hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.05.30

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 30 maja 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Jak uwolnić swój nadprzyrodzony potencjał. Jak zwykli ludzie mogą robić niezwykłe rzeczy (Joe Dispenza), na drugim Ptaki wokół nas (Małgorzata Wilamowska). Kolejny produkt to Kapitan Majtas. Przerażający plan Profesora Pofajdanka (Dav Pilkey) oraz Disney Kubuś i Przyjaciele. Jak widzę świat... Kłapouchy się zamartwia (praca zbiorowa).
1
Jak uwolnić swój nadprzyrodzony potencjał. Jak zwykli ludzie mogą robić niezwykłe rzeczy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Jak uwolnić swój nadprzyrodzony potencjał. Jak zwykli ludzie mogą robi...
Dostępny
288 szt.

Nowe tłumaczenie bestsellera Twoje nadprzyrodzone zdolności (oryg. „Becoming supernatural”), zaktualizowane o wypracowane w ostatnich latach specjalistyczne pojęcia środowiska związanego z myślą i ideami dr. Joe Dispenzy! Znajdziesz w nim najnowsze badania naukowe połączone ze starożytną mądrością. Doktor Dispenza udowadnia, jak zwykli ludzie potrafią robić niezwykłe rzeczy i wykorzystywać swoje nadprzyrodzone zdolności. Prezentuje terapie, narzędzia i ćwiczenia, a także medytacje, dzięki którym możliwe jest osiągnięcie wyższego stanu świadomości. Podaje metody oparte o badania z dziedzin neuronauki i fizyki kwantowej, które pozwalają usunąć ograniczenia narzucane przez przeszłość. Podpowiada, jak rozwinąć podświadomość oraz samodzielnie się uzdrowić. Jak doświadczyć szczęścia i chwili obecnej oraz otworzyć się na duchowy wymiar rzeczywistości. Jak wpłynąć na procesy chemiczne w mózgu, zadbać o rozwój osobisty i duchowy oraz o dobrą energię. Odkryj swoje nadprzyrodzone zdolności!

119,10 zł
70,27 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 48,83 zł

78 osób kupiło
2
Ptaki wokół nas - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ptaki wokół nas
Dostępny
24 szt.

Podczas spacerów, wycieczek i wakacji jest wiele okazji do obserwowania ptaków. Spotkać je można wszędzie. Niech więc nasi skrzydlaci bracia nie będą dla dzieci bezimienni. Wiedza zdobyta podczas lektury zeszytu może stać się inspiracją do odkrywania tajemnic świata ptaków. Zeszyt powstał, by pomóc i ułatwić dzieciom poznanie i pokochanie polskiej przyrody. Podpowiadamy, jak rozmawiać z dzieckiem o fascynującej przyrodzie. Pragniemy razem z Państwem pokazać dzieciom piękno i bogactwo naszej przyrody, pobudzić ich naturalną ciekawość. Dzięki zabawie z zeszytem dziecko będzie wiedziało więcej o ptakach, będzie umiało je odróżniać, zainteresuje się ich życiem. Zachęcamy do wspólnego odkrywania świata polskiej przyrody.

14,90 zł
8,99 zł

Rabat 39,7%
oszczędzasz 5,91 zł

26 osób kupiło
3
Kapitan Majtas. Przerażający plan Profesora Pofajdanka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kapitan Majtas. Przerażający plan Profesora Pofajdanka
Dostępny
1075 szt.

Tym razem nauczyciel geografii nie wytrzymał psychicznie i postanowił odejść ze szkoły. W tym samym czasie do Ameryki przyjechał profesor Pofajdanek, geniusz i wynalazca, którego nikt nie doceniał i wszyscy się śmiali z jego nazwiska. Gdy przeczytał ogłoszenie w gazecie, że szkoła podstawowa szuka nauczyciela, postanowił się tam zatrudnić. W szkole dzieci też się z niego śmiały, nawet gdy próbował je zainteresować wynalazkiem. Któregoś dnia sfrustrowany profesor Pofajdanek wpadł w szał i postanowił zapanować nad światem.

24,90 zł
15,99 zł

Rabat 35,8%
oszczędzasz 8,91 zł

15 osób kupiło
4
Disney Kubuś i Przyjaciele. Jak widzę świat... Kłapouchy się zamartwia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Kubuś i Przyjaciele. Jak widzę świat... Kłapouchy się zamartwia
Dostępny
3888 szt.

Kłapouchy często jest smutny bądź przygnębiony. Wszędzie widzi powód do zmartwienia lub obawy. Jakby patrzył na świat przez ciemne okulary... Przyglądając się zachowaniu osiołka, niejeden maluch rozpozna swoje własne reakcje i nastroje. Może dzięki temu lepiej je zrozumie i łatwiej sobie z nimi poradzi? Poprzez przygody bohaterów ze Stumilowego Lasu książki z serii „Jak widzę świat…” pokazują, w jak różny sposób można postrzegać i oswajać rzeczywistość. W krótkim wstępie psycholożka dziecięca Magdalena Dej podpowiada, jak wspierać najmłodszych w trudnej sztuce radzenia sobie z emocjami, jak wzmacniać te pozytywne, jak budować pewność siebie, jak radzić sobie ze swoimi słabościami. Dzieli się sposobami, jak przygotować małe dziecko do życia w grupie. W serii „Jak widzę świat…” ukazały się: Tygrysek odczuwa radość, Prosiaczek pokonuje strach, Kubuś okazuje życzliwość i Królik już się nie złości.

12,99 zł
8,99 zł

Rabat 30,8%
oszczędzasz 4,00 zł

14 osób kupiło
5
Wojownicy. Potęga Trójki. Tom 2. Mroczna rzeka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojownicy. Potęga Trójki. Tom 2. Mroczna rzeka
Dostępny
252 szt.

Lwia Łapa, Ostrokrzewiasta Łapa i Sójcza Łapa, wnuki przywódcy klanu, Ognistej Gwiazdy, świetnie sobie radzą jako uczniowie Klanu Pioruna. Jednak ich nowe obowiązki przynoszą nowe niebezpieczeństwa, a każdy z młodych kotów stoi na krawędzi ciemności: płynącej z przeszłości, od klanów – i od nich samych.

44,90 zł
27,84 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 17,06 zł

12 osób kupiło
6
Drzewa leśne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drzewa leśne
Dostępny
24 szt.

Witamy Cię w fascynującym świecie przyrody. Zeszyt Obserwatora Przyrody to Twój towarzysz wypraw do lasu lub parku - tym razem poznajemy drzewa. Rozejrzyj się, zobacz jak wiele wspaniałych i ciekawych rzeczy dzieje się wokół Ciebie. Czytanie, zabawa, wędrówki po lesie to świetny sposób na ciekawe wspólne spędzanie czasu z dzieckiem. Edukacja i zabawa to doskonały pomysł na co dzień, na weekend, na wakacje. Zachęcamy do wspólnego odkrywania świata polskiej przyrody. Świat zwierząt i ptaków to tematy kolejnych zeszytów młodych obserwatorów przyrody. Spis treści: Sosna, Świerk, Jodła, Modrzew, Brzoza, Klon, Dąb, Lipa, Buk, Grab, Olsza, Topola osika, Jesion, Dodatkowe zagadki, Dyplom Obserwatora Przyrody

14,90 zł
9,99 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 4,91 zł

11 osób kupiło
7
Nieznane więzi natury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nieznane więzi natury
Dostępny
5 szt.

Jeśli spotkałeś się z opinią, że korniki to pasożyty niszczące zdrowy las, a wilki to tylko niebezpieczne drapieżniki, które wymagają odstrzału, to sprawdź, jakie są fakty. W swojej kolejnej książce Peter Wohlleben ujawnia niewidoczne dla zwykłych obserwatorów więzi między wszystkimi stworzeniami - od niepozornych bakterii po dumne dęby i buki. Pokazuje nam, jak ich wzajemne relacje trzymają w ryzach cały bogaty ekosystem, dzięki czemu pozostaje on w równowadze. Uświadamia, że o środowisko musi dbać nie tylko „leśna policja”. Przyszłość błękitnej planety zależy również od tego, jaką rolę w tym procesie odegrają ludzie.

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

11 osób kupiło
8
Albański motyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Albański motyl
Dostępny
852 szt.

Hotel Gloria Palace w albańskiej Sarandzie. W letnim słońcu nieśmiało rozkwita miłość między uroczą kelnerką a polskim turystą. Być może ta historia miałaby dobre zakończenie, gdyby nie mrok, który kryje się w przeszłości tej pięknej i tajemniczej dziewczyny. Niespodziewanie Alma znika. Zrozpaczony Igor wraca do Łodzi, do pracy w policji kryminalnej. W domu czeka na niego siostra ze swoimi problemami. Jednak ani skomplikowane śledztwa, ani osobiste sprawy nie gaszą jego tęsknoty za ukochaną. Nie poddaje się i zaczyna jej szukać… Albański motyl to tylko z pozoru romantyczna powieść obyczajowa. Anna Stryjewska porusza bardzo trudne tematy. Nie stroni od drastycznych scen i zaskakujących zwrotów akcji, ukazując prawdziwie przestępczy świat, który jest pełen przemocy i bezwzględności.

38,00 zł
24,32 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 13,68 zł

11 osób kupiło
9
Prawo konstytucyjne. Kazusy z rozwiązaniami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo konstytucyjne. Kazusy z rozwiązaniami
Dostępny
36 szt.

Książka to zbiór kazusów z prawa konstytucyjnego wraz z rozwiązaniami, odnoszących się do wybranych problemów konstytucyjnych, m.in.: wolności, praw i obowiązków człowieka i obywatela, źródeł prawa, organów kontroli państwowej i ochrony prawa, finansów publicznych czy stanów nadzwyczajnych. Pozwalają one powiązać wiedzę teoretyczną z praktycznymi problemami, na tle zagadnień ustrojowych, a także ugruntować umiejętność wnioskowania i argumentowania prawniczego. Publikacja jest efektem współpracy pracowników i doktorantów katedr prawa konstytucyjnego stołecznych uniwersytetów ? Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Będzie ona szczególnie pomocna studentom studiów prawniczych i administracyjnych podczas przyswajania wiedzy z zakresu prawa konstytucyjnego, jak i przygotowania się do egzaminu z tej gałęzi prawa.

