hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.06.10

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 10 czerwca 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Kicia Kocia na rowerze (Anita Głowińska), na drugim Zestaw do szycia Plecak Jednorożec (Stnux). Kolejny produkt to Miziołki wracają, czyli Kaszydło rządzi (Joanna Olech) oraz Trening umiejętności społecznych dzieci i młodzieży (Joanna Węglarz, Dorota Bentkowska).
1
Kicia Kocia na rowerze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Kicia Kocia na rowerze
Dostępny
1389 szt.

Mama i tata kupili Kici Koci prawdziwy rower. Teraz Kicia Kocia musi nauczyć się na nim jeździć! Nie jest łatwo, ale rodzice służą pomocą, a Kicia Kocia się nie poddaje. Jak zakończy się wspólna nauka?

9,90 zł
6,99 zł

Rabat 29,4%
oszczędzasz 2,91 zł

92 osoby kupiły
2
Zestaw do szycia Plecak Jednorożec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do szycia Plecak Jednorożec
Stnux
Dostępny
122 szt.

Zestaw do szycia - Plecak Jednorożec - to idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu. Dzięki temu zestawowi, każda dziewczynka może uszyć plecak o wymiarach około 23 x 20 x 6,5 cm, który będzie idealnym dopełnieniem modnych stylizacji. Zestaw zawiera: elementy z filcu i pluszu gotowe do zszycia, elementy dekoracyjne, nici, plastikową igłę, instrukcję.

52,39 zł
46,10 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,29 zł

41 osób kupiło
3
Miziołki wracają, czyli Kaszydło rządzi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miziołki wracają, czyli Kaszydło rządzi
Dostępny
787 szt.

Rodzina Miziołków istnieje naprawdę. Od pierwszego wydania książki upłynął szmat czasu. Jej bohaterom przybyło lat, a książce kolejnych dodruków. W międzyczasie Dynastia Miziołków była nagradzana, tłumaczona, a nawet weszła do podręczników, co wprawiło w osłupienie całą rodzinę. Autorkę wielokrotnie pytano: Kiedy dalszy ciąg Dynastii? Wymigiwała się od odpowiedzi, zajęta innymi projektami. Aż przyszedł dzień, kiedy zabrakło jej wykrętów i w głowie pojawił się pomysł na kontynuację – tym razem z pomocą Kaszydła, siostry Miziołka. I oto oni: Miziołek-maturzysta, Kaszydło-nastolatka i Mały Potwór-dziewięcioletni umysł ostry jak brzytwa. Wszelkie podobieństwo osób, nazwisk i zdarzeń zamieszczonych w książce, do prawdziwych, jest NIEPRZYPADKOWE Pozdrawiam serdecznie! Mamiszon

34,90 zł
20,59 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 14,31 zł

29 osób kupiło
4
Trening umiejętności społecznych dzieci i młodzieży - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trening umiejętności społecznych dzieci i młodzieży
Dostępny
491 szt.

Książka jest adresowana do specjalistów pracujących z dziećmi w wieku szkolnym i z młodzieżą. Jej celem jest przybliżenie metody pracy, jaką jest TUS, oraz skuteczne przygotowanie czytelników do prowadzenia tego rodzaju treningów zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Publikacja stanowi swojego rodzaju drogowskaz, który podpowie specjalistom, jak przygotować się do prowadzenia zajęć, na co zwrócić uwagę i na czym się skupić oraz jak poradzić sobie z sytuacjami trudnymi. Książka składa się z dwóch części - wprowadzenia teoretycznego oraz prawie 100 ćwiczeń praktycznych do wykorzystania podczas treningów.

49,50 zł
41,09 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 8,41 zł

22 osoby kupiły
5
Cocomelon. Książka do wyklejania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cocomelon. Książka do wyklejania
Dostępny
264 szt.

Cocomelon – ulubieniec najmłodszych i fenomen Youtube zaprasza do zabawy z czytaniem i wyklejaniem. Książka do wyklejania to zupełnie nowy wymiar zabawy z naklejkami! Każdą z ośmiu kolorowych stron z fantastyczną scenerią można uzupełniać na swój sposób, za każdym razem inaczej, w zależności od pomysłowości i wyobraźni małego czytelnika. Dołączone do książki naklejki wielokrotnego użytku i specjalny papier pomogą wypełnić pokój JJ zabawkami, pomóc rodzinie przygotować posiłek w kuchni, a na plac zabaw zaprosić koleżanki i kolegów z przedszkola, żeby radość ze wspólnie spędzonego czasu była jeszcze większa. Uzupełnianie scen naklejkami to świetna zabawa, która daje satysfakcje płynącą z samodzielnego komponowania ilustracji, a przy tym rozwija kreatywność i zdolności manualne dziecka.

13,44 zł
8,99 zł

Rabat 33,1%
oszczędzasz 4,45 zł

20 osób kupiło
6
Franklin zazdrosny o przyjaciela - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Franklin zazdrosny o przyjaciela
Dostępny
116 szt.

Miś jest najlepszym przyjacielem Franklina. Kiedy bawi się z kolegą królikiem w nową zabawę w szyszki, żółwik jest zazdrosny, bo chciał się pobawić w budowanie kamiennych wieży. Gdy do misia i królika dołączają pozostali koledzy, czyli ślimak, bóbr i gąska, Franklin staje się jeszcze bardziej smutny. Chciał się bawić tylko z misiem, a nie z innymi kolegami. Czy żółwik stracił swojego przyjaciela na zawsze? Należące do tej serii tytuły powstały w oparciu o odcinki filmowe przygód żółwia Franklina. Cechą wyróżniającą tę serię jest szata graficzna: znani bohaterowie pojawiają się na nowoczesnych, trójwymiarowych ilustracjach wykonanych techniką komputerową.

9,99 zł
6,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 3,00 zł

18 osób kupiło
7
Moja pierwsza książeczka. Kolorowanka i zadanka. Bing - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja pierwsza książeczka. Kolorowanka i zadanka. Bing
Dostępny
409 szt.

Kolorowanka i zadanka to książka w sam raz dla maluchów, które dopiero odkrywają swoje liczne talenty i zdolności! Są tu prościutkie łamigłówki ukierunkowane na to, by dać dziecku satysfakcję z wykonanego zadania, a przy okazji przepędzić nudę! Nieskomplikowane szlaczki, łatwe wyszukiwanki i bardzo proste zadania na spostrzegawczość, a do tego duże i wyraźne obrazki do kolorowania zostały opracowane we współpracy z metodykiem nauczania początkowego. Pora więc pomóc Bingowi wybrać produkty na śniadanie i uporządkować zabawki na półkach, narysować kratka po kratce portret Flopa i obrysować kredką swoją rączkę w przygotowanej do tego ramce. Towarzystwo bohaterów znanych z ulubionej kreskówki sprawi, że zabawa będzie jeszcze lepsza!

8,00 zł
5,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 2,01 zł

18 osób kupiło
8
Wyrazy i zdania do nauki czytania. Duże litery. Piłkarze i my - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,49 zł
5,99 zł

Rabat 36,9%
oszczędzasz 3,50 zł

16 osób kupiło
9
Pies z terakoty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pies z terakoty
Dostępny
33 szt.

Komisarz Montalbano od lat towarzyszy polskim czytelnikom, a grono jego miłośników stale się rozrasta. Dzięki niniejszej serii wznowień również ci, którzy dopiero teraz odkrywają twórczość Camilleriego, mają szansę na poznanie wszystkich sycylijskich śledztw i perypetii barwnego komisarza. W Psie z terakoty wątek kryminalny łączy się z gorzko-ironicznym obrazem sycylijskiej prowincji. W miasteczku Vigàta dzieją się rzeczy zdumiewające: jeden z mafijnych bossów koniecznie chce się oddać w ręce policji; złodzieje z niezrozumiałych powodów porzucają ciężarówkę z wielkim łupem. Sprawy jeszcze bardziej się komplikują, kiedy ginie jedyny świadek kradzieży i gdy dochodzi do zamachu na życie "nawróconego" gangstera. Sensacyjny zwrot w śledztwie stanowi odkrycie tajemniczej groty z ciałami zamordowanych kochanków. Znalezione przy nich przedmioty, w tym pies z terakoty, mogą wskazywać na zbrodnię rytualną, badania zaś poświadczają, że do tragedii doszło przed pięćdziesięciu laty. Na podstawie książek o komisarzu Montalbano powstał popularny cykl filmów dostępny na platformie Netflix.

39,00 zł
26,52 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 12,48 zł

14 osób kupiło
10
7 nawyków szczęśliwego dziecka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7 nawyków szczęśliwego dziecka
Dostępny
2175 szt.

Wystarczy 7 prostych historii, żeby nauczyć dziecko dobrych nawyków. Poznajcie przyjaciół z krainy Siedmiu Dębów, którzy wam w tym pomogą. Witek nauczy organizacji czasu. Kudłatek przekona, że warto określić sobie cel działania. Lilka zwróci uwagę na współpracę z innymi, a Wandzia przypomni, dlaczego warto zadbać o siebie. Obowiązkowy tytuł dla wszystkich rodziców i dzieci! 7 nawyków szczęśliwego dziecka to zbiór zabawnych i pięknie zilustrowanych opowiadań, które przybliżają rodzicom i dzieciom metodę 7 nawyków skutecznego działania. Bohaterowie każdego opowiadania uczą się jednego z dobrych nawyków. Dzięki temu dzieci poznają 7 prostych kroków, które pomogą im mądrze planować czas na naukę i odpoczynek, być dobrymi przyjaciółmi i lubianymi kolegami, radzić sobie, gdy pojawiają się kłopoty, i nie poddawać się presji grupy. Sean Covey - amerykański pisarz i inspirujący mówca. Syn Stephana R. Coveya, autora 7 nawyków skutecznego działania. Studiował filologię angielską na Uniwersytecie im. Brighama Younga oraz ekonomię w Harvard Business School. Wychowuje czworo dzieci. Gdyby nie pisał książek, to prawdopodobnie zostałby piłkarzem.

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

14 osób kupiło
11
Zestaw do szycia - Torebka jednorożec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do szycia - Torebka jednorożec
Stnux
Dostępny
49 szt.

Zestaw do szycia - Torebka Jednorożec -to idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu. Dzięki zestawowi, każda dziewczynka może uszyć torebkę o wymiarach około 17 cm x 20 cm, która będzie idealnym dopełnieniem stylizacji. Zestaw zawiera: elementy z filcu i pluszu gotowe do zszycia, elementy dekoracyjne, metalowy łańcuszek, metalowe zapinki i kółeczka, nici, plastikową igłę, guzik, ruchome oczy, instrukcję.

43,65 zł
38,41 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,24 zł

14 osób kupiło
12
Dziewczyna lotnika - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziewczyna lotnika
Dostępny
1119 szt.

Piękna opowieść o życiu w cieniu wojny,o zniszczonych marzeniach i o miłości, która zwycięża wszystko! W 1937 roku Iza i Janek zakochują się w sobie. Niestety niedługo potem wybucha wojna, która sprawia, że ich plany obracają się w gruzy. Janek angażuje się w walki powietrzne i traci kontakt z ukochaną. Tymczasem los nie oszczędza Izy. Kobieta wraz z małą córeczką zostaje zmuszona do podjęcia decyzji, która na zawsze zaważy na jej przyszłości. Próbuje przy tym żyć nadzieją, że gdy skończy się wojna, Janek wróci i uratuje ją z rąk oprawcy. Nie wie jednak, że stawką jest nie tylko ich miłość, ale i życie. Jak wiele można poświęcić, by uratować ukochaną osobę? Czy miłość rzucona w wie okrutnej historii, w końcu zwycięży?

44,90 zł
29,63 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 15,27 zł

12 osób kupiło
13
A1133 GĄBKA KĄPIELOWA ZWYKŁA RÓŻOWA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
A1133 GĄBKA KĄPIELOWA ZWYKŁA RÓŻOWA
Akuku
Dostępny
1 szt.

OPIS Delikatna gąbeczka została wykonana z atestowanej, ekologicznej gąbki specjalnie do wrażliwej skóry dziecka. Idealna podczas codziennych kąpieli. Przeznaczona jest zarówno dla dzieci, jak i niemowląt. Różnorodna kolorystyka przyciąga uwagę malucha, umożliwiając dokładne umycie. Poza tym zachęca dziecko do nauki samodzielnego dbania o higienę. Wyprodukowana w Polsce.

