torebkę o wymiarach 36x29 cm, spray do tkanin w 3 kolorach, szablony - 3 arkusze, brokat, kokardki dekoracyjne, papierową taśmę.

40,90 zł
35,99 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,91 zł

8 osób kupiło
31
Opowieści z Narnii. Tom 1. Lew, Czarownica i stara szafa (wydanie filmowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieści z Narnii. Tom 1. Lew, Czarownica i stara szafa (wydanie film...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.27

Nieznany świat czeka za drzwiami – trzeba je tylko otworzyć. Narnia – skuta wiecznym mrozem kraina, która czeka na wyzwolenie. Czworo śmiałków wchodzi przez drzwi szafy do Narnii, świata zniewolonego mocą Białej Czarownicy. I gdy prawie nie ma już nadziei, powrót Wielkiego Lwa Aslana staje się zwiastunem zmian – ale nie za darmo...

25,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

8 osób kupiło
32
Jajko króla Robotyka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jajko króla Robotyka
Dostępny
545 szt.

W odległej galaktyce, a może wcale nie takiej odległej, król Robotyk dostał na śniadanie jajko. Bielało gładziście w metalowej krainie. Nie przypominało niczego, co znane. Było obce. – Nie chcemy nieznanego! Trzeba to zniszczyć! Zmiażdżyć! Unicestwić! – warczeli dworzanie. Skąd w mieszkańcach zamku tyle niechęci i zajadłości? Z powodu tego maleństwa? Historia stara jak świat i na wskroś aktualna bajka z niespodzianką w środku.

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

8 osób kupiło
33
7 nawyków szczęśliwego dziecka. Nowe historie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7 nawyków szczęśliwego dziecka. Nowe historie
Dostępny
1724 szt.

7 nowych i prostych historii, które nauczą dziecko dobrych nawyków. Przyjaciele z krainy Siedmiu Dębów wracają z nowymi przygodami! Ala przekona, że warto określić swój cel działania. Wandzia zwróci uwagę na współpracę z koleżankami i kolegami, a Igiełka podkreśli, jak ważne jest zadbanie o siebie. Witek przypomni, dlaczego nie zawsze warto porównywać się z innymi. *** 7 nawyków szczęśliwego dziecka. Nowe historie to jeszcze więcej zabawnych i pięknie zilustrowanych opowiadań, które przybliżą rodzicom i dzieciom metodę 7 nawyków skutecznego działania. Bohaterowie każdego opowiadania uczą się jednego z dobrych nawyków. Dzięki temu dzieci poznają 7 prostych kroków, które pomogą im mądrze planować czas na naukę i odpoczynek, być dobrymi przyjaciółmi i lubianymi kolegami, radzić sobie, gdy pojawiają się kłopoty, i nie poddawać się presji grupy.

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

7 osób kupiło
34
Siostry z ulicy Wiśniowej. Zawsze będę obok - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siostry z ulicy Wiśniowej. Zawsze będę obok
Dostępny
183 szt.

Chcieli przechytrzyć miłość, a to ona sobie z nich zadrwiła. Jagna nie znalazła jeszcze partnera. Sytuacja ta najbardziej nie daje spokoju jej babci, która chciałaby już piastować prawnuki. Staruszka nie przebiera w środkach i robi, co może, żeby przemówić do rozumu wnuczce. Jednak nie ma pojęcia, że Jagna od jakiegoś czasu koresponduje z tajemniczym mężczyzną poznanym przez internet. W końcu wychodzi na jaw, że internetowym znajomym, któremu Jagna zwierzała się przez ostatnie tygodnie, jest Krystian Walczak, jej przełożony, z którym od dawna ma na pieńku. Oboje są w równym stopniu zaskoczeni. Jedno i drugie bowiem planowało zaproponować udawany związek, byle przekonać bliskich – Jagna babcię, a Krystian mamę – że nie potrzebują ich wstawiennictwa w celu znalezienia partnera. Jednak po jakimś czasie sytuacja wymyka się spod kontroli. Jagna ma wyrzuty sumienia, że nie może o wszystkim powiedzieć siostrom, w dodatku do głosu zaczynają dochodzić uczucia, co nie ułatwia całej mistyfikacji. Czy plan kontrolowania emocji się powiedzie? A może życie już napisało dla tej dwójki własny scenariusz? „Do czego może doprowadzić wtrącanie się rodziny w życie osobiste dwojga singli? Przekonacie się z tej budzącej uśmiech, ale jakże prawdziwej życiowo opowieści o klątwie i sile miłości. Znakomita rozrywka, pełna optymizmu i ciepła!” – Jola Bugała-Urbańska, czytanienaplatanie

42,90 zł
32,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,72 zł

6 osób kupiło
35
Duchy Nocy Kupały - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Duchy Nocy Kupały
Dostępny
97 szt.

Opowieść o duchach, upiorach, wiedźmakach i demonach Antologii patronują obrzędy nocy świętojańskiej zwanej też kupałą. Część pierwszą stanowią opowiadania polskich autorów: Romana Zmorskiego, Jana Barszczewskiego oraz Zygmunta Krasińskiego. Duchy i demony, wiedźmy i wiedźmaki, leśniaki i rusałki przewijają się w opowieściach rozgrywających się od Pomorza, Mazowsza i Śląska po Białoruś. Część druga to opowiadanie Jin Yonga, zwanego chińskim Tolkienem, oraz opowieść Antona Straszimirowa o Rodopach. Antologia zawiera także dotąd niepublikowane w Polsce opowiadania Oscara Wilde’a, Mrs Henry Wood, którą pokochali polscy miłośnicy historii z dreszczykiem, oraz publikującej pod pseudonimem Theo Gift pisarki Dorothy Boulger, w których znajdziemy nadprzyrodzone zjawiska, nawiedzone dwory, pokutujące duchy i nieuchronność przeznaczenia.

55,00 zł
43,45 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 11,55 zł

6 osób kupiło
36
Kredki OŁÓwkowe 12 KolorÓw Pixel Game Starpak 484791 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki OŁÓwkowe 12 KolorÓw Pixel Game Starpak 484791
Starpak
Dostępny
277 szt.

Zalety produktu wysoka jakość rysik oacute w, najbardziej podstawowe przybory plastyczne w przedszkolu i szkole, żywe i intensywne kolory, łatwe w struganiu, nie łamią się, nie brudzą, pakowane w pudełko z systemem easy open dzięki, kt oacute remu można je łatwo otworzyć i potem zamknąć. Komplet 12 kredek STARPAK w kartonowym pudełku z serii Pixel Game. Kredki to najbardziej podstawowe przybory plastyczne. Wykorzystywane podczas zabawy i nauki w domu, przedszkolu i szkole. Wszystkie kredki STARPAK mają żywe kolory, dzięki czemu tworzone prace będą zachwycały intensywnością i nasyceniem barw. Kredki STARPAK są łatwe w struganiu i nie łamią się, co jest bardzo ważne, szczeg oacute lnie dla młodszych dzieci. Dzięki tym kredkom można precyzyjnie rysować kształty i kontury oraz kolorować. Zmieniając nacisk można uzyskać bardziej lub mniej intensywny kolor. Zapoznaj się r oacute wnież z innymi produktami STARPAK z serii Pixel Game Zawartość opakowania 12 kredek oł oacute wkowych w 12 kolorach. Kredki wykonane z kolorowanego węgla drzewnego grafit w drewnianej osłonce. Wymiary/waga wymiary produktu dł. cm 18 cm, wymiary opakowania wys. x szer. x gł. cm 21x9x1, waga produktu bez opakowania 1 szt. kg 0,01 kg, waga produktu w opakowaniu kg 0,07 kg. Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 3 . Kredki pakowane w kartonik.

7,30 zł
6,99 zł

Rabat 4,2%
oszczędzasz 0,31 zł

6 osób kupiło
37
Księga dżungli. Czytamy po ukraińsku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księga dżungli. Czytamy po ukraińsku
Dostępny
19 szt.

Seria wydawnicza „czytamy.pl” zawiera adaptacje największych dzieł literatury światowej w wersji dwujęzycznej, przeznaczonej dla uczących się języka polskiego lub ukraińskiego. Śledząc losy bohaterów, możemy na bieżąco porównywać tekst ukraiński i polski. Adaptacja powieści Rudyarda Kiplinga Книга джунглів. Księga dżungli została przygotowana z myślą o czytelnikach na poziomie średnio zaawansowanym, jednak dzięki obecności tłumaczenia z książki korzystać mogą również początkujący w nauce języka polskiego lub ukraińskiego.

16,90 zł
13,99 zł

Rabat 17,2%
oszczędzasz 2,91 zł

6 osób kupiło
38
Bestia w jaskini i inne opowiadania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestia w jaskini i inne opowiadania
Dostępny
136 szt.

