hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.06.07

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 7 czerwca 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Uważność i spokój żabki (Eline Snel), na drugim Życie po śmierci (Wiktor Szponar). Kolejny produkt to Męski Modlitewnik (praca zbiorowa) oraz O dwóch takich, co podzieliły Polskę (Kołodyńska-Magdziarz Natalia, Dudek Antoni).
1
Uważność i spokój żabki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uważność i spokój żabki
Dostępny
333 szt.

Pierwsza książka o medytacji (świeckiej) dla dzieci. Ta prosta, przyjazna i skuteczna metoda zyskała entuzjastyczne opinie setek tysięcy rodziców, dzieci i pedagogów na całym świecie. W Holandii niemal w każdej szkole podstawowej jest przeszkolony nauczyciel, który codziennie prowadzi z uczniami kilkunastominutowe ćwiczenie uważności. W wielu szkołach odbywa się ono jednocześnie dla wszystkich uczniów i w tych właśnie placówkach efekty, w postaci poprawy dobrostanu dzieci, ich zdolności koncentracji i poziomu wzajemnej życzliwości są najbardziej uderzające. Same dzieci przepadają za tymi chwilami wyciszenia i spokoju. Nauczywszy się je wykonywać, same chętnie sięgają po to narzędzie, kiedy ogarniają je trudne emocje. Opanowanie tej sztuki to ogromny kapitał, który procentuje im przez całe życie.

63,00 zł
38,43 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 24,57 zł

41 osób kupiło
2
Życie po śmierci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życie po śmierci
Dostępny
138 szt.

Obudziłam się pod białym prześcieradłem w szpitalnym prosektorium. Wiedziałam, że urodziłam żywe dziecko i znałam dokładną godzinę swojej śmierci. Według ankiet przeprowadzonych w ciągu ostatnich 40 lat, do Doświadczenia Śmierci Klinicznej, near death expierience, (NDE) przyznaje się od 4,2 do 5% społeczeństwa. Czy to możliwe, aby kilka tysięcy przebadanych ludzi, w różnym wieku, na przestrzeni kilkudziesięciu lat, z pięciu kontynentów, o różnych wierzeniach i światopoglądach, miało tę samą halucynację albo byli ze sobą w spisku? Badania dra Pima van Lommela przeprowadzone w latach 1988-1992 opublikowane w prestiżowym piśmie medycznym ?The Lancet?, objęły 344 pacjentów z grupy 509, które przeżyły reanimację po zawale serca. Na świecie istniały jeszcze trzy programy badawcze nad Doświadczeniem Śmierci Klinicznej: jeden w USA i dwa w Wielkiej Brytanii, objęły one 562 pacjentów. Wszystkie dały podobne wyniki, ale żaden nadal naukowo nie wytłumaczył zadziwiającego zjawiska. Bo najważniejszy wniosek z tych programów badawczych jest taki, że Doświadczenia Śmierci Klinicznej, pochodzą z chwili, gdy funkcje mózgowe są całkowicie zatrzymane. Pacjenci pamiętali dokładnie treść rozmów lekarzy i podejmowane czynności w czasie, kiedy ich elektroencefalogram (EEG) był płaski. Żadne halucynacje nie mogłyby być zapamiętane, gdyż kora mózgowa w tym momencie była nieaktywna. Będąc z ?drugiej strony?, widziałem moment, kiedy lekarz wyszedł z sali i zakomunikował moim bliskim, że umarłem i teraz trwa tylko procedura odłączania. Słyszałem, jak rodzina rozmawia o moim pogrzebie. Żona mówiła, żeby pochować mnie w ślubnym garniturze. Podczas swojego teologicznego śledztwa korzystałem z najbardziej znanych relacji pacjentów po NDE. Pod lupę wziąłem takie światowe bestsellery jak Trafiona przez piorun Glorii Polo, Niebo istnieje naprawdę Coltona Burbo, Dowód Ebena Alexandra, Przejście Piotra Kalinowskiego, Byłem w niebie Richarda Sigmunda oraz wielu innych. Korzystałem także z badań autorstwa Raymonda Moody?ego (Życie po życiu), Pima van Lommela (Wieczna świadomość) oraz opracowań Antoniego Socciego (Ci, którzy wrócili z zaświatów) oraz Johna Burkego (Zobaczyć niebo). Osobiście spotkałem się także z pacjentami, przeprowadziłem wywiady oraz zebrałem dokumentację medyczną. Czy świadkowie życia po śmierci mówią prawdę? Ks. Wiktora Szponar urodził się w 1991 roku w Sosnowcu, obecnie jest wikariuszem w parafii św. brata Alberta w Gdańsku. Przed wstąpieniem do seminarium był reporterem w TVP Gdańsk, wcześniej współpracował ze Studencką Agencją Radiową na Politechnice Gdańskiej. Studiował na Uniwersytecie Gdańskim administrację i dziennikarstwo, które przerwał, żeby zostać księdzem. Jako kleryk IV roku był redaktorem prowadzącym książkę ?Księża bez cenzury. Rozmowy pod koloratką?, która okazała się bestsellerem. Interesuje się teologią moralną, jest miłośnikiem liturgii i Pisma Świętego.

39,90 zł
24,34 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 15,56 zł

20 osób kupiło
3
Męski Modlitewnik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Męski Modlitewnik
Dostępny
220 szt.

Najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku Zrób codziennie jeden mały konkret Czym jest Męski Modlitewnik? Jest kompasem, mapą i szwajcarskim scyzorykiem, który ma w konkretny sposób, każdego dnia pomóc męskiej stronie odnaleźć wspaniałą drogę życia. Każdy dzień zawiera: Cytat - w poniedziałek posiedzisz ze świętym Pawłem, we wtorek z Jerzym Kukuczką, a w środę przemówi do Ciebie wiedźmin ze świata Andrzeja Sapkowskiego. Konkret - kilka zdań do przemyślenia od ojca duchownego, Modlitwę - gdy nie wiesz, jak porozmawiać z Ojcem, Zadanie - proste wezwanie do działania. Każdy dzień zawiera wartość, cytat, konkret i modlitwę, a także proste zadanie do wykonania. Zebrane wartości i cytaty czerpiemy zarówno z Pisma Świętego, jak i od bohaterów, przywódców, liderów, postaci książkowych. Modlitewnik promuje codzienną, organiczną pracę nad sobą, budowanie relacji z Bogiem Ojcem, a także jedność, poczucie braterstwa, wykuwanie charakteru, życie oparte na wartościach oraz nieustanne odnajdywanie w nim pasji i przygody. Męski Modlitewnik to ogromne bogactwo duchowe - konkrety i modlitwy napisało kilkudziesięciu księży i ojców zakonnych ze zgromadzeń benedyktynów, dominikanów, franciszkanów, jezuitów i salwatorianów. Po Modlitewnik może sięgnąć każdy - niezależnie od wieku, dlatego możesz go również podarować swoim bliskim.

29,90 zł
18,99 zł

Rabat 36,5%
oszczędzasz 10,91 zł

18 osób kupiło
4
O dwóch takich, co podzieliły Polskę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O dwóch takich, co podzieliły Polskę
Dostępny
39 szt.

Wywiad rzekę z prof. Antonim Dudkiem przeprowadziła Natalia Kołodyńska-Magdziarz Minione 30 lat to jeden z najlepszych okresów w dziejach Polski. Mogło być jednak o wiele lepiej. Polscy politycy po 1989 roku nie wykorzystali wielu szans, jakie stworzyła nam skuteczna ucieczka z rosyjskiej strefy wpływów, będąca ? obok zbudowania fundamentów zdrowej gospodarki rynkowej ? najważniejszym osiągnięciem lat 90. Głównym, choć nie jedynym, bohaterem tej książki stały się dwie partie, które po 2005 roku zdominowały polską politykę, oraz ich liderzy. Książka odpowiada na pytania, w jaki sposób kształtowała się polska polityka w ostatnich latach oraz jakie mogą być tego konsekwencje dla Polski. Kraju, który zawdzięcza swój sukces w dużej mierze dobrej koniunkturze międzynarodowej, która niestety się kończy, o czym dobitnie przypomniała nam wojna na Ukrainie. Jak polscy politycy podeszli w pierwszych tygodniach wojny do zagrożenia i szans, które że sobą niesie? Prawdziwe wyzwanie dla naszej klasy politycznej właśnie nadeszło.

49,90 zł
38,42 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,48 zł

11 osób kupiło
5
Czerwony śnieg. Roja es la nieve. Hiszpański. Kurs językowy z kryminałem, wydanie 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czerwony śnieg. Roja es la nieve. Hiszpański. Kurs językowy z kryminał...
Dostępny
50 szt.

Śnieżyca zatrzymuje sierżanta Lópeza na noc w wiosce, do której pojechał po otrzymaniu wezwania o włamaniu. Wkrótce okazuje się, że znalazł się w złym miejscu o złej porze… Hiszpański kurs językowy z kryminałem to: - trzymająca w napięciu akcja, - tłumaczenia słówek i zwrotów na marginesach – sprawdzasz znaczenie, nie odrywając się od książki, - solidne podstawy gramatyki, która poznajesz przy okazji lektury - blisko 185 ćwiczeń, dzięki którym utrwalasz nowo poznany materiał, - dla początkujących i znających podstawy – poziom A1-A2, - 90 min nagrań native speakera w formacie MP3.

36,90 zł
25,83 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,07 zł

11 osób kupiło
6
Młody obserwator przyrody. Dinozaury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Młody obserwator przyrody. Dinozaury
Dostępny
64 szt.

Ten zeszyt przedstawia zwierzęta i rośliny żyjące w czasach prehistorycznych. Uświadamia dziecku, że w odległej przeszłości życie na Ziemi wyglądało inaczej niż obecnie. Pokazuje, jak w kolejnych erach geologicznych zmieniała się przyroda na obszarze dzisiejszej Polski. Rozbudza zainteresowanie historią życia na Ziemi. Seria kolorowych zeszytów Młody obserwator przyrody powstała, by ułatwić dzieciom poznanie i pokochanie polskiej przyrody. Podpowiada, jak zainteresować dziecko otaczającym nas środowiskiem.

14,90 zł
9,99 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 4,91 zł

10 osób kupiło
7
Franklin jedzie na obóz. Historyjka, gry i zagadki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Franklin jedzie na obóz. Historyjka, gry i zagadki
Dostępny
172 szt.

Książka aktywnościowa z historyjką oraz różnego rodzaju zagadkami i zabawami dla małych fanów Franklina. Bajka opowiada o przygodach Franklina na obozie letnim. Razem z sympatycznym żółwiem i nowymi przyjaciółmi młody czytelnik odkryje, jaką przyjemność może sprawić obcowanie z naturą.

8,90 zł
5,99 zł

Rabat 32,7%
oszczędzasz 2,91 zł

9 osób kupiło
8
Co przyniesie jutro. Tomorrow Never Knows. Angielski. Kryminał z ćwiczeniami, wydanie 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co przyniesie jutro. Tomorrow Never Knows. Angielski. Kryminał z ćwicz...
Dostępny
53 szt.

Senne, nadmorskie miasteczko u południowych wybrzeży Wielkiej Brytanii. Bezdomny Mark przez uchylone drzwi w jednym z domów spostrzega leżące na podłodze ciało starszego mężczyzny... Badający sprawę detektywi ze zdumieniem odkrywają tajemnice niepozornych mieszkańców Eastbourne. Angielski Kryminał z ćwiczeniami: - trzymająca w napięciu akcja, - tłumaczenia trudniejszych słówek i zwrotów na marginesach - sprawdzasz znaczenie, nie odrywając się od książkitłumaczenia trudniejszych słówek i zwrotów na marginesach - sprawdzasz znaczenie, nie odrywając się od książki, - współczesne angielskie słownictwo na poziomie podstawowym, i średnio zaawansowanym (A2-B1): - ponad 80 urozmaiconych ćwiczeń leksykalno-gramatycznych, - klucz odpowiedzi oraz praktyczny słowniczek angielsko-polskiklucz odpowiedzi oraz praktyczny słowniczek angielsko-polski, - nagrania MP3 native speakerównagrania MP3 native speakerów.