4,40 zł
2,68 zł

Rabat 39,1%
oszczędzasz 1,72 zł

12 osób kupiło
14
Szydełkowanie. 15 pomysłów na prezent - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szydełkowanie. 15 pomysłów na prezent
Dostępny
220 szt.

Szydełkowanie to skarbnica oryginalnych i inspirujących wzorów dla początkujących oraz doświadczonych rękodzielników. Obowiązkowa pozycja dla osób pragnących poznać i udoskonalić technikę szydełkowania maskotek. - 5 girland, - 10 maskotek, - 15 projektów ze szczegółowymi opisami wykonania i kolorowymi ilustracjami. Zacznij od pluszowej pszczółki albo pstrokatej sowy. Następnie spróbuj zrobić fioletowego hipopotama lub przytulnego zajączka. Jeśli preferujesz większe maskotki, polecamy zmierzyć się ze schematem misia i słonia. Ukoronowaniem poradnika są niepowtarzalne girlandy, które ozdobią dziecięcy pokój. Książka powstała po to, by sprawić radość bliskim.

39,90 zł
26,33 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 13,57 zł

12 osób kupiło
15
Wyrazy i zdania do nauki czytania. Duże litery. Traktory. Ciekawostki dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyrazy i zdania do nauki czytania. Duże litery. Traktory. Ciekawostki ...
Dostępny
112 szt.

Książka do rozwijania zainteresowań technicznych małych czytelników oraz pierwszych prób w czytaniu. Podstawowe informacje oraz ciekawostki o traktorach napisane są tu prostymi zdaniami i dużą czcionką, by ułatwić dziecku czytanie. Czytaj i dowiedz się więcej!

7,50 zł
5,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 1,51 zł

11 osób kupiło
16
A1134 GĄBKA KĄPIELOWA ZWYKŁA ZIELONA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A1134 GĄBKA KĄPIELOWA ZWYKŁA ZIELONA
Akuku
Dostępny
18 szt.

OPIS Delikatna gąbeczka została wykonana z atestowanej, ekologicznej gąbki specjalnie do wrażliwej skóry dziecka. Idealna podczas codziennych kąpieli. Przeznaczona jest zarówno dla dzieci, jak i niemowląt. Różnorodna kolorystyka przyciąga uwagę malucha, umożliwiając dokładne umycie. Poza tym zachęca dziecko do nauki samodzielnego dbania o higienę. Wyprodukowana w Polsce.

4,40 zł
3,99 zł

Rabat 9,3%
oszczędzasz 0,41 zł

11 osób kupiło
17
Obrazki wyklejanki. Magic - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obrazki wyklejanki. Magic
Stnux
Dostępny
146 szt.

Obrazki do wyklejania to super zajmująca zabawa, która uczy cierpliwości i precyzji. Naklejaj elementy na ponumerowane miejsca i stwórz swój ulubiony obrazek: wróżki, syrenki, tęczy lub jednorożca. W zestawie: 4 obrazki o wym. 20x20 cm, 8 arkuszy z naklejkami, instrukcja.

19,90 zł
17,99 zł

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,91 zł

10 osób kupiło
18
Franklin i superbohater (wyd. 2022) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10,70 zł
6,99 zł

Rabat 34,7%
oszczędzasz 3,71 zł

10 osób kupiło
19
Franklin gra w hokeja (wyd. 2022) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,99 zł
6,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 3,00 zł

10 osób kupiło
20
Wyrazy i zdania do nauki czytania. Duże litery. Detektywi i my - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,49 zł
5,99 zł

Rabat 36,9%
oszczędzasz 3,50 zł

9 osób kupiło
21
Wyrazy i zdania do nauki czytania. Duże litery. Motocykle. Ciekawostki dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyrazy i zdania do nauki czytania. Duże litery. Motocykle. Ciekawostki...
Dostępny
58 szt.

Książka do rozwijania zainteresowań technicznych małych czytelników oraz pierwszych prób w czytaniu. Podstawowe informacje oraz ciekawostki o motocyklach napisane są tu prostymi zdaniami i dużą czcionką, by ułatwić dziecku czytanie. Czytaj i dowiedz się więcej!

7,50 zł
5,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 1,51 zł

9 osób kupiło
22
Smakowite drzewa. Wydanie rozszerzone - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smakowite drzewa. Wydanie rozszerzone
Dostępny
407 szt.

Autorka Skarbów ogrodu, Jadalnych kwiatów i Pysznych chwastów po raz kolejny zaskakuje potrawami z darów dzikiej natury! Tym razem proponuje niepowtarzalne przepisy na dania z drzew. Spróbuj marynowanych szyszek, bukowej nutelli czy lipowych lodów. Ugotuj sosnowe risotto, upiecz chleb z żołędzi i zrób keczup z głogu. Zaskocz swoich gości oryginalnymi daniami prosto z lasu. Najlepsza książka kulinarna 2018 roku według Międzynarodowej Akademii Gastronomicznej (AIG PRIX)!

69,90 zł
43,34 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 26,56 zł

9 osób kupiło
23
Dolina Muminków. Książka do wyklejania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dolina Muminków. Książka do wyklejania
Dostępny
103 szt.

Muminek, Panna Migotka, Włóczykij, Bobek i Mała Mi zapraszają do zabawy z naklejkami! Ta książeczka to osiem fantastycznych scen z Doliny Muminków – nowego serialu telewizyjnego, które można uzupełnić naklejkami. Specjalny papier użyty w książce pozwala na wielokrotne odklejanie i przyklejanie naklejek. Dzięki temu małe trolle i ich przyjaciele mogą zmieniać miejsce w zależności od pomysłów malucha, wędrując z jednej strony na drugą! Uzupełnianie scen naklejkami to świetna zabawa, która daje satysfakcję płynącą z samodzielnego komponowania ilustracji, a przy tym rozwija kreatywność i zdolności manualne dziecka.

12,99 zł
9,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,00 zł

8 osób kupiło
24
Kredki OŁÓwkowe 12 KolorÓw Psi Patrol Starpak 490879 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki OŁÓwkowe 12 KolorÓw Psi Patrol Starpak 490879
Starpak
Dostępny
87 szt.

Zalety produktu wysoka jakość rysik oacute w, najbardziej podstawowe przybory plastyczne w przedszkolu i szkole, żywe i intensywne kolory, łatwe w struganiu, nie łamią się, nie brudzą, pakowane w pudełko z systemem easy open dzięki, kt oacute remu można je łatwo otworzyć i potem zamknąć. Komplet 12 kredek STARPAK w kartonowym pudełku z licencją Psi Patrol. Kredki to najbardziej podstawowe przybory plastyczne. Wykorzystywane podczas zabawy i nauki w domu, przedszkolu i szkole. Wszystkie kredki STARPAK mają żywe kolory, dzięki czemu tworzone prace będą zachwycały intensywnością i nasyceniem barw. Kredki STARPAK są łatwe w struganiu i nie łamią się, co jest bardzo ważne, szczeg oacute lnie dla młodszych dzieci. Dzięki tym kredkom można precyzyjnie rysować kształty i kontury oraz kolorować. Zmieniając nacisk można uzyskać bardziej lub mniej intensywny kolor. Zapoznaj się r oacute wnież z innymi produktami STARPAK z licencją Psi Patrol Zawartość opakowania 12 kredek oł oacute wkowych w 12 kolorach. Kredki wykonane z kolorowanego węgla drzewnego grafit w drewnianej osłonce. Wymiary/waga wymiary produktu dł. cm 18 cm, wymiary opakowania wys. x szer. x gł. cm 21x9x1, waga produktu bez opakowania 1 szt. kg 0,01 kg, waga produktu w opakowaniu kg 0,07 kg. Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 3 . Kredki pakowane w kartonik.

8,99 zł
8 osób kupiło
25
Pakiet Wojownicy Magnga: Szara Pręga Trylogia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet Wojownicy Magnga: Szara Pręga Trylogia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.31

Pakiet Trylogia Szara pręga: Zagubiony wojownik Schronienie wojownika Powrót wojownika

79,00 zł
58,46 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 20,54 zł

8 osób kupiło
26
7 nawyków szczęśliwego dziecka. Nowe historie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7 nawyków szczęśliwego dziecka. Nowe historie
Dostępny
1586 szt.

7 nowych i prostych historii, które nauczą dziecko dobrych nawyków. Przyjaciele z krainy Siedmiu Dębów wracają z nowymi przygodami! Ala przekona, że warto określić swój cel działania. Wandzia zwróci uwagę na współpracę z koleżankami i kolegami, a Igiełka podkreśli, jak ważne jest zadbanie o siebie. Witek przypomni, dlaczego nie zawsze warto porównywać się z innymi. *** 7 nawyków szczęśliwego dziecka. Nowe historie to jeszcze więcej zabawnych i pięknie zilustrowanych opowiadań, które przybliżą rodzicom i dzieciom metodę 7 nawyków skutecznego działania. Bohaterowie każdego opowiadania uczą się jednego z dobrych nawyków. Dzięki temu dzieci poznają 7 prostych kroków, które pomogą im mądrze planować czas na naukę i odpoczynek, być dobrymi przyjaciółmi i lubianymi kolegami, radzić sobie, gdy pojawiają się kłopoty, i nie poddawać się presji grupy.

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

8 osób kupiło
27
A1132 GĄBKA KĄPIELOWA ZWYKŁA ŻÓŁTA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
A1132 GĄBKA KĄPIELOWA ZWYKŁA ŻÓŁTA
Akuku
Dostępny
4 szt.

OPIS Delikatna gąbeczka została wykonana z atestowanej, ekologicznej gąbki specjalnie do wrażliwej skóry dziecka. Idealna podczas codziennych kąpieli. Przeznaczona jest zarówno dla dzieci, jak i niemowląt. Różnorodna kolorystyka przyciąga uwagę malucha, umożliwiając dokładne umycie. Poza tym zachęca dziecko do nauki samodzielnego dbania o higienę. Wyprodukowana w Polsce.

4,40 zł
2,68 zł

Rabat 39,1%
oszczędzasz 1,72 zł

8 osób kupiło
28
Rodzina z naprzeciwka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rodzina z naprzeciwka
Dostępny
1062 szt.

Czasami najbardziej idealne rodziny skrywają najokropniejsze sekrety. Wszyscy chcą żyć na Hogarth, ładnej, wysadzanej drzewami ulicy z białymi domami. Nowa rodzina, Westowie, pasują tam idealnie. Katherine oraz Josh wyglądają na niesamowicie zakochanych, a ich śliczne pięcioletnie bliźniaki biegają po zielonym trawniku, krzycząc wesoło. Wkrótce jednak ludzie zaczynają się zastanawiać: dlaczego nie przyjmują zaproszeń na grilla? Dlaczego, gdy pukasz do ich drzwi, odprawia cię, zamiast zaprosić do środka? Każda rodzina ma swoje tajemnice, a w najgorętszy dzień roku prawda ma wyjść na jaw. Gdy za zamkniętymi drzwiami rozgrywa się tragedia, wraz z nadejściem świtu rozlega się wycie syren.Na ulicy Hogarth już nigdy nie będzie tak samo.

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

7 osób kupiło
29
Jeszcze nic straconego. Rozmawia Agnieszka Orzelska-Stączek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Jeszcze nic straconego. Rozmawia Agnieszka Orzelska-Stączek
Dostępny
15 szt.