H.P. Lovecraf stał się już prawdziwą ikoną kultury popularnej i jest powszechnie uważany za najwybitniejszego amerykańskiego pisarza grozy XX wieku, który do dziś stanowi wielką inspirację dla literatury i flmu. Siłą swej niezwykłej wyobraźni wykreował na kartach książek rzeczywistość, w której wciąż praktykuje się starożytne rytuały, czarna magia ściąga do naszego wymiaru moce niewyobrażalnego zła, a wszędzie obecna jest przyczajona groza. Niniejszy wybór zawiera utwory mistrza grozy, które podobnie jak te najsłynniejsze dają nam choć na chwilę wgląd w przerażający świat fantasmagorii autora. „Dzieła Lovecrafta stanowią kamienie węgielne współczesnego horroru”. – Clive Barker „Najwybitniejszy twórca dwudziestowiecznej literatury grozy”. – Stephen King

64,90 zł
51,27 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 13,63 zł

5 osób kupiło
39
Wyrazy i zdania do nauki czytania. Duże litery. Detektywi i my - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,50 zł
6,99 zł

Rabat 6,8%
oszczędzasz 0,51 zł

5 osób kupiło
40
Rodzina Janssonów. Tom 4. Zwyczajna wieś z rodziną Janssonów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rodzina Janssonów. Tom 4. Zwyczajna wieś z rodziną Janssonów
Dostępny
91 szt.

Codzienne życie w tej szalonej rodzinie nie jest proste (chociaż bywa zabawne), co dopiero, kiedy wszyscy przenoszą się na wieś! Stary wujek Emil potrzebuje pomocy w opiece nad swoim gospodarstwem w Vimmerby, a rodziny Janssonów i Yolmazów oczywiście pędzą na ratunek. Jest tylko jeden mały problem: w obu rodzinach dzieci i dorośli zamienili się rolami, a rodzice są w gorszym humorze niż kiedykolwiek. Wkrótce w gospodarstwie zapanuje prawdziwy chaos. Może jednak nie wszyscy powinni mieszkać na wsi? Ciepła, zabawna i momentami nieco... dziwaczna opowieść Martina Widmarka, autora popularnych serii o przygodach Nelly Rapp oraz młodych detektywów Lassego i Mai, spodoba się zarówno początkującym czytelnikom, jak i całym rodzinom. Idealna do wspólnego głośnego czytania (i głośnego śmiania). W serii ukazały się: „Zwyczajny tydzień z rodziną Janssonów”, „Zwyczajne wakacje z rodziną Janssonów”, „Zwyczajna Gwiazdka z rodziną Janssonów”.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

5 osób kupiło
41
Egzekutor - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Egzekutor
Dostępny
1146 szt.

Felix Landau lubił przesiadywać na balkonie okazałej willi i strzelać do przechodzących Żydów. W listach miłosnych do żony szczegółowo opisywał sadystyczne czyny, jakich się dopuścił. Brał też udział w masakrze profesorów lwowskich w nocy z 3 na 4 lipca 1941 we Lwowie. Landau to zbrodniarz nazistowski, który organizował pracę Żydów w Drohobyczu. Na jego łasce był Bruno Schulz, którego nazista zmusił do namalowania w swojej willi obrazów inspirowanych baśniami. Wkrótce to za jego sprawą, Schulza spotkała okrutna śmierć. U boku wiernie towarzyszyła Landauowi ukochana Gertrude. Urządzała z nim wystawne przyjęcia w drohobyckiej willi, w dzielnicy oddzielonej od getta aleją jabłonek i ładnych domów. Gertrude szybko znalazła się pod wpływem Feliksa. To historia o sadystach, którzy nie cofnęli się przed niczym

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

5 osób kupiło
42
Kobiety, które martwią się za bardzo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kobiety, które martwią się za bardzo
Dostępny
125 szt.

Nie marnuj życia z powodu lęków. Nieustannie martwisz się różnymi sprawami? Obawy nie dają ci spać? Lęki zakłócają twoją pracę i relacje z innymi? Jeśli tak, możliwe, że masz tendencję do zamartwiania się lub zaburzeń lękowych. Nie ty jedna masz z tym problem. Badania wykazują, że wiele czynników sprawia, iż kobiety martwią się częściej iż mężczyźni. Jednak zmartwienia nie muszą komplikować ci życia. Dzięki przydatnym informacjom i praktycznym radom będziesz w stanie je pokonać. Książka ta jest zbiorem prostych, skutecznych technik walki z obawami. Uczy, jak wydostawać się ze spirali myśli, uczuć i zachowań, które napędzają błędne koło lęków. Przedstawione tu ćwiczenia pozwolą ci znaleźć nowe perspektywy, zrelaksować się i żyć pełnią życia. Dowiesz się, jak zmieniać myśli i energię w pozytywne działanie, zamiast marnować je na zamartwianie się.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

5 osób kupiło
43
Wielki Atlas Świata i mapa nowe wydanie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielki Atlas Świata i mapa nowe wydanie
Dostępny
61 szt.

Wielki Atlas Świata jest kompleksowym obrazem Ziemi. Posiada wydzielone cztery działy opisujące Wszechświat, Świat, kontynenty i Polskę. Specjalne miejsce zajmuje Polska. Znajdziemy tu mapy przedstawiające ukształtowanie powierzchni naszego kraju oraz jego podział administracyjny. Mapy tematyczne dotyczące Polski pokazują współczesne zjawiska przyrodnicze, gospodarcze i demograficzne. Mapy fizyczne kontynentów i ich części zachęcają do poznawania egzotyki odległych miejsc. Przy każdym kontynencie znajdują się również mapy pokazujące rozmieszczenie obiektów z listy Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego Ludzkości, objęte ochroną międzynarodowej organizacji UNESCO. Uzupełniają je bogate opisy i liczne zdjęcia.

79,90 zł
59,13 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 20,77 zł

6 osób kupiło
44
Pies z terakoty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pies z terakoty
Dostępny
64 szt.

Komisarz Montalbano od lat towarzyszy polskim czytelnikom, a grono jego miłośników stale się rozrasta. Dzięki niniejszej serii wznowień również ci, którzy dopiero teraz odkrywają twórczość Camilleriego, mają szansę na poznanie wszystkich sycylijskich śledztw i perypetii barwnego komisarza. W Psie z terakoty wątek kryminalny łączy się z gorzko-ironicznym obrazem sycylijskiej prowincji. W miasteczku Vigàta dzieją się rzeczy zdumiewające: jeden z mafijnych bossów koniecznie chce się oddać w ręce policji; złodzieje z niezrozumiałych powodów porzucają ciężarówkę z wielkim łupem. Sprawy jeszcze bardziej się komplikują, kiedy ginie jedyny świadek kradzieży i gdy dochodzi do zamachu na życie "nawróconego" gangstera. Sensacyjny zwrot w śledztwie stanowi odkrycie tajemniczej groty z ciałami zamordowanych kochanków. Znalezione przy nich przedmioty, w tym pies z terakoty, mogą wskazywać na zbrodnię rytualną, badania zaś poświadczają, że do tragedii doszło przed pięćdziesięciu laty. Na podstawie książek o komisarzu Montalbano powstał popularny cykl filmów dostępny na platformie Netflix.

39,00 zł
29,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,75 zł

5 osób kupiło
45
Konserwatyzm, liberalizm i cywilizacja zachodnia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konserwatyzm, liberalizm i cywilizacja zachodnia
Dostępny
4 szt.

Zbigniew Janowski – wykładowca Towson University w Baltimore; absolwent The Catholic University of America w Waszyngtonie oraz The Committee on Social Thought na University of Chicago. Należał do Centre National du Livre w Paryżu; wykładał na The University of King’s College w Halifax (Kanada) oraz University of Colorado w Denver. Autor m.in.: Cartesian Theodicy: Descartes' Quest for Certitude (tłumaczenie polskie Teodycea kartezjańska), Index Augustino-Cartésien. Textes et Commentaire, Paris (tłumaczenie angielskie Augustinian-Cartesian Index. Texts and Commentary), Agamemnon’s Tomb: Polish Oresteia oraz Homo Americanus: The Rise of Totalitarian Democracy in America. Jest również edytorem dwóch tomów esejów Leszka Kołakowskiego My Correct Views on Everything and Other Essays, The Two Eyes of Spinoza and Other Essays on Philosophers, i pism Johna Stuarta Milla: On Democracy, Freedom and Government &Selected Writings i John Stuart Mill: Newspaper Writings, Reviews and Translations of Plato’s Dialogues. Jego Augustinian-Cartesian Index. Texts and Commentary została nagrodzona Srebrnym Medalem za najlepszą książkę filozoficzną w USA przez „Foreword Magazine” w 2004 roku. Janowski jest członkiem Centre d’Etudes Cartésienne, Université de Paris-IV-Sorbonne. Stale współpracuje z dwumiesięcznikiem „ARCANA”. „Dziesięć intrygujących rozmów i dziesięcioro wybitnych rozmówców. Zbigniewowi Janowskiemu udało się zebrać uczonych z Anglii, Australii, Stanów Zjednoczonych, Nowej Zelandii, Włoch i Polski, którzy nie tylko mają doniosły dorobek naukowy, lecz nadto są w dzisiejszym klimacie ideowym ludźmi osobnymi. W świecie fałszywych znaczeń, w jakim żyjemy, czytelnik ma okazję zetknąć się z umysłami wolnymi od owych plag współczesności, jakimi są intelektualny konformizm i akademicka stadność. Obcowanie z rozmówcami Janowskiego to nie tylko przyjemność, to także oddech świeżego powietrza. Zapewne nie wszystkie wygłaszane tu tezy znajdą akceptację czytelników, ale wszystkie są wyłożone w sposób intrygujący, odpowiedzialny i wzbudzający ciekawość świata. Gorąco polecam tę książkę i zachęcam do lektury dzieł występujących w niej autorów”. Prof. Ryszard Legutko

39,00 zł
28,08 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

4 osoby kupiły
46
Mapa tur. -Beskid Mały i Makowski 1:50 000 lam - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mapa tur. -Beskid Mały i Makowski 1:50 000 lam
Dostępny
20 szt.