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

8 osób kupiło
9
Starszy Pan i Kot. Tom 5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Starszy Pan i Kot. Tom 5
Dostępny
1 szt.

Za oknem pojawia się czarny kot. Okazuje się, że to znajomy Fukumaru – mieszkali razem w sklepie zoologicznym. Przybysz, cały poraniony, groźnie prycha i ucieka. W tym momencie Fukumaru podejmuje bardzo złą decyzję… W opowieści o kotach i ich panach zdarzają się smutne momenty… „Fukumaru? Fukumaru… Gdzie jesteś?”

24,90 zł
19,99 zł

Rabat 19,7%
oszczędzasz 4,91 zł

6 osób kupiło
10
Totalnie wszystko o kosmosie i innych galaktyczny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Totalnie wszystko o kosmosie i innych galaktyczny
Dostępny
871 szt.

Takiej książki o kosmosie jeszcze nie było! Znajdziesz tu wszystko, co należy wiedzieć o wszechświecie i przestrzeni kosmicznej: Kosmiczne fakty nie z tego świata. Mnóstwo kosmicznej wiedzy, która wchłania jak czarna dziura. Superśmieszne międzyplanetarne żarty. Wskazówki, jak narysować kosmiczne cacka. Odległe fakty o planetach, supernowych, podróżach kosmicznych i obcych i znacznie, znacznie więcej! A to wszystko w zwariowanym, kolorowym, komiksowym wydaniu!

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

6 osób kupiło
11
Pan Kuleczka. Radość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pan Kuleczka. Radość
Dostępny
40 szt.

Z Panem Kuleczką jak zawsze wszystko staje się możliwe - zwykła pusta kartka stwarza naprawdę dużo możliwości, a banalny spacer do parku zamienia się w fascynującą wyprawę. Można też puszczać kaczki albo bawić się w piratów - nasi bohaterowie nigdy się nie nudzą, bo ich życie tylko z pozoru jest zwyczajne.

29,90 zł
22,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,47 zł

6 osób kupiło
12
Zaginiona. La Donna Scomparsa. Włoski Kurs językowy z kryminałem, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaginiona. La Donna Scomparsa. Włoski Kurs językowy z kryminałem, wyda...
Dostępny
42 szt.

Włoski kurs językowy z kryminałem to niekonwencjonalny kurs skierowany do młodzieży i dorosłych, którzy znają podstawy języka włoskiego (poziom A2-B1). Praca z kursem pozwala poznać współczesne włoskie słownictwo oraz konstrukcje gramatyczne w kontekście, czyli w sposób najbardziej naturalny i sprzyjający zapamiętywaniu. Audiobook zinterpretowany przez profesjonalnego włoskiego lektora uczy poprawnej wymowy, pomaga w wypracowaniu prawidłowego akcentu oraz rozwija umiejętność rozumienia ze słuchu.

36,90 zł
25,83 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,07 zł

5 osób kupiło
13
Piętno - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piętno
Dostępny
138 szt.

Igor Brudny to twardy, warszawski glina, który woli nie wracać do swojej przeszłości. Tym razem może jednak nie mieć innego wyjścia. Zielona Góra. Mężczyzna bliźniaczo podobny do Brudnego jest poszukiwany w sprawie wyjątkowo brutalnego morderstwa. Komisarz musi wrócić do rodzinnego miasta, by oczyścić się z podejrzeń i rozwikłać tajemnicę swojego pochodzenia. Na miejscu działa już zespół śledczych dowodzony przez inspektora Romualda Czarneckiego. Brutalność mordercy nie pozostawia wątpliwości ? to dopiero początek. Obecność Brudnego dodatkowo komplikuje całą sprawę. Czarnecki jest przekonany, że komisarz może okazać się kluczem do złapania sprawcy. Ale czy może mu zaufać? Przemysław Piotrowski (ur. 1982) ? ukończył studia na Uniwersytecie Zielonogórskim, studiował również w Hiszpanii i USA. Były dziennikarz ?Gazety Lubuskiej?, w której najpierw zajmował się tematyką sportową, potem ? śledczą. Debiutował w 2015 roku thrillerem historycznym Kod Himmlera. Piętno to pierwszy tom serii o komisarzu Igorze Brudnym.

44,99 zł
33,74 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,25 zł

4 osoby kupiły
14
Miny Alberta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miny Alberta
Dostępny
111 szt.

Albert przegląda się w lustrze i patrzy na swoją fotografię. Zastanawia się nad tym, jak wygląda, kim jest. Ale przecież ma o wiele więcej twarzy niż widzi w lustrze czy na zdjęciu! To nieco inna książka o Albercie niż pozostałe – mniejszy format, ale za to prawie dwa razy więcej stron. Na każdej rozkładówce widać Alberta z innym wyrazem twarzy i postawą ciała. Czasem dowiadujemy się, na co Albert tak właśnie reaguje, a czasem musimy użyć swojej wyobraźni. To świetny punkt wyjścia do rozmowy z dziećmi o emocjach. Albert Albertson mieszka z bardzo miłym tatą i kotem Puzlem. Jak każdy kilkulatek czasem ma problemy z zasypianiem, potrafi rano strasznie się grzebać przed wyjściem do przedszkola i jest niezwykle pomysłowy, zwłaszcza jeśli bardzo czegoś chce. Dzieci rozpoznają w Albercie swoje zachowania i emocje – radość zabawy, ciekawość świata, nieograniczoną fantazję, ale też złość, zazdrość czy strach. Książki o Albercie, tłumaczone na 35 języków i dialektów, rozeszły się dotąd w niemal dziesięciomilionowym nakładzie w Szwecji i poza jej granicami, a na ich kanwie powstały liczne spektakle teatralne i filmy animowane. W Szwecji to już kultowa seria, licząca ponad trzydzieści tytułów. Jej autorka i ilustratorka, Gunilla Bergström, otrzymała za swoją twórczość wiele nagród i wyróżnień, włącznie z wyborem jej książki na książkę roku 1997 przez szwedzkie Jury Dziecięce. W 2012 roku uhonorowana została przez szwedzki rząd medalem Illis quorum za „nowatorską twórczość literacką i ilustratorską znakomicie ukazującą świat z dziecięcej perspektywy”. W 2022 roku mija 50 lat od ukazania się pierwszej historii o Albercie Albertsonie, który w Szwecji nazywa się Alfons Åberg. Książki o tym bohaterze cieszą się w Szwecji niesłabnącą popularnością, a w Polsce szybko zdobywają kolejnych wiernych czytelników.

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

4 osoby kupiły
15
Jak zarabiać w młodym wieku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak zarabiać w młodym wieku
Dostępny
162 szt.

Eryk Zawisza, autor książki pt. Jak zarabiać w młodym wieku jest nastolatkiem. Postanowił podzielić się własnymi doświadczeniami z pracy i zarabiania pieniędzy. Bo w tym, że za pracę otrzymujemy pieniądze, nie ma nic złego. Przeciwnie: zarobek jest nagrodą płaconą nam przez innych ludzi za to, że im w czymś pomogliśmy, że ich nakarmiliśmy, sprawiliśmy im radość czy pomogliśmy przezwyciężyć chwilową słabość. Im więcej tej radości, im bardziej okażemy się pomocni - tym więcej nam zapłacą. - Patrzę na rówieśników którzy dobrze się bawią, wydają się być szczęśliwi, chodzą na imprezy, cieszą się życiem, śmiejąc mi się w twarz i mówiąc: ależ z ciebie pracuś! Wyśmiewają moje plany. Czasami mam wątpliwości: może to oni mają rację? Może powinienem postępować jak oni: bawić się i korzystać z życia? Szybko mi jednak te myśli przechodzą: nie potrafiłbym już tak żyć! Ja przecież też korzystam z życia! Ciągle robię coś produktywnego; nie potrafię gadać na jałowe tematy, z których nic nie wynika. Zrozumiałem już, że chcąc osiągnąć w życiu coś znaczącego, nie mam alternatywy: muszę osiągać coś ważnego! Czuję, że nadchodzący świat będzie nagradzał tych, którzy się starają i chcą być czempionami? Warto dziś być czempionem! Książką tą rozpoczynamy nową serię z cyklu Biznes dla Nastolatków. Po serii Akademia Młodych Milionerów dla najmłodszych przyszedł czas na praktyczne porady biznesowe dla młodzieży. Jeśli nie możecie się doczekać, aż Eryk Wam opowie, jak zarabiać w młodym wieku, weźcie głęboki oddech i czytajcie!

39,99 zł
33,59 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 6,40 zł

3 osoby kupiły
16
Flirt. Flirts. Niemiecki. Kryminał z ćwiczeniami, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flirt. Flirts. Niemiecki. Kryminał z ćwiczeniami, wydanie 2
Dostępny
73 szt.

Niemiecki Kryminał z ćwiczeniami: - trzymająca w napięciu akcja, - tłumaczenia trudniejszych słówek i zwrotów na marginesach - sprawdzasz znaczenie, nie odrywając się od książkitłumaczenia trudniejszych słówek i zwrotów na marginesach - sprawdzasz znaczenie, nie odrywając się od książki, - współczesne niemieckie słownictwo na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym (A2-B1), - 80 urozmaiconych ćwiczeń leksykalno-gramatycznych80 urozmaiconych ćwiczeń leksykalno-gramatycznych, - klucz odpowiedzi oraz praktyczny słowniczek niemiecko-polski.

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

3 osoby kupiły
17
Idziemy na niedźwiedzia (wydanie kartonowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Idziemy na niedźwiedzia (wydanie kartonowe)
Dostępny
168 szt.

Czwórka dzieci, tata i pies wyruszają na wyprawę w poszukiwaniu niedźwiedzia. Po drodze muszą pokonać wiele przeszkód: wysoką trawę, rzekę, błoto, las, śnieżycę... A gdy już spotkają niedźwiedzia? Przekonają się, że w przeciwnym kierunku da się je pokonać o wiele szybciej! Prosty, rytmiczny tekst pełen wyrazów dźwiękonaśladowczych, duże ilustracje i dowcipna puenta składają się na książkę, która zapewni wspólną zabawę całej rodzinie, od najmłodszego do najstarszego.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

4 osoby kupiły
18
Orient. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Orient. Tom 1
Dostępny
3 szt.

Japonia, era Sengoku. Istoty zwane demonami zawładnęły światem. Ludzie czczą tajemniczych przybyszów jak bóstwa, zaś samurajów, którzy jako jedyni sprzeciwiają się najeźdźcom, nazywają potworami i darzą nienawiścią. Dwaj młodzieńcy są jednak oczarowani tymi wojownikami i ich stylem życia – Musashi, od lat opierający się kłamstwom powtarzanym przez społeczeństwo, oraz Kojirou, wytykany palcami jako potomek wojowników. Ich cel? Zostać najsilniejszymi samurajami! Czy dzięki łączącej ich więzi dadzą radę stawić czoła całemu światu?

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

3 osoby kupiły
19
Hebrajski nie gryzie! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hebrajski nie gryzie!
Dostępny
78 szt.