Książka utrzymana jest w konwencji ciekawej rozmowy, ma charakter wspomnieniowy. To subtelny obraz jakże interesującej sylwetki prof. Wojciecha Roszkowskiego. Poznajemy jego imponującą naukowo-pisarską karierę i nader ciekawe koleje życia. Autor do celebrytów nie należy, obca jest mu autoreklama, toteż próżno by szukać o nim plotkarskich ciekawostek w mediach. Tu też nie skupia się na błahostkach. Bardzo znane są jego liczne bestsellery o tematyce historycznej i krytyczno-cywilizacyjnej, ale on sam woli pozostawać w cieniu. Stąd książka Jeszcze nic straconego jest tym cenniejsza, że można dzięki niej poznać zarówno to i owo z obfitującego w wiele wydarzeń życia osobistego i rodzinnego Profesora, jak i jego poglądy na sprawy światopoglądowe. Szczególnie cenne są jego refleksje odnoszące się do zmian politycznych, społecznych i mentalnościowych zachodzących w naszym kraju na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat oraz do konsekwencji, które z nich wynikają. „W sumie dzisiejszy obraz Polski i Polaków nie jest zbyt wesoły – konstatuje prof. Wojciech Roszkowski. – Jesteśmy narodem pracowitym i zdolnym, gospodarkę mamy prężną, bezpieczeństwo udało się nam zapewnić na ile to możliwe, a jednocześnie tak wiele szans marnujemy przez jałowe pyskówki, nieufność, brak solidarności, klikowość i zagubienie w bieżączce. Jeszcze jednak nic straconego, byle młodsze pokolenie nie naśladowało zbyt ochoczo złych przykładów”. – Prof. Wojciech Roszkowski nie należy więc do czarnowidzów, choć dostrzega ciemne strony współczesności i poważne kłopoty cywilizacji łacińskiej, zachodniej, do której i my należymy. Nie można jednak ulegać zniechęceniu, trzeba walczyć do końca z objawami bardzo poważnej zapaści, z którą w ostatnich dekadach zmaga się świat Zachodu, a wraz z nim Polska. Książka jest ponadto bogato ilustrowana unikatowymi zdjęciami prywatnymi Profesora oraz komentującymi jego poglądy. Jeszcze nic straconego dostarcza przyjemności czytania, zachęca do przemyśleń, ostrzega, ale i dodaje otuchy w trudnych czasach.

69,00 zł
33,81 zł

Rabat 51,0%
oszczędzasz 35,19 zł

7 osób kupiło
30
Obrazki wyklejanki. Zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obrazki wyklejanki. Zwierzęta
Stnux
Dostępny
129 szt.

Obrazki do wyklejania to super zajmująca zabawa, która uczy cierpliwości i precyzji. Naklejaj elementy na ponumerowane miejsca i stwórz obrazek ulubionego zwierzaka: kota, psa, królika lub chomika. W zestawie: 4 obrazki o wym. 20x20 cm, 7 arkuszy z naklejkami, 2 pary ruchomych oczu, instrukcja.

23,35 zł
20,55 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,80 zł

7 osób kupiło
31
Franklin i dzidziuś (wyd. 2022) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

6 osób kupiło
32
Jetlag (edycja polska) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jetlag (edycja polska)
Rebel, od 12 lat
Dostępny
10 szt.

Szalona gra imprezowa pełna ciekawostek! Gdy trzeba dokończyć tytuł filmu albo popularne przysłowie, rozwiązanie nasuwa się samo. Ale czy potrafisz wykazać się takim skupieniem, żeby udzielić poprawnej odpowiedzi na pytanie, które zostało zadane jakiś czas temu? Jetlag to zwariowana gra towarzyska, łącząca sprawdzanie wiedzy z presją czasu i koniecznością skutecznego zapamiętywania! W każdej rundzie jeden z graczy odczytuje członkowi swojej drużyny pytania z danej kategorii. Wyzwanie tkwi w tym, że zawodnik nie udziela odpowiedzi na aktualne, a na poprzednie pytanie. Tym samym musi skutecznie zapamiętywać to, co chce powiedzieć, jednocześnie analizując kolejne zadania. Dlaczego pokochasz tę grę? • Ta szalona imprezówka sprawdzi Waszą wiedzę z rozmaitych kategorii: od świata gier planszowych, poprzez filmy, aż po anatomię ludzkiego ciała. Będziecie pokazywać i wydawać dźwięki, a przede wszystkim doskonale się bawić. • Presja czasu do spółki z koniecznością zapamiętywania sprawi, że przydarzy się Wam wiele zabawnych pomyłek. Salwy śmiechu gwarantowane! Dzięki solidnej, metalowej puszce możecie zabrać Jetlag wszędzie, gdzie tylko zechcecie: na weekendowy wypad z przyjaciółmi, na plażę czy • pod namiot. Opakowanie jest poręczne i z pewnością zmieści się w każdym plecaku. • Instrukcja opisuje również trzyosobowy wariant rozgrywki, choć oczywiście zachęcamy do zabaw w jak największym gronie! Zawartość opakowania: • 56 kart, • klepsydra, • instrukcja.

44,95 zł
39,56 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,39 zł

6 osób kupiło
33
Spray Dye. Torba Shopper - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spray Dye. Torba Shopper
Stnux
Dostępny
83 szt.

Wyraź swój styl, baw się kolorami i stwórz niepowtarzalną torebkę, która oryginalnie ozdobi twoje stylizacje. Zestaw zawiera: bawełnianą torebkę o wymiarach 36x29 cm, spray do tkanin w 3 kolorach, szablony - 3 arkusze, brokat, kokardki dekoracyjne, papierową taśmę.

52,39 zł
46,10 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,29 zł

5 osób kupiło
34
My Little Pony. Nowe pokolenie. Książka do wyklejania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
My Little Pony. Nowe pokolenie. Książka do wyklejania
Dostępny
94 szt.

Nowe pokolenie kucyków zaprasza do niezwykłej zabawy z naklejkami. Ta książka to osiem fantastycznych scenerii znanych z najnowszego filmu pełnometrażowego My Little Pony, które można uzupełniać dołączonymi naklejkami według własnego pomysłu. Specjalny papier użyty w książce pozwala na wielokrotne odklejanie i przyklejanie naklejek, dzięki czemu zabawa nie ma końca, a maluchy mogą rozwijać wyobraźnię i kreatywność, a także doskonalić zdolności manualne. Sunny Starscout, Hitch Trailblazer, Izzy Moonbow oraz siostry Zipp Storm i Pipp Petals, uroczy pupile z filmowego świata i przepiękne elementy ozdobne mogą wędrować z jednej strony na drugą i tworzyć przeróżne historie. Wspaniała zabawa oraz satysfakcja z samodzielnego komponowania ilustracji gwarantowana!

12,99 zł
9,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,00 zł

6 osób kupiło
35
Wykreślanki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wykreślanki
Dostępny
46 szt.

Wykreślanki to zeszyt z ćwiczeniami dla młodzieży i dorosłych, u których występują trudności z czytaniem i pisaniem, aktualizacją słów, linearnym przetwarzaniem informacji, koncentracją i uwagą. Zaburzenia te występują m.in. u osób z: – dysleksją, – afazją, – niedosłuchem, – niepełnosprawnością intelektualną, – chorobami neurodegeneracyjnymi. Publikacja zawiera wykreślanki: – typowe, w których należy odnaleźć podane pod planszą wyrazy, – opisowe, w których należy odnaleźć wyrazy odpowiadające zamieszczonym opisom, – obrazkowe, w których należy odnaleźć wyrazy odpowiadające zamieszczonym obrazkom, – z kategoryzacją, w których należy samodzielnie odszukać wyrazy przynależące do podanej kategorii, – słowotwórcze, w których należy odnaleźć na przykład synonimy bądź antonimy podanych wyrazów.

21,00 zł
16,99 zł

Rabat 19,1%
oszczędzasz 4,01 zł

5 osób kupiło
36
Kto tu rządzi? Demokracja od podwórka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kto tu rządzi? Demokracja od podwórka
Dostępny
898 szt.

Kto tu rządzi? Dlaczego on? I czy to jest fair? Wbrew pozorom codziennie się nad tym zastanawiasz. Dyskutujesz o tym z kolegami, kłócisz się z rodzicami (to znaczy – ustalasz! ustalasz zasady), co jest sprawiedliwe i dobre dla Ciebie i dla nich. I świetnie! Tak właśnie powstaje sprawiedliwość społeczna. Każdy ma prawo głosu – tak działa demokracja. Moja i twoja – codzienna demokracja. Tak jak istotna jest demokracja w domu, tak samo w państwie. Ważne, żebyś wiedział (i rozumiał), co się w nim dzieje. Tylko wtedy będziesz mógł ocenić, czy Ci to służy, czy raczej uwiera. Bo tylko wtedy możesz coś zmienić.

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

5 osób kupiło
37
Kredki OŁÓwkowe 12 KolorÓw Pixel Game Starpak 484791 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki OŁÓwkowe 12 KolorÓw Pixel Game Starpak 484791
Starpak
Dostępny
251 szt.

Zalety produktu wysoka jakość rysik oacute w, najbardziej podstawowe przybory plastyczne w przedszkolu i szkole, żywe i intensywne kolory, łatwe w struganiu, nie łamią się, nie brudzą, pakowane w pudełko z systemem easy open dzięki, kt oacute remu można je łatwo otworzyć i potem zamknąć. Komplet 12 kredek STARPAK w kartonowym pudełku z serii Pixel Game. Kredki to najbardziej podstawowe przybory plastyczne. Wykorzystywane podczas zabawy i nauki w domu, przedszkolu i szkole. Wszystkie kredki STARPAK mają żywe kolory, dzięki czemu tworzone prace będą zachwycały intensywnością i nasyceniem barw. Kredki STARPAK są łatwe w struganiu i nie łamią się, co jest bardzo ważne, szczeg oacute lnie dla młodszych dzieci. Dzięki tym kredkom można precyzyjnie rysować kształty i kontury oraz kolorować. Zmieniając nacisk można uzyskać bardziej lub mniej intensywny kolor. Zapoznaj się r oacute wnież z innymi produktami STARPAK z serii Pixel Game Zawartość opakowania 12 kredek oł oacute wkowych w 12 kolorach. Kredki wykonane z kolorowanego węgla drzewnego grafit w drewnianej osłonce. Wymiary/waga wymiary produktu dł. cm 18 cm, wymiary opakowania wys. x szer. x gł. cm 21x9x1, waga produktu bez opakowania 1 szt. kg 0,01 kg, waga produktu w opakowaniu kg 0,07 kg. Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 3 . Kredki pakowane w kartonik.

7,30 zł
6,99 zł

Rabat 4,2%
oszczędzasz 0,31 zł

5 osób kupiło
38
Kobiety, które martwią się za bardzo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kobiety, które martwią się za bardzo
Dostępny
104 szt.

Nie marnuj życia z powodu lęków. Nieustannie martwisz się różnymi sprawami? Obawy nie dają ci spać? Lęki zakłócają twoją pracę i relacje z innymi? Jeśli tak, możliwe, że masz tendencję do zamartwiania się lub zaburzeń lękowych. Nie ty jedna masz z tym problem. Badania wykazują, że wiele czynników sprawia, iż kobiety martwią się częściej iż mężczyźni. Jednak zmartwienia nie muszą komplikować ci życia. Dzięki przydatnym informacjom i praktycznym radom będziesz w stanie je pokonać. Książka ta jest zbiorem prostych, skutecznych technik walki z obawami. Uczy, jak wydostawać się ze spirali myśli, uczuć i zachowań, które napędzają błędne koło lęków. Przedstawione tu ćwiczenia pozwolą ci znaleźć nowe perspektywy, zrelaksować się i żyć pełnią życia. Dowiesz się, jak zmieniać myśli i energię w pozytywne działanie, zamiast marnować je na zamartwianie się.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

4 osoby kupiły
39
Terapia ręki od A do Z. Ścieżki grafomotoryczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terapia ręki od A do Z. Ścieżki grafomotoryczne
Dostępny
37 szt.

Program Terapia ręki od A do Z ma na celu ograniczenie problemów dzieci z pisaniem ręcznym oraz przygotowanie maluchów do nabycia tej umiejętności. Przeznaczony jest dla rodziców i pedagogów, wychowawców pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym, u których występują trudności grafomotoryczne. Może również posłużyć jako materiał treningowy przed rozpoczęciem nauki pisania. Ścieżki grafomotoryczne to trzecia część zestawu Terapia ręki. Składa się z 28 kart z ćwiczeniami. Stanowi kontynuację atrakcyjnej i przyjemnej zabawy z pisaniem. Ćwiczenia doskonalą rotację w przedramieniu, kształtują wyizolowane ruchy palców oraz prawidłowy chwyt pisarski. Maluch podczas pokonywania ścieżki grafomotorycznej usprawnia ruchy precyzyjne. Zadaniem dziecka jest za pomocą trzymanej w ręku kredki, ołówka lub mazaka pokonanie wyznaczonej drogi i zaznaczenie jej od strony lewej do prawej albo zamalowanie całej ścieżki, zaczynając kolorowanie również od lewej strony. Zabawa ma na celu nauczenie dziecka kolejności ruchów podczas pisania.