Zdobycie Lubomira i góry Żar, kąpiel w Jeziorze Międzybrodzkim, podziwianie zabytków architektury w Żywcu. Dwustronnie laminowana, wygodna w użyciu mapa turystyczna Beskidu Małego i Makowskiego obejmuje swoim zasięgiem tereny od Bielska-Białej i Żywca na zachodzie, po Myślenice i Jordanów na wschodzie. Publikacja została opracowana we współpracy z krajoznawcami z regionu. Cechy mapy: o dogodna dla turysty skala 1:50 000 (1 cm - 500 m), o bogata treść turystyczna, o zgodność z GPS - współrzędne geograficzne w układzie WGS-84. Na mapie m.in.: o szlaki piesze i czasy przejść, szlaki rowerowe oraz ścieżki dydaktyczne i spacerowe, o wyciągi i trasy narciarskie o muzea, zabytki i inne interesujące obiekty, o schroniska górskie i młodzieżowe, kempingi, pola namiotowe, hotele i pensjonaty, o parki narodowe i krajobrazowe, rezerwaty przyrody, atrakcje przyrodnicze, o cieniowanie plastycznie pokazujące ukształtowanie terenu.

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

4 osoby kupiły
47
W górach szaleństwa i inne opowieści - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
W górach szaleństwa i inne opowieści
Dostępny
8 szt.

Tchnące niesamowitością najlepsze utwory Lovecrafta współtworzą kanon współczesnej literatury grozy. Dzieła „dżentelmena z Providence”, jak nazywano pisarza, stanowiły inspirację dla tak głośnych autorów horrorów jak Stephen King, Anne Rice czy Clive Barker. Doprowadzając do perfekcji swój styl, cyzelował w opowiadaniach gotycki klimat niezwykłości od tych najwcześniejszych aż po najsłynniejsze z cyklu mitów Cthulhu. Niniejszy tom zawiera najbardziej reprezentatywne powieści i opowiadania wybrane z niezwykle bogatego dorobku mistrza makabry, zarówno te wykorzystujące poetykę sennych koszmarów, jak i opisujące równie przerażającą jawę. Lovecraft ukazuje zniewalające wizje koszmarnej grozy, przeklętych światów i demonów podświadomości, jakich nikt przed nim nie odważył się nawet nazwać. – John Carpenter, reżyser Halloween, Mgły, Ucieczki z Nowego Jorku oraz W paszczy szaleństwa

64,90 zł
37,64 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 27,26 zł

4 osoby kupiły
48
Rodzina z naprzeciwka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rodzina z naprzeciwka
Dostępny
1128 szt.

Czasami najbardziej idealne rodziny skrywają najokropniejsze sekrety. Wszyscy chcą żyć na Hogarth, ładnej, wysadzanej drzewami ulicy z białymi domami. Nowa rodzina, Westowie, pasują tam idealnie. Katherine oraz Josh wyglądają na niesamowicie zakochanych, a ich śliczne pięcioletnie bliźniaki biegają po zielonym trawniku, krzycząc wesoło. Wkrótce jednak ludzie zaczynają się zastanawiać: dlaczego nie przyjmują zaproszeń na grilla? Dlaczego, gdy pukasz do ich drzwi, odprawia cię, zamiast zaprosić do środka? Każda rodzina ma swoje tajemnice, a w najgorętszy dzień roku prawda ma wyjść na jaw. Gdy za zamkniętymi drzwiami rozgrywa się tragedia, wraz z nadejściem świtu rozlega się wycie syren.Na ulicy Hogarth już nigdy nie będzie tak samo.

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

4 osoby kupiły
49
Franklin zazdrosny o przyjaciela - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Franklin zazdrosny o przyjaciela
Dostępny
93 szt.

Miś jest najlepszym przyjacielem Franklina. Kiedy bawi się z kolegą królikiem w nową zabawę w szyszki, żółwik jest zazdrosny, bo chciał się pobawić w budowanie kamiennych wieży. Gdy do misia i królika dołączają pozostali koledzy, czyli ślimak, bóbr i gąska, Franklin staje się jeszcze bardziej smutny. Chciał się bawić tylko z misiem, a nie z innymi kolegami. Czy żółwik stracił swojego przyjaciela na zawsze? Należące do tej serii tytuły powstały w oparciu o odcinki filmowe przygód żółwia Franklina. Cechą wyróżniającą tę serię jest szata graficzna: znani bohaterowie pojawiają się na nowoczesnych, trójwymiarowych ilustracjach wykonanych techniką komputerową.

9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

4 osoby kupiły
50
Zakładka magnetyczna Truskawka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka magnetyczna Truskawka
Henry
Dostępny
55 szt.

Złocona uniwersalna i praktyczna magnetyczna zakładka do książki. Zapakowana w woreczek foliowy z euro zawiaszką.

7,99 zł
3 osoby kupiły
51
Wykreślanki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wykreślanki
Dostępny
55 szt.

Wykreślanki to zeszyt z ćwiczeniami dla młodzieży i dorosłych, u których występują trudności z czytaniem i pisaniem, aktualizacją słów, linearnym przetwarzaniem informacji, koncentracją i uwagą. Zaburzenia te występują m.in. u osób z: – dysleksją, – afazją, – niedosłuchem, – niepełnosprawnością intelektualną, – chorobami neurodegeneracyjnymi. Publikacja zawiera wykreślanki: – typowe, w których należy odnaleźć podane pod planszą wyrazy, – opisowe, w których należy odnaleźć wyrazy odpowiadające zamieszczonym opisom, – obrazkowe, w których należy odnaleźć wyrazy odpowiadające zamieszczonym obrazkom, – z kategoryzacją, w których należy samodzielnie odszukać wyrazy przynależące do podanej kategorii, – słowotwórcze, w których należy odnaleźć na przykład synonimy bądź antonimy podanych wyrazów.

21,00 zł
16,99 zł

Rabat 19,1%
oszczędzasz 4,01 zł

3 osoby kupiły
52
Smakowite drzewa. Wydanie rozszerzone - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smakowite drzewa. Wydanie rozszerzone
Dostępny
527 szt.

Autorka Skarbów ogrodu, Jadalnych kwiatów i Pysznych chwastów po raz kolejny zaskakuje potrawami z darów dzikiej natury! Tym razem proponuje niepowtarzalne przepisy na dania z drzew. Spróbuj marynowanych szyszek, bukowej nutelli czy lipowych lodów. Ugotuj sosnowe risotto, upiecz chleb z żołędzi i zrób keczup z głogu. Zaskocz swoich gości oryginalnymi daniami prosto z lasu. Najlepsza książka kulinarna 2018 roku według Międzynarodowej Akademii Gastronomicznej (AIG PRIX)!

69,90 zł
51,73 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 18,17 zł

3 osoby kupiły
53
Franklin i statek kosmiczny (wyd. 2022) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

3 osoby kupiły
54
Zakładka magnetyczna Malina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka magnetyczna Malina
Henry
Dostępny
31 szt.

Złocona uniwersalna i praktyczna magnetyczna zakładka do książki. Zapakowana w woreczek foliowy z euro zawiaszką.

7,99 zł
3 osoby kupiły
55
Wiki i jej Sekret, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiki i jej Sekret, DVD
Denis Imbert, 2021
Dostępny
22 szt.

Twórcy serii „Bella i Sebastian” przedstawiają cudowną opowieść, inspirowaną prawdziwą historią. Ośmioletnia Wiki, wraz z tatą, przeprowadza się do małego miasteczka w górach. Choć nowe miejsce jest pełne uroku, Wiki tęskni za dawnym życiem. Pewnego dnia dziewczynka dostaje od sąsiada niezwykły prezent – małego, cudownego szczeniaka. W tajemnicy przed tatą zabiera go do domu. Tak zaczyna się historia niezwykłej przyjaźni z wyjątkowym zwierzęciem. Kiedy dziewczynka dowiaduje się, że jej przyjaciel na czterech łapach to nie jest zwykły psiak, a wilcze szczenię, i że nie będzie mogła go zatrzymać, Wiki za nic w świecie nie chce się z tym pogodzić. Jak w obliczu tego niespodziewanego odkrycia potoczą się ich dalsze losy? Pełna czułości opowieść dla całej rodziny o dziewczynce, która wychowuje wilcze szczenię, i wrażliwości na naturę, która – choć dzika – jest zarazem krucha.

22,99 zł
21,84 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,15 zł

3 osoby kupiły
56
Pisanie po śladzie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pisanie po śladzie
Dostępny
131 szt.