59,00 zł
53,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,90 zł

8 osób kupiło
10
Rośnij z Albikiem! Miarka dla dzieci na ścianę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rośnij z Albikiem! Miarka dla dzieci na ścianę
Dostępny
18 szt.

Rośnij z Albikiem! Dwustronna miarka na ścianę nie tylko mierzy wzrost dzieci, ale przenosi je także w bajkowy świat. Na jednej stronie miarki najmłodsi poznają historię księcia ratującego księżniczkę i smoka, a na drugiej stronie przygody krasnoludków i zwierzątek mieszkających w drzewie. Całość urozmaicają zabawne wierszyki i dialogi. Na obu stronach można dokonać pomiaru wzrostu dziecka, a liczbę centymetrów odczyta Albik! Zawiera ponad 200 nagrań. Wymiar (złożony): 24,5 cm x 20,8 cm Uwaga: Elektroniczne pióro Albik nie jest zawarte w książce. Sprzedawane jest osobno.

48,20 zł
43,38 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,82 zł

7 osób kupiło
11
Polskie Parki Narodowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polskie Parki Narodowe
Dostępny
20 szt.

Seria kolorowych zeszytów „Młody obserwator przyrody” powstała, by ułatwić dzieciom poznanie i pokochanie polskiej przyrody. Podpowiada, jak zainteresować dziecko otaczającym nas środowiskiem. Zeszyt ten przedstawia 23 polskie parki narodowe. Opisuje, dlaczego powstały, jakie ciekawe rośliny i zwierzęta chronią na swym terytorium oraz dlaczego warto je poznać i odwiedzić.

14,90 zł
9,99 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 4,91 zł

7 osób kupiło
12
Zwierzęta chronione - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwierzęta chronione
Dostępny
15 szt.

Seria kolorowych zeszytów „Młody obserwator przyrody” powstała, by ułatwić dzieciom poznanie i pokochanie polskiej przyrody. Podpowiada, jak zainteresować dziecko otaczającym nas środowiskiem. Zeszyt ten poświęcony jest zwierzętom prawnie chronionym w Polsce. Uświadamia, jak wiele gatunków jest zagrożonych wyginięciem i jakie są tego powody. Podpowiada, co możemy zrobić, aby dzikie zwierzęta były bezpieczne w swoim środowisku.

14,90 zł
9,99 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 4,91 zł

7 osób kupiło
13
Królestwo grzybów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Królestwo grzybów
Dostępny
27 szt.

Seria kolorowych zeszytów „Młody obserwator przyrody” powstała, by ułatwić dzieciom poznanie i pokochanie polskiej przyrody. Podpowiada, jak zainteresować dziecko otaczającym nas środowiskiem. Zeszyt ten przedstawia grzyby, zarówno te jadalne, poszukiwane podczas grzybobrania, jak i inne, mniej znane, w tym gatunki chronione. Uświadamia, jak ważną rolę odgrywają w przyrodzie i w życiu człowieka. Opisuje też specjalną grupę organizmów, jakimi są porosty.

14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

6 osób kupiło
14
Płazy i gady - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Płazy i gady
Dostępny
17 szt.

Seria kolorowych zeszytów „Młody obserwator przyrody” powstała, by ułatwić dzieciom poznanie i pokochanie polskiej przyrody. Podpowiada, jak zainteresować dziecko otaczającym nas środowiskiem. Zeszyt ten przedstawia płazy i gady. Opisuje, gdzie w naszym kraju można spotkać różne gatunki tych zwierząt, jaka jest ich rola w przyrodzie i jak należy się wobec nich zachowywać.

14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

6 osób kupiło
15
Przygody Misia Paddingtona. Moje pierwsze zadania do wyklejania. Zawody - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygody Misia Paddingtona. Moje pierwsze zadania do wyklejania. Zawod...
Dostępny
168 szt.

Paddington znów zaprasza do zabawy. Tym razem z misiem poznacie ważne zawody. Paddington wcieli się w rolę policjanta, strażaka, kelnera, detektywa, tancerza, piosenkarza czy łowcy potworów, a twoim zadaniem będzie pomóc mu rozwiązać wszystkie łamigłówki za pomocą naklejek dołączonych do książki naklejek. „Zadania do wyklejania” to nowa, fantastyczna seria pełna prostych łamigłówek i kolorowych naklejek! Z wykonaniem zadań poradzą sobie nawet młodsze dzieci, a towarzystwo misia Paddingtona i jego przyjaciół sprawi, że zabawa będzie jeszcze lepsza. Łamigłówki, do których rozwiązania można wykorzystać naklejki, zostały opracowane z myślą o maluchach obdarzonych różnymi talentami i znajdujących się na różnych etapach rozwoju. Są tu zarówno prościutkie zadania, których szybkie rozwiązanie przyniesie dziecku frajdę, satysfakcję i poczucie sukcesu, jak i nieco trudniejsze aktywności, w których wykonaniu mogą pomóc rodzice. Łamigłówki pozwalają kształtować sprawność manualną, zdolność logicznego myślenia i koncentrację dziecka – wszystkie te umiejętności przydadzą się maluchowi na pierwszym etapie edukacji.

12,99 zł
9,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,00 zł

5 osób kupiło
16
Ssaki lasów i łąk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ssaki lasów i łąk
Dostępny
39 szt.

W naszych lasach i na łąkach żyje dużo ssaków. Jedne są duże, inne małe. Mają różne zwyczaje, różnie się odżywiają. Zeszyt obserwatora przyrody ułatwi Ci poznanie ssaków. Podczas wędrówek po lasach i łąkach rozglądaj się uważnie, zachowuj się cicho, a na pewno uda Ci się zobaczyć coś ciekawego. Nigdy jednak nie zbliżaj się do dzikich zwierząt, obserwuj je z daleka. One nie lubią, by im zakłócać spokój. W zeszycie znajdziesz informacje, ciekawostki i zadania do wykonania. Dzięki zabawie z zeszytem dziecko będzie wiedziało więcej o ssakach, będzie umiało je odróżniać, zainteresuje się ich życiem. Zachęcamy do wspólnego odkrywania świata polskiej przyrody.

14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

5 osób kupiło
17
Pink Tattoo. Tom 4. Mat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pink Tattoo. Tom 4. Mat
Dostępny
102 szt.

Historia Mateusza, zdolnego tatuażysty pracującego w poznańskim salonie PInk Tattoo. Poznajemy go jako zalęknionego chłopca, syna uznanego wrocławskiego adwokata, który znęca się psychicznie i fizycznie nad swoją rodziną. Mateusz nie ma własnych marzeń, pragnień, idzie drogą wytyczoną przez tatę – ma zostać prawnikiem, tak jak jego starszy brat. Jednakże życie ma wobec niego inne plany. Kiedy przeciwstawia się despotycznemu ojcu i traci dach nad głową, jedzie do Poznania, do salonu tatuażu prowadzonego przez poznanego niegdyś na konwencie Arka. Dla Mata jest jeszcze jednak za wcześnie na pracę w wymarzonym zawodzie, ale przynajmniej już wie, w czym jest dobry oraz co chce robić w przyszłości. Rysunek, tatuowanie stają się jego pasją – w którą także ucieka, bo wciąż jeszcze zmaga się z traumą dzieciństwa i próbuje poukładać sobie życie na nowo. Gdy w końcu jego marzenia się spełniają, wie, że musi dać z siebie wszystko. Jednak przeszłość przypomina o sobie w nieoczekiwanym momencie – kiedy pewnego razu do PInk Tattoo przychodzi zalękniona rudowłosa dziewczyna. Mateuszowi przed oczami staje gnębiona matka i nie jest w stanie poradzić sobie z niechęcią do nieznajomej… PInk Tattoo. Mat to piękna historia o zagubionym człowieku szukającym swojego celu w życiu, a także o tym, że miłość może niszczyć, ale przede wszystkim potrafi budować – należy tylko trafić na tę właściwą osobę. Anna Szafrańska w najwyższej formie, żongluje uczuciami czytelnika jak wytrawny artysta, czarując historią Mata od pierwszego do ostatniego słowa.

44,90 zł
35,02 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 9,88 zł

5 osób kupiło
18
Ilustrowany słownik ukraińsko-polski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ilustrowany słownik ukraińsko-polski
Dostępny
3168 szt.

Doskonały sposób na zapamiętanie słówek. Pełna gama scenek z życia codziennego. Łatwy w użyciu, ze szczegółowym indeksem.

34,99 zł
27,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,00 zł

5 osób kupiło
19
Ptasznik z Wilna. O Józefie Mackiewiczu. Zarys monograficzny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ptasznik z Wilna. O Józefie Mackiewiczu. Zarys monograficzny
Dostępny
28 szt.