21,00 zł
16,99 zł

Rabat 19,1%
oszczędzasz 4,01 zł

4 osoby kupiły
40
W gospodarstwie Dawniej i dziś - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W gospodarstwie Dawniej i dziś
Dostępny
37 szt.

Kolejna książka w serii ?Mądra Mysz. Dawniej i dziś?. Tym razem porównujemy zwyczaje w gospodarstwie ? jak kiedyś zajmowano się uprawą roślin i zbóż? Gdzie trzymano zwierzęta? Z jakich narzędzi korzystali nasi przodkowie? Pasjonująca lektura dla wszystkich młodych czytelników, którzy na dwunastu rozkładanych stronach odkryją wiele nowych faktów z bardziej i mniej odległych czasów.

9,90 zł
7,99 zł

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

4 osoby kupiły
41
Zakładka magnetyczna Malina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka magnetyczna Malina
Henry
Dostępny
15 szt.

Złocona uniwersalna i praktyczna magnetyczna zakładka do książki. Zapakowana w woreczek foliowy z euro zawiaszką.

7,99 zł
4 osoby kupiły
42
Mapa tur. -Beskid Mały i Makowski 1:50 000 lam - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mapa tur. -Beskid Mały i Makowski 1:50 000 lam
Dostępny
29 szt.

Zdobycie Lubomira i góry Żar, kąpiel w Jeziorze Międzybrodzkim, podziwianie zabytków architektury w Żywcu. Dwustronnie laminowana, wygodna w użyciu mapa turystyczna Beskidu Małego i Makowskiego obejmuje swoim zasięgiem tereny od Bielska-Białej i Żywca na zachodzie, po Myślenice i Jordanów na wschodzie. Publikacja została opracowana we współpracy z krajoznawcami z regionu. Cechy mapy: o dogodna dla turysty skala 1:50 000 (1 cm - 500 m), o bogata treść turystyczna, o zgodność z GPS - współrzędne geograficzne w układzie WGS-84. Na mapie m.in.: o szlaki piesze i czasy przejść, szlaki rowerowe oraz ścieżki dydaktyczne i spacerowe, o wyciągi i trasy narciarskie o muzea, zabytki i inne interesujące obiekty, o schroniska górskie i młodzieżowe, kempingi, pola namiotowe, hotele i pensjonaty, o parki narodowe i krajobrazowe, rezerwaty przyrody, atrakcje przyrodnicze, o cieniowanie plastycznie pokazujące ukształtowanie terenu.

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

4 osoby kupiły
43
W górach szaleństwa i inne opowieści - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
W górach szaleństwa i inne opowieści
Dostępny
2 szt.

Tchnące niesamowitością najlepsze utwory Lovecrafta współtworzą kanon współczesnej literatury grozy. Dzieła „dżentelmena z Providence”, jak nazywano pisarza, stanowiły inspirację dla tak głośnych autorów horrorów jak Stephen King, Anne Rice czy Clive Barker. Doprowadzając do perfekcji swój styl, cyzelował w opowiadaniach gotycki klimat niezwykłości od tych najwcześniejszych aż po najsłynniejsze z cyklu mitów Cthulhu. Niniejszy tom zawiera najbardziej reprezentatywne powieści i opowiadania wybrane z niezwykle bogatego dorobku mistrza makabry, zarówno te wykorzystujące poetykę sennych koszmarów, jak i opisujące równie przerażającą jawę. Lovecraft ukazuje zniewalające wizje koszmarnej grozy, przeklętych światów i demonów podświadomości, jakich nikt przed nim nie odważył się nawet nazwać. – John Carpenter, reżyser Halloween, Mgły, Ucieczki z Nowego Jorku oraz W paszczy szaleństwa

64,90 zł
37,64 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 27,26 zł

4 osoby kupiły
44
Il Belpaese 2 zeszyt ćwiczeń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Il Belpaese 2 zeszyt ćwiczeń
Dostępny
314 szt.

Il Belpaese 2 przeznaczony jest dla osób kontynuujących naukę języka włoskiego w szkołach ponadpodstawowych. Jest adaptacją serii Descubre. Materiał lekcyjny uwzględnia polską specyfikę i jest rozłożony tak, aby można go było wygodnie realizować, niezależnie od liczby godzin przeznaczonych tygodniowo na naukę języka. Podręcznik jest podzielony na trzy moduły, z których każdy zawiera trzy jednostki lekcyjne, dodatkową lekcję podsumowującą. Książkę uzupełniają: nagrania audio wraz z transkrypcjami, aneks komunikacyjno-gramatyczny i słownik. Informacje Uwzględnia najnowsze wymagania MEiN Materiał lekcyjny uwzględnia polską specyfikę i jest rozłożony tak, aby można go było wygodnie realizować, niezależnie od liczby godzin przeznaczonych tygodniowo na naukę języka. Polecenia w języku polskim i włoskim. Podręcznik jest podzielony na trzy moduły, z których każdy zawiera trzy jednostki lekcyjne oraz dodatkową lekcję podsumowującą. Książkę uzupełniają: nagrania audio wraz z transkrypcjami, aneks komunikacyjno-gramatyczny, słownik oraz bogata obudowa metodyczna, obejmująca m.in. scenariusze lekcji, testy, kartkówki, czy materiały dodatkowe.

44,00 zł
40,48 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,52 zł

4 osoby kupiły
45
A1135 GĄBKA KĄPIELOWA ZWYKŁA NIEBIESKA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A1135 GĄBKA KĄPIELOWA ZWYKŁA NIEBIESKA
Akuku
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.18

OPIS Delikatna gąbeczka została wykonana zatestowanej, ekologicznej gąbki specjalnie do wrażliwej skóry dziecka. Idealna podczas codziennych kąpieli. Przeznaczona jest zarówno dla dzieci, jak iniemowląt. Różnorodna kolorystyka przyciąga uwagę malucha, umożliwiając dokładne umycie. Poza tym zachęca dziecko do nauki samodzielnego dbania ohigienę. Wyprodukowana wPolsce.

4,40 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,3%
oszczędzasz 0,41 zł

4 osoby kupiły
46
Głosy nocy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Głosy nocy
Dostępny
45 szt.

W dwudziestym już tomie bestsellerowej serii kryminalnej Andrei Camilleriego, komisarz Montalbano prowadzi śledztwo w banalnej na pozór sprawie włamania do supermarketu. Sprawy przybierają poważniejszy obrót, kiedy kierownik sklepu popełnia samobójstwo. Jednocześnie zostaje odkryte brutalne morderstwo narzeczonej syna ważnego polityka. Czy te dwa przestępstwa mają ze sobą coś wspólnego? Intuicja podpowiada komisarzowi, że tak, ale zanim rozwikła zagadkę, będzie się musiał zmierzyć nie tylko z groźbą ze strony mafii, ale i z machinacjami skorumpowanych polityków… Na podstawie książek o komisarzu Montalbano powstał popularny cykl filmów dostępny na platformie Netflix.

39,00 zł
29,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,75 zł

4 osoby kupiły
47
Ćwiczenia wprowadzające i utrwalające głoski sz, ż, cz, dż - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczenia wprowadzające i utrwalające głoski sz, ż, cz, dż
Dostępny
108 szt.

Kolejny tytuł z logopedycznego cyklu „Ćwiczenia wprowadzające i utrwalające głoski…” tym razem został poświęcony terapii głosek SZ, Ż, CZ i DŻ! Publikacja powstała z myślą o rodzicach oraz logopedach i terapeutach pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym. W książce znajdują się: - zestawy ćwiczeń przygotowujących aparat artykulacyjny: wargi, język, podniebienie miękkie i drogi oddechowe do wymowy poszczególnych głosek, - prezentacja rozmaitych sposobów na wywoływanie głosek, utrwalanie ich w izolacji oraz w nagłosie, śródgłosie i wygłosie sylab, cząstek słów, wyrazów, w wyrażeniach i zdaniach, - zadania o zróżnicowanych formach, dzięki którym automatyzacja danej głoski może być ćwiczona poprzez recytację wiersza, opowiadanie o tym, co znajduje się na obrazku, a także poprzez wymawianie wyrazów z daną głoską. Celem materiałów jest przede wszystkim: - doskonalenie koordynacji wzrokowo-ruchowej, koncentracji, pamięci i spostrzegania, - usprawnianie motoryki małej poprzez wycinanie i przyklejanie etykietek, rysowanie od lewej do prawej, z góry na dół, kolorowanie, - ćwiczenie globalnego czytania wyrazów. Ćwiczenia logopedyczne, które proponuje autorka, są na tyle łatwe, że będą w stanie wykonać je nawet dzieci od 3. roku życia. A są to m.in.: - ćwiczenia artykulatorów, - ćwiczenia oddechowe (kształtowanie prawidłowego toru wydechowego), - ćwiczenia różnicowania słuchowego, - zadania polegające na kategoryzacji wyrazów, - ćwiczenia kształtujące orientację przestrzenną i wiele innych!

29,90 zł
23,62 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,28 zł

4 osoby kupiły
48
Biblioteczka przygody. Disney Pixar. Buzz Astral - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biblioteczka przygody. Disney Pixar. Buzz Astral
Dostępny
1862 szt.

Kapitan Buzz Astral posiada wszystkie cechy, które powinien mieć dobry Strażnik Kosmosu: odwagę, niezależność, a przede wszystkim wytrwałość. Gdy wraz ze swoją załogą rozbija się na nieznanej planecie, jest gotów zrobić wszystko, żeby dokończyć misję i sprowadzić rozbitków na Ziemię. Chce tego dokonać sam i po swojemu. Ale gdy przeciwności się piętrzą, a cel wydaje się w pewnym momencie nieosiągalny, przyjaciele pokazują mu, że można do niego dotrzeć inaczej... wspólnymi siłami. Do książki, powstałej na motywach filmu o tym samym tytule, dołączona jest wkładka z kolorowymi ilustracjami prezentującymi głównych bohaterów tej kosmicznej historii.

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

3 osoby kupiły
49
Blondynka w Japonii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blondynka w Japonii
Dostępny
1532 szt.

Japonia, jeden z najbardziej legendarnych krajów świata! Kto nie słyszał o cudownie zdrowym japońskim jedzeniu, o samurajach, gejszach, japońskiej precyzji, uprzejmości, japońskich komiksach, grach i gigantycznie wielkich, nowoczesnych miastach? O japońskiej tradycji, kulturze i niezwykłej religii shinto?...O medytacji zen, japońskich drzeworytach i sztuce japońskiego minimalizmu?... O zapasach sumo, sushi i słynnej japońskiej zielonej herbacie? Ja słyszałam. Pojechałam do Japonii. I okazało się, że wszystko jest inaczej!

54,90 zł
42,82 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 12,08 zł

3 osoby kupiły
50
Bestia w jaskini i inne opowiadania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestia w jaskini i inne opowiadania
Dostępny
46 szt.

H.P. Lovecraf stał się już prawdziwą ikoną kultury popularnej i jest powszechnie uważany za najwybitniejszego amerykańskiego pisarza grozy XX wieku, który do dziś stanowi wielką inspirację dla literatury i flmu. Siłą swej niezwykłej wyobraźni wykreował na kartach książek rzeczywistość, w której wciąż praktykuje się starożytne rytuały, czarna magia ściąga do naszego wymiaru moce niewyobrażalnego zła, a wszędzie obecna jest przyczajona groza. Niniejszy wybór zawiera utwory mistrza grozy, które podobnie jak te najsłynniejsze dają nam choć na chwilę wgląd w przerażający świat fantasmagorii autora. „Dzieła Lovecrafta stanowią kamienie węgielne współczesnego horroru”. – Clive Barker „Najwybitniejszy twórca dwudziestowiecznej literatury grozy”. – Stephen King

64,90 zł
51,27 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 13,63 zł

3 osoby kupiły
51
Jajko króla Robotyka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jajko króla Robotyka
Dostępny
498 szt.

W odległej galaktyce, a może wcale nie takiej odległej, król Robotyk dostał na śniadanie jajko. Bielało gładziście w metalowej krainie. Nie przypominało niczego, co znane. Było obce. – Nie chcemy nieznanego! Trzeba to zniszczyć! Zmiażdżyć! Unicestwić! – warczeli dworzanie. Skąd w mieszkańcach zamku tyle niechęci i zajadłości? Z powodu tego maleństwa? Historia stara jak świat i na wskroś aktualna bajka z niespodzianką w środku.