Publikację Pisanie po śladzie opracowano z myślą zarówno o dzieciach, które rozpoczynają naukę pisania, jak i uczniach mających trudności z płynnym i estetycznym pisaniem. Zamieszczone w zeszycie ćwiczenia kaligraficzne uczą prawidłowego kierunku kreślenia liter, wskazując ich właściwy kształt i proporcje. Wyrabiają płynność i tempo ruchu oraz kształcą koordynację wzrokowo-ruchową. W ćwiczeniach zastosowano zasadę stopniowania trudności. Na początku dziecko identyfikuje daną literę, zapoznaje się z kierunkiem jej kreślenia i ćwiczy pisanie znaku graficznego – najpierw po szarym śladzie, a następnie łącząc kropki. W dalszej kolejności dziecko pisze krótkie wyrazy oraz zdania zbudowane wyłącznie ze znaków graficznych, których pisownię opanowało. Dzięki temu uczeń nie tylko utrwala poznane już litery, ale także ćwiczy umiejętność ich płynnego i estetycznego łączenia.

15,00 zł
11,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 3,01 zł

3 osoby kupiły
57
Głosy nocy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Głosy nocy
Dostępny
52 szt.

W dwudziestym już tomie bestsellerowej serii kryminalnej Andrei Camilleriego, komisarz Montalbano prowadzi śledztwo w banalnej na pozór sprawie włamania do supermarketu. Sprawy przybierają poważniejszy obrót, kiedy kierownik sklepu popełnia samobójstwo. Jednocześnie zostaje odkryte brutalne morderstwo narzeczonej syna ważnego polityka. Czy te dwa przestępstwa mają ze sobą coś wspólnego? Intuicja podpowiada komisarzowi, że tak, ale zanim rozwikła zagadkę, będzie się musiał zmierzyć nie tylko z groźbą ze strony mafii, ale i z machinacjami skorumpowanych polityków… Na podstawie książek o komisarzu Montalbano powstał popularny cykl filmów dostępny na platformie Netflix.

39,00 zł
29,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,75 zł

3 osoby kupiły
58
Odkrywanie swojej wewnętrznej siły. Wyzwalająca moc oddechu, obecności i świadomego życia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

3 osoby kupiły
59
W gospodarstwie Dawniej i dziś - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W gospodarstwie Dawniej i dziś
Dostępny
83 szt.

Kolejna książka w serii ?Mądra Mysz. Dawniej i dziś?. Tym razem porównujemy zwyczaje w gospodarstwie ? jak kiedyś zajmowano się uprawą roślin i zbóż? Gdzie trzymano zwierzęta? Z jakich narzędzi korzystali nasi przodkowie? Pasjonująca lektura dla wszystkich młodych czytelników, którzy na dwunastu rozkładanych stronach odkryją wiele nowych faktów z bardziej i mniej odległych czasów.

9,90 zł
7,99 zł

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

3 osoby kupiły
60
Kto tu rządzi? Demokracja od podwórka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kto tu rządzi? Demokracja od podwórka
Dostępny
942 szt.

Kto tu rządzi? Dlaczego on? I czy to jest fair? Wbrew pozorom codziennie się nad tym zastanawiasz. Dyskutujesz o tym z kolegami, kłócisz się z rodzicami (to znaczy – ustalasz! ustalasz zasady), co jest sprawiedliwe i dobre dla Ciebie i dla nich. I świetnie! Tak właśnie powstaje sprawiedliwość społeczna. Każdy ma prawo głosu – tak działa demokracja. Moja i twoja – codzienna demokracja. Tak jak istotna jest demokracja w domu, tak samo w państwie. Ważne, żebyś wiedział (i rozumiał), co się w nim dzieje. Tylko wtedy będziesz mógł ocenić, czy Ci to służy, czy raczej uwiera. Bo tylko wtedy możesz coś zmienić.

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

3 osoby kupiły
61
Kultura rywalizacji i współpracy w szkole - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kultura rywalizacji i współpracy w szkole
Dostępny
13 szt.

Czy szkolna edukacja przygotowuje uczniów do radzenia sobie w sytuacjach koniecznej czy też podejmowanej z własnego wyboru walki? Czy szkoła sprawdza się jako poligon odnoszenia sukcesów i ponoszenia porażek oraz kulturowego radzenia sobie z nimi i towarzyszącymi im skutkami? Szkolna edukacja w Polsce jest przesycona ustawicznym ocenianiem uczniów zarówno przez nauczycieli, rówieśników w klasie szkolnej, jak i ich rodziców. Niemalże każda lekcja staje się areną walki o sukces lub przeżywania niepowodzeń. Nie wszyscy potra?ą wytrzymać napór emocji wyzwalanych nie tylko przez innych, lecz także przez siebie. Właśnie dlatego warto przyjrzeć się kulturze szkolnej rywalizacji. Autor przedstawia zagadnienia współzawodnictwa i współpracy w szkole, koncentrując się na ich uwarunkowaniach, przejawach oraz pozytywnych i negatywnych następstwach. Nie każdy uczeń ma sukcesy i nie każdy zawsze może wygrywać w sytuacjach rywalizacji indywidualnej. Niektórym się wydaje, że do osiągnięcia zwycięstwa wystarczą energia, spryt oraz dobre chęci i lekceważą konieczną wiedzę i umiejętności. Książka jest przeznaczona dla nauczycieli szkół, przedszkoli, wychowawców palcówek opiekuńczych, organizatorów form zimowego i letniego wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Będzie przydatna pracownikom naukowym oraz studentom kierunków pedagogicznych, prawa, psychologii, socjologii.

59,00 zł
53,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,90 zł

3 osoby kupiły
62
Zdrapki. Dinozaury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdrapki. Dinozaury
Stnux
Dostępny
121 szt.

Wydrapywanki to super kreatywna zabawa na wiele godzin. Zdrapuj czarną warstwę i stwórz niepowtarzalne dinozaury. Dodatkowo za pomocą nitów przymocuj ich ruchome nogi i oddaj się super zabawie. Zestaw zawiera 5 zdrapek w kształcie dinozaurów, elementy kartonowe, patyczek, 19 nitów.

20,90 zł
18,99 zł

Rabat 9,1%
oszczędzasz 1,91 zł

3 osoby kupiły
63
Owoce. Szybko i smacznie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Owoce. Szybko i smacznie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.12

Proste i szybkie potrawy z owocami. Wskazówki krok po kroku, informacje o rzeczywistym czasie przyrządzania. Informacje o wartości kalorycznej każdej potrawy. Dania niewymagające wykorzystania specjalistycznego sprzętu kuchennego. Każdy przepis wypróbowany i dokładnie przetestowany. W serii Szybko i smacznie przygotowaliśmy 12 tytułów z prostymi przepisami i znakomitymi fotografiami.

5,20 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 0,21 zł

3 osoby kupiły
64
Potęga nieskończoności. Jak rachunek różniczkowy i całkowy odkrywa tajemnice wszechświata (wyd. 2022) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
79,90 zł
55,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 23,97 zł

3 osoby kupiły
65
Rok 1984 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rok 1984
Dostępny
1286 szt.

Wielki Brat Patrzy – to właśnie napisy tej treści, w antyutopii Orwella krzyczące z plakatów rozlepionych po całym Londynie, natchnęły twórców telewizyjnego show „Big Brother”. Czyżby wraz z upadkiem komunizmu wielka, oskarżycielska powieść straciła swoją rację bytu, stając się zaledwie inspiracją programu rozrywkowego? Nie. Bo ukazuje świat, który zawsze może powrócić. Świat pustych sklepów, permanentnej wojny, jednej wiary. Klaustrofobiczny świat Wielkiego Brata, w którym każda sekunda ludzkiego życia znajduje się pod kontrolą, a dominującym uczuciem jest strach. Świat, w którym ludzie czują się bezradni i samotni, miłość uchodzi za zbrodnię, a takie pojęcie jak ‘wolność” i „sprawiedliwość” nie istnieją. Na kuli ziemskiej są miejsca, gdzie ten świat wciąż trwa. I zawsze znajdą się cudotwórcy gotowi obiecywać stworzenie nowego, który od wizji Orwella dzieli tylko krok. Niestety, piekło wybrukowane jest dobrymi chęciami. A dwa plus dwa wcale nie musi się równać cztery.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

2 osoby kupiły
66
Centropen marker suchościeralny 6 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Centropen marker suchościeralny 6 kolorów
Centropen
Dostępny
4 szt.

Zestaw 6 sztuk markerów do tablic ścieralnych w kolorach: czarny, niebieski, żółty, czerwony, zielony, brązowy. ERGOnomiczny uchwyt Ściera się po wyschnięciu Odporny na działanie światła Na bazie alkoholu Przechowywać poziomo Okrągła końcówka Szerokość linii: 1-2 mm

23,10 zł
16,99 zł

Rabat 26,5%
oszczędzasz 6,11 zł

2 osoby kupiły
67
Leśniczanka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Leśniczanka
Dostępny
88 szt.