Józef Mackiewicz był najbardziej „wyklętym” polskim pisarzem XX wieku. Był bezwzględnym krytykiem i nieprzejednanym demaskatorem systemu komunistycznego we wszystkich jego wcieleniach. Stworzył najbardziej spójne i konsekwentne uzasadnienie antykomunizmu jako postawy etycznej, światopoglądowej i historiozoficznej. Z tego powodu stał się dla komunistów i postkomunistów, ale także dla wielu działaczy emigracyjnych, a nawet opozycyjnych w PRL wrogiem publicznym numer jeden. W odwecie za ujawnianie – jeszcze przed 1939 r. - wpływów sowieckich w polskim życiu publicznym, był oskarżany o kolaborację z Niemcami. Był jednym z nielicznych polskich świadków odkrywania grobów katyńskich – jego relacje o tym ludobójstwie, złożone także przed Komisją Kongresu USA, stanowią do dziś przejmujące poznawczo i literacko, największe oskarżenie systemu bolszewickiego. Publicystyka i reportaże Mackiewicza należą do największych osiągnięć tego typu prozy. Jego powieści i opowiadania są bezcennym świadectwem losu Polaków i innych narodów na tzw. Wschodnich kresach II Rzeczpospolitej. A przewodnia idea jego twórczości – „jedynie prawda jest ciekawa” – stała się dziś wykładnikiem świadomości wszystkich, którzy dążą do odkłamania wiedzy o historii współczesnej. Te kwestie doskonale przybliża i wyjaśnia Ptasznik z Wilna. Za tę książkę autor otrzymał Nagrodę „Kultury” im. Zygmunta Hertza (Paryż 1991). Opublikowany po raz pierwszy w 1991 r., gruntownie rozszerzony i uzupełniony w 2007 r., Ptasznik z Wilna jest jak dotąd jedyną, pełną monografią życia i twórczości największego pisarza emigracyjnego XX wieku, którego Czesław Miłosz zaliczył do najwybitniejszych pisarzy polskich XX wieku.

96,30 zł
69,34 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 26,96 zł

5 osób kupiło
20
Owady - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Owady
Dostępny
16 szt.

Seria kolorowych zeszytów „Młody obserwator przyrody” powstała, by ułatwić dzieciom poznanie i pokochanie polskiej przyrody. Podpowiada, jak zainteresować dziecko otaczającym nas środowiskiem. Zeszyt ten przedstawia często spotykane wokół nas owady. Krótkie rzeczowe informacje, barwne ilustracje oraz ciekawe zadania sprawiają, że poznawanie tej grupy zwierząt jest łatwe i przyjemne, a dzieci uczą się szanować i doceniać przyrodę.

14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

5 osób kupiło
21
Listy 1946-1991 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Listy 1946-1991
Dostępny
25 szt.

Ta niezwykle żywa i przykuwająca uwagę wymiana osobistych poglądów obu korespondentów jest źródłem informacji na temat ewolucji poglądów, starć ideowych i klimatu opinii dominujących w niezwykle ważnej części polskiej elity intelektualnej, daje nam możliwość obejrzenia niejako zza kulis wielu kluczowych wydarzeń najnowszej historii. Starcia ideowe między inteligencją krajową po Październiku 1956 r. a emigracją, ewolucja poglądów w kręgu paryskiej „Kultury”, rodzący się ruch oporu oraz opozycja demokratyczna w PRL - z tym tomem listów zajrzycie za kulisy najnowszej historii Polski.

49,00 zł
36,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,25 zł

5 osób kupiło
22
Rośliny chronione - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rośliny chronione
Dostępny
15 szt.

Seria kolorowych zeszytów „Młody obserwator przyrody” powstała, by ułatwić dzieciom poznanie i pokochanie polskiej przyrody. Podpowiada, jak zainteresować dziecko otaczającym nas środowiskiem. Zeszyt ten przedstawia rośliny prawnie chronione w Polsce. Uświadamia, jak wiele gatunków jest zagrożonych wyginięciem i jakie działania człowieka im szkodzą. Wskazuje, jakie czynności powinniśmy przedsięwziąć, aby ochronić rzadkie gatunki roślin.

14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

5 osób kupiło
23
Co w trawie piszczy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co w trawie piszczy
Dostępny
16 szt.

Seria kolorowych zeszytów „Młody obserwator przyrody” powstała, by ułatwić dzieciom poznanie i pokochanie polskiej przyrody. Podpowiada, jak zainteresować dziecko otaczającym nas środowiskiem. Zeszyt ten przedstawia małe zwierzęta i rośliny żyjące na łąkach i w zaroślach. Pokazuje niezwykle różnorodny świat drobnych stworzeń. Podpowiada, jak je wypatrzyć i jak żyją.

14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

5 osób kupiło
24
Jak uwolnić swój nadprzyrodzony potencjał. Jak zwykli ludzie mogą robić niezwykłe rzeczy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak uwolnić swój nadprzyrodzony potencjał. Jak zwykli ludzie mogą robi...
Dostępny
15 szt.

Nowe tłumaczenie bestsellera Twoje nadprzyrodzone zdolności (oryg. „Becoming supernatural”), zaktualizowane o wypracowane w ostatnich latach specjalistyczne pojęcia środowiska związanego z myślą i ideami dr. Joe Dispenzy! Znajdziesz w nim najnowsze badania naukowe połączone ze starożytną mądrością. Doktor Dispenza udowadnia, jak zwykli ludzie potrafią robić niezwykłe rzeczy i wykorzystywać swoje nadprzyrodzone zdolności. Prezentuje terapie, narzędzia i ćwiczenia, a także medytacje, dzięki którym możliwe jest osiągnięcie wyższego stanu świadomości. Podaje metody oparte o badania z dziedzin neuronauki i fizyki kwantowej, które pozwalają usunąć ograniczenia narzucane przez przeszłość. Podpowiada, jak rozwinąć podświadomość oraz samodzielnie się uzdrowić. Jak doświadczyć szczęścia i chwili obecnej oraz otworzyć się na duchowy wymiar rzeczywistości. Jak wpłynąć na procesy chemiczne w mózgu, zadbać o rozwój osobisty i duchowy oraz o dobrą energię. Odkryj swoje nadprzyrodzone zdolności!

139,30 zł
104,48 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 34,82 zł

4 osoby kupiły
25
Tako rzecze Zaratustra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tako rzecze Zaratustra
Dostępny
57 szt.

Tako rzecze Zaratustra to najczęściej czytane i tłumaczone dzieło niemieckiego filozofa Friedricha Nietzschego. Jego wysokie walory literackie sprawiły, że zyskało popularność również poza środowiskiem akademickim. Utwór wyróżnia się oryginalnym stylem i językiem, a także bogatą i niejasną symboliką. Jest opisywany jako epopeja filozoficzna i składa się z czterech części, z których każda powstawała w zaledwie 10 dni. W „Tako rzecze Zaratustra można znaleźć najbardziej znane motywy twórczości Nietzschego: chrześcijańsko-humanistyczny konflikt dobra ze złem oraz krytykę kultury i dotychczasowego systemu wartości, motyw woli mocy, ideę wiecznego powrotu czy w końcu utopijną ideę nadczłowieka jako określenie ideału indywidualnej osobowości.

44,90 zł
35,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,98 zł

5 osób kupiło
26
Opowieści niewiarygodne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieści niewiarygodne
Dostępny
12 szt.

Najprawdopodobniej u schyłku IV w. p.n.e. dość tajemniczy grecki autor Palajfatos, zapewne jeden z uczniów Arystotelesa, w niewielkim dziełku zatytułowanym Opowieści niewiarygodne spróbował zakwestionować prawdziwość przekazywanych przez tradycję mitologicznych historii, poddając je przy okazji racjonalizującej interpretacji. Z pasją i polemicznym zacięciem przedstawił swoje wersje tradycyjnych podań, proponując prawdopodobne wyjaśnienia wszelkiego typu niezwykłych zdarzeń i pojawiających się w mitach fantastycznych stworzeń. Z pięciu ksiąg dotrwał do naszych czasów jedynie sporządzony w epoce bizantyńskiej wyciąg – 45 krótkich objaśnień wybranych fabuł. Ta niewielka książeczka jest nie tylko świadectwem czasów, w których stopniowo rodziła się nauka w znanej nam dzisiaj postaci, ale także źródłem literackiej przyjemności, a niekiedy po prostu dobrej zabawy dla współczesnego czytelnika.

30,00 zł
23,40 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 6,60 zł

4 osoby kupiły
27
Niezapomniany walc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niezapomniany walc
Dostępny
184 szt.

Małżeństwo Wojtka i Kaliny działa jak szwajcarski zegarek. On oddaje się pracy i swoim pasjom, ona bierze udział w zawodach na najbardziej wzorową matkę, żonę i synową. I tylko czasem ogarnia ją tęsknota za czułą miłością. Pewnego dnia odkrywa, że mąż prowadzi podwójne życie. W rozpaczy Kalina rzuca wszystko i ucieka z „domowego raju”. Na wyspie słońca i miłości nad brzegiem Morza Egejskiego przypomina sobie, kim jest i czego potrzebuje do szczęścia. Maluje greckie krajobrazy, tańczy Zorbę i poznaje niezwykłego mężczyznę… Co wybierze Kalina: małżeństwo czy miłość? Jak zachowają się jej najbliżsi? Niezapomniany walc to opowieść o kobiecie, która postawiła wszystko na jedną kartę, by odzyskać szacunek do samej siebie i cieszyć się życiem.

38,00 zł
30,40 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,60 zł

3 osoby kupiły
28
Bing. Koloruj i naklejaj 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bing. Koloruj i naklejaj 2
Dostępny
63 szt.

Drugi w serii „Koloruj i naklejaj” tytuł z króliczkiem Bingiem w roli głównej! Ta prosta kolorowanka z naklejkami to propozycja dla maluszków, które zaczynają dopiero swą przygodę z kredkami i flamastrami. Prostokątne naklejki mogą posłużyć jako kolorystyczna ściągawka dla małego artysty - naklejkę przedstawiającą wybraną postać wystarczy przykleić na stronie z obrazkiem do pokolorowania, aby móc w każdej chwili sprawdzić, jakie kolory powinny mieć poszczególne elementy ilustracji. Kolorowanie według wzoru pozwala wyćwiczyć spostrzegawczość małego dziecka i jego zdolności manualne, a przy okazji daje ogromną satysfakcję – pokolorowana postać wygląda tak jak w ulubionej kreskówce! Na stronach książeczki znaleźli się Bing, Flop, Sula, Pando oraz ich przyjaciele znani z serialu i innych książek.