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

3 osoby kupiły
52
Potęga nieskończoności. Jak rachunek różniczkowy i całkowy odkrywa tajemnice wszechświata (wyd. 2022) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
79,90 zł
55,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 23,97 zł

3 osoby kupiły
53
Franklin i jego sąsiedzi (wyd. 2022) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

3 osoby kupiły
54
Il Belpaese 2 podręcznik + online - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Il Belpaese 2 podręcznik + online
Dostępny
291 szt.

Il Belpaese 2 przeznaczony jest dla osób kontynuujących naukę języka włoskiego w szkołach ponadpodstawowych.Jest adaptacją serii Descubre.Materiał lekcyjny uwzględnia polską specyfikę i jest rozłożony tak, aby można go było wygodnie realizować, niezależnie od liczby godzin przeznaczonych tygodniowo na naukę języka. Podręcznik jest podzielony na trzy moduły, z których każdy zawiera trzy jednostki lekcyjne, dodatkową lekcję podsumowującą. Książkę uzupełniają: nagrania audio wraz z transkrypcjami, aneks komunikacyjno-gramatyczny i słownik.Informacje Uwzględnia najnowsze wymagania MEiN Materiał lekcyjny uwzględnia polską specyfikę i jest rozłożony tak, aby można go było wygodnie realizować, niezależnie od liczby godzin przeznaczonych tygodniowo na naukę języka. Polecenia w języku polskim i włoskim. Podręcznik jest podzielony na trzy moduły, z których każdy zawiera trzy jednostki lekcyjne oraz dodatkową lekcję podsumowującą.Książkę uzupełniają: nagrania audio wraz z transkrypcjami, aneks komunikacyjno-gramatyczny, słownik oraz bogata obudowa metodyczna, obejmująca m.in. scenariusze lekcji, testy, kartkówki, czy materiały dodatkowe.

72,00 zł
66,24 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,76 zł

3 osoby kupiły
55
Zdrapki. Owady - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Zdrapki. Owady
Stnux
Dostępny
2 szt.

Wydrapywanki to super kreatywna zabawa na wiele godzin. Zdrapuj czarną warstwę i stwórz niepowtarzalne kolorowe owady. Dodatkowo za pomocą nitów przymocuj np. ruchome skrzydła i oddaj się super zabawie. Zestaw zawiera 5 zdrapek w kształcie owadów, elementy kartonowe, patyczek, 28 nitów.

19,90 zł
15,12 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 4,78 zł

4 osoby kupiły
56
Zakładka magnetyczna Arbuz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka magnetyczna Arbuz
Henry
Dostępny
5 szt.

Złocona uniwersalna i praktyczna magnetyczna zakładka do książki. Zapakowana w woreczek foliowy z euro zawiaszką.

7,99 zł
3 osoby kupiły
57
Klocki Konstrukcyjne 36 ElementÓw StraŻ PoŻarna Alleblox 492811 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki Konstrukcyjne 36 ElementÓw StraŻ PoŻarna Alleblox 492811
Alleblox, Alleblox
Dostępny
99 szt.

Zalety produktu klocki zwiększają sprawność umysłową, co przekłada się na kreatywność, pobudzają wyobraźnię oraz pozytywnie wpływają na rozw oacute j dziecka, klocki występują w czterech wzorach pojazd oacute w strażackich. Komplet klock oacute w konstrukcyjnych ALLEBLOX to nowość w naszej ofercie. Pozwalają na budowanie urozmaiconych konstrukcji, budowli oraz pojazd oacute w, to idealna zabawa zar oacute wno dla małych jak i dużych konstruktor oacute w Łączą się z innymi popularnymi klockami konstrukcyjnymi, są lekkie oraz łatwe do składania. Zawartość zestawu 36 element oacute w klock oacute w, instrukcja do składania. Wszystkie elementy wykonane z miękkiego plastiku. Wymiary/waga/baterie wymiary produktu dł. x wys. x gł. cm 6x4x4, nbsp wymiary opakowania dł. x wys. x gł. cm 10x7x5, waga produktu bez opakowania kg 0,02 kg, waga produktu w opakowaniu kg 0,03 kg, nie wymagają zasilania bateriami. Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 6 . Pakowany w kartonik.

8,15 zł
7,99 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,16 zł

3 osoby kupiły
58
Franklin i statek kosmiczny (wyd. 2022) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

3 osoby kupiły
59
Rodzina Janssonów. Tom 4. Zwyczajna wieś z rodziną Janssonów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rodzina Janssonów. Tom 4. Zwyczajna wieś z rodziną Janssonów
Dostępny
65 szt.

Codzienne życie w tej szalonej rodzinie nie jest proste (chociaż bywa zabawne), co dopiero, kiedy wszyscy przenoszą się na wieś! Stary wujek Emil potrzebuje pomocy w opiece nad swoim gospodarstwem w Vimmerby, a rodziny Janssonów i Yolmazów oczywiście pędzą na ratunek. Jest tylko jeden mały problem: w obu rodzinach dzieci i dorośli zamienili się rolami, a rodzice są w gorszym humorze niż kiedykolwiek. Wkrótce w gospodarstwie zapanuje prawdziwy chaos. Może jednak nie wszyscy powinni mieszkać na wsi? Ciepła, zabawna i momentami nieco... dziwaczna opowieść Martina Widmarka, autora popularnych serii o przygodach Nelly Rapp oraz młodych detektywów Lassego i Mai, spodoba się zarówno początkującym czytelnikom, jak i całym rodzinom. Idealna do wspólnego głośnego czytania (i głośnego śmiania). W serii ukazały się: „Zwyczajny tydzień z rodziną Janssonów”, „Zwyczajne wakacje z rodziną Janssonów”, „Zwyczajna Gwiazdka z rodziną Janssonów”.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

3 osoby kupiły
60
Klocki Konstrukcyjne 34 Elementy StraŻ PoŻarna Alleblox 492807 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki Konstrukcyjne 34 Elementy StraŻ PoŻarna Alleblox 492807
Alleblox, Alleblox
Dostępny
89 szt.

Zalety produktu klocki zwiększają sprawność umysłową, co przekłada się na kreatywność, pobudzają wyobraźnię oraz pozytywnie wpływają na rozw oacute j dziecka, klocki występują w czterech wzorach pojazd oacute w strażackich. Komplet klock oacute w konstrukcyjnych ALLEBLOX to nowość w naszej ofercie. Pozwalają na budowanie urozmaiconych konstrukcji, budowli oraz pojazd oacute w, to idealna zabawa zar oacute wno dla małych jak i dużych konstruktor oacute w Łączą się z innymi popularnymi klockami konstrukcyjnymi, są lekkie oraz łatwe do składania. Zawartość zestawu 34 elementy klock oacute w, instrukcja do składania. Wszystkie elementy wykonane z miękkiego plastiku. Wymiary/waga/baterie wymiary produktu dł. x wys. x gł. cm 6x4x4, nbsp wymiary opakowania dł. x wys. x gł. cm 10x7x5, waga produktu bez opakowania kg 0,02 kg, waga produktu w opakowaniu kg 0,03 kg, nie wymagają zasilania bateriami. Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 6 . Pakowany w kartonik.

5,10 zł
4,99 zł

Rabat 2,2%
oszczędzasz 0,11 zł

3 osoby kupiły
61
Clipboard Instinct A4 składany z klipsem miętowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Clipboard Instinct A4 składany z klipsem miętowy
Berlingo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.26

Stylowy Clipboard Berlingo z serii "Instinct". Pastelowe kolory z czarnymi wykończeniami, gwarantują unikatowy wygląd. Wysoka jakość wykończenia, grubość materiału: 1800 mikronów. Metalowy klips do mocowania dokumentów. Specjalne wycięcie na przywieszenie długopisu. Kolor miętowy.

18,35 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,4%
oszczędzasz 1,36 zł

2 osoby kupiły
62
Atlas ziół krajowych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas ziół krajowych
Dostępny
1135 szt.

Bogato ilustrowany atlas wprowadza w zagadnienia stosowania ziół oraz produkcji surowców zielarskich z roślin uprawianych w ogrodzie lub dziko rosnących. Wiedzą dzielą się producenci ziół, naukowcy z ośrodków badawczych i doświadczalnych oraz zioło-lekarze z zakonu ojców Bonifratrów. Książka - dzięki przejrzystemu tekstowi oraz klarownemu układowi uzupełnionemu doskonałymi ilustracjami - świetnie systematyzuje zagadnienia z tej dziedziny i pozwala na szybkie wyszukanie potrzebnych informacji.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

2 osoby kupiły
63
Księga dżungli. Czytamy po ukraińsku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księga dżungli. Czytamy po ukraińsku
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.03

Seria wydawnicza „czytamy.pl” zawiera adaptacje największych dzieł literatury światowej w wersji dwujęzycznej, przeznaczonej dla uczących się języka polskiego lub ukraińskiego. Śledząc losy bohaterów, możemy na bieżąco porównywać tekst ukraiński i polski. Adaptacja powieści Rudyarda Kiplinga Книга джунглів. Księga dżungli została przygotowana z myślą o czytelnikach na poziomie średnio zaawansowanym, jednak dzięki obecności tłumaczenia z książki korzystać mogą również początkujący w nauce języka polskiego lub ukraińskiego.

16,90 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,2%
oszczędzasz 2,91 zł

2 osoby kupiły
64
Klocki Konstrukcyjne 27 ElementÓw StraŻ PoŻarna Alleblox 492808 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki Konstrukcyjne 27 ElementÓw StraŻ PoŻarna Alleblox 492808
Alleblox, Alleblox
Dostępny
102 szt.

Zalety produktu klocki zwiększają sprawność umysłową, co przekłada się na kreatywność, pobudzają wyobraźnię oraz pozytywnie wpływają na rozw oacute j dziecka, klocki występują w czterech wzorach pojazd oacute w strażackich. Komplet klock oacute w konstrukcyjnych ALLEBLOX to nowość w naszej ofercie. Pozwalają na budowanie urozmaiconych konstrukcji, budowli oraz pojazd oacute w, to idealna zabawa zar oacute wno dla małych jak i dużych konstruktor oacute w Łączą się z innymi popularnymi klockami konstrukcyjnymi, są lekkie oraz łatwe do składania. Zawartość zestawu 27 element oacute w klock oacute w, instrukcja do składania. Wszystkie elementy wykonane z miękkiego plastiku. Wymiary/waga/baterie wymiary produktu dł. x wys. x gł. cm 6x4x4, nbsp wymiary opakowania dł. x wys. x gł. cm 10x7x5, waga produktu bez opakowania kg 0, 02 kg, waga produktu w opakowaniu kg 0,03 kg, nie wymagają zasilania bateriami. Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 6 . Pakowany w kartonik.

8,15 zł
7,99 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,16 zł

2 osoby kupiły
65
Moja pierwsza książeczka. Kolorowanka i zadanka. Smerfy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja pierwsza książeczka. Kolorowanka i zadanka. Smerfy
Dostępny
40 szt.

Kolorowanka i zadanka to książka w sam raz dla najmłodszych dzieci, które dopiero odkrywają swoje liczne talenty i zdolności! W książce znalazły się zagadki, łamigłówki i duże, wyraźne obrazki do kolorowania z ulubionymi smerfami. Proste zadania do samodzielnego rozwiązywania sprawią dzieciom frajdę i przyniosą satysfakcję, rysowanie szlaczków korzystnie wpłynie na małą motorykę a czas spędzony z wesołymi smerfami będzie najlepszym sposobem na nudę! Najwyższy czas sprawdzić, co przyśniło się Śpiochowi w trakcie pracy, pomóc Smerfusiowi odnaleźć zagubione zabawki i ozdobić kolorami Mistrzostwa Smerfów w piłce nożnej. Książka została opracowana we współpracy z metodykiem nauczania początkowego.

7,96 zł
6,99 zł

Rabat 12,2%
oszczędzasz 0,97 zł

2 osoby kupiły
66
Franklin mały chwalipięta (wyd. 2022) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,99 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

3 osoby kupiły
67
Nieznajomy na tratwie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nieznajomy na tratwie
Dostępny
61 szt.