Ida, córka leśniczego i studentka psychologii, nagle pojawia się w rodzinnym domu, nie zdradzając, co skłoniło ją do ucieczki z miasta. Koszmary nie dają jej spać, unika ludzi, a namiastkę spokoju odnajduje w ośrodku rehabilitacji dzikich zwierząt, gdzie zostaje wolontariuszką. Dopiero Bruno, przyjaciel dziewczyny, powoli odkrywa jej bolesny sekret. Tymczasem Joanna Wilk, historyczka sztuki, po burzliwych wydarzeniach sprzed jesieni postanawia zacząć wszystko od nowa. Przeprowadza się na drugi koniec Polski, by budować tam spokojną przyszłość. Nie przypuszcza jednak, że los bywa przewrotny i na jej drodze znów stanie Tomek… Młody leśnik pomaga dzikim zwierzętom i wciąż ma nadzieję, że oswoi także swojego Wilka. Czy Joanna da mu kolejną szansę? Pewnego dnia, wśród malowniczych lasów i jezior Pojezierza Brodnickiego, losy Idy i Joanny się splotą. Co przyniesie ta znajomość i czym się okaże dla każdej z dziewczyn? Leśniczanka, kolejna książka Klaudii Duszyńskiej z cyklu „Wędrówki po miłość”, to opowieść o oswajaniu lęków i sile zaufania. A także o bezgranicznej przyjaźni, która przetrwa wszystko. Klaudia Duszyńska – literaturoznawczyni. Introwertyczka zakochana w muzyce jazzowej, poezji i kolorze zielonym. Dla świętego spokoju zamieniła miasto na wieś, gdzie nałogowo wsłuchuje się w ciszę. Uzależniona od galopowania po lesie i spontanicznych podróży. Autorka powieści Dom z widokiem na szczęście i Beskidzki Anioł.

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

2 osoby kupiły
68
Clipboard Instinct A4 składany z klipsem miętowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Clipboard Instinct A4 składany z klipsem miętowy
Berlingo
Dostępny
7 szt.

Stylowy Clipboard Berlingo z serii "Instinct". Pastelowe kolory z czarnymi wykończeniami, gwarantują unikatowy wygląd. Wysoka jakość wykończenia, grubość materiału: 1800 mikronów. Metalowy klips do mocowania dokumentów. Specjalne wycięcie na przywieszenie długopisu. Kolor miętowy.

18,40 zł
16,99 zł

Rabat 7,7%
oszczędzasz 1,41 zł

2 osoby kupiły
69
The Love Hypothesis - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Love Hypothesis
Dostępny
110 szt.

When a fake relationship between scientists meets the irresistible force of attraction, it throws one woman?s carefully calculated theories on love into chaos. As a third-year Ph.D. candidate, Olive Smith doesn?t believe in lasting romantic relationships but her best friend does, and that?s what got her into this situation. Convincing Anh that Olive on her way to a happily ever after was always going to be tough, scientists require proof. So, like any self-respecting woman, Olive panics and kisses the first man she sees. That man is none other than Adam Carlsen, a young hotshot professor and well-known ass. Which is why Olive is positively floored when he agrees to keep her charade a secret and be her fake boyfriend. But when a big science conference goes haywire and Adam surprises her again with his unyielding support (and his unyielding abs), their little experiment feels dangerously close to combustion. Olive soon discovers that the only thing more complicated than a hypothesis on love is putting her own heart under the microscope.

55,00 zł
51,70 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,30 zł

2 osoby kupiły
70
Nie idź tam - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie idź tam
Dostępny
1269 szt.

Nikt nie usłyszy Twojego krzyku. Marta i Piotr znają się właściwie od zawsze. Od dwóch lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. On jest szanowanym lekarzem, a ona pedagogiem szkolnym w miejscowym liceum. Łączy ich prawdziwa miłość, ale i wspomnienie tragedii z przeszłości, kiedy w pobliskim lesie, podczas zorganizowanego po maturze ogniska, zostaje zamordowana przyjaciółka Marty – Karolina. Mimo upływu lat sprawcy do dziś nie odnaleziono. Za sprawą specjalistów z polskiego Archiwum X las zostaje ponownie przeszukany, świadkowie przesłuchani, pojawiają się nowe poszlaki i dowody, a sprawa zostaje znów otwarta. Jednocześnie Marta zaczyna dostawać anonimowe wiadomości sugerujące, że jej mąż, któremu ufa bezgranicznie, może mieć coś wspólnego z tragicznymi wydarzeniami w lesie. Czy ktoś był świadkiem morderstwa i dlaczego milczał przez tyle lat? Jak daleko jest w stanie posunąć się kobieta chcąca uchronić ukochanego mężczyznę i utrzymać wizerunek idealnego małżeństwa? I wreszcie czy człowiek z natury jest tylko dobry albo tylko zły?

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

2 osoby kupiły
71
A1134 GĄBKA KĄPIELOWA ZWYKŁA ZIELONA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A1134 GĄBKA KĄPIELOWA ZWYKŁA ZIELONA
Akuku
Dostępny
17 szt.

OPIS Delikatna gąbeczka została wykonana z atestowanej, ekologicznej gąbki specjalnie do wrażliwej skóry dziecka. Idealna podczas codziennych kąpieli. Przeznaczona jest zarówno dla dzieci, jak i niemowląt. Różnorodna kolorystyka przyciąga uwagę malucha, umożliwiając dokładne umycie. Poza tym zachęca dziecko do nauki samodzielnego dbania o higienę. Wyprodukowana w Polsce.

4,40 zł
3,99 zł

Rabat 9,3%
oszczędzasz 0,41 zł

2 osoby kupiły
72
Moja pierwsza książeczka. Kolorowanka i zadanka. Smerfy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja pierwsza książeczka. Kolorowanka i zadanka. Smerfy
Dostępny
64 szt.

Kolorowanka i zadanka to książka w sam raz dla najmłodszych dzieci, które dopiero odkrywają swoje liczne talenty i zdolności! W książce znalazły się zagadki, łamigłówki i duże, wyraźne obrazki do kolorowania z ulubionymi smerfami. Proste zadania do samodzielnego rozwiązywania sprawią dzieciom frajdę i przyniosą satysfakcję, rysowanie szlaczków korzystnie wpłynie na małą motorykę a czas spędzony z wesołymi smerfami będzie najlepszym sposobem na nudę! Najwyższy czas sprawdzić, co przyśniło się Śpiochowi w trakcie pracy, pomóc Smerfusiowi odnaleźć zagubione zabawki i ozdobić kolorami Mistrzostwa Smerfów w piłce nożnej. Książka została opracowana we współpracy z metodykiem nauczania początkowego.

8,00 zł
6,99 zł

Rabat 12,6%
oszczędzasz 1,01 zł

3 osoby kupiły
73
Śmierć z nieba. Alianckie naloty na polskie i niemieckie miasta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śmierć z nieba. Alianckie naloty na polskie i niemieckie miasta
Dostępny
139 szt.

Alianckie naloty na cele cywilne podczas drugiej wojny światowej nadal budzą wiele kontrowersji. Bombowce RAF i USA AF, niekiedy wspólnie, zniszczyły nie tylko słynne Drezno, ale także Szczecin, Świnoujście, Żary i Królewiec, zabijając tysiące mieszkańców. W efekcie amerykańskich nalotów na fabryki benzyny syntetycznej w okolicach Kędzierzyna-Koźla i Góry Świętej Anny zginęły setki Ślązaków polskiego pochodzenia. Bomby nie wybierały ofiar. Podczas bombardowania Peenemünde życie straciło wielu Niemców, w tym kilku uczonych pracujących nad bronią V – bliskich współpracowników Wernhera von Brauna. Niestety, niejako przy okazji śmierć poniosły setki cudzoziemskich robotników przymusowych, w tym również Polaków. Polacy ginęli też w czasie nalotów na fabryki w Poznaniu, Gdyni czy Czechowicach-Dziedzicach. Alianckie naloty na wschodnie obszary Trzeciej Rzeszy nie były, co prawda, tak intensywne jak w części zachodniej. Ziemie wschodnie, w tym włączone do Niemiec terytoria polskie, leżały bowiem dalej od baz lotniczych w Wielkiej Brytanii. Warto jednak przypomnieć, że ofiarami tych bombardowań byli nie tylko mieszkańcy Hamburga, Norymbergi czy Kolonii, o Berlinie nie wspominając, ale także Gdyni, Szczecina, Poznania i Gdańska. Leszek Adamczewski przypomina te, powoli już blaknące, karty z dziejów drugiej wojny światowej. Leszek Adamczewski – poznański pisarz i dziennikarz, urodzony w Szczecinie. Autor blisko trzydziestu książek. Od 2009 roku współpracuje z Wydawnictwem Replika, którego nakładem ukazały się między innymi opracowania poświęcone wojennym tajemnicom Dolnego i Górnego Śląska, Prus Wschodnich i Zachodnich, Pomorza oraz Kraju Warty i Generalnego Gubernatorstwa. Adamczewski jest także autorem publikacji o niemieckich badaniach nad bronią atomową oraz o największych katastrofach w powojennej Polsce.

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

2 osoby kupiły
74
Clipboard Instinct A4 składany z klipsem fioletowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Clipboard Instinct A4 składany z klipsem fioletowy
Berlingo
Dostępny
8 szt.