9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

3 osoby kupiły
29
Biały Kieł. Czytamy po ukraińsku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biały Kieł. Czytamy po ukraińsku
Dostępny
134 szt.

Seria wydawnicza "czytamy.pl" zawiera adaptacje największych dzieł literatury światowej w wersji dwujęzycznej, przeznaczonej dla uczących się języka polskiego lub ukraińskiego. śledząc losy bohaterów, możemy na bieżąco porównywać tekst ukraiński i polski. Adaptacja powieści Jacka Londona ???? ????. Biały Kieł została przygotowana z myślą o czytelnikach na poziomie średnio zaawansowanym, jednak dzięki obecności tłumaczenia z książki korzystać mogą również początkujący w nauce języka polskiego lub ukraińskiego.

16,90 zł
13,99 zł

Rabat 17,2%
oszczędzasz 2,91 zł

3 osoby kupiły
30
Bing. Zabawy i zadania z naklejkami 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bing. Zabawy i zadania z naklejkami 2
Dostępny
148 szt.

Seria „Zabawy i zadania z naklejkami” została opracowana tak, aby każde dziecko, niezależnie od indywidualnych zdolności i talentów, mogło znaleźć tu coś dla siebie. Samodzielne rozwiązywanie bardzo prostych zadań sprawi maluchom frajdę i przyniesie satysfakcję, a w wykonaniu tych trudniejszych z pewnością pomogą bardziej doświadczeni fani łamigłówek! Drugi w serii tytuł poświęcony Bingowi i jego przyjaciołom to propozycja dla dzieciaków, które zaczynają dopiero swą przygodę z książeczkami aktywizującymi. Zadania zostały opracowane przy wsparciu merytorycznym metodyków nauczania przedszkolnego. W książce znalazły się różnorodne aktywności kształtujące spostrzegawczość dziecka, sprawność ręki piszącej, proste zadania logiczne i zorientowane na rozwijanie twórczych zdolności malucha. Część dołączonych do książki naklejek przyda się podczas rozwiązywania łamigłówek, a część można wykorzystać jako ozdobę i, za zgodą rodzica, przykleić w dowolnym miejscu. Rozwiązywanie zadań to wielka rzecz!

10,99 zł
8,99 zł

Rabat 18,2%
oszczędzasz 2,00 zł

3 osoby kupiły
31
Krzewy leśne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krzewy leśne
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.23

Seria kolorowych zeszytów „Młody obserwator przyrody” powstała, by ułatwić dzieciom poznanie i pokochanie polskiej przyrody. Podpowiada, jak zainteresować dziecko otaczającym nas środowiskiem. Zeszyt ten przedstawia krzewy leśne. Przybliża pospolite oraz rzadkie gatunki krzewów rosnących w naszych lasach. Pokazuje, jak wyglądają ich liście, kwiaty i owoce, a także opisuje, które zwierzęta znajdują w ich schronienie i pożywienie.

14,90 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

3 osoby kupiły
32
Top Gun 2. Maverick. Soundtrack, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Top Gun 2. Maverick. Soundtrack, CD
różni wykonawcy, Universal Music Polska
Dostępny
101 szt.

Lista utworów: 1. Main Titles (You’ve Been Called Back to Top Gun) 2. Danger Zone 3. Darkstar 4. Great Balls Of Fire 5. You’re Where You Belong / Give ‘Em Hell 6. I Ain't Worried 7. Dagger One Is Hit / Time To Let Go 8. Tally Two / What’s The Plan / F-14 9. The Man, The Legend / Touchdown 10. Penny Returns 11. Hold My Hand 12. Top Gun Anthem

50,99 zł
49,97 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,02 zł

2 osoby kupiły
33
Kurtyna dekoracyjna 100x200 cm, różowa spiralna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kurtyna dekoracyjna 100x200 cm, różowa spiralna
Godan
Dostępny
15 szt.

Kurtyna dekoracyjna wykonana z cienkich, spiralnych paseczków. Kurtyna dekoracyjna to efektowna ozdoba na urodziny, domowe party, jak i zjawiskowa ścianka do robienia zdjęć na ślubie, wieczorze panieńskim i innych imprezach. Użyj jej, żeby zasłonić część mieszkania, która „psuje” Ci wygląd (np. z powodu remontu) lub zawieś w drzwiach, żeby zrobić wrażenie na swoich znajomych. Efekt „WOW!” gwarantowany! • Wymiary: 100 x 200 • Kolor: różowy • Materiał: folia • Ilość sztuk w opakowaniu: 1 • Producent: Godan S.A.

12,99 zł
2 osoby kupiły
34
Las - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Las
Dostępny
22 szt.

Zeszyt powstał, by ułatwić dzieciom poznanie i pokochanie polskiej przyrody. Podpowiadamy, jak rozmawiać z dzieckiem o fascynującej naturze. Ten zeszyt opowiada o lesie. Zachęcamy do spędzania czasu z dziećmi, wspólnego czytania i poznawania polskich lasów. Każdy rozdział zawiera dużo informacji, ciekawostek i zadań do wykonania. W razie potrzeby pomóżcie Małemu Przyrodnikowi. Bawiąc się z zeszytem dziecko zbiera punkty i otrzymuje Dyplom Młodego Obserwatora Przyrody. Czytanie, zabawa i wspólne wędrówki to dobry sposób na spędzanie czasu z dzieckiem. Zachęcamy do wspólnego odkrywania świata polskiej przyrody.

14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

2 osoby kupiły
35
Psychopatologia życia codziennego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psychopatologia życia codziennego
Dostępny
616 szt.

W opublikowanej w 1901 roku Psychopatologii życia codziennego Freud po raz pierwszy oficjalnie użył terminu „psychoanaliza”. W rozprawie tej zajął się badaniem przejawów nieświadomego życia psychicznego. Opisał kluczowe elementy teorii psychoanalitycznej, takie jak nieświadomość i wyparcie. Za materiał do badań posłużyły mu „czynności pomyłkowe”, „przejęzyczenia”, „zabobony” i „błędy”. Źródłem tych pomyłek (stąd „freudowska pomyłka”), pojawiających się najczęściej w wypowiedzi, w działaniu lub zapominaniu, według Freuda są nieświadome, zablokowane motywacje, które mimowolnie wychodzą na światło dzienne.

44,90 zł
35,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,98 zł

2 osoby kupiły
36
Magia posthuma. Procesy i egzekucje zmarłych na Śląsku i Morawach w XVI-XVIII wieku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magia posthuma. Procesy i egzekucje zmarłych na Śląsku i Morawach w XV...
Dostępny
17 szt.

Procesy o delikt czarostwa osób żywych to zagadnienie, które od lat jest przedmiotem badań, głównie historyków, którzy poświęcili tej problematyce wiele interesujących i wyczerpujących prac. Niewielu jednak badaczy zainteresowało się kwestią, która nurtowała żyjących w czasach procesów o czary – sprawą niewykrytych za życia czarownic i czarowników. Magia posthuma to temat badawczy dość zaniedbany, który wpisuje się w dzisiejszy nurt badań nad zjawiskiem niesłabnącego fenomenu procesów o czary i magii szkodliwej. Prezentowana monografia dotyczy zjawiska tzw. magii pośmiertnej, przyjmującego w dawnych wierzenia realność powracania do świata żywych zmarłych, którzy mogą szkodzić byłym sąsiadom i bliskim. Powstanie z grobu ożywionego nieboszczyka było możliwe, jak wierzono, dzięki diabłu, który czynił sobie z ciała zmarłego swoją siedzibę. Należało więc podjąć środki zaradcze, często drastyczne i nieodwracalne, ale w mniemaniu wczesnonowożytnych mieszkańców Śląska i Moraw niezbędne, aby przywrócić utracony ład i porządek.

70,00 zł
54,60 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 15,40 zł

2 osoby kupiły
37
Kurtyna dekoracyjna 100x200 cm, czerwona spiralna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kurtyna dekoracyjna 100x200 cm, czerwona spiralna
Godan
Dostępny
23 szt.

Kurtyna dekoracyjna wykonana z cienkich, spiralnych paseczków. Kurtyna dekoracyjna to efektowna ozdoba na urodziny, domowe party, jak i zjawiskowa ścianka do robienia zdjęć na ślubie, wieczorze panieńskim i innych imprezach. Użyj jej, żeby zasłonić część mieszkania, która „psuje” Ci wygląd (np. z powodu remontu) lub zawieś w drzwiach, żeby zrobić wrażenie na swoich znajomych. Efekt „WOW!” gwarantowany! • Wymiary: 100 x 200 • Kolor: czerwony • Materiał: folia • Ilość sztuk w opakowaniu: 1 • Producent: Godan S.A.

12,99 zł
2 osoby kupiły
38
Ekologia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ekologia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.22

Seria kolorowych zeszytów „Młody obserwator przyrody” powstała, by ułatwić dzieciom poznanie i pokochanie polskiej przyrody. Podpowiada, jak zainteresować dziecko otaczającym nas środowiskiem. Zeszyt ten przedstawia zawiera podstawowe informacje na temat ekologii – nauki zajmującej się zależnościami występującymi w świecie przyrody. Podpowiada, co każdy z nas może zrobić, aby poprawić kondycję środowiska przyrodniczego.

14,90 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

1 osoba kupiła
39
Ładowarka kołowa Kramer - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ładowarka kołowa Kramer
Siku
Dostępny
60 szt.

Skala: 1:50

60,00 zł
55,20 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,80 zł

1 osoba kupiła
40
Kurtyna dekoracyjna 100x200 cm, srebrna matowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kurtyna dekoracyjna 100x200 cm, srebrna matowa
Godan
Dostępny
16 szt.