Co by się stało, gdybyśmy poprosili Boga o pomoc, a Bóg rzeczywiście by się pojawił? W najnowszej powieści Mitcha Alboma grupa rozbitków wyciąga z morza nieznajomego, który twierdzi, że jest Bogiem, i mówi, że może ich uratować tylko wtedy, gdy wszyscy w niego uwierzą. Dziesięć osób na tratwie ratunkowej walczy o przetrwanie na otwartym morzu po katastrofie jachtu. Brakuje im wody, jedzenia, a przede wszystkim nadziei, kiedy dostrzegają unoszącego się na falach mężczyznę. „Dzięki Bogu, znaleźliśmy cię” — mówi jeden z rozbitków. „To ja jestem Bogiem” — odpowiada nieznajomy. Tak zaczyna się najnowsza powieść Mitcha Alboma, autora bestsellera Pięć osób, które spotykamy w niebie. Czy ten dziwny cichy człowiek rzeczywiście jest tym, za kogo się podaje? Co spowodowało eksplozję jachtu? Czy rozbitkowie tak naprawdę trafili już do nieba, czy wręcz przeciwnie – są w piekle? Odpowiedzi na te pytania stara się znaleźć Jarty LeFleur, główny inspektor wyspy Montserrat, na której rok później znaleziono pustą tratwę i notatnik jednego z rozbitków opisujący tę niesamowitą historię. Ta pełna nadziei i wiary opowieść zmusza do zastanowienia się nad naszymi najgłębszymi przekonaniami i pokazuje, że odpowiedzi na nasze modlitwy można znaleźć tam, gdzie ich się najmniej spodziewamy.

45,00 zł
35,55 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 9,45 zł

2 osoby kupiły
68
Hordubal Meteor. Zwyczajne życie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Hordubal Meteor. Zwyczajne życie
Dostępny
13 szt.

Karel Čapek (1890-1938) - jeden z najwybitniejszych czeskich pisarzy XX-lecia międzywojennego i chyba obok Jaroslava Haška najbardziej znany w świecie. Sławę przyniosły mu katastrificzny dramat RUR (Rossum's Universal Robots), fantastyczno-naukowa, groteskowa powieść Inwazja jaszczurów i właśnie trylogia Hordubal Meteor Zwyczajne życie. Trylogia ta uważana jest za najdolrzalsze dzieło Čapka. czy prawda ma charakter względny? Czy wszystko jest relatywne? zdaje się pytać autor w tej trylogii niepawiązanych zeI tu sobą powieści. Oddajmy głos autorowi: Trzy razy opowiedziano tu [w "Hordubalu"] te same zdarzenia: jak przeżywał je Hordubal, jak widzą je żandarmi, a wreszcie, jak ocenia, je sąd. Zgrzyty są coraz ostrzejsze, sprzeczności i kontrasty coraz większe, pomimo, czy może dlatego, że chodzi o stwierdzenie prawdy. Nie znaczy to bynajmniej, że prawdy nie ma, ale jest ona głębsza i trudniejsza, jak i rzeczywistość jest bogatsza i bardziej skompliklowana, niż zazwyczaj przypuszczamy. Podobną sytuację mamy w "Meteorze": I tu życie człowieka jest opowiedziane na 4 sposoby. Tym razem jednak nie o to chodzi, jak dalece ludzie różnią się w kometarzach, które ostatecznie musieli wyssać z palca. Uwagę zwraca raczej to, że w pewnych szczegółach zgadzają się ze sobą, że między przypuszczalną rzeczywistością a komentarzem jest pewn zbieżność. A wreszcie o "Zwyczajnym życiu" pisze autor: I oto jesteśmy u celu: tu znajdujemy tę wielość, a nawet jej przyczyny. Człowiek jest tłumemrzeczywistych i możliwych istot. Na pierwszy rzut okawydaje się to jeszcze większym chaosem, czymś w rodzaju dezintegracji człowieka (...) I tu dopiero autor usłyszał odpowiedż: Ależ wszystko jest w porządku, przecież właśnie dlatego możemy poznawać i pojmować wielość, że sami jesteśmy wielością!

44,90 zł
22,45 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 22,45 zł

2 osoby kupiły
69
Klocki Konstrukcyjne 33 Elementy StraŻ PoŻarna Alleblox 492810 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki Konstrukcyjne 33 Elementy StraŻ PoŻarna Alleblox 492810
Alleblox, Alleblox
Dostępny
175 szt.

Zalety produktu klocki zwiększają sprawność umysłową, co przekłada się na kreatywność, pobudzają wyobraźnię oraz pozytywnie wpływają na rozw oacute j dziecka, klocki występują w czterech wzorach pojazd oacute w strażackich. Komplet klock oacute w konstrukcyjnych ALLEBLOX to nowość w naszej ofercie. Pozwalają na budowanie urozmaiconych konstrukcji, budowli oraz pojazd oacute w, to idealna zabawa zar oacute wno dla małych jak i dużych konstruktor oacute w Łączą się z innymi popularnymi klockami konstrukcyjnymi, są lekkie oraz łatwe do składania. Zawartość zestawu 33 elementy klock oacute w, instrukcja do składania. Wszystkie elementy wykonane z miękkiego plastiku. Wymiary/waga/baterie wymiary produktu dł. x wys. x gł. cm 6x4x4, nbsp wymiary opakowania dł. x wys. x gł. cm 10x7x5, waga produktu bez opakowania kg 0, 02 kg, waga produktu w opakowaniu kg 0,03 kg, nie wymagają zasilania bateriami. Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 6 . Pakowany w kartonik.

8,15 zł
7,99 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,16 zł

2 osoby kupiły
70
Rok 1984 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rok 1984
Dostępny
974 szt.

Wielki Brat Patrzy – to właśnie napisy tej treści, w antyutopii Orwella krzyczące z plakatów rozlepionych po całym Londynie, natchnęły twórców telewizyjnego show „Big Brother”. Czyżby wraz z upadkiem komunizmu wielka, oskarżycielska powieść straciła swoją rację bytu, stając się zaledwie inspiracją programu rozrywkowego? Nie. Bo ukazuje świat, który zawsze może powrócić. Świat pustych sklepów, permanentnej wojny, jednej wiary. Klaustrofobiczny świat Wielkiego Brata, w którym każda sekunda ludzkiego życia znajduje się pod kontrolą, a dominującym uczuciem jest strach. Świat, w którym ludzie czują się bezradni i samotni, miłość uchodzi za zbrodnię, a takie pojęcie jak ‘wolność” i „sprawiedliwość” nie istnieją. Na kuli ziemskiej są miejsca, gdzie ten świat wciąż trwa. I zawsze znajdą się cudotwórcy gotowi obiecywać stworzenie nowego, który od wizji Orwella dzieli tylko krok. Niestety, piekło wybrukowane jest dobrymi chęciami. A dwa plus dwa wcale nie musi się równać cztery.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

2 osoby kupiły
71
Rozwijanie komunikacji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozwijanie komunikacji
Dostępny
316 szt.

Karty pracy powstały z myślą o uczniach mających problemy z komunikowaniem się. Proponowane zadania rozwijają kompetencje społeczne, uczą prawidłowych relacji oraz interakcji z innymi. Uczeń może lepiej pokonywać komunikacyjne bariery, zdobywając przy tym narzędzia do sprawniejszego porozumiewania się. Dzięki temu może on nabyć szereg umiejętności niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu. Publikacja zawiera zbiór ćwiczeń do wykonania. Dziecko na kolejnych kartach pracy uczy się nazywać emocje, mówić o sobie, o opowiadaniach, które słyszało, poznaje bariery komunikacyjne i sposoby ich pokonywania, zaznajamia się z różnymi sposobami komunikowania się. Zadania uwzględniają specyfikę pracy z osobami porozumiewającymi się pozawerbalnie i są zróżnicowane pod względem stopnia trudności. Umożliwia to dostosowanie pracy do indywidualnych możliwości danego ucznia. Część z zadań po rozwiązaniu może posłużyć uczniowi jako karty do porozumiewania się z otoczeniem.

39,90 zł
33,12 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,78 zł

2 osoby kupiły
72
Nie idź tam - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Nie idź tam
Dostępny
14 szt.

Nikt nie usłyszy Twojego krzyku. Marta i Piotr znają się właściwie od zawsze. Od dwóch lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. On jest szanowanym lekarzem, a ona pedagogiem szkolnym w miejscowym liceum. Łączy ich prawdziwa miłość, ale i wspomnienie tragedii z przeszłości, kiedy w pobliskim lesie, podczas zorganizowanego po maturze ogniska, zostaje zamordowana przyjaciółka Marty – Karolina. Mimo upływu lat sprawcy do dziś nie odnaleziono. Za sprawą specjalistów z polskiego Archiwum X las zostaje ponownie przeszukany, świadkowie przesłuchani, pojawiają się nowe poszlaki i dowody, a sprawa zostaje znów otwarta. Jednocześnie Marta zaczyna dostawać anonimowe wiadomości sugerujące, że jej mąż, któremu ufa bezgranicznie, może mieć coś wspólnego z tragicznymi wydarzeniami w lesie. Czy ktoś był świadkiem morderstwa i dlaczego milczał przez tyle lat? Jak daleko jest w stanie posunąć się kobieta chcąca uchronić ukochanego mężczyznę i utrzymać wizerunek idealnego małżeństwa? I wreszcie czy człowiek z natury jest tylko dobry albo tylko zły?

44,90 zł
23,80 zł

Rabat 47,0%
oszczędzasz 21,10 zł

2 osoby kupiły
73
Niedźwiedzie i ćmy w szafie. Od Ą do Ż. Ćwiczenia korekcyjno-kompensacyjne dla uczniów klas 1-3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niedźwiedzie i ćmy w szafie. Od Ą do Ż. Ćwiczenia korekcyjno-kompensac...
Dostępny
18 szt.

Niedźwiedzie i ćmy w szafie... to zestaw ćwiczeń dla uczniów klas I–III uczęszczających na zajęcia korekcyjno-kompensacyjne. Publikacja przyda się również starszym dzieciom korzystającym z terapii pedagogicznej, zajęć wyrównawczych czy korekcyjno-kompensacyjnych, a także do pracy w domu pod okiem rodzica. Ćwiczenia zaznajamiają ucznia z literami ze znakami diakrytycznymi, dwuznakami i trójznakiem, czyli elementami alfabetu języka polskiego sprawiającymi największą trudność w nauce czytania i pisania.

54,00 zł
42,66 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 11,34 zł

2 osoby kupiły
74
Frankenstein. Czytamy w oryginale wielkie powieści - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Frankenstein. Czytamy w oryginale wielkie powieści
Dostępny
80 szt.

Seria wydawnicza „czytamy w oryginale” zawiera adaptacje największych dzieł literatury światowej w wersji dwujęzycznej, przeznaczonej dla uczących się języka angielskiego. Adaptacja powieści Mary Shelley Frankenstein została przygotowana z myślą o czytelnikach na poziomie średnio zaawansowanym, jednak dzięki obecności polskiego tłumaczenia z książki korzystać mogą również początkujący w nauce języka angielskiego.

16,90 zł
13,99 zł

Rabat 17,2%
oszczędzasz 2,91 zł

2 osoby kupiły
75
Franklin i walentynki (wyd. 2022) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

1 osoba kupiła
76
Karty konwersacyjne Inspirations - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty konwersacyjne Inspirations
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.03

Karty Konwersacyjne - Let's talk - INSPIRATIONS- 48 pięknych fotografii.- 48 inspirujących cytatów (Oscar Wilde, Ralph Waldo Emerson, Henry David Thoreau, Martin Luther King Jr.).- Na każdej trzy pytania otwarte nawiązujące do cytatu (łącznie 144 pytania).- Poruszają ważne tematy (wolność, edukacja, nadzieja, uważność , związki, odwaga, wdzięczność i wiele innych).- Zachęcają uczniów/kursantów do myślenia i wypowiadania się na tematy które są naprawdę istotne.- idealne do wartościowych rozmów.- Rozszerzenie słownictwa.- Idealne do pracy w parach/ w grupie/ na zajęciach typu one-to-one.- Poziom B1

107,00 zł
96,30 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,70 zł

1 osoba kupiła
77
Funkcjonowanie osobiste i społeczne. Wiosna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Funkcjonowanie osobiste i społeczne. Wiosna
Dostępny
110 szt.