Stylowy Clipboard Berlingo z serii "Instinct". Pastelowe kolory z czarnymi wykończeniami, gwarantują unikatowy wygląd. Wysoka jakość wykończenia, grubość materiału: 1800 mikronów. Metalowy klips do mocowania dokumentów. Specjalne wycięcie na przywieszenie długopisu. Kolor fioletowy.

18,40 zł
16,99 zł

Rabat 7,7%
oszczędzasz 1,41 zł

2 osoby kupiły
75
Tatry Wysokie polskie i słowackie mapa w.2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tatry Wysokie polskie i słowackie mapa w.2
Dostępny
19 szt.

Mapa w bardzo dokładnej skali 1:25 000. Na mapie zamieszczono rysunki zwierząt i roślin w ich miejscu występowania. Aktualne szlaki piesze i rowerowe. W informatorze opisy dolin tatrzańskich.

12,10 zł
10,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 1,11 zł

2 osoby kupiły
76
Frankenstein. Czytamy w oryginale wielkie powieści - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Frankenstein. Czytamy w oryginale wielkie powieści
Dostępny
340 szt.

Seria wydawnicza „czytamy w oryginale” zawiera adaptacje największych dzieł literatury światowej w wersji dwujęzycznej, przeznaczonej dla uczących się języka angielskiego. Adaptacja powieści Mary Shelley Frankenstein została przygotowana z myślą o czytelnikach na poziomie średnio zaawansowanym, jednak dzięki obecności polskiego tłumaczenia z książki korzystać mogą również początkujący w nauce języka angielskiego.

16,90 zł
13,99 zł

Rabat 17,2%
oszczędzasz 2,91 zł

2 osoby kupiły
77
Jak wyobrażam sobie świat. Przemyślenia i opinie (wyd. 2022) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak wyobrażam sobie świat. Przemyślenia i opinie (wyd. 2022)
Dostępny
120 szt.

Najbardziej kompletny zbiór najważniejszych pism Alberta Einsteina. Wkład Alberta Einsteina w dziedzinę nauki stanowi temat ogromnej liczby książek. Jednak niewiele dzieł przedstawia równie wszechstronny i osobisty portret tego niezwykłego człowieka, który jeszcze za życia stał się legendą. Książka zawiera eseje od początków jego kariery aż po ostatni tekst z 1954 roku, czyli na rok przed śmiercią, kiedy to Einstein był powszechnie uważany za jeden z najbardziej twórczych intelektów w historii ludzkości. Tematyka rozważań obejmuje kwestie religii, praw człowieka, ekonomii, zasad rządzenia państwem, wojny jądrowej, a także przystępne wyjaśnienie zagadnień dotyczących teorii względności, grawitacji oraz właściwości czasoprzestrzeni. Teoria względności należy do teorii zasad. Aby więc ogarnąć jej istotę, należy zapoznać się przede wszystkim z zasadami, na których się ona opiera. * Tajemniczość jest naszym najpiękniejszym przeżyciem. Stanowi ona zasadnicze uczucie, które towarzyszy prawdziwej sztuce i wiedzy od samego ich zarania. * Ideałami, które mi przyświecały i stanowiły dla mnie nieustanne źródło radosnej ochoty do życia, były Dobroć, Piękno i Prawda. Banalne cele dążeń ludzkich: posiadanie, powodzenie w oczach bliźnich, zbytek, już od najmłodszych lat darzyłem lekceważeniem. - Albert Einstein

69,90 zł
48,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,97 zł

4 osoby kupiły
78
Klocki Konstrukcyjne 62-67 ElementÓw Military Display Alleblox 492869 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki Konstrukcyjne 62-67 ElementÓw Military Display Alleblox 492869
Alleblox, Alleblox
Dostępny
3 szt.

Zalety produktu klocki zwiększają sprawność umysłową, co przekłada się na kreatywność, pobudzają wyobraźnię oraz pozytywnie wpływają na rozw oacute j dziecka, pojazdy posiadają ruchome elementy, można ułożyć cztery r oacute żne pojazdy wojskowe. Komplet klock oacute w konstrukcyjnych ALLEBLOX to nowość w naszej ofercie. Pozwalają na budowanie urozmaiconych konstrukcji, budowli oraz pojazd oacute w, to idealna zabawa zar oacute wno dla małych jak i dużych konstruktor oacute w Łączą się z innymi popularnymi klockami konstrukcyjnymi, są lekkie oraz łatwe do składania. Z całej serii klock oacute w można ułożyć jeden duży pojazd wojskowy. Zawartość zestawu 12 zestaw oacute w klock oacute w od 62 do 67 element oacute w, instrukcje do składania. Wszystkie elementy wykonane z miękkiego plastiku. Wymiary/waga/baterie wymiary opakowania 1 szt. dł. x wys. x gł. cm 15x10x5, wymiary opakowania displaya dł. x wys. x gł. cm 30x20x15, waga opakowania 1 szt. kg 0,06 kg, waga produktu w opakowaniu display kg 0,88 kg, nie wymagają zasilania bateriami. Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 6 . Zestaw pakowany w display po 12 szt.

8,50 zł
7,99 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 0,51 zł

2 osoby kupiły
79
The Hennington Brothers. Tom 1. Powiedz, że zostaniesz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Hennington Brothers. Tom 1. Powiedz, że zostaniesz
Dostępny
204 szt.

Pełen emocji romans o drugich szansach jednej z najpopularniejszych autorek romansów przepełnionych emocjami Roztrzaskał mnie na kawałki. Złożył w całość. Jest moją trucizną, jest moim antidotum. Jedno słowo – ZOSTAŃ. To wszystko, co musiał powiedzieć. Zamiast tego wsiadł do tamtego autobusu, zabierając ze sobą moje serce. To było siedemnaście lat temu. Ruszyłam naprzód. Małżeństwo. Dzieci. Biały płotek. Wszystko, czego kiedykolwiek pragnęłam, ale mój mąż mnie zdradził i znów zostałam porzucona. Osamotniona, bez centa przy duszy i z dwójką chłopców, nie miałam innego wyjścia, jak wrócić do Tennessee. Nie miało go tam być. Powinnam być tam bezpieczna. Jednak przeznaczenie zawsze znajdzie sposób, żeby dać o sobie znać. Doskonała mieszanka emocji, romansu, niepokoju i nadziei. Powiedz, że zostaniesz to niezapomniana i wzruszająca lektura. Michaels przeszła samą siebie. – K. Bromberg, bestsellerowa autorka „New York Timesa” „Powiedz, że zostaniesz to urocza historia miłosna oparta na powiedzeniu „stara miłość nie rdzewieje”. Corinne Michaels umiejętnie gra na emocjach czytelnika, który raduje się i płacze wraz z bohaterami”. – Kate, mowmikate.pl Niezwykła historia drugich szans, uczenia się przebaczania, a przede wszystkim tego, jak ponownie zaufać tej samej osobie. Opowieść pisana emocjami, od której się nie oderwiecie, gwarantuję Wam. Gorąco polecam. – Grażyna, czytaninka.blogspot.com

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

2 osoby kupiły
80
Najpiękniejsze baśnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najpiękniejsze baśnie
Dostępny
63 szt.

W tym tomie zebrano zarówno klasyczne, jak i współczesne bajki, popularne i te mniej znane. Dzięki pięknym ilustracjom dzieci z łatwością przeniosą się do magicznego świata, a po lekturze będą mogły sprawdzić swoją wiedzę i spostrzegawczość, rozwiązując bajkowe łamigłówki.

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

3 osoby kupiły
81
Żel + szampon Psi Patrol. Chase, 400ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żel + szampon Psi Patrol. Chase, 400ml
EDG
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.10

Żel pod prysznic i szampon 2w1 z wizerunkiem Chase’a - bohatera z popularnej bajki „Psi Patrol” to produkt, który oczyszcza ciało i jest łagodny dla skóry dziecka. Jednocześnie ma bardzo przyjemny zapach. Wyjątkowa butelka z wizerunkiem pieska sprawi, że kąpiel stanie się świetną zabawą! Opakowanie 400 ml

24,99 zł
21,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,00 zł

2 osoby kupiły
82
Figurka pompon Królik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Figurka pompon Królik
Stnux
Dostępny
4 szt.

Zestaw z Królikiem to doskonały pomysł na kreatywne spędzenie czasu. Zrób pompon, pomaluj elementy z MDF, wszystko przymocuj na drewnianą podstawkę i oryginalna ozdoba do pokoju będzie gotowa. W zestawie: drewniana podstawka, elementy dekoracyjne z MDF, farby w 5 kolorach, pojemnika na wodę, 2 pędzelki, klej, włóczka, uchwyt.

33,90 zł
24,41 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,49 zł

2 osoby kupiły
83
The Hennington Brothers. Tom 2. Powiedz, że mnie chcesz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Hennington Brothers. Tom 2. Powiedz, że mnie chcesz
Dostępny
202 szt.