Kurtyna dekoracyjna wykonana z cienkich paseczków. Kurtyna dekoracyjna to efektowna ozdoba na urodziny, domowe party, jak i zjawiskowa ścianka do robienia zdjęć na ślubie, wieczorze panieńskim i innych imprezach. Użyj jej, żeby zasłonić część mieszkania, która „psuje” Ci wygląd (np. z powodu remontu) lub zawieś w drzwiach, żeby zrobić wrażenie na swoich znajomych. Efekt „WOW!” gwarantowany! • Wymiary: 100 x 200 • Kolor: srebrny • Materiał: folia • Ilość sztuk w opakowaniu: 1 • Producent: Godan S.A.

12,99 zł
1 osoba kupiła
41
Mumia. Tom 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mumia. Tom 4
Dostępny
85 szt.

Po strasznym losie, jaki spotkał przybranych rodziców Mose, ten wkracza do wojska, by tam szukać okazji do zbliżenia się do Faraona, na którym przysiągł zemstę. Trzy lata minęły, a wielkie dokonania Mose w szeregach armii nie przynoszą skutku, za jakim podążą wojownik. Gdy podczas treningu w koszarach poznaje młodego chłopaka, który okazuje się być utalentowanym złodziejem, rozumie, że blask słońca w końcu rozjaśnia jego drogę, dając mu nadzieję. Egipt traci kamienie graniczne przez nową technologię wykorzystywaną przez najeźdźców, co wedle Mose jest momentem, na który czekał tyle lat. Mose wraz ze swoim zespołem, który jest dla niego jak rodzina, wyrusza w celu wykradnięcia nowej technologii wroga i oddanie go w ręce Faraona. Jednak nie spodziewa się, jaką cenę przyjdzie mu za to zapłacić. Mose stanie przed wyborem pomiędzy zemstą, którą przysiągł martwym rodzicom, a życiem swoich przyjaciół. Mose musi podjąć decyzję szybko. Tylko czy jest na nią gotowy, skoro ma ona zaważyć o jego losie i o powodzeniu jego zemsty?

29,90 zł
23,62 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,28 zł

1 osoba kupiła
42
Kurtyna dekoracyjna 100x200 cm, jasnozłota matowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kurtyna dekoracyjna 100x200 cm, jasnozłota matowa
Godan
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.22

Kurtyna dekoracyjna wykonana z cienkich paseczków. Kurtyna dekoracyjna to efektowna ozdoba na urodziny, domowe party, jak i zjawiskowa ścianka do robienia zdjęć na ślubie, wieczorze panieńskim i innych imprezach. Użyj jej, żeby zasłonić część mieszkania, która „psuje” Ci wygląd (np. z powodu remontu) lub zawieś w drzwiach, żeby zrobić wrażenie na swoich znajomych. Efekt „WOW!” gwarantowany! • Wymiary: 100 x 200 • Kolor: jasnozłoty • Materiał: folia • Ilość sztuk w opakowaniu: 1 • Producent: Godan S.A.

12,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
43
Sekretne życie gatunków. Komunikacja w przestrzeni medialnej - perspektywa germanistyczna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Sekretne życie gatunków. Komunikacja w przestrzeni medialnej - perspek...
Dostępny
2 szt.

Na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci teksty i ich rodzaje w mediach uległy wielu przeobrażeniom i transformacjom na płaszczyznach strukturalnej, tematyczno-treściowej, funkcjonalnej oraz językowej. Doszło także do wykształcenia się nowych, samodzielnych form gatunkowych, mających swoje korzenie w klasycznych, ugruntowanych rodzajach tekstu oraz takich, którym trudno przypisać określone pochodzenie genologiczne. Punktem wyjścia niniejszej publikacji były pytania badawcze odnoszące się do masowej komunikacji internetowej i występujących w niej z dużą frekwencyjnością i niezwykle popularnych wśród użytkowników Internetu, niezależnie od ich osadzenia językowego, takich form internetowych, jak recenzja książki przygotowana przez laika, video tutorial, blog, portal kulinarny oraz Wikipedia. Autorki publikacji stawiają sobie za cel nadrzędny, reprezentując w założeniach, metodologii i empirii podejście niemieckiej lingwistyki tekstu, znalezienie odpowiedzi na pytanie, czy wymienionym wyżej formom internetowym można przypisać określony status gatunkowy, a więc, czy należy i za pomocą jakiego instrumentarium poszukiwać w nich genologicznej tożsamości.

55,00 zł
30,80 zł

Rabat 44,0%
oszczędzasz 24,20 zł

1 osoba kupiła
44
Ptaki jezior i rzek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ptaki jezior i rzek
Dostępny
13 szt.

Seria kolorowych zeszytów „Młody obserwator przyrody” powstała, by ułatwić dzieciom poznanie i pokochanie polskiej przyrody. Podpowiada, jak zainteresować dziecko otaczającym nas środowiskiem. Zeszyt ten przedstawia ptaki żyjące nad rzekami i jeziorami. Pokazuje ich różnorodność i charakterystyczne zachowania. Opisuje, jak wyglądają i żyją, czym się żywią, gdzie zakładają gniazda i wychowują potomstwo.

14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

1 osoba kupiła
45
Ignacy Paderewski. Ulubieniec kobiet (edycja specjalna) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ignacy Paderewski. Ulubieniec kobiet (edycja specjalna)
Dostępny
71 szt.

Ignacy Jan Paderewski był nie tylko wybitnym pianistą, ale także politykiem i społecznikiem, a przede wszystkim – wielkim patriotą. Choć Paderewski miał wyjątkową łatwość zdobywania sympatii innych, swoją oszałamiającą karierę zawdzięczał w głównej mierze… kobietom. To one, jego muzy, żony i kochanki praktycznie go stworzyły, czyniąc z niego gwiazdę międzynarodowego formatu. A kobiet było w jego życiu wiele, bowiem ten niewysoki mężczyzna z burzą rudych włosów na głowie, jak przysłowiowy magnes przyciągał przedstawicielki płci pięknej i to nie tylko te urodziwe, lecz także te wpływowe, ale przede wszystkim obdarzone niebanalną osobowością. Dla niego zdradzały i porzucały mężów, wykorzystywały znajomości, by ułatwić mu karierę.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

1 osoba kupiła
46
Traktor z widłami i paletami New Holland - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktor z widłami i paletami New Holland
Siku
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.20

18,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
47
Agencja Rozbitych Serc. Tom 2. Rewanż - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Agencja Rozbitych Serc. Tom 2. Rewanż
Dostępny
274 szt.

Agata traci pracę w kancelarii prawnej. Popełniła tylko jeden błąd – w dała się romans z szefem. Zapewniał ją, że łączy go z żoną zimne wyrachowanie. Ale żona się dowiedziała o Agacie i… zażądała rozwodu. Szef obsypał ją kwiatami, a swojej asystentce wręczył wypowiedzenie. Agata bezskutecznie szukała pracy. I postawiła na własny biznes: firmę specjalizującą się w otwieraniu oczu równie jak ona naiwnym kobietom. Założyła agencję detektywistyczną, specjalizującą się w demaskowaniu niewiernych mężów i nieuczciwych kochanków. Jej kawalerka była za mała na biuro, Agata postanawia więc zaadaptować auto na swoje miejsce pracy. I tak oto Agencja Rozbitych Serc ruszyła z piskiem opon ku czasem naprawdę zagmatwanym historiom, by odkrywać prawdę, która bywa zupełnie nieoczekiwana, rozwikływać zagadki, a nade wszystko nieustająco nieść załamanym kobietom wsparcie. Kontynuacja bestsellerowej pierwszej części „Agencji rozbitych serc”. Zemsta, w której Agata wprawdzie wreszcie zemści się na byłym szefie, ale życie postawi przed nią większe wyzwania.

39,99 zł
33,99 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,00 zł

1 osoba kupiła
48
Schowek
5,99 zł
1 osoba kupiła
49
Kurtyna dekoracyjna 100x200 cm, złota spiralna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kurtyna dekoracyjna 100x200 cm, złota spiralna
Godan
Dostępny
24 szt.

Kurtyna dekoracyjna wykonana z cienkich, spiralnych paseczków. Kurtyna dekoracyjna to efektowna ozdoba na urodziny, domowe party, jak i zjawiskowa ścianka do robienia zdjęć na ślubie, wieczorze panieńskim i innych imprezach. Użyj jej, żeby zasłonić część mieszkania, która „psuje” Ci wygląd (np. z powodu remontu) lub zawieś w drzwiach, żeby zrobić wrażenie na swoich znajomych. Efekt „WOW!” gwarantowany! • Wymiary: 100 x 200 • Kolor: złoty • Materiał: folia • Ilość sztuk w opakowaniu: 1 • Producent: Godan S.A.

12,99 zł
1 osoba kupiła
50
Kurtyna dekoracyjna 100x200 cm, opalizująca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kurtyna dekoracyjna 100x200 cm, opalizująca
Godan
Dostępny
12 szt.

Kurtyna dekoracyjna wykonana z cienkich paseczków. Kurtyna dekoracyjna to efektowna ozdoba na urodziny, domowe party, jak i zjawiskowa ścianka do robienia zdjęć na ślubie, wieczorze panieńskim i innych imprezach. Użyj jej, żeby zasłonić część mieszkania, która „psuje” Ci wygląd (np. z powodu remontu) lub zawieś w drzwiach, żeby zrobić wrażenie na swoich znajomych. Efekt „WOW!” gwarantowany! • Wymiary: 100 x 200 • Kolor: opalizujący • Materiał: folia • Ilość sztuk w opakowaniu: 1 • Producent: Godan S.A.

19,30 zł
18,99 zł

Rabat 1,6%
oszczędzasz 0,31 zł

1 osoba kupiła
51
World Przystanek autobusowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
World Przystanek autobusowy
Siku
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.22

124,90 zł
114,91 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,99 zł

1 osoba kupiła
52
Obrus foliowy 137x183 cm, metaliczny niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obrus foliowy 137x183 cm, metaliczny niebieski
Godan, 1 sztuka
Dostępny
4 szt.