Wciągnij się w naukę języka hebrajskiego! Poznaj podstawy łatwo, szybko i przyjemnie. Hebrajski nie gryzie to kurs do samodzielnej, aktywnej nauki języka od podstaw! Kurs przeznaczony jest zarówno dla uczniów, jak i dorosłych samouków dopiero zaczynających naukę, którzy chcą łatwo i przyjemnie opanować podstawy języka hebrajskiego. Książka opiera się na niezwykle atrakcyjnej metodzie aktywnej nauki języka poprzez rozwiązywanie różnorodnych ćwiczeń. W rozdziałach tematycznych znajdziesz: materiały dla początkujących do nauki pisma, ciekawe teksty, przystępnie wyjaśnioną gramatykę, krótkie dialogi lub teksty z polskim tłumaczeniem, porcję niezbędnego słownictwa, ciekawostki o kulturze oraz specjalną sekcję Sprawdź się z zadaniami podsumowującymi. W każdej chwili masz dostęp do umieszczonych na marginesach praktycznych minisłowniczków, a dodatkowo na końcu książki znajdziesz podręczny zbiorczy słownik. GRATIS nagrania mp3 pomogą w nauce poprawnej wymowy oraz ćwiczeniu rozumienia ze słuchu. HEBRAJSKI nie gryzie! to kurs, z którym: - poznajesz współczesny, codzienny język hebrajski, - ćwiczyć poprawną wymowę, dzięki nagraniom mp3, - uczysz się gotowych wzorców komunikacyjnych, - praktycznie trenujesz znajomość gramatyki, - przyjemnie poznajesz użyteczne słownictwo. Odkryj unikalną metodę aktywnej nauki. Przekonaj się, że hebrajski nie gryzie!

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

3 osoby kupiły
20
Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki
Dostępny
97 szt.

Pucio dostał od babci najpiękniejszy nocnik na świecie – z samolotem! Teraz tylko musi pamiętać o tym, żeby na nim usiąść, kiedy chce mu się siusiu lub kupę. A to nie jest takie łatwe, zwłaszcza w czasie zabawy! Czy u Was jest podobnie? Nie martwcie się, w końcu na pewno się uda. Wystarczy trochę poćwiczyć – tak jak Pucio! Z jego pomocą pożegnanie z pieluszką będzie o wiele prostsze. Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra – mama, logopedka i pedagożka dziecięca, pedagożka twórczości, pisarka. Zajmuje się rozwijaniem kreatywności oraz terapią opóźnionego rozwoju mowy i wad artykulacyjnych u dzieci. Wieloletnia pracowniczka naukowa Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Autorka bestsellerowej serii książek wspierających rozwój mowy dziecka „Uczę się mówić, wymawiać, opowiadać”. Każdą wolną chwilę poświęca na spisywanie nowych przygód, które dyktują jej mucha Fefe i Pucio. Od 2018 mama małego Krasnala. Joanna Kłos ukończyła grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Przez kilkanaście lat pracowała jako graficzka, by wreszcie zostawić „pracę na etacie” i zająć się ilustracją. Wspólnie z siostrą prowadzi pracownię lalek Kalikayo. Uwielbia czekoladę z pomarańczą i piesze wyprawy ze swoimi psami.

26,90 zł
20,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,72 zł

3 osoby kupiły
21
Dr Stone. Tom 16 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dr Stone. Tom 16
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.04

Wojna między Królestwem Nauki a Królestwem Petryfikacji w końcu sprowadza się do pojedynku między Senku a Ibarą! Czy dzięki wsparciu serc swoich przyjaciół Senku uda się zdobyć meduzę?! Tymczasem na światło dzienne wychodzą nowe fakty na temat złowrogiego „Whymana”, które poprowadzą Królestwo Nauki w kierunku nowej przygody!

25,00 zł
20,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

3 osoby kupiły
22
Mysz Tymoteusz i jeż Fryderyk. Tajemna kryjówka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mysz Tymoteusz i jeż Fryderyk. Tajemna kryjówka
Dostępny
126 szt.

Mysz Tymoteusz i jeż Fryderyk. Tajemna kryjówka, autorstwa Dagmary Budzbon-Szymańskiej, to druga część przygód dwójki przyjaciół krzyżujących szyki londyńskim rabusiom. Zachęceni rozwiązaniem pierwszej zagadki Tymoteusz i Fryderyk we współpracy z wujem Ignacym, szczurem MacDonaldem i nadkomisarzem Johnem Smithem starają się tym razem namierzyć szefa szajki kradnącej holenderskie i flamandzkie dzieła sztuki. Przemierzając słynną National Gallery w poszukiwaniu tajemniczego portretu z piórem, dokonują kolejnych zaskakujących odkryć i na każdym kroku udowadniają, że małe wzrostem jest wielkie duchem. Książka została zilustrowana przez Joannę Gębal, która w barwny i dowcipny sposób obrazuje poczynania sprytnych bohaterów, prezentując przy okazji dzieła inspirowane prawdziwymi perłami sztuki europejskiej.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

3 osoby kupiły
23
Empezar de nuevo. Nowy początek. Hiszpański kryminał z ćwiczeniami, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Empezar de nuevo. Nowy początek. Hiszpański kryminał z ćwiczeniami, wy...
Dostępny
56 szt.

Hiszpański Kryminał z ćwiczeniami: - trzymająca w napięciu fabuła, - tłumaczenie nowych słówek i zwrotów na marginesach – sprawdzasz znaczenie nie odrywając się od książki, - współczesne hiszpańskie słownictwo na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym (A2-B1), - 80 urozmaiconych ćwiczeń leksykalno-gramatycznych i na rozumienie treści, - klucz odpowiedzi oraz praktyczny słowniczek hiszpańsko-polski.

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

3 osoby kupiły
24
Dzisiaj śpisz ze mną - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzisiaj śpisz ze mną
Dostępny
1085 szt.

Czy można usprawiedliwić zdradę? A może to miłość wymaga poświęceń? To pytania, które zadajemy sobie przynajmniej kilka razy w życiu. Tylko od nas zależy, jaką decyzję podejmiemy. Magdalena Witkiewicz, autorka Opowieści niewiernej. Życie Niny, szczęśliwej mężatki i dumnej mamy, wydaje się spokojne i uporządkowane. W najmniej oczekiwanym momencie pojawia się Jan, młody i przystojny mężczyzna, który burzy ten spokój. I choć Nina broni się przed rodzącą się namiętnością, to nie może przestać marzyć o Janie. To on uwolnił w niej tęsknotę za tą dziewczyną, którą była, zanim weszła w rolę żony i matki. Dzięki spotkaniu z nim znów czuje się piękną i zmysłową kobietą. Czy dla dopiero co obudzonego uczucia warto poświęcić dotychczasowe, szczęśliwe życie? Nina staje przed trudną decyzją. W szarej, listopadowej Warszawie musi zmierzyć się z dawno zapomnianą młodzieńczą namiętnością. Jaką decyzję podejmie? Piękna, życiowa powieść o prawdziwych uczuciach, miłości, namiętności i pożądaniu. Zmysłowa, ze szczyptą erotyzmu, który sprawia, że czyta się ją z przyjemnością i zapartym tchem.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

2 osoby kupiły
25
Władca świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Władca świata
Dostępny
39 szt.

"Europa tworzy jeden organizm polityczny, rządzony przez parlament europejski i prezydenta zjednoczonego kontynentu. Do rywalizacji stają; imperium amerykańskie i mocarstwo azjatyckie. O losach społeczeństw decyduje politycznie poprawna ideologia zwana humanitaryzmem, konsekwentnie wyrzucająca chrześcijaństwo z przestrzeni publicznej. Katolicy stają się zanikającą mniejszością. Eutanazję zalegalizowano jako wybór dla każdego, kto chce ?odejść z godnością?. Islam zagraża Staremu Kontynentowi. Wykluwa się Nowy Porządek Świata. Brzmi znajomo, prawda? Tyle, że powieść została napisana ponad 100 lat temu. W roku 1907. Ojciec Święty Franciszek wracając do Rzymu z pielgrzymki na Filipiny w styczniu 2015 roku powiedział; ?Jest taka książka, przepraszam, że robię reklamę, została napisana w 1907 roku w Londynie.... Nosi tytuł ?Władca świata?, a autorem jest Robert Hugh Benson. I chociaż została napisana w 1907 roku, to warto ją przeczytać, a czytając ją dobrze zrozumiecie, co mam na myśli mówiąc o kolonizacji ideologicznej?. W homilii z 18 listopada 2013 r. wymienił utwór Bensona, mówiąc, że pokazuje on, jak duch świata prowadzi do apostazji, ?niemal jakby to było proroctwo, jakby autor przewidywał, co się stanie?. ?Władcę świata? stawia się do dziś w szeregu tak wybitnych dzieł jak ?My? Jewgienija Zamiatina (1921), ?Nowy wspaniały świat? Aldousa Huxleya (1932) czy ?Rok 1984? George?a Orwella (1948). Autor powieści był synem anglikańskiego arcybiskupa Canterbury i pochodził z bardzo znanej i wpływowej na Wyspach Brytyjskich rodziny. Gdy udał się z pielgrzymką do Ziemi Świętej i ujrzał, ?jak powszechny jest Kościół katolicki, zaś Kościół anglikański przypomina małą parafię?, przyjął wiarę katolicką. Powieść napisał już jako... katolicki ksiądz. Dlaczego ?Władcę świata? poleca Papież Franciszek? Dlaczego uważa powieść za proroctwo? Przeczytajcie, a zrozumiecie. GRZEGORZ GÓRNY"

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

2 osoby kupiły
26
Life Vision. Intermediate B1. Student's Book + e-book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
105,80 zł
95,22 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,58 zł

2 osoby kupiły
27
Pokochać PiS - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokochać PiS
Dostępny
146 szt.

W roku 1993 Ryszard Kapuściński pisze, że trzy zjawiska zagrażają stabilności świata. Pierwsze to nacjonalizm, drugie to rasizm, trzecie to religijny fundamentalizm. Każde z tych zjawisk jest agresywne, wszechwładne i całkowicie irracjonalne. 30 lat później nacjonalizm, fundamentalizm i rasizm charakteryzują codzienność w Polsce. Marek Zagrobelny aktywnie uczestniczy w tworzeniu tej rzeczywistości. Jako młody chłopak pochodzący z rodziny zaangażowanej politycznie zostaje wciągnięty przez skrajnie prawicowe organizacje polityczne. Pracuje ciężko, pomagając im osiągnąć sukces. Po wielu latach zaczyna wątpić w to, w co dotychczas wierzył, postanawia pożegnać się z własnym krajem, przeprowadza się do Norwegii, a stamtąd udziela lekcji o tym, jak nowoczesny autorytaryzm może rosnąć w siłę i wygrywać wybory. „W Polsce bardzo często się zastanawiamy, skąd się wziął sukces Prawa i Sprawiedliwości. Rozważamy, jakie jest źródło poparcia społeczeństwa dla „dobrej zmiany” prowadzącej państwo w kierunku niedemokratycznym. Słowem – dlaczego woda w garnku ma coraz wyższą temperaturę, a żaba nie wyskakuje. Powstały na ten temat analizy naukowe pisane z perspektywy prawa, socjologii i nauk politycznych. W debacie zaistniały raporty z przykładowego „Miastka”. Jednak niewiele jest książek traktujących o tym z perspektywy byłego działacza partii władzy. Dzięki różnym doświadczeniom (w tym emigracji) Markowi Zagrobelnemu udało się złapać dystans do polskiej polityki i zrozumieć, jak może funkcjonować nowoczesne, demokratyczne społeczeństwo w kontekście polskich nadużyć i dążeń do autorytaryzmu. Jeśli zakłada się na oczy okulary idealnie dopasowane przez optometrystę, to można zobaczyć więcej. Dzięki obserwacjom Autora mamy okazję po raz kolejny zastanowić się nad skutecznymi metodami powrotu Polski do rodziny państw demokratycznych”. – Dr hab. Adam Bodnar, b. rzecznik praw obywatelskich „Partia, której głównym napędem jest antysemityzm i nienawiść do LGBT? Porażająca opowieść człowieka, który porzucił PiS i przeszedł na jasną stronę mocy”. – Witold Bereś, pisarz, dziennikarz redaktor naczelny miesięcznika „Kraków i świat” „Pokochać PiS to niezwykły dokument. Marek Zagrobelny uwierzył w Jedynie Słuszną Partię. Zanurzył się w niej, pracował dla niej, oglądał na własne oczy, jak PiS działa w swoim mateczniku, w średnich miastach i małych miasteczkach... Czym się to skończyło? Emigracją. Zdobyte przez Zagrobelnego doświadczenia zainteresowały wydawców w Norwegii. Opublikowali jego książkę, która dziś ukazuje się po polsku. To cenne świadectwo dla każdego, kto chce zrozumieć - choć niekoniecznie pokochać - PiS”. – Tomasz Piątek, pisarz, dziennikarz śledczy

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

2 osoby kupiły
28
Fonos. Zbrodnia po grecku. Antologia greckiego kryminału - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fonos. Zbrodnia po grecku. Antologia greckiego kryminału
Dostępny
138 szt.