Drugi tom uwielbianego przez czytelniczki cyklu „The Hennington Brothers” Surowa, prawdziwa i brutalnie szczera podróż pełna drugich szans i zmieniających życie momentów. Podróż, w której odnajduje się szczęśliwe zakończenie w najbardziej nieprawdopodobnym miejscu. Nie ma mowy, żebym zakochała się w Wyatcie Henningtonie. Może zachować dla siebie ten swój południowy akcent, uśmiech, któremu nie sposób się oprzeć, i teksty na podryw. Popełniłam błąd, śpiąc z nim nie raz, lecz dwa razy. Nie jestem aż tak głupia, żeby dać mu szansę na trzecią rundę, szczególnie po tym, jak zostawił mnie w środku nocy, żebym sama odnalazła drogę do wyjścia. Przyrzekłam sobie wrócić do Filadelfii i zapomnieć o nim. Jednak łatwiej powiedzieć, niż zrobić. Po tym jak lekarz informuje mnie o ciąży, postanawiam wrócić do Bell Buckle. Daję nam trzy miesiące i jeśli w tym czasie nam się nie uda, znikam. Problem polega na tym, że kiedy wszystko obróci się przeciwko nam, wreszcie przekonam się, czy mu na mnie zależy, czy jednak moje obawy były uzasadnione... Zachwycające połączenie zawodu miłosnego i nadziei. Michaels pisze fascynujące romanse, których wprost nie sposób odłożyć na bok. – Helena Hunting, bestsellerowa autorka „New York Timesa” Corinne opisuje parę, która jest nam bliska, którą łatwo polubić i której będziesz kibicować aż do samego końca. To jak dotąd jej najlepsza książka! – J. Sterling, bestsellerowa autorka New York Timesa „Powiedz, że mnie chcesz to historia nie tylko o drugich szansach, poznawaniu siebie oraz walce o miłość, lecz także o tym, że związek nie składa się wyłącznie z pięknych chwil”. – Ewelina, @redgirl_books

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

2 osoby kupiły
84
Zakładka magnetyczna Granat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka magnetyczna Granat
Henry
Dostępny
129 szt.

Złocona uniwersalna i praktyczna magnetyczna zakładka do książki. Zapakowana w woreczek foliowy z euro zawiaszką.

7,99 zł
1 osoba kupiła
85
Schleich 70576 Skrzydlaty tęczowy jednorożec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Schleich 70576 Skrzydlaty tęczowy jednorożec
Schleich
Dostępny
3 szt.

Ukryty w górach na Tęczowej Wyspie żyje jednorożec Pegaz ze swoim młodym. Ich skrzydła mienią się wszystkimi kolorami tęczy, wspanialsze niż u wszystkich innych stworzeń na tej barwnej wyspie. Skrzydlaty tęczowy jednorożec ostatnio zabrał swojego malucha na przelot nad wyspą i na koniec tęczy. Tamtejsze elfy znają i kochają ich obu. Za każdym razem, gdy ich zobaczą, klaszczą, cieszą się i z niecierpliwością czekają na dzień Tęczowego Festiwalu. Bo wtedy obaj przyjdą do elfów i będą świętować razem z nimi. Będzie to najpiękniejszy i najbarwniejszy festiwal w bayali. Goście przyjadą z każdego miejsca, aby powitać dwa latające cuda i podziwiać ich piękno i kolory. Chcesz wziąć w tym udział? Firma Schleich jest producentem unikatowych, kolekcjonerskich figurek już od lat 50-tych XX wieku. Jej filozofią jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, stworzonych tak realistycznie i naturalnie jak to tylko możliwe, co stanowi o ich nieocenionym aspekcie edukacyjnym. Firma oferuje wiele serii tematycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie. Wymiary: 15 x 16 x 18cm (S × G × W)

71,90 zł
66,87 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 5,03 zł

2 osoby kupiły
86
A1133 GĄBKA KĄPIELOWA ZWYKŁA RÓŻOWA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A1133 GĄBKA KĄPIELOWA ZWYKŁA RÓŻOWA
Akuku
Dostępny
4 szt.

OPIS Delikatna gąbeczka została wykonana z atestowanej, ekologicznej gąbki specjalnie do wrażliwej skóry dziecka. Idealna podczas codziennych kąpieli. Przeznaczona jest zarówno dla dzieci, jak i niemowląt. Różnorodna kolorystyka przyciąga uwagę malucha, umożliwiając dokładne umycie. Poza tym zachęca dziecko do nauki samodzielnego dbania o higienę. Wyprodukowana w Polsce.

4,40 zł
3,99 zł

Rabat 9,3%
oszczędzasz 0,41 zł

1 osoba kupiła
87
Pakiet: Kazania Proboszcza z Ars - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Kazania Proboszcza z Ars
Dostępny
53 szt.

Pakiet Kazania Św. Jan Maria Vianney tom I i tom II. Pisał swe kazania między rokiem 1818 i 1827, a więc w pierwszych latach swego kapłaństwa.. We wszystkich jego naukach przebija się ogromna znajomość ludu, znakomity zmysł spostrzegawczy i prawdziwie apostolska śmiałość w karceniu grzechów i błędów.??

115,00 zł
87,40 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 27,60 zł

1 osoba kupiła
88
Atlas ziół krajowych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas ziół krajowych
Dostępny
36 szt.

Bogato ilustrowany atlas wprowadza w zagadnienia stosowania ziół oraz produkcji surowców zielarskich z roślin uprawianych w ogrodzie lub dziko rosnących. Wiedzą dzielą się producenci ziół, naukowcy z ośrodków badawczych i doświadczalnych oraz zioło-lekarze z zakonu ojców Bonifratrów. Książka - dzięki przejrzystemu tekstowi oraz klarownemu układowi uzupełnionemu doskonałymi ilustracjami - świetnie systematyzuje zagadnienia z tej dziedziny i pozwala na szybkie wyszukanie potrzebnych informacji.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

1 osoba kupiła
89
Zbrodnia i kara - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Zbrodnia i kara
Dostępny
25 szt.

Rozum jest sługą namiętności. Rodion Raskolnikow siekierą morduje starą lichwiarkę i jej siostrę, Lizawietę. Wierzy, że ma prawo zabijać. Morderstwo jest dla niego sprawdzianem odwagi i determinacji. Ale tam,gdzie jest zbrodnia,musi być i kara. Siedmioro autorów bestsellerowych kryminałów mierzy się z tematem jednej z najsłynniejszych powieści Fiodora Dostojewskiego - "Zbrodni i kary". W obliczu śmierci wszyscy stają się równi.

49,90 zł
26,95 zł

Rabat 46,0%
oszczędzasz 22,95 zł

1 osoba kupiła
90
LogoBOX. Uniwersalny zestaw logopedyczny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LogoBOX. Uniwersalny zestaw logopedyczny
Dostępny
36 szt.

LogoBOX to wygodny w użyciu zestaw narzędzi dla każdego logopedy. Dzięki umieszczeniu tak wielu materiałów w jednej teczce specjaliści otrzymują komplet pomocy gotowych do prostego zastosowania w ćwiczeniach: - oddechowych, - narządów mowy, - artykulacyjnych. „Logopedyczny box” – zawierający materiały, które mogą być wykorzystywane do różnych celów terapeutycznych na rozmaite sposoby – to odpowiedź na odmienne potrzeby logopedów. Pomoce do różnorodnego zastosowania umieszczono w teczce, dzięki czemu można je mieć zawsze pod ręką! Zestaw tworzą: - instrukcja z propozycjami wykorzystania materiałów, - materiały graficzne do wykorzystania w grach logopedycznych. Liczne wskazówki, pomysły oraz warianty gier pomogą logopedom w stworzeniu własnych scenariuszy zajęć na podstawie umieszczonych w teczce kart, które można: drukować, wycinać, zmniejszać lub powiększać, kolorować, uzupełniać o nowe elementy. „LogoBOX” to zestaw przygotowany po to, by stanowić inspirację do dalszych kreatywnych działań! Do materiału terapeutycznego używanego w czasie gier można na przykład wykorzystać serię uniwersalnych pomocy logopedycznych uniLOGO wydanych przez Wydawnictwo Harmonia.

56,00 zł
44,24 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 11,76 zł

1 osoba kupiła
91
Tacy jesteśmy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tacy jesteśmy
Dostępny
18 szt.

Dzięki kartom pracy Tacy jesteśmy uczniowie poznają swoje cechy charakteru i emocje, które najczęściej się u nich pojawiają. Uczą się nad nimi panować, dowiadują się, z czego one mogą wynikać i do czego prowadzić. Poznają również sposoby rozwijania dobrych cech charakteru oraz skutecznego zapanowania nad tymi złymi. Publikacja przeznaczona jest dla dzieci z problemami emocjonalnymi, a także problemami z zachowaniem i wyrażaniem oraz nazywaniem emocji. Karty pracy zawierają zarówno zadania, dzięki którym uczeń może na podstawie tekstu lub ilustracji opowiedzieć o cechach charakteru, stanach emocjonalnych, przeanalizować różne sytuacje społeczne, jak i takie, podczas wykonywania których aktywność dziecka polega na rysowaniu, kolorowaniu, wycinaniu oraz wklejaniu.