Foliowy obrus w kolorze niebieskim z efektem metalicznym, sprawdzi się między innymi przy organizacji przyjęcia w ogrodzie i urodzin. Łatwo zmywalny, nie przepuszcza wody. Wymiary: 137.0 x 183.0 cm

13,50 zł
12,99 zł

Rabat 3,8%
oszczędzasz 0,51 zł

1 osoba kupiła
53
Homo oeconomicus. Pojęcie, model, zastosowania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Homo oeconomicus. Pojęcie, model, zastosowania
Dostępny
7 szt.

Prawo – z uwagi na doniosłe znaczenie, jakie pełni w życiu człowieka – musi operować określonym modelem ludzkiego działania. Próby udzielenia odpowiedzi na pytanie, jaki kształt ów model powinien przybrać, są stale podejmowane przez przedstawicieli rozmaitych dyscyplin naukowych. W niniejszej książce zrekonstruowano schemat funkcjonowania jednostki w oparciu o dorobek klasycznej ekonomii oraz nurtu Law & Economics. Tytułowy homo oeconomicus – w ocenie autora – może być z powodzeniem stosowany na różnych poziomach aktywności prawniczej. Obecnie w naukach społecznych zdecydowany prym wiedzie neuronauka oraz metody empiryczne, dlatego zwrócenie się ku klasycznej ekonomii wydaje się zabiegiem mało intuicyjnym. Autor wykazuje jednak, że model człowieka ekonomicznego może zostać wykorzystany zarówno przez teoretyków, jak i przez praktyków, do przeprowadzania analizy ekonomicznej zróżnicowanych przypadków prawnych – nie tylko w obrębie prawa konsumenckiego i podatkowego, ale także na płaszczyznach tworzenia bądź wykładni prawa. Książka stanowi cenne źródło wiedzy oraz intelektualnej inspiracji nie tylko dla przedstawicieli doktryny prawniczej, ale także dla praktyków – na przykład sędziów, prokuratorów czy pełnomocników stron w procesach sądowych.

40,00 zł
34,00 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,00 zł

1 osoba kupiła
54
Kurtyna dekoracyjna 100x200 cm, fioletowa matowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kurtyna dekoracyjna 100x200 cm, fioletowa matowa
Godan
Dostępny
12 szt.

Kurtyna dekoracyjna wykonana z cienkich paseczków. Kurtyna dekoracyjna to efektowna ozdoba na urodziny, domowe party, jak i zjawiskowa ścianka do robienia zdjęć na ślubie, wieczorze panieńskim i innych imprezach. Użyj jej, żeby zasłonić część mieszkania, która „psuje” Ci wygląd (np. z powodu remontu) lub zawieś w drzwiach, żeby zrobić wrażenie na swoich znajomych. Efekt „WOW!” gwarantowany! • Wymiary: 100 x 200 • Kolor: fioletowy • Materiał: folia • Ilość sztuk w opakowaniu: 1 • Producent: Godan S.A.

12,99 zł
1 osoba kupiła
55
Najfutbolniejsi. Tom 16. Tajemnica ostatniego wilkołaka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najfutbolniejsi. Tom 16. Tajemnica ostatniego wilkołaka
Dostępny
72 szt.

Piłka nożna to nie tylko sport, to coś znacznie więcej. Na pewno tak to widzą i czują dzieciaki ze szkolnej drużyny FC Soto Alto. Ta zgrana ekipa może nie zawsze mecze wygrywa, ale na pewno nigdy się nie poddaje. Nawet wtedy, gdy meczom towarzyszą bardzo tajemnicze zdarzenia, które wszystko mocno komplikują... Najfutbolniejsi jadą do Basarri, miejscowości w pobliżu Bilbao w Kraju Basków. Słynie ona z wyśmienitych serów, z otoczonej zielonymi lasami i jaskiniami doliny, a także z… wilkołaków! Tylko czy te stworzenia w ogóle istnieją? Jest z tym związana pewna miejscowa legenda, tylko czy młodym detektywom uda się pokonać strach i rozwikłać tajemnicę ostatniego wilkołaka? Najpierw jednak będą musieli wziąć udział w piłkarski turnieju, który od stu lat rozgrywany jest podczas pełni księżyca… Szesnasta książka w serii poświęconej przygodom szkolnej drużyny piłkarskiej FC Soto Alto. Dla dzieci w wieku 6-12 lat.

69,90 zł
50,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,57 zł

1 osoba kupiła
56
Runo leśne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Runo leśne
Dostępny
123 szt.

Seria kolorowych zeszytów „Młody obserwator przyrody” powstała, by ułatwić dzieciom poznanie i pokochanie polskiej przyrody. Podpowiada, jak zainteresować dziecko otaczającym nas środowiskiem. Zeszyt przedstawia runo leśne. Młodzi czytelnicy poznają rośliny i inne organizmy, które tworzą to najniższe piętro lasu. Dowiedz się, jak ważną rolę odgrywa runo leśne w prawidłowym funkcjonowaniu całego lasu i życiu wszystkich jego mieszkańców. Czytanie, zabawa i wspólne wędrówki to dobry sposób na spędzanie czasu z dzieckiem. Zachęcamy do wspólnego odkrywania świata polskiej przyrody.

14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

1 osoba kupiła
57
Kołobrulion B5 Coolpack Gradient LEMON - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kołobrulion B5 Coolpack Gradient LEMON
PATIO
Dostępny
107 szt.

Wysokiej jakości 100 kartkowy  zeszyt w kratkę B5  marki Coolpack z kolekcji Gradient. Zeszyt posiada transparentną kopertę, linijkę oraz trzy przekładki, dzięki którym notatki zawsze będą uporządkowane. 200  stron w kratkę Mikro perforacja ułatwia wyrywanie kartek Przekładki z kieszonką z możliwością oznaczenia Transparentna koperta na wszystkie dodatkowe notatki Zakładka z linijką.COOLPACK  to marka tworząca m.in. plecaki, torby oraz walizki, których głównym odbiorcą są młode i aktywne osoby. Najchętniej wybierane są przez dzieci i nastolatków, ponieważ są one cenione ze względu na trwałość przez rodziców. Logo CP na plecaku szkolnym to gwarancja najwyższej jakości i funkcjonalności. Charakterystyczną cechą produktów jest mnogość wzorów, kolorów oraz modeli. Różnorodność niezwykłych barw i deseni, o których nie śniło się nawet filozofom. Szeroki wybór wzorów pozwala trafić w gusta każdego, kto chce być trendy i na topie.

31,80 zł
58
Meritum Pomoc społeczna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Meritum Pomoc społeczna
Dostępny
5 szt.

Książka kompleksowo omawia tę część systemu zabezpieczenia społecznego, jaką jest pomoc społeczna. Mowa tu nie tylko o pomocy finansowej, ale też rzeczowej czy usługowej. Jej celem jest pomoc człowiekowi znajdującemu się w trudnej sytuacji życiowej, której samodzielnie przezwyciężyć nie może. Świadczenia często pobierane okresowo umożliwiają mu zaspokojenie podstawowych potrzeb bytowych. Wydanie drugie zostało rozszerzone o omówienie licznych nowelizacji prawa zabezpieczenia społecznego oraz ich aktualnej wykładni, wzbogaconej najnowszym orzecznictwem sądowym. Uwzględnia ono zmiany dotyczące: ? zasad ustalania opłaty za pobyt w domach pomoc społecznej i zwalniania z odpłatności, ? przyznawania usług opiekuńczych w trybie pilnym, ? funkcjonowania mieszkań chronionych, schronisk dla osób bezdomnych i centrów usług społecznych, ? awansu zawodowego i ocen okresowych pracowników socjalnych, ? organu właściwego w sprawach koordynacji świadczeń, ? przyznawania świadczenia wychowawczego i świadczeń z funduszu alimentacyjnego, ? zsynchronizowania działań zmierzających do walki z różnymi typami uzależnień behawioralnych, ? zwiększenia bezpieczeństwa ofiar przemocy w rodzinie oraz mechanizmu izolacji sprawcy od ofiary, ? nowych regulacji służących szeroko rozumianemu wsparciu rodziny, w tym ustawy o rodzinnym kapitale opiekuńczym, świadczenia ?Dobry start?, programu dożywiania ?Posiłek w szkole i w domu? oraz wsparcia kobiet w ciąży i rodzin w ramach tzw. ustawy ?Za życiem?, ? kryteriów dochodowych i zasad ustalania dochodu, ? interpretacji przepisów regulujących świadczenia nienależnie pobrane, ? wpływ rozwoju nowych technologii na procedurę administracyjną i usprawnień w zakresie samodzielnego pozyskiwania przez organ informacji niezbędnych do wydania decyzji. Adresatami publikacji są: ? ośrodki pomocy społecznej: ops-y, mops-y (na poziomie gminy), powiatowe centra pomocy rodzinie, regionalne ośrodki pomocy społecznej (na poziomie wojewódzkim), ? placówki resocjalizacyjne, ? placówki wychowawcze, ? domy pomocy społecznej, ? placówki zapewniające całodobową opiekę, ? ośrodki wsparcia, ? poradnie specjalistyczne, ? ośrodki kształcące kadry pracowników socjalnych, ? kuratorzy, ? organizacje współpracujące (fundacje, stowarzyszenia) w dziedzinie pomocy społecznej, ? organizacje pożytku publicznego, ? kancelarie prawnicze specjalizujące się w omawianej tematyce, ? sądy rodzinne i administracyjne, ? samorządowe kolegia odwoławcze, ? studenci nauk społecznych i administracji.

199,00 zł
179,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 19,90 zł

59
Listami pisane. Tom 2. Nie było nam dane - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Listami pisane. Tom 2. Nie było nam dane
Dostępny
20 szt.