Teksty w antologii zostały dobrane tak, by pokazać bogactwo i pomysłowość gatunku – greckiego opowiadania kryminalnego. Dwa pierwsze, z początku lat 60. XX wieku, są już klasyczne, pozostałe jedenaście powstało najwyżej dwie dekady temu. Większość pisarzy jest wciąż aktywna, znaczna część nieznana polskiemu czytelnikowi. Aby zapewnić różnorodność stylu, właściwie każdy tekst został przełożony przez inną tłumaczkę bądź innego tłumacza. W wielkim holu Filipidis zapalił dużą lampę naftową i jej mocne białe światło uczyniło twarze jego przyjaciół jeszcze bardziej bladymi. – A więc, proszę państwa, sytuacja wygląda znacznie poważniej, niż sądziliśmy – powiedział. Zebrali się tu wszyscy, wyrwani wprost z łóżek. Panowie w piżamach, panie okryte tym, co zdołały na siebie naprędce narzucić. Byli więcej niż przestraszeni. W ich oczach malowało się jakieś struchlałe zaskoczenie. Czyż to możliwe, by ten głupi żart miał tak koszmarne rozwinięcie? – Nasz przyjaciel został zamordowany – odezwał się znów Filipidis i w jego głosie brzmiała teraz powaga. – To, co mówię, jest okropne, ale… Urwał w poł zdania, spoglądając po kolei na każdego ze swych gości. Wszyscy zrozumieli, co miał zawierać dalszy ciąg jego wypowiedzi. „Ale mordercą musi być ktoś z nas”. – To niemożliwe – wyszeptał Rodinos. Jednakże i on sam nie wierzył w to, co mówi. Dom był zamknięty. W pobliżu nie widziano nikogo obcego. Mordercą musiał być ktoś z ich towarzystwa. – To znaczy, że ten list… – wyszeptał Gawrilidis.

42,00 zł
30,24 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,76 zł

2 osoby kupiły
29
Nie jesteś sama - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie jesteś sama
Dostępny
29 szt.

Nie jesteś sama to powieść obyczajowa w klimacie komedii familijnej: ciepłej, wzruszającej i zabawnej. Trzy główne bohaterki, dwie siostry: Kingę i Jagodę oraz ich mamę Helenę, poznajemy, gdy umiera Zenon, ojciec i mąż. Kobiety dostają niezwykły spadek po człowieku, który większość życia spędził na morzu. Czy szachowy pionek, bilet na film sprzed lat oraz torebka nasion - to tylko przypadkowy testament, czy coś więcej?

44,90 zł
31,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

2 osoby kupiły
30
O chłopcu, który spotkał anioła. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O chłopcu, który spotkał anioła. Audiobook
Karolina Garlej-Zgorzelska, Psalm18.pl
Dostępny
4 szt.

KsiążkaO chłopcu, który spotkał anioła, to poruszający zbiór opowiadań dla dzieci w których przesłanie Ewangelii zostało ukazane na przykładzie Daniela - współczesnego chłopca. Te opowiadania powstały z chęci autorki do dzielenia się Ewangelią isprawią dużo radości nie tylko dzieciom, ale również rodzicom, jeśli będą towarzyszyć w ich czytaniu :) „Jak to możliwe? Już prawie ciemno... ” – zainteresował się Daniel i zwolnił nieco kroku. Widok staruszka był naprawdę osobliwy. Park pogrążał się w mroku, który niemrawo rozpraszały rozsiane gdzieniegdzie latarnie. Ławki, na której siedział staruszek, nie oświetlało żadne światło. Nieznajomy wyglądał jak duch i Daniel przetarł oczy. Czyżby to mu się śniło? Wtedy spostrzegł opartą o ławkę białą laskę i psa, który siedział u stóp właściciela.Niewidomy... Skąd się tu wziął? – Daniel nigdy wcześniej go nie spotkał. Tymczasem staruszek wodził dłonią po otwartej książce, a jego usta lekko się poruszały. Niewidomy rzeczywiście czytał. Czytał na głos napisaną alfabetem dla niewidomych Biblię.

30,00 zł
21,60 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

2 osoby kupiły
31
Liczydło. Liczby od 1 do 100 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Liczydło. Liczby od 1 do 100
Dostępny
3 szt.

Seria ?Liczydło? przeznaczona jest dla dzieci w wieku 5+ i zawiera ćwiczenia pozwalające małym czytelnikom na oswojenie się ze światem liczb, zbiorów i najprostszymi działaniami. Zamieszczone zadania kształtują również umiejętność pisania cyfr i umożliwią sprawdzenie zdobytej wiedzy. Te kolorowe książeczki zostały wzbogacone naklejkami, które sprawią, że zabawa stanie się jeszcze ciekawsza.

11,99 zł
5,76 zł

Rabat 52,0%
oszczędzasz 6,23 zł

2 osoby kupiły
32
Naklejki na zeszyty Frozen - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5,99 zł
2 osoby kupiły
33
Life Vision. Intermediate B1. Workbook + Online Practice - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
91,80 zł
82,62 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,18 zł

2 osoby kupiły
34
O wojnie w Ukrainie i bezpieczeństwie Polski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O wojnie w Ukrainie i bezpieczeństwie Polski
Dostępny
22 szt.

Wywiad z generałem Waldemarem Skrzypczakiem na temat obecnej sytuacji na Ukrainie, jak i bezpieczeństwa Polski. Jaką armią dysponuje Polska, czy poradzilibyśmy sobie w sytuacji wojennej? Co dalej z Ukrainą?

42,00 zł
37,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,20 zł

2 osoby kupiły
35
Odkrycia i wynalazki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odkrycia i wynalazki
Dostępny
117 szt.

Ta książka to prawdziwa gratka dla poszukiwaczy wiedzy. Zebraliśmy w niej ponad 160 opisów najciekawszych odkryć i wynalazków z czterech dziedzin: nauka i technika, życie codzienne i rozrywka, zdrowie oraz kosmos. Fascynujące wydarzenia, intrygujące fakty, mnóstwo zdjęć, a przede wszystkim wiele odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Poznaj niezwykłe historie zwykłych przedmiotów i przełomowych odkryć. Być może to Ty teraz dokonasz czegoś odkrywczego?

44,99 zł
34,19 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 10,80 zł

2 osoby kupiły
36
Ołówek Hb z Gumka Troj Ergo 6szt Pbh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,99 zł
2 osoby kupiły
37
Cuda dzieją się po cichu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cuda dzieją się po cichu
Dostępny
29 szt.

"Reporterskie śledztwo w sprawie duchowego serca Polski. Czy modlitwa przed obliczem Jasnogórskiej Matki Bożej ma rzeczywiście wyjątkową moc? Czy to właśnie przed tym obrazem zapadały najważniejsze decyzje dla historii Polski? Od ponad 600 lat na Jasną Górę przybywają pielgrzymi po pomoc, nadzieję i otuchę. W trudnych momentach przed obrazem klękali królowie i dowódcy. Jasna Góra - maryjna twierdza, strażniczka polskiej niepodległości, której nie pokonał ani potop szwedzki, ani niemiecka eskadra bombowców, ani nienawiść rosyjskich namiestników. Książka jest efektem wnikliwych badań nad nigdy nieopublikowanymi jasnogórskimi dokumentami oraz rozmów ze Strażnikiem Cudów - kustoszem Głównego Archiwum Zakonu na Jasnej Górze ? Ojcem Melchiorem Królikiem OSPE. Od ponad 40 lat spisuje on świadectwa ludzi, którzy doznali cudów bądź doświadczyli łask za przyczyną Jasnogórskiej Matki Bożej. Książka zawiera również osobiste, nieoczekiwane przeżycia autorki wynikające ze spotkań z częstochowską Madonną. Anita Czupryn w 300-lecie koronacji Cudownego Obrazu postanowiła odwiedzić Jasnogórskie Sanktuarium i sprawdzić, w czym tkwi sekret tego wyjątkowego dla Polaków miejsca. ANITA CZUPRYN ? publicystka ?Polski The Times?, autorka artykułów o tematyce społecznej, wywiadów z politykami oraz osobistościami ze świata nauki i kultury. W 2010 roku nominowana do prestiżowej Nagrody Mediów Niptel. W 2013 roku była korespondentką ?Polski The Times? w Afganistanie. Laureatka konkursu literackiego ?Kobieta na zakręcie? organizowanego przez ?Świat Literacki?. Współautorka i autorka książek z dziedziny literatury faktu. Matka trójki dorosłych już dzieci.

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

1 osoba kupiła
38
Przez pomyłkę, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przez pomyłkę, wydanie 2
Dostępny
13 szt.

Suchodół. Mała, spokojna miejscowość pod Poznaniem. Gdy zaczynają umierać jej mieszkańcy, prawie nikt nie widzi w tym nic dziwnego, bo niby dlaczego, skoro wszyscy zmarli w naturalny sposób lub w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Nikt poza Dorotą Czerwińską, która na własną rękę podejmuje się wyjaśnienia ich śmierci. Jej policyjny nos podpowiada, że coś jest nie tak. Czy ma to coś wspólnego z wydarzeniami sprzed 18 lat? Czy ktoś mści się za śmierć niewinnie zabitej dziewczyny? Jeśli tak, to kto i dlaczego czekał tak długo, aby wymierzyć sprawiedliwość.

39,90 zł
35,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

1 osoba kupiła
39
Zdumiewający opiekun. Czesław Ryszka w rozmowie z ks. Jackiem Plotą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdumiewający opiekun. Czesław Ryszka w rozmowie z ks. Jackiem Plotą
Dostępny
57 szt.

Ks. prał. dr Jacek Plota – od 2001 r. proboszcz parafii pw. Wniebowzięcia NMP oraz kustosz Narodowego Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Pochodzi z Dobrzeca (dziś dzielnica Kalisza), jako kapłan 40 lat posługuje w Kaliszu. Po święceniach (1982) był wikariuszem w parafii św. Mikołaja w Kaliszu, obecnej katedrze. Po powstaniu diecezji kaliskiej (1992) został pierwszym rektorem Wyższego Seminarium Duchownego w Kaliszu. W 1998 r. obronił doktorat na Papieskim Wydziale Teologicznym w Poznaniu na temat „Teologiczno-pastoralny wymiar kultu św. Józefa Kaliskiego w świetle literatury oraz materiałów archiwalnych”. W ciągu ponad 20-letniej posługi w bazylice kaliskiej rozpoczął wielkie remonty i renowacje, podjął liczne zadania duszpasterskie. Od 2004 r. organizator i gospodarz w każdy pierwszy czwartek miesiąca wielkiej modlitwy wstawienniczej w obronie świętości poczętego życia i rodziny transmitowanej przez Radio Maryja i Telewizję Trwam. Brał udział w Międzynarodowych Kongresach Józefologicznych oraz konferencjach józefologicznych. Opublikował kilkanaście książek o św. Józefie, a także albumy i przewodniki, płyty z pieśniami tradycyjnymi i nowymi o św. Józefie, Oratorium o św. Józefie, ponadto cztery tomy ksiąg pt. Cuda i łaski św. Józefa. W 2012 r. wspólnie z Cz. Ryszką opracował i wydał książkę o najstarszej dorocznej pielgrzymce pieszej z Kalisza na Jasną Górę:Od Józefa do Maryi - Od Maryi do Józefa. Cztery wieki pielgrzymowania z Kalisza na Jasną Górę.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

1 osoba kupiła
40
Pożegnanie pierwszej miłości. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pożegnanie pierwszej miłości. Tom 1
Dostępny
1 szt.