Funkcjonowanie osobiste i społeczne. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. Teczka 3: WIOSNA to propozycja pomocy dydaktycznej dla nauczycieli, pedagogów i terapeutów pracujących z uczniami niepełnosprawnymi intelektualnie w stopniu umiarkowanym i znacznym, ze sprzężeniami oraz z dziećmi mającymi trudności w uczeniu się. Karty mogą być wykorzystywane przez rodziców do pracy z dziećmi w domu w celu podtrzymania ciągłości procesu edukacyjnego, a także jako urozmaicenie codziennych zajęć.

39,50 zł
31,21 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,29 zł

1 osoba kupiła
78
Wpływ czynników i nieoczekiwanych zdarzeń politycznych na rynki kapitałowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wpływ czynników i nieoczekiwanych zdarzeń politycznych na rynki kapita...
Dostępny
26 szt.

Przed każdym systemem finansowym stoją dwa zasadnicze zadania. Po pierwsze, system ten mobilizuje oszczędności i alokuje kapitały. Po drugie, ułatwia on dzielenie ryzyka w gospodarce pomiędzy różnych aktorów życia gospodarczego. W sprawnym wykonywaniu obu zadań ogromną rolę odgrywają rynki giełdowe. Jednocześnie same rynki giełdowe, warunki ich funkcjonowania oraz podmioty w nich uczestniczące pozostają pod stałym i przemożnym wpływem świata polityki. Wspomniane oddziaływanie pojawia się przy tym na wielu poziomach. Po pierwsze, zdarzenia polityczne mogą prowadzić do poważnych zaburzeń lub przekształceń w funkcjonowaniu rynków giełdowych. Po drugie mogą inicjować zmiany trendów rynkowych lub generalne wahnięcia wycen spółek. Po trzecie, regulacje nakładane przez ustawodawcę lub ograny nadzoru w istotny sposób kształtują sposób funkcjonowania rynków giełdowych. Po czwarte, byli politycy często i chętnie zasiadają w zarządach lub radach nadzorczych spółek giełdowych. Ich obecność oddziałuje na decyzje biznesowe firm, ułatwia im dostęp do różnorodnych zasobów, chroni przed zewnętrznymi szokami, ale też tworzy ryzyko ekspropriacji. Po piąte natomiast, powstanie powiązań między spółkami a politykami, zmiana siły tych powiązań lub ich zanik istotnie oddziałują na wycenę rynkową podmiotów, przynajmniej w krótkim okresie. Relacje świata polityki z jednej strony oraz rynków giełdowych i notowanych na nich podmiotów z drugiej strony są zatem złożone i nieuchronne. Ta ostatnia cecha, a mianowicie nieuchronność oddziaływań między rynkiem giełdowym a polityką, stanowi w moim przekonaniu istotną przesłankę konieczności prowadzenia badań nad skalą, kierunkiem i konsekwencjami tych oddziaływań. Oddawana w ręce Czytelników książka zajmuje się ważnym wycinkiem zarysowanej powyżej problematyki. Analizuje bowiem wpływ zdarzeń i czynników politycznych na wyceny spółek giełdowych. Posługuje się przy tym danymi z rynków środkowoeuropejskich, dla których dostępna liczba badań o związkach polityki z gospodarką jest ograniczona. Autor chciałby wyrazić nadzieję, że jego książka przyczyni się do lepszego poznania i zrozumienia skomplikowanych, ale też fascynujących badawczo związków polityki i rynku giełdowego.

69,90 zł
52,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 17,47 zł

1 osoba kupiła
79
Wiki i jej Sekret, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiki i jej Sekret, DVD
Denis Imbert, 2021
Dostępny
16 szt.

Twórcy serii „Bella i Sebastian” przedstawiają cudowną opowieść, inspirowaną prawdziwą historią. Ośmioletnia Wiki, wraz z tatą, przeprowadza się do małego miasteczka w górach. Choć nowe miejsce jest pełne uroku, Wiki tęskni za dawnym życiem. Pewnego dnia dziewczynka dostaje od sąsiada niezwykły prezent – małego, cudownego szczeniaka. W tajemnicy przed tatą zabiera go do domu. Tak zaczyna się historia niezwykłej przyjaźni z wyjątkowym zwierzęciem. Kiedy dziewczynka dowiaduje się, że jej przyjaciel na czterech łapach to nie jest zwykły psiak, a wilcze szczenię, i że nie będzie mogła go zatrzymać, Wiki za nic w świecie nie chce się z tym pogodzić. Jak w obliczu tego niespodziewanego odkrycia potoczą się ich dalsze losy? Pełna czułości opowieść dla całej rodziny o dziewczynce, która wychowuje wilcze szczenię, i wrażliwości na naturę, która – choć dzika – jest zarazem krucha.

22,99 zł
21,84 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,15 zł

1 osoba kupiła
80
Wprowadzenie do Arduino wyd. 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
58,80 zł
44,10 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,70 zł

1 osoba kupiła
81
The Hennington Brothers. Tom 2. Powiedz, że mnie chcesz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
The Hennington Brothers. Tom 2. Powiedz, że mnie chcesz
Dostępny
17 szt.

Drugi tom uwielbianego przez czytelniczki cyklu „The Hennington Brothers” Surowa, prawdziwa i brutalnie szczera podróż pełna drugich szans i zmieniających życie momentów. Podróż, w której odnajduje się szczęśliwe zakończenie w najbardziej nieprawdopodobnym miejscu. Nie ma mowy, żebym zakochała się w Wyatcie Henningtonie. Może zachować dla siebie ten swój południowy akcent, uśmiech, któremu nie sposób się oprzeć, i teksty na podryw. Popełniłam błąd, śpiąc z nim nie raz, lecz dwa razy. Nie jestem aż tak głupia, żeby dać mu szansę na trzecią rundę, szczególnie po tym, jak zostawił mnie w środku nocy, żebym sama odnalazła drogę do wyjścia. Przyrzekłam sobie wrócić do Filadelfii i zapomnieć o nim. Jednak łatwiej powiedzieć, niż zrobić. Po tym jak lekarz informuje mnie o ciąży, postanawiam wrócić do Bell Buckle. Daję nam trzy miesiące i jeśli w tym czasie nam się nie uda, znikam. Problem polega na tym, że kiedy wszystko obróci się przeciwko nam, wreszcie przekonam się, czy mu na mnie zależy, czy jednak moje obawy były uzasadnione... Zachwycające połączenie zawodu miłosnego i nadziei. Michaels pisze fascynujące romanse, których wprost nie sposób odłożyć na bok. – Helena Hunting, bestsellerowa autorka „New York Timesa” Corinne opisuje parę, która jest nam bliska, którą łatwo polubić i której będziesz kibicować aż do samego końca. To jak dotąd jej najlepsza książka! – J. Sterling, bestsellerowa autorka New York Timesa „Powiedz, że mnie chcesz to historia nie tylko o drugich szansach, poznawaniu siebie oraz walce o miłość, lecz także o tym, że związek nie składa się wyłącznie z pięknych chwil”. – Ewelina, @redgirl_books

44,90 zł
22,45 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 22,45 zł

1 osoba kupiła
82
Zakładka magnetyczna Owoce leśne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka magnetyczna Owoce leśne
Henry
Dostępny
44 szt.

Złocona uniwersalna i praktyczna magnetyczna zakładka do książki. Zapakowana w woreczek foliowy z euro zawiaszką.

7,99 zł
1 osoba kupiła
83
Miłosierdzie lekarstwem duszy. Rozważania biblijne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Miłosierdzie lekarstwem duszy. Rozważania biblijne
Dostępny
2 szt.

Początki tej książki sięgają biblijno-modlitewnych spotkań, jakie odbywały się w przemyskiej katedrze i były poświęcone uczynkom miłosierdzia względem duszy. Materiały z tych spotkań, uzupełnione kilkoma kwestiami, dotyczącymi właściwego rozumienia i praktyki chrześcijańskiego miłosierdzia, stały się podstawą niniejszej publikacji. Jej aktualność uzasadnia coraz większe zaniedbywanie duchowej sfery człowieka i jego związku z Bogiem, kosztem czysto ziemskich, doraźnych i ideologicznych założeń. W prezentowanych rozważaniach biblijnych zwrócimy uwagę na praktykę uczynków miłosierdzia względem duszy. W kolejności będą to uczynki wynikające z siedmiu katechizmowych wezwań: grzeszących upominać, nieumiejętnych pouczać, wątpiącym dobrze radzić, strapionych pocieszać, krzywdy cierpliwie znosić, urazy chętnie darować, modlić się za żywych i umarłych. Każdy, kto sięgnie po niniejszą publikację, będzie mógł przekonać się, jak ogromne pole do działania istnieje w przestrzeni miłosierdzia, jakiego potrzebuje dziś świat. Życzeniem autora jest, aby ta lektura umocniła w Czytelnikach starania o swe duchowe piękno i zachęciła do pełnienia miłosierdzia, wobec ludzi potrzebujących duchowego uzdrowienia.

47,00 zł
24,91 zł

Rabat 47,0%
oszczędzasz 22,09 zł

1 osoba kupiła
84
Prace domowe dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Poziom 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prace domowe dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Pozio...
Dostępny
118 szt.

Prace domowe. Poziom 3 to pozycja skierowana głównie do nauczycieli i terapeutów dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Jej celem jest ułatwienie współpracy terapeutycznej z rodzicami. Otrzymują oni bowiem gotowe karty do pracy z dzieckiem wraz z krótką informacją na temat tego, jaki jest cel proponowanych zadań. Pozycja ta jest kontynuacją serii „Prace domowe” dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Poziom 1 oraz Poziom 2. Karty przeznaczone są dla dzieci, które poznały już litery i cyfry. Zadania skupiają się głównie na rozwijaniu słuchu fonematycznego, nauce pisania i czytania ze zrozumieniem, doskonaleniu umiejętności matematycznych, w tym nauce dodawania i odejmowania oraz usprawnianiu funkcji wzrokowych.

35,00 zł
27,65 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,35 zł

1 osoba kupiła
85
Gwiazdy Oriona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gwiazdy Oriona
Dostępny
158 szt.

Kryminał milicyjno-policyjny, inspirowany prawdziwymi wydarzeniami! U schyłku PRL przez Śląsk i Zagłębie przetacza się fala tajemniczych, brutalnych zabójstw. Milicja pozostaje bezsilna. W nowej rzeczywistości III Rzeczypospolitej kobiety wciąż giną, a policjanci bezskutecznie szukają seryjnego mordercy. Kiedy ofiarą staje się siostrzenica premiera, zostaje powołana specjalna grupa operacyjna, do której trafia szeregowy Emil Stompor. Rozpoczynający karierę młody policjant musi zmierzyć się z nietypowym i trudnym zadaniem. Wplątuje się bardzo niebezpieczną rozgrywkę, w której stawką jest życie wielu ludzi. Także jego samego. To nowe wydanie bestsellerowego kryminału Aleksandra Sowy z kultowej serii z Emilem Stomporem! Książka została wyróżniona tytułem Kryminału Roku 2019 przez portal literacki Granice.pl.

42,99 zł
30,95 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,04 zł

1 osoba kupiła
86
Franklin rządzi się (wyd. 2022) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,99 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

1 osoba kupiła
87
Gumka chlebowa 6423/18 biała (18szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gumka chlebowa 6423/18 biała (18szt)
Koh-I-Noor
Dostępny
5 szt.

Opakowanie zbiorcze 18 sztuk. Gumka chlebowa 6423/18 biała.

45,06 zł
42,81 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,25 zł

1 osoba kupiła
88
Latawiec 560581 Adar - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Latawiec 560581 Adar
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.09

17,90 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,1%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
89
Zbrodnia i kara - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Zbrodnia i kara
Dostępny
21 szt.

Rozum jest sługą namiętności. Rodion Raskolnikow siekierą morduje starą lichwiarkę i jej siostrę, Lizawietę. Wierzy, że ma prawo zabijać. Morderstwo jest dla niego sprawdzianem odwagi i determinacji. Ale tam,gdzie jest zbrodnia,musi być i kara. Siedmioro autorów bestsellerowych kryminałów mierzy się z tematem jednej z najsłynniejszych powieści Fiodora Dostojewskiego - "Zbrodni i kary". W obliczu śmierci wszyscy stają się równi.

49,90 zł
26,95 zł

Rabat 46,0%
oszczędzasz 22,95 zł

2 osoby kupiły
90
Duchy Nocy Kupały - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Duchy Nocy Kupały
Dostępny
80 szt.