Mijały dni, tygodnie, w końcu nawet miesiące. I przyszła wiosna. Kamila pogodziła się z tym, że nie pozna odpowiedzi na swoje pytania i w końcu przestała zadawać je rodzicom. Weronika uświadomiła sobie, że prawda, której unikała przez lata, nie może być dłużej ukrywana. A Kuba… Kuba obudził się z długiego, zimowego snu. Obok zdjęcia w złotej ramce chłopak postawił kartkę z życzeniami urodzinowymi, które dotarły kilka miesięcy po śmierci jego mamy. Gdy podczas swoich odwiedzin Kamila wczytuje się w ich treść, uświadamia sobie, że w dłoniach trzyma kolejny element układanki. Czy karton wypełniony pocztówkami będzie kluczem do rozwiązania wszystkich tajemnic? Życie nie zawsze jest takie, jakie się wydaje. Każdy bohater zasługuje na to, by opowiedzieć swoją część historii… Jednak czy na tę widzianą oczami Weroniki nie jest już za późno? Monika Sygo w mistrzowski sposób powraca z kontynuacją trylogii „Listami pisane”. Autorka zapewnia nową gamę emocji, która ukoi czytelnicze serca!

43,90 zł
20,63 zł

Rabat 53,0%
oszczędzasz 23,27 zł

60
Kiminal Rite LP BLUE GREY, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kiminal Rite LP BLUE GREY, Winyl
Kardashev, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.24

1. The Approaching of Atonement 2. Silvered Shadows 3. Apparitions in Candlelight 4. Dissever 5. Lavender Calligraphy 6. The Blinding Threshold 7. Compost Grave-Song 8. Cellar of Ghosts 9. Glass Phantoms 10. A Vagabond's Lament 11. Beyond The Passage of Embers

121,90 zł
112,15 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,75 zł

61
Kiminal Rite, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kiminal Rite, CD
Kardashev, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

1 The Approaching Of Atonement 1:52 2 Silvered Shadows 7:54 3 Apparitions In Candlelight 6:00 4 Dissever 1:11 5 Lavender Calligraphy 5:00 6 The Blinding Threshold 1:30 7 Compost Grave-Song 4:19 8 Cellar Of Ghosts 6:32 9 Glass Phantoms 5:14 10 A Vagabond's Lament 8:38 11 Beyond The Passage Of Embers 11:49

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

62
Disharmonium, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disharmonium, CD
Blut Aus Nord, Season Of Mist
Dostępny
20 szt.

I.Chants Of The Deep Ones II.Tales Of The Old Dreamer III.Into The Woods IV.Neptune's Eye V.That Cannot Be Dreamed VI.Keziah Mason VII.The Apotheosis Of The Unnamable

68,90 zł
63
Le Coeur De L'Homme, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Le Coeur De L'Homme, CD
Incandescence, Season Of Mist
Dostępny
11 szt.

Lista utworów: 1. Avilissement 2. Tréfonds Macabres 3. La descente 4. Avide de cris 5. Écroulement vers l'abîme 6. Le Coeur de l'Homme 7. La spirale de l'échec 8. Désacralisation des moeurs

68,90 zł
64
The Long Defeat, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Long Defeat, CD
Omega Deathspell, Season Of Mist
Dostępny
9 szt.

Lista utworów: 1. Enantiodromia 2. Eadem, Sed Aliter 3. The Long Defeat 4. Sie Sind Gerichtet! 5. Our Life Is Your Death

82,90 zł
65
Triade II Hemera, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Triade II Hemera, CD
Aara, Season Of Mist
Dostępny
8 szt.

1.Phantasmagorie 2.Adonaia's Elegien 3.Sonne der Nacht 4.Das Dunkel der Welt 5.Strepitus Mundi 6.Mitgift

68,90 zł
66
Regarde Les Hommes Sucer, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Regarde Les Hommes Sucer, CD
Gronibard, Season Of Mist
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. Fast Gays of Humanity 2. L'Enfer des Zombites 3. Mon Siamois Maléfique 4. Lady Boy 5. Finger in Anus 6. Intermerde 1 7. Unholy Horses of Evil 8. Sperm Smoker 9. J'ai été livré par DPD 10. Le Monstre des Zizis 11. To Ride, Shoot Sperm and Drink the Juice 12. Intermerde 2 13. Individual Thought Pâté 14. Sperm Holocaust 15. Regarde les Hommes Sucer 16. De Mysterfriize Pomme Bananas

62,90 zł
67
Grey Everlasting, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grey Everlasting, CD
Deathwhite, Season Of Mist
Dostępny
20 szt.

1.Earthtomb 2.No Thought or Memory 3.White Sleep

62,90 zł
68
Vermines, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vermines, CD
Miasmes, Season Of Mist
Dostępny
10 szt.

Lista utworów: 1. Apostasie 2. Pestilence 3. Désolation 4. Furie 5. Vermine

68,90 zł
69
Fisting The Sockets, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fisting The Sockets, CD
Severe Torture, Season Of Mist
Dostępny
16 szt.

Lista utworów: 1. Fisting The Sockets 2. Entangled In Hate 3. Head And Hands Not Found

52,90 zł
70
The Weeding, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Weeding, CD
Corpse Cannabis, Season Of Mist
Dostępny
6 szt.

1.Shit of Pot Seeds 2.Vaporized 3.Skull Full of Bong Hits 4.Sickening Photosynthesis

52,90 zł
71
Drep Alle Guder, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drep Alle Guder, CD
Djevelkult, Season Of Mist
Dostępny
6 szt.

92,90 zł
72
Mend, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mend, CD
Au-Dessus, Season Of Mist
Dostępny
11 szt.

Lista utworów: 1. Negation I 2. Negation II 3. Lethargy 4. Epiphany 5. Alienation

68,90 zł
73
Sepulkral Dedikation, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sepulkral Dedikation, CD
Lifvsleda, Season Of Mist
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1. Sändebudet 2. Lifvspänn 3. Djefvulen 4. Hädankallad 5. Likbålet 6. Dödspredikanten 7. Evigheten 8. Kallet

92,90 zł
74
-, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
-, CD
Hyrgal, Season Of Mist
Dostępny
6 szt.

Lista utworów: 1. Diablerie 2. Legende Noire 3. La Foudre Puis La Nuit 4. Vermines 5. Serment De Sang 6. Fureur Funeste 7. Au Gouffre

68,90 zł
75
Discarnate Ails, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Discarnate Ails, CD
Haunter, Season Of Mist
Dostępny
8 szt.

1.Overgrown With The Moss 2.Spiritual Illness 3.Chained At The Helm Of The Eschaton

68,90 zł
76
Crepuscular Dirge For The Blessed Ones, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Crepuscular Dirge For The Blessed Ones, CD
COSMIC PUTREFACTION, Season Of Mist
Niedostępny
Brak

1....Through Withered Horizons 2.Sol's Upheaval Debris 3.From Resounding Silence To The Obsidian Womb 4.Amniotic Bewilderment 5.Lysergic Sulfuric Waters 6.Twisting Spirals In The Murk 7.Cradle Wrecked, Curtains Unfurled 8.Crepuscular Dirge For The Blessed Ones

68,90 zł
Powiadomienie
77
The Space, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Space, CD
Somali Yacht Club, Season Of Mist
Dostępny
10 szt.

Lista utworów: 1. Silver 2. Pulsar 3. Obscurum 4. Echo of Direction 5. Gold 6. Momentum

62,90 zł
78
Way Of Perdition, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Way Of Perdition, CD
The Damnation, Season Of Mist
Dostępny
9 szt.

Lista utworów: 1. Before The Drowning 2. Way Of Perdition 3. Into The Sun 4. This Pain Won'T Last 5. Grief Of Death 6. Random Words 7. Slaves Of Society 8. Rotten Soul 9. No Hope Inside 10. The Greed 11. Before The Drowning 12. Way Of Perdition

92,90 zł
79
Shinigami, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Shinigami, CD
Ruins Of Perception, Season Of Mist
Dostępny
12 szt.

Lista utworów: 1. Hannya 2. Shinigami 3. Demigod (Feat. Dane Evans) 4. Realm Ov The Allreading Moon 5. Nocturnal Breed (Feat. Kilian Babon) 6. Jigokucho 7. Son Ov Pestilence 8. Hollowfication (Feat. Alan Grnja) 9. Zabimaru 10. Necrotic Enchantment (Feat. Cj Mccreery)

68,90 zł
80
Instigate To Annihilate, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Instigate To Annihilate, CD
Disquiet, Season Of Mist
Dostępny
10 szt.

Lista utworów: 1. Rise of the Sycophants 2. Demonic Firenado 3. Designed to Violate 4. Instigate to Annihilate 5. Wrecked 6. No Moral Dignity 7. Destroyance 8. Sicario 9. A Dying Fall 10. The Final Trumpet

92,90 zł
81
Age Of Disgrace, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Age Of Disgrace, CD
Pestifer, Season Of Mist
Dostępny
8 szt.

68,90 zł
82
Winds Of Torment, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Winds Of Torment, CD
Scorn, Season Of Mist
Dostępny
9 szt.

1 Let Me See Your Blood 2 Resilient 3 Dripping Veins 4 Scorn 5 Winds Of Torment 6 Despondency 7 The Urge To Kill 8 Deathstroke And Agony 9 The Horde 10 Sentenced To Live

68,90 zł
83
I Wesenwille Live At Roadburn, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
I Wesenwille Live At Roadburn, CD
Wesenwille, Season Of Mist
Dostępny
10 szt.

I: Wesenwille I.The Churning Masses II.Prosopopoeia III.Golden Rays Of The Sun IV.Rising Tides V.From One, We Are Many Live At Roadburn I.The Churning Masses (Live At Roadburn) II.The Descent (Live At Roadburn) III.Opulent Black Smog (Live At Roadburn) IV.Golden Rays Of The Sun (Live At Roadburn) V.Rising Tides (Live At Roadburn)

68,90 zł
84
The Monumental Pandemonium, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Monumental Pandemonium, CD
Post Mortem, Season Of Mist
Dostępny
10 szt.