Aoki podkochuje się w Hashimoto – koleżance z klasy. Niestety jego nadzieje zostają rozwiane, gdy pożycza od dziewczyny gumkę i znajduje na niej imię innego chłopaka! Hashimoto darzy uczuciem Idę, który chodzi z nimi do tej samej klasy. Co gorsza, Ida zauważył gumkę ze swoim imieniem i teraz myśli, że Aoki się w nim podkochuje! Oto historia o tym, jak jedno małe nieporozumienie powoduje falę wydarzeń! Trochę głupia historia o miłości licealistów dających z siebie wszystko.

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

1 osoba kupiła
41
Reagan. Życie. Tom 1-2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Reagan. Życie. Tom 1-2
Dostępny
32 szt.

Dwutomowa biografia 40. prezydenta Stanów Zjednoczonych Ronalda Reagana „Ronald Reagan - wygłaszając mowę w trakcie kampanii wyborczej Barry'ego Goldwatera - nie mógł wiedzieć, że to jego wystąpienie zapoczątkowało jedną z najbardziej niezwykłych karier w amerykańskiej polityce. Nie mógł wiedzieć, że będzie dwukrotnie wybrany na gubernatora najludniejszego stanu Ameryki i dwukrotnie zostanie prezydentem Stanów Zjednoczonych. Nie mógł wiedzieć, że odciśnie na kraju i świecie głębszy ślad niż jakikolwiek inny prezydent poza kilkoma. Jesienią 1964 roku mogło do niego dotrzeć tylko to, że w okresie życia, kiedy drzwi kariery zaczynają się zamykać, w momencie jego własnego życia, kiedy pewne drzwi już się zatrzasnęły, nagle kopniakiem otworzył nowe drzwi na oścież. Był gotów w nie wejść”. Fragment Prologu

129,00 zł
109,65 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 19,35 zł

1 osoba kupiła
42
Między dobrobytem a szczęściem. Eseje z filozofii ekonomii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Między dobrobytem a szczęściem. Eseje z filozofii ekonomii
Dostępny
21 szt.

Na te, i szereg innych pytań z szeroko rozumianej ekonomii, filozofii i etyki odpowiadają dwaj wybitni przedstawiciele świata nauki: dr hab. Marcin Gorazda, prawnik, filozof, ekonomista oraz dr Tomasz Kwarciński, ekonomista i filozof. Autorzy w swojej pracy obrali za cel przedstawienia zagadnień z „filozofii ekonomii” jednakże w przeciwieństwie do swoich poprzednich publikacji, postanowili uczynić to w bardziej przystępnej formie. Jest więc to pozycja adresowana do czytelnika chcącego poznać i zrozumieć świat ekonomii, czemu zdecydowanie pomaga mocne uproszczenie omawianych zagadnień, luźny, miejscami gawędziarki styl narracji, oraz liczne, często kontrowersyjne przykłady z badań ekonomicznych. Naukowcy przekonują, że ekonomia jako nauka społeczna korzysta z całej gamy metod typowych dla nauk społecznych. Ma jednak pewne historycznie uwarunkowane osobliwości, na które warto zwrócić uwagę jeżeli chce się ją w pełni zrozumieć, stąd potrzeba wyjaśnienia między innymi modeli matematycznych, którym autorzy poświęcają cały osobny rozdział. Nie zapominają także o metodach empirycznych, ekonomii behawioralnej, znaczeniu analiz danych, procesach eksperymentalnych i wielu, wielu innych zagadnieniach przybliżających czytelnikowi świat ekonomii.

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

1 osoba kupiła
43
Waliszewski. Malarstwo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Waliszewski. Malarstwo
Dostępny
31 szt.

Nowa publikacja w popularnej serii „Malarstwo” przedstawia twórczość Zygmunta Waliszewskiego (1897–1936) – malarza, rysownika, scenografa, jednego z najsłynniejszych reprezentantów nurtu kolorystycznego lat 30. XX wieku. Waliszewski studiował w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie pod okiem Wojciecha Weissa i Józefa Pankiewicza, był artystycznie związany z kapistami i formistami. Malował portrety i kompozycje figuralne cechujące się groteskową ekspresją, tworzył też liczne pejzaże i martwe natury. Minialbum, do którego wstęp napisał Światosław Lenartowicz, prezentuje najbardziej znane prace artysty: „W loży”, „Uczta u Benvenuta Celliniego” oraz „Diana i Akteon”.

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

1 osoba kupiła
44
Nauka pisania krok po kroku Pierwsze wyrazy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nauka pisania krok po kroku Pierwsze wyrazy
Dostępny
16 szt.

To seria książeczek przeznaczonych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zeszyt zawiera ćwiczenia wspomagające pierwsze próby pisania i rozwijające grafomotorykę. Dziecko uczy się poprawnie trzymać ołówek, ćwiczy cierpliwość i dokładność. Zeszyt nie tylko przygotowuje do nauki pisania, ale także dostarcza świetnej zabawy!

16,00 zł
11,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
45
Bańki mydlane Lód 80ml 14cm 801 mix cena za 1 szt p12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,20 zł
6,99 zł

Rabat 2,9%
oszczędzasz 0,21 zł

1 osoba kupiła
46
Dziewczyna z wnęki, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziewczyna z wnęki, wydanie 2
Dostępny
18 szt.

Wzięła głęboki wdech i bardzo powoli ponownie otworzyła oczy. Było dokładnie tak jak przy pierwszej próbie. Otaczały ją egipskie ciemności. Nic nie widziała poza małą, świecącą się na czerwono diodą. To musi być jakaś kamera lub aparat - pomyślała. Chciała wyciągnąć do niej ręce i sprawdzić, co to dokładnie jest, ale nie była w stanie. Zaczęła się szarpać, ale nic to nie dawało. Ręce miała związane czymś z tyłu za krzesłem, a nogi unieruchomione przy jego nóżkach. Delikatnie przechyliła się na prawy bok i niemal od razu poczuła bliskość ściany. To samo stało się, gdy wychyliła się w lewo. Palcami rąk dotykała ściany za sobą, a światełko przed nią było dość blisko, to mogło oznaczać tylko jedno. Była uwięziona w mikroskopijnym pomieszczeniu, bez drzwi i okien. Próbowała krzyczeć, ale to coś w ustach nie pozwalało jej na to. Wiedziała, że jeśli szybko czegoś nie wymyśli, będzie po niej. Dobrze pamiętała z lekcji przyrody w szkole podstawowej, że człowiek jest w stanie wytrzymać bez wody maksymalnie pięć dni. Tylko czy w tym czasie ktoś ją znajdzie i wydostanie z tej pułapki? Dziewczyna z wnęki to druga odsłona przygód Doroty Czerwińskiej, która ponownie stanie przed trudnym zadaniem znalezienia mordercy. Dodatkowo zostanie jej powierzona dawna nierozwiązana sprawa, którą 25 lat wcześniej żyła cała jej rodzina. Jak tym razem poradzi sobie z trudem pracy policjantki?

41,90 zł
37,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,19 zł

1 osoba kupiła
47
A Way Out of Hell. Ucieczka z piekła. Angielski. Kryminał z ćwiczeniami, wydanie 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A Way Out of Hell. Ucieczka z piekła. Angielski. Kryminał z ćwiczeniam...
Dostępny
29 szt.

Wielka Brytania po tabloidowej aferze podsłuchowej. Kontrowersyjny dziennikarz śledczy ginie w okolicznościach wskazujących na samobójstwo. W oficjalną wersję wydarzeń nie wierzy jego siostrzeniec, który podejmuje prywatne śledztwo i wpada na trop szokującej intrygi. Rozwiązanie wymaga przebiegłości błyskotliwego detektywa Edwardsa, który przeniknie w mroczny świat mariażu polityki, biznesu i mediów. Angielski Kryminał z ćwiczeniami: - trzymająca w napięciu akcja, - tłumaczenia trudniejszych słówek i zwrotów na marginesach – sprawdzasz znaczenie, nie odrywając się od książki, - współczesne angielskie słownictwo na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2), - ponad 80 urozmaiconych ćwiczeń leksykalno-gramatycznych, - klucz odpowiedzi oraz praktyczny słowniczek angielsko-polski.

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

2 osoby kupiły
48
Podgórze Przewodnik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podgórze Przewodnik
Dostępny
25 szt.

Kolejne, czwarte już, wydanie przewodnika po Podgórzu, jeszcze lepsze, z jeszcze większą ilością zdjęć pozwoli lepiej poznać tę dzielnicę Krakowa. A jest co poznawać: Czy wiecie, gdzie jest domniemana mogiła legendarnego założyciela Krakowa? Gdzie powstawała słynna "Lista Schindlera"? Gdzie widać mury krakowskiego Ghetta?A gdzie kiedyś mistrz Jan Twardowski z diabłem paktował? Gdzie wreszcie przybywają setki tysięcy pielgrzymów z całego świata? Tak wszystko to w Podgórzu. I to wszystko znajdziecie w naszym przewodniku. Jedynym, unikalnym, i napisanym i wydanym przez fanów tej dzielnicy. A dodatkowo mnóstwo zdjęć, także archiwalnych. Kilka polecanych tras zwiedzania oraz opisy tematyczne, ot choćby o podgórskich schodach, jedynych takich w Krakowie.

27,00 zł
19,99 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,01 zł

1 osoba kupiła
49
MELISSA Pizza drewniana 167 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MELISSA Pizza drewniana 167
Melissa & Doug
Dostępny
3 szt.

150,00 zł
132,00 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 18,00 zł

1 osoba kupiła
50
Siedem sióstr. Tom 3. Siostra cienia. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siedem sióstr. Tom 3. Siostra cienia. Audiobook
Lucinda Riley, Albatros
Dostępny
77 szt.