39,50 zł
31,21 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,29 zł

1 osoba kupiła
92
Kredki OŁÓwkowe 12 KolorÓw Psi Patrol Starpak 490879 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki OŁÓwkowe 12 KolorÓw Psi Patrol Starpak 490879
Starpak
Dostępny
382 szt.

Zalety produktu wysoka jakość rysik oacute w, najbardziej podstawowe przybory plastyczne w przedszkolu i szkole, żywe i intensywne kolory, łatwe w struganiu, nie łamią się, nie brudzą, pakowane w pudełko z systemem easy open dzięki, kt oacute remu można je łatwo otworzyć i potem zamknąć. Komplet 12 kredek STARPAK w kartonowym pudełku z licencją Psi Patrol. Kredki to najbardziej podstawowe przybory plastyczne. Wykorzystywane podczas zabawy i nauki w domu, przedszkolu i szkole. Wszystkie kredki STARPAK mają żywe kolory, dzięki czemu tworzone prace będą zachwycały intensywnością i nasyceniem barw. Kredki STARPAK są łatwe w struganiu i nie łamią się, co jest bardzo ważne, szczeg oacute lnie dla młodszych dzieci. Dzięki tym kredkom można precyzyjnie rysować kształty i kontury oraz kolorować. Zmieniając nacisk można uzyskać bardziej lub mniej intensywny kolor. Zapoznaj się r oacute wnież z innymi produktami STARPAK z licencją Psi Patrol Zawartość opakowania 12 kredek oł oacute wkowych w 12 kolorach. Kredki wykonane z kolorowanego węgla drzewnego grafit w drewnianej osłonce. Wymiary/waga wymiary produktu dł. cm 18 cm, wymiary opakowania wys. x szer. x gł. cm 21x9x1, waga produktu bez opakowania 1 szt. kg 0,01 kg, waga produktu w opakowaniu kg 0,07 kg. Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 3 . Kredki pakowane w kartonik.

8,99 zł
1 osoba kupiła
93
Komisarz Ricciardi. Tom 4. Święto zmarłych. Jesień komisarza Ricciardiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komisarz Ricciardi. Tom 4. Święto zmarłych. Jesień komisarza Ricciardi...
Dostępny
21 szt.

Święto Zmarłych to ostatnia powieść cyklu, którego głównym bohaterem jest komisarz Ricciardi. Jesienią 1931 roku w smaganym deszczem Neapolu znaleziono ciało ubogiego chłopca. Choć wszystkie poszlaki wskazują na to, że przyczyną śmierci był nieszczęśliwy wypadek, wiedziony intuicją i niezwykłym darem poznawania myśli zmarłych, komisarz Ricciardi podejmuje śledztwo, które zaprowadzi go w niespodziewane miejsca i ciemne zakamarki miasta, szykującego się na wizytę samego Duce. Tymczasem o serce zielonookiego komisarza zabiegają dwie kobiety, pochodzące z dwóch różnych światów. Czy Riccardi zdecyduje się porzucić kawalerskie życie i zwiąże się z pełną ciepła sąsiadką z naprzeciwka? A może wpadnie w sidła zastawione na niego przez pewną siebie, bogatą wdowę obracającą się w najwyższych kręgach elit społecznych?

40,00 zł
30,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

1 osoba kupiła
94
Wincenty Witos 1874-1945 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wincenty Witos 1874-1945
Dostępny
55 szt.

Wincenty Witos to jeden z najwybitniejszych polityków w historii Polski. Uzupełniona wersja albumu stanowi jego drugie wydanie. Publikacja ta jest próbą przybliżenia Czytelnikom, zwłaszcza młodym, sylwetki tego wybitnego Polaka oraz kontekstu historycznego, w którym żył.

69,00 zł
49,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,32 zł

1 osoba kupiła
95
Zachmurzenie umiarkowane - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zachmurzenie umiarkowane
Dostępny
214 szt.

Pełna emocji i refleksji lektura o tym, że odejście od przyzwyczajenia bywa zbawienne i daje szansę na głębsze poznanie siebie i drugiego człowieka. „Pojawił się cały system tajemnych znaków, sugerujących, że poza rzeczywistością, na którą Karol już dawno wyraził milczącą zgodę, istnieje inne życie. I codziennie utwierdzał się w przekonaniu, że ono jest wszędzie tam, gdzie nie ma Róży.” fragment książki Po trzydziestu latach związku Karol Polny opuszcza swoją żonę Różę, z domu Król. Niezauważany i niedoceniany przez towarzyszkę życia, zmęczony jej ciągłą frustracją i marchewką z groszkiem podejmuje decyzję o przeprowadzce do altany na ogródkach działkowych. Co zmusiło go do tak drastycznego kroku? Jak zareaguje Róża, bliscy, przyjaciele, znajomi? Mogłaby to być jeszcze jedna opowieść o piekle codzienności z samotnością w tle. Ale poczucie humoru autorki, jej dystans do opowiadanej historii i życzliwość dla bohaterów sprawiają, że otrzymujemy zapis przezabawnej, a jakże głęboko psychologicznej prawdy o nas samych.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

1 osoba kupiła
96
Tiny Smarts zawieszka z grzechotką KOALA - Boho Chic - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,10 zł
1 osoba kupiła
97
Poznaję i utrwalam angielskie słówka od 6 lat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poznaję i utrwalam angielskie słówka od 6 lat
Dostępny
55 szt.

W książce "Poznaję i utrwalam angielskie słówka od 6 lat" sympatyczni bohaterowie zapraszają do nauki i zabawy z językiem angielskim. Słownictwo w tej książce zostało przygotowane zgodnie z obowiązującą podstawą programową. Z "Poznaję i utrwalam angielskie słówka" dzieci: - poznają i powtórzą nazwy zwierząt, mebli, zabawek, pojazdów, ubrań i produktów spożywczych, - rozwiążą ciekawe zadania z tym słownictwem i odgadną rymowane zagadki, - poćwiczą poprawną wymowę i nauczą się prowadzić proste dialogi. - możliwość zbierania punktów na stronach powtórzeniowych i zabawa z naklejkami dodatkowo zmotywują dzieci do pracy z książką. W książce "Poznaję i utrwalam angielskie słówka" nauka angielskiego odbywa się poprzez zabawę. Ta metoda zawsze przynosi wspaniałe efekty!

16,99 zł
2 osoby kupiły
98
Wprowadzenie do Arduino wyd. 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
58,80 zł
44,10 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,70 zł

1 osoba kupiła
99
Obce stany - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Obce stany
Dostępny
14 szt.

Podejdźmy do tego z miłością Najpierw czytam maila od rektora: „Wczoraj w mediach społecznościowych pojawił się post zawierający obrazy «niestosowne rasowo» (racially insensitive). Pragnę zapewnić, że uniwersytet nie popiera i nie akceptuje takiego zachowania”. Potem na Facebooku widzę „obraz”, o którym mowa. Na zdjęciu dwie białe dziewczyny z twarzami pokrytymi czarną mazią pochylają się nad smartfonem. Pod spodem kolorowy napis: Young, black and proud. Celebrating Black History Month 2017. Tego samego dnia przy lunchu koleżanka z wydziału przedstawia mi wersję wydarzeń zlepioną z zasłyszanych informacji i domysłów: dwie studentki pierwszego roku, współlokatorki w akademiku, robią sobie maseczkę węglową na cerę. Rozbawia je widok własnych twarzy pomalowanych na czarno. Koniecznie muszą zrobić sobie zdjęcie i przesłać je znajomym. Kiedy próbują umieścić zdjęcie na Snapchacie, aplikacja podsuwa im nowy filtr, stworzony z okazji dorocznych obchodów miesiąca afroamerykańskiej historii. To także je śmieszy. Snapchat „myśli”, że są Afroamerykankami! Ale komedia! Dziewczyny akceptują podsunięty im napis i rozsyłają swój wizerunek w roli „młodych, czarnych i dumnych” do grupy znajomych na Snapchacie. W tej grupie, złożonej w większości z białych, jest jedna czarna studentka, której ten obraz nie bawi. Przeciwnie, czuje się wyśmiana i poniżona. Biała twarz pomalowana na czarno to przecież niesławna blackface, element rasistowskich minstrel shows.

42,00 zł
21,00 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 21,00 zł

1 osoba kupiła
100
When Life Happened - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
When Life Happened
Dostępny
1043 szt.

Życie dzieje się w okamgnieniu. W przestrzeni pomiędzy czasem. Między pierwszym i ostatnim oddechem. Parker Cruse nienawidzi oszustów. To może mieć coś wspólnego z tym, że jej chłopak sypiał z jej siostrą bliźniaczką… Pewien żart, tuż po ślubie, zakończył definitywnie relacje między siostrami. Parker Cruse postanawia zachowywać się jak dojrzała kobieta. Krok pierwszy: wyprowadzić się z rodzinnego domu. Krok drugi: znaleźć pracę. Nadarza się ku temu okazja, gdy Parker poznaje nowego sąsiada - Gusa Westmana. Mężczyzna w dość seksowny sposób wypowiada jej imię… Krok trzeci: nie oceniać. Krok czwarty: pamiętać - życie dzieje się w okamgnieniu.

49,90 zł
24,95 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 24,95 zł

1 osoba kupiła
Wróć do góry