Lista utworów: 1. Abyssus Abyssum Invocat (Intro) 2. Genocider 3. Skin Of My Enemy 4. Mountain Of Skulls 5. Opening Of The Underworl's Gates 6. The Pure Terror 7. Cryptic Revelations 8. Arallu Imperator 9. Soul Inquisitor 10. Altar Of Inner Ghouls 11. Massive Decimation 12. Graviora Manent

68,90 zł
85
Animate The Emptiness, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Animate The Emptiness, CD
LUMINOUS VAULT, Season Of Mist
Dostępny
12 szt.

1.Invoke Radiant Gleam 2.Incarnate Flame Arise 3.Divine Transduction 4.Regeneration 5.Earth Daemon 6.Embryonic 7.Ancient North

68,90 zł
86
All Christianity Ends, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
All Christianity Ends, CD
Archgoat, Season Of Mist
Dostępny
18 szt.

1. Ascension Towards the Promethean Fire 2. Crown Cloaked With Death 3. Nightside Prayer 4. The Semen of Anti Mastery

62,90 zł
87
The Bitter End Of Old, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Bitter End Of Old, CD
Corpus Christii, Season Of Mist
Dostępny
5 szt.

Lista utworów: 1. Amargura 2. The Predominance 3. Unearthly Forgotten Memory 4. Fragmented Chaos Disharmony 5. From Here to Nothing 6. Behind the Shadow 7. To the End, to the Void 8. For I Am All 9. Heinous

79,90 zł
88
Kiminal Rite LP CRIMSON, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kiminal Rite LP CRIMSON, Winyl
Kardashev, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.07

Side A 1. The Approaching of Atonement 2. Silvered Shadows 3. Apparitions in Candlelight 4. Lavender Calligraphy 5. The Blinding Threshold Side B: 6. Compost Grave-Song 7. Cellar of Ghosts 8. Glass Phantoms 9. Beyond The Passage of Embers Gandalf.com.pl

121,90 zł
112,15 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,75 zł

89
Live At The Palladium CDBLURAY, CD  +  Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live At The Palladium CDBLURAY, CD + Blu-ray
Killswitch Engage, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Disc 1: Blu-Ray 1.Intro 2.Unleashed 3.The Signal Fire 4.Us Against The World 5.The Crownless King 6.I Am Broken Too 7.As Sure As The Sun Will Rise 8.Know Your Enemy 9.Take Control 10.Ravenous 11.I Can't Be The Only One 12.Bite The Hand That Feeds 13.Ghostie Skit 14.Temple From The Within 15.Vide Infra 16.Irreversal 17.Rusted Embrace 18.Prelude 19.Soilborn 20.Numb Sickened Eyes 21.In The Unblind 22.Just Barely Breathing 23.Outro Disc 2: CD (Atonement) 1.Unleashed 2.The Signal Fire 3.Us Against The World 4.The Crownless King 5.I Am Broken Too 6.As Sure As The Sun Will Rise 7.Know Your Enemy 8.Take Control 9.Ravenous 10.I Can't Be The Only One 11.Bite The Hand That Feeds Disc 3: CD (Self-Titled) 1.Temple From The Within 2.Vide Infra 3.Irreversal 4.Rusted Embrace 5.Prelude 6.Soilborn 7.Numb Sickened Eyes 8.In The Unblind 9.Just Barely Breathing

110,90 zł
102,03 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,87 zł

90
Live At The Palladium LP BLACK, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live At The Palladium LP BLACK, Winyl
Killswitch Engage, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

LP1 1. Unleashed 2. The Signal Fire 3. Us Against the World 4. The Crownless King 5. I Am Broken Too 6. As Sure as the Sun Will Rise 7. Know Your Enemy 8. Take Control 9. Ravenous 10. I Cant Be the Only One 11.Bite the Hand that Feeds LP2 1. Temple From the Within 2. Vide Infra 3. Irreversal 4. Rusted Embrace 5. Prelude 6. Soilborn 7. Numb Sickened Eyes 8. In the Unblind 9. Just Barely Breathing

134,90 zł
124,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,79 zł

91
Live At The Palladium LP MARBLED, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live At The Palladium LP MARBLED, Winyl
Killswitch Engage, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Disc 1 1.Unleashed 2.The Signal Fire 3.Us Against the World 4.The Crownless King 5.I Am Broken Too 6.As Sure As the Sun Will Rise 7.Know Your Enemy 8.Take Control 9.Ravenous 10.I Can't Be the Only One 11.Bite the Hand That Feeds Disc 2 1.Temple from Within 2.Vide Infra 3.Irreversal 4.Rusted Embrace 5.Prelude 6.Soilborn 7.Numb Sickened Eyes 8.In the Unblind 9.Just Barely Breathing

149,90 zł
137,91 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,99 zł

92
Live At Glastonbury 2007, 2 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live At Glastonbury 2007, 2 LP
Amy Winehouse, Universal Music Polska
Dostępny
92 szt.

Lista utworów: LP 1 Strona A 1. Addicted 2. Just Friends 3. Tears Dry on Their Own 4. He Can Only Hold Her Strona B 5. Cherry 6. Back to Black 7. Wake Up Alone 8. Love Is a Losing Game LP 2 Strona C 1. Fuck Me Pumps 2. Cupid 3. Hey Little Rich Girl 4. Monkey Man Strona D 5. You Know I'm No Good 6. Rehab 7. Me & Mr Jones 8. Valerie

169,90 zł
166,50 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 3,40 zł

93
Mr. Morale & The Big Steppers, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mr. Morale & The Big Steppers, CD
Lamar, Kendrick, Universal Music Polska
Dostępny
300 szt.

Lista utworów: Big Steppers 1. United In Grief 2. N95 3. Worldwide Steppers 4. Die Hard ft. Blxst & Amanda Reifer 5. Father Time ft. Sampha 6. Rich (Interlude) 7. Rich Spirit 8. We Cry Together ft. Taylour Paige 9. Purple Hearts ft. Summer Walker & Ghostface Killah Mr. Morale 1. Count Me Out 2. Crown 3. Silent Hill ft. Kodak Black 4. Savior (Interlude) 5. Savior ft. Baby Keem & Sam Dew 6. Auntie Diaries 7. Mr. Morale ft. Tanna Leone 8. Mother I Sober ft. Beth Gibbons of Portishead 9. Mirror

54,90 zł
53,80 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,10 zł

94
Wielki Cyrk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielki Cyrk
Dostępny
2030 szt.

Pierre Clostermann mógł umrzeć na wiele sposobów. To jednak jego przeciwnicy po walkach powietrznych rozbijali się o ziemię w płonących maszynach lub tonęli w zimnych falach Kanału La Manche. Sprzyjało mu szczęście podczas ataków na cele naziemne, gdy morderczy ogień artylerii przeciwlotniczej rozrywał samoloty kolegów z dywizjonu. Zarówno szczęście, jak i umiejętności dopisały mu także przy licznych awariach pilotowanych Spitfire’ów i Tempestów. Przeżył piekło wojny i doczekał się chwały jako as lotnictwa myśliwskiego. W przerwach między bojowymi akcjami robił notatki. Dzięki temu już trzy lata po wojnie została opublikowana książka ukazująca losy jego i kolegów walczących w szeregach Wolnych Francuskich Sił Powietrznych oraz RAF-u. Szybko została przetłumaczona na wiele języków, jej lektura nieustannie porusza serca i umysły czytelników. Dziś to jedna z najsłynniejszych, by nie powiedzieć kultowych książek o walce powietrznej w czasach II wojny światowej.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

95
Myślę, więc jestem. 50 łam. wspom. obiektywne myśl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Myślę, więc jestem. 50 łam. wspom. obiektywne myśl
Niedostępny
Brak

Wiadro wody dla ochłody dla Twojego mózgu!Jak myśleć obiektywnie, czyli skuteczne sposoby wyłączania emocji z procesu podejmowania decyzjiRozkosze łamania głowy, czyli 50 zadań na poprawę obiektywności myśleniaWyzwanie, czyli wspaniały balans między sercem a mózgiemSą w życiu takie sytuacje, w których obiektywne i trzeźwe myślenie jest na wagę złota. Jednak właśnie wtedy kontrolę nad naszym zachowaniem przejmują emocje: strach, euforia, złość. Pod ich wpływem podejmujemy najgorsze możliwe decyzje i wychodzimy na tym jak Zabłocki na mydle. Na szczęście istnieją pewne sprytne sposoby na to, by nie dać się ponieść impulsowi, zmienić wzorce myślowe i zacząć wreszcie działać racjonalnie na własną korzyść. Jeśli chcesz poznać te sposoby i je wyćwiczyć, sięgnij po tę książkę.Znajdziesz tu pół setki łamigłówek o różnym stopniu trudności. Wszystkie one mają jeden cel: nauczyć Cię powstrzymywać w sobie impulsywne reakcje, dostrzegać różne prawidłowości w Twoim myśleniu i analizować swoje decyzje, zanim ogłosisz je światu. Dowiesz się stąd, co to jest płynność poznawcza, heurystyka dostępności i zmęczenie decyzyjne, a potem spróbujesz przeciwstawić się utartym schematom. Na początek zagubisz się w liczbowym labiryncie, później spróbujesz oliwek przy lampce wina, by w końcu dotrzeć do wehikułu czasu Tymona. Ukoronowaniem Twoich wysiłków będzie dzień pełen emocji. Podejmij wyzwanie!Wyłącz emocje i wygraj!

19,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

96
Pursuit Of Ends, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
65,90 zł
62,61 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,29 zł

97
Carry Me Home, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
65,90 zł
62,61 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,29 zł

98
Carry Me Home, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
124,90 zł
118,66 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,24 zł

99
Diaspora Problems, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diaspora Problems, CD
Soul Glo, Sonic
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.20

CD

65,90 zł
62,61 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,29 zł

100
Schowek
57,99 zł
Powiadomienie
Wróć do góry