Trzecia część bestsellerowego cyklu „Siedem Sióstr” - nastrojowej, pełnej magii sagi rodzinnej. Poznaj historię Siedmiu Sióstr w brawurowym wykonaniu najlepszych polskich lektorek - teraz także na płytach CD, w eleganckim opakowaniu! Ally D`Apliese długo będzie sobie wyrzucać to, że kiedy ojciec umierał, spędzała upojne chwile z ukochanym. Intryguje ją wprawdzie zagadka związana z jej pochodzeniem, ale na razie musi się skupić na regatach żeglarskich, na których wystartuje u boku swojego partnera. W najczarniejszej godzinie podąży jednak za wskazówkami Pa Salta i pozna historię fascynującej kobiety, która żyła przed ponad wiekiem. Historię Anny Landvik, dziewczyny z norweskiej wsi, mającej niebiański głos, który znali tylko ludzie z miejscowego kościoła i krowy na pastwisku. Dopóki nie odkrył jej „łowca talentów” i nie zabrał do Christianii - dzisiejszego Oslo - by zaśpiewała na premierze „Peer Gynta” z muzyką Edwarda Griega. Im więcej Ally dowiaduje się o Annie, tym bardziej desperacko pragnie odkryć własne korzenie. Zwłaszcza że ma ku temu nowy powód. Wszystkie należące do serii powieści zaczynają się w tym samym momencie, dlatego można je czytać - i słuchać ich - w dowolnej kolejności. Tym razem w rolach głównych usłyszymy: Joannę Derengowską, Magdę Karel, Annę Szawiel. „Nie ma drugiej tak czarującej, tak utalentowanej i tak niezwykłej pisarki jak Lucinda Riley. Jej książki nigdy nie są puste, przelukrowane ani powtarzalne. Często mam wrażenie, że autorka napisała coś specjalnie dla mnie, jakby jej proza była odpowiedzią na problemy, które noszę w sercu”. – Anna Stasiuk, Dla Lejdis

42,90 zł
34,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,58 zł

1 osoba kupiła
51
Człowiek, który wyszedł z mroku. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Człowiek, który wyszedł z mroku. Audiobook
David Lagercrantz, Wielka Litera
Dostępny
67 szt.

Każdy ma swoje mroczne tajemnice. Nie każdy potrafi je unieść. W Sztokholmie zostaje pobity na śmierć sędzia piłkarski. Zebrane dowody wskazują na porywczego ojca jednego z młodych piłkarzy. Starsi stażem policjanci chcą na tym etapie zakończyć śledztwo, ale młoda i ambitna policjantka, Micaela Vargas, wciąż ma wątpliwości. Kontaktują się więc z światowej sławy profesorem psychologii, Hansem Rekkem. Przenikliwy i działający nieszablonowo geniusz widzi więcej i szybko wywraca śledztwo do góry nogami. Okazuje się bowiem, że nic nie jest takie, na jakie z pozoru wygląda, a zamordowany nie był tym, za kogo się podawał. Czyżby ofiarę pomylono z katem? Śledztwo zmierza w niebezpieczne polityczne rejony: od tajnych więzień, gier wywiadów, przez wojny terrorystów, aż po najwyższe szczeble władzy. W trakcie prób rozwikłania tych mrocznych tajemnic między Micaelą i Rekkem zawiązuje się wyjątkowa relacja. Choć to zderzenie dwóch światów - wykształconego i kulturalnego przedstawiciela klasy wyższej z hardą, nieustępliwą policjantką z nizin społecznych – to ten wybuchowy duet uzupełniających się przeciwieństw staje się wkrótce solą w oku wszystkich zaangażowanych w śledztwo.

39,99 zł
29,59 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,40 zł

1 osoba kupiła
52
Chłopi. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chłopi. Audiobook
Władysław Reymont, Aleksandria
Dostępny
14 szt.

Maciej Boryna, mieszkaniec wsi Lipce i właściciel największego gospodarstwa, postanawia poślubić Jagnę - piękną dziewczynę, do której wzdychają mężczyźni z całej wioski. Nie wie jednak, jak bardzo namiętny romans łączy jego syna z młodą marzycielką i do jakiego zamieszania i konfliktów doprowadzi ta skomplikowana relacja. Powieść Chłopi, która przyniosła Reymontowi międzynarodową sławę, w 1924 roku została nagrodzona literacką Nagrodą Nobla. Pisarz doskonale maluje słowem obraz mieszkańców polskiej wsi u schyłku XIX wieku.Życie społeczności ukazane jest nie tylko na przestrzeni czterech pór roku, które wyznaczają rytm pracy i bytu ludzi, ale też na tle zachodzących wówczas przemian kulturowych. Mistrzowska interpretacja Marka Walczaka porywa słuchaczy w nieznany świat reymontowskich Lipiec, nie pozwalając nawet na chwilę oderwać się od emocjonującej akcji powieści. Barwny język, niejednoznaczni bohaterzy, plastyczne opisy przyrody, wartka akcja powieści zapewnią najlepszą rozrywkę, każdemu, kto będzie chciał wysłuchać jednej z najważniejszych i unikatowych powieści XX wieku.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

1 osoba kupiła
53
Błękit w Zieleni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Błękit w Zieleni
Dostępny
33 szt.

Erik Dieter to muzyk, któremu sie? nie wiedzie. Gdy wraca do rodzinnego domu na pogrzeb matki, w osobliwych okolicznos´ciach znajduje fotografie? nieznanego jazzmana z lat szes´c´dziesia?tych. Próba ustalenia toz˙samos´ci tego artysty stanie sie? obsesja? Erika. Jego wiara w rzeczywistos´c´ ulegnie osłabieniu, zwłaszcza wtedy, gdy be?dzie musiał stawic´ czoło grozie skrytej w jego marzeniach oraz własnej przeszłos´ci.

89,00 zł
75,65 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 13,35 zł

1 osoba kupiła
54
Nauka pisania krok po kroku. Szlaczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nauka pisania krok po kroku. Szlaczki
Dostępny
3 szt.

To seria książeczek przeznaczonych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zeszyt zawiera ćwiczenia wspomagające pierwsze próby pisania i rozwijające grafomotorykę. Dziecko uczy się poprawnie trzymać ołówek, ćwiczy cierpliwość i dokładność. Zeszyt nie tylko przygotowuje do nauki pisania, ale także dostarcza świetnej zabawy!

15,99 zł
11,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 4,00 zł

1 osoba kupiła
55
Gniotek 560406 Adar mix cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,60 zł
5,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,61 zł

1 osoba kupiła
56
Paul Cezanne. Malarstwo światowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paul Cezanne. Malarstwo światowe
Dostępny
42 szt.

Nowa publikacja w popularnej serii „Malarstwo światowe” przedstawia twórczość Paula Cezanne.

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

1 osoba kupiła
57
Karty Monarchs Green - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty Monarchs Green
Bicycle
Dostępny
7 szt.

Karty Monarchs GreenKarty do gry renomowanej marki Bicycle.

60,90 zł
51,77 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,13 zł

1 osoba kupiła
58
Ołówek techniczny Comfort Grip HB - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek techniczny Comfort Grip HB
Titanum, 1 sztuka
Dostępny
95 szt.

Ołówek techniczny HB z trójkątnym korpusem.

2,99 zł
1 osoba kupiła
59
Brzozowski. Malarstwo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brzozowski. Malarstwo
Dostępny
34 szt.

Kolejny minialbum w serii „Malarstwo” poświęcony jest twórczości Tadeusza Brzozowskiego (1918–1987) – malarza, rysownika, projektanta witraży, autora polichromii, pedagoga i scenografa. Brzozowski był też aktorem w konspiracyjnym teatrze Tadeusza Kantora oraz członkiem Grupy Młodych Plastyków i awangardowej II Grupy Krakowskiej. Początkowo tworzył obrazy figuratywne i kompozycje kubizujące, w późniejszych latach poświęcił się malarstwu abstrakcyjno-ekspresjonistycznemu. Minialbum, opatrzony wstępem Stefanii Krzysztofowicz-Kozakowskiej, zawiera tak znane obrazy artysty jak: „Rekwizytornia”, „Pludry” i „Siupryza”.

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

1 osoba kupiła
60
Nauka pisania krok po kroku. Kształty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nauka pisania krok po kroku. Kształty
Dostępny
57 szt.

To seria książeczek przeznaczonych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zeszyt zawiera ćwiczenia wspomagające pierwsze próby pisania i rozwijające grafomotorykę. Dziecko uczy się poprawnie trzymać ołówek, ćwiczy cierpliwość i dokładność. Zeszyt nie tylko przygotowuje do nauki pisania, ale także dostarcza świetnej zabawy!

12,99 zł
9,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
61
Nocny złodziej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nocny złodziej
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.26

Nocny Złodziej to książka dla tych, którzy przeżywając w swoim życiu ciemność, zaczynają dostrzegać małe światełko. Książka powstała na podstawie rekolekcji internetowych, zrealizowanych przy współpracy z portalem Stacja7. Na końcu każdego rozdziału znalazły się modlitwy, które o. Adam Szustak dopisał po powrocie z pielgrzymki pokutnej do Grobu Pańskiego w Jerozolimie.

39,90 zł
28,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

1 osoba kupiła
62
Gietrzwałd 160 objawień Matki Bożej dla Polski i Polaków na trudne czasy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gietrzwałd 160 objawień Matki Bożej dla Polski i Polaków na trudne cza...
Dostępny
65 szt.

Gietrzwałd ze względu na niezwykłe wyciszenie jest nieporównywalny z Fatimą, Lourdes, la Salette, czy Guadalupe. To jedyne w Polsce i jedno z 12 na świecie, miejsce Objawień Najświętszej Maryi Panny - oficjalnie uznanych przez władzę kościelną. Objawienia maryjne rozpoczęły się tu 27 czerwca i trwały do 16 września 1877 roku. Był to jedyny taki na świecie wywiad z Maryją, łączący doczesność z wiecznością. Matka Zbawiciela objawiła się wizjonerkom 160 razy. Jako dziennikarz zapragnąłem ruszyć śladem tamtych wydarzeń. To miejsce uzdrowiło mnie, przywróciło na łono Kościoła. Uderzyło swoją mocą i emanacją duchowości. Miałem poważne kłopoty ze zdrowiem. Groziła mi operacja. Postanowiłem oddać się w Gietrzwałdzie pod opiekę Maryi i dokonał się cud ? ingerencja chirurga nie była potrzebna. Na pamiątkę przechowuję skierowanie na stół operacyjny. Rozpoczęła się moja niezwykła, duchowa przemiana. Sądziłem, że zaczynam odkrywać pieczołowicie skrywaną dzisiaj przed światem tajemnicę cudownych zdarzeń. Okazało się, że odkryłem na nowo siebie, a konkretnie ? na nowo się narodziłem. Zawierzyłem Niepokalanie Poczętej, a przez nią i jej Synowi. Reporterskie śledztwo w sprawie 160 objawień Maryi dla Polaków na trudne czasy dedykuję Niepokalanej. ?Święta Maryjo, Matko Boża Gietrzwałdzka ? módl się za nami? Grzegorz Kasjaniuk

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

1 osoba kupiła
63
Biblia dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biblia dla dzieci
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.13

Pozycja ta została przygotowana z myślą o młodych czytelnikach. Długie opowiadania zostały skrócone i uproszczone. Każdemu opowiadaniu towarzyszy kolorowa ilustracja, na której malarz przedstawił swoje wyobrażenie tego, o czym mówi dane opowiadanie.

56,70 zł
48,20 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 8,50 zł

1 osoba kupiła
64
Bańki mydlane z figurką Dinozaura S901 mix cena za 1 szt p24 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,00 zł
8,99 zł

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

1 osoba kupiła
65
Pani England - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Pani England
Zapowiedź
Data premiery: 2023.10.04

Wyjątkowa powieść historyczna autorki światowego bestsellera Czarownica ze wzgórza książki roku portalu LubimyCzytać.pl. Rodzina idealna nie istnieje. Hrabstwo West Yorkshire, rok 1904. Ruby May podjęła się opieki nad dziećmi zamożnych Charlesa i Lilian Englandów. Przejęta zasadami wyniesionymi z Instytutu Norland, z zaangażowaniem pomaga rodzinie. Chłonie obyczaje panujące w odosobnionym Hardcastle House. Środowisko, do którego trafiła, robi na niej wrażenie. Lecz wydaje jej się, że z tajemniczą, piękną panią England coś jest nie w porządku, a służba darzy ją niechęcią. Ruby czuje się nieswojo. Zło czai się w każdym z nas. Nie każda słabość prowadzi do tragedii. Warto skonfrontować się z demonami z przeszłości, aby historia się nie powtórzyła. Przesycona narastającą atmosferą grozy Pani England to portret małżeństwa epoki edwardiańskiej, pasjonująca opowieść o mężczyznach i kobietach, sile i dominacji, odwadze, prawdzie i szatańskim podstępie.