Opowieść o duchach, upiorach, wiedźmakach i demonach Antologii patronują obrzędy nocy świętojańskiej zwanej też kupałą. Część pierwszą stanowią opowiadania polskich autorów: Romana Zmorskiego, Jana Barszczewskiego oraz Zygmunta Krasińskiego. Duchy i demony, wiedźmy i wiedźmaki, leśniaki i rusałki przewijają się w opowieściach rozgrywających się od Pomorza, Mazowsza i Śląska po Białoruś. Część druga to opowiadanie Jin Yonga, zwanego chińskim Tolkienem, oraz opowieść Antona Straszimirowa o Rodopach. Antologia zawiera także dotąd niepublikowane w Polsce opowiadania Oscara Wilde’a, Mrs Henry Wood, którą pokochali polscy miłośnicy historii z dreszczykiem, oraz publikującej pod pseudonimem Theo Gift pisarki Dorothy Boulger, w których znajdziemy nadprzyrodzone zjawiska, nawiedzone dwory, pokutujące duchy i nieuchronność przeznaczenia.

55,00 zł
43,45 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 11,55 zł

1 osoba kupiła
91
Centropen marker suchościeralny 6 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Centropen marker suchościeralny 6 kolorów
Centropen
Dostępny
2 szt.

Zestaw 6 sztuk markerów do tablic ścieralnych w kolorach: czarny, niebieski, żółty, czerwony, zielony, brązowy. ERGOnomiczny uchwyt Ściera się po wyschnięciu Odporny na działanie światła Na bazie alkoholu Przechowywać poziomo Okrągła końcówka Szerokość linii: 1-2 mm

23,05 zł
16,99 zł

Rabat 26,3%
oszczędzasz 6,06 zł

1 osoba kupiła
92
Adolf Hitler. Mój dziennik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Adolf Hitler. Mój dziennik
Dostępny
657 szt.

Gdy Hitler wchodził na mównicę, Niemcy wiwatowali na jego cześć i wpadali w ekstazę. Niektórzy porównywali to zjawisko do stanu hipnozy i ekstremalnej euforii. Okazuje się, że przywódca Trzeciej Rzeszy był nie gorszym pisarzem niż mówcą. Od wielu lat poszukiwano jego dzienników, które miały ulec zniszczeniu lub zaginąć w dniach klęski Trzeciej Rzeszy wiosną 1945 roku - w mediach pokazywały się nawet fałszywki. Wreszcie dotarł do nich Christopher Macht, autor bestsellerowej serii Spowiedzi Hitlera. W nieznanych dotąd zapiskach dyktator i jeden z największych zbrodniarzy wszech czasów odsłania prawdziwą twarz i zdradza tajemnice, o których wielu nie miało pojęcia. Przekonajmy się, co Hitler chciał ukryć przed światem!

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

1 osoba kupiła
93
101 latarni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
101 latarni
Dostępny
1005 szt.

Kiedy Zachar nie może zasnąć, myśli o tym jak inni śpią, i obserwuje domy po drugiej stronie ulicy. Światła w różnych oknach często zapalają się i gasną. Chłopiec wyobraża sobie, że widzi latarnie morskie. Zachar nie śpi, tak jak i jego tata, który jest architektem i pracuje do późna w nocy. Tata wymyśla sprawdzoną metodę pomagającą zasnąć synowi. To liczenie. Ale co będą liczyć? Czy Zacharowi w końcu uda się zasnąć? Wzruszająca metafora latarni stworzona przez ukraińsko-białoruski duet pisarzy zyskuje współcześnie dodatkowe znaczenie i poruszy każdego czytelnika. Opowieść pięknie zilustrowała ukraińska artystka Oksana Draczkowska. Książka idealna do wspólnego czytania przed snem

39,90 zł
13,97 zł

Rabat 65,0%
oszczędzasz 25,93 zł

1 osoba kupiła
94
Roszczenia pracownicze. Praktyczny przewodnik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
129,00 zł
116,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,90 zł

1 osoba kupiła
95
Pisanie po śladzie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pisanie po śladzie
Dostępny
148 szt.

Publikację Pisanie po śladzie opracowano z myślą zarówno o dzieciach, które rozpoczynają naukę pisania, jak i uczniach mających trudności z płynnym i estetycznym pisaniem. Zamieszczone w zeszycie ćwiczenia kaligraficzne uczą prawidłowego kierunku kreślenia liter, wskazując ich właściwy kształt i proporcje. Wyrabiają płynność i tempo ruchu oraz kształcą koordynację wzrokowo-ruchową. W ćwiczeniach zastosowano zasadę stopniowania trudności. Na początku dziecko identyfikuje daną literę, zapoznaje się z kierunkiem jej kreślenia i ćwiczy pisanie znaku graficznego – najpierw po szarym śladzie, a następnie łącząc kropki. W dalszej kolejności dziecko pisze krótkie wyrazy oraz zdania zbudowane wyłącznie ze znaków graficznych, których pisownię opanowało. Dzięki temu uczeń nie tylko utrwala poznane już litery, ale także ćwiczy umiejętność ich płynnego i estetycznego łączenia.

15,00 zł
11,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 3,01 zł

1 osoba kupiła
96
The Hennington Brothers. Tom 1. Powiedz, że zostaniesz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
The Hennington Brothers. Tom 1. Powiedz, że zostaniesz
Dostępny
16 szt.

Pełen emocji romans o drugich szansach jednej z najpopularniejszych autorek romansów przepełnionych emocjami Roztrzaskał mnie na kawałki. Złożył w całość. Jest moją trucizną, jest moim antidotum. Jedno słowo – ZOSTAŃ. To wszystko, co musiał powiedzieć. Zamiast tego wsiadł do tamtego autobusu, zabierając ze sobą moje serce. To było siedemnaście lat temu. Ruszyłam naprzód. Małżeństwo. Dzieci. Biały płotek. Wszystko, czego kiedykolwiek pragnęłam, ale mój mąż mnie zdradził i znów zostałam porzucona. Osamotniona, bez centa przy duszy i z dwójką chłopców, nie miałam innego wyjścia, jak wrócić do Tennessee. Nie miało go tam być. Powinnam być tam bezpieczna. Jednak przeznaczenie zawsze znajdzie sposób, żeby dać o sobie znać. Doskonała mieszanka emocji, romansu, niepokoju i nadziei. Powiedz, że zostaniesz to niezapomniana i wzruszająca lektura. Michaels przeszła samą siebie. – K. Bromberg, bestsellerowa autorka „New York Timesa” „Powiedz, że zostaniesz to urocza historia miłosna oparta na powiedzeniu „stara miłość nie rdzewieje”. Corinne Michaels umiejętnie gra na emocjach czytelnika, który raduje się i płacze wraz z bohaterami”. – Kate, mowmikate.pl Niezwykła historia drugich szans, uczenia się przebaczania, a przede wszystkim tego, jak ponownie zaufać tej samej osobie. Opowieść pisana emocjami, od której się nie oderwiecie, gwarantuję Wam. Gorąco polecam. – Grażyna, czytaninka.blogspot.com

44,90 zł
22,45 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 22,45 zł

1 osoba kupiła
97
When Life Happened - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
When Life Happened
Dostępny
1349 szt.

Życie dzieje się w okamgnieniu. W przestrzeni pomiędzy czasem. Między pierwszym i ostatnim oddechem. Parker Cruse nienawidzi oszustów. To może mieć coś wspólnego z tym, że jej chłopak sypiał z jej siostrą bliźniaczką… Pewien żart, tuż po ślubie, zakończył definitywnie relacje między siostrami. Parker Cruse postanawia zachowywać się jak dojrzała kobieta. Krok pierwszy: wyprowadzić się z rodzinnego domu. Krok drugi: znaleźć pracę. Nadarza się ku temu okazja, gdy Parker poznaje nowego sąsiada - Gusa Westmana. Mężczyzna w dość seksowny sposób wypowiada jej imię… Krok trzeci: nie oceniać. Krok czwarty: pamiętać - życie dzieje się w okamgnieniu.

49,90 zł
23,95 zł

Rabat 52,0%
oszczędzasz 25,95 zł

1 osoba kupiła
98
Arsen - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Arsen
Dostępny
282 szt.

Najbardziej kontrowersyjna książka, jaką przeczytasz w tym roku. Poruszy Cię, pochłonie i emocjonalnie rozłoży na łopatki. Pokochasz tę historię albo znienawidzisz, ale nie przejdziesz obok niej obojętnie. Wystarczyło jedno spojrzenie… Jestem oszustką. Jestem kłamczuchą. Moje życie to jeden wielki bałagan. Kocham mężczyznę. Nie, kocham dwóch mężczyzn… Tak sądzę. Jeden z nich odwzajemnia to uczucie. Drugi sprawia, że płonę. Jeden jest moją opoką. Drugi – kryptonitem. Jestem załamana, zagubiona i zniesmaczona samą sobą. Ale nie potrafię się powstrzymać. Oto moja historia. Opowieść o mojej nieszczęśliwej miłości. Niesamowicie emocjonalna, chwytająca za serce, uzależniająca lektura. Gail McHugh, autorka bestsellerów Jeśli szukacie książki innej niż wszystkie, to gorąco polecam Wam Arsena. Drugiej tak dobrej, nieprzewidywalnej i kontrowersyjnej historii możecie prędko nie znaleźć. Aleksandra, zazyjkultury.pl Książka, która UZALEŻNIA. Łamie nam serce i nijak nie da się go posklejać. Skrajnie kontrowersyjna, poruszająca, wstrząsająca. Joanna Semla, joannasemla.pl

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

99
Pokora. Edycyjŏ ślōnskŏ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokora. Edycyjŏ ślōnskŏ
Dostępny
62 szt.

Pożōndanie. Władza. Usuchliwość. Co stracisz, kej walczysz ô godność? Epicki rōman ô rewolucyji, wojnie i miyłości. 11 listopada 1918. Lojtnant Alois Pokora wychodzi ze lazarytu na ulice zrewoltowanego Berlina. Stary świat sie skōńczōł. La Belle Époque umarła we ôkopach I światowyj wojny. Nowy świat sie rodzi we bōlach: na zachodnim frōńcie i w czasie rewolucyje, co sie przelywŏ bez pokōnane Niymcy. Alois niy nŏleżoł do starego świata, niy nŏleży tyż do nowego. Syn ôd berkmana ze Gōrnego Ślōnska, bez cufal wyrwany ze proletariackij familije, wszyndy sie trefiŏ ze pogardōm i ôdsztuchniyńciym. Samotny i prześladowany, ôn wierzi ino we erotycznõ relacyjõ ze perwersyjnōm Agnes, co dōminuje. We świecie, co sie skōńczōł, nic niy ma prawe ale. Pokora to szumny rōman ô miyłości, wojnie i rewolucyji. Epickŏ gyszichta ô Berlinie i Ślōnsku, ô Niymcach i Polŏkach, ô społecznych i etnicznych podziałach. Ô pożōndaniu, władzy, usuchliwości i cynie, co sie jã płaci we walce ô godność.

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

100
Moja pierwsza książeczka. Kolorowanka i zadanka. Tomek i przyjaciele - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja pierwsza książeczka. Kolorowanka i zadanka. Tomek i przyjaciele
Dostępny
93 szt.

Kolorowanka i zadanka to książka w sam raz dla maluchów, które dopiero odkrywają swoje liczne talenty i zdolności! W książce znalazły się zagadki, łamigłówki i duże, wyraźne obrazki do kolorowania z ilustracjami z najnowszego serialu telewizyjnego o przygodach Tomka i jego przyjaciół na wyspie Sodor. Proste zadania do samodzielnego rozwiązywania sprawią dzieciom frajdę i przyniosą satysfakcję, rysowanie szlaczków korzystnie wpłynie na małą motorykę, a czas spędzony z wesołymi lokomotywami będzie najlepszym sposobem na nudę! Razem z Karolcią trzeba uporządkować ładunek zgubiony przez spieszące się lokomotywy, zapewnić Gabrysiowi piękne kolory lakieru i pomóc Tomkowi trafić do zajezdni po skończonej pracy. Książka została przygotowana we współpracy z metodykiem nauczania początkowego.

8,00 zł
6,99 zł

Rabat 12,6%
oszczędzasz 1,01 zł

Wróć do góry