39,90 zł
31,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

66
Skuteczne odwracanie uroków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skuteczne odwracanie uroków
Dostępny
44 szt.

Nic ci się nie udaje? Prześladują cię pech i niepowodzenia? To może być sygnał, że ktoś rzucił na ciebie zły urok lub klątwę. Możesz być też narażony na wampiryzm energetyczny w swoim najbliższym otoczeniu. Okazuje się, że z pomocą ezoteryki, czarów i magii skutecznie możesz z tym walczyć! Poznaj przepisy znanej wróżki, zielarki i tarocistki. Znajdziesz tu recepty na magiczne mikstury, zaklęcia ochronne i odwracające oraz rytuały oczyszczające. Nauczysz się wykorzystywać elementy magii ochronnej: amulety i talizmany, zioła czy kamienie ochronne. Ustrzeżesz się nie tylko złych duchów i klątw, ale również zapewnisz sobie ochronę przed złym okiem. Sposoby na skuteczne odwracanie uroków i klątw.

49,40 zł
37,05 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,35 zł

67
Bachantki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bachantki
Dostępny
464 szt.

Wybuchowa mieszanka pijaństwa i buntu. Brygada Jackie Thran od pięćdziesięciu dziewięciu godzin otacza najbezpieczniejszą piwnicę z winem w Hongkongu, mieszczącą się w dawnych bunkrach armii brytyjskiej, ponieważ grupie przestępców udało się jednak do niej włamać i wziąć w posiadanie imponujące zapasy trunku. Nagle uchylają się pancerne drzwi bunkra. Dłoń w rękawiczce kładzie butelkę na ziemi. Ze szczeliny wysuwa się zgrabna stopa i popycha butelkę na chodnik. Suchy trzask stali zwiastuje kłopoty… Wyskokowy literacki koktajl.

29,90 zł
23,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,98 zł

68
Nauka pisania krok po kroku Literki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nauka pisania krok po kroku Literki
Dostępny
2 szt.

To seria książeczek przeznaczonych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zeszyt zawiera ćwiczenia wspomagające pierwsze próby pisania i rozwijające grafomotorykę. Dziecko uczy się poprawnie trzymać ołówek, ćwiczy cierpliwość i dokładność. Zeszyt nie tylko przygotowuje do nauki pisania, ale także dostarcza świetnej zabawy!

15,99 zł
11,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 4,00 zł

69
Nauka pisania krok po kroku. Cyferki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nauka pisania krok po kroku. Cyferki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.09

To seria książeczek przeznaczonych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zeszyt zawiera ćwiczenia wspomagające pierwsze próby pisania i rozwijające grafomotorykę. Dziecko uczy się poprawnie trzymać ołówek, ćwiczy cierpliwość i dokładność. Zeszyt nie tylko przygotowuje do nauki pisania, ale także dostarcza świetnej zabawy!

15,99 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 4,00 zł

70
Nauka pisania krok po kroku. Zygzaczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nauka pisania krok po kroku. Zygzaczki
Dostępny
4 szt.

To seria książeczek przeznaczonych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zeszyt zawiera ćwiczenia wspomagające pierwsze próby pisania i rozwijające grafomotorykę. Dziecko uczy się poprawnie trzymać ołówek, ćwiczy cierpliwość i dokładność. Zeszyt nie tylko przygotowuje do nauki pisania, ale także dostarcza świetnej zabawy!

12,99 zł
9,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,00 zł

71
Abecadło. Proste słowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Abecadło. Proste słowa
Dostępny
58 szt.

Abecadło to zeszyt ćwiczeń wprowadzający najmłodszych w świat liter. Zadania wspomagają naukę pisania, a specjalnie przygotowane naklejki umilają zabawę. Abecadło to zeszyt ćwiczeń wprowadzający najmłodszych w świat liter. Zadania wspomagają naukę pisania, a specjalnie przygotowane naklejki umilają zabawę.

11,99 zł
8,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,00 zł

72
Abecadło. Litery - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Abecadło. Litery
Dostępny
41 szt.

Abecadło to zeszyt ćwiczeń wprowadzający najmłodszych w świat liter. Zadania wspomagają naukę pisania, a specjalnie przygotowane naklejki umilają zabawę. Abecadło to zeszyt ćwiczeń wprowadzający najmłodszych w świat liter. Zadania wspomagają naukę pisania, a specjalnie przygotowane naklejki umilają zabawę.

12,53 zł
9,99 zł

Rabat 20,3%
oszczędzasz 2,54 zł

73
Liczydło. Liczby od 1 do 20 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Liczydło. Liczby od 1 do 20
Dostępny
40 szt.

Seria ?Liczydło? przeznaczona jest dla dzieci w wieku 5+ i zawiera ćwiczenia pozwalające małym czytelnikom na oswojenie się ze światem liczb, zbiorów i najprostszymi działaniami. Zamieszczone zadania kształtują również umiejętność pisania cyfr i umożliwią sprawdzenie zdobytej wiedzy. Te kolorowe książeczki zostały wzbogacone naklejkami, które sprawią, że zabawa stanie się jeszcze ciekawsza.

11,99 zł
8,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,00 zł

74
Baj. Malarstwo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baj. Malarstwo
Dostępny
15 szt.

Nowy minialbum w serii „Malarstwo” prezentuje dorobek artystyczny Stanisława Baja (ur. 1953) – malarza, rysownika, pedagoga, profesora Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, laureata wielu nagród, m.in. prestiżowej nagrody malarskiej im. Kazimierza Ostrowskiego. W twórczości Baja dominują portrety chłopskie, inspirowane wsią sceny rodzajowe oraz pejzaże przedstawiające głównie nadbużańskie krajobrazy. Na uwagę zasługują również liczne portrety matki, stanowiące szczególne studium przemijania. Tomik, opatrzony wstępem autorstwa Anny Wachty, zawiera blisko sześćdziesiąt najsłynniejszych prac artysty.

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

75
The Tomb Awaits, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Tomb Awaits, LP
Entrails, Hammerheart
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1 The Tomb Awaits 2 Unleashed Wrath 3 Crawling Death 4 Eaten by the Dead 5 To Live is to Rot 6 Undead 7 The Slithering Below 8 End of All Existence 9 Collection of Cracked Heads 10 Remains in Red 11 Total Death 12 Unspeakable Obscenities

128,90 zł
76
Pierwotność dobra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwotność dobra
Dostępny
9 szt.

Właśnie, dobro jest pierwotne, ale nie przychodzi samo. Trzeba o nie zabiegać. Można walczyć, chociaż walka kojarzy się tak często ze złem. Nie wystarczy spocząć na laurach, liczyć ślepo na słuszne przepisy, nawet tłumaczyć się wyrokami losu, czymkolwiek? Sumienie bez wsparcia kultury, religii bywa chwiejne, bezradne, ale bez sumienia dobro w ogóle przepada. Piszę, oczywiście, dużo o Rosji, o wojnie w Ukrainie. Nie zawsze wprost. Chciałam rzecz potraktować wszechstronnie. I nazwać wszystko, co złe, po imieniu. Niczego się nie nauczyliśmy? Zamęt w myśleniu? Od autorki

22,40 zł
21,50 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 0,90 zł

77
Wybaczam ci (wersja ukraińska) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
42,90 zł
32,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,72 zł

1 osoba kupiła
78
Wimbledon. Przewodnik po najbardziej prestiżowym turnieju tenisowym na świecie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wimbledon. Przewodnik po najbardziej prestiżowym turnieju tenisowym na...
Dostępny
76 szt.

Książka Adama Granville’a opowiadająca o jednym z najważniejszych turniejów tenisowych na świecie, która bardzo wnikliwie, ale w sposób niezwykle przystępny i pełny humoru opowiada o wszystkim, co chcielibyśmy wiedzieć odnośnie tego wielkiego sportowego wydarzenia: przybliża jego bogatą historię, mówi gdzie kupić bilet, wyjaśnia zasady gry, a nawet podpowiada, jak się na Wimbledon ubrać. Merytoryczna treść ubarwiona została zabawnymi anegdotami i dygresjami ze strony autora, które sprawiają, że mamy do czynienia nie tylko z książką dla zorientowanych w temacie miłośników tenisa, ale po prostu z wciągającą lekturą.

69,90 zł
51,03 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 18,87 zł

79
Mróz głód i wszy Życie codzienne Wyklętych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Mróz głód i wszy Życie codzienne Wyklętych
Płużański Stanisław, Fronda
Dostępny
12 szt.

Pierwsza książka traktująca o codzienności bytowania żołnierzy podziemia antykomunistycznego po II wojnie światowej. Opowiemy o jednostkach działających w ramach obozu poakowskiego, narodowego, jak i stanowiących niezależne oddziały wojskowe. Poznajemy ekstremalne warunki życia partyzantów, ich ubiór, wyżywienie, możliwości dbania o higienę osobistą i zdrowie. Gdzie kwaterowali ,jak odpoczywali, jak wyglądały codzienne obowiązki oraz standardowy harmonogram dnia - co ciekawe, bardzo zbliżony do siebie w większości oddziałów. Autor opisuje też problem dyscypliny w poszczególnych oddziałach. Nie omija niesubordynacji, grabieży czy uzależnienia od alkoholu ? skupiając się na sposobie egzekwowania prawa przez dowódców i efektach walki o utrzymanie wojskowej karności w jednostce. Unikatowa książka Stanisława Płużańskiego powstała w oparciu o bogaty materiał źródłowy: wywiady z żyjącymi żołnierzami, źródła archiwalne, wydane dokumenty i wspomnienia. Autorowi udało się przeprowadzić 14 rozmów z żyjącymi żołnierzami. Ich historia zaczyna się jeszcze w 1944 roku, koniec następuje dopiero w 1963 roku wraz ze śmiercią ostatniego z żołnierzy wyklętych Józefa Franczaka ps. ?Lalek?.

49,90 zł
23,95 zł

Rabat 52,0%
oszczędzasz 25,95 zł

80
Wspomnienia i listy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wspomnienia i listy
Moszczeńska Izabela, Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego
Dostępny
36 szt.

Pierwsza edycja krytyczna ważnego źródła do historii Polski i historii wychowania: Wspomnień i listów Izabeli Moszczeńskiej-Rzepeckiej (1864?1941) ? działaczki niepodległościowej, patriotki, pedagożki promującej idee Nowego Wychowania, zwolenniczki emancypacji kobiet, pionierki wychowania seksualnego. Jej droga życiowa wiodła z dworku szlacheckiego na Kujawach, w którym kultywowano patriotyczne tradycje powstańcze, przez edukację w duchu pozytywizmu na pensji w Warszawie, szeregi niepodległościowej inteligencji warszawskiej (za działalność tę zapłaciła więzieniem), aktywność społeczną w II Rzeczypospolitej aż do śmierci w okupowanej Warszawie. Samotnie wychowała dwoje dzieci: Hanna Pohoska (1895?1953) została historykiem wychowania i docentem UW, a Jan Rzepecki (1899?1983) pułkownikiem WP. Na grobie Izabeli Moszczeńskiej na Powązkach wykuto motto jej życia: "Pełna wiary w zmartwychwstanie Ojczyzny". ****** Memoirs and Letters The first critical edition of Memoirs and Letters, an important source for Polish history and the history of education by Izabela Moszczeńska-Rzepecka (1864?1941), who was an independence activist, patriot, pedagogue advocating the ideas of the New Education and supporting the emancipation of women and a pioneer of sexual education. Her life began in a manor house in Kuyavia, where patriotic insurgent traditions were cultivated, she received positivist education at a finishing school in Warsaw and joined the ranks of Warsaw insurgent intelligentsia (and imprisoned for her activity in this field). A social activist in the Second Polish Republic, she died in Warsaw during the Nazi occupation. She raised two children on her own: Hanna Pohoska (1895?1953) was a historian of education and an associate professor at Warsaw University, Jan Rzepecki (1899?1983) was a colonel in the Polish Army. The grave of Izabela Moszczeńska at Warsaw Powązki Cemetery is engraved with her life motto: "Full of faith in homeland?s resurrection".

49,00 zł
41,16 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 7,84 zł

81
Mantykora Wczesna historia encyklopedii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mantykora Wczesna historia encyklopedii
Dostępny
50 szt.

Publikacja w wyczerpujący i wieloaspektowy sposób przedstawia zagadnienie wczesnej historii encyklopedii, pogłębiając znacznie dotychczasowy stan badań nad tym zagadnieniem. Autor zarysowuje tytułową metaforę encyklopedii jako ?mantykory? ? hybrydowego bytu złożonego ze słów imitujących rzeczy, szczegółowo analizuje teoretyczne problemy kultury zachodniej wpisujące się w ideę encyklopedyzmu, odwołując się przy tym do jej przednowoczesnych realizacji (od niezachowanego dzieła Hippiasza z Elidy po "Zwierciadło Większe" Wincentego z Beauvis i "Nowe Ateny" Benedykta Chmielowskiego). W książce wnikliwie omówiona została również "Encyklopedia" Diderota oraz najważniejsze właściwości encyklopedii nowoczesnych. ****** Manticore. The Early History of Encyclopedia The publication presents the early history of an encyclopedia in a detailed and multifaceted way, deepening the existing research on the issue. The author outlines the title metaphor of an encyclopedia as ?manticore? ? a hybrid entity composed of words imitating things, he thoroughly analyses theoretical problems of Western culture which are part of the encyclopedism, referring to its pre-modern realizations (from the lost work of Hippias of Elis to "Great Mirror" of Vincent of Beauvais and Benedykt Chmielowski?s "New Athens"). The books also explores Diderot?s "Encyclopédie" and the most important features of modern encyclopedias.

36,00 zł
30,24 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 5,76 zł

82
Dzieła zebrane Tom 1 Studia nad Ramajaną - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieła zebrane Tom 1 Studia nad Ramajaną
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.25

Redakcja, wstęp i opracowanie ? Marcin Lisiecki Klasyka Polskiej Orientalistyki to seria wydawnicza, mająca przypomnieć i przybliżyć Czytelnikom sylwetki oraz dorobek naukowy wybitnych badaczy, którzy kształtowali zręby polskiej i światowej orientalistyki. W kolejnych tomach zamierzamy prezentować rozprawy naukowe, artykuły, tłumaczenia, szkice, egodokumenty i nieznane dotąd materiały archiwalne. Przedstawimy też historię przedwojennej i powojennej polskiej orientalistki oraz specyfikę podejmowanych przez badaczy tematów dotyczących kultur, religii, filozofii, sztuki, literatury, polityki i społeczeństw Azji. W niniejszym tomie, pierwszym z serii, przedstawiamy prace Eugeniusza L. Słuszkiewicza (1901-1981), polskiego indologa, armenisty, językoznawcy i tłumacza związanego z Uniwersytetami: Jana Kazimierza we Lwowie, Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Warszawskim. W książce znajdziemy rozprawę Przyczynki do badań nad dziejami redakcji Ramaya?y (1938), kilka artykułów w języku francuskim i polskim, które dotyczą językoznawczych analiz treści Ramajany i jej miejsca w kulturze dawnych Indii, a także niepublikowane dotąd materiały archiwalne.

86,00 zł
Powiadomienie
83
Cuda, łaski, interwencje św. Antoniego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cuda, łaski, interwencje św. Antoniego
Dostępny
30 szt.

„Jeśli szukasz cudów, idź do Antoniego Wszelkich łask dowody, odbierzesz od niego” – responsorium Komuś znalazł klucze, komuś pracę, a jeszcze komuś innemu uratował życie. Przez swoje orędownictwo prowadzi nas do Boga i pomaga odkryć, że to od Niego pochodzi każda łaska, bo to On jest źródłem dobra. Nic tak dobrze nie przekonuje o realnym działaniu Boga w życiu człowieka, jak świadectwa żywych ludzi. Poznaj współczesne świadectwa osób, które doświadczyły wstawiennictwa św. Antoniego Padewskiego. Stanowią one kontynuację wspomnień o ingerencji Padewczyka w życie jego czcicieli zawartych w książce Cuda i łaski św. Antoniego. Małgorzata Myrcha-Kamińska – członkini Bractwa św. Antoniego z Padwy działającego przy Klasztorze Franciszkanów w Warszawie. Do tej pory nakładem wydawnictwa Bratni Zew ukazały się jej następujące publikacje: Modlitwy za wstawiennictwem św. Antoniego z Padwy, Cuda i łaski św. Antoniego, Zasłuchana ryba. Wiersze dla Antoniego oraz Modlitwy litanijne ku czci św. Antoniego z Padwy.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

84
Call Down The Sun LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Call Down The Sun LP, Winyl
Konvent, Mystic Production
Dostępny
8 szt.

1.Into the Distance 2.Sand is King 3.In the Soot 4.Grains 5.Fatamorgana 6.Interlude 7.Never Rest 8.Pipe Dreams 9.Harena

128,90 zł
118,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,31 zł

85
Flamingo Overlord CD LIMITED, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
73,90 zł
67,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

86
The Seven LP BLUE, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Seven LP BLUE, Winyl
Agathodaimon, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

1.La Haine 2.Ain't Death Grand 3.Wolf Within 4.Ghosts of Greed 5.Mother of All Gods Feat. Vlad Dracul 6.Estrangement 7.In my Dreams (Part 1 - Prelude) 8.In My Dreams (Part 2 - in Bitterness) 9.Kyrie / Gloria 10.The Divine

128,90 zł
118,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,31 zł

87
The Spirit Of The West, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Spirit Of The West, CD
Master, Hammerheart
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.31

1. You'Ll Be Blamed 2. The Serpents Tongue 3. Rights Of Life 4. Envy 5. Sign Up 6. Another Day In Phoenix 7. Whatever, Wherever, Forever 8. The Gold Mine 9. The Perfect Family 10. Pistols, Whiskey And Coyotes (The Spirit Of The West) 11. Long Knives 12. Ring Of Fire

65,90 zł
Powiadomienie
88
The Seven CD LIMITED, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Seven CD LIMITED, CD
Agathodaimon, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

1.La Haine 2.Ain't Death Grand 3.Wolf Within 4.Ghosts of Greed 5.Mother of All Gods Feat. Vlad Dracul 6.Estrangement 7.In my Dreams (Part 1 - Prelude) 8.In My Dreams (Part 2 - in Bitterness) 9.Kyrie / Gloria 10.The Divine

73,90 zł
67,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

89
Call Down The Sun CD LIMITED, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Call Down The Sun CD LIMITED, CD
Konvent, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

1.Into the Distance 2.Sand is King 3.In the Soot 4.Grains 5.Fatamorgana 6.Interlude 7.Never Rest 8.Pipe Dreams 9.Harena

73,90 zł
67,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

90
Myriad CD LIMITED, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Myriad CD LIMITED, CD
Oh Hiroshima, Mystic Production
Dostępny
16 szt.

1.Nour 2.Veil of Certainty 3.All Things Pass 4.Ascension 5.Humane 6.Tundra 7.Hidden Chamber

73,90 zł
67,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

91
Inglorious Darkness LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Inglorious Darkness LP, Winyl
Crematory, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.26

A1.Inglorious Darkness A2.Break Down The Walls A3.Trümmerwelten B1.Rest In Peace B2.The Sound Of My Life B3.Tränen Der Zeit C1.Until We Meet Again C2.Zur Hölle C3.Not For The Innocent D1.Forsaken D2.Das Ende

164,90 zł
151,71 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 13,19 zł

92
Flamingo Overlord LP PINK, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flamingo Overlord LP PINK, Winyl
Trollfest, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.23

128,90 zł
118,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,31 zł

93
INSIDE (The Songs) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
INSIDE (The Songs)
Bo Burnham, Good To Go
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.02

62,90 zł
59,13 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,77 zł

94
1981, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
1981, CD
F.K.U., Good To Go
Niedostępny
Brak

1 1981 2 Nightmares in a Damaged Brain 3 Hell Night 4 Corpse Mania 5 Friday the 13th (Part 2) 6 The Burning 7 The Funhouse 8 The House By the Cemetery 9 Burial Ground 10 The Prowler 11 The Beyond 12 Halloween II 13 Night School 14 Ms 45

62,90 zł
59,13 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,77 zł

95
What To Wear In The Dark, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
What To Wear In The Dark, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.22

1.Dancing in the Dark 2.Barrytown 3.Both Sides Now 4.God Moves on the City 5.The 59th Street Bridge Song (Feeling Groovy) 6.Desperado 7.On the Road to Find Out 8.Anthem 9.Here Comes the Sun 10.It Happens All the Time in Heaven

53,90 zł
50,67 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,23 zł

96
Blues Without You, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blues Without You, CD
MCCRAY, LARRY, Good To Go
Dostępny
11 szt.

1.Arkansas 2.Without Love It Doesn't Matter 3.Good Die Young 4.Down To The Bottom 5.Breaking News 6.Roadhouse Blues 7.Drinkin' Liquor And Chasin' Women 8.Blues Without You (For Paul) 9.Mr. Easy 10.No More Crying 11.Don't Put Your Dreams To Bed 12.I Play The Blues

62,90 zł
59,13 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,77 zł

97
Not To Be Undimensional Conscious, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Not To Be Undimensional Conscious, CD
Dostępny
13 szt.

1. Perishing Passion 2. A Mental Sequence 3. Addicted Seas with Missing Pleasures 4. The Return of the Living Beat 5. Groove 6. Idiosyncrasy 7. Like Madness from Above 8. Time Frame 9. Mind Seduction

62,90 zł
59,13 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,77 zł

98
Apocalyptica 7th Symphony Transparent Blue Vinyl 2LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Apocalyptica 7th Symphony Transparent Blue Vinyl 2LP, Winyl
Apocalyptica, Good To Go
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.06

Track 1-At the Gates of Manala Track 2-End of Me (Feat. Gavin Rossdale) Track 3-Not Strong Enough (Feat. Brent Smith) Track 4-2010 (Feat. Dave Lombardo) Track 5-Beautiful Track 6-Broken Pieces (Feat. Lacey) Track 7-On the Rooftop With Quasimodo Track 8-Bring Them to Light (Feat. Joseph Duplantier) Track 9-Sacra Track 10-The Rage of Poseidon

145,90 zł
137,15 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 8,75 zł

99
The Blues Album Silver LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Blues Album Silver LP, Winyl
Joanne Shaw Taylor, Good To Go
Dostępny
10 szt.

SIDE A: 1.Stop Messin' Round 2.If That Ain't a Reason 3.Keep on Lovin' Me 4.If You Gotta Make a Fool of Somebody 5.Don't Go Away Mad Feat.Joe Bonamassa) 6.Scraps Vignette SIDE B: 1.Can't You See What You're Doing to Me 2.Let Me Down Easy 3.Two Time My Lovin' 4.I Don't Know What You've Got 5.Three Time Loser

127,90 zł
120,23 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 7,67 zł

100
Blood And Fire, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blood And Fire, CD
Dostępny
5 szt.

1.Fire Disciple 2.Blood 3.Mother Mother 4.Throne 5.Apple 6.Rise Up 7.Intruder 8.The Unknown

62,90 zł
59,13 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,77 zł

Wróć